Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  33. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  34. Kobiet, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  35. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  36. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  39. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  41. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  42. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  43. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  44. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Św., 19-22 grudnia 2013r


1 - 1 Dzień - Eliminacje19-12-2013 - 9:00


Konkurencja 1
19-12-2013
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 17
1
2
3
4
5
6
7
Micorek Krzysztof
Kochanowicz Aleksander
Sieradzki Dawid
Klimczuk Karol
Szymanek Sebastian
Sudenis Maciej
Lejman Kacper
93
93
96
97
98
93
94
Legia Warszawa
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
Żabianka Gdańsk
DELFINEK Łuków
AZS AGH Kraków
AZS AWFiS Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Piotrowski Patryk
Jazykow Filip
Franke Paweł
Michalak Piotr
Pierściński Adam
Awruk Szymon
Kupiński Filip
Sędłak Wiktor
99
99
99
96
98
99
99
99
Olimpijczyk Suwałki
Juvenia Białystok
Bielany Warszawa
Ostrobramska W-wa
MKS Piaseczno
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
ORKA Zamość

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.44
27.79
27.19
26.94
27.07
27.55
28.15
29.32
Seria 3 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Królik Paweł
Gozdziewski Adrian
Anysz Michał
Gryglewicz Juliusz
Dziedzic Andrzej
Pachowski Adrian
Michałów Jakub
Szweda Tomasz

99
98
97
98
93
97
96
98
Juvenia Białystok
WODNIK Radom
Ursynów Warszawa
Żoliborz W-wa
Bielany Warszawa
Jagiellonka Warszawa
TKKF Szczygłowice
Delfin Połaniec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.84
26.43
26.22
26.08
26.08
26.36
26.78
26.89
Seria 4 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Piątkowski Marcin
Perkowski Dawid
Hodur Filip
Derbis Tomasz
Rubaszkiewicz Andrzej
Russek Filip
Pyda Jakub
Madejski Mateusz
96
96
97
91
96
94
94
95
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
MKS Piaseczno
Żoliborz W-wa
SKARPA Lublin
Meduza Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.85
25.76
25.73
25.61
25.65
25.76
25.85
25.90
Seria 5 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzak Grzegorz
Kochański Wojciech
Rębas Igor
Lelek Mateusz
Kałużyński Antoni
Grzywa Karol SOc
Rzuczkowski Kacper
Greś Krystian
98
97
89
96
99
97
97
92
KP Ciechanów
MOS Katowice
Warsaw Masters Team
POLONIA Warszawa
Ursynów Warszawa
Fala Kraśnik
Bielany Warszawa
AZS Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.56
25.51
25.43
25.38
25.39
25.50
25.56
25.60
Seria 6 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Lis Patryk
Kawicki Tomasz
Miskiewicz Adam
Jaskier Mateusz SOc
Suchan Jan
Trefler Michał
Machul Grzegorz
Gibalski Bartłomiej
98
88
97
96
97
97
97
98
KP AVIA Świdnik
CityZen Poznań
DELFIN Łódź
Motyl Stalowa Wola
POLONIA Warszawa
Jagiellonka Warszawa
KORONA-Swim Kielce
SALOS Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.30
25.20
25.19
25.07
25.18
25.19
25.21
25.38
Seria 7 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Bocheń Tomasz
Traczewski Michał
Szymula Kamil
Fiedorowicz Patryk
Łukawski Mikołaj
Brzeziński Jakub
Filek Bernard
Bogusławski Maciej
99
95
96
97
99
97
97
95
Juvenia Białystok
POLONIA Warszawa
KP AVIA Świdnik
Olimpijczyk Suwałki
KORONA-Swim Kielce
MKS Piaseczno
MOS Dąbrowa Grn
Meduza Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.05
24.94
24.85
24.83
24.85
24.94
25.04
25.06
Seria 8 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Piwowarski Konrad
Stokowski Kacper
Brzostowski Axel
Chupka Radosław SK
Felińczak Wojciech
Katolik Bartosz
Romanowski Kamil
Bruchajzer Dominik

98
99
96
96
96
97
97
97
Płetwal Szczytno
Bielany Warszawa
MOS Dąbrowa Grn
Ursynów Warszawa
DELFIN Łódź
MOS Dąbrowa Grn
MTKP Delfin Toruń
MZOS Płock
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.71
24.66
24.62
24.61
24.61
24.64
24.66
24.71
Seria 9 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzyk Patryk
Zimowski Oskar
Michałkowski Marek
Łowicki Marcin SO
Raczkowski Piotr
Wróbel Andrzej
Jaszczak Wiktor
Kowalik Damian
92
97
91
95
96
94
97
94
Słowianka Gorzów Wlkp
Jagiellonka Warszawa
AZS UAM Poznań
NAWA Skierniewice
Olimpijczyk Suwałki
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
AZS UAM Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.47
24.41
24.34
24.30
24.31
24.36
24.42
24.60
Seria 10 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Juc Aleksander
Przybysz Adam
Jura Maciej
Furman Łukasz
Iłendo Piotr
Skrobisz Marek
Ungeheuer Mateusz
Kościelak Adam SP
97
95
96
93
93
94
96
96
Jagiellonka Warszawa
Żoliborz W-wa
Jagiellonka Warszawa
MOS Dąbrowa Grn
Juvenia Białystok
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
WARTA Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.25
24.24
24.20
24.20
24.20
24.22
24.24
24.25
Seria 11 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Wawulski Norbert
Bartosiewicz Jakub
Białek Marcin SP
Famulok Bartosz
Renusz Piotr
Kisiel Adrian
Fara Kacper
Tombarkiewicz Józef SK
97
95
95
97
96
93
94
97
Wodnik Bielsk Podl.
Bielany Warszawa
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
SOLEX Lębork
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.17
24.15
24.01
23.95
23.99
24.05
24.16
24.19
Seria 12 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Bor Radosław
Pieśniak Jakub SO
Bekier Krzysztof
Breś Gracjan
Sendyk Paweł
Drozd Mateusz
Kowalik Piotr
Bielawski Michał
93
97
92
95
97
94
91
93
KORNER Zielona G.
UNIA Oświęcim
AZS Biała Podlaska
AZS UŁ PŁ Łódź
MKP Szczecin
Neptun Staragard Sz
AZS UAM Poznań
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
23.91
23.89
23.88
23.81
23.83
23.89
23.90
23.94
Seria 13 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Jaszewski Marcin
Janas Krzysztof
Puk Dariusz
Szczukowski Michal
Pasikowski Piotr
Gałota Bartosz
Chrościński Jan
Bening Emil
96
93
95
95
93
90
96
93
AZS AWF Warszawa
Ursynów Warszawa
Huragan Sosnowiec
Kormoran Olsztyn
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS Biała Podlaska
WARTA Poznań
JUVENIA Wrocław

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
23.78
23.71
23.67
23.62
23.66
23.70
23.75
23.80
Seria 14 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Zgierski Maksymilian
Aleksandrowicz Adrian
Gawrysiak Przemysław
Sobczyk Kamil
Brzuś Michał
Ogórek Bartosz
Wilk Krzysztof
Konarzewski Jan

94
95
92
93
97
97
89
88
AZS UŁ PŁ Łódź
SKARPA Lublin
Omega Kleszczów
AZS UŁ PŁ Łódź
ORKA Zamość
KS Delfin Gdynia
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
23.59
23.57
23.49
23.43
23.44
23.55
23.58
23.60
Seria 15 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Korgul Łukasz
Wilk Robert
Wysoczyński Mateusz
Pasula Jakub
Rzadkowski Daniel
Zawada Mateusz
Bartoszewski Wojciech
Wojciechowski Adrian
90
86
93
92
94
92
94
92
Olimpijczyk 23 Lublin
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
AZS AWFiS Gdańsk
AZS UŁ PŁ Łódź
WARTA Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
23.30
22.99
22.56
22.06
22.34
22.74
23.06
23.40
Seria 16 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Chudy Michał
Kurant Roger
Polewka Tomasz
Wypych Filip
Hołub Jan SWr
Łopaciński Kacper SO
Szymański Konrad
Soboń Julian
97
94
94
91
96
95
93
92
Wodnik Rawicz
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
AZS UŁ PŁ Łódź
ŚLĄSK Wrocław
Foka Sandomierz
AZS AWF Warszawa
WARTA Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
23.17
22.93
22.49
22.03
22.31
22.62
23.02
23.34
Seria 17 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Goździk Damian
Żymańczyk Mateusz SO
Dymerski Szymon
Majchrzak Kacper
Szczepański Sebastian SZG
Zieliński Dawid
Kłusek Adrian
Warwas Szymon



95
95
93
92
95
92
93
95
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
WARTA Poznań
KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
23.09
22.82
22.39
21.95
22.12
22.57
22.99
23.33
<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2013
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.77
31.45
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
JUWRO
JUWRO
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Dymarek Ewa
Opałko Dominika
Ilcewicz Edyta
Giedzicz Katarzyna
Radoń Sonia SK
Wiśniewska Kamila SR
Zarychta Anita
Kowalska Agata
95
99
96
98
98
96
98
93
ZRYW Opole
SALOS Cortile Kielce
Victoria Józefów
Juvenia Białystok
Galicja Kraków
Victoria Racibórz
Barakuda Starachowice
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
37.66
35.68
35.64
35.67
36.58
40.21
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stasinowska Katarzyna
Golińska Katarzyna
Zyga Izabela
Borkowska Agata
Cieślak Katarzyna
Niedźwiedzka Małgorzata SR
Zientarska Laura
Sońta Magdalena
94
96
96
95
94
97
95
98
AZS UŁ PŁ Łódź
Olimpijczyk Aleksandrów
NAWA Skierniewice
AZS AWFiS Gdańsk
KS Posnania
MMKS Kędzierzyn K.
TRÓJKA Łódź
WODNIK Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
34.93
34.66
34.37
34.26
34.35
34.49
34.82
34.96
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Majszutowicz Paulina SSz
Bazyl Magdalena
Nowak Paulina SK
Zachoszcz Paulina
Szczuka Klaudia
Kobuszewska Karolina
Samuła Wiktoria
Dudek Marlena

98
97
96
93
97
96
99
94
MKP Szczecin
Aquarius Myślenice
WODNIK Radom
MKP Szczecin
Słowianka Gorzów Wlkp
Huragan Sosnowiec
MTP Lublinianka
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.91
33.43
32.92
31.58
32.77
33.16
33.65
34.24
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Wisniewska Natalia
Lis Zuzanna
Jakubowska Izabela
Chwadeczko Zuzanna SSz
Samulik Magdalena SK
Ożóg Paulina
Niklarz Maria
Dudek Sylwia

97
95
98
95
97
99
97
99
WARTA Poznań
Wodnik Rawicz
Olimpijczyk Aleksandrów
MTP Lublinianka
ZRYW Opole
Bobry Dębica
RUCH Grudziądz
Ursynów Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.83
33.32
32.91
31.14
32.49
32.99
33.64
34.08
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Haraf Iga SWr
Senetelska Olga SK
Nowak Martyna
Sztandera Dominika
Urbańska Karolina
Wikieł Angelika
Winogrodzka Kamila
Greglak Marta



95
97
96
97
92
98
89
97
ŚLĄSK Wrocław
JORDAN Kraków
TKKF Szczygłowice
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Warszawa
UŚKS Ostrołęka
Jedenastka Jelenia G
ZRYW Opole
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.76
33.28
32.83
30.77
32.37
32.95
33.62
34.05
<< TOP >>
Konkurencja 3
19-12-2013
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.81
1:56.16
1:58.52
1:59.58
2:04.26
2:08.46
Wójt Łukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
PZP
SKLUB
SKLUB
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Berlin (GER)
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Wrocław
15-11-2009
14-12-2012
15-12-2011
27-11-2008
17-11-2007
18-11-2006


Rok ur.
Seria 1 z 5
3
4
5
Sieradzki Dawid
Gibalski Bartłomiej
Kruszyna Jakub
96
98
98
Juvenia Białystok
SALOS Cortile Kielce
MKS Piaseczno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:30.72
2:19.46
2:20.18
Seria 2 z 5
2
3
4
5
6
7
Brzeziński Jakub
Żelechowski Rafał
Sodel Dominik
Dobrzyński Tomasz
Kawczyński Marcin
Szczepaniak Paweł

97
96
97
98
95
99
MKS Piaseczno
MKS Piaseczno
AZS AWF Katowice
Bielany Warszawa
DELFIN Łódź
Galicja Kraków
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:16.21
2:15.36
2:14.66
2:14.67
2:15.51
2:18.45
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowodworski Dawid
Litwa Krzysztof SK
Matczak Mateusz
Zaczyński Karol
Kubkowski Bartłomiej
Kłos Grzegorz SO
Falis Dawid
Szajerka Konrad
97
96
89
91
95
95
96
94
MOS Dąbrowa Grn
JORDAN Kraków
AZS UŁ PŁ Łódź
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
MOS Dąbrowa Grn
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:10.66
2:06.81
2:03.70
2:00.23
2:02.60
2:04.47
2:09.44
2:13.01
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Karkut Kamil SK
Świerczyński Jakub
Bałabuch Krystian SO
Suzin Marcin
Szwedzki Dawid
Gąsior Aleksander
Goliński Patryk SK
Bujak Dominik
96
95
95
93
94
95
97
99
IKAR Mielec
AZS AWF Katowice
BOSiR SP Brzesko
AZS AGH Kraków
Piątka Konstantynów
IKAR Mielec
BUKS Warszawa
SALOS Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:09.80
2:06.69
2:02.96
1:59.00
2:02.15
2:04.37
2:09.11
2:12.50
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Korzuch Mateusz
Stępień Konrad
Ćwiek Kacper
Poprawa Michał
Sobczyk Maciej
Gąsior Patryk
Czarnota Mateusz
Mielczarek Filip
95
96
95
94
95
94
91
96
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświęcim
Omega Kleszczów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:09.48
2:05.04
2:02.95
1:57.65
2:01.88
2:04.00
2:07.52
2:11.63
<< TOP >>
Konkurencja 4
19-12-2013
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.07
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Gus Julia
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
01-12-2013


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stępień Kamila
Duchnowska Julita
Wysocka Karolina
Skorupa Monika
Kruszczyńska Julia
Petryszyn Katarzyna
Adamowicz Maja
Budzis Joanna
99
94
96
99
99
94
96
90
Barakuda Starachowice
AZS Biała Podlaska
Juvenia Białystok
VEGA Dobrodzień
RUCH Grudziądz
Meduza Warszawa
Jagiellonka Warszawa
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:20.47
1:11.87
1:10.01
1:08.07
1:08.60
1:10.31
1:16.37
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Rogowska Angelika
Wątor Karolina SK
Walendzewicz Monika Aleksandra
Błocka Agnieszka
Wiertel Agata
Kargol Agnieszka
Gralewska Kalina
Chmielewska Julia SG
99
98
97
96
95
89
96
97
Galicja Kraków
Galicja Kraków
Olimpijczyk Suwałki
Jagiellonka Warszawa
MTP Lublinianka
AZS Biała Podlaska
POLONIA Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:07.41
1:06.22
1:06.09
1:05.36
1:05.62
1:06.16
1:06.80
1:07.95
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Bernat Gabriela
Tomala Aleksandra SR
Nawaryńska Katarzyna SR
Kozłowska Anna SO
Szynal Ludwika
Piechocka Jagoda
Kośla Marta
Korzeniowska Natalia SZG

99
97
96
96
94
90
93
97
SKARPA Lublin
ZRYW Opole
Victoria Racibórz
Piętnastka Bydgoszcz
SKARPA Lublin
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:04.86
1:03.73
1:02.71
1:01.21
1:02.25
1:02.98
1:04.02
1:05.35
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamińska Joanna
Długołęcka Karolina SK
Ryczak Maja
Zawiszewska Maja
Wójtowicz Gabriela SG
Porzelska Anna SK
Mazurek Zuzanna
Rosiak Paulina SSz

94
96
96
93
95
95
91
95
TRÓJKA Łódź
UNIA Busko-Zdrój
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
IKAR Mielec
Słowianka Gorzów Wlkp
Fala Kraśnik
MKP Szczecin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:04.50
1:03.55
1:02.67
1:00.30
1:02.23
1:02.91
1:03.98
1:05.10
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Peda Paulina
Ćwil Angela
Żarłok Martyna SK
Naziębło Klaudia
Cieslak Joanna
Magner Agata SK
Małecka Agnieszka
Kurowska Wanda SK
98
99
97
93
96
97
93
98
KS Piątka Chorzów
MKS Piaseczno
Górnik Radlin
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
Galicja Kraków



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:04.40
1:03.42
1:02.38
59.48
1:01.84
1:02.72
1:03.88
1:04.97
<< TOP >>
Konkurencja 5
19-12-2013
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:47.63
1:48.73
1:54.10
1:55.56
2:02.03
2:04.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Skierka Jakub
Skierka Jakub
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
TRKAR
TRKAR
Berlin (GER)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Tallin (EST)
Gdańsk
11-08-2013
18-12-2009
27-11-2008
26-11-2009
10-11-2013
08-12-2012


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
5
6
7
Konarzewski Jan
Mańczak Błażej
Miskiewicz Adam
Grzywa Karol SOc
Kostanowicz Artur
Krzyżaniak Bartosz

88
98
97
97
98
94
AZS AWF Warszawa
KS Delfin Gdynia
DELFIN Łódź
Fala Kraśnik
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:19.64
2:18.96
2:19.06
2:23.39
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Napieraj Jan
Bujak Kacper
Wąsik Jakub
Trójca Mateusz SK
Danilewski Maciej
Jarmuła Miłosz
Franke Paweł
Klimczuk Karol
98
98
94
97
98
98
99
97
POLONIA Warszawa
MTP Lublinianka
AZS Biała Podlaska
MOS Katowice
Juvenia Białystok
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa
Żabianka Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:14.63
2:12.50
2:11.81
2:09.71
2:10.39
2:11.83
2:13.37
2:17.46
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Brus Dominik
Furman Łukasz
Kołodziejski Filip SZG
Dubiel Adam
Murzyn Dawid SK
Pietrzak Krzysztof
Suchan Jan
Odomirski Tomasz
93
93
96
93
97
96
97
91
JORDAN Kraków
MOS Dąbrowa Grn
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
JORDAN Kraków
KS Delfin Gdynia
POLONIA Warszawa
AZS AGH Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:07.68
2:04.58
2:02.56
1:57.96
2:00.13
2:03.71
2:05.75
2:08.88
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Safin Konrad SK
Ungeheuer Mateusz
Kościelak Adam SP
Wysoczyński Mateusz
Gabrysz Wojciech SR
Karwat Krzysztof
Piątkowski Marcin
Kijewski Kasper
96
96
96
93
95
96
96
99
Delfin Tarnobrzeg
POLONIA Warszawa
WARTA Poznań
AZS AGH Kraków
Victoria Racibórz
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
SALOS Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.14
2:04.27
2:02.38
1:57.60
1:59.94
2:03.27
2:05.52
2:08.56
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Meszka Ernest
Handzlik Rafał SR
Morawski Krzysztof
Jankiewicz Krzysztof
Falaciński Maciej SK
Łopaciński Kacper SO
Salik Borys
Stokowski Kacper



97
95
94
91
96
95
97
99
NAWA Skierniewice
Karol Wadowice
AZS AWF Warszawa
NAWA Skierniewice
UKS MOS Ełk
Foka Sandomierz
ŚLĄSK Wrocław
Bielany Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.11
2:04.24
2:02.20
1:55.66
1:58.09
2:02.89
2:04.87
2:08.23
<< TOP >>
Konkurencja 6
19-12-2013
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006


Rok ur.
Seria 1 z 10
3
4
5
Sieradzki Dawid
Napieraj Jan
Pietrzak Artur
96
98
88
Juvenia Białystok
POLONIA Warszawa
Akwawit Leszno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:07.13
NT
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Hodur Filip
Kalina Radosław
Perkowski Dawid
Bujak Dominik
Rzuczkowski Kacper
Dziedzic Andrzej
Szutko Mateusz
Rubaszkiewicz Andrzej
97
96
96
99
97
93
97
96
POLONIA Warszawa
Bobry Dębica
Juvenia Białystok
SALOS Cortile Kielce
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa
AZS Biała Podlaska
MKS Piaseczno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:04.42
1:03.04
1:02.17
1:02.02
1:02.10
1:03.01
1:03.21
1:06.31
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Gozdziewski Adrian
Sodel Dominik
Derbis Tomasz
Białek Marcin SP
Wróbel Andrzej
Biszkont Damian
Kruszyna Jakub
Rębas Igor

98
97
91
95
94
96
98
89
WODNIK Radom
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
KP AVIA Świdnik
MKS Piaseczno
Warsaw Masters Team
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:01.79
1:01.04
1:00.87
1:00.49
1:00.86
1:00.90
1:01.35
1:02.01
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Felińczak Wojciech
Traczewski Michał
Zwoliński Marcin
Filek Bernard
Drozd Mateusz
Pachowski Adrian
Kochański Wojciech
Perkowski Wiktor
96
95
97
97
94
97
97
98
DELFIN Łódź
POLONIA Warszawa
MOS Dąbrowa Grn
MOS Dąbrowa Grn
Neptun Staragard Sz
Jagiellonka Warszawa
MOS Katowice
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.84
59.63
59.60
59.44
59.51
59.61
59.77
1:00.18
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Katolik Bartosz
Bocheń Tomasz
Nowodworski Dawid
Piwowarski Konrad
Renusz Piotr
Czartoryjski Radosław
Wawulski Norbert
Skrobisz Marek
97
99
97
98
96
90
97
94
MOS Dąbrowa Grn
Juvenia Białystok
MOS Dąbrowa Grn
Płetwal Szczytno
SOLEX Lębork
AZS Biała Podlaska
Wodnik Bielsk Podl.
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.27
58.96
58.88
58.43
58.61
58.88
59.06
59.31
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuca Przemysław
Falis Dawid
Kowalik Damian
Zimowski Oskar
Konopka Mateusz
Brzostowski Axel
Motyczyński Jakub
Fiedorowicz Patryk
94
96
94
97
97
96
96
97
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Grn
AZS UAM Poznań
Jagiellonka Warszawa
KS Delfin Gdynia
MOS Dąbrowa Grn
POLONIA Warszawa
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.07
57.96
57.76
56.68
57.57
57.83
58.02
58.39
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Puk Dariusz
Malczyk Marcin SO
Wojciechowski Adrian
Brzuś Michał
Fara Kacper
Tombarkiewicz Józef SK
Warwas Szymon
Bartosiewicz Jakub

95
95
92
97
94
97
95
95
Huragan Sosnowiec
UNIA Oświęcim
WARTA Poznań
ORKA Zamość
AZS AGH Kraków
JORDAN Kraków
AZS AWF Katowice
Bielany Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
56.59
56.49
56.32
55.85
56.02
56.41
56.50
56.66
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Sudenis Maciej
Kierzkowski Mateusz
Kurant Roger
Twarowski Jerzy SK
Łuczak Piotr
Golczyk Szymon SZG
Zabojszcz Wojciech SO
Korgul Łukasz
93
87
94
95
92
96
95
90
AZS AGH Kraków
AZS AWFiS Gdańsk
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
KORNER Zielona G.
KORONA-Swim Kielce
Olimpijczyk 23 Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
55.58
54.47
54.04
53.06
53.50
54.18
54.96
55.84
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Borkowski Łukasz
Kudła Łukasz SO
Bening Emil
Krupecki Oskar
Andrzejczak Mateusz
Ciężkowski Dominik SK
Chudy Michał
Osses Arkadiusz

95
95
93
92
94
96
97
95
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Katowice
JUVENIA Wrocław
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
JORDAN Kraków
Wodnik Rawicz
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
55.55
54.43
53.85
52.06
53.43
54.17
54.90
55.79
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Perzankowski Kacper
Sokulski Jacek
Zawada Mateusz
Poprawa Michał
Opalski Marcin
Chmiel Łukasz
Chaba Mateusz SWr
Sendyk Paweł
96
91
92
94
93
93
96
97
NAWA Skierniewice
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
MKP Szczecin



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
55.20
54.24
53.51
50.93
53.20
54.10
54.60
55.77
<< TOP >>
Konkurencja 7
19-12-2013
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:16.42
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
13-12-2007
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
03-11-2007


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
5
6
Stefaniak Małgorzata
Mizak Joanna
Szczepanik Joanna SO
Mikołajczak Anna SSz
Śliwińska Marta

92
94
96
95
97
WARTA Poznań
Słowianka Gorzów Wlkp
UNIA Oświęcim
MKP Szczecin
MOS Dąbrowa Grn
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:28.67
2:18.93
2:13.20
2:16.71
2:23.41
Seria 2 z 3
2
3
4
5
6
7
Kuzawińska Karolina
Bakies Gabriela
Sikora Paulina
Kowalińska Oriana
Nowak Julia
Leończuk Sara
93
96
93
93
97
99
MZOS Płock
Piątka Konstantynów
AZS AWF Warszawa
AZS UWM Olsztyn
Słowianka Gorzów Wlkp
UKS MOS Ełk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.50
2:18.53
2:11.35
2:14.11
2:22.83
NT
Seria 3 z 3
2
3
4
5
6
7
Szkarłat Julia
Nienałtowska Natalia
Naziębło Klaudia
Olczak Mirella
Zygo Karolina
Bielińska Karolina
98
96
93
93
96
99
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Warszawa
OLIMPIA Lublin
Słowianka Gorzów Wlkp



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.07
2:18.34
2:07.95
2:13.63
2:19.63
2:28.94
<< TOP >>
Konkurencja 8
19-12-2013
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 8
1
2
3
4
5
6
7
Kochanowicz Aleksander
Jazykow Filip
Piotrowski Patryk
Winiarski Jakub
Kawczyński Marcin
Kupiński Filip
Sieradzki Dawid
93
99
99
99
95
99
96
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
Olimpijczyk Suwałki
SOLEX Lębork
DELFIN Łódź
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:17.69
1:16.14
1:10.34
1:11.32
1:16.32
1:21.76
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Pierściński Adam
Perkowski Wiktor
Kotynia Piotr
Suchodolski Patryk
Żelechowski Rafał
Szczepaniak Paweł
Szymanek Sebastian
Danilewski Maciej
98
98
90
93
96
99
98
98
MKS Piaseczno
Jagiellonka Warszawa
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS PWSZ Racibórz
MKS Piaseczno
Galicja Kraków
DELFINEK Łuków
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:09.68
1:08.70
1:07.69
1:06.90
1:07.05
1:08.35
1:09.68
1:10.34
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Romanowski Kamil
Juchno Szymon
Gawryś Sebastian
Lejman Kacper
Korzuch Mateusz
Wolniak Sławomir
Maślanka Szymon SR
Rubaj Adrian SK
97
97
94
94
95
88
96
96
MTKP Delfin Toruń
MOS Dąbrowa Grn
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
AZS AWFiS Gdańsk
Karol Wadowice
SKARPA Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.44
1:06.19
1:06.12
1:05.75
1:05.81
1:06.14
1:06.27
1:06.47
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Jaskier Mateusz SOc
Trefler Michał
Żmija Marek
Pomietło Adrian SO
Michałkowski Marek
Perl Michał
Czermak Tomasz
Rykowski Piotr
96
97
97
95
91
96
91
94
Motyl Stalowa Wola
Jagiellonka Warszawa
MOS Katowice
UNIA Oświęcim
AZS UAM Poznań
DELFIN Legionowo
AZS AWF Katowice
KS Posnania

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:05.67
1:05.55
1:05.24
1:05.00
1:05.04
1:05.30
1:05.62
1:05.70
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Zieliński Kamil
Żebrowski Juliusz
Chrościński Jan
Świerczyński Jakub
Karkut Kamil SK
Sowa Marcin SO
Żukowski Bartłomiej
Gładysz Krzysztof

89
91
96
95
96
97
93
92
AZS Biała Podlaska
AZS UAM Poznań
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
IKAR Mielec
Motyl Stalowa Wola
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:04.67
1:04.36
1:04.29
1:04.17
1:04.19
1:04.30
1:04.37
1:04.99
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Mucha Kacper
Zawadka Michał
Certa Maciej
Rowiński Filip
Stolarski Marcin
Galon Michał
Wasil Sebastian
Safrończyk Piotr
92
89
91
90
96
95
94
88
Ursynów Warszawa
Ursynów Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
Żoliborz W-wa
Akwawit Leszno
KP AVIA Świdnik
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.68
1:02.69
1:02.03
1:00.58
1:01.04
1:02.44
1:03.29
1:03.99
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Białek Piotr
Kozakiewicz Jan
Roguski Bartłomiej
Szulich Dawid
Kołodziejski Mateusz
Nowak Patryk
Fedorowicz Jakub SK
Gąsior Aleksander

92
96
93
90
92
95
97
95
WARTA Poznań
Ursynów Warszawa
Żoliborz W-wa
DELFIN Legionowo
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
WODNIK Radom
IKAR Mielec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.58
1:02.58
1:01.82
1:00.09
1:00.98
1:02.23
1:02.98
1:03.78
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Rojda Adam
Kłos Grzegorz SO
Grula Mateusz
Machnik Mikołaj
Hołub Maciej SK
Kotynia Jakub
Hulbój Marcin SZG
Jarzyński Wojciech
96
95
93
93
95
88
96
91
Wodnik Rawicz
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
ORLIK Przeworsk
NAWA Skierniewice
MKP Szczecin
AZS UŁ PŁ Łódź



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.37
1:02.52
1:01.30
59.29
1:00.85
1:02.04
1:02.71
1:03.73
<< TOP >>
Konkurencja 9
19-12-2013
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.25
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:14.52
2:17.66
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
TRLOD
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Płock
Poznań
13-12-2007
08-12-2005
09-12-2004
11-12-2003
30-11-2002
15-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 6
3
4
5
Nogaj Paulina
Sasin Dominika
Kowalska Agata
98
94
93
WODNIK Radom
Rekin Świebodzice
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:36.30
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Hasny Marta SR
Ćwil Angela
Ilcewicz Edyta
Radoń Sonia SK
Kruszczyńska Julia
Zyga Izabela
Błocka Agnieszka
98
99
96
98
99
96
96
MMKS Kędzierzyn K.
MKS Piaseczno
Victoria Józefów
Galicja Kraków
RUCH Grudziądz
NAWA Skierniewice
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:32.92
2:30.62
2:30.33
2:29.67
2:30.09
2:30.49
2:30.62
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wisniewska Natalia
Adamczyk Julia
Klimas Paulina SO
Niedźwiedzka Małgorzata SR
Helbing Justyna SK
Senetelska Olga SK
Bejuk Oliwia
Giedzicz Katarzyna
97
99
95
97
97
97
98
98
WARTA Poznań
MTP Lublinianka
AZS AWF Katowice
MMKS Kędzierzyn K.
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
Słowianka Gorzów Wlkp
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:27.31
2:26.99
2:26.58
2:25.99
2:26.31
2:26.66
2:27.28
2:28.53
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wołoszyn Sonia SOc
Okaj Oliwia
Uryga Paulina
Sieńczyk Jowita SK
Szpucha Katarzyna
Kilijańska Donata
Wnuk Sylwia
Lempart Marta SWr
95
96
95
97
96
95
94
96
KS KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
KS Korona Kraków
ŻAK Biała Podlaska
Olimpijczyk Aleksandrów
KS KSZO Ostrowiec
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.80
2:22.32
2:19.68
2:16.22
2:18.44
2:20.30
2:23.79
2:25.61
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Niklarz Maria
Magner Agata SK
Zachoszcz Paulina
Chwadeczko Zuzanna SSz
Urbańska Karolina
Długołęcka Karolina SK
Biedrzycka Iga
Kamińska Joanna

97
97
93
95
92
96
97
94
RUCH Grudziądz
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
MTP Lublinianka
AZS AWF Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
MKS ROS Pisz
TRÓJKA Łódź
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.18
2:21.64
2:19.22
2:15.51
2:17.76
2:20.24
2:22.67
2:25.13
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kącka Natalia SO
Mendyk Adrianna
Kozłowska Anna SO
Tchórz Alicja
Radlińska Marcelina
Zbrojewska Michalina SSz
Sproska Magda
Teresko Anna



95
98
96
92
93
96
97
97
UNIA Oświęcim
WODNIK Radom
Piętnastka Bydgoszcz
JUVENIA Wrocław
AZS AGH Kraków
Piątka Konstantynów
ZRYW Opole
MOS Dąbrowa Grn
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.04
2:21.62
2:18.64
2:10.19
2:17.43
2:20.04
2:22.38
2:25.10
<< TOP >>
Konkurencja 10
19-12-2013
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:37.78
3:43.28
3:46.31
3:47.70
3:54.17
3:59.77
Korzeniowski Paweł
Furtek Paweł
Kuświk Maciej
Wojdak Wojciech
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MKSZC
SLWRO
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
Saint Dizier (FRA)
26-11-2009
30-11-2013
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011
15-11-2008


Rok ur.
Seria 1 z 8
3
4
5
Kostanowicz Artur
Michałów Jakub
Sędłak Wiktor

98
96
99
POLONIA Warszawa
TKKF Szczygłowice
ORKA Zamość
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:55.14
4:36.60
4:48.04
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
Awruk Szymon
Michalak Piotr
Mańczak Błażej
Jarmuła Miłosz
Bujak Piotr
Kaczorowski Jakub
Russek Filip
99
96
98
98
97
97
94
Juvenia Białystok
Ostrobramska W-wa
KS Delfin Gdynia
Bielany Warszawa
SALOS Cortile Kielce
Żoliborz W-wa
Żoliborz W-wa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:33.79
4:26.88
4:20.97
4:20.54
4:20.82
4:21.43
4:27.30
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Prószynski Igor
Zwoliński Marcin
Sola Kornel SOc
Dziedzic Andrzej
Kałużyński Antoni
Zapalski Konrad
Dobrzyński Tomasz
Raczkowski Piotr

99
97
97
93
99
98
98
96
Fala Kraśnik
MOS Dąbrowa Grn
Fala Kraśnik
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa
Fala Kraśnik
Bielany Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:20.20
4:13.65
4:12.95
4:11.83
4:12.09
4:13.16
4:14.57
4:20.50
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Lelek Mateusz
Żybura Kornel
Bruchajzer Dominik
Dytkowski Jan SOc
Lis Przemysław
Zuchowski Ernest
Mielczarek Filip
Kowalski Patryk SOc
96
95
97
97
96
97
96
97
POLONIA Warszawa
Bobry Dębica
MZOS Płock
KS KSZO Ostrowiec
KP AVIA Świdnik
KS Delfin Gdynia
Omega Kleszczów
UNIA Busko-Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:09.61
4:07.35
4:05.59
4:03.61
4:05.06
4:07.01
4:08.30
4:11.20
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Szymula Kamil
Goździk Damian
Goleniec Łukasz SO
Jura Maciej
Pióro Artur
Szarliński Filip
Jaszewski Marcin
Osses Arkadiusz

96
95
97
96
91
92
96
95
KP AVIA Świdnik
WARTA Poznań
UNIA Oświęcim
Jagiellonka Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:02.26
4:01.50
3:59.00
3:57.88
3:57.90
3:59.04
4:02.23
4:03.31
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Głyk Wojciech
Rzadkowski Daniel
Arndt Mateusz
Jaszczak Wiktor
Stępień Konrad
Staniszewski Adam
Książek Sebastian SOc
Uściłko Michał
92
94
98
97
96
97
96
95
AZS AWF Katowice
Olimpijczyk Suwałki
KS Delfin Gdynia
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
TRÓJKA Łódź
KS KSZO Ostrowiec
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:57.44
3:56.08
3:55.73
3:55.62
3:55.68
3:55.77
3:57.27
3:57.52
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Smeja Sławomir
Klich Kacper
Lassek Bartłomiej
Furtek Paweł SSz
Kuświk Maciej SSz
Sawrymowicz Mateusz
Urbaniak Jan SP
Biś Daniel

94
94
94
95
96
87
95
95
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
AZS UŁ PŁ Łódź
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
MKP Szczecin
WARTA Poznań
AZS AWF Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:54.99
3:51.50
3:48.09
3:43.28
3:46.31
3:50.76
3:54.08
3:55.39
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Ptaszyński Mikołaj SZG
Pielowski Krzysztof
Wojdak Wojciech SO
Zaborowski Filip
Kaczmarski Marcin
Bor Radosław
Kliza Mateusz
Łowicki Marcin SO



95
91
96
94
94
93
94
95
KORNER Zielona G.
AZS UWM Olsztyn
UNIA Oświęcim
MKP Szczecin
MKP Szczecin
KORNER Zielona G.
AZS AGH Kraków
NAWA Skierniewice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:54.81
3:51.45
3:47.68
3:42.00
3:45.62
3:50.19
3:53.92
3:55.22
<< TOP >>
Konkurencja 11
19-12-2013
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010


Rok ur.
Seria 1 z 10
3
4
5
Budzis Joanna
Jackiewicz Weronika
Włostowska Karina
90
98
91
AZS AWF Warszawa
Ursynów Warszawa
Jedenastka Jelenia G

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:08.04
NT
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Petryszyn Katarzyna
Mendak Joanna
Wysocka Karolina
Sroczyńska Paula
Wietrzynska Renata
Adamowicz Maja
Zając Aleksandra
Stępień Kamila
94
89
96
98
99
96
98
99
Meduza Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
Juvenia Białystok
Bobry Dębica
WODNIK Radom
Jagiellonka Warszawa
Ursynów Warszawa
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:05.89
1:04.36
1:03.55
1:03.09
1:03.15
1:03.82
1:04.78
1:06.11
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Pilarska Zofia
Niewiadomska Adrianna
Chmielewska Julia SG
Misztal Dorota
Walendzewicz Monika Aleksandra
Sasin Dominika
Dudek Sylwia
Węcławiak Irena
97
99
97
96
97
94
99
98
Jagiellonka Warszawa
UKS GOS Raszyn
AZS AWFiS Gdańsk
Ursynów Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
Rekin Świebodzice
Ursynów Warszawa
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:02.61
1:02.20
1:02.03
1:01.88
1:02.01
1:02.03
1:02.42
1:02.94
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Zarychta Anita
Dziewa Aleksandra SSz
Sokołowska Sandra
Wróblewska Dominika
Teresko Anna
Wachowiak Patrycja
Szelwach Natalia
Bielińska Karolina
98
96
98
95
97
97
98
99
Barakuda Starachowice
Lider Chełm
Juvenia Białystok
ŚLĄSK Wrocław
MOS Dąbrowa Grn
Słowianka Gorzów Wlkp
Słowianka Gorzów Wlkp
Słowianka Gorzów Wlkp

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:01.50
1:01.11
1:00.84
1:00.53
1:00.71
1:01.02
1:01.19
1:01.52
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczytko Natalia
Wójcik Magdalena
Stasinowska Katarzyna
Bańbor Aleksandra
Korzeniowska Marta
Winogrodzka Kamila
Misztal Dominika
Czarnecka Wiktoria

95
97
94
97
93
89
94
99
Olimpijczyk Suwałki
SOLEX Lębork
AZS UŁ PŁ Łódź
TKKF Szczygłowice
AZS AWF Warszawa
Jedenastka Jelenia G
Ursynów Warszawa
SKARPA Lublin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:00.16
1:00.11
59.96
59.65
59.74
1:00.04
1:00.13
1:00.38
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Lewandowska Kamila
Górecka Marta
Leończuk Sara
Dembska Joanna
Haczkiewicz Paulina
Maciuch Karolina
Biedrzycka Iga
Gajdowska Agnieszka

95
98
99
95
97
96
97
95
AZS AWFiS Gdańsk
Ursynów Warszawa
UKS MOS Ełk
Bielany Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
VEGA Dobrodzień
MKS ROS Pisz
Rekin Świebodzice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.57
59.49
59.40
59.07
59.09
59.43
59.53
59.58
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Jagoda Weronika
Haraf Iga SWr
Pożarowszczyk Beata
Dyrda Karolina SWr
Peda Paulina
Gralewska Kalina
Jankowska Klaudia
Kilijańska Donata
95
95
91
97
98
96
98
95
JEDYNKA Ożarów Maz
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
KS Piątka Chorzów
POLONIA Warszawa
Ursynów Warszawa
KS KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.05
58.87
58.74
58.64
58.70
58.79
58.88
59.06
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczytko Alicja
Lesińska Kinga
Kawecka Anna
Dowgiert Anna
Janiczek Joanna SO
Sirignano Luigia SK
Grzegorczyk Izabella
Kowalska Sylwia
95
95
92
90
96
96
93
95
Olimpijczyk Suwałki
MKP Szczecin
AZS AGH Kraków
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświęcim
AZS AGH Kraków
WARTA Poznań
ORKA Ciechanów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.22
57.24
56.75
55.68
56.52
57.12
57.99
58.63
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Ulatowska Alicja SO
Bartoszek Joanna
Kita Katarzyna
Żelazna Paulina
Ptasińska Katarzyna
Jagoda Julia
Borkowska Lucyna SK
Szpak Zofia
96
96
95
94
90
95
97
92
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice
UKS Orka Lubań
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
JEDYNKA Ożarów Maz
SAMBOR Tczew
KORNER Zielona G.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.03
57.19
56.66
55.55
56.30
56.96
57.83
58.36
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Podlewska Miriam SO
Petryka Nikola
Kasperek Katarzyna SSz
Tchórz Alicja
Pawlaczek Natalia
Orczykowska Wioletta SK
Kunka Kamila SO
Nogaj Paulina



97
97
96
92
93
97
96
98
UNIA Oświęcim
ŚLĄSK Wrocław
MKP Szczecin
JUVENIA Wrocław
AZS AGH Kraków
KS Limanowa-Swim
UNIA Oświęcim
WODNIK Radom
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.00
57.14
56.61
54.66
56.22
56.87
57.44
58.30
<< TOP >>
Konkurencja 12
19-12-2013
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:35.51
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 2
3
4
5
6
Mazur Maja
Szymańska Monika
Wiertel Agata
Adamczyk Julia
98
96
95
99
SALOS Cortile Kielce
Omega Kleszczów
MTP Lublinianka
MTP Lublinianka

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 planowane w sesji 2 przy 17:00


<< TOP >>
2 - 1 Dzień - Półfinały, Finały19-12-2013 - 17:00


Konkurencja 12
19-12-2013
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:35.51
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Wieczorek Magdalena
Wasilewska Barbara
Karpisz Milena
Zachoszcz Joanna
Czerniak Monika
Wikieł Manuela
Nita Anna
Maciuch Karolina
98
94
97
93
92
92
97
96
Fala Kraśnik
Omega Kleszczów
Piątka Konstantynów
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
Piątka Konstantynów
VEGA Dobrodzień



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
16:52.90
16:47.26
16:35.58
16:45.27
16:49.69
17:33.33
NT
<< TOP >>
Konkurencja 13
19-12-2013
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:37.77
1:39.81
1:39.81
1:41.88
1:54.15
1:54.27
AZS AWF Warszawa
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław (NF)
MKS Jordan Kraków (NF)
AZWAR
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JOKRA
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Opole
Oświęcim
19-12-2012
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
08-11-2008
22-12-2011


Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
Żoliborz W-wa
AZS UŁ PŁ - młodz.
Olimpijczyk Suwałki
AZS UŁ PŁ Łódź
Jagiellonka Warszawa
JORDAN Kraków
AZS Biała Podlaska
Żoliborz W-wa
AZS UŁ PŁ Łódź
Olimpijczyk Suwałki
AZS UŁ PŁ Łódź
Jagiellonka Warszawa
JORDAN Kraków
AZS Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
MKS Piaseczno
MOS Dąbrowa Grn 1
AZS UAM Poznań
AZS AWF Katowice 3
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice 4
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Grn 2

MKS Piaseczno
MOS Dąbrowa Grn
AZS UAM Poznań
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Grn
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:49.46
1:45.48
1:44.09
1:44.16
1:46.21
NT
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 2
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice 1
AZS AWF Warszawa 1
KORNER Zielona G.
ŚLĄSK Wrocław
AZS AGH Kraków
NAWA Skierniewice



AZS AWF Katowice
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
ŚLĄSK Wrocław
AZS AGH Kraków
NAWA Skierniewice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:42.30
1:41.17
1:39.93
1:37.77
1:38.50
1:41.13
1:41.99
1:43.39
<< TOP >>
Konkurencja 14
19-12-2013
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:44.44
3:48.53
3:48.53
3:55.00
3:57.26
4:02.50
AZS AWF Warszawa
UKP UNIA Oświęcim
UKP UNIA Oświęcim
UKP Unia Oświęcim
MKS Jordan Kraków
JEDYNKA Ożarów Maz.
AZWAR
UNOSW
UNOSW
UNOSW
JOKRA
JEOZA
Poznań
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
15-12-2011
19-12-2012
19-12-2012
22-12-2011
22-12-2011
17-01-2009


Seria 1 z 2
3
4
5
6
Ursynów Warszawa
ZRYW Opole
Słowianka Gorzów Wlkp
Olimpijczyk Suwałki

Ursynów Warszawa
ZRYW Opole
Słowianka Gorzów Wlkp
Olimpijczyk Suwałki
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
4:05.17
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Warszawa 2
AZS AWF Warszawa 1
UNIA Oświęcim
ŚLĄSK Wrocław 1
JUVENIA Wrocław
AZS AGH Kraków
AZS UWM Olsztyn
AZS AWF Katowice 1



AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświęcim
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
AZS AGH Kraków
AZS UWM Olsztyn
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:55.98
3:49.66
3:48.53
3:47.79
3:48.44
3:49.61
3:53.68
3:59.83
<< TOP >>
3 - 2 Dzień - Eliminacje20-12-2013 - 9:00


Konkurencja 15
20-12-2013
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.75
23.83
24.56
25.22
25.29
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Dubai (UAE)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
18-10-2013
18-12-2009
27-11-2009
30-11-2013
20-12-2012
16-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 8
1
2
3
4
5
6
7
Rubaszkiewicz Andrzej
Perkowski Wiktor
Jazykow Filip
Kawczyński Marcin
Kostanowicz Artur
Kupiński Filip
Krzyżaniak Bartosz
96
98
99
95
98
99
94
MKS Piaseczno
Jagiellonka Warszawa
Juvenia Białystok
DELFIN Łódź
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok
KORNER Zielona G.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
31.62
30.63
31.00
32.04
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzywa Karol SOc
Iłendo Piotr
Piwowarski Konrad
Napieraj Jan
Bocheń Tomasz
Klimczuk Karol
Anysz Michał
Perkowski Dawid
97
93
98
98
99
97
97
96
Fala Kraśnik
Juvenia Białystok
Płetwal Szczytno
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok
Żabianka Gdańsk
Ursynów Warszawa
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.23
29.81
29.14
28.99
29.07
29.19
29.93
30.55
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Danilewski Maciej
Franke Paweł
Juc Aleksander
Wąsik Jakub
Uściłko Michał
Brzeziński Jakub
Greś Krystian
Kruszyna Jakub
98
99
97
94
95
97
92
98
Juvenia Białystok
Bielany Warszawa
Jagiellonka Warszawa
AZS Biała Podlaska
Juvenia Białystok
MKS Piaseczno
AZS Biała Podlaska
MKS Piaseczno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.77
28.59
28.49
28.00
28.40
28.56
28.60
28.88
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Piątkowski Marcin
Suchan Jan
Trójca Mateusz SK
Gąsior Aleksander
Miskiewicz Adam
Salik Borys
Karwat Krzysztof
Karkut Kamil SK

96
97
97
95
97
97
96
96
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
MOS Katowice
IKAR Mielec
DELFIN Łódź
ŚLĄSK Wrocław
NAWA Skierniewice
IKAR Mielec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.70
27.56
27.48
27.28
27.38
27.55
27.63
27.93
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Renusz Piotr
Kołodziejski Filip SZG
Chupka Radosław SK
Ungeheuer Mateusz
Brus Dominik
Furman Łukasz
Morawski Krzysztof
Meszka Ernest
96
96
96
96
93
93
94
97
SOLEX Lębork
KORNER Zielona G.
Ursynów Warszawa
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
MOS Dąbrowa Grn
AZS AWF Warszawa
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.90
26.82
26.74
26.63
26.72
26.80
26.84
27.04
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kościelak Adam SP
Odomirski Tomasz
Falaciński Maciej SK
Soboń Julian
Murzyn Dawid SK
Przybysz Adam
Gabrysz Wojciech SR
Dubiel Adam
96
91
96
92
97
95
95
93
WARTA Poznań
AZS AGH Kraków
UKS MOS Ełk
WARTA Poznań
JORDAN Kraków
Żoliborz W-wa
Victoria Racibórz
KORNER Zielona G.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.52
26.23
25.41
24.84
25.22
26.02
26.46
26.62
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Pyda Jakub
Kowalik Piotr
Sudenis Maciej
Jankiewicz Krzysztof
Zgierski Maksymilian
Konarzewski Jan
Handzlik Rafał SR
Stokowski Kacper
94
91
93
91
94
88
95
99
SKARPA Lublin
AZS UAM Poznań
AZS AGH Kraków
NAWA Skierniewice
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS AWF Warszawa
Karol Wadowice
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.51
26.22
25.41
24.71
25.09
25.96
26.37
26.55
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzyk Patryk
Kisiel Adrian
Krupecki Oskar
Polewka Tomasz
Mikicin Miłosz
Brzuś Michał
Chudy Michał
Aleksandrowicz Adrian
92
93
92
94
93
97
97
95
Słowianka Gorzów Wlkp
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
ORKA Zamość
Wodnik Rawicz
SKARPA Lublin



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.47
26.17
25.26
23.83
25.04
25.60
26.32
26.54
<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2013
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.63
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Poznań
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
30-11-2013
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001


Rok ur.
Seria 1 z 9
3
4
5
Naziębło Klaudia
Olczak Mirella
Włostowska Karina
93
93
91
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Warszawa
Jedenastka Jelenia G

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
Stępień Kamila
Giedzicz Katarzyna
Mendak Joanna
Pilarska Zofia
Kuzawińska Karolina
Wietrzynska Renata
Rogowska Angelika
99
98
89
97
93
99
99
Barakuda Starachowice
Juvenia Białystok
Olimpijczyk Suwałki
Jagiellonka Warszawa
MZOS Płock
WODNIK Radom
Galicja Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
37.33
32.00
31.38
30.99
31.29
31.91
32.29
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Ilcewicz Edyta
Borkowska Lucyna SK
Gajdowska Agnieszka
Śliwińska Marta
Leończuk Sara
Dudek Sylwia
Wątor Karolina SK
Hasny Marta SR
96
97
95
97
99
99
98
98
Victoria Józefów
SAMBOR Tczew
Rekin Świebodzice
MOS Dąbrowa Grn
UKS MOS Ełk
Ursynów Warszawa
Galicja Kraków
MMKS Kędzierzyn K.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.95
30.90
30.60
30.41
30.42
30.89
30.91
30.98
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Mikołajczak Anna SSz
Skorupa Monika
Nowacka Aleksandra
Podlewska Miriam SO
Kurowska Wanda SK
Dyrda Karolina SWr
Sokołowska Sandra
Sasin Dominika

95
99
90
97
98
97
98
94
MKP Szczecin
VEGA Dobrodzień
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświęcim
Galicja Kraków
ŚLĄSK Wrocław
Juvenia Białystok
Rekin Świebodzice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.20
30.15
29.93
29.84
29.92
30.14
30.16
30.36
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalińska Oriana
Żarłok Martyna SK
Porzelska Anna SK
Borkowska Agata
Winogrodzka Kamila
Orczykowska Wioletta SK
Grzegorczyk Izabella
Dembska Joanna
93
97
95
95
89
97
93
95
AZS UWM Olsztyn
Górnik Radlin
Słowianka Gorzów Wlkp
AZS AWFiS Gdańsk
Jedenastka Jelenia G
KS Limanowa-Swim
WARTA Poznań
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.81
29.68
29.53
29.50
29.51
29.67
29.77
29.83
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kośla Marta
Korzeniowska Natalia SZG
Ćwil Angela
Jagoda Weronika
Sirignano Luigia SK
Górecka Marta
Wołoszyn Sonia SOc
Misztal Dorota
93
97
99
95
96
98
95
96
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
MKS Piaseczno
JEDYNKA Ożarów Maz
AZS AGH Kraków
Ursynów Warszawa
KS KSZO Ostrowiec
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.44
29.30
29.19
29.11
29.13
29.28
29.42
29.47
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Szelwach Natalia
Mizak Joanna
Kargol Agnieszka
Zawiszewska Maja
Jagoda Julia
Kącka Natalia SO
Ptasińska Katarzyna
Misztal Dominika
98
94
89
93
95
95
90
94
Słowianka Gorzów Wlkp
Słowianka Gorzów Wlkp
AZS Biała Podlaska
ŚLĄSK Wrocław
JEDYNKA Ożarów Maz
UNIA Oświęcim
AZS AWF Warszawa
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.97
28.71
28.32
27.52
27.90
28.59
28.80
29.06
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefaniak Małgorzata
Okaj Oliwia
Skrzydło Sara
Żelazna Paulina
Szczepanik Joanna SO
Szkarłat Julia
Wróblewska Dominika
Bakies Gabriela

92
96
93
94
96
98
95
96
WARTA Poznań
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświęcim
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
Piątka Konstantynów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.91
28.70
27.95
27.39
27.61
28.51
28.72
29.00
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Czarnecka Wiktoria
Peda Paulina
Kowalska Sylwia
Dowgiert Anna
Janiczek Joanna SO
Tomala Aleksandra SR
Korzeniowska Marta
Stasinowska Katarzyna



99
98
95
90
96
97
93
94
SKARPA Lublin
KS Piątka Chorzów
ORKA Ciechanów
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświęcim
ZRYW Opole
AZS AWF Warszawa
AZS UŁ PŁ Łódź
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.90
28.66
27.94
25.82
27.53
28.40
28.71
28.98
<< TOP >>
Konkurencja 17
20-12-2013
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.20
4:09.07
4:11.81
4:12.87
4:26.19
4:33.46
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Mikołajewski Mariusz
Pietrzak Dawid
PZP
TRLOD
TRLOD
MUWAR
BUWAR
AQBYD
Berlin (GER)
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
14-11-2009
14-12-2007
08-12-2006
28-11-2008
25-11-2005
14-10-2011


Rok ur.
Seria 1 z 5
3
4
5
Pietrzak Krzysztof
Szutko Mateusz
Szczepaniak Paweł
96
97
99
KS Delfin Gdynia
AZS Biała Podlaska
Galicja Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
4:52.36
4:53.60
Seria 2 z 5
2
3
4
5
6
7
Żelechowski Rafał
Dobrzyński Tomasz
Zwoliński Marcin
Konopka Mateusz
Sodel Dominik
Kalina Radosław

96
98
97
97
97
96
MKS Piaseczno
Bielany Warszawa
MOS Dąbrowa Grn
KS Delfin Gdynia
AZS AWF Katowice
Bobry Dębica
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:50.53
4:47.62
4:45.45
4:47.10
4:48.57
4:51.46
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Biszkont Damian
Kozakiewicz Jan
Baran Rafał
Goliński Patryk SK
Falis Dawid
Bujak Dominik
Karwat Krzysztof
Lis Przemysław
96
96
93
97
96
99
96
96
KP AVIA Świdnik
Ursynów Warszawa
JORDAN Kraków
BUKS Warszawa
MOS Dąbrowa Grn
SALOS Cortile Kielce
NAWA Skierniewice
KP AVIA Świdnik

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:40.47
4:40.13
4:37.96
4:34.68
4:34.72
4:38.41
4:40.21
4:45.36
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Osses Arkadiusz
Urbaniak Jan SP
Gąsior Patryk
Szwedzki Dawid
Sobczyk Maciej
Stępień Konrad
Bałabuch Krystian SO
Litwa Krzysztof SK
95
95
94
94
95
96
95
96
WARTA Poznań
WARTA Poznań
AZS AWF Warszawa
Piątka Konstantynów
TRÓJKA Łódź
POLONIA Warszawa
BOSiR SP Brzesko
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:30.44
4:24.07
4:21.38
4:15.36
4:17.69
4:22.95
4:28.41
4:34.35
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Suzin Marcin
Ćwiek Kacper
Kubkowski Bartłomiej
Zaczyński Karol
Poprawa Michał
Kliza Mateusz
Czarnota Mateusz
Zabojszcz Wojciech SO
93
95
95
91
94
94
91
95
AZS AGH Kraków
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
KORONA-Swim Kielce



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:29.83
4:23.29
4:18.62
4:15.20
4:15.56
4:22.71
4:26.61
4:31.15
<< TOP >>
Konkurencja 18
20-12-2013
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
28-11-2009
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Sproska Magda
Włostowska Karina
Kruszczyńska Julia
Pilarska Zofia
Zając Aleksandra
Budzis Joanna
Misztal Dominika
Błocka Agnieszka
97
91
99
97
98
90
94
96
ZRYW Opole
Jedenastka Jelenia G
RUCH Grudziądz
Jagiellonka Warszawa
Ursynów Warszawa
AZS AWF Warszawa
Ursynów Warszawa
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
1:16.14
1:16.41
NT
NT
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wysocka Karolina
Sroczyńska Paula
Śliwińska Marta
Bielińska Karolina
Zarychta Anita
Sokołowska Sandra
Adamowicz Maja
Niewiadomska Adrianna
96
98
97
99
98
98
96
99
Juvenia Białystok
Bobry Dębica
MOS Dąbrowa Grn
Słowianka Gorzów Wlkp
Barakuda Starachowice
Juvenia Białystok
Jagiellonka Warszawa
UKS GOS Raszyn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.19
1:12.66
1:11.44
1:11.19
1:11.20
1:11.50
1:13.52
1:14.43
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Hasny Marta SR
Teresko Anna
Magner Agata SK
Dyrda Karolina SWr
Małecka Agnieszka
Senetelska Olga SK
Okaj Oliwia
Dembska Joanna
98
97
97
97
93
97
96
95
MMKS Kędzierzyn K.
MOS Dąbrowa Grn
JORDAN Kraków
ŚLĄSK Wrocław
MKP Szczecin
JORDAN Kraków
ŚLĄSK Wrocław
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:10.74
1:09.34
1:08.57
1:08.52
1:08.55
1:09.04
1:09.39
1:11.16
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszek Joanna
Lempart Marta SWr
Wachowiak Patrycja
Haraf Iga SWr
Gralewska Kalina
Szelwach Natalia
Nowak Paulina SK
Ćwil Angela
96
96
97
95
96
98
96
99
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
Słowianka Gorzów Wlkp
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp
WODNIK Radom
MKS Piaseczno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:08.44
1:08.16
1:07.63
1:07.61
1:07.63
1:07.81
1:08.19
1:08.50
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nawaryńska Katarzyna SR
Jagoda Weronika
Wójtowicz Gabriela SG
Chwadeczko Zuzanna SSz
Urbańska Karolina
Ulatowska Alicja SO
Sirignano Luigia SK
Bańbor Aleksandra

96
95
95
95
92
96
96
97
Victoria Racibórz
JEDYNKA Ożarów Maz
IKAR Mielec
MTP Lublinianka
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświęcim
AZS AGH Kraków
TKKF Szczygłowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:07.11
1:06.37
1:05.24
1:02.41
1:03.83
1:05.70
1:06.64
1:07.60
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nienałtowska Natalia
Mendyk Adrianna
Wnuk Sylwia
Tchórz Alicja
Sieńczyk Jowita SK
Szpak Zofia
Kamińska Joanna
Biedrzycka Iga

96
98
94
92
97
92
94
97
POLONIA Warszawa
WODNIK Radom
AZS AWF Katowice
JUVENIA Wrocław
ŻAK Biała Podlaska
KORNER Zielona G.
TRÓJKA Łódź
MKS ROS Pisz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.92
1:05.74
1:05.09
1:00.91
1:03.81
1:05.52
1:06.58
1:07.37
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ożóg Paulina
Kowalska Agata
Długołęcka Karolina SK
Urbańczyk Aleksandra
Radlińska Marcelina
Kozłowska Anna SO
Winogrodzka Kamila
Peda Paulina
99
93
96
87
93
96
89
98
Bobry Dębica
AZS AWF Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS AGH Kraków
Piętnastka Bydgoszcz
Jedenastka Jelenia G
KS Piątka Chorzów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.66
1:05.72
1:04.86
59.23
1:02.63
1:05.31
1:06.52
1:07.28
<< TOP >>
Konkurencja 19
20-12-2013
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.60
2:28.60
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Prędecka Iwona
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
VIRAC
VIRAC
UNOSW
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Trieste (ITA)
Oświęcim
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-12-2005
09-12-2005
28-01-2006
14-11-2009
27-11-2009
27-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 4
2
3
4
5
6
7
Bejuk Oliwia
Helbing Justyna SK
Radoń Sonia SK
Zientarska Laura
Wiśniewska Kamila SR
Ilcewicz Edyta
98
97
98
95
96
96
Słowianka Gorzów Wlkp
JORDAN Kraków
Galicja Kraków
TRÓJKA Łódź
Victoria Racibórz
Victoria Józefów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:46.03
2:44.27
2:43.13
2:43.78
2:44.47
2:46.20
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Martyna
Szczuka Klaudia
Zyga Izabela
Majszutowicz Paulina SSz
Sztandera Dominika
Cieślak Katarzyna
Lis Zuzanna
Dudek Sylwia
96
97
96
98
97
94
95
99
TKKF Szczygłowice
Słowianka Gorzów Wlkp
NAWA Skierniewice
MKP Szczecin
JUVENIA Wrocław
KS Posnania
Wodnik Rawicz
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:40.29
2:38.13
2:35.08
2:32.01
2:32.87
2:35.82
2:38.84
2:41.66
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Dymarek Ewa
Samulik Magdalena SK
Szpucha Katarzyna
Wikieł Angelika
Dudek Marlena
Wisniewska Natalia
Greglak Marta
Biedrzycka Iga

95
97
96
98
94
97
97
97
ZRYW Opole
ZRYW Opole
Olimpijczyk Aleksandrów
UŚKS Ostrołęka
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
ZRYW Opole
MKS ROS Pisz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:39.62
2:37.28
2:34.59
2:30.61
2:32.61
2:35.54
2:38.76
2:41.49
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Bazyl Magdalena
Klimas Paulina SO
Uryga Paulina
Zachoszcz Paulina
Zbrojewska Michalina SSz
Niklarz Maria
Kobuszewska Karolina
Niedźwiedzka Małgorzata SR



97
95
95
93
96
97
96
97
Aquarius Myślenice
AZS AWF Katowice
KS Korona Kraków
MKP Szczecin
Piątka Konstantynów
RUCH Grudziądz
Huragan Sosnowiec
MMKS Kędzierzyn K.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:39.45
2:36.41
2:32.98
2:26.71
2:32.28
2:35.12
2:38.72
2:40.55
<< TOP >>
Konkurencja 20
20-12-2013
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Winiarski Jakub
Chrościński Jan
Korzuch Mateusz
Rykowski Piotr
Jazykow Filip
Kochanowicz Aleksander
Chudy Michał
Morawski Krzysztof

99
96
95
94
99
93
97
94
SOLEX Lębork
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
KS Posnania
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
Wodnik Rawicz
AZS AWF Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Piotrowski Patryk
Kuca Przemysław
Awruk Szymon
Sieradzki Dawid
Franke Paweł
Szymanek Sebastian
Kupiński Filip
Sędłak Wiktor
99
94
99
96
99
98
99
99
Olimpijczyk Suwałki
WARTA Poznań
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
Bielany Warszawa
DELFINEK Łuków
Juvenia Białystok
ORKA Zamość

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.77
1:01.21
59.98
59.78
59.80
1:00.58
1:02.38
1:03.95
Seria 3 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Szweda Tomasz
Kawicki Tomasz
Michałów Jakub
Trefler Michał
Klimczuk Karol
Michalak Piotr
Szutko Mateusz
Królik Paweł
98
88
96
97
97
96
97
99
Delfin Połaniec
CityZen Poznań
TKKF Szczygłowice
Jagiellonka Warszawa
Żabianka Gdańsk
Ostrobramska W-wa
AZS Biała Podlaska
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.00
58.58
58.32
57.90
58.03
58.48
58.73
59.24
Seria 4 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Madejski Mateusz
Mańczak Błażej
Kruszyna Jakub
Grzywa Karol SOc
Anysz Michał
Kawczyński Marcin
Rubaszkiewicz Andrzej
Pierściński Adam

95
98
98
97
97
95
96
98
Meduza Warszawa
KS Delfin Gdynia
MKS Piaseczno
Fala Kraśnik
Ursynów Warszawa
DELFIN Łódź
MKS Piaseczno
MKS Piaseczno
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
57.56
57.20
57.01
56.83
56.90
57.07
57.30
57.64
Seria 5 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Pachowski Adrian
Jaskier Mateusz SOc
Dziedzic Andrzej
Bujak Dominik
Greś Krystian
Russek Filip
Miskiewicz Adam
Perkowski Dawid
97
96
93
99
92
94
97
96
Jagiellonka Warszawa
Motyl Stalowa Wola
Bielany Warszawa
SALOS Cortile Kielce
AZS Biała Podlaska
Żoliborz W-wa
DELFIN Łódź
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
56.59
56.41
56.11
55.98
56.10
56.16
56.44
56.71
Seria 6 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Bogusławski Maciej
Bocheń Tomasz
Rębas Igor
Derbis Tomasz
Piątkowski Marcin
Micorek Krzysztof
Rzuczkowski Kacper
Sowa Marcin SO
95
99
89
91
96
93
97
97
Meduza Warszawa
Juvenia Białystok
Warsaw Masters Team
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
Legia Warszawa
Bielany Warszawa
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
55.93
55.86
55.81
55.64
55.77
55.85
55.88
55.96
Seria 7 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Napieraj Jan
Gryglewicz Juliusz
Hodur Filip
Romanowski Kamil
Lis Patryk
Pietrzak Grzegorz
Kochański Wojciech
Dobrzyński Tomasz
98
98
97
97
98
98
97
98
POLONIA Warszawa
Żoliborz W-wa
POLONIA Warszawa
MTKP Delfin Toruń
KP AVIA Świdnik
KP Ciechanów
MOS Katowice
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
55.42
55.40
55.30
55.03
55.08
55.38
55.41
55.57
Seria 8 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Rojda Adam
Katolik Bartosz
Zimowski Oskar
Brzeziński Jakub
Wróbel Andrzej
Żmija Marek
Felińczak Wojciech
Traczewski Michał
96
97
97
97
94
97
96
95
Wodnik Rawicz
MOS Dąbrowa Grn
Jagiellonka Warszawa
MKS Piaseczno
AZS AWF Katowice
MOS Katowice
DELFIN Łódź
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
54.97
54.66
54.56
54.41
54.42
54.65
54.90
54.98
Seria 9 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Filek Bernard
Borkowski Łukasz
Fiedorowicz Patryk
Dytkowski Jan SOc
Przybysz Adam
Nowodworski Dawid
Perzankowski Kacper
Lelek Mateusz
97
95
97
97
95
97
96
96
MOS Dąbrowa Grn
TRÓJKA Łódź
Olimpijczyk Suwałki
KS KSZO Ostrowiec
Żoliborz W-wa
MOS Dąbrowa Grn
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
54.32
54.10
54.01
53.82
53.89
54.09
54.11
54.36
Seria 10 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Szajerka Konrad
Bruchajzer Dominik
Świerczyński Jakub
Hulbój Marcin SZG
Wawulski Norbert
Breś Gracjan
Golczyk Szymon SZG
Kowalski Patryk SOc

94
97
95
96
97
95
96
97
Bielany Warszawa
MZOS Płock
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
Wodnik Bielsk Podl.
AZS UŁ PŁ Łódź
KORNER Zielona G.
UNIA Busko-Zdrój
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
53.72
53.52
53.40
53.26
53.27
53.46
53.58
53.82
Seria 11 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzostowski Axel
Gawrysiak Przemysław
Szymula Kamil
Chupka Radosław SK
Puk Dariusz
Fara Kacper
Raczkowski Piotr
Motyczyński Jakub
96
92
96
96
95
94
96
96
MOS Dąbrowa Grn
Omega Kleszczów
KP AVIA Świdnik
Ursynów Warszawa
Huragan Sosnowiec
AZS AGH Kraków
Olimpijczyk Suwałki
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
53.06
53.02
52.94
52.88
52.88
53.00
53.05
53.13
Seria 12 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Galon Michał
Tombarkiewicz Józef SK
Drozd Mateusz
Famulok Bartosz
Furman Łukasz
Bartosiewicz Jakub
Juc Aleksander
Pasikowski Piotr
95
97
94
97
93
95
97
93
Akwawit Leszno
JORDAN Kraków
Neptun Staragard Sz
AZS AWF Katowice
MOS Dąbrowa Grn
Bielany Warszawa
Jagiellonka Warszawa
AZS UŁ PŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
52.85
52.74
52.50
52.38
52.41
52.52
52.81
52.87
Seria 13 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Iłendo Piotr
Renusz Piotr
Jaszewski Marcin
Bekier Krzysztof
Pióro Artur
Gałota Bartosz
Białek Marcin SP
Kłos Grzegorz SO
93
96
96
92
91
90
95
95
Juvenia Białystok
SOLEX Lębork
AZS AWF Warszawa
AZS Biała Podlaska
AZS AWF Katowice
AZS Biała Podlaska
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
52.27
52.21
52.19
52.14
52.16
52.20
52.22
52.35
Seria 14 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Bielawski Michał
Kościelak Adam SP
Aleksandrowicz Adrian
Warwas Szymon
Wojciechowski Adrian
Uściłko Michał
Szczukowski Michal
Dubiel Adam

93
96
95
95
92
95
95
93
Ursynów Warszawa
WARTA Poznań
SKARPA Lublin
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
Juvenia Białystok
Kormoran Olsztyn
KORNER Zielona G.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
52.05
52.02
51.98
51.67
51.69
51.99
52.03
52.08
Seria 15 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Bening Emil
Pieśniak Jakub SO
Kurant Roger
Szarliński Filip
Ogórek Bartosz
Brzuś Michał
Skrobisz Marek
Sendyk Paweł

93
97
94
92
97
97
94
97
JUVENIA Wrocław
UNIA Oświęcim
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
KS Delfin Gdynia
ORKA Zamość
POLONIA Warszawa
MKP Szczecin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
51.62
51.57
51.53
51.35
51.48
51.57
51.58
51.64
Seria 16 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Szymański Konrad
Soboń Julian
Bor Radosław
Szczepański Sebastian SZG
Rzadkowski Daniel
Łowicki Marcin SO
Wilk Krzysztof
Sokulski Jacek

93
92
93
95
94
95
89
91
AZS AWF Warszawa
WARTA Poznań
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
Olimpijczyk Suwałki
NAWA Skierniewice
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
51.04
50.65
49.95
48.44
48.96
50.62
50.79
51.23
Seria 17 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Żymańczyk Mateusz SO
Falaciński Maciej SK
Wysoczyński Mateusz
Zieliński Dawid
Hołub Jan SWr
Korgul Łukasz
Sobczyk Kamil
Lassek Bartłomiej
95
96
93
92
96
90
93
94
AZS AWF Katowice
UKS MOS Ełk
AZS AGH Kraków
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
Olimpijczyk 23 Lublin
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS UŁ PŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
51.03
50.65
49.23
48.04
48.91
50.58
50.76
51.13
Seria 18 z 18
1
2
3
4
5
6
7
8
Chaba Mateusz SWr
Goździk Damian
Pasula Jakub
Majchrzak Kacper
Wypych Filip
Łopaciński Kacper SO
Dymerski Szymon
Bartoszewski Wojciech



96
95
92
92
91
95
93
94
ŚLĄSK Wrocław
WARTA Poznań
AZS AWF Warszawa
WARTA Poznań
AZS UŁ PŁ Łódź
Foka Sandomierz
MKP Szczecin
AZS UŁ PŁ Łódź
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
50.96
50.64
49.14
47.37
48.61
50.29
50.74
51.08
<< TOP >>
Konkurencja 21
20-12-2013
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:26.19
8:28.69
8:28.69
8:31.44
8:31.44
8:44.40
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Suwałki
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-02-2004
18-03-2012
18-03-2012
02-12-2010
02-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Zając Aleksandra
Węcławiak Irena
Giedzicz Katarzyna
Szymańska Monika
Mazur Maja
Wieczorek Magdalena
Kruszczyńska Julia
Jackiewicz Weronika
98
98
98
96
98
98
99
98
Ursynów Warszawa
Ursynów Warszawa
Juvenia Białystok
Omega Kleszczów
SALOS Cortile Kielce
Fala Kraśnik
RUCH Grudziądz
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
9:50.58
9:32.29
9:20.41
9:24.98
9:34.77
9:54.76
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Julia
Maciuch Karolina
Rudawska Adrianna
Grzegorczyk Izabella
Zygo Karolina
Nita Anna
Jankowska Klaudia
Bielińska Karolina
97
96
96
93
96
97
98
99
Słowianka Gorzów Wlkp
VEGA Dobrodzień
Olimpijczyk 23 Lublin
WARTA Poznań
OLIMPIA Lublin
Piątka Konstantynów
Ursynów Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
9:14.41
9:12.74
9:03.04
9:00.73
9:01.57
9:04.36
9:12.89
9:19.18
Seria 3 planowane w sesji 4 przy 17:00


<< TOP >>
4 - 2 Dzień - Półfinały, Finały20-12-2013 - 17:00


Konkurencja 21
20-12-2013
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:26.19
8:28.69
8:28.69
8:31.44
8:31.44
8:44.40
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Suwałki
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-02-2004
18-03-2012
18-03-2012
02-12-2010
02-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wasilewska Barbara
Wikieł Manuela
Czerniak Monika
Kilijańska Donata
Zachoszcz Joanna
Karpisz Milena
Kasperek Katarzyna SSz
Kunka Kamila SO
94
92
92
95
93
97
96
96
Omega Kleszczów
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
KS KSZO Ostrowiec
AZS UWM Olsztyn
Piątka Konstantynów
MKP Szczecin
UNIA Oświęcim



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
8:52.29
8:44.04
8:40.77
8:31.75
8:37.62
8:43.81
8:45.34
8:57.34
<< TOP >>
3 - 2 Dzień - Eliminacje20-12-2013 - 9:00


Konkurencja 22
20-12-2013
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:39.05
7:45.16
7:48.25
7:53.26
8:03.14
8:09.41
Korzeniowski Paweł
Kaczmarski Marcin
Furtek Paweł
Wojdak Wojciech
Zoniuk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
KSOST
MKSZC
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Łódź
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
24-10-2009
20-12-2012
20-12-2012
20-12-2012
27-11-2009
12-12-2008


Rok ur.
Seria 1 z 5
3
4
5
Dziedzic Andrzej
Russek Filip
Sędłak Wiktor

93
94
99
Bielany Warszawa
Żoliborz W-wa
ORKA Zamość
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
9:18.57
10:07.17
Seria 2 z 5
2
3
4
5
6
7
Jarmuła Miłosz
Kaczorowski Jakub
Zuchowski Ernest
Zapalski Konrad
Bujak Piotr
Prószynski Igor

98
97
97
98
97
99
Bielany Warszawa
Żoliborz W-wa
KS Delfin Gdynia
Fala Kraśnik
SALOS Cortile Kielce
Fala Kraśnik
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
8:59.58
8:49.10
8:45.31
8:46.50
8:55.21
9:02.58
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Mielczarek Filip
Dytkowski Jan SOc
Jaszczak Wiktor
Żybura Kornel
Arndt Mateusz
Goleniec Łukasz SO
Sola Kornel SOc
Kałużyński Antoni
96
97
97
95
98
97
97
99
Omega Kleszczów
KS KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
Bobry Dębica
KS Delfin Gdynia
UNIA Oświęcim
Fala Kraśnik
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
8:40.96
8:37.98
8:28.86
8:27.50
8:28.19
8:33.68
8:39.32
8:43.57
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Książek Sebastian SOc
Biś Daniel
Klich Kacper
Jura Maciej
Głyk Wojciech
Kudła Łukasz SO
Ptaszyński Mikołaj SZG
Staniszewski Adam
96
95
94
96
92
95
95
97
KS KSZO Ostrowiec
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
Jagiellonka Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.
TRÓJKA Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
8:13.56
8:11.54
8:10.98
8:08.80
8:10.59
8:11.15
8:12.08
8:16.06
Seria 5 planowane w sesji 4 przy 17:00


<< TOP >>
4 - 2 Dzień - Półfinały, Finały20-12-2013 - 17:00


Konkurencja 22
20-12-2013
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:39.05
7:45.16
7:48.25
7:53.26
8:03.14
8:09.41
Korzeniowski Paweł
Kaczmarski Marcin
Furtek Paweł
Wojdak Wojciech
Zoniuk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
KSOST
MKSZC
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Łódź
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
24-10-2009
20-12-2012
20-12-2012
20-12-2012
27-11-2009
12-12-2008


Rok ur.
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuświk Maciej SSz
Wojdak Wojciech SO
Sawrymowicz Mateusz
Kaczmarski Marcin
Zaborowski Filip
Furtek Paweł SSz
Pielowski Krzysztof
Stępień Konrad



96
96
87
94
94
95
91
96
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświęcim
MKP Szczecin
MKP Szczecin
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS UWM Olsztyn
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
7:59.17
7:53.26
7:46.45
7:45.16
7:46.26
7:48.25
7:56.52
8:03.74
<< TOP >>
Konkurencja 23
20-12-2013
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:07.26
8:11.14
8:14.79
8:26.11
8:30.27
8:45.10
AZS AWF Warszawa
MKS ZRYW Opole
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
BUKS Warszawa
KS WARTA Poznań
AZWAR
ZROPO
SLGOR
SLGOR
BUWAR
WAPOZ
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
16-12-2011
02-12-2010
27-11-2009
28-11-2008
25-11-2005
27-11-2009


Seria 1 z 2
3
4
5
ŚLĄSK Wrocław 1
Ursynów Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp

ŚLĄSK Wrocław
Ursynów Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
AZS AWF Warszawa 2
AZS UWM Olsztyn
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa 1
JUVENIA Wrocław
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice 1



AZS AWF Warszawa
AZS UWM Olsztyn
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa
JUVENIA Wrocław
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
8:36.51
8:23.14
8:18.75
8:16.20
8:16.73
8:21.03
8:27.75
<< TOP >>
Konkurencja 24
20-12-2013
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:31.11
3:42.65
3:44.17
3:44.17
3:51.85
4:03.69
KS Korner Zielona Góra
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
BUKS Warszawa
UKS SHARK Rudna
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
BUWAR
SHRUD
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
27-11-2009
16-12-2011
19-12-2009
19-12-2009
27-11-2005
18-12-2010


Seria 1 z 3
2
3
4
5
6
7
MKS Piaseczno
MOS Dąbrowa Grn 2
Żoliborz W-wa
Juvenia Białystok
AZS UŁ PŁ Łódź
Olimpijczyk Suwałki

MKS Piaseczno
MOS Dąbrowa Grn
Żoliborz W-wa
Juvenia Białystok
AZS UŁ PŁ Łódź
Olimpijczyk Suwałki
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Ursynów Warszawa
NAWA Skierniewice
MOS Dąbrowa Grn 1
AZS AWF Katowice 4
AZS UAM Poznań
Jagiellonka Warszawa
AZS UŁ PŁ - młodz.
WARTA Poznań

Ursynów Warszawa
NAWA Skierniewice
MOS Dąbrowa Grn
AZS AWF Katowice
AZS UAM Poznań
Jagiellonka Warszawa
AZS UŁ PŁ Łódź
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
3:58.42
3:53.12
3:53.53
NT
NT
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 3
ŚLĄSK Wrocław 1
AZS AWF Katowice 1
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice 2
POLONIA Warszawa



AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:46.80
3:42.27
3:38.52
3:35.35
3:35.41
3:40.32
3:46.14
3:49.30
<< TOP >>
5 - 3 Dzień - Eliminacje21-12-2013 - 9:00


Konkurencja 25
21-12-2013
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.12
27.44
27.44
27.65
28.68
29.16
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naskręt Agata
AZLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
ASBYD
Berlin (GER)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
10-08-2013
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
21-12-2012


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
5
6
Budzis Joanna
Sokołowska Sandra
Wysocka Karolina
Niewiadomska Adrianna
Gajdowska Agnieszka

90
98
96
99
95
AZS AWF Warszawa
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
UKS GOS Raszyn
Rekin Świebodzice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
33.24
32.41
32.44
33.25
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Górecka Marta
Bańbor Aleksandra
Teresko Anna
Chmielewska Julia SG
Rogowska Angelika
Wątor Karolina SK
Skorupa Monika
Gralewska Kalina
98
97
97
97
99
98
99
96
Ursynów Warszawa
TKKF Szczygłowice
MOS Dąbrowa Grn
AZS AWFiS Gdańsk
Galicja Kraków
Galicja Kraków
VEGA Dobrodzień
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
32.25
31.85
31.54
31.44
31.52
31.57
31.93
32.26
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Lempart Marta SWr
Kurowska Wanda SK
Kamińska Joanna
Kargol Agnieszka
Magner Agata SK
Walendzewicz Monika Aleksandra
Winogrodzka Kamila
Błocka Agnieszka
96
98
94
89
97
97
89
96
AZS AWF Katowice
Galicja Kraków
TRÓJKA Łódź
AZS Biała Podlaska
JORDAN Kraków
Olimpijczyk Suwałki
Jedenastka Jelenia G
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.06
30.66
30.61
30.48
30.50
30.63
30.83
31.23
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Rosiak Paulina SSz
Wójtowicz Gabriela SG
Piechocka Jagoda
Zawiszewska Maja
Petryka Nikola
Nawaryńska Katarzyna SR
Korzeniowska Natalia SZG
Bernat Gabriela

95
95
90
93
97
96
97
99
MKP Szczecin
IKAR Mielec
AZS AGH Kraków
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
Victoria Racibórz
KORNER Zielona G.
SKARPA Lublin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.42
29.65
29.41
27.72
29.00
29.54
29.98
30.47
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kośla Marta
Ćwil Angela
Długołęcka Karolina SK
Naziębło Klaudia
Kozłowska Anna SO
Cieslak Joanna
Szynal Ludwika
Mizak Joanna
93
99
96
93
96
96
94
94
AZS AWF Warszawa
MKS Piaseczno
UNIA Busko-Zdrój
JUVENIA Wrocław
Piętnastka Bydgoszcz
WARTA Poznań
SKARPA Lublin
Słowianka Gorzów Wlkp

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.42
29.63
29.33
27.07
28.77
29.47
29.96
30.44
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Mazurek Zuzanna
Ryczak Maja
Tomala Aleksandra SR
Urbańczyk Aleksandra
Porzelska Anna SK
Żarłok Martyna SK
Peda Paulina
Szpak Zofia
91
96
97
87
95
97
98
92
Fala Kraśnik
MKP Szczecin
ZRYW Opole
AZS UŁ PŁ Łódź
Słowianka Gorzów Wlkp
Górnik Radlin
KS Piątka Chorzów
KORNER Zielona G.



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.06
29.62
29.29
26.12
28.48
29.42
29.73
30.43
<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2013
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.59
27.59
28.17
28.93
30.20
Plutecki Adam
Hołub Maciej
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
ORPRZ
ORPRZ
VIRAC
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
21-12-2012
21-12-2012
21-12-2012
29-11-2008
20-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 10
2
3
4
5
6
Matczak Mateusz
Wolniak Sławomir
Królik Paweł
Brzeziński Jakub
Kochanowicz Aleksander

89
88
99
97
93
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS AWFiS Gdańsk
Juvenia Białystok
MKS Piaseczno
Juvenia Białystok
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
36.20
NT
NT
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kupiński Filip
Danilewski Maciej
Szymanek Sebastian
Pierściński Adam
Bocheń Tomasz
Winiarski Jakub
Piotrowski Patryk
Sieradzki Dawid
99
98
98
98
99
99
99
96
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
DELFINEK Łuków
MKS Piaseczno
Juvenia Białystok
SOLEX Lębork
Olimpijczyk Suwałki
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
35.77
32.93
32.34
31.94
32.03
32.67
34.60
35.91
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Mielczarek Filip
Dziadek Jan
Breś Gracjan
Kotynia Piotr
Wawulski Norbert
Wróbel Andrzej
Felińczak Wojciech
Białek Marcin SP
96
98
95
90
97
94
96
95
Omega Kleszczów
BUKS Warszawa
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS UŁ PŁ Łódź
Wodnik Bielsk Podl.
AZS AWF Katowice
DELFIN Łódź
WARTA Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.68
31.59
31.48
31.38
31.39
31.58
31.61
31.68
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kawczyński Marcin
Szczepaniak Paweł
Rubaj Adrian SK
Jaskier Mateusz SOc
Żelechowski Rafał
Juchno Szymon
Szarliński Filip
Perkowski Wiktor
95
99
96
96
96
97
92
98
DELFIN Łódź
Galicja Kraków
SKARPA Lublin
Motyl Stalowa Wola
MKS Piaseczno
MOS Dąbrowa Grn
AZS AWF Warszawa
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.28
31.20
30.59
30.55
30.56
30.65
31.24
31.30
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Maślanka Szymon SR
Gawryś Sebastian
Czermak Tomasz
Żebrowski Juliusz
Romanowski Kamil
Trefler Michał
Suchodolski Patryk
Lejman Kacper
96
94
91
91
97
97
93
94
Karol Wadowice
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
AZS UAM Poznań
MTKP Delfin Toruń
Jagiellonka Warszawa
AZS PWSZ Racibórz
AZS AWFiS Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.48
30.41
30.31
30.17
30.21
30.32
30.45
30.55
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Żmija Marek
Pomietło Adrian SO
Pik Paweł
Żukowski Bartłomiej
Rykowski Piotr
Michałkowski Marek
Cwalina Kacper
Korzuch Mateusz

97
95
88
93
94
91
97
95
MOS Katowice
UNIA Oświęcim
MTP Lublinianka
ŚLĄSK Wrocław
KS Posnania
AZS UAM Poznań
NAWA Skierniewice
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.11
30.09
29.80
29.57
29.71
29.91
30.10
30.13
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Karkut Kamil SK
Białek Piotr
Certa Maciej
Sowa Marcin SO
Kłos Grzegorz SO
Hulbój Marcin SZG
Zieliński Kamil
Gładysz Krzysztof

96
92
91
97
95
96
89
92
IKAR Mielec
WARTA Poznań
AZS AWF Warszawa
Motyl Stalowa Wola
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
AZS Biała Podlaska
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.51
29.49
29.39
29.21
29.37
29.46
29.50
29.54
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Perl Michał
Grula Mateusz
Chrościński Jan
Hołub Maciej SK
Gorczyca Przemyslaw
Stępień Konrad
Jarzyński Wojciech
Mucha Kacper
96
93
96
95
90
96
91
92
DELFIN Legionowo
AZS AWF Warszawa
WARTA Poznań
ORLIK Przeworsk
AZS AWFiS Gdańsk
POLONIA Warszawa
AZS UŁ PŁ Łódź
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.00
28.76
28.37
27.59
27.93
28.56
28.86
29.17
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Fedorowicz Jakub SK
Galon Michał
Kołodziejski Mateusz
Rowiński Filip
Machnik Mikołaj
Nowak Patryk
Safrończyk Piotr
Rojda Adam
97
95
92
90
93
95
88
96
WODNIK Radom
Akwawit Leszno
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
Juvenia Białystok
Wodnik Rawicz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.95
28.75
28.10
27.52
27.91
28.48
28.80
29.03
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Świerczyński Jakub
Roguski Bartłomiej
Kotynia Jakub
Zawadka Michał
Szulich Dawid
Stolarski Marcin
Wasil Sebastian
Kozakiewicz Jan
95
93
88
89
90
96
94
96
AZS AWF Katowice
Żoliborz W-wa
NAWA Skierniewice
Ursynów Warszawa
DELFIN Legionowo
Żoliborz W-wa
KP AVIA Świdnik
Ursynów Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.92
28.58
28.07
26.86
27.80
28.39
28.79
29.01
<< TOP >>
Konkurencja 27
21-12-2013
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:11.12
4:16.92
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
26-11-2005
17-12-2011
17-12-2011
17-12-2011
21-11-2010
29-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 6
3
4
5
Teresko Anna
Stępień Kamila
Jackiewicz Weronika
97
99
98
MOS Dąbrowa Grn
Barakuda Starachowice
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
5:02.54
5:10.23
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Wysocka Karolina
Sroczyńska Paula
Zarychta Anita
Węcławiak Irena
Mazur Maja
Adamowicz Maja
Zając Aleksandra
96
98
98
98
98
96
98
Juvenia Białystok
Bobry Dębica
Barakuda Starachowice
Ursynów Warszawa
SALOS Cortile Kielce
Jagiellonka Warszawa
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:56.37
4:48.48
4:43.20
4:39.19
4:40.66
4:45.89
4:54.13
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamczyk Julia
Okaj Oliwia
Szymańska Monika
Jankowska Klaudia
Wójcik Magdalena
Dziewa Aleksandra SSz
Dembska Joanna
Wieczorek Magdalena

99
96
96
98
97
96
95
98
MTP Lublinianka
ŚLĄSK Wrocław
Omega Kleszczów
Ursynów Warszawa
SOLEX Lębork
Lider Chełm
Bielany Warszawa
Fala Kraśnik
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:36.47
4:33.62
4:32.54
4:30.94
4:31.14
4:32.73
4:35.15
4:38.66
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Bielińska Karolina
Podlewska Miriam SO
Nita Anna
Wołoszyn Sonia SOc
Grzegorczyk Izabella
Haczkiewicz Paulina
Maciuch Karolina
Leończuk Sara
99
97
97
95
93
97
96
99
Słowianka Gorzów Wlkp
UNIA Oświęcim
Piątka Konstantynów
KS KSZO Ostrowiec
WARTA Poznań
ŚLĄSK Wrocław
VEGA Dobrodzień
UKS MOS Ełk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:30.11
4:27.97
4:27.35
4:26.98
4:27.09
4:27.72
4:28.54
4:30.81
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczytko Alicja
Wasilewska Barbara
Karpisz Milena
Czerniak Monika
Zachoszcz Joanna
Borkowska Lucyna SK
Pożarowszczyk Beata
Ulatowska Alicja SO
95
94
97
92
93
97
91
96
Olimpijczyk Suwałki
Omega Kleszczów
Piątka Konstantynów
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
SAMBOR Tczew
JUVENIA Wrocław
UNIA Oświęcim

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:24.41
4:18.80
4:13.69
4:11.46
4:11.85
4:18.05
4:23.27
4:26.67
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Rudawska Adrianna
Kunka Kamila SO
Wikieł Manuela
Kilijańska Donata
Kasperek Katarzyna SSz
Orczykowska Wioletta SK
Piechota Paulina
Nowak Julia
96
96
92
95
96
97
99
97
Olimpijczyk 23 Lublin
UNIA Oświęcim
AZS UWM Olsztyn
KS KSZO Ostrowiec
MKP Szczecin
KS Limanowa-Swim
UKS 190 Łódź
Słowianka Gorzów Wlkp



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:23.67
4:18.35
4:12.21
4:08.41
4:11.65
4:15.59
4:19.28
4:26.46
<< TOP >>
Konkurencja 28
21-12-2013
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
54.23
54.52
56.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Upplands Väsby (SWE)
Ostrowiec Św.
Poznań
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
19-10-2013
22-12-2012
17-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 8
2
3
4
5
6
Greś Krystian
Krzyżaniak Bartosz
Mańczak Błażej
Sędłak Wiktor
Bujak Dominik
92
94
98
99
99
AZS Biała Podlaska
KORNER Zielona G.
KS Delfin Gdynia
ORKA Zamość
SALOS Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
1:06.62
1:14.85
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzywa Karol SOc
Rubaszkiewicz Andrzej
Klimczuk Karol
Hodur Filip
Kruszyna Jakub
Bujak Kacper
Kostanowicz Artur
Jazykow Filip

97
96
97
97
98
98
98
99
Fala Kraśnik
MKS Piaseczno
Żabianka Gdańsk
POLONIA Warszawa
MKS Piaseczno
MTP Lublinianka
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.25
1:05.61
1:02.67
1:02.50
1:02.63
1:03.54
1:05.93
1:06.54
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Napieraj Jan
Iłendo Piotr
Gałota Bartosz
Aleksandrowicz Adrian
Wąsik Jakub
Danilewski Maciej
Jarmuła Miłosz
Franke Paweł
98
93
90
95
94
98
98
99
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok
AZS Biała Podlaska
SKARPA Lublin
AZS Biała Podlaska
Juvenia Białystok
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:01.56
1:01.13
1:01.01
1:00.59
1:00.80
1:01.02
1:01.47
1:01.66
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijewski Kasper
Uściłko Michał
Chupka Radosław SK
Salik Borys
Safin Konrad SK
Piątkowski Marcin
Trójca Mateusz SK
Miskiewicz Adam
99
95
96
97
96
96
97
97
SALOS Cortile Kielce
Juvenia Białystok
Ursynów Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
Delfin Tarnobrzeg
POLONIA Warszawa
MOS Katowice
DELFIN Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.62
59.34
58.88
58.45
58.64
58.98
59.38
1:00.56
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Goliński Patryk SK
Pietrzak Krzysztof
Meszka Ernest
Morawski Krzysztof
Stokowski Kacper
Handzlik Rafał SR
Przybysz Adam
Suchan Jan

97
96
97
94
99
95
95
97
BUKS Warszawa
KS Delfin Gdynia
NAWA Skierniewice
AZS AWF Warszawa
Bielany Warszawa
Karol Wadowice
Żoliborz W-wa
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.37
58.14
57.88
57.37
57.58
57.99
58.22
58.43
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Chudy Michał
Sudenis Maciej
Gabrysz Wojciech SR
Wysoczyński Mateusz
Dubiel Adam
Ungeheuer Mateusz
Pietrzyk Patryk
Karwat Krzysztof
97
93
95
93
93
96
92
96
Wodnik Rawicz
AZS AGH Kraków
Victoria Racibórz
AZS AGH Kraków
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
56.88
56.41
55.67
53.24
55.06
55.93
56.66
57.22
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Furman Łukasz
Brus Dominik
Konarzewski Jan
Jankiewicz Krzysztof
Falaciński Maciej SK
Kubkowski Bartłomiej
Gąsior Patryk
Kołodziejski Filip SZG

93
93
88
91
96
95
94
96
MOS Dąbrowa Grn
JORDAN Kraków
AZS AWF Warszawa
NAWA Skierniewice
UKS MOS Ełk
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
56.85
56.40
55.48
52.73
54.47
55.92
56.63
57.20
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Pyda Jakub
Zgierski Maksymilian
Mikicin Miłosz
Polewka Tomasz
Murzyn Dawid SK
Kisiel Adrian
Kościelak Adam SP
Odomirski Tomasz
94
94
93
94
97
93
96
91
SKARPA Lublin
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
JORDAN Kraków
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
AZS AGH Kraków



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
56.72
56.00
55.07
52.27
54.23
55.71
56.53
57.08
<< TOP >>
Konkurencja 29
21-12-2013
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009


Rok ur.
Seria 1 z 5
3
4
5
6
Bejuk Oliwia
Giedzicz Katarzyna
Wiśniewska Kamila SR
Wachowiak Patrycja
98
98
96
97
Słowianka Gorzów Wlkp
Juvenia Białystok
Victoria Racibórz
Słowianka Gorzów Wlkp

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:19.36
1:17.69
1:19.27
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Radoń Sonia SK
Dudek Sylwia
Dymarek Ewa
Senetelska Olga SK
Zyga Izabela
Haraf Iga SWr
Zientarska Laura
Helbing Justyna SK
98
99
95
97
96
95
95
97
Galicja Kraków
Ursynów Warszawa
ZRYW Opole
JORDAN Kraków
NAWA Skierniewice
ŚLĄSK Wrocław
TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.38
1:15.53
1:15.13
1:14.67
1:14.96
1:15.21
1:16.18
1:16.55
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Borkowska Agata
Kobuszewska Karolina
Majszutowicz Paulina SSz
Chwadeczko Zuzanna SSz
Uryga Paulina
Dudek Marlena
Zbrojewska Michalina SSz
Niedźwiedzka Małgorzata SR

95
96
98
95
95
94
96
97
AZS AWFiS Gdańsk
Huragan Sosnowiec
MKP Szczecin
MTP Lublinianka
KS Korona Kraków
AZS AWF Katowice
Piątka Konstantynów
MMKS Kędzierzyn K.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.03
1:12.54
1:12.03
1:08.93
1:11.11
1:12.34
1:12.75
1:14.48
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Klimas Paulina SO
Niklarz Maria
Lis Zuzanna
Sztandera Dominika
Samulik Magdalena SK
Nowak Martyna
Bazyl Magdalena
Cieślak Katarzyna

95
97
95
97
97
96
97
94
AZS AWF Katowice
RUCH Grudziądz
Wodnik Rawicz
JUVENIA Wrocław
ZRYW Opole
TKKF Szczygłowice
Aquarius Myślenice
KS Posnania
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.03
1:12.53
1:11.89
1:08.21
1:11.10
1:12.29
1:12.70
1:14.39
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczuka Klaudia
Wisniewska Natalia
Nowak Paulina SK
Zachoszcz Paulina
Wikieł Angelika
Ożóg Paulina
Samuła Wiktoria
Greglak Marta



97
97
96
93
98
99
99
97
Słowianka Gorzów Wlkp
WARTA Poznań
WODNIK Radom
MKP Szczecin
UŚKS Ostrołęka
Bobry Dębica
MTP Lublinianka
ZRYW Opole
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:13.37
1:12.51
1:11.61
1:08.09
1:10.76
1:12.11
1:12.68
1:14.07
<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2013
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 11
1
2
3
4
5
6
7
Staniszewski Adam
Kawicki Tomasz
Żukowski Bartłomiej
Grula Mateusz
Michalak Piotr
Pietrzak Artur
Ogórek Bartosz

97
88
93
93
96
88
97
TRÓJKA Łódź
CityZen Poznań
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
Ostrobramska W-wa
Akwawit Leszno
KS Delfin Gdynia
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Sędłak Wiktor
Kostanowicz Artur
Jazykow Filip
Sieradzki Dawid
Franke Paweł
Królik Paweł
Piotrowski Patryk
Juc Aleksander
99
98
99
96
99
99
99
97
ORKA Zamość
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
Bielany Warszawa
Juvenia Białystok
Olimpijczyk Suwałki
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.69
1:13.34
1:10.62
1:08.27
1:09.60
1:10.79
1:13.49
NT
Seria 3 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Pierściński Adam
Rubaszkiewicz Andrzej
Szczepaniak Paweł
Lelek Mateusz
Perkowski Wiktor
Kowalski Patryk SOc
Perkowski Dawid
Gryglewicz Juliusz
98
96
99
96
98
97
96
98
MKS Piaseczno
MKS Piaseczno
Galicja Kraków
POLONIA Warszawa
Jagiellonka Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
Juvenia Białystok
Żoliborz W-wa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.31
1:05.94
1:04.30
1:03.91
1:04.22
1:04.67
1:05.97
1:07.76
Seria 4 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Raczkowski Piotr
Bocheń Tomasz
Rubaj Adrian SK
Wąsik Jakub
Dobrzyński Tomasz
Felińczak Wojciech
Brzeziński Jakub
Juchno Szymon
96
99
96
94
98
96
97
97
Olimpijczyk Suwałki
Juvenia Białystok
SKARPA Lublin
AZS Biała Podlaska
Bielany Warszawa
DELFIN Łódź
MKS Piaseczno
MOS Dąbrowa Grn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.72
1:02.82
1:02.62
1:02.60
1:02.60
1:02.81
1:02.96
1:03.82
Seria 5 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Dziadek Jan
Karkut Kamil SK
Czarnota Mateusz
Czartoryjski Radosław
Wróbel Andrzej
Kruszyna Jakub
Danilewski Maciej
Wawulski Norbert

98
96
91
90
94
98
98
97
BUKS Warszawa
IKAR Mielec
UNIA Oświęcim
AZS Biała Podlaska
AZS AWF Katowice
MKS Piaseczno
Juvenia Białystok
Wodnik Bielsk Podl.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:02.46
1:02.03
1:01.88
1:01.80
1:01.85
1:02.02
1:02.43
1:02.51
Seria 6 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Drozd Mateusz
Trefler Michał
Tombarkiewicz Józef SK
Kowalik Damian
Lis Przemysław
Stokowski Kacper
Kawczyński Marcin
Żelechowski Rafał
94
97
97
94
96
99
95
96
Neptun Staragard Sz
Jagiellonka Warszawa
JORDAN Kraków
AZS UAM Poznań
KP AVIA Świdnik
Bielany Warszawa
DELFIN Łódź
MKS Piaseczno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:01.45
1:01.29
1:01.20
1:01.10
1:01.15
1:01.23
1:01.37
1:01.67
Seria 7 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Famulok Bartosz
Żebrowski Juliusz
Iłendo Piotr
Leśkiewicz Konrad
Romanowski Kamil
Kowalik Piotr
Zimowski Oskar
Nowodworski Dawid
97
91
93
96
97
91
97
97
AZS AWF Katowice
AZS UAM Poznań
Juvenia Białystok
BUKS Warszawa
MTKP Delfin Toruń
AZS UAM Poznań
Jagiellonka Warszawa
MOS Dąbrowa Grn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:00.99
1:00.94
1:00.69
1:00.44
1:00.61
1:00.81
1:00.94
1:01.07
Seria 8 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Goliński Patryk SK
Bekier Krzysztof
Szajerka Konrad
Gawryś Sebastian
Chupka Radosław SK
Michałkowski Marek
Korzuch Mateusz
Janas Krzysztof
97
92
94
94
96
91
95
93
BUKS Warszawa
AZS Biała Podlaska
Bielany Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
Ursynów Warszawa
AZS UAM Poznań
AZS AWF Katowice
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:00.22
59.95
59.79
59.45
59.77
59.81
1:00.22
1:00.30
Seria 9 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Hulbój Marcin SZG
Gąsior Aleksander
Zaczyński Karol
Zawada Mateusz
Szwedzki Dawid
Galon Michał
Renusz Piotr
Pasikowski Piotr
96
95
91
92
94
95
96
93
MKP Szczecin
IKAR Mielec
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
Piątka Konstantynów
Akwawit Leszno
SOLEX Lębork
AZS UŁ PŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.20
57.97
56.79
55.74
56.46
57.72
58.88
59.41
Seria 10 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszewski Wojciech
Bałabuch Krystian SO
Ćwiek Kacper
Suzin Marcin
Kołodziejski Mateusz
Zabojszcz Wojciech SO
Sobczyk Maciej
Brzuś Michał
94
95
95
93
92
95
95
97
AZS UŁ PŁ Łódź
BOSiR SP Brzesko
POLONIA Warszawa
AZS AGH Kraków
KORNER Zielona G.
KORONA-Swim Kielce
TRÓJKA Łódź
ORKA Zamość

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.00
57.92
56.68
55.14
56.22
57.11
58.71
59.38
Seria 11 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Litwa Krzysztof SK
Świerczyński Jakub
Sudenis Maciej
Wypych Filip
Chmiel Łukasz
Stępień Konrad
Wasil Sebastian
Morawski Krzysztof
96
95
93
91
93
96
94
94
JORDAN Kraków
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
KP AVIA Świdnik
AZS AWF Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.96
57.92
56.62
54.75
55.77
56.89
58.16
59.23
<< TOP >>
Konkurencja 31
21-12-2013
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010


Rok ur.
Seria 1 z 6
3
4
5
Włostowska Karina
Rogowska Angelika
Sroczyńska Paula
91
99
98
Jedenastka Jelenia G
Galicja Kraków
Bobry Dębica

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:11.72
1:12.31
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sasin Dominika
Pilarska Zofia
Skorupa Monika
Śliwińska Marta
Korzeniowska Natalia SZG
Hasny Marta SR
Bielińska Karolina
Duchnowska Julita
94
97
99
97
97
98
99
94
Rekin Świebodzice
Jagiellonka Warszawa
VEGA Dobrodzień
MOS Dąbrowa Grn
KORNER Zielona G.
MMKS Kędzierzyn K.
Słowianka Gorzów Wlkp
AZS Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:10.08
1:09.18
1:08.31
1:07.43
1:07.46
1:08.55
1:09.93
1:11.02
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Biedrzycka Iga
Czarnecka Wiktoria
Misztal Dorota
Mikołajczak Anna SSz
Szpucha Katarzyna
Kargol Agnieszka
Ćwil Angela
Kuzawińska Karolina
97
99
96
95
96
89
99
93
MKS ROS Pisz
SKARPA Lublin
Ursynów Warszawa
MKP Szczecin
Olimpijczyk Aleksandrów
AZS Biała Podlaska
MKS Piaseczno
MZOS Płock

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.80
1:06.09
1:05.52
1:05.19
1:05.30
1:05.54
1:06.51
1:07.30
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Stasinowska Katarzyna
Bakies Gabriela
Peda Paulina
Radlińska Marcelina
Sieńczyk Jowita SK
Korzeniowska Marta
Wróblewska Dominika
Wnuk Sylwia
94
96
98
93
97
93
95
94
AZS UŁ PŁ Łódź
Piątka Konstantynów
KS Piątka Chorzów
AZS AGH Kraków
ŻAK Biała Podlaska
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:04.24
1:03.64
1:02.68
59.93
1:01.94
1:03.05
1:03.70
1:05.00
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefaniak Małgorzata
Szkarłat Julia
Sikora Paulina
Dowgiert Anna
Olczak Mirella
Kowalińska Oriana
Tomala Aleksandra SR
Szelwach Natalia

92
98
93
90
93
93
97
98
WARTA Poznań
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
AZS UWM Olsztyn
ZRYW Opole
Słowianka Gorzów Wlkp
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.92
1:03.57
1:02.08
59.66
1:01.26
1:02.89
1:03.67
1:04.98
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kącka Natalia SO
Nowacka Aleksandra
Nogaj Paulina
Tchórz Alicja
Szczepanik Joanna SO
Mizak Joanna
Sproska Magda
Górecka Marta



95
90
98
92
96
94
97
98
UNIA Oświęcim
AZS AWF Warszawa
WODNIK Radom
JUVENIA Wrocław
UNIA Oświęcim
Słowianka Gorzów Wlkp
ZRYW Opole
Ursynów Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.72
1:03.41
1:02.00
59.36
1:00.70
1:02.78
1:03.66
1:04.86
<< TOP >>
Konkurencja 32
21-12-2013
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:50.13
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:05.86
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MUWAR
AWKAT
MUWAR
SLWRO
SLWRO
Istambul (TUR)
Dubai (UAE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
12-12-2009
19-12-2010
17-12-2011
29-11-2008
17-12-2011
20-12-2008


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
Bujak Dominik
Mielczarek Filip
Świtkowski Jan
Pietrzak Artur
Kochański Wojciech
Meszka Ernest
Zaczyński Karol
99
96
94
88
97
97
91
SALOS Cortile Kielce
Omega Kleszczów
SKARPA Lublin
Akwawit Leszno
MOS Katowice
NAWA Skierniewice
ŚLĄSK Wrocław

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Piwowarski Konrad
Sodel Dominik
Kalina Radosław
Traczewski Michał
Pachowski Adrian
Szutko Mateusz
Rzuczkowski Kacper
Jarmuła Miłosz
98
97
96
95
97
97
97
98
Płetwal Szczytno
AZS AWF Katowice
Bobry Dębica
POLONIA Warszawa
Jagiellonka Warszawa
AZS Biała Podlaska
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:18.62
2:17.49
2:16.30
2:15.02
2:15.20
2:17.41
2:18.60
2:27.02
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Motyczyński Jakub
Malczyk Marcin SO
Golczyk Szymon SZG
Twarowski Jerzy SK
Kierzkowski Mateusz
Biś Daniel
Urbaniak Jan SP
Katolik Bartosz

96
95
96
95
87
95
95
97
POLONIA Warszawa
UNIA Oświęcim
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Warszawa
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Grn
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:09.40
2:05.43
2:00.49
1:56.60
1:58.50
2:03.21
2:06.31
2:14.88
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuca Przemysław
Bartosiewicz Jakub
Borkowski Łukasz
Opalski Marcin
Ciężkowski Dominik SK
Kudła Łukasz SO
Konopka Mateusz
Zwoliński Marcin
94
95
95
93
96
95
97
97
WARTA Poznań
Bielany Warszawa
TRÓJKA Łódź
Ursynów Warszawa
JORDAN Kraków
AZS AWF Katowice
KS Delfin Gdynia
MOS Dąbrowa Grn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:07.30
2:04.30
1:59.33
1:56.35
1:58.46
2:01.16
2:06.19
2:11.56
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Falis Dawid
Osses Arkadiusz
Łuczak Piotr
Poprawa Michał
Kuświk Maciej SSz
Perzankowski Kacper
Baran Rafał
Biszkont Damian
96
95
92
94
96
96
93
96
MOS Dąbrowa Grn
WARTA Poznań
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
NAWA Skierniewice
JORDAN Kraków
KP AVIA Świdnik



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.33
2:03.62
1:58.84
1:52.87
1:57.98
2:00.92
2:06.17
2:10.17
<< TOP >>
Konkurencja 33
21-12-2013
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
14:24.54
14:38.86
14:46.21
15:10.94
15:27.01
15:30.77
Sawrymowicz Mateusz
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Kurant Roger
Zoniuk Maciej
MKSZC
MKSZC
RUGRU
RUGRU
KSOST
SLWRO
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
15-12-2007
10-12-2005
09-12-2006
27-11-2005
07-11-2009
14-11-2008


Rok ur.
Seria 1 z 4
3
4
5
Awruk Szymon
Prószynski Igor
Kaczorowski Jakub

99
99
97
Juvenia Białystok
Fala Kraśnik
Żoliborz W-wa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
18:53.44
17:00.97
17:07.29
Seria 2 z 4
2
3
4
5
6
7
Kałużyński Antoni
Zapalski Konrad
Żybura Kornel
Sola Kornel SOc
Dobrzyński Tomasz
Bujak Piotr
99
98
95
97
98
97
Ursynów Warszawa
Fala Kraśnik
Bobry Dębica
Fala Kraśnik
Bielany Warszawa
SALOS Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
16:52.71
16:38.53
16:09.12
16:26.07
16:39.12
16:58.12
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Pióro Artur
Jaszczak Wiktor
Ptaszyński Mikołaj SZG
Jura Maciej
Głyk Wojciech
Biś Daniel
Książek Sebastian SOc
Goleniec Łukasz SO

91
97
95
96
92
95
96
97
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
KORNER Zielona G.
Jagiellonka Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
KS KSZO Ostrowiec
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
15:53.67
15:48.44
15:43.51
15:29.93
15:38.34
15:45.65
15:48.55
15:59.60
Seria 4 planowane w sesji 6 przy 17:00


<< TOP >>
6 - 3 Dzień - Półfinały, Finały21-12-2013 - 17:00


Konkurencja 33
21-12-2013
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
14:24.54
14:38.86
14:46.21
15:10.94
15:27.01
15:30.77
Sawrymowicz Mateusz
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Kurant Roger
Zoniuk Maciej
MKSZC
MKSZC
RUGRU
RUGRU
KSOST
SLWRO
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
15-12-2007
10-12-2005
09-12-2006
27-11-2005
07-11-2009
14-11-2008


Rok ur.
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Łowicki Marcin SO
Wojdak Wojciech SO
Furtek Paweł SSz
Zaborowski Filip
Sawrymowicz Mateusz
Kaczmarski Marcin
Pielowski Krzysztof
Smeja Sławomir



95
96
95
94
87
94
91
94
NAWA Skierniewice
UNIA Oświęcim
MKP Szczecin
MKP Szczecin
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS UWM Olsztyn
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
15:21.05
15:03.29
14:48.42
14:36.42
14:38.29
14:59.05
15:17.39
15:27.84
<< TOP >>
Konkurencja 34
21-12-2013
Kobiet, 4 x 50m zmiennyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:49.91
1:52.90
1:53.48
1:58.21
2:00.34
2:01.03
WKS ŚLĄSK Wrocław
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP Unia Oświęcim
MKS ZRYW Opole
MKS ZRYW Opole
SLWRO
SLGOR
SLGOR
UNOSW
ZROPO
ZROPO
Ostrowiec Św.
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Poznań
21-12-2012
03-12-2010
28-11-2009
22-12-2011
21-12-2012
17-12-2011


Seria 1 z 2
3
4
5
6
Słowianka Gorzów Wlkp
WARTA Poznań
Olimpijczyk Suwałki
WODNIK Radom

Słowianka Gorzów Wlkp
WARTA Poznań
Olimpijczyk Suwałki
WODNIK Radom
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Warszawa 2
ZRYW Opole
AZS AGH Kraków
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Warszawa 1
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice



AZS AWF Warszawa
ZRYW Opole
AZS AGH Kraków
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Warszawa
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:02.11
2:00.34
1:56.79
1:49.91
1:53.40
1:57.03
2:00.61
2:03.57
<< TOP >>
Konkurencja 35
21-12-2013
Mężczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:14.07
3:19.88
3:19.88
3:21.29
3:30.30
3:40.60
KS Korner Zielona Góra
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
NOZIE
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Leszno
28-11-2009
28-11-2009
28-11-2009
29-11-2008
16-11-2008
08-12-2007


Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
Juvenia Białystok
Olimpijczyk Suwałki
WARTA Poznań
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice 4
Jagiellonka Warszawa
AZS UŁ PŁ - młodz.
Juvenia Białystok
Olimpijczyk Suwałki
WARTA Poznań
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
Jagiellonka Warszawa
AZS UŁ PŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
MKS Piaseczno
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice 3
MOS Dąbrowa Grn 1
KS Delfin Gdynia
MKP Szczecin
Legia Warszawa
MOS Dąbrowa Grn 2

MKS Piaseczno
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice
MOS Dąbrowa Grn
KS Delfin Gdynia
MKP Szczecin
Legia Warszawa
MOS Dąbrowa Grn
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
3:38.66
3:35.15
3:37.55
NT
NT
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
POLONIA Warszawa 1
AZS AWF Katowice 2
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice 1
KORNER Zielona G.
AZS AGH Kraków
POLONIA Warszawa 2



POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.
AZS AGH Kraków
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:25.23
3:23.74
3:21.60
3:18.76
3:19.31
3:23.59
3:24.89
3:32.08
<< TOP >>
7 - 4 Dzień - Eliminacje22-12-2013 - 9:00


Konkurencja 36
22-12-2013
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.98
24.77
24.77
25.05
25.49
25.85
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Petryka Nikola
AWWRO
JOKRA
JOKRA
AWWRO
SLWRO
SKWAR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Moskwa (RUS)
Warszawa
Dębica
29-11-2009
29-11-2008
29-11-2009
06-04-2002
30-11-2001
11-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 11
3
4
5
Ćwil Angela
Włostowska Karina
Budzis Joanna
99
91
90
MKS Piaseczno
Jedenastka Jelenia G
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 11
2
3
4
5
6
7
Zając Aleksandra
Węcławiak Irena
Grzelewsla Anna
Adamowicz Maja
Wysocka Karolina
Jackiewicz Weronika
98
98
98
96
96
98
Ursynów Warszawa
Ursynów Warszawa
BUKS Warszawa
Jagiellonka Warszawa
Juvenia Białystok
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.14
29.70
29.50
29.59
30.02
30.72
Seria 3 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Porzelska Anna SK
Kruszczyńska Julia
Bazyl Magdalena
Lis Zuzanna
Stefaniak Małgorzata
Sońta Magdalena
Radoń Sonia SK
Mendak Joanna
95
99
97
95
92
98
98
89
Słowianka Gorzów Wlkp
RUCH Grudziądz
Aquarius Myślenice
Wodnik Rawicz
WARTA Poznań
WODNIK Radom
Galicja Kraków
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.87
28.83
28.73
28.71
28.73
28.79
28.85
29.38
Seria 4 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kośla Marta
Dudek Sylwia
Sasin Dominika
Sadło Kamila
Zarychta Anita
Wietrzynska Renata
Nowak Martyna
Pilarska Zofia
93
99
94
94
98
99
96
97
AZS AWF Warszawa
Ursynów Warszawa
Rekin Świebodzice
KP AVIA Świdnik
Barakuda Starachowice
WODNIK Radom
TKKF Szczygłowice
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.68
28.55
28.50
28.35
28.41
28.54
28.60
28.71
Seria 5 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Chmielewska Julia SG
Misztal Dorota
Teresko Anna
Samuła Wiktoria
Niedźwiedzka Małgorzata SR
Szelwach Natalia
Szczytko Natalia
Samulik Magdalena SK
97
96
97
99
97
98
95
97
AZS AWFiS Gdańsk
Ursynów Warszawa
MOS Dąbrowa Grn
MTP Lublinianka
MMKS Kędzierzyn K.
Słowianka Gorzów Wlkp
Olimpijczyk Suwałki
ZRYW Opole

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.26
28.11
28.05
27.97
28.04
28.07
28.17
28.32
Seria 6 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Niewiadomska Adrianna
Wróblewska Dominika
Czarnecka Wiktoria
Wójcik Magdalena
Misztal Dominika
Dziewa Aleksandra SSz
Błocka Agnieszka
Dembska Joanna

99
95
99
97
94
96
96
95
UKS GOS Raszyn
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
SOLEX Lębork
Ursynów Warszawa
Lider Chełm
Jagiellonka Warszawa
Bielany Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.88
27.85
27.76
27.71
27.75
27.82
27.87
27.93
Seria 7 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Sokołowska Sandra
Żarłok Martyna SK
Nowak Julia
Jagoda Weronika
Gajdowska Agnieszka
Lewandowska Kamila
Przybyslawska Aleksandra
Nowak Paulina SK
98
97
97
95
95
95
98
96
Juvenia Białystok
Górnik Radlin
Słowianka Gorzów Wlkp
JEDYNKA Ożarów Maz
Rekin Świebodzice
AZS AWFiS Gdańsk
WODNIK Radom
WODNIK Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.66
27.63
27.55
27.49
27.54
27.57
27.64
27.70
Seria 8 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Agata
Szczytko Alicja
Gralewska Kalina
Haczkiewicz Paulina
Stasinowska Katarzyna
Górecka Marta
Wachowiak Patrycja
Piechocka Jagoda
93
95
96
97
94
98
97
90
AZS AWF Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
AZS UŁ PŁ Łódź
Ursynów Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp
AZS AGH Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.34
27.29
27.20
27.11
27.11
27.20
27.34
27.39
Seria 9 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Wójtowicz Gabriela SG
Grzegorczyk Izabella
Jagoda Julia
Kawecka Anna
Janiczek Joanna SO
Kowalska Sylwia
Bańbor Aleksandra
Dyrda Karolina SWr

95
93
95
92
96
95
97
97
IKAR Mielec
WARTA Poznań
JEDYNKA Ożarów Maz
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
ORKA Ciechanów
TKKF Szczygłowice
ŚLĄSK Wrocław
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.02
26.64
26.20
25.74
25.97
26.45
26.73
27.08
Seria 10 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Lesińska Kinga
Peda Paulina
Winogrodzka Kamila
Sztandera Dominika
Żelazna Paulina
Sirignano Luigia SK
Podlewska Miriam SO
Jankowska Klaudia
95
98
89
97
94
96
97
98
MKP Szczecin
KS Piątka Chorzów
Jedenastka Jelenia G
JUVENIA Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.78
26.61
26.20
25.59
25.82
26.36
26.70
27.08
Seria 11 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Ulatowska Alicja SO
Szpak Zofia
Petryka Nikola
Urbańczyk Aleksandra
Kita Katarzyna
Ptasińska Katarzyna
Haraf Iga SWr
Borkowska Lucyna SK



96
92
97
87
95
90
95
97
UNIA Oświęcim
KORNER Zielona G.
ŚLĄSK Wrocław
AZS UŁ PŁ Łódź
UKS Orka Lubań
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
SAMBOR Tczew
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.74
26.46
26.11
24.27
25.81
26.26
26.66
27.03
<< TOP >>
Konkurencja 37
22-12-2013
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
22.77
23.47
23.47
24.25
24.66
25.53
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Andrzejczak Mateusz
Brzuś Michał
WIPUL
SOLEB
SOLEB
JOKRA
JUWRO
ORZAM
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Nowa Ruda
Poznań
11-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
19-12-2009
19-12-2009
18-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 15
3
4
5
6
Pierściński Adam
Kalina Radosław
Michalak Piotr
Mikicin Miłosz

98
96
96
93
MKS Piaseczno
Bobry Dębica
Ostrobramska W-wa
AZS AWF Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Królik Paweł
Kierzkowski Mateusz
Pik Paweł
Pasieczny Maciej
Pietrzak Artur
Wilk Krzysztof
Suchan Jan
Safrończyk Piotr
99
87
88
90
88
89
97
88
Juvenia Białystok
AZS AWFiS Gdańsk
MTP Lublinianka
Legia Warszawa
Akwawit Leszno
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Sieradzki Dawid
Michałów Jakub
Dziedzic Andrzej
Bujak Dominik
Szweda Tomasz
Danilewski Maciej
Kupiński Filip
Jazykow Filip
96
96
93
99
98
98
99
99
Juvenia Białystok
TKKF Szczygłowice
Bielany Warszawa
SALOS Cortile Kielce
Delfin Połaniec
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.90
29.55
28.91
28.74
28.83
29.34
29.81
30.85
Seria 4 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Perkowski Dawid
Trójca Mateusz SK
Kałużyński Antoni
Gozdziewski Adrian
Kawczyński Marcin
Rzuczkowski Kacper
Rubaszkiewicz Andrzej
Sodel Dominik

96
97
99
98
95
97
96
97
Juvenia Białystok
MOS Katowice
Ursynów Warszawa
WODNIK Radom
DELFIN Łódź
Bielany Warszawa
MKS Piaseczno
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.08
27.99
27.77
27.68
27.68
27.88
28.07
28.57
Seria 5 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Miskiewicz Adam
Brzeziński Jakub
Micorek Krzysztof
Perkowski Wiktor
Kruszyna Jakub
Traczewski Michał
Kochański Wojciech
Derbis Tomasz

97
97
93
98
98
95
97
91
DELFIN Łódź
MKS Piaseczno
Legia Warszawa
Jagiellonka Warszawa
MKS Piaseczno
POLONIA Warszawa
MOS Katowice
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.50
27.48
27.37
26.99
27.02
27.42
27.50
27.54
Seria 6 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Wróbel Andrzej
Falis Dawid
Kuca Przemysław
Bałabuch Krystian SO
Skrobisz Marek
Korzuch Mateusz
Rębas Igor
Dobrzyński Tomasz
94
96
94
95
94
95
89
98
AZS AWF Katowice
MOS Dąbrowa Grn
WARTA Poznań
BOSiR SP Brzesko
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
Warsaw Masters Team
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.98
26.88
26.82
26.82
26.82
26.83
26.89
26.98
Seria 7 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Szymański Konrad
Drozd Mateusz
Szajerka Konrad
Fiedorowicz Patryk
Białek Marcin SP
Nowodworski Dawid
Filek Bernard
Bocheń Tomasz
93
94
94
97
95
97
97
99
AZS AWF Warszawa
Neptun Staragard Sz
Bielany Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Grn
MOS Dąbrowa Grn
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.78
26.75
26.58
26.54
26.55
26.71
26.76
26.81
Seria 8 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Salik Borys
Litwa Krzysztof SK
Odomirski Tomasz
Katolik Bartosz
Motyczyński Jakub
Stokowski Kacper
Staniszewski Adam
Czartoryjski Radosław
97
96
91
97
96
99
97
90
ŚLĄSK Wrocław
JORDAN Kraków
AZS AGH Kraków
MOS Dąbrowa Grn
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
TRÓJKA Łódź
AZS Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.51
26.48
26.43
26.35
26.40
26.44
26.48
26.52
Seria 9 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Zimowski Oskar
Chrościński Jan
Kisiel Adrian
Osses Arkadiusz
Pachowski Adrian
Wasil Sebastian
Felińczak Wojciech
Brzostowski Axel
97
96
93
95
97
94
96
96
Jagiellonka Warszawa
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
Jagiellonka Warszawa
KP AVIA Świdnik
DELFIN Łódź
MOS Dąbrowa Grn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.28
26.13
26.10
26.04
26.10
26.11
26.25
26.33
Seria 10 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Murzyn Dawid SK
Leśkiewicz Konrad
Chupka Radosław SK
Bartosiewicz Jakub
Choiński Michał
Ungeheuer Mateusz
Piwowarski Konrad
Puk Dariusz
97
96
96
95
90
96
98
95
JORDAN Kraków
BUKS Warszawa
Ursynów Warszawa
Bielany Warszawa
Legia Warszawa
POLONIA Warszawa
Płetwal Szczytno
Huragan Sosnowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.01
25.86
25.79
25.67
25.73
25.86
25.99
26.04
Seria 11 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Suzin Marcin
Kowalik Damian
Renusz Piotr
Tombarkiewicz Józef SK
Wojciechowski Adrian
Sudenis Maciej
Warwas Szymon
Malczyk Marcin SO

93
94
96
97
92
93
95
95
AZS AGH Kraków
AZS UAM Poznań
SOLEX Lębork
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.64
25.57
25.52
25.45
25.46
25.54
25.58
25.67
Seria 12 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Perzankowski Kacper
Ogórek Bartosz
Goździk Damian
Korgul Łukasz
Konarzewski Jan
Smoliński Jan
Zgierski Maksymilian
Pasikowski Piotr
96
97
95
90
88
90
94
93
NAWA Skierniewice
KS Delfin Gdynia
WARTA Poznań
Olimpijczyk 23 Lublin
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS UŁ PŁ Łódź
AZS UŁ PŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.38
25.21
25.15
25.01
25.06
25.20
25.24
25.43
Seria 13 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Kudła Łukasz SO
Fara Kacper
Andrzejczak Mateusz
Poprawa Michał
Chudy Michał
Bening Emil
Kowalik Piotr
Zabojszcz Wojciech SO
95
94
94
94
97
93
91
95
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
Wodnik Rawicz
JUVENIA Wrocław
AZS UAM Poznań
KORONA-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.77
24.63
24.44
23.72
24.32
24.54
24.74
24.97
Seria 14 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Sendyk Paweł
Opalski Marcin
Ciężkowski Dominik SK
Krupecki Oskar
Majchrzak Kacper
Łuczak Piotr
Chaba Mateusz SWr
Brzuś Michał
97
93
96
92
92
92
96
97
MKP Szczecin
Ursynów Warszawa
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
WARTA Poznań
AZS AGH Kraków
ŚLĄSK Wrocław
ORKA Zamość

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.76
24.61
24.43
23.69
24.17
24.53
24.69
24.92
Seria 15 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Jankiewicz Krzysztof
Twarowski Jerzy SK
Sokulski Jacek
Zawada Mateusz
Chmiel Łukasz
Żymańczyk Mateusz SO
Kurant Roger
Golczyk Szymon SZG



91
95
91
92
93
95
94
96
NAWA Skierniewice
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
KORNER Zielona G.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.74
24.55
24.36
23.59
24.15
24.50
24.65
24.82
<< TOP >>
Konkurencja 38
22-12-2013
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:31.89
4:33.70
4:38.72
4:42.49
4:45.72
4:53.86
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Jędrzejczak Otylia
Szpucha Katarzyna
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
AZWAR
PAKAT
OLALE
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Spała
Ciechanów
Poznań
16-12-2007
11-12-2005
29-11-2009
01-12-1999
11-03-2011
18-12-2011


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Helbing Justyna SK
Greglak Marta
Adamczyk Julia
Sproska Magda
Błocka Agnieszka
Bejuk Oliwia
Giedzicz Katarzyna
Hasny Marta SR
97
97
99
97
96
98
98
98
JORDAN Kraków
ZRYW Opole
MTP Lublinianka
ZRYW Opole
Jagiellonka Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp
Juvenia Białystok
MMKS Kędzierzyn K.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:13.63
5:09.90
5:08.66
5:06.91
5:06.99
5:08.68
5:12.71
5:19.40
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wisniewska Natalia
Mendyk Adrianna
Urbańska Karolina
Sieńczyk Jowita SK
Zbrojewska Michalina SSz
Nienałtowska Natalia
Klimas Paulina SO
Bielińska Karolina

97
98
92
97
96
96
95
99
WARTA Poznań
WODNIK Radom
AZS AWF Warszawa
ŻAK Biała Podlaska
Piątka Konstantynów
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
Słowianka Gorzów Wlkp
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:05.02
4:59.02
4:51.55
4:47.60
4:50.51
4:55.85
5:03.68
5:06.78
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Śliwińska Marta
Piechota Paulina
Zygo Karolina
Tchórz Alicja
Szpucha Katarzyna
Sikora Paulina
Kącka Natalia SO
Okaj Oliwia
97
99
96
92
96
93
95
96
MOS Dąbrowa Grn
UKS 190 Łódź
OLIMPIA Lublin
JUVENIA Wrocław
Olimpijczyk Aleksandrów
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświęcim
ŚLĄSK Wrocław



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:04.48
4:56.08
4:51.15
4:37.66
4:48.81
4:51.88
5:01.26
5:06.22
<< TOP >>
Konkurencja 39
22-12-2013
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:06.61
2:09.62
2:09.73
2:13.34
2:15.27
2:21.38
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Tracz Adrian
Bachowski Wojciech
AZWAR
UNOSW
AWKAT
MOKAT
JOKRA
WAPOZ
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Warszawa
10-12-2006
10-12-2006
11-12-2005
29-11-2009
27-11-2004
19-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Perkowski Wiktor
Winiarski Jakub
Piotrowski Patryk
98
99
99
Jagiellonka Warszawa
SOLEX Lębork
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:40.94
2:50.82
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Pierściński Adam
Gładysz Krzysztof
Żelechowski Rafał
Rubaj Adrian SK
Czermak Tomasz
Szymanek Sebastian
Kotynia Piotr
98
92
96
96
91
98
90
MKS Piaseczno
AZS AWF Katowice
MKS Piaseczno
SKARPA Lublin
AZS AWF Katowice
DELFINEK Łuków
AZS UŁ PŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:37.64
2:30.38
2:28.15
2:27.34
2:27.50
2:29.04
2:30.43
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Romanowski Kamil
Perl Michał
Jarzyński Wojciech
Rykowski Piotr
Trefler Michał
Maślanka Szymon SR
Pomietło Adrian SO
Juchno Szymon
97
96
91
94
97
96
95
97
MTKP Delfin Toruń
DELFIN Legionowo
AZS UŁ PŁ Łódź
KS Posnania
Jagiellonka Warszawa
Karol Wadowice
UNIA Oświęcim
MOS Dąbrowa Grn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:25.75
2:24.62
2:23.72
2:23.30
2:23.36
2:24.02
2:25.03
2:26.72
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Korzuch Mateusz
Żebrowski Juliusz
Fedorowicz Jakub SK
Sowa Marcin SO
Mucha Kacper
Lejman Kacper
Jaskier Mateusz SOc
Zieliński Kamil
95
91
97
97
92
94
96
89
AZS AWF Katowice
AZS UAM Poznań
WODNIK Radom
Motyl Stalowa Wola
Ursynów Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
Motyl Stalowa Wola
AZS Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:23.22
2:21.15
2:20.94
2:20.67
2:20.85
2:20.96
2:22.39
2:23.27
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bałabuch Krystian SO
Kozakiewicz Jan
Kłos Grzegorz SO
Szulich Dawid
Stolarski Marcin
Rojda Adam
Żukowski Bartłomiej
Matczak Mateusz
95
96
95
90
96
96
93
89
BOSiR SP Brzesko
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
DELFIN Legionowo
Żoliborz W-wa
Wodnik Rawicz
ŚLĄSK Wrocław
AZS UŁ PŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:18.28
2:16.85
2:14.84
2:10.85
2:13.29
2:15.25
2:17.77
2:19.30
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gąsior Aleksander
Roguski Bartłomiej
Stępień Konrad
Certa Maciej
Szwedzki Dawid
Kołodziejski Mateusz
Nowak Patryk
Świerczyński Jakub
95
93
96
91
94
92
95
95
IKAR Mielec
Żoliborz W-wa
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
Piątka Konstantynów
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:18.17
2:16.05
2:14.62
2:10.61
2:11.74
2:15.15
2:17.44
2:18.73
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Białek Piotr
Galon Michał
Kotynia Jakub
Machnik Mikołaj
Hulbój Marcin SZG
Grula Mateusz
Karkut Kamil SK
Żmija Marek



92
95
88
93
96
93
96
97
WARTA Poznań
Akwawit Leszno
NAWA Skierniewice
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
IKAR Mielec
MOS Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:18.05
2:15.48
2:14.04
2:07.23
2:11.32
2:14.92
2:17.12
2:18.46
<< TOP >>
Konkurencja 40
22-12-2013
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.39
1:56.68
1:56.68
1:58.06
1:58.06
2:00.55
Jędrzejczak Otylia
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
AZWAR
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
JUBIA
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Szczecin
10-12-2006
29-11-2009
29-11-2009
18-12-2011
18-12-2011
04-12-2010


Rok ur.
Seria 1 z 8
3
4
5
Włostowska Karina
Sokołowska Sandra
Zientarska Laura
91
98
95
Jedenastka Jelenia G
Juvenia Białystok
TRÓJKA Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 8
2
3
4
5
6
7
Zając Aleksandra
Pilarska Zofia
Misztal Dorota
Adamowicz Maja
Grzelewsla Anna
Jackiewicz Weronika
98
97
96
96
98
98
Ursynów Warszawa
Jagiellonka Warszawa
Ursynów Warszawa
Jagiellonka Warszawa
BUKS Warszawa
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:20.45
2:18.77
2:16.21
2:16.55
2:19.17
2:26.22
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Węcławiak Irena
Wieczorek Magdalena
Wachowiak Patrycja
Lempart Marta SWr
Kuzawińska Karolina
Sroczyńska Paula
Górecka Marta
Wysocka Karolina
98
98
97
96
93
98
98
96
Ursynów Warszawa
Fala Kraśnik
Słowianka Gorzów Wlkp
AZS AWF Katowice
MZOS Płock
Bobry Dębica
Ursynów Warszawa
Juvenia Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:15.51
2:13.90
2:12.46
2:10.89
2:11.59
2:13.76
2:15.17
2:16.10
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Dembska Joanna
Szymańska Monika
Niklarz Maria
Dyrda Karolina SWr
Nowacka Aleksandra
Wójcik Magdalena
Lewandowska Kamila
Ożóg Paulina

95
96
97
97
90
97
95
99
Bielany Warszawa
Omega Kleszczów
RUCH Grudziądz
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
SOLEX Lębork
AZS AWFiS Gdańsk
Bobry Dębica
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:10.41
2:09.65
2:09.44
2:09.14
2:09.27
2:09.51
2:10.37
2:10.66
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalińska Oriana
Lesińska Kinga
Haczkiewicz Paulina
Nita Anna
Nowak Julia
Leończuk Sara
Teresko Anna
Dziewa Aleksandra SSz
93
95
97
97
97
99
97
96
AZS UWM Olsztyn
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
Piątka Konstantynów
Słowianka Gorzów Wlkp
UKS MOS Ełk
MOS Dąbrowa Grn
Lider Chełm

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:08.78
2:08.39
2:07.60
2:07.46
2:07.50
2:07.93
2:08.49
2:08.83
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Wołoszyn Sonia SOc
Wikieł Manuela
Zachoszcz Joanna
Pawlaczek Natalia
Kowalska Agata
Bartoszek Joanna
Ulatowska Alicja SO
Maciuch Karolina

95
92
93
93
93
96
96
96
KS KSZO Ostrowiec
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
UNIA Oświęcim
VEGA Dobrodzień
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.56
2:03.84
2:02.44
2:01.43
2:01.80
2:03.16
2:06.22
2:07.40
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Jankowska Klaudia
Borkowska Lucyna SK
Kilijańska Donata
Czerniak Monika
Kasperek Katarzyna SSz
Kunka Kamila SO
Wasilewska Barbara
Grzegorczyk Izabella

98
97
95
92
96
96
94
93
Ursynów Warszawa
SAMBOR Tczew
KS KSZO Ostrowiec
AZS UWM Olsztyn
MKP Szczecin
UNIA Oświęcim
Omega Kleszczów
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.49
2:03.82
2:02.17
2:00.95
2:01.53
2:02.74
2:06.06
2:07.08
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sirignano Luigia SK
Pożarowszczyk Beata
Karpisz Milena
Naziębło Klaudia
Orczykowska Wioletta SK
Szczytko Alicja
Podlewska Miriam SO
Bakies Gabriela
96
91
97
93
97
95
97
96
AZS AGH Kraków
JUVENIA Wrocław
Piątka Konstantynów
JUVENIA Wrocław
KS Limanowa-Swim
Olimpijczyk Suwałki
UNIA Oświęcim
Piątka Konstantynów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.36
2:03.58
2:01.94
2:00.23
2:01.49
2:02.57
2:05.46
2:06.83
<< TOP >>
Konkurencja 41
22-12-2013
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:42.10
1:45.41
1:46.94
1:46.94
1:50.79
1:54.63
Korzeniowski Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Hołub Jan
AZWAR
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
AVSWI
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Szczecin
13-12-2009
18-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
12-12-2008
04-12-2010


Rok ur.
Seria 1 z 15
3
4
5
Klimczuk Karol
Pietrzak Krzysztof
Leśkiewicz Konrad

97
96
96
Żabianka Gdańsk
KS Delfin Gdynia
BUKS Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Brus Dominik
Szajerka Konrad
Pachowski Adrian
Kostanowicz Artur
Królik Paweł
Kruszyna Jakub
Sieradzki Dawid
Morawski Krzysztof
93
94
97
98
99
98
96
94
JORDAN Kraków
Bielany Warszawa
Jagiellonka Warszawa
POLONIA Warszawa
Juvenia Białystok
MKS Piaseczno
Juvenia Białystok
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
2:16.69
2:25.17
NT
NT
NT
Seria 3 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Awruk Szymon
Rubaszkiewicz Andrzej
Kaczorowski Jakub
Rzuczkowski Kacper
Zapalski Konrad
Michalak Piotr
Napieraj Jan
Sędłak Wiktor

99
96
97
97
98
96
98
99
Juvenia Białystok
MKS Piaseczno
Żoliborz W-wa
Bielany Warszawa
Fala Kraśnik
Ostrobramska W-wa
POLONIA Warszawa
ORKA Zamość
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:10.40
2:08.88
2:06.09
2:04.58
2:05.87
2:06.26
2:09.97
2:16.04
Seria 4 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Prószynski Igor
Kochański Wojciech
Grzywa Karol SOc
Piątkowski Marcin
Russek Filip
Mańczak Błażej
Jarmuła Miłosz
Bujak Piotr

99
97
97
96
94
98
98
97
Fala Kraśnik
MOS Katowice
Fala Kraśnik
POLONIA Warszawa
Żoliborz W-wa
KS Delfin Gdynia
Bielany Warszawa
SALOS Cortile Kielce
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:03.98
2:02.53
2:02.50
2:02.23
2:02.24
2:02.50
2:03.90
2:04.23
Seria 5 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczukowski Michal
Brzeziński Jakub
Lis Patryk
Sola Kornel SOc
Konopka Mateusz
Gryglewicz Juliusz
Juc Aleksander
Raczkowski Piotr
95
97
98
97
97
98
97
96
Kormoran Olsztyn
MKS Piaseczno
KP AVIA Świdnik
Fala Kraśnik
KS Delfin Gdynia
Żoliborz W-wa
Jagiellonka Warszawa
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:01.26
2:00.83
1:59.72
1:59.67
1:59.67
2:00.60
2:00.94
2:01.31
Seria 6 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Fiedorowicz Patryk
Safin Konrad SK
Dobrzyński Tomasz
Hodur Filip
Kałużyński Antoni
Bekier Krzysztof
Dziedzic Andrzej
Bujak Dominik
97
96
98
97
99
92
93
99
Olimpijczyk Suwałki
Delfin Tarnobrzeg
Bielany Warszawa
POLONIA Warszawa
Ursynów Warszawa
AZS Biała Podlaska
Bielany Warszawa
SALOS Cortile Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:59.33
1:59.23
1:58.84
1:58.69
1:58.77
1:59.14
1:59.33
1:59.49
Seria 7 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Malczyk Marcin SO
Przybysz Adam
Lelek Mateusz
Kowalski Patryk SOc
Zwoliński Marcin
Filek Bernard
Mielczarek Filip
Katolik Bartosz
95
95
96
97
97
97
96
97
UNIA Oświęcim
Żoliborz W-wa
POLONIA Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
MOS Dąbrowa Grn
MOS Dąbrowa Grn
Omega Kleszczów
MOS Dąbrowa Grn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:58.54
1:58.32
1:57.88
1:57.69
1:57.74
1:58.14
1:58.51
1:58.62
Seria 8 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Kościelak Adam SP
Nowodworski Dawid
Falis Dawid
Dytkowski Jan SOc
Famulok Bartosz
Białek Marcin SP
Zuchowski Ernest
Żybura Kornel

96
97
96
97
97
95
97
95
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Grn
MOS Dąbrowa Grn
KS KSZO Ostrowiec
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
KS Delfin Gdynia
Bobry Dębica
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:57.63
1:56.96
1:56.25
1:55.40
1:55.91
1:56.60
1:57.25
1:57.64
Seria 9 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Zimowski Oskar
Pieśniak Jakub SO
Lis Przemysław
Bruchajzer Dominik
Bartosiewicz Jakub
Sobczyk Maciej
Jura Maciej
Kliza Mateusz
97
97
96
97
95
95
96
94
Jagiellonka Warszawa
UNIA Oświęcim
KP AVIA Świdnik
MZOS Płock
Bielany Warszawa
TRÓJKA Łódź
Jagiellonka Warszawa
AZS AGH Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:55.26
1:54.99
1:54.74
1:54.07
1:54.71
1:54.90
1:55.11
1:55.32
Seria 10 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Głyk Wojciech
Warwas Szymon
Szymula Kamil
Iłendo Piotr
Goleniec Łukasz SO
Książek Sebastian SOc
Renusz Piotr
Urbaniak Jan SP
92
95
96
93
97
96
96
95
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
KP AVIA Świdnik
Juvenia Białystok
UNIA Oświęcim
KS KSZO Ostrowiec
SOLEX Lębork
WARTA Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:53.92
1:53.76
1:53.62
1:53.35
1:53.58
1:53.64
1:53.76
1:53.98
Seria 11 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Gąsior Patryk
Smeja Sławomir
Szarliński Filip
Jaszczak Wiktor
Kubkowski Bartłomiej
Borkowski Łukasz
Biś Daniel
Kołodziejski Filip SZG

94
94
92
97
95
95
95
96
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:53.04
1:52.94
1:52.49
1:52.41
1:52.49
1:52.52
1:52.99
1:53.21
Seria 12 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Pióro Artur
Staniszewski Adam
Opalski Marcin
Kuświk Maciej SSz
Klich Kacper
Jaszewski Marcin
Łopaciński Kacper SO
Czarnota Mateusz

91
97
93
96
94
96
95
91
AZS AWF Katowice
TRÓJKA Łódź
Ursynów Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa
Foka Sandomierz
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:52.21
1:51.85
1:51.67
1:51.58
1:51.61
1:51.70
1:51.98
1:52.28
Seria 13 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Arndt Mateusz
Ptaszyński Mikołaj SZG
Bor Radosław
Zieliński Dawid
Wysoczyński Mateusz
Wojdak Wojciech SO
Uściłko Michał
Kłos Grzegorz SO

98
95
93
92
93
96
95
95
KS Delfin Gdynia
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
Juvenia Białystok
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:51.13
1:49.94
1:48.45
1:46.37
1:46.65
1:49.00
1:50.51
1:51.50
Seria 14 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Pielowski Krzysztof
Falaciński Maciej SK
Hołub Jan SWr
Szczepański Sebastian SZG
Zaborowski Filip
Zaczyński Karol
Żymańczyk Mateusz SO
Goździk Damian

91
96
96
95
94
91
95
95
AZS UWM Olsztyn
UKS MOS Ełk
ŚLĄSK Wrocław
KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:51.03
1:49.76
1:48.41
1:46.12
1:46.62
1:48.96
1:50.32
1:51.44
Seria 15 z 15
1
2
3
4
5
6
7
8
Łowicki Marcin SO
Rzadkowski Daniel
Lassek Bartłomiej
Świtkowski Jan
Majchrzak Kacper
Kaczmarski Marcin
Ćwiek Kacper
Dubiel Adam
95
94
94
94
92
94
95
93
NAWA Skierniewice
Olimpijczyk Suwałki
AZS UŁ PŁ Łódź
SKARPA Lublin
WARTA Poznań
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:50.62
1:49.70
1:48.21
1:45.69
1:46.59
1:48.55
1:49.95
1:51.21
<< TOP >>
Konkurencja 42
22-12-2013
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:07.06
2:07.06
2:07.06
2:07.74
2:09.98
2:12.52
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
SKLUB
SKLUB
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Katowice
Łódź
13-12-2009
13-12-2009
13-12-2009
29-11-2009
19-01-2007
28-10-2006


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
Duchnowska Julita
Kruszczyńska Julia
Walendzewicz Monika Aleksandra
Korzeniowska Natalia SZG
Szkarłat Julia
Wątor Karolina SK
Rogowska Angelika

94
99
97
97
98
98
99
AZS Biała Podlaska
RUCH Grudziądz
Olimpijczyk Suwałki
KORNER Zielona G.
ŚLĄSK Wrocław
Galicja Kraków
Galicja Kraków
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:32.54
2:25.25
2:23.51
2:20.21
2:22.29
2:23.87
2:25.52
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Ćwil Angela
Ryczak Maja
Żarłok Martyna SK
Szynal Ludwika
Magner Agata SK
Okaj Oliwia
Bernat Gabriela
Wiertel Agata
99
96
97
94
97
96
99
95
MKS Piaseczno
MKP Szczecin
Górnik Radlin
SKARPA Lublin
JORDAN Kraków
ŚLĄSK Wrocław
SKARPA Lublin
MTP Lublinianka

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:19.31
2:17.62
2:14.19
2:10.13
2:12.62
2:16.12
2:18.41
2:20.07
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Długołęcka Karolina SK
Rosiak Paulina SSz
Nawaryńska Katarzyna SR
Tchórz Alicja
Kozłowska Anna SO
Wójtowicz Gabriela SG
Kurowska Wanda SK
Bakies Gabriela

96
95
96
92
96
95
98
96
UNIA Busko-Zdrój
MKP Szczecin
Victoria Racibórz
JUVENIA Wrocław
Piętnastka Bydgoszcz
IKAR Mielec
Galicja Kraków
Piątka Konstantynów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:19.07
2:16.46
2:13.84
2:10.12
2:11.82
2:15.80
2:17.95
2:19.92
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamińska Joanna
Tomala Aleksandra SR
Zawiszewska Maja
Naziębło Klaudia
Cieslak Joanna
Małecka Agnieszka
Kośla Marta
Woźniczak Paulina



94
97
93
93
96
93
93
97
TRÓJKA Łódź
ZRYW Opole
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
Olimpijczyk Aleksandrów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:18.74
2:16.36
2:13.37
2:08.76
2:11.50
2:15.70
2:17.80
2:19.64
<< TOP >>
8 - 4 Dzień - Półfinały, Finały22-12-2013 - 16:00


Konkurencja 43
22-12-2013
Mężczyzn, 4 x 200m dowolny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:04.62
7:17.35
7:21.93
7:30.64
7:30.64
7:42.15
7:58.30
AZS AWF Warszawa
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MUKS Piętnastka Bydgoszcz
AZWAR
SLWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Nowa Ruda
Poznań
29-11-2009
18-12-2011
29-11-2009
30-11-2008
18-12-2011
12-12-2008
18-12-2011


Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
7
Jagiellonka Warszawa
KS Delfin Gdynia
AZS UŁ PŁ - młodz.
MOS Dąbrowa Grn
UNIA Oświęcim
WARTA Poznań
Piątka Konstantynów
Jagiellonka Warszawa
KS Delfin Gdynia
AZS UŁ PŁ Łódź
MOS Dąbrowa Grn
UNIA Oświęcim
WARTA Poznań
Piątka Konstantynów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
7:54.73
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 3
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice 1
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice 2
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa



AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
7:38.45
7:35.75
7:17.03
7:15.13
7:16.08
7:32.66
7:36.12
7:40.34
<< TOP >>
Konkurencja 44
22-12-2013
Kobiet, 4 x 100m zmiennyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.65
4:05.85
4:05.85
4:13.67
4:21.44
4:25.44
WKS ŚLĄSK Wrocław
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP UNIA Oświęcim
UKP UNIA Oświęcim
POLONIA Warszawa
SLWRO
SLGOR
SLGOR
UNOSW
UNOSW
POWAR
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Władysławowo
Oświęcim
Puławy
22-12-2012
29-11-2009
29-11-2009
01-02-2009
20-01-2008
22-01-2006


Seria 1 z 2
3
4
5
WODNIK Radom
Ursynów Warszawa
WARTA Poznań

WODNIK Radom
Ursynów Warszawa
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Warszawa 2
AZS AWF Warszawa 1
Słowianka Gorzów Wlkp
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
AZS AGH Kraków
ZRYW Opole
AZS AWF Katowice



AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
Słowianka Gorzów Wlkp
ŚLĄSK Wrocław
JUVENIA Wrocław
AZS AGH Kraków
ZRYW Opole
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:28.72
4:17.65
4:15.48
4:03.65
4:09.23
4:15.83
4:28.51
4:34.47