Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi

Uwaga !!!
Minima w trakcie zawodów Grand Prix Polski w Ostrowcu - 7,8 maj nie obowiązują !
Zainstalowane zostały w celu sprawdzenia poprawności działania przed MP Seniorów

Grand Prix Polski w pływaniu
Ostrowiec Św., 7,8 maj 2011r


Konkurencja 1
07-05-2011
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:48.17
4:49.27
4:56.38
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Czopek Agnieszka
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
JOKRA
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Dębica
Rome (ITA)
Moskwa (RUS)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
09-08-2008
20-05-2005
02-08-2009
26-07-1980
30-11-2007
19-05-2006

Min MŚw Sen Open: 4:45.08  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 4:47.91  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 4:55.89  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 4:59.23


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Nienałtowska Natalia
Dawidowicz Anna
Tchórz Alicja
Żukowska Paula SZG
Żołnowska Katarzyna
Szmagalska Agata
Szpucha Katarzyna
Radlińska Marcelina
96
93
92
93
90
95
96
93
POLONIA Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź
SŁOWIANKA Gorzów W
ZRYW Opole
MZOS Płock
SŁOWIANKA Gorzów W
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
ORKA Zamość

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:06.15
5:04.19
5:01.15
4:51.48
4:53.60
5:02.61
5:04.22
5:06.17
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zacharska Inga
Cichowska Kinga
Pelowska Aleksandra, SG
Bakies Gabriela
Chwadeczko Zuzanna
Wiertel Agata
Zygo Karolina
Karpisz Milena
94
94
93
96
95
95
96
97
Ursynów Warszawa
JUVENIA Wrocław
SOLEX Lębork
Piątka Konstantynów
LUBLINIANKA
LUBLINIANKA
OLIMPIA Lublin
Piątka Konstantynów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:17.27
5:13.36
5:10.95
5:06.24
5:10.01
5:11.91
5:15.04
5:17.68
<< TOP >>
Konkurencja 2
07-05-2011
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:27.40
4:32.62
4:42.16
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
TRLOD
TRLOD
TRLOD
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Belgrad (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-07-2009
22-07-2007
06-07-2006
05-12-2008
30-11-2007
24-11-2006

Min MŚw Sen Open: 4:18.40  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 4:24.00  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 4:27.61  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 4:29.67


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Dubiel Adam
Szwedzki Dawid
Świtkowski Jan
Kierzkowski Mateusz
Suzin Marcin SK
Czarnota Mateusz SO
Kut Bartosz SK
Świątkiewicz Rafał
93
94
94
87
93
91
93
93
LUBLINIANKA
Piątka Konstantynów
SKARPA Lublin
AZS AWFiS Gdańsk
JORDAN Kraków
UNIA Oświęcim
Bobry Dębica
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:43.12
4:41.36
4:38.57
4:26.45
4:29.72
4:38.64
4:42.19
4:45.57
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stępień Konrad
Orczyk Maciej
Machnik Mikołaj SR
Piątkowski Mateusz
Dyrek Mateusz
Staszak Dawid
Wilk Przemysław SK
Sudenis Maciej SR
96
95
93
90
91
95
95
93
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AGH Kraków
Trójka Środa Wlkp.
JORDAN Kraków
Victoria Racibórz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:00.43
4:58.25
4:55.83
4:51.44
4:52.11
4:57.45
5:00.42
5:01.98
<< TOP >>
Konkurencja 3
07-05-2011
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:35.73
8:44.81
8:44.81
8:44.81
8:44.81
8:47.93
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Św.
17-05-2008
16-07-2010
16-07-2010
16-07-2010
16-07-2010
12-12-2009

Min MŚw Sen Open: 8:35.98  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 8:44.85  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 8:51.99  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 9:04.29


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Burska Justyna
Pożarowszczyk Beata
Wasilewska Barbara
Żukowska Paula SZG
Zachoszcz Joanna
Trojanowska Kinga
Szczytko Alicja
Olczak Mirela
95
91
94
93
93
95
95
93
Piątka Konstantynów
ŚLĄSK Wrocław
Omega Kleszczów
ZRYW Opole
SŁOWIANKA Gorzów W
Omega Kleszczów
Olimpijczyk Suwałki
SŁOWIANKA Gorzów W

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
9:17.57
9:16.61
9:08.37
8:55.28
9:03.97
9:14.71
9:17.12
9:17.94
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Borzęcka Katarzyna
Sędłak Katarzyna
Cisowska Aleksandra
Bajorska Dorota SO
Rudawska Adrianna
Aleksandrowicz Arleta
Nienałtowska Natalia
Zygo Karolina



95
94
89
94
96
96
96
96
UKS 23 Lublin
ORKA Zamość
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
UKS 23 Lublin
Olimpijczyk Suwałki
POLONIA Warszawa
OLIMPIA Lublin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
9:28.66
9:27.58
9:22.55
9:17.95
9:18.73
9:25.41
9:28.55
9:32.98
<< TOP >>
Konkurencja 4
07-05-2011
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:47.91
7:59.13
8:02.02
8:08.01
8:24.31
8:39.29
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Kurant Roger
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
KOOLS
KSOST
Melbourne (AUS)
Dębica
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
28-03-2007
07-05-2005
10-07-2008
29-11-2007
23-11-2006
17-05-2008

Min MŚw Sen Open: 7:57.93  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 8:07.25  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 8:14.64  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 8:18.80


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kotlewski Michał SK
Lassek Bartłomiej
Hura Bartosz
Pielowski Krzysztof
Zaczyński Karol
Kliza Mateusz SK
Wiak Jakub
Marchel Adrian
94
94
91
91
91
94
95
95
ZRYW Opole
MKS TRÓJKA Łódź
AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
AZS AWF Katowice
KP AVIA Świdnik
UKS 23 Lublin
JUVENIA Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
9:03.95
8:36.33
8:21.34
8:02.68
8:12.48
8:35.96
8:49.64
9:10.57
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiak Bartłomiej
Radziejewski Jakub
Rogoziński Łukasz
Pasieczny Przemysław
Łagocki Jan
Pierzyński Michał
Grabczak Dawid
Kowalski Patryk
97
95
94
95
96
97
97
97
UKS 23 Lublin
SKARPA Lublin
KSZO Ostrowiec
ORZEŁ Elbląg
POLONIA Warszawa
Piątka Konstantynów
WISŁA Puławy
UNIA Busko-Zdrój



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
9:59.28
9:55.40
9:14.82
9:10.72
9:12.83
9:15.32
9:57.12
10:01.76
<< TOP >>
Konkurencja 5
07-05-2011
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.45
26.94
27.04
27.04
28.23
28.40
Korc Agata
Urbanczyk Aleksandra
Korc Agata
Korc Agata
Radlińska Marcelina
Sokołowska Diana
AWWRO
TRLOD
SLWRO
SLWRO
ORZAM
JUBIA
Dubrovnik (CRO)
Praha (CZE)
Berlin (GER)
Berlin (GER)
Paphos (CYP)
Dębica
10-07-2008
19-03-2005
30-07-2002
29-07-2002
29-03-2008
03-07-2010

Min MŚw Sen Open: 26.36  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 27.62  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 28.13  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 28.43


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wyżgolik Vanessa
Nowacka Aleksandra
Jagoda Julia
Radlińska Marcelina
Sokołowska Diana
Mazurek Karolina
Gołębiowska Joanna
Misztal Dominika
91
90
95
93
96
89
82
94
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
JEDYNKA Ożarów Maz
ORKA Zamość
JUVENIA Białystok
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.38
28.95
28.42
27.96
28.40
28.90
29.32
29.45
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Czerniak Gabriela
Stasinowska Katarzyna
Ptasińska Katarzyna
Korzeniowska Marta SO
Frenke Małgorzata SO
Kłopocka Paulina
Jagoda Weronika
Różalska Martyna



91
94
90
93
95
95
95
96
AZS AGH Kraków
SKS Start Łódź
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświęcim
UNIA Oświęcim
JUVENIA Wrocław
JEDYNKA Ożarów Maz
Bielany Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.90
29.81
29.74
29.59
29.67
29.78
29.84
30.07
<< TOP >>
Konkurencja 6
07-05-2011
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
24.00
24.51
24.59
25.05
25.75
26.11
Czerniak Konrad
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Werner Paweł
Domagała Michał
Bernatowicz Sebastian
WIPUL
WIPUL
SOLEB
JUWRO
ZROPO
AQBYD
Gliwice
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
05-06-2010
02-12-2007
24-05-2009
24-05-2009
10-07-2010
05-07-2008

Min MŚw Sen Open: 23.66  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 24.32  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 25.05  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 25.21


Rok ur.
Seria 1 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wieteska Mateusz
Smoliński Jan
Wysoczyński Mateusz SK
Babuchowski Marcin
Andrzejczak Mateusz
Chabasiński Paweł
Korgul Łukasz
Opalski Marcin
91
90
93
84
94
94
90
93
AZS UŁPŁ Łódź
AZS AWF Katowice
JORDAN Kraków
MKS TRÓJKA Łódź
JUVENIA Wrocław
ATP Augustów
UKS 23 Lublin
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.96
25.89
25.37
24.83
25.05
25.77
25.96
26.07
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawlak Adrian
Grzelec Bartosz
Rutkowski Szymon
Zieja Dawid
Poprawa Michał SO
Wilk Robert
Laser Patryk
Jura Maciej
90
93
88
89
94
86
94
96
AZS UŁPŁ Łódź
Bielany Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
Ósemka Starogard Gd
Jagiellonka Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.60
26.56
26.39
26.22
26.30
26.44
26.57
26.76
<< TOP >>
Konkurencja 7
07-05-2011
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
28.90
28.96
28.96
29.27
29.62
30.18
Urbańczyk Aleksandra
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
TRLOD
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Belgrad (SRB)
Ostrowiec Św.
05-06-2010
23-05-2009
23-05-2009
09-12-2009
01-08-2008
23-05-2009

Min MŚw Sen Open: 28.40  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 29.42  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 29.87  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 29.98


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Szynal Ludwika
Górniak Katarzyna SO
Tchórz Alicja
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
Lefanowicz Iwona
Piechocka Jagoda
94
95
92
87
93
95
92
90
SKARPA Lublin
UNIA Oświęcim
SŁOWIANKA Gorzów W
MKS TRÓJKA Łódź
JUVENIA Wrocław
SŁOWIANKA Gorzów W
UKS 23 Lublin
AZS AGH Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.79
29.97
29.91
28.90
29.21
29.96
30.34
30.83
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Dawidowicz Anna
Zacharska Inga
Nawaryńska Katarzyna SR
Kowalska Agata
Mazurek Zuzanna
Długołęcka Karolina
Wiertel Agata
Mazurkiewicz Aleksandra SR
93
94
96
93
91
96
95
94
MKS TRÓJKA Łódź
Ursynów Warszawa
Victoria Racibórz
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
LUBLINIANKA
Victoria Racibórz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.85
31.43
30.99
30.84
30.90
31.31
31.67
31.87
<< TOP >>
Konkurencja 8
07-05-2011
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.27
25.52
26.08
26.50
27.31
28.32
Kizierowski Bartosz
Kawęcki Radosław
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Bielecki Igor
POWAR
NOZIE
MUWAR
WAWAR
MUWAR
ZOWAR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
Dębica
23-05-2009
23-05-2009
01-12-2007
25-11-2006
02-12-2005
03-07-2010

Min MŚw Sen Open: 25.30  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 26.26  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 26.67  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 26.81


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Dubiel Adam
Morawski Krzysztof
Sudenis Maciej SR
Kawęcki Radosław SZG
Jasiński Jakub
Karaś Sebastian
Świtkowski Jan
Płonowski Miłosz
93
94
93
91
87
91
94
93
LUBLINIANKA
AQUA 15tka Bydgoszcz
Victoria Racibórz
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin
AZS AWFiS Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.04
27.93
27.17
26.41
26.55
27.49
27.99
28.23
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Dobrowolski Sebastian
Zgierski Maksymilian
Brus Dominik SK
Najborowski Paweł
Dębski Tomasz
Sobczyk Maciej
Bednarz Aleksander
Opalski Marcin
90
94
93
92
93
95
95
93
AZS UŁPŁ Łódź
MKS TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G.
NAWA Skierniewice
MKS TRÓJKA Łódź
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.50
29.17
28.74
28.30
28.57
28.92
29.41
29.54
<< TOP >>
Konkurencja 9
07-05-2011
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
31.61
31.75
31.75
31.75
32.36
33.96
Ścieszko Ewa
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Nowak Paulina
STLOD
SLGOR
SLGOR
ZNKOS
ZNKOS
WORAD
Belgrad (SRB)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gliwice
10-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
11-07-2008
04-06-2010

Min MŚw Sen Open: 31.52  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 32.48  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 32.79  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 33.49


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Dulian Katarzyna
Cichowska Kinga
Szczepaniak Karolina
Zachoszcz Paulina
Ścieszko Ewa
Ostrowska Agnieszka
Bieńkowska Wiktoria SO
Poloczek Natalia
87
94
92
93
90
90
93
91
AZS AWFiS Gdańsk
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów W
AZS UŁPŁ Łódź
AZS PWSZ Racibórz
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AGH Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.51
33.30
32.97
32.11
32.49
33.07
33.43
33.82
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Wnuk Sylwia
Pawlisz Agata SR
Chwadeczko Zuzanna
Kotynia Katarzyna
Lewińska Karolina SO
Czerniak Monika SR
Pelowska Aleksandra, SG
Trojgo Martyna



94
95
95
95
93
92
93
95
HURAGAN Międzyrzec
MMKS Kędzierzyn-K
LUBLINIANKA
SKS Start Łódź
UNIA Oświęcim
AZS UWM Olsztyn
SOLEX Lębork
Ursynów Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
34.67
34.50
34.41
33.94
34.39
34.49
34.65
34.88
<< TOP >>
Konkurencja 10
07-05-2011
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
27.86
28.82
28.82
28.82
29.94
30.41
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Kulesza Łukasz
Hołub Maciej
AWGDA
MOKAT
MOKAT
MOKAT
ORZAM
ORPRZ
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Warszawa
Dębica
28-07-2009
22-05-2009
22-05-2009
22-05-2009
10-12-2010
03-07-2009

Min MŚw Sen Open: 27.63  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 28.56  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 29.03  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 29.26


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Machnik Mikołaj SR
Kuczko Sławomir
Szulich Dawid
Gorczyca Przemysław
Wolniak Sławomir
Rowiński Filip
Puciło Piotr
Kulesza Łukasz
93
85
90
90
88
90
93
95
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
DELFIN Legionowo
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
Bielany Warszawa
AZS UWM Olsztyn
ORKA Zamość

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.86
28.99
28.60
28.15
28.50
28.91
29.69
29.94
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kępka Maciej
Certa Maciej
Wasil Sebastian
Jarzyński Wojciech
Zarzecki Bartosz
Grula Mateusz
Domański Maciej
Bagniuk Kajetan
94
91
94
91
93
93
93
93
Ursynów Warszawa
AZS AWF Warszawa
KP AVIA Świdnik
AZS UŁPŁ Łódź
ATP Augustów
Bielany Warszawa
ATP Augustów
Bielany Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.90
30.68
30.47
29.96
30.01
30.49
30.89
30.95
<< TOP >>
Konkurencja 11
07-05-2011
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.14
25.31
25.31
25.54
25.84
26.53
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Sokołowska Diana
AWWRO
JOKRA
JOKRA
SLWRO
ENZGO
JUBIA
Beijing (CHN)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Berlin (GER)
La Valetta (MLT)
Gliwice
15-08-2008
21-05-2009
21-05-2009
04-08-2002
10-07-2001
03-06-2010

Min MŚw Sen Open: 25.43  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 26.17  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 26.43  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 26.68


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawlaczek Natalia SK
Jagoda Julia
Nitka Aleksandra SO
Urbańczyk Aleksandra
Sokołowska Diana
Kowalska Agata
Ptasińska Katarzyna
Górniak Katarzyna SO

93
95
93
87
96
93
90
95
ZRYW Opole
JEDYNKA Ożarów Maz
UNIA Oświęcim
MKS TRÓJKA Łódź
JUVENIA Białystok
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.17
27.12
26.56
25.72
26.45
26.97
27.12
27.22
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dembska Joanna
Gołębiowska Joanna
Żelazna Paulina
Gawełczyk Dominika
Sirignano Luigia SK
Ścieszko Ewa
Lalak Patrycja
Jagoda Weronika
95
82
94
91
96
90
95
95
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Katowice
JORDAN Kraków
AZS UŁPŁ Łódź
LUBLINIANKA
JEDYNKA Ożarów Maz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.87
27.76
27.63
27.36
27.37
27.66
27.86
27.91
<< TOP >>
Konkurencja 12
07-05-2011
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
21.72
22.78
23.32
23.48
23.84
24.89
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Kizierowski Bartosz
Tarczyński Marcin
Bujoczek Filip
Bielecki Igor
WIPUL
POWAR
POWAR
POWAR
CSDAB
ZOWAR
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Federal Way (USA)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Dębica
31-07-2009
16-07-2004
31-03-1994
23-11-2006
12-12-2009
02-07-2010

Min MŚw Sen Open: 22.35  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 22.99  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 23.60  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 23.75


Rok ur.
Seria 1 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Smoliński Jan
Korgul Łukasz
Zieja Dawid
Gąsior Łukasz
Rzadkowski Daniel
Werner Paweł
Wilk Robert
Wilk Krzysztof
90
90
89
86
94
93
86
89
AZS AWF Katowice
UKS 23 Lublin
AZS AWFiS Gdańsk
DELFIN Legionowo
Olimpijczyk Suwałki
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
23.89
23.79
23.68
22.86
23.66
23.70
23.82
23.99
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Wieteska Mateusz
Czopek Igor
Iwaniuk Damian
Kawęcki Radosław SZG
Jasiński Jakub
Dobrowolski Sebastian
Bor Radosław SZG
Rutkowski Szymon
91
94
87
91
87
90
93
88
AZS UŁPŁ Łódź
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
AZS UŁPŁ Łódź
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
24.71
24.37
24.32
24.12
24.29
24.32
24.40
24.81
<< TOP >>
Konkurencja 1
07-05-2011
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:48.17
4:49.27
4:56.38
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Czopek Agnieszka
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
JOKRA
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Dębica
Rome (ITA)
Moskwa (RUS)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
09-08-2008
20-05-2005
02-08-2009
26-07-1980
30-11-2007
19-05-2006

Min MŚw Sen Open: 4:45.08  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 4:47.91  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 4:55.89  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 4:59.23


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Olińska Wiktoria
Biedrzycka Iga
Trepka Karolina
Wnuk Sylwia
Zbrojewska Michalina
Popiel Joanna
Trojgo Bogna
Zawolik Wiktoria
96
97
96
94
96
96
97
97
POLONIA Warszawa
MKS ROŚ Pisz
Ursynów Warszawa
HURAGAN Międzyrzec
Piątka Konstantynów
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
5:37.14
5:28.24
5:18.69
5:18.99
5:36.42
5:51.08
NT
Seria 4 z 4
2
3
4
5
6
Sikora Paulina SO
Zachoszcz Paulina
Naziębło Klaudia
Karczewska Joanna
Porzelska Anna
93
93
93
95
95
UNIA Oświęcim
SŁOWIANKA Gorzów W
JUVENIA Wrocław
SKARPA Lublin
SŁOWIANKA Gorzów W

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 2
07-05-2011
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:27.40
4:32.62
4:42.16
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
TRLOD
TRLOD
TRLOD
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Belgrad (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-07-2009
22-07-2007
06-07-2006
05-12-2008
30-11-2007
24-11-2006

Min MŚw Sen Open: 4:18.40  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 4:24.00  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 4:27.61  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 4:29.67


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Lelek Mateusz
Łagocki Jan
Leśkiewicz Konrad
Gąsior Aleksander
Szczechura Patryk
Kępka Maciej
Środek Arkadiusz
Szutko Mateusz
96
96
96
95
95
94
96
97
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
IKAR Mielec
KSZO Ostrowiec
Ursynów Warszawa
LUBLINIANKA
ŻAK Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:31.26
5:13.01
5:07.75
5:02.60
5:05.58
5:11.52
5:22.99
5:43.13
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawryś Sebastian
Motyczyński Jakub
Morawski Krzysztof
Borowski Tomasz
Korzeniowski Paweł
Frątczak Mateusz
Kanak Michał
Berezecki Mateusz
94
96
94
97
85
97
97
95
MEDUZA Warszawa
POLONIA Warszawa
AQUA 15tka Bydgoszcz
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
JEDYNKA Łódź
Ursynów Warszawa
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
6:03.96
NT
NT
NT
NT
Seria 5 z 5
3
4
5
Grula Mateusz
Wiak Jakub
Książek Michał SK
93
95
93
Bielany Warszawa
UKS 23 Lublin
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 3
07-05-2011
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:35.73
8:44.81
8:44.81
8:44.81
8:44.81
8:47.93
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Św.
17-05-2008
16-07-2010
16-07-2010
16-07-2010
16-07-2010
12-12-2009

Min MŚw Sen Open: 8:35.98  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 8:44.85  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 8:51.99  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 9:04.29


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Loranty Patrycja
Bączyk Paula
Nita Anna
Człowiek Roksana
Wołoszyn Sonia
Bordżoł Katarzyna
Wydryszek Kinga
Kiec Magda
97
93
97
96
95
94
96
96
KSZO Ostrowiec
MKS TRÓJKA Łódź
Piątka Konstantynów
UNIA Oświęcim
KSZO Ostrowiec
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
10:07.27
10:01.99
9:48.95
9:42.19
9:47.81
9:56.85
10:02.88
10:19.01
Seria 4 z 4
3
4
5
Pabian Agnieszka SK
Bień Monika
Zawadzka Kinga
96
95
97
JORDAN Kraków
POLONIA Warszawa
OLIMPIA Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
10:24.57
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 4
07-05-2011
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:47.91
7:59.13
8:02.02
8:08.01
8:24.31
8:39.29
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Kurant Roger
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
KOOLS
KSOST
Melbourne (AUS)
Dębica
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
28-03-2007
07-05-2005
10-07-2008
29-11-2007
23-11-2006
17-05-2008

Min MŚw Sen Open: 7:57.93  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 8:07.25  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 8:14.64  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 8:18.80


Rok ur.
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Najborowski Paweł
Szeląg Ernest
Leśkiewicz Konrad
Grzyb Dominik
Frątczak Mateusz
Biś Daniel
Stępień Konrad
Gąsior Patryk
92
97
96
97
97
95
96
94
KORNER Zielona G.
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
HURAGAN Międzyrzec
JEDYNKA Łódź
Bielany Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 5
07-05-2011
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
26.45
26.94
27.04
27.04
28.23
28.40
Korc Agata
Urbanczyk Aleksandra
Korc Agata
Korc Agata
Radlińska Marcelina
Sokołowska Diana
AWWRO
TRLOD
SLWRO
SLWRO
ORZAM
JUBIA
Dubrovnik (CRO)
Praha (CZE)
Berlin (GER)
Berlin (GER)
Paphos (CYP)
Dębica
10-07-2008
19-03-2005
30-07-2002
29-07-2002
29-03-2008
03-07-2010

Min MŚw Sen Open: 26.36  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 27.62  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 28.13  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 28.43


Rok ur.
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Dembska Joanna
Sirignano Luigia SK
Piasecka Marta
Kącka Natalia SO
Kubiszewska Olga
Przystalska Angelika
Umińska Dominika
Borkowska Agata
95
96
91
95
93
93
94
95
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
AZS AWF Katowice
UNIA Oświęcim
POLONIA Warszawa
UNIA Oświęcim
MKS TRÓJKA Łódź
AZS AWFiS Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.57
30.53
30.48
30.22
30.23
30.51
30.54
30.71
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wnuk Sylwia
Lipnicka Julia
Olszowa Aleksandra
Szynal Ludwika
Misztal Dorota
Kowalska Sylwia
Bączek Adrianna
Czaplicka Weronika
94
96
95
94
96
95
96
95
HURAGAN Międzyrzec
POLONIA Warszawa
ORZEŁ Elbląg
SKARPA Lublin
Ursynów Warszawa
ORKA Ciechanów
SKS Start Łódź
Orka Sochaczew

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.84
31.47
31.13
30.77
30.93
31.44
31.54
31.89
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamowicz Maja
Dasiewicz Gabriela
Glanert Daria
Zembrzuska Dorota
Szczytko Natalia
Rurarz Zuzanna
Popiel Joanna
Kaczmarczyk Klaudia
96
96
96
93
95
96
96
97
Jagiellonka Warszawa
BUKS Warszawa
Ósemka Starogard Gd
Bielany Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
34.86
33.33
32.67
31.96
31.96
33.15
33.55
35.74
Seria 6 z 6
2
3
4
5
6
7
Djurovic Jovana
Zygo Karolina
Trojgo Martyna
Jezuita Joanna
Bakies Gabriela
Turajczyk Aleksandra
94
96
95
94
96
97
POLONIA Warszawa
OLIMPIA Lublin
Ursynów Warszawa
POLONIA Warszawa
Piątka Konstantynów
Piątka Konstantynów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
37.06
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 6
07-05-2011
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
24.00
24.51
24.59
25.05
25.75
26.11
Czerniak Konrad
Czerniak Konrad
Zawada Mateusz
Werner Paweł
Domagała Michał
Bernatowicz Sebastian
WIPUL
WIPUL
SOLEB
JUWRO
ZROPO
AQBYD
Gliwice
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
05-06-2010
02-12-2007
24-05-2009
24-05-2009
10-07-2010
05-07-2008

Min MŚw Sen Open: 23.66  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 24.32  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 25.05  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 25.21


Rok ur.
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Rowiński Filip
Czopek Igor
Kurek Bartłomiej
Paszek Marcin
Najborowski Paweł
Zapała Łukasz
Wasil Sebastian
Szajerka Konrad
90
94
94
89
92
91
94
94
Bielany Warszawa
WISŁA Puławy
Ósemka Starogard Gd
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
KP AVIA Świdnik
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.06
26.97
26.92
26.82
26.87
26.96
26.98
27.18
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Dobrowolski Marcel
Kuskowski Adam
Borkowski Łukasz
Chojak Rafał
Domański Maciej
Szczęśniak Piotr
Aleksandrowicz Adrian
Woźniak Maciej
95
96
95
95
93
94
95
95
SKARPA Lublin
ORKA Ciechanów
MKS TRÓJKA Łódź
WISŁA Puławy
ATP Augustów
Bielany Warszawa
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.20
28.04
27.63
27.34
27.40
28.01
28.12
28.21
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Czajkowski Wojciech
Perzankowski Kacper
Sękowski Daniel
Brzuś Michał
Świątkiewicz Rafał
Skrobisz Marek
Gawryś Sebastian
Musiałowski Marcin

94
96
95
97
93
94
94
95
KP AVIA Świdnik
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
ORKA Zamość
Bielany Warszawa
POLONIA Warszawa
MEDUZA Warszawa
JUVENIA Wrocław
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.90
28.66
28.62
28.39
28.61
28.65
28.69
28.99
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietron Mateusz
Bucholc Bartosz
Kulesza Łukasz
Kulesza Karol
Środek Arkadiusz
Staszak Dawid
Pachowski Adrian
Motyczyński Jakub
96
96
95
94
96
95
97
96
ORKA Ciechanów
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
ORKA Zamość
POLONIA Warszawa
LUBLINIANKA
Trójka Środa Wlkp.
Jagiellonka Warszawa
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.01
29.43
29.06
28.99
28.99
29.23
29.86
30.09
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Gniazdowski Jerzy
Borowski Tomasz
Gałecki Mateusz
Książek Sebastian
Olszak Łukasz
Chudy Michał
Krzyżowski Mateusz
Węgłowski Karol

96
97
96
96
95
97
96
96
Wodnik Rawicz
WISŁA Puławy
BUKS Warszawa
KSZO Ostrowiec
Wodnik Rawicz
Wodnik Rawicz
BUKS Warszawa
Trójka Środa Wlkp.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
36.25
33.10
31.19
30.20
30.97
32.53
34.02
NT
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kordala Maciej
Szczepański Sebastian SZG
Otłowski Aleksy
Fedorowicz Jakub
Lenard Jacek
Piątkowski Marcin
Nowicki Mateusz
Lelek Mateusz
93
95
91
97
95
96
94
96
Olimpijczyk Suwałki
KORNER Zielona G.
Warszawianka
Wodnik Radom
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
AQUA 15tka Bydgoszcz
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 9 z 9
3
4
5
Jabłoński Marcin
Aptewicz Arkadiusz
Rzadkowski Daniel
90
93
94
JUVENIA Białystok
Bielany Warszawa
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 7
07-05-2011
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
28.90
28.96
28.96
29.27
29.62
30.18
Urbańczyk Aleksandra
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
TRLOD
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Belgrad (SRB)
Ostrowiec Św.
05-06-2010
23-05-2009
23-05-2009
09-12-2009
01-08-2008
23-05-2009

Min MŚw Sen Open: 28.40  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 29.42  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 29.87  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 29.98


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Djurovic Jovana
Bordżoł Katarzyna
Gruda Barbara
Pabian Agnieszka SK
Radlińska Marcelina
Morkowska Joanna SZG
Trepka Karolina
Grabarczyk Dominika
94
94
95
96
93
94
96
96
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin
NAWA Skierniewice
JORDAN Kraków
ORKA Zamość
KORNER Zielona G.
Ursynów Warszawa
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
32.83
32.57
32.31
32.16
32.31
32.41
32.71
32.98
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zawadzka Kinga
Misztal Dorota
Bień Monika
Kowalska Sylwia
Żelechowska Maria
Suchota Magdalena
Trojgo Bogna
Borkowska Agata
97
96
95
95
96
97
97
95
OLIMPIA Lublin
Ursynów Warszawa
POLONIA Warszawa
ORKA Ciechanów
Bielany Warszawa
HURAGAN Międzyrzec
Ursynów Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
38.78
34.95
34.47
33.54
34.40
34.78
37.60
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 8
07-05-2011
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.27
25.52
26.08
26.50
27.31
28.32
Kizierowski Bartosz
Kawęcki Radosław
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Bielecki Igor
POWAR
NOZIE
MUWAR
WAWAR
MUWAR
ZOWAR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
Dębica
23-05-2009
23-05-2009
01-12-2007
25-11-2006
02-12-2005
03-07-2010

Min MŚw Sen Open: 25.30  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 26.26  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 26.67  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 26.81


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzuś Michał
Kurek Bartłomiej
Sobotka Jan
Mikołajczyk Rafał
Gil Karol
Szelest Jacek
Kuskowski Adam
Karwat Krzysztof
97
94
96
93
94
95
96
96
ORKA Zamość
Ósemka Starogard Gd
POLONIA Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź
Ósemka Starogard Gd
SKARPA Lublin
ORKA Ciechanów
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.85
30.72
30.39
29.57
29.94
30.41
31.48
32.00
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Michalak Piotr
Gałecki Mateusz
Kanak Michał
Mościcki Jan
Piątkowski Marcin
Zakrzewski Jakub
Żaczek Jeremi
Nowicki Norbert
96
96
97
96
96
96
96
96
Jagiellonka Warszawa
BUKS Warszawa
Ursynów Warszawa
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
POLONIA Warszawa
WISŁA Puławy
Jagiellonka Warszawa
MKS ROŚ Pisz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
36.09
34.51
33.03
32.02
32.45
34.46
35.23
NT
Seria 5 z 5
3
4
5
6
Wojtach Krzysztof
Meszka Ernest
Bucholc Bartosz
Gąsior Aleksander
94
97
96
95
JUVENIA Białystok
NAWA Skierniewice
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
IKAR Mielec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 9
07-05-2011
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
31.61
31.75
31.75
31.75
32.36
33.96
Ścieszko Ewa
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Nowak Paulina
STLOD
SLGOR
SLGOR
ZNKOS
ZNKOS
WORAD
Belgrad (SRB)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gliwice
10-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
11-07-2008
04-06-2010

Min MŚw Sen Open: 31.52  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 32.48  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 32.79  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 33.49


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Prządak Paulina
Walczak Anna
Człowiek Roksana
Rogacz Katarzyna SR
Jagodzka Aleksandra
Łukaszewicz Zuzanna
Dudek Marlena SO
Lis Zuzanna
95
94
96
96
91
97
94
95
POLONIA Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź
UNIA Oświęcim
Victoria Racibórz
AZS AWFiS Gdańsk
Jagiellonka Warszawa
UNIA Oświęcim
Wodnik Rawicz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
36.60
36.23
36.00
35.76
35.88
36.06
36.35
36.69
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Góral Gabriela
Jezuita Joanna
Zyga Izabela
Kulla Katarzyna
Czaplicka Weronika
Biedrzycka Iga
Glanert Daria
Olińska Wiktoria

96
94
96
95
95
97
96
96
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
NAWA Skierniewice
ORZEŁ Elbląg
Orka Sochaczew
MKS ROŚ Pisz
Ósemka Starogard Gd
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
41.46
38.38
38.01
37.75
37.91
38.30
40.01
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 10
07-05-2011
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
27.86
28.82
28.82
28.82
29.94
30.41
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Kulesza Łukasz
Hołub Maciej
AWGDA
MOKAT
MOKAT
MOKAT
ORZAM
ORPRZ
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Warszawa
Dębica
28-07-2009
22-05-2009
22-05-2009
22-05-2009
10-12-2010
03-07-2009

Min MŚw Sen Open: 27.63  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 28.56  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 29.03  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 29.26


Rok ur.
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Stachura Maciej
Gołebiowski Maciej
Suchodolski Patryk SR
Guzik Jakub
Kordala Maciej
Kut Bartosz SK
Czajkowski Wojciech
Orczyk Maciej
91
94
93
91
93
93
94
95
AZS AGH Kraków
SKS Start Łódź
Górnik Radlin
AZS AGH Kraków
Olimpijczyk Suwałki
Bobry Dębica
KP AVIA Świdnik
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.59
31.38
31.26
31.02
31.25
31.28
31.47
31.85
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Fedorowicz Jakub
Rojda Adam
Kozakiewicz Jan
Karkut Kamil
Aptewicz Arkadiusz
Dobrowolski Marcel
Charyło Dominik
Grabski Patryk
97
96
96
96
93
95
95
95
Wodnik Radom
Wodnik Rawicz
Ursynów Warszawa
IKAR Mielec
Bielany Warszawa
SKARPA Lublin
JUVENIA Białystok
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.92
33.06
32.61
32.00
32.32
33.06
33.60
35.84
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Suzin Marcin SK
Gałka Piotr
Grabczak Dawid
Trefler Michał
Wiak Bartłomiej
Lubiatowski Tomasz
Kuskowski Adam
Chudy Michał
93
88
97
97
97
97
96
97
JORDAN Kraków
MZOS Płock
WISŁA Puławy
Jagiellonka Warszawa
UKS 23 Lublin
Wodnik Rawicz
ORKA Ciechanów
Wodnik Rawicz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
38.25
36.14
37.97
38.55
NT
NT
Seria 6 z 6
3
4
5
Kowalczyk Jakub
Adamski Adrian
Cwalina Kacper
97
96
97
NAWA Skierniewice
ORKA Ciechanów
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 11
07-05-2011
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.14
25.31
25.31
25.54
25.84
26.53
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Sokołowska Diana
AWWRO
JOKRA
JOKRA
SLWRO
ENZGO
JUBIA
Beijing (CHN)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Berlin (GER)
La Valetta (MLT)
Gliwice
15-08-2008
21-05-2009
21-05-2009
04-08-2002
10-07-2001
03-06-2010

Min MŚw Sen Open: 25.43  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 26.17  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 26.43  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 26.68


Rok ur.
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Różalska Martyna
Gruda Barbara
Czerniak Gabriela
Umińska Dominika
Misztal Dominika
Piasecka Marta
Stasinowska Katarzyna
Kubiszewska Olga
96
95
91
94
94
91
94
93
Bielany Warszawa
NAWA Skierniewice
AZS AGH Kraków
MKS TRÓJKA Łódź
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
SKS Start Łódź
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
28.46
28.32
28.14
28.04
28.11
28.17
28.45
28.58
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczytko Natalia
Grabarczyk Dominika
Kowalska Sylwia
Lefanowicz Iwona
Glanert Daria
Jagodzka Aleksandra
Morkowska Joanna SZG
Olszowa Aleksandra
95
96
95
92
96
91
94
95
Olimpijczyk Suwałki
Ursynów Warszawa
ORKA Ciechanów
UKS 23 Lublin
Ósemka Starogard Gd
AZS AWFiS Gdańsk
KORNER Zielona G.
ORZEŁ Elbląg

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.38
29.07
28.99
28.69
28.88
29.06
29.17
29.52
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Lis Zuzanna
Zyga Paulina
Prządak Paulina
Zembrzuska Dorota
Sędłak Katarzyna
Łukaszewicz Zuzanna
Lipnicka Julia
Karczewska Joanna
95
94
95
93
94
97
96
95
Wodnik Rawicz
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
ORKA Zamość
Jagiellonka Warszawa
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.97
29.81
29.65
29.54
29.56
29.66
29.93
30.14
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamowicz Maja
Borzęcka Katarzyna
Wołoszyn Sonia
Rudawska Adrianna
Kiec Magda
Sęk Marta
Wydryszek Kinga
Suchota Magdalena
96
95
95
96
96
95
96
97
Jagiellonka Warszawa
UKS 23 Lublin
KSZO Ostrowiec
UKS 23 Lublin
Bielany Warszawa
Wodnik Rawicz
POLONIA Warszawa
HURAGAN Międzyrzec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
31.08
30.44
30.33
30.16
30.27
30.43
30.48
31.16
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Zawolik Wiktoria
Mendak Joanna
Rurarz Zuzanna
Kaczmarczyk Klaudia
Zawadzka Kinga
Aleksandrowicz Arleta
Dasiewicz Gabriela

97
89
96
97
97
96
96
KSZO Ostrowiec
AZS AWF Warszawa
Bielany Warszawa
Jagiellonka Warszawa
OLIMPIA Lublin
Olimpijczyk Suwałki
BUKS Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
31.76
32.15
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 12
07-05-2011
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
21.72
22.78
23.32
23.48
23.84
24.89
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Kizierowski Bartosz
Tarczyński Marcin
Bujoczek Filip
Bielecki Igor
WIPUL
POWAR
POWAR
POWAR
CSDAB
ZOWAR
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Federal Way (USA)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Dębica
31-07-2009
16-07-2004
31-03-1994
23-11-2006
12-12-2009
02-07-2010

Min MŚw Sen Open: 22.35  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 22.99  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 23.60  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 23.75


Rok ur.
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Laser Patryk
Babuchowski Marcin
Szczęśniak Piotr
Pawlak Adrian
Najborowski Paweł
Chabasiński Paweł
Puciło Piotr
Grzelec Bartosz
94
84
94
90
92
94
93
93
Ósemka Starogard Gd
MKS TRÓJKA Łódź
Bielany Warszawa
AZS UŁPŁ Łódź
KORNER Zielona G.
ATP Augustów
AZS UWM Olsztyn
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.15
25.01
24.92
24.82
24.90
24.94
25.10
25.37
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Chojak Rafał
Kulesza Karol
Guzik Jakub
Jura Maciej
Otłowski Aleksy
Breś Gracjan
Szczepański Sebastian SZG
Szelest Jacek
95
94
91
96
91
95
95
95
WISŁA Puławy
POLONIA Warszawa
AZS AGH Kraków
Jagiellonka Warszawa
Warszawianka
MKS TRÓJKA Łódź
KORNER Zielona G.
SKARPA Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
25.70
25.69
25.48
25.38
25.47
25.53
25.70
25.75
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrobisz Marek
Berezecki Mateusz
Wolak Bartłomiej
Szajerka Konrad
Aleksandrowicz Adrian
Sękowski Daniel
Kurek Bartłomiej
Kuskowski Adam
94
95
93
94
95
95
94
96
POLONIA Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
Omega Kleszczów
Bielany Warszawa
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
Ósemka Starogard Gd
ORKA Ciechanów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.48
26.23
26.06
25.87
26.00
26.12
26.41
26.71
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Staszak Dawid
Woźniak Maciej
Uściłko Michał
Łowicki Marcin
Rogoziński Łukasz
Karkut Kamil
Bednarz Aleksander
Kozakiewicz Jan
95
95
95
95
94
96
95
96
Trójka Środa Wlkp.
POLONIA Warszawa
BATORY Sokółka
NAWA Skierniewice
KSZO Ostrowiec
IKAR Mielec
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
26.94
26.85
26.73
26.72
26.72
26.78
26.92
27.12
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzuś Michał
Sobotka Jan
Pietron Mateusz
Lenard Jacek
Olszak Łukasz
Wiak Jakub
Bagniuk Kajetan
Krycia Mateusz
97
96
96
95
95
95
93
96
ORKA Zamość
POLONIA Warszawa
ORKA Ciechanów
POLONIA Warszawa
Wodnik Rawicz
UKS 23 Lublin
Bielany Warszawa
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
27.57
27.49
27.41
27.21
27.33
27.43
27.54
27.63
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Południkiewicz Adam
Radziejewski Jakub
Żaczek Jeremi
Mościcki Jan
Dytkowski Jan
Zakrzewski Jakub
Grabski Patryk
Gniazdowski Jerzy
97
95
96
96
97
96
95
96
BUKS Warszawa
SKARPA Lublin
Jagiellonka Warszawa
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
KSZO Ostrowiec
WISŁA Puławy
POLONIA Warszawa
Wodnik Rawicz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.52
29.31
28.50
28.20
28.47
28.97
29.36
30.05
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Charyło Dominik
Grzyb Dominik
Michalak Piotr
Krzyżowski Mateusz
Wiak Bartłomiej
Pachowski Adrian
Książek Sebastian
Adamski Adrian
95
97
96
96
97
97
96
96
JUVENIA Białystok
HURAGAN Międzyrzec
Jagiellonka Warszawa
BUKS Warszawa
UKS 23 Lublin
Jagiellonka Warszawa
KSZO Ostrowiec
ORKA Ciechanów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
31.60
30.87
30.18
30.35
31.27
NT
NT
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Wojtach Krzysztof
Karaś Sebastian
Nowicki Mateusz
Poprawa Michał SO
Nowicki Norbert
Iłendo Piotr
Rojda Adam
Węgłowski Karol
94
91
94
94
96
93
96
96
JUVENIA Białystok
POLONIA Warszawa
AQUA 15tka Bydgoszcz
AZS AWF Katowice
MKS ROŚ Pisz
JUVENIA Białystok
Wodnik Rawicz
Trójka Środa Wlkp.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 1 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 13
07-05-2011
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrad (SRB)
Drzonków
28-07-2005
19-09-2000
19-09-2000
29-07-2009
30-07-2008
08-07-2007

Min MŚw Sen Open: 2:10.84  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:15.54  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:18.15  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:20.14


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Przystalska Angelika
Szmagalska Agata
Radlińska Marcelina
Olczak Mirela
Sikora Paulina SO
Nowacka Aleksandra
Bakies Gabriela
Szpucha Katarzyna
93
95
93
93
93
90
96
96
UNIA Oświęcim
SŁOWIANKA Gorzów W
ORKA Zamość
SŁOWIANKA Gorzów W
UNIA Oświęcim
AZS AWF Warszawa
Piątka Konstantynów
Olimpijczyk Aleksandrów Ł

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:23.41
2:19.34
2:15.24
2:10.60
2:13.40
2:16.95
2:23.27
2:24.35
Seria 2 z 3
2
3
4
5
6
7
Misztal Dorota
Rudawska Adrianna
Nienałtowska Natalia
Bączek Adrianna
Misztal Dominika
Biedrzycka Iga
96
96
96
96
94
97
Ursynów Warszawa
UKS 23 Lublin
POLONIA Warszawa
SKS Start Łódź
Ursynów Warszawa
MKS ROŚ Pisz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:38.26
2:33.80
2:24.44
2:29.75
2:34.71
2:50.34
<< TOP >>
Konkurencja 14
07-05-2011
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:53.23
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:07.12
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
AZWAR
WAWAR
WAWAR
WAWAR
AWKAT
AWKAT
Rome (ITA)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Belgrad (SRB)
Gdynia
29-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
07-12-2008
26-07-2007
09-07-2006

Min MŚw Sen Open: 1:57.67  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:59.20  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:01.64  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:02.49


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zaczyński Karol
Jabłoński Marcin
Paszek Marcin
Korzeniowski Paweł
Kierzkowski Mateusz
Opalski Marcin
Zapała Łukasz
Borkowski Łukasz
91
90
89
85
87
93
91
95
AZS AWF Katowice
JUVENIA Białystok
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
Ursynów Warszawa
AZS AWF Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.05
2:05.21
2:03.27
1:55.00
1:59.73
2:04.80
2:05.38
2:08.11
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Chabasiński Paweł
Biś Daniel
Nowicki Mateusz
Piątkowski Mateusz
Andrzejczak Mateusz
Wilk Przemysław SK
Świątkiewicz Rafał
Szajerka Konrad
94
95
94
90
94
95
93
94
ATP Augustów
Bielany Warszawa
AQUA 15tka Bydgoszcz
AZS AWF Warszawa
JUVENIA Wrocław
JORDAN Kraków
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:20.61
2:15.57
2:15.23
2:09.96
2:10.40
2:15.50
2:20.30
2:21.64
<< TOP >>
Konkurencja 15
07-05-2011
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
31-07-2009
31-07-2009
31-07-2009
21-05-2009
11-07-2008
18-05-2006

Min MŚw Sen Open: 2:12.73  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:14.57  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:17.46  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:18.45


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Porzelska Anna
Mazurek Zuzanna
Lefanowicz Iwona
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Szynal Ludwika
Wiertel Agata
Górniak Katarzyna SO

95
91
92
92
93
94
95
95
SŁOWIANKA Gorzów W
AZS AWF Warszawa
UKS 23 Lublin
SŁOWIANKA Gorzów W
JUVENIA Wrocław
SKARPA Lublin
LUBLINIANKA
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:22.70
2:17.26
2:15.48
2:11.57
2:14.36
2:17.21
2:21.72
2:23.22
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zacharska Inga
Djurovic Jovana
Morkowska Joanna SZG
Dawidowicz Anna
Nawaryńska Katarzyna SR
Bordżoł Katarzyna
Trepka Karolina
Mazurkiewicz Aleksandra SR
94
94
94
93
96
94
96
94
Ursynów Warszawa
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
MKS TRÓJKA Łódź
Victoria Racibórz
SKARPA Lublin
Ursynów Warszawa
Victoria Racibórz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:31.92
2:28.55
2:24.76
2:23.30
2:24.22
2:26.79
2:28.63
2:32.02
<< TOP >>
Konkurencja 16
07-05-2011
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:55.60
1:55.60
2:00.72
2:02.82
2:07.13
2:11.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Dębica
31-07-2009
31-07-2009
13-07-2008
29-11-2007
11-07-2008
02-07-2010

Min MŚw Sen Open: 1:59.72  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:01.67  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:03.96  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:05.35


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Brus Dominik SK
Dubiel Adam
Karaś Sebastian
Kawęcki Radosław SZG
Wysoczyński Mateusz SK
Morawski Krzysztof
Płonowski Miłosz
Sudenis Maciej SR
93
93
91
91
93
94
93
93
JORDAN Kraków
LUBLINIANKA
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
JORDAN Kraków
AQUA 15tka Bydgoszcz
AZS AWFiS Gdańsk
Victoria Racibórz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:07.68
2:06.74
2:04.26
1:57.45
2:02.78
2:05.88
2:07.03
2:09.93
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Mikołajczyk Rafał
Bucholc Bartosz
Gąsior Patryk
Gil Karol
Dębski Tomasz
Sobczyk Maciej
Uściłko Michał
Zgierski Maksymilian
93
96
94
94
93
95
95
94
MKS TRÓJKA Łódź
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
POLONIA Warszawa
Ósemka Starogard Gd
NAWA Skierniewice
MKS TRÓJKA Łódź
BATORY Sokółka
MKS TRÓJKA Łódź



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:16.76
2:15.24
2:13.53
2:12.85
2:12.98
2:14.11
2:16.58
2:18.65
<< TOP >>
Konkurencja 17
07-05-2011
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:29.47
2:34.33
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
AWGDA
AWGDA
AWGDA
AWGDA
ZNKOS
DETOR
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Tampere (FIN)
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
12-07-2008
20-07-2009

Min MŚw Sen Open: 2:28.21  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:31.30  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:33.33  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:35.37


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kotynia Katarzyna
Lewińska Karolina SO
Bieńkowska Wiktoria SO
Zachoszcz Paulina
Ostrowska Agnieszka
Cichowska Kinga
Ścieszko Ewa
Dudek Marlena SO
95
93
93
93
90
94
90
94
SKS Start Łódź
UNIA Oświęcim
AZS AWFiS Gdańsk
SŁOWIANKA Gorzów W
AZS PWSZ Racibórz
JUVENIA Wrocław
AZS UŁPŁ Łódź
UNIA Oświęcim

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:38.23
2:34.54
2:33.26
2:30.17
2:30.32
2:34.26
2:37.68
2:40.02
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Rogacz Katarzyna SR
Pawlisz Agata SR
Nowak Paulina SO
Dulian Katarzyna
Wnuk Sylwia
Poloczek Natalia
Zbrojewska Michalina
Trojgo Martyna
96
95
96
87
94
91
96
95
Victoria Racibórz
MMKS Kędzierzyn-K
Wodnik Radom
AZS AWFiS Gdańsk
HURAGAN Międzyrzec
AZS AGH Kraków
Piątka Konstantynów
Ursynów Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:46.40
2:42.77
2:42.14
2:40.63
2:41.59
2:42.73
2:44.90
2:46.85
<< TOP >>
Konkurencja 18
07-05-2011
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:10.90
2:14.74
2:15.63
2:15.63
2:21.15
2:24.78
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Rokita Michal
AWGDA
UNOSW
MOKAT
MOKAT
MOKAT
AWKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
Praha (CZE)
Drzonków
23-05-2009
20-05-2006
21-07-2009
21-07-2009
06-12-2008
07-07-2007

Min MŚw Sen Open: 2:13.69  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:14.40  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:16.12  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:17.86


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stachura Maciej
Certa Maciej
Szulich Dawid
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Gorczyca Przemysław
Grula Mateusz
Zarzecki Bartosz
91
91
90
85
88
90
93
93
AZS AGH Kraków
AZS AWF Warszawa
DELFIN Legionowo
AZS AWF Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
Bielany Warszawa
ATP Augustów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:22.85
2:18.86
2:15.73
2:12.77
2:13.77
2:17.72
2:21.77
2:25.82
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Puciło Piotr
Kordala Maciej
Kępka Maciej
Machnik Mikołaj SR
Orczyk Maciej
Czajkowski Wojciech
Suzin Marcin SK
Szwedzki Dawid
93
93
94
93
95
94
93
94
AZS UWM Olsztyn
Olimpijczyk Suwałki
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
KP AVIA Świdnik
JORDAN Kraków
Piątka Konstantynów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:29.75
2:28.26
2:27.25
2:26.06
2:26.67
2:28.09
2:28.96
2:29.82
<< TOP >>
Konkurencja 19
07-05-2011
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.95
2:01.95
2:04.55
Jędrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Szczepaniak Karolina
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
AZWAR
ORLUB
AZWAR
JUBIA
JUBIA
JUBIA
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Corfu (GRE)
Corfu (GRE)
Coimbra (POR)
03-08-2006
17-08-2004
30-07-2009
17-04-2011
17-04-2011
28-03-2010

Min MŚw Sen Open: 1:59.29  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:02.37  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:03.67  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:05.16


Rok ur.
Seria 1 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczytko Alicja
Nitka Aleksandra SO
Pawlaczek Natalia SK
Sokołowska Diana
Szczepaniak Karolina
Żukowska Paula SZG
Pożarowszczyk Beata
Cisowska Aleksandra

95
93
93
96
92
93
91
89
Olimpijczyk Suwałki
UNIA Oświęcim
ZRYW Opole
JUVENIA Białystok
AZS AWF Warszawa
ZRYW Opole
ŚLĄSK Wrocław
AZS AGH Kraków
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:07.49
2:06.18
2:04.14
2:01.95
2:02.42
2:05.46
2:06.94
2:07.51
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Sędłak Katarzyna
Zachoszcz Joanna
Bajorska Dorota SO
Gawełczyk Dominika
Wasilewska Barbara
Piasecka Marta
Żelazna Paulina
Trojanowska Kinga
94
93
94
91
94
91
94
95
ORKA Zamość
SŁOWIANKA Gorzów W
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice
Omega Kleszczów
AZS AWF Katowice
JUVENIA Wrocław
Omega Kleszczów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:09.95
2:09.77
2:09.59
2:08.85
2:09.36
2:09.64
2:09.86
2:09.99
<< TOP >>
Konkurencja 20
07-05-2011
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:46.59
1:50.30
1:52.04
1:52.06
1:53.87
1:59.19
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
Matczak Mateusz
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Werner Paweł
AZWAR
POWAR
TRLOD
JUWRO
CSDAB
JUWRO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Drzonków
31-07-2009
15-07-2004
18-05-2006
10-12-2009
13-12-2009
06-07-2007

Min MŚw Sen Open: 1:48.72  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:50.84  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 1:51.92  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 1:52.89


Rok ur.
Seria 1 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Pielowski Krzysztof
Bor Radosław SZG
Gąsior Łukasz
Korzeniowski Paweł
Werner Paweł
Poprawa Michał SO
Rzadkowski Daniel
Zieja Dawid
91
93
86
85
93
94
94
89
AZS UWM Olsztyn
KORNER Zielona G.
DELFIN Legionowo
AZS AWF Warszawa
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Katowice
Olimpijczyk Suwałki
AZS AWFiS Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:54.39
1:53.09
1:52.81
1:48.42
1:52.04
1:52.92
1:53.36
1:55.11
Seria 2 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Najborowski Paweł
Kawęcki Radosław SZG
Iwaniuk Damian
Jabłoński Marcin
Wilk Krzysztof
Dubiel Adam
Otłowski Aleksy
Czarnota Mateusz SO



92
91
87
90
89
93
91
91
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
JUVENIA Białystok
AZS AGH Kraków
LUBLINIANKA
Warszawianka
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:56.97
1:56.47
1:55.91
1:55.61
1:55.89
1:55.98
1:56.72
1:57.10
<< TOP >>
Konkurencja 21
07-05-2011
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:12.13
2:13.86
2:16.48
2:17.28
2:17.63
2:21.14
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Montreal (CAN)
Oświęcim
Barcelona (ESP)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
12-08-2008
24-07-2005
08-05-2004
20-07-2003
01-12-2007
20-05-2006

Min MŚw Sen Open: 2:15.27  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:17.79  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:19.89  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:21.84


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Korzeniowska Marta SO
Ostrowska Agnieszka
Tchórz Alicja
Olczak Mirela
Radlińska Marcelina
Żołnowska Katarzyna
Mazurek Karolina
Chwadeczko Zuzanna

93
90
92
93
93
90
89
95
UNIA Oświęcim
AZS PWSZ Racibórz
SŁOWIANKA Gorzów W
SŁOWIANKA Gorzów W
ORKA Zamość
MZOS Płock
AZS AGH Kraków
LUBLINIANKA
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.81
2:22.55
2:21.83
2:19.16
2:19.19
2:22.38
2:23.58
2:24.97
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Wnuk Sylwia
Borkowska Agata
Bajorska Dorota SO
Szmagalska Agata
Zachoszcz Paulina
Kącka Natalia SO
Szynal Ludwika
Nienałtowska Natalia
94
95
94
95
93
95
94
96
HURAGAN Międzyrzec
AZS AWFiS Gdańsk
UNIA Oświęcim
SŁOWIANKA Gorzów W
SŁOWIANKA Gorzów W
UNIA Oświęcim
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:29.89
2:29.66
2:27.29
2:25.08
2:26.01
2:28.15
2:29.70
2:30.13
<< TOP >>
Konkurencja 22
07-05-2011
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:00.32
2:03.46
2:04.13
2:04.29
2:07.56
2:11.40
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin

TRLOD
MUWAR
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Bangkok (THA)
Antwerp (BEL)
Doha (QAT)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-08-2007
19-07-2007
09-12-2009
07-12-2008
01-12-2007
25-11-2006

Min MŚw Sen Open: 2:01.40  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:03.96  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:04.42  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:05.62


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Morawski Krzysztof
Wasil Sebastian
Świtkowski Jan
Jasiński Jakub
Grula Mateusz
Wieteska Mateusz
Kawęcki Radosław SZG
Książek Michał SK
94
94
94
87
93
91
91
93
AQUA 15tka Bydgoszcz
KP AVIA Świdnik
SKARPA Lublin
KORNER Zielona G.
Bielany Warszawa
AZS UŁPŁ Łódź
KORNER Zielona G.
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:11.61
2:10.05
2:08.74
2:02.18
2:08.03
2:09.85
2:10.35
2:11.88
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilk Przemysław SK
Dyrek Mateusz
Świątkiewicz Rafał
Kut Bartosz SK
Karaś Sebastian
Guzik Jakub
Gąsior Patryk
Orczyk Maciej
95
91
93
93
91
91
94
95
JORDAN Kraków
AZS AGH Kraków
Bielany Warszawa
Bobry Dębica
POLONIA Warszawa
AZS AGH Kraków
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:18.59
2:16.02
2:15.26
2:12.14
2:14.77
2:15.65
2:18.07
2:19.03
<< TOP >>
Konkurencja 13
07-05-2011
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrad (SRB)
Drzonków
28-07-2005
19-09-2000
19-09-2000
29-07-2009
30-07-2008
08-07-2007

Min MŚw Sen Open: 2:10.84  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:15.54  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:18.15  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:20.14


Rok ur.
Seria 3 z 3
3
4
5
Dasiewicz Gabriela
Wyżgolik Vanessa
Zygo Karolina

96
91
96
BUKS Warszawa
AZS AWF Katowice
OLIMPIA Lublin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 14
07-05-2011
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:53.23
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:07.12
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
AZWAR
WAWAR
WAWAR
WAWAR
AWKAT
AWKAT
Rome (ITA)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Belgrad (SRB)
Gdynia
29-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
07-12-2008
26-07-2007
09-07-2006

Min MŚw Sen Open: 1:57.67  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:59.20  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:01.64  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:02.49


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiak Jakub
Perzankowski Kacper
Musiałowski Marcin
Środek Arkadiusz
Książek Sebastian
Stępień Konrad
Motyczyński Jakub
Lelek Mateusz

95
96
95
96
96
96
96
96
UKS 23 Lublin
NAWA Skierniewice
JUVENIA Wrocław
LUBLINIANKA
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:27.38
2:25.10
2:23.88
2:22.17
2:22.52
2:24.90
2:25.92
NT
Seria 4 z 4
2
3
4
5
6
7
Piątkowski Marcin
Leśkiewicz Konrad
Grzelec Bartosz
Łagocki Jan
Frątczak Mateusz
Chudy Michał
96
96
93
96
97
97
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
POLONIA Warszawa
JEDYNKA Łódź
Wodnik Rawicz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 15
07-05-2011
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
31-07-2009
31-07-2009
31-07-2009
21-05-2009
11-07-2008
18-05-2006

Min MŚw Sen Open: 2:12.73  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:14.57  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:17.46  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:18.45


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Żelechowska Maria
Suchota Magdalena
Bień Monika
Grabarczyk Dominika
Lipnicka Julia
Długołęcka Karolina
Stasinowska Katarzyna
Rurarz Zuzanna
96
97
95
96
96
96
94
96
Bielany Warszawa
HURAGAN Międzyrzec
POLONIA Warszawa
Ursynów Warszawa
POLONIA Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
SKS Start Łódź
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:42.64
2:42.16
2:36.77
2:34.09
2:36.72
2:39.76
2:42.17
2:43.19
Seria 4 z 4
2
3
4
5
6
7
Różalska Martyna
Wydryszek Kinga
Trojgo Bogna
Jędrzejczak Otylia
Zawadzka Kinga
Żukowska Paula SZG

96
96
97
83
97
93
Bielany Warszawa
POLONIA Warszawa
Ursynów Warszawa
AZS AWF Warszawa
OLIMPIA Lublin
ZRYW Opole
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
2:44.62
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 16
07-05-2011
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:55.60
1:55.60
2:00.72
2:02.82
2:07.13
2:11.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Dębica
31-07-2009
31-07-2009
13-07-2008
29-11-2007
11-07-2008
02-07-2010

Min MŚw Sen Open: 1:59.72  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:01.67  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:03.96  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:05.35


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Michalak Piotr
Szelest Jacek
Mościcki Jan
Bednarz Aleksander
Gwiazda Michał
Karwat Krzysztof
Brzuś Michał
Meszka Ernest
96
95
96
95
94
96
97
97
Jagiellonka Warszawa
SKARPA Lublin
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
Bielany Warszawa
SKARPA Lublin
NAWA Skierniewice
ORKA Zamość
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:44.88
2:28.62
2:24.11
2:18.80
2:20.95
2:24.14
2:31.41
NT
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
Żaczek Jeremi
Gałecki Mateusz
Opalski Marcin
Szutko Mateusz
Kanak Michał
Nowicki Norbert
Trefler Michał
96
96
93
97
97
96
97
Jagiellonka Warszawa
BUKS Warszawa
Ursynów Warszawa
ŻAK Biała Podlaska
Ursynów Warszawa
MKS ROŚ Pisz
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 5 z 5
3
4
5
Gąsior Aleksander
Wojtach Krzysztof
Sobotka Jan

95
94
96
IKAR Mielec
JUVENIA Białystok
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 17
07-05-2011
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:29.47
2:34.33
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
AWGDA
AWGDA
AWGDA
AWGDA
ZNKOS
DETOR
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Tampere (FIN)
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
12-07-2008
20-07-2009

Min MŚw Sen Open: 2:28.21  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:31.30  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:33.33  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:35.37


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Czaplicka Weronika
Prządak Paulina
Kulla Katarzyna
Czerniak Monika SR
Pelowska Aleksandra, SG
Lis Zuzanna
Łukaszewicz Zuzanna
Jezuita Joanna

95
95
95
92
93
95
97
94
Orka Sochaczew
POLONIA Warszawa
ORZEŁ Elbląg
AZS UWM Olsztyn
SOLEX Lębork
Wodnik Rawicz
Jagiellonka Warszawa
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:58.74
2:55.11
2:47.67
2:47.06
2:47.13
2:50.08
2:58.23
3:00.03
Seria 4 z 4
2
3
4
5
6
7
Zyga Izabela
Olińska Wiktoria
Góral Gabriela
Walczak Anna
Jagoda Julia
Szpucha Katarzyna
96
96
96
94
95
96
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
NAWA Skierniewice
MKS TRÓJKA Łódź
JEDYNKA Ożarów Maz
Olimpijczyk Aleksandrów Ł

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
3:12.87
4:47.94
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 18
07-05-2011
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:10.90
2:14.74
2:15.63
2:15.63
2:21.15
2:24.78
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Rokita Michal
AWGDA
UNOSW
MOKAT
MOKAT
MOKAT
AWKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
Praha (CZE)
Drzonków
23-05-2009
20-05-2006
21-07-2009
21-07-2009
06-12-2008
07-07-2007

Min MŚw Sen Open: 2:13.69  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:14.40  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:16.12  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:17.86


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Charyło Dominik
Rojda Adam
Domański Maciej
Suchodolski Patryk SR
Wasil Sebastian
Karkut Kamil
Kulesza Łukasz
Stępień Konrad
95
96
93
93
94
96
95
96
JUVENIA Białystok
Wodnik Rawicz
ATP Augustów
Górnik Radlin
KP AVIA Świdnik
IKAR Mielec
ORKA Zamość
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:37.40
2:35.93
2:33.72
2:31.23
2:31.97
2:35.13
2:36.64
2:37.62
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gołebiowski Maciej
Kozakiewicz Jan
Jarzyński Wojciech
Aptewicz Arkadiusz
Pierzyński Michał
Bagniuk Kajetan
Dobrowolski Marcel
Trefler Michał
94
96
91
93
97
93
95
97
SKS Start Łódź
Ursynów Warszawa
AZS UŁPŁ Łódź
Bielany Warszawa
Piątka Konstantynów
Bielany Warszawa
SKARPA Lublin
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:45.51
2:39.95
2:39.16
2:38.25
2:38.61
2:39.89
2:43.84
2:54.68
Seria 5 z 5
2
3
4
5
6
Dyrek Mateusz
Cwalina Kacper
Lubiatowski Tomasz
Świtkowski Jan
Kowalczyk Jakub
91
97
97
94
97
AZS AGH Kraków
NAWA Skierniewice
Wodnik Rawicz
SKARPA Lublin
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
3:14.97
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 19
07-05-2011
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.95
2:01.95
2:04.55
Jędrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Szczepaniak Karolina
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
AZWAR
ORLUB
AZWAR
JUBIA
JUBIA
JUBIA
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Corfu (GRE)
Corfu (GRE)
Coimbra (POR)
03-08-2006
17-08-2004
30-07-2009
17-04-2011
17-04-2011
28-03-2010

Min MŚw Sen Open: 1:59.29  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:02.37  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:03.67  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:05.16


Rok ur.
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Zyga Paulina
Lefanowicz Iwona
Kowalska Agata
Lalak Patrycja
Umińska Dominika
Burska Justyna
Rudawska Adrianna
Gołębiowska Joanna
94
92
93
95
94
95
96
82
NAWA Skierniewice
UKS 23 Lublin
POLONIA Warszawa
LUBLINIANKA
MKS TRÓJKA Łódź
Piątka Konstantynów
UKS 23 Lublin
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:11.96
2:11.44
2:10.67
2:10.05
2:10.06
2:10.72
2:11.91
2:12.55
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Człowiek Roksana
Borzęcka Katarzyna
Piechocka Jagoda
Sirignano Luigia SK
Wołoszyn Sonia
Szczytko Natalia
Zembrzuska Dorota
Przystalska Angelika

96
95
90
96
95
95
93
93
UNIA Oświęcim
UKS 23 Lublin
AZS AGH Kraków
JORDAN Kraków
KSZO Ostrowiec
Olimpijczyk Suwałki
Bielany Warszawa
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:14.74
2:13.93
2:13.46
2:12.58
2:12.88
2:13.52
2:14.28
2:14.83
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Karczewska Joanna
Karpisz Milena
Czerniak Monika SR
Misztal Dominika
Frenke Małgorzata SO
Czerniak Gabriela
Korzeniowska Marta SO
Bordżoł Katarzyna

95
97
92
94
95
91
93
94
SKARPA Lublin
Piątka Konstantynów
AZS UWM Olsztyn
Ursynów Warszawa
UNIA Oświęcim
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
SKARPA Lublin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:17.73
2:16.08
2:15.30
2:15.06
2:15.14
2:15.35
2:16.73
2:19.29
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Lipnicka Julia
Gruda Barbara
Loranty Patrycja
Bączyk Paula
Nita Anna
Wydryszek Kinga
Kiec Magda
Turajczyk Aleksandra
96
95
97
93
97
96
96
97
POLONIA Warszawa
NAWA Skierniewice
KSZO Ostrowiec
MKS TRÓJKA Łódź
Piątka Konstantynów
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
Piątka Konstantynów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.20
2:22.11
2:20.11
2:19.70
2:19.85
2:20.38
2:22.48
2:24.72
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Bączek Adrianna
Sęk Marta
Adamowicz Maja
Glanert Daria
Trojgo Bogna
Misztal Dorota
Żelechowska Maria
Kłopocka Paulina
96
95
96
96
97
96
96
95
SKS Start Łódź
Wodnik Rawicz
Jagiellonka Warszawa
Ósemka Starogard Gd
Ursynów Warszawa
Ursynów Warszawa
Bielany Warszawa
JUVENIA Wrocław

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:28.66
2:27.78
2:24.89
2:25.79
2:28.52
2:29.80
NT
Seria 8 z 9
2
3
4
5
6
7
Jędrzejczak Otylia
Jagodzka Aleksandra
Zacharska Inga
Zawolik Wiktoria
Kaczmarczyk Klaudia
Popiel Joanna
83
91
94
97
97
96
AZS AWF Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
Ursynów Warszawa
KSZO Ostrowiec
Jagiellonka Warszawa
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 9 z 9
3
4
5
Zygo Karolina
Kubiszewska Olga
Aleksandrowicz Arleta

96
93
96
OLIMPIA Lublin
POLONIA Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 20
07-05-2011
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:46.59
1:50.30
1:52.04
1:52.06
1:53.87
1:59.19
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
Matczak Mateusz
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Werner Paweł
AZWAR
POWAR
TRLOD
JUWRO
CSDAB
JUWRO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Drzonków
31-07-2009
15-07-2004
18-05-2006
10-12-2009
13-12-2009
06-07-2007

Min MŚw Sen Open: 1:48.72  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:50.84  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 1:51.92  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 1:52.89


Rok ur.
Seria 3 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kotlewski Michał SK
Kępka Maciej
Zapała Łukasz
Hura Bartosz
Grzelec Bartosz
Szczepański Sebastian SZG
Staszak Dawid
Lassek Bartłomiej
94
94
91
91
93
95
95
94
ZRYW Opole
Ursynów Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS UWM Olsztyn
Bielany Warszawa
KORNER Zielona G.
Trójka Środa Wlkp.
MKS TRÓJKA Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:59.90
1:59.64
1:57.99
1:57.20
1:57.88
1:58.83
1:59.72
2:01.25
Seria 4 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Uściłko Michał
Jura Maciej
Wolak Bartłomiej
Biś Daniel
Wiak Jakub
Sękowski Daniel
Kurek Bartłomiej
Pawlak Adrian
95
96
93
95
95
95
94
90
BATORY Sokółka
Jagiellonka Warszawa
Omega Kleszczów
Bielany Warszawa
UKS 23 Lublin
POLONIA Warszawa
Ósemka Starogard Gd
AZS UŁPŁ Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:04.79
2:03.58
2:02.70
2:01.47
2:01.48
2:03.19
2:04.66
2:05.25
Seria 5 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Brodzik Andrzej
Lenard Jacek
Kulesza Karol
Rogoziński Łukasz
Berezecki Mateusz
Łagocki Jan
Pasieczny Przemysław
Szczęśniak Piotr
94
95
94
94
95
96
95
94
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
KSZO Ostrowiec
Olimpijczyk Suwałki
POLONIA Warszawa
ORZEŁ Elbląg
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:07.41
2:06.56
2:06.38
2:05.49
2:05.57
2:06.45
2:06.83
2:07.50
Seria 6 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Krycia Mateusz
Woźniak Maciej
Aleksandrowicz Adrian
Laser Patryk
Łowicki Marcin
Skrobisz Marek
Breś Gracjan
Marchel Adrian
96
95
95
94
95
94
95
95
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin
Ósemka Starogard Gd
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź
JUVENIA Białystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:09.32
2:09.09
2:08.72
2:07.69
2:08.07
2:09.02
2:09.23
2:10.14
Seria 7 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Świątkiewicz Rafał
Kowalski Patryk
Iłendo Piotr
Wrona Łukasz
Gwiazda Michał
Dytkowski Jan
Gil Karol
Radziejewski Jakub
93
97
93
94
94
97
94
95
Bielany Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
JUVENIA Białystok
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
KSZO Ostrowiec
Ósemka Starogard Gd
SKARPA Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:13.59
2:12.44
2:11.67
2:11.01
2:11.20
2:11.89
2:13.51
2:13.93
Seria 8 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabski Patryk
Mościcki Jan
Pietron Mateusz
Sobotka Jan
Olszak Łukasz
Szajerka Konrad
Szelest Jacek
Lelek Mateusz
95
96
96
96
95
94
95
96
POLONIA Warszawa
Olimpijczyk Aleksandrów Ł
ORKA Ciechanów
POLONIA Warszawa
Wodnik Rawicz
Bielany Warszawa
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:17.21
2:15.93
2:15.08
2:14.34
2:14.89
2:15.09
2:16.80
2:17.63
Seria 9 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Krzyżowski Mateusz
Gniazdowski Jerzy
Piątkowski Marcin
Motyczyński Jakub
Pachowski Adrian
Wiak Bartłomiej
Węgłowski Karol
Grzyb Dominik
96
96
96
96
97
97
96
97
BUKS Warszawa
Wodnik Rawicz
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
Jagiellonka Warszawa
UKS 23 Lublin
Trójka Środa Wlkp.
HURAGAN Międzyrzec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:31.97
2:26.04
2:20.82
2:20.53
2:20.68
2:21.91
2:26.64
2:34.78
Seria 10 z 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobczyk Maciej
Szczechura Patryk
Adamski Adrian
Szeląg Ernest
Nowicki Norbert
Czopek Igor
Brzuś Michał
Kozakiewicz Jan
95
95
96
97
96
94
97
96
MKS TRÓJKA Łódź
KSZO Ostrowiec
ORKA Ciechanów
KSZO Ostrowiec
MKS ROŚ Pisz
WISŁA Puławy
ORKA Zamość
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 11 z 11
2
3
4
5
6
7
Kuskowski Adam
Książek Sebastian
Dobrowolski Sebastian
Kliza Mateusz SK
Brus Dominik SK
Bucholc Bartosz
96
96
90
94
93
96
ORKA Ciechanów
KSZO Ostrowiec
AZS UŁPŁ Łódź
KP AVIA Świdnik
JORDAN Kraków
Olimpijczyk Aleksandrów Ł

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 21
07-05-2011
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:12.13
2:13.86
2:16.48
2:17.28
2:17.63
2:21.14
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
TRLOD
TRLOD
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Montreal (CAN)
Oświęcim
Barcelona (ESP)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
12-08-2008
24-07-2005
08-05-2004
20-07-2003
01-12-2007
20-05-2006

Min MŚw Sen Open: 2:15.27  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 2:17.79  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 2:19.89  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 2:21.84


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Morkowska Joanna SZG
Jagoda Weronika
Dembska Joanna
Porzelska Anna
Wiertel Agata
Pabian Agnieszka SK
Biedrzycka Iga
Trepka Karolina
94
95
95
95
95
96
97
96
KORNER Zielona G.
JEDYNKA Ożarów Maz
POLONIA Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów W
LUBLINIANKA
JORDAN Kraków
MKS ROŚ Pisz
Ursynów Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:37.73
2:35.09
2:33.70
2:30.80
2:30.98
2:35.02
2:37.17
2:38.74
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
Mendak Joanna
Karczewska Joanna
Olińska Wiktoria
Popiel Joanna
Trojgo Martyna
Długołęcka Karolina
Loranty Patrycja
89
95
96
96
95
96
97
AZS AWF Warszawa
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
2:40.66
2:38.74
2:40.12
2:55.81
NT
Seria 5 z 5
3
4
5
Rurarz Zuzanna
Grabarczyk Dominika
Zawadzka Kinga
96
96
97
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa
OLIMPIA Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 22
07-05-2011
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:00.32
2:03.46
2:04.13
2:04.29
2:07.56
2:11.40
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin

TRLOD
MUWAR
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Bangkok (THA)
Antwerp (BEL)
Doha (QAT)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-08-2007
19-07-2007
09-12-2009
07-12-2008
01-12-2007
25-11-2006

Min MŚw Sen Open: 2:01.40  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 2:03.96  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 2:04.42  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 2:05.62


Rok ur.
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Chojak Rafał
Gawryś Sebastian
Gąsior Aleksander
Staszak Dawid
Bednarz Aleksander
Musiałowski Marcin
Szczechura Patryk
Leśkiewicz Konrad

95
94
95
95
95
95
95
96
WISŁA Puławy
MEDUZA Warszawa
IKAR Mielec
Trójka Środa Wlkp.
Bielany Warszawa
JUVENIA Wrocław
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:26.00
2:25.00
2:20.54
2:20.02
2:20.16
2:22.66
2:25.27
2:27.14
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kanak Michał
Kowalski Patryk
Dobrowolski Marcel
Kulesza Łukasz
Karkut Kamil
Aptewicz Arkadiusz
Wiak Bartłomiej
Szutko Mateusz
97
97
95
95
96
93
97
97
Ursynów Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
SKARPA Lublin
ORKA Zamość
IKAR Mielec
Bielany Warszawa
UKS 23 Lublin
ŻAK Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:48.16
2:34.60
2:31.04
2:29.46
2:29.63
2:31.77
2:42.18
2:48.28
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Brodzik Andrzej
Węgłowski Karol
Berezecki Mateusz
Południkiewicz Adam
Rutkowski Szymon
Nowicki Mateusz
Szeląg Ernest
Szwedzki Dawid
94
96
95
97
88
94
97
94
SKARPA Lublin
Trójka Środa Wlkp.
Olimpijczyk Suwałki
BUKS Warszawa
AZS AWF Warszawa
AQUA 15tka Bydgoszcz
KSZO Ostrowiec
Piątka Konstantynów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
2:59.38
NT
NT
NT
NT
Seria 6 z 6
3
4
5
Otłowski Aleksy
Wrona Łukasz
Frątczak Mateusz
91
94
97
Warszawianka
SKARPA Lublin
JEDYNKA Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 2 at 17:00


<< TOP >>
Konkurencja 23
08-05-2011
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.95
54.95
55.29
56.48
56.75
57.34
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
SLWRO
JUBIA
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Ostrowiec Św.
Monterrey (MEX)
Warszawa
Belgrade (SRB)
10-08-2010
10-08-2010
24-05-2009
09-07-2008
27-05-2001
10-12-2010

Min MŚw Sen Open: 55.24  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 56.62  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 57.10  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 57.71


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Urbańczyk Aleksandra
Tchórz Alicja
Pawlaczek Natalia SK
Sokołowska Diana
Nitka Aleksandra SO
Bochyńska Sonia
Jagoda Julia
Kowalska Agata
87
92
93
96
93
90
95
93
MKS TRÓJKA Łódź
SŁOWIANKA Gorzów W
ZRYW Opole
JUVENIA Białystok
UNIA Oświęcim
ZRYW Opole
JEDYNKA Ożarów Maz
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.66
58.44
57.93
56.97
57.84
58.43
58.58
59.12
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Lalak Patrycja
Szczytko Alicja
Żelazna Paulina
Sirignano Luigia SK
Gawełczyk Dominika
Dembska Joanna
Jagoda Weronika
Piasecka Marta
95
95
94
96
91
95
95
91
LUBLINIANKA
Olimpijczyk Suwałki
JUVENIA Wrocław
JORDAN Kraków
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
JEDYNKA Ożarów Maz
AZS AWF Katowice



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:00.69
1:00.51
59.71
59.38
59.44
1:00.07
1:00.60
1:01.00
<< TOP >>
Konkurencja 24
08-05-2011
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
48.22
50.08
50.48
50.48
51.59
54.02
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Werner Paweł
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Przyborowski Piotr
WIPUL
POWAR
JUWRO
JUWRO
CSDAB
MZPLO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
29-07-2009
17-07-2004
11-12-2009
10-12-2009
11-12-2009
02-12-2007

Min MŚw Sen Open: 49.23  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 50.28  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 50.91  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 51.36


Rok ur.
Seria 1 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wilk Krzysztof
Zieja Dawid
Wilk Robert
Gąsior Łukasz
Rzadkowski Daniel
Bor Radosław SZG
Poprawa Michał SO
Kawęcki Radosław SZG
89
89
86
86
94
93
94
91
AZS AGH Kraków
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
DELFIN Legionowo
Olimpijczyk Suwałki
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
52.86
52.38
51.30
50.51
51.10
52.27
52.38
53.12
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wieteska Mateusz
Smoliński Jan
Szczepański Sebastian SZG
Korgul Łukasz
Grzelec Bartosz
Iwaniuk Damian
Certa Maciej
Pawlak Adrian
91
90
95
90
93
87
91
90
AZS UŁPŁ Łódź
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.
UKS 23 Lublin
Bielany Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS UŁPŁ Łódź



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
53.99
53.84
53.59
53.46
53.50
53.64
53.98
54.21
<< TOP >>
Konkurencja 25
08-05-2011
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:08.54
1:08.89
1:09.19
1:09.19
1:10.43
1:12.20
Kamińska Beata
Dulian Katarzyna
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
AWGDA
VIRAC
ZNKOS
ZNKOS
ZNKOS
DETOR
Montreal (CAN)
Montreal (CAN)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
25-07-2005
25-07-2005
12-07-2009
12-07-2009
13-07-2008
12-12-2009

Min MŚw Sen Open: 1:09.01  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:10.75  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:11.76  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:12.87


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Poloczek Natalia
Ścieszko Ewa
Bieńkowska Wiktoria SO
Zachoszcz Paulina
Cichowska Kinga
Ostrowska Agnieszka
Lewińska Karolina SO
Kotynia Katarzyna
91
90
93
93
94
90
93
95
AZS AGH Kraków
AZS UŁPŁ Łódź
AZS AWFiS Gdańsk
SŁOWIANKA Gorzów W
JUVENIA Wrocław
AZS PWSZ Racibórz
UNIA Oświęcim
SKS Start Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:13.65
1:12.77
1:11.74
1:10.77
1:11.03
1:11.81
1:13.57
1:13.78
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Trojgo Martyna
Wnuk Sylwia
Pawlisz Agata SR
Dulian Katarzyna
Nowak Paulina SO
Pelowska Aleksandra, SG
Czerniak Monika SR
Jagoda Julia
95
94
95
87
96
93
92
95
Ursynów Warszawa
HURAGAN Międzyrzec
MMKS Kędzierzyn-K
AZS AWFiS Gdańsk
Wodnik Radom
SOLEX Lębork
AZS UWM Olsztyn
JEDYNKA Ożarów Maz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.19
1:15.82
1:15.27
1:14.46
1:14.76
1:15.45
1:16.03
1:16.54
<< TOP >>
Konkurencja 26
08-05-2011
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:00.66
1:02.18
1:02.45
1:02.45
1:05.05
1:07.05
Wolniak Sławomir
Gałka Piotr
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
AWGDA
MZPLO
MOKAT
MOKAT
MOKAT
MOKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Drzonków
24-05-2009
21-05-2006
24-05-2009
24-05-2009
06-04-2008
08-07-2007

Min MŚw Sen Open: 1:01.57  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:02.73  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 1:03.47  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 1:03.76


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Puciło Piotr
Rowiński Filip
Gorczyca Przemysław
Kuczko Sławomir
Wolniak Sławomir
Szulich Dawid
Zarzecki Bartosz
Certa Maciej
93
90
90
85
88
90
93
91
AZS UWM Olsztyn
Bielany Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
DELFIN Legionowo
ATP Augustów
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.30
1:03.43
1:02.43
1:02.15
1:02.31
1:02.66
1:05.65
1:06.52
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kępka Maciej
Domański Maciej
Machnik Mikołaj SR
Stachura Maciej
Wasil Sebastian
Bagniuk Kajetan
Orczyk Maciej
Jarzyński Wojciech
94
93
93
91
94
93
95
91
Ursynów Warszawa
ATP Augustów
AZS AWF Katowice
AZS AGH Kraków
KP AVIA Świdnik
Bielany Warszawa
POLONIA Warszawa
AZS UŁPŁ Łódź



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:08.04
1:07.98
1:07.47
1:07.37
1:07.38
1:07.60
1:08.00
1:08.12
<< TOP >>
Konkurencja 27
08-05-2011
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
13-07-2008
24-11-2006

Min MŚw Sen Open: 1:01.70  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:03.21  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:03.88  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:04.29


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechocka Jagoda
Górniak Katarzyna SO
Szynal Ludwika
Naziębło Klaudia
Tchórz Alicja
Mazurek Zuzanna
Porzelska Anna
Żukowska Paula SZG

90
95
94
93
92
91
95
93
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
SKARPA Lublin
JUVENIA Wrocław
SŁOWIANKA Gorzów W
AZS AWF Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów W
ZRYW Opole
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:05.77
1:04.51
1:04.29
1:02.44
1:02.99
1:04.50
1:04.88
1:06.06
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Djurovic Jovana
Morkowska Joanna SZG
Zacharska Inga
Kowalska Agata
Nawaryńska Katarzyna SR
Mazurkiewicz Aleksandra SR
Trepka Karolina
Dawidowicz Anna
94
94
94
93
96
94
96
93
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
Ursynów Warszawa
POLONIA Warszawa
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
Ursynów Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:09.77
1:08.59
1:07.03
1:06.09
1:06.97
1:07.84
1:09.72
1:09.82
<< TOP >>
Konkurencja 28
08-05-2011
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.66
54.66
56.59
56.48
59.53
1:00.80
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Mączewski Adam
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
MUWAR
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Dębica
27-07-2009
27-07-2009
08-07-2008
11-12-2009
10-12-2005
04-07-2010

Min MŚw Sen Open: 55.14  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 56.59  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 57.36  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 57.64


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Płonowski Miłosz
Sudenis Maciej SR
Jasiński Jakub
Kawęcki Radosław SZG
Wysoczyński Mateusz SK
Morawski Krzysztof
Dubiel Adam
Brus Dominik SK
93
93
87
91
93
94
93
93
AZS AWFiS Gdańsk
Victoria Racibórz
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
JORDAN Kraków
AQUA 15tka Bydgoszcz
LUBLINIANKA
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
59.33
58.20
57.40
55.26
56.99
58.15
59.00
1:00.45
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Mikołajczyk Rafał
Dobrowolski Sebastian
Sobczyk Maciej
Świtkowski Jan
Dębski Tomasz
Książek Michał SK
Opalski Marcin
Bednarz Aleksander
93
90
95
94
93
93
93
95
MKS TRÓJKA Łódź
AZS UŁPŁ Łódź
MKS TRÓJKA Łódź
SKARPA Lublin
NAWA Skierniewice
JORDAN Kraków
Ursynów Warszawa
Bielany Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:02.85
1:02.42
1:01.94
1:00.84
1:01.02
1:02.30
1:02.57
1:03.66
<< TOP >>
Konkurencja 29
08-05-2011
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.84
58.66
58.66
59.74
1:01.70
1:02.90
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Gembicka Malgorzata
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLWRO
SLGOR
Athens (GRE)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Doha (QAT)
Dunkerque (FRA)
Dębica
14-08-2004
15-09-2000
15-09-2000
11-12-2009
27-07-2000
14-04-2007

Min MŚw Sen Open: 59.35  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:01.21  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:02.22  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:02.76


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Korzeniowska Marta SO
Szmagalska Agata
Sikora Paulina SO
Olczak Mirela
Radlińska Marcelina
Gołębiowska Joanna
Ptasińska Katarzyna
Stasinowska Katarzyna

93
95
93
93
93
82
90
94
UNIA Oświęcim
SŁOWIANKA Gorzów W
UNIA Oświęcim
SŁOWIANKA Gorzów W
ORKA Zamość
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
SKS Start Łódź
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:04.79
1:03.59
1:02.77
1:00.96
1:01.29
1:03.41
1:04.11
1:05.43
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kłopocka Paulina
Kącka Natalia SO
Frenke Małgorzata SO
Wyżgolik Vanessa
Przystalska Angelika
Misztal Dominika
Jagoda Weronika
Mazurek Karolina
95
95
95
91
93
94
95
89
JUVENIA Wrocław
UNIA Oświęcim
UNIA Oświęcim
AZS AWF Katowice
UNIA Oświęcim
Ursynów Warszawa
JEDYNKA Ożarów Maz
AZS AGH Kraków



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.65
1:06.47
1:05.85
1:05.68
1:05.80
1:06.26
1:06.58
1:07.32
<< TOP >>
Konkurencja 30
08-05-2011
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
52.03
53.00
53.00
55.50
56.71
57.66
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Werner Paweł
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
MUWAR
AWKAT
JUWRO
AWKAT
Gliwice
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gdynia
05-06-2010
12-07-2009
12-07-2009
06-12-2008
06-12-2008
07-07-2006

Min MŚw Sen Open: 52.86  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 54.35  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 54.82  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 55.19


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Jabłoński Marcin
Kierzkowski Mateusz
Andrzejczak Mateusz
Korzeniowski Paweł
Babuchowski Marcin
Opalski Marcin
Poprawa Michał SO
Wilk Robert
90
87
94
85
84
93
94
86
JUVENIA Białystok
AZS AWFiS Gdańsk
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź
Ursynów Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
57.61
56.98
55.08
52.32
54.98
56.56
57.14
57.65
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Rutkowski Szymon
Grzelec Bartosz
Zapała Łukasz
Chabasiński Paweł
Kawęcki Radosław SZG
Świątkiewicz Rafał
Wilk Przemysław SK
Rowiński Filip
88
93
91
94
91
93
95
90
AZS AWF Warszawa
Bielany Warszawa
AZS AWF Warszawa
ATP Augustów
KORNER Zielona G.
Bielany Warszawa
JORDAN Kraków
Bielany Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:00.35
59.36
59.09
57.97
58.36
59.30
1:00.27
1:00.81
<< TOP >>
Konkurencja 31
08-05-2011
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:04.23
4:12.62
4:12.62
4:12.62
4:16.54
4:16.54
Jędrzejczak Otylia
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
ZROPO
ZROPO
ZROPO
KSOST
KSOST
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
25-03-2007
09-12-2009
09-12-2009
09-12-2009
20-07-2009
20-07-2009

Min MŚw Sen Open: 4:11.26  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 4:16.22  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 4:19.02  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 4:21.56


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Cisowska Aleksandra
Olczak Mirela
Żołnowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Żukowska Paula SZG
Zachoszcz Joanna
Wasilewska Barbara
Pożarowszczyk Beata

89
93
90
92
93
93
94
91
AZS AGH Kraków
SŁOWIANKA Gorzów W
MZOS Płock
AZS AWF Warszawa
ZRYW Opole
SŁOWIANKA Gorzów W
Omega Kleszczów
ŚLĄSK Wrocław
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:28.43
4:26.05
4:24.64
4:17.50
4:20.45
4:24.84
4:26.21
4:28.67
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sędłak Katarzyna
Rudawska Adrianna
Trojanowska Kinga
Burska Justyna
Bajorska Dorota SO
Szczytko Alicja
Pawlaczek Natalia SK
Nienałtowska Natalia



94
96
95
95
94
95
93
96
ORKA Zamość
UKS 23 Lublin
Omega Kleszczów
Piątka Konstantynów
UNIA Oświęcim
Olimpijczyk Suwałki
ZRYW Opole
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:33.43
4:31.13
4:30.35
4:29.38
4:29.54
4:30.53
4:31.52
4:33.92
<< TOP >>
Konkurencja 32
08-05-2011
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:45.71
3:49.72
3:53.66
3:57.20
4:01.94
4:08.01
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
SLWRO
AQBYD
Chiba (JPN)
Budapest (HUN)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Oświęcim
21-08-2007
15-07-2005
08-07-2008
01-12-2007
06-06-2009
05-07-2008

Min MŚw Sen Open: 3:49.96  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 3:57.15  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 3:58.41  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 3:59.75


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wysoczyński Mateusz SK
Hura Bartosz
Werner Paweł
Pielowski Krzysztof
Bor Radosław SZG
Zaczyński Karol
Kliza Mateusz SK
Czarnota Mateusz SO

93
91
93
91
93
91
94
91
JORDAN Kraków
AZS UWM Olsztyn
JUVENIA Wrocław
AZS UWM Olsztyn
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
KP AVIA Świdnik
UNIA Oświęcim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:04.20
4:02.21
4:01.41
3:54.44
4:01.22
4:01.46
4:02.81
4:04.69
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Otłowski Aleksy
Suzin Marcin SK
Lassek Bartłomiej
Książek Michał SK
Jasiński Jakub
Najborowski Paweł
Biś Daniel
Kotlewski Michał SK
91
93
94
93
87
92
95
94
Warszawianka
JORDAN Kraków
MKS TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
Bielany Warszawa
ZRYW Opole



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:14.84
4:11.33
4:09.28
4:07.28
4:08.52
4:10.53
4:13.66
4:15.36
<< TOP >>
Konkurencja 23
08-05-2011
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.95
54.95
55.29
56.48
56.75
57.34
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
SLWRO
JUBIA
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Ostrowiec Św.
Monterrey (MEX)
Warszawa
Belgrade (SRB)
10-08-2010
10-08-2010
24-05-2009
09-07-2008
27-05-2001
10-12-2010

Min MŚw Sen Open: 55.24  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 56.62  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 57.10  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 57.71


Rok ur.
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wasilewska Barbara
Kubiszewska Olga
Aleksandrowicz Arleta
Umińska Dominika
Czerniak Gabriela
Kącka Natalia SO
Sędłak Katarzyna
Szczytko Natalia
94
93
96
94
91
95
94
95
Omega Kleszczów
POLONIA Warszawa
Olimpijczyk Suwałki
MKS TRÓJKA Łódź
AZS AGH Kraków
UNIA Oświęcim
ORKA Zamość
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:02.34
1:01.68
1:01.33
1:01.12
1:01.17
1:01.52
1:02.14
1:02.64
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Misztal Dorota
Lipnicka Julia
Łukaszewicz Zuzanna
Zembrzuska Dorota
Wołoszyn Sonia
Rudawska Adrianna
Olszowa Aleksandra
Borzęcka Katarzyna

96
96
97
93
95
96
95
95
Ursynów Warszawa
POLONIA Warszawa
Jagiellonka Warszawa
Bielany Warszawa
KSZO Ostrowiec
UKS 23 Lublin
ORZEŁ Elbląg
UKS 23 Lublin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:05.39
1:04.74
1:04.23
1:02.90
1:03.90
1:04.36
1:05.36
1:05.56
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Zawadzka Kinga
Adamowicz Maja
Loranty Patrycja
Biedrzycka Iga
Kiec Magda
Sęk Marta
Kaczmarczyk Klaudia
Bączek Adrianna
97
96
97
97
96
95
97
96
OLIMPIA Lublin
Jagiellonka Warszawa
KSZO Ostrowiec
MKS ROŚ Pisz
Bielany Warszawa
Wodnik Rawicz
Jagiellonka Warszawa
SKS Start Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:11.34
1:07.98
1:06.49
1:05.58
1:06.03
1:07.45
1:08.98
1:14.29
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Żukowska Paula SZG
Trojanowska Kinga
Zachoszcz Paulina
Porzelska Anna
Kotynia Katarzyna
Turajczyk Aleksandra
Wydryszek Kinga
Mendak Joanna
93
95
93
95
95
97
96
89
ZRYW Opole
Omega Kleszczów
SŁOWIANKA Gorzów W
SŁOWIANKA Gorzów W
SKS Start Łódź
Piątka Konstantynów
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 7 z 7
2
3
4
5
6
Korzeniowska Marta SO
Jędrzejczak Otylia
Pożarowszczyk Beata
Żelechowska Maria
Olińska Wiktoria

93
83
91
96
96
UNIA Oświęcim
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
Bielany Warszawa
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 24
08-05-2011
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
48.22
50.08
50.48
50.48
51.59
54.02
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Werner Paweł
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Przyborowski Piotr
WIPUL
POWAR
JUWRO
JUWRO
CSDAB
MZPLO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
29-07-2009
17-07-2004
11-12-2009
10-12-2009
11-12-2009
02-12-2007

Min MŚw Sen Open: 49.23  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 50.28  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 50.91  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 51.36


Rok ur.
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Jura Maciej
Kulesza Karol
Otłowski Aleksy
Pielowski Krzysztof
Szczęśniak Piotr
Najborowski Paweł
Wolak Bartłomiej
Breś Gracjan
96
94
91
91
94
92
93
95
Jagiellonka Warszawa
POLONIA Warszawa
Warszawianka
AZS UWM Olsztyn
Bielany Warszawa
KORNER Zielona G.
Omega Kleszczów
MKS TRÓJKA Łódź

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
56.02
55.48
54.83
54.43
54.44
55.19
55.61
56.18
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Berezecki Mateusz
Andrzejczak Mateusz
Brodzik Andrzej
Sękowski Daniel
Hura Bartosz
Guzik Jakub
Chojak Rafał
Staszak Dawid
95
94
94
95
91
91
95
95
Olimpijczyk Suwałki
JUVENIA Wrocław
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
AZS UWM Olsztyn
AZS AGH Kraków
WISŁA Puławy
Trójka Środa Wlkp.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
57.05
56.80
56.48
56.26
56.36
56.49
57.03
57.09
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Zgierski Maksymilian
Rogoziński Łukasz
Lenard Jacek
Skrobisz Marek
Szajerka Konrad
Uściłko Michał
Iłendo Piotr
Łowicki Marcin
94
94
95
94
94
95
93
95
MKS TRÓJKA Łódź
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
BATORY Sokółka
JUVENIA Białystok
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
58.66
58.26
57.61
57.43
57.43
57.71
58.36
58.90
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Olszak Łukasz
Krycia Mateusz
Pietron Mateusz
Woźniak Maciej
Wrona Łukasz
Sobotka Jan
Łagocki Jan
Dytkowski Jan
95
96
96
95
94
96
96
97
Wodnik Rawicz
KSZO Ostrowiec
ORKA Ciechanów
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:01.64
1:00.82
1:00.33
59.78
59.86
1:00.81
1:01.04
1:01.65
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Gniazdowski Jerzy
Szeląg Ernest
Żaczek Jeremi
Gwiazda Michał
Węgłowski Karol
Frątczak Mateusz
Krzyżowski Mateusz
Szutko Mateusz
96
97
96
94
96
97
96
97
Wodnik Rawicz
KSZO Ostrowiec
Jagiellonka Warszawa
SKARPA Lublin
Trójka Środa Wlkp.
JEDYNKA Łódź
BUKS Warszawa
ŻAK Biała Podlaska

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:05.83
1:05.48
1:04.73
1:03.32
1:03.94
1:04.76
1:05.50
1:08.29
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabski Patryk
Nowicki Norbert
Grzyb Dominik
Pachowski Adrian
Michalak Piotr
Południkiewicz Adam
Bagniuk Kajetan
Biś Daniel
95
96
97
97
96
97
93
95
POLONIA Warszawa
MKS ROŚ Pisz
HURAGAN Międzyrzec
Jagiellonka Warszawa
Jagiellonka Warszawa
BUKS Warszawa
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
1:10.91
1:08.30
1:08.93
1:11.41
NT
NT
Seria 9 z 9
3
4
5
Nowicki Mateusz
Motyczyński Jakub
Piątkowski Marcin
94
96
96
AQUA 15tka Bydgoszcz
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 25
08-05-2011
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:08.54
1:08.89
1:09.19
1:09.19
1:10.43
1:12.20
Kamińska Beata
Dulian Katarzyna
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
AWGDA
VIRAC
ZNKOS
ZNKOS
ZNKOS
DETOR
Montreal (CAN)
Montreal (CAN)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
25-07-2005
25-07-2005
12-07-2009
12-07-2009
13-07-2008
12-12-2009

Min MŚw Sen Open: 1:09.01  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:10.75  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:11.76  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:12.87


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Radlińska Marcelina
Zbrojewska Michalina
Rogacz Katarzyna SR
Walczak Anna
Chwadeczko Zuzanna
Lis Zuzanna
Kulla Katarzyna
Prządak Paulina
93
96
96
94
95
95
95
95
ORKA Zamość
Piątka Konstantynów
Victoria Racibórz
MKS TRÓJKA Łódź
LUBLINIANKA
Wodnik Rawicz
ORZEŁ Elbląg
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:20.78
1:19.47
1:18.28
1:18.08
1:18.16
1:19.29
1:20.62
1:21.37
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Olińska Wiktoria
Góral Gabriela
Zyga Izabela
Łukaszewicz Zuzanna
Czaplicka Weronika
Jezuita Joanna
Jagodzka Aleksandra
Dembska Joanna

96
96
96
97
95
94
91
95
POLONIA Warszawa
NAWA Skierniewice
NAWA Skierniewice
Jagiellonka Warszawa
Orka Sochaczew
POLONIA Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:31.78
1:23.10
1:22.32
1:22.60
1:23.72
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 26
08-05-2011
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:00.66
1:02.18
1:02.45
1:02.45
1:05.05
1:07.05
Wolniak Sławomir
Gałka Piotr
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
AWGDA
MZPLO
MOKAT
MOKAT
MOKAT
MOKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Drzonków
24-05-2009
21-05-2006
24-05-2009
24-05-2009
06-04-2008
08-07-2007

Min MŚw Sen Open: 1:01.57  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 1:02.73  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 1:03.47  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 1:03.76


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Aptewicz Arkadiusz
Szwedzki Dawid
Czajkowski Wojciech
Kordala Maciej
Guzik Jakub
Kulesza Łukasz
Suchodolski Patryk SR
Kut Bartosz SK
93
94
94
93
91
95
93
93
Bielany Warszawa
Piątka Konstantynów
KP AVIA Świdnik
Olimpijczyk Suwałki
AZS AGH Kraków
ORKA Zamość
Górnik Radlin
Bobry Dębica

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:10.61
1:08.81
1:08.64
1:08.28
1:08.60
1:08.80
1:09.62
1:10.86
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gołebiowski Maciej
Charyło Dominik
Rojda Adam
Kozakiewicz Jan
Karkut Kamil
Świtkowski Jan
Stępień Konrad
Fedorowicz Jakub
94
95
96
96
96
94
96
97
SKS Start Łódź
JUVENIA Białystok
Wodnik Rawicz
Ursynów Warszawa
IKAR Mielec
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.41
1:13.34
1:12.98
1:11.56
1:12.10
1:13.12
1:13.98
1:14.57
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pierzyński Michał
Adamski Adrian
Cwalina Kacper
Trefler Michał
Lubiatowski Tomasz
Dyrek Mateusz
Kowalczyk Jakub
Gałka Piotr
97
96
97
97
97
91
97
88
Piątka Konstantynów
ORKA Ciechanów
NAWA Skierniewice
Jagiellonka Warszawa
Wodnik Rawicz
AZS AGH Kraków
NAWA Skierniewice
MZOS Płock

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
1:18.42
1:25.27
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 27
08-05-2011
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
13-07-2008
24-11-2006

Min MŚw Sen Open: 1:01.70  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:03.21  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:03.88  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:04.29


Rok ur.
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
Suchota Magdalena
Bień Monika
Rurarz Zuzanna
Długołęcka Karolina
Grabarczyk Dominika
Różalska Martyna
Żelechowska Maria
97
95
96
96
96
96
96
HURAGAN Międzyrzec
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
UNIA Busko-Zdrój
Ursynów Warszawa
Bielany Warszawa
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.75
1:13.79
1:12.77
1:10.83
1:10.98
1:13.47
1:14.53
Seria 4 z 4
3
4
5
Trojgo Bogna
Zawolik Wiktoria
Zawadzka Kinga
97
97
97
Ursynów Warszawa
KSZO Ostrowiec
OLIMPIA Lublin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:19.93
1:24.12
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 28
08-05-2011
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.66
54.66
56.59
56.48
59.53
1:00.80
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Mączewski Adam
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
MUWAR
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Dębica
27-07-2009
27-07-2009
08-07-2008
11-12-2009
10-12-2005
04-07-2010

Min MŚw Sen Open: 55.14  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 56.59  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 57.36  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 57.64


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Zakrzewski Jakub
Brzuś Michał
Uściłko Michał
Zgierski Maksymilian
Sobotka Jan
Karwat Krzysztof
Kanak Michał
Żaczek Jeremi
96
97
95
94
96
96
97
96
WISŁA Puławy
ORKA Zamość
BATORY Sokółka
MKS TRÓJKA Łódź
POLONIA Warszawa
NAWA Skierniewice
Ursynów Warszawa
Jagiellonka Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.23
1:09.19
1:04.76
1:04.03
1:04.73
1:09.09
1:11.68
1:15.12
Seria 4 z 5
2
3
4
5
6
7
Wojtach Krzysztof
Szutko Mateusz
Michalak Piotr
Trefler Michał
Nowicki Norbert
Suzin Marcin SK
94
97
96
97
96
93
JUVENIA Białystok
ŻAK Biała Podlaska
Jagiellonka Warszawa
Jagiellonka Warszawa
MKS ROŚ Pisz
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:21.87
1:16.29
1:19.77
NT
NT
Seria 5 z 5
3
4
5
Gąsior Aleksander
Szczęśniak Piotr
Meszka Ernest

95
94
97
IKAR Mielec
Bielany Warszawa
NAWA Skierniewice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 29
08-05-2011
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.84
58.66
58.66
59.74
1:01.70
1:02.90
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Gembicka Malgorzata
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLWRO
SLGOR
Athens (GRE)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Doha (QAT)
Dunkerque (FRA)
Dębica
14-08-2004
15-09-2000
15-09-2000
11-12-2009
27-07-2000
14-04-2007

Min MŚw Sen Open: 59.35  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 1:01.21  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 1:02.22  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 1:02.76


Rok ur.
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Czaplicka Weronika
Wnuk Sylwia
Bączek Adrianna
Różalska Martyna
Borkowska Agata
Szynal Ludwika
Olszowa Aleksandra
Lipnicka Julia

95
94
96
96
95
94
95
96
Orka Sochaczew
HURAGAN Międzyrzec
SKS Start Łódź
Bielany Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
SKARPA Lublin
ORZEŁ Elbląg
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:11.59
1:10.63
1:08.65
1:07.64
1:08.38
1:09.14
1:10.70
1:11.76
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Biedrzycka Iga
Zygo Karolina
Rurarz Zuzanna
Misztal Dorota
Dasiewicz Gabriela
Kaczmarczyk Klaudia
Pabian Agnieszka SK
Jędrzejczak Otylia
97
96
96
96
96
97
96
83
MKS ROŚ Pisz
OLIMPIA Lublin
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa
BUKS Warszawa
Jagiellonka Warszawa
JORDAN Kraków
AZS AWF Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
1:16.21
1:11.91
1:14.08
1:24.19
NT
NT
Seria 5 z 5
3
4
5
Gawełczyk Dominika
Kowalska Sylwia
Nienałtowska Natalia

91
95
96
AZS AWF Katowice
ORKA Ciechanów
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 30
08-05-2011
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
52.03
53.00
53.00
55.50
56.71
57.66
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Werner Paweł
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
MUWAR
AWKAT
JUWRO
AWKAT
Gliwice
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gdynia
05-06-2010
12-07-2009
12-07-2009
06-12-2008
06-12-2008
07-07-2006

Min MŚw Sen Open: 52.86  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 54.35  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 54.82  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 55.19


Rok ur.
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Jura Maciej
Musiałowski Marcin
Nowicki Mateusz
Szajerka Konrad
Borkowski Łukasz
Chojak Rafał
Środek Arkadiusz
Perzankowski Kacper
96
95
94
94
95
95
96
96
Jagiellonka Warszawa
JUVENIA Wrocław
AQUA 15tka Bydgoszcz
Bielany Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź
WISŁA Puławy
LUBLINIANKA
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:03.77
1:03.16
1:01.64
1:01.09
1:01.40
1:02.43
1:03.75
1:04.12
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuskowski Adam
Gawryś Sebastian
Leśkiewicz Konrad
Motyczyński Jakub
Woźniak Maciej
Sudenis Maciej SR
Książek Sebastian
Brzuś Michał
96
94
96
96
95
93
96
97
ORKA Ciechanów
MEDUZA Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
Victoria Racibórz
KSZO Ostrowiec
ORKA Zamość

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.03
1:05.46
1:05.06
1:04.72
1:05.03
1:05.35
1:05.63
1:06.28
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Piątkowski Mateusz
Chudy Michał
Gałecki Mateusz
Kulesza Łukasz
Pachowski Adrian
Borowski Tomasz
Najborowski Paweł
Iwaniuk Damian

90
97
96
95
97
97
92
87
AZS AWF Warszawa
Wodnik Rawicz
BUKS Warszawa
ORKA Zamość
Jagiellonka Warszawa
WISŁA Puławy
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:18.63
1:13.66
1:06.97
1:10.77
1:14.95
NT
NT
Seria 6 z 6
2
3
4
5
6
7
Zakrzewski Jakub
Piątkowski Marcin
Lelek Mateusz
Staszak Dawid
Węgłowski Karol
Czajkowski Wojciech
96
96
96
95
96
94
WISŁA Puławy
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
Trójka Środa Wlkp.
Trójka Środa Wlkp.
KP AVIA Świdnik

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 31
08-05-2011
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:04.23
4:12.62
4:12.62
4:12.62
4:16.54
4:16.54
Jędrzejczak Otylia
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
ZROPO
ZROPO
ZROPO
KSOST
KSOST
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
25-03-2007
09-12-2009
09-12-2009
09-12-2009
20-07-2009
20-07-2009

Min MŚw Sen Open: 4:11.26  /  Min MŚw Jun 15 - 17: 4:16.22  /  Min-8 ME Jun 15 - 16: 4:19.02  /  Min-12 ME Jun 15 - 16: 4:21.56


Rok ur.
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Zembrzuska Dorota
Karpisz Milena
Aleksandrowicz Arleta
Szmagalska Agata
Borzęcka Katarzyna
Wołoszyn Sonia
Chwadeczko Zuzanna
Szczytko Natalia
93
97
96
95
95
95
95
95
Bielany Warszawa
Piątka Konstantynów
Olimpijczyk Suwałki
SŁOWIANKA Gorzów W
UKS 23 Lublin
KSZO Ostrowiec
LUBLINIANKA
Olimpijczyk Suwałki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:40.83
4:36.62
4:35.67
4:34.73
4:35.42
4:35.94
4:36.94
4:41.52
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wydryszek Kinga
Bączyk Paula
Człowiek Roksana
Zygo Karolina
Zyga Paulina
Nita Anna
Sirignano Luigia SK
Popiel Joanna
96
93
96
96
94
97
96
96
POLONIA Warszawa
MKS TRÓJKA Łódź
UNIA Oświęcim
OLIMPIA Lublin
NAWA Skierniewice
Piątka Konstantynów
JORDAN Kraków
Bielany Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:59.56
4:53.80
4:49.29
4:43.00
4:43.28
4:52.67
4:56.46
5:00.84
Seria 5 z 6
2
3
4
5
6
7
Morkowska Joanna SZG
Trepka Karolina
Loranty Patrycja
Kiec Magda
Trojgo Bogna
Długołęcka Karolina
94
96
97
96
97
96
KORNER Zielona G.
Ursynów Warszawa
KSZO Ostrowiec
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa
UNIA Busko-Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
5:03.40
5:01.37
5:02.64
5:06.06
NT
Seria 6 z 6
3
4
5
Kłopocka Paulina
Zawolik Wiktoria
Żelazna Paulina

95
97
94
JUVENIA Wrocław
KSZO Ostrowiec
JUVENIA Wrocław
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00


<< TOP >>
Konkurencja 32
08-05-2011
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista startowa

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:45.71
3:49.72
3:53.66
3:57.20
4:01.94
4:08.01
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
SLWRO
AQBYD
Chiba (JPN)
Budapest (HUN)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Oświęcim
21-08-2007
15-07-2005
08-07-2008
01-12-2007
06-06-2009
05-07-2008

Min MŚw Sen Open: 3:49.96  /  Min MŚw Jun 16 - 18: 3:57.15  /  Min-8 ME Jun 17 - 18: 3:58.41  /  Min-12 ME Jun 17 - 18: 3:59.75


Rok ur.
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Świątkiewicz Rafał
Pasieczny Przemysław
Sękowski Daniel
Gąsior Patryk
Rogoziński Łukasz
Szczepański Sebastian SZG
Łagocki Jan
Lenard Jacek

93
95
95
94
94
95
96
95
Bielany Warszawa
ORZEŁ Elbląg
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
KSZO Ostrowiec
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:27.49
4:24.55
4:21.54
4:20.21
4:21.18
4:22.16
4:24.77
4:28.22
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Łowicki Marcin
Gwiazda Michał
Brodzik Andrzej
Marchel Adrian
Szczechura Patryk
Stępień Konrad
Leśkiewicz Konrad
Krycia Mateusz
95
94
94
95
95
96
96
96
NAWA Skierniewice
SKARPA Lublin
SKARPA Lublin
JUVENIA Białystok
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:34.31
4:31.63
4:29.59
4:29.31
4:29.40
4:30.19
4:33.11
4:34.93
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabczak Dawid
Szeląg Ernest
Frątczak Mateusz
Dytkowski Jan
Pierzyński Michał
Kowalski Patryk
Wrona Łukasz
Lelek Mateusz
97
97
97
97
97
97
94
96
WISŁA Puławy
KSZO Ostrowiec
JEDYNKA Łódź
KSZO Ostrowiec
Piątka Konstantynów
UNIA Busko-Zdrój
SKARPA Lublin
POLONIA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:50.63
4:47.11
4:42.97
4:35.60
4:36.54
4:45.00
4:47.20
4:53.10
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Iłendo Piotr
Aptewicz Arkadiusz
Kanak Michał
Kawęcki Radosław SZG
Orczyk Maciej
Bednarz Aleksander
Morawski Krzysztof
93
93
97
91
95
95
94
JUVENIA Białystok
Bielany Warszawa
Ursynów Warszawa
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
AQUA 15tka Bydgoszcz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 1, Seria 2 planowane w sesji 3 at 9:00