Nr  1. Dziewczat, 200m dowolny  13 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  13 lat
Nr  3. Dziewczat, 50m motylkowy  13 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  13 lat
Nr  5. Dziewczat, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  7. Dziewczat, 100m zmienny  13 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  13 lat
Nr  9. Dziewczat, 4 x 100m dowolny  13 lat
Nr  10. Chlopców, 4 x 100m dowolny  13 lat
Nr  11. Dziewczat, 50m dowolny  13 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  13 lat
Nr  13. Dziewczat, 200m zmienny  13 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  13 lat
Nr  15. Dziewczat, 100m motylkowy  13 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  17. Dziewczat, 100m klasyczny  13 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  19. Dziewczat, 400m dowolny  13 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  13 lat
Nr  21. Mieszane, 4 x 50m dowolny  13 lat
Nr  22. Dziewczat, 100m dowolny  13 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  24. Dziewczat, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  26. Dziewczat, 200m klasyczny  13 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  28. Dziewczat, 800m dowolny  13 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  13 lat
Nr  28. Dziewczat, 800m dowolny  13 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  13 lat
Nr  30. Dziewczat, 4 x 100m zmienny  13 lat
Nr  31. Chlopców, 4 x 100m zmienny  13 lat


Mistrzostwa Polski Mlodzików 13-lat
Ostrowiec Sw, 15. - 17.1.2010


Konkurencja 1
10-01-15 - 9:00
Dziewczat, 200m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:01.20
2:05.77
Kilijańska Donata
Budzis Joanna
KSOST
BUWAR
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-28
03-12-18


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Mróz Aleksandra
Laskowska Aleksandra
Helbing Justyna

97
97
97
JORDAN Kraków
AKWAWIT Leszno
Wilanovia Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 7
2
3
4
5
6
7
Romanowicz Anna
Frelian Marta
Dornowska Adrianna
Leśniewska Barbara
Wleklik Katarzyna
Kieraga Marta
97
97
97
97
97
97
SHARK Rudna
SKALAR Warszawa
Osowa Góra Bydgoszcz
JORDAN Kraków
SHARK Rudna
ORKA Ledziny

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:39.46
4:37.26
4:33.65
4:36.03
4:39.13
4:46.01
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ciebielska Adrianna
Stêpień Natalia
Buzanowska Natalia
Przymus Agata
Domańska Julia
Rostowska Wiktoria
Procek Jagoda
Sadowska Natalia
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
PIATKA Konstantynów
REKIN Bydgoszcz
START Łódz
DELFIN Legionowo
MOS Dabrowa Grn.
DELFIN Inowroclaw
OLIMPIJCZYK Suwalki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:31.52
4:27.34
3:35.66
3:31.48
3:32.40
4:20.04
4:30.33
4:32.57
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Słowik Marta
Sliwińska Marta
Zawolik Wiktoria
Maj Wiktoria
Wiertel Magda
Borkowska Lucyna
Miliszewska Justyna
Jasek Alicja

97
97
97
97
97
97
97
97
ZRYW Opole
MOS Dabrowa Grn.
KSZO Ostrowiec
JUVENIA Wroclaw
G8 BIELANY Warszawa
SAMBOR Tczew
SIÓDEMKA Sopot
SLASK Wroclaw
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:30.52
3:26.39
3:21.63
2:29.01
2:29.64
3:21.74
3:28.17
3:31.26
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Orczykowska Wioletta
Jabłońska Natalia
Kubacka Magda
Magner Agata
Wójcik Magdalena
Filipiak Wiktoria
Dziadkowiak Patrycja
Redosz Marta

97
97
97
97
97
97
97
97
STP Nowy Sacz
MOSM Tychy
HAJDUKI Chorzów
GOSiR Piaseczno
SOLEX Lebork
WARTA Poznań
ZNICZ Koszalin
SKALAR Slupsk
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:27.04
2:25.19
2:21.25
2:16.87
2:18.86
2:23.66
2:25.96
2:28.69
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechowiak Aisza
Trojgo Bogna
Nita Anna
Turajczyk Aleksandra
Podlewska Miriam
Loranty Patrycja
Wysocka Klaudia
Chrzastowska Natalia
97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
SKALAR Warszawa
TRÓJKA Łódz
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
DELFIN Oborniki
KSZO Ostrowiec
SIÓDEMKA Sopot
ZRYW Opole

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:26.53
2:25.02
2:20.99
2:15.61
2:18.08
2:22.10
2:25.93
2:28.38
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Juszczyk Natalia
Biedrzycka Iga
Marzec Sara
Karpisz Milena
Ziêba Katarzyna
Bagińska Zofia
Bart Patrycja
Gniewosz Olga
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Gdynia
MKS ROS Pisz
ORKA Ledziny
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
ROKITA Brzeg Dln
SIÓDEMKA Sopot
PAŁAC Katowice
SHARK Rudna



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:26.41
2:24.77
2:19.13
2:13.90
2:16.98
2:22.08
2:25.82
2:27.05
<< TOP >>
Konkurencja 2
10-01-15
Chlopców, 200m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:54.99
1:59.86
Bernatowicz Sebastian
Bernatowicz Sebastian
AQBYD
AQBYD
Leszno
Bydgoszcz
08-12-06
07-12-21


Rok ur.
Seria 1 z 8
3
4
5
Kuzebski Jakub
Pieczul Albert
Kawczak Radosław

97
97
97
GOSiR Piaseczno
SIÓDEMKA Sopot
MKP Szczecin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalczyk Jakub
Buszkiewicz Wojciech
Szylder Sebastian
Danilczyk Hubert
Szulgo Filip
Bujak Piotr
Tomzik Jakub
Kalinowski Rafał
97
97
97
97
97
97
97
97
NAWA Skierniewice
SHARK Rudna
AQUATICA Pawlowice
OLIMPIJCZYK Suwalki
MKP Szczecin
KORONA-Swim Kielce
MUKP Warszawianka
JUVENIA Bialystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:35.97
4:34.13
4:26.41
4:25.47
4:26.12
4:28.19
4:34.32
NT
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kodymowski Adam
Bartoszek Jarosław
Wojsiat Sebastian
Szeląg Ernest
Semczuk Radosław
Skrzypek Grzegorz
Filek Bernard
Pluta Piotr
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Wloclawek
SŁOWIANKA Gorzów
AZS-AWFiS Gdańsk
KSZO Ostrowiec
FOKA Sandomierz
JORDAN Kraków
MOS Dabrowa Grn.
KORNER Zielona G.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:24.73
4:24.43
3:40.03
3:32.93
3:33.69
4:21.84
4:24.66
4:25.44
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Staszak Rafał
Koptyra Artur
Strachota Marek
Oliwa Michał
Tchórzewski Krzysztof
Szymula Maciej
Kukowka Rafael
Zwoliński Marcin

97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
MOTYL Stalowa Wola
MKP Myslibórz
MKP Szczecin
DELFIN Oborniki
MAL WOPR Malbork
VEGA Dobrodzień
MOS Katowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:28.79
3:28.29
3:27.01
3:26.71
3:26.86
3:27.31
3:28.31
3:29.00
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Brodowski Jakub
Nowak Radosław
Brzeziński Jakub
Klimczuk Karol
Grabczak Dawid
Tombarkiewicz Józef
Cwalina Kacper
Juchno Szymon
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
VEGA Dobrodzień
GOSiR Piaseczno
AZS-AWFiS Gdańsk
WISŁA Pulawy
JORDAN Kraków
NAWA Skierniewice
MOS Dabrowa Grn.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:23.97
3:22.37
3:20.80
2:26.45
3:14.81
3:21.24
3:22.76
3:25.21
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Młynarczyk Adrian
Zurawicz Mateusz
Durjasz Tomasz
Stachowiak Łukasz
Stecko Michał
Zuchowski Ernest
Siejak Jakub
Porzezyński Filip
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
WSG Bydgoszcz
Ostrobramska Warszawa
AZS AWF Poznań
KAPRY Pruszków
MORENA Gdańsk
DELFINEK Łuków
MOS Dabrowa Grn.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:22.01
2:18.81
2:15.40
2:11.69
2:13.07
2:16.11
2:20.81
2:25.08
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Popielec Michał
Ruszkowski Kacper
Jaworski Filip
Kisielewski Marcin
Katolik Bartosz
Dytkowski Jan
Zochowski Daniel
Sola Kornel
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
ÓSEMKA Oswiecim
ZNICZ Koszalin
JUVENIA Bialystok
MOS Dabrowa Grn.
KSZO Ostrowiec
Jagiellonka Warszawa
FALA Krasnik

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:21.72
2:17.44
2:14.54
2:11.03
2:12.77
2:15.89
2:20.48
2:23.68
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzywa Karol
Fratczak Mateusz
Kowalski Patryk
Pietrzak Dawid
Staniszewski Adam
Wiak Bartłomiej
Maciejewski Paweł
Kostecki Brajan
97
97
97
97
97
97
97
97
FALA Krasnik
UKS 190 Łódz
UNIA Busko Zdrój
WSG Bydgoszcz
TRÓJKA Łódz
ORLIK Lublin
KORMORAN Olsztyn
WARTA Poznań



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:21.24
2:16.18
2:13.29
2:05.44
2:11.98
2:15.70
2:19.43
2:23.30
<< TOP >>
Konkurencja 3
10-01-15
Dziewczat, 50m motylkowy13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
28.00
29.00
Urbańczyk Aleksandra
Szczepaniak Karolina
TRLOD
POWAR
Plock
Wyszków
01-12-15
05-12-22


Rok ur.
Seria 1 z 8
3
4
5
Swiderska Patrycja
Kujawa Wiktoria
Kwiecień Paulina
97
97
97
PŁYWAK Bochnia
TRÓJKA Łódz
PIATKA Chorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:38.00
2:36.44
2:37.17
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
Urbaniak Angelika
Kulińska Karolina
Kaczmarczyk Klaudia
Jaskiewicz Klaudia
Olczyk Martyna
Bartoszyńska Anna
Pietrzykowska Paulina

97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
DELFINEK Bytom
Jagiellonka Warszawa
PŁYWAK Bochnia
AQUATICA Pawlowice
WODNIK Wloclawek
JUVENIA Bialystok
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:36.32
2:35.44
2:34.99
2:34.19
2:34.67
2:35.39
2:35.75
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kulaga Dominika
Wozniczak Paulina
Dyna Angelika
Bobowska Dominika
Kuzera Agata
Marcinkiewicz Agata
Gaszkowska Bianka
Kapela Joanna
97
97
97
97
97
97
97
97
SOKÓŁ Rzeszów
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
JORDAN Kraków
AVIA Swidnik
JORDAN Kraków
MUKP Warszawianka
SKALAR Warszawa
VEGA Dobrodzień

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:33.98
2:32.37
1:36.24
1:35.57
1:35.77
1:38.29
2:33.57
2:33.99
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sadurska Martyna
Juszczyk Natalia
Marciniak Martyna
Marzec Paulina
Słowik Marta
Osenkowska Wiktoria
Nowak Julia
Chrzastowska Natalia
97
97
97
97
97
97
97
97
MTP Lublinianka
DELFIN Gdynia
KAPRY Pruszków
SALOS Cortile Kielce
ZRYW Opole
ZNICZ Koszalin
SŁOWIANKA Gorzów
ZRYW Opole

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:35.37
1:34.65
1:34.54
1:34.12
1:34.23
1:34.59
1:35.22
1:35.48
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sliwińska Marta
Widomska Paulina
Rybińska Olga
Zaburko Joanna
Dalkowska Barbara
Petryka Nikola
Turajczyk Aleksandra
Swieca Kamila
97
97
97
97
97
97
97
97
MOS Dabrowa Grn.
STP Nowy Sacz
GOSiR Piaseczno
MTP Lublinianka
DELFIN Gdynia
SKALAR Warszawa
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
SOKÓŁ Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:33.69
1:33.06
34.60
34.39
34.48
1:31.78
1:33.45
1:33.94
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kliber Agnieszka
Wachowiak Patrycja
Sproska Magdalena
Mikołajczyk Marta
Praga Aldona
Czerniak Magdalena
Tomala Aleksandra
Jagielska Róża
97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
SŁOWIANKA Gorzów
ZRYW Opole
KORONA-Swim Kielce
MOTYL Stalowa Wola
BOBRY Debica
MMKS Kedzierzyn Kozle
TRÓJKA Łódz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.50
33.10
32.26
30.95
32.08
32.84
33.26
34.15
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Cywka Łucja
Scieszko Agnieszka
Szatanowska Arletta
Kamińska Liliana
Pawlicka Amanda
Gad Anna
Kusch Katarzyna
Berent Małgorzata
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Radom
START Łódz
SKALAR Góra Kalwaria
DELFINEK Łuków
PIRANIA Jarocin
DELFIN Polaniec
JUVENIA Wroclaw
UKS 307 Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.37
33.04
32.22
30.94
31.85
32.79
33.20
33.80
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobotnicka Angelika
Haczkiewicz Paulina
Mendowska Paulina
Nasiełowska Adrianna
Królak Agata
Marciniak Oliwia
Matusiak Dominika
Stojanowska Wiktoria



97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
ROKITA Brzeg Dln
WARTA Poznań
WODNIK Radom
KAPRY Pruszków
9-tka OSRiR Kalisz
DELFIN Wloclawek
ATOL Olesnica
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
33.36
32.90
32.08
30.26
31.43
32.48
33.13
33.69
<< TOP >>
Konkurencja 4
10-01-15
Chlopców, 50m motylkowy13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
25.97
27.21
Bernatowicz Sebastian
Ciezkowski Dominik
AQBYD
JOKRA
Gorzów Wlkp.
Zabierzów
08-11-30
09-04-04


Rok ur.
Seria 1 z 8
3
4
5
6
Kubiaczyk Jakub
Cieślar Igor
Wołek Marcin
Hermann Maciej
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
JORDAN Kraków
KSZO Ostrowiec
PAŁAC Katowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:35.64
2:36.58
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Krystoń Ruben
Budziszewski Wojciech
Zogo Mateusz
Szewczyk Mateusz
Traczewski Jan
Puchacz Damian
Tymiński Rafał
Chmielewski Kacper
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Chorzów
AQUATICA Pawlowice
OLIMPIJCZYK Suwalki
ZNICZ Koszalin
KORMORAN Olsztyn
MARLIN Gryfino
WODNIK Bielsk Podl
JEDYNKA Ozarów Maz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:34.67
2:33.78
2:33.58
2:32.09
2:32.45
2:33.78
2:34.03
2:34.68
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Stachowski Adam
Lipiński Tomasz
Meszka Ernest
Baran Adam
Swieczkowski-Feiz Janusz
Droś Patryk
Grudziecki Remigiusz
Olborski Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Rawicz
JUVENIA Wroclaw
NAWA Skierniewice
MEDYK Gizycko
G92 Ursynów Warszawa
MOS Katowice
MMKS Kedzierzyn Kozle
MEDUZA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:41.74
1:35.18
1:34.66
1:34.29
1:34.64
1:34.79
1:37.12
2:30.24
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Tybiszewski Hubert
Zochowski Daniel
Tchórzewski Krzysztof
Borowski Tomasz
Konopka Mateusz
Piasecki Kamil
Trojak Jakub
Durjasz Tomasz

97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
Jagiellonka Warszawa
DELFIN Oborniki
WISŁA Pulawy
DELFIN Gdynia
WODNIK Srem
PŁYWAK Bochnia
Ostrobramska Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:34.05
1:33.86
1:33.69
1:33.28
1:33.44
1:33.82
1:33.98
1:34.10
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kapel Michał
Kubot Szymon
Stadnik Paweł
Tomaszewski Mariusz
Burba Jakub
Kurowski Olaf
Sowa Marcin
Nowodworski Dawid
97
97
97
97
97
97
97
97
IKAR Mielec
WARTA Poznań
JUVENIA Wroclaw
ZNICZ Koszalin
SŁOWIANKA Gorzów
MTP Lublinianka
MOTYL Stalowa Wola
MOS Dabrowa Grn.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:32.51
1:29.44
33.55
33.28
33.32
33.84
1:30.91
1:32.63
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Chowaniec Łukasz
Radwański Igor
Bajak Mateusz
Brzuś Michał
Salik Borys
Przybysz Patryk
Chmurzyński Łukasz
Borysiewicz Dawid
97
97
97
97
97
97
97
97
UKS 48 Czestochowa
ORKA Zamosc
SOKÓŁ Rzeszów
ORKA Zamosc
ATOL Olesnica
G8 BIELANY Warszawa
TRÓJKA Łódz
ZNICZ Koszalin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
32.63
31.92
31.26
29.72
31.06
31.54
32.14
32.90
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Ruciński Konrad
Chołda Łukasz
Adamczyk Patryk
Krawiec Michał
Fiedorowicz Patryk
Pietrzyk Mikołaj
Janicki Jakub
Scibiorek Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Wloclawek
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
BOBRY Debica
OLIMPIJCZYK Suwalki
AQUATICA Pawlowice
DELFINEK Bytom
START Łódz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
32.60
31.59
31.14
29.45
30.67
31.46
32.04
32.83
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Wrzeszcz Sebastian
Alchimowicz Jêdrzej
Wawulski Norbert
Sendyk Paweł
Bajak Michał
Knapowski Kacper
Galus Michał
Fratczak Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
VICTORIA Kozy
GOSiR Piaseczno
WODNIK Bielsk Podl
MARLIN Gryfino
SOKÓŁ Rzeszów
SP 63 Bydgoszcz
TRÓJKA Łódz
UKS 190 Łódz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
32.59
31.55
31.09
29.28
29.83
31.44
32.02
32.66
<< TOP >>
Konkurencja 5
10-01-15
Dziewczat, 200m grzbietowy13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:12.52
2:18.88
Lefanowicz Iwona
Porzelska Anna
SKLUB
SLGOR
Łódz
Zielona Góra
06-10-28
08-12-31


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Kwiecień Paulina
Watoła Martyna
Parkot Hanna
97
97
97
PIATKA Chorzów
ORKA Ledziny
KAPRY Pruszków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:58.21
4:55.19
4:55.23
Seria 2 z 7
2
3
4
5
6
7
Bogucka Dagmara
Gawlik Mariola
Okragła Martyna
Konopka Monika
Kulaga Dominika
Kokoszka Magdalena
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Wroclaw
SALOS Cortile Kielce
OLIMPIJCZYK Suwalki
ZNICZ Koszalin
SOKÓŁ Rzeszów
DELFINEK Bytom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:51.83
4:47.99
4:44.66
4:47.61
4:50.27
4:51.90
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kêdziora Magdalena
Walczak Katarzyna
Rzewuska Adrianna
Bartkowiak Patrycja
Stojanowska Wiktoria
Moskal Karolina
Mika Zuzanna
Głomb Aleksandra

97
97
97
97
97
97
97
97
MORENA Gdańsk
WARTA Poznań
KAPRY Pruszków
SŁOWIANKA Gorzów
ATOL Olesnica
JORDAN Kraków
AKWAWIT Leszno
GÓRNIK Radlin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:50.37
3:47.40
3:42.43
3:39.23
3:42.03
3:42.48
3:49.60
4:43.18
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dyrda Karolina
Michalak Jagoda
Tomala Aleksandra
Federowicz Julia
Gambuś Martyna
Walendziewicz Monika
Bozek Dominika
Loranty Patrycja
97
97
97
97
97
97
97
97
MTP Lublinianka
MKP Myslibórz
MMKS Kedzierzyn Kozle
JEDYNKA Ozarów Maz
VEGA Dobrodzień
OLIMPIJCZYK Suwalki
UNIA Oswiecim
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:38.14
2:47.24
2:45.29
2:44.30
2:45.20
2:45.42
3:38.01
3:38.59
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Strzelczyk Aleksandra
Sudek Agnieszka
Sztandera Daria
Sieńczyk Jowita
Niemiec Aleksandra
Grudnowska Alicja
Praga Aldona
Swiniarska Magda

97
97
97
97
97
97
97
97
SLASK Wroclaw
JORDAN Kraków
9-tka OSRiR Kalisz
ZAK Biala Podlaska
FALA Ropczyce
DELFIN Gdynia
MOTYL Stalowa Wola
SIÓDEMKA Sopot
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:40.96
2:38.88
2:36.39
2:30.93
2:34.62
2:37.30
2:39.25
2:44.11
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Ewelina
Pawlikowska Magdalena
Wozniak Natalia
Ciszewska Sandra
Całka Anna
Wolanin Aleksandra
Chmielewska Julia
Wierzchowska Kinga
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Konstantynów
SIÓDEMKA Sopot
MOS Dabrowa Grn.
9-tka OSRiR Kalisz
PŁYWAK Bochnia
KORNER Zielona G.
TROPS Kartuzy
UKS MOS Elk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:40.10
2:37.89
2:35.34
2:30.37
2:34.61
2:37.20
2:39.15
2:43.15
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Suchota Magdalena
Celińska Kornela
Stachowicz Patrycja
Zarłok Martyna
Prentka Weronika
Bodalska Magdalena
Borsuk Natalia
Onoszko Magdalena
97
97
97
97
97
97
97
97
HURAGAN Miedzyrzec
HURAGAN Miedzyrzec
REKIN Bydgoszcz
H2O Jastrzêbie
AZS AWF Poznań
Jagiellonka Warszawa
KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:39.51
2:37.31
2:34.68
2:29.94
2:34.18
2:37.07
2:38.99
2:42.26
<< TOP >>
Konkurencja 6
10-01-15
Chlopców, 200m grzbietowy

13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:06.11
2:12.51
Florczyk Piotr
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Kraków
Ostrowiec Sw.
92-12-17
09-01-16


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Alchimowicz Jêdrzej
Trefler Michał
Brzeziński Jakub

97
97
97
GOSiR Piaseczno
Ostrobramska Warszawa
GOSiR Piaseczno
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Chojnacki Kamil
Wojtyczka Łukasz
Kuzebski Jakub
Narajowski Piotr
Kolasa Dawid
Szeroki Rafał
Tomzik Jakub
97
97
97
97
97
97
97
Osowa Góra Bydgoszcz
SHARK Rudna
GOSiR Piaseczno
SLASK Wroclaw
JUVENIA Wroclaw
JUVENIA Bialystok
MUKP Warszawianka

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:59.28
4:55.32
4:52.89
4:43.01
4:45.29
4:54.25
4:57.51
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kasparek Grzegorz
Klimczuk Karol
Szeląg Ernest
Zomkowski Arkadiusz
Bodzioch Karol
Bładek Arkadiusz
Murzyn Dawid
Szewczyk Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
AZS-AWFiS Gdańsk
KSZO Ostrowiec
DELFIN Gdynia
ZRYW Opole
MOTYL Stalowa Wola
JORDAN Kraków
ZNICZ Koszalin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:34.26
3:46.76
3:45.35
3:40.54
3:42.31
3:46.75
4:26.78
4:35.80
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Lechowicz Filip
Wrzeszcz Sebastian
Małagowski Karol
Dura Damian
Sowier Wojciech
Kurowski Olaf
Kaczorowski Jakub
Młynarczyk Adrian
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
VICTORIA Kozy
DELFIN Piotrków Tryb
UKS 190 Łódz
JORDAN Kraków
MTP Lublinianka
ZOLIBORZ Warszawa
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:36.67
2:43.11
2:42.65
2:42.47
2:42.59
2:42.85
2:43.32
3:38.56
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciejewski Paweł
Pawłowski Kacper
Reszka Jakub
Misiak Michal
Brzuś Michał
Zybała Krystian
Hendzel Konrad
Jaszczak Wiktor
97
97
97
97
97
97
97
97
KORMORAN Olsztyn
SŁOWIANKA Gorzów
Jagiellonka Warszawa
DELFIN Wloclawek
ORKA Zamosc
Maratończyk Ostrów Wlkp
IKAR Mielec
SLASK Wroclaw

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:40.20
2:37.61
2:35.30
2:28.70
2:30.95
2:36.11
2:37.90
2:41.19
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Machul Grzegorz
Meszka Ernest
Kolczyński Stanisław
Salik Borys
Raducki Arkadiusz
Smok Witold
Wawer Mateusz
Karp Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
KORONA-Swim Kielce
NAWA Skierniewice
KAPRY Pruszków
ATOL Olesnica
WARTA Poznań
WODNIK Wloclawek
JORDAN Kraków
ATP Augustów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:39.37
2:37.53
2:34.40
2:26.93
2:29.10
2:35.52
2:37.70
2:40.68
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kruczyk Adrian
Palica Łukasz
Sokołowski Ziemowit
Leszman Sebastian
Czarnecki Kamil
Sobala Adam
Umiński Grzegorz
Lechowicz Artur
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
JUVENIA Wroclaw
AZS AWF Poznań
AVIA Swidnik
KORNER Zielona G.
AZS AWF Poznań
TRÓJKA Łódz
JORDAN Kraków



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:38.59
2:36.93
2:34.28
2:25.21
2:29.01
2:35.41
2:37.67
2:40.61
<< TOP >>
Konkurencja 7
10-01-15
Dziewczat, 100m zmienny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.65
1:04.65
Kozlowska Anna
Kozlowska Anna
AQBYD
AQBYD
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp
09-11-28
09-11-28


Rok ur.
Seria 1 z 10
3
4
5
Gaszkowska Bianka
Pacoń Kamila
Porczyńska Zuzanna
97
97
97
SKALAR Warszawa
PIATKA Chorzów
OLIMPIJCZYK Aleksandrów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
3:26.46
3:26.63
Seria 2 z 10
2
3
4
5
6
7
Urbaniak Angelika
Helbing Justyna
Głomb Aleksandra
Kulińska Karolina
Urbańska Joanna
Szczepanik Gabriela

97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
Wilanovia Warszawa
GÓRNIK Radlin
DELFINEK Bytom
WODNIK Wloclawek
SOKÓŁ Rzeszów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:24.11
3:23.45
3:23.26
3:23.33
3:23.72
3:25.12
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Buda Karolina
Walczak Aleksandra
Bazyl Magdalena
Rybińska Olga
Wozniczak Paulina
Kapela Joanna
Chaszczewicz Alicja
Kotkowska Ada
97
97
97
97
97
97
97
97
ORKA Ledziny
KAPRY Pruszków
AQARIUS Myslenice
GOSiR Piaseczno
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
VEGA Dobrodzień
SLASK Wroclaw
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:22.61
3:20.11
3:16.56
2:23.92
3:12.70
3:19.18
3:21.81
3:22.81
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Piwecka Dominika
Rzewuska Adrianna
Zuchowska Paulina
Maciejewska Joanna
Brzezina Oliwia
Sienkiewicz Klaudia
Greglak Marta
Kuzera Agata
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
KAPRY Pruszków
MKP Szczecin
MTP Lublinianka
VEGA Dobrodzień
JUVENIA Bialystok
ZRYW Opole
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:22.77
2:22.16
2:22.15
2:21.68
2:22.12
2:22.15
2:22.31
2:23.20
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Zieja Karina
Piątek Monika
Marcinkiewicz Agata
Nowak Julia
Dalkowska Barbara
Szczuka Klaudia
Celińska Kornela
Jasek Alicja
97
97
97
97
97
97
97
97
BUKS Warszawa
JORDAN Kraków
MUKP Warszawianka
SŁOWIANKA Gorzów
DELFIN Gdynia
SŁOWIANKA Gorzów
HURAGAN Miedzyrzec
SLASK Wroclaw

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:21.53
2:21.04
2:20.70
2:19.52
2:20.59
2:20.79
2:21.10
2:21.54
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Matusiak Dominika
Strzelczyk Aleksandra
Wiśniewska Natalia
Wiertel Magda
Chmielewska Julia
Zawolik Wiktoria
Waśniewska Wiktoria
Swierczek Monika

97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Wloclawek
SLASK Wroclaw
WARTA Poznań
G8 BIELANY Warszawa
TROPS Kartuzy
KSZO Ostrowiec
JEDYNKA Ozarów Maz
PIATKA Chorzów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:19.32
2:18.74
2:18.37
2:17.68
2:18.20
2:18.47
2:19.17
2:19.32
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
von Lonski Karolina
Michalczyk Urszula
Swieca Kamila
Błasiak Nikolina
Piotrowska Anna
Różycka Magdalena
Suder Marta
Suchota Magdalena

97
97
97
97
97
97
97
97
MORENA Gdańsk
PŁYWAK Bochnia
SOKÓŁ Rzeszów
UKS 48 Czestochowa
ZNICZ Koszalin
TRÓJKA Łódz
CKiS Skawina
HURAGAN Miedzyrzec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:17.08
2:15.39
1:17.68
1:16.91
1:17.09
2:14.54
2:17.07
2:17.66
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaniak Aleksandra
Wójcik Claudia
Widomska Paulina
Mendowska Paulina
Biedrzycka Iga
Teresko Anna
Sztandera Dominika
Niedzwiedzka Małgorzata

97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Wroclaw
WARTA Poznań
STP Nowy Sacz
WARTA Poznań
MKS ROS Pisz
MOS Dabrowa Grn.
9-tka Dzierzoniów
MMKS Kedzierzyn Kozle
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.10
1:15.12
1:13.44
1:11.47
1:12.18
1:14.66
1:15.75
1:16.75
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Wachowiak Patrycja
Niklarz Maria
Nockiewicz Paulina
Karpisz Milena
Sieńczyk Jowita
Nasiełowska Adrianna
Jończyk Aleksandra
Stachowicz Patrycja
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
RUCH Grudziadz
SKALAR Warszawa
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
ZAK Biala Podlaska
WODNIK Radom
UKS 190 Łódz
REKIN Bydgoszcz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.05
1:15.12
1:13.42
1:10.49
1:12.10
1:14.57
1:15.43
1:16.70
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Scieszko Agnieszka
Pawlicka Amanda
Magner Agata
Bukowska Kaja
Kamińska Liliana
Łukaszewicz Zuzanna
Czerniak Magdalena
Reszotko Julia
97
97
97
97
97
97
97
97
START Łódz
PIRANIA Jarocin
GOSiR Piaseczno
SKALAR Slupsk
DELFINEK Łuków
Ostrobramska Warszawa
BOBRY Debica
MKP Szczecin



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:15.82
1:14.68
1:13.13
1:10.38
1:11.63
1:14.16
1:15.35
1:16.70
<< TOP >>
Konkurencja 8
10-01-15
Chlopców, 100m zmienny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:00.35
1:02.42
Suzin Marcin
Dega Wiktor
JOKRA
SKBEL
Poznań
Warszawa
07-11-04
04-11-12


Rok ur.
Seria 1 z 10
3
4
5
Murzyn Dawid
Kobak Mateusz
Waligóra Mikołaj
97
97
97
JORDAN Kraków
SOKÓŁ Rzeszów
AKWAWIT Leszno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
3:32.94
NT
Seria 2 z 10
2
3
4
5
6
7
Nowak Tomasz
Puchacz Damian
Chmielewski Kacper
Mróz Jakub
Wołek Marcin
Wojtyczka Łukasz
97
97
97
97
97
97
ORKA Zamosc
MARLIN Gryfino
JEDYNKA Ozarów Maz
SP 63 Bydgoszcz
KSZO Ostrowiec
SHARK Rudna

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:24.97
3:23.46
3:20.05
3:21.05
3:24.72
3:27.85
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Łubiński Michał
Czerwiński Piotr
Kolasa Dawid
Kasparek Grzegorz
Zak Patryk
Cieślar Igor
Wieczorek Mateusz
Kosowicz Wojciech
97
97
97
97
97
97
97
97
MTS Kwidzyn
SP 63 Bydgoszcz
JUVENIA Wroclaw
JORDAN Kraków
FALA Ropczyce
JORDAN Kraków
Osowa Góra Bydgoszcz
KORNER Zielona G.

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:18.58
3:18.06
3:17.07
3:15.16
3:16.84
3:17.25
3:18.57
3:19.21
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Lechowicz Artur
Dyda Jakub
Droś Patryk
Wajda Tomasz
Borowski Tomasz
Kuczak Tomasz
Tomaszewski Mariusz
Olborski Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
BOBRY Debica
MOS Katowice
KORONA Kraków
WISŁA Pulawy
KORNER Zielona G.
ZNICZ Koszalin
MEDUZA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:25.57
2:21.72
2:19.76
2:18.88
2:18.97
2:19.91
2:21.79
3:11.87
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Paluszkiewicz Dawid
Muller Maksym
Kokot Damian
Paczyński Oliwer
Lipiński Tomasz
Karpeta Michał
Staruch Jan
Mazgaj Tomasz
97
97
97
97
97
97
97
97
MORENA Gdańsk
SŁOWIANKA Gorzów
MKP Szczecin
ATP Augustów
JUVENIA Wroclaw
TRÓJKA Czestochowa
KORMORAN Olsztyn
ZNICZ Koszalin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:18.53
2:17.62
2:17.50
2:17.14
2:17.27
2:17.61
2:18.48
2:18.74
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Zomkowski Arkadiusz
Konopka Mateusz
Adamczyk Hubert
Chmurzyński Łukasz
Baran Adam
Zybała Krystian
Tański Paweł
Tybiszewski Hubert
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Gdynia
DELFIN Gdynia
ORKA Zamosc
TRÓJKA Łódz
MEDYK Gizycko
Maratończyk Ostrów Wlkp
JUVENIA Wroclaw
9-tka OSRiR Kalisz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:16.81
2:16.45
2:16.21
2:14.61
2:15.76
2:16.33
2:16.75
2:16.81
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Tombarkiewicz Józef
Przybysz Patryk
Juc Aleksander
Piasecki Kamil
Leszman Sebastian
Adamczyk Patryk
Janicki Jakub
Sowa Marcin

97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
G8 BIELANY Warszawa
MEDUZA Warszawa
WODNIK Srem
AVIA Swidnik
MKP Szczecin
DELFINEK Bytom
MOTYL Stalowa Wola
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:14.52
2:13.91
2:12.76
1:16.79
2:09.57
2:13.35
2:14.38
2:14.54
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kostecki Brajan
Nowodworski Dawid
Pniak Mikołaj
Szmajda Michał
Borysiewicz Dawid
Rusztyk Jakub
Palica Łukasz
Kubiaczyk Jakub
97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
MOS Dabrowa Grn.
JORDAN Kraków
OLIMPIJCZYK Suwalki
ZNICZ Koszalin
DELFIN Inowroclaw
JUVENIA Wroclaw
9-tka OSRiR Kalisz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.18
1:13.47
1:11.48
1:09.32
1:10.89
1:12.46
1:15.46
1:16.66
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Chowaniec Łukasz
Grudziecki Remigiusz
Tkaczyk Aleksander
Pierzyński Michał
Klekowski Jakub
Scibiorek Krzysztof
Wawulski Norbert
Kawczak Radosław

97
97
97
97
97
97
97
97
UKS 48 Czestochowa
MMKS Kedzierzyn Kozle
WODNIK Krosno
TRÓJKA Łódz
SLASK Wroclaw
START Łódz
WODNIK Bielsk Podl
MKP Szczecin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:15.72
1:13.39
1:11.37
1:08.72
1:10.79
1:12.37
1:14.92
1:16.52
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Włodarczyk Stanisław
Kopczyński Franciszek
Kanak Michał
Kubot Szymon
Fedorowicz Jakub
Zmija Marek
Nieczyporowski Łukasz
Korek Jakub



97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
AVIA Swidnik
G92 Ursynów Warszawa
WARTA Poznań
WODNIK Radom
MOS Katowice
WARTA Poznań
ZOLIBORZ Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:15.72
1:13.04
1:11.08
1:08.40
1:10.57
1:11.50
1:14.65
1:16.45
<< TOP >>
Konkurencja 9
10-01-15
Dziewczat, 4 x 100m dowolny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:02.50
4:05.34
Jedynka Ozarów Maz.
KS Warta Poznań
JEOZA
WAPOZ
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp
09-01-17
09-11-26


Seria 1 z 2
2
3
4
5
6
7
MTP Lublinianka
JUVENIA Wroclaw
PŁYWAK Bochnia
JORDAN Kraków
KAPRY Pruszków
ORKA Ledziny

MTP Lublinianka
JUVENIA Wroclaw
PŁYWAK Bochnia
JORDAN Kraków
KAPRY Pruszków
ORKA Ledziny
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:49.54
4:43.33
4:41.45
4:42.66
4:46.36
4:51.09
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
ZNICZ Koszalin
SŁOWIANKA Gorzów
MOS Dabrowa Grn.
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
SKALAR Warszawa
WARTA Poznań
SIÓDEMKA Sopot
9-tka OSRiR Kalisz



ZNICZ Koszalin
SŁOWIANKA Gorzów
MOS Dabrowa Grn.
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
SKALAR Warszawa
WARTA Poznań
SIÓDEMKA Sopot
9-tka OSRiR Kalisz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:39.15
4:36.84
4:29.89
4:21.34
4:29.27
4:30.80
4:38.42
4:39.26
<< TOP >>
Konkurencja 10
10-01-15
Chlopców, 4 x 100m dowolny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
3:40.60
3:50.76
Juvenia Wroclaw
MKP Szczecin
JUWRO
MKSZC
Leszno
Gorzów Wlkp.
07-12-08
04-12-10


Seria 1 z 2
3
4
5
KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów
ORKA Zamosc

KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów
ORKA Zamosc
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
4:34.05
4:35.70
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
MOS Dabrowa Grn.
OLIMPIJCZYK Suwalki
WARTA Poznań
TRÓJKA Łódz
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
ZNICZ Koszalin
JUVENIA Wroclaw



MOS Dabrowa Grn.
OLIMPIJCZYK Suwalki
WARTA Poznań
TRÓJKA Łódz
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
ZNICZ Koszalin
JUVENIA Wroclaw
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:27.99
4:23.18
4:19.29
4:18.72
4:19.08
4:20.47
4:24.68
4:30.92
<< TOP >>
Konkurencja 11
10-01-16
Dziewczat, 50m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
26.39
26.39
26.57
Jagoda Julia
Korc Agata
Jagoda Julia
JEOZA
ENZGO
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Kraków
Gorzów Wlkp.
09-01-16
00-05-14
08-11-30


Rok ur.
Seria 1 z 10
3
4
5
Rolnik Kinga
Kotulska Alicja
Walczak Aleksandra
97
97
97
GÓRNIK Radlin
REKIN Swiebodzice
KAPRY Pruszków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:37.15
NT
Seria 2 z 10
2
3
4
5
6
7
Kokoszka Magdalena
Kulińska Karolina
Wizimirska Karolina
Konopka Monika
Szczepanik Gabriela
Watoła Martyna

97
97
97
97
97
97
DELFINEK Bytom
DELFINEK Bytom
REKIN Swiebodzice
ZNICZ Koszalin
SOKÓŁ Rzeszów
ORKA Ledziny
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:34.38
2:33.35
2:33.19
2:33.26
2:34.37
2:34.59
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawlik Mariola
Pietrzykowska Paulina
Kasprowicz Katarzyna
Rostowska Wiktoria
Kaczmarczyk Klaudia
Leśniewska Barbara
Świnoga Dominika
Parkot Hanna
97
97
97
97
97
97
97
97
SALOS Cortile Kielce
JUVENIA Bialystok
DELFIN Wloclawek
MOS Dabrowa Grn.
Jagiellonka Warszawa
JORDAN Kraków
G8 BIELANY Warszawa
KAPRY Pruszków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:33.16
2:32.14
2:31.68
2:31.34
2:31.39
2:32.05
2:32.16
2:33.18
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszyńska Anna
Bazyl Magdalena
Dornowska Adrianna
Moskal Karolina
Kapela Joanna
Chaszczewicz Alicja
Okragła Martyna
Frelian Marta
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Wloclawek
AQARIUS Myslenice
Osowa Góra Bydgoszcz
JORDAN Kraków
VEGA Dobrodzień
SLASK Wroclaw
OLIMPIJCZYK Suwalki
SKALAR Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:31.08
2:30.23
2:30.15
1:35.54
2:30.02
2:30.16
2:30.57
2:31.18
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Chrubczyńska Adrianna
Osenkowska Wiktoria
Zarłok Martyna
Bodalska Magdalena
Grudnowska Alicja
Celińska Kornela
Sudek Agnieszka
Swiniarska Magda

97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Inowroclaw
ZNICZ Koszalin
H2O Jastrzêbie
Jagiellonka Warszawa
DELFIN Gdynia
HURAGAN Miedzyrzec
JORDAN Kraków
SIÓDEMKA Sopot
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:33.81
1:32.34
1:31.84
1:31.64
1:31.76
1:31.84
1:32.70
1:35.50
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Wlazlak Agata
Marzec Paulina
Suchota Magdalena
Chmielewska Julia
Kopiczko Sandra
Berent Małgorzata
Nockiewicz Paulina
Orczykowska Wioletta

97
97
97
97
97
97
97
97
REKIN Swiebodzice
SALOS Cortile Kielce
HURAGAN Miedzyrzec
TROPS Kartuzy
MEDYK Gizycko
UKS 307 Warszawa
SKALAR Warszawa
STP Nowy Sacz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:31.40
1:31.38
1:31.32
1:30.97
1:31.30
1:31.36
1:31.39
1:31.61
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Piotrowska Anna
Borkowska Lucyna
Sztandera Dominika
Jończyk Aleksandra
Cywka Łucja
Błasiak Nikolina
Chrzastowska Natalia
Redosz Marta

97
97
97
97
97
97
97
97
ZNICZ Koszalin
SAMBOR Tczew
9-tka Dzierzoniów
UKS 190 Łódz
WODNIK Radom
UKS 48 Czestochowa
ZRYW Opole
SKALAR Slupsk
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:30.86
1:30.77
1:30.49
30.47
30.64
1:30.62
1:30.79
1:30.88
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
von Lonski Karolina
Laskowska Aleksandra
Dyrda Karolina
Królak Agata
Wiertel Magda
Dziadkowiak Patrycja
Waśniewska Wiktoria
Juszczyk Natalia

97
97
97
97
97
97
97
97
MORENA Gdańsk
AKWAWIT Leszno
MTP Lublinianka
KAPRY Pruszków
G8 BIELANY Warszawa
ZNICZ Koszalin
JEDYNKA Ozarów Maz
DELFIN Gdynia
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.32
29.80
29.59
28.80
29.19
29.75
30.07
30.41
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobotnicka Angelika
Haczkiewicz Paulina
Turajczyk Aleksandra
Mikołajczyk Marta
Podlewska Miriam
Prentka Weronika
Ciszewska Sandra
Bartkowiak Patrycja
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
ROKITA Brzeg Dln
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
KORONA-Swim Kielce
DELFIN Oborniki
AZS AWF Poznań
9-tka OSRiR Kalisz
SŁOWIANKA Gorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.14
29.79
29.44
28.13
29.01
29.74
29.93
30.36
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Żaneta
Sproska Magdalena
Wolanin Aleksandra
Petryka Nikola
Nasiełowska Adrianna
Bart Patrycja
Wójcik Magdalena
Gad Anna



97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ozarów Maz
ZRYW Opole
KORNER Zielona G.
SKALAR Warszawa
WODNIK Radom
PAŁAC Katowice
SOLEX Lebork
DELFIN Polaniec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
30.10
29.77
29.30
28.04
28.81
29.66
29.86
30.35
<< TOP >>
Konkurencja 12
10-01-16
Chlopców, 50m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
24.08
25.09
Werner Pawel
Hundert Marcin
JUWRO
STSZC
Nowa Ruda-Slupiec
Szczecin
07-12-14
88-11-26


Rok ur.
Seria 1 z 9
2
3
4
5
6
7
Waligóra Mikołaj
Kobak Mateusz
Świeboda Michał
Woliński Jakub
Wize Jakub
Pawłowski Kacper
97
97
97
97
97
97
AKWAWIT Leszno
SOKÓŁ Rzeszów
REKIN Swiebodzice
REKIN Swiebodzice
REKIN Swiebodzice
SŁOWIANKA Gorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:34.71
2:32.80
2:34.47
2:35.22
NT
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wojtyczka Łukasz
Borkowski Krzysztof
Kolasa Dawid
Buszkiewicz Wojciech
Szeroki Rafał
Bujak Piotr
Trefler Michał
Hermann Maciej
97
97
97
97
97
97
97
97
SHARK Rudna
G8 BIELANY Warszawa
JUVENIA Wroclaw
SHARK Rudna
JUVENIA Bialystok
KORONA-Swim Kielce
Ostrobramska Warszawa
PAŁAC Katowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:32.04
2:31.44
2:31.41
2:30.78
2:31.34
2:31.44
2:31.66
2:32.04
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzypek Grzegorz
Kodymowski Adam
Kalinowski Rafał
Kuzebski Jakub
Tymiński Rafał
Bartoszek Jarosław
Filek Bernard
Zogo Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
DELFIN Wloclawek
JUVENIA Bialystok
GOSiR Piaseczno
WODNIK Bielsk Podl
SŁOWIANKA Gorzów
MOS Dabrowa Grn.
OLIMPIJCZYK Suwalki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:30.57
2:30.40
2:30.03
2:29.68
2:29.93
2:30.27
2:30.44
2:30.76
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Szulgo Filip
Olborski Krzysztof
Wojsiat Sebastian
Klimczuk Karol
Dyda Jakub
Muller Maksym
Traczewski Jan
Danilczyk Hubert
97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
MEDUZA Warszawa
AZS-AWFiS Gdańsk
AZS-AWFiS Gdańsk
BOBRY Debica
SŁOWIANKA Gorzów
KORMORAN Olsztyn
OLIMPIJCZYK Suwalki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:29.13
2:28.04
1:32.72
1:31.90
1:32.12
1:32.76
2:28.66
2:29.38
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Brodowski Jakub
Semczuk Radosław
Dura Damian
Bładek Arkadiusz
Grzywa Karol
Swieczkowski-Feiz Janusz
Chowaniec Łukasz
Wajda Tomasz
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
FOKA Sandomierz
UKS 190 Łódz
MOTYL Stalowa Wola
FALA Krasnik
G92 Ursynów Warszawa
UKS 48 Czestochowa
KORONA Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:31.63
1:31.42
1:30.99
1:30.81
1:30.84
1:31.13
1:31.42
1:31.84
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomaszewski Mariusz
Paczyński Oliwer
Baran Adam
Karp Michał
Machul Grzegorz
Reszka Jakub
Zomkowski Arkadiusz
Jaszczak Wiktor
97
97
97
97
97
97
97
97
ZNICZ Koszalin
ATP Augustów
MEDYK Gizycko
ATP Augustów
KORONA-Swim Kielce
Jagiellonka Warszawa
DELFIN Gdynia
SLASK Wroclaw

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:30.17
1:30.00
1:29.83
1:29.64
1:29.73
1:29.89
1:30.07
1:30.67
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Stachowski Adam
Bodzioch Karol
Bajak Mateusz
Jaworski Filip
Bajak Michał
Fiedorowicz Patryk
Radwański Igor
Tombarkiewicz Józef
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Rawicz
ZRYW Opole
SOKÓŁ Rzeszów
ZNICZ Koszalin
SOKÓŁ Rzeszów
OLIMPIJCZYK Suwalki
ORKA Zamosc
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.51
29.00
28.09
27.57
27.76
28.47
29.33
1:29.25
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Piasecki Kamil
Chmurzyński Łukasz
Tkaczyk Aleksander
Kubot Szymon
Salik Borys
Zochowski Daniel
Wawulski Norbert
Nowak Radosław
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Srem
TRÓJKA Łódz
WODNIK Krosno
WARTA Poznań
ATOL Olesnica
Jagiellonka Warszawa
WODNIK Bielsk Podl
VEGA Dobrodzień

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.51
28.99
28.07
27.37
27.73
28.45
29.08
1:28.98
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Popielec Michał
Ruszkowski Kacper
Kisielewski Marcin
Sendyk Paweł
Juc Aleksander
Durjasz Tomasz
Przybysz Patryk
Smok Witold
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
ÓSEMKA Oswiecim
JUVENIA Bialystok
MARLIN Gryfino
MEDUZA Warszawa
Ostrobramska Warszawa
G8 BIELANY Warszawa
WODNIK Wloclawek



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
29.40
28.62
28.03
27.33
27.72
28.25
29.00
1:28.00
<< TOP >>
Konkurencja 13
10-01-16
Dziewczat, 200m zmienny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:18.71
2:20.84
Otremba Justyna
Szczepaniak Karolina
DETOR
POWAR
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-26


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
5
6
Całka Anna
Pacoń Kamila
Kieraga Marta
Głomb Aleksandra
Rzewuska Adrianna
97
97
97
97
97
PŁYWAK Bochnia
PIATKA Chorzów
ORKA Ledziny
GÓRNIK Radlin
KAPRY Pruszków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
5:04.06
4:57.06
4:59.02
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kotkowska Ada
Sadowska Natalia
Wozniczak Paulina
Zieja Karina
Borsuk Natalia
Ciebielska Adrianna
Kulaga Dominika
Konopka Monika
97
97
97
97
97
97
97
97
KSZO Ostrowiec
OLIMPIJCZYK Suwalki
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
BUKS Warszawa
KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów
SOKÓŁ Rzeszów
ZNICZ Koszalin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:54.29
4:48.38
4:35.19
3:56.36
3:58.56
4:44.47
4:50.95
4:55.15
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stojanowska Wiktoria
Reszotko Julia
Teresko Anna
Sieńczyk Jowita
Królak Agata
Sztandera Daria
Wachowiak Patrycja
Grudnowska Alicja
97
97
97
97
97
97
97
97
ATOL Olesnica
MKP Szczecin
MOS Dabrowa Grn.
ZAK Biala Podlaska
KAPRY Pruszków
9-tka OSRiR Kalisz
SŁOWIANKA Gorzów
DELFIN Gdynia

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:47.17
2:42.17
2:39.17
2:37.04
2:38.76
2:41.19
2:46.14
3:52.00
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Karpisz Milena
Jończyk Aleksandra
Scieszko Agnieszka
Marzec Sara
Ciszewska Sandra
Czerniak Magdalena
Federowicz Julia
Piotrowska Anna
97
97
97
97
97
97
97
97
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
UKS 190 Łódz
START Łódz
ORKA Ledziny
9-tka OSRiR Kalisz
BOBRY Debica
JEDYNKA Ozarów Maz
ZNICZ Koszalin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:33.55
2:42.12
2:38.84
2:36.72
2:38.63
2:40.44
2:45.13
3:51.14
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Marciniak Martyna
Bodalska Magdalena
Różycka Magdalena
Mendowska Paulina
Biedrzycka Iga
Widomska Paulina
Kaniak Aleksandra
Swierczek Monika



97
97
97
97
97
97
97
97
KAPRY Pruszków
Jagiellonka Warszawa
TRÓJKA Łódz
WARTA Poznań
MKS ROS Pisz
STP Nowy Sacz
JUVENIA Wroclaw
PIATKA Chorzów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:49.18
2:41.70
2:38.81
2:34.25
2:37.89
2:39.84
2:44.74
3:48.74
<< TOP >>
Konkurencja 14
10-01-16
Chlopców, 200m zmienny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:08.46
2:15.36
Cieslak Marcin
Dega Wiktor
BUWAR
SKBEL
Wrocław
Warszawa
06-11-18
04-11-11


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
5
6
7
Wołek Marcin
Zak Patryk
Sowier Wojciech
Lechowicz Artur
Kodymowski Adam
Mazgaj Tomasz
97
97
97
97
97
97
KSZO Ostrowiec
FALA Ropczyce
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
DELFIN Wloclawek
ZNICZ Koszalin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:00.28
4:41.68
3:47.15
4:02.51
4:49.13
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Wawer Mateusz
Staruch Jan
Grabczak Dawid
Leszman Sebastian
Kowalski Patryk
Zmija Marek
Małagowski Karol
Paluszkiewicz Dawid
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
KORMORAN Olsztyn
WISŁA Pulawy
AVIA Swidnik
UNIA Busko Zdrój
MOS Katowice
DELFIN Piotrków Tryb
MORENA Gdańsk

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:45.67
3:40.56
3:31.94
3:30.07
3:30.63
3:37.60
3:45.51
3:46.20
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kostecki Brajan
Kolczyński Stanisław
Borysiewicz Dawid
Pierzyński Michał
Adamczyk Patryk
Scibiorek Krzysztof
Reszka Jakub
Kruczyk Adrian
97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
KAPRY Pruszków
ZNICZ Koszalin
TRÓJKA Łódz
MKP Szczecin
START Łódz
Jagiellonka Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:42.11
2:36.20
2:34.54
2:32.94
2:33.88
2:35.34
2:37.64
2:44.44
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Palica Łukasz
Sokołowski Ziemowit
Raducki Arkadiusz
Pniak Mikołaj
Fedorowicz Jakub
Nowodworski Dawid
Włodarczyk Stanisław
Kokot Damian

97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Wroclaw
AZS AWF Poznań
WARTA Poznań
JORDAN Kraków
WODNIK Radom
MOS Dabrowa Grn.
MKP Szczecin
MKP Szczecin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:40.52
2:35.93
2:34.39
2:32.19
2:33.17
2:34.87
2:37.42
2:44.31
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Lechowicz Filip
Klekowski Jakub
Kanak Michał
Szmajda Michał
Misiak Michal
Rusztyk Jakub
Kopczyński Franciszek
Korek Jakub
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
SLASK Wroclaw
G92 Ursynów Warszawa
OLIMPIJCZYK Suwalki
DELFIN Wloclawek
DELFIN Inowroclaw
AVIA Swidnik
ZOLIBORZ Warszawa



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:38.93
2:35.38
2:34.37
2:29.10
2:33.17
2:34.61
2:37.31
2:42.29
<< TOP >>
Konkurencja 15
10-01-16
Dziewczat, 100m motylkowy13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.83
1:03.93
Gembicka Malgorzata
Szczepaniak Karolina
SLWRO
POWAR
Wroclaw
Gorzów
99-03-01
05-11-25


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Wizimirska Karolina
Kaczmarczyk Klaudia
Kwiecień Paulina
97
97
97
REKIN Swiebodzice
Jagiellonka Warszawa
PIATKA Chorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:38.70
3:20.92
3:21.81
Seria 2 z 7
2
3
4
5
6
7
Kujawa Wiktoria
Bogucka Dagmara
Gaszkowska Bianka
Jaskiewicz Klaudia
Olczyk Martyna
Urbaniak Angelika

97
97
97
97
97
97
TRÓJKA Łódz
JUVENIA Wroclaw
SKALAR Warszawa
PŁYWAK Bochnia
AQUATICA Pawlowice
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:20.33
3:19.58
3:15.87
3:18.00
3:19.80
3:20.43
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Marzec Paulina
Berent Małgorzata
Rybińska Olga
Jagielska Róża
Maj Wiktoria
Sadurska Martyna
Stachowicz Patrycja
Mika Zuzanna
97
97
97
97
97
97
97
97
SALOS Cortile Kielce
UKS 307 Warszawa
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódz
JUVENIA Wroclaw
MTP Lublinianka
REKIN Bydgoszcz
AKWAWIT Leszno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:23.92
2:23.20
2:21.40
2:18.00
2:19.16
2:21.44
2:23.79
2:28.83
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Haczkiewicz Paulina
Kuzera Agata
Buzanowska Natalia
Nowak Ewelina
Nowak Julia
Słowik Marta
Waśniewska Wiktoria
Sudek Agnieszka
97
97
97
97
97
97
97
97
ROKITA Brzeg Dln
JORDAN Kraków
REKIN Bydgoszcz
PIATKA Konstantynów
SŁOWIANKA Gorzów
ZRYW Opole
JEDYNKA Ozarów Maz
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:14.49
1:20.91
1:20.21
1:19.57
1:19.59
1:20.79
1:20.92
2:17.77
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Marciniak Martyna
Federowicz Julia
Sproska Magdalena
Niemiec Aleksandra
Szatanowska Arletta
Tomala Aleksandra
Cywka Łucja
Bobowska Dominika
97
97
97
97
97
97
97
97
KAPRY Pruszków
JEDYNKA Ozarów Maz
ZRYW Opole
FALA Ropczyce
SKALAR Góra Kalwaria
MMKS Kedzierzyn Kozle
WODNIK Radom
AVIA Swidnik

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:18.80
1:17.26
1:14.03
1:10.40
1:12.94
1:15.43
1:17.51
1:19.43
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dalkowska Barbara
Marciniak Oliwia
Sliwińska Marta
Mikołajczyk Marta
Pawlicka Amanda
Osenkowska Wiktoria
Matusiak Dominika
Walendziewicz Monika

97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Gdynia
9-tka OSRiR Kalisz
MOS Dabrowa Grn.
KORONA-Swim Kielce
PIRANIA Jarocin
ZNICZ Koszalin
DELFIN Wloclawek
OLIMPIJCZYK Suwalki
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:18.25
1:16.41
1:13.94
1:09.17
1:10.65
1:14.74
1:17.45
1:19.18
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kusch Katarzyna
Kopiczko Sandra
Sobotnicka Angelika
Nasiełowska Adrianna
Kamińska Liliana
Kliber Agnieszka
Zaburko Joanna
Piątek Monika
97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Wroclaw
MEDYK Gizycko
SŁOWIANKA Gorzów
WODNIK Radom
DELFINEK Łuków
9-tka OSRiR Kalisz
MTP Lublinianka
JORDAN Kraków



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:18.23
1:16.38
1:13.33
1:08.81
1:10.41
1:14.19
1:17.39
1:19.08
<< TOP >>
Konkurencja 16
10-01-16
Chlopców, 100m motylkowy

13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
56.19
59.53
Łuczak Piotr
Ciezkowski Dominik
AWKAT
JOKRA
Pulawy
Wadowice
06-01-20
09-11-21


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Wrzeszcz Sebastian
Tymiński Rafał
Chmielewski Kacper
Krystoń Ruben
Zogo Mateusz
Wołek Marcin
Woliński Jakub
97
97
97
97
97
97
97
VICTORIA Kozy
WODNIK Bielsk Podl
JEDYNKA Ozarów Maz
PIATKA Chorzów
OLIMPIJCZYK Suwalki
KSZO Ostrowiec
REKIN Swiebodzice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
3:27.17
3:20.29
3:18.75
3:19.74
3:23.03
3:31.63
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Budziszewski Wojciech
Kasparek Grzegorz
Umiński Grzegorz
Stadnik Paweł
Koptyra Artur
Murzyn Dawid
Szewczyk Mateusz
Puchacz Damian
97
97
97
97
97
97
97
97
AQUATICA Pawlowice
JORDAN Kraków
TRÓJKA Łódz
JUVENIA Wroclaw
MOTYL Stalowa Wola
JORDAN Kraków
ZNICZ Koszalin
MARLIN Gryfino

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:18.42
3:14.00
2:22.79
2:20.60
2:22.32
3:09.24
3:14.10
3:18.72
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Radwański Igor
Kubiaczyk Jakub
Kapel Michał
Wajda Tomasz
Borowski Tomasz
Mikoś Robert
Bajak Mateusz
Wawulski Norbert
97
97
97
97
97
97
97
97
ORKA Zamosc
9-tka OSRiR Kalisz
IKAR Mielec
KORONA Kraków
WISŁA Pulawy
VICTORIA Józefów
SOKÓŁ Rzeszów
WODNIK Bielsk Podl

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:17.82
1:16.92
1:16.68
1:16.12
1:16.67
1:16.73
2:11.19
2:19.43
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Ruciński Konrad
Borysiewicz Dawid
Pietrzyk Mikołaj
Brzuś Michał
Sendyk Paweł
Konopka Mateusz
Tomaszewski Mariusz
Chowaniec Łukasz

97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Wloclawek
ZNICZ Koszalin
AQUATICA Pawlowice
ORKA Zamosc
MARLIN Gryfino
DELFIN Gdynia
ZNICZ Koszalin
UKS 48 Czestochowa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:15.51
1:14.10
1:11.34
1:07.76
1:09.39
1:12.03
1:14.52
1:15.84
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Meszka Ernest
Kopczyński Franciszek
Stecko Michał
Bajak Michał
Szmajda Michał
Galus Michał
Kurowski Olaf
Sobala Adam
97
97
97
97
97
97
97
97
NAWA Skierniewice
AVIA Swidnik
KAPRY Pruszków
SOKÓŁ Rzeszów
OLIMPIJCZYK Suwalki
TRÓJKA Łódz
MTP Lublinianka
AZS AWF Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:15.32
1:13.51
1:10.92
1:07.12
1:09.24
1:11.46
1:14.44
1:15.64
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Knapowski Kacper
Alchimowicz Jêdrzej
Chołda Łukasz
Krawiec Michał
Adamczyk Patryk
Grudziecki Remigiusz
Burba Jakub
Tchórzewski Krzysztof



97
97
97
97
97
97
97
97
SP 63 Bydgoszcz
GOSiR Piaseczno
JORDAN Kraków
BOBRY Debica
MKP Szczecin
MMKS Kedzierzyn Kozle
SŁOWIANKA Gorzów
DELFIN Oborniki
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.65
1:12.06
1:10.40
1:06.57
1:08.28
1:11.35
1:14.30
1:15.64
<< TOP >>
Konkurencja 17
10-01-16
Dziewczat, 100m klasyczny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:09.20
1:13.12
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp.
Zamosc
09-11-28
01-11-11


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Kotulska Alicja
Romanowicz Anna
Porczyńska Zuzanna
97
97
97
REKIN Swiebodzice
SHARK Rudna
OLIMPIJCZYK Aleksandrów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:44.06
3:30.46
3:30.46
Seria 2 z 7
2
3
4
5
6
7
Mróz Aleksandra
Buda Karolina
Walczak Aleksandra
Helbing Justyna
Swiderska Patrycja
Szczepanik Gabriela

97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
ORKA Ledziny
KAPRY Pruszków
Wilanovia Warszawa
PŁYWAK Bochnia
SOKÓŁ Rzeszów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:29.50
3:28.83
3:28.12
3:28.39
3:28.86
3:29.63
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kasprowicz Katarzyna
Urbańska Joanna
von Lonski Karolina
Piątek Monika
Piwecka Dominika
Bazyl Magdalena
Pacoń Kamila
Rolnik Kinga
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Wloclawek
WODNIK Wloclawek
MORENA Gdańsk
JORDAN Kraków
SŁOWIANKA Gorzów
AQARIUS Myslenice
PIATKA Chorzów
GÓRNIK Radlin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:27.47
3:24.79
2:28.60
2:28.44
2:28.52
3:20.19
3:25.48
3:27.60
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciejewska Joanna
Zuchowska Paulina
Rutkowska Zuzanna
Marciniak Oliwia
Sienkiewicz Klaudia
Zieja Karina
Greglak Marta
Piechowiak Aisza

97
97
97
97
97
97
97
97
MTP Lublinianka
MKP Szczecin
MKS ROS Pisz
9-tka OSRiR Kalisz
JUVENIA Bialystok
BUKS Warszawa
ZRYW Opole
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:25.13
1:26.96
1:26.43
1:26.04
1:26.06
1:26.61
2:24.50
2:26.56
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewska Natalia
Kaniak Aleksandra
Teresko Anna
Michalczyk Urszula
Wójcik Claudia
Samulik Magdalena
Gajda Zuzanna
Chrubczyńska Adrianna

97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
JUVENIA Wroclaw
MOS Dabrowa Grn.
PŁYWAK Bochnia
WARTA Poznań
UNIA Tarnów
ORKA Sochaczew
DELFIN Inowroclaw
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:25.36
1:23.30
1:21.66
1:17.73
1:20.28
1:21.92
1:24.12
1:25.91
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Swierczek Monika
Marcinkiewicz Agata
Niedzwiedzka Małgorzata
Niklarz Maria
Suder Marta
Sztandera Dominika
Swieca Kamila
Kliber Agnieszka
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Chorzów
MUKP Warszawianka
MMKS Kedzierzyn Kozle
RUCH Grudziadz
CKiS Skawina
9-tka Dzierzoniów
SOKÓŁ Rzeszów
9-tka OSRiR Kalisz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:25.21
1:22.57
1:20.89
1:17.35
1:20.24
1:21.87
1:23.57
1:25.84
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Sadurska Martyna
Reszotko Julia
Nockiewicz Paulina
Bukowska Kaja
Łukaszewicz Zuzanna
Dziadkowiak Patrycja
Szczuka Klaudia
Brzezina Oliwia



97
97
97
97
97
97
97
97
MTP Lublinianka
MKP Szczecin
SKALAR Warszawa
SKALAR Slupsk
Ostrobramska Warszawa
ZNICZ Koszalin
SŁOWIANKA Gorzów
VEGA Dobrodzień
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:24.38
1:22.03
1:20.68
1:16.80
1:18.80
1:21.79
1:23.51
1:25.50
<< TOP >>
Konkurencja 18
10-01-16
Chlopców, 100m klasyczny

13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:04.51
1:08.24
Bachowski Wojciech
Machnik Mikolaj
WAPOZ
MOKAT
Warszawa
Wroclaw
07-12-20
06-11-18


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Wize Jakub
Kowalczyk Jakub
Nowak Tomasz
Trefler Michał
Narajowski Piotr
Kobak Mateusz
Krystoń Ruben
97
97
97
97
97
97
97
REKIN Swiebodzice
NAWA Skierniewice
ORKA Zamosc
Ostrobramska Warszawa
SLASK Wroclaw
SOKÓŁ Rzeszów
PIATKA Chorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:47.98
3:30.33
3:27.72
3:27.16
3:27.45
3:29.79
3:32.80
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kalinowski Rafał
Łubiński Michał
Cieślar Igor
Paluszkiewicz Dawid
Kosowicz Wojciech
Zak Patryk
Mróz Jakub
Wieczorek Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Bialystok
MTS Kwidzyn
JORDAN Kraków
MORENA Gdańsk
KORNER Zielona G.
FALA Ropczyce
SP 63 Bydgoszcz
Osowa Góra Bydgoszcz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:26.28
3:25.62
3:23.75
2:26.64
3:23.46
3:25.14
3:26.20
3:26.62
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Pieczul Albert
Kisielewski Marcin
Baran Adam
Wojsiat Sebastian
Dyda Jakub
Zmija Marek
Staruch Jan
Karp Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
SIÓDEMKA Sopot
JUVENIA Bialystok
MEDYK Gizycko
AZS-AWFiS Gdańsk
BOBRY Debica
MOS Katowice
KORMORAN Olsztyn
ATP Augustów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:25.39
2:21.28
1:25.64
1:24.41
1:24.84
2:17.55
2:25.20
2:25.66
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Swieczkowski-Feiz Janusz
Kuczak Tomasz
Lipiński Tomasz
Korek Jakub
Semczuk Radosław
Trojak Jakub
Muller Maksym
Waligóra Mikołaj
97
97
97
97
97
97
97
97
G92 Ursynów Warszawa
KORNER Zielona G.
JUVENIA Wroclaw
ZOLIBORZ Warszawa
FOKA Sandomierz
PŁYWAK Bochnia
SŁOWIANKA Gorzów
AKWAWIT Leszno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:23.28
1:23.21
1:23.19
1:22.92
1:22.94
1:23.20
1:23.24
1:24.03
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Machowski Filip
Mazgaj Tomasz
Rusztyk Jakub
Pierzyński Michał
Klekowski Jakub
Karpeta Michał
Adamczyk Hubert
Sowa Marcin
97
97
97
97
97
97
97
97
IKAR Mielec
ZNICZ Koszalin
DELFIN Inowroclaw
TRÓJKA Łódz
SLASK Wroclaw
TRÓJKA Czestochowa
ORKA Zamosc
MOTYL Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:22.54
1:21.14
1:19.51
1:16.49
1:18.83
1:20.41
1:21.84
1:22.88
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Tybiszewski Hubert
Juchno Szymon
Janicki Jakub
Fedorowicz Jakub
Tański Paweł
Nieczyporowski Łukasz
Włodarczyk Stanisław
Tkaczyk Aleksander

97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
MOS Dabrowa Grn.
DELFINEK Bytom
WODNIK Radom
JUVENIA Wroclaw
WARTA Poznań
MKP Szczecin
WODNIK Krosno
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:22.17
1:21.13
1:19.14
1:15.42
1:18.44
1:20.35
1:21.74
1:22.65
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Staszak Rafał
Porzezyński Filip
Grabczak Dawid
Jaworski Filip
Kanak Michał
Pniak Mikołaj
Paczyński Oliwer
Droś Patryk
97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
MOS Dabrowa Grn.
WISŁA Pulawy
ZNICZ Koszalin
G92 Ursynów Warszawa
JORDAN Kraków
ATP Augustów
MOS Katowice



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:22.09
1:20.92
1:19.09
1:14.01
1:17.92
1:20.26
1:21.49
1:22.63
<< TOP >>
Konkurencja 19
10-01-16
Dziewczat, 400m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
4:16.92
4:24.58
Kilijańska Donata
Anczykowska Joanna
KSOST
WAPOZ
Gorzów Wlkp
Poznań
09-11-29
91-11-28


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Wierzchowska Kinga
Gawlik Mariola
Wlazlak Agata
97
97
97
UKS MOS Elk
SALOS Cortile Kielce
REKIN Swiebodzice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
7:55.30
NT
Seria 2 z 7
2
3
4
5
6
7
Leśniewska Barbara
Sadowska Natalia
Procek Jagoda
Olczyk Martyna
Wleklik Katarzyna
Romanowicz Anna
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
OLIMPIJCZYK Suwalki
DELFIN Inowroclaw
AQUATICA Pawlowice
SHARK Rudna
SHARK Rudna

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
7:40.25
7:19.77
7:15.00
7:15.70
7:34.92
7:46.17
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Stêpień Natalia
Buzanowska Natalia
Onoszko Magdalena
Moskal Karolina
Borkowska Lucyna
Gambuś Martyna
Kêdziora Magdalena
Frelian Marta
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Konstantynów
REKIN Bydgoszcz
SŁOWIANKA Gorzów
JORDAN Kraków
SAMBOR Tczew
VEGA Dobrodzień
MORENA Gdańsk
SKALAR Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
7:12.37
6:26.14
6:19.11
6:17.58
6:18.25
6:24.58
6:37.04
7:13.39
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartkowiak Patrycja
Wozniak Natalia
Dyna Angelika
Gniewosz Olga
Domańska Julia
Jasek Alicja
Niemiec Aleksandra
Orczykowska Wioletta
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
MOS Dabrowa Grn.
JORDAN Kraków
SHARK Rudna
DELFIN Legionowo
SLASK Wroclaw
FALA Ropczyce
STP Nowy Sacz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
6:07.13
5:54.46
5:19.40
5:16.62
5:18.54
5:20.94
6:03.45
6:15.27
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Walczak Katarzyna
Bozek Dominika
Bagińska Zofia
Kubacka Magda
Wójcik Magdalena
Wysocka Klaudia
Miliszewska Justyna
Rutkowska Zuzanna

97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
UNIA Oswiecim
SIÓDEMKA Sopot
HAJDUKI Chorzów
SOLEX Lebork
SIÓDEMKA Sopot
SIÓDEMKA Sopot
MKS ROS Pisz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:14.47
5:04.11
4:55.89
4:51.02
4:53.14
5:00.89
5:10.92
5:16.57
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Jabłońska Natalia
Trojgo Bogna
Marzec Sara
Magner Agata
Podlewska Miriam
Zawolik Wiktoria
Przymus Agata
Maj Wiktoria
97
97
97
97
97
97
97
97
MOSM Tychy
SKALAR Warszawa
ORKA Ledziny
GOSiR Piaseczno
DELFIN Oborniki
KSZO Ostrowiec
START Łódz
JUVENIA Wroclaw

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:12.96
5:02.60
4:55.71
4:44.67
4:53.10
4:58.11
5:08.01
5:15.31
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Żaneta
Filipiak Wiktoria
Pawlikowska Magdalena
Ziêba Katarzyna
Loranty Patrycja
Nita Anna
Piechowiak Aisza
Strzelczyk Aleksandra



97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ozarów Maz
WARTA Poznań
SIÓDEMKA Sopot
ROKITA Brzeg Dln
KSZO Ostrowiec
TRÓJKA Łódz
WARTA Poznań
SLASK Wroclaw
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:11.37
5:02.59
4:54.05
4:42.53
4:51.06
4:57.59
5:06.02
5:14.76
<< TOP >>
Konkurencja 20
10-01-16
Chlopców, 400m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
3:59.77
4:12.91
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Saint Dizier (FRA)
Bydgoszcz
08-11-15
07-12-22


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Sobala Adam
Tomzik Jakub
Buszkiewicz Wojciech

97
97
97
AZS AWF Poznań
MUKP Warszawianka
SHARK Rudna
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
7:25.89
7:27.54
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szylder Sebastian
Szulgo Filip
Skrzypek Grzegorz
Pluta Piotr
Traczewski Jan
Bujak Piotr
Filek Bernard
Czerwiński Piotr
97
97
97
97
97
97
97
97
AQUATICA Pawlowice
MKP Szczecin
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G.
KORMORAN Olsztyn
KORONA-Swim Kielce
MOS Dabrowa Grn.
SP 63 Bydgoszcz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
7:16.75
7:08.83
7:03.68
6:57.95
7:01.52
7:06.06
7:13.70
7:17.79
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wawer Mateusz
Strachota Marek
Kaczorowski Jakub
Smok Witold
Sokołowski Ziemowit
Kawczak Radosław
Mikoś Robert
Bładek Arkadiusz
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
MKP Myslibórz
ZOLIBORZ Warszawa
WODNIK Wloclawek
AZS AWF Poznań
MKP Szczecin
VICTORIA Józefów
MOTYL Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
6:28.48
6:19.39
6:14.30
6:11.82
6:12.39
6:19.33
6:26.48
6:29.43
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Brodowski Jakub
Kokot Damian
Cwalina Kacper
Czarnecki Kamil
Maciejewski Paweł
Zwoliński Marcin
Kukowka Rafael
Koptyra Artur
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
MKP Szczecin
NAWA Skierniewice
KORNER Zielona G.
KORMORAN Olsztyn
MOS Katowice
VEGA Dobrodzień
MOTYL Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
6:09.35
6:08.90
6:06.42
5:58.52
6:00.53
6:07.53
6:09.22
6:11.39
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szymula Maciej
Brzeziński Jakub
Staniszewski Adam
Stachowiak Łukasz
Nowak Radosław
Zurawicz Mateusz
Sola Kornel
Fratczak Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
MAL WOPR Malbork
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódz
AZS AWF Poznań
VEGA Dobrodzień
WSG Bydgoszcz
FALA Krasnik
UKS 190 Łódz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:00.48
4:53.23
4:46.71
4:38.45
4:41.06
4:49.88
4:54.17
5:43.30
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Młynarczyk Adrian
Popielec Michał
Dytkowski Jan
Katolik Bartosz
Stecko Michał
Ruszkowski Kacper
Lechowicz Filip
Oliwa Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
SŁOWIANKA Gorzów
KSZO Ostrowiec
MOS Dabrowa Grn.
KAPRY Pruszków
ÓSEMKA Oswiecim
JORDAN Kraków
MKP Szczecin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:58.77
4:53.08
4:46.38
4:34.31
4:40.34
4:48.27
4:53.64
5:06.05
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szeląg Ernest
Siejak Jakub
Wiak Bartłomiej
Pietrzak Dawid
Kowalski Patryk
Zuchowski Ernest
Chołda Łukasz
Staszak Rafał
97
97
97
97
97
97
97
97
KSZO Ostrowiec
DELFINEK Łuków
ORLIK Lublin
WSG Bydgoszcz
UNIA Busko Zdrój
MORENA Gdańsk
JORDAN Kraków
MKP Szczecin



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:58.74
4:52.15
4:46.15
4:25.52
4:39.42
4:47.59
4:53.48
5:00.95
<< TOP >>
Konkurencja 21
10-01-16
Mieszane, 4 x 50m dowolny

13 lat
Lista startowa


Seria 1 z 4
3
4
5
Rekin Świebodzice
SHARK Rudna
WARTA Poznań 2

REKIN Swiebodzice
SHARK Rudna
WARTA Poznań
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:15.12
2:06.99
2:09.69
Seria 2 z 4
2
3
4
5
6
7
9-tka OSRiR Kalisz
TRÓJKA Łódz 2
JORDAN Kraków
JUVENIA Bialystok
DELFIN Gdynia
VEGA Dobrodzień

9-tka OSRiR Kalisz
TRÓJKA Łódz
JORDAN Kraków
JUVENIA Bialystok
DELFIN Gdynia
VEGA Dobrodzień
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:06.01
2:04.92
2:03.67
2:03.90
2:05.83
2:06.44
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Jagiellonka Warszawa
JUVENIA Wroclaw
UKS G-8 Bielany
SLASK Wroclaw
OLIMPIJCZYK Suwalki
DELFIN Wloclawek
SŁOWIANKA Gorzów
KSZO Ostrowiec
Jagiellonka Warszawa
JUVENIA Wroclaw
G8 BIELANY Warszawa
SLASK Wroclaw
OLIMPIJCZYK Suwalki
DELFIN Wloclawek
SŁOWIANKA Gorzów
KSZO Ostrowiec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:02.73
2:02.43
2:02.26
2:01.03
2:01.30
2:02.34
2:02.59
2:02.89
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
7
8
ZNICZ Koszalin
MKP Szczecin
GOSiR Piaseczno
KAPRY Pruszków
TRÓJKA Łódz 1
SOKÓŁ Rzeszów
WARTA Poznań 1
MOS Dabrowa Grn.



ZNICZ Koszalin
MKP Szczecin
GOSiR Piaseczno
KAPRY Pruszków
TRÓJKA Łódz
SOKÓŁ Rzeszów
WARTA Poznań
MOS Dabrowa Grn.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:00.77
2:00.26
1:59.67
1:58.24
1:59.48
2:00.19
2:00.46
2:00.89
<< TOP >>
Konkurencja 22
10-01-17
Dziewczat, 100m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
57.43
57.40
Jagoda Julia
Sokolowska Diana
JEOZA
JUBIA
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
09-01-18
09-11-26


Rok ur.
Seria 1 z 9
3
4
5
Kokoszka Magdalena
Wizimirska Karolina
Kotulska Alicja

97
97
97
DELFINEK Bytom
REKIN Swiebodzice
REKIN Swiebodzice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
3:18.02
3:24.54
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
Kulińska Karolina
Kieraga Marta
Świnoga Dominika
Gaszkowska Bianka
Kotkowska Ada
Parkot Hanna
Wleklik Katarzyna
97
97
97
97
97
97
97
DELFINEK Bytom
ORKA Ledziny
G8 BIELANY Warszawa
SKALAR Warszawa
KSZO Ostrowiec
KAPRY Pruszków
SHARK Rudna

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:14.37
3:13.60
3:12.51
3:10.70
3:12.16
3:13.13
3:14.18
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Leśniewska Barbara
Olczyk Martyna
Okragła Martyna
Chaszczewicz Alicja
Dornowska Adrianna
Kapela Joanna
Kaczmarczyk Klaudia
Procek Jagoda
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
AQUATICA Pawlowice
OLIMPIJCZYK Suwalki
SLASK Wroclaw
Osowa Góra Bydgoszcz
VEGA Dobrodzień
Jagiellonka Warszawa
DELFIN Inowroclaw

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:09.66
3:08.66
3:08.28
3:07.53
3:07.76
3:08.37
3:08.82
3:10.43
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Bobowska Dominika
Kuzera Agata
Jasek Alicja
Dalkowska Barbara
Zaburko Joanna
Walczak Katarzyna
Jagielska Róża
Rostowska Wiktoria

97
97
97
97
97
97
97
97
AVIA Swidnik
JORDAN Kraków
SLASK Wroclaw
DELFIN Gdynia
MTP Lublinianka
WARTA Poznań
TRÓJKA Łódz
MOS Dabrowa Grn.
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:15.03
2:13.52
2:11.55
2:11.41
2:11.52
2:11.81
2:14.48
3:05.92
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Rybińska Olga
Kopiczko Sandra
Miliszewska Justyna
Piotrowska Anna
Gniewosz Olga
Berent Małgorzata
Dyna Angelika
Osenkowska Wiktoria

97
97
97
97
97
97
97
97
GOSiR Piaseczno
MEDYK Gizycko
SIÓDEMKA Sopot
ZNICZ Koszalin
SHARK Rudna
UKS 307 Warszawa
JORDAN Kraków
ZNICZ Koszalin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:10.57
2:09.85
2:09.72
2:08.64
2:09.17
2:09.73
2:10.02
2:10.59
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Redosz Marta
Orczykowska Wioletta
Słowik Marta
Ziêba Katarzyna
Filipiak Wiktoria
Chrzastowska Natalia
Sobotnicka Angelika
Jończyk Aleksandra

97
97
97
97
97
97
97
97
SKALAR Slupsk
STP Nowy Sacz
ZRYW Opole
ROKITA Brzeg Dln
WARTA Poznań
ZRYW Opole
SŁOWIANKA Gorzów
UKS 190 Łódz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:08.33
2:07.34
2:06.95
2:04.36
2:05.44
2:07.31
2:07.70
2:08.52
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Błasiak Nikolina
Sproska Magdalena
Haczkiewicz Paulina
Wiertel Magda
Wójcik Magdalena
Petryka Nikola
Juszczyk Natalia
Marzec Paulina

97
97
97
97
97
97
97
97
UKS 48 Czestochowa
ZRYW Opole
ROKITA Brzeg Dln
G8 BIELANY Warszawa
SOLEX Lebork
SKALAR Warszawa
DELFIN Gdynia
SALOS Cortile Kielce
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.93
1:05.39
1:04.55
1:03.13
1:04.07
1:05.16
1:06.25
1:07.73
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Żaneta
Dziadkowiak Patrycja
Laskowska Aleksandra
Turajczyk Aleksandra
Królak Agata
Borkowska Lucyna
Cywka Łucja
von Lonski Karolina

97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ozarów Maz
ZNICZ Koszalin
AKWAWIT Leszno
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
KAPRY Pruszków
SAMBOR Tczew
WODNIK Radom
MORENA Gdańsk
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.42
1:05.33
1:04.48
1:03.02
1:03.94
1:04.94
1:06.14
1:07.30
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartkowiak Patrycja
Dyrda Karolina
Bart Patrycja
Mikołajczyk Marta
Podlewska Miriam
Biedrzycka Iga
Kubacka Magda
Gad Anna
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
MTP Lublinianka
PAŁAC Katowice
KORONA-Swim Kielce
DELFIN Oborniki
MKS ROS Pisz
HAJDUKI Chorzów
DELFIN Polaniec



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:06.26
1:05.16
1:04.42
1:01.42
1:03.43
1:04.84
1:05.70
1:07.00
<< TOP >>
Konkurencja 23
10-01-17
Chlopców, 100m dowolny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
52.02
55.04
Werner Pawel
Werner Pawel
JUWRO
JUWRO
Nowa Ruda-Slupiec
Wroclaw
07-12-15
06-11-19


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
5
6
7
Woliński Jakub
Borkowski Krzysztof
Budziszewski Wojciech
Buszkiewicz Wojciech
Hermann Maciej
Wize Jakub

97
97
97
97
97
97
REKIN Swiebodzice
G8 BIELANY Warszawa
AQUATICA Pawlowice
SHARK Rudna
PAŁAC Katowice
REKIN Swiebodzice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:17.81
3:10.42
3:10.28
3:10.31
3:11.05
3:18.26
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszek Jarosław
Tymiński Rafał
Szulgo Filip
Danilczyk Hubert
Kuzebski Jakub
Czerwiński Piotr
Filek Bernard
Zogo Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
WODNIK Bielsk Podl
MKP Szczecin
OLIMPIJCZYK Suwalki
GOSiR Piaseczno
SP 63 Bydgoszcz
MOS Dabrowa Grn.
OLIMPIJCZYK Suwalki

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:06.70
3:05.84
3:04.98
3:04.59
3:04.92
3:05.75
3:06.07
3:09.20
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Stadnik Paweł
Zwoliński Marcin
Stachowski Adam
Burba Jakub
Konopka Mateusz
Kostecki Brajan
Kukowka Rafael
Olborski Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Wroclaw
MOS Katowice
WODNIK Rawicz
SŁOWIANKA Gorzów
DELFIN Gdynia
WARTA Poznań
VEGA Dobrodzień
MEDUZA Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:14.80
2:10.88
2:10.10
2:08.05
2:08.48
2:10.77
2:11.14
3:02.08
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wajda Tomasz
Cwalina Kacper
Jaszczak Wiktor
Piasecki Kamil
Kopczyński Franciszek
Oliwa Michał
Dytkowski Jan
Galus Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
KORONA Kraków
NAWA Skierniewice
SLASK Wroclaw
WODNIK Srem
AVIA Swidnik
MKP Szczecin
KSZO Ostrowiec
TRÓJKA Łódz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:07.89
2:06.89
2:06.58
2:05.68
2:06.57
2:06.74
2:07.26
2:07.91
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Juc Aleksander
Nowak Radosław
Staniszewski Adam
Krawiec Michał
Sendyk Paweł
Fiedorowicz Patryk
Bodzioch Karol
Bajak Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
MEDUZA Warszawa
VEGA Dobrodzień
TRÓJKA Łódz
BOBRY Debica
MARLIN Gryfino
OLIMPIJCZYK Suwalki
ZRYW Opole
SOKÓŁ Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:03.07
1:03.55
1:01.92
1:00.63
1:01.72
1:02.59
1:04.63
2:04.73
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Zuchowski Ernest
Zurawicz Mateusz
Tkaczyk Aleksander
Kubot Szymon
Bajak Mateusz
Kolczyński Stanisław
Zybała Krystian
Przybysz Patryk
97
97
97
97
97
97
97
97
MORENA Gdańsk
WSG Bydgoszcz
WODNIK Krosno
WARTA Poznań
SOKÓŁ Rzeszów
KAPRY Pruszków
Maratończyk Ostrów Wlkp
G8 BIELANY Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:03.02
1:03.06
1:01.76
1:00.18
1:01.28
1:01.98
1:04.63
2:04.16
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Machul Grzegorz
Zochowski Daniel
Durjasz Tomasz
Pietrzak Dawid
Kisielewski Marcin
Stachowiak Łukasz
Radwański Igor
Alchimowicz Jêdrzej



97
97
97
97
97
97
97
97
KORONA-Swim Kielce
Jagiellonka Warszawa
Ostrobramska Warszawa
WSG Bydgoszcz
JUVENIA Bialystok
AZS AWF Poznań
ORKA Zamosc
GOSiR Piaseczno
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:05.10
1:02.80
1:01.75
57.67
1:01.23
1:01.97
1:04.00
2:03.99
<< TOP >>
Konkurencja 24
10-01-17
Dziewczat, 100m grzbietowy13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
1:02.17
1:03.31
Porzelska Anna
Lefanowicz Iwona
SLGOR
SKLUB
Gorzów Wlkp
Gorzów
09-11-26
05-11-27


Rok ur.
Seria 1 z 9
3
4
5
Matusiak Dominika
Wizimirska Karolina
Nowak Julia
97
97
97
DELFIN Wloclawek
REKIN Swiebodzice
SŁOWIANKA Gorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
3:32.51
NT
Seria 2 z 9
2
3
4
5
6
7
Kotkowska Ada
Watoła Martyna
Pietrzykowska Paulina
Bogucka Dagmara
Parkot Hanna
Kwiecień Paulina
97
97
97
97
97
97
KSZO Ostrowiec
ORKA Ledziny
JUVENIA Bialystok
JUVENIA Wroclaw
KAPRY Pruszków
PIATKA Chorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:23.96
3:22.06
3:20.25
3:20.31
3:22.83
3:24.83
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawlik Mariola
Kokoszka Magdalena
Kulaga Dominika
Głomb Aleksandra
Okragła Martyna
Kujawa Wiktoria
Konopka Monika
Urbaniak Angelika
97
97
97
97
97
97
97
97
SALOS Cortile Kielce
DELFINEK Bytom
SOKÓŁ Rzeszów
GÓRNIK Radlin
OLIMPIJCZYK Suwalki
TRÓJKA Łódz
ZNICZ Koszalin
WARTA Poznań

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:19.72
3:19.36
3:18.25
3:17.76
3:18.24
3:18.36
3:19.59
3:19.98
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wozniczak Paulina
Błasiak Nikolina
Onoszko Magdalena
Jabłońska Natalia
Michalak Jagoda
Waśniewska Wiktoria
Kêdziora Magdalena
Bartoszyńska Anna
97
97
97
97
97
97
97
97
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
UKS 48 Czestochowa
SŁOWIANKA Gorzów
MOSM Tychy
MKP Myslibórz
JEDYNKA Ozarów Maz
MORENA Gdańsk
WODNIK Wloclawek

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:14.13
2:19.74
2:18.18
2:17.75
2:17.86
2:19.19
2:21.98
3:15.49
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Miliszewska Justyna
Gambuś Martyna
Bozek Dominika
Czerniak Magdalena
Tomala Aleksandra
Scieszko Agnieszka
Wlazlak Agata
Wierzchowska Kinga

97
97
97
97
97
97
97
97
SIÓDEMKA Sopot
VEGA Dobrodzień
UNIA Oswiecim
BOBRY Debica
MMKS Kedzierzyn Kozle
START Łódz
REKIN Swiebodzice
UKS MOS Elk
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:17.10
2:16.91
2:16.31
2:14.99
2:15.67
2:16.84
2:17.03
2:17.21
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamińska Liliana
Nowak Ewelina
Swiniarska Magda
Walendziewicz Monika
Trojgo Bogna
Wachowiak Patrycja
Mika Zuzanna
Łukaszewicz Zuzanna
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFINEK Łuków
PIATKA Konstantynów
SIÓDEMKA Sopot
OLIMPIJCZYK Suwalki
SKALAR Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów
AKWAWIT Leszno
Ostrobramska Warszawa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:12.46
1:17.28
1:17.10
1:16.25
1:16.89
1:17.20
1:17.32
2:13.76
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Borsuk Natalia
Chmielewska Julia
Dyrda Karolina
Sieńczyk Jowita
Sudek Agnieszka
Petryka Nikola
Sztandera Daria
Rzewuska Adrianna
97
97
97
97
97
97
97
97
KORNER Zielona G.
TROPS Kartuzy
MTP Lublinianka
ZAK Biala Podlaska
JORDAN Kraków
SKALAR Warszawa
9-tka OSRiR Kalisz
KAPRY Pruszków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:15.07
1:14.10
1:12.86
1:09.96
1:11.82
1:13.57
1:14.38
1:16.03
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Suchota Magdalena
Strzelczyk Aleksandra
Wolanin Aleksandra
Zarłok Martyna
Ciszewska Sandra
Bodalska Magdalena
Praga Aldona
Federowicz Julia
97
97
97
97
97
97
97
97
HURAGAN Miedzyrzec
SLASK Wroclaw
KORNER Zielona G.
H2O Jastrzêbie
9-tka OSRiR Kalisz
Jagiellonka Warszawa
MOTYL Stalowa Wola
JEDYNKA Ozarów Maz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.85
1:14.04
1:12.58
1:09.79
1:10.84
1:13.10
1:14.27
1:15.64
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Grudnowska Alicja
Stachowicz Patrycja
Niemiec Aleksandra
Prentka Weronika
Całka Anna
Różycka Magdalena
Stojanowska Wiktoria
Celińska Kornela



97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Gdynia
REKIN Bydgoszcz
FALA Ropczyce
AZS AWF Poznań
PŁYWAK Bochnia
TRÓJKA Łódz
ATOL Olesnica
HURAGAN Miedzyrzec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.55
1:13.71
1:11.98
1:09.48
1:10.52
1:12.96
1:14.23
1:15.44
<< TOP >>
Konkurencja 25
10-01-17
Chlopców, 100m grzbietowy

13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
58.96
1:00.36
Wysoczyński Mateusz
Ciezkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Poznań
Piekary
07-11-04
09-10-18


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Kokot Damian
Świeboda Michał
Wize Jakub
97
97
97
MKP Szczecin
REKIN Swiebodzice
REKIN Swiebodzice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
3:23.83
3:39.20
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szeroki Rafał
Narajowski Piotr
Szewczyk Mateusz
Kasparek Grzegorz
Skrzypek Grzegorz
Kolasa Dawid
Chojnacki Kamil
Wojtyczka Łukasz
97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Bialystok
SLASK Wroclaw
ZNICZ Koszalin
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
JUVENIA Wroclaw
Osowa Góra Bydgoszcz
SHARK Rudna

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:17.54
3:16.43
3:13.75
3:12.58
3:13.54
3:16.38
3:17.46
3:22.33
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Paczyński Oliwer
Kaczorowski Jakub
Lechowicz Artur
Kawczak Radosław
Grzywa Karol
Klimczuk Karol
Borowski Tomasz
Murzyn Dawid
97
97
97
97
97
97
97
97
ATP Augustów
ZOLIBORZ Warszawa
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
FALA Krasnik
AZS-AWFiS Gdańsk
WISŁA Pulawy
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:22.23
2:18.12
2:16.37
2:16.07
2:16.30
2:17.81
2:19.08
3:09.43
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wawer Mateusz
Dura Damian
Sowier Wojciech
Wrzeszcz Sebastian
Umiński Grzegorz
Bładek Arkadiusz
Jaszczak Wiktor
Małagowski Karol
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
UKS 190 Łódz
JORDAN Kraków
VICTORIA Kozy
TRÓJKA Łódz
MOTYL Stalowa Wola
SLASK Wroclaw
DELFIN Piotrków Tryb

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:13.96
1:16.21
1:15.92
1:15.48
1:15.60
1:16.18
1:16.83
2:15.59
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kubiaczyk Jakub
Karp Michał
Hendzel Konrad
Brzuś Michał
Kolczyński Stanisław
Knapowski Kacper
Machul Grzegorz
Kurowski Olaf
97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
ATP Augustów
IKAR Mielec
ORKA Zamosc
KAPRY Pruszków
SP 63 Bydgoszcz
KORONA-Swim Kielce
MTP Lublinianka

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.58
1:12.91
1:11.62
1:07.88
1:10.38
1:12.36
1:13.57
1:15.01
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bodzioch Karol
Zomkowski Arkadiusz
Zybała Krystian
Salik Borys
Misiak Michal
Tombarkiewicz Józef
Smok Witold
Meszka Ernest
97
97
97
97
97
97
97
97
ZRYW Opole
DELFIN Gdynia
Maratończyk Ostrów Wlkp
ATOL Olesnica
DELFIN Wloclawek
JORDAN Kraków
WODNIK Wloclawek
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.42
1:12.74
1:11.20
1:07.73
1:09.83
1:12.17
1:13.29
1:14.73
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kruczyk Adrian
Palica Łukasz
Reszka Jakub
Leszman Sebastian
Raducki Arkadiusz
Czarnecki Kamil
Pawłowski Kacper
Chmurzyński Łukasz
97
97
97
97
97
97
97
97
SŁOWIANKA Gorzów
JUVENIA Wroclaw
Jagiellonka Warszawa
AVIA Swidnik
WARTA Poznań
KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów
TRÓJKA Łódz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.22
1:12.50
1:11.07
1:06.86
1:08.54
1:12.03
1:13.23
1:14.72
<< TOP >>
Konkurencja 26
10-01-17
Dziewczat, 200m klasyczny13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:28.60
2:33.89
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
DETOR
JELOD
Gorzów Wlkp
Warszawa
09-11-27
01-12-01


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
6
Romanowicz Anna
Buda Karolina
Kasprowicz Katarzyna
Szczepanik Gabriela

97
97
97
97
SHARK Rudna
ORKA Ledziny
DELFIN Wloclawek
SOKÓŁ Rzeszów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:14.24
5:09.51
5:10.73
5:15.11
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Swiderska Patrycja
Mróz Aleksandra
Pacoń Kamila
Bazyl Magdalena
Urbańska Joanna
Porczyńska Zuzanna
Rolnik Kinga
Walczak Aleksandra
97
97
97
97
97
97
97
97
PŁYWAK Bochnia
JORDAN Kraków
PIATKA Chorzów
AQARIUS Myslenice
WODNIK Wloclawek
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
GÓRNIK Radlin
KAPRY Pruszków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:08.69
5:07.32
5:06.63
4:49.46
5:02.25
5:06.69
5:08.14
5:08.78
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Marciniak Martyna
Piątek Monika
Zieja Karina
Sadurska Martyna
Kliber Agnieszka
Brzezina Oliwia
Kopiczko Sandra
Sienkiewicz Klaudia
97
97
97
97
97
97
97
97
KAPRY Pruszków
JORDAN Kraków
BUKS Warszawa
MTP Lublinianka
9-tka OSRiR Kalisz
VEGA Dobrodzień
MEDYK Gizycko
JUVENIA Bialystok

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:11.54
4:07.79
4:07.06
4:02.68
4:05.70
4:07.06
4:10.57
4:12.56
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewska Natalia
Maciejewska Joanna
Piwecka Dominika
Zuchowska Paulina
Chrubczyńska Adrianna
Rutkowska Zuzanna
Redosz Marta
Marzec Sara

97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
MTP Lublinianka
SŁOWIANKA Gorzów
MKP Szczecin
DELFIN Inowroclaw
MKS ROS Pisz
SKALAR Slupsk
ORKA Ledziny
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:05.84
3:04.38
3:03.78
3:01.10
3:03.78
3:03.81
3:04.58
3:57.66
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Greglak Marta
Szczuka Klaudia
Reszotko Julia
Michalczyk Urszula
Nockiewicz Paulina
Wójcik Claudia
Gajda Zuzanna
Marciniak Oliwia

97
97
97
97
97
97
97
97
ZRYW Opole
SŁOWIANKA Gorzów
MKP Szczecin
PŁYWAK Bochnia
SKALAR Warszawa
WARTA Poznań
ORKA Sochaczew
9-tka OSRiR Kalisz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:00.32
2:56.77
2:54.37
2:49.16
2:53.54
2:55.10
2:59.34
3:00.73
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Swierczek Monika
Teresko Anna
Łukaszewicz Zuzanna
Niklarz Maria
Widomska Paulina
Niedzwiedzka Małgorzata
Kaniak Aleksandra
Samulik Magdalena
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Chorzów
MOS Dabrowa Grn.
Ostrobramska Warszawa
RUCH Grudziadz
STP Nowy Sacz
MMKS Kedzierzyn Kozle
JUVENIA Wroclaw
UNIA Tarnów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:00.25
2:55.62
2:54.36
2:46.54
2:52.69
2:55.07
2:57.75
3:00.64
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Sztandera Daria
Marcinkiewicz Agata
Sztandera Dominika
Bukowska Kaja
Mendowska Paulina
Suder Marta
Pawlicka Amanda
Swieca Kamila
97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
MUKP Warszawianka
9-tka Dzierzoniów
SKALAR Slupsk
WARTA Poznań
CKiS Skawina
PIRANIA Jarocin
SOKÓŁ Rzeszów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:59.35
2:55.20
2:54.00
2:44.99
2:51.91
2:54.76
2:57.39
3:00.38
<< TOP >>
Konkurencja 27
10-01-17
Chlopców, 200m klasyczny

13 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
2:21.38
2:27.03
Bachowski Wojciech
Tracz Adrian
WAPOZ
JOKRA
Warszawa
Kraków
07-12-19
02-12-14


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Trojak Jakub
Krystoń Ruben
Chmielewski Kacper
Puchacz Damian
Wieczorek Mateusz
Kobak Mateusz
Pietrzyk Mikołaj
97
97
97
97
97
97
97
PŁYWAK Bochnia
PIATKA Chorzów
JEDYNKA Ozarów Maz
MARLIN Gryfino
Osowa Góra Bydgoszcz
SOKÓŁ Rzeszów
AQUATICA Pawlowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
5:14.75
5:10.41
5:09.06
5:09.31
5:11.13
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Trefler Michał
Kalinowski Rafał
Nowak Tomasz
Zak Patryk
Łubiński Michał
Kosowicz Wojciech
Mróz Jakub
Kowalczyk Jakub
97
97
97
97
97
97
97
97
Ostrobramska Warszawa
JUVENIA Bialystok
ORKA Zamosc
FALA Ropczyce
MTS Kwidzyn
KORNER Zielona G.
SP 63 Bydgoszcz
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:06.80
5:04.25
5:00.93
4:59.81
5:00.36
5:01.41
5:06.09
5:08.65
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Grudziecki Remigiusz
Lipiński Tomasz
Korek Jakub
Adamczyk Hubert
Sowa Marcin
Dyda Jakub
Waligóra Mikołaj
Cieślar Igor
97
97
97
97
97
97
97
97
MMKS Kedzierzyn Kozle
JUVENIA Wroclaw
ZOLIBORZ Warszawa
ORKA Zamosc
MOTYL Stalowa Wola
BOBRY Debica
AKWAWIT Leszno
JORDAN Kraków

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:11.66
4:05.91
4:03.04
3:59.64
4:02.50
4:03.12
4:06.22
4:55.09
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Machowski Filip
Pieczul Albert
Droś Patryk
Staszak Rafał
Semczuk Radosław
Wojsiat Sebastian
Paluszkiewicz Dawid
Mazgaj Tomasz

97
97
97
97
97
97
97
97
IKAR Mielec
SIÓDEMKA Sopot
MOS Katowice
MKP Szczecin
FOKA Sandomierz
AZS-AWFiS Gdańsk
MORENA Gdańsk
ZNICZ Koszalin
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:01.19
3:00.38
2:59.69
2:58.23
2:58.53
3:00.15
3:00.52
3:57.97
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nieczyporowski Łukasz
Włodarczyk Stanisław
Pniak Mikołaj
Szmajda Michał
Tański Paweł
Klekowski Jakub
Scibiorek Krzysztof
Swieczkowski-Feiz Janusz

97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
MKP Szczecin
JORDAN Kraków
OLIMPIJCZYK Suwalki
JUVENIA Wroclaw
SLASK Wroclaw
START Łódz
G92 Ursynów Warszawa
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:57.60
2:53.51
2:50.49
2:46.76
2:49.16
2:52.63
2:55.55
2:58.10
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Tybiszewski Hubert
Rusztyk Jakub
Grabczak Dawid
Fedorowicz Jakub
Janicki Jakub
Kanak Michał
Kuczak Tomasz
Muller Maksym
97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
DELFIN Inowroclaw
WISŁA Pulawy
WODNIK Radom
DELFINEK Bytom
G92 Ursynów Warszawa
KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:56.87
2:52.79
2:49.55
2:46.39
2:47.29
2:50.95
2:55.03
2:58.09
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowodworski Dawid
Karpeta Michał
Pierzyński Michał
Jaworski Filip
Zmija Marek
Juchno Szymon
Porzezyński Filip
Staruch Jan
97
97
97
97
97
97
97
97
MOS Dabrowa Grn.
TRÓJKA Czestochowa
TRÓJKA Łódz
ZNICZ Koszalin
MOS Katowice
MOS Dabrowa Grn.
MOS Dabrowa Grn.
KORMORAN Olsztyn



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:55.81
2:52.64
2:49.44
2:43.76
2:47.22
2:50.88
2:54.37
2:57.83
<< TOP >>
Konkurencja 28
10-01-17
Dziewczat, 800m dowolny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:44.40
9:04.94
Kilijańska Donata
Rudawska Adrianna
KSOST
ORLUB
Gorzów Wlkp.
Pulawy
09-11-27
09-12-06


Rok ur.
Seria 1 z 5
1
2
3
4
5
6
7
Walendziewicz Monika
Helbing Justyna
Frelian Marta
Stêpień Natalia
Procek Jagoda
Sadowska Natalia
Wleklik Katarzyna
97
97
97
97
97
97
97
OLIMPIJCZYK Suwalki
Wilanovia Warszawa
SKALAR Warszawa
PIATKA Konstantynów
DELFIN Inowroclaw
OLIMPIJCZYK Suwalki
SHARK Rudna

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
13:22.54
12:52.39
12:45.18
12:47.02
12:58.45
13:33.55
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Buzanowska Natalia
Maj Wiktoria
Sliwińska Marta
Moskal Karolina
Gambuś Martyna
Praga Aldona
Wierzchowska Kinga
Ciebielska Adrianna
97
97
97
97
97
97
97
97
REKIN Bydgoszcz
JUVENIA Wroclaw
MOS Dabrowa Grn.
JORDAN Kraków
VEGA Dobrodzień
MOTYL Stalowa Wola
UKS MOS Elk
SŁOWIANKA Gorzów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
12:23.54
12:08.20
11:29.46
11:05.10
11:11.06
11:32.87
12:21.42
12:34.02
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Żaneta
Rutkowska Zuzanna
Domańska Julia
Dyna Angelika
Jabłońska Natalia
Walczak Katarzyna
Nowak Ewelina
Gniewosz Olga
97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ozarów Maz
MKS ROS Pisz
DELFIN Legionowo
JORDAN Kraków
MOSM Tychy
WARTA Poznań
PIATKA Konstantynów
SHARK Rudna

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
10:55.92
10:51.07
10:48.48
10:47.97
10:48.24
10:49.30
10:55.42
10:58.51
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Przymus Agata
Wozniak Natalia
Filipiak Wiktoria
Wysocka Klaudia
Trojgo Bogna
Piechowiak Aisza
Zawolik Wiktoria
Bozek Dominika

97
97
97
97
97
97
97
97
START Łódz
MOS Dabrowa Grn.
WARTA Poznań
SIÓDEMKA Sopot
SKALAR Warszawa
WARTA Poznań
KSZO Ostrowiec
UNIA Oswiecim
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
10:27.36
10:21.93
10:19.32
10:11.86
10:19.16
10:19.75
10:24.03
10:27.76
Seria 5 planowane w sesji 6  (10-01-17 - 16:00)


<< TOP >>
Konkurencja 29
10-01-17
Chlopców, 800m dowolny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:09.41
8:32.92
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Nowa Ruda
Bydgoszcz
08-12-12
07-12-21


Rok ur.
Seria 1 z 6
3
4
5
Traczewski Jan
Tomzik Jakub
Zurawicz Mateusz
97
97
97
KORMORAN Olsztyn
MUKP Warszawianka
WSG Bydgoszcz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Sobala Adam
Szylder Sebastian
Czerwiński Piotr
Pluta Piotr
Tchórzewski Krzysztof
Bujak Piotr
Kowalczyk Jakub
97
97
97
97
97
97
97
AZS AWF Poznań
AQUATICA Pawlowice
SP 63 Bydgoszcz
KORNER Zielona G.
DELFIN Oborniki
KORONA-Swim Kielce
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
12:55.62
12:45.76
12:08.02
12:15.53
12:50.34
13:50.32
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sowier Wojciech
Lechowicz Filip
Fratczak Mateusz
Strachota Marek
Koptyra Artur
Chołda Łukasz
Porzezyński Filip
Oliwa Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
UKS 190 Łódz
MKP Myslibórz
MOTYL Stalowa Wola
JORDAN Kraków
MOS Dabrowa Grn.
MKP Szczecin

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
11:54.49
11:06.40
10:47.86
10:43.17
10:44.57
11:03.79
11:15.21
12:07.31
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kukowka Rafael
Zwoliński Marcin
Brodowski Jakub
Brzeziński Jakub
Kaczorowski Jakub
Młynarczyk Adrian
Szeląg Ernest
Cwalina Kacper
97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
MOS Katowice
SŁOWIANKA Gorzów
GOSiR Piaseczno
ZOLIBORZ Warszawa
JORDAN Kraków
KSZO Ostrowiec
NAWA Skierniewice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
10:30.18
10:25.32
10:23.87
10:17.26
10:20.51
10:24.03
10:25.93
10:35.42
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sola Kornel
Popielec Michał
Sokołowski Ziemowit
Dytkowski Jan
Ruszkowski Kacper
Siejak Jakub
Szymula Maciej
Maciejewski Paweł
97
97
97
97
97
97
97
97
FALA Krasnik
SŁOWIANKA Gorzów
AZS AWF Poznań
KSZO Ostrowiec
ÓSEMKA Oswiecim
DELFINEK Łuków
MAL WOPR Malbork
KORMORAN Olsztyn

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
10:12.16
10:04.00
9:56.47
9:52.27
9:55.81
10:02.82
10:07.06
10:15.97
Seria 6 planowane w sesji 6  (10-01-17 - 16:00)


<< TOP >>
Konkurencja 28
10-01-17
Dziewczat, 800m dowolny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:44.40
9:04.94
Kilijańska Donata
Rudawska Adrianna
KSOST
ORLUB
Gorzów Wlkp.
Pulawy
09-11-27
09-12-06


Rok ur.
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawlikowska Magdalena
Kubacka Magda
Magner Agata
Karpisz Milena
Ziêba Katarzyna
Loranty Patrycja
Bagińska Zofia
Nita Anna
97
97
97
97
97
97
97
97
SIÓDEMKA Sopot
HAJDUKI Chorzów
GOSiR Piaseczno
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
ROKITA Brzeg Dln
KSZO Ostrowiec
SIÓDEMKA Sopot
TRÓJKA Łódz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
10:06.22
10:01.99
9:48.00
9:41.29
9:45.97
10:00.69
10:03.39
10:08.59
<< TOP >>
Konkurencja 29
10-01-17
Chlopców, 800m dowolny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Jun 14-lat
Rekord Polski Mlodz 13-lat
8:09.41
8:32.92
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
SLWRO
AQBYD
Nowa Ruda
Bydgoszcz
08-12-12
07-12-21


Rok ur.
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Staniszewski Adam
Stachowiak Łukasz
Kowalski Patryk
Pietrzak Dawid
Katolik Bartosz
Stecko Michał
Wiak Bartłomiej
Zuchowski Ernest
97
97
97
97
97
97
97
97
TRÓJKA Łódz
AZS AWF Poznań
UNIA Busko Zdrój
WSG Bydgoszcz
MOS Dabrowa Grn.
KAPRY Pruszków
ORLIK Lublin
MORENA Gdańsk



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
9:46.07
9:41.38
9:36.28
9:03.74
9:29.20
9:38.45
9:43.45
9:48.80
<< TOP >>
Konkurencja 30
10-01-17
Dziewczat, 4 x 100m zmienny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:25.44
4:31.62
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
POWAR
POWAR
Pulawy
Wyszków
06-01-22
05-12-22


Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
ORKA Ledziny
JORDAN Kraków
JUVENIA Wroclaw
MTP Lublinianka
TRÓJKA Łódz
KAPRY Pruszków
SIÓDEMKA Sopot
ZRYW Opole

ORKA Ledziny
JORDAN Kraków
JUVENIA Wroclaw
MTP Lublinianka
TRÓJKA Łódz
KAPRY Pruszków
SIÓDEMKA Sopot
ZRYW Opole
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:24.78
5:21.32
5:17.48
5:10.55
5:10.75
5:18.29
5:22.70
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
ZNICZ Koszalin
SKALAR Warszawa
9-tka OSRiR Kalisz
WARTA Poznań
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
MOS Dabrowa Grn.
PŁYWAK Bochnia
SŁOWIANKA Gorzów



ZNICZ Koszalin
SKALAR Warszawa
9-tka OSRiR Kalisz
WARTA Poznań
OLIMPIJCZYK Aleksandrów
MOS Dabrowa Grn.
PŁYWAK Bochnia
SŁOWIANKA Gorzów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:09.23
5:06.30
5:03.69
5:00.95
5:02.47
5:05.44
5:08.02
5:10.53
<< TOP >>
Konkurencja 31
10-01-17
Chlopców, 4 x 100m zmienny

13 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 14-lat
Rekord Polski Klub 13-lat
4:05.24
4:15.52
BUKS Warszawa
Novita-10 Zielona Góra
BUWAR
NOZIE
Oswiecim
Zielona Góra
04-11-28
98-12-18


Seria 1 z 2
3
4
5
KORNER Zielona G.
MOS Dabrowa Grn.
ORKA Zamosc

KORNER Zielona G.
MOS Dabrowa Grn.
ORKA Zamosc
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
5:02.15
5:06.84
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
SŁOWIANKA Gorzów
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódz
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
ZNICZ Koszalin
JUVENIA Wroclaw



SŁOWIANKA Gorzów
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódz
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
ZNICZ Koszalin
JUVENIA Wroclaw
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
4:59.48
4:56.92
4:50.46
4:45.46
4:46.97
4:56.63
4:57.38