Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  33. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  34. Kobiet, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  35. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  36. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  39. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  41. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  42. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  43. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  44. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Św., 19-22 grudzień 2012r


1 - 1 Dzień - Eliminacje19-12-2012 - 9:00


Konkurencja 1
19-12-2012
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 16Seria 2 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8


Janas Krzysztof
Wilk Krzysztof
Babuchowski Marcin


93
89
84


URWAR
AZKAT
TRLOD


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Gajewski Karol
Kamiński Marcin
Kozera Piotr
Pierściński Adam
Głogowski Krzysztof
Kwietniewski Maciej
Jarząbek Michał


97
97
98
98
98
98
98
KOKIE
MAGRY
WORAD
MKPIA
WORAD
KOKIE
KOKIE
30.01
28.52
27.21
27.13
27.17
28.26
28.60
Seria 3 z 16Seria 4 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Russek Filip
Powąska Mateusz
Pawlak Tomasz
Błoch Cezary
Pietrzak Grzegorz
Traczewski Michał
Anysz Michał
Kanak Michał
94
90
95
95
98
95
97
97
ZOWAR
TRSRO
TRSRO
MEWAR
KPCIE
ZOWAR
MKPIA
URWAR
26.92
26.76
26.65
26.36
26.39
26.73
26.85
27.07
1
2
3
4
5
6
7
8
Radwański Igor
Popielec Michał
Ptaszyński Mikołaj SZG
Miśkiewicz Adam
Hendzel Konrad
Derbis Tomasz
Chupka Radosław SK
Piątkowski Marcin

97
97
95
97
97
91
96
96
ORZAM
URWAR
NOZIE
DELOD
IKMIE
AZKAT
URWAR
POWAR
26.06
25.87
25.81
25.80
25.81
25.85
25.89
26.32
Seria 5 z 16Seria 6 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Żebrowski Juliusz
Dytkowski Jan
Raczkowski Piotr
Kuzebski Jakub
Adamski Adrian
Fiedorowicz Patryk
Lelek Mateusz
Motyczyński Jakub

91
97
96
97
96
97
96
96
KUPOZ
KSOST
OLSUW
MKPIA
KPCIE
OLSUW
POWAR
POWAR
25.60
25.44
25.37
25.36
25.37
25.40
25.56
25.74
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzeziński Jakub
Uściłko Michał
Michałkowski Marek
Sternak Piotr
Nowak Patryk
Felińczak Wojciech
Rogoziński Łukasz
Kowalik Damian
97
95
91
98
95
96
94
94
MKPIA
JUBIA
KUPOZ
MZPLO
AZKAT
DELOD
KSOST
KUPOZ
25.33
25.25
25.19
25.18
25.18
25.23
25.31
25.34
Seria 7 z 16Seria 8 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietroń Mateusz
Wiśniewski Wiktor
Poławski Mariusz
Kisielewski Marcin
Ćwiek Kacper
Lis Przemysław
Mielczarek Filip
Smeja Sławomir

96
95
93
97
95
96
96
94
KPCIE
MZPLO
BIWAR
JUBIA
POWAR
AVSWI
OMKLE
ASBYD
25.04
25.03
24.97
24.96
24.96
24.97
25.03
25.11
1
2
3
4
5
6
7
8
Olborski Krzysztof
Wiak Jakub
Wawulski Norbert
Dziwiszek Kamil
Białek Piotr
Woźniak Maciej
Charyna Wojciech
Szymula Kamil
97
95
97
95
92
95
89
96
ANPRU
O23LUB
WOBIE
MEWAR
WAPOZ
POWAR
KUPOZ
AVSWI
24.95
24.85
24.81
24.75
24.76
24.85
24.91
24.95
Seria 9 z 16Seria 10 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Bielawski Michał
Drozd Mateusz
Kukla-Kuklewicz Michał
Osuch Mikołaj
Szotkowski Daniel
Cholewo Krzysztof
Piwowarski Konrad
Węgłowski Karol

93
94
95
90
92
95
98
96
URWAR
NESTA
MZPLO
KUPOZ
AWGDA
POWAR
PLSZC
TRSRO
24.73
24.71
24.70
24.68
24.69
24.71
24.71
24.73
1
2
3
4
5
6
7
8
Renusz Piotr
Przybysz Adam
Fara Kacper SO
Augustyniak Kevin SG
Warwas Szymon
Furman Łukasz
Samul Kamil
Juc Aleksander
96
95
94
96
95
93
88
97
SOLEB
ZOWAR
FAROP
MOGDA
AZKAT
MODAB
MODAB
MEWAR
24.60
24.59
24.48
24.37
24.41
24.53
24.60
24.63
Seria 11 z 16Seria 12 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Jaszewski Marcin
Ambroziak Kamil
Towarek Sebastian
Pióro Artur
Brzuś Michał
Kisiel Adrian
Kamiński Michał
Kolczyński Stanisław

96
96
93
91
97
93
90
97
AZWAR
DZKAL
SLWRO
AZKAT
ORZAM
AZKAT
KUPOZ
ANPRU
24.25
24.21
24.17
24.15
24.16
24.20
24.24
24.32
1
2
3
4
5
6
7
8
Dobrowolski Sebastian
Skrobisz Marek
Bekier Krzysztof
Lemek Andrzej SWr
Opalski Marcin
Kaczor Damian SO
Bugdol Rafał SR
Sendyk Paweł
90
94
92
95
93
94
95
97
AZLOD
POWAR
AZBIA
JUKLU
URWAR
KMZAB
VIRAC
MAGRY
24.11
24.07
24.05
23.94
23.98
24.06
24.10
24.12
Seria 13 z 16Seria 14 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Zgierski Maksymilian
Gałota Bartosz
Kowalik Piotr
Wieteska Mateusz
Żymańczyk Mateusz SO
Bartoszewski Wojciech
Chojak Rafał
Jończyk Jakub

94
90
91
91
95
94
95
92
TRLOD
AZBIA
KUPOZ
AZKAT
AZKAT
JELOD
WIPUL
SLWRO
23.91
23.89
23.79
23.71
23.76
23.80
23.90
23.93
1
2
3
4
5
6
7
8
Wojciechowski Adrian
Łopaciński Kacper SO
Smoliński Jan
Majchrzak Kacper
Kawęcki Radosław
Korgul Łukasz
Wilk Robert
Szarliński Filip
92
95
90
92
91
90
86
92
AKLES
FOSAN
AZKAT
WAPOZ
NOZIE
O23LUB
AZKAT
BIWAR
23.50
23.17
22.78
22.13
22.56
23.08
23.33
23.66
Seria 15 z 16Seria 16 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Ziemniarski Bartosz
Kłusek Adrian
Soboń Julian
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Zieliński Dawid
Hołub Jan SWr
Korzeniowski Paweł



86
93
92
91
94
92
96
85
KUPOZ
JUWRO
WAPOZ
TRLOD
OLSUW
MKSZC
AVSWI
AZWAR
23.47
23.12
22.70
21.82
22.26
23.05
23.23
23.63
1
2
3
4
5
6
7
8
Szymański Konrad
Sobczyk Kamil
Zieja Dawid
Czerniak Konrad
Pasula Jakub
Zawada Mateusz
Przyborowski Piotr
Kurant Roger SSz
93
93
89
89
92
92
93
94
POWAR
TRLOD
AWGDA
WIPUL
AZWAR
AWGDA
MZPLO
KSOST
23.40
23.10
22.60
20.88
22.23
22.89
23.19
23.60
<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2012
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.82
31.91
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Zachoszcz Paulina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
SLGOR
DZDZI
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
15-12-2011
15-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 6Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8


Wiśniewska Kamila SR
Winogrodzka Kamila
Bańbor Aleksandra
Adamkiewicz Karolina


96
89
97
98


VIRAC
JEJEL
TKSZC
KPCIE


37.18
35.75
35.95
38.09
1
2
3
4
5
6
7
8
Klimas Paulina SO
Warmińska Daria SR
Zyga Izabela
Popova Anguela
Knapik Anna SR
Niemczyk Mirosława
Jankowska Klaudia
Niedźwiedzka Małgorzata SR

95
98
96
98
96
95
98
97
AZKAT
UNOSW
NASKI
DZKAL
AZKAT
NOZIE
URWAR
MMKED
35.45
35.30
35.16
34.94
35.10
35.20
35.35
35.63
Seria 3 z 6Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Cieślak Katarzyna
Łukaszewicz Zuzanna
Wnuk Sylwia SO
Bukowska Kaja
Urbańska Karolina
Samulik Magdalena
Świeca Kamila
Tyrpa Aleksandra SO
94
97
94
97
92
97
97
94
POPOZ
MEWAR
HUMIE
SKSLU
AZWAR
ZROPO
SORZE
CKSKA
34.85
34.55
34.49
34.43
34.47
34.54
34.77
34.89
1
2
3
4
5
6
7
8
Wikieł Angelika SR
Szczuka Klaudia
Senetelska Olga SK
Szczepaniak Karolina
Paluszek Weronika
Kobuszewska Karolina
Nowak Martyna
Greglak Marta

98
97
97
92
93
96
96
97
USOST
SLGOR
JOKRA
AZKAT
SLWRO
HUSOS
TKSZC
ZROPO
34.04
33.47
33.07
31.56
32.35
33.35
33.60
34.43
Seria 5 z 6Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Dudek Marlena SO
Lis Zuzanna SZG
Nowak Paulina SK
Chwadeczko Zuzanna SSz
Zachoszcz Paulina
Uryga Paulina
Pawlisz Agata SR
Walczak Anna
94
95
96
95
93
95
95
94
UNOSW
WORAW
WORAD
LULUB
MKSZC
KOKRA
ZROPO
TRLOD
33.97
33.43
33.04
31.49
31.99
33.31
33.59
34.38
1
2
3
4
5
6
7
8
Bazyl Magdalena SK
Kit Zuzanna
Cichowska Kinga
Ścieszko Ewa
Sztandera Dominika
Kalińska Magdalena
Pelowska Aleksandra
Czaplicka Weronika



97
97
94
90
97
95
93
95
AQMYS
DZKAL
SLGOR
AZLOD
JUWRO
MZPLO
AWGDA
TRLOD
33.69
33.35
32.85
31.28
31.91
33.27
33.53
34.33
<< TOP >>
Konkurencja 3
19-12-2012
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.81
1:56.40
1:58.52
1:59.58
2:04.26
2:08.46
Wójt Łukasz
Cieślak Marcin
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
PZP
WAWAR
SKLUB
WAWAR
WAWAR
BUWAR
Berlin (GER)
Szczecin
Poznań
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Wrocław
15-11-2009
01-12-2010
15-12-2011
27-11-2008
17-11-2007
18-11-2006


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 5Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8


Tarczyński Marcin
Szafarczyk Igor
Skonieczny Stanisław


90
97
98


ANPRU
KOKIE
ZOWAR


NT
2:24.96
2:34.77
1
2
3
4
5
6
7
8
Korek Jakub
Korzuch Mateusz
Kowalski Patryk
Kukla-Kuklewicz Michał
Machowski Filip
Marciniak Konrad
Bandurski Piotr
Szeląg Ernest

97
95
97
95
97
95
96
97
ZOWAR
AZKAT
UNBUS
MZPLO
IKMIE
POPOZ
ZOWAR
KSOST
2:20.16
2:19.63
2:18.85
2:18.21
2:18.30
2:19.46
2:19.88
2:20.36
Seria 3 z 5Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamiński Szymon
Galon Michał SZG
Gąsior Aleksander
Suzin Marcin
Kliza Mateusz SK
Pietrzak Dawid
Litwa Krzysztof SK
Węgłowski Karol
92
95
95
93
94
97
96
96
WAPOZ
AKLES
IKMIE
AZKRA
AVSWI
AQBYD
JOKRA
TRSRO
2:13.25
2:07.86
2:05.67
2:00.29
2:05.25
2:06.96
2:11.05
2:17.75
1
2
3
4
5
6
7
8
Poławski Mariusz
Nachtman Mateusz SWr
Kubkowski Bartłomiej SWr
Poprawa Michał SO
Szwedzki Dawid
Jankowski Paweł
Morawski Jakub SG
Szajerka Konrad

93
95
95
94
94
95
96
94
BIWAR
SLWRO
SLWRO
AZKAT
PIKON
MODAB
MOGDA
BIWAR
2:12.20
2:07.68
2:05.54
1:58.38
2:02.28
2:06.86
2:10.69
2:14.62
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Świerczyński Jakub
Stępień Konrad
Bałabuch Krystian SO
Świtkowski Jan
Kut Bartosz
Gąsior Patryk
Augustyniak Kevin SG
Szmajda Michał



95
96
95
94
93
94
96
97
AZKAT
POWAR
BOBRZ
SKLUB
AZKRA
POWAR
MOGDA
OLSUW
2:11.77
2:07.11
2:05.54
1:56.16
2:02.08
2:06.48
2:09.89
2:13.99
<< TOP >>
Konkurencja 4
19-12-2012
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.17
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
26-11-2009


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 5Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8


Kowalik Nina
Jarocha Wiktoria
Zawolik Wiktoria


98
98
97


KOKIE
KSOST
KSOST


NT
1:11.41
1:12.84
1
2
3
4
5
6
7
8
Gralewska Kalina
Sowa Marta SK
Długołęcka Karolina SK
Jaroma Agata
Kamińska Joanna
Kargol Agnieszka
Kulaga Dominika
Wysocka Karolina

96
96
96
95
94
89
97
96
POWAR
JOKRA
UNBUS
JUWRO
STLOD
AZBIA
SORZE
JUBIA
1:09.27
1:08.00
1:06.80
1:06.32
1:06.73
1:07.26
1:09.19
1:10.70
Seria 3 z 5Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Okaj Oliwia SWR
Kośla Marta
Piechocka Jagoda
Krzyżostaniak Agnieszka SSz
Porzelska Anna SK
Nawaryńska Katarzyna SR
Tomala Aleksandra SR
Grzegorczyk Izabella
96
93
90
93
95
96
97
93
SLWRO
AZWAR
AZKRA
MKSZC
SLGOR
VIRAC
ZROPO
POPOZ
1:05.16
1:03.94
1:02.81
1:00.81
1:01.51
1:03.49
1:04.88
1:06.08
1
2
3
4
5
6
7
8
Rybicka Pamela
Wójtowicz Gabriela SG
Przasnek Zuzanna
Naziębło Klaudia
Górniak Katarzyna SO
Małecka Agnieszka SSz
Ryczak Maja
Wysocka Wiktoria SSz

94
95
94
93
95
93
96
94
MTKWI
IKMIE
MKSZC
JUWRO
UNOSW
MKSZC
MKSZC
MKSZC
1:05.15
1:03.73
1:02.05
1:00.25
1:01.32
1:03.01
1:04.36
1:05.80
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Zacharska Inga
Podlecka Agnieszka SSz
Cieślak Joanna
Zawiszewska Maja
Szynal Ludwika
Naskręt Agata
Żarłok Martyna
Szpak Zofia



94
94
96
93
94
98
97
92
URWAR
MKSZC
WAPOZ
SLWRO
SKLUB
ASBYD
GORAD
AWGDA
1:04.95
1:03.67
1:01.92
1:00.00
1:01.15
1:02.85
1:03.95
1:05.41
<< TOP >>
Konkurencja 5
19-12-2012
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:48.48
1:48.73
1:54.10
1:55.56
2:02.08
2:05.05
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Kawęcki Radosław
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
NOZIE
JOKRA
Istambul (TUR)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Zamość
16-12-2012
18-12-2009
27-11-2008
26-11-2009
09-12-2006
15-01-2010


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 6Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8


Świetlicki Daniel
Gajewski Karol
Osuch Mikołaj


90
97
90


PZP
KOKIE
KUPOZ


NT
2:43.84
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaczorowski Jakub
Kanak Michał
Szeląg Ernest
Szafarczyk Igor
Jarmuła Miłosz
Kozera Piotr
Danilewski Maciej


97
97
97
97
98
98
98
ZOWAR
URWAR
KSOST
KOKIE
BIWAR
WORAD
JUBIA
2:27.37
2:23.00
2:20.86
2:17.65
2:20.37
2:22.12
2:25.08
Seria 3 z 6Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Przybysz Adam
Safin Konrad SK
Chudy Michał
Bogacki Szymon
Piątkowski Marcin
Chupka Radosław SK
Jaraszkiewicz Bartosz
Hendzel Konrad

95
96
97
95
96
96
96
97
ZOWAR
DETAR
WORAW
BIWAR
POWAR
URWAR
POPOZ
IKMIE
2:14.53
2:11.06
2:09.59
2:08.01
2:09.09
2:10.78
2:13.22
2:17.32
1
2
3
4
5
6
7
8
Iłendo Piotr
Pyda Jakub
Falaciński Maciej SK
Polewka Tomek
Krogulski Filip SO
Murzyn Dawid SK
Bucholc Bartosz
Soboń Julian
93
94
96
94
96
97
96
92
JUBIA
SKLUB
MOELK
RUGRU
UNOSW
JOKRA
TRLOD
WAPOZ
2:06.13
2:04.44
2:01.39
1:56.32
1:59.73
2:03.28
2:05.19
2:06.37
Seria 5 z 6Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzyk Patryk
Brus Dominik
Danielewski Aleksander SSz
Jankiewicz Krzysztof
Dubiel Adam
Gabrysz Wojciech SR
Hałaczkiewicz Paweł
Karwat Krzysztof



92
93
94
91
93
95
93
96
SLGOR
AZKRA
MKSZC
NASKI
LULUB
VIRAC
LULUB
NASKI
2:05.73
2:04.28
2:00.69
1:55.63
1:57.95
2:02.68
2:04.68
2:06.31
1
2
3
4
5
6
7
8
Bugdol Rafał SR
Furman Łukasz
Wilkowiecki Robert SSz
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz SZG
Sobczyk Maciej
Gąsior Patryk
Kołodziejski Filip SZG
95
93
94
91
93
95
94
96
VIRAC
MODAB
MKSZC
NOZIE
JOKRA
TRLOD
POWAR
NOZIE
2:05.20
2:04.10
2:00.43
1:48.48
1:57.43
2:02.04
2:04.47
2:06.14
<< TOP >>
Konkurencja 6
19-12-2012
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
WAWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 9Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8


Drozd Mateusz
Tarczyński Marcin
Miśkiewicz Adam


94
90
97


NESTA
ANPRU
DELOD


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8

Powąska Mateusz
Kwietniewski Maciej
Siewierski Michał
Bochnowski Maciej
Szeląg Ernest
Dziedzic Andrzej



90
98
98
98
97
93

TRSRO
KOKIE
FAROP
BODEB
KSOST
BIWAR

NT
1:05.67
1:04.02
1:04.96
1:06.91
NT
Seria 3 z 9Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietroń Mateusz
Traczewski Michał
Krawiec Michał
Węgłowski Karol
Fiedorowicz Patryk
Kamiński Szymon
Skrobisz Marek
Radwański Igor
96
95
97
96
97
92
94
97
KPCIE
ZOWAR
FAROP
TRSRO
OLSUW
WAPOZ
POWAR
ORZAM
1:02.70
1:02.50
1:00.86
1:00.28
1:00.63
1:01.71
1:02.56
1:03.59
1
2
3
4
5
6
7
8
Czartoryjski Radosław
Baran Rafał
Książek Sebastian SOc
Chrzanowski Damian
Motyczyński Jakub
Zakrzewski Jakub
Biś Daniel
Derbis Tomasz

90
93
96
98
96
96
95
91
AZBIA
AZKRA
KSOST
MZPLO
POWAR
WIPUL
BIWAR
AZKAT
59.82
59.11
58.58
58.40
58.58
58.59
59.58
1:00.09
Seria 5 z 9Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Gieracki Bartosz SWr
Borkowski Łukasz
Malczyk Marcin SO
Kaźmierczak Wojciech
Ozga Adrian
Sendyk Paweł
Kowalik Damian
Woźniak Maciej
95
95
95
97
94
97
94
95
SLWRO
TRLOD
UNOSW
ANPRU
BODEB
MAGRY
KUPOZ
POWAR
58.17
58.10
57.72
57.62
57.71
57.99
58.11
58.27
1
2
3
4
5
6
7
8
Renusz Piotr
Fara Kacper SO
Bartosiewicz Jakub
Perzankowski Kacper
Wojciechowski Adrian
Ambroziak Kamil
Rżyski Marcin
Szołoch Robert

96
94
95
96
92
96
94
94
SOLEB
FAROP
BIWAR
NASKI
AKLES
DZKAL
AZOLS
MOSOP
57.49
57.37
57.35
56.87
57.02
57.36
57.40
57.52
Seria 7 z 9Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Zabojszcz Wojciech SO
Zawada Mateusz
Bening Emil
Andrzejczak Mateusz
Twarowski Jerzy SK
Chaba Mateusz SWr
Kowalik Piotr
Kurant Roger SSz

95
92
93
94
95
96
91
94
KOKIE
AWGDA
JUWRO
AZWAR
JOKRA
SLWRO
KUPOZ
KSOST
56.11
55.11
54.45
53.09
53.81
54.87
55.81
56.48
1
2
3
4
5
6
7
8
Bednarczyk Paweł SWr
Golczyk Szymon SZG
Kierzkowski Mateusz
Krupecki Oskar
Chmiel Łukasz
Kudła Łukasz SO
Paszek Marcin
Sudenis Maciej
94
96
87
92
93
95
89
93
SLWRO
NOZIE
AWGDA
MKSZC
AZKAT
AZKAT
AZWAR
AZRAC
55.96
55.10
54.40
52.46
53.76
54.79
55.75
56.35
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Przyborowski Piotr
Opalski Marcin
Sokulski Jacek
Poprawa Michał SO
Łuczak Piotr
Ciężkowski Dominik SK
Wieteska Mateusz
Brzuś Michał



93
93
91
94
92
96
91
97
MZPLO
URWAR
SLWRO
AZKAT
AZKRA
JOKRA
AZKAT
ORZAM
55.85
54.91
54.31
52.08
53.65
54.76
55.65
56.19
<< TOP >>
Konkurencja 7
19-12-2012
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:16.42
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
13-12-2007
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
03-11-2007


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 4Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8


Nogaj Paulina
Misztal Dorota
Bagińska Zofia


98
96
97


WORAD
URWAR
MOSOP


NT
2:34.01
2:38.20
1
2
3
4
5
6
7
8
Halagiera Joanna
Nowacka Aleksandra
Nienałtowska Natalia
Tchórz Alicja
Szczepanik Joanna SO
Mizak Joanna SSz
Nowak Julia


96
90
96
92
96
94
97
SLGOR
AZWAR
POWAR
JUWRO
UNOSW
MKSZC
SLGOR
2:26.57
2:20.33
2:17.45
2:13.04
2:14.60
2:19.58
2:25.28
Seria 3 z 4Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Śliwińska Marta
Skrzydło Sara
Szpucha Katarzyna SK
Kowalińska Oriana
Radlińska Marcelina
Bakies Gabriela
Kuzawińska Karolina
97
93
96
93
93
96
93
MODAB
SLWRO
OLALE
AZOLS
AZKRA
PIKON
MZPLO
2:26.32
2:19.73
2:16.74
2:12.23
2:13.88
2:18.89
2:23.79
1
2
3
4
5
6
7
8
Niemiec Aleksandra
Sproska Magdalena
Szmagalska Agata
Sikora Paulina
Olczak Mirella
Mikołajczak Anna SSz
Zygo Karolina
Różalska Martyna



97
97
95
93
93
95
96
96
FAROP
ZROPO
SLGOR
AZWAR
AZWAR
MKSZC
OLLUB
BIWAR
2:25.52
2:19.72
2:15.66
2:11.56
2:13.63
2:17.83
2:20.96
2:28.29
<< TOP >>
Konkurencja 8
19-12-2012
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 8Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8


Jarząbek Michał
Pierściński Adam
Skonieczny Stanisław
Kotynia Jakub


98
98
98
88


KOKIE
MKPIA
ZOWAR
STLOD


1:17.62
1:16.46
1:16.77
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Bandurski Piotr
Dyda Jakub
Kotynia Piotr
Żelechowski Rafał
Korek Jakub
Korzuch Mateusz
Brzykowski Krystian
Gibalski Bartłomiej

96
97
90
96
97
95
98
98
ZOWAR
BODEB
AZLOD
MKPIA
ZOWAR
AZKAT
SORZE
SAKIE
1:13.18
1:12.31
1:09.77
1:09.63
1:09.75
1:11.29
1:12.79
1:13.51
Seria 3 z 8Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Trefler Michał
Wawulski Norbert
Juchno Szymon
Lejman Kacper
Rubaj Adrian SK
Gładysz Krzysztof
Szajerka Konrad
Marciniak Konrad

97
97
97
94
96
92
94
95
JAWAR
WOBIE
MODAB
MOGDA
SKLUB
AZKAT
BIWAR
POPOZ
1:09.15
1:08.63
1:08.39
1:07.12
1:08.02
1:08.46
1:08.67
1:09.44
1
2
3
4
5
6
7
8
Suchodolski Patryk
Pik Paweł
Żebrowski Juliusz
Gawryś Sebastian
Pomietło Adrian
Guzik Jakub
Janicki Jakub SK
Czermak Tomasz
93
88
91
94
95
91
97
91
AZRAC
LULUB
KUPOZ
MEWAR
UNOSW
AZKRA
MODAB
AZKAT
1:06.80
1:06.64
1:06.18
1:05.67
1:05.80
1:06.54
1:06.72
1:06.91
Seria 5 z 8Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Fedorowicz Jakub
Nachtman Mateusz SWr
Rojda Adam
Zieliński Kamil
Dudek Michał
Galon Michał SZG
Żukowski Bartłomiej
Michałkowski Marek

97
95
96
89
94
95
93
91
WORAD
SLWRO
WORAW
AZBIA
BODEB
AKLES
SLWRO
KUPOZ
1:05.43
1:05.05
1:04.93
1:04.64
1:04.84
1:04.98
1:05.35
1:05.59
1
2
3
4
5
6
7
8
Certa Maciej
Wasil Sebastian
Mucha Kacper
Rowiński Filip
Hołub Maciej SK
Kłos Grzegorz SO
Białek Piotr
Gąsior Aleksander
91
94
92
90
95
95
92
95
AZWAR
AVSWI
BIWAR
AZWAR
ORPRZ
AZKAT
WAPOZ
IKMIE
1:04.24
1:03.40
1:02.28
1:00.17
1:01.82
1:03.07
1:03.97
1:04.63
Seria 7 z 8Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Stolarski Marcin
Szot Mateusz SWr
Grula Mateusz
Gorczyca Przemysław
Pacholczyk Mateusz
Nowak Patryk
Hulbój Marcin SSz
Świerczyński Jakub



96
95
93
90
92
95
96
95
ZOWAR
SLWRO
BIWAR
AWGDA
KOOLS
AZKAT
MKSZC
AZKAT
1:04.24
1:03.26
1:02.12
59.97
1:01.39
1:02.77
1:03.86
1:04.61
1
2
3
4
5
6
7
8
Duszyński Tomasz
Roguski Bartłomiej
Kołodziejski Mateusz
Puciło Piotr
Szulich Dawid
Tokarski Krzysztof SR
Jarzyński Wojciech
Karkut Kamil SK
76
93
92
93
90
96
91
96
LULUB
ZOWAR
NOZIE
AZOLS
DELEG
VIRAC
AZLOD
IKMIE
1:04.18
1:03.09
1:01.96
59.58
1:00.24
1:02.49
1:03.74
1:04.25
<< TOP >>
Konkurencja 9
19-12-2012
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.25
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:14.52
2:17.66
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
TRLOD
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Płock
Poznań
13-12-2007
08-12-2005
09-12-2004
11-12-2003
30-11-2002
15-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 5Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8


Łuczyńska Martyna
Giedzicz Katarzyna
Łukaszewicz Zuzanna


98
98
97


ZOWAR
JUBIA
MEWAR


2:42.98
2:34.30
2:38.21
1
2
3
4
5
6
7
8
Jarocha Wiktoria
Helbing Justyna SK
Wołoszyn Sonia SOc
Teresko Anna
Tyrpa Aleksandra SO
Bańbor Aleksandra
Niemczyk Mirosława


98
97
95
97
94
97
95
KSOST
WIWAR
KSOST
MODAB
CKSKA
TKSZC
NOZIE
2:33.28
2:31.35
2:29.24
2:28.90
2:28.95
2:30.02
2:31.64
Seria 3 z 5Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Baranowska Katarzyna
Kamińska Joanna
Rogacz Katarzyna SR
Urbańska Karolina
Sieńczyk Jowita SK
Podmajstrzy Joanna
Długołęcka Karolina SK
Niklarz Maria

87
94
96
92
97
93
96
97
MKSZC
STLOD
VIRAC
AZWAR
ZABIA
DELOD
UNBUS
RUGRU
2:27.22
2:24.27
2:20.87
2:15.08
2:17.66
2:21.79
2:25.14
2:28.69
1
2
3
4
5
6
7
8
Popiel Joanna
Sirignano Luigia SK
Małecka Agnieszka SSz
Szczepaniak Karolina
Ciesielska Sylwia
Szpucha Katarzyna SK
Wnuk Sylwia SO
Wiśniewska Klaudia
96
96
93
92
95
96
94
95
BIWAR
JOKRA
MKSZC
AZKAT
WAPOZ
OLALE
HUMIE
SKSLU
2:26.90
2:23.99
2:20.74
2:12.08
2:17.31
2:21.55
2:24.86
2:28.38
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Klimas Paulina SO
Stefaniak Małgorzata
Uryga Paulina
Tchórz Alicja
Chwadeczko Zuzanna SSz
Cieślak Joanna
Biedrzycka Iga
Jagoda Weronika



95
92
95
92
95
96
97
95
AZKAT
WAPOZ
KOKRA
JUWRO
LULUB
WAPOZ
ROPIS
JEOZA
2:26.71
2:23.68
2:19.23
2:11.39
2:17.08
2:21.48
2:24.46
2:27.50
<< TOP >>
Konkurencja 10
19-12-2012
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:37.78
3:43.83
3:48.14
3:51.19
3:54.17
3:59.77
Korzeniowski Paweł
Sawrymowicz Mateusz
Werner Paweł
Kuświk Maciej
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MKSZC
JUWRO
SLWRO
SLWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Trieste (ITA)
Szczecin
Dębica
Poznań
Saint Dizier (FRA)
26-11-2009
08-12-2005
01-12-2010
17-03-2012
15-12-2011
15-11-2008


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 9Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8


Dziedzic Andrzej
Kamiński Marcin
Raczkowski Piotr


93
97
96


BIWAR
MAGRY
OLSUW


NT
4:42.95
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Jarmuła Miłosz
Kaczorowski Jakub
Zwoliński Marcin
Popielec Michał
Kisielewski Marcin
Brzeziński Jakub
Pawlak Tomasz
Russek Filip

98
97
97
97
97
97
95
94
BIWAR
ZOWAR
MODAB
URWAR
JUBIA
MKPIA
TRSRO
ZOWAR
4:37.61
4:34.24
4:22.93
4:18.59
4:22.34
4:23.91
4:35.87
4:38.81
Seria 3 z 9Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Sternak Piotr
Kowalski Patryk
Lis Przemysław
Mielczarek Filip
Rogoziński Łukasz
Bruchajzer Dominik
Lelek Mateusz
Chrzanowski Damian
98
97
96
96
94
97
96
98
MZPLO
UNBUS
AVSWI
OMKLE
KSOST
MZPLO
POWAR
MZPLO
4:17.12
4:14.80
4:12.30
4:11.85
4:11.90
4:13.07
4:16.43
4:17.69
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabczak Dawid
Burzawa Mateusz
Kotlewski Michał
Ptaszyński Mikołaj SZG
Marchel Adrian
Majewski Lukasz
Krycia Mateusz SOc
Szmajda Michał

97
96
94
95
95
96
96
97
WIPUL
MODAB
ZROPO
NOZIE
JUBIA
SLGOR
KSOST
OLSUW
4:11.61
4:09.45
4:08.87
4:08.31
4:08.51
4:09.24
4:10.97
4:11.67
Seria 5 z 9Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Gieracki Bartosz SWr
Dytkowski Jan
Uściłko Michał
Łowicki Marcin
Szymula Kamil
Jaszewski Marcin
Iłendo Piotr
Książek Sebastian SOc

95
97
95
95
96
96
93
96
SLWRO
KSOST
JUBIA
NASKI
AVSWI
AZWAR
JUBIA
KSOST
4:05.27
4:05.08
4:03.87
4:03.68
4:03.70
4:03.98
4:05.08
4:06.06
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiak Jakub
Cholewo Krzysztof
Biś Daniel
Głyk Wojciech
Urbaniak Jan
Jura Maciej
Stępień Konrad
Pietrzak Dawid
95
95
95
92
95
96
96
97
O23LUB
POWAR
BIWAR
AZKAT
WAPOZ
JAWAR
POWAR
AQBYD
4:02.66
4:01.73
4:00.71
3:59.23
3:59.99
4:00.79
4:02.59
4:03.56
Seria 7 z 9Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Ćwiek Kacper
Wojdak Wojciech SO
Kuświk Maciej SWr
Sawrymowicz Mateusz
Bujoczek Filip SWr
Lassek Bartłomiej
Pióro Artur
Stokarski Marek

95
96
96
87
94
94
91
92
POWAR
BOBRZ
SLWRO
MKSZC
SLWRO
TRLOD
AZKAT
AZWAR
3:57.15
3:53.98
3:51.19
3:47.01
3:50.76
3:52.84
3:56.82
3:59.07
1
2
3
4
5
6
7
8
Rzadkowski Daniel
Furtek Paweł
Bor Radosław SZG
Szuba Michał
Pielowski Krzysztof
Zoniuk Maciej SWr
Smeja Sławomir
Czarnota Mateusz
94
95
93
93
91
94
94
91
OLSUW
MKSZC
NOZIE
SLWRO
AZOLS
SLWRO
ASBYD
UNOSW
3:56.93
3:53.28
3:50.93
3:46.88
3:48.77
3:51.47
3:56.58
3:57.32
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Towarek Sebastian
Borowicz Skoneczny Sylwester
Zaczyński Karol
Zaborowski Filip SSz
Kaczmarski Marcin SSz
Klich Kacper
Piątkowski Mateusz
Szarliński Filip



93
92
91
94
94
94
90
92
SLWRO
AZOLS
AZKAT
MKSZC
KSOST
AZKAT
AZKAT
BIWAR
3:56.91
3:52.90
3:50.92
3:44.92
3:48.40
3:51.20
3:55.66
3:57.16
<< TOP >>
Konkurencja 11
19-12-2012
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 9Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8

Morka Monika
Popova Anguela
Wysocka Karolina
Baranowska Magdalena
Szymańska Monika

93
98
96
93
96

STLOD
DZKAL
JUBIA
BIWAR
OMKLE

NT
NT
1:06.46
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Łuczyńska Martyna
Adamkiewicz Karolina
Popiel Magdalena
Kiec Magda
Glanert Daria SG
Andruszkiewicz Monika
Pilarska Zofia
Kowalik Nina

98
98
98
96
96
95
97
98
ZOWAR
KPCIE
JUBIA
ZOWAR
OSSTA
JUBIA
BIWAR
KOKIE
1:04.92
1:03.94
1:03.26
1:02.32
1:02.34
1:03.49
1:04.21
1:06.17
Seria 3 z 9Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Sokołowska Sandra
Błocka Agnieszka
Trojanowska Kinga
Korzeniowska Marta
Gralewska Kalina
Popiel Joanna
Misztal Dorota
Maciuch Karolina

98
96
95
93
96
96
96
96
JUBIA
JAWAR
OMKLE
AZWAR
POWAR
BIWAR
URWAR
VEDOB
1:02.28
1:02.06
1:01.86
1:01.83
1:01.85
1:01.98
1:02.08
1:02.32
1
2
3
4
5
6
7
8
Loranty Patrycja
Cisowska Aleksandra
Wiśniewska Klaudia
Milewska Marta
Sędłak Katarzyna
Ejnik Sylwia
Naskręt Agata
Rogowska Paulina
97
89
95
96
94
94
98
98
KSOST
AZKRA
SKSLU
AZKAT
ORZAM
MZPLO
ASBYD
SAKIE
1:01.56
1:01.39
1:01.00
1:00.86
1:00.88
1:01.10
1:01.41
1:01.69
Seria 5 z 9Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Różalska Martyna
Dyakowska Maja
Pożarowszczyk Beata
Chodyna Monika
Biedrzycka Iga
Bukowska Kaja
Rudawska Adrianna
Żarłok Martyna
96
96
91
92
97
97
96
97
BIWAR
BIWAR
JUWRO
AZOLS
ROPIS
SKSLU
O23LUB
GORAD
1:00.62
1:00.51
1:00.36
1:00.04
1:00.36
1:00.47
1:00.56
1:00.82
1
2
3
4
5
6
7
8
Winogrodzka Kamila
Stasinowska Katarzyna
Lewandowska Kamila SG
Nogaj Paulina
Wróblewska Dominika SWr
Misztal Dominika
Jankowska Klaudia
Wójcik Magdalena

89
94
95
98
95
94
98
97
JEJEL
TRLOD
AWGDA
WORAD
SLWRO
URWAR
URWAR
SOLEB
1:00.03
59.87
59.75
59.68
59.70
59.78
59.94
1:00.04
Seria 7 z 9Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Haczkiewicz Paulina SZG
Orczykowska Wioletta SK
Ptasińska Katarzyna
Żelazna Paulina SWr
Jagoda Julia
Ulatowska Alicja SO
Grzegorczyk Izabella
Jagoda Weronika

97
97
90
94
95
96
93
95
NOZIE
KSLIM
AZWAR
SLWRO
JEOZA
UNOSW
POPOZ
JEOZA
58.84
58.41
57.15
55.95
56.80
58.27
58.58
59.60
1
2
3
4
5
6
7
8
Haraf Iga SWR
Pułka Magdalena
Pawlaczek Natalia
Tchórz Alicja
Kowalska Agata
Szpak Zofia
Podlewska Miriam
Sowa Marta SK
95
92
93
92
93
92
97
96
SLWRO
AZKAT
AZKRA
JUWRO
AZWAR
AWGDA
POPOZ
JOKRA
58.67
58.39
57.01
55.79
56.47
58.17
58.54
59.51
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszek Joanna SWr
Karpisz Milena
Gawełczyk Dominika
Sokołowska Diana SK
Kawecka Anna
Sirignano Luigia SK
Baran Justyna SSz
Kunka Kamila SO



96
97
91
96
92
96
96
96
AZKAT
PIKON
AZKAT
JUBIA
AZKRA
JOKRA
MKSZC
UNOSW
58.61
58.30
56.92
54.45
56.44
58.14
58.52
59.35
<< TOP >>
Konkurencja 12
19-12-2012
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:35.51
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
26-11-2009


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8


Zygo Karolina
Mazur Maja
Borkowska Lucyna






96
98
97


OLLUB
SAKIE
SATCZ


NT
18:22.70
NT
Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
2 - 1 Dzień - Półfinały, Finały19-12-2012 - 17:00


Konkurencja 12
19-12-2012
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:35.51
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
Nita Anna
Wasilewska Barbara
Burska Justyna
Kilijańska Donata SSz
Zachoszcz Joanna
Wikieł Manuela
Bajorska Dorota SO
97
94
95
95
93
92
94
Piątka Konstantynów
Omega Kleszczów
Piątka Konstantynów
KS KSZO Ostrowiec
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
UNIA Oświęcim



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
17:17.55
16:49.66
16:25.22
16:32.48
17:03.92
17:21.03
<< TOP >>
Konkurencja 13
19-12-2012
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:38.12
1:39.81
1:39.81
1:41.88
1:54.15
1:54.27
AZS AWF Katowice
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław (NF)
MKS Jordan Kraków (NF)
AWKAT
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JOKRA
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Opole
Oświęcim
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
08-11-2008
22-12-2011


Seria 1 z 4Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8


NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa 1
AZS AWF Katowice 4


NASKI
POWAR
AZKAT


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 5
TRÓJKA Łódź
AZS AWFiS Gdańsk
KP AVIA Świdnik
KORONA-Swim Kielce
Meduza Warszawa
KAPRY Pruszków
POLONIA Warszawa 2

AZKAT
TRLOD
AWGDA
AVSWI
KOKIE
MEWAR
ANPRU
POWAR
NT
NT
NT
1:50.80
2:07.89
NT
NT
NT
Seria 3 z 4Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
MOS Dąbrowa Grn
IKAR Mielec
ŚLĄSK Wrocław 2
AZS AWF Warszawa 2
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice 3
AZS UAM Poznań
Ursynów Warszawa



MODAB
IKMIE
SLWRO
AZWAR
AZKRA
AZKAT
KUPOZ
URWAR
1:47.58
1:46.21
1:45.88
1:43.78
1:45.16
1:46.00
1:46.84
1:48.42
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Warszawa 1
Bielany Warszawa 1
ŚLĄSK Wrocław 1
AZS AWF Katowice 1
KORNER Zielona G.
MZOS Płock
AZS AWF Katowice 2
Bielany Warszawa 2
AZWAR
BIWAR
SLWRO
AZKAT
NOZIE
MZPLO
AZKAT
BIWAR
1:42.58
1:40.99
1:40.16
1:39.28
1:39.34
1:40.82
1:41.98
1:43.07
<< TOP >>
Konkurencja 14
19-12-2012
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:44.44
3:50.07
3:50.07
3:55.00
3:57.26
4:02.50
AZS AWF Warszawa
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP Unia Oświęcim
MKS Jordan Kraków
JEDYNKA Ożarów Maz.
AZWAR
SLGOR
SLGOR
UNOSW
JOKRA
JEOZA
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
15-12-2011
26-11-2009
26-11-2009
22-12-2011
22-12-2011
17-01-2009


Seria 1 z 2Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8


AZS AWF Warszawa 2
AZS AWF Katowice 2
AZS UWM Olsztyn


AZWAR
AZKAT
AZOLS


NT
4:06.52
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice 1
ZRYW Opole
AZS AWF Warszawa 1
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświęcim
JUVENIA Wrocław
Bielany Warszawa



AZKRA
AZKAT
ZROPO
AZWAR
SLWRO
UNOSW
JUWRO
BIWAR
3:54.67
3:49.07
3:48.91
3:44.44
3:46.33
3:49.02
3:52.35
4:06.06
<< TOP >>
3 - 2 Dzień - Eliminacje20-12-2012 - 9:00


Konkurencja 15
20-12-2012
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.83
23.83
24.56
25.27
25.79
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Wysoczyński Mateusz
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Warszawa
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
18-12-2009
18-12-2009
27-11-2009
26-11-2009
10-03-2012
16-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 9Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Świetlicki Daniel
Mielczarek Filip
Kwietniewski Maciej
Pierściński Adam
Jarząbek Michał
Korzeniowski Paweł
Ambroziak Kamil
Poławski Mariusz

90
96
98
98
98
85
96
93
PZP
OMKLE
KOKIE
MKPIA
KOKIE
AZWAR
DZKAL
BIWAR
NT
NT
35.36
32.97
33.94
NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Jarmuła Miłosz
Pietrzak Grzegorz
Kanak Michał
Wawulski Norbert
Felińczak Wojciech
Szafarczyk Igor
Anysz Michał
Russek Filip
98
98
97
97
96
97
97
94
BIWAR
KPCIE
URWAR
WOBIE
DELOD
KOKIE
MKPIA
ZOWAR
32.22
30.77
30.54
30.49
30.51
30.67
30.92
32.79
Seria 3 z 9Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kozera Piotr
Jaraszkiewicz Bartosz
Kuzebski Jakub
Piwowarski Konrad
Miśkiewicz Adam
Piątkowski Marcin
Woźniak Maciej
Fiedorowicz Patryk

98
96
97
98
97
96
95
97
WORAD
POPOZ
MKPIA
PLSZC
DELOD
POWAR
POWAR
OLSUW
30.29
29.58
29.27
29.14
29.22
29.31
30.00
30.40
1
2
3
4
5
6
7
8
Węgłowski Karol
Drozd Mateusz
Karwat Krzysztof
Bucholc Bartosz
Pióro Artur
Grula Mateusz
Olborski Krzysztof
Safin Konrad SK
96
94
96
96
91
93
97
96
TRSRO
NESTA
NASKI
TRLOD
AZKAT
BIWAR
ANPRU
DETAR
29.11
28.62
28.47
28.36
28.41
28.53
28.95
29.14
Seria 5 z 9Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Hendzel Konrad
Bogacki Szymon
Chudy Michał
Kołodziejski Filip SZG
Chupka Radosław SK
Dobrowolski Sebastian
Kaźmierczak Wojciech
Sendyk Paweł

97
95
97
96
96
90
97
97
IKMIE
BIWAR
WORAW
NOZIE
URWAR
AZLOD
ANPRU
MAGRY
28.05
27.78
27.74
27.56
27.58
27.78
27.85
28.22
1
2
3
4
5
6
7
8
Gąsior Patryk
Dubiel Adam
Morawski Jakub SG
Hałaczkiewicz Paweł
Furman Łukasz
Pietrzyk Patryk
Renusz Piotr
Brus Dominik
94
93
96
93
93
92
96
93
POWAR
LULUB
MOGDA
LULUB
MODAB
SLGOR
SOLEB
AZKRA
27.32
27.10
27.00
26.93
26.96
27.02
27.17
27.48
Seria 7 z 9Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kolczyński Stanisław
Krogulski Filip SO
Kisiel Adrian
Polewka Tomek
Soboń Julian
Falaciński Maciej SK
Wiśniewski Wiktor
Przybysz Adam
97
96
93
94
92
96
95
95
ANPRU
UNOSW
AZKAT
RUGRU
WAPOZ
MOELK
MZPLO
ZOWAR
26.82
26.34
25.84
24.52
24.97
26.27
26.62
26.90
1
2
3
4
5
6
7
8
Sudenis Maciej
Pyda Jakub
Danielewski Aleksander SSz
Jankiewicz Krzysztof
Unold Marcin
Wilkowiecki Robert SSz
Zgierski Maksymilian
Gabrysz Wojciech SR

93
94
94
91
86
94
94
95
AZRAC
SKLUB
MKSZC
NASKI
AZKAT
MKSZC
TRLOD
VIRAC
26.71
26.29
25.74
24.42
24.69
26.22
26.43
26.89
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Opalski Marcin
Kowalik Piotr
Murzyn Dawid SK
Kawęcki Radosław
Jończyk Jakub
Mikicin Miłosz
Brzuś Michał
Bugdol Rafał SR



93
91
97
91
92
93
97
95
URWAR
KUPOZ
JOKRA
NOZIE
SLWRO
AZWAR
ORZAM
VIRAC
26.67
26.28
25.68
24.10
24.52
26.00
26.36
26.88
<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2012
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.82
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Dowgiert Anna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
SLWRO
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Istambul (TUR)
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
13-12-2012
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 8Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8


Baranowska Magdalena
Wysocka Karolina
Dyakowska Maja


93
96
96


BIWAR
JUBIA
BIWAR


NT
33.93
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Trojanowska Kinga
Kowalik Nina
Pilarska Zofia
Sokołowska Sandra
Marzec Paulina
Popova Anguela
Samulik Magdalena


95
98
97
98
97
98
97
OMKLE
KOKIE
BIWAR
JUBIA
SAKIE
DZKAL
ZROPO
32.70
32.06
31.86
31.27
31.41
32.00
32.20
Seria 3 z 8Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Milewska Marta
Glanert Daria SG
Pawlaczek Natalia
Wiśniewska Klaudia
Biedrzycka Iga
Adamkiewicz Karolina
Andruszkiewicz Monika
Bukowska Kaja

96
96
93
95
97
98
95
97
AZKAT
OSSTA
AZKRA
SKSLU
ROPIS
KPCIE
JUBIA
SKSLU
31.24
30.96
30.69
30.40
30.46
30.94
31.07
31.25
1
2
3
4
5
6
7
8
Błocka Agnieszka
Winogrodzka Kamila
Morka Monika
Tomala Aleksandra SR
Wnuk Sylwia SO
Jaroma Agata
Porzelska Anna SK
Kowalińska Oriana
96
89
93
97
94
95
95
93
JAWAR
JEJEL
STLOD
ZROPO
HUMIE
JUWRO
SLGOR
AZOLS
30.13
30.00
29.83
29.73
29.76
29.98
30.07
30.35
Seria 5 z 8Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Julia
Misztal Dorota
Okaj Oliwia SWR
Haraf Iga SWR
Szmagalska Agata
Borkowska Agata SG
Bartoszek Joanna SWr
Żarłok Martyna
97
96
96
95
95
95
96
97
SLGOR
URWAR
SLWRO
SLWRO
SLGOR
AWGDA
AZKAT
GORAD
29.53
29.40
29.37
29.34
29.35
29.40
29.47
29.71
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefaniak Małgorzata
Kargol Agnieszka
Wróblewska Dominika SWr
Skrzydło Sara
Korzeniowska Marta
Kośla Marta
Różalska Martyna
Stasinowska Katarzyna

92
89
95
93
93
93
96
94
WAPOZ
AZBIA
SLWRO
SLWRO
AZWAR
AZWAR
BIWAR
TRLOD
29.10
28.83
28.43
27.67
28.02
28.70
28.97
29.30
Seria 7 z 8Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Misztal Dominika
Wyżgolik Vanessa
Ptasińska Katarzyna
Zawiszewska Maja
Janiczek Joanna SO
Mizak Joanna SSz
Kłopocka Paulina
Jagoda Weronika
94
91
90
93
96
94
95
95
URWAR
AZKAT
AZWAR
SLWRO
UNOSW
MKSZC
JUWRO
JEOZA
29.03
28.78
28.36
27.57
27.95
28.56
28.97
29.23
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczepaniak Karolina
Sproska Magdalena
Jagoda Julia
Dowgiert Anna
Żelazna Paulina SWr
Szczepanik Joanna SO
Podlecka Agnieszka SSz
Bakies Gabriela



92
97
95
90
94
96
94
96
AZKAT
ZROPO
JEOZA
SLWRO
SLWRO
UNOSW
MKSZC
PIKON
28.98
28.77
28.12
25.82
27.85
28.50
28.93
29.23
<< TOP >>
Konkurencja 17
20-12-2012
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.20
4:09.07
4:11.81
4:12.87
4:26.19
4:33.46
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Mikołajewski Mariusz
Pietrzak Dawid
PZP
TRLOD
TRLOD
MUWAR
BUWAR
AQBYD
Berlin (GER)
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
14-11-2009
14-12-2007
08-12-2006
28-11-2008
25-11-2005
14-10-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 4Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Ozga Adrian
Kaczorowski Jakub
Korek Jakub
Piątkowski Marcin
Bandurski Piotr
Szafarczyk Igor
Skonieczny Stanisław
94
97
97
96
96
97
98
BODEB
ZOWAR
ZOWAR
POWAR
ZOWAR
KOKIE
ZOWAR
NT
5:11.35
5:03.15
4:58.83
4:59.04
5:04.47
5:25.89
1
2
3
4
5
6
7
8
Szmajda Michał
Sobczyk Maciej
Kubkowski Bartłomiej SWr
Szwedzki Dawid
Nachtman Mateusz SWr
Stępień Konrad
Litwa Krzysztof SK
Marciniak Konrad

97
95
95
94
95
96
96
95
OLSUW
TRLOD
SLWRO
PIKON
SLWRO
POWAR
JOKRA
POPOZ
4:43.11
4:35.96
4:27.67
4:17.07
4:24.68
4:30.26
4:40.48
4:54.19
Seria 3 z 4Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Gąsior Aleksander
Gąsior Patryk
Czarnota Mateusz
Zaczyński Karol
Kliza Mateusz SK
Bałabuch Krystian SO
Zabojszcz Wojciech SO
Machowski Filip



95
94
91
91
94
95
95
97
IKMIE
POWAR
UNOSW
AZKAT
AVSWI
BOBRZ
KOKIE
IKMIE
4:42.05
4:33.25
4:26.87
4:15.55
4:21.19
4:30.20
4:39.12
4:53.84
1
2
3
4
5
6
7
8
Piątkowski Mateusz
Kłos Grzegorz SO
Jankowski Paweł
Świtkowski Jan
Dubiel Adam
Pietrzak Dawid
Baran Rafał
Stolarski Marcin
90
95
95
94
93
97
93
96
AZKAT
AZKAT
MODAB
SKLUB
LULUB
AQBYD
AZKRA
ZOWAR
4:41.83
4:31.59
4:26.00
4:11.60
4:18.79
4:29.58
4:36.22
4:51.29
<< TOP >>
Konkurencja 18
20-12-2012
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
28-11-2009
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 6Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sztandera Dominika
Kiec Magda
Baranowska Katarzyna
Pożarowszczyk Beata
Naskręt Agata
Nienałtowska Natalia
Kalińska Magdalena
97
96
87
91
98
96
95
JUWRO
ZOWAR
MKSZC
JUWRO
ASBYD
POWAR
MZPLO
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefaniak Małgorzata
Łukaszewicz Zuzanna
Loranty Patrycja
Milewska Marta
Zawolik Wiktoria
Gralewska Kalina
Kowalik Nina
Pilarska Zofia

92
97
97
96
97
96
98
97
WAPOZ
MEWAR
KSOST
AZKAT
KSOST
POWAR
KOKIE
BIWAR
NT
1:13.44
1:12.57
1:11.68
1:12.37
1:13.24
1:14.61
NT
Seria 3 z 6Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Jankowska Klaudia
Wiśniewska Klaudia
Teresko Anna
Pułka Magdalena
Winogrodzka Kamila
Różalska Martyna
Wójtowicz Gabriela SG
Dyakowska Maja

98
95
97
92
89
96
95
96
URWAR
SKSLU
MODAB
AZKAT
JEJEL
BIWAR
IKMIE
BIWAR
1:10.38
1:09.66
1:09.40
1:08.08
1:08.12
1:09.51
1:09.81
1:11.52
1
2
3
4
5
6
7
8
Rogacz Katarzyna SR
Kamińska Joanna
Uryga Paulina
Urbańska Karolina
Chwadeczko Zuzanna SSz
Kłopocka Paulina
Borkowska Agata SG
Biedrzycka Iga
96
94
95
92
95
95
95
97
VIRAC
STLOD
KOKRA
AZWAR
LULUB
JUWRO
AWGDA
ROPIS
1:07.53
1:06.80
1:05.19
1:02.53
1:04.12
1:05.97
1:07.36
1:07.84
Seria 5 z 6Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Ścieszko Ewa
Wnuk Sylwia SO
Szczepaniak Karolina
Tchórz Alicja
Ciesielska Sylwia
Ulatowska Alicja SO
Bukowska Kaja
Długołęcka Karolina SK



90
94
92
92
95
96
97
96
AZLOD
HUMIE
AZKAT
JUWRO
WAPOZ
UNOSW
SKSLU
UNBUS
1:07.39
1:06.31
1:04.69
1:00.93
1:03.81
1:05.89
1:07.30
1:07.65
1
2
3
4
5
6
7
8
Jagoda Weronika
Szpak Zofia
Kowalska Agata
Urbańczyk Aleksandra
Radlińska Marcelina
Podmajstrzy Joanna
Senetelska Olga SK
Zacharska Inga
95
92
93
87
93
93
97
94
JEOZA
AWGDA
AZWAR
TRLOD
AZKRA
DELOD
JOKRA
URWAR
1:07.36
1:06.13
1:04.62
1:00.55
1:03.53
1:05.50
1:07.11
1:07.59
<< TOP >>
Konkurencja 19
20-12-2012
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.60
2:28.60
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Prędecka Iwona
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
VIRAC
VIRAC
UNOSW
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Trieste (ITA)
Oświęcim
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-12-2005
09-12-2005
28-01-2006
14-11-2009
27-11-2009
27-11-2009


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 4Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Bagińska Zofia
Wiśniewska Kamila SR
Helbing Justyna SK
Knapik Anna SR
Popova Anguela
Warmińska Daria SR
Niedźwiedzka Małgorzata SR
Łuczyńska Martyna

97
96
97
96
98
98
97
98
MOSOP
VIRAC
WIWAR
AZKAT
DZKAL
UNOSW
MMKED
ZOWAR
2:52.99
2:46.35
2:44.77
2:41.98
2:43.72
2:45.71
2:46.35
2:53.38
1
2
3
4
5
6
7
8
Kobuszewska Karolina
Bazyl Magdalena SK
Zbrojewska Michalina
Cichowska Kinga
Dudek Marlena SO
Klimas Paulina SO
Tyrpa Aleksandra SO
Pawlisz Agata SR
96
97
96
94
94
95
94
95
HUSOS
AQMYS
PIKON
SLGOR
UNOSW
AZKAT
CKSKA
ZROPO
2:40.50
2:37.40
2:35.19
2:29.95
2:31.91
2:36.80
2:39.06
2:41.77
Seria 3 z 4Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Walczak Anna
Lis Zuzanna SZG
Pelowska Aleksandra
Paluszek Weronika
Sieńczyk Jowita SK
Greglak Marta
Czaplicka Weronika
Kit Zuzanna
94
95
93
93
97
97
95
97
TRLOD
WORAW
AWGDA
SLWRO
ZABIA
ZROPO
TRLOD
DZKAL
2:40.39
2:37.32
2:33.74
2:26.68
2:31.76
2:36.68
2:38.96
2:41.29
1
2
3
4
5
6
7
8
Zyga Izabela
Michalczyk Urszula SO
Cieślak Katarzyna
Zachoszcz Paulina
Wikieł Angelika SR
Niklarz Maria
Nowak Paulina SK
Szczuka Klaudia



96
97
94
93
98
97
96
97
NASKI
UNOSW
POPOZ
MKSZC
USOST
RUGRU
WORAD
SLGOR
2:39.13
2:37.24
2:32.29
2:26.56
2:31.21
2:35.39
2:37.49
2:40.63
<< TOP >>
Konkurencja 20
20-12-2012
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 17Seria 2 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8

Wilk Krzysztof
Trefler Michał
Kamiński Szymon
Żelechowski Rafał
Gieracki Bartosz SWr

89
97
92
96
95

AZKAT
JAWAR
WAPOZ
MKPIA
SLWRO

NT
NT
NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Dziedzic Andrzej
Jarząbek Michał
Juchno Szymon
Kozera Piotr
Kwietniewski Maciej
Danilewski Maciej
Jarmuła Miłosz
Kaźmierczak Wojciech

93
98
97
98
98
98
98
97
BIWAR
KOKIE
MODAB
WORAD
KOKIE
JUBIA
BIWAR
ANPRU
NT
1:01.80
1:00.95
59.81
1:00.86
1:01.79
NT
NT
Seria 3 z 17Seria 4 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Russek Filip
Pawlak Tomasz
Głogowski Krzysztof
Chrzanowski Damian
Pietrzak Grzegorz
Powąska Mateusz
Warchałowski Konrad
Anysz Michał

94
95
98
98
98
90
98
97
ZOWAR
TRSRO
WORAD
MZPLO
KPCIE
TRSRO
SAKIE
MKPIA
58.99
58.91
58.64
57.71
58.15
58.90
58.96
59.08
1
2
3
4
5
6
7
8
Traczewski Michał
Błoch Cezary
Radwański Igor
Burzawa Mateusz
Kuzebski Jakub
Miśkiewicz Adam
Bochnowski Maciej
Rubaszkiewicz Andrzej
95
95
97
96
97
97
98
96
ZOWAR
MEWAR
ORZAM
MODAB
MKPIA
DELOD
BODEB
MKPIA
57.62
57.36
56.77
56.62
56.74
56.98
57.43
57.68
Seria 5 z 17Seria 6 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzeziński Jakub
Popielec Michał
Raczkowski Piotr
Piwowarski Konrad
Felińczak Wojciech
Derbis Tomasz
Szołoch Robert
Wawulski Norbert
97
97
96
98
96
91
94
97
MKPIA
URWAR
OLSUW
PLSZC
DELOD
AZKAT
MOSOP
WOBIE
55.98
55.87
55.67
55.49
55.66
55.81
55.95
56.09
1
2
3
4
5
6
7
8
Fiedorowicz Patryk
Adamski Adrian
Lelek Mateusz
Bruchajzer Dominik
Charyna Wojciech
Dytkowski Jan
Borkowski Łukasz
Kukla-Kuklewicz Michał

97
96
96
97
89
97
95
95
OLSUW
KPCIE
POWAR
MZPLO
KUPOZ
KSOST
TRLOD
MZPLO
55.40
55.19
55.14
55.10
55.14
55.16
55.30
55.44
Seria 7 z 17Seria 8 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalski Patryk
Olborski Krzysztof
Świerczyński Jakub
Sternak Piotr
Zimowski Oskar
Smeja Sławomir
Motyczyński Jakub
Szajerka Konrad
97
97
95
98
97
94
96
94
UNBUS
ANPRU
AZKAT
MZPLO
BUWAR
ASBYD
POWAR
BIWAR
54.85
54.76
54.63
54.54
54.62
54.67
54.80
55.07
1
2
3
4
5
6
7
8
Węgłowski Karol
Roguski Bartłomiej
Rogoziński Łukasz
Juc Aleksander
Towarek Sebastian
Bielawski Michał
Szotkowski Daniel
Osuch Mikołaj

96
93
94
97
93
93
92
90
TRSRO
ZOWAR
KSOST
MEWAR
SLWRO
URWAR
AWGDA
KUPOZ
54.41
54.32
54.27
54.13
54.20
54.27
54.40
54.43
Seria 9 z 17Seria 10 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Ambroziak Kamil
Wiak Jakub
Galon Michał SZG
Drozd Mateusz
Nowak Patryk
Przybysz Adam
Bucholc Bartosz
Stępień Konrad
96
95
95
94
95
95
96
96
DZKAL
O23LUB
AKLES
NESTA
AZKAT
ZOWAR
TRLOD
POWAR
54.02
53.96
53.84
53.77
53.80
53.90
53.97
54.11
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietroń Mateusz
Bartosiewicz Jakub
Poławski Mariusz
Szymula Kamil
Dziwiszek Kamil
Pietrzak Dawid
Lis Przemysław
Ptaszyński Mikołaj SZG

96
95
93
96
95
97
96
95
KPCIE
BIWAR
BIWAR
AVSWI
MEWAR
AQBYD
AVSWI
NOZIE
53.73
53.66
53.63
53.56
53.60
53.64
53.69
53.73
Seria 11 z 17Seria 12 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Woźniak Maciej
Ćwiek Kacper
Białek Piotr
Jaszewski Marcin
Uściłko Michał
Kisielewski Marcin
Sendyk Paweł
Cholewo Krzysztof
95
95
92
96
95
97
97
95
POWAR
POWAR
WAPOZ
AZWAR
JUBIA
JUBIA
MAGRY
POWAR
53.49
53.43
53.36
53.08
53.26
53.43
53.45
53.51
1
2
3
4
5
6
7
8
Samul Kamil
Suzin Marcin
Gałota Bartosz
Renusz Piotr
Lemek Andrzej SWr
Brzuś Michał
Bednarczyk Paweł SWr
Dobrowolski Sebastian

88
93
90
96
95
97
94
90
MODAB
AZKRA
AZBIA
SOLEB
JUKLU
ORZAM
SLWRO
AZLOD
53.05
52.78
52.72
52.66
52.67
52.77
53.03
53.06
Seria 13 z 17Seria 14 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Ziemniarski Bartosz
Chojak Rafał
Żymańczyk Mateusz SO
Kaczor Damian SO
Wojciechowski Adrian
Warwas Szymon
Augustyniak Kevin SG
Szymański Konrad

86
95
95
94
92
95
96
93
KUPOZ
WIPUL
AZKAT
KMZAB
AKLES
AZKAT
MOGDA
POWAR
52.57
52.49
52.40
52.28
52.37
52.46
52.51
52.62
1
2
3
4
5
6
7
8
Łowicki Marcin
Chaba Mateusz SWr
Wieteska Mateusz
Iłendo Piotr
Kut Bartosz
Bartoszewski Wojciech
Skrobisz Marek
Bekier Krzysztof
95
96
91
93
93
94
94
92
NASKI
SLWRO
AZKAT
JUBIA
AZKRA
JELOD
POWAR
AZBIA
52.25
52.14
52.09
51.87
51.93
52.13
52.17
52.25
Seria 15 z 17Seria 16 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Wysoczyński Mateusz SZG
Kłusek Adrian
Bor Radosław SZG
Majchrzak Kacper
Zieliński Dawid
Hołub Jan SWr
Sobczyk Kamil
Soboń Julian

93
93
93
92
92
96
93
92
JOKRA
JUWRO
NOZIE
WAPOZ
MKSZC
AVSWI
TRLOD
WAPOZ
51.62
51.00
49.80
48.17
49.56
50.39
51.30
51.71
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurant Roger SSz
Łopaciński Kacper SO
Zieja Dawid
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Pulwin Paweł
Szarliński Filip
Bugdol Rafał SR
94
95
89
91
94
92
92
95
KSOST
FOSAN
AWGDA
TRLOD
OLSUW
AZWAR
BIWAR
VIRAC
51.42
50.95
49.68
48.15
48.89
50.32
51.29
51.63
Seria 17 z 17
1
2
3
4
5
6
7
8
Korgul Łukasz
Wilk Robert
Jończyk Jakub
Czerniak Konrad
Kawęcki Radosław
Pasula Jakub
Przyborowski Piotr
Bening Emil



90
86
92
89
91
92
93
93
O23LUB
AZKAT
SLWRO
WIPUL
NOZIE
AZWAR
MZPLO
JUWRO
51.36
50.49
49.58
47.17
48.83
50.17
51.14
51.62
<< TOP >>
Konkurencja 21
20-12-2012
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:26.19
8:28.69
8:28.69
8:31.44
8:31.44
8:44.40
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Suwałki
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-02-2004
18-03-2012
18-03-2012
02-12-2010
02-12-2010
26-11-2009


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 5Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8

Sokołowska Sandra
Popiel Magdalena
Giedzicz Katarzyna
Niemczyk Mirosława
Gralewska Kalina
Kiec Magda

98
98
98
95
96
96

JUBIA
JUBIA
JUBIA
NOZIE
POWAR
ZOWAR

10:21.59
9:51.97
9:42.09
9:48.24
10:00.49
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Jankowska Klaudia
Mazur Maja
Śliwińska Marta
Wójcik Magdalena
Popiel Joanna
Zawolik Wiktoria
Jarocha Wiktoria
Szymańska Monika

98
98
97
97
96
97
98
96
URWAR
SAKIE
MODAB
SOLEB
BIWAR
KSOST
KSOST
OMKLE
9:40.65
9:37.16
9:31.29
9:29.24
9:29.50
9:33.81
9:40.03
9:41.65
Seria 3 z 5Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Loranty Patrycja
Sędłak Katarzyna
Nowacka Aleksandra
Halagiera Joanna
Nowak Julia
Maciuch Karolina
Ejnik Sylwia
Kuzawińska Karolina
97
94
90
96
97
96
94
93
KSOST
ORZAM
AZWAR
SLGOR
SLGOR
VEDOB
MZPLO
MZPLO
9:27.10
9:22.23
9:14.15
9:12.61
9:13.78
9:19.58
9:24.07
9:27.18
1
2
3
4
5
6
7
8
Nita Anna
Grzegorczyk Izabella
Kunka Kamila SO
Nienałtowska Natalia
Borkowska Lucyna
Zygo Karolina
Rudawska Adrianna
Wołoszyn Sonia SOc

97
93
96
96
97
96
96
95
PIKON
POPOZ
UNOSW
POWAR
SATCZ
OLLUB
O23LUB
KSOST
9:11.06
9:05.86
8:58.18
8:50.88
8:56.32
9:05.24
9:08.96
9:12.31
Seria 5 planowane w sesji 4 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 22
20-12-2012
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:39.05
7:48.42
7:48.71
7:59.83
8:03.14
8:09.41
Korzeniowski Paweł
Pielowski Krzysztof
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Zoniuk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
KOOLS
RUGRU
RUGRU
SLWRO
SLWRO
Łódź
Gorzów Wlkp.
Łódź
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
24-10-2009
27-11-2009
28-10-2006
05-11-2005
27-11-2009
12-12-2008


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 6Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8


Szymula Kamil
Kamiński Marcin
Lelek Mateusz


96
97
96


AVSWI
MAGRY
POWAR


NT
9:37.14
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaczorowski Jakub
Szmajda Michał
Zwoliński Marcin
Burzawa Mateusz
Rogoziński Łukasz
Bujak Piotr
Brzeziński Jakub


97
97
97
96
94
97
97
ZOWAR
OLSUW
MODAB
MODAB
KSOST
SAKIE
MKPIA
9:34.94
9:00.31
8:54.16
8:49.09
8:52.23
8:58.25
9:11.00
Seria 3 z 6Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Lis Przemysław
Krycia Mateusz SOc
Żybura Kornel
Książek Sebastian SOc
Marchel Adrian
Dytkowski Jan
Kotlewski Michał
Mielczarek Filip

96
96
95
96
95
97
94
96
AVSWI
KSOST
BODEB
KSOST
JUBIA
KSOST
ZROPO
OMKLE
8:49.00
8:40.97
8:38.69
8:32.57
8:36.78
8:40.84
8:41.07
8:49.04
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejski Filip SZG
Biś Daniel
Rżyski Marcin
Głyk Wojciech
Pióro Artur
Kudła Łukasz SO
Cholewo Krzysztof
Majewski Lukasz
96
95
94
92
91
95
95
96
NOZIE
BIWAR
AZOLS
AZKAT
AZKAT
AZKAT
POWAR
SLGOR
8:30.65
8:23.34
8:22.05
8:19.77
8:20.78
8:22.71
8:29.60
8:32.32
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Stokarski Marek
Urbaniak Jan
Kuświk Maciej SWr
Borowicz Skoneczny Sylwester
Wojdak Wojciech SO
Lassek Bartłomiej
Smeja Sławomir
Jura Maciej

92
95
96
92
96
94
94
96
AZWAR
WAPOZ
SLWRO
AZOLS
BOBRZ
TRLOD
ASBYD
JAWAR
8:15.85
8:09.27
8:03.45
7:59.59
8:00.74
8:05.16
8:10.02
8:18.04
Seria 6 planowane w sesji 4 at 17:00


<< TOP >>
4 - 2 Dzień - Półfinały, Finały20-12-2012 - 17:00


Konkurencja 21
20-12-2012
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:26.19
8:28.69
8:28.69
8:31.44
8:31.44
8:44.40
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Suwałki
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-02-2004
18-03-2012
18-03-2012
02-12-2010
02-12-2010
26-11-2009


Rok ur.
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Karpisz Milena
Czerniak Monika
Burska Justyna
Kilijańska Donata SSz
Bernat Aleksandra
Zachoszcz Joanna
Wikieł Manuela
Wasilewska Barbara
97
92
95
95
90
93
92
94
Piątka Konstantynów
AZS UWM Olsztyn
Piątka Konstantynów
KS KSZO Ostrowiec
WARTA Poznań
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
Omega Kleszczów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
8:50.02
8:46.06
8:41.08
8:28.69
8:36.23
8:41.53
8:47.13
8:50.39
<< TOP >>
Konkurencja 22
20-12-2012
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:39.05
7:48.42
7:48.71
7:59.83
8:03.14
8:09.41
Korzeniowski Paweł
Pielowski Krzysztof
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Zoniuk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
KOOLS
RUGRU
RUGRU
SLWRO
SLWRO
Łódź
Gorzów Wlkp.
Łódź
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
24-10-2009
27-11-2009
28-10-2006
05-11-2005
27-11-2009
12-12-2008


Rok ur.
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Zaborowski Filip SSz
Furtek Paweł
Kaczmarski Marcin SSz
Szuba Michał
Pielowski Krzysztof
Bujoczek Filip SWr
Klich Kacper
Zoniuk Maciej SWr



94
95
94
93
91
94
94
94
MKP Szczecin
MKP Szczecin
KS KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
AZS UWM Olsztyn
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
7:57.21
7:56.58
7:55.01
7:53.88
7:53.92
7:56.42
7:56.96
7:58.41
<< TOP >>
Konkurencja 23
20-12-2012
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:07.26
8:11.14
8:14.79
8:26.11
8:30.27
8:45.10
AZS AWF Warszawa
MKS ZRYW Opole
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
BUKS Warszawa
KS WARTA Poznań
AZWAR
ZROPO
SLGOR
SLGOR
BUWAR
WAPOZ
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
16-12-2011
02-12-2010
27-11-2009
28-11-2008
25-11-2005
27-11-2009


Seria 1 z 2Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8


AZS AWF Warszawa 2
Bielany Warszawa
AZS UWM Olsztyn


AZWAR
BIWAR
AZOLS


NT
9:07.56
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 2
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice 1
AZS AWF Warszawa 1
ZRYW Opole
JUVENIA Wrocław
AZS AGH Kraków




AZKAT
UNOSW
AZKAT
AZWAR
ZROPO
JUWRO
AZKRA
9:00.98
8:31.81
8:15.98
8:07.26
8:15.86
8:21.21
8:46.56
<< TOP >>
Konkurencja 24
20-12-2012
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:31.11
3:42.65
3:44.17
3:44.17
3:51.85
4:03.69
KS Korner Zielona Góra
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
BUKS Warszawa
UKS SHARK Rudna
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
BUWAR
SHRUD
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
27-11-2009
16-12-2011
19-12-2009
19-12-2009
27-11-2005
18-12-2010


Seria 1 z 3Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8


AZS UAM Poznań
MOS Dąbrowa Grn
AZS AWF Katowice 5
POLONIA Warszawa 2


KUPOZ
MODAB
AZKAT
POWAR


NT
3:58.77
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Bielany Warszawa 2
IKAR Mielec
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice 3
ŚLĄSK Wrocław 2
POLONIA Warszawa 1
KP AVIA Świdnik
AZS AWF Katowice 4

BIWAR
IKMIE
AZKRA
AZKAT
SLWRO
POWAR
AVSWI
AZKAT
3:55.05
3:54.07
3:51.90
3:47.67
3:48.60
3:53.75
3:54.73
3:55.05
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Warszawa 1
Bielany Warszawa 1
ŚLĄSK Wrocław 1
AZS AWF Katowice 1
KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice 2
AZS AWF Warszawa 2



AZWAR
BIWAR
SLWRO
AZKAT
NOZIE
MKSZC
AZKAT
AZWAR
3:46.24
3:44.44
3:40.89
3:35.77
3:38.74
3:43.60
3:45.00
3:46.55
<< TOP >>
5 - 3 Dzień - Eliminacje21-12-2012 - 9:00


Konkurencja 25
21-12-2012
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.50
27.44
27.44
27.65
28.68
29.50
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Staszak Katarzyna
TRLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JOKRA
Istambul (TUR)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
16-12-2012
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
01-12-2001


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 6Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pilarska Zofia
Kit Zuzanna
Milewska Marta
Morka Monika
Dyakowska Maja
Wiśniewska Klaudia
Kowalik Nina
97
97
96
93
96
95
98
BIWAR
DZKAL
AZKAT
STLOD
BIWAR
SKSLU
KOKIE
NT
34.41
32.71
32.31
32.67
33.12
34.79
1
2
3
4
5
6
7
8
Teresko Anna
Jaroma Agata
Kośla Marta
Sowa Marta SK
Okaj Oliwia SWR
Winogrodzka Kamila
Podlewska Miriam
Bukowska Kaja

97
95
93
96
96
89
97
97
MODAB
JUWRO
AZWAR
JOKRA
SLWRO
JEJEL
POPOZ
SKSLU
31.60
31.31
31.09
31.07
31.08
31.22
31.60
31.75
Seria 3 z 6Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzegorczyk Izabella
Podmajstrzy Joanna
Tomala Aleksandra SR
Baran Justyna SSz
Wysocka Wiktoria SSz
Szpak Zofia
Kargol Agnieszka
Różalska Martyna

93
93
97
96
94
92
89
96
POPOZ
DELOD
ZROPO
MKSZC
MKSZC
AWGDA
AZBIA
BIWAR
30.83
30.72
30.68
30.66
30.68
30.70
30.73
31.05
1
2
3
4
5
6
7
8
Małecka Agnieszka SSz
Żarłok Martyna
Ryczak Maja
Zawiszewska Maja
Górniak Katarzyna SO
Piechocka Jagoda
Nawaryńska Katarzyna SR
Kamińska Joanna
93
97
96
93
95
90
96
94
MKSZC
GORAD
MKSZC
SLWRO
UNOSW
AZKRA
VIRAC
STLOD
30.43
29.85
29.29
27.94
28.73
29.43
30.19
30.60
Seria 5 z 6Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Borkowska Agata SG
Petryka Nikola
Podlecka Agnieszka SSz
Naziębło Klaudia
Krzyżostaniak Agnieszka SSz
Szynal Ludwika
Wójtowicz Gabriela SG
Długołęcka Karolina SK



95
97
94
93
93
94
95
96
AWGDA
SKWAR
MKSZC
JUWRO
MKSZC
SKLUB
IKMIE
UNBUS
30.29
29.70
29.24
27.77
28.68
29.37
30.15
30.52
1
2
3
4
5
6
7
8
Rybicka Pamela
Naskręt Agata
Przasnek Zuzanna
Urbańczyk Aleksandra
Porzelska Anna SK
Cieślak Joanna
Jagoda Julia
Zacharska Inga
94
98
94
87
95
96
95
94
MTKWI
ASBYD
MKSZC
TRLOD
SLGOR
WAPOZ
JEOZA
URWAR
30.26
29.59
29.19
26.50
28.30
29.37
30.04
30.44
<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2012
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.73
28.06
28.24
28.93
30.20
Plutecki Adam
Wypych Filip
Hołub Maciej
Hołub Maciej
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
TRLOD
ORPRZ
ORPRZ
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Upplands Vaesby (SWE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
28-11-2009
27-10-2012
17-12-2011
29-11-2008
20-12-2007


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 9Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kotynia Jakub
Jarząbek Michał
Machniewski Jakub
Pierściński Adam
Skonieczny Stanisław
Danilewski Maciej
Jachowicz Piotr
Ambroziak Kamil

88
98
96
98
98
98
90
96
STLOD
KOKIE
KOKIE
MKPIA
ZOWAR
JUBIA
AZKRA
DZKAL
NT
36.21
35.45
34.50
34.93
35.83
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamski Adrian
Wajda Tomasz
Dyda Jakub
Żelechowski Rafał
Korek Jakub
Kowalski Patryk
Dziadek Jan
Felińczak Wojciech
96
97
97
96
97
97
98
96
KPCIE
KOKRA
BODEB
MKPIA
ZOWAR
UNBUS
BUWAR
DELOD
33.52
33.26
33.00
32.04
32.37
33.02
33.39
33.86
Seria 3 z 9Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Janicki Jakub SK
Kaźmierczak Wojciech
Korzuch Mateusz
Juchno Szymon
Marciniak Konrad
Kotynia Piotr
Rubaj Adrian SK
Trefler Michał

97
97
95
97
95
90
96
97
MODAB
ANPRU
AZKAT
MODAB
POPOZ
AZLOD
SKLUB
JAWAR
31.64
31.55
31.40
31.16
31.36
31.50
31.59
31.96
1
2
3
4
5
6
7
8
Szajerka Konrad
Pomietło Adrian
Suchodolski Patryk
Pik Paweł
Wawulski Norbert
Gładysz Krzysztof
Lejman Kacper
Guzik Jakub
94
95
93
88
97
92
94
91
BIWAR
UNOSW
AZRAC
LULUB
WOBIE
AZKAT
MOGDA
AZKRA
30.97
30.79
30.64
30.56
30.60
30.65
30.81
31.10
Seria 5 z 9Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Hulbój Marcin SSz
Gawryś Sebastian
Szarliński Filip
Michałkowski Marek
Dudek Michał
Czermak Tomasz
Żebrowski Juliusz
Kaczor Damian SO

96
94
92
91
94
91
91
94
MKSZC
MEWAR
BIWAR
KUPOZ
BODEB
AZKAT
KUPOZ
KMZAB
30.26
30.22
30.18
30.03
30.07
30.19
30.22
30.53
1
2
3
4
5
6
7
8
Bogulski Bartłomiej
Żukowski Bartłomiej
Świerczyński Jakub
Certa Maciej
Stolarski Marcin
Rykowski Piotr
Fedorowicz Jakub
Kłos Grzegorz SO
92
93
95
91
96
94
97
95
JUWRO
SLWRO
AZKAT
AZWAR
ZOWAR
POPOZ
WORAD
AZKAT
29.96
29.86
29.72
29.59
29.59
29.85
29.86
30.01
Seria 7 z 9Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Białek Piotr
Wasil Sebastian
Kołodziejski Mateusz
Gorczyca Przemysław
Gałka Piotr
Nowak Patryk
Szot Mateusz SWr
Nachtman Mateusz SWr
92
94
92
90
88
95
95
95
WAPOZ
AVSWI
NOZIE
AWGDA
MZPLO
AZKAT
SLWRO
SLWRO
29.39
28.99
28.51
27.47
27.89
28.90
29.29
29.55
1
2
3
4
5
6
7
8
Galon Michał SZG
Jarzyński Wojciech
Tokarski Krzysztof SR
Zawadka Michał
Szulich Dawid
Mucha Kacper
Roguski Bartłomiej
Karkut Kamil SK

95
91
96
89
90
92
93
96
AKLES
AZLOD
VIRAC
URWAR
DELEG
BIWAR
ZOWAR
IKMIE
29.38
28.98
28.17
27.16
27.68
28.61
29.27
29.55
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Rojda Adam
Pacholczyk Mateusz
Hołub Maciej SK
Puciło Piotr
Rowiński Filip
Wypych Filip
Grula Mateusz
Zieliński Kamil



96
92
95
93
90
91
93
89
WORAW
KOOLS
ORPRZ
AZOLS
AZWAR
TRLOD
BIWAR
AZBIA
29.36
28.96
28.06
27.07
27.68
28.54
29.24
29.50
<< TOP >>
Konkurencja 27
21-12-2012
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:11.12
4:16.92
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
26-11-2005
17-12-2011
17-12-2011
17-12-2011
21-11-2010
29-11-2009


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 7Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8


Trojanowska Kinga
Nogaj Paulina
Andruszkiewicz Monika


95
98
95


OMKLE
WORAD
JUBIA


NT
5:00.38
5:13.89
1
2
3
4
5
6
7
8
Niemczyk Mirosława
Giedzicz Katarzyna
Gralewska Kalina
Jarocha Wiktoria
Popiel Magdalena
Mazur Maja
Kiec Magda
Wysocka Karolina

95
98
96
98
98
98
96
96
NOZIE
JUBIA
POWAR
KSOST
JUBIA
SAKIE
ZOWAR
JUBIA
4:50.11
4:46.35
4:45.92
4:40.11
4:41.93
4:46.32
4:48.73
4:57.95
Seria 3 z 7Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Zbrojewska Michalina
Jankowska Klaudia
Podlewska Miriam
Ejnik Sylwia
Niklarz Maria
Loranty Patrycja
Szymańska Monika
Zawolik Wiktoria
96
98
97
94
97
97
96
97
PIKON
URWAR
POPOZ
MZPLO
RUGRU
KSOST
OMKLE
KSOST
4:38.63
4:36.26
4:35.62
4:35.35
4:35.43
4:35.71
4:36.47
4:40.08
1
2
3
4
5
6
7
8
Rogacz Katarzyna SR
Popiel Joanna
Sędłak Katarzyna
Nita Anna
Kuzawińska Karolina
Szpak Zofia
Haczkiewicz Paulina SZG
Wójcik Magdalena

96
96
94
97
93
92
97
97
VIRAC
BIWAR
ORZAM
PIKON
MZPLO
AWGDA
NOZIE
SOLEB
4:34.44
4:33.41
4:32.40
4:30.53
4:31.11
4:32.61
4:34.35
4:34.95
Seria 5 z 7Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ulatowska Alicja SO
Bartoszek Joanna SWr
Zachoszcz Joanna
Sokołowska Diana SK
Karpisz Milena
Borkowska Lucyna
Zygo Karolina
Halagiera Joanna

96
96
93
96
97
97
96
96
UNOSW
AZKAT
AZOLS
JUBIA
PIKON
SATCZ
OLLUB
SLGOR
4:27.33
4:21.73
4:17.84
4:12.05
4:16.10
4:19.43
4:23.85
4:30.46
1
2
3
4
5
6
7
8
Rudawska Adrianna
Kunka Kamila SO
Wikieł Manuela
Kilijańska Donata SSz
Burska Justyna
Czerniak Monika
Bajorska Dorota SO
Maciuch Karolina
96
96
92
95
95
92
94
96
O23LUB
UNOSW
AZOLS
KSOST
PIKON
AZOLS
UNOSW
VEDOB
4:26.15
4:21.34
4:16.96
4:08.04
4:13.87
4:18.12
4:23.01
4:29.26
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wołoszyn Sonia SOc
Nienałtowska Natalia
Wasilewska Barbara
Szczepaniak Karolina
Bernat Aleksandra
Kowalska Agata
Orczykowska Wioletta SK
Pożarowszczyk Beata



95
96
94
92
90
93
97
91
KSOST
POWAR
OMKLE
AZKAT
WAPOZ
AZWAR
KSLIM
JUWRO
4:24.53
4:20.26
4:16.93
4:06.45
4:12.58
4:17.94
4:22.73
4:27.64
<< TOP >>
Konkurencja 28
21-12-2012
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
54.27
56.06
56.06
56.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Krogulski Filip
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
UNOSW
JOKRA
JOKRA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
28-11-2009
17-12-2011
11-03-2012
17-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 9Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8


Woźniak Maciej
Błoch Cezary
Tarczyński Marcin
Świetlicki Daniel


95
95
90
90


POWAR
MEWAR
ANPRU
PZP


NT
NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Raczkowski Piotr
Anysz Michał
Pawlak Tomasz
Jarmuła Miłosz
Brzeziński Jakub
Machniewski Jakub
Russek Filip
Kwietniewski Maciej

96
97
95
98
97
96
94
98
OLSUW
MKPIA
TRSRO
BIWAR
MKPIA
KOKIE
ZOWAR
KOKIE
NT
1:09.29
1:07.42
1:06.80
1:06.96
1:08.12
1:12.36
NT
Seria 3 z 9Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Danilewski Maciej
Kanak Michał
Kozera Piotr
Miśkiewicz Adam
Dziwiszek Kamil
Szafarczyk Igor
Szmajda Michał
Szeląg Ernest
98
97
98
97
95
97
97
97
JUBIA
URWAR
WORAD
DELOD
MEWAR
KOKIE
OLSUW
KSOST
1:05.61
1:04.80
1:04.21
1:03.49
1:03.68
1:04.62
1:05.19
1:06.56
1
2
3
4
5
6
7
8
Zakrzewski Jakub
Safin Konrad SK
Gałota Bartosz
Uściłko Michał
Piątkowski Marcin
Hendzel Konrad
Drozd Mateusz
Jaraszkiewicz Bartosz

96
96
90
95
96
97
94
96
WIPUL
DETAR
AZBIA
JUBIA
POWAR
IKMIE
NESTA
POPOZ
1:02.48
1:01.49
1:01.09
1:00.80
1:00.92
1:01.25
1:01.72
1:03.17
Seria 5 z 9Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Poławski Mariusz
Chupka Radosław SK
Karwat Krzysztof
Chudy Michał
Bucholc Bartosz
Dobrowolski Sebastian
Osuch Mikołaj
Goliński Patryk
93
96
96
97
96
90
90
97
BIWAR
URWAR
NASKI
WORAW
TRLOD
AZLOD
KUPOZ
BUWAR
1:00.77
59.97
59.21
59.00
59.08
59.86
1:00.62
1:00.79
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejski Filip SZG
Gąsior Patryk
Brus Dominik
Zgierski Maksymilian
Mikicin Miłosz
Przybysz Adam
Łopaciński Kacper SO
Bogacki Szymon

96
94
93
94
93
95
95
95
NOZIE
POWAR
AZKRA
TRLOD
AZWAR
ZOWAR
FOSAN
BIWAR
58.84
58.54
58.21
58.04
58.07
58.41
58.78
58.95
Seria 7 z 9Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobczyk Maciej
Hałaczkiewicz Paweł
Krogulski Filip SO
Jończyk Jakub
Dubiel Adam
Gabrysz Wojciech SR
Furman Łukasz
Kubkowski Bartłomiej SWr

95
93
96
92
93
95
93
95
TRLOD
LULUB
UNOSW
SLWRO
LULUB
VIRAC
MODAB
SLWRO
57.51
56.89
55.60
53.97
55.08
56.28
57.17
57.98
1
2
3
4
5
6
7
8
Bugdol Rafał SR
Kisiel Adrian
Wilkowiecki Robert SSz
Polewka Tomek
Soboń Julian
Murzyn Dawid SK
Pyda Jakub
Pietrzyk Patryk
95
93
94
94
92
97
94
92
VIRAC
AZKAT
MKSZC
RUGRU
WAPOZ
JOKRA
SKLUB
SLGOR
57.48
56.63
55.54
53.03
54.28
56.06
57.07
57.85
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewski Wiktor
Sudenis Maciej
Danielewski Aleksander SSz
Jankiewicz Krzysztof
Wysoczyński Mateusz SZG
Falaciński Maciej SK
Kolczyński Stanisław
Morawski Jakub SG



95
93
94
91
93
96
97
96
MZPLO
AZRAC
MKSZC
NASKI
JOKRA
MOELK
ANPRU
MOGDA
57.22
56.41
55.15
52.52
54.12
55.88
57.01
57.73
<< TOP >>
Konkurencja 29
21-12-2012
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 5Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Sarna Magdalena
Wiśniewska Kamila SR
Walczak Anna
Warmińska Daria SR
Knapik Anna SR
Helbing Justyna SK
Łuczyńska Martyna
98
96
94
98
96
97
98
KOKIE
VIRAC
TRLOD
UNOSW
AZKAT
WIWAR
ZOWAR
1:27.11
1:18.32
1:16.34
1:16.30
1:16.32
1:18.30
1:20.40
1
2
3
4
5
6
7
8
Popova Anguela
Giedzicz Katarzyna
Bukowska Kaja
Czaplicka Weronika
Niklarz Maria
Samulik Magdalena
Niedźwiedzka Małgorzata SR
Łukaszewicz Zuzanna

98
98
97
95
97
97
97
97
DZKAL
JUBIA
SKSLU
TRLOD
RUGRU
ZROPO
MMKED
MEWAR
1:16.13
1:15.92
1:15.42
1:15.18
1:15.25
1:15.91
1:15.94
1:16.28
Seria 3 z 5Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Klimas Paulina SO
Szczuka Klaudia
Dudek Marlena SO
Zachoszcz Paulina
Wikieł Angelika SR
Uryga Paulina
Bazyl Magdalena SK
Zyga Izabela
95
97
94
93
98
95
97
96
AZKAT
SLGOR
UNOSW
MKSZC
USOST
KOKRA
AQMYS
NASKI
1:14.38
1:12.78
1:11.74
1:09.11
1:10.76
1:12.17
1:13.40
1:15.05
1
2
3
4
5
6
7
8
Cieślak Katarzyna
Kobuszewska Karolina
Lis Zuzanna SZG
Ścieszko Ewa
Cichowska Kinga
Pelowska Aleksandra
Kit Zuzanna
Zbrojewska Michalina

94
96
95
90
94
93
97
96
POPOZ
HUSOS
WORAW
AZLOD
SLGOR
AWGDA
DZKAL
PIKON
1:13.83
1:12.35
1:11.61
1:08.87
1:10.02
1:12.02
1:13.20
1:14.71
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Greglak Marta
Kalińska Magdalena
Nowak Paulina SK
Paluszek Weronika
Sztandera Dominika
Senetelska Olga SK
Pawlisz Agata SR
Tyrpa Aleksandra SO



97
95
96
93
97
97
95
94
ZROPO
MZPLO
WORAD
SLWRO
JUWRO
JOKRA
ZROPO
CKSKA
1:13.61
1:12.31
1:11.15
1:08.67
1:09.53
1:11.83
1:12.87
1:14.57
<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2012
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 13Seria 2 z 13
1
2
3
4
5
6
7
8

Janas Krzysztof
Korzeniowski Paweł
Gładysz Krzysztof
Jachowicz Piotr
Iłendo Piotr
Charyna Wojciech

93
85
92
90
93
89

URWAR
AZWAR
AZKAT
AZKRA
JUBIA
KUPOZ

NT
NT
NT
NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Bogulski Bartłomiej
Rykowski Piotr
Kowalski Patryk
Bielawski Michał
Jarząbek Michał
Tarczyński Marcin
Jarmuła Miłosz
Russek Filip

92
94
97
93
98
90
98
94
JUWRO
POPOZ
UNBUS
URWAR
KOKIE
ANPRU
BIWAR
ZOWAR
NT
NT
NT
1:10.60
1:15.87
NT
NT
NT
Seria 3 z 13Seria 4 z 13
1
2
3
4
5
6
7
8
Danilewski Maciej
Pierściński Adam
Rubaszkiewicz Andrzej
Popielec Michał
Machowski Filip
Skonieczny Stanisław
Kwietniewski Maciej
Miśkiewicz Adam

98
98
96
97
97
98
98
97
JUBIA
MKPIA
MKPIA
URWAR
IKMIE
ZOWAR
KOKIE
DELOD
1:10.15
1:08.92
1:07.98
1:07.45
1:07.83
1:08.76
1:09.74
1:10.35
1
2
3
4
5
6
7
8
Dyda Jakub
Kozera Piotr
Korek Jakub
Kuzebski Jakub
Szafarczyk Igor
Radwański Igor
Głogowski Krzysztof
Machniewski Jakub
97
98
97
97
97
97
98
96
BODEB
WORAD
ZOWAR
MKPIA
KOKIE
ORZAM
WORAD
KOKIE
1:06.92
1:06.44
1:06.14
1:06.06
1:06.11
1:06.22
1:06.77
1:07.25
Seria 5 z 13Seria 6 z 13
1
2
3
4
5
6
7
8
Felińczak Wojciech
Piątkowski Marcin
Pietroń Mateusz
Raczkowski Piotr
Bogacki Szymon
Dytkowski Jan
Rogoziński Łukasz
Lejman Kacper

96
96
96
96
95
97
94
94
DELOD
POWAR
KPCIE
OLSUW
BIWAR
KSOST
KSOST
MOGDA
1:05.72
1:05.13
1:05.02
1:04.94
1:04.98
1:05.11
1:05.17
1:05.80
1
2
3
4
5
6
7
8
Bandurski Piotr
Kowalik Damian
Hendzel Konrad
Drozd Mateusz
Czartoryjski Radosław
Lelek Mateusz
Sternak Piotr
Dziadek Jan
96
94
97
94
90
96
98
98
ZOWAR
KUPOZ
IKMIE
NESTA
AZBIA
POWAR
MZPLO
BUWAR
1:04.89
1:04.75
1:04.31
1:03.66
1:03.72
1:04.71
1:04.86
1:04.93
Seria 7 z 13Seria 8 z 13
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszewski Wojciech
Kukla-Kuklewicz Michał
Szajerka Konrad
Węgłowski Karol
Cholewo Krzysztof
Fiedorowicz Patryk
Żebrowski Juliusz
Stolarski Marcin

94
95
94
96
95
97
91
96
JELOD
MZPLO
BIWAR
TRSRO
POWAR
OLSUW
KUPOZ
ZOWAR
1:03.42
1:03.03
1:02.82
1:02.47
1:02.77
1:03.02
1:03.16
1:03.57
1
2
3
4
5
6
7
8
Michałkowski Marek
Wawulski Norbert
Czermak Tomasz
Przybysz Adam
Kaźmierczak Wojciech
Morawski Jakub SG
Korzuch Mateusz
Kamiński Szymon
91
97
91
95
97
96
95
92
KUPOZ
WOBIE
AZKAT
ZOWAR
ANPRU
MOGDA
AZKAT
WAPOZ
1:01.98
1:01.93
1:01.74
1:01.24
1:01.32
1:01.85
1:01.94
1:02.11
Seria 9 z 13Seria 10 z 13
1
2
3
4
5
6
7
8
Dudek Michał
Litwa Krzysztof SK
Bekier Krzysztof
Roguski Bartłomiej
Samul Kamil
Kotlewski Michał
Brzuś Michał
Piątkowski Mateusz
94
96
92
93
88
94
97
90
BODEB
JOKRA
AZBIA
ZOWAR
MODAB
ZROPO
ORZAM
AZKAT
1:00.98
1:00.71
1:00.66
1:00.37
1:00.65
1:00.68
1:00.76
1:01.06
1
2
3
4
5
6
7
8
Renusz Piotr
Jankowski Paweł
Świerczyński Jakub
Kamiński Michał
Gawryś Sebastian
Kolczyński Stanisław
Chudy Michał
Augustyniak Kevin SG

96
95
95
90
94
97
97
96
SOLEB
MODAB
AZKAT
KUPOZ
MEWAR
ANPRU
WORAW
MOGDA
1:00.32
59.99
59.77
59.73
59.75
59.88
1:00.15
1:00.35
Seria 11 z 13Seria 12 z 13
1
2
3
4
5
6
7
8
Grula Mateusz
Zabojszcz Wojciech SO
Gąsior Aleksander
Kołodziejski Mateusz
Krogulski Filip SO
Wasil Sebastian
Ambroziak Kamil
Wojciechowski Adrian

93
95
95
92
96
94
96
92
BIWAR
KOKIE
IKMIE
NOZIE
UNOSW
AVSWI
DZKAL
AKLES
59.27
58.78
57.85
55.91
57.19
58.39
59.03
59.61
1
2
3
4
5
6
7
8
Gąsior Patryk
Andrzejczak Mateusz
Wieteska Mateusz
Zawada Mateusz
Kut Bartosz
Bałabuch Krystian SO
Białek Piotr
Nowak Patryk
94
94
91
92
93
95
92
95
POWAR
AZWAR
AZKAT
AWGDA
AZKRA
BOBRZ
WAPOZ
AZKAT
59.14
58.72
57.40
55.28
56.89
58.37
58.93
59.53
Seria 13 z 13
1
2
3
4
5
6
7
8
Stępień Konrad
Przyborowski Piotr
Chmiel Łukasz
Wypych Filip
Suzin Marcin
Sudenis Maciej
Galon Michał SZG
Nachtman Mateusz SWr



96
93
93
91
93
93
95
95
POWAR
MZPLO
AZKAT
TRLOD
AZKRA
AZRAC
AKLES
SLWRO
59.04
58.57
57.34
54.74
56.54
57.94
58.82
59.44
<< TOP >>
Konkurencja 31
21-12-2012
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 7Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8


Łuczyńska Martyna
Tchórz Alicja
Zawolik Wiktoria


98
92
97


ZOWAR
JUWRO
KSOST


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Sarna Magdalena
Kowalik Nina
Rogowska Paulina
Bagińska Zofia
Jarocha Wiktoria
Pilarska Zofia
Sokołowska Sandra


98
98
98
97
98
97
98
KOKIE
KOKIE
SAKIE
MOSOP
KSOST
BIWAR
JUBIA
1:16.70
1:15.41
1:12.85
1:12.51
1:12.78
1:13.84
1:15.76
Seria 3 z 7Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Błocka Agnieszka
Jaroma Agata
Wiśniewska Klaudia
Misztal Dorota
Pożarowszczyk Beata
Śliwińska Marta
Biedrzycka Iga
Gralewska Kalina
96
95
95
96
91
97
97
96
JAWAR
JUWRO
SKSLU
URWAR
JUWRO
MODAB
ROPIS
POWAR
1:07.89
1:07.43
1:07.10
1:06.60
1:06.98
1:07.15
1:07.53
1:11.19
1
2
3
4
5
6
7
8
Borkowska Agata SG
Nowak Julia
Różalska Martyna
Wnuk Sylwia SO
Okaj Oliwia SWR
Wyżgolik Vanessa
Mikołajczak Anna SSz
Niemiec Aleksandra

95
97
96
94
96
91
95
97
AWGDA
SLGOR
BIWAR
HUMIE
SLWRO
AZKAT
MKSZC
FAROP
1:05.86
1:05.62
1:05.37
1:05.00
1:05.02
1:05.48
1:05.80
1:06.14
Seria 5 z 7Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Stasinowska Katarzyna
Szmagalska Agata
Sikora Paulina
Radlińska Marcelina
Szczepanik Joanna SO
Sproska Magdalena
Nienałtowska Natalia
Nogaj Paulina
94
95
93
93
96
97
96
98
TRLOD
SLGOR
AZWAR
AZKRA
UNOSW
ZROPO
POWAR
WORAD
1:03.68
1:03.38
1:02.60
1:00.86
1:02.16
1:02.83
1:03.51
1:04.88
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefaniak Małgorzata
Ptasińska Katarzyna
Ciesielska Sylwia
Sokołowska Diana SK
Janiczek Joanna SO
Wróblewska Dominika SWr
Bakies Gabriela
Tomala Aleksandra SR

92
90
95
96
96
95
96
97
WAPOZ
AZWAR
WAPOZ
JUBIA
UNOSW
SLWRO
PIKON
ZROPO
1:03.63
1:03.35
1:02.53
1:00.07
1:01.65
1:02.80
1:03.48
1:04.86
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalińska Oriana
Mizak Joanna SSz
Korzeniowska Marta
Dowgiert Anna
Skrzydło Sara
Olczak Mirella
Kłopocka Paulina
Nowacka Aleksandra



93
94
93
90
93
93
95
90
AZOLS
MKSZC
AZWAR
SLWRO
SLWRO
AZWAR
JUWRO
AZWAR
1:03.56
1:03.10
1:02.36
59.62
1:01.32
1:02.61
1:03.40
1:03.92
<< TOP >>
Konkurencja 32
21-12-2012
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:50.13
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:05.86
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
WAWAR
AWKAT
WAWAR
SLWRO
SLWRO
Istambul (TUR)
Dubai (UAE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
12-12-2009
19-12-2010
17-12-2011
29-11-2008
17-12-2011
20-12-2008


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 5Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Jaraszkiewicz Bartosz
Bandurski Piotr
Sendyk Paweł
Siewierski Michał
Bochnowski Maciej
Traczewski Michał
Bulak Michał
Kuca Przemysław SP

96
96
97
98
98
95
92
94
POPOZ
ZOWAR
MAGRY
FAROP
BODEB
ZOWAR
ORZAM
WAPOZ
NT
NT
NT
2:25.80
2:35.07
NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Krawiec Michał
Woźniak Maciej
Książek Sebastian SOc
Motyczyński Jakub
Chrzanowski Damian
Wajda Tomasz
Szmajda Michał
Kamiński Marcin
97
95
96
96
98
97
97
97
FAROP
POWAR
KSOST
POWAR
MZPLO
KOKRA
OLSUW
MAGRY
2:16.93
2:14.01
2:11.58
2:10.36
2:10.45
2:13.09
2:14.19
2:25.41
Seria 3 z 5Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Środek Arkadiusz
Perzankowski Kacper
Chaba Mateusz SWr
Łuczak Piotr
Twarowski Jerzy SK
Ciężkowski Dominik SK
Bednarczyk Paweł SWr
Bartosiewicz Jakub

96
96
96
92
95
96
94
95
LULUB
NASKI
SLWRO
AZKRA
JOKRA
JOKRA
SLWRO
BIWAR
2:07.69
2:04.64
2:01.13
1:57.67
1:59.65
2:01.94
2:05.60
2:10.16
1
2
3
4
5
6
7
8
Baran Rafał
Borkowski Łukasz
Golczyk Szymon SZG
Krupecki Oskar
Paszek Marcin
Opalski Marcin
Gieracki Bartosz SWr
Ozga Adrian
93
95
96
92
89
93
95
94
AZKRA
TRLOD
NOZIE
MKSZC
AZWAR
URWAR
SLWRO
BODEB
2:07.50
2:03.94
2:00.97
1:57.38
1:58.76
2:01.76
2:05.36
2:09.70
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Malczyk Marcin SO
Kudła Łukasz SO
Kuświk Maciej SWr
Poprawa Michał SO
Kierzkowski Mateusz
Rżyski Marcin
Biś Daniel
Szołoch Robert



95
95
96
94
87
94
95
94
UNOSW
AZKAT
SLWRO
AZKAT
AWGDA
AZOLS
BIWAR
MOSOP
2:06.96
2:02.54
2:00.26
1:53.80
1:58.13
2:01.51
2:04.97
2:07.69
<< TOP >>
Konkurencja 33
21-12-2012
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
14:24.54
14:38.86
14:46.21
15:10.94
15:27.01
15:30.77
Sawrymowicz Mateusz
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Kurant Roger
Zoniuk Maciej
MKSZC
MKSZC
RUGRU
RUGRU
KSOST
SLWRO
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
15-12-2007
10-12-2005
09-12-2006
27-11-2005
07-11-2009
14-11-2008


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 5Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8


Kaczorowski Jakub
Zwoliński Marcin
Szeląg Ernest


97
97
97


ZOWAR
MODAB
KSOST


18:02.05
17:09.30
17:28.57
1
2
3
4
5
6
7
8

Bujak Piotr
Ptaszyński Mikołaj SZG
Żybura Kornel
Mielczarek Filip
Krycia Mateusz SOc
Bruchajzer Dominik



97
95
95
96
96
97

SAKIE
NOZIE
BODEB
OMKLE
KSOST
MZPLO

16:49.92
16:38.19
16:34.31
16:35.90
16:38.99
16:53.37
Seria 3 z 5Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabczak Dawid
Karaś Sebastian
Urbaniak Jan
Smeja Sławomir
Czarnota Mateusz
Stępień Konrad
Majewski Lukasz
Marchel Adrian
97
91
95
94
91
96
96
95
WIPUL
BIWAR
WAPOZ
ASBYD
UNOSW
POWAR
SLGOR
JUBIA
16:15.32
16:06.06
15:55.07
15:52.34
15:53.99
16:05.33
16:14.67
16:25.71
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiak Jakub
Kubkowski Bartłomiej SWr
Pióro Artur
Borowicz Skoneczny Sylwester
Wojdak Wojciech SO
Głyk Wojciech
Łowicki Marcin
Jura Maciej

95
95
91
92
96
92
95
96
O23LUB
SLWRO
AZKAT
AZOLS
BOBRZ
AZKAT
NASKI
JAWAR
15:50.89
15:44.71
15:42.52
15:25.01
15:36.91
15:43.77
15:50.57
15:50.95
Seria 5 planowane w sesji 6 at 17:00


<< TOP >>
6 - 3 Dzień - Półfinały, Finały21-12-2012 - 17:00


Konkurencja 33
21-12-2012
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
14:24.54
14:38.86
14:46.21
15:10.94
15:27.01
15:30.77
Sawrymowicz Mateusz
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Kurant Roger
Zoniuk Maciej
MKSZC
MKSZC
RUGRU
RUGRU
KSOST
SLWRO
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
15-12-2007
10-12-2005
09-12-2006
27-11-2005
07-11-2009
14-11-2008


Rok ur.
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Lassek Bartłomiej
Pielowski Krzysztof
Kaczmarski Marcin SSz
Sawrymowicz Mateusz
Zaczyński Karol
Zaborowski Filip SSz
Furtek Paweł
Klich Kacper



94
91
94
87
91
94
95
94
TRÓJKA Łódź
AZS UWM Olsztyn
KS KSZO Ostrowiec
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
15:20.99
15:08.76
14:58.67
14:29.81
14:55.64
14:59.95
15:11.54
15:24.13
<< TOP >>
Konkurencja 34
21-12-2012
Kobiet, 4 x 50m zmiennyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:51.78
1:52.90
1:53.48
1:58.21
2:01.03
2:01.03
WKS Śląsk Wrocław
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP Unia Oświęcim
MKS ZRYW Opole
MKS ZRYW Opole
SLWRO
SLGOR
SLGOR
UNOSW
ZROPO
ZROPO
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Poznań
07-12-2011
03-12-2010
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011
17-12-2011


Seria 1 z 2Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8


AZS AWF Warszawa 2
Ursynów Warszawa
Bielany Warszawa


AZWAR
URWAR
BIWAR


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 1
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Warszawa 1
JUVENIA Wrocław
ZRYW Opole
AZS AWF Katowice 2



AZKAT
AZKRA
UNOSW
SLWRO
AZWAR
JUWRO
ZROPO
AZKAT
2:01.64
1:57.21
1:55.57
1:51.78
1:55.46
1:55.87
1:59.70
2:02.03
<< TOP >>
Konkurencja 35
21-12-2012
Mężczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:14.07
3:19.88
3:19.88
3:21.29
3:30.30
3:40.60
KS Korner Zielona Góra
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
NOZIE
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Leszno
28-11-2009
28-11-2009
28-11-2009
29-11-2008
16-11-2008
08-12-2007


Seria 1 z 3Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8


POLONIA Warszawa 2
AZS UAM Poznań
AZS AWF Katowice 4


POWAR
KUPOZ
AZKAT


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 5
AZS AWF Katowice 3
ŚLĄSK Wrocław 2
KP AVIA Świdnik
AZS AGH Kraków
MOS Dąbrowa Grn
Meduza Warszawa
Bielany Warszawa 2

AZKAT
AZKAT
SLWRO
AVSWI
AZKRA
MODAB
MEWAR
BIWAR
NT
3:38.61
3:32.52
3:31.60
3:32.42
3:34.35
3:39.77
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
AZS AWF Katowice 2
AZS AWF Warszawa 2
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice 1
ŚLĄSK Wrocław 1
AZS AWF Warszawa 1
Bielany Warszawa 1
POLONIA Warszawa 1



AZKAT
AZWAR
NOZIE
AZKAT
SLWRO
AZWAR
BIWAR
POWAR
3:30.62
3:27.65
3:21.85
3:16.63
3:19.88
3:23.58
3:28.30
3:30.81
<< TOP >>
7 - 4 Dzień - Eliminacje22-12-2012 - 9:00


Konkurencja 36
22-12-2012
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.98
24.77
24.77
25.05
25.49
25.85
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Petryka Nikola
AWWRO
JOKRA
JOKRA
AWWRO
SLWRO
SKWAR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Moskwa (RUS)
Warszawa
Dębica
29-11-2009
29-11-2008
29-11-2009
06-04-2002
30-11-2001
11-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 10Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Baranowska Magdalena
Samulik Magdalena
Sarna Magdalena
Łuczyńska Martyna
Wysocka Karolina
Łukaszewicz Zuzanna
Ciesielska Sylwia
93
97
98
98
96
97
95
BIWAR
ZROPO
KOKIE
ZOWAR
JUBIA
MEWAR
WAPOZ
NT
NT
30.54
30.28
30.35
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalik Nina
Zawolik Wiktoria
Andruszkiewicz Monika
Niedźwiedzka Małgorzata SR
Szczuka Klaudia
Kit Zuzanna
Pilarska Zofia
Sokołowska Sandra

98
97
95
97
97
97
97
98
KOKIE
KSOST
JUBIA
MMKED
SLGOR
DZKAL
BIWAR
JUBIA
29.65
29.33
28.99
28.80
28.86
29.20
29.54
29.70
Seria 3 z 10Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Błocka Agnieszka
Kalińska Magdalena
Gralewska Kalina
Popova Anguela
Cisowska Aleksandra
Rogowska Paulina
Morka Monika
Adamkiewicz Karolina

96
95
96
98
89
98
93
98
JAWAR
MZPLO
POWAR
DZKAL
AZKRA
SAKIE
STLOD
KPCIE
28.74
28.65
28.57
28.53
28.54
28.63
28.70
28.75
1
2
3
4
5
6
7
8
Sędłak Katarzyna
Długołęcka Karolina SK
Kiec Magda
Piechocka Jagoda
Bazyl Magdalena SK
Żarłok Martyna
Ejnik Sylwia
Loranty Patrycja
94
96
96
90
97
97
94
97
ORZAM
UNBUS
ZOWAR
AZKRA
AQMYS
GORAD
MZPLO
KSOST
28.50
28.42
28.38
28.37
28.38
28.42
28.49
28.52
Seria 5 z 10Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Wójtowicz Gabriela SG
Ścieszko Ewa
Glanert Daria SG
Bukowska Kaja
Misztal Dorota
Rudawska Adrianna
Stasinowska Katarzyna
Różalska Martyna

95
90
96
97
96
96
94
96
IKMIE
AZLOD
OSSTA
SKSLU
URWAR
O23LUB
TRLOD
BIWAR
28.23
28.16
28.03
28.01
28.03
28.11
28.18
28.29
1
2
3
4
5
6
7
8
Jankowska Klaudia
Naskręt Agata
Dyakowska Maja
Wyżgolik Vanessa
Wiśniewska Klaudia
Lewandowska Kamila SG
Chodyna Monika
Nowak Paulina SK
98
98
96
91
95
95
92
96
URWAR
ASBYD
BIWAR
AZKAT
SKSLU
AWGDA
AZOLS
WORAD
27.94
27.88
27.71
27.58
27.62
27.75
27.89
27.97
Seria 7 z 10Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Sowa Marta SK
Pułka Magdalena
Haczkiewicz Paulina SZG
Korzeniowska Marta
Orczykowska Wioletta SK
Jagoda Weronika
Misztal Dominika
Pawlaczek Natalia

96
92
97
93
97
95
94
93
JOKRA
AZKAT
NOZIE
AZWAR
KSLIM
JEOZA
URWAR
AZKRA
27.49
27.46
27.30
27.19
27.24
27.37
27.47
27.57
1
2
3
4
5
6
7
8
Ulatowska Alicja SO
Szpak Zofia
Naziębło Klaudia
Kawecka Anna
Gawełczyk Dominika
Winogrodzka Kamila
Podlewska Miriam
Grzegorczyk Izabella
96
92
93
92
91
89
97
93
UNOSW
AWGDA
JUWRO
AZKRA
AZKAT
JEJEL
POPOZ
POPOZ
26.95
26.69
26.35
25.92
26.17
26.48
26.91
27.18
Seria 9 z 10Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Sirignano Luigia SK
Janiczek Joanna SO
Górniak Katarzyna SO
Wilk Katarzyna
Jagoda Julia
Skrzydło Sara
Kowalska Agata
Kamińska Joanna
96
96
95
92
95
93
93
94
JOKRA
UNOSW
UNOSW
AZKAT
JEOZA
SLWRO
AZWAR
STLOD
26.94
26.65
26.29
25.22
26.09
26.48
26.80
27.01
1
2
3
4
5
6
7
8
Baran Justyna SSz
Ptasińska Katarzyna
Petryka Nikola
Urbańczyk Aleksandra
Żelazna Paulina SWr
Sztandera Dominika
Haraf Iga SWR
Podlecka Agnieszka SSz



96
90
97
87
94
97
95
94
MKSZC
AZWAR
SKWAR
TRLOD
SLWRO
JUWRO
SLWRO
MKSZC
26.91
26.51
26.19
24.34
26.08
26.44
26.78
26.97
<< TOP >>
Konkurencja 37
22-12-2012
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
22.77
23.47
23.47
24.25
24.66
25.53
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Andrzejczak Mateusz
Brzuś Michał
WIPUL
SOLEB
SOLEB
JOKRA
JUWRO
ORZAM
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Nowa Ruda
Poznań
11-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
19-12-2009
19-12-2009
18-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 12Seria 2 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Jaraszkiewicz Bartosz
Poławski Mariusz
Gajewski Karol
Kamiński Marcin
Piątkowski Marcin
Jarząbek Michał
Tarczyński Marcin
Drozd Mateusz

96
93
97
97
96
98
90
94
POPOZ
BIWAR
KOKIE
MAGRY
POWAR
KOKIE
ANPRU
NESTA
NT
NT
35.60
29.94
30.17
NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Popielec Michał
Powąska Mateusz
Rubaszkiewicz Andrzej
Głogowski Krzysztof
Lelek Mateusz
Bogacki Szymon
Kuzebski Jakub
Pietrzak Grzegorz
97
90
96
98
96
95
97
98
URWAR
TRSRO
MKPIA
WORAD
POWAR
BIWAR
MKPIA
KPCIE
29.60
29.03
28.50
28.44
28.46
28.77
29.08
29.83
Seria 3 z 12Seria 4 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Suchodolski Patryk
Brzeziński Jakub
Juc Aleksander
Bielawski Michał
Mielczarek Filip
Traczewski Michał
Kozera Piotr
Piwowarski Konrad

93
97
97
93
96
95
98
98
AZRAC
MKPIA
MEWAR
URWAR
OMKLE
ZOWAR
WORAD
PLSZC
28.29
28.24
27.69
27.64
27.67
28.10
28.25
28.42
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszewski Wojciech
Kamiński Szymon
Korzuch Mateusz
Derbis Tomasz
Wiak Jakub
Fiedorowicz Patryk
Radwański Igor
Gawryś Sebastian
94
92
95
91
95
97
97
94
JELOD
WAPOZ
AZKAT
AZKAT
O23LUB
OLSUW
ORZAM
MEWAR
27.36
27.32
27.28
27.09
27.17
27.32
27.33
27.46
Seria 5 z 12Seria 6 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Warwas Szymon
Węgłowski Karol
Kamiński Michał
Motyczyński Jakub
Chojak Rafał
Zakrzewski Jakub
Wawulski Norbert
Skrobisz Marek
95
96
90
96
95
96
97
94
AZKAT
TRSRO
KUPOZ
POWAR
WIPUL
WIPUL
WOBIE
POWAR
27.04
26.93
26.78
26.76
26.78
26.93
26.95
27.08
1
2
3
4
5
6
7
8
Chrzanowski Damian
Czartoryjski Radosław
Gąsior Patryk
Woźniak Maciej
Szajerka Konrad
Wiśniewski Wiktor
Lemek Andrzej SWr
Chupka Radosław SK

98
90
94
95
94
95
95
96
MZPLO
AZBIA
POWAR
POWAR
BIWAR
MZPLO
JUKLU
URWAR
26.71
26.69
26.61
26.53
26.58
26.63
26.70
26.74
Seria 7 z 12Seria 8 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Rżyski Marcin
Pietroń Mateusz
Ziemniarski Bartosz
Kisiel Adrian
Murzyn Dawid SK
Fedorowicz Jakub
Zgierski Maksymilian
Książek Sebastian SOc

94
96
86
93
97
97
94
96
AZOLS
KPCIE
KUPOZ
AZKAT
JOKRA
WORAD
TRLOD
KSOST
26.47
26.43
26.25
26.19
26.24
26.32
26.46
26.47
1
2
3
4
5
6
7
8
Malczyk Marcin SO
Chudy Michał
Ambroziak Kamil
Kowalik Damian
Zieja Dawid
Perzankowski Kacper
Łopaciński Kacper SO
Bednarczyk Paweł SWr
95
97
96
94
89
96
95
94
UNOSW
WORAW
DZKAL
KUPOZ
AWGDA
NASKI
FOSAN
SLWRO
25.98
25.86
25.78
25.68
25.73
25.84
25.94
26.03
Seria 9 z 12Seria 10 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Falaciński Maciej SK
Renusz Piotr
Wieteska Mateusz
Brzuś Michał
Golczyk Szymon SZG
Kurant Roger SSz
Bartosiewicz Jakub
Zabojszcz Wojciech SO

96
96
91
97
96
94
95
95
MOELK
SOLEB
AZKAT
ORZAM
NOZIE
KSOST
BIWAR
KOKIE
25.68
25.66
25.43
25.40
25.42
25.48
25.67
25.68
1
2
3
4
5
6
7
8
Opalski Marcin
Rzadkowski Daniel
Soboń Julian
Poprawa Michał SO
Smoliński Jan
Ciężkowski Dominik SK
Wojciechowski Adrian
Przyborowski Piotr
93
94
92
94
90
96
92
93
URWAR
OLSUW
WAPOZ
AZKAT
AZKAT
JOKRA
AKLES
MZPLO
25.25
24.92
24.47
23.97
24.22
24.83
25.05
25.32
Seria 11 z 12Seria 12 z 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Twarowski Jerzy SK
Korgul Łukasz
Kowalik Piotr
Krupecki Oskar
Andrzejczak Mateusz
Bening Emil
Sendyk Paweł
Jankiewicz Krzysztof



95
90
91
92
94
93
97
91
JOKRA
O23LUB
KUPOZ
MKSZC
AZWAR
JUWRO
MAGRY
NASKI
25.23
24.90
24.47
23.90
24.16
24.57
25.04
25.30
1
2
3
4
5
6
7
8
Kudła Łukasz SO
Łuczak Piotr
Chmiel Łukasz
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Sokulski Jacek
Chaba Mateusz SWr
Fara Kacper SO
95
92
93
89
92
91
96
94
AZKAT
AZKRA
AZKAT
WIPUL
AWGDA
SLWRO
SLWRO
FAROP
25.22
24.83
24.23
22.77
24.10
24.52
24.98
25.27
<< TOP >>
Konkurencja 38
22-12-2012
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:31.89
4:33.70
4:38.72
4:42.49
4:45.72
4:53.86
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Jędrzejczak Otylia
Szpucha Katarzyna
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
AZWAR
PAKAT
OLALE
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Spała
Ciechanów
Poznań
16-12-2007
11-12-2005
29-11-2009
01-12-1999
11-03-2011
18-12-2011


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 3Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Śliwińska Marta
Halagiera Joanna
Rogacz Katarzyna SR
Urbańska Karolina
Sikora Paulina
Klimas Paulina SO
Bagińska Zofia
97
96
96
92
93
95
97
MODAB
SLGOR
VIRAC
AZWAR
AZWAR
AZKAT
MOSOP
5:20.56
5:08.32
4:59.11
4:46.15
4:52.87
5:03.65
5:17.40
1
2
3
4
5
6
7
8
Giedzicz Katarzyna
Biedrzycka Iga
Zygo Karolina
Chwadeczko Zuzanna SSz
Sieńczyk Jowita SK
Mikołajczak Anna SSz
Teresko Anna
Mazur Maja

98
97
96
95
97
95
97
98
JUBIA
ROPIS
OLLUB
LULUB
ZABIA
MKSZC
MODAB
SAKIE
5:17.78
5:07.90
4:55.53
4:45.83
4:50.02
5:02.25
5:13.59
5:33.46
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Helbing Justyna SK
Sproska Magdalena
Nienałtowska Natalia
Szczepaniak Karolina
Szpucha Katarzyna SK
Zbrojewska Michalina
Niklarz Maria
Jarocha Wiktoria



97
97
96
92
96
96
97
98
WIWAR
ZROPO
POWAR
AZKAT
OLALE
PIKON
RUGRU
KSOST
5:17.41
5:07.43
4:52.96
4:37.44
4:47.67
5:00.73
5:11.19
5:24.28
<< TOP >>
Konkurencja 39
22-12-2012
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:06.61
2:09.62
2:09.73
2:13.34
2:15.27
2:21.38
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Tracz Adrian
Bachowski Wojciech
AZWAR
UNOSW
AWKAT
MOKAT
JOKRA
WAPOZ
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Warszawa
10-12-2006
10-12-2006
11-12-2005
29-11-2009
27-11-2004
19-12-2007


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 7Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Korzuch Mateusz
Kotynia Jakub
Jarząbek Michał
Pierściński Adam
Skonieczny Stanisław
Michałkowski Marek
Żebrowski Juliusz
95
88
98
98
98
91
91
AZKAT
STLOD
KOKIE
MKPIA
ZOWAR
KUPOZ
KUPOZ
NT
NT
2:51.95
2:45.20
2:51.58
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Szeląg Ernest
Bandurski Piotr
Jaworski Norbert
Marciniak Konrad
Żelechowski Rafał
Kotynia Piotr
Szafarczyk Igor
Machniewski Jakub

97
96
98
95
96
90
97
96
KSOST
ZOWAR
UNBUS
POPOZ
MKPIA
AZLOD
KOKIE
KOKIE
2:40.81
2:36.55
2:34.84
2:32.40
2:34.32
2:35.93
2:38.41
2:42.50
Seria 3 z 7Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Trefler Michał
Rubaj Adrian SK
Janicki Jakub SK
Jarzyński Wojciech
Juchno Szymon
Zieliński Kamil
Czermak Tomasz
Korek Jakub
97
96
97
91
97
89
91
97
JAWAR
SKLUB
MODAB
AZLOD
MODAB
AZBIA
AZKAT
ZOWAR
2:30.93
2:28.54
2:26.82
2:26.31
2:26.51
2:28.11
2:28.69
2:32.26
1
2
3
4
5
6
7
8
Rykowski Piotr
Fedorowicz Jakub
Roguski Bartłomiej
Gąsior Aleksander
Bałabuch Krystian SO
Mucha Kacper
Lejman Kacper
Guzik Jakub

94
97
93
95
95
92
94
91
POPOZ
WORAD
ZOWAR
IKMIE
BOBRZ
BIWAR
MOGDA
AZKRA
2:24.69
2:23.80
2:22.45
2:20.21
2:20.99
2:22.55
2:24.61
2:25.49
Seria 5 z 7Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Świerczyński Jakub
Karkut Kamil SK
Grula Mateusz
Szwedzki Dawid
Rowiński Filip
Nachtman Mateusz SWr
Rojda Adam
Stolarski Marcin

95
96
93
94
90
95
96
96
AZKAT
IKMIE
BIWAR
PIKON
AZWAR
SLWRO
WORAW
ZOWAR
2:19.75
2:18.44
2:16.22
2:12.05
2:14.58
2:17.04
2:19.36
2:20.18
1
2
3
4
5
6
7
8
Duszyński Tomasz
Tokarski Krzysztof SR
Nowak Patryk
Certa Maciej
Szulich Dawid
Wasil Sebastian
Żukowski Bartłomiej
Białek Piotr
76
96
95
91
90
94
93
92
LULUB
VIRAC
AZKAT
AZWAR
DELEG
AVSWI
SLWRO
WAPOZ
2:19.50
2:17.33
2:15.58
2:12.03
2:14.41
2:16.99
2:19.33
2:20.16
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kliza Mateusz SK
Stępień Konrad
Hulbój Marcin SSz
Pacholczyk Mateusz
Kołodziejski Mateusz
Kłos Grzegorz SO
Hołub Maciej SK
Galon Michał SZG



94
96
96
92
92
95
95
95
AVSWI
POWAR
MKSZC
KOOLS
NOZIE
AZKAT
ORPRZ
AKLES
2:19.47
2:17.09
2:14.84
2:10.23
2:13.36
2:16.70
2:19.08
2:20.08
<< TOP >>
Konkurencja 40
22-12-2012
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.39
1:56.68
1:56.68
1:58.06
1:58.06
2:00.55
Jędrzejczak Otylia
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
AZWAR
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
JUBIA
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Szczecin
10-12-2006
29-11-2009
29-11-2009
18-12-2011
18-12-2011
04-12-2010


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 8Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8


Tchórz Alicja
Popova Anguela
Baranowska Katarzyna


92
98
87


JUWRO
DZKAL
MKSZC


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8

Łuczyńska Martyna
Andruszkiewicz Monika
Popiel Magdalena
Niemczyk Mirosława
Pilarska Zofia
Walczak Anna



98
95
98
95
97
94

ZOWAR
JUBIA
JUBIA
NOZIE
BIWAR
TRLOD

2:22.80
2:20.45
2:15.76
2:16.46
2:21.80
NT
Seria 3 z 8Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalińska Oriana
Dyakowska Maja
Błocka Agnieszka
Misztal Dorota
Różalska Martyna
Łukaszewicz Zuzanna
Gralewska Kalina
Kiec Magda

93
96
96
96
96
97
96
96
AZOLS
BIWAR
JAWAR
URWAR
BIWAR
MEWAR
POWAR
ZOWAR
2:15.24
2:14.89
2:13.99
2:13.89
2:13.96
2:14.46
2:14.90
2:15.36
1
2
3
4
5
6
7
8
Milewska Marta
Szymańska Monika
Jankowska Klaudia
Popiel Joanna
Ejnik Sylwia
Wójcik Magdalena
Trojanowska Kinga
Zawolik Wiktoria
96
96
98
96
94
97
95
97
AZKAT
OMKLE
URWAR
BIWAR
MZPLO
SOLEB
OMKLE
KSOST
2:13.27
2:11.71
2:10.84
2:10.21
2:10.51
2:11.44
2:13.05
2:13.72
Seria 5 z 8Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sędłak Katarzyna
Chodyna Monika
Lewandowska Kamila SG
Maciuch Karolina
Grzegorczyk Izabella
Nowak Julia
Kuzawińska Karolina
Loranty Patrycja
94
92
95
96
93
97
93
97
ORZAM
AZOLS
AWGDA
VEDOB
POPOZ
SLGOR
MZPLO
KSOST
2:09.25
2:09.13
2:08.95
2:08.54
2:08.69
2:09.08
2:09.14
2:09.90
1
2
3
4
5
6
7
8
Bajorska Dorota SO
Wołoszyn Sonia SOc
Karpisz Milena
Burska Justyna
Kowalska Agata
Kunka Kamila SO
Ulatowska Alicja SO
Haczkiewicz Paulina SZG

94
95
97
95
93
96
96
97
UNOSW
KSOST
PIKON
PIKON
AZWAR
UNOSW
UNOSW
NOZIE
2:06.84
2:06.29
2:03.32
2:00.88
2:01.43
2:04.44
2:06.36
2:08.15
Seria 7 z 8Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Rudawska Adrianna
Wikieł Manuela
Bartoszek Joanna SWr
Szczepaniak Karolina
Czerniak Monika
Wasilewska Barbara
Pożarowszczyk Beata
Pułka Magdalena
96
92
96
92
92
94
91
92
O23LUB
AZOLS
AZKAT
AZKAT
AZOLS
OMKLE
JUWRO
AZKAT
2:06.82
2:04.59
2:03.16
1:58.11
2:00.95
2:03.68
2:06.32
2:07.70
1
2
3
4
5
6
7
8
Zachoszcz Joanna
Borkowska Lucyna
Żelazna Paulina SWr
Sokołowska Diana SK
Bernat Aleksandra
Orczykowska Wioletta SK
Sirignano Luigia SK
Podlewska Miriam



93
97
94
96
90
97
96
97
AZOLS
SATCZ
SLWRO
JUBIA
WAPOZ
KSLIM
JOKRA
POPOZ
2:06.72
2:04.48
2:02.45
1:58.06
2:00.89
2:03.45
2:06.29
2:07.63
<< TOP >>
Konkurencja 41
22-12-2012
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:42.10
1:45.41
1:46.94
1:46.94
1:50.79
1:54.63
Korzeniowski Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
Hołub Jan
AZWAR
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
AVSWI
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Szczecin
13-12-2009
18-12-2011
29-11-2009
29-11-2009
12-12-2008
04-12-2010


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 16Seria 2 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8


Kołodziejski Filip SZG
Kanak Michał
Wilk Krzysztof


96
97
89


NOZIE
URWAR
AZKAT


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Bogacki Szymon
Dziedzic Andrzej
Gajewski Karol
Kaczorowski Jakub
Anysz Michał
Świetlicki Daniel
Jankowski Paweł
Kaźmierczak Wojciech

95
93
97
97
97
90
95
97
BIWAR
BIWAR
KOKIE
ZOWAR
MKPIA
PZP
MODAB
ANPRU
NT
NT
2:21.97
2:16.54
2:21.95
NT
NT
NT
Seria 3 z 16Seria 4 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamiński Marcin
Machniewski Jakub
Rubaszkiewicz Andrzej
Pawlak Tomasz
Danilewski Maciej
Jarmuła Miłosz
Derbis Tomasz
Szafarczyk Igor

97
96
96
95
98
98
91
97
MAGRY
KOKIE
MKPIA
TRSRO
JUBIA
BIWAR
AZKAT
KOKIE
2:14.43
2:12.93
2:10.57
2:09.00
2:09.19
2:11.06
2:14.05
2:14.68
1
2
3
4
5
6
7
8
Russek Filip
Pietrzak Grzegorz
Traczewski Michał
Piwowarski Konrad
Błoch Cezary
Zwoliński Marcin
Morawski Jakub SG
Kuzebski Jakub
94
98
95
98
95
97
96
97
ZOWAR
KPCIE
ZOWAR
PLSZC
MEWAR
MODAB
MOGDA
MKPIA
2:08.67
2:08.00
2:06.24
2:05.58
2:05.83
2:07.08
2:08.38
2:08.86
Seria 5 z 16Seria 6 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Juc Aleksander
Gawryś Sebastian
Piątkowski Marcin
Fiedorowicz Patryk
Brzeziński Jakub
Adamski Adrian
Raczkowski Piotr
Machowski Filip

97
94
96
97
97
96
96
97
MEWAR
MEWAR
POWAR
OLSUW
MKPIA
KPCIE
OLSUW
IKMIE
2:04.29
2:02.76
2:02.42
2:01.67
2:01.97
2:02.61
2:03.16
2:04.82
1
2
3
4
5
6
7
8
Majewski Lukasz
Marchel Adrian
Mielczarek Filip
Lelek Mateusz
Szmajda Michał
Sternak Piotr
Popielec Michał
Chrzanowski Damian
96
95
96
96
97
98
97
98
SLGOR
JUBIA
OMKLE
POWAR
OLSUW
MZPLO
URWAR
MZPLO
2:00.89
2:00.36
1:59.91
1:59.72
1:59.90
2:00.04
2:00.71
2:01.04
Seria 7 z 16Seria 8 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Dziwiszek Kamil
Brzuś Michał
Woźniak Maciej
Motyczyński Jakub
Szotkowski Daniel
Bartosiewicz Jakub
Grabczak Dawid
Kamiński Szymon
95
97
95
96
92
95
97
92
MEWAR
ORZAM
POWAR
POWAR
AWGDA
BIWAR
WIPUL
WAPOZ
1:59.60
1:59.16
1:59.00
1:58.65
1:58.75
1:59.11
1:59.43
1:59.69
1
2
3
4
5
6
7
8
Rogoziński Łukasz
Bednarczyk Paweł SWr
Sobczyk Maciej
Burzawa Mateusz
Krycia Mateusz SOc
Książek Sebastian SOc
Bruchajzer Dominik
Kowalski Patryk

94
94
95
96
96
96
97
97
KSOST
SLWRO
TRLOD
MODAB
KSOST
KSOST
MZPLO
UNBUS
1:58.51
1:58.14
1:57.95
1:57.72
1:57.86
1:57.97
1:58.47
1:58.61
Seria 9 z 16Seria 10 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Ptaszyński Mikołaj SZG
Renusz Piotr
Samul Kamil
Kisielewski Marcin
Wiak Jakub
Dytkowski Jan
Drozd Mateusz
Przybysz Adam
95
96
88
97
95
97
94
95
NOZIE
SOLEB
MODAB
JUBIA
O23LUB
KSOST
NESTA
ZOWAR
1:57.60
1:57.31
1:56.69
1:56.45
1:56.68
1:57.04
1:57.42
1:57.63
1
2
3
4
5
6
7
8
Augustyniak Kevin SG
Warwas Szymon
Szymula Kamil
Cholewo Krzysztof
Gieracki Bartosz SWr
Stępień Konrad
Bucholc Bartosz
Lis Przemysław

96
95
96
95
95
96
96
96
MOGDA
AZKAT
AVSWI
POWAR
SLWRO
POWAR
TRLOD
AVSWI
1:56.28
1:55.83
1:55.58
1:55.41
1:55.56
1:55.59
1:56.24
1:56.44
Seria 11 z 16Seria 12 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Borkowski Łukasz
Poławski Mariusz
Urbaniak Jan
Jaszewski Marcin
Skrobisz Marek
Kubkowski Bartłomiej SWr
Jura Maciej
Kotlewski Michał
95
93
95
96
94
95
96
94
TRLOD
BIWAR
WAPOZ
AZWAR
POWAR
SLWRO
JAWAR
ZROPO
1:55.03
1:54.31
1:54.12
1:54.07
1:54.12
1:54.22
1:54.36
1:55.12
1
2
3
4
5
6
7
8
Żymańczyk Mateusz SO
Głyk Wojciech
Piątkowski Mateusz
Borowicz Skoneczny Sylwester
Uściłko Michał
Ćwiek Kacper
Biś Daniel
Smeja Sławomir

95
92
90
92
95
95
95
94
AZKAT
AZKAT
AZKAT
AZOLS
JUBIA
POWAR
BIWAR
ASBYD
1:53.50
1:53.37
1:53.20
1:53.16
1:53.19
1:53.22
1:53.47
1:53.73
Seria 13 z 16Seria 14 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Iłendo Piotr
Stokarski Marek
Furtek Paweł
Towarek Sebastian
Wieteska Mateusz
Czarnota Mateusz
Gąsior Patryk
Łowicki Marcin
93
92
95
93
91
91
94
95
JUBIA
AZWAR
MKSZC
SLWRO
AZKAT
UNOSW
POWAR
NASKI
1:52.94
1:52.74
1:52.43
1:52.27
1:52.27
1:52.57
1:52.74
1:53.00
1
2
3
4
5
6
7
8
Szarliński Filip
Wojdak Wojciech SO
Lassek Bartłomiej
Pulwin Paweł
Majchrzak Kacper
Szuba Michał
Hołub Jan SWr
Pióro Artur

92
96
94
92
92
93
96
91
BIWAR
BOBRZ
TRLOD
AZWAR
WAPOZ
SLWRO
AVSWI
AZKAT
1:51.13
1:50.60
1:49.64
1:48.28
1:49.18
1:50.18
1:50.96
1:52.21
Seria 15 z 16Seria 16 z 16
1
2
3
4
5
6
7
8
Kurant Roger SSz
Kaczmarski Marcin SSz
Rzadkowski Daniel
Bujoczek Filip SWr
Zaborowski Filip SSz
Zieliński Dawid
Kuświk Maciej SWr
Kudła Łukasz SO



94
94
94
94
94
92
96
95
KSOST
KSOST
OLSUW
SLWRO
MKSZC
MKSZC
SLWRO
AZKAT
1:51.07
1:50.26
1:49.46
1:47.24
1:48.87
1:50.02
1:50.95
1:52.16
1
2
3
4
5
6
7
8
Pielowski Krzysztof
Klich Kacper
Zoniuk Maciej SWr
Bor Radosław SZG
Świtkowski Jan
Wysoczyński Mateusz SZG
Kierzkowski Mateusz
Paszek Marcin
91
94
94
93
94
93
87
89
AZOLS
AZKAT
SLWRO
NOZIE
SKLUB
JOKRA
AWGDA
AZWAR
1:51.03
1:50.26
1:49.21
1:46.70
1:48.66
1:49.73
1:50.78
1:52.02
<< TOP >>
Konkurencja 42
22-12-2012
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Lista startowa Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:07.06
2:07.06
2:07.06
2:07.74
2:09.98
2:12.52
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
SKLUB
SKLUB
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Katowice
Łódź
13-12-2009
13-12-2009
13-12-2009
29-11-2009
19-01-2007
28-10-2006


Rok ur.Rok ur.
Seria 1 z 4Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8


Kowalik Nina
Rogowska Paulina
Wysocka Karolina
Sarna Magdalena


98
98
96
98


KOKIE
SAKIE
JUBIA
KOKIE


2:41.64
2:30.81
2:35.07
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomala Aleksandra SR
Wiertel Agata
Naskręt Agata
Szynal Ludwika
Nawaryńska Katarzyna SR
Okaj Oliwia SWR
Szpak Zofia
Sowa Marta SK

97
95
98
94
96
96
92
96
ZROPO
LULUB
ASBYD
SKLUB
VIRAC
SLWRO
AWGDA
JOKRA
2:21.04
2:19.18
2:15.78
2:10.67
2:14.90
2:17.81
2:19.85
2:27.77
Seria 3 z 4Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzegorczyk Izabella
Kośla Marta
Żarłok Martyna
Zawiszewska Maja
Przasnek Zuzanna
Uryga Paulina
Wysocka Wiktoria SSz
Nita Anna
93
93
97
93
94
95
94
97
POPOZ
AZWAR
GORAD
SLWRO
MKSZC
KOKRA
MKSZC
PIKON
2:20.54
2:18.71
2:15.66
2:09.90
2:12.47
2:17.63
2:19.85
2:24.52
1
2
3
4
5
6
7
8
Bakies Gabriela
Ryczak Maja
Małecka Agnieszka SSz
Tchórz Alicja
Cieślak Joanna
Kamińska Joanna
Wójtowicz Gabriela SG
Zacharska Inga



96
96
93
92
96
94
95
94
PIKON
MKSZC
MKSZC
JUWRO
WAPOZ
STLOD
IKMIE
URWAR
2:20.52
2:18.57
2:15.47
2:07.59
2:12.02
2:15.94
2:19.25
2:22.29
<< TOP >>
8 - 4 Dzień - Półfinały, Finały22-12-2012 - 16:00


Konkurencja 43
22-12-2012
Mężczyzn, 4 x 200m dowolny

Open
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:04.62
7:17.35
7:21.93
7:30.64
7:30.64
7:42.15
7:58.30
AZS AWF Warszawa
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MUKS Piętnastka Bydgoszcz
AZWAR
SLWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JUWRO
PIBYD
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Nowa Ruda
Poznań
29-11-2009
18-12-2011
29-11-2009
30-11-2008
18-12-2011
12-12-2008
18-12-2011


Seria 1 z 3Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8


AZS AWF Katowice 4
POLONIA Warszawa 2
AZS AWF Warszawa 2


AZKAT
POWAR
AZWAR


NT
NT
NT
1
2
3
4
5
6
7
8

AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice 2
KP AVIA Świdnik
MOS Dąbrowa Grn
AZS AWF Katowice 3
KS KSZO Ostrowiec



AZKRA
AZKAT
AVSWI
MODAB
AZKAT
KSOST

7:58.60
7:50.07
7:45.21
7:49.78
7:54.23
8:04.49
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
POLONIA Warszawa 1
ŚLĄSK Wrocław 2
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice 1
ŚLĄSK Wrocław 1
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa 1
Bielany Warszawa



POWAR
SLWRO
MKSZC
AZKAT
SLWRO
NOZIE
AZWAR
BIWAR
7:36.30
7:30.64
7:19.23
7:17.03
7:17.35
7:27.17
7:31.47
7:37.53
<< TOP >>
Konkurencja 44
22-12-2012
Kobiet, 4 x 100m zmiennyOpen
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.85
4:05.85
4:05.85
4:13.67
4:21.44
4:25.44
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP UNIA Oświęcim
UKP UNIA Oświęcim
POLONIA Warszawa
SLGOR
SLGOR
SLGOR
UNOSW
UNOSW
POWAR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Władysławowo
Oświęcim
Puławy
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
01-02-2009
20-01-2008
22-01-2006


Seria 1 z 2Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8

Bielany Warszawa
KS KSZO Ostrowiec
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Katowice 2
AZS AWF Warszawa 2

BIWAR
KSOST
JUWRO
AZKAT
AZWAR

NT
4:50.45
4:28.31
4:29.39
NT
1
2
3
4
5
6
7
8
ZRYW Opole
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa 1
ŚLĄSK Wrocław
Słowianka Gorzów Wlkp
UNIA Oświęcim
AZS AGH Kraków
AZS AWF Katowice 1



ZROPO
MKSZC
AZWAR
SLWRO
SLGOR
UNOSW
AZKRA
AZKAT
4:23.80
4:18.63
4:11.56
4:08.45
4:11.49
4:11.91
4:20.16
4:23.80