Nr  1. Dziewczat, 200m dowolny  13 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  13 lat
Nr  3. Dziewczat, 50m motylkowy  13 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  13 lat
Nr  5. Dziewczat, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  7. Dziewczat, 100m zmienny  13 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  13 lat
Nr  1. Dziewczat, 200m dowolny  13 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  13 lat
Nr  3. Dziewczat, 50m motylkowy  13 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  13 lat
Nr  5. Dziewczat, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  7. Dziewczat, 100m zmienny  13 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  13 lat
Nr  9. Dziewczat, 4 x 100m dowolny  13 lat
Nr  10. Chlopców, 4 x 100m dowolny  13 lat


Mistrzostwa Polski Mlodzików 13-lat
Ostrowiec Sw, 15. - 17.1.2010


1 - ZMP 13-lat 1 Dzień elim.10-01-15 - 9:00


Konkurencja 1
10-01-15 - 9:00
Dziewczat, 200m dowolny13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:01.20
2:05.77
Kilijańska Donata
Budzis Joanna
KSOST
BUWAR
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-28
03-12-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Magner Agata97GOSiR Piaseczno2:15.67A59430.6634.3835.4635.17
2.Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:16.00A59031.4134.6135.0734.91
3.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew2:16.38A58531.5534.2935.3535.19
4.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln2:17.48A57131.6334.9636.0234.87
5.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork2:17.93A56532.1335.3735.6634.77
6.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki2:18.82A55531.9435.8936.9334.06
7.Nita Anna97TRÓJKA Łódz2:20.23A53832.3736.4837.2534.13
8.Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:20.69A53332.5736.0136.8035.31
9.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec2:21.19B52733.5636.5736.3534.71
10.Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.2:21.43B52432.7936.2636.7435.64
11.Marzec Sara97ORKA Ledziny2:22.07B51733.0935.7736.4436.77
12.Bart Patrycja97PAŁAC Katowice2:22.34B51433.8036.7139.3332.50
13.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:22.72B51032.3636.2437.1336.99
14.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno2:22.85B50932.7436.4537.5636.10
15.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot2:22.98B50833.0636.4937.1036.33
16.Rostowska Wiktoria97MOS Dabrowa Grn.2:23.00B50732.8036.1237.2536.83
17.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów2:23.05R50732.3235.8637.6537.22
18.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec2:23.72R50032.7136.0637.6737.28
19.Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot2:24.0449634.1936.2236.8536.78
20.Maj Wiktoria97JUVENIA Wroclaw2:24.2649433.5336.9037.9435.89
21.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa2:24.8748832.0036.5638.3337.98
21.Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa2:24.8748833.3236.5438.7736.24
23.Słowik Marta97ZRYW Opole2:24.9648733.1736.8238.4936.48
24.Gniewosz Olga97SHARK Rudna2:26.6647033.9638.6338.3835.69
25.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot2:26.7247034.0337.0338.1437.52
26.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin2:26.7746933.3737.7738.5837.05
27.Frelian Marta97SKALAR Warszawa2:26.8246932.0636.4539.0039.31
28.Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów2:26.9046834.2037.5838.4836.64
29.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy2:27.3046433.8937.2538.5437.62
30.Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia2:27.4046332.2437.4939.2638.41
31.Filipiak Wiktoria97WARTA Poznań2:27.4946233.1237.8139.1437.42
32.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań2:28.7445135.1837.8838.7936.89
33.Orczykowska Wioletta97STP Nowy Sacz2:28.7545134.2037.8439.2437.47
34.Jasek Alicja97SLASK Wroclaw2:29.3544535.4337.6838.2338.01
35.Procek Jagoda97DELFIN Inowroclaw2:29.4844433.5637.8739.4238.63
36.Sadowska Natalia97OLIMPIJCZYK Suwalki2:30.6643434.7238.0039.7338.21
37.Ciebielska Adrianna97SŁOWIANKA Gorzów2:30.8143332.9837.3640.3940.08
38.Przymus Agata97START Łódz2:31.7342534.8438.3239.4139.16
39.Redosz Marta97SKALAR Slupsk2:32.6441734.4538.3039.9839.91
40.Helbing Justyna97Wilanovia Warszawa2:32.9641533.6938.5641.0839.63
41.Domańska Julia97DELFIN Legionowo2:33.8340833.7938.3841.2240.44
42.Dornowska Adrianna97Osowa Góra Bydgoszcz2:34.8040033.2638.9042.4040.24
43.Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole2:35.9039234.1338.4240.9342.42
44.Buzanowska Natalia97REKIN Bydgoszcz2:37.3238135.4639.2241.1841.46
45.Leśniewska Barbara97JORDAN Kraków2:37.6637936.3139.5341.3740.45
46.Mróz Aleksandra97JORDAN Kraków2:38.0337635.8940.7841.5539.81
47.Kieraga Marta97ORKA Ledziny2:40.1136136.8640.7441.7040.81
48.Romanowicz Anna97SHARK Rudna2:42.4334636.7141.5743.5440.61
49.Wleklik Katarzyna97SHARK Rudna2:45.5332737.1741.7943.6742.90


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-01-15
Chlopców, 200m dowolny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:54.99
1:59.86
Bernatowicz Sebastian
Bernatowicz Sebastian
AQBYD
AQBYD
Leszno
Bydgoszcz
08-12-06
07-12-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz2:03.84A56728.9431.1532.3131.44
2.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań2:09.79A49230.0532.9233.8632.96
3.Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój2:10.97A47930.3232.9433.9233.79
4.Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.2:12.88A45930.4734.1635.0933.16
5.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec2:12.98A45830.1333.4834.5534.82
6.Stecko Michał97KAPRY Pruszków2:13.75A45030.9633.5034.9134.38
7.Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok2:13.78A44930.9234.2334.9333.70
8.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim2:14.73A44029.5133.8035.6335.79
9.Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk2:15.10B43631.0833.7435.5034.78
10.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz2:15.50B43230.3334.8536.0734.25
11.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków2:16.14B42631.1835.3435.5934.03
12.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin2:16.74B42131.4834.8035.5834.88
13.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków2:16.79B42030.8334.9136.0834.97
14.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:18.01B40931.4834.6336.5935.31
15.Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa2:18.36B40630.9434.6436.2936.49
16.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków2:18.43B40632.4636.1136.0033.86
17.Żurawicz Mateusz97WSG Bydgoszcz2:18.71R40330.7935.3837.5235.02
18.Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz2:18.81R40231.7335.5036.6334.95
19.Żochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa2:18.9040131.5035.5336.4735.40
20.Szulgo Filip97MKP Szczecin2:19.8339431.6535.5537.1635.47
21.Grzywa Karol97FALA Krasnik2:20.0639231.5836.6437.2534.59
22.Popielec Michał97SŁOWIANKA Gorzów2:20.1539131.5135.8936.7835.97
23.Strachota Marek97MKP Myslibórz2:20.5738731.2535.6537.3536.32
24.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień2:20.7338631.3636.8237.3535.20
25.Pluta Piotr97KORNER Zielona G.2:20.8138532.2036.4136.7735.43
26.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice2:21.2138232.1936.2336.9235.87
27.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec2:21.6437932.4435.8437.2336.13
28.Bujak Piotr97KORONA-Swim Kielce2:22.0337632.1536.4437.6835.76
29.Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno2:22.0437530.4035.8037.6838.16
30.Grabczak Dawid97WISŁA Pulawy2:22.1037531.8736.3337.6736.23
31.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków2:22.5137232.0735.7038.1036.64
32.Kodymowski Adam97DELFIN Wloclawek2:22.5837132.1636.2337.6036.59
33.Staszak Rafał97MKP Szczecin2:22.5937133.2437.2036.4335.72
34.Juchno Szymon97MOS Dabrowa Grn.2:22.6137133.5536.3337.1735.56
35.Kawczak Radosław97MKP Szczecin2:22.6637131.2836.4137.7437.23
36.Filek Bernard97MOS Dabrowa Grn.2:24.0436031.7636.5937.8137.88
37.Sola Kornel97FALA Krasnik2:24.3335832.6836.8337.9336.89
38.Szylder Sebastian97AQUATICA Pawlowice2:24.6435632.0036.4738.1738.00
39.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola2:24.8935432.8437.5038.1236.43
40.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki2:25.4635032.8837.6938.4636.43
41.Oliwa Michał97MKP Szczecin2:25.6734832.9737.2338.8036.67
42.Kalinowski Rafał97JUVENIA Bialystok2:25.7634732.4437.2938.4637.57
43.Danilczyk Hubert97OLIMPIJCZYK Suwalki2:25.9434632.8937.3738.6337.05
44.Porzezyński Filip97MOS Dabrowa Grn.2:26.1434532.8937.1838.2537.82
45.Bartoszek Jarosław97SŁOWIANKA Gorzów2:26.2634431.8136.6238.9238.91
46.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn2:26.7034132.8237.0539.1237.71
47.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk2:26.7234132.8737.7238.1737.96
48.Kostecki Brajan97WARTA Poznań2:26.8534032.5937.5239.2337.51
49.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień2:26.9333934.1438.0538.9835.76
50.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork2:26.9933932.9337.5338.7837.75
51.Brodowski Jakub97SŁOWIANKA Gorzów2:27.1233832.1336.9239.4338.64
52.Pieczul Albert97SIÓDEMKA Sopot2:28.2733033.2637.5340.9236.56
53.Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz2:31.5430933.5138.6040.7538.68
54.Buszkiewicz Wojciech97SHARK Rudna2:32.5430332.9839.4140.9839.17
55.Wojsiat Sebastian97AZS-AWFiS Gdańsk2:32.6030333.4438.6140.8339.72
56.Zwoliński Marcin97MOS Katowice2:32.8030234.6339.0540.2538.87
57.Kowalczyk Jakub97NAWA Skierniewice2:34.2329333.7039.6042.1138.82
58.Tomzik Jakub97MUKP Warszawianka2:37.1827734.9740.8041.7639.65
DYSKW.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-01-15
Dziewczat, 50m motylkowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
28.00
29.00
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
TRLOD
POWAR
Plock
Wyszków
01-12-15
05-12-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Królak Agata97KAPRY Pruszków30.74574A
2.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom31.68525A
3.Sproska Magdalena97ZRYW Opole31.87515A
4.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce32.10504A
5.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów32.13503A
5.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków32.13503A
7.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa32.48487A
8.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wroclaw32.57483A
9.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln32.76474B
10.Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek32.78474B
11.Mendowska Paulina97WARTA Poznań33.02463B
12.Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle33.04462B
13.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola33.10460B
14.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin33.21455B
15.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień33.37449B
16.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz33.38448B
17.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalwaria33.40448R
18.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz33.46445?
18.Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów33.46445?
20.Sobotnicka Angelika97SŁOWIANKA Gorzów33.51443
20.Scieszko Agnieszka97START Łódz33.51443
20.Cywka Łucja97WODNIK Radom33.51443
23.Czerniak Magdalena97BOBRY Debica33.66437
24.Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.33.74434
25.Jagielska Róża97TRÓJKA Łódz33.92427
26.Nowak Julia97SŁOWIANKA Gorzów34.00424
26.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa34.00424
28.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia34.03423
29.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin34.07422
30.Berent Małgorzata97UKS 307 Warszawa34.19417
31.Widomska Paulina97STP Nowy Sacz34.23416
32.Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów34.25415
33.Gad Anna97DELFIN Polaniec34.34412
34.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków34.48407
34.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów34.48407
36.Jaskiewicz Klaudia97PŁYWAK Bochnia34.58403
37.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno34.63402
38.Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica34.84394
39.Zaburko Joanna97MTP Lublinianka34.98390
40.Dyna Angelika97JORDAN Kraków35.21382
41.Olczyk Martyna97AQUATICA Pawlowice35.29380
42.Marzec Paulina97SALOS Cortile Kielce35.33378
43.Słowik Marta97ZRYW Opole35.42375
44.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów35.61369
45.Juszczyk Natalia97DELFIN Gdynia35.62369
46.Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom35.64368
47.Bobowska Dominika97AVIA Swidnik35.74365
48.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka35.85362
49.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa35.96359
50.Pietrzykowska Paulina97JUVENIA Bialystok36.04356
51.Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów36.05356
52.Bartoszyńska Anna97WODNIK Wloclawek36.56341
53.Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódz36.88333
54.Urbaniak Angelika97WARTA Poznań36.94331
55.Kuzera Agata97JORDAN Kraków37.28322
56.Chrzastowska Natalia97ZRYW Opole37.45318
57.Świderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia38.09302
58.Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka38.81285


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-01-15
Chlopców, 50m motylkowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
25.97
27.21
Bernatowicz Sebastian
Ciezkowski Dominik
AQBYD
JOKRA
Gorzów Wlkp.
Zabierzów
08-11-30
09-04-04

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino29.06482A
2.Brzuś Michał97ORKA Zamosc29.19476A
3.Kubot Szymon97WARTA Poznań29.22474A
4.Krawiec Michał97BOBRY Debica29.67453A
5.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów29.89443A
6.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl30.08435A
7.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa30.32425A
8.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin30.69409A
9.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom31.00397B
10.Galus Michał97TRÓJKA Łódz31.08394B
11.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno31.18390B
12.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola31.40382B
13.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn31.41382B
14.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz31.43381B
14.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów31.43381B
16.Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA Pawlowice31.48379B
17.Radwański Igor97ORKA Zamosc31.51378R
18.Salik Borys97ATOL Olesnica31.64374R
19.Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle31.71371
20.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz31.72371
21.Fiedorowicz Patryk97OLIMPIJCZYK Suwalki31.75370
21.Ruciński Konrad97DELFIN Wloclawek31.75370
23.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków31.84367
24.Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa31.92364
25.Fratczak Mateusz97UKS 190 Łódz31.97362
26.Burba Jakub97SŁOWIANKA Gorzów32.01361
27.Scibiorek Krzysztof97START Łódz32.05360
28.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz32.30351
29.Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.32.34350
30.Piasecki Kamil97WODNIK Srem32.39348
31.Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy32.43347
32.Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia32.51344
33.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin32.57343
34.Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz32.63341
35.Budziszewski Wojciech97AQUATICA Pawlowice32.85334
35.Kapel Michał97IKAR Mielec32.85334
37.Cieślar Igor97JORDAN Kraków32.86334
38.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw32.91332
39.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin32.98330
40.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa33.09327
40.Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia33.09327
42.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin33.22323
43.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy33.42317
44.Żochowski Daniel97Jagiellonka Warszawa33.49315
45.Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa33.64311
45.Baran Adam97MEDYK Gizycko33.64311
47.Stadnik Paweł97JUVENIA Wroclaw33.67310
48.Zogo Mateusz97OLIMPIJCZYK Suwalki33.84305
49.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino34.12298
50.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice34.45290
51.Krystoń Ruben97PIATKA Chorzów34.46289
52.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki34.49289
53.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka34.57287
54.Hermann Maciej97PAŁAC Katowice34.65285
55.Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl34.67284
56.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz34.81281
57.Droś Patryk97MOS Katowice35.32269
58.Świeczkowski-Feiz Janusz97G92 Ursynów Warszawa35.85257
59.Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec36.17250
60.Stachowski Adam97WODNIK Rawicz37.27229


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-01-15
Dziewczat, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:12.52
2:18.88
Lefanowicz Iwona
Porzelska Anna
SKLUB
SLGOR
Łódz
Zielona Góra
06-10-28
08-12-31

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:29.25A56834.6838.0339.1137.43
2.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska2:29.67A56333.4836.9839.7139.50
3.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia2:30.68A55235.8438.4339.6636.75
4.Żarłok Martyna97H2O Jastrzêbie2:33.90A51835.6038.8740.1539.28
5.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań2:35.68A50136.1939.2940.7239.48
6.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka2:35.93A49835.6939.0840.5740.59
7.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów2:36.25A49537.2839.6539.8339.49
8.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:36.43A49436.6339.3140.6839.81
9.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec2:36.56B49237.4539.5740.4239.12
10.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.2:36.61B49236.2639.1940.4340.73
11.Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec2:36.85B49035.8839.6841.2340.06
12.Woźniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.2:36.97B48836.8839.6540.4939.95
13.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:37.16B48736.6939.5241.0539.90
14.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków2:37.17B48736.8640.3141.6638.34
15.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy2:37.63B48237.1640.5541.0938.83
16.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce2:38.49B47536.8639.9741.0640.60
17.Walendzewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki2:38.56R47436.5340.2841.5940.16
18.Onoszko Magdalena97SŁOWIANKA Gorzów2:39.47R46637.5040.9841.7439.25
19.Bartkowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów2:39.5246537.6440.4941.1840.21
20.Federowicz Julia97JEDYNKA Ozarów Maz2:40.1346037.6240.7941.6640.06
21.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola2:40.6445637.6240.9942.0040.03
22.Borsuk Natalia97KORNER Zielona G.2:40.7345536.7140.2441.9141.87
23.Gambuś Martyna97VEGA Dobrodzień2:40.8445437.1741.6441.6240.41
24.Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec2:40.9545338.0540.7741.5940.54
25.Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw2:41.0445239.5740.6241.9138.94
26.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot2:41.2545137.3540.7141.5641.63
27.Grudnowska Alicja97DELFIN Gdynia2:41.3345037.8340.3142.0141.18
28.Bozek Dominika97UNIA Oswiecim2:42.0644437.6341.1842.0741.18
29.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin2:42.3844137.5541.8342.4140.59
30.Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz2:42.5244037.5040.2842.2242.52
31.Michalak Jagoda97MKP Myslibórz2:43.0843637.2441.4242.8341.59
32.Wierzchowska Kinga97UKS MOS Elk2:43.1143537.7840.9642.4141.96
33.Mika Zuzanna97AKWAWIT Leszno2:43.4443338.4840.6743.3440.95
34.Okragła Martyna97OLIMPIJCZYK Suwalki2:43.4743237.8240.4842.3942.78
35.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań2:43.8443037.9442.0042.8141.09
36.Świniarska Magda97SIÓDEMKA Sopot2:44.5242438.6141.6043.1441.17
37.Konopka Monika97ZNICZ Koszalin2:44.6642337.8442.2043.7040.92
38.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom2:46.4341039.3943.4342.1741.44
39.Gawlik Mariola97SALOS Cortile Kielce2:46.5640939.3841.8843.4241.88
40.Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle2:46.9540639.6742.6243.4241.24
41.Bogucka Dagmara97JUVENIA Wroclaw2:47.3940339.3442.2643.7342.06
42.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków2:48.3539637.5442.4144.5743.83
43.Stojanowska Wiktoria97ATOL Olesnica2:49.3538937.8343.3744.6543.50
44.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów2:49.5138838.5543.7844.6442.54
45.Moskal Karolina97JORDAN Kraków2:51.7537339.8243.2344.7843.92
46.Kwiecień Paulina97PIATKA Chorzów2:51.9537239.3043.5144.7744.37
47.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków2:54.0535839.0944.3946.0644.51
48.Watoła Martyna97ORKA Ledziny2:57.1734041.1844.8146.4244.76
DYSKW.Kêdziora Magdalena97MORENA Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-01-15
Chlopców, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:06.11
2:12.51
Florczyk Piotr
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Kraków
Ostrowiec Sw.
92-12-17
09-01-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków2:22.57A46233.1136.5836.9735.91
2.Leszman Sebastian97AVIA Swidnik2:25.36A43534.2436.9737.5336.62
3.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:27.00A42134.1337.6840.3634.83
4.Brzuś Michał97ORKA Zamosc2:27.01A42135.1837.9038.9634.97
5.Salik Borys97ATOL Olesnica2:27.59A41634.8137.1938.3737.22
6.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:27.86A41435.7438.2737.6336.22
7.Misiak Michał97DELFIN Wloclawek2:28.53A40834.3737.8238.9237.42
8.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.2:29.12A40336.0637.6338.3637.07
9.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków2:30.35B39435.4437.8638.4038.65
10.Sobala Adam97AZS AWF Poznań2:32.94B37436.3038.3539.4738.82
11.Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódz2:32.96B37436.1238.9839.5538.31
12.Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw2:33.78B36835.4239.7639.9038.70
13.Smok Witold97WODNIK Wloclawek2:33.90B36735.9138.6839.0640.25
14.Karp Michał97ATP Augustów2:35.23B35834.5939.3340.9740.34
15.Pawłowski Kacper97SŁOWIANKA Gorzów2:35.29B35737.4639.0640.0038.77
16.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:35.56B35536.1339.4540.7039.28
17.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp2:35.78R35435.8838.9441.1139.85
18.Machul Grzegorz97KORONA-Swim Kielce2:35.86R35336.5639.6141.2338.46
19.Kruczyk Adrian97SŁOWIANKA Gorzów2:35.9235337.5140.1540.0938.17
20.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków2:36.5134937.8640.5339.8738.25
21.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice2:36.5234937.3639.9241.1638.08
22.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno2:37.0134636.6238.9840.7940.62
23.Hendzel Konrad97IKAR Mielec2:37.3034436.4539.8241.5339.50
24.Jaszczak Wiktor97SLASK Wroclaw2:37.5334237.0640.2040.9639.31
25.Reszka Jakub97Jagiellonka Warszawa2:37.5534236.7540.0841.6139.11
26.Wawer Mateusz97JORDAN Kraków2:38.1633837.7439.6641.0139.75
27.Sowier Wojciech97JORDAN Kraków2:38.4433636.9140.2340.8940.41
28.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków2:38.4933638.1340.7041.5538.11
29.Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw2:39.1633236.4541.2441.9739.50
30.Bodzioch Karol97ZRYW Opole2:39.3433137.1540.1141.2740.81
31.Małagowski Karol97DELFIN Piotrków Tryb2:40.1332637.1240.4641.9940.56
32.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec2:40.3232538.9240.5641.1339.71
33.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin2:40.4032437.8241.4841.9139.19
34.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy2:40.5332338.0141.0641.9439.52
35.Narajowski Piotr97SLASK Wroclaw2:40.5932337.3241.7442.1839.35
36.Lechowicz Artur97JORDAN Kraków2:41.7131637.8939.8542.6241.35
36.Kaczorowski Jakub97ZOLIBORZ Warszawa2:41.7131638.5342.3641.7839.04
38.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno2:42.1931337.9941.0942.7940.32
39.Trefler Michał97Ostrobramska Warszawa2:42.3331337.2641.3842.9040.79
40.Chojnacki Kamil97Osowa Góra Bydgoszcz2:42.9530936.3641.1542.1543.29
41.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola2:43.7630537.1240.8343.3742.44
42.Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia2:44.1830236.4241.8543.9541.96
43.Dura Damian97UKS 190 Łódz2:45.3729637.3742.1243.8142.07
44.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn2:45.9729338.8641.1043.5242.49
45.Kuzebski Jakub97GOSiR Piaseczno2:46.1629237.1740.9943.8844.12
46.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk2:46.3229138.2842.0443.1342.87
47.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka2:47.4928538.8642.3243.6942.62
48.Szeroki Rafał97JUVENIA Bialystok2:47.6928437.0342.8244.6543.19
49.Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna2:49.3427538.6743.9944.8841.80
DYSKW.Tomzik Jakub97MUKP Warszawianka


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-01-15
Dziewczat, 100m zmienny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.65
1:04.65
Kozlowska Anna
Kozlowska Anna
AQBYD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp
09-11-28
09-11-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:11.19591A33.8337.36
2.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:11.75577A32.5239.23
3.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:11.82576A33.2838.54
4.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska1:12.53559A33.0239.51
5.Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:12.89551A35.0837.81
6.Niklarz Maria97RUCH Grudziadz1:13.02548A34.6538.37
7.Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa1:13.26543A34.0339.23
8.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:13.68533A34.2039.48
9.Magner Agata97GOSiR Piaseczno1:14.00526B34.8639.14
10.Mendowska Paulina97WARTA Poznań1:14.14523B34.4139.73
11.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:14.32520B36.9737.35
12.Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk1:14.40518B35.6938.71
13.von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk1:14.56515B34.3840.18
14.Czerniak Magdalena97BOBRY Debica1:14.77510B34.7939.98
15.Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.1:14.80510B35.3539.45
16.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz1:15.14503B34.8340.31
17.Reszotko Julia97MKP Szczecin1:15.25501R36.1339.12
18.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wroclaw1:15.39498R36.7038.69
19.Wachowiak Patrycja97SŁOWIANKA Gorzów1:15.4049834.8640.54
20.Sztandera Dominika979-tka Dzierzoniów1:15.4849635.9839.50
21.Suder Marta97CKiS Skawina1:15.6549336.8338.82
22.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czestochowa1:15.7949036.1639.63
23.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:15.8448934.6841.16
24.Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek1:15.9748734.9441.03
25.Widomska Paulina97STP Nowy Sacz1:16.0848435.2240.86
26.Scieszko Agnieszka97START Łódz1:16.1548336.0940.06
27.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom1:16.3447935.4840.86
28.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:16.3847935.8840.50
29.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódz1:16.6547434.9941.66
30.Wiertel Magda97G8 BIELANY Warszawa1:16.6647335.9240.74
31.Wiśniewska Natalia97WARTA Poznań1:16.8247136.1540.67
32.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec1:16.9646836.5940.37
33.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myslenice1:17.1646437.0640.10
34.Szczuka Klaudia97SŁOWIANKA Gorzów1:17.2446337.3239.92
35.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień1:17.9345137.0240.91
36.Sienkiewicz Klaudia97JUVENIA Bialystok1:18.0244937.9140.11
37.Niedzwiedzka Małgorzata97MMKS Kedzierzyn Kozle1:18.0544938.5939.46
38.Nowak Julia97SŁOWIANKA Gorzów1:18.1644736.1142.05
39.Świerczek Monika97PIATKA Chorzów1:18.2544537.3840.87
40.Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec1:18.6543836.6142.04
41.Kotkowska Ada97KSZO Ostrowiec1:19.2042937.7341.47
42.Strzelczyk Aleksandra97SLASK Wroclaw1:19.3042836.1143.19
43.Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz1:19.5342435.8143.72
44.Chaszczewicz Alicja97SLASK Wroclaw1:19.5542437.3542.20
45.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ozarów Maz1:19.7042136.1343.57
46.Suchota Magdalena97HURAGAN Miedzyrzec1:19.7842037.0942.69
47.Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków1:19.9441838.2141.73
48.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin1:20.0441637.6742.37
49.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa1:20.24413
50.Helbing Justyna97Wilanovia Warszawa1:20.4041038.3242.08
51.Piotrowska Anna97ZNICZ Koszalin1:20.6840638.2842.40
52.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:20.7840538.2642.52
53.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia1:20.8740336.5144.36
54.Piątek Monika97JORDAN Kraków1:20.8940338.3342.56
55.Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom1:20.9340237.3943.54
56.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno1:21.1539936.8244.33
57.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków1:21.4039536.9744.43
58.Buda Karolina97ORKA Ledziny1:21.6139239.3042.31
59.Urbaniak Angelika97WARTA Poznań1:21.7839037.7044.08
60.Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień1:22.1738439.3442.83
61.Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka1:22.3038338.6143.69
62.Porczyńska Zuzanna97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:22.40381
63.Zuchowska Paulina97MKP Szczecin1:22.4738040.0442.43
64.Zieja Karina97BUKS Warszawa1:22.5238039.3743.15
65.Marcinkiewicz Agata97MUKP Warszawianka1:22.5437939.1343.41
66.Urbańska Joanna97WODNIK Wloclawek1:22.8537540.4542.40
67.Greglak Marta97ZRYW Opole1:23.1337140.1842.95
68.Jasek Alicja97SLASK Wroclaw1:23.2936938.9244.37
69.Piwecka Dominika97SŁOWIANKA Gorzów1:23.3136939.8643.45
70.Pacoń Kamila97PIATKA Chorzów1:23.91361
71.Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:27.7631640.2347.53
72.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów1:28.5030841.9746.53
73.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:34.6525244.9749.68


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-01-15
Chlopców, 100m zmienny

13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:00.35
1:02.42
Suzin Marcin
Dega Wiktor
JOKRA
SKBEL
Poznań
Warszawa
07-11-04
04-11-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kubot Szymon97WARTA Poznań1:07.34467A32.6934.65
2.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki1:08.03453A32.0935.94
3.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:08.29447A31.9336.36
4.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz1:08.61441A32.2036.41
5.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:09.26429A32.3336.93
6.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:09.68421A33.7835.90
6.Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw1:09.68421A32.4437.24
8.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:09.79419A32.6837.11
9.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:09.90417B33.3436.56
10.Zmija Marek97MOS Katowice1:10.31410B34.4035.91
11.Scibiorek Krzysztof97START Łódz1:10.35409B33.0437.31
12.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:10.88400B33.2737.61
13.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:10.99398B32.3838.61
14.Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa1:11.05397B33.1237.93
15.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw1:11.21395B33.2737.94
16.Leszman Sebastian97AVIA Swidnik1:11.31393B31.7539.56
17.Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.1:11.91383R33.3338.58
18.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa1:12.17379R32.5839.59
19.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:12.2037933.7438.46
20.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:12.8436933.4639.38
21.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp1:12.9536734.7738.18
22.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:13.2336333.2240.01
23.Korek Jakub97ZOLIBORZ Warszawa1:13.2736234.9638.31
24.Tański Paweł97JUVENIA Wroclaw1:13.4635936.4037.06
25.Konopka Mateusz97DELFIN Gdynia1:13.4835934.9238.56
26.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:13.7935533.6140.18
27.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódz1:13.9035334.8939.01
28.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola1:14.0635134.8539.21
28.Adamczyk Hubert97ORKA Zamosc1:14.0635135.1038.96
30.Grudziecki Remigiusz97MMKS Kedzierzyn Kozle1:14.1534934.6939.46
31.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl1:14.2334833.9740.26
32.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:14.2634836.5537.71
33.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:14.6734235.0539.62
34.Kokot Damian97MKP Szczecin1:14.6834235.5439.14
35.Muller Maksym97SŁOWIANKA Gorzów1:14.8434036.7238.12
36.Kawczak Radosław97MKP Szczecin1:14.8534035.2439.61
37.Paczyński Oliwer97ATP Augustów1:14.9133935.8639.05
38.Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw1:15.1033634.4940.61
39.Przybysz Patryk97G8 BIELANY Warszawa1:15.2433533.9541.29
40.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czestochowa1:15.5833035.2240.36
41.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn1:15.7932736.5939.20
42.Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:15.8132734.8540.96
43.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz1:15.8532735.5240.33
44.Kosowicz Wojciech97KORNER Zielona G.1:16.0032536.2539.75
45.Kostecki Brajan97WARTA Poznań1:16.0132435.2640.75
46.Karpeta Michał97TRÓJKA Czestochowa1:16.0532436.5139.54
47.Wieczorek Mateusz97Osowa Góra Bydgoszcz1:16.0632437.2438.82
48.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wroclaw1:16.1932235.8140.38
49.Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G.1:16.2532135.5740.68
50.Kolasa Dawid97JUVENIA Wroclaw1:16.3032136.0440.26
51.Baran Adam97MEDYK Gizycko1:16.5631836.4540.11
52.Paluszkiewicz Dawid97MORENA Gdańsk1:16.9931235.5041.49
53.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin1:17.1831037.4639.72
54.Wajda Tomasz97KORONA Kraków1:17.2530936.0641.19
55.Cieślar Igor97JORDAN Kraków1:17.2930936.4840.81
56.Zomkowski Arkadiusz97DELFIN Gdynia1:17.3030835.2442.06
57.Żak Patryk97FALA Ropczyce1:17.3630836.2641.10
58.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn1:17.4630735.8641.60
59.Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz1:17.9730136.7841.19
60.Piasecki Kamil97WODNIK Srem1:18.5429434.2144.33
61.Dyda Jakub97BOBRY Debica1:19.2828638.0241.26
62.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ozarów Maz1:19.6628237.2742.39
63.Borowski Tomasz97WISŁA Pulawy1:19.9027934.9344.97
64.Droś Patryk97MOS Katowice1:19.9827838.1641.82
65.Mróz Jakub97SP 63 Bydgoszcz1:20.2127639.3740.84
66.Nowak Tomasz97ORKA Zamosc1:20.3427537.9842.36
67.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin1:20.6127237.0643.55
68.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino1:21.1126739.4741.64
69.Lechowicz Artur97JORDAN Kraków1:21.2426637.0644.18
70.Wojtyczka Łukasz97SHARK Rudna1:22.0225838.2043.82
71.Kobak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów1:24.4323740.8943.54
72.Wołek Marcin97KSZO Ostrowiec1:24.4423740.0844.36


<< TOP >>
2 - ZMP 13-lat 1 Dzień finały10-01-15 - 17:00


Konkurencja 1
10-01-15
Dziewczat, 200m dowolny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:01.20
2:05.77
Kilijańska Donata
Budzis Joanna
KSOST
BUWAR
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-28
03-12-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:11.8964731.1134.1133.8232.85
2.Magner Agata97GOSiR Piaseczno2:12.0164531.3133.7534.0832.87
3.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork2:13.9161831.3334.6434.4933.45
4.Borkowska Lucyna97SAMBOR Tczew2:14.1561431.6533.4434.8134.25
5.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln2:16.4658431.1534.5935.6135.11
6.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki2:16.6258231.4134.7136.5133.99
7.Turajczyk Aleksandra97OLIMPIJCZYK Aleksandrów2:19.2055031.7435.0136.1936.26
8.Nita Anna97TRÓJKA Łódz2:20.5353532.4136.1736.8235.13
Finał B
9.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec2:18.4355931.8435.2636.8934.44
10.Marzec Sara97ORKA Ledziny2:19.9454132.3335.4935.8836.24
11.Bart Patrycja97PAŁAC Katowice2:20.0954033.3136.8436.4633.48
12.Sliwińska Marta97MOS Dabrowa Grn.2:21.2352733.1536.4336.9034.75
13.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:21.3652531.5735.7037.0537.04
14.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot2:22.4451332.6636.1437.1836.46
15.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno2:22.5351233.6936.9237.0734.85
16.Rostowska Wiktoria97MOS Dabrowa Grn.2:24.7948934.1636.9637.7935.88


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-01-15
Chlopców, 200m dowolny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:54.99
1:59.86
Bernatowicz Sebastian
Bernatowicz Sebastian
AQBYD
AQBYD
Leszno
Bydgoszcz
08-12-06
07-12-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Pietrzak Dawid97WSG Bydgoszcz2:03.0857729.1230.9632.0031.00
2.Kowalski Patryk97UNIA Busko Zdrój2:07.9651429.7232.4233.2032.62
3.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań2:08.6550529.7232.6733.2433.02
4.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec2:10.0448930.3433.2733.4133.02
5.Kisielewski Marcin97JUVENIA Bialystok2:10.6848229.2232.1534.8434.47
6.Stecko Michał97KAPRY Pruszków2:11.9746830.6133.4534.3333.58
7.Katolik Bartosz97MOS Dabrowa Grn.2:12.1746630.3033.5634.5033.81
8.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oswiecim2:15.4143329.7734.1335.8235.69
Finał B
9.Durjasz Tomasz97Ostrobramska Warszawa2:13.8544931.3534.3835.2232.90
10.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:13.8844831.3233.8735.2433.45
11.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódz2:14.3444430.5335.2735.2233.32
12.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków2:15.4843331.5334.6336.1833.14
13.Zuchowski Ernest97MORENA Gdańsk2:15.6143130.9134.5635.4934.65
14.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin2:16.7042131.5635.0035.8134.33
15.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków2:16.9841932.3335.5935.0733.99
16.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków2:18.5940432.3735.6135.5735.04


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-01-15
Dziewczat, 50m motylkowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
28.00
29.00
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
TRLOD
POWAR
Plock
Wyszków
01-12-15
05-12-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Królak Agata97KAPRY Pruszków31.19550
2.Sproska Magdalena97ZRYW Opole31.38540
3.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom31.41538
4.Mikołajczyk Marta97KORONA-Swim Kielce31.61528
5.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów32.08505
6.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa32.12503
7.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków32.15502
8.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wroclaw32.52485
Finał B
9.Matusiak Dominika97DELFIN Wloclawek31.90514
10.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin32.52485
11.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln32.53485
12.Tomala Aleksandra97MMKS Kedzierzyn Kozle32.78474
13.Mendowska Paulina97WARTA Poznań32.95466
14.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień33.36449
15.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz33.69436
16.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola33.77433


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-01-15
Chlopców, 50m motylkowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
25.97
27.21
Bernatowicz Sebastian
Ciezkowski Dominik
AQBYD
JOKRA
Gorzów Wlkp.
Zabierzów
08-11-30
09-04-04

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino28.55509
2.Brzuś Michał97ORKA Zamosc28.79496
3.Kubot Szymon97WARTA Poznań28.98486
4.Krawiec Michał97BOBRY Debica29.47462
5.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów29.89443
6.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa30.23428
7.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl30.40421
8.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin30.94400
Finał B
9.Galus Michał97TRÓJKA Łódz30.89402
10.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów30.90401
11.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn30.94400
12.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom30.96399
13.Pietrzyk Mikołaj97AQUATICA Pawlowice31.09394
14.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno31.18390
15.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola31.19390
16.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz31.26387


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-01-15
Dziewczat, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:12.52
2:18.88
Lefanowicz Iwona
Porzelska Anna
SKLUB
SLGOR
Łódz
Zielona Góra
06-10-28
08-12-31

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia2:27.9158435.7638.0837.6436.43
2.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska2:28.7857434.1737.5339.4237.66
3.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:29.3456734.1238.0339.3337.86
4.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań2:30.8255135.4037.6639.0938.67
5.Żarłok Martyna97H2O Jastrzêbie2:33.5752235.7538.5640.1139.15
6.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów2:35.5450236.9339.4040.2638.95
7.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka2:36.1149736.0838.8440.4040.79
8.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:37.2848636.1739.3841.3540.38
Finał B
9.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G.2:35.0050735.9838.8040.2339.99
10.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:35.7350036.8538.9740.3539.56
11.Celińska Kornela97HURAGAN Miedzyrzec2:36.9148936.0240.2041.3739.32
12.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków2:37.6448236.5839.9842.0539.03
13.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy2:38.6547337.7342.3040.2838.34
14.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec2:38.9247136.8740.1541.2940.61
15.Walendzewicz Monika97OLIMPIJCZYK Suwalki2:39.3446736.7240.3242.1740.13
16.Woźniak Natalia97MOS Dabrowa Grn.2:40.3145937.6840.6941.8440.10


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-01-15
Chlopców, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:06.11
2:12.51
Florczyk Piotr
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Kraków
Ostrowiec Sw.
92-12-17
09-01-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków2:21.4747233.2036.2637.1034.91
2.Salik Borys97ATOL Olesnica2:24.5044333.5937.2437.6136.06
3.Leszman Sebastian97AVIA Swidnik2:25.1543733.2636.5738.2637.06
4.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:25.7443234.1437.4037.7836.42
5.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:27.3441835.6337.7037.5836.43
6.Misiak Michał97DELFIN Wloclawek2:27.3541834.4937.5138.2537.10
7.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G.2:28.0241236.0937.1637.9636.81
8.Brzuś Michał97ORKA Zamosc2:32.0638035.0738.0439.6439.31
Finał B
9.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków2:29.5640035.1538.1738.4937.75
10.Palica Łukasz97JUVENIA Wroclaw2:31.0338835.0238.4039.8537.76
11.Smok Witold97WODNIK Wloclawek2:31.1638736.5138.9338.3337.39
12.Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódz2:31.9638135.7138.5439.6338.08
13.Sobala Adam97AZS AWF Poznań2:32.8137536.1539.2239.6237.82
14.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:33.7636836.1339.3239.8538.46
15.Pawłowski Kacper97SŁOWIANKA Gorzów2:33.8036837.6039.1639.5237.52
DYSKW.Karp Michał97ATP Augustów


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-01-15
Dziewczat, 100m zmienny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.65
1:04.65
Kozlowska Anna
Kozlowska Anna
AQBYD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp
09-11-28
09-11-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Karpisz Milena97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:10.1261932.7037.42
2.Woźniczak Paulina97OLIMPIJCZYK Aleksandrów1:11.6158131.9639.65
3.Łukaszewicz Zuzanna97Ostrobramska Warszawa1:11.7157833.8837.83
4.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:12.1656833.1539.01
5.Niklarz Maria97RUCH Grudziadz1:12.4756034.3038.17
6.Sieńczyk Jowita97ZAK Biala Podlaska1:13.2854233.4839.80
7.Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:13.5153734.1139.40
8.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:14.1752334.6839.49
Finał B
9.Bukowska Kaja97SKALAR Slupsk1:12.7255534.8037.92
10.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:13.9852735.8338.15
11.Magner Agata97GOSiR Piaseczno1:14.2052234.9939.21
12.Mendowska Paulina97WARTA Poznań1:14.2752134.5139.76
13.Czerniak Magdalena97BOBRY Debica1:15.2050234.3540.85
14.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódz1:15.3449934.8040.54
15.Teresko Anna97MOS Dabrowa Grn.1:15.7349135.7140.02
16.von Lonski Karolina97MORENA Gdańsk1:15.8049034.9640.84


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-01-15
Chlopców, 100m zmienny

13 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:00.35
1:02.42
Suzin Marcin
Dega Wiktor
JOKRA
SKBEL
Poznań
Warszawa
07-11-04
04-11-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kubot Szymon97WARTA Poznań1:06.7947831.7835.01
2.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódz1:07.3646632.1335.23
3.Szmajda Michał97OLIMPIJCZYK Suwalki1:07.6046131.8735.73
4.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:08.6444132.1236.52
5.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:08.8843632.2636.62
6.Klekowski Jakub97SLASK Wroclaw1:09.1843032.6536.53
7.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:09.6342232.7236.91
8.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:09.8341833.3436.49
Finał B
9.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:09.6542232.7836.87
10.Scibiorek Krzysztof97START Łódz1:09.7941933.0136.78
11.Zmija Marek97MOS Katowice1:10.4040833.2337.17
12.Kanak Michał97G92 Ursynów Warszawa1:10.6940333.0837.61
13.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowroclaw1:11.3739233.6437.73
14.Nowodworski Dawid97MOS Dabrowa Grn.1:11.6738733.1638.51
15.Kopczyński Franciszek97AVIA Swidnik1:11.7138633.1138.60
16.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:18.8129136.5542.26


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-01-15
Dziewczat, 4 x 100m dowolny

13 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:02.50
4:05.34
Jedynka Ozarów Maz.
KS Warta Poznań
JEOZA
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp
09-01-17
09-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa4:20.66566
Petryka Nikola
Nockiewicz Paulina

+0,30
30.58
30.23
1:03.67
1:05.12
Trojgo Bogna
Frelian Marta
+0,43
+0,39
31.31
30.37
1:07.03
1:04.84
2.OLIMPIJCZYK AleksandrówOLIMPIJCZYK Aleksandrów4:23.98545
Woźniczak Paulina
Porczyńska Zuzanna

+0,74
31.23
33.59
1:05.39
1:13.32
Karpisz Milena
Turajczyk Aleksandra
+0,58
+0,67
30.17
29.69
1:03.14
1:02.13
3.MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.4:27.13526
Teresko Anna
Woźniak Natalia
32.24
33.20
1:07.22
1:07.95
Rostowska Wiktoria
Sliwińska Marta
+0,67
+0,59
32.87
30.58
1:07.44
1:04.52
4.WARTA PoznańWARTA Poznań4:27.69523
Wójcik Claudia
Mendowska Paulina

+0,47
31.53
31.59
1:07.00
1:06.67
Filipiak Wiktoria
Piechowiak Aisza
+0,66
+0,60
31.26
32.36
1:06.50
1:07.52
5.SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów4:29.25514
Sobotnicka Angelika
Wachowiak Patrycja
97
97
32.23
31.25
1:07.88
1:07.14
Ciebielska Adrianna
Bartkowiak Patrycja
97
97
31.94
30.71
1:08.48
1:05.75
6.SIÓDEMKA SopotSIÓDEMKA Sopot4:33.00493
Pawlikowska Magdalena
Miliszewska Justyna

+0,77
32.65
33.30
1:08.59
1:09.41
Wysocka Klaudia
Bagińska Zofia
+0,51
+0,46
33.22
32.15
1:08.31
1:06.69
7.PŁYWAK BochniaPŁYWAK Bochnia4:35.05482
Jaskiewicz Klaudia
Świderska Patrycja

+0,44
32.11
34.76
1:07.35
1:14.36
Michalczyk Urszula
Całka Anna
+0,74
+0,35
34.57
30.98
1:07.82
1:05.52
8.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz4:36.97472
Marciniak Oliwia
Kliber Agnieszka

+0,69
33.87
32.75
1:11.91
1:09.69
Sztandera Daria
Ciszewska Sandra
+0,71
+0,66
32.75
31.60
1:09.20
1:06.17
9.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:37.38470
Piotrowska Anna
Konopka Monika
97
97
33.13
33.46
1:09.49
1:12.30
Osenkowska Wiktoria
Dziadkowiak Patrycja
97
97
32.92
31.32
1:09.41
1:06.18
10.JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw4:38.78463
Kusch Katarzyna
Kaniak Aleksandra

+0,62
33.16
32.84
1:10.47
1:07.83
Bogucka Dagmara
Maj Wiktoria
+0,38
+0,35
35.58
31.08
1:13.92
1:06.56
11.KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków4:39.68458
Parkot Hanna
Rzewuska Adrianna

+0,51
34.85
33.63
1:14.08
1:11.62
Marciniak Martyna
Królak Agata
+0,48
+0,30
32.62
30.78
1:09.96
1:04.02
12.JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:42.83443
Sudek Agnieszka
Leśniewska Barbara

+0,43
33.15
33.79
1:10.84
1:10.69
Moskal Karolina
Dyna Angelika
+0,82
+0,54
34.84
31.96
1:12.84
1:08.46
13.MTP LubliniankaMTP Lublinianka4:46.18428
Dyrda Karolina
Zaburko Joanna
97
97
31.63
21.41
1:06.51
1:11.19
Maciejewska Joanna
Sadurska Martyna
97
97
35.36
34.79
1:15.12
1:13.36
14.ORKA LedzinyORKA Ledziny4:46.78425
Kieraga Marta
Buda Karolina
97
97
34.83
34.06
1:14.38Watoła Martyna
Marzec Sara
97
97

31.90

1:06.84


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-01-15
Chlopców, 4 x 100m dowolny

13 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
3:40.60
3:50.76
Juvenia Wroclaw
MKP Szczecin
JUWRO
MKSZC
Leszno
Gorzów Wlkp.
07-12-08
04-12-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:08.31451
Tombarkiewicz Józef
Skrzypek Grzegorz

+0,63
29.78
29.98
1:00.85
1:02.42
Murzyn Dawid
Chołda Łukasz
+0,4529.89
29.77
1:02.18
1:02.86
2.TRÓJKA ŁódzTRÓJKA Łódz4:10.86437
Staniszewski Adam
Chmurzyński Łukasz

+0,75
30.30
30.66
1:02.49
1:03.37
Umiński Grzegorz
Pierzyński Michał
+0,70
+0,58
31.06
28.99
1:03.90
1:01.10
3.MKP SzczecinMKP Szczecin4:13.52424
Szulgo Filip
Kawczak Radosław

+0,33
30.06
30.38
1:02.85
1:04.26
Adamczyk Patryk
Włodarczyk Stanisław
+0,64
+0,59
30.44
29.75
1:03.02
1:03.39
4.MOS Dabrowa Grn.MOS Dabrowa Grn.4:15.86412
Katolik Bartosz
Filek Bernard
97
97
30.13
30.75
1:02.20
1:04.46
Juchno Szymon
Nowodworski Dawid
97
97
31.58
29.91
1:05.75
1:03.45
5.WARTA PoznańWARTA Poznań4:16.87407
Kostecki Brajan
Nieczyporowski Łukasz

+0,43
31.24
31.63
1:06.07
1:07.51
Raducki Arkadiusz
Kubot Szymon
+0,68
+0,47
30.07
28.46
1:02.90
1:00.39
6.ORKA ZamoscORKA Zamosc4:17.39405
Radwański Igor
Nowak Tomasz

+0,48
29.96
32.07
1:02.46
1:09.69
Adamczyk Hubert
Brzuś Michał
+0,38
+0,49
30.82
29.03
1:05.52
59.72
7.SŁOWIANKA GorzówSŁOWIANKA Gorzów4:18.39400
Popielec Michał
Brodowski Jakub

+0,57
30.03
31.19
1:02.83
1:05.73
Bartoszek Jarosław
Burba Jakub
+0,55
+0,45
31.53
30.68
1:06.14
1:03.69
8.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:19.75394
Borysiewicz Dawid
Szewczyk Mateusz

+0,54
30.79
31.82
1:03.99
1:07.86
Tomaszewski Mariusz
Jaworski Filip
+0,59
+0,88
31.44
29.52
1:06.25
1:01.65
9.OLIMPIJCZYK SuwalkiOLIMPIJCZYK Suwalki4:22.81380
Fiedorowicz Patryk
Zogo Mateusz
97
97
30.06
30.66
1:03.34
1:09.44
Danilczyk Hubert
Szmajda Michał
97
97
31.83
29.07
1:07.60
1:02.43
10.JUVENIA WroclawJUVENIA Wroclaw4:24.35374
Palica Łukasz
Kolasa Dawid

+0,56
31.38
30.73
1:05.47
1:04.87
Lipiński Tomasz
Tański Paweł
+0,56
+0,65
31.52
31.83
1:06.66
1:07.35
DYSKW.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.
Czarnecki Kamil, Kuczak Tomasz, Pluta Piotr, Kosowicz Wojciech