Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat - II runda
Ostrowiec Św., 16,17.06.2012


Harmonogram sesji nr 1 - 1 blok - Drużynowe Mistrzostwa Młodzików16-06-2012 - 15:00

Rozgrzewka:  13:30 do 14:45

15:001. 100m motylkowyDziewczątSerie na czasMł-130:189 Serie
15:182. 100m motylkowyChłopcówSerie na czasMł-130:2112 Serie
15:393. 100m klasycznyDziewczątSerie na czasMł-130:2512 Serie
16:044. 100m klasycznyChłopcówSerie na czasMł-130:2311 Serie
16:271. 100m motylkowyDziewczątCeremonia medalowa0:03
16:302. 100m motylkowyChłopcówCeremonia medalowa0:03
16:335. 200m grzbietowyDziewczątSerie na czasMł-130:3410 Serie
17:076. 200m grzbietowyChłopcówSerie na czasMł-130:3410 Serie
17:413. 100m klasycznyDziewczątCeremonia medalowa0:03
17:444. 100m klasycznyChłopcówCeremonia medalowa0:03
17:477. 400m dowolnyDziewczątSerie na czasMł-131:1312 Serie
19:008. 400m dowolnyChłopcówSerie na czasMł-131:2114 Serie
20:215. 200m grzbietowyDziewczątCeremonia medalowa0:03
20:246. 200m grzbietowyChłopcówCeremonia medalowa0:03
20:279. 4 x 50m zmiennyWszystkieSerie na czasMł-130:3010 Serie
20:577. 400m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:03
21:008. 400m dowolnyChłopcówCeremonia medalowa0:03
21:03Koniec sesjiCałkowity czas

6:03
Harmonogram sesji nr 2 - 2 blok - Drużynowe Mistrzostwa Młodzików17-06-2012 - 8:45

Rozgrzewka:  8:00 do 8:45

8:459. 4 x 50m zmiennyWszystkieCeremonia medalowa0:03
8:480:12
9:0010. 100m dowolnyDziewczątSerie na czasMł-130:2615 Serie
9:2611. 100m dowolnyChłopcówSerie na czasMł-130:2917 Serie
9:5512. 200m klasycznyDziewczątSerie na czasMł-130:308 Serie
10:2513. 200m klasycznyChłopcówSerie na czasMł-130:298 Serie
10:5410. 100m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:03
10:5711. 100m dowolnyChłopcówCeremonia medalowa0:03
11:0014. 100m grzbietowyDziewczątSerie na czasMł-130:2312 Serie
11:2315. 100m grzbietowyChłopcówSerie na czasMł-130:2111 Serie
11:4412. 200m klasycznyDziewczątCeremonia medalowa0:03
11:4713. 200m klasycznyChłopcówCeremonia medalowa0:03
11:5016. 200m zmiennyDziewczątSerie na czasMł-130:3711 Serie
12:2717. 200m zmiennyChłopcówSerie na czasMł-130:4413 Serie
13:1114. 100m grzbietowyDziewczątCeremonia medalowa0:03
13:1415. 100m grzbietowyChłopcówCeremonia medalowa0:03
13:1718. 4 x 50m dowolnyWszystkieSerie na czasMł-130:2610 Serie
13:4316. 200m zmiennyDziewczątCeremonia medalowa0:03
13:4617. 200m zmiennyChłopcówCeremonia medalowa0:03
13:4918. 4 x 50m dowolnyWszystkieCeremonia medalowa0:03
13:52Wręczenie nagród. Zamknięcie zawodów.0:18
14:10Koniec sesjiCałkowity czas

5:25