Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  34. Kobiet, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  35. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  36. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  39. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  41. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  42. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  43. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  44. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Św., 19-22 grudnia 2013r


1 - 1 Dzień - Eliminacje19-12-2013 - 9:00


Konkurencja 1
19-12-2013
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007


Rok ur.
1Majchrzak Kacper92WARTA Poznań10011520013821.95
2Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź10230520001422.03
3Pasula Jakub92AZS AWF WarszawaS0011410005322.06
4Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.10030420012022.12
5Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław10060120031322.31
6Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS0010920003722.34
7Dymerski Szymon93MKP SzczecinS0011620006722.39
8Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice10061120022022.49
9Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków10160620002922.56
10Zieliński Dawid92MKP SzczecinS0011620012222.57
11Łopaciński Kacper SO95Foka SandomierzS0011220001222.62
12Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk10011020012722.74
13Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF KatowiceS0061120020322.82
14Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław10060120031022.93
15Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław10010120006222.99
16Wilk Robert86AZS AWF Katowice10061120011122.99
17Szymański Konrad93AZS AWF Warszawa10011420005923.02
18Bartoszewski Wojciech94AZS UŁ PŁ Łódź10230520001923.06
19Goździk Damian95WARTA Poznań10011520005523.09
20Chudy Michał97Wodnik RawiczS0131520009223.17
21Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin10250320000323.30
22Warwas Szymon95AZS AWF Katowice10061120017523.33
23Soboń Julian92WARTA Poznań10011520022923.34
24Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań10011520024023.40
25Sobczyk Kamil93AZS UŁ PŁ Łódź10230520001823.43
26Brzuś Michał97ORKA Zamość10020320004123.44
27Gawrysiak Przemysław92Omega KleszczówS0240520000623.49
28Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia10191020005023.55
29Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin10100320009423.57
30Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice10061120021023.58
31Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź10230520002023.59
32Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa10011420005123.60
33Szczukowski Michal95Kormoran OlsztynS0021320005423.62
34Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź10230520001123.66
35Puk Dariusz95Huragan SosnowiecS0321120000423.67
36Gałota Bartosz90AZS Biała PodlaskaS0220320000523.70
37Janas Krzysztof93Ursynów Warszawa10521420000323.71
38Załuski Kajetan87AZS AWF Katowice10061120020123.71
39Chrościński Jan96WARTA Poznań10011520008523.75
40Jaszewski Marcin96AZS AWF WarszawaS0011410007723.78
41Bening Emil93JUVENIA Wrocław10010120015323.80
42Breś Gracjan95AZS UŁ PŁ Łódź10230520001623.81
43Sendyk Paweł97MKP SzczecinS0011620069723.83
44Bekier Krzysztof92AZS Biała PodlaskaS0220320000923.88
45Pieśniak Jakub SO97UNIA OświęcimS0100620015923.89
46Drozd Mateusz94Neptun Staragard SzS0081620008523.89
47Kowalik Piotr91AZS UAM PoznańS0331520000623.90
48Bor Radosław93KORNER Zielona G.10030420000623.91
49Bielawski Michał93Ursynów Warszawa10521420000123.94
50Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice10061120021823.95
51Renusz Piotr96SOLEX Lębork10131020003723.99
52Białek Marcin SP95WARTA Poznań10011520015724.01
53Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice10061120015624.05
54Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa10511420012324.15
55Fara Kacper94AZS AGH Kraków10160620003124.16
56Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.S0040920001124.17
57Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków10010620022124.19
58Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa10221420008224.20
59Furman Łukasz93MOS Dąbrowa GrnS00311200050   24.20
60Iłendo Piotr93Juvenia Białystok10030920000724.20
61Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa10091420010324.22
62Przybysz Adam95Żoliborz W-wa10231420006124.24
63Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa10091420027724.24
64Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa10221420012824.25
65Kościelak Adam SP96WARTA Poznań10011520012324.25
66Łowicki Marcin SO95NAWA SkierniewiceS0011220001224.30
67Raczkowski Piotr96Olimpijczyk SuwałkiS0010920005324.31
68Michałkowski Marek91AZS UAM PoznańS0331520000724.34
69Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice10061120021924.36
70Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa10221420012924.41
71Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław10060120013624.42
72Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp10010420019924.47
73Kowalik Damian94AZS UAM PoznańS0331520000924.60
74Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź10010520005924.61
75Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa10521420004024.61
76Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn10271120000224.62
77Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn10271120002624.64
78Stokowski Kacper99Bielany Warszawa10511420006124.66
79Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń10090220003724.66
80Bruchajzer Dominik97MZOS PłockS0401420007124.71
81Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno10131320001124.71
82Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk SuwałkiS0010920007224.83
83Łukawski Mikołaj99KORONA-Swim KielceS0091220005024.85
84Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik10030320004724.85
85Traczewski Michał95POLONIA Warszawa10091420027624.94
86Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno10641420000724.94
87Białek Piotr92WARTA Poznań10011520013624.99
88Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn10271120001425.04
89Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok10030920011725.05
90Bogusławski Maciej95Meduza Warszawa10181420001725.06
91Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa WolaS0090820000125.07
92Suchan Jan97POLONIA Warszawa10091420028025.18
93Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź10010520007725.19
94Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa10221420008525.19
95Kawicki Tomasz88CityZen PoznańS0081520001225.20
96Machul Grzegorz97KORONA-Swim KielceS0091220003425.21
97Lis Patryk98KP AVIA Świdnik10030320005925.30
98Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile KielceS0111220001925.38
99Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa10091420020525.38
100Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa10521420004625.39
101Rębas Igor89Warsaw Masters Team10421420000225.43
102Grzywa Karol SOc97Fala KraśnikS0010320004025.50
103Kochański Wojciech97MOS KatowiceS0111110002625.51
104Pietrzak Grzegorz98KP Ciechanów10731420000325.56
105Rzuczkowski Kacper97Bielany Warszawa10511420013425.56
106Greś Krystian92AZS Biała Podlaska10220320001425.60
107Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice10061120019825.61
108Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno10641420000225.65
109Hodur Filip97POLONIA Warszawa10091420027925.73
110Russek Filip94Żoliborz W-wa10231420015525.76
111Perkowski Dawid96Juvenia Białystok10030920007325.76
112Pyda Jakub94SKARPA Lublin10100320004625.85
113Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa10091420014625.85
114Madejski Mateusz95Meduza Warszawa10181420007125.90
115Gryglewicz Juliusz98Żoliborz W-wa10231420008826.08
116Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa10511420008126.08
117Anysz Michał97Ursynów Warszawa10521420017826.22
118Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa10221420004726.36
119Gozdziewski Adrian98WODNIK RadomS0301420002426.43
120Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice10381120000426.78
121Królik Paweł99Juvenia Białystok10030920011126.84
122Szweda Tomasz98Delfin Połaniec10071220002626.89
123Michalak Piotr96Ostrobramska W-waS0461420002826.94
124Pierściński Adam98MKS Piaseczno10641420001227.07
125Franke Paweł99Bielany Warszawa10511420015327.19
126Awruk Szymon99Juvenia Białystok10030920010527.55
127Jazykow Filip99Juvenia Białystok10030920010927.79
128Kupiński Filip99Juvenia Białystok10030920011228.15
129Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki10010920015428.44
130Sędłak Wiktor99ORKA Zamość10020320006729.32
131Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków101303200039NT
132Lejman Kacper94AZS AWFiS Gdańsk100110200128NT
133Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk102510200001NT
134Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków101606200030NT
135Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok100309200150NT
136Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok100309200104NT
137Micorek Krzysztof93Legia Warszawa106614200004NT


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2013
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.77
31.45
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
JUWRO
JUWRO
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011


Rok ur.
1Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław10010110033730.77
2Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP LubliniankaS0110310007631.14
3Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin10011610047331.58
4Urbańska Karolina92AZS AWF WarszawaS0011410003132.37
5Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole10010710013232.49
6Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp10010410012332.77
7Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice10381110000232.83
8Jakubowska Izabela98Olimpijczyk Aleksandrów10050510005532.91
9Nowak Paulina SK96WODNIK Radom10301410002032.92
10Wikieł Angelika98UŚKS OstrołękaS0191410002332.95
11Ożóg Paulina99Bobry DębicaS0030810004332.99
12Kobuszewska Karolina96Huragan SosnowiecS0321110000233.16
13Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków10010610025233.28
14Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS0131510005433.32
15Bazyl Magdalena97Aquarius MyśleniceS0050610002933.43
16Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia GS0030110000233.62
17Niklarz Maria97RUCH Grudziądz10110210003633.64
18Samuła Wiktoria99MTP Lublinianka10110310006433.65
19Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław10060110017233.76
20Wisniewska Natalia97WARTA PoznańS0011510010633.83
21Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin10011610024933.91
22Greglak Marta97ZRYW Opole10010710006334.05
23Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa10521410003034.08
24Dudek Marlena94AZS AWF Katowice10061110019834.24
25Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk10011010001034.26
26Cieślak Katarzyna94KS PosnaniaS0051510000334.35
27Zyga Izabela96NAWA SkierniewiceS0030510002834.37
28Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.S0020710003834.49
29Golińska Katarzyna96Olimpijczyk AleksandrówS0050510001434.66
30Zientarska Laura95TRÓJKA Łódź10090510017334.82
31Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź10230510000734.93
32Sońta Magdalena98WODNIK RadomS0301410003534.96
33Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok10030910007335.64
34Radoń Sonia SK98Galicja Kraków10360610000735.67
35Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów10291410000335.68
36Wiśniewska Kamila SR96Victoria RacibórzS0131110007136.58
37Opałko Dominika99SALOS Cortile KielceS0111210003237.66
38Zarychta Anita98Barakuda Starachowice10141210000740.21
39Kowalska Agata93AZS AWF WarszawaS00114100025NT
40Dymarek Ewa95ZRYW Opole100107100136NT


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-12-2013
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.81
1:56.16
1:58.52
1:59.58
2:04.26
2:08.46
Wójt Łukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
PZP
SKLUB
SKLUB
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Berlin (GER)
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Wrocław
15-11-2009
14-12-2012
15-12-2011
27-11-2008
17-11-2007
18-11-2006


Rok ur.
1Poprawa Michał94AZS AWF KatowiceS006112000921:57.65
2Suzin Marcin93AZS AGH KrakówS016062000271:59.00
3Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław1006012003302:00.23
4Sobczyk Maciej95TRÓJKA ŁódźS009052000762:01.88
5Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS013052000272:02.15
6Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław1006012002512:02.60
7Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa1009142001662:02.95
8Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP BrzeskoS031062000012:02.96
9Matczak Mateusz89AZS UŁ PŁ Łódź1023052000152:03.70
10Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa1001142000622:04.00
11Gąsior Aleksander95IKAR MielecS005082000902:04.37
12Kłos Grzegorz SO95AZS AWF KatowiceS006112001782:04.47
13Stępień Konrad96POLONIA Warszawa1009142001502:05.04
14Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice1006112000932:06.69
15Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków1001062002652:06.81
16Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań1001152000752:07.49
17Czarnota Mateusz91UNIA OświęcimS010062000732:07.52
18Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa1004142000842:09.11
19Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn1027112000042:09.44
20Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice1006112002142:09.48
21Karkut Kamil SK96IKAR Mielec1005082000862:09.80
22Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn1027112000282:10.66
23Mielczarek Filip96Omega KleszczówS024052000052:11.63
24Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS011122000262:12.50
25Szajerka Konrad94Bielany Warszawa1051142001002:13.01
26Sodel Dominik97AZS AWF Katowice1006112002162:14.66
27Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa1051142001362:14.67
28Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno1064142000042:15.36
29Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź1001052000532:15.51
30Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno1064142000072:16.21
31Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków1036062000132:18.45
32Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile KielceS011122000192:19.46
33Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno1064142000112:20.18
34Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok1003092001042:30.72


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-12-2013
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.07
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Gus Julia
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
01-12-2013


Rok ur.
1Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław10010110002659.48
2Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław1006011001321:00.30
3Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1005251000511:01.21
4Cieslak Joanna96WARTA PoznańS001151000911:01.84
5Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1005081001061:02.23
6Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1010031000141:02.25
7Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin1002111000961:02.38
8Ryczak Maja96MKP SzczecinS001161003861:02.67
9Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria RacibórzS013111000691:02.71
10Magner Agata SK97JORDAN Kraków1001061002721:02.72
11Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp1001041000801:02.91
12Piechocka Jagoda90AZS AGH KrakówS016061000071:02.98
13Ćwil Angela99MKS Piaseczno1064141000031:03.42
14Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój1005121000071:03.55
15Tomala Aleksandra SR97ZRYW OpoleS001071001251:03.73
16Małecka Agnieszka93MKP SzczecinS001161003871:03.88
17Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik1001031000121:03.98
18Kośla Marta93AZS AWF WarszawaS001141000231:04.02
19Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1036111000421:04.40
20Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź1009051001721:04.50
21Bernat Gabriela99SKARPA Lublin1010031000831:04.86
22Kurowska Wanda SK98Galicja Kraków1036061000021:04.97
23Rosiak Paulina SSz95MKP Szczecin1001161001441:05.10
24Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.1003041001121:05.35
25Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa1022141001041:05.36
26Wiertel Agata95MTP Lublinianka1011031000061:05.62
27Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk SuwałkiS001091000871:06.09
28Kargol Agnieszka89AZS Biała PodlaskaS022031000031:06.16
29Wątor Karolina SK98Galicja Kraków1036061000091:06.22
30Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa1009141001781:06.80
31Rogowska Angelika99Galicja Kraków1036061000151:07.41
32Woźniczak Paulina97Olimpijczyk AleksandrówS005051000181:07.73
33Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk1001101001151:07.95
34Skorupa Monika99VEGA DobrodzieńS004071000501:08.07
35Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz1011021000401:08.60
36Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1003091000571:10.01
37Petryszyn Katarzyna94Meduza Warszawa1018141000111:10.31
38Duchnowska Julita94AZS Biała PodlaskaS022031000111:11.87
39Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1022141000701:16.37
40Stępień Kamila99Barakuda Starachowice1014121000021:20.47
41Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa100114100026NT


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-12-2013
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:47.63
1:48.73
1:54.10
1:55.56
2:02.03
2:04.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Skierka Jakub
Skierka Jakub
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
TRKAR
TRKAR
Berlin (GER)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Tallin (EST)
Gdańsk
11-08-2013
18-12-2009
27-11-2008
26-11-2009
10-11-2013
08-12-2012


Rok ur.
1Jankiewicz Krzysztof91NAWA SkierniewiceS003052000241:55.66
2Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1016062000291:57.60
3Dubiel Adam93KORNER Zielona G.1003043002271:57.96
4Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk1009132000011:58.09
5Gabrysz Wojciech SR95Victoria RacibórzS013112000791:59.94
6Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków1001062002162:00.13
7Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa1001142000582:02.20
8Kościelak Adam SP96WARTA Poznań1001152001232:02.38
9Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.1003042001272:02.56
10Łopaciński Kacper SO95Foka SandomierzS001122000122:02.89
11Karwat Krzysztof96NAWA SkierniewiceS003052000432:03.27
12Pietrzak Krzysztof96KS Delfin Gdynia1019102000712:03.71
13Handzlik Rafał SR95Karol WadowiceS012062000262:04.24
14Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa1009142002772:04.27
15Furman Łukasz93MOS Dąbrowa GrnS00311200050   2:04.58
16Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław1006012002882:04.87
17Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa1009142001462:05.52
18Suchan Jan97POLONIA Warszawa1009142002802:05.75
19Meszka Ernest97NAWA SkierniewiceS003052000562:06.11
20Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg1004082000432:06.14
21Brus Dominik93JORDAN Kraków1001062000802:07.68
22Stokowski Kacper99Bielany Warszawa1051142000612:08.23
23Kijewski Kasper99SALOS Cortile KielceS011122000062:08.56
24Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków1016062000282:08.88
25Trójca Mateusz SK97MOS Katowice1011111000362:09.71
26Danilewski Maciej98Juvenia Białystok1003092000952:10.39
27Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska1022032000182:11.81
28Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa1051142001422:11.83
29Bujak Kacper98MTP Lublinianka1011032000562:12.50
30Franke Paweł99Bielany Warszawa1051142001532:13.37
31Napieraj Jan98POLONIA Warszawa1009142002302:14.63
32Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk1025102000012:17.46
33Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź1001052000772:18.96
34Grzywa Karol SOc97Fala KraśnikS001032000402:19.06
35Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia1019102000262:19.64
36Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa1009142002262:23.39
37Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.100304200045NT
38Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa100114200051NT


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-12-2013
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006


Rok ur.
1Poprawa Michał94AZS AWF KatowiceS0061120009250.93
2Krupecki Oskar92MKP SzczecinS0011620014452.06
3Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice10061120021553.06
4Opalski Marcin93Ursynów Warszawa10521420000553.20
5Andrzejczak Mateusz94AZS AWF WarszawaS0011410005653.43
6Łuczak Piotr92AZS AGH KrakówS0160620001953.50
7Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk10011020012753.51
8Bening Emil93JUVENIA Wrocław10010120015353.85
9Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław10060120031054.04
10Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice10061120021254.10
11Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków10010620012054.17
12Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.10030420012354.18
13Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław10060120009154.24
14Kudła Łukasz SO95AZS AWF KatowiceS0061120018954.43
15Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk10011020007354.47
16Chaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław10060120027854.60
17Chudy Michał97Wodnik RawiczS0131520009254.90
18Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim KielceS0091220001154.96
19Perzankowski Kacper96NAWA SkierniewiceS0030520004555.20
20Borkowski Łukasz95TRÓJKA ŁódźS0090520001555.55
21Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków10160620003055.58
22Sendyk Paweł97MKP SzczecinS0011620069755.77
23Osses Arkadiusz95WARTA PoznańS0011520015855.79
24Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin10250320000355.84
25Brzuś Michał97ORKA Zamość10020320004155.85
26Fara Kacper94AZS AGH Kraków10160620003156.02
27Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań10011520024056.32
28Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków10010620022156.41
29Malczyk Marcin SO95UNIA OświęcimS0100620015156.49
30Warwas Szymon95AZS AWF Katowice10061120017556.50
31Puk Dariusz95Huragan SosnowiecS0321120000456.59
32Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa10511420012356.66
33Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa10221420012956.68
34Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia10191020000857.57
35Kowalik Damian94AZS UAM PoznańS0331520000957.76
36Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn10271120000257.83
37Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn10271120000457.96
38Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa10091420014258.02
39Kuca Przemysław94WARTA Poznań10011520019858.07
40Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk SuwałkiS0010920007258.39
41Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno10131320001158.43
42Renusz Piotr96SOLEX Lębork10131020003758.61
43Czartoryjski Radosław90AZS Biała PodlaskaS0220320000458.88
44Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn10271120002858.88
45Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok10030920011758.96
46Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.S0040920001159.06
47Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn10271120002659.27
48Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa10091420010359.31
49Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn10271120001459.44
50Drozd Mateusz94Neptun Staragard SzS0081620008559.51
51Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn10271120004959.60
52Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa10221420004759.61
53Traczewski Michał95POLONIA Warszawa10091420027659.63
54Kochański Wojciech97MOS KatowiceS0111110002659.77
55Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź10010520005959.84
56Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa1022142000981:00.18
57Białek Marcin SP95WARTA Poznań1001152001571:00.49
58Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice1006112002191:00.86
59Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice1006112001981:00.87
60Biszkont Damian96KP AVIA Świdnik1003032000351:00.90
61Sodel Dominik97AZS AWF Katowice1006112002161:01.04
62Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno1064142000111:01.35
63Gozdziewski Adrian98WODNIK RadomS030142000241:01.79
64Rębas Igor89Warsaw Masters Team1042142000021:02.01
65Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS011122000261:02.02
66Rzuczkowski Kacper97Bielany Warszawa1051142001341:02.10
67Perkowski Dawid96Juvenia Białystok1003092000731:02.17
68Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa1051142000811:03.01
69Kalina Radosław96Bobry DębicaS003082000461:03.04
70Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska1022032000191:03.21
71Hodur Filip97POLONIA Warszawa1009142002791:04.42
72Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno1064142000021:06.31
73Napieraj Jan98POLONIA Warszawa1009142002301:07.13
74Pietrzak Artur88Akwawit Leszno100315200034NT
75Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok100309200104NT


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-12-2013
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:16.42
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
13-12-2007
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
03-11-2007


Rok ur.
1Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław1001011000262:07.95
2Sikora Paulina93AZS AWF WarszawaS001141000272:11.35
3Szczepanik Joanna SO96UNIA OświęcimS007151000932:13.20
4Olczak Mirella93AZS AWF WarszawaS001141000302:13.63
5Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn1011131000052:14.11
6Mikołajczak Anna SSz95MKP SzczecinS013101000362:16.71
7Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa1009141001212:18.34
8Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS013051000102:18.53
9Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp1001041002262:18.93
10Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin1014031000452:19.63
11Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001182:22.83
12Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn1027111000152:23.41
13Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław1006011001612:24.07
14Kuzawińska Karolina93MZOS PłockS040141000552:24.50
15Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1001151000662:28.67
16Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1001041001502:28.94
17Leończuk Sara99UKS MOS Ełk100913100009NT


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-12-2013
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007


Rok ur.
1Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice10061120018759.29
2Szulich Dawid90DELFIN LegionowoS014142000031:00.09
3Rowiński Filip90AZS AWF WarszawaS001141000551:00.58
4Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk1010082000171:00.85
5Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.1003042000631:00.98
6Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa1023142000751:01.04
7Grula Mateusz93AZS AWF Warszawa1001142000601:01.30
8Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa1023142000941:01.82
9Certa Maciej91AZS AWF WarszawaS001141000451:02.03
10Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice1003052001121:02.04
11Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1006112001921:02.23
12Galon Michał95Akwawit Leszno1003152000921:02.44
13Kłos Grzegorz SO95AZS AWF KatowiceS006112001781:02.52
14Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa1052142000441:02.58
15Zawadka Michał89Ursynów Warszawa1052142001581:02.69
16Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin1001162002221:02.71
17Fedorowicz Jakub SK97WODNIK Radom1030142000161:02.98
18Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik1003032000221:03.29
19Rojda Adam96Wodnik RawiczS013152000891:03.37
20Białek Piotr92WARTA Poznań1001152001361:03.58
21Mucha Kacper92Ursynów Warszawa1052142001771:03.68
22Jarzyński Wojciech91AZS UŁ PŁ Łódź1023052000071:03.73
23Gąsior Aleksander95IKAR MielecS005082000901:03.78
24Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok1003092000561:03.99
25Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice1006112000931:04.17
26Karkut Kamil SK96IKAR Mielec1005082000861:04.19
27Chrościński Jan96WARTA Poznań1001152000851:04.29
28Sowa Marcin SO97Motyl Stalowa Wola1009082000161:04.30
29Żebrowski Juliusz91AZS UAM PoznańS033152000081:04.36
30Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław1006012000431:04.37
31Zieliński Kamil89AZS Biała PodlaskaS022032000021:04.67
32Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice1006112001931:04.99
33Pomietło Adrian SO95UNIA OświęcimS010062001521:05.00
34Michałkowski Marek91AZS UAM PoznańS033152000071:05.04
35Żmija Marek97MOS KatowiceS011112000131:05.24
36Perl Michał96DELFIN LegionowoS014142000191:05.30
37Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa1022142000851:05.55
38Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice1006112001971:05.62
39Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa WolaS009082000011:05.67
40Rykowski Piotr94KS PosnaniaS005152000351:05.70
41Lejman Kacper94AZS AWFiS Gdańsk1001102001281:05.75
42Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice1006112002141:05.81
43Gawryś Sebastian94AZS AWFiS Gdańsk1001102001291:06.12
44Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk1001102001111:06.14
45Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn1027112000171:06.19
46Maślanka Szymon SR96Karol WadowiceS012062000251:06.27
47Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń1009022000371:06.44
48Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin1010032000881:06.47
49Suchodolski Patryk93AZS PWSZ RacibórzS039112000111:06.90
50Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno1064142000041:07.05
51Kotynia Piotr90AZS UŁ PŁ Łódź1023052000041:07.69
52Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków1036062000131:08.35
53Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa1022142000981:08.70
54Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków1013032000391:09.68
55Pierściński Adam98MKS Piaseczno1064142000121:09.68
56Winiarski Jakub99SOLEX Lębork1013102000811:10.34
57Danilewski Maciej98Juvenia Białystok1003092000951:10.34
58Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź1001052000531:11.32
59Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki1001092001541:16.14
60Kupiński Filip99Juvenia Białystok1003092001121:16.32
61Jazykow Filip99Juvenia Białystok1003092001091:17.69
62Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok1003092001041:21.76
63Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok100309200150NT


<< TOP >>
Konkurencja 9
19-12-2013
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.25
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:14.52
2:17.66
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
TRLOD
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Płock
Poznań
13-12-2007
08-12-2005
09-12-2004
11-12-2003
30-11-2002
15-12-2011


Rok ur.
1Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1001011002852:10.19
2Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP LubliniankaS011031000762:15.51
3Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1009031000172:16.22
4Radlińska Marcelina93AZS AGH KrakówS016061000142:17.43
5Urbańska Karolina92AZS AWF WarszawaS001141000312:17.76
6Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk AleksandrówS005051000132:18.44
7Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1005251000512:18.64
8Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1001161004732:19.22
9Uryga Paulina95KS Korona Kraków1003061000772:19.68
10Zbrojewska Michalina SSz96Piątka KonstantynówS013051000172:20.04
11Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój1005121000072:20.24
12Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec1006121000292:20.30
13Mendyk Adrianna98WODNIK RadomS030141000282:21.62
14Magner Agata SK97JORDAN Kraków1001061002722:21.64
15Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław1006011001792:22.32
16Sproska Magda97ZRYW Opole1001071000692:22.38
17Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1005131000042:22.67
18Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice1006111001972:23.79
19Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS010061000792:24.04
20Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1011021000362:24.18
21Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO OstrowiecS006121000562:24.80
22Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn1027111000212:25.10
23Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź1009051001722:25.13
24Lempart Marta SWr96AZS AWF Katowice1006111001902:25.61
25Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.S002071000382:25.99
26Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków1001061003162:26.31
27Klimas Paulina SO95AZS AWF KatowiceS006111001872:26.58
28Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków1001061002522:26.66
29Adamczyk Julia99MTP Lublinianka1011031000592:26.99
30Bejuk Oliwia98Słowianka Gorzów Wlkp1001041001672:27.28
31Wisniewska Natalia97WARTA PoznańS001151001062:27.31
32Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok1003091000732:28.53
33Radoń Sonia SK98Galicja Kraków1036061000072:29.67
34Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz1011021000402:30.09
35Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów1029141000032:30.33
36Zyga Izabela96NAWA SkierniewiceS003051000282:30.49
37Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa1022141001042:30.62
38Ćwil Angela99MKS Piaseczno1064141000032:30.62
39Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.1002071000602:32.92
40Sasin Dominika94AZS AWF Wrocław1002011000242:36.30
41Kowalska Agata93AZS AWF WarszawaS00114100025NT
42Nogaj Paulina98WODNIK RadomS03014100032NT


<< TOP >>
Konkurencja 10
19-12-2013
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:37.78
3:43.28
3:46.31
3:47.70
3:54.17
3:59.77
Korzeniowski Paweł
Furtek Paweł
Kuświk Maciej
Wojdak Wojciech
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MKSZC
SLWRO
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
Saint Dizier (FRA)
26-11-2009
30-11-2013
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011
15-11-2008


Rok ur.
1Zaborowski Filip94MKP Szczecin1002102000233:42.00
2Furtek Paweł SSz95MKP Szczecin1001162006533:43.28
3Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin1006122000363:45.62
4Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK WrocławS006012002073:46.31
5Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim1010062001973:47.68
6Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź1023052000173:48.09
7Bor Radosław93KORNER Zielona G.1003042000063:50.19
8Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin1001162000303:50.76
9Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn1011132000033:51.45
10Klich Kacper94ŚLĄSK Wrocław1006112000913:51.50
11Kliza Mateusz94AZS AGH Kraków1016062000323:53.92
12Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań1001152000753:54.08
13Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.1003042000743:54.81
14Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice1006112002173:54.99
15Łowicki Marcin SO95NAWA SkierniewiceS001122000123:55.22
16Biś Daniel95AZS AWF Warszawa1001142000613:55.39
17Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław1006012001363:55.62
18Stępień Konrad96POLONIA Warszawa1009142001503:55.68
19Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia1019102000153:55.73
20Staniszewski Adam97TRÓJKA ŁódźS009052001023:55.77
21Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS001092000373:56.08
22Książek Sebastian SOc96KS KSZO OstrowiecS006122000523:57.27
23Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice1006112002023:57.44
24Uściłko Michał95Juvenia Białystok1003092001343:57.52
25Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa1022142000823:57.88
26Pióro Artur91AZS AWF Katowice1006112002003:57.90
27Goleniec Łukasz SO97UNIA OświęcimS010062001563:59.00
28Szarliński Filip92AZS AWF Warszawa1001142000633:59.04
29Goździk Damian95WARTA Poznań1001152000554:01.50
30Jaszewski Marcin96AZS AWF WarszawaS001141000774:02.23
31Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik1003032000474:02.26
32Osses Arkadiusz95WARTA PoznańS001152001584:03.31
33Dytkowski Jan SOc97KS KSZO OstrowiecS006122000594:03.61
34Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik1003032000434:05.06
35Bruchajzer Dominik97MZOS PłockS040142000714:05.59
36Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia1019102000624:07.01
37Żybura Kornel95Bobry DębicaS003082000454:07.35
38Mielczarek Filip96Omega KleszczówS024052000054:08.30
39Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa1009142002054:09.61
40Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko-ZdrójS005122000154:11.20
41Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa1051142000814:11.83
42Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa1052142000464:12.09
43Sola Kornel SOc97Fala KraśnikS001032000414:12.95
44Zapalski Konrad98Fala Kraśnik1001032000454:13.16
45Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn1027112000494:13.65
46Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa1051142001364:14.57
47Prószynski Igor99Fala Kraśnik1001032000494:20.20
48Raczkowski Piotr96Olimpijczyk SuwałkiS001092000534:20.50
49Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa1051142001424:20.54
50Bujak Piotr97SALOS Cortile KielceS011122000254:20.82
51Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia1019102000264:20.97
52Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa1023142000784:21.43
53Michalak Piotr96Ostrobramska W-waS046142000284:26.88
54Russek Filip94Żoliborz W-wa1023142001554:27.30
55Awruk Szymon99Juvenia Białystok1003092001054:33.79
56Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice1038112000044:36.60
57Sędłak Wiktor99ORKA Zamość1002032000674:48.04
58Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa1009142002264:55.14


<< TOP >>
Konkurencja 11
19-12-2013
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010


Rok ur.
1Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław10010110028554.66
2Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław10060110016355.55
3Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław10060110013155.68
4Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków10160610001556.22
5Ptasińska Katarzyna90AZS AWF WarszawaS0011410002256.30
6Janiczek Joanna SO96UNIA OświęcimS0100610008656.52
7Kasperek Katarzyna SSz96MKP SzczecinS0011510006356.61
8Kita Katarzyna95UKS Orka Lubań10210110001556.66
9Kawecka Anna92AZS AGH KrakówS0160610001256.75
10Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim10320610000156.87
11Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000656.96
12Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków10160610001657.12
13Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław10060110019157.14
14Bartoszek Joanna96AZS AWF Katowice10061110019557.19
15Lesińska Kinga95MKP SzczecinS0011610043157.24
16Kunka Kamila SO96UNIA OświęcimS0121410003757.44
17Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew10121010006157.83
18Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań10011510017557.99
19Podlewska Miriam SO97UNIA OświęcimS0100610015158.00
20Ulatowska Alicja SO96UNIA OświęcimS0100610009258.03
21Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS0010910004258.22
22Nogaj Paulina98WODNIK RadomS0301410003258.30
23Szpak Zofia92KORNER Zielona G.10030410006058.36
24Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów10151410001758.63
25Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław10060110019258.64
26Peda Paulina98KS Piątka Chorzów10361110004258.70
27Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław10010110028458.74
28Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa10091410017858.79
29Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław10060110017258.87
30Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa10521410007658.88
31Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000559.05
32Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec10061210002959.06
33Dembska Joanna95Bielany Warszawa10511410011159.07
34Haczkiewicz Paulina97ŚLĄSK Wrocław10010110019359.09
35Leończuk Sara99UKS MOS Ełk10091310000959.40
36Maciuch Karolina96VEGA DobrodzieńS0040710002359.43
37Górecka Marta98Ursynów Warszawa10521410013359.49
38Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz10051310000459.53
39Lewandowska Kamila95AZS AWFiS Gdańsk10011010001459.57
40Gajdowska Agnieszka95Rekin ŚwiebodziceS0200110000259.58
41Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław10010110027259.63
42Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice10381110000959.65
43Rogowska Paulina98SALOS Cortile KielceS0111210001259.68
44Korzeniowska Marta93AZS AWF WarszawaS0011410002659.74
45Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź10230510000759.96
46Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia GS003011000021:00.04
47Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork1013101000551:00.11
48Misztal Dominika94Ursynów Warszawa1052141000041:00.13
49Szczytko Natalia95Olimpijczyk SuwałkiS001091000421:00.16
50Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin1010031000851:00.38
51Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław1006011000751:00.53
52Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn1027111000211:00.71
53Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok1003091000831:00.84
54Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001241:01.02
55Dziewa Aleksandra SSz96Lider Chełm1004031000241:01.11
56Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp1001041001381:01.19
57Zarychta Anita98Barakuda Starachowice1014121000071:01.50
58Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1001041001501:01.52
59Misztal Dorota96Ursynów Warszawa1052141000131:01.88
60Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk SuwałkiS001091000871:02.01
61Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk1001101001151:02.03
62Sasin Dominika94AZS AWF Wrocław1002011000241:02.03
63Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn1076141000011:02.20
64Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa1052141000301:02.42
65Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa1022141001081:02.61
66Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa1052141001341:02.94
67Sroczyńska Paula98Bobry DębicaS003081000361:03.09
68Wietrzynska Renata99WODNIK RadomS030141000341:03.15
69Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1003091000571:03.55
70Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1022141000701:03.82
71Mendak Joanna89Olimpijczyk SuwałkiS001091000141:04.36
72Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa1052141000361:04.78
73Petryszyn Katarzyna94Meduza Warszawa1018141000111:05.89
74Stępień Kamila99Barakuda Starachowice1014121000021:06.11
75Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa1052141001401:08.04
76Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia GS00301100006NT
77Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa100114100026NT


<< TOP >>
Konkurencja 12
19-12-2013
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:35.51
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
1Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn10111310000616:35.58
2Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn10111310000216:45.27
3Karpisz Milena97Piątka KonstantynówS0130510006816:47.26
4Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn10111310000416:49.69
5Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS0240510000116:52.90
6Nita Anna97Piątka KonstantynówS0130510006917:33.33
7Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin10140310004517:36.25
8Maciuch Karolina96VEGA DobrodzieńS00407100023NT
9Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik100103100026NT
10Adamczyk Julia99MTP Lublinianka101103100059NT
11Wiertel Agata95MTP Lublinianka101103100006NT
12Szymańska Monika96Omega KleszczówS02405100005NT
13Mazur Maja98SALOS Cortile KielceS01112100018NT


<< TOP >>
2 - 1 Dzień - Półfinały, Finały19-12-2013 - 17:00


Konkurencja 13
19-12-2013
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny

Open
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:37.77
1:39.81
1:39.81
1:41.88
1:54.15
1:54.27
AZS AWF Warszawa
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław (NF)
MKS Jordan Kraków (NF)
AZWAR
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JOKRA
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Opole
Oświęcim
19-12-2012
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
08-11-2008
22-12-2011


1AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa1:37.77
2KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.1:38.50
3AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:39.93
4ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław1:41.13
5Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa1:41.17
6AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków1:41.99
7AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice1:42.30
8NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice1:43.39
9AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice1:44.09
10POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa1:44.16
11AZS UAM PoznańAZS UAM Poznań1:45.48
12AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice1:46.21
13MOS Dąbrowa Grn 1MOS Dąbrowa Grn1:49.46
14Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk SuwałkiNT
15AZS Biała PodlaskaAZS Biała PodlaskaNT
16Jagiellonka WarszawaJagiellonka WarszawaNT
17MOS Dąbrowa Grn 2MOS Dąbrowa GrnNT
18Żoliborz W-waŻoliborz W-waNT
19AZS UŁ PŁ - młodz.AZS UŁ PŁ ŁódźNT
20AZS UŁ PŁ ŁódźAZS UŁ PŁ ŁódźNT
21JORDAN KrakówJORDAN KrakówNT
22MKS PiasecznoMKS PiasecznoNT


<< TOP >>
Konkurencja 14
19-12-2013
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:44.44
3:48.53
3:48.53
3:55.00
3:57.26
4:02.50
AZS AWF Warszawa
UKP UNIA Oświęcim
UKP UNIA Oświęcim
UKP Unia Oświęcim
MKS Jordan Kraków
JEDYNKA Ożarów Maz.
AZWAR
UNOSW
UNOSW
UNOSW
JOKRA
JEOZA
Poznań
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
15-12-2011
19-12-2012
19-12-2012
22-12-2011
22-12-2011
17-01-2009


1AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków3:52.38
2JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław3:54.20
3AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:54.65
4UNIA OświęcimUNIA Oświęcim3:54.66
5ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław3:55.89
6AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa3:58.44
7AZS UWM OlsztynAZS UWM Olsztyn4:04.01
8ZRYW OpoleZRYW Opole4:10.83
9Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk SuwałkiNT
10Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów WlkpNT
11AZS AWF Warszawa 2AZS AWF WarszawaNT
12Ursynów WarszawaUrsynów WarszawaNT


<< TOP >>
3 - 2 Dzień - Eliminacje20-12-2013 - 9:00


Konkurencja 15
20-12-2013
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.75
23.83
24.56
25.22
25.29
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Dubai (UAE)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
18-10-2013
18-12-2009
27-11-2009
30-11-2013
20-12-2012
16-12-2011


Rok ur.
1Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice10061120022023.83
2Jankiewicz Krzysztof91NAWA SkierniewiceS0030520002424.71
3Soboń Julian92WARTA Poznań10011520022924.84
4Mikicin Miłosz93AZS AWF WarszawaS0011410005425.04
5Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź10230520002025.09
6Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków10010620021625.22
7Krupecki Oskar92MKP SzczecinS0011620014425.26
8Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków10160620002925.38
9Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków10160620003025.41
10Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk10091320000125.41
11Brzuś Michał97ORKA Zamość10020320004125.60
12Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa10011420005125.96
13Przybysz Adam95Żoliborz W-wa10231420006126.02
14Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice10061120015626.17
15Kowalik Piotr91AZS UAM PoznańS0331520000626.22
16Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków10160620002826.23
17Chudy Michał97Wodnik RawiczS0131520009226.32
18Handzlik Rafał SR95Karol WadowiceS0120620002626.37
19Gabrysz Wojciech SR95Victoria RacibórzS0131120007926.46
20Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp10010420019926.47
21Pyda Jakub94SKARPA Lublin10100320004626.51
22Kościelak Adam SP96WARTA Poznań10011520012326.52
23Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin10100320009426.54
24Stokowski Kacper99Bielany Warszawa10511420006126.55
25Dubiel Adam93KORNER Zielona G.10030430022726.62
26Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa10091420027726.63
27Brus Dominik93JORDAN Kraków10010620008026.72
28Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa10521420004026.74
29Furman Łukasz93MOS Dąbrowa GrnS00311200050   26.80
30Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.10030420012726.82
31Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa10011420005826.84
32Renusz Piotr96SOLEX Lębork10131020003726.90
33Meszka Ernest97NAWA SkierniewiceS0030520005627.04
34Gąsior Aleksander95IKAR MielecS0050820009027.28
35Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź10010520007727.38
36Trójca Mateusz SK97MOS Katowice10111110003627.48
37Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław10060120028827.55
38Suchan Jan97POLONIA Warszawa10091420028027.56
39Karwat Krzysztof96NAWA SkierniewiceS0030520004327.63
40Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa10091420014627.70
41Karkut Kamil SK96IKAR Mielec10050820008627.93
42Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska10220320001828.00
43Uściłko Michał95Juvenia Białystok10030920013428.40
44Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa10221420012828.49
45Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno10641420000728.56
46Franke Paweł99Bielany Warszawa10511420015328.59
47Greś Krystian92AZS Biała Podlaska10220320001428.60
48Danilewski Maciej98Juvenia Białystok10030920009528.77
49Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno10641420001128.88
50Napieraj Jan98POLONIA Warszawa10091420023028.99
51Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok10030920011729.07
52Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno10131320001129.14
53Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk10251020000129.19
54Iłendo Piotr93Juvenia Białystok10030920000729.81
55Anysz Michał97Ursynów Warszawa10521420017829.93
56Grzywa Karol SOc97Fala KraśnikS0010320004030.23
57Perkowski Dawid96Juvenia Białystok10030920007330.55
58Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź10010520005330.63
59Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa10091420022631.00
60Jazykow Filip99Juvenia Białystok10030920010931.62
61Kupiński Filip99Juvenia Białystok10030920011232.04
62Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.100304200045NT
63Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa102214200098NT
64Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno106414200002NT


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2013
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.63
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Poznań
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
30-11-2013
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001


Rok ur.
1Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław10060110013125.82
2Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław10060110016327.39
3Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław10060110013227.52
4Janiczek Joanna SO96UNIA OświęcimS0100610008627.53
5Szczepanik Joanna SO96UNIA OświęcimS0071510009327.61
6Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000627.90
7Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów10151410001727.94
8Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław10060110003527.95
9Kargol Agnieszka89AZS Biała PodlaskaS0220310000328.32
10Tomala Aleksandra SR97ZRYW OpoleS0010710012528.40
11Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław10060110016128.51
12Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS0100610007928.59
13Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław10010110027228.61
14Peda Paulina98KS Piątka Chorzów10361110004228.66
15Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław10060110017928.70
16Korzeniowska Marta93AZS AWF WarszawaS0011410002628.71
17Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp10010410022628.71
18Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław10060110007528.72
19Ptasińska Katarzyna90AZS AWF WarszawaS0011410002228.80
20Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin10100310008528.90
21Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań10011510006628.91
22Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp10010410013828.97
23Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź10230510000728.98
24Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS0130510001029.00
25Misztal Dominika94Ursynów Warszawa10521410000429.06
26Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000529.11
27Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków10160610001629.13
28Ćwil Angela99MKS Piaseczno10641410000329.19
29Górecka Marta98Ursynów Warszawa10521410013329.28
30Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.10030410011229.30
31Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO OstrowiecS0061210005629.42
32Kośla Marta93AZS AWF WarszawaS0011410002329.44
33Misztal Dorota96Ursynów Warszawa10521410001329.47
34Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk10011010001029.50
35Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia GS0030110000229.51
36Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp10010410008029.53
37Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim10320610000129.67
38Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin10021110009629.68
39Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań10011510017529.77
40Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn10111310000529.81
41Dembska Joanna95Bielany Warszawa10511410011129.83
42Podlewska Miriam SO97UNIA OświęcimS0100610015129.84
43Kurowska Wanda SK98Galicja Kraków10360610000229.92
44Nowacka Aleksandra90AZS AWF WarszawaS0011410002029.93
45Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław10060110019230.14
46Skorupa Monika99VEGA DobrodzieńS0040710005030.15
47Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok10030910008330.16
48Mikołajczak Anna SSz95MKP SzczecinS0131010003630.20
49Sasin Dominika94AZS AWF Wrocław10020110002430.36
50Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn10271110001530.41
51Leończuk Sara99UKS MOS Ełk10091310000930.42
52Gajdowska Agnieszka95Rekin ŚwiebodziceS0200110000230.60
53Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa10521410003030.89
54Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew10121010006130.90
55Wątor Karolina SK98Galicja Kraków10360610000930.91
56Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów10291410000330.95
57Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.10020710006030.98
58Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa10221410010830.99
59Kuzawińska Karolina93MZOS PłockS0401410005531.29
60Mendak Joanna89Olimpijczyk SuwałkiS0010910001431.38
61Wietrzynska Renata99WODNIK RadomS0301410003431.91
62Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok10030910007332.00
63Rogowska Angelika99Galicja Kraków10360610001532.29
64Stępień Kamila99Barakuda Starachowice10141210000237.33
65Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia GS00301100006NT
66Olczak Mirella93AZS AWF WarszawaS00114100030NT
67Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław100101100026NT


<< TOP >>
Konkurencja 17
20-12-2013
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.20
4:09.07
4:11.81
4:12.87
4:26.19
4:33.46
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Mikołajewski Mariusz
Pietrzak Dawid
PZP
TRLOD
TRLOD
MUWAR
BUWAR
AQBYD
Berlin (GER)
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
14-11-2009
14-12-2007
08-12-2006
28-11-2008
25-11-2005
14-10-2011


Rok ur.
1Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław1006012003304:15.20
2Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS013052000274:15.36
3Poprawa Michał94AZS AWF KatowiceS006112000924:15.56
4Sobczyk Maciej95TRÓJKA ŁódźS009052000764:17.69
5Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław1006012002514:18.62
6Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa1001142000624:21.38
7Kliza Mateusz94AZS AGH Kraków1016062000324:22.71
8Stępień Konrad96POLONIA Warszawa1009142001504:22.95
9Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa1009142001664:23.29
10Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań1001152000754:24.07
11Czarnota Mateusz91UNIA OświęcimS010062000734:26.61
12Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP BrzeskoS031062000014:28.41
13Suzin Marcin93AZS AGH KrakówS016062000274:29.83
14Osses Arkadiusz95WARTA PoznańS001152001584:30.44
15Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim KielceS009122000114:31.15
16Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków1001062002654:34.35
17Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa1004142000844:34.68
18Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn1027112000044:34.72
19Baran Rafał93JORDAN Kraków1001062002354:37.96
20Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS011122000264:38.41
21Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa1052142000444:40.13
22Karwat Krzysztof96NAWA SkierniewiceS003052000434:40.21
23Biszkont Damian96KP AVIA Świdnik1003032000354:40.47
24Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik1003032000434:45.36
25Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn1027112000494:45.45
26Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia1019102000084:47.10
27Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa1051142001364:47.62
28Sodel Dominik97AZS AWF Katowice1006112002164:48.57
29Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno1064142000044:50.53
30Kalina Radosław96Bobry DębicaS003082000464:51.46
31Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska1022032000194:52.36
32Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków1036062000134:53.60
33Pietrzak Krzysztof96KS Delfin Gdynia101910200071NT


<< TOP >>
Konkurencja 18
20-12-2013
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
28-11-2009
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009


Rok ur.
1Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź10230510000659.23
2Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1001011002851:00.91
3Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP LubliniankaS011031000761:02.41
4Radlińska Marcelina93AZS AGH KrakówS016061000141:02.63
5Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1009031000171:03.81
6Urbańska Karolina92AZS AWF WarszawaS001141000311:03.83
7Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój1005121000071:04.86
8Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice1006111001971:05.09
9Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1005081001061:05.24
10Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1005251000511:05.31
11Szpak Zofia92KORNER Zielona G.1003041000601:05.52
12Ulatowska Alicja SO96UNIA OświęcimS010061000921:05.70
13Kowalska Agata93AZS AWF WarszawaS001141000251:05.72
14Mendyk Adrianna98WODNIK RadomS030141000281:05.74
15Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS010141000051:06.37
16Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia GS003011000021:06.52
17Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź1009051001721:06.58
18Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław1001011002721:06.62
19Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków1016061000161:06.64
20Ożóg Paulina99Bobry DębicaS003081000431:06.66
21Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa1009141001211:06.92
22Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria RacibórzS013111000691:07.11
23Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1036111000421:07.28
24Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1005131000041:07.37
25Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice1038111000091:07.60
26Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław1006011001721:07.61
27Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001241:07.63
28Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa1009141001781:07.63
29Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp1001041001381:07.81
30Lempart Marta SWr96AZS AWF Katowice1006111001901:08.16
31Nowak Paulina SK96WODNIK Radom1030141000201:08.19
32Bartoszek Joanna96AZS AWF Katowice1006111001951:08.44
33Ćwil Angela99MKS Piaseczno1064141000031:08.50
34Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław1006011001921:08.52
35Małecka Agnieszka93MKP SzczecinS001161003871:08.55
36Magner Agata SK97JORDAN Kraków1001061002721:08.57
37Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków1001061002521:09.04
38Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn1027111000211:09.34
39Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław1006011001791:09.39
40Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.1002071000601:10.74
41Dembska Joanna95Bielany Warszawa1051141001111:11.16
42Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1001041001501:11.19
43Zarychta Anita98Barakuda Starachowice1014121000071:11.20
44Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn1027111000151:11.44
45Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok1003091000831:11.50
46Sroczyńska Paula98Bobry DębicaS003081000361:12.66
47Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1022141000701:13.52
48Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1003091000571:14.19
49Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn1076141000011:14.43
50Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa1022141001081:16.14
51Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa1052141000361:16.41
52Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia GS00301100006NT
53Sproska Magda97ZRYW Opole100107100069NT
54Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa100114100026NT
55Misztal Dominika94Ursynów Warszawa105214100004NT
56Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz101102100040NT
57Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa102214100104NT


<< TOP >>
Konkurencja 19
20-12-2013
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.60
2:28.60
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Prędecka Iwona
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
VIRAC
VIRAC
UNOSW
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Trieste (ITA)
Oświęcim
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-12-2005
09-12-2005
28-01-2006
14-11-2009
27-11-2009
27-11-2009


Rok ur.
1Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1001161004732:26.71
2Wikieł Angelika98UŚKS OstrołękaS019141000232:30.61
3Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin1001161002492:32.01
4Zbrojewska Michalina SSz96Piątka KonstantynówS013051000172:32.28
5Dudek Marlena94AZS AWF Katowice1006111001982:32.61
6Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław1001011003372:32.87
7Uryga Paulina95KS Korona Kraków1003061000772:32.98
8Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk AleksandrówS005051000132:34.59
9Zyga Izabela96NAWA SkierniewiceS003051000282:35.08
10Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1011021000362:35.12
11Wisniewska Natalia97WARTA PoznańS001151001062:35.54
12Cieślak Katarzyna94KS PosnaniaS005151000032:35.82
13Klimas Paulina SO95AZS AWF KatowiceS006111001872:36.41
14Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole1001071001322:37.28
15Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001232:38.13
16Kobuszewska Karolina96Huragan SosnowiecS032111000022:38.72
17Greglak Marta97ZRYW Opole1001071000632:38.76
18Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS013151000542:38.84
19Bazyl Magdalena97Aquarius MyśleniceS005061000292:39.45
20Dymarek Ewa95ZRYW Opole1001071001362:39.62
21Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice1038111000022:40.29
22Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.S002071000382:40.55
23Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1005131000042:41.49
24Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa1052141000302:41.66
25Radoń Sonia SK98Galicja Kraków1036061000072:43.13
26Zientarska Laura95TRÓJKA Łódź1009051001732:43.78
27Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków1001061003162:44.27
28Wiśniewska Kamila SR96Victoria RacibórzS013111000712:44.47
29Bejuk Oliwia98Słowianka Gorzów Wlkp1001041001672:46.03
30Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów1029141000032:46.20


<< TOP >>
Konkurencja 20
20-12-2013
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007


Rok ur.
1Majchrzak Kacper92WARTA Poznań10011520013847.37
2Zieliński Dawid92MKP SzczecinS0011620012248.04
3Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.10030420012048.44
4Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź10230520001448.61
5Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław10060120031348.91
6Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS0010920003748.96
7Pasula Jakub92AZS AWF WarszawaS0011410005349.14
8Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków10160620002949.23
9Bor Radosław93KORNER Zielona G.10030420000649.95
10Łopaciński Kacper SO95Foka SandomierzS0011220001250.29
11Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin10250320000350.58
12Łowicki Marcin SO95NAWA SkierniewiceS0011220001250.62
13Goździk Damian95WARTA Poznań10011520005550.64
14Soboń Julian92WARTA Poznań10011520022950.65
15Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk10091320000150.65
16Dymerski Szymon93MKP SzczecinS0011620006750.74
17Sobczyk Kamil93AZS UŁ PŁ Łódź10230520001850.76
18Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice10061120021050.79
19Chaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław10060120027850.96
20Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF KatowiceS0061120020351.03
21Szymański Konrad93AZS AWF Warszawa10011420005951.04
22Bartoszewski Wojciech94AZS UŁ PŁ Łódź10230520001951.08
23Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź10230520001751.13
24Suzin Marcin93AZS AGH KrakówS0160620002751.22
25Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław10060120009151.23
26Szarliński Filip92AZS AWF Warszawa10011420006351.35
27Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia10191020005051.48
28Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław10060120031051.53
29Brzuś Michał97ORKA Zamość10020320004151.57
30Pieśniak Jakub SO97UNIA OświęcimS0100620015951.57
31Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa10091420010351.58
32Bening Emil93JUVENIA Wrocław10010120015351.62
33Sendyk Paweł97MKP SzczecinS0011620069751.64
34Warwas Szymon95AZS AWF Katowice10061120017551.67
35Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań10011520024051.69
36Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin10100320009451.98
37Uściłko Michał95Juvenia Białystok10030920013451.99
38Kościelak Adam SP96WARTA Poznań10011520012352.02
39Szczukowski Michal95Kormoran OlsztynS0021320005452.03
40Bielawski Michał93Ursynów Warszawa10521420000152.05
41Dubiel Adam93KORNER Zielona G.10030430022752.08
42Bekier Krzysztof92AZS Biała PodlaskaS0220320000952.14
43Pióro Artur91AZS AWF Katowice10061120020052.16
44Jaszewski Marcin96AZS AWF WarszawaS0011410007752.19
45Gałota Bartosz90AZS Biała PodlaskaS0220320000552.20
46Renusz Piotr96SOLEX Lębork10131020003752.21
47Białek Marcin SP95WARTA Poznań10011520015752.22
48Iłendo Piotr93Juvenia Białystok10030920000752.27
49Kłos Grzegorz SO95AZS AWF KatowiceS0061120017852.35
50Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice10061120021852.38
51Furman Łukasz93MOS Dąbrowa GrnS00311200050   52.41
52Drozd Mateusz94Neptun Staragard SzS0081620008552.50
53Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa10511420012352.52
54Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków10010620022152.74
55Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa10221420012852.81
56Galon Michał95Akwawit Leszno10031520009252.85
57Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź10230520001152.87
58Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa10521420004052.88
59Puk Dariusz95Huragan SosnowiecS0321120000452.88
60Matczak Mateusz89AZS UŁ PŁ Łódź10230520001552.88
61Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik10030320004752.94
62Fara Kacper94AZS AGH Kraków10160620003153.00
63Gawrysiak Przemysław92Omega KleszczówS0240520000653.02
64Raczkowski Piotr96Olimpijczyk SuwałkiS0010920005353.05
65Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn10271120000253.06
66Białek Piotr92WARTA Poznań10011520013653.06
67Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa10091420014253.13
68Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin10011620022253.26
69Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.S0040920001153.27
70Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice10061120009353.40
71Breś Gracjan95AZS UŁ PŁ Łódź10230520001653.46
72Bruchajzer Dominik97MZOS PłockS0401420007153.52
73Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.10030420012353.58
74Szajerka Konrad94Bielany Warszawa10511420010053.72
75Dytkowski Jan SOc97KS KSZO OstrowiecS0061220005953.82
76Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko-ZdrójS0051220001553.82
77Przybysz Adam95Żoliborz W-wa10231420006153.89
78Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk SuwałkiS0010920007254.01
79Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn10271120002854.09
80Borkowski Łukasz95TRÓJKA ŁódźS0090520001554.10
81Perzankowski Kacper96NAWA SkierniewiceS0030520004554.11
82Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn10271120001454.32
83Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa10091420020554.36
84Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno10641420000754.41
85Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice10061120021954.42
86Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa10221420012954.56
87Żmija Marek97MOS KatowiceS0111120001354.65
88Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn10271120002654.66
89Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź10010520005954.90
90Rojda Adam96Wodnik RawiczS0131520008954.97
91Traczewski Michał95POLONIA Warszawa10091420027654.98
92Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń10090220003755.03
93Lis Patryk98KP AVIA Świdnik10030320005955.08
94Hodur Filip97POLONIA Warszawa10091420027955.30
95Pietrzak Grzegorz98KP Ciechanów10731420000355.38
96Gryglewicz Juliusz98Żoliborz W-wa10231420008855.40
97Kochański Wojciech97MOS KatowiceS0111110002655.41
98Napieraj Jan98POLONIA Warszawa10091420023055.42
99Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa10511420013655.57
100Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice10061120019855.64
101Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa10091420014655.77
102Rębas Igor89Warsaw Masters Team10421420000255.81
103Micorek Krzysztof93Legia Warszawa10661420000455.85
104Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok10030920011755.86
105Rzuczkowski Kacper97Bielany Warszawa10511420013455.88
106Bogusławski Maciej95Meduza Warszawa10181420001755.93
107Sowa Marcin SO97Motyl Stalowa Wola10090820001655.96
108Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS0111220002655.98
109Greś Krystian92AZS Biała Podlaska10220320001456.10
110Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa10511420008156.11
111Russek Filip94Żoliborz W-wa10231420015556.16
112Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa WolaS0090820000156.41
113Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź10010520007756.44
114Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa10221420004756.59
115Perkowski Dawid96Juvenia Białystok10030920007356.71
116Grzywa Karol SOc97Fala KraśnikS0010320004056.83
117Anysz Michał97Ursynów Warszawa10521420017856.90
118Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno10641420001157.01
119Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź10010520005357.07
120Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia10191020002657.20
121Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno10641420000257.30
122Madejski Mateusz95Meduza Warszawa10181420007157.56
123Pierściński Adam98MKS Piaseczno10641420001257.64
124Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa10221420008557.90
125Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk10251020000158.03
126Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice10381120000458.32
127Michalak Piotr96Ostrobramska W-waS0461420002858.48
128Kawicki Tomasz88CityZen PoznańS0081520001258.58
129Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska10220320001958.73
130Szweda Tomasz98Delfin Połaniec10071220002659.00
131Królik Paweł99Juvenia Białystok10030920011159.24
132Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok10030920010459.78
133Franke Paweł99Bielany Warszawa10511420015359.80
134Awruk Szymon99Juvenia Białystok10030920010559.98
135Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków1013032000391:00.58
136Kuca Przemysław94WARTA Poznań1001152001981:01.21
137Kupiński Filip99Juvenia Białystok1003092001121:02.38
138Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki1001092001541:03.77
139Sędłak Wiktor99ORKA Zamość1002032000671:03.95
140Winiarski Jakub99SOLEX Lębork101310200081NT
141Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa100114200058NT
142Rykowski Piotr94KS PosnaniaS00515200035NT
143Jazykow Filip99Juvenia Białystok100309200109NT
144Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok100309200150NT
145Chrościński Jan96WARTA Poznań100115200085NT
146Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice100611200214NT
147Chudy Michał97Wodnik RawiczS01315200092NT


<< TOP >>
Konkurencja 21
20-12-2013
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:26.19
8:28.69
8:28.69
8:31.44
8:31.44
8:44.40
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Suwałki
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-02-2004
18-03-2012
18-03-2012
02-12-2010
02-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
1Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec1006121000298:31.75
2Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn1011131000068:37.62
3Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn1011131000028:40.77
4Karpisz Milena97Piątka KonstantynówS013051000688:43.81
5Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn1011131000048:44.04
6Kasperek Katarzyna SSz96MKP SzczecinS001151000638:45.34
7Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS024051000018:52.29
8Kunka Kamila SO96UNIA OświęcimS012141000378:57.34
9Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań1001151001759:00.73
10Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin1014031000459:01.57
11Rudawska Adrianna96Olimpijczyk 23 Lublin1025031000049:03.04
12Nita Anna97Piątka KonstantynówS013051000699:04.36
13Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław1001011002849:08.58
14Maciuch Karolina96VEGA DobrodzieńS004071000239:12.74
15Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa1052141000769:12.89
16Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001189:14.41
17Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1001041001509:19.18
18Szymańska Monika96Omega KleszczówS024051000059:20.41
19Mazur Maja98SALOS Cortile KielceS011121000189:24.98
20Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok1003091000739:32.29
21Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik1001031000269:34.77
22Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa1052141001349:50.58
23Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz1011021000409:54.76
24Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa105214100036NT
25Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa105214100140NT


<< TOP >>
Konkurencja 22
20-12-2013
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:39.05
7:45.16
7:48.25
7:53.26
8:03.14
8:09.41
Korzeniowski Paweł
Kaczmarski Marcin
Furtek Paweł
Wojdak Wojciech
Zoniuk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
KSOST
MKSZC
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Łódź
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
24-10-2009
20-12-2012
20-12-2012
20-12-2012
27-11-2009
12-12-2008


Rok ur.
1Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin1006122000367:45.16
2Zaborowski Filip94MKP Szczecin1002102000237:46.26
3Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin1001162000307:46.45
4Furtek Paweł SSz95MKP Szczecin1001162006537:48.25
5Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim1010062001977:53.26
6Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn1011132000037:56.52
7Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK WrocławS006012002077:59.17
8Stępień Konrad96POLONIA Warszawa1009142001508:03.74
9Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa1022142000828:08.80
10Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice1006112002028:10.59
11Klich Kacper94ŚLĄSK Wrocław1006112000918:10.98
12Kudła Łukasz SO95AZS AWF KatowiceS006112001898:11.15
13Biś Daniel95AZS AWF Warszawa1001142000618:11.54
14Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.1003042000748:12.08
15Książek Sebastian SOc96KS KSZO OstrowiecS006122000528:13.56
16Staniszewski Adam97TRÓJKA ŁódźS009052001028:16.06
17Żybura Kornel95Bobry DębicaS003082000458:27.50
18Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia1019102000158:28.19
19Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław1006012001368:28.86
20Goleniec Łukasz SO97UNIA OświęcimS010062001568:33.68
21Dytkowski Jan SOc97KS KSZO OstrowiecS006122000598:37.98
22Sola Kornel SOc97Fala KraśnikS001032000418:39.32
23Mielczarek Filip96Omega KleszczówS024052000058:40.96
24Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa1052142000468:43.57
25Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia1019102000628:45.31
26Zapalski Konrad98Fala Kraśnik1001032000458:46.50
27Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa1023142000788:49.10
28Bujak Piotr97SALOS Cortile KielceS011122000258:55.21
29Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa1051142001428:59.58
30Prószynski Igor99Fala Kraśnik1001032000499:02.58
31Russek Filip94Żoliborz W-wa1023142001559:18.57
32Sędłak Wiktor99ORKA Zamość10020320006710:07.17
33Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa105114200081NT


<< TOP >>
4 - 2 Dzień - Półfinały, Finały20-12-2013 - 17:00


Konkurencja 23
20-12-2013
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:07.26
8:11.14
8:14.79
8:26.11
8:30.27
8:45.10
AZS AWF Warszawa
MKS ZRYW Opole
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
BUKS Warszawa
KS WARTA Poznań
AZWAR
ZROPO
SLGOR
SLGOR
BUWAR
WAPOZ
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
16-12-2011
02-12-2010
27-11-2009
28-11-2008
25-11-2005
27-11-2009


1AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice8:29.23
2AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków8:29.36
3AZS UWM OlsztynAZS UWM Olsztyn8:32.39
4AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa8:36.44
5JUVENIA WrocławJUVENIA WrocławNT
6Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów WlkpNT
7AZS AWF Warszawa 2AZS AWF WarszawaNT
8Ursynów WarszawaUrsynów WarszawaNT
9UNIA OświęcimUNIA OświęcimNT
10ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK WrocławNT


<< TOP >>
Konkurencja 24
20-12-2013
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny

Open
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:31.11
3:42.65
3:44.17
3:44.17
3:51.85
4:03.69
KS Korner Zielona Góra
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
BUKS Warszawa
UKS SHARK Rudna
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
BUWAR
SHRUD
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
27-11-2009
16-12-2011
19-12-2009
19-12-2009
27-11-2005
18-12-2010


1KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.3:41.99
2AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:43.93
3AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:44.11
4AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:54.86
5JORDAN KrakówJORDAN Kraków3:54.94
6AZS UŁ PŁ ŁódźAZS UŁ PŁ Łódź3:55.77
7AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice3:56.01
8AZS UAM PoznańAZS UAM Poznań4:05.63
9AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice4:06.62
10Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk SuwałkiNT
11NAWA SkierniewiceNAWA SkierniewiceNT
12AZS AGH KrakówAZS AGH KrakówNT
13Ursynów WarszawaUrsynów WarszawaNT
14Jagiellonka WarszawaJagiellonka WarszawaNT
15MOS Dąbrowa Grn 1MOS Dąbrowa GrnNT
16MOS Dąbrowa Grn 2MOS Dąbrowa GrnNT
17Żoliborz W-waŻoliborz W-waNT
18AZS UŁ PŁ - młodz.AZS UŁ PŁ ŁódźNT
19Juvenia BiałystokJuvenia BiałystokNT
20POLONIA WarszawaPOLONIA WarszawaNT
21ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK WrocławNT
22MKS PiasecznoMKS PiasecznoNT


<< TOP >>
5 - 3 Dzień - Eliminacje21-12-2013 - 9:00


Konkurencja 25
21-12-2013
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.12
27.44
27.44
27.65
28.68
29.16
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naskręt Agata
AZLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
ASBYD
Berlin (GER)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
10-08-2013
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
21-12-2012


Rok ur.
1Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź10230510000626.12
2Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław10010110002627.07
3Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław10060110013227.72
4Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp10010410008028.48
5Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz10052510005128.77
6Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław10060110019129.00
7Tomala Aleksandra SR97ZRYW OpoleS0010710012529.29
8Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój10051210000729.33
9Piechocka Jagoda90AZS AGH KrakówS0160610000729.41
10Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin10021110009629.42
11Cieslak Joanna96WARTA PoznańS0011510009129.47
12Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria RacibórzS0131110006929.54
13Ryczak Maja96MKP SzczecinS0011610038629.62
14Ćwil Angela99MKS Piaseczno10641410000329.63
15Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec10050810010629.65
16Peda Paulina98KS Piątka Chorzów10361110004229.73
17Szynal Ludwika94SKARPA Lublin10100310001429.96
18Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.10030410011229.98
19Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik10010310001230.06
20Kośla Marta93AZS AWF WarszawaS0011410002330.42
21Rosiak Paulina SSz95MKP Szczecin10011610014430.42
22Szpak Zofia92KORNER Zielona G.10030410006030.43
23Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp10010410022630.44
24Bernat Gabriela99SKARPA Lublin10100310008330.47
25Kargol Agnieszka89AZS Biała PodlaskaS0220310000330.48
26Magner Agata SK97JORDAN Kraków10010610027230.50
27Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź10090510017230.61
28Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk SuwałkiS0010910008730.63
29Kurowska Wanda SK98Galicja Kraków10360610000230.66
30Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia GS0030110000230.83
31Lempart Marta SWr96AZS AWF Katowice10061110019031.06
32Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa10221410010431.23
33Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk10011010011531.44
34Rogowska Angelika99Galicja Kraków10360610001531.52
35Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn10271110002131.54
36Wątor Karolina SK98Galicja Kraków10360610000931.57
37Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice10381110000931.85
38Skorupa Monika99VEGA DobrodzieńS0040710005031.93
39Górecka Marta98Ursynów Warszawa10521410013332.25
40Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa10091410017832.26
41Wysocka Karolina96Juvenia Białystok10030910005732.41
42Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn10761410000132.44
43Woźniczak Paulina97Olimpijczyk AleksandrówS0050510001832.97
44Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok10030910008333.24
45Gajdowska Agnieszka95Rekin ŚwiebodziceS0200110000233.25
46Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa100114100026NT


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2013
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.59
27.59
28.17
28.93
30.20
Plutecki Adam
Hołub Maciej
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
ORPRZ
ORPRZ
VIRAC
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
21-12-2012
21-12-2012
21-12-2012
29-11-2008
20-12-2007


Rok ur.
1Zawadka Michał89Ursynów Warszawa10521420015826.86
2Rowiński Filip90AZS AWF WarszawaS0011410005527.52
3Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk10100820001727.59
4Szulich Dawid90DELFIN LegionowoS0141420000327.80
5Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice10061120018727.91
6Gorczyca Przemyslaw90AZS AWFiS Gdańsk10011020012527.93
7Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice10030520011228.07
8Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.10030420006328.10
9Chrościński Jan96WARTA Poznań10011520008528.37
10Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa10231420007528.39
11Nowak Patryk95AZS AWF Katowice10061120019228.48
12Stępień Konrad96POLONIA Warszawa10091420015028.56
13Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa10231420009428.58
14Galon Michał95Akwawit Leszno10031520009228.75
15Grula Mateusz93AZS AWF Warszawa10011420006028.76
16Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik10030320002228.79
17Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok10030920005628.80
18Jarzyński Wojciech91AZS UŁ PŁ Łódź10230520000728.86
19Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice10061120009328.92
20Fedorowicz Jakub SK97WODNIK Radom10301420001628.95
21Perl Michał96DELFIN LegionowoS0141420001929.00
22Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa10521420004429.01
23Rojda Adam96Wodnik RawiczS0131520008929.03
24Mucha Kacper92Ursynów Warszawa10521420017729.17
25Sowa Marcin SO97Motyl Stalowa Wola10090820001629.21
26Kłos Grzegorz SO95AZS AWF KatowiceS0061120017829.37
27Certa Maciej91AZS AWF WarszawaS0011410004529.39
28Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin10011620022229.46
29Białek Piotr92WARTA Poznań10011520013629.49
30Zieliński Kamil89AZS Biała PodlaskaS0220320000229.50
31Karkut Kamil SK96IKAR Mielec10050820008629.51
32Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice10061120019329.54
33Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław10060120004329.57
34Rykowski Piotr94KS PosnaniaS0051520003529.71
35Pik Paweł88MTP Lublinianka10110320009029.80
36Michałkowski Marek91AZS UAM PoznańS0331520000729.91
37Pomietło Adrian SO95UNIA OświęcimS0100620015230.09
38Cwalina Kacper97NAWA SkierniewiceS0030520005530.10
39Żmija Marek97MOS KatowiceS0111120001330.11
40Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice10061120021430.13
41Żebrowski Juliusz91AZS UAM PoznańS0331520000830.17
42Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń10090220003730.21
43Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice10061120019730.31
44Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa10221420008530.32
45Gawryś Sebastian94AZS AWFiS Gdańsk10011020012930.41
46Suchodolski Patryk93AZS PWSZ RacibórzS0391120001130.45
47Maślanka Szymon SR96Karol WadowiceS0120620002530.48
48Lejman Kacper94AZS AWFiS Gdańsk10011020012830.55
49Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa WolaS0090820000130.55
50Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno10641420000430.56
51Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin10100320008830.59
52Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn10271120001730.65
53Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków10360620001331.20
54Szarliński Filip92AZS AWF Warszawa10011420006331.24
55Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź10010520005331.28
56Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa10221420009831.30
57Kotynia Piotr90AZS UŁ PŁ Łódź10230520000431.38
58Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.S0040920001131.39
59Breś Gracjan95AZS UŁ PŁ Łódź10230520001631.48
60Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice10061120021931.58
61Dziadek Jan98BUKS Warszawa10041420010031.59
62Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź10010520005931.61
63Mielczarek Filip96Omega KleszczówS0240520000531.68
64Białek Marcin SP95WARTA Poznań10011520015731.68
65Pierściński Adam98MKS Piaseczno10641420001231.94
66Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok10030920011732.03
67Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków10130320003932.34
68Winiarski Jakub99SOLEX Lębork10131020008132.67
69Danilewski Maciej98Juvenia Białystok10030920009532.93
70Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki10010920015434.60
71Kupiński Filip99Juvenia Białystok10030920011235.77
72Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok10030920010435.91
73Królik Paweł99Juvenia Białystok10030920011136.20
74Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk100110200111NT
75Matczak Mateusz89AZS UŁ PŁ Łódź102305200015NT
76Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok100309200150NT
77Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno106414200007NT


<< TOP >>
Konkurencja 27
21-12-2013
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:11.12
4:16.92
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
26-11-2005
17-12-2011
17-12-2011
17-12-2011
21-11-2010
29-11-2009


Rok ur.
1Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec1006121000294:08.41
2Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn1011131000024:11.46
3Kasperek Katarzyna SSz96MKP SzczecinS001151000634:11.65
4Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn1011131000064:11.85
5Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn1011131000044:12.21
6Karpisz Milena97Piątka KonstantynówS013051000684:13.69
7Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim1032061000014:15.59
8Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew1012101000614:18.05
9Kunka Kamila SO96UNIA OświęcimS012141000374:18.35
10Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS024051000014:18.80
11Piechota Paulina99UKS 190 Łódź016051000574:19.28
12Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław1001011002844:23.27
13Rudawska Adrianna96Olimpijczyk 23 Lublin1025031000044:23.67
14Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS001091000424:24.41
15Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001184:26.46
16Ulatowska Alicja SO96UNIA OświęcimS010061000924:26.67
17Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO OstrowiecS006121000564:26.98
18Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań1001151001754:27.09
19Nita Anna97Piątka KonstantynówS013051000694:27.35
20Haczkiewicz Paulina97ŚLĄSK Wrocław1001011001934:27.72
21Podlewska Miriam SO97UNIA OświęcimS010061001514:27.97
22Maciuch Karolina96VEGA DobrodzieńS004071000234:28.54
23Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1001041001504:30.11
24Leończuk Sara99UKS MOS Ełk1009131000094:30.81
25Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa1052141000764:30.94
26Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork1013101000554:31.14
27Szymańska Monika96Omega KleszczówS024051000054:32.54
28Dziewa Aleksandra SSz96Lider Chełm1004031000244:32.73
29Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław1006011001794:33.62
30Dembska Joanna95Bielany Warszawa1051141001114:35.15
31Adamczyk Julia99MTP Lublinianka1011031000594:36.47
32Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik1001031000264:38.66
33Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa1052141001344:39.19
34Mazur Maja98SALOS Cortile KielceS011121000184:40.66
35Zarychta Anita98Barakuda Starachowice1014121000074:43.20
36Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1022141000704:45.89
37Sroczyńska Paula98Bobry DębicaS003081000364:48.48
38Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa1052141000364:54.13
39Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1003091000574:56.37
40Stępień Kamila99Barakuda Starachowice1014121000025:02.54
41Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa1052141001405:10.23
42Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn102711100021NT


<< TOP >>
Konkurencja 28
21-12-2013
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
54.23
54.52
56.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Upplands Väsby (SWE)
Ostrowiec Św.
Poznań
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
19-10-2013
22-12-2012
17-12-2011


Rok ur.
1Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice10061120022052.27
2Jankiewicz Krzysztof91NAWA SkierniewiceS0030520002452.73
3Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków10160620002953.24
4Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków10010620021654.23
5Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk10091320000154.47
6Dubiel Adam93KORNER Zielona G.10030430022755.06
7Mikicin Miłosz93AZS AWF WarszawaS0011410005455.07
8Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa10011420005155.48
9Gabrysz Wojciech SR95Victoria RacibórzS0131120007955.67
10Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice10061120015655.71
11Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław10060120025155.92
12Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa10091420027755.93
13Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź10230520002056.00
14Brus Dominik93JORDAN Kraków10010620008056.40
15Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków10160620003056.41
16Kościelak Adam SP96WARTA Poznań10011520012356.53
17Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa10011420006256.63
18Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp10010420019956.66
19Pyda Jakub94SKARPA Lublin10100320004656.72
20Furman Łukasz93MOS Dąbrowa GrnS00311200050   56.85
21Chudy Michał97Wodnik RawiczS0131520009256.88
22Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków10160620002857.08
23Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.10030420012757.20
24Karwat Krzysztof96NAWA SkierniewiceS0030520004357.22
25Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa10011420005857.37
26Stokowski Kacper99Bielany Warszawa10511420006157.58
27Meszka Ernest97NAWA SkierniewiceS0030520005657.88
28Handzlik Rafał SR95Karol WadowiceS0120620002657.99
29Pietrzak Krzysztof96KS Delfin Gdynia10191020007158.14
30Przybysz Adam95Żoliborz W-wa10231420006158.22
31Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa10041420008458.37
32Suchan Jan97POLONIA Warszawa10091420028058.43
33Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław10060120028858.45
34Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg10040820004358.64
35Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa10521420004058.88
36Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa10091420014658.98
37Uściłko Michał95Juvenia Białystok10030920013459.34
38Trójca Mateusz SK97MOS Katowice10111110003659.38
39Kijewski Kasper99SALOS Cortile KielceS0111220000659.62
40Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź1001052000771:00.56
41Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin1010032000941:00.59
42Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska1022032000181:00.80
43Gałota Bartosz90AZS Biała PodlaskaS022032000051:01.01
44Danilewski Maciej98Juvenia Białystok1003092000951:01.02
45Iłendo Piotr93Juvenia Białystok1003092000071:01.13
46Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa1051142001421:01.47
47Napieraj Jan98POLONIA Warszawa1009142002301:01.56
48Franke Paweł99Bielany Warszawa1051142001531:01.66
49Hodur Filip97POLONIA Warszawa1009142002791:02.50
50Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno1064142000111:02.63
51Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk1025102000011:02.67
52Bujak Kacper98MTP Lublinianka1011032000561:03.54
53Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno1064142000021:05.61
54Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa1009142002261:05.93
55Grzywa Karol SOc97Fala KraśnikS001032000401:06.25
56Jazykow Filip99Juvenia Białystok1003092001091:06.54
57Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia1019102000261:06.62
58Sędłak Wiktor99ORKA Zamość1002032000671:14.85
59Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.100304200045NT
60Greś Krystian92AZS Biała Podlaska102203200014NT
61Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok100309200117NT
62Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS01112200026NT


<< TOP >>
Konkurencja 29
21-12-2013
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009


Rok ur.
1Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1001161004731:08.09
2Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław1001011003371:08.21
3Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP LubliniankaS011031000761:08.93
4Wikieł Angelika98UŚKS OstrołękaS019141000231:10.76
5Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole1001071001321:11.10
6Uryga Paulina95KS Korona Kraków1003061000771:11.11
7Nowak Paulina SK96WODNIK Radom1030141000201:11.61
8Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS013151000541:11.89
9Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin1001161002491:12.03
10Ożóg Paulina99Bobry DębicaS003081000431:12.11
11Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice1038111000021:12.29
12Dudek Marlena94AZS AWF Katowice1006111001981:12.34
13Wisniewska Natalia97WARTA PoznańS001151001061:12.51
14Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1011021000361:12.53
15Kobuszewska Karolina96Huragan SosnowiecS032111000021:12.54
16Samuła Wiktoria99MTP Lublinianka1011031000641:12.68
17Bazyl Magdalena97Aquarius MyśleniceS005061000291:12.70
18Zbrojewska Michalina SSz96Piątka KonstantynówS013051000171:12.75
19Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001231:13.37
20Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk1001101000101:14.03
21Klimas Paulina SO95AZS AWF KatowiceS006111001871:14.03
22Greglak Marta97ZRYW Opole1001071000631:14.07
23Cieślak Katarzyna94KS PosnaniaS005151000031:14.39
24Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.S002071000381:14.48
25Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków1001061002521:14.67
26Zyga Izabela96NAWA SkierniewiceS003051000281:14.96
27Dymarek Ewa95ZRYW Opole1001071001361:15.13
28Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław1006011001721:15.21
29Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa1052141000301:15.53
30Zientarska Laura95TRÓJKA Łódź1009051001731:16.18
31Radoń Sonia SK98Galicja Kraków1036061000071:16.38
32Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków1001061003161:16.55
33Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok1003091000731:17.69
34Wiśniewska Kamila SR96Victoria RacibórzS013111000711:19.27
35Bejuk Oliwia98Słowianka Gorzów Wlkp1001041001671:19.36
36Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp100104100124NT


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2013
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011


Rok ur.
1Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź10230520001454.75
2Suzin Marcin93AZS AGH KrakówS0160620002755.14
3Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk10011020012755.74
4Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice10061120021255.77
5Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.10030420006356.22
6Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS0130520002756.46
7Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków10160620003056.62
8Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa10091420016656.68
9Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław10060120033056.79
10Stępień Konrad96POLONIA Warszawa10091420015056.89
11Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim KielceS0091220001157.11
12Galon Michał95Akwawit Leszno10031520009257.72
13Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP BrzeskoS0310620000157.92
14Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice10061120009357.92
15Gąsior Aleksander95IKAR MielecS0050820009057.97
16Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik10030320002258.16
17Sobczyk Maciej95TRÓJKA ŁódźS0090520007658.71
18Renusz Piotr96SOLEX Lębork10131020003758.88
19Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków10010620026558.96
20Bartoszewski Wojciech94AZS UŁ PŁ Łódź10230520001959.00
21Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin10011620022259.20
22Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa10011420005859.23
23Brzuś Michał97ORKA Zamość10020320004159.38
24Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź10230520001159.41
25Gawryś Sebastian94AZS AWFiS Gdańsk10011020012959.45
26Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa10521420004059.77
27Szajerka Konrad94Bielany Warszawa10511420010059.79
28Michałkowski Marek91AZS UAM PoznańS0331520000759.81
29Bekier Krzysztof92AZS Biała PodlaskaS0220320000959.95
30Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice1006112002141:00.22
31Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa1004142000841:00.22
32Janas Krzysztof93Ursynów Warszawa1052142000031:00.30
33Leśkiewicz Konrad96BUKS Warszawa1004142001681:00.44
34Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń1009022000371:00.61
35Iłendo Piotr93Juvenia Białystok1003092000071:00.69
36Kowalik Piotr91AZS UAM PoznańS033152000061:00.81
37Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa1022142001291:00.94
38Żebrowski Juliusz91AZS UAM PoznańS033152000081:00.94
39Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice1006112002181:00.99
40Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn1027112000281:01.07
41Kowalik Damian94AZS UAM PoznańS033152000091:01.10
42Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik1003032000431:01.15
43Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków1001062002211:01.20
44Stokowski Kacper99Bielany Warszawa1051142000611:01.23
45Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa1022142000851:01.29
46Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź1001052000531:01.37
47Drozd Mateusz94Neptun Staragard SzS008162000851:01.45
48Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno1064142000041:01.67
49Czartoryjski Radosław90AZS Biała PodlaskaS022032000041:01.80
50Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice1006112002191:01.85
51Czarnota Mateusz91UNIA OświęcimS010062000731:01.88
52Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno1064142000111:02.02
53Karkut Kamil SK96IKAR Mielec1005082000861:02.03
54Danilewski Maciej98Juvenia Białystok1003092000951:02.43
55Dziadek Jan98BUKS Warszawa1004142001001:02.46
56Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.S004092000111:02.51
57Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska1022032000181:02.60
58Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa1051142001361:02.60
59Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin1010032000881:02.62
60Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź1001052000591:02.81
61Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok1003092001171:02.82
62Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno1064142000071:02.96
63Raczkowski Piotr96Olimpijczyk SuwałkiS001092000531:03.72
64Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn1027112000171:03.82
65Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa1009142002051:03.91
66Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa1022142000981:04.22
67Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków1036062000131:04.30
68Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko-ZdrójS005122000151:04.67
69Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno1064142000021:05.94
70Perkowski Dawid96Juvenia Białystok1003092000731:05.97
71Pierściński Adam98MKS Piaseczno1064142000121:06.31
72Gryglewicz Juliusz98Żoliborz W-wa1023142000881:07.76
73Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok1003092001041:08.27
74Franke Paweł99Bielany Warszawa1051142001531:09.60
75Jazykow Filip99Juvenia Białystok1003092001091:10.62
76Królik Paweł99Juvenia Białystok1003092001111:10.79
77Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa1009142002261:13.34
78Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki1001092001541:13.49
79Sędłak Wiktor99ORKA Zamość1002032000671:16.69
80Pietrzak Artur88Akwawit Leszno100315200034NT
81Grula Mateusz93AZS AWF Warszawa100114200060NT
82Staniszewski Adam97TRÓJKA ŁódźS00905200102NT
83Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa102214200128NT
84Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia101910200050NT
85Michalak Piotr96Ostrobramska W-waS04614200028NT
86Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław100601200043NT
87Kawicki Tomasz88CityZen PoznańS00815200012NT


<< TOP >>
Konkurencja 31
21-12-2013
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010


Rok ur.
1Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław10010110028559.36
2Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław10060110013159.66
3Radlińska Marcelina93AZS AGH KrakówS0160610001459.93
4Szczepanik Joanna SO96UNIA OświęcimS007151000931:00.70
5Olczak Mirella93AZS AWF WarszawaS001141000301:01.26
6Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1009031000171:01.94
7Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław1006011000351:01.94
8Nogaj Paulina98WODNIK RadomS030141000321:02.00
9Sikora Paulina93AZS AWF WarszawaS001141000271:02.08
10Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1036111000421:02.68
11Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp1001041002261:02.78
12Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn1011131000051:02.89
13Korzeniowska Marta93AZS AWF WarszawaS001141000261:03.05
14Nowacka Aleksandra90AZS AWF WarszawaS001141000201:03.41
15Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław1006011001611:03.57
16Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS013051000101:03.64
17Sproska Magda97ZRYW Opole1001071000691:03.66
18Tomala Aleksandra SR97ZRYW OpoleS001071001251:03.67
19Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław1006011000751:03.70
20Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS010061000791:03.72
21Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław1001011002721:03.84
22Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1001151000661:03.92
23Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź1023051000071:04.24
24Górecka Marta98Ursynów Warszawa1052141001331:04.86
25Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp1001041001381:04.98
26Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice1006111001971:05.00
27Mikołajczak Anna SSz95MKP SzczecinS013101000361:05.19
28Woźniczak Paulina97Olimpijczyk AleksandrówS005051000181:05.26
29Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk AleksandrówS005051000131:05.30
30Misztal Dorota96Ursynów Warszawa1052141000131:05.52
31Kargol Agnieszka89AZS Biała PodlaskaS022031000031:05.54
32Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin1010031000851:06.09
33Ćwil Angela99MKS Piaseczno1064141000031:06.51
34Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1005131000041:06.80
35Kuzawińska Karolina93MZOS PłockS040141000551:07.30
36Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn1027111000151:07.43
37Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.1003041001121:07.46
38Skorupa Monika99VEGA DobrodzieńS004071000501:08.31
39Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.1002071000601:08.55
40Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa1022141001081:09.18
41Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1001041001501:09.93
42Sasin Dominika94AZS AWF Wrocław1002011000241:10.08
43Duchnowska Julita94AZS Biała PodlaskaS022031000111:11.02
44Rogowska Angelika99Galicja Kraków1036061000151:11.72
45Sroczyńska Paula98Bobry DębicaS003081000361:12.31
46Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia GS00301100006NT


<< TOP >>
Konkurencja 32
21-12-2013
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:50.13
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:05.86
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MUWAR
AWKAT
MUWAR
SLWRO
SLWRO
Istambul (TUR)
Dubai (UAE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
12-12-2009
19-12-2010
17-12-2011
29-11-2008
17-12-2011
20-12-2008


Rok ur.
1Poprawa Michał94AZS AWF KatowiceS006112000921:52.87
2Opalski Marcin93Ursynów Warszawa1052142000051:56.35
3Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice1006112002151:56.60
4Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK WrocławS006012002071:57.98
5Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków1001062001201:58.46
6Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk1001102000731:58.50
7Łuczak Piotr92AZS AGH KrakówS016062000191:58.84
8Borkowski Łukasz95TRÓJKA ŁódźS009052000151:59.33
9Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.1003042001232:00.49
10Perzankowski Kacper96NAWA SkierniewiceS003052000452:00.92
11Kudła Łukasz SO95AZS AWF KatowiceS006112001892:01.16
12Biś Daniel95AZS AWF Warszawa1001142000612:03.21
13Osses Arkadiusz95WARTA PoznańS001152001582:03.62
14Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa1051142001232:04.30
15Malczyk Marcin SO95UNIA OświęcimS010062001512:05.43
16Baran Rafał93JORDAN Kraków1001062002352:06.17
17Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia1019102000082:06.19
18Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań1001152000752:06.31
19Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn1027112000042:06.33
20Kuca Przemysław94WARTA Poznań1001152001982:07.30
21Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa1009142001422:09.40
22Biszkont Damian96KP AVIA Świdnik1003032000352:10.17
23Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn1027112000492:11.56
24Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn1027112000262:14.88
25Traczewski Michał95POLONIA Warszawa1009142002762:15.02
26Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa1022142000472:15.20
27Kalina Radosław96Bobry DębicaS003082000462:16.30
28Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska1022032000192:17.41
29Sodel Dominik97AZS AWF Katowice1006112002162:17.49
30Rzuczkowski Kacper97Bielany Warszawa1051142001342:18.60
31Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno1013132000112:18.62
32Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa1051142001422:27.02
33Pietrzak Artur88Akwawit Leszno100315200034NT
34Meszka Ernest97NAWA SkierniewiceS00305200056NT
35Kliza Mateusz94AZS AGH Kraków101606200032NT
36Świtkowski Jan94SKARPA Lublin101003200032NT
37Mielczarek Filip96Omega KleszczówS02405200005NT
38Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS01112200026NT
39Kochański Wojciech97MOS KatowiceS01111100026NT
40Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław100601200330NT


<< TOP >>
Konkurencja 33
21-12-2013
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
14:24.54
14:38.86
14:46.21
15:10.94
15:27.01
15:30.77
Sawrymowicz Mateusz
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Kurant Roger
Zoniuk Maciej
MKSZC
MKSZC
RUGRU
RUGRU
KSOST
SLWRO
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
15-12-2007
10-12-2005
09-12-2006
27-11-2005
07-11-2009
14-11-2008


Rok ur.
1Zaborowski Filip94MKP Szczecin10021020002314:36.42
2Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin10011620003014:38.29
3Furtek Paweł SSz95MKP Szczecin10011620065314:48.42
4Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin10061220003614:59.05
5Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim10100620019715:03.29
6Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn10111320000315:17.39
7Łowicki Marcin SO95NAWA SkierniewiceS0011220001215:21.05
8Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice10061120021715:27.84
9Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa10221420008215:29.93
10Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice10061120020215:38.34
11Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.10030420007415:43.51
12Biś Daniel95AZS AWF Warszawa10011420006115:45.65
13Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław10060120013615:48.44
14Książek Sebastian SOc96KS KSZO OstrowiecS0061220005215:48.55
15Pióro Artur91AZS AWF Katowice10061120020015:53.67
16Goleniec Łukasz SO97UNIA OświęcimS0100620015615:59.60
17Żybura Kornel95Bobry DębicaS0030820004516:09.12
18Sola Kornel SOc97Fala KraśnikS0010320004116:26.07
19Zapalski Konrad98Fala Kraśnik10010320004516:38.53
20Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa10511420013616:39.12
21Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa10521420004616:52.71
22Bujak Piotr97SALOS Cortile KielceS0111220002516:58.12
23Prószynski Igor99Fala Kraśnik10010320004917:00.97
24Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa10231420007817:07.29
25Awruk Szymon99Juvenia Białystok10030920010518:53.44


<< TOP >>
6 - 3 Dzień - Półfinały, Finały21-12-2013 - 17:00


Konkurencja 34
21-12-2013
Kobiet, 4 x 50m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:49.91
1:52.90
1:53.48
1:58.21
2:00.34
2:01.03
WKS ŚLĄSK Wrocław
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP Unia Oświęcim
MKS ZRYW Opole
MKS ZRYW Opole
SLWRO
SLGOR
SLGOR
UNOSW
ZROPO
ZROPO
Ostrowiec Św.
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Poznań
21-12-2012
03-12-2010
28-11-2009
22-12-2011
21-12-2012
17-12-2011


1ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław1:49.91
2JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław1:53.40
3AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków1:56.79
4AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa1:57.03
5ZRYW OpoleZRYW Opole2:00.34
6Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa2:00.61
7AZS AWF Warszawa 2AZS AWF Warszawa2:02.11
8AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice2:03.57
9Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk SuwałkiNT
10WODNIK RadomWODNIK RadomNT
11Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów WlkpNT


<< TOP >>
Konkurencja 35
21-12-2013
Mężczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:14.07
3:19.88
3:19.88
3:21.29
3:30.30
3:40.60
KS Korner Zielona Góra
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
NOZIE
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Leszno
28-11-2009
28-11-2009
28-11-2009
29-11-2008
16-11-2008
08-12-2007


1AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:23.10
2KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.3:23.11
3AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:24.10
4MKP SzczecinMKP Szczecin3:26.71
5Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa3:30.95
6POLONIA Warszawa 1POLONIA Warszawa3:33.50
7AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:34.46
8AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice3:34.58
9UNIA OświęcimUNIA Oświęcim3:35.15
10AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice3:39.52
11Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk SuwałkiNT
12AZS AGH KrakówAZS AGH KrakówNT
13Jagiellonka WarszawaJagiellonka WarszawaNT
14MOS Dąbrowa Grn 1MOS Dąbrowa GrnNT
15MOS Dąbrowa Grn 2MOS Dąbrowa GrnNT
16KS Delfin GdyniaKS Delfin GdyniaNT
17AZS UŁ PŁ - młodz.AZS UŁ PŁ ŁódźNT
18Juvenia BiałystokJuvenia BiałystokNT
19POLONIA Warszawa 2POLONIA WarszawaNT
20ŚLĄSK WrocławŚLĄSK WrocławNT
21MKS PiasecznoMKS PiasecznoNT
22Legia WarszawaLegia WarszawaNT


<< TOP >>
7 - 4 Dzień - Eliminacje22-12-2013 - 9:00


Konkurencja 36
22-12-2013
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.98
24.77
24.77
25.05
25.49
25.85
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Petryka Nikola
AWWRO
JOKRA
JOKRA
AWWRO
SLWRO
SKWAR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Moskwa (RUS)
Warszawa
Dębica
29-11-2009
29-11-2008
29-11-2009
06-04-2002
30-11-2001
11-12-2011


Rok ur.
1Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź10230510000624.27
2Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław10060110013125.53
3Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław10010110033725.59
4Kawecka Anna92AZS AGH KrakówS0160610001225.74
5Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław10010110028525.75
6Kita Katarzyna95UKS Orka Lubań10210110001525.81
7Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław10060110016325.82
8Janiczek Joanna SO96UNIA OświęcimS0100610008625.97
9Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław10060110019126.11
10Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia GS0030110000226.20
11Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000626.20
12Ptasińska Katarzyna90AZS AWF WarszawaS0011410002226.26
13Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków10160610001526.35
14Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków10160610001626.36
15Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów10151410001726.45
16Szpak Zofia92KORNER Zielona G.10030410006026.46
17Peda Paulina98KS Piątka Chorzów10361110004226.61
18Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań10011510017526.64
19Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław10060110017226.66
20Podlewska Miriam SO97UNIA OświęcimS0100610015126.70
21Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice10381110000926.73
22Ulatowska Alicja SO96UNIA OświęcimS0100610009226.74
23Lesińska Kinga95MKP SzczecinS0011610043126.78
24Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec10050810010627.02
25Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew10121010006127.03
26Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa10521410007627.08
27Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław10060110019227.08
28Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź10230510000727.11
29Haczkiewicz Paulina97ŚLĄSK Wrocław10010110019327.11
30Górecka Marta98Ursynów Warszawa10521410013327.20
31Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa10091410017827.20
32Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS0010910004227.29
33Kowalska Agata93AZS AWF WarszawaS0011410002527.34
34Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp10010410012427.34
35Piechocka Jagoda90AZS AGH KrakówS0160610000727.39
36Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000527.49
37Gajdowska Agnieszka95Rekin ŚwiebodziceS0200110000227.54
38Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp10010410011827.55
39Rogowska Paulina98SALOS Cortile KielceS0111210001227.56
40Lewandowska Kamila95AZS AWFiS Gdańsk10011010001427.57
41Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław10010110027227.58
42Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin10021110009627.63
43Przybyslawska Aleksandra98WODNIK RadomS0301410002927.64
44Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok10030910008327.66
45Nowak Paulina SK96WODNIK Radom10301410002027.70
46Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork10131010005527.71
47Misztal Dominika94Ursynów Warszawa10521410000427.75
48Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin10100310008527.76
49Dziewa Aleksandra SSz96Lider Chełm10040310002427.82
50Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław10060110007527.85
51Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa10221410010427.87
52Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn10761410000127.88
53Dembska Joanna95Bielany Warszawa10511410011127.93
54Samuła Wiktoria99MTP Lublinianka10110310006427.97
55Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.S0020710003828.04
56Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn10271110002128.05
57Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp10010410013828.07
58Misztal Dorota96Ursynów Warszawa10521410001328.11
59Szczytko Natalia95Olimpijczyk SuwałkiS0010910004228.17
60Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk10011010011528.26
61Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole10010710013228.32
62Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik10030310001928.35
63Zarychta Anita98Barakuda Starachowice10141210000728.41
64Sasin Dominika94AZS AWF Wrocław10020110002428.50
65Wietrzynska Renata99WODNIK RadomS0301410003428.54
66Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa10521410003028.55
67Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice10381110000228.60
68Kośla Marta93AZS AWF WarszawaS0011410002328.68
69Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa10221410010828.71
70Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS0131510005428.71
71Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań10011510006628.73
72Bazyl Magdalena97Aquarius MyśleniceS0050610002928.73
73Sońta Magdalena98WODNIK RadomS0301410003528.79
74Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz10110210004028.83
75Radoń Sonia SK98Galicja Kraków10360610000728.85
76Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp10010410008028.87
77Mendak Joanna89Olimpijczyk SuwałkiS0010910001429.38
78Grzelewsla Anna98BUKS Warszawa10041410007929.50
79Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa10221410007029.59
80Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa10521410013429.70
81Wysocka Karolina96Juvenia Białystok10030910005730.02
82Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa10521410003630.14
83Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa10521410014030.72
84Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia GS00301100006NT
85Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa100114100026NT
86Ćwil Angela99MKS Piaseczno106414100003NT


<< TOP >>
Konkurencja 37
22-12-2013
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
22.77
23.47
23.47
24.25
24.66
25.53
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Andrzejczak Mateusz
Brzuś Michał
WIPUL
SOLEB
SOLEB
JOKRA
JUWRO
ORZAM
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Nowa Ruda
Poznań
11-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
19-12-2009
19-12-2009
18-12-2011


Rok ur.
1Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk10011020012723.59
2Krupecki Oskar92MKP SzczecinS0011620014423.69
3Poprawa Michał94AZS AWF KatowiceS0061120009223.72
4Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice10061120021224.15
5Majchrzak Kacper92WARTA Poznań10011520013824.17
6Chudy Michał97Wodnik RawiczS0131520009224.32
7Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław10060120009124.36
8Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków10010620012024.43
9Andrzejczak Mateusz94AZS AWF WarszawaS0011410005624.44
10Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF KatowiceS0061120020324.50
11Łuczak Piotr92AZS AGH KrakówS0160620001924.53
12Bening Emil93JUVENIA Wrocław10010120015324.54
13Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice10061120021524.55
14Opalski Marcin93Ursynów Warszawa10521420000524.61
15Fara Kacper94AZS AGH Kraków10160620003124.63
16Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław10060120031024.65
17Chaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław10060120027824.69
18Jankiewicz Krzysztof91NAWA SkierniewiceS0030520002424.74
19Kowalik Piotr91AZS UAM PoznańS0331520000624.74
20Sendyk Paweł97MKP SzczecinS0011620069724.76
21Kudła Łukasz SO95AZS AWF KatowiceS0061120018924.77
22Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.10030420012324.82
23Brzuś Michał97ORKA Zamość10020320004124.92
24Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim KielceS0091220001124.97
25Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin10250320000325.01
26Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa10011420005125.06
27Goździk Damian95WARTA Poznań10011520005525.15
28Smoliński Jan90AZS AWF Katowice10061120019525.20
29Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia10191020005025.21
30Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź10230520002025.24
31Perzankowski Kacper96NAWA SkierniewiceS0030520004525.38
32Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź10230520001125.43
33Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków10010620022125.45
34Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań10011520024025.46
35Renusz Piotr96SOLEX Lębork10131020003725.52
36Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków10160620003025.54
37Kowalik Damian94AZS UAM PoznańS0331520000925.57
38Warwas Szymon95AZS AWF Katowice10061120017525.58
39Suzin Marcin93AZS AGH KrakówS0160620002725.64
40Malczyk Marcin SO95UNIA OświęcimS0100620015125.67
41Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa10511420012325.67
42Choiński Michał90Legia Warszawa10661420000125.73
43Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa10521420004025.79
44Leśkiewicz Konrad96BUKS Warszawa10041420016825.86
45Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa10091420027725.86
46Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno10131320001125.99
47Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków10010620021626.01
48Puk Dariusz95Huragan SosnowiecS0321120000426.04
49Osses Arkadiusz95WARTA PoznańS0011520015826.04
50Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa10221420004726.10
51Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice10061120015626.10
52Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik10030320002226.11
53Chrościński Jan96WARTA Poznań10011520008526.13
54Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź10010520005926.25
55Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa10221420012926.28
56Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn10271120000226.33
57Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn10271120002626.35
58Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa10091420014226.40
59Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków10160620002826.43
60Stokowski Kacper99Bielany Warszawa10511420006126.44
61Staniszewski Adam97TRÓJKA ŁódźS0090520010226.48
62Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków10010620026526.48
63Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław10060120028826.51
64Czartoryjski Radosław90AZS Biała PodlaskaS0220320000426.52
65Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk SuwałkiS0010920007226.54
66Białek Marcin SP95WARTA Poznań10011520015726.55
67Szajerka Konrad94Bielany Warszawa10511420010026.58
68Kościelak Adam SP96WARTA Poznań10011520012326.60
69Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn10271120002826.71
70Drozd Mateusz94Neptun Staragard SzS0081620008526.75
71Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn10271120001426.76
72Szymański Konrad93AZS AWF Warszawa10011420005926.78
73Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok10030920011726.81
74Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP BrzeskoS0310620000126.82
75Kuca Przemysław94WARTA Poznań10011520019826.82
76Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa10091420010326.82
77Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice10061120021426.83
78Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn10271120000426.88
79Rębas Igor89Warsaw Masters Team10421420000226.89
80Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa10511420013626.98
81Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice10061120021926.98
82Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa10221420009826.99
83Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno10641420001127.02
84Micorek Krzysztof93Legia Warszawa10661420000427.37
85Traczewski Michał95POLONIA Warszawa10091420027627.42
86Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno10641420000727.48
87Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź10010520007727.50
88Kochański Wojciech97MOS KatowiceS0111110002627.50
89Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice10061120019827.54
90Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź10010520005327.68
91Gozdziewski Adrian98WODNIK RadomS0301420002427.68
92Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa10521420004627.77
93Rzuczkowski Kacper97Bielany Warszawa10511420013427.88
94Trójca Mateusz SK97MOS Katowice10111110003627.99
95Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno10641420000228.07
96Perkowski Dawid96Juvenia Białystok10030920007328.08
97Sodel Dominik97AZS AWF Katowice10061120021628.57
98Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS0111220002628.74
99Szweda Tomasz98Delfin Połaniec10071220002628.83
100Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa10511420008128.91
101Danilewski Maciej98Juvenia Białystok10030920009529.34
102Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice10381120000429.55
103Kupiński Filip99Juvenia Białystok10030920011229.81
104Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok10030920010429.90
105Jazykow Filip99Juvenia Białystok10030920010930.85
106Pietrzak Artur88Akwawit Leszno100315200034NT
107Mikicin Miłosz93AZS AWF WarszawaS00114100054NT
108Kalina Radosław96Bobry DębicaS00308200046NT
109Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk100110200073NT
110Pik Paweł88MTP Lublinianka101103200090NT
111Królik Paweł99Juvenia Białystok100309200111NT
112Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok100309200056NT
113Michalak Piotr96Ostrobramska W-waS04614200028NT
114Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice100611200210NT
115Suchan Jan97POLONIA Warszawa100914200280NT
116Pierściński Adam98MKS Piaseczno106414200012NT
117Pasieczny Maciej90Legia Warszawa106614200003NT


<< TOP >>
Konkurencja 38
22-12-2013
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:31.89
4:33.70
4:38.72
4:42.49
4:45.72
4:53.86
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Jędrzejczak Otylia
Szpucha Katarzyna
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
AZWAR
PAKAT
OLALE
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Spała
Ciechanów
Poznań
16-12-2007
11-12-2005
29-11-2009
01-12-1999
11-03-2011
18-12-2011


Rok ur.
1Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1001011002854:37.66
2Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1009031000174:47.60
3Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk AleksandrówS005051000134:48.81
4Zbrojewska Michalina SSz96Piątka KonstantynówS013051000174:50.51
5Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin1014031000454:51.15
6Urbańska Karolina92AZS AWF WarszawaS001141000314:51.55
7Sikora Paulina93AZS AWF WarszawaS001141000274:51.88
8Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa1009141001214:55.85
9Piechota Paulina99UKS 190 Łódź016051000574:56.08
10Mendyk Adrianna98WODNIK RadomS030141000284:59.02
11Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS010061000795:01.26
12Klimas Paulina SO95AZS AWF KatowiceS006111001875:03.68
13Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn1027111000155:04.48
14Wisniewska Natalia97WARTA PoznańS001151001065:05.02
15Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław1006011001795:06.22
16Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1001041001505:06.78
17Sproska Magda97ZRYW Opole1001071000695:06.91
18Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa1022141001045:06.99
19Adamczyk Julia99MTP Lublinianka1011031000595:08.66
20Bejuk Oliwia98Słowianka Gorzów Wlkp1001041001675:08.68
21Greglak Marta97ZRYW Opole1001071000635:09.90
22Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok1003091000735:12.71
23Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków1001061003165:13.63
24Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.1002071000605:19.40


<< TOP >>
Konkurencja 39
22-12-2013
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:06.61
2:09.62
2:09.73
2:13.34
2:15.27
2:21.38
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Tracz Adrian
Bachowski Wojciech
AZWAR
UNOSW
AWKAT
MOKAT
JOKRA
WAPOZ
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Warszawa
10-12-2006
10-12-2006
11-12-2005
29-11-2009
27-11-2004
19-12-2007


Rok ur.
1Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice1006112001872:07.23
2Certa Maciej91AZS AWF WarszawaS001141000452:10.61
3Szulich Dawid90DELFIN LegionowoS014142000032:10.85
4Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin1001162002222:11.32
5Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS013052000272:11.74
6Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa1023142000752:13.29
7Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice1003052001122:14.04
8Stępień Konrad96POLONIA Warszawa1009142001502:14.62
9Kłos Grzegorz SO95AZS AWF KatowiceS006112001782:14.84
10Grula Mateusz93AZS AWF Warszawa1001142000602:14.92
11Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.1003042000632:15.15
12Rojda Adam96Wodnik RawiczS013152000892:15.25
13Galon Michał95Akwawit Leszno1003152000922:15.48
14Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa1023142000942:16.05
15Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa1052142000442:16.85
16Karkut Kamil SK96IKAR Mielec1005082000862:17.12
17Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1006112001922:17.44
18Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław1006012000432:17.77
19Białek Piotr92WARTA Poznań1001152001362:18.05
20Gąsior Aleksander95IKAR MielecS005082000902:18.17
21Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP BrzeskoS031062000012:18.28
22Żmija Marek97MOS KatowiceS011112000132:18.46
23Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice1006112000932:18.73
24Matczak Mateusz89AZS UŁ PŁ Łódź1023052000152:19.30
25Sowa Marcin SO97Motyl Stalowa Wola1009082000162:20.67
26Mucha Kacper92Ursynów Warszawa1052142001772:20.85
27Fedorowicz Jakub SK97WODNIK Radom1030142000162:20.94
28Lejman Kacper94AZS AWFiS Gdańsk1001102001282:20.96
29Żebrowski Juliusz91AZS UAM PoznańS033152000082:21.15
30Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa WolaS009082000012:22.39
31Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice1006112002142:23.22
32Zieliński Kamil89AZS Biała PodlaskaS022032000022:23.27
33Rykowski Piotr94KS PosnaniaS005152000352:23.30
34Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa1022142000852:23.36
35Jarzyński Wojciech91AZS UŁ PŁ Łódź1023052000072:23.72
36Maślanka Szymon SR96Karol WadowiceS012062000252:24.02
37Perl Michał96DELFIN LegionowoS014142000192:24.62
38Pomietło Adrian SO95UNIA OświęcimS010062001522:25.03
39Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń1009022000372:25.75
40Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn1027112000172:26.72
41Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin1010032000882:27.34
42Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice1006112001972:27.50
43Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno1064142000042:28.15
44Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków1013032000392:29.04
45Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice1006112001932:30.38
46Kotynia Piotr90AZS UŁ PŁ Łódź1023052000042:30.43
47Pierściński Adam98MKS Piaseczno1064142000122:37.64
48Winiarski Jakub99SOLEX Lębork1013102000812:40.94
49Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki1001092001542:50.82
50Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa102214200098NT


<< TOP >>
Konkurencja 40
22-12-2013
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.39
1:56.68
1:56.68
1:58.06
1:58.06
2:00.55
Jędrzejczak Otylia
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
AZWAR
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
JUBIA
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Szczecin
10-12-2006
29-11-2009
29-11-2009
18-12-2011
18-12-2011
04-12-2010


Rok ur.
1Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław1001011000262:00.23
2Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn1011131000022:00.95
3Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków1016061000152:01.43
4Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim1032061000012:01.49
5Kasperek Katarzyna SSz96MKP SzczecinS001151000632:01.53
6Kowalska Agata93AZS AWF WarszawaS001141000252:01.80
7Karpisz Milena97Piątka KonstantynówS013051000682:01.94
8Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec1006121000292:02.17
9Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn1011131000062:02.44
10Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS001091000422:02.57
11Kunka Kamila SO96UNIA OświęcimS012141000372:02.74
12Bartoszek Joanna96AZS AWF Katowice1006111001952:03.16
13Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław1001011002842:03.58
14Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew1012101000612:03.82
15Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn1011131000042:03.84
16Podlewska Miriam SO97UNIA OświęcimS010061001512:05.46
17Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS024051000012:06.06
18Ulatowska Alicja SO96UNIA OświęcimS010061000922:06.22
19Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków1016061000162:06.36
20Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa1052141000762:06.49
21Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO OstrowiecS006121000562:06.56
22Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS013051000102:06.83
23Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań1001151001752:07.08
24Maciuch Karolina96VEGA DobrodzieńS004071000232:07.40
25Nita Anna97Piątka KonstantynówS013051000692:07.46
26Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001182:07.50
27Haczkiewicz Paulina97ŚLĄSK Wrocław1001011001932:07.60
28Leończuk Sara99UKS MOS Ełk1009131000092:07.93
29Lesińska Kinga95MKP SzczecinS001161004312:08.39
30Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn1027111000212:08.49
31Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn1011131000052:08.78
32Dziewa Aleksandra SSz96Lider Chełm1004031000242:08.83
33Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław1006011001922:09.14
34Nowacka Aleksandra90AZS AWF WarszawaS001141000202:09.27
35Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1011021000362:09.44
36Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork1013101000552:09.51
37Szymańska Monika96Omega KleszczówS024051000052:09.65
38Lewandowska Kamila95AZS AWFiS Gdańsk1001101000142:10.37
39Dembska Joanna95Bielany Warszawa1051141001112:10.41
40Ożóg Paulina99Bobry DębicaS003081000432:10.66
41Lempart Marta SWr96AZS AWF Katowice1006111001902:10.89
42Kuzawińska Karolina93MZOS PłockS040141000552:11.59
43Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp1001041001242:12.46
44Sroczyńska Paula98Bobry DębicaS003081000362:13.76
45Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik1001031000262:13.90
46Górecka Marta98Ursynów Warszawa1052141001332:15.17
47Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa1052141001342:15.51
48Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1003091000572:16.10
49Misztal Dorota96Ursynów Warszawa1052141000132:16.21
50Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1022141000702:16.55
51Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa1022141001082:18.77
52Grzelewsla Anna98BUKS Warszawa1004141000792:19.17
53Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa1052141000362:20.45
54Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa1052141001402:26.22
55Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia GS00301100006NT
56Zientarska Laura95TRÓJKA Łódź100905100173NT
57Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok100309100083NT


<< TOP >>
Konkurencja 41
22-12-2013
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:42.10
1:45.41
1:46.94
1:46.94
1:50.79
1:54.63
Korzeniowski Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Hołub Jan
AZWAR
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
AVSWI
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Szczecin
13-12-2009
18-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
12-12-2008
04-12-2010


Rok ur.
1Świtkowski Jan94SKARPA Lublin1010032000321:45.69
2Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.1003042001201:46.12
3Zieliński Dawid92MKP SzczecinS001162001221:46.37
4Majchrzak Kacper92WARTA Poznań1001152001381:46.59
5Zaborowski Filip94MKP Szczecin1002102000231:46.62
6Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1016062000291:46.65
7Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź1023052000171:48.21
8Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław1006012003131:48.41
9Bor Radosław93KORNER Zielona G.1003042000061:48.45
10Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin1006122000361:48.55
11Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław1006012003301:48.96
12Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim1010062001971:49.00
13Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS001092000371:49.70
14Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk1009132000011:49.76
15Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.1003042000741:49.94
16Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa1009142001661:49.95
17Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF KatowiceS006112002031:50.32
18Uściłko Michał95Juvenia Białystok1003092001341:50.51
19Łowicki Marcin SO95NAWA SkierniewiceS001122000121:50.62
20Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn1011132000031:51.03
21Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia1019102000151:51.13
22Dubiel Adam93KORNER Zielona G.1003043002271:51.21
23Goździk Damian95WARTA Poznań1001152000551:51.44
24Kłos Grzegorz SO95AZS AWF KatowiceS006112001781:51.50
25Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK WrocławS006012002071:51.58
26Klich Kacper94ŚLĄSK Wrocław1006112000911:51.61
27Opalski Marcin93Ursynów Warszawa1052142000051:51.67
28Jaszewski Marcin96AZS AWF WarszawaS001141000771:51.70
29Staniszewski Adam97TRÓJKA ŁódźS009052001021:51.85
30Łopaciński Kacper SO95Foka SandomierzS001122000121:51.98
31Pióro Artur91AZS AWF Katowice1006112002001:52.21
32Czarnota Mateusz91UNIA OświęcimS010062000731:52.28
33Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław1006012001361:52.41
34Szarliński Filip92AZS AWF Warszawa1001142000631:52.49
35Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław1006012002511:52.49
36Borkowski Łukasz95TRÓJKA ŁódźS009052000151:52.52
37Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice1006112002171:52.94
38Biś Daniel95AZS AWF Warszawa1001142000611:52.99
39Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa1001142000621:53.04
40Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.1003042001271:53.21
41Iłendo Piotr93Juvenia Białystok1003092000071:53.35
42Goleniec Łukasz SO97UNIA OświęcimS010062001561:53.58
43Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik1003032000471:53.62
44Książek Sebastian SOc96KS KSZO OstrowiecS006122000521:53.64
45Renusz Piotr96SOLEX Lębork1013102000371:53.76
46Warwas Szymon95AZS AWF Katowice1006112001751:53.76
47Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice1006112002021:53.92
48Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań1001152000751:53.98
49Bruchajzer Dominik97MZOS PłockS040142000711:54.07
50Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa1051142001231:54.71
51Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik1003032000431:54.74
52Sobczyk Maciej95TRÓJKA ŁódźS009052000761:54.90
53Pieśniak Jakub SO97UNIA OświęcimS010062001591:54.99
54Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa1022142000821:55.11
55Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa1022142001291:55.26
56Kliza Mateusz94AZS AGH Kraków1016062000321:55.32
57Dytkowski Jan SOc97KS KSZO OstrowiecS006122000591:55.40
58Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice1006112002181:55.91
59Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn1027112000041:56.25
60Białek Marcin SP95WARTA Poznań1001152001571:56.60
61Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn1027112000281:56.96
62Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia1019102000621:57.25
63Kościelak Adam SP96WARTA Poznań1001152001231:57.63
64Żybura Kornel95Bobry DębicaS003082000451:57.64
65Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko-ZdrójS005122000151:57.69
66Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn1027112000491:57.74
67Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa1009142002051:57.88
68Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn1027112000141:58.14
69Przybysz Adam95Żoliborz W-wa1023142000611:58.32
70Mielczarek Filip96Omega KleszczówS024052000051:58.51
71Malczyk Marcin SO95UNIA OświęcimS010062001511:58.54
72Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn1027112000261:58.62
73Hodur Filip97POLONIA Warszawa1009142002791:58.69
74Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa1052142000461:58.77
75Dobrzyński Tomasz98Bielany Warszawa1051142001361:58.84
76Bekier Krzysztof92AZS Biała PodlaskaS022032000091:59.14
77Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg1004082000431:59.23
78Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk SuwałkiS001092000721:59.33
79Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa1051142000811:59.33
80Bujak Dominik99SALOS Cortile KielceS011122000261:59.49
81Sola Kornel SOc97Fala KraśnikS001032000411:59.67
82Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia1019102000081:59.67
83Lis Patryk98KP AVIA Świdnik1003032000591:59.72
84Gryglewicz Juliusz98Żoliborz W-wa1023142000882:00.60
85Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno1064142000072:00.83
86Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa1022142001282:00.94
87Szczukowski Michal95Kormoran OlsztynS002132000542:01.26
88Raczkowski Piotr96Olimpijczyk SuwałkiS001092000532:01.31
89Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa1009142001462:02.23
90Russek Filip94Żoliborz W-wa1023142001552:02.24
91Grzywa Karol SOc97Fala KraśnikS001032000402:02.50
92Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia1019102000262:02.50
93Kochański Wojciech97MOS KatowiceS011111000262:02.53
94Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa1051142001422:03.90
95Prószynski Igor99Fala Kraśnik1001032000492:03.98
96Bujak Piotr97SALOS Cortile KielceS011122000252:04.23
97Rzuczkowski Kacper97Bielany Warszawa1051142001342:04.58
98Zapalski Konrad98Fala Kraśnik1001032000452:05.87
99Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa1023142000782:06.09
100Michalak Piotr96Ostrobramska W-waS046142000282:06.26
101Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno1064142000022:08.88
102Napieraj Jan98POLONIA Warszawa1009142002302:09.97
103Awruk Szymon99Juvenia Białystok1003092001052:10.40
104Sędłak Wiktor99ORKA Zamość1002032000672:16.04
105Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa1009142002262:16.69
106Królik Paweł99Juvenia Białystok1003092001112:25.17
107Leśkiewicz Konrad96BUKS Warszawa100414200168NT
108Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa100114200058NT
109Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk102510200001NT
110Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa102214200047NT
111Pietrzak Krzysztof96KS Delfin Gdynia101910200071NT
112Szajerka Konrad94Bielany Warszawa105114200100NT
113Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok100309200104NT
114Brus Dominik93JORDAN Kraków100106200080NT
115Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno106414200011NT


<< TOP >>
Konkurencja 42
22-12-2013
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:07.06
2:07.06
2:07.06
2:07.74
2:09.98
2:12.52
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
SKLUB
SKLUB
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Katowice
Łódź
13-12-2009
13-12-2009
13-12-2009
29-11-2009
19-01-2007
28-10-2006


Rok ur.
1Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław1001011000262:08.76
2Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1001011002852:10.12
3Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1010031000142:10.13
4Cieslak Joanna96WARTA PoznańS001151000912:11.50
5Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1005251000512:11.82
6Magner Agata SK97JORDAN Kraków1001061002722:12.62
7Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław1006011001322:13.37
8Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria RacibórzS013111000692:13.84
9Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin1002111000962:14.19
10Małecka Agnieszka93MKP SzczecinS001161003872:15.70
11Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1005081001062:15.80
12Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław1006011001792:16.12
13Tomala Aleksandra SR97ZRYW OpoleS001071001252:16.36
14Rosiak Paulina SSz95MKP Szczecin1001161001442:16.46
15Ryczak Maja96MKP SzczecinS001161003862:17.62
16Kośla Marta93AZS AWF WarszawaS001141000232:17.80
17Kurowska Wanda SK98Galicja Kraków1036061000022:17.95
18Bernat Gabriela99SKARPA Lublin1010031000832:18.41
19Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź1009051001722:18.74
20Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój1005121000072:19.07
21Ćwil Angela99MKS Piaseczno1064141000032:19.31
22Woźniczak Paulina97Olimpijczyk AleksandrówS005051000182:19.64
23Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS013051000102:19.92
24Wiertel Agata95MTP Lublinianka1011031000062:20.07
25Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.1003041001122:20.21
26Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław1006011001612:22.29
27Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk SuwałkiS001091000872:23.51
28Wątor Karolina SK98Galicja Kraków1036061000092:23.87
29Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz1011021000402:25.25
30Rogowska Angelika99Galicja Kraków1036061000152:25.52
31Duchnowska Julita94AZS Biała PodlaskaS022031000112:32.54


<< TOP >>
8 - 4 Dzień - Półfinały, Finały22-12-2013 - 16:00


Konkurencja 43
22-12-2013
Mężczyzn, 4 x 200m dowolny

Open
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:04.62
7:17.35
7:21.93
7:30.64
7:30.64
7:42.15
7:58.30
AZS AWF Warszawa
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MUKS Piętnastka Bydgoszcz
AZWAR
SLWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Nowa Ruda
Poznań
29-11-2009
18-12-2011
29-11-2009
30-11-2008
18-12-2011
12-12-2008
18-12-2011


1AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice7:27.92
2ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław7:28.89
3AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa7:39.46
4AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice7:40.59
5KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.7:41.64
6UNIA OświęcimUNIA Oświęcim7:54.23
7MKP SzczecinMKP SzczecinNT
8AZS AGH KrakówAZS AGH KrakówNT
9Piątka KonstantynówPiątka KonstantynówNT
10Jagiellonka WarszawaJagiellonka WarszawaNT
11MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa GrnNT
12KS Delfin GdyniaKS Delfin GdyniaNT
13AZS UŁ PŁ - młodz.AZS UŁ PŁ ŁódźNT
14AZS AWF Katowice 3AZS AWF KatowiceNT
15AZS AWF Katowice 4AZS AWF KatowiceNT


<< TOP >>
Konkurencja 44
22-12-2013
Kobiet, 4 x 100m zmiennyOpen
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.65
4:05.85
4:05.85
4:13.67
4:21.44
4:25.44
WKS ŚLĄSK Wrocław
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP UNIA Oświęcim
UKP UNIA Oświęcim
POLONIA Warszawa
SLWRO
SLGOR
SLGOR
UNOSW
UNOSW
POWAR
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Władysławowo
Oświęcim
Puławy
22-12-2012
29-11-2009
29-11-2009
01-02-2009
20-01-2008
22-01-2006


1ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław4:13.57
2JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław4:14.37
3Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów Wlkp4:23.64
4AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa4:25.96
5AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków4:26.84
6ZRYW OpoleZRYW Opole4:31.22
7WODNIK RadomWODNIK RadomNT
8AZS AWF Warszawa 2AZS AWF WarszawaNT
9Ursynów WarszawaUrsynów WarszawaNT
10AZS AWF KatowiceAZS AWF KatowiceNT