Nr  22. Dziewczat, 100m dowolny  13 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  24. Dziewczat, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  26. Dziewczat, 200m klasyczny  13 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  22. Dziewczat, 100m dowolny  13 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  24. Dziewczat, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  26. Dziewczat, 200m klasyczny  13 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  28. Dziewczat, 800m dowolny  13 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  13 lat
Nr  30. Dziewczat, 4 x 100m zmienny  13 lat
Nr  31. Chlopców, 4 x 100m zmienny  13 lat


Mistrzostwa Polski Mlodzików 13-lat
Ostrowiec Sw, 15. - 17.1.2010


5 - ZMP 13-lat 3 Dzień elim.10-01-17 - 9:00


Konkurencja 22
10-01-17
Dziewczat, 100m dowolny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
57.43
57.40
Jagoda Julia
Sokolowska Diana
JEOZA
JUBIA
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-01-18
09-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce1:01.93606A29.7632.17
2.Bart Patrycja97PAŁAC Katowice1:02.66585A31.0631.60
3.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew1:03.11573A30.7532.36
4.Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:03.14572A30.4132.73
5.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork1:03.43564A31.0232.41
6.Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa1:03.57561A31.0032.57
7.Królak Agata97KAPRY Pruszków1:04.13546A30.4333.70
8.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki1:04.32541A30.8133.51
9.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln1:04.85528B31.3333.52
10.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa1:05.43514B31.6233.81
11.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:05.56511B30.5435.02
12.Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki1:05.76507B31.3734.39
13.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:05.81505B31.3334.48
14.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno1:05.99501B31.5734.42
15.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:06.03500B32.1533.88
16.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz1:06.09499B31.5334.56
17.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz1:06.24496R31.4334.81
18.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:06.38492R31.8734.51
19.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa1:06.5848831.9934.59
20.von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk1:06.8348331.9434.89
21.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień1:06.9048132.1034.80
22.Gad Anna97DELFIN Polaniec1:06.9448032.2334.71
23.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa1:07.0547832.3934.66
24.Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia1:07.0747731.9235.15
25.Cywka Łucja97WODNIK Radom1:07.0947732.0735.02
26.Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów1:07.2747332.3234.95
27.Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań1:07.2947331.8535.44
28.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów1:07.3947132.3535.04
29.Dornowska Adrianna97Osowa Góra Bydgoszcz1:07.6546531.3336.32
30.Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce1:07.6646533.3834.28
31.Dyna Angelika97JORDAN Kraków1:07.9945832.9835.01
32.Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa1:08.1845433.1335.05
33.Gniewosz Olga97SHARK Rudna1:08.3445133.1535.19
34.Słowik Marta97ZRYW Opole1:08.6644532.8535.81
35.Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów1:08.7444332.5236.22
35.Chaszczewicz Alicja97SLASK Wroclaw1:08.7444332.5836.16
37.Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw1:08.8144233.1935.62
38.Rostowska Wiktoria97MOS Dabrowa Grn.1:08.8744133.2035.67
39.Redosz Marta97SKALAR Slupsk1:09.0243832.9936.03
40.Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz1:09.1143633.2835.83
41.Olczyk Martyna97AQUATICA Pawlowice1:09.1443632.9836.16
42.Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin1:09.4243134.0635.36
43.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:09.5542833.2136.34
44.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot1:09.6942633.8135.88
45.Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec1:09.7442533.6636.08
46.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań1:09.8342333.1336.70
47.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa1:10.1141832.7337.38
48.Jasek Alicja97SLASK Wroclaw1:10.2841534.8235.46
49.Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole1:10.5541033.5237.03
50.Zaburko Joanna97MTP Lublinianka1:10.9540333.9936.96
51.Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków1:11.0640134.1336.93
52.Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko1:11.5639334.1137.45
53.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno1:12.0538534.0138.04
54.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia1:12.1238433.9138.21
55.Bobowska Dominika97AVIA Swidnik1:12.4937835.2237.27
56.Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom1:12.6237635.0037.62
57.Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:12.6537635.2937.36
58.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom1:12.6737534.3838.29
59.Świnoga Dominika97G8 BIELANY Warszawa1:13.1936734.5238.67
60.Kieraga Marta97ORKA Ledziny1:14.4135035.0939.32
61.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków1:14.6234735.3139.31
62.Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna1:16.4732235.9740.50
63.Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice1:17.7430736.5341.21
64.Kotulska Alicja97REKIN Swiebodzice1:24.9123540.2044.71
DYSKW.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz


<< TOP >>
Konkurencja 23
10-01-17
Chlopców, 100m dowolny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
52.02
55.04
Werner Pawel
Werner Pawel
JUWRO
JUWRO
Nowa Ruda-Slupiec
Wroclaw
07-12-15
06-11-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz57.65523A27.7729.88
2.Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok59.40478A28.7330.67
3.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno59.69471A28.5331.16
4.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów1:00.12461A28.8531.27
5.Kubot Szymon97WARTA Poznań1:00.92443A29.2731.65
6.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań1:01.24436A29.6131.63
7.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino1:01.76425A30.1831.58
8.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz1:01.93422?29.8932.04
8.Krawiec Michał97BOBRY Debica1:01.93422?29.9831.95
10.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:02.14418B30.4731.67
11.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:02.18417B29.7832.40
12.Radwański Igor97ORKA Zamosc1:02.28415B29.5732.71
13.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec1:02.44412B30.0532.39
14.Żochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa1:02.70407B30.5732.13
15.Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa1:02.78405B29.9432.84
16.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień1:02.84404B30.5732.27
17.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:03.09399R29.9733.12
18.Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk1:03.41393R30.6932.72
19.Bodzioch Karol97ZRYW Opole1:03.4739229.8233.65
20.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa1:03.4839230.0233.46
21.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:03.5639029.9033.66
22.Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno1:03.6738829.7033.97
23.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków1:03.7038830.0433.66
24.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce1:03.7338730.6233.11
25.Szulgo Filip97MKP Szczecin1:04.0538130.5433.51
26.Żurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz1:04.1637930.4333.73
27.Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw1:04.5237330.9533.57
28.Burba Jakub97SŁOWIANKA Gorzów1:05.0436431.5533.49
29.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp1:05.2036231.1934.01
30.Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl1:05.4335831.0734.36
31.Piasecki Kamil97WODNIK Srem1:05.7335331.0534.68
31.Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia1:05.7335331.2834.45
33.Stachowski Adam97WODNIK Rawicz1:05.7935230.6135.18
34.Bartoszek Jarosław97SŁOWIANKA Gorzów1:05.8735131.2034.67
35.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice1:05.9235030.9734.95
36.Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz1:05.9534931.5134.44
37.Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa1:05.9934931.4634.53
38.Danilczyk Hubert97OLIMPIJCZYK Suwalki1:06.0534831.4334.62
39.Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.1:06.1434631.5634.58
40.Oliwa Michał97MKP Szczecin1:06.3334331.7534.58
41.Galus Michał97TRÓJKA Łódz1:06.4434231.5734.87
42.Kostecki Brajan97WARTA Poznań1:07.7532231.9835.77
43.Hermann Maciej97PAŁAC Katowice1:07.9531933.1834.77
44.Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna1:08.0431831.8836.16
45.Budziszewski Wojciech97AQUATICA Pawlowice1:08.0531832.6335.42
46.Wajda Tomasz97KORONA Kraków1:08.8230732.9835.84
47.Stadnik Paweł97JUVENIA Wroclaw1:09.3730033.1636.21
48.Borkowski Krzysztof97G8 BIELANY Warszawa1:09.5129833.2136.30
49.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień1:10.2628933.1937.07
50.Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki1:11.0328033.9837.05
51.Zwoliński Marcin97MOS Katowice1:11.4327534.2637.17
52.Wize Jakub97REKIN Swiebodzice1:18.0121136.1741.84
53.Woliński Jakub97REKIN Swiebodzice1:19.0320338.4440.59
DYSKW.Fiedorowicz Patryk97OLIMPIJCZYK Suwalki


<< TOP >>
Konkurencja 24
10-01-17
Dziewczat, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.17
1:03.31
Porzelska Anna
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SKLUB
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-27

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska1:09.85558A34.0035.85
2.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz1:10.47543A33.7136.76
3.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia1:10.61540A34.6935.92
4.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:10.95532A34.4536.50
5.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań1:11.07530A34.3736.70
6.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:11.13528A34.7136.42
7.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.1:11.75515A34.8036.95
8.Żarłok Martyna97H2O Jastrzêbie1:11.81513A35.1136.70
9.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków1:12.85492B35.1337.72
10.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:13.36482B36.5436.82
11.Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw1:13.67475B36.2437.43
12.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów1:13.75474B36.3937.36
13.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:13.78473B36.2937.49
14.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa1:13.81473B35.2438.57
15.Czerniak Magdalena97BOBRY Debica1:14.00469B35.5538.45
16.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa1:14.04468B35.8538.19
17.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz1:14.16466R35.3838.78
18.Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec1:14.19466R36.0438.15
19.Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia1:14.2046536.2337.97
20.Borsuk Natalia97KORNER Zielona G.1:14.2746435.8438.43
21.Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa1:14.5845835.9438.64
22.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa1:14.7845536.4738.31
23.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:14.8345436.4738.36
24.Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz1:15.3044536.7538.55
25.Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec1:15.3844435.9139.47
26.Onoszko Magdalena97SŁOWIANKA Gorzów1:15.4344336.2039.23
27.Walendzewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki1:15.4444336.7938.65
28.Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek1:15.5244136.0339.49
29.Gambuś Martyna97VEGA Dobrodzień1:16.3042836.8239.48
30.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola1:16.4442637.7138.73
31.Mika Zuzanna97AKWAWIT Leszno1:16.4642537.4439.02
32.Bartoszyńska Anna97WODNIK Wloclawek1:16.6842237.3339.35
33.Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz1:16.7242137.7738.95
34.Świniarska Magda97SIÓDEMKA Sopot1:16.8341937.6439.19
35.Scieszko Agnieszka97START Łódz1:16.9841738.7038.28
36.Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica1:17.1341436.9440.19
37.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa1:17.4141037.6639.75
38.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków1:17.4540936.9240.53
39.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin1:17.7040538.2539.45
40.Michalak Jagoda97MKP Myslibórz1:17.9440237.6340.31
41.Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce1:17.9640137.9140.05
42.Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle1:18.2839638.3239.96
43.Bogucka Dagmara97JUVENIA Wroclaw1:18.3839538.3340.05
43.Wierzchowska Kinga97UKS MOS Elk1:18.3839537.9440.44
45.Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki1:18.5439237.9740.57
46.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot1:18.5739238.2440.33
47.Bozek Dominika97UNIA Oswiecim1:18.7638938.1740.59
48.Wlazlak Agata97REKIN Swiebodzice1:18.9038738.5540.35
49.Pietrzykowska Paulina97JUVENIA Bialystok1:19.0038638.5640.44
50.Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów1:19.2238238.4940.73
51.Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódz1:19.3438138.8040.54
52.Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec1:19.4737939.6439.83
53.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom1:19.4937938.8940.60
54.Urbaniak Angelika97WARTA Poznań1:19.6337738.4841.15
55.Kêdziora Magdalena97MORENA Gdańsk1:19.7137538.8340.88
56.Konopka Monika97ZNICZ Koszalin1:19.7637538.6341.13
57.Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów1:19.8437438.9440.90
58.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy1:19.8837339.1540.73
59.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów1:20.6136338.5442.07
60.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz1:21.4535239.4641.99
61.Nowak Julia97SŁOWIANKA Gorzów1:21.5335139.1442.39
62.Watoła Martyna97ORKA Ledziny1:23.5632640.3143.25
63.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków1:24.0532040.0643.99
64.Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice1:30.5025643.4347.07
DYSKW.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 25
10-01-17
Chlopców, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
58.96
1:00.36
Wysoczyński Mateusz
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Poznań
Piekary
07-11-04
09-10-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Leszman Sebastian97AVIA Swidnik1:06.55436A32.5933.96
2.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:07.21423A32.8134.40
3.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań1:07.57417A32.5735.00
4.Salik Borys97ATOL Olesnica1:08.67397A33.0035.67
5.Brzuś Michał97ORKA Zamosc1:08.74396A32.9735.77
6.Misiak Michał97DELFIN Wloclawek1:09.21388A33.8235.39
7.Smok Witold97WODNIK Wloclawek1:09.94376A34.4635.48
7.Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw1:09.94376A34.2835.66
9.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:09.98375B33.4036.58
10.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:10.55366B34.7435.81
11.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp1:10.65365B34.4436.21
12.Karp Michał97ATP Augustów1:10.66364B34.3236.34
13.Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa1:11.00359B34.7636.24
14.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków1:11.10358B34.0037.10
15.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce1:11.24356B35.5435.70
16.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz1:11.41353B34.5836.83
17.Hendzel Konrad97IKAR Mielec1:11.71349R34.8336.88
18.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.1:11.82347R35.9235.90
19.Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódz1:12.3434035.6636.68
20.Kruczyk Adrian97SŁOWIANKA Gorzów1:12.9933135.9037.09
21.Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia1:13.3132635.8637.45
22.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy1:13.3832535.8437.54
23.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz1:13.8531936.5937.26
24.Bodzioch Karol97ZRYW Opole1:13.9231835.8738.05
25.Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw1:14.1631535.8138.35
26.Wawer Mateusz97JORDAN Kraków1:14.4931136.5837.91
27.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków1:14.7830736.4138.37
28.Grzywa Karol97FALA Krasnik1:14.8130736.2038.61
29.Lechowicz Artur97JORDAN Kraków1:14.8230736.8537.97
30.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola1:14.8430736.2638.58
31.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice1:14.8930636.6638.23
32.Kawczak Radosław97MKP Szczecin1:14.9630535.9439.02
33.Sowier Wojciech97JORDAN Kraków1:15.0330436.5938.44
34.Dura Damian97UKS 190 Łódz1:15.0930436.2238.87
35.Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw1:15.1730336.9638.21
36.Małagowski Karol97DELFIN Piotrków Tryb1:15.4130037.2738.14
37.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka1:15.8029536.3939.41
38.Kokot Damian97MKP Szczecin1:15.8529536.5139.34
39.Narajowski Piotr97SLASK Wroclaw1:15.8629437.1038.76
40.Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna1:16.5228737.1639.36
41.Chojnacki Kamil97Osowa Góra Bydgoszcz1:16.6128636.0340.58
42.Szeroki Rafał97JUVENIA Bialystok1:16.9328237.1439.79
43.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin1:16.9628237.3039.66
44.Paczyński Oliwer97ATP Augustów1:17.4227737.5139.91
45.Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa1:17.8127338.3039.51
46.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk1:18.6926437.9540.74
47.Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy1:19.7925336.8442.95
48.Świeboda Michał97REKIN Swiebodzice1:21.9523439.2442.71
49.Wize Jakub97REKIN Swiebodzice1:32.5816245.5047.08
DYSKW.Pawłowski Kacper97SŁOWIANKA Gorzów


<< TOP >>
Konkurencja 26
10-01-17
Dziewczat, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:28.60
2:33.89
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-27
01-12-01

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia2:51.82A53537.8644.1445.8943.93
2.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice2:52.39A53038.3743.4345.5545.04
3.Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk2:52.54A52939.0243.9645.8443.72
4.Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów2:52.58A52839.8544.5144.9343.29
5.Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa2:52.91A52539.8643.9144.8744.27
6.Wójcik Claudia97WARTA Poznań2:54.43A51239.2744.7345.9744.46
7.Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:55.17A50539.6644.2545.5845.68
8.Świerczek Monika97PIATKA Chorzów2:55.43A50339.5944.8245.8745.15
9.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów2:56.36B49539.6645.1446.4445.12
10.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw2:56.50B49440.1045.0246.1445.24
11.Suder Marta97CKiS Skawina2:56.58B49338.3645.1346.7946.30
12.Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka2:56.85B49140.6844.8645.7045.61
13.Greglak Marta97ZRYW Opole2:57.97B48241.0645.7246.0245.17
14.Reszotko Julia97MKP Szczecin2:58.16B48040.9745.8946.3844.92
15.Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew2:58.89B47440.9946.3946.7044.81
16.Widomska Paulina97STP Nowy Sacz2:59.41B47040.6145.4846.5446.78
17.Szczuka Klaudia97SŁOWIANKA Gorzów3:00.25R46440.3447.1846.6046.13
18.Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.3:01.61R45340.9046.2747.1247.32
19.Urbańska Joanna97WODNIK Wloclawek3:01.9645142.6947.1446.9445.19
20.Marzec Sara97ORKA Ledziny3:02.3844842.4546.5546.4246.96
21.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin3:02.3944841.0947.1347.9646.21
22.Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów3:02.4444740.6246.6148.3546.86
23.Zuchowska Paulina97MKP Szczecin3:02.6044642.5146.7646.6446.69
24.Wiśniewska Natalia97WARTA Poznań3:03.0744340.7246.9748.5046.88
25.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów3:03.4644041.2046.9149.5745.78
26.Świderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia3:03.8143742.1346.9148.0646.71
27.Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka3:04.1643541.0547.2147.6548.25
28.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz3:04.2743442.2347.2548.3346.46
29.Piątek Monika97JORDAN Kraków3:04.3243442.6046.5447.7847.40
30.Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Wloclawek3:04.6843141.4747.8248.2447.15
31.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz3:05.3042743.3146.8947.7447.36
32.Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień3:05.9142343.3648.3347.7146.51
33.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka3:05.9242341.4047.8148.8547.86
34.Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowroclaw3:05.9742242.3447.6248.6347.38
35.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa3:06.2142140.8346.9948.7749.62
36.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz3:06.2842042.2046.7548.4348.90
37.Sienkiewicz Klaudia97JUVENIA Bialystok3:06.5441842.9647.4650.0646.06
38.Niedzwiedzka Małgorzata97MMKS Kedzierzyn Kozle3:06.8141740.0047.6448.7650.41
39.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków3:06.8641641.9947.9248.8348.12
40.Redosz Marta97SKALAR Slupsk3:07.5741243.7948.7448.5646.48
41.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz3:08.4840643.2449.0949.5046.65
42.Mróz Aleksandra97JORDAN Kraków3:08.5040544.0548.2048.0448.21
43.Buda Karolina97ORKA Ledziny3:08.5940543.0148.6749.0047.91
44.Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin3:08.6040542.0747.9049.7048.93
45.Piwecka Dominika97SŁOWIANKA Gorzów3:08.9640342.8148.5148.4349.21
46.Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków3:10.6339244.1848.2649.3048.89
47.Zieja Karina97BUKS Warszawa3:11.7838543.6648.6050.2449.28
48.Porczyńska Zuzanna97OLIMPIJCZYK Aleksandrów3:12.3238242.9549.1850.0150.18
49.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów3:15.4036443.4050.3350.8550.82
50.Romanowicz Anna97SHARK Rudna3:15.4136444.3149.6150.9850.51
51.Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko3:18.1834944.7349.8752.2851.30
DYSKW.Niklarz Maria97RUCH Grudziadz


<< TOP >>
Konkurencja 27
10-01-17
Chlopców, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:21.38
2:27.03
Bachowski Wojciech
Tracz Adrian
WAPOZ
JOKRA
Warszawa
Kraków
07-12-19
02-12-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:44.58A43936.6041.9044.3041.78
2.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom2:44.62A43936.2541.4443.3643.57
3.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki2:45.15A43537.5842.1143.3642.10
3.Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw2:45.15A43537.7742.9243.3141.15
5.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz2:45.22A43437.5542.3143.1142.25
6.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków2:45.61A43137.3544.0143.5640.69
7.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:47.82A41538.0242.9843.6643.16
8.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:48.03A41338.4644.1742.4142.99
9.Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa2:48.15B41238.1542.5043.4844.02
10.Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw2:49.25B40438.5142.8044.0343.91
11.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań2:49.77B40037.6642.5244.5745.02
12.Zmija Marek97MOS Katowice2:50.44B39638.6944.5444.5142.70
13.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw2:50.78B39339.2343.6544.1743.73
14.Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów2:50.79B39339.0443.6044.0844.07
15.Scibiorek Krzysztof97START Łódz2:50.83B39338.6543.7444.8943.55
16.Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G.2:51.46B38939.0343.9844.7443.71
17.Staszak Rafał97MKP Szczecin2:51.52R38839.5244.0044.4143.59
18.Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa2:52.56R38138.4544.7045.0844.33
19.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn2:52.8138040.3544.0844.5143.87
20.Adamczyk Hubert97ORKA Zamosc2:53.3537638.4944.3046.2544.31
21.Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy2:53.4937538.2944.0945.3645.75
22.Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA Pawlowice2:53.6237439.0645.4945.1143.96
23.Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa2:54.5736839.1445.2045.6544.58
24.Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.2:54.8036738.6944.2846.0745.76
25.Cieślar Igor97JORDAN Kraków2:55.8836040.2844.7445.6445.22
26.Kosowicz Wojciech97KORNER Zielona G.2:55.9336039.4445.8445.9444.71
27.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola2:56.7735540.4246.1145.8244.42
28.Waligóra Mikołaj97AKWAWIT Leszno2:57.0235340.3344.8645.2546.58
29.Wieczorek Mateusz97Osowa Góra Bydgoszcz2:57.3435137.9344.3647.6647.39
30.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin2:57.3535139.4045.2646.3846.31
31.Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk2:57.8934840.1045.3446.1346.32
32.Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz2:57.9034840.1445.8947.3444.53
33.Pieczul Albert97SIÓDEMKA Sopot2:59.3034041.0347.0646.4444.77
34.Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.2:59.4433940.5345.0346.8747.01
35.Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk2:59.5433940.9844.9447.0946.53
36.Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle2:59.5533841.0345.7146.8945.92
37.Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice2:59.6633840.3046.1247.9345.31
38.Machowski Filip97IKAR Mielec2:59.6833840.2146.1947.4545.83
39.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz3:00.1633539.7246.4947.0046.95
40.Trefler Michał97Ostrobramska Warszawa3:00.4433341.0546.2947.1445.96
41.Świeczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa3:00.7233238.9945.2547.6748.81
42.Kalinowski Rafał97JUVENIA Bialystok3:00.8433141.6246.2046.8546.17
43.Nowak Tomasz97ORKA Zamosc3:00.9133140.0147.4447.6245.84
44.Mróz Jakub97SP 63 Bydgoszcz3:01.1732940.8946.4848.4445.36
45.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn3:01.4932841.0447.1947.2845.98
46.Droś Patryk97MOS Katowice3:02.0532541.6047.4547.5545.45
47.Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia3:02.4532340.5947.5047.6646.70
48.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw3:02.7032141.3547.1147.9346.31
49.Dyda Jakub97BOBRY Debica3:03.3331841.1346.7047.0848.42
50.Juchno Szymon97MOS Dabrowa Grn.3:03.6931641.1246.4147.6948.47
51.Żak Patryk97FALA Ropczyce3:03.8131541.7147.7048.3946.01
52.Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów3:06.4830242.7948.4447.9647.29
53.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino3:10.2128543.2448.2949.8848.80
54.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz3:10.2528543.0048.8749.6348.75
55.Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów3:10.2728442.4249.2848.7149.86


<< TOP >>
Konkurencja 23
10-01-17
Chlopców, 100m dowolny13 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
52.02
55.04
Werner Pawel
Werner Pawel
JUWRO
JUWRO
Nowa Ruda-Slupiec
Wroclaw
07-12-15
06-11-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Krawiec Michał97BOBRY Debica1:00.7344729.5231.21
2.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz1:01.4243329.5931.83


<< TOP >>
6 - ZMP 13-lat 3 Dzień finały10-01-17 - 16:00


Konkurencja 22
10-01-17
Dziewczat, 100m dowolny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
57.43
57.40
Jagoda Julia
Sokolowska Diana
JEOZA
JUBIA
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-01-18
09-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Bart Patrycja97PAŁAC Katowice1:01.1263129.7231.40
2.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce1:01.2862629.2832.00
3.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew1:02.4759130.6431.83
4.Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:02.8158130.1832.63
5.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork1:03.0857430.7232.36
6.Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa1:03.5256230.4033.12
7.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki1:03.6655830.5433.12
8.Królak Agata97KAPRY Pruszków1:04.2954230.9133.38
Finał B
9.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln1:03.4656430.4333.03
10.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa1:03.5956030.6432.95
11.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:04.1754530.5533.62
12.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz1:06.0350031.3434.69
13.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:06.1749732.0634.11
14.Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki1:06.2949431.5834.71
15.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno1:06.9048132.3434.56
16.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:07.1347631.5435.59


<< TOP >>
Konkurencja 23
10-01-17
Chlopców, 100m dowolny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
52.02
55.04
Werner Pawel
Werner Pawel
JUWRO
JUWRO
Nowa Ruda-Slupiec
Wroclaw
07-12-15
06-11-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz57.0853927.6929.39
2.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno58.4750128.3630.11
3.Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok58.9548928.3430.61
4.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów59.8646728.8231.04
5.Kubot Szymon97WARTA Poznań1:00.7344729.0031.73
5.Krawiec Michał97BOBRY Debica1:00.7344729.4931.24
7.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino1:00.9544329.3931.56
8.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań1:01.1043929.5631.54
Finał B
9.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz1:01.4343229.9331.50
10.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:01.4743129.8631.61
11.Żochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa1:01.5643029.6631.90
12.Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa1:01.7842529.8731.91
13.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:02.1741730.1132.06
14.Radwański Igor97ORKA Zamosc1:02.6040930.0832.52
15.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:02.7040729.7332.97
16.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień1:03.1539830.6232.53


<< TOP >>
Konkurencja 24
10-01-17
Dziewczat, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.17
1:03.31
Porzelska Anna
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SKLUB
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-27

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia1:09.4756734.6834.79
2.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska1:09.9955434.0035.99
3.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:10.3454634.0336.31
4.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań1:10.7553734.5536.20
5.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz1:10.7753634.2036.57
6.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:11.0353035.0935.94
7.Żarłok Martyna97H2O Jastrzêbie1:11.6951634.9836.71
8.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.1:12.3850135.2737.11
Finał B
9.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków1:11.8451335.1036.74
10.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz1:12.1850635.6336.55
11.Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw1:13.0048936.1536.85
12.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:13.5747736.4237.15
13.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa1:13.7747435.5938.18
14.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:13.8347236.0037.83
15.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów1:14.4846036.6637.82
16.Czerniak Magdalena97BOBRY Debica1:14.7545536.5738.18


<< TOP >>
Konkurencja 25
10-01-17
Chlopców, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
58.96
1:00.36
Wysoczyński Mateusz
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Poznań
Piekary
07-11-04
09-10-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Leszman Sebastian97AVIA Swidnik1:05.3946031.8833.51
2.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:06.5243732.4934.03
3.Salik Borys97ATOL Olesnica1:06.7643232.3434.42
4.Brzuś Michał97ORKA Zamosc1:06.8643032.9933.87
5.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań1:07.2342333.1134.12
6.Misiak Michał97DELFIN Wloclawek1:08.5939833.1535.44
7.Smok Witold97WODNIK Wloclawek1:10.8236234.3936.43
8.Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw1:12.0834335.0237.06
Finał B
9.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:09.6238134.1835.44
10.Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa1:10.3237034.3835.94
11.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:10.4836735.3035.18
12.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce1:10.5036734.1636.34
13.Karp Michał97ATP Augustów1:10.9736034.2836.69
14.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp1:10.9835935.0035.98
15.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków1:12.2334134.5937.64
16.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz1:14.5831035.0539.53


<< TOP >>
Konkurencja 26
10-01-17
Dziewczat, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:28.60
2:33.89
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-27
01-12-01

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia2:49.2256038.3142.7044.1144.10
2.Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk2:49.7555538.1943.8944.5443.13
3.Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa2:50.1155239.2243.0744.0943.73
4.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice2:50.6554738.7943.5444.6143.71
4.Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów2:50.6554738.9743.3744.9343.38
6.Świerczek Monika97PIATKA Chorzów2:51.8253538.8943.8644.8444.23
7.Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:52.2253239.3143.3644.9144.64
8.Wójcik Claudia97WARTA Poznań2:59.7646840.1944.7047.1447.73
Finał B
9.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw2:53.6351939.8444.5545.0744.17
10.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów2:54.9150838.2943.7346.2346.66
11.Suder Marta97CKiS Skawina2:58.5047839.4246.0347.4245.63
12.Reszotko Julia97MKP Szczecin2:58.5747740.1945.9346.6345.82
13.Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka2:58.6147740.9644.8246.9145.92
14.Greglak Marta97ZRYW Opole2:58.7847540.6945.7447.0745.28
15.Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew2:59.3947040.7745.9646.7445.92
16.Widomska Paulina97STP Nowy Sacz2:59.5047040.8345.9846.3346.36


<< TOP >>
Konkurencja 27
10-01-17
Chlopców, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:21.38
2:27.03
Bachowski Wojciech
Tracz Adrian
WAPOZ
JOKRA
Warszawa
Kraków
07-12-19
02-12-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:39.8548035.0140.5642.8241.46
2.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz2:42.4645737.4542.4341.4541.13
3.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom2:42.7645435.9442.2542.6041.97
4.Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw2:43.0745237.5142.6241.8741.07
5.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki2:43.4644937.2141.6542.9541.65
6.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków2:44.6443938.8742.0442.4541.28
7.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:46.0742836.7241.6842.9044.77
8.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:48.5440938.0343.4544.0443.02
Finał B
9.Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa2:47.6541637.9442.8743.8642.98
10.Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw2:48.3241137.7743.5043.3543.70
11.Scibiorek Krzysztof97START Łódz2:49.0140637.7043.3544.8843.08
12.Zmija Marek97MOS Katowice2:49.5340238.9543.1244.3343.13
13.Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów2:51.1839138.6744.0244.6143.88
14.Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G.2:51.4138939.6444.1144.2443.42
15.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw2:51.5538839.5643.9744.7243.30
16.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań2:53.0837838.5343.9845.3845.19


<< TOP >>
Konkurencja 28
10-01-17
Dziewczat, 800m dowolny

13 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:44.40
9:04.94
Kilijańska Donata
Rudawska Adrianna
KSOST
ORLUB
Gorzów Wlkp.
Pulawy
09-11-27
09-12-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Magner Agata97GOSiR Piaseczno9:28.39647
100m:
200m:
1:08.18
2:20.46
1:08.18
1:12.28
300m:
400m:
3:32.53
4:44.02
1:12.07
1:11.49
500m:
600m:
5:55.52
7:06.80
1:11.50
1:11.28
700m:
800m:
8:17.65
9:28.39
1:10.85
1:10.74
2.Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów9:36.72619
100m:
200m:
1:08.11
2:20.60
1:08.11
1:12.49
300m:
400m:
3:32.68
4:45.14
1:12.08
1:12.46
500m:
600m:
5:57.73
7:10.59
1:12.59
1:12.86
700m:
800m:
8:24.35
9:36.72
1:13.76
1:12.37
3.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln9:49.32580
100m:
200m:
1:07.46
2:20.35
1:07.46
1:12.89
300m:
400m:
3:33.35
4:47.71
1:13.00
1:14.36
500m:
600m:
6:03.26
7:18.68
1:15.55
1:15.42
700m:
800m:
8:35.08
9:49.32
1:16.40
1:14.24
4.Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot9:56.28560
100m:
200m:
1:10.98
2:25.64
1:10.98
1:14.66
300m:
400m:
3:41.29
4:57.07
1:15.65
1:15.78
500m:
600m:
6:12.43
7:27.86
1:15.36
1:15.43
700m:
800m:
8:43.05
9:56.28
1:15.19
1:13.23
5.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec9:59.04553
100m:
200m:
1:10.01
2:25.93
1:10.01
1:15.92
300m:
400m:
3:43.15
4:59.76
1:17.22
1:16.61
500m:
600m:
6:15.94
7:31.80
1:16.18
1:15.86
700m:
800m:
8:46.68
9:59.04
1:14.88
1:12.36
6.Nita Anna97TRÓJKA Łódz10:04.29538
100m:
200m:
1:11.08
2:26.88
1:11.08
1:15.80
300m:
400m:
3:43.95
5:01.73
1:17.07
1:17.78
500m:
600m:
6:18.92
7:36.31
1:17.19
1:17.39
700m:
800m:
8:52.67
10:04.29
1:16.36
1:11.62
7.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów10:04.76537
100m:
200m:
1:08.39
2:22.81
1:08.39
1:14.42
300m:
400m:
3:39.42
4:57.02
1:16.61
1:17.60
500m:
600m:
6:14.66
7:32.28
1:17.64
1:17.62
700m:
800m:
8:49.35
10:04.76
1:17.07
1:15.41
8.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot10:05.09536
100m:
200m:
1:10.62
2:26.87
1:10.62
1:16.25
300m:
400m:
3:43.52
5:00.95
1:16.65
1:17.43
500m:
600m:
6:18.43
7:35.40
1:17.48
1:16.97
700m:
800m:
8:51.95
10:05.09
1:16.55
1:13.14
9.Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.10:10.53522
100m:
200m:
1:12.17
2:29.25
1:12.17
1:17.08
300m:
400m:
3:46.47
5:04.08
1:17.22
1:17.61
500m:
600m:
6:21.52
7:39.39
1:17.44
1:17.87
700m:
800m:
8:56.00
10:10.53
1:16.61
1:14.53
10.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot10:10.79521
100m:
200m:
1:11.05
2:27.30
1:11.05
1:16.25
300m:
400m:
3:44.00
5:01.61
1:16.70
1:17.61
500m:
600m:
6:18.86
7:36.58
1:17.25
1:17.72
700m:
800m:
8:54.54
10:10.79
1:17.96
1:16.25
11.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań10:18.26503
100m:
200m:
1:13.78
2:31.99
1:13.78
1:18.21
300m:
400m:
3:50.61
5:09.06
1:18.62
1:18.45
500m:
600m:
6:27.40
7:46.16
1:18.34
1:18.76
700m:
800m:
9:04.04
10:18.26
1:17.88
1:14.22
12.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa10:28.00480
100m:
200m:
1:12.20
2:29.63
1:12.20
1:17.43
300m:
400m:
3:48.92
5:08.27
1:19.29
1:19.35
500m:
600m:
6:28.49
7:48.36
1:20.22
1:19.87
700m:
800m:
9:09.64
10:28.00
1:21.28
1:18.36
13.Bozek Dominika97UNIA Oswiecim10:29.48476
100m:
200m:
1:13.59
2:32.86
1:13.59
1:19.27
300m:
400m:
3:51.98
5:11.08
1:19.12
1:19.10
500m:
600m:
6:30.60
7:50.95
1:19.52
1:20.35
700m:
800m:
9:11.55
10:29.48
1:20.60
1:17.93
14.Walendzewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki10:29.76476
100m:
200m:
1:14.56
2:35.94
1:14.56
1:21.38
300m:
400m:
3:56.82
5:17.63
1:20.88
1:20.81
500m:
600m:
6:37.98
7:56.64
1:20.35
1:18.66
700m:
800m:
9:16.30
10:29.76
1:19.66
1:13.46
15.Przymus Agata97START Łódz10:29.99475
100m:
200m:
1:13.87
2:32.79
1:13.87
1:18.92
300m:
400m:
3:51.36
5:11.44
1:18.57
1:20.08
500m:
600m:
6:32.03
7:51.93
1:20.59
1:19.90
700m:
800m:
9:12.07
10:29.99
1:20.14
1:17.92
16.Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów10:32.13470
100m:
200m:
1:14.96
2:35.88
1:14.96
1:20.92
300m:
400m:
3:55.40
5:14.66
1:19.52
1:19.26
500m:
600m:
6:34.27
7:54.69
1:19.61
1:20.42
700m:
800m:
9:14.66
10:32.13
1:19.97
1:17.47
17.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec10:32.41470
100m:
200m:
1:13.01
2:32.93
1:13.01
1:19.92
300m:
400m:
3:53.64
5:14.25
1:20.71
1:20.61
500m:
600m:
6:34.82
7:55.54
1:20.57
1:20.72
700m:
800m:
9:15.90
10:32.41
1:20.36
1:16.51
18.Gniewosz Olga97SHARK Rudna10:32.93468
100m:
200m:
1:14.39
2:34.71
1:14.39
1:20.32
300m:
400m:
3:55.41
5:15.74
1:20.70
1:20.33
500m:
600m:
6:36.54
7:57.02
1:20.80
1:20.48
700m:
800m:
9:17.28
10:32.93
1:20.26
1:15.65
19.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań10:33.19468
100m:
200m:
1:15.29
2:36.14
1:15.29
1:20.85
300m:
400m:
3:56.77
5:16.54
1:20.63
1:19.77
500m:
600m:
6:37.36
7:57.43
1:20.82
1:20.07
700m:
800m:
9:17.62
10:33.19
1:20.19
1:15.57
20.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy10:33.48467
100m:
200m:
1:13.33
2:35.49
1:13.33
1:22.16
300m:
400m:
3:56.42
5:17.90
1:20.93
1:21.48
500m:
600m:
6:39.49
8:00.15
1:21.59
1:20.66
700m:
800m:
9:19.27
10:33.48
1:19.12
1:14.21
21.Frelian Marta97SKALAR Warszawa10:34.79464
100m:
200m:
1:13.98
2:35.25
1:13.98
1:21.27
300m:
400m:
3:55.05
5:14.94
1:19.80
1:19.89
500m:
600m:
6:35.17
7:55.92
1:20.23
1:20.75
700m:
800m:
9:16.30
10:34.79
1:20.38
1:18.49
22.Dyna Angelika97JORDAN Kraków10:35.27463
100m:
200m:
1:15.27
2:36.16
1:15.27
1:20.89
300m:
400m:
3:57.24
5:17.47
1:21.08
1:20.23
500m:
600m:
6:38.23
7:58.73
1:20.76
1:20.50
700m:
800m:
9:18.88
10:35.27
1:20.15
1:16.39
23.Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań10:36.63460
100m:
200m:
1:14.51
2:33.72
1:14.51
1:19.21
300m:
400m:
3:53.67
5:13.90
1:19.95
1:20.23
500m:
600m:
6:34.59
7:54.63
1:20.69
1:20.04
700m:
800m:
9:16.53
10:36.63
1:21.90
1:20.10
24.Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw10:39.95453
100m:
200m:
1:15.72
2:38.48
1:15.72
1:22.76
300m:
400m:
4:01.86
5:23.31
1:23.38
1:21.45
500m:
600m:
6:46.11
8:07.34
1:22.80
1:21.23
700m:
800m:
9:26.27
10:39.95
1:18.93
1:13.68
25.Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw10:41.14451
100m:
200m:
1:13.56
2:34.45
1:13.56
1:20.89
300m:
400m:
3:55.13
5:16.68
1:20.68
1:21.55
500m:
600m:
6:38.90
8:00.79
1:22.22
1:21.89
700m:
800m:
9:22.42
10:41.14
1:21.63
1:18.72
26.Ciebielska Adrianna97SŁOWIANKA Gorzów10:41.55450
100m:
200m:
1:14.24
2:34.54
1:14.24
1:20.30
300m:
400m:
3:55.95
5:17.71
1:21.41
1:21.76
500m:
600m:
6:39.84
8:01.62
1:22.13
1:21.78
700m:
800m:
9:22.57
10:41.55
1:20.95
1:18.98
27.Woźniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.10:45.30442
100m:
200m:
1:14.54
2:33.54
1:14.54
1:19.00
300m:
400m:
3:54.52
5:15.57
1:20.98
1:21.05
500m:
600m:
6:38.40
8:02.33
1:22.83
1:23.93
700m:
800m:
9:26.44
10:45.30
1:24.11
1:18.86
28.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola10:45.81441
100m:
200m:
1:14.49
2:35.23
1:14.49
1:20.74
300m:
400m:
3:56.84
5:18.41
1:21.61
1:21.57
500m:
600m:
6:40.77
8:03.40
1:22.36
1:22.63
700m:
800m:
9:25.27
10:45.81
1:21.87
1:20.54
29.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz10:48.97435
100m:
200m:
1:14.35
2:35.81
1:14.35
1:21.46
300m:
400m:
3:57.72
5:21.45
1:21.91
1:23.73
500m:
600m:
6:45.22
8:07.98
1:23.77
1:22.76
700m:
800m:
9:30.48
10:48.97
1:22.50
1:18.49
30.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów10:50.40432
100m:
200m:
1:17.62
2:39.04
1:17.62
1:21.42
300m:
400m:
4:00.95
5:22.78
1:21.91
1:21.83
500m:
600m:
6:44.95
8:07.55
1:22.17
1:22.60
700m:
800m:
9:30.19
10:50.40
1:22.64
1:20.21
31.Gambuś Martyna97VEGA Dobrodzień10:53.81425
100m:
200m:
1:15.51
2:37.59
1:15.51
1:22.08
300m:
400m:
4:00.91
5:23.57
1:23.32
1:22.66
500m:
600m:
6:47.26
8:10.16
1:23.69
1:22.90
700m:
800m:
9:33.63
10:53.81
1:23.47
1:20.18
32.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz11:01.71410
100m:
200m:
1:16.24
2:39.28
1:16.24
1:23.04
300m:
400m:
4:04.60
5:28.40
1:25.32
1:23.80
500m:
600m:
6:53.49
8:18.00
1:25.09
1:24.51
700m:
800m:
9:42.24
11:01.71
1:24.24
1:19.47
33.Helbing Justyna97Wilanovia Warszawa11:02.68408
100m:
200m:
1:15.38
2:38.01
1:15.38
1:22.63
300m:
400m:
4:02.34
5:26.98
1:24.33
1:24.64
500m:
600m:
6:52.21
8:16.14
1:25.23
1:23.93
700m:
800m:
9:41.27
11:02.68
1:25.13
1:21.41
34.Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki11:04.37405
100m:
200m:
1:14.57
2:37.82
1:14.57
1:23.25
300m:
400m:
4:01.57
5:25.68
1:23.75
1:24.11
500m:
600m:
6:50.35
8:15.16
1:24.67
1:24.81
700m:
800m:
9:41.04
11:04.37
1:25.88
1:23.33
35.Wierzchowska Kinga97UKS MOS Elk11:13.78388
100m:
200m:
1:14.97
2:37.32
1:14.97
1:22.35
300m:
400m:
4:02.21
5:28.28
1:24.89
1:26.07
500m:
600m:
6:54.86
8:22.08
1:26.58
1:27.22
700m:
800m:
9:49.31
11:13.78
1:27.23
1:24.47
36.Moskal Karolina97JORDAN Kraków11:14.66387
100m:
200m:
1:20.23
2:45.01
1:20.23
1:24.78
300m:
400m:
4:09.85
5:34.67
1:24.84
1:24.82
500m:
600m:
6:59.88
8:24.98
1:25.21
1:25.10
700m:
800m:
9:51.55
11:14.66
1:26.57
1:23.11
37.Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz11:14.74387
100m:
200m:
1:16.15
2:41.06
1:16.15
1:24.91
300m:
400m:
4:06.85
5:33.16
1:25.79
1:26.31
500m:
600m:
6:59.07
8:25.60
1:25.91
1:26.53
700m:
800m:
9:51.82
11:14.74
1:26.22
1:22.92
38.Domańska Julia97DELFIN Legionowo11:15.55385
100m:
200m:
1:16.31
2:39.81
1:16.31
1:23.50
300m:
400m:
4:05.29
5:31.31
1:25.48
1:26.02
500m:
600m:
6:59.16
8:26.66
1:27.85
1:27.50
700m:
800m:
9:53.66
11:15.55
1:27.00
1:21.89
39.Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna11:42.70342
100m:
200m:
1:20.59
2:48.48
1:20.59
1:27.89
300m:
400m:
4:18.03
5:47.21
1:29.55
1:29.18
500m:
600m:
7:17.55
8:48.98
1:30.34
1:31.43
700m:
800m:
10:17.96
11:42.70
1:28.98
1:24.74


<< TOP >>
Konkurencja 29
10-01-17
Chlopców, 800m dowolny

13 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:09.41
8:32.92
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Nowa Ruda
Bydgoszcz
08-12-12
07-12-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz8:59.71607
100m:
200m:
1:04.44
2:13.70
1:04.44
1:09.26
300m:
400m:
3:22.37
4:30.72
1:08.67
1:08.35
500m:
600m:
5:38.46
6:47.14
1:07.74
1:08.68
700m:
800m:
7:54.47
8:59.71
1:07.33
1:05.24
2.Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.9:24.10531
100m:
200m:
1:06.46
2:18.23
1:06.46
1:11.77
300m:
400m:
3:29.21
4:40.41
1:10.98
1:11.20
500m:
600m:
5:51.30
7:02.45
1:10.89
1:11.15
700m:
800m:
8:14.17
9:24.10
1:11.72
1:09.93
3.Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój9:29.56516
100m:
200m:
1:04.87
2:15.53
1:04.87
1:10.66
300m:
400m:
3:27.66
4:40.38
1:12.13
1:12.72
500m:
600m:
5:52.50
7:04.72
1:12.12
1:12.22
700m:
800m:
8:17.91
9:29.56
1:13.19
1:11.65
4.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec9:32.08509
100m:
200m:
1:07.04
2:19.81
1:07.04
1:12.77
300m:
400m:
3:32.03
4:44.78
1:12.22
1:12.75
500m:
600m:
5:56.85
7:09.39
1:12.07
1:12.54
700m:
800m:
8:22.04
9:32.08
1:12.65
1:10.04
5.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań9:32.58508
100m:
200m:
1:06.13
2:17.28
1:06.13
1:11.15
300m:
400m:
3:30.37
4:43.60
1:13.09
1:13.23
500m:
600m:
5:56.63
7:09.82
1:13.03
1:13.19
700m:
800m:
8:22.77
9:32.58
1:12.95
1:09.81
6.Stecko Michał97KAPRY Pruszków9:43.47480
100m:
200m:
1:06.69
2:18.75
1:06.69
1:12.06
300m:
400m:
3:31.42
4:45.50
1:12.67
1:14.08
500m:
600m:
6:00.53
7:15.72
1:15.03
1:15.19
700m:
800m:
8:30.21
9:43.47
1:14.49
1:13.26
7.Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz9:44.97476
100m:
200m:
1:09.10
2:22.51
1:09.10
1:13.41
300m:
400m:
3:36.77
4:50.90
1:14.26
1:14.13
500m:
600m:
6:05.55
7:19.76
1:14.65
1:14.21
700m:
800m:
8:33.83
9:44.97
1:14.07
1:11.14
8.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań9:45.23476
100m:
200m:
1:09.60
2:23.83
1:09.60
1:14.23
300m:
400m:
3:38.09
4:52.60
1:14.26
1:14.51
500m:
600m:
6:06.07
7:19.96
1:13.47
1:13.89
700m:
800m:
8:33.94
9:45.23
1:13.98
1:11.29
9.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim9:48.54468
100m:
200m:
1:08.52
2:23.52
1:08.52
1:15.00
300m:
400m:
3:38.35
4:52.75
1:14.83
1:14.40
500m:
600m:
6:06.74
7:20.81
1:13.99
1:14.07
700m:
800m:
8:35.33
9:48.54
1:14.52
1:13.21
10.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin9:49.00467
100m:
200m:
1:08.95
2:22.16
1:08.95
1:13.21
300m:
400m:
3:36.23
4:50.88
1:14.07
1:14.65
500m:
600m:
6:05.96
7:21.18
1:15.08
1:15.22
700m:
800m:
8:36.30
9:49.00
1:15.12
1:12.70
10.Pluta Piotr97KORNER Zielona G.9:49.00467
100m:
200m:
1:10.47
2:24.51
1:10.47
1:14.04
300m:
400m:
3:39.44
4:54.50
1:14.93
1:15.06
500m:
600m:
6:09.69
7:23.13
1:15.19
1:13.44
700m:
800m:
8:37.15
9:49.00
1:14.02
1:11.85
12.Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk9:49.46466
100m:
200m:
1:07.41
2:21.00
1:07.41
1:13.59
300m:
400m:
3:36.18
4:50.99
1:15.18
1:14.81
500m:
600m:
6:05.84
7:21.01
1:14.85
1:15.17
700m:
800m:
8:36.32
9:49.46
1:15.31
1:13.14
13.Żurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz9:53.12457
100m:
200m:
1:07.81
2:22.47
1:07.81
1:14.66
300m:
400m:
3:37.82
4:53.62
1:15.35
1:15.80
500m:
600m:
6:08.55
7:24.77
1:14.93
1:16.22
700m:
800m:
8:40.68
9:53.12
1:15.91
1:12.44
14.Sobala Adam97AZS AWF Poznań9:57.12448
100m:
200m:
1:07.84
2:20.82
1:07.84
1:12.98
300m:
400m:
3:36.22
4:52.45
1:15.40
1:16.23
500m:
600m:
6:08.53
7:25.06
1:16.08
1:16.53
700m:
800m:
8:41.66
9:57.12
1:16.60
1:15.46
15.Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów9:59.12443
100m:
200m:
1:09.34
2:23.92
1:09.34
1:14.58
300m:
400m:
3:39.98
4:56.24
1:16.06
1:16.26
500m:
600m:
6:12.99
7:29.89
1:16.75
1:16.90
700m:
800m:
8:46.43
9:59.12
1:16.54
1:12.69
16.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków10:01.24439
100m:
200m:
1:10.40
2:26.89
1:10.40
1:16.49
300m:
400m:
3:43.99
5:00.80
1:17.10
1:16.81
500m:
600m:
6:16.92
7:33.49
1:16.12
1:16.57
700m:
800m:
8:49.47
10:01.24
1:15.98
1:11.77
17.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków10:02.16437
100m:
200m:
1:12.45
2:29.02
1:12.45
1:16.57
300m:
400m:
3:44.96
5:01.29
1:15.94
1:16.33
500m:
600m:
6:17.31
7:33.91
1:16.02
1:16.60
700m:
800m:
8:50.08
10:02.16
1:16.17
1:12.08
18.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec10:02.44436
100m:
200m:
1:12.48
2:29.09
1:12.48
1:16.61
300m:
400m:
3:44.17
5:00.83
1:15.08
1:16.66
500m:
600m:
6:18.10
7:34.78
1:17.27
1:16.68
700m:
800m:
8:49.97
10:02.44
1:15.19
1:12.47
19.Strachota Marek97MKP Myslibórz10:05.76429
100m:
200m:
1:10.71
2:27.85
1:10.71
1:17.14
300m:
400m:
3:44.87
5:01.64
1:17.02
1:16.77
500m:
600m:
6:19.20
7:36.79
1:17.56
1:17.59
700m:
800m:
8:53.70
10:05.76
1:16.91
1:12.06
20.Sola Kornel97FALA Krasnik10:06.57427
100m:
200m:
1:10.39
2:25.83
1:10.39
1:15.44
300m:
400m:
3:41.96
4:58.79
1:16.13
1:16.83
500m:
600m:
6:15.56
7:33.21
1:16.77
1:17.65
700m:
800m:
8:51.10
10:06.57
1:17.89
1:15.47
21.Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów10:07.57425
100m:
200m:
1:11.49
2:28.41
1:11.49
1:16.92
300m:
400m:
3:46.34
5:03.74
1:17.93
1:17.40
500m:
600m:
6:20.81
7:38.65
1:17.07
1:17.84
700m:
800m:
8:55.69
10:07.57
1:17.04
1:11.88
22.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork10:08.57423
100m:
200m:
1:12.52
2:29.44
1:12.52
1:16.92
300m:
400m:
3:45.61
5:02.26
1:16.17
1:16.65
500m:
600m:
6:18.97
7:36.05
1:16.71
1:17.08
700m:
800m:
8:52.89
10:08.57
1:16.84
1:15.68
23.Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa10:09.35421
100m:
200m:
1:11.33
2:27.83
1:11.33
1:16.50
300m:
400m:
3:45.72
5:03.26
1:17.89
1:17.54
500m:
600m:
6:20.82
7:38.49
1:17.56
1:17.67
700m:
800m:
8:55.35
10:09.35
1:16.86
1:14.00
24.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn10:16.20408
100m:
200m:
1:09.15
2:27.64
1:09.15
1:18.49
300m:
400m:
3:47.24
5:06.06
1:19.60
1:18.82
500m:
600m:
6:24.93
7:43.30
1:18.87
1:18.37
700m:
800m:
9:01.80
10:16.20
1:18.50
1:14.40
25.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno10:16.31407
100m:
200m:
1:09.55
2:26.02
1:09.55
1:16.47
300m:
400m:
3:43.21
5:01.59
1:17.19
1:18.38
500m:
600m:
6:22.61
7:43.65
1:21.02
1:21.04
700m:
800m:
9:02.31
10:16.31
1:18.66
1:14.00
26.Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.10:17.80404
100m:
200m:
1:10.80
2:27.78
1:10.80
1:16.98
300m:
400m:
3:45.54
5:04.08
1:17.76
1:18.54
500m:
600m:
6:22.94
7:42.30
1:18.86
1:19.36
700m:
800m:
9:00.55
10:17.80
1:18.25
1:17.25
27.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce10:20.48399
100m:
200m:
1:11.47
2:30.12
1:11.47
1:18.65
300m:
400m:
3:48.45
5:07.71
1:18.33
1:19.26
500m:
600m:
6:26.78
7:47.70
1:19.07
1:20.92
700m:
800m:
9:06.50
10:20.48
1:18.80
1:13.98
28.Oliwa Michał97MKP Szczecin10:20.77399
100m:
200m:
1:12.65
2:31.24
1:12.65
1:18.59
300m:
400m:
3:50.68
5:09.53
1:19.44
1:18.85
500m:
600m:
6:28.62
7:47.24
1:19.09
1:18.62
700m:
800m:
9:05.15
10:20.77
1:17.91
1:15.62
29.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki10:21.33398
100m:
200m:
1:12.30
2:30.84
1:12.30
1:18.54
300m:
400m:
3:50.36
5:08.74
1:19.52
1:18.38
500m:
600m:
6:29.79
7:48.59
1:21.05
1:18.80
700m:
800m:
9:07.33
10:21.33
1:18.74
1:14.00
30.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn10:21.65397
100m:
200m:
1:11.34
2:29.41
1:11.34
1:18.07
300m:
400m:
3:46.80
5:04.23
1:17.39
1:17.43
500m:
600m:
6:23.40
7:43.78
1:19.17
1:20.38
700m:
800m:
9:04.36
10:21.65
1:20.58
1:17.29
31.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków10:22.09396
100m:
200m:
1:12.85
2:31.78
1:12.85
1:18.93
300m:
400m:
3:51.30
5:11.20
1:19.52
1:19.90
500m:
600m:
6:30.03
7:48.72
1:18.83
1:18.69
700m:
800m:
9:06.93
10:22.09
1:18.21
1:15.16
32.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień10:24.02392
100m:
200m:
1:13.24
2:31.57
1:13.24
1:18.33
300m:
400m:
3:49.28
5:08.93
1:17.71
1:19.65
500m:
600m:
6:29.15
7:48.41
1:20.22
1:19.26
700m:
800m:
9:07.89
10:24.02
1:19.48
1:16.13
33.Zwoliński Marcin97MOS Katowice10:31.79378
100m:
200m:
1:15.74
2:36.64
1:15.74
1:20.90
300m:
400m:
3:57.24
5:17.99
1:20.60
1:20.75
500m:
600m:
6:37.17
7:56.01
1:19.18
1:18.84
700m:
800m:
9:14.72
10:31.79
1:18.71
1:17.07
34.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola10:32.15377
100m:
200m:
1:13.13
2:33.50
1:13.13
1:20.37
300m:
400m:
3:53.27
5:13.22
1:19.77
1:19.95
500m:
600m:
6:32.81
7:54.94
1:19.59
1:22.13
700m:
800m:
9:14.86
10:32.15
1:19.92
1:17.29
35.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków10:36.62370
100m:
200m:
1:10.39
2:28.39
1:10.39
1:18.00
300m:
400m:
3:46.83
5:07.99
1:18.44
1:21.16
500m:
600m:
6:30.89
7:53.35
1:22.90
1:22.46
700m:
800m:
9:16.01
10:36.62
1:22.66
1:20.61
36.Sowier Wojciech97JORDAN Kraków10:37.27368
100m:
200m:
1:14.14
2:34.24
1:14.14
1:20.10
300m:
400m:
3:54.83
5:14.12
1:20.59
1:19.29
500m:
600m:
6:34.97
7:57.12
1:20.85
1:22.15
700m:
800m:
9:18.64
10:37.27
1:21.52
1:18.63
37.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice10:38.76366
100m:
200m:
1:12.48
2:31.80
1:12.48
1:19.32
300m:
400m:
3:53.31
5:14.82
1:21.51
1:21.51
500m:
600m:
6:37.33
7:58.73
1:22.51
1:21.40
700m:
800m:
9:21.41
10:38.76
1:22.68
1:17.35
38.Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz10:40.75362
100m:
200m:
1:15.51
2:37.18
1:15.51
1:21.67
300m:
400m:
3:59.27
5:20.41
1:22.09
1:21.14
500m:
600m:
6:43.09
8:04.99
1:22.68
1:21.90
700m:
800m:
9:24.22
10:40.75
1:19.23
1:16.53
39.Szylder Sebastian97AQUATICA Pawlowice10:41.67361
100m:
200m:
1:14.77
2:37.19
1:14.77
1:22.42
300m:
400m:
3:58.99
5:21.01
1:21.80
1:22.02
500m:
600m:
6:43.09
8:05.32
1:22.08
1:22.23
700m:
800m:
9:25.67
10:41.67
1:20.35
1:16.00
40.Tomzik Jakub97MUKP Warszawianka10:41.70361
100m:
200m:
1:15.78
2:37.70
1:15.78
1:21.92
300m:
400m:
3:58.10
5:20.03
1:20.40
1:21.93
500m:
600m:
6:42.67
8:04.42
1:22.64
1:21.75
700m:
800m:
9:25.96
10:41.70
1:21.54
1:15.74
41.Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice11:08.99318
100m:
200m:
1:17.05
2:42.68
1:17.05
1:25.63
300m:
400m:
4:08.39
5:33.63
1:25.71
1:25.24
500m:
600m:
6:59.63
8:26.59
1:26.00
1:26.96
700m:
800m:
9:50.04
11:08.99
1:23.45
1:18.95


<< TOP >>
Konkurencja 30
10-01-17
Dziewczat, 4 x 100m zmienny

13 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:25.44
4:31.62
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
POWAR
POWAR
Pulawy
Wyszków
06-01-22
05-12-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa4:53.49522
Petryka Nikola
Nockiewicz Paulina
+0,68
+0,44
34.60
38.39
1:11.93
1:23.31
Gaszkowska Bianka
Frelian Marta
+0,66
+0,32
33.66
30.19
1:13.91
1:04.34
2.WARTA PoznańWARTA Poznań4:55.66511
Walczak Katarzyna
Wójcik Claudia
+0,62
+0,62
36.56
37.40
1:16.80
1:20.25
Mendowska Paulina
Piechowiak Aisza
+0,52
+0,67
32.89
31.76
1:11.74
1:06.87
3.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz4:57.27503
Ciszewska Sandra
Kliber Agnieszka
+0,65
+0,64
33.77
39.89
1:10.98
1:25.00
Marciniak Oliwia
Sztandera Daria
+0,42
+0,37
34.09
31.32
1:15.16
1:06.13
4.OLIMPIJCZYK AleksandrówOLIMPIJCZYK Aleksandrów4:59.58491
Woźniczak Paulina
Porczyńska Zuzanna
+0,65
+0,80
33.94
41.20
1:10.25
1:28.19
Karpisz Milena
Turajczyk Aleksandra
+0,75
+0,33
35.66
30.02
1:17.75
1:03.39
5.PŁYWAK BochniaPŁYWAK Bochnia5:03.90470
Całka Anna
Świderska Patrycja
+0,63
+0,46
34.80
39.89
1:10.67
1:25.51
Jaskiewicz Klaudia
Michalczyk Urszula
+0,5936.64
34.05
1:17.05
1:10.67
6.SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów5:04.21469
Onoszko Magdalena
Szczuka Klaudia
+0,76
+0,66
37.07
39.38
1:16.56
1:25.02
Nowak Julia
Bartkowiak Patrycja
+0,36
+0,20
34.94
30.99
1:17.87
1:04.76
7.JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw5:04.93466
Bogucka Dagmara
Kaniak Aleksandra
+0,72
+0,63
37.87
39.24
1:18.45
1:22.88
Kusch Katarzyna
Maj Wiktoria
+0,46
+0,38
35.34
31.34
1:17.34
1:06.26
8.ZRYW OpoleZRYW Opole5:05.18465
Słowik Marta
Greglak Marta
+0,71
+0,53
39.34
39.48
1:20.41
1:24.34
Sproska Magdalena
Chrzastowska Natalia
+0,70
+0,32
32.91
32.10
1:11.82
1:08.61
9.MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.5:08.77448
Woźniak Natalia
Teresko Anna
+0,93
+0,77
38.39
40.71
1:18.42
1:26.56
Sliwińska Marta
Rostowska Wiktoria
+0,31
+0,51
35.07
32.40
1:16.42
1:07.37
10.KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków5:09.23447
Rzewuska Adrianna
Walczak Aleksandra

+0,67
36.62
41.66
1:17.50
1:27.79
Marciniak Martyna
Królak Agata
+0,61
+0,51
35.61
31.08
1:19.05
1:04.89
11.JORDAN KrakówJORDAN Kraków5:09.61445
Sudek Agnieszka
Piątek Monika
+0,67
+0,78
36.00
41.28
1:13.80
1:26.72
Kuzera Agata
Dyna Angelika
+0,60
+0,60
36.39
32.51
1:19.59
1:09.50
12.MTP LubliniankaMTP Lublinianka5:13.99427
Dyrda Karolina
Maciejewska Joanna
+0,76
+0,47
36.62
40.13
1:14.43
1:26.01
Zaburko Joanna
Sadurska Martyna
+0,6436.461:54.52
39.03
13.ORKA LedzinyORKA Ledziny5:26.67379
Watoła Martyna
Buda Karolina
+0,66
+0,33
39.46
42.73
1:22.05
1:30.37
Kieraga Marta
Marzec Sara
+0,66
+0,60
37.52
34.40
1:20.56
1:13.69
DYSKW.SIÓDEMKA SopotSIÓDEMKA Sopot
Świniarska Magda, Bagińska Zofia, Pawlikowska Magdalena, Miliszewska Justyna


<< TOP >>
Konkurencja 31
10-01-17
Chlopców, 4 x 100m zmienny

13 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:05.24
4:15.52
BUKS Warszawa
Novita-10 Zielona Góra
BUWAR
NOZIE
Oswiecim
Zielona Góra
04-11-28
98-12-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:32.57444
Murzyn Dawid
Pniak Mikołaj
+0,62
+0,49
32.35
36.57
1:06.05
1:16.99
Chołda Łukasz
Tombarkiewicz Józef
+0,49
+0,47
32.23
28.88
1:09.46
1:00.07
2.WARTA PoznańWARTA Poznań4:41.89402
Raducki Arkadiusz
Nieczyporowski Łukasz
+0,67
+0,44
32.92
37.10
1:07.95
1:20.45
Kubot Szymon
Kostecki Brajan
+0,43
+0,50
30.50
31.57
1:06.68
1:06.81
3.TRÓJKA ŁódzTRÓJKA Łódz4:43.20396
Umiński Grzegorz
Pierzyński Michał
+0,63
+0,71
35.59
36.11
1:12.42
1:18.78
Galus Michał
Staniszewski Adam
+0,25
+0,51
31.98
29.50
1:10.28
1:01.72
4.MKP SzczecinMKP Szczecin4:47.22380
Kawczak Radosław
Włodarczyk Stanisław
+0,64
+0,62
36.40
37.54
1:15.18
1:19.28
Adamczyk Patryk
Szulgo Filip
+0,78
+0,49
31.53
30.15
1:09.27
1:03.49
5.SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów4:48.80374
Pawłowski Kacper
Muller Maksym
+0,80
+0,30
36.90
37.28
1:13.26
1:20.90
Burba Jakub
Popielec Michał
+0,55
+0,40
33.63
29.37
1:12.70
1:01.94
6.MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.4:49.39371
Nowodworski Dawid
Porzezyński Filip
+0,83
+0,81
35.29
39.08
1:13.25
1:22.94
Katolik Bartosz
Filek Bernard
+0,48
+0,66
32.42
30.39
1:09.43
1:03.77
7.JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw4:49.49371
Palica Łukasz
Tański Paweł
+0,71
+0,63
34.53
36.45
1:11.53
1:17.83
Stadnik Paweł
Kolasa Dawid
+0,39
+0,60
34.67
29.66
1:16.56
1:03.57
8.ORKA ZamoscORKA Zamosc4:51.45363
Brzuś Michał
Nowak Tomasz
+0,63
+0,21
33.62
38.11
1:09.40
1:23.45
Radwański Igor
Adamczyk Hubert
+0,49
+0,32
34.09
29.19
1:15.08
1:03.52
9.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.4:55.34349
Czarnecki Kamil
Kuczak Tomasz
+0,67
+0,51
35.43
37.99
1:11.96
1:20.76
Kosowicz Wojciech
Pluta Piotr
+0,61
+0,19
36.17
30.47
1:17.98
1:04.64