Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  Młodzik 13-lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  Młodzik 13-lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  Młodzik 13-lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  Młodzik 13-lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  Młodzik 13-lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  Młodzik 13-lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  Młodzik 13-lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  Młodzik 13-lat
Nr  9. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  Młodzik 13-lat
Nr  10. Dziewcząt, 100m dowolny  Młodzik 13-lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  Młodzik 13-lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m klasyczny  Młodzik 13-lat
Nr  13. Chłopców, 200m klasyczny  Młodzik 13-lat
Nr  14. Dziewcząt, 100m grzbietowy  Młodzik 13-lat
Nr  15. Chłopców, 100m grzbietowy  Młodzik 13-lat
Nr  16. Dziewcząt, 200m zmienny  Młodzik 13-lat
Nr  17. Chłopców, 200m zmienny  Młodzik 13-lat
Nr  18. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  Młodzik 13-lat


Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat - II runda
Ostrowiec Św., 16,17.06.2012


Konkurencja 1
16-06-2012
Dziewcząt, 100m motylkowyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
1:03.82
1:08.85
Kozłowska Anna
Kilijańska Donata
AQBYD
KSOST
Leszno
Saint Dizier (FRA)
04-12-2009
16-11-2008


Rok ur.
1Król Oliwia99MKS Trójka ŁódźS009051001131:11.04
2Adamiec Dominika99Jedynka ZabrzeS030111000171:11.36
3Skarżyńska Aleksandra99Muszelka WarszawaS056141000071:11.91
4Pałys Helena99JORDAN KrakówS001061002441:12.34
5Tomiałowicz Karolina99Kapry-Armexim PruszkówS036141000311:12.72
6Wilk Wiktoria99Polonia WarszawaS009141001441:13.52
7Nowakowska Natalia99UKS 190 ŁódźS016051000561:13.57
8Czaja Barbara99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000071:13.92
9Dulińska Martyna99BUKS WarszawaS004141000921:14.51
10Czarnecka Wiktoria99SKARPA LublinS010031000851:15.34
11Bukowska Laura99Polonia WarszawaS009141001581:16.04
12Zrobek Natalia99UKS SP 149 ŁódźS006051000941:16.26
13Kamieniarz Weronika99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000091:16.86
14Rogowska Angelika99JORDAN KrakówS001061002451:16.87
15Dębska Marcelina99Olimpijczyk SuwałkiS001091001061:17.32
16Kordowska Klaudia99BUKS WarszawaS004141000981:17.94
17Niedźwiecka Katarzyna99UKS 190 ŁódźS016051000541:18.23
18Szewczyk Zuzanna99Polna WarszawaS041141000051:18.34
19Wasilewska Amanda99Olimpijczyk SuwałkiS001091001271:18.78
20Żarnowska Karolina99Polonia WarszawaS009141001571:18.82
21Roman Magdalena99Muszelka WarszawaS056141000061:18.87
22Gołąb Wiktoria99BOBRY DębicaS003081000411:19.01
23Palka Maria99ÓSEMKA OświęcimS008061001121:19.01
24Śliczniak Weronika99MTP LubliniankaS011031000581:19.35
25Kuzebska Karolina99MKS PiasecznoS064141000041:19.42
26Gaik Natalia99Salos Cortile KielceS01112100020   1:19.46
27Tomaszewska Aleksandra99Salos Cortile KielceS01112100021   1:19.56
28Jankowska Justyna99KMITA ZabierzówS009061000321:19.65
29Andrejczuk Kamila99Juvenia BiałystokS003091001011:20.11
30Bocheńska Wiktoria99SiKReT GliwiceS031111000201:20.86
31Koronowska Anna99KP Płetwal MławaS043141000081:21.45
32Sokólska Magdalena99Juvenia BiałystokS003091000971:22.27
33Wojtas Marta99Kapry-Armexim PruszkówS036141000331:22.52
34Kuperska Katarzyna99KP AVIA ŚwidnikS003031000651:22.66
35Mielniczuk Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001411:23.15
36Wawszczak Anna99Skalar WarszawaS033141000431:23.37
37Szwedo Iga99MTP LubliniankaS011031000661:23.46
38Sarti Zuzanna99UKS 307 WarszawaS045141000161:23.84
39Kurowska Ewa99Żoliborz WarszawaS023141000901:24.57
40Myrcha Maria99Żoliborz WarszawaS023141000931:24.82
41Kaszuba Wiktoria99Korona-Swim KielceS009121000501:25.42
42Zając Kornelia99ÓSEMKA OświęcimS008061001141:26.14
43Łozowska Aleksandra99Olimpijczyk SuwałkiS001091001251:26.31
44Dziekan Aleksandra99IKAR MielecS005081000891:26.81
45Włodarczyk Weronika99Polna WarszawaS041141000071:26.86
46Babicka Paulina99Juvenia BiałystokS003091000901:27.07
47Kładoczna Julia99Żoliborz WarszawaS023141000881:28.20
48Bełczącka Estera99KP AVIA ŚwidnikS003031000591:28.29
49Złotecka Sylwia99MOSM TychyS004111001311:28.50
50Jurkowska Emilia99Manta Ruda ŚląskaS047111000041:28.87
51Kiszka Karolina99Jedynka Ożarów MazS010141000361:29.67
52Zdunek Klaudia99Polonez Wyszków1:30.75
53Kantorska Daria99Kapry-Armexim PruszkówS036141000361:32.03
54Rudzińska Ewa99Bielany WarszawaS051141000631:34.96
55Kruszniewska Kinga99TKKF SzczygłowiceS038111000121:36.01
56Fil Konstancja99SKARPA LublinS010031000861:36.68
57Knap Joanna99Korona-Swim KielceS009121000671:39.61
58Kątnik Aleksandra99SOKÓŁ RzeszówS001081000361:40.26
59Tyszka Wiktoria99Jagiellonka WarszawaS022141000691:41.15
60Anyszewska Zuzanna99Dwójka SochaczewS059141000051:41.58
61Kwiatkowska Patrycja99Żoliborz WarszawaS023141000911:44.75
62Łuczak Aleksandra99Jedynka Ożarów MazS01014100031NT
63Reczko Emilia99KSZO Ostrowiec Św.S00612100059NT
64Szypulska Julia99UKS 307 WarszawaS04514100009NT
65Kuś Natalia99MOS Dąbrowa GórniczaS02711100042NT
66Kaniuczak Sylwia99SOKÓŁ RzeszówS00108100033NT
67Reingruber Klaudia99Bielany WarszawaS05114100038NT
68Skudlik Magdalena99Manta Ruda ŚląskaS04711100007NT
69Kowal Paulina99KSZO Ostrowiec Św.S00612100068NT
70Nycz Kamila99MUKS Gilus GilowiceS02211100044NT


<< TOP >>
Konkurencja 2
16-06-2012
Chłopców, 100m motylkowy

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
59.53
1:04.79
Ciężkowski Dominik
Kurant Roger
JOKRA
KSOST
Wadowice
Ostrowiec Św.
21-11-2009
09-12-2007


Rok ur.
1Bocheń Tomasz99Juvenia BiałystokS003092001171:02.99
2Dębski Szymon99NAWA SkierniewiceS003052000761:05.83
3Warciarek Jan99Victoria JózefówS029142000291:05.99
4Cukanow Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000151:06.20
5Wągrowski Marcel99SKS Start ŁódźS007052001341:06.67
6Bujak Dominik99Korona-Swim KielceS009122000531:08.28
7Murański Kacper99MUKS Gilus GilowiceS022112000211:08.36
8Pecyna Maciej99IKS KonstancinS037142000111:08.74
9Smul Błażej99MKS Trójka ŁódźS009052001651:09.51
10Wilczak Kajetan99Dwójka SochaczewS059142000061:09.62
11Dudek Julian99NAWA SkierniewiceS003052000661:09.89
12Pawełek Paweł99Polonia WarszawaS009142001911:10.48
13Kulisiewicz Daniel99UKS 307 WarszawaS045142000031:10.71
14Bal Dominik99SOKÓŁ RzeszówS001082000771:11.33
15Wańkowicz Błażej99Skalar WarszawaS033142000521:11.60
16Cempel Oskar99JORDAN KrakówS001062002681:11.62
17Grabek Filip99MTP LubliniankaS011032000731:11.78
18Sordyl Mateusz99Victoria KozyS034112000091:12.32
19Krulikowski Maciej99ÓSEMKA OświęcimS008062001261:12.63
20Blachura Patryk99Victoria KozyS034112000191:13.24
21Maciejewski Kacper99Muszelka WarszawaS056142000051:13.29
22Czyżak Arkadiusz99Manta Ruda ŚląskaS047112000071:13.80
23Łapot Radosław99MOS KatowiceS011112000421:13.80
24Bucewka Kajetan99Polna WarszawaS041142000231:13.83
25Gajewski Jakub99FALA KraśnikS001032000471:13.84
26Walczak Szymon99Park Wodny Tarnowskie GS010112000381:13.97
27Krawczyk Paweł99BUKS WarszawaS004142001151:14.10
28Sieczek Adrian99Polonia WarszawaS009142001941:14.34
29Kupiński Filip99Juvenia BiałystokS003092001121:14.53
30Ptaszyński Adam99KP AVIA ŚwidnikS003032000651:14.74
31Prażmo Filip99SKARPA LublinS010032001441:14.87
32Łukawski Mikołaj99Korona-Swim KielceS009122000501:15.44
33Małyska Bartosz99SKARPA LublinS010032001411:15.74
34Machnik Jakub99IKAR MielecS005082001471:16.01
35Pełczyński Franciszek99G-92 Ursynów W-waS052142000571:16.06
36Pawłowski Maksymilian99Polna WarszawaS041142000081:16.13
37Goleniec Kamil99ÓSEMKA OświęcimS008062001241:16.43
38Rogozinski Mateusz99KSZO Ostrowiec Św.S006122000691:16.49
39Pawlikowski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001091:16.56
40Lenartowicz Kacper99IKS KonstancinS037142000121:16.62
41Podwika Kamil99JORDAN KrakówS001062002851:16.89
42Drzewiecki Dawid99MTP LubliniankaS011032000721:17.06
43Włodarczyk Stanisław99Kapry-Armexim PruszkówS036142000311:17.18
44Gil Kamil99JORDAN KrakówS001062002811:17.31
45Mazur Oskar99FALA KraśnikS001032000481:17.66
46Paszko Maciej99SPARTA BiłgorajS017032000091:18.10
47Rudnicki Marcin99Żoliborz WarszawaS023142001101:18.43
48Trześniewski Kacper99Kapry-Armexim PruszkówS036142000291:19.30
49Pielot Grzegorz99Park Wodny Tarnowskie GS010112000371:19.32
50Radzikowski Mateusz99MTP LubliniankaS011032000711:19.91
51Rybak Hubert99MOTYL Stalowa WolaS009082000421:19.98
52Włodarczyk Maciej99Pingwiny WarszawaS031142000341:20.07
53Byczyński Cezary99UKS SP 149 ŁódźS006052001201:20.15
54Masłowski Konrad99ÓSEMKA OświęcimS008062001291:20.56
55Awruk Szymon99Juvenia BiałystokS003092001051:20.77
56Stec Kacper99KMITA ZabierzówS009062000281:20.91
57Truchel Jakub99Polonez Wyszków1:21.22
58Kulig Wiktor99Żoliborz WarszawaS023142001031:21.60
59Fiedosiuk Rafał99H2O Jastrzębie-ZdrójS024112000131:21.80
60Skaldawski Krzysztof99MKS PiasecznoS064142000181:22.71
61Jagiełło Aleksander99SP Meduza PajęcznoS008052000201:22.89
62Adamik Filip99KSZO Ostrowiec Św.S006122000701:22.92
63Frankowski Maksymilian99Dwójka SochaczewS059142000031:22.93
64Hodur Dawid99Jedynka Ożarów MazS010142000321:23.29
65Wodowski Jan99Żoliborz WarszawaS023142001121:23.59
66Terczyński Szymon99Wodnik 29 KatowiceS033112000081:23.92
67Rokita Aleksander99Park Wodny Tarnowskie GS010112000311:24.32
68Godlewski Tomasz99Żoliborz WarszawaS023142001011:24.78
69Stabik Kamil99Wodnik 29 KatowiceS033112000131:25.73
70Stępniak Kacper99Korona-Swim KielceS009122000551:25.87
71Pietkiewicz Łukasz99Olimpijczyk SuwałkiS001092001071:26.55
72Bujanowski Kamil99SPARTA BiłgorajS017032000111:26.97
73Komaszewski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001021:27.83
74Rejmak Domink99SKARPA LublinS010032001451:28.15
75Cieślukowski Karol99Olimpijczyk SuwałkiS001092000991:28.96
76Bąk Bartosz99SOKÓŁ RzeszówS001082000821:29.88
77Ulanowski Piotr99Żoliborz WarszawaS023142001151:35.36
78Śniadowka Kacper99Żoliborz WarszawaS023142001111:37.36
79Czurczak Jakub99SOKÓŁ RzeszówS001082000961:37.41
80Manasar Aleksander99MOSM TychyS00411200143NT
81Borowiecki Mateusz99BUKS WarszawaS00414200120NT
82Klonowski Bartłomiej99KP Płetwal MławaS04314200020NT
83Tymiński Jan99Polonez WyszkówNT
84Kałużyński Antoni99G-92 Ursynów W-waS05214200046NT
85Kot Mateusz99Kapry-Armexim PruszkówS03614200021NT
86Nawiczonok Andrej99Polna WarszawaS04114200021NT
87Sternik Max-Hubert99Skalar WarszawaS03314200049NT
88Mroziński Jeremi99Żoliborz WarszawaS02314200106NT
89Baltaza Edward99Polna WarszawaS04614200013NT
90Żołądź Szymon99MOTYL Stalowa WolaS00908200043NT


<< TOP >>
Konkurencja 3
16-06-2012
Dziewcząt, 100m klasycznyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
1:13.12
1:19.58
Kacprzak Marta
Stanek Anna
JELOD
DEPOL
Zamość
Ostrowiec Św.
11-11-2001
09-10-2004


Rok ur.
1Ożóg Paulina99BOBRY DębicaS003081000431:16.55
2Nieszporek Wiktoria99UKS 190 ŁódźS016051000551:17.35
3Piekut Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001421:19.04
4Piechota Paulina99UKS 190 ŁódźS016051000571:19.07
5Janiszewska Dominika99Polonia WarszawaS009141001401:19.32
6Szypulska Julia99UKS 307 WarszawaS045141000091:19.97
7Dudek Sylwia99G-92 Ursynów W-waS052141000301:20.09
8Adamczyk Julia99MTP LubliniankaS011031000591:20.72
9Samuła Wiktoria99MTP LubliniankaS011031000641:21.57
10Pająk Liliana99H2O Jastrzębie-ZdrójS028111000191:21.58
11Ugodzińska Aleksandra99ORKA CiechanówS015141000331:21.92
12Radomska Sandra99UKS 190 ŁódźS016051000581:22.36
13Czaja Barbara99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000071:23.18
14Pałys Helena99JORDAN KrakówS001061002441:23.24
15Durczyńska Katarzyna99TKKF SzczygłowiceS038111000111:23.38
16Michałowska Martyna99Piątka KonstantynówS013051000491:24.12
17Czarnecka Wiktoria99SKARPA LublinS010031000851:24.73
18Kobiałka Kamila99SOKÓŁ RzeszówS001081000371:24.84
19Wawrzynkiewicz Wiktoria99Żoliborz WarszawaS023141000951:26.01
20Golec Aleksandra99Wodnik 29 KatowiceS03311100008   1:26.08
21Prażuch Iga99Polonia WarszawaS009141001561:26.14
22Więckowska Anna99Bielany WarszawaS051141000411:26.25
23Nowakowska Natalia99UKS 190 ŁódźS016051000561:26.40
24Kuzebska Karolina99MKS PiasecznoS064141000041:26.46
25Rączka Marika99Muszelka WarszawaS056141000051:26.62
26Sapeda Natalia99KP Płetwal MławaS043141000121:27.38
27Rzońca Patrycja99Piątka KonstantynówS013051000521:27.64
28Karpiuk Natalia99KP AVIA ŚwidnikS003031000631:27.65
29Kujawa Julia99MKS Trójka ŁódźS009051001151:27.67
30Lesiak Aleksandra99JORDAN KrakówS001061002411:27.70
31Jangrot Angelika99JORDAN KrakówS001061002301:27.92
32Bachanek Julia99BUKS WarszawaS004141000901:28.30
33Opałko Dominika99Korona-Swim KielceS009121000521:29.03
34Ołowniuk Katarzyna99Olimpijczyk SuwałkiS001091001261:29.08
35Nykiel Cyntia99SKS Start ŁódźS007051000961:29.87
36Niedźwiecka Katarzyna99UKS 190 ŁódźS016051000541:29.95
37Sławińska Klaudia99Olimpijczyk SuwałkiS001091001191:30.32
38Graf Adrianna99MOSM TychyS004111001191:30.68
39Janus Karolina99ÓSEMKA OświęcimS008061001081:30.85
40Fuks Gabriela99MUKS Gilus GilowiceS022111000341:30.98
41Rudzińska Ewa99Bielany WarszawaS051141000631:31.06
42Łachman Dominika99MOTYL Stalowa WolaS009081000301:31.08
43Grela Karolina99KMITA ZabierzówS009061000421:31.20
44Śledź Joanna99MKS PiasecznoS064141000051:31.22
45Pereira-Mojsa Monika99Jagiellonka WarszawaS022141000681:31.30
46Góralczyk Anna99ÓSEMKA OświęcimS008061001061:31.41
47Foltyn Matylda99Salos Cortile KielceS01112100019   1:31.46
48Zadumińska Weronika99Żoliborz WarszawaS023141000961:31.86
49Janulewicz Alicja99KS Korona KrakówS003061000601:31.91
50Markowicz Patrycja99Bielany WarszawaS051141000571:31.92
51Cybulska Klaudia99Dwójka SochaczewS059141000071:31.99
52Rzeźwicka Ewa99SOKÓŁ RzeszówS001081000431:32.13
53Wardak Julia99Kapry-Armexim PruszkówS036141000381:32.16
54Chamera Weronika99MOTYL Stalowa WolaS009081000331:32.79
55Andrejczuk Kamila99Juvenia BiałystokS003091001011:32.82
56Żmudzka Aleksandra99JORDAN KrakówS001061002491:33.34
57Kaszuba Wiktoria99Korona-Swim KielceS009121000501:33.52
58Rejniak Magdalena99KP Płetwal MławaS043141000131:33.65
59Jurkowska Emilia99Manta Ruda ŚląskaS047111000041:33.68
60Papla Izabela99Victoria KozyS034111000101:34.06
61Złotecka Sylwia99MOSM TychyS004111001311:34.34
62Starbała Wiktoria99Dwójka SochaczewS059141000091:34.69
63Traczyk Marta99Polonez Wyszków1:34.88
64Radwańska Hanna99BUKS WarszawaS004141000951:35.06
65Seroczyńska Amelia99Bielany WarszawaS05114100391:35.17
66Trawińska Kamila99KP AVIA ŚwidnikS003031000711:35.38
67Strzałkowska Małgorzata99Bielany WarszawaS051141000401:35.62
68Pilińska Adrianna99KSZO Ostrowiec Św.S006121000781:35.77
69Sokólska Magdalena99Juvenia BiałystokS003091000971:35.89
70Mączka Anna99KP AVIA ŚwidnikS003031000681:36.25
71Kantorska Daria99Kapry-Armexim PruszkówS036141000361:36.49
72Skrzypek Aleksandra99IKAR MielecS005081000971:36.66
73Sarti Zuzanna99UKS 307 WarszawaS045141000161:37.04
74Bitkowska Julia99Żoliborz WarszawaS023141000861:37.79
75Kawczyńska Patrycja99KP MZOS PłockS040141000771:38.16
76Kątnik Aleksandra99SOKÓŁ RzeszówS001081000361:38.32
77Budzanowska Klaudia99Żoliborz WarszawaS023141000871:38.47
78Cybulska Dagmara99Dwójka SochaczewS059141000061:40.41
79Lipiarska Zofia99KMITA ZabierzówS009061000341:41.29
80Klima Kinga99Manta Ruda ŚląskaS047111000051:41.40
81Goryczka Julia99SKARPA LublinS010031000871:41.66
82Bartoszewicz Wiktoria99Juvenia BiałystokS003091000911:42.44
83Zagrodnik Alicja99ÓSEMKA OświęcimS008061001131:44.19
84Kosowska Karolina99SP Meduza PajęcznoS008051000221:46.03
85Reingruber Klaudia99Bielany WarszawaS051141000381:47.76
86Zmudzka Weronika99SP Meduza PajęcznoS008051000231:48.52
87Wyszyńska Malwina99Polna WarszawaS041141000201:52.74
88Macierzyńska Lena99Żoliborz WarszawaS02314100092NT
89Galicka Wiktoria99Kapry-Armexim PruszkówS03614100029NT
90Wawszczak Anna99Skalar WarszawaS03314100043NT
91Paciorkiewicz Aleksandra99SKS Start ŁódźS00705100097NT
92Jura Klaudia99SP Meduza PajęcznoS00805100017NT


<< TOP >>
Konkurencja 4
16-06-2012
Chłopców, 100m klasyczny

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
1:06.90
1:11.42
Tokarski Krzysztof
Treliński Bartosz
VIRAC
ORJED
Oświęcim
Oświęcim
19-12-2009
21-12-2007


Rok ur.
1Dziedzic Dawid99MOSM TychyS004112001181:16.22
2Szczepaniak Paweł99JORDAN KrakówS001062002891:16.50
3Cieslik Jakub99MTP LubliniankaS011032000941:16.78
4Garbacz Dominik99UKS SP 149 ŁódźS006052001701:18.44
5Koprynia Tomasz99KMITA ZabierzówS009062000241:18.50
6Sternik Max-Hubert99Skalar WarszawaS033142000491:19.04
7Goleniec Kamil99ÓSEMKA OświęcimS008062001241:19.23
8Jung Krzysztof99Delfinek BytomS037112000091:19.47
9Skarżyński Andrzej99UKS 307 WarszawaS045142000121:19.76
10Ozimek Kacper99Żoliborz WarszawaS023142001081:19.98
11Chotkowski Bartosz99MKS PiasecznoS064142000141:20.10
12Solak Łukasz99KP MZOS PłockS040142000681:20.19
13Kawka Adam99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000121:20.38
14Turkowski Mateusz99UKS SP 149 ŁódźS006052001301:20.42
15Kamiński Piotr99SKS Start ŁódźS007052001281:20.48
16Rokita Aleksander99Park Wodny Tarnowskie GS010112000311:20.64
17Śliwka Jakub99Kapry-Armexim PruszkówS036142000251:20.78
18Lato Kacper99SKARPA LublinS010032001401:21.63
19Drabik Filip99KP MZOS PłockS040142000911:21.65
20Piętka Marcin99KS Korona KrakówS003062000481:21.74
21Włodarczyk Stanisław99Kapry-Armexim PruszkówS036142000311:22.03
22Justyniarski Oskar99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000391:22.43
23Gąsior Sebastian99MTP LubliniankaS011032000691:23.15
24Grochowicz Michał99Ostrobramska WarszawaS046142000211:23.31
25Wojciechowski Filip99MKS Trójka ŁódźS009052001501:23.39
26Chałupczyński Bartosz99Polonia WarszawaS009142001861:23.66
27Drozd Tymoteusz99SiKReT GliwiceS031112000161:23.76
28Dindorf Radosław99ÓSEMKA OświęcimS008062001191:23.98
29Winiarski Mateusz99SOKÓŁ RzeszówS001082001071:24.45
30Koniarz Jakub99MOTYL Stalowa WolaS009082000481:24.49
31Barańczyk Michał99UKS 190 ŁódźS016052000471:24.66
32Królik Paweł99Juvenia BiałystokS003092001111:24.73
33Wojciechowski Michał99Olimpijczyk SuwałkiS001092001151:24.75
34Pępek Tomasz99JORDAN KrakówS001062002841:24.88
35Ognik Bartosz99Ostrobramska WarszawaS046142000191:25.61
36Fidrych Patryk99Olimpijczyk SuwałkiS001092001011:25.72
37Kania Antek99IKS KonstancinS037142000091:25.83
38Tekieli Jakub99JORDAN KrakówS001062002901:25.96
39Stasak Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000791:26.35
40Majcher Maciej99SPARTA BiłgorajS017032000181:27.50
41Nawiczonok Andrej99Polna WarszawaS041142000211:27.69
42Badan Dawid99Victoria KozyS034112000311:27.87
43Piątkiewicz Mateusz99KP MZOS PłockS040142000841:28.24
44Wiśniewski Michał99MOS KatowiceS011112000461:28.31
45Pilc Miłosz99MOSM TychyS004112001221:28.81
46Bąk Bartosz99SOKÓŁ RzeszówS001082000821:29.14
47Stępień Marek99JORDAN KrakówS001062002881:29.31
48Marcinowicz Karol99Juvenia BiałystokS003092001141:29.34
49Mroziński Jeremi99Żoliborz WarszawaS023142001061:29.88
50Piątek Michał99KS Korona KrakówS003062000531:30.08
51Gosik Przemysław99MTP LubliniankaS011032000701:30.25
52Wahlgren Artur99Żoliborz WarszawaS023142001131:31.04
53Rzepecki Michał99SKARPA LublinS010032001461:31.17
54Żerański Przemysław99BUKS WarszawaS00414200118 1:31.80
55Klimkowski Stanisław99IKS KonstancinS037142000101:31.83
56Ciechomski Filip99KP AVIA ŚwidnikS003032000691:31.88
57Maciejewski Krzysztof99Żoliborz WarszawaS023142001041:31.99
58Mazur Dominik99KMITA ZabierzówS009062000261:32.06
59Paradowski Oskar99Bielany WarszawaS051142000591:32.10
60Klonowski Bartłomiej99KP Płetwal MławaS043142000201:32.53
61Baltaza Edward99Polna WarszawaS046142000131:33.32
62Rzepkowski Filip99UKS 190 ŁódźS016052000691:33.50
63Świętoń Filip99SKARPA LublinS010032001511:34.44
64Ledworowski Marek99BUKS WarszawaS004142001241:34.52
65Pietkiewicz Łukasz99Olimpijczyk SuwałkiS001092001071:34.75
66Frankowski Maksymilian99Dwójka SochaczewS059142000031:35.52
67Banachowski Jakub99Korona-Swim KielceS009122000561:35.80
68Kulak Paweł99MOSM TychyS004112001201:35.86
69Kowal Mateusz99SPARTA BiłgorajS017032000161:35.97
70Pawliniak Mariusz99Wodnik 29 KatowiceS033112000121:37.48
71Węcki Maciej99Delfinek BytomS037112000131:37.51
72Nowak Kacper99MKS PiasecznoS064142000161:38.16
73Żurawski Bartłomiej99KSZO Ostrowiec Św.S006122000781:38.38
74Zaręba Łukasz99SOKÓŁ RzeszówS001082001061:38.39
75Wilczak Kajetan99Dwójka SochaczewS059142000061:38.66
76Cebula Michał99SPARTA BiłgorajS017032000121:40.39
77Nawara Adrian99Korona-Swim KielceS009122000741:41.50
78Bujanowski Kamil99SPARTA BiłgorajS017032000111:41.53
79Krawiec Maciej99FALA KraśnikS001032000741:41.59
80Czub Dominik99KS Korona KrakówS003062000521:42.50
81Głąb Karol99SOKÓŁ RzeszówS001082000741:45.65
82Grudziński Olgierd99IKAR MielecS005082001431:45.74
83Wlazłowski Damian99Polonia WarszawaS00914200197NT
84Choromański Michał99Juvenia BiałystokS00309200106NT


<< TOP >>
Konkurencja 5
16-06-2012
Dziewcząt, 200m grzbietowyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
2:16.85
2:24.60
Cieślak Joanna
Kilijańska Donata
WAPOZ
KSOST
Zielona Góra
Saint Dizier (FRA)
31-12-2009
15-11-2008


Rok ur.
1Bernat Gabriela99SKARPA LublinS010031000832:27.84
2Pająk Liliana99H2O Jastrzębie-ZdrójS028111000192:32.81
3Redner Sandra99MKS Trójka ŁódźS009051001192:35.23
4Staros Sandra99Victoria JózefówS029141000082:35.39
5Mazut Klaudia99Polonia WarszawaS009141001552:35.76
6Ćwil Angelika99MKS PiasecznoS064141000042:36.23
7Grzybek Nadia99FOKA SandomierzS001121000232:36.71
8Cieślikowska Zuzanna99Pingwiny WarszawaS031141000122:36.88
9Ousley Naseman Caroline99JORDAN KrakówS001061002432:36.99
10Knychalska Karolina99UKS 190 ŁódźS016051000492:37.13
11Śliwowska Katarzyna99Delfinek BytomS037111000102:37.45
12Adamiec Dominika99Jedynka ZabrzeS030111000172:37.45
13Kowalska Aleksandra99KP Płetwal MławaS043141000092:37.55
14Litwiejko Karolina99Juvenia BiałystokS003091000952:38.91
15Wysmolińska Katarzyna99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000102:39.37
16Warian Karolina99JORDAN KrakówS001061002372:39.85
17Michałowska Martyna99Piątka KonstantynówS013051000492:40.25
18Wilk Wiktoria99Polonia WarszawaS009141001442:40.36
19Kordowska Klaudia99BUKS WarszawaS004141000982:42.82
20Piekut Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001422:43.02
21Włodarczyk Weronika99Polna WarszawaS041141000072:43.13
22Bazylko Joanna99Jagiellonka WarszawaS022141000642:43.54
23Kuperska Katarzyna99KP AVIA ŚwidnikS003031000652:43.70
24Gołąb Wiktoria99BOBRY DębicaS003081000412:44.89
25Łachman Dominika99MOTYL Stalowa WolaS009081000302:46.10
26Jura Klaudia99SP Meduza PajęcznoS008051000172:46.29
27Suchecka Katarzyna99Ostrobramska WarszawaS046141000052:46.48
28Kurowska Ewa99Żoliborz WarszawaS023141000902:46.58
29Nycz Kamila99MUKS Gilus GilowiceS022111000442:47.17
30Pereira-Mojsa Milena99Jagiellonka WarszawaS022141000672:49.13
31Galicka Wiktoria99Kapry-Armexim PruszkówS036141000292:49.53
32Festerkiewicz Paulina99Wodnik 29 KatowiceS03311100006   2:49.62
33Opałko Dominika99Korona-Swim KielceS009121000522:50.03
34Suchan Zuzanna99Jedynka Ożarów MazS010141000462:50.41
35Samuła Wiktoria99MTP LubliniankaS011031000642:50.51
36Ugodzińska Aleksandra99ORKA CiechanówS015141000332:50.64
37Bitkowska Julia99Żoliborz WarszawaS023141000862:50.78
38Cieślikowska Gabriela99Pingwiny WarszawaS031141000112:51.66
39Nasiadko Julia99KS Korona KrakówS003061000672:51.87
40Walendzewicz Paula99Olimpijczyk SuwałkiS001091001232:52.01
41Tymofejewicz Natalia99MOTYL Stalowa WolaS009081000462:52.18
42Palka Maria99ÓSEMKA OświęcimS008061001122:52.68
43Sieczko Klaudia99Juvenia BiałystokS003091000962:53.31
44Seroczyńska Amelia99Bielany WarszawaS05114100392:53.63
45Hałat Agnieszka99MOSM TychyS004111001212:54.06
46Gaik Natalia99Salos Cortile KielceS01112100020   2:54.32
47Flis Klaudia99KP AVIA ŚwidnikS003031000622:54.35
48Kosowska Karolina99SP Meduza PajęcznoS008051000222:54.52
49Tomaszewska Aleksandra99Salos Cortile KielceS01112100021   2:54.72
50Tyszka Wiktoria99Jagiellonka WarszawaS022141000692:55.75
51Macierzyńska Lena99Żoliborz WarszawaS023141000922:55.77
52Kiszka Karolina99Jedynka Ożarów MazS010141000362:56.09
53Łuczak Aleksandra99Jedynka Ożarów MazS010141000312:57.02
54Skrzypek Aleksandra99IKAR MielecS005081000972:57.02
55Lesiak Aleksandra99JORDAN KrakówS001061002412:58.26
56Skwarska Dominika99Pingwiny WarszawaS031141000192:58.38
57Szwedo Iga99MTP LubliniankaS011031000662:58.44
58Radomska Sandra99UKS 190 ŁódźS016051000582:59.39
59Zakrzewska Alicja99Olimpijczyk SuwałkiS001091001243:04.20
60Ołowniuk Katarzyna99Olimpijczyk SuwałkiS001091001263:05.28
61Tomaszewska Julia99SKARPA LublinS010031001043:05.62
62Kotrasińska Beata99Jedynka Ożarów MazS010141000373:05.75
63Łozowska Aleksandra99Olimpijczyk SuwałkiS001091001253:05.75
64Kobiałka Kamila99SOKÓŁ RzeszówS001081000373:11.70
65Kułaga Julia99FALA KraśnikS001031000283:12.16
66Ambroziak Ada99Jagiellonka WarszawaS022141000713:28.38
67Knap Joanna99Korona-Swim KielceS009121000673:29.86
68Klima Kinga99Manta Ruda ŚląskaS04711100005NT
69Żmudzka Aleksandra99JORDAN KrakówS00106100249NT
70Żarnowska Karolina99Polonia WarszawaS00914100157NT
71Traczyk Marta99Polonez WyszkówNT
72Skwarska Karolina99KP MZOS PłockS04014100078NT
73Dulińska Martyna99BUKS WarszawaS00414100092NT


<< TOP >>
Konkurencja 6
16-06-2012
Chłopców, 200m grzbietowy

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
2:09.60
2:25.18
Ciężkowski Dominik
Kowalski Patryk
JOKRA
UNBUS
Oświęcim
Ostrowiec Św.
18-12-2009
20-11-2010


Rok ur.
1Prószynski Igor99FALA KraśnikS001032000492:24.70
2Macner Michał99Victoria KozyS03411200007   2:24.73
3Kazimierczak Kamil99SKS Start ŁódźS007052001292:24.90
4Parzynowski Wojciech99UKS 190 ŁódźS016052000462:24.94
5Stokowski Kacper99Bielany WarszawaS051142000612:26.43
6Sęczek Szymon99MKS Trójka ŁódźS009052001482:27.03
7Kijewski Kasper99Salos Cortile KielceS01112200006    2:27.53
8Podwika Kamil99JORDAN KrakówS001062002852:30.70
9Pawłowski Maksymilian99Polna WarszawaS041142000082:31.07
10Fiedosiuk Rafał99H2O Jastrzębie-ZdrójS024112000132:31.10
11Góral Michał99MOS KatowiceS011112000412:33.00
12Cieslik Jakub99MTP LubliniankaS011032000942:33.53
13Hiszpan Mateusz99UKS 307 WarszawaS045142000022:34.33
14Karolkiewicz Jakub99Delfin TarnobrzegS004082000652:34.44
15Kamiński Piotr99SKS Start ŁódźS007052001282:34.68
16Jazykow Filip99Juvenia BiałystokS003092001092:35.39
17Mołdrzyk Maciej99MUKS Gilus GilowiceS022112000282:35.74
18Ziąbka Piotr99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000192:36.20
19Prus Franciszek99Polonez Wyszków2:36.32
20Łukawski Mikołaj99Korona-Swim KielceS009122000502:36.67
21Franke Paweł99Żoliborz WarszawaS023142001002:36.69
22Bąk Patryk99Muszelka WarszawaS056142000012:36.89
23Michalak Bartosz99UKS SP 149 ŁódźS006052001262:37.00
24Chałupczyński Bartosz99Polonia WarszawaS009142001862:37.39
25Koziara Dominik99JORDAN KrakówS001062002722:37.42
26Mazur Oskar99FALA KraśnikS001032000482:37.87
27Bryła Kamil99MTP LubliniankaS011032000682:38.86
28Sordyl Mateusz99Victoria KozyS034112000092:39.57
29Radzikowski Mateusz99MTP LubliniankaS011032000712:40.97
30Stępień Marek99JORDAN KrakówS001062002882:41.84
31Mazur Dominik99KMITA ZabierzówS009062000262:42.09
32Łapot Radosław99MOS KatowiceS011112000422:42.34
33Greguła Nikodem99MOSM TychyS004112001192:42.64
34Krulikowski Maciej99ÓSEMKA OświęcimS008062001262:42.76
35Pawlikowski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001092:42.99
36Trześniewski Kacper99Kapry-Armexim PruszkówS036142000292:43.19
37Wysocki Kamil99Juvenia BiałystokS003092001162:43.46
38Koniarz Jakub99MOTYL Stalowa WolaS009082000482:43.54
39Ptaszyński Adam99KP AVIA ŚwidnikS003032000652:44.00
40Pełczyński Franciszek99G-92 Ursynów W-waS052142000572:44.98
41Truchel Jakub99Polonez Wyszków2:45.12
42Bal Dominik99SOKÓŁ RzeszówS001082000772:45.16
43Czyżak Arkadiusz99Manta Ruda ŚląskaS047112000072:45.81
44Pępek Tomasz99JORDAN KrakówS001062002842:45.98
45Grabek Filip99MTP LubliniankaS011032000732:46.24
46Siarniewicz Tomasz99MKS PiasecznoS064142000172:46.52
47Polak Bartosz99ORKA CiechanówS015142000492:48.09
48Byczyński Cezary99UKS SP 149 ŁódźS006052001202:48.16
49Masłowski Konrad99ÓSEMKA OświęcimS008062001292:48.81
50Gajda Daniel99Dwójka SochaczewS059142000042:50.44
51Gil Kamil99JORDAN KrakówS001062002812:50.98
52Ulanowski Piotr99Żoliborz WarszawaS023142001152:51.40
53Bednarz Mateusz99SKARPA LublinS010032001382:51.46
54Bobowski Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000632:51.48
55Wodowski Jan99Żoliborz WarszawaS023142001122:52.31
56Paszko Maciej99SPARTA BiłgorajS017032000092:52.56
57Podzimski Wojciech99Park Wodny Tarnowskie GS010112000302:53.04
58Rogulski Wojciech99Ostrobramska WarszawaS046142000222:53.46
59Birkos Kacper99Olimpijczyk SuwałkiS001092000982:55.24
60Głąb Karol99SOKÓŁ RzeszówS001082000742:56.30
61Blachura Patryk99Victoria KozyS034112000192:56.85
62Tymiński Jan99Polonez Wyszków2:56.98
63Grudziński Olgierd99IKAR MielecS005082001432:57.11
64Chotkowski Bartosz99MKS PiasecznoS064142000142:58.73
65Kowal Mateusz99SPARTA BiłgorajS017032000162:59.07
66Adamik Filip99KSZO Ostrowiec Św.S006122000702:59.96
67Stępniak Kacper99Korona-Swim KielceS009122000552:59.98
68Chałat Stanisław99SKARPA LublinS010032001393:00.75
69Cieślukowski Karol99Olimpijczyk SuwałkiS001092000993:01.64
70Fidrych Patryk99Olimpijczyk SuwałkiS001092001013:03.05
71Żerański Przemysław99BUKS WarszawaS00414200118 3:08.10
72Sieczek Adrian99Polonia WarszawaS009142001943:10.13
73Rejmak Domink99SKARPA LublinS010032001453:14.10
74Giemza Filip99BUKS WarszawaS004142001133:14.24
75Komaszewski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001023:26.98
76Nawara Adrian99Korona-Swim KielceS009122000743:35.90
77Żurawski Bartłomiej99KSZO Ostrowiec Św.S00612200078NT
78Wańkowicz Błażej99Skalar WarszawaS03314200052NT
79Kowalski Przemek99Dwójka SochaczewS05914200005NT


<< TOP >>
Konkurencja 7
16-06-2012
Dziewcząt, 400m dowolnyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
4:24.58
4:35.47
Anczykowska Joanna
Wołoszyn Sonia
WAPOZ
KSOST
Poznań
Saint Dizier (FRA)
28-11-1991
15-11-2008


Rok ur.
1Piechota Paulina99UKS 190 ŁódźS016051000574:43.68
2Roman Magdalena99Muszelka WarszawaS056141000064:44.94
3Bernat Gabriela99SKARPA LublinS010031000834:51.33
4Król Oliwia99MKS Trójka ŁódźS009051001134:52.05
5Nieszporek Wiktoria99UKS 190 ŁódźS016051000554:53.12
6Skarżyńska Aleksandra99Muszelka WarszawaS056141000074:54.67
7Bukowska Laura99Polonia WarszawaS009141001584:56.53
8Śliwowska Katarzyna99Delfinek BytomS037111000104:56.76
9Cieślikowska Zuzanna99Pingwiny WarszawaS031141000124:58.06
10Jankowska Justyna99KMITA ZabierzówS009061000324:59.28
11Adamczyk Julia99MTP LubliniankaS011031000594:59.93
12Kuś Natalia99MOS Dąbrowa GórniczaS027111000425:03.48
13Ożóg Paulina99BOBRY DębicaS003081000435:03.72
14Dudek Sylwia99G-92 Ursynów W-waS052141000305:04.14
15Więckowska Anna99Bielany WarszawaS051141000415:06.30
16Rzońca Patrycja99Piątka KonstantynówS013051000525:06.43
17Bocheńska Wiktoria99SiKReT GliwiceS031111000205:06.84
18Grzybek Nadia99FOKA SandomierzS001121000235:07.80
19Rogowska Angelika99JORDAN KrakówS001061002455:09.07
20Mazut Klaudia99Polonia WarszawaS009141001555:09.12
21Grela Karolina99KMITA ZabierzówS009061000425:09.26
22Litwiejko Karolina99Juvenia BiałystokS003091000955:09.38
23Pereira-Mojsa Monika99Jagiellonka WarszawaS022141000685:10.47
24Bazylko Joanna99Jagiellonka WarszawaS022141000645:10.79
25Mielniczuk Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001415:10.92
26Zrobek Natalia99UKS SP 149 ŁódźS006051000945:11.06
27Wawrzynkiewicz Wiktoria99Żoliborz WarszawaS023141000955:11.30
28Kładoczna Julia99Żoliborz WarszawaS023141000885:12.24
29Dębska Marcelina99Olimpijczyk SuwałkiS001091001065:12.41
30Śliczniak Weronika99MTP LubliniankaS011031000585:13.00
31Wysmolińska Katarzyna99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000105:14.36
32Koronowska Anna99KP Płetwal MławaS043141000085:14.79
33Ousley Naseman Caroline99JORDAN KrakówS001061002435:15.30
34Bieniek Paulina99TKKF SzczygłowiceS038111000175:15.30
35Szewczyk Zuzanna99Polna WarszawaS041141000055:15.71
36Lipiarska Zofia99KMITA ZabierzówS009061000345:16.04
37Foltyn Matylda99Salos Cortile KielceS01112100019   5:16.99
38Knychalska Karolina99UKS 190 ŁódźS016051000495:17.04
39Tomiałowicz Karolina99Kapry-Armexim PruszkówS036141000315:17.41
40Szczepańska Natalia99KP MZOS PłockS040141000795:18.51
41Sikora Adrianna99JORDAN KrakówS001061002365:19.30
42Ćwil Angelika99MKS PiasecznoS064141000045:19.40
43Rączka Marika99Muszelka WarszawaS056141000055:19.80
44Góralczyk Anna99ÓSEMKA OświęcimS008061001065:19.95
45Zadumińska Weronika99Żoliborz WarszawaS023141000965:21.35
46Wasilewska Amanda99Olimpijczyk SuwałkiS001091001275:22.22
47Bełczącka Estera99KP AVIA ŚwidnikS003031000595:23.44
48Babicka Paulina99Juvenia BiałystokS003091000905:23.64
49Janiszewska Dominika99Polonia WarszawaS009141001405:24.29
50Walendzewicz Paula99Olimpijczyk SuwałkiS001091001235:24.30
51Tymofejewicz Natalia99MOTYL Stalowa WolaS009081000465:24.55
52Brachaczek Emilia99TKKF SzczygłowiceS038111000015:25.40
53Janus Karolina99ÓSEMKA OświęcimS008061001085:25.51
54Dziekan Aleksandra99IKAR MielecS005081000895:26.94
55Kamieniarz Weronika99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000095:27.66
56Noworzyn Wiktoria99MOS Dąbrowa GórniczaS027111000265:29.11
57Cieślikowska Gabriela99Pingwiny WarszawaS031141000115:29.83
58Pereira-Mojsa Milena99Jagiellonka WarszawaS022141000675:30.13
59Nasiadko Julia99KS Korona KrakówS003061000675:31.93
60Markowicz Patrycja99Bielany WarszawaS051141000575:32.42
61Trawińska Kamila99KP AVIA ŚwidnikS003031000715:33.87
62Myrcha Maria99Żoliborz WarszawaS023141000935:35.36
63Fuks Gabriela99MUKS Gilus GilowiceS022111000345:35.69
64Janulewicz Alicja99KS Korona KrakówS003061000605:35.97
65Karpiuk Natalia99KP AVIA ŚwidnikS003031000635:36.72
66Papla Izabela99Victoria KozyS034111000105:36.94
67Kwiatkowska Patrycja99Żoliborz WarszawaS023141000915:37.76
68Wojtas Marta99Kapry-Armexim PruszkówS036141000335:40.54
69Sławińska Klaudia99Olimpijczyk SuwałkiS001091001195:41.51
70Sieczko Klaudia99Juvenia BiałystokS003091000965:43.12
71Kaniuczak Sylwia99SOKÓŁ RzeszówS001081000335:43.50
72Bartoszewicz Wiktoria99Juvenia BiałystokS003091000915:43.66
73Ambroziak Ada99Jagiellonka WarszawaS022141000715:45.18
74Mączka Anna99KP AVIA ŚwidnikS003031000685:46.07
75Zakrzewska Alicja99Olimpijczyk SuwałkiS001091001245:46.38
76Wardak Julia99Kapry-Armexim PruszkówS036141000385:48.18
77Zdunek Klaudia99Polonez Wyszków5:49.87
78Skwarska Dominika99Pingwiny WarszawaS031141000195:50.57
79Bachanek Julia99BUKS WarszawaS004141000905:52.22
80Skudlik Magdalena99Manta Ruda ŚląskaS047111000075:54.75
81Koczy Elwira99MOSM TychyS004111001245:54.98
82Kowal Paulina99KSZO Ostrowiec Św.S006121000685:55.30
83Kułaga Julia99FALA KraśnikS001031000285:55.56
84Tomaszewska Julia99SKARPA LublinS010031001045:59.60
85Strzałkowska Małgorzata99Bielany WarszawaS051141000406:00.16
86Prażuch Iga99Polonia WarszawaS009141001566:03.29
87Fil Konstancja99SKARPA LublinS010031000866:03.87
88Galicka Martyna99BUKS WarszawaS004141000946:05.51
89Reczko Emilia99KSZO Ostrowiec Św.S006121000596:08.83
90Śledź Joanna99MKS PiasecznoS064141000056:28.37
91Flis Klaudia99KP AVIA ŚwidnikS00303100062NT
92Pilińska Adrianna99KSZO Ostrowiec Św.S00612100078NT


<< TOP >>
Konkurencja 8
16-06-2012
Chłopców, 400m dowolny

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
4:12.91
4:16.57
Bernatowicz Sebastian
Kurant Roger
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Ostrowiec Św.
22-12-2007
09-12-2007


Rok ur.
1Cukanow Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000154:31.85
2Wągrowski Marcel99SKS Start ŁódźS007052001344:32.92
3Parzynowski Wojciech99UKS 190 ŁódźS016052000464:36.73
4Prószynski Igor99FALA KraśnikS001032000494:37.04
5Bujak Dominik99Korona-Swim KielceS009122000534:38.73
6Pecyna Maciej99IKS KonstancinS037142000114:41.72
7Barańczyk Michał99UKS 190 ŁódźS016052000474:41.95
8Rudnicki Marcin99Żoliborz WarszawaS023142001104:44.10
9Szczepaniak Paweł99JORDAN KrakówS001062002894:44.72
10Sumara Beniamin99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000294:45.55
11Maciejewski Kacper99Muszelka WarszawaS056142000054:45.91
12Bryła Kamil99MTP LubliniankaS011032000684:47.71
13Stec Kacper99KMITA ZabierzówS009062000284:48.02
14Murański Kacper99MUKS Gilus GilowiceS022112000214:48.04
15Smul Błażej99MKS Trójka ŁódźS009052001654:49.01
16Bocheń Tomasz99Juvenia BiałystokS003092001174:49.48
17Gajewski Jakub99FALA KraśnikS001032000474:49.84
18Prus Franciszek99Polonez Wyszków4:50.22
19Dudek Julian99NAWA SkierniewiceS003052000664:50.55
20Kijewski Kasper99Salos Cortile KielceS01112200006    4:50.77
21Kulisiewicz Daniel99UKS 307 WarszawaS045142000034:51.68
22Wlazłowski Damian99Polonia WarszawaS009142001974:52.11
23Awruk Szymon99Juvenia BiałystokS003092001054:52.95
24Cempel Oskar99JORDAN KrakówS001062002684:53.17
25Krawczyk Paweł99BUKS WarszawaS004142001154:53.97
26Bąk Patryk99Muszelka WarszawaS056142000014:54.17
27Pawełek Paweł99Polonia WarszawaS009142001914:55.01
28Dębski Szymon99NAWA SkierniewiceS003052000764:55.13
29Małyska Bartosz99SKARPA LublinS010032001414:56.08
30Rogozinski Mateusz99KSZO Ostrowiec Św.S006122000694:56.71
31Kawka Adam99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000124:57.29
32Walczak Szymon99Park Wodny Tarnowskie GS010112000384:59.97
33Solak Łukasz99KP MZOS PłockS040142000685:00.60
34Stasak Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000795:01.57
35Królik Paweł99Juvenia BiałystokS003092001115:02.76
36Koprynia Tomasz99KMITA ZabierzówS009062000245:03.13
37Gąsior Sebastian99MTP LubliniankaS011032000695:04.75
38Winiarski Mateusz99SOKÓŁ RzeszówS001082001075:05.26
39Żaak Robert99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000635:05.64
40Mołdrzyk Maciej99MUKS Gilus GilowiceS022112000285:05.81
41Kazimierczak Kamil99SKS Start ŁódźS007052001295:06.60
42Włodarczyk Maciej99Pingwiny WarszawaS031142000345:06.65
43Tekieli Jakub99JORDAN KrakówS001062002905:06.75
44Bucewka Kajetan99Polna WarszawaS041142000235:07.70
45Ziąbka Piotr99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000195:07.90
46Stokowski Kacper99Bielany WarszawaS051142000615:08.82
47Drzewiecki Dawid99MTP LubliniankaS011032000725:09.41
48Ozimek Kacper99Żoliborz WarszawaS023142001085:09.51
49Ognik Bartosz99Ostrobramska WarszawaS046142000195:09.92
50Podzimski Wojciech99Park Wodny Tarnowskie GS010112000305:10.47
51Kałużyński Antoni99G-92 Ursynów W-waS052142000465:13.95
52Kot Mateusz99Kapry-Armexim PruszkówS036142000215:14.68
53Machnik Jakub99IKAR MielecS005082001475:14.70
54Jazykow Filip99Juvenia BiałystokS003092001095:14.91
55Paradowski Oskar99Bielany WarszawaS051142000595:16.06
56Choromański Michał99Juvenia BiałystokS003092001065:16.63
57Skaldawski Krzysztof99MKS PiasecznoS064142000185:16.98
58Prażmo Filip99SKARPA LublinS010032001445:17.15
59Terczyński Szymon99Wodnik 29 KatowiceS033112000085:17.28
60Lenartowicz Kacper99IKS KonstancinS037142000125:17.44
61Gosik Przemysław99MTP LubliniankaS011032000705:19.40
62Chromik Szymon99MOS KatowiceS011112000385:19.66
63Maciejewski Krzysztof99Żoliborz WarszawaS023142001045:19.76
64Zimnal Łukasz99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000425:20.22
65Pielot Grzegorz99Park Wodny Tarnowskie GS010112000375:22.53
66Piętka Marcin99KS Korona KrakówS003062000485:23.23
67Bobowski Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000635:23.38
68Śniadowka Kacper99Żoliborz WarszawaS023142001115:23.84
69Dukowski Hubert99SKS Start ŁódźS007052001265:23.95
70Albiniak Oskar99ÓSEMKA OświęcimS008062001185:24.31
71Jandrowicz Jakub99G-92 Ursynów W-waS052142000485:24.70
72Piątek Michał99KS Korona KrakówS003062000535:25.50
73Jung Krzysztof99Delfinek BytomS037112000095:28.72
74Węcki Maciej99Delfinek BytomS037112000135:29.74
75Stabik Kamil99Wodnik 29 KatowiceS033112000135:29.96
76Kozak Jakub99KP AVIA ŚwidnikS003032000725:32.75
77Chałat Stanisław99SKARPA LublinS010032001395:34.95
78Dindorf Radosław99ÓSEMKA OświęcimS008062001195:35.86
79Świętoń Filip99SKARPA LublinS010032001515:37.81
80Godlewski Tomasz99Żoliborz WarszawaS023142001015:38.02
81Czub Dominik99KS Korona KrakówS003062000525:38.22
82Borowiecki Mateusz99BUKS WarszawaS004142001205:39.94
83Wojciechowski Michał99Olimpijczyk SuwałkiS001092001155:40.22
84Hodur Dawid99Jedynka Ożarów MazS010142000325:41.07
85Rzepecki Michał99SKARPA LublinS010032001465:41.16
86Pilc Miłosz99MOSM TychyS004112001225:41.36
87Jagiełło Aleksander99SP Meduza PajęcznoS008052000205:41.64
88Czurczak Jakub99SOKÓŁ RzeszówS001082000965:41.64
89Siarniewicz Tomasz99MKS PiasecznoS064142000175:41.91
90Birkos Kacper99Olimpijczyk SuwałkiS001092000985:42.15
91Skarżyński Andrzej99UKS 307 WarszawaS045142000125:43.26
92Manasar Aleksander99MOSM TychyS004112001435:43.51
93Greguła Nikodem99MOSM TychyS004112001195:43.66
94Banachowski Jakub99Korona-Swim KielceS009122000565:45.38
95Kulak Paweł99MOSM TychyS004112001205:46.05
96Pawliniak Mariusz99Wodnik 29 KatowiceS033112000125:46.21
97Cebula Michał99SPARTA BiłgorajS017032000126:00.78
98Nowak Kacper99MKS PiasecznoS064142000166:02.15
99Rzepkowski Filip99UKS 190 ŁódźS016052000696:22.39
100Kulig Wiktor99Żoliborz WarszawaS02314200103NT
101Marcinowicz Karol99Juvenia BiałystokS00309200114NT
102Wysocki Kamil99Juvenia BiałystokS00309200116NT
103Kupiński Filip99Juvenia BiałystokS00309200112NT
104Hiszpan Mateusz99UKS 307 WarszawaS04514200002NT
105Drozd Tymoteusz99SiKReT GliwiceS03111200016NT
106Zaręba Łukasz99SOKÓŁ RzeszówS00108200106NT


<< TOP >>
Konkurencja 9
16-06-2012
4 x 50m zmiennyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
2:02.69
2:09.93
2:15.55
2:20.21
MKS Jordan Kraków (NF-chł)
KS WARTA Poznań (dz)
LKS Delfin Połaniec (chł)
KS KSZO Ostrowiec Św. (dz)
JOKRA
WAPOZ
DEPOL
KSOST
Sucha Beskidzka
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ropczyce
24-10-2009
28-11-2009
03-12-2005
17-11-2007


1UKS 307 WarszawaUKS 307 Warszawa2:10.74
2Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa2:10.99
3JORDAN Kraków 1JORDAN Kraków2:11.20
4UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź2:11.33
5SKS Start ŁódźSKS Start Łódź2:11.75
6SKARPA Lublin 1SKARPA Lublin2:12.09
7MTP Lublinianka 1MTP Lublinianka2:12.41
8Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa2:12.75
9Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok2:13.25
10Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa2:13.39
11Bielany WarszawaBielany Warszawa2:13.87
12MKS PiasecznoMKS Piaseczno2:13.93
13H2O Jastrzębie-ZdrójH2O Jastrzębie-Zdrój2:13.95
14Victoria KozyVictoria Kozy2:14.24
15MKS Trójka ŁódźMKS Trójka Łódź2:14.29
16UKS 190 Łódź 2UKS 190 Łódź2:14.86
17Muszelka WarszawaMuszelka Warszawa2:15.73
18Ostrobramska WarszawaOstrobramska Warszawa2:17.38
19MOS Dąbrowa GórniczaMOS Dąbrowa Górnicza2:17.47
20SOKÓŁ Rzeszów 1SOKÓŁ Rzeszów2:18.09
21KP MZOS Płock 1KP MZOS Płock2:18.13
22ÓSEMKA Oświęcim 1ÓSEMKA Oświęcim2:18.26
23Polonia Warszawa 3Polonia Warszawa2:18.36
24G-92 Ursynów W-waG-92 Ursynów W-wa2:18.42
25JORDAN Kraków 2JORDAN Kraków2:18.58
26Park Wodny Tarnowskie GPark Wodny Tarnowskie G2:19.18
27KP AVIA Świdnik 1KP AVIA Świdnik2:19.52
28MTP Lublinianka 2MTP Lublinianka2:19.52
29Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:19.71
30MOTYL Stalowa WolaMOTYL Stalowa Wola2:19.72
31FALA KraśnikFALA Kraśnik2:19.85
32BUKS Warszawa 1BUKS Warszawa2:19.87
33UKS SP 149 ŁódźUKS SP 149 Łódź2:19.88
34KMITA ZabierzówKMITA Zabierzów2:20.27
35Kapry-Armexim Pruszków 1Kapry-Armexim Pruszków2:20.84
36Olimpijczyk Suwałki 1Olimpijczyk Suwałki2:21.11
37MUKS Gilus GilowiceMUKS Gilus Gilowice2:21.20
38Dwójka Sochaczew 1Dwójka Sochaczew2:21.33
39KP Płetwal MławaKP Płetwal Mława2:21.92
40Polonez WyszkówPolonez Wyszków2:21.97
41JORDAN Kraków 3JORDAN Kraków2:22.32
42Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:22.33
43MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:22.76
44Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:23.41
45Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:23.74
46Olimpijczyk Suwałki 2Olimpijczyk Suwałki2:25.25
47Wodnik 29 KatowiceWodnik 29 Katowice2:25.82
48MOS KatowiceMOS Katowice2:26.25
49Manta Ruda ŚląskaManta Ruda Śląska2:26.38
50Juvenia Białystok 3Juvenia Białystok2:26.67
51SKARPA Lublin 2SKARPA Lublin2:26.75
52TKKF SzczygłowiceTKKF Szczygłowice2:27.08
53IKAR MielecIKAR Mielec2:27.11
54KP AVIA Świdnik 2KP AVIA Świdnik2:27.21
55SPARTA BiłgorajSPARTA Biłgoraj2:27.72
56ÓSEMKA Oświęcim 2ÓSEMKA Oświęcim2:28.98
57Kapry-Armexim Pruszków 2Kapry-Armexim Pruszków2:29.03
58KS Korona KrakówKS Korona Kraków2:29.35
59Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:29.43
60Pingwiny WarszawaPingwiny Warszawa2:29.76
61SOKÓŁ Rzeszów 2SOKÓŁ Rzeszów2:30.55
62Polna WarszawaPolna Warszawa2:31.34
63BUKS Warszawa 2BUKS Warszawa2:31.45
64SP Meduza PajęcznoSP Meduza Pajęczno2:31.98
65Żoliborz Warszawa 4Żoliborz Warszawa2:32.66
66Jedynka Ożarów MazJedynka Ożarów Maz2:34.06
67Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa2:36.16
68KSZO Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św.2:36.90
69SKARPA Lublin 3SKARPA Lublin2:37.35
70Dwójka Sochaczew 2Dwójka Sochaczew2:42.93
71MOSM Tychy 2MOSM Tychy2:43.89
72Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:44.20
73Żoliborz Warszawa 5Żoliborz WarszawaNT
74KP MZOS Płock 2KP MZOS PłockNT


<< TOP >>
Konkurencja 10
17-06-2012
Dziewcząt, 100m dowolnyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
57.40
1:01.26
Sokołowska Diana
Kawecka Anna
JUBIA
ARKIE
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
26-11-2009
03-12-2005


Rok ur.
1Roman Magdalena99Muszelka WarszawaS056141000061:02.26
2Skarżyńska Aleksandra99Muszelka WarszawaS056141000071:02.70
3Ożóg Paulina99BOBRY DębicaS003081000431:03.04
4Piechota Paulina99UKS 190 ŁódźS016051000571:03.24
5Rzońca Patrycja99Piątka KonstantynówS013051000521:04.08
6Piekut Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001421:04.15
7Król Oliwia99MKS Trójka ŁódźS009051001131:04.20
8Czarnecka Wiktoria99SKARPA LublinS010031000851:04.62
9Szypulska Julia99UKS 307 WarszawaS045141000091:04.68
10Cieślikowska Zuzanna99Pingwiny WarszawaS031141000121:04.71
11Żarnowska Karolina99Polonia WarszawaS009141001571:05.26
12Bukowska Laura99Polonia WarszawaS009141001581:05.49
13Tomiałowicz Karolina99Kapry-Armexim PruszkówS036141000311:05.54
14Bieniek Paulina99TKKF SzczygłowiceS038111000171:05.60
15Wysmolińska Katarzyna99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000101:05.60
16Zrobek Natalia99UKS SP 149 ŁódźS006051000941:05.77
17Nowakowska Natalia99UKS 190 ŁódźS016051000561:06.15
18Ousley Naseman Caroline99JORDAN KrakówS001061002431:06.39
19Mielniczuk Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001411:06.48
20Kuś Natalia99MOS Dąbrowa GórniczaS027111000421:06.62
21Kuzebska Karolina99MKS PiasecznoS064141000041:06.70
22Śliwowska Katarzyna99Delfinek BytomS037111000101:06.79
23Więckowska Anna99Bielany WarszawaS051141000411:06.82
24Wawrzynkiewicz Wiktoria99Żoliborz WarszawaS023141000951:06.86
25Jankowska Justyna99KMITA ZabierzówS009061000321:06.89
26Dębska Marcelina99Olimpijczyk SuwałkiS001091001061:06.96
27Mazut Klaudia99Polonia WarszawaS009141001551:07.29
28Wasilewska Amanda99Olimpijczyk SuwałkiS001091001271:07.41
29Niedźwiecka Katarzyna99UKS 190 ŁódźS016051000541:07.99
30Foltyn Matylda99Salos Cortile KielceS01112100019   1:08.11
31Warian Karolina99JORDAN KrakówS001061002371:08.31
32Kordowska Klaudia99BUKS WarszawaS004141000981:08.32
33Knychalska Karolina99UKS 190 ŁódźS016051000491:08.45
34Włodarczyk Weronika99Polna WarszawaS041141000071:08.51
35Bocheńska Wiktoria99SiKReT GliwiceS031111000201:08.76
36Szczepańska Natalia99KP MZOS PłockS040141000791:08.99
37Lipiarska Zofia99KMITA ZabierzówS009061000341:09.07
38Kawczyńska Patrycja99KP MZOS PłockS040141000771:09.08
39Macierzyńska Lena99Żoliborz WarszawaS023141000921:09.24
40Tomaszewska Aleksandra99Salos Cortile KielceS01112100021   1:09.26
41Koronowska Anna99KP Płetwal MławaS043141000081:09.27
42Sikora Adrianna99JORDAN KrakówS001061002361:09.39
43Cieślikowska Gabriela99Pingwiny WarszawaS031141000111:09.45
44Tymofejewicz Natalia99MOTYL Stalowa WolaS009081000461:09.49
45Brachaczek Emilia99TKKF SzczygłowiceS038111000011:09.51
46Szewczyk Zuzanna99Polna WarszawaS041141000051:09.70
47Noworzyn Wiktoria99MOS Dąbrowa GórniczaS027111000261:09.76
48Hałat Agnieszka99MOSM TychyS004111001211:09.77
49Markowicz Patrycja99Bielany WarszawaS051141000571:09.83
50Bełczącka Estera99KP AVIA ŚwidnikS003031000591:09.86
51Łachman Dominika99MOTYL Stalowa WolaS009081000301:10.09
52Kamieniarz Weronika99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000091:10.10
53Śliczniak Weronika99MTP LubliniankaS011031000581:10.38
54Gołąb Wiktoria99BOBRY DębicaS003081000411:10.40
55Jura Klaudia99SP Meduza PajęcznoS008051000171:10.66
56Kładoczna Julia99Żoliborz WarszawaS023141000881:10.76
57Kiszka Karolina99Jedynka Ożarów MazS010141000361:10.77
58Babicka Paulina99Juvenia BiałystokS003091000901:10.78
59Skudlik Magdalena99Manta Ruda ŚląskaS047111000071:10.87
60Złotecka Sylwia99MOSM TychyS004111001311:10.95
61Grela Karolina99KMITA ZabierzówS009061000421:11.10
62Zdunek Klaudia99Polonez Wyszków1:11.15
63Myrcha Maria99Żoliborz WarszawaS023141000931:11.15
64Kuperska Katarzyna99KP AVIA ŚwidnikS003031000651:11.16
65Kaniuczak Sylwia99SOKÓŁ RzeszówS001081000331:11.39
66Tyszka Wiktoria99Jagiellonka WarszawaS022141000691:11.39
67Szwedo Iga99MTP LubliniankaS011031000661:11.56
68Janus Karolina99ÓSEMKA OświęcimS008061001081:11.58
69Suchecka Katarzyna99Ostrobramska WarszawaS046141000051:11.80
70Trawińska Kamila99KP AVIA ŚwidnikS003031000711:11.92
71Andrejczuk Kamila99Juvenia BiałystokS003091001011:11.97
72Łuczak Aleksandra99Jedynka Ożarów MazS010141000311:12.16
73Żmudzka Aleksandra99JORDAN KrakówS001061002491:12.21
74Lesiak Aleksandra99JORDAN KrakówS001061002411:12.25
75Jurkowska Emilia99Manta Ruda ŚląskaS047111000041:12.39
76Sieczko Klaudia99Juvenia BiałystokS003091000961:12.47
77Sokólska Magdalena99Juvenia BiałystokS003091000971:12.49
78Strzałkowska Małgorzata99Bielany WarszawaS051141000401:12.52
79Zagrodnik Alicja99ÓSEMKA OświęcimS008061001131:12.57
80Zakrzewska Alicja99Olimpijczyk SuwałkiS001091001241:12.84
81Fuks Gabriela99MUKS Gilus GilowiceS022111000341:12.91
82Starbała Wiktoria99Dwójka SochaczewS059141000091:13.02
83Pereira-Mojsa Milena99Jagiellonka WarszawaS022141000671:13.06
84Suchan Zuzanna99Jedynka Ożarów MazS010141000461:13.26
85Dziekan Aleksandra99IKAR MielecS005081000891:13.59
86Sarti Zuzanna99UKS 307 WarszawaS045141000161:13.60
87Nasiadko Julia99KS Korona KrakówS003061000671:13.62
88Koczy Elwira99MOSM TychyS004111001241:13.79
89Ambroziak Ada99Jagiellonka WarszawaS022141000711:14.50
90Kosowska Karolina99SP Meduza PajęcznoS008051000221:14.67
91Łozowska Aleksandra99Olimpijczyk SuwałkiS001091001251:14.75
92Bartoszewicz Wiktoria99Juvenia BiałystokS003091000911:14.76
93Galicka Martyna99BUKS WarszawaS004141000941:14.78
94Bitkowska Julia99Żoliborz WarszawaS023141000861:14.99
95Skwarska Dominika99Pingwiny WarszawaS031141000191:15.36
96Seroczyńska Amelia99Bielany WarszawaS05114100391:15.43
97Kwiatkowska Patrycja99Żoliborz WarszawaS023141000911:15.45
98Reingruber Klaudia99Bielany WarszawaS051141000381:15.50
99Palka Maria99ÓSEMKA OświęcimS008061001121:16.34
100Kowal Paulina99KSZO Ostrowiec Św.S006121000681:16.38
101Graf Adrianna99MOSM TychyS004111001191:16.49
102Flis Klaudia99KP AVIA ŚwidnikS003031000621:16.58
103Traczyk Marta99Polonez Wyszków1:16.89
104Klima Kinga99Manta Ruda ŚląskaS047111000051:17.62
105Tomaszewska Julia99SKARPA LublinS010031001041:17.69
106Fil Konstancja99SKARPA LublinS010031000861:17.78
107Kantorska Daria99Kapry-Armexim PruszkówS036141000361:17.89
108Kątnik Aleksandra99SOKÓŁ RzeszówS001081000361:18.20
109Zając Kornelia99ÓSEMKA OświęcimS008061001141:18.61
110Kotrasińska Beata99Jedynka Ożarów MazS010141000371:20.11
111Cybulska Dagmara99Dwójka SochaczewS059141000061:20.14
112Kułaga Julia99FALA KraśnikS001031000281:20.43
113Anyszewska Zuzanna99Dwójka SochaczewS059141000051:22.55
114Kruszniewska Kinga99TKKF SzczygłowiceS038111000121:23.51
115Wyszyńska Malwina99Polna WarszawaS041141000201:24.30
116Reczko Emilia99KSZO Ostrowiec Św.S006121000591:26.42
117Knap Joanna99Korona-Swim KielceS009121000671:26.54


<< TOP >>
Konkurencja 11
17-06-2012
Chłopców, 100m dowolny

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
54.49
58.63
Hołub Jan
Łopaciński Kacper
AVSWI
FOSAN
Lublin
Katowice
12-12-2009
25-10-2008


Rok ur.
1Cukanow Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S0050520001558.92
2Bocheń Tomasz99Juvenia BiałystokS0030920011759.30
3Parzynowski Wojciech99UKS 190 ŁódźS016052000461:00.15
4Dudek Julian99NAWA SkierniewiceS003052000661:00.16
5Pecyna Maciej99IKS KonstancinS037142000111:00.40
6Wągrowski Marcel99SKS Start ŁódźS007052001341:00.43
7Prus Franciszek99Polonez Wyszków1:00.48
8Warciarek Jan99Victoria JózefówS029142000291:00.69
9Bujak Dominik99Korona-Swim KielceS009122000531:00.74
10Dziedzic Dawid99MOSM TychyS004112001181:00.88
11Stokowski Kacper99Bielany WarszawaS051142000611:00.99
12Grochowicz Michał99Ostrobramska WarszawaS046142000211:01.16
13Pawełek Paweł99Polonia WarszawaS009142001911:01.23
14Rudnicki Marcin99Żoliborz WarszawaS023142001101:01.57
15Sumara Beniamin99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000291:01.66
16Karolkiewicz Jakub99Delfin TarnobrzegS004082000651:01.71
17Cempel Oskar99JORDAN KrakówS001062002681:01.96
18Kazimierczak Kamil99SKS Start ŁódźS007052001291:02.04
19Maciejewski Kacper99Muszelka WarszawaS056142000051:02.26
20Dębski Szymon99NAWA SkierniewiceS003052000761:03.17
21Murański Kacper99MUKS Gilus GilowiceS022112000211:03.30
22Stec Kacper99KMITA ZabierzówS009062000281:03.38
23Barańczyk Michał99UKS 190 ŁódźS016052000471:03.39
24Piątkiewicz Mateusz99KP MZOS PłockS040142000841:03.50
25Smul Błażej99MKS Trójka ŁódźS009052001651:03.52
26Walczak Szymon99Park Wodny Tarnowskie GS010112000381:03.56
27Żaak Robert99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000631:03.64
28Koziara Dominik99JORDAN KrakówS001062002721:03.76
29Kupiński Filip99Juvenia BiałystokS003092001121:03.77
30Bąk Patryk99Muszelka WarszawaS056142000011:03.84
31Pawłowski Maksymilian99Polna WarszawaS041142000081:04.06
32Łukawski Mikołaj99Korona-Swim KielceS009122000501:04.08
33Pawlikowski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001091:04.33
34Wilczak Kajetan99Dwójka SochaczewS059142000061:04.44
35Pilc Miłosz99MOSM TychyS004112001221:04.50
36Awruk Szymon99Juvenia BiałystokS003092001051:04.59
37Skarżyński Andrzej99UKS 307 WarszawaS045142000121:04.64
38Stasak Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000791:04.72
39Kałużyński Antoni99G-92 Ursynów W-waS052142000461:04.96
40Bryła Kamil99MTP LubliniankaS011032000681:05.03
41Rogozinski Mateusz99KSZO Ostrowiec Św.S006122000691:05.11
42Małyska Bartosz99SKARPA LublinS010032001411:05.38
43Tekieli Jakub99JORDAN KrakówS001062002901:05.79
44Drozd Tymoteusz99SiKReT GliwiceS031112000161:05.94
45Drzewiecki Dawid99MTP LubliniankaS011032000721:05.97
46Siarniewicz Tomasz99MKS PiasecznoS064142000171:06.04
47Królik Paweł99Juvenia BiałystokS003092001111:06.04
48Włodarczyk Maciej99Pingwiny WarszawaS031142000341:06.05
49Hodur Dawid99Jedynka Ożarów MazS010142000321:06.08
50Kot Mateusz99Kapry-Armexim PruszkówS036142000211:06.09
51Sieczek Adrian99Polonia WarszawaS009142001941:06.16
52Tymiński Jan99Polonez Wyszków1:06.17
53Goleniec Kamil99ÓSEMKA OświęcimS008062001241:06.26
54Hiszpan Mateusz99UKS 307 WarszawaS045142000021:06.54
55Czyżak Arkadiusz99Manta Ruda ŚląskaS047112000071:06.57
56Podzimski Wojciech99Park Wodny Tarnowskie GS010112000301:06.72
57Mazur Dominik99KMITA ZabierzówS009062000261:06.73
58Gajewski Jakub99FALA KraśnikS001032000471:06.76
59Mazur Oskar99FALA KraśnikS001032000481:06.81
60Pielot Grzegorz99Park Wodny Tarnowskie GS010112000371:06.82
61Rybak Hubert99MOTYL Stalowa WolaS009082000421:06.89
62Michalak Bartosz99UKS SP 149 ŁódźS006052001261:07.05
63Gil Kamil99JORDAN KrakówS001062002811:07.19
64Grabek Filip99MTP LubliniankaS011032000731:07.22
65Bucewka Kajetan99Polna WarszawaS041142000231:07.33
66Góral Michał99MOS KatowiceS011112000411:07.51
67Skaldawski Krzysztof99MKS PiasecznoS064142000181:07.64
68Jazykow Filip99Juvenia BiałystokS003092001091:07.64
69Jandrowicz Jakub99G-92 Ursynów W-waS052142000481:07.75
70Paradowski Oskar99Bielany WarszawaS051142000591:07.97
71Mołdrzyk Maciej99MUKS Gilus GilowiceS022112000281:08.24
72Łapot Radosław99MOS KatowiceS011112000421:08.34
73Prażmo Filip99SKARPA LublinS010032001441:08.37
74Ognik Bartosz99Ostrobramska WarszawaS046142000191:08.45
75Kozak Jakub99KP AVIA ŚwidnikS003032000721:08.47
76Chromik Szymon99MOS KatowiceS011112000381:08.52
77Blachura Patryk99Victoria KozyS034112000191:08.62
78Lenartowicz Kacper99IKS KonstancinS037142000121:08.66
79Głąb Karol99SOKÓŁ RzeszówS001082000741:08.84
80Ciechomski Filip99KP AVIA ŚwidnikS003032000691:08.94
81Machnik Jakub99IKAR MielecS005082001471:09.08
82Polak Bartosz99ORKA CiechanówS015142000491:09.19
83Gajda Daniel99Dwójka SochaczewS059142000041:09.26
84Nawiczonok Andrej99Polna WarszawaS041142000211:09.31
85Garbacz Dominik99UKS SP 149 ŁódźS006052001701:09.32
86Wysocki Kamil99Juvenia BiałystokS003092001161:09.38
87Paszko Maciej99SPARTA BiłgorajS017032000091:09.46
88Stępniak Kacper99Korona-Swim KielceS009122000551:09.61
89Gosik Przemysław99MTP LubliniankaS011032000701:09.78
90Godlewski Tomasz99Żoliborz WarszawaS023142001011:09.89
91Badan Dawid99Victoria KozyS034112000311:09.90
92Czurczak Jakub99SOKÓŁ RzeszówS001082000961:10.05
93Rogulski Wojciech99Ostrobramska WarszawaS046142000221:10.67
94Jagiełło Aleksander99SP Meduza PajęcznoS008052000201:10.78
95Frankowski Maksymilian99Dwójka SochaczewS059142000031:11.03
96Cieślukowski Karol99Olimpijczyk SuwałkiS001092000991:11.15
97Maciejewski Krzysztof99Żoliborz WarszawaS023142001041:11.28
98Komaszewski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001021:11.32
99Czub Dominik99KS Korona KrakówS003062000521:11.34
100Birkos Kacper99Olimpijczyk SuwałkiS001092000981:11.41
101Manasar Aleksander99MOSM TychyS004112001431:11.43
102Choromański Michał99Juvenia BiałystokS003092001061:11.53
103Wodowski Jan99Żoliborz WarszawaS023142001121:11.64
104Borowiecki Mateusz99BUKS WarszawaS004142001201:11.72
105Dukowski Hubert99SKS Start ŁódźS007052001261:11.74
106Terczyński Szymon99Wodnik 29 KatowiceS033112000081:11.76
107Pietkiewicz Łukasz99Olimpijczyk SuwałkiS001092001071:11.88
108Giemza Filip99BUKS WarszawaS004142001131:12.10
109Bobowski Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000631:12.18
110Cebula Michał99SPARTA BiłgorajS017032000121:12.28
111Bednarz Mateusz99SKARPA LublinS010032001381:12.28
112Żołądź Szymon99MOTYL Stalowa WolaS009082000431:12.33
113Albiniak Oskar99ÓSEMKA OświęcimS008062001181:12.47
114Ulanowski Piotr99Żoliborz WarszawaS023142001151:12.54
115Pawliniak Mariusz99Wodnik 29 KatowiceS033112000121:12.56
116Stabik Kamil99Wodnik 29 KatowiceS033112000131:12.58
117Ziąbka Piotr99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000191:12.90
118Kulig Wiktor99Żoliborz WarszawaS023142001031:13.05
119Śniadowka Kacper99Żoliborz WarszawaS023142001111:13.13
120Węcki Maciej99Delfinek BytomS037112000131:13.62
121Baltaza Edward99Polna WarszawaS046142000131:14.14
122Masłowski Konrad99ÓSEMKA OświęcimS008062001291:15.88
123Majcher Maciej99SPARTA BiłgorajS017032000181:16.31
124Krawiec Maciej99FALA KraśnikS001032000741:16.38
125Wiśniewski Michał99MOS KatowiceS011112000461:16.61
126Żurawski Bartłomiej99KSZO Ostrowiec Św.S006122000781:16.67
127Zaręba Łukasz99SOKÓŁ RzeszówS001082001061:17.48
128Kulak Paweł99MOSM TychyS004112001201:17.74
129Bujanowski Kamil99SPARTA BiłgorajS017032000111:17.77
130Kowal Mateusz99SPARTA BiłgorajS017032000161:18.98
131Rejmak Domink99SKARPA LublinS010032001451:21.06
132Kowalski Przemek99Dwójka SochaczewS059142000051:24.62
133Nawara Adrian99Korona-Swim KielceS009122000741:24.67
134Krulikowski Maciej99ÓSEMKA OświęcimS00806200126NT
135Śliwka Jakub99Kapry-Armexim PruszkówS03614200025NT


<< TOP >>
Konkurencja 12
17-06-2012
Dziewcząt, 200m klasycznyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
2:33.89
2:49.72
Kacprzak Marta
Grzebała Zuzanna
JELOD
KSOST
Warszawa
Busko Zdrój
01-12-2001
06-12-2008


Rok ur.
1Nieszporek Wiktoria99UKS 190 ŁódźS016051000552:45.52
2Janiszewska Dominika99Polonia WarszawaS009141001402:50.60
3Pająk Liliana99H2O Jastrzębie-ZdrójS028111000192:54.57
4Ożóg Paulina99BOBRY DębicaS003081000432:54.70
5Czaja Barbara99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000072:55.15
6Dudek Sylwia99G-92 Ursynów W-waS052141000302:55.95
7Ugodzińska Aleksandra99ORKA CiechanówS015141000332:55.95
8Adamczyk Julia99MTP LubliniankaS011031000592:56.72
9Samuła Wiktoria99MTP LubliniankaS011031000642:57.41
10Michałowska Martyna99Piątka KonstantynówS013051000492:57.59
11Prażuch Iga99Polonia WarszawaS009141001562:59.76
12Rączka Marika99Muszelka WarszawaS056141000053:01.25
13Nowakowska Natalia99UKS 190 ŁódźS016051000563:01.46
14Kujawa Julia99MKS Trójka ŁódźS009051001153:02.67
15Wawrzynkiewicz Wiktoria99Żoliborz WarszawaS023141000953:04.97
16Bachanek Julia99BUKS WarszawaS004141000903:05.31
17Kobiałka Kamila99SOKÓŁ RzeszówS001081000373:06.13
18Durczyńska Katarzyna99TKKF SzczygłowiceS038111000113:07.36
19Lesiak Aleksandra99JORDAN KrakówS001061002413:07.48
20Radomska Sandra99UKS 190 ŁódźS016051000583:08.74
21Karpiuk Natalia99KP AVIA ŚwidnikS003031000633:09.15
22Ołowniuk Katarzyna99Olimpijczyk SuwałkiS001091001263:09.24
23Jangrot Angelika99JORDAN KrakówS001061002303:09.47
24Janulewicz Alicja99KS Korona KrakówS003061000603:09.55
25Śledź Joanna99MKS PiasecznoS064141000053:10.10
26Golec Aleksandra99Wodnik 29 KatowiceS03311100008   3:10.35
27Sapeda Natalia99KP Płetwal MławaS043141000123:10.39
28Sławińska Klaudia99Olimpijczyk SuwałkiS001091001193:10.55
29Góralczyk Anna99ÓSEMKA OświęcimS008061001063:11.83
30Nykiel Cyntia99SKS Start ŁódźS007051000963:11.84
31Dulińska Martyna99BUKS WarszawaS004141000923:14.07
32Opałko Dominika99Korona-Swim KielceS009121000523:14.25
33Wardak Julia99Kapry-Armexim PruszkówS036141000383:14.76
34Zadumińska Weronika99Żoliborz WarszawaS023141000963:16.52
35Markowicz Patrycja99Bielany WarszawaS051141000573:18.12
36Graf Adrianna99MOSM TychyS004111001193:18.72
37Papla Izabela99Victoria KozyS034111000103:18.98
38Kaszuba Wiktoria99Korona-Swim KielceS009121000503:19.57
39Cybulska Klaudia99Dwójka SochaczewS059141000073:20.66
40Rzeźwicka Ewa99SOKÓŁ RzeszówS001081000433:20.95
41Andrejczuk Kamila99Juvenia BiałystokS003091001013:23.63
42Radwańska Hanna99BUKS WarszawaS004141000953:25.89
43Chamera Weronika99MOTYL Stalowa WolaS009081000333:26.09
44Starbała Wiktoria99Dwójka SochaczewS059141000093:27.42
45Mączka Anna99KP AVIA ŚwidnikS003031000683:28.56
46Pereira-Mojsa Monika99Jagiellonka WarszawaS022141000683:30.09
47Skrzypek Aleksandra99IKAR MielecS005081000973:30.47
48Budzanowska Klaudia99Żoliborz WarszawaS023141000873:31.36
49Rudzińska Ewa99Bielany WarszawaS051141000633:31.89
50Traczyk Marta99Polonez Wyszków3:35.08
51Goryczka Julia99SKARPA LublinS010031000873:35.91
52Pilińska Adrianna99KSZO Ostrowiec Św.S006121000783:38.06
53Wyszyńska Malwina99Polna WarszawaS041141000204:02.54
54Paciorkiewicz Aleksandra99SKS Start ŁódźS00705100097NT
55Grela Karolina99KMITA ZabierzówS00906100042NT
56Zmudzka Weronika99SP Meduza PajęcznoS00805100023NT
57Pałys Helena99JORDAN KrakówS00106100244NT


<< TOP >>
Konkurencja 13
17-06-2012
Chłopców, 200m klasyczny

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
2:27.03
2:37.53
Tracz Adrian
Zabojszcz Wojciech
JOKRA
KOKIE
Kraków
Oświęcim
14-12-2002
20-12-2008


Rok ur.
1Turkowski Mateusz99UKS SP 149 ŁódźS006052001302:48.30
2Kawka Adam99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000122:48.84
3Cieslik Jakub99MTP LubliniankaS011032000942:49.60
4Garbacz Dominik99UKS SP 149 ŁódźS006052001702:49.66
5Dziedzic Dawid99MOSM TychyS004112001182:50.86
6Sternik Max-Hubert99Skalar WarszawaS033142000492:51.12
7Koprynia Tomasz99KMITA ZabierzówS009062000242:52.10
8Kamiński Piotr99SKS Start ŁódźS007052001282:52.49
9Solak Łukasz99KP MZOS PłockS040142000682:52.98
10Ozimek Kacper99Żoliborz WarszawaS023142001082:53.61
11Włodarczyk Stanisław99Kapry-Armexim PruszkówS036142000312:53.94
12Cempel Oskar99JORDAN KrakówS001062002682:53.98
13Chotkowski Bartosz99MKS PiasecznoS064142000142:54.17
14Jung Krzysztof99Delfinek BytomS037112000092:54.43
15Śliwka Jakub99Kapry-Armexim PruszkówS036142000252:55.85
16Justyniarski Oskar99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000392:55.89
17Rokita Aleksander99Park Wodny Tarnowskie GS010112000312:57.88
18Sordyl Mateusz99Victoria KozyS034112000092:58.18
19Chałupczyński Bartosz99Polonia WarszawaS009142001862:58.45
20Piętka Marcin99KS Korona KrakówS003062000482:58.69
21Gąsior Sebastian99MTP LubliniankaS011032000692:58.87
22Lato Kacper99SKARPA LublinS010032001402:58.88
23Goleniec Kamil99ÓSEMKA OświęcimS008062001242:59.18
24Winiarski Mateusz99SOKÓŁ RzeszówS001082001072:59.91
25Szczepaniak Paweł99JORDAN KrakówS001062002893:00.61
26Skarżyński Andrzej99UKS 307 WarszawaS045142000123:02.04
27Kania Antek99IKS KonstancinS037142000093:02.36
28Pępek Tomasz99JORDAN KrakówS001062002843:03.36
29Dindorf Radosław99ÓSEMKA OświęcimS008062001193:04.97
30Badan Dawid99Victoria KozyS034112000313:06.33
31Majcher Maciej99SPARTA BiłgorajS017032000183:07.44
32Fidrych Patryk99Olimpijczyk SuwałkiS001092001013:08.09
33Koniarz Jakub99MOTYL Stalowa WolaS009082000483:09.57
34Bąk Bartosz99SOKÓŁ RzeszówS001082000823:10.67
35Wiśniewski Michał99MOS KatowiceS011112000463:10.67
36Wojciechowski Michał99Olimpijczyk SuwałkiS001092001153:11.57
37Marcinowicz Karol99Juvenia BiałystokS003092001143:11.93
38Wojciechowski Filip99MKS Trójka ŁódźS009052001503:14.30
39Wahlgren Artur99Żoliborz WarszawaS023142001133:15.70
40Maciejewski Krzysztof99Żoliborz WarszawaS023142001043:18.01
41Gosik Przemysław99MTP LubliniankaS011032000703:18.37
42Rzepecki Michał99SKARPA LublinS010032001463:18.48
43Świętoń Filip99SKARPA LublinS010032001513:19.85
44Rzepkowski Filip99UKS 190 ŁódźS016052000693:21.35
45Piątek Michał99KS Korona KrakówS003062000533:22.15
46Ciechomski Filip99KP AVIA ŚwidnikS003032000693:22.53
47Żerański Przemysław99BUKS WarszawaS00414200118 3:22.98
48Węcki Maciej99Delfinek BytomS037112000133:23.27
49Banachowski Jakub99Korona-Swim KielceS009122000563:24.67
50Baltaza Edward99Polna WarszawaS046142000133:26.89
51Nowak Kacper99MKS PiasecznoS064142000163:29.77
52Zaręba Łukasz99SOKÓŁ RzeszówS001082001063:34.50
53Żurawski Bartłomiej99KSZO Ostrowiec Św.S006122000783:35.25
54Krawiec Maciej99FALA KraśnikS001032000743:38.78
55Nawara Adrian99Korona-Swim KielceS009122000743:40.68
56Sieczek Adrian99Polonia WarszawaS00914200194NT
57Kulisiewicz Daniel99UKS 307 WarszawaS04514200003NT
58Królik Paweł99Juvenia BiałystokS00309200111NT
59Grudziński Olgierd99IKAR MielecS00508200143NT
60Ledworowski Marek99BUKS WarszawaS00414200124NT
61Czurczak Jakub99SOKÓŁ RzeszówS00108200096NT
62Nawiczonok Andrej99Polna WarszawaS04114200021NT
63Drabik Filip99KP MZOS PłockS04014200091NT
64Mroziński Jeremi99Żoliborz WarszawaS02314200106NT


<< TOP >>
Konkurencja 14
17-06-2012
Dziewcząt, 100m grzbietowyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
1:03.31
1:08.44
Lefanowicz Iwona
Kilijańska Donata
SKLUB
KSOST
Gorzów Wlkp.
Saint Dizier (FRA)
27-11-2005
16-11-2008


Rok ur.
1Bernat Gabriela99SKARPA LublinS010031000831:09.75
2Redner Sandra99MKS Trójka ŁódźS009051001191:11.19
3Ćwil Angelika99MKS PiasecznoS064141000041:11.45
4Adamiec Dominika99Jedynka ZabrzeS030111000171:12.34
5Śliwowska Katarzyna99Delfinek BytomS037111000101:12.61
6Grzybek Nadia99FOKA SandomierzS001121000231:12.90
7Kowalska Aleksandra99KP Płetwal MławaS043141000091:13.37
8Staros Sandra99Victoria JózefówS029141000081:13.37
9Mazut Klaudia99Polonia WarszawaS009141001551:13.51
10Cieślikowska Zuzanna99Pingwiny WarszawaS031141000121:13.81
11Warian Karolina99JORDAN KrakówS001061002371:13.87
12Wysmolińska Katarzyna99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000101:14.13
13Knychalska Karolina99UKS 190 ŁódźS016051000491:14.52
14Rogowska Angelika99JORDAN KrakówS001061002451:14.76
15Kuperska Katarzyna99KP AVIA ŚwidnikS003031000651:14.76
16Suchecka Katarzyna99Ostrobramska WarszawaS046141000051:15.13
17Wilk Wiktoria99Polonia WarszawaS009141001441:15.39
18Litwiejko Karolina99Juvenia BiałystokS003091000951:15.91
19Kordowska Klaudia99BUKS WarszawaS004141000981:15.97
20Gołąb Wiktoria99BOBRY DębicaS003081000411:16.26
21Rzońca Patrycja99Piątka KonstantynówS013051000521:16.26
22Gaik Natalia99Salos Cortile KielceS01112100020   1:16.44
23Włodarczyk Weronika99Polna WarszawaS041141000071:16.48
24Kamieniarz Weronika99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000091:16.52
25Michałowska Martyna99Piątka KonstantynówS013051000491:16.71
26Łachman Dominika99MOTYL Stalowa WolaS009081000301:17.29
27Ugodzińska Aleksandra99ORKA CiechanówS015141000331:17.39
28Bazylko Joanna99Jagiellonka WarszawaS022141000641:17.42
29Ousley Naseman Caroline99JORDAN KrakówS001061002431:17.57
30Kurowska Ewa99Żoliborz WarszawaS023141000901:17.86
31Nycz Kamila99MUKS Gilus GilowiceS022111000441:17.92
32Kuzebska Karolina99MKS PiasecznoS064141000041:18.07
33Skwarska Karolina99KP MZOS PłockS040141000781:18.22
34Jankowska Justyna99KMITA ZabierzówS009061000321:18.60
35Galicka Wiktoria99Kapry-Armexim PruszkówS036141000291:18.78
36Cieślikowska Gabriela99Pingwiny WarszawaS031141000111:18.81
37Seroczyńska Amelia99Bielany WarszawaS05114100391:19.04
38Pereira-Mojsa Milena99Jagiellonka WarszawaS022141000671:19.05
39Opałko Dominika99Korona-Swim KielceS009121000521:19.22
40Mielniczuk Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001411:19.32
41Festerkiewicz Paulina99Wodnik 29 KatowiceS03311100006   1:19.59
42Foltyn Matylda99Salos Cortile KielceS01112100019   1:19.60
43Skrzypek Aleksandra99IKAR MielecS005081000971:19.63
44Hałat Agnieszka99MOSM TychyS004111001211:19.80
45Suchan Zuzanna99Jedynka Ożarów MazS010141000461:20.41
46Macierzyńska Lena99Żoliborz WarszawaS023141000921:20.47
47Żmudzka Aleksandra99JORDAN KrakówS001061002491:20.51
48Walendzewicz Paula99Olimpijczyk SuwałkiS001091001231:20.91
49Radomska Sandra99UKS 190 ŁódźS016051000581:21.22
50Samuła Wiktoria99MTP LubliniankaS011031000641:21.37
51Flis Klaudia99KP AVIA ŚwidnikS003031000621:21.65
52Skwarska Dominika99Pingwiny WarszawaS031141000191:21.94
53Łuczak Aleksandra99Jedynka Ożarów MazS010141000311:22.02
54Kruszniewska Kinga99TKKF SzczygłowiceS038111000121:22.09
55Szwedo Iga99MTP LubliniankaS011031000661:22.13
56Tyszka Wiktoria99Jagiellonka WarszawaS022141000691:22.24
57Nasiadko Julia99KS Korona KrakówS003061000671:22.30
58Bitkowska Julia99Żoliborz WarszawaS023141000861:22.53
59Sieczko Klaudia99Juvenia BiałystokS003091000961:22.56
60Kosowska Karolina99SP Meduza PajęcznoS008051000221:22.85
61Wojtas Marta99Kapry-Armexim PruszkówS036141000331:22.91
62Wawszczak Anna99Skalar WarszawaS033141000431:23.21
63Łozowska Aleksandra99Olimpijczyk SuwałkiS001091001251:23.34
64Galicka Martyna99BUKS WarszawaS004141000941:23.67
65Żarnowska Karolina99Polonia WarszawaS009141001571:24.24
66Zakrzewska Alicja99Olimpijczyk SuwałkiS001091001241:24.82
67Kiszka Karolina99Jedynka Ożarów MazS010141000361:25.42
68Kotrasińska Beata99Jedynka Ożarów MazS010141000371:26.07
69Babicka Paulina99Juvenia BiałystokS003091000901:26.41
70Sarti Zuzanna99UKS 307 WarszawaS045141000161:27.06
71Tomaszewska Julia99SKARPA LublinS010031001041:27.44
72Klima Kinga99Manta Ruda ŚląskaS047111000051:27.55
73Cybulska Klaudia99Dwójka SochaczewS059141000071:27.83
74Ambroziak Ada99Jagiellonka WarszawaS022141000711:28.72
75Bartoszewicz Wiktoria99Juvenia BiałystokS003091000911:29.32
76Rejniak Magdalena99KP Płetwal MławaS043141000131:29.42
77Kobiałka Kamila99SOKÓŁ RzeszówS001081000371:30.21
78Ołowniuk Katarzyna99Olimpijczyk SuwałkiS001091001261:31.13
79Chamera Weronika99MOTYL Stalowa WolaS009081000331:31.28
80Fil Konstancja99SKARPA LublinS010031000861:32.56
81Knap Joanna99Korona-Swim KielceS009121000671:33.69
82Kułaga Julia99FALA KraśnikS001031000281:34.44
83Durczyńska Katarzyna99TKKF SzczygłowiceS038111000111:34.58
84Kątnik Aleksandra99SOKÓŁ RzeszówS001081000361:37.76
85Koczy Elwira99MOSM TychyS004111001241:39.29
86Rudzińska Ewa99Bielany WarszawaS05114100063NT
87Jurkowska Emilia99Manta Ruda ŚląskaS04711100004NT
88Jura Klaudia99SP Meduza PajęcznoS00805100017NT
89Anyszewska Zuzanna99Dwójka SochaczewS05914100005NT
90Reingruber Klaudia99Bielany WarszawaS05114100038NT


<< TOP >>
Konkurencja 15
17-06-2012
Chłopców, 100m grzbietowy

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
1:00.36
1:08.14
Ciężkowski Dominik
Łopaciński Kacper
JOKRA
FOSAN
Piekary
Jędrzejów
18-10-2009
08-11-2008


Rok ur.
1Macner Michał99Victoria KozyS03411200007   1:06.71
2Kazimierczak Kamil99SKS Start ŁódźS007052001291:07.04
3Stokowski Kacper99Bielany WarszawaS051142000611:07.22
4Parzynowski Wojciech99UKS 190 ŁódźS016052000461:08.00
5Kijewski Kasper99Salos Cortile KielceS01112200006    1:08.63
6Fiedosiuk Rafał99H2O Jastrzębie-ZdrójS024112000131:09.19
7Sęczek Szymon99MKS Trójka ŁódźS009052001481:09.32
8Pawłowski Maksymilian99Polna WarszawaS041142000081:10.42
9Podwika Kamil99JORDAN KrakówS001062002851:10.60
10Góral Michał99MOS KatowiceS011112000411:10.68
11Prószynski Igor99FALA KraśnikS001032000491:11.00
12Mołdrzyk Maciej99MUKS Gilus GilowiceS022112000281:11.43
13Karolkiewicz Jakub99Delfin TarnobrzegS004082000651:12.36
14Łukawski Mikołaj99Korona-Swim KielceS009122000501:12.39
15Cieslik Jakub99MTP LubliniankaS011032000941:12.44
16Hiszpan Mateusz99UKS 307 WarszawaS045142000021:12.51
17Franke Paweł99Żoliborz WarszawaS023142001001:12.52
18Koziara Dominik99JORDAN KrakówS001062002721:12.58
19Wlazłowski Damian99Polonia WarszawaS009142001971:12.74
20Jazykow Filip99Juvenia BiałystokS003092001091:12.76
21Ognik Bartosz99Ostrobramska WarszawaS046142000191:13.68
22Krawczyk Paweł99BUKS WarszawaS004142001151:13.98
23Prus Franciszek99Polonez Wyszków1:14.01
24Koniarz Jakub99MOTYL Stalowa WolaS009082000481:14.07
25Łapot Radosław99MOS KatowiceS011112000421:14.18
26Greguła Nikodem99MOSM TychyS004112001191:14.41
27Dębski Szymon99NAWA SkierniewiceS003052000761:14.41
28Bąk Patryk99Muszelka WarszawaS056142000011:14.55
29Mazur Oskar99FALA KraśnikS001032000481:14.57
30Wilczak Kajetan99Dwójka SochaczewS059142000061:14.67
31Michalak Bartosz99UKS SP 149 ŁódźS006052001261:14.68
32Ziąbka Piotr99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000191:14.83
33Kamiński Piotr99SKS Start ŁódźS007052001281:14.90
34Wańkowicz Błażej99Skalar WarszawaS033142000521:15.03
35Gajda Daniel99Dwójka SochaczewS059142000041:15.16
36Chałupczyński Bartosz99Polonia WarszawaS009142001861:15.28
37Pawlikowski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001091:15.29
38Grabek Filip99MTP LubliniankaS011032000731:15.55
39Czyżak Arkadiusz99Manta Ruda ŚląskaS047112000071:15.65
40Bal Dominik99SOKÓŁ RzeszówS001082000771:15.69
41Truchel Jakub99Polonez Wyszków1:15.96
42Kot Mateusz99Kapry-Armexim PruszkówS036142000211:16.00
43Stec Kacper99KMITA ZabierzówS009062000281:16.01
44Stępień Marek99JORDAN KrakówS001062002881:16.42
45Trześniewski Kacper99Kapry-Armexim PruszkówS036142000291:16.54
46Siarniewicz Tomasz99MKS PiasecznoS064142000171:16.60
47Pępek Tomasz99JORDAN KrakówS001062002841:16.67
48Ptaszyński Adam99KP AVIA ŚwidnikS003032000651:16.74
49Radzikowski Mateusz99MTP LubliniankaS011032000711:17.50
50Pełczyński Franciszek99G-92 Ursynów W-waS052142000571:17.54
51Piątkiewicz Mateusz99KP MZOS PłockS040142000841:17.62
52Wysocki Kamil99Juvenia BiałystokS003092001161:17.70
53Polak Bartosz99ORKA CiechanówS015142000491:18.12
54Mazur Dominik99KMITA ZabierzówS009062000261:18.18
55Byczyński Cezary99UKS SP 149 ŁódźS006052001201:18.21
56Birkos Kacper99Olimpijczyk SuwałkiS001092000981:18.99
57Głąb Karol99SOKÓŁ RzeszówS001082000741:19.01
58Drzewiecki Dawid99MTP LubliniankaS011032000721:19.03
59Podzimski Wojciech99Park Wodny Tarnowskie GS010112000301:19.81
60Rogulski Wojciech99Ostrobramska WarszawaS046142000221:20.17
61Ulanowski Piotr99Żoliborz WarszawaS023142001151:20.25
62Adamik Filip99KSZO Ostrowiec Św.S006122000701:20.43
63Bobowski Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000631:20.76
64Dukowski Hubert99SKS Start ŁódźS007052001261:21.03
65Małyska Bartosz99SKARPA LublinS010032001411:21.03
66Bednarz Mateusz99SKARPA LublinS010032001381:21.43
67Wodowski Jan99Żoliborz WarszawaS023142001121:21.48
68Grudziński Olgierd99IKAR MielecS005082001431:21.55
69Kowal Mateusz99SPARTA BiłgorajS017032000161:22.39
70Hodur Dawid99Jedynka Ożarów MazS010142000321:22.89
71Paszko Maciej99SPARTA BiłgorajS017032000091:23.72
72Pietkiewicz Łukasz99Olimpijczyk SuwałkiS001092001071:24.06
73Choromański Michał99Juvenia BiałystokS003092001061:24.35
74Jandrowicz Jakub99G-92 Ursynów W-waS052142000481:24.86
75Czub Dominik99KS Korona KrakówS003062000521:25.11
76Giemza Filip99BUKS WarszawaS004142001131:25.40
77Rogozinski Mateusz99KSZO Ostrowiec Św.S006122000691:26.09
78Stępniak Kacper99Korona-Swim KielceS009122000551:26.14
79Komaszewski Jakub99Żoliborz WarszawaS023142001021:26.95
80Klimkowski Stanisław99IKS KonstancinS037142000101:27.03
81Chałat Stanisław99SKARPA LublinS010032001391:29.13
82Rejmak Domink99SKARPA LublinS010032001451:33.66
83Kowalski Przemek99Dwójka SochaczewS059142000051:33.87
84Śniadowka Kacper99Żoliborz WarszawaS02314200111NT
85Nowak Kacper99MKS PiasecznoS06414200016NT
86Klonowski Bartłomiej99KP Płetwal MławaS04314200020NT
87Chromik Szymon99MOS KatowiceS01111200038NT


<< TOP >>
Konkurencja 16
17-06-2012
Dziewcząt, 200m zmiennyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
2:20.41
2:33.35
Kozłowska Anna
Wołoszyn Sonia
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Saint Dizier (FRA)
20-12-2009
16-11-2008


Rok ur.
1Roman Magdalena99Muszelka WarszawaS056141000062:29.81
2Piechota Paulina99UKS 190 ŁódźS016051000572:31.42
3Nieszporek Wiktoria99UKS 190 ŁódźS016051000552:35.39
4Piekut Aleksandra99Polonia WarszawaS009141001422:36.14
5Dulińska Martyna99BUKS WarszawaS004141000922:37.07
6Czaja Barbara99H2O Jastrzębie-ZdrójS024111000072:37.63
7Pająk Liliana99H2O Jastrzębie-ZdrójS028111000192:37.91
8Szypulska Julia99UKS 307 WarszawaS045141000092:38.42
9Adamczyk Julia99MTP LubliniankaS011031000592:38.74
10Król Oliwia99MKS Trójka ŁódźS009051001132:38.86
11Wilk Wiktoria99Polonia WarszawaS009141001442:40.86
12Czarnecka Wiktoria99SKARPA LublinS010031000852:41.56
13Rogowska Angelika99JORDAN KrakówS001061002452:42.99
14Janiszewska Dominika99Polonia WarszawaS009141001402:42.99
15Tomiałowicz Karolina99Kapry-Armexim PruszkówS036141000312:43.07
16Grzybek Nadia99FOKA SandomierzS001121000232:43.13
17Skarżyńska Aleksandra99Muszelka WarszawaS056141000072:43.35
18Adamiec Dominika99Jedynka ZabrzeS030111000172:43.38
19Pałys Helena99JORDAN KrakówS001061002442:43.41
20Bukowska Laura99Polonia WarszawaS009141001582:43.54
21Dudek Sylwia99G-92 Ursynów W-waS052141000302:44.19
22Ćwil Angelika99MKS PiasecznoS064141000042:45.49
23Staros Sandra99Victoria JózefówS029141000082:45.98
24Redner Sandra99MKS Trójka ŁódźS009051001192:46.10
25Bernat Gabriela99SKARPA LublinS010031000832:46.22
26Więckowska Anna99Bielany WarszawaS051141000412:46.25
27Sikora Adrianna99JORDAN KrakówS001061002362:46.49
28Śliczniak Weronika99MTP LubliniankaS011031000582:46.51
29Gaik Natalia99Salos Cortile KielceS01112100020   2:47.30
30Niedźwiecka Katarzyna99UKS 190 ŁódźS016051000542:47.40
31Litwiejko Karolina99Juvenia BiałystokS003091000952:47.45
32Zrobek Natalia99UKS SP 149 ŁódźS006051000942:47.55
33Skwarska Karolina99KP MZOS PłockS040141000782:48.32
34Dębska Marcelina99Olimpijczyk SuwałkiS001091001062:48.46
35Bachanek Julia99BUKS WarszawaS004141000902:50.12
36Szewczyk Zuzanna99Polna WarszawaS041141000052:50.38
37Galicka Wiktoria99Kapry-Armexim PruszkówS036141000292:50.92
38Festerkiewicz Paulina99Wodnik 29 KatowiceS03311100006   2:51.33
39Rączka Marika99Muszelka WarszawaS056141000052:51.40
40Kurowska Ewa99Żoliborz WarszawaS023141000902:51.40
41Wawszczak Anna99Skalar WarszawaS033141000432:51.53
42Tomaszewska Aleksandra99Salos Cortile KielceS01112100021   2:51.61
43Bieniek Paulina99TKKF SzczygłowiceS038111000172:52.12
44Góralczyk Anna99ÓSEMKA OświęcimS008061001062:52.58
45Palka Maria99ÓSEMKA OświęcimS008061001122:52.69
46Nycz Kamila99MUKS Gilus GilowiceS022111000442:52.76
47Pereira-Mojsa Monika99Jagiellonka WarszawaS022141000682:53.79
48Walendzewicz Paula99Olimpijczyk SuwałkiS001091001232:54.00
49Bocheńska Wiktoria99SiKReT GliwiceS031111000202:55.00
50Kujawa Julia99MKS Trójka ŁódźS009051001152:55.01
51Wasilewska Amanda99Olimpijczyk SuwałkiS001091001272:55.23
52Trawińska Kamila99KP AVIA ŚwidnikS003031000712:55.97
53Tymofejewicz Natalia99MOTYL Stalowa WolaS009081000462:56.60
54Fuks Gabriela99MUKS Gilus GilowiceS022111000342:56.65
55Wojtas Marta99Kapry-Armexim PruszkówS036141000332:57.19
56Sokólska Magdalena99Juvenia BiałystokS003091000972:57.68
57Kaszuba Wiktoria99Korona-Swim KielceS009121000502:57.78
58Śledź Joanna99MKS PiasecznoS064141000052:59.06
59Bełczącka Estera99KP AVIA ŚwidnikS003031000592:59.15
60Karpiuk Natalia99KP AVIA ŚwidnikS003031000632:59.21
61Skudlik Magdalena99Manta Ruda ŚląskaS047111000072:59.26
62Kładoczna Julia99Żoliborz WarszawaS023141000882:59.51
63Papla Izabela99Victoria KozyS034111000102:59.54
64Wardak Julia99Kapry-Armexim PruszkówS036141000382:59.91
65Sławińska Klaudia99Olimpijczyk SuwałkiS001091001192:59.99
66Golec Aleksandra99Wodnik 29 KatowiceS03311100008   3:00.30
67Janus Karolina99ÓSEMKA OświęcimS008061001083:02.64
68Prażuch Iga99Polonia WarszawaS009141001563:02.78
69Janulewicz Alicja99KS Korona KrakówS003061000603:04.09
70Myrcha Maria99Żoliborz WarszawaS023141000933:04.86
71Dziekan Aleksandra99IKAR MielecS005081000893:05.36
72Zdunek Klaudia99Polonez Wyszków3:05.41
73Kowal Paulina99KSZO Ostrowiec Św.S006121000683:06.04
74Kantorska Daria99Kapry-Armexim PruszkówS036141000363:06.13
75Strzałkowska Małgorzata99Bielany WarszawaS051141000403:07.54
76Kaniuczak Sylwia99SOKÓŁ RzeszówS001081000333:08.82
77Mączka Anna99KP AVIA ŚwidnikS003031000683:09.71
78Jangrot Angelika99JORDAN KrakówS001061002303:10.85
79Złotecka Sylwia99MOSM TychyS004111001313:12.45
80Lipiarska Zofia99KMITA ZabierzówS009061000343:13.50
81Pilińska Adrianna99KSZO Ostrowiec Św.S006121000783:16.99
82Reczko Emilia99KSZO Ostrowiec Św.S006121000593:19.38
83Rzeźwicka Ewa99SOKÓŁ RzeszówS00108100043NT
84Brachaczek Emilia99TKKF SzczygłowiceS03811100001NT
85Bazylko Joanna99Jagiellonka WarszawaS02214100064NT
86Zadumińska Weronika99Żoliborz WarszawaS02314100096NT


<< TOP >>
Konkurencja 17
17-06-2012
Chłopców, 200m zmienny

Młodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
2:15.36
2:26.13
Dęga Wiktor
Zabojszcz Wojciech
SKBEL
KOKIE
Warszawa
Busko Zdrój
11-11-2004
06-12-2008


Rok ur.
1Bujak Dominik99Korona-Swim KielceS009122000532:27.28
2Wągrowski Marcel99SKS Start ŁódźS007052001342:27.29
3Macner Michał99Victoria KozyS03411200007   2:29.38
4Pecyna Maciej99IKS KonstancinS037142000112:29.57
5Szczepaniak Paweł99JORDAN KrakówS001062002892:30.33
6Warciarek Jan99Victoria JózefówS029142000292:31.26
7Bocheń Tomasz99Juvenia BiałystokS003092001172:32.23
8Cukanow Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000152:32.63
9Wlazłowski Damian99Polonia WarszawaS009142001972:33.90
10Prószynski Igor99FALA KraśnikS001032000492:34.00
11Murański Kacper99MUKS Gilus GilowiceS022112000212:34.64
12Krulikowski Maciej99ÓSEMKA OświęcimS008062001262:34.70
13Grochowicz Michał99Ostrobramska WarszawaS046142000212:35.54
14Sternik Max-Hubert99Skalar WarszawaS033142000492:35.86
15Sęczek Szymon99MKS Trójka ŁódźS009052001482:35.88
16Maciejewski Kacper99Muszelka WarszawaS056142000052:36.86
17Podwika Kamil99JORDAN KrakówS001062002852:36.88
18Kijewski Kasper99Salos Cortile KielceS01112200006    2:37.13
19Kawka Adam99Olimpijczyk Aleksandrów Ł.S005052000122:37.17
20Kupiński Filip99Juvenia BiałystokS003092001122:37.82
21Dudek Julian99NAWA SkierniewiceS003052000662:37.90
22Awruk Szymon99Juvenia BiałystokS003092001052:38.06
23Pawełek Paweł99Polonia WarszawaS009142001912:38.15
24Winiarski Mateusz99SOKÓŁ RzeszówS001082001072:38.23
25Koprynia Tomasz99KMITA ZabierzówS009062000242:38.37
26Barańczyk Michał99UKS 190 ŁódźS016052000472:38.52
27Kulisiewicz Daniel99UKS 307 WarszawaS045142000032:38.69
28Gajewski Jakub99FALA KraśnikS001032000472:38.75
29Krawczyk Paweł99BUKS WarszawaS004142001152:38.91
30Turkowski Mateusz99UKS SP 149 ŁódźS006052001302:38.93
31Sordyl Mateusz99Victoria KozyS034112000092:38.96
32Solak Łukasz99KP MZOS PłockS040142000682:39.09
33Smul Błażej99MKS Trójka ŁódźS009052001652:40.09
34Wańkowicz Błażej99Skalar WarszawaS033142000522:40.70
35Rudnicki Marcin99Żoliborz WarszawaS023142001102:41.43
36Gil Kamil99JORDAN KrakówS001062002812:42.54
37Bal Dominik99SOKÓŁ RzeszówS001082000772:42.88
38Stasak Bartłomiej99KP AVIA ŚwidnikS003032000792:43.03
39Prażmo Filip99SKARPA LublinS010032001442:43.44
40Fiedosiuk Rafał99H2O Jastrzębie-ZdrójS024112000132:44.55
41Trześniewski Kacper99Kapry-Armexim PruszkówS036142000292:45.02
42Lato Kacper99SKARPA LublinS010032001402:45.09
43Drabik Filip99KP MZOS PłockS040142000912:45.45
44Włodarczyk Stanisław99Kapry-Armexim PruszkówS036142000312:45.53
45Drozd Tymoteusz99SiKReT GliwiceS031112000162:45.57
46Gąsior Sebastian99MTP LubliniankaS011032000692:46.09
47Chotkowski Bartosz99MKS PiasecznoS064142000142:46.17
48Kałużyński Antoni99G-92 Ursynów W-waS052142000462:46.44
49Piętka Marcin99KS Korona KrakówS003062000482:46.77
50Bucewka Kajetan99Polna WarszawaS041142000232:46.77
51Radzikowski Mateusz99MTP LubliniankaS011032000712:46.80
52Stępień Marek99JORDAN KrakówS001062002882:46.99
53Tekieli Jakub99JORDAN KrakówS001062002902:47.31
54Greguła Nikodem99MOSM TychyS004112001192:47.43
55Rokita Aleksander99Park Wodny Tarnowskie GS010112000312:47.70
56Walczak Szymon99Park Wodny Tarnowskie GS010112000382:47.81
57Franke Paweł99Żoliborz WarszawaS023142001002:47.89
58Włodarczyk Maciej99Pingwiny WarszawaS031142000342:48.79
59Fidrych Patryk99Olimpijczyk SuwałkiS001092001012:48.90
60Paradowski Oskar99Bielany WarszawaS051142000592:49.64
61Machnik Jakub99IKAR MielecS005082001472:49.80
62Blachura Patryk99Victoria KozyS034112000192:49.87
63Ptaszyński Adam99KP AVIA ŚwidnikS003032000652:49.88
64Skaldawski Krzysztof99MKS PiasecznoS064142000182:50.83
65Wojciechowski Michał99Olimpijczyk SuwałkiS001092001152:51.41
66Pełczyński Franciszek99G-92 Ursynów W-waS052142000572:51.47
67Truchel Jakub99Polonez Wyszków2:52.97
68Stabik Kamil99Wodnik 29 KatowiceS033112000132:53.66
69Masłowski Konrad99ÓSEMKA OświęcimS008062001292:53.75
70Dindorf Radosław99ÓSEMKA OświęcimS008062001192:53.92
71Terczyński Szymon99Wodnik 29 KatowiceS033112000082:53.92
72Pielot Grzegorz99Park Wodny Tarnowskie GS010112000372:54.21
73Adamik Filip99KSZO Ostrowiec Św.S006122000702:55.29
74Zimnal Łukasz99MOS Dąbrowa GórniczaS027112000422:55.98
75Mroziński Jeremi99Żoliborz WarszawaS023142001062:56.29
76Kozak Jakub99KP AVIA ŚwidnikS003032000722:56.50
77Byczyński Cezary99UKS SP 149 ŁódźS006052001202:57.06
78Marcinowicz Karol99Juvenia BiałystokS003092001142:57.83
79Frankowski Maksymilian99Dwójka SochaczewS059142000032:58.84
80Borowiecki Mateusz99BUKS WarszawaS004142001202:59.82
81Rzepkowski Filip99UKS 190 ŁódźS016052000693:01.03
82Chałat Stanisław99SKARPA LublinS010032001393:01.08
83Tymiński Jan99Polonez Wyszków3:01.12
84Pilc Miłosz99MOSM TychyS004112001223:01.56
85Żołądź Szymon99MOTYL Stalowa WolaS009082000433:01.77
86Cieślukowski Karol99Olimpijczyk SuwałkiS001092000993:03.32
87Banachowski Jakub99Korona-Swim KielceS009122000563:04.35
88Wahlgren Artur99Żoliborz WarszawaS023142001133:04.59
89Godlewski Tomasz99Żoliborz WarszawaS023142001013:06.73
90Bujanowski Kamil99SPARTA BiłgorajS017032000113:08.16
91Piątek Michał99KS Korona KrakówS003062000533:09.29
92Kulak Paweł99MOSM TychyS004112001203:15.27
93Pawliniak Mariusz99Wodnik 29 KatowiceS033112000123:27.73
94Manasar Aleksander99MOSM TychyS004112001433:32.87
95Kulig Wiktor99Żoliborz WarszawaS02314200103NT
96Rybak Hubert99MOTYL Stalowa WolaS00908200042NT
97Ozimek Kacper99Żoliborz WarszawaS02314200108NT
98Cebula Michał99SPARTA BiłgorajS01703200012NT


<< TOP >>
Konkurencja 18
17-06-2012
4 x 50m dowolnyMłodzik 13-lat
Lista zgłoszeń

Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
Rek Okregu Swiet. Młodz.13-lat
1:45.70
1:59.07
2:03.37
2:12.04
UKS Shark Rudna (NF-chł)
Olimpijczyk Aleks. Ł. (NF-dz)
MUKP Korona-Swim Kielce (chł)
KS KSZO Ostrowiec Św. (dz)
SHRUD
OLALE
KOKIE
KSOST
Nowa Ruda
Łódź
Busko- Zdrój
Ropczyce
18-12-2009
14-05-2009
15-10-2011
17-11-2007


1Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa1:55.13
2Muszelka WarszawaMuszelka Warszawa1:55.57
3UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź1:55.64
4Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok1:56.41
5Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa1:56.81
6UKS 307 WarszawaUKS 307 Warszawa1:56.91
7MOS Dąbrowa GórniczaMOS Dąbrowa Górnicza1:57.68
8MKS PiasecznoMKS Piaseczno1:58.71
9JORDAN Kraków 1JORDAN Kraków1:58.84
10SKS Start ŁódźSKS Start Łódź1:59.85
11SKARPA Lublin 1SKARPA Lublin2:00.16
12Bielany WarszawaBielany Warszawa2:00.17
13MTP Lublinianka 1MTP Lublinianka2:00.37
14SOKÓŁ Rzeszów 1SOKÓŁ Rzeszów2:00.47
15H2O Jastrzębie-ZdrójH2O Jastrzębie-Zdrój2:00.55
16MKS Trójka ŁódźMKS Trójka Łódź2:00.91
17Park Wodny Tarnowskie GPark Wodny Tarnowskie G2:01.58
18Victoria KozyVictoria Kozy2:01.66
19KP MZOS Płock 1KP MZOS Płock2:01.75
20Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa2:02.18
21G-92 Ursynów W-waG-92 Ursynów W-wa2:02.37
22Ostrobramska WarszawaOstrobramska Warszawa2:02.45
23UKS 190 Łódź 2UKS 190 Łódź2:02.72
24KMITA ZabierzówKMITA Zabierzów2:02.97
25Polna WarszawaPolna Warszawa2:02.98
26Kapry-Armexim Pruszków 1Kapry-Armexim Pruszków2:03.28
27Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:03.54
28MUKS Gilus GilowiceMUKS Gilus Gilowice2:03.68
29Polonez WyszkówPolonez Wyszków2:03.77
30MOTYL Stalowa WolaMOTYL Stalowa Wola2:03.87
31JORDAN Kraków 2JORDAN Kraków2:04.11
32FALA KraśnikFALA Kraśnik2:04.56
33ÓSEMKA Oświęcim 1ÓSEMKA Oświęcim2:04.66
34Dwójka Sochaczew 1Dwójka Sochaczew2:04.92
35IKS KonstancinIKS Konstancin2:04.94
36Pingwiny WarszawaPingwiny Warszawa2:04.95
37MTP Lublinianka 2MTP Lublinianka2:05.00
38KP AVIA Świdnik 1KP AVIA Świdnik2:05.44
39Olimpijczyk Suwałki 1Olimpijczyk Suwałki2:05.64
40BUKS Warszawa 1BUKS Warszawa2:05.92
41Manta Ruda ŚląskaManta Ruda Śląska2:06.22
42Polonia Warszawa 3Polonia Warszawa2:06.36
43MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:06.44
44Olimpijczyk Suwałki 2Olimpijczyk Suwałki2:07.18
45Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:07.39
46Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:08.59
47TKKF SzczygłowiceTKKF Szczygłowice2:09.26
48KP Płetwal MławaKP Płetwal Mława2:09.82
49Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:10.54
50JORDAN Kraków 3JORDAN Kraków2:10.70
51Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:10.95
52Jedynka Ożarów MazJedynka Ożarów Maz2:11.02
53SKARPA Lublin 2SKARPA Lublin2:11.10
54Żoliborz Warszawa 4Żoliborz Warszawa2:11.14
55Juvenia Białystok 3Juvenia Białystok2:11.45
56KP AVIA Świdnik 2KP AVIA Świdnik2:11.50
57Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa2:12.29
58KS Korona KrakówKS Korona Kraków2:13.06
59SP Meduza PajęcznoSP Meduza Pajęczno2:13.16
60IKAR MielecIKAR Mielec2:13.26
61ÓSEMKA Oświęcim 2ÓSEMKA Oświęcim2:14.26
62BUKS Warszawa 2BUKS Warszawa2:14.40
63SPARTA BiłgorajSPARTA Biłgoraj2:15.16
64Kapry-Armexim Pruszków 2Kapry-Armexim Pruszków2:15.82
65SOKÓŁ Rzeszów 2SOKÓŁ Rzeszów2:16.92
66MOS KatowiceMOS Katowice2:17.10
67KSZO Ostrowiec Św.KSZO Ostrowiec Św.2:18.57
68MOSM Tychy 2MOSM Tychy2:19.22
69SKARPA Lublin 3SKARPA Lublin2:21.66
70Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:23.77
71Dwójka Sochaczew 2Dwójka Sochaczew2:29.44
72Żoliborz Warszawa 5Żoliborz WarszawaNT
73KP MZOS Płock 2KP MZOS PłockNT
74UKS SP 149 ŁódźUKS SP 149 ŁódźNT