Nr  1. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  3. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  16. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  18. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  16. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  18. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  24. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  24. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  34. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  35. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  36. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  38. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  34. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  35. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  36. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  39. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  40. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Św., 19-22 maj 2011r


Konkurencja 1
19-05-2011
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
16:30.50
16:39.03
16:39.03
16:39.03
16:39.03
18:29.14
Dyszkiewicz Magdalena
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Cieślak Joanna
SLWRO
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
WAPOZ
Athens (USA)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Św.
13-07-2000
14-07-2010
14-07-2010
14-07-2010
14-07-2010
21-05-2009

Min MŚ Sen : 16:24.60  /  Min MŚJun 15 - 17: 16:39.03  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 17:06.80  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 17:32.44

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Charlos Natalia93PZP+0,9016:55.64799
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.43
2:10.27
3:17.52
4:25.42
1:03.43
1:06.84
1:07.25
1:07.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.30
6:41.25
7:49.14
8:57.33
1:07.88
1:07.95
1:07.89
1:08.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:05.96
11:14.50
12:23.82
13:33.02
1:08.63
1:08.54
1:09.32
1:09.20
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.56
15:49.45
16:55.64
1:08.54
1:07.89
1:06.19
2.Zachoszcz Joanna93Słowianka Gorzów Wlkp+0,9017:04.65778
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.05
2:13.15
3:20.99
4:29.15
1:05.05
1:08.10
1:07.84
1:08.16
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.22
6:45.49
7:53.72
9:02.47
1:08.07
1:08.27
1:08.23
1:08.75
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.16
11:20.06
12:28.69
13:37.47
1:08.69
1:08.90
1:08.63
1:08.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.29
15:55.45
17:04.65
1:08.82
1:09.16
1:09.20
3.Wikieł Manuela SSz92AZS UWM Olsztyn+0,8017:24.83734
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.27
2:13.22
3:21.39
4:29.75
1:05.27
1:07.95
1:08.17
1:08.36
500m:
600m:
700m:
800m:
5:38.34
6:47.11
7:56.07
9:05.99
1:08.59
1:08.77
1:08.96
1:09.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.09
11:26.50
12:37.49
13:48.96
1:10.10
1:10.41
1:10.99
1:11.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:01.28
16:14.02
17:24.83
1:12.32
1:12.74
1:10.81
4.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań+0,7517:32.74717
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.44
2:19.15
3:30.55
4:40.99
1:07.44
1:11.71
1:11.40
1:10.44
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.73
7:02.00
8:12.74
9:22.64
1:10.74
1:10.27
1:10.74
1:09.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.90
11:43.31
12:53.79
14:04.64
1:10.26
1:10.41
1:10.48
1:10.85
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.92
16:25.42
17:32.74
1:10.28
1:10.50
1:07.32
5.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,7917:37.49708
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.72
2:12.46
3:21.17
4:30.01
1:04.72
1:07.74
1:08.71
1:08.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.79
6:50.42
8:01.68
9:12.96
1:09.78
1:10.63
1:11.26
1:11.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:24.30
11:36.93
12:49.07
14:01.57
1:11.34
1:12.63
1:12.14
1:12.50
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.52
16:25.68
17:37.49
1:11.95
1:12.16
1:11.81
6.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,8617:45.72691
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.39
2:20.96
3:32.56
4:44.06
1:09.39
1:11.57
1:11.60
1:11.50
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.06
7:06.75
8:18.13
9:29.16
1:11.00
1:11.69
1:11.38
1:11.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:39.89
11:51.43
13:02.53
14:13.96
1:10.73
1:11.54
1:11.10
1:11.43
1300m:
1400m:
1500m:
15:25.00
16:36.05
17:45.72
1:11.04
1:11.05
1:09.67
7.Chodyna Monika92AZS UWM Olsztyn+0,8317:49.38684
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.37
2:17.91
3:30.07
4:41.09
1:07.37
1:10.54
1:12.16
1:11.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:52.91
7:05.04
8:17.05
9:29.68
1:11.82
1:12.13
1:12.01
1:12.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:41.65
11:53.45
13:05.12
14:16.25
1:11.97
1:11.80
1:11.67
1:11.13
1300m:
1400m:
1500m:
15:27.49
16:39.03
17:49.38
1:11.24
1:11.54
1:10.35
8.Trojanowska Kinga95Omega Kleszczów+0,8917:50.23683
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.87
2:17.75
3:28.95
4:39.99
1:06.87
1:10.88
1:11.20
1:11.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.41
7:03.29
8:15.41
9:27.99
1:11.42
1:11.88
1:12.12
1:12.58
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.25
11:52.21
13:04.74
14:16.32
1:12.26
1:11.96
1:12.53
1:11.58
1300m:
1400m:
1500m:
15:28.73
16:40.50
17:50.23
1:12.41
1:11.77
1:09.73
9.Bajorska Dorota SO94UNIA Oświęcim+0,7817:50.39682
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.37
2:17.55
3:28.32
4:39.21
1:07.37
1:10.18
1:10.77
1:10.89
500m:
600m:
700m:
800m:
5:50.12
7:01.45
8:12.84
9:25.03
1:10.91
1:11.33
1:11.39
1:12.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.28
11:49.95
13:02.77
14:16.15
1:12.25
1:12.67
1:12.82
1:13.38
1300m:
1400m:
1500m:
15:28.67
16:41.29
17:50.39
1:12.52
1:12.62
1:09.10
10.Piekarska Magdalena SSz94MKP Szczecin+0,8517:52.62678
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.34
2:19.81
3:31.93
4:43.64
1:08.34
1:11.47
1:12.12
1:11.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.16
7:06.61
8:18.22
9:29.56
1:11.52
1:11.45
1:11.61
1:11.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:41.75
11:53.11
13:06.13
14:17.78
1:12.19
1:11.36
1:13.02
1:11.65
1300m:
1400m:
1500m:
15:30.41
16:42.90
17:52.62
1:12.63
1:12.49
1:09.72
11.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+1,0217:52.89678
Rekord Polski Jun 14-lat
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.47
2:22.36
3:34.40
4:46.08
1:10.47
1:11.89
1:12.04
1:11.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.49
7:08.95
8:20.30
9:32.01
1:11.41
1:11.46
1:11.35
1:11.71
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:43.82
11:55.71
13:08.09
14:20.24
1:11.81
1:11.89
1:12.38
1:12.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.50
16:43.85
17:52.89
1:12.26
1:11.35
1:09.04
12.Lipińska Małgorzata SSz93KS KSZO Ostrowiec+0,8217:55.03673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.36
2:16.90
3:26.70
4:36.63
1:07.36
1:09.54
1:09.80
1:09.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.24
6:58.42
8:10.60
9:24.52
1:10.61
1:11.18
1:12.18
1:13.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.43
11:50.31
13:03.32
14:16.35
1:12.91
1:12.88
1:13.01
1:13.03
1300m:
1400m:
1500m:
15:29.94
16:42.73
17:55.03
1:13.59
1:12.79
1:12.30
13.Wołoszyn Sonia95KS KSZO Ostrowiec+0,8217:56.67670
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.98
2:19.90
3:31.54
4:43.21
1:07.98
1:11.92
1:11.64
1:11.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:54.91
7:06.86
8:18.95
9:30.84
1:11.70
1:11.95
1:12.09
1:11.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:43.27
11:55.81
13:08.74
14:21.31
1:12.43
1:12.54
1:12.93
1:12.57
1300m:
1400m:
1500m:
15:33.86
16:46.07
17:56.67
1:12.55
1:12.21
1:10.60
14.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,8617:58.49667
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.36
2:20.40
3:32.81
4:45.27
1:08.36
1:12.04
1:12.41
1:12.46
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.51
7:09.24
8:21.71
9:34.00
1:12.24
1:11.73
1:12.47
1:12.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.42
11:59.22
13:11.49
14:23.49
1:12.42
1:12.80
1:12.27
1:12.00
1300m:
1400m:
1500m:
15:35.86
16:47.73
17:58.49
1:12.37
1:11.87
1:10.76
15.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław+0,7618:08.38649
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.95
2:20.01
3:31.96
4:43.17
1:07.95
1:12.06
1:11.95
1:11.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:54.70
7:07.13
8:20.29
9:33.45
1:11.53
1:12.43
1:13.16
1:13.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.59
11:59.97
13:13.44
14:27.33
1:13.14
1:13.38
1:13.47
1:13.89
1300m:
1400m:
1500m:
15:41.87
16:55.64
18:08.38
1:14.54
1:13.77
1:12.74
16.Kuligowska Marcela SSz94MKP Szczecin+0,8318:08.70648
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.61
2:20.06
3:32.38
4:44.42
1:08.61
1:11.45
1:12.32
1:12.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.09
7:07.76
8:20.13
9:32.95
1:11.67
1:11.67
1:12.37
1:12.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:45.86
11:59.79
13:13.81
14:27.89
1:12.91
1:13.93
1:14.02
1:14.08
1300m:
1400m:
1500m:
15:41.90
16:56.08
18:08.70
1:14.01
1:14.18
1:12.62


<< TOP >>
Konkurencja 2
19-05-2011
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:47.91
7:59.13
8:02.02
8:08.01
8:24.31
8:39.29
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Kurant Roger
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
KOOLS
KSOST
Melbourne (AUS)
Dębica
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
28-03-2007
07-05-2005
10-07-2008
29-11-2007
23-11-2006
17-05-2008

Min MŚ Sen : 7:57.93  /  Min MŚJun 16 - 18: 8:07.25  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 8:14.64  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 8:18.80

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin+0,818:02.76821
100m:
200m:
58.14
1:59.37
58.14
1:01.23
300m:
400m:
3:00.67
4:02.00
1:01.30
1:01.33
500m:
600m:
5:03.09
6:03.42
1:01.09
1:00.33
700m:
800m:
7:03.16
8:02.76
59.74
59.60
2.Zaczyński Karol91AZS AWF Katowice+0,778:04.71811
100m:
200m:
56.72
1:56.94
56.72
1:00.22
300m:
400m:
2:57.78
3:59.13
1:00.84
1:01.35
500m:
600m:
5:01.53
6:03.93
1:02.40
1:02.40
700m:
800m:
7:05.58
8:04.71
1:01.65
59.13
3.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn+0,758:06.47802
100m:
200m:
57.68
1:58.21
57.68
1:00.53
300m:
400m:
2:58.92
3:59.92
1:00.71
1:01.00
500m:
600m:
5:01.65
6:03.70
1:01.73
1:02.05
700m:
800m:
7:05.17
8:06.47
1:01.47
1:01.30
4.Daniec Jan92UNIA Oświęcim+0,818:08.56792
100m:
200m:
57.96
1:58.99
57.96
1:01.03
300m:
400m:
3:00.23
4:01.80
1:01.24
1:01.57
500m:
600m:
5:03.36
6:05.35
1:01.56
1:01.99
700m:
800m:
7:07.24
8:08.56
1:01.89
1:01.32
5.Szuba Michał SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,828:09.91785
Min-8 ME Jun
100m:
200m:
58.44
1:59.47
58.44
1:01.03
300m:
400m:
3:00.96
4:02.61
1:01.49
1:01.65
500m:
600m:
5:04.02
6:06.67
1:01.41
1:02.65
700m:
800m:
7:09.37
8:09.91
1:02.70
1:00.54
6.Zaborowski Filip SSz94MKP Szczecin+0,738:13.36769
Min-8 ME Jun
100m:
200m:
59.25
2:01.30
59.25
1:02.05
300m:
400m:
3:03.59
4:06.24
1:02.29
1:02.65
500m:
600m:
5:08.74
6:11.12
1:02.50
1:02.38
700m:
800m:
7:12.92
8:13.36
1:01.80
1:00.44
7.Kaczmarski Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,718:15.13761
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
58.84
2:01.30
58.84
1:02.46
300m:
400m:
3:03.76
4:06.49
1:02.46
1:02.73
500m:
600m:
5:09.15
6:12.09
1:02.66
1:02.94
700m:
800m:
7:14.62
8:15.13
1:02.53
1:00.51
8.Zoniuk Maciej SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,728:18.64745
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
59.23
2:01.72
59.23
1:02.49
300m:
400m:
3:04.28
4:07.11
1:02.56
1:02.83
500m:
600m:
5:10.22
6:13.44
1:03.11
1:03.22
700m:
800m:
7:16.21
8:18.64
1:02.77
1:02.43
9.Piątkowski Mateusz90AZS AWF Warszawa+0,798:22.36728
100m:
200m:
59.15
2:02.00
59.15
1:02.85
300m:
400m:
3:05.13
4:08.24
1:03.13
1:03.11
500m:
600m:
5:11.45
6:14.87
1:03.21
1:03.42
700m:
800m:
7:18.97
8:22.36
1:04.10
1:03.39
10.Hura Bartosz91AZS UWM Olsztyn+0,868:25.35716
100m:
200m:
58.78
2:01.00
58.78
1:02.22
300m:
400m:
3:03.18
4:06.06
1:02.18
1:02.88
500m:
600m:
5:09.96
6:14.73
1:03.90
1:04.77
700m:
800m:
7:20.47
8:25.35
1:05.74
1:04.88
11.Pulwin Paweł92AZS AWF Warszawa+0,878:25.77714
100m:
200m:
59.49
2:01.30
59.49
1:01.81
300m:
400m:
3:04.20
4:08.24
1:02.90
1:04.04
500m:
600m:
5:11.04
6:16.25
1:02.80
1:05.21
700m:
800m:
7:21.89
8:25.77
1:05.64
1:03.88
12.Towarek Sebastian SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,808:26.43711
100m:
200m:
59.68
2:02.85
59.68
1:03.17
300m:
400m:
3:06.43
4:10.19
1:03.58
1:03.76
500m:
600m:
5:14.27
6:18.67
1:04.08
1:04.40
700m:
800m:
7:23.33
8:26.43
1:04.66
1:03.10
13.Hreniak Maciej89MKP Szczecin+0,778:26.88709
100m:
200m:
58.85
2:01.15
58.85
1:02.30
300m:
400m:
3:04.53
4:08.97
1:03.38
1:04.44
500m:
600m:
5:13.45
6:18.69
1:04.48
1:05.24
700m:
800m:
7:23.58
8:26.88
1:04.89
1:03.30
14.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,708:27.12708
100m:
200m:
58.83
2:01.01
58.83
1:02.18
300m:
400m:
3:03.86
4:07.25
1:02.85
1:03.39
500m:
600m:
5:10.52
6:14.81
1:03.27
1:04.29
700m:
800m:
7:20.66
8:27.12
1:05.85
1:06.46
15.Rybiński Dawid SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,708:30.78693
100m:
200m:
59.19
2:01.51
59.19
1:02.32
300m:
400m:
3:04.12
4:07.88
1:02.61
1:03.76
500m:
600m:
5:13.21
6:19.74
1:05.33
1:06.53
700m:
800m:
7:26.16
8:30.78
1:06.42
1:04.62
16.Lassek Bartłomiej94TRÓJKA Łódź+0,688:31.31691
100m:
200m:
59.04
2:02.22
59.04
1:03.18
300m:
400m:
3:06.27
4:11.35
1:04.05
1:05.08
500m:
600m:
5:16.72
6:22.14
1:05.37
1:05.42
700m:
800m:
7:27.66
8:31.31
1:05.52
1:03.65
17.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn+0,758:40.27656
100m:
200m:
1:00.14
2:02.90
1:00.14
1:02.76
300m:
400m:
3:05.98
4:10.11
1:03.08
1:04.13
500m:
600m:
5:16.83
6:25.36
1:06.72
1:08.53
700m:
800m:
7:33.43
8:40.27
1:08.07
1:06.84
18.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświęcim+0,718:42.46648
100m:
200m:
59.82
2:03.01
59.82
1:03.19
300m:
400m:
3:06.95
4:12.71
1:03.94
1:05.76
500m:
600m:
5:20.41
6:28.11
1:07.70
1:07.70
700m:
800m:
7:36.19
8:42.46
1:08.08
1:06.27
19.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,758:43.79643
100m:
200m:
59.97
2:04.58
59.97
1:04.61
300m:
400m:
3:10.50
4:16.61
1:05.92
1:06.11
500m:
600m:
5:23.09
6:29.69
1:06.48
1:06.60
700m:
800m:
7:37.25
8:43.79
1:07.56
1:06.54
20.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,798:45.62636
100m:
200m:
59.79
2:03.94
59.79
1:04.15
300m:
400m:
3:09.81
4:17.01
1:05.87
1:07.20
500m:
600m:
5:24.26
6:31.88
1:07.25
1:07.62
700m:
800m:
7:39.56
8:45.62
1:07.68
1:06.06
21.Pietrzak Dawid97AQUA 15tka Bydgoszcz+0,838:47.73628
100m:
200m:
1:00.90
2:06.89
1:00.90
1:05.99
300m:
400m:
3:14.17
4:20.28
1:07.28
1:06.11
500m:
600m:
5:26.42
6:33.67
1:06.14
1:07.25
700m:
800m:
7:40.98
8:47.73
1:07.31
1:06.75
22.Ciesielski Filip96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,778:52.63611
100m:
200m:
1:00.87
2:07.41
1:00.87
1:06.54
300m:
400m:
3:14.97
4:23.15
1:07.56
1:08.18
500m:
600m:
5:31.02
6:39.31
1:07.87
1:08.29
700m:
800m:
7:47.61
8:52.63
1:08.30
1:05.02
23.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,618:52.83610
100m:
200m:
59.91
2:03.76
59.91
1:03.85
300m:
400m:
3:08.98
4:15.76
1:05.22
1:06.78
500m:
600m:
5:23.77
6:32.58
1:08.01
1:08.81
700m:
800m:
7:42.63
8:52.83
1:10.05
1:10.20
24.Żybura Kornel95Bobry Dębica+0,739:05.49569
100m:
200m:
1:03.48
2:12.35
1:03.48
1:08.87
300m:
400m:
3:20.99
4:30.42
1:08.64
1:09.43
500m:
600m:
5:39.96
6:49.93
1:09.54
1:09.97
700m:
800m:
7:59.09
9:05.49
1:09.16
1:06.40
25.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg+0,769:05.76568
100m:
200m:
1:02.71
2:10.68
1:02.71
1:07.97
300m:
400m:
3:19.73
4:28.61
1:09.05
1:08.88
500m:
600m:
5:38.12
6:48.36
1:09.51
1:10.24
700m:
800m:
7:58.08
9:05.76
1:09.72
1:07.68
26.Płachta Emil96Kormoran Olsztyn+0,839:06.44566
100m:
200m:
1:03.28
2:11.44
1:03.28
1:08.16
300m:
400m:
3:20.56
4:30.44
1:09.12
1:09.88
500m:
600m:
5:40.48
6:50.81
1:10.04
1:10.33
700m:
800m:
8:00.42
9:06.44
1:09.61
1:06.02
27.Cichoń Witold93Meduza Pajęczno+0,759:16.89535
100m:
200m:
1:03.14
2:10.41
1:03.14
1:07.27
300m:
400m:
3:19.51
4:30.05
1:09.10
1:10.54
500m:
600m:
5:41.92
6:54.69
1:11.87
1:12.77
700m:
800m:
8:07.15
9:16.89
1:12.46
1:09.74
28.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy+0,889:21.18522
100m:
200m:
1:04.91
2:15.19
1:04.91
1:10.28
300m:
400m:
3:26.97
4:38.53
1:11.78
1:11.56
500m:
600m:
5:50.19
7:01.28
1:11.66
1:11.09
700m:
800m:
8:12.29
9:21.18
1:11.01
1:08.89
29.Borowczyk Oskar96AZS AWF Poznań+0,889:23.66516
100m:
200m:
1:06.38
2:18.67
1:06.38
1:12.29
300m:
400m:
3:30.80
4:43.03
1:12.13
1:12.23
500m:
600m:
5:54.59
7:05.16
1:11.56
1:10.57
700m:
800m:
8:16.13
9:23.66
1:10.97
1:07.53
30.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce+0,749:30.70497
100m:
200m:
1:07.17
2:20.71
1:07.17
1:13.54
300m:
400m:
3:33.06
4:45.86
1:12.35
1:12.80
500m:
600m:
5:57.94
7:11.57
1:12.08
1:13.63
700m:
800m:
8:22.52
9:30.70
1:10.95
1:08.18
31.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,759:34.62487
100m:
200m:
1:07.66
2:20.36
1:07.66
1:12.70
300m:
400m:
3:33.39
4:46.18
1:13.03
1:12.79
500m:
600m:
5:58.74
7:11.68
1:12.56
1:12.94
700m:
800m:
8:23.97
9:34.62
1:12.29
1:10.65
32.Kutkowski Michał95POSNANIA+0,749:35.05486
100m:
200m:
1:07.31
2:18.90
1:07.31
1:11.59
300m:
400m:
3:31.72
4:44.99
1:12.82
1:13.27
500m:
600m:
5:58.28
7:11.74
1:13.29
1:13.46
700m:
800m:
8:24.66
9:35.05
1:12.92
1:10.39
33.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,769:49.58450
100m:
200m:
1:07.96
2:21.65
1:07.96
1:13.69
300m:
400m:
3:37.03
4:52.67
1:15.38
1:15.64
500m:
600m:
6:06.76
7:22.05
1:14.09
1:15.29
700m:
800m:
8:37.02
9:49.58
1:14.97
1:12.56


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-05-2011
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
2:19.23
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrad (SRB)
Drzonków
Gorzów Wlkp.
28-07-2005
19-09-2000
19-09-2000
29-07-2009
30-07-2008
08-07-2007
23-11-2006

Min MŚ Sen : 2:10.84  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:15.54  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:18.15  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:20.14

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Jędrzejczak Otylia83AZS AWF Warszawa+0,822:10.74841A29.7233.5233.7933.71
Min Mistrzostw Świata
2.Olczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp+0,762:11.25831A29.3133.2634.3834.30
3.Sikora Paulina SO93UNIA Oświęcim+0,832:15.93748A30.3534.8035.4535.33
4.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość+0,782:16.95731A30.3134.7735.7036.17
5.Kowalińska Oriana93Kormoran Olsztyn+0,842:17.28726A31.5535.1235.3135.30
6.Czerska Sandra90Warszawianka+0,702:19.38694A31.5035.4036.0836.40
7.Szczepanik Joanna96KS Wodnik Śrem+0,812:20.69674A31.7035.7636.7236.51
8.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,662:21.11668A30.3435.5537.0938.13
9.Szwarc Alicja SP92WARTA Poznań+0,682:21.62661B31.6136.0036.3237.69
10.Korzeniowska Marta SO93UNIA Oświęcim+0,762:22.58648B31.3235.9137.8337.52
11.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,822:22.80645B32.5036.1536.7637.39
12.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,802:22.91643B31.3735.4237.3238.80
13.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,972:23.62634B32.2935.8437.0638.43
14.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,822:23.69633B31.5436.6438.1137.40
15.Stefaniak Małgorzata SP92WARTA Poznań+0,732:23.94630B31.8736.1937.0738.81
16.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,932:23.99629B31.7136.5437.8237.92
17.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów+0,802:24.44623R31.4936.2537.6339.07
18.Jankowska Marta SO92AZS AWF Katowice+0,932:24.57622R32.1436.5737.8238.04
19.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+0,932:25.0161631.8836.9837.3938.76
20.Chodyna Monika92AZS UWM Olsztyn+0,802:25.5161031.8435.8338.1439.70
21.Ścieszko Agnieszka97START Łódź+0,852:26.0660331.9736.7838.6438.67
22.Wakuła Karolina SO93AZS AWF Katowice+0,852:26.9959132.1136.6238.6339.63
23.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,872:28.0157932.3536.5138.9040.25
24.Świtalska Martyna SP92WARTA Poznań+0,872:30.4155232.6237.5539.8140.43
25.Olbert Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,882:30.8454732.0438.4440.0140.35
26.Wyżgolik Vanessa91AZS AWF Katowice+0,822:31.7853731.2937.8540.7941.85
27.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn+0,912:31.9053632.5038.7140.2040.49
28.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,882:32.1353333.6638.4539.1740.85
29.Klinger Anna94SHARK Rudna+0,842:33.5951831.7339.0441.0341.79
30.Bartoszewicz Ewelina95Olimpijczyk Suwałki+0,962:34.6050833.2338.2540.4542.67
31.Kwiatek Miriam98Gilus Gilowice+0,772:34.6650834.1139.4241.4139.72
32.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice+0,672:35.6749832.2639.0641.1743.18
33.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,772:37.0248533.0138.9242.5942.50
34.Więckowska Daria96SHARK Rudna+0,892:47.5339934.0642.2245.3945.86
35.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki+0,842:55.8534535.7543.7346.4049.97


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-05-2011
Mężczyzn, 200m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:53.23
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:07.12
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
AZWAR
WAWAR
WAWAR
WAWAR
AWKAT
AWKAT
Rome (ITA)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Belgrad (SRB)
Gdynia
29-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
07-12-2008
26-07-2007
09-07-2006

Min MŚ Sen : 1:57.67  /  Min MŚJun 16 - 18: 1:59.20  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:01.64  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:02.49

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,722:02.08762A27.4831.1331.7931.68
2.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,742:02.76749A26.9731.0632.3032.43
3.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,782:03.10743A26.5131.8232.4632.31
4.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,682:03.52735A26.8230.8632.2133.63
5.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,762:04.09725A27.4431.2332.2033.22
6.Krupecki Oskar SSz92MKP Szczecin+0,712:04.17724A26.8831.5032.1633.63
7.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,782:04.22723A28.1231.7232.3032.08
8.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,772:04.38720A27.3931.9132.4832.60
9.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,672:04.76714B27.4231.4632.4233.46
10.Rżyski Marcin94Kormoran Olsztyn+0,732:04.77713B28.6032.0831.8032.29
11.Zapała Łukasz91AZS AWF Warszawa+0,692:05.24705B28.5431.7532.2332.72
12.Orłowski Piotr91MKP Szczecin+0,742:05.65698B27.9731.7032.4533.53
13.Jabłoński Marcin90JUVENIA Białystok+0,732:06.24689B27.8231.8232.7633.84
14.Klich Kacper SWr94AZS AWF Katowice+0,772:06.43686B28.4831.7732.4633.72
15.Pełczyński Kacper SO92UNIA Oświęcim+0,722:07.83663B28.3232.1033.0734.34
16.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź+0,792:08.73649B27.5632.8334.0334.31
17.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa+0,822:08.87647R28.5032.5833.1834.61
18.Świątkiewicz Rafał93Bielany Warszawa+0,692:08.97646R28.2732.8533.8933.96
19.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań+0,882:09.1064428.8033.2233.7233.36
20.Chaba Mateusz96JUVENIA Wrocław+0,722:11.4561028.7132.4634.1436.14
21.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice+0,762:11.6460729.1233.0234.8134.69
22.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice+0,782:11.9260328.2133.3734.5135.83
23.Piechowiak Bartosz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,782:12.5059628.4132.8035.6535.64
24.Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,782:13.0558829.4733.2834.2436.06
25.Skibiński Mateusz93MOS Dąbrowa Grn+0,742:13.2258627.5232.6435.1837.88
26.Machniewicz Radosław91Żoliborz W-wa+0,782:15.4355830.9134.7934.4435.29
27.Bulak Michał92ORKA Zamość+0,742:16.2054829.4634.1735.9036.67
28.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,702:17.8252930.2734.0535.0638.44
29.Nowicki Mateusz94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,722:17.8652929.3434.0837.0637.38
30.Wertepny Damian96SHARK Rudna+0,782:20.0050530.1335.6136.6637.60
31.Pietrzak Dawid97AQUA 15tka Bydgoszcz+0,852:21.1049329.8934.6437.6438.93
32.Grzybek Bartosz96POSNANIA+0,852:22.5947831.5336.5337.4537.08
33.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,662:24.3146131.4338.1239.1635.60
34.Bartosiewicz Jakub95DWÓJKA Sochaczew+0,752:25.8944628.1035.3338.8143.65
35.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,832:27.3943330.5036.4838.7841.63
36.Skwarnicki Tomasz95Jagiellonka Warszawa+0,672:30.7440431.0937.8740.6841.10
37.Sobala Adam97AZS AWF Poznań+0,892:39.6034132.9738.6042.1445.89
38.Wandzioch Krzysztof92Olimpijczyk Suwałki+0,872:42.8732032.1340.9144.1445.69


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-05-2011
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.14
25.31
25.31
25.54
25.84
26.53
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Sokołowska Diana
AWWRO
JOKRA
JOKRA
SLWRO
ENZGO
JUBIA
Beijing (CHN)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Berlin (GER)
La Valetta (MLT)
Gliwice
15-08-2008
21-05-2009
21-05-2009
04-08-2002
10-07-2001
03-06-2010

Min MŚ Sen : 25.43  /  Min MŚJun 15 - 17: 26.17  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 26.43  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 26.68

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,6325.72785A
2.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków+0,7826.18744A
3.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok+0,7526.55714A
Min-12 ME Jun
4.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,6426.58711A
5.Wiecheć Sonia91KORNER Zielona G.+0,7226.84691A
6.Kawecka Anna SK92ZRYW Opole+0,7626.88688A
7.Gawełczyk Dominika91AZS AWF Katowice+0,7227.01678A
8.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,7527.07673A
9.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,7027.13669B
10.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław+0,7527.20664B
11.Pawlaczek Natalia SK93ZRYW Opole+0,7627.21663B
12.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,7227.28658B
13.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,7227.29657B
14.Nitka Aleksandra SO93UNIA Oświęcim+0,6927.30656B
15.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów+0,7127.32655B
16.Bochyńska Sonia90ZRYW Opole+0,7127.36652B
17.Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,7727.40649R
18.Skrzydło Sara SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,6027.41648R
19.Kita Katarzyna95SHARK Rudna+0,7727.42648
20.Żelazna Paulina94JUVENIA Wrocław+0,8127.45646
21.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G+0,7827.52641
22.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,6927.58636
23.Szpak Zofia SG92KORNER Zielona G.+0,9127.77623
24.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,8227.78623
25.Czerniak Gabriela91AZS AGH Kraków+0,7027.83619
Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,8627.83619
27.Pułka Magdalena SO92UNIA Oświęcim+0,7227.87617
28.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7827.89615
Misztal Dominika94Ursynów Warszawa+0,6627.89615
30.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,8327.90615
31.Piasecka Marta91AZS AWF Katowice+0,7127.99609
32.Kamińska Aleksandra SWr92ZRYW Opole+0,8128.03606
33.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,7528.09602
34.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,7528.11601
35.Zachoszcz Paulina93Słowianka Gorzów Wlkp+0,7328.15599
36.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7828.16598
37.Borek Aleksandra SK94WODNIK Krosno+0,7728.17597
Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G+0,8828.17597
39.Petryka Nikola97Skalar Warszawa+0,8428.18597
40.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,7628.19596
41.Dworaczek Paulina96JORDAN Kraków+0,7628.23593
42.Taczała Alicja96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,8528.24593
43.Stasinowska Katarzyna94START Łódź+0,7528.28590
44.Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS Gdańsk+0,7228.38584
Kunka Kamila96GOSiR Piaseczno+0,6328.38584
46.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,8328.40583
47.Krojna Klaudia SG93RUCH Grudziądz+0,8628.45580
48.Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław+0,6428.46579
49.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Laskowice+0,8028.55574
50.Szczytko Natalia95Olimpijczyk Suwałki+0,8028.56573
51.Ejnik Sylwia94MZOS Płock+0,9128.61570
52.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,8028.64568
53.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,8128.72564
54.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,7328.76561
55.Królak Agata97KAPRY Pruszków+0,6828.79559
56.Andruszkiewicz Monika95ATP Augustów+0,8028.80559
57.Umińska Dominika94TRÓJKA Łódź+0,7228.82558
58.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+1,0128.91553
59.Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk Suwałki+0,8728.93551
60.Rogacz Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,7729.01547
61.Laskowska Aleksandra97Akwawit Leszno+0,7529.02546
62.Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka Warszawa+0,7129.07543
63.Marczak Monika91MOSM Tychy+0,7029.14540
64.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice+0,6929.19537
65.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno+0,8429.29531
66.Rudawska Adrianna96UKS 23 Lublin+0,8429.35528
67.Palinowska Patrycja92POLONIA Warszawa+0,8029.41525
68.Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-K+0,8229.50520
69.Sędłak Katarzyna94ORKA Zamość+0,8029.63513
70.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,8129.83503
71.Okrągła Martyna97Olimpijczyk Suwałki+0,8129.88500
72.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,8930.50470
73.Kotynia Katarzyna95START Łódź+0,8130.71461
74.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz+0,8531.04446
75.Olszak Angelika96Olimpijczyk Suwałki+0,8631.09444
76.Szalewska Hanna91Akwawit Leszno+0,9034.57323
NWRudnik Aleksandra92Bielany Warszawa
NWKowalska Klaudia92Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-05-2011
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
21.72
22.78
23.32
23.48
23.84
24.89
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Kizierowski Bartosz
Tarczyński Marcin
Bujoczek Filip
Bielecki Igor
WIPUL
POWAR
POWAR
POWAR
CSDAB
ZOWAR
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Federal Way (USA)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Dębica
31-07-2009
16-07-2004
31-03-1994
23-11-2006
12-12-2009
02-07-2010

Min MŚ Sen : 22.35  /  Min MŚJun 16 - 18: 22.99  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 23.60  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 23.75

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7522.46810A
2.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7222.71783A
3.Majchrzak Kacper SP92WARTA Poznań+0,6523.19736A
4.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,7423.23732A
Rekord Polski Jun 17-lat, Min-8 ME Jun
5.Gąsior Łukasz86DELFIN Legionowo+0,7123.29726A
6.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.+0,6923.37719A
7.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,7223.46711A
8.Zieliński Dawid SSz92MKP Szczecin+0,7123.61697A
9.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7423.62696B
10.Załuski Kajetan87ŚLĄSK Wrocław+0,6623.72687B
11.Przyborowski Piotr93MZOS Płock+0,7423.76684B
Werner Paweł93JUVENIA Wrocław+0,6923.76684B
13.Unold Marcin86AZS AWF Katowice+0,7223.77683B
14.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk+0,7423.85676B
15.Korgul Łukasz90UKS 23 Lublin+0,6923.91671B
16.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok+0,7323.93670B
17.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków+0,7623.94669?
Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,7923.94669?
19.Kotkowicz Michał93Słowianka Gorzów Wlkp+0,7224.01663
20.Szymański Konrad93Bielany Warszawa+0,6424.03661
21.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,7124.06659
22.Smoliński Jan90AZS AWF Katowice+0,6124.08657
23.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław+0,7224.12654
24.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa+0,8024.21647
25.Bening Emil SWr93JUVENIA Wrocław+0,7924.23645
26.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin+0,7224.24644
27.Wilk Robert86AZS AWF Katowice+0,7024.29640
28.Żebrowski Piotr90Żoliborz W-wa+0,7924.31639
29.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,7824.32638
30.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,7324.35635
31.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa+0,7824.37634
32.Kowal Igor91PZP+0,7224.42630
33.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław+0,7524.44628
34.Jończyk Jakub SWr92ŚLĄSK Wrocław+0,6924.46627
35.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław+0,6224.49625
36.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków+0,6824.52622
Hołub Jan96KP AVIA Świdnik+0,8024.52622
Czopek Igor94WISŁA Puławy+0,7424.52622
39.Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ Łódź+0,6824.55620
40.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.+0,7524.59617
41.Wołodźko Maciej SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,7924.60616
42.Pelc Krzysztof91Manta Jelcz-Laskowice+0,6924.61616
43.Kołodziejski Mateusz SZG92KORNER Zielona G.+0,6924.62615
Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,7724.62615
45.Chabasiński Paweł94ATP Augustów+0,6624.63614
46.Breś Gracjan95TRÓJKA Łódź+0,6724.69610
47.Andrzejczak Mateusz94JUVENIA Wrocław+0,6324.70609
Trenda Paweł SO92UNIA Oświęcim+0,7224.70609
49.Luftman Adam91MKP Szczecin+0,7424.75605
50.Tochwin Adrian92POLONIA Warszawa+0,7924.81601
51.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa+0,7124.84599
Domżała Tomasz92Bielany Warszawa+0,6824.84599
53.Mikuła Piotr94MZOS Płock+0,7724.86597
54.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,8024.89595
55.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa+0,7624.93592
56.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno+0,7824.94591
57.Pawlak Adrian90AZS UŁPŁ Łódź+0,6825.00587
58.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź+0,7425.02586
Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.+0,7125.02586
60.Misiak Piotr92Bielany Warszawa+0,7225.05584
61.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk+0,7725.08582
62.Stokarski Marek92Bielany Warszawa+0,6725.10580
Bielawski Michał93Ursynów Warszawa+0,7325.10580
64.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław+0,6225.16576
65.Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź+0,6625.18575
66.Guzik Jakub91AZS AGH Kraków+0,7625.19574
67.Otłowski Aleksy91Warszawianka+0,8125.23571
68.Dymerski Szymon93MKP Szczecin+0,6025.24571
69.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice+0,7225.31566
70.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki+0,7525.37562
71.Grzejszczak Paweł90Żoliborz W-wa+0,6925.39560
72.Kut Bartosz SK93Bobry Dębica+0,7725.41559
Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,7125.41559
74.Książek Michał SK93JORDAN Kraków+0,7125.42558
Aleksandrowicz Adrian95SKARPA Lublin+0,7025.42558
76.Fara Kacper94Fala Ropczyce+0,7125.43558
77.Żymańczyk Mateusz95Gilus Gilowice+0,6325.44557
Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław+0,7425.44557
79.Kuświk Maciej96ŚLĄSK Wrocław+0,7525.45557
80.Błochowiak Alexander95Skalar Słupsk+0,7425.46556
81.Ruciński Konrad92AZS AGH Kraków+0,8625.48555
82.Bielecki Igor96Żoliborz W-wa+0,7725.49554
83.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice+0,7325.50553
84.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,6825.51553
85.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów+0,6925.52552
86.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,7225.54551
87.Galon Michał95Akwawit Leszno+0,7725.62546
88.Orpiszak Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław+0,6925.63545
Taczański Bartłomiej96SHARK Rudna+0,7525.63545
90.Domański Maciej93ATP Augustów+0,7825.67542
91.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice+0,7325.68542
92.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,6925.69541
93.Łowicki Marcin95NAWA Skierniewice+0,6325.77536
94.Kulesza Łukasz95ORKA Zamość+0,6725.80534
95.Chojak Rafał95WISŁA Puławy+0,6625.81534
96.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa+0,7625.96524
97.Sadowy Bartosz95ŚLĄSK Wrocław+0,6626.02521
98.Furtek Paweł95ŚLĄSK Wrocław+0,7026.07518
99.Kuklik Janusz93JUVENIA Białystok+0,7226.09517
100.Wróbel Andrzej94Jasień Sucha Besk.+0,7126.10516
101.Kaczyński Ferdynand94MKP Szczecin+0,7726.11515
102.Koszper Maciej94ORZEŁ Elbląg+0,7926.19511
103.Niemczyk Tomasz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,8026.25507
104.Rykowski Piotr94POSNANIA+0,7626.27506
105.Bartosiewicz Jakub95DWÓJKA Sochaczew+0,7426.31504
106.Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp+0,5726.42497
107.Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice+0,7326.46495
108.Karkut Kamil96IKAR Mielec+0,8126.47495
109.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,6626.51492
110.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,7126.57489
111.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok+0,7226.61487
112.Szer Michał95GOSiR Piaseczno+0,6926.66484
113.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno+0,8126.68483
114.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz+0,7726.74480
Nowicki Norbert96MKS ROS Pisz+0,7526.74480
116.Dubas Jan91AZS AGH Kraków+0,7126.75479
117.Orczyk Maciej95POLONIA Warszawa+0,7026.78478
118.Golc Bartosz94Meduza Pajęczno+0,7226.79477
119.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice+0,7426.88472
120.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,7926.96468
121.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków+0,8227.02465
122.Wiśniewski Wiktor95MZOS Płock+0,7227.07462
123.Szot Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,7927.12460
124.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa+0,8027.51441
Powąska Mateusz90Trójka Środa Wlkp+0,6827.51441
126.Dąbrowski Filip95UKS MOS Ełk+0,8927.86424
127.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce+0,7627.94420
128.Kutkowski Michał95POSNANIA+0,7828.03416
129.Marchel Adrian95JUVENIA Białystok+0,7528.22408
130.Charyło Dominik95JUVENIA Białystok+0,7628.70388
131.Zawadzki Adrian96POSNANIA+0,7628.71387
132.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,7329.87344


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-05-2011
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
31-07-2009
31-07-2009
31-07-2009
21-05-2009
11-07-2008
18-05-2006

Min MŚ Sen : 2:12.73  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:14.57  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:17.46  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:18.45

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,692:12.13842A31.6133.9233.9332.67
Min Mistrzostw Świata
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,762:14.37801A31.7934.0834.7333.77
3.Putra Aleksandra86AZS UWM Olsztyn+0,672:16.87758A32.3834.1635.6734.66
4.Lefanowicz Iwona92UKS 23 Lublin+0,782:17.04755A31.6634.8035.4035.18
5.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,722:20.37702A32.7035.3536.2636.06
6.Zawiszewska Maja SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,712:20.97694A32.4634.9436.5737.00
7.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,822:21.11691A32.2435.7837.5835.51
8.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,672:21.93680A33.5635.4536.4936.43
9.Magner Agata97GOSiR Piaseczno+0,742:22.14677B33.7335.7336.5536.13
10.Mazurek Zuzanna91AZS AWF Warszawa+0,762:22.38673B32.5935.7337.6536.41
11.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+0,772:22.74668B32.6736.0337.1836.86
12.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,622:22.85666B33.2135.9836.7736.89
13.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,692:23.02664B33.2836.4237.5035.82
14.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,712:23.10663B33.3136.4037.1636.23
15.Mazurkiewicz Aleksandra SR94Victoria Racibórz+0,772:23.16662B34.3437.2636.7034.86
16.Przasnek Zuzanna SSz94MKP Szczecin+0,712:23.26661B32.8036.3537.3536.76
17.Wysocka Wiktoria SSz94MKP Szczecin+0,662:23.30660R33.4535.9337.3436.58
18.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,702:23.71655R34.8436.5236.8735.48
19.Borek Aleksandra SK94WODNIK Krosno+0,852:23.7265434.6236.4636.8635.78
20.Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.+0,632:23.7565433.4535.7537.1537.40
21.Kilich Agata SSz92SAMBOR Tczew+0,682:25.1063634.5637.7337.1635.65
22.Lewitzka Paulina95RUCH Grudziądz+0,672:25.4263234.6236.6237.5436.64
23.Kamińska Joanna94START Łódź+0,692:25.5663033.4535.9637.7538.40
24.Strugała Honorata95WARTA Poznań+0,652:25.6562933.9737.3438.3336.01
25.Trepka Karolina96Ursynów Warszawa+0,722:26.6161634.2337.0238.0337.33
26.Kunka Kamila96GOSiR Piaseczno+0,602:27.0561134.2737.6638.4136.71
27.Dawidowicz Anna93TRÓJKA Łódź+0,632:27.6160434.7437.1238.3837.37
28.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,692:28.2959633.8337.3838.7638.32
29.Kopiczko Karina94ATP Augustów+0,642:28.5259334.5237.0738.4638.47
30.Wiertel Agata95LUBLINIANKA+0,612:29.1958534.9436.8238.7238.71
31.Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk+0,722:31.2056235.5637.5839.8438.22
32.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom+0,772:31.9255434.3737.7339.7340.09
33.Nita Anna97Piątka Konstantynów+0,792:31.9355437.0138.3838.9337.61
34.Długołęcka Karolina96UNIA Busko-Zdrój+0,712:32.3654934.7737.9340.2639.40
35.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki+0,662:34.0553135.6238.6640.2439.53
36.Szpil Natalia97Wilanowia Warszawa+0,782:40.9446636.6440.7042.3841.22
37.Wierzchowska Kinga97UKS MOS Ełk+0,742:43.4944438.9841.6241.8941.00
38.Drucis Iga95Olimpijczyk Suwałki2:48.1140938.5142.7044.2342.67
39.Rudnik Aleksandra92Bielany Warszawa+0,812:48.1540840.6943.8943.0640.51
40.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno+0,732:51.6738439.5644.1444.1543.82
41.Moszak Dagmara91Akwawit Leszno+0,882:54.5536540.6544.1145.4444.35
42.Kowalska Klaudia92Bielany Warszawa+0,893:10.0428343.5247.4049.2649.86
DYSKW.Porzelska Anna95Słowianka Gorzów Wlkp
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-05-2011
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:55.60
1:55.60
2:00.72
2:02.82
2:07.13
2:11.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Dębica
31-07-2009
31-07-2009
13-07-2008
29-11-2007
11-07-2008
02-07-2010

Min MŚ Sen : 1:59.72  /  Min MŚJun 16 - 18: 2:01.67  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:03.96  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:05.35

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.+0,581:59.81815A28.5229.8130.8830.60
2.Morawski Krzysztof94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,592:03.68741A29.4631.7831.7830.66
Min-8 ME Jun
3.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków+0,692:04.66723A29.3931.5032.1631.61
Min-12 ME Jun
4.Kisiel Adrian SO93AZS AWF Katowice+0,742:05.94701A29.8032.3232.2431.58
5.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno+0,572:06.38694A29.8332.5432.4731.54
6.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,612:06.50692A28.5932.3233.2232.37
7.Rumianowski Tomasz85KORNER Zielona G.+0,692:06.91685A28.4432.1133.1533.21
8.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,672:06.93685A29.8831.7432.3133.00
9.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.+0,692:07.14682B29.2831.8932.8733.10
10.Płonowski Miłosz SG93AZS AWFiS Gdańsk+0,622:07.34678B29.7632.0732.6932.82
11.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,742:07.81671B29.4232.4833.2732.64
12.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa+0,622:08.08667B29.5632.0933.1533.28
13.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,572:08.22665B30.1632.1733.0332.86
14.Bielecki Łukasz95ŚLĄSK Wrocław+0,672:09.63643B30.0433.2233.4632.91
15.Falaciński Maciej96UKS MOS Ełk2:09.67642B30.8533.4933.8831.45
16.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa+0,672:09.80641B31.0232.7933.6032.39
17.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź+0,602:09.94638R30.5733.2333.2432.90
18.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków+0,712:10.87625R30.7132.9933.5333.64
19.Dębski Tomasz93NAWA Skierniewice+0,692:11.3061930.3232.7134.0234.25
20.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,662:12.2860530.4933.8134.4433.54
21.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,622:12.4360330.9933.8834.1933.37
22.Sudenis Maciej SR93Victoria Racibórz+0,682:12.5260230.9133.7734.7533.09
23.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,642:12.8459830.9733.8134.1133.95
24.Błochowiak Alexander95Skalar Słupsk+0,592:12.9059730.8633.8634.3233.86
25.Kotlewski Michał SK94ZRYW Opole+0,742:12.9859631.4133.3934.4033.78
26.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków+0,622:13.1859331.7334.0534.1833.22
27.Stokarski Marek92Bielany Warszawa+0,642:13.5058931.9634.1734.0533.32
28.Klupa Michał90AZS AGH Kraków+0,682:13.5258831.6633.4734.2534.14
29.Pawełek Igor96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,772:13.9758331.5234.0534.3734.03
30.Meller Olaf SG92AZS AWFiS Gdańsk+0,552:13.9958229.3732.8835.2036.54
31.Jankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn+0,682:14.3857731.9834.5634.6333.21
32.Osnowski Bartosz SSz94MKP Szczecin+0,672:14.7657230.7533.9234.9835.11
33.Jończyk Jakub SWr92ŚLĄSK Wrocław+0,612:15.6456130.3333.7936.4435.08
34.Wertepny Damian96SHARK Rudna2:16.0855632.1034.4134.7734.80
35.Ważeliński Błażej SZG93KORNER Zielona G.+0,522:16.2155432.0335.1035.4833.60
36.Pietrzyk Patryk SZG92KORNER Zielona G.+0,572:16.6554931.1134.1634.9936.39
37.Bednarz Aleksander95Bielany Warszawa+0,632:17.4853931.2634.7335.9035.59
38.Uściłko Michał95BATORY Sokółka+0,742:18.2053132.8735.3135.4234.60
39.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,852:18.4252832.1835.0535.7435.45
40.Bogacki Szymon95Jagiellonka Warszawa+0,632:20.0851032.4436.1836.4035.06
41.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,622:20.2450833.3336.4135.9134.59
42.Mikołajczyk Rafał93TRÓJKA Łódź+0,572:21.8749031.1134.4436.8539.47
43.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław+0,522:22.2648632.3437.9038.2533.77
44.Chojak Rafał95WISŁA Puławy+0,642:22.5048432.8735.6937.1036.84
45.Siembida Norbert95Bobry Dębica+0,672:23.4147532.7335.5237.4537.71
46.Salik Borys97Atol Oleśnica+0,632:24.9646032.6436.4937.3238.51
47.Tyll Tomasz95POSNANIA+0,702:25.9045133.5736.9138.7636.66
48.Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.+0,732:29.2342133.4238.2939.0638.46
49.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,732:31.7040133.1737.9240.7739.84
50.Zakrzewski Jakub96WISŁA Puławy+0,852:32.2239735.2640.3039.2737.39
51.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,712:33.5938637.1738.9239.0938.41
52.Hoderny Bartosz96SHARK Rudna+0,702:40.5333837.5440.4741.8640.66
53.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce+0,682:42.1932835.8740.6343.2042.49
DYSKW.Mikołajewski Mariusz90AZS AWF Warszawa
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu
DYSKW.Bielecki Igor96Żoliborz W-wa
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 3
19-05-2011
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrad (SRB)
Drzonków
28-07-2005
19-09-2000
19-09-2000
29-07-2009
30-07-2008
08-07-2007

Min MŚ Sen : 2:10.84  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:15.54  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:18.15  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:20.14

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Jędrzejczak Otylia83AZS AWF Warszawa+0,842:09.3486829.2433.0533.4833.57
Min Mistrzostw Świata
2.Olczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp+0,752:10.3084929.4433.2533.9233.69
Min Mistrzostw Świata
3.Sikora Paulina SO93UNIA Oświęcim+0,842:11.4782730.2233.4833.5934.18
4.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość+0,772:14.5477129.6533.9935.0935.81
5.Kowalińska Oriana93Kormoran Olsztyn+0,752:15.5175531.1334.4934.9734.92
6.Czerska Sandra90Warszawianka+0,752:19.4169330.1634.4736.1938.59
7.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,742:20.7567430.8135.6836.3437.92
8.Szczepanik Joanna96KS Wodnik Śrem+0,862:21.9665631.9536.0636.9437.01
Finał B
9.Szwarc Alicja SP92WARTA Poznań+0,702:19.4769231.6035.2336.4236.22
10.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów+0,792:22.2065331.8036.1337.0237.25
11.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,932:22.3365132.4636.6136.8136.45
12.Stefaniak Małgorzata SP92WARTA Poznań+0,802:22.8164531.8436.4737.0137.49
13.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,792:23.0564231.8236.6637.6336.94
14.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,862:24.1162832.4636.0337.6637.96
15.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,822:25.8560531.8936.8438.2438.88
16.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,952:28.5657331.1335.9839.1042.35


<< TOP >>
Konkurencja 4
19-05-2011
Mężczyzn, 200m motylkowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:53.23
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:07.12
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
AZWAR
WAWAR
WAWAR
WAWAR
AWKAT
AWKAT
Rome (ITA)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Belgrad (SRB)
Gdynia
29-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
07-12-2008
26-07-2007
09-07-2006

Min MŚ Sen : 1:57.67  /  Min MŚJun 16 - 18: 1:59.20  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:01.64  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:02.49

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,731:55.6489626.2029.6129.8629.97
Min Mistrzostw Świata
2.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,721:58.3683626.6630.2230.7030.78
3.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,772:00.4279426.6130.1731.3332.31
4.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,672:02.9974526.9530.3732.1433.53
5.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,782:03.1174327.7931.9131.8131.60
6.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,772:03.6673327.5531.5432.2132.36
7.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,832:03.9372828.2531.9231.6532.11
8.Krupecki Oskar SSz92MKP Szczecin+0,722:04.4871827.2131.3932.0633.82
Finał B
9.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,682:03.8273027.1931.1432.3333.16
10.Rżyski Marcin94Kormoran Olsztyn+0,772:05.3270428.8232.1031.8732.53
11.Pełczyński Kacper SO92UNIA Oświęcim+0,702:06.8767827.8032.3832.9533.74
12.Zapała Łukasz91AZS AWF Warszawa+0,642:06.9767727.4732.0033.5833.92
13.Orłowski Piotr91MKP Szczecin+0,792:07.3267128.3532.0432.9833.95
14.Klich Kacper SWr94AZS AWF Katowice+0,742:08.0066128.6032.4933.0033.91
15.Jabłoński Marcin90JUVENIA Białystok+0,722:09.3464028.5432.6733.8234.31
16.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź+0,782:09.5063828.0533.6434.1333.68


<< TOP >>
Konkurencja 5
19-05-2011
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.14
25.31
25.31
25.54
25.84
26.53
Korc Agata
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Korc Agata
Sokołowska Diana
AWWRO
JOKRA
JOKRA
SLWRO
ENZGO
JUBIA
Beijing (CHN)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Berlin (GER)
La Valetta (MLT)
Gliwice
15-08-2008
21-05-2009
21-05-2009
04-08-2002
10-07-2001
03-06-2010

Min MŚ Sen : 25.43  /  Min MŚJun 15 - 17: 26.17  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 26.43  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 26.68

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
Finał A
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,6325.86772
2.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,6425.99761
3.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków+0,7926.17745
4.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok+0,7226.47720
Min-12 ME Jun
Gawełczyk Dominika91AZS AWF Katowice+0,7326.47720
6.Kawecka Anna SK92ZRYW Opole+0,7226.69702
7.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,8026.70702
8.Wiecheć Sonia91KORNER Zielona G.+0,7426.77696
Finał B
9.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,6626.77696
10.Nitka Aleksandra SO93UNIA Oświęcim+0,6726.97681
11.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,7126.98680
12.Pawlaczek Natalia SK93ZRYW Opole+0,7827.08672
13.Bochyńska Sonia90ZRYW Opole+0,7527.09672
14.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,7427.19664
15.Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,7727.41648
16.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów+0,7427.45646


<< TOP >>
Konkurencja 6
19-05-2011
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
21.72
22.78
23.23
23.48
23.84
24.89
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Rzadkowski Daniel
Tarczyński Marcin
Bujoczek Filip
Bielecki Igor
WIPUL
POWAR
OLSUW
POWAR
CSDAB
ZOWAR
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Dębica
31-07-2009
16-07-2004
19-05-2011
23-11-2006
12-12-2009
02-07-2010

Min MŚ Sen : 22.35  /  Min MŚJun 16 - 18: 22.99  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 23.60  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 23.75

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
Finał A
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7322.11849
Min Mistrzostw Świata
2.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7222.51805
3.Gąsior Łukasz86DELFIN Legionowo+0,6922.74780
4.Majchrzak Kacper SP92WARTA Poznań+0,6622.93761
5.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,7223.04750
6.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,7523.30725
Min-8 ME Jun
7.Zieliński Dawid SSz92MKP Szczecin+0,7423.31724
8.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.+0,6623.44712
Finał B
9.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk+0,7823.69690
10.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław+0,6923.72687
Min-12 ME Jun
11.Przyborowski Piotr93MZOS Płock+0,6823.73687
Min-12 ME Jun
Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok+0,7223.73687
13.Unold Marcin86AZS AWF Katowice+0,6723.74686
14.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7423.79681
15.Załuski Kajetan87ŚLĄSK Wrocław+0,6523.82679
16.Korgul Łukasz90UKS 23 Lublin+0,7123.90672


<< TOP >>
Konkurencja 7
19-05-2011
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.83
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
31-07-2009
31-07-2009
31-07-2009
21-05-2009
11-07-2008
18-05-2006

Min MŚ Sen : 2:12.73  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:14.57  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:17.46  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:18.45

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,662:10.6387230.7633.4433.3533.08
Min Mistrzostw Świata
2.Putra Aleksandra86AZS UWM Olsztyn+0,662:12.5683430.7633.0434.5234.24
Min Mistrzostw Świata
3.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,672:14.4080031.6534.1334.8433.78
4.Lefanowicz Iwona92UKS 23 Lublin+0,832:18.2073631.4634.5136.1636.07
5.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,762:18.7272832.6635.0935.9135.06
6.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,842:20.2070532.2034.9037.0136.09
7.Zawiszewska Maja SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,712:20.2770431.9434.3636.8237.15
8.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,712:21.9767933.0735.5937.1836.13
Finał B
9.Mazurek Zuzanna91AZS AWF Warszawa+0,782:20.2670432.5135.0836.4636.21
10.Przasnek Zuzanna SSz94MKP Szczecin+0,752:20.8069633.4135.3536.2835.76
11.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,692:21.6668333.0735.9536.8035.84
12.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,702:22.1467732.7735.6937.5636.12
13.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+0,762:22.1967633.0935.8437.1436.12
14.Magner Agata97GOSiR Piaseczno+0,752:22.4867233.8836.0336.7835.79
15.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,712:23.4365833.1736.1936.9937.08
16.Mazurkiewicz Aleksandra SR94Victoria Racibórz+0,752:25.9062633.7236.5938.3237.27


<< TOP >>
Konkurencja 8
19-05-2011
Mężczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:55.60
1:55.60
2:00.72
2:02.82
2:07.13
2:11.61
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Dębica
31-07-2009
31-07-2009
13-07-2008
29-11-2007
11-07-2008
02-07-2010

Min MŚ Sen : 1:59.72  /  Min MŚJun 16 - 18: 2:01.67  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:03.96  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:05.35

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.+0,571:56.9087727.6829.0230.1530.05
Min Mistrzostw Świata
2.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków+0,662:02.9075528.8430.9131.6731.48
Min-8 ME Jun
3.Morawski Krzysztof94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,622:04.2773029.3431.9932.2230.72
Min-12 ME Jun
4.Rumianowski Tomasz85KORNER Zielona G.+0,722:04.3572929.2330.9431.9932.19
5.Kisiel Adrian SO93AZS AWF Katowice+0,682:05.3671129.2931.6332.2232.22
6.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,612:05.4271029.3732.9832.0031.07
7.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,662:05.5270829.3431.7632.4232.00
8.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno+0,592:06.5169229.7332.2232.4332.13
Finał B
9.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,562:06.1969729.4031.4332.2633.10
10.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa+0,712:06.6668929.7532.0232.9431.95
11.Płonowski Miłosz SG93AZS AWFiS Gdańsk+0,642:07.0868329.9131.9032.8432.43
12.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa+0,602:07.2368029.5032.2632.6832.79
13.Bielecki Łukasz95ŚLĄSK Wrocław+0,722:08.4566129.5032.7033.4132.84
14.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,712:08.8565529.5833.3233.6332.32
15.Falaciński Maciej96UKS MOS Ełk+0,702:09.5264531.0033.0033.7231.80
16.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź+0,612:10.7562730.6633.4433.6932.96


<< TOP >>
Konkurencja 9
19-05-2011
Kobiet, 4 x 200m dowolny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
8:17.07
8:29.27
8:40.03
8:41.35
8:45.87
8:58.38
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
BUKS Warszawa
BUKS Warszawa
KS WARTA Poznań
AZWAR
POWAR
POWAR
BUWAR
BUWAR
WAPOZ
Dębica
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Dębica
Dębica
Ostrowiec Św.
12-04-2007
29-11-2007
18-05-2006
20-05-2005
20-05-2005
21-05-2009

Punkty: FINA 2010
PozycjaCRCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa+0,898:22.73776
Jędrzejczak Otylia
Ptasińska Katarzyna
Gołębiowska Joanna
Szczepaniak Karolina
83
90
82
92
+0,89
+0,28
+0,35
+0,30
29.17
29.00
29.16
28.88
30.87
32.14
32.77
32.11
30.67
32.56
33.89
32.82
29.80
32.00
34.16
32.73
2:00.51
2:05.70
2:09.98
2:06.54
2.ZRYW OpoleZRYW Opole+0,858:27.69753
Żukowska Paula SZG
Bochyńska Sonia
Kamińska Aleksandra SWr
Pawlaczek Natalia SK
93
90
92
93
+0,85
+0,38
+0,43
+0,58
28.73
28.16
29.00
28.48
30.94
32.13
32.99
31.14
32.30
33.08
33.74
32.13
33.45
33.99
34.23
33.20
2:05.42
2:07.36
2:09.96
2:04.95
3.AZS UWM OlsztynAZS UWM Olsztyn+0,818:28.12752
Putra Aleksandra
Wikieł Manuela SSz
Chodyna Monika
Czerniak Monika SR
86
92
92
92
+0,81
+0,46
+0,79
+0,43
28.33
29.54
30.80
28.84
30.70
31.82
32.52
32.22
31.23
32.84
33.47
33.86
31.12
32.83
33.88
34.12
2:01.38
2:07.03
2:10.67
2:09.04
4.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim+0,678:28.46750
Nitka Aleksandra SO
Pułka Magdalena SO
Korzeniowska Marta SO
Sikora Paulina SO
93
92
93
93
+0,67
+0,14
+0,23
+0,48
28.68
28.94
28.81
29.37
31.45
31.98
32.48
31.95
33.42
32.96
33.42
32.75
33.75
34.07
32.81
31.62
2:07.30
2:07.95
2:07.52
2:05.69
5.Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów Wlkp+0,758:30.75740
Olczak Mirela
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Joanna
Tchórz Alicja
93
93
93
92
+0,75
+0,25
+0,54
+0,23
29.17
28.97
29.66
27.73
31.15
33.02
32.40
31.44
33.36
34.34
33.73
32.66
33.12
34.09
33.61
32.30
2:06.80
2:10.42
2:09.40
2:04.13
6.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław+0,818:39.00705
Staszkiewicz Katarzyna
Pożarowszczyk Beata
Wróblewska Dominika
Dowgiert Anna
90
91
95
90
+0,81
+0,52
+0,60
+0,43
28.50
29.37
29.60
28.23
31.65
31.84
33.28
32.01
32.72
34.06
34.86
34.81
33.15
34.03
35.35
35.54
2:06.02
2:09.30
2:13.09
2:10.59
7.MKP SzczecinMKP Szczecin+0,838:47.36672
Podlecka Agnieszka SSz
Przasnek Zuzanna SSz
Krzyżostaniak Agnieszka SSz
Małecka Agnieszka SSz
94
94
93
93
+0,83
+0,62
+0,43
+0,69
30.11
30.60
30.09
30.83
33.92
34.44
33.33
33.12
34.66
35.64
33.99
34.03
31.96
34.21
33.72
32.71
2:10.65
2:14.89
2:11.13
2:10.69
8.MZOS PłockMZOS Płock+0,918:47.98670
Ejnik Sylwia
Kalińska Magdalena
Kuzawińska Karolina
Żołnowska Katarzyna
94
95
93
90
+0,91
+0,62
+0,54
+0,36
29.84
30.14
29.97
29.25
33.28
33.52
32.87
32.67
35.44
34.68
34.03
33.84
35.49
34.35
34.85
33.76
2:14.05
2:12.69
2:11.72
2:09.52
9.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki+0,938:58.44632
Szczytko Alicja
Aleksandrowicz Arleta
Bartoszewicz Ewelina
Szczytko Natalia
95
96
95
95
+0,93
+0,54
+0,85
+0,62
28.83
29.64
31.35
30.49
31.57
34.79
35.92
34.23
32.93
35.17
37.07
36.04
33.49
35.19
36.50
35.23
2:06.82
2:14.79
2:20.84
2:15.99
10.AZS AWF Katowice-MłAZS AWF Katowice+0,919:12.14586
Jankowska Marta SO
Czapla Magdalena
Piasecka Marta
Gawełczyk Dominika
92
92
91
91
+0,91
+0,53
+0,50
+0,60
31.13
30.99
29.92
32.62
35.16
35.23
33.73
35.27
36.47
36.66
34.74
36.25
36.11
36.25
35.14
36.47
2:18.87
2:19.13
2:13.53
2:20.61
11.Akwawit Leszno-MłAkwawit Leszno+0,8711:12.68324
Nowak Aleksandra
Szalewska Hanna
Jurgielewicz Magdalena
Moszak Dagmara
91
91
91
91
+0,87
+0,69
+0,63
+0,73
32.85
40.71
42.28
33.99
38.31
44.66
47.18
40.59
38.65
47.36
48.30
43.00
37.22
47.08
47.46
43.04
2:27.03
2:59.81
3:05.22
2:40.62


<< TOP >>
Konkurencja 10
19-05-2011
Mężczyzn, 4 x 200m dowolny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
7:20.99
7:39.89
7:46.22
7:47.47
8:03.38
8:21.84
AZS AWF Warszawa
MTP Kormoran Olsztyn
MKS JUVENIA Wrocław
WKS ŚLĄSK Wrocław
MKP Szczecin
MTP Kormoran Olsztyn
AZWAR
KOOLS
JUWRO
SLWRO
MKSZC
KOOLS
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
21-05-2009
19-07-2009
21-05-2009
21-05-2009
23-11-2006
03-12-2005

Punkty: FINA 2010
PozycjaCRCzasPkt.
1.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław+0,807:30.21803
Bujoczek Filip SWr
Sławiński Mateusz
Szuba Michał SWr
Szamotulski Wojciech
94
86
93
91
+0,80
+0,27
+0,40
+0,53
26.29
24.84
26.83
26.56
28.94
27.87
28.51
29.06
29.54
28.65
29.61
29.06
28.38
29.30
28.64
28.13
1:53.15
1:50.66
1:53.59
1:52.81
2.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.+0,767:33.80784
Bor Radosław SZG
Plutecki Adam
Jasiński Jakub
Kawęcki Radosław SZG
93
85
87
91
+0,76
+0,21
+0,39
+0,31
26.52
25.47
25.47
24.75
28.41
29.11
29.27
27.79
29.40
30.55
29.42
29.09
28.62
30.20
29.45
30.28
1:52.95
1:55.33
1:53.61
1:51.91
3.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa+0,707:41.56745
Matczak Mateusz
Certa Maciej
Pulwin Paweł
Korzeniowski Paweł
89
91
92
85
+0,70
+0,22
+0,31
+0,16
26.73
25.09
26.04
26.11
29.24
29.63
28.68
29.41
30.09
31.20
29.42
29.31
29.65
32.23
29.23
29.50
1:55.71
1:58.15
1:53.37
1:54.33
4.AZS AWFiS GdańskAZS AWFiS Gdańsk+0,737:43.05738
Kierzkowski Mateusz
Meller Olaf SG
Rząsa Wojciech
Zieja Dawid
87
92
90
89
+0,73
+0,25
+0,56
+0,05
26.76
25.51
26.48
25.88
29.21
29.26
29.72
29.21
30.49
30.22
30.66
30.16
29.78
29.51
30.69
29.51
1:56.24
1:54.50
1:57.55
1:54.76
5.UKP UNIA Oświęcim-MłUNIA Oświęcim+0,807:47.33718
Daniec Jan
Czarnota Mateusz SO
Pełczyński Kacper SO
Trenda Paweł SO
92
91
92
92
+0,80
+0,25
+0,11
+0,06
27.16
26.38
25.82
26.20
28.96
29.67
29.07
30.05
29.37
30.83
30.28
31.64
29.05
30.84
31.02
30.99
1:54.54
1:57.72
1:56.19
1:58.88
6.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice+0,787:47.92715
Poprawa Michał SO
Kudła Łukasz
Klich Kacper SWr
Gnela Wojciech
94
95
94
88
+0,78
+0,34
+0,28
+0,51
26.48
26.32
26.33
26.56
29.28
30.09
29.44
29.80
29.67
31.40
30.56
31.09
28.85
30.81
30.26
30.98
1:54.28
1:58.62
1:56.59
1:58.43
7.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław+0,717:49.28709
Werner Paweł
Kłusek Adrian
Chaba Mateusz
Bening Emil SWr
93
93
96
93
+0,71
+0,26
+0,39
+0,31
26.15
26.66
26.89
26.69
28.84
30.33
30.40
30.53
29.97
31.09
31.21
30.31
27.71
31.15
31.16
30.19
1:52.67
1:59.23
1:59.66
1:57.72
8.Bielany Warszawa-MłBielany Warszawa+0,727:50.48704
Misiak Piotr
Stokarski Marek
Szarliński Filip
Mucha Kacper
92
92
92
92
+0,72
+0,23
+0,33
+0,61
26.45
26.39
26.77
28.01
28.71
30.05
29.63
30.53
29.87
30.91
30.67
31.13
29.65
31.27
29.63
30.81
1:54.68
1:58.62
1:56.70
2:00.48
9.Bielany Warszawa 2Bielany Warszawa+0,798:03.21649
Biś Daniel
Grzelec Bartosz
Świątkiewicz Rafał
Szymański Konrad
95
93
93
93
+0,79
+0,44
+0,51
+0,44
27.25
27.71
27.54
27.30
29.69
30.66
31.06
31.51
30.92
30.78
31.52
32.74
31.26
30.39
31.07
31.81
1:59.12
1:59.54
2:01.19
2:03.36
10.ŚLĄSK Wrocław 2ŚLĄSK Wrocław+0,728:03.85647
Furtek Paweł
Nachtman Mateusz
Orpiszak Bartłomiej
Bielecki Łukasz
95
95
95
95
+0,72
+0,59
+0,63
+0,55
27.24
26.97
27.37
27.07
30.39
29.73
31.16
30.64
31.94
30.54
33.49
31.54
31.60
30.01
33.71
30.45
2:01.17
1:57.25
2:05.73
1:59.70
11.MKP Szczecin-MłMKP Szczecin+0,778:05.11642
Krupecki Oskar SSz
Orłowski Piotr
Luftman Adam
Zieliński Dawid SSz
92
91
91
92
+0,77
+0,29
+0,61
+0,35
26.74
27.29
27.06
26.52
29.98
30.65
31.42
29.34
31.68
31.76
35.06
29.53
32.83
31.31
36.22
27.72
2:01.23
2:01.01
2:09.76
1:53.11
12.AZS AWF Katowice-MłAZS AWF Katowice+0,738:08.38629
Zaczyński Karol
Pióro Artur
Derbis Tomasz
Czermak Tomasz
91
91
91
91
+0,73
+0,51
+0,59
+0,35
26.01
25.88
27.76
28.82
28.43
29.66
31.78
31.81
29.55
31.93
33.93
33.40
29.84
31.84
34.86
32.88
1:53.83
1:59.31
2:08.33
2:06.91
13.AQUA 15tka BydgoszczAQUA 15tka Bydgoszcz+0,818:09.72624
Pietrzak Dawid
Piechowiak Bartosz
Pawełek Igor
Ciesielski Filip
97
96
96
96
+0,81
+0,46
+0,39
+0,38
27.49
27.49
27.73
27.88
30.43
31.19
31.08
31.09
31.45
32.57
32.49
31.39
31.89
32.15
31.88
31.52
2:01.26
2:03.40
2:03.18
2:01.88
14.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice+0,748:14.58606
Nowak Patryk
Świerczyński Jakub
Kłos Grzegorz
Warwas Szymon
95
95
95
95
+0,74
+0,30
+0,33
+0,64
27.94
28.40
27.36
26.97
31.71
32.36
30.42
30.19
32.72
33.10
32.25
31.84
32.64
31.91
32.57
32.20
2:05.01
2:05.77
2:02.60
2:01.20
15.AZS AGH Kraków - MłAZS AGH Kraków+0,758:22.06579
Guzik Jakub
Stachura Maciej
Dyrek Mateusz
Dubas Jan
91
91
91
91
+0,75
+0,34
+0,21
+0,18
27.91
27.90
27.31
27.62
31.36
31.80
31.01
31.79
32.30
33.62
33.18
33.61
30.94
33.33
34.27
34.11
2:02.51
2:06.65
2:05.77
2:07.13


<< TOP >>
Konkurencja 11
20-05-2011
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.95
2:01.95
2:04.55
2:07.92
Jędrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Szczepaniak Karolina
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Olczak Mirela
AZWAR
ORLUB
AZWAR
JUBIA
JUBIA
JUBIA
SLGOR
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Corfu (GRE)
Corfu (GRE)
Coimbra (POR)
Gorzów Wlkp.
03-08-2006
17-08-2004
30-07-2009
17-04-2011
17-04-2011
28-03-2010
24-11-2006

Min MŚ Sen : 1:59.29  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:02.37  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:03.67  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:05.16

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok+0,752:04.38749A28.0431.1632.5932.59
Min-12 ME Jun
2.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań+0,772:05.35732A29.3831.8732.4431.66
3.Pawlaczek Natalia SK93ZRYW Opole+0,822:05.86723A29.3231.8932.7231.93
4.Żukowska Paula SZG93ZRYW Opole+0,882:06.42713A29.8631.5832.6432.34
5.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,722:06.78707A28.9032.5833.0232.28
6.Lipińska Małgorzata SSz93KS KSZO Ostrowiec+0,822:07.07702A30.2831.9332.7432.12
7.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań+0,792:07.16701A29.5031.5833.4932.59
8.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków+0,802:07.21700A30.0432.7232.5631.89
9.Szczytko Alicja95Olimpijczyk Suwałki+0,852:08.21684B29.2531.8533.7033.41
10.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,802:08.36681B29.7532.7833.3232.51
11.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,872:08.60678B30.2932.4633.2932.56
12.Nitka Aleksandra SO93UNIA Oświęcim+0,712:08.73676B skr28.7532.0433.7434.20
13.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,802:08.89673B30.5432.6033.7831.97
14.Rachwał Helena88AQUA 15tka Bydgoszcz+0,722:09.57662B30.6932.4532.8633.57
15.Dworaczek Paulina96JORDAN Kraków+0,792:09.68661B29.8033.1533.2833.45
16.Piasecka Marta91AZS AWF Katowice+0,792:09.80659?29.9732.7033.5633.57
Wołoszyn Sonia95KS KSZO Ostrowiec+0,792:09.80659?30.3932.4034.0532.96
18.Piekarska Magdalena SSz94MKP Szczecin+0,842:09.93657R29.7332.8233.3634.02
19.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław+0,722:09.9965629.3132.1133.5735.00
Taczała Alicja96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,852:09.9965629.6532.9533.5133.88
21.Żelazna Paulina94JUVENIA Wrocław+0,882:10.3865029.4332.8033.7434.41
Gawełczyk Dominika91AZS AWF Katowice+0,792:10.3865029.1832.6134.2334.36
23.Pułka Magdalena SO92UNIA Oświęcim+0,772:10.4864930.2633.1533.6433.43
24.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,692:10.6564629.9633.3434.1433.21
25.Kamińska Aleksandra SWr92ZRYW Opole+0,872:11.3663630.6232.8933.5634.29
Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,772:11.3663629.2133.5334.4634.16
27.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,872:11.5063430.8733.3733.9133.35
28.Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk Suwałki+0,892:11.6163230.4833.1134.2633.76
29.Kawecka Anna SK92ZRYW Opole+0,752:11.9362829.3032.6134.5635.46
30.Trojanowska Kinga95Omega Kleszczów+0,842:12.3062230.0933.1734.7234.32
31.Nita Anna97Piątka Konstantynów+1,012:12.5761831.0033.1434.2434.19
32.Sędłak Katarzyna94ORKA Zamość+0,792:12.7361630.9833.9134.0533.79
33.Kuligowska Marcela SSz94MKP Szczecin+0,822:12.9061430.9133.3834.4534.16
34.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G+0,772:12.9561329.1632.0535.1836.56
35.Kunka Kamila96GOSiR Piaseczno+0,622:13.1761029.9834.2435.8633.09
36.Bajorska Dorota SO94UNIA Oświęcim+0,792:13.2061030.8733.5934.5434.20
37.Rudawska Adrianna96UKS 23 Lublin+0,852:13.5460531.0234.0234.8533.65
38.Szczepanik Joanna96KS Wodnik Śrem+0,812:14.0859831.0633.8035.2034.02
39.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa+0,672:14.1759729.6833.7835.5735.14
40.Ejnik Sylwia94MZOS Płock+0,902:14.2459630.6834.2535.1834.13
41.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,852:14.7758930.8734.2935.0334.58
42.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,902:14.9658631.3334.6534.9134.07
43.Magner Agata97GOSiR Piaseczno+0,882:15.2858230.6534.2335.4834.92
44.Umińska Dominika94TRÓJKA Łódź+0,722:15.4358031.2433.4634.9435.79
45.Kita Katarzyna95SHARK Rudna+0,782:15.5057930.7734.4935.9834.26
46.Szczytko Natalia95Olimpijczyk Suwałki+0,812:15.6157830.3733.7735.7735.70
47.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,882:15.6257830.1233.9235.4536.13
Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław+0,672:15.6257831.4135.2034.9634.05
49.Szpak Zofia SG92KORNER Zielona G.+0,882:16.5656630.4834.9235.6235.54
50.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,842:16.6056530.5733.7035.9536.38
51.Wakuła Karolina SO93AZS AWF Katowice+0,872:16.8256331.2334.7235.7835.09
52.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,972:17.2755731.6635.8936.0033.72
53.Bączyk Paula93TRÓJKA Łódź+0,802:17.5055431.3534.3335.7336.09
54.Górecka Marta98Wilanowia Warszawa+0,662:17.5455431.6135.8436.7233.37
55.Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS Gdańsk+0,752:18.3854430.4033.9736.3937.62
56.Laskowska Aleksandra97Akwawit Leszno+0,692:18.6354132.2335.0036.4834.92
57.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz+0,802:20.0852431.6136.1536.7335.59
58.Maciesza Agata96ORZEŁ Elbląg+0,872:20.8151632.0735.6936.9336.12
59.Klinger Anna94SHARK Rudna+0,932:20.9751431.7836.1137.0236.06
60.Buchalska Patrycja96ORZEŁ Elbląg+0,762:22.1050232.1336.2137.2436.52
61.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,772:22.8449430.4135.3938.5338.51
62.Olszak Angelika96Olimpijczyk Suwałki+0,882:35.2938533.3438.5341.5841.84
63.Szalewska Hanna91Akwawit Leszno+1,032:58.6925239.8445.2947.1546.41
NWRudnik Aleksandra92Bielany Warszawa
NWOlczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp
NWCharlos Natalia93PZP
NWStaszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław
NWWilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 12
20-05-2011
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:46.59
1:50.30
1:52.04
1:52.06
1:53.87
1:59.19
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
Matczak Mateusz
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Werner Paweł
AZWAR
POWAR
TRLOD
JUWRO
CSDAB
JUWRO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Drzonków
31-07-2009
15-07-2004
18-05-2006
10-12-2009
13-12-2009
06-07-2007

Min MŚ Sen : 1:48.72  /  Min MŚJun 16 - 18: 1:50.84  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 1:51.92  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 1:52.89

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Zieliński Dawid SSz92MKP Szczecin+0,751:52.88737A26.7628.4829.2228.42
2.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław+0,741:52.97736A26.8728.8428.8528.41
3.Pulwin Paweł92AZS AWF Warszawa+0,771:53.03734A26.9729.6828.5227.86
4.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,741:53.06734A26.6128.3629.4228.67
Werner Paweł93JUVENIA Wrocław+0,721:53.06734A26.6429.1529.3727.90
6.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,771:53.10733A26.5628.9129.8827.75
7.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław+0,751:53.24730A26.1829.0929.8428.13
8.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,771:53.33729A26.1028.9429.6528.64
9.Gąsior Łukasz86DELFIN Legionowo+0,711:53.59724B skr26.7029.9928.5728.33
10.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,771:53.68722B skr26.3628.7329.3729.22
11.Misiak Piotr92Bielany Warszawa+0,701:54.25711B26.4929.1929.8428.73
12.Majchrzak Kacper SP92WARTA Poznań+0,721:54.84700B26.6129.0928.8130.33
13.Żebrowski Piotr90Żoliborz W-wa+0,791:54.87700B26.4928.6329.4030.35
14.Jabłoński Marcin90JUVENIA Białystok+0,721:54.89699B26.5929.1129.5229.67
15.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków+0,801:54.91699B26.4929.2630.0229.14
16.Rybiński Dawid SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,721:54.96698B26.8429.0429.4829.60
17.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn+0,781:55.31692R skr26.9628.9829.9729.40
18.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,721:55.47689R26.7429.4430.0629.23
19.Hura Bartosz91AZS UWM Olsztyn+0,831:55.68685skr27.1329.1129.6829.76
20.Hołub Jan96KP AVIA Świdnik+0,801:55.9868026.5329.0230.7729.66
21.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa+0,871:56.0367926.8929.2229.9929.93
22.Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ Łódź+0,771:56.2567526.1029.0830.3630.71
23.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin+0,891:56.4167227.9529.4629.8429.16
24.Klich Kacper SWr94AZS AWF Katowice+0,771:56.4967127.3229.4629.8929.82
25.Kowal Igor91PZP+0,711:56.6166926.4528.9230.4130.83
26.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.+0,751:56.7666627.6830.7430.1028.24
27.Meller Olaf SG92AZS AWFiS Gdańsk+0,751:56.7766626.7029.3929.8630.82
28.Furtek Paweł95ŚLĄSK Wrocław+0,751:56.9866227.3429.9130.5129.22
29.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice+0,751:57.4765427.1729.5230.3130.47
30.Zapała Łukasz91AZS AWF Warszawa+0,671:57.7664927.2429.5830.6330.31
Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,761:57.7664927.6429.5130.5130.10
32.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,761:57.7964926.7429.0630.8831.11
33.Otłowski Aleksy91Warszawianka+0,811:57.9764626.5029.7330.7630.98
34.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,821:58.3264027.1830.5130.8329.80
Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.+0,731:58.3264026.7429.4630.2931.83
36.Kuświk Maciej96ŚLĄSK Wrocław+0,861:58.3664027.4130.1830.8129.96
37.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,711:58.6063627.8530.4229.9830.35
38.Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp+0,631:58.7963328.2429.7330.0030.82
39.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa+0,791:59.1762726.8929.5630.9831.74
40.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa+0,781:59.2562527.7430.4830.9430.09
41.Stokarski Marek92Bielany Warszawa+0,731:59.4262328.5531.0330.5029.34
42.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn+0,741:59.5762027.5930.4330.7430.81
43.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,631:59.7161827.3330.1431.4830.76
44.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko+0,751:59.7661728.7031.2330.1829.65
45.Skibiński Mateusz93MOS Dąbrowa Grn+0,751:59.9561426.7929.9831.1931.99
46.Kotlewski Michał SK94ZRYW Opole+0,782:00.1461128.6330.5730.3830.56
47.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa+0,752:00.4060826.8630.6631.4631.42
48.Chaba Mateusz96JUVENIA Wrocław+0,682:00.5660528.1531.1131.1430.16
Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk+0,822:00.5660527.5330.4431.3831.21
50.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa+0,772:00.8460127.1030.3331.4731.94
51.Uściłko Michał95BATORY Sokółka+0,782:01.1559628.3631.1531.3230.32
52.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław+0,612:01.3959328.1431.5331.4830.24
53.Fara Kacper94Fala Ropczyce+0,692:01.5059127.8930.5132.1630.94
54.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź+0,782:01.7158828.1830.8431.0231.67
55.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice+0,772:01.8558627.3829.9831.7332.76
56.Łowicki Marcin95NAWA Skierniewice+0,662:02.1758128.2031.0832.0430.85
57.Koszper Maciej94ORZEŁ Elbląg+0,752:02.3357928.1430.5332.3431.32
58.Ciesielski Filip96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,802:02.3857828.3030.8931.5931.60
59.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice+0,782:02.4857727.7830.5332.1532.02
60.Płachta Emil96Kormoran Olsztyn+0,712:02.6457527.8330.7432.1131.96
61.Pietrzak Dawid97AQUA 15tka Bydgoszcz+0,802:02.7257428.3931.5531.9530.83
62.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,662:02.7357429.0631.6231.4030.65
63.Taczański Bartłomiej96SHARK Rudna+0,782:03.1656826.5330.2732.8433.52
64.Cichoń Witold93Meduza Pajęczno+0,792:03.2056728.7831.6831.5131.23
65.Nowicki Mateusz94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,712:03.4956327.8131.0132.4832.19
66.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,752:03.5956227.6231.3233.1931.46
67.Żybura Kornel95Bobry Dębica+0,722:04.1355428.7931.6832.3131.35
68.Niemczyk Tomasz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,792:05.0254327.5030.8633.0133.65
69.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,702:05.0454228.0131.5033.3032.23
70.Orpiszak Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław+0,722:05.1254128.3231.4932.8432.47
71.Kaczyński Ferdynand94MKP Szczecin+0,762:05.1954028.4931.6132.6332.46
72.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg+0,782:05.7653328.5832.1132.7932.28
73.Marchel Adrian95JUVENIA Białystok+0,812:06.1652829.0731.7932.6832.62
74.Skwarnicki Tomasz95Jagiellonka Warszawa+0,632:07.3851328.8532.6433.3332.56
75.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,722:07.8350828.4032.2033.2833.95
76.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice+0,862:07.9850629.6432.7533.5032.09
77.Borowczyk Oskar96AZS AWF Poznań+0,872:08.7349729.4932.6033.6433.00
78.Kutkowski Michał95POSNANIA+0,762:10.3247929.0732.8734.2534.13
79.Świątkiewicz Rafał93Bielany Warszawa+0,742:11.0347128.2233.2334.5335.05
80.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce+0,772:12.5845530.5934.1134.8433.04
81.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,822:12.6345429.3733.3735.1834.71
82.Nowicki Norbert96MKS ROS Pisz+0,782:12.7545328.6533.6035.3935.11
83.Dąbrowski Filip95UKS MOS Ełk+0,862:12.9845130.0334.0835.5133.36
84.Powąska Mateusz90Trójka Środa Wlkp+0,712:14.7743329.4833.2535.9936.05
85.Grzybek Bartosz96POSNANIA+0,862:14.8943231.5634.6936.0332.61
86.Zawadzki Adrian96POSNANIA+0,792:15.2242930.3234.9036.6633.34
87.Golc Bartosz94Meduza Pajęczno+0,812:16.2641928.7733.3737.2036.92
88.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,762:16.3441830.0534.6635.3536.28
89.Sobala Adam97AZS AWF Poznań+0,862:17.5040830.9134.1136.0936.39
90.Kępka Maciej94Ursynów Warszawa+0,632:18.1640230.9434.8636.1336.23
91.Zieliński Cezary97MEDYK Giżycko+0,672:18.2340130.5435.2736.4535.97
92.Machowski Filip97IKAR Mielec+0,732:21.1837730.7935.5137.5437.34
93.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce+0,812:24.4935129.6735.4839.0940.25
94.Szymański Konrad93Bielany Warszawa+0,612:35.2828323.7949.5642.5939.34
NWZieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 13
20-05-2011
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
31.61
31.75
31.75
31.75
32.36
33.96
34.81
Ścieszko Ewa
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Nowak Paulina
Hryniewicz Luiza
STLOD
SLGOR
SLGOR
ZNKOS
ZNKOS
WORAD
DELOD
Belgrad (SRB)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gliwice
Warszawa
10-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
11-07-2008
04-06-2010
05-12-2003

Min MŚ Sen : 31.52  /  Min MŚJun 15 - 17: 32.48  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 32.79  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 33.49

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,7332.47773A
2.Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ Racibórz+0,7633.15726A
3.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk+0,7633.23721A
4.Paluszek Weronika SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,8033.29717A
5.Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA+0,8633.35713A
Min-12 ME Jun
6.Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-K+0,7733.41709A
Min-12 ME Jun
7.Czerniak Monika SR92AZS UWM Olsztyn+0,7233.45707A
8.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.+0,8333.48705A
9.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa+0,6933.64695B
10.Muller Anna SP92WARTA Poznań+0,7033.69692B
11.Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS Gdańsk+0,7833.70691B
12.Zachoszcz Paulina93Słowianka Gorzów Wlkp+0,7133.77687B
13.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław+0,7033.82684B
14.Poloczek Natalia91AZS AGH Kraków+0,7833.88680B
15.Marczak Monika91MOSM Tychy+0,7134.00673B
16.Kotynia Katarzyna95START Łódź+0,7834.03671B
17.Pelowska Aleksandra SG93SOLEX Lębork+0,9534.32654R
18.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,7734.37651R
19.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec+0,7834.67635
20.Nowak Paulina SO96WODNIK Radom+0,7234.78629
21.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,7334.81627
22.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław+0,8234.89623
23.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,7235.03615
24.Lewińska Karolina SO93UNIA Oświęcim+0,8335.04615
25.Wojdak Kamila89MKP Szczecin+0,7835.17608
26.Hofman Adriana95JUVENIA Wrocław+0,7835.18607
27.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość+0,7135.42595
28.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,6835.45594
29.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,9835.58587
30.Trojgo Martyna95Ursynów Warszawa+0,7835.66583
31.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka+0,7835.67583
32.Rogacz Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,7635.83575
33.Walczak Anna94TRÓJKA Łódź+0,9336.10562
34.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,7636.15560
35.Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS Gdańsk+0,7536.25555
36.Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka Warszawa+0,7436.42547
37.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,8736.45546
38.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,7336.51543
39.Wyżgolik Vanessa91AZS AWF Katowice+0,7636.57541
40.Kulla Katarzyna95ORZEŁ Elbląg+0,8836.61539
41.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,7737.14516
42.Ścieszko Agnieszka97START Łódź+0,8037.46503
43.Chmielecka Monika SG92Dwójka Morena Gdańsk+0,8337.49502
44.Stasinowska Katarzyna94START Łódź+0,7237.51501
45.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz+0,8037.73492
46.Okrągła Martyna97Olimpijczyk Suwałki+0,8737.94484
47.Królak Agata97KAPRY Pruszków+0,7037.99482
48.Więckowska Daria96SHARK Rudna+0,9138.58460
49.Terech Patrycja96ORZEŁ Elbląg+0,8039.27436
50.Olszak Angelika96Olimpijczyk Suwałki+0,8140.65393
51.Terech Kinga96ORZEŁ Elbląg+0,8842.58342
52.Jurgielewicz Magdalena91Akwawit Leszno+0,8444.45301


<< TOP >>
Konkurencja 14
20-05-2011
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
27.86
28.82
28.82
28.82
29.94
30.41
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Kulesza Łukasz
Hołub Maciej
AWGDA
MOKAT
MOKAT
MOKAT
ORZAM
ORPRZ
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Warszawa
Dębica
28-07-2009
22-05-2009
22-05-2009
22-05-2009
10-12-2010
03-07-2009

Min MŚ Sen : 27.63  /  Min MŚJun 16 - 18: 28.56  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 29.03  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 29.26

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,7028.72800A
2.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,6528.87788A
3.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.+0,7328.95781A
4.Rowiński Filip90Bielany Warszawa+0,6329.01777A
5.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7529.02776A
6.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk+0,7029.16765A
7.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa+0,7229.26757A
8.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok+0,7429.28755A
9.Gałka Piotr88MZOS Płock+0,7129.32752B
10.Machnik Mikołaj SR93AZS AWF Katowice+0,7329.34751B
11.Winogrodzki Mariusz87KAPRY Pruszków+0,7729.38748B
12.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,8329.44743B
13.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,6729.45742B
14.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,7129.53736B
15.Kołodziejski Mateusz SZG92KORNER Zielona G.+0,6729.60731B
16.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów+0,6929.61730B
17.Kacer Maciej83AZS AWF Warszawa+0,6629.65727R
18.Pełczyński Kacper SO92UNIA Oświęcim+0,7129.69724R
19.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,7929.70724
20.Bachowski Wojciech SP93WARTA Poznań+0,8829.74721
21.Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ Łódź+0,7429.79717
22.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,7229.91708
23.Kulesza Łukasz95ORKA Zamość+0,7029.92708
Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,6929.92708
25.Gardziej Sebastian90AZS Wrocław+0,6830.03700
26.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,8630.11694
27.Szer Michał95GOSiR Piaseczno+0,6630.27683
28.Grzejszczak Paweł90Żoliborz W-wa+0,6830.33679
29.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa+0,8030.34679
30.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,6930.47670
31.Bagniuk Kajetan93Bielany Warszawa+0,7430.55665
32.Domański Maciej93ATP Augustów+0,7530.72654
33.Kosowski August92Bielany Warszawa+0,6730.96639
34.Białek Piotr92WARTA Poznań+0,7231.00636
Pelc Krzysztof91Manta Jelcz-Laskowice+0,7131.00636
36.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki+0,8131.02635
37.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+0,8031.03634
38.Sadowy Bartosz95ŚLĄSK Wrocław+0,6331.04634
39.Hejnowski Dawid95MOS Dąbrowa Grn+0,7531.08631
40.Żukowski Bartłomiej SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,7331.24622
41.Suchodolski Patryk SR93Górnik Radlin+0,6931.25621
42.Nachtman Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,7431.29619
Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice+0,7831.29619
44.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik+0,6331.31618
Guzik Jakub91AZS AGH Kraków+0,7031.31618
46.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa+0,7731.33616
47.Rapacewicz Rafał SR92AZS AWF Katowice+0,8431.34616
48.Orczyk Maciej95POLONIA Warszawa+0,7531.38613
49.Szot Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,7731.48608
50.Rykowski Piotr94POSNANIA+0,8331.57602
51.Użdolewicz Łukasz92Słowianka Gorzów Wlkp+0,7331.58602
52.Kępka Maciej94Ursynów Warszawa+0,6331.82588
53.Dudek Michał94Bobry Dębica+0,7031.86586
54.Gładysz Krzysztof SR92AZS AWF Katowice+0,8131.96581
55.Karkut Kamil96IKAR Mielec+0,7332.07575
56.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,9132.37559
57.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,7632.51552
58.Stachura Maciej91AZS AGH Kraków+0,7732.53551
59.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno+0,7932.60547
60.Charyło Dominik95JUVENIA Białystok+0,8032.83536
61.Mikuła Piotr94MZOS Płock+0,8433.13521
62.Hoderny Bartosz96SHARK Rudna+0,7433.30513
63.Wertepny Damian96SHARK Rudna+0,7833.93485
64.Pawełek Igor96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,8334.04480
65.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,7534.16475
66.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,7134.69454


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-05-2011
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
13-07-2008
24-11-2006

Min MŚ Sen : 1:01.70  /  Min MŚJun 15 - 17: 1:03.21  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 1:03.88  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 1:04.29

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Putra Aleksandra86AZS UWM Olsztyn+0,651:03.48767A30.8632.62
2.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,691:03.91752A31.1132.80
3.Lefanowicz Iwona92UKS 23 Lublin+0,781:04.20741A31.0933.11
4.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim1:04.34737A30.9833.36
5.Porzelska Anna95Słowianka Gorzów Wlkp+0,701:04.65726A31.5433.11
6.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,721:04.68725A31.7332.95
7.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,681:04.69725A31.6333.06
8.Zawiszewska Maja SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,711:05.14710A31.1533.99
9.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,611:05.38702B31.8033.58
10.Mazurek Zuzanna91AZS AWF Warszawa+0,751:05.70692B31.7333.97
11.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,741:05.77690B32.4233.35
12.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,601:05.78689B31.7134.07
13.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,711:05.92685B32.3533.57
14.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,721:06.09680B31.8434.25
15.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,631:06.30673B31.9334.37
16.Kilich Agata SSz92SAMBOR Tczew+0,681:06.36671B32.4033.96
17.Lewitzka Paulina95RUCH Grudziądz+0,681:06.52666R33.0833.44
18.Strugała Honorata95WARTA Poznań+0,661:06.53666R32.3434.19
19.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,721:06.5466632.0934.45
20.Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.+0,721:06.6566332.3234.33
21.Przasnek Zuzanna SSz94MKP Szczecin+0,751:06.8965532.3234.57
22.Wysocka Wiktoria SSz94MKP Szczecin+0,691:07.0465132.1634.88
Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,711:07.0465132.4934.55
24.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+0,841:07.2264632.4934.73
25.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,721:07.3064432.5034.80
26.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,671:07.3564232.4434.91
27.Mazurkiewicz Aleksandra SR94Victoria Racibórz+0,701:07.3664232.3235.04
28.Borek Aleksandra SK94WODNIK Krosno+0,741:07.7963032.7835.01
29.Dawidowicz Anna93TRÓJKA Łódź1:08.5161033.1935.32
30.Wiertel Agata95LUBLINIANKA+0,691:08.7560432.8735.88
31.Szpak Zofia SG92KORNER Zielona G.+0,671:08.8560133.1135.74
32.Kamińska Joanna94START Łódź+0,611:09.0459632.7136.33
33.Magner Agata97GOSiR Piaseczno+0,811:09.1659333.8735.29
34.Krojna Klaudia SG93RUCH Grudziądz+0,791:09.2359132.7136.52
35.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa+0,671:09.3158933.1136.20
36.Długołęcka Karolina96UNIA Busko-Zdrój+0,691:09.3658833.7135.65
37.Kunka Kamila96GOSiR Piaseczno+0,641:10.1556834.2935.86
38.Kopiczko Karina94ATP Augustów+0,701:10.3156433.5236.79
39.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom+0,721:10.5955833.5837.01
40.Winogrodzka Kamila89Jedenastka Jelenia G+0,681:11.3154133.6437.67
41.Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk+0,751:11.3654034.1337.23
42.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki+0,701:12.7550934.8837.87
43.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,731:12.8350835.9436.89
44.Taczała Alicja96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,801:13.0250435.5437.48
45.Laskowska Aleksandra97Akwawit Leszno+0,691:13.0850335.9337.15
46.Rudnik Aleksandra92Bielany Warszawa+0,751:13.5949235.6237.97
47.Szpil Natalia97Wilanowia Warszawa+0,821:15.1346236.2838.85
48.Wierzchowska Kinga97UKS MOS Ełk1:15.7845136.2639.52
NWCiesielska Sylwia95WARTA Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-05-2011
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.66
54.66
56.59
56.48
59.53
1:00.80
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Mączewski Adam
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
MUWAR
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Dębica
27-07-2009
27-07-2009
08-07-2008
11-12-2009
10-12-2005
04-07-2010

Min MŚ Sen : 55.14  /  Min MŚJun 16 - 18: 56.59  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 57.36  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 57.64

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,6356.24787A27.3128.93
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6256.48777A27.1929.29
3.Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.+0,5956.78765A27.8428.94
4.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.+0,7257.38741A27.7229.66
5.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno+0,5757.69729A28.0929.60
6.Rumianowski Tomasz85KORNER Zielona G.+0,7157.91721A27.9929.92
7.Unold Marcin86AZS AWF Katowice+0,6458.42702A skr28.3430.08
8.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków58.50699A28.3530.15
9.Morawski Krzysztof94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,5958.53698B28.5130.02
10.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław+0,5858.58697B28.0230.56
11.Jończyk Jakub SWr92ŚLĄSK Wrocław+0,6558.60696B27.6130.99
12.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,6858.61695B28.2430.37
13.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,6158.63695B28.8029.83
14.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa+0,5958.73691B28.4430.29
15.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,5559.19675B28.5330.66
16.Płonowski Miłosz SG93AZS AWFiS Gdańsk+0,6759.20675B29.4529.75
17.Kisiel Adrian SO93AZS AWF Katowice+0,6559.25673R28.8030.45
18.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa+0,7159.38669R28.9330.45
19.Trenda Paweł SO92UNIA Oświęcim+0,6159.7365728.7231.01
20.Sudenis Maciej SR93Victoria Racibórz+0,7559.7765628.9130.86
21.Falaciński Maciej96UKS MOS Ełk+0,7559.8465329.2130.63
22.Mikicin Miłosz93Bielany Warszawa+0,6359.8765228.6131.26
23.Dębski Tomasz93NAWA Skierniewice+0,6959.9365028.8731.06
24.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław+0,591:00.0264829.0231.00
25.Błochowiak Alexander95Skalar Słupsk+0,571:00.0464728.6031.44
26.Bielecki Łukasz95ŚLĄSK Wrocław+0,711:00.0764628.8231.25
27.Meller Olaf SG92AZS AWFiS Gdańsk+0,581:00.3563729.5330.82
28.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,711:00.4263529.4630.96
29.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź1:00.5063229.4931.01
30.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,561:00.5863029.2531.33
31.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,641:00.7362529.3631.37
32.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,651:00.8262229.3731.45
33.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków+0,751:00.9561829.7031.25
34.Pietrzyk Patryk SZG92KORNER Zielona G.+0,631:01.1261329.0232.10
35.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,561:01.3560629.5331.82
36.Klupa Michał90AZS AGH Kraków+0,711:01.3660630.3431.02
37.Bielecki Igor96Żoliborz W-wa+0,711:01.8259329.7632.06
38.Ważeliński Błażej SZG93KORNER Zielona G.+0,621:02.1058529.3732.73
39.Osnowski Bartosz SSz94MKP Szczecin+0,651:02.2358129.9632.27
40.Wiśniewski Wiktor95MZOS Płock+0,581:02.5557229.8232.73
41.Chabasiński Paweł94ATP Augustów+0,611:02.7156829.9332.78
42.Bednarz Aleksander95Bielany Warszawa+0,601:02.8956330.4632.43
43.Karkut Kamil96IKAR Mielec+0,691:03.2055530.7232.48
44.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,591:03.2155430.6632.55
45.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,641:03.2655330.1133.15
46.Pyrlik Paweł94KS Korona Kraków+0,691:03.2755329.7633.51
47.Galon Michał95Akwawit Leszno+0,661:03.4454830.7232.72
48.Mikołajczyk Rafał93TRÓJKA Łódź+0,681:03.4554830.4932.96
49.Jankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn+0,661:03.6454330.4933.15
50.Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź+0,741:04.1753030.7133.46
51.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków+0,711:04.7951530.8733.92
52.Uściłko Michał95BATORY Sokółka+0,841:04.9351132.2432.69
53.Bogacki Szymon95Jagiellonka Warszawa1:05.1550631.6633.49
54.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok+0,651:05.2450431.1734.07
55.Salik Borys97Atol Oleśnica1:05.5349731.1334.40
56.Tyll Tomasz95POSNANIA+0,681:05.6649431.1834.48
57.Siembida Norbert95Bobry Dębica+0,671:06.1248431.7834.34
58.Niemczyk Tomasz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,691:06.7747032.0034.77
59.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,691:07.1846231.6235.56
60.Nowicki Norbert96MKS ROS Pisz+0,681:07.5345532.2735.26
61.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,571:07.8744832.6235.25
62.Taczański Bartłomiej96SHARK Rudna+0,811:10.7139633.5337.18
63.Zawadzki Adrian96POSNANIA+0,741:13.8234835.8038.02
64.Zieliński Cezary97MEDYK Giżycko+0,591:14.1134435.8138.30
65.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce+0,761:15.1932935.9639.23
NWKołodziejski Mateusz SZG92KORNER Zielona G.


<< TOP >>
Konkurencja 17
20-05-2011
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:48.17
4:49.27
4:56.38
5:05.02
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Czopek Agnieszka
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
JOKRA
AZWAR
POWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Dębica
Rome (ITA)
Moskwa (RUS)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Lignano (ITA)
09-08-2008
20-05-2005
02-08-2009
26-07-1980
30-11-2007
19-05-2006
07-07-2005

Min MŚ Sen : 4:45.08  /  Min MŚJun 15 - 17: 4:47.91  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 4:55.89  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 4:59.23

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
1.Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,894:59.55727A1:07.891:14.981:26.421:10.26
2.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock+0,815:02.66705A1:08.021:18.781:25.831:10.03
3.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów+0,805:03.99696A1:08.601:17.221:24.431:13.74
4.Sikora Paulina SO93UNIA Oświęcim+0,855:04.39693A1:07.321:18.361:27.551:11.16
5.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław+0,895:05.50686A1:10.781:19.571:25.521:09.63
6.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+1,015:06.22681A1:10.601:15.731:29.871:10.02
7.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+1,035:06.62678A1:10.971:17.131:30.121:08.40
8.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,925:06.87676A1:13.581:18.631:24.761:09.90
9.Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA+0,925:09.08662B1:08.421:20.221:30.631:09.81
10.Olbert Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,945:09.63659B1:09.871:22.541:24.141:13.08
11.Wiertel Agata95LUBLINIANKA+0,785:11.46647B1:09.121:17.661:33.201:11.48
12.Jankowska Marta SO92AZS AWF Katowice+0,985:11.79645B1:09.471:21.091:28.691:12.54
13.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+1,075:15.55622B1:14.841:23.331:27.781:09.60
14.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,825:16.03619B1:11.291:18.531:34.451:11.76
15.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,845:16.41617B1:08.731:25.621:29.561:12.50
16.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,825:17.50611B1:11.661:20.141:32.131:13.57
17.Dawidowicz Anna93TRÓJKA Łódź+0,925:19.56599R1:12.091:21.121:31.381:14.97
18.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn+0,865:26.80560R1:12.641:27.421:33.861:12.88
19.Kwiatek Miriam98Gilus Gilowice+0,845:27.845551:13.441:24.961:36.991:12.45
20.Uchańska Karolina SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,815:30.405421:13.011:27.691:35.301:14.40
21.Bączyk Paula93TRÓJKA Łódź+0,925:32.995291:12.771:26.011:37.291:16.92
22.Klinger Anna94SHARK Rudna+0,935:36.685121:14.171:28.161:38.221:16.13
23.Bartoszewicz Ewelina95Olimpijczyk Suwałki+0,985:41.254921:13.921:29.671:40.881:16.78
24.Drucis Iga95Olimpijczyk Suwałki+0,865:52.844451:19.761:29.301:43.381:20.40
25.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno+0,915:57.964261:17.321:32.111:43.471:25.06
26.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki+0,826:01.414141:18.241:32.241:46.521:24.41
DYSKW.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami
NWOlczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp


<< TOP >>
Konkurencja 18
20-05-2011
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:27.40
4:32.62
4:42.16
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
TRLOD
TRLOD
TRLOD
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Belgrad (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-07-2009
22-07-2007
06-07-2006
05-12-2008
30-11-2007
24-11-2006

Min MŚ Sen : 4:18.40  /  Min MŚJun 16 - 18: 4:24.00  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 4:27.61  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 4:29.67

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
1.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin+0,734:32.12719A1:00.291:09.651:19.981:02.20
2.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,774:32.15719A1:00.571:09.141:19.021:03.42
3.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków+0,664:32.67715A1:01.681:12.751:16.341:01.90
4.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,784:32.91713A59.831:08.821:21.341:02.92
5.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,694:34.10704A1:01.581:12.641:15.591:04.29
6.Mikołajewski Mariusz90AZS AWF Warszawa+0,934:35.22695A1:01.581:10.511:19.091:04.04
7.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,794:35.27695A1:00.241:11.031:21.241:02.76
8.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,744:35.55692A59.371:12.281:20.711:03.19
9.Palmi-Kukiełko Mieszko SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,754:35.90690B1:00.821:11.231:20.911:02.94
10.Matczak Mateusz89AZS AWF Warszawa+0,764:36.14688B skr1:00.521:13.251:18.401:03.97
11.Nachtman Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,794:36.73684B1:03.791:13.801:16.291:02.85
12.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin+0,894:36.87683B1:01.941:14.141:18.281:02.51
13.Książek Michał SK93JORDAN Kraków+0,784:39.05667B1:01.801:13.241:20.011:04.00
14.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświęcim+0,724:39.12666B1:02.901:13.131:19.201:03.89
15.Kut Bartosz SK93Bobry Dębica+0,834:39.28665B1:01.411:15.441:17.881:04.55
16.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,824:39.68662B1:03.161:14.261:18.271:03.99
17.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań+0,944:40.40657R1:03.461:12.421:21.151:03.37
18.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków+0,784:40.74655R1:01.931:13.531:19.901:05.38
19.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz+0,794:42.356441:04.141:15.271:21.621:01.32
20.Orczyk Maciej95POLONIA Warszawa+0,734:43.806341:04.981:14.231:19.351:05.24
21.Pełczyński Kacper SO92UNIA Oświęcim+0,734:44.566291:02.371:16.801:18.391:07.00
22.Urbaniak Jan95WARTA Poznań+0,774:44.956261:03.961:14.391:23.581:03.02
23.Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp+0,704:46.236181:03.771:14.651:22.381:05.43
24.Dyrek Mateusz91AZS AGH Kraków+0,824:47.546091:03.721:15.321:21.081:07.42
25.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa+0,824:48.816011:06.311:15.231:22.841:04.43
26.Pietrzak Dawid97AQUA 15tka Bydgoszcz+0,884:50.495911:04.371:15.131:25.551:05.44
27.Jankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn+0,854:51.015881:05.071:12.551:26.461:06.93
28.Pawełek Igor96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,824:52.495791:06.771:11.801:25.281:08.64
29.Wertepny Damian96SHARK Rudna+0,774:53.895711:05.991:13.841:26.211:07.85
30.Piechowiak Bartosz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,794:56.795541:04.591:17.651:27.781:06.77
31.Ciesielski Filip96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,814:57.795491:09.041:16.091:28.241:04.42
32.Kamiński Szymon92Słowianka Gorzów Wlkp+0,825:01.015311:06.411:16.691:28.131:09.78
33.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,925:04.165151:04.281:18.781:28.091:13.01
34.Cichoń Witold93Meduza Pajęczno+0,855:04.445131:08.691:20.711:24.601:10.44
35.Hoderny Bartosz96SHARK Rudna+0,795:05.395091:11.711:22.421:21.271:09.99
36.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,715:06.935011:06.011:22.111:28.091:10.72
37.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,735:13.474701:10.431:24.371:25.941:12.73
38.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,835:15.344621:07.081:22.021:32.931:13.31
39.Borowczyk Oskar96AZS AWF Poznań+0,955:16.864551:11.491:25.271:31.231:08.87
40.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce+0,835:22.604311:14.771:20.851:36.581:10.40
41.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,785:22.714311:16.761:16.651:38.291:11.01
42.Misiak Piotr92Bielany Warszawa+0,835:23.564281:06.651:27.561:32.221:17.13
43.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,885:23.764271:08.451:31.991:31.591:11.73
44.Machowski Filip97IKAR Mielec+0,775:27.424131:14.661:27.081:31.121:14.56
45.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,885:32.703931:18.051:27.011:30.741:16.90
DYSKW.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa
K8 - niesymetryczna praca nóg
NWGrula Mateusz93Bielany Warszawa
NWZaczyński Karol91AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 11
20-05-2011
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:57.15
1:58.62
2:00.40
2:01.95
2:01.95
2:04.55
Jędrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Szczepaniak Karolina
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
AZWAR
ORLUB
AZWAR
JUBIA
JUBIA
JUBIA
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Rome (ITA)
Corfu (GRE)
Corfu (GRE)
Coimbra (POR)
03-08-2006
17-08-2004
30-07-2009
17-04-2011
17-04-2011
28-03-2010

Min MŚ Sen : 1:59.29  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:02.37  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:03.67  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:05.16

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok+0,762:02.1179228.0931.2831.2831.46
Min Mistrzostw Świata Jun, Min-8 ME Jun
2.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań+0,792:04.4174828.8131.4432.6031.56
3.Żukowska Paula SZG93ZRYW Opole+0,842:04.8974029.1630.8632.0932.78
4.Pawlaczek Natalia SK93ZRYW Opole+0,812:05.2873328.8531.5931.8033.04
5.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań+0,762:05.6572629.1732.0032.5331.95
6.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,722:05.7572528.8332.2632.3732.29
7.Lipińska Małgorzata SSz93KS KSZO Ostrowiec+0,822:07.1970029.9631.5132.9532.77
8.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków+0,812:08.0068730.2432.4833.0832.20
Finał B
9.Szczytko Alicja95Olimpijczyk Suwałki+0,832:05.9072229.0131.4332.7032.76
10.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,802:06.4371329.4531.6332.8932.46
11.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,812:08.2268430.5432.3732.9732.34
12.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,812:08.3468229.9932.1333.3032.92
13.Wołoszyn Sonia95KS KSZO Ostrowiec+0,752:08.6167730.7132.6432.8832.38
14.Piasecka Marta91AZS AWF Katowice+0,852:08.6767630.1933.0233.6531.81
15.Dworaczek Paulina96JORDAN Kraków+0,812:09.7066029.9432.5133.4233.83
16.Rachwał Helena88AQUA 15tka Bydgoszcz+0,822:10.2765230.6232.9732.7133.97


<< TOP >>
Konkurencja 12
20-05-2011
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:46.59
1:50.30
1:52.04
1:52.06
1:53.87
1:59.19
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
Matczak Mateusz
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Werner Paweł
AZWAR
POWAR
TRLOD
JUWRO
CSDAB
JUWRO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Drzonków
31-07-2009
15-07-2004
18-05-2006
10-12-2009
13-12-2009
06-07-2007

Min MŚ Sen : 1:48.72  /  Min MŚJun 16 - 18: 1:50.84  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 1:51.92  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 1:52.89

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław+0,741:50.5678524.9228.0328.3529.26
2.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,771:51.2877026.0428.3028.5628.38
Rekord Polski Jun 17-lat, Min-8 ME Jun
3.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,771:51.7776026.7328.4629.1827.40
Min-8 ME Jun
4.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław+0,721:51.8075926.3928.6529.0127.75
Min-8 ME Jun
5.Pulwin Paweł92AZS AWF Warszawa+0,761:52.1475226.5828.7328.7328.10
6.Zieliński Dawid SSz92MKP Szczecin+0,711:52.1675226.2928.7028.8228.35
7.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,831:52.4274626.0128.5429.3928.48
Min-12 ME Jun
8.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław+0,731:52.7274026.4628.4929.2828.49
Finał B
9.Rybiński Dawid SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,691:54.0871427.2529.1029.6428.09
10.Żebrowski Piotr90Żoliborz W-wa+0,751:55.0969626.8929.4129.6629.13
11.Jabłoński Marcin90JUVENIA Białystok+0,721:55.3069227.0829.3429.5929.29
12.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,751:55.5068826.8129.7729.9229.00
13.Hołub Jan96KP AVIA Świdnik+0,811:56.3967327.3629.5830.2529.20
14.Misiak Piotr92Bielany Warszawa+0,751:56.4867126.8429.3130.1030.23
15.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków+0,781:57.4565526.5829.7430.8530.28
16.Majchrzak Kacper SP92WARTA Poznań+0,712:08.1650424.0131.6436.4136.10


<< TOP >>
Konkurencja 13
20-05-2011
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
31.61
31.75
31.75
31.75
32.36
33.96
Ścieszko Ewa
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Nowak Paulina
STLOD
SLGOR
SLGOR
ZNKOS
ZNKOS
WORAD
Belgrad (SRB)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gliwice
10-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
12-07-2009
11-07-2008
04-06-2010

Min MŚ Sen : 31.52  /  Min MŚJun 15 - 17: 32.48  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 32.79  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 33.49

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
Finał A
1.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,7632.44775
2.Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ Racibórz+0,7532.96739
3.Czerniak Monika SR92AZS UWM Olsztyn+0,7233.12728
4.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk+0,8233.29717
5.Paluszek Weronika SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,7533.43708
6.Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-K+0,7233.76687
7.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.+0,8233.79685
8.Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA+0,9033.84682
Finał B
9.Zachoszcz Paulina93Słowianka Gorzów Wlkp+0,7232.66759
10.Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS Gdańsk+0,7233.43708
11.Poloczek Natalia91AZS AGH Kraków+0,7133.62696
12.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław+0,6933.82684
13.Muller Anna SP92WARTA Poznań+0,7533.92678
14.Kotynia Katarzyna95START Łódź+0,7934.09667
15.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa+0,6834.32654
16.Marczak Monika91MOSM Tychy+0,7434.75630


<< TOP >>
Konkurencja 14
20-05-2011
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
27.86
28.82
28.82
28.82
29.94
30.41
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Kulesza Łukasz
Hołub Maciej
AWGDA
MOKAT
MOKAT
MOKAT
ORZAM
ORPRZ
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Warszawa
Dębica
28-07-2009
22-05-2009
22-05-2009
22-05-2009
10-12-2010
03-07-2009

Min MŚ Sen : 27.63  /  Min MŚJun 16 - 18: 28.56  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 29.03  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 29.26

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
Finał A
1.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,7228.20845
2.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,6828.36831
3.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7228.77796
4.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok+0,7328.80794
5.Rowiński Filip90Bielany Warszawa+0,6128.88787
6.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.+0,6928.90785
7.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa+0,7429.05773
8.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk+0,7229.27756
Finał B
9.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,8029.24758
Min-12 ME Jun
10.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,6729.41745
11.Machnik Mikołaj SR93AZS AWF Katowice+0,7229.50738
12.Winogrodzki Mariusz87KAPRY Pruszków+0,7529.54735
13.Gałka Piotr88MZOS Płock+0,6729.61730
14.Kołodziejski Mateusz SZG92KORNER Zielona G.+0,6729.66727
15.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów+0,6829.69724
16.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,7329.71723


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-05-2011
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
13-07-2008
24-11-2006

Min MŚ Sen : 1:01.70  /  Min MŚJun 15 - 17: 1:03.21  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 1:03.88  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 1:04.29

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,671:01.9782430.2531.72
2.Putra Aleksandra86AZS UWM Olsztyn+0,671:02.0382230.3731.66
3.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,721:02.9078830.9032.00
4.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,681:03.3977030.8632.53
Min-8 ME Jun
5.Lefanowicz Iwona92UKS 23 Lublin+0,711:03.7075930.9732.73
6.Porzelska Anna95Słowianka Gorzów Wlkp+0,621:04.1474431.0333.11
Min-12 ME Jun
7.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,741:04.5473031.5233.02
8.Zawiszewska Maja SWr93ŚLĄSK Wrocław1:04.5772931.2933.28
Finał B
9.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,641:04.8671931.3233.54
10.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,661:05.4869931.6633.82
11.Mazurek Zuzanna91AZS AWF Warszawa+0,791:05.8268831.8733.95
12.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,731:06.2467532.6433.60
13.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,611:06.3067332.3633.94
14.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,631:06.4366931.9034.53
15.Kilich Agata SSz92SAMBOR Tczew+0,721:06.7266132.5434.18
16.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,711:09.0259733.1135.91


<< TOP >>
Konkurencja 16
20-05-2011
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
54.66
54.66
56.59
56.48
59.53
1:00.80
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Wysoczyński Mateusz
Mączewski Adam
Ciężkowski Dominik
NOZIE
NOZIE
NOZIE
JOKRA
MUWAR
JOKRA
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Monterrey (MEX)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Dębica
27-07-2009
27-07-2009
08-07-2008
11-12-2009
10-12-2005
04-07-2010

Min MŚ Sen : 55.14  /  Min MŚJun 16 - 18: 56.59  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 57.36  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 57.64

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,6754.8285027.1827.64
Min Mistrzostw Świata
2.Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.+0,5654.9184626.6828.23
Min Mistrzostw Świata
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6356.2278827.1929.03
4.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno+0,5857.1275127.8229.30
Min-8 ME Jun
5.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.+0,6757.2474727.5229.72
6.Rumianowski Tomasz85KORNER Zielona G.+0,6757.3074427.5129.79
7.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków+0,7257.3674227.7729.59
Min-8 ME Jun
8.Morawski Krzysztof94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,6758.1271328.2429.88
Finał B
9.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław+0,5758.1671227.8830.28
10.Jończyk Jakub SWr92ŚLĄSK Wrocław+0,6358.4170327.9630.45
11.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,6658.4570128.4829.97
12.Kisiel Adrian SO93AZS AWF Katowice+0,6758.5469828.3530.19
13.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,6458.6669428.4330.23
14.Płonowski Miłosz SG93AZS AWFiS Gdańsk+0,5958.7469128.4230.32
15.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa+0,5959.1067828.4830.62
16.Dubiel Adam93LUBLINIANKA1:06.0548631.6834.37


<< TOP >>
Konkurencja 17
20-05-2011
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:36.95
4:43.39
4:45.13
4:48.17
4:49.27
4:56.38
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Czopek Agnieszka
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
JOKRA
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Dębica
Rome (ITA)
Moskwa (RUS)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
09-08-2008
20-05-2005
02-08-2009
26-07-1980
30-11-2007
19-05-2006

Min MŚ Sen : 4:45.08  /  Min MŚJun 15 - 17: 4:47.91  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 4:55.89  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 4:59.23

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,874:52.557811:06.781:12.541:24.991:08.24
2.Sikora Paulina SO93UNIA Oświęcim+0,874:53.207761:05.471:16.981:24.191:06.56
3.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław+0,774:56.527501:08.991:16.721:24.311:06.50
4.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock+0,824:57.707411:06.821:17.981:25.381:07.52
5.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów+0,795:01.467141:06.941:15.491:24.861:14.17
6.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,935:04.576921:09.031:18.051:28.941:08.55
7.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+0,975:05.586851:08.741:17.541:30.671:08.63
8.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,965:05.596851:12.521:18.581:25.241:09.25
Finał B
9.Jankowska Marta SO92AZS AWF Katowice+0,955:09.866571:08.791:19.301:29.681:12.09
10.Wiertel Agata95LUBLINIANKA+0,725:10.776511:08.441:17.661:33.911:10.76
11.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,885:10.956501:13.791:21.701:25.981:09.48
12.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,875:13.726331:09.191:18.851:34.881:10.80
13.Olbert Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,955:14.446291:08.741:22.331:27.361:16.01
14.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,855:18.276061:09.691:24.981:31.371:12.23
15.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,805:21.025911:10.781:21.441:33.741:15.06
16.Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA+0,885:23.155791:10.071:22.741:31.441:18.90


<< TOP >>
Konkurencja 18
20-05-2011
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:12.28
4:18.40
4:20.27
4:27.40
4:32.62
4:42.16
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
TRLOD
TRLOD
TRLOD
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Belgrad (SRB)
Antwerp (BEL)
Palma de Mallorca (ESP)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-07-2009
22-07-2007
06-07-2006
05-12-2008
30-11-2007
24-11-2006

Min MŚ Sen : 4:18.40  /  Min MŚJun 16 - 18: 4:24.00  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 4:27.61  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 4:29.67

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,764:16.5285858.621:06.121:14.7157.07
Min Mistrzostw Świata
2.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,764:24.9177958.591:07.831:17.331:01.16
3.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,754:26.4976657.801:08.501:19.401:00.79
4.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin+0,714:29.937371:01.561:09.421:18.021:00.93
5.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków+0,664:30.407331:01.011:11.821:14.711:02.86
6.Mikołajewski Mariusz90AZS AWF Warszawa+0,814:30.587311:00.451:09.541:19.101:01.49
7.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,704:32.737141:01.811:12.661:15.771:02.49
8.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,784:37.956751:00.151:08.541:23.321:05.94
Finał B
9.Nachtman Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,864:34.776981:02.581:13.781:15.731:02.68
10.Palmi-Kukiełko Mieszko SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,784:35.536931:01.891:11.331:20.761:01.55
11.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,784:36.306871:00.931:13.641:19.511:02.22
12.Kut Bartosz SK93Bobry Dębica+0,784:37.196801:01.521:13.901:18.051:03.72
13.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin+0,804:38.006741:02.031:13.921:18.481:03.57
14.Książek Michał SK93JORDAN Kraków+0,714:38.536701:02.341:12.131:19.911:04.15
15.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświęcim+0,714:42.106451:02.131:12.711:21.361:05.90
16.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań+0,854:43.236381:03.551:14.811:20.661:04.21


<< TOP >>
Konkurencja 19
20-05-2011
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:51.85
3:55.57
3:58.30
4:02.99
4:03.09
4:08.16
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
UKP UNIA Oświęcim
POLONIA Warszawa
JEDYNKA Ożarów Maz.
AZWAR
POWAR
POWAR
UNOSW
POWAR
JEOZA
Dębica
Dębica
Ostrowiec Św.
Dębica
Łódź
Dębica
13-04-2007
13-04-2007
19-05-2006
27-06-2009
22-07-2005
04-07-2009

Punkty: FINA 2010
PozycjaCRCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa+0,803:52.27757
Jędrzejczak Otylia
Gołębiowska Joanna
+0,80
+0,33
27.71
27.94
56.97
59.71
Ptasińska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
+0,18
+0,53
27.13
28.25
57.23
58.36
2.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim+0,683:52.58754
Nitka Aleksandra SO
Pułka Magdalena SO
+0,68
+0,20
27.89
27.94
58.27
58.96
Sikora Paulina SO
Górniak Katarzyna SO
+0,35
+0,25
27.95
26.69
58.62
56.73
3.ZRYW OpoleZRYW Opole+0,733:53.82742
Kawecka Anna SK
Bochyńska Sonia
+0,73
+0,32
27.82
27.37
58.71
57.63
Kamińska Aleksandra SWr
Pawlaczek Natalia SK
+0,42
+0,41
28.55
27.34
59.77
57.71
4.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław+0,653:55.73724
Dowgiert Anna
Staszkiewicz Katarzyna
+0,65
+0,30
27.55
28.02
58.21
57.98
Pożarowszczyk Beata
Skrzydło Sara SWr
+0,40
+0,28
28.78
27.46
1:00.88
58.66
5.Słowianka Gorzów WlkpSłowianka Gorzów Wlkp+0,703:56.94713
Tchórz Alicja
Olczak Mirela
+0,70
+0,44
27.84
28.23
57.82
58.57
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Joanna
+0,36
+0,32
28.63
28.89
59.59
1:00.96
6.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław+0,694:01.31675
Kłopocka Paulina
Cichowska Kinga
+0,69
+0,19
29.13
29.51
1:00.63
1:01.63
Naziębło Klaudia
Żelazna Paulina
+0,13
+0,45
28.42
28.25
59.94
59.11
7.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków+0,774:04.23651
Czerniak Gabriela
Mazurek Karolina
+0,77
+0,32
28.86
28.85
1:01.34
1:00.66
Piechocka Jagoda
Cisowska Aleksandra
+0,35
+0,45
28.63
28.86
1:01.29
1:00.94
8.AZS AWF Katowice-MłAZS AWF Katowice+0,754:04.24651
Gawełczyk Dominika
Piasecka Marta
+0,75
+0,51
28.25
28.99
58.68
59.86
Wyżgolik Vanessa
Czapla Magdalena
+0,50
+0,60
29.01
30.27
1:00.46
1:05.24
9.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki+0,864:08.46618
Szczytko Alicja
Aleksandrowicz Arleta
+0,86
+0,60
28.61
29.26
58.93
1:01.04
Bartoszewicz Ewelina
Szczytko Natalia
+0,79
+0,48
31.13
28.84
1:06.19
1:02.30
NWAkwawit Leszno-MłAkwawit Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 20
20-05-2011
Mężczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:21.03
3:28.40
3:28.40
3:34.54
3:39.68
3:47.89
AZS AWF Warszawa
MKS JUVENIA Wrocław
MKS JUVENIA Wrocław
MKS JUVENIA Wrocław
BUKS Warszawa
UKS SHARK Rudna
AZWAR
JUWRO
JUWRO
JUWRO
BUWAR
SHRUD
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Warszawa
Dębica
04-04-2008
22-05-2009
22-05-2009
27-06-2009
02-12-2005
03-07-2010

Punkty: FINA 2010
PozycjaCRCzasPkt.
1.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.+0,743:24.75777
Bor Radosław SZG
Plutecki Adam
+0,74
+0,19
24.91
23.90
51.66
51.24
Jasiński Jakub
Kawęcki Radosław SZG
+0,48
+0,27
24.39
23.60
51.53
50.32
2.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa+0,743:27.38747
Korzeniowski Paweł
Iwaniuk Damian
+0,74
+0,42
24.74
24.55
50.71
52.34
Rutkowski Szymon
Mikołajewski Mariusz
+0,19
+0,34
24.67
24.53
52.56
51.77
3.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław+0,893:27.90742
Bujoczek Filip SWr
Sławiński Mateusz
+0,89
+0,32
24.99
24.10
52.04
50.57
Szamotulski Wojciech
Sokulski Jacek
+0,48
+0,28
25.24
24.63
52.16
53.13
AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice+0,683:27.90742
Unold Marcin
Smoliński Jan
+0,68
+0,47
25.03
24.58
51.87
52.49
Wilk Robert
Poprawa Michał SO
+0,35
+0,33
24.81
24.23
52.92
50.62
5.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław+0,813:28.56735
Bening Emil SWr
Soboń Julian
+0,81
0.00
25.02
24.62
52.75
51.76
Andrzejczak Mateusz
Werner Paweł
+0,26
+0,13
24.81
23.68
53.26
50.79
6.MKP Szczecin-MłMKP Szczecin+0,723:33.37686
Krupecki Oskar SSz
Orłowski Piotr
+0,72
+0,43
25.13
26.22
52.66
54.86
Luftman Adam
Zieliński Dawid SSz
+0,48
+0,46
26.31
25.22
54.04
51.81
7.Bielany Warszawa-MłBielany Warszawa+0,733:34.16679
Szarliński Filip
Misiak Piotr
+0,73
+0,45
25.33
25.07
53.31
52.70
Stokarski Marek
Domżała Tomasz
0.00
+0,53
24.96
25.81
53.97
54.18
8.AZS AWF Warszawa-MłAZS AWF Warszawa+0,723:34.26678
Pulwin Paweł
Niewiński Marcin
+0,72
+0,46
25.48
25.99
52.36
56.52
Zapała Łukasz
Certa Maciej
+0,40
+0,27
25.45
24.75
52.97
52.41
9.UKP UNIA Oświęcim-MłUNIA Oświęcim+0,773:34.97671
Daniec Jan
Czarnota Mateusz SO
+0,77
+0,28
26.58
26.11
54.91
54.28
Pełczyński Kacper SO
Trenda Paweł SO
+0,05
+0,20
25.06
24.72
52.74
53.04
10.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice+0,713:36.45657
Klich Kacper SWr
Kudła Łukasz
+0,71
+0,35
26.05
25.66
53.96
54.73
Kisiel Adrian SO
Gnela Wojciech
+0,20
+0,32
25.46
25.58
53.96
53.80
11.Bielany Warszawa 2Bielany Warszawa+0,643:37.27650
Szymański Konrad
Biś Daniel
+0,64
+0,67
25.43
26.71
54.19
55.58
Świątkiewicz Rafał
Grzelec Bartosz
+0,49
+0,18
25.87
25.01
54.39
53.11
12.Żoliborz W-waŻoliborz W-wa+0,823:38.65638
Bielecki Igor
Przybysz Adam
+0,82
+0,38
26.46
27.10
55.52
56.30
Grzejszczak Paweł
Żebrowski Piotr
+0,49
+0,20
26.12
24.39
55.29
51.54
13.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn+0,723:39.76628
Skibiński Mateusz
Hejnowski Dawid
+0,72
+0,22
26.40
26.78
55.68
57.06
Furman Łukasz
Chmiel Łukasz
+0,33
+0,20
25.74
25.23
53.67
53.35
14.ŚLĄSK Wrocław 2ŚLĄSK Wrocław+0,823:40.17624
Bielecki Łukasz
Orpiszak Bartłomiej
+0,82
+0,52
26.05
25.85
54.16
55.50
Nachtman Mateusz
Furtek Paweł
+0,70
+0,49
26.66
26.17
55.13
55.38
15.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice+0,733:42.43606
Warwas Szymon
Świerczyński Jakub
+0,73
+0,25
26.45
26.40
55.00
56.06
Kłos Grzegorz
Nowak Patryk
+0,19
+0,42
27.05
26.29
55.78
55.59
16.AZS AWF Katowice-MłAZS AWF Katowice+0,753:44.59588
Łuczak Piotr SK
Pióro Artur
+0,75
+0,54
26.33
25.39
56.20
53.50
Czermak Tomasz
Derbis Tomasz
+0,32
+0,48
27.01
26.96
57.12
57.77
17.AZS AGH Kraków - MłAZS AGH Kraków+0,773:44.70587
Guzik Jakub
Stachura Maciej
+0,77
+0,18
26.38
27.17
56.17
57.54
Dyrek Mateusz
Ruciński Konrad
+0,26
+0,22
26.69
25.59
56.20
54.79
18.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki+0,783:45.37582
Rzadkowski Daniel
Szmajda Michał
+0,78
+0,46
23.99
27.56
51.18
59.70
Fiedorowicz Patryk
Kordala Maciej
+0,59
+0,64
28.37
26.18
59.70
54.79


<< TOP >>
Konkurencja 21
21-05-2011
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
57.84
58.66
58.66
59.74
1:01.70
1:02.90
1:04.22
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Gembicka Malgorzata
Olczak Mirela
Kozłowska Anna
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLWRO
SLGOR
AQBYD
Athens (GRE)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Doha (QAT)
Dunkerque (FRA)
Dębica
Ostrowiec Św.
14-08-2004
15-09-2000
15-09-2000
11-12-2009
27-07-2000
14-04-2007
12-12-2009

Min MŚ Sen : 59.35  /  Min MŚJun 15 - 17: 1:01.21  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 1:02.22  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 1:02.76

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Jędrzejczak Otylia83AZS AWF Warszawa+0,7959.90819A28.2931.61
2.Olczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp+0,721:01.38761A28.7432.64
3.Czerska Sandra90Warszawianka+0,741:02.09736A28.8833.21
4.Sikora Paulina SO93UNIA Oświęcim+0,791:02.83710A29.3733.46
5.Skrzydło Sara SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,681:02.85709A29.5733.28
6.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,721:03.40691A29.5533.85
7.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,661:03.41691A28.7734.64
8.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,811:03.98672A29.8434.14
9.Korzeniowska Marta SO93UNIA Oświęcim+0,741:04.15667B29.6934.46
10.Gołębiowska Joanna82AZS AWF Warszawa+0,711:04.18666B skr29.9534.23
11.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,821:04.23664B29.8234.41
12.Szczepanik Joanna96KS Wodnik Śrem+0,811:04.37660B30.4933.88
13.Stefaniak Małgorzata SP92WARTA Poznań+0,671:04.43658B29.9334.50
14.Kowalińska Oriana93Kormoran Olsztyn+0,791:04.48657B30.4734.01
15.Wyżgolik Vanessa91AZS AWF Katowice+0,751:04.53655B29.7634.77
16.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,781:04.72649B30.4534.27
17.Stasinowska Katarzyna94START Łódź+0,751:05.08639R30.3734.71
18.Kłopocka Paulina95JUVENIA Wrocław+0,681:05.18636R30.7734.41
19.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G+0,741:05.3563129.6235.73
20.Szmagalska Agata95Słowianka Gorzów Wlkp+0,691:05.4062930.1035.30
21.Szwarc Alicja SP92WARTA Poznań+0,701:06.4859931.5234.96
22.Bakies Gabriela96Piątka Konstantynów+0,901:06.4959931.0435.45
23.Klinger Anna94SHARK Rudna+0,841:06.6659430.7635.90
24.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,891:06.7059331.3835.32
25.Ścieszko Agnieszka97START Łódź+0,751:06.7159330.3836.33
26.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,861:06.9758630.9536.02
27.Kwiatek Miriam98Gilus Gilowice+0,631:07.0158530.6036.41
28.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa+0,691:07.1358230.2636.87
29.Czerniak Gabriela91AZS AGH Kraków+0,741:07.4057530.6936.71
30.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,781:07.5357231.4136.12
31.Świtalska Martyna SP92WARTA Poznań+0,871:07.5657130.8836.68
32.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,851:07.9256231.7336.19
33.Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk+0,701:07.9656131.2036.76
34.Wakuła Karolina SO93AZS AWF Katowice+0,861:08.4354931.6436.79
35.Nowak Julia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,801:08.9953632.0536.94
36.Królak Agata97KAPRY Pruszków+0,681:09.0153631.1037.91
37.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice+0,721:09.4652531.6637.80
38.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+0,871:09.5852331.6137.97
39.Palinowska Patrycja92POLONIA Warszawa+0,821:10.4850332.6437.84
40.Kita Katarzyna95SHARK Rudna+0,761:11.6247931.6839.94
41.Bartoszewicz Ewelina95Olimpijczyk Suwałki+0,901:11.8947432.5739.32
42.Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk Suwałki+0,861:11.9047332.2539.65
43.Więckowska Daria96SHARK Rudna+0,931:12.2446732.2639.98
44.Majos Paulina96SALOS Cortile Kielce+0,941:13.1245034.4838.64
45.Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce+0,841:13.8643734.3839.48
46.Maciesza Agata96ORZEŁ Elbląg+1,011:14.5042633.3441.16
47.Terech Kinga96ORZEŁ Elbląg+0,881:15.1041534.3740.73
48.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki+0,801:15.6740634.7140.96
49.Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce+1,001:19.0435635.1643.88
NWNowak Aleksandra91Akwawit Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 22
21-05-2011
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
52.03
53.00
53.00
55.50
56.71
57.66
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Werner Paweł
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
MUWAR
AWKAT
JUWRO
AWKAT
Gliwice
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gdynia
05-06-2010
12-07-2009
12-07-2009
06-12-2008
06-12-2008
07-07-2006

Min MŚ Sen : 52.86  /  Min MŚJun 16 - 18: 54.35  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 54.82  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 55.19

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7552.81839A24.4028.41
Min Mistrzostw Świata
2.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,7553.07827A skr25.0328.04
3.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź+0,7653.95787A24.8329.12
4.Krupecki Oskar SSz92MKP Szczecin+0,6954.69755A25.4229.27
5.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,6954.99743A25.7729.22
6.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,6455.33730A25.6929.64
7.Andrzejczak Mateusz94JUVENIA Wrocław+0,6955.42726A25.5529.87
8.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków+0,7355.43726A25.1830.25
Min MEJ-12 (międzyczas 50mot)
9.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,7755.71715B26.2429.47
10.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,7056.08701B26.3329.75
11.Bening Emil SWr93JUVENIA Wrocław+0,8656.27694B26.1830.09
Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,7756.27694B25.9930.28
13.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,7056.34691B26.1930.15
14.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław+0,7656.48686B25.7630.72
15.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,8556.64680B26.9629.68
16.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7656.66679B skr25.6930.97
17.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław+0,8656.77675R26.3530.42
18.Przyborowski Piotr93MZOS Płock+0,7356.92670R26.1230.80
19.Wilk Robert86AZS AWF Katowice+0,7456.9966826.4830.51
20.Bulak Michał92ORKA Zamość+0,7057.0466626.8130.23
21.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice+0,7257.0566525.8231.23
22.Wołodźko Maciej SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,9257.0966426.5130.58
23.Smoliński Jan90AZS AWF Katowice+0,6957.5364926.4731.06
24.Jabłoński Marcin90JUVENIA Białystok+0,7757.9063727.0930.81
25.Chaba Mateusz96JUVENIA Wrocław+0,7257.9163626.7431.17
26.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.+0,7357.9363626.7631.17
27.Zapała Łukasz91AZS AWF Warszawa+0,6558.0163326.9131.10
28.Świątkiewicz Rafał93Bielany Warszawa+0,7058.0763127.3230.75
29.Rżyski Marcin94Kormoran Olsztyn+0,7558.3962127.4430.95
30.Dyrek Mateusz91AZS AGH Kraków+0,7758.4761826.9231.55
31.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa+0,8658.4961727.0231.47
32.Chabasiński Paweł94ATP Augustów+0,6958.5461627.1931.35
33.Żymańczyk Mateusz95Gilus Gilowice+0,6258.5761526.6831.89
34.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice+0,7458.6761227.1731.50
35.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa+0,7358.8660626.4032.46
36.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań+0,8458.9160428.0130.90
37.Perzankowski Kacper96NAWA Skierniewice+0,8458.9460327.5931.35
38.Machniewicz Radosław91Żoliborz W-wa+0,8059.0759927.5731.50
39.Klich Kacper SWr94AZS AWF Katowice+0,7759.2159527.9631.25
40.Orłowski Piotr91MKP Szczecin+0,8059.4058928.2331.17
41.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice+0,7159.4258927.2632.16
42.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice+0,7659.4958727.3332.16
43.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,7059.5358627.6631.87
44.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,6759.6358327.3732.26
45.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno+0,7959.7058126.7732.93
46.Skibiński Mateusz93MOS Dąbrowa Grn+0,7559.7957827.1932.60
47.Tochwin Adrian92POLONIA Warszawa+0,7559.8457727.7132.13
48.Piechowiak Bartosz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,741:00.5455728.1432.40
49.Fara Kacper94Fala Ropczyce+0,751:00.8354927.1533.68
50.Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,671:01.2353828.3232.91
51.Bielawski Michał93Ursynów Warszawa+0,841:01.3353627.3134.02
52.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,761:01.4053428.3633.04
53.Niewiński Marcin91AZS AWF Warszawa+0,791:01.6052928.8532.75
54.Bartosiewicz Jakub95DWÓJKA Sochaczew+0,741:01.6552727.8933.76
55.Nowicki Mateusz94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,811:01.8152328.6433.17
56.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice+0,821:01.9951928.2433.75
57.Sadowy Bartosz95ŚLĄSK Wrocław+0,741:02.1751427.8734.30
58.Wertepny Damian96SHARK Rudna+0,771:02.3051128.5533.75
59.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,921:02.6350328.4634.17
60.Skwarnicki Tomasz95Jagiellonka Warszawa+0,651:04.0247128.9535.07
61.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,721:04.3246429.1835.14
62.Dubas Jan91AZS AGH Kraków+0,721:04.4346229.1335.30
63.Taczański Bartłomiej96SHARK Rudna+0,781:04.4846129.4335.05
64.Fronia Kamil92Jedenastka Jelenia G+0,881:04.9945029.5635.43
65.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,791:05.7743430.4735.30
Grzybek Bartosz96POSNANIA+0,931:05.7743430.9534.82
67.Dąbrowski Filip95UKS MOS Ełk+0,811:06.0142930.9435.07
68.Golc Bartosz94Meduza Pajęczno+0,771:06.0642829.5936.47
69.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,831:06.0742830.4635.61
70.Chojak Rafał95WISŁA Puławy+0,731:06.3242329.2437.08
71.Madej Jan96SALOS Cortile Kielce+0,831:09.4336931.6637.77
72.Borowski Tomasz97WISŁA Puławy+0,821:10.7034932.0138.69
73.Wandzioch Krzysztof92Olimpijczyk Suwałki+0,941:11.1834232.7138.47
74.Powąska Mateusz90Trójka Środa Wlkp+0,671:12.1332932.1240.01
75.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce+0,821:13.4631132.8340.63
NWGilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 23
21-05-2011
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
28.90
28.96
28.96
29.27
29.62
30.18
Urbańczyk Aleksandra
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
TRLOD
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Belgrad (SRB)
Ostrowiec Św.
05-06-2010
23-05-2009
23-05-2009
09-12-2009
01-08-2008
23-05-2009

Min MŚ Sen : 28.40  /  Min MŚJun 15 - 17: 29.42  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 29.87  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 29.98

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,6128.83826A
Rekord Polski Seniorów
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,6929.82747A
3.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,6729.96736A
4.Zawiszewska Maja SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,5630.01733A
5.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,6830.04730A
6.Putra Aleksandra86AZS UWM Olsztyn+0,6730.06729A
7.Porzelska Anna95Słowianka Gorzów Wlkp+0,6430.08728A
8.Lefanowicz Iwona92UKS 23 Lublin+0,6830.44702A
9.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,6630.56694B
10.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,5930.64688B
11.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,5830.69685B
12.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,7230.73682B
13.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,6930.77680B
14.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,7430.83676B
15.Wiecheć Sonia91KORNER Zielona G.30.91670B
16.Wysocka Wiktoria SSz94MKP Szczecin+0,6431.12657B
17.Strugała Honorata95WARTA Poznań+0,6731.22651R
18.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,6331.26648R
19.Mazurek Zuzanna91AZS AWF Warszawa+0,7931.33644
20.Przasnek Zuzanna SSz94MKP Szczecin+0,8031.35643
21.Kołodziejczyk Izabella94Manta Jelcz-Laskowice+0,6331.44637
Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,6631.44637
23.Krojna Klaudia SG93RUCH Grudziądz+0,6931.46636
24.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,6731.48635
25.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska31.49634
26.Morkowska Joanna SZG94KORNER Zielona G.+0,6531.56630
27.Żelazna Paulina94JUVENIA Wrocław+0,7431.69622
28.Długołęcka Karolina96UNIA Busko-Zdrój+0,6931.80616
Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,7331.80616
30.Szpak Zofia SG92KORNER Zielona G.+0,7031.83614
31.Mazurkiewicz Aleksandra SR94Victoria Racibórz+0,7231.84613
32.Kilich Agata SSz92SAMBOR Tczew+0,7531.85613
33.Kowalska Sylwia95ORKA Ciechanów+0,5631.93608
34.Lewitzka Paulina95RUCH Grudziądz+0,6932.00604
35.Borek Aleksandra SK94WODNIK Krosno+0,8232.07600
36.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa+0,7232.30587
37.Dawidowicz Anna93TRÓJKA Łódź32.49577
38.Kopiczko Karina94ATP Augustów+0,6532.55574
39.Kunka Kamila96GOSiR Piaseczno+0,7132.58572
40.Grabarczyk Dominika96Ursynów Warszawa+0,6732.70566
41.Wiertel Agata95LUBLINIANKA+0,6632.74564
42.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,7332.75564
43.Kamińska Joanna94START Łódź+0,6732.89556
44.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom33.31536
45.Laskowska Aleksandra97Akwawit Leszno+0,6433.42530
46.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki+0,7834.06501
47.Wierzchowska Kinga97UKS MOS Ełk36.01424
48.Terech Patrycja96ORZEŁ Elbląg+0,9436.76398
49.Andruszkiewicz Monika95ATP Augustów+0,6537.08388
50.Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce+0,8437.82366
NWRudnik Aleksandra92Bielany Warszawa
NWMorawska Justyna92Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 24
21-05-2011
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.27
25.52
26.08
26.50
27.31
28.32
Kizierowski Bartosz
Kawęcki Radosław
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Bielecki Igor
POWAR
NOZIE
MUWAR
WAWAR
MUWAR
ZOWAR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
Dębica
23-05-2009
23-05-2009
01-12-2007
25-11-2006
02-12-2005
03-07-2010

Min MŚ Sen : 25.30  /  Min MŚJun 16 - 18: 26.26  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 26.67  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 26.81

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
1.Unold Marcin86AZS AWF Katowice+0,6326.29764A
2.Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.+0,6026.37757A
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6226.41754A
4.Jończyk Jakub SWr92ŚLĄSK Wrocław+0,6326.50746A
5.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław+0,5826.73727A
6.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.+0,6726.85717A
7.Rumianowski Tomasz85KORNER Zielona G.+0,6827.06701A
8.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków27.08699A
9.Trenda Paweł SO92UNIA Oświęcim+0,6327.13695B
10.Lewandowski Maciej86MZOS Płock+0,6327.29683B
Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno+0,6627.29683B
12.Meller Olaf SG92AZS AWFiS Gdańsk+0,5827.42673B
13.Mikicin Miłosz93Bielany Warszawa+0,5827.47670B
14.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,6027.68655B
15.Kisiel Adrian SO93AZS AWF Katowice+0,7027.76649B
16.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice+0,6727.80646B
17.Polewka Tomasz94RUCH Grudziądz+0,6827.84643R
18.Błochowiak Alexander95Skalar Słupsk+0,6127.88641R
19.Morawski Krzysztof94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,6827.90639
20.Pietrzyk Patryk SZG92KORNER Zielona G.+0,6227.93637
21.Płonowski Miłosz SG93AZS AWFiS Gdańsk+0,5727.97634
22.Bielecki Łukasz95ŚLĄSK Wrocław+0,6528.02631
23.Konarzewski Jan88AZS AWF Warszawa+0,7928.10626
24.Kowal Igor91PZP+0,6928.14623
25.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,6328.22618
26.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa+0,6228.23617
27.Falaciński Maciej96UKS MOS Ełk+0,7728.25616
28.Dębski Tomasz93NAWA Skierniewice+0,6428.30612
29.Bednarz Aleksander95Bielany Warszawa+0,6328.46602
30.Skrzypczak Jakub93IKAR Mielec+0,7128.62592
31.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław+0,5128.65590
32.Sudenis Maciej SR93Victoria Racibórz+0,6628.66590
33.Zgierski Maksymilian94TRÓJKA Łódź+0,5628.68588
34.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,6428.75584
35.Galon Michał95Akwawit Leszno+0,6428.95572
36.Kowalik Piotr91AQUA 15tka Bydgoszcz+0,5728.96572
37.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,7228.99570
38.Sobczyk Maciej95TRÓJKA Łódź+0,5729.09564
39.Pyrlik Paweł94KS Korona Kraków+0,6729.10563
40.Wiśniewski Wiktor95MZOS Płock+0,6729.16560
Osnowski Bartosz SSz94MKP Szczecin+0,6229.16560
42.Ważeliński Błażej SZG93KORNER Zielona G.+0,5529.17559
43.Mikołajczyk Rafał93TRÓJKA Łódź+0,6529.22556
44.Brzuś Michał97ORKA Zamość+0,6629.28553
45.Klupa Michał90AZS AGH Kraków+0,6429.41546
46.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków+0,7729.46543
47.Dymerski Szymon93MKP Szczecin+0,7429.47542
48.Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź+0,6929.62534
49.Jankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn+0,6329.66532
50.Bielecki Igor96Żoliborz W-wa+0,8029.77526
51.Bogacki Szymon95Jagiellonka Warszawa+0,5929.84522
52.Szelest Jacek95SKARPA Lublin+0,6730.03513
53.Kuklik Janusz93JUVENIA Białystok+0,5430.20504
54.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków+0,7930.28500
55.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok+0,7030.35496
56.Salik Borys97Atol Oleśnica+0,6930.59485
57.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,6930.65482
58.Tyll Tomasz95POSNANIA+0,6930.78476
59.Nowicki Norbert96MKS ROS Pisz+0,6330.86472
60.Niemczyk Tomasz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,6630.91470
61.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,6131.13460
62.Siembida Norbert95Bobry Dębica+0,6831.28453
63.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,5932.18416
64.Jaźwiński Kamil97Ursynów Warszawa+0,7032.41408
65.Kanak Michał97Ursynów Warszawa+0,5532.70397
66.Zawadzki Adrian96POSNANIA+0,7633.64364
67.Salwa Piotr96SALOS Cortile Kielce+0,8134.07351
68.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce+0,7734.31343
69.Domżała Tomasz92Bielany Warszawa+0,7438.36246
NWOpalski Marcin93Ursynów Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 25
21-05-2011
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:29.47
2:34.33
2:39.17
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
AWGDA
AWGDA
AWGDA
AWGDA
ZNKOS
DETOR
SPLOD
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Tampere (FIN)
Warszawa
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
12-07-2008
20-07-2009
27-05-2001

Min MŚ Sen : 2:28.21  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:31.30  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:33.33  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:35.37

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Paluszek Weronika SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,772:31.13796A34.6839.1938.3138.95
2.Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ Racibórz+0,882:34.18750A35.2039.4639.6539.87
3.Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS Gdańsk+0,792:34.45746A34.6339.2239.8340.77
4.Zachoszcz Paulina93Słowianka Gorzów Wlkp+0,722:34.61744A34.5738.9639.9841.10
5.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław+0,832:36.88712A35.7040.0340.4740.68
6.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,682:37.12709A35.7440.2840.7040.40
7.Lewińska Karolina SO93UNIA Oświęcim+0,832:37.66701A35.4239.6040.6242.02
8.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,992:37.97697A36.5740.7539.7840.87
9.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,792:38.35692B36.3339.2241.3241.48
10.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław+0,692:38.98684B35.6040.9141.4341.04
11.Czerniak Monika SR92AZS UWM Olsztyn+0,762:40.34667B36.2340.9841.4541.68
12.Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,802:40.53665B36.3040.8141.3942.03
13.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+0,982:41.40654B38.0441.6641.5240.18
14.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,972:41.68650B37.9140.7041.8541.22
15.Pelowska Aleksandra SG93SOLEX Lębork+0,842:41.79649B35.8441.5441.8142.60
16.Muller Anna SP92WARTA Poznań+0,782:41.93647B36.8140.8841.6942.55
17.Olbert Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,952:42.26643R36.4140.9842.2942.58
18.Poloczek Natalia91AZS AGH Kraków+0,802:43.30631R36.4141.4442.2643.19
19.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,792:43.9762436.7041.5442.8342.90
20.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,752:44.0362336.7742.0942.7842.39
21.Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-K+0,812:44.3961936.8241.4942.4043.68
22.Kotynia Katarzyna95START Łódź+0,812:44.5861736.4740.8942.9744.25
23.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,902:44.7661538.2141.9342.4642.16
24.Wojdak Kamila89MKP Szczecin+0,882:44.8461437.6341.6442.6042.97
25.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,772:45.5960536.7542.6543.5042.69
26.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka+0,752:46.2459836.1441.9944.4843.63
27.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec+0,902:46.6259438.1043.1643.8141.55
28.Rogacz Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,832:47.9758038.0842.8244.0643.01
29.Trojgo Martyna95Ursynów Warszawa+0,822:49.4356538.1842.4043.8245.03
30.Chmielecka Monika SG92Dwójka Morena Gdańsk+0,842:49.8456137.9942.8843.5645.41
31.Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka Warszawa+0,722:50.1455837.2343.5044.1845.23
32.Kulla Katarzyna95ORZEŁ Elbląg+0,872:50.8955138.2843.9144.3044.40
33.Walczak Anna94TRÓJKA Łódź+0,972:51.2054837.6342.6344.4146.53
34.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz+0,862:54.6051639.3544.7145.1945.35
35.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,892:55.0651239.5245.1746.8343.54
36.Rybińska Magdalena96Ursynów Warszawa+0,792:57.3549340.0445.5045.8545.96
37.Okrągła Martyna97Olimpijczyk Suwałki+0,993:01.4646039.3545.8447.7248.55
38.Helbing Justyna97Wilanowia Warszawa+0,833:03.6344439.2246.9547.8049.66
NWSzpucha Katarzyna96Olimpijczyk Aleksandrów
NWJurgielewicz Magdalena91Akwawit Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-05-2011
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:10.90
2:14.74
2:15.63
2:15.63
2:21.15
2:24.78
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Rokita Michal
AWGDA
UNOSW
MOKAT
MOKAT
MOKAT
AWKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
Praha (CZE)
Drzonków
23-05-2009
20-05-2006
21-07-2009
21-07-2009
06-12-2008
07-07-2007

Min MŚ Sen : 2:13.69  /  Min MŚJun 16 - 18: 2:14.40  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:16.12  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:17.86

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,702:18.75772A31.7235.2235.6736.14
2.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa+0,752:18.85770A31.6735.4435.6336.11
3.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,742:19.37762A30.8535.9336.1436.45
4.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów+0,722:20.19748A31.8135.5436.8136.03
5.Kołodziejski Mateusz SZG92KORNER Zielona G.+0,682:20.83738A31.4436.4136.1436.84
6.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa+0,802:21.26732A31.2835.7036.6337.65
7.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk+0,722:21.92721A31.2836.3436.8737.43
8.Rowiński Filip90Bielany Warszawa+0,692:23.18702A31.3337.1138.1436.60
9.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,732:23.19702B31.2935.9837.4638.46
10.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,682:24.74680B31.5236.8138.4237.99
11.Orczyk Maciej95POLONIA Warszawa+0,672:24.97677B34.0536.7737.4536.70
12.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+0,852:24.99676B32.6736.9137.9637.45
13.Nachtman Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,862:25.03676B31.8936.7938.2338.12
14.Żukowski Bartłomiej SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,792:25.23673B32.3637.1137.5838.18
15.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,752:25.45670B31.7037.0537.9638.74
16.Machnik Mikołaj SR93AZS AWF Katowice+0,842:25.49670B32.0836.7937.5339.09
17.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,792:25.95663R32.7238.4038.1436.69
18.Hejnowski Dawid95MOS Dąbrowa Grn+0,802:26.57655R33.1236.7938.1438.52
19.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice+0,742:26.9065032.6936.8638.2239.13
20.Grzejszczak Paweł90Żoliborz W-wa+0,702:27.0864832.6439.0637.4537.93
21.Białek Piotr92WARTA Poznań+0,742:27.4564331.7936.6138.9740.08
22.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik+0,602:27.5964132.3337.8738.5338.86
23.Domański Maciej93ATP Augustów+0,752:28.0963532.2938.2538.7138.84
24.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki+0,812:28.5362932.8137.1638.6739.89
25.Guzik Jakub91AZS AGH Kraków+0,842:28.7562633.2237.4338.5639.54
26.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,842:28.8062633.4237.8539.2638.27
27.Rykowski Piotr94POSNANIA+0,822:29.7361433.3538.0538.9439.39
28.Stachura Maciej91AZS AGH Kraków+0,812:29.8461333.7937.4938.8739.69
29.Dudek Michał94Bobry Dębica+0,742:30.0261134.3339.4638.3637.87
30.Szot Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,822:30.1960932.8838.2939.1539.87
31.Rapacewicz Rafał SR92AZS AWF Katowice+0,892:30.3660734.2538.5538.2739.29
32.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa+0,792:30.6360334.6038.6039.3838.05
33.Kosowski August92Bielany Warszawa+0,712:31.4059432.7637.6740.1640.81
34.Jarzyński Wojciech91AZS UŁPŁ Łódź+0,742:32.1158633.1539.6039.5539.81
35.Kępka Maciej94Ursynów Warszawa+0,782:32.4358233.9838.4739.5940.39
36.Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice+0,752:32.4858233.4638.6039.3041.12
37.Hoderny Bartosz96SHARK Rudna+0,732:32.5058134.9239.0839.7338.77
38.Suchodolski Patryk SR93Górnik Radlin+0,832:33.1757434.8438.5340.1139.69
39.Karkut Kamil96IKAR Mielec+0,762:33.2657334.2339.0639.8240.15
40.Gładysz Krzysztof SR92AZS AWF Katowice+0,782:33.5257033.5539.1739.8540.95
41.Charyło Dominik95JUVENIA Białystok+0,802:37.3252935.1040.8841.2640.08
42.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa+0,802:37.5852733.9640.2241.6041.80
43.Olszewski Maciej97Ursynów Warszawa+0,762:39.4650835.5440.4041.9241.60
44.Bagniuk Kajetan93Bielany Warszawa+0,792:39.7550633.8940.7042.0743.09
45.Marciniak Konrad95POSNANIA+0,712:39.9350435.1741.2042.9240.64
46.Sadowy Bartosz95ŚLĄSK Wrocław+0,732:40.5649835.5742.0041.2941.70
47.Pawełek Igor96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,772:41.2349235.6341.0142.2342.36
48.Użdolewicz Łukasz92Słowianka Gorzów Wlkp+0,742:44.3646435.1340.5742.9045.76
DYSKW.Szer Michał95GOSiR Piaseczno
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej
DYSKW.Kulesza Łukasz95ORKA Zamość
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej


<< TOP >>
Konkurencja 27
21-05-2011
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:04.23
4:12.62
4:12.62
4:12.62
4:16.54
4:16.54
Jędrzejczak Otylia
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
ZROPO
ZROPO
ZROPO
KSOST
KSOST
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
25-03-2007
09-12-2009
09-12-2009
09-12-2009
20-07-2009
20-07-2009

Min MŚ Sen : 4:11.26  /  Min MŚJun 15 - 17: 4:16.22  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 4:19.02  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 4:21.56

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
1.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań+0,794:20.92769A1:01.961:06.201:06.971:05.79
2.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,794:22.92752A1:03.671:06.581:07.001:05.67
3.Wikieł Manuela SSz92AZS UWM Olsztyn+0,834:23.10751A1:03.511:06.891:06.821:05.88
4.Kilijańska Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec+0,744:23.15750A1:03.511:05.951:06.611:07.08
5.Charlos Natalia93PZP+0,904:23.87744A1:03.451:06.931:07.501:05.99
6.Żukowska Paula SZG93ZRYW Opole+0,854:24.41739A1:04.091:05.891:07.081:07.35
7.Lipińska Małgorzata SSz93KS KSZO Ostrowiec+0,854:24.44739A1:03.931:06.771:07.611:06.13
8.Olczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp+0,764:24.53738A1:03.521:06.091:07.711:07.21
9.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań+0,794:25.22733B1:04.201:07.981:07.841:05.20
10.Zachoszcz Joanna93Słowianka Gorzów Wlkp+0,854:25.97726B1:03.651:07.141:07.771:07.41
11.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,824:28.31708B1:06.121:07.901:07.501:06.79
12.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław+0,764:29.21701B1:05.681:07.701:07.711:08.12
13.Piekarska Magdalena SSz94MKP Szczecin+0,824:32.19678B1:04.461:08.641:09.571:09.52
14.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,974:32.25677B1:06.871:09.021:08.771:07.59
15.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków+0,854:32.47676B1:04.701:08.431:10.361:08.98
16.Wołoszyn Sonia95KS KSZO Ostrowiec+0,884:32.51675B1:05.931:09.431:10.091:07.06
17.Szczytko Alicja95Olimpijczyk Suwałki+0,824:33.18670R1:04.431:09.091:09.961:09.70
18.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,824:33.57668R1:05.631:09.861:09.441:08.64
19.Zygo Karolina96OLIMPIA Lublin+0,934:34.276621:05.601:09.671:10.261:08.74
20.Chodyna Monika92AZS UWM Olsztyn+0,834:36.036501:04.661:09.201:11.531:10.64
21.Bajorska Dorota SO94UNIA Oświęcim+0,834:36.306481:04.451:09.281:11.671:10.90
22.Sędłak Katarzyna94ORKA Zamość+0,864:36.896441:06.631:10.381:10.991:08.89
23.Kuligowska Marcela SSz94MKP Szczecin+0,804:37.086421:06.411:09.821:10.461:10.39
24.Trojanowska Kinga95Omega Kleszczów+0,934:37.116421:06.291:10.471:10.761:09.59
25.Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk Suwałki+0,894:37.706381:05.051:10.081:11.691:10.88
26.Rudawska Adrianna96UKS 23 Lublin+0,874:37.946371:05.921:10.061:11.181:10.78
27.Dworaczek Paulina96JORDAN Kraków+0,864:38.506331:06.241:10.571:11.781:09.91
28.Szwarc Alicja SP92WARTA Poznań+0,694:38.796311:07.241:10.351:11.401:09.80
29.Nita Anna97Piątka Konstantynów+0,994:39.306271:06.521:11.251:11.381:10.15
30.Lewitzka Paulina95RUCH Grudziądz+0,854:41.356141:06.181:11.231:12.151:11.79
31.Kunka Kamila96GOSiR Piaseczno+0,654:42.196081:06.101:13.801:13.341:08.95
32.Pułka Magdalena SO92UNIA Oświęcim+0,804:42.616051:05.981:10.941:12.311:13.38
33.Rachwał Helena88AQUA 15tka Bydgoszcz+0,714:42.936031:10.701:12.581:12.021:07.63
34.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,974:43.965971:07.401:11.651:12.731:12.18
35.Taczała Alicja96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,924:44.465941:07.091:12.371:13.441:11.56
36.Uchańska Karolina SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,874:45.835851:07.321:11.871:13.311:13.33
37.Szczytko Natalia95Olimpijczyk Suwałki+0,844:45.935851:07.001:13.071:13.081:12.78
38.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa+0,774:46.595811:07.221:12.361:13.021:13.99
39.Ejnik Sylwia94MZOS Płock+0,904:46.885791:06.741:13.431:14.721:11.99
40.Trojgo Bogna97Ursynów Warszawa+0,894:47.005781:08.421:13.741:12.551:12.29
41.Wakuła Karolina SO93AZS AWF Katowice+0,914:47.695741:08.421:13.191:14.091:11.99
42.Magner Agata97GOSiR Piaseczno+0,864:49.035661:09.111:14.351:14.191:11.38
43.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,824:49.835611:08.321:14.731:14.741:12.04
44.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,804:50.485581:03.581:14.611:17.971:14.32
45.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Grn+0,784:50.535571:08.291:14.871:14.401:12.97
46.Bączyk Paula93TRÓJKA Łódź+0,884:51.725501:07.121:13.791:15.091:15.72
47.Bartoszewicz Ewelina95Olimpijczyk Suwałki+1,014:51.915491:11.451:14.471:13.821:12.17
48.Buchalska Patrycja96ORZEŁ Elbląg+0,864:53.355411:09.091:14.671:15.141:14.45
49.Majos Paulina96SALOS Cortile Kielce+0,954:53.905381:10.011:15.431:15.571:12.89
50.Kita Katarzyna95SHARK Rudna+0,764:54.045381:08.241:16.091:17.851:11.86
51.Maciesza Agata96ORZEŁ Elbląg+0,994:55.045321:09.141:15.021:15.971:14.91
52.Borowska Beata97Wilanowia Warszawa+0,725:05.904771:12.371:18.061:18.351:17.12
NWGawełczyk Dominika91AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 28
21-05-2011
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:45.71
3:49.72
3:53.66
3:57.20
4:01.94
4:08.01
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
SLWRO
AQBYD
Chiba (JPN)
Budapest (HUN)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Oświęcim
21-08-2007
15-07-2005
08-07-2008
01-12-2007
06-06-2009
05-07-2008

Min MŚ Sen : 3:49.96  /  Min MŚJun 16 - 18: 3:57.15  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 3:58.41  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 3:59.75

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
1.Zaborowski Filip SSz94MKP Szczecin+0,743:57.35797A58.391:01.5659.2858.12
Min-8 ME Jun
2.Szuba Michał SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,793:57.39796A58.271:00.4359.9958.70
Min-8 ME Jun
3.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,793:58.43786A58.631:01.651:00.2457.91
4.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin+0,833:58.44786A58.991:00.3159.7659.38
5.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn+0,733:58.55785A58.151:00.021:00.381:00.00
6.Daniec Jan92UNIA Oświęcim+0,793:58.60784A56.701:00.581:01.041:00.28
7.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin+0,783:58.82782A58.351:01.601:00.2958.58
8.Pulwin Paweł92AZS AWF Warszawa+0,814:00.74763A59.031:01.791:00.5559.37
9.Zoniuk Maciej SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,744:01.21759B58.601:01.611:01.4159.59
10.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,844:01.37757B56.051:01.811:02.721:00.79
11.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław+0,764:01.60755B58.121:02.091:01.4159.98
12.Kaczmarski Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,804:01.64755B59.151:01.471:01.4759.55
13.Rybiński Dawid SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,694:01.73754B59.741:01.381:01.0859.53
14.Hura Bartosz91AZS UWM Olsztyn+0,914:02.86744B59.331:00.471:00.751:02.31
15.Misiak Piotr92Bielany Warszawa+0,814:03.69736B skr57.451:01.611:02.631:02.00
16.Piątkowski Mateusz90AZS AWF Warszawa+0,774:03.72736B58.341:01.571:02.191:01.62
17.Smeja Sławomir94Astoria Bydgoszcz+0,754:03.95734R skr57.881:02.271:02.681:01.12
18.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,764:03.96734R58.741:01.001:02.051:02.17
19.Towarek Sebastian SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,814:04.2673158.791:01.371:02.241:01.86
20.Klich Kacper SWr94AZS AWF Katowice+0,744:04.6872757.881:01.791:02.371:02.64
21.Dubiel Adam93LUBLINIANKA+0,814:05.1172358.521:02.151:02.431:02.01
22.Kuświk Maciej96ŚLĄSK Wrocław+0,934:05.2672259.041:02.311:02.621:01.29
23.Lassek Bartłomiej94TRÓJKA Łódź+0,704:05.8071759.901:02.091:01.681:02.13
24.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,674:05.8671759.161:02.121:01.721:02.86
25.Furtek Paweł95ŚLĄSK Wrocław+0,844:05.9071659.071:02.661:02.801:01.37
26.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,804:08.3669558.231:02.571:04.401:03.16
27.Bielecki Łukasz95ŚLĄSK Wrocław+0,834:08.9569057.231:03.971:04.791:02.96
28.Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,774:08.9769058.841:03.371:04.381:02.38
29.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,834:09.966821:00.431:03.031:03.111:03.39
30.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświęcim+0,734:10.2568058.231:03.191:04.361:04.47
31.Urbaniak Jan95WARTA Poznań+0,804:10.506781:01.251:03.761:03.491:02.00
32.Hreniak Maciej89MKP Szczecin+0,784:10.536771:00.761:03.251:03.831:02.69
33.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn+0,724:10.706761:00.611:03.421:03.901:02.77
34.Pióro Artur91AZS AWF Katowice+0,844:11.7266858.461:04.331:05.501:03.43
35.Otłowski Aleksy91Warszawianka+0,864:11.8666756.941:03.041:05.771:06.11
36.Rżyski Marcin94Kormoran Olsztyn+0,794:11.906661:01.801:03.551:04.531:02.02
37.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa+0,784:12.4466259.981:05.501:04.641:02.32
38.Świątkiewicz Rafał93Bielany Warszawa+0,784:13.2765659.901:05.031:04.941:03.40
39.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko+0,794:13.406551:01.151:04.501:03.731:04.02
40.Żebrowski Piotr90Żoliborz W-wa+0,824:13.9765059.941:03.351:04.161:06.52
41.Borkowski Łukasz95TRÓJKA Łódź+0,854:14.656451:01.061:05.141:04.661:03.79
42.Wiak Jakub95UKS 23 Lublin+0,674:14.846431:00.041:05.471:05.321:04.01
43.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,794:15.0764259.111:04.231:06.061:05.67
44.Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.+0,764:15.7763658.981:05.131:06.161:05.50
45.Ciesielski Filip96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,844:16.236331:02.101:06.561:04.431:03.14
46.Pietrzak Dawid97AQUA 15tka Bydgoszcz+0,844:16.546311:01.861:05.211:05.381:04.09
47.Orłowski Piotr91MKP Szczecin+0,734:17.1162759.861:04.731:06.611:05.91
48.Stokarski Marek92Bielany Warszawa+0,754:18.246181:00.321:04.621:05.881:07.42
49.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,754:19.416101:01.261:05.751:07.091:05.31
50.Uściłko Michał95BATORY Sokółka+0,774:19.616091:00.161:06.171:07.411:05.87
51.Piechowiak Bartosz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,754:19.736081:01.431:06.421:06.961:04.92
52.Kotlewski Michał SK94ZRYW Opole+0,814:19.7660859.831:06.411:08.351:05.17
53.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg+0,754:20.206051:02.601:06.341:05.991:05.27
54.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,644:21.315971:01.361:07.221:06.531:06.20
55.Płachta Emil96Kormoran Olsztyn+0,774:21.685941:02.181:06.921:07.551:05.03
56.Taczański Bartłomiej96SHARK Rudna+0,844:22.385901:02.141:05.971:07.951:06.32
57.Marchel Adrian95JUVENIA Białystok+0,784:23.215841:02.181:06.991:07.241:06.80
58.Żybura Kornel95Bobry Dębica+0,714:24.025791:03.241:07.901:07.421:05.46
59.Koszper Maciej94ORZEŁ Elbląg+0,774:24.365761:02.561:07.691:07.951:06.16
60.Cichoń Witold93Meduza Pajęczno+0,854:26.855601:04.841:08.311:07.901:05.80
61.Skwarnicki Tomasz95Jagiellonka Warszawa+0,664:28.035531:04.141:07.981:08.751:07.16
62.Łowicki Marcin95NAWA Skierniewice+0,694:29.155461:01.461:07.901:09.811:09.98
63.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice+0,754:33.1752259.161:06.311:12.241:15.46
64.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce+0,774:36.325051:06.251:11.151:11.471:07.45
65.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,794:36.375041:05.961:11.071:11.251:08.09
66.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy+0,994:37.584981:05.611:10.201:11.721:10.05
67.Kutkowski Michał95POSNANIA+0,794:38.194951:06.081:11.981:11.611:08.52
68.Madej Jan96SALOS Cortile Kielce+0,894:46.264541:05.851:13.481:14.541:12.39
69.Jaraszkiewicz Bartosz96POSNANIA+0,794:47.634471:09.581:13.481:13.351:11.22
70.Salwa Piotr96SALOS Cortile Kielce+0,844:49.084411:05.831:12.131:14.521:16.60
71.Dąbrowski Filip95UKS MOS Ełk+0,954:50.874331:10.181:15.401:14.831:10.46
72.Zieliński Cezary97MEDYK Giżycko+0,654:52.144271:08.861:15.861:15.811:11.61
73.Machowski Filip97IKAR Mielec+0,824:55.644121:09.821:16.521:15.521:13.78


<< TOP >>
Konkurencja 29
21-05-2011
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:12.13
2:13.86
2:16.19
2:17.28
2:17.63
2:21.14
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
TRLOD
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Montreal (CAN)
Ostrowiec Św.
Barcelona (ESP)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
12-08-2008
24-07-2005
23-05-2009
20-07-2003
01-12-2007
20-05-2006

Min MŚ Sen : 2:15.27  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:17.79  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:19.89  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:21.84

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość+0,762:19.61737A29.8734.8541.5633.33
2.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,772:20.85718A30.2235.0441.8533.74
Min-12 ME Jun
3.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław+0,772:22.53693A31.5036.3541.4733.21
4.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków+0,822:22.71690A30.3136.7742.0433.59
5.Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,872:23.07685A31.1637.2041.6233.09
6.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.+0,822:23.57678A30.8236.8140.7835.16
7.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,772:24.44666A30.7236.4043.1434.18
8.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,742:25.60650A30.7736.6742.5935.57
9.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź+0,862:25.69649B31.2937.4643.3033.64
10.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,872:25.78647B31.1236.2944.6733.70
11.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+1,012:26.19642B31.4237.1042.7934.88
12.Piasecka Marta91AZS AWF Katowice+0,832:26.38640B31.0636.7445.0033.58
13.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock+0,862:27.22629B skr31.2937.7443.9934.20
14.Korzeniowska Marta SO93UNIA Oświęcim+0,812:27.46626B skr30.6338.7044.5533.58
15.Kamińska Aleksandra SWr92ZRYW Opole+0,842:27.95619B30.9837.9843.6435.35
16.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,922:27.99619B32.1837.8243.8134.18
17.Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,842:28.01619R31.7137.8644.6433.80
18.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław+0,802:28.27615R32.2240.7340.1835.14
19.Kamińska Joanna94START Łódź+0,852:29.3560231.5836.8144.7136.25
20.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,772:29.6659831.8937.2945.0035.48
21.Jankowska Marta SO92AZS AWF Katowice+0,972:30.6558732.0138.8444.4235.38
22.Kopiczko Karina94ATP Augustów+0,832:31.1558131.9537.9444.2037.06
23.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,722:31.2558032.5138.2246.0534.47
24.Dawidowicz Anna93TRÓJKA Łódź+0,902:31.5957631.9438.6245.0635.97
25.Borkowska Agata95AZS AWFiS Gdańsk+0,882:31.7557431.7838.8843.5137.58
26.Magner Agata97GOSiR Piaseczno+0,812:31.8557333.6037.0946.4734.69
27.Długołęcka Karolina96UNIA Busko-Zdrój+0,832:31.9057232.4538.7545.3035.40
28.Strugała Honorata95WARTA Poznań+0,852:31.9357232.5638.5846.1834.61
29.Olbert Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,972:32.3356732.3839.8042.6737.48
30.Mikołajczak Anna SSz95MKP Szczecin+0,882:33.2255832.0440.8745.0135.30
31.Szpak Zofia SG92KORNER Zielona G.+0,862:33.5155432.0839.7746.7934.87
32.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,792:34.3054632.5939.4146.0336.27
33.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,972:35.3653532.9640.6645.1136.63
34.Chwadeczko Zuzanna95LUBLINIANKA+0,802:35.4753431.6539.6345.7338.46
35.Klinger Anna94SHARK Rudna+0,812:35.7453131.2040.5847.8536.11
36.Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS Gdańsk+0,782:36.6152231.7941.2446.9736.61
37.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom+0,752:37.5851332.5038.6047.3239.16
38.Trojgo Martyna95Ursynów Warszawa+0,762:40.2948735.6343.1743.1538.34
39.Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce+0,852:41.9147234.7342.4446.7138.03
40.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki+0,992:42.3546934.0141.6849.7936.87
41.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno+0,832:42.6146633.4042.5249.2537.44
42.Więckowska Daria96SHARK Rudna+0,922:44.2445333.2743.9248.3238.73
43.Terech Kinga96ORZEŁ Elbląg+0,882:46.2243735.2242.5548.4440.01
44.Drucis Iga95Olimpijczyk Suwałki+0,792:47.2342935.3842.3050.5638.99
45.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki+0,842:51.1240035.1644.2550.4341.28
46.Olszak Angelika96Olimpijczyk Suwałki+0,842:58.2935434.6650.9451.8940.80
NWSzalewska Hanna91Akwawit Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-05-2011
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:00.32
2:03.46
2:04.13
2:04.29
2:07.56
2:11.40
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin

TRLOD
MUWAR
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Bangkok (THA)
Antwerp (BEL)
Doha (QAT)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-08-2007
19-07-2007
09-12-2009
07-12-2008
01-12-2007
25-11-2006

Min MŚ Sen : 2:01.40  /  Min MŚJun 16 - 18: 2:03.96  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:04.42  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:05.62

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
1.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,742:05.39753A26.1231.9736.6530.65
2.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,722:05.72747A26.6632.4537.4229.19
3.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków+0,692:06.32736A27.0632.7736.6629.83
4.Mikołajewski Mariusz90AZS AWF Warszawa+0,822:06.74729A27.5432.1036.7430.36
5.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.+0,752:07.47717A27.0134.0835.5930.79
6.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin+0,692:07.70713A27.6232.8937.4729.72
7.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,692:08.47700A27.1233.7236.6630.97
8.Matczak Mateusz89AZS AWF Warszawa+0,742:08.61698A27.1633.1737.2731.01
9.Pełczyński Kacper SO92UNIA Oświęcim+0,732:08.62698B27.8234.6436.1330.03
10.Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ Łódź+0,762:08.84694B27.6733.3038.0829.79
11.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,772:09.04691B skr27.0133.8139.2628.96
12.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,842:09.10690B skr26.4133.0737.7531.87
13.Palmi-Kukiełko Mieszko SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,802:09.27687B26.9732.5139.3330.46
14.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,742:09.32686B27.4233.5337.2831.09
15.Morawski Krzysztof94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,792:10.64666B skr27.6131.7939.8731.37
16.Książek Michał SK93JORDAN Kraków+0,782:11.51653B27.5333.4739.4931.02
17.Nachtman Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,762:11.61651R28.0135.2837.0331.29
18.Falaciński Maciej96UKS MOS Ełk+0,892:11.63651R27.4234.0339.8430.34
19.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków+0,692:11.7264926.8233.8940.0530.96
20.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,762:11.7764928.1334.8437.4031.40
21.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin+0,772:11.8764728.2135.3838.3529.93
22.Kut Bartosz SK93Bobry Dębica+0,752:12.0464527.3135.1238.2331.38
23.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań+0,812:12.5463728.3834.6438.4931.03
24.Dyrek Mateusz91AZS AGH Kraków+0,802:13.0463027.0635.0438.9032.04
25.Ćwiek Kacper95POLONIA Warszawa+0,842:13.5762328.6134.9039.5930.47
26.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,762:13.6562227.7434.2740.8830.76
27.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświęcim+0,672:13.6962128.7335.2639.0130.69
28.Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp+0,632:13.8062028.7033.9639.2931.85
29.Orczyk Maciej95POLONIA Warszawa+0,692:14.8160628.4335.3138.6032.47
30.Osnowski Bartosz SSz94MKP Szczecin+0,702:15.6859428.5033.5542.1131.52
31.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa+0,812:15.7159428.4934.4241.5531.25
32.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa+0,812:16.6858128.0936.6141.0030.98
33.Pawlak Adrian90AZS UŁPŁ Łódź+0,682:16.7458027.2233.9941.2134.32
34.Jankowski Paweł95MOS Dąbrowa Grn+0,752:17.3657328.7735.2041.6931.70
35.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko+0,772:17.7456828.5136.0241.4231.79
36.Galon Michał95Akwawit Leszno+0,812:17.8756629.3135.1141.0032.45
37.Pawełek Igor96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,802:18.0156530.0334.7641.2731.95
38.Pietrzak Dawid97AQUA 15tka Bydgoszcz+0,812:18.2356229.2934.9241.5732.45
39.Wertepny Damian96SHARK Rudna+0,772:18.3156128.6934.8741.8132.94
40.Stokarski Marek92Bielany Warszawa+0,802:18.7055629.2834.3143.4231.69
41.Niemczyk Tomasz96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,812:18.9255430.2436.0840.9131.69
42.Nowicki Mateusz94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,652:19.1055128.5535.8042.6232.13
43.Kamiński Szymon92Słowianka Gorzów Wlkp+0,772:20.1853929.1336.3942.4032.26
44.Skrzypczak Jakub93IKAR Mielec+0,722:21.2552729.0335.1743.7833.27
45.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,752:21.7652128.8537.8442.1132.96
46.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,932:22.0351829.3437.4341.0534.21
47.Cichoń Witold93Meduza Pajęczno+0,762:22.9350830.0237.7442.4832.69
48.Szer Michał95GOSiR Piaseczno+0,702:23.1750630.4538.6438.1635.92
49.Rykowski Piotr94POSNANIA+0,932:23.5350230.0539.7539.0434.69
50.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,722:23.6850029.8037.2544.4032.23
51.Bednarz Aleksander95Bielany Warszawa+0,632:23.7849929.2235.7643.7735.03
52.Hoderny Bartosz96SHARK Rudna+0,762:26.0747631.5740.9539.2034.35
53.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki+0,802:28.2345630.8138.1445.3633.92
54.Kozakiewicz Jan96Ursynów Warszawa+0,802:28.5445331.8841.2640.6734.73
55.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa+0,772:29.3644531.5630.5249.0938.19
56.Bartosiewicz Jakub95DWÓJKA Sochaczew+0,772:30.9143230.5042.2444.1734.00
57.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno+0,772:30.9743129.1037.7047.8136.36
58.Machowski Filip97IKAR Mielec+0,732:34.5140233.3441.3944.3335.45
59.Olszewski Maciej97Ursynów Warszawa+0,782:34.7640034.2541.6341.7237.16
60.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,802:37.3338134.6541.3045.3136.07
61.Borowski Tomasz97WISŁA Puławy+0,922:41.8935032.1143.1849.2837.32
DYSKW.Orpiszak Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej
DYSKW.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa
K13 - niewlasciwe zakonczenie wyscigu
NWKawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.
NWChmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn


<< TOP >>
Konkurencja 21
21-05-2011
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
57.84
58.66
58.66
59.74
1:01.70
1:02.90
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Gembicka Malgorzata
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLWRO
SLGOR
Athens (GRE)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Doha (QAT)
Dunkerque (FRA)
Dębica
14-08-2004
15-09-2000
15-09-2000
11-12-2009
27-07-2000
14-04-2007

Min MŚ Sen : 59.35  /  Min MŚJun 15 - 17: 1:01.21  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 1:02.22  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 1:02.76

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Jędrzejczak Otylia83AZS AWF Warszawa+0,7959.9181927.8832.03
2.Olczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp+0,741:00.5879228.3132.27
3.Dowgiert Anna90ŚLĄSK Wrocław+0,681:01.4176028.0133.40
4.Skrzydło Sara SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,651:01.6775129.3032.37
5.Czerska Sandra90Warszawianka+0,691:01.7974628.9532.84
6.Sikora Paulina SO93UNIA Oświęcim+0,851:02.2273129.8632.36
7.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,751:03.4069129.4533.95
8.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,861:03.5768529.8633.71
Finał B
9.Korzeniowska Marta SO93UNIA Oświęcim+0,721:03.6568329.6034.05
10.Kowalińska Oriana93Kormoran Olsztyn+0,761:04.2266530.4933.73
11.Wyżgolik Vanessa91AZS AWF Katowice+0,801:04.2566429.5834.67
12.Stefaniak Małgorzata SP92WARTA Poznań+0,681:04.4965629.7234.77
13.Stasinowska Katarzyna94START Łódź+0,781:04.5465529.9834.56
14.Szczepanik Joanna96KS Wodnik Śrem+0,801:04.5765430.7033.87
15.Nowacka Aleksandra90AZS AWF Warszawa+0,751:04.5965330.6333.96
16.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,821:10.1051132.9937.11


<< TOP >>
Konkurencja 22
21-05-2011
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
52.03
53.00
53.00
55.50
56.71
57.66
Czerniak Konrad
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Werner Paweł
Łuczak Piotr
WIPUL
MUWAR
MUWAR
AWKAT
JUWRO
AWKAT
Gliwice
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gdynia
05-06-2010
12-07-2009
12-07-2009
06-12-2008
06-12-2008
07-07-2006

Min MŚ Sen : 52.86  /  Min MŚJun 16 - 18: 54.35  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 54.82  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 55.19

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7352.5685123.9928.57
Min Mistrzostw Świata, Rekord Polski Sen 50mot (międzyczas 23,99)
2.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź+0,7153.4880824.5528.93
3.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,7254.2277525.4928.73
4.Krupecki Oskar SSz92MKP Szczecin+0,6754.5976025.0229.57
5.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków+0,6954.7675325.2529.51
Min-8 ME Jun
6.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,6554.9274625.6529.27
Min-12 ME Jun
7.Andrzejczak Mateusz94JUVENIA Wrocław+0,7054.9874425.6229.36
Min-12 ME Jun
8.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,7955.2973126.0529.24
Finał B
9.Twarowski Jerzy SK95JORDAN Kraków+0,8056.2569426.5929.66
10.Opalski Marcin93Ursynów Warszawa+0,6856.4668726.1130.35
11.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk+0,7356.4768626.2130.26
12.Paszek Marcin89AZS AWF Warszawa+0,8256.7267726.8629.86
13.Bening Emil SWr93JUVENIA Wrocław+0,8056.8067426.2130.59
14.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław+0,7556.8167425.8530.96
15.Przyborowski Piotr93MZOS Płock+0,7956.9267026.2030.72
16.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław+0,711:00.8754825.7335.14


<< TOP >>
Konkurencja 23
21-05-2011
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
28.83
28.96
28.96
29.27
29.62
30.18
Urbańczyk Aleksandra
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
TRLOD
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
SLGOR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Doha (QAT)
Belgrad (SRB)
Ostrowiec Św.
21-05-2011
23-05-2009
23-05-2009
09-12-2009
01-08-2008
23-05-2009

Min MŚ Sen : 28.40  /  Min MŚJun 15 - 17: 29.42  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 29.87  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 29.98

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
Finał A
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,6428.74834
Rekord Polski Seniorów
2.Naziębło Klaudia93JUVENIA Wrocław+0,7029.13801
3.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,6129.18797
4.Porzelska Anna95Słowianka Gorzów Wlkp+0,6529.48773
Min-8 ME Jun
5.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,6129.52770
Min-8 ME Jun
6.Zawiszewska Maja SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,6829.78750
7.Putra Aleksandra86AZS UWM Olsztyn+0,6629.80748
8.Lefanowicz Iwona92UKS 23 Lublin+0,8330.62690
Finał B
9.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin+0,6230.25715
10.Krzyżostaniak Agnieszka SSz93MKP Szczecin30.37707
11.Podlecka Agnieszka SSz94MKP Szczecin+0,6430.71684
12.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań30.79678
13.Cieślak Joanna96WARTA Poznań+0,7030.89672
14.Piechocka Jagoda90AZS AGH Kraków+0,5930.90671
15.Wysocka Wiktoria SSz94MKP Szczecin30.97667
DYSKW.Wiecheć Sonia91KORNER Zielona G.
G3 - wynurzenie głowy po starcie poza linią 15m


<< TOP >>
Konkurencja 24
21-05-2011
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
25.27
25.52
26.08
26.50
27.31
28.32
Kizierowski Bartosz
Kawęcki Radosław
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Mączewski Adam
Bielecki Igor
POWAR
NOZIE
MUWAR
WAWAR
MUWAR
ZOWAR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Warszawa
Dębica
23-05-2009
23-05-2009
01-12-2007
25-11-2006
02-12-2005
03-07-2010

Min MŚ Sen : 25.30  /  Min MŚJun 16 - 18: 26.26  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 26.67  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 26.81

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.
Finał A
1.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice+0,6126.01789
2.Unold Marcin86AZS AWF Katowice+0,6126.23769
3.Kawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.+0,6026.30763
4.Jończyk Jakub SWr92ŚLĄSK Wrocław+0,6426.66733
5.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław+0,5826.69730
6.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.+0,6526.85717
7.Rumianowski Tomasz85KORNER Zielona G.+0,7226.98707
8.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków+0,6927.22688
Finał B
9.Trenda Paweł SO92UNIA Oświęcim+0,6226.96708
10.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno+0,6127.23688
11.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice+0,6927.24687
12.Meller Olaf SG92AZS AWFiS Gdańsk+0,5527.31682
13.Lewandowski Maciej86MZOS Płock+0,6427.41674
14.Mikicin Miłosz93Bielany Warszawa+0,5527.53665
15.Wilkowiecki Robert SSz94MKP Szczecin+0,6827.60660
16.Kisiel Adrian SO93AZS AWF Katowice+0,6327.71652


<< TOP >>
Konkurencja 25
21-05-2011
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:26.84
2:29.47
2:34.33
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
AWGDA
AWGDA
AWGDA
AWGDA
ZNKOS
DETOR
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Tampere (FIN)
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
10-07-2009
12-07-2008
20-07-2009

Min MŚ Sen : 2:28.21  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:31.30  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:33.33  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:35.37

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ Racibórz+0,892:29.5782234.4538.0738.4338.62
2.Paluszek Weronika SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,772:30.4280834.7739.0737.4439.14
3.Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS Gdańsk+0,752:33.3676234.5839.0739.1140.60
4.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław+0,812:35.6472935.6939.7340.1740.05
5.Lewińska Karolina SO93UNIA Oświęcim+0,862:36.9871135.6939.9139.9341.45
6.Zachoszcz Paulina93Słowianka Gorzów Wlkp+0,802:37.2970634.6439.0141.2242.42
7.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,992:39.1068336.1439.6941.6341.64
8.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,742:54.3151932.0246.7948.2847.22
Finał B
9.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław+0,692:36.8171335.4040.7640.5740.08
10.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,782:37.3370635.8040.3840.8740.28
11.Muller Anna SP92WARTA Poznań+0,782:38.9468536.4040.1040.5141.93
12.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+1,052:39.7367537.4840.8140.8340.61
13.Czerniak Monika SR92AZS UWM Olsztyn+0,722:39.8367335.1540.6541.5342.50
14.Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,872:41.1165737.7141.1341.0441.23
15.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,922:41.8264937.7240.9041.8341.37
16.Pelowska Aleksandra SG93SOLEX Lębork+0,832:43.0163536.0241.7842.1543.06


<< TOP >>
Konkurencja 26
21-05-2011
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:10.90
2:14.74
2:15.63
2:15.63
2:21.15
2:24.78
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Rokita Michal
AWGDA
UNOSW
MOKAT
MOKAT
MOKAT
AWKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
Praha (CZE)
Drzonków
23-05-2009
20-05-2006
21-07-2009
21-07-2009
06-12-2008
07-07-2007

Min MŚ Sen : 2:13.69  /  Min MŚJun 16 - 18: 2:14.40  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:16.12  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:17.86

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa+0,762:13.6886330.6133.8134.3234.94
Min Mistrzostw Świata
2.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,722:16.3481430.2834.9035.2935.87
3.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,712:17.0080231.5435.3235.3134.83
4.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa+0,862:19.0276731.3435.4336.0836.17
5.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk+0,732:19.3676230.7735.9036.2436.45
6.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów+0,752:20.5374331.6935.8636.7036.28
7.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,782:21.4772831.6836.8236.9436.03
8.Kołodziejski Mateusz SZG92KORNER Zielona G.+0,702:22.5671230.9936.2037.5137.86
Finał B
9.Nachtman Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,752:22.2571632.5537.7935.6636.25
10.Orczyk Maciej95POLONIA Warszawa+0,732:23.8969232.6536.3737.0537.82
11.Żukowski Bartłomiej SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,802:24.7768032.4936.8437.5537.89
12.Hejnowski Dawid95MOS Dąbrowa Grn+0,822:25.2767332.3536.9537.9338.04
13.Świerczyński Jakub95AZS AWF Katowice+0,802:26.0766232.2037.3538.1538.37
14.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,752:27.4164432.6537.4738.5138.78
15.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,762:28.6962733.7937.7137.5539.64
16.Machnik Mikołaj SR93AZS AWF Katowice+0,792:34.6255829.5741.3442.3241.39


<< TOP >>
Konkurencja 27
21-05-2011
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
4:04.23
4:12.62
4:12.62
4:12.62
4:16.54
4:16.54
Jędrzejczak Otylia
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Żukowska Paula
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
ZROPO
ZROPO
ZROPO
KSOST
KSOST
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Tampere (FIN)
Tampere (FIN)
25-03-2007
09-12-2009
09-12-2009
09-12-2009
20-07-2009
20-07-2009

Min MŚ Sen : 4:11.26  /  Min MŚJun 15 - 17: 4:16.22  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 4:19.02  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 4:21.56

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Żukowska Paula SZG93ZRYW Opole+0,824:17.857971:01.041:05.651:06.151:05.01
2.Kilijańska Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec+0,764:18.897881:01.321:05.001:06.221:06.35
Min-8 ME Jun
3.Charlos Natalia93PZP+0,924:19.317841:01.791:06.081:06.541:04.90
4.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań+0,784:19.427831:01.041:06.391:07.171:04.82
5.Wikieł Manuela SSz92AZS UWM Olsztyn+0,824:22.727541:02.851:06.081:06.881:06.91
6.Wasilewska Barbara94Omega Kleszczów+0,804:23.227491:02.791:06.521:07.261:06.65
7.Lipińska Małgorzata SSz93KS KSZO Ostrowiec+0,874:27.757121:02.601:06.821:09.591:08.74
8.Olczak Mirela93Słowianka Gorzów Wlkp+0,784:31.176851:01.471:09.011:08.871:11.82
Finał B
9.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań+0,784:23.307491:03.631:06.991:07.031:05.65
10.Burska Justyna95Piątka Konstantynów+0,824:26.027261:04.311:07.111:07.851:06.75
11.Zachoszcz Joanna93Słowianka Gorzów Wlkp+0,834:27.897111:03.111:07.801:08.671:08.31
12.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław+0,794:28.647051:04.381:07.161:08.081:09.02
13.Wołoszyn Sonia95KS KSZO Ostrowiec+0,834:29.267001:06.061:08.841:08.021:06.34
14.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków+0,864:30.706891:04.951:07.601:09.691:08.46
15.Piekarska Magdalena SSz94MKP Szczecin+0,834:33.576681:04.811:09.251:10.361:09.15
16.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów+0,944:34.476611:06.021:08.811:10.291:09.35


<< TOP >>
Konkurencja 28
21-05-2011
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
3:45.71
3:49.72
3:53.66
3:57.20
4:01.94
4:08.01
Stańczyk Przemyslaw
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
MKSZC
MKSZC
KOOLS
KOOLS
SLWRO
AQBYD
Chiba (JPN)
Budapest (HUN)
Monterrey (MEX)
Gorzów Wlkp.
Wrocław
Oświęcim
21-08-2007
15-07-2005
08-07-2008
01-12-2007
06-06-2009
05-07-2008

Min MŚ Sen : 3:49.96  /  Min MŚJun 16 - 18: 3:57.15  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 3:58.41  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 3:59.75

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa+0,813:51.7085656.8959.5558.8856.38
2.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin+0,853:53.2184057.1359.1059.0457.94
3.Szuba Michał SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,863:56.1980857.451:00.4559.9058.39
Min Mistrzostw Świata Jun, Min-8 ME Jun
4.Pielowski Krzysztof91AZS UWM Olsztyn+0,763:56.7280357.9559.8859.4659.43
5.Daniec Jan92UNIA Oświęcim+0,853:57.3379757.1359.731:00.181:00.29
6.Zaborowski Filip SSz94MKP Szczecin+0,723:57.5579557.941:00.801:00.0758.74
Min-8 ME Jun
7.Pulwin Paweł92AZS AWF Warszawa+0,843:58.9378157.621:00.561:01.2059.55
8.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin+0,794:00.3976757.891:00.841:01.311:00.35
Finał B
9.Rybiński Dawid SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,723:58.6978357.131:00.541:00.591:00.43
Min-12 ME Jun
10.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,873:59.6277458.201:01.9859.7959.65
Min-12 ME Jun
11.Zoniuk Maciej SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,694:00.0877058.191:00.861:01.4159.62
12.Kaczmarski Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,764:01.5375657.571:02.501:01.5559.91
13.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,784:02.1975057.821:01.061:01.581:01.73
14.Hura Bartosz91AZS UWM Olsztyn+0,924:05.4272157.931:01.291:02.731:03.47
15.Piątkowski Mateusz90AZS AWF Warszawa+0,854:05.8771758.161:02.301:03.441:01.97
16.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław+0,744:07.1470658.981:01.821:01.951:04.39


<< TOP >>
Konkurencja 29
21-05-2011
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:12.13
2:13.86
2:16.19
2:17.28
2:17.63
2:21.14
Baranowska Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
MKSZC
MKSZC
AZWAR
TRLOD
AZWAR
POWAR
Beijing (CHN)
Montreal (CAN)
Ostrowiec Św.
Barcelona (ESP)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
12-08-2008
24-07-2005
23-05-2009
20-07-2003
01-12-2007
20-05-2006

Min MŚ Sen : 2:15.27  /  Min MŚJun 15 - 17: 2:17.79  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 2:19.89  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 2:21.84

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Tchórz Alicja92Słowianka Gorzów Wlkp+0,742:16.9278229.4633.8541.8831.73
2.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.+0,812:18.9674830.2435.2340.4233.07
3.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław+0,752:19.1974429.9534.8541.8832.51
4.Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,862:19.4973929.9934.8841.4133.21
5.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość+0,712:19.5873828.8735.1741.8733.67
6.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,812:19.7673530.1235.8641.3432.44
Min-8 ME Jun
7.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,732:23.8567430.2635.7043.4934.40
8.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków+0,872:24.8166130.5536.9442.8934.43
Finał B
9.Małecka Agnieszka SSz93MKP Szczecin+0,912:25.1865631.1536.1444.2733.62
10.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź+0,792:26.1064330.9037.5344.1333.54
11.Piasecka Marta91AZS AWF Katowice+0,792:26.1864231.0436.5245.3133.31
12.Kamińska Aleksandra SWr92ZRYW Opole+0,852:26.3464031.5038.3843.2933.17
13.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+1,012:26.9863231.7737.4043.3334.48
14.Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,792:28.4161431.2738.7444.9233.48
15.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+1,112:28.9960731.2638.6244.6334.48
16.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław+0,882:31.9057233.1341.7640.1936.82


<< TOP >>
Konkurencja 30
21-05-2011
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
2:00.32
2:03.46
2:04.13
2:04.29
2:07.56
2:11.40
Wójt Łukasz
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin

TRLOD
MUWAR
MUWAR
MUWAR
BUWAR
Bangkok (THA)
Antwerp (BEL)
Doha (QAT)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
11-08-2007
19-07-2007
09-12-2009
07-12-2008
01-12-2007
25-11-2006

Min MŚ Sen : 2:01.40  /  Min MŚJun 16 - 18: 2:03.96  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 2:04.42  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 2:05.62

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,752:01.3183226.4430.6335.0429.20
Min Mistrzostw Świata
2.Cieślak Marcin92Warszawianka+0,712:01.7482325.9731.1636.0328.58
3.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.+0,742:03.5778726.7931.1836.1729.43
4.Mikołajewski Mariusz90AZS AWF Warszawa+0,822:05.5375027.3233.1536.4228.64
5.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków+0,692:06.2973727.0232.6036.5230.15
6.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin+0,752:06.9372627.6032.6037.2229.51
7.Matczak Mateusz89AZS AWF Warszawa+0,802:08.1970527.6233.1237.2930.16
8.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,732:22.0051827.6636.3740.3337.64
Finał B
9.Palmi-Kukiełko Mieszko SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,752:08.8169527.3032.5539.1329.83
10.Pełczyński Kacper SO92UNIA Oświęcim+0,732:08.9569227.5735.1836.0530.15
11.Wieteska Mateusz91AZS UŁPŁ Łódź+0,752:09.4768427.6533.8638.2929.67
12.Ciężkowski Dominik SK96JORDAN Kraków+0,782:10.0667527.9535.2537.1729.69
13.Książek Michał SK93JORDAN Kraków+0,702:10.8366327.9833.4738.5430.84
14.Falaciński Maciej96UKS MOS Ełk+0,882:12.7863427.4834.6840.1930.43
15.Nachtman Mateusz95ŚLĄSK Wrocław+0,832:13.0463028.9435.3837.2431.48
16.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,722:13.7662027.9534.2339.7431.84


<< TOP >>
Konkurencja 31
22-05-2011
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
54.95
54.95
55.29
56.48
56.75
57.34
58.52
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
JOKRA
JOKRA
JOKRA
JOKRA
SLWRO
JUBIA
JUBIA
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Ostrowiec Św.
Monterrey (MEX)
Warszawa
Belgrade (SRB)
Ostrowiec Św.
10-08-2010
10-08-2010
24-05-2009
09-07-2008
27-05-2001
10-12-2010
11-12-2009

Min MŚ Sen : 55.24  /  Min MŚJun 15 - 17: 56.62  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 57.10  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 57.71

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków+0,7755.75814A26.7828.97
2.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok+0,7157.14756A27.7329.41
Min-12 ME Jun
3.Górniak Katarzyna SO95UNIA Oświęcim+0,7657.56740A27.6129.95
Min-12 ME Jun
4.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław+0,7457.68735A27.5530.13
5.Wiecheć Sonia91KORNER Zielona G.+0,7157.78731A27.6130.17
6.Ptasińska Katarzyna90AZS AWF Warszawa+0,7158.07720A28.0330.04
7.Bochyńska Sonia90ZRYW Opole+0,7458.40708A28.0230.38
8.Gawełczyk Dominika91AZS AWF Katowice+0,7558.64700A28.1530.49
9.Włostowska Karina91Jedenastka Jelenia G+0,7658.79694B28.8429.95
10.Pawlaczek Natalia SK93ZRYW Opole+0,7858.80694B28.2030.60
11.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa+0,7058.89691B28.2030.69
12.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz+0,6858.93689B skr28.0130.92
13.Kawecka Anna SK92ZRYW Opole+0,6759.05685B27.9431.11
14.Nitka Aleksandra SO93UNIA Oświęcim+0,6559.06685B skr27.9231.14
15.Sirignano Luigia SK96JORDAN Kraków+0,7359.17681B27.9931.18
16.Rachwał Helena88AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7159.23679B skr28.7030.53
17.Żelazna Paulina94JUVENIA Wrocław+0,7559.41673R28.5330.88
18.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań+0,7759.54668R28.7830.76
19.Wróblewska Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,771:00.0865028.9331.15
20.Kita Katarzyna95SHARK Rudna+0,711:00.1464927.9532.19
21.Pułka Magdalena SO92UNIA Oświęcim+0,711:00.1764828.7731.40
Szpak Zofia SG92KORNER Zielona G.+0,831:00.1764828.8031.37
23.Dworaczek Paulina96JORDAN Kraków+0,821:00.4763828.5731.90
24.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz+0,821:00.5663528.7631.80
25.Taczała Alicja96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,781:00.6063428.9031.70
26.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,771:00.7163028.8931.82
27.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA+0,791:00.9662329.1331.83
28.Piasecka Marta91AZS AWF Katowice+0,751:01.1161829.1431.97
29.Misztal Dominika94Ursynów Warszawa+0,691:01.1261828.8432.28
30.Krojna Klaudia SG93RUCH Grudziądz+0,831:01.1961629.5031.69
31.Borek Aleksandra SK94WODNIK Krosno+0,811:01.2261528.9932.23
32.Kamińska Aleksandra SWr92ZRYW Opole+0,861:01.3161229.0732.24
33.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań+0,741:01.3761029.8531.52
34.Petryka Nikola97Skalar Warszawa+0,821:01.5460529.0232.52
Ejnik Sylwia94MZOS Płock+0,861:01.5460529.8831.66
36.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz+0,791:01.5560529.3432.21
37.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock+0,831:01.6160329.4432.17
38.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+0,951:01.6560229.5232.13
39.Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk Suwałki+0,891:01.6860129.4932.19
40.Górecka Marta98Wilanowia Warszawa+0,671:01.7659929.9731.79
41.Nienałtowska Natalia96POLONIA Warszawa+0,851:02.0759029.7132.36
42.Zacharska Inga94Ursynów Warszawa+0,681:02.0958929.2932.80
43.Kunka Kamila96GOSiR Piaseczno+0,621:02.1158929.7432.37
44.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,841:02.2458529.8332.41
45.Magner Agata97GOSiR Piaseczno+0,811:02.4258030.0232.40
Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,711:02.4258029.7832.64
47.Kamińska Joanna94START Łódź+0,791:02.4457929.3533.09
48.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów Wlkp+0,731:02.5857629.6532.93
49.Szczytko Natalia95Olimpijczyk Suwałki+0,781:02.6257429.3633.26
50.Sędłak Katarzyna94ORKA Zamość+0,831:02.7357130.4232.31
51.Kośla Marta93AZS AWF Warszawa+0,721:02.9156729.6133.30
52.Nawaryńska Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,811:03.1256130.1332.99
53.Strugała Honorata95WARTA Poznań+0,791:03.2055930.2932.91
Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź+0,631:03.2055925.6737.53
55.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,901:03.2155830.0133.20
56.Umińska Dominika94TRÓJKA Łódź+0,751:03.5954929.6233.97
57.Laskowska Aleksandra97Akwawit Leszno+0,741:03.6454731.6232.02
58.Kopiczko Karina94ATP Augustów+0,781:03.7954329.6834.11
59.Andruszkiewicz Monika95ATP Augustów+0,781:04.5352530.3134.22
60.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce+0,871:04.8551730.5634.29
61.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz+0,831:05.4950231.1634.33
62.Maciesza Agata96ORZEŁ Elbląg+0,961:06.0049131.3934.61
63.Buchalska Patrycja96ORZEŁ Elbląg+0,811:06.1248831.4634.66
64.Okrągła Martyna97Olimpijczyk Suwałki+0,881:07.1946531.6235.57
65.Królak Agata97KAPRY Pruszków+0,651:08.9643031.9037.06
66.Olszak Angelika96Olimpijczyk Suwałki+0,791:10.7639832.8637.90
67.Terech Patrycja96ORZEŁ Elbląg+0,841:11.0839332.8638.22
68.Szalewska Hanna91Akwawit Leszno+0,921:17.2430636.5740.67
NWKowalska Klaudia92Bielany Warszawa
NWRudnik Aleksandra92Bielany Warszawa
NWCzerniak Gabriela91AZS AGH Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 32
22-05-2011
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
48.22
50.08
50.48
50.48
51.59
54.02
Czerniak Konrad
Gąsior Łukasz
Werner Paweł
Werner Paweł
Bujoczek Filip
Przyborowski Piotr
WIPUL
POWAR
JUWRO
JUWRO
CSDAB
MZPLO
Rome (ITA)
Lisbon (POR)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
29-07-2009
17-07-2004
11-12-2009
10-12-2009
11-12-2009
02-12-2007

Min MŚ Sen : 49.23  /  Min MŚJun 16 - 18: 50.28  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 50.91  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 51.36

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy+0,7450.58797A24.0226.56
2.Tarczyński Marcin90KAPRY Pruszków+0,7150.96780A24.7526.21
3.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki+0,7350.97779A24.1126.86
Min-12 ME Jun
4.Majchrzak Kacper SP92WARTA Poznań+0,6650.99778A24.1526.84
5.Gąsior Łukasz86DELFIN Legionowo+0,7051.22768A23.9227.30
6.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław+0,7551.24767A24.7126.53
7.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk+0,8251.39760A25.0126.38
8.Poprawa Michał SO94AZS AWF Katowice+0,7351.40760A24.9626.44
9.Zieliński Dawid SSz92MKP Szczecin+0,7251.46757B25.2826.18
10.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław+0,6951.58752B24.3527.23
11.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź+0,7151.94736B22.4529.49
12.Bujoczek Filip SWr94ŚLĄSK Wrocław+0,8551.95736B skr25.1326.82
13.Żebrowski Piotr90Żoliborz W-wa+0,7152.07731B24.7627.31
14.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7652.11729B25.3826.73
15.Bor Radosław SZG93KORNER Zielona G.+0,7552.26723B24.9727.29
16.Wilk Robert86AZS AWF Katowice+0,6852.55711B25.3527.20
17.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.+0,7252.58710R skr25.0027.58
18.Szczepański Sebastian SZG95KORNER Zielona G.+0,7852.62708R25.4427.18
19.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków+0,7352.7170425.2527.46
20.Hołub Jan96KP AVIA Świdnik+0,7952.9069725.5027.40
21.Meller Olaf SG92AZS AWFiS Gdańsk+0,7252.9969325.4327.56
22.Kowal Igor91PZP+0,7053.0069325.1827.82
Przyborowski Piotr93MZOS Płock+0,7153.0069324.9828.02
24.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa+0,8153.0169225.1027.91
25.Jabłoński Marcin90JUVENIA Białystok+0,7953.1168925.6827.43
26.Misiak Piotr92Bielany Warszawa+0,7353.1368825.2227.91
27.Szarliński Filip92Bielany Warszawa+0,7353.1568725.5727.58
28.Korgul Łukasz90UKS 23 Lublin+0,7153.5667125.1428.42
29.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice+0,7353.5767125.3228.25
30.Pelc Krzysztof91Manta Jelcz-Laskowice+0,7053.5967025.5328.06
31.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław+0,7053.7566425.8127.94
32.Pulwin Paweł92AZS AWF Warszawa+0,7053.7966325.5828.21
33.Łopaciński Kacper SO95Foka Sandomierz+0,7553.8166225.8627.95
34.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa+0,6953.9165825.7328.18
35.Pawlak Adrian90AZS UŁPŁ Łódź+0,6853.9665725.7928.17
36.Czopek Igor94WISŁA Puławy+0,7353.9765625.3628.61
37.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław+0,6254.2464625.9228.32
38.Palmi-Kukiełko Mieszko SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,7454.2664626.0628.20
39.Kurant Roger SSz94KS KSZO Ostrowiec+0,6554.3464325.9128.43
Mikołajczyk Rafał93TRÓJKA Łódź+0,8254.3464325.8528.49
41.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa+0,7254.3864126.2328.15
42.Bielecki Łukasz95ŚLĄSK Wrocław+0,7854.4064125.9728.43
43.Iłendo Piotr93JUVENIA Białystok+0,6954.5063726.2928.21
44.Mikuła Piotr94MZOS Płock+0,8354.5763525.4729.10
45.Danielewski Aleksander94GOSiR Piaseczno+0,6654.7063026.1628.54
Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn+0,6654.7063025.8828.82
47.Taczański Bartłomiej96SHARK Rudna+0,7554.7662826.3528.41
48.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk+0,7854.7962726.2628.53
49.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa+0,7354.8062725.8328.97
50.Kliza Mateusz SK94KP AVIA Świdnik+0,5954.8462526.3828.46
51.Otłowski Aleksy91Warszawianka+0,8354.8862425.9828.90
52.Najborowski Paweł92KORNER Zielona G.+0,7454.9262326.3828.54
53.Warwas Szymon95AZS AWF Katowice+0,7354.9462226.3128.63
54.Stokarski Marek92Bielany Warszawa+0,7555.1461526.6828.46
55.Dobrowolski Sebastian90AZS UŁPŁ Łódź+0,7055.1561526.9328.22
56.Orpiszak Bartłomiej95ŚLĄSK Wrocław+0,6655.2961026.0129.28
57.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice+0,7155.3161026.6728.64
58.Breś Gracjan95TRÓJKA Łódź+0,7055.3360926.8728.46
59.Dymerski Szymon93MKP Szczecin+0,6255.3760826.1429.23
60.Klupa Michał90AZS AGH Kraków+0,6855.4560526.7228.73
61.Morawski Krzysztof94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,7555.5560226.5129.04
62.Uściłko Michał95BATORY Sokółka+0,7855.8159327.1728.64
63.Koszper Maciej94ORZEŁ Elbląg+0,7455.9458926.9728.97
64.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświęcim+0,6555.9658926.9529.01
65.Błochowiak Alexander95Skalar Słupsk+0,7356.0958427.0529.04
Przybysz Adam95Żoliborz W-wa+0,6556.0958426.4629.63
67.Biś Daniel95Bielany Warszawa+0,7556.1158427.1528.96
68.Jura Maciej96Jagiellonka Warszawa+0,7256.3857527.0129.37
69.Galon Michał95Akwawit Leszno+0,7056.4357426.9929.44
70.Gąsior Aleksander95IKAR Mielec+0,7656.5357127.0629.47
71.Staszak Dawid95Trójka Środa Wlkp+0,6356.5557026.7829.77
72.Bielecki Igor96Żoliborz W-wa+0,8056.5757026.5130.06
73.Tochwin Adrian92POLONIA Warszawa+0,8056.7556426.5530.20
74.Gawryś Sebastian94Meduza Warszawa+0,8656.9555826.8030.15
75.Ruciński Konrad92AZS AGH Kraków+0,8257.1855227.1430.04
76.Żybura Kornel95Bobry Dębica+0,6957.2654927.8329.43
77.Nowicki Mateusz94AQUA 15tka Bydgoszcz+0,6757.4254527.2630.16
78.Paciorek Artur SK92JORDAN Kraków+0,6757.7053726.5631.14
79.Chojak Rafał95WISŁA Puławy+0,6557.7753527.4930.28
80.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok+0,7357.8453327.5630.28
81.Cichoń Witold93Meduza Pajęczno+0,7857.9053127.5930.31
82.Bartoszewski Wojciech94JEDYNKA Łódź+0,7358.2252327.1831.04
83.Kuklik Janusz93JUVENIA Białystok+0,7258.2452226.7331.51
84.Wróbel Andrzej94Jasień Sucha Besk.+0,7358.2552227.3530.90
85.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno+0,7258.2752127.1331.14
86.Tyll Tomasz95POSNANIA+0,7258.3152028.2130.10
87.Węgłowski Karol96Trójka Środa Wlkp+0,6758.3551927.7230.63
88.Bartosiewicz Jakub95DWÓJKA Sochaczew+0,7858.4151826.5731.84
89.Derbis Tomasz91AZS AWF Katowice+0,7658.5251527.3931.13
90.Fronia Kamil92Jedenastka Jelenia G+0,8658.6851028.1930.49
91.Domżała Tomasz92Bielany Warszawa+0,7058.9650326.9632.00
92.Golczyk Szymon SZG96KORNER Zielona G.+0,6659.0250228.5730.45
93.Nowicki Norbert96MKS ROS Pisz+0,7559.0850027.8031.28
94.Powąska Mateusz90Trójka Środa Wlkp+0,6559.3549328.4030.95
95.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki+0,7859.4849028.2831.20
96.Popielec Michał97Ursynów Warszawa+0,661:00.0147728.0531.96
97.Kutkowski Michał95POSNANIA+0,781:00.1947328.8631.33
98.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków+0,811:00.6746227.9932.68
99.Zakrzewski Jakub96WISŁA Puławy+0,741:00.8045929.0031.80
100.Golc Bartosz94Meduza Pajęczno+0,741:01.4244528.4632.96
101.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce+0,771:02.1742930.2931.88
102.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój+0,771:02.3942529.5232.87
103.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce+0,831:02.8341628.9533.88
104.Zieliński Cezary97MEDYK Giżycko+0,621:03.4140430.0433.37
105.Zawadzki Adrian96POSNANIA+0,771:03.4940330.0833.41
106.Hendzel Konrad97IKAR Mielec+0,731:03.5940129.1834.41
107.Szymański Konrad93Bielany Warszawa+0,611:13.4726023.8149.66
DYSKW.Kaczyński Ferdynand94MKP Szczecin
O4 - przedwczesny start
NWSmoliński Jan90AZS AWF Katowice
NWWojciechowski Adrian92Akwawit Leszno
NWLuftman Adam91MKP Szczecin
NWKawęcki Radosław SZG91KORNER Zielona G.


<< TOP >>
Konkurencja 33
22-05-2011
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
Rek Polski Młodz 13-lat
1:08.54
1:08.89
1:09.19
1:09.19
1:10.43
1:12.20
1:14.31
Kamińska Beata
Dulian Katarzyna
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
Nowak Paulina
AWGDA
VIRAC
ZNKOS
ZNKOS
ZNKOS
DETOR
WORAD
Montreal (CAN)
Montreal (CAN)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
25-07-2005
25-07-2005
12-07-2009
12-07-2009
13-07-2008
12-12-2009
12-12-2009

Min MŚ Sen : 1:09.01  /  Min MŚJun 15 - 17: 1:10.75  /  Min-8 MEJun 15 - 16: 1:11.76  /  Min-12 MEJun 15 - 16: 1:12.87

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ Racibórz+0,771:11.41735A33.9837.43
2.Paluszek Weronika SWr93ŚLĄSK Wrocław+0,761:11.94719A34.0337.91
3.Ścieszko Ewa90AZS UŁPŁ Łódź+0,691:12.14713A33.7438.40
4.Bieńkowska Wiktoria SO93AZS AWFiS Gdańsk+0,771:12.38706A34.0438.34
5.Zachoszcz Paulina93Słowianka Gorzów Wlkp+0,731:12.44704A33.5838.86
6.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław+0,661:12.45703A34.0038.45
7.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk+0,791:13.20682A35.3437.86
8.Poloczek Natalia91AZS AGH Kraków+0,721:14.00660A34.7239.28
9.Kalińska Magdalena95MZOS Płock+0,821:14.30652B34.6139.69
10.Pawlisz Agata SR95MMKS Kędzierzyn-K+0,791:14.35651B34.3140.04
11.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.+0,791:14.50647B34.7539.75
12.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław+0,811:14.55646B35.5239.03
13.Czerniak Monika SR92AZS UWM Olsztyn+0,781:14.82639B35.2039.62
14.Muller Anna SP92WARTA Poznań+0,741:14.83638B34.5940.24
15.Kotynia Katarzyna95START Łódź+0,811:15.18630B34.7740.41
16.Lewińska Karolina SO93UNIA Oświęcim+0,861:15.43623B skr35.4539.98
17.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec+0,791:15.45623R35.7239.73
18.Urbańska Karolina92AZS AWFiS Gdańsk+0,801:15.50622R35.3840.12
19.Dudek Marlena SO94UNIA Oświęcim+0,881:15.5262135.4040.12
20.Cieślak Katarzyna94POSNANIA+0,921:15.6661836.0439.62
21.Pelowska Aleksandra SG93SOLEX Lębork+0,811:15.9361135.1040.83
22.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska+0,991:16.1460636.7339.41
23.Bukowska Kaja97Skalar Słupsk+0,781:16.1760535.9640.21
24.Olbert Dominika95ŚLĄSK Wrocław+0,841:16.3560136.3739.98
25.Wikieł Angelika98UŚKS Ostrołęka+0,731:16.6459436.9139.73
26.Wojdak Kamila89MKP Szczecin+0,821:16.7759135.8540.92
27.Rogacz Katarzyna SR96Victoria Racibórz+0,751:16.8359036.0440.79
28.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz+0,901:17.0658536.2540.81
29.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz+0,741:18.2655836.7241.54
30.Hofman Adriana95JUVENIA Wrocław+0,691:18.4955336.4742.02
31.Zbrojewska Michalina96Piątka Konstantynów+0,921:18.6455037.7340.91
32.Łukaszewicz Zuzanna97Jagiellonka Warszawa+0,731:19.0454236.4142.63
33.Marczak Monika91MOSM Tychy+0,701:19.2253836.5842.64
34.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów Wlkp+0,811:20.0852138.1941.89
35.Walczak Anna94TRÓJKA Łódź+0,911:20.1252037.1942.93
36.Jankowska Marta SO92AZS AWF Katowice+0,891:20.3151638.3341.98
37.Jagodzka Aleksandra91AZS AWFiS Gdańsk+0,711:20.6251037.2043.42
38.Chmielecka Monika SG92Dwójka Morena Gdańsk+0,811:21.0650237.6543.41
39.Kulla Katarzyna95ORZEŁ Elbląg+0,891:21.0750237.9743.10
40.Wiśniewska Kamila SR96Victoria Racibórz+0,891:22.4847739.2843.20
41.Helbing Justyna97Wilanowia Warszawa+0,751:22.9146938.4844.43
42.Okrągła Martyna97Olimpijczyk Suwałki+0,891:24.4444439.9344.51
43.Terech Patrycja96ORZEŁ Elbląg+0,821:27.6639741.4146.25
44.Terech Kinga96ORZEŁ Elbląg+0,871:30.4336242.8647.57
45.Olszak Angelika96Olimpijczyk Suwałki+0,871:34.2831944.5449.74
46.Jurgielewicz Magdalena91Akwawit Leszno+0,851:37.3229045.0352.29
NWNowak Paulina SO96WODNIK Radom


<< TOP >>
Konkurencja 34
22-05-2011
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun 18-lat
Rek Polski Jun 17-lat
Rek Polski Jun 16-lat
Rek Polski Jun 15-lat
Rek Polski Jun 14-lat
1:00.66
1:02.18
1:02.45
1:02.45
1:05.05
1:07.05
Wolniak Sławomir
Gałka Piotr
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
AWGDA
MZPLO
MOKAT
MOKAT
MOKAT
MOKAT
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Drzonków
24-05-2009
21-05-2006
24-05-2009
24-05-2009
06-04-2008
08-07-2007

Min MŚ Sen : 1:01.57  /  Min MŚJun 16 - 18: 1:02.73  /  Min-8 MEJun 17 - 18: 1:03.47  /  Min-12 MEJun 17 - 18: 1:03.76

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CRCzasPkt.50m100m
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa+0,731:03.48785A30.2033.28
2.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo+0,721:03.84772A29.9533.89
3.Rowiński Filip90Bielany Warszawa+0,631:04.31755A29.9534.36
4.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn+0,701:04.42751A30.9533.47
5.Gorczyca Przemysław90AZS AWFiS Gdańsk+0,691:04.63744A30.0434.59
6.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok+0,701:04.76740A30.0534.71
7.Zarzecki Bartosz93ATP Augustów+0,681:04.81738A30.5234.29
8.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk+0,721:04.84737A30.1234.72
9.Winogrodzki Mariusz87KAPRY Pruszków+0,771:04.86736B skr30.0034.86
10.Kołodziejski Mateusz SZG92KORNER Zielona G.+0,691:05.06729B30.4534.61
11.Grula Mateusz93Bielany Warszawa+0,711:05.10728B30.2334.87
12.Puciło Piotr93AZS UWM Olsztyn+0,751:05.63711B30.6035.03
13.Certa Maciej91AZS AWF Warszawa+0,681:05.73707B30.6135.12
14.Hołub Maciej SK95ORLIK Przeworsk+0,711:05.76706B31.1234.64
15.Pełczyński Kacper SO92UNIA Oświęcim+0,721:05.87703B30.6035.27
16.Jachowicz Piotr90AZS AGH Kraków+0,801:06.03698B skr30.7535.28
17.Machnik Mikołaj SR93AZS AWF Katowice+0,791:06.37687R skr30.9535.42
18.Bachowski Wojciech SP93WARTA Poznań+0,861:06.67678R30.1836.49
19.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik+0,721:06.8967130.8636.03
20.Grzejszczak Paweł90Żoliborz W-wa+0,701:06.9367030.7536.18
21.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice+0,751:07.0366731.3635.67
22.Szer Michał95GOSiR Piaseczno+0,701:07.0466731.5535.49
23.Gałka Piotr88MZOS Płock+0,701:07.1866330.8436.34
24.Mucha Kacper92Bielany Warszawa+0,691:07.3665730.3836.98
25.