KOMUNIKAT!
Poniżej podaję nowy sposób rozstawiania zawodników w seriach eliminacyjnych MP 13-lat - decyzja Wydziału Szkolenia PZP.

1. Pierwszych 36-ciu w zawodników w danej konkurencji w eliminacjach-DMW - zostanie rozstawionych na podst najlepszego wyniku z ostatnich 12 miesięcy;
2. Pozostali (37 m-ce i dalsze, ale zakwalifikowani w innych konkurencjach, także zawodnicy, którzy nie startowali w danej konkurencji w eliminacjach) - rozstawienie na podst wyniku z 12 miesięcy +1min,
3. Zawodnicy dodatkowo dopuszczeni decyzją KP - rozstawienie na podst wyniku z 12 miesięcy +2min

Rozstawienie sztafet dokonano na podstawie eliminacji-DMW oraz wyników uzyskanych w MP Młodzików 12lat

Nr  1. Dziewczat, 200m dowolny  13 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  13 lat
Nr  3. Dziewczat, 50m motylkowy  13 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  13 lat
Nr  5. Dziewczat, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  7. Dziewczat, 100m zmienny  13 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  13 lat
Nr  9. Dziewczat, 4 x 100m dowolny  13 lat
Nr  10. Chlopców, 4 x 100m dowolny  13 lat
Nr  11. Dziewczat, 50m dowolny  13 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  13 lat
Nr  13. Dziewczat, 200m zmienny  13 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  13 lat
Nr  15. Dziewczat, 100m motylkowy  13 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  17. Dziewczat, 100m klasyczny  13 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  19. Dziewczat, 400m dowolny  13 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  13 lat
Nr  21. Mieszane, 4 x 50m dowolny  13 lat
Nr  22. Dziewczat, 100m dowolny  13 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  24. Dziewczat, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  26. Dziewczat, 200m klasyczny  13 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  28. Dziewczat, 800m dowolny  13 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  13 lat
Nr  30. Dziewczat, 4 x 100m zmienny  13 lat
Nr  31. Chlopców, 4 x 100m zmienny  13 lat


Mistrzostwa Polski Mlodzików 13-lat
Ostrowiec Sw, 15. - 17.1.2010


Konkurencja 1
10-01-15 - 9:00
Dziewczat, 200m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:01.20
2:05.77
Kilijańska Donata
Budzis Joanna
KSOST
BUWAR
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-28
03-12-18


Rok ur.
1Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:13.90S00505100022
2Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:15.61S00505100023
3Magner Agata97GOSiR Piaseczno2:16.87S01214100015  
4Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln2:16.98S00401100016
5Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki2:18.08S01515100001
6Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork2:18.86S01310100055
7Marzec Sara97ORKA Ledziny2:19.13S02011100026
8Nita Anna97TRÓJKA Łódz2:20.99S00905100093
9Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów2:21.25S00911100040
10Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot2:22.08S01010100031
11Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec2:22.10S00612100054
12Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań2:23.66S00115100105
13Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:24.77S00513100004
14Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa2:25.02S03314100025
15Jabłońska Natalia97MOSM Tychy2:25.19S00411100092
16Bart Patrycja97PAŁAC Katowice2:25.82S00811100066
17Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot2:25.93S01010100025
18Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin2:25.96S00416100063
19Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia2:26.41S01910100006
20Piechowiak Aisza97WARTA Poznań2:26.53S00115100082
21Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz2:27.04S01406100018
22Gniewosz Olga97SHARK Rudna2:27.05S02201100020
23Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole2:28.38S00107100074
24Redosz Marta97SKALAR Slupsk2:28.69S00710100017
25Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw2:29.01S00101100189
26Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa2:29.64S05114100006
27Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec3:21.63S00612100052
28Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew3:21.74S01210100061
29Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.3:26.39S02711100015
30Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot3:28.17S01010100032
31Słowik Marta97ZRYW Opole3:30.52S00107100068
32Jasek Alicja97SLASK Wroclaw3:31.26S00601100087
33Przymus Agata97START Łódz3:31.48S00705100066
34Domańska Julia97DELFIN Legionowo3:32.40S01414100015
35Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz3:35.66S01602100002
36Rostowska Wiktoria97MOS Dabrowa Grn.4:20.04S02711100020
37Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów4:27.34S01305100019
38Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw4:30.33S01202100015
39Ciebielska Adrianna97SŁOWIANKA Gorzów4:31.52S00104100106
40Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki4:32.57S00109100085
41Dornowska Adrianna97Osowa Góra Bydgoszcz4:33.65S01702100001
42Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków4:36.03S00106100191
43Frelian Marta97SKALAR Warszawa4:37.26S03314100022
44Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna4:39.13S02201100024
45Romanowicz Anna97SHARK Rudna4:39.46S02201100022
46Kieraga Marta97ORKA Ledziny4:46.01S02011100024
47Helbing Justyna97Wilanovia WarszawaNTS05014100005
48Laskowska Aleksandra97AKWAWIT LesznoNTS00315100100
49Mróz Aleksandra97JORDAN KrakówNTS00106100192


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-01-15
Chlopców, 200m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:54.99
1:59.86
Bernatowicz Sebastian
Bernatowicz Sebastian
AQBYD
AQBYD
Leszno
Bydgoszcz
08-12-06
07-12-21


Rok ur.
1Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz2:05.44S01402200022
2Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok2:11.03S00309200086
3Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań2:11.69S00815200026
4Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz2:11.98S00905200102
5Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.2:12.77S02711200026
6Stecko Michał97KAPRY Pruszków2:13.07S03614200016
7Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój2:13.29S00512200015
8Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:14.54S00416200104
9Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa2:15.40S04614200006
10Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin2:15.70S00503200118
11Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec2:15.89S00612200059
12Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk2:16.11S01810200005
13Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz2:16.18S01605200022
14Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim2:17.44S00806200101
15Zurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz2:18.81S01402200027
16Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn2:19.43S00213200093
17Zochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa2:20.48S02214200050
18Siejak Jakub97DELFINEK Łuków2:20.81S01303200033
19Grzywa Karol97FALA Krasnik2:21.24S00103200040
20Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów2:21.72S00104200140
21Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków2:22.01S00106200215
22Kostecki Brajan97WARTA Poznań2:23.30S00115200144
23Sola Kornel97FALA Krasnik2:23.68S00103200041
24Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.2:25.08S02711200019
25Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk2:26.45S00110200087
26Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy3:14.81S00603200034
27Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno3:20.80S01214200019  
28Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków3:21.24S00106200221
29Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice3:22.76S00305200055
30Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów3:23.97S00104200129
31Juchno Szymon97MOS Dabrowa Grn.3:25.21S02711200017
32Oliwa Michał97MKP Szczecin3:26.71S00116200314
33Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki3:26.86S01515200002
34Strachota Marek97MKP Myslibórz3:27.01S00716200002
35Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork3:27.31S00310200014
36Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola3:28.29S00908200014
37Staszak Rafał97MKP Szczecin3:28.79S00116200359
38Zwoliński Marcin97MOS Katowice3:29.00S01111200028
39Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec3:32.93S00612200064
40Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz3:33.69S00112200016
41Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk3:40.03S00110200092
42Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków4:21.84S00106200219
43Bartoszek Jarosław97SŁOWIANKA Gorzów4:24.43S00104200128
44Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.4:24.66S02711200016
45Kodymowski Adam97DELFIN Wloclawek4:24.73S00502200010
46Pluta Piotr97KORNER Zielona G.4:25.44S00304200148
47Danilczyk Hubert97OLIMPIJCZYK Suwalki4:25.47S00109200073
48Szulgo Filip97MKP Szczecin4:26.12S00116200346
49Szylder Sebastian97AQUATICA Pawlowice4:26.41S01211200041
50Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce4:28.19S00912200044
51Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna4:34.13S02201200021
52Tomzik Jakub97MUKP Warszawianka4:34.32S03914200041
53Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice4:35.97S00305200052
54Kuzebski Jakub97GOSiR PiasecznoNTS01214200020  
55Kawczak Radosław97MKP SzczecinNTS00116200329
56Kalinowski Rafał97JUVENIA BialystokNTS00309200103
57Pieczul Albert97SIÓDEMKA SopotNTS01010200018


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-01-15
Dziewczat, 50m motylkowy13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
28.00
29.00
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
TRLOD
POWAR
Plock
Wyszków
01-12-15
05-12-22


Rok ur.
1Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom30.26S03014100024
2Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków30.94S01303100029
3Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce30.95S00912100031
4Królak Agata97KAPRY Pruszków31.43S03614100018
5Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin31.85S00415100018
6Mendowska Paulina97WARTA Poznań32.08S00115100075
7Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola32.08S00908100009
8Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalwaria32.22S02014100016
9Sproska Magdalena97ZRYW Opole32.26S00107100069
10Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz32.48S01715100021
11Gad Anna97DELFIN Polaniec32.79S00712100018
12Czerniak Magdalena97BOBRY Debica32.84S00308100030
13Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln32.90S00401100015
14Scieszko Agnieszka97START Łódz33.04S00705100069
15Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów33.10S00104100124
16Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek33.13S00502100010
17Kusch Katarzyna97JUVENIA Wroclaw33.20S00101100188
18Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle33.26S00207100039
19Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów33.36S00104100122
20Cywka Łucja97WODNIK Radom33.37S03014100021
21Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz33.50S01715100020
22Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica33.69S02401100002  
23Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa33.80S04514100002
24Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno34.08S00315100100
25Jagielska Róża97TRÓJKA Łódz34.15S00905100076
26Zaburko Joanna97MTP Lublinianka34.39S01103100055
27Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia34.48S01910100004
28Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno34.60S01214100014  
29Petryka Nikola97SKALAR Warszawa1:31.78S03314100038
30Widomska Paulina97STP Nowy Sacz1:33.06S01406100014
31Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:33.45S00505100023
32Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.1:33.69S02711100015
33Swieca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:33.94S00108100026
34Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce1:34.12S01112100008
35Słowik Marta97ZRYW Opole1:34.23S00107100068
36Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków1:34.54S03614100022
37Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:34.59S00416100068
38Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia1:34.65S01910100006
39Nowak Julia97SŁOWIANKA Gorzów1:35.22S00104100118
40Sadurska Martyna97MTP Lublinianka1:35.37S01103100054
41Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole1:35.48S00107100074
42Bobowska Dominika97AVIA Swidnik1:35.57S00303100058
43Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:35.77S00106100190
44Dyna Angelika97JORDAN Kraków1:36.24S00106100199
45Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka1:38.29S03914100032
46Wozniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:32.37S00505100018
47Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa2:33.57S03314100023
48Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów2:33.98S00108100025
49Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień2:33.99S00407100027
50Jaskiewicz Klaudia97PŁYWAK Bochnia2:34.19S01906100009
51Olczyk Martyna97AQUATICA Pawlowice2:34.67S01211100034
52Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa2:34.99S02214100041
53Bartoszyńska Anna97WODNIK Wloclawek2:35.39S00102100018
54Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom2:35.44S03711100002
55Pietrzykowska Paulina97JUVENIA Bialystok2:35.75S00309100068
56Urbaniak Angelika97WARTA Poznań2:36.32S00115100078
57Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódz2:36.44S00905100080
58Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów2:37.17S03611100022
59Swiderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia2:38.00S01906100011


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-01-15
Chlopców, 50m motylkowy13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
25.97
27.21
Bernatowicz Sebastian
Ciezkowski Dominik
AQBYD
JOKRA
Gorzów Wlkp.
Zabierzów
08-11-30
09-04-04


Rok ur.
1Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino29.28S00916200004
2Krawiec Michał97BOBRY Debica29.45S00308200066
3Brzuś Michał97ORKA Zamosc29.72S00203200041
4Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów29.83S00108200063
5Fiedorowicz Patryk97OLIMPIJCZYK Suwalki30.67S00109200072
6Salik Borys97ATOL Olesnica31.06S02401200001  
7Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl31.09S00409200011
8Adamczyk Patryk97MKP Szczecin31.14S00116200392
9Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów31.26S00108200059
10Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz31.44S00202200029
11Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA Pawlowice31.46S01211200040
12Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa31.54S05114200080
13Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno31.55S01214200018  
14Chołda Łukasz97JORDAN Kraków31.59S00106200225
15Radwański Igor97ORKA Zamosc31.92S00203200046
16Galus Michał97TRÓJKA Łódz32.02S00905200096
17Janicki Jakub97DELFINEK Bytom32.04S03711200001
18Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz32.14S00905200119
19Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy32.59S03411200012
20Ruciński Konrad97DELFIN Wloclawek32.60S00502200012
21Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa32.63S00511200044  
22Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz32.66S01605200022
23Scibiorek Krzysztof97START Łódz32.83S00705200099
24Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin32.90S00416200102
25Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin33.28S00416200107
26Burba Jakub97SŁOWIANKA Gorzów33.32S00104200130
27Stadnik Paweł97JUVENIA Wroclaw33.55S00101200243
28Kurowski Olaf97MTP Lublinianka33.84S01103200067
29Kubot Szymon97WARTA Poznań1:29.44S00115200145
30Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola1:30.91S00908200016
31Kapel Michał97IKAR Mielec1:32.51S00508200113
32Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.1:32.63S02711200028
33Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy1:33.28S00603200038
34Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia1:33.44S01910200008
35Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki1:33.69S01515200002
36Piasecki Kamil97WODNIK Srem1:33.82S00715200127
37Zochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa1:33.86S02214200050
38Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia1:33.98S01906200006
39Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz1:34.05S01715200042
40Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa1:34.10S04614200006
41Baran Adam97MEDYK Gizycko1:34.29S00713200020
42Swieczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa1:34.64S05214200017
43Meszka Ernest97NAWA Skierniewice1:34.66S00305200056
44Droś Patryk97MOS Katowice1:34.79S01111200024
45Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw1:35.18S00101200221
46Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle1:37.12S00207200076
47Stachowski Adam97WODNIK Rawicz1:41.74S01315200103
48Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa2:30.24S01814200037
49Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin2:32.09S00416200133
50Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn2:32.45S00213200098
51Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki2:33.58S00109200075
52Puchacz Damian97MARLIN Gryfino2:33.78S00916200003
53Budziszewski Wojciech97AQUATICA Pawlowice2:33.78S01211200034
54Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl2:34.03S00409200010
55Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów2:34.67S03611200018
56Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz2:34.68S01014200020
57Cieślar Igor97JORDAN Kraków2:35.64S00106200210
58Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec2:36.58S00612200065
59Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR KaliszNTS01715200034
60Hermann Maciej97PAŁAC KatowiceNTS00811200087


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-01-15
Dziewczat, 200m grzbietowy13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:12.52
2:18.88
Lefanowicz Iwona
Porzelska Anna
SKLUB
SLGOR
Łódz
Zielona Góra
06-10-28
08-12-31


Rok ur.
1Zarłok Martyna97H2O Jastrzêbie2:29.94S02411100002
2Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:30.37S01715100015
3Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska2:30.93S00903100017
4Prentka Weronika97AZS AWF Poznań2:34.18S00815100024
5Całka Anna97PŁYWAK Bochnia2:34.61S01906100007
6Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce2:34.62S00708100016
7Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz2:34.68S01602100005
8Wozniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.2:35.34S02711100022
9Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:36.39S01715100025
10Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:37.07S02214100038
11Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.2:37.20S00304100118
12Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia2:37.30S01910100005
13Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec2:37.31S00803100024
14Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot2:37.89S01010100016
15Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków2:38.88S00106100186
16Borsuk Natalia97KORNER Zielona G.2:38.99S00304100112
17Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy2:39.15S02010100001
18Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola2:39.25S00908100009
19Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec2:39.51S00803100028
20Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów2:40.10S01305100024
21Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw2:40.96S00601100093
22Onoszko Magdalena97SŁOWIANKA Gorzów2:42.26S00104100119
23Wierzchowska Kinga97UKS MOS Elk2:43.15S00913100006
24Swiniarska Magda97SIÓDEMKA Sopot2:44.11S01010100022
25Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz2:44.30S01014100019
26Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle2:45.29S00207100039
27Walendziewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki2:45.42S00109100087
28Michalak Jagoda97MKP Myslibórz2:47.24S00716100002
29Bozek Dominika97UNIA Oswiecim3:38.01S01006100089
30Dyrda Karolina97MTP Lublinianka3:38.14S01103100051
31Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec3:38.59S00612100054
32Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów3:39.23S00104100105
33Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica3:42.03S02401100002  
34Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków3:42.43S03614100020
35Moskal Karolina97JORDAN Kraków3:42.48S00106100181
36Walczak Katarzyna97WARTA Poznań3:47.40S00115100079
37Mika Zuzanna97AKWAWIT Leszno3:49.60S00315100103
38Kêdziora Magdalena97MORENA Gdańsk3:50.37S00510100051
39Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin4:43.18S00211100062
40Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki4:44.66S00109100086
41Konopka Monika97ZNICZ Koszalin4:47.61S00416100066
42Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce4:47.99S01112100007
43Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów4:50.27S00108100025
44Bogucka Dagmara97JUVENIA Wroclaw4:51.83S00101100182
45Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom4:51.90S03711100001
46Watoła Martyna97ORKA Ledziny4:55.19S02011100027
47Parkot Hanna97KAPRY Pruszków4:55.23S03614100019
48Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów4:58.21S03611100022


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-01-15
Chlopców, 200m grzbietowy

13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:06.11
2:12.51
Florczyk Piotr
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Kraków
Ostrowiec Sw.
92-12-17
09-01-16


Rok ur.
1Leszman Sebastian97AVIA Swidnik2:25.21S00303200054
2Salik Borys97ATOL Olesnica2:26.93S02401200001  
3Misiak Michal97DELFIN Wloclawek2:28.70S00502200011
4Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.2:29.01S00304200139
5Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:29.10S00115200149
6Brzuś Michał97ORKA Zamosc2:30.95S00203200041
7Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:34.28S00815200025
8Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:34.40S03614200018
9Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa2:35.30S02214200048
10Sobala Adam97AZS AWF Poznań2:35.41S00815200024
11Smok Witold97WODNIK Wloclawek2:35.52S00102200031
12Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp2:36.11S02715200006
13Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw2:36.93S00101200225
14Meszka Ernest97NAWA Skierniewice2:37.53S00305200056
15Pawłowski Kacper97SŁOWIANKA Gorzów2:37.61S00104200139
16Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódz2:37.67S00905200122
17Wawer Mateusz97JORDAN Kraków2:37.70S00106200222
18Hendzel Konrad97IKAR Mielec2:37.90S00508200111
19Kruczyk Adrian97SŁOWIANKA Gorzów2:38.59S00104200132
20Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce2:39.37S00912200034
21Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn2:40.20S00213200093
22Lechowicz Artur97JORDAN Kraków2:40.61S00106200213
23Karp Michał97ATP Augustów2:40.68S00209200044
24Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw2:41.19S00601200136
25Dura Damian97UKS 190 Łódz2:42.47S01605200021
26Sowier Wojciech97JORDAN Kraków2:42.59S00106200234
27Małagowski Karol97DELFIN Piotrków Tryb2:42.65S01705200054
28Kurowski Olaf97MTP Lublinianka2:42.85S01103200067
29Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy2:43.11S03411200012
30Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa2:43.32S02314200078
31Lechowicz Filip97JORDAN Kraków3:36.67S00106200214
32Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków3:38.56S00106200215
33Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia3:40.54S01910200014
34Bodzioch Karol97ZRYW Opole3:42.31S00107200114
35Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec3:45.35S00612200064
36Bładek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola3:46.75S00908200009
37Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk3:46.76S00110200087
38Murzyn Dawid97JORDAN Kraków4:26.78S00106200216
39Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków4:34.26S00106200212
40Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin4:35.80S00416200133
41Narajowski Piotr97SLASK Wroclaw4:43.01S00601200143
42Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw4:45.29S00101200237
43Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno4:52.89S01214200020  
44Szeroki Rafał97JUVENIA Bialystok4:54.25S00309200089
45Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna4:55.32S02201200020
46Tomzik Jakub97MUKP Warszawianka4:57.51S03914200041
47Chojnacki Kamil97Osowa Góra Bydgoszcz4:59.28S01702200003
48Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR PiasecznoNTS01214200018  
49Brzeziński Jakub97GOSiR PiasecznoNTS01214200019  
50Trefler Michał97Ostrobramska WarszawaNTS04614200008


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-01-15
Dziewczat, 100m zmienny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.65
1:04.65
Kozlowska Anna
Kozlowska Anna
AQBYD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp
09-11-28
09-11-28


Rok ur.
1Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk1:10.38S00710100012
2Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:10.49S00505100022
3Mendowska Paulina97WARTA Poznań1:11.47S00115100075
4Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:11.63S01303100029
5Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska1:12.10S00903100017
6Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:12.18S00513100004
7Magner Agata97GOSiR Piaseczno1:13.13S01214100015  
8Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:13.42S03314100037
9Widomska Paulina97STP Nowy Sacz1:13.44S01406100014
10Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa1:14.16S04614100006
11Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom1:14.57S03014100024
12Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.1:14.66S02711100021
13Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:14.68S00415100018
14Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:15.12S00115100080
15Niklarz Maria97RUCH Grudziadz1:15.12S01102100036
16Czerniak Magdalena97BOBRY Debica1:15.35S00308100030
17Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz1:15.43S01605100021
18Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów1:15.75S00701100025
19Scieszko Agnieszka97START Łódz1:15.82S00705100069
20Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów1:16.05S00104100124
21Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw1:16.10S00101100173
22Reszotko Julia97MKP Szczecin1:16.70S00116100205
23Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz1:16.70S01602100005
24Niedzwiedzka Małgorzata97MMKS Kedzierzyn Kozle1:16.75S00207100037
25Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa1:16.91S00511100040  
26Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin1:17.09S00416100069
27Swieca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:17.68S00108100026
28Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz2:14.54S00905100084
29Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia2:15.39S01906100010
30Suder Marta97CKiS Skawina2:17.07S00606100024
31von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk2:17.08S00510100056
32Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec2:17.66S00803100028
33Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa2:17.68S05114100006
34Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy2:18.20S02010100001
35Wiśniewska Natalia97WARTA Poznań2:18.37S00115100106
36Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec2:18.47S00612100052
37Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw2:18.74S00601100093
38Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz2:19.17S01014100021
39Swierczek Monika97PIATKA Chorzów2:19.32S03611100032
40Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek2:19.32S00502100010
41Nowak Julia97SŁOWIANKA Gorzów2:19.52S00104100118
42Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia2:20.59S01910100004
43Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka2:20.70S03914100032
44Szczuka Klaudia97SŁOWIANKA Gorzów2:20.79S00104100123
45Piątek Monika97JORDAN Kraków2:21.04S00106100182
46Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec2:21.10S00803100024
47Zieja Karina97BUKS Warszawa2:21.53S00414100073
48Jasek Alicja97SLASK Wroclaw2:21.54S00601100087
49Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka2:21.68S01103100053
50Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień2:22.12S00407100038
51Zuchowska Paulina97MKP Szczecin2:22.15S00116100232
52Sienkiewicz Klaudia97JUVENIA Bialystok2:22.15S00309100069
53Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków2:22.16S03614100020
54Greglak Marta97ZRYW Opole2:22.31S00107100063
55Piwecka Dominika97SŁOWIANKA Gorzów2:22.77S00104100121
56Kuzera Agata97JORDAN Kraków2:23.20S00106100190
57Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno2:23.92S01214100014  
58Wozniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów3:12.70S00505100018
59Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice3:16.56S00506100029
60Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień3:19.18S00407100027
61Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków3:20.11S03614100021
62Chaszczewicz Alicja97SLASK Wroclaw3:21.81S00601100085
63Buda Karolina97ORKA Ledziny3:22.61S02011100023
64Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec3:22.81S00612100049
65Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin3:23.26S00211100062
66Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom3:23.33S03711100002
67Helbing Justyna97Wilanovia Warszawa3:23.45S05014100005
68Urbańska Joanna97WODNIK Wloclawek3:23.72S00102100023
69Urbaniak Angelika97WARTA Poznań3:24.11S00115100078
70Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów3:25.12S00108100027
71Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów3:26.46S03611100026
72Porczyńska Zuzanna97OLIMPIJCZYK Aleksandrów3:26.63S00505100031
73Gaszkowska Bianka97SKALAR WarszawaNTS03314100023


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-01-15
Chlopców, 100m zmienny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:00.35
1:02.42
Suzin Marcin
Dega Wiktor
JOKRA
SKBEL
Poznań
Warszawa
07-11-04
04-11-12


Rok ur.
1Kubot Szymon97WARTA Poznań1:08.40S00115200145
2Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz1:08.72S00905200120
3Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki1:09.32S00109200074
4Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:10.57S03014200016
5Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw1:10.79S00601200137
6Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:10.89S00416200102
7Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa1:11.08S05214200012
8Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:11.37S00608200020
9Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:11.48S00106200217
10Zmija Marek97MOS Katowice1:11.50S01111200013
11Scibiorek Krzysztof97START Łódz1:12.37S00705200099
12Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw1:12.46S01202200025
13Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:13.04S00303200052
14Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle1:13.39S00207200076
15Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.1:13.47S02711200028
16Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:14.65S00115200147
17Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl1:14.92S00409200011
18Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw1:15.46S00101200225
19Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:15.72S00116200362
20Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa1:15.72S00511200044  
21Kostecki Brajan97WARTA Poznań1:16.18S00115200144
22Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa1:16.45S02314200079
23Kawczak Radosław97MKP Szczecin1:16.52S00116200329
24Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:16.66S01715200034
25Piasecki Kamil97WODNIK Srem1:16.79S00715200127
26Leszman Sebastian97AVIA Swidnik2:09.57S00303200054
27Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa2:12.76S01814200033
28Adamczyk Patryk97MKP Szczecin2:13.35S00116200392
29Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa2:13.91S05114200080
30Janicki Jakub97DELFINEK Bytom2:14.38S03711200001
31Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków2:14.52S00106200221
32Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola2:14.54S00908200016
33Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz2:14.61S00905200119
34Baran Adam97MEDYK Gizycko2:15.76S00713200020
35Adamczyk Hubert97ORKA Zamosc2:16.21S00203200042
36Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp2:16.33S02715200006
37Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia2:16.45S01910200008
38Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw2:16.75S00101200278
39Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz2:16.81S01715200042
40Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia2:16.81S01910200014
41Paczyński Oliwer97ATP Augustów2:17.14S00209200045
42Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw2:17.27S00101200221
43Kokot Damian97MKP Szczecin2:17.50S00116200300
44Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa2:17.61S00111200020
45Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów2:17.62S00104200136
46Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn2:18.48S00213200096
47Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk2:18.53S00510200107
48Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin2:18.74S00416200106
49Wajda Tomasz97KORONA Kraków2:18.88S00306200050
50Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy2:18.97S00603200038
51Droś Patryk97MOS Katowice2:19.76S01111200024
52Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G.2:19.91S00304200145
53Dyda Jakub97BOBRY Debica2:21.72S00308200072
54Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin2:21.79S00416200107
55Lechowicz Artur97JORDAN Kraków2:25.57S00106200213
56Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa3:11.87S01814200037
57Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków3:15.16S00106200212
58Zak Patryk97FALA Ropczyce3:16.84S00708200014
59Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw3:17.07S00101200237
60Cieślar Igor97JORDAN Kraków3:17.25S00106200210
61Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz3:18.06S00202200026
62Wieczorek Mateusz97Osowa Góra Bydgoszcz3:18.57S01702200020
63Łubiński Michał97MTS Kwidzyn3:18.58S00410200018
64Kosowicz Wojciech97KORNER Zielona G.3:19.21S00304200144
65Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz3:20.05S01014200020
66Mróz Jakub97SP 63 Bydgoszcz3:21.05S00202200033
67Puchacz Damian97MARLIN Gryfino3:23.46S00916200003
68Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec3:24.72S00612200065
69Nowak Tomasz97ORKA Zamosc3:24.97S00203200053
70Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna3:27.85S02201200020
71Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów3:32.94S00108200064
72Murzyn Dawid97JORDAN KrakówNTS00106200216
73Waligóra Mikołaj97AKWAWIT LesznoNTS00315200131


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-01-15
Dziewczat, 4 x 100m dowolny

13 lat
Lista zgloszeń

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:02.50
4:05.34
Jedynka Ozarów Maz.
KS Warta Poznań
JEOZA
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp
09-01-17
09-11-26


1OLIMPIJCZYK AleksandrówOLIMPIJCZYK Aleksandrów4:21.34
2SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa4:29.27
3MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.4:29.89
4WARTA PoznańWARTA Poznań4:30.80
5SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów4:36.84
6SIÓDEMKA SopotSIÓDEMKA Sopot4:38.42
7ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:39.15
89-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz4:39.26
9PŁYWAK BochniaPŁYWAK Bochnia4:41.45
10JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:42.66
11JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw4:43.33
12KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków4:46.36
13MTP LubliniankaMTP Lublinianka4:49.54
14ORKA LedzinyORKA Ledziny4:51.09


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-01-15
Chlopców, 4 x 100m dowolny

13 lat
Lista zgloszeń

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
3:40.60
3:50.76
Juvenia Wroclaw
MKP Szczecin
JUWRO
MKSZC
Leszno
Gorzów Wlkp.
07-12-08
04-12-10


1TRÓJKA ŁódzTRÓJKA Łódz4:18.72
2JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:19.08
3WARTA PoznańWARTA Poznań4:19.29
4MKP SzczecinMKP Szczecin4:20.47
5OLIMPIJCZYK SuwalkiOLIMPIJCZYK Suwalki4:23.18
6ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:24.68
7MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.4:27.99
8JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw4:30.92
9SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów4:34.05
10ORKA ZamoscORKA Zamosc4:35.70
11KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.NT


<< TOP >>
Konkurencja 11
10-01-16
Dziewczat, 50m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
26.39
26.39
26.57
Jagoda Julia
Korc Agata
Jagoda Julia
JEOZA
ENZGO
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Kraków
Gorzów Wlkp.
09-01-16
00-05-14
08-11-30


Rok ur.
1Petryka Nikola97SKALAR Warszawa28.04S03314100038
2Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce28.13S00912100031
3Królak Agata97KAPRY Pruszków28.80S03614100018
4Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom28.81S03014100024
5Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki29.01S01515100001
6Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa29.19S05114100006
7Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.29.30S00304100118
8Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów29.44S00505100023
9Dyrda Karolina97MTP Lublinianka29.59S01103100051
10Bart Patrycja97PAŁAC Katowice29.66S00811100066
11Prentka Weronika97AZS AWF Poznań29.74S00815100024
12Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin29.75S00416100063
13Sproska Magdalena97ZRYW Opole29.77S00107100069
14Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln29.79S00401100015
15Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno29.80S00315100100
16Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork29.86S01310100055
17Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz29.93S01715100015
18Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz30.07S01014100021
19Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz30.10S01014100020
20Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów30.14S00104100122
21von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk30.32S00510100056
22Gad Anna97DELFIN Polaniec30.35S00712100018
23Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów30.36S00104100105
24Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia30.41S01910100006
25Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz30.47S01605100021
26Cywka Łucja97WODNIK Radom30.64S03014100021
27Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów1:30.49S00701100025
28Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa1:30.62S00511100040  
29Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew1:30.77S01210100061
30Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole1:30.79S00107100074
31Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin1:30.86S00416100069
32Redosz Marta97SKALAR Slupsk1:30.88S00710100017
33Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:30.97S02010100001
34Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko1:31.30S00713100029
35Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec1:31.32S00803100028
36Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa1:31.36S04514100002
37Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce1:31.38S01112100008
38Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:31.39S03314100037
39Wlazlak Agata97REKIN Swiebodzice1:31.40S02001100011
40Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz1:31.61S01406100018
41Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa1:31.64S02214100038
42Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia1:31.76S01910100005
43Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec1:31.84S00803100024
44Zarłok Martyna97H2O Jastrzêbie1:31.84S02411100002
45Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:32.34S00416100068
46Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków1:32.70S00106100186
47Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowroclaw1:33.81S01202100014
48Swiniarska Magda97SIÓDEMKA Sopot1:35.50S01010100022
49Moskal Karolina97JORDAN Kraków1:35.54S00106100181
50Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień2:30.02S00407100027
51Dornowska Adrianna97Osowa Góra Bydgoszcz2:30.15S01702100001
52Chaszczewicz Alicja97SLASK Wroclaw2:30.16S00601100085
53Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice2:30.23S00506100029
54Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki2:30.57S00109100086
55Bartoszyńska Anna97WODNIK Wloclawek2:31.08S00102100018
56Frelian Marta97SKALAR Warszawa2:31.18S03314100022
57Rostowska Wiktoria97MOS Dabrowa Grn.2:31.34S02711100020
58Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa2:31.39S02214100041
59Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Wloclawek2:31.68S00102100013
60Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków2:32.05S00106100191
61Pietrzykowska Paulina97JUVENIA Bialystok2:32.14S00309100068
62Świnoga Dominika97G8 BIELANY Warszawa2:32.16S05114100015
63Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce2:33.16S01112100007
64Parkot Hanna97KAPRY Pruszków2:33.18S03614100019
65Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice2:33.19S02001100010
66Konopka Monika97ZNICZ Koszalin2:33.26S00416100066
67Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom2:33.35S03711100002
68Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów2:34.37S00108100027
69Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom2:34.38S03711100001
70Watoła Martyna97ORKA Ledziny2:34.59S02011100027
71Kotulska Alicja97REKIN Swiebodzice2:37.15S02001100007
72Walczak Aleksandra97KAPRY PruszkówNTS03614100021
73Rolnik Kinga97GÓRNIK RadlinNTS00211100067


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-01-16
Chlopców, 50m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
24.08
25.09
Werner Pawel
Hundert Marcin
JUWRO
STSZC
Nowa Ruda-Slupiec
Szczecin
07-12-14
88-11-26


Rok ur.
1Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino27.33S00916200004
2Kubot Szymon97WARTA Poznań27.37S00115200145
3Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin27.57S00416200104
4Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa27.72S01814200033
5Salik Borys97ATOL Olesnica27.73S02401200001  
6Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów27.76S00108200063
7Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok28.03S00309200086
8Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno28.07S00608200020
9Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów28.09S00108200059
10Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa28.25S04614200006
11Zochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa28.45S02214200050
12Fiedorowicz Patryk97OLIMPIJCZYK Suwalki28.47S00109200072
13Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim28.62S00806200101
14Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz28.99S00905200119
15Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa29.00S05114200080
16Bodzioch Karol97ZRYW Opole29.00S00107200114
17Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl29.08S00409200011
18Radwański Igor97ORKA Zamosc29.33S00203200046
19Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów29.40S00104200140
20Stachowski Adam97WODNIK Rawicz29.51S01315200103
21Piasecki Kamil97WODNIK Srem29.51S00715200127
22Smok Witold97WODNIK Wloclawek1:28.00S00102200031
23Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:29.25S00106200221
24Karp Michał97ATP Augustów1:29.64S00209200044
25Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce1:29.73S00912200034
26Baran Adam97MEDYK Gizycko1:29.83S00713200020
27Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa1:29.89S02214200048
28Paczyński Oliwer97ATP Augustów1:30.00S00209200045
29Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia1:30.07S01910200014
30Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin1:30.17S00416200107
31Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw1:30.67S00601200136
32Bładek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola1:30.81S00908200009
33Grzywa Karol97FALA Krasnik1:30.84S00103200040
34Dura Damian97UKS 190 Łódz1:30.99S01605200021
35Swieczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa1:31.13S05214200017
36Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa1:31.42S00511200044  
37Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz1:31.42S00112200016
38Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów1:31.63S00104200129
39Wajda Tomasz97KORONA Kraków1:31.84S00306200050
40Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk1:31.90S00110200087
41Dyda Jakub97BOBRY Debica1:32.12S00308200072
42Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk1:32.72S00110200092
43Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów1:32.76S00104200136
44Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa2:28.04S01814200037
45Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn2:28.66S00213200098
46Szulgo Filip97MKP Szczecin2:29.13S00116200346
47Danilczyk Hubert97OLIMPIJCZYK Suwalki2:29.38S00109200073
48Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno2:29.68S01214200020  
49Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl2:29.93S00409200010
50Kalinowski Rafał97JUVENIA Bialystok2:30.03S00309200103
51Bartoszek Jarosław97SŁOWIANKA Gorzów2:30.27S00104200128
52Kodymowski Adam97DELFIN Wloclawek2:30.40S00502200010
53Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.2:30.44S02711200016
54Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków2:30.57S00106200219
55Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki2:30.76S00109200075
56Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna2:30.78S02201200021
57Szeroki Rafał97JUVENIA Bialystok2:31.34S00309200089
58Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw2:31.41S00101200237
59Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce2:31.44S00912200044
60Borkowski Krzysztof97G8 BIELANY Warszawa2:31.44S05114200034
61Trefler Michał97Ostrobramska Warszawa2:31.66S04614200008
62Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna2:32.04S02201200020
63Hermann Maciej97PAŁAC Katowice2:32.04S00811200087
64Świeboda Michał97REKIN Swiebodzice2:32.80S02001200020
65Woliński Jakub97REKIN Swiebodzice2:34.47S02001200023
66Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów2:34.71S00108200064
67Wize Jakub97REKIN Swiebodzice2:35.22S02001200022
68Pawłowski Kacper97SŁOWIANKA GorzówNTS00104200139
69Waligóra Mikołaj97AKWAWIT LesznoNTS00315200131


<< TOP >>
Konkurencja 13
10-01-16
Dziewczat, 200m zmienny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:18.71
2:20.84
Otremba Justyna
Szczepaniak Karolina
DETOR
POWAR
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-26


Rok ur.
1Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:34.25S00115100075
2Marzec Sara97ORKA Ledziny2:36.72S02011100026
3Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska2:37.04S00903100017
4Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:37.89S00513100004
5Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:38.63S01715100015
6Królak Agata97KAPRY Pruszków2:38.76S03614100018
7Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz2:38.81S00905100084
8Scieszko Agnieszka97START Łódz2:38.84S00705100069
9Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.2:39.17S02711100021
10Widomska Paulina97STP Nowy Sacz2:39.84S01406100014
11Czerniak Magdalena97BOBRY Debica2:40.44S00308100030
12Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:41.19S01715100025
13Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:41.70S02214100038
14Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz2:42.12S01605100021
15Reszotko Julia97MKP Szczecin2:42.17S00116100205
16Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw2:44.74S00101100173
17Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz2:45.13S01014100019
18Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów2:46.14S00104100124
19Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków2:49.18S03614100022
20Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów3:33.55S00505100022
21Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica3:47.17S02401100002  
22Swierczek Monika97PIATKA Chorzów3:48.74S03611100032
23Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin3:51.14S00416100069
24Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia3:52.00S01910100005
25Zieja Karina97BUKS Warszawa3:56.36S00414100073
26Borsuk Natalia97KORNER Zielona G.3:58.56S00304100112
27Wozniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów4:35.19S00505100018
28Ciebielska Adrianna97SŁOWIANKA Gorzów4:44.47S00104100106
29Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki4:48.38S00109100085
30Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów4:50.95S00108100025
31Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec4:54.29S00612100049
32Konopka Monika97ZNICZ Koszalin4:55.15S00416100066
33Kieraga Marta97ORKA Ledziny4:57.06S02011100024
34Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin4:59.02S00211100062
35Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów5:04.06S03611100026
36Całka Anna97PŁYWAK BochniaNTS01906100007
37Rzewuska Adrianna97KAPRY PruszkówNTS03614100020


<< TOP >>
Konkurencja 14
10-01-16
Chlopców, 200m zmienny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:08.46
2:15.36
Cieslak Marcin
Dega Wiktor
BUWAR
SKBEL
Wrocław
Warszawa
06-11-18
04-11-11


Rok ur.
1Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki2:29.10S00109200074
2Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków2:32.19S00106200217
3Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz2:32.94S00905200120
4Misiak Michal97DELFIN Wloclawek2:33.17S00502200011
5Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:33.17S03014200016
6Adamczyk Patryk97MKP Szczecin2:33.88S00116200392
7Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa2:34.37S05214200012
8Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:34.39S00115200149
9Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin2:34.54S00416200102
10Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw2:34.61S01202200025
11Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.2:34.87S02711200028
12Scibiorek Krzysztof97START Łódz2:35.34S00705200099
13Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw2:35.38S00601200137
14Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:35.93S00815200025
15Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:36.20S03614200018
16Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik2:37.31S00303200052
17Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:37.42S00116200362
18Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa2:37.64S02214200048
19Lechowicz Filip97JORDAN Kraków2:38.93S00106200214
20Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw2:40.52S00101200225
21Kostecki Brajan97WARTA Poznań2:42.11S00115200144
22Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa2:42.29S02314200079
23Kokot Damian97MKP Szczecin2:44.31S00116200300
24Kruczyk Adrian97SŁOWIANKA Gorzów2:44.44S00104200132
25Leszman Sebastian97AVIA Swidnik3:30.07S00303200054
26Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój3:30.63S00512200015
27Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy3:31.94S00603200034
28Zmija Marek97MOS Katowice3:37.60S01111200013
29Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn3:40.56S00213200096
30Małagowski Karol97DELFIN Piotrków Tryb3:45.51S01705200054
31Wawer Mateusz97JORDAN Kraków3:45.67S00106200222
32Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk3:46.20S00510200107
33Sowier Wojciech97JORDAN Kraków3:47.15S00106200234
34Lechowicz Artur97JORDAN Kraków4:02.51S00106200213
35Zak Patryk97FALA Ropczyce4:41.68S00708200014
36Kodymowski Adam97DELFIN Wloclawek4:49.13S00502200010
37Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec5:00.28S00612200065
38Mazgaj Tomasz97ZNICZ KoszalinNTS00416200106


<< TOP >>
Konkurencja 15
10-01-16
Dziewczat, 100m motylkowy13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.83
1:03.93
Gembicka Malgorzata
Szczepaniak Karolina
SLWRO
POWAR
Wroclaw
Gorzów
99-03-01
05-11-25


Rok ur.
1Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom1:08.81S03014100024
2Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce1:09.17S00912100031
3Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:10.40S00708100016
4Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:10.41S01303100029
5Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:10.65S00415100018
6Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalwaria1:12.94S02014100016
7Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów1:13.33S00104100122
8Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.1:13.94S02711100015
9Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:14.03S00107100069
10Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz1:14.19S01715100020
11Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:14.74S00416100068
12Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle1:15.43S00207100039
13Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko1:16.38S00713100029
14Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz1:16.41S01715100021
15Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz1:17.26S01014100019
16Zaburko Joanna97MTP Lublinianka1:17.39S01103100055
17Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek1:17.45S00502100010
18Cywka Łucja97WODNIK Radom1:17.51S03014100021
19Kusch Katarzyna97JUVENIA Wroclaw1:18.23S00101100188
20Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia1:18.25S01910100004
21Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków1:18.80S03614100022
22Piątek Monika97JORDAN Kraków1:19.08S00106100182
23Walendziewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki1:19.18S00109100087
24Bobowska Dominika97AVIA Swidnik1:19.43S00303100058
25Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów1:19.57S01305100024
26Nowak Julia97SŁOWIANKA Gorzów1:19.59S00104100118
27Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz1:20.21S01602100002
28Słowik Marta97ZRYW Opole1:20.79S00107100068
29Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:20.91S00106100190
30Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz1:20.92S01014100021
31Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln2:14.49S00401100015
32Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków2:17.77S00106100186
33Jagielska Róża97TRÓJKA Łódz2:18.00S00905100076
34Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw2:19.16S00101100189
35Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno2:21.40S01214100014  
36Sadurska Martyna97MTP Lublinianka2:21.44S01103100054
37Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa2:23.20S04514100002
38Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz2:23.79S01602100005
39Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce2:23.92S01112100008
40Mika Zuzanna97AKWAWIT Leszno2:28.83S00315100103
41Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa3:15.87S03314100023
42Jaskiewicz Klaudia97PŁYWAK Bochnia3:18.00S01906100009
43Bogucka Dagmara97JUVENIA Wroclaw3:19.58S00101100182
44Olczyk Martyna97AQUATICA Pawlowice3:19.80S01211100034
45Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódz3:20.33S00905100080
46Urbaniak Angelika97WARTA Poznań3:20.43S00115100078
47Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa3:20.92S02214100041
48Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów3:21.81S03611100022
49Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice3:38.70S02001100010


<< TOP >>
Konkurencja 16
10-01-16
Chlopców, 100m motylkowy

13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
56.19
59.53
Łuczak Piotr
Ciezkowski Dominik
AWKAT
JOKRA
Pulawy
Wadowice
06-01-20
09-11-21


Rok ur.
1Krawiec Michał97BOBRY Debica1:06.57S00308200066
2Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:07.12S00108200063
3Brzuś Michał97ORKA Zamosc1:07.76S00203200041
4Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:08.28S00116200392
5Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki1:09.24S00109200074
6Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino1:09.39S00916200004
7Chołda Łukasz97JORDAN Kraków1:10.40S00106200225
8Stecko Michał97KAPRY Pruszków1:10.92S03614200016
9Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA Pawlowice1:11.34S01211200040
10Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle1:11.35S00207200076
11Galus Michał97TRÓJKA Łódz1:11.46S00905200096
12Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia1:12.03S01910200008
13Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:12.06S01214200018  
14Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:13.51S00303200052
15Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:14.10S00416200102
16Burba Jakub97SŁOWIANKA Gorzów1:14.30S00104200130
17Kurowski Olaf97MTP Lublinianka1:14.44S01103200067
18Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin1:14.52S00416200107
19Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz1:14.65S00202200029
20Meszka Ernest97NAWA Skierniewice1:15.32S00305200056
21Ruciński Konrad97DELFIN Wloclawek1:15.51S00502200012
22Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki1:15.64S01515200002
23Sobala Adam97AZS AWF Poznań1:15.64S00815200024
24Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa1:15.84S00511200044  
25Wajda Tomasz97KORONA Kraków1:16.12S00306200050
26Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy1:16.67S00603200038
27Kapel Michał97IKAR Mielec1:16.68S00508200113
28Mikoś Robert97VICTORIA Józefów1:16.73S02914200017
29Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:16.92S01715200034
30Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów2:11.19S00108200059
31Radwański Igor97ORKA Zamosc2:17.82S00203200046
32Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl2:19.43S00409200011
33Stadnik Paweł97JUVENIA Wroclaw2:20.60S00101200243
34Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola2:22.32S00908200014
35Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódz2:22.79S00905200122
36Murzyn Dawid97JORDAN Kraków3:09.24S00106200216
37Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków3:14.00S00106200212
38Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin3:14.10S00416200133
39Budziszewski Wojciech97AQUATICA Pawlowice3:18.42S01211200034
40Puchacz Damian97MARLIN Gryfino3:18.72S00916200003
41Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów3:18.75S03611200018
42Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki3:19.74S00109200075
43Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz3:20.29S01014200020
44Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec3:23.03S00612200065
45Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl3:27.17S00409200010
46Woliński Jakub97REKIN Swiebodzice3:31.63S02001200023
47Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA KozyNTS03411200012


<< TOP >>
Konkurencja 17
10-01-16
Dziewczat, 100m klasyczny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:09.20
1:13.12
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp.
Zamosc
09-11-28
01-11-11


Rok ur.
1Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk1:16.80S00710100012
2Niklarz Maria97RUCH Grudziadz1:17.35S01102100036
3Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:17.73S01906100010
4Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa1:18.80S04614100006
5Suder Marta97CKiS Skawina1:20.24S00606100024
6Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:20.28S00115100080
7Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:20.68S03314100037
8Niedzwiedzka Małgorzata97MMKS Kedzierzyn Kozle1:20.89S00207100037
9Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.1:21.66S02711100021
10Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:21.79S00416100063
11Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów1:21.87S00701100025
12Samulik Magdalena97UNIA Tarnów1:21.92S01106100066
13Reszotko Julia97MKP Szczecin1:22.03S00116100205
14Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka1:22.57S03914100032
15Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw1:23.30S00101100173
16Szczuka Klaudia97SŁOWIANKA Gorzów1:23.51S00104100123
17Swieca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:23.57S00108100026
18Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew1:24.12S00814100011
19Sadurska Martyna97MTP Lublinianka1:24.38S01103100054
20Swierczek Monika97PIATKA Chorzów1:25.21S03611100032
21Wiśniewska Natalia97WARTA Poznań1:25.36S00115100106
22Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień1:25.50S00407100038
23Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz1:25.84S01715100020
24Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowroclaw1:25.91S01202100014
25Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz1:26.04S01715100021
26Sienkiewicz Klaudia97JUVENIA Bialystok1:26.06S00309100069
27Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz1:26.43S00513100006
28Zieja Karina97BUKS Warszawa1:26.61S00414100073
29Zuchowska Paulina97MKP Szczecin1:26.96S00116100232
30Greglak Marta97ZRYW Opole2:24.50S00107100063
31Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka2:25.13S01103100053
32Piechowiak Aisza97WARTA Poznań2:26.56S00115100082
33Piątek Monika97JORDAN Kraków2:28.44S00106100182
34Piwecka Dominika97SŁOWIANKA Gorzów2:28.52S00104100121
35von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk2:28.60S00510100056
36Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice3:20.19S00506100029
37Urbańska Joanna97WODNIK Wloclawek3:24.79S00102100023
38Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów3:25.48S03611100026
39Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Wloclawek3:27.47S00102100013
40Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin3:27.60S00211100067
41Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków3:28.12S03614100021
42Helbing Justyna97Wilanovia Warszawa3:28.39S05014100005
43Buda Karolina97ORKA Ledziny3:28.83S02011100023
44Swiderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia3:28.86S01906100011
45Mróz Aleksandra97JORDAN Kraków3:29.50S00106100192
46Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów3:29.63S00108100027
47Porczyńska Zuzanna97OLIMPIJCZYK Aleksandrów3:30.46S00505100031
48Romanowicz Anna97SHARK Rudna3:30.46S02201100022
49Kotulska Alicja97REKIN Swiebodzice3:44.06S02001100007


<< TOP >>
Konkurencja 18
10-01-16
Chlopców, 100m klasyczny

13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.51
1:08.24
Bachowski Wojciech
Machnik Mikolaj
WAPOZ
MOKAT
Warszawa
Wroclaw
07-12-20
06-11-18


Rok ur.
1Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin1:14.01S00416200104
2Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:15.42S03014200016
3Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz1:16.49S00905200120
4Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa1:17.92S05214200012
5Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw1:18.44S00101200278
6Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw1:18.83S00601200137
7Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy1:19.09S00603200034
8Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:19.14S03711200001
9Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw1:19.51S01202200025
10Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:20.26S00106200217
11Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:20.35S00115200147
12Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa1:20.41S00111200020
13Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.1:20.92S02711200019
14Juchno Szymon97MOS Dabrowa Grn.1:21.13S02711200017
15Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin1:21.14S00416200106
16Paczyński Oliwer97ATP Augustów1:21.49S00209200045
17Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:21.74S00116200362
18Adamczyk Hubert97ORKA Zamosc1:21.84S00203200042
19Staszak Rafał97MKP Szczecin1:22.09S00116200359
20Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz1:22.17S01715200042
21Machowski Filip97IKAR Mielec1:22.54S00508200115
22Droś Patryk97MOS Katowice1:22.63S01111200024
23Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:22.65S00608200020
24Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola1:22.88S00908200016
25Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa1:22.92S02314200079
26Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz1:22.94S00112200016
27Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw1:23.19S00101200221
28Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia1:23.20S01906200006
29Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G.1:23.21S00304200145
30Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów1:23.24S00104200136
31Swieczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa1:23.28S05214200017
32Waligóra Mikołaj97AKWAWIT Leszno1:24.03S00315200131
33Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk1:24.41S00110200092
34Dyda Jakub97BOBRY Debica1:24.84S00308200072
35Baran Adam97MEDYK Gizycko1:25.64S00713200020
36Zmija Marek97MOS Katowice2:17.55S01111200013
37Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok2:21.28S00309200086
38Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn2:25.20S00213200096
39Pieczul Albert97SIÓDEMKA Sopot2:25.39S01010200018
40Karp Michał97ATP Augustów2:25.66S00209200044
41Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk2:26.64S00510200107
42Kosowicz Wojciech97KORNER Zielona G.3:23.46S00304200144
43Cieślar Igor97JORDAN Kraków3:23.75S00106200210
44Zak Patryk97FALA Ropczyce3:25.14S00708200014
45Łubiński Michał97MTS Kwidzyn3:25.62S00410200018
46Mróz Jakub97SP 63 Bydgoszcz3:26.20S00202200033
47Kalinowski Rafał97JUVENIA Bialystok3:26.28S00309200103
48Wieczorek Mateusz97Osowa Góra Bydgoszcz3:26.62S01702200020
49Trefler Michał97Ostrobramska Warszawa3:27.16S04614200008
50Narajowski Piotr97SLASK Wroclaw3:27.45S00601200143
51Nowak Tomasz97ORKA Zamosc3:27.72S00203200053
52Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów3:29.79S00108200064
53Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice3:30.33S00305200052
54Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów3:32.80S03611200018
55Wize Jakub97REKIN Swiebodzice3:47.98S02001200022


<< TOP >>
Konkurencja 19
10-01-16
Dziewczat, 400m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
4:16.92
4:24.58
Kilijańska Donata
Anczykowska Joanna
KSOST
WAPOZ
Gorzów Wlkp
Poznań
09-11-29
91-11-28


Rok ur.
1Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln4:42.53S00401100016
2Magner Agata97GOSiR Piaseczno4:44.67S01214100015  
3Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów4:51.02S00911100040
4Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec4:51.06S00612100054
5Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki4:53.10S01515100001
6Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork4:53.14S01310100055
7Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot4:54.05S01010100016
8Marzec Sara97ORKA Ledziny4:55.71S02011100026
9Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot4:55.89S01010100031
10Nita Anna97TRÓJKA Łódz4:57.59S00905100093
11Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec4:58.11S00612100052
12Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot5:00.89S01010100025
13Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań5:02.59S00115100105
14Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa5:02.60S03314100025
15Bozek Dominika97UNIA Oswiecim5:04.11S01006100089
16Piechowiak Aisza97WARTA Poznań5:06.02S00115100082
17Przymus Agata97START Łódz5:08.01S00705100066
18Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot5:10.92S01010100032
19Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz5:11.37S01014100020
20Jabłońska Natalia97MOSM Tychy5:12.96S00411100092
21Walczak Katarzyna97WARTA Poznań5:14.47S00115100079
22Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw5:14.76S00601100093
23Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw5:15.31S00101100189
24Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz5:16.57S00513100006
25Gniewosz Olga97SHARK Rudna5:16.62S02201100020
26Domańska Julia97DELFIN Legionowo5:18.54S01414100015
27Dyna Angelika97JORDAN Kraków5:19.40S00106100199
28Jasek Alicja97SLASK Wroclaw5:20.94S00601100087
29Wozniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.5:54.46S02711100022
30Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce6:03.45S00708100016
31Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów6:07.13S00104100105
32Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz6:15.27S01406100018
33Moskal Karolina97JORDAN Kraków6:17.58S00106100181
34Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew6:18.25S01210100061
35Onoszko Magdalena97SŁOWIANKA Gorzów6:19.11S00104100119
36Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz6:26.14S01602100002
37Kêdziora Magdalena97MORENA Gdańsk6:37.04S00510100051
38Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów7:12.37S01305100019
39Frelian Marta97SKALAR Warszawa7:13.39S03314100022
40Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw7:15.00S01202100015
41Olczyk Martyna97AQUATICA Pawlowice7:15.70S01211100034
42Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki7:19.77S00109100085
43Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna7:34.92S02201100024
44Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków7:40.25S00106100191
45Romanowicz Anna97SHARK Rudna7:46.17S02201100022
46Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce7:55.30S01112100007
47Wierzchowska Kinga97UKS MOS ElkNTS00913100006
48Wlazlak Agata97REKIN SwiebodziceNTS02001100011


<< TOP >>
Konkurencja 20
10-01-16
Chlopców, 400m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
3:59.77
4:12.91
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Saint Dizier (FRA)
Bydgoszcz
08-11-15
07-12-22


Rok ur.
1Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz4:25.52S01402200022
2Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.4:34.31S02711200026
3Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań4:38.45S00815200026
4Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój4:39.42S00512200015
5Stecko Michał97KAPRY Pruszków4:40.34S03614200016
6Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin4:46.15S00503200118
7Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec4:46.38S00612200059
8Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz4:46.71S00905200102
9Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk4:47.59S01810200005
10Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim4:48.27S00806200101
11Zurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz4:49.88S01402200027
12Siejak Jakub97DELFINEK Łuków4:52.15S01303200033
13Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów4:53.08S00104200140
14Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno4:53.23S01214200019  
15Chołda Łukasz97JORDAN Kraków4:53.48S00106200225
16Lechowicz Filip97JORDAN Kraków4:53.64S00106200214
17Sola Kornel97FALA Krasnik4:54.17S00103200041
18Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec4:58.74S00612200064
19Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków4:58.77S00106200215
20Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork5:00.48S00310200014
21Staszak Rafał97MKP Szczecin5:00.95S00116200359
22Oliwa Michał97MKP Szczecin5:06.05S00116200314
23Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz5:43.30S01605200022
24Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.5:58.52S00304200139
25Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn6:00.53S00213200093
26Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice6:06.42S00305200055
27Zwoliński Marcin97MOS Katowice6:07.53S01111200028
28Kokot Damian97MKP Szczecin6:08.90S00116200300
29Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów6:09.35S00104200129
30Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola6:11.39S00908200014
31Smok Witold97WODNIK Wloclawek6:11.82S00102200031
32Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań6:12.39S00815200025
33Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa6:14.30S02314200078
34Kawczak Radosław97MKP Szczecin6:19.33S00116200329
35Strachota Marek97MKP Myslibórz6:19.39S00716200002
36Mikoś Robert97VICTORIA Józefów6:26.48S02914200017
37Wawer Mateusz97JORDAN Kraków6:28.48S00106200222
38Bładek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola6:29.43S00908200009
39Pluta Piotr97KORNER Zielona G.6:57.95S00304200148
40Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn7:01.52S00213200098
41Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków7:03.68S00106200219
42Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce7:06.06S00912200044
43Szulgo Filip97MKP Szczecin7:08.83S00116200346
44Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.7:13.70S02711200016
45Szylder Sebastian97AQUATICA Pawlowice7:16.75S01211200041
46Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz7:17.79S00202200026
47Tomzik Jakub97MUKP Warszawianka7:25.89S03914200041
48Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna7:27.54S02201200021
49Sobala Adam97AZS AWF PoznańNTS00815200024


<< TOP >>
Konkurencja 21
10-01-16
Mieszane, 4 x 50m dowolny

13 lat
Lista zgloszeń


1KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków1:58.24
2TRÓJKA Łódz 1TRÓJKA Łódz1:59.48
3GOSiR PiasecznoGOSiR Piaseczno1:59.67
4SOKÓŁ RzeszówSOKÓŁ Rzeszów2:00.19
5MKP SzczecinMKP Szczecin2:00.26
6WARTA Poznań 1WARTA Poznań2:00.46
7ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin2:00.77
8MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.2:00.89
9SLASK WroclawSLASK Wroclaw2:01.03
10OLIMPIJCZYK SuwalkiOLIMPIJCZYK Suwalki2:01.30
11UKS G-8 BielanyG8 BIELANY Warszawa2:02.26
12DELFIN WloclawekDELFIN Wloclawek2:02.34
13JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw2:02.43
14SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów2:02.59
15Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa2:02.73
16KSZO OstrowiecKSZO Ostrowiec2:02.89
17JORDAN KrakówJORDAN Kraków2:03.67
18JUVENIA BialystokJUVENIA Bialystok2:03.90
19TRÓJKA Łódz 2TRÓJKA Łódz2:04.92
20DELFIN GdyniaDELFIN Gdynia2:05.83
219-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz2:06.01
22VEGA DobrodzieńVEGA Dobrodzień2:06.44
23SHARK RudnaSHARK Rudna2:06.99
24WARTA Poznań 2WARTA Poznań2:09.69
25Rekin ŚwiebodziceREKIN Swiebodzice2:15.12


<< TOP >>
Konkurencja 22
10-01-17
Dziewczat, 100m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
57.43
57.40
Jagoda Julia
Sokolowska Diana
JEOZA
JUBIA
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-01-18
09-11-26


Rok ur.
1Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce1:01.42S00912100031
2Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:03.02S00505100023
3Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa1:03.13S05114100006
4Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki1:03.43S01515100001
5Królak Agata97KAPRY Pruszków1:03.94S03614100018
6Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork1:04.07S01310100055
7Bart Patrycja97PAŁAC Katowice1:04.42S00811100066
8Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno1:04.48S00315100100
9Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:04.55S00401100015
10Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:04.84S00513100004
11Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew1:04.94S01210100061
12Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:05.16S01103100051
13Petryka Nikola97SKALAR Warszawa1:05.16S03314100038
14Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:05.33S00416100063
15Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:05.39S00107100069
16Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów1:05.70S00911100040
17Cywka Łucja97WODNIK Radom1:06.14S03014100021
18Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia1:06.25S01910100006
19Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów1:06.26S00104100105
20Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz1:06.42S01014100020
21Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa1:06.93S00511100040  
22Gad Anna97DELFIN Polaniec1:07.00S00712100018
23von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk1:07.30S00510100056
24Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce1:07.73S01112100008
25Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln2:04.36S00401100016
26Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań2:05.44S00115100105
27Słowik Marta97ZRYW Opole2:06.95S00107100068
28Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole2:07.31S00107100074
29Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz2:07.34S01406100018
30Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów2:07.70S00104100122
31Redosz Marta97SKALAR Slupsk2:08.33S00710100017
32Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz2:08.52S01605100021
33Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin2:08.64S00416100069
34Gniewosz Olga97SHARK Rudna2:09.17S02201100020
35Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot2:09.72S01010100032
36Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa2:09.73S04514100002
37Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko2:09.85S00713100029
38Dyna Angelika97JORDAN Kraków2:10.02S00106100199
39Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno2:10.57S01214100014  
40Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin2:10.59S00416100068
41Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia2:11.41S01910100004
42Zaburko Joanna97MTP Lublinianka2:11.52S01103100055
43Jasek Alicja97SLASK Wroclaw2:11.55S00601100087
44Walczak Katarzyna97WARTA Poznań2:11.81S00115100079
45Kuzera Agata97JORDAN Kraków2:13.52S00106100190
46Jagielska Róża97TRÓJKA Łódz2:14.48S00905100076
47Bobowska Dominika97AVIA Swidnik2:15.03S00303100058
48Rostowska Wiktoria97MOS Dabrowa Grn.3:05.92S02711100020
49Chaszczewicz Alicja97SLASK Wroclaw3:07.53S00601100085
50Dornowska Adrianna97Osowa Góra Bydgoszcz3:07.76S01702100001
51Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki3:08.28S00109100086
52Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień3:08.37S00407100027
53Olczyk Martyna97AQUATICA Pawlowice3:08.66S01211100034
54Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa3:08.82S02214100041
55Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków3:09.66S00106100191
56Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw3:10.43S01202100015
57Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa3:10.70S03314100023
58Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec3:12.16S00612100049
59Świnoga Dominika97G8 BIELANY Warszawa3:12.51S05114100015
60Parkot Hanna97KAPRY Pruszków3:13.13S03614100019
61Kieraga Marta97ORKA Ledziny3:13.60S02011100024
62Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna3:14.18S02201100024
63Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom3:14.37S03711100002
64Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice3:18.02S02001100010
65Kotulska Alicja97REKIN Swiebodzice3:24.54S02001100007
66Kokoszka Magdalena97DELFINEK BytomNTS03711100001


<< TOP >>
Konkurencja 23
10-01-17
Chlopców, 100m dowolny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
52.02
55.04
Werner Pawel
Werner Pawel
JUWRO
JUWRO
Nowa Ruda-Slupiec
Wroclaw
07-12-15
06-11-19


Rok ur.
1Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz57.67S01402200022
2Kubot Szymon97WARTA Poznań1:00.18S00115200145
3Krawiec Michał97BOBRY Debica1:00.63S00308200066
4Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok1:01.23S00309200086
5Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów1:01.28S00108200059
6Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino1:01.72S00916200004
7Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa1:01.75S04614200006
8Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:01.76S00608200020
9Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz1:01.92S00905200102
10Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań1:01.97S00815200026
11Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków1:01.98S03614200018
12Fiedorowicz Patryk97OLIMPIJCZYK Suwalki1:02.59S00109200072
13Zochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa1:02.80S02214200050
14Zurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz1:03.06S01402200027
15Radwański Igor97ORKA Zamosc1:04.00S00203200046
16Bodzioch Karol97ZRYW Opole1:04.63S00107200114
17Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp1:04.63S02715200006
18Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce1:05.10S00912200034
19Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk2:03.02S01810200005
20Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa2:03.07S01814200033
21Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno2:03.99S01214200018  
22Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa2:04.16S05114200080
23Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów2:04.73S00108200063
24Piasecki Kamil97WODNIK Srem2:05.68S00715200127
25Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik2:06.57S00303200052
26Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw2:06.58S00601200136
27Oliwa Michał97MKP Szczecin2:06.74S00116200314
28Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice2:06.89S00305200055
29Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec2:07.26S00612200059
30Wajda Tomasz97KORONA Kraków2:07.89S00306200050
31Galus Michał97TRÓJKA Łódz2:07.91S00905200096
32Burba Jakub97SŁOWIANKA Gorzów2:08.05S00104200130
33Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia2:08.48S01910200008
34Stachowski Adam97WODNIK Rawicz2:10.10S01315200103
35Kostecki Brajan97WARTA Poznań2:10.77S00115200144
36Zwoliński Marcin97MOS Katowice2:10.88S01111200028
37Stadnik Paweł97JUVENIA Wroclaw2:14.80S00101200243
38Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa3:02.08S01814200037
39Danilczyk Hubert97OLIMPIJCZYK Suwalki3:04.59S00109200073
40Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno3:04.92S01214200020  
41Szulgo Filip97MKP Szczecin3:04.98S00116200346
42Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz3:05.75S00202200026
43Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl3:05.84S00409200010
44Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.3:06.07S02711200016
45Bartoszek Jarosław97SŁOWIANKA Gorzów3:06.70S00104200128
46Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki3:09.20S00109200075
47Budziszewski Wojciech97AQUATICA Pawlowice3:10.28S01211200034
48Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna3:10.31S02201200021
49Borkowski Krzysztof97G8 BIELANY Warszawa3:10.42S05114200034
50Hermann Maciej97PAŁAC Katowice3:11.05S00811200087
51Woliński Jakub97REKIN Swiebodzice3:17.81S02001200023
52Wize Jakub97REKIN Swiebodzice3:18.26S02001200022


<< TOP >>
Konkurencja 24
10-01-17
Dziewczat, 100m grzbietowy13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.17
1:03.31
Porzelska Anna
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SKLUB
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-27


Rok ur.
1Prentka Weronika97AZS AWF Poznań1:09.48S00815100024
2Zarłok Martyna97H2O Jastrzêbie1:09.79S02411100002
3Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska1:09.96S00903100017
4Całka Anna97PŁYWAK Bochnia1:10.52S01906100007
5Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz1:10.84S01715100015
6Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków1:11.82S00106100186
7Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:11.98S00708100016
8Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.1:12.58S00304100118
9Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:12.86S01103100051
10Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz1:12.96S00905100084
11Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa1:13.10S02214100038
12Petryka Nikola97SKALAR Warszawa1:13.57S03314100038
13Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz1:13.71S01602100005
14Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw1:14.04S00601100093
15Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:14.10S02010100001
16Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica1:14.23S02401100002  
17Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola1:14.27S00908100009
18Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz1:14.38S01715100025
19Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia1:14.55S01910100005
20Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec1:14.85S00803100028
21Borsuk Natalia97KORNER Zielona G.1:15.07S00304100112
22Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec1:15.44S00803100024
23Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz1:15.64S01014100019
24Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków1:16.03S03614100020
25Walendziewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki1:16.25S00109100087
26Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa1:16.89S03314100025
27Swiniarska Magda97SIÓDEMKA Sopot1:17.10S01010100022
28Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów1:17.20S00104100124
29Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów1:17.28S01305100024
30Mika Zuzanna97AKWAWIT Leszno1:17.32S00315100103
31Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków2:12.46S01303100029
32Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa2:13.76S04614100006
33Czerniak Magdalena97BOBRY Debica2:14.99S00308100030
34Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle2:15.67S00207100039
35Bozek Dominika97UNIA Oswiecim2:16.31S01006100089
36Scieszko Agnieszka97START Łódz2:16.84S00705100069
37Wlazlak Agata97REKIN Swiebodzice2:17.03S02001100011
38Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot2:17.10S01010100032
39Wierzchowska Kinga97UKS MOS Elk2:17.21S00913100006
40Jabłońska Natalia97MOSM Tychy2:17.75S00411100092
41Michalak Jagoda97MKP Myslibórz2:17.86S00716100002
42Onoszko Magdalena97SŁOWIANKA Gorzów2:18.18S00104100119
43Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz2:19.19S01014100021
44Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa2:19.74S00511100040  
45Kêdziora Magdalena97MORENA Gdańsk2:21.98S00510100051
46Wozniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów3:14.13S00505100018
47Bartoszyńska Anna97WODNIK Wloclawek3:15.49S00102100018
48Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin3:17.76S00211100062
49Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki3:18.24S00109100086
50Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów3:18.25S00108100025
51Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódz3:18.36S00905100080
52Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom3:19.36S03711100001
53Konopka Monika97ZNICZ Koszalin3:19.59S00416100066
54Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce3:19.72S01112100007
55Urbaniak Angelika97WARTA Poznań3:19.98S00115100078
56Pietrzykowska Paulina97JUVENIA Bialystok3:20.25S00309100068
57Bogucka Dagmara97JUVENIA Wroclaw3:20.31S00101100182
58Watoła Martyna97ORKA Ledziny3:22.06S02011100027
59Parkot Hanna97KAPRY Pruszków3:22.83S03614100019
60Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec3:23.96S00612100049
61Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów3:24.83S03611100022
62Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice3:32.51S02001100010
63Nowak Julia97SŁOWIANKA GorzówNTS00104100118
64Matusiak Dominika97DELFIN WloclawekNTS00502100010


<< TOP >>
Konkurencja 25
10-01-17
Chlopców, 100m grzbietowy

13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
58.96
1:00.36
Wysoczyński Mateusz
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Poznań
Piekary
07-11-04
09-10-18


Rok ur.
1Leszman Sebastian97AVIA Swidnik1:06.86S00303200054
2Salik Borys97ATOL Olesnica1:07.73S02401200001  
3Brzuś Michał97ORKA Zamosc1:07.88S00203200041
4Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań1:08.54S00115200149
5Misiak Michal97DELFIN Wloclawek1:09.83S00502200011
6Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków1:10.38S03614200018
7Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa1:11.07S02214200048
8Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp1:11.20S02715200006
9Hendzel Konrad97IKAR Mielec1:11.62S00508200111
10Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.1:12.03S00304200139
11Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:12.17S00106200221
12Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz1:12.36S00202200029
13Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw1:12.50S00101200225
14Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia1:12.74S01910200014
15Karp Michał97ATP Augustów1:12.91S00209200044
16Pawłowski Kacper97SŁOWIANKA Gorzów1:13.23S00104200139
17Smok Witold97WODNIK Wloclawek1:13.29S00102200031
18Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce1:13.57S00912200034
19Kruczyk Adrian97SŁOWIANKA Gorzów1:14.22S00104200132
20Bodzioch Karol97ZRYW Opole1:14.42S00107200114
21Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:14.58S01715200034
22Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz1:14.72S00905200119
23Meszka Ernest97NAWA Skierniewice1:14.73S00305200056
24Kurowski Olaf97MTP Lublinianka1:15.01S01103200067
25Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy1:15.48S03411200012
26Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódz1:15.60S00905200122
27Sowier Wojciech97JORDAN Kraków1:15.92S00106200234
28Bładek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola1:16.18S00908200009
29Dura Damian97UKS 190 Łódz1:16.21S01605200021
30Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw1:16.83S00601200136
31Wawer Mateusz97JORDAN Kraków2:13.96S00106200222
32Małagowski Karol97DELFIN Piotrków Tryb2:15.59S01705200054
33Kawczak Radosław97MKP Szczecin2:16.07S00116200329
34Grzywa Karol97FALA Krasnik2:16.30S00103200040
35Lechowicz Artur97JORDAN Kraków2:16.37S00106200213
36Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk2:17.81S00110200087
37Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa2:18.12S02314200078
38Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy2:19.08S00603200038
39Paczyński Oliwer97ATP Augustów2:22.23S00209200045
40Murzyn Dawid97JORDAN Kraków3:09.43S00106200216
41Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków3:12.58S00106200212
42Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków3:13.54S00106200219
43Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin3:13.75S00416200133
44Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw3:16.38S00101200237
45Narajowski Piotr97SLASK Wroclaw3:16.43S00601200143
46Chojnacki Kamil97Osowa Góra Bydgoszcz3:17.46S01702200003
47Szeroki Rafał97JUVENIA Bialystok3:17.54S00309200089
48Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna3:22.33S02201200020
49Świeboda Michał97REKIN Swiebodzice3:23.83S02001200020
50Wize Jakub97REKIN Swiebodzice3:39.20S02001200022
51Kokot Damian97MKP SzczecinNTS00116200300


<< TOP >>
Konkurencja 26
10-01-17
Dziewczat, 200m klasyczny13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:28.60
2:33.89
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-27
01-12-01


Rok ur.
1Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk2:44.99S00710100012
2Niklarz Maria97RUCH Grudziadz2:46.54S01102100036
3Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia2:49.16S01906100010
4Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:51.91S00115100075
5Widomska Paulina97STP Nowy Sacz2:52.69S01406100014
6Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa2:53.54S03314100037
7Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów2:54.00S00701100025
8Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa2:54.36S04614100006
9Reszotko Julia97MKP Szczecin2:54.37S00116100205
10Suder Marta97CKiS Skawina2:54.76S00606100024
11Niedzwiedzka Małgorzata97MMKS Kedzierzyn Kozle2:55.07S00207100037
12Wójcik Claudia97WARTA Poznań2:55.10S00115100080
13Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka2:55.20S03914100032
14Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.2:55.62S02711100021
15Szczuka Klaudia97SŁOWIANKA Gorzów2:56.77S00104100123
16Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin2:57.39S00415100018
17Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw2:57.75S00101100173
18Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew2:59.34S00814100011
19Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:59.35S01715100025
20Swierczek Monika97PIATKA Chorzów3:00.25S03611100032
21Greglak Marta97ZRYW Opole3:00.32S00107100063
22Swieca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów3:00.38S00108100026
23Samulik Magdalena97UNIA Tarnów3:00.64S01106100066
24Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz3:00.73S01715100021
25Zuchowska Paulina97MKP Szczecin3:01.10S00116100232
26Piwecka Dominika97SŁOWIANKA Gorzów3:03.78S00104100121
27Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowroclaw3:03.78S01202100014
28Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz3:03.81S00513100006
29Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka3:04.38S01103100053
30Redosz Marta97SKALAR Slupsk3:04.58S00710100017
31Wiśniewska Natalia97WARTA Poznań3:05.84S00115100106
32Marzec Sara97ORKA Ledziny3:57.66S02011100026
33Sadurska Martyna97MTP Lublinianka4:02.68S01103100054
34Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz4:05.70S01715100020
35Zieja Karina97BUKS Warszawa4:07.06S00414100073
36Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień4:07.06S00407100038
37Piątek Monika97JORDAN Kraków4:07.79S00106100182
38Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko4:10.57S00713100029
39Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków4:11.54S03614100022
40Sienkiewicz Klaudia97JUVENIA Bialystok4:12.56S00309100069
41Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice4:49.46S00506100029
42Urbańska Joanna97WODNIK Wloclawek5:02.25S00102100023
43Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów5:06.63S03611100026
44Porczyńska Zuzanna97OLIMPIJCZYK Aleksandrów5:06.69S00505100031
45Mróz Aleksandra97JORDAN Kraków5:07.32S00106100192
46Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin5:08.14S00211100067
47Swiderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia5:08.69S01906100011
48Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków5:08.78S03614100021
49Buda Karolina97ORKA Ledziny5:09.51S02011100023
50Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Wloclawek5:10.73S00102100013
51Romanowicz Anna97SHARK Rudna5:14.24S02201100022
52Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów5:15.11S00108100027


<< TOP >>
Konkurencja 27
10-01-17
Chlopców, 200m klasyczny

13 lat
Lista zgloszeń Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:21.38
2:27.03
Bachowski Wojciech
Tracz Adrian
WAPOZ
JOKRA
Warszawa
Kraków
07-12-19
02-12-14


Rok ur.
1Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:43.76S00416200104
2Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:46.39S03014200016
3Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki2:46.76S00109200074
4Zmija Marek97MOS Katowice2:47.22S01111200013
5Janicki Jakub97DELFINEK Bytom2:47.29S03711200001
6Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw2:49.16S00101200278
7Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz2:49.44S00905200120
8Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy2:49.55S00603200034
9Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków2:50.49S00106200217
10Juchno Szymon97MOS Dabrowa Grn.2:50.88S02711200017
11Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa2:50.95S05214200012
12Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw2:52.63S00601200137
13Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa2:52.64S00111200020
14Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw2:52.79S01202200025
15Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:53.51S00116200362
16Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.2:54.37S02711200019
17Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G.2:55.03S00304200145
18Scibiorek Krzysztof97START Łódz2:55.55S00705200099
19Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.2:55.81S02711200028
20Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz2:56.87S01715200042
21Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań2:57.60S00115200147
22Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn2:57.83S00213200096
23Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów2:58.09S00104200136
24Swieczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa2:58.10S05214200017
25Staszak Rafał97MKP Szczecin2:58.23S00116200359
26Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz2:58.53S00112200016
27Droś Patryk97MOS Katowice2:59.69S01111200024
28Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk3:00.15S00110200092
29Pieczul Albert97SIÓDEMKA Sopot3:00.38S01010200018
30Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk3:00.52S00510200107
31Machowski Filip97IKAR Mielec3:01.19S00508200115
32Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin3:57.97S00416200106
33Adamczyk Hubert97ORKA Zamosc3:59.64S00203200042
34Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola4:02.50S00908200016
35Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa4:03.04S02314200079
36Dyda Jakub97BOBRY Debica4:03.12S00308200072
37Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw4:05.91S00101200221
38Waligóra Mikołaj97AKWAWIT Leszno4:06.22S00315200131
39Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle4:11.66S00207200076
40Cieślar Igor97JORDAN Kraków4:55.09S00106200210
41Zak Patryk97FALA Ropczyce4:59.81S00708200014
42Łubiński Michał97MTS Kwidzyn5:00.36S00410200018
43Nowak Tomasz97ORKA Zamosc5:00.93S00203200053
44Kosowicz Wojciech97KORNER Zielona G.5:01.41S00304200144
45Kalinowski Rafał97JUVENIA Bialystok5:04.25S00309200103
46Mróz Jakub97SP 63 Bydgoszcz5:06.09S00202200033
47Trefler Michał97Ostrobramska Warszawa5:06.80S04614200008
48Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice5:08.65S00305200052
49Puchacz Damian97MARLIN Gryfino5:09.06S00916200003
50Wieczorek Mateusz97Osowa Góra Bydgoszcz5:09.31S01702200020
51Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz5:10.41S01014200020
52Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów5:11.13S00108200064
53Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów5:14.75S03611200018
54Trojak Jakub97PŁYWAK BochniaNTS01906200006
55Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA PawlowiceNTS01211200040


<< TOP >>
Konkurencja 28
10-01-17
Dziewczat, 800m dowolny

13 lat
Lista zgloszeń

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:44.40
9:04.94
Kilijańska Donata
Rudawska Adrianna
KSOST
ORLUB
Gorzów Wlkp.
Pulawy
09-11-27
09-12-06


Rok ur.
1Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów9:41.29S00505100022
2Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln9:45.97S00401100016
3Magner Agata97GOSiR Piaseczno9:48.00S01214100015  
4Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec10:00.69S00612100054
5Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów10:01.99S00911100040
6Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot10:03.39S01010100031
7Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot10:06.22S01010100016
8Nita Anna97TRÓJKA Łódz10:08.59S00905100093
9Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot10:11.86S01010100025
10Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa10:19.16S03314100025
11Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań10:19.32S00115100105
12Piechowiak Aisza97WARTA Poznań10:19.75S00115100082
13Wozniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.10:21.93S02711100022
14Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec10:24.03S00612100052
15Przymus Agata97START Łódz10:27.36S00705100066
16Bozek Dominika97UNIA Oswiecim10:27.76S01006100089
17Dyna Angelika97JORDAN Kraków10:47.97S00106100199
18Jabłońska Natalia97MOSM Tychy10:48.24S00411100092
19Domańska Julia97DELFIN Legionowo10:48.48S01414100015
20Walczak Katarzyna97WARTA Poznań10:49.30S00115100079
21Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz10:51.07S00513100006
22Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów10:55.42S01305100024
23Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz10:55.92S01014100020
24Gniewosz Olga97SHARK Rudna10:58.51S02201100020
25Moskal Karolina97JORDAN Kraków11:05.10S00106100181
26Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.11:29.46S02711100015
27Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola11:32.87S00908100009
28Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw12:08.20S00101100189
29Wierzchowska Kinga97UKS MOS Elk12:21.42S00913100006
30Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz12:23.54S01602100002
31Ciebielska Adrianna97SŁOWIANKA Gorzów12:34.02S00104100106
32Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów12:45.18S01305100019
33Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw12:47.02S01202100015
34Frelian Marta97SKALAR Warszawa12:52.39S03314100022
35Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki12:58.45S00109100085
36Helbing Justyna97Wilanovia Warszawa13:22.54S05014100005
37Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna13:33.55S02201100024
38Walendziewicz Monika97OLIMPIJCZYK SuwalkiNTS00109100087


<< TOP >>
Konkurencja 29
10-01-17
Chlopców, 800m dowolny

13 lat
Lista zgloszeń

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:09.41
8:32.92
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Nowa Ruda
Bydgoszcz
08-12-12
07-12-21


Rok ur.
1Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz9:03.74S01402200022
2Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.9:29.20S02711200026
3Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój9:36.28S00512200015
4Stecko Michał97KAPRY Pruszków9:38.45S03614200016
5Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań9:41.38S00815200026
6Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin9:43.45S00503200118
7Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz9:46.07S00905200102
8Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk9:48.80S01810200005
9Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec9:52.27S00612200059
10Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim9:55.81S00806200101
11Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań9:56.47S00815200025
12Siejak Jakub97DELFINEK Łuków10:02.82S01303200033
13Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów10:04.00S00104200140
14Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork10:07.06S00310200014
15Sola Kornel97FALA Krasnik10:12.16S00103200041
16Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn10:15.97S00213200093
17Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno10:17.26S01214200019  
18Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa10:20.51S02314200078
19Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów10:23.87S00104200129
20Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków10:24.03S00106200215
21Zwoliński Marcin97MOS Katowice10:25.32S01111200028
22Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec10:25.93S00612200064
23Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice10:35.42S00305200055
24Strachota Marek97MKP Myslibórz10:43.17S00716200002
25Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola10:44.57S00908200014
26Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz10:47.86S01605200022
27Chołda Łukasz97JORDAN Kraków11:03.79S00106200225
28Lechowicz Filip97JORDAN Kraków11:06.40S00106200214
29Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.11:15.21S02711200019
30Sowier Wojciech97JORDAN Kraków11:54.49S00106200234
31Oliwa Michał97MKP Szczecin12:07.31S00116200314
32Pluta Piotr97KORNER Zielona G.12:08.02S00304200148
33Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki12:15.53S01515200002
34Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz12:45.76S00202200026
35Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce12:50.34S00912200044
36Szylder Sebastian97AQUATICA Pawlowice12:55.62S01211200041
37Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice13:50.32S00305200052
38Zurawicz Mateusz97WSG BydgoszczNTS01402200027
39Sobala Adam97AZS AWF PoznańNTS00815200024
40Tomzik Jakub97MUKP WarszawiankaNTS03914200041
41Traczewski Jan97KORMORAN OlsztynNTS00213200098


<< TOP >>
Konkurencja 30
10-01-17
Dziewczat, 4 x 100m zmienny

13 lat
Lista zgloszeń

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:25.44
4:31.62
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
POWAR
POWAR
Pulawy
Wyszków
06-01-22
05-12-22


1WARTA PoznańWARTA Poznań5:00.95
2OLIMPIJCZYK AleksandrówOLIMPIJCZYK Aleksandrów5:02.47
39-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz5:03.69
4MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.5:05.44
5SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa5:06.30
6PŁYWAK BochniaPŁYWAK Bochnia5:08.02
7ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin5:09.23
8SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów5:10.53
9MTP LubliniankaMTP Lublinianka5:10.55
10TRÓJKA ŁódzTRÓJKA Łódz5:10.75
11JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw5:17.48
12KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków5:18.29
13JORDAN KrakówJORDAN Kraków5:21.32
14SIÓDEMKA SopotSIÓDEMKA Sopot5:22.70
15ORKA LedzinyORKA Ledziny5:24.78


<< TOP >>
Konkurencja 31
10-01-17
Chlopców, 4 x 100m zmienny

13 lat
Lista zgloszeń

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:05.24
4:15.52
BUKS Warszawa
Novita-10 Zielona Góra
BUWAR
NOZIE
Oswiecim
Zielona Góra
04-11-28
98-12-18


1JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:45.46
2WARTA PoznańWARTA Poznań4:46.97
3TRÓJKA ŁódzTRÓJKA Łódz4:50.46
4ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:56.63
5MKP SzczecinMKP Szczecin4:56.92
6JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw4:57.38
7SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów4:59.48
8MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.5:02.15
9ORKA ZamoscORKA Zamosc5:06.84
10KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.NT