Minima Mistrzostw Świata
  Mężczyźni
1 Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa 200m st.motylkowym
400m st.zmiennym
2 Czerniak Konrad Wisła Puławy 50m st.dowolnym
100m st.dowolnym
100m st.motylkowym
3 Kawęcki Radosław Korner Zielona Góra 200m st.grzbietowym
100m st.grzbietowym
4 Tarczyński Marcin Kapry Pruszków 100m st.grzbietowym
200m st.zmiennym
5 Kuczko Sławomir AZS AWF Warszawa 200m st.klasycznym
6 Sawrymowicz Mateusz MKP Szczecin 1500m st.dowolnym
7 Wypych Filip Trójka Łódź 50m st.dowolnym
8 Szulich Dawid Delfin Legionowo 100m st.klasycznym
  Kobiety
1 Jędrzejczak Otylia AZS AWF Warszawa 200m st.motylkowym
2 Olczak Mirela Słowianka Gorzów Wlkp. 200m st.motylkowym
3 Tchórz Alicja Słowianka Gorzów Wlkp. 200m st.grzbietowym
4 Putra Aleksandra AZS UWM Olsztyn 200m st.grzbietowym
  Minima Mistrzostw Świata Juniorów
  Mężczyźni
1 Szuba Michał WKS Śląsk Wrocław 400m st.dowolnym
  Kobiety
1 Sokołowska Diana Juvenia Białystok 200m st.dowolnym
  Minima Mistrzostw Europy Juniorów
  Mężczyźni
1 Szuba Michał WKS Śląsk Wrocław 800m st.dowolnym Min-8
400m st.dowolnym Min-8
1500m st.dowolnym Min-8
2 Zaborowski Filip MKP Szczecin 800m st.dowolnym Min-8
400m st.dowolnym Min-8
1500m st.dowolnym Min-12
3 Kaczmarski Marcin KS KSZO Ostrowiec 800m st.dowolnym Min-12
4 Zoniuk Maciej WKS Śląsk Wrocław 800m st.dowolnym Min-12
1500m st.dowolnym Min-12
5 Rzadkowski Daniel Olimpijczyk Suwałki 50m st.dowolnym Min-8
100m st.dowolnym Min-12
6 Morawski Krzysztof AQUA 15tka Bydgoszcz 200m st.grzbietowym Min-8
7 Wysoczyński Mateusz Jordan Kraków 200m st.grzbietowym Min-8
100m st.grzbietowym Min-8
50m st.motylkowym Min-12
100m st.motylkowym Min-8
8 Werner Paweł JUVENIA Wrocław 50m st.dowolnym Min-12
200m st.dowolnym Min-8
9 Przyborowski Piotr MZOS Płock 50m st.dowolnym Min-12
10 Poprawa Michał AZS AWF Katowice 200m st.dowolnym Min-8
100m st.dowolnym Min-12
11 Bor Radosław Korner Zielona Góra 200m st.dowolnym Min-8
12 Bujoczek Filip WKS Śląsk Wrocław 200m st.dowolnym Min-12
400m st.dowolnym Min-12
13 Puciło Piotr AZS UWM Olsztyn 50m st.klasycznym Min-12
14 Danielewski Aleksander GOSiR Piaseczno 100m st.grzbietowym Min-8
15 Chmiel Łukasz MOS Dabrowa Górnicza 100m st.motylkowym Min-12
16 Andrzejczak Mateusz JUVENIA Wrocław 100m st.motylkowym Min-12
17 Rybiński Dawid WKS Śląsk Wrocław 400m st.dowolnym Min-12
  Kobiety
1 Sokołowska Diana Juvenia Białystok 50m st.dowolnym Min-12
200m st.dowolnym Min-8
100m st.dowolnym Min-12
2 Chwadeczko Zuzanna Lublinianka 50m st.klasycznym Min-12
3 Pawlisz Agata MMKS Kedzierzyn K. 50m st.klasycznym Min-12
4 Górniak Katarzyna UNIA Oświęcim 100m st.grzbietowym Min-8
100m st.dowolnym Min-12
5 Porzelska Anna Słowianka Gorzów Wlkp. 100m st.grzbietowym Min-8
6 Kozłowska Anna AQUA 15tka Bydgoszcz 200m st.zmiennym Min-8
7 Kilijańska Donata KS KSZO Ostrowiec 400m st.dowolnym Min-8
800m st.dowolnym Min-8
8 Kasperek Katarzyna Warta Poznań 800m st.dowolnym Min-12