Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  34. Kobiet, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  35. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  36. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  39. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  41. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  42. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  43. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  44. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Św., 19-22 grudnia 2013r



Konkurencja 1
19-12-2013
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź22.36748Q
2.Dymerski Szymon93MKP Szczecin22.44740Q
Majchrzak Kacper92WARTA Poznań22.44740Q
4.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki22.46738Q
5.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.22.47737Q
6.Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław22.52732Q
7.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa22.53731Q
8.Zieliński Dawid92MKP Szczecin22.56728Q
9.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków22.67718Q
10.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice22.79706Q
11.Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF Katowice22.86700Q
12.Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź22.90696Q
13.Goździk Damian95WARTA Poznań22.99688Q
14.Janas Krzysztof93Ursynów Warszawa23.00687Q
Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz23.00687Q
16.Wilk Robert86AZS AWF Katowice23.01686Q
17.Bartoszewski Wojciech94AZS UŁ PŁ Łódź23.05683R
18.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław23.07681R
19.Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź23.09679
20.Szymański Konrad93AZS AWF Warszawa23.12676
21.Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław23.18671
22.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia23.26664
23.Chudy Michał97Wodnik Rawicz23.28663
24.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk23.30661
25.Bening Emil93JUVENIA Wrocław23.34657
26.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin23.35657
27.Sendyk Paweł97MKP Szczecin23.36656
28.Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice23.37655
29.Soboń Julian92WARTA Poznań23.39653
30.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa23.40652
31.Bor Radosław93KORNER Zielona G.23.42651
Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin23.42651
Gawrysiak Przemysław92Omega Kleszczów23.42651
Warwas Szymon95AZS AWF Katowice23.42651
35.Breś Gracjan95AZS UŁ PŁ Łódź23.43650
36.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków23.47647
37.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa23.48646
38.Łowicki Marcin SO95NAWA Skierniewice23.52642
Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa23.52642
40.Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań23.54641
41.Szczukowski Michal95Kormoran Olsztyn23.62634
42.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa23.66631
43.Jaszewski Marcin96AZS AWF Warszawa23.67630
Pieśniak Jakub SO97UNIA Oświęcim23.67630
45.Renusz Piotr96SOLEX Lębork23.68630
46.Kowalik Damian94AZS UAM Poznań23.73626
47.Fara Kacper94AZS AGH Kraków23.80620
48.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań23.82618
Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz23.82618
50.Chrościński Jan96WARTA Poznań23.85616
51.Bekier Krzysztof92AZS Biała Podlaska23.86615
52.Gałota Bartosz90AZS Biała Podlaska23.87615
53.Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa23.89613
54.Bartosiewicz Jakub95G-8 Bielany Warszawa23.93610
55.Puk Dariusz95Huragan Sosnowiec23.95608
56.Białek Marcin SP95WARTA Poznań23.96608
Kościelak Adam SP96WARTA Poznań23.96608
58.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.23.97607
Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice23.97607
Iłendo Piotr93Juvenia Białystok23.97607
61.Sobczyk Kamil93AZS UŁ PŁ Łódź23.98606
62.Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn24.05601
63.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn24.08599
Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice24.08599
65.Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań24.16593
66.Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków24.22588
67.Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp24.23588
68.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa24.24587
69.Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa24.25586
70.Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik24.30583
71.Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław24.32581
72.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn24.40575
73.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa24.43573
74.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa24.45572
Przybysz Adam95Żoliborz W-wa24.45572
76.Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno24.54566
77.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź24.57563
Suchan Jan97POLONIA Warszawa24.57563
79.Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice24.58563
80.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki24.60561
Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa24.60561
82.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock24.71554
83.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn24.76551
Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok24.76551
85.Kawicki Tomasz88CityZen Poznań24.91541
86.Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź24.92540
Hodur Filip97POLONIA Warszawa24.92540
Micorek Krzysztof93Legia Warszawa24.92540
89.Bogusławski Maciej95Meduza Warszawa24.97537
90.Lis Patryk98KP AVIA Świdnik25.00535
91.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki25.04532
92.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń25.06531
93.Traczewski Michał95POLONIA Warszawa25.08530
94.Rzuczkowski Kacper97G-8 Bielany Warszawa25.09529
95.Pyda Jakub94SKARPA Lublin25.10529
96.Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa25.17524
97.Greś Krystian92AZS Biała Podlaska25.21522
98.Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa25.22521
99.Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa Wola25.26519
100.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno25.30516
101.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa25.31515
102.Grzywa Karol SOc97Fala Kraśnik25.39511
103.Pietrzak Grzegorz98KP Ciechanów25.45507
104.Łukawski Mikołaj99KORONA-Swim Kielce25.47506
Russek Filip94Żoliborz W-wa25.47506
106.Rębas Igor89Warsaw Masters Team25.49505
107.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce25.50504
108.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice25.52503
109.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce25.60498
110.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno25.61498
111.Lejman Kacper94AZS AWFiS Gdańsk25.63496
112.Perkowski Dawid96Juvenia Białystok25.67494
113.Kochański Wojciech97MOS Katowice25.68493
114.Gryglewicz Juliusz98Żoliborz W-wa25.78488
115.Anysz Michał97Ursynów Warszawa25.84484
Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa25.84484
117.Madejski Mateusz95Meduza Warszawa25.89482
118.Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk25.93479
119.Gozdziewski Adrian98WODNIK Radom25.98477
120.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok26.35457
Michalak Piotr96Ostrobramska W-wa26.35457
122.Królik Paweł99Juvenia Białystok26.41454
123.Szweda Tomasz98Delfin Połaniec26.53447
124.Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice26.58445
125.Dziedzic Andrzej93G-8 Bielany Warszawa26.65441
Pierściński Adam98MKS Piaseczno26.65441
127.Awruk Szymon99Juvenia Białystok26.88430
128.Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków27.50402
129.Jazykow Filip99Juvenia Białystok27.74391
130.Kupiński Filip99Juvenia Białystok28.09377
131.Sędłak Wiktor99ORKA Zamość29.07340
132.Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok30.99281
DYSKW.Brzuś Michał97ORKA Zamość
O4 - przedwczesny start
NWPiotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki
NWFranke Paweł99G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 1
19-12-2013
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań22.11773Q
2.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.22.24760Q
3.Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław22.25759Q
Rekord Polski Jun 17-lat
4.Dymerski Szymon93MKP Szczecin22.27757Q
Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa22.27757Q
6.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź22.33751Q
7.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki22.35749Q
8.Zieliński Dawid92MKP Szczecin22.47737Q
9.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków22.57727R
10.Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź22.58726R
11.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice22.61723
12.Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF Katowice22.78707
13.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz22.79706
14.Wilk Robert86AZS AWF Katowice22.89697
15.Goździk Damian95WARTA Poznań22.92694
16.Janas Krzysztof93Ursynów Warszawa23.50644


<< TOP >>
Konkurencja 1
19-12-2013
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.25
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Hołub Jan SWr
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
SLWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
19-12-2013
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź21.75813
2.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań21.78809
3.Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław21.95791
Rekord Polski Jun 17-lat
4.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.22.09776
5.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki22.13771
6.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa22.30754
7.Zieliński Dawid92MKP Szczecin22.39745
8.Dymerski Szymon93MKP Szczecin22.74711


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2013
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.77
31.45
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
JUWRO
JUWRO
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław31.10794Q
2.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin32.14719Q
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka32.73681Q
4.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka33.18653Q
5.Bazyl Magdalena97Aquarius Myślenice33.23651Q
6.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz33.29647Q
7.Greglak Marta97ZRYW Opole33.34644Q
8.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom33.35644Q
9.Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice33.40641Q
10.Ożóg Paulina99Bobry Dębica33.45638Q
11.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp33.48636Q
12.Jakubowska Izabela98Olimpijczyk Aleksandrów33.49635Q
13.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań33.78619Q
14.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G33.83616Q
15.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków33.88614Q
16.Lis Zuzanna95Wodnik Rawicz33.89613Q
17.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec33.93611R
18.Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole33.94611?
Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin33.94611?
20.Cieślak Katarzyna94KS Posnania34.05605
21.Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław34.06604
22.Sońta Magdalena98WODNIK Radom34.07604
23.Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź34.19597
24.Dudek Marlena94AZS AWF Katowice34.22596
25.Samuła Wiktoria99MTP Lublinianka34.29592
26.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa34.44584
27.Zyga Izabela96NAWA Skierniewice34.48582
28.Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa34.60576
29.Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk34.62575
30.Dymarek Ewa95ZRYW Opole34.76568
31.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.34.77568
32.Radoń Sonia SK98Galicja Kraków34.88562
33.Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów35.33541
Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok35.33541
35.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa35.75522
36.Golińska Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów35.98512
37.Zientarska Laura95TRÓJKA Łódź36.22502
38.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz36.82478
39.Zarychta Anita98Barakuda Starachowice37.71445
40.Opałko Dominika99SALOS Cortile Kielce37.85440


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2013
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.77
31.45
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
JUWRO
JUWRO
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław31.17788Q
2.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin31.76745Q
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka32.33706Q
4.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp32.81676Q
5.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka32.94668Q
6.Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice32.98665Q
7.Bazyl Magdalena97Aquarius Myślenice33.07660Q
8.Ożóg Paulina99Bobry Dębica33.19653Q
9.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków33.37642R
10.Greglak Marta97ZRYW Opole33.40641R
11.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom33.44638
12.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz33.46637
13.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań33.56631
14.Jakubowska Izabela98Olimpijczyk Aleksandrów33.62628
15.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G33.70624
16.Lis Zuzanna95Wodnik Rawicz33.97609


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2013
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.77
31.45
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
JUWRO
JUWRO
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław30.70825
Rekord Polski Jun 18-lat, Jun.17,16-lat
2.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin31.36774
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka31.54761
4.Ożóg Paulina99Bobry Dębica32.79677
5.Bazyl Magdalena97Aquarius Myślenice32.81676
6.Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice33.03662
7.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp33.12657
8.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka33.29647


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-12-2013
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.81
1:56.16
1:58.52
1:59.58
2:04.26
2:08.46
Wójt Łukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
PZP
SKLUB
SKLUB
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Berlin (GER)
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Wrocław
15-11-2009
14-12-2012
15-12-2011
27-11-2008
17-11-2007
18-11-2006

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków2:00.03761A26.1830.5734.3328.95
2.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice2:00.04761A24.9530.4735.7928.83
3.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa2:00.91745A26.5530.3536.0128.00
4.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko2:01.36737A26.6430.9734.7429.01
5.Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa2:01.41736A26.6030.7735.7428.30
6.Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław2:01.71730A25.8630.4335.2930.13
7.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa2:01.73730A26.7931.7634.8828.30
8.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź2:01.85728A26.8830.7835.1129.08
9.Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław2:02.69713R26.8330.8935.4629.51
10.Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice2:02.80711R26.9532.9634.1828.71
11.Matczak Mateusz89AZS UŁ PŁ Łódź2:04.0269026.5432.2335.7729.48
12.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów2:04.4068427.4931.4535.4729.99
13.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec2:04.4668327.7131.8235.4429.49
14.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice2:04.4868327.1432.7236.1528.47
15.Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków2:04.6468027.6831.6937.0528.22
16.Czarnota Mateusz91UNIA Oświęcim2:07.3663727.4932.5837.0930.20
17.Karkut Kamil SK96IKAR Mielec2:07.9662829.2131.6536.2430.86
18.Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn2:08.3162328.0731.7038.4730.07
19.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice2:08.7661727.3233.0836.7031.66
20.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn2:11.2258327.5133.3638.3532.00
21.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce2:12.1257128.8534.1938.6430.44
22.Szajerka Konrad94G-8 Bielany Warszawa2:12.2556927.4134.4838.5531.81
23.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów2:13.0955828.5434.9938.8330.73
24.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:13.2255728.6533.5039.9431.13
25.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa2:13.8254928.4536.3638.2630.75
26.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno2:14.2754429.2936.0037.6131.37
27.Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno2:14.6553929.1134.5238.6932.33
28.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno2:14.7653828.6636.0739.4730.56
29.Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź2:16.5451728.4034.7039.4533.99
30.Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków2:16.7551529.4436.5239.4631.33
31.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce2:18.0550030.6935.1440.2132.01
32.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok2:25.2043029.7037.5943.1634.75
DYSKW.Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-12-2013
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.81
1:56.16
1:58.52
1:59.58
2:04.26
2:08.46
Wójt Łukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
PZP
SKLUB
SKLUB
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Berlin (GER)
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Wrocław
15-11-2009
14-12-2012
15-12-2011
27-11-2008
17-11-2007
18-11-2006

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:57.0582125.1229.8835.6926.36
2.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków1:57.2881625.6129.8733.2928.51
3.Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław1:59.2477727.0229.6234.3928.21
4.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa2:00.3375626.3930.7835.4527.71
5.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź2:01.1074126.7030.3434.9529.11
6.Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa2:01.8872726.5630.4436.1228.76
7.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko2:02.1572226.2331.5335.2229.17
DYSKW.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-12-2013
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.07
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Gus Julia
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
01-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1:01.64719Q30.0731.57
2.Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin1:02.13702Q30.2831.85
3.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1:02.15701Q30.1132.04
4.Cieslak Joanna96WARTA Poznań1:02.42692Q30.1132.31
5.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław1:02.45691Q30.2932.16
6.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa1:02.58687Q30.2132.37
7.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław1:02.70683Q30.5432.16
8.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz1:02.91676Q30.3032.61
9.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole1:03.14669Q30.5732.57
10.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1:03.25665Q30.9232.33
11.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1:03.45659Q30.9532.50
12.Ryczak Maja96MKP Szczecin1:03.49658Q30.7332.76
13.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik1:03.74650Q30.9432.80
Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój1:03.74650Q Skres31.3532.39
15.Ćwil Angela99MKS Piaseczno1:03.78649Q30.9032.88
16.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków1:03.79649Q30.6933.10
17.Bernat Gabriela99SKARPA Lublin1:03.84647R31.3332.51
18.Kurowska Wanda SK98Galicja Kraków1:03.90645R31.0832.82
19.Magner Agata SK97JORDAN Kraków1:04.4163031.6932.72
20.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp1:04.5662630.9333.63
21.Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź1:04.6862231.3833.30
22.Rosiak Paulina SSz95MKP Szczecin1:04.6962231.4133.28
23.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa1:04.9161631.9033.01
24.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa1:05.4060231.5533.85
25.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska1:05.6959431.9233.77
26.Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.1:05.8559032.4233.43
27.Małecka Agnieszka93MKP Szczecin1:06.0658432.3033.76
28.Wątor Karolina SK98Galicja Kraków1:06.4757332.0634.41
29.Wiertel Agata95MTP Lublinianka1:06.5957031.8534.74
30.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa1:06.9556131.7035.25
31.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki1:07.1755532.0335.14
32.Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk1:07.4154933.3134.10
33.Rogowska Angelika99Galicja Kraków1:07.5554632.9334.62
34.Skorupa Monika99VEGA Dobrodzień1:08.0953333.3634.73
35.Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz1:08.8151733.1935.62
36.Duchnowska Julita94AZS Biała Podlaska1:10.2648534.4135.85
37.Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1:10.3948333.9836.41
38.Petryszyn Katarzyna94Meduza Warszawa1:13.0643233.6839.38
39.Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1:13.6642135.6538.01
40.Stępień Kamila99Barakuda Starachowice1:18.5734737.9240.65


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-12-2013
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.07
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Gus Julia
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
01-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław1:00.43763Q29.5230.91
2.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1:00.60757Q29.7130.89
3.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa1:01.34729Q30.0231.32
4.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1:01.63719Q29.9631.67
5.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław1:01.74715Q30.0531.69
6.Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin1:01.92709Q30.3531.57
7.Cieslak Joanna96WARTA Poznań1:02.10703Q29.9332.17
8.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz1:02.17701Q30.2531.92
9.Ryczak Maja96MKP Szczecin1:02.32696R30.0032.32
10.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1:02.49690R30.8931.60
11.Ćwil Angela99MKS Piaseczno1:02.6868430.6432.04
12.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole1:02.8367930.6132.22
13.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1:03.2766531.0732.20
14.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków1:03.8364730.8033.03
15.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik1:03.8764630.9432.93
16.Bernat Gabriela99SKARPA Lublin1:05.8559032.7733.08


<< TOP >>
Konkurencja 4
20-12-2013
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.07
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Gus Julia
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
01-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław59.5779628.7830.79
2.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1:00.7475129.3731.37
3.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław1:01.1373729.9531.18
4.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1:01.6272029.7231.90
5.Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin1:01.7571530.0031.75
6.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa1:02.2269930.0332.19
7.Cieslak Joanna96WARTA Poznań1:02.2669829.7932.47
8.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz1:02.5768730.0632.51


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-12-2013
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:47.63
1:48.73
1:54.10
1:55.56
2:02.03
2:04.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Skierka Jakub
Skierka Jakub
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
TRKAR
TRKAR
Berlin (GER)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Tallin (EST)
Gdańsk
11-08-2013
18-12-2009
27-11-2008
26-11-2009
10-11-2013
08-12-2012

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice1:56.45756A26.9029.8830.0529.62
2.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk1:57.79731A27.3930.0030.0430.36
3.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1:57.94728A27.4530.1230.1330.24
4.Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.1:58.05726A28.3030.9929.9628.80
5.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz1:58.25722A27.5229.7730.4430.52
6.Dubiel Adam93KORNER Zielona G.1:59.05708A27.7230.1830.7130.44
7.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.1:59.69696A28.3930.2830.7430.28
8.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa1:59.83694A28.2729.9330.8730.76
9.Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa2:00.18688R28.4730.5230.9930.20
10.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków2:00.94675R27.9030.3631.5931.09
11.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewice2:01.6266428.2330.4331.6031.36
Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz2:01.6266428.3230.7531.2531.30
13.Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa2:01.7366228.9430.6331.3630.80
14.Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków2:02.1565528.1530.8831.8031.32
Pietrzak Krzysztof96KS Delfin Gdynia2:02.1565528.5730.7631.2331.59
16.Kościelak Adam SP96WARTA Poznań2:02.1965428.6630.9331.7230.88
17.Handzlik Rafał SR95Karol Wadowice2:03.0464129.2731.2931.2331.25
18.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:03.3863628.3030.9831.7732.33
19.Suchan Jan97POLONIA Warszawa2:03.9162729.4630.8132.0231.62
20.Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław2:04.1062528.7730.9231.8232.59
21.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa2:04.2562229.2632.2731.7830.94
Rekord Polski Jun 14-lat
22.Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg2:04.4461929.3631.4431.8331.81
23.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa2:05.3360629.4631.6132.2432.02
24.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice2:05.6960129.0731.4732.5932.56
25.Brus Dominik93JORDAN Kraków2:06.5358928.5231.7732.8433.40
26.Kijewski Kasper99SALOS Cortile Kielce2:08.1756729.5932.2633.1933.13
27.Danilewski Maciej98Juvenia Białystok2:08.8655830.2433.0932.6032.93
28.Trójca Mateusz SK97MOS Katowice2:09.4655029.4432.8634.8532.31
29.Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska2:11.3052730.4933.4533.5033.86
30.Bujak Kacper98MTP Lublinianka2:13.0550730.9733.4934.5834.01
31.Jarmuła Miłosz98G-8 Bielany Warszawa2:13.0950630.5932.9334.6534.92
32.Napieraj Jan98POLONIA Warszawa2:13.4950229.9834.3135.2333.97
33.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa2:13.6450030.6733.7735.1834.02
34.Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź2:15.0648431.2334.2535.1134.47
35.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia2:15.2748231.1734.1034.9735.03
36.Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk2:18.0545432.3735.0835.6334.97
37.Grzywa Karol SOc97Fala Kraśnik2:20.6842932.4235.5836.6935.99
38.Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa2:23.5540332.8636.2537.8836.56


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-12-2013
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:47.63
1:48.73
1:54.10
1:55.56
2:02.03
2:04.25
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Skierka Jakub
Stokowski Kacper
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
TRKAR
BIWAR
Berlin (GER)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Tallin (EST)
Ostrowiec Św.
11-08-2013
18-12-2009
27-11-2008
26-11-2009
10-11-2013
19-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1:53.2882126.7529.0128.7828.74
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice1:54.9078726.5729.7429.5829.01
3.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk1:56.6875227.4329.7830.1629.31
4.Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.1:57.0574427.2629.6330.0630.10
5.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz1:57.3473927.4329.6030.2030.11
6.Dubiel Adam93KORNER Zielona G.1:58.2772227.7430.3130.3329.89
7.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.2:01.6066428.3731.2131.4430.58
DYSKW.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-12-2013
Mężczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice53.13759Q24.8028.33
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin53.31752Q24.9328.38
Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków53.31752Q25.2328.08
4.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice53.62739Q25.1828.44
5.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa53.89728Q25.4528.44
6.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław54.18716Q25.0829.10
7.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk54.35709Q25.1729.18
8.Bening Emil93JUVENIA Wrocław54.37708Q25.2929.08
9.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice54.40707Q25.3929.01
10.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.54.51703Q25.6528.86
11.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa54.62699Q25.5629.06
12.Chudy Michał97Wodnik Rawicz54.68696Q25.6429.04
13.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk54.73695Q25.9128.82
14.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków54.79692Q25.6729.12
15.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice54.81692Q25.4829.33
16.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice54.94687Q25.4329.51
17.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź54.97685R25.7329.24
18.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków55.10681R25.4329.67
19.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce55.2967426.0029.29
20.Brzuś Michał97ORKA Zamość55.3467225.5929.75
21.Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław55.4166925.3230.09
22.Bartosiewicz Jakub95G-8 Bielany Warszawa55.4266926.4728.95
23.Kowalik Damian94AZS UAM Poznań55.5266525.1730.35
24.Fara Kacper94AZS AGH Kraków55.6766026.3729.30
25.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań55.8465426.8429.00
26.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin55.9165125.5930.32
27.Sendyk Paweł97MKP Szczecin56.1864226.4029.78
28.Malczyk Marcin SO95UNIA Oświęcim56.3263726.4729.85
29.Renusz Piotr96SOLEX Lębork56.3863526.1530.23
30.Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań56.4863225.4731.01
31.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno56.7362426.4030.33
32.Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków56.7462326.6330.11
33.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice56.8961826.1430.75
34.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa57.0161425.6631.35
35.Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn57.0261427.3229.70
36.Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa57.3960226.8030.59
37.Kuca Przemysław94WARTA Poznań57.4260126.9630.46
38.Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa57.6659426.5931.07
39.Puk Dariusz95Huragan Sosnowiec57.6959326.5531.14
Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia57.6959327.1330.56
41.Białek Marcin SP95WARTA Poznań57.9358627.2230.71
42.Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn57.9458526.8231.12
43.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn57.9958427.1930.80
44.Czartoryjski Radosław90AZS Biała Podlaska58.1358026.6831.45
45.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.58.3657327.1731.19
46.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn58.4457026.9831.46
47.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn58.6756427.3331.34
48.Traczewski Michał95POLONIA Warszawa58.8355927.3931.44
49.Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn58.8655827.5531.31
50.Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno58.9355627.7431.19
51.Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa59.1854926.7432.44
52.Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno59.4954127.7831.71
53.Rębas Igor89Warsaw Masters Team59.6653627.3532.31
54.Rzuczkowski Kacper97G-8 Bielany Warszawa59.6853627.9331.75
55.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki59.7253427.7831.94
56.Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice59.7553427.2532.50
57.Biszkont Damian96KP AVIA Świdnik59.8253228.1831.64
58.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz59.9053027.3632.54
59.Kochański Wojciech97MOS Katowice59.9552828.1531.80
60.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice1:00.0352627.6032.43
61.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź1:00.2052227.4332.77
62.Hodur Filip97POLONIA Warszawa1:00.3451828.6831.66
63.Perkowski Dawid96Juvenia Białystok1:00.5851228.6031.98
64.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice1:00.8050628.7832.02
65.Kalina Radosław96Bobry Dębica1:00.9650228.6932.27
66.Gozdziewski Adrian98WODNIK Radom1:01.1749728.0033.17
67.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce1:01.6848529.0032.68
68.Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska1:01.7048528.4533.25
69.Dziedzic Andrzej93G-8 Bielany Warszawa1:02.2247328.8633.36
70.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno1:04.2642929.1835.08
71.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok1:04.8441729.8135.03
72.Napieraj Jan98POLONIA Warszawa1:06.2939130.4635.83
DYSKW.Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW. PełnaChaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-12-2013
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice51.81819Q24.9126.90
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin52.50787Q24.5727.93
3.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków52.82773Q24.7328.09
4.Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice52.91769Q24.8428.07
5.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice53.32751Q25.0228.30
6.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa53.35750Q25.1028.25
7.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa53.51743Q24.8928.62
8.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław53.74734Q24.8428.90
9.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk53.92726R24.7329.19
10.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.54.06721R25.2728.79
11.Chudy Michał97Wodnik Rawicz54.1571725.3928.76
12.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk54.3171125.4528.86
13.Bening Emil93JUVENIA Wrocław54.3471025.2929.05
14.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków54.5570125.6528.90
15.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice54.6169925.5229.09
16.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice54.8269125.4529.37


<< TOP >>
Konkurencja 6
20-12-2013
Mężczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice52.2579824.6027.65
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin52.6478124.3728.27
3.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków52.7577624.6228.13
4.Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice52.8177324.7628.05
5.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa53.0776224.8528.22
6.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice53.0876124.4928.59
7.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa53.1176024.5228.59
8.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław54.0972024.6729.42


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-12-2013
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:16.42
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
13-12-2007
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
03-11-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim2:14.42725A30.0334.1934.9835.22
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław2:14.84718A30.3834.1335.0135.32
3.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp2:16.19697A30.1034.5435.3036.25
4.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn2:16.28696A31.3634.8435.3834.70
5.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa2:16.71689A30.1335.1636.2935.13
6.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa2:16.87687A31.3734.7435.4435.32
7.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin2:17.84672A31.3334.9135.5236.08
8.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa2:18.12668A30.8834.8736.1036.27
9.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin2:18.29666R31.1834.4736.4636.18
10.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów2:18.87657R31.7434.9335.8436.36
11.Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław2:21.5562132.0335.8436.1437.54
12.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock2:21.7061932.5936.2336.6736.21
13.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp2:24.8058032.6136.4536.6939.05
14.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn2:28.1854131.8336.7839.4340.14
15.Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp2:32.6949433.9438.2939.2441.22
16.Leończuk Sara99UKS MOS Ełk2:32.7949334.5338.8841.6137.77
NWStefaniak Małgorzata92WARTA Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-12-2013
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:16.42
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
13-12-2007
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
03-11-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław2:09.3081529.3032.8733.5433.59
2.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa2:11.3877630.8933.7533.7832.96
3.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim2:11.8376930.0733.7533.9434.07
4.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn2:14.3172730.8734.0934.4734.88
5.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa2:15.9970031.9433.5035.0135.54
6.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp2:17.4667830.2834.6835.8636.64
7.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa2:17.4967730.6133.4735.8337.58
8.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin2:17.7867331.4934.5935.2836.42


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-12-2013
Mężczyzn, 100m klasyczny

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zawadka Michał89Ursynów Warszawa59.86801Q Skres27.6232.24
2.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.1:00.51776Q28.6131.90
3.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa1:00.97758Q28.6132.36
4.Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok1:01.00757Q28.7932.21
5.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice1:01.01757Q29.3731.64
6.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk1:01.35744Q28.2933.06
7.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa1:01.38743Q28.9132.47
8.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo1:01.47740Q29.2932.18
Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa1:01.47740Q29.4532.02
10.Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice1:01.70732Q28.5633.14
11.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa1:01.94723Q29.2632.68
12.Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin1:01.95723Q29.6032.35
13.Grula Mateusz93AZS AWF Warszawa1:02.02720Q29.3132.71
14.Białek Piotr92WARTA Poznań1:02.05719Q29.1232.93
15.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa1:02.30711Q29.7832.52
16.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław1:02.38708Q29.1833.20
17.Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice1:02.39708R29.4832.91
18.Galon Michał95Akwawit Leszno1:02.45706R29.3033.15
19.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik1:02.5770229.5433.03
20.Rojda Adam96Wodnik Rawicz1:02.7069729.2833.42
21.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec1:03.1868129.9133.27
Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1:03.1868129.9633.22
23.Perl Michał96DELFIN Legionowo1:03.2368029.4533.78
24.Sowa Marcin SO97Motyl Stalowa Wola1:03.7466430.1133.63
25.Jarzyński Wojciech91AZS UŁ PŁ Łódź1:03.8965929.7034.19
26.Zieliński Kamil89AZS Biała Podlaska1:03.9365829.7434.19
27.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice1:03.9765629.6134.36
28.Mucha Kacper92Ursynów Warszawa1:03.9965629.0934.90
29.Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań1:04.1665129.7434.42
30.Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice1:04.4464230.1634.28
31.Żebrowski Juliusz91AZS UAM Poznań1:04.6863530.8433.84
32.Chrościński Jan96WARTA Poznań1:04.7163430.2434.47
33.Lejman Kacper94AZS AWFiS Gdańsk1:04.8063230.3434.46
Żmija Marek97MOS Katowice1:04.8063230.3134.49
35.Fedorowicz Jakub SK97WODNIK Radom1:04.8363129.7135.12
36.Karkut Kamil SK96IKAR Mielec1:04.8762930.1834.69
Rykowski Piotr94KS Posnania1:04.8762930.5234.35
38.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk1:04.9962630.2234.77
39.Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice1:05.2961730.3934.90
40.Maślanka Szymon SR96Karol Wadowice1:05.3061730.6234.68
41.Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa1:05.3761530.5134.86
42.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice1:05.6460831.0034.64
43.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn1:05.9659931.1034.86
44.Pomietło Adrian SO95UNIA Oświęcim1:06.1259430.9835.14
45.Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa Wola1:06.4558631.5234.93
46.Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin1:06.5058430.3936.11
47.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń1:07.0457031.4135.63
48.Gawryś Sebastian94AZS AWFiS Gdańsk1:07.3056431.3235.98
49.Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa1:07.7655232.3735.39
50.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno1:08.0254631.9036.12
51.Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź1:08.3053931.4836.82
52.Suchodolski Patryk93AZS PWSZ Racibórz1:08.6853031.8636.82
53.Winiarski Jakub99SOLEX Lębork1:08.9552432.2436.71
54.Kotynia Piotr90AZS UŁ PŁ Łódź1:09.0352231.8137.22
55.Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków1:09.1152032.4936.62
56.Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków1:09.3251632.9436.38
57.Pierściński Adam98MKS Piaseczno1:09.5951032.5637.03
58.Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki1:13.3743534.9538.42
59.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok1:16.9437736.2640.68
60.Kupiński Filip99Juvenia Białystok1:16.9537736.2340.72
61.Jazykow Filip99Juvenia Białystok1:18.7735136.6742.10
62.Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok1:23.8629138.2445.62
NWDanilewski Maciej98Juvenia Białystok


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-12-2013
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice59.70808Q28.4831.22
2.Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok1:00.30784Q27.8632.44
3.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk1:00.44778Q28.0632.38
4.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo1:00.52775Q28.6031.92
5.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa1:00.54775Q28.5931.95
6.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa1:00.62771Q28.6431.98
7.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.1:00.66770Q28.5132.15
8.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa1:00.72768Q28.8931.83
9.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa1:00.77766R28.8631.91
10.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa1:01.12753R28.7432.38
11.Grula Mateusz93AZS AWF Warszawa1:01.3374528.8032.53
12.Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice1:01.6573329.0832.57
13.Białek Piotr92WARTA Poznań1:01.8072828.7933.01
14.Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin1:01.9272429.2632.66
15.Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice1:02.4170729.1633.25
DYSKW.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami


<< TOP >>
Konkurencja 8
20-12-2013
Mężczyzn, 100m klasyczny

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice59.6181128.5331.08
2.Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok1:00.1878927.8332.35
3.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa1:00.4078028.3832.02
4.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.1:00.4977628.3532.14
5.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk1:00.5477527.8732.67
Certa Maciej91AZS AWF Warszawa1:00.5477528.3432.20
7.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa1:00.6876928.6732.01
8.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo1:00.7176828.5332.18


<< TOP >>
Konkurencja 9
19-12-2013
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.25
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:14.52
2:17.66
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
TRLOD
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Płock
Poznań
13-12-2007
08-12-2005
09-12-2004
11-12-2003
30-11-2002
15-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz2:16.34763A30.1033.7940.2232.23
2.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław2:17.11750A29.2035.4439.7232.75
3.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków2:17.19749A30.3933.8841.0931.83
4.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska2:17.45744A28.7834.5440.7633.37
5.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin2:17.63742A Skres30.0935.7237.9333.89
6.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec2:17.67741A29.4234.9240.6432.69
7.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów2:19.53712A30.5234.8239.9934.20
8.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój2:19.75708A30.4634.3442.2932.66
9.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów2:19.96705R30.6836.1739.7733.34
10.Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź2:21.89677R31.0135.3242.2433.32
11.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom2:22.0967430.3935.5642.4833.66
12.Uryga Paulina95KS Korona Kraków2:22.2767130.4934.8341.7735.18
13.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz2:22.8366331.3536.8540.1834.45
14.Nogaj Paulina98WODNIK Radom2:22.9666228.7936.1843.0234.97
15.Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław2:23.0066129.9036.6241.6134.87
16.Magner Agata SK97JORDAN Kraków2:23.2165831.6534.8344.5332.20
17.Sproska Magda97ZRYW Opole2:23.7965030.7536.8742.7433.43
Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:23.7965031.3836.1141.8734.43
19.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa2:23.9164931.4636.0342.4433.98
20.Adamczyk Julia99MTP Lublinianka2:24.5364032.3137.7140.4934.02
21.Lempart Marta SWr96AZS AWF Katowice2:24.5464030.9835.7843.6234.16
22.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań2:24.6963831.3037.7341.3234.34
23.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn2:24.7463732.5935.4443.7832.93
24.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice2:24.8663630.4837.1842.5334.67
25.Ćwil Angela99MKS Piaseczno2:24.9763430.8437.1643.0333.94
26.Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków2:25.2663131.6737.1742.0734.35
27.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice2:25.3163032.4638.1941.0133.65
28.Kącka Natalia SO95UNIA Oświęcim2:25.3962930.8137.1343.6133.84
29.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka2:25.6662530.7735.4043.4936.00
30.Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO Ostrowiec2:26.6461330.6838.0243.4334.51
31.Bejuk Oliwia98Słowianka Gorzów Wlkp2:27.2460632.9437.3042.1234.88
32.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.2:28.0059631.7037.4942.8735.94
33.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa2:28.0759530.5136.6144.1736.78
34.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa2:28.1859432.6237.9343.1234.51
35.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków2:28.2459332.7938.3541.3935.71
36.Radoń Sonia SK98Galicja Kraków2:28.7158833.3637.7043.0134.64
37.Zyga Izabela96NAWA Skierniewice2:30.2457033.7738.8541.5036.12
38.Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz2:31.0056133.0338.2045.2434.53
39.Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok2:31.1855932.3940.2843.0835.43
40.Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów2:31.5555532.8740.1043.0935.49
41.Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.2:33.9852932.7539.1045.7636.37
42.Sasin Dominika94Rekin Świebodzice2:36.4350531.1840.2346.8338.19


<< TOP >>
Konkurencja 9
19-12-2013
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.25
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:14.52
2:17.66
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
TRLOD
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Płock
Poznań
13-12-2007
08-12-2005
09-12-2004
11-12-2003
30-11-2002
15-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław2:09.7288628.2932.6438.0730.72
2.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec2:14.0980229.1434.0839.5531.32
3.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska2:14.3779729.4433.5039.5931.84
4.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków2:14.8978828.7733.8739.8632.39
5.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz2:18.4772830.4733.5441.2833.18
6.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów2:18.8272330.5236.5039.1732.63
7.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów2:19.5771130.7635.1939.8233.80
8.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój2:20.8169229.8334.1142.8534.02


<< TOP >>
Konkurencja 10
19-12-2013
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:37.78
3:43.28
3:46.31
3:47.70
3:54.17
3:59.77
Korzeniowski Paweł
Furtek Paweł
Kuświk Maciej
Wojdak Wojciech
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MKSZC
SLWRO
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Ostrowiec Św.
Poznań
Saint Dizier (FRA)
26-11-2009
30-11-2013
30-11-2013
19-12-2012
15-12-2011
15-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim3:46.01828A55.2457.6256.9356.22
Rekord Polski Jun 17-lat
2.Zaborowski Filip94MKP Szczecin3:47.25814A55.2957.5657.5556.85
3.Klich Kacper94ŚLĄSK Wrocław3:47.45812A55.1658.1757.5756.55
4.Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin3:47.47812A55.0857.6557.7257.02
5.Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź3:48.81798A55.0758.4458.0057.30
6.Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK Wrocław3:48.98796A55.5057.6658.2757.55
7.Kliza Mateusz94AZS AGH Kraków3:50.57780A55.3158.1058.7758.39
8.Furtek Paweł SSz95MKP Szczecin3:50.73778A56.5657.8958.3757.91
9.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin3:51.45771R55.7858.4559.0758.15
10.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa3:52.27763R55.9958.8259.1458.32
11.Biś Daniel95AZS AWF Warszawa3:53.0075555.7958.7759.2159.23
12.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn3:53.5775056.4159.0159.1559.00
13.Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.3:54.3874256.2459.7059.3059.14
14.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia3:54.4774157.541:00.4359.0957.41
15.Łowicki Marcin SO95NAWA Skierniewice3:54.8573856.1558.8159.411:00.48
16.Książek Sebastian SOc96KS KSZO Ostrowiec3:54.8973756.2159.2359.5959.86
17.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice3:55.3773356.2259.0359.691:00.43
18.Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań3:56.0872656.5359.1059.961:00.49
19.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań3:56.2672558.0459.8759.5258.83
20.Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice3:56.3772455.7959.911:00.611:00.06
21.Szarliński Filip92AZS AWF Warszawa3:56.7172057.1659.3559.111:01.09
22.Bor Radosław93KORNER Zielona G.3:56.9271956.6759.101:00.121:01.03
23.Goździk Damian95WARTA Poznań3:57.4771457.591:01.081:00.4858.32
24.Goleniec Łukasz SO97UNIA Oświęcim3:57.6171257.201:00.611:00.8258.98
25.Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław3:57.7571157.331:00.201:00.6459.58
26.Uściłko Michał95Juvenia Białystok3:57.7871157.201:00.291:00.021:00.27
27.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź4:00.0069157.111:00.611:01.441:00.84
28.Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik4:00.0969057.571:00.951:00.971:00.60
29.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa4:01.3568057.951:00.961:01.401:01.04
30.Żybura Kornel95Bobry Dębica4:01.8167657.891:01.211:01.341:01.37
31.Pióro Artur91AZS AWF Katowice4:01.9367556.621:00.161:02.131:03.02
32.Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik4:03.6666057.131:02.101:02.531:01.90
33.Jaszewski Marcin96AZS AWF Warszawa4:03.9965857.711:01.261:02.591:02.43
34.Dziedzic Andrzej93G-8 Bielany Warszawa4:04.4465457.301:01.541:02.741:02.86
35.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock4:05.0864957.571:02.261:03.071:02.18
36.Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia4:05.5764558.811:03.111:02.451:01.20
37.Dytkowski Jan SOc97KS KSZO Ostrowiec4:06.3163956.411:02.871:02.701:04.33
38.Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn4:06.9563457.841:02.221:03.351:03.54
39.Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa4:07.3563157.651:02.351:03.851:03.50
40.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa4:07.4863058.211:02.381:03.451:03.44
41.Sola Kornel SOc97Fala Kraśnik4:08.5562258.861:02.761:03.531:03.40
42.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów4:08.806201:00.741:03.301:02.241:02.52
43.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik4:13.5658657.991:03.321:05.491:06.76
44.Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko-Zdrój4:16.3456759.581:04.901:05.471:06.39
45.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce4:17.025631:01.201:06.461:06.491:02.87
46.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia4:17.115621:01.961:06.261:04.511:04.38
47.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa4:17.615591:02.441:05.561:05.591:04.02
48.Russek Filip94Żoliborz W-wa4:17.945571:03.101:05.801:05.761:03.28
49.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa4:19.2354859.471:05.191:07.321:07.25
50.Michalak Piotr96Ostrobramska W-wa4:23.975191:04.451:07.651:06.651:05.22
51.Jarmuła Miłosz98G-8 Bielany Warszawa4:24.115191:01.971:06.861:07.761:07.52
52.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki4:26.035071:00.911:07.631:08.861:08.63
53.Prószynski Igor99Fala Kraśnik4:28.754921:01.681:07.541:09.351:10.18
54.Awruk Szymon99Juvenia Białystok4:38.774411:05.201:10.661:12.261:10.65
55.Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice4:45.974081:03.321:12.431:15.131:15.09
56.Sędłak Wiktor99ORKA Zamość4:48.643971:06.071:13.471:15.181:13.92
57.Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa4:51.313861:05.451:13.631:16.001:16.23
NWRzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki


<< TOP >>
Konkurencja 10
19-12-2013
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:37.78
3:43.28
3:46.01
3:47.70
3:54.17
3:59.77
Korzeniowski Paweł
Furtek Paweł
Wojdak Wojciech SO
Wojdak Wojciech
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MKSZC
UNOSW
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Poznań
Saint Dizier (FRA)
26-11-2009
30-11-2013
19-12-2013
19-12-2012
15-12-2011
15-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał
1.Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin3:43.2285953.8756.4556.8256.08
2.Zaborowski Filip94MKP Szczecin3:44.7584253.4356.5457.2457.54
3.Klich Kacper94ŚLĄSK Wrocław3:44.8984054.7457.0856.9456.13
4.Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim3:45.2683654.3956.9656.9556.96
Rekord Polski Jun 17-lat
5.Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK Wrocław3:45.4183454.1356.9857.4256.88
6.Furtek Paweł SSz95MKP Szczecin3:45.4583454.7056.8457.4656.45
7.Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź3:47.7380954.6257.6857.9857.45
8.Kliza Mateusz94AZS AGH Kraków3:51.5377055.7658.1458.9358.70


<< TOP >>
Konkurencja 11
19-12-2013
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G55.92759Q26.9229.00
2.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim56.55733Q27.3029.25
3.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław56.59732Q26.7829.81
4.Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków56.82723Q27.3829.44
5.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec56.89720Q27.5329.36
6.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków56.98717Q26.8830.10
7.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław57.13711Q27.4729.66
8.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim57.51697Q28.1129.40
9.Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków57.60694Q27.2630.34
10.Kita Katarzyna95UKS Orka Lubań57.61694Q28.1729.44
11.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz57.64693Q27.8329.81
12.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.57.66692Q28.0929.57
13.Kasperek Katarzyna SSz96MKP Szczecin57.67692Q28.0629.61
14.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa57.75689Q27.8829.87
15.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa57.82686Q28.1129.71
16.Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew57.86685Q27.9029.96
17.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław57.87684R27.7930.08
18.Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań58.03679R27.5430.49
19.Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław58.1167628.3629.75
20.Nogaj Paulina98WODNIK Radom58.1267628.1729.95
21.Podlewska Miriam SO97UNIA Oświęcim58.2067328.1630.04
22.Lesińska Kinga95MKP Szczecin58.2167227.7230.49
23.Górecka Marta98Ursynów Warszawa58.3666727.9030.46
24.Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław58.3866728.0230.36
25.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów58.6365827.7330.90
26.Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław58.7265528.1330.59
27.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim58.7565428.1130.64
Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa58.7565428.3630.39
29.Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław58.7765327.8030.97
30.Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź58.7965328.2930.50
31.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim59.2063928.5530.65
32.Haczkiewicz Paulina97ŚLĄSK Wrocław59.2363828.3130.92
33.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G59.2463827.2931.95
34.Dembska Joanna95G-8 Bielany Warszawa59.3963328.6030.79
35.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz59.4063328.5730.83
36.Leończuk Sara99UKS MOS Ełk59.4463228.8230.62
37.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa59.4963027.8531.64
38.Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice59.6162627.9731.64
Szczytko Alicja95Olimpijczyk Suwałki59.6162628.5931.02
Peda Paulina98KS Piątka Chorzów59.6162628.8830.73
41.Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn1:00.1061128.5731.53
42.Maciuch Karolina96VEGA Dobrodzień1:00.2260729.0131.21
43.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp1:00.2460728.8931.35
44.Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin1:00.2660628.7431.52
45.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp1:00.3260429.0231.30
Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław1:00.3260428.5231.80
47.Bartoszek Joanna96AZS AWF Katowice1:00.3360429.0431.29
48.Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1:00.3460429.1131.23
49.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa1:00.4660028.7131.75
50.Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork1:00.4760029.0131.46
51.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:00.5059929.1531.35
52.Lewandowska Kamila95AZS AWFiS Gdańsk1:00.6959328.8831.81
53.Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok1:00.7259229.0031.72
54.Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice1:00.9358628.7732.16
55.Dziewa Aleksandra SSz96Lider Chełm1:01.0458329.3431.70
56.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa1:01.1058129.1831.92
57.Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa1:01.2257829.2431.98
58.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn1:01.3557429.6431.71
59.Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk1:01.4757129.3532.12
60.Korzeniowska Marta93AZS AWF Warszawa1:01.5057029.2432.26
61.Zarychta Anita98Barakuda Starachowice1:01.5456929.9131.63
62.Szczytko Natalia95Olimpijczyk Suwałki1:01.8556029.2832.57
63.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki1:01.8656029.6832.18
64.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica1:01.8955929.7932.10
65.Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa1:02.0155629.8732.14
66.Sasin Dominika94Rekin Świebodzice1:02.0555529.5632.49
67.Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa1:02.5854129.8432.74
68.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suwałki1:03.0253029.8733.15
69.Wietrzynska Renata99WODNIK Radom1:03.1552729.6533.50
70.Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1:03.7151331.1432.57
71.Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1:03.7551230.4533.30
72.Petryszyn Katarzyna94Meduza Warszawa1:04.3149930.3034.01
73.Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa1:05.2547730.9634.29
74.Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa1:06.2845530.3135.97
75.Stępień Kamila99Barakuda Starachowice1:07.0743932.6934.38


<< TOP >>
Konkurencja 11
19-12-2013
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G55.52775Q26.7728.75
2.Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków56.19748Q27.0929.10
3.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław56.22746Q26.7829.44
4.Kita Katarzyna95UKS Orka Lubań56.29744Q26.8429.45
5.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków56.48736Q26.9529.53
6.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław56.62731Q27.1729.45
7.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec57.05714Q27.5329.52
8.Kasperek Katarzyna SSz96MKP Szczecin57.20709Q27.8229.38
9.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.57.22708R27.7829.44
10.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz57.23708R27.5529.68
11.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa57.4370027.7329.70
12.Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków57.5269727.5729.95
13.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim57.5969427.9529.64
14.Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew57.6869127.8929.79
15.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim57.7568927.6430.11
16.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa58.5166227.9630.55


<< TOP >>
Konkurencja 11
20-12-2013
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków55.5977226.5929.00
2.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław55.8276326.3629.46
3.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G55.8576126.9028.95
4.Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków56.0375426.8629.17
5.Kita Katarzyna95UKS Orka Lubań56.6373027.0929.54
6.Kasperek Katarzyna SSz96MKP Szczecin57.3570328.1729.18
7.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław57.5969427.4330.16
8.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec58.7865327.6231.16


<< TOP >>
Konkurencja 12
19-12-2013
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:35.51
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
26-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn16:23.28842
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.43
2:09.71
3:15.21
4:20.40
1:03.43
1:06.28
1:05.50
1:05.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.21
6:30.64
7:35.97
8:41.42
1:05.81
1:04.43
1:05.33
1:05.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:47.15
10:52.80
11:58.64
13:04.37
1:05.73
1:05.65
1:05.84
1:05.73
1300m:
1400m:
1500m:
14:10.71
15:17.37
16:23.28
1:06.34
1:06.66
1:05.91
2.Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn16:24.62838
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.48
2:08.89
3:14.39
4:20.28
1:03.48
1:05.41
1:05.50
1:05.89
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.14
6:31.70
7:37.70
8:44.10
1:05.86
1:05.56
1:06.00
1:06.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.42
10:57.24
12:03.56
13:09.62
1:06.32
1:06.82
1:06.32
1:06.06
1300m:
1400m:
1500m:
14:15.74
15:21.57
16:24.62
1:06.12
1:05.83
1:03.05
3.Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn16:32.33819
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.89
2:09.46
3:14.76
4:20.67
1:03.89
1:05.57
1:05.30
1:05.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.33
6:32.22
7:38.22
8:44.44
1:05.66
1:05.89
1:06.00
1:06.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:51.04
10:57.96
12:04.85
13:12.06
1:06.60
1:06.92
1:06.89
1:07.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.77
15:25.33
16:32.33
1:06.71
1:06.56
1:07.00
4.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów16:36.64808
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.18
2:12.08
3:18.93
4:25.39
1:05.18
1:06.90
1:06.85
1:06.46
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.82
6:38.44
7:44.87
8:51.41
1:06.43
1:06.62
1:06.43
1:06.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.19
11:05.26
12:11.93
13:18.03
1:06.78
1:07.07
1:06.67
1:06.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.29
15:31.21
16:36.64
1:06.26
1:06.92
1:05.43
5.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów16:41.29797
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.64
2:11.19
3:17.44
4:24.29
1:04.64
1:06.55
1:06.25
1:06.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.05
6:35.89
7:42.17
8:48.93
1:05.76
1:05.84
1:06.28
1:06.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:55.48
11:02.40
12:09.44
13:16.63
1:06.55
1:06.92
1:07.04
1:07.19
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.67
15:33.07
16:41.29
1:08.04
1:08.40
1:08.22
6.Nita Anna97Piątka Konstantynów17:00.87752
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.66
2:13.57
3:21.55
4:29.62
1:05.66
1:07.91
1:07.98
1:08.07
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.58
6:45.71
7:54.19
9:02.43
1:07.96
1:08.13
1:08.48
1:08.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.12
11:19.71
12:28.44
13:36.72
1:08.69
1:08.59
1:08.73
1:08.28
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.33
15:53.77
17:00.87
1:08.61
1:08.44
1:07.10
7.Szymańska Monika96Omega Kleszczów17:42.86667
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.04
2:17.46
3:28.41
4:38.86
1:07.04
1:10.42
1:10.95
1:10.45
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.28
7:00.46
8:11.58
9:21.96
1:10.42
1:11.18
1:11.12
1:10.38
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:33.01
11:44.43
12:56.38
14:08.50
1:11.05
1:11.42
1:11.95
1:12.12
1300m:
1400m:
1500m:
15:20.53
16:32.37
17:42.86
1:12.03
1:11.84
1:10.49
8.Maciuch Karolina96VEGA Dobrodzień17:53.77646
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.01
2:14.69
3:24.80
4:36.58
1:06.01
1:08.68
1:10.11
1:11.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.01
6:59.86
8:12.38
9:25.17
1:11.43
1:11.85
1:12.52
1:12.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:38.44
11:51.21
13:03.84
14:17.00
1:13.27
1:12.77
1:12.63
1:13.16
1300m:
1400m:
1500m:
15:30.01
16:41.61
17:53.77
1:13.01
1:11.60
1:12.16
9.Wiertel Agata95MTP Lublinianka17:57.73639
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.83
2:18.38
3:30.11
4:41.51
1:06.83
1:11.55
1:11.73
1:11.40
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.12
7:05.18
8:17.12
9:29.65
1:11.61
1:12.06
1:11.94
1:12.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:42.09
11:54.16
13:06.31
14:18.78
1:12.44
1:12.07
1:12.15
1:12.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.04
16:45.59
17:57.73
1:13.26
1:13.55
1:12.14
10.Adamczyk Julia99MTP Lublinianka18:11.00616
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.40
2:19.02
3:31.41
4:44.22
1:07.40
1:11.62
1:12.39
1:12.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.66
7:09.30
8:21.88
9:33.98
1:12.44
1:12.64
1:12.58
1:12.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.68
11:59.64
13:13.70
14:28.57
1:12.70
1:12.96
1:14.06
1:14.87
1300m:
1400m:
1500m:
15:43.10
16:57.80
18:11.00
1:14.53
1:14.70
1:13.20
11.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce18:22.13598
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.78
2:18.47
3:31.26
4:44.39
1:06.78
1:11.69
1:12.79
1:13.13
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.98
7:12.58
8:26.95
9:41.38
1:13.59
1:14.60
1:14.37
1:14.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:56.27
12:11.49
13:26.56
14:41.63
1:14.89
1:15.22
1:15.07
1:15.07
1300m:
1400m:
1500m:
15:56.09
17:09.36
18:22.13
1:14.46
1:13.27
1:12.77
12.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik18:41.63567
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.98
2:18.13
3:31.06
4:44.74
1:06.98
1:11.15
1:12.93
1:13.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.60
7:15.88
8:31.86
9:48.05
1:14.86
1:16.28
1:15.98
1:16.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:04.64
12:21.57
13:37.73
14:54.39
1:16.59
1:16.93
1:16.16
1:16.66
1300m:
1400m:
1500m:
16:10.63
17:26.82
18:41.63
1:16.24
1:16.19
1:14.81


<< TOP >>
Konkurencja 13
19-12-2013
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:37.77
1:39.81
1:39.81
1:41.88
1:54.15
1:54.27
AZS AWF Warszawa
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław (NF)
MKS Jordan Kraków (NF)
AZWAR
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JOKRA
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Opole
Oświęcim
19-12-2012
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
08-11-2008
22-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:36.78853
Rekord Polski Seniorów
Polewka Tomasz
Machnik Mikołaj
94
93
+0,51
+0,34
23.92
27.35
Poprawa Michał
Żymańczyk Mateusz SO
94
95
+0,23
+0,11
23.18
22.33
2.AZS UŁ PŁ ŁódźAZS UŁ PŁ Łódź1:38.44810
Zgierski Maksymilian
Wypych Filip
94
91
+0,59
+0,16
24.93
27.06
Babuchowski Marcin
Breś Gracjan
84
95
+0,33
+0,26
23.54
22.91
3.AZS AWF Warszawa - młodz.1AZS AWF Warszawa1:38.55808
Mikicin Miłosz
Rowiński Filip
93
90
+0,55
+0,30
24.94
27.53
Andrzejczak Mateusz
Pasula Jakub
94
92
+0,04
+0,37
23.80
22.28
4.Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa1:38.79802
Chupka Radosław SK
Zawadka Michał
96
89
+0,53
+0,37
26.18
26.21
Opalski Marcin
Janas Krzysztof
93
93
+0,17
+0,17
23.85
22.55
5.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław1:39.20792
Kubkowski Bartłomiej
Żukowski Bartłomiej
95
93
+0,69
+0,34
26.55
27.61
Sokulski Jacek
Hołub Jan SWr
91
96
+0,33
+0,32
23.56
21.48
6.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.1:40.12770
Dubiel Adam
Kołodziejski Mateusz
93
92
+0,58
+0,15
26.23
27.31
Golczyk Szymon SZG
Szczepański Sebastian SZG
96
95
+0,27
+0,40
24.33
22.25
7.NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice1:40.23768
Jankiewicz Krzysztof
Kotynia Jakub
91
88
+0,63
+0,29
24.45
28.40
Perzankowski Kacper
Łowicki Marcin SO
96
95
+0,23
+0,21
24.55
22.83
8.AZS UŁ PŁ - młodz.AZS UŁ PŁ Łódź1:40.27767
Lassek Bartłomiej
Jarzyński Wojciech
94
91
+0,68
+0,24
25.60
28.32
Pasikowski Piotr
Bartoszewski Wojciech
93
94
+0,13
+0,14
23.99
22.36
9.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice1:41.78733
Twarowski Jerzy SK
Nowak Patryk
95
95
+0,74
+0,34
26.24
28.27
Kudła Łukasz SO
Warwas Szymon
95
95
+0,16
+0,37
24.32
22.95
10.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice1:42.15725
Świerczyński Jakub
Kłos Grzegorz SO
95
95
+0,67
+0,07
26.65
28.08
Wilk Robert
Wilk Krzysztof
86
89
+0,49
+0,24
24.53
22.89
11.JORDAN KrakówJORDAN Kraków1:42.58716
I-zmiana Rekord Polski Jun.16-lat (50m st.grzbietowym)
Murzyn Dawid SK
Litwa Krzysztof SK
97
96
+0,63
+0,51
25.01
29.47
Ciężkowski Dominik SK
Brus Dominik
96
93
+0,23
+0,34
24.44
23.66
12.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa1:42.78712
Ungeheuer Mateusz
Stępień Konrad
96
96
+0,70
+0,28
26.01
29.12
Ćwiek Kacper
Skrobisz Marek
95
94
+0,16
+0,14
24.69
22.96
13.AZS AWF Katowice - młodz.AZS AWF Katowice1:43.00707
Kisiel Adrian
Gładysz Krzysztof
93
92
+0,58
+0,36
26.22
29.17
Chmiel Łukasz
Wróbel Andrzej
93
94
+0,29
+0,03
23.91
23.70
14.Żoliborz W-waŻoliborz W-wa1:44.40679
Przybysz Adam
Stolarski Marcin
95
96
+0,62
+0,23
26.12
28.34
Roguski Bartłomiej
Russek Filip
93
94
+0,38
+0,25
24.87
25.07
15.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa1:45.13665
Juc Aleksander
Trefler Michał
97
97
+0,70
+0,56
27.51
29.71
Pachowski Adrian
Jura Maciej
97
96
+0,47
+0,09
25.31
22.60
16.AZS Biała PodlaskaAZS Biała Podlaska1:46.08648
Wąsik Jakub
Zieliński Kamil
94
89
+0,64
+0,53
27.43
29.11
Czartoryjski Radosław
Bekier Krzysztof
90
92
+0,31
+0,28
25.93
23.61
17.MOS Dąbrowa Grn 2MOS Dąbrowa Grn1:47.41624
Falis Dawid
Nowodworski Dawid
96
97

+0,33
27.04
30.22
Filek Bernard
Zwoliński Marcin
97
97
+0,23
+0,38
25.66
24.49
18.MKS PiasecznoMKS Piaseczno1:52.76539
Kruszyna Jakub
Żelechowski Rafał
98
96
+0,68
+0,50
28.67
30.63
Rubaszkiewicz Andrzej
Brzeziński Jakub
96
97
+0,42
+0,42
28.29
25.17
19.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki1:54.24518
Raczkowski Piotr
Piotrowski Patryk
96
99
+0,90
+0,45
30.36
34.42
Fiedorowicz Patryk
Rzadkowski Daniel
97
94
+0,60
+0,39
26.79
22.67
DYSKW.AZS AGH Kraków - młodz.AZS AGH Kraków
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Sudenis Maciej, Suzin Marcin, Fara Kacper, Wysoczyński Mateusz
DYSKW.WARTA PoznańWARTA Poznań
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Soboń Julian
Białek Piotr
92
92
+0,60
+0,40
25.08
28.35
Wojciechowski Adrian
Majchrzak Kacper
92
92
+0,36
-0,05
24.80
DYSKW.KU AZS UAM Poznań - młodz.AZS UAM Poznań
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m
Kowalik Piotr, Żebrowski Juliusz, Kowalik Damian, Michałkowski Marek
DYSKW.MOS Dąbrowa Grn 1MOS Dąbrowa Grn
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Furman Łukasz, Juchno Szymon, Katolik Bartosz, Brzostowski Axel


<< TOP >>
Konkurencja 14
19-12-2013
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:44.44
3:48.53
3:48.53
3:55.00
3:57.26
4:02.50
AZS AWF Warszawa
UKP UNIA Oświęcim
UKP UNIA Oświęcim
UKP Unia Oświęcim
MKS Jordan Kraków
JEDYNKA Ożarów Maz.
AZWAR
UNOSW
UNOSW
UNOSW
JOKRA
JEOZA
Poznań
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
15-12-2011
19-12-2012
19-12-2012
22-12-2011
22-12-2011
17-01-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław3:45.30789
Naziębło Klaudia
Sztandera Dominika
+0,83
+0,39
27.07
26.83
55.82
57.41
Pożarowszczyk Beata
Tchórz Alicja
+0,41
0.00
27.69
25.51
58.33
53.74
2.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław3:45.67785
Dowgiert Anna
Petryka Nikola
+0,67
+0,33
26.18
26.21
55.00
56.24
Zawiszewska Maja
Żelazna Paulina
+0,23
+0,27
27.31
26.41
58.41
56.02
3.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków3:46.51776
Kawecka Anna
Radlińska Marcelina
+0,82
+0,22
26.95
27.09
56.37
56.95
Sirignano Luigia SK
Pawlaczek Natalia
+0,20
+0,22
27.02
26.89
57.55
55.64
4.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim3:47.20769
Rekord Polski Jun 18-lat, Jun.17-lat
Janiczek Joanna SO
Podlewska Miriam SO
+0,73
+0,13
26.95
26.86
56.12
57.21
Szczepanik Joanna SO
Kunka Kamila SO
+0,35
+0,16
27.70
27.11
57.25
56.62
5.AZS AWF Warszawa - młodz.1AZS AWF Warszawa3:51.42728
Budzis Joanna
Olczak Mirella
+0,82
+0,34
27.89
28.07
57.13
58.93
Sikora Paulina
Ptasińska Katarzyna
+0,44
+0,12
27.74
27.00
58.21
57.15
6.Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów Wlkp3:56.10685
Nowak Julia
Bielińska Karolina
+0,76
+0,41
28.28
28.04
58.69
59.09
Wachowiak Patrycja
Szelwach Natalia
+0,25
+0,26
28.19
28.03
58.89
59.43
7.AZS UWM Olsztyn - młodz.AZS UWM Olsztyn3:57.46674
Czerniak Monika
Zachoszcz Joanna
+0,72
+0,35
28.17
28.13
58.21
58.39
Kowalińska Oriana
Wikieł Manuela
+0,38
+0,15
29.60
28.18
1:02.18
58.68
8.Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa3:58.21667
Górecka Marta
Jankowska Klaudia
+0,68
+0,29
27.87
27.77
59.30
57.97
Misztal Dorota
Misztal Dominika
+0,58
+0,36
28.59
28.47
1:00.14
1:00.80
9.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:59.07660
Dudek Marlena
Wnuk Sylwia
+0,78
+0,01
28.43
27.87
59.44
1:00.45
Lempart Marta SWr
Bartoszek Joanna
+0,24
+0,22
27.76
28.58
59.47
59.71
10.AZS AWF Warszawa - młodz.2AZS AWF Warszawa4:01.08644
Urbańska Karolina
Korzeniowska Marta
+0,87
+0,44
29.32
29.83
1:01.05
1:02.01
Nowacka Aleksandra
Kowalska Agata
+0,67
+0,61
28.87
28.04
59.72
58.30
11.ZRYW OpoleZRYW Opole4:02.19635
Tomala Aleksandra SR
Samulik Magdalena SK
+0,74
+0,53
29.05
29.29
1:00.15
1:01.24
Greglak Marta
Sproska Magda
+0,29
+0,24
29.19
28.15
1:01.78
59.02
12.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki4:04.03621
Szczytko Natalia
Mendak Joanna
+0,77
+0,50
28.97
29.84
1:01.31
1:03.08
Walendzewicz Monika Aleksandra
Szczytko Alicja
+0,23
+0,40
28.62
28.64
1:00.41
59.23


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-12-2013
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.75
23.83
24.56
25.01
25.29
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Murzyn Dawid SK
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Dubai (UAE)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Poznań
18-10-2013
18-12-2009
27-11-2009
19-12-2013
20-12-2012
16-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice24.05830Q
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin24.53783Q
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice24.76761Q
4.Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.25.12729Q Skres
Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź25.12729Q
6.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków25.26717Q
7.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa25.27716Q
8.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa25.33711Q
9.Soboń Julian92WARTA Poznań25.55692Q
10.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków25.63686Q
11.Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków25.74677Q
12.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa25.79673Q
13.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz25.88666Q
14.Brzuś Michał97ORKA Zamość26.06653Q
15.Kościelak Adam SP96WARTA Poznań26.08651Q
16.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa26.14647Q
17.Chudy Michał97Wodnik Rawicz26.15646R
18.Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa26.18644R
19.Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa26.26638
20.Handzlik Rafał SR95Karol Wadowice26.32633
21.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.26.37630
22.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań26.45624
23.Dubiel Adam93KORNER Zielona G.26.50621
Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin26.50621
25.Pyda Jakub94SKARPA Lublin26.55617
26.Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp26.71606
27.Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice26.87595
28.Brus Dominik93JORDAN Kraków27.02585
29.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn27.08582
30.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec27.09581
Trójca Mateusz SK97MOS Katowice27.09581
32.Suchan Jan97POLONIA Warszawa27.17576
33.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice27.22573
34.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa27.35564
35.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewice27.36564
36.Renusz Piotr96SOLEX Lębork27.37563
37.Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław27.60549
38.Karkut Kamil SK96IKAR Mielec27.66546
39.Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska27.74541
40.Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź27.78539
41.Napieraj Jan98POLONIA Warszawa27.94529
42.Iłendo Piotr93Juvenia Białystok27.95529
43.Danilewski Maciej98Juvenia Białystok28.15518
44.Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno28.35507
45.Uściłko Michał95Juvenia Białystok28.60494
46.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa28.62493
47.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok28.63492
48.Greś Krystian92AZS Biała Podlaska28.77485
49.Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno28.88479
50.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno28.96475
51.Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa29.05471
52.Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź29.35457
Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa29.35457
54.Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk29.49450
55.Perkowski Dawid96Juvenia Białystok29.61445
56.Anysz Michał97Ursynów Warszawa29.76438
57.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno29.78437
58.Grzywa Karol SOc97Fala Kraśnik30.16421
59.Jazykow Filip99Juvenia Białystok30.57404
60.Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa30.89392
61.Kupiński Filip99Juvenia Białystok32.09349
DYSKW.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m
DYSKW.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-12-2013
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.75
23.83
24.56
25.01
25.29
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Murzyn Dawid SK
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Dubai (UAE)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Poznań
18-10-2013
18-12-2009
27-11-2009
19-12-2013
20-12-2012
16-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice23.62877Q
Rekord Polski Seniorów
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin24.57779Q
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice24.73764Q
4.Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź24.79758Q
5.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków25.03737Q
6.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa25.04736Q
Soboń Julian92WARTA Poznań25.04736Q
8.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa25.15726Q
9.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków25.23719R
10.Brzuś Michał97ORKA Zamość25.43702R
11.Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków25.70680
12.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa25.75676
13.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz25.84669
14.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa26.01656
15.Chudy Michał97Wodnik Rawicz26.12648
16.Kościelak Adam SP96WARTA Poznań26.13647


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-12-2013
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.62
23.83
24.56
25.01
25.29
25.98
Polewka Tomasz
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Murzyn Dawid SK
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
AZKAT
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Św.
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Poznań
20-12-2013
18-12-2009
27-11-2009
19-12-2013
20-12-2012
16-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice23.67871
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice24.39796
3.Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź24.72765
Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa24.72765
5.Krupecki Oskar92MKP Szczecin24.76761
6.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa25.09731
7.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków25.11730
8.Soboń Julian92WARTA Poznań25.20722


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2013
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.58
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Herning (DEN)
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
13-12-2013
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław27.05732Q
2.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim28.14650Q
3.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim28.23644Q
4.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław28.24643Q
5.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G28.27641Q Skres
6.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa28.35635Q
Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz28.35635Q
8.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław28.37634Q
9.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa28.44629Q
10.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp28.52624Q
11.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska28.53624Q
12.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów28.54623Q
Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź28.54623Q
14.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów28.57621Q
Kącka Natalia SO95UNIA Oświęcim28.57621Q
16.Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław28.70612Q
17.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław28.79607R
18.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław28.80606R
19.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp28.83604
20.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole28.95597
21.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G28.98595
22.Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań29.15585
23.Korzeniowska Marta93AZS AWF Warszawa29.17583
24.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów29.19582
25.Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław29.20582
26.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań29.27577
27.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa29.30576
Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz29.30576
Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin29.30576
30.Kurowska Wanda SK98Galicja Kraków29.34573
31.Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk29.44567
32.Górecka Marta98Ursynów Warszawa29.45567
33.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa29.47566
34.Ćwil Angela99MKS Piaseczno29.52563
35.Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław29.58559
36.Leończuk Sara99UKS MOS Ełk29.62557
37.Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków29.69553
38.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa29.71552
39.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp29.73551
40.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suwałki29.75550
41.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim29.79548
42.Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.29.84545
Kośla Marta93AZS AWF Warszawa29.84545
44.Podlewska Miriam SO97UNIA Oświęcim29.91541
45.Dembska Joanna95G-8 Bielany Warszawa29.92541
46.Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO Ostrowiec30.06533
47.Skorupa Monika99VEGA Dobrodzień30.09531
48.Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew30.15528
49.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn30.27522
50.Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin30.28521
51.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn30.36517
Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice30.36517
53.Sasin Dominika94Rekin Świebodzice30.47512
54.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock30.49511
55.Wietrzynska Renata99WODNIK Radom30.73499
56.Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa30.80495
57.Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów30.89491
Wątor Karolina SK98Galicja Kraków30.89491
59.Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok30.91490
60.Rogowska Angelika99Galicja Kraków31.13480
61.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin31.21476
62.Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.31.31472
63.Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok31.47464
64.Stępień Kamila99Barakuda Starachowice35.18332
NWPilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa
NWSkrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2013
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.58
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Herning (DEN)
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
13-12-2013
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław27.17722Q
2.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław27.35708Q
3.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska27.70681Q
4.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz27.73679Q
5.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim27.92665Q
6.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław28.01659Q
7.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław28.07655Q
8.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim28.11652Q
9.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa28.32638R
10.Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź28.33637R
11.Kącka Natalia SO95UNIA Oświęcim28.38633
12.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów28.42631
13.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa28.44629
14.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp28.49626
15.Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław28.53624
16.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów28.64616


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2013
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.58
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Herning (DEN)
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
13-12-2013
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław26.26800
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław27.18721
3.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim27.50696
4.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz27.92665
5.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska27.93665
6.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław27.94664
7.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim28.04657
8.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław28.06655


<< TOP >>
Konkurencja 17
20-12-2013
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.20
4:09.07
4:11.81
4:12.87
4:26.19
4:33.46
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Mikołajewski Mariusz
Pietrzak Dawid
PZP
TRLOD
TRLOD
MUWAR
BUWAR
AQBYD
Berlin (GER)
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
14-11-2009
14-12-2007
08-12-2006
28-11-2008
25-11-2005
14-10-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice4:17.16768A55.731:06.121:13.591:01.72
2.Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław4:18.79753A59.741:06.061:12.271:00.72
3.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa4:19.33748A1:00.271:06.811:13.0259.23
4.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów4:19.57746A1:00.591:06.451:11.841:00.69
5.Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław4:19.58746A59.561:06.581:13.4659.98
6.Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa4:19.75745A59.741:07.121:13.6459.25
7.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa4:20.02742A1:00.141:06.401:14.7358.75
8.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków4:20.70737A1:01.051:07.371:11.911:00.37
9.Kliza Mateusz94AZS AGH Kraków4:23.13716R1:00.061:08.901:14.3059.87
10.Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań4:24.21708R1:01.561:06.901:15.431:00.32
11.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko4:24.647041:01.281:08.951:13.611:00.80
12.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce4:27.786801:00.501:07.751:17.171:02.36
13.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań4:29.276681:00.531:09.211:18.961:00.57
14.Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków4:29.706651:01.291:09.881:16.331:02.20
15.Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn4:29.846641:01.351:10.331:17.771:00.39
16.Czarnota Mateusz91UNIA Oświęcim4:29.916641:00.731:07.411:17.161:04.61
17.Pietrzak Krzysztof96KS Delfin Gdynia4:34.266331:02.941:07.721:19.871:03.73
18.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa4:36.086201:03.351:15.081:13.551:04.10
19.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewice4:37.296121:02.051:07.451:24.921:02.87
20.Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik4:37.456111:04.001:11.211:18.011:04.23
21.Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn4:38.576041:02.351:10.771:21.531:03.92
22.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce4:41.745841:05.731:12.741:20.361:02.91
23.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa4:43.225741:04.801:14.741:20.661:03.02
24.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice4:43.925701:03.301:12.231:22.451:05.94
25.Biszkont Damian96KP AVIA Świdnik4:45.295621:03.761:13.291:22.161:06.08
26.Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków4:50.265341:04.471:17.791:24.241:03.76
27.Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska4:51.105291:02.771:13.121:28.431:06.78
28.Kalina Radosław96Bobry Dębica5:01.404771:00.811:21.081:27.461:12.05
DYSKW.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
NWBaran Rafał93JORDAN Kraków
NIE UK.Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia


<< TOP >>
Konkurencja 17
20-12-2013
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.20
4:09.07
4:11.81
4:12.87
4:26.19
4:33.46
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Mikołajewski Mariusz
Pietrzak Dawid
PZP
TRLOD
TRLOD
MUWAR
BUWAR
AQBYD
Berlin (GER)
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
14-11-2009
14-12-2007
08-12-2006
28-11-2008
25-11-2005
14-10-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice4:12.9380755.171:06.101:12.6359.03
2.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów4:13.8279859.341:05.341:09.5659.58
3.Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław4:14.6179158.191:05.561:12.3458.52
4.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa4:15.9977859.131:05.961:12.2058.70
5.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa4:17.3476658.941:05.971:14.7157.72
6.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków4:17.5776459.971:07.061:10.5759.97
7.Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław4:17.8976159.551:07.181:12.2858.88
8.Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa4:18.5375559.121:06.261:13.6659.49


<< TOP >>
Konkurencja 18
20-12-2013
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.23
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Eindhoven (NED)
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
08-08-2013
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź1:03.35757Q28.3634.99
2.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1:04.13729Q28.9435.19
3.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa1:04.19727Q29.2534.94
4.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków1:04.29724Q29.0535.24
5.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1:05.10697Q29.1435.96
6.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.1:05.20694Q29.3635.84
7.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1:05.23693Q29.5635.67
8.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1:05.49685Q29.5535.94
9.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój1:05.52684Q29.4636.06
10.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1:05.78676Q29.5136.27
11.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:05.86673Q30.2435.62
12.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka1:06.13665Q30.2035.93
13.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G1:06.22662Q Skres29.8536.37
14.Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków1:06.45656Q30.8935.56
15.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice1:06.67649Q31.1035.57
16.Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź1:06.73647Q29.5237.21
17.Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław1:06.75647R30.2736.48
18.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom1:06.81645R31.8734.94
19.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa1:06.8664430.7536.11
20.Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice1:06.8864330.4436.44
21.Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław1:06.8964331.0435.85
22.Sproska Magda97ZRYW Opole1:06.9064230.8836.02
Magner Agata SK97JORDAN Kraków1:06.9064230.7536.15
24.Lempart Marta SWr96AZS AWF Katowice1:06.9864030.7036.28
25.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa1:07.0363930.4236.61
26.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim1:07.2963131.4035.89
27.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa1:07.3962830.1237.27
28.Ćwil Angela99MKS Piaseczno1:07.4762629.6337.84
29.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:07.5462431.6135.93
Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp1:07.5462430.3337.21
31.Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław1:07.5562430.2237.33
32.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa1:07.6162230.4837.13
33.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków1:07.8561632.7035.15
34.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G1:07.8661630.3637.50
35.Ożóg Paulina99Bobry Dębica1:07.9761331.4236.55
36.Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1:08.2660532.1036.16
Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz1:08.2660531.3336.93
38.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn1:08.3060431.1937.11
39.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa1:08.4959931.0637.43
40.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz1:08.6259530.7937.83
41.Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz1:09.1958131.5337.66
42.Bartoszek Joanna96AZS AWF Katowice1:09.2957832.9736.32
43.Dembska Joanna95G-8 Bielany Warszawa1:09.3257732.6636.66
44.Małecka Agnieszka93MKP Szczecin1:09.8056631.3938.41
45.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn1:10.2655532.4837.78
46.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa1:10.3555231.5038.85
47.Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn1:10.4555032.3338.12
48.Zarychta Anita98Barakuda Starachowice1:10.8254133.6737.15
49.Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa1:11.4052833.5737.83
50.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica1:12.1851133.3138.87
51.Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa1:12.2251133.2239.00
52.Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.1:13.5048432.6840.82
53.Wysocka Karolina96Juvenia Białystok1:14.8245933.4541.37
54.Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa1:15.1645334.1241.04
55.Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok1:15.3944934.9240.47
DYSKW.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 18
20-12-2013
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.23
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Eindhoven (NED)
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
08-08-2013
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź1:02.80777Q27.4735.33
2.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka1:03.25760Q29.4733.78
3.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1:03.28759Q28.3734.91
4.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków1:03.72744Q28.5435.18
5.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1:03.97735Q28.9635.01
6.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1:04.26725Q29.0735.19
7.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa1:04.42720Q29.2635.16
8.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.1:04.44719Q29.0535.39
9.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1:04.56715R28.8335.73
10.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój1:04.79707R29.0835.71
11.Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław1:05.4668629.3836.08
12.Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź1:05.9267229.2736.65
13.Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków1:06.0566830.3235.73
14.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:06.1966330.1036.09
15.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice1:06.2866131.0135.27
16.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1:09.2757931.2538.02


<< TOP >>
Konkurencja 18
21-12-2013
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.23
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Eindhoven (NED)
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
08-08-2013
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź59.0493526.1232.92
Rekord Polski Seniorów
2.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1:00.6486327.5933.05
3.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków1:02.3179528.2034.11
4.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa1:02.9477229.0533.89
5.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1:03.0176928.5634.45
6.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz1:03.5974828.5335.06
7.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.1:03.7074428.8534.85
8.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka1:04.2272629.7934.43


<< TOP >>
Konkurencja 19
20-12-2013
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.60
2:28.60
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Prędecka Iwona
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
VIRAC
VIRAC
UNOSW
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Trieste (ITA)
Oświęcim
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-12-2005
09-12-2005
28-01-2006
14-11-2009
27-11-2009
27-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin2:31.41702A34.1538.2639.1239.88
2.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka2:32.42688A34.8738.4439.4839.63
3.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów2:32.60685A35.1138.3139.2539.93
4.Dudek Marlena94AZS AWF Katowice2:33.33676A35.5039.0339.5139.29
5.Cieślak Katarzyna94KS Posnania2:33.37675A35.6639.2338.8139.67
6.Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin2:34.41661A34.8739.1239.8740.55
7.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław2:34.46661A32.9939.0840.5541.84
8.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań2:35.44648A34.2939.5640.7440.85
9.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz2:35.56647R35.5139.3739.7040.98
10.Uryga Paulina95KS Korona Kraków2:35.65646R35.8339.8839.9240.02
11.Dymarek Ewa95ZRYW Opole2:36.6763335.5439.2840.5941.26
12.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp2:36.8263135.6639.7741.0940.30
13.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów2:36.9962935.5839.3440.7741.30
14.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice2:37.0162936.8539.4040.2740.49
15.Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole2:37.1962735.9040.0740.6940.53
16.Greglak Marta97ZRYW Opole2:37.2562635.2839.9341.8940.15
17.Zyga Izabela96NAWA Skierniewice2:37.2862635.3039.7441.1941.05
18.Bazyl Magdalena97Aquarius Myślenice2:39.2260335.2440.7641.5341.69
19.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec2:39.9859536.3441.7541.2140.68
20.Radoń Sonia SK98Galicja Kraków2:41.1258236.7240.5841.5842.24
21.Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa2:41.1958136.1041.3841.5742.14
22.Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków2:41.3558036.0440.4641.8443.01
23.Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice2:41.8557436.0740.6941.9343.16
24.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.2:42.1357136.9240.5241.6743.02
25.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:43.8955337.4642.0141.6442.78
26.Bejuk Oliwia98Słowianka Gorzów Wlkp2:46.2153037.9742.2343.0842.93
27.Lis Zuzanna95Wodnik Rawicz2:47.3651934.6539.5146.3846.82
28.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz2:47.6651738.8843.0742.5543.16
29.Zientarska Laura95TRÓJKA Łódź2:48.1751239.1942.5543.6842.75
30.Ilcewicz Edyta96Victoria Józefów2:49.7549838.3644.1543.6943.55


<< TOP >>
Konkurencja 19
20-12-2013
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.60
2:28.60
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Prędecka Iwona
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
VIRAC
VIRAC
UNOSW
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Trieste (ITA)
Oświęcim
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-12-2005
09-12-2005
28-01-2006
14-11-2009
27-11-2009
27-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka2:28.4374534.5537.6937.9038.29
Rekord Polski Jun 15-lat
2.Dudek Marlena94AZS AWF Katowice2:30.5471434.7438.1438.9138.75
3.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów2:31.5969934.4638.2739.0439.82
4.Cieślak Katarzyna94KS Posnania2:32.1269235.5938.8238.5439.17
5.Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin2:33.2467735.1939.0239.3939.64
6.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań2:36.9463034.3439.9041.0041.70
7.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław2:52.5247430.6246.3047.9847.62
Rekord Polski Jun. 18,17,16-lat 50m st.klasycznym (międzyczas 1 zmiana)
DYSKW.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami


<< TOP >>
Konkurencja 20
20-12-2013
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź48.56792Q Skres22.4626.10
2.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.49.25759Q23.4825.77
3.Zieliński Dawid92MKP Szczecin49.32756Q24.0025.32
4.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań49.41752Q23.6425.77
5.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki49.53746Q23.8725.66
6.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa49.57745Q23.6725.90
7.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław49.69739Q Skres23.8225.87
8.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków49.90730Q23.8626.04
9.Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław49.91730Q24.1825.73
10.Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice50.03724Q23.9526.08
11.Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź50.05723Q24.2725.78
12.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz50.28714Q24.0426.24
13.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa50.41708Q24.1126.30
14.Łowicki Marcin SO95NAWA Skierniewice50.42708Q24.2126.21
15.Bor Radosław93KORNER Zielona G.50.45706Q24.2926.16
16.Dymerski Szymon93MKP Szczecin50.48705Q23.8526.63
17.Sobczyk Kamil93AZS UŁ PŁ Łódź50.57701?24.4326.14
Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław50.57701?24.1426.43
19.Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa50.6369924.2526.38
20.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia50.7669324.6226.14
21.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk50.7969224.4026.39
22.Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice50.8269124.4226.40
Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań50.8269123.8626.96
24.Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF Katowice50.8768924.2726.60
25.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice50.9868524.1926.79
26.Bartoszewski Wojciech94AZS UŁ PŁ Łódź51.1267923.9127.21
Soboń Julian92WARTA Poznań51.1267924.8326.29
Goździk Damian95WARTA Poznań51.1267924.7426.38
29.Chudy Michał97Wodnik Rawicz51.1367924.3726.76
30.Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin51.1867724.4926.69
31.Renusz Piotr96SOLEX Lębork51.3966824.7326.66
32.Szymański Konrad93AZS AWF Warszawa51.4166724.4526.96
Bening Emil93JUVENIA Wrocław51.4166724.3327.08
34.Pieśniak Jakub SO97UNIA Oświęcim51.4366724.6026.83
35.Galon Michał95Akwawit Leszno51.4566624.9926.46
36.Jaszewski Marcin96AZS AWF Warszawa51.4866524.5726.91
Szarliński Filip92AZS AWF Warszawa51.4866524.4227.06
38.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin51.6066024.2227.38
39.Dubiel Adam93KORNER Zielona G.51.6465924.9226.72
40.Bartosiewicz Jakub95G-8 Bielany Warszawa51.6565824.7126.94
41.Fara Kacper94AZS AGH Kraków51.7165624.3927.32
42.Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź51.7965325.1026.69
43.Sendyk Paweł97MKP Szczecin51.8665024.8227.04
44.Kościelak Adam SP96WARTA Poznań51.8765024.7227.15
45.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.51.9564724.6527.30
46.Breś Gracjan95AZS UŁ PŁ Łódź52.0264425.5526.47
47.Białek Marcin SP95WARTA Poznań52.0864225.1626.92
48.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn52.0964224.7627.33
49.Szczukowski Michal95Kormoran Olsztyn52.1663924.8427.32
50.Brzuś Michał97ORKA Zamość52.2063824.7527.45
51.Bekier Krzysztof92AZS Biała Podlaska52.2563625.2427.01
52.Iłendo Piotr93Juvenia Białystok52.2663525.3626.90
53.Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin52.3063425.3226.98
54.Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa52.3463225.0927.25
55.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz52.3563224.8827.47
56.Gawrysiak Przemysław92Omega Kleszczów52.3963124.4927.90
57.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice52.5062725.0627.44
58.Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik52.5562525.1427.41
59.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice52.5762425.0927.48
60.Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa52.5862425.1227.46
61.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.52.6862025.2027.48
62.Pióro Artur91AZS AWF Katowice52.7062025.2727.43
63.Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn52.7161924.9727.74
64.Kuca Przemysław94WARTA Poznań52.8961325.0927.80
65.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock52.9161225.3327.58
66.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice52.9861025.1927.79
67.Uściłko Michał95Juvenia Białystok53.0260825.9527.07
68.Puk Dariusz95Huragan Sosnowiec53.0560725.4727.58
69.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa53.0660725.2527.81
70.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki53.1460425.2427.90
Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź53.1460425.6827.46
72.Gałota Bartosz90AZS Biała Podlaska53.1760324.4228.75
73.Sowa Marcin SO97Motyl Stalowa Wola53.2860025.4027.88
74.Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa53.3459825.5527.79
75.Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa53.3559725.5427.81
76.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice53.3759725.3328.04
77.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn53.3859625.8127.57
78.Hodur Filip97POLONIA Warszawa53.4359525.8027.63
79.Dytkowski Jan SOc97KS KSZO Ostrowiec53.5359125.3428.19
80.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn53.5559125.5028.05
81.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn53.6058925.4928.11
Szajerka Konrad94G-8 Bielany Warszawa53.6058925.1928.41
83.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa53.6658725.8627.80
84.Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków53.6758725.6428.03
85.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa53.7658425.3228.44
86.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa53.9257825.5028.42
87.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok53.9457825.9927.95
88.Żmija Marek97MOS Katowice54.0457525.5628.48
89.Rzuczkowski Kacper97G-8 Bielany Warszawa54.2456825.6628.58
90.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki54.3556525.8828.47
91.Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice54.3656525.7428.62
92.Traczewski Michał95POLONIA Warszawa54.3756425.9828.39
93.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź54.5256025.9228.60
94.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa54.5455926.2428.30
95.Lis Patryk98KP AVIA Świdnik54.7255325.9428.78
96.Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko-Zdrój54.7655226.0828.68
97.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno54.7955125.9028.89
98.Russek Filip94Żoliborz W-wa54.8055126.4628.34
99.Gryglewicz Juliusz98Żoliborz W-wa54.8155126.4228.39
100.Kochański Wojciech97MOS Katowice54.8954826.4128.48
101.Rykowski Piotr94KS Posnania54.9154826.2228.69
102.Greś Krystian92AZS Biała Podlaska55.0254425.9029.12
Pietrzak Grzegorz98KP Ciechanów55.0254426.1228.90
Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa55.0254426.0928.93
105.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń55.1054225.7829.32
106.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa55.1354126.6728.46
107.Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa Wola55.2253926.1829.04
108.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce55.2653726.5328.73
109.Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno55.3053627.0428.26
110.Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź55.3553526.0429.31
Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice55.3553526.1329.22
112.Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź55.4853126.5628.92
113.Perkowski Dawid96Juvenia Białystok55.7152426.7528.96
114.Micorek Krzysztof93Legia Warszawa55.7252425.8829.84
115.Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska55.8252126.4029.42
116.Bogusławski Maciej95Meduza Warszawa55.8552025.9929.86
117.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia56.0751426.6129.46
118.Rębas Igor89Warsaw Masters Team56.1751226.0530.12
119.Anysz Michał97Ursynów Warszawa56.2451026.8729.37
120.Napieraj Jan98POLONIA Warszawa56.2850927.4128.87
121.Rojda Adam96Wodnik Rawicz56.4350527.0229.41
122.Dziedzic Andrzej93G-8 Bielany Warszawa56.5350227.4829.05
123.Grzywa Karol SOc97Fala Kraśnik56.5550127.0629.49
124.Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk56.8249426.7630.06
125.Madejski Mateusz95Meduza Warszawa56.8549327.0429.81
126.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno57.4447827.1930.25
127.Pierściński Adam98MKS Piaseczno57.9546627.7530.20
128.Awruk Szymon99Juvenia Białystok57.9846528.2029.78
129.Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice58.2146027.7030.51
130.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok58.2745828.1830.09
131.Królik Paweł99Juvenia Białystok58.4845328.1430.34
132.Michalak Piotr96Ostrobramska W-wa58.5445227.6230.92
133.Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków58.8644528.1130.75
134.Szweda Tomasz98Delfin Połaniec59.2043726.9732.23
135.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa59.3443428.2231.12
136.Winiarski Jakub99SOLEX Lębork59.6142828.7830.83
137.Jazykow Filip99Juvenia Białystok1:01.3739228.6932.68
138.Kupiński Filip99Juvenia Białystok1:01.8938229.4832.41
139.Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki1:02.1637729.9132.25
140.Kawicki Tomasz88CityZen Poznań1:02.4437224.9437.50
141.Sędłak Wiktor99ORKA Zamość1:03.4035630.0133.39
142.Chrościński Jan96WARTA Poznań1:04.3734028.9535.42
143.Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok1:15.7320834.9940.74
DYSKW. PełnaChaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 20
20-12-2013
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.48.31804Q23.1225.19
2.Zieliński Dawid92MKP Szczecin48.72784Q23.6825.04
3.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań48.78781Q23.5125.27
4.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa48.87777Q23.2725.60
5.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki48.91775Q23.3525.56
6.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków49.08767Q23.2925.79
7.Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław49.55746Q23.6125.94
8.Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź49.80734Q24.0225.78
9.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz50.01725R23.8726.14
10.Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice50.06723R23.8526.21
11.Łowicki Marcin SO95NAWA Skierniewice50.5370324.2626.27
12.Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław50.5470323.9626.58
13.Bor Radosław93KORNER Zielona G.50.6569824.0326.62
14.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa50.8269124.1426.68
15.Dymerski Szymon93MKP Szczecin50.8968823.9126.98
16.Sobczyk Kamil93AZS UŁ PŁ Łódź50.9868524.3826.60


<< TOP >>
Konkurencja 20
21-12-2013
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań47.4784822.5124.96
2.Zieliński Dawid92MKP Szczecin48.0281923.1224.90
3.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.48.3580222.9625.39
4.Hołub Jan SWr96ŚLĄSK Wrocław48.5079523.4225.08
Rekord Polski Jun 17-lat
5.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa48.6678723.0025.66
6.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki48.7778223.3525.42
7.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków49.2575923.8725.38
8.Lassek Bartłomiej94AZS UŁ PŁ Łódź49.6074323.7725.83


<< TOP >>
Konkurencja 21
20-12-2013
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:26.19
8:28.69
8:28.69
8:31.44
8:31.44
8:44.40
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Suwałki
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-02-2004
18-03-2012
18-03-2012
02-12-2010
02-12-2010
26-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec8:33.53822
100m:
200m:
1:01.95
2:07.40
1:01.95
1:05.45
300m:
400m:
3:12.31
4:16.86
1:04.91
1:04.55
500m:
600m:
5:21.23
6:25.97
1:04.37
1:04.74
700m:
800m:
7:30.14
8:33.53
1:04.17
1:03.39
2.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn8:35.66811
100m:
200m:
1:03.46
2:09.47
1:03.46
1:06.01
300m:
400m:
3:14.78
4:19.88
1:05.31
1:05.10
500m:
600m:
5:23.54
6:27.48
1:03.66
1:03.94
700m:
800m:
7:31.59
8:35.66
1:04.11
1:04.07
3.Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn8:36.35808
100m:
200m:
1:03.29
2:09.40
1:03.29
1:06.11
300m:
400m:
3:14.87
4:20.27
1:05.47
1:05.40
500m:
600m:
5:24.62
6:29.50
1:04.35
1:04.88
700m:
800m:
7:34.43
8:36.35
1:04.93
1:01.92
4.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów8:39.35794
100m:
200m:
1:04.38
2:10.80
1:04.38
1:06.42
300m:
400m:
3:17.24
4:23.60
1:06.44
1:06.36
500m:
600m:
5:29.02
6:33.75
1:05.42
1:04.73
700m:
800m:
7:37.48
8:39.35
1:03.73
1:01.87
5.Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn8:40.53789
100m:
200m:
1:03.87
2:09.61
1:03.87
1:05.74
300m:
400m:
3:14.83
4:19.48
1:05.22
1:04.65
500m:
600m:
5:23.74
6:29.21
1:04.26
1:05.47
700m:
800m:
7:34.83
8:40.53
1:05.62
1:05.70
6.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów8:44.99769
100m:
200m:
1:04.66
2:11.04
1:04.66
1:06.38
300m:
400m:
3:17.19
4:22.55
1:06.15
1:05.36
500m:
600m:
5:27.52
6:33.07
1:04.97
1:05.55
700m:
800m:
7:39.28
8:44.99
1:06.21
1:05.71
7.Kasperek Katarzyna SSz96MKP Szczecin8:46.94760
100m:
200m:
1:03.87
2:10.58
1:03.87
1:06.71
300m:
400m:
3:17.00
4:23.32
1:06.42
1:06.32
500m:
600m:
5:29.15
6:34.96
1:05.83
1:05.81
700m:
800m:
7:41.29
8:46.94
1:06.33
1:05.65
8.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim8:57.22718
100m:
200m:
1:03.51
2:10.85
1:03.51
1:07.34
300m:
400m:
3:18.30
4:25.89
1:07.45
1:07.59
500m:
600m:
5:33.57
6:41.83
1:07.68
1:08.26
700m:
800m:
7:49.67
8:57.22
1:07.84
1:07.55
9.Nita Anna97Piątka Konstantynów9:00.01706
100m:
200m:
1:04.41
2:12.00
1:04.41
1:07.59
300m:
400m:
3:20.44
4:29.07
1:08.44
1:08.63
500m:
600m:
5:37.06
6:44.81
1:07.99
1:07.75
700m:
800m:
7:52.75
9:00.01
1:07.94
1:07.26
10.Rudawska Adrianna96Olimpijczyk 23 Lublin9:03.89691
100m:
200m:
1:04.28
2:11.76
1:04.28
1:07.48
300m:
400m:
3:19.86
4:28.37
1:08.10
1:08.51
500m:
600m:
5:37.62
6:46.58
1:09.25
1:08.96
700m:
800m:
7:56.04
9:03.89
1:09.46
1:07.85
11.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp9:08.58674
100m:
200m:
1:04.21
2:12.09
1:04.21
1:07.88
300m:
400m:
3:20.57
4:29.67
1:08.48
1:09.10
500m:
600m:
5:38.64
6:49.06
1:08.97
1:10.42
700m:
800m:
7:59.51
9:08.58
1:10.45
1:09.07
12.Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań9:09.26671
100m:
200m:
1:03.56
2:11.25
1:03.56
1:07.69
300m:
400m:
3:19.19
4:27.99
1:07.94
1:08.80
500m:
600m:
5:37.71
6:47.93
1:09.72
1:10.22
700m:
800m:
7:58.86
9:09.26
1:10.93
1:10.40
13.Maciuch Karolina96VEGA Dobrodzień9:12.66659
100m:
200m:
1:04.25
2:12.13
1:04.25
1:07.88
300m:
400m:
3:21.00
4:31.36
1:08.87
1:10.36
500m:
600m:
5:42.06
6:52.40
1:10.70
1:10.34
700m:
800m:
8:02.91
9:12.66
1:10.51
1:09.75
14.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin9:19.25636
100m:
200m:
1:03.70
2:11.36
1:03.70
1:07.66
300m:
400m:
3:19.07
4:29.57
1:07.71
1:10.50
500m:
600m:
5:40.82
6:53.89
1:11.25
1:13.07
700m:
800m:
8:07.23
9:19.25
1:13.34
1:12.02
15.Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp9:19.30636
100m:
200m:
1:05.56
2:14.91
1:05.56
1:09.35
300m:
400m:
3:25.41
4:36.69
1:10.50
1:11.28
500m:
600m:
5:47.48
6:58.43
1:10.79
1:10.95
700m:
800m:
8:09.73
9:19.30
1:11.30
1:09.57
16.Szymańska Monika96Omega Kleszczów9:20.40632
100m:
200m:
1:05.67
2:15.70
1:05.67
1:10.03
300m:
400m:
3:25.91
4:36.58
1:10.21
1:10.67
500m:
600m:
5:47.62
6:59.03
1:11.04
1:11.41
700m:
800m:
8:10.25
9:20.40
1:11.22
1:10.15
17.Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok9:24.04620
100m:
200m:
1:05.94
2:17.01
1:05.94
1:11.07
300m:
400m:
3:27.66
4:39.74
1:10.65
1:12.08
500m:
600m:
5:50.84
7:02.55
1:11.10
1:11.71
700m:
800m:
8:14.18
9:24.04
1:11.63
1:09.86
18.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce9:30.33600
100m:
200m:
1:06.16
2:16.12
1:06.16
1:09.96
300m:
400m:
3:27.19
4:39.45
1:11.07
1:12.26
500m:
600m:
5:52.13
7:05.56
1:12.68
1:13.43
700m:
800m:
8:18.45
9:30.33
1:12.89
1:11.88
19.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa9:33.15591
100m:
200m:
1:05.56
2:14.61
1:05.56
1:09.05
300m:
400m:
3:25.44
4:36.91
1:10.83
1:11.47
500m:
600m:
5:47.77
7:01.50
1:10.86
1:13.73
700m:
800m:
8:17.67
9:33.15
1:16.17
1:15.48
20.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik9:46.78551
100m:
200m:
1:07.56
2:19.16
1:07.56
1:11.60
300m:
400m:
3:31.83
4:46.12
1:12.67
1:14.29
500m:
600m:
6:00.81
7:16.55
1:14.69
1:15.74
700m:
800m:
8:32.54
9:46.78
1:15.99
1:14.24
21.Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz9:52.12536
100m:
200m:
1:06.95
2:20.55
1:06.95
1:13.60
300m:
400m:
3:35.98
4:52.34
1:15.43
1:16.36
500m:
600m:
6:08.45
7:24.34
1:16.11
1:15.89
700m:
800m:
8:39.64
9:52.12
1:15.30
1:12.48
22.Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa9:56.32525
100m:
200m:
1:06.51
2:18.38
1:06.51
1:11.87
300m:
400m:
3:33.11
4:49.70
1:14.73
1:16.59
500m:
600m:
6:06.71
7:24.27
1:17.01
1:17.56
700m:
800m:
8:40.77
9:56.32
1:16.50
1:15.55
23.Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa10:21.50463
100m:
200m:
1:09.37
2:25.71
1:09.37
1:16.34
300m:
400m:
3:43.44
5:03.28
1:17.73
1:19.84
500m:
600m:
6:22.85
7:43.00
1:19.57
1:20.15
700m:
800m:
9:03.67
10:21.50
1:20.67
1:17.83
24.Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa10:42.97418
100m:
200m:
1:10.48
2:27.92
1:10.48
1:17.44
300m:
400m:
3:48.06
5:09.88
1:20.14
1:21.82
500m:
600m:
6:33.22
7:57.68
1:23.34
1:24.46
700m:
800m:
9:22.46
10:42.97
1:24.78
1:20.51


<< TOP >>
Konkurencja 22
20-12-2013
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:39.05
7:45.16
7:48.25
7:53.26
8:03.14
8:09.41
Korzeniowski Paweł
Kaczmarski Marcin
Furtek Paweł
Wojdak Wojciech
Zoniuk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
KSOST
MKSZC
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Łódź
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
24-10-2009
20-12-2012
20-12-2012
20-12-2012
27-11-2009
12-12-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zaborowski Filip94MKP Szczecin7:41.13889
100m:
200m:
56.05
1:54.65
56.05
58.60
300m:
400m:
2:53.53
3:52.63
58.88
59.10
500m:
600m:
4:51.27
5:48.94
58.64
57.67
700m:
800m:
6:45.49
7:41.13
56.55
55.64
2.Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin7:44.12872
100m:
200m:
55.80
1:54.72
55.80
58.92
300m:
400m:
2:53.78
3:52.96
59.06
59.18
500m:
600m:
4:51.94
5:50.45
58.98
58.51
700m:
800m:
6:48.22
7:44.12
57.77
55.90
3.Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim7:44.59869
Rekord Polski Jun 18-lat, Jun.17-lat
100m:
200m:
56.11
1:55.16
56.11
59.05
300m:
400m:
2:54.26
3:53.36
59.10
59.10
500m:
600m:
4:51.84
5:50.34
58.48
58.50
700m:
800m:
6:48.45
7:44.59
58.11
56.14
4.Furtek Paweł SSz95MKP Szczecin7:44.63869
100m:
200m:
56.68
1:54.92
56.68
58.24
300m:
400m:
2:54.09
3:53.17
59.17
59.08
500m:
600m:
4:51.93
5:50.15
58.76
58.22
700m:
800m:
6:48.09
7:44.63
57.94
56.54
5.Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK Wrocław7:45.26865
100m:
200m:
56.51
1:55.26
56.51
58.75
300m:
400m:
2:54.61
3:53.56
59.35
58.95
500m:
600m:
4:52.24
5:50.78
58.68
58.54
700m:
800m:
6:49.29
7:45.26
58.51
55.97
6.Klich Kacper94ŚLĄSK Wrocław7:49.37843
100m:
200m:
57.08
1:56.14
57.08
59.06
300m:
400m:
2:55.00
3:54.13
58.86
59.13
500m:
600m:
4:53.43
5:53.00
59.30
59.57
700m:
800m:
6:51.96
7:49.37
58.96
57.41
7.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin7:50.42837
100m:
200m:
56.98
1:56.56
56.98
59.58
300m:
400m:
2:55.93
3:55.27
59.37
59.34
500m:
600m:
4:54.48
5:53.68
59.21
59.20
700m:
800m:
6:52.84
7:50.42
59.16
57.58
8.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice7:57.63800
100m:
200m:
57.89
1:57.80
57.89
59.91
300m:
400m:
2:57.80
3:57.49
1:00.00
59.69
500m:
600m:
4:57.71
5:57.65
1:00.22
59.94
700m:
800m:
6:58.34
7:57.63
1:00.69
59.29
9.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn7:57.90798
100m:
200m:
57.53
1:57.31
57.53
59.78
300m:
400m:
2:57.08
3:57.29
59.77
1:00.21
500m:
600m:
4:58.10
5:58.51
1:00.81
1:00.41
700m:
800m:
6:58.99
7:57.90
1:00.48
58.91
10.Biś Daniel95AZS AWF Warszawa8:02.95773
100m:
200m:
57.30
1:56.61
57.30
59.31
300m:
400m:
2:55.91
3:56.25
59.30
1:00.34
500m:
600m:
4:57.49
5:59.54
1:01.24
1:02.05
700m:
800m:
7:01.93
8:02.95
1:02.39
1:01.02
11.Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.8:11.75733
100m:
200m:
59.40
2:01.27
59.40
1:01.87
300m:
400m:
3:03.14
4:05.62
1:01.87
1:02.48
500m:
600m:
5:07.35
6:09.21
1:01.73
1:01.86
700m:
800m:
7:11.72
8:11.75
1:02.51
1:00.03
12.Książek Sebastian SOc96KS KSZO Ostrowiec8:12.94727
100m:
200m:
58.19
1:59.93
58.19
1:01.74
300m:
400m:
3:01.83
4:03.57
1:01.90
1:01.74
500m:
600m:
5:05.36
6:08.57
1:01.79
1:03.21
700m:
800m:
7:11.69
8:12.94
1:03.12
1:01.25
13.Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław8:14.24722
100m:
200m:
58.48
2:00.78
58.48
1:02.30
300m:
400m:
3:03.57
4:06.24
1:02.79
1:02.67
500m:
600m:
5:08.72
6:11.39
1:02.48
1:02.67
700m:
800m:
7:14.27
8:14.24
1:02.88
59.97
14.Goleniec Łukasz SO97UNIA Oświęcim8:14.37721
100m:
200m:
58.63
2:00.99
58.63
1:02.36
300m:
400m:
3:03.47
4:06.20
1:02.48
1:02.73
500m:
600m:
5:09.35
6:11.85
1:03.15
1:02.50
700m:
800m:
7:14.28
8:14.37
1:02.43
1:00.09
15.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź8:16.47712
100m:
200m:
59.63
2:02.36
59.63
1:02.73
300m:
400m:
3:04.44
4:06.41
1:02.08
1:01.97
500m:
600m:
5:08.69
6:11.84
1:02.28
1:03.15
700m:
800m:
7:14.93
8:16.47
1:03.09
1:01.54
16.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa8:16.66711
100m:
200m:
58.12
1:59.06
58.12
1:00.94
300m:
400m:
3:01.00
4:03.79
1:01.94
1:02.79
500m:
600m:
5:06.98
6:11.07
1:03.19
1:04.09
700m:
800m:
7:15.20
8:16.66
1:04.13
1:01.46
17.Żybura Kornel95Bobry Dębica8:21.93689
100m:
200m:
58.85
2:01.63
58.85
1:02.78
300m:
400m:
3:04.60
4:08.01
1:02.97
1:03.41
500m:
600m:
5:11.35
6:15.43
1:03.34
1:04.08
700m:
800m:
7:19.51
8:21.93
1:04.08
1:02.42
18.Dziedzic Andrzej93G-8 Bielany Warszawa8:32.15649
100m:
200m:
58.45
2:01.80
58.45
1:03.35
300m:
400m:
3:06.06
4:10.82
1:04.26
1:04.76
500m:
600m:
5:16.03
6:21.52
1:05.21
1:05.49
700m:
800m:
7:27.66
8:32.15
1:06.14
1:04.49
19.Dytkowski Jan SOc97KS KSZO Ostrowiec8:32.83646
100m:
200m:
59.73
2:03.27
59.73
1:03.54
300m:
400m:
3:07.71
4:12.21
1:04.44
1:04.50
500m:
600m:
5:15.60
6:21.05
1:03.39
1:05.45
700m:
800m:
7:27.51
8:32.83
1:06.46
1:05.32
20.Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa8:32.87646
100m:
200m:
59.53
2:02.81
59.53
1:03.28
300m:
400m:
3:07.70
4:12.81
1:04.89
1:05.11
500m:
600m:
5:17.66
6:23.79
1:04.85
1:06.13
700m:
800m:
7:29.84
8:32.87
1:06.05
1:03.03
21.Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia8:34.14641
100m:
200m:
1:00.32
2:04.83
1:00.32
1:04.51
300m:
400m:
3:10.55
4:15.69
1:05.72
1:05.14
500m:
600m:
5:20.89
6:26.60
1:05.20
1:05.71
700m:
800m:
7:31.64
8:34.14
1:05.04
1:02.50
22.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów8:35.94634
100m:
200m:
1:00.63
2:05.71
1:00.63
1:05.08
300m:
400m:
3:09.73
4:14.56
1:04.02
1:04.83
500m:
600m:
5:20.15
6:26.05
1:05.59
1:05.90
700m:
800m:
7:32.23
8:35.94
1:06.18
1:03.71
23.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik8:39.67621
100m:
200m:
59.59
2:03.84
59.59
1:04.25
300m:
400m:
3:09.22
4:14.88
1:05.38
1:05.66
500m:
600m:
5:21.02
6:27.69
1:06.14
1:06.67
700m:
800m:
7:33.79
8:39.67
1:06.10
1:05.88
24.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa8:41.55614
100m:
200m:
1:02.44
2:07.52
1:02.44
1:05.08
300m:
400m:
3:12.73
4:18.27
1:05.21
1:05.54
500m:
600m:
5:24.29
6:30.40
1:06.02
1:06.11
700m:
800m:
7:36.39
8:41.55
1:05.99
1:05.16
25.Sola Kornel SOc97Fala Kraśnik8:43.19608
100m:
200m:
1:00.86
2:05.45
1:00.86
1:04.59
300m:
400m:
3:09.73
4:14.20
1:04.28
1:04.47
500m:
600m:
5:19.95
6:26.80
1:05.75
1:06.85
700m:
800m:
7:35.36
8:43.19
1:08.56
1:07.83
26.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce8:47.63593
100m:
200m:
1:02.14
2:08.87
1:02.14
1:06.73
300m:
400m:
3:16.48
4:23.47
1:07.61
1:06.99
500m:
600m:
5:30.37
6:37.66
1:06.90
1:07.29
700m:
800m:
7:44.56
8:47.63
1:06.90
1:03.07
27.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia9:01.87547
Rekord Polski Jun.15-lat (międzyczas 400m st.dow)
100m:
200m:
56.09
1:56.47
56.09
1:00.38
300m:
400m:
2:55.85
3:53.56
59.38
57.71
500m:
600m:
5:20.77
6:35.08
1:27.21
1:14.31
700m:
800m:
7:50.17
9:01.87
1:15.09
1:11.70
28.Russek Filip94Żoliborz W-wa9:05.59536
100m:
200m:
1:04.05
2:13.61
1:04.05
1:09.56
300m:
400m:
3:23.37
4:32.27
1:09.76
1:08.90
500m:
600m:
5:41.35
6:50.66
1:09.08
1:09.31
700m:
800m:
7:59.43
9:05.59
1:08.77
1:06.16
29.Jarmuła Miłosz98G-8 Bielany Warszawa9:06.48534
100m:
200m:
1:02.97
2:09.86
1:02.97
1:06.89
300m:
400m:
3:18.45
4:27.34
1:08.59
1:08.89
500m:
600m:
5:36.84
6:47.08
1:09.50
1:10.24
700m:
800m:
7:57.21
9:06.48
1:10.13
1:09.27
30.Prószynski Igor99Fala Kraśnik9:09.06526
100m:
200m:
1:03.76
2:12.50
1:03.76
1:08.74
300m:
400m:
3:22.14
4:32.32
1:09.64
1:10.18
500m:
600m:
5:42.30
6:52.10
1:09.98
1:09.80
700m:
800m:
8:01.26
9:09.06
1:09.16
1:07.80
31.Sędłak Wiktor99ORKA Zamość10:00.13403
100m:
200m:
1:10.04
2:25.60
1:10.04
1:15.56
300m:
400m:
3:41.54
4:57.45
1:15.94
1:15.91
500m:
600m:
6:13.66
7:30.11
1:16.21
1:16.45
700m:
800m:
8:45.98
10:00.13
1:15.87
1:14.15
NWStępień Konrad96POLONIA Warszawa
NIE UK.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 23
20-12-2013
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:07.26
8:11.14
8:14.79
8:26.11
8:30.27
8:45.10
AZS AWF Warszawa
MKS ZRYW Opole
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
BUKS Warszawa
KS WARTA Poznań
AZWAR
ZROPO
SLGOR
SLGOR
BUWAR
WAPOZ
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
16-12-2011
02-12-2010
27-11-2009
28-11-2008
25-11-2005
27-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław8:11.47798
Naziębło Klaudia
Sztandera Dominika
Pożarowszczyk Beata
Tchórz Alicja
93
97
91
92
+0,79
+0,37
+0,30
+0,41
28.04
27.90
28.18
26.65
30.36
32.40
30.87
30.11
30.92
33.79
32.12
31.34
31.07
33.63
32.69
31.40
2:00.39
2:07.72
2:03.86
1:59.50
2.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim8:14.55783
Rekord Polski Jun 17-lat
Kunka Kamila SO
Szczepanik Joanna SO
Janiczek Joanna SO
Podlewska Miriam SO
96
96
96
97
+0,70
+0,31
+0,44
+0,13
28.55
28.95
28.44
27.93
31.19
31.93
31.20
31.34
31.78
32.29
32.22
31.99
31.60
31.38
31.92
31.84
2:03.12
2:04.55
2:03.78
2:03.10
3.AZS UWM Olsztyn - młodz.AZS UWM Olsztyn8:16.85772
Czerniak Monika
Zachoszcz Joanna
Kowalińska Oriana
Wikieł Manuela
92
93
93
92
+0,62
+0,18
+0,25
+0,05
28.72
27.88
29.67
28.25
30.54
30.66
32.63
31.12
31.43
31.99
33.26
31.81
31.51
32.30
33.68
31.40
2:02.20
2:02.83
2:09.24
2:02.58
4.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków8:18.82763
Radlińska Marcelina
Kawecka Anna
Sirignano Luigia SK
Pawlaczek Natalia
93
92
96
93
+0,71
+0,13
+0,29
+0,18
29.12
27.38
27.62
27.83
31.70
31.41
31.82
30.60
32.14
32.98
33.72
31.16
31.97
33.00
34.62
31.75
2:04.93
2:04.77
2:07.78
2:01.34
5.AZS AWF Warszawa - młodz.1AZS AWF Warszawa8:35.46692
Budzis Joanna
Ptasińska Katarzyna
Olczak Mirella
Sikora Paulina
90
90
93
93
+0,78
+0,32
+0,25
+0,40
29.35
28.25
29.03
29.00
32.29
32.07
32.70
32.47
32.97
33.82
33.92
34.15
33.02
34.50
32.75
35.17
2:07.63
2:08.64
2:08.40
2:10.79
6.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław8:37.03685
Okaj Oliwia
Haczkiewicz Paulina
Szkarłat Julia
Wróblewska Dominika
96
97
98
95
+0,79
+0,12
+0,55
+0,57
29.39
28.76
29.21
30.18
32.69
32.01
32.83
33.51
33.48
32.95
34.28
33.79
33.98
31.91
34.04
34.02
2:09.54
2:05.63
2:10.36
2:11.50
7.Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów Wlkp8:38.13681
Wachowiak Patrycja
Bielińska Karolina
Szelwach Natalia
Nowak Julia
97
99
98
97
+0,78
+0,47
+0,43
+0,50
30.14
29.35
29.75
28.90
33.21
32.54
33.11
31.98
34.93
33.66
33.48
33.43
35.22
32.83
33.71
31.89
2:13.50
2:08.38
2:10.05
2:06.20
8.AZS AWF Warszawa - młodz.2AZS AWF Warszawa8:42.76663
Kowalska Agata
Korzeniowska Marta
Urbańska Karolina
Nowacka Aleksandra
93
93
92
90
+0,77
+0,33
+0,62
+0,66
28.94
30.14
30.20
29.23
31.94
34.65
33.33
32.66
33.07
35.65
34.17
33.67
33.32
35.40
33.33
33.06
2:07.27
2:15.84
2:11.03
2:08.62
9.Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa8:50.09636
Jankowska Klaudia
Górecka Marta
Węcławiak Irena
Zając Aleksandra
98
98
98
98
+0,79
+0,30
+0,45
+0,50
28.97
30.93
30.07
31.39
31.71
33.92
33.63
34.67
32.55
34.52
35.21
35.81
32.41
34.56
34.05
35.69
2:05.64
2:13.93
2:12.96
2:17.56
DYSKW.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Dudek Marlena
Lempart Marta SWr
Klimas Paulina SO
Bartoszek Joanna
94
96
95
96
+0,78
-0,22
+0,34
+0,40
29.6833.0133.8034.052:10.54


<< TOP >>
Konkurencja 24
20-12-2013
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:31.11
3:41.12
3:44.17
3:44.17
3:51.85
4:03.69
KS Korner Zielona Góra
MKS SMS Victoria Racibórz
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
BUKS Warszawa
UKS SHARK Rudna
NOZIE
VIRAC
JOKRA
JOKRA
BUWAR
SHRUD
Gorzów Wlkp.
Kraków
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
27-11-2009
10-03-2013
19-12-2009
19-12-2009
27-11-2005
18-12-2010

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:31.89830
Polewka Tomasz
Machnik Mikołaj
+0,57
+0,33
25.12
27.69
52.41
59.39
Poprawa Michał
Wilk Krzysztof
+0,26
+0,32
23.37
22.87
50.88
49.21
2.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.3:35.86785
Krzyżaniak Bartosz
Kołodziejski Mateusz
+0,60
+0,25
25.83
28.11
53.92
1:00.19
Golczyk Szymon SZG
Szczepański Sebastian SZG
+0,38
+0,33
24.74
22.57
54.19
47.56
AZS AWF Warszawa - młodz.AZS AWF Warszawa3:35.86785
Morawski Krzysztof
Certa Maciej
+0,68
+0,24
26.40
28.08
54.59
1:00.29
Andrzejczak Mateusz
Pasula Jakub
+0,31
+0,27
24.36
22.66
52.96
48.02
4.AZS AGH Kraków - młodz.AZS AGH Kraków3:36.11782
Odomirski Tomasz
Suzin Marcin
+0,65
+0,13
26.52
27.90
54.87
1:00.37
Łuczak Piotr
Wysoczyński Mateusz
+0,36
+0,31
24.37
22.90
52.48
48.39
5.AZS UŁ PŁ ŁódźAZS UŁ PŁ Łódź3:37.85764
Zgierski Maksymilian
Matczak Mateusz
+0,66
+0,30
26.37
28.77
55.04
1:01.70
Babuchowski Marcin
Wypych Filip
+0,41
+0,04
24.43
22.20
53.25
47.86
6.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:41.44727
Świerczyński Jakub
Kłos Grzegorz SO
+0,63
+0,10
27.74
28.21
56.91
1:01.34
Twarowski Jerzy SK
Żymańczyk Mateusz SO
+0,24
+0,13
24.52
23.93
52.96
50.23
7.WARTA PoznańWARTA Poznań3:41.46727
Soboń Julian
Białek Piotr
+0,59
+0,47
27.04
28.94
56.47
1:02.45
Majchrzak Kacper
Wojciechowski Adrian
+0,23
+0,05
23.87
23.23
52.31
50.23
8.AZS UŁ PŁ - młodz.AZS UŁ PŁ Łódź3:43.98703
Lassek Bartłomiej
Jarzyński Wojciech
+0,69
+0,33
26.78
28.85
55.12
1:03.15
Pasikowski Piotr
Sobczyk Kamil
+0,10
+0,12
24.81
23.36
55.60
50.11
9.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa3:45.16692
Ungeheuer Mateusz
Stępień Konrad
+0,73
+0,30
26.63
29.12
56.75
1:02.51
Ćwiek Kacper
Skrobisz Marek
+0,12
+0,20
25.15
23.81
55.08
50.82
10.AZS AWF Katowice - młodz.AZS AWF Katowice3:45.23691
Kisiel Adrian
Gładysz Krzysztof
+0,62
+0,04
26.41
29.25
56.33
1:03.83
Chmiel Łukasz
Pióro Artur
+0,36
+0,37
25.10
24.40
53.39
51.68
11.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:45.79686
Kubkowski Bartłomiej
Żukowski Bartłomiej
+0,66
+0,37
27.74
28.96
58.10
1:02.15
Sokulski Jacek
Hołub Jan SWr
+0,27
+0,11
25.36
23.86
55.18
50.36
12.MOS Dąbrowa Grn 1MOS Dąbrowa Grn3:51.23638
Furman Łukasz
Juchno Szymon
+0,59
+0,61
27.21
30.74
56.99
1:05.48
Falis Dawid
Brzostowski Axel
+0,47
+0,34
26.54
24.68
56.37
52.39
13.Żoliborz W-waŻoliborz W-wa3:51.74634
Przybysz Adam
Stolarski Marcin
+0,63
+0,11
27.90
28.59
59.18
1:00.98
Roguski Bartłomiej
Russek Filip
+0,63
+0,01
26.76
25.47
57.50
54.08
14.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa3:52.43629
Juc Aleksander
Trefler Michał
+0,64
+0,52
28.31
29.91
59.75
1:04.14
Pachowski Adrian
Jura Maciej
+0,54
-0,02
26.21
24.14
56.75
51.79
15.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice3:55.59604
Sodel Dominik
Nowak Patryk
+0,66
+0,38
29.45
29.06
1:01.30
1:02.20
Derbis Tomasz
Warwas Szymon
+0,61
+0,20
26.63
23.71
1:00.95
51.14
16.MOS Dąbrowa Grn 2MOS Dąbrowa Grn3:59.76573
Zwoliński Marcin
Nowodworski Dawid
+0,81
+0,30
29.91
29.80
1:01.56
1:05.94
Filek Bernard
Katolik Bartosz
+0,41
+0,51
26.65
25.72
58.37
53.89
17.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki4:06.07530
Raczkowski Piotr
Piotrowski Patryk
+0,57
+0,24
29.67
35.00
1:01.55
1:14.74
Fiedorowicz Patryk
Rzadkowski Daniel
+0,56
+0,41
27.21
24.07
58.81
50.97
18.MKS PiasecznoMKS Piaseczno4:08.00517
Rubaszkiewicz Andrzej
Żelechowski Rafał
+0,48
+0,44
31.28
30.82
1:05.63
1:06.67
Kruszyna Jakub
Brzeziński Jakub
+0,32
+0,43
26.95
26.12
59.78
55.92
19.Juvenia BiałystokJuvenia Białystok4:17.20464
Jazykow Filip
Kupiński Filip
+0,69
+0,44
31.45
35.41
1:05.95
1:15.85
Bocheń Tomasz
Awruk Szymon
+0,29
+0,09
26.70
27.18
58.11
57.29
DYSKW.NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice
Jankiewicz Krzysztof
Kotynia Jakub
+0,63
-0,83
25.7453.95Perzankowski Kacper
Łowicki Marcin SO
+0,20
+0,36
DYSKW.KU AZS UAM Poznań - młodz.AZS UAM Poznań
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
Kowalik Piotr
Żebrowski Juliusz
+0,48
+0,08
27.1057.50Kowalik Damian
Michałkowski Marek
+0,17
+0,23
NWUrsynów WarszawaUrsynów Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 25
21-12-2013
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.12
27.44
27.44
27.65
28.68
29.16
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naskręt Agata
AZLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
ASBYD
Berlin (GER)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
10-08-2013
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
21-12-2012

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław27.97775Q
2.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź28.03770Q
3.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa28.76713Q
4.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp29.00695Q
5.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław29.11688Q
6.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz29.21681Q
7.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.29.27676Q
8.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole29.33672Q
9.Cieslak Joanna96WARTA Poznań29.39668Q
10.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec29.43665Q
11.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój29.44665Q
12.Ćwil Angela99MKS Piaseczno29.45664Q
13.Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin29.54658Q
14.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów29.55657Q
15.Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław29.59655Q
16.Ryczak Maja96MKP Szczecin29.63652Q
17.Kurowska Wanda SK98Galicja Kraków29.71647R
18.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp29.78642?
Szynal Ludwika94SKARPA Lublin29.78642?
20.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz29.79642
21.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków30.06624
22.Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.30.16618
23.Mazurek Zuzanna91Fala Kraśnik30.17618
24.Rosiak Paulina SSz95MKP Szczecin30.26612
25.Magner Agata SK97JORDAN Kraków30.53596
26.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska30.56594
27.Bernat Gabriela99SKARPA Lublin30.66588
28.Kamińska Joanna94TRÓJKA Łódź30.75583
29.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa31.01569
30.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki31.12563
31.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G31.13562
32.Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk31.18559
33.Wątor Karolina SK98Galicja Kraków31.22557
34.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa31.25556
35.Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn31.46545
36.Lempart Marta SWr96AZS AWF Katowice31.50543
37.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa31.52542
38.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn31.53541
39.Górecka Marta98Ursynów Warszawa31.78528
40.Rogowska Angelika99Galicja Kraków32.04516
41.Skorupa Monika99VEGA Dobrodzień32.22507
42.Wysocka Karolina96Juvenia Białystok33.00472
43.Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice33.04470
44.Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok33.64445
DYSKW.Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 25
21-12-2013
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.12
27.44
27.44
27.65
28.68
29.16
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naskręt Agata
AZLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
ASBYD
Berlin (GER)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
10-08-2013
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
21-12-2012

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź28.20756Q
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław28.26752Q
3.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław28.35744Q
4.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz28.48734Q
5.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa28.49734Q
6.Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław28.76713Q
7.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp29.03693Q
8.Ćwil Angela99MKS Piaseczno29.15685Q
Rekord Polski Jun 14-lat
9.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.29.16684R
10.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec29.17683R
11.Cieslak Joanna96WARTA Poznań29.18683
12.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole29.23679
13.Ryczak Maja96MKP Szczecin29.24678
14.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów29.26677
15.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój29.27676
16.Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin29.47663


<< TOP >>
Konkurencja 25
21-12-2013
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.12
27.44
27.44
27.65
28.68
29.15
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Ćwil Angela
AZLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
MKPIA
Berlin (GER)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
10-08-2013
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
21-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź26.35927
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław27.27837
3.Kozłowska Anna SO96Piętnastka Bydgoszcz28.13762
4.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław28.21756
5.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa28.48734
6.Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław28.66721
7.Ćwil Angela99MKS Piaseczno28.75714
Rekord Polski Jun 14-lat
8.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp29.27676


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2013
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.59
27.59
28.17
28.93
30.20
Plutecki Adam
Hołub Maciej
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
ORPRZ
ORPRZ
VIRAC
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
21-12-2012
21-12-2012
21-12-2012
29-11-2008
20-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zawadka Michał89Ursynów Warszawa27.63763Q
2.Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok27.75753Q
3.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk27.76752Q
4.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.27.81748Q
5.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa27.89742Q
6.Gorczyca Przemyslaw90AZS AWFiS Gdańsk27.95737Q
7.Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice28.00733Q
8.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo28.02731Q
9.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice28.34707Q
10.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław28.48696Q
11.Chrościński Jan96WARTA Poznań28.50695Q
12.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa28.57690Q
13.Perl Michał96DELFIN Legionowo28.63685Q
14.Rojda Adam96Wodnik Rawicz28.81673Q
15.Galon Michał95Akwawit Leszno28.87669Q
Nowak Patryk95AZS AWF Katowice28.87669Q
17.Matczak Mateusz89AZS UŁ PŁ Łódź28.97662R
18.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa29.00660?
Jarzyński Wojciech91AZS UŁ PŁ Łódź29.00660?
Białek Piotr92WARTA Poznań29.00660?
21.Mucha Kacper92Ursynów Warszawa29.02658
22.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice29.07655
23.Grula Mateusz93AZS AWF Warszawa29.11652
Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice29.11652
25.Zieliński Kamil89AZS Biała Podlaska29.26642
Sowa Marcin SO97Motyl Stalowa Wola29.26642
27.Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin29.33638
28.Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań29.45630
29.Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice29.47628
30.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa29.52625
31.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk29.53625
32.Rykowski Piotr94KS Posnania29.62619
33.Lejman Kacper94AZS AWFiS Gdańsk29.71613
34.Maślanka Szymon SR96Karol Wadowice29.84605
35.Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice29.85605
36.Karkut Kamil SK96IKAR Mielec29.88603
37.Pik Paweł88MTP Lublinianka29.92601
38.Żebrowski Juliusz91AZS UAM Poznań30.09590
39.Żmija Marek97MOS Katowice30.10590
40.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń30.21583
41.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.30.24582
Suchodolski Patryk93AZS PWSZ Racibórz30.24582
43.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno30.27580
44.Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa30.28579
45.Gawryś Sebastian94AZS AWFiS Gdańsk30.35575
46.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice30.37574
47.Pomietło Adrian SO95UNIA Oświęcim30.38574
48.Białek Marcin SP95WARTA Poznań30.40573
49.Jaskier Mateusz SOc96Motyl Stalowa Wola30.48568
50.Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin30.49567
51.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa30.55564
52.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn30.65559
53.Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków30.71555
54.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice30.83549
55.Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź30.89546
56.Breś Gracjan95AZS UŁ PŁ Łódź31.04538
57.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź31.17531
58.Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice31.18531
59.Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa31.36521
60.Kotynia Piotr90AZS UŁ PŁ Łódź31.42518
61.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów31.55512
62.Pierściński Adam98MKS Piaseczno31.77502
63.Winiarski Jakub99SOLEX Lębork32.08487
64.Dziadek Jan98BUKS Warszawa32.25479
65.Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków32.29478
66.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok32.41472
67.Danilewski Maciej98Juvenia Białystok32.51468
68.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno32.73459
69.Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki33.61424
70.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok34.32398
71.Królik Paweł99Juvenia Białystok35.22368
72.Kupiński Filip99Juvenia Białystok35.85349
73.Kochanowicz Aleksander93Juvenia Białystok37.46306
DYSKW.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.Fedorowicz Jakub SK97WODNIK Radom
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
NWSzarliński Filip92AZS AWF Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2013
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.59
27.59
28.17
28.93
30.20
Plutecki Adam
Hołub Maciej
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
ORPRZ
ORPRZ
VIRAC
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
21-12-2012
21-12-2012
21-12-2012
29-11-2008
20-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zawadka Michał89Ursynów Warszawa27.37785Q
2.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa27.57768Q
3.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk27.65761Q
4.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo27.75753Q
5.Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok27.83746Q
Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice27.83746Q
7.Gorczyca Przemyslaw90AZS AWFiS Gdańsk27.96736Q
8.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa28.11724Q
9.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.28.13723R
10.Perl Michał96DELFIN Legionowo28.26713R
11.Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice28.34707
12.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław28.35706
13.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice28.69681
14.Galon Michał95Akwawit Leszno28.75677
15.Rojda Adam96Wodnik Rawicz28.80673
16.Chrościński Jan96WARTA Poznań29.44630


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2013
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.59
27.59
28.17
28.93
30.20
Plutecki Adam
Hołub Maciej
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
ORPRZ
ORPRZ
VIRAC
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
21-12-2012
21-12-2012
21-12-2012
29-11-2008
20-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zawadka Michał89Ursynów Warszawa26.85831
2.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk27.45778
Rekord Polski Jun 18-lat
3.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa27.46777
4.Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok27.53771
5.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo27.69758
6.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice27.96736
7.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa28.06728
8.Gorczyca Przemyslaw90AZS AWFiS Gdańsk28.18719


<< TOP >>
Konkurencja 27
21-12-2013
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:11.12
4:16.92
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
26-11-2005
17-12-2011
17-12-2011
17-12-2011
21-11-2010
29-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów4:16.10771A1:01.541:03.981:04.341:06.24
2.Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn4:18.41750A1:03.011:05.751:05.641:04.01
3.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów4:18.81747A1:03.581:05.271:05.131:04.83
4.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn4:19.04745A1:03.991:05.231:05.671:04.15
5.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim4:19.09744A1:02.791:06.281:06.111:03.91
Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim4:19.09744A1:03.371:06.891:05.611:03.22
7.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec4:19.19743A1:02.411:06.621:05.931:04.23
8.Kasperek Katarzyna SSz96MKP Szczecin4:19.24743A1:03.081:07.181:05.441:03.54
9.Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn4:19.56740?1:02.601:06.401:06.271:04.29
Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew4:19.56740?1:03.111:05.981:05.451:05.02
11.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź4:22.107191:03.311:06.701:06.521:05.57
12.Nita Anna97Piątka Konstantynów4:23.757051:04.351:07.051:06.681:05.67
13.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim4:26.046871:04.831:07.431:07.471:06.31
14.Rudawska Adrianna96Olimpijczyk 23 Lublin4:26.356851:04.581:07.321:07.841:06.61
15.Maciuch Karolina96VEGA Dobrodzień4:26.466841:02.801:07.131:08.271:08.26
16.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp4:27.166791:03.351:07.921:08.731:07.16
17.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa4:27.526761:03.181:08.281:09.261:06.80
18.Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław4:27.846741:03.861:06.191:07.551:10.24
19.Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław4:28.196711:04.501:08.151:07.731:07.81
20.Podlewska Miriam SO97UNIA Oświęcim4:28.666671:04.211:08.121:08.291:08.04
21.Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań4:28.896661:02.771:08.231:08.731:09.16
22.Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp4:29.526611:04.861:08.531:08.691:07.44
23.Szczytko Alicja95Olimpijczyk Suwałki4:30.206561:03.981:07.901:09.201:09.12
24.Leończuk Sara99UKS MOS Ełk4:31.256491:03.891:09.111:09.601:08.65
25.Dembska Joanna95G-8 Bielany Warszawa4:31.656461:04.121:08.931:09.641:08.96
26.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn4:32.906371:04.371:09.131:10.071:09.33
27.Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO Ostrowiec4:32.986361:03.921:08.601:09.991:10.47
28.Dziewa Aleksandra SSz96Lider Chełm4:34.476261:02.981:09.011:11.411:11.07
29.Haczkiewicz Paulina97ŚLĄSK Wrocław4:35.646181:05.031:09.261:10.221:11.13
30.Szymańska Monika96Omega Kleszczów4:35.836171:05.261:08.581:10.251:11.74
31.Adamczyk Julia99MTP Lublinianka4:38.056021:06.341:10.581:10.571:10.56
32.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce4:39.435931:05.421:11.001:12.031:10.98
33.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik4:42.175761:05.971:10.741:13.121:12.34
34.Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa4:43.285691:05.941:11.871:14.001:11.47
35.Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa4:43.455681:08.351:12.361:11.771:10.97
36.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica4:49.785321:07.671:13.741:14.121:14.25
37.Wysocka Karolina96Juvenia Białystok4:50.485281:07.431:13.681:16.361:13.01
38.Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa4:54.355071:10.701:13.621:14.661:15.37
39.Stępień Kamila99Barakuda Starachowice5:02.944651:12.191:17.171:16.511:17.07
40.Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa5:09.404371:09.621:17.661:21.401:20.72
DYSKW.Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork
O13 - użycie urządzeń lub ubioru zwiększajacego szybkość, pływalność lub wytrzymałość
DYSKW.Zarychta Anita98Barakuda Starachowice
O13 - użycie urządzeń lub ubioru zwiększajacego szybkość, pływalność lub wytrzymałość


<< TOP >>
Konkurencja 27
21-12-2013
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:11.12
4:16.92
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
26-11-2005
17-12-2011
17-12-2011
17-12-2011
21-11-2010
29-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał
1.Kilijańska Donata95KS KSZO Ostrowiec4:08.8384059.771:02.891:03.411:02.76
2.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów4:10.848201:01.461:04.041:03.501:01.84
3.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn4:11.958091:01.201:04.211:03.441:03.10
4.Kasperek Katarzyna SSz96MKP Szczecin4:14.227881:01.691:04.361:04.251:03.92
5.Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn4:15.577751:01.241:04.501:05.501:04.33
6.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów4:15.677751:02.771:04.821:04.581:03.50
7.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim4:17.557581:01.801:05.291:06.371:04.09
8.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim4:18.177521:01.581:05.341:05.871:05.38


<< TOP >>
Konkurencja 28
21-12-2013
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
54.23
54.52
56.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Upplands Väsby (SWE)
Ostrowiec Św.
Poznań
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
19-10-2013
22-12-2012
17-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice54.27733Q25.6228.65
2.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków54.40728Q26.0928.31
3.Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa54.58720Q26.5927.99
4.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa54.67717Q26.3828.29
5.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz54.81711Q26.5728.24
6.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa54.84710Q25.9928.85
7.Dubiel Adam93KORNER Zielona G.54.87709Q26.6328.24
8.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice54.92707Q26.3228.60
9.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków54.95706Q26.6728.28
10.Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa55.21696Q27.1928.02
11.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk55.28693Q26.7928.49
12.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków55.30693Q26.8428.46
13.Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków55.54684Q26.8828.66
14.Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź55.60681Q Skres26.5729.03
15.Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.55.70678Q26.9728.73
16.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.55.85672Q27.0928.76
17.Handzlik Rafał SR95Karol Wadowice56.10663R27.1728.93
18.Pyda Jakub94SKARPA Lublin56.17661R26.8329.34
19.Chudy Michał97Wodnik Rawicz56.3565527.1329.22
20.Gąsior Patryk94AZS AWF Warszawa56.5364827.6028.93
Kościelak Adam SP96WARTA Poznań56.5364827.1329.40
22.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa56.6764427.1429.53
Rekord Polski Jun 14-lat
23.Suchan Jan97POLONIA Warszawa56.7264228.1928.53
24.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn57.0063227.0829.92
25.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewice57.1962627.8629.33
26.Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin57.2162627.4729.74
27.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice57.3862027.9929.39
28.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa57.3962027.7229.67
29.Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice57.4861727.6929.79
30.Brus Dominik93JORDAN Kraków57.5161627.4930.02
31.Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg57.7160928.3429.37
32.Pietrzak Krzysztof96KS Delfin Gdynia57.7360928.0529.68
33.Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław57.8860428.0829.80
34.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa58.1659528.4229.74
Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa58.1659528.2729.89
36.Gałota Bartosz90AZS Biała Podlaska58.2059428.0130.19
37.Trójca Mateusz SK97MOS Katowice58.5958228.3330.26
38.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa59.1056727.8531.25
39.Iłendo Piotr93Juvenia Białystok59.4055928.4530.95
40.Kijewski Kasper99SALOS Cortile Kielce59.6255328.5731.05
41.Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska59.7055028.4231.28
42.Napieraj Jan98POLONIA Warszawa59.7355028.8730.86
43.Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź59.9154528.5931.32
44.Hodur Filip97POLONIA Warszawa1:00.0254229.2430.78
45.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa1:00.1353929.3030.83
46.Danilewski Maciej98Juvenia Białystok1:00.4653028.8331.63
47.Uściłko Michał95Juvenia Białystok1:00.7352329.8030.93
48.Kubkowski Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław1:01.2950928.7532.54
49.Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno1:01.6150129.6731.94
50.Greś Krystian92AZS Biała Podlaska1:01.9149329.8132.10
51.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce1:02.2548530.4331.82
52.Jarmuła Miłosz98G-8 Bielany Warszawa1:02.7647430.2532.51
53.Klimczuk Karol97Żabianka Gdańsk1:03.5045730.5332.97
54.Bujak Kacper98MTP Lublinianka1:03.9444831.0732.87
55.Grzywa Karol SOc97Fala Kraśnik1:05.0342631.0334.00
56.Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa1:05.7041331.8333.87
57.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno1:05.8641031.8434.02
58.Jazykow Filip99Juvenia Białystok1:06.8639231.9234.94
59.Sędłak Wiktor99ORKA Zamość1:12.6030634.8537.75
DYSKW.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m


<< TOP >>
Konkurencja 28
21-12-2013
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
54.23
54.52
56.67
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
Stokowski Kacper
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
BIWAR
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Upplands Väsby (SWE)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
19-10-2013
22-12-2012
21-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice52.92790Q24.6328.29
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice53.53764Q26.0527.48
3.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk53.54763Q25.9827.56
4.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków53.58762Q26.0427.54
Rekord Polski Jun 16-lat
5.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków53.76754Q25.8327.93
6.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa53.93747Q26.0827.85
7.Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.54.06741Q26.1027.96
8.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz54.65718Q26.4228.23
9.Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa54.67717R26.8027.87
10.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.55.09701R26.7028.39
11.Dubiel Adam93KORNER Zielona G.55.1369926.7028.43
12.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa55.1469925.7129.43
13.Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa55.1569826.6228.53
14.Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków55.3069326.4228.88
15.Handzlik Rafał SR95Karol Wadowice55.9666827.0428.92
16.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków59.5655427.5132.05


<< TOP >>
Konkurencja 28
22-12-2013
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
53.58
54.52
56.67
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Murzyn Dawid SK
Murzyn Dawid
Stokowski Kacper
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
BIWAR
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
21-12-2013
22-12-2012
21-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice52.3081925.3526.95
2.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków52.6980125.5127.18
3.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice53.2077825.3827.82
4.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków53.3077426.0127.29
Rekord Polski Jun 16-lat
5.Krzyżaniak Bartosz94KORNER Zielona G.54.1473826.1428.00
6.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk54.2173526.0528.16
7.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa54.6571826.4328.22
8.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz54.7771326.4228.35


<< TOP >>
Konkurencja 29
21-12-2013
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1:10.66698Q33.2137.45
2.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław1:11.30680Q32.5338.77
3.Uryga Paulina95KS Korona Kraków1:11.58672Q33.9937.59
4.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom1:11.61671Q33.9637.65
5.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka1:11.66669Q33.9237.74
6.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań1:11.90663Q34.0437.86
7.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1:12.07658Q34.1237.95
8.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp1:12.10657Q33.7138.39
9.Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole1:12.58644Q33.8838.70
10.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka1:12.87637Q33.7239.15
11.Cieślak Katarzyna94KS Posnania1:12.89636Q34.3938.50
12.Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin1:13.16629Q34.6438.52
13.Lis Zuzanna95Wodnik Rawicz1:13.18628Q34.8238.36
14.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów1:13.22627Q34.8738.35
15.Bazyl Magdalena97Aquarius Myślenice1:13.27626Q34.3738.90
16.Greglak Marta97ZRYW Opole1:13.28626Q34.2938.99
17.Dymarek Ewa95ZRYW Opole1:13.35624R34.6738.68
18.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec1:13.51620R35.1838.33
19.Samuła Wiktoria99MTP Lublinianka1:13.6261734.5639.06
20.Ożóg Paulina99Bobry Dębica1:13.6561634.9338.72
21.Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice1:14.1160535.2038.91
22.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.1:14.1460435.4438.70
23.Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk1:14.1860334.6939.49
24.Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa1:14.8358834.9139.92
25.Radoń Sonia SK98Galicja Kraków1:15.2457835.3139.93
26.Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków1:15.3157735.1940.12
27.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków1:15.6057035.6239.98
28.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice1:15.8656436.0939.77
29.Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok1:15.8756435.9339.94
30.Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław1:16.4155236.0040.41
31.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz1:18.4950937.5740.92
32.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp1:18.6050736.0742.53
33.Zyga Izabela96NAWA Skierniewice1:20.3747437.0643.31
34.Zientarska Laura95TRÓJKA Łódź1:20.4747337.8342.64
DYSKW.Dudek Marlena94AZS AWF Katowice
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami


<< TOP >>
Konkurencja 29
21-12-2013
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1:10.06716Q33.0936.97
2.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław1:10.36707Q32.6037.76
3.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka1:11.19683Q33.9837.21
4.Uryga Paulina95KS Korona Kraków1:11.43676Q33.6437.79
5.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań1:11.48674Q33.6437.84
6.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka1:11.74667Q33.3338.41
7.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom1:11.77666Q33.9537.82
8.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1:11.86664Q33.9737.89
9.Bazyl Magdalena97Aquarius Myślenice1:12.09657R33.7638.33
10.Cieślak Katarzyna94KS Posnania1:12.13656R34.2237.91
11.Lis Zuzanna95Wodnik Rawicz1:12.5564534.6137.94
12.Greglak Marta97ZRYW Opole1:12.7364033.8738.86
13.Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole1:12.7663934.1938.57
14.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów1:12.7763934.7338.04
15.Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin1:12.9263534.6938.23
16.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp1:13.1562934.0539.10


<< TOP >>
Konkurencja 29
22-12-2013
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1:07.6679531.9735.69
2.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław1:08.2477531.3936.85
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95MTP Lublinianka1:10.0071832.9037.10
4.Uryga Paulina95KS Korona Kraków1:11.2368233.1938.04
5.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka1:11.2868034.1037.18
6.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom1:11.4367633.8437.59
7.Wisniewska Natalia97WARTA Poznań1:11.7366733.4238.31
8.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1:12.2065433.8938.31


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2013
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków55.72753Q25.9329.79
2.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.56.31730Q26.6929.62
3.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa56.55721Q25.8630.69
4.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice56.66716Q25.2831.38
5.Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław56.76713Q25.6031.16
6.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź56.78712Q26.7130.07
7.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa56.86709Q26.7430.12
8.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko56.89708Q26.5230.37
9.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków57.19697Q26.0831.11
10.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź57.23695Q26.3830.85
11.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik57.24695Q26.9830.26
12.Galon Michał95Akwawit Leszno57.25694Q26.2431.01
13.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce57.59682Q26.4531.14
14.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice57.66680Q26.4731.19
15.Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź57.87672Q25.8032.07
16.Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin57.95670Q Skres26.7331.22
17.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław58.16662R27.6430.52
18.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec58.20661R26.8631.34
19.Renusz Piotr96SOLEX Lębork58.2665926.4431.82
Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa58.2665925.9432.32
21.Morawski Krzysztof94AZS AWF Warszawa58.2865826.0532.23
22.Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków58.3565626.8531.50
23.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów58.5964827.4831.11
24.Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań58.9763528.1730.80
25.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn59.0263426.9232.10
26.Kowalik Damian94AZS UAM Poznań59.0363326.3132.72
27.Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik59.1263127.3631.76
28.Leśkiewicz Konrad96BUKS Warszawa59.4462026.2633.18
29.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia59.4562026.7832.67
30.Goliński Patryk SK97BUKS Warszawa59.4761927.3532.12
31.Gawryś Sebastian94AZS AWFiS Gdańsk59.5561727.4732.08
32.Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków59.5761627.7531.82
33.Szajerka Konrad94G-8 Bielany Warszawa59.5861627.2932.29
34.Bekier Krzysztof92AZS Biała Podlaska59.7161227.6332.08
35.Janas Krzysztof93Ursynów Warszawa59.9860427.4232.56
36.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice1:00.0260327.1232.90
37.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno1:00.0760126.9033.17
38.Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa1:00.1559928.1931.96
39.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz1:00.1859826.9533.23
40.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno1:00.5058828.7431.76
41.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl.1:00.5758627.9432.63
Iłendo Piotr93Juvenia Białystok1:00.5758627.6132.96
43.Czarnota Mateusz91UNIA Oświęcim1:00.6758328.1332.54
44.Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice1:00.7258228.3632.36
45.Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin1:00.8257928.5032.32
46.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa1:00.9357628.1632.77
47.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń1:01.0557328.3932.66
48.Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź1:01.2256828.1033.12
49.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź1:01.2656726.9934.27
50.Czartoryjski Radosław90AZS Biała Podlaska1:01.2756627.9233.35
51.Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno1:01.3856328.1533.23
52.Juc Aleksander97Jagiellonka Warszawa1:01.4056327.2834.12
53.Wąsik Jakub94AZS Biała Podlaska1:01.4956027.6933.80
54.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź1:01.6355728.1733.46
55.Kawicki Tomasz88CityZen Poznań1:01.8955027.7434.15
56.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok1:02.0854527.9734.11
57.Dziadek Jan98BUKS Warszawa1:02.1654228.7233.44
58.Gryglewicz Juliusz98Żoliborz W-wa1:02.4153629.0733.34
59.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn1:02.4353528.9733.46
60.Danilewski Maciej98Juvenia Białystok1:02.4553528.0834.37
61.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa1:02.7152828.9233.79
62.Szczepaniak Paweł99Galicja Kraków1:02.8852429.4633.42
63.Żebrowski Juliusz91AZS UAM Poznań1:03.0352030.3232.71
64.Perkowski Dawid96Juvenia Białystok1:04.1249428.6335.49
65.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki1:04.6348328.8535.78
66.Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko-Zdrój1:04.7148130.7933.92
67.Pierściński Adam98MKS Piaseczno1:05.5546230.9134.64
68.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa1:05.8645629.6936.17
69.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa1:06.5744228.4838.09
70.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok1:06.7443831.4435.30
71.Michalak Piotr96Ostrobramska W-wa1:07.7841831.0336.75
72.Królik Paweł99Juvenia Białystok1:08.7040231.7736.93
73.Kostanowicz Artur98POLONIA Warszawa1:10.1937731.1339.06
74.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk1:11.0736330.6740.40
75.Piotrowski Patryk99Olimpijczyk Suwałki1:11.2436033.4537.79
DYSKW.Brzuś Michał97ORKA Zamość
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Bartoszewski Wojciech94AZS UŁ PŁ Łódź
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Jazykow Filip99Juvenia Białystok
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Sędłak Wiktor99ORKA Zamość
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
NWGrula Mateusz93AZS AWF Warszawa
NWKarkut Kamil SK96IKAR Mielec


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2013
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice54.50805Q24.7429.76
2.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków55.23774Q26.3928.84
3.Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław56.09738Q25.7030.39
4.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź56.13737Q26.5229.61
5.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.56.15736Q26.4329.72
6.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków56.16736Q24.9531.21
7.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa56.34729Q25.7330.61
8.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa56.69715Q26.4730.22
9.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko56.82710R25.9930.83
10.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź56.87708R26.4230.45
11.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce57.0270326.2230.80
12.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik57.4168927.0630.35
13.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice57.5168526.3831.13
14.Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź57.5768326.3831.19
15.Galon Michał95Akwawit Leszno57.5968226.1431.45
16.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław57.6767927.1030.57


<< TOP >>
Konkurencja 30
22-12-2013
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice53.4885224.3329.15
2.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków54.6979725.0529.64
3.Zaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław55.0478225.2029.84
4.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków55.2077524.5330.67
5.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź55.4476525.7529.69
6.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa56.0873925.6530.43
7.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa56.7571326.4630.29
8.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.56.8870826.4630.42


<< TOP >>
Konkurencja 31
21-12-2013
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1:01.70710Q28.6933.01
2.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim1:01.95701Q29.3732.58
3.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G1:01.98700Q28.5333.45
4.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków1:02.00699Q28.9133.09
5.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp1:02.21692Q29.3232.89
6.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław1:02.28690Q28.7333.55
7.Nogaj Paulina98WODNIK Radom1:02.50683Q29.0633.44
8.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa1:02.62679Q29.6932.93
9.Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź1:02.63679Q29.0233.61
10.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa1:02.82672Q29.6533.17
11.Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław1:02.85671Q29.3533.50
12.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1:02.89670Q29.1933.70
13.Kącka Natalia SO95UNIA Oświęcim1:03.78643Q29.9633.82
14.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1:03.84641Q29.3334.51
15.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław1:03.89639Q30.2233.67
16.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1:04.01636Q29.7534.26
17.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa1:04.11633R30.2733.84
18.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole1:04.30627R30.2834.02
19.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn1:04.3362630.4833.85
20.Sproska Magda97ZRYW Opole1:04.4162430.1434.27
21.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów1:04.5462029.6334.91
22.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów1:04.8261230.3434.48
23.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp1:04.8961030.2834.61
24.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska1:04.9560831.0533.90
25.Korzeniowska Marta93AZS AWF Warszawa1:05.1560330.4634.69
26.Ćwil Angela99MKS Piaseczno1:05.2060131.3733.83
27.Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin1:05.4859430.7834.70
28.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice1:05.4959330.8634.63
29.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock1:05.9958030.6335.36
30.Korzeniowska Natalia SZG97KORNER Zielona G.1:06.3457131.7934.55
31.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin1:06.3957031.0935.30
32.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:06.6856230.9435.74
33.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn1:06.7456130.9535.79
34.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa1:07.1655030.6836.48
35.Górecka Marta98Ursynów Warszawa1:07.4454329.8737.57
36.Sasin Dominika94Rekin Świebodzice1:07.8953330.7037.19
37.Skorupa Monika99VEGA Dobrodzień1:08.3152332.0436.27
38.Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp1:08.8151231.9636.85
39.Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa1:09.1250531.5437.58
40.Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.1:09.8848833.5836.30
41.Rogowska Angelika99Galicja Kraków1:10.4047832.7637.64
42.Duchnowska Julita94AZS Biała Podlaska1:10.4847632.2238.26
43.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica1:12.4243932.9939.43


<< TOP >>
Konkurencja 31
21-12-2013
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1:00.90738Q28.7032.20
2.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław1:00.93737Q27.9233.01
3.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim1:01.15729Q28.9232.23
4.Nogaj Paulina98WODNIK Radom1:01.57714Q28.8132.76
5.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G1:01.98700Q28.8433.14
6.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa1:02.02699Q29.1632.86
7.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp1:02.04698Q28.6133.43
8.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa1:02.11696Q29.4532.66
9.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków1:02.12695R28.8233.30
10.Szkarłat Julia98ŚLĄSK Wrocław1:02.56681R29.4433.12
11.Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź1:02.8367229.0533.78
12.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław1:03.2066030.1533.05
13.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1:03.4265429.5333.89
14.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów1:03.6964529.7633.93
15.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska1:03.7264430.0233.70
16.Kącka Natalia SO95UNIA Oświęcim1:03.9663730.0633.90


<< TOP >>
Konkurencja 31
22-12-2013
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław58.6082927.7630.84
2.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław59.9777328.5631.41
3.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków1:00.2376328.1632.07
4.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim1:00.5775028.5332.04
5.Nogaj Paulina98WODNIK Radom1:01.0973128.1832.91
6.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa1:01.6671128.8932.77
7.Mizak Joanna94Słowianka Gorzów Wlkp1:02.3768729.1733.20
8.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa1:03.5764929.9533.62


<< TOP >>
Konkurencja 32
21-12-2013
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:50.13
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:05.86
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MUWAR
AWKAT
MUWAR
SLWRO
SLWRO
Istambul (TUR)
Dubai (UAE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
12-12-2009
19-12-2010
17-12-2011
29-11-2008
17-12-2011
20-12-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:55.69838A25.5929.4930.3230.29
2.Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK Wrocław1:57.51800A26.6529.6930.2930.88
3.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa1:57.80794A26.5330.6730.5330.07
4.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin1:57.97791A26.4329.3730.5031.67
5.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków1:58.07789A26.8430.4730.4030.36
6.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków1:58.16787A25.9229.4431.2131.59
7.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź1:58.71776A26.0730.2431.0731.33
8.Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice1:59.47761A25.9530.5831.4031.54
9.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk1:59.88753R27.6929.6931.1831.32
10.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.2:00.92734R27.0930.8831.0031.95
11.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice2:02.4070827.0130.5031.4833.41
12.Biś Daniel95AZS AWF Warszawa2:02.5970527.3730.6731.2333.32
13.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice2:02.8670027.1430.8831.3933.45
14.Bartosiewicz Jakub95G-8 Bielany Warszawa2:02.9769827.6731.1531.5132.64
15.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań2:04.3067627.9231.0131.5633.81
16.Malczyk Marcin SO95UNIA Oświęcim2:05.0366428.0131.5732.6532.80
17.Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn2:05.7865228.0731.6332.8133.27
18.Urbaniak Jan SP95WARTA Poznań2:06.6663928.9532.1432.8432.73
19.Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa2:07.1163228.5932.0032.7833.74
20.Kuca Przemysław94WARTA Poznań2:07.2063128.4532.3533.0533.35
21.Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia2:08.5361128.5831.9033.2134.84
22.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa2:09.2260228.4033.0933.1034.63
23.Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn2:09.8659328.8632.9433.0734.99
24.Biszkont Damian96KP AVIA Świdnik2:10.0459029.6432.6734.0633.67
25.Traczewski Michał95POLONIA Warszawa2:10.6858228.8133.2134.1134.55
26.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn2:11.8956628.6033.3134.4035.58
27.Szutko Mateusz97AZS Biała Podlaska2:12.6555628.7833.1835.6935.00
28.Kalina Radosław96Bobry Dębica2:14.1853730.2634.3835.1234.42
29.Kochański Wojciech97MOS Katowice2:14.5553330.7034.4434.8534.56
30.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice2:14.6353230.4235.3035.1333.78
31.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów2:15.4452230.3435.2835.1034.72
32.Rzuczkowski Kacper97G-8 Bielany Warszawa2:16.0451528.8633.2634.8339.09
33.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:16.4551130.4435.0035.6635.35
34.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce2:17.3050130.4234.8936.1835.81
35.Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno2:19.2348130.1834.8836.9937.18
36.Jarmuła Miłosz98G-8 Bielany Warszawa2:22.8444531.3036.0137.2338.30
NWPietrzak Artur88Akwawit Leszno
NWBaran Rafał93JORDAN Kraków
NWZaczyński Karol91ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 32
21-12-2013
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:50.13
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:05.86
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MUWAR
AWKAT
MUWAR
SLWRO
SLWRO
Istambul (TUR)
Dubai (UAE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
12-12-2009
19-12-2010
17-12-2011
29-11-2008
17-12-2011
20-12-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:53.5688625.7029.7329.1828.95
2.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa1:55.2684826.0829.6829.4230.08
3.Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice1:56.8881325.8329.1530.1631.74
4.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin1:56.9081326.8430.2429.8429.98
5.Kuświk Maciej SSz96ŚLĄSK Wrocław1:56.9681126.6129.7730.0030.58
6.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków1:57.4580126.7329.9730.4830.27
7.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków1:57.4980026.0729.5230.5831.32
8.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź1:59.1976726.4730.2930.8031.63


<< TOP >>
Konkurencja 33
21-12-2013
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
14:24.54
14:38.86
14:46.21
15:10.94
15:27.01
15:30.77
Sawrymowicz Mateusz
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Kurant Roger
Zoniuk Maciej
MKSZC
MKSZC
RUGRU
RUGRU
KSOST
SLWRO
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
15-12-2007
10-12-2005
09-12-2006
27-11-2005
07-11-2009
14-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Furtek Paweł SSz95MKP Szczecin14:45.42885
100m:
200m:
300m:
400m:
57.51
1:57.08
2:56.43
3:56.16
57.51
59.57
59.35
59.73
500m:
600m:
700m:
800m:
4:56.13
5:55.62
6:55.10
7:54.72
59.97
59.49
59.48
59.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:54.19
9:53.60
10:53.04
11:52.39
59.47
59.41
59.44
59.35
1300m:
1400m:
1500m:
12:51.69
13:50.50
14:45.42
59.30
58.81
54.92
2.Zaborowski Filip94MKP Szczecin14:45.79883
100m:
200m:
300m:
400m:
57.66
1:57.67
2:57.19
3:56.64
57.66
1:00.01
59.52
59.45
500m:
600m:
700m:
800m:
4:56.27
5:55.87
6:55.21
7:54.68
59.63
59.60
59.34
59.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:54.08
9:53.51
10:52.94
11:52.26
59.40
59.43
59.43
59.32
1300m:
1400m:
1500m:
12:51.75
13:50.56
14:45.79
59.49
58.81
55.23
3.Wojdak Wojciech SO96UNIA Oświęcim14:54.86857
100m:
200m:
300m:
400m:
57.78
1:58.14
2:57.95
3:57.90
57.78
1:00.36
59.81
59.95
500m:
600m:
700m:
800m:
4:57.80
5:57.46
6:57.41
7:57.14
59.90
59.66
59.95
59.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:57.00
9:57.12
10:56.38
11:55.71
59.86
1:00.12
59.26
59.33
1300m:
1400m:
1500m:
12:55.19
13:55.48
14:54.86
59.48
1:00.29
59.38
4.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin14:57.80848
100m:
200m:
300m:
400m:
58.33
1:58.93
2:59.32
3:59.29
58.33
1:00.60
1:00.39
59.97
500m:
600m:
700m:
800m:
4:59.36
5:59.11
6:59.14
7:59.23
1:00.07
59.75
1:00.03
1:00.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:59.14
9:58.99
10:59.31
11:59.37
59.91
59.85
1:00.32
1:00.06
1300m:
1400m:
1500m:
12:59.68
13:59.88
14:57.80
1:00.31
1:00.20
57.92
5.Kaczmarski Marcin94MKP Szczecin15:09.08817
100m:
200m:
300m:
400m:
57.75
1:57.74
2:57.76
3:57.36
57.75
59.99
1:00.02
59.60
500m:
600m:
700m:
800m:
4:57.26
5:57.55
6:58.17
7:59.30
59.90
1:00.29
1:00.62
1:01.13
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:00.62
10:01.80
11:02.99
12:04.39
1:01.32
1:01.18
1:01.19
1:01.40
1300m:
1400m:
1500m:
13:06.02
14:07.87
15:09.08
1:01.63
1:01.85
1:01.21
6.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn15:14.59803
100m:
200m:
300m:
400m:
58.89
1:59.87
3:01.01
4:01.16
58.89
1:00.98
1:01.14
1:00.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:01.84
6:02.67
7:03.86
8:05.26
1:00.68
1:00.83
1:01.19
1:01.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:06.61
10:07.96
11:09.16
12:10.56
1:01.35
1:01.35
1:01.20
1:01.40
1300m:
1400m:
1500m:
13:12.19
14:14.16
15:14.59
1:01.63
1:01.97
1:00.43
7.Biś Daniel95AZS AWF Warszawa15:26.33772
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.63
2:04.51
3:07.60
4:10.19
1:00.63
1:03.88
1:03.09
1:02.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.37
6:14.13
7:15.67
8:16.62
1:02.18
1:01.76
1:01.54
1:00.95
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.99
10:19.92
11:22.23
12:24.55
1:01.37
1:01.93
1:02.31
1:02.32
1300m:
1400m:
1500m:
13:26.57
14:27.59
15:26.33
1:02.02
1:01.02
58.74
8.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice15:27.75769
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.30
2:04.04
3:07.10
4:09.49
1:00.30
1:03.74
1:03.06
1:02.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.83
6:13.61
7:15.55
8:16.89
1:02.34
1:01.78
1:01.94
1:01.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.05
10:19.66
11:21.77
12:24.11
1:01.16
1:01.61
1:02.11
1:02.34
1300m:
1400m:
1500m:
13:26.19
14:28.24
15:27.75
1:02.08
1:02.05
59.51
9.Łowicki Marcin SO95NAWA Skierniewice15:32.44757
100m:
200m:
300m:
400m:
58.29
2:00.46
3:02.58
4:04.93
58.29
1:02.17
1:02.12
1:02.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.28
6:09.69
7:11.47
8:13.35
1:02.35
1:02.41
1:01.78
1:01.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:14.39
10:16.36
11:19.26
12:22.60
1:01.04
1:01.97
1:02.90
1:03.34
1300m:
1400m:
1500m:
13:25.75
14:29.99
15:32.44
1:03.15
1:04.24
1:02.45
10.Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice15:34.87751
100m:
200m:
300m:
400m:
58.63
1:59.89
3:01.08
4:02.19
58.63
1:01.26
1:01.19
1:01.11
500m:
600m:
700m:
800m:
5:04.06
6:06.58
7:09.10
8:12.02
1:01.87
1:02.52
1:02.52
1:02.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:15.14
10:18.62
11:22.32
12:25.91
1:03.12
1:03.48
1:03.70
1:03.59
1300m:
1400m:
1500m:
13:29.59
14:33.02
15:34.87
1:03.68
1:03.43
1:01.85
11.Książek Sebastian SOc96KS KSZO Ostrowiec15:40.93737
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:06.10
3:09.91
4:13.24
1:01.78
1:04.32
1:03.81
1:03.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.58
6:19.16
7:21.88
8:24.13
1:03.34
1:02.58
1:02.72
1:02.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:26.26
10:28.77
11:31.57
12:34.04
1:02.13
1:02.51
1:02.80
1:02.47
1300m:
1400m:
1500m:
13:36.75
14:39.58
15:40.93
1:02.71
1:02.83
1:01.35
12.Jaszczak Wiktor97ŚLĄSK Wrocław15:47.99721
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.76
2:04.81
3:08.73
4:11.97
1:00.76
1:04.05
1:03.92
1:03.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.38
6:19.25
7:22.88
8:26.14
1:03.41
1:03.87
1:03.63
1:03.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:29.82
10:33.48
11:36.84
12:40.07
1:03.68
1:03.66
1:03.36
1:03.23
1300m:
1400m:
1500m:
13:43.77
14:46.75
15:47.99
1:03.70
1:02.98
1:01.24
13.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa15:48.52719
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.95
2:06.11
3:09.14
4:11.19
1:01.95
1:04.16
1:03.03
1:02.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.23
6:17.78
7:21.69
8:25.66
1:03.04
1:03.55
1:03.91
1:03.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:29.70
10:33.43
11:37.57
12:41.77
1:04.04
1:03.73
1:04.14
1:04.20
1300m:
1400m:
1500m:
13:45.64
14:48.79
15:48.52
1:03.87
1:03.15
59.73
14.Goleniec Łukasz SO97UNIA Oświęcim15:49.64717
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.28
2:05.68
3:09.82
4:13.88
1:01.28
1:04.40
1:04.14
1:04.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:17.54
6:21.18
7:24.55
8:28.15
1:03.66
1:03.64
1:03.37
1:03.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:31.42
10:35.02
11:38.62
12:41.98
1:03.27
1:03.60
1:03.60
1:03.36
1300m:
1400m:
1500m:
13:45.33
14:48.94
15:49.64
1:03.35
1:03.61
1:00.70
15.Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.16:00.59693
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.96
2:05.05
3:08.24
4:11.20
1:01.96
1:03.09
1:03.19
1:02.96
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.73
6:18.91
7:23.54
8:28.06
1:03.53
1:04.18
1:04.63
1:04.52
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:32.33
10:36.50
11:40.77
12:45.75
1:04.27
1:04.17
1:04.27
1:04.98
1300m:
1400m:
1500m:
13:51.01
14:56.53
16:00.59
1:05.26
1:05.52
1:04.06
16.Żybura Kornel95Bobry Dębica16:01.29691
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.53
2:06.35
3:11.29
4:16.04
1:01.53
1:04.82
1:04.94
1:04.75
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.15
6:24.34
7:28.01
8:32.13
1:04.11
1:04.19
1:03.67
1:04.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:36.22
10:40.32
11:44.65
12:49.02
1:04.09
1:04.10
1:04.33
1:04.37
1300m:
1400m:
1500m:
13:53.11
14:58.13
16:01.29
1:04.09
1:05.02
1:03.16
17.Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa16:20.77651
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.96
2:06.22
3:11.42
4:16.37
1:00.96
1:05.26
1:05.20
1:04.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.99
6:25.92
7:31.92
8:37.86
1:04.62
1:04.93
1:06.00
1:05.94
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.61
10:49.15
11:55.65
13:02.26
1:05.75
1:05.54
1:06.50
1:06.61
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.15
15:16.18
16:20.77
1:06.89
1:07.03
1:04.59
18.Sola Kornel SOc97Fala Kraśnik16:27.34638
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.98
2:07.69
3:13.41
4:19.60
1:01.98
1:05.71
1:05.72
1:06.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.95
6:32.15
7:38.77
8:44.87
1:06.35
1:06.20
1:06.62
1:06.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.03
10:55.77
12:02.00
13:08.02
1:05.16
1:05.74
1:06.23
1:06.02
1300m:
1400m:
1500m:
14:15.02
15:22.30
16:27.34
1:07.00
1:07.28
1:05.04
19.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik16:36.61620
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.39
2:06.98
3:12.88
4:19.03
1:01.39
1:05.59
1:05.90
1:06.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.21
6:31.51
7:38.00
8:44.71
1:06.18
1:06.30
1:06.49
1:06.71
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:51.72
10:58.81
12:05.82
13:13.47
1:07.01
1:07.09
1:07.01
1:07.65
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.60
15:29.92
16:36.61
1:08.13
1:08.32
1:06.69
20.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa16:40.25613
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.95
2:07.63
3:13.40
4:19.83
1:01.95
1:05.68
1:05.77
1:06.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.16
6:32.49
7:39.03
8:46.13
1:06.33
1:06.33
1:06.54
1:07.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:53.59
11:01.16
12:09.07
13:17.63
1:07.46
1:07.57
1:07.91
1:08.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:26.70
15:33.89
16:40.25
1:09.07
1:07.19
1:06.36
21.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa16:46.92601
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.92
2:10.94
3:17.68
4:24.59
1:03.92
1:07.02
1:06.74
1:06.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.66
6:38.57
7:45.78
8:53.35
1:07.07
1:06.91
1:07.21
1:07.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.94
11:08.12
12:16.06
13:24.11
1:07.59
1:07.18
1:07.94
1:08.05
1300m:
1400m:
1500m:
14:31.95
15:40.26
16:46.92
1:07.84
1:08.31
1:06.66
22.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce16:53.59589
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.99
2:09.73
3:17.20
4:25.04
1:02.99
1:06.74
1:07.47
1:07.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.51
6:40.68
7:49.16
8:57.10
1:07.47
1:08.17
1:08.48
1:07.94
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:04.80
11:13.81
12:22.53
13:30.32
1:07.70
1:09.01
1:08.72
1:07.79
1300m:
1400m:
1500m:
14:39.25
15:47.74
16:53.59
1:08.93
1:08.49
1:05.85
23.Prószynski Igor99Fala Kraśnik17:24.59538
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.07
2:14.12
3:23.69
4:33.47
1:05.07
1:09.05
1:09.57
1:09.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.88
6:54.36
8:04.54
9:15.22
1:10.41
1:10.48
1:10.18
1:10.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:25.22
11:35.29
12:45.82
13:56.23
1:10.00
1:10.07
1:10.53
1:10.41
1300m:
1400m:
1500m:
15:06.40
16:16.78
17:24.59
1:10.17
1:10.38
1:07.81
24.Awruk Szymon99Juvenia Białystok19:01.29413
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.69
2:23.86
3:39.53
4:56.07
1:08.69
1:15.17
1:15.67
1:16.54
500m:
600m:
700m:
800m:
6:13.53
7:30.39
8:48.37
10:06.20
1:17.46
1:16.86
1:17.98
1:17.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:24.63
12:43.06
14:00.55
15:17.72
1:18.43
1:18.43
1:17.49
1:17.17
1300m:
1400m:
1500m:
16:33.22
17:47.87
19:01.29
1:15.50
1:14.65
1:13.42
NWPióro Artur91AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 34
21-12-2013
Kobiet, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:49.91
1:52.90
1:53.48
1:58.21
2:00.34
2:01.03
WKS ŚLĄSK Wrocław
Słowianka Gorzów Wlkp.
Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP Unia Oświęcim
MKS ZRYW Opole
MKS ZRYW Opole
SLWRO
SLGOR
SLGOR
UNOSW
ZROPO
ZROPO
Ostrowiec Św.
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Poznań
21-12-2012
03-12-2010
28-11-2009
22-12-2011
21-12-2012
17-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław1:50.90793
Naziębło Klaudia
Sztandera Dominika
93
97
+0,70
+0,26
27.16
30.57
Tchórz Alicja
Pożarowszczyk Beata
92
91
+0,34
+0,27
26.75
26.42
2.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław1:53.74735
Zawiszewska Maja
Haraf Iga SWr
93
95

+0,22
29.07
33.16
Dowgiert Anna
Żelazna Paulina
90
94
+0,10
+0,35
25.69
25.82
3.AZS AGH Kraków - młodz.AZS AGH Kraków1:55.85696
Piechocka Jagoda
Radlińska Marcelina
90
93
+0,61
+0,10
29.57
33.18
Pawlaczek Natalia
Kawecka Anna
93
92
+0,15
+0,06
28.02
25.08
4.WARTA PoznańWARTA Poznań1:57.15673
Cieslak Joanna
Wisniewska Natalia
96
97
+0,58
+0,42
29.13
32.93
Stefaniak Małgorzata
Grzegorczyk Izabella
92
93
+0,39
+0,28
28.67
26.42
5.AZS AWF Warszawa - młodz.1AZS AWF Warszawa1:57.50667
Budzis Joanna
Urbańska Karolina
90
92
+0,70
+0,55
28.87
34.22
Sikora Paulina
Ptasińska Katarzyna
93
90
0.00
+0,30
28.27
26.14
6.Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów Wlkp1:57.84661
Porzelska Anna SK
Szczuka Klaudia
95
97
+0,74
+0,43
29.54
33.05
Mizak Joanna
Nowak Julia
94
97
+0,40
+0,56
28.30
26.95
7.ZRYW OpoleZRYW Opole1:58.54650
Tomala Aleksandra SR
Samulik Magdalena SK
97
97
+0,73
+0,47
29.37
32.95
Sproska Magda
Greglak Marta
97
97
+0,33
+0,51
28.38
27.84
8.WODNIK RadomWODNIK Radom1:59.81629
Rekord Polski Jun 15-lat
Mendyk Adrianna
Sońta Magdalena
98
98
+0,73
+0,17
30.58
33.78
Nogaj Paulina
Przybyslawska Aleksandra
98
98
+0,38
+0,70
27.38
28.07
9.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice2:00.62617
Lempart Marta SWr
Dudek Marlena
96
94
+0,60
+0,16
31.22
33.20
Wnuk Sylwia
Bartoszek Joanna
94
96
+0,19
+0,42
28.51
27.69
10.Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa2:01.76599
Górecka Marta
Dudek Sylwia
98
99
+0,64
+0,46
31.54
34.14
Misztal Dorota
Jankowska Klaudia
96
98
+0,38
+0,47
28.86
27.22
11.AZS AWF Warszawa - młodz.2AZS AWF Warszawa2:02.66586
Kośla Marta
Kowalska Agata
93
93
+0,71
+0,49
31.02
35.23
Nowacka Aleksandra
Olczak Mirella
90
93
+0,51
+0,29
29.50
26.91
12.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki2:04.70558
Walendzewicz Monika Aleksandra
Szczytko Alicja
97
95
+0,5631.22
36.09
Mendak Joanna
Szczytko Natalia
89
95
+0,41
+0,48
29.58
27.81


<< TOP >>
Konkurencja 35
21-12-2013
Mężczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:14.07
3:19.88
3:19.88
3:21.29
3:30.30
3:40.60
KS Korner Zielona Góra
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
NOZIE
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Leszno
28-11-2009
28-11-2009
28-11-2009
29-11-2008
16-11-2008
08-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.MKP Szczecin - młodz.MKP Szczecin3:16.25814
Krupecki Oskar
Dymerski Szymon
+0,73
+0,46
23.55
23.61
49.04
50.28
Zaborowski Filip
Zieliński Dawid
+0,36
+0,32
23.55
22.61
49.44
47.49
2.AZS UŁ PŁ - młodz.AZS UŁ PŁ Łódź3:17.13803
Zgierski Maksymilian
Sobczyk Kamil
+0,70
+0,50
23.55
23.69
49.83
50.59
Lassek Bartłomiej
Wypych Filip
+0,27
+0,26
23.15
22.33
48.90
47.81
3.WARTA PoznańWARTA Poznań3:17.43800
Wojciechowski Adrian
Soboń Julian
+0,65
+0,20
23.95
23.39
50.55
49.94
Goździk Damian
Majchrzak Kacper
+0,32
+0,48
23.42
22.65
49.74
47.20
4.AZS AGH Kraków - młodz.AZS AGH Kraków3:18.36789
Łuczak Piotr
Suzin Marcin
+0,70
+0,08
24.09
23.45
50.21
48.74
Fara Kacper
Wysoczyński Mateusz
+0,39
+0,33
23.82
23.12
50.92
48.49
5.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:18.37788
Polewka Tomasz
Wilk Krzysztof
+0,75
+0,23
23.88
23.25
50.71
49.90
Kłos Grzegorz SO
Poprawa Michał
+0,26
+0,31
23.74
22.76
50.25
47.51
6.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:19.51775
Sokulski Jacek
Kurant Roger
+0,69
+0,28
23.79
23.20
50.31
50.57
Klich Kacper
Hołub Jan SWr
+0,41
+0,26
24.23
23.27
50.25
48.38
7.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:19.64774
Szarliński Filip
Szymański Konrad
+0,70
+0,09
24.17
23.35
51.11
50.64
Konarzewski Jan
Pasula Jakub
+0,28
+0,07
23.82
22.68
50.13
47.76
8.Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa3:20.76761
Bielawski Michał
Zawadka Michał
+0,73
+0,04
23.99
24.26
50.89
50.46
Janas Krzysztof
Opalski Marcin
+0,12
+0,01
23.20
23.45
50.02
49.39
9.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.3:21.89748
Bor Radosław
Kołodziejski Mateusz
+0,70
+0,34
24.28
23.90
51.13
50.10
Dubiel Adam
Szczepański Sebastian SZG
+0,47
+0,28
24.08
23.20
52.00
48.66
10.POLONIA Warszawa 1POLONIA Warszawa3:23.59729
Ungeheuer Mateusz
Stępień Konrad
+0,76
+0,37
24.66
24.52
51.75
50.63
Skrobisz Marek
Ćwiek Kacper
+0,38
+0,12
24.42
24.16
50.83
50.38
11.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:23.63729
Warwas Szymon
Kudła Łukasz SO
+0,69
+0,04
24.13
23.85
51.51
50.83
Twarowski Jerzy SK
Żymańczyk Mateusz SO
+0,26
+0,12
24.18
23.54
50.89
50.40
12.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim3:25.22712
Wojdak Wojciech SO
Pieśniak Jakub SO
+0,71
+0,11
24.47
24.49
50.89
51.20
Goleniec Łukasz SO
Czarnota Mateusz
+0,16
+0,25
24.84
24.74
51.81
51.32
13.AZS AWF Katowice - młodz.AZS AWF Katowice3:25.41710
Chmiel Łukasz
Głyk Wojciech
+0,62
+0,45
24.12
24.92
50.26
51.53
Pióro Artur
Machnik Mikołaj
+0,54
+0,40
24.82
24.61
52.04
51.58
14.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice3:29.00674
Nowak Patryk
Famulok Bartosz
+0,71
+0,22
25.17
24.36
52.42
51.49
Korzuch Mateusz
Świerczyński Jakub
+0,35
+0,37
24.79
24.74
53.38
51.71
15.MOS Dąbrowa Grn 1MOS Dąbrowa Grn3:29.31671
Brzostowski Axel
Furman Łukasz
+0,73
+0,19
24.95
23.37
52.94
50.53
Katolik Bartosz
Zwoliński Marcin
+0,26
+0,63
24.90
25.11
52.26
53.58
16.KS Delfin GdyniaKS Delfin Gdynia3:29.87666
Arndt Mateusz
Ogórek Bartosz
+0,67
+0,14
24.62
24.42
51.67
50.92
Konopka Mateusz
Zuchowski Ernest
+0,37
+0,20
25.66
25.43
53.99
53.29
17.POLONIA Warszawa 2POLONIA Warszawa3:32.35643
Motyczyński Jakub
Lelek Mateusz
+0,67
+0,31
25.53
25.83
53.05
53.49
Hodur Filip
Piątkowski Marcin
+0,49
+0,23
24.78
25.24
52.51
53.30
18.MOS Dąbrowa Grn 2MOS Dąbrowa Grn3:35.31617
Filek Bernard
Nowodworski Dawid
+0,66
+0,24
25.60
24.51
53.49
52.85
Falis Dawid
Juchno Szymon
+0,34
+0,47
25.79
26.61
53.24
55.73
19.Legia WarszawaLegia Warszawa3:35.84612
Mikołajewski Mariusz
Choiński Michał
+0,75
+0,06
25.09
24.37
53.03
53.59
Pasieczny Maciej
Micorek Krzysztof
+0,24
+0,24
26.14
25.13
55.22
54.00
20.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki3:39.62581
Raczkowski Piotr
Fiedorowicz Patryk
+0,83
+0,46
25.45
25.77
53.49
54.33
Piotrowski Patryk
Rzadkowski Daniel
+0,16
+0,43
28.86
23.77
1:01.87
49.93
21.MKS PiasecznoMKS Piaseczno3:44.64543
Kruszyna Jakub
Rubaszkiewicz Andrzej
+0,63
+0,62
26.19
26.69
55.52
56.24
Pierściński Adam
Brzeziński Jakub
+0,68
+0,44
27.62
25.83
57.45
55.43
DYSKW.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Juc Aleksander
Pachowski Adrian
+0,71
+0,53
24.90
25.09
52.52
52.98
Zimowski Oskar
Jura Maciej
-0,04
+0,39
DYSKW.Juvenia BiałystokJuvenia Białystok
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Królik Paweł
Awruk Szymon
+0,65
+0,56
27.27
28.29
57.37
1:01.14
Jazykow Filip
Bocheń Tomasz
-0,21
+0,34


<< TOP >>
Konkurencja 36
22-12-2013
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.98
24.77
24.77
25.05
25.49
25.85
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Petryka Nikola
AWWRO
JOKRA
JOKRA
AWWRO
SLWRO
SKWAR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Moskwa (RUS)
Warszawa
Dębica
29-11-2009
29-11-2008
29-11-2009
06-04-2002
30-11-2001
11-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim25.68742Q
2.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź25.75736Q
3.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G25.79732Q
4.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław25.98716Q
5.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków26.08708Q
6.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G26.22697Q
7.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.26.29691Q
8.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz26.35686Q
Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław26.35686Q
10.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław26.40683Q
11.Kita Katarzyna95UKS Orka Lubań26.45679Q
12.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów26.61667Q
13.Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław26.66663Q
14.Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków26.67662Q
15.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa26.68661Q
16.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów26.70660Q
17.Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice26.73658R
18.Podlewska Miriam SO97UNIA Oświęcim26.79653R
19.Lesińska Kinga95MKP Szczecin26.86648
20.Stasinowska Katarzyna94AZS UŁ PŁ Łódź26.90645
21.Budzis Joanna90AZS AWF Warszawa26.92644
22.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim26.93643
23.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków26.97640
24.Borkowska Lucyna SK97SAMBOR Tczew27.01637
25.Grzegorczyk Izabella93WARTA Poznań27.05634
26.Górecka Marta98Ursynów Warszawa27.12630
27.Dyrda Karolina SWr97ŚLĄSK Wrocław27.15627
28.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa27.19625
29.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów Wlkp27.36613
30.Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice27.38612
31.Niewiadomska Adrianna99UKS GOS Raszyn27.40610
32.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa27.47606
33.Haczkiewicz Paulina97ŚLĄSK Wrocław27.49604
34.Przybyslawska Aleksandra98WODNIK Radom27.50604
35.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp27.52603
Dembska Joanna95G-8 Bielany Warszawa27.52603
37.Czarnecka Wiktoria99SKARPA Lublin27.67593
38.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz27.68592
39.Lewandowska Kamila95AZS AWFiS Gdańsk27.69591
40.Szczytko Alicja95Olimpijczyk Suwałki27.70591
41.Ćwil Angela99MKS Piaseczno27.79585
42.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa27.82583
43.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom27.84582
44.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.27.87580
45.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa27.92577
46.Szczytko Natalia95Olimpijczyk Suwałki27.95575
47.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław27.99573
48.Sasin Dominika94Rekin Świebodzice28.04570
49.Samulik Magdalena SK97ZRYW Opole28.12565
50.Lis Zuzanna95Wodnik Rawicz28.14564
51.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik28.15563
52.Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork28.16562
53.Samuła Wiktoria99MTP Lublinianka28.18561
54.Chmielewska Julia SG97AZS AWFiS Gdańsk28.24558
55.Zarychta Anita98Barakuda Starachowice28.34552
56.Sońta Magdalena98WODNIK Radom28.37550
57.Sokołowska Sandra98Juvenia Białystok28.40548
58.Kruszczyńska Julia99RUCH Grudziądz28.41548
59.Dziewa Aleksandra SSz96Lider Chełm28.43546
60.Wietrzynska Renata99WODNIK Radom28.53541
61.Pilarska Zofia97Jagiellonka Warszawa28.58538
Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn28.58538
63.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp28.59537
64.Węcławiak Irena98Ursynów Warszawa28.68532
65.Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice28.84523
66.Radoń Sonia SK98Galicja Kraków28.86522
67.Dudek Sylwia99Ursynów Warszawa28.91520
68.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa28.97516
69.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suwałki29.19505
70.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań29.20504
71.Adamowicz Maja96Jagiellonka Warszawa29.44492
72.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa29.89470
73.Wysocka Karolina96Juvenia Białystok29.91469
74.Zając Aleksandra98Ursynów Warszawa30.17457
75.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa30.48443
76.Jackiewicz Weronika98Ursynów Warszawa30.51442
77.Żarłok Martyna SK97Górnik Radlin31.41405
78.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa31.66396
NWWójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec
NWBazyl Magdalena97Aquarius Myślenice


<< TOP >>
Konkurencja 36
22-12-2013
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.98
24.77
24.77
25.05
25.49
25.85
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Petryka Nikola
AWWRO
JOKRA
JOKRA
AWWRO
SLWRO
SKWAR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Moskwa (RUS)
Warszawa
Dębica
29-11-2009
29-11-2008
29-11-2009
06-04-2002
30-11-2001
11-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź25.22783Q
2.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim25.48759Q
3.Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław25.56752Q
4.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G25.58750Q
5.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków25.66743Q
6.Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław25.93720Q
7.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G26.01714Q
Szpak Zofia92KORNER Zielona G.26.01714Q
9.Kita Katarzyna95UKS Orka Lubań26.09707R
10.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz26.24695R
11.Haraf Iga SWr95ŚLĄSK Wrocław26.31690
12.Peda Paulina98KS Piątka Chorzów26.33688
13.Sirignano Luigia SK96AZS AGH Kraków26.49676
14.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa26.52673
15.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów26.60667
16.Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice26.87647


<< TOP >>
Konkurencja 36
22-12-2013
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.98
24.77
24.77
25.05
25.49
25.85
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Petryka Nikola
AWWRO
JOKRA
JOKRA
AWWRO
SLWRO
SKWAR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Moskwa (RUS)
Warszawa
Dębica
29-11-2009
29-11-2008
29-11-2009
06-04-2002
30-11-2001
11-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź24.24882
2.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim25.33773
3.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków25.54754
4.Petryka Nikola97ŚLĄSK Wrocław25.66743
5.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G25.91722
Żelazna Paulina94ŚLĄSK Wrocław25.91722
7.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.25.94720
8.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G26.09707


<< TOP >>
Konkurencja 37
22-12-2013
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
22.77
23.47
23.47
24.25
24.66
25.53
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Andrzejczak Mateusz
Brzuś Michał
WIPUL
SOLEB
SOLEB
JOKRA
JUWRO
ORZAM
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Nowa Ruda
Poznań
11-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
19-12-2009
19-12-2009
18-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Krupecki Oskar92MKP Szczecin23.94755Q
Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk23.94755Q
3.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice24.01748Q Skres
4.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa24.08741Q
5.Chudy Michał97Wodnik Rawicz24.24727Q
Rekord Polski Jun 16-lat
6.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice24.27724Q
7.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław24.28723Q
8.Goździk Damian95WARTA Poznań24.30722Q
9.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków24.34718Q
10.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków24.37715Q
11.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa24.38714Q
Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź24.38714Q
13.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa24.44709Q
14.Sendyk Paweł97MKP Szczecin24.47707Q
15.Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań24.54701Q
16.Fara Kacper94AZS AGH Kraków24.55700Q
17.Kurant Roger94ŚLĄSK Wrocław24.57698R
18.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań24.60695R
19.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań24.61695
20.Bening Emil93JUVENIA Wrocław24.65691
21.Brzuś Michał97ORKA Zamość24.68689
22.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice24.70687
23.Twarowski Jerzy SK95AZS AWF Katowice24.71686
24.Kowalik Damian94AZS UAM Poznań24.79680
25.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin24.87673
26.Pasikowski Piotr93AZS UŁ PŁ Łódź24.92669
27.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.25.03660
Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF Katowice25.03660
Smoliński Jan90AZS AWF Katowice25.03660
Choiński Michał90Legia Warszawa25.03660
31.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice25.04659
32.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa25.07657
33.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa25.24644
Rekord Polski Jun 14-lat
Ungeheuer Mateusz96POLONIA Warszawa25.24644
35.Bartosiewicz Jakub95G-8 Bielany Warszawa25.26642
36.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk25.29640
37.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce25.31638
38.Renusz Piotr96SOLEX Lębork25.35635
39.Safrończyk Piotr88Juvenia Białystok25.37634
40.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice25.42630
Tombarkiewicz Józef SK97JORDAN Kraków25.42630
42.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko25.49625
43.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa25.67612
44.Malczyk Marcin SO95UNIA Oświęcim25.77605
Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice25.77605
46.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa25.78604
47.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków25.80603
48.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno25.83601
49.Leśkiewicz Konrad96BUKS Warszawa25.85599
50.Odomirski Tomasz91AZS AGH Kraków25.88597
51.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik25.92594
52.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź25.97591
53.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia25.99590
54.Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice26.16578
55.Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno26.17578
56.Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa26.18577
57.Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa26.21575
58.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź26.23574
59.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Grn26.25572
60.Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków26.27571
61.Czartoryjski Radosław90AZS Biała Podlaska26.29570
Chrościński Jan96WARTA Poznań26.29570
63.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań26.31568
64.Zimowski Oskar97Jagiellonka Warszawa26.34566
65.Brzostowski Axel96MOS Dąbrowa Grn26.43561
66.Salik Borys97ŚLĄSK Wrocław26.45559
67.Falis Dawid96MOS Dąbrowa Grn26.47558
68.Szymański Konrad93AZS AWF Warszawa26.48557
69.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok26.52555
70.Perkowski Wiktor98Jagiellonka Warszawa26.53554
71.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Grn26.55553
72.Szajerka Konrad94G-8 Bielany Warszawa26.57552
73.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice26.59551
74.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz26.60550
75.Kruszyna Jakub98MKS Piaseczno26.69544
76.Białek Marcin SP95WARTA Poznań26.70544
77.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Grn26.72543
Traczewski Michał95POLONIA Warszawa26.72543
79.Kawczyński Marcin95DELFIN Łódź26.78539
80.Wróbel Andrzej94AZS AWF Katowice26.87534
81.Kuca Przemysław94WARTA Poznań26.99526
82.Kałużyński Antoni99Ursynów Warszawa27.01525
83.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki27.03524
84.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice27.04524
85.Rębas Igor89Warsaw Masters Team27.07522
86.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice27.10520
87.Micorek Krzysztof93Legia Warszawa27.11519
88.Rzuczkowski Kacper97G-8 Bielany Warszawa27.17516
89.Trójca Mateusz SK97MOS Katowice27.21514
90.Kochański Wojciech97MOS Katowice27.33507
91.Gozdziewski Adrian98WODNIK Radom27.39504
Suchan Jan97POLONIA Warszawa27.39504
93.Perkowski Dawid96Juvenia Białystok27.42502
94.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno27.47499
95.Pik Paweł88MTP Lublinianka27.56494
96.Miskiewicz Adam97DELFIN Łódź27.60492
97.Pasieczny Maciej90Legia Warszawa27.73485
98.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno27.82481
99.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice27.96473
100.Królik Paweł99Juvenia Białystok28.20461
101.Kalina Radosław96Bobry Dębica28.36454
102.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce28.39452
103.Szweda Tomasz98Delfin Połaniec28.76435
104.Dziedzic Andrzej93G-8 Bielany Warszawa28.80433
105.Michałów Jakub96TKKF Szczygłowice28.83432
106.Danilewski Maciej98Juvenia Białystok29.17417
107.Sieradzki Dawid96Juvenia Białystok29.19416
108.Pierściński Adam98MKS Piaseczno29.20416
109.Michalak Piotr96Ostrobramska W-wa29.27413
110.Kupiński Filip99Juvenia Białystok29.47404
111.Jazykow Filip99Juvenia Białystok31.00347
DYSKW.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Sudenis Maciej93AZS AGH Kraków
M1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m
NWSuzin Marcin93AZS AGH Kraków
NWPuk Dariusz95Huragan Sosnowiec
DYSKW. PełnaChaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 37
22-12-2013
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
22.77
23.47
23.47
24.24
24.66
25.24
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
Chudy Michał
Andrzejczak Mateusz
Stokowski Kacper
WIPUL
SOLEB
SOLEB
WORAW
JUWRO
BIWAR
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Nowa Ruda
Ostrowiec Św.
11-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
22-12-2013
19-12-2009
22-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice23.78770Q
2.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk23.82766Q
3.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa23.89759Q
4.Krupecki Oskar92MKP Szczecin23.93756Q
5.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław24.04745Q
6.Fara Kacper94AZS AGH Kraków24.10740Q
7.Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź24.14736Q
8.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków24.22729Q
9.Sendyk Paweł97MKP Szczecin24.26725R
10.Chudy Michał97Wodnik Rawicz24.28723R
11.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa24.35717
12.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków24.43710
13.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa24.45708
Wojciechowski Adrian92WARTA Poznań24.45708
15.Goździk Damian95WARTA Poznań24.64692
DYSKW. PełnaChaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 37
22-12-2013
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
22.77
23.47
23.47
24.24
24.66
25.24
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
Chudy Michał
Andrzejczak Mateusz
Stokowski Kacper
WIPUL
SOLEB
SOLEB
WORAW
JUWRO
BIWAR
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Nowa Ruda
Ostrowiec Św.
11-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
22-12-2013
19-12-2009
22-12-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice23.48800
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin23.70778
3.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk23.77771
4.Zgierski Maksymilian94AZS UŁ PŁ Łódź23.92756
5.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa24.05744
6.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław24.08741
7.Fara Kacper94AZS AGH Kraków24.13737
DYSKW. PełnaChaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 38
22-12-2013
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:31.89
4:33.70
4:38.72
4:42.49
4:45.72
4:53.86
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Jędrzejczak Otylia
Szpucha Katarzyna
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
AZWAR
PAKAT
OLALE
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Spała
Ciechanów
Poznań
16-12-2007
11-12-2005
29-11-2009
01-12-1999
11-03-2011
18-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław4:54.20698A1:05.041:15.321:23.081:10.76
2.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska4:54.83694A1:05.321:14.661:24.831:10.02
3.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów4:55.46689A1:06.981:14.121:24.431:09.93
4.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa4:55.51689A1:07.081:13.941:27.041:07.45
5.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów4:56.31683A1:07.661:16.911:22.541:09.20
6.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa4:58.57668A1:06.591:15.161:26.301:10.52
7.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź4:58.82666A1:08.071:15.491:26.501:08.76
8.Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław5:01.20650A1:06.941:15.181:27.201:11.88
9.Sproska Magda97ZRYW Opole5:01.96646R1:07.811:17.281:27.571:09.30
10.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom5:02.66641R1:08.981:15.681:27.331:10.67
11.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice5:03.086381:11.871:19.941:22.581:08.69
12.Kącka Natalia SO95UNIA Oświęcim5:06.256191:08.181:19.181:29.661:09.23
13.Helbing Justyna SK97JORDAN Kraków5:08.276071:10.651:19.551:26.571:11.50
14.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa5:09.456001:12.561:17.811:28.811:10.27
15.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn5:10.365951:08.821:19.231:31.541:10.77
16.Adamczyk Julia99MTP Lublinianka5:11.585881:13.111:18.801:28.781:10.89
17.Giedzicz Katarzyna98Juvenia Białystok5:12.185841:10.231:23.211:27.831:10.91
18.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa5:15.065681:12.991:19.451:29.621:13.00
19.Bielińska Karolina99Słowianka Gorzów Wlkp5:18.905481:12.031:21.621:32.721:12.53
20.Hasny Marta SR98MMKS Kędzierzyn K.5:33.324801:13.441:25.611:36.671:17.60
DYSKW.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.Greglak Marta97ZRYW Opole
G5 - nierozpoczęcie pociągnięcia ramieniem natychmiast po obróceniu się na piersi
NWWisniewska Natalia97WARTA Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 38
22-12-2013
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:31.89
4:33.70
4:38.72
4:42.49
4:45.72
4:53.86
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Jędrzejczak Otylia
Szpucha Katarzyna
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
AZWAR
PAKAT
OLALE
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Spała
Ciechanów
Poznań
16-12-2007
11-12-2005
29-11-2009
01-12-1999
11-03-2011
18-12-2011

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław4:39.938101:02.491:11.511:19.591:06.34
2.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska4:46.277581:04.271:12.181:23.311:06.51
3.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa4:50.957221:06.121:14.601:26.171:04.06
4.Zbrojewska Michalina SSz96Piątka Konstantynów4:51.287191:06.951:16.481:21.041:06.81
5.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów4:51.607171:06.031:12.131:22.021:11.42
6.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa4:55.316901:06.261:14.401:25.951:08.70
7.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź4:55.936861:06.941:14.341:26.571:08.08
8.Okaj Oliwia96ŚLĄSK Wrocław4:58.526681:07.451:15.501:25.831:09.74


<< TOP >>
Konkurencja 39
22-12-2013
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:06.61
2:09.62
2:09.73
2:13.34
2:15.27
2:21.38
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Tracz Adrian
Bachowski Wojciech
AZWAR
UNOSW
AWKAT
MOKAT
JOKRA
WAPOZ
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Warszawa
10-12-2006
10-12-2006
11-12-2005
29-11-2009
27-11-2004
19-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice2:10.59788A30.3233.3133.6033.36
2.Hulbój Marcin SZG96MKP Szczecin2:10.69787A30.1733.4333.3833.71
3.Kotynia Jakub88NAWA Skierniewice2:11.23777A29.3733.6534.0934.12
4.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa2:11.91765A29.40