Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  13 lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  13 lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  13 lat
Nr  9. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  13 lat
Nr  10. Dziewcząt, 100m dowolny  13 lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m klasyczny  13 lat
Nr  13. Chłopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  14. Dziewcząt, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  15. Chłopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  16. Dziewcząt, 200m zmienny  13 lat
Nr  17. Chłopców, 200m zmienny  13 lat
Nr  18. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  13 lat


Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat - II runda
Ostrowiec Św., 29,30.06.2013


Konkurencja 1
29-06-2013
Dziewcząt, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:03.82
1:08.85
Kozłowska Anna
Kilijańska Donata
AQBYD
KSOST
Leszno
Saint Dizier (FRA)
04-12-2009
16-11-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Solak AnnaPSP Swim Płock1:07.0255430.8036.22
2.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów1:09.7949032.1037.69
3.Wojciechowska MariaDelfin Piotrków Tryb.1:12.5343733.0839.45
4.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz1:13.3542233.3240.03
5.Brzózka ZuzannaBielany Warszawa1:13.4142133.9539.46
6.Staszczyk NataliaIKS Konstancin1:13.4242135.2238.20
7.Kołodziej KatarzynaNKP Bielsko Biała1:13.5141935.9037.61
8.Warszawska KarolinaTS Pływak Bochnia1:13.7241634.8038.92
9.Kaczmarczyk NataliaPolonia Warszawa1:14.7339934.3840.35
10.Berent AnnaWilanowia Warszawa1:15.2139236.0539.16
11.Ligenza OliwiaMKS Trójka Łódź1:15.4038936.1839.22
12.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl.1:16.3337534.5941.74
13.Kruszewska KajaKS Puszcza Hajnówka1:16.4637336.3740.09
14.Giemza AleksandraUKS 190 Łódź1:16.9236635.0741.85
15.Junak NikolaDelfin Łódź1:17.2736135.6741.60
16.Zawisza AlinaÓSEMKA Oświęcim1:17.4035935.7241.68
17.Górska JuliaSkalar Warszawa1:17.4335936.0641.37
18.Bartczak JuliaDelfin Łódź1:17.6335635.1842.45
19.Łyczek AndżelikaKP Płetwal Mława1:17.8135435.5942.22
20.Jagiełło WeronikaKorona-Swim Kielce1:17.9735137.2440.73
21.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów1:18.2334836.2342.00
22.Kopaczek JoannaSokół Kolbuszowa1:18.5134436.7041.81
23.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok1:18.8833935.4543.43
24.Żak KlaudiaMOSM Tychy1:19.5533136.2143.34
25.Kaczmarczyk JuliaKS Górnik Radlin1:19.5833136.5243.06
26.Czarnecka KatarzynaBielany Warszawa1:19.6233036.4743.15
27.Kobuszko WiktoriaMOSM Tychy1:19.6732936.9942.68
28.Mrugacz DominikaSMS Galicja Kraków1:19.7532837.5542.20
29.Niziołek KingaIKAR Mielec1:20.0732436.5543.52
30.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1:20.5631935.9844.58
31.Nowak JuliaIKAR Mielec1:20.6531837.1943.46
32.Kacprzycka WeronikaKapry-Armexim Pruszków1:20.8631537.2643.60
33.Aleksiewicz EwelinaBielany Warszawa1:21.0331337.6743.36
34.Karkoszka AnnaBarakuda Starachowice1:21.1231236.7644.36
35.Sarosiek AlicjaPolonez Wyszków1:21.3331037.5743.76
36.Tonderys SandraMOTYL Stalowa Wola1:21.7130537.9343.78
37.Domagała JuliaMOS Dąbrowa Górnicza1:21.8430438.5143.33
38.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa1:22.6529537.8844.77
39.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa1:22.7529439.2443.51
40.Rogala JuliaFala Ropczyce1:22.8229337.4945.33
41.Łotecka AleksandraKS Górnik Radlin1:22.9029240.3642.54
42.Baranowska WeronikaJedynka Ożarów Maz1:22.9929137.4245.57
43.Garnek ZofiaKS Korona Kraków1:23.1029039.1343.97
44.Ziąbek WeronikaSMS Galicja Kraków1:23.3528838.2945.06
45.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa1:23.4928638.9844.51
46.Olszyńska JuliaBUKS Warszawa1:24.7727338.6646.11
47.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska1:25.2026938.3646.84
48.Baś AleksandraSMS Galicja Kraków1:25.3126840.4744.84
49.Lubaszka MagdalenaWilanowia Warszawa1:25.7426438.9246.82
50.Wasilewska JuliaSiKReT Gliwice1:25.8126437.2548.56
51.Grieger WeronikaBUKS Warszawa1:26.8325439.7147.12
52.Przegendza AgataUKP Ruda Śląska1:27.0925237.6349.46
53.Rzemieniak WeronikaKS Górnik Radlin1:27.6424739.2748.37
54.Maruszczyk BeataMOSM Tychy1:28.4024138.8849.52
55.Sztukowska KatarzynaOlimpijczyk Suwałki1:28.6823939.0649.62
56.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik1:30.1522740.5549.60
57.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki1:30.2322738.4551.78
58.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik1:30.5222440.2850.24
59.Sochacka DominikaOstrobramska Warszawa1:30.9022241.6149.29
60.Rynkowska MartynaFALA Kraśnik1:31.2521941.1850.07
61.Chudzik KlaudiaMOTYL Stalowa Wola1:31.7421640.1651.58
62.Kaźmierczak KalinaBUKS Warszawa1:32.7820842.7949.99
63.Grygo NataliaMOS Dąbrowa Górnicza1:33.9520143.3050.65
64.Alberska IzabelaUKS Olimpic Warka1:34.4119840.8153.60
65.Borowska AgnieszkaPolonia Warszawa1:35.4319140.2855.15
66.Stępień PaulinaUKS Wodnik Końskie1:36.8418344.6252.22
67.Gromak KingaJuvenia Białystok1:39.0517145.8053.25
68.Twardowska AnnaFala Ropczyce1:47.5813350.4157.17
69.Dobrzyń WeronikaOlimpijczyk Suwałki1:49.8012651.0858.72
70.Biniek DominikaUKS Wodnik Końskie2:00.019652.491:07.52
DYSKW.Nosal AnnaJedynka Ożarów Maz
M11 - błąd nawrotu
DYSKW.Bednarska WiktoriaUKS Wodnik Końskie
M3 - niejednoczesna praca ramion


<< TOP >>
Konkurencja 2
29-06-2013
Chłopców, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
59.53
1:04.57
Ciężkowski Dominik
Michta Kacper
JOKRA
KSOST
Wadowice
Ostrowiec Św.
21-11-2009
23-03-2013

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Sawicki BartoszKS Górnik Radlin1:03.0645429.5433.52
2.Michta KacperKSZO Ostrowiec Św.1:03.3044930.0133.29
Rekord Okręgu Święt. Młodz. 13-lat
3.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz1:04.2542929.6334.62
4.Kapias MichałSiKReT Gliwice1:04.4442529.5834.86
5.Kwiasowski JakubMKS Trójka Łódź1:05.0841330.5834.50
6.Butkiewicz CezaryBUKS Warszawa1:05.8639829.6536.21
7.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:06.0639530.9335.13
8.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz1:06.9138030.7036.21
9.Jodłowski MateuszSMS Galicja Kraków1:08.1735932.5335.64
10.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Górnicza1:08.3935632.0536.34
11.Pytlarczyk SzymonPolonia Warszawa1:08.9134832.1336.78
12.Słowik RafałBUKS Warszawa1:09.3434131.5437.80
13.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec1:09.4833932.1037.38
14.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź1:09.5933832.3137.28
15.Pietrzyk CezaryKSZO Ostrowiec Św.1:09.9633233.1236.84
16.Charewicz HubertŻak Biała Podlaska1:10.4332631.6538.78
17.Kraska JakubPiątka Konstantynów1:10.4732533.6036.87
18.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki1:10.5432429.2341.31
19.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków1:10.7432132.4638.28
20.Bartkowski JakubKSZO Ostrowiec Św.1:11.0531732.6538.40
21.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice1:11.1731633.0738.10
22.Wąsik KacperMOTYL Stalowa Wola1:11.3031432.5938.71
23.Majerski JakubSMS Galicja Kraków1:11.4831132.6138.87
24.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:11.6231033.2738.35
25.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Górnicza1:12.2230233.6538.57
26.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok1:12.2730132.8339.44
27.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik1:12.3730032.6239.75
28.Orłowski KamilKSZO Ostrowiec Św.1:12.3930033.1839.21
29.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice1:12.6829633.0739.61
30.Bednarczyk AleksanderPolonia Warszawa1:12.8429432.7040.14
31.Deynezhenko DanielPolonia Warszawa1:13.0429233.6739.37
32.Ciszewski JakubUKS 190 Łódź1:13.0529234.2738.78
33.Mańka FilipUKS 190 Łódź1:13.6928434.4539.24
34.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Górnicza1:13.7328434.2239.51
35.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice1:13.8128334.6539.16
36.Rębacz MaciejBielany Warszawa1:13.9428134.6039.34
37.Kania DawidPiątka Konstantynów1:14.0128135.0438.97
38.Chodulski JakubSKARPA Lublin1:14.2627834.2839.98
39.Opolka KacperAquatica Pawłowice1:14.5927433.4641.13
40.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:14.6927334.1140.58
41.Cwajna KarolKS Górnik Radlin1:14.7427233.7341.01
42.Ławniczak MaciejOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:14.7527234.5340.22
43.Wożniak MaciejUKS 190 Łódź1:14.8827134.7140.17
44.Piłkowski PatrykŻoliborz Warszawa1:15.0426934.7240.32
45.Topolski DawidSKS Start Łódź1:15.1026934.9240.18
46.Gordziejuk-Nowak KacperPolonia Warszawa1:15.1126834.2140.90
47.Rybarczyk AdamMKS Piaseczno1:15.1526833.3741.78
48.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice1:15.4026535.1440.26
49.Kaźmierczak KacperPSP Swim Płock1:15.6726235.6240.05
50.Kucharski FilipSiKReT Gliwice1:16.0025934.6141.39
51.Jobda RyszardVictoria Józefów1:16.1625734.2441.92
52.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:16.5725334.6641.91
53.Bitkowski JanŻoliborz Warszawa1:16.8525134.6842.17
54.Pawłowski AdamBielany Warszawa1:17.3924534.1143.28
55.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa1:17.4924434.5442.95
56.Całka JakubTS Pływak Bochnia1:17.6124335.4242.19
57.Augustyn AleksanderSokół Kolbuszowa1:18.0124036.2041.81
58.Burek CezaryKapry-Armexim Pruszków1:18.2323735.1843.05
59.Misina MateuszIKAR Mielec1:18.2423735.9542.29
60.Gawronski DamianMOS Dąbrowa Górnicza1:18.2923737.1941.10
61.Podkowa ArkadiuszKS Korona Kraków1:18.6823336.5642.12
62.Pawłowski BogdanSOKÓŁ Rzeszów1:18.7223336.5742.15
63.Szałaśny BartoszÓSEMKA Oświęcim1:18.8823236.2842.60
64.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice1:18.9423136.2442.70
65.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa1:18.9923137.0641.93
66.Dzik MarekKSZO Ostrowiec Św.1:19.0623036.1342.93
67.Muth MichałJedynka Ożarów Maz1:19.2622835.5443.72
68.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:19.7422435.8043.94
69.Charitonowicz MateuszWodnik Bielsk Podl1:20.3321937.8542.48
70.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów1:21.0121438.2642.75
71.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki1:21.0521436.6544.40
72.Masiak MateuszFALA Kraśnik1:21.7420837.5244.22
73.Cupak WojciechSMS Galicja Kraków1:21.7520839.0942.66
74.Mayerberg KacperÓSEMKA Oświęcim1:21.7720838.2243.55
75.Dobrut TomaszŻoliborz Warszawa1:21.8220837.3444.48
76.Łątka JakubNKP Bielsko Biała1:22.2520436.3245.93
77.Włodarczyk FranciszekFALA Kraśnik1:22.3520438.9143.44
78.Gontarczyk KamilKapry-Armexim Pruszków1:22.4720339.9342.54
79.Starzyński JacekMOSM Tychy1:22.8120036.0446.77
80.Potocki JakubPark Wodny Tarnowskie G1:23.5419537.3746.17
81.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice1:23.8119338.5645.25
82.Babiuch FilipÓSEMKA Oświęcim1:23.8719335.8648.01
83.Żołądź JanŻoliborz Warszawa1:24.9718537.5647.41
84.Mielczarek OskarBUKS Warszawa1:25.3118338.6446.67
85.Majewski GabrielFALA Kraśnik1:26.6117539.7446.87
86.Sypel FilipFala Ropczyce1:26.8717339.1847.69
87.Putresza AntoineOstrobramska Warszawa1:27.4217037.9949.43
88.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa1:27.7316837.6150.12
89.Gołębski JanMOSM Tychy1:28.6916341.3447.35
90.Nowicki HubertPolonez Wyszków1:28.9716138.5250.45
91.Średniawa PatrykSkalar Warszawa1:29.9215639.9849.94
92.Kaczorek MaciejPolonia Warszawa1:30.3515439.7450.61
93.Jaromin MateuszNKP Bielsko Biała1:30.5515340.9449.61
94.Komendarczyk KamilBUKS Warszawa1:30.9015138.7352.17
95.Zygiel PatrykIKAR Mielec1:31.8614639.2852.58
96.Szymczak MateuszBUKS Warszawa1:32.0314641.3650.67
97.Szczęśniak PatrykÓSEMKA Oświęcim1:32.3614441.7650.60
98.Orzech WojciechFala Ropczyce1:32.6314342.0650.57
99.Greczanik PawełÓSEMKA Oświęcim1:33.7513840.9552.80
100.Głosek MikołajPolonez Wyszków1:34.2613641.8752.39
101.Wieremiejuk JakubWodnik Bielsk Podl1:35.7512942.9152.84
102.Czerwiński KacperMOSM Tychy1:36.1012842.2453.86
103.Kossakowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:42.0610742.2959.77
104.Niewczas MaciejBarakuda Starachowice1:42.6910547.5755.12
DYSKW.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G
M11 - błąd nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 3
29-06-2013
Dziewcząt, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:13.12
1:19.58
Kacprzak Marta
Stanek Anna
JELOD
DEPOL
Zamość
Ostrowiec Św.
11-11-2001
09-10-2004

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Tomaszek AleksandraMeduza Warszawa1:18.9550037.1141.84
2.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:19.3849238.0441.34
3.Walz KorneliaNAWA Skierniewice1:19.7648537.7642.00
4.Kowalska DominikaMKS Trójka Łódź1:19.9048337.5242.38
5.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno1:20.5647137.3443.22
6.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka1:21.2645938.1043.16
7.Gruca AlicjaAquatica Pawłowice1:21.3045838.7442.56
8.Kościanek NataliaUKS Olimpic Warka1:21.8444938.1243.72
9.Gotowska WeronikaBielany Warszawa1:22.0944539.0543.04
10.Piekut ZofiaPolonia Warszawa1:22.1544437.5744.58
11.Reks AleksandraBUKS Warszawa1:22.4643938.7343.73
12.Chmielewska AnetaUKS Olimpic Warka1:22.9543139.1143.84
13.Pisarek JustynaAquatica Pawłowice1:23.0043138.3844.62
14.Bachorczyk KingaJasień Sucha Beskidzka1:23.7741939.4144.36
15.Gliwa HannaBUKS Warszawa1:24.1541338.9545.20
16.Borys AnnaŻoliborz Warszawa1:24.5940739.9444.65
17.Ślusarczyk NataliaMOS Dąbrowa Górnicza1:24.7140539.8344.88
18.Mołczan JustynaBielany Warszawa1:24.8740339.7845.09
19.Kaczmarczyk JuliaKS Górnik Radlin1:25.0940040.0445.05
20.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa1:25.1039939.1345.97
21.Mydlarz WiktoriaÓSEMKA Oświęcim1:25.5339340.9244.61
22.Kacprzak PatrycjaUKS 190 Łódź1:25.7939039.8645.93
23.Koluch JuliaKapry-Armexim Pruszków1:26.2438441.6044.64
24.Pawełczak KarolinaFala Ropczyce1:26.4038242.8043.60
25.Skibczak NataliaBielany Warszawa1:26.6537841.5245.13
26.Wójcik JuliaSKARPA Lublin1:26.6737840.6246.05
27.Abramowicz JuliaIKS Konstancin1:27.1437241.2645.88
28.Ciporska KatarzynaPolonia Warszawa1:27.1537240.6146.54
29.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz1:27.5336741.0346.50
30.Karkoszka AnnaBarakuda Starachowice1:27.6036642.5545.05
31.Hereng NataliaUKS 190 Łódź1:27.7536442.0345.72
32.Mrugacz DominikaSMS Galicja Kraków1:28.1735941.3046.87
33.Grygo NataliaMOS Dąbrowa Górnicza1:28.4835541.9846.50
34.Ziąbek WeronikaSMS Galicja Kraków1:28.7635242.3346.43
35.Sznej JuliaPiątka Konstantynów1:29.0734842.0047.07
36.Sakson-Szafrańska SaraPolonia Warszawa1:31.1132544.0547.06
37.Hajdenraich JuliaFALA Kraśnik1:31.8431843.2348.61
38.Mianowska DominikaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:31.9331742.9848.95
39.Konopa MagdaSKARPA Lublin1:32.0331643.8348.20
40.Haber JuliaMOTYL Stalowa Wola1:32.1031543.5348.57
41.Kozera KatarzynaSMS Galicja Kraków1:32.1731443.4848.69
42.Swół ElizaIKAR Mielec1:33.2030443.6749.53
43.Paczkowska WeronikaJuvenia Białystok1:33.3630243.3050.06
44.Kobuszko WiktoriaMOSM Tychy1:33.3730244.4948.88
45.Zalewska SandraJuvenia Białystok1:33.3930243.0150.38
46.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki1:33.5630044.5848.98
47.Borowska AgnieszkaPolonia Warszawa1:33.8629845.0648.80
48.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka1:34.3029343.8850.42
49.Kaźmierczak KalinaBUKS Warszawa1:34.7229045.2849.44
50.Sugier SoniaSiKReT Gliwice1:34.8728845.4849.39
51.Szwarc GabrielaPiątka Konstantynów1:35.0328745.0749.96
52.Surmiak GabrysiaUKP Ruda Śląska1:35.0628644.5550.51
53.Biszkont KatarzynaKP AVIA Świdnik1:36.1027745.7150.39
54.Piekarz DariaIKAR Mielec1:36.1627746.0450.12
55.Garnek ZofiaKS Korona Kraków1:37.0126947.3249.69
56.Klimiuk JustynaKS Puszcza Hajnówka1:38.6825647.5651.12
57.Wasilewska JuliaSiKReT Gliwice1:38.8425546.5552.29
58.Kroczek IgaKSZO Ostrowiec Św.1:39.0225347.9851.04
59.Kleszczewska AngelaOlimpijczyk Suwałki1:39.0725345.6553.42
60.Akahori JuliaDelfin Łódź1:39.7524848.8250.93
61.Biniek DominikaUKS Wodnik Końskie1:41.3423646.5354.81
62.Gajewska KatarzynaJasień Sucha Beskidzka1:41.4823547.3454.14
63.Sławińska ZuzannaOlimpijczyk Suwałki1:42.1323145.7156.42
64.Stępień PaulinaUKS Wodnik Końskie1:44.1721849.3854.79
65.Dobrzyń WeronikaOlimpijczyk Suwałki1:44.8821348.7156.17
66.Gural WiktoriaSiKReT Gliwice1:46.7420249.9556.79
67.Jarmicka AgataŻoliborz Warszawa1:47.2919949.9657.33
68.Słowikowska WeronikaOlimpijczyk Suwałki1:48.3219351.2357.09
69.Gabryś WiktoriaSiKReT Gliwice1:51.6617753.1858.48
70.Twardowska AnnaFala Ropczyce1:53.4316854.9258.51
DYSKW.Pogorzelska InezWilanowia Warszawa
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Wójcik ZofiaŻoliborz Warszawa
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej


<< TOP >>
Konkurencja 4
29-06-2013
Chłopców, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:06.90
1:11.42
Tokarski Krzysztof
Treliński Bartosz
VIRAC
ORJED
Oświęcim
Oświęcim
19-12-2009
21-12-2007

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kałusowski JanMKS Trójka Łódź1:10.3149433.0237.29
2.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa1:13.7142934.5839.13
3.Butkiewicz CezaryBUKS Warszawa1:14.3441835.2839.06
4.Szabłowski HubertOstrobramska Warszawa1:14.8840934.8740.01
5.Szczeciński RobertPolonia Warszawa1:15.5439834.6840.86
6.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice1:15.8039436.5639.24
7.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:15.9239236.2139.71
8.Kała MikołajPark Wodny Tarnowskie G1:16.7138035.9440.77
9.Rębacz MaciejBielany Warszawa1:17.7936536.8440.95
10.Podkowa ArkadiuszKS Korona Kraków1:17.8936336.9040.99
11.Szeląg MikołajKSZO Ostrowiec Św.1:18.2935837.1241.17
12.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska1:18.5235537.2241.30
13.Jodłowski MateuszSMS Galicja Kraków1:19.3134438.0741.24
14.Wardak JakubBielany Warszawa1:19.4934237.8041.69
15.Szczepański BartoszKP Płetwal Mława1:19.5034237.3942.11
16.Pakuła MateuszDelfin Łódź1:19.6134036.4843.13
17.Jargiło NatanielFALA Kraśnik1:19.7533937.9341.82
18.Mańka JakubBielany Warszawa1:20.2433237.9442.30
19.Mitrus PawełMKS Piaseczno1:20.6432738.2442.40
Wiatr KrzysztofMKS Piaseczno1:20.6432738.1742.47
21.Kurleto PiotrKS Korona Kraków1:20.8532538.5342.32
22.Data MariuszIKAR Mielec1:20.8732538.7842.09
23.Plutecki DawidSMS Galicja Kraków1:21.2132138.1543.06
24.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów1:21.3831937.9843.40
25.Pietrzyk CezaryKSZO Ostrowiec Św.1:21.5431739.5841.96
26.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl.1:22.0031139.0842.92
27.Biecki SzymonÓSEMKA Oświęcim1:22.0231139.1342.89
28.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice1:22.1930938.4443.75
29.Bieniek JakubSOKÓŁ Rzeszów1:22.6430439.0043.64
30.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź1:22.8030238.6844.12
31.Kłosiński AlanDelfin Łódź1:22.8730238.8244.05
32.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Górnicza1:23.2229839.0044.22
33.Adamski MikołajORKA Ciechanów1:23.2629738.9144.35
34.Polak MikołajKorona-Swim Kielce1:23.4529540.0343.42
35.Nieckarz MarcinUKS 190 Łódź1:24.0029039.5944.41
36.Kania DawidPiątka Konstantynów1:24.2228740.5043.72
37.Jaworski MaciejBielany Warszawa1:24.4428539.9044.54
38.Wozniak KamilSokół Kolbuszowa1:24.4828539.9244.56
39.Szwedzki JakubPiątka Konstantynów1:24.9728040.2744.70
40.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Górnicza1:25.4827540.7144.77
41.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa1:25.5527439.8045.75
42.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa1:25.6127440.3445.27
43.Morka MateuszPolonez Wyszków1:25.6827340.5045.18
44.Koput KamilPolonia Warszawa1:25.8127240.3345.48
45.Misztal MikołajPolonez Wyszków1:25.9627040.4045.56
46.Glazer RafałMKS Piaseczno1:26.0626939.7346.33
47.Niedziela HubertÓSEMKA Oświęcim1:26.0926940.7245.37
48.Dzik MarekKSZO Ostrowiec Św.1:26.1126941.6244.49
49.Polowski JakubMOTYL Stalowa Wola1:26.6626441.8944.77
Mielczarek OskarBUKS Warszawa1:26.6626441.3245.34
51.Kowalski MaxymilianORKA Ciechanów1:26.8726239.5147.36
52.Jedliński RadosławÓSEMKA Oświęcim1:26.9526141.6245.33
53.Gardyan AdrianKS Górnik Radlin1:27.1026040.8646.24
54.Cyza OskarUKP Ruda Śląska1:27.2825841.4345.85
55.Sokołowski SzymonFala Ropczyce1:27.3225841.2246.10
56.Czerwiński KacperMOSM Tychy1:27.3625740.6046.76
57.Greczanik PawełÓSEMKA Oświęcim1:27.3725741.9345.44
58.Chodulski JakubSKARPA Lublin1:27.5925541.6745.92
59.Krystyniak MateuszNKP Bielsko Biała1:27.6325540.8346.80
60.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:27.7925440.4147.38
61.Staroń JanŻoliborz Warszawa1:27.8725342.1745.70
62.Lewicki AleksanderPolonia Warszawa1:28.0125241.3446.67
63.Ulianowski GracjanJuvenia Białystok1:28.0525140.5747.48
64.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice1:29.0824341.0848.00
65.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa1:30.0323541.2148.82
66.Kupczak JakubSkalar Warszawa1:30.3323342.0348.30
67.Abramczuk DamianKS Puszcza Hajnówka1:30.9522843.8747.08
68.Wieczorek ErykPiątka Konstantynów1:31.3422543.4247.92
69.Wiśniewski MateuszŻoliborz Warszawa1:31.6322342.9248.71
70.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki1:32.0122043.5248.49
71.Kowalik DanielMOSM Tychy1:32.2621844.2747.99
72.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Górnicza1:32.6721644.4848.19
73.Kowalski JakubFALA Kraśnik1:32.7021543.5849.12
74.Orzech WojciechFala Ropczyce1:32.7521543.9948.76
75.Mazur JakubFALA Kraśnik1:33.0421342.8350.21
76.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice1:33.1921243.9049.29
77.Bukowski MarcinIKAR Mielec1:33.6920944.5549.14
78.Kaczorek MaciejPolonia Warszawa1:33.7020944.0849.62
79.Zimnal KarolMOS Dąbrowa Górnicza1:33.7920844.6249.17
80.Tkaczuk KrystianWodnik Bielsk Podl1:34.9120144.9549.96
81.Plaga KamilOlimpijczyk Suwałki1:34.9420044.1750.77
82.Kubit MarcinKP Płetwal Mława1:35.7819543.9751.81
83.Cupak WojciechSMS Galicja Kraków1:37.0718846.3150.76
84.Floriańczyk HubertOstrobramska Warszawa1:37.0918747.0850.01
85.Grzesik MikołajUKS Olimpic Warka1:37.5818545.4852.10
86.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice1:40.2517047.3652.89
87.Perkowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:46.5114250.2256.29
88.Krzewicki AleksanderBarakuda Starachowice1:48.0713651.9956.08
89.Kania SzymonFala Ropczyce1:48.1313649.9658.17
90.Paś MateuszOlimpijczyk Suwałki1:48.8813352.1456.74
91.Gawryłow ErykOlimpijczyk Suwałki1:50.0412952.4957.55
DYSKW.Zamarajew TymoteuszWodnik Bielsk Podl
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Kownacki JanBUKS Warszawa
K9 - dłonie poza linią bioder
DYSKW.Pabich JakubORKA Ciechanów
K3 - brak wynurzenia głowy po nawrocie


<< TOP >>
Konkurencja 5
29-06-2013
Dziewcząt, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:16.85
2:24.60
Cieślak Joanna
Kilijańska Donata
WAPOZ
KSOST
Zielona Góra
Saint Dizier (FRA)
31-12-2009
15-11-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów2:26.0955433.5136.3638.4637.76
2.Solak AnnaPSP Swim Płock2:27.4953833.9637.6038.3337.60
3.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin2:28.9352335.5237.6538.4937.27
4.Gotowska WeronikaBielany Warszawa2:29.7651435.2737.7938.5538.15
5.Wojciechowska MariaDelfin Piotrków Tryb.2:29.8351435.1538.4339.7536.50
6.Brzózka ZuzannaBielany Warszawa2:30.4750735.1137.8038.9238.64
7.Koluch JuliaKapry-Armexim Pruszków2:33.1048135.3738.5940.1538.99
8.Pecyna MichalinaIKS Konstancin2:33.1448135.5638.7739.7339.08
9.Dziarska ŁucjaVictoria Józefów2:34.0447336.9738.4939.2539.33
10.Misiorny AnnaMKS Trójka Łódź2:34.0647235.1339.2040.6239.11
11.Wójtowicz JuliaBarakuda Starachowice2:34.8846536.8739.1440.0038.87
12.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Górnicza2:35.5145936.9539.3940.5038.67
13.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz2:37.1744536.5939.8740.8939.82
14.Reks AleksandraBUKS Warszawa2:37.2944436.3339.9041.0640.00
15.Kosińska AgataKapry-Armexim Pruszków2:37.8144037.8041.1241.5837.31
16.Maraszek HannaMKS Trójka Łódź2:38.0243837.3640.2040.9539.51
17.Kołodziej KatarzynaNKP Bielsko Biała2:38.2543637.2240.9240.9939.12
18.Żylska JoannaKS Korona Kraków2:38.3743537.6439.7440.4840.51
19.Lechowicz NadiaSMS Galicja Kraków2:38.4543437.9440.1040.7339.68
20.Zawisza AlinaÓSEMKA Oświęcim2:39.0942937.9440.5740.7139.87
21.Szafrańska JuliaKSZO Ostrowiec Św.2:39.6442537.6740.3141.3840.28
22.Koślicka NataliaMOSiR Mysłowice2:40.1342137.3639.74
23.Łyczek AndżelikaKP Płetwal Mława2:40.3141936.8341.1541.9940.34
24.Radecka AnnaBarakuda Starachowice2:41.0041437.9940.8441.4640.71
25.Nowosielska MartynaMKS Trójka Łódź2:41.1841237.2940.9842.5140.40
26.Ligenza OliwiaMKS Trójka Łódź2:42.3840339.9542.8242.4137.20
27.Rzemieniak WeronikaKS Górnik Radlin2:42.6340239.4642.3741.3939.41
28.Skibczak NataliaBielany Warszawa2:42.6840138.2741.5342.6440.24
29.Kaczmarczyk NataliaPolonia Warszawa2:43.1139837.0741.9142.6541.48
30.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa2:43.2639739.5441.9441.4240.36
31.Wysokińska AgnieszkaBielany Warszawa2:43.6439438.6341.6942.4840.84
32.Tonderys SandraMOTYL Stalowa Wola2:43.8139338.5641.4842.4241.35
33.Soliwoda MartynaBielany Warszawa2:44.3838938.0042.2842.9341.17
34.Wójcik JuliaSKARPA Lublin2:44.3938938.5141.6442.8941.35
35.Bużycka MajaKP Płetwal Mława2:44.5138838.7041.3242.3242.17
36.Wyżga AnetaSMS Galicja Kraków2:44.8938539.8241.5143.0440.52
37.Baś AleksandraSMS Galicja Kraków2:45.6538039.6242.3442.6541.04
38.Pabin MartaDelfin Łódź2:46.3037639.2942.8943.3540.77
39.Kacprzak PatrycjaUKS 190 Łódź2:46.5937438.8841.3343.8742.51
40.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa2:46.9437139.8543.0243.6840.39
Pawełczak KarolinaFala Ropczyce2:46.9437140.3341.9543.8740.79
42.Gliwa HannaBUKS Warszawa2:47.0037140.2543.0443.3440.37
43.Hereng NataliaUKS 190 Łódź2:47.0537040.3343.3243.0140.39
44.Sakson-Szafrańska SaraPolonia Warszawa2:48.9135840.3942.5043.9942.03
45.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok2:49.8535240.7742.9044.4641.72
46.Kwiecińska AgataSKARPA Lublin2:50.3434939.6743.9644.4942.22
47.Aleksiewicz EwelinaBielany Warszawa2:50.4934840.2845.0544.0541.11
48.Berwid LigiaJedynka Ożarów Maz2:50.8234639.7543.9544.6742.45
49.Gorczyca OliwiaTS Pływak Bochnia2:51.1734440.6344.3045.2740.97
50.Sznej JuliaPiątka Konstantynów2:51.8134040.5243.8845.8141.60
51.Dudek KajaNAWA Skierniewice2:51.8534039.4243.3244.7344.38
52.Bohdanowicz EmiliaMOS Dąbrowa Górnicza2:53.5033142.0043.7844.2543.47
53.Piekarz DariaIKAR Mielec2:55.0032242.5144.7145.1042.68
54.Cichowska WeronikaMOSM Tychy2:56.3331542.5844.7745.0443.94
55.Klimiuk JustynaKS Puszcza Hajnówka2:56.3931542.5744.7645.1843.88
56.Rynkowska MartynaFALA Kraśnik2:56.7131341.3944.2145.7345.38
57.Bryczek MariaFALA Kraśnik2:57.1631142.1944.3645.4445.17
58.Sobocińska JuliaJuvenia Białystok2:58.9130142.1444.9947.0444.74
59.Zagajewska ZuzannaŻoliborz Warszawa2:59.9729642.2246.0546.9044.80
60.Sugier SoniaSiKReT Gliwice3:01.9928642.8947.9547.4643.69
61.Rociek KarolinaPolonez Wyszków3:02.2128544.1847.0147.0743.95
62.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik3:02.3028544.5746.3546.5744.81
63.Żyłka NataliaFala Ropczyce3:02.5228442.4647.0348.2344.80
64.Chudzik KlaudiaMOTYL Stalowa Wola3:04.1727643.8246.4047.8846.07
65.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa3:04.7527443.1448.0948.3045.22
66.Sztukowska KatarzynaOlimpijczyk Suwałki3:04.8427343.8146.7049.5944.74
67.Zglińska AleksandraDelfin Łódź3:06.2126743.6647.7648.5346.26
68.Gural WiktoriaSiKReT Gliwice3:07.4326243.0347.0348.7348.64
69.Haber JuliaMOTYL Stalowa Wola3:07.9826043.3248.0048.5348.13
70.Gabryś WiktoriaSiKReT Gliwice3:09.5625344.6049.9949.8045.17
71.Kozioł AdriannaMOS Dąbrowa Górnicza3:09.7125345.6048.4848.0847.55
72.Gryc IzabelaJuvenia Białystok3:10.7824943.8248.1950.0348.74
73.Słowikowska WeronikaOlimpijczyk Suwałki3:12.9124045.8849.8348.5648.64
74.Małkus AmeliaNAWA Skierniewice3:14.9223345.9851.1550.4747.32
75.Sławińska ZuzannaOlimpijczyk Suwałki3:18.3122144.9652.2051.3349.82
76.Szurawska WiktoriaŻoliborz Warszawa3:18.3922146.1350.9551.9849.33
77.Szymczuk EwelinaPolonez Wyszków3:18.8621945.9151.9651.0049.99
78.Biszkont KatarzynaKP AVIA Świdnik3:19.5521747.3250.6051.9849.65
79.Midura SaraIKAR Mielec3:20.0821548.0150.9452.4248.71
80.Jarmicka AgataŻoliborz Warszawa3:27.3019448.2952.2954.1152.61
DYSKW.Bednarska WiktoriaUKS Wodnik Końskie
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową


<< TOP >>
Konkurencja 6
29-06-2013
Chłopców, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:09.60
2:22.18
Ciężkowski Dominik
Kijewski Kasper
JOKRA
SAKIE
Oświęcim
Ostrowiec Sw.
18-12-2009
08-12-2012

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Młynarczyk KarolBielany Warszawa2:12.7751031.9433.4334.0433.36
2.Kapias MichałSiKReT Gliwice2:18.3645132.3235.0136.4534.58
3.Sawicki BartoszKS Górnik Radlin2:19.3044133.1334.7236.4235.03
4.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz2:25.0739134.0837.1138.0735.81
5.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz2:27.4137234.5837.7638.7536.32
6.Charewicz HubertŻak Biała Podlaska2:28.0136834.3537.3038.7837.58
7.Barczyk NorbertSMS Galicja Kraków2:28.1836734.8937.2238.4837.59
8.Kraska JakubPiątka Konstantynów2:28.2436635.9838.3139.6134.34
9.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów2:28.9936135.4838.6139.0635.84
10.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec2:29.0736034.3938.4539.3136.92
11.Kurleto PiotrKS Korona Kraków2:30.7634835.5738.3239.9036.97
12.Wąsik KacperMOTYL Stalowa Wola2:31.1734534.7138.8639.6038.00
13.Majerski JakubSMS Galicja Kraków2:31.7334235.5239.0039.2038.01
14.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków2:32.1333934.8538.6439.5439.10
15.Jarocha OskarKSZO Ostrowiec Św.2:32.4933635.2338.9140.9637.39
16.Mańka JakubBielany Warszawa2:32.8433435.5638.9339.4638.89
17.Mitrus PawełMKS Piaseczno2:33.0633336.4339.1139.4338.09
18.Piłkowski PatrykŻoliborz Warszawa2:33.7232836.2439.6641.0736.75
19.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:34.0832636.7840.2739.8237.21
20.Wożniak MaciejUKS 190 Łódź2:34.1832536.2140.5140.0237.44
21.Bigajski AleksnderKS Korona Kraków2:34.2232535.5539.7939.4939.39
22.Kaźmierczak KacperPSP Swim Płock2:34.2332536.4739.1439.8138.81
23.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź2:34.7032236.2239.7841.1837.52
24.Balcerak JakubMKS Trójka Łódź2:35.0532034.8639.6441.1839.37
25.Szczeciński RobertPolonia Warszawa2:35.1232036.1640.1440.3438.48
26.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice2:35.3131836.1339.3640.1539.67
27.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Górnicza2:35.4231837.5140.6439.3837.89
28.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice2:35.8331535.4439.8840.8339.68
29.Bartkowski JakubKSZO Ostrowiec Św.2:36.2031337.5339.9339.7538.99
30.Pytlarczyk SzymonPolonia Warszawa2:37.6530438.0740.1140.7738.70
31.Miller JakubSiKReT Gliwice2:39.2529537.0741.3841.7439.06
32.Staroń JanŻoliborz Warszawa2:40.5828838.0241.0141.9339.62
33.Kaczorowski KacperŻoliborz Warszawa2:40.7828738.0741.3341.7539.63
34.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa2:40.8228738.3540.6641.5740.24
35.Zagumny PatrykPolonez Wyszków2:41.0528637.5841.2142.3539.91
36.Kowalski MaxymilianORKA Ciechanów2:41.1428537.0640.9642.7240.40
37.Deynezhenko DanielPolonia Warszawa2:41.2528437.1441.3742.1740.57
38.Walessa KamilUKP Ruda Śląska2:41.2928436.8141.1242.7040.66
39.Cwajna KarolKS Górnik Radlin2:42.6027738.5141.6742.4040.02
Kordziak ArnoldBielany Warszawa2:42.6027738.3941.7042.7339.78
41.Jobda RyszardVictoria Józefów2:42.8627638.3842.3142.4439.73
42.Nowicki JakubSiKReT Gliwice2:42.9027635.7740.9742.9643.20
43.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki2:42.9127637.4740.0343.1642.25
44.Burek CezaryKapry-Armexim Pruszków2:43.0527538.3441.6742.7040.34
45.Pawłowski AdamBielany Warszawa2:43.1527535.1540.1342.8844.99
46.Karasek MarcinBUKS Warszawa2:43.3427437.5641.6743.0641.05
47.Gardyan AdrianKS Górnik Radlin2:43.4427338.4941.4242.3141.22
48.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice2:44.1227038.5842.2243.4939.83
49.Wnuczak DawidBielany Warszawa2:44.1727039.5442.3241.8740.44
50.Wyrobek RafałJedność Przyszowice2:44.1926938.1141.7441.7742.57
51.Bednarczyk AleksanderPolonia Warszawa2:44.8826639.6341.8743.1340.25
52.Kupczak JakubSkalar Warszawa2:44.8926638.5241.8941.6342.85
53.Kłaput BartoszSMS Galicja Kraków2:45.7726238.9242.5542.5741.73
54.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Górnicza2:45.8826140.6043.4142.3939.48
55.Pawłowski BogdanSOKÓŁ Rzeszów2:47.6025338.6742.7343.8342.37
56.Rogala KewinFala Ropczyce2:47.9025239.9342.6843.1942.10
57.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa2:48.0125139.6843.3244.6240.39
58.Charitonowicz MateuszWodnik Bielsk Podl2:48.3725040.1342.8543.2842.11
59.Majewski GabrielFALA Kraśnik2:48.5124939.2444.7843.7240.77
60.Gontarczyk KamilKapry-Armexim Pruszków2:48.7024840.4643.8443.4440.96
61.Mazur JakubFALA Kraśnik2:48.9124739.7143.5943.6941.92
62.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice2:48.9324739.4943.1744.8641.41
Misina MateuszIKAR Mielec2:48.9324740.0942.9543.6842.21
64.Czech AdrianSOKÓŁ Rzeszów2:50.7324038.5744.9245.7641.48
65.Babiuch FilipÓSEMKA Oświęcim2:51.3223739.3945.8545.8440.24
66.Kucharski FilipSiKReT Gliwice2:52.4023340.4744.3544.3743.21
67.Jaromin MateuszNKP Bielsko Biała2:53.2322940.2743.8845.9943.09
68.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa2:53.3022941.9944.6044.6742.04
69.Szałaśny BartoszÓSEMKA Oświęcim2:53.5022840.2444.3445.0843.84
70.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice2:54.0822641.1244.3145.9242.73
Średniawa PatrykSkalar Warszawa2:54.0822641.7543.7645.1743.40
72.Morka MateuszPolonez Wyszków2:56.3221741.4945.0346.5043.30
73.Kozłowski KamilMeduza Warszawa2:56.6721643.7044.9645.9442.07
74.Wiśniewski MateuszŻoliborz Warszawa2:58.0721142.3445.0845.5845.07
75.Dobrut TomaszŻoliborz Warszawa2:58.8320841.8745.9946.7844.19
76.Jaworski MaciejBielany Warszawa3:00.3920344.3046.0746.0244.00
77.Krzewicki AleksanderBarakuda Starachowice3:00.4920344.1145.5346.2844.57
78.Łukasiewicz IgorUKS Olimpic Warka3:00.6020243.1146.2146.9044.38
79.Polowski JakubMOTYL Stalowa Wola3:01.3520043.8545.7046.9844.82
80.Bukowski MarcinIKAR Mielec3:01.6119942.8046.6046.4545.76
81.Grynczel KrystianJuvenia Białystok3:01.7819843.8546.4047.3344.20
82.Wnuk IgnacyPolonez Wyszków3:02.8619542.1946.9847.5746.12
83.Kossakowski PawełOlimpijczyk Suwałki3:03.1719443.4347.3548.0744.32
84.Chyliński FilipJedynka Ożarów Maz3:04.3219042.8746.1249.4545.88
85.Niewczas MaciejBarakuda Starachowice3:05.0818843.6147.1348.7745.57
86.Kania SzymonFala Ropczyce3:05.2318742.5947.6349.4845.53
87.Krystyniak MateuszNKP Bielsko Biała3:12.8716645.2349.8349.8747.94
88.Pabich JakubORKA Ciechanów3:12.9416646.8549.8150.8445.44
89.Sypel FilipFala Ropczyce3:13.2516543.5149.3050.9649.48
90.Paś MateuszOlimpijczyk Suwałki3:20.2514848.5750.2150.9350.54
91.Żukowski MaciejOlimpijczyk Suwałki3:21.6914548.7351.6952.2049.07
92.Droździel OliwierSKARPA Lublin3:26.51135
93.Perkowski PawełOlimpijczyk Suwałki3:29.2513051.2952.7753.9751.22
94.Wieremiejuk JakubWodnik Bielsk Podl3:38.6011450.3357.1256.4154.74
95.Gawryłow ErykOlimpijczyk Suwałki3:43.0310752.2957.2258.3755.15
DYSKW.Zińczuk GrzegorzJuvenia Białystok
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Leończyk DanielOlimpijczyk Suwałki
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu
DYSKW.Kownacki JanBUKS Warszawa
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu
NIE UK.Potocki JakubPark Wodny Tarnowskie G


<< TOP >>
Konkurencja 7
29-06-2013
Dziewcząt, 400m dowolny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
4:24.58
4:35.47
Anczykowska Joanna
Wołoszyn Sonia
WAPOZ
KSOST
Poznań
Saint Dizier (FRA)
28-11-1991
15-11-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
1.Wyżga AnetaSMS Galicja Kraków4:44.345631:09.791:13.921:12.101:08.53
2.Pogorzelska InezWilanowia Warszawa4:45.595561:08.361:13.491:12.911:10.83
3.Berent AnnaWilanowia Warszawa4:47.685441:09.891:12.311:12.821:12.66
4.Staszczyk NataliaIKS Konstancin4:55.385031:10.871:12.991:14.041:17.48
5.Radecka AnnaBarakuda Starachowice4:55.685011:09.291:15.541:15.791:15.06
6.Szafrańska JuliaKSZO Ostrowiec Św.4:55.715011:10.891:16.431:15.061:13.33
7.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Górnicza4:56.034991:10.201:15.571:16.051:14.21
8.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno5:00.624771:13.901:17.171:15.991:13.56
9.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl.5:00.974751:10.671:17.171:17.851:15.28
10.Lechowicz NadiaSMS Galicja Kraków5:02.634671:13.611:18.161:17.741:13.12
11.Kruszewska KajaKS Puszcza Hajnówka5:02.744671:12.091:18.441:18.071:14.14
12.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa5:02.924661:11.971:16.461:18.091:16.40
13.Wójtowicz JuliaBarakuda Starachowice5:03.294641:10.581:18.011:18.721:15.98
14.Mydlarz WiktoriaÓSEMKA Oświęcim5:04.624581:13.121:18.971:17.901:14.63
15.Marciniak ZuzannaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.5:05.094561:10.591:17.721:18.201:18.58
16.Giemza AleksandraUKS 190 Łódź5:08.044431:12.111:19.631:19.241:17.06
17.Walz KorneliaNAWA Skierniewice5:08.894391:14.411:18.001:18.741:17.74
18.Zawadzka AnnaMOSiR Mysłowice5:09.724361:13.131:18.961:20.851:16.78
19.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin5:10.174341:15.151:18.951:19.061:17.01
20.Gluzińska PaulinaUKP Ruda Śląska5:10.574321:12.011:20.121:21.111:17.33
21.Jagiełło WeronikaKorona-Swim Kielce5:10.724321:14.581:19.751:19.571:16.82
22.Nosal AnnaJedynka Ożarów Maz5:11.354291:11.781:20.231:21.671:17.67
23.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka5:11.994261:12.801:19.631:20.291:19.27
24.Sobolewska PatrycjaPolonez Wyszków5:12.804231:13.251:19.651:20.501:19.40
25.Baranowska WeronikaJedynka Ożarów Maz5:13.324211:13.271:19.401:21.021:19.63
26.Abramowicz JuliaIKS Konstancin5:14.694161:13.151:19.831:20.981:20.73
27.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa5:15.224131:14.931:20.60
28.Dziarska ŁucjaVictoria Józefów5:15.754111:14.471:20.221:20.311:20.75
29.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa5:16.164101:15.321:20.681:21.101:19.06
Borys AnnaŻoliborz Warszawa5:16.164101:14.461:21.521:20.651:19.53
31.Żylska JoannaKS Korona Kraków5:16.174101:15.141:20.521:21.721:18.79
32.Kosińska AgataKapry-Armexim Pruszków5:16.724081:15.391:20.921:22.541:17.87
33.Nowak JuliaIKAR Mielec5:16.874071:13.881:21.921:21.291:19.78
34.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa5:17.414051:13.441:21.921:22.261:19.79
35.Kacprzycka WeronikaKapry-Armexim Pruszków5:19.373971:14.371:22.211:24.461:18.33
36.Berwid LigiaJedynka Ożarów Maz5:19.943951:15.531:22.731:21.671:20.01
37.Bohdanowicz EmiliaMOS Dąbrowa Górnicza5:21.293901:19.761:22.641:20.211:18.68
38.Ciporska KatarzynaPolonia Warszawa5:21.393901:14.581:21.891:23.101:21.82
39.Kopaczek JoannaSokół Kolbuszowa5:21.633891:17.161:23.451:21.681:19.34
40.Niziołek KingaIKAR Mielec5:21.783891:16.141:23.121:22.961:19.56
41.Męndrela MartaUKP Ruda Śląska5:22.273871:15.211:22.641:23.701:20.72
42.Kroczek IgaKSZO Ostrowiec Św.5:22.733851:19.381:21.091:22.351:19.91
43.Olszyńska JuliaBUKS Warszawa5:23.453831:17.451:22.601:22.541:20.86
44.Piekut ZofiaPolonia Warszawa5:23.583821:13.131:22.861:25.211:22.38
45.Grieger WeronikaBUKS Warszawa5:23.833811:17.221:22.661:23.311:20.64
46.Czarnecka KatarzynaBielany Warszawa5:24.123801:16.551:23.321:23.791:20.46
47.Łotecka AleksandraKS Górnik Radlin5:25.133771:18.741:21.741:23.101:21.55
48.Kubiak KarolinaBielany Warszawa5:25.963741:14.161:22.321:24.881:24.60
49.Tomaszek AleksandraMeduza Warszawa5:26.053741:11.581:20.901:22.581:30.99
50.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz5:26.163731:14.541:21.951:25.621:24.05
51.Kozera KatarzynaSMS Galicja Kraków5:27.283691:16.011:24.331:23.531:23.41
52.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów5:27.353691:18.691:23.911:21.741:23.01
53.Bryczek MariaFALA Kraśnik5:28.093671:18.551:23.061:24.151:22.33
54.Rogala JuliaFala Ropczyce5:28.413661:18.361:26.901:23.321:19.83
55.Wysokińska AgnieszkaBielany Warszawa5:29.523621:15.111:25.491:24.911:24.01
56.Chojecka KarolinaUKS Olimpic Warka5:30.673581:16.781:23.771:25.341:24.78
57.Hajdenraich JuliaFALA Kraśnik5:30.963571:18.371:25.751:25.041:21.80
58.Szypuła KlaudiaSokół Kolbuszowa5:31.523551:18.751:24.071:25.051:23.65
59.Dudek KajaNAWA Skierniewice5:31.733551:18.421:24.531:25.421:23.36
60.Domagała JuliaMOS Dąbrowa Górnicza5:33.433491:19.141:25.281:24.881:24.13
61.Wendołowicz AngelikaJuvenia Białystok5:33.613491:18.471:26.791:25.371:22.98
62.Żak KlaudiaMOSM Tychy5:34.883451:17.351:25.411:26.361:25.76
63.Szwarc GabrielaPiątka Konstantynów5:36.273401:19.771:24.621:26.421:25.46
64.Ślusarczyk NataliaMOS Dąbrowa Górnicza5:36.493401:16.791:24.811:26.961:27.93
65.Kozioł AdriannaMOS Dąbrowa Górnicza5:37.163381:19.051:25.121:25.221:27.77
66.Piaskowska JuliaDelfin Łódź5:38.613331:21.211:26.811:27.631:22.96
67.Lubaszka MagdalenaWilanowia Warszawa5:39.313311:20.611:27.401:25.761:25.54
68.Zagajewska ZuzannaŻoliborz Warszawa5:41.133261:19.561:27.991:27.641:25.94
69.Bachorczyk KingaJasień Sucha Beskidzka5:43.543191:18.701:27.071:30.141:27.63
70.Wójcik ZofiaŻoliborz Warszawa5:46.163121:18.931:26.721:27.171:33.34
71.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik5:47.923071:19.441:28.281:31.791:28.41
72.Cichowska WeronikaMOSM Tychy5:50.113021:21.581:30.501:29.721:28.31
73.Żyłka NataliaFala Ropczyce6:02.352721:24.161:34.161:34.051:29.98
74.Kleszczewska AngelaOlimpijczyk Suwałki6:13.982471:24.041:35.431:38.831:35.68
75.Małkus AmeliaNAWA Skierniewice6:20.472351:28.481:39.321:39.151:33.52


<< TOP >>
Konkurencja 8
29-06-2013
Chłopców, 400m dowolny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
4:12.91
4:16.57
Bernatowicz Sebastian
Kurant Roger
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Ostrowiec Św.
22-12-2007
09-12-2007

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
1.Michta KacperKSZO Ostrowiec Św.4:22.355331:02.211:06.471:06.851:06.82
2.Młynarczyk KarolBielany Warszawa4:28.025001:03.691:07.281:09.211:07.84
3.Orłowski KamilKSZO Ostrowiec Św.4:32.624751:02.951:08.431:10.691:10.55
4.Kwiasowski JakubMKS Trójka Łódź4:35.544601:07.501:10.071:11.551:06.42
5.Kałusowski JanMKS Trójka Łódź4:39.134421:05.671:10.601:12.521:10.34
6.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Górnicza4:39.884391:06.581:12.721:11.681:08.90
7.Jarocha OskarKSZO Ostrowiec Św.4:40.354371:05.981:11.721:11.751:10.90
8.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:41.964291:07.361:12.411:12.591:09.60
9.Szeląg MikołajKSZO Ostrowiec Św.4:43.394231:07.241:12.721:12.521:10.91
10.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki4:44.224191:06.941:13.451:12.611:11.22
11.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa4:45.064151:06.501:12.491:14.051:12.02
12.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Górnicza4:45.074151:08.051:13.071:13.661:10.29
13.Biecki SzymonÓSEMKA Oświęcim4:45.954111:05.691:12.551:14.261:13.45
14.Wardak JakubBielany Warszawa4:46.134111:06.841:12.361:14.061:12.87
15.Plutecki DawidSMS Galicja Kraków4:49.623961:10.181:12.981:14.581:11.88
16.Barczyk NorbertSMS Galicja Kraków4:49.783951:05.731:12.721:14.871:16.46
17.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź4:52.863831:08.971:15.321:16.321:12.25
18.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice4:53.293811:09.601:15.061:16.201:12.43
19.Słowik RafałBUKS Warszawa4:53.343811:08.731:15.571:15.511:13.53
20.Ławniczak MaciejOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:54.443771:11.301:17.191:15.701:10.25
21.Wozniak KamilSokół Kolbuszowa4:54.753761:10.011:15.721:15.911:13.11
22.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Górnicza4:55.603721:11.041:15.401:16.011:13.15
23.Misztal MikołajPolonez Wyszków4:58.283621:10.871:16.841:17.281:13.29
24.Topolski DawidSKS Start Łódź4:59.633581:10.311:16.691:17.791:14.84
25.Polak MikołajKorona-Swim Kielce4:59.743571:08.941:16.371:17.981:16.45
26.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.5:00.333551:10.901:17.101:17.561:14.77
27.Mańka FilipUKS 190 Łódź5:00.893531:10.211:17.461:18.581:14.64
28.Ciszewski JakubUKS 190 Łódź5:01.073521:10.031:17.251:18.791:15.00
29.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok5:01.523511:10.151:18.191:18.451:14.73
30.Gawronski DamianMOS Dąbrowa Górnicza5:01.543511:12.231:17.251:19.141:12.92
31.Kała MikołajPark Wodny Tarnowskie G5:01.753501:11.691:18.351:17.781:13.93
32.Rybarczyk AdamMKS Piaseczno5:01.923491:08.751:16.961:19.461:16.75
33.Miller JakubSiKReT Gliwice5:02.073491:10.591:18.551:18.271:14.66
34.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Górnicza5:02.303481:10.481:17.471:19.031:15.32
35.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik5:02.853461:10.091:17.931:18.551:16.28
36.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Górnicza5:02.933461:12.541:19.411:17.701:13.28
37.Szałapski FilipIKS Konstancin5:02.943461:11.971:17.791:17.431:15.75
38.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź5:03.593441:10.921:18.061:18.731:15.88
39.Glazer RafałMKS Piaseczno5:04.903391:10.201:18.541:18.911:17.25
40.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów5:05.543371:12.091:18.381:19.381:15.69
41.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice5:05.793361:13.551:18.971:19.401:13.87
42.Miksa BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.5:06.183351:12.871:19.751:18.941:14.62
43.Augustyn AleksanderSokół Kolbuszowa5:06.623341:12.381:17.321:19.271:17.65
44.Niedziela HubertÓSEMKA Oświęcim5:06.803331:11.361:18.761:19.351:17.33
45.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa5:07.163321:12.041:19.411:19.551:16.16
46.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G5:07.183321:11.751:19.041:19.351:17.04
47.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl.5:07.843301:11.361:19.371:20.551:16.56
48.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl.5:07.883301:14.091:19.511:19.731:14.55
49.Szczepański BartoszKP Płetwal Mława5:07.993291:12.081:18.451:19.071:18.39
50.Bigajski AleksnderKS Korona Kraków5:08.453281:11.591:19.791:20.771:16.30
51.Sokołowski SzymonFala Ropczyce5:09.013261:11.011:18.451:19.191:20.36
52.Kłaput BartoszSMS Galicja Kraków5:09.373251:14.931:19.511:17.411:17.52
53.Nieckarz MarcinUKS 190 Łódź5:09.683241:12.051:20.061:19.961:17.61
54.Włodarczyk FranciszekFALA Kraśnik5:10.143221:12.761:18.811:19.741:18.83
55.Szwedzki JakubPiątka Konstantynów5:10.643211:12.671:20.841:19.731:17.40
56.Karasek MarcinBUKS Warszawa5:10.703211:12.721:19.261:21.021:17.70
57.Kaczorowski KacperŻoliborz Warszawa5:11.683181:13.711:20.611:20.421:16.94
58.Koput KamilPolonia Warszawa5:12.173161:12.051:19.571:21.331:19.22
59.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Górnicza5:12.243161:17.051:20.111:19.801:15.28
60.Bitkowski JanŻoliborz Warszawa5:12.613151:11.661:20.211:20.891:19.85
61.Masiak MateuszFALA Kraśnik5:12.903141:13.611:20.991:21.581:16.72
62.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.5:13.053131:13.061:19.941:21.031:19.02
63.Gordziejuk-Nowak KacperPolonia Warszawa5:13.863111:10.601:19.501:21.451:22.31
64.Warzecha KonradIKAR Mielec5:13.873111:13.511:21.021:21.401:17.94
65.Żołądź JanŻoliborz Warszawa5:14.363101:13.341:21.081:21.261:18.68
66.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice5:14.943081:14.711:19.921:22.551:17.76
67.Wieczorek ErykPiątka Konstantynów5:15.853051:13.981:20.221:21.901:19.75
68.Mayerberg KacperÓSEMKA Oświęcim5:17.663001:15.761:21.581:21.881:18.44
69.Zagumny PatrykPolonez Wyszków5:17.803001:12.621:21.591:23.851:19.74
70.Starzyński JacekMOSM Tychy5:18.682971:15.481:21.061:22.541:19.60
71.Lewicki AleksanderPolonia Warszawa5:19.342951:13.561:24.181:23.631:17.97
72.Kordziak ArnoldBielany Warszawa5:19.822941:15.381:22.501:22.821:19.12
73.Rogala KewinFala Ropczyce5:20.102931:12.751:21.711:23.581:22.06
74.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa5:22.992851:15.631:23.171:23.281:20.91
75.Kozłowski KamilMeduza Warszawa5:23.262851:15.381:24.331:25.131:18.42
76.Muth MichałJedynka Ożarów Maz5:24.492811:17.661:24.841:25.531:16.46
77.Zimnal KarolMOS Dąbrowa Górnicza5:25.352791:18.061:23.091:23.191:21.01
78.Komendarczyk KamilBUKS Warszawa5:27.412741:15.801:23.631:25.991:21.99
79.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa5:27.732731:19.821:24.571:24.381:18.96
80.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice5:28.922701:19.611:27.911:26.211:15.19
81.Wiatr KrzysztofMKS Piaseczno5:29.072701:13.251:24.211:26.201:25.41
82.Jargiło NatanielFALA Kraśnik5:31.442641:17.041:25.111:25.931:23.36
83.Kowalik DanielMOSM Tychy5:31.572641:15.901:26.341:27.981:21.35
84.Wnuczak DawidBielany Warszawa5:34.492571:21.931:25.511:25.571:21.48
85.Jedliński RadosławÓSEMKA Oświęcim5:36.392531:17.231:25.821:28.261:25.08
86.Kowalski JakubFALA Kraśnik5:36.772521:20.461:24.931:26.061:25.32
87.Zygiel PatrykIKAR Mielec5:39.212461:18.641:27.561:28.521:24.49
88.Gołębski JanMOSM Tychy5:39.602451:20.811:26.931:27.621:24.24
89.Zamarajew TymoteuszWodnik Bielsk Podl5:40.072441:18.491:28.231:29.451:23.90
90.Bieniek JakubSOKÓŁ Rzeszów5:40.722431:19.041:30.061:29.841:21.78
91.Głosek MikołajPolonez Wyszków5:44.942341:22.131:28.761:27.461:26.59
92.Augustyniak MichałDelfin Łódź5:45.732331:16.031:29.931:30.921:28.85
93.Czech AdrianSOKÓŁ Rzeszów5:46.392311:19.011:31.001:30.431:25.95
94.Tkaczuk KrystianWodnik Bielsk Podl5:49.942241:23.061:30.581:31.291:25.01
95.Plaga KamilOlimpijczyk Suwałki5:50.232241:18.901:30.751:32.641:27.94
96.Łątka JakubNKP Bielsko Biała5:52.412201:21.331:31.521:31.091:28.47
97.Chyliński FilipJedynka Ożarów Maz5:55.862131:23.541:31.191:31.301:29.83
98.Leończyk DanielOlimpijczyk Suwałki5:59.392071:19.251:32.201:35.271:32.67
99.Żukowski MaciejOlimpijczyk Suwałki6:07.931931:26.171:35.121:34.791:31.85
100.Szymczak MateuszBUKS Warszawa6:13.041851:21.791:36.911:39.771:34.57
101.Radecki MateuszJuvenia Białystok6:15.561811:24.781:38.861:38.131:33.79
DYSKW.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 9
29-06-2013
4 x 50m zmienny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:02.69
2:09.93
2:09.01
2:20.21
MKS Jordan Kraków (NF) - chł.
KS WARTA Poznań - dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - chł.
KS KSZO Ostrowiec Św. - dz.
JOKRA
WAPOZ
KSOST
KSOST
Sucha Beskidzka
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ropczyce
24-10-2009
28-11-2009
23-03-2013
17-11-2007

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.
1.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa2:03.45411
Deynezhenko Daniel
Szczeciński Robert
00
00
+0,59
-0,01
33.58
33.66
Bednarczyk Aleksander
Pytlarczyk Szymon
00
00
+0,40
+0,35
29.98
26.23
2.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice2:05.54391
Stradomski Patryk
Bomastyk Michał
00
00
+0,71
+0,49
31.41
35.99
Kapias Michał
Nowicki Jakub
00
00
+0,69
+0,65
29.32
28.82
3.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:07.09376
Rekord Okregu Święt. Juniorów 14-lat, Młodzików 13-lat (chł.)
Jarocha Oskar
Szeląg Mikołaj
00
00
+0,7832.89
36.66
Michta Kacper
Orłowski Kamil
00
00
+0,31
+0,48
29.56
27.98
4.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź2:07.77370
Balcerak Jakub
Kałusowski Jan
00
00
+0,61
+0,48
33.56
33.37
Kwiasowski Jakub
Maraszek Hanna
00
00
+0,64
+0,35
30.54
30.30
5.BUKS Warszawa 1BUKS Warszawa2:08.00368
Słowik Rafał
Gliwa Hanna
00
00
+0,71
+0,86
31.55
38.45
Butkiewicz Cezary
Reks Aleksandra
00
00
+0,67
+0,60
29.62
28.38
6.Bielany Warszawa 1Bielany Warszawa2:08.04368
Pawłowski Adam
Wardak Jakub
00
00
+0,72
+0,62
32.06
36.63
Mańka Jakub
Młynarczyk Karol
00
00
+0,38
+0,32
30.82
28.53
7.Piątka Konstantynów 1Piątka Konstantynów2:08.18367
Romanowska Patrycja
Piotrowicz Kamil
00
00
+0,86
+0,58
31.15
36.66
Kania Dawid
Kraska Jakub
00
00
+0,22
+0,47
31.60
28.77
8.Jedynka Ożarów Maz 1Jedynka Ożarów Maz2:08.43365
Wrzosek Iga
Przygoda Julia
00
00
+0,64
+0,61
33.23
39.52
Smoliński Jakub
Waśko Adam
00
00
+0,62
+0,57
27.91
27.77
9.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków2:08.60363
Barczyk Norbert
Jodłowski Mateusz
00
00
+0,79
+0,80
31.99
36.38
Majerski Jakub
Plutecki Dawid
00
00
+0,58
+0,33
31.65
28.58
10.Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa2:09.77354
Piłkowski Patryk
Siemiński Piotr
00
00
+0,56
+0,20
33.96
33.28
Bitkowski Jan
Staroń Jan
00
00
+0,19
+0,18
33.67
28.86
11.NAWA Skierniewice 1NAWA Skierniewice2:09.97352
Kowalczyk Krzysztof
Orzechowski Kacper
00
00
+0,86
+0,13
34.82
35.03
Brodowski Bartosz
Walz Kornelia
00
00
+0,39
+0,56
30.77
29.35
12.KS Górnik RadlinKS Górnik Radlin2:10.27349
Rzemieniak Weronika
Kaczmarczyk Julia
00
00
+0,84
+0,51
35.13
39.29
Sawicki Bartosz
Cwajna Karol
00
00
+0,44
+0,49
27.22
28.63
13.MKS PiasecznoMKS Piaseczno2:10.41348
Mitrus Paweł
Glazer Rafał
00
00
+0,65
+0,46
32.70
37.12
Jaworska Marcelina
Rybarczyk Adam
00
00
+0,52
+0,55
32.62
27.97
14.MOS Dąbrowa Górnicza 1MOS Dąbrowa Górnicza2:11.56339
Chwastek Dominik
Staniszewski Jakub
00
00
+0,90
+0,53
33.60
38.65
Graboń Przemysław
Borkowski Kacper
00
00
+0,3430.81
28.50
15.IKAR Mielec 1IKAR Mielec2:13.49325
Cerlich Maksymilian
Data Mariusz
00
00
+0,72
+0,08
30.98
36.47
Misina Mateusz
Warzecha Konrad
00
00
+0,69
+0,47
34.53
31.51
16.Polonez Wyszków 1Polonez Wyszków2:14.15320
Misztal Mikołaj
Morka Mateusz
00
00
+0,82
+0,53
Grzybowski Miłosz
Zagumny Patryk
00
00

+0,80
31.61
29.25
17.TS Pływak BochniaTS Pływak Bochnia2:14.23319
Kocot Wiktor
Warszawska Karolina
00
00
+0,53
+0,59
32.37
39.47
Całka Jakub
Sadel Kacper
00
00
+0,35
+0,34
32.99
29.40
18.Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa2:14.97314
Sakson-Szafrańska Sara
Piekut Zofia
00
00
+0,68
+0,48
36.10
37.59
Kaczmarczyk Natalia
Gordziejuk-Nowak Kacper
00
00
+0,36
+0,52
32.51
28.77
19.Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok2:15.14313
Malewicka Gabriela
Lisowska Wiktoria
00
00
+0,82
+0,50
35.29
39.27
Butkiewicz Władysław
Ulianowski Gracjan
00
00
+0,52
+0,65
31.57
29.01
20.Delfin Łódź 1Delfin Łódź2:15.44311
Junak Nikola
Pakuła Mateusz
00
00
+0,73
+0,56
35.42
36.33
Bartczak Julia
Augustyniak Michał
00
00
+0,56
+0,52
33.00
30.69
21.UKS 190 Łódź 2UKS 190 Łódź2:15.92308
Wożniak Maciej
Nieckarz Marcin
00
00
+0,75
+0,41
33.89
38.58
Giemza Aleksandra
Hereng Natalia
00
00
+0,63
+0,62
33.34
30.11
22.Kapry-Armexim PruszkówKapry-Armexim Pruszków2:15.96307
Kosińska Agata
Koluch Julia
00
00
+0,76
+0,49
35.08
38.74
Kacprzycka Weronika
Burek Cezary
00
00
+0,58
+0,13
33.48
28.66
23.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:16.06307
Szafrańska Julia
Dzik Marek
00
00
+0,72
+0,45
35.12
39.62
Pietrzyk Cezary
Bartkowski Jakub
00
00
+0,55
+0,46
32.52
28.80
24.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź2:16.61303
Pawlaczyk Patryk
Derendarz Aleksander
00
00
+0,75
+0,50
34.10
39.52
Mańka Filip
Fiks Krzysztof
00
00
+0,65
+0,58
33.95
29.04
25.Olimpijczyk Suwałki 1Olimpijczyk Suwałki2:17.06300
Plaga Kamil
Filipkowski Paweł
00
00
+0,65
+0,59
37.71
39.89
Sadłowski Piotr
Plauszta Arnold
00
00
+0,77
+0,58
29.46
30.00
26.KP Płetwal MławaKP Płetwal Mława2:17.48297
Bużycka Maja
Szczepański Bartosz
00
00
+0,75
+0,52
36.31
36.49
Łyczek Andżelika
Kubit Marcin
00
00
+0,64
+0,51
33.55
31.13
27.ÓSEMKA Oświęcim 1ÓSEMKA Oświęcim2:17.60296
Biecki Szymon
Niedziela Hubert
00
00
+0,84
+0,76
32.80
40.28
Babiuch Filip
Mydlarz Wiktoria
00
00
+0,62
+0,62
33.55
30.97
28.Bielany Warszawa 4Bielany Warszawa2:18.21293
Skibczak Natalia
Gotowska Weronika
00
00
+0,72
+0,64
34.80
39.41
Brzózka Zuzanna
Mołczan Justyna
00
00
+0,67
+0,84
33.16
30.84
29.MOS Dąbrowa Górnicza 2MOS Dąbrowa Górnicza2:18.51291
Jeżowska Kamila
Ślusarczyk Natalia
00
00

+0,87
34.98
39.45
Trzęsiec Daniel
Gawronski Damian
00
00
+0,72
+0,79
32.87
31.21
30.MKS Trójka Łódź 2MKS Trójka Łódź2:18.89288
Misiorny Anna
Nowosielska Martyna
00
00
+0,63
+0,53
33.60
41.61
Ligenza Oliwia
Kowalska Dominika
00
00
+0,65
+0,67
33.96
29.72
31.BUKS Warszawa 2BUKS Warszawa2:19.05287
Karasek Marcin
Kiewel Zuzanna
00
00
+0,77
+0,49
35.79
38.08
Mielczarek Oskar
Komendarczyk Kamil
00
00
+0,67
+0,13
35.35
29.83
32.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa2:19.10287
Wasilewski Michał
Ruskowiak Konrad
00
00
+1,12
+0,78
34.98
40.90
Pachowska Wiktoria
Jabłoński Mateusz
00
00
+0,95
+0,43
33.82
29.40
33.NKP Bielsko BiałaNKP Bielsko Biała2:19.18286
Jaromin Mateusz
Krystyniak Mateusz
00
00
+0,64
+0,74
35.68
40.53
Kołodziej Katarzyna
Łątka Jakub
00
00
+0,56
+0,64
32.26
30.71
34.UKP Ruda ŚląskaUKP Ruda Śląska2:19.20286
Walessa Kamil
Dąbrowski Daniel
00
00
+0,65
+0,70
34.69
36.84
Cyza Oskar
Męndrela Marta
00
00
+0,71
+0,79
36.49
31.18
35.SMS Galicja Kraków 2SMS Galicja Kraków2:19.50284
Lechowicz Nadia
Mrugacz Dominika
00
00
+0,83
+0,64
36.57
40.53
Kłaput Bartosz
Wyżga Aneta
00
00
+0,49
+0,39
33.30
29.10
36.SiKReT Gliwice 2SiKReT Gliwice2:19.71283
Miller Jakub
Janiszewski Mikołaj
00
00
+0,65
+0,69
35.35
39.79
Kucharski Filip
Twardzik Bartosz
00
00
+0,66
+0,61
33.93
30.64
37.Bielany Warszawa 2Bielany Warszawa2:20.05281
Wnuczak Dawid
Jaworski Maciej
00
00
+0,65
+0,49
36.95
38.19
Rębacz Maciej
Kordziak Arnold
00
00
+0,57
+0,57
33.45
31.46
38.MOTYL Stalowa WolaMOTYL Stalowa Wola2:20.84276
Tonderys Sandra
Polowski Jakub
00
00
+0,84
+0,54
35.70
40.12
Wąsik Kacper
Chudzik Klaudia
00
00
+0,41
+0,36
31.19
33.83
39.ÓSEMKA Oświęcim 2ÓSEMKA Oświęcim2:21.00275
Zawisza Alina
Greczanik Paweł
00
00
+0,76
+0,62
35.43
39.34
Szałaśny Bartosz
Jedliński Radosław
00
00
+0,82
+0,82
34.34
31.89
40.SKARPA LublinSKARPA Lublin2:21.58272
Smyłek Karolina
Wójcik Julia
00
00
+0,76
+0,52
34.41
39.60
Chodulski Jakub
Kwiecińska Agata
00
00
+0,61
+0,57
33.52
34.05
41.Fala Ropczyce 1Fala Ropczyce2:21.75271
Rogala Kewin
Sokołowski Szymon
00
00
+0,69
+0,68
36.86
40.30
Sypel Filip
Orzech Wojciech
00
00
+0,53
+0,54
35.33
29.26
42.FALA Kraśnik 1FALA Kraśnik2:22.59266
Mazur Jakub
Jargiło Nataniel
00
00
+0,70
+0,72
36.88
36.57
Masiak Mateusz
Bryczek Maria
00
00
+0,52
+0,75
35.80
33.34
43.IKS KonstancinIKS Konstancin2:22.61266
Pecyna Michalina
Abramowicz Julia
00
00
+0,73
+0,61
33.85
39.98
Staszczyk Natalia
Szałapski Filip
00
00
+0,46
+0,36
35.83
32.95
44.Piątka Konstantynów 2Piątka Konstantynów2:22.79265
Sznej Julia
Szwedzki Jakub
00
00
+0,92
+0,41
36.32
39.48
Cierpikowski Robert
Wieczorek Eryk
00
00
+0,24
+0,73
34.76
32.23
45.Ostrobramska WarszawaOstrobramska Warszawa2:23.73260
Putresza Antoine
Szabłowski Hubert
00
00
+0,75
+0,45
39.41
33.87
Sochacka Dominika
Floriańczyk Hubert
00
00
+0,43
+0,47
35.94
34.51
46.Bielany Warszawa 3Bielany Warszawa2:23.94259
Aleksiewicz Ewelina
Wysokińska Agnieszka
00
00
+0,83
+0,71
36.26
40.64
Czarnecka Katarzyna
Soliwoda Martyna
00
00
+0,53
+0,59
35.25
31.79
47.Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:24.42256
Matysiak Aleksandra
Wójcik Zofia
00
00
+0,80
+0,37
36.12
40.73
Strzechowska Zofia
Kaczorowski Kacper
00
00
+0,67
+0,19
37.19
30.38
48.MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:24.48256
Starzyński Jacek
Czerwiński Kacper
00
00
+0,78
+0,32
38.06
39.15
Żak Klaudia
Kowalik Daniel
00
00
+0,78
+0,57
35.78
31.49
49.Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 2Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:24.72255
Domański Kamil
Mianowska Dominika
00
00
+0,69
+0,72
35.81
42.48
Ławniczak Maciej
Miksa Bartosz
00
00
+0,57
+0,41
34.88
31.55
50.Skalar WarszawaSkalar Warszawa2:25.04253
Mieszkowski Stanisław
Średniawa Patryk
00
00
+0,71
+0,35
37.17
41.41
Górska Julia
Kupczak Jakub
00
00
+0,48
+0,34
36.05
30.41
51.Jedynka Ożarów Maz 2Jedynka Ożarów Maz2:25.40251
Berwid Ligia
Muth Michał
00
00
38.83
42.12
Nosal Anna
Baranowska Weronika
00
00
+0,57
+0,47
34.19
30.26
52.Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:25.47251
Kozikowska Joanna
Borys Anna
00
00
+0,81
+0,61
38.83
39.61
Wiśniewska Barbara
Żołądź Jan
00
00
+0,51
+0,40
36.56
30.47
53.FALA Kraśnik 2FALA Kraśnik2:25.83249
Rynkowska Martyna
Kowalski Jakub
00
00

+0,79
38.12
41.76
Włodarczyk Franciszek
Majewski Gabriel
00
00
+0,62
+0,79
35.70
30.25
54.Polonia Warszawa 3Polonia Warszawa2:26.30247
Koput Kamil
Ciporska Katarzyna
00
00
+0,98
+0,33
36.37
40.26
Borowska Agnieszka
Lewicki Aleksander
00
00
+0,58
+0,33
38.22
31.45
55.MOS Dąbrowa Górnicza 3MOS Dąbrowa Górnicza2:26.62245
Bohdanowicz Emilia
Grygo Natalia
00
00
+0,80
+0,33
39.51
40.65
Domagała Julia
Małkowski Jakub
00
00
+0,64
+0,64
36.02
30.44
56.Delfin Łódź 2Delfin Łódź2:27.18242
Pabin Marta
Kłosiński Alan
00
00
+0,70
+0,74
36.00
39.87
Zglińska Aleksandra
Piaskowska Julia
00
00
+0,60
+0,36
39.34
31.97
57.Polonez Wyszków 2Polonez Wyszków2:27.20242
Wnuk Ignacy
Sobolewska Patrycja
00
00
+0,71
+0,23
38.79
41.46
Sarosiek Alicja
Nowicki Hubert
00
00
+0,69
+0,72
35.47
31.48
58.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice2:27.56240
Wójtowicz Julia
Radecka Anna
00
00
+0,80
+0,61
35.72
42.39
Karkoszka Anna
Niewczas Maciej
00
00
+0,73
+0,79
35.33
34.12
59.IKAR Mielec 2IKAR Mielec2:27.63240
Piekarz Daria
Swół Eliza
00
00
+0,74
+0,30
37.63
42.21
Nowak Julia
Niziołek Kinga
00
00
+0,75
+0,68
34.35
33.44
60.UKS Olimpic WarkaUKS Olimpic Warka2:27.88239
Łukasiewicz Igor
Kościanek Natalia
00
00
+0,82
+0,68
38.88
37.97
Chmielewska Aneta
Chojecka Karolina
00
00
+0,66
+0,68
38.20
32.83
61.Sokół KolbuszowaSokół Kolbuszowa2:29.70230
Kopaczek Joanna
Wozniak Kamil
00
00
+0,72
+0,74
38.81
39.52
Augustyn Aleksander
Szypuła Klaudia
00
00

+0,50
36.04
35.33
62.KP AVIA ŚwidnikKP AVIA Świdnik2:29.89229
Mikołajek Weronika
Biszkont Katarzyna
00
00
+0,78
+0,57
40.39
43.55
Hołub Krzysztof
Mikołajek Aleksandra
00
00
+0,27
+0,63
32.35
33.60
63.Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:31.34223
Grynczel Krystian
Zalewska Sandra
00
00
+0,92
+0,75
40.40
41.69
Krzyżaniak Krystian
Gryc Izabela
00
00
+0,01
+0,41
34.28
34.97
64.BUKS Warszawa 3BUKS Warszawa2:31.87220
Grieger Weronika
Kaźmierczak Kalina
00
00
+0,80
+0,44
38.82
42.72
Olszyńska Julia
Szymczak Mateusz
00
00
+0,36
+0,42
37.46
32.87
65.Wodnik Bielsk PodlWodnik Bielsk Podl2:33.30214
Charitonowicz Mateusz
Zamarajew Tymoteusz
00
00
+0,66
+0,49
35.40
43.98
Tkaczuk Krystian
Wieremiejuk Jakub
00
00
+0,40
+0,46
38.86
35.06
66.NAWA Skierniewice 2NAWA Skierniewice2:34.09211
Dudek Kaja
Chmielowiec Łukasz
00
00
+0,89
+0,53
38.22
45.04
Chmielowiec Mateusz
Małkus Amelia
00
00

+0,41
36.78
34.05
67.Fala Ropczyce 2Fala Ropczyce2:35.00207
Żyłka Natalia
Pawełczak Karolina
00
00

+0,78
39.81
40.55
Rogala Julia
Twardowska Anna
00
00
+0,72
+0,58
36.69
37.95
68.Olimpijczyk Suwałki 2Olimpijczyk Suwałki2:35.02207
Krysa Agata
Sztukowska Katarzyna
00
00
+0,82
+0,69
40.48
41.40
Sławińska Zuzanna
Kleszczewska Angela
00
00
+0,94
+0,38
39.14
34.00
69.SiKReT Gliwice 3SiKReT Gliwice2:39.88189
Sugier Sonia
Gural Wiktoria
00
00
39.66
50.95
Wasilewska Julia
Gabryś Wiktoria
00
00
+0,18
+0,55
36.18
33.09
DYSKW.Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 1Olimpijczyk Aleksandrów Ł.
S4 - przedwczesny start w trakcie zmiany
Porczyński Michał, Kwiatkowska Agata, Błaszczyk Kacper, Racinowski Piotr
DYSKW.KS Korona KrakówKS Korona Kraków
S4 - przedwczesny start w trakcie zmiany
Bigajski Aleksnder, Podkowa Arkadiusz, Kurleto Piotr, Żylska Joanna
DYSKW.Żoliborz Warszawa 4Żoliborz Warszawa
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
Zagajewska Zuzanna, Wiśniewski Mateusz, Dobrut Tomasz, Szurawska Wiktoria


<< TOP >>
Konkurencja 10
30-06-2013
Dziewcząt, 100m dowolny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
57.40
1:01.26
Sokołowska Diana
Kawecka Anna
JUBIA
ARKIE
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
26-11-2009
03-12-2005

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Solak AnnaPSP Swim Płock1:01.4157329.3032.11
2.Reks AleksandraBUKS Warszawa1:03.1352729.4333.70
3.Pogorzelska InezWilanowia Warszawa1:03.4751930.6932.78
4.Wyżga AnetaSMS Galicja Kraków1:03.7751131.4232.35
5.Łyczek AndżelikaKP Płetwal Mława1:04.1050330.7733.33
6.Berent AnnaWilanowia Warszawa1:05.0548231.2433.81
7.Wojciechowska MariaDelfin Piotrków Tryb.1:05.1747931.5033.67
8.Junak NikolaDelfin Łódź1:05.1947931.1434.05
9.Kaczmarczyk NataliaPolonia Warszawa1:05.2747731.1334.14
10.Kowalska DominikaMKS Trójka Łódź1:05.8246531.0334.79
11.Staszczyk NataliaIKS Konstancin1:06.1245932.0034.12
12.Kołodziej KatarzynaNKP Bielsko Biała1:06.1745831.8934.28
13.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok1:06.4145332.0234.39
14.Gorczyca OliwiaTS Pływak Bochnia1:06.4445232.1334.31
15.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno1:06.4945131.0035.49
16.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz1:06.6344831.6934.94
17.Kaczmarczyk JuliaKS Górnik Radlin1:06.7644632.1534.61
18.Mydlarz WiktoriaÓSEMKA Oświęcim1:06.7744532.0334.74
19.Mołczan JustynaBielany Warszawa1:06.7844532.4134.37
20.Szafrańska JuliaKSZO Ostrowiec Św.1:06.8844332.4434.44
21.Wójtowicz JuliaBarakuda Starachowice1:06.9144332.0634.85
22.Giemza AleksandraUKS 190 Łódź1:07.0644031.8935.17
23.Zawadzka AnnaMOSiR Mysłowice1:07.1943732.4434.75
24.Brzózka ZuzannaBielany Warszawa1:07.3043532.1435.16
25.Kacprzycka WeronikaKapry-Armexim Pruszków1:07.3143532.0235.29
26.Maraszek HannaMKS Trójka Łódź1:07.3843332.0235.36
27.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa1:07.8742432.8735.00
Łotecka AleksandraKS Górnik Radlin1:07.8742432.5735.30
29.Karkoszka AnnaBarakuda Starachowice1:07.9042332.4435.46
30.Nosal AnnaJedynka Ożarów Maz1:07.9442332.5635.38
31.Mrugacz DominikaSMS Galicja Kraków1:08.0342132.5835.45
32.Męndrela MartaUKP Ruda Śląska1:08.0942032.9035.19
33.Jagiełło WeronikaKorona-Swim Kielce1:08.1042032.7735.33
34.Baranowska WeronikaJedynka Ożarów Maz1:08.2441732.6335.61
35.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1:08.3041632.6135.69
36.Radecka AnnaBarakuda Starachowice1:08.3641533.3335.03
37.Nowak JuliaIKAR Mielec1:08.4541332.6235.83
38.Kosińska AgataKapry-Armexim Pruszków1:08.7040933.2335.47
39.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl.1:08.7340833.3235.41
40.Kruszewska KajaKS Puszcza Hajnówka1:08.8240733.8634.96
41.Gluzińska PaulinaUKP Ruda Śląska1:09.2939832.5936.70
Marciniak ZuzannaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:09.2939832.7336.56
43.Warszawska KarolinaTS Pływak Bochnia1:09.4339633.0336.40
44.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok1:09.4439634.0435.40
45.Grieger WeronikaBUKS Warszawa1:09.4739533.2136.26
46.Piekut ZofiaPolonia Warszawa1:09.5839433.4936.09
47.Rogala JuliaFala Ropczyce1:09.6339334.0235.61
48.Bużycka MajaKP Płetwal Mława1:09.7739033.5836.19
49.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa1:09.8838833.5036.38
50.Hereng NataliaUKS 190 Łódź1:09.9038833.1236.78
51.Bryczek MariaFALA Kraśnik1:10.0038633.6036.40
52.Kubiak KarolinaBielany Warszawa1:10.1438434.1236.02
53.Soliwoda MartynaBielany Warszawa1:10.2638233.8036.46
54.Wysokińska AgnieszkaBielany Warszawa1:10.6037733.6236.98
55.Górska JuliaSkalar Warszawa1:10.7737433.6337.14
56.Dziarska ŁucjaVictoria Józefów1:11.0537034.2536.80
57.Hajdenraich JuliaFALA Kraśnik1:11.0836934.7636.32
58.Piaskowska JuliaDelfin Łódź1:11.3436533.8937.45
59.Berwid LigiaJedynka Ożarów Maz1:11.3736534.1037.27
60.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów1:11.4936334.4537.04
61.Domagała JuliaMOS Dąbrowa Górnicza1:11.5036335.0836.42
62.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa1:11.7835834.3137.47
63.Żak KlaudiaMOSM Tychy1:11.9435634.7937.15
64.Rzemieniak WeronikaKS Górnik Radlin1:11.9935534.4237.57
65.Ziąbek WeronikaSMS Galicja Kraków1:12.0935434.1937.90
66.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik1:12.2635135.6136.65
67.Kozera KatarzynaSMS Galicja Kraków1:12.3435034.4637.88
68.Sugier SoniaSiKReT Gliwice1:12.3934934.8737.52
69.Czarnecka KatarzynaBielany Warszawa1:12.4234934.9937.43
70.Kozioł AdriannaMOS Dąbrowa Górnicza1:12.7034535.0437.66
71.Dudek KajaNAWA Skierniewice1:12.7534434.9437.81
72.Kobuszko WiktoriaMOSM Tychy1:12.9434234.3538.59
73.Mianowska DominikaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:12.9634134.7438.22
74.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa1:13.0834034.9538.13
75.Chojecka KarolinaUKS Olimpic Warka1:13.6733135.3238.35
76.Sobocińska JuliaJuvenia Białystok1:13.7033135.5338.17
77.Borowska AgnieszkaPolonia Warszawa1:13.8532934.4939.36
78.Klimiuk JustynaKS Puszcza Hajnówka1:14.2632435.8638.40
79.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska1:14.4932135.5138.98
80.Niziołek KingaIKAR Mielec1:14.5032034.7639.74
81.Sochacka DominikaOstrobramska Warszawa1:14.5332035.2539.28
82.Chudzik KlaudiaMOTYL Stalowa Wola1:14.5632035.2439.32
83.Grygo NataliaMOS Dąbrowa Górnicza1:14.5732035.7138.86
84.Wendołowicz AngelikaJuvenia Białystok1:15.1431236.3238.82
85.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik1:15.3731036.0739.30
86.Garnek ZofiaKS Korona Kraków1:15.4330938.4536.98
87.Ślusarczyk NataliaMOS Dąbrowa Górnicza1:15.5730736.1239.45
88.Olszyńska JuliaBUKS Warszawa1:15.8330436.6639.17
89.Rociek KarolinaPolonez Wyszków1:15.9530236.9838.97
Szwarc GabrielaPiątka Konstantynów1:15.9530236.5239.43
91.Kroczek IgaKSZO Ostrowiec Św.1:16.2229936.9739.25
92.Kleszczewska AngelaOlimpijczyk Suwałki1:16.6229535.8940.73
93.Cichowska WeronikaMOSM Tychy1:17.0629036.3340.73
94.Wasilewska JuliaSiKReT Gliwice1:17.1228935.4941.63
95.Zagajewska ZuzannaŻoliborz Warszawa1:17.3628636.5740.79
96.Małkus AmeliaNAWA Skierniewice1:17.4928536.2541.24
97.Szymczuk EwelinaPolonez Wyszków1:17.6828337.5240.16
98.Żyłka NataliaFala Ropczyce1:17.7028237.4140.29
99.Gryc IzabelaJuvenia Białystok1:17.9228037.0040.92
100.Gabryś WiktoriaSiKReT Gliwice1:18.0127937.2240.79
101.Sztukowska KatarzynaOlimpijczyk Suwałki1:18.3127637.3540.96
102.Gural WiktoriaSiKReT Gliwice1:18.5827337.3341.25
103.Wierzbicka NadiaŻoliborz Warszawa1:18.9227037.6941.23
104.Sławińska ZuzannaOlimpijczyk Suwałki1:19.3826537.7741.61
105.Szypuła KlaudiaSokół Kolbuszowa1:19.4526438.2641.19
106.Alberska IzabelaUKS Olimpic Warka1:20.6025338.0342.57
107.Midura SaraIKAR Mielec1:22.0524040.0542.00
108.Stępień PaulinaUKS Wodnik Końskie1:23.7022639.6344.07
109.Szurawska WiktoriaŻoliborz Warszawa1:25.1121539.3845.73
110.Dobrzyń WeronikaOlimpijczyk Suwałki1:25.5521140.1345.42
111.Jarmicka AgataŻoliborz Warszawa1:28.7319041.3747.36
112.Bednarska WiktoriaUKS Wodnik Końskie1:32.7116643.5449.17
113.Biniek DominikaUKS Wodnik Końskie1:34.1715841.6752.50


<< TOP >>
Konkurencja 11
30-06-2013
Chłopców, 100m dowolny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
54.49
58.63
Hołub Jan
Łopaciński Kacper
AVSWI
FOSAN
Lublin
Katowice
12-12-2009
25-10-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Michta KacperKSZO Ostrowiec Św.57.0848827.8629.22
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
2.Sawicki BartoszKS Górnik Radlin57.2448327.6629.58
3.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki58.2245927.5430.68
4.Pytlarczyk SzymonPolonia Warszawa58.9344328.0930.84
5.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.59.4243228.8230.60
6.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz59.8042428.9730.83
7.Biecki SzymonÓSEMKA Oświęcim59.8142428.8330.98
8.Słowik RafałBUKS Warszawa59.9042229.1330.77
9.Kurleto PiotrKS Korona Kraków1:00.1741628.9931.18
10.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec1:00.3741229.3930.98
11.Kwiasowski JakubMKS Trójka Łódź1:00.6240729.7530.87
12.Orłowski KamilKSZO Ostrowiec Św.1:00.6440729.2331.41
13.Rybarczyk AdamMKS Piaseczno1:00.9940029.5231.47
14.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Górnicza1:01.0339929.5031.53
15.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz1:01.5838829.5632.02
16.Barczyk NorbertSMS Galicja Kraków1:01.6438729.1632.48
17.Opolka KacperAquatica Pawłowice1:02.2737529.8132.46
18.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska1:02.2837530.0132.27
19.Wąsik KacperMOTYL Stalowa Wola1:02.4937129.7532.74
20.Deynezhenko DanielPolonia Warszawa1:02.5437129.8032.74
21.Szeląg MikołajKSZO Ostrowiec Św.1:02.5937030.5332.06
22.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków1:02.7636729.7433.02
23.Bartkowski JakubKSZO Ostrowiec Św.1:02.7736630.1232.65
24.Kraska JakubPiątka Konstantynów1:03.2835830.9232.36
25.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Górnicza1:03.4635530.2233.24
26.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź1:03.5435330.6932.85
27.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Górnicza1:03.6735130.3633.31
28.Misztal MikołajPolonez Wyszków1:03.6835130.7032.98
29.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok1:03.7934930.4733.32
30.Majerski JakubSMS Galicja Kraków1:03.8034930.2133.59
31.Zagumny PatrykPolonez Wyszków1:03.8434830.4733.37
32.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:03.8934830.1333.76
33.Cwajna KarolKS Górnik Radlin1:03.9334730.7533.18
34.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa1:03.9434730.7433.20
35.Staroń JanŻoliborz Warszawa1:04.0134630.5633.45
36.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Górnicza1:04.1234431.1932.93
Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik1:04.1234431.1332.99
38.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Górnicza1:04.1334431.0233.11
Gordziejuk-Nowak KacperPolonia Warszawa1:04.1334430.6033.53
40.Jarocha OskarKSZO Ostrowiec Św.1:04.1734330.9933.18
41.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice1:04.2334231.3132.92
42.Kania DawidPiątka Konstantynów1:04.2634231.1933.07
43.Bednarczyk AleksanderPolonia Warszawa1:04.3334030.8133.52
44.Burek CezaryKapry-Armexim Pruszków1:04.4233930.8933.53
45.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice1:04.4633831.3133.15
46.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl.1:04.5033831.0833.42
47.Glazer RafałMKS Piaseczno1:04.6533530.5434.11
48.Ciszewski JakubUKS 190 Łódź1:04.7533431.0133.74
49.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice1:04.8233330.9833.84
50.Ławniczak MaciejOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:05.1432831.5033.64
51.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:05.3732431.3534.02
52.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G1:05.4132431.1234.29
Gawronski DamianMOS Dąbrowa Górnicza1:05.4132431.7933.62
54.Nowicki JakubSiKReT Gliwice1:05.4532330.1435.31
55.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice1:05.4632331.3734.09
56.Sadel KacperTS Pływak Bochnia1:05.5132231.2134.30
57.Niedziela HubertÓSEMKA Oświęcim1:05.9831531.4334.55
58.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów1:06.1531332.1534.00
59.Pawłowski AdamBielany Warszawa1:06.1631331.4034.76
60.Włodarczyk FranciszekFALA Kraśnik1:06.2931131.9634.33
61.Charitonowicz MateuszWodnik Bielsk Podl1:06.3031131.9434.36
62.Wożniak MaciejUKS 190 Łódź1:06.3431031.7734.57
63.Bitkowski JanŻoliborz Warszawa1:06.4530931.3135.14
64.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok1:06.6530632.3834.27
65.Jobda RyszardVictoria Józefów1:06.6930531.9134.78
66.Orzech WojciechFala Ropczyce1:06.7830431.7535.03
67.Wiatr KrzysztofMKS Piaseczno1:06.9030331.8535.05
68.Rogala KewinFala Ropczyce1:07.1629932.4034.76
69.Muth MichałJedynka Ożarów Maz1:07.1929932.0535.14
70.Sokołowski SzymonFala Ropczyce1:07.2029932.0935.11
71.Chodulski JakubSKARPA Lublin1:07.2629831.8435.42
72.Kupczak JakubSkalar Warszawa1:07.4429532.2435.20
73.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa1:07.6429333.1834.46
74.Kowalik DanielMOSM Tychy1:07.8729032.7235.15
75.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice1:07.9728932.0535.92
76.Topolski DawidSKS Start Łódź1:08.0728732.2035.87
Komendarczyk KamilBUKS Warszawa1:08.0728732.6535.42
78.Miller JakubSiKReT Gliwice1:08.1128732.7635.35
79.Gardyan AdrianKS Górnik Radlin1:08.1828632.2635.92
80.Kozłowski KamilMeduza Warszawa1:08.2428532.8035.44
81.Majewski GabrielFALA Kraśnik1:08.2628532.3935.87
82.Kaczorowski KacperŻoliborz Warszawa1:08.3528432.5035.85
83.Jedliński RadosławÓSEMKA Oświęcim1:08.4128333.3135.10
84.Augustyniak MichałDelfin Łódź1:08.4228332.8535.57
85.Cyza OskarUKP Ruda Śląska1:08.4628232.3936.07
86.Lewicki AleksanderPolonia Warszawa1:08.5428132.9635.58
87.Nowicki HubertPolonez Wyszków1:08.5928132.4536.14
Starzyński JacekMOSM Tychy1:08.5928132.0836.51
89.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice1:08.6528033.3535.30
90.Jargiło NatanielFALA Kraśnik1:08.6928032.8335.86
91.Warzecha KonradIKAR Mielec1:09.0527532.4936.56
92.Mielczarek OskarBUKS Warszawa1:09.0627532.8336.23
93.Zamarajew TymoteuszWodnik Bielsk Podl1:09.1527433.6835.47
94.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice1:09.1727433.0336.14
95.Masiak MateuszFALA Kraśnik1:09.5526933.8835.67
96.Kucharski FilipSiKReT Gliwice1:09.5926932.4537.14
97.Średniawa PatrykSkalar Warszawa1:09.6026933.6735.93
98.Jaromin MateuszNKP Bielsko Biała1:09.6726833.7835.89
99.Bieniek JakubSOKÓŁ Rzeszów1:09.7526732.9536.80
100.Wieczorek ErykPiątka Konstantynów1:09.7926733.4536.34
101.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa1:09.9026533.1036.80
102.Augustyn AleksanderSokół Kolbuszowa1:09.9526533.9336.02
103.Babiuch FilipÓSEMKA Oświęcim1:09.9626533.6136.35
104.Całka JakubTS Pływak Bochnia1:10.0526433.3736.68
105.Czech AdrianSOKÓŁ Rzeszów1:10.1926232.2537.94
106.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa1:10.3026133.6436.66
107.Miksa BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:10.4126034.0136.40
108.Plaga KamilOlimpijczyk Suwałki1:10.4525932.6037.85
109.Żołądź JanŻoliborz Warszawa1:10.4825933.3737.11
110.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź1:10.6825732.7337.95
111.Szałapski FilipIKS Konstancin1:10.8525533.9736.88
112.Wyrobek RafałJedność Przyszowice1:11.1325233.8037.33
113.Cupak WojciechSMS Galicja Kraków1:11.3824934.6236.76
114.Morka MateuszPolonez Wyszków1:11.6824633.5038.18
115.Ulianowski GracjanJuvenia Białystok1:11.7524534.5637.19
116.Kordziak ArnoldBielany Warszawa1:11.7924533.4438.35
117.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:12.0424234.2637.78
118.Abramczuk DamianKS Puszcza Hajnówka1:12.3423933.6538.69
119.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Górnicza1:13.1523136.0637.09
120.Pabich JakubORKA Ciechanów1:13.1723133.8239.35
121.Kaczorek MaciejPolonia Warszawa1:13.4922835.2638.23
122.Gołębski JanMOSM Tychy1:13.6322734.8338.80
123.Putresza AntoineOstrobramska Warszawa1:13.6922636.7236.97
124.Zimnal KarolMOS Dąbrowa Górnicza1:14.0422335.7838.26
125.Głosek MikołajPolonez Wyszków1:14.1422235.9438.20
126.Kowalski JakubFALA Kraśnik1:14.6821735.1739.51
127.Leończyk DanielOlimpijczyk Suwałki1:14.7321734.7040.03
128.Szymczak MateuszBUKS Warszawa1:14.7621735.5839.18
129.Dobrut TomaszŻoliborz Warszawa1:14.8421636.0238.82
130.Niewczas MaciejBarakuda Starachowice1:14.9221534.9939.93
131.Krzewicki AleksanderBarakuda Starachowice1:15.7720835.9839.79
132.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice1:15.8120835.4940.32
133.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice1:15.8920735.2740.62
134.Kossakowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:16.3820336.3540.03
135.Wnuk IgnacyPolonez Wyszków1:16.9419935.9840.96
136.Szczęśniak PatrykÓSEMKA Oświęcim1:16.9819835.4141.57
137.Czerwiński KacperMOSM Tychy1:17.6419336.6341.01
138.Chyliński FilipJedynka Ożarów Maz1:18.0319136.8341.20
139.Floriańczyk HubertOstrobramska Warszawa1:18.1419036.9241.22
140.Grzesik MikołajUKS Olimpic Warka1:19.5818037.8941.69
141.Radecki MateuszJuvenia Białystok1:20.8917137.6743.22
142.Perkowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:21.1416938.2442.90
143.Paś MateuszOlimpijczyk Suwałki1:22.2316338.8943.34
144.Droździel OliwierSKARPA Lublin1:24.3215139.1245.20
145.Gawryłow ErykOlimpijczyk Suwałki1:32.3611542.1750.19
DYSKW.Potocki JakubPark Wodny Tarnowskie G
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 12
30-06-2013
Dziewcząt, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:33.89
2:49.72
Kacprzak Marta
Grzebała Zuzanna
JELOD
KSOST
Warszawa
Busko Zdrój
01-12-2001
06-12-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:53.2246838.2044.1045.3945.53
2.Gruca AlicjaAquatica Pawłowice2:53.4846640.0544.5145.7943.13
3.Kościanek NataliaUKS Olimpic Warka2:53.8446341.5644.6444.2543.39
4.Tomaszek AleksandraMeduza Warszawa2:54.2946039.9443.5345.9044.92
5.Chmielewska AnetaUKS Olimpic Warka2:54.5645839.6644.2145.1245.57
6.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka2:56.3044441.0944.7046.1944.32
7.Gotowska WeronikaBielany Warszawa2:56.7844141.1144.7345.2745.67
8.Walz KorneliaNAWA Skierniewice2:58.3242939.6444.3846.8747.43
9.Pisarek JustynaAquatica Pawłowice2:59.9641840.3445.6447.3846.60
10.Kowalska DominikaMKS Trójka Łódź3:01.1840940.4547.1548.6144.97
11.Borys AnnaŻoliborz Warszawa3:01.7740540.7546.3047.6747.05
12.Piekut ZofiaPolonia Warszawa3:02.0540340.3946.1748.1547.34
13.Bachorczyk KingaJasień Sucha Beskidzka3:02.7739941.5846.4347.8946.87
14.Abramowicz JuliaIKS Konstancin3:03.0439741.7146.8147.4347.09
15.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa3:03.7439241.3047.4747.7547.22
16.Gliwa HannaBUKS Warszawa3:03.8539241.5648.0249.2045.07
17.Karkoszka AnnaBarakuda Starachowice3:05.0438443.4546.9047.8346.86
18.Mołczan JustynaBielany Warszawa3:05.3038341.0747.7448.5347.96
19.Kacprzak PatrycjaUKS 190 Łódź3:05.6138141.7846.3748.1949.27
20.Wójcik JuliaSKARPA Lublin3:08.0636642.0947.2548.9349.79
21.Pawełczak KarolinaFala Ropczyce3:08.0736644.2847.5148.7747.51
22.Ciporska KatarzynaPolonia Warszawa3:08.2836540.9048.4149.5149.46
23.Mrugacz DominikaSMS Galicja Kraków3:09.4735842.6148.2350.2848.35
24.Kozera KatarzynaSMS Galicja Kraków3:10.9834944.4748.4949.4248.60
25.Haber JuliaMOTYL Stalowa Wola3:11.0534945.5648.4048.1248.97
26.Ślusarczyk NataliaMOS Dąbrowa Górnicza3:11.7234541.9247.1850.8951.73
27.Grygo NataliaMOS Dąbrowa Górnicza3:13.0333844.2848.8150.2049.74
28.Wójcik ZofiaŻoliborz Warszawa3:14.4633144.1751.0450.7848.47
29.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz3:15.5032643.1847.8951.4852.95
30.Wierzbicka NadiaŻoliborz Warszawa3:18.9030945.7852.6350.9349.56
31.Mianowska DominikaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.3:20.2330345.4852.2951.6150.85
32.Kwiecińska AgataSKARPA Lublin3:20.5130245.3152.1252.5850.50
33.Zalewska SandraJuvenia Białystok3:21.1929945.0752.9652.4250.74
34.Swół ElizaIKAR Mielec3:22.3129445.8452.0052.6751.80
35.Konopa MagdaSKARPA Lublin3:22.5129345.9850.8851.4554.20
36.Szwarc GabrielaPiątka Konstantynów3:22.5229346.2251.4753.9550.88
37.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka3:24.9028345.7153.0853.8852.23
38.Kaźmierczak KalinaBUKS Warszawa3:25.3528148.0252.3553.2651.72
39.Piekarz DariaIKAR Mielec3:25.8827947.0452.1253.5753.15
40.Surmiak GabrysiaUKP Ruda Śląska3:26.7227546.1052.2354.0554.34
41.Biszkont KatarzynaKP AVIA Świdnik3:26.8627544.7552.2155.1354.77
42.Marciniak ZuzannaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.3:29.6426445.2454.3255.7954.29
43.Gromak KingaJuvenia Białystok3:36.4724049.8154.8956.1455.63
44.Dobrzyń WeronikaOlimpijczyk Suwałki3:41.5722448.5257.5758.7456.74
45.Biniek DominikaUKS Wodnik Końskie3:44.7221448.4857.4059.8159.03
46.Słowikowska WeronikaOlimpijczyk Suwałki3:49.8620051.1358.611:00.2559.87
47.Twardowska AnnaFala Ropczyce3:56.5918455.791:00.721:00.9059.18


<< TOP >>
Konkurencja 13
30-06-2013
Chłopców, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:27.03
2:37.53
Tracz Adrian
Zabojszcz Wojciech
JOKRA
KOKIE
Kraków
Oświęcim
14-12-2002
20-12-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kałusowski JanMKS Trójka Łódź2:33.6948434.8839.6139.8639.34
2.Szabłowski HubertOstrobramska Warszawa2:40.3642637.2740.8741.7040.52
3.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa2:41.6741536.4841.6442.9340.62
4.Butkiewicz CezaryBUKS Warszawa2:44.5739438.1041.3543.0142.11
5.Szczeciński RobertPolonia Warszawa2:45.1039037.2843.2942.6641.87
6.Kała MikołajPark Wodny Tarnowskie G2:45.5638736.5942.4343.1743.37
7.Szeląg MikołajKSZO Ostrowiec Św.2:48.5336738.7542.7843.5243.48
8.Podkowa ArkadiuszKS Korona Kraków2:50.9735138.2943.6644.9244.10
9.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl.2:51.0635139.6144.6744.4842.30
10.Jargiło NatanielFALA Kraśnik2:52.6234139.5443.6844.8344.57
11.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska2:52.9233939.7344.9345.0343.23
12.Jodłowski MateuszSMS Galicja Kraków2:53.6333540.4244.9944.3543.87
13.Pietrzyk CezaryKSZO Ostrowiec Św.2:53.8233439.6944.9645.4443.73
14.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów2:54.0633340.4744.5244.9244.15
15.Biecki SzymonÓSEMKA Oświęcim2:54.1733240.9245.0343.8444.38
16.Wardak JakubBielany Warszawa2:54.3033138.1044.1546.0346.02
17.Szczepański BartoszKP Płetwal Mława2:55.7132340.0444.9446.4444.29
18.Plutecki DawidSMS Galicja Kraków2:56.8131739.6945.4546.1745.50
19.Glazer RafałMKS Piaseczno2:57.3931440.4945.9445.8845.08
20.Wiatr KrzysztofMKS Piaseczno2:57.9231139.3844.0046.6547.89
21.Wozniak KamilSokół Kolbuszowa2:59.6630340.6646.5247.0845.40
22.Mańka FilipUKS 190 Łódź2:59.8430239.8446.7846.5546.67
23.Kłosiński AlanDelfin Łódź2:59.9430141.8247.9946.6343.50
24.Szwedzki JakubPiątka Konstantynów3:00.1230040.4246.4047.5245.78
25.Pakuła MateuszDelfin Łódź3:00.7229739.1346.5248.5046.57
26.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice3:01.2929439.6245.9847.0748.62
27.Polak MikołajKorona-Swim Kielce3:01.5529341.7046.7847.5745.50
28.Nieckarz MarcinUKS 190 Łódź3:03.3328540.3147.3148.7646.95
29.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa3:03.4028442.6548.3447.4344.98
30.Adamski MikołajORKA Ciechanów3:04.1728140.3648.3649.1046.35
31.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Górnicza3:04.6427942.0247.7347.3947.50
32.Jaworski MaciejBielany Warszawa3:06.4127141.5147.5949.0748.24
33.Dzik MarekKSZO Ostrowiec Św.3:07.5526641.5548.4049.1448.46
34.Mayerberg KacperÓSEMKA Oświęcim3:07.8626543.6747.9448.4047.85
Polowski JakubMOTYL Stalowa Wola3:07.8626543.8047.2349.5347.30
36.Czerwiński KacperMOSM Tychy3:08.2026343.3948.5348.5447.74
37.Krystyniak MateuszNKP Bielsko Biała3:08.7626141.8849.0550.4447.39
38.Bieniek JakubSOKÓŁ Rzeszów3:08.7926143.0949.1350.0846.49
39.Morka MateuszPolonez Wyszków3:09.6825742.2248.3750.4548.64
40.Sokołowski SzymonFala Ropczyce3:09.8025642.7648.8449.5848.62
41.Mielczarek OskarBUKS Warszawa3:10.1625541.6049.0450.2949.23
42.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki3:11.0225241.2047.5650.8951.37
43.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź3:12.7024540.7049.2051.4451.36
44.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki3:13.3024344.0249.7651.3648.16
45.Jedliński RadosławÓSEMKA Oświęcim3:13.5524243.3648.5351.8549.81
46.Lewicki AleksanderPolonia Warszawa3:15.4623542.0848.6352.0152.74
47.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice3:16.7723044.3050.7951.6150.07
48.Łątka JakubNKP Bielsko Biała3:16.8123044.6949.8152.5849.73
49.Kowalski JakubFALA Kraśnik3:17.1822946.5251.5350.7248.41
50.Wieczorek ErykPiątka Konstantynów3:17.8322646.1250.5251.1350.06
51.Zimnal BartłomiejMOS Dąbrowa Górnicza3:18.1222546.4150.5451.0450.13
52.Wiśniewski MateuszŻoliborz Warszawa3:18.7522344.2951.2451.9951.23
53.Bukowski MarcinIKAR Mielec3:19.3022145.1850.6452.7650.72
54.Zimnal KarolMOS Dąbrowa Górnicza3:19.7222048.1249.9651.1050.54
55.Sypel FilipFala Ropczyce3:21.7321445.6652.7852.5550.74
56.Kaczorek MaciejPolonia Warszawa3:23.3920844.2251.7953.5653.82
57.Abramczuk DamianKS Puszcza Hajnówka3:23.5020846.6353.2654.3049.31
58.Tkaczuk KrystianWodnik Bielsk Podl3:24.9120446.6653.0854.1551.02
59.Kownacki JanBUKS Warszawa3:25.6820148.3453.5752.4751.30
60.Dobrut TomaszŻoliborz Warszawa3:29.1319246.3853.8455.1253.79
61.Pabich JakubORKA Ciechanów3:38.1916947.9356.2358.2655.77
62.Wieremiejuk JakubWodnik Bielsk Podl3:42.9715849.7158.1359.3155.82
DYSKW.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej
DYSKW.Rębacz MaciejBielany Warszawa
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Górnicza
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Data MariuszIKAR Mielec
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Greczanik PawełÓSEMKA Oświęcim
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Floriańczyk HubertOstrobramska Warszawa
K14 - błąd nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 14
30-06-2013
Dziewcząt, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:03.31
1:08.44
Lefanowicz Iwona
Kilijańska Donata
SKLUB
KSOST
Gorzów Wlkp.
Saint Dizier (FRA)
27-11-2005
16-11-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów1:06.8356432.2434.59
2.Wojciechowska MariaDelfin Piotrków Tryb.1:08.0553433.2034.85
3.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin1:10.2348634.3135.92
4.Brzózka ZuzannaBielany Warszawa1:10.4948034.6335.86
5.Gotowska WeronikaBielany Warszawa1:10.5348034.2736.26
6.Misiorny AnnaMKS Trójka Łódź1:11.4546134.1537.30
7.Pecyna MichalinaIKS Konstancin1:11.6545834.2937.36
8.Koluch JuliaKapry-Armexim Pruszków1:12.0745034.6237.45
9.Reks AleksandraBUKS Warszawa1:12.5644034.7937.77
10.Łyczek AndżelikaKP Płetwal Mława1:12.5844034.6737.91
11.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz1:12.8643535.3837.48
12.Maraszek HannaMKS Trójka Łódź1:13.8341836.2937.54
13.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Górnicza1:13.9141735.2938.62
14.Skibczak NataliaBielany Warszawa1:14.7540336.4238.33
15.Szafrańska JuliaKSZO Ostrowiec Św.1:14.8840136.4538.43
16.Dziarska ŁucjaVictoria Józefów1:15.1839636.5338.65
17.Żylska JoannaKS Korona Kraków1:15.2039636.5438.66
18.Koślicka NataliaMOSiR Mysłowice1:15.2539536.3238.93
19.Zawisza AlinaÓSEMKA Oświęcim1:15.3239436.3738.95
20.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok1:15.3639336.1139.25
21.Pawełczak KarolinaFala Ropczyce1:15.5439036.7038.84
22.Soliwoda MartynaBielany Warszawa1:15.7138836.5939.12
23.Wysokińska AgnieszkaBielany Warszawa1:15.7438736.6239.12
24.Rzemieniak WeronikaKS Górnik Radlin1:15.7938637.1738.62
25.Lechowicz NadiaSMS Galicja Kraków1:15.8438636.9038.94
26.Wójtowicz JuliaBarakuda Starachowice1:16.1938037.4338.76
27.Ligenza OliwiaMKS Trójka Łódź1:16.2637938.3937.87
28.Bużycka MajaKP Płetwal Mława1:16.8537137.2639.59
29.Matysiak AleksandraŻoliborz Warszawa1:16.8637137.6239.24
30.Pabin MartaDelfin Łódź1:16.9836937.5539.43
31.Tonderys SandraMOTYL Stalowa Wola1:17.1636636.8940.27
32.Nowosielska MartynaMKS Trójka Łódź1:17.3936337.4239.97
33.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok1:17.4636238.6738.79
34.Sakson-Szafrańska SaraPolonia Warszawa1:17.8735638.1839.69
35.Kaczmarczyk NataliaPolonia Warszawa1:18.0535437.6840.37
36.Wójcik JuliaSKARPA Lublin1:18.2435137.3540.89
37.Hereng NataliaUKS 190 Łódź1:18.7334538.5640.17
38.Gliwa HannaBUKS Warszawa1:19.0034137.3141.69
39.Aleksiewicz EwelinaBielany Warszawa1:19.3133739.3040.01
40.Baranowska WeronikaJedynka Ożarów Maz1:19.3833638.9440.44
41.Ziąbek WeronikaSMS Galicja Kraków1:19.4333638.6740.76
42.Baś AleksandraSMS Galicja Kraków1:19.5233538.7040.82
43.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl.1:19.5633438.4441.12
44.Gorczyca OliwiaTS Pływak Bochnia1:19.6733338.7240.95
45.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa1:19.9532938.9041.05
46.Piekarz DariaIKAR Mielec1:20.3232539.8540.47
47.Rynkowska MartynaFALA Kraśnik1:20.7132038.9641.75
48.Sznej JuliaPiątka Konstantynów1:20.7232039.0041.72
49.Dudek KajaNAWA Skierniewice1:21.0731638.9742.10
50.Sobolewska PatrycjaPolonez Wyszków1:21.1531539.6641.49
51.Sarosiek AlicjaPolonez Wyszków1:21.3631239.5141.85
52.Berwid LigiaJedynka Ożarów Maz1:21.6630939.6142.05
53.Kwiecińska AgataSKARPA Lublin1:21.6830939.2742.41
54.Grieger WeronikaBUKS Warszawa1:21.8130739.4642.35
55.Klimiuk JustynaKS Puszcza Hajnówka1:22.2030340.2341.97
56.Przegendza AgataUKP Ruda Śląska1:22.8829539.3443.54
57.Paczkowska WeronikaJuvenia Białystok1:23.3529040.0543.30
58.Bryczek MariaFALA Kraśnik1:23.4429041.0742.37
59.Bohdanowicz EmiliaMOS Dąbrowa Górnicza1:23.8928541.0242.87
60.Cichowska WeronikaMOSM Tychy1:24.2828141.4542.83
61.Wendołowicz AngelikaJuvenia Białystok1:24.3028141.7542.55
62.Sugier SoniaSiKReT Gliwice1:24.3228141.7442.58
63.Chudzik KlaudiaMOTYL Stalowa Wola1:24.7527641.3843.37
64.Kopaczek JoannaSokół Kolbuszowa1:25.4027040.7744.63
65.Zagajewska ZuzannaŻoliborz Warszawa1:25.5626842.3343.23
66.Sobocińska JuliaJuvenia Białystok1:25.8826542.8243.06
67.Żyłka NataliaFala Ropczyce1:26.3726142.2244.15
68.Gabryś WiktoriaSiKReT Gliwice1:26.5326042.5244.01
69.Zglińska AleksandraDelfin Łódź1:27.0825541.9145.17
70.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik1:27.2025442.9544.25
71.Sztukowska KatarzynaOlimpijczyk Suwałki1:27.6325041.7745.86
72.Haber JuliaMOTYL Stalowa Wola1:28.2424543.1345.11
73.Rociek KarolinaPolonez Wyszków1:28.9423944.1544.79
74.Gural WiktoriaSiKReT Gliwice1:29.2723643.3945.88
75.Wasilewska JuliaSiKReT Gliwice1:29.9123143.4746.44
76.Szymczuk EwelinaPolonez Wyszków1:30.3522844.4945.86
77.Gryc IzabelaJuvenia Białystok1:30.5522643.7846.77
78.Słowikowska WeronikaOlimpijczyk Suwałki1:31.0222345.5045.52
79.Szypuła KlaudiaSokół Kolbuszowa1:31.7721744.8146.96
80.Sławińska ZuzannaOlimpijczyk Suwałki1:31.9521644.1447.81
81.Sochacka DominikaOstrobramska Warszawa1:32.1721544.4147.76
82.Midura SaraIKAR Mielec1:32.4721345.7046.77
83.Stępień PaulinaUKS Wodnik Końskie1:32.5021245.0647.44
84.Szurawska WiktoriaŻoliborz Warszawa1:33.6520546.6447.01
85.Kozioł AdriannaMOS Dąbrowa Górnicza1:34.5219947.0247.50
86.Akahori JuliaDelfin Łódź1:35.0019646.6348.37
87.Małkus AmeliaNAWA Skierniewice1:36.2618845.8350.43
88.Jarmicka AgataŻoliborz Warszawa1:40.0016848.5451.46
89.Bednarska WiktoriaUKS Wodnik Końskie1:43.3615250.7352.63


<< TOP >>
Konkurencja 15
30-06-2013
Chłopców, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:00.36
1:06.67
Ciężkowski Dominik
Kijewski Kasper
JOKRA
SAKIE
Piekary
Ostrowiec Sw.
18-10-2009
09-12-2012

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Młynarczyk KarolBielany Warszawa1:02.0549030.6031.45
2.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz1:03.0446731.1231.92
3.Kapias MichałSiKReT Gliwice1:03.3046231.3831.92
4.Sawicki BartoszKS Górnik Radlin1:04.5043631.1833.32
5.Michta KacperKSZO Ostrowiec Św.1:06.1240532.3133.81
Rekord Okręgu Święt. Młodzików 13-lat
6.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków1:07.3038432.2935.01
7.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki1:07.3338431.8135.52
8.Kurleto PiotrKS Korona Kraków1:07.6237933.1834.44
9.Charewicz HubertŻak Biała Podlaska1:07.9537332.7735.18
10.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz1:07.9937233.2734.72
11.Kraska JakubPiątka Konstantynów1:08.1936934.3833.81
12.Pawłowski AdamBielany Warszawa1:09.0735533.0036.07
13.Wąsik KacperMOTYL Stalowa Wola1:09.1035533.2135.89
14.Majerski JakubSMS Galicja Kraków1:09.6234734.1335.49
15.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice1:09.7034633.3736.33
16.Jodłowski MateuszSMS Galicja Kraków1:09.9334234.4135.52
17.Słowik RafałBUKS Warszawa1:10.1433934.0636.08
18.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów1:10.3433633.9936.35
19.Mańka JakubBielany Warszawa1:10.5833333.7136.87
20.Balcerak JakubMKS Trójka Łódź1:10.7033134.0736.63
21.Kocot WiktorTS Pływak Bochnia1:10.7833034.1636.62
22.Szczeciński RobertPolonia Warszawa1:10.8632934.5636.30
23.Mitrus PawełMKS Piaseczno1:11.2932334.1937.10
24.Bigajski AleksnderKS Korona Kraków1:11.3132334.5736.74
25.Wożniak MaciejUKS 190 Łódź1:11.3232335.0036.32
26.Kaźmierczak KacperPSP Swim Płock1:11.7631735.1836.58
27.Kwiasowski JakubMKS Trójka Łódź1:11.9231535.4936.43
28.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Górnicza1:11.9531434.5837.37
29.Jarocha OskarKSZO Ostrowiec Św.1:12.0531335.4236.63
30.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:12.3430934.6337.71
31.Piłkowski PatrykŻoliborz Warszawa1:12.3730935.3637.01
32.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź1:12.5830635.4237.16
33.Pytlarczyk SzymonPolonia Warszawa1:12.8330336.4036.43
34.Opolka KacperAquatica Pawłowice1:12.9630136.2436.72
35.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Górnicza1:13.0330036.4036.63
36.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź1:13.2829737.2236.06
37.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice1:13.3229735.5137.81
38.Kowalski MaxymilianORKA Ciechanów1:13.7329235.5538.18
39.Kowalczyk KrzysztofNAWA Skierniewice1:14.5028335.9438.56
40.Nowicki JakubSiKReT Gliwice1:14.5728235.6238.95
41.Cwajna KarolKS Górnik Radlin1:14.6728136.8837.79
42.Staroń JanŻoliborz Warszawa1:14.6928136.8237.87
43.Walessa KamilUKP Ruda Śląska1:14.7128135.6439.07
44.Deynezhenko DanielPolonia Warszawa1:15.1927536.9338.26
45.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa1:15.5527136.6138.94
46.Filipkowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:15.8526837.1738.68
47.Kłaput BartoszSMS Galicja Kraków1:15.9226736.9638.96
48.Sadel KacperTS Pływak Bochnia1:16.0726636.5639.51
49.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl.1:16.8225837.7539.07
50.Zagumny PatrykPolonez Wyszków1:17.0125637.0939.92
51.Pawłowski BogdanSOKÓŁ Rzeszów1:17.1125537.5539.56
52.Majewski GabrielFALA Kraśnik1:17.4825238.9838.50
53.Koput KamilPolonia Warszawa1:17.7224937.9039.82
54.Karasek MarcinBUKS Warszawa1:17.8424838.4639.38
55.Charitonowicz MateuszWodnik Bielsk Podl1:18.1024638.0340.07
56.Gardyan AdrianKS Górnik Radlin1:18.2624438.0340.23
57.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice1:18.2824438.1040.18
58.Kordziak ArnoldBielany Warszawa1:18.3424338.4439.90
59.Mazur JakubFALA Kraśnik1:18.4524237.1041.35
60.Wyrobek RafałJedność Przyszowice1:18.4724237.3241.15
61.Mieszkowski StanisławSkalar Warszawa1:18.5024238.9039.60
62.Kucharski FilipSiKReT Gliwice1:19.2623538.3440.92
63.Szałaśny BartoszÓSEMKA Oświęcim1:19.4223338.1441.28
64.Wnuczak DawidBielany Warszawa1:19.4623338.5540.91
65.Kaczorowski KacperŻoliborz Warszawa1:19.4923338.4641.03
66.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa1:19.5723238.2541.32
67.Misina MateuszIKAR Mielec1:19.7023138.6641.04
68.Komendarczyk KamilBUKS Warszawa1:19.7723038.9540.82
69.Babiuch FilipÓSEMKA Oświęcim1:20.0622838.4241.64
70.Łątka JakubNKP Bielsko Biała1:20.7322239.7740.96
71.Kozłowski KamilMeduza Warszawa1:21.8021440.5741.23
72.Czech AdrianSOKÓŁ Rzeszów1:21.8221339.1142.71
73.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice1:21.9721240.6441.33
74.Gontarczyk KamilKapry-Armexim Pruszków1:21.9921240.1141.88
75.Wiśniewski MateuszŻoliborz Warszawa1:22.5920840.3342.26
76.Nowicki HubertPolonez Wyszków1:22.6620739.5643.10
77.Potocki JakubPark Wodny Tarnowskie G1:22.8720540.6342.24
78.Reichelt AdrianSiKReT Gliwice1:23.0520441.4141.64
79.Gawronski DamianMOS Dąbrowa Górnicza1:23.5020141.6141.89
80.Krystyniak MateuszNKP Bielsko Biała1:23.6320040.6942.94
Polowski JakubMOTYL Stalowa Wola1:23.6320040.7242.91
82.Kania SzymonFala Ropczyce1:23.9419840.8743.07
83.Łukasiewicz IgorUKS Olimpic Warka1:24.4619440.9543.51
84.Muth MichałJedynka Ożarów Maz1:24.5119440.5243.99
85.Niewczas MaciejBarakuda Starachowice1:24.5319441.4843.05
86.Jaworski MaciejBielany Warszawa1:24.6119341.4943.12
87.Chyliński FilipJedynka Ożarów Maz1:24.8719141.3943.48
88.Wnuk IgnacyPolonez Wyszków1:24.9319141.2343.70
89.Bukowski MarcinIKAR Mielec1:25.0019041.1743.83
90.Tkaczuk KrystianWodnik Bielsk Podl1:25.0919040.9244.17
91.Grynczel KrystianJuvenia Białystok1:25.3118841.6143.70
92.Zińczuk GrzegorzJuvenia Białystok1:25.3318841.2744.06
93.Krzewicki AleksanderBarakuda Starachowice1:25.3918841.8543.54
94.Putresza AntoineOstrobramska Warszawa1:26.2018344.4641.74
95.Orzech WojciechFala Ropczyce1:26.3918142.8143.58
96.Kubit MarcinKP Płetwal Mława1:26.4518141.7144.74
97.Kossakowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:26.6518042.3344.32
98.Szymczak MateuszBUKS Warszawa1:32.8414645.0247.82
99.Leończyk DanielOlimpijczyk Suwałki1:32.9114643.9548.96
100.Paś MateuszOlimpijczyk Suwałki1:34.6913846.7447.95
101.Droździel OliwierSKARPA Lublin1:37.5912647.0950.50
102.Perkowski PawełOlimpijczyk Suwałki1:39.3011947.7851.52
103.Żukowski MaciejOlimpijczyk Suwałki1:40.7811447.4053.38
104.Gawryłow ErykOlimpijczyk Suwałki1:46.879651.7155.16
DYSKW.Kupczak JakubSkalar Warszawa
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 16
30-06-2013
Dziewcząt, 200m zmienny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:20.41
2:33.35
Kozłowska Anna
Wołoszyn Sonia
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Saint Dizier (FRA)
20-12-2009
16-11-2008

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Solak AnnaPSP Swim Płock2:30.5756631.0536.3947.3035.83
2.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów2:31.9755132.0337.1746.8535.92
3.Berent AnnaWilanowia Warszawa2:36.1950734.4542.5345.3133.90
4.Kołodziej KatarzynaNKP Bielsko Biała2:38.7548333.8941.6148.1135.14
5.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Górnicza2:38.7648335.8239.7848.3034.86
6.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin2:38.8548234.6040.4747.5936.19
7.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka2:39.1248034.8540.3046.5137.46
8.Pogorzelska InezWilanowia Warszawa2:39.5847635.0341.0047.6135.94
9.Wyżga AnetaSMS Galicja Kraków2:39.6747535.6142.0447.7834.24
10.Mydlarz WiktoriaÓSEMKA Oświęcim2:40.8346436.7241.3747.2035.54
11.Walz KorneliaNAWA Skierniewice2:42.3645136.2941.6046.1638.31
12.Koluch JuliaKapry-Armexim Pruszków2:43.5444235.6540.9649.9237.01
13.Kaczmarczyk JuliaKS Górnik Radlin2:43.7144035.3642.3347.7138.31
14.Lechowicz NadiaSMS Galicja Kraków2:44.2243638.2540.3749.1936.41
15.Radecka AnnaBarakuda Starachowice2:44.6543335.3942.4049.9436.92
16.Skibczak NataliaBielany Warszawa2:44.7443237.5041.0048.1438.10
17.Zawisza AlinaÓSEMKA Oświęcim2:45.0743036.8142.0649.5736.63
18.Bartczak JuliaDelfin Łódź2:45.1742935.1444.1646.5939.28
19.Kosińska AgataKapry-Armexim Pruszków2:45.1842935.8741.2049.8938.22
20.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno2:45.2242833.6243.6648.9538.99
21.Giemza AleksandraUKS 190 Łódź2:45.6342535.4042.5849.1938.46
22.Tomaszek AleksandraMeduza Warszawa2:45.6842536.7043.0245.3240.64
23.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:46.5941837.0446.7943.9038.86
24.Pisarek JustynaAquatica Pawłowice2:46.7641736.6444.7845.7339.61
25.Jagiełło WeronikaKorona-Swim Kielce2:46.8241636.2843.9449.9536.65
26.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa2:46.9741535.4844.1649.4737.86
27.Żylska JoannaKS Korona Kraków2:47.6141038.5740.6349.8438.57
28.Nosal AnnaJedynka Ożarów Maz2:48.0840735.7543.2150.8138.31
29.Kruszewska KajaKS Puszcza Hajnówka2:48.8440135.0647.3348.7637.69
30.Kacprzak PatrycjaUKS 190 Łódź2:48.9840038.0843.7247.4739.71
31.Gluzińska PaulinaUKP Ruda Śląska2:49.3339836.5245.3450.3737.10
32.Sakson-Szafrańska SaraPolonia Warszawa2:49.4939738.0840.6949.8540.87
33.Kacprzycka WeronikaKapry-Armexim Pruszków2:50.4139036.6045.1050.5838.13
34.Górska JuliaSkalar Warszawa2:50.8838736.8944.4750.6438.88
35.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa2:50.9738738.5643.3852.0037.03
36.Łotecka AleksandraKS Górnik Radlin2:51.3138437.5646.4848.9038.37
37.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów2:51.6038237.4943.9253.0037.19
38.Domagała JuliaMOS Dąbrowa Górnicza2:51.6438239.2744.2350.6537.49
39.Borys AnnaŻoliborz Warszawa2:51.6838236.9545.4449.0240.27
40.Baś AleksandraSMS Galicja Kraków2:52.2937838.8942.4851.0239.90
41.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz2:52.8237439.0545.2649.3639.15
42.Żak KlaudiaMOSM Tychy2:53.8336837.9445.1652.3438.39
43.Strzechowska ZofiaŻoliborz Warszawa2:53.8936739.6043.5152.8337.95
44.Kubiak KarolinaBielany Warszawa2:54.7236240.2544.9751.6537.85
45.Ciporska KatarzynaPolonia Warszawa2:54.9536139.7844.0850.2040.89
46.Nowak JuliaIKAR Mielec2:54.9936134.9345.1255.7739.17
47.Czarnecka KatarzynaBielany Warszawa2:55.6735636.7647.1952.9338.79
48.Bachorczyk KingaJasień Sucha Beskidzka2:56.2235338.9547.0547.1343.09
49.Sobolewska PatrycjaPolonez Wyszków2:56.5035139.1844.9750.9841.37
50.Tonderys SandraMOTYL Stalowa Wola2:56.6035139.2742.4253.7341.18
51.Rogala JuliaFala Ropczyce2:57.1234838.6344.6056.4737.42
Kopaczek JoannaSokół Kolbuszowa2:57.1234838.2144.7755.8938.25
53.Niziołek KingaIKAR Mielec2:57.5434537.0847.0853.0940.29
54.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa2:57.9334340.5049.1249.4438.87
55.Aleksiewicz EwelinaBielany Warszawa2:58.2634137.4944.2754.8441.66
56.Garnek ZofiaKS Korona Kraków2:58.4434037.8547.7452.9839.87
57.Olszyńska JuliaBUKS Warszawa2:58.9233739.5548.5551.3139.51
58.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik2:59.7333340.9046.8752.3139.65
59.Sznej JuliaPiątka Konstantynów2:59.7633338.3247.8051.7141.93
60.Rynkowska MartynaFALA Kraśnik3:00.8032741.2145.2053.3341.06
61.Borowska AgnieszkaPolonia Warszawa3:01.9632139.8648.6251.1542.33
62.Kroczek IgaKSZO Ostrowiec Św.3:02.1032042.5746.4153.2939.83
63.Bohdanowicz EmiliaMOS Dąbrowa Górnicza3:02.2531940.8244.3256.2340.88
64.Przegendza AgataUKP Ruda Śląska3:02.5131837.1046.9858.1140.32
65.Sarosiek AlicjaPolonez Wyszków3:03.0531538.8148.3554.0041.89
66.Wójcik ZofiaŻoliborz Warszawa3:04.3630840.9351.5051.0440.89
67.Paczkowska WeronikaJuvenia Białystok3:07.0029539.0549.2954.7043.96
68.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska3:08.7828740.0049.3958.7040.69
69.Swół ElizaIKAR Mielec3:09.9828243.6349.4252.6544.28
70.Kleszczewska AngelaOlimpijczyk Suwałki3:12.5227142.2048.7155.9245.69
71.Biszkont KatarzynaKP AVIA Świdnik3:17.9424945.5751.5053.3847.49
72.Twardowska AnnaFala Ropczyce3:33.9519751.4051.421:03.1947.94
DYSKW.Pecyna MichalinaIKS Konstancin
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Gruca AlicjaAquatica Pawłowice
K12 - błąd nawrotu
DYSKW.Kobuszko WiktoriaMOSM Tychy
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Hajdenraich JuliaFALA Kraśnik
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Kaźmierczak KalinaBUKS Warszawa
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami


<< TOP >>
Konkurencja 17
30-06-2013
Chłopców, 200m zmienny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:15.36
2:23.48
Dęga Wiktor
Bujak Dominik
SKBEL
KOKIE
Warszawa
Ostrowiec Św.
11-11-2004
17-06-2012

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kapias MichałSiKReT Gliwice2:18.7749929.7535.7341.7831.51
2.Młynarczyk KarolBielany Warszawa2:20.0448530.6333.9643.8431.61
3.Kałusowski JanMKS Trójka Łódź2:23.0145631.6538.4939.1533.72
4.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:24.0644631.2138.0141.2633.58
5.Butkiewicz CezaryBUKS Warszawa2:26.8142130.5937.9842.6835.56
6.Barczyk NorbertSMS Galicja Kraków2:27.6541432.0135.6746.4633.51
7.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec2:28.8240432.1038.6143.9134.20
8.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Górnicza2:29.7639731.8339.8045.0833.05
9.Orłowski KamilKSZO Ostrowiec Św.2:30.9038834.7436.5845.2934.29
10.Charewicz HubertŻak Biała Podlaska2:32.8637332.8236.9347.7835.33
11.Plutecki DawidSMS Galicja Kraków2:33.0937134.0239.5646.4933.02
12.Mitrus PawełMKS Piaseczno2:34.3836234.8839.3745.6734.46
13.Bartkowski JakubKSZO Ostrowiec Św.2:34.4536233.2340.0446.4834.70
14.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik2:34.8735932.6439.4747.2135.55
15.Szabłowski HubertOstrobramska Warszawa2:34.9335834.9040.2943.2836.46
16.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:35.8535234.6540.2745.7435.19
17.Orzechowski KacperNAWA Skierniewice2:36.0035135.0342.5541.9936.43
18.Rybarczyk AdamMKS Piaseczno2:37.8433934.4443.7946.4633.15
19.Wardak JakubBielany Warszawa2:37.8933834.4642.5144.6536.27
20.Mańka FilipUKS 190 Łódź2:38.2133634.5740.3146.2137.12
21.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice2:39.1033133.0643.3946.3236.33
22.Kała MikołajPark Wodny Tarnowskie G2:39.5132836.0142.7644.3236.42
23.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa2:39.7332734.7142.3547.2535.42
24.Bednarczyk AleksanderPolonia Warszawa2:40.2032434.1542.1848.8934.98
25.Podkowa ArkadiuszKS Korona Kraków2:40.6332136.7443.0043.5437.35
26.Kania DawidPiątka Konstantynów2:40.6432135.9940.6647.7936.20
27.Ciszewski JakubUKS 190 Łódź2:40.7332134.7141.6649.6934.67
28.Polak MikołajKorona-Swim Kielce2:40.8632036.9340.0447.2536.64
29.Topolski DawidSKS Start Łódź2:41.0231935.3744.4646.2534.94
30.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok2:41.1231835.3442.0748.9834.73
31.Kaźmierczak KacperPSP Swim Płock2:41.1431835.3240.0748.8436.91
32.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź2:41.3531735.9739.6749.9235.79
33.Nieckarz MarcinUKS 190 Łódź2:42.1831235.8443.7845.2437.32
34.Niedziela HubertÓSEMKA Oświęcim2:42.6630936.4541.5047.3237.39
35.Polaczek JakubPark Wodny Tarnowskie G2:43.0130734.1743.7246.4038.72
36.Koput KamilPolonia Warszawa2:43.5930435.4742.9648.5936.57
37.Szczepański BartoszKP Płetwal Mława2:43.7130437.1342.8646.6137.11
38.Wozniak KamilSokół Kolbuszowa2:43.8030334.9944.1647.0437.61
39.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl.2:44.0430237.8244.0244.9537.25
40.Rębacz MaciejBielany Warszawa2:44.0730236.0744.5647.0636.38
41.Chodulski JakubSKARPA Lublin2:44.7929834.3743.6847.7039.04
42.Szwedzki JakubPiątka Konstantynów2:44.8129741.3942.2145.2036.01
43.Jobda RyszardVictoria Józefów2:44.9229734.2742.9949.8437.82
44.Karasek MarcinBUKS Warszawa2:45.2329536.2842.9850.9435.03
45.Bigajski AleksnderKS Korona Kraków2:45.6829336.2141.3549.3838.74
46.Gordziejuk-Nowak KacperPolonia Warszawa2:45.7029335.3344.0150.7235.64
47.Misina MateuszIKAR Mielec2:46.1229036.0043.6047.2939.23
48.Cyza OskarUKP Ruda Śląska2:46.1829037.5441.5849.7437.32
49.Pawłowski BogdanSOKÓŁ Rzeszów2:46.4028936.0041.4950.3338.58
50.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów2:46.6228836.7842.7550.5536.54
51.Miller JakubSiKReT Gliwice2:46.7128737.4143.0749.1837.05
52.Augustyn AleksanderSokół Kolbuszowa2:46.8228735.6844.3150.8535.98
53.Kłaput BartoszSMS Galicja Kraków2:47.0028636.6242.2451.5436.60
54.Kowalski MaxymilianORKA Ciechanów2:47.0928536.7643.6348.8237.88
55.Burek CezaryKapry-Armexim Pruszków2:47.1928537.3941.1054.3234.38
56.Data MariuszIKAR Mielec2:47.2828437.5945.6844.2139.80
57.Piłkowski PatrykŻoliborz Warszawa2:47.3428436.0641.5850.7738.93
58.Rogala KewinFala Ropczyce2:47.9728137.7644.4047.7238.09
59.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok2:48.2927937.3647.0447.8236.07
60.Ruskowiak KonradJagiellonka Warszawa2:48.7027738.4243.3748.3338.58
61.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki2:48.7827736.1943.6351.8637.10
62.Bitkowski JanŻoliborz Warszawa2:48.8227735.6545.6848.6738.82
63.Mayerberg KacperÓSEMKA Oświęcim2:49.0927538.7444.0747.7138.57
64.Greczanik PawełÓSEMKA Oświęcim2:49.6127337.1745.5947.4339.42
65.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa2:49.6727337.2641.8048.3642.25
66.Walessa KamilUKP Ruda Śląska2:49.8827237.6442.5554.1535.54
67.Dzik MarekKSZO Ostrowiec Św.2:50.1027136.0345.1648.3540.56
68.Masiak MateuszFALA Kraśnik2:51.0426638.3544.4651.3036.93
69.Cupak WojciechSMS Galicja Kraków2:51.3226538.3443.0651.4338.49
70.Gontarczyk KamilKapry-Armexim Pruszków2:51.5026439.2044.4548.9938.86
71.Włodarczyk FranciszekFALA Kraśnik2:52.2426138.6946.2651.7835.51
72.Średniawa PatrykSkalar Warszawa2:53.1125738.7244.6050.4939.30
73.Mazur JakubFALA Kraśnik2:53.4525538.6044.3552.7537.75
74.Starzyński JacekMOSM Tychy2:53.9925337.0843.0553.6540.21
75.Jaromin MateuszNKP Bielsko Biała2:55.9624439.4744.3054.7537.44
76.Szałaśny BartoszÓSEMKA Oświęcim2:56.5624237.3746.6452.1640.39
77.Wnuczak DawidBielany Warszawa2:57.5123840.6443.6953.5639.62
78.Kowalik DanielMOSM Tychy2:57.9823637.8748.8651.7039.55
79.Miksa BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:58.7723339.1547.9755.9935.66
80.Plaga KamilOlimpijczyk Suwałki3:02.1922038.7746.4356.1240.87
81.Sypel FilipFala Ropczyce3:04.8421140.9547.4353.1743.29
82.Szczęśniak PatrykÓSEMKA Oświęcim3:08.2519941.8547.7154.5744.12
83.Głosek MikołajPolonez Wyszków3:10.4019341.1152.6256.6140.06
84.Żukowski MaciejOlimpijczyk Suwałki3:10.5919241.7651.0256.2441.57
85.Zamarajew TymoteuszWodnik Bielsk Podl3:12.8018644.4551.6256.5540.18
86.Gołębski JanMOSM Tychy3:16.9017442.1953.2059.0142.50
87.Kania SzymonFala Ropczyce3:19.9616646.8248.2259.9744.95
88.Wieremiejuk JakubWodnik Bielsk Podl3:24.8015543.7357.7459.1244.21
DYSKW.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Mańka JakubBielany Warszawa
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Pietrzyk CezaryKSZO Ostrowiec Św.
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Górnicza
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Górnicza
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
DYSKW.Żołądź JanŻoliborz Warszawa
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami


<< TOP >>
Konkurencja 18
30-06-2013
4 x 50m dowolny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:45.70
1:59.07
1:54.85
2:11.17
UKS Shark Rudna (NF) - chł.
Olimpijczyk Aleks. Ł. (NF) - dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - chł.
SKP Barakuda Starachowice - dz.
SHRUD
OLALE
KSOST
BASTA
Nowa Ruda
Łódź
Ostrowiec Św.
Połaniec
18-12-2009
14-05-2009
24-03-2013
16-03-2013

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.1:51.63378
Rekord Okręgu Święt. Jun.14-lat, Młodz.13-lat
Bartkowski Jakub
Szeląg Mikołaj
00
00
+0,77
+0,56
28.33
29.05
Orłowski Kamil
Michta Kacper
00
00
+0,59
+0,51
27.92
26.33
2.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa1:51.65378
Deynezhenko Daniel
Pytlarczyk Szymon
00
00
+0,73
+0,12
28.84
26.58
Gordziejuk-Nowak Kacper
Bednarczyk Aleksander
00
00
+0,54
+0,57
28.93
27.30
3.MOS Dąbrowa Górnicza 1MOS Dąbrowa Górnicza1:53.92356
Graboń Przemysław
Trzęsiec Daniel
00
00
+0,81
+0,73
28.69
29.45
Chwastek Dominik
Borkowski Kacper
00
00
+0,71
+0,62
27.87
27.91
4.BUKS Warszawa 1BUKS Warszawa1:54.29352
Słowik Rafał
Butkiewicz Cezary
00
00
+0,82
+0,63
27.58
28.43
Reks Aleksandra
Komendarczyk Kamil
00
00
+0,58
+0,43
28.32
29.96
5.Jedynka Ożarów Maz 1Jedynka Ożarów Maz1:54.45351
Waśko Adam
Baranowska Weronika
00
00
+0,70
+0,57
28.10
30.58
Wrzosek Iga
Smoliński Jakub
00
00
+0,33
+0,67
29.65
26.12
6.MKS PiasecznoMKS Piaseczno1:54.67349
Jaworska Marcelina
Glazer Rafał
00
00
+0,85
+0,57
29.64
28.81
Mitrus Paweł
Rybarczyk Adam
00
00
+0,52
+0,56
28.75
27.47
7.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź1:54.77348
Kwiasowski Jakub
Balcerak Jakub
00
00
+0,79
+0,30
27.92
29.63
Kowalska Dominika
Kałusowski Jan
00
00
+0,6829.49
27.73
8.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków1:54.83348
Jodłowski Mateusz
Plutecki Dawid
00
00
+0,93
+0,52
29.06
29.29
Majerski Jakub
Barczyk Norbert
00
00
+0,48
+0,39
28.90
27.58
9.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice1:54.95346
Bomastyk Michał
Twardzik Bartosz
00
00
+0,79
+0,63
28.82
30.27
Nowicki Jakub
Kapias Michał
00
00
+0,53
+0,60
29.70
26.16
10.Piątka Konstantynów 1Piątka Konstantynów1:55.39342
Romanowska Patrycja
Piotrowicz Kamil
00
00
+1,06
+0,47
28.93
29.55
Kania Dawid
Kraska Jakub
00
00
+0,49
+0,62
29.24
27.67
11.Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 1Olimpijczyk Aleksandrów Ł.1:56.10336
Domański Kamil
Porczyński Michał
00
00
+0,90
+0,64
30.29
29.23
Racinowski Piotr
Błaszczyk Kacper
00
00
+0,81
+0,55
28.90
27.68
12.Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa1:56.65331
Piłkowski Patryk
Bitkowski Jan
00
00
+0,67
+0,29
30.61
29.64
Staroń Jan
Siemiński Piotr
00
00
+0,27
+0,26
28.79
27.61
13.KS Górnik RadlinKS Górnik Radlin1:56.83330
Sawicki Bartosz
Gardyan Adrian
00
00
+0,80
+0,74
26.52
31.10
Kaczmarczyk Julia
Cwajna Karol
00
00
+0,54
+0,33
30.20
29.01
14.Bielany Warszawa 1Bielany Warszawa1:57.03328
Mańka Jakub
Wardak Jakub
00
00
+0,72
+0,53
29.24
29.08
Rębacz Maciej
Młynarczyk Karol
00
00
+0,40
+0,36
29.87
28.84
15.Polonez Wyszków 1Polonez Wyszków1:57.04328
Misztal Mikołaj
Nowicki Hubert
00
00
+0,94
+0,59
29.14
30.92
Zagumny Patryk
Grzybowski Miłosz
00
00
+0,69
+0,40
28.45
28.53
16.KS Korona KrakówKS Korona Kraków1:58.13319
Kurleto Piotr
Podkowa Arkadiusz
00
00
+0,82
+0,69
27.52
29.50
Żylska Joanna
Bigajski Aleksnder
00
00
+0,88
+0,42
32.19
28.92
17.Olimpijczyk Suwałki 1Olimpijczyk Suwałki1:58.25318
Plauszta Arnold
Filipkowski Paweł
00
00
+0,88
+0,70
30.64
30.19
Plaga Kamil
Sadłowski Piotr
00
00
+0,65
+0,64
30.87
26.55
18.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź1:58.37317
Wożniak Maciej
Ciszewski Jakub
00
00
+0,87
+0,66
30.30
29.35
Hereng Natalia
Fiks Krzysztof
00
00
+0,7632.11
26.61
19.Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok1:58.45317
Lisowska Wiktoria
Ulianowski Gracjan
00
00
+0,89
+0,13
30.31
29.11
Krzyżaniak Krystian
Butkiewicz Władysław
00
00
+0,11
+0,52
30.27
28.76
20.ÓSEMKA Oświęcim 1ÓSEMKA Oświęcim1:58.65315
Niedziela Hubert
Mydlarz Wiktoria
00
00
+0,81
+0,68
29.75
30.90
Jedliński Radosław
Biecki Szymon
00
00
+0,66
+0,55
30.47
27.53
21.NAWA Skierniewice 1NAWA Skierniewice1:59.28310
Walz Kornelia
Kowalczyk Krzysztof
00
00
+0,88
+0,64
29.82
29.41
Brodowski Bartosz
Orzechowski Kacper
00
00
+0,38
+0,50
29.87
30.18
22.TS Pływak BochniaTS Pływak Bochnia2:00.51301
Sadel Kacper
Warszawska Karolina
00
00
+0,79
+0,65
29.88
31.65
Gorczyca Oliwia
Kocot Wiktor
00
00
+0,45
+0,43
29.61
29.37
23.Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa2:00.63300
Kaczmarczyk Natalia
Szczeciński Robert
00
00
+0,74
+0,02
28.80
30.99
Koput Kamil
Lewicki Aleksander
00
00
+0,58
+0,49
29.86
30.98
24.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:01.07296
Jarocha Oskar
Szafrańska Julia
00
00
+0,90
+0,49
29.78
30.53
Pietrzyk Cezary
Dzik Marek
00
00
+0,56
+0,63
30.16
30.60
25.IKAR Mielec 1IKAR Mielec2:01.55293
Warzecha Konrad
Misina Mateusz
00
00
+0,86
+0,66
30.84
32.51
Data Mariusz
Cerlich Maksymilian
00
00
+0,72
+0,59
31.23
26.97
26.MOS Dąbrowa Górnicza 2MOS Dąbrowa Górnicza2:02.79284
Jeżowska Kamila
Gawronski Damian
00
00
+0,82
+0,71
31.29
30.71
Małkowski Jakub
Staniszewski Jakub
00
00
+0,63
+0,57
31.01
29.78
27.SiKReT Gliwice 2SiKReT Gliwice2:02.86284
Miller Jakub
Janiszewski Mikołaj
00
00
+0,78
+0,59
31.45
31.50
Kucharski Filip
Stradomski Patryk
00
00
+0,72
+0,49
30.20
29.71
28.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa2:02.99283
Wasilewski Michał
Ruskowiak Konrad
00
00
+0,99
+0,74
31.01
31.88
Pachowska Wiktoria
Jabłoński Mateusz
00
00
+0,78
+0,43
31.32
28.78
29.Fala Ropczyce 1Fala Ropczyce2:03.11282
Rogala Kewin
Sypel Filip
00
00
+0,90
+0,63
31.23
32.22
Sokołowski Szymon
Orzech Wojciech
00
00
+0,58
+0,63
30.39
29.27
30.Kapry-Armexim PruszkówKapry-Armexim Pruszków2:03.31281
Kacprzycka Weronika
Koluch Julia
00
00
+0,82
+0,43
30.69
29.91
Kosińska Agata
Burek Cezary
00
00
+0,48
+0,50
32.48
30.23
31.UKP Ruda ŚląskaUKP Ruda Śląska2:03.45280
Walessa Kamil
Męndrela Marta
00
00
30.42
31.65
Cyza Oskar
Dąbrowski Daniel
00
00
+0,58
+0,64
32.61
28.77
32.Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:03.80277
Kaczorowski Kacper
Kozikowska Joanna
00
00
+0,65
+0,51
30.42
31.46
Wiśniewska Barbara
Żołądź Jan
00
00
+0,54
-0,01
31.56
30.36
33.NKP Bielsko BiałaNKP Bielsko Biała2:03.97276
Kołodziej Katarzyna
Łątka Jakub
00
00
+0,85
+0,95
30.00
31.11
Krystyniak Mateusz
Jaromin Mateusz
00
00
+0,70
+0,77
32.44
30.42
34.FALA Kraśnik 1FALA Kraśnik2:04.05276
Jargiło Nataniel
Majewski Gabriel
00
00
+0,96
+0,85
30.18
30.41
Masiak Mateusz
Bryczek Maria
00
00
+0,43
+0,79
31.24
32.22
35.SMS Galicja Kraków 2SMS Galicja Kraków2:04.18275
Lechowicz Nadia
Mrugacz Dominika
00
00
+0,75
+0,47
32.35
31.05
Ziąbek Weronika
Wyżga Aneta
00
00
+0,74
+0,35
31.71
29.07
36.UKS 190 Łódź 2UKS 190 Łódź2:04.20275
Giemza Aleksandra
Mańka Filip
00
00
+0,88
+0,59
31.43
31.27
Pawlaczyk Patryk
Nieckarz Marcin
00
00
+0,73
+0,50
31.48
30.02
37.Delfin Łódź 1Delfin Łódź2:04.25274
Augustyniak Michał
Pakuła Mateusz
00
00
+0,76
+0,53
31.57
30.32
Bartczak Julia
Junak Nikola
00
00
+0,44
+0,62
32.40
29.96
38.MKS Trójka Łódź 2MKS Trójka Łódź2:04.36273
Maraszek Hanna
Misiorny Anna
00
00
+0,72
+0,51
30.62
30.77
Nowosielska Martyna
Ligenza Oliwia
00
00
+0,49
+0,86
32.08
30.89
39.Bielany Warszawa 2Bielany Warszawa2:04.43273
Mołczan Justyna
Gotowska Weronika
00
00
+0,98
+0,76
31.01
30.77
Brzózka Zuzanna
Soliwoda Martyna
00
00
+0,70
+0,51
30.96
31.69
40.Skalar WarszawaSkalar Warszawa2:04.98269
Górska Julia
Kupczak Jakub
00
00
+0,73
+0,51
32.76
30.76
Średniawa Patryk
Mieszkowski Stanisław
00
00
+0,49
+0,43
31.45
30.01
41.KP Płetwal MławaKP Płetwal Mława2:05.40267
Kubit Marcin
Szczepański Bartosz
00
00
+0,82
+0,56
32.18
30.05
Bużycka Maja
Łyczek Andżelika
00
00
+0,54
+0,48
33.04
30.13
42.Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 2Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:06.11262
Kwiatkowska Agata
Miksa Bartosz
00
00
+0,90
+0,06
31.72
32.10
Marciniak Zuzanna
Ławniczak Maciej
00
00
+0,97
+0,67
32.81
29.48
43.BUKS Warszawa 2BUKS Warszawa2:06.23261
Mielczarek Oskar
Grieger Weronika
00
00
+1,00
+0,52
30.99
31.88
Kiewel Zuzanna
Gliwa Hanna
00
00
+0,30
+0,72
32.61
30.75
44.IKS KonstancinIKS Konstancin2:07.02257
Staszczyk Natalia
Abramowicz Julia
00
00
+0,84
+0,58
32.12
31.83
Szałapski Filip
Pecyna Michalina
00
00
+0,53
+0,79
32.73
30.34
45.MOTYL Stalowa WolaMOTYL Stalowa Wola2:07.23255
Wąsik Kacper
Tonderys Sandra
00
00
+0,83
+0,35
28.25
32.36
Polowski Jakub
Chudzik Klaudia
00
00

+0,35
33.10
33.52
46.FALA Kraśnik 2FALA Kraśnik2:07.73252
Włodarczyk Franciszek
Hajdenraich Julia
00
00
+0,95
+0,84
30.27
32.61
Kowalski Jakub
Mazur Jakub
00
00
+0,69
+0,57
32.72
32.13
47.Ostrobramska WarszawaOstrobramska Warszawa2:08.48248
Floriańczyk Hubert
Sochacka Dominika
00
00
+0,7835.80
31.90
Putresza Antoine
Szabłowski Hubert
00
00
+0,62
+0,64
32.00
28.78
48.Jedynka Ożarów Maz 2Jedynka Ożarów Maz2:08.64247
Berwid Ligia
Nosal Anna
00
00
+0,76
+0,44
33.32
33.87
Przygoda Julia
Muth Michał
00
00
+0,27
+0,48
31.44
30.01
49.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice2:08.80246
Wójtowicz Julia
Karkoszka Anna
00
00
+0,91
+0,67
30.92
31.55
Radecka Anna
Krzewicki Aleksander
00
00
+0,60
+0,70
32.49
33.84
50.ÓSEMKA Oświęcim 2ÓSEMKA Oświęcim2:09.14244
Greczanik Paweł
Zawisza Alina
00
00
+0,94
+0,65
32.32
32.23
Mayerberg Kacper
Babiuch Filip
00
00
+0,40
+0,71
33.02
31.57
51.Bielany Warszawa 3Bielany Warszawa2:09.52242
Kordziak Arnold
Pawłowski Adam
00
00
+0,87
+0,65
32.06
30.03
Jaworski Maciej
Wnuczak Dawid
00
00
+0,46
+0,40
33.22
34.21
52.SKARPA LublinSKARPA Lublin2:09.75241
Chodulski Jakub
Smyłek Karolina
00
00
+0,95
+0,60
30.81
30.75
Konopa Magda
Wójcik Julia
00
00
+0,76
+0,42
35.96
32.23
53.MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:09.82240
Starzyński Jacek
Kowalik Daniel
00
00
+0,92
+0,34
30.94
31.73
Kobuszko Wiktoria
Żak Klaudia
00
00
+0,63
+0,71
34.20
32.95
54.Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:10.08239
Wiśniewski Mateusz
Strzechowska Zofia
00
00
+0,79
+0,64
32.26
33.59
Borys Anna
Matysiak Aleksandra
00
00
+0,63
+0,23
32.28
31.95
55.KP AVIA ŚwidnikKP AVIA Świdnik2:10.61236
Hołub Krzysztof
Mikołajek Aleksandra
00
00
+0,77
+0,59
28.15
33.64
Biszkont Katarzyna
Mikołajek Weronika
00
00
+0,65
+0,61
36.59
32.23
56.Polonia Warszawa 3Polonia Warszawa2:10.89234
Piekut Zofia
Borowska Agnieszka
00
00
+1,01
+0,52
32.03
32.52
Sakson-Szafrańska Sara
Ciporska Katarzyna
00
00
+0,45
+0,55
33.21
33.13
57.Bielany Warszawa 4Bielany Warszawa2:11.12233
Wysokińska Agnieszka
Kubiak Karolina
00
00
+0,90
+0,55
31.69
33.02
Skibczak Natalia
Czarnecka Katarzyna
00
00
+0,93
+0,72
32.87
33.54
58.NAWA Skierniewice 2NAWA Skierniewice2:12.12228
Chmielowiec Łukasz
Dudek Kaja
00
00
+0,89
+0,76
33.53
33.17
Małkus Amelia
Chmielowiec Mateusz
00
00
+0,49
+0,68
33.88
31.54
59.Wodnik Bielsk PodlWodnik Bielsk Podl2:12.13228
Zamarajew Tymoteusz
Wieremiejuk Jakub
00
00
+0,93
+0,74
32.21
37.54
Tkaczuk Krystian
Charitonowicz Mateusz
00
00
+0,57
+0,52
32.68
29.70
60.Piątka Konstantynów 2Piątka Konstantynów2:12.41226
Szwedzki Jakub
Wieczorek Eryk
00
00
+0,89
+0,88
32.58
33.19
Sznej Julia
Cierpikowski Robert
00
00
+0,27
+0,13
36.07
30.57
61.IKAR Mielec 2IKAR Mielec2:13.87219
Niziołek Kinga
Piekarz Daria
00
00
+1,06
+0,46
33.54
33.00
Swół Eliza
Nowak Julia
00
00
+0,69
+0,56
36.27
31.06
62.UKS Olimpic WarkaUKS Olimpic Warka2:14.45216
Kościanek Natalia
Chmielewska Aneta
00
00
+0,80
+0,65
33.02
33.71
Łukasiewicz Igor
Chojecka Karolina
00
00
+0,49
+0,73
34.26
33.46
63.Sokół KolbuszowaSokół Kolbuszowa2:14.81215
Augustyn Aleksander
Kopaczek Joanna
00
00
+0,83
+0,68
33.17
34.78
Szypuła Klaudia
Wozniak Kamil
00
00
+0,49
+0,68
36.71
30.15
64.Polonez Wyszków 2Polonez Wyszków2:14.82215
Sarosiek Alicja
Głosek Mikołaj
00
00
+0,91
+0,46
34.98
34.81
Morka Mateusz
Sobolewska Patrycja
00
00
+0,47
+0,50
31.97
33.06
65.Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:15.05213
Sobocińska Julia
Gryc Izabela
00
00
+0,94
+0,35
33.87
34.99
Wendołowicz Angelika
Malewicka Gabriela
00
00
+0,89
+0,47
34.65
31.54
66.MOS Dąbrowa Górnicza 3MOS Dąbrowa Górnicza2:15.53211
Domagała Julia
Zimnal Karol
00
00
+1,10
+0,72
33.10
34.52
Kozioł Adrianna
Zimnal Bartłomiej
00
00
+0,64
+0,88
33.32
34.59
67.Delfin Łódź 2Delfin Łódź2:16.13208
Kłosiński Alan
Pabin Marta
00
00
+0,87
+0,73
32.84
34.45
Zglińska Aleksandra
Piaskowska Julia
00
00
+0,55
+0,27
36.85
31.99
68.SiKReT Gliwice 3SiKReT Gliwice2:17.30203
Gural Wiktoria
Gabryś Wiktoria
00
00
+1,03
+0,77
36.96
34.41
Wasilewska Julia
Sugier Sonia
00
00
+0,42
+0,37
33.36
32.57
69.Olimpijczyk Suwałki 2Olimpijczyk Suwałki2:18.17199
Sławińska Zuzanna
Kossakowski Paweł
00
00
+0,91
+0,60
35.75
33.22
Sztukowska Katarzyna
Kleszczewska Angela
00
00
+0,67
+0,67
35.12
34.08
70.Fala Ropczyce 2Fala Ropczyce2:18.34199
Żyłka Natalia
Pawełczak Karolina
00
00
+0,8236.22
32.17
Rogala Julia
Twardowska Anna
00
00
+0,76
+0,59
32.04
37.91
71.Żoliborz Warszawa 4Żoliborz Warszawa2:21.07187
Wierzbicka Nadia
Dobrut Tomasz
00
00
+0,97
+0,30
35.21
33.69
Wójcik Zofia
Zagajewska Zuzanna
00
00
+0,39
+0,80
34.99
37.18
DYSKW.BUKS Warszawa 3BUKS Warszawa
O4 - przedwczesny start
Szymczak Mateusz, Kaźmierczak Kalina, Olszyńska Julia, Karasek Marcin