Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  13 lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  13 lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  13 lat
Nr  9. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  13 lat
Nr  10. Dziewcząt, 100m dowolny  13 lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m klasyczny  13 lat
Nr  13. Chłopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  14. Dziewcząt, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  15. Chłopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  16. Dziewcząt, 200m zmienny  13 lat
Nr  17. Chłopców, 200m zmienny  13 lat
Nr  18. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  13 lat


Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat - II runda
Ostrowiec Św., 20,21 czerwca 2015r



Konkurencja 1
20-06-2015
Dziewcząt, 100m motylkowy

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:03.82
1:08.85
Kozłowska Anna
Kilijańska Donata
AQBYD
KSOST
Leszno
Saint Dizier (FRA)
04-12-2009
16-11-2008


1Mielczarek SandraBUKS Warszawa1004141001381:09.68
2Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin1025031000061:09.72
3Bagińska Katarzyna AlicjaJuvenia Białystok1003091001291:11.94
4Jabłonowska NikolaG-8 Bielany W-wa1051141001241:12.43
5Rajca OliviaUKS 190 ŁódźS016051000991:12.77
6Pawłowska BarbaraUKS 190 ŁódźS016051000981:13.27
7Marusik LenaMANTA Warszawa1074141000071:13.74
8Sienkiewicz KajaBUKS Warszawa1004141001421:13.90
9Luma IzabelaKP MZOS Płock1040141000971:14.28
10Ognicha MariaVictoria Józefów1029141000381:14.48
11Białas AnielaJagiellonka Warszawa1022141000901:16.14
12Dąbrowska TatianaPiątka Konstantynów Ł.S013051000811:16.16
13Wytrykus MariaBUKS Warszawa1004141001461:16.20
14Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św.1006126001971:16.48
15Nowakowska MałgorzataUKS 190 ŁódźS016051000971:17.20
16Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice1003056001501:17.31
17Tomkiel AleksandraPolonia Warszawa1009141001881:18.14
18Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św.1006126001941:18.53
19Turek JoannaUKS 190 ŁódźS016051001021:18.62
20Hanaka KingaOlimpijczyk 23 Lublin1025031000071:19.00
21Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok1003091001301:19.18
22Świątek MartynaSKARPA Lublin1010031001151:19.64
23Chmielewska JuliaUrsynów Warszawa1052141001381:19.66
24Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św.1006126001931:19.75
25Adamczyk JuliaPolonia Warszawa1009141002091:19.92
26Piękoś NataliaSP 149 Łódź1006051001391:19.94
27Szczepek JuliaG-8 Bielany W-wa1051141001341:20.24
28Małek MartynaSKARPA Lublin1010031001121:20.29
29Lesiak AgataUrsynów Warszawa1052141001001:20.46
30Głowacz KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000911:21.54
31Kopiczyńska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001251:21.79
32Kordas ZuzannaIKS Konstancin1037146000531:22.12
33Więckowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1022141000991:23.29
34Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św.1006126001981:23.96
35Fiedoruk KatarzynaBarracuda Białystok1007091000051:24.38
36Buk AlicjaKorona-Swim Kielce1009121000751:24.95
37Popławska JuliaPolonia Warszawa1009141001831:25.01
38Bidnik KarolinaMANTA Warszawa1074141000301:25.15
39Podniesińska MartaPirania Targówek1049141000561:25.35
40Gorzkowska IdaVictoria Józefów1029141000311:25.51
41Korzeniewska WeronikaNAWA Skierniewice1003056001441:25.85
42Wróblewska AmeliaPirania Targówek1049141000521:26.07
43Zagórska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001351:26.65
44Wańkowicz AleksandraSkalar WarszawaSO33141000671:27.28
45Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa1023141001371:27.80
46Chomicka ZofiaPirania Targówek1049141000461:27.90
47Wojtaszek OktawiaFALA Kraśnik1001036001101:28.79
48Krawczyk PaulinaIKS Konstancin1037146000541:29.18
49Etienne MariaŻoliborz Warszawa1023141001631:31.35
50Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Ł.S013051000791:32.66
51Szewczyk ZofiaFALA Kraśnik1001036001091:34.16
52Stęgierska GabrielaFALA Kraśnik1001036001171:34.24
53Dziubak KatarzynaŻoliborz Warszawa1023141001331:34.45
54Banaś JuliaJagiellonka Warszawa1022141000891:36.02
55Rybińska HannaOmega Sokółka1008091000111:38.47
56Wielosz WiktoriaPirania Targówek104914100049NT
57Patora MariaPiątka Konstantynów Ł.S01305100086NT
58Potocka ZofiaKapry-Armexim Pruszków103614100054NT
59Mozolewska GabrielaOmega Sokółka100809100010NT
60Obuchowska MajaG-8 Bielany W-wa105114100132NT
61Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św.100612600200NT


<< TOP >>
Konkurencja 2
20-06-2015
Chłopców, 100m motylkowy

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
59.33
1:03.30
Goraj Marcin
Michta Kacper
GAKRA
KSOST
Oświęcim
Ostrowiec Św.
05-12-2014
29-06-2013


1Sobek NikodemOlimpijczyk 23 Lublin1025032000131:03.64
2Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa1056142000301:05.35
3Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa1004142001631:06.30
4Celiński JakubHuragan Międzyrzec Podl1024032000111:07.00
5Rajca WiktorUKS 190 ŁódźS016052000931:08.12
6Syska KacperSP 149 Łódź1006052001961:08.76
7Szczurek JakubBUKS Warszawa1004142001641:08.92
8Pawłowski BogusławG-8 Bielany W-wa1051142001731:09.30
9Burczyński PiotrMuszelka Warszawa1056142000271:09.44
10Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa1056142000291:09.84
11Cheredis JakubG-8 Bielany W-wa1051147001861:10.43
12Popiołek DawidSKARPA Lublin1010032001681:11.08
13Czajka MarcelMuszelka Warszawa1056142000521:11.20
14Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa1009142002551:11.68
15Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa1022142001101:11.73
16Kusiński AleksySP 149 ŁódźS006052001641:11.78
17Sobieszuk KacperSKARPA Lublin1010032001711:12.31
18Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057000981:12.75
19Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce1015127000141:13.25
20Szermuszyn HubertBarracuda Białystok1007092000021:13.63
21Król JanOrka MOSiR Kielce1015127000121:14.52
22Białecki JanVictoria Józefów1029142000581:14.98
23Purtak WiktorSP 149 Łódź1006052001951:14.99
24Knyszyński MaciejSP 149 Łódź1006052001981:15.44
25Kowalczyk MichałŻoliborz Warszawa1023142001701:15.70
26Ruciński JacekUrsynów Warszawa1052142001471:16.75
27Rećko KonradOmega Sokółka1008092000101:17.29
28Filipowicz GustawJuvenia Białystok1003092001491:17.43
29Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa1023142001651:17.54
30Proczek KacperWisła Puławy1006037000851:18.42
31Wyborski JakubKP MZOS Płock1040142001441:18.65
32Bożek FilipFALA Kraśnik1001037001111:19.57
33Chełstowski MaciejPolonia Warszawa1009142002491:20.63
34Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa1023142001641:20.89
35Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków1036142000471:21.23
36Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św.1006127002081:22.05
37Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002031:22.44
38Przybylkowicz JanUrsynów Warszawa1052142001461:22.72
39Jaroszewski ŁukaszŻoliborz Warszawa1023142001671:23.16
40Czajka MaciejG-8 Bielany W-wa1051142001451:23.44
41Janus AdrianPolonia Warszawa1009142002521:24.28
42Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św.1006127002071:24.28
43Kimborowicz MichałJuvenia Białystok1003092001411:25.58
44Kucharski JanKapry-Armexim Pruszków1036142000481:27.40
45Kozak MichałPingwiny Warszawa1:27.59
46Kostyk JędrzejOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057000881:29.16
47Blat KacperFALA Kraśnik1001037001121:29.56
48Sawicki MarcinJuvenia Białystok1003092001451:29.71
49Koput AntoniMANTA Warszawa1074142000081:30.16
50Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św.1006127002061:31.84
51Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002111:32.25
52Matejko MaciejDelfin Garwolin1083147000281:35.35
53Osmólski HubertJuvenia Białystok1003092001431:37.16
54Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Ł.S013052000691:37.64
55Terpiał KacperPiątka Konstantynów Ł.S013052000731:45.25
56Czerwiec NorbertDelfin PołaniecS007122000361:51.03
57Arcimowicz TomaszJuvenia Białystok100309200139NT
58Grochowski MichałJuvenia Białystok100309200140NT
59Olszewski MaciejDelfin Połaniec100712200040NT
60Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św.100612700209NT
61Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św.100612700210NT
62Chojnowski TomaszSkalar WarszawaSO3314200076NT


<< TOP >>
Konkurencja 3
20-06-2015
Dziewcząt, 100m klasyczny

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:13.12
1:19.58
Kacprzak Marta
Stanek Anna
JELOD
DEPOL
Zamość
Ostrowiec Św.
11-11-2001
09-10-2004


1Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa1004141001471:19.03
2Duda PaulinaG-8 Bielany W-wa1051146001831:20.53
3Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa1023141001311:21.15
4Krypa MartaMANTA Warszawa1074141000051:21.23
5Krypa OliwiaMANTA Warszawa1074141000061:21.37
6Sznaza SandraPolonia Warszawa1009141001851:21.79
7Małek MartynaSKARPA Lublin1010031001121:22.40
8Śmiechowska PatrycjaBUKS Warszawa1004141001441:22.75
9Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005056000731:23.74
10Zientarska KarolinaIKS Konstancin1037146000681:23.95
11Chmielewska JuliaUrsynów Warszawa1052141001381:23.99
12Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św.1006126001931:24.39
13Rudzińska WiktoriaPiątka Konstantynów Ł.1013056001781:24.68
14Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Ł.S013051000871:24.96
15Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Ł.S013051000791:25.20
16Szopa Oliwia RóżaJuvenia Białystok1003091001421:25.28
17Jasiorska AleksandraMuszelka Warszawa1056141000381:26.49
18Owerko JuliaGOS Raszyn1076146000161:26.51
19Skrzat NataliaJagiellonka Warszawa1022141000971:26.71
20Kucharska DagmaraWodnik Radom1030141000781:27.20
21Etienne MariaŻoliborz Warszawa1023141001631:27.34
22Brojanowska ZofiaG-8 Bielany W-wa1051141001281:27.63
23Więckowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1022141000991:27.99
24Lesiak AgataUrsynów Warszawa1052141001001:29.00
25Wróblewska WiktoriaGOS Raszyn1076141000081:29.69
26Żegnałek ZofiaMKS Piaseczno1064146001191:29.77
27Wanic KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000981:29.78
28Trybuch OliwiaOstrobramska Warszawa1046141000301:29.83
29Turek JoannaUKS 190 ŁódźS016051001021:30.24
30Bucoń AnnaFALA Kraśnik1001036001041:30.78
31Poczobutt Odlanicka GabrielaOmega Sokółka1008091000071:31.02
32Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok1003091001301:31.66
33Jurczak EmiliaJuvenia Białystok1003091001331:31.75
34Kordas ZuzannaIKS Konstancin1037146000531:31.79
35Ostapińska ZuzannaMKS Piaseczno1064141000221:31.98
36Adamczyk JuliaPolonia Warszawa1009141002091:32.45
37Markowicz PaulaG-8 Bielany W-wa1051141001261:32.92
38Szymanowska EmiliaPolonez Wyszków1028141001381:33.22
39Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św.1006126001991:33.41
40Jaworska MajaKP MZOS Płock1040141001041:33.55
41Potocka ZofiaKapry-Armexim Pruszków1036141000541:33.57
42Lessnau KlaudiaKP MZOS Płock1:34.08
43Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św.1006126002011:34.46
44Skura ZuzannaPolonia Warszawa1009141001841:35.01
45Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001961:35.06
46Figurska NataliaG-8 Bielany W-wa1051141001231:37.01
47Obuchowska MajaG-8 Bielany W-wa1051141001321:37.35
48Nowakowska LidiaUKS 190 ŁódźS016051000961:37.38
49Dąbrowska AlicjaPolonez Wyszków1028141001311:37.76
50Bojarska ZuzannaMANTA Warszawa1074141000031:38.09
51Stęgierska GabrielaFALA Kraśnik1001036001171:39.28
52Ufnalska JuliaPiątka Konstantynów Ł.S013051000881:40.73
53Wiśniewska LidiaŻoliborz Warszawa1023141001461:40.90
54Łapińska ZuzannaJuvenia Białystok1003091001351:41.21
55Podniesińska MartaPirania Targówek1049141000561:41.22
56Stanek MartynaKorona-Swim Kielce1009121000721:43.06
57Woźniak JuliaDelfin Garwolin1083146000291:43.24
58Wróblewska AmeliaPirania Targówek1049141000521:43.41
59Mozolewska GabrielaOmega Sokółka1008091000101:43.96
60Dzięsław EmiliaFALA Kraśnik1001036001051:46.54
61Czapnik WiktoriaNAWA Skierniewice1003056001371:56.17
62Wielosz WiktoriaPirania Targówek104914100049NT
63Wańkowicz AleksandraSkalar WarszawaSO3314100067NT


<< TOP >>
Konkurencja 4
20-06-2015
Chłopców, 100m klasyczny

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:06.90
1:11.42
Tokarski Krzysztof
Treliński Bartosz
VIRAC
ORJED
Oświęcim
Oświęcim
19-12-2009
21-12-2007


1Celiński JakubHuragan Międzyrzec Podl1024032000111:12.59
2Łukasik MikolajJagiellonka Warszawa1022142001061:15.36
3Szczurek JakubBUKS Warszawa1004142001641:15.88
4Biegański MarcinŻoliborz Warszawa1023142001581:18.35
5Jędrys IgorUrsynów Warszawa1052142001371:18.79
6Mielczarek MaciejOstrobramska Warszawa1046142000421:19.20
7Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa1023142001651:19.92
8Dworzyński PiotrVictoria Józefów1029147001101:20.16
9Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św.1006127002121:20.20
10Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów1029142000541:20.38
11Cheredis JakubG-8 Bielany W-wa1051147001861:20.61
12Styczyński WojciechNAWA Skierniewice1003057001531:21.44
13Plona ŁukaszBUKS Warszawa1004142001621:21.78
14Syska KacperSP 149 Łódź1006052001961:22.21
15Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice1003057001581:22.28
16Lis PawełBUKS Warszawa1004142001591:22.96
17Blat KacperFALA Kraśnik1001037001121:23.14
18Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok1003092001421:23.60
19Zdanowski FilipPingwiny Warszawa1031142000731:23.85
20Chojnowski TomaszSkalar WarszawaSO33142000761:23.90
21Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok1007092000041:24.71
22Choiński BartoszUrsynów Warszawa1052142001301:25.61
23Sagan JakubSKARPA Lublin1010032001701:25.75
24Purtak WiktorSP 149 Łódź1006052001951:26.50
25Szczerba AdamSKARPA Lublin1010032001721:27.16
26Zajączkowski FilipKapry-Armexim Pruszków1036142000501:27.29
27Sapalski MaciejG-8 Bielany W-wa1051142001411:27.38
28Kiewel GawełBUKS Warszawa1004142001581:27.41
29Świątek BartoszKSZO Ostrowiec Św.1006127002131:27.52
30Burdukiewicz MaksymilianMuszelka Warszawa1056142000281:28.61
31Kędzierski JanUrsynów Warszawa1052142001381:28.79
32Gudalewski KacperOmega Sokółka1008092000161:29.58
33Trojan AndrzejŻoliborz Warszawa1023142001801:29.78
34Wielkopolan FeliksIKS Konstancin1037147000671:30.02
35Stepaniuk SebastianJuvenia Białystok1003092001461:31.04
36Rozmyslowski ErykGOS Raszyn1076142000101:31.06
37Flisiński SebastianPolonia Warszawa1009142002501:31.21
38Chorobik ArkadiuszPiątka Konstantynów Ł.1013057001791:32.17
39Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce1015127000131:32.22
40Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św.1006127002021:32.41
41Dobrowolski MaciejJagiellonka Warszawa1022142000991:32.90
42Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce1015127000211:33.68
43Kucharski JanKapry-Armexim Pruszków1036142000481:33.95
44Kupczak MateuszSkalar Warszawa1033147000791:34.98
45Nikołajuk SzymonPingwiny Warszawa1031142000801:36.00
46Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice1003057001431:36.79
47Wrześniewski DamianMANTA Warszawa1074142000101:40.22
48Lik KacperSP 149 ŁódźS006052001651:41.47
49Stępniak KrzysztofPolonia Warszawa1009142002591:42.11
50Terpiał KacperPiątka Konstantynów Ł.S013052000731:43.79
51Goleń MateuszDelfin PołaniecS007122000371:46.38
52Zarzycki SzymonDelfin Garwolin1083147000391:50.45
53Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa100914200255NT
54Ruta KamilMuszelka Warszawa105614200032NT
55Podgórski JakubŻoliborz Warszawa102314200173NT
56Sawicki MarcinJuvenia Białystok100309200145NT


<< TOP >>
Konkurencja 5
20-06-2015
Dziewcząt, 200m grzbietowy

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:16.85
2:24.60
Cieślak Joanna
Kilijańska Donata
WAPOZ
KSOST
Zielona Góra
Saint Dizier (FRA)
31-12-2009
15-11-2008


1Szczukiewicz LauraPolonia Warszawa1009141001862:29.64
2Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin1014036000652:30.15
3Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin1025031000062:30.65
4Bujak KlaraSkalar Warszawa1033141000692:31.35
5Golubska AlinaBUKS Warszawa1004141001332:31.47
6Jońska ZuzannaOlimpijczyk 23 Lublin1025036000112:32.89
7Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa1023141001372:33.05
8Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice1014121000152:33.87
9Ognicha MariaVictoria Józefów1029141000382:34.83
10Mielczarek SandraBUKS Warszawa1004141001382:36.99
11Kopiczyńska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001252:37.57
12Czarnowicz GabrielaOmega Sokółka1008091000062:40.56
13Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa1023141001472:41.92
14Tomaszewska MagdalenaWisła Puławy1006036000832:42.61
15Tomkiel AleksandraPolonia Warszawa1009141001882:42.62
16Bucoń AnnaFALA Kraśnik1001036001042:42.91
17Gołębiowska OliwiaSKARPA Lublin1010031001102:43.35
18Przygoda ZuzannaJuvenia Białystok1003091001362:43.83
19Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Ł.S013051000872:44.51
20Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001952:45.50
21Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce1009121000802:45.56
22Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św.1006126001972:45.97
23Wanic KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000982:46.52
24Szczepek JuliaG-8 Bielany W-wa1051141001342:47.04
25Pichola WeronikaMKS Piaseczno1064141000192:47.12
26Rudzińska WiktoriaPiątka Konstantynów Ł.1013056001782:47.43
27Hanaka KingaOlimpijczyk 23 Lublin1025031000072:47.85
28Pakuła AlicjaPirania Targówek1049141000512:49.12
29Kucharska DagmaraWodnik Radom1030141000782:49.66
30Popławska BarbaraŻoliborz Warszawa1023141001402:50.16
31Goller KlaudiaOstrobramska Warszawa1046141000282:51.29
32Auguściak MichalinaKapry-Armexim Pruszków1036141000522:51.81
33Żegnałek ZofiaMKS Piaseczno1064146001192:52.05
34Skura ZuzannaPolonia Warszawa1009141001842:53.74
35Korzeniewska WeronikaNAWA Skierniewice1003056001442:55.71
36Kurzepa AdriannaPirania Targówek1049141000472:58.80
37Banaś JuliaJagiellonka Warszawa1022141000892:59.71
38Rezner JuliaKapry-Armexim Pruszków1036141000562:59.96
39Rybińska HannaOmega Sokółka1008091000113:00.05
40Szewczyk ZofiaFALA Kraśnik1001036001093:01.41
41Tuderek AnnaFALA Kraśnik1001036001083:03.82
42Ostapińska ZuzannaMKS Piaseczno1064141000223:04.33
43Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św.1006126002013:05.63
44Jurczak EmiliaJuvenia Białystok1003091001333:06.50
45Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001963:07.11
46Ufnalska JuliaPiątka Konstantynów Ł.S013051000883:14.70
47Łygan NataliaDelfin PołaniecS007121000273:20.99
48Łapińska ZuzannaJuvenia Białystok1003091001353:26.41
49Stanek MartynaKorona-Swim Kielce1009121000723:47.76
50Czapnik WiktoriaNAWA Skierniewice100305600137NT
51Bidnik KarolinaMANTA Warszawa107414100030NT
52Krypa OliwiaMANTA Warszawa107414100006NT


<< TOP >>
Konkurencja 6
20-06-2015
Chłopców, 200m grzbietowy

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:09.60
2:17.81
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
JOKRA
BASTA
Oświęcim
Ostrowiec Św.
18-12-2009
28-06-2014


1Raban MaciejIKS Konstancin1037147000612:18.03
2Sobek NikodemOlimpijczyk 23 Lublin1025032000132:18.47
3Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa1056142000302:19.78
4Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa1004142001632:21.97
5Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa1022142001102:24.94
6Gotowski DominikG-8 Bielany W-wa1051142001382:26.70
7Siekaczyński ArturFALA Kraśnik1001037001152:28.69
8Rajca WiktorUKS 190 ŁódźS016052000932:28.74
9Król JanOrka MOSiR Kielce1015127000122:30.13
10Pawłowski BogusławG-8 Bielany W-wa1051142001732:30.47
11Traczewski GustawŻoliborz Warszawa1023142001792:30.84
12Jędrzejewski AlbertGOS Raszyn1076142000082:31.07
13Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów1029142000542:32.65
14Abd El Razek JakubUrsynów Warszawa1052142001272:33.48
15Molenda DominikPirania Targówek1049142000512:34.50
16Duchnowski SzymonBarracuda Białystok1007092000052:34.62
17Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź1006052001972:35.68
18Lipowski OskarMuszelka Warszawa1056142000312:35.84
19Ruciński JacekUrsynów Warszawa1052142001472:35.85
20Sagan JakubSKARPA Lublin1010032001702:36.56
21Buabid YacineBUKS Warszawa1004142001712:36.63
22Krzywania OskarSP 149 ŁódźS006052001632:36.78
23Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków1036142000472:37.30
24Burczyński PiotrMuszelka Warszawa1056142000272:37.77
25Stępniak KrzysztofPolonia Warszawa1009142002592:40.19
26Zadumiński OlgierdŻoliborz Warszawa1023142001822:41.16
27Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002032:41.52
28Białecki JanVictoria Józefów1029142000582:41.72
29Bożek FilipFALA Kraśnik1001037001112:42.22
30Jaroszewski ŁukaszŻoliborz Warszawa1023142001672:42.69
31Szulc JanOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057001022:42.77
32Zajączkowski FilipKapry-Armexim Pruszków1036142000502:43.27
33Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św.1006127002072:44.47
34Wencel AdrianPiątka Konstantynów Ł.S013052000712:44.67
35Osmólski HubertJuvenia Białystok1003092001432:46.38
36Skowronek HubertNAWA Skierniewice1003057001772:46.77
37Soból PrzemysławPolonia Warszawa1009142002582:46.80
38Dzieniszewski MichałPingwiny Warszawa1031142000652:47.04
39Barnaś AleksanderBUKS Warszawa1004142001542:47.22
40Kassyk JanŻoliborz Warszawa1023142001682:47.75
41Bruździak OlafŻoliborz Warszawa1023142001592:48.57
42Sobieszuk KacperSKARPA Lublin1010032001712:48.73
43Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św.1006127002092:49.07
44Nikołajuk SzymonPingwiny Warszawa1031142000802:49.11
45Krok WiktorUrsynów Warszawa1052142001422:50.20
46Chorobik ArkadiuszPiątka Konstantynów Ł.1013057001792:50.20
47Wrześniewski DamianMANTA Warszawa1074142000102:50.52
48Zieliński BorysMKS Piaseczno1064142000442:50.60
49Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce1015127000212:50.63
50Sawicki RafałMKS Piaseczno1064142000462:50.80
51Biegański MarcinŻoliborz Warszawa1023142001582:52.69
52Podgórski JakubŻoliborz Warszawa1023142001732:53.79
53Stepaniuk SebastianJuvenia Białystok1003092001462:54.54
54Dziuba GerardWisła Puławy1006037000862:54.98
55Arcimowicz TomaszJuvenia Białystok1003092001392:55.85
56Bedeniczuk SzymonJuvenia Białystok003092001252:56.34
57Dobromirski JanŻoliborz Warszawa1023142001632:58.53
58Kostyk JędrzejOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057000882:58.60
59Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice1003057001432:59.41
60Filipowicz GustawJuvenia Białystok1003092001492:59.63
61Flisiński SebastianPolonia Warszawa1009142002503:00.29
62Gudalewski KacperOmega Sokółka1008092000163:03.08
63Pyczot PawełPirania Targówek1049142000523:03.24
64Rąpała TomaszGOS Raszyn1076142000123:06.92
65Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św.1006127002063:08.81
66Mielczarek MaciejOstrobramska Warszawa104614200042NT


<< TOP >>
Konkurencja 7
20-06-2015
Dziewcząt, 400m dowolny13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
4:24.58
4:35.47
Anczykowska Joanna
Wołoszyn Sonia
WAPOZ
KSOST
Poznań
Saint Dizier (FRA)
28-11-1991
15-11-2008


1Kuc WeronikaBarakuda Starachowice1014121000334:45.30
2Jasiorska AleksandraMuszelka Warszawa1056141000384:47.88
3Piękoś NataliaSP 149 Łódź1006051001394:48.36
4Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa1004141001474:49.37
5Szczukiewicz LauraPolonia Warszawa1009141001864:52.05
6Jabłonowska NikolaG-8 Bielany W-wa1051141001244:54.72
7Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice1014121000154:54.81
8Białas AnielaJagiellonka Warszawa1022141000904:55.79
9Krypa MartaMANTA Warszawa1074141000054:56.73
10Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin1014036000654:56.78
11Kryszkowska NataliaKP MZOS Płock1040141001054:57.31
12Pawłowska BarbaraUKS 190 ŁódźS016051000984:58.50
13Wytrykus MariaBUKS Warszawa1004141001465:00.33
14Wróblewska WiktoriaGOS Raszyn1076141000085:01.15
15Śmiechowska PatrycjaBUKS Warszawa1004141001445:01.85
16Marusik LenaMANTA Warszawa1074141000075:02.00
17Krawczyk PaulinaIKS Konstancin1037146000545:02.47
18Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa1023141001475:02.83
19Pakuła AlicjaPirania Targówek1049141000515:03.51
20Luma IzabelaKP MZOS Płock1040141000975:04.01
21Rajca OliviaUKS 190 ŁódźS016051000995:04.12
22Patora MariaPiątka Konstantynów Ł.S013051000865:05.32
23Nowakowska MałgorzataUKS 190 ŁódźS016051000975:05.43
24Czarnowicz GabrielaOmega Sokółka1008091000065:05.59
25Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001955:08.45
26Dąbrowska TatianaPiątka Konstantynów Ł.S013051000815:10.76
27Sznaza SandraPolonia Warszawa1009141001855:10.85
28Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa1023141001315:11.30
29Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św.1006126001945:11.77
30Jońska ZuzannaOlimpijczyk 23 Lublin1025036000115:11.78
31Duda PaulinaG-8 Bielany W-wa1051146001835:11.80
32Skrzat NataliaJagiellonka Warszawa1022141000975:12.93
33Przygoda ZuzannaJuvenia Białystok1003091001365:14.41
34Markowicz PaulaG-8 Bielany W-wa1051141001265:15.18
35Nowakowska LidiaUKS 190 ŁódźS016051000965:15.37
36Bagińska Katarzyna AlicjaJuvenia Białystok1003091001295:16.46
37Sienkiewicz KajaBUKS Warszawa1004141001425:17.28
38Figurska NataliaG-8 Bielany W-wa1051141001235:18.09
39Zientarska KarolinaIKS Konstancin1037146000685:18.19
40Gołębiowska OliwiaSKARPA Lublin1010031001105:18.31
41Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św.1006126001985:19.02
42Chomicka ZofiaPirania Targówek1049141000465:20.53
43Jaworska MajaKP MZOS Płock1040141001045:21.19
44Głowacz KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000915:22.00
45Pichola WeronikaMKS Piaseczno1064141000195:23.18
46Wojtaszek OktawiaFALA Kraśnik1001036001105:26.09
47Popławska BarbaraŻoliborz Warszawa1023141001405:29.73
48Brojanowska ZofiaG-8 Bielany W-wa1051141001285:32.66
49Kurzepa AdriannaPirania Targówek1049141000475:32.84
50Gorzkowska IdaVictoria Józefów1029141000315:34.01
51Goller KlaudiaOstrobramska Warszawa1046141000285:34.10
52Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce1009121000805:34.62
53Szopa Oliwia RóżaJuvenia Białystok1003091001425:35.36
54Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św.1006126002005:35.91
55Świątek MartynaSKARPA Lublin1010031001155:36.08
56Buk AlicjaKorona-Swim Kielce1009121000755:38.65
57Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice1003056001505:38.82
58Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św.1006126001995:40.17
59Fiedoruk KatarzynaBarracuda Białystok1007091000055:44.79
60Rezner JuliaKapry-Armexim Pruszków1036141000565:47.40
61Trybuch OliwiaOstrobramska Warszawa1046141000305:47.64
62Dziubak KatarzynaŻoliborz Warszawa1023141001335:51.94
63Zagórska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001355:59.09
64Wiśniewska LidiaŻoliborz Warszawa1023141001465:59.99
65Dzięsław EmiliaFALA Kraśnik1001036001056:04.67
66Popławska JuliaPolonia Warszawa1009141001836:06.54
67Woźniak JuliaDelfin Garwolin1083146000296:16.63
68Poczobutt Odlanicka GabrielaOmega Sokółka1008091000076:42.73
69Tuderek AnnaFALA Kraśnik100103600108NT


<< TOP >>
Konkurencja 8
20-06-2015
Chłopców, 400m dowolny

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
4:12.91
4:16.57
Bernatowicz Sebastian
Kurant Roger
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Ostrowiec Św.
22-12-2007
09-12-2007


1Orlicz FilipG-8 Bielany W-wa1051147001824:23.78
2Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa1056142000294:31.77
3Raban MaciejIKS Konstancin1037147000614:33.70
4Lipowski OskarMuszelka Warszawa1056142000314:41.24
5Ruta KamilMuszelka Warszawa1056142000324:42.29
6Gotowski DominikG-8 Bielany W-wa1051142001384:43.41
7Jędrys IgorUrsynów Warszawa1052142001374:43.65
8Lis PawełBUKS Warszawa1004142001594:43.69
9Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002104:44.28
10Siekaczyński ArturFALA Kraśnik1001037001154:45.09
11Chełstowski MaciejPolonia Warszawa1009142002494:47.81
12Traczewski GustawŻoliborz Warszawa1023142001794:48.99
13Kusiński AleksySP 149 ŁódźS006052001644:49.60
14Abd El Razek JakubUrsynów Warszawa1052142001274:50.49
15Łukasik MikolajJagiellonka Warszawa1022142001064:51.79
16Popiołek DawidSKARPA Lublin1010032001684:52.31
17Jędrzejewski AlbertGOS Raszyn1076142000084:54.92
18Dworzyński PiotrVictoria Józefów1029147001104:55.55
19Szermuszyn HubertBarracuda Białystok1007092000024:56.34
20Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św.1006127002124:58.08
21Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź1006052001974:58.21
22Czajka MarcelMuszelka Warszawa1056142000524:59.34
23Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce1015127000144:59.62
24Rećko KonradOmega Sokółka1008092000104:59.69
25Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok1007092000044:59.86
26Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057000985:00.40
27Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok1003092001425:00.41
28Zadumiński OlgierdŻoliborz Warszawa1023142001825:00.52
29Szczerba AdamSKARPA Lublin1010032001725:01.09
30Burdukiewicz MaksymilianMuszelka Warszawa1056142000285:01.47
31Czajka MaciejG-8 Bielany W-wa1051142001455:01.89
32Kędzierski JanUrsynów Warszawa1052142001385:02.87
33Sawicki RafałMKS Piaseczno1064142000465:03.59
34Przybylkowicz JanUrsynów Warszawa1052142001465:04.25
35Knyszyński MaciejSP 149 Łódź1006052001985:06.81
36Wyborski JakubKP MZOS Płock1040142001445:07.18
37Duchnowski SzymonBarracuda Białystok1007092000055:08.58
38Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa1023142001645:08.76
39Molenda DominikPirania Targówek1049142000515:10.08
40Buabid YacineBUKS Warszawa1004142001715:10.43
41Sapalski MaciejG-8 Bielany W-wa1051142001415:10.60
42Zdanowski FilipPingwiny Warszawa1031142000735:13.60
43Krzywania OskarSP 149 ŁódźS006052001635:14.47
44Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Ł.S013052000695:14.65
45Popłonyk JakubBUKS Warszawa1004142001705:14.87
46Styczyński WojciechNAWA Skierniewice1003057001535:15.71
47Dobrowolski MaciejJagiellonka Warszawa1022142000995:17.01
48Koput AntoniMANTA Warszawa1074142000085:17.51
49Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św.1006127002085:18.80
50Kowalczyk MichałŻoliborz Warszawa1023142001705:19.63
51Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce1015127000135:19.93
52Wencel AdrianPiątka Konstantynów Ł.S013052000715:20.20
53Grochowski MichałJuvenia Białystok1003092001405:20.23
54Rozmyslowski ErykGOS Raszyn1076142000105:21.51
55Soból PrzemysławPolonia Warszawa1009142002585:25.02
56Skowronek HubertNAWA Skierniewice1003057001775:26.65
57Pyczot PawełPirania Targówek1049142000525:28.04
58Krok WiktorUrsynów Warszawa1052142001425:28.55
59Trojan AndrzejŻoliborz Warszawa1023142001805:28.87
60Świątek BartoszKSZO Ostrowiec Św.1006127002135:29.51
61Choiński BartoszUrsynów Warszawa1052142001305:29.78
62Kassyk JanŻoliborz Warszawa1023142001685:31.52
63Rąpała TomaszGOS Raszyn1076142000125:33.08
64Dzieniszewski MichałPingwiny Warszawa1031142000655:33.75
65Zieliński BorysMKS Piaseczno1064142000445:33.77
66Bedeniczuk SzymonJuvenia Białystok003092001255:33.90
67Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice1003057001585:38.33
68Kozak MichałPingwiny Warszawa5:39.11
69Dobromirski JanŻoliborz Warszawa1023142001635:41.01
70Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002115:41.38
71Bruździak OlafŻoliborz Warszawa1023142001595:41.99
72Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św.1006127002025:43.75
73Janus AdrianPolonia Warszawa1009142002525:44.76
74Kimborowicz MichałJuvenia Białystok1003092001415:51.65
75Lik KacperSP 149 ŁódźS006052001655:53.70
76Zarzycki SzymonDelfin Garwolin1083147000396:39.78
77Matejko MaciejDelfin Garwolin1083147000287:01.19


<< TOP >>
Konkurencja 9
20-06-2015
4 x 50m zmienny13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:00.54
2:08.58
2:06.80
2:20.16
UKP UNIA Oświęcim - chł.
UKP UNIA Oświęcim - dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - chł.
SKP Barakuda Starachowice - dz.
UNOSW
UNOSW
KSOST
BASTA
Oświęcim
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
21-12-2013
21-12-2013
23-11-2013
23-11-2013


1BUKS Warszawa 1BUKS Warszawa2:02.84
2G-8 Bielany W-wa 1G-8 Bielany W-wa2:09.19
3Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa2:10.56
4Jagiellonka Warszawa 1Jagiellonka Warszawa2:11.66
5KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:11.71
6Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa2:12.21
7SKARPA LublinSKARPA Lublin2:12.72
8SP 149 Łódź 1SP 149 Łódź2:13.23
9BUKS Warszawa 2BUKS Warszawa2:13.61
10Ursynów Warszawa 1Ursynów Warszawa2:13.95
11G-8 Bielany W-wa 2G-8 Bielany W-wa2:14.59
12Muszelka Warszawa 1Muszelka Warszawa2:14.95
13Barracuda BiałystokBarracuda Białystok2:16.34
14FALA Kraśnik 1FALA Kraśnik2:16.66
15Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:17.20
16Victoria JózefówVictoria Józefów2:17.29
17NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice2:17.92
18Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok2:18.36
19UKS 190 ŁódźUKS 190 Łódź2:18.39
20Muszelka Warszawa 2Muszelka Warszawa2:18.58
21Kapry-Armexim PruszkówKapry-Armexim Pruszków2:20.09
22MANTA WarszawaMANTA Warszawa2:20.67
23Orka MOSiR KielceOrka MOSiR Kielce2:20.72
24KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:21.57
25Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa2:21.59
26GOS RaszynGOS Raszyn2:22.18
27Piątka Konstantynów Ł. 1Piątka Konstantynów Ł.2:22.39
28Ursynów Warszawa 2Ursynów Warszawa2:23.10
29KP MZOS PłockKP MZOS Płock2:24.23
30Jagiellonka Warszawa 2Jagiellonka Warszawa2:24.26
31Omega SokółkaOmega Sokółka2:24.53
32Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:24.54
33Pirania Targówek 1Pirania Targówek2:24.65
34MKS PiasecznoMKS Piaseczno2:28.56
35KSZO Ostrowiec Św. 3KSZO Ostrowiec Św.2:28.85
36Juvenia Białystok 3Juvenia Białystok2:30.09
37Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:32.86
38FALA Kraśnik 2FALA Kraśnik2:32.91
39KSZO Ostrowiec Św. 4KSZO Ostrowiec Św.2:32.94
40Piątka Konstantynów Ł. 2Piątka Konstantynów Ł.2:42.06
41Delfin PołaniecDelfin Połaniec2:58.88
42Polonia Warszawa 3Polonia WarszawaNT
43Pirania Targówek 2Pirania TargówekNT
44SP 149 Łódź 2SP 149 ŁódźNT
45Olimpijczyk Aleksandrów ŁOlimpijczyk Aleksandrów ŁNT
46Pingwiny WarszawaPingwiny WarszawaNT


<< TOP >>
Konkurencja 10
21-06-2015
Dziewcząt, 100m dowolny13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
57.40
1:01.26
Sokołowska Diana
Kawecka Anna
JUBIA
ARKIE
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
26-11-2009
03-12-2005


1Szczukiewicz LauraPolonia Warszawa1009141001861:01.30
2Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin1025031000061:02.44
3Luma IzabelaKP MZOS Płock1040141000971:02.46
4Jabłonowska NikolaG-8 Bielany W-wa1051141001241:02.90
5Mielczarek SandraBUKS Warszawa1004141001381:03.23
6Bagińska Katarzyna AlicjaJuvenia Białystok1003091001291:03.97
7Białas AnielaJagiellonka Warszawa1022141000901:04.00
8Bujak KlaraSkalar Warszawa1033141000691:04.04
9Jasiorska AleksandraMuszelka Warszawa1056141000381:04.06
10Czarnowicz GabrielaOmega Sokółka1008091000061:04.82
11Sienkiewicz KajaBUKS Warszawa1004141001421:04.94
12Kuc WeronikaBarakuda Starachowice1014121000331:05.02
13Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005056000731:05.07
14Kryszkowska NataliaKP MZOS Płock1040141001051:05.29
15Piękoś NataliaSP 149 Łódź1006051001391:05.48
16Pawłowska BarbaraUKS 190 ŁódźS016051000981:05.68
17Golubska AlinaBUKS Warszawa1004141001331:06.15
18Marusik LenaMANTA Warszawa1074141000071:06.19
19Wytrykus MariaBUKS Warszawa1004141001461:06.43
20Pakuła AlicjaPirania Targówek1049141000511:06.59
21Tomkiel AleksandraPolonia Warszawa1009141001881:06.62
22Lesiak AgataUrsynów Warszawa1052141001001:06.78
23Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa1023141001471:06.89
24Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001951:06.93
25Patora MariaPiątka Konstantynów Ł.S013051000861:07.25
26Markowicz PaulaG-8 Bielany W-wa1051141001261:07.31
27Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św.1006126001971:07.63
28Adamczyk JuliaPolonia Warszawa1009141002091:07.70
29Kucharska DagmaraWodnik Radom1030141000781:07.82
30Goller KlaudiaOstrobramska Warszawa1046141000281:08.11
31Szopa Oliwia RóżaJuvenia Białystok1003091001421:08.24
32Nowakowska MałgorzataUKS 190 ŁódźS016051000971:08.52
33Wróblewska WiktoriaGOS Raszyn1076141000081:08.67
34Gołębiowska OliwiaSKARPA Lublin1010031001101:08.69
35Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św.1006126001941:08.83
36Trybuch OliwiaOstrobramska Warszawa1046141000301:08.88
37Wojtaszek OktawiaFALA Kraśnik1001036001101:08.93
38Figurska NataliaG-8 Bielany W-wa1051141001231:09.01
39Gorzkowska IdaVictoria Józefów1029141000311:09.02
40Jaworska MajaKP MZOS Płock1040141001041:09.08
41Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice1003056001501:09.21
42Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce1009121000801:09.24
43Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św.1006126001981:09.42
44Owerko JuliaGOS Raszyn1076146000161:09.61
45Fiedoruk KatarzynaBarracuda Białystok1007091000051:09.65
46Turek JoannaUKS 190 ŁódźS016051001021:09.79
47Pichola WeronikaMKS Piaseczno1064141000191:09.84
48Chmielewska JuliaUrsynów Warszawa1052141001381:09.96
49Krawczyk PaulinaIKS Konstancin1037146000541:10.11
50Auguściak MichalinaKapry-Armexim Pruszków1036141000521:10.19
51Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Ł.S013051000871:10.31
52Więckowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1022141000991:10.94
53Chomicka ZofiaPirania Targówek1049141000461:10.96
54Bidnik KarolinaMANTA Warszawa1074141000301:11.08
55Wróblewska AmeliaPirania Targówek1049141000521:11.26
56Głowacz KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000911:11.39
57Popławska JuliaPolonia Warszawa1009141001831:12.27
58Popławska BarbaraŻoliborz Warszawa1023141001401:12.30
59Nowakowska LidiaUKS 190 ŁódźS016051000961:12.30
60Świątek MartynaSKARPA Lublin1010031001151:12.69
61Wiśniewska LidiaŻoliborz Warszawa1023141001461:14.82
62Poczobutt Odlanicka GabrielaOmega Sokółka1008091000071:14.91
63Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św.1006126002001:14.91
64Rybińska HannaOmega Sokółka1008091000111:14.95
65Dziubak KatarzynaŻoliborz Warszawa1023141001331:15.15
66Potocka ZofiaKapry-Armexim Pruszków1036141000541:15.38
67Korzeniewska WeronikaNAWA Skierniewice1003056001441:15.82
68Buk AlicjaKorona-Swim Kielce1009121000751:16.09
69Dąbrowska AlicjaPolonez Wyszków1028141001311:16.60
70Etienne MariaŻoliborz Warszawa1023141001631:16.94
71Wańkowicz AleksandraSkalar WarszawaSO33141000671:17.12
72Dzięsław EmiliaFALA Kraśnik1001036001051:17.38
73Bojarska ZuzannaMANTA Warszawa1074141000031:18.12
74Stęgierska GabrielaFALA Kraśnik1001036001171:18.18
75Zagórska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001351:20.25
76Tuderek AnnaFALA Kraśnik1001036001081:21.80
77Szymanowska EmiliaPolonez Wyszków1028141001381:21.93
78Woźniak JuliaDelfin Garwolin1083146000291:23.19
79Czapnik WiktoriaNAWA Skierniewice1003056001371:24.94
80Łapińska ZuzannaJuvenia Białystok100309100135NT


<< TOP >>
Konkurencja 11
21-06-2015
Chłopców, 100m dowolny

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
54.49
56.72
Hołub Jan
Gotszling Dawid
AVSWI
BASTA
Lublin
Ostrowiec Św.
12-12-2009
29-06-2014


1Orlicz FilipG-8 Bielany W-wa10511470018256.64
2Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa10041420016358.95
3Lis PawełBUKS Warszawa10041420015959.71
4Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa1056142000291:00.54
5Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa1056142000301:00.56
6Cheredis JakubG-8 Bielany W-wa1051147001861:00.63
7Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002101:01.00
8Szablak FranekLegia Warszawa1066147000071:01.34
9Traczewski GustawŻoliborz Warszawa1023142001791:01.41
10Chełstowski MaciejPolonia Warszawa1009142002491:01.46
11Kusiński AleksySP 149 ŁódźS006052001641:01.56
12Jędrzejewski AlbertGOS Raszyn1076142000081:01.98
13Szablak CypisLegia Warszawa1066147000061:02.39
14Duchnowski SzymonBarracuda Białystok1007092000051:02.63
15Szczerba AdamSKARPA Lublin1010032001721:02.69
16Mielczarek MaciejOstrobramska Warszawa1046142000421:02.74
17Jędrys IgorUrsynów Warszawa1052142001371:02.81
18Zdanowski FilipPingwiny Warszawa1031142000731:02.99
19Wyborski JakubKP MZOS Płock1040142001441:03.00
20Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce1015127000141:03.11
21Sobieszuk KacperSKARPA Lublin1010032001711:03.20
22Lipowski OskarMuszelka Warszawa1056142000311:03.21
23Szermuszyn HubertBarracuda Białystok1007092000021:03.42
24Ruta KamilMuszelka Warszawa1056142000321:03.54
25Abd El Razek JakubUrsynów Warszawa1052142001271:03.65
26Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok1003092001421:03.70
27Popiołek DawidSKARPA Lublin1010032001681:03.94
28Chojnowski TomaszSkalar WarszawaSO33142000761:04.74
29Soból PrzemysławPolonia Warszawa1009142002581:04.97
30Rećko KonradOmega Sokółka1008092000101:05.21
31Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057000981:05.39
32Skowronek HubertNAWA Skierniewice1003057001771:05.41
33Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków1036142000471:05.43
34Sawicki RafałMKS Piaseczno1064142000461:05.51
35Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok1007092000041:05.53
36Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św.1006127002121:06.15
37Czajka MarcelMuszelka Warszawa1056142000521:06.18
38Kędzierski JanUrsynów Warszawa1052142001381:06.20
39Buabid YacineBUKS Warszawa1004142001711:06.32
40Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Ł.S013052000691:06.39
41Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa1023142001641:06.40
42Król JanOrka MOSiR Kielce1015127000121:06.67
43Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002031:06.84
44Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św.1006127002021:07.07
45Białecki JanVictoria Józefów1029142000581:07.21
46Knyszyński MaciejSP 149 Łódź1006052001981:07.25
47Sapalski MaciejG-8 Bielany W-wa1051142001411:07.29
48Podgórski JakubŻoliborz Warszawa1023142001731:07.47
49Koput AntoniMANTA Warszawa1074142000081:07.50
50Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św.1006127002081:07.61
51Proczek KacperWisła Puławy1006037000851:07.69
52Dobrowolski MaciejJagiellonka Warszawa1022142000991:07.71
53Kassyk JanŻoliborz Warszawa1023142001681:07.72
54Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce1015127000131:07.76
55Molenda DominikPirania Targówek1049142000511:08.00
56Grochowski MichałJuvenia Białystok1003092001401:08.20
57Bedeniczuk SzymonJuvenia Białystok003092001251:08.48
58Kowalczyk MichałŻoliborz Warszawa1023142001701:08.50
59Zadumiński OlgierdŻoliborz Warszawa1023142001821:09.20
60Dobromirski JanŻoliborz Warszawa1023142001631:09.43
61Krok WiktorUrsynów Warszawa1052142001421:09.77
62Kozak MichałPingwiny Warszawa1:10.02
63Dzieniszewski MichałPingwiny Warszawa1031142000651:10.15
64Gudalewski KacperOmega Sokółka1008092000161:10.27
65Stępniak KrzysztofPolonia Warszawa1009142002591:10.29
66Blat KacperFALA Kraśnik1001037001121:10.29
67Arcimowicz TomaszJuvenia Białystok1003092001391:10.37
68Wencel AdrianPiątka Konstantynów Ł.S013052000711:10.38
69Purtak WiktorSP 149 Łódź1006052001951:11.00
70Rozmyslowski ErykGOS Raszyn1076142000101:11.01
71Popłonyk JakubBUKS Warszawa1004142001701:11.14
72Choiński BartoszUrsynów Warszawa1052142001301:11.16
73Kimborowicz MichałJuvenia Białystok1003092001411:11.21
74Lik KacperSP 149 ŁódźS006052001651:11.26
75Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce1015127000211:11.76
76Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św.1006127002091:11.91
77Osmólski HubertJuvenia Białystok1003092001431:11.99
78Janus AdrianPolonia Warszawa1009142002521:12.24
79Sawicki MarcinJuvenia Białystok1003092001451:12.34
80Kostyk JędrzejOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057000881:12.89
81Pyczot PawełPirania Targówek1049142000521:13.19
82Flisiński SebastianPolonia Warszawa1009142002501:13.23
83Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002111:13.51
84Bruździak OlafŻoliborz Warszawa1023142001591:13.67
85Wielkopolan FeliksIKS Konstancin1037147000671:14.93
86Rąpała TomaszGOS Raszyn1076142000121:15.28
87Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św.1006127002061:15.80
88Kupczak MateuszSkalar Warszawa1033147000791:17.63
89Zarzycki SzymonDelfin Garwolin1083147000391:21.92
90Matejko MaciejDelfin Garwolin1083147000281:23.70
91Czerwiec NorbertDelfin PołaniecS007122000361:26.15


<< TOP >>
Konkurencja 12
21-06-2015
Dziewcząt, 200m klasyczny

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:33.89
2:49.72
Kacprzak Marta
Grzebała Zuzanna
JELOD
KSOST
Warszawa
Busko Zdrój
01-12-2001
06-12-2008


1Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa1004141001472:49.00
2Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa1023141001312:51.41
3Śmiechowska PatrycjaBUKS Warszawa1004141001442:54.18
4Duda PaulinaG-8 Bielany W-wa1051146001832:56.26
5Krypa OliwiaMANTA Warszawa1074141000062:56.41
6Krypa MartaMANTA Warszawa1074141000052:56.92
7Sznaza SandraPolonia Warszawa1009141001852:57.35
8Zientarska KarolinaIKS Konstancin1037146000682:57.37
9Dąbrowska TatianaPiątka Konstantynów Ł.S013051000812:59.35
10Małek MartynaSKARPA Lublin1010031001123:00.39
11Rajca OliviaUKS 190 ŁódźS016051000993:00.53
12Rudzińska WiktoriaPiątka Konstantynów Ł.1013056001783:00.98
13Brojanowska ZofiaG-8 Bielany W-wa1051141001283:02.17
14Skrzat NataliaJagiellonka Warszawa1022141000973:02.21
15Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św.1006126001933:02.35
16Szopa Oliwia RóżaJuvenia Białystok1003091001423:02.80
17Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005056000733:08.74
18Etienne MariaŻoliborz Warszawa1023141001633:09.53
19Kordas ZuzannaIKS Konstancin1037146000533:11.75
20Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Ł.S013051000793:12.41
21Wróblewska WiktoriaGOS Raszyn1076141000083:13.66
22Więckowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1022141000993:13.78
23Poczobutt Odlanicka GabrielaOmega Sokółka1008091000073:17.26
24Żegnałek ZofiaMKS Piaseczno1064146001193:17.32
25Ostapińska ZuzannaMKS Piaseczno1064141000223:17.58
26Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św.1006126002013:17.70
27Skura ZuzannaPolonia Warszawa1009141001843:17.89
28Jurczak EmiliaJuvenia Białystok1003091001333:18.03
29Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św.1006126001993:18.24
30Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok1003091001303:19.63
31Lessnau KlaudiaKP MZOS Płock3:20.40
32Potocka ZofiaKapry-Armexim Pruszków1036141000543:22.18
33Adamczyk JuliaPolonia Warszawa1009141002093:23.04
34Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001963:25.43
35Wróblewska AmeliaPirania Targówek1049141000523:27.40
36Obuchowska MajaG-8 Bielany W-wa1051141001323:27.57
37Stęgierska GabrielaFALA Kraśnik1001036001173:35.66
38Woźniak JuliaDelfin Garwolin1083146000293:38.35
39Podniesińska MartaPirania Targówek1049141000563:38.78
40Czapnik WiktoriaNAWA Skierniewice1003056001373:40.98
41Szewczyk ZofiaFALA Kraśnik1001036001093:41.21
42Stanek MartynaKorona-Swim Kielce1009121000723:43.45
43Dzięsław EmiliaFALA Kraśnik1001036001053:43.66
44Wielosz WiktoriaPirania Targówek104914100049NT
45Bojarska ZuzannaMANTA Warszawa107414100003NT


<< TOP >>
Konkurencja 13
21-06-2015
Chłopców, 200m klasyczny

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:27.03
2:37.53
Tracz Adrian
Zabojszcz Wojciech
JOKRA
KOKIE
Kraków
Oświęcim
14-12-2002
20-12-2008


1Celiński JakubHuragan Międzyrzec Podl1024032000112:35.92
2Łukasik MikolajJagiellonka Warszawa1022142001062:41.11
3Szczurek JakubBUKS Warszawa1004142001642:42.38
4Dworzyński PiotrVictoria Józefów1029147001102:47.79
5Biegański MarcinŻoliborz Warszawa1023142001582:51.11
6Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów1029142000542:52.84
7Plona ŁukaszBUKS Warszawa1004142001622:54.04
8Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice1003057001582:54.43
9Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa1023142001652:54.71
10Mielczarek MaciejOstrobramska Warszawa1046142000422:54.99
11Jędrys IgorUrsynów Warszawa1052142001372:57.42
12Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św.1006127002122:58.45
13Styczyński WojciechNAWA Skierniewice1003057001532:58.94
14Cheredis JakubG-8 Bielany W-wa1051147001863:00.47
15Zdanowski FilipPingwiny Warszawa1031142000733:01.72
16Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa1009142002553:02.32
17Blat KacperFALA Kraśnik1001037001123:03.09
18Sagan JakubSKARPA Lublin1010032001703:03.13
19Purtak WiktorSP 149 Łódź1006052001953:05.39
20Burdukiewicz MaksymilianMuszelka Warszawa1056142000283:05.42
21Syska KacperSP 149 Łódź1006052001963:05.91
22Świątek BartoszKSZO Ostrowiec Św.1006127002133:08.68
23Chojnowski TomaszSkalar WarszawaSO33142000763:08.69
24Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św.1006127002073:10.44
25Kędzierski JanUrsynów Warszawa1052142001383:11.21
26Choiński BartoszUrsynów Warszawa1052142001303:11.88
27Gudalewski KacperOmega Sokółka1008092000163:13.36
28Trojan AndrzejŻoliborz Warszawa1023142001803:14.08
29Kiewel GawełBUKS Warszawa1004142001583:14.62
30Flisiński SebastianPolonia Warszawa1009142002503:17.57
31Wielkopolan FeliksIKS Konstancin1037147000673:19.22
32Kucharski JanKapry-Armexim Pruszków1036142000483:20.97
33Kimborowicz MichałJuvenia Białystok1003092001413:25.11
34Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok1007092000043:25.40
35Filipowicz GustawJuvenia Białystok1003092001493:28.80
36Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice1003057001433:29.99
37Chorobik ArkadiuszPiątka Konstantynów Ł.1013057001793:30.18
38Lik KacperSP 149 ŁódźS006052001653:38.49
39Terpiał KacperPiątka Konstantynów Ł.S013052000733:49.70
40Burczyński PiotrMuszelka Warszawa105614200027NT
41Wrześniewski DamianMANTA Warszawa107414200010NT
42Stepaniuk SebastianJuvenia Białystok100309200146NT
43Zarzycki SzymonDelfin Garwolin108314700039NT
44Zajączkowski FilipKapry-Armexim Pruszków103614200050NT
45Czajka MaciejG-8 Bielany W-wa105114200145NT


<< TOP >>
Konkurencja 14
21-06-2015
Dziewcząt, 100m grzbietowy

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:03.31
1:08.44
Lefanowicz Iwona
Kilijańska Donata
SKLUB
KSOST
Gorzów Wlkp.
Saint Dizier (FRA)
27-11-2005
16-11-2008


1Bujak KlaraSkalar Warszawa1033141000691:08.91
2Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin1025031000061:09.66
3Golubska AlinaBUKS Warszawa1004141001331:10.88
4Jońska ZuzannaOlimpijczyk 23 Lublin1025036000111:11.31
5Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa1023141001371:12.04
6Ognicha MariaVictoria Józefów1029141000381:12.38
7Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice1014121000151:13.13
8Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin1014036000651:13.24
9Kopiczyńska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001251:14.42
10Czarnowicz GabrielaOmega Sokółka1008091000061:14.47
11Kryszkowska NataliaKP MZOS Płock1040141001051:14.69
12Tomkiel AleksandraPolonia Warszawa1009141001881:15.14
13Szczepek JuliaG-8 Bielany W-wa1051141001341:15.40
14Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce1009121000801:15.45
15Auguściak MichalinaKapry-Armexim Pruszków1036141000521:15.92
16Piękoś NataliaSP 149 Łódź1006051001391:15.98
17Sienkiewicz KajaBUKS Warszawa1004141001421:16.39
18Rudzińska WiktoriaPiątka Konstantynów Ł.1013056001781:16.39
19Tomaszewska MagdalenaWisła Puławy1006036000831:16.89
20Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św.1006126001971:17.16
21Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa1023141001471:17.39
22Przygoda ZuzannaJuvenia Białystok1003091001361:17.67
23Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Ł.S013051000871:17.67
24Bucoń AnnaFALA Kraśnik1001036001041:17.71
25Pichola WeronikaMKS Piaseczno1064141000191:17.79
26Kucharska DagmaraWodnik Radom1030141000781:17.94
27Gołębiowska OliwiaSKARPA Lublin1010031001101:18.33
28Gorzkowska IdaVictoria Józefów1029141000311:18.44
29Wanic KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000981:18.99
30Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001951:19.17
31Goller KlaudiaOstrobramska Warszawa1046141000281:19.29
32Hanaka KingaOlimpijczyk 23 Lublin1025031000071:19.48
33Jurczak EmiliaJuvenia Białystok1003091001331:19.60
34Fiedoruk KatarzynaBarracuda Białystok1007091000051:20.10
35Pakuła AlicjaPirania Targówek1049141000511:20.11
36Skura ZuzannaPolonia Warszawa1009141001841:20.16
37Kurzepa AdriannaPirania Targówek1049141000471:20.21
38Popławska BarbaraŻoliborz Warszawa1023141001401:20.57
39Świątek MartynaSKARPA Lublin1010031001151:21.41
40Wytrykus MariaBUKS Warszawa1004141001461:21.77
41Korzeniewska WeronikaNAWA Skierniewice1003056001441:22.24
42Rybińska HannaOmega Sokółka1008091000111:22.27
43Żegnałek ZofiaMKS Piaseczno1064146001191:22.87
44Figurska NataliaG-8 Bielany W-wa1051141001231:23.12
45Banaś JuliaJagiellonka Warszawa1022141000891:25.19
46Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św.1006126002001:25.19
47Szewczyk ZofiaFALA Kraśnik1001036001091:26.16
48Popławska JuliaPolonia Warszawa1009141001831:26.30
49Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św.1006126002011:26.40
50Tuderek AnnaFALA Kraśnik1001036001081:27.47
51Ostapińska ZuzannaMKS Piaseczno1064141000221:28.14
52Rezner JuliaKapry-Armexim Pruszków1036141000561:28.36
53Bojarska ZuzannaMANTA Warszawa1074141000031:28.50
54Łygan NataliaDelfin PołaniecS007121000271:28.80
55Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św.1006126001961:28.98
56Wiśniewska LidiaŻoliborz Warszawa1023141001461:32.93
57Ufnalska JuliaPiątka Konstantynów Ł.S013051000881:33.26
58Łapińska ZuzannaJuvenia Białystok1003091001351:33.85
59Stanek MartynaKorona-Swim Kielce1009121000721:34.77
60Dziubak KatarzynaŻoliborz Warszawa1023141001331:35.59
61Mozolewska GabrielaOmega Sokółka1008091000101:37.55
62Luma IzabelaKP MZOS Płock104014100097NT
63Bidnik KarolinaMANTA Warszawa107414100030NT


<< TOP >>
Konkurencja 15
21-06-2015
Chłopców, 100m grzbietowy

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:00.36
1:05.45
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
JOKRA
BASTA
Piekary
Kielce
18-10-2009
05-04-2014


1Orlicz FilipG-8 Bielany W-wa1051147001821:03.21
2Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa1004142001631:03.74
3Sobek NikodemOlimpijczyk 23 Lublin1025032000131:04.47
4Raban MaciejIKS Konstancin1037147000611:05.97
5Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa1022142001101:06.39
6Szablak CypisLegia Warszawa1066147000061:06.54
7Rajca WiktorUKS 190 ŁódźS016052000931:06.87
8Gotowski DominikG-8 Bielany W-wa1051142001381:09.44
9Pawłowski BogusławG-8 Bielany W-wa1051142001731:09.46
10Siekaczyński ArturFALA Kraśnik1001037001151:09.65
11Król JanOrka MOSiR Kielce1015127000121:09.91
12Traczewski GustawŻoliborz Warszawa1023142001791:10.21
13Duchnowski SzymonBarracuda Białystok1007092000051:10.69
14Krzywania OskarSP 149 ŁódźS006052001631:11.05
15Jędrzejewski AlbertGOS Raszyn1076142000081:11.20
16Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź1006052001971:11.72
17Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków1036142000471:11.80
18Szulc JanOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057001021:11.81
19Molenda DominikPirania Targówek1049142000511:12.32
20Abd El Razek JakubUrsynów Warszawa1052142001271:12.58
21Sobieszuk KacperSKARPA Lublin1010032001711:12.93
22Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów1029142000541:13.20
23Ruciński JacekUrsynów Warszawa1052142001471:13.51
24Sagan JakubSKARPA Lublin1010032001701:13.57
25Lipowski OskarMuszelka Warszawa1056142000311:14.05
26Buabid YacineBUKS Warszawa1004142001711:14.24
27Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce1015127000131:14.27
28Szczerba AdamSKARPA Lublin1010032001721:14.62
29Ruta KamilMuszelka Warszawa1056142000321:15.04
30Rećko KonradOmega Sokółka1008092000101:15.09
31Stępniak KrzysztofPolonia Warszawa1009142002591:15.26
32Przybylkowicz JanUrsynów Warszawa1052142001461:15.29
33Kiewel GawełBUKS Warszawa1004142001581:15.62
34Skowronek HubertNAWA Skierniewice1003057001771:16.06
35Białecki JanVictoria Józefów1029142000581:16.09
36Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002031:16.11
37Zadumiński OlgierdŻoliborz Warszawa1023142001821:16.13
38Zajączkowski FilipKapry-Armexim Pruszków1036142000501:16.32
39Wencel AdrianPiątka Konstantynów Ł.S013052000711:16.64
40Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa1023142001641:17.07
41Bruździak OlafŻoliborz Warszawa1023142001591:17.41
42Kassyk JanŻoliborz Warszawa1023142001681:17.51
43Dzieniszewski MichałPingwiny Warszawa1031142000651:17.82
44Podgórski JakubŻoliborz Warszawa1023142001731:17.90
45Jaroszewski ŁukaszŻoliborz Warszawa1023142001671:18.16
46Barnaś AleksanderBUKS Warszawa1004142001541:18.25
47Czajka MarcelMuszelka Warszawa1056142000521:18.57
48Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce1015127000211:18.60
49Bożek FilipFALA Kraśnik1001037001111:18.62
50Popłonyk JakubBUKS Warszawa1004142001701:18.63
51Zieliński BorysMKS Piaseczno1064142000441:18.78
52Chorobik ArkadiuszPiątka Konstantynów Ł.1013057001791:18.96
53Osmólski HubertJuvenia Białystok1003092001431:19.06
54Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św.1006127002091:19.38
55Nikołajuk SzymonPingwiny Warszawa1031142000801:20.13
56Sawicki RafałMKS Piaseczno1064142000461:20.14
57Wrześniewski DamianMANTA Warszawa1074142000101:20.48
58Koput AntoniMANTA Warszawa1074142000081:20.62
59Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św.1006127002081:20.66
60Soból PrzemysławPolonia Warszawa1009142002581:20.80
61Krok WiktorUrsynów Warszawa1052142001421:21.02
62Arcimowicz TomaszJuvenia Białystok1003092001391:21.07
63Dziuba GerardWisła Puławy1006037000861:21.41
64Stepaniuk SebastianJuvenia Białystok1003092001461:22.26
65Dobrowolski MaciejJagiellonka Warszawa1022142000991:22.31
66Filipowicz GustawJuvenia Białystok1003092001491:22.58
67Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice1003057001431:22.95
68Bedeniczuk SzymonJuvenia Białystok003092001251:23.46
69Kozak MichałPingwiny Warszawa1:24.19
70Dobromirski JanŻoliborz Warszawa1023142001631:25.07
71Kupczak MateuszSkalar Warszawa1033147000791:25.41
72Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św.1006127002061:28.14
73Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002111:30.97
74Rąpała TomaszGOS Raszyn1076142000121:31.20
75Pyczot PawełPirania Targówek1049142000521:32.99
76Olszewski MaciejDelfin Połaniec1007122000401:36.69
77Janus AdrianPolonia Warszawa1009142002521:38.50
78Sapalski MaciejG-8 Bielany W-wa105114200141NT
79Goleń MateuszDelfin PołaniecS00712200037NT


<< TOP >>
Konkurencja 16
21-06-2015
Dziewcząt, 200m zmienny13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:20.41
2:31.81
Kozłowska Anna
Wołek Oliwia
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Ostrowiec Św.
20-12-2009
30-11-2014


1Szczukiewicz LauraPolonia Warszawa1009141001862:34.47
2Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice1014121000152:35.73
3Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa1004141001472:35.93
4Mielczarek SandraBUKS Warszawa1004141001382:36.34
5Jabłonowska NikolaG-8 Bielany W-wa1051141001242:36.79
6Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin1014036000652:36.94
7Kuc WeronikaBarakuda Starachowice1014121000332:37.27
8Jońska ZuzannaOlimpijczyk 23 Lublin1025036000112:37.76
9Jasiorska AleksandraMuszelka Warszawa1056141000382:38.42
10Krypa MartaMANTA Warszawa1074141000052:38.43
11Rajca OliviaUKS 190 ŁódźS016051000992:39.09
12Śmiechowska PatrycjaBUKS Warszawa1004141001442:40.19
13Bagińska Katarzyna AlicjaJuvenia Białystok1003091001292:40.21
14Ognicha MariaVictoria Józefów1029141000382:40.45
15Pawłowska BarbaraUKS 190 ŁódźS016051000982:41.07
16Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św.1006126001932:41.11
17Sznaza SandraPolonia Warszawa1009141001852:42.10
18Białas AnielaJagiellonka Warszawa1022141000902:42.12
19Hanaka KingaOlimpijczyk 23 Lublin1025031000072:42.18
20Szczepek JuliaG-8 Bielany W-wa1051141001342:43.09
21Dąbrowska TatianaPiątka Konstantynów Ł.S013051000812:43.66
22Nowakowska MałgorzataUKS 190 ŁódźS016051000972:44.91
23Marusik LenaMANTA Warszawa1074141000072:45.12
24Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa1023141001372:45.69
25Duda PaulinaG-8 Bielany W-wa1051146001832:45.80
26Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa1023141001312:45.93
27Lesiak AgataUrsynów Warszawa1052141001002:46.11
28Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św.1006126001942:46.46
29Krypa OliwiaMANTA Warszawa1074141000062:46.64
30Skrzat NataliaJagiellonka Warszawa1022141000972:46.67
31Markowicz PaulaG-8 Bielany W-wa1051141001262:47.46
32Małek MartynaSKARPA Lublin1010031001122:47.75
33Zientarska KarolinaIKS Konstancin1037146000682:48.74
34Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok1003091001302:48.97
35Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice1003056001502:49.63
36Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św.1006126001982:50.67
37Bucoń AnnaFALA Kraśnik1001036001042:50.68
38Chmielewska JuliaUrsynów Warszawa1052141001382:50.76
39Patora MariaPiątka Konstantynów Ł.S013051000862:50.87
40Kopiczyńska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001252:50.95
41Wanic KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000982:51.33
42Turek JoannaUKS 190 ŁódźS016051001022:51.62
43Krawczyk PaulinaIKS Konstancin1037146000542:52.74
44Wojtaszek OktawiaFALA Kraśnik1001036001102:56.87
45Brojanowska ZofiaG-8 Bielany W-wa1051141001282:57.21
46Trybuch OliwiaOstrobramska Warszawa1046141000302:57.85
47Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Ł.S013051000792:58.70
48Chomicka ZofiaPirania Targówek1049141000462:59.10
49Kordas ZuzannaIKS Konstancin1037146000532:59.57
50Głowacz KlaudiaJagiellonka Warszawa1022141000913:00.50
51Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św.1006126001993:00.62
52Nowakowska LidiaUKS 190 ŁódźS016051000963:01.94
53Buk AlicjaKorona-Swim Kielce1009121000753:02.84
54Wańkowicz AleksandraSkalar WarszawaSO33141000673:02.84
55Rezner JuliaKapry-Armexim Pruszków1036141000563:07.08
56Zagórska AgataG-8 Bielany W-wa1051141001353:07.30
57Podniesińska MartaPirania Targówek1049141000563:08.83
58Wielosz WiktoriaPirania Targówek1049141000493:13.53
59Banaś JuliaJagiellonka Warszawa1022141000893:16.90
60Ufnalska JuliaPiątka Konstantynów Ł.S013051000883:17.23
61Kurzepa AdriannaPirania Targówek1049141000473:19.50
62Przygoda ZuzannaJuvenia Białystok100309100136NT
63Mozolewska GabrielaOmega Sokółka100809100010NT
64Obuchowska MajaG-8 Bielany W-wa105114100132NT


<< TOP >>
Konkurencja 17
21-06-2015
Chłopców, 200m zmienny

13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:14.78
2:20.42
Pietrzak Dawid
Gotszling Dawid
ASBYD
BASTA
Poznań
Ostrowiec Św.
06-11-2010
29-06-2014


1Sobek NikodemOlimpijczyk 23 Lublin1025032000132:21.87
2Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa1056142000302:23.49
3Celiński JakubHuragan Międzyrzec Podl1024032000112:24.67
4Raban MaciejIKS Konstancin1037147000612:26.03
5Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa1022142001102:30.27
6Szczurek JakubBUKS Warszawa1004142001642:30.52
7Rajca WiktorUKS 190 ŁódźS016052000932:31.64
8Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa1056142000292:32.59
9Gotowski DominikG-8 Bielany W-wa1051142001382:33.72
10Kusiński AleksySP 149 ŁódźS006052001642:34.06
11Lis PawełBUKS Warszawa1004142001592:34.06
12Syska KacperSP 149 Łódź1006052001962:34.57
13Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św.1006127002102:34.63
14Popiołek DawidSKARPA Lublin1010032001682:34.78
15Pawłowski BogusławG-8 Bielany W-wa1051142001732:34.78
16Krzywania OskarSP 149 ŁódźS006052001632:35.35
17Chełstowski MaciejPolonia Warszawa1009142002492:36.49
18Burczyński PiotrMuszelka Warszawa1056142000272:36.65
19Szablak FranekLegia Warszawa1066147000072:37.10
20Biegański MarcinŻoliborz Warszawa1023142001582:38.06
21Łukasik MikolajJagiellonka Warszawa1022142001062:38.43
22Dworzyński PiotrVictoria Józefów1029147001102:39.11
23Burdukiewicz MaksymilianMuszelka Warszawa1056142000282:40.39
24Czajka MaciejG-8 Bielany W-wa1051142001452:40.41
25Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce1015127000142:40.76
26Szermuszyn HubertBarracuda Białystok1007092000022:40.87
27Siekaczyński ArturFALA Kraśnik1001037001152:40.97
28Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice1003057001582:41.38
29Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057000982:41.52
30Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok1003092001422:41.82
31Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa1009142002552:41.86
32Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa1023142001652:44.38
33Styczyński WojciechNAWA Skierniewice1003057001532:45.16
34Szulc JanOlimpijczyk Aleksandrów Ł1005057001022:45.61
35Plona ŁukaszBUKS Warszawa1004142001622:45.95
36Barnaś AleksanderBUKS Warszawa1004142001542:46.01
37Przybylkowicz JanUrsynów Warszawa1052142001462:46.30
38Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św.1006127002072:46.73
39Knyszyński MaciejSP 149 Łódź1006052001982:48.22
40Ruciński JacekUrsynów Warszawa1052142001472:48.46
41Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź1006052001972:49.39
42Kowalczyk MichałŻoliborz Warszawa1023142001702:50.58
43Wyborski JakubKP MZOS Płock1040142001442:50.61
44Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św.1006127002022:51.66
45Rozmyslowski ErykGOS Raszyn1076142000102:53.57
46Grochowski MichałJuvenia Białystok1003092001402:54.52
47Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Ł.S013052000692:54.69
48Nikołajuk SzymonPingwiny Warszawa1031142000802:54.76
49Zieliński BorysMKS Piaseczno1064142000442:55.09
50Jaroszewski ŁukaszŻoliborz Warszawa1023142001672:56.02
51Trojan AndrzejŻoliborz Warszawa1023142001803:00.11
52Sawicki MarcinJuvenia Białystok1003092001453:01.09
53Kucharski JanKapry-Armexim Pruszków1036142000483:01.80
54Bożek FilipFALA Kraśnik1001037001113:02.60
55Terpiał KacperPiątka Konstantynów Ł.S013052000733:26.05
56Matejko MaciejDelfin Garwolin108314700028NT
57Świątek BartoszKSZO Ostrowiec Św.100612700213NT


<< TOP >>
Konkurencja 18
21-06-2015
4 x 50m dowolny13 lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:45.70
1:58.59
1:51.63
2:06.00
UKS Shark Rudna (NF) - chł.
UKP UNIA Oświęcim (NF) - dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - chł.
SKP Barakuda Starachowice - dz.
SHRUD
UNOSW
KSOST
BASTA
Nowa Ruda
Kraków
Ostrowiec Św.
Końskie
18-12-2009
01-12-2012
30-06-2013
25-04-2015


1BUKS Warszawa 1BUKS Warszawa1:51.82
2G-8 Bielany W-wa 1G-8 Bielany W-wa1:53.20
3Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa1:56.69
4Muszelka Warszawa 1Muszelka Warszawa1:57.84
5Olimpijczyk 23 LublinOlimpijczyk 23 Lublin1:58.16
6Jagiellonka Warszawa 1Jagiellonka Warszawa1:58.33
7Barracuda BiałystokBarracuda Białystok1:59.26
8KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.1:59.42
9SKARPA LublinSKARPA Lublin1:59.50
10Ursynów Warszawa 1Ursynów Warszawa1:59.65
11GOS RaszynGOS Raszyn1:59.81
12SP 149 Łódź 1SP 149 Łódź1:59.89
13G-8 Bielany W-wa 2G-8 Bielany W-wa2:00.13
14Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok2:00.47
15BUKS Warszawa 2BUKS Warszawa2:00.75
16Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa2:01.67
17Orka MOSiR KielceOrka MOSiR Kielce2:02.27
18Muszelka Warszawa 2Muszelka Warszawa2:02.77
19Ursynów Warszawa 2Ursynów Warszawa2:02.98
20UKS 190 ŁódźUKS 190 Łódź2:03.28
21Kapry-Armexim PruszkówKapry-Armexim Pruszków2:03.42
22Victoria JózefówVictoria Józefów2:03.43
23Piątka Konstantynów Ł. 1Piątka Konstantynów Ł.2:03.99
24Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa2:04.14
25Pingwiny WarszawaPingwiny Warszawa2:04.36
26KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:04.55
27FALA Kraśnik 1FALA Kraśnik2:04.78
28NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice2:05.21
29KSZO Ostrowiec Św. 3KSZO Ostrowiec Św.2:05.65
30Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:05.89
31MANTA WarszawaMANTA Warszawa2:06.80
32KP MZOS PłockKP MZOS Płock2:07.00
33Pirania Targówek 1Pirania Targówek2:07.45
34MKS PiasecznoMKS Piaseczno2:07.52
35Omega SokółkaOmega Sokółka2:07.84
36Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:08.11
37Jagiellonka Warszawa 2Jagiellonka Warszawa2:09.53
38Juvenia Białystok 3Juvenia Białystok2:10.61
39FALA Kraśnik 2FALA Kraśnik2:13.38
40Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:13.47
41KSZO Ostrowiec Św. 4KSZO Ostrowiec Św.2:17.14
42Polonia Warszawa 3Polonia WarszawaNT
43Pirania Targówek 2Pirania TargówekNT
44SP 149 Łódź 2SP 149 ŁódźNT
45Piątka Konstantynów Ł. 2Piątka Konstantynów Ł.NT
46Olimpijczyk Aleksandrów ŁOlimpijczyk Aleksandrów ŁNT
47Delfin Połaniec 1Delfin PołaniecNT