Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  7. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  11. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  23. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  33. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  25. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  34. Kobiet, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  35. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  36. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  39. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  41. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  42. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  36. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  39. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  41. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  42. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  37. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  36. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  43. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  44. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Św., 19-22 grudzień 2012r


1 - 1 Dzień - Eliminacje19-12-2012 - 9:00


Konkurencja 1
19-12-2012
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7822.43741Q
2.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań+0,8722.45739Q
3.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa+0,7122.51733Q
4.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,7422.76709Q
5.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,8223.00687Q
6.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,7823.02685Q
7.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,8223.10678Q
8.Zieliński Dawid92MKP Szczecin+0,8823.11677Q
9.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,8623.15674Q
10.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+1,1923.16673Q
11.Szymański Konrad93POLONIA Warszawa23.19670Q
12.Hołub Jan SWr96KP AVIA Świdnik23.22668Q
13.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,7223.29662Q
14.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,8223.30661Q
15.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin+0,8023.32659Q
16.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław+0,6423.37655Q
17.Przyborowski Piotr93MZOS Płock23.38654R
18.Sobczyk Kamil93TRÓJKA Łódź+0,7723.43650R
19.Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF Katowice+0,6623.47647
20.Soboń Julian92WARTA Poznań+0,7523.50644
21.Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice+0,8523.58638
Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk+0,8123.58638
23.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno23.59637
Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź23.59637
25.Wilk Robert86AZS AWF Katowice23.63634
26.Wieteska Mateusz91AZS AWF Katowice+0,7923.65632
27.Gałota Bartosz90AZS Biała Podlaska+0,7023.70628
28.Chojak Rafał95WISŁA Puławy23.74625
29.Lemek Andrzej SWr95Junior Kluczbork+0,7623.78622
30.Janas Krzysztof93Ursynów Warszawa+0,6423.79621
31.Towarek Sebastian93ŚLĄSK Wrocław+0,8323.86615
32.Bekier Krzysztof92AZS Biała Podlaska+0,7623.88614
33.Jaszewski Marcin96AZS AWF Warszawa23.92611
34.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa23.94609
35.Renusz Piotr96SOLEX Lębork23.99605
36.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,7524.03602
37.Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice+0,7724.05601
38.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań+0,7524.08599
39.Smoliński Jan90AZS AWF Katowice+0,7524.10597
Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź24.10597
41.Ziemniarski Bartosz86AZS UAM Poznań24.15593
42.Fara Kacper SO94Fala Ropczyce+0,6924.16593
43.Kamiński Michał90AZS UAM Poznań24.17592
44.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,7124.19590
Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,7124.19590
46.Bugdol Rafał SR95Victoria Racibórz24.25586
47.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino+0,8424.27585
Augustyniak Kevin SG96Dwójka Morena Gdańsk+0,8224.27585
49.Ambroziak Kamil96UKS 9-tka Kalisz+0,7224.28584
50.Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa+0,7724.32581
51.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,8324.34580
52.Dziwiszek Kamil95Meduza Warszawa+0,8024.36578
53.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,7124.39576
54.Szotkowski Daniel92AZS AWFiS Gdańsk+0,8824.43573
55.Pietroń Mateusz96KP Ciechanów24.46571
56.Kukla-Kuklewicz Michał95MZOS Płock+0,7724.49569
Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków+0,8724.49569
58.Charyna Wojciech89AZS UAM Poznań24.53566
59.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź+0,8224.56564
60.Juc Aleksander97Meduza Warszawa+0,9224.59562
Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa+0,8924.59562
62.Kaczor Damian SO94Kmita Zabierzów+0,7924.65558
63.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice+0,7724.69555
Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz+0,7824.69555
65.Woźniak Maciej95POLONIA Warszawa+0,9124.72553
66.Wiak Jakub95Olimpijczyk 23 Lublin+0,7724.77550
67.Olborski Krzysztof97KAPRY Pruszków24.82547
68.Uściłko Michał95JUVENIA Białystok+0,7924.83546
69.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,7524.84545
70.Osuch Mikołaj90AZS UAM Poznań+0,9124.88543
71.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,7324.97537
72.Białek Piotr92WARTA Poznań+0,7224.99536
Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn24.99536
Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań+0,7324.99536
75.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,7925.02534
Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok25.02534
77.Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik+0,8625.03533
78.Poławski Mariusz93Bielany Warszawa+0,7525.05532
79.Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa+0,8125.10529
80.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl+0,7425.12527
Traczewski Michał95Żoliborz W-wa+0,8125.12527
82.Sternak Piotr98MZOS Płock+0,8025.14526
Wiśniewski Wiktor95MZOS Płock+0,8425.14526
84.Kowalik Damian94AZS UAM Poznań+0,7925.17524
85.Cholewo Krzysztof95POLONIA Warszawa+0,8425.18523
86.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,7825.20522
87.Żebrowski Juliusz91AZS UAM Poznań25.22521
88.Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik+0,8325.23520
89.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz+0,8525.32515
90.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki+0,8325.33514
Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno25.33514
92.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź+0,7425.40510
93.Kuzebski Jakub97MKS Piaseczno+1,2525.47506
94.Adamski Adrian96KP Ciechanów+0,6225.49505
Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa25.49505
96.Dytkowski Jan97KS KSZO Ostrowiec+0,7825.55501
97.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,8625.58499
Mielczarek Filip96Omega Kleszczów25.58499
99.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa25.68493
100.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno25.69493
101.Popielec Michał97Ursynów Warszawa+0,7325.70492
Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice+0,8825.70492
103.Rogoziński Łukasz94KS KSZO Ostrowiec25.71492
104.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa+1,0225.85484
105.Pietrzak Grzegorz98KP Ciechanów+0,8125.92480
Miśkiewicz Adam97DELFIN Łódź25.92480
107.Radwański Igor97ORKA Zamość26.06472
108.Kozera Piotr98WODNIK Radom+0,7026.13468
109.Błoch Cezary95Meduza Warszawa26.26461
110.Głogowski Krzysztof98WODNIK Radom+0,7526.35457
111.Russek Filip94Żoliborz W-wa26.64442
112.Powąska Mateusz90Trójka Środa Wlkp+0,7126.90429
113.Anysz Michał97MKS Piaseczno26.97426
114.Pawlak Tomasz95Trójka Środa Wlkp+0,7527.25413
115.Pierściński Adam98MKS Piaseczno+1,5127.39407
116.Kwietniewski Maciej98KORONA-Swim Kielce+0,8327.75391
117.Kamiński Marcin97Marlin Gryfino+0,8528.17374
118.Jarząbek Michał98KORONA-Swim Kielce28.19373
119.Gajewski Karol97KORONA-Swim Kielce29.98310
NWJończyk Jakub92ŚLĄSK Wrocław
NWKanak Michał97Ursynów Warszawa
NWPtaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2012
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.82
31.91
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Zachoszcz Paulina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
SLGOR
DZDZI
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
15-12-2011
15-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław+0,7731.90735Q
Rekord Polski Jun 15-lat
2.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+1,9432.41701Q
3.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin+0,7832.52694Q
4.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice+0,9032.71682Q
5.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław+0,8532.85673Q
6.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa+0,8732.87672Q
7.Wikieł Angelika SR98UŚKS Ostrołęka33.06661Q
8.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,8433.13656Q
9.Cichowska Kinga94Słowianka Gorzów Wlkp+0,7433.19653Q
10.Pelowska Aleksandra93AZS AWFiS Gdańsk33.31646Q
11.Bazyl Magdalena SK97Aquarius Myślenice33.46637Q
12.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,9133.48636Q
13.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom+0,7133.51634Q
14.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków+0,7933.55632Q
15.Kit Zuzanna97UKS 9-tka Kalisz+0,8333.72623Q
16.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,8933.76620Q
17.Nowak Martyna96TKKF Szczygłowice33.84616R
18.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,7333.85615R
19.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,8234.08603
20.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G+0,8734.20597
21.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim34.24595
22.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec+0,7534.33590
23.Samulik Magdalena97ZRYW Opole+0,9134.39587
24.Lis Zuzanna SZG95WODNIK Rawicz+0,8334.40586
25.Czaplicka Weronika95TRÓJKA Łódź+0,7534.60576
26.Zyga Izabela96NAWA Skierniewice+0,9534.91561
27.Pawlisz Agata SR95ZRYW Opole34.93560
28.Wnuk Sylwia SO94Huragan Międzyrzec Pdl+0,8035.10552
29.Cieślak Katarzyna94POSNANIA35.16549
30.Łukaszewicz Zuzanna97Meduza Warszawa+0,7635.18548
31.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa35.26544
32.Greglak Marta97ZRYW Opole+1,0435.29543
33.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.+1,0335.34541
34.Niemczyk Mirosława95KORNER Zielona G.+0,8035.37539
35.Walczak Anna94TRÓJKA Łódź+0,9135.46535
36.Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice+0,7535.48534
37.Warmińska Daria SR98UNIA Oświęcim+0,8535.49534
38.Knapik Anna SR96AZS AWF Katowice+0,8135.57530
Popova Anguela98UKS 9-tka Kalisz+0,8135.57530
40.Tyrpa Aleksandra SO94CKiS Skawina+0,8835.92515
41.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów36.03510
42.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice36.28500
43.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz+0,8636.58488
44.Adamkiewicz Karolina98KP Ciechanów+0,8637.20464


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-12-2012
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.81
1:56.16
1:58.52
1:59.58
2:04.26
2:08.46
Wójt Łukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
PZP
SKLUB
SKLUB
WAWAR
WAWAR
BUWAR
Berlin (GER)
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Wrocław
15-11-2009
14-12-2012
15-12-2011
27-11-2008
17-11-2007
18-11-2006

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,822:00.86755A25.9731.1434.7628.99
2.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin2:01.47744A26.4630.1535.2829.58
3.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,922:02.08733A26.1731.4836.1328.30
4.Kubkowski Bartłomiej SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,862:02.60723A26.9131.0935.5329.07
5.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko+0,712:03.05715A26.9331.4834.9129.73
6.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków+0,822:03.49708A26.7931.2135.8929.60
7.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów+0,752:03.66705A27.2031.7635.2129.49
8.Kut Bartosz93AZS AGH Kraków+0,932:03.98699A27.2133.1134.7528.91
9.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,902:04.00699R28.6729.8835.9629.49
10.Nachtman Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,792:04.14697R26.8632.5535.2529.48
11.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,792:04.6468827.1431.1835.4630.86
12.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa+0,782:06.2266327.0932.7136.4629.96
13.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,742:06.3966028.1532.7536.3929.10
14.Jankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn+0,792:06.5465827.6232.3937.1029.43
15.Pietrzak Dawid97Piętnastka Bydgoszcz+0,922:06.9165228.0633.5836.3228.95
16.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice2:07.3064627.3332.6936.4530.83
17.Galon Michał SZG95Akwawit Leszno+0,792:07.4464427.6331.4137.0031.40
18.Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków2:08.9862128.1433.1037.1030.64
19.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice+0,862:09.4861427.4434.3736.2231.45
20.Augustyniak Kevin SG96Dwójka Morena Gdańsk2:10.2660327.9333.1638.7230.45
21.Morawski Jakub SG96Dwójka Morena Gdańsk2:10.5259927.4732.0440.5430.47
22.Kamiński Szymon92WARTA Poznań2:12.9856728.8433.8239.2131.11
23.Szajerka Konrad94Bielany Warszawa+0,872:13.0156627.3833.3238.7033.61
24.Korek Jakub97Żoliborz W-wa2:14.4054938.3332.27
25.Kukla-Kuklewicz Michał95MZOS Płock+0,902:16.0253028.2236.9038.7432.16
26.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,722:16.6452228.8134.6241.2731.94
27.Poławski Mariusz93Bielany Warszawa2:17.6551128.2934.0642.1233.18
28.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,942:19.2949329.3735.2942.5032.13
29.Machowski Filip97IKAR Mielec+0,842:19.8548729.8235.8441.9532.24
30.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,782:20.1548430.9837.9839.6531.54
31.Bandurski Piotr96Żoliborz W-wa2:21.1347430.0736.8340.5633.67
32.Szafarczyk Igor97KORONA-Swim Kielce+1,412:22.3146231.5734.3041.5634.88
33.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,782:22.6445930.4237.9640.4133.85
34.Szeląg Ernest97KS KSZO Ostrowiec+0,802:22.6545930.9335.1843.3533.19
35.Skonieczny Stanisław98Żoliborz W-wa+0,862:28.0941032.8437.7041.5336.02


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-12-2012
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.17
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
26-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,731:03.11670Q30.9532.16
2.Ryczak Maja96MKP Szczecin+0,741:03.25665Q30.8132.44
3.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,661:03.26665Q31.0232.24
4.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,741:03.38661Q31.2832.10
5.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,721:03.46659Q30.6832.78
6.Żarłok Martyna97Górnik Radlin+0,711:03.56656Q30.7432.82
7.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,681:03.71651Q30.6133.10
8.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,811:03.76649Q30.9732.79
9.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,841:03.82648Q30.9332.89
10.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp+0,761:03.83647Q30.9632.87
11.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,851:03.85647Q31.2532.60
12.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin+0,831:04.28634Q31.2833.00
13.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,701:04.53626Q30.8533.68
14.Szpak Zofia92AZS AWFiS Gdańsk+0,791:04.56626Q31.4233.14
15.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,801:04.61624Q31.8432.77
16.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,741:04.85617Q31.8333.02
17.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,671:05.06611R31.7533.31
18.Okaj Oliwia SWR96ŚLĄSK Wrocław+0,821:05.20607R31.4933.71
19.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,751:05.2560631.5833.67
20.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,771:05.6359531.8233.81
21.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole+0,681:05.7959131.9333.86
22.Jaroma Agata95JUVENIA Wrocław+0,731:05.8359031.7434.09
23.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska+0,731:06.1658132.1134.05
24.Wysocka Wiktoria SSz94MKP Szczecin1:06.5257232.9733.55
25.Kamińska Joanna94START Łódź+0,721:06.5857032.1734.41
26.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa+0,691:06.8056532.7334.07
27.Rybicka Pamela94MTS Kwidzyn+0,671:07.2755332.4134.86
28.Sowa Marta SK96JORDAN Kraków+0,631:07.7554132.6135.14
29.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój+0,641:09.3850432.5036.88
30.Jarocha Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec1:09.7849534.0135.77
31.Wysocka Karolina96JUVENIA Białystok+0,741:10.7247634.3736.35
32.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów+0,721:12.1644833.8638.30
33.Zawolik Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec+0,571:12.2644634.7737.49
34.Kowalik Nina98KORONA-Swim Kielce+0,851:13.0943134.6438.45
NWWójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-12-2012
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:48.48
1:48.73
1:54.10
1:55.56
2:02.08
2:05.05
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Kawęcki Radosław
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
NOZIE
JOKRA
Istambul (TUR)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Zamość
16-12-2012
18-12-2009
27-11-2008
26-11-2009
09-12-2006
15-01-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,721:57.30740A28.8429.7831.3127.37
2.Świetlicki Daniel90PZP+0,731:58.39719A27.2429.6630.6530.84
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,681:58.92710A27.6530.7130.6929.87
4.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,682:00.26686A28.1230.5731.1230.45
5.Danielewski Aleksander SSz94MKP Szczecin+0,632:00.36685A27.9830.5230.9330.93
6.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,752:00.61680A27.8630.1431.6031.01
7.Wysoczyński Mateusz SZG93JORDAN Kraków+0,662:00.65680A28.4830.2431.1730.76
8.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz+0,672:01.18671A28.5330.4531.2330.97
9.Krogulski Filip SO96UNIA Oświęcim+0,792:01.22670R29.5031.0830.8229.82
10.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź+0,682:01.44667R28.2930.9831.5130.66
11.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk+0,772:01.6966228.1731.0731.5230.93
12.Bucholc Bartosz96TRÓJKA Łódź+0,752:03.0464129.2631.1431.8230.82
13.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,692:03.6263229.1931.4431.6031.39
14.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,762:03.6563129.1430.9131.5232.08
15.Hałaczkiewicz Paweł93LUBLINIANKA+0,872:03.6663128.8831.0231.6532.11
16.Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp+0,652:04.6061729.9631.4431.5331.67
17.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewice+0,782:04.6961629.3431.8132.3331.21
Bugdol Rafał SR95Victoria Racibórz+0,762:04.6961628.8431.5832.3231.95
19.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków+0,662:05.3260728.1531.3332.9932.85
20.Pyda Jakub94SKARPA Lublin+0,652:05.5960328.6131.8432.3632.78
21.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,612:06.4359129.1932.6432.7131.89
22.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.+0,882:06.9058430.4532.7832.3231.35
23.Brus Dominik93AZS AGH Kraków+0,752:07.6857328.8632.2033.4033.22
24.Bogacki Szymon95Bielany Warszawa+0,632:07.7857229.8031.8432.6133.53
25.Osuch Mikołaj90AZS UAM Poznań+0,672:07.9157029.9432.6832.2533.04
26.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,612:08.1456730.0832.4733.0632.53
27.Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg+0,642:08.5456231.2832.4932.6332.14
28.Chudy Michał97WODNIK Rawicz+0,872:08.7156030.2832.7833.4532.20
29.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa+0,792:09.6554830.4833.1533.5332.49
30.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa+0,702:10.1754130.6932.5833.2233.68
31.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,662:13.2050531.5534.2634.1533.24
32.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,742:15.4148130.2933.3035.7036.12
33.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,782:17.3646031.4834.3735.4336.08
34.Danilewski Maciej98JUVENIA Białystok+0,762:18.0845332.7835.5535.1834.57
35.Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa+0,752:18.7344732.6735.0535.5735.44
36.Szeląg Ernest97KS KSZO Ostrowiec+0,712:20.9542633.8535.9936.7234.39
37.Kozera Piotr98WODNIK Radom+0,642:21.0042631.7135.2336.5437.52
38.Kanak Michał97Ursynów Warszawa+0,542:22.1941532.8835.2136.9937.11
39.Szafarczyk Igor97KORONA-Swim Kielce+0,682:23.0140833.9836.7237.5934.72
40.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa+0,752:25.4538833.6336.6438.1737.01
41.Gajewski Karol97KORONA-Swim Kielce+0,742:47.2625538.8343.3043.7941.34
NWSoboń Julian92WARTA Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-12-2012
Mężczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
WAWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Krupecki Oskar92MKP Szczecin+0,8152.60782Q24.8827.72
2.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,8353.23755Q25.1828.05
3.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,6654.33710Q24.9429.39
Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,7654.33710Q25.5228.81
5.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,8254.41707Q25.8228.59
6.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,7754.48704Q25.3429.14
7.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków+0,7854.62699Q25.3229.30
8.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław+0,7654.67697Q25.8028.87
9.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice+0,6054.68696Q25.6829.00
10.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,6854.69696Q25.8028.89
11.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,7254.97685Q25.5829.39
12.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,7355.03683Q26.1028.93
13.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa+1,5855.06682Q26.1228.94
14.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków+0,8155.07682Q25.7429.33
15.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,9055.12680Q26.4328.69
Bening Emil93JUVENIA Wrocław+0,8055.12680Q26.0229.10
17.Chaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław+0,8155.31673R25.6729.64
18.Wieteska Mateusz91AZS AWF Katowice+0,8155.56664R26.1329.43
19.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,8755.5866325.7329.85
20.Bednarczyk Paweł SWr94ŚLĄSK Wrocław55.7565726.1829.57
21.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce55.7765625.9729.80
22.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice+0,8155.7965625.7730.02
23.Fara Kacper SO94Fala Ropczyce+0,7656.0264826.4629.56
24.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno+0,8456.3263726.3130.01
25.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice+0,8056.3463726.1230.22
26.Przyborowski Piotr93MZOS Płock56.4863225.9130.57
27.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,7856.6862526.8329.85
28.Ambroziak Kamil96UKS 9-tka Kalisz+0,7956.6962526.1830.51
29.Gieracki Bartosz SWr95ŚLĄSK Wrocław56.9561627.0129.94
30.Malczyk Marcin SO95UNIA Oświęcim+0,8057.0761326.5830.49
31.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź+0,8457.1061226.8530.25
32.Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa+0,7857.1760926.5930.58
33.Rżyski Marcin94AZS UWM Olsztyn+0,9457.2760626.9430.33
34.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań+0,6757.3560425.4031.95
35.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków+0,8557.7259226.9030.82
36.Ozga Adrian94Bobry Dębica+0,8357.8358926.9930.84
37.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino+0,8358.0858127.1830.90
38.Szołoch Robert94MOSiR Sopot+0,9158.1857827.6630.52
39.Chrzanowski Damian98MZOS Płock+0,7858.2257727.0631.16
Kowalik Damian94AZS UAM Poznań+0,7658.2257726.5531.67
41.Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,8558.4157127.3631.05
42.Woźniak Maciej95POLONIA Warszawa+0,9658.4757027.0031.47
43.Renusz Piotr96SOLEX Lębork58.6156527.4431.17
44.Czartoryjski Radosław90AZS Biała Podlaska58.8855826.7632.12
45.Baran Rafał93AZS AGH Kraków+0,7759.0055427.5631.44
46.Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa+0,8559.3154627.7231.59
47.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz+0,7759.5154027.3232.19
48.Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa+0,7859.5453928.2031.34
49.Książek Sebastian SOc96KS KSZO Ostrowiec+0,7659.5653927.6731.89
50.Pietroń Mateusz96KP Ciechanów59.6053827.0432.56
51.Zakrzewski Jakub96WISŁA Puławy+0,801:00.1352427.6232.51
52.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,801:00.2552028.8631.39
53.Kamiński Szymon92WARTA Poznań+0,781:00.3651828.9231.44
54.Traczewski Michał95Żoliborz W-wa+0,731:01.1849728.1833.00
55.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice+0,911:01.2949427.8233.47
56.Krawiec Michał97Fala Ropczyce+0,811:01.3149428.5232.79
57.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+1,121:01.7248428.2933.43
58.Radwański Igor97ORKA Zamość+0,791:02.9645629.0833.88
59.Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa+0,871:03.0145529.1633.85
60.Miśkiewicz Adam97DELFIN Łódź+0,691:03.3544829.2934.06
61.Siewierski Michał98Fala Ropczyce+1,661:03.6244229.5534.07
62.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica+0,831:05.2840930.5534.73
63.Kwietniewski Maciej98KORONA-Swim Kielce+0,771:05.6440230.3535.29
64.Powąska Mateusz90Trójka Środa Wlkp+0,731:08.2235830.5337.69
65.Szeląg Ernest97KS KSZO Ostrowiec+0,861:08.5335431.8536.68


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-12-2012
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:16.42
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
13-12-2007
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
03-11-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków+0,882:14.56723A30.9034.1234.7134.83
2.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa+1,802:15.97700A31.2234.5934.8435.32
3.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,772:16.71689A31.3334.4435.0335.91
4.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+1,092:16.95685A29.9335.0736.5035.45
5.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,842:17.02684A31.2034.7835.9535.09
6.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn2:17.31680A31.9134.9035.1635.34
7.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa+0,752:17.89672A30.7535.6435.1636.34
8.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,892:18.62661A31.0935.3336.1236.08
9.Szpucha Katarzyna SK96Olimpijczyk Aleksandrów+0,862:19.11654R31.7335.2535.3536.78
10.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+0,822:19.63647R32.1235.2235.9236.37
11.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,872:19.8264431.4235.4236.3436.64
12.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,842:19.8764332.0735.8236.2035.78
13.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław+0,762:20.1763931.0735.1735.9138.02
14.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,872:20.8063132.1535.2336.3337.09
15.Mizak Joanna SSz94MKP Szczecin+0,902:21.7561830.8935.4637.0638.34
16.Różalska Martyna96Bielany Warszawa+0,922:24.0658932.3835.9137.3638.41
17.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp2:24.2558631.9436.0637.6038.65
18.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,882:25.0557732.0936.3238.0338.61
19.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn2:26.0156631.8936.7538.1239.25
20.Sproska Magdalena97ZRYW Opole+0,872:26.2656332.5737.2737.8638.56
21.Nogaj Paulina98WODNIK Radom+0,922:29.6452532.8637.9039.5039.38
22.Halagiera Joanna96Słowianka Gorzów Wlkp2:30.9751233.0737.6639.7540.49
23.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa+0,812:32.8149333.2538.4240.6040.54
24.Niemiec Aleksandra97Fala Ropczyce2:34.9147334.3438.9440.7040.93
25.Bagińska Zofia97MOSiR Sopot+0,792:38.7544034.9539.0642.7242.02


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-12-2012
Mężczyzn, 100m klasyczny

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,841:01.22749Q29.0032.22
2.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,741:01.59736Q28.4333.16
3.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,841:01.93724Q28.8233.11
4.Tokarski Krzysztof SR96Victoria Racibórz+0,921:02.02720Q29.2032.82
5.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa+0,751:02.06719Q29.7032.36
Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa+0,841:02.06719Q29.0732.99
7.Kotynia Jakub88START Łódź+0,851:02.19714Q29.0933.10
8.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,771:02.38708Q29.5832.80
9.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.+0,761:02.57702Q29.7332.84
10.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa1:02.78695Q29.6033.18
11.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,741:02.89691Q29.5533.34
12.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,831:02.90691Q29.6033.30
13.Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice+0,761:02.91690Q29.6833.23
14.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,781:03.13683Q30.0033.13
15.Nachtman Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,721:03.17682Q29.6733.50
16.Hulbój Marcin SSz96MKP Szczecin1:03.20681Q29.9733.23
17.Szot Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,751:03.22680R29.5533.67
18.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa1:03.29678?29.9733.32
Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,771:03.29678?29.1934.10
20.Białek Piotr92WARTA Poznań+0,721:03.5866929.7133.87
21.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,751:03.6866529.8733.81
22.Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ Łódź+0,501:03.7366429.6434.09
23.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,791:03.7866230.5233.26
24.Rojda Adam96WODNIK Rawicz+0,751:04.1365230.4533.68
25.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+0,831:04.1765030.0134.16
26.Żebrowski Juliusz91AZS UAM Poznań+0,791:04.3664530.6033.76
Karkut Kamil SK96IKAR Mielec+0,821:04.3664530.0634.30
28.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław1:04.3764430.0334.34
29.Galon Michał SZG95Akwawit Leszno+0,801:04.4564230.5633.89
30.Zieliński Kamil89AZS Biała Podlaska+0,841:04.6763530.1134.56
31.Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice+0,791:04.9962629.5735.42
32.Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań+0,821:05.0462530.6434.40
33.Pomietło Adrian95UNIA Oświęcim+0,711:05.3661530.9834.38
34.Guzik Jakub91AZS AGH Kraków+0,871:05.5960930.6834.91
35.Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice+0,721:05.6260830.0235.60
36.Dudek Michał SO94Bobry Dębica+0,761:05.7460530.7035.04
37.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice+0,911:05.8160330.7035.11
38.Duszyński Tomasz76LUBLINIANKA1:05.8260331.4134.41
39.Pik Paweł88LUBLINIANKA+0,891:05.9659930.4735.49
40.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,841:06.1259430.6335.49
41.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:06.4958530.8735.62
42.Szajerka Konrad94Bielany Warszawa+0,501:06.7457830.4236.32
43.Suchodolski Patryk93AZS PWSZ Racibórz1:06.9057431.2735.63
44.Lejman Kacper94Dwójka Morena Gdańsk+1,091:06.9657231.6835.28
45.Kotynia Piotr90AZS UŁPŁ Łódź+0,891:07.6955431.7035.99
46.Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa1:07.7155331.5236.19
47.Janicki Jakub SK97MOS Dąbrowa Grn1:08.3253932.1336.19
48.Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin+0,761:08.4153732.0836.33
49.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn+0,761:08.6853032.2736.41
50.Korek Jakub97Żoliborz W-wa+0,781:08.9552432.8736.08
51.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno+1,061:09.2451832.0737.17
52.Dyda Jakub97Bobry Dębica+0,741:09.9950132.2737.72
53.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl+0,721:10.0949932.1237.97
54.Brzykowski Krystian98SOKÓŁ Rzeszów+0,861:11.1847632.2438.94
55.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,791:12.3945334.2438.15
56.Bandurski Piotr96Żoliborz W-wa1:13.6243034.1539.47
57.Pierściński Adam98MKS Piaseczno+1,171:13.7442834.1039.64
58.Skonieczny Stanisław98Żoliborz W-wa+0,841:15.4839935.4040.08
59.Jarząbek Michał98KORONA-Swim Kielce+0,711:16.9337735.9341.00
NWGibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce


<< TOP >>
Konkurencja 9
19-12-2012
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.25
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:14.52
2:17.66
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
TRLOD
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Płock
Poznań
13-12-2007
08-12-2005
09-12-2004
11-12-2003
30-11-2002
15-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice+1,782:18.45728A29.2435.2740.6533.29
2.Szpucha Katarzyna SK96Olimpijczyk Aleksandrów+0,892:19.62710A31.0435.3139.7333.54
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+0,702:19.65710A30.1835.9141.1732.39
4.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+1,352:19.87706A29.9436.4741.0932.37
5.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska+0,952:20.31700A30.2835.2341.9732.83
6.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,932:20.48697A31.6334.7640.6433.45
7.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,912:20.62695A31.3635.7541.7131.80
8.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa+0,892:20.82692A30.9935.8240.9833.03
9.Rogacz Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,782:22.34670R30.6136.0241.3534.36
10.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,922:22.60667R31.2835.6542.9932.68
11.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź+0,872:23.2265830.7335.2642.5534.68
12.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin2:23.2365831.0236.7640.7234.73
13.Popiel Joanna96Bielany Warszawa2:23.7465131.8636.3043.4032.18
14.Wnuk Sylwia SO94Huragan Międzyrzec Pdl+0,552:23.7965029.9736.1741.8435.81
15.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań+0,762:23.8365031.1836.8341.2634.56
16.Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO Ostrowiec+0,792:24.8063730.5836.8044.2233.20
17.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:24.9063531.4336.4042.5434.53
18.Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,792:25.3662932.2937.2443.1032.73
19.Kamińska Joanna94START Łódź+0,912:25.4662831.5135.5443.3735.04
20.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,922:25.7862431.6336.9243.1834.05
21.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn2:26.3361731.9036.4944.2733.67
22.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,962:26.5661432.2738.1241.1135.06
23.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice2:26.5861432.3638.6940.7834.75
24.Bańbor Aleksandra97TKKF Szczygłowice+0,812:28.4559133.2337.0943.6634.47
25.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Białystok+1,092:28.5359031.6739.4742.1235.27
26.Helbing Justyna SK97Wilanowia Warszawa+0,812:30.1557133.0739.7442.6234.72
27.Wiśniewska Klaudia95Skalar Słupsk+0,892:31.4255732.4038.2644.7735.99
28.Tyrpa Aleksandra SO94CKiS Skawina+0,872:31.9355132.1239.3643.2237.23
29.Jarocha Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec2:32.6154433.1738.7145.5035.23
30.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój2:32.7254331.7638.1246.1736.67
31.Niemczyk Mirosława95KORNER Zielona G.2:35.0451933.1239.8043.9238.20
32.Łukaszewicz Zuzanna97Meduza Warszawa+0,822:35.9650933.1841.6242.6438.52
33.Łuczyńska Martyna98Żoliborz W-wa+0,932:38.3348733.8342.0945.1537.26
NWCieślak Joanna96WARTA Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 10
19-12-2012
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:37.78
3:43.83
3:48.14
3:51.19
3:54.17
3:59.77
Korzeniowski Paweł
Sawrymowicz Mateusz
Werner Paweł
Kuświk Maciej
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MKSZC
JUWRO
SLWRO
SLWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Trieste (ITA)
Szczecin
Dębica
Poznań
Saint Dizier (FRA)
26-11-2009
08-12-2005
01-12-2010
17-03-2012
15-12-2011
15-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
1.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,793:47.22821A55.9858.4757.2455.53
2.Kaczmarski Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,853:47.62816A55.3057.7257.4657.14
3.Zaborowski Filip SSz94MKP Szczecin+0,783:48.03812A55.4357.7657.4657.38
4.Lassek Bartłomiej94TRÓJKA Łódź+0,833:48.09811A55.2558.2057.5757.07
5.Wojdak Wojciech SO96BOSiR SP Brzesko+0,723:48.23810A55.1758.2957.7956.98
Rekord Polski Jun 16-lat
6.Zaczyński Karol91AZS AWF Katowice+0,803:49.91792A55.9757.8558.4457.65
7.Furtek Paweł95MKP Szczecin+0,913:50.18789A56.0558.6058.4657.07
8.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,783:50.19789A56.2258.7758.4156.79
9.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław+0,843:50.50786R56.1559.0358.6056.72
10.Zoniuk Maciej SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,893:50.78783R56.4158.6058.6357.14
11.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin+0,873:50.8278356.2058.4357.9058.29
12.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn+0,803:51.4577656.1258.4558.7658.12
13.Klich Kacper94AZS AWF Katowice+0,863:51.5077656.0257.3558.121:00.01
14.Borowicz Skoneczny Sylwester92AZS UWM Olsztyn+0,863:54.4774757.0259.1659.3958.90
15.Towarek Sebastian93ŚLĄSK Wrocław3:55.1474057.0659.4659.8258.80
16.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz3:55.7573556.3959.371:00.3459.65
17.Kuświk Maciej SWr96ŚLĄSK Wrocław+0,893:55.9773356.5158.5958.351:02.52
18.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa3:57.1372256.781:00.371:00.5359.45
19.Urbaniak Jan95WARTA Poznań+0,713:57.7671657.031:00.711:01.6358.39
20.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,873:57.8871557.341:00.341:01.7758.43
21.Pióro Artur91AZS AWF Katowice3:57.9071555.5459.551:01.421:01.39
22.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice+0,923:57.9171557.7759.981:00.5459.62
23.Piątkowski Mateusz90AZS AWF Katowice3:58.2471256.2459.381:00.711:01.91
24.Wiak Jakub95Olimpijczyk 23 Lublin3:58.2871156.881:01.251:00.5059.65
25.Łowicki Marcin95NAWA Skierniewice+0,683:58.6770858.071:00.091:00.6859.83
26.Uściłko Michał95JUVENIA Białystok+0,843:58.8970658.441:01.221:00.3958.84
27.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,853:59.0470556.6959.921:01.211:01.22
28.Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,863:59.3970257.451:00.391:00.591:00.96
29.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa+0,433:59.6170055.581:01.581:02.241:00.21
30.Czarnota Mateusz91UNIA Oświęcim+0,844:00.0469657.561:00.001:00.651:01.83
31.Gieracki Bartosz SWr95ŚLĄSK Wrocław4:00.0869658.651:01.291:01.1558.99
32.Cholewo Krzysztof95POLONIA Warszawa+0,804:00.6369157.541:00.541:01.251:01.30
33.Pietrzak Dawid97Piętnastka Bydgoszcz+0,964:00.7169057.341:00.891:01.601:00.88
34.Stokarski Marek92AZS AWF Warszawa+1,024:01.7168255.8959.821:02.481:03.52
35.Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.+1,904:02.0567959.311:02.331:00.6659.75
36.Jaszewski Marcin96AZS AWF Warszawa+0,814:02.3267657.631:01.641:01.661:01.39
37.Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik+0,814:04.8365658.701:01.531:02.151:02.45
38.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock+0,874:06.5364259.741:03.951:02.8559.99
39.Kotlewski Michał94ZRYW Opole+0,894:07.8463259.621:03.381:03.551:01.29
40.Burzawa Mateusz96MOS Dąbrowa Grn+0,804:07.9463159.561:03.381:03.581:01.42
41.Książek Sebastian SOc96KS KSZO Ostrowiec+0,764:08.5362758.461:02.591:03.491:03.99
42.Krycia Mateusz SOc96KS KSZO Ostrowiec4:09.736181:00.691:03.281:04.031:01.73
43.Dytkowski Jan97KS KSZO Ostrowiec+0,774:10.0161659.361:02.471:02.861:05.32
44.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy4:10.1661559.751:03.791:04.321:02.30
45.Majewski Lukasz96Słowianka Gorzów Wlkp+0,904:10.196151:00.291:03.651:03.621:02.63
46.Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik+0,984:10.526121:00.441:03.471:03.461:03.15
47.Marchel Adrian95JUVENIA Białystok+0,794:12.7059659.221:03.451:04.651:05.38
48.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów+1,894:13.085941:01.911:05.081:04.621:01.47
49.Sternak Piotr98MZOS Płock4:15.525771:01.681:05.581:05.611:02.65
50.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa4:15.8157559.871:05.281:06.391:04.27
51.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok+0,844:16.0057459.611:05.731:05.721:04.94
52.Rogoziński Łukasz94KS KSZO Ostrowiec+0,784:16.465711:00.511:05.421:06.471:04.06
53.Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa+0,834:16.6656959.321:04.021:05.081:08.24
54.Popielec Michał97Ursynów Warszawa+1,164:16.895681:01.061:05.811:06.861:03.16
55.Chrzanowski Damian98MZOS Płock+0,894:17.485641:02.131:06.551:04.471:04.33
56.Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn+0,754:18.835551:02.001:06.011:06.401:04.42
57.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,834:19.155531:01.091:05.631:06.781:05.65
58.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,934:19.255521:01.131:05.701:06.181:06.24
59.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno+0,884:23.895241:00.891:07.431:07.861:07.71
60.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki+0,974:26.085111:02.151:07.301:07.671:08.96
61.Russek Filip94Żoliborz W-wa+1,044:29.234931:02.721:09.501:08.681:08.33
62.Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa4:29.904891:02.901:08.621:09.571:08.81
63.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa+0,804:33.394711:04.261:09.541:09.971:09.62
64.Pawlak Tomasz95Trójka Środa Wlkp4:36.204571:01.751:10.261:11.851:12.34
65.Kamiński Marcin97Marlin Gryfino+1,505:18.382981:05.681:10.911:12.881:48.91
DYSKW.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok
O4 - przedwczesny start
NWRzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki


<< TOP >>
Konkurencja 11
19-12-2012
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Żelazna Paulina SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,8557.43700Q27.5329.90
2.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa+0,8557.44700Q27.7929.65
3.Bartoszek Joanna SWr96AZS AWF Katowice57.45699Q27.7729.68
4.Sokołowska Diana SK96JUVENIA Białystok+0,9657.50698Q27.8829.62
Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków+0,8657.50698Q27.8129.69
6.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,9157.65692Q27.6130.04
7.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,7857.66692Q28.0029.66
8.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,9357.72690Q27.5830.14
9.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7657.79687Q27.9929.80
10.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków+0,8658.00680Q28.1629.84
11.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim+0,7158.07677Q28.4529.62
Baranowska Magdalena93Bielany Warszawa+0,8958.07677Q27.9030.17
13.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim+0,8658.68656Q27.9630.72
14.Szpak Zofia92AZS AWFiS Gdańsk+0,8658.75654Q28.4530.30
Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,8758.75654Q28.1830.57
16.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,9158.87650Q28.1430.73
17.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,9059.05644R28.4130.64
18.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa+0,6859.14641R28.4130.73
19.Haraf Iga SWR95ŚLĄSK Wrocław59.2063928.5530.65
20.Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław+0,7659.4363228.6430.79
21.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim+0,9259.4863029.2030.28
22.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,7959.5362928.7030.83
23.Pułka Magdalena92AZS AWF Katowice+0,8159.5762728.6030.97
24.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,8559.6962429.3130.38
25.Haczkiewicz Paulina SZG97KORNER Zielona G.59.7262328.6031.12
26.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa+0,7659.7362228.8330.90
27.Różalska Martyna96Bielany Warszawa59.7462229.2030.54
Korzeniowska Marta93AZS AWF Warszawa+0,8659.7462228.9930.75
29.Nogaj Paulina98WODNIK Radom+0,9359.8262029.4330.39
30.Rudawska Adrianna96Olimpijczyk 23 Lublin+0,8759.9261629.1230.80
31.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G1:00.0461327.9432.10
32.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa+0,821:00.0861228.7731.31
33.Żarłok Martyna97Górnik Radlin+0,871:00.0961128.8931.20
34.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa+0,741:00.1361028.3631.77
35.Chodyna Monika92AZS UWM Olsztyn+0,851:00.1660929.1131.05
36.Stasinowska Katarzyna94TRÓJKA Łódź+0,811:00.1960828.3931.80
37.Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork+0,931:00.3060529.0731.23
38.Gawełczyk Dominika91AZS AWF Katowice+0,781:00.3860229.2831.10
39.Milewska Marta96AZS AWF Katowice+0,791:00.5559729.2431.31
40.Popiel Joanna96Bielany Warszawa+0,861:00.6859429.7030.98
41.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków+0,811:00.7859129.4531.33
42.Sokołowska Sandra98JUVENIA Białystok1:00.8458929.3231.52
43.Loranty Patrycja97KS KSZO Ostrowiec1:00.9058729.3131.59
44.Sędłak Katarzyna94ORKA Zamość+0,881:00.9758529.4731.50
45.Wróblewska Dominika SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,751:00.9858528.9132.07
46.Dyakowska Maja96Bielany Warszawa+0,641:01.0458329.2531.79
47.Ejnik Sylwia94MZOS Płock+1,011:01.1258129.4631.66
48.Lewandowska Kamila SG95AZS AWFiS Gdańsk+0,891:01.3257529.0632.26
Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,781:01.3257528.6832.64
50.Popiel Magdalena98JUVENIA Białystok+0,861:01.3457529.7231.62
51.Baran Justyna SSz96MKP Szczecin1:01.4957029.0932.40
52.Glanert Daria SG96Ósemka Starogard Gd.+0,811:01.5656829.3232.24
53.Trojanowska Kinga95Omega Kleszczów+0,801:01.6756529.5332.14
54.Sowa Marta SK96JORDAN Kraków+0,811:01.6856529.6632.02
55.Rogowska Paulina98SALOS Cortile Kielce+0,831:01.8955929.8232.07
56.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa1:02.3454729.8632.48
57.Maciuch Karolina96VEGA Dobrodzień+0,991:02.3854630.1832.20
58.Kiec Magda96Żoliborz W-wa+0,871:02.4154629.4532.96
59.Popova Anguela98UKS 9-tka Kalisz+0,821:02.5854129.8132.77
60.Wiśniewska Klaudia95Skalar Słupsk+0,811:02.6753930.0232.65
61.Morka Monika93START Łódź+0,891:02.7753630.3332.44
62.Szymańska Monika96Omega Kleszczów+0,961:02.8753430.3832.49
63.Adamkiewicz Karolina98KP Ciechanów+0,811:03.3752130.2833.09
64.Pilarska Zofia97Bielany Warszawa+0,531:03.6451430.6532.99
65.Andruszkiewicz Monika95JUVENIA Białystok+0,881:04.0750430.8633.21
66.Wysocka Karolina96JUVENIA Białystok+0,851:05.0748131.4733.60
67.Łuczyńska Martyna98Żoliborz W-wa1:05.1847931.5133.67
68.Kowalik Nina98KORONA-Swim Kielce+0,931:06.6944731.5135.18
NWPodlewska Miriam97POSNANIA


<< TOP >>
2 - 1 Dzień - Półfinały, Finały19-12-2012 - 17:00


Konkurencja 12
19-12-2012
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:16.38
16:35.51
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
01-12-2010
26-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Kilijańska Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec+0,8516:22.75843
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.72
2:11.77
3:18.78
4:25.19
1:04.72
1:07.05
1:07.01
1:06.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.65
6:35.69
7:41.17
8:46.94
1:05.46
1:05.04
1:05.48
1:05.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.81
10:58.67
12:03.54
13:08.46
1:05.87
1:05.86
1:04.87
1:04.92
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.24
15:18.52
16:22.75
1:04.78
1:05.28
1:04.23
2.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,8916:32.07820
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.87
2:11.93
3:18.85
4:25.45
1:04.87
1:07.06
1:06.92
1:06.60
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.15
6:36.73
7:42.70
8:48.99
1:05.70
1:05.58
1:05.97
1:06.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:54.52
11:00.27
12:05.51
13:11.45
1:05.53
1:05.75
1:05.24
1:05.94
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.88
15:25.11
16:32.07
1:06.43
1:07.23
1:06.96
3.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn+0,9116:35.58811
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.96
2:11.75
3:18.67
4:24.72
1:04.96
1:06.79
1:06.92
1:06.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.66
6:35.67
7:41.24
8:46.92
1:05.94
1:05.01
1:05.57
1:05.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:53.15
10:58.90
12:05.28
13:12.38
1:06.23
1:05.75
1:06.38
1:07.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:20.06
15:27.89
16:35.58
1:07.68
1:07.83
1:07.69
4.Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn+0,9116:49.69778
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.27
2:12.34
3:19.24
4:25.73
1:05.27
1:07.07
1:06.90
1:06.49
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.81
6:38.12
7:45.23
8:52.78
1:06.08
1:06.31
1:07.11
1:07.55
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.33
11:08.80
12:17.46
13:25.74
1:07.55
1:08.47
1:08.66
1:08.28
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.82
15:42.03
16:49.69
1:08.08
1:08.21
1:07.66
5.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,8516:52.90770
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.69
2:11.64
3:18.76
4:25.38
1:04.69
1:06.95
1:07.12
1:06.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.49
6:38.09
7:44.95
8:53.07
1:06.11
1:06.60
1:06.86
1:08.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.03
11:09.39
12:16.71
13:25.08
1:07.96
1:08.36
1:07.32
1:08.37
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.06
15:43.91
16:52.90
1:08.98
1:09.85
1:08.99
6.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew+1,0017:08.54736
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.20
2:13.06
3:22.02
4:30.88
1:05.20
1:07.86
1:08.96
1:08.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.55
6:48.24
7:57.34
9:06.10
1:08.67
1:08.69
1:09.10
1:08.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.80
11:23.67
12:32.52
13:40.98
1:08.70
1:08.87
1:08.85
1:08.46
1300m:
1400m:
1500m:
14:49.89
15:59.25
17:08.54
1:08.91
1:09.36
1:09.29
7.Bajorska Dorota SO94UNIA Oświęcim+0,9817:18.76714
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.13
2:14.85
3:23.74
4:32.97
1:06.13
1:08.72
1:08.89
1:09.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.08
6:51.06
8:00.30
9:09.83
1:09.11
1:08.98
1:09.24
1:09.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.90
11:29.92
12:40.22
13:50.71
1:10.07
1:10.02
1:10.30
1:10.49
1300m:
1400m:
1500m:
15:00.93
16:11.05
17:18.76
1:10.22
1:10.12
1:07.71
8.Nita Anna97Piątka Konstantynów+0,9317:33.33685
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.13
2:16.73
3:26.67
4:36.50
1:07.13
1:09.60
1:09.94
1:09.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.85
6:57.58
8:08.22
9:19.00
1:10.35
1:10.73
1:10.64
1:10.78
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:29.26
11:40.73
12:51.19
14:01.99
1:10.26
1:11.47
1:10.46
1:10.80
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.06
16:24.32
17:33.33
1:11.07
1:11.26
1:09.01
9.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+0,9817:36.25679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.57
2:14.75
3:24.03
4:33.12
1:05.57
1:09.18
1:09.28
1:09.09
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.52
6:51.47
8:01.54
9:10.54
1:09.40
1:08.95
1:10.07
1:09.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.46
11:30.86
12:42.26
13:56.10
1:09.92
1:10.40
1:11.40
1:13.84
1300m:
1400m:
1500m:
15:09.85
16:24.05
17:36.25
1:13.75
1:14.20
1:12.20
10.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce+0,9218:52.74551
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.68
2:23.55
3:39.50
4:55.26
1:07.68
1:15.87
1:15.95
1:15.76
500m:
600m:
700m:
800m:
6:11.61
6:49.73
8:44.71
10:01.25
1:16.35
38.12
1:54.98
1:16.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:17.95
12:34.32
13:51.88
15:08.85
1:16.70
1:16.37
1:17.56
1:16.97
1300m:
1400m:
1500m:
16:24.47
17:39.76
18:52.74
1:15.62
1:15.29
1:12.98


<< TOP >>
Konkurencja 1
19-12-2012
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa+0,6222.11773Q
2.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7722.27757Q
3.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7122.35749Q
4.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,5622.53731Q
5.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań+0,7922.57727Q
6.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,8222.58726Q
7.Hołub Jan SWr96KP AVIA Świdnik+0,9122.62722Q
8.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,6522.74711Q
9.Zieliński Dawid92MKP Szczecin+0,8422.80705R
10.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,7922.92694R
11.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,6922.93693
12.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,7822.95692
13.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław+0,7122.99688
14.Szymański Konrad93POLONIA Warszawa+0,7523.02685
15.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,8223.06682
16.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin+0,8323.30661


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2012
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.82
31.90
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Zachoszcz Paulina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
SLGOR
JUWRO
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
19-12-2012
15-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin+0,8131.77744Q
2.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław+0,8132.23713Q
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+0,8532.24712Q
4.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław+1,0832.50695Q
5.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa+0,8332.62688Q
6.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,8032.66685Q
7.Cichowska Kinga94Słowianka Gorzów Wlkp+0,7232.90670Q
8.Pelowska Aleksandra93AZS AWFiS Gdańsk+0,7733.06661Q
9.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice+0,7433.17654R
10.Kit Zuzanna97UKS 9-tka Kalisz+0,8933.26649R
11.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków+0,8033.28648
12.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,9533.32645
13.Wikieł Angelika SR98UŚKS Ostrołęka+0,9233.38642
14.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom+0,7033.51634
15.Bazyl Magdalena SK97Aquarius Myślenice+0,8633.62628
16.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,9533.98608


<< TOP >>
Konkurencja 10
19-12-2012
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:37.78
3:43.83
3:48.14
3:48.23
3:54.17
3:59.77
Korzeniowski Paweł
Sawrymowicz Mateusz
Werner Paweł
Wojdak Wojciech SO
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
MKSZC
JUWRO
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Gorzów Wlkp.
Trieste (ITA)
Szczecin
Ostrowiec Św.
Poznań
Saint Dizier (FRA)
26-11-2009
08-12-2005
01-12-2010
19-12-2012
15-12-2011
15-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Zaborowski Filip SSz94MKP Szczecin+0,733:44.6984953.7656.6157.3856.94
2.Kaczmarski Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,853:45.6283854.8857.4157.3755.96
3.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,803:46.9782354.7557.7057.8756.65
4.Wojdak Wojciech SO96BOSiR SP Brzesko+0,733:47.7081554.6757.2957.5758.17
Rekord Polski Jun 17-lat, Jun. 16-lat
5.Zaczyński Karol91AZS AWF Katowice+0,813:47.8881355.3557.6258.3756.54
6.Lassek Bartłomiej94TRÓJKA Łódź+0,793:50.1679055.0757.4958.9058.70
7.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,833:50.5378655.8157.8658.5258.34
8.Furtek Paweł95MKP Szczecin+0,913:50.7178455.0258.5459.0758.08


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-12-2012
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:48.48
1:48.73
1:54.10
1:55.56
2:02.08
2:05.05
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Kawęcki Radosław
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
NOZIE
JOKRA
Istambul (TUR)
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Zamość
16-12-2012
18-12-2009
27-11-2008
26-11-2009
09-12-2006
15-01-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,751:52.1284727.3429.8027.2227.76
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,651:55.6677227.4530.1429.4028.67
3.Świetlicki Daniel90PZP+0,761:57.1074427.3729.4429.8530.44
4.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,811:57.9172827.2230.0231.0429.63
5.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,691:58.1572427.7330.1830.5729.67
6.Wysoczyński Mateusz SZG93JORDAN Kraków+0,741:58.2372227.5430.3630.2030.13
7.Danielewski Aleksander SSz94MKP Szczecin+0,621:59.8769327.8830.2531.0830.66
8.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz+0,722:02.5764827.9030.7631.5132.40


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-12-2012
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.17
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
26-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,781:01.16736Q29.4031.76
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,731:01.54722Q29.9831.56
3.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,711:02.04705Q29.8632.18
4.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,501:02.39693Q30.7231.67
5.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,711:02.48690Q30.7831.70
6.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,671:02.93676Q30.7032.23
7.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,691:02.98674Q30.5832.40
8.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,881:03.11670Q31.1531.96
9.Żarłok Martyna97Górnik Radlin+0,711:03.39661R30.4132.98
10.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin+0,911:03.69652R30.6433.05
11.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp+0,761:03.7964930.7433.05
12.Ryczak Maja96MKP Szczecin+0,681:03.8064830.3433.46
13.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,811:03.8864631.6232.26
14.Szpak Zofia92AZS AWFiS Gdańsk+0,741:04.4562931.2533.20
15.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,781:04.5262731.4333.09
16.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,741:05.6359531.5634.07


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-12-2012
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
WAWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Krupecki Oskar92MKP Szczecin+0,8352.81773Q24.8028.01
2.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,8052.93768Q24.8128.12
3.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,7753.16758Q25.0828.08
4.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,6753.51743Q24.6828.83
5.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków+0,8053.77732Q25.1928.58
6.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa+0,7353.85729Q24.9228.93
7.Bening Emil93JUVENIA Wrocław+0,8453.89728Q24.9828.91
8.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,7054.04722Q25.8428.20
9.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,8654.10719?25.2628.84
Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice+0,7354.10719?24.9829.12
11.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków+0,7654.1771625.6928.48
12.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław+0,7954.2471425.1029.14
13.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,8054.4770525.6628.81
14.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,7654.5670125.3229.24
15.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,6954.5770126.0928.48
16.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,8255.0268426.5128.51


<< TOP >>
Konkurencja 9
19-12-2012
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.25
2:10.25
2:10.64
2:11.56
2:14.52
2:17.66
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
TRLOD
ZABIA
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Vienna (AUT)
Dublin (IRL)
Płock
Poznań
13-12-2007
08-12-2005
09-12-2004
11-12-2003
30-11-2002
15-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,792:12.0783928.8333.1039.0531.09
2.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice+1,002:13.1581928.7333.1839.5631.68
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+0,762:15.5177729.4434.6839.9531.44
4.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska+0,912:17.3974529.6934.8440.2632.60
5.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa+0,932:17.7673930.4334.3040.1332.90
6.Szpucha Katarzyna SK96Olimpijczyk Aleksandrów+0,852:20.6769430.5434.9841.3333.82
7.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,842:21.5168230.4436.2542.4732.35
8.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,972:22.1867331.2134.6141.1935.17


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-12-2012
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa+0,721:00.58773Q28.3232.26
2.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,841:00.89761Q28.8032.09
3.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.+0,711:01.03756Q28.5232.51
4.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,791:01.15752Q29.0732.08
5.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk1:01.20750Q28.5932.61
6.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,731:01.30746Q28.7532.55
7.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,771:01.39743Q28.9932.40
8.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,801:01.76730Q29.5532.21
9.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa+0,871:01.82727R28.9832.84
10.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa+0,761:02.03720R29.4132.62
11.Kotynia Jakub88START Łódź+0,821:02.0472029.0333.01
12.Tokarski Krzysztof SR96Victoria Racibórz+0,881:02.2971129.4232.87
13.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,731:02.3670929.1933.17
14.Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice+0,751:02.5270329.4433.08
15.Hulbój Marcin SSz96MKP Szczecin+0,881:02.9369030.1032.83
16.Szot Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,811:03.4867229.6533.83


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-12-2012
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:10.98
2:16.42
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
13-12-2007
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
03-11-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków+0,872:11.2078029.4933.3934.3733.95
2.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa+0,882:11.3577730.6033.4034.0033.35
3.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,812:13.7673629.6833.8835.1135.09
4.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn+0,862:14.8171931.0534.2035.0934.47
5.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,832:16.4769331.2834.3935.3135.49
6.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,802:16.8868730.1734.1535.4737.09
7.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,972:17.4767830.9234.7435.6336.18
8.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa+0,792:19.9664230.5535.4236.7837.21


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-12-2012
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:54.81
1:56.16
1:58.52
1:59.58
2:04.26
2:08.46
Wójt Łukasz
Świtkowski Jan
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
PZP
SKLUB
SKLUB
WAWAR
WAWAR
BUWAR
Berlin (GER)
Istambul (TUR)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Wrocław
15-11-2009
14-12-2012
15-12-2011
27-11-2008
17-11-2007
18-11-2006

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,831:56.9883326.2429.7833.2427.72
2.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin+0,761:57.2982626.9529.2633.5027.58
3.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,801:57.6581925.7630.3534.6526.89
4.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków+0,852:01.4574426.3931.6134.4728.98
5.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów+0,702:02.1573126.8731.6634.7528.87
6.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko+0,722:02.9671726.9531.4435.7828.79
7.Kut Bartosz93AZS AGH Kraków+0,962:03.9969927.0333.1034.5529.31
8.Kubkowski Bartłomiej SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,882:04.7768626.9132.0936.0129.76


<< TOP >>
Konkurencja 11
19-12-2012
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Żelazna Paulina SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,8655.85761Q26.7929.06
2.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,8156.56733Q27.2129.35
3.Sokołowska Diana SK96JUVENIA Białystok+0,8256.65730Q27.2429.41
4.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,7756.68728Q27.2629.42
5.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków+0,7557.00716Q27.4929.51
6.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7357.03715Q27.6029.43
7.Bartoszek Joanna SWr96AZS AWF Katowice+0,7457.19709Q27.7829.41
8.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa+0,8857.20709Q27.8229.38
9.Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków+0,9057.24707R27.9029.34
10.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,9257.32704R27.3130.01
11.Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,7557.9068327.4930.41
12.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim+0,7357.9468228.1129.83
13.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,9257.9968027.7730.22
14.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim+0,8158.0367928.0829.95
15.Baranowska Magdalena93Bielany Warszawa+0,9158.5965927.7530.84
16.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,8959.3563428.2531.10


<< TOP >>
Konkurencja 1
19-12-2012
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
20.88
21.86
22.26
22.34
23.11
24.08
Czerniak Konrad
Wypych Filip
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
TRLOD
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Nowa Ruda
08-12-2011
26-11-2009
15-12-2011
26-11-2009
12-12-2008
14-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,5521.35859
2.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7222.03782
3.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań+0,7222.04781
4.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa+0,6922.06779
5.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,7622.31753
6.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,8222.34750
7.Hołub Jan SWr96KP AVIA Świdnik+0,8622.48736
8.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,7322.74711


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-12-2012
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
30.61
30.76
30.76
30.82
31.90
31.91
Ścieszko Ewa
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Zachoszcz Paulina
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
AZLOD
AZWAR
AZWAR
SLGOR
JUWRO
DZDZI
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Poznań
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
19-12-2012
15-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław+0,7431.45767
Rekord Polski Jun 15-lat
2.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+0,7531.78744
3.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław+0,8131.98730
4.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin+0,8132.04726
5.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa+0,7932.37704
6.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,7932.71682
7.Cichowska Kinga94Słowianka Gorzów Wlkp+0,7332.84674
8.Pelowska Aleksandra93AZS AWFiS Gdańsk+0,8233.08659


<< TOP >>
Konkurencja 13
19-12-2012
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:38.12
1:39.81
1:39.81
1:41.88
1:54.15
1:54.27
AZS AWF Katowice
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław (NF)
MKS Jordan Kraków (NF)
AWKAT
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SLWRO
JOKRA
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Opole
Oświęcim
26-11-2009
26-11-2009
26-11-2009
27-11-2008
08-11-2008
22-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaCRCzasPkt.
1.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa+0,571:37.77827
Rekord Polski Seniorów
Mikicin Miłosz
Rowiński Filip
93
90
+0,57
+0,41
25.04
27.76
Korzeniowski Paweł
Pasula Jakub
85
92
+0,30
+0,31
23.52
21.45
2.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.+0,691:38.50809
Kawęcki Radosław
Kołodziejski Mateusz
91
92
+0,69
+0,20
24.32
27.52
Golczyk Szymon SZG
Bor Radosław SZG
96
93
+0,30
+0,12
24.03
22.63
3.TRÓJKA ŁódźTRÓJKA Łódź1:38.86800
Zgierski Maksymilian
Wypych Filip
94
91
25.48
27.23
Babuchowski Marcin
Sobczyk Kamil
84
93
23.48
22.67
4.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice+0,751:39.93775
Unold Marcin
Nowak Patryk
86
95
+0,75
+0,33
25.43
28.10
Chmiel Łukasz
Poprawa Michał SO
93
94
+0,53
+0,30
23.98
22.42
5.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław+0,671:41.13747
Kubkowski Bartłomiej SWr
Szot Mateusz SWr
95
95
+0,67
+0,22
26.13
28.49
Sokulski Jacek
Bujoczek Filip SWr
91
94
+0,20
+0,36
24.08
22.43
6.Ursynów Warszawa - mł.Ursynów Warszawa+0,551:41.17747
Opalski Marcin
Zawadka Michał
93
89
+0,55
+0,20
26.12
27.02
Janas Krzysztof
Bielawski Michał
93
93
+0,18
+0,36
24.71
23.32
7.MZOS PłockMZOS Płock+0,751:41.67736
Wiśniewski Wiktor
Gałka Piotr
95
88
+0,75
0.00
26.15
28.38
Lewandowski Maciej
Przyborowski Piotr
86
93
+0,19
+0,39
24.47
22.67
8.AZS AGH Kraków - mł.AZS AGH Kraków+0,731:41.99729
Brus Dominik
Suzin Marcin
93
93
+0,73
+0,28
26.72
28.96
Łuczak Piotr
Kut Bartosz
92
93
+0,39
+0,16
23.88
22.43
9.AZS AWFiS Gdańsk - mł.AZS AWFiS Gdańsk+0,611:42.14726
Zawada Mateusz
Gorczyca Przemysław
92
90
+0,61
+0,35
25.54
27.69
Zieja Dawid
Szotkowski Daniel
89
92
+0,40
+0,32
25.28
23.63
10.AZS AWF Katowice 2 - mł.AZS AWF Katowice+0,671:42.30722
Kisiel Adrian
Gładysz Krzysztof
93
92
+0,67
+0,48
26.17
28.93
Wieteska Mateusz
Wilk Krzysztof
91
89
+1,45
+0,15
24.69
22.51
11.NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice+0,651:43.39699
Jankiewicz Krzysztof
Krawczyk Sebastian
91
89
+0,65
+0,53
24.76
29.69
Perzankowski Kacper
Łowicki Marcin
96
95
+0,51
0.00
25.12
23.82
12.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice1:44.09685
Świerczyński Jakub
Kłos Grzegorz SO
95
95

+0,28
27.06
29.02
Kudła Łukasz SO
Żymańczyk Mateusz SO
95
95
+0,43
+0,18
25.18
22.83
13.POLONIA Warszawa 1POLONIA Warszawa+0,651:44.16684
Gąsior Patryk
Stępień Konrad
94
96
+0,65
0.00
26.74
29.30
Woźniak Maciej
Szymański Konrad
95
93
+0,49
+0,20
25.70
22.42
14.KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków+0,651:44.94669
Kolczyński Stanisław
Tarczyński Marcin
97
90
+0,65
+0,31
26.90
27.93
Olborski Krzysztof
Kaźmierczak Wojciech
97
97
+0,60
+0,27
26.19
23.92
15.AZS AWF Warszawa 2 - mł.AZS AWF Warszawa+0,701:45.17665
Stokarski Marek
Certa Maciej
92
91
+0,70
+0,36
27.92
28.85
Paszek Marcin
Pulwin Paweł
89
92
+1,23
+0,39
25.19
23.21
16.AZS UAM PoznańAZS UAM Poznań+0,671:45.48659
Osuch Mikołaj
Michałkowski Marek
90
91
+0,67
+0,26
27.99
29.38
Kowalik Piotr
Ziemniarski Bartosz
91
86
+0,37
+0,14
25.02
23.09
17.Bielany Warszawa 1 - mł.Bielany Warszawa+0,691:45.67655
Szarliński Filip
Grula Mateusz
92
93
+0,69
+0,36
27.01
28.19
Mucha Kacper
Poławski Mariusz
92
93
+0,50
+0,27
25.96
24.51
18.KP AVIA ŚwidnikKP AVIA Świdnik+0,831:45.89651
Lis Przemysław
Wasil Sebastian
96
94
+0,83
+0,30
28.27
28.14

Hołub Jan SWr

96
+0,49
+0,53
26.95
22.53
19.AZS AWF Katowice 5 - mł.AZS AWF Katowice+0,631:46.21645
Pióro Artur
Czermak Tomasz
91
91
+0,63
+0,27
27.99
29.02
Piątkowski Mateusz
Smoliński Jan
90
90
+0,28
+0,14
25.79
23.41
20.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice+0,791:47.14629
Zaczyński Karol
Korzuch Mateusz
91
95
+0,79
+0,43
27.55
29.53
Wilk Robert
Warwas Szymon
86
95
+0,48
+0,56
25.88
24.18
21.POLONIA Warszawa 2POLONIA Warszawa+0,671:47.42624
Piątkowski Marcin
Ćwiek Kacper
96
95
+0,67
+0,25
28.37
29.20
Motyczyński Jakub
Skrobisz Marek
96
94
+0,42
+0,38
26.28
23.57
22.Bielany Warszawa 2Bielany Warszawa+0,651:47.94615
Bogacki Szymon
Szajerka Konrad
95
94
+0,65
+0,28
27.71
29.43
Biś Daniel
Bartosiewicz Jakub
95
95
+0,32
+0,39
26.61
24.19
23.Meduza WarszawaMeduza Warszawa+0,691:48.05613
Dziwiszek Kamil
Gawryś Sebastian
95
94
+0,69
+0,24
27.49
29.33
Juc Aleksander
Błoch Cezary
97
95
+0,32
+0,26
26.15
25.08
24.IKAR MielecIKAR Mielec+0,791:48.19610
Hendzel Konrad
Karkut Kamil SK
97
96
+0,79
+0,31
27.65
29.13
Gąsior Aleksander
Machowski Filip
95
97
+0,39
+0,33
25.96
25.45
25.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn+0,701:49.46589
Furman Łukasz
Juchno Szymon
93
97
+0,70
+0,37
27.03
30.71
Samul Kamil
Burzawa Mateusz
88
96
+0,34
+0,23
27.01
24.71
26.KORONA-Swim KielceKORONA-Swim Kielce+0,681:58.21468
Szafarczyk Igor
Jarząbek Michał
97
98
+0,68
+0,50
30.07
34.89
Kwietniewski Maciej
Zabojszcz Wojciech SO
98
95
+0,50
+0,17
29.70
23.55
NWTRÓJKA ŁódźTRÓJKA Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 14
19-12-2012
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:44.44
3:50.07
3:50.07
3:55.00
3:57.26
4:02.50
AZS AWF Warszawa
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP Unia Oświęcim
MKS Jordan Kraków
JEDYNKA Ożarów Maz.
AZWAR
SLGOR
SLGOR
UNOSW
JOKRA
JEOZA
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
15-12-2011
26-11-2009
26-11-2009
22-12-2011
22-12-2011
17-01-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaCRCzasPkt.
1.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław+0,733:47.79763
Dowgiert Anna
Zawiszewska Maja
+0,73
+0,21
26.29
26.74
56.28
58.04
Haraf Iga SWR
Żelazna Paulina SWr
+0,29
+0,20
27.16
26.02
58.14
55.33
2.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław+0,813:48.44757
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
+0,81
+0,30
26.76
26.44
55.32
55.87
Pożarowszczyk Beata
Kłopocka Paulina
+0,05
+0,40
27.79
27.95
58.92
58.33
3.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim+0,873:48.53756
Rekord Polski Jun 18-lat, Jun.17-lat
Janiczek Joanna SO
Ulatowska Alicja SO
+0,87
+0,32
27.43
27.60
57.46
57.35
Kunka Kamila SO
Górniak Katarzyna SO
+0,11
+0,29
27.58
27.01
57.34
56.38
4.AZS AGH Kraków - mł.AZS AGH Kraków+0,743:49.61745
Kawecka Anna
Radlińska Marcelina
+0,74
+0,22
27.32
26.93
57.05
57.23
Pawlaczek Natalia
Piechocka Jagoda
+0,45
+0,53
27.45
27.69
57.20
58.13
5.AZS AWF Warszawa 1 - mł.AZS AWF Warszawa+0,893:49.66745
Kowalska Agata
Urbańska Karolina
+0,89
+0,51
27.95
27.92
57.20
58.14
Korzeniowska Marta
Ptasińska Katarzyna
+0,35
+0,31
27.73
26.62
58.36
55.96
6.AZS UWM Olsztyn - mł.AZS UWM Olsztyn+0,773:53.68707
Czerniak Monika
Wikieł Manuela
+0,77
+0,45
27.62
28.73
57.16
58.91
Zachoszcz Joanna
Chodyna Monika
+0,23
+0,38
27.81
28.44
57.93
59.68
7.AZS AWF Warszawa 2 - mł.AZS AWF Warszawa+0,843:55.98686
Sikora Paulina
Nowacka Aleksandra
+0,84
+0,55
28.52
28.83
58.91
59.17
Kośla Marta
Olczak Mirella
+0,23
+0,20
27.94
27.76
59.26
58.64
8.AZS AWF Katowice 1 - mł.AZS AWF Katowice+0,873:59.83654
Wyżgolik Vanessa
Gawełczyk Dominika
+0,87
+0,53
30.00
28.60
1:01.56
59.49
Pułka Magdalena
Szczepaniak Karolina
+0,61
+0,30
28.41
28.25
59.52
59.26
9.Bielany WarszawaBielany Warszawa+0,934:01.72639
Różalska Martyna
Popiel Joanna
+0,93
+0,44
28.78
29.44
1:00.19
1:00.80
Dyakowska Maja
Baranowska Magdalena
+0,28
+0,17
28.82
27.91
1:01.59
59.14
10.ZRYW OpoleZRYW Opole+0,914:05.17612
Tomala Aleksandra SR
Samulik Magdalena
+0,91
+0,49
29.64
29.63
1:00.89
1:03.72
Greglak Marta
Sproska Magdalena
+0,48
+0,37
29.21
27.99
1:01.96
58.60
11.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice+0,934:06.19605
Bartoszek Joanna SWr
Milewska Marta
+0,93
+0,78
28.13
28.96
57.78
1:00.59
Klimas Paulina SO
Knapik Anna SR
+0,47
+0,65
30.66
30.07
1:04.50
1:03.32


<< TOP >>
3 - 2 Dzień - Eliminacje20-12-2012 - 9:00


Konkurencja 15
20-12-2012
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.83
23.83
24.56
25.27
25.79
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Wysoczyński Mateusz
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Warszawa
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
18-12-2009
18-12-2009
27-11-2009
26-11-2009
10-03-2012
16-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz24.65771Q
2.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,6624.81756Q
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6924.96743Q
4.Soboń Julian92WARTA Poznań+0,6025.43702Q
5.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa+0,6025.46700Q
6.Danielewski Aleksander SSz94MKP Szczecin+0,5825.60688Q
7.Świetlicki Daniel90PZP+0,6625.61688Q
Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków+0,6125.61688Q
Rekord Polski Jun 15-lat
9.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,7425.70680Q
10.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,6926.02656Q
11.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk+0,8126.03655Q
12.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań+0,5526.24639Q
13.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,6426.32633Q
14.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,6826.34632Q
15.Wiśniewski Wiktor95MZOS Płock+0,6926.35631Q
16.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,6626.37630Q
17.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,5426.38629R
18.Krogulski Filip SO96UNIA Oświęcim+0,7126.40628R
19.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,7426.41627
20.Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice+0,6726.43626
21.Bugdol Rafał SR95Victoria Racibórz+0,7326.45624
22.Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp+0,6626.47623
23.Pyda Jakub94SKARPA Lublin+0,6626.51620
24.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,6226.73605
25.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,6326.80600
26.Renusz Piotr96SOLEX Lębork+0,7526.90593
27.Brus Dominik93AZS AGH Kraków+0,7327.06583
28.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,6427.08582
29.Chudy Michał97WODNIK Rawicz+0,7027.16576
30.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa+0,6727.22573
31.Hałaczkiewicz Paweł93LUBLINIANKA+0,7927.31567
32.Bucholc Bartosz96TRÓJKA Łódź+0,6327.33566
33.Morawski Jakub SG96Dwójka Morena Gdańsk+0,6727.38563
34.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.+0,7427.54553
35.Ambroziak Kamil96UKS 9-tka Kalisz+0,7427.61549
36.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino+0,8227.76540
37.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz+0,6727.78539
38.Bogacki Szymon95Bielany Warszawa+0,5527.89532
39.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,6527.97528
40.Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź+0,5728.00526
41.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków+0,6028.09521
42.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewice+0,6828.19515
43.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów+0,6728.47500
44.Poławski Mariusz93Bielany Warszawa+0,7128.50499
45.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,6828.66490
46.Olborski Krzysztof97KAPRY Pruszków+0,7628.72487
47.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,8228.75486
48.Kozera Piotr98WODNIK Radom+0,5828.90478
49.Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg+0,6828.99474
50.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz+0,6929.04471
51.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa+0,6729.05471
52.Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno+0,7229.14467
53.Kuzebski Jakub97MKS Piaseczno+0,6429.28460
54.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,8329.48451
55.Woźniak Maciej95POLONIA Warszawa+0,7629.52449
56.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,6629.53448
57.Miśkiewicz Adam97DELFIN Łódź+0,6829.71440
58.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,5629.90432
59.Pietrzak Grzegorz98KP Ciechanów+0,6829.94430
60.Kanak Michał97Ursynów Warszawa+0,5730.02427
61.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź+0,7130.08424
62.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl+0,7330.26417
63.Szafarczyk Igor97KORONA-Swim Kielce+0,6730.56404
64.Anysz Michał97MKS Piaseczno+0,8830.72398
65.Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa+0,7531.13383
66.Russek Filip94Żoliborz W-wa+0,7832.14348
67.Pierściński Adam98MKS Piaseczno+0,7232.79327
68.Kwietniewski Maciej98KORONA-Swim Kielce+0,6633.87297
69.Jarząbek Michał98KORONA-Swim Kielce+0,7034.34285
DYSKW.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków
G3 - wynurzenie głowy po starcie poza linią 15m
NWUnold Marcin86AZS AWF Katowice
NWJończyk Jakub92ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2012
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.82
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Dowgiert Anna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
SLWRO
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Istambul (TUR)
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
13-12-2012
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław+0,7727.95663Q
2.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,8128.12651Q
3.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,7928.15649Q
4.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7328.23644Q
5.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice+0,7128.28640Q
6.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska+0,7928.36635Q
7.Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław28.61618Q
8.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,8628.66615Q
9.Żelazna Paulina SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,8228.72611Q
10.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,7528.85603Q
11.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,8228.88601Q
12.Okaj Oliwia SWR96ŚLĄSK Wrocław+0,8628.90600Q
Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków+0,8428.90600Q
14.Różalska Martyna96Bielany Warszawa28.94597Q
15.Stasinowska Katarzyna94TRÓJKA Łódź+0,8228.98595Q
16.Baranowska Magdalena93Bielany Warszawa+0,8529.02592Q
17.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa+0,7029.06590R
18.Wróblewska Dominika SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,8229.14585R
19.Mizak Joanna SSz94MKP Szczecin+0,8129.15585
20.Korzeniowska Marta93AZS AWF Warszawa+0,8429.19582
Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań+0,7229.19582
22.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,8629.20582
23.Haraf Iga SWR95ŚLĄSK Wrocław+0,8029.27577
24.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole+1,7129.34573
25.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin29.35573
26.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,8429.44567
27.Wyżgolik Vanessa91AZS AWF Katowice+0,8129.50564
28.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,7629.55561
29.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,7829.58559
30.Morka Monika93START Łódź+0,8229.60558
Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G+0,8629.60558
32.Bartoszek Joanna SWr96AZS AWF Katowice29.61558
33.Wnuk Sylwia SO94Huragan Międzyrzec Pdl+0,8229.69553
Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp29.69553
35.Sproska Magdalena97ZRYW Opole+0,8429.89542
Borkowska Agata SG95AZS AWFiS Gdańsk+0,6929.89542
37.Żarłok Martyna97Górnik Radlin+0,8429.90542
38.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa+0,7429.96538
39.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa+0,7930.09531
40.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,7730.22525
41.Sokołowska Sandra98JUVENIA Białystok+0,7530.40515
42.Jaroma Agata95JUVENIA Wrocław+0,9030.46512
43.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,7730.54508
44.Wiśniewska Klaudia95Skalar Słupsk+1,8630.58506
45.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn+0,9030.81495
46.Adamkiewicz Karolina98KP Ciechanów+0,8630.82494
47.Samulik Magdalena97ZRYW Opole30.85493
48.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,7931.10481
49.Glanert Daria SG96Ósemka Starogard Gd.+0,7731.51463
50.Popova Anguela98UKS 9-tka Kalisz+0,8231.53462
51.Pilarska Zofia97Bielany Warszawa+0,8031.64457
52.Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce+0,7531.68455
53.Andruszkiewicz Monika95JUVENIA Białystok31.79451
54.Milewska Marta96AZS AWF Katowice+0,7931.95444
55.Trojanowska Kinga95Omega Kleszczów+0,7832.39426
56.Dyakowska Maja96Bielany Warszawa+0,8132.88407
57.Kowalik Nina98KORONA-Swim Kielce+0,8432.95405
58.Wysocka Karolina96JUVENIA Białystok33.69378


<< TOP >>
Konkurencja 17
20-12-2012
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.20
4:09.07
4:11.81
4:12.87
4:26.19
4:33.46
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Mikołajewski Mariusz
Pietrzak Dawid
PZP
TRLOD
TRLOD
MUWAR
BUWAR
AQBYD
Berlin (GER)
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
14-11-2009
14-12-2007
08-12-2006
28-11-2008
25-11-2005
14-10-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
1.Nachtman Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,654:19.33748A59.61
2.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin4:21.05734A1:00.111:05.921:14.261:00.76
3.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,904:21.38731A1:00.461:06.831:14.1959.90
4.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,814:21.64729A59.811:04.261:17.361:00.21
5.Zaczyński Karol91AZS AWF Katowice+0,814:22.38723A1:01.071:06.841:14.151:00.32
6.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów+0,774:22.98718A1:03.40
7.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź+0,754:23.02717A1:01.061:04.381:15.561:02.02
8.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,774:23.17716A1:01.151:09.991:11.931:00.10
9.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa+0,844:24.96702R1:00.30
10.Piątkowski Mateusz90AZS AWF Katowice+0,804:26.28691R1:00.121:09.161:15.991:01.01
11.Czarnota Mateusz91UNIA Oświęcim+0,804:26.686881:01.341:06.901:16.151:02.29
12.Pietrzak Dawid97Piętnastka Bydgoszcz+0,914:28.326761:00.321:06.491:20.331:01.18
13.Kubkowski Bartłomiej SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,844:28.896711:01.28
14.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko+0,774:28.996711:01.731:09.071:15.661:02.53
15.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,824:31.456521:01.381:10.271:14.541:05.26
16.Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice+0,804:32.636441:01.671:10.431:16.521:04.01
17.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce4:35.026271:00.061:08.771:18.771:07.42
18.Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków4:36.486171:02.52
19.Baran Rafał93AZS AGH Kraków4:38.546041:00.321:10.881:21.681:05.66
20.Ozga Adrian94Bobry Dębica+0,924:41.955821:01.381:13.271:19.821:07.48
21.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa+0,814:45.795591:02.721:14.791:18.271:10.01
22.Korek Jakub97Żoliborz W-wa+0,794:49.065401:06.161:15.841:20.651:06.41
23.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa+0,564:50.585321:06.481:11.521:26.931:05.65
24.Machowski Filip97IKAR Mielec+0,994:57.104981:06.361:15.171:28.091:07.48
25.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,885:02.014741:06.93
26.Bandurski Piotr96Żoliborz W-wa+0,785:04.404631:06.351:20.071:26.551:11.43
27.Szafarczyk Igor97KORONA-Swim Kielce+0,825:08.044461:17.601:15.261:23.181:12.00
28.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa+0,765:11.294321:13.721:16.971:31.161:09.44
29.Skonieczny Stanisław98Żoliborz W-wa5:19.394001:15.601:19.911:30.041:13.84
DYSKW.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki
K12 - błąd nawrotu
NWJankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn


<< TOP >>
Konkurencja 18
20-12-2012
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
28-11-2009
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków+0,861:04.28724Q28.7635.52
2.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+0,801:04.78708Q29.9434.84
3.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa+0,891:04.84706Q29.9434.90
4.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,791:04.86705Q28.5236.34
5.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,841:04.95702Q29.6435.31
6.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław1:05.10697Q29.0336.07
7.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,881:05.19694Q29.8835.31
8.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa+0,831:05.72678Q29.5536.17
9.Szpak Zofia92AZS AWFiS Gdańsk+0,811:06.03668Q30.3635.67
10.Wnuk Sylwia SO94Huragan Międzyrzec Pdl+0,781:06.49654Q31.0335.46
11.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź+0,821:06.57652Q30.0936.48
12.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin+0,851:06.62651Q30.4636.16
13.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań+0,731:06.66649Q30.5536.11
14.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,811:06.75647Q30.8435.91
15.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław+0,721:06.76646Q31.9634.80
16.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim+0,841:06.83644Q30.6336.20
17.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,891:06.92642R30.8836.04
18.Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław+0,771:07.03639R32.2434.79
19.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,831:07.0963730.8736.22
20.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,761:07.2063431.9135.29
21.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec1:07.2863230.0937.19
22.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G+0,871:07.3463030.4336.91
23.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,911:07.3762931.4335.94
24.Rogacz Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,761:07.3862930.6036.78
25.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,791:07.9161430.0537.86
26.Borkowska Agata SG95AZS AWFiS Gdańsk1:07.9761330.6737.30
27.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój+0,841:08.0261130.8637.16
28.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk1:08.0960931.2536.84
29.Kamińska Joanna94START Łódź+0,921:08.1260830.4237.70
30.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa+0,801:08.4060131.5436.86
31.Kalińska Magdalena95MZOS Płock1:08.7459232.9935.75
32.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków1:09.0458433.1135.93
33.Pułka Magdalena92AZS AWF Katowice+0,841:09.2358031.8637.37
Różalska Martyna96Bielany Warszawa+0,881:09.2358031.5537.68
35.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa+0,871:09.2657931.4637.80
36.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn+0,771:09.3457731.6337.71
37.Wiśniewska Klaudia95Skalar Słupsk+0,801:10.0156033.1936.82
38.Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław+0,821:10.7754332.8537.92
39.Milewska Marta96AZS AWF Katowice+0,811:11.3952933.3938.00
40.Loranty Patrycja97KS KSZO Ostrowiec+0,721:11.4452734.1237.32
41.Łukaszewicz Zuzanna97Meduza Warszawa+0,761:11.8551833.2638.59
42.Kiec Magda96Żoliborz W-wa+0,881:12.1251333.5438.58
43.Zawolik Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec+0,661:12.5250433.4639.06
44.Dyakowska Maja96Bielany Warszawa+0,821:13.1349232.9840.15
45.Pilarska Zofia97Bielany Warszawa+0,951:16.1443635.1840.96
46.Kowalik Nina98KORONA-Swim Kielce1:17.3141634.7842.53
NWSzczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 19
20-12-2012
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.60
2:28.60
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Prędecka Iwona
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
VIRAC
VIRAC
UNOSW
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Trieste (ITA)
Oświęcim
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-12-2005
09-12-2005
28-01-2006
14-11-2009
27-11-2009
27-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław+0,872:30.79710A34.0838.7039.5538.46
2.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin+0,872:30.80710A34.7438.4139.0638.59
3.Wikieł Angelika SR98UŚKS Ostrołęka+0,922:30.95708A35.0438.4838.7438.69
4.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,872:33.18678A35.1939.5040.8137.68
5.Cichowska Kinga94Słowianka Gorzów Wlkp+0,772:33.86669A34.2538.8640.5440.21
6.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,862:35.84643A35.5539.5340.2840.48
7.Pelowska Aleksandra93AZS AWFiS Gdańsk+0,792:36.82631A35.1839.4740.4241.75
8.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,872:37.22627A36.1739.3740.3841.30
9.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,932:37.57622R36.1539.3640.4741.59
10.Sieńczyk Jowita SK97ŻAK Biała Podlaska+0,952:37.58622R36.6941.2640.2539.38
11.Michalczyk Urszula SO97UNIA Oświęcim+0,862:37.9061935.9840.2740.8840.77
12.Zyga Izabela96NAWA Skierniewice+0,862:38.1061635.9140.3841.0240.79
13.Bazyl Magdalena SK97Aquarius Myślenice+0,792:39.5759935.4340.0741.7242.35
14.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom+0,752:40.3959035.7540.5141.8342.30
15.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice+0,722:40.7358636.3440.4841.6942.22
16.Kit Zuzanna97UKS 9-tka Kalisz+0,912:40.9058535.7941.5942.6740.85
17.Czaplicka Weronika95TRÓJKA Łódź+0,792:41.1358235.6940.7841.8742.79
18.Lis Zuzanna SZG95WODNIK Rawicz+0,832:41.2158136.6341.4042.0741.11
19.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec+0,802:41.5557736.6841.1142.2741.49
20.Greglak Marta97ZRYW Opole+1,042:42.1857136.5241.2641.9542.45
21.Tyrpa Aleksandra SO94CKiS Skawina+0,892:42.4156837.1241.1142.0142.17
22.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,852:42.6856636.5941.5643.4941.04
23.Walczak Anna94TRÓJKA Łódź+0,972:43.9255336.4041.8242.2443.46
24.Warmińska Daria SR98UNIA Oświęcim+0,902:44.8054437.4542.1543.0242.18
25.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz+0,842:45.0654137.9542.1342.8942.09
26.Helbing Justyna SK97Wilanowia Warszawa+0,832:45.7653536.9741.9943.0543.75
27.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.2:45.8153438.9342.1842.4442.26
28.Popova Anguela98UKS 9-tka Kalisz+0,822:46.8852436.4343.4543.2143.79
29.Knapik Anna SR96AZS AWF Katowice+0,882:47.5351837.1342.7443.0744.59
30.Pawlisz Agata SR95ZRYW Opole+0,932:48.9450538.0042.8443.8044.30
31.Łuczyńska Martyna98Żoliborz W-wa+1,032:53.5546639.1344.2144.2945.92
32.Bagińska Zofia97MOSiR Sopot+0,792:54.0646239.3243.9245.3445.48


<< TOP >>
Konkurencja 20
20-12-2012
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Zieliński Dawid92MKP Szczecin+0,7950.00726Q24.2925.71
2.Hołub Jan SWr96KP AVIA Świdnik+0,9150.11721Q24.3625.75
3.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań+0,7850.13720Q24.3225.81
4.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7750.24715Q24.6325.61
5.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,7450.26714Q24.4325.83
6.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa+0,7050.34711Q24.3026.04
7.Wysoczyński Mateusz SZG93JORDAN Kraków+0,7650.36710Q24.3925.97
8.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7650.43707Q24.5225.91
9.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,7750.52703Q24.9525.57
10.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin+0,7850.58701Q24.4626.12
11.Soboń Julian92WARTA Poznań+0,8650.65698Q24.5326.12
12.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,8350.71696Q24.5526.16
13.Sobczyk Kamil93TRÓJKA Łódź50.83691Q24.4926.34
14.Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice+0,8350.92687Q24.0126.91
15.Szymański Konrad93POLONIA Warszawa+0,7951.04682Q24.2526.79
16.Przyborowski Piotr93MZOS Płock51.05682Q24.2826.77
17.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,8251.08680R24.2526.83
18.Pulwin Paweł92AZS AWF Warszawa+0,8551.12679R25.1525.97
19.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków+0,7751.2267524.8926.33
20.Wieteska Mateusz91AZS AWF Katowice+0,7451.2767324.8326.44
21.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,7751.3167124.6726.64
22.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław+0,6451.4066824.8526.55
23.Kut Bartosz93AZS AGH Kraków+0,9551.4166724.9126.50
24.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk+0,8351.4866524.8626.62
Towarek Sebastian93ŚLĄSK Wrocław+0,8451.4866525.2026.28
26.Ambroziak Kamil96UKS 9-tka Kalisz+0,6951.5166424.8026.71
27.Skrobisz Marek94POLONIA Warszawa51.5866124.8626.72
28.Szarliński Filip92Bielany Warszawa51.5966124.7226.87
29.Chojak Rafał95WISŁA Puławy+0,7551.6166024.6726.94
Bugdol Rafał SR95Victoria Racibórz+0,7351.6166024.3727.24
31.Bening Emil93JUVENIA Wrocław+0,8851.6265924.4727.15
32.Żymańczyk Mateusz SO95AZS AWF Katowice+0,6851.7665424.6027.16
33.Chaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław+0,8351.7865324.9826.80
Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno+0,8051.7865325.0326.75
35.Bednarczyk Paweł SWr94ŚLĄSK Wrocław51.7965325.1626.63
36.Augustyniak Kevin SG96Dwójka Morena Gdańsk51.9664625.1326.83
37.Uściłko Michał95JUVENIA Białystok+0,8251.9964525.3026.69
38.Lemek Andrzej SWr95Junior Kluczbork+0,7852.0964224.5127.58
39.Bekier Krzysztof92AZS Biała Podlaska+0,6952.1464024.8627.28
40.Wilk Robert86AZS AWF Katowice+0,7752.1863824.8227.36
Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa+0,8052.1863825.3826.80
42.Jaszewski Marcin96AZS AWF Warszawa+0,8152.1963824.8027.39
43.Gałota Bartosz90AZS Biała Podlaska+0,7352.2063824.7027.50
44.Renusz Piotr96SOLEX Lębork+0,8752.2163724.9927.22
45.Woźniak Maciej95POLONIA Warszawa+0,8552.2663524.8527.41
46.Pietroń Mateusz96KP Ciechanów+0,8252.2863525.1227.16
47.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,7552.3063425.1527.15
48.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,7752.3363325.4226.91
49.Dziwiszek Kamil95Meduza Warszawa+0,7752.3963124.7927.60
50.Kaczor Damian SO94Kmita Zabierzów+0,7752.4462924.9327.51
51.Łowicki Marcin95NAWA Skierniewice+0,6552.5162625.2827.23
52.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa+0,7952.5562524.8527.70
53.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,6952.5762425.9026.67
54.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa+0,6852.6462225.5927.05
55.Galon Michał SZG95Akwawit Leszno+0,7852.8561426.0226.83
56.Gieracki Bartosz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,7952.9361225.5827.35
57.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice+0,8052.9461125.1127.83
58.Ziemniarski Bartosz86AZS UAM Poznań+0,7853.0160924.7528.26
59.Bucholc Bartosz96TRÓJKA Łódź53.0360825.3627.67
60.Białek Piotr92WARTA Poznań+0,7253.0660725.9327.13
Wiak Jakub95Olimpijczyk 23 Lublin+0,7753.0660725.4227.64
62.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino53.0960625.7827.31
63.Juc Aleksander97Meduza Warszawa+0,8953.3659725.1728.19
64.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+0,8053.4059625.3928.01
65.Poławski Mariusz93Bielany Warszawa+0,7653.4359525.3928.04
66.Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.+0,7553.5259226.1427.38
Bruchajzer Dominik97MZOS Płock+0,8653.5259225.5327.99
68.Cholewo Krzysztof95POLONIA Warszawa+0,8453.6058925.6827.92
69.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz+0,8153.6558725.4728.18
70.Szotkowski Daniel92AZS AWFiS Gdańsk+0,9453.7158525.3328.38
71.Szajerka Konrad94Bielany Warszawa+0,8453.7258525.2328.49
72.Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź+0,7553.7458425.8827.86
73.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok+0,8353.7858326.2627.52
74.Kukla-Kuklewicz Michał95MZOS Płock+0,8453.8058225.3328.47
75.Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik+0,7753.8258225.6628.16
Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa+0,8353.8258225.5728.25
77.Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn+0,7853.8358125.7128.12
78.Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik53.8758026.0327.84
79.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków+0,7853.9257825.8028.12
80.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,7953.9357826.1127.82
81.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki+0,8154.0257525.8428.18
82.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź+0,8554.1057326.0828.02
83.Osuch Mikołaj90AZS UAM Poznań+0,8654.1457125.6328.51
84.Charyna Wojciech89AZS UAM Poznań+0,8454.2356925.7528.48
85.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,7054.2656825.8628.40
86.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa+0,8054.3656526.2228.14
87.Kamiński Szymon92WARTA Poznań+0,8654.4756126.0128.46
88.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,7754.5655826.2628.30
89.Sternak Piotr98MZOS Płock+1,1254.6055726.1628.44
Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa+0,8054.6055726.0628.54
91.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,7754.8455026.6928.15
92.Traczewski Michał95Żoliborz W-wa+0,7554.9854626.1628.82
93.Olborski Krzysztof97KAPRY Pruszków+0,9555.0454426.3328.71
94.Dytkowski Jan97KS KSZO Ostrowiec+0,8155.0554426.0928.96
95.Chrzanowski Damian98MZOS Płock+0,8155.2353826.4728.76
96.Zimowski Oskar97BUKS Warszawa+0,7755.4253326.3829.04
97.Adamski Adrian96KP Ciechanów+0,7755.5053026.1929.31
98.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź+0,7455.5952826.8328.76
99.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice+0,8855.6452626.6728.97
100.Popielec Michał97Ursynów Warszawa+0,7256.0051626.7729.23
101.Szołoch Robert94MOSiR Sopot+0,9156.0451526.7429.30
102.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl+0,7856.2950826.6129.68
103.Piwowarski Konrad98Płetwal Szczytno+0,7756.3050826.6429.66
104.Dziedzic Andrzej93Bielany Warszawa+0,7956.3350727.0729.26
105.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,7356.3750626.6429.73
106.Burzawa Mateusz96MOS Dąbrowa Grn+1,0756.4250526.9529.47
107.Kuzebski Jakub97MKS Piaseczno+0,8356.5350227.6628.87
108.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno+0,7956.5550126.2030.35
Błoch Cezary95Meduza Warszawa+0,7956.5550126.6829.87
110.Pietrzak Grzegorz98KP Ciechanów+0,7956.6649827.1029.56
111.Radwański Igor97ORKA Zamość+0,7357.0848827.2129.87
112.Miśkiewicz Adam97DELFIN Łódź+0,8557.4447827.3930.05
113.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno+0,7757.5747527.4830.09
114.Powąska Mateusz90Trójka Środa Wlkp+0,7857.6447327.7229.92
115.Russek Filip94Żoliborz W-wa+0,7957.6847227.5930.09
116.Kozera Piotr98WODNIK Radom+1,0057.8846827.7130.17
117.Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa+0,8457.9046727.3930.51
118.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica+0,8658.0546328.0430.01
119.Pawlak Tomasz95Trójka Środa Wlkp+0,6858.1546127.6730.48
120.Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa+0,7758.2146026.1332.08
121.Głogowski Krzysztof98WODNIK Radom+0,7458.4345427.8630.57
122.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno+0,8358.5245227.1731.35
123.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn+0,7558.8944428.1030.79
124.Kwietniewski Maciej98KORONA-Swim Kielce+0,7659.3443428.8530.49
125.Warchałowski Konrad98SALOS Cortile Kielce+0,8659.3643328.5130.85
126.Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa+1,0059.4143228.5730.84
127.Danilewski Maciej98JUVENIA Białystok+0,7859.4543128.7130.74
128.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz+0,8659.5343028.7430.79
129.Jarząbek Michał98KORONA-Swim Kielce+0,711:02.6736829.7032.97
NWJończyk Jakub92ŚLĄSK Wrocław
NWPietrzak Dawid97Piętnastka Bydgoszcz
NWAnysz Michał97MKS Piaseczno


<< TOP >>
4 - 2 Dzień - Półfinały, Finały20-12-2012 - 17:00


Konkurencja 21
20-12-2012
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:26.19
8:28.69
8:28.69
8:31.44
8:31.44
8:44.40
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Suwałki
Suwałki
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
01-02-2004
18-03-2012
18-03-2012
02-12-2010
02-12-2010
26-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Kilijańska Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec+0,868:31.75848
100m:
200m:
1:03.56
2:09.63
1:03.56
1:06.07
300m:
400m:
3:14.73
4:19.42
1:05.10
1:04.69
500m:
600m:
5:23.45
6:27.08
1:04.03
1:03.63
700m:
800m:
7:30.41
8:31.75
1:03.33
1:01.34
2.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,908:36.67824
100m:
200m:
1:04.35
2:10.28
1:04.35
1:05.93
300m:
400m:
3:15.61
4:21.03
1:05.33
1:05.42
500m:
600m:
5:25.35
6:29.61
1:04.32
1:04.26
700m:
800m:
7:33.75
8:36.67
1:04.14
1:02.92
3.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn+0,918:38.20817
100m:
200m:
1:03.90
2:10.18
1:03.90
1:06.28
300m:
400m:
3:15.83
4:21.11
1:05.65
1:05.28
500m:
600m:
5:25.20
6:29.28
1:04.09
1:04.08
700m:
800m:
7:33.99
8:38.20
1:04.71
1:04.21
4.Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn+0,798:40.77805
100m:
200m:
1:03.91
2:09.64
1:03.91
1:05.73
300m:
400m:
3:14.91
4:20.38
1:05.27
1:05.47
500m:
600m:
5:25.11
6:30.71
1:04.73
1:05.60
700m:
800m:
7:36.18
8:40.77
1:05.47
1:04.59
5.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań+0,808:45.03785
100m:
200m:
1:03.66
2:09.92
1:03.66
1:06.26
300m:
400m:
3:15.60
4:21.23
1:05.68
1:05.63
500m:
600m:
5:26.60
6:32.25
1:05.37
1:05.65
700m:
800m:
7:38.60
8:45.03
1:06.35
1:06.43
6.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,968:45.73782
100m:
200m:
1:04.79
2:11.42
1:04.79
1:06.63
300m:
400m:
3:18.40
4:25.18
1:06.98
1:06.78
500m:
600m:
5:31.01
6:36.80
1:05.83
1:05.79
700m:
800m:
7:41.86
8:45.73
1:05.06
1:03.87
7.Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn8:47.16776
100m:
200m:
1:04.20
2:10.68
1:04.20
1:06.48
300m:
400m:
3:16.21
4:21.92
1:05.53
1:05.71
500m:
600m:
5:27.52
6:33.96
1:05.60
1:06.44
700m:
800m:
7:40.80
8:47.16
1:06.84
1:06.36
8.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,918:53.52749
100m:
200m:
1:04.11
2:10.89
1:04.11
1:06.78
300m:
400m:
3:16.99
4:23.43
1:06.10
1:06.44
500m:
600m:
5:29.88
6:36.96
1:06.45
1:07.08
700m:
800m:
7:45.22
8:53.52
1:08.26
1:08.30
9.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim+0,698:57.34733
100m:
200m:
1:03.32
2:10.83
1:03.32
1:07.51
300m:
400m:
3:18.17
4:25.66
1:07.34
1:07.49
500m:
600m:
5:33.69
6:41.76
1:08.03
1:08.07
700m:
800m:
7:49.84
8:57.34
1:08.08
1:07.50
10.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew+0,978:59.82723
100m:
200m:
1:04.40
2:12.63
1:04.40
1:08.23
300m:
400m:
3:21.18
4:29.43
1:08.55
1:08.25
500m:
600m:
5:37.69
6:45.98
1:08.26
1:08.29
700m:
800m:
7:53.86
8:59.82
1:07.88
1:05.96
11.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+1,109:01.57716
100m:
200m:
1:06.38
2:14.48
1:06.38
1:08.10
300m:
400m:
3:22.54
4:31.15
1:08.06
1:08.61
500m:
600m:
5:37.95
6:46.82
1:06.80
1:08.87
700m:
800m:
7:55.36
9:01.57
1:08.54
1:06.21
12.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,879:08.46689
100m:
200m:
1:04.63
2:13.29
1:04.63
1:08.66
300m:
400m:
3:22.03
4:31.29
1:08.74
1:09.26
500m:
600m:
5:40.11
6:49.54
1:08.82
1:09.43
700m:
800m:
7:58.77
9:08.46
1:09.23
1:09.69
13.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,769:13.47670
100m:
200m:
1:05.27
2:14.98
1:05.27
1:09.71
300m:
400m:
3:25.12
4:35.47
1:10.14
1:10.35
500m:
600m:
5:45.84
6:56.56
1:10.37
1:10.72
700m:
800m:
8:06.16
9:13.47
1:09.60
1:07.31
14.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,949:15.12664
100m:
200m:
1:05.09
2:12.60
1:05.09
1:07.51
300m:
400m:
3:21.83
4:32.69
1:09.23
1:10.86
500m:
600m:
5:43.61
6:54.49
1:10.92
1:10.88
700m:
800m:
8:05.42
9:15.12
1:10.93
1:09.70
15.Rudawska Adrianna96Olimpijczyk 23 Lublin9:15.53663
100m:
200m:
1:05.15
2:14.40
1:05.15
1:09.25
300m:
400m:
3:23.46
4:33.08
1:09.06
1:09.62
500m:
600m:
5:44.07
6:54.24
1:10.99
1:10.17
700m:
800m:
8:05.33
9:15.53
1:11.09
1:10.20
16.Nita Anna97Piątka Konstantynów+0,929:15.85662
100m:
200m:
1:06.08
2:15.79
1:06.08
1:09.71
300m:
400m:
3:25.95
4:35.87
1:10.16
1:09.92
500m:
600m:
5:46.26
6:56.34
1:10.39
1:10.08
700m:
800m:
8:06.84
9:15.85
1:10.50
1:09.01
17.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,819:16.31660
100m:
200m:
1:06.07
2:15.47
1:06.07
1:09.40
300m:
400m:
3:24.89
4:34.98
1:09.42
1:10.09
500m:
600m:
5:45.29
6:56.62
1:10.31
1:11.33
700m:
800m:
8:07.02
9:16.31
1:10.40
1:09.29
18.Popiel Joanna96Bielany Warszawa+0,669:18.01654
100m:
200m:
1:06.09
2:16.12
1:06.09
1:10.03
300m:
400m:
3:26.77
4:37.52
1:10.65
1:10.75
500m:
600m:
5:48.21
6:59.08
1:10.69
1:10.87
700m:
800m:
8:09.75
9:18.01
1:10.67
1:08.26
19.Maciuch Karolina96VEGA Dobrodzień+0,919:18.76652
100m:
200m:
1:05.05
2:13.75
1:05.05
1:08.70
300m:
400m:
3:23.85
4:34.64
1:10.10
1:10.79
500m:
600m:
5:45.44
6:56.56
1:10.80
1:11.12
700m:
800m:
8:08.22
9:18.76
1:11.66
1:10.54
20.Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO Ostrowiec+0,829:18.95651
100m:
200m:
1:05.26
2:14.57
1:05.26
1:09.31
300m:
400m:
3:24.20
4:34.53
1:09.63
1:10.33
500m:
600m:
5:45.48
6:56.86
1:10.95
1:11.38
700m:
800m:
8:08.36
9:18.95
1:11.50
1:10.59
21.Sędłak Katarzyna94ORKA Zamość+0,929:19.51649
100m:
200m:
1:06.03
2:15.35
1:06.03
1:09.32
300m:
400m:
3:25.59
4:36.22
1:10.24
1:10.63
500m:
600m:
5:46.35
6:57.08
1:10.13
1:10.73
700m:
800m:
8:08.52
9:19.51
1:11.44
1:10.99
22.Halagiera Joanna96Słowianka Gorzów Wlkp9:24.10633
100m:
200m:
1:07.56
2:18.74
1:07.56
1:11.18
300m:
400m:
3:29.50
4:39.56
1:10.76
1:10.06
500m:
600m:
5:50.57
7:01.40
1:11.01
1:10.83
700m:
800m:
8:12.99
9:24.10
1:11.59
1:11.11
23.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa+0,819:28.27619
100m:
200m:
1:06.54
2:18.18
1:06.54
1:11.64
300m:
400m:
3:29.70
4:40.96
1:11.52
1:11.26
500m:
600m:
5:52.66
7:04.73
1:11.70
1:12.07
700m:
800m:
8:17.49
9:28.27
1:12.76
1:10.78
24.Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork+0,919:29.02617
100m:
200m:
1:06.68
2:18.09
1:06.68
1:11.41
300m:
400m:
3:30.28
4:42.54
1:12.19
1:12.26
500m:
600m:
5:55.00
7:07.12
1:12.46
1:12.12
700m:
800m:
8:18.64
9:29.02
1:11.52
1:10.38
25.Loranty Patrycja97KS KSZO Ostrowiec+0,759:29.78614
100m:
200m:
1:06.18
2:18.01
1:06.18
1:11.83
300m:
400m:
3:30.65
4:43.66
1:12.64
1:13.01
500m:
600m:
5:56.42
7:09.44
1:12.76
1:13.02
700m:
800m:
8:20.68
9:29.78
1:11.24
1:09.10
26.Ejnik Sylwia94MZOS Płock9:29.96614
100m:
200m:
1:05.38
2:15.75
1:05.38
1:10.37
300m:
400m:
3:26.90
4:39.17
1:11.15
1:12.27
500m:
600m:
5:51.35
7:04.51
1:12.18
1:13.16
700m:
800m:
8:17.66
9:29.96
1:13.15
1:12.30
27.Szymańska Monika96Omega Kleszczów+0,969:31.35609
100m:
200m:
1:07.81
2:19.20
1:07.81
1:11.39
300m:
400m:
3:30.91
4:43.44
1:11.71
1:12.53
500m:
600m:
5:55.39
7:07.59
1:11.95
1:12.20
700m:
800m:
8:19.88
9:31.35
1:12.29
1:11.47
28.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,919:33.74602
100m:
200m:
1:05.16
2:15.23
1:05.16
1:10.07
300m:
400m:
3:26.01
4:38.28
1:10.78
1:12.27
500m:
600m:
5:51.34
7:05.40
1:13.06
1:14.06
700m:
800m:
8:19.71
9:33.74
1:14.31
1:14.03
29.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Białystok+1,069:34.67599
100m:
200m:
1:05.78
2:18.02
1:05.78
1:12.24
300m:
400m:
3:30.79
4:44.34
1:12.77
1:13.55
500m:
600m:
5:57.12
7:10.46
1:12.78
1:13.34
700m:
800m:
8:23.66
9:34.67
1:13.20
1:11.01
30.Jarocha Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec9:37.20591
100m:
200m:
1:06.57
2:17.21
1:06.57
1:10.64
300m:
400m:
3:29.52
4:42.58
1:12.31
1:13.06
500m:
600m:
5:56.58
7:10.58
1:14.00
1:14.00
700m:
800m:
8:24.89
9:37.20
1:14.31
1:12.31
31.Zawolik Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec+0,839:37.65590
100m:
200m:
1:07.12
2:18.83
1:07.12
1:11.71
300m:
400m:
3:32.11
4:46.20
1:13.28
1:14.09
500m:
600m:
5:59.52
7:13.91
1:13.32
1:14.39
700m:
800m:
8:27.39
9:37.65
1:13.48
1:10.26
32.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa+0,889:44.77568
100m:
200m:
1:06.28
2:18.27
1:06.28
1:11.99
300m:
400m:
3:31.71
4:45.42
1:13.44
1:13.71
500m:
600m:
5:59.96
7:14.53
1:14.54
1:14.57
700m:
800m:
8:30.56
9:44.77
1:16.03
1:14.21
33.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn+0,889:47.76560
100m:
200m:
1:07.14
2:18.95
1:07.14
1:11.81
300m:
400m:
3:32.01
4:47.70
1:13.06
1:15.69
500m:
600m:
6:02.83
7:18.51
1:15.13
1:15.68
700m:
800m:
8:34.34
9:47.76
1:15.83
1:13.42
34.Popiel Magdalena98JUVENIA Białystok+0,889:54.91540
100m:
200m:
1:06.28
2:18.71
1:06.28
1:12.43
300m:
400m:
3:32.36
4:47.16
1:13.65
1:14.80
500m:
600m:
6:03.29
7:20.63
1:16.13
1:17.34
700m:
800m:
8:38.10
9:54.91
1:17.47
1:16.81
35.Niemczyk Mirosława95KORNER Zielona G.+0,829:59.69527
100m:
200m:
1:08.74
2:22.87
1:08.74
1:14.13
300m:
400m:
3:37.36
4:55.39
1:14.49
1:18.03
500m:
600m:
6:12.22
7:28.50
1:16.83
1:16.28
700m:
800m:
8:44.84
9:59.69
1:16.34
1:14.85
36.Kiec Magda96Żoliborz W-wa10:02.52520
100m:
200m:
1:07.30
2:22.22
1:07.30
1:14.92
300m:
400m:
3:39.00
4:56.05
1:16.78
1:17.05
500m:
600m:
6:13.28
7:30.81
1:17.23
1:17.53
700m:
800m:
8:47.90
10:02.52
1:17.09
1:14.62
37.Sokołowska Sandra98JUVENIA Białystok+0,6610:23.09470
100m:
200m:
1:08.87
2:28.09
1:08.87
1:19.22
300m:
400m:
3:47.22
5:04.41
1:19.13
1:17.19
500m:
600m:
6:23.93
7:44.49
1:19.52
1:20.56
700m:
800m:
9:05.45
10:23.09
1:20.96
1:17.64
NWMazur Maja98SALOS Cortile Kielce


<< TOP >>
Konkurencja 22
20-12-2012
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:39.05
7:45.16
7:48.25
7:53.26
8:03.14
8:09.41
Korzeniowski Paweł
Kaczmarski Marcin SSz
Furtek Paweł
Wojdak Wojciech SO
Zoniuk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
KSOST
MKSZC
BOBRZ
SLWRO
SLWRO
Łódź
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
24-10-2009
20-12-2012
20-12-2012
20-12-2012
27-11-2009
12-12-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Kaczmarski Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,877:45.16866
Rekord Polski Jun 18-lat
100m:
200m:
55.08
1:53.41
55.08
58.33
300m:
400m:
2:52.15
3:51.05
58.74
58.90
500m:
600m:
4:50.10
5:49.12
59.05
59.02
700m:
800m:
6:48.07
7:45.16
58.95
57.09
2.Zaborowski Filip SSz94MKP Szczecin+0,747:46.26860
100m:
200m:
55.56
1:54.03
55.56
58.47
300m:
400m:
2:52.66
3:51.80
58.63
59.14
500m:
600m:
4:50.91
5:50.14
59.11
59.23
700m:
800m:
6:49.25
7:46.26
59.11
57.01
3.Furtek Paweł95MKP Szczecin+0,937:48.25849
Rekord Polski Jun 17-lat
100m:
200m:
55.93
1:54.74
55.93
58.81
300m:
400m:
2:53.91
3:53.19
59.17
59.28
500m:
600m:
4:52.34
5:51.64
59.15
59.30
700m:
800m:
6:50.73
7:48.25
59.09
57.52
4.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław+1,747:52.41826
100m:
200m:
55.78
1:54.77
55.78
58.99
300m:
400m:
2:54.26
3:53.89
59.49
59.63
500m:
600m:
4:53.13
5:53.02
59.24
59.89
700m:
800m:
6:53.13
7:52.41
1:00.11
59.28
5.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,807:53.12823
100m:
200m:
56.57
1:55.85
56.57
59.28
300m:
400m:
2:55.52
3:55.50
59.67
59.98
500m:
600m:
4:55.20
5:55.35
59.70
1:00.15
700m:
800m:
6:55.77
7:53.12
1:00.42
57.35
6.Wojdak Wojciech SO96BOSiR SP Brzesko+0,807:53.26822
Rekord Polski Jun 16-lat
100m:
200m:
57.17
1:56.89
57.17
59.72
300m:
400m:
2:56.39
3:56.12
59.50
59.73
500m:
600m:
4:55.69
5:55.33
59.57
59.64
700m:
800m:
6:54.94
7:53.26
59.61
58.32
7.Zoniuk Maciej SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,907:55.58810
100m:
200m:
57.35
1:57.31
57.35
59.96
300m:
400m:
2:56.94
3:56.73
59.63
59.79
500m:
600m:
4:56.72
5:57.01
59.99
1:00.29
700m:
800m:
6:57.36
7:55.58
1:00.35
58.22
8.Lassek Bartłomiej94TRÓJKA Łódź+0,807:55.91808
100m:
200m:
57.50
1:57.75
57.50
1:00.25
300m:
400m:
2:57.97
3:57.59
1:00.22
59.62
500m:
600m:
4:57.48
5:57.30
59.89
59.82
700m:
800m:
6:57.06
7:55.91
59.76
58.85
9.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn+0,827:56.52805
100m:
200m:
56.36
1:55.57
56.36
59.21
300m:
400m:
2:55.27
3:54.98
59.70
59.71
500m:
600m:
4:54.77
5:55.07
59.79
1:00.30
700m:
800m:
6:56.19
7:56.52
1:01.12
1:00.33
10.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz8:00.96783
100m:
200m:
58.89
2:00.12
58.89
1:01.23
300m:
400m:
3:00.59
4:00.29
1:00.47
59.70
500m:
600m:
5:00.44
6:01.02
1:00.15
1:00.58
700m:
800m:
7:01.57
8:00.96
1:00.55
59.39
11.Borowicz Skoneczny Sylwester92AZS UWM Olsztyn+0,858:05.85760
100m:
200m:
59.08
2:00.08
59.08
1:01.00
300m:
400m:
3:01.22
4:02.02
1:01.14
1:00.80
500m:
600m:
5:02.74
6:03.92
1:00.72
1:01.18
700m:
800m:
7:05.05
8:05.85
1:01.13
1:00.80
12.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,928:08.80746
100m:
200m:
58.38
2:00.06
58.38
1:01.68
300m:
400m:
3:01.08
4:02.66
1:01.02
1:01.58
500m:
600m:
5:04.48
6:07.28
1:01.82
1:02.80
700m:
800m:
7:09.53
8:08.80
1:02.25
59.27
13.Urbaniak Jan95WARTA Poznań+0,748:09.06745
100m:
200m:
58.94
2:00.21
58.94
1:01.27
300m:
400m:
3:01.15
4:02.28
1:00.94
1:01.13
500m:
600m:
5:03.36
6:05.33
1:01.08
1:01.97
700m:
800m:
7:08.44
8:09.06
1:03.11
1:00.62
14.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,828:09.26744
100m:
200m:
58.47
1:58.95
58.47
1:00.48
300m:
400m:
2:59.74
4:01.04
1:00.79
1:01.30
500m:
600m:
5:02.74
6:05.27
1:01.70
1:02.53
700m:
800m:
7:08.44
8:09.26
1:03.17
1:00.82
15.Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,898:11.54734
100m:
200m:
1:00.46
2:02.00
1:00.46
1:01.54
300m:
400m:
3:03.83
4:05.48
1:01.83
1:01.65
500m:
600m:
5:06.83
6:08.48
1:01.35
1:01.65
700m:
800m:
7:10.35
8:11.54
1:01.87
1:01.19
16.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice+0,938:12.04731
100m:
200m:
59.81
2:01.02
59.81
1:01.21
300m:
400m:
3:02.38
4:04.17
1:01.36
1:01.79
500m:
600m:
5:05.83
6:07.96
1:01.66
1:02.13
700m:
800m:
7:10.42
8:12.04
1:02.46
1:01.62
17.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice+0,848:20.78694
100m:
200m:
59.02
1:59.99
59.02
1:00.97
300m:
400m:
3:02.34
4:06.25
1:02.35
1:03.91
500m:
600m:
5:07.31
6:11.78
1:01.06
1:04.47
700m:
800m:
7:16.54
8:20.78
1:04.76
1:04.24
18.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.+0,888:22.38687
100m:
200m:
1:00.24
2:04.12
1:00.24
1:03.88
300m:
400m:
3:07.89
4:11.56
1:03.77
1:03.67
500m:
600m:
5:15.24
6:18.66
1:03.68
1:03.42
700m:
800m:
7:21.57
8:22.38
1:02.91
1:00.81
19.Cholewo Krzysztof95POLONIA Warszawa8:23.97681
100m:
200m:
1:00.31
2:04.29
1:00.31
1:03.98
300m:
400m:
3:08.08
4:11.90
1:03.79
1:03.82
500m:
600m:
5:15.89
6:19.59
1:03.99
1:03.70
700m:
800m:
7:22.58
8:23.97
1:02.99
1:01.39
20.Stokarski Marek92AZS AWF Warszawa+0,938:24.13680
100m:
200m:
1:00.10
2:02.57
1:00.10
1:02.47
300m:
400m:
3:05.35
4:08.23
1:02.78
1:02.88
500m:
600m:
5:11.55
6:15.50
1:03.32
1:03.95
700m:
800m:
7:20.11
8:24.13
1:04.61
1:04.02
21.Rżyski Marcin94AZS UWM Olsztyn+0,988:26.28671
100m:
200m:
1:00.13
2:01.65
1:00.13
1:01.52
300m:
400m:
3:03.78
4:07.12
1:02.13
1:03.34
500m:
600m:
5:43.92
6:48.96
1:36.80
1:05.04
700m:
800m:
7:54.76
8:26.28
1:05.80
31.52
22.Żybura Kornel95Bobry Dębica+0,768:27.50667
100m:
200m:
1:00.29
2:03.93
1:00.29
1:03.64
300m:
400m:
3:08.31
4:12.19
1:04.38
1:03.88
500m:
600m:
5:16.651:04.46700m:
800m:
7:24.91
8:27.50

1:02.59
23.Burzawa Mateusz96MOS Dąbrowa Grn+0,908:30.88653
100m:
200m:
1:01.23
2:05.99
1:01.23
1:04.76
300m:
400m:
3:11.13
4:16.12
1:05.14
1:04.99
500m:
600m:
5:20.51
6:25.10
1:04.39
1:04.59
700m:
800m:
7:29.09
8:30.88
1:03.99
1:01.79
24.Szymula Kamil96KP AVIA Świdnik+0,818:32.39648
100m:
200m:
1:01.72
2:06.60
1:01.72
1:04.88
300m:
400m:
3:12.13
4:17.27
1:05.53
1:05.14
500m:
600m:
5:21.98
6:27.18
1:04.71
1:05.20
700m:
800m:
7:30.20
8:32.39
1:03.02
1:02.19
25.Książek Sebastian SOc96KS KSZO Ostrowiec+0,788:33.83642
100m:
200m:
1:00.15
2:03.98
1:00.15
1:03.83
300m:
400m:
3:08.48
4:13.00
1:04.50
1:04.52
500m:
600m:
5:17.87
6:22.93
1:04.87
1:05.06
700m:
800m:
7:28.46
8:33.83
1:05.53
1:05.37
26.Marchel Adrian95JUVENIA Białystok+0,748:36.25633
100m:
200m:
1:00.20
2:04.56
1:00.20
1:04.36
300m:
400m:
3:09.20
4:14.13
1:04.64
1:04.93
500m:
600m:
5:19.38
6:24.77
1:05.25
1:05.39
700m:
800m:
7:30.95
8:36.25
1:06.18
1:05.30
27.Majewski Lukasz96Słowianka Gorzów Wlkp+0,938:37.34629
100m:
200m:
1:01.23
2:05.82
1:01.23
1:04.59
300m:
400m:
3:10.29
4:14.95
1:04.47
1:04.66
500m:
600m:
5:20.14
6:25.84
1:05.19
1:05.70
700m:
800m:
7:32.07
8:37.34
1:06.23
1:05.27
28.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów+0,868:40.96616
100m:
200m:
1:03.41
2:09.86
1:03.41
1:06.45
300m:
400m:
3:16.41
4:21.64
1:06.55
1:05.23
500m:
600m:
5:27.12
6:32.29
1:05.48
1:05.17
700m:
800m:
7:37.75
8:40.96
1:05.46
1:03.21
29.Lis Przemysław96KP AVIA Świdnik+1,028:42.59610
100m:
200m:
1:01.16
2:05.47
1:01.16
1:04.31
300m:
400m:
3:10.54
4:16.30
1:05.07
1:05.76
500m:
600m:
5:23.29
6:30.37
1:06.99
1:07.08
700m:
800m:
7:37.21
8:42.59
1:06.84
1:05.38
30.Krycia Mateusz SOc96KS KSZO Ostrowiec+0,808:46.41597
100m:
200m:
1:01.06
2:06.36
1:01.06
1:05.30
300m:
400m:
3:11.81
4:17.36
1:05.45
1:05.55
500m:
600m:
5:23.52
6:30.96
1:06.16
1:07.44
700m:
800m:
7:39.15
8:46.41
1:08.19
1:07.26
31.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa+0,908:50.16585
100m:
200m:
1:03.04
2:09.38
1:03.04
1:06.34
300m:
400m:
3:16.24
4:24.03
1:06.86
1:07.79
500m:
600m:
5:31.33
6:39.02
1:07.30
1:07.69
700m:
800m:
7:45.09
8:50.16
1:06.07
1:05.07
32.Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn+0,758:54.79570
100m:
200m:
1:02.78
2:09.94
1:02.78
1:07.16
300m:
400m:
3:17.99
4:26.47
1:08.05
1:08.48
500m:
600m:
5:33.36
6:41.44
1:06.89
1:08.08
700m:
800m:
7:50.10
8:54.79
1:08.66
1:04.69
33.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce+0,908:55.21568
100m:
200m:
1:02.84
2:10.23
1:02.84
1:07.39
300m:
400m:
3:19.20
4:28.06
1:08.97
1:08.86
500m:
600m:
5:35.46
6:43.70
1:07.40
1:08.24
700m:
800m:
7:51.44
8:55.21
1:07.74
1:03.77
34.Kotlewski Michał94ZRYW Opole8:55.99566
100m:
200m:
58.56
2:02.40
58.56
1:03.84
300m:
400m:
3:07.17
4:10.71
1:04.77
1:03.54
500m:
600m:
5:26.41
6:05.86
1:15.70
39.45
700m:
800m:
7:12.61
8:55.99
1:06.75
1:43.38
35.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,868:56.12565
100m:
200m:
1:02.19
2:08.86
1:02.19
1:06.67
300m:
400m:
3:17.08
4:26.31
1:08.22
1:09.23
500m:
600m:
5:34.80
6:43.65
1:08.49
1:08.85
700m:
800m:
7:52.22
8:56.12
1:08.57
1:03.90
36.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno9:04.99538
100m:
200m:
1:03.43
2:11.07
1:03.43
1:07.64
300m:
400m:
3:20.28
4:29.11
1:09.21
1:08.83
500m:
600m:
5:37.72
6:48.57
1:08.61
1:10.85
700m:
800m:
7:57.87
9:04.99
1:09.30
1:07.12
37.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa+0,809:21.93491
100m:
200m:
1:06.73
2:17.69
1:06.73
1:10.96
300m:
400m:
3:28.35
4:39.21
1:10.66
1:10.86
500m:
600m:
5:50.28
7:01.66
1:11.07
1:11.38
700m:
800m:
8:13.08
9:21.93
1:11.42
1:08.85
38.Kamiński Marcin97Marlin Gryfino+1,159:45.62434
100m:
200m:
1:06.63
2:20.43
1:06.63
1:13.80
300m:
400m:
3:36.07
4:51.05
1:15.64
1:14.98
500m:
600m:
6:05.45
7:19.78
1:14.40
1:14.33
700m:
800m:
8:34.91
9:45.62
1:15.13
1:10.71
NWKuświk Maciej SWr96ŚLĄSK Wrocław
NWDytkowski Jan97KS KSZO Ostrowiec
NWKlich Kacper94AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-12-2012
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.83
23.83
24.56
25.27
25.61
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Wysoczyński Mateusz
Murzyn Dawid SK
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Warszawa
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Poznań
18-12-2009
18-12-2009
27-11-2009
26-11-2009
20-12-2012
16-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,4224.22813Q
Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,6624.22813Q
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,7024.80757Q
4.Soboń Julian92WARTA Poznań+0,6525.03737Q
5.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,6325.28715Q
6.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków+0,6625.35709Q
Rekord Polski Jun 15-lat
7.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa+0,5925.37707Q
8.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,6525.41704Q
9.Świetlicki Daniel90PZP+0,6625.43702R
10.Danielewski Aleksander SSz94MKP Szczecin+0,5925.47699R
11.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,6025.60688
12.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk+0,7525.72679
13.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,4125.99658
14.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,5726.02656
15.Kowalik Piotr91AZS UAM Poznań+0,6426.22641
16.Wiśniewski Wiktor95MZOS Płock+0,7426.45624


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2012
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.82
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Dowgiert Anna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
SLWRO
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Istambul (TUR)
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
13-12-2012
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice+0,6727.76677Q
2.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,7527.88668Q
3.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7227.92665Q
4.Żelazna Paulina SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,7927.94664Q
Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,8727.94664Q
6.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,8328.18647Q
7.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław+0,7428.31638Q
8.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,7828.58620Q
9.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska+0,8228.68614R
10.Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław+0,7828.70612?
Okaj Oliwia SWR96ŚLĄSK Wrocław+0,9328.70612?
12.Baranowska Magdalena93Bielany Warszawa+0,9428.91599
13.Różalska Martyna96Bielany Warszawa+0,8328.93598
14.Stasinowska Katarzyna94TRÓJKA Łódź+0,8029.03592
15.Pawlaczek Natalia93AZS AGH Kraków+0,8629.25579
16.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa+0,7629.59559


<< TOP >>
Konkurencja 17
20-12-2012
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:03.20
4:09.07
4:11.81
4:12.87
4:26.19
4:33.46
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Mikołajewski Mariusz
Pietrzak Dawid
PZP
TRLOD
TRLOD
MUWAR
BUWAR
AQBYD
Berlin (GER)
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Szczecin
14-11-2009
14-12-2007
08-12-2006
28-11-2008
25-11-2005
14-10-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin+0,784:12.9180759.221:04.421:11.6057.67
2.Zaczyński Karol91AZS AWF Katowice+0,794:15.2078559.721:05.341:11.6458.50
3.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,844:18.0376059.371:03.721:15.9958.95
4.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź+0,804:18.877521:00.531:04.371:13.711:00.26
5.Nachtman Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,784:21.8372759.621:08.631:12.821:00.76
6.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,904:21.937261:00.771:06.551:14.311:00.30
7.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,794:23.077171:00.261:08.231:13.951:00.63
DYSKW.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 19
20-12-2012
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:23.24
2:23.24
2:24.90
2:25.38
2:28.60
2:28.60
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Prędecka Iwona
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
VIRAC
VIRAC
UNOSW
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Trieste (ITA)
Oświęcim
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-12-2005
09-12-2005
28-01-2006
14-11-2009
27-11-2009
27-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław+0,842:24.8380233.6936.3137.2737.56
2.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin+0,822:27.3476134.5537.4637.0638.27
3.Cichowska Kinga94Słowianka Gorzów Wlkp+0,742:30.0372133.4037.1239.0040.51
4.Wikieł Angelika SR98UŚKS Ostrołęka+1,062:31.0870634.1238.0239.2939.65
5.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,902:32.6168534.9438.9539.6239.10
6.Pelowska Aleksandra93AZS AWFiS Gdańsk+0,762:34.1766534.7938.5539.9240.91
7.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,942:36.3563735.9839.4840.3940.50
8.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,912:37.6962136.0939.3240.5741.71


<< TOP >>
Konkurencja 8
20-12-2012
Mężczyzn, 100m klasyczny

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.80
1:00.21
1:00.32
1:00.32
1:02.66
1:04.51
Plutecki Adam
Winogrodzki Mariusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
NOZIE
POWAR
MOKAT
MOKAT
VIRAC
WAPOZ
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Warszawa
19-12-2009
27-11-2005
27-11-2009
27-11-2009
20-11-2005
20-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,8159.8680128.2331.63
2.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,761:00.0979228.1831.91
3.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa+0,721:00.6077228.2632.34
4.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,721:00.9675928.0332.93
Międzyczas 50m - Rekord Polski Juniorów 17-lat - 50m st. klas.
5.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.+0,741:01.4074228.7432.66
6.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,741:01.6273528.5933.03
7.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,721:01.9272429.6132.31
8.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,861:02.2171428.9233.29


<< TOP >>
Konkurencja 11
20-12-2012
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.14
53.14
53.14
54.42
54.45
55.85
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JUBIA
JUBIA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Poznań
Szczecin
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
28-11-2008
16-12-2011
02-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,7554.6681226.2628.40
2.Żelazna Paulina SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,9555.5577426.4929.06
3.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,5256.3074326.9729.33
4.Sokołowska Diana SK96JUVENIA Białystok+0,7956.6573027.1929.46
5.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków+0,7456.7572627.2029.55
6.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa+0,8557.0771427.3629.71
7.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7957.1171227.7029.41
8.Bartoszek Joanna SWr96AZS AWF Katowice+0,8257.6369327.7829.85


<< TOP >>
Konkurencja 20
20-12-2012
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7846.88880Q22.7424.14
2.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7848.75783Q23.2825.47
3.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań+0,8248.99771Q23.3225.67
4.Hołub Jan SWr96KP AVIA Świdnik49.09767Q23.6825.41
5.Zieliński Dawid92MKP Szczecin+0,8549.12765Q24.0725.05
6.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa+0,6449.14764Q23.2925.85
7.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,7749.66741Q23.3526.31
8.Wysoczyński Mateusz SZG93JORDAN Kraków+0,7949.73737Q24.0025.73
9.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,8849.89730R23.5526.34
10.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,8049.95728R24.4825.47
11.Sobczyk Kamil93TRÓJKA Łódź+0,8050.7669324.5126.25
12.Wilk Krzysztof89AZS AWF Katowice+0,8150.7969224.0626.73
13.Przyborowski Piotr93MZOS Płock+0,8950.8668924.3726.49
14.Korgul Łukasz90Olimpijczyk 23 Lublin+0,7750.9268723.8827.04
15.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,7851.3067224.5926.71
16.Szymański Konrad93POLONIA Warszawa+0,7251.3267123.9927.33


<< TOP >>
Konkurencja 4
20-12-2012
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
58.43
58.43
58.43
59.01
1:00.29
1:02.17
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
27-11-2009
28-11-2008
26-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,711:00.2676929.3630.90
2.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,781:00.3076829.6030.70
3.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,701:01.1873529.6231.56
4.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,691:02.2569830.7631.49
5.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,471:02.3869430.3232.06
6.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,701:02.5168930.5531.96
7.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,781:02.9267630.8432.08
8.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,601:03.4266030.4632.96


<< TOP >>
Konkurencja 6
20-12-2012
Mężczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.62
51.80
52.74
53.20
54.76
56.19
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Zawada Mateusz
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
WIPUL
WAWAR
SOLEB
JOKRA
JOKRA
AWKAT
Szczecin
Dubai (UAE)
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Puławy
09-12-2011
15-12-2010
27-11-2009
18-12-2009
15-12-2011
20-01-2006

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,7751.9081524.7327.17
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin+0,8552.2180024.5627.65
3.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,7952.4179124.4327.98
4.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa+0,7753.4374724.6628.77
5.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków+0,7353.5074424.8828.62
6.Bening Emil93JUVENIA Wrocław+0,7953.8572924.9228.93
7.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,7053.9672524.0929.87
8.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,7754.3770825.5428.83


<< TOP >>
Konkurencja 18
20-12-2012
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
28-11-2009
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,701:00.50869Q26.8133.69
2.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,751:03.49752Q29.0234.47
3.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków+0,981:03.64746Q28.4935.15
4.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+1,761:04.03733Q29.6434.39
5.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,901:04.18728Q29.6134.57
6.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa+0,831:04.66712Q29.8434.82
7.Wnuk Sylwia SO94Huragan Międzyrzec Pdl+0,781:05.09698Q29.9235.17
8.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,791:05.22693Q30.1835.04
9.Szpak Zofia92AZS AWFiS Gdańsk+0,771:05.52684R29.8335.69
10.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim+0,881:05.70678R30.7134.99
11.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin+0,911:05.7167830.0335.68
12.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa+0,851:05.9567129.7636.19
13.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź+0,871:06.2866129.9436.34
14.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław+0,761:06.3265929.9236.40
15.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,821:06.3765830.6235.75
16.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań+0,741:06.3965730.2436.15


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-12-2012
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.82
26.19
26.19
26.59
27.38
28.00
Dowgiert Anna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
SLWRO
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
Istambul (TUR)
Oświęcim
Oświęcim
Leszno
Płock
Płock
13-12-2012
27-11-2004
27-11-2004
28-11-2003
30-11-2002
15-12-2001

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,7426.34792
2.Żelazna Paulina SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,7827.39705
3.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,8627.52695
4.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,8427.53694
5.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice+0,8927.80674
6.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7227.90667
7.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław+0,6727.96662
8.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,8428.44629


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-12-2012
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
23.83
23.83
24.56
25.27
25.35
25.98
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Soboń Julian
Wysoczyński Mateusz
Murzyn Dawid SK
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
JUWRO
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Warszawa
Warszawa
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Poznań
18-12-2009
18-12-2009
27-11-2009
26-11-2009
20-12-2012
16-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Kawęcki Radosław91KORNER Zielona G.+0,6624.01835
2.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,6724.17818
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6524.71766
4.Soboń Julian92WARTA Poznań+0,6124.84754
5.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,5925.09731
6.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa+0,5925.23719
7.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków+0,6525.29714
Rekord Polski Jun 15-lat
8.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,6925.42703


<< TOP >>
Konkurencja 23
20-12-2012
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:07.26
8:11.14
8:14.79
8:26.11
8:30.27
8:45.10
AZS AWF Warszawa
MKS ZRYW Opole
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
BUKS Warszawa
KS WARTA Poznań
AZWAR
ZROPO
SLGOR
SLGOR
BUWAR
WAPOZ
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
16-12-2011
02-12-2010
27-11-2009
28-11-2008
25-11-2005
27-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaCRCzasPkt.
1.AZS AWF Warszawa 1 - mł.AZS AWF Warszawa+0,918:16.20775
Ptasińska Katarzyna
Urbańska Karolina
Kowalska Agata
Sikora Paulina
90
92
93
93
+0,91
+0,43
+0,71
+0,48
28.70
28.32
28.15
28.34
31.12
31.78
31.36
31.17
32.04
32.51
32.94
32.17
32.21
32.23
31.70
31.46
2:04.07
2:04.84
2:04.15
2:03.14
2.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław+0,798:16.73773
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Pożarowszczyk Beata
Kłopocka Paulina
92
93
91
95
+0,79
+0,17
+0,38
+0,36
27.60
28.02
28.64
28.58
30.41
31.19
31.50
32.10
31.40
32.07
32.94
33.44
30.89
31.21
33.71
33.03
2:00.30
2:02.49
2:06.79
2:07.15
3.AZS AGH Kraków - mł.AZS AGH Kraków+0,868:18.75763
Kawecka Anna
Radlińska Marcelina
Piechocka Jagoda
Pawlaczek Natalia
92
93
90
93
+0,86
+0,15
+0,32
+0,39
28.34
27.37
28.49
28.32
31.00
31.26
31.77
31.61
32.53
32.14
33.24
31.49
33.36
32.39
33.48
31.96
2:05.23
2:03.16
2:06.98
2:03.38
4.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim+0,688:21.03753
Kunka Kamila SO
Bajorska Dorota SO
Ulatowska Alicja SO
Górniak Katarzyna SO
96
94
96
95
+0,68
+0,33
+0,28
+0,12
28.50
29.22
28.44
28.85
31.30
31.85
31.98
32.23
32.37
32.85
32.52
32.69
31.64
32.53
31.43
32.63
2:03.81
2:06.45
2:04.37
2:06.40
5.AZS UWM Olsztyn - mł.AZS UWM Olsztyn+0,678:23.14744
Czerniak Monika
Wikieł Manuela
Kowalińska Oriana
Zachoszcz Joanna
92
92
93
93
+0,67
+0,32
+0,51
+0,27
28.38
28.67
30.31
28.23
30.60
31.20
33.98
31.13
31.54
32.44
34.18
32.17
32.13
32.38
33.48
32.32
2:02.65
2:04.69
2:11.95
2:03.85
6.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice+0,848:27.75724
Bartoszek Joanna SWr
Pułka Magdalena
Gawełczyk Dominika
Szczepaniak Karolina
96
92
91
92
+0,84
+0,55
+0,55
+0,36
28.81
28.99
29.22
29.21
31.12
31.81
31.97
32.16
31.60
33.45
33.56
33.07
31.88
34.26
33.97
32.67
2:03.41
2:08.51
2:08.72
2:07.11
7.AZS AWF Warszawa 2 - mł.AZS AWF Warszawa+0,768:36.51687
Olczak Mirella
Korzeniowska Marta
Kośla Marta
Nowacka Aleksandra
93
93
93
90
+0,76
+0,30
+0,39
+0,44
29.42
29.16
30.16
29.27
31.87
33.55
33.66
32.62
32.68
34.89
33.64
32.86
32.54
34.72
33.21
32.26
2:06.51
2:12.32
2:10.67
2:07.01
8.Bielany WarszawaBielany Warszawa+0,868:57.42610
Popiel Joanna
Różalska Martyna
Dyakowska Maja
Pilarska Zofia
96
96
96
97
+0,86
+0,61
+0,47
+0,87
30.02
31.02
30.53
30.93
32.93
33.79
34.76
35.20
33.42
33.75
36.80
36.41
32.31
32.75
36.38
36.42
2:08.68
2:11.31
2:18.47
2:18.96
9.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice+0,769:04.77586
Milewska Marta
Knapik Anna SR
Klimas Paulina SO
Wyżgolik Vanessa
96
96
95
91
+0,76
+0,78
+0,30
+0,56
29.79
31.55
31.09
30.76
33.17
35.73
34.56
35.07
34.57
36.49
35.64
36.16
34.30
35.26
34.82
35.81
2:11.83
2:19.03
2:16.11
2:17.80
NWZRYW OpoleZRYW Opole


<< TOP >>
Konkurencja 24
20-12-2012
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:31.11
3:42.65
3:44.17
3:44.17
3:51.85
4:03.69
KS Korner Zielona Góra
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
MKS Jordan Kraków
BUKS Warszawa
UKS SHARK Rudna
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
BUWAR
SHRUD
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
27-11-2009
16-12-2011
19-12-2009
19-12-2009
27-11-2005
18-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaCRCzasPkt.
1.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.+0,653:35.35790
Kawęcki Radosław
Kołodziejski Mateusz
+0,65
+0,26
25.02
29.14
51.25
1:01.33
Golczyk Szymon SZG
Bor Radosław SZG
+0,43
+0,21
24.80
23.66
53.46
49.31
2.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa+0,593:36.41779
Mikicin Miłosz
Rowiński Filip
+0,59
+0,28
26.19
28.06
55.07
1:00.35
Korzeniowski Paweł
Pasula Jakub
+0,31
+0,34
24.30
22.66
52.65
48.34
3.MKP SzczecinMKP Szczecin+0,593:37.85764
Danielewski Aleksander SSz
Hulbój Marcin SSz
+0,59
+0,22
26.62
29.37
54.71
1:02.44
Krupecki Oskar
Zieliński Dawid
+0,53
+0,42
24.43
23.13
52.12
48.58
4.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice+0,683:38.52757
Kisiel Adrian
Nowak Patryk
+0,68
+0,33
26.54
28.64
55.71
1:01.69
Poprawa Michał SO
Zaczyński Karol
+0,34
+0,45
23.67
24.00
51.27
49.85
5.AZS AGH Kraków - mł.AZS AGH Kraków+0,693:40.32738
Brus Dominik
Suzin Marcin
+0,69
+0,35

28.94
56.40
1:02.01
Łuczak Piotr
Kut Bartosz
+0,3324.1252.76
49.15
6.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław+0,663:42.27719
Kubkowski Bartłomiej SWr
Nachtman Mateusz SWr
+0,66
+0,44
27.44
29.21
55.92
1:03.16
Sokulski Jacek
Bujoczek Filip SWr
+0,13
+0,29
24.85
23.33
54.31
48.88
7.AZS AWF Katowice 2 - mł.AZS AWF Katowice+0,693:46.14683
Piątkowski Mateusz
Gładysz Krzysztof
+0,69
+0,48
28.57
29.63
58.80
1:03.68
Chmiel Łukasz
Wilk Krzysztof
+0,08
0.00
23.94
23.04
53.59
50.07
8.AZS AWF Warszawa 2 - mł.AZS AWF Warszawa+0,763:46.18682
Stokarski Marek
Certa Maciej
+0,76
+0,20
28.44
28.48
59.03
1:01.54
Paszek Marcin
Pulwin Paweł
+0,29
-0,02
25.66
23.65
55.97
49.64
9.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice+0,703:46.80677
Świerczyński Jakub
Kłos Grzegorz SO
+0,70
+0,17
28.69
29.36
58.68
1:02.89
Kudła Łukasz SO
Żymańczyk Mateusz SO
+0,24
+0,04
24.77
23.62
54.82
50.41
10.POLONIA Warszawa 1POLONIA Warszawa+0,693:49.30655
Gąsior Patryk
Stępień Konrad
+0,69
+0,12
27.66
29.94
57.47
1:04.37
Woźniak Maciej
Szymański Konrad
+0,41
+0,30
25.87
23.73
57.12
50.34
11.KP AVIA ŚwidnikKP AVIA Świdnik+0,743:51.40637
Lis Przemysław
Wasil Sebastian
+0,74
+0,36
29.03
28.75
1:00.21
1:02.24
Kliza Mateusz SK
Hołub Jan SWr
+0,51
+0,41
27.90
23.45
59.44
49.51
12.Bielany Warszawa 1 - mł.Bielany Warszawa+0,663:52.78626
Grula Mateusz
Mucha Kacper
+0,66
+0,46
28.07
29.23
58.41
1:03.66
Szarliński Filip
Poławski Mariusz
+0,04
+0,23
25.93
24.84
57.41
53.30
13.AZS AWF Katowice 3 - mł.AZS AWF Katowice+0,643:53.12623
Pióro Artur
Czermak Tomasz
+0,64
+0,26
29.45
29.41
1:01.23
1:04.37
Wieteska Mateusz
Głyk Wojciech
+0,34
+0,36
25.40
25.18
55.12
52.40
14.AZS UAM PoznańAZS UAM Poznań+0,673:53.53620
Osuch Mikołaj
Żebrowski Juliusz
+0,67
+0,44
28.51
29.95
59.33
1:03.63
Kowalik Damian
Charyna Wojciech
+0,29
+0,29
25.68
24.80
57.37
53.20
15.POLONIA Warszawa 2POLONIA Warszawa+0,713:54.44613
Piątkowski Marcin
Ćwiek Kacper
+0,71
+0,08
29.69
29.91
1:00.61
1:04.43
Motyczyński Jakub
Skrobisz Marek
+0,29
+0,33
26.81
24.18
57.93
51.47
16.Bielany Warszawa 2Bielany Warszawa+0,573:54.48612
Bogacki Szymon
Szajerka Konrad
+0,57
+0,51
28.33
29.80
58.40
1:06.09
Biś Daniel
Bartosiewicz Jakub
+0,06
+0,46
26.26
25.46
57.17
52.82
17.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn+0,653:58.42582
Furman Łukasz
Janicki Jakub SK
+0,65
+1,51
27.43
31.61
56.85
1:08.01
Samul Kamil
Burzawa Mateusz
+0,16
+0,34
27.35
25.86
59.36
54.20
18.AZS AWF Katowice 5AZS AWF Katowice4:00.50567
Warwas Szymon
Korzuch Mateusz

+0,27
31.14
29.69
1:04.59
1:04.57
Derbis Tomasz
Wilk Robert
+0,65
+0,14
27.91
24.11
1:00.24
51.10
19.IKAR MielecIKAR Mielec+0,634:01.72559
Hendzel Konrad
Karkut Kamil SK
+0,63
+0,31
29.64
29.20
1:02.47
1:03.09
Gąsior Aleksander
Machowski Filip
+0,31
+0,50
26.64
26.92
58.58
57.58
NWŚLĄSK Wrocław 2ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
5 - 3 Dzień - Eliminacje21-12-2012 - 9:00


Konkurencja 25
21-12-2012
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.50
27.44
27.44
27.65
28.68
29.50
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Staszak Katarzyna
TRLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JOKRA
Istambul (TUR)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
16-12-2012
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
01-12-2001

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,7228.61724Q
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,7928.76713Q
3.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp+0,7429.14686Q
4.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,7629.16684Q
5.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,7429.30674Q
6.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,7029.45664Q
Rekord Polski Jun 14-lat
7.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,6829.61653Q
8.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,6829.74645Q
9.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin+0,7629.75644Q
10.Petryka Nikola97Skalar Warszawa+0,6529.83639Q
11.Ryczak Maja96MKP Szczecin+0,6629.96631Q
12.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,6329.98629Q
13.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec+0,8030.02627Q
14.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,7630.12621Q
15.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole+0,6430.22615Q
16.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,7430.27612Q
17.Żarłok Martyna97Górnik Radlin30.31609R
18.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7330.33608R
19.Rybicka Pamela94MTS Kwidzyn+0,6230.35607
20.Szpak Zofia92AZS AWFiS Gdańsk+0,6430.43602
21.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,7630.48599
22.Kargol Agnieszka89AZS Biała Podlaska+0,7130.52597
23.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,4330.56594
24.Borkowska Agata SG95AZS AWFiS Gdańsk+0,6530.68587
25.Długołęcka Karolina SK96UNIA Busko-Zdrój+0,6830.77582
26.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,6830.88576
27.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,7130.91574
28.Okaj Oliwia SWR96ŚLĄSK Wrocław+0,8430.93573
29.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź+0,6931.09564
30.Jaroma Agata95JUVENIA Wrocław+0,7631.21558
31.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,6931.24556
32.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G31.27555
33.Wysocka Wiktoria SSz94MKP Szczecin31.32552
Bukowska Kaja97Skalar Słupsk31.32552
35.Kamińska Joanna94START Łódź+0,7431.36550
36.Baran Justyna SSz96MKP Szczecin+0,7831.74530
37.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Grn+0,6931.76529
38.Morka Monika93START Łódź+0,7132.03516
39.Różalska Martyna96Bielany Warszawa+0,8732.17509
40.Sowa Marta SK96JORDAN Kraków+0,6632.21507
41.Wiśniewska Klaudia95Skalar Słupsk+0,7232.39499
42.Dyakowska Maja96Bielany Warszawa+0,6832.60489
43.Milewska Marta96AZS AWF Katowice+0,8432.73484
44.Kit Zuzanna97UKS 9-tka Kalisz+0,6533.87436
45.Kowalik Nina98KORONA-Swim Kielce+0,8834.27421
46.Pilarska Zofia97Bielany Warszawa+0,6735.26387
NWPodlewska Miriam97POSNANIA


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2012
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.73
28.03
28.24
28.93
30.20
Plutecki Adam
Wypych Filip
Hołub Maciej SK
Hołub Maciej
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
TRLOD
ORPRZ
ORPRZ
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
28-11-2009
20-12-2012
17-12-2011
29-11-2008
20-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,8327.64762Q
2.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,9027.73754Q
3.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,7128.12723Q
4.Zawadka Michał89Ursynów Warszawa+0,7828.22716Q
5.Kotynia Jakub88START Łódź+0,7828.28711Q
6.Tokarski Krzysztof SR96Victoria Racibórz+0,8728.31709Q
7.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa+0,7528.54692Q
Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7828.54692Q
9.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+1,9228.60688Q
10.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.+0,7328.72679Q
11.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,6928.76676Q
12.Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ Łódź+0,8028.86669Q
13.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa+0,8928.89667Q
14.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,7929.10653Q
15.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa+0,7629.16649Q
16.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,8129.19647Q
17.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,7729.31639R
18.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa+1,0529.39634R
19.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,7729.41632
20.Szot Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,7829.44630
21.Białek Piotr92WARTA Poznań+0,7129.49627
22.Rojda Adam96WODNIK Rawicz+0,7529.52625
23.Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice+0,8529.54624
24.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+0,7829.55623
25.Karkut Kamil SK96IKAR Mielec+0,8529.56623
Gałka Piotr88MZOS Płock+0,7929.56623
27.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław+0,9229.57622
Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,7329.57622
29.Nachtman Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,7929.70614
30.Zieliński Kamil89AZS Biała Podlaska+0,8429.90602
31.Galon Michał SZG95Akwawit Leszno+0,7529.98597
32.Hulbój Marcin SSz96MKP Szczecin+0,8030.07592
33.Żebrowski Juliusz91AZS UAM Poznań+0,7830.17586
34.Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań+0,6930.18585
35.Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice+0,8530.31578
36.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice+0,8430.33576
37.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom+0,7230.34576
38.Pik Paweł88LUBLINIANKA+0,9430.36575
39.Pomietło Adrian95UNIA Oświęcim+0,6830.38574
40.Rykowski Piotr94POSNANIA+0,8830.40573
41.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,8030.41572
Kłos Grzegorz SO95AZS AWF Katowice+0,8230.41572
43.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław+0,7730.43571
Szajerka Konrad94Bielany Warszawa+0,8030.43571
45.Suchodolski Patryk93AZS PWSZ Racibórz+0,7730.45570
46.Dudek Michał SO94Bobry Dębica+0,8130.54565
47.Guzik Jakub91AZS AGH Kraków+0,8930.63560
48.Lejman Kacper94Dwójka Morena Gdańsk+0,8630.81550
49.Kaczor Damian SO94Kmita Zabierzów+0,8130.96542
50.Ambroziak Kamil96UKS 9-tka Kalisz+0,7431.05537
51.Kotynia Piotr90AZS UŁPŁ Łódź+0,9231.38520
52.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl+0,7531.39520
53.Trefler Michał97Jagiellonka Warszawa+0,8331.70505
54.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków+0,7531.73503
55.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Grn+0,7831.91495
56.Rubaj Adrian SK96SKARPA Lublin+0,7531.94494
57.Korek Jakub97Żoliborz W-wa+0,7931.96493
58.Żelechowski Rafał96MKS Piaseczno+1,1132.21481
59.Janicki Jakub SK97MOS Dąbrowa Grn+0,7432.32476
60.Dyda Jakub97Bobry Dębica+0,7832.39473
61.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,7432.61464
62.Dziadek Jan98BUKS Warszawa+0,9432.81455
63.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,5832.89452
64.Wajda Tomasz97KS Korona Kraków+0,8032.90452
65.Adamski Adrian96KP Ciechanów+0,7433.14442
66.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,8333.56425
67.Pierściński Adam98MKS Piaseczno33.78417
68.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź+0,8133.90413
69.Jarząbek Michał98KORONA-Swim Kielce+0,7034.74383
70.Skonieczny Stanisław98Żoliborz W-wa+0,8734.79382
71.Machniewski Jakub96KORONA-Swim Kielce+0,9135.33365
DYSKW.Danilewski Maciej98JUVENIA Białystok
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 27
21-12-2012
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:11.12
4:16.92
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
26-11-2005
17-12-2011
17-12-2011
17-12-2011
21-11-2010
29-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
1.Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn+0,854:15.05781A1:02.991:05.301:04.221:02.54
2.Kilijańska Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec+0,894:15.34778A1:02.901:05.421:04.211:02.81
3.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,934:15.77774A1:03.451:05.491:03.851:02.98
4.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn+0,924:16.07772A1:02.841:04.921:04.151:04.16
5.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,994:17.35760A1:01.861:04.821:05.471:05.20
6.Sokołowska Diana SK96JUVENIA Białystok+0,884:17.98755A1:02.411:05.581:05.511:04.48
7.Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn+0,894:18.42751A1:03.191:05.261:04.891:05.08
8.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Katowice4:19.05745A1:01.761:05.741:06.231:05.32
9.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań+0,804:19.61740R1:02.461:05.711:06.241:05.20
10.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,824:20.25735R1:02.451:05.331:06.301:06.17
11.Kunka Kamila SO96UNIA Oświęcim+0,674:23.527081:01.851:07.111:08.521:06.04
12.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+0,964:24.946971:03.891:06.161:07.621:07.27
13.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,844:25.136951:02.801:05.761:08.031:08.54
14.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew+1,004:25.826901:02.561:07.051:08.371:07.84
15.Wołoszyn Sonia SOc95KS KSZO Ostrowiec+0,804:27.166791:03.521:06.901:08.781:07.96
16.Bajorska Dorota SO94UNIA Oświęcim+0,934:27.786751:04.071:07.511:07.991:08.21
17.Ulatowska Alicja SO96UNIA Oświęcim+0,824:27.946731:04.771:08.341:07.991:06.84
18.Nita Anna97Piątka Konstantynów4:28.196721:04.521:07.391:08.621:07.66
19.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-Swim+1,044:28.326711:04.581:08.541:09.371:05.83
20.Rudawska Adrianna96Olimpijczyk 23 Lublin+0,814:28.766671:03.891:08.381:08.731:07.76
21.Maciuch Karolina96VEGA Dobrodzień+0,964:28.826671:03.991:07.951:09.201:07.68
22.Popiel Joanna96Bielany Warszawa+0,854:30.026581:05.451:08.931:09.091:06.55
23.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,914:30.476551:04.931:08.281:09.071:08.19
24.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa+0,914:31.086501:04.241:09.221:09.421:08.20
25.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,884:31.246491:04.871:09.101:09.001:08.27
26.Rogacz Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,794:31.756461:05.311:09.261:08.121:09.06
27.Sędłak Katarzyna94ORKA Zamość+0,894:31.826451:05.061:09.111:09.271:08.38
28.Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław+0,854:32.996371:04.761:08.491:09.321:10.42
29.Bartoszek Joanna SWr96AZS AWF Katowice+0,864:33.036361:04.131:08.261:09.911:10.73
30.Szpak Zofia92AZS AWFiS Gdańsk+0,884:33.326341:04.341:09.731:10.081:09.17
31.Wójcik Magdalena97SOLEX Lębork+0,954:34.216281:05.411:09.721:09.691:09.39
32.Jankowska Klaudia98Ursynów Warszawa+0,804:34.516261:05.131:09.411:10.001:09.97
33.Loranty Patrycja97KS KSZO Ostrowiec+0,794:35.366201:05.451:10.051:10.781:09.08
34.Haczkiewicz Paulina SZG97KORNER Zielona G.+0,764:35.456201:04.401:09.821:10.871:10.36
35.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,714:35.946171:05.171:09.061:11.011:10.70
36.Nogaj Paulina98WODNIK Radom+0,914:36.756111:07.511:11.171:09.781:08.29
37.Szymańska Monika96Omega Kleszczów+0,944:37.336071:05.801:09.891:10.641:11.00
38.Halagiera Joanna96Słowianka Gorzów Wlkp+0,904:37.516061:04.571:09.891:11.121:11.93
39.Ejnik Sylwia94MZOS Płock+1,154:38.516001:05.841:10.611:11.111:10.95
40.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Białystok+0,704:39.365941:05.541:10.411:11.141:12.27
41.Trojanowska Kinga95Omega Kleszczów+0,854:39.705921:06.341:11.701:10.441:11.22
42.Popiel Magdalena98JUVENIA Białystok+0,864:41.135831:06.441:11.451:12.351:10.89
43.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa+0,824:42.175771:05.681:11.731:12.621:12.14
44.Zawolik Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec+0,844:43.015711:06.101:10.921:12.971:13.02
45.Jarocha Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec+0,774:44.335641:05.871:10.821:12.971:14.67
46.Kiec Magda96Żoliborz W-wa+0,904:50.535281:08.111:14.461:15.231:12.73
47.Andruszkiewicz Monika95JUVENIA Białystok+0,854:50.565281:07.991:14.181:14.601:13.79
48.Niemczyk Mirosława95KORNER Zielona G.+0,774:52.335181:09.311:14.931:14.661:13.43
49.Wysocka Karolina96JUVENIA Białystok+0,835:02.574681:08.371:16.971:19.521:17.71
NWPodlewska Miriam97POSNANIA
NWMazur Maja98SALOS Cortile Kielce


<< TOP >>
Konkurencja 28
21-12-2012
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
54.27
56.06
56.06
56.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Krogulski Filip
Murzyn Dawid
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
UNOSW
JOKRA
JOKRA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
28-11-2009
17-12-2011
11-03-2012
17-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6753.58762Q25.9527.63
2.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków+0,6554.77713Q26.6028.17
Rekord Polski Jun 15-lat
3.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,5154.83711Q26.3228.51
4.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,7554.97705Q25.9329.04
5.Świetlicki Daniel90PZP+0,7155.04703Q26.2328.81
6.Krogulski Filip SO96UNIA Oświęcim+0,7755.65680Q27.2028.45
7.Danielewski Aleksander SSz94MKP Szczecin+0,6055.69678Q26.7628.93
8.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,6655.71677Q27.2528.46
9.Soboń Julian92WARTA Poznań+0,6155.81674Q26.8428.97
10.Wysoczyński Mateusz SZG93JORDAN Kraków55.96668Q26.9728.99
11.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa+0,5856.11663Q26.3829.73
12.Bugdol Rafał SR95Victoria Racibórz+0,6456.12663Q27.0129.11
13.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk+0,7256.40653Q27.4528.95
14.Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice+0,6956.42652Q27.2129.21
15.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,6556.50649Q26.8929.61
16.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz+0,7056.58647Q26.9729.61
17.Pietrzyk Patryk92Słowianka Gorzów Wlkp+0,6656.66644R27.4129.25
18.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,6456.67644R27.9028.77
19.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,6656.8763727.4029.47
Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź+0,6556.8763727.8029.07
21.Brus Dominik93AZS AGH Kraków+0,7256.9663427.3829.58
22.Pyda Jakub94SKARPA Lublin+0,7057.2862327.3129.97
23.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,6257.4361826.8930.54
24.Wiśniewski Wiktor95MZOS Płock+0,7157.5661427.7229.84
25.Hałaczkiewicz Paweł93LUBLINIANKA+0,7657.5861427.7929.79
26.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,6857.7860728.1129.67
27.Bucholc Bartosz96TRÓJKA Łódź58.1459628.4429.70
28.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,7258.3858927.5830.80
29.Chudy Michał97WODNIK Rawicz+0,7258.4858628.2430.24
30.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,7858.9257328.3330.59
31.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewice+0,6758.9557228.8930.06
32.Kołodziejski Filip SZG96KORNER Zielona G.+0,7659.1556628.7430.41
33.Uściłko Michał95JUVENIA Białystok+0,7559.3456028.7730.57
34.Chupka Radosław SK96Ursynów Warszawa+0,7059.3556028.2231.13
35.Morawski Jakub SG96Dwójka Morena Gdańsk+0,6159.5255528.7130.81
36.Bogacki Szymon95Bielany Warszawa+0,6259.7355028.8230.91
37.Goliński Patryk97BUKS Warszawa+0,7759.7854829.1230.66
38.Safin Konrad SK96Delfin Tarnobrzeg+0,6259.9254429.1730.75
39.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków+0,7659.9354429.3630.57
40.Osuch Mikołaj90AZS UAM Poznań+0,691:00.1053928.5531.55
41.Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź+0,731:00.9251828.8532.07
42.Gałota Bartosz90AZS Biała Podlaska+0,711:01.0151628.8632.15
43.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,671:01.5050329.7731.73
Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa+0,691:01.5050330.0631.44
45.Zakrzewski Jakub96WISŁA Puławy+0,691:01.5750229.5632.01
46.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz+0,741:01.7149829.7231.99
47.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,631:02.4048230.2832.12
48.Kozera Piotr98WODNIK Radom+0,641:02.7347430.5532.18
49.Miśkiewicz Adam97DELFIN Łódź+0,661:02.8147330.3432.47
50.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki+0,781:03.6645430.8732.79
51.Woźniak Maciej95POLONIA Warszawa+0,811:03.8245030.7933.03
52.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,751:03.8345030.9832.85
53.Brzeziński Jakub97MKS Piaseczno+0,731:03.8844930.7333.15
54.Poławski Mariusz93Bielany Warszawa+0,691:03.9444830.5833.36
55.Kanak Michał97Ursynów Warszawa1:04.2444230.6233.62
56.Danilewski Maciej98JUVENIA Białystok+0,661:04.4843731.6632.82
57.Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa+0,741:05.4841731.6533.83
58.Szafarczyk Igor97KORONA-Swim Kielce+0,671:06.1240532.1533.97
59.Pawlak Tomasz95Trójka Środa Wlkp+0,591:06.3340131.5534.78
60.Szeląg Ernest97KS KSZO Ostrowiec+0,751:06.7639332.5134.25
61.Błoch Cezary95Meduza Warszawa+0,791:07.8037632.5735.23
62.Anysz Michał97MKS Piaseczno+0,821:09.1535432.2536.90
63.Russek Filip94Żoliborz W-wa+0,771:10.4133534.0736.34
64.Machniewski Jakub96KORONA-Swim Kielce1:10.5233434.2536.27
65.Kwietniewski Maciej98KORONA-Swim Kielce+0,731:12.3330935.4836.85
NWKubkowski Bartłomiej SWr95ŚLĄSK Wrocław
NWJończyk Jakub92ŚLĄSK Wrocław
NWDziwiszek Kamil95Meduza Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 29
21-12-2012
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław+0,741:10.26710Q33.5236.74
2.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław+0,841:10.54702Q33.3037.24
3.Cichowska Kinga94Słowianka Gorzów Wlkp+0,721:11.32679Q33.7837.54
4.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin+1,471:11.49674Q33.7837.71
5.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,801:11.66669Q33.6737.99
6.Wikieł Angelika SR98UŚKS Ostrołęka+0,791:12.32651Q34.2838.04
7.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,901:12.36650Q34.7737.59
8.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom+0,731:12.47647Q34.3738.10
9.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,851:13.00633Q34.6038.40
10.Pelowska Aleksandra93AZS AWFiS Gdańsk+0,821:13.21628Q34.1139.10
11.Bazyl Magdalena SK97Aquarius Myślenice+0,801:13.23627Q34.4738.76
12.Kit Zuzanna97UKS 9-tka Kalisz+0,891:13.38623Q34.0539.33
13.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,821:13.79613Q34.6339.16
14.Lis Zuzanna SZG95WODNIK Rawicz+0,831:13.88611Q35.1438.74
15.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec+0,811:14.18603Q35.2738.91
16.Czaplicka Weronika95TRÓJKA Łódź+0,761:14.39598Q35.3439.05
17.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,711:14.67592R35.8038.87
18.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,811:14.75590R34.8939.86
19.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,851:14.8258835.1639.66
20.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,661:14.9858436.9638.02
21.Klimas Paulina SO95AZS AWF Katowice+0,671:15.0058435.9639.04
22.Senetelska Olga SK97JORDAN Kraków+0,841:15.3457635.7539.59
23.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,931:15.4557336.2439.21
24.Pawlisz Agata SR95ZRYW Opole+0,861:15.5557136.2539.30
25.Zyga Izabela96NAWA Skierniewice+0,921:16.3055435.5340.77
26.Popova Anguela98UKS 9-tka Kalisz+0,791:16.3955235.6240.77
27.Warmińska Daria SR98UNIA Oświęcim+0,831:16.5055035.8140.69
28.Niedźwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn K.+1,011:16.5155035.8540.66
29.Walczak Anna94TRÓJKA Łódź+0,941:16.6254736.0440.58
30.Greglak Marta97ZRYW Opole+0,971:16.8954235.8341.06
31.Samulik Magdalena97ZRYW Opole+0,881:17.0853836.3340.75
32.Tyrpa Aleksandra SO94CKiS Skawina+0,841:17.1253736.1041.02
33.Łukaszewicz Zuzanna97Meduza Warszawa+0,801:17.2653435.5841.68
34.Helbing Justyna SK97Wilanowia Warszawa+0,891:17.6152736.1841.43
35.Knapik Anna SR96AZS AWF Katowice+0,791:17.9252136.1441.78
36.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Białystok+0,711:18.2151536.9941.22
37.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz+0,861:19.3749237.1342.24
38.Łuczyńska Martyna98Żoliborz W-wa+1,011:20.6846938.2142.47
39.Sarna Magdalena98KORONA-Swim Kielce+0,841:26.9937440.7046.29


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2012
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,8755.46766Q25.7829.68
2.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,8256.25734Q25.9930.26
3.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7556.56722Q26.8529.71
4.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice+0,7256.70717Q25.0131.69
Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,8556.70717Q25.7730.93
6.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków+0,8056.89710Q26.5130.38
7.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.+0,7957.08703Q27.0330.05
8.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,8257.34693Q25.6331.71
9.Wieteska Mateusz91AZS AWF Katowice+0,8057.39691Q26.3231.07
10.Kut Bartosz93AZS AGH Kraków+0,8957.58685Q27.5730.01
11.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa+0,7657.78678Q27.0430.74
12.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,8657.97671Q26.3631.61
13.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,7658.01669Q26.6131.40
14.Krogulski Filip SO96UNIA Oświęcim+0,7858.05668Q26.5331.52
15.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko+0,7758.10666Q26.8831.22
16.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce+0,7758.11666Q26.5631.55
17.Galon Michał SZG95Akwawit Leszno+0,8258.29660R26.9131.38
18.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,7158.31659?26.6631.65
Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+0,7958.31659?26.7731.54
20.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,8558.4065627.5030.90
21.Przyborowski Piotr93MZOS Płock+0,8158.5465126.5731.97
22.Ambroziak Kamil96UKS 9-tka Kalisz+0,7558.6764726.6732.00
23.Andrzejczak Mateusz94AZS AWF Warszawa+0,7458.8564126.1032.75
24.Renusz Piotr96SOLEX Lębork+0,8158.8864026.6332.25
25.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,7459.0063626.6732.33
26.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa+0,8259.0563528.0930.96
27.Litwa Krzysztof SK96JORDAN Kraków+0,8759.1663127.1931.97
28.Białek Piotr92WARTA Poznań+0,7759.2362928.1831.05
29.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,7359.3862426.3733.01
30.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław+0,9159.3962427.4131.98
31.Kamiński Michał90AZS UAM Poznań+0,8459.4462227.1532.29
32.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,8359.4562227.5131.94
33.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno+0,7859.6061727.6231.98
34.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków+0,7659.6761527.3232.35
35.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,8059.7561327.9331.82
36.Szajerka Konrad94Bielany Warszawa+0,8259.7961127.3932.40
37.Michałkowski Marek91AZS UAM Poznań+0,6959.8161128.8131.00
38.Augustyniak Kevin SG96Dwójka Morena Gdańsk+0,8559.8860927.6132.27
39.Bekier Krzysztof92AZS Biała Podlaska+0,7459.9560727.7232.23
40.Nachtman Mateusz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,851:00.0960228.3931.70
41.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice+0,891:00.2259827.6832.54
42.Janas Krzysztof93Ursynów Warszawa+0,731:00.3059627.1133.19
43.Chudy Michał97WODNIK Rawicz+0,951:00.4559227.5732.88
44.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,831:00.7658327.9832.78
45.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa+0,801:00.7758228.4832.29
46.Gładysz Krzysztof92AZS AWF Katowice+0,841:00.8158128.1932.62
47.Żebrowski Juliusz91AZS UAM Poznań+0,811:00.9457728.8932.05
48.Kowalik Damian94AZS UAM Poznań+0,701:01.1057327.6033.50
49.Kotlewski Michał94ZRYW Opole+0,931:01.1157328.5132.60
50.Charyna Wojciech89AZS UAM Poznań+0,851:01.1557127.8533.30
51.Pietroń Mateusz96KP Ciechanów+0,851:01.1757127.2633.91
52.Cholewo Krzysztof95POLONIA Warszawa+0,801:01.3756528.2633.11
53.Dudek Michał SO94Bobry Dębica+0,761:01.3856528.8532.53
54.Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn+0,841:01.4256428.4033.02
55.Drozd Mateusz94Neptun Staragard Sz+0,771:01.5756028.2433.33
56.Kukla-Kuklewicz Michał95MZOS Płock+0,781:01.6155928.5133.10
57.Czartoryjski Radosław90AZS Biała Podlaska+0,881:01.8055428.4233.38
58.Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice+0,831:01.8155329.5432.27
59.Kamiński Szymon92WARTA Poznań+0,761:02.0254828.5633.46
60.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,771:02.0354727.6734.36
61.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+1,811:02.1054628.1034.00
62.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,801:02.3054028.4033.90
63.Rykowski Piotr94POSNANIA+0,871:02.3354029.6632.67
64.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa+0,821:02.4753628.1334.34
65.Bogacki Szymon95Bielany Warszawa+0,731:02.8652628.4734.39
66.Sternak Piotr98MZOS Płock+0,811:02.9652429.4933.47
67.Dziadek Jan98BUKS Warszawa+0,891:03.0752128.7434.33
68.Korek Jakub97Żoliborz W-wa+0,761:03.2951529.7533.54
69.Felińczak Wojciech96DELFIN Łódź+0,761:03.5051028.4335.07
70.Machowski Filip97IKAR Mielec+0,831:03.7650429.5934.17
71.Lelek Mateusz96POLONIA Warszawa+0,901:03.9150129.2434.67
72.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,841:03.9649928.5735.39
73.Popielec Michał97Ursynów Warszawa+1,401:04.2649229.3134.95
74.Lejman Kacper94Dwójka Morena Gdańsk+0,841:04.8347930.4734.36
75.Piątkowski Marcin96POLONIA Warszawa+0,921:04.9947630.5334.46
76.Bandurski Piotr96Żoliborz W-wa+0,741:05.1047429.8035.30
77.Kuzebski Jakub97MKS Piaseczno+1,921:05.3146929.4935.82
78.Dyda Jakub97Bobry Dębica+0,741:05.4946530.5234.97
79.Szafarczyk Igor97KORONA-Swim Kielce+0,631:05.5346430.6034.93
80.Wawulski Norbert97Wodnik Bielsk Podl+0,731:05.7546030.0935.66
81.Rubaszkiewicz Andrzej96MKS Piaseczno+0,731:05.9445629.9835.96
82.Miśkiewicz Adam97DELFIN Łódź+0,881:06.1245229.6136.51
83.Raczkowski Piotr96Olimpijczyk Suwałki+1,141:06.1945130.8335.36
84.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,821:06.2245031.4934.73
85.Radwański Igor97ORKA Zamość+0,801:06.2444930.4235.82
86.Kozera Piotr98WODNIK Radom+0,701:06.3344829.9536.38
87.Skonieczny Stanisław98Żoliborz W-wa+0,871:07.3442831.5635.78
88.Danilewski Maciej98JUVENIA Białystok+0,761:07.7941931.2836.51
89.Głogowski Krzysztof98WODNIK Radom+0,801:07.9041731.0236.88
90.Pierściński Adam98MKS Piaseczno+0,781:08.3640931.5936.77
91.Machniewski Jakub96KORONA-Swim Kielce+0,891:08.8940032.1536.74
92.Jarmuła Miłosz98Bielany Warszawa+1,001:09.0839631.5437.54
93.Kwietniewski Maciej98KORONA-Swim Kielce+0,871:09.1039632.3336.77
94.Jarząbek Michał98KORONA-Swim Kielce+0,761:12.4934333.6538.84
DYSKW.Morawski Jakub SG96Dwójka Morena Gdańsk
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Dytkowski Jan97KS KSZO Ostrowiec
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Russek Filip94Żoliborz W-wa
O4 - przedwczesny start
NWGrula Mateusz93Bielany Warszawa
NWPiątkowski Mateusz90AZS AWF Katowice
NWJankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn
NWKolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków


<< TOP >>
Konkurencja 31
21-12-2012
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków+1,081:01.76708Q28.6033.16
2.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,841:02.29690Q29.6232.67
3.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,961:02.35688Q28.9633.39
4.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,831:02.40686Q29.4732.93
5.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa+0,781:02.49683Q29.4233.07
6.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+1,881:02.52682Q29.0433.48
7.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa+0,821:02.90670Q29.7533.15
8.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław+0,721:03.24659Q29.3233.92
9.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,811:03.41654Q30.0933.32
10.Mizak Joanna SSz94MKP Szczecin+0,801:03.50651Q29.3834.12
11.Korzeniowska Marta93AZS AWF Warszawa+0,811:03.64647Q29.5634.08
12.Wróblewska Dominika SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,881:03.70645Q30.0433.66
13.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,741:03.71645Q29.7633.95
14.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,771:03.74644Q29.6234.12
15.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,871:04.06634Q29.6834.38
16.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań+0,721:04.09633Q30.1333.96
17.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole+0,911:04.21630R29.9834.23
18.Stasinowska Katarzyna94TRÓJKA Łódź+0,741:04.24629R29.8834.36
19.Różalska Martyna96Bielany Warszawa+0,761:04.5661930.3234.24
20.Okaj Oliwia SWR96ŚLĄSK Wrocław+0,841:04.5861929.9134.67
21.Nogaj Paulina98WODNIK Radom+0,891:04.9560830.3434.61
22.Sproska Magdalena97ZRYW Opole+0,941:05.4059630.5334.87
23.Wnuk Sylwia SO94Huragan Międzyrzec Pdl+0,801:05.4659430.2335.23
24.Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław+0,821:05.5759130.7034.87
25.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,871:05.9158231.2234.69
26.Kowalińska Oriana93AZS UWM Olsztyn+0,831:05.9458131.0634.88
27.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,811:06.6156430.9935.62
28.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,951:06.7756031.0835.69
29.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,871:06.8055931.0835.72
30.Misztal Dorota96Ursynów Warszawa+0,781:07.1255130.1836.94
31.Błocka Agnieszka96Jagiellonka Warszawa+0,811:07.3354630.8636.47
32.Wyżgolik Vanessa91AZS AWF Katowice+0,841:07.4454330.7736.67
33.Borkowska Agata SG95AZS AWFiS Gdańsk+0,701:07.4554330.9936.46
34.Jaroma Agata95JUVENIA Wrocław+0,871:07.5054231.5435.96
35.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn+0,861:07.6853831.4736.21
36.Wiśniewska Klaudia95Skalar Słupsk+0,791:08.3652231.7136.65
37.Pożarowszczyk Beata91JUVENIA Wrocław+0,821:08.5551732.8435.71
38.Gralewska Kalina96POLONIA Warszawa+0,951:08.8151231.8137.00
39.Jarocha Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec+0,761:10.0848433.2736.81
40.Niemiec Aleksandra97Fala Ropczyce+0,921:10.2548132.9637.29
41.Pilarska Zofia97Bielany Warszawa+0,911:11.3845833.2138.17
42.Bagińska Zofia97MOSiR Sopot+1,921:11.7545133.3638.39
43.Łuczyńska Martyna98Żoliborz W-wa+0,991:12.7243334.1938.53
44.Sokołowska Sandra98JUVENIA Białystok+0,821:12.9642932.8140.15
45.Rogowska Paulina98SALOS Cortile Kielce+0,721:13.4042132.6640.74
46.Zawolik Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec+0,661:15.5538634.9740.58
47.Sarna Magdalena98KORONA-Swim Kielce+0,851:15.6438534.2941.35
48.Kowalik Nina98KORONA-Swim Kielce+0,881:16.7836834.0842.70
NWSokołowska Diana SK96JUVENIA Białystok
NWCiesielska Sylwia95WARTA Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 32
21-12-2012
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:50.13
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:05.86
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
WAWAR
AWKAT
WAWAR
SLWRO
SLWRO
Istambul (TUR)
Dubai (UAE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
12-12-2009
19-12-2010
17-12-2011
29-11-2008
17-12-2011
20-12-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,811:59.03770A26.3830.6530.9031.10
2.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków+0,791:59.37763A25.9429.6831.4132.34
3.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,781:59.41762A26.4130.7731.0931.14
4.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,831:59.62758A27.2130.8230.9430.65
5.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,722:00.03751A26.3030.7731.2631.70
6.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,742:00.07750A26.8930.6431.3231.22
7.Krupecki Oskar92MKP Szczecin+0,792:00.28746A26.7330.5431.3231.69
8.Kuświk Maciej SWr96ŚLĄSK Wrocław+0,862:00.48742A26.8130.4531.4431.78
9.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,812:01.58722R27.0830.7631.5932.15
10.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź+0,762:01.64721R27.0730.8131.8531.91
11.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków+0,832:01.7571927.3330.8231.2732.33
12.Rżyski Marcin94AZS UWM Olsztyn+0,982:01.9371627.7130.2231.4932.51
13.Chaba Mateusz SWr96ŚLĄSK Wrocław+0,852:03.3769126.7530.4132.1834.03
14.Kudła Łukasz SO95AZS AWF Katowice+0,772:03.5268927.1430.9531.7333.70
15.Gieracki Bartosz SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,902:03.7268527.5331.3032.0432.85
16.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice+0,802:03.8368427.3730.8232.4433.20
17.Bartosiewicz Jakub95Bielany Warszawa+0,822:04.3567527.7031.5832.2832.79
18.Bulak Michał92ORKA Zamość+0,802:05.2766028.4831.8532.5732.37
19.Środek Arkadiusz96LUBLINIANKA+0,872:05.7165328.0731.4832.7533.41
20.Baran Rafał93AZS AGH Kraków+0,782:06.1764627.9731.9432.7433.52
21.Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,882:06.4064327.8530.8832.2535.42
22.Malczyk Marcin SO95UNIA Oświęcim+0,782:07.2463027.3631.7133.3034.87
23.Kuca Przemysław SP94WARTA Poznań+0,752:07.4762727.8532.1133.5134.00
24.Motyczyński Jakub96POLONIA Warszawa+0,782:09.4059929.0132.3933.4834.52
25.Ozga Adrian94Bobry Dębica+0,922:09.8559328.0932.6233.6935.45
26.Szołoch Robert94MOSiR Sopot+0,902:10.1758828.4831.9134.3235.46
27.Chrzanowski Damian98MZOS Płock+0,742:10.1958829.2333.5234.0033.44
28.Wajda Tomasz97KS Korona Kraków+0,872:12.3556030.1533.9134.0534.24
29.Książek Sebastian SOc96KS KSZO Ostrowiec+0,752:12.4655828.7833.2935.0035.39
30.Woźniak Maciej95POLONIA Warszawa+0,902:12.5055828.7133.5134.7635.52
31.Sendyk Paweł97Marlin Gryfino+0,802:13.2454927.9632.9835.5136.79
32.Krawiec Michał97Fala Ropczyce+0,822:18.2249129.7233.9935.5838.93
33.Traczewski Michał95Żoliborz W-wa+0,802:18.7548629.5634.7236.3738.10
34.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,912:20.2347130.9335.0536.5637.69
35.Siewierski Michał98Fala Ropczyce2:22.2545131.1434.9236.6339.56
36.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,782:24.2843231.6636.5437.7438.34
37.Bandurski Piotr96Żoliborz W-wa+0,802:27.0440832.0437.7738.6238.61
38.Kamiński Marcin97Marlin Gryfino+0,892:27.3440631.7837.2538.8839.43
39.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica+0,842:29.6038731.9537.2739.1241.26
NWBednarczyk Paweł SWr94ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2012
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,6656.6971725.6631.03
2.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+1,2857.9267326.4831.44


<< TOP >>
6 - 3 Dzień - Półfinały, Finały21-12-2012 - 17:00


Konkurencja 33
21-12-2012
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
14:24.54
14:38.86
14:46.21
15:10.94
15:27.01
15:30.77
Sawrymowicz Mateusz
Sawrymowicz Mateusz
Hreniak Maciej
Hreniak Maciej
Kurant Roger
Zoniuk Maciej
MKSZC
MKSZC
RUGRU
RUGRU
KSOST
SLWRO
Debrecen (HUN)
Trieste (ITA)
Helsinki (FIN)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
15-12-2007
10-12-2005
09-12-2006
27-11-2005
07-11-2009
14-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin+0,8714:41.24897
100m:
200m:
300m:
400m:
56.86
1:55.76
2:54.76
3:53.44
56.86
58.90
59.00
58.68
500m:
600m:
700m:
800m:
4:52.08
5:50.83
6:49.72
7:48.58
58.64
58.75
58.89
58.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:47.65
9:46.57
10:45.48
11:44.67
59.07
58.92
58.91
59.19
1300m:
1400m:
1500m:
12:43.69
13:43.32
14:41.24
59.02
59.63
57.92
2.Zaborowski Filip SSz94MKP Szczecin+0,7914:56.63852
100m:
200m:
300m:
400m:
57.81
1:57.81
2:57.37
3:57.01
57.81
1:00.00
59.56
59.64
500m:
600m:
700m:
800m:
4:56.74
5:56.78
6:56.86
7:57.05
59.73
1:00.04
1:00.08
1:00.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:56.93
9:57.05
10:57.33
11:57.68
59.88
1:00.12
1:00.28
1:00.35
1300m:
1400m:
1500m:
12:58.24
13:58.23
14:56.63
1:00.56
59.99
58.40
3.Furtek Paweł95MKP Szczecin+0,7914:57.65849
100m:
200m:
300m:
400m:
58.51
1:59.01
2:59.66
4:00.71
58.51
1:00.50
1:00.65
1:01.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:01.69
6:02.35
7:02.89
8:03.29
1:00.98
1:00.66
1:00.54
1:00.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:03.32
10:03.02
11:02.32
12:01.63
1:00.03
59.70
59.30
59.31
1300m:
1400m:
1500m:
13:00.98
14:00.06
14:57.65
59.35
59.08
57.59
4.Kaczmarski Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,8615:04.29830
100m:
200m:
300m:
400m:
56.95
1:55.83
2:55.04
3:54.25
56.95
58.88
59.21
59.21
500m:
600m:
700m:
800m:
4:54.05
5:54.33
6:54.84
7:55.60
59.80
1:00.28
1:00.51
1:00.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:56.67
9:58.03
10:59.43
12:00.54
1:01.07
1:01.36
1:01.40
1:01.11
1300m:
1400m:
1500m:
13:01.79
14:03.69
15:04.29
1:01.25
1:01.90
1:00.60
5.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn+0,8115:18.30793
100m:
200m:
300m:
400m:
58.60
1:59.60
3:00.80
4:02.23
58.60
1:01.00
1:01.20
1:01.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:03.52
6:04.67
7:06.19
8:07.54
1:01.29
1:01.15
1:01.52
1:01.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:08.93
10:10.33
11:11.47
12:12.79
1:01.39
1:01.40
1:01.14
1:01.32
1300m:
1400m:
1500m:
13:14.73
14:17.10
15:18.30
1:01.94
1:02.37
1:01.20
6.Wojdak Wojciech SO96BOSiR SP Brzesko+0,8115:26.04773
100m:
200m:
300m:
400m:
58.35
1:59.03
2:59.81
4:01.01
58.35
1:00.68
1:00.78
1:01.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.06
6:03.56
7:05.35
8:07.45
1:01.05
1:01.50
1:01.79
1:02.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:09.69
10:12.09
11:14.87
12:17.85
1:02.24
1:02.40
1:02.78
1:02.98
1300m:
1400m:
1500m:
13:20.57
14:24.15
15:26.04
1:02.72
1:03.58
1:01.89
7.Borowicz Skoneczny Sylwester92AZS UWM Olsztyn+0,8515:28.40767
100m:
200m:
300m:
400m:
59.48
2:01.82
3:04.12
4:06.51
59.48
1:02.34
1:02.30
1:02.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:08.61
6:10.51
7:12.22
8:13.71
1:02.10
1:01.90
1:01.71
1:01.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:15.38
10:17.08
11:19.17
12:21.52
1:01.67
1:01.70
1:02.09
1:02.35
1300m:
1400m:
1500m:
13:24.15
14:27.07
15:28.40
1:02.63
1:02.92
1:01.33
8.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz+0,8115:29.31765
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.20
2:02.99
3:05.62
4:08.41
1:00.20
1:02.79
1:02.63
1:02.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.44
6:12.45
7:14.84
8:16.94
1:02.03
1:02.01
1:02.39
1:02.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.85
10:20.74
11:22.54
12:24.68
1:01.91
1:01.89
1:01.80
1:02.14
1300m:
1400m:
1500m:
13:27.49
14:29.84
15:29.31
1:02.81
1:02.35
59.47
9.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,9315:29.93763
100m:
200m:
300m:
400m:
59.70
2:02.01
3:04.53
4:07.06
59.70
1:02.31
1:02.52
1:02.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.33
6:12.57
7:14.23
8:15.94
1:03.27
1:02.24
1:01.66
1:01.71
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.22
10:19.19
11:21.46
12:24.45
1:01.28
1:01.97
1:02.27
1:02.99
1300m:
1400m:
1500m:
13:26.81
14:29.25
15:29.93
1:02.36
1:02.44
1:00.68
10.Łowicki Marcin95NAWA Skierniewice+0,7415:35.20751
100m:
200m:
300m:
400m:
59.43
2:02.11
3:04.28
4:06.41
59.43
1:02.68
1:02.17
1:02.13
500m:
600m:
700m:
800m:
5:08.48
6:10.48
7:12.72
8:15.51
1:02.07
1:02.00
1:02.24
1:02.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.00
10:21.24
11:24.21
12:27.39
1:02.49
1:03.24
1:02.97
1:03.18
1300m:
1400m:
1500m:
13:30.75
14:33.87
15:35.20
1:03.36
1:03.12
1:01.33
11.Wiak Jakub95Olimpijczyk 23 Lublin+0,7915:37.82744
100m:
200m:
300m:
400m:
59.46
2:02.57
3:05.24
4:07.80
59.46
1:03.11
1:02.67
1:02.56
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.14
6:12.95
7:16.05
8:19.24
1:02.34
1:02.81
1:03.10
1:03.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:21.47
10:24.38
11:27.33
12:30.10
1:02.23
1:02.91
1:02.95
1:02.77
1300m:
1400m:
1500m:
13:33.20
14:36.36
15:37.82
1:03.10
1:03.16
1:01.46
12.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice+0,9615:38.34743
100m:
200m:
300m:
400m:
59.80
2:03.06
3:05.57
4:07.61
59.80
1:03.26
1:02.51
1:02.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.07
6:12.40
7:15.11
8:17.88
1:02.46
1:02.33
1:02.71
1:02.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:20.99
10:23.75
11:26.62
12:29.78
1:03.11
1:02.76
1:02.87
1:03.16
1300m:
1400m:
1500m:
13:33.13
14:36.60
15:38.34
1:03.35
1:03.47
1:01.74
13.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa+0,8915:40.99737
100m:
200m:
300m:
400m:
59.36
2:02.67
3:05.80
4:09.00
59.36
1:03.31
1:03.13
1:03.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.64
6:14.39
7:17.46
8:20.25
1:02.64
1:02.75
1:03.07
1:02.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:22.46
10:25.59
11:28.36
12:32.12
1:02.21
1:03.13
1:02.77
1:03.76
1300m:
1400m:
1500m:
13:35.97
14:39.62
15:40.99
1:03.85
1:03.65
1:01.37
14.Urbaniak Jan95WARTA Poznań+0,7815:52.54710
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.45
2:03.50
3:06.21
4:08.78
1:00.45
1:03.05
1:02.71
1:02.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.17
6:13.89
7:17.18
8:20.50
1:02.39
1:02.72
1:03.29
1:03.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:24.46
10:28.56
11:33.84
12:39.51
1:03.96
1:04.10
1:05.28
1:05.67
1300m:
1400m:
1500m:
13:44.39
14:50.03
15:52.54
1:04.88
1:05.64
1:02.51
15.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,8315:53.67708
100m:
200m:
300m:
400m:
59.49
2:03.03
3:04.89
4:07.19
59.49
1:03.54
1:01.86
1:02.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:09.67
6:13.25
7:17.35
8:21.44
1:02.48
1:03.58
1:04.10
1:04.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:26.70
10:29.77
11:34.31
12:40.99
1:05.26
1:03.07
1:04.54
1:06.68
1300m:
1400m:
1500m:
13:47.21
14:52.48
15:53.67
1:06.22
1:05.27
1:01.19
16.Kubkowski Bartłomiej SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,8715:54.42706
100m:
200m:
300m:
400m:
59.27
2:02.54
3:04.68
4:07.51
59.27
1:03.27
1:02.14
1:02.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.58
6:13.63
7:17.36
8:21.69
1:03.07
1:03.05
1:03.73
1:04.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:26.37
10:31.61
11:37.08
12:43.05
1:04.68
1:05.24
1:05.47
1:05.97
1300m:
1400m:
1500m:
13:48.08
14:52.60
15:54.42
1:05.03
1:04.52
1:01.82
17.Czarnota Mateusz91UNIA Oświęcim+0,8016:08.94675
100m:
200m:
300m:
400m:
59.74
2:02.64
3:05.93
4:09.59
59.74
1:02.90
1:03.29
1:03.66
500m:
600m:
700m:
800m:
5:13.81
6:19.04
7:24.84
8:30.24
1:04.22
1:05.23
1:05.80
1:05.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:36.19
10:42.08
11:48.46
12:54.20
1:05.95
1:05.89
1:06.38
1:05.74
1300m:
1400m:
1500m:
13:59.17
15:04.72
16:08.94
1:04.97
1:05.55
1:04.22
18.Karaś Sebastian91Bielany Warszawa+0,7716:09.63673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:06.95
3:12.23
4:17.56
1:02.11
1:04.84
1:05.28
1:05.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.38
6:26.96
7:31.85
8:36.17
1:04.82
1:04.58
1:04.89
1:04.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:41.36
10:46.48
11:52.02
12:57.17
1:05.19
1:05.12
1:05.54
1:05.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:02.50
15:07.44
16:09.63
1:05.33
1:04.94
1:02.19
19.Ptaszyński Mikołaj SZG95KORNER Zielona G.+0,7516:11.45670
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.37
2:08.20
3:13.99
4:19.07
1:02.37
1:05.83
1:05.79
1:05.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.94
6:27.57
7:32.32
8:37.56
1:04.87
1:03.63
1:04.75
1:05.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:42.85
10:48.37
11:53.70
13:32.17
1:05.29
1:05.52
1:05.33
1:38.47
1300m:
1400m:
1500m:
14:36.86
15:41.31
16:11.45
1:04.69
1:04.45
30.14
20.Żybura Kornel95Bobry Dębica+0,7916:13.63665
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.36
2:08.32
3:14.14
4:19.73
1:02.36
1:05.96
1:05.82
1:05.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.61
6:29.57
7:34.56
8:40.45
1:04.88
1:04.96
1:04.99
1:05.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.82
10:50.90
11:55.94
13:01.01
1:05.37
1:05.08
1:05.04
1:05.07
1300m:
1400m:
1500m:
14:06.27
15:10.84
16:13.63
1:05.26
1:04.57
1:02.79
21.Majewski Lukasz96Słowianka Gorzów Wlkp+0,9216:32.35628
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.21
2:06.44
3:11.34
4:16.85
1:01.21
1:05.23
1:04.90
1:05.51
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.90
6:28.89
7:35.13
8:41.66
1:06.05
1:05.99
1:06.24
1:06.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.21
10:56.79
12:04.40
13:11.80
1:07.55
1:07.58
1:07.61
1:07.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.95
15:26.04
16:32.35
1:07.15
1:07.09
1:06.31
22.Mielczarek Filip96Omega Kleszczów+0,8516:36.75620
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.25
2:11.17
3:18.11
4:24.83
1:03.25
1:07.92
1:06.94
1:06.72
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.69
6:38.71
7:45.61
8:52.94
1:06.86
1:07.02
1:06.90
1:07.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.66
11:08.11
12:15.24
13:22.83
1:07.72
1:07.45
1:07.13
1:07.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:28.53
15:34.26
16:36.75
1:05.70
1:05.73
1:02.49
23.Marchel Adrian95JUVENIA Białystok+1,0016:38.45617
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.59
2:05.58
3:11.23
4:17.29
1:00.59
1:04.99
1:05.65
1:06.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.48
6:30.08
7:36.88
8:43.93
1:06.19
1:06.60
1:06.80
1:07.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:51.29
10:59.02
12:06.93
13:14.93
1:07.36
1:07.73
1:07.91
1:08.00
1300m:
1400m:
1500m:
14:23.00
15:31.43
16:38.45
1:08.07
1:08.43
1:07.02
24.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock+0,9216:43.73607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.93
2:06.34
3:12.93
4:19.94
1:00.93
1:05.41
1:06.59
1:07.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.19
6:34.98
7:42.62
8:49.68
1:07.25
1:07.79
1:07.64
1:07.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.07
11:05.26
12:12.99
13:21.77
1:07.39
1:08.19
1:07.73
1:08.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.12
15:38.49
16:43.73
1:08.35
1:08.37
1:05.24
25.Krycia Mateusz SOc96KS KSZO Ostrowiec+0,8216:45.13604
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.10
2:07.24
3:14.19
4:21.95
1:01.10
1:06.14
1:06.95
1:07.76
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.35
6:36.43
7:44.22
8:51.77
1:07.40
1:07.08
1:07.79
1:07.55
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.25
11:06.69
12:15.23
13:23.79
1:07.48
1:07.44
1:08.54
1:08.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:31.95
15:39.44
16:45.13
1:08.16
1:07.49
1:05.69
26.Zwoliński Marcin97MOS Dąbrowa Grn+1,0016:47.59600
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.81
2:10.56
3:18.26
4:25.89
1:03.81
1:06.75
1:07.70
1:07.63
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.83
6:41.83
7:49.46
8:57.01
1:07.94
1:08.00
1:07.63
1:07.55
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.94
11:11.14
12:18.25
13:25.95
1:06.93
1:07.20
1:07.11
1:07.70
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.46
15:42.62
16:47.59
1:08.51
1:08.16
1:04.97
27.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy+0,8817:04.33571
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.12
2:09.69
3:16.80
4:25.01
1:03.12
1:06.57
1:07.11
1:08.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.72
6:42.78
7:51.77
9:01.16
1:08.71
1:09.06
1:08.99
1:09.39
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.81
11:20.03
12:29.95
13:39.36
1:09.65
1:09.22
1:09.92
1:09.41
1300m:
1400m:
1500m:
14:49.10
15:58.61
17:04.33
1:09.74
1:09.51
1:05.72
28.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce+0,8317:17.05550
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.42
2:11.03
3:20.77
4:30.02
1:03.42
1:07.61
1:09.74
1:09.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.22
6:49.01
7:59.40
9:08.50
1:09.20
1:09.79
1:10.39
1:09.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.64
11:27.40
12:37.73
13:48.09
1:09.14
1:09.76
1:10.33
1:10.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:58.61
16:08.95
17:17.05
1:10.52
1:10.34
1:08.10
29.Kaczorowski Jakub97Żoliborz W-wa+0,8417:48.42503
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.24
2:17.24
3:28.34
4:40.41
1:06.24
1:11.00
1:11.10
1:12.07
500m:
600m:
700m:
800m:
5:52.58
7:04.20
8:16.08
9:28.21
1:12.17
1:11.62
1:11.88
1:12.13
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:39.54
11:51.67
13:03.93
14:15.60
1:11.33
1:12.13
1:12.26
1:11.67
1300m:
1400m:
1500m:
15:27.46
16:38.89
17:48.42
1:11.86
1:11.43
1:09.53
DYSKW.Szeląg Ernest97KS KSZO Ostrowiec
O4 - przedwczesny start
NWKlich Kacper94AZS AWF Katowice
NIE UK.Zaczyński Karol91AZS AWF Katowice
NIE UK.Lassek Bartłomiej94TRÓJKA Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 25
21-12-2012
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.50
27.44
27.44
27.65
28.68
29.45
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naskręt Agata
TRLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
ASBYD
Istambul (TUR)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
16-12-2012
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
21-12-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,7528.20756Q
2.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,7428.54730Q
3.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,8328.83708Q
4.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp+0,7929.03693Q
5.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,7829.23679Q
6.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,7029.26677Q
7.Petryka Nikola97Skalar Warszawa+0,6529.43665Q
8.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,7029.49661Q
9.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,6529.56657R
10.Ryczak Maja96MKP Szczecin+0,7229.67649R
11.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin+0,7929.74645
12.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,6629.76644
13.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,8330.02627
14.Wójtowicz Gabriela SG95IKAR Mielec+0,7630.05625
15.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,6430.16618
16.Tomala Aleksandra SR97ZRYW Opole+0,7430.44601


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2012
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.73
28.03
28.24
28.93
30.20
Plutecki Adam
Wypych Filip
Hołub Maciej SK
Hołub Maciej
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
TRLOD
ORPRZ
ORPRZ
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Poznań
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
28-11-2009
20-12-2012
17-12-2011
29-11-2008
20-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,8427.35786Q
2.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,7327.59766Q
Rekord Polski Jun 18-lat, Jun. 17-lat
3.Zawadka Michał89Ursynów Warszawa+0,7627.69758Q
4.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,8327.70757Q
5.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,7428.00733Q
6.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa+0,7528.07727Q
Kotynia Jakub88START Łódź+0,8128.07727Q
8.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.+0,7328.10725Q
9.Tokarski Krzysztof SR96Victoria Racibórz+0,8028.17720R
Rekord Polski Jun 16-lat
10.Roguski Bartłomiej93Żoliborz W-wa+0,7628.58689R
11.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,7728.79674
12.Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ Łódź+0,8128.90666
13.Grula Mateusz93Bielany Warszawa28.91666
14.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa+0,7829.02658
15.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,7929.17648
16.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,8429.18647


<< TOP >>
Konkurencja 27
21-12-2012
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:11.12
4:16.92
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
26-11-2005
17-12-2011
17-12-2011
17-12-2011
21-11-2010
29-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Kilijańska Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec+0,834:08.418451:00.561:02.891:02.721:02.24
2.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,914:11.578141:01.521:03.451:04.181:02.42
3.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn+0,934:11.858111:01.551:03.751:03.131:03.42
4.Czerniak Monika92AZS UWM Olsztyn+0,844:13.577951:01.261:03.821:04.501:03.99
5.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,944:13.697941:01.381:03.831:04.451:04.03
6.Wikieł Manuela92AZS UWM Olsztyn4:14.037901:02.111:03.731:03.941:04.25
7.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań+0,774:14.847831:01.601:04.521:04.811:03.91
8.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,934:23.227101:03.251:06.101:07.151:06.72


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-12-2012
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
53.16
54.21
54.77
56.21
58.16
59.24
Plutecki Adam
Świtkowski Jan
Zawada Mateusz
Suzin Marcin
Krogulski Filip
Pietrzak Dawid
NOZIE
SKLUB
SOLEB
JOKRA
UNOSW
PIBYD
Castellon (ESP)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
26-11-2009
15-12-2012
28-11-2009
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,8054.07827Q24.5429.53
2.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7755.35771Q26.4128.94
3.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,8655.69757Q25.7029.99
4.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,8455.72756Q26.1429.58
5.Zawada Mateusz92AZS AWFiS Gdańsk+0,7055.74755Q24.9630.78
6.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice+0,5555.77753Q24.9730.80
7.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków+0,7756.13739Q26.1529.98
8.Wieteska Mateusz91AZS AWF Katowice+0,8256.36730Q25.9430.42
9.Sudenis Maciej93AZS PWSZ Racibórz+0,8156.62720R25.6830.94
10.Kut Bartosz93AZS AGH Kraków+0,8157.20698R26.6530.55
11.Zabojszcz Wojciech SO95KORONA-Swim Kielce+0,7757.4568926.1131.34
12.Stępień Konrad96POLONIA Warszawa+0,7357.5268726.8130.71
13.Bałabuch Krystian SO95BOSiR SP Brzesko+0,6857.9467226.8431.10
14.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,4958.0866726.3231.76
15.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,8058.2166326.7131.50
16.Galon Michał SZG95Akwawit Leszno+0,8058.3365926.7131.62


<< TOP >>
Konkurencja 29
21-12-2012
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:06.51
1:06.66
1:06.66
1:06.66
1:09.20
1:09.20
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Otremba Justyna
AWGDA
SLGOR
SLGOR
SLGOR
DETOR
DETOR
Trieste (ITA)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-12-2005
29-11-2009
29-11-2009
29-11-2009
28-11-2009
28-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław+0,821:08.94752Q32.7336.21
2.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin+0,831:10.23711Q33.9336.30
3.Cichowska Kinga94Słowianka Gorzów Wlkp+0,751:10.51703Q33.1337.38
4.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,771:10.84693Q33.3237.52
5.Wikieł Angelika SR98UŚKS Ostrołęka+0,881:10.88692Q33.6337.25
6.Sztandera Dominika97JUVENIA Wrocław+0,731:10.89691Q33.3137.58
7.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,901:11.77666Q34.2137.56
8.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,831:12.00660Q33.9638.04
9.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,821:12.34651R34.8437.50
10.Nowak Paulina SK96WODNIK Radom+0,771:12.39649R34.5437.85
11.Pelowska Aleksandra93AZS AWFiS Gdańsk+0,781:12.6764233.9638.71
12.Kit Zuzanna97UKS 9-tka Kalisz+0,741:12.7963933.9538.84
13.Bazyl Magdalena SK97Aquarius Myślenice+0,801:12.8363834.6538.18
14.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec+0,851:14.4759635.4239.05
Lis Zuzanna SZG95WODNIK Rawicz+0,811:14.4759635.2139.26
16.Czaplicka Weronika95TRÓJKA Łódź+0,771:14.8758735.4539.42


<< TOP >>
Konkurencja 28
21-12-2012
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
49.69
49.69
52.69
54.27
54.77
56.69
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Murzyn Dawid SK
Murzyn Dawid
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
JOKRA
Istambul (TUR)
Istambul (TUR)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Poznań
12-12-2009
12-12-2009
30-11-2008
28-11-2009
21-12-2012
17-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz53.07784Q25.7127.36
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6453.29774Q26.0227.27
3.Świetlicki Daniel90PZP+0,6654.37729Q26.3428.03
4.Soboń Julian92WARTA Poznań+0,5554.59720Q26.5628.03
5.Murzyn Dawid SK97JORDAN Kraków+0,6154.76713Q26.4928.27
Rekord Polski Jun 15-lat
6.Danielewski Aleksander SSz94MKP Szczecin+0,5954.80712Q26.5328.27
7.Wysoczyński Mateusz SZG93JORDAN Kraków+0,7255.06702Q26.5128.55
Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,6655.06702Q26.7728.29
9.Krogulski Filip SO96UNIA Oświęcim+0,7755.29693R26.9828.31
10.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,6556.00667R27.2328.77
11.Gabrysz Wojciech SR95Victoria Racibórz+0,7156.1266327.2828.84
12.Kisiel Adrian93AZS AWF Katowice+0,6456.1366226.6629.47
Bugdol Rafał SR95Victoria Racibórz+0,7256.1366227.0229.11
14.Mikicin Miłosz93AZS AWF Warszawa+0,6256.1566226.4929.66
15.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,7456.2965728.0228.27
16.Falaciński Maciej SK96UKS MOS Ełk+0,6956.7764027.3529.42


<< TOP >>
Konkurencja 18
21-12-2012
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
59.29
1:00.75
1:00.75
1:01.95
1:02.57
1:04.65
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Kozłowska Anna
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
TRLOD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Wiedeń (AUT)
Vienna (AUT)
Leszno
Płock
Gorzów Wlkp.
28-11-2009
11-12-2004
11-12-2004
28-11-2003
01-12-2002
28-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,791:00.2687927.0933.17
2.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,711:01.0984427.5433.55
3.Chwadeczko Zuzanna SSz95LUBLINIANKA+0,821:02.4379129.4333.00
4.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków+0,831:02.6378328.3034.33
5.Urbańska Karolina92AZS AWF Warszawa1:03.8374029.3234.51
6.Uryga Paulina95KS Korona Kraków+0,901:04.7870829.8434.94
7.Wnuk Sylwia SO94Huragan Międzyrzec Pdl+0,741:05.5568330.0535.50
8.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,851:05.8067529.7236.08


<< TOP >>
Konkurencja 32
21-12-2012
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:50.13
1:53.09
1:55.89
1:55.93
2:00.26
2:05.86
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
AZWAR
WAWAR
AWKAT
WAWAR
SLWRO
SLWRO
Istambul (TUR)
Dubai (UAE)
Poznań
Gorzów Wlkp.
Poznań
Oświęcim
12-12-2009
19-12-2010
17-12-2011
29-11-2008
17-12-2011
20-12-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,941:55.1885025.8329.1730.0430.14
2.Krupecki Oskar92MKP Szczecin+0,761:57.7079625.4228.9830.7732.53
3.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,801:58.4578126.3830.2830.9830.81
4.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,761:58.5078026.4430.2830.5131.27
5.Łuczak Piotr92AZS AGH Kraków+0,781:58.8477326.0829.8230.4432.50
6.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,721:59.0676926.4029.9631.1931.51
7.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,831:59.1976726.8030.6830.4231.29
8.Kuświk Maciej SWr96ŚLĄSK Wrocław+0,861:59.9175326.5029.9831.0432.39


<< TOP >>
Konkurencja 31
21-12-2012
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Półfinał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.54
58.69
58.69
58.85
1:00.07
1:02.81
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
AZWAR
PAKAT
PAKAT
TRLOD
JUBIA
AQBYD
Debrecen (HUN)
Łódź
Łódź
Leszno
Poznań
Szczecin
15-12-2007
01-12-2000
01-12-2000
28-11-2003
17-12-2011
03-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92JUVENIA Wrocław+0,741:00.99735Q28.5732.42
2.Radlińska Marcelina93AZS AGH Kraków+0,861:01.12730Q28.8032.32
3.Olczak Mirella93AZS AWF Warszawa+0,731:01.26725Q29.0032.26
4.Janiczek Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,841:01.50717Q28.5332.97
5.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,771:01.61713Q28.7432.87
6.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław+0,771:02.27690Q28.7933.48
7.Szczepanik Joanna SO96UNIA Oświęcim+0,811:02.35688Q29.3732.98
8.Sikora Paulina93AZS AWF Warszawa+0,881:02.53682Q29.7932.74
9.Mizak Joanna SSz94MKP Szczecin+0,811:02.78674R29.0633.72
10.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,761:02.85671R29.4833.37
11.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,731:02.9666829.3233.64
12.Korzeniowska Marta93AZS AWF Warszawa+0,851:03.0566529.5133.54
13.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,751:03.5265030.2933.23
14.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań+0,831:03.9263830.2133.71
15.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,891:04.1463229.8034.34
16.Wróblewska Dominika SWr95ŚLĄSK Wrocław+0,911:04.7661430.2134.55


<< TOP >>
Konkurencja 20
21-12-2012
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
46.63
47.53
48.89
49.01
49.79
52.02
Czerniak Konrad
Werner Paweł
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Werner Paweł
Werner Paweł
WIPUL
JUWRO
OLSUW
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Poznań
Poznań
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
28-11-2009
17-12-2011
16-12-2011
27-11-2009
28-11-2008
15-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7747.0587122.7124.34
2.Majchrzak Kacper92WARTA Poznań+0,7448.1081522.8125.29
3.Zieliński Dawid92MKP Szczecin+0,7648.3880123.7224.66
4.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7648.6179023.0225.59
5.Wysoczyński Mateusz SZG93JORDAN Kraków+0,7149.2376023.5425.69
6.Hołub Jan SWr96KP AVIA Świdnik+0,9149.2775823.8925.38
7.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,8649.4874923.5125.97
8.Pasula Jakub92AZS AWF Warszawa+0,7249.7773623.6326.14


<< TOP >>
Konkurencja 25
21-12-2012
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.50
27.44
27.44
27.65
28.68
29.45
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naskręt Agata
TRLOD
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
ASBYD
Istambul (TUR)
Szczecin
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
16-12-2012
03-12-2010
03-12-2010
28-11-2009
29-11-2008
21-12-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,6726.58903
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,7327.68800
3.Zawiszewska Maja93ŚLĄSK Wrocław+0,7227.72796
4.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,7028.40741
5.Porzelska Anna SK95Słowianka Gorzów Wlkp+0,7228.48734
6.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,6629.03693
7.Naskręt Agata98Astoria Bydgoszcz+0,7429.16684
Rekord Polski Jun 14-lat
8.Petryka Nikola97Skalar Warszawa+0,6329.69648


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-12-2012
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.19
27.59
27.59
28.17
28.93
30.20
Plutecki Adam
Hołub Maciej SK
Hołub Maciej SK
Tokarski Krzysztof SR
Machnik Mikołaj
Bachowski Wojciech
NOZIE
ORPRZ
ORPRZ
VIRAC
MOKAT
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
28-11-2009
21-12-2012
21-12-2012
21-12-2012
29-11-2008
20-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,8027.02816
2.Zawadka Michał89Ursynów Warszawa+0,7627.22798
3.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,8327.46777
4.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,7127.82747
5.Rowiński Filip90AZS AWF Warszawa+0,7627.88742
6.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,7527.93738
7.Kotynia Jakub88START Łódź+0,8228.23715
8.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.+0,7828.38704


<< TOP >>
Konkurencja 34
21-12-2012
Kobiet, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:51.78
1:52.90
1:53.48
1:58.21
2:01.03
2:01.03
WKS Śląsk Wrocław
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
UKP Unia Oświęcim
MKS ZRYW Opole
MKS ZRYW Opole
SLWRO
SLGOR
SLGOR
UNOSW
ZROPO
ZROPO
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Poznań
Poznań
07-12-2011
03-12-2010
28-11-2009
22-12-2011
17-12-2011
17-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaCRCzasPkt.
1.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław+0,751:49.91815
Rekord Polski Seniorów
Zawiszewska Maja
Paluszek Weronika
93
93
+0,75
+0,18
27.78
31.48
Dowgiert Anna
Żelazna Paulina SWr
90
94
+0,23
+1,05
25.63
25.02
2.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław+0,741:53.40742
Naziębło Klaudia
Sztandera Dominika
93
97
+0,74
+0,49
27.81
31.87
Kłopocka Paulina
Tchórz Alicja
95
92
+0,26
+0,17
28.72
25.00
3.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim+0,701:54.14728
Górniak Katarzyna SO
Dudek Marlena SO
95
94
+0,70
+0,17
28.53
32.73
Janiczek Joanna SO
Ulatowska Alicja SO
96
96
+0,12
+0,18
27.01
25.87
4.AZS AGH Kraków mł.AZS AGH Kraków+0,601:56.79679
Piechocka Jagoda
Radlińska Marcelina
90
93
+0,60
+0,14
29.41
33.48
Pawlaczek Natalia
Kawecka Anna
93
92
+0,33
+0,06
28.67
25.23
5.AZS AWF Warszawa 1 - mł.AZS AWF Warszawa+0,711:57.03675
Kowalska Agata
Urbańska Karolina
93
92
+0,71
+0,37
30.65
32.44
Korzeniowska Marta
Ptasińska Katarzyna
93
90
+0,37
0.00
27.96
25.98
6.ZRYW OpoleZRYW Opole+0,672:00.34621
Rekord Polski Jun 15-lat
Tomala Aleksandra SR
Samulik Magdalena
97
97
+0,67
+0,50
30.09
33.55
Sproska Magdalena
Greglak Marta
97
97

+0,48
28.58
28.12
7.Ursynów WarszawaUrsynów Warszawa+0,712:00.61617
+0,71
+0,47
30.21
33.66
+0,44
+0,42
29.38
27.36
8.AZS AWF Warszawa 2 - mł.AZS AWF Warszawa+0,662:02.11594
Kośla Marta
Olczak Mirella
93
93
+0,66
+0,34
30.42
34.66
Sikora Paulina
Nowacka Aleksandra
93
90
+0,35
+0,47
29.37
27.66
9.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice+0,682:04.57560
Pułka Magdalena
Klimas Paulina SO
92
95
+0,68
+0,25
32.33
35.35
Wyżgolik Vanessa
Bartoszek Joanna SWr
91
96
+0,54
+0,49
29.78
27.11
10.Bielany WarszawaBielany Warszawa2:04.93555
Popiel Joanna
Baranowska Magdalena
96
93

+0,51
32.31
35.86
Różalska Martyna
Dyakowska Maja
96
96
+0,56
+0,39
29.31
27.45
NWAZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 35
21-12-2012
Mężczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:14.07
3:19.88
3:19.88
3:21.29
3:30.30
3:40.60
KS Korner Zielona Góra
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
NOZIE
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Leszno
28-11-2009
28-11-2009
28-11-2009
29-11-2008
16-11-2008
08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaCRCzasPkt.
1.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa+0,863:18.76784
Korzeniowski Paweł
Certa Maciej
+0,86
+0,33
24.76
23.61
49.89
50.43
Pulwin Paweł
Pasula Jakub
+0,21
+0,25
23.98
23.01
50.25
48.19
2.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice+0,903:19.31777
Zaczyński Karol
Poprawa Michał SO
+0,90
+0,52
24.89
23.10
50.57
48.26
Żymańczyk Mateusz SO
Wilk Krzysztof
+0,17
+0,14
23.23
23.25
50.38
50.10
3.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław+0,793:21.60751
Bujoczek Filip SWr
Sokulski Jacek
+0,79
+0,15
24.07
24.14
49.73
50.61
Towarek Sebastian
Kuświk Maciej SWr
+0,34
+0,33
23.71
24.30
50.16
51.10
4.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.+0,753:23.59729
Kołodziejski Mateusz
Golczyk Szymon SZG
+0,75
+0,11
24.63
24.29
51.14
51.50
Kołodziejski Filip SZG
Bor Radosław SZG
+0,10
+0,18
24.71
23.43
51.52
49.43
5.AZS AWF Katowice 2 - mł.AZS AWF Katowice+0,753:23.74728
Wieteska Mateusz
Kisiel Adrian
+0,75
+0,17
24.34
23.83
50.73
51.37
Chmiel Łukasz
Pióro Artur
+0,15
+0,39
23.92
24.15
50.65
50.99
6.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków+0,763:24.89716
Łuczak Piotr
Suzin Marcin
+0,76
+0,24
24.77
24.04
51.74
50.22
Guzik Jakub
Kut Bartosz
+0,50
+0,15
24.94
23.44
53.32
49.61
7.POLONIA Warszawa 1POLONIA Warszawa+0,803:25.23712
Skrobisz Marek
Woźniak Maciej
+0,80
+0,49
24.95
24.76
51.62
52.13
Stępień Konrad
Gąsior Patryk
+0,29
+0,18
24.89
25.06
51.57
49.91
8.ŚLĄSK Wrocław 2ŚLĄSK Wrocław+0,813:27.04693
Kubkowski Bartłomiej SWr
Gieracki Bartosz SWr
+0,81
+0,24
25.29
24.86
52.39
52.63
Chaba Mateusz SWr
Nachtman Mateusz SWr
+0,39
+0,39
24.00
24.48
50.60
51.42
9.AZS AWF Warszawa 2 - mł.AZS AWF Warszawa+0,903:29.14673
Stokarski Marek
Mikicin Miłosz
+0,90
+0,42
24.79
24.21
52.26
51.81
Paszek Marcin
Rowiński Filip
+0,38
+0,25
24.88
25.17
51.79
53.28
10.AZS UAM PoznańAZS UAM Poznań+0,863:30.69658
Kamiński Michał
Osuch Mikołaj
+0,86
+0,08
25.23
24.83
53.03
53.22
Charyna Wojciech
Ziemniarski Bartosz
+0,36
+0,28
25.10
23.69
53.24
51.20
11.POLONIA Warszawa 2POLONIA Warszawa+0,813:32.08645
Ćwiek Kacper
Cholewo Krzysztof
+0,81
+0,28
25.41
25.02
51.90
52.72
Motyczyński Jakub
Lelek Mateusz
+0,33
+0,07
25.51
25.28
54.24
53.22
12.Bielany Warszawa 1 - mł.Bielany Warszawa+0,833:32.34643
Szarliński Filip
Karaś Sebastian
+0,83
+0,51
24.63
25.71
51.35
53.56
Dziedzic Andrzej
Poławski Mariusz
+0,42
+0,16
25.96
24.70
54.40
53.03
13.Meduza WarszawaMeduza Warszawa+0,893:33.49632
Juc Aleksander
Błoch Cezary
+0,89
+0,55
24.87
26.21
52.95
55.57
Dziwiszek Kamil
Gawryś Sebastian
+0,35
+0,11
24.42
24.50
52.93
52.04
14.Bielany Warszawa 2Bielany Warszawa+0,793:34.04628
Bartosiewicz Jakub
Bogacki Szymon
+0,79
+0,32
25.40
25.82
52.52
54.19
Biś Daniel
Szajerka Konrad
+0,44
+0,52
26.55
25.31
54.05
53.28
15.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn+0,833:35.15618
Samul Kamil
Furman Łukasz
+0,83
+0,49
25.86
24.74
54.02
51.34
Burzawa Mateusz
Zwoliński Marcin
+0,43
+0,47
26.13
26.14
54.11
55.68
16.AZS AWF Katowice 3 - mł.AZS AWF Katowice+0,853:38.66589
Głyk Wojciech
Czermak Tomasz
+0,85
+0,10
25.64
25.82
52.89
54.03
Gładysz Krzysztof
Derbis Tomasz
+0,54
+0,68
26.73
26.34
55.78
55.96
DYSKW.KP AVIA ŚwidnikKP AVIA Świdnik
O4 - przedwczesny start
Szymula Kamil, Lis Przemysław, Kliza Mateusz SK, Hołub Jan SWr