Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  9. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  12 lat
Nr  10. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  13 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  13. Dziewcząt, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  14. Chłopców, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  16. Chłopców, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  17. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  18. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  19. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  12 lat
Nr  20. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  13 lat


Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13-lat
Ostrowiec Św., 28,29 marca 2015r



Konkurencja 1
28-03-2015
Dziewcząt, 100m motylkowy

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:03.82
1:06.80
1:08.85
1:09.17
Kozłowska Anna
Szczepaniak Karolina
Kilijańska Donata
Mikołajczyk Marta
AQBYD
POWAR
KSOST
KOKIE
Leszno
Warszawa
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
04-12-2009
11-11-2004
16-11-2008
27-06-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Zych NataliaWodnik Radom1:12.5243733.6938.83
2.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec1:19.5433136.1743.37
3.Węska KingaKorona-Swim Kielce1:27.5024939.7147.79
4.Michalska WeronikaWodnik Radom1:29.0923540.6048.49
5.Śmiałek OliwiaKSZO Ostrowiec Św1:29.7423041.1248.62
6.Piejko DorotaMOSiR Wodnik Krosno1:30.2222741.9248.30
7.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec1:30.4422541.8348.61
8.Forczek EmiliaMKS Ikar Mielec1:30.7622339.8950.87
9.Wajskop DorotaMotyl Stalowa Wola1:32.8620842.0750.79
10.Rokosz AleksandraKSZO Ostrowiec Św1:33.6120343.9549.66
11.Florkiewicz LiwiaKP Sokół Rzeszów1:34.8919542.3752.52
12.Wydra NataliaMotyl Stalowa Wola1:37.2518144.7852.47
13.Wierdak MartynaKP Sokół Rzeszów1:38.8317245.7153.12
14.Adamczyk AleksandraUNIA Busko Zdrój1:39.9716644.6755.30
15.Tetelewska JuliaKorona-Swim Kielce1:40.8216246.4354.39
16.Justyna JuliaWodnik Radom1:40.8816246.0854.80
17.Kubikowska LenaKorona-Swim Kielce1:41.0916145.7455.35
18.Winnicka WiktoriaKP Sokół Rzeszów1:42.3815545.1657.22
19.Cukrowska UrszulaWodnik Końskie1:43.1715147.5855.59
DYSKW.Romanowska ZuzannaWodnik Radom
M12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi

Młodzik 13-lat

1.Strugała OliwiaMKS Ikar Mielec1:13.3442233.6939.65
2.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom1:14.0141134.2339.78
3.Kuc WeronikaBarakuda Starachowice1:14.6140134.2340.38
4.Rzany WiktoriaUKP Gryf Dębica1:15.9438034.9640.98
5.Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św1:16.4837234.3142.17
6.Cerlich OliwiaMKS Ikar Mielec1:17.4035936.5540.85
7.Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św1:18.5334435.6142.92
8.Bis AleksandraMotyl Stalowa Wola1:19.1733636.3442.83
9.Fusiara NataliaMotyl Stalowa Wola1:21.9130337.0544.86
10.Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św1:23.9628137.8146.15
11.Buk AlicjaKorona-Swim Kielce1:24.9527237.7147.24
12.Szymańska WeronikaMotyl Stalowa Wola1:25.5026640.0845.42
13.Gancarz NataliaMotyl Stalowa Wola1:26.0426140.9945.05
14.Bzinkowska KatarzynaOrka MOSiR Kielce1:26.9125438.8148.10
15.Sowa DominikaKP Sokół Rzeszów1:32.5721042.4450.13
16.Kowalska AgataWodnik Końskie1:34.4419840.3354.11
17.Stanek MartynaKorona-Swim Kielce1:44.4514647.4856.97

PKOsman MagdaleaSalos Cortile Kielce1:28.1724338.6249.55
PKBorkowska AnnaSalos Cortile Kielce1:28.4524139.7948.66


<< TOP >>
Konkurencja 2
28-03-2015
Chłopców, 100m motylkowy

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
59.33
1:02.97
1:03.30
1:08.03
Goraj Marcin
Ciężkowski Dominik
Michta Kacper
Michta Kacper
GAKRA
JOKRA
KSOST
KSOST
Oświęcim
Bochnia
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw.
05-12-2014
16-11-2008
29-06-2013
08-12-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św1:16.6425335.0041.64
2.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św1:17.4024535.3142.09
3.Szymański SzymonWodnik Radom1:18.4723536.7541.72
4.Pierzchała AdamWodnik Radom1:19.9522238.0241.93
5.Śliwa MichałFala Ropczyce1:21.6620935.2346.43
6.Kucharczyk OskarWodnik Radom1:22.4120336.7645.65
7.Pacocha JakubWodnik Radom1:23.7319438.4845.25
8.Fortuński JanKorona-Swim Kielce1:24.8518639.0045.85
9.Ciszewski HubertMotyl Stalowa Wola1:25.7418039.3846.36
10.Wrona BrajanKP Sokół Rzeszów1:27.0517238.0748.98
11.Konwa JakubWodnik Radom1:27.1117240.4746.64
12.Witczak OskarWodnik Radom1:29.5515841.1048.45
13.Grzmil KacperWodnik Radom1:32.6314341.9750.66
14.Stecki OliwierUNIA Busko Zdrój1:33.6013841.7151.89
15.Kwapisiewicz KonradWodnik Radom1:34.2313642.3151.92
16.Ziółek BartłomiejMotyl Stalowa Wola1:35.3713143.0552.32
17.Kornacki PiotrWodnik Radom1:36.8412540.4956.35
18.Tarka MaciejDelfin Połaniec1:39.5311544.3855.15
19.Rząsa ŁukaszKP Sokół Rzeszów1:41.1811046.2254.96
20.Żerebiec MaciejUNIA Busko Zdrój1:41.5510843.6257.93
21.Rybak MikołajMKS Ikar Mielec1:42.1910647.1555.04
22.Guściora MaciejDelfin Tarnobrzeg1:43.0710446.2856.79
23.Cedro DawidKorona-Swim Kielce1:45.959544.161:01.79
24.Szubert MaksymilianKP Sokół Rzeszów1:47.649148.2859.36
25.Wardak MiłoszKP Sokół Rzeszów1:55.037450.401:04.63
DYSKW.Zawiślak MateuszWodnik Radom
M6 - nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu
DYSKW.Bednarczyk MikołajWodnik Radom
M12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Wojtaszek FranciszekMKS Ikar Mielec
M6 - nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu
DYSKW.Staszałek BartoszFOKA Sandomierz
M5 - nierównoczesna praca ramion

Młodzik 13-lat

1.Labak KrystianMKS Ikar Mielec1:12.9729333.6439.33
2.Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce1:13.2528935.0838.17
3.Król JanOrka MOSiR Kielce1:14.5227535.4939.03
4.Magda PatrykMKS Ikar Mielec1:14.6227434.1940.43
5.Świątek FilipUNIA Busko Zdrój1:15.4926432.5642.93
6.Szewc BartłomiejMKP Bobry Dębica1:19.3022835.9543.35
7.Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św1:19.9222336.4143.51
8.Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św1:22.0520637.3344.72
9.Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św1:22.4420336.4446.00
10.Golik LeonardMotyl Stalowa Wola1:23.1319838.0045.13
11.Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św1:31.8414741.5950.25
12.Janik BeniaminMotyl Stalowa Wola1:35.1613243.8751.29
13.Sierżęga MichałKP Sokół Rzeszów1:37.2712344.3852.89

PKKumor SebastianSalos Cortile Kielce1:21.4521036.2545.20
PKZaczek MarcinSalos Cortile Kielce1:33.7313841.5452.19
PKGrad FilipSalos Cortile Kielce1:40.0311344.6855.35
PKCzerwiec NorbertDelfin Połaniec1:55.447451.661:03.78


<< TOP >>
Konkurencja 3
28-03-2015
Dziewcząt, 100m klasyczny

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:13.12
1:15.22
1:19.58
1:19.58
Kacprzak Marta
Dembniak Katarzyna
Stanek Anna
Stanek Anna
JELOD
VIRAC
DEPOL
DEPOL
Zamość
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
11-11-2001
21-12-2002
09-10-2004
09-10-2004

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Zych NataliaWodnik Radom1:19.0449138.1440.90
2.Fabiszewska KatarzynaWodnik Radom1:28.5434941.9146.63
3.Duma PatrycjaFOKA Sandomierz1:28.7934642.5546.24
4.Szponar WeronikaMotyl Stalowa Wola1:30.2732942.3447.93
5.Czernik NataliaKSZO Ostrowiec Św1:31.4931644.3047.19
6.Wybranowska JuliaKSZO Ostrowiec Św1:32.5330643.9248.61
7.Bigus WiktoriaUKP Gryf Dębica1:32.8830244.0148.87
8.Gawicka AleksandraKorona-Swim Kielce1:35.9427445.4250.52
9.Wira PatrycjaKorona-Swim Kielce1:36.1827245.4850.70
10.Wiatrowska WeronikaDelfin Tarnobrzeg1:36.3427145.5250.82
11.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec1:38.5025346.8551.65
12.Michalska WeronikaWodnik Radom1:40.3224048.1052.22
13.Sowa JuliaMotyl Stalowa Wola1:41.5023147.4154.09
14.Jakubowska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św1:41.8822946.9354.95
15.Konopka PatrycjaKorona-Swim Kielce1:45.5320649.9355.60
16.Wierdak MartynaKP Sokół Rzeszów1:45.8320450.5755.26
17.Cukrowska UrszulaWodnik Końskie1:46.5420049.6756.87
18.Tchórzewska KingaMKS Ikar Mielec1:46.8119949.5857.23
19.Jędrzejczyk NataliaWodnik Radom1:47.1419750.3056.84
20.Justyna JuliaWodnik Radom1:47.2219651.3855.84
21.Kapusta KarolinaKP Sokół Rzeszów1:48.4818948.131:00.35
22.Szelągiewicz MajaFOKA Sandomierz1:48.9018752.9755.93
23.Gos KingaWodnik Radom1:49.3318549.4459.89
24.Bratus PatrycjaUKP Gryf Dębica1:49.4218551.8957.53
25.Olesińska JuliaWodnik Końskie1:50.3818052.0458.34
26.Rębisz AgataDelfin Tarnobrzeg1:53.3016651.951:01.35
27.Romanowska ZuzannaWodnik Radom1:59.5514155.971:03.58
28.Sadło WiktoriaKSZO Ostrowiec Św2:02.9313056.721:06.21
29.Wrońska ZuzannaWodnik Radom2:09.1111258.611:10.50
DYSKW.Winnicka WiktoriaKP Sokół Rzeszów
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Gil JuliaKorona-Swim Kielce
O4 - przedwczesny start

Młodzik 13-lat

1.Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św1:24.3940339.6744.72
2.Szymańska WeronikaMotyl Stalowa Wola1:26.0038142.5643.44
3.Rzany WiktoriaUKP Gryf Dębica1:26.0938040.7545.34
4.Madycka MarcelinaMKS Ikar Mielec1:28.3435142.0646.28
5.Bartnik WeronikaMKP Bobry Dębica1:28.5034941.7646.74
6.Zadworna AnnaMotyl Stalowa Wola1:28.7434741.6347.11
7.Sobieraj JuliaBarakuda Starachowice1:29.4333942.9246.51
8.Gonet BarbaraMOSiR Wodnik Krosno1:29.4533843.2646.19
9.Szerszen NataliaUKP Gryf Dębica1:29.5333742.6646.87
10.Gancarz NataliaMotyl Stalowa Wola1:32.0931044.1947.90
11.Gonet KatarzynaMOSiR Wodnik Krosno1:33.3629845.0748.29
12.Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św1:33.4129744.4548.96
13.Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św1:35.0628245.0849.98
14.Kowalska AgataWodnik Końskie1:38.8625046.9851.88
15.Pruszkowska OlgaKorona-Swim Kielce1:40.4023945.6954.71
16.Grzesiak ZuzannaMKS Ikar Mielec1:44.3521349.2155.14
17.Łygan NataliaDelfin Połaniec1:45.4820649.5355.95
18.Swiatek JoannaUKP Gryf Dębica1:45.5420649.4156.13
19.Stanek MartynaKorona-Swim Kielce1:45.9920350.4055.59
20.Szwagierczak OliwiaWodnik Radom1:52.1817152.011:00.17
DYSKW.Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św
O4 - przedwczesny start

PKBorkowska AnnaSalos Cortile Kielce1:33.8229343.7550.07
PKStrugała KlaudiaFOKA Sandomierz1:41.1923447.0554.14
PKLorencik GabrielaSalos Cortile Kielce1:47.5519450.7756.78


<< TOP >>
Konkurencja 4
28-03-2015
Chłopców, 100m klasyczny

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:06.90
1:11.97
1:11.42
1:19.06
Tokarski Krzysztof
Pacholczyk Mateusz
Treliński Bartosz
Treliński Bartosz
VIRAC
KOOLS
ORJED
ORJED
Oświęcim
Toruń
Oświęcim
Kielce
19-12-2009
20-11-2004
21-12-2007
10-12-2006

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Węglinski BłażejWodnik Radom1:21.4731838.2243.25
2.Piliński BartoszKSZO Ostrowiec Św1:22.4530638.7743.68
3.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów1:25.6227339.9445.68
4.Zarychta MarcelBarakuda Starachowice1:28.7424642.0246.72
5.Klimek MaciejWodnik Radom1:29.1524242.1447.01
6.Wojnar MateuszKP Sokół Rzeszów1:29.94236
7.Kwapisiewicz KonradWodnik Radom1:30.8322942.0248.81
8.Konwa JakubWodnik Radom1:31.4222543.6747.75
9.Kornacki PiotrWodnik Radom1:32.8021542.6850.12
10.Kucharczyk OskarWodnik Radom1:33.9720744.1949.78
11.Rojek PiotrFala Ropczyce1:34.2020546.3147.89
12.Warzecha WiktorMKS Ikar Mielec1:34.5520344.1650.39
13.Okręt OliwerKSZO Ostrowiec Św1:34.9720044.7750.20
14.Pacocha JakubWodnik Radom1:35.0820045.6749.41
15.Szymański SzymonWodnik Radom1:35.11199
16.Konwicki BartoszKorona-Swim Kielce1:35.1819944.9950.19
17.Matwij NatanielKP Sokół Rzeszów1:37.7218445.6752.05
18.Zawiślak MateuszWodnik Radom1:37.8118345.9851.83
19.Nochelski BrajanKSZO Ostrowiec Św1:38.1118246.1451.97
20.Dziewa MaciejMotyl Stalowa Wola1:38.9017745.4953.41
21.Szpala MateuszKP Sokół Rzeszów1:39.8417248.5251.32
22.Krochmal FilipKorona-Swim Kielce1:40.8016747.9452.86
23.Jarosz EmilWodnik Końskie1:41.8416249.4052.44
24.Danielewicz SzymonWodnik Radom1:42.4615948.7453.72
25.Witczak OskarWodnik Radom1:43.2115649.0654.15
26.Ziółek BartłomiejMotyl Stalowa Wola1:43.4015549.5753.83
27.Wardak MiłoszKP Sokół Rzeszów1:46.0114450.4955.52
28.Staszałek DamianWodnik Radom1:47.2913949.8857.41
29.Bednarczyk MikołajWodnik Radom1:50.5712752.8257.75
30.Stachura MarcinMKS Ikar Mielec1:51.9312250.101:01.83
31.Kolasiński HubertWodnik Radom1:52.5712050.481:02.09
32.Kula PrzemysławWodnik Radom1:53.3211851.201:02.12

Młodzik 13-lat

1.Książnicki DawidMKS Ikar Mielec1:14.1442134.9439.20
2.Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św1:20.2033336.9543.25
3.Wolski RadosławMOSiR Wodnik Krosno1:21.8531339.0342.82
4.Świątek FilipUNIA Busko Zdrój1:22.3830739.6442.74
5.Goździaszek KrystianMKP Bobry Dębica1:23.8029239.4344.37
6.Sierżęga MichałKP Sokół Rzeszów1:27.2425941.1146.13
7.Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św1:28.0825141.6446.44
8.Krezel BartłomiejMKS Ikar Mielec1:29.7423742.2947.45
9.Torba BartoszMotyl Stalowa Wola1:30.9122843.3747.54
10.Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św1:32.4121744.4947.92
11.Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce1:33.6820943.5450.14
12.Klimek JakubMotyl Stalowa Wola1:40.2417047.6052.64
13.Jasiński MikołajWodnik Radom1:40.7816847.1453.64

PKBorowski JakubSalos Cortile Kielce1:26.1126941.2444.87
PKJakubiec KacperMKS Ikar Mielec1:40.1117148.1751.94
PKGoleń MateuszDelfin Połaniec1:46.3814250.0656.32


<< TOP >>
Konkurencja 5
28-03-2015
Dziewcząt, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:16.85
2:24.66
2:24.60
2:28.65
Cieślak Joanna
Budzis Joanna
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
WAPOZ
BUWAR
KSOST
KSOST
Zielona Góra
Warszawa
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
31-12-2009
13-12-2002
15-11-2008
08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Podsiadły NinaWodnik Radom2:45.3338238.4442.8243.1240.95
2.Bigus WiktoriaUKP Gryf Dębica2:47.2136940.0943.4743.4140.24
3.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec2:47.9936440.2442.8444.9739.94
4.Czernikiewicz IgaBarakuda Starachowice2:49.5435439.7143.5543.9642.32
5.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec2:53.3333239.9743.9444.5544.87
6.Ziewiecka BarbaraWodnik Radom2:55.1132239.2444.4446.5044.93
7.Wybranowska JuliaKSZO Ostrowiec Św3:00.0429641.9446.3046.8744.93
8.Forczek EmiliaMKS Ikar Mielec3:00.6529343.6146.1947.1143.74
9.Szponar WeronikaMotyl Stalowa Wola3:02.2028543.7946.7047.6344.08
10.Gawron AmeliaKP Sokół Rzeszów3:02.8928242.3647.5648.8344.14
11.Fabiszewska KatarzynaWodnik Radom3:03.9727744.1948.6048.9842.20
12.Rębisz AgnieszkaDelfin Tarnobrzeg3:11.0424844.0449.2049.9347.87
13.Rokosz AleksandraKSZO Ostrowiec Św3:14.8823346.8849.7550.5347.72
14.Gawicka AleksandraKorona-Swim Kielce3:18.1222247.5250.6250.7549.23
15.Gil JuliaKorona-Swim Kielce3:18.4622146.0651.9052.5847.92
16.Jakubowska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św3:20.3821447.3552.0651.9349.04
17.Konopka PatrycjaKorona-Swim Kielce3:21.2821246.7151.6452.5650.37
18.Kubikowska LenaKorona-Swim Kielce3:22.3620846.6553.7253.3548.64
19.Szelągiewicz MajaFOKA Sandomierz3:22.4820845.8051.1753.6551.86
20.Chęcina ZuzannaKorona-Swim Kielce3:22.6020747.2152.5353.2249.64
21.Sowa JuliaMotyl Stalowa Wola3:25.9419748.1952.7154.1550.89
22.Rusak MariaUNIA Busko Zdrój3:29.4218848.7455.1754.9350.58
23.Sadło WiktoriaKSZO Ostrowiec Św4:05.3811756.851:03.821:04.561:00.15
DYSKW.Kapusta KarolinaKP Sokół Rzeszów
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Tchórzewska KingaMKS Ikar Mielec
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach

Młodzik 13-lat

1.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice2:34.6846736.6139.7439.7438.59
2.Szerszen NataliaUKP Gryf Dębica2:35.8645635.9238.7740.5640.61
3.Sroczyńska JuliaMotyl Stalowa Wola2:43.3139737.4241.2843.6340.98
4.Fusiara NataliaMotyl Stalowa Wola2:44.3038939.4340.6642.8941.32
5.Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św2:44.8838539.3942.1243.1840.19
6.Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św2:45.5038138.8441.5642.4942.61
7.Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce2:45.5638138.8043.4343.8939.44
8.Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św2:45.9737839.2142.6643.2740.83
9.Strugała OliwiaMKS Ikar Mielec2:47.9136539.5343.8843.7340.77
10.Kucharska DagmaraWodnik Radom2:49.6635438.9744.5944.8341.27
11.Kata NataliaMotyl Stalowa Wola2:54.0332841.8044.5044.8542.88
12.Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św2:56.8031242.0644.4645.5644.72
13.Wiazicka AleksandraUKP Gryf Dębica2:57.3730942.1145.5245.3444.40
14.Zawół PaulinaDelfin Tarnobrzeg2:57.9930640.4644.2146.7746.55
15.Bzinkowska KatarzynaOrka MOSiR Kielce3:00.5629342.7445.8647.2444.72
16.Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św3:05.6327044.8847.4547.4845.82
17.Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św3:07.1126343.7347.8448.9046.64
18.Gonet KatarzynaMOSiR Wodnik Krosno3:08.1025944.6247.9748.7646.75
19.Grzesiak ZuzannaMKS Ikar Mielec3:09.0325644.4447.9848.6747.94
20.Swiatek JoannaUKP Gryf Dębica3:11.5924545.7348.6649.8947.31
21.Sowa DominikaKP Sokół Rzeszów3:25.7119846.6851.7253.8253.49
22.Pruszkowska OlgaKorona-Swim Kielce3:26.5119647.7153.2154.4451.15

PKGondek WiktoriaMotyl Stalowa Wola2:26.4955033.9937.1437.8837.48
PKOsman MagdaleaSalos Cortile Kielce2:50.0335139.5444.4044.2641.83
PKKłosowicz KarolinaKorona-Swim Kielce3:28.5819049.6453.1854.1551.61


<< TOP >>
Konkurencja 6
28-03-2015
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:09.60
2:13.19
2:17.81
2:27.22
Ciężkowski Dominik
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
JOKRA
JOKRA
BASTA
BASTA
Oświęcim
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
18-12-2009
20-12-2008
28-06-2014
23-11-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Pierzchała AdamWodnik Radom2:43.2227438.7241.7842.8339.89
2.Śliwa MichałFala Ropczyce2:46.4525937.2341.8543.8243.55
3.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św2:48.3225039.5843.5644.4240.76
4.Toboła MateuszKSZO Ostrowiec Św2:49.5024540.9843.9843.3941.15
5.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów2:52.0223441.6445.0944.2641.03
6.Okręt OliwerKSZO Ostrowiec Św3:00.2320444.0245.7446.0744.40
7.Szymański JakubMotyl Stalowa Wola3:02.8419544.5746.1947.8144.27
8.Nochelski BrajanKSZO Ostrowiec Św3:04.1119143.5647.8248.0244.71
9.Rząsa ŁukaszKP Sokół Rzeszów3:04.5818943.1948.0348.4144.95
10.Pluta AleksanderWodnik Radom3:05.8018643.3847.8348.5146.08
11.Grzmil KacperWodnik Radom3:07.2218244.0448.5749.3845.23
12.Walczyk DominikKSZO Ostrowiec Św3:08.7817743.4148.9150.2446.22
13.Cedro DawidKorona-Swim Kielce3:12.4416744.7649.4150.8147.46
14.Dziewa MaciejMotyl Stalowa Wola3:12.6016746.5648.9449.0248.08
15.Tarka MaciejDelfin Połaniec3:12.8316645.1649.4450.2148.02
16.Rojek PiotrFala Ropczyce3:19.5415046.2549.6452.8550.80
17.Rybak MikołajMKS Ikar Mielec3:21.2214648.8252.2652.9547.19
18.Chlost HubertMKS Ikar Mielec3:24.8213947.8654.1857.0445.74
19.Krochmal FilipKorona-Swim Kielce3:25.3813746.2053.4954.1451.55
20.Szubert MaksymilianKP Sokół Rzeszów3:27.0213450.1153.4354.6548.83
21.Kolasiński HubertWodnik Radom3:31.6212645.3454.4957.3154.48
22.Szpala MateuszKP Sokół Rzeszów3:31.7812549.0355.4156.5150.83
23.Krupa PiotrMKS Ikar Mielec3:40.9711049.4155.7359.6256.21
DYSKW.Jakubiec KacperMKS Ikar Mielec
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Kula PrzemysławWodnik Radom
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach

Młodzik 13-lat

1.Książnicki DawidMKS Ikar Mielec2:26.1038334.8337.3437.9535.98
2.Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św2:26.9937634.4137.4838.5236.58
3.Król JanOrka MOSiR Kielce2:30.1335334.7338.7540.0736.58
4.Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św2:41.5228338.4241.8541.6539.60
5.Kuzdzał MikołajMKS Ikar Mielec2:43.4527336.3641.3843.5742.14
6.Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św2:44.4726838.9142.0541.9441.57
7.Szewc BartłomiejMKP Bobry Dębica2:48.6724839.2843.1844.7041.51
8.Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św2:49.0724739.3142.6944.2742.80
9.Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce2:50.6324038.7043.9645.5142.46
10.Krezel BartłomiejMKS Ikar Mielec2:54.2922541.9344.8144.6642.89
11.Torba BartoszMotyl Stalowa Wola2:54.8022341.9743.8045.0344.00
12.Janik BeniaminMotyl Stalowa Wola2:55.3322141.8544.1445.8943.45
13.Kałuża JakubMKP Bobry Dębica2:56.5921641.3446.0846.0343.14
14.Bereś JanMKP Bobry Dębica3:00.9620143.5744.7047.7044.99
15.Tymuła SzymonDelfin Tarnobrzeg3:02.2319741.8546.5847.5946.21
16.Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św3:06.9718243.1048.9449.4045.53
17.Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św3:08.8117744.3248.1248.9347.44
18.Tymuła PiotrDelfin Tarnobrzeg3:10.3917342.9847.8650.6848.87
19.Olszewski MaciejDelfin Połaniec3:18.4515245.3550.4552.7349.92

PKKumor SebastianSalos Cortile Kielce2:50.8723942.0644.5144.3239.98
PKBorowski JakubSalos Cortile Kielce2:52.4823242.1543.9044.4242.01
PKZaczek MarcinSalos Cortile Kielce2:58.3521043.6845.8345.9042.94


<< TOP >>
Konkurencja 7
28-03-2015
Dziewcząt, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
4:24.58
4:35.20
4:35.47
4:43.86
Anczykowska Joanna
Kwiatkowska Agnieszka
Wołoszyn Sonia
Wołoszyn Sonia
WAPOZ
STSZC
KSOST
ARKIE
Poznań
Szczecin
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
28-11-1991
20-11-1982
15-11-2008
09-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
Młodzik 12-lat

1.Duma PatrycjaFOKA Sandomierz5:21.123891:14.511:22.791:23.491:20.33
2.Podsiadły NinaWodnik Radom5:27.973651:16.381:25.101:27.091:19.40
3.Czernikiewicz IgaBarakuda Starachowice5:32.333511:18.751:24.581:26.371:22.63
4.Gawron AmeliaKP Sokół Rzeszów5:35.983401:21.451:25.791:25.601:23.14
5.Węska KingaKorona-Swim Kielce5:42.683201:19.961:28.201:29.601:24.92
6.Śmiałek OliwiaKSZO Ostrowiec Św5:48.013061:22.381:29.411:30.541:25.68
7.Czernik NataliaKSZO Ostrowiec Św5:48.353051:23.771:29.621:28.821:26.14
8.Wajskop DorotaMotyl Stalowa Wola5:53.742911:24.681:30.231:31.651:27.18
9.Wydra NataliaMotyl Stalowa Wola6:04.212661:27.231:33.271:32.691:31.02
10.Florkiewicz LiwiaKP Sokół Rzeszów6:08.092581:24.151:35.051:35.651:33.24
11.Wira PatrycjaKorona-Swim Kielce6:12.102501:26.661:38.381:36.541:30.52
12.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec6:13.022481:27.991:36.471:36.531:32.03
13.Meksuła MartaDelfin Tarnobrzeg6:13.852461:25.491:35.601:35.761:37.00
14.Chęcina ZuzannaKorona-Swim Kielce6:17.422391:28.171:37.651:36.631:34.97
15.Ziewiecka BarbaraWodnik Radom6:17.632391:27.651:38.401:38.181:33.40
16.Adamczyk AleksandraUNIA Busko Zdrój6:24.322271:28.191:38.081:40.331:37.72
17.Szumilas WiktoriaUNIA Busko Zdrój6:28.812191:31.501:40.621:39.591:37.10
18.Tetelewska JuliaKorona-Swim Kielce6:40.652001:30.821:44.451:45.791:39.59

Młodzik 13-lat

1.Kuc WeronikaBarakuda Starachowice4:45.305551:07.311:12.961:12.951:12.08
2.Cerlich OliwiaMKS Ikar Mielec4:59.284811:09.841:16.291:17.931:15.22
3.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice5:00.504751:09.611:16.561:17.721:16.61
4.Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św5:08.454391:12.481:18.791:19.421:17.76
5.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom5:09.244361:11.701:19.201:20.971:17.37
6.Sroczyńska JuliaMotyl Stalowa Wola5:10.474311:12.211:19.551:20.761:17.95
7.Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św5:11.774251:13.581:19.361:20.721:18.11
8.Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św5:19.023971:15.521:22.711:21.921:18.87
9.Sobieraj JuliaBarakuda Starachowice5:19.193961:17.801:20.941:21.481:18.97
10.Kucharska DagmaraWodnik Radom5:23.183821:14.241:24.101:25.121:19.72
11.Bis AleksandraMotyl Stalowa Wola5:23.903791:17.921:22.601:22.561:20.82
12.Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce5:34.623441:19.441:25.751:27.361:22.07
13.Wiazicka AleksandraUKP Gryf Dębica5:35.623411:20.131:24.661:28.241:22.59
14.Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św5:35.913401:21.551:26.321:25.981:22.06
15.Madycka MarcelinaMKS Ikar Mielec5:37.523351:19.451:25.741:26.991:25.34
16.Buk AlicjaKorona-Swim Kielce5:38.653321:17.841:25.351:27.961:27.50
17.Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św5:40.173271:17.201:27.241:29.351:26.38
18.Zadworna AnnaMotyl Stalowa Wola5:43.683171:18.191:30.141:30.871:24.48
19.Kata NataliaMotyl Stalowa Wola5:43.693171:21.771:28.451:28.081:25.39
20.Bartnik WeronikaMKP Bobry Dębica5:44.893141:21.601:27.411:28.821:27.06
21.Gonet BarbaraMOSiR Wodnik Krosno5:49.223021:24.551:29.861:29.611:25.20

PKStrugała KlaudiaFOKA Sandomierz5:51.152971:18.771:30.271:31.181:30.93
PKKłosowicz KarolinaKorona-Swim Kielce6:59.011751:40.441:49.831:48.041:40.70


<< TOP >>
Konkurencja 8
28-03-2015
Chłopców, 400m dowolny

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
4:12.91
4:25.52
4:16.57
4:34.56
Bernatowicz Sebastian
Pietrzak Dawid
Kurant Roger
Michta Kacper
AQBYD
AZBYD
KSOST
KSOST
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw.
22-12-2007
14-11-2009
09-12-2007
08-12-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
Młodzik 12-lat

1.Węglinski BłażejWodnik Radom4:54.233751:07.841:14.291:15.811:16.29
2.Zarychta MarcelBarakuda Starachowice5:00.353521:09.291:16.801:17.371:16.89
3.Piliński BartoszKSZO Ostrowiec Św5:11.183171:12.081:19.801:22.501:16.80
4.Klimek MaciejWodnik Radom5:21.322881:15.441:21.191:22.481:22.21
5.Toboła MateuszKSZO Ostrowiec Św5:23.082831:18.391:24.511:22.171:18.01
6.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św5:25.482771:17.131:22.941:23.741:21.67
7.Szymański JakubMotyl Stalowa Wola5:29.362671:17.881:24.021:24.841:22.62
8.Ciszewski HubertMotyl Stalowa Wola5:29.682661:20.181:24.591:24.021:20.89
9.Fortuński JanKorona-Swim Kielce5:29.812661:17.881:24.111:24.311:23.51
10.Konwicki BartoszKorona-Swim Kielce5:31.482621:18.651:24.911:25.881:22.04
11.Warzecha WiktorMKS Ikar Mielec5:40.792411:17.461:26.781:28.681:27.87
12.Wrona BrajanKP Sokół Rzeszów5:52.762171:22.691:29.051:31.511:29.51
13.Pluta AleksanderWodnik Radom6:00.612031:25.191:34.441:32.011:28.97
14.Walczyk DominikKSZO Ostrowiec Św6:03.501991:22.971:32.701:35.921:31.91
15.Stecki OliwierUNIA Busko Zdrój6:05.031961:27.701:34.061:36.241:27.03
16.Żerebiec MaciejUNIA Busko Zdrój6:18.791751:26.541:38.461:38.431:35.36
17.Wojnar MateuszKP Sokół Rzeszów6:20.781731:21.351:36.741:39.791:42.90
18.Wojtaszek FranciszekMKS Ikar Mielec6:25.481661:31.671:38.791:39.131:35.89
19.Matwij NatanielKP Sokół Rzeszów6:35.121551:29.151:42.441:41.661:41.87

Młodzik 13-lat

1.Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św4:44.284161:06.671:12.031:14.231:11.35
2.Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św4:58.083611:10.431:16.791:17.001:13.86
3.Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce4:59.623551:09.561:18.191:18.941:12.93
4.Labak KrystianMKS Ikar Mielec5:11.823151:11.901:20.081:21.301:18.54
5.Golik LeonardMotyl Stalowa Wola5:12.263141:10.941:19.261:22.701:19.36
6.Magda PatrykMKS Ikar Mielec5:12.973111:11.711:19.741:21.301:20.22
7.Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św5:18.802951:14.261:21.771:22.441:20.33
8.Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św5:21.602871:16.781:22.351:23.361:19.11
9.Klimek JakubMotyl Stalowa Wola5:27.442721:18.401:26.041:24.101:18.90
10.Kałuża JakubMKP Bobry Dębica5:27.482721:18.291:25.801:23.521:19.87
11.Goździaszek KrystianMKP Bobry Dębica5:31.292621:19.691:25.491:26.891:19.22
12.Grabowski MaciejMKP Bobry Dębica5:40.292421:19.451:25.881:28.181:26.78
13.Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św5:41.382401:19.991:27.671:27.751:25.97
14.Bereś JanMKP Bobry Dębica5:48.722251:20.921:27.301:31.521:28.98
15.Kuzdzał MikołajMKS Ikar Mielec5:49.602231:20.691:29.081:30.531:29.30


<< TOP >>
Konkurencja 9
28-03-2015
4 x 50m dowolny12 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:56.80
2:02.06
2:04.32
2:07.71
SMS Galicja Kraków (NF) - Chł.
WKS ŚLĄSK Wrocław (NF) - Dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Dz.
GAKRA
SLWRO
KSOST
KSOST
Kraków
Nowa Ruda
Stalowa Wola
Ostrowiec Św.
01-12-2012
18-12-2009
09-06-2012
26-04-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Wodnik Radom 1Wodnik Radom2:02.18317
Węglinski Błażej
Zych Natalia
03
03
28.78
31.21
Podsiadły Nina
Pierzchała Adam
03
03
30.75
31.44
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:05.58292
Stefański Patryk
Borowski Kacper
03
03
29.88
32.05
Toboła Mateusz
Piliński Bartosz
03
03
33.31
30.34
3.Wodnik Radom 2Wodnik Radom2:09.61266
Klimek Maciej
Kucharczyk Oskar
03
03
32.00
31.63
Pluta Aleksander
Szymański Szymon
03
03
32.81
33.17
4.KP Sokół Rzeszów 1KP Sokół Rzeszów2:09.82264
Wrona Brajan
Gawron Amelia
03
03
+0,69
+0,41
33.31
33.01
Florkiewicz Liwia
Wojnar Mateusz
03
03
+0,18
+0,68
32.87
30.63
5.Motyl Stalowa Wola 1Motyl Stalowa Wola2:11.02257
Ciszewski Hubert
Szponar Weronika
03
03
+0,89
+0,53
31.64
33.68
Wajskop Dorota
Szymański Jakub
03
03
+0,53
+0,54
33.76
31.94
6.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec2:11.61254
Warzecha Wiktor
O'Hara Julia
03
03
32.56
33.77
Malec Wiktoria
Gancarz Julia
03
03
33.28
32.00
7.Wodnik Radom 5Wodnik Radom2:13.21245
Kornacki Piotr
Bednarczyk Mikołaj
03
03
+0,70
+0,37
33.50
33.89
Zawiślak Mateusz
Grzmil Kacper
03
03
+0,66
+0,68
33.73
32.09
8.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:15.39233
Fortuński Jan
Wira Patrycja
03
03
+0,87
+0,45
33.45
34.13
Węska Kinga
Konwicki Bartosz
03
03
+0,55
+0,26
32.77
35.04
9.Wodnik Radom 3Wodnik Radom2:16.10229
Fabiszewska Katarzyna
Ziewiecka Barbara
03
03
34.45
33.02
Pacocha Jakub
Witczak Oskar
03
03
33.95
34.68
10.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:19.51213
Walczyk Dominik
Śmiałek Oliwia
03
03
+0,50
+0,50
34.73
35.61
Czernik Natalia
Wybranowska Julia
03
03
+0,53
+0,53
34.90
34.27
11.Wodnik Radom 4Wodnik Radom2:19.58213
Kwapisiewicz Konrad
Michalska Weronika
03
03
36.20
34.48
Kolasiński Hubert
Konwa Jakub
03
03
35.13
33.77
12.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:21.60204
Nochelski Brajan
Jakubowska Wiktoria
03
03
35.29
37.08
Rokosz Aleksandra
Okręt Oliwer
03
03
35.71
33.52
13.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz2:21.74203
Duma Patrycja
Strugała Klaudia
03
03
32.95
32.93
Szelągiewicz Maja
Staszałek Bartosz
03
03
38.60
37.26
14.Motyl Stalowa Wola 2Motyl Stalowa Wola2:23.28196
Ziółek Bartłomiej
Dziewa Maciej
03
03
34.63
24.91
Sowa Julia
Wydra Natalia
03
03
47.53
36.21
15.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:23.68195
Tetelewska Julia
Cedro Dawid
03
03
35.46
35.19
Kubikowska Lena
Krochmal Filip
03
03
36.68
36.35
16.Delfin TarnobrzegDelfin Tarnobrzeg2:23.79194
Wiatrowska Weronika
Meksuła Marta
03
03
35.89
35.89
Guściora Maciej
Rębisz Agnieszka
03
03
35.74
36.27
17.KP Sokół Rzeszów 2KP Sokół Rzeszów2:24.45192
Szczepanik Szymon
Winnicka Wiktoria
03
03
+0,76
+0,53
34.48
36.50
Kapusta Karolina
Rząsa Łukasz
03
03
+0,39
+0,19
38.39
35.08
18.Wodnik Radom 6Wodnik Radom2:26.48184
Gos Kinga
Staszałek Damian
03
03
37.07
34.12
Jędrzejczyk Natalia
Danielewicz Szymon
03
03
40.15
35.14
19.MKS Ikar Mielec 2MKS Ikar Mielec2:27.05182
Forczek Emilia
Wojtaszek Franciszek
03
03
+1,01
+0,76
35.71
36.32
Jakubiec Kacper
Rybak Mikołaj
03
03
+0,42
+0,97
38.91
36.11
20.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój2:29.32173
Żerebiec Maciej
Szumilas Wiktoria
03
03
36.20
39.28
Adamczyk Aleksandra
Stecki Oliwier
03
03
37.99
35.85
21.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce2:33.11161
Konopka Patrycja
Chęcina Zuzanna
03
03
38.05
38.86
Gawicka Aleksandra
Gil Julia
03
03
38.78
37.42
22.KP Sokół Rzeszów 3KP Sokół Rzeszów2:33.97158
Matwij Nataniel
Wierdak Martyna
03
03
+0,79
+0,45
38.36
37.00
Wardak Miłosz
Szpala Mateusz
03
03
+0,53
+0,08
37.33
41.28

PKSalos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:20.39209
Zaczek Marcin
Lorencik Gabriela
03
03
+0,79
+0,56
35.15
39.59
Grad Filip
Kumor Sebastian
03
03
+0,47
+0,67
34.18
31.47


<< TOP >>
Konkurencja 10
28-03-2015
4 x 50m zmienny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
2:00.54
2:08.58
2:06.80
2:20.16
UKP UNIA Oświęcim (NF) - Chł.
UKP UNIA Oświęcim (NF) - Dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
SKP Barakuda Starachowice - Dz.
UNOSW
UNOSW
KSOST
BASTA
Oświęcim
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
21-12-2013
21-12-2013
23-11-2013
23-11-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec2:11.63360
Kuzdzał Mikołaj
Książnicki Dawid
02
02
+0,7836.21
33.95
Strugała Oliwia
Labak Krystian
02
02
32.49
28.98
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:11.71359
Banaczkowska Aleksandra
Klimas Michał
02
02
+1,0234.62
36.03
Matracka Anastazja
Wilk Jakub
02
02
32.91
28.15
3.Orka MOSiR KielceOrka MOSiR Kielce2:20.72294
Król Jan
Niestuj Piotr
02
02
+0,70
+0,64
33.07
39.45
Bzinkowska Katarzyna
Bandura Maksym
02
02
+0,52
+0,91
36.88
31.32
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:21.57289
Wykierski Jakub
Kesler Marcin
02
02
+0,59
+0,43
37.34
40.08
Błaszkiewicz Wiktoria
Boroń Paulina
02
02
+0,50
+0,66
33.53
30.62
5.Motyl Stalowa Wola 1Motyl Stalowa Wola2:22.27285
Fusiara Natalia
Zadworna Anna
02
02
+0,8037.19
40.24
Sroczyńska Julia
Golik Leonard
02
02
33.47
31.37
6.MKP Bobry DębicaMKP Bobry Dębica2:27.40256
Kałuża Jakub
Goździaszek Krystian
02
02
+0,79
+0,54
38.43
40.26
Szewc Bartłomiej
Bartnik Weronika
02
02
+0,54
+0,55
36.41
32.30
7.Motyl Stalowa Wola 2Motyl Stalowa Wola2:27.69254
Kata Natalia
Szymańska Weronika
02
02
+0,8038.51
41.22
Bis Aleksandra
Klimek Jakub
02
02
36.23
31.73
8.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:28.85249
Grad Korneliusz
Sady Julia
02
02
+0,6737.42
44.17
Auguścik Daniel
Nowak Adrianna
02
02
35.92
31.34
9.MKS Ikar Mielec 2MKS Ikar Mielec2:29.46246
Krezel Bartłomiej
Madycka Marcelina
02
02
+0,8439.16
43.05
Magda Patryk
Cerlich Oliwia
02
02
34.64
32.61
10.UKP Gryf DębicaUKP Gryf Dębica2:29.85244
Szerszen Natalia
Rzany Wiktoria
02
02
+0,7034.72
40.56
Wiazicka Aleksandra
Swiatek Joanna
02
02
37.87
36.70
11.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:32.94229
Kurasińska Oliwia
Kowalska Karolina
02
02
+0,74
+0,29
40.40
44.66
Przygoda Natalia
Kępiński Paweł
02
02
+0,50
+0,53
36.95
30.93
12.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce2:35.66217
Nawrot Aleksandra
Pruszkowska Olga
02
02
+0,8635.94
46.21
Buk Alicja
Stanek Martyna
02
02
37.36
36.15
13.Wodnik RadomWodnik Radom2:36.54214
Kucharska Dagmara
Jasiński Mikołaj
02
02
+0,8436.48
45.09
Bednarczyk Aleksandra
Szwagierczak Oliwia
02
02
33.79
41.18
14.Delfin Połaniec 1Delfin Połaniec2:58.88143
Łygan Natalia
Goleń Mateusz
02
02
+0,84
+0,80
41.88
51.49
Czerwiec Norbert
Olszewski Maciej
02
02

+0,69
49.86
35.65


<< TOP >>
Konkurencja 11
29-03-2015
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
57.40
59.12
1:01.26
1:01.42
Sokołowska Diana
Jagoda Julia
Kawecka Anna
Mikołajczyk Marta
JUBIA
JEOZA
ARKIE
KOKIE
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
26-11-2009
12-12-2007
03-12-2005
28-06-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Podsiadły NinaWodnik Radom1:07.6742832.4035.27
2.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec1:10.0838532.6037.48
3.Węska KingaKorona-Swim Kielce1:11.9035734.3337.57
4.Gawron AmeliaKP Sokół Rzeszów1:11.9635634.3237.64
5.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec1:13.2433734.6938.55
6.Wajskop DorotaMotyl Stalowa Wola1:13.8532934.9038.95
7.Ziewiecka BarbaraWodnik Radom1:14.6531934.5440.11
8.Florkiewicz LiwiaKP Sokół Rzeszów1:14.6631835.3039.36
9.Forczek EmiliaMKS Ikar Mielec1:15.5230836.2039.32
10.Czernik NataliaKSZO Ostrowiec Św1:15.9630236.5039.46
11.Piejko DorotaMOSiR Wodnik Krosno1:16.3729736.4739.90
12.Śmiałek OliwiaKSZO Ostrowiec Św1:16.4929636.7939.70
13.Tetelewska JuliaKorona-Swim Kielce1:16.7229336.6440.08
14.Meksuła MartaDelfin Tarnobrzeg1:17.2828736.0141.27
15.Michalska WeronikaWodnik Radom1:18.2227737.3440.88
16.Rokosz AleksandraKSZO Ostrowiec Św1:18.6627238.2340.43
17.Wydra NataliaMotyl Stalowa Wola1:20.1225838.8441.28
18.Szelągiewicz MajaFOKA Sandomierz1:20.4725437.8942.58
19.Winnicka WiktoriaKP Sokół Rzeszów1:21.9424139.4942.45
20.Rębisz AgnieszkaDelfin Tarnobrzeg1:22.1823937.7844.40
21.Konopka PatrycjaKorona-Swim Kielce1:23.0423139.0144.03
22.Chęcina ZuzannaKorona-Swim Kielce1:23.3322939.4743.86
23.Kubikowska LenaKorona-Swim Kielce1:23.3622939.5843.78
24.Szumilas WiktoriaUNIA Busko Zdrój1:23.6922639.5844.11
25.Wierdak MartynaKP Sokół Rzeszów1:23.8122540.7143.10
26.Adamczyk AleksandraUNIA Busko Zdrój1:24.1922240.0744.12
27.Gos KingaWodnik Radom1:26.1820738.8947.29
28.Rusak MariaUNIA Busko Zdrój1:28.3519241.5546.80
29.Romanowska ZuzannaWodnik Radom1:29.7418341.6848.06
30.Bratus PatrycjaUKP Gryf Dębica1:30.8917643.8447.05
31.Justyna JuliaWodnik Radom1:31.7117243.2348.48
32.Jędrzejczyk NataliaWodnik Radom1:31.9717042.0649.91
33.Rębisz AgataDelfin Tarnobrzeg1:35.1415444.6950.45
34.Sosnowy NataliaWodnik Końskie1:37.8014143.4354.37
35.Wrońska ZuzannaWodnik Radom1:44.8011546.8957.91
36.Olesińska JuliaWodnik Końskie1:53.169151.361:01.80

Młodzik 13-lat

1.Kuc WeronikaBarakuda Starachowice1:05.0248231.5533.47
2.Strugała OliwiaMKS Ikar Mielec1:06.6944732.2134.48
3.Cerlich OliwiaMKS Ikar Mielec1:06.8844332.5934.29
4.Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św1:06.9344232.3234.61
5.Sroczyńska JuliaMotyl Stalowa Wola1:07.5343032.2635.27
6.Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św1:07.6342932.7834.85
7.Kucharska DagmaraWodnik Radom1:07.8242532.2535.57
8.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom1:08.1541932.0736.08
9.Zadworna AnnaMotyl Stalowa Wola1:08.6141032.6735.94
10.Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św1:08.8340732.9935.84
11.Szerszen NataliaUKP Gryf Dębica1:08.8740632.1736.70
12.Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce1:09.2439932.9736.27
13.Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św1:09.4239633.2436.18
14.Fusiara NataliaMotyl Stalowa Wola1:09.7639034.2935.47
15.Kata NataliaMotyl Stalowa Wola1:09.9338833.2636.67
16.Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św1:11.4636334.1137.35
17.Bartnik WeronikaMKP Bobry Dębica1:12.5234834.5138.01
18.Kowalska AgataWodnik Końskie1:12.9434234.7738.17
19.Zawół PaulinaDelfin Tarnobrzeg1:13.5633334.7538.81
20.Wiazicka AleksandraUKP Gryf Dębica1:14.1832535.2938.89
21.Bzinkowska KatarzynaOrka MOSiR Kielce1:14.6831836.1638.52
22.Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św1:15.3431035.8339.51
23.Buk AlicjaKorona-Swim Kielce1:16.0930136.1139.98
24.Gonet BarbaraMOSiR Wodnik Krosno1:16.1830036.9639.22
25.Swiatek JoannaUKP Gryf Dębica1:21.2524737.6643.59
26.Sowa DominikaKP Sokół Rzeszów1:21.9324138.7643.17
27.Szwagierczak OliwiaWodnik Radom1:30.9117642.6448.27

PKStrugała KlaudiaFOKA Sandomierz1:11.8635734.3737.49
PKLorencik GabrielaSalos Cortile Kielce1:27.8019641.1146.69


<< TOP >>
Konkurencja 12
29-03-2015
Chłopców, 100m dowolny

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
54.49
57.67
56.72
59.96
Hołub Jan
Pietrzak Dawid
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
AVSWI
AZBYD
BASTA
BASTA
Lublin
Bydgoszcz
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
12-12-2009
15-11-2009
29-06-2014
08-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Zarychta MarcelBarakuda Starachowice1:05.7032031.6034.10
2.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św1:05.7631931.2734.49
3.Piliński BartoszKSZO Ostrowiec Św1:06.0931431.2334.86
4.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św1:09.5626933.1536.41
5.Klimek MaciejWodnik Radom1:09.9926433.3636.63
6.Wojnar MateuszKP Sokół Rzeszów1:10.0126432.5537.46
7.Ciszewski HubertMotyl Stalowa Wola1:10.2726132.6837.59
8.Kucharczyk OskarWodnik Radom1:10.4026032.8437.56
9.Fortuński JanKorona-Swim Kielce1:11.7324534.6837.05
10.Toboła MateuszKSZO Ostrowiec Św1:12.1324135.3836.75
11.Warzecha WiktorMKS Ikar Mielec1:12.2624033.7138.55
12.Wrona BrajanKP Sokół Rzeszów1:12.6623634.4438.22
13.Szymański SzymonWodnik Radom1:14.1222235.2538.87
14.Staszałek DamianWodnik Radom1:15.1721335.1740.00
15.Pluta AleksanderWodnik Radom1:16.3520336.2440.11
Konwa JakubWodnik Radom1:16.3520336.0840.27
17.Stecki OliwierUNIA Busko Zdrój1:17.0019837.3939.61
18.Kornacki PiotrWodnik Radom1:17.0219835.2041.82
19.Witczak OskarWodnik Radom1:17.0319835.6641.37
Walczyk DominikKSZO Ostrowiec Św1:17.0319835.0541.98
21.Bednarczyk MikołajWodnik Radom1:17.4819536.6940.79
22.Guściora MaciejDelfin Tarnobrzeg1:17.7019336.4341.27
23.Dziewa MaciejMotyl Stalowa Wola1:18.3918835.9142.48
24.Żerebiec MaciejUNIA Busko Zdrój1:19.2818236.5242.76
25.Danielewicz SzymonWodnik Radom1:19.5818037.6441.94
26.Kolasiński HubertWodnik Radom1:19.7417937.4042.34
27.Zawiślak MateuszWodnik Radom1:19.9717737.4142.56
28.Jarosz EmilWodnik Końskie1:22.7316040.2042.53
29.Rybak MikołajMKS Ikar Mielec1:22.9315939.7143.22
30.Staszałek BartoszFOKA Sandomierz1:23.2815738.9244.36
31.Wardak MiłoszKP Sokół Rzeszów1:23.5115539.3644.15
32.Szubert MaksymilianKP Sokół Rzeszów1:25.5414538.7546.79
33.Matwij NatanielKP Sokół Rzeszów1:26.3414140.0146.33
34.Chlost HubertMKS Ikar Mielec1:26.3914040.1046.29
35.Kula PrzemysławWodnik Radom1:28.2813140.1048.18
36.Krupa PiotrMKS Ikar Mielec1:31.3411942.5048.84
37.Szpala MateuszKP Sokół Rzeszów1:34.5710743.2251.35
DYSKW.Węglinski BłażejWodnik Radom
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Konwicki BartoszKorona-Swim Kielce
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Kosmal JanWodnik Końskie
O4 - przedwczesny start

Młodzik 13-lat

1.Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św1:01.0039929.5631.44
2.Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce1:03.1136130.1532.96
3.Labak KrystianMKS Ikar Mielec1:03.6935130.8432.85
4.Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św1:06.1531331.1634.99
5.Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św1:06.8430331.8834.96
6.Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św1:07.0730031.7635.31
7.Magda PatrykMKS Ikar Mielec1:07.1629931.9435.22
8.Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św1:07.6129333.8433.77
9.Golik LeonardMotyl Stalowa Wola1:09.9326532.9636.97
10.Klimek JakubMotyl Stalowa Wola1:10.3526033.7436.61
11.Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce1:11.7624533.6338.13
12.Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św1:11.9124434.3337.58
13.Grabowski MaciejMKP Bobry Dębica1:12.3623934.4437.92
14.Tymuła SzymonDelfin Tarnobrzeg1:12.8123533.8538.96
15.Kałuża JakubMKP Bobry Dębica1:13.3822934.3839.00
16.Bereś JanMKP Bobry Dębica1:13.4822834.9238.56
17.Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św1:13.5122834.6838.83
18.Wolski RadosławMOSiR Wodnik Krosno1:15.0321434.9240.11
19.Jasiński MikołajWodnik Radom1:15.5821036.5239.06
20.Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św1:15.8020836.0039.80
21.Sierżęga MichałKP Sokół Rzeszów1:22.7816038.3244.46

PKKumor SebastianSalos Cortile Kielce1:09.5526933.7635.79
PKGrad FilipSalos Cortile Kielce1:16.3020435.3840.92
PKJakubczyk JakubSalos Cortile Kielce1:23.4315639.2344.20


<< TOP >>
Konkurencja 13
29-03-2015
Dziewcząt, 200m klasyczny

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:33.89
2:39.57
2:49.72
2:55.85
Kacprzak Marta
Szpucha Katarzyna
Grzebała Zuzanna
Grzebała Zuzanna
JELOD
OLALE
KSOST
KSOST
Warszawa
Łódź
Busko Zdrój
Ostrowiec Św.
01-12-2001
08-11-2008
06-12-2008
08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Zych NataliaWodnik Radom2:50.2749338.8842.8844.1344.38
2.Fabiszewska KatarzynaWodnik Radom3:04.1839043.4147.8946.9245.96
3.Duma PatrycjaFOKA Sandomierz3:12.4534143.1850.1450.1848.95
4.Czernik NataliaKSZO Ostrowiec Św3:14.2433244.6549.6950.5149.39
5.Czernikiewicz IgaBarakuda Starachowice3:15.5032644.6949.6550.6750.49
6.Szponar WeronikaMotyl Stalowa Wola3:20.2330344.1551.5252.4952.07
7.Wira PatrycjaKorona-Swim Kielce3:22.0229546.2152.0553.6050.16
8.Winnicka WiktoriaKP Sokół Rzeszów3:28.5426847.1855.0253.4352.91
9.Gawicka AleksandraKorona-Swim Kielce3:28.8026747.5053.2455.4252.64
10.Wiatrowska WeronikaDelfin Tarnobrzeg3:29.5526448.0053.0653.3155.18
11.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec3:31.6525747.3155.0056.8052.54
12.Jakubowska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św3:34.2724748.6856.3555.1354.11
13.Sowa JuliaMotyl Stalowa Wola3:34.2824748.9354.8257.0653.47
14.Tchórzewska KingaMKS Ikar Mielec3:45.7621150.2957.3758.6759.43
15.Bratus PatrycjaUKP Gryf Dębica3:46.4320951.5358.3458.5658.00
16.Wierdak MartynaKP Sokół Rzeszów3:47.2320751.9859.2259.9656.07
17.Sosnowy NataliaWodnik Końskie3:48.0820552.7858.6959.0357.58
18.Kapusta KarolinaKP Sokół Rzeszów3:48.7020348.6259.101:01.6359.35
19.Konopka PatrycjaKorona-Swim Kielce3:49.7420053.1559.2357.9659.40
20.Gil JuliaKorona-Swim Kielce3:50.1719952.771:00.091:00.1357.18
21.Justyna JuliaWodnik Radom3:50.7119852.0158.341:00.321:00.04
22.Gos KingaWodnik Radom4:02.7417050.161:02.871:06.011:03.70
23.Olesińska JuliaWodnik Końskie4:05.9216353.531:00.911:05.021:06.46

Młodzik 13-lat

1.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice2:56.2344540.1144.5846.1445.40
2.Szymańska WeronikaMotyl Stalowa Wola3:01.3640842.3746.8845.5246.59
3.Rzany WiktoriaUKP Gryf Dębica3:02.1240341.3446.2147.6246.95
4.Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św3:05.1938341.4646.6549.1047.98
5.Madycka MarcelinaMKS Ikar Mielec3:06.4137642.8747.5748.6247.35
6.Gonet BarbaraMOSiR Wodnik Krosno3:11.3934745.0249.7349.0247.62
7.Sobieraj JuliaBarakuda Starachowice3:12.5734144.2648.5549.7550.01
8.Gonet KatarzynaMOSiR Wodnik Krosno3:12.7334044.9248.2450.5848.99
9.Gancarz NataliaMotyl Stalowa Wola3:16.2532245.8450.4751.0348.91
10.Boroń PaulinaKSZO Ostrowiec Św3:17.1131845.6150.9551.0649.49
11.Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św3:17.7031545.4750.6451.9449.65
12.Przygoda NataliaKSZO Ostrowiec Św3:18.2431245.7350.3852.1549.98
13.Zadworna AnnaMotyl Stalowa Wola3:21.3729845.8950.9352.6351.92
14.Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św3:25.4328146.9551.8053.7352.95
15.Pruszkowska OlgaKorona-Swim Kielce3:34.7924546.8754.6457.2156.07
16.Stanek MartynaKorona-Swim Kielce3:43.4521852.1457.4558.2455.62
17.Grzesiak ZuzannaMKS Ikar Mielec3:50.8819851.6659.461:00.6559.11
18.Szwagierczak OliwiaWodnik Radom3:58.6617953.941:01.161:02.341:01.22

PKBorkowska AnnaSalos Cortile Kielce3:13.0733843.3649.5750.8449.30


<< TOP >>
Konkurencja 14
29-03-2015
Chłopców, 200m klasyczny

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:27.03
2:35.40
2:37.53
2:46.76
Tracz Adrian
Pacholczyk Mateusz
Zabojszcz Wojciech
Jaworski Norbert
JOKRA
KOOLS
KOKIE
UNBUS
Kraków
Szczytno
Oświęcim
Ostrowiec Św.
14-12-2002
10-12-2004
20-12-2008
27-06-2010

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Piliński BartoszKSZO Ostrowiec Św3:04.4428040.6847.4048.6047.76
2.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów3:05.5927442.8447.1048.8646.79
3.Klimek MaciejWodnik Radom3:13.6024243.8949.7550.2749.69
4.Kwapisiewicz KonradWodnik Radom3:14.6523842.5249.3151.7351.09
5.Konwa JakubWodnik Radom3:14.7923744.1350.0950.9849.59
6.Pacocha JakubWodnik Radom3:18.9922245.7152.3652.2848.64
7.Konwicki BartoszKorona-Swim Kielce3:19.1722245.7550.8951.3551.18
8.Okręt OliwerKSZO Ostrowiec Św3:24.0720646.6252.4553.3451.66
9.Wojnar MateuszKP Sokół Rzeszów3:24.3820544.8952.9452.7553.80
10.Zawiślak MateuszWodnik Radom3:24.4620546.2152.5952.8352.83
11.Rojek PiotrFala Ropczyce3:24.4720546.4751.8754.0152.12
12.Warzecha WiktorMKS Ikar Mielec3:28.2019448.0053.2654.4752.47
13.Dziewa MaciejMotyl Stalowa Wola3:29.8919048.4253.7254.4453.31
14.Matwij NatanielKP Sokół Rzeszów3:31.4918549.1555.0553.9253.37
15.Nochelski BrajanKSZO Ostrowiec Św3:31.7818448.4454.8654.9453.54
16.Ziółek BartłomiejMotyl Stalowa Wola3:34.5217749.3155.4456.1453.63
17.Krochmal FilipKorona-Swim Kielce3:34.5517748.5955.9156.8353.22
18.Szpala MateuszKP Sokół Rzeszów3:40.6816349.8457.2855.6557.91
19.Danielewicz SzymonWodnik Radom3:41.4116149.4856.9958.2156.73
20.Stachura MarcinMKS Ikar Mielec3:50.7314351.3058.701:00.251:00.48

Młodzik 13-lat

1.Książnicki DawidMKS Ikar Mielec2:41.1142037.1941.6641.3940.87
2.Świątek FilipUNIA Busko Zdrój2:56.1732138.6344.5246.0846.94
3.Wolski RadosławMOSiR Wodnik Krosno2:56.3732040.6044.6245.8845.27
4.Klimas MichałKSZO Ostrowiec Św2:58.4530939.5046.4947.8644.60
5.Goździaszek KrystianMKP Bobry Dębica2:59.5130340.6745.7146.7546.38
6.Sierżęga MichałKP Sokół Rzeszów3:07.0626843.8847.6749.0046.51
7.Krezel BartłomiejMKS Ikar Mielec3:07.7026542.8047.9649.2147.73
8.Torba BartoszMotyl Stalowa Wola3:14.0124045.1449.2350.4149.23
9.Klimek JakubMotyl Stalowa Wola3:31.8318449.0254.1855.2953.34
10.Jasiński MikołajWodnik Radom3:46.3915149.9058.4859.4058.61

PKBorowski JakubSalos Cortile Kielce3:07.4326644.1247.3249.3746.62
PKJakubiec KacperMKS Ikar Mielec3:37.8217049.9955.3556.3556.13


<< TOP >>
Konkurencja 15
29-03-2015
Dziewcząt, 100m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:03.31
1:07.23
1:08.44
1:09.97
Lefanowicz Iwona
Kwiatkowska Agata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
SKLUB
MAJEL
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Łódź
Saint Dizier (FRA)
Ropczyce
27-11-2005
27-10-2002
16-11-2008
17-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Malec WiktoriaMKS Ikar Mielec1:18.5634738.2940.27
2.Bigus WiktoriaUKP Gryf Dębica1:19.4833539.7539.73
3.Czernikiewicz IgaBarakuda Starachowice1:20.2532538.9441.31
4.Ziewiecka BarbaraWodnik Radom1:21.0331639.0242.01
5.Wybranowska JuliaKSZO Ostrowiec Św1:22.1430339.9042.24
6.Podsiadły NinaWodnik Radom1:22.7129740.9441.77
7.Śmiałek OliwiaKSZO Ostrowiec Św1:24.1428241.2942.85
8.Piejko DorotaMOSiR Wodnik Krosno1:26.8225743.1543.67
9.Forczek EmiliaMKS Ikar Mielec1:27.1925442.6844.51
10.Gil JuliaKorona-Swim Kielce1:28.1724542.6945.48
11.Wajskop DorotaMotyl Stalowa Wola1:28.6824143.1945.49
12.Rębisz AgnieszkaDelfin Tarnobrzeg1:30.6422643.4947.15
13.Cukrowska UrszulaWodnik Końskie1:33.2320745.5247.71
14.Kubikowska LenaKorona-Swim Kielce1:34.0320246.9347.10
15.Jakubowska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św1:34.6619846.2648.40
16.Chęcina ZuzannaKorona-Swim Kielce1:35.1819546.4448.74
17.Gawicka AleksandraKorona-Swim Kielce1:35.2019546.7048.50
18.Jędrzejczyk NataliaWodnik Radom1:38.4117646.9751.44
19.Sowa JuliaMotyl Stalowa Wola1:38.4317648.0650.37
20.Rusak MariaUNIA Busko Zdrój1:38.7417548.4950.25
21.Kapusta KarolinaKP Sokół Rzeszów1:40.4816648.0352.45
22.Tchórzewska KingaMKS Ikar Mielec1:47.8013451.1656.64
23.Wrońska ZuzannaWodnik Radom1:51.7412052.8958.85
DYSKW.Michalska WeronikaWodnik Radom
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach

Młodzik 13-lat

1.Szerszen NataliaUKP Gryf Dębica1:13.1842935.6937.49
2.Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce1:15.4539237.1938.26
3.Fusiara NataliaMotyl Stalowa Wola1:16.1538137.5038.65
4.Matracka AnastazjaKSZO Ostrowiec Św1:17.1636637.1340.03
5.Kucharska DagmaraWodnik Radom1:20.3332538.9541.38
6.Sobieraj JuliaBarakuda Starachowice1:20.4432339.4640.98
7.Bis AleksandraMotyl Stalowa Wola1:20.9331739.9241.01
8.Zawół PaulinaDelfin Tarnobrzeg1:21.9830540.2041.78
9.Kata NataliaMotyl Stalowa Wola1:22.4730040.5741.90
10.Wiazicka AleksandraUKP Gryf Dębica1:24.0328340.6543.38
11.Bzinkowska KatarzynaOrka MOSiR Kielce1:25.0327441.3443.69
12.Kurasińska OliwiaKSZO Ostrowiec Św1:25.1927241.6243.57
13.Madycka MarcelinaMKS Ikar Mielec1:26.9125642.2344.68
14.Sady JuliaKSZO Ostrowiec Św1:27.4125243.6443.77
15.Swiatek JoannaUKP Gryf Dębica1:29.1723743.9545.22
16.Grzesiak ZuzannaMKS Ikar Mielec1:29.3623643.6245.74
17.Kowalska KarolinaKSZO Ostrowiec Św1:30.7722544.7346.04
18.Sowa DominikaKP Sokół Rzeszów1:35.5119345.7049.81
19.Pruszkowska OlgaKorona-Swim Kielce1:39.8116948.0751.74

PKGondek WiktoriaMotyl Stalowa Wola1:07.7954032.9034.89
PKOsman MagdaleaSalos Cortile Kielce1:19.1933938.5940.60


<< TOP >>
Konkurencja 16
29-03-2015
Chłopców, 100m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:00.36
1:01.71
1:05.45
1:07.65
Ciężkowski Dominik
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
JOKRA
JOKRA
BASTA
BASTA
Piekary
Oświecim
Kielce
Kielce
18-10-2009
20-12-2008
05-04-2014
14-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Śliwa MichałFala Ropczyce1:15.2427536.2638.98
2.Pierzchała AdamWodnik Radom1:15.6527037.1938.46
3.Ciszewski HubertMotyl Stalowa Wola1:20.1722739.3340.84
4.Toboła MateuszKSZO Ostrowiec Św1:20.3322640.0840.25
5.Szymański JakubMotyl Stalowa Wola1:24.7519240.5944.16
6.Okręt OliwerKSZO Ostrowiec Św1:25.4418742.4942.95
7.Szymański SzymonWodnik Radom1:26.7417943.0943.65
8.Tarka MaciejDelfin Połaniec1:27.0917741.9145.18
9.Nochelski BrajanKSZO Ostrowiec Św1:27.8117342.6445.17
10.Rząsa ŁukaszKP Sokół Rzeszów1:28.1617142.9945.17
11.Walczyk DominikKSZO Ostrowiec Św1:30.2715944.8745.40
12.Cedro DawidKorona-Swim Kielce1:31.0915543.2447.85
13.Guściora MaciejDelfin Tarnobrzeg1:31.6515244.9246.73
14.Kolasiński HubertWodnik Radom1:32.3614844.4647.90
15.Bednarczyk MikołajWodnik Radom1:32.9414645.0647.88
16.Staszałek DamianWodnik Radom1:32.9514544.4748.48
17.Rybak MikołajMKS Ikar Mielec1:32.9614545.3247.64
18.Wojtaszek FranciszekMKS Ikar Mielec1:34.1714046.9447.23
19.Kosmal JanWodnik Końskie1:34.4213947.3647.06
20.Rojek PiotrFala Ropczyce1:34.7513746.2548.50
21.Krochmal FilipKorona-Swim Kielce1:35.1513645.3949.76
22.Wardak MiłoszKP Sokół Rzeszów1:35.9713247.3048.67
23.Staszałek BartoszFOKA Sandomierz1:36.1313148.1547.98
24.Krupa PiotrMKS Ikar Mielec1:41.1011348.1852.92
25.Szubert MaksymilianKP Sokół Rzeszów1:41.1611350.5450.62
26.Kula PrzemysławWodnik Radom1:41.4911248.3053.19
DYSKW.Chlost HubertMKS Ikar Mielec
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach

Młodzik 13-lat

1.Król JanOrka MOSiR Kielce1:09.9134333.9635.95
2.Kuzdzał MikołajMKS Ikar Mielec1:13.7329235.3338.40
3.Wykierski JakubKSZO Ostrowiec Św1:16.1126537.1838.93
4.Magda PatrykMKS Ikar Mielec1:16.8825737.3639.52
5.Szewc BartłomiejMKP Bobry Dębica1:17.2425437.2539.99
6.Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św1:18.0424637.9040.14
7.Grad KorneliuszKSZO Ostrowiec Św1:19.3823437.7441.64
8.Bandura MaksymOrka MOSiR Kielce1:19.5023337.4542.05
9.Kępiński PawełKSZO Ostrowiec Św1:20.6622340.3540.31
10.Janik BeniaminMotyl Stalowa Wola1:22.8120640.5142.30
11.Torba BartoszMotyl Stalowa Wola1:23.1420341.8741.27
12.Kałuża JakubMKP Bobry Dębica1:23.5920040.8542.74
13.Krezel BartłomiejMKS Ikar Mielec1:23.6020041.3642.24
14.Tymuła PiotrDelfin Tarnobrzeg1:27.4417541.6745.77
15.Barański BartoszKSZO Ostrowiec Św1:28.1417142.6445.50
16.Kaczmarczyk JakubKSZO Ostrowiec Św1:30.9715543.8047.17

PKKumor SebastianSalos Cortile Kielce1:16.8325837.5739.26
PKBorowski JakubSalos Cortile Kielce1:18.7324039.1639.57
PKZaczek MarcinSalos Cortile Kielce1:21.1421940.0841.06
PKJakubczyk JakubSalos Cortile Kielce1:37.2312747.6149.62


<< TOP >>
Konkurencja 17
29-03-2015
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:20.41
2:27.05
2:31.81
2:36.49
Kozłowska Anna
Budzis Joanna
Wołek Oliwia
Wołoszyn Sonia
AQBYD
BUWAR
KSOST
ARKIE
Bydgoszcz
Białołęka
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
20-12-2009
22-10-2002
30-11-2014
08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Zych NataliaWodnik Radom2:37.8847534.3841.8944.0537.56
2.Gancarz JuliaMKS Ikar Mielec2:50.6737637.5343.3452.5837.22
3.Duma PatrycjaFOKA Sandomierz2:53.4635839.0947.3849.5137.48
4.Bigus WiktoriaUKP Gryf Dębica2:54.9434940.6844.5350.0039.73
5.Fabiszewska KatarzynaWodnik Radom2:58.6132840.4446.2749.3542.55
6.Wira PatrycjaKorona-Swim Kielce3:02.2930840.9047.7652.8140.82
7.Wybranowska JuliaKSZO Ostrowiec Św3:03.5930240.8348.9651.8841.92
8.Gawron AmeliaKP Sokół Rzeszów3:03.9830040.0447.6556.3839.91
9.Szponar WeronikaMotyl Stalowa Wola3:06.1428942.3248.2753.7541.80
10.Meksuła MartaDelfin Tarnobrzeg3:06.3928842.5546.0955.0042.75
11.O'Hara JuliaMKS Ikar Mielec3:07.4628341.6048.1155.0242.73
12.Florkiewicz LiwiaKP Sokół Rzeszów3:10.2327143.2049.1755.6942.17
13.Rokosz AleksandraKSZO Ostrowiec Św3:10.5227041.4749.6956.2843.08
14.Węska KingaKorona-Swim Kielce3:12.4926240.1751.3457.0543.93
15.Tetelewska JuliaKorona-Swim Kielce3:17.6324243.7654.1254.2245.53
16.Wiatrowska WeronikaDelfin Tarnobrzeg3:19.3323642.9149.6656.6650.10
17.Szelągiewicz MajaFOKA Sandomierz3:20.9223049.5448.8559.6342.90
18.Cukrowska UrszulaWodnik Końskie3:23.2922244.9251.4157.7249.24
19.Szumilas WiktoriaUNIA Busko Zdrój3:28.0320747.9353.451:01.3045.35
20.Adamczyk AleksandraUNIA Busko Zdrój3:34.0319046.9257.101:03.6946.32
21.Romanowska ZuzannaWodnik Radom3:34.8518846.6252.811:06.4548.97
DYSKW.Wydra NataliaMotyl Stalowa Wola
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu

Młodzik 13-lat

1.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice2:35.7349535.8539.9244.7335.23
2.Banaczkowska AleksandraKSZO Ostrowiec Św2:41.1144735.1240.1147.6938.19
3.Cerlich OliwiaMKS Ikar Mielec2:41.8544136.3842.1847.7735.52
4.Kuc WeronikaBarakuda Starachowice2:41.8744035.6640.6448.6236.95
5.Sroczyńska JuliaMotyl Stalowa Wola2:42.7343334.2542.3747.4538.66
6.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom2:48.3139234.8544.7349.2439.49
7.Błaszkiewicz WiktoriaKSZO Ostrowiec Św2:49.1838636.0143.1851.1438.85
8.Nowak AdriannaKSZO Ostrowiec Św2:50.6737639.0042.5451.6237.51
9.Rzany WiktoriaUKP Gryf Dębica2:52.6036335.9346.0848.2342.36
10.Bis AleksandraMotyl Stalowa Wola2:53.4535837.2644.5852.2439.37
11.Szymańska WeronikaMotyl Stalowa Wola2:55.9534340.8549.8046.1339.17
12.Gancarz NataliaMotyl Stalowa Wola2:57.1933640.4946.5249.0241.16
13.Gonet KatarzynaMOSiR Wodnik Krosno2:58.3332940.6045.9450.5841.21
14.Bartnik WeronikaMKP Bobry Dębica3:02.6330641.4149.8650.3441.02
15.Buk AlicjaKorona-Swim Kielce3:02.8430538.7546.5755.8341.69
16.Kowalska AgataWodnik Końskie3:05.9529043.0648.3952.6041.90
17.Stanek MartynaKorona-Swim Kielce3:30.1220148.5454.8859.5647.14
DYSKW.Strugała OliwiaMKS Ikar Mielec
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu

PKOsman MagdaleaSalos Cortile Kielce2:59.6132241.1444.6954.0339.75
PKBorkowska AnnaSalos Cortile Kielce3:03.2030441.9947.9550.2643.00


<< TOP >>
Konkurencja 18
29-03-2015
Chłopców, 200m zmienny

12 - 13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:14.78
2:19.81
2:20.42
2:30.63
Pietrzak Dawid
Dęga Wiktor
Gotszling Dawid
Kowalski Patryk
ASBYD
SKBEL
BASTA
UNBUS
Poznań
Warszawa
Ostrowiec Św.
Busko Zdrój
06-11-2010
18-12-2003
29-06-2014
05-12-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Węglinski BłażejWodnik Radom2:38.7332934.8740.8847.4135.57
2.Zarychta MarcelBarakuda Starachowice2:41.6931136.7139.9749.8335.18
3.Śliwa MichałFala Ropczyce2:49.1927236.8342.4250.8539.09
4.Stefański PatrykKSZO Ostrowiec Św2:49.8226936.6844.0250.4838.64
5.Borowski KacperKSZO Ostrowiec Św2:52.5425636.6744.9852.5038.39
6.Szymański JakubMotyl Stalowa Wola2:57.4323540.4947.4451.4738.03
7.Wrona BrajanKP Sokół Rzeszów2:58.5623139.0948.6749.9440.86
8.Kucharczyk OskarWodnik Radom3:00.3222438.3247.5054.9939.51
9.Fortuński JanKorona-Swim Kielce3:00.4422439.1747.7352.8040.74
10.Pacocha JakubWodnik Radom3:01.4122038.8748.8752.9040.77
11.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów3:06.2220445.5448.6545.5046.53
12.Witczak OskarWodnik Radom3:07.7019941.6547.3855.6643.01
13.Kornacki PiotrWodnik Radom3:08.2719740.6150.8454.0342.79
14.Stecki OliwierUNIA Busko Zdrój3:09.1919441.3552.7354.3240.79
15.Ziółek BartłomiejMotyl Stalowa Wola3:09.7619244.1348.7155.4541.47
16.Kwapisiewicz KonradWodnik Radom3:10.4519044.6850.5051.6943.58
17.Pluta AleksanderWodnik Radom3:10.5019042.4449.4155.8642.79
18.Żerebiec MaciejUNIA Busko Zdrój3:17.0417245.3550.7657.1743.76
19.Jarosz EmilWodnik Końskie3:17.3717144.6152.7554.6345.38
20.Rząsa ŁukaszKP Sokół Rzeszów3:24.1415447.7448.851:00.0447.51
21.Cedro DawidKorona-Swim Kielce3:28.0314646.8553.611:01.8545.72
22.Wojtaszek FranciszekMKS Ikar Mielec3:29.8114252.1750.591:04.3042.75
DYSKW.Pierzchała AdamWodnik Radom
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach, (75 m.)

Młodzik 13-lat

1.Książnicki DawidMKS Ikar Mielec2:28.9039933.0138.1941.6136.09
2.Wilk JakubKSZO Ostrowiec Św2:34.6335633.8738.1147.9834.67
3.Labak KrystianMKS Ikar Mielec2:37.3033834.1939.2647.0336.82
4.Niestuj PiotrOrka MOSiR Kielce2:41.0431534.9241.3647.6737.09
5.Król JanOrka MOSiR Kielce2:42.8030535.7642.4349.7834.83
6.Świątek FilipUNIA Busko Zdrój2:45.1929233.9844.8147.2139.19
7.Kesler MarcinKSZO Ostrowiec Św2:48.9327338.2843.8348.4138.41
8.Goździaszek KrystianMKP Bobry Dębica2:50.9026338.5346.9647.4337.98
9.Auguścik DanielKSZO Ostrowiec Św2:51.7226038.6445.5450.7636.78
10.Szewc BartłomiejMKP Bobry Dębica2:53.2325337.9544.6350.6839.97
11.Kuzdzał MikołajMKS Ikar Mielec2:55.7724240.9441.3252.8740.64
12.Grabowski MaciejMKP Bobry Dębica2:59.1022941.0244.9252.4040.76
13.Golik LeonardMotyl Stalowa Wola2:59.2122838.8544.0158.1938.16
14.Bereś JanMKP Bobry Dębica3:03.9821140.8445.6957.6439.81
15.Janik BeniaminMotyl Stalowa Wola3:06.5220344.8445.4656.4639.76

PKZaczek MarcinSalos Cortile Kielce3:09.9719241.9547.4157.1443.47
PKGrad FilipSalos Cortile Kielce3:10.1919144.5747.5856.4741.57
PKJakubiec KacperMKS Ikar Mielec3:21.5216148.3751.2555.4446.46


<< TOP >>
Konkurencja 19
29-03-2015
4 x 50m zmienny12 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Polski Młodz 12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:09.79
2:15.77
2:14.82
2:20.21
WKS Śląsk Wrocław (NF) - Chł.
MKS Jordan Kraków (NF) - Dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Dz.
SLWRO
JOKRA
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Bochnia
Ostrowiec Św.
Ropczyce
19-11-2005
15-11-2008
10-11-2012
17-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Wodnik Radom 1Wodnik Radom2:17.63315
Pierzchała Adam
Zych Natalia
03
03
+0,77
+0,68
35.41
38.30
Szymański Szymon
Węglinski Błażej
03
03
+0,43
+0,64
34.98
28.94
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:19.94299
Toboła Mateusz
Piliński Bartosz
03
03
+0,6538.38
37.85
Borowski Kacper
Stefański Patryk
03
03
34.16
29.55
3.Wodnik Radom 2Wodnik Radom2:26.10263
Ziewiecka Barbara
Kwapisiewicz Konrad
03
03
+0,72
+0,41
37.10
42.39
Kucharczyk Oskar
Podsiadły Nina
03
03
+0,54
+0,57
34.91
31.70
4.KP Sokół Rzeszów 1KP Sokół Rzeszów2:27.76254
Gawron Amelia
Szczepanik Szymon
03
03
39.29
41.05
Wrona Brajan
Wojnar Mateusz
03
03
37.51
29.91
5.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec2:29.17247
Malec Wiktoria
Warzecha Wiktor
03
03
+0,82
+0,32
37.20
44.65
Gancarz Julia
O'Hara Julia
03
03
+0,48
+0,10
35.04
32.28
6.Motyl Stalowa Wola 1Motyl Stalowa Wola2:30.97238
Wajskop Dorota
Szponar Weronika
03
03
+0,8041.14
41.49
Szymański Jakub
Ciszewski Hubert
03
03
36.81
31.53
7.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:32.45231
Gil Julia
Konwicki Bartosz
03
03
+0,8841.12
42.78
Węska Kinga
Fortuński Jan
03
03
36.42
32.13
8.Wodnik Radom 3Wodnik Radom2:33.33227
Pluta Aleksander
Fabiszewska Katarzyna
03
03
+0,49
+0,52
41.98
40.84
Pacocha Jakub
Klimek Maciej
03
03
+0,46
+0,53
37.83
32.68
9.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:36.67213
Śmiałek Oliwia
Czernik Natalia
03
03
+0,85
+0,89
40.14
43.15
Rokosz Aleksandra
Wybranowska Julia
03
03
+0,52
+0,29
38.94
34.44
10.Wodnik Radom 5Wodnik Radom2:39.86201
Staszałek Damian
Zawiślak Mateusz
03
03
+0,7642.13
44.24
Kornacki Piotr
Bednarczyk Mikołaj
03
03
11.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:39.91200
Nochelski Brajan
Jakubowska Wiktoria
03
03
+1,0539.86
45.60
Okręt Oliwer
Walczyk Dominik
03
03
40.59
33.86
12.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:42.36191
Cedro Dawid
Gawicka Aleksandra
03
03
+0,68
+0,26
42.50
43.76
Tetelewska Julia
Wira Patrycja
03
03
+0,24
+0,15
43.00
33.10
13.KP Sokół Rzeszów 2KP Sokół Rzeszów2:42.57191
Rząsa Łukasz
Winnicka Wiktoria
03
03
+0,69
+0,58
43.92
45.25
Wierdak Martyna
Florkiewicz Liwia
03
03
+0,52
+0,19
40.32
33.08
14.Delfin TarnobrzegDelfin Tarnobrzeg2:44.82183
Rębisz Agnieszka
Wiatrowska Weronika
03
03
+0,5941.04
44.69
Meksuła Marta
Guściora Maciej
03
03
15.MKS Ikar Mielec 2MKS Ikar Mielec2:45.08182
Wojtaszek Franciszek
Jakubiec Kacper
03
03
+0,96
+0,45
43.23
47.73
Forczek Emilia
Rybak Mikołaj
03
03
+0,60
+0,71
39.31
34.81
16.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz2:45.19182
Szelągiewicz Maja
Strugała Klaudia
03
03
+0,78
+0,67
44.23
46.13
Duma Patrycja
Staszałek Bartosz
03
03
+0,66
+0,50
38.07
36.76
17.Wodnik Radom 4Wodnik Radom2:45.20182
Witczak Oskar
Konwa Jakub
03
03
+0,85
+0,62
41.78
42.38
Romanowska Zuzanna
Kolasiński Hubert
03
03
+0,47
+0,57
45.82
35.22
18.Motyl Stalowa Wola 2Motyl Stalowa Wola2:45.52181
Sowa Julia
Dziewa Maciej
03
03
+1,0044.46
45.93
Ziółek Bartłomiej
Wydra Natalia
03
03
43.29
31.84
19.KP Sokół Rzeszów 3KP Sokół Rzeszów2:50.81164
Wardak Miłosz
Matwij Nataniel
03
03
+0,7743.48
45.50
Szubert Maksymilian
Kapusta Karolina
03
03
43.79
38.04
20.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce2:54.49154
Chęcina Zuzanna
Konopka Patrycja
03
03
+0,7944.52
50.94
Kubikowska Lena
Krochmal Filip
03
03
42.76
36.27
21.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój2:57.76146
Rusak Maria
Szumilas Wiktoria
03
03
+0,81
+0,75
46.31
50.49
Adamczyk Aleksandra
Stecki Oliwier
03
03
+0,73
+0,86
44.52
36.44
22.Wodnik Radom 6Wodnik Radom2:58.35144
Jędrzejczyk Natalia
Gos Kinga
03
03
+0,7345.81
48.70
Danielewicz Szymon
Kula Przemysław
03
03
45.72
38.12

PKSalos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:39.27203
Kumor Sebastian
Zaczek Marcin
03
03
+0,6135.03
48.73
Grad Filip
Jakubczyk Jakub
03
03
40.48
35.03


<< TOP >>
Konkurencja 20
29-03-2015
4 x 50m dowolny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.13-lat
1:45.70
1:58.59
1:51.63
2:06.72
UKS Shark Rudna (NF) - Chł.
UKP UNIA Oświęcim (NF) - Dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Dz.
SHRUD
UNOSW
KSOST
KSOST
Nowa Ruda
Kraków
Ostrowiec Św.
Kielce
18-12-2009
01-12-2012
30-06-2013
15-02-2015

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec1:58.85345
Labak Krystian
Magda Patryk
02
02
+0,64
+0,61
29.75
30.21
Strugała Oliwia
Książnicki Dawid
02
02
+0,59
+0,13
31.00
27.89
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św1:59.42340
Klimas Michał
Boroń Paulina
02
02
29.96
30.86
Matracka Anastazja
Wilk Jakub
02
02
30.27
28.33
3.Orka MOSiR KielceOrka MOSiR Kielce2:02.27316
Bandura Maksym
Król Jan
02
02
+0,87
+0,66
32.09
28.90
Niestuj Piotr
Bzinkowska Katarzyna
02
02
+0,61
+0,53
29.42
31.86
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:04.55299
Błaszkiewicz Wiktoria
Kesler Marcin
02
02
31.61
31.16
Nowak Adrianna
Wykierski Jakub
02
02
31.14
30.64
5.Motyl Stalowa Wola 1Motyl Stalowa Wola2:05.58292
Zadworna Anna
Kata Natalia
02
02
31.73
31.19
Sroczyńska Julia
Golik Leonard
02
02
31.42
31.24
6.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:05.65292
Banaczkowska Aleksandra
Grad Korneliusz
02
02
+0,70
+0,33
31.50
33.49
Kępiński Paweł
Auguścik Daniel
02
02
+0,30
+0,39
30.39
30.27
7.MKP Bobry DębicaMKP Bobry Dębica2:10.08263
Bartnik Weronika
Grabowski Maciej
02
02
32.30
32.48
Kałuża Jakub
Goździaszek Krystian
02
02
33.32
31.98
8.MKS Ikar Mielec 2MKS Ikar Mielec2:12.68248
Kuzdzał Mikołaj
Krezel Bartłomiej
02
02
+0,71
+0,46
33.33
32.92
Madycka Marcelina
Cerlich Oliwia
02
02
+0,58
+0,72
34.87
31.56
9.Motyl Stalowa Wola 2Motyl Stalowa Wola2:13.29244
Torba Bartosz
Bis Aleksandra
02
02
33.52
34.90
Fusiara Natalia
Klimek Jakub
02
02
32.52
32.35
10.UKP Gryf DębicaUKP Gryf Dębica2:15.62232
Szerszen Natalia
Swiatek Joanna
02
02
+0,75
+0,67
32.80
37.08
Wiazicka Aleksandra
Rzany Wiktoria
02
02
+0,42
+0,35
34.85
30.89
11.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:17.14224
Kurasińska Oliwia
Sady Julia
02
02
34.69
35.78
Barański Bartosz
Kaczmarczyk Jakub
02
02
34.48
32.19
12.Wodnik RadomWodnik Radom2:17.27223
Kucharska Dagmara
Jasiński Mikołaj
02
02
31.68
34.60
Bednarczyk Aleksandra
Szwagierczak Oliwia
02
02
30.99
40.00
13.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce2:22.48200
Buk Alicja
Pruszkowska Olga
02
02
+0,68
+0,51
34.45
39.73
Stanek Martyna
Nawrot Aleksandra
02
02
+0,50
+0,34
37.24
31.06