Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi

Uwaga !!!
Minima w trakcie zawodów Grand Prix Polski w Ostrowcu - 7,8 maj nie obowiązują !
Zainstalowane zostały w celu sprawdzenia poprawności działania przed MP Seniorów

Grand Prix Polski w pływaniu
Ostrowiec Św., 7,8 maj 2011r


Konkurencja 1
07-05-2011
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:48.17
4:49.27
4:56.38
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Czopek Agnieszka
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
JOKRA
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Dębica
Rome (ITA)
Moskwa (RUS)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
09-08-2008
20-05-2005
02-08-2009
26-07-1980
30-11-2007
19-05-2006

Min MŚw Sen Open: 4:45.08  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 4:47.91  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 4:55.89  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 4:59.23


Rok ur.
1Szczepaniak Karolina92AZS AWF WarszawaS001141000114:50.41
2Żukowska Paula SZG93ZRYW OpoleS001071000284:51.48
3Żołnowska Katarzyna90MZOS PłockS040141000224:53.60
4Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów WS001041001265:01.15
5Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000365:02.61
6Dawidowicz Anna93MKS TRÓJKA ŁódźS009051000385:04.19
7Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS005051000135:04.22
8Nienałtowska Natalia96POLONIA WarszawaS009141001215:06.15
9Radlińska Marcelina93ORKA ZamośćS002031000165:06.17
10Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS013051000105:06.24
11Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA5:10.01
12Pelowska Aleksandra, SG93SOLEX LęborkS013101000495:10.95
13Wiertel Agata95LUBLINIANKAS011031000065:11.91
14Cichowska Kinga94JUVENIA WrocławS001011000655:13.36
15Zygo Karolina96OLIMPIA LublinS014031000455:15.04
16Zacharska Inga94Ursynów WarszawaS052141000075:17.27
17Karpisz Milena97Piątka KonstantynówS013051000685:17.68
18Wnuk Sylwia94HURAGAN Międzyrzec S00803100020   5:18.69
19Zbrojewska Michalina96Piątka KonstantynówS013051000175:18.99
20Trepka Karolina96Ursynów WarszawaS052141000155:28.24
21Popiel Joanna96Bielany WarszawaS051141000295:36.42
22Biedrzycka Iga97MKS ROŚ PiszS005131000045:37.14
23Trojgo Bogna97Ursynów WarszawaS052141000275:51.08
24Karczewska Joanna95SKARPA LublinS01003100019NT
25Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów WS00104100080NT
26Zachoszcz Paulina93SŁOWIANKA Gorzów WS00104100146NT
27Naziębło Klaudia93JUVENIA WrocławS00101100026NT
28Sikora Paulina SO93UNIA OświęcimS01006100003NT
29Zawolik Wiktoria97KSZO OstrowiecS00612100052NT
30Olińska Wiktoria96POLONIA WarszawaS00914100126NT


<< TOP >>
Konkurencja 2
07-05-2011
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:27.40
4:32.62
4:42.16
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
TRLOD
TRLOD
TRLOD
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Belgrad (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-07-2009
22-07-2007
06-07-2006
05-12-2008
30-11-2007
24-11-2006

Min MŚw Sen Open: 4:18.40  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 4:24.00  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 4:27.61  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 4:29.67


Rok ur.
1Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS GdańskS001102000734:26.45
2Suzin Marcin SK93JORDAN KrakówS006012001904:29.72
3Świtkowski Jan94SKARPA LublinS010032000324:38.57
4Czarnota Mateusz SO91UNIA OświęcimS010062000734:38.64
5Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS013052000274:41.36
6Kut Bartosz SK93Bobry DębicaS003082000284:42.19
7Dubiel Adam93LUBLINIANKAS011032000334:43.12
8Świątkiewicz Rafał93Bielany WarszawaS051142000124:45.57
9Piątkowski Mateusz90AZS AWF WarszawaS001142000444:51.44
10Dyrek Mateusz91AZS AGH Kraków4:52.11
11Machnik Mikołaj SR93AZS AWF KatowiceS006112001834:55.83
12Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp.S010152000134:57.45
13Orczyk Maciej95POLONIA WarszawaS009142001334:58.25
14Wilk Przemysław SK95JORDAN KrakówS001062002085:00.42
15Stępień Konrad96POLONIA WarszawaS009142001505:00.43
16Sudenis Maciej SR93Victoria RacibórzS013112000085:01.98
17Gąsior Aleksander95IKAR MielecS005082000905:02.60
18Szczechura Patryk95KSZO OstrowiecS006122000425:05.58
19Leśkiewicz Konrad96POLONIA WarszawaS009142001395:07.75
20Kępka Maciej94Ursynów WarszawaS052142000085:11.52
21Łagocki Jan96POLONIA WarszawaS009142001735:13.01
22Środek Arkadiusz96LUBLINIANKAS011032000645:22.99
23Lelek Mateusz96POLONIA WarszawaS009142002055:31.26
24Szutko Mateusz97ŻAK Biała PodlaskaS009032000155:43.13
25Borowski Tomasz97WISŁA PuławyS006032000386:03.96
26Wiak Jakub95UKS 23 LublinS02303200009NT
27Morawski Krzysztof94AQUA 15tka BydgoszczS00802200049NT
28Książek Michał SK93JORDAN KrakówS00106200112NT
29Korzeniowski Paweł85AZS AWF WarszawaS00114200006NT
30Frątczak Mateusz97JEDYNKA ŁódźS01105200042NT
31Motyczyński Jakub96POLONIA WarszawaS00914200142NT
32Kanak Michał97Ursynów WarszawaS05214200012NT
33Gawryś Sebastian94MEDUZA WarszawaS01814200063NT
34Grula Mateusz93Bielany WarszawaS05114200004NT
35Berezecki Mateusz95Olimpijczyk SuwałkiS00109200041NT


<< TOP >>
Konkurencja 3
07-05-2011
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:35.73
8:44.81
8:44.81
8:44.81
8:44.81
8:47.93
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Św.
17-05-2008
16-07-2010
16-07-2010
16-07-2010
16-07-2010
12-12-2009

Min MŚw Sen Open: 8:35.98  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 8:44.85  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 8:51.99  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 9:04.29


Rok ur.
1Żukowska Paula SZG93ZRYW OpoleS001071000288:55.28
2Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów WS001041001279:03.97
3Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS024051000019:08.37
4Trojanowska Kinga95Omega KleszczówS024051000039:14.71
5Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK WrocławS00601100128 9:16.61
6Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS001091000429:17.12
7Burska Justyna95Piątka KonstantynówS013051000019:17.57
8Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów WS001041000449:17.94
9Bajorska Dorota SO94UNIA OświęcimS010061000139:17.95
10Rudawska Adrianna96UKS 23 LublinS023031000059:18.73
11Cisowska Aleksandra89AZS AGH KrakówS016061000019:22.55
12Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk SuwałkiS001091000549:25.41
13Sędłak Katarzyna94ORKA ZamośćS002031000269:27.58
14Nienałtowska Natalia96POLONIA WarszawaS009141001219:28.55
15Borzęcka Katarzyna95UKS 23 LublinS023031000029:28.66
16Zygo Karolina96OLIMPIA LublinS014031000459:32.98
17Człowiek Roksana96UNIA OświęcimS010061000849:42.19
18Wołoszyn Sonia95KSZO OstrowiecS006121000569:47.81
19Nita Anna97Piątka KonstantynówS013051000699:48.95
20Bordżoł Katarzyna94SKARPA LublinS010031000019:56.85
21Bączyk Paula93MKS TRÓJKA ŁódźS0090510003510:01.99
22Wydryszek Kinga96POLONIA WarszawaS0091410012210:02.88
23Loranty Patrycja97KSZO OstrowiecS0061210005610:07.27
24Kiec Magda96Bielany WarszawaS0511410007810:19.01
25Bień Monika95POLONIA WarszawaS0091410009710:24.57
26Pabian Agnieszka SK96JORDAN KrakówS00106100100NT
27Zawadzka Kinga97OLIMPIA LublinS01403100013NT


<< TOP >>
Konkurencja 4
07-05-2011
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:47.91
7:59.13
8:02.02
8:08.01
8:24.31
8:39.29
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Kurant Roger
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
KOOLS
KSOST
Melbourne (AUS)
Dębica
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
28-03-2007
07-05-2005
10-07-2008
29-11-2007
23-11-2006
17-05-2008

Min MŚw Sen Open: 7:57.93  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 8:07.25  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 8:14.64  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 8:18.80


Rok ur.
1Pielowski Krzysztof91AZS UWM OlsztynS011132000038:02.68
2Zaczyński Karol91AZS AWF KatowiceS006112001658:12.48
3Hura Bartosz91AZS UWM OlsztynS011132000018:21.34
4Kliza Mateusz SK94KP AVIA ŚwidnikS003032000178:35.96
5Lassek Bartłomiej94MKS TRÓJKA ŁódźS009052000488:36.33
6Wiak Jakub95UKS 23 LublinS023032000098:49.64
7Kotlewski Michał SK94ZRYW OpoleS001072000199:03.95
8Marchel Adrian95JUVENIA BiałystokS003092000469:10.57
9Pasieczny Przemysław95ORZEŁ ElblągS008132000079:10.72
10Łagocki Jan96POLONIA WarszawaS009142001739:12.83
11Rogoziński Łukasz94KSZO OstrowiecS006122000379:14.82
12Pierzyński Michał97Piątka KonstantynówS013052000549:15.32
13Radziejewski Jakub95SKARPA LublinS010032001039:55.40
14Grabczak Dawid97WISŁA PuławyS006032000349:57.12
15Wiak Bartłomiej97UKS 23 LublinS023032000129:59.28
16Kowalski Patryk97UNIA Busko-ZdrójS0051220001510:01.76
17Stępień Konrad96POLONIA WarszawaS00914200150NT
18Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S00304200066NT
19Frątczak Mateusz97JEDYNKA ŁódźS01105200042NT
20Grzyb Dominik97HURAGAN Międzyrzec S00803200027  NT
21Leśkiewicz Konrad96POLONIA WarszawaS00914200139NT
22Biś Daniel95Bielany WarszawaS05114200017NT
23Gąsior Patryk94POLONIA WarszawaS00914200109NT
24Szeląg Ernest97KSZO OstrowiecS00612200064   NT


<< TOP >>
Konkurencja 5
07-05-2011
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.45
26.94
27.04
27.04
28.23
28.40
Korc Agata
Urbanczyk Aleksandra
Korc Agata
Korc Agata
Radlińska Marcelina
Sokołowska Diana
AWWRO
TRLOD
SLWRO
SLWRO
ORZAM
JUBIA
Dubrovnik (CRO)
Praha (CZE)
Berlin (GER)
Berlin (GER)
Paphos (CYP)
Dębica
10-07-2008
19-03-2005
30-07-2002
29-07-2002
29-03-2008
03-07-2010

Min MŚw Sen Open: 26.36  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 27.62  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 28.13  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 28.43


Rok ur.
1Radlińska Marcelina93ORKA ZamośćS0020310001627.96
2Sokołowska Diana96JUVENIA BiałystokS0030910005528.40
3Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000628.42
4Mazurek Karolina89AZS AGH KrakówS0160610000228.90
5Nowacka Aleksandra90AZS AWF WarszawaS0011410002028.95
6Gołębiowska Joanna82AZS AWF WarszawaS0011410000229.32
7Wyżgolik Vanessa91AZS AWF KatowiceS0061110018429.38
8Misztal Dominika94Ursynów WarszawaS0521410000429.45
9Korzeniowska Marta SO93UNIA OświęcimS0100610007329.59
10Frenke Małgorzata SO95UNIA OświęcimS0100610008129.67
11Ptasińska Katarzyna90AZS AWF WarszawaS0011410002229.74
12Kłopocka Paulina95JUVENIA WrocławS0010110027229.78
13Stasinowska Katarzyna94SKS Start ŁódźS0070510002929.81
14Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000529.84
15Czerniak Gabriela91AZS AGH Kraków29.90
16Różalska Martyna96Bielany WarszawaS0511410000430.07
17Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS0100610007930.22
18Kubiszewska Olga93POLONIA WarszawaS0091410012030.23
19Piasecka Marta91AZS AWF KatowiceS0061110001830.48
20Przystalska Angelika93UNIA OświęcimS0100610003930.51
21Sirignano Luigia SK96JORDAN KrakówS0010610021030.53
22Umińska Dominika94MKS TRÓJKA ŁódźS0090510008730.54
23Dembska Joanna95POLONIA WarszawaS0091410012430.57
24Szynal Ludwika94SKARPA LublinS0100310001430.77
25Misztal Dorota96Ursynów WarszawaS0521410001330.93
26Olszowa Aleksandra95ORZEŁ ElblągS0081310001231.13
27Kowalska Sylwia95ORKA CiechanówS0151410001731.44
28Lipnicka Julia96POLONIA WarszawaS0091410012531.47
29Bączek Adrianna96SKS Start ŁódźS0070510004731.54
30Wnuk Sylwia94HURAGAN Międzyrzec S00803100020   31.84
31Czaplicka Weronika95Orka SochaczewS00814100009   31.89
32Zembrzuska Dorota93Bielany WarszawaS0511410005331.96
33Szczytko Natalia95Olimpijczyk SuwałkiS0010910004331.96
34Glanert Daria96Ósemka Starogard GdS0141010007432.67
35Rurarz Zuzanna96Bielany WarszawaS0511410000033.15
36Dasiewicz Gabriela96BUKS WarszawaS0041410005333.33
37Popiel Joanna96Bielany WarszawaS0511410002933.55
38Adamowicz Maja96Jagiellonka WarszawaS0221410007034.86
39Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka WarszawaS0221410004135.74
40Trojgo Martyna95Ursynów WarszawaS0521410002637.06
41Turajczyk Aleksandra97Piątka KonstantynówNT
42Djurovic Jovana94POLONIA WarszawaS00914100067NT
43Jędrzejczak Otylia83AZS AWF WarszawaS00114100003NT
44Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS01305100010NT
45Jezuita Joanna94POLONIA WarszawaS00914100070NT
46Zygo Karolina96OLIMPIA LublinS01403100045NT


<< TOP >>
Konkurencja 6
07-05-2011
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
24.00
24.51
24.59
25.05
25.75
26.11
Czerniak Konrad
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Werner Paweł
Domagała Michał
Bernatowicz Sebastian
WIPUL
WIPUL
SOLEB
JUWRO
ZROPO
AQBYD
Gliwice
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
05-06-2010
02-12-2007
24-05-2009
24-05-2009
10-07-2010
05-07-2008

Min MŚw Sen Open: 23.66  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 24.32  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 25.05  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 25.21


Rok ur.
1Babuchowski Marcin84MKS TRÓJKA ŁódźS0090520003924.83
2Andrzejczak Mateusz94JUVENIA WrocławS0010120006925.05
3Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN KrakówS0060120019425.37
4Chabasiński Paweł94ATP AugustówS0020920001525.77
5Smoliński Jan90AZS AWF KatowiceS0061120019525.89
6Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S0030420000925.94
7Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000825.96
8Korgul Łukasz90UKS 23 LublinS0230320000325.96
9Opalski Marcin93Ursynów WarszawaS0521420000526.07
10Zieja Dawid89AZS AWFiS GdańskS0011020011426.22
11Poprawa Michał SO94AZS AWF KatowiceS0061120009226.30
12Rutkowski Szymon88AZS AWF WarszawaS0011420004026.39
13Wilk Robert86AZS AWF KatowiceS0061120011126.44
14Grzelec Bartosz93Bielany WarszawaS0511420000526.56
15Laser Patryk94Ósemka Starogard GdS0141020001626.57
16Pawlak Adrian90AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000626.60
17Jura Maciej96Jagiellonka WarszawaS0221420008226.76
18Paszek Marcin89AZS AWF WarszawaS0011420004326.82
19Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S0030420006626.87
20Kurek Bartłomiej94Ósemka Starogard GdS0141020013226.92
21Zapała Łukasz91AZS AWF WarszawaS0011420004626.96
22Czopek Igor94WISŁA PuławyS0060320000226.97
23Wasil Sebastian94KP AVIA ŚwidnikS0030320002226.98
24Rowiński Filip90Bielany WarszawaS0511420007627.06
25Szajerka Konrad94Bielany WarszawaS0511420010027.18
26Chojak Rafał95WISŁA PuławyS0060320000327.34
27Domański Maciej93ATP AugustówS0020920000427.40
28Borkowski Łukasz95MKS TRÓJKA ŁódźS0090520001527.63
29Szczęśniak Piotr94Bielany WarszawaS0511420001528.01
30Kuskowski Adam96ORKA CiechanówS0151420003328.04
31Aleksandrowicz Adrian95SKARPA LublinS0100320009428.12
32Dobrowolski Marcel95SKARPA LublinS0100320009228.20
33Woźniak Maciej95POLONIA WarszawaS0091420013528.21
34Brzuś Michał97ORKA ZamośćS0020320004128.39
35Świątkiewicz Rafał93Bielany WarszawaS0511420001228.61
36Sękowski Daniel95POLONIA WarszawaS0091420015728.62
37Skrobisz Marek94POLONIA WarszawaS0091420010328.65
38Perzankowski Kacper96NAWA SkierniewiceS0030520004528.66
39Gawryś Sebastian94MEDUZA WarszawaS0181420006328.69
40Czajkowski Wojciech94KP AVIA ŚwidnikS0030320001128.90
41Środek Arkadiusz96LUBLINIANKAS0110320006428.99
42Kulesza Karol94POLONIA WarszawaS0091420010028.99
43Musiałowski Marcin95JUVENIA WrocławS0010120018928.99
44Kulesza Łukasz95ORKA ZamośćS0020320003429.06
45Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp.S0101520001329.23
46Bucholc Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS0050520002329.43
47Pachowski Adrian97Jagiellonka WarszawaS0221420004729.86
48Pietron Mateusz96ORKA CiechanówS0151420003430.01
49Motyczyński Jakub96POLONIA WarszawaS0091420014230.09
50Książek Sebastian96KSZO OstrowiecS0061220005230.20
51Banasiak Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów Ł30.88
52Olszak Łukasz95Wodnik RawiczS0131520007030.97
53Gałecki Mateusz96BUKS WarszawaS0041420007031.19
54Chudy Michał97Wodnik RawiczS0131520009232.53
55Borowski Tomasz97WISŁA PuławyS0060320003833.10
56Krzyżowski Mateusz96BUKS WarszawaS0041420007234.02
57Gniazdowski Jerzy96Wodnik RawiczS0131520008336.25
58Lelek Mateusz96POLONIA WarszawaS00914200205NT
59Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS00109200037NT
60Kordala Maciej93Olimpijczyk SuwałkiS00109200026NT
61Otłowski Aleksy91WarszawiankaS03914200034   NT
62Aptewicz Arkadiusz93Bielany WarszawaS05114200096NT
63Lenard Jacek95POLONIA WarszawaS00914200132NT
64Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.S00304200120NT
65Nowicki Mateusz94AQUA 15tka BydgoszczS00802200060NT
66Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp.S01015200021NT
67Jabłoński Marcin90JUVENIA BiałystokS00309200017NT
68Fedorowicz Jakub97Wodnik RadomS03014200016NT
69Piątkowski Marcin96POLONIA WarszawaS00914200146NT


<< TOP >>
Konkurencja 7
07-05-2011
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
28.90
28.96
28.96
29.27
29.62
30.18
Urbańczyk Aleksandra
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
TRLOD
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Belgrad (SRB)
Ostrowiec Św.
05-06-2010
23-05-2009
23-05-2009
09-12-2009
01-08-2008
23-05-2009

Min MŚw Sen Open: 28.40  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 29.42  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 29.87  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 29.98


Rok ur.
1Urbańczyk Aleksandra87MKS TRÓJKA ŁódźS0090510006228.90
2Naziębło Klaudia93JUVENIA WrocławS0010110002629.21
3Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów WS0010410012629.91
4Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów WS0010410008029.96
5Górniak Katarzyna SO95UNIA OświęcimS0100610007829.97
6Lefanowicz Iwona92UKS 23 LublinS0230310000130.34
7Szynal Ludwika94SKARPA LublinS0100310001430.79
8Piechocka Jagoda90AZS AGH KrakówS01606100007   30.83
9Kowalska Agata93POLONIA WarszawaS0091410004830.84
10Mazurek Zuzanna91AZS AWF WarszawaS0011410002130.90
11Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria RacibórzS0131110006930.99
12Długołęcka Karolina96UNIA Busko-ZdrójS0051210000731.31
13Zacharska Inga94Ursynów WarszawaS0521410000731.43
14Wiertel Agata95LUBLINIANKAS0110310000631.67
15Dawidowicz Anna93MKS TRÓJKA ŁódźS0090510003831.85
16Mazurkiewicz Aleksandra SR94Victoria RacibórzS0131110003431.87
17Pabian Agnieszka SK96JORDAN KrakówS0010610010032.16
18Radlińska Marcelina93ORKA ZamośćS0020310001632.31
19Gruda Barbara95NAWA SkierniewiceS0030510001032.31
20Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.S0030410003332.41
21Bordżoł Katarzyna94SKARPA LublinS0100310000132.57
22Trepka Karolina96Ursynów WarszawaS0521410001532.71
23Djurovic Jovana94POLONIA WarszawaS0091410006732.83
24Grabarczyk Dominika96Ursynów WarszawaS0521410001232.98
25Kowalska Sylwia95ORKA CiechanówS0151410001733.54
26Żelechowska Maria96Bielany WarszawaS0511410007934.40
27Bień Monika95POLONIA WarszawaS0091410009734.47
28Suchota Magdalena97HURAGAN Międzyrzec S0080310002834.78
29Misztal Dorota96Ursynów WarszawaS0521410001334.95
30Trojgo Bogna97Ursynów WarszawaS0521410002737.60
31Zawadzka Kinga97OLIMPIA LublinS0140310001338.78
32Jędrzejczak Otylia83AZS AWF WarszawaS00114100003NT
33Borkowska Agata95AZS AWFiS GdańskS00110100010NT


<< TOP >>
Konkurencja 8
07-05-2011
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.27
25.52
26.08
26.50
27.31
28.32
Kizierowski Bartosz
Kawęcki Radosław
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Bielecki Igor
POWAR
NOZIE
MUWAR
WAWAR
MUWAR
ZOWAR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
Dębica
23-05-2009
23-05-2009
01-12-2007
25-11-2006
02-12-2005
03-07-2010

Min MŚw Sen Open: 25.30  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 26.26  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 26.67  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 26.81


Rok ur.
1Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S0030420000926.41
2Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.S0030420016726.55
3Sudenis Maciej SR93Victoria RacibórzS0131120000827.17
4Karaś Sebastian91POLONIA WarszawaS0091420012627.49
5Morawski Krzysztof94AQUA 15tka BydgoszczS0080220004927.93
6Świtkowski Jan94SKARPA LublinS0100320003227.99
7Dubiel Adam93LUBLINIANKAS0110320003328.04
8Płonowski Miłosz93AZS AWFiS GdańskS0011020000928.23
9Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S0030420006628.30
10Dębski Tomasz93NAWA SkierniewiceS0030520008528.57
11Brus Dominik SK93JORDAN KrakówS0010620008028.74
12Sobczyk Maciej95MKS TRÓJKA ŁódźS0090520002728.92
13Zgierski Maksymilian94MKS TRÓJKA ŁódźS0090520008129.17
14Bednarz Aleksander95Bielany WarszawaS0511420010129.41
15Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000329.50
16Opalski Marcin93Ursynów WarszawaS0521420000529.54
17Mikołajczyk Rafał93MKS TRÓJKA ŁódźS0090520006929.57
18Gil Karol94Ósemka Starogard GdS0141020001729.94
19Sobotka Jan96POLONIA WarszawaS0091420014930.39
20Szelest Jacek95SKARPA LublinS0100320010530.41
21Kurek Bartłomiej94Ósemka Starogard GdS0141020013230.72
22Kuskowski Adam96ORKA CiechanówS0151420003331.48
23Brzuś Michał97ORKA ZamośćS0020320004131.85
24Karwat Krzysztof96NAWA SkierniewiceS0030520004332.00
25Mościcki Jan96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS0050520002432.02
26Piątkowski Marcin96POLONIA WarszawaS0091420014632.45
27Kanak Michał97Ursynów WarszawaS0521420001233.03
28Zakrzewski Jakub96WISŁA PuławyS0060320001834.46
29Gałecki Mateusz96BUKS WarszawaS0041420007034.51
30Żaczek Jeremi96Jagiellonka WarszawaS0221420008435.23
31Michalak Piotr96Jagiellonka WarszawaS0221420008336.09
32Gąsior Aleksander95IKAR MielecS00508200090NT
33Bucholc Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS00505200023NT
34Meszka Ernest97NAWA SkierniewiceS00305200056NT
35Wojtach Krzysztof94JUVENIA BiałystokS00309200076NT
36Nowicki Norbert96MKS ROŚ PiszS00513200019NT


<< TOP >>
Konkurencja 9
07-05-2011
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
31.61
31.75
31.75
31.75
32.36
33.96
Ścieszko Ewa
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Nowak Paulina
STLOD
SLGOR
SLGOR
ZNKOS
ZNKOS
WORAD
Belgrad (SRB)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gliwice
10-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
11-07-2008
04-06-2010

Min MŚw Sen Open: 31.52  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 32.48  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 32.79  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 33.49


Rok ur.
1Zachoszcz Paulina93SŁOWIANKA Gorzów WS0010410014632.11
2Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ ŁódźS0230510000232.49
3Szczepaniak Karolina92AZS AWF WarszawaS0011410001132.97
4Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ RacibórzS0131510002433.07
5Cichowska Kinga94JUVENIA WrocławS0010110006533.30
6Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS GdańskS0011010009733.43
7Dulian Katarzyna87AZS AWFiS GdańskS0011010009833.51
8Poloczek Natalia91AZS AGH Kraków33.82
9Kotynia Katarzyna95SKS Start ŁódźS0070510003833.94
10Lewińska Karolina SO93UNIA OświęcimS0100610004434.39
11Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA34.41
12Czerniak Monika SR92AZS UWM OlsztynS0030810000534.49
13Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-KS0020710002434.50
14Pelowska Aleksandra, SG93SOLEX LęborkS0131010004934.65
15Wnuk Sylwia94HURAGAN Międzyrzec S00803100020   34.67
16Trojgo Martyna95Ursynów WarszawaS0521410002634.88
17Mazurek Karolina89AZS AGH KrakówS0160610000234.94
18Rogacz Katarzyna SR96Victoria RacibórzS0131110007035.76
19Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS GdańskS0011010011035.88
20Człowiek Roksana96UNIA OświęcimS0100610008436.00
21Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka WarszawaS0221410008136.06
22Walczak Anna94MKS TRÓJKA ŁódźS0090510006536.23
23Wyżgolik Vanessa91AZS AWF KatowiceS0061110018436.27
24Dudek Marlena SO94UNIA OświęcimS0100610001836.35
25Prządak Paulina95POLONIA WarszawaS0091410009836.60
26Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS0131510005436.69
27Kulla Katarzyna95ORZEŁ ElblągS0081310001437.75
28Czaplicka Weronika95Orka SochaczewS00814100009   37.91
29Zyga Izabela96NAWA SkierniewiceS0030510002838.01
30Biedrzycka Iga97MKS ROŚ PiszS0051310000438.30
31Jezuita Joanna94POLONIA WarszawaS0091410007038.38
32Glanert Daria96Ósemka Starogard GdS0141010007440.01
33Góral Gabriela96NAWA SkierniewiceS0030510002941.46
34Olińska Wiktoria96POLONIA WarszawaS00914100126NT


<< TOP >>
Konkurencja 10
07-05-2011
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
27.86
28.82
28.82
28.82
29.94
30.41
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Kulesza Łukasz
Hołub Maciej
AWGDA
MOKAT
MOKAT
MOKAT
ORZAM
ORPRZ
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Warszawa
Dębica
28-07-2009
22-05-2009
22-05-2009
22-05-2009
10-12-2010
03-07-2009

Min MŚw Sen Open: 27.63  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 28.56  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 29.03  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 29.26


Rok ur.
1Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS GdańskS0011020012528.15
2Wolniak Sławomir88AZS AWFiS GdańskS0011020011128.50
3Szulich Dawid90DELFIN LegionowoS0141420000328.60
4Rowiński Filip90Bielany WarszawaS0511420007628.91
5Kuczko Sławomir85AZS AWF WarszawaS0011420000428.99
6Puciło Piotr93AZS UWM OlsztynS0111320000429.69
7Machnik Mikołaj SR93AZS AWF KatowiceS0061120018329.86
8Kulesza Łukasz95ORKA ZamośćS0020320003429.94
9Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000729.96
10Zarzecki Bartosz93ATP AugustówS0020920001230.01
11Wasil Sebastian94KP AVIA ŚwidnikS0030320002230.47
12Grula Mateusz93Bielany WarszawaS0511420000430.49
13Certa Maciej91AZS AWF WarszawaS0011420004530.68
14Domański Maciej93ATP AugustówS0020920000430.89
15Kępka Maciej94Ursynów WarszawaS0521420000830.90
16Bagniuk Kajetan93Bielany WarszawaS0511420000230.95
17Guzik Jakub91AZS AGH KrakówS01606200003  31.02
18Kordala Maciej93Olimpijczyk SuwałkiS0010920002631.25
19Suchodolski Patryk SR93Górnik RadlinS0021120005231.26
20Kut Bartosz SK93Bobry DębicaS0030820002831.28
21Gołebiowski Maciej94SKS Start ŁódźS0070520006031.38
22Czajkowski Wojciech94KP AVIA ŚwidnikS0030320001131.47
23Stachura Maciej91AZS AGH Kraków31.59
24Orczyk Maciej95POLONIA WarszawaS0091420013331.85
25Karkut Kamil96IKAR MielecS0050820008632.00
26Aptewicz Arkadiusz93Bielany WarszawaS0511420009632.32
27Kozakiewicz Jan96Ursynów WarszawaS0521420004432.61
28Dobrowolski Marcel95SKARPA LublinS0100320009233.06
29Rojda Adam96Wodnik RawiczS0131520008933.06
30Charyło Dominik95JUVENIA BiałystokS0030920004833.60
31Fedorowicz Jakub97Wodnik RadomS0301420001633.92
32Grabski Patryk95POLONIA WarszawaS0091420016735.84
33Trefler Michał97Jagiellonka WarszawaS0221420008536.14
34Wiak Bartłomiej97UKS 23 LublinS0230320001237.97
35Grabczak Dawid97WISŁA PuławyS0060320003438.25
36Lubiatowski Tomasz97Wodnik RawiczS0131520009738.55
37Chudy Michał97Wodnik RawiczS01315200092NT
38Kuskowski Adam96ORKA CiechanówS01514200033NT
39Gałka Piotr88MZOS PłockS04014200073NT
40Suzin Marcin SK93JORDAN KrakówS00601200190NT
41Kowalczyk Jakub97NAWA SkierniewiceS00305200052NT
42Cwalina Kacper97NAWA SkierniewiceS00305200055NT
43Adamski Adrian96ORKA CiechanówS01514200032NT


<< TOP >>
Konkurencja 11
07-05-2011
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.14
25.31
25.31
25.54
25.84
26.53
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Sokołowska Diana
AWWRO
JOKRA
JOKRA
SLWRO
ENZGO
JUBIA
Beijing (CHN)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Berlin (GER)
La Valetta (MLT)
Gliwice
15-08-2008
21-05-2009
21-05-2009
04-08-2002
10-07-2001
03-06-2010

Min MŚw Sen Open: 25.43  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 26.17  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 26.43  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 26.68


Rok ur.
1Urbańczyk Aleksandra87MKS TRÓJKA ŁódźS0090510006225.72
2Sokołowska Diana96JUVENIA BiałystokS0030910005526.45
3Nitka Aleksandra SO93UNIA OświęcimS0100610007426.56
4Kowalska Agata93POLONIA WarszawaS0091410004826.97
5Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000627.12
6Ptasińska Katarzyna90AZS AWF WarszawaS0011410002227.12
7Pawlaczek Natalia SK93ZRYW OpoleS0010710002627.17
8Górniak Katarzyna SO95UNIA OświęcimS0100610007827.22
9Gawełczyk Dominika91AZS AWF KatowiceS0061110001927.36
10Sirignano Luigia SK96JORDAN KrakówS0010610021027.37
11Żelazna Paulina94JUVENIA WrocławS0010110004627.63
12Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ ŁódźS0230510000227.66
13Gołębiowska Joanna82AZS AWF WarszawaS0011410000227.76
14Lalak Patrycja95LUBLINIANKA27.86
15Dembska Joanna95POLONIA WarszawaS0091410012427.87
16Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000527.91
17Umińska Dominika94MKS TRÓJKA ŁódźS0090510008728.04
18Misztal Dominika94Ursynów WarszawaS0521410000428.11
19Czerniak Gabriela91AZS AGH Kraków28.14
20Piasecka Marta91AZS AWF KatowiceS0061110001828.17
21Gruda Barbara95NAWA SkierniewiceS0030510001028.32
22Stasinowska Katarzyna94SKS Start ŁódźS0070510002928.45
23Różalska Martyna96Bielany WarszawaS0511410000428.46
24Kubiszewska Olga93POLONIA WarszawaS0091410012028.58
25Lefanowicz Iwona92UKS 23 LublinS0230310000128.69
26Glanert Daria96Ósemka Starogard GdS0141010007428.88
27Kowalska Sylwia95ORKA CiechanówS0151410001728.99
28Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS GdańskS0011010011029.06
29Grabarczyk Dominika96Ursynów WarszawaS0521410001229.07
30Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.S0030410003329.17
31Szczytko Natalia95Olimpijczyk SuwałkiS0010910004329.38
32Olszowa Aleksandra95ORZEŁ ElblągS0081310001229.52
33Zembrzuska Dorota93Bielany WarszawaS0511410005329.54
34Sędłak Katarzyna94ORKA ZamośćS0020310002629.56
35Prządak Paulina95POLONIA WarszawaS0091410009829.65
36Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka WarszawaS0221410008129.66
37Zyga Paulina94NAWA SkierniewiceS0030510000629.81
38Lipnicka Julia96POLONIA WarszawaS0091410012529.93
39Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS0131510005429.97
40Karczewska Joanna95SKARPA LublinS0100310001930.14
41Rudawska Adrianna96UKS 23 LublinS0230310000530.16
42Kiec Magda96Bielany WarszawaS0511410007830.27
43Wołoszyn Sonia95KSZO OstrowiecS0061210005630.33
44Sęk Marta95Wodnik RawiczS0131510005630.43
45Borzęcka Katarzyna95UKS 23 LublinS0230310000230.44
46Wydryszek Kinga96POLONIA WarszawaS0091410012230.48
47Adamowicz Maja96Jagiellonka WarszawaS0221410007031.08
48Suchota Magdalena97HURAGAN Międzyrzec S0080310002831.16
49Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka WarszawaS0221410004131.76
50Zawadzka Kinga97OLIMPIA LublinS0140310001332.15
51Rurarz Zuzanna96Bielany WarszawaS05114100000NT
52Mendak Joanna89AZS AWF WarszawaS00114100019NT
53Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk SuwałkiS00109100054NT
54Zawolik Wiktoria97KSZO OstrowiecS00612100052NT
55Dasiewicz Gabriela96BUKS WarszawaS00414100053NT


<< TOP >>
Konkurencja 12
07-05-2011
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
21.72
22.78
23.32
23.48
23.84
24.89
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Kizierowski Bartosz
Tarczyński Marcin
Bujoczek Filip
Bielecki Igor
WIPUL
POWAR
POWAR
POWAR
CSDAB
ZOWAR
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Federal Way (USA)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Dębica
31-07-2009
16-07-2004
31-03-1994
23-11-2006
12-12-2009
02-07-2010

Min MŚw Sen Open: 22.35  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 22.99  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 23.60  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 23.75


Rok ur.
1Gąsior Łukasz86DELFIN LegionowoS0141420003322.86
2Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS0010920003723.66
3Zieja Dawid89AZS AWFiS GdańskS0011020011423.68
4Werner Paweł93JUVENIA WrocławS0010120006823.70
5Korgul Łukasz90UKS 23 LublinS0230320000323.79
6Wilk Robert86AZS AWF KatowiceS0061120011123.82
7Smoliński Jan90AZS AWF KatowiceS0061120019523.89
8Wilk Krzysztof89AZS AGH KrakówS01606200005  23.99
9Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S0030420000924.12
10Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.S0030420016724.29
11Iwaniuk Damian87AZS AWF WarszawaS0011420003624.32
12Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000324.32
13Czopek Igor94WISŁA PuławyS0060320000224.37
14Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.S0030420000624.40
15Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000824.71
16Rutkowski Szymon88AZS AWF WarszawaS0011420004024.81
17Pawlak Adrian90AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000624.82
18Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S0030420006624.90
19Szczęśniak Piotr94Bielany WarszawaS0511420001524.92
20Chabasiński Paweł94ATP AugustówS0020920001524.94
21Babuchowski Marcin84MKS TRÓJKA ŁódźS0090520003925.01
22Puciło Piotr93AZS UWM OlsztynS0111320000425.10
23Laser Patryk94Ósemka Starogard GdS0141020001625.15
24Grzelec Bartosz93Bielany WarszawaS0511420000525.37
25Jura Maciej96Jagiellonka WarszawaS0221420008225.38
26Otłowski Aleksy91WarszawiankaS03914200034   25.47
27Guzik Jakub91AZS AGH KrakówS01606200003  25.48
28Breś Gracjan95MKS TRÓJKA ŁódźS0090520010725.53
29Kulesza Karol94POLONIA WarszawaS0091420010025.69
30Chojak Rafał95WISŁA PuławyS0060320000325.70
31Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.S0030420012025.70
32Szelest Jacek95SKARPA LublinS0100320010525.75
33Szajerka Konrad94Bielany WarszawaS0511420010025.87
34Aleksandrowicz Adrian95SKARPA LublinS0100320009426.00
35Wolak Bartłomiej93Omega KleszczówS0240520000426.06
36Sękowski Daniel95POLONIA WarszawaS0091420015726.12
37Berezecki Mateusz95Olimpijczyk SuwałkiS0010920004126.23
38Kurek Bartłomiej94Ósemka Starogard GdS0141020013226.41
39Skrobisz Marek94POLONIA WarszawaS0091420010326.48
40Kuskowski Adam96ORKA CiechanówS0151420003326.71
41Łowicki Marcin95NAWA SkierniewiceS0030520003726.72
42Rogoziński Łukasz94KSZO OstrowiecS0061220003726.72
43Uściłko Michał95BATORY SokółkaS0050920000626.73
44Karkut Kamil96IKAR MielecS0050820008626.78
45Woźniak Maciej95POLONIA WarszawaS0091420013526.85
46Bednarz Aleksander95Bielany WarszawaS0511420010126.92
47Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp.S0101520001326.94
48Kozakiewicz Jan96Ursynów WarszawaS0521420004427.12
49Lenard Jacek95POLONIA WarszawaS0091420013227.21
50Olszak Łukasz95Wodnik RawiczS0131520007027.33
51Pietron Mateusz96ORKA CiechanówS0151420003427.41
52Wiak Jakub95UKS 23 LublinS0230320000927.43
53Sobotka Jan96POLONIA WarszawaS0091420014927.49
54Bagniuk Kajetan93Bielany WarszawaS0511420000227.54
55Brzuś Michał97ORKA ZamośćS0020320004127.57
56Krycia Mateusz96KSZO OstrowiecS0061220005627.63
57Mościcki Jan96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS0050520002428.20
58Banasiak Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów Ł28.33
59Dytkowski Jan97KSZO OstrowiecS0061220005928.47
60Żaczek Jeremi96Jagiellonka WarszawaS0221420008428.50
61Zakrzewski Jakub96WISŁA PuławyS0060320001828.97
62Radziejewski Jakub95SKARPA LublinS0100320010329.31
63Grabski Patryk95POLONIA WarszawaS0091420016729.36
64Południkiewicz Adam97BUKS WarszawaS0041420012629.52
65Gniazdowski Jerzy96Wodnik RawiczS0131520008330.05
66Krzyżowski Mateusz96BUKS WarszawaS0041420007230.18
67Wiak Bartłomiej97UKS 23 LublinS0230320001230.35
68Michalak Piotr96Jagiellonka WarszawaS0221420008330.87
69Pachowski Adrian97Jagiellonka WarszawaS0221420004731.27
70Grzyb Dominik97HURAGAN Międzyrzec S00803200027  31.60
71Adamski Adrian96ORKA CiechanówS01514200032NT
72Książek Sebastian96KSZO OstrowiecS00612200052NT
73Nowicki Mateusz94AQUA 15tka BydgoszczS00802200060NT
74Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp.S01015200021NT
75Nowicki Norbert96MKS ROŚ PiszS00513200019NT
76Iłendo Piotr93JUVENIA BiałystokS00309200007NT
77Charyło Dominik95JUVENIA BiałystokS00309200048NT
78Wojtach Krzysztof94JUVENIA BiałystokS00309200076NT
79Karaś Sebastian91POLONIA WarszawaS00914200126NT
80Poprawa Michał SO94AZS AWF KatowiceS00611200092NT
81Rojda Adam96Wodnik RawiczS01315200089NT


<< TOP >>
Konkurencja 13
07-05-2011
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrad (SRB)
Drzonków
28-07-2005
19-09-2000
19-09-2000
29-07-2009
30-07-2008
08-07-2007

Min MŚw Sen Open: 2:10.84  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:15.54  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:18.15  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:20.14


Rok ur.
1Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów WS001041000442:10.60
2Sikora Paulina SO93UNIA OświęcimS010061000032:13.40
3Radlińska Marcelina93ORKA ZamośćS002031000162:15.24
4Nowacka Aleksandra90AZS AWF WarszawaS001141000202:16.95
5Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000362:19.34
6Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS013051000102:23.27
7Przystalska Angelika93UNIA OświęcimS010061000392:23.41
8Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS005051000132:24.35
9Nienałtowska Natalia96POLONIA WarszawaS009141001212:24.44
10Bączek Adrianna96SKS Start ŁódźS007051000472:29.75
11Rudawska Adrianna96UKS 23 LublinS023031000052:33.80
12Misztal Dominika94Ursynów WarszawaS052141000042:34.71
13Misztal Dorota96Ursynów WarszawaS052141000132:38.26
14Biedrzycka Iga97MKS ROŚ PiszS005131000042:50.34
15Wyżgolik Vanessa91AZS AWF KatowiceS00611100184NT
16Dasiewicz Gabriela96BUKS WarszawaS00414100053NT
17Zygo Karolina96OLIMPIA LublinS01403100045NT


<< TOP >>
Konkurencja 14
07-05-2011
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:53.23
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:07.12
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
AZWAR
WAWAR
WAWAR
WAWAR
AWKAT
AWKAT
Rome (ITA)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Belgrad (SRB)
Gdynia
29-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
07-12-2008
26-07-2007
09-07-2006

Min MŚw Sen Open: 1:57.67  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:59.20  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:01.64  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:02.49


Rok ur.
1Korzeniowski Paweł85AZS AWF WarszawaS001142000061:55.00
2Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS GdańskS001102000731:59.73
3Paszek Marcin89AZS AWF WarszawaS001142000432:03.27
4Opalski Marcin93Ursynów WarszawaS052142000052:04.80
5Jabłoński Marcin90JUVENIA BiałystokS003092000172:05.21
6Zapała Łukasz91AZS AWF WarszawaS001142000462:05.38
7Zaczyński Karol91AZS AWF KatowiceS006112001652:06.05
8Borkowski Łukasz95MKS TRÓJKA ŁódźS009052000152:08.11
9Piątkowski Mateusz90AZS AWF WarszawaS001142000442:09.96
10Andrzejczak Mateusz94JUVENIA WrocławS001012000692:10.40
11Nowicki Mateusz94AQUA 15tka BydgoszczS008022000602:15.23
12Wilk Przemysław SK95JORDAN KrakówS001062002082:15.50
13Biś Daniel95Bielany WarszawaS051142000172:15.57
14Świątkiewicz Rafał93Bielany WarszawaS051142000122:20.30
15Chabasiński Paweł94ATP AugustówS002092000152:20.61
16Szajerka Konrad94Bielany WarszawaS051142001002:21.64
17Środek Arkadiusz96LUBLINIANKAS011032000642:22.17
18Książek Sebastian96KSZO OstrowiecS006122000522:22.52
19Musiałowski Marcin95JUVENIA WrocławS001012001892:23.88
20Stępień Konrad96POLONIA WarszawaS009142001502:24.90
21Perzankowski Kacper96NAWA SkierniewiceS003052000452:25.10
22Motyczyński Jakub96POLONIA WarszawaS009142001422:25.92
23Wiak Jakub95UKS 23 LublinS023032000092:27.38
24Lelek Mateusz96POLONIA WarszawaS00914200205NT
25Chudy Michał97Wodnik RawiczS01315200092NT
26Grzelec Bartosz93Bielany WarszawaS05114200005NT
27Frątczak Mateusz97JEDYNKA ŁódźS01105200042NT
28Leśkiewicz Konrad96POLONIA WarszawaS00914200139NT
29Piątkowski Marcin96POLONIA WarszawaS00914200146NT
30Łagocki Jan96POLONIA WarszawaS00914200173NT


<< TOP >>
Konkurencja 15
07-05-2011
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
31-07-2009
31-07-2009
31-07-2009
21-05-2009
11-07-2008
18-05-2006

Min MŚw Sen Open: 2:12.73  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:14.57  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:17.46  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:18.45


Rok ur.
1Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów WS001041001262:11.57
2Naziębło Klaudia93JUVENIA WrocławS001011000262:14.36
3Lefanowicz Iwona92UKS 23 LublinS023031000012:15.48
4Szynal Ludwika94SKARPA LublinS010031000142:17.21
5Mazurek Zuzanna91AZS AWF WarszawaS001141000212:17.26
6Wiertel Agata95LUBLINIANKAS011031000062:21.72
7Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000802:22.70
8Górniak Katarzyna SO95UNIA OświęcimS010061000782:23.22
9Dawidowicz Anna93MKS TRÓJKA ŁódźS009051000382:23.30
10Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria RacibórzS013111000692:24.22
11Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.S003041000332:24.76
12Bordżoł Katarzyna94SKARPA LublinS010031000012:26.79
13Djurovic Jovana94POLONIA WarszawaS009141000672:28.55
14Trepka Karolina96Ursynów WarszawaS052141000152:28.63
15Zacharska Inga94Ursynów WarszawaS052141000072:31.92
16Mazurkiewicz Aleksandra SR94Victoria RacibórzS013111000342:32.02
17Grabarczyk Dominika96Ursynów WarszawaS052141000122:34.09
18Lipnicka Julia96POLONIA WarszawaS009141001252:36.72
19Bień Monika95POLONIA WarszawaS009141000972:36.77
20Długołęcka Karolina96UNIA Busko-ZdrójS005121000072:39.76
21Suchota Magdalena97HURAGAN Międzyrzec S008031000282:42.16
22Stasinowska Katarzyna94SKS Start ŁódźS007051000292:42.17
23Żelechowska Maria96Bielany WarszawaS051141000792:42.64
24Rurarz Zuzanna96Bielany WarszawaS051141000002:43.19
25Trojgo Bogna97Ursynów WarszawaS052141000272:44.62
26Wydryszek Kinga96POLONIA WarszawaS00914100122NT
27Żukowska Paula SZG93ZRYW OpoleS00107100028NT
28Jędrzejczak Otylia83AZS AWF WarszawaS00114100003NT
29Zawadzka Kinga97OLIMPIA LublinS01403100013NT
30Różalska Martyna96Bielany WarszawaS05114100004NT


<< TOP >>
Konkurencja 16
07-05-2011
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:55.60
1:55.60
2:00.72
2:02.82
2:07.13
2:11.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Dębica
31-07-2009
31-07-2009
13-07-2008
29-11-2007
11-07-2008
02-07-2010

Min MŚw Sen Open: 1:59.72  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:01.67  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:03.96  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:05.35


Rok ur.
1Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S003042000091:57.45
2Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN KrakówS006012001942:02.78
3Karaś Sebastian91POLONIA WarszawaS009142001262:04.26
4Morawski Krzysztof94AQUA 15tka BydgoszczS008022000492:05.88
5Dubiel Adam93LUBLINIANKAS011032000332:06.74
6Płonowski Miłosz93AZS AWFiS GdańskS001102000092:07.03
7Brus Dominik SK93JORDAN KrakówS001062000802:07.68
8Sudenis Maciej SR93Victoria RacibórzS013112000082:09.93
9Gil Karol94Ósemka Starogard GdS014102000172:12.85
10Dębski Tomasz93NAWA SkierniewiceS003052000852:12.98
11Gąsior Patryk94POLONIA WarszawaS009142001092:13.53
12Sobczyk Maciej95MKS TRÓJKA ŁódźS009052000272:14.11
13Bucholc Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS005052000232:15.24
14Uściłko Michał95BATORY SokółkaS005092000062:16.58
15Mikołajczyk Rafał93MKS TRÓJKA ŁódźS009052000692:16.76
16Zgierski Maksymilian94MKS TRÓJKA ŁódźS009052000812:18.65
17Bednarz Aleksander95Bielany WarszawaS051142001012:18.80
18Gwiazda Michał94SKARPA LublinS010032001092:20.95
19Mościcki Jan96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS005052000242:24.11
20Karwat Krzysztof96NAWA SkierniewiceS003052000432:24.14
21Szelest Jacek95SKARPA LublinS010032001052:28.62
22Brzuś Michał97ORKA ZamośćS002032000412:31.41
23Michalak Piotr96Jagiellonka WarszawaS022142000832:44.88
24Opalski Marcin93Ursynów WarszawaS05214200005NT
25Żaczek Jeremi96Jagiellonka WarszawaS02214200084NT
26Trefler Michał97Jagiellonka WarszawaS02214200085NT
27Kanak Michał97Ursynów WarszawaS05214200012NT
28Szutko Mateusz97ŻAK Biała PodlaskaS00903200015NT
29Nowicki Norbert96MKS ROŚ PiszS00513200019NT
30Gałecki Mateusz96BUKS WarszawaS00414200070NT
31Wojtach Krzysztof94JUVENIA BiałystokS00309200076NT
32Meszka Ernest97NAWA SkierniewiceS00305200056NT
33Sobotka Jan96POLONIA WarszawaS00914200149NT
34Gąsior Aleksander95IKAR MielecS00508200090NT


<< TOP >>
Konkurencja 17
07-05-2011
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:29.47
2:34.33
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
AWGDA
AWGDA
AWGDA
AWGDA
ZNKOS
DETOR
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Tampere (FIN)
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
12-07-2008
20-07-2009

Min MŚw Sen Open: 2:28.21  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:31.30  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:33.33  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:35.37


Rok ur.
1Zachoszcz Paulina93SŁOWIANKA Gorzów WS001041001462:30.17
2Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ RacibórzS013151000242:30.32
3Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS GdańskS001101000972:33.26
4Cichowska Kinga94JUVENIA WrocławS001011000652:34.26
5Lewińska Karolina SO93UNIA OświęcimS010061000442:34.54
6Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ ŁódźS023051000022:37.68
7Kotynia Katarzyna95SKS Start ŁódźS007051000382:38.23
8Dudek Marlena SO94UNIA OświęcimS010061000182:40.02
9Dulian Katarzyna87AZS AWFiS GdańskS001101000982:40.63
10Wnuk Sylwia94HURAGAN Międzyrzec S00803100020   2:41.59
11Nowak Paulina SO96Wodnik RadomS030141000202:42.14
12Poloczek Natalia91AZS AGH Kraków2:42.73
13Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-KS002071000242:42.77
14Zbrojewska Michalina96Piątka KonstantynówS013051000172:44.90
15Rogacz Katarzyna SR96Victoria RacibórzS013111000702:46.40
16Trojgo Martyna95Ursynów WarszawaS052141000262:46.85
17Czerniak Monika SR92AZS UWM OlsztynS003081000052:47.06
18Pelowska Aleksandra, SG93SOLEX LęborkS013101000492:47.13
19Kulla Katarzyna95ORZEŁ ElblągS008131000142:47.67
20Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS013151000542:50.08
21Prządak Paulina95POLONIA WarszawaS009141000982:55.11
22Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka WarszawaS022141000812:58.23
23Czaplicka Weronika95Orka SochaczewS00814100009   2:58.74
24Jezuita Joanna94POLONIA WarszawaS009141000703:00.03
25Góral Gabriela96NAWA SkierniewiceS003051000293:12.87
26Walczak Anna94MKS TRÓJKA ŁódźS009051000654:47.94
27Olińska Wiktoria96POLONIA WarszawaS00914100126NT
28Zyga Izabela96NAWA SkierniewiceS00305100028NT
29Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS00505100013NT
30Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS01014100006NT


<< TOP >>
Konkurencja 18
07-05-2011
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:10.90
2:14.74
2:15.63
2:15.63
2:21.15
2:24.78
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Rokita Michal
AWGDA
UNOSW
MOKAT
MOKAT
MOKAT
AWKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
Praha (CZE)
Drzonków
23-05-2009
20-05-2006
21-07-2009
21-07-2009
06-12-2008
07-07-2007

Min MŚw Sen Open: 2:13.69  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:14.40  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:16.12  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:17.86


Rok ur.
1Kuczko Sławomir85AZS AWF WarszawaS001142000042:12.77
2Wolniak Sławomir88AZS AWFiS GdańskS001102001112:13.77
3Szulich Dawid90DELFIN LegionowoS014142000032:15.73
4Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS GdańskS001102001252:17.72
5Certa Maciej91AZS AWF WarszawaS001142000452:18.86
6Grula Mateusz93Bielany WarszawaS051142000042:21.77
7Stachura Maciej91AZS AGH Kraków2:22.85
8Zarzecki Bartosz93ATP AugustówS002092000122:25.82
9Machnik Mikołaj SR93AZS AWF KatowiceS006112001832:26.06
10Orczyk Maciej95POLONIA WarszawaS009142001332:26.67
11Kępka Maciej94Ursynów WarszawaS052142000082:27.25
12Czajkowski Wojciech94KP AVIA ŚwidnikS003032000112:28.09
13Kordala Maciej93Olimpijczyk SuwałkiS001092000262:28.26
14Suzin Marcin SK93JORDAN KrakówS006012001902:28.96
15Puciło Piotr93AZS UWM OlsztynS011132000042:29.75
16Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS013052000272:29.82
17Suchodolski Patryk SR93Górnik RadlinS002112000522:31.23
18Wasil Sebastian94KP AVIA ŚwidnikS003032000222:31.97
19Domański Maciej93ATP AugustówS002092000042:33.72
20Karkut Kamil96IKAR MielecS005082000862:35.13
21Rojda Adam96Wodnik RawiczS013152000892:35.93
22Kulesza Łukasz95ORKA ZamośćS002032000342:36.64
23Charyło Dominik95JUVENIA BiałystokS003092000482:37.40
24Stępień Konrad96POLONIA WarszawaS009142001502:37.62
25Aptewicz Arkadiusz93Bielany WarszawaS051142000962:38.25
26Pierzyński Michał97Piątka KonstantynówS013052000542:38.61
27Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ ŁódźS023052000072:39.16
28Bagniuk Kajetan93Bielany WarszawaS051142000022:39.89
29Kozakiewicz Jan96Ursynów WarszawaS052142000442:39.95
30Dobrowolski Marcel95SKARPA LublinS010032000922:43.84
31Gołebiowski Maciej94SKS Start ŁódźS007052000602:45.51
32Trefler Michał97Jagiellonka WarszawaS022142000852:54.68
33Lubiatowski Tomasz97Wodnik RawiczS013152000973:14.97
34Cwalina Kacper97NAWA SkierniewiceS00305200055NT
35Kowalczyk Jakub97NAWA SkierniewiceS00305200052NT
36Świtkowski Jan94SKARPA LublinS01003200032NT
37Dyrek Mateusz91AZS AGH KrakówNT


<< TOP >>
Konkurencja 19
07-05-2011
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.95
2:01.95
2:04.55
Jędrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Szczepaniak Karolina
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
AZWAR
ORLUB
AZWAR
JUBIA
JUBIA
JUBIA
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Corfu (GRE)
Corfu (GRE)
Coimbra (POR)
03-08-2006
17-08-2004
30-07-2009
17-04-2011
17-04-2011
28-03-2010

Min MŚw Sen Open: 1:59.29  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:02.37  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:03.67  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:05.16


Rok ur.
1Sokołowska Diana96JUVENIA BiałystokS003091000552:01.95
2Szczepaniak Karolina92AZS AWF WarszawaS001141000112:02.42
3Pawlaczek Natalia SK93ZRYW OpoleS001071000262:04.14
4Żukowska Paula SZG93ZRYW OpoleS001071000282:05.46
5Nitka Aleksandra SO93UNIA OświęcimS010061000742:06.18
6Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK WrocławS00601100128 2:06.94
7Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS001091000422:07.49
8Cisowska Aleksandra89AZS AGH KrakówS016061000012:07.51
9Gawełczyk Dominika91AZS AWF KatowiceS006111000192:08.85
10Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS024051000012:09.36
11Bajorska Dorota SO94UNIA OświęcimS010061000132:09.59
12Piasecka Marta91AZS AWF KatowiceS006111000182:09.64
13Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów WS001041001272:09.77
14Żelazna Paulina94JUVENIA WrocławS001011000462:09.86
15Sędłak Katarzyna94ORKA ZamośćS002031000262:09.95
16Trojanowska Kinga95Omega KleszczówS024051000032:09.99
17Lalak Patrycja95LUBLINIANKA2:10.05
18Umińska Dominika94MKS TRÓJKA ŁódźS009051000872:10.06
19Kowalska Agata93POLONIA WarszawaS009141000482:10.67
20Burska Justyna95Piątka KonstantynówS013051000012:10.72
21Lefanowicz Iwona92UKS 23 LublinS023031000012:11.44
22Rudawska Adrianna96UKS 23 LublinS023031000052:11.91
23Zyga Paulina94NAWA SkierniewiceS003051000062:11.96
24Gołębiowska Joanna82AZS AWF WarszawaS001141000022:12.55
25Sirignano Luigia SK96JORDAN KrakówS001061002102:12.58
26Wołoszyn Sonia95KSZO OstrowiecS006121000562:12.88
27Piechocka Jagoda90AZS AGH KrakówS01606100007   2:13.46
28Szczytko Natalia95Olimpijczyk SuwałkiS001091000432:13.52
29Borzęcka Katarzyna95UKS 23 LublinS023031000022:13.93
30Zembrzuska Dorota93Bielany WarszawaS051141000532:14.28
31Człowiek Roksana96UNIA OświęcimS010061000842:14.74
32Przystalska Angelika93UNIA OświęcimS010061000392:14.83
33Misztal Dominika94Ursynów WarszawaS052141000042:15.06
34Frenke Małgorzata SO95UNIA OświęcimS010061000812:15.14
35Czerniak Monika SR92AZS UWM OlsztynS003081000052:15.30
36Czerniak Gabriela91AZS AGH Kraków2:15.35
37Karpisz Milena97Piątka KonstantynówS013051000682:16.08
38Korzeniowska Marta SO93UNIA OświęcimS010061000732:16.73
39Karczewska Joanna95SKARPA LublinS010031000192:17.73
40Bordżoł Katarzyna94SKARPA LublinS010031000012:19.29
41Bączyk Paula93MKS TRÓJKA ŁódźS009051000352:19.70
42Nita Anna97Piątka KonstantynówS013051000692:19.85
43Loranty Patrycja97KSZO OstrowiecS006121000562:20.11
44Wydryszek Kinga96POLONIA WarszawaS009141001222:20.38
45Gruda Barbara95NAWA SkierniewiceS003051000102:22.11
46Kiec Magda96Bielany WarszawaS051141000782:22.48
47Lipnicka Julia96POLONIA WarszawaS009141001252:24.20
48Turajczyk Aleksandra97Piątka Konstantynów2:24.72
49Glanert Daria96Ósemka Starogard GdS014101000742:24.89
50Trojgo Bogna97Ursynów WarszawaS052141000272:25.79
51Adamowicz Maja96Jagiellonka WarszawaS022141000702:27.78
52Misztal Dorota96Ursynów WarszawaS052141000132:28.52
53Sęk Marta95Wodnik RawiczS013151000562:28.66
54Żelechowska Maria96Bielany WarszawaS051141000792:29.80
55Zawolik Wiktoria97KSZO OstrowiecS00612100052NT
56Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka WarszawaS02214100041NT
57Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS GdańskS00110100110NT
58Kłopocka Paulina95JUVENIA WrocławS00101100272NT
59Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk SuwałkiS00109100054NT
60Zacharska Inga94Ursynów WarszawaS05214100007NT
61Bączek Adrianna96SKS Start ŁódźS00705100047NT
62Popiel Joanna96Bielany WarszawaS05114100029NT
63Zygo Karolina96OLIMPIA LublinS01403100045NT
64Jędrzejczak Otylia83AZS AWF WarszawaS00114100003NT
65Kubiszewska Olga93POLONIA WarszawaS00914100120NT


<< TOP >>
Konkurencja 20
07-05-2011
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:46.59
1:50.30
1:52.04
1:52.06
1:53.87
1:59.19
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
Matczak Mateusz
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Werner Paweł
AZWAR
POWAR
TRLOD
JUWRO
CSDAB
JUWRO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Drzonków
31-07-2009
15-07-2004
18-05-2006
10-12-2009
13-12-2009
06-07-2007

Min MŚw Sen Open: 1:48.72  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:50.84  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 1:51.92  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 1:52.89


Rok ur.
1Korzeniowski Paweł85AZS AWF WarszawaS001142000061:48.42
2Werner Paweł93JUVENIA WrocławS001012000681:52.04
3Gąsior Łukasz86DELFIN LegionowoS014142000331:52.81
4Poprawa Michał SO94AZS AWF KatowiceS006112000921:52.92
5Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.S003042000061:53.09
6Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS001092000371:53.36
7Pielowski Krzysztof91AZS UWM OlsztynS011132000031:54.39
8Zieja Dawid89AZS AWFiS GdańskS001102001141:55.11
9Jabłoński Marcin90JUVENIA BiałystokS003092000171:55.61
10Wilk Krzysztof89AZS AGH KrakówS01606200005  1:55.89
11Iwaniuk Damian87AZS AWF WarszawaS001142000361:55.91
12Dubiel Adam93LUBLINIANKAS011032000331:55.98
13Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S003042000091:56.47
14Otłowski Aleksy91WarszawiankaS03914200034   1:56.72
15Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S003042000661:56.97
16Czarnota Mateusz SO91UNIA OświęcimS010062000731:57.10
17Hura Bartosz91AZS UWM OlsztynS011132000011:57.20
18Grzelec Bartosz93Bielany WarszawaS051142000051:57.88
19Zapała Łukasz91AZS AWF WarszawaS001142000461:57.99
20Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.S003042001201:58.83
21Kępka Maciej94Ursynów WarszawaS052142000081:59.64
22Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp.S010152000131:59.72
23Kotlewski Michał SK94ZRYW OpoleS001072000191:59.90
24Lassek Bartłomiej94MKS TRÓJKA ŁódźS009052000482:01.25
25Biś Daniel95Bielany WarszawaS051142000172:01.47
26Wiak Jakub95UKS 23 LublinS023032000092:01.48
27Wolak Bartłomiej93Omega KleszczówS024052000042:02.70
28Sękowski Daniel95POLONIA WarszawaS009142001572:03.19
29Jura Maciej96Jagiellonka WarszawaS022142000822:03.58
30Kurek Bartłomiej94Ósemka Starogard GdS014102001322:04.66
31Uściłko Michał95BATORY SokółkaS005092000062:04.79
32Pawlak Adrian90AZS UŁPŁ ŁódźS023052000062:05.25
33Rogoziński Łukasz94KSZO OstrowiecS006122000372:05.49
34Berezecki Mateusz95Olimpijczyk SuwałkiS001092000412:05.57
35Kulesza Karol94POLONIA WarszawaS009142001002:06.38
36Łagocki Jan96POLONIA WarszawaS009142001732:06.45
37Lenard Jacek95POLONIA WarszawaS009142001322:06.56
38Pasieczny Przemysław95ORZEŁ ElblągS008132000072:06.83
39Brodzik Andrzej94SKARPA LublinS010032000342:07.41
40Szczęśniak Piotr94Bielany WarszawaS051142000152:07.50
41Laser Patryk94Ósemka Starogard GdS014102000162:07.69
42Łowicki Marcin95NAWA SkierniewiceS003052000372:08.07
43Aleksandrowicz Adrian95SKARPA LublinS010032000942:08.72
44Skrobisz Marek94POLONIA WarszawaS009142001032:09.02
45Woźniak Maciej95POLONIA WarszawaS009142001352:09.09
46Breś Gracjan95MKS TRÓJKA ŁódźS009052001072:09.23
47Krycia Mateusz96KSZO OstrowiecS006122000562:09.32
48Marchel Adrian95JUVENIA BiałystokS003092000462:10.14
49Wrona Łukasz94SKARPA LublinS010032000482:11.01
50Gwiazda Michał94SKARPA LublinS010032001092:11.20
51Iłendo Piotr93JUVENIA BiałystokS003092000072:11.67
52Dytkowski Jan97KSZO OstrowiecS006122000592:11.89
53Kowalski Patryk97UNIA Busko-ZdrójS005122000152:12.44
54Banasiak Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów Ł2:13.07
55Gil Karol94Ósemka Starogard GdS014102000172:13.51
56Świątkiewicz Rafał93Bielany WarszawaS051142000122:13.59
57Radziejewski Jakub95SKARPA LublinS010032001032:13.93
58Sobotka Jan96POLONIA WarszawaS009142001492:14.34
59Olszak Łukasz95Wodnik RawiczS013152000702:14.89
60Pietron Mateusz96ORKA CiechanówS015142000342:15.08
61Szajerka Konrad94Bielany WarszawaS051142001002:15.09
62Mościcki Jan96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS005052000242:15.93
63Szelest Jacek95SKARPA LublinS010032001052:16.80
64Grabski Patryk95POLONIA WarszawaS009142001672:17.21
65Lelek Mateusz96POLONIA WarszawaS009142002052:17.63
66Motyczyński Jakub96POLONIA WarszawaS009142001422:20.53
67Pachowski Adrian97Jagiellonka WarszawaS022142000472:20.68
68Piątkowski Marcin96POLONIA WarszawaS009142001462:20.82
69Wiak Bartłomiej97UKS 23 LublinS023032000122:21.91
70Gniazdowski Jerzy96Wodnik RawiczS013152000832:26.04
71Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp.S010152000212:26.64
72Krzyżowski Mateusz96BUKS WarszawaS004142000722:31.97
73Grzyb Dominik97HURAGAN Międzyrzec S00803200027  2:34.78
74Kozakiewicz Jan96Ursynów WarszawaS05214200044NT
75Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ ŁódźS02305200003NT
76Adamski Adrian96ORKA CiechanówS01514200032NT
77Szeląg Ernest97KSZO OstrowiecS00612200064   NT
78Nowicki Norbert96MKS ROŚ PiszS00513200019NT
79Bucholc Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów ŁS00505200023NT
80Brzuś Michał97ORKA ZamośćS00203200041NT
81Brus Dominik SK93JORDAN KrakówS00106200080NT
82Szczechura Patryk95KSZO OstrowiecS00612200042NT
83Sobczyk Maciej95MKS TRÓJKA ŁódźS00905200027NT
84Czopek Igor94WISŁA PuławyS00603200002NT
85Kuskowski Adam96ORKA CiechanówS01514200033NT
86Kliza Mateusz SK94KP AVIA ŚwidnikS00303200017NT
87Książek Sebastian96KSZO OstrowiecS00612200052NT


<< TOP >>
Konkurencja 21
07-05-2011
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:12.13
2:13.86
2:16.19
2:17.28
2:17.63
2:21.14
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
TRLOD
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Montreal (CAN)
Ostrowiec Św.
Barcelona (ESP)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
12-08-2008
24-07-2005
23-05-2009
20-07-2003
01-12-2007
20-05-2006

Min MŚw Sen Open: 2:15.27  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:17.79  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:19.89  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:21.84


Rok ur.
1Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów WS001041000442:19.16
2Radlińska Marcelina93ORKA ZamośćS002031000162:19.19
3Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów WS001041001262:21.83
4Żołnowska Katarzyna90MZOS PłockS040141000222:22.38
5Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ RacibórzS013151000242:22.55
6Mazurek Karolina89AZS AGH KrakówS016061000022:23.58
7Korzeniowska Marta SO93UNIA OświęcimS010061000732:24.81
8Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA2:24.97
9Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000362:25.08
10Zachoszcz Paulina93SŁOWIANKA Gorzów WS001041001462:26.01
11Bajorska Dorota SO94UNIA OświęcimS010061000132:27.29
12Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS010061000792:28.15
13Borkowska Agata95AZS AWFiS GdańskS001101000102:29.66
14Szynal Ludwika94SKARPA LublinS010031000142:29.70
15Wnuk Sylwia94HURAGAN Międzyrzec S00803100020   2:29.89
16Nienałtowska Natalia96POLONIA WarszawaS009141001212:30.13
17Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000802:30.80
18Wiertel Agata95LUBLINIANKAS011031000062:30.98
19Dembska Joanna95POLONIA WarszawaS009141001242:33.70
20Pabian Agnieszka SK96JORDAN KrakówS001061001002:35.02
21Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS010141000052:35.09
22Biedrzycka Iga97MKS ROŚ PiszS005131000042:37.17
23Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.S003041000332:37.73
24Trepka Karolina96Ursynów WarszawaS052141000152:38.74
25Popiel Joanna96Bielany WarszawaS051141000292:38.74
26Trojgo Martyna95Ursynów WarszawaS052141000262:40.12
27Olińska Wiktoria96POLONIA WarszawaS009141001262:40.66
28Długołęcka Karolina96UNIA Busko-ZdrójS005121000072:55.81
29Grabarczyk Dominika96Ursynów WarszawaS05214100012NT
30Mendak Joanna89AZS AWF WarszawaS00114100019NT
31Rurarz Zuzanna96Bielany WarszawaS05114100000NT
32Loranty Patrycja97KSZO OstrowiecS00612100056NT
33Karczewska Joanna95SKARPA LublinS01003100019NT
34Zawadzka Kinga97OLIMPIA LublinS01403100013NT


<< TOP >>
Konkurencja 22
07-05-2011
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:00.32
2:03.46
2:04.13
2:04.29
2:07.56
2:11.40
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin

TRLOD
MUWAR
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Bangkok (THA)
Antwerp (BEL)
Doha (QAT)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-08-2007
19-07-2007
09-12-2009
07-12-2008
01-12-2007
25-11-2006

Min MŚw Sen Open: 2:01.40  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:03.96  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:04.42  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:05.62


Rok ur.
1Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.S003042001672:02.18
2Grula Mateusz93Bielany WarszawaS051142000042:08.03
3Świtkowski Jan94SKARPA LublinS010032000322:08.74
4Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ ŁódźS023052000082:09.85
5Wasil Sebastian94KP AVIA ŚwidnikS003032000222:10.05
6Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S003042000092:10.35
7Morawski Krzysztof94AQUA 15tka BydgoszczS008022000492:11.61
8Książek Michał SK93JORDAN KrakówS001062001122:11.88
9Kut Bartosz SK93Bobry DębicaS003082000282:12.14
10Karaś Sebastian91POLONIA WarszawaS009142001262:14.77
11Świątkiewicz Rafał93Bielany WarszawaS051142000122:15.26
12Guzik Jakub91AZS AGH KrakówS01606200003  2:15.65
13Dyrek Mateusz91AZS AGH Kraków2:16.02
14Gąsior Patryk94POLONIA WarszawaS009142001092:18.07
15Wilk Przemysław SK95JORDAN KrakówS001062002082:18.59
16Orczyk Maciej95POLONIA WarszawaS009142001332:19.03
17Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp.S010152000132:20.02
18Bednarz Aleksander95Bielany WarszawaS051142001012:20.16
19Gąsior Aleksander95IKAR MielecS005082000902:20.54
20Musiałowski Marcin95JUVENIA WrocławS001012001892:22.66
21Gawryś Sebastian94MEDUZA WarszawaS018142000632:25.00
22Szczechura Patryk95KSZO OstrowiecS006122000422:25.27
23Chojak Rafał95WISŁA PuławyS006032000032:26.00
24Leśkiewicz Konrad96POLONIA WarszawaS009142001392:27.14
25Kulesza Łukasz95ORKA ZamośćS002032000342:29.46
26Karkut Kamil96IKAR MielecS005082000862:29.63
27Dobrowolski Marcel95SKARPA LublinS010032000922:31.04
28Aptewicz Arkadiusz93Bielany WarszawaS051142000962:31.77
29Kowalski Patryk97UNIA Busko-ZdrójS005122000152:34.60
30Wiak Bartłomiej97UKS 23 LublinS023032000122:42.18
31Kanak Michał97Ursynów WarszawaS052142000122:48.16
32Szutko Mateusz97ŻAK Biała PodlaskaS009032000152:48.28
33Południkiewicz Adam97BUKS WarszawaS004142001262:59.38
34Berezecki Mateusz95Olimpijczyk SuwałkiS00109200041NT
35Frątczak Mateusz97JEDYNKA ŁódźS01105200042NT
36Brodzik Andrzej94SKARPA LublinS01003200034NT
37Wrona Łukasz94SKARPA LublinS01003200048NT
38Banasiak Bartosz96Olimpijczyk Aleksandrów ŁNT
39Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS01305200027NT
40Otłowski Aleksy91WarszawiankaS03914200034   NT
41Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp.S01015200021NT
42Rutkowski Szymon88AZS AWF WarszawaS00114200040NT
43Szeląg Ernest97KSZO OstrowiecS00612200064   NT
44Nowicki Mateusz94AQUA 15tka BydgoszczS00802200060NT


<< TOP >>
Konkurencja 23
08-05-2011
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.95
54.95
55.29
56.48
56.75
57.34
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
SLWRO
JUBIA
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Ostrowiec Św.
Monterrey (MEX)
Warszawa
Belgrade (SRB)
10-08-2010
10-08-2010
24-05-2009
09-07-2008
27-05-2001
10-12-2010

Min MŚw Sen Open: 55.24  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 56.62  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 57.10  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 57.71


Rok ur.
1Sokołowska Diana96JUVENIA BiałystokS0030910005556.97
2Nitka Aleksandra SO93UNIA OświęcimS0100610007457.84
3Pawlaczek Natalia SK93ZRYW OpoleS0010710002657.93
4Bochyńska Sonia90ZRYW Opole58.43
5Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów WS0010410012658.44
6Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS0101410000658.58
7Urbańczyk Aleksandra87MKS TRÓJKA ŁódźS0090510006258.66
8Kowalska Agata93POLONIA WarszawaS0091410004859.12
9Sirignano Luigia SK96JORDAN KrakówS0010610021059.38
10Gawełczyk Dominika91AZS AWF KatowiceS0061110001959.44
11Żelazna Paulina94JUVENIA WrocławS0010110004659.71
12Dembska Joanna95POLONIA WarszawaS009141001241:00.07
13Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS001091000421:00.51
14Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS010141000051:00.60
15Lalak Patrycja95LUBLINIANKA1:00.69
16Piasecka Marta91AZS AWF KatowiceS006111000181:01.00
17Umińska Dominika94MKS TRÓJKA ŁódźS009051000871:01.12
18Czerniak Gabriela91AZS AGH Kraków1:01.17
19Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk SuwałkiS001091000541:01.33
20Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS010061000791:01.52
21Kubiszewska Olga93POLONIA WarszawaS009141001201:01.68
22Sędłak Katarzyna94ORKA ZamośćS002031000261:02.14
23Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS024051000011:02.34
24Szczytko Natalia95Olimpijczyk SuwałkiS001091000431:02.64
25Zembrzuska Dorota93Bielany WarszawaS051141000531:02.90
26Wołoszyn Sonia95KSZO OstrowiecS006121000561:03.90
27Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka WarszawaS022141000811:04.23
28Rudawska Adrianna96UKS 23 LublinS023031000051:04.36
29Lipnicka Julia96POLONIA WarszawaS009141001251:04.74
30Olszowa Aleksandra95ORZEŁ ElblągS008131000121:05.36
31Misztal Dorota96Ursynów WarszawaS052141000131:05.39
32Borzęcka Katarzyna95UKS 23 LublinS023031000021:05.56
33Biedrzycka Iga97MKS ROŚ PiszS005131000041:05.58
34Kiec Magda96Bielany WarszawaS051141000781:06.03
35Loranty Patrycja97KSZO OstrowiecS006121000561:06.49
36Sęk Marta95Wodnik RawiczS013151000561:07.45
37Adamowicz Maja96Jagiellonka WarszawaS022141000701:07.98
38Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka WarszawaS022141000411:08.98
39Zawadzka Kinga97OLIMPIA LublinS014031000131:11.34
40Bączek Adrianna96SKS Start ŁódźS007051000471:14.29
41Zachoszcz Paulina93SŁOWIANKA Gorzów WS00104100146NT
42Trojanowska Kinga95Omega KleszczówS02405100003NT
43Żelechowska Maria96Bielany WarszawaS05114100079NT
44Żukowska Paula SZG93ZRYW OpoleS00107100028NT
45Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK WrocławS00601100128 NT
46Mendak Joanna89AZS AWF WarszawaS00114100019NT
47Turajczyk Aleksandra97Piątka KonstantynówNT
48Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów WS00104100080NT
49Kotynia Katarzyna95SKS Start ŁódźS00705100038NT
50Kłopocka Paulina95JUVENIA WrocławS00101100272NT
51Olińska Wiktoria96POLONIA WarszawaS00914100126NT
52Wydryszek Kinga96POLONIA WarszawaS00914100122NT
53Jędrzejczak Otylia83AZS AWF WarszawaS00114100003NT
54Korzeniowska Marta SO93UNIA OświęcimS01006100073NT


<< TOP >>
Konkurencja 24
08-05-2011
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
48.22
50.08
50.48
50.48
51.59
54.02
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Werner Paweł
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Przyborowski Piotr
WIPUL
POWAR
JUWRO
JUWRO
CSDAB
MZPLO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
29-07-2009
17-07-2004
11-12-2009
10-12-2009
11-12-2009
02-12-2007

Min MŚw Sen Open: 49.23  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 50.28  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 50.91  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 51.36


Rok ur.
1Gąsior Łukasz86DELFIN LegionowoS0141420003350.51
2Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk SuwałkiS0010920003751.10
3Wilk Robert86AZS AWF KatowiceS0061120011151.30
4Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.S0030420000652.27
5Zieja Dawid89AZS AWFiS GdańskS0011020011452.38
6Poprawa Michał SO94AZS AWF KatowiceS0061120009252.38
7Wilk Krzysztof89AZS AGH KrakówS01606200005  52.86
8Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S0030420000953.12
9Korgul Łukasz90UKS 23 LublinS0230320000353.46
10Grzelec Bartosz93Bielany WarszawaS0511420000553.50
11Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.S0030420012053.59
12Iwaniuk Damian87AZS AWF WarszawaS0011420003653.64
13Smoliński Jan90AZS AWF KatowiceS0061120019553.84
14Certa Maciej91AZS AWF WarszawaS0011420004553.98
15Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000853.99
16Pawlak Adrian90AZS UŁPŁ ŁódźS0230520000654.21
17Pielowski Krzysztof91AZS UWM OlsztynS0111320000354.43
18Szczęśniak Piotr94Bielany WarszawaS0511420001554.44
19Otłowski Aleksy91WarszawiankaS03914200034   54.83
20Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S0030420006655.19
21Kulesza Karol94POLONIA WarszawaS0091420010055.48
22Wolak Bartłomiej93Omega KleszczówS0240520000455.61
23Jura Maciej96Jagiellonka WarszawaS0221420008256.02
24Breś Gracjan95MKS TRÓJKA ŁódźS0090520010756.18
25Sękowski Daniel95POLONIA WarszawaS0091420015756.26
26Hura Bartosz91AZS UWM OlsztynS0111320000156.36
27Brodzik Andrzej94SKARPA LublinS0100320003456.48
28Guzik Jakub91AZS AGH KrakówS01606200003  56.49
29Andrzejczak Mateusz94JUVENIA WrocławS0010120006956.80
30Chojak Rafał95WISŁA PuławyS0060320000357.03
31Berezecki Mateusz95Olimpijczyk SuwałkiS0010920004157.05
32Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp.S0101520001357.09
33Szajerka Konrad94Bielany WarszawaS0511420010057.43
34Skrobisz Marek94POLONIA WarszawaS0091420010357.43
35Lenard Jacek95POLONIA WarszawaS0091420013257.61
36Uściłko Michał95BATORY SokółkaS0050920000657.71
37Rogoziński Łukasz94KSZO OstrowiecS0061220003758.26
38Iłendo Piotr93JUVENIA BiałystokS0030920000758.36
39Zgierski Maksymilian94MKS TRÓJKA ŁódźS0090520008158.66
40Łowicki Marcin95NAWA SkierniewiceS0030520003758.90
41Woźniak Maciej95POLONIA WarszawaS0091420013559.78
42Wrona Łukasz94SKARPA LublinS0100320004859.86
43Pietron Mateusz96ORKA CiechanówS015142000341:00.33
44Sobotka Jan96POLONIA WarszawaS009142001491:00.81
45Krycia Mateusz96KSZO OstrowiecS006122000561:00.82
46Łagocki Jan96POLONIA WarszawaS009142001731:01.04
47Olszak Łukasz95Wodnik RawiczS013152000701:01.64
48Dytkowski Jan97KSZO OstrowiecS006122000591:01.65
49Gwiazda Michał94SKARPA LublinS010032001091:03.32
50Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp.S010152000211:03.94
51Żaczek Jeremi96Jagiellonka WarszawaS022142000841:04.73
52Frątczak Mateusz97JEDYNKA ŁódźS011052000421:04.76
53Szeląg Ernest97KSZO OstrowiecS00612200064   1:05.48
54Krzyżowski Mateusz96BUKS WarszawaS004142000721:05.50
55Gniazdowski Jerzy96Wodnik RawiczS013152000831:05.83
56Szutko Mateusz97ŻAK Biała PodlaskaS009032000151:08.29
57Pachowski Adrian97Jagiellonka WarszawaS022142000471:08.30
58Michalak Piotr96Jagiellonka WarszawaS022142000831:08.93
59Grzyb Dominik97HURAGAN Międzyrzec S00803200027  1:10.91
60Południkiewicz Adam97BUKS WarszawaS004142001261:11.41
61Grabski Patryk95POLONIA WarszawaS00914200167NT
62Nowicki Norbert96MKS ROŚ PiszS00513200019NT
63Bagniuk Kajetan93Bielany WarszawaS05114200002NT
64Biś Daniel95Bielany WarszawaS05114200017NT
65Motyczyński Jakub96POLONIA WarszawaS00914200142NT
66Piątkowski Marcin96POLONIA WarszawaS00914200146NT
67Nowicki Mateusz94AQUA 15tka BydgoszczS00802200060NT


<< TOP >>
Konkurencja 25
08-05-2011
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:08.54
1:08.89
1:09.19
1:09.19
1:10.43
1:12.20
Kamińska Beata
Dulian Katarzyna
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
AWGDA
VIRAC
ZNKOS
ZNKOS
ZNKOS
DETOR
Montreal (CAN)
Montreal (CAN)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
25-07-2005
25-07-2005
12-07-2009
12-07-2009
13-07-2008
12-12-2009

Min MŚw Sen Open: 1:09.01  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:10.75  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:11.76  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:12.87


Rok ur.
1Zachoszcz Paulina93SŁOWIANKA Gorzów WS001041001461:10.77
2Cichowska Kinga94JUVENIA WrocławS001011000651:11.03
3Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS GdańskS001101000971:11.74
4Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ RacibórzS013151000241:11.81
5Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ ŁódźS023051000021:12.77
6Lewińska Karolina SO93UNIA OświęcimS010061000441:13.57
7Poloczek Natalia91AZS AGH Kraków1:13.65
8Kotynia Katarzyna95SKS Start ŁódźS007051000381:13.78
9Dulian Katarzyna87AZS AWFiS GdańskS001101000981:14.46
10Nowak Paulina SO96Wodnik RadomS030141000201:14.76
11Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-KS002071000241:15.27
12Pelowska Aleksandra, SG93SOLEX LęborkS013101000491:15.45
13Wnuk Sylwia94HURAGAN Międzyrzec S00803100020   1:15.82
14Czerniak Monika SR92AZS UWM OlsztynS003081000051:16.03
15Trojgo Martyna95Ursynów WarszawaS052141000261:16.19
16Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów MazS010141000061:16.54
17Mazurek Karolina89AZS AGH KrakówS016061000021:17.91
18Walczak Anna94MKS TRÓJKA ŁódźS009051000651:18.08
19Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA1:18.16
20Rogacz Katarzyna SR96Victoria RacibórzS013111000701:18.28
21Lis Zuzanna95Wodnik RawiczS013151000541:19.29
22Zbrojewska Michalina96Piątka KonstantynówS013051000171:19.47
23Kulla Katarzyna95ORZEŁ ElblągS008131000141:20.62
24Radlińska Marcelina93ORKA ZamośćS002031000161:20.78
25Prządak Paulina95POLONIA WarszawaS009141000981:21.37
26Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka WarszawaS022141000811:22.32
27Czaplicka Weronika95Orka SochaczewS00814100009   1:22.60
28Zyga Izabela96NAWA SkierniewiceS003051000281:23.10
29Jezuita Joanna94POLONIA WarszawaS009141000701:23.72
30Góral Gabriela96NAWA SkierniewiceS003051000291:31.78
31Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS GdańskS00110100110NT
32Dembska Joanna95POLONIA WarszawaS00914100124NT
33Olińska Wiktoria96POLONIA WarszawaS00914100126NT


<< TOP >>
Konkurencja 26
08-05-2011
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:00.66
1:02.18
1:02.45
1:02.45
1:05.05
1:07.05
Wolniak Sławomir
Gałka Piotr
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
AWGDA
MZPLO
MOKAT
MOKAT
MOKAT
MOKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Drzonków
24-05-2009
21-05-2006
24-05-2009
24-05-2009
06-04-2008
08-07-2007

Min MŚw Sen Open: 1:01.57  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:02.73  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 1:03.47  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 1:03.76


Rok ur.
1Kuczko Sławomir85AZS AWF WarszawaS001142000041:02.15
2Wolniak Sławomir88AZS AWFiS GdańskS001102001111:02.31
3Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS GdańskS001102001251:02.43
4Szulich Dawid90DELFIN LegionowoS014142000031:02.66
5Rowiński Filip90Bielany WarszawaS051142000761:03.43
6Zarzecki Bartosz93ATP AugustówS002092000121:05.65
7Puciło Piotr93AZS UWM OlsztynS011132000041:06.30
8Certa Maciej91AZS AWF WarszawaS001142000451:06.52
9Stachura Maciej91AZS AGH Kraków1:07.37
10Wasil Sebastian94KP AVIA ŚwidnikS003032000221:07.38
11Machnik Mikołaj SR93AZS AWF KatowiceS006112001831:07.47
12Bagniuk Kajetan93Bielany WarszawaS051142000021:07.60
13Domański Maciej93ATP AugustówS002092000041:07.98
14Orczyk Maciej95POLONIA WarszawaS009142001331:08.00
15Kępka Maciej94Ursynów WarszawaS052142000081:08.04
16Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ ŁódźS023052000071:08.12
17Kordala Maciej93Olimpijczyk SuwałkiS001092000261:08.28
18Guzik Jakub91AZS AGH KrakówS01606200003  1:08.60
19Czajkowski Wojciech94KP AVIA ŚwidnikS003032000111:08.64
20Kulesza Łukasz95ORKA ZamośćS002032000341:08.80
21Szwedzki Dawid94Piątka KonstantynówS013052000271:08.81
22Suchodolski Patryk SR93Górnik RadlinS002112000521:09.62
23Aptewicz Arkadiusz93Bielany WarszawaS051142000961:10.61
24Kut Bartosz SK93Bobry DębicaS003082000281:10.86
25Kozakiewicz Jan96Ursynów WarszawaS052142000441:11.56
26Karkut Kamil96IKAR MielecS005082000861:12.10
27Rojda Adam96Wodnik RawiczS013152000891:12.98
28Świtkowski Jan94SKARPA LublinS010032000321:13.12
29Charyło Dominik95JUVENIA BiałystokS003092000481:13.34
30Stępień Konrad96POLONIA WarszawaS009142001501:13.98
31Gołebiowski Maciej94SKS Start ŁódźS007052000601:14.41
32Fedorowicz Jakub97Wodnik RadomS030142000161:14.57
33Trefler Michał97Jagiellonka WarszawaS022142000851:18.42
34Lubiatowski Tomasz97Wodnik RawiczS013152000971:25.27
35Cwalina Kacper97NAWA SkierniewiceS00305200055NT
36Gałka Piotr88MZOS PłockS04014200073NT
37Adamski Adrian96ORKA CiechanówS01514200032NT
38Kowalczyk Jakub97NAWA SkierniewiceS00305200052NT
39Pierzyński Michał97Piątka KonstantynówS01305200054NT
40Dyrek Mateusz91AZS AGH KrakówNT


<< TOP >>
Konkurencja 27
08-05-2011
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
13-07-2008
24-11-2006

Min MŚw Sen Open: 1:01.70  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:03.21  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:03.88  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:04.29


Rok ur.
1Naziębło Klaudia93JUVENIA WrocławS001011000261:02.44
2Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów WS001041001261:02.99
3Szynal Ludwika94SKARPA LublinS010031000141:04.29
4Mazurek Zuzanna91AZS AWF WarszawaS001141000211:04.50
5Górniak Katarzyna SO95UNIA OświęcimS010061000781:04.51
6Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000801:04.88
7Piechocka Jagoda90AZS AGH KrakówS01606100007   1:05.77
8Żukowska Paula SZG93ZRYW OpoleS001071000281:06.06
9Kowalska Agata93POLONIA WarszawaS009141000481:06.09
10Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria RacibórzS013111000691:06.97
11Zacharska Inga94Ursynów WarszawaS052141000071:07.03
12Mazurkiewicz Aleksandra SR94Victoria RacibórzS013111000341:07.84
13Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.S003041000331:08.59
14Trepka Karolina96Ursynów WarszawaS052141000151:09.72
15Djurovic Jovana94POLONIA WarszawaS009141000671:09.77
16Dawidowicz Anna93MKS TRÓJKA ŁódźS009051000381:09.82
17Długołęcka Karolina96UNIA Busko-ZdrójS005121000071:10.83
18Grabarczyk Dominika96Ursynów WarszawaS052141000121:10.98
19Rurarz Zuzanna96Bielany WarszawaS051141000001:12.77
20Różalska Martyna96Bielany WarszawaS051141000041:13.47
21Bień Monika95POLONIA WarszawaS009141000971:13.79
22Żelechowska Maria96Bielany WarszawaS051141000791:14.53
23Suchota Magdalena97HURAGAN Międzyrzec S008031000281:16.75
24Zawolik Wiktoria97KSZO OstrowiecS006121000521:19.93
25Zawadzka Kinga97OLIMPIA LublinS014031000131:24.12
26Trojgo Bogna97Ursynów WarszawaS05214100027NT


<< TOP >>
Konkurencja 28
08-05-2011
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.66
54.66
56.59
56.48
59.53
1:00.80
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Mączewski Adam
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
MUWAR
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Dębica
27-07-2009
27-07-2009
08-07-2008
11-12-2009
10-12-2005
04-07-2010

Min MŚw Sen Open: 55.14  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 56.59  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 57.36  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 57.64


Rok ur.
1Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S0030420000955.26
2Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN KrakówS0060120019456.99
3Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.S0030420016757.40
4Morawski Krzysztof94AQUA 15tka BydgoszczS0080220004958.15
5Sudenis Maciej SR93Victoria RacibórzS0131120000858.20
6Dubiel Adam93LUBLINIANKAS0110320003359.00
7Płonowski Miłosz93AZS AWFiS GdańskS0011020000959.33
8Brus Dominik SK93JORDAN KrakówS001062000801:00.45
9Świtkowski Jan94SKARPA LublinS010032000321:00.84
10Dębski Tomasz93NAWA SkierniewiceS003052000851:01.02
11Sobczyk Maciej95MKS TRÓJKA ŁódźS009052000271:01.94
12Książek Michał SK93JORDAN KrakówS001062001121:02.30
13Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ ŁódźS023052000031:02.42
14Opalski Marcin93Ursynów WarszawaS052142000051:02.57
15Mikołajczyk Rafał93MKS TRÓJKA ŁódźS009052000691:02.85
16Bednarz Aleksander95Bielany WarszawaS051142001011:03.66
17Zgierski Maksymilian94MKS TRÓJKA ŁódźS009052000811:04.03
18Sobotka Jan96POLONIA WarszawaS009142001491:04.73
19Uściłko Michał95BATORY SokółkaS005092000061:04.76
20Karwat Krzysztof96NAWA SkierniewiceS003052000431:09.09
21Brzuś Michał97ORKA ZamośćS002032000411:09.19
22Kanak Michał97Ursynów WarszawaS052142000121:11.68
23Zakrzewski Jakub96WISŁA PuławyS006032000181:14.23
24Żaczek Jeremi96Jagiellonka WarszawaS022142000841:15.12
25Michalak Piotr96Jagiellonka WarszawaS022142000831:16.29
26Trefler Michał97Jagiellonka WarszawaS022142000851:19.77
27Szutko Mateusz97ŻAK Biała PodlaskaS009032000151:21.87
28Meszka Ernest97NAWA SkierniewiceS00305200056NT
29Gąsior Aleksander95IKAR MielecS00508200090NT
30Wojtach Krzysztof94JUVENIA BiałystokS00309200076NT
31Suzin Marcin SK93JORDAN KrakówS00601200190NT
32Nowicki Norbert96MKS ROŚ PiszS00513200019NT
33Szczęśniak Piotr94Bielany WarszawaS05114200015NT


<< TOP >>
Konkurencja 29
08-05-2011
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.84
58.66
58.66
59.74
1:01.70
1:02.90
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Gembicka Malgorzata
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLWRO
SLGOR
Athens (GRE)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Doha (QAT)
Dunkerque (FRA)
Dębica
14-08-2004
15-09-2000
15-09-2000
11-12-2009
27-07-2000
14-04-2007

Min MŚw Sen Open: 59.35  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:01.21  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:02.22  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:02.76


Rok ur.
1Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów WS001041000441:00.96
2Radlińska Marcelina93ORKA ZamośćS002031000161:01.29
3Sikora Paulina SO93UNIA OświęcimS010061000031:02.77
4Gołębiowska Joanna82AZS AWF WarszawaS001141000021:03.41
5Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000361:03.59
6Ptasińska Katarzyna90AZS AWF WarszawaS001141000221:04.11
7Korzeniowska Marta SO93UNIA OświęcimS010061000731:04.79
8Stasinowska Katarzyna94SKS Start ŁódźS007051000291:05.43
9Wyżgolik Vanessa91AZS AWF KatowiceS006111001841:05.68
10Przystalska Angelika93UNIA OświęcimS010061000391:05.80
11Frenke Małgorzata SO95UNIA OświęcimS010061000811:05.85
12Misztal Dominika94Ursynów WarszawaS052141000041:06.26
13Kącka Natalia SO95UNIA OświęcimS010061000791:06.47
14Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów MazS010141000051:06.58
15Kłopocka Paulina95JUVENIA WrocławS001011002721:06.65
16Bakies Gabriela96Piątka KonstantynówS013051000101:06.71
17Mazurek Karolina89AZS AGH KrakówS016061000021:07.32
18Różalska Martyna96Bielany WarszawaS051141000041:07.64
19Borkowska Agata95AZS AWFiS GdańskS001101000101:08.38
20Bączek Adrianna96SKS Start ŁódźS007051000471:08.65
21Szynal Ludwika94SKARPA LublinS010031000141:09.14
22Wnuk Sylwia94HURAGAN Międzyrzec S00803100020   1:10.63
23Olszowa Aleksandra95ORZEŁ ElblągS008131000121:10.70
24Czaplicka Weronika95Orka SochaczewS00814100009   1:11.59
25Lipnicka Julia96POLONIA WarszawaS009141001251:11.76
26Misztal Dorota96Ursynów WarszawaS052141000131:11.91
27Dasiewicz Gabriela96BUKS WarszawaS004141000531:14.08
28Rurarz Zuzanna96Bielany WarszawaS051141000001:16.21
29Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka WarszawaS022141000411:24.19
30Kowalska Sylwia95ORKA CiechanówS01514100017NT
31Pabian Agnieszka SK96JORDAN KrakówS00106100100NT
32Nienałtowska Natalia96POLONIA WarszawaS00914100121NT
33Biedrzycka Iga97MKS ROŚ PiszS00513100004NT
34Jędrzejczak Otylia83AZS AWF WarszawaS00114100003NT
35Zygo Karolina96OLIMPIA LublinS01403100045NT
36Gawełczyk Dominika91AZS AWF KatowiceS00611100019NT


<< TOP >>
Konkurencja 30
08-05-2011
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
52.03
53.00
53.00
55.50
56.71
57.66
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Werner Paweł
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
MUWAR
AWKAT
JUWRO
AWKAT
Gliwice
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gdynia
05-06-2010
12-07-2009
12-07-2009
06-12-2008
06-12-2008
07-07-2006

Min MŚw Sen Open: 52.86  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 54.35  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 54.82  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 55.19


Rok ur.
1Korzeniowski Paweł85AZS AWF WarszawaS0011420000652.32
2Babuchowski Marcin84MKS TRÓJKA ŁódźS0090520003954.98
3Andrzejczak Mateusz94JUVENIA WrocławS0010120006955.08
4Opalski Marcin93Ursynów WarszawaS0521420000556.56
5Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS GdańskS0011020007356.98
6Poprawa Michał SO94AZS AWF KatowiceS0061120009257.14
7Smoliński Jan90AZS AWF KatowiceS0061120019557.55
8Jabłoński Marcin90JUVENIA BiałystokS0030920001757.61
9Wilk Robert86AZS AWF KatowiceS0061120011157.65
10Chabasiński Paweł94ATP AugustówS0020920001557.97
11Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S0030420000958.36
12Zapała Łukasz91AZS AWF WarszawaS0011420004659.09
13Świątkiewicz Rafał93Bielany WarszawaS0511420001259.30
14Grzelec Bartosz93Bielany WarszawaS0511420000559.36
15Wilk Przemysław SK95JORDAN KrakówS001062002081:00.27
16Rutkowski Szymon88AZS AWF WarszawaS001142000401:00.35
17Rowiński Filip90Bielany WarszawaS051142000761:00.81
18Szajerka Konrad94Bielany WarszawaS051142001001:01.09
19Borkowski Łukasz95MKS TRÓJKA ŁódźS009052000151:01.40
20Nowicki Mateusz94AQUA 15tka BydgoszczS008022000601:01.64
21Chojak Rafał95WISŁA PuławyS006032000031:02.43
22Musiałowski Marcin95JUVENIA WrocławS001012001891:03.16
23Środek Arkadiusz96LUBLINIANKAS011032000641:03.75
24Jura Maciej96Jagiellonka WarszawaS022142000821:03.77
25Perzankowski Kacper96NAWA SkierniewiceS003052000451:04.12
26Motyczyński Jakub96POLONIA WarszawaS009142001421:04.72
27Woźniak Maciej95POLONIA WarszawaS009142001351:05.03
28Leśkiewicz Konrad96POLONIA WarszawaS009142001391:05.06
29Sudenis Maciej SR93Victoria RacibórzS013112000081:05.35
30Gawryś Sebastian94MEDUZA WarszawaS018142000631:05.46
31Książek Sebastian96KSZO OstrowiecS006122000521:05.63
32Kuskowski Adam96ORKA CiechanówS015142000331:06.03
33Brzuś Michał97ORKA ZamośćS002032000411:06.28
34Kulesza Łukasz95ORKA ZamośćS002032000341:06.97
35Pachowski Adrian97Jagiellonka WarszawaS022142000471:10.77
36Gałecki Mateusz96BUKS WarszawaS004142000701:13.66
37Borowski Tomasz97WISŁA PuławyS006032000381:14.95
38Chudy Michał97Wodnik RawiczS013152000921:18.63
39Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp.S01015200013NT
40Lelek Mateusz96POLONIA WarszawaS00914200205NT
41Iwaniuk Damian87AZS AWF WarszawaS00114200036NT
42Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp.S01015200021NT
43Piątkowski Marcin96POLONIA WarszawaS00914200146NT
44Zakrzewski Jakub96WISŁA PuławyS00603200018NT
45Czajkowski Wojciech94KP AVIA ŚwidnikS00303200011NT
46Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S00304200066NT
47Piątkowski Mateusz90AZS AWF WarszawaS00114200044NT


<< TOP >>
Konkurencja 31
08-05-2011
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:04.23
4:12.62
4:12.62
4:12.62
4:16.54
4:16.54
Jędrzejczak Otylia
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
ZROPO
ZROPO
ZROPO
KSOST
KSOST
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
25-03-2007
09-12-2009
09-12-2009
09-12-2009
20-07-2009
20-07-2009

Min MŚw Sen Open: 4:11.26  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 4:16.22  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 4:19.02  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 4:21.56


Rok ur.
1Szczepaniak Karolina92AZS AWF WarszawaS001141000114:17.50
2Żukowska Paula SZG93ZRYW OpoleS001071000284:20.45
3Żołnowska Katarzyna90MZOS PłockS040141000224:24.64
4Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów WS001041001274:24.84
5Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów WS001041000444:26.05
6Wasilewska Barbara94Omega KleszczówS024051000014:26.21
7Cisowska Aleksandra89AZS AGH KrakówS016061000014:28.43
8Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK WrocławS00601100128 4:28.67
9Burska Justyna95Piątka KonstantynówS013051000014:29.38
10Bajorska Dorota SO94UNIA OświęcimS010061000134:29.54
11Trojanowska Kinga95Omega KleszczówS024051000034:30.35
12Szczytko Alicja95Olimpijczyk SuwałkiS001091000424:30.53
13Rudawska Adrianna96UKS 23 LublinS023031000054:31.13
14Pawlaczek Natalia SK93ZRYW OpoleS001071000264:31.52
15Sędłak Katarzyna94ORKA ZamośćS002031000264:33.43
16Nienałtowska Natalia96POLONIA WarszawaS009141001214:33.92
17Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów WS001041000364:34.73
18Borzęcka Katarzyna95UKS 23 LublinS023031000024:35.42
19Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk SuwałkiS001091000544:35.67
20Wołoszyn Sonia95KSZO OstrowiecS006121000564:35.94
21Karpisz Milena97Piątka KonstantynówS013051000684:36.62
22Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA4:36.94
23Zembrzuska Dorota93Bielany WarszawaS051141000534:40.83
24Szczytko Natalia95Olimpijczyk SuwałkiS001091000434:41.52
25Zygo Karolina96OLIMPIA LublinS014031000454:43.00
26Zyga Paulina94NAWA SkierniewiceS003051000064:43.28
27Człowiek Roksana96UNIA OświęcimS010061000844:49.29
28Nita Anna97Piątka KonstantynówS013051000694:52.67
29Bączyk Paula93MKS TRÓJKA ŁódźS009051000354:53.80
30Sirignano Luigia SK96JORDAN KrakówS001061002104:56.46
31Wydryszek Kinga96POLONIA WarszawaS009141001224:59.56
32Popiel Joanna96Bielany WarszawaS051141000295:00.84
33Loranty Patrycja97KSZO OstrowiecS006121000565:01.37
34Kiec Magda96Bielany WarszawaS051141000785:02.64
35Trepka Karolina96Ursynów WarszawaS052141000155:03.40
36Trojgo Bogna97Ursynów WarszawaS052141000275:06.06
37Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.S00304100033NT
38Długołęcka Karolina96UNIA Busko-ZdrójS00512100007NT
39Zawolik Wiktoria97KSZO OstrowiecS00612100052NT
40Żelazna Paulina94JUVENIA WrocławS00101100046NT
41Kłopocka Paulina95JUVENIA WrocławS00101100272NT


<< TOP >>
Konkurencja 32
08-05-2011
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:45.71
3:49.72
3:53.66
3:57.20
4:01.94
4:08.01
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
SLWRO
AQBYD
Chiba (JPN)
Budapest (HUN)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Oświęcim
21-08-2007
15-07-2005
08-07-2008
01-12-2007
06-06-2009
05-07-2008

Min MŚw Sen Open: 3:49.96  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 3:57.15  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 3:58.41  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 3:59.75


Rok ur.
1Pielowski Krzysztof91AZS UWM OlsztynS011132000033:54.44
2Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.S003042000064:01.22
3Werner Paweł93JUVENIA WrocławS001012000684:01.41
4Zaczyński Karol91AZS AWF KatowiceS006112001654:01.46
5Hura Bartosz91AZS UWM OlsztynS011132000014:02.21
6Kliza Mateusz SK94KP AVIA ŚwidnikS003032000174:02.81
7Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN KrakówS006012001944:04.20
8Czarnota Mateusz SO91UNIA OświęcimS010062000734:04.69
9Książek Michał SK93JORDAN KrakówS001062001124:07.28
10Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.S003042001674:08.52
11Lassek Bartłomiej94MKS TRÓJKA ŁódźS009052000484:09.28
12Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.S003042000664:10.53
13Suzin Marcin SK93JORDAN KrakówS006012001904:11.33
14Biś Daniel95Bielany WarszawaS051142000174:13.66
15Otłowski Aleksy91WarszawiankaS03914200034   4:14.84
16Kotlewski Michał SK94ZRYW OpoleS001072000194:15.36
17Gąsior Patryk94POLONIA WarszawaS009142001094:20.21
18Rogoziński Łukasz94KSZO OstrowiecS006122000374:21.18
19Sękowski Daniel95POLONIA WarszawaS009142001574:21.54
20Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.S003042001204:22.16
21Pasieczny Przemysław95ORZEŁ ElblągS008132000074:24.55
22Łagocki Jan96POLONIA WarszawaS009142001734:24.77
23Świątkiewicz Rafał93Bielany WarszawaS051142000124:27.49
24Lenard Jacek95POLONIA WarszawaS009142001324:28.22
25Marchel Adrian95JUVENIA BiałystokS003092000464:29.31
26Szczechura Patryk95KSZO OstrowiecS006122000424:29.40
27Brodzik Andrzej94SKARPA LublinS010032000344:29.59
28Stępień Konrad96POLONIA WarszawaS009142001504:30.19
29Gwiazda Michał94SKARPA LublinS010032001094:31.63
30Leśkiewicz Konrad96POLONIA WarszawaS009142001394:33.11
31Łowicki Marcin95NAWA SkierniewiceS003052000374:34.31
32Krycia Mateusz96KSZO OstrowiecS006122000564:34.93
33Dytkowski Jan97KSZO OstrowiecS006122000594:35.60
34Pierzyński Michał97Piątka KonstantynówS013052000544:36.54
35Frątczak Mateusz97JEDYNKA ŁódźS011052000424:42.97
36Kowalski Patryk97UNIA Busko-ZdrójS005122000154:45.00
37Szeląg Ernest97KSZO OstrowiecS00612200064   4:47.11
38Wrona Łukasz94SKARPA LublinS010032000484:47.20
39Grabczak Dawid97WISŁA PuławyS006032000344:50.63
40Lelek Mateusz96POLONIA WarszawaS009142002054:53.10
41Kanak Michał97Ursynów WarszawaS05214200012NT
42Morawski Krzysztof94AQUA 15tka BydgoszczS00802200049NT
43Aptewicz Arkadiusz93Bielany WarszawaS05114200096NT
44Orczyk Maciej95POLONIA WarszawaS00914200133NT
45Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.S00304200009NT
46Iłendo Piotr93JUVENIA BiałystokS00309200007NT
47Bednarz Aleksander95Bielany WarszawaS05114200101NT