Nr  11. Dziewczat, 50m dowolny  13 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  13 lat
Nr  13. Dziewczat, 200m zmienny  13 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  13 lat
Nr  15. Dziewczat, 100m motylkowy  13 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  17. Dziewczat, 100m klasyczny  13 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  19. Dziewczat, 400m dowolny  13 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  13 lat
Nr  11. Dziewczat, 50m dowolny  13 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  13 lat
Nr  13. Dziewczat, 200m zmienny  13 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  13 lat
Nr  15. Dziewczat, 100m motylkowy  13 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  17. Dziewczat, 100m klasyczny  13 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  19. Dziewczat, 400m dowolny  13 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  13 lat
Nr  21. Mieszane, 4 x 50m dowolny  13 lat


Mistrzostwa Polski Mlodzików 13-lat
Ostrowiec Sw, 15. - 17.1.2010


3 - ZMP 13-lat 2 Dzień elim.10-01-16 - 9:00


Konkurencja 11
10-01-16
Dziewczat, 50m dowolny13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
26.39
26.39
26.57
Jagoda Julia
Korc Agata
Jagoda Julia
JEOZA
ENZGO
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Kraków
Gorzów Wlkp.
09-01-16
00-05-14
08-11-30

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa28.75568A
2.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce28.76567A
3.Bart Patrycja97PAŁAC Katowice28.97555A
4.Królak Agata97KAPRY Pruszków29.13546A
5.Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów29.15545A
6.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki29.27538A
7.Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa29.29537A
8.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln29.59521A
9.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom29.60520B
10.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork29.63519B
11.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew29.75513B
12.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin29.84508B
13.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.29.85508B
14.Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia29.92504B
15.von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk30.09495B
16.Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki30.12494?
16.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień30.12494?
18.Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów30.15493?
18.Sproska Magdalena97ZRYW Opole30.15493?
20.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz30.18491
20.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka30.18491
22.Chaszczewicz Alicja97SLASK Wroclaw30.24488
23.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa30.27487
24.Cywka Łucja97WODNIK Radom30.29486
25.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa30.32484
26.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz30.33484
27.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz30.36482
28.Frelian Marta97SKALAR Warszawa30.39481
29.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań30.51475
30.Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów30.52475
31.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno30.54474
32.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice30.55473
33.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy30.63470
34.Dornowska Adrianna97Osowa Góra Bydgoszcz30.64469
35.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz30.73465
36.Gad Anna97DELFIN Polaniec30.76464
37.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa30.85460
38.Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa30.87459
39.Redosz Marta97SKALAR Slupsk30.92457
40.Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów31.02452
41.Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce31.03452
42.Bartoszyńska Anna97WODNIK Wloclawek31.04451
42.Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Wloclawek31.04451
44.Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec31.14447
45.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa31.18445
46.Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin31.30440
47.Wlazlak Agata97REKIN Swiebodzice31.33439
48.Żarłok Martyna97H2O Jastrzêbie31.37437
49.Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec31.40436
49.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków31.40436
51.Rostowska Wiktoria97MOS Dabrowa Grn.31.58429
52.Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole31.65426
53.Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia31.73423
54.Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko32.06410
55.Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków32.12407
56.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom32.35399
57.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin32.47394
58.Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków32.55391
59.Pietrzykowska Paulina97JUVENIA Bialystok32.62389
60.Świnoga Dominika97G8 BIELANY Warszawa32.81382
60.Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz32.81382
62.Konopka Monika97ZNICZ Koszalin32.84381
63.Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom32.99376
64.Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce33.46360
65.Watoła Martyna97ORKA Ledziny33.80350
66.Moskal Karolina97JORDAN Kraków33.88347
67.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów34.29335
68.Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin34.30334
69.Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowroclaw34.31334
70.Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice34.36333
71.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków35.17310
72.Świniarska Magda97SIÓDEMKA Sopot35.33306
73.Kotulska Alicja97REKIN Swiebodzice36.57276


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-01-16
Chlopców, 50m dowolny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
24.08
25.09
Werner Pawel
Hundert Marcin
JUWRO
STSZC
Nowa Ruda-Slupiec
Szczecin
07-12-14
88-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno26.97479A
2.Kubot Szymon97WARTA Poznań27.21466A
3.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino27.29462A
4.Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok27.54450A
5.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów27.56449A
6.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa27.74440A
7.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa27.78438A
8.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn27.85435A
9.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów28.02427B
10.Stachowski Adam97WODNIK Rawicz28.07425B
10.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków28.07425B
12.Salik Borys97ATOL Olesnica28.10423B
13.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin28.11423B
14.Radwański Igor97ORKA Zamosc28.26416B
15.Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno28.31414B
15.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz28.31414B
17.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl28.49406R
18.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim28.53405R
19.Bodzioch Karol97ZRYW Opole28.65399
20.Żochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa28.67399
21.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień28.71397
21.Fiedorowicz Patryk97OLIMPIJCZYK Suwalki28.71397
23.Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw28.74396
24.Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów28.76395
25.Smok Witold97WODNIK Wloclawek28.85391
26.Szulgo Filip97MKP Szczecin28.86391
27.Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa28.93388
28.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków28.94388
29.Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa28.99386
30.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce29.24376
31.Danilczyk Hubert97OLIMPIJCZYK Suwalki29.32373
32.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa29.40370
33.Karp Michał97ATP Augustów29.41369
34.Grzywa Karol97FALA Krasnik29.54364
35.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola29.62361
36.Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw29.64361
37.Baran Adam97MEDYK Gizycko29.80355
38.Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa29.81355
39.Piasecki Kamil97WODNIK Srem29.83354
40.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin29.84354
40.Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl29.84354
42.Kodymowski Adam97DELFIN Wloclawek29.95350
43.Kalinowski Rafał97JUVENIA Bialystok29.96349
44.Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz30.04347
45.Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.30.05346
46.Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia30.14343
47.Dura Damian97UKS 190 Łódz30.19341
48.Waligóra Mikołaj97AKWAWIT Leszno30.33337
49.Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów30.34336
50.Bartoszek Jarosław97SŁOWIANKA Gorzów30.41334
50.Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna30.41334
52.Paczyński Oliwer97ATP Augustów30.44333
53.Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów30.56329
54.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce30.73324
55.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk30.83321
56.Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki30.91318
57.Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk31.00315
58.Borkowski Krzysztof97G8 BIELANY Warszawa31.05314
59.Świeczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa31.10312
60.Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna31.18310
61.Wajda Tomasz97KORONA Kraków31.25308
62.Dyda Jakub97BOBRY Debica31.36305
63.Trefler Michał97Ostrobramska Warszawa31.61297
64.Szeroki Rafał97JUVENIA Bialystok31.77293
65.Pawłowski Kacper97SŁOWIANKA Gorzów32.02286
66.Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów33.17257


<< TOP >>
Konkurencja 13
10-01-16
Dziewczat, 200m zmienny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:18.71
2:20.84
Otremba Justyna
Szczepaniak Karolina
DETOR
POWAR
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:32.23A59733.7139.4143.3335.78
2.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska2:34.93A56633.5037.9746.8036.66
3.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:35.12A56433.4038.7345.3137.68
4.Królak Agata97KAPRY Pruszków2:36.33A55132.9540.0747.3136.00
5.Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:37.00A54433.3540.5145.6437.50
6.Scieszko Agnieszka97START Łódz2:38.29A53133.8040.9045.9237.67
7.Czerniak Magdalena97BOBRY Debica2:38.68A52734.8440.3047.3036.24
8.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:40.51A50934.6241.4546.6837.76
9.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz2:40.72B50735.1542.3946.2636.92
10.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw2:40.91B50636.4543.2044.3236.94
11.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia2:40.93B50536.6641.4746.0936.71
12.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:41.03B50435.1440.6348.8736.39
13.Marzec Sara97ORKA Ledziny2:41.83B49736.7941.4047.0536.59
14.Widomska Paulina97STP Nowy Sacz2:42.28B49335.5641.7447.3637.62
15.Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.2:42.41B49236.3141.2846.6338.19
16.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz2:43.23B48435.4639.9650.1637.65
17.Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz2:43.27R48436.3439.5851.1236.23
18.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:44.16R47637.5841.0448.6036.94
19.Ciebielska Adrianna97SŁOWIANKA Gorzów2:44.3947436.8542.0446.9138.59
20.Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów2:44.5847334.6641.9750.3037.65
21.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków2:45.5946434.9542.6847.9640.00
22.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:46.2445938.0140.8349.4837.92
23.Świerczek Monika97PIATKA Chorzów2:46.4945637.7643.6045.2439.89
24.Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki2:46.6545535.8642.8448.7839.17
25.Reszotko Julia97MKP Szczecin2:47.3245038.4742.0047.2639.59
26.Borsuk Natalia97KORNER Zielona G.2:47.6944734.1941.4251.7540.33
27.Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin2:50.4342637.6045.0549.0838.70
28.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin2:51.7841638.7742.4750.7339.81
29.Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia2:52.1441336.8941.5554.0639.64
30.Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec2:52.4041140.5241.5949.9240.37
31.Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica2:54.6839536.5145.5451.8240.81
32.Kieraga Marta97ORKA Ledziny2:55.2839139.6944.5450.1040.95
33.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków2:56.6238239.1744.2252.5740.66
34.Konopka Monika97ZNICZ Koszalin2:57.3437840.7043.0452.8540.75
35.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów2:59.7536336.9445.0055.7142.10
36.Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów3:01.1535440.9747.8448.3344.01


<< TOP >>
Konkurencja 14
10-01-16
Chlopców, 200m zmienny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:08.46
2:15.36
Cieslak Marcin
Dega Wiktor
BUWAR
SKBEL
Wrocław
Warszawa
06-11-18
04-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki2:24.43A49031.6337.0841.5434.18
2.Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój2:27.71A45833.5537.6943.0833.39
3.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz2:28.22A45332.3139.5042.3034.11
4.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:30.38A43434.0438.6544.4033.29
5.Leszman Sebastian97AVIA Swidnik2:31.40A42532.0437.4947.0234.85
6.Scibiorek Krzysztof97START Łódz2:31.77A42232.9739.7445.1933.87
7.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin2:32.86A41334.3240.6844.1133.75
8.Misiak Michał97DELFIN Wloclawek2:33.06A41233.8838.5146.5734.10
9.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw2:33.66B40734.3840.3344.5334.42
10.Zmija Marek97MOS Katowice2:33.78B40634.3739.8844.9034.63
11.Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw2:34.36B40134.1738.7144.0637.42
12.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:34.43B40133.0741.9039.7339.73
13.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik2:35.37B39433.6140.7546.7734.24
14.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:35.44B39335.7438.2546.5634.89
15.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków2:36.73B38335.0140.7345.7835.21
16.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin2:36.92B38232.6641.0546.5336.68
17.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:38.46R37135.6844.0943.4735.22
18.Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa2:39.06R36734.0540.6745.5438.80
19.Kostecki Brajan97WARTA Poznań2:39.3436533.8642.7146.5936.18
20.Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa2:39.6936234.0343.5144.1338.02
21.Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw2:40.0636034.7039.2648.8137.29
22.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:40.2735934.2042.1446.5937.34
23.Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy2:40.3335835.2442.0844.6238.39
24.Kruczyk Adrian97SŁOWIANKA Gorzów2:42.0134737.3939.7248.5336.37
25.Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa2:42.5134436.5140.8249.1236.06
26.Żak Patryk97FALA Ropczyce2:42.6234336.6142.3646.4937.16
27.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn2:42.6334335.7843.5945.8237.44
28.Sowier Wojciech97JORDAN Kraków2:44.2333335.8641.0050.3537.02
29.Małagowski Karol97DELFIN Piotrków Tryb2:44.8632935.4642.7948.2438.37
30.Kokot Damian97MKP Szczecin2:44.9532936.1443.5147.2738.03
31.Wawer Mateusz97JORDAN Kraków2:46.0732237.2441.5251.0836.23
32.Kodymowski Adam97DELFIN Wloclawek2:46.4832037.6643.3548.9436.53
33.Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk2:47.7031336.8143.7047.2639.93
34.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin2:47.7331336.4846.5345.5939.13
35.Lechowicz Artur97JORDAN Kraków2:47.8131238.3042.1850.8836.45
36.Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec2:57.4326437.7048.3553.7437.64
DYSKW.Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.
DYSKW.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 15
10-01-16
Dziewczat, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.83
1:03.93
Gembicka Malgorzata
Szczepaniak Karolina
SLWRO
POWAR
Wroclaw
Gorzów
99-03-01
05-11-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce1:10.53512A32.5338.00
2.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:11.66488A33.6038.06
3.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:12.20477A33.9538.25
4.Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek1:12.28475A33.6638.62
5.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:12.64468A34.1238.52
6.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:13.31456A34.9638.35
7.Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle1:13.73448A34.5839.15
8.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:13.81446A33.7040.11
9.Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.1:13.87445B34.1439.73
10.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:15.16423B34.9140.25
11.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalwaria1:15.42418B35.7439.68
12.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wroclaw1:15.51417B35.3540.16
13.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa1:16.07408B35.0741.00
14.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz1:16.34403B34.4941.85
15.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz1:17.03393B34.6042.43
16.Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów1:17.09392B35.7041.39
17.Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz1:17.48386R36.5040.98
18.Zaburko Joanna97MTP Lublinianka1:17.52385R35.9241.60
19.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom1:17.6438434.4143.23
20.Walendzewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki1:17.8838035.4842.40
21.Słowik Marta97ZRYW Opole1:17.8938036.0441.85
22.Bogucka Dagmara97JUVENIA Wroclaw1:17.9038036.1441.76
23.Nowak Julia97SŁOWIANKA Gorzów1:17.9737935.5142.46
24.Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw1:18.1637636.5441.62
25.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów1:18.2637437.0841.18
26.Jaskiewicz Klaudia97PŁYWAK Bochnia1:18.4637238.2640.20
27.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia1:18.7536835.9342.82
28.Kopiczko Sandra97MEDYK Gizycko1:20.1034936.6343.47
29.Bobowska Dominika97AVIA Swidnik1:20.1234937.1243.00
30.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno1:20.6134336.4544.16
31.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków1:20.8034037.1343.67
32.Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:21.0833736.9944.09
33.Piątek Monika97JORDAN Kraków1:21.1433637.5843.56
34.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz1:21.1533636.6644.49
35.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków1:21.1933538.0443.15
36.Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa1:21.6233036.1245.50
37.Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce1:21.6932937.9143.78
38.Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów1:21.8332837.8044.03
39.Urbaniak Angelika97WARTA Poznań1:22.1132438.6743.44
40.Cywka Łucja97WODNIK Radom1:22.2132336.2745.94
41.Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz1:22.8831536.4246.46
42.Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódz1:22.9831437.7945.19
43.Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz1:23.1531237.9345.22
44.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka1:23.3831038.2745.11
45.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa1:23.4930836.3047.19
46.Mika Zuzanna97AKWAWIT Leszno1:26.3827941.1245.26
47.Wizimirska Karolina97REKIN Swiebodzice1:35.1420841.8653.28


<< TOP >>
Konkurencja 16
10-01-16
Chlopców, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
56.19
59.53
Łuczak Piotr
Ciezkowski Dominik
AWKAT
JOKRA
Pulawy
Wadowice
06-01-20
09-11-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Brzuś Michał97ORKA Zamosc1:07.21417A32.0435.17
2.Krawiec Michał97BOBRY Debica1:07.37414A31.7435.63
3.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:07.77406A31.6836.09
4.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki1:08.27398A32.2036.07
5.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:08.85388A30.9937.86
6.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl1:09.60375A31.6237.98
7.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków1:09.69374A32.2037.49
8.Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle1:10.07368A33.9836.09
9.Galus Michał97TRÓJKA Łódz1:10.24365B32.6137.63
10.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:10.39363B32.2438.15
11.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów1:10.96354B32.2738.69
12.Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA Pawlowice1:11.07352B33.1437.93
13.Sobala Adam97AZS AWF Poznań1:11.08352B33.0638.02
14.Burba Jakub97SŁOWIANKA Gorzów1:11.28349B33.6637.62
15.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:11.65344B33.0138.64
16.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:11.66344B33.4838.18
17.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:12.07338R33.7238.35
18.Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia1:12.64330R33.7138.93
19.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:13.2032333.8839.32
20.Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy1:13.3532134.0539.30
21.Kapel Michał97IKAR Mielec1:13.6631734.0939.57
22.Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:14.0031234.8639.14
23.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz1:14.2131033.2740.94
24.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice1:14.7130334.9939.72
25.Radwański Igor97ORKA Zamosc1:14.8530233.7641.09
26.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa1:14.8830134.5140.37
27.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin1:15.1129933.9341.18
28.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki1:15.1629834.4940.67
29.Ruciński Konrad97DELFIN Wloclawek1:15.3829533.5441.84
30.Budziszewski Wojciech97AQUATICA Pawlowice1:15.5629334.7940.77
31.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka1:15.8629034.4141.45
32.Wajda Tomasz97KORONA Kraków1:16.2228634.8741.35
33.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola1:16.2528534.5441.71
34.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin1:17.1127634.5742.54
35.Mikoś Robert97VICTORIA Józefów1:17.5927134.8642.73
36.Stadnik Paweł97JUVENIA Wroclaw1:18.3426336.0842.26
37.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino1:18.4426236.0942.35
38.Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódz1:18.5826134.8343.75
39.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy1:18.8225836.0342.79
40.Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki1:19.1125636.9542.16
41.Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów1:19.3025435.7743.53
42.Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec1:19.9524838.5041.45
43.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz1:20.9323935.9944.94
44.Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl1:21.4023537.7243.68
45.Woliński Jakub97REKIN Swiebodzice1:30.3217242.2848.04
DYSKW.Stecko Michał97KAPRY Pruszków


<< TOP >>
Konkurencja 17
10-01-16
Dziewczat, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:09.20
1:13.12
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp.
Zamosc
09-11-28
01-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk1:18.51566A37.5041.01
2.Niklarz Maria97RUCH Grudziadz1:18.98556A37.2941.69
3.Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów1:19.53544A37.6941.84
4.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice1:19.81538A37.8741.94
5.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:19.90537A37.2642.64
6.Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa1:19.95536A37.9242.03
7.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów1:20.08533A37.8942.19
8.Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:20.57523A38.2642.31
9.Suder Marta97CKiS Skawina1:20.69521B37.9942.70
10.Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka1:22.86481B39.5143.35
11.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw1:22.95480B39.9143.04
12.Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew1:23.15476B39.7143.44
13.Świerczek Monika97PIATKA Chorzów1:23.21475B39.5043.71
14.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:23.36473B39.3943.97
15.Niedzwiedzka Małgorzata97MMKS Kedzierzyn Kozle1:23.53470B38.5944.94
16.Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów1:23.80465B39.5944.21
17.Wiśniewska Natalia97WARTA Poznań1:24.28457R40.0844.20
18.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:24.33456R39.1445.19
19.Sienkiewicz Klaudia97JUVENIA Bialystok1:24.8744840.2944.58
20.Greglak Marta97ZRYW Opole1:24.9844640.2544.73
21.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:25.3044139.5945.71
22.Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.1:25.6443640.5445.10
23.Urbańska Joanna97WODNIK Wloclawek1:26.1142940.6045.51
24.Świderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia1:26.1442841.2444.90
25.Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień1:26.2142740.4045.81
26.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań1:26.2642640.9445.32
27.Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka1:26.3142640.2346.08
28.Helbing Justyna97Wilanovia Warszawa1:26.3642540.0446.32
29.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka1:26.4342440.5545.88
30.Zuchowska Paulina97MKP Szczecin1:26.6042141.3945.21
31.von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk1:26.7841940.4146.37
32.Piwecka Dominika97SŁOWIANKA Gorzów1:27.0241540.6446.38
33.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz1:27.2041341.2545.95
34.Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Wloclawek1:27.3141141.7145.60
35.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz1:27.3341140.4046.93
36.Reszotko Julia97MKP Szczecin1:27.3541142.3545.00
37.Piątek Monika97JORDAN Kraków1:27.3941042.1145.28
38.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz1:27.5740841.3846.19
39.Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowroclaw1:27.7240640.5047.22
40.Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków1:27.9140342.1545.76
41.Romanowicz Anna97SHARK Rudna1:28.1739942.3345.84
42.Zieja Karina97BUKS Warszawa1:28.2039942.2046.00
43.Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin1:28.8539043.0745.78
44.Porczyńska Zuzanna97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:29.0438842.1546.89
45.Mróz Aleksandra97JORDAN Kraków1:30.5136943.0647.45
46.Buda Karolina97ORKA Ledziny1:31.2236143.4847.74
47.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów1:34.4132544.2850.13
48.Kotulska Alicja97REKIN Swiebodzice1:43.7224549.4754.25
DYSKW.Szczuka Klaudia97SŁOWIANKA Gorzów


<< TOP >>
Konkurencja 18
10-01-16
Chlopców, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.51
1:08.24
Bachowski Wojciech
Machnik Mikolaj
WAPOZ
MOKAT
Warszawa
Wroclaw
07-12-20
06-11-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:13.61485A34.5939.02
2.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin1:15.81444A36.0039.81
3.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz1:15.91442A35.7340.18
4.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:16.23436A36.0940.14
5.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:16.46432A35.9740.49
6.Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw1:16.75428A35.8140.94
7.Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw1:16.78427A36.2540.53
8.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:17.96408A36.8341.13
9.Zmija Marek97MOS Katowice1:18.48400B37.8640.62
10.Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa1:18.88394B37.4141.47
11.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:18.95393B37.5941.36
12.Adamczyk Hubert97ORKA Zamosc1:19.13390B37.1142.02
13.Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa1:19.20389B38.2840.92
14.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:19.81380B38.0241.79
15.Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok1:19.98378B38.1241.86
16.Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów1:20.09376B38.3041.79
17.Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.1:20.21375R38.4941.72
18.Staszak Rafał97MKP Szczecin1:20.22374R38.4541.77
19.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw1:20.5437038.1042.44
20.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin1:20.7536737.6143.14
21.Juchno Szymon97MOS Dabrowa Grn.1:20.7636738.6842.08
22.Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa1:20.7836738.4042.38
23.Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G.1:20.8136638.0442.77
24.Waligóra Mikołaj97AKWAWIT Leszno1:20.8436638.2242.62
25.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz1:21.1536237.7443.41
26.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola1:21.1836138.5842.60
27.Kosowicz Wojciech97KORNER Zielona G.1:21.7535438.3243.43
28.Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz1:21.8435338.3743.47
29.Paczyński Oliwer97ATP Augustów1:21.9635138.4243.54
30.Cieślar Igor97JORDAN Kraków1:22.1034939.8342.27
31.Mróz Jakub97SP 63 Bydgoszcz1:22.5134439.5942.92
32.Wieczorek Mateusz97Osowa Góra Bydgoszcz1:22.6434338.3944.25
33.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw1:22.9933838.7144.28
34.Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk1:23.0033838.6344.37
35.Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy1:23.3033438.9144.39
36.Dyda Jakub97BOBRY Debica1:23.3533438.9744.38
37.Trefler Michał97Ostrobramska Warszawa1:23.3933338.8544.54
38.Machowski Filip97IKAR Mielec1:23.4033339.2144.19
39.Droś Patryk97MOS Katowice1:23.4133339.8243.59
40.Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice1:23.5033239.3244.18
41.Narajowski Piotr97SLASK Wroclaw1:24.0732540.5443.53
42.Świeczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa1:24.1032538.0446.06
43.Karp Michał97ATP Augustów1:24.2532339.3844.87
44.Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia1:24.3132339.0145.30
45.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn1:24.4832140.3444.14
46.Nowak Tomasz97ORKA Zamosc1:24.9531538.7146.24
47.Żak Patryk97FALA Ropczyce1:25.0531440.1444.91
48.Kalinowski Rafał97JUVENIA Bialystok1:25.1431340.8644.28
49.Baran Adam97MEDYK Gizycko1:25.5930840.2745.32
50.Pieczul Albert97SIÓDEMKA Sopot1:25.8430639.9745.87
51.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn1:25.9130540.3445.57
52.Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk1:27.7028740.9346.77
53.Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów1:28.3828042.5945.79
54.Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów1:28.5527841.6646.89
55.Wize Jakub97REKIN Swiebodzice1:39.2919745.2654.03


<< TOP >>
Konkurencja 19
10-01-16
Dziewczat, 400m dowolny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
4:16.92
4:24.58
Kilijańska Donata
Anczykowska Joanna
KSOST
WAPOZ
Gorzów Wlkp
Poznań
09-11-29
91-11-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Magner Agata97GOSiR Piaseczno4:43.86603A
50m:
100m:
32.23
1:07.39
32.23
35.16
150m:
200m:
1:43.13
2:19.72
35.74
36.59
250m:
300m:
2:56.37
3:32.84
36.65
36.47
350m:
400m:
4:08.93
4:43.86
36.09
34.93
2.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln4:47.16583A
50m:
100m:
32.08
1:07.61
32.08
35.53
150m:
200m:
1:44.00
2:21.09
36.39
37.09
250m:
300m:
2:57.80
3:35.03
36.71
37.23
350m:
400m:
4:12.45
4:47.16
37.42
34.71
3.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec4:48.09577A
50m:
100m:
33.35
1:09.27
33.35
35.92
150m:
200m:
1:46.87
2:25.02
37.60
38.15
250m:
300m:
3:01.66
3:38.34
36.64
36.68
350m:
400m:
4:14.55
4:48.09
36.21
33.54
4.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew4:48.82573A
50m:
100m:
33.40
1:08.81
33.40
35.41
150m:
200m:
1:44.67
2:21.17
35.86
36.50
250m:
300m:
2:58.66
3:36.22
37.49
37.56
350m:
400m:
4:13.01
4:48.82
36.79
35.81
5.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki4:49.74567A
50m:
100m:
32.48
1:08.47
32.48
35.99
150m:
200m:
1:45.40
2:23.15
36.93
37.75
250m:
300m:
3:00.51
3:38.09
37.36
37.58
350m:
400m:
4:14.38
4:49.74
36.29
35.36
6.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork4:50.34564A
50m:
100m:
33.22
1:09.42
33.22
36.20
150m:
200m:
1:46.45
2:23.61
37.03
37.16
250m:
300m:
3:00.84
3:37.44
37.23
36.60
350m:
400m:
4:14.37
4:50.34
36.93
35.97
7.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów4:51.50557A
50m:
100m:
32.39
1:07.93
32.39
35.54
150m:
200m:
1:45.00
2:22.36
37.07
37.36
250m:
300m:
2:59.91
3:37.29
37.55
37.38
350m:
400m:
4:15.12
4:51.50
37.83
36.38
8.Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot4:55.21536A
50m:
100m:
34.56
1:11.32
34.56
36.76
150m:
200m:
1:48.30
2:25.86
36.98
37.56
250m:
300m:
3:03.40
3:40.85
37.54
37.45
350m:
400m:
4:18.44
4:55.21
37.59
36.77
9.Nita Anna97TRÓJKA Łódz4:57.16526B
50m:
100m:
33.60
1:10.83
33.60
37.23
150m:
200m:
1:49.99
2:28.64
39.16
38.65
250m:
300m:
3:06.85
3:44.90
38.21
38.05
350m:
400m:
4:22.64
4:57.16
37.74
34.52
10.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot4:57.27525B
50m:
100m:
32.83
1:09.67
32.83
36.84
150m:
200m:
1:48.18
2:26.67
38.51
38.49
250m:
300m:
3:04.80
3:42.79
38.13
37.99
350m:
400m:
4:20.28
4:57.27
37.49
36.99
11.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot4:59.67513B
50m:
100m:
33.63
1:10.48
33.63
36.85
150m:
200m:
1:48.29
2:26.75
37.81
38.46
250m:
300m:
3:05.24
3:43.94
38.49
38.70
350m:
400m:
4:22.24
4:59.67
38.30
37.43
12.Woźniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.5:01.60503B
50m:
100m:
33.79
1:11.22
33.79
37.43
150m:
200m:
1:49.92
2:28.80
38.70
38.88
250m:
300m:
3:07.57
3:46.35
38.77
38.78
350m:
400m:
4:25.65
5:01.60
39.30
35.95
13.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań5:02.67498B
50m:
100m:
35.40
1:13.52
35.40
38.12
150m:
200m:
1:52.20
2:31.07
38.68
38.87
250m:
300m:
3:09.45
3:48.16
38.38
38.71
350m:
400m:
4:26.44
5:02.67
38.28
36.23
14.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec5:02.71498B
50m:
100m:
33.56
1:10.97
33.56
37.41
150m:
200m:
1:49.52
2:28.44
38.55
38.92
250m:
300m:
3:07.09
3:46.08
38.65
38.99
350m:
400m:
4:25.00
5:02.71
38.92
37.71
15.Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów5:02.77497B
50m:
100m:
33.15
1:10.98
33.15
37.83
150m:
200m:
1:49.72
2:28.72
38.74
39.00
250m:
300m:
3:07.38
3:47.02
38.66
39.64
350m:
400m:
4:26.17
5:02.77
39.15
36.60
16.Bozek Dominika97UNIA Oswiecim5:05.69483B
50m:
100m:
34.59
1:12.48
34.59
37.89
150m:
200m:
1:51.33
2:29.67
38.85
38.34
250m:
300m:
3:09.16
3:48.56
39.49
39.40
350m:
400m:
4:27.54
5:05.69
38.98
38.15
17.Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań5:05.86482R
50m:
100m:
33.71
1:11.86
33.71
38.15
150m:
200m:
1:51.02
2:30.06
39.16
39.04
250m:
300m:
3:09.80
3:49.37
39.74
39.57
350m:
400m:
4:28.71
5:05.86
39.34
37.15
18.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań5:05.96482R
50m:
100m:
34.56
1:11.90
34.56
37.34
150m:
200m:
1:50.53
2:29.68
38.63
39.15
250m:
300m:
3:09.27
3:48.76
39.59
39.49
350m:
400m:
4:27.88
5:05.96
39.12
38.08
19.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa5:06.29480
50m:
100m:
33.84
1:11.76
33.84
37.92
150m:
200m:
1:50.77
2:29.07
39.01
38.30
250m:
300m:
3:08.48
3:47.90
39.41
39.42
350m:
400m:
4:27.94
5:06.29
40.04
38.35
20.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy5:06.43480
50m:
100m:
34.87
1:14.06
34.87
39.19
150m:
200m:
1:53.95
2:33.32
39.89
39.37
250m:
300m:
3:13.17
3:51.83
39.85
38.66
350m:
400m:
4:30.97
5:06.43
39.14
35.46
21.Frelian Marta97SKALAR Warszawa5:06.58479
50m:
100m:
33.55
1:12.38
33.55
38.83
150m:
200m:
1:51.11
2:30.16
38.73
39.05
250m:
300m:
3:09.22
3:48.74
39.06
39.52
350m:
400m:
4:28.04
5:06.58
39.30
38.54
22.Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw5:07.93473
50m:
100m:
34.72
1:13.42
34.72
38.70
150m:
200m:
1:53.22
2:32.57
39.80
39.35
250m:
300m:
3:12.43
3:51.90
39.86
39.47
350m:
400m:
4:28.76
5:07.93
36.86
39.17
23.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot5:08.19471
50m:
100m:
35.07
1:13.14
35.07
38.07
150m:
200m:
1:51.89
2:31.10
38.75
39.21
250m:
300m:
3:10.42
3:49.93
39.32
39.51
350m:
400m:
4:29.29
5:08.19
39.36
38.90
24.Marzec Sara97ORKA Ledziny5:08.75469
50m:
100m:
34.62
1:13.17
34.62
38.55
150m:
200m:
1:52.98
2:32.64
39.81
39.66
250m:
300m:
3:13.12
3:53.12
40.48
40.00
350m:
400m:
4:31.37
5:08.75
38.25
37.38
25.Przymus Agata97START Łódz5:09.99463
50m:
100m:
34.76
1:13.51
34.76
38.75
150m:
200m:
1:52.79
2:32.40
39.28
39.61
250m:
300m:
3:11.43
3:51.35
39.03
39.92
350m:
400m:
4:31.04
5:09.99
39.69
38.95
26.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ozarów Maz5:10.55461
50m:
100m:
33.59
1:12.34
33.59
38.75
150m:
200m:
1:51.46
2:31.45
39.12
39.99
250m:
300m:
3:11.47
3:51.52
40.02
40.05
350m:
400m:
4:31.74
5:10.55
40.22
38.81
27.Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw5:11.60456
50m:
100m:
34.34
1:12.40
34.34
38.06
150m:
200m:
1:52.23
2:32.97
39.83
40.74
250m:
300m:
3:13.85
3:53.73
40.88
39.88
350m:
400m:
4:33.98
5:11.60
40.25
37.62
28.Olczyk Martyna97AQUATICA Pawlowice5:11.61456
50m:
100m:
33.88
1:11.88
33.88
38.00
150m:
200m:
1:51.58
2:31.99
39.70
40.41
250m:
300m:
3:12.68
3:53.03
40.69
40.35
350m:
400m:
4:33.65
5:11.61
40.62
37.96
29.Dyna Angelika97JORDAN Kraków5:11.74456
50m:
100m:
34.41
1:14.01
34.41
39.60
150m:
200m:
1:54.13
2:34.69
40.12
40.56
250m:
300m:
3:13.82
3:53.67
39.13
39.85
350m:
400m:
4:33.03
5:11.74
39.36
38.71
30.Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw5:11.88455
50m:
100m:
35.76
1:15.03
35.76
39.27
150m:
200m:
1:54.76
2:35.14
39.73
40.38
250m:
300m:
3:15.35
3:54.82
40.21
39.47
350m:
400m:
4:34.35
5:11.88
39.53
37.53
31.Gniewosz Olga97SHARK Rudna5:13.48448
50m:
100m:
36.48
1:15.83
36.48
39.35
150m:
200m:
1:55.83
2:36.00
40.00
40.17
250m:
300m:
3:16.59
3:56.37
40.59
39.78
350m:
400m:
4:36.07
5:13.48
39.70
37.41
32.Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz5:15.89438
50m:
100m:
34.38
1:13.26
34.38
38.88
150m:
200m:
1:53.91
2:35.37
40.65
41.46
250m:
300m:
3:16.65
3:57.51
41.28
40.86
350m:
400m:
4:37.86
5:15.89
40.35
38.03
33.Gambuś Martyna97VEGA Dobrodzień5:16.90434
50m:
100m:
34.64
1:14.15
34.64
39.51
150m:
200m:
1:55.00
2:36.01
40.85
41.01
250m:
300m:
3:17.19
3:58.32
41.18
41.13
350m:
400m:
4:39.07
5:16.90
40.75
37.83
34.Jasek Alicja97SLASK Wroclaw5:16.97433
50m:
100m:
36.59
1:15.92
36.59
39.33
150m:
200m:
1:56.39
2:36.99
40.47
40.60
250m:
300m:
3:18.14
3:58.84
41.15
40.70
350m:
400m:
4:38.75
5:16.97
39.91
38.22
35.Onoszko Magdalena97SŁOWIANKA Gorzów5:17.10433
50m:
100m:
35.97
1:16.81
35.97
40.84
150m:
200m:
1:58.52
2:38.99
41.71
40.47
250m:
300m:
3:20.03
4:01.23
41.04
41.20
350m:
400m:
4:40.98
5:17.10
39.75
36.12
36.Moskal Karolina97JORDAN Kraków5:17.17433
50m:
100m:
35.79
1:15.06
35.79
39.27
150m:
200m:
1:54.80
2:35.84
39.74
41.04
250m:
300m:
3:17.02
3:57.40
41.18
40.38
350m:
400m:
4:38.15
5:17.17
40.75
39.02
37.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz5:18.23428
50m:
100m:
35.82
1:14.70
35.82
38.88
150m:
200m:
1:54.72
2:35.45
40.02
40.73
250m:
300m:
3:17.06
3:58.93
41.61
41.87
350m:
400m:
4:39.67
5:18.23
40.74
38.56
38.Kêdziora Magdalena97MORENA Gdańsk5:18.28428
50m:
100m:
35.28
1:15.62
35.28
40.34
150m:
200m:
1:56.73
2:37.36
41.11
40.63
250m:
300m:
3:18.32
3:59.19
40.96
40.87
350m:
400m:
4:39.51
5:18.28
40.32
38.77
39.Wierzchowska Kinga97UKS MOS Elk5:19.60423
50m:
100m:
35.29
1:14.66
35.29
39.37
150m:
200m:
1:54.38
2:35.23
39.72
40.85
250m:
300m:
3:16.67
3:58.60
41.44
41.93
350m:
400m:
4:40.19
5:19.60
41.59
39.41
40.Wlazlak Agata97REKIN Swiebodzice5:19.82422
50m:
100m:
35.19
1:14.67
35.19
39.48
150m:
200m:
1:55.36
2:36.76
40.69
41.40
250m:
300m:
3:19.03
4:01.36
42.27
42.33
350m:
400m:
4:42.45
5:19.82
41.09
37.37
41.Domańska Julia97DELFIN Legionowo5:23.49408
50m:
100m:
35.29
1:14.26
35.29
38.97
150m:
200m:
1:54.43
2:35.81
40.17
41.38
250m:
300m:
3:18.21
4:00.75
42.40
42.54
350m:
400m:
4:43.46
5:23.49
42.71
40.03
42.Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki5:26.82395
50m:
100m:
37.27
1:17.52
37.27
40.25
150m:
200m:
1:59.25
2:41.09
41.73
41.84
250m:
300m:
3:22.47
4:04.18
41.38
41.71
350m:
400m:
4:46.72
5:26.82
42.54
40.10
43.Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz5:30.45382
50m:
100m:
36.11
1:15.94
36.11
39.83
150m:
200m:
1:57.51
2:39.16
41.57
41.65
250m:
300m:
3:22.29
4:05.28
43.13
42.99
350m:
400m:
4:48.34
5:30.45
43.06
42.11
44.Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków5:35.40366
50m:
100m:
38.02
1:19.57
38.02
41.55
150m:
200m:
2:02.86
2:45.82
43.29
42.96
250m:
300m:
3:28.49
4:11.99
42.67
43.50
350m:
400m:
4:54.83
5:35.40
42.84
40.57
45.Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce5:36.01364
50m:
100m:
36.43
1:17.47
36.43
41.04
150m:
200m:
2:00.47
2:44.14
43.00
43.67
250m:
300m:
3:27.59
4:11.27
43.45
43.68
350m:
400m:
4:54.36
5:36.01
43.09
41.65
46.Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna5:37.17360
50m:
100m:
37.42
1:19.49
37.42
42.07
150m:
200m:
2:03.31
2:46.70
43.82
43.39
250m:
300m:
3:30.62
4:13.80
43.92
43.18
350m:
400m:
4:56.29
5:37.17
42.49
40.88
47.Romanowicz Anna97SHARK Rudna5:38.13357
50m:
100m:
37.83
1:19.68
37.83
41.85
150m:
200m:
2:02.96
2:46.62
43.28
43.66
250m:
300m:
3:30.15
4:13.10
43.53
42.95
350m:
400m:
4:55.94
5:38.13
42.84
42.19


<< TOP >>
Konkurencja 20
10-01-16
Chlopców, 400m dowolny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
3:59.77
4:12.91
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Saint Dizier (FRA)
Bydgoszcz
08-11-15
07-12-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz4:22.16574A
50m:
100m:
30.28
1:03.22
30.28
32.94
150m:
200m:
1:36.65
2:10.33
33.43
33.68
250m:
300m:
2:43.30
3:16.65
32.97
33.35
350m:
400m:
3:49.37
4:22.16
32.72
32.79
2.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec4:36.22491A
50m:
100m:
30.67
1:05.10
30.67
34.43
150m:
200m:
1:40.29
2:16.04
35.19
35.75
250m:
300m:
2:51.48
3:26.98
35.44
35.50
350m:
400m:
4:02.29
4:36.22
35.31
33.93
3.Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.4:36.32490A
50m:
100m:
31.28
1:06.28
31.28
35.00
150m:
200m:
1:42.17
2:17.78
35.89
35.61
250m:
300m:
2:53.43
3:28.89
35.65
35.46
350m:
400m:
4:03.41
4:36.32
34.52
32.91
4.Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój4:39.09476A
50m:
100m:
31.31
1:05.32
31.31
34.01
150m:
200m:
1:40.21
2:15.86
34.89
35.65
250m:
300m:
2:51.40
3:27.51
35.54
36.11
350m:
400m:
4:03.57
4:39.09
36.06
35.52
5.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań4:41.88462A
50m:
100m:
31.60
1:07.18
31.60
35.58
150m:
200m:
1:42.99
2:18.85
35.81
35.86
250m:
300m:
2:55.03
3:31.16
36.18
36.13
350m:
400m:
4:07.21
4:41.88
36.05
34.67
6.Stecko Michał97KAPRY Pruszków4:43.81452A
50m:
100m:
31.30
1:06.04
31.30
34.74
150m:
200m:
1:42.20
2:18.31
36.16
36.11
250m:
300m:
2:54.59
3:31.44
36.28
36.85
350m:
400m:
4:08.19
4:43.81
36.75
35.62
7.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim4:44.54449A
50m:
100m:
31.06
1:06.19
31.06
35.13
150m:
200m:
1:42.75
2:19.41
36.56
36.66
250m:
300m:
2:55.91
3:33.03
36.50
37.12
350m:
400m:
4:09.72
4:44.54
36.69
34.82
8.Żurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz4:44.76448A
50m:
100m:
32.51
1:08.50
32.51
35.99
150m:
200m:
1:44.76
2:21.60
36.26
36.84
250m:
300m:
2:57.69
3:34.40
36.09
36.71
350m:
400m:
4:10.42
4:44.76
36.02
34.34
9.Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz4:45.48444B
50m:
100m:
31.75
1:07.35
31.75
35.60
150m:
200m:
1:43.56
2:20.63
36.21
37.07
250m:
300m:
2:57.15
3:33.71
36.52
36.56
350m:
400m:
4:10.50
4:45.48
36.79
34.98
10.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin4:47.35436B
50m:
100m:
31.78
1:07.14
31.78
35.36
150m:
200m:
1:43.26
2:20.28
36.12
37.02
250m:
300m:
2:57.53
3:34.51
37.25
36.98
350m:
400m:
4:11.91
4:47.35
37.40
35.44
11.Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk4:47.47435B
50m:
100m:
32.02
1:07.79
32.02
35.77
150m:
200m:
1:44.37
2:21.53
36.58
37.16
250m:
300m:
2:58.92
3:35.58
37.39
36.66
350m:
400m:
4:12.26
4:47.47
36.68
35.21
12.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz4:48.52430B
50m:
100m:
32.67
1:09.94
32.67
37.27
150m:
200m:
1:47.38
2:24.47
37.44
37.09
250m:
300m:
3:01.97
3:38.93
37.50
36.96
350m:
400m:
4:15.23
4:48.52
36.30
33.29
13.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań4:48.73430B
50m:
100m:
32.89
1:09.14
32.89
36.25
150m:
200m:
1:45.95
2:22.83
36.81
36.88
250m:
300m:
2:59.59
3:36.33
36.76
36.74
350m:
400m:
4:13.25
4:48.73
36.92
35.48
14.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień4:48.95429B
50m:
100m:
33.10
1:09.97
33.10
36.87
150m:
200m:
1:46.86
2:24.09
36.89
37.23
250m:
300m:
3:00.60
3:37.87
36.51
37.27
350m:
400m:
4:14.67
4:48.95
36.80
34.28
15.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.4:50.04424B
50m:
100m:
32.29
1:08.58
32.29
36.29
150m:
200m:
1:45.65
2:23.18
37.07
37.53
250m:
300m:
3:00.13
3:36.30
36.95
36.17
350m:
400m:
4:14.13
4:50.04
37.83
35.91
16.Pluta Piotr97KORNER Zielona G.4:50.93420B
50m:
100m:
32.47
1:08.73
32.47
36.26
150m:
200m:
1:45.64
2:23.84
36.91
38.20
250m:
300m:
3:01.35
3:38.73
37.51
37.38
350m:
400m:
4:15.94
4:50.93
37.21
34.99
17.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn4:51.04419R
50m:
100m:
33.12
1:09.55
33.12
36.43
150m:
200m:
1:47.20
2:25.33
37.65
38.13
250m:
300m:
3:03.20
3:41.10
37.87
37.90
350m:
400m:
4:17.89
4:51.04
36.79
33.15
18.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków4:51.34418R
50m:
100m:
34.40
1:11.27
34.40
36.87
150m:
200m:
1:48.66
2:26.07
37.39
37.41
250m:
300m:
3:03.28
3:40.61
37.21
37.33
350m:
400m:
4:15.87
4:51.34
35.26
35.47
19.Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów4:51.76416
50m:
100m:
33.15
1:10.04
33.15
36.89
150m:
200m:
1:46.93
2:23.99
36.89
37.06
250m:
300m:
3:01.73
3:39.54
37.74
37.81
350m:
400m:
4:17.06
4:51.76
37.52
34.70
20.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec4:52.27414
50m:
100m:
33.06
1:09.68
33.06
36.62
150m:
200m:
1:47.17
2:24.44
37.49
37.27
250m:
300m:
3:01.91
3:38.80
37.47
36.89
350m:
400m:
4:16.54
4:52.27
37.74
35.73
21.Strachota Marek97MKP Myslibórz4:53.18410
50m:
100m:
31.94
1:08.21
31.94
36.27
150m:
200m:
1:46.08
2:24.32
37.87
38.24
250m:
300m:
3:02.43
3:39.97
38.11
37.54
350m:
400m:
4:17.96
4:53.18
37.99
35.22
22.Szulgo Filip97MKP Szczecin4:53.41409
50m:
100m:
33.12
1:09.89
33.12
36.77
150m:
200m:
1:47.17
2:24.56
37.28
37.39
250m:
300m:
3:02.13
3:39.39
37.57
37.26
350m:
400m:
4:16.97
4:53.41
37.58
36.44
23.Sobala Adam97AZS AWF Poznań4:54.25406
50m:
100m:
32.82
1:09.16
32.82
36.34
150m:
200m:
1:46.88
2:23.91
37.72
37.03
250m:
300m:
3:01.85
3:38.63
37.94
36.78
350m:
400m:
4:16.78
4:54.25
38.15
37.47
24.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce4:54.70404
50m:
100m:
33.29
1:10.18
33.29
36.89
150m:
200m:
1:47.81
2:25.84
37.63
38.03
250m:
300m:
3:03.43
3:41.04
37.59
37.61
350m:
400m:
4:18.46
4:54.70
37.42
36.24
25.Sola Kornel97FALA Krasnik4:55.58400
50m:
100m:
33.21
1:09.34
33.21
36.13
150m:
200m:
1:46.84
2:24.79
37.50
37.95
250m:
300m:
3:02.65
3:40.69
37.86
38.04
350m:
400m:
4:18.51
4:55.58
37.82
37.07
26.Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa4:57.50393
50m:
100m:
32.90
1:11.31
32.90
38.41
150m:
200m:
1:49.43
2:27.67
38.12
38.24
250m:
300m:
3:05.32
3:43.96
37.65
38.64
350m:
400m:
4:21.95
4:57.50
37.99
35.55
27.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków4:57.84391
50m:
100m:
33.59
1:11.83
33.59
38.24
150m:
200m:
1:51.29
2:30.64
39.46
39.35
250m:
300m:
3:08.39
3:46.08
37.75
37.69
350m:
400m:
4:22.77
4:57.84
36.69
35.07
28.Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów4:59.73384
50m:
100m:
33.62
1:11.63
33.62
38.01
150m:
200m:
1:50.19
2:29.22
38.56
39.03
250m:
300m:
3:08.16
3:47.72
38.94
39.56
350m:
400m:
4:25.29
4:59.73
37.57
34.44
29.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn5:00.40381
50m:
100m:
32.78
1:09.52
32.78
36.74
150m:
200m:
1:47.06
2:25.26
37.54
38.20
250m:
300m:
3:03.66
3:42.75
38.40
39.09
350m:
400m:
4:21.93
5:00.40
39.18
38.47
30.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno5:00.46381
50m:
100m:
32.76
1:09.65
32.76
36.89
150m:
200m:
1:47.92
2:26.12
38.27
38.20
250m:
300m:
3:04.42
3:43.87
38.30
39.45
350m:
400m:
4:23.41
5:00.46
39.54
37.05
31.Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.5:00.60381
50m:
100m:
33.36
1:11.31
33.36
37.95
150m:
200m:
1:50.39
2:29.52
39.08
39.13
250m:
300m:
3:07.28
3:45.74
37.76
38.46
350m:
400m:
4:23.91
5:00.60
38.17
36.69
32.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków5:01.50377
50m:
100m:
32.47
1:09.85
32.47
37.38
150m:
200m:
1:48.65
2:27.81
38.80
39.16
250m:
300m:
3:07.39
3:46.79
39.58
39.40
350m:
400m:
4:26.80
5:01.50
40.01
34.70
33.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice5:01.64377
50m:
100m:
33.49
1:11.05
33.49
37.56
150m:
200m:
1:49.85
2:29.02
38.80
39.17
250m:
300m:
3:08.36
3:47.12
39.34
38.76
350m:
400m:
4:25.69
5:01.64
38.57
35.95
34.Oliwa Michał97MKP Szczecin5:01.93376
50m:
100m:
34.18
1:11.91
34.18
37.73
150m:
200m:
1:50.60
2:29.47
38.69
38.87
250m:
300m:
3:08.31
3:47.16
38.84
38.85
350m:
400m:
4:25.21
5:01.93
38.05
36.72
35.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków5:02.81372
50m:
100m:
30.88
1:06.50
30.88
35.62
150m:
200m:
1:44.56
2:22.85
38.06
38.29
250m:
300m:
3:01.17
3:40.72
38.32
39.55
350m:
400m:
4:22.08
5:02.81
41.36
40.73
36.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień5:04.28367
50m:
100m:
33.94
1:11.90
33.94
37.96
150m:
200m:
1:50.31
2:28.78
38.41
38.47
250m:
300m:
3:07.62
3:46.42
38.84
38.80
350m:
400m:
4:23.98
5:04.28
37.56
40.30
37.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków5:05.09364
50m:
100m:
34.37
1:11.52
34.37
37.15
150m:
200m:
1:50.64
2:28.44
39.12
37.80
250m:
300m:
3:07.26
3:45.34
38.82
38.08
350m:
400m:
4:25.13
5:05.09
39.79
39.96
38.Kawczak Radosław97MKP Szczecin5:06.37360
50m:
100m:
32.23
1:10.06
32.23
37.83
150m:
200m:
1:48.69
2:28.14
38.63
39.45
250m:
300m:
3:08.54
3:47.98
40.40
39.44
350m:
400m:
4:28.49
5:06.37
40.51
37.88
39.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola5:07.61355
50m:
100m:
34.61
1:13.34
34.61
38.73
150m:
200m:
1:53.21
2:32.90
39.87
39.69
250m:
300m:
3:12.13
3:51.63
39.23
39.50
350m:
400m:
4:30.14
5:07.61
38.51
37.47
40.Zwoliński Marcin97MOS Katowice5:07.81355
50m:
100m:
35.83
1:15.52
35.83
39.69
150m:
200m:
1:54.16
2:33.69
38.64
39.53
250m:
300m:
3:12.76
3:52.29
39.07
39.53
350m:
400m:
4:30.66
5:07.81
38.37
37.15
41.Staszak Rafał97MKP Szczecin5:07.89354
50m:
100m:
34.53
1:12.76
34.53
38.23
150m:
200m:
1:51.95
2:31.76
39.19
39.81
250m:
300m:
3:11.55
3:51.06
39.79
39.51
350m:
400m:
4:30.46
5:07.89
39.40
37.43
42.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork5:07.92354
50m:
100m:
36.26
1:16.73
36.26
40.47
150m:
200m:
1:56.82
2:35.90
40.09
39.08
250m:
300m:
3:14.25
3:53.00
38.35
38.75
350m:
400m:
4:31.20
5:07.92
38.20
36.72
43.Smok Witold97WODNIK Wloclawek5:08.57352
50m:
100m:
33.64
1:12.58
33.64
38.94
150m:
200m:
1:52.58
2:32.16
40.00
39.58
250m:
300m:
3:10.61
3:49.14
38.45
38.53
350m:
400m:
4:30.01
5:08.57
40.87
38.56
44.Szylder Sebastian97AQUATICA Pawlowice5:10.87344
50m:
100m:
34.59
1:13.53
34.59
38.94
150m:
200m:
1:52.81
2:33.00
39.28
40.19
250m:
300m:
3:12.81
3:52.35
39.81
39.54
350m:
400m:
4:32.49
5:10.87
40.14
38.38
45.Tomzik Jakub97MUKP Warszawianka5:11.93341
50m:
100m:
34.78
1:14.22
34.78
39.44
150m:
200m:
1:55.13
2:34.43
40.91
39.30
250m:
300m:
3:14.80
3:54.57
40.37
39.77
350m:
400m:
4:34.02
5:11.93
39.45
37.91
46.Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz5:15.02331
50m:
100m:
34.31
1:13.43
34.31
39.12
150m:
200m:
1:54.86
2:35.99
41.43
41.13
250m:
300m:
3:17.67
3:58.14
41.68
40.47
350m:
400m:
4:37.02
5:15.02
38.88
38.00
47.Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna5:16.51326
50m:
100m:
35.02
1:14.64
35.02
39.62
150m:
200m:
1:55.62
2:36.05
40.98
40.43
250m:
300m:
3:17.17
3:58.06
41.12
40.89
350m:
400m:
4:38.33
5:16.51
40.27
38.18
48.Wawer Mateusz97JORDAN Kraków5:16.78325
50m:
100m:
35.49
1:16.02
35.49
40.53
150m:
200m:
1:56.67
2:37.08
40.65
40.41
250m:
300m:
3:17.12
3:57.44
40.04
40.32
350m:
400m:
4:38.28
5:16.78
40.84
38.50
49.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola5:17.25324
50m:
100m:
34.67
1:13.31
34.67
38.64
150m:
200m:
1:53.45
2:34.73
40.14
41.28
250m:
300m:
3:15.47
3:56.66
40.74
41.19
350m:
400m:
4:38.27
5:17.25
41.61
38.98
50.Mikoś Robert97VICTORIA Józefów5:17.88322
50m:
100m:
33.78
1:12.37
33.78
38.59
150m:
200m:
1:53.06
2:34.45
40.69
41.39
250m:
300m:
3:15.97
3:58.60
41.52
42.63
350m:
400m:
4:40.10
5:17.88
41.50
37.78
51.Kokot Damian97MKP Szczecin5:18.29321
50m:
100m:
34.45
1:13.82
34.45
39.37
150m:
200m:
1:54.95
2:37.02
41.13
42.07
250m:
300m:
3:18.13
3:59.87
41.11
41.74
350m:
400m:
4:40.14
5:18.29
40.27
38.15


<< TOP >>
4 - ZMP 13-lat 2 Dzień finały10-01-16 - 17:00


Konkurencja 11
10-01-16
Dziewczat, 50m dowolny13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
26.39
26.39
26.57
Korc Agata
Jagoda Julia
Jagoda Julia
ENZGO
JEOZA
JEOZA
Kraków
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
00-05-14
09-01-16
08-11-30

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa27.96618
2.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce28.32594
3.Bart Patrycja97PAŁAC Katowice28.53581
4.Królak Agata97KAPRY Pruszków28.90559
5.Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów29.02552
6.Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa29.24540
7.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki29.28538
8.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln29.52525
Finał B
9.Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia29.80510
10.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.29.90505
11.von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk29.96502
12.Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki30.09495
13.Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów30.14493
14.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin30.20490
15.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień30.38481
16.Sproska Magdalena97ZRYW Opole30.46478


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-01-16
Chlopców, 50m dowolny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
24.08
25.09
Werner Pawel
Hundert Marcin
JUWRO
STSZC
Nowa Ruda-Slupiec
Szczecin
07-12-14
88-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno26.56501
2.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino26.91482
3.Kubot Szymon97WARTA Poznań27.01477
4.Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok27.09473
5.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów27.41456
6.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa27.59447
7.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn27.84435
8.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa27.96430
Finał B
9.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków27.72441
10.Salik Borys97ATOL Olesnica27.92432
11.Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno28.03427
12.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin28.05426
13.Radwański Igor97ORKA Zamosc28.19419
14.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz28.35412
15.Stachowski Adam97WODNIK Rawicz28.56403
16.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl35.31213


<< TOP >>
Konkurencja 13
10-01-16
Dziewczat, 200m zmienny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:18.71
2:20.84
Otremba Justyna
Szczepaniak Karolina
DETOR
POWAR
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:30.4861832.8239.3142.8235.53
2.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska2:33.1958633.6038.1945.8035.60
3.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:34.4557232.4437.7846.4937.74
4.Królak Agata97KAPRY Pruszków2:35.1556433.5040.4047.2034.05
5.Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:38.0153432.8740.3945.8738.88
6.Scieszko Agnieszka97START Łódz2:39.4352034.0542.3746.3236.69
7.Czerniak Magdalena97BOBRY Debica2:41.1350434.8440.2548.3037.74
DYSKW.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz
Finał B
9.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia2:35.9655535.7239.8544.7835.61
10.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:38.6552834.6839.2148.8035.96
11.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw2:39.9351536.0743.1844.5836.10
12.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz2:39.9751534.5741.5246.7537.13
13.Widomska Paulina97STP Nowy Sacz2:42.3649236.1041.3147.1237.83
14.Marzec Sara97ORKA Ledziny2:43.2048537.2242.0047.0936.89
15.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz2:48.5744036.8941.4449.8140.43
DYSKW.Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.


<< TOP >>
Konkurencja 14
10-01-16
Chlopców, 200m zmienny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:08.46
2:15.36
Cieslak Marcin
Dega Wiktor
BUWAR
SKBEL
Wrocław
Warszawa
06-11-18
04-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki2:23.4250031.3036.9041.2633.96
2.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz2:26.5746932.0738.9041.9533.65
3.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:26.6746832.9137.2843.7732.71
4.Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój2:26.7246733.2537.6242.8533.00
5.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin2:31.0642833.2241.1043.2933.45
6.Scibiorek Krzysztof97START Łódz2:31.4142532.6539.0145.3134.44
7.Misiak Michał97DELFIN Wloclawek2:31.6442333.5237.9847.2532.89
8.Leszman Sebastian97AVIA Swidnik2:32.0942031.7937.9646.7635.58
Finał B
9.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin2:29.9243833.0540.4543.1933.23
10.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik2:30.6843133.4140.1044.6232.55
11.Zmija Marek97MOS Katowice2:31.3642633.5940.5443.1934.04
12.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw2:32.8141433.9939.9443.6435.24
13.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:35.6339235.1043.3342.4434.76
14.Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa2:35.8239034.0540.6644.3836.73
15.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:37.0138135.9139.3247.3034.48
16.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków2:37.3137935.3040.9046.0235.09


<< TOP >>
Konkurencja 15
10-01-16
Dziewczat, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.83
1:03.93
Gembicka Malgorzata
Szczepaniak Karolina
SLWRO
POWAR
Wroclaw
Gorzów
99-03-01
05-11-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce1:09.7852832.0537.73
2.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:10.3951533.1737.22
3.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:10.6350933.2837.35
4.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:11.5149133.2438.27
5.Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek1:11.6548832.7538.90
6.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:12.3847333.5138.87
7.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:12.6146933.5039.11
8.Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle1:13.8344634.7839.05
Finał B
9.Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.1:13.3845434.1239.26
10.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalwaria1:14.4243635.3039.12
11.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa1:14.5743334.4940.08
12.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:14.8342834.0740.76
13.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz1:15.4641834.7440.72
14.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz1:15.4841734.4441.04
15.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wroclaw1:17.5338535.3442.19
16.Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów1:17.5938434.6142.98


<< TOP >>
Konkurencja 16
10-01-16
Chlopców, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
56.19
59.53
Łuczak Piotr
Ciezkowski Dominik
AWKAT
JOKRA
Pulawy
Wadowice
06-01-20
09-11-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Krawiec Michał97BOBRY Debica1:05.5844930.4935.09
2.Brzuś Michał97ORKA Zamosc1:05.9144231.1734.74
3.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:06.2143631.6734.54
4.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki1:07.4041331.5935.81
5.Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle1:09.2238132.7936.43
6.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl1:09.8537131.3938.46
7.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:10.3336431.0339.30
8.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków1:11.4434732.9338.51
Finał B
9.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:09.5737632.4037.17
10.Galus Michał97TRÓJKA Łódz1:09.6537432.2637.39
11.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:10.1136732.8037.31
12.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:10.2236533.0537.17
13.Burba Jakub97SŁOWIANKA Gorzów1:10.4036332.9837.42
14.Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA Pawlowice1:10.8535633.3237.53
15.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:10.9535433.3937.56
16.Sobala Adam97AZS AWF Poznań1:12.7232933.4439.28


<< TOP >>
Konkurencja 17
10-01-16
Dziewczat, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:09.20
1:13.12
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp.
Zamosc
09-11-28
01-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Niklarz Maria97RUCH Grudziadz1:17.4658936.8740.59
2.Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk1:17.6058636.8440.76
3.Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów1:18.8855837.6641.22
4.Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa1:19.1955137.8341.36
5.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice1:19.2255138.0741.15
6.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów1:19.8253837.4942.33
7.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:19.9053737.4542.45
8.Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:21.9349838.9243.01
Finał B
9.Suder Marta97CKiS Skawina1:20.0553437.2842.77
10.Świerczek Monika97PIATKA Chorzów1:21.1151338.7942.32
11.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw1:22.8248239.1743.65
12.Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka1:22.8748139.3443.53
13.Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew1:23.3747240.0443.33
14.Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów1:23.7046739.3444.36
15.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:24.5145439.6744.84
16.Niedzwiedzka Małgorzata97MMKS Kedzierzyn Kozle1:24.6345239.2545.38


<< TOP >>
Konkurencja 18
10-01-16
Chlopców, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.51
1:08.24
Bachowski Wojciech
Machnik Mikolaj
WAPOZ
MOKAT
Warszawa
Wroclaw
07-12-20
06-11-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:12.4250934.2438.18
2.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:15.4045135.8439.56
3.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz1:15.4345035.7339.70
4.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin1:15.4944935.2740.22
5.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:15.5044935.8539.65
6.Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw1:16.2543636.0640.19
7.Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw1:17.3141836.4440.87
8.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:18.7439637.0241.72
Finał B
9.Zmija Marek97MOS Katowice1:18.7339637.0041.73
10.Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa1:18.7939537.2341.56
11.Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa1:19.1938937.7341.46
12.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:19.2038938.1341.07
13.Adamczyk Hubert97ORKA Zamosc1:19.3638737.2242.14
14.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:19.4038637.7341.67
15.Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.1:20.0737737.9942.08
16.Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów1:20.5637038.2142.35


<< TOP >>
Konkurencja 19
10-01-16
Dziewczat, 400m dowolny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
4:16.92
4:24.58
Kilijańska Donata
Anczykowska Joanna
KSOST
WAPOZ
Gorzów Wlkp
Poznań
09-11-29
91-11-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Magner Agata97GOSiR Piaseczno4:38.40640
50m:
100m:
31.72
1:06.45
31.72
34.73
150m:
200m:
1:41.81
2:17.16
35.36
35.35
250m:
300m:
2:52.52
3:28.22
35.36
35.70
350m:
400m:
4:03.45
4:38.40
35.23
34.95
2.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln4:42.70611
50m:
100m:
32.05
1:06.89
32.05
34.84
150m:
200m:
1:42.95
2:18.84
36.06
35.89
250m:
300m:
2:54.96
3:31.51
36.12
36.55
350m:
400m:
4:08.30
4:42.70
36.79
34.40
3.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew4:43.22608
50m:
100m:
32.61
1:07.38
32.61
34.77
150m:
200m:
1:43.39
2:19.68
36.01
36.29
250m:
300m:
2:55.97
3:31.82
36.29
35.85
350m:
400m:
4:07.96
4:43.22
36.14
35.26
4.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec4:45.00596
50m:
100m:
32.73
1:08.08
32.73
35.35
150m:
200m:
1:45.16
2:22.50
37.08
37.34
250m:
300m:
2:58.43
3:34.90
35.93
36.47
350m:
400m:
4:10.96
4:45.00
36.06
34.04
5.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork4:46.28588
50m:
100m:
31.99
1:07.18
31.99
35.19
150m:
200m:
1:43.49
2:19.85
36.31
36.36
250m:
300m:
2:56.90
3:33.81
37.05
36.91
350m:
400m:
4:10.64
4:46.28
36.83
35.64
6.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki4:46.88585
50m:
100m:
32.44
1:08.26
32.44
35.82
150m:
200m:
1:45.00
2:21.56
36.74
36.56
250m:
300m:
2:58.72
3:36.07
37.16
37.35
350m:
400m:
4:12.07
4:46.88
36.00
34.81
7.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów4:53.78544
50m:
100m:
31.87
1:07.20
31.87
35.33
150m:
200m:
1:44.47
2:22.07
37.27
37.60
250m:
300m:
2:59.97
3:37.96
37.90
37.99
350m:
400m:
4:16.11
4:53.78
38.15
37.67
8.Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot4:54.92538
50m:
100m:
34.42
1:11.13
34.42
36.71
150m:
200m:
1:48.33
2:25.84
37.20
37.51
250m:
300m:
3:03.47
3:41.36
37.63
37.89
350m:
400m:
4:18.64
4:54.92
37.28
36.28
Finał B
9.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot4:55.34536
50m:
100m:
33.00
1:09.33
33.00
36.33
150m:
200m:
1:46.74
2:24.38
37.41
37.64
250m:
300m:
3:02.73
3:40.94
38.35
38.21
350m:
400m:
4:18.16
4:55.34
37.22
37.18
10.Nita Anna97TRÓJKA Łódz4:57.85522
50m:
100m:
32.53
1:10.46
32.53
37.93
150m:
200m:
1:49.01
2:27.33
38.55
38.32
250m:
300m:
3:05.70
3:44.39
38.37
38.69
350m:
400m:
4:22.55
4:57.85
38.16
35.30
11.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań5:01.77502
50m:
100m:
34.53
1:11.73
34.53
37.20
150m:
200m:
1:50.26
2:28.72
38.53
38.46
250m:
300m:
3:07.46
3:46.10
38.74
38.64
350m:
400m:
4:24.93
5:01.77
38.83
36.84
12.Bozek Dominika97UNIA Oswiecim5:03.20495
50m:
100m:
33.48
1:11.53
33.48
38.05
150m:
200m:
1:50.13
2:29.08
38.60
38.95
250m:
300m:
3:07.84
3:46.89
38.76
39.05
350m:
400m:
4:26.05
5:03.20
39.16
37.15
13.Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów5:04.23490
50m:
100m:
32.50
1:10.66
32.50
38.16
150m:
200m:
1:49.39
2:29.15
38.73
39.76
250m:
300m:
3:08.24
3:47.07
39.09
38.83
350m:
400m:
4:27.10
5:04.23
40.03
37.13
14.Woźniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.5:05.17486
50m:
100m:
34.09
1:11.82
34.09
37.73
150m:
200m:
1:50.61
2:29.96
38.79
39.35
250m:
300m:
3:09.53
3:49.55
39.57
40.02
350m:
400m:
4:28.52
5:05.17
38.97
36.65
15.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec5:06.11481
50m:
100m:
33.51
1:11.48
33.51
37.97
150m:
200m:
1:50.65
2:29.98
39.17
39.33
250m:
300m:
3:09.79
3:49.50
39.81
39.71
350m:
400m:
4:28.52
5:06.11
39.02
37.59
16.Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań5:10.52461
50m:
100m:
32.48
1:11.01
32.48
38.53
150m:
200m:
1:50.96
2:30.65
39.95
39.69
250m:
300m:
3:10.87
3:51.38
40.22
40.51
350m:
400m:
4:32.35
5:10.52
40.97
38.17


<< TOP >>
Konkurencja 20
10-01-16
Chlopców, 400m dowolny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
3:59.77
4:12.91
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Saint Dizier (FRA)
Bydgoszcz
08-11-15
07-12-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz4:20.62584
50m:
100m:
29.67
1:02.12
29.67
32.45
150m:
200m:
1:35.58
2:09.24
33.46
33.66
250m:
300m:
2:42.10
3:15.01
32.86
32.91
350m:
400m:
3:48.52
4:20.62
33.51
32.10
2.Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.4:31.11519
50m:
100m:
30.71
1:04.67
30.71
33.96
150m:
200m:
1:39.22
2:14.15
34.55
34.93
250m:
300m:
2:48.86
3:23.62
34.71
34.76
350m:
400m:
3:58.33
4:31.11
34.71
32.78
3.Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój4:31.25518
50m:
100m:
30.39
1:03.76
30.39
33.37
150m:
200m:
1:38.29
2:13.14
34.53
34.85
250m:
300m:
2:48.32
3:23.43
35.18
35.11
350m:
400m:
3:58.18
4:31.25
34.75
33.07
4.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec4:33.88503
50m:
100m:
30.56
1:04.24
30.56
33.68
150m:
200m:
1:38.84
2:13.94
34.60
35.10
250m:
300m:
2:48.91
3:23.87
34.97
34.96
350m:
400m:
3:58.96
4:33.88
35.09
34.92
5.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań4:38.86477
50m:
100m:
30.84
1:05.09
30.84
34.25
150m:
200m:
1:40.18
2:15.87
35.09
35.69
250m:
300m:
2:51.73
3:27.60
35.86
35.87
350m:
400m:
4:03.46
4:38.86
35.86
35.40
6.Stecko Michał97KAPRY Pruszków4:44.21450
50m:
100m:
31.65
1:05.72
31.65
34.07
150m:
200m:
1:41.23
2:17.37
35.51
36.14
250m:
300m:
2:53.93
3:30.68
36.56
36.75
350m:
400m:
4:07.90
4:44.21
37.22
36.31
7.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim4:44.75448
50m:
100m:
30.96
1:05.81
30.96
34.85
150m:
200m:
1:41.88
2:18.50
36.07
36.62
250m:
300m:
2:55.44
3:32.51
36.94
37.07
350m:
400m:
4:09.48
4:44.75
36.97
35.27
8.Żurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz4:46.58439
50m:
100m:
31.91
1:06.82
31.91
34.91
150m:
200m:
1:42.86
2:19.50
36.04
36.64
250m:
300m:
2:56.68
3:34.04
37.18
37.36
350m:
400m:
4:10.90
4:46.58
36.86
35.68
Finał B
9.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień4:44.37450
50m:
100m:
32.38
1:08.05
32.38
35.67
150m:
200m:
1:44.27
2:20.80
36.22
36.53
250m:
300m:
2:56.99
3:33.01
36.19
36.02
350m:
400m:
4:09.31
4:44.37
36.30
35.06
10.Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz4:45.48444
50m:
100m:
31.51
1:06.26
31.51
34.75
150m:
200m:
1:42.14
2:18.20
35.88
36.06
250m:
300m:
2:54.43
3:30.67
36.23
36.24
350m:
400m:
4:06.37
4:45.48
35.70
39.11
11.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz4:45.66444
50m:
100m:
31.67
1:07.26
31.67
35.59
150m:
200m:
1:43.76
2:19.82
36.50
36.06
250m:
300m:
2:56.17
3:32.77
36.35
36.60
350m:
400m:
4:07.11
4:45.66
34.34
38.55
12.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań4:46.53440
50m:
100m:
32.42
1:08.31
32.42
35.89
150m:
200m:
1:44.61
2:21.59
36.30
36.98
250m:
300m:
2:58.46
3:35.50
36.87
37.04
350m:
400m:
4:12.04
4:46.53
36.54
34.49
13.Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk4:47.22436
50m:
100m:
30.83
1:05.23
30.83
34.40
150m:
200m:
1:41.68
2:17.94
36.45
36.26
250m:
300m:
2:54.35
3:31.72
36.41
37.37
350m:
400m:
4:08.27
4:47.22
36.55
38.95
14.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.4:47.61435
50m:
100m:
32.73
1:08.94
32.73
36.21
150m:
200m:
1:45.59
2:22.98
36.65
37.39
250m:
300m:
3:00.00
3:36.48
37.02
36.48
350m:
400m:
4:13.49
4:47.61
37.01
34.12
15.Pluta Piotr97KORNER Zielona G.4:48.42431
50m:
100m:
32.41
1:08.45
32.41
36.04
150m:
200m:
1:45.24
2:22.37
36.79
37.13
250m:
300m:
2:59.46
3:36.40
37.09
36.94
350m:
400m:
4:13.08
4:48.42
36.68
35.34
16.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin4:49.19427
50m:
100m:
31.79
1:07.54
31.79
35.75
150m:
200m:
1:43.90
2:20.12
36.36
36.22
250m:
300m:
2:56.98
3:34.04
36.86
37.06
350m:
400m:
4:11.09
4:49.19
37.05
38.10


<< TOP >>
Konkurencja 21
10-01-16
Mieszane, 4 x 50m dowolny

13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.GOSiR PiasecznoGOSiR Piaseczno1:56.16416
Alchimowicz Jêdrzej
Rybińska Olga
97
97
+0,76
+0,67
28.55
31.16
Kuzebski Jakub
Magner Agata
97
97
+0,63
+0,75
27.57
28.88
2.TRÓJKA Łódz 1TRÓJKA Łódz1:56.29415
Chmurzyński Łukasz
Różycka Magdalena
97
97
+0,81
+0,50
28.42
30.33
Pierzyński Michał
Nita Anna
97
97
+0,61
+0,56
27.96
29.58
3.WARTA Poznań 1WARTA Poznań1:56.33415
Raducki Arkadiusz
Mendowska Paulina
97
97
+1,03
+0,34
28.30
30.18
Kubot Szymon
Filipiak Wiktoria
97
97
+0,61
+0,57
27.50
30.35
4.OLIMPIJCZYK SuwalkiOLIMPIJCZYK Suwalki1:57.01407
Szmajda Michał
Okragła Martyna
97
97
+0,93
+0,69
28.64
29.82
Fiedorowicz Patryk
Walendzewicz Monika
97
97
+0,42
+0,56
28.62
29.93
5.SLASK WroclawSLASK Wroclaw1:57.34404
Klekowski Jakub
Chaszczewicz Alicja
97
97
+0,70
+0,77
28.23
30.49
Jaszczak Wiktor
Strzelczyk Aleksandra
97
97
+0,25
+0,61
28.88
29.74
6.JORDAN KrakówJORDAN Kraków1:57.82399
Tombarkiewicz Józef
Sudek Agnieszka
97
97
+0,79
+0,78
27.70
31.36
Skrzypek Grzegorz
Dyna Angelika
97
97
+0,57
+0,55
28.58
30.18
7.SOKÓŁ RzeszówSOKÓŁ Rzeszów1:57.96398
Bajak Michał
Kulaga Dominika
97
97
+0,8528.26
31.95
Bajak Mateusz
Świeca Kamila
97
97
+0,18
+0,43
26.54
31.21
8.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin1:58.03397
Jaworski Filip
Piotrowska Anna
97
97
+0,81
+0,63
28.16
31.32
Borysiewicz Dawid
Dziadkowiak Patrycja
97
97
+0,58
+0,60
28.81
29.74
9.DELFIN WloclawekDELFIN Wloclawek1:58.16396
Ruciński Konrad
Kasprowicz Katarzyna
97
97
+0,74
+0,43
29.60
30.36
Misiak Michał
Matusiak Dominika
97
97
+0,58
+0,44
28.16
30.04
10.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa1:58.44393
Żochowski Daniel
Bodalska Magdalena
97
97
+0,86
+0,50
27.94
31.15
Reszka Jakub
Kaczmarczyk Klaudia
97
97
+0,37
+0,61
29.15
30.20
11.MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.1:58.79389
Nowodworski Dawid
Teresko Anna
97
97
+0,91
+0,79
29.32
30.66
Katolik Bartosz
Sliwińska Marta
97
97
+0,72
+0,60
28.88
29.93
12.MKP SzczecinMKP Szczecin1:59.18386
Szulgo Filip
Zuchowska Paulina
97
97
+0,80
+0,49
28.82
30.92
Włodarczyk Stanisław
Reszotko Julia
97
97
+0,65
+0,74
28.76
30.68
13.KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków1:59.20385
Kolczyński Stanisław
Walczak Aleksandra
97
97
+0,86
+0,70
28.87
31.74
Stecko Michał
Królak Agata
97
97
+0,61
+0,43
28.87
29.72
14.JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw1:59.27385
Kolasa Dawid
Kaniak Aleksandra
97
97
+0,84
+0,49
28.82
30.65
Palica Łukasz
Maj Wiktoria
97
97
+0,49
+0,39
29.04
30.76
15.UKS G-8 BielanyG8 BIELANY Warszawa1:59.78380
Przybysz Patryk
Świnoga Dominika
97
97
+0,82
+0,70
28.94
31.13
Borkowski Krzysztof
Wiertel Magda
97
97
+0,38
+0,49
30.34
29.37
16.SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów1:59.82379
Popielec Michał
Wachowiak Patrycja
97
97
+0,81
+0,28
28.86
30.31
Burba Jakub
Sobotnicka Angelika
97
97
+0,68
+0,29
30.13
30.52
17.KSZO OstrowiecKSZO Ostrowiec2:01.73362
Dytkowski Jan
Zawolik Wiktoria
97
97
+0,79
+0,55
29.08
31.50
Szeląg Ernest
Loranty Patrycja
97
97
+0,70
+0,54
31.29
29.86
18.DELFIN GdyniaDELFIN Gdynia2:01.81361
Zomkowski Arkadiusz
Grudnowska Alicja
97
97
+0,5729.95
31.38
Konopka Mateusz
Juszczyk Natalia
97
97
+0,42
+0,67
29.96
30.52
19.VEGA DobrodzieńVEGA Dobrodzień2:02.37356
Kukowka Rafael
Gambuś Martyna
97
97
+0,71
+0,62
31.93
31.17
Nowak Radosław
Kapela Joanna
97
97
+0,62
+0,47
29.06
30.21
20.JUVENIA BialystokJUVENIA Bialystok2:02.82352
Kisielewski Marcin
Pietrzykowska Paulina
97
97
+0,89
+0,36
27.12
32.66
Szeroki Rafał
Sienkiewicz Klaudia
97
97
+0,51
+0,33
31.72
31.32
21.SHARK RudnaSHARK Rudna2:03.56346
Buszkiewicz Wojciech
Romanowicz Anna
97
97
+0,72
+0,67
30.45
32.35
Wojtyczka Łukasz
Gniewosz Olga
97
97
+0,64
+0,61
30.88
29.88
22.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz2:03.62345
Kubiaczyk Jakub
Sztandera Daria
97
97
+0,77
+0,67
31.19
31.04
Tybiszewski Hubert
Ciszewska Sandra
97
97
+0,69
+0,71
30.96
30.43
23.WARTA Poznań 2WARTA Poznań2:03.90343
Kostecki Brajan
Wójcik Claudia
97
97
+0,87
+0,54
30.71
29.82
Nieczyporowski Łukasz
Piechowiak Aisza
97
97
+0,58
+0,62
31.81
31.56
24.Rekin ŚwiebodziceREKIN Swiebodzice2:12.23282
Woliński Jakub
Wizimirska Karolina
97
97
+0,68
+0,67
33.88
34.37
Świeboda Michał
Wlazlak Agata
97
97
+0,84
+0,71
33.40
30.58
NIE UK.TRÓJKA Łódz 2TRÓJKA Łódz
Umiński Grzegorz, Kujawa Wiktoria, Staniszewski Adam, Jagielska Róża