Nr  22. Dziewczat, 100m dowolny  12 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  12 lat
Nr  24. Dziewczat, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  26. Dziewczat, 200m klasyczny  12 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  12 lat
Nr  22. Dziewczat, 100m dowolny  12 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  12 lat
Nr  24. Dziewczat, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  26. Dziewczat, 200m klasyczny  12 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  12 lat
Nr  28. Dziewczat, 800m dowolny  12 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  12 lat
Nr  30. Dziewczat, 4 x 100m zmienny  12 lat
Nr  31. Chlopców, 4 x 100m zmienny  12 lat


Mistrzostwa Polski Młodzików 12-lat
Ostrowiec Sw., 25-27.06.2010
Wyniki - 3 Dzień


Konkurencja 22
10-06-27
Dziewczat, 100m dowolny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
57.40
59.12
Sokołowska Diana
Jagoda Julia
JUBIA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ozarów Maz.
09-11-26
07-12-12

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień1:02.57581A30.5532.02
2.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa1:04.05541A30.9333.12
3.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom1:04.40533A30.6633.74
4.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno1:04.95519A30.9434.01
5.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica1:05.56505A31.7733.79
6.Nogaj Paulina98WODNIK Radom1:06.65480A31.8134.84
7.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów1:06.88475A32.1834.70
8.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa1:06.95474A32.0734.88
9.Kurowska Wanda98JORDAN Kraków1:07.04472B32.7134.33
10.Gierczak Anna98UKS 190 Łódz1:07.05472B31.5735.48
11.Brezdeń Joanna98MOTYL Stalowa Wola1:07.11471B31.9835.13
12.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa1:07.13470B31.9435.19
13.Wilk Weronika98POLONIA Warszawa1:07.22468B32.3534.87
14.Pokrywka Karolina98UKS 190 Łódz1:07.27467B32.6134.66
15.Smaga Anna98SLASK Wrocław1:07.44464B32.0635.38
16.Kukowska Sylwia98MKS IKAR Mielec1:07.57461B33.0334.54
17.Gruca Marcelina98AQUATICA Pawłowice1:07.69459R31.9835.71
18.Mielczarek Anna98JORDAN Kraków1:07.73458R32.6535.08
19.Popiel Magdalena98JUVENIA Bialystok1:07.8645532.3935.47
20.Mycak Katarzyna98MMKS Kêdzierzyn K1:07.9045432.6735.23
21.Barwicka Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki1:08.1345032.3235.81
22.Saczuk Aleksandra98MTP Lublinianka1:08.1445032.7235.42
23.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn1:08.2644733.5134.75
24.Konieczny Paulina98HAJDUKI Chorzów1:08.3244632.6035.72
25.Linke Gabriela98JEDYNKA Ozarów Maz1:08.5344232.3436.19
26.Gomoła Monika98WARTA Poznań1:08.6344032.4336.20
27.Peda Paulina98PIĄTKA Chorzów1:08.8143733.4035.41
28.Miernikiewicz Katarzyna98JUVENIA Wroclaw1:08.9243433.4235.50
29.Mikołajczyk Nikola98MKP Myslibórz1:08.9743433.1235.85
30.Lesiak Agnieszka98JORDAN Kraków1:09.0043332.8936.11
31.Goleń Martyna98FALA Krasnik1:09.1143133.5435.57
32.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Bialystok1:09.1743033.0436.13
33.Gosztyła Antonina98Zoliborz Warszawa1:09.3942633.4835.91
34.Korzonek Urszula98KMITA Zabierzów1:09.5642333.5636.00
35.Kulbat Agnieszka98Delfin Piotrków Tryb.1:09.8141833.0336.78
36.Rogowska Paulina98Salos-Cortile Kielce1:09.8341833.2836.55
37.Wlezień Gabriela98AZS AWF Wroclaw1:09.9141633.9136.00
Hałaj Monika98MOTYL Stalowa Wola1:09.9141633.2736.64
Ocylok Dominika98ÓSEMKA Oswiecim1:09.9141633.8536.06
40.Gêbczyk Małgorzata98WODNIK Radom1:09.9741533.5036.47
41.Hendzelek Zofia98AKWAWIT Leszno1:10.2841033.1237.16
42.Spoljar Sylwia98Kochłowiczanka Ruda Sl1:10.5040633.3537.15
43.Moskalewicz Aleksandra98MKP Szczecin1:10.5140633.2337.28
44.Kasprowicz Agata98SP 63 Bydgoszcz1:10.6040433.3037.30
45.Kozioł Żaklina98UNIA Tarnów1:10.7040233.0437.66
46.Leszczyńska Zofia98KP MZOS Płock1:10.8240034.6736.15
47.Gruca Nina98CKiS Skawina1:11.0239733.6137.41
48.Maroszek Dominika98GILUS Gilowice1:11.0739633.5737.50
49.Klimczak Adrianna98SKRA Bełchatów1:11.3739133.2738.10
50.Szpakowska Maria98JEDYNKA Ozarów Maz1:11.3939133.8137.58
51.Jastrzebowska Karolina98KORMORAN Olsztyn1:11.5138933.3538.16
52.Witek Natalia98WANKAN Legnica1:11.8738334.0437.83
53.Beutler Katarzyna98FREGATA Poznań1:11.9338234.2137.72
54.Jarocha Wiktoria98KSZO Ostrowiec Sw1:12.4037535.9736.43
55.Wardzińska Martyna98SKS START Łódz1:12.5937234.7437.85
56.Machula Sara98KSZO Ostrowiec Sw1:12.6937035.8136.88
57.Banaszkiewicz Katarzyna989-tka OSRiR Kalisz1:12.7936935.6937.10
58.Brodowska Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki1:12.8136934.4538.36
59.Czupryniak Nikola98Słowianka Gorzów1:13.2336235.4637.77
60.Ambroziak Karolina98AZS AWF Wroclaw1:13.2636234.9438.32
61.Pyszkowska Julia98JEDYNKA Ozarów Maz1:13.9035235.4038.50
62.Żmudka Anna98ÓSEMKA Oswiecim1:14.6134236.1838.43
63.Zieleniewicz Paulina98TRÓJKA Łódz1:14.6634235.5339.13
64.Sarna Katarzyna98NAWA Skierniewice1:14.6934135.2539.44
65.Szczepanik Aleksandra98TRÓJKA Łódz1:14.7434135.9338.81
66.Zowczak Zuzanna98Zoliborz Warszawa1:15.0133735.8139.20
67.Ranachowska Julita98BUKS Warszawa1:18.8329036.8541.98
68.Dymerska Wiktoria98KORMORAN Olsztyn1:21.3226438.1643.16
DYSKW.Zduniak Katarzyna98Zoliborz Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 23
10-06-27
Chlopców, 100m dowolny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
54.49
57.67
Holub Jan
Pietrzak Dawid
AVSWI
AZBYD
Lublin
Bydgoszcz
09-12-12
09-11-15

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia1:00.27446A29.0631.21
2.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek1:01.85412A29.4832.37
3.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin1:01.87412A29.5232.35
4.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki1:02.03409A29.8532.18
5.Chojnowski Kamil98MKP Szczecin1:02.80394A29.5633.24
6.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy1:02.81394A29.4433.37
7.Topolski Arkadiusz98SP H2O Jastrzebie1:02.86393A29.6133.25
8.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wroclaw1:02.90392A29.7533.15
9.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg1:03.41383B30.5732.84
10.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wroclaw1:03.66378B30.5933.07
11.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz1:04.23368B30.8233.41
12.Trela Karol98GILUS Gilowice1:04.57363B30.7433.83
13.Drzyzga Oskar98SLASK Wrocław1:05.02355B30.1234.90
14.Dereń Kacper989-tka Dzierzoniów1:05.06354B31.6933.37
15.Kurowski Szymon98PIĄTKA Chorzów1:05.33350B30.6734.66
16.Rybiński Maciej98SKALAR Warszawa1:05.47348B31.6133.86
17.Poznachowski Wiktor98POLONIA Warszawa1:05.56346R31.8133.75
18.Przybysz Daniel98Słowianka Gorzów1:05.72344R31.6534.07
19.Żmuda Paweł98MTP Lublinianka1:05.8234231.5334.29
20.Mikulski Krzysztof98ZNICZ Koszalin1:05.8334231.0834.75
21.Kowalczyk Wiktor98Maratończyk Ostrów Wlkp.1:05.9034130.7435.16
22.Sternak Piotr98KP MZOS Płock1:05.9534031.5634.39
23.Maciesza Jakub98ORZEŁ Elbląg1:05.9834031.5534.43
24.Skiba Dominik98FALA Ropczyce1:06.2633530.9335.33
25.Jabłoński Patryk98MKS ROS Pisz1:06.2933532.0834.21
26.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Sw1:06.3233531.4334.89
27.Dêbowski Szymon98GÓRNIK Radlin1:06.4833231.3035.18
28.Zbrzeźniak Patryk98BUKS Warszawa1:06.6033031.9034.70
29.Małecki Mateusz982-ka MORENA Gdańsk1:06.6133031.2835.33
30.Gryglewicz Juliusz98Zoliborz Warszawa1:06.7632832.0734.69
Ciborowski Natan98MKS ROS Pisz1:06.7632831.4835.28
32.Sasin Paweł98MEDUZA Warszawa1:07.0732332.0635.01
33.Piwowarski Grzegorz98UNIA Tarnów1:07.0832330.8836.20
34.Chrapek Marcin98DELFIN Cieszyn1:07.1032331.5535.55
35.Walentynowicz Michał98SKALAR Warszawa1:07.3032032.5134.79
36.Szpojankowski Kacper98KORMORAN Olsztyn1:07.3731932.3035.07
37.Lipiński Kacper98SLASK Wrocław1:07.4931731.7735.72
38.Gorgosz Paweł98VEGA Dobrodzień1:07.9831132.7335.25
39.Frankowski Szymon98ZNICZ Koszalin1:07.9931132.3435.65
40.Goździewski Adrian98WODNIK Radom1:08.1730832.9935.18
41.Kozera Piotr98WODNIK Radom1:08.4530433.1135.34
42.Kusto Robert98ORKA Lubań1:08.7030132.2736.43
43.Kotas Wiktor98SKRA Bełchatów1:08.8130033.0335.78
44.Grzymski Mateusz98SLASK Wrocław1:09.0629633.1935.87
45.Przegon Michał98ORKA Zamosc1:09.3729232.7336.64
46.Gwiazdowski Mateusz98Olimpijczyk Suwałki1:09.5129133.7335.78
47.Dobrzyński Tomasz98WOLA Warszawa1:09.5629033.1136.45
48.Piotrowicz Mateusz98MOTYL Stalowa Wola1:09.6428933.1536.49
49.Potocki Daniel98SLASK Wrocław1:09.7228832.9936.73
50.Kuś Maciej98TROPS Kartuzy1:09.8028732.9936.81
51.Kubiak Artur98DELFIN Łódz1:10.0428432.5937.45
52.Dêbski Michał98NAWA Skierniewice1:10.9327332.8138.12
53.Siewierski Michał98FALA Ropczyce1:10.9927333.4337.56
54.Okupnik Jakub98SLASK Wrocław1:11.6526534.5637.09
55.Palimonka Bartosz98SKALAR Warszawa1:11.9226234.0237.90
56.Zawadzki Albert98JEDYNKA Poznań1:12.2325933.5338.70
57.Leńczuk Dominik98ORKA Zamosc1:12.6425535.2637.38
58.Federowicz Jan98JEDYNKA Ozarów Maz1:14.4423734.8439.60
59.Głogowski Krzysztof98WODNIK Radom1:14.6223535.0939.53
60.Kulig Wojciech98ORKA Lubań1:15.3622834.8540.51
61.Wawro Wojciech98MOTYL Stalowa Wola1:15.9722334.9441.03
DYSKW.Lis Patryk98AVIA Swidnik


<< TOP >>
Konkurencja 24
10-06-27
Dziewczat, 100m grzbietowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.31
1:07.23
Lefanowicz Iwona
Kwiatkowska Agata
SKLUB
MAJEL
Gorzów
Łódz
05-11-27
02-10-27

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice1:10.63525A33.8036.83
2.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona G1:11.48506A34.4936.99
3.Jacniacka Karolina98FALA Krasnik1:11.51506A34.4337.08
4.Wątor Karolina98JORDAN Kraków1:13.14473A35.2637.88
5.Wosicka Wiktoria98MKP Szczecin1:13.80460A35.7438.06
6.Naskrêt Agata98SP 63 Bydgoszcz1:13.82460A35.7738.05
Karlikowska Julianna98SP 149 Łódz1:13.82460A35.8837.94
8.Pisarska Agnieszka98UKS 190 Łódz1:13.94457A35.7938.15
9.Musioł Wiktoria98RMKS Rybnik1:14.21452B35.5938.62
10.Kurowska Wanda98JORDAN Kraków1:14.46448B36.2338.23
11.Kopińska Izabela98HURAGAN Miedzyrzec1:14.90440B35.9938.91
12.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień1:15.00438B36.8338.17
13.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:15.26434B36.3838.88
14.Konieczny Paulina98HAJDUKI Chorzów1:15.74426B36.4639.28
15.Soliwoda Klaudia98NAWA Skierniewice1:16.50413B37.2239.28
16.Sofińska Martyna98MMKS Kêdzierzyn K1:16.82408B36.9939.83
17.Oleba Małgorzata98MKP Szczecin1:16.86407R37.8639.00
18.Lipka Julia98Ostrobramska W-wa1:16.93406R36.8740.06
19.Mielczarek Anna98JORDAN Kraków1:17.2040237.3839.82
20.Hasny Marta98MMKS Kêdzierzyn K1:17.4239837.6239.80
21.Osmulska Adriana98SKARPA Lublin1:17.4939738.5438.95
Sytyk Julia98KORNER Zielona G1:17.4939737.8639.63
Smaga Anna98SLASK Wrocław1:17.4939737.5339.96
24.Tomczak Julia989-tka OSRiR Kalisz1:17.5539637.2240.33
25.Kêpa Karolina98FALA Krasnik1:17.9439138.4739.47
26.Wojciechowska Joanna98ORLIK Lublin1:17.9739037.7240.25
27.Pisznot Małgorzata98JORDAN Kraków1:18.0538937.7240.33
28.Sajecka Zofia98SKALAR Warszawa1:18.5038237.3841.12
29.Karaś Laura98MKP Szczecin1:18.5938137.7640.83
30.Kozik Anna98PŁYWAK Bochnia1:18.7337937.6441.09
31.Sroczyńska Paula98BOBRY Debica1:18.9437638.8140.13
32.Zalewska Kaja98TROPS Kartuzy1:18.9637636.8942.07
33.Bełzo Wiktoria98MKS IKAR Mielec1:19.2737138.9640.31
34.Krawczyk Żaneta98PIATKA Konstantynów1:19.6836638.7440.94
35.Niwa Aleksandra98FALA Ropczyce1:19.8736338.4341.44
36.Łakomy Dorota98MKS IKAR Mielec1:20.2335839.0541.18
37.Tokarczyk Michalina98WANKAN Legnica1:20.4935539.6240.87
38.Zyga Natalia98NAWA Skierniewice1:20.5735438.7641.81
39.Zielińska Julia98MEDUZA Warszawa1:20.7235239.2641.46
40.Rogowska Paulina98Salos-Cortile Kielce1:20.8834938.9241.96
41.Kotowicz Anna98UKS MOS Elk1:21.1134739.0942.02
42.Jaros Alicja98DELFIN Legionowo1:21.3234439.1542.17
43.Osińska Monika98SKS START Łódz1:21.6334040.1041.53
44.Kościk Patrycja98SPARTA Bilgoraj1:21.8633739.9841.88
45.Mietlińska Agata98GILUS Gilowice1:21.9433639.5442.40
46.Rąp Natalia98ZNICZ Koszalin1:22.0733440.0542.02
47.Krawczyk Justyna98DELFIN Łódz1:22.1833340.6841.50
48.Pilichowska Aleksandra98DELFIN Łódz1:22.2133341.2740.94
49.Szpakowska Maria98JEDYNKA Ozarów Maz1:22.2733240.1342.14
50.Kulbacka Gabriela98Olimpijczyk Suwałki1:22.3633139.6142.75
51.Ambroziak Karolina98AZS AWF Wroclaw1:22.5232940.0142.51
52.Waker Kinga98WILANOWIA Warszawa1:22.5632940.2642.30
53.Osmala Karolina98DELFIN Tarnobrzeg1:22.6232839.3843.24
54.Ryzińska Daria98MKS ROS Pisz1:23.9331341.2242.71
55.Sołtysik Lidia98ÓSEMKA Oswiecim1:24.7030441.1243.58
56.Zieleniewicz Paulina98TRÓJKA Łódz1:25.4329741.6743.76
57.Bielecka Katarzyna98ZNICZ Koszalin1:26.3728740.7745.60
58.Klechowska Aleksandra98KSZO Ostrowiec Sw1:26.4228642.9643.46


<< TOP >>
Konkurencja 25
10-06-27
Chlopców, 100m grzbietowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:00.36
1:01.71
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Piekary
Oświecim
09-10-18
08-12-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy1:08.16394A32.8735.29
2.Brzeski Jan98Ostrobramska W-wa1:10.34358A33.8636.48
3.Niedziałek Dominik98SKARPA Lublin1:11.99334A34.8737.12
4.Rudkowski Kai98KORNER Zielona G1:12.02334A35.4936.53
5.Bury Kamil98SP H2O Jastrzebie1:12.24331A34.9937.25
6.Kasztelan Mateusz98UKS MOS Elk1:12.28330A34.1038.18
7.Sawczuk Oskar98SKS START Łódz1:12.58326A36.4836.10
8.Wiêckowski Jakub98MKP Szczecin1:12.64325A35.4937.15
9.Jarmuła Miłosz98UNIA Tarnów1:13.22317B35.2337.99
10.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin1:13.40315B35.9137.49
11.Napieraj Jan98PINGWINY Warszawa1:13.65312B35.0638.59
12.Dziadek Jan98BUKS Warszawa1:13.78310B35.4238.36
13.Wenda Patryk98TYTAN Bydgoszcz1:13.86309B36.7737.09
14.Krzowski Karol98REKIN Warszawa1:13.99308B35.8738.12
15.Mikulski Krzysztof98ZNICZ Koszalin1:14.33303B34.9339.40
16.Małecki Mateusz982-ka MORENA Gdańsk1:14.66299B36.6438.02
17.Mielnik Daniel98KORMORAN Olsztyn1:14.67299R35.9338.74
18.Sobczak Karol98JUVENIA Wroclaw1:14.94296R35.9738.97
19.Jaraszkiewicz Piotr98JEDYNKA Poznań1:15.1029436.0539.05
20.Milczarek Piotr98UKS 190 Łódz1:15.1129436.9138.20
21.Mańczak Błażej98DELFIN Gdynia1:15.4629036.3239.14
22.Romański Bartłomiej98JORDAN Kraków1:15.9328537.7138.22
23.Kuszewski Jêdrzej98POLONIA Warszawa1:16.1328237.3938.74
24.Dąbrowski Paweł98MKP Myslibórz1:16.5427837.4139.13
25.Dudek Adam98JUVENIA Wroclaw1:16.5727836.9139.66
26.Barski Bernard98KORNER Zielona G1:16.7627637.3639.40
27.Sawera Krystian98JORDAN Kraków1:16.8027537.3539.45
28.Włodarski Marek98UKS 190 Łódz1:17.1427137.8039.34
29.Grzesiński Michał98PIAST Glogów1:17.2327138.0339.20
30.Bodzioch Andrzej98SP 63 Bydgoszcz1:17.2427037.7839.46
Dominiczak Krzysztof98PIAST Glogów1:17.2427037.9839.26
32.Lodarski Kacper98MKS IKAR Mielec1:17.3027037.2640.04
33.Mêtrak Bartłomiej98VICTORIA Józefów1:17.3926937.6239.77
34.Dobrzyński Tomasz98WOLA Warszawa1:17.8026537.9539.85
35.Zapalski Konrad98FALA Krasnik1:18.0326238.3139.72
36.Jagodziński Oskar98TYTAN Bydgoszcz1:18.0526237.3140.74
37.Rosochacki Piotr98PIRANIA Targówek1:18.1026237.7940.31
38.Aleksandrowicz Dawid98Olimpijczyk Suwałki1:18.3425938.0740.27
39.Nowak Tomasz98UKS 190 Łódz1:18.9625339.2239.74
40.Oleksiak Bartosz98SLASK Wrocław1:19.06252
41.Bochnowski Maciej98BOBRY Debica1:19.1125238.7440.37
42.Kuś Maciej98TROPS Kartuzy1:19.2125138.9840.23
43.Siudziński Patryk98ORZEŁ Elbląg1:19.3225037.8741.45
44.Kuczma Jêdrzej98SLASK Wrocław1:19.5824738.6740.91
45.Gulis Bartosz98JORDAN Kraków1:20.1324238.4541.68
46.Biedny Jan98JEDYNKA Poznań1:20.3224139.1541.17
47.Zakrzewski Michał98TROPS Kartuzy1:20.5623840.0240.54
48.Januszanis Jakub98Olimpijczyk Suwałki1:20.6823739.2141.47
49.Arcab Mateusz98Słowianka Gorzów1:22.9321940.8342.10
50.Słupski Piotr98NAWA Skierniewice1:26.1019541.7844.32
51.Gałązka Dominik98WODNIK Końskie1:31.1016543.8047.30
DYSKW.Byczkowski Maciej98TROPS Kartuzy


<< TOP >>
Konkurencja 26
10-06-27
Dziewczat, 200m klasyczny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:33.89
2:39.57
Kacprzak Marta
Szpucha Katarzyna
JELOD
OLALE
Warszawa
Łódz
01-12-01
08-11-08

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wikieł Angelika98UŚKS Ostroleka2:51.05535A38.3243.3044.7644.67
2.Warmińska Daria98RMKS Rybnik2:54.99500A38.6645.1446.0445.15
3.Gulczyńska Martyna98REKIN Bydgoszcz2:55.94492A39.7645.4845.6145.09
4.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk2:56.00491A39.0644.4645.3247.16
5.Duda Natasza98SKS START Łódz2:56.40488A40.6245.8845.6544.25
6.Gasin Nadia98MKS IKAR Mielec2:57.69477A40.9145.6746.3344.78
7.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn2:57.78477A40.5345.6546.0145.59
8.Szałek Weronika98BUKS Warszawa2:57.82476A40.9244.4245.8846.60
9.Hryciuk Patrycja98HURAGAN Miedzyrzec2:59.28465B40.1846.0046.4746.63
10.Bartyzel Aleksandra98MANTA Jelcz-Laskowice3:00.61455B42.5446.0146.1245.94
11.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki3:00.88453B40.2845.8647.3547.39
12.Popłonyk Aleksandra98Maratończyk Ostrów Wlkp.3:00.92452B40.5945.7047.3847.25
13.Kietrys Nikola98ZNICZ Koszalin3:01.54448B41.0346.6147.4746.43
14.Losiak Hanna98SLASK Wrocław3:01.72446B41.3547.2647.5445.57
15.Piwko Dominika98SP 63 Bydgoszcz3:03.06437B41.5646.5447.4747.49
16.Gêbczyk Małgorzata98WODNIK Radom3:03.74432B41.9546.8647.9546.98
17.Bejuk Oliwia98MKP Myslibórz3:03.91431R42.1347.0747.4347.28
18.Zalewska Kaja98TROPS Kartuzy3:04.45427R40.3148.4747.1248.55
19.Bednarek Aleksandra98SP 149 Łódz3:04.6542542.8747.4747.4246.89
20.Horudko Jolanta98SLASK Wrocław3:04.7442541.4147.5847.7947.96
21.Gałczyńska Melania989-tka OSRiR Kalisz3:05.2642143.0448.0947.5646.57
22.Krêtosz Gabriela98MOS Katowice3:05.3442141.6047.4448.7547.55
23.Spoljar Sylwia98Kochłowiczanka Ruda Sl3:05.8041841.8448.1348.9746.86
24.Majszutowicz Paulina98MKP Szczecin3:05.9641742.2647.8347.8448.03
25.Lach Paulina98KORNER Zielona G3:06.1841541.7547.1848.6348.62
26.Rodziewicz Adrianna98MKP Szczecin3:06.4441342.2247.5849.3047.34
27.Twardowska Agata98PIATKA Konstantynów3:06.4541342.5747.7748.1647.95
28.Kulbat Agnieszka98Delfin Piotrków Tryb.3:06.4741341.3746.7448.6249.74
29.Kurzempa Katarzyna98ORKA Zamosc3:06.6541243.9849.0248.9144.74
30.Mazurczak Karina98SKALAR Warszawa3:06.7541143.1247.1648.5947.88
31.Maślany Katarzyna98ÓSEMKA Oswiecim3:06.8041143.5348.0447.9747.26
32.Pośpiech Patrycja98DELFIN Łódz3:07.6840542.3948.2648.1348.90
33.Białecka Ilona98SKALAR Warszawa3:07.9040441.9647.4749.6748.80
34.Warszawska Nicola98DELFIN Gdynia3:08.2240241.7248.4349.4648.61
35.Leszczyńska Zuzanna98PINGWINY Warszawa3:09.5939343.2348.6550.0947.62
36.Duliban Anna98FALA Ropczyce3:10.3838843.4949.3750.2947.23
37.Bodzioch Klaudia98DELFIN Tarnobrzeg3:10.4638844.5049.0748.5548.34
38.Ołubek Agnieszka98WILANOWIA Warszawa3:11.0338442.8648.3249.9049.95
39.Jankowska Aleksandra98GILUS Gilowice3:11.0738443.1449.0950.1448.70
40.Teleśnicka Kamila98Słowianka Gorzów3:11.5338142.9948.8550.1749.52
41.Sawicka Weronika98OLIMPIA Lublin3:11.5538145.1149.6048.6648.18
42.Koral Julia98SP H2O Jastrzebie3:12.0637842.9649.7450.1449.22
43.Barzyk Aleksandra98SLASK Wrocław3:12.2337743.1249.1750.7749.17
44.Krzymowska Kinga98WILANOWIA Warszawa3:12.4037644.1350.1449.9948.14
45.Kulbacka Gabriela98Olimpijczyk Suwałki3:12.6337543.9649.3450.0049.33
46.Wêcławiak Irena98WILANOWIA Warszawa3:14.1936645.5050.4151.4046.88
47.Wójcik Monika98ORKA Lubań3:15.5235842.9249.6051.0351.97
48.Mikos Dominika98FALA Ropczyce3:16.0035645.1849.9250.4150.49
49.Kasprzak Klaudia989-tka OSRiR Kalisz3:16.4235344.4950.5550.6550.73
50.Pawelec Natalia989-tka OSRiR Kalisz3:17.8934645.1449.9051.8251.03
51.Stêpień Julia98Delfin Piotrków Tryb.3:22.1832443.4251.4153.9153.44
52.Dąbrowska Oliwia98JEDYNKA Ozarów Maz3:30.8828647.6654.5756.3552.30


<< TOP >>
Konkurencja 27
10-06-27
Chlopców, 200m klasyczny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:27.03
2:35.40
Tracz Adrian
Pacholczyk Mateusz
JOKRA
KOOLS
Kraków
Szczytno
02-12-14
04-12-10

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp2:46.03419A37.0641.9543.3943.63
2.Jaworski Norbert98UNIA Busko-Zdrój2:48.70399A38.6043.0143.8243.27
Rekord Okregu Swiet. Mlodz. 12-lat
3.Zbutowicz Karol98KORMORAN Olsztyn2:49.15396A39.4443.9643.3042.45
4.Kubiś Jakub98ORLIK Lublin2:50.94383A39.4843.6043.8044.06
5.Zuchowicz Jan98SKALAR Warszawa2:53.54366A38.7044.9245.3244.60
6.Pawłyszyn Jacek98SKALAR Słupsk2:54.52360A41.1345.6045.2342.56
7.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork2:55.14357A39.6045.1447.1343.27
8.Seremet Konrad98SP H2O Jastrzebie2:55.50354A39.8644.7945.7145.14
9.Gwóźdź Mateusz98SP H2O Jastrzebie2:56.32349B39.1544.8146.7545.61
10.Ulatowski Wojciech98AQUATICA Pawłowice2:56.66347B39.6945.9845.8245.17
11.Winiarski Wojciech98AZS AWF Wroclaw2:56.69347B38.7545.4447.3645.14
12.Michulec Krzysztof98UKS SALMO Żory2:56.71347B40.0445.8646.6544.16
13.Gibalski Bartłomiej98Korona-Swim Kielce2:57.59342B40.2046.6345.8344.93
14.Przybylski Jakub989-tka OSRiR Kalisz2:57.82341B41.1245.2646.2245.22
15.Dêbski Dominik98SKS START Łódz2:57.86340B41.1046.1446.6044.02
16.Antoniewicz Bartosz98MKP Szczecin2:58.33338B39.8845.5547.1045.80
17.Maraszek Igor98TRÓJKA Łódz2:58.35338R39.3145.2447.0646.74
18.Żmuda Paweł98MTP Lublinianka2:58.72336R40.6145.5746.2546.29
19.Szydłowski Kamil98AKWAWIT Leszno2:58.8833542.0547.0046.0043.83
20.Chwojka Kacper98DELFIN Wloclawek2:59.0433441.3946.4247.4043.83
21.Zieliński Jarosław98SKARPA Lublin3:00.0632841.4746.8946.1145.59
22.Perkowski Wiktor98VICTORIA Józefów3:00.5832541.1646.6346.9045.89
23.Chabasiński Rafał98ATP Augustów3:02.0331843.1946.2447.3645.24
24.Patrzałek Patryk98REDECO Wrocław3:02.6831441.0946.6447.3247.63
25.Strachota Mateusz98KORMORAN Olsztyn3:03.0431242.2946.2747.5846.90
26.Koziolek Bartosz98KORMORAN Olsztyn3:03.0931242.2647.6648.2544.92
27.Gawron Gerard98MKS IKAR Mielec3:03.1331241.8747.6047.9545.71
28.Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków3:04.0130741.6447.1347.6947.55
29.Skowronek Szymon98JEDYNKA Poznań3:04.1930741.5346.4347.7948.44
30.Ułański Jan98DELFIN Łódz3:04.3330642.4448.2548.4045.24
31.Wajler Bartosz98SKARPA Lublin3:04.8330340.8346.9948.2848.73
32.Krol Bartosz98KORMORAN Olsztyn3:04.8730341.9147.2748.6947.00
33.Wawro Wojciech98MOTYL Stalowa Wola3:05.8429840.8448.3049.8546.85
34.Sztynek Franciszek98SLASK Wrocław3:06.8529441.1248.5950.6146.53
35.Kasprzycki Miłosz989-tka OSRiR Kalisz3:07.3229142.3647.8748.3048.79
36.Liberski Olgierd98MKP Myslibórz3:07.9628842.4048.3449.8347.39
37.Rój Konrad98MKP Szczecin3:09.8128042.7149.7949.6647.65
38.Kubacki Jakub98SP 63 Bydgoszcz3:10.0827943.7248.2249.2548.89
39.Brycki Jakub98SLASK Wrocław3:12.2127043.5949.3849.6249.62
40.Skonieczny Stanisław98Zoliborz Warszawa3:15.9525543.3751.5452.3248.72
41.Mêtrak Bartłomiej98VICTORIA Józefów3:18.8924345.2650.4351.6151.59
42.Zochowski Rafał98BUKS Warszawa3:21.3023543.8352.4953.2351.75
43.Gałązka Dominik98WODNIK Końskie3:36.6918848.9955.7656.5155.43
DYSKW.Byczkowski Maciej98TROPS Kartuzy
DYSKW.Szczutkowski Robert98JUVENIA Wroclaw
DYSKW.Młynek Rafał98DELFINEK Bytom
DYSKW.Misiarz Adrian98SPARTA Bilgoraj


<< TOP >>
Konkurencja 22
10-06-27
Dziewczat, 100m dowolny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
57.40
59.12
Sokołowska Diana
Jagoda Julia
JUBIA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ozarów Maz.
09-11-26
07-12-12

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień1:02.3058830.4331.87
2.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom1:02.9757029.8533.12
3.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa1:03.6655130.5133.15
4.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno1:04.2553630.8533.40
5.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica1:05.8149931.6234.19
6.Nogaj Paulina98WODNIK Radom1:06.3448732.1334.21
7.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa1:07.0347232.3934.64
8.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów1:07.0747132.3134.76
Finał B
9.Pokrywka Karolina98UKS 190 Łódz1:04.8852131.7233.16
10.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa1:05.9449631.7234.22
11.Wilk Weronika98POLONIA Warszawa1:06.1549132.1134.04
12.Gierczak Anna98UKS 190 Łódz1:07.6446032.5535.09
13.Kurowska Wanda98JORDAN Kraków1:07.7045833.0634.64
14.Kukowska Sylwia98MKS IKAR Mielec1:07.8445632.5635.28
15.Smaga Anna98SLASK Wrocław1:07.9545332.1935.76
16.Brezdeń Joanna98MOTYL Stalowa Wola1:08.7343832.5436.19


<< TOP >>
Konkurencja 23
10-06-27
Chlopców, 100m dowolny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
54.49
57.67
Holub Jan
Pietrzak Dawid
AVSWI
AZBYD
Lublin
Bydgoszcz
09-12-12
09-11-15

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia59.4446528.8230.62
2.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek1:01.3242329.5231.80
3.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin1:01.6141729.4532.16
4.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki1:01.9341129.7832.15
5.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wroclaw1:02.4640029.7932.67
6.Chojnowski Kamil98MKP Szczecin1:02.6639730.2332.43
7.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy1:02.7839430.0832.70
8.Topolski Arkadiusz98SP H2O Jastrzebie1:02.8739330.2232.65
Finał B
9.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg1:02.2740430.0232.25
10.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wroclaw1:02.5539930.2332.32
11.Dereń Kacper989-tka Dzierzoniów1:04.7835931.3833.40
12.Rybiński Maciej98SKALAR Warszawa1:05.0335531.7233.31
13.Kurowski Szymon98PIĄTKA Chorzów1:05.1435330.6334.51
14.Trela Karol98GILUS Gilowice1:05.2035230.9834.22
15.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz1:05.5734631.2934.28
DYSKW.Drzyzga Oskar98SLASK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 24
10-06-27
Dziewczat, 100m grzbietowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.31
1:07.23
Lefanowicz Iwona
Kwiatkowska Agata
SKLUB
MAJEL
Gorzów
Łódz
05-11-27
02-10-27

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice1:09.1356033.1336.00
2.Jacniacka Karolina98FALA Krasnik1:11.1851334.5736.61
3.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona G1:11.7850034.8136.97
4.Naskrêt Agata98SP 63 Bydgoszcz1:12.6248335.9036.72
5.Karlikowska Julianna98SP 149 Łódz1:12.7448035.5237.22
6.Wosicka Wiktoria98MKP Szczecin1:12.9647635.6137.35
7.Wątor Karolina98JORDAN Kraków1:13.4646636.2237.24
8.Pisarska Agnieszka98UKS 190 Łódz1:14.2345236.3837.85
Finał B
9.Kopińska Izabela98HURAGAN Miedzyrzec1:13.2847035.5137.77
10.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień1:13.9545735.8538.10
11.Musioł Wiktoria98RMKS Rybnik1:14.1345435.6338.50
12.Sofińska Martyna98MMKS Kêdzierzyn K1:15.4143137.0738.34
13.Kurowska Wanda98JORDAN Kraków1:16.0242137.5138.51
14.Soliwoda Klaudia98NAWA Skierniewice1:16.5141337.2339.28
15.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:16.5741236.3840.19
16.Oleba Małgorzata98MKP Szczecin1:17.4539837.7739.68


<< TOP >>
Konkurencja 25
10-06-27
Chlopców, 100m grzbietowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:00.36
1:01.71
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Piekary
Oświecim
09-10-18
08-12-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy1:07.2441032.2534.99
2.Brzeski Jan98Ostrobramska W-wa1:09.0537933.5135.54
3.Niedziałek Dominik98SKARPA Lublin1:10.9234934.4736.45
4.Sawczuk Oskar98SKS START Łódz1:11.3834336.1135.27
5.Bury Kamil98SP H2O Jastrzebie1:11.9333534.9237.01
6.Kasztelan Mateusz98UKS MOS Elk1:12.6632535.7636.90
7.Rudkowski Kai98KORNER Zielona G1:12.7132435.7436.97
8.Wiêckowski Jakub98MKP Szczecin1:13.4831436.1537.33
Finał B
9.Małecki Mateusz982-ka MORENA Gdańsk1:12.7832335.4737.31
10.Wenda Patryk98TYTAN Bydgoszcz1:12.9332136.3736.56
11.Jarmuła Miłosz98UNIA Tarnów1:13.0432035.3637.68
12.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin1:14.2430536.5937.65
13.Napieraj Jan98PINGWINY Warszawa1:14.6030035.9738.63
14.Dziadek Jan98BUKS Warszawa1:15.2229336.5138.71
15.Mikulski Krzysztof98ZNICZ Koszalin1:15.6428836.5939.05
16.Krzowski Karol98REKIN Warszawa1:15.8228636.8139.01


<< TOP >>
Konkurencja 26
10-06-27
Dziewczat, 200m klasyczny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:33.89
2:39.57
Kacprzak Marta
Szpucha Katarzyna
JELOD
OLALE
Warszawa
Łódz
01-12-01
08-11-08

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wikieł Angelika98UŚKS Ostroleka2:50.1354438.0342.1644.7945.15
2.Warmińska Daria98RMKS Rybnik2:52.0952637.9443.1645.5145.48
3.Duda Natasza98SKS START Łódz2:53.3251440.9344.2145.0943.09
4.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk2:55.4449639.2443.2045.2847.72
5.Gulczyńska Martyna98REKIN Bydgoszcz2:55.4549640.3844.4845.5745.02
6.Gasin Nadia98MKS IKAR Mielec2:55.9749240.0344.8546.4444.65
7.Szałek Weronika98BUKS Warszawa2:56.5148741.0144.9245.1945.39
8.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn2:57.2948140.3546.0145.3145.62
Finał B
9.Kietrys Nikola98ZNICZ Koszalin2:56.3348939.3144.3445.9246.76
10.Hryciuk Patrycja98HURAGAN Miedzyrzec2:56.3448939.5444.8246.2045.78
11.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki2:59.2546539.9344.6347.4747.22
12.Gêbczyk Małgorzata98WODNIK Radom3:00.5045541.7546.1547.0245.58
13.Bejuk Oliwia98MKP Myslibórz3:01.6544741.9446.4946.8246.40
14.Piwko Dominika98SP 63 Bydgoszcz3:04.3442841.3746.5748.0848.32
15.Popłonyk Aleksandra98Maratończyk Ostrów Wlkp.3:04.5142641.8246.9248.7447.03
16.Losiak Hanna98SLASK Wrocław3:04.8242441.1947.8648.3847.39


<< TOP >>
Konkurencja 27
10-06-27
Chlopców, 200m klasyczny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:27.03
2:35.40
Tracz Adrian
Pacholczyk Mateusz
JOKRA
KOOLS
Kraków
Szczytno
02-12-14
04-12-10

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp2:42.2444937.1040.8142.8241.51
2.Zbutowicz Karol98KORMORAN Olsztyn2:45.5042338.1542.0043.0542.30
3.Kubiś Jakub98ORLIK Lublin2:46.2641738.3042.0742.9242.97
4.Jaworski Norbert98UNIA Busko-Zdrój2:46.7641338.6642.3043.1942.61
Rekord Okregu Swiet. Mlodz. 12-lat
5.Pawłyszyn Jacek98SKALAR Słupsk2:49.9839040.0544.2843.2442.41
6.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork2:51.0838340.4445.0344.0941.52
7.Zuchowicz Jan98SKALAR Warszawa2:54.7435938.8145.2744.6146.05
8.Seremet Konrad98SP H2O Jastrzebie2:59.5433140.1045.9246.9146.61
Finał B
9.Ulatowski Wojciech98AQUATICA Pawłowice2:54.4836138.8344.7446.4444.47
10.Winiarski Wojciech98AZS AWF Wroclaw2:54.9135838.4746.2846.0944.07
11.Michulec Krzysztof98UKS SALMO Żory2:56.8834639.9846.3246.6843.90
12.Antoniewicz Bartosz98MKP Szczecin2:57.0234539.6545.1046.4245.85
13.Przybylski Jakub989-tka OSRiR Kalisz2:57.2034440.2445.3445.9545.67
14.Dêbski Dominik98SKS START Łódz2:57.5934241.1346.6446.6443.18
15.Gibalski Bartłomiej98Korona-Swim Kielce3:00.4232639.6146.7347.3046.78
DYSKW.Gwóźdź Mateusz98SP H2O Jastrzebie


<< TOP >>
Konkurencja 28
10-06-27
Dziewczat, 800m dowolny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
9:04.64
9:21.80
Kasperek Katarzyna
Perkowska Katarzyna
WAPOZ
STSZC
Zielona Góra
Stargard Szcz.
09-12-31
70-12-15

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Goleń Martyna98FALA Krasnik9:54.91556
100m:
200m:
1:11.06
2:25.21
1:11.06
1:14.15
300m:
400m:
3:39.68
4:54.41
1:14.47
1:14.73
500m:
600m:
6:09.69
7:25.75
1:15.28
1:16.06
700m:
800m:
8:41.28
9:54.91
1:15.53
1:13.63
2.Mycak Katarzyna98MMKS Kêdzierzyn K10:04.92529
100m:
200m:
1:11.17
2:27.57
1:11.17
1:16.40
300m:
400m:
3:44.22
5:00.84
1:16.65
1:16.62
500m:
600m:
6:17.20
7:34.83
1:16.36
1:17.63
700m:
800m:
8:52.34
10:04.92
1:17.51
1:12.58
3.Wieczorek Magdalena98FALA Krasnik10:06.56525
100m:
200m:
1:11.35
2:26.53
1:11.35
1:15.18
300m:
400m:
3:41.60
4:57.79
1:15.07
1:16.19
500m:
600m:
6:14.91
7:31.93
1:17.12
1:17.02
700m:
800m:
8:50.23
10:06.56
1:18.30
1:16.33
4.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn10:12.71509
100m:
200m:
1:13.37
2:30.97
1:13.37
1:17.60
300m:
400m:
3:49.32
5:06.52
1:18.35
1:17.20
500m:
600m:
6:24.18
7:41.60
1:17.66
1:17.42
700m:
800m:
8:58.32
10:12.71
1:16.72
1:14.39
5.Ostrowska Ewa98MKP Szczecin10:20.22491
100m:
200m:
1:09.79
2:25.88
1:09.79
1:16.09
300m:
400m:
3:43.41
5:01.94
1:17.53
1:18.53
500m:
600m:
6:21.24
7:41.27
1:19.30
1:20.03
700m:
800m:
9:01.61
10:20.22
1:20.34
1:18.61
6.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka WP10:25.14479
100m:
200m:
1:12.96
2:30.94
1:12.96
1:17.98
300m:
400m:
3:50.16
5:09.50
1:19.22
1:19.34
500m:
600m:
6:27.86
7:47.65
1:18.36
1:19.79
700m:
800m:
9:07.75
10:25.14
1:20.10
1:17.39
7.Ocylok Dominika98ÓSEMKA Oswiecim10:28.75471
100m:
200m:
1:12.44
2:31.46
1:12.44
1:19.02
300m:
400m:
3:51.27
5:11.06
1:19.81
1:19.79
500m:
600m:
6:32.02
7:53.01
1:20.96
1:20.99
700m:
800m:
9:11.88
10:28.75
1:18.87
1:16.87
8.Gierczak Anna98UKS 190 Łódz10:29.38470
100m:
200m:
1:15.04
2:34.74
1:15.04
1:19.70
300m:
400m:
3:54.59
5:14.46
1:19.85
1:19.87
500m:
600m:
6:35.28
7:56.58
1:20.82
1:21.30
700m:
800m:
9:15.88
10:29.38
1:19.30
1:13.50
9.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce10:33.04462
100m:
200m:
1:11.79
2:29.91
1:11.79
1:18.12
300m:
400m:
3:49.20
5:09.28
1:19.29
1:20.08
500m:
600m:
6:30.02
7:52.64
1:20.74
1:22.62
700m:
800m:
9:15.09
10:33.04
1:22.45
1:17.95
10.Kasprowicz Justyna98ZNICZ Koszalin10:34.08459
100m:
200m:
1:13.70
2:34.58
1:13.70
1:20.88
300m:
400m:
3:55.06
5:15.63
1:20.48
1:20.57
500m:
600m:
6:35.87
7:55.83
1:20.24
1:19.96
700m:
800m:
9:15.92
10:34.08
1:20.09
1:18.16
11.Oleba Małgorzata98MKP Szczecin10:35.36457
100m:
200m:
1:14.54
2:35.60
1:14.54
1:21.06
300m:
400m:
3:57.00
5:17.99
1:21.40
1:20.99
500m:
600m:
6:38.18
7:59.35
1:20.19
1:21.17
700m:
800m:
9:19.72
10:35.36
1:20.37
1:15.64
12.Turza Patrycja98GÓRNIK Sosnowiec10:35.98455
100m:
200m:
1:12.38
2:32.96
1:12.38
1:20.58
300m:
400m:
3:53.11
5:13.94
1:20.15
1:20.83
500m:
600m:
6:34.82
7:55.82
1:20.88
1:21.00
700m:
800m:
9:18.17
10:35.98
1:22.35
1:17.81
13.Szymczak Antonina98UKS 190 Łódz10:38.13451
100m:
200m:
1:14.01
2:34.41
1:14.01
1:20.40
300m:
400m:
3:55.66
5:17.32
1:21.25
1:21.66
500m:
600m:
6:38.35
8:00.75
1:21.03
1:22.40
700m:
800m:
9:22.63
10:38.13
1:21.88
1:15.50
14.Ryzińska Daria98MKS ROS Pisz10:44.40438
100m:
200m:
1:15.33
2:36.35
1:15.33
1:21.02
300m:
400m:
3:57.47
5:19.65
1:21.12
1:22.18
500m:
600m:
6:42.13
8:04.21
1:22.48
1:22.08
700m:
800m:
9:26.02
10:44.40
1:21.81
1:18.38
15.Mazur Maja98Korona-Swim Kielce10:45.63435
100m:
200m:
1:14.48
2:34.81
1:14.48
1:20.33
300m:
400m:
3:56.99
5:17.93
1:22.18
1:20.94
500m:
600m:
6:41.13
8:02.77
1:23.20
1:21.64
700m:
800m:
9:25.54
10:45.63
1:22.77
1:20.09
16.Machula Sara98KSZO Ostrowiec Sw10:54.46418
100m:
200m:
1:17.50
2:41.06
1:17.50
1:23.56
300m:
400m:
4:05.03
5:27.27
1:23.97
1:22.24
500m:
600m:
6:50.52
8:13.60
1:23.25
1:23.08
700m:
800m:
9:35.94
10:54.46
1:22.34
1:18.52
17.Trzcińska Gabriela98Słowianka Gorzów10:57.04413
100m:
200m:
1:18.14
2:41.66
1:18.14
1:23.52
300m:
400m:
4:04.56
5:27.50
1:22.90
1:22.94
500m:
600m:
6:50.79
8:14.54
1:23.29
1:23.75
700m:
800m:
9:37.95
10:57.04
1:23.41
1:19.09
18.Matuszczyk Katarzyna98GÓRNIK Sosnowiec10:59.68408
100m:
200m:
1:16.68
2:39.93
1:16.68
1:23.25
300m:
400m:
4:04.36
5:28.37
1:24.43
1:24.01
500m:
600m:
6:52.14
8:15.48
1:23.77
1:23.34
700m:
800m:
9:39.27
10:59.68
1:23.79
1:20.41
19.Brezdeń Joanna98MOTYL Stalowa Wola10:59.81408
100m:
200m:
1:15.75
2:39.44
1:15.75
1:23.69
300m:
400m:
4:03.08
5:27.06
1:23.64
1:23.98
500m:
600m:
6:50.44
8:15.33
1:23.38
1:24.89
700m:
800m:
9:40.27
10:59.81
1:24.94
1:19.54
20.Olender Klaudia98JEDYNKA Ozarów Maz11:00.51406
100m:
200m:
1:19.96
2:45.30
1:19.96
1:25.34
300m:
400m:
4:10.01
5:32.88
1:24.71
1:22.87
500m:
600m:
6:55.81
8:19.05
1:22.93
1:23.24
700m:
800m:
9:43.16
11:00.51
1:24.11
1:17.35
21.Brodowska Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki11:01.54405
100m:
200m:
1:14.45
2:37.67
1:14.45
1:23.22
300m:
400m:
4:02.00
5:26.37
1:24.33
1:24.37
500m:
600m:
6:51.35
8:16.35
1:24.98
1:25.00
700m:
800m:
9:40.22
11:01.54
1:23.87
1:21.32
22.Saczuk Aleksandra98MTP Lublinianka11:02.80402
100m:
200m:
1:15.69
2:37.95
1:15.69
1:22.26
300m:
400m:
4:02.23
5:26.31
1:24.28
1:24.08
500m:
600m:
6:51.57
8:16.40
1:25.26
1:24.83
700m:
800m:
9:41.28
11:02.80
1:24.88
1:21.52
23.Zduniak Katarzyna98Zoliborz Warszawa11:07.18394
100m:
200m:
1:18.41
2:43.23
1:18.41
1:24.82
300m:
400m:
4:09.02
5:34.23
1:25.79
1:25.21
500m:
600m:
6:59.65
8:24.10
1:25.42
1:24.45
700m:
800m:
9:48.09
11:07.18
1:23.99
1:19.09
24.Gomoła Monika98WARTA Poznań11:07.27394
100m:
200m:
1:19.07
2:45.48
1:19.07
1:26.41
300m:
400m:
4:11.51
5:38.34
1:26.03
1:26.83
500m:
600m:
7:04.50
8:29.60
1:26.16
1:25.10
700m:
800m:
9:51.42
11:07.27
1:21.82
1:15.85
25.Olszewska Joanna98Słowianka Gorzów11:07.93393
100m:
200m:
1:18.71
2:41.95
1:18.71
1:23.24
300m:
400m:
4:06.31
5:31.60
1:24.36
1:25.29
500m:
600m:
6:56.89
8:21.94
1:25.29
1:25.05
700m:
800m:
9:46.40
11:07.93
1:24.46
1:21.53
26.Wlezień Gabriela98AZS AWF Wroclaw11:08.36392
100m:
200m:
1:18.50
2:44.60
1:18.50
1:26.10
300m:
400m:
4:09.97
5:35.52
1:25.37
1:25.55
500m:
600m:
7:01.05
8:25.85
1:25.53
1:24.80
700m:
800m:
9:50.24
11:08.36
1:24.39
1:18.12
27.Jastrzebowska Karolina98KORMORAN Olsztyn11:08.42392
100m:
200m:
1:18.60
2:45.56
1:18.60
1:26.96
300m:
400m:
4:12.03
5:37.28
1:26.47
1:25.25
500m:
600m:
7:02.17
8:27.43
1:24.89
1:25.26
700m:
800m:
9:50.33
11:08.42
1:22.90
1:18.09
28.Smoluchowska Magdalena982-ka MORENA Gdańsk11:09.72390
100m:
200m:
1:17.12
2:39.55
1:17.12
1:22.43
300m:
400m:
4:03.65
5:27.40
1:24.10
1:23.75
500m:
600m:
6:52.82
8:18.67
1:25.42
1:25.85
700m:
800m:
9:45.00
11:09.72
1:26.33
1:24.72
29.Mierzejewska Wiktoria98JEDYNKA Ozarów Maz11:10.55388
100m:
200m:
1:21.28
2:46.24
1:21.28
1:24.96
300m:
400m:
4:10.69
5:35.36
1:24.45
1:24.67
500m:
600m:
7:00.18
8:25.08
1:24.82
1:24.90
700m:
800m:
9:49.75
11:10.55
1:24.67
1:20.80
30.Jackiewicz Weronika98ORKA Sochaczew11:10.80388
100m:
200m:
1:17.79
2:42.79
1:17.79
1:25.00
300m:
400m:
4:08.64
5:35.06
1:25.85
1:26.42
500m:
600m:
6:59.74
8:25.22
1:24.68
1:25.48
700m:
800m:
9:49.82
11:10.80
1:24.60
1:20.98
31.Jarocha Wiktoria98KSZO Ostrowiec Sw11:12.65385
100m:
200m:
1:19.98
2:45.90
1:19.98
1:25.92
300m:
400m:
4:11.65
5:37.84
1:25.75
1:26.19
500m:
600m:
7:03.72
8:28.75
1:25.88
1:25.03
700m:
800m:
9:52.42
11:12.65
1:23.67
1:20.23
32.Kasperek Aleksandra98SP H2O Jastrzebie11:19.39374
100m:
200m:
1:15.78
2:39.24
1:15.78
1:23.46
300m:
400m:
4:05.82
5:33.03
1:26.58
1:27.21
500m:
600m:
7:02.17
8:28.99
1:29.14
1:26.82
700m:
800m:
9:54.46
11:19.39
1:25.47
1:24.93
33.Nowak Weronika98JORDAN Kraków11:19.94373
100m:
200m:
1:18.95
2:43.85
1:18.95
1:24.90
300m:
400m:
4:10.65
5:37.62
1:26.80
1:26.97
500m:
600m:
7:05.57
8:32.01
1:27.95
1:26.44
700m:
800m:
9:58.10
11:19.94
1:26.09
1:21.84
34.Sroczyńska Paula98BOBRY Debica11:20.04372
100m:
200m:
1:17.76
2:42.89
1:17.76
1:25.13
300m:
400m:
4:09.50
5:36.35
1:26.61
1:26.85
500m:
600m:
7:03.76
8:31.24
1:27.41
1:27.48
700m:
800m:
9:57.64
11:20.04
1:26.40
1:22.40
35.Zyga Natalia98NAWA Skierniewice11:20.37372
100m:
200m:
1:18.37
2:44.00
1:18.37
1:25.63
300m:
400m:
4:09.82
5:35.58
1:25.82
1:25.76
500m:
600m:
7:02.35
8:29.75
1:26.77
1:27.40
700m:
800m:
9:58.46
11:20.37
1:28.71
1:21.91
36.Mietlińska Agata98GILUS Gilowice11:24.43365
100m:
200m:
1:20.13
2:48.31
1:20.13
1:28.18
300m:
400m:
4:17.03
5:44.51
1:28.72
1:27.48
500m:
600m:
7:11.67
8:38.25
1:27.16
1:26.58
700m:
800m:
10:04.47
11:24.43
1:26.22
1:19.96
37.Sobczak Kamila98PIATKA Konstantynów11:31.44354
100m:
200m:
1:19.55
2:45.95
1:19.55
1:26.40
300m:
400m:
4:14.73
5:44.04
1:28.78
1:29.31
500m:
600m:
7:12.60
8:41.57
1:28.56
1:28.97
700m:
800m:
10:09.42
11:31.44
1:27.85
1:22.02
38.Van Doorne Gabriela98Słowianka Gorzów11:31.96354
100m:
200m:
1:20.70
2:48.02
1:20.70
1:27.32
300m:
400m:
4:15.87
5:44.48
1:27.85
1:28.61
500m:
600m:
7:12.33
8:40.28
1:27.85
1:27.95
700m:
800m:
10:09.34
11:31.96
1:29.06
1:22.62
39.Moskalewicz Aleksandra98MKP Szczecin11:32.28353
100m:
200m:
1:16.65
2:43.26
1:16.65
1:26.61
300m:
400m:
4:10.19
5:38.24
1:26.93
1:28.05
500m:
600m:
7:07.39
8:37.88
1:29.15
1:30.49
700m:
800m:
10:07.97
11:32.28
1:30.09
1:24.31
40.Trzasko Gabriela, Patrycja98Olimpijczyk Suwałki11:33.49351
100m:
200m:
1:16.44
2:41.91
1:16.44
1:25.47
300m:
400m:
4:08.81
5:37.33
1:26.90
1:28.52
500m:
600m:
7:06.11
8:37.73
1:28.78
1:31.62
700m:
800m:
10:06.52
11:33.49
1:28.79
1:26.97
41.Starzyńska Weronika98ZNICZ Koszalin11:37.90345
100m:
200m:
1:21.27
2:49.78
1:21.27
1:28.51
300m:
400m:
4:17.30
5:45.38
1:27.52
1:28.08
500m:
600m:
7:13.94
8:42.70
1:28.56
1:28.76
700m:
800m:
10:11.79
11:37.90
1:29.09
1:26.11
42.Dymerska Wiktoria98KORMORAN Olsztyn13:15.86232
100m:
200m:
1:28.54
3:08.84
1:28.54
1:40.30
300m:
400m:
4:52.14
6:34.62
1:43.30
1:42.48
500m:
600m:
8:17.57
10:01.13
1:42.95
1:43.56
700m:
800m:
11:40.14
13:15.86
1:39.01
1:35.72


<< TOP >>
Konkurencja 29
10-06-27
Chlopców, 800m dowolny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
8:32.92
9:03.74
Bernatowicz Sebastian
Pietrzak Dawid
AQBYD
AZBYD
Bydgoszcz
Bydgoszcz
07-12-21
09-11-15

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Krakowiak Waldemar98AZS AWF Poznań9:47.20469
100m:
200m:
1:08.74
2:22.96
1:08.74
1:14.22
300m:
400m:
3:37.61
4:52.30
1:14.65
1:14.69
500m:
600m:
6:06.68
7:21.29
1:14.38
1:14.61
700m:
800m:
8:35.25
9:47.20
1:13.96
1:11.95
2.Chojnowski Kamil98MKP Szczecin9:57.42445
100m:
200m:
1:08.70
2:25.92
1:08.70
1:17.22
300m:
400m:
3:42.34
4:59.00
1:16.42
1:16.66
500m:
600m:
6:15.85
7:31.23
1:16.85
1:15.38
700m:
800m:
8:46.55
9:57.42
1:15.32
1:10.87
3.Topolski Arkadiusz98SP H2O Jastrzebie9:59.02442
100m:
200m:
1:08.90
2:26.37
1:08.90
1:17.47
300m:
400m:
3:42.96
5:00.17
1:16.59
1:17.21
500m:
600m:
6:16.85
7:32.44
1:16.68
1:15.59
700m:
800m:
8:47.74
9:59.02
1:15.30
1:11.28
4.Wysocki Mateusz98ZNICZ Koszalin10:02.93433
100m:
200m:
1:10.47
2:27.12
1:10.47
1:16.65
300m:
400m:
3:43.95
5:00.27
1:16.83
1:16.32
500m:
600m:
6:17.80
7:34.37
1:17.53
1:16.57
700m:
800m:
8:50.83
10:02.93
1:16.46
1:12.10
5.Lis Patryk98AVIA Swidnik10:05.77427
100m:
200m:
1:11.52
2:28.51
1:11.52
1:16.99
300m:
400m:
3:45.80
5:04.21
1:17.29
1:18.41
500m:
600m:
6:20.98
7:36.94
1:16.77
1:15.96
700m:
800m:
8:52.10
10:05.77
1:15.16
1:13.67
6.Raflewski Jakub98UKS 190 Łódz10:06.69425
100m:
200m:
1:11.63
2:28.32
1:11.63
1:16.69
300m:
400m:
3:45.10
5:02.97
1:16.78
1:17.87
500m:
600m:
6:20.23
7:38.22
1:17.26
1:17.99
700m:
800m:
8:54.51
10:06.69
1:16.29
1:12.18
7.Sasin Paweł98MEDUZA Warszawa10:09.08420
100m:
200m:
1:12.61
2:28.97
1:12.61
1:16.36
300m:
400m:
3:46.80
5:05.23
1:17.83
1:18.43
500m:
600m:
6:22.86
7:40.42
1:17.63
1:17.56
700m:
800m:
8:56.98
10:09.08
1:16.56
1:12.10
8.Zbrzeźniak Patryk98BUKS Warszawa10:09.20420
100m:
200m:
1:11.90
2:29.79
1:11.90
1:17.89
300m:
400m:
3:48.13
5:05.80
1:18.34
1:17.67
500m:
600m:
6:23.83
7:41.47
1:18.03
1:17.64
700m:
800m:
8:58.15
10:09.20
1:16.68
1:11.05
9.Trela Karol98GILUS Gilowice10:15.57407
100m:
200m:
1:12.27
2:30.22
1:12.27
1:17.95
300m:
400m:
3:47.82
5:05.49
1:17.60
1:17.67
500m:
600m:
6:23.70
7:41.65
1:18.21
1:17.95
700m:
800m:
8:59.25
10:15.57
1:17.60
1:16.32
10.Sakrajda Jakub98KORNER Zielona G10:15.98406
100m:
200m:
1:10.98
2:28.26
1:10.98
1:17.28
300m:
400m:
3:46.20
5:05.06
1:17.94
1:18.86
500m:
600m:
6:22.29
7:41.13
1:17.23
1:18.84
700m:
800m:
9:00.72
10:15.98
1:19.59
1:15.26
11.Jaraszkiewicz Piotr98JEDYNKA Poznań10:16.57405
100m:
200m:
1:12.92
2:31.76
1:12.92
1:18.84
300m:
400m:
3:49.39
5:08.13
1:17.63
1:18.74
500m:
600m:
6:26.38
7:43.96
1:18.25
1:17.58
700m:
800m:
9:01.95
10:16.57
1:17.99
1:14.62
12.Gorgosz Paweł98VEGA Dobrodzień10:18.74401
100m:
200m:
1:15.26
2:33.53
1:15.26
1:18.27
300m:
400m:
3:51.81
5:10.00
1:18.28
1:18.19
500m:
600m:
6:28.55
7:47.18
1:18.55
1:18.63
700m:
800m:
9:05.64
10:18.74
1:18.46
1:13.10
13.Opas Jakub98MEDUZA Pajeczno10:18.84401
100m:
200m:
1:12.52
2:31.04
1:12.52
1:18.52
300m:
400m:
3:49.58
5:08.94
1:18.54
1:19.36
500m:
600m:
6:27.18
7:45.76
1:18.24
1:18.58
700m:
800m:
9:03.72
10:18.84
1:17.96
1:15.12
14.Gibalski Bartłomiej98Korona-Swim Kielce10:21.67395
100m:
200m:
1:13.11
2:32.56
1:13.11
1:19.45
300m:
400m:
3:51.01
5:09.14
1:18.45
1:18.13
500m:
600m:
6:28.48
7:47.55
1:19.34
1:19.07
700m:
800m:
9:07.13
10:21.67
1:19.58
1:14.54
15.Gierszewski Jan98SP 63 Bydgoszcz10:21.88395
100m:
200m:
1:12.57
2:31.31
1:12.57
1:18.74
300m:
400m:
3:50.81
5:10.85
1:19.50
1:20.04
500m:
600m:
6:32.06
7:52.07
1:21.21
1:20.01
700m:
800m:
9:09.41
10:21.88
1:17.34
1:12.47
16.Urbaniak Przemysław98WISŁA Pulawy10:23.71391
100m:
200m:
1:10.58
2:28.18
1:10.58
1:17.60
300m:
400m:
3:46.72
5:06.97
1:18.54
1:20.25
500m:
600m:
6:27.82
7:46.88
1:20.85
1:19.06
700m:
800m:
9:06.40
10:23.71
1:19.52
1:17.31
17.Krzowski Karol98REKIN Warszawa10:24.55390
100m:
200m:
1:10.81
2:28.03
1:10.81
1:17.22
300m:
400m:
3:45.95
5:04.91
1:17.92
1:18.96
500m:
600m:
6:25.02
7:46.27
1:20.11
1:21.25
700m:
800m:
9:07.39
10:24.55
1:21.12
1:17.16
18.Zapalski Konrad98FALA Krasnik10:25.62388
100m:
200m:
1:13.77
2:32.38
1:13.77
1:18.61
300m:
400m:
3:51.02
5:10.20
1:18.64
1:19.18
500m:
600m:
6:29.37
7:48.65
1:19.17
1:19.28
700m:
800m:
9:08.49
10:25.62
1:19.84
1:17.13
19.Bargłowski Mateusz98MKS ROS Pisz10:26.50386
100m:
200m:
1:12.66
2:32.12
1:12.66
1:19.46
300m:
400m:
3:51.77
5:11.69
1:19.65
1:19.92
500m:
600m:
6:31.61
7:51.12
1:19.92
1:19.51
700m:
800m:
9:10.92
10:26.50
1:19.80
1:15.58
20.Nimierowicz Tomasz98JUVENIA Bialystok10:27.59384
100m:
200m:
1:13.86
2:33.02
1:13.86
1:19.16
300m:
400m:
3:52.72
5:12.75
1:19.70
1:20.03
500m:
600m:
6:32.37
7:52.36
1:19.62
1:19.99
700m:
800m:
9:11.97
10:27.59
1:19.61
1:15.62
21.Bujak Kacper98MTP Lublinianka10:27.85384
100m:
200m:
1:11.44
2:28.76
1:11.44
1:17.32
300m:
400m:
3:46.73
5:06.33
1:17.97
1:19.60
500m:
600m:
6:25.89
7:46.76
1:19.56
1:20.87
700m:
800m:
9:07.39
10:27.85
1:20.63
1:20.46
22.Skowroński Dariusz98Słowianka Gorzów10:28.01384
100m:
200m:
1:11.58
2:31.14
1:11.58
1:19.56
300m:
400m:
3:51.67
5:11.98
1:20.53
1:20.31
500m:
600m:
6:32.54
7:52.68
1:20.56
1:20.14
700m:
800m:
9:12.59
10:28.01
1:19.91
1:15.42
23.Grzymski Mateusz98SLASK Wrocław10:28.24383
100m:
200m:
1:13.47
2:32.26
1:13.47
1:18.79
300m:
400m:
3:51.18
5:10.72
1:18.92
1:19.54
500m:
600m:
6:31.50
7:51.45
1:20.78
1:19.95
700m:
800m:
9:11.75
10:28.24
1:20.30
1:16.49
24.Przegon Michał98ORKA Zamosc10:28.52383
100m:
200m:
1:12.77
2:30.79
1:12.77
1:18.02
300m:
400m:
3:50.87
5:10.36
1:20.08
1:19.49
500m:
600m:
6:30.64
7:52.09
1:20.28
1:21.45
700m:
800m:
9:11.64
10:28.52
1:19.55
1:16.88
25.Małecki Mateusz98Słowianka Gorzów10:30.22379
100m:
200m:
1:13.79
2:34.05
1:13.79
1:20.26
300m:
400m:
3:53.26
5:13.62
1:19.21
1:20.36
500m:
600m:
6:33.77
7:53.68
1:20.15
1:19.91
700m:
800m:
9:13.77
10:30.22
1:20.09
1:16.45
26.Kuleszyński Dawid98MMKS Kêdzierzyn K10:35.54370
100m:
200m:
1:15.87
2:36.35
1:15.87
1:20.48
300m:
400m:
3:55.95
5:16.06
1:19.60
1:20.11
500m:
600m:
6:36.45
7:56.84
1:20.39
1:20.39
700m:
800m:
9:17.09
10:35.54
1:20.25
1:18.45
27.Kwietniewski Maciej98Korona-Swim Kielce10:35.77370
100m:
200m:
1:13.86
2:33.99
1:13.86
1:20.13
300m:
400m:
3:54.89
5:15.48
1:20.90
1:20.59
500m:
600m:
6:36.59
7:57.39
1:21.11
1:20.80
700m:
800m:
9:18.32
10:35.77
1:20.93
1:17.45
28.Damentka Kamil98PIRANIA Targówek10:37.41367
100m:
200m:
1:16.31
2:38.37
1:16.31
1:22.06
300m:
400m:
3:57.31
5:17.49
1:18.94
1:20.18
500m:
600m:
6:37.67
7:58.89
1:20.18
1:21.22
700m:
800m:
9:18.99
10:37.41
1:20.10
1:18.42
29.Januszanis Jakub98Olimpijczyk Suwałki10:39.95362
100m:
200m:
1:15.20
2:38.95
1:15.20
1:23.75
300m:
400m:
4:02.74
5:24.99
1:23.79
1:22.25
500m:
600m:
6:45.71
8:05.27
1:20.72
1:19.56
700m:
800m:
9:24.96
10:39.95
1:19.69
1:14.99
30.Gros Paweł98Park Wodny Tarnowskie G.10:42.75358
100m:
200m:
1:15.23
2:36.72
1:15.23
1:21.49
300m:
400m:
3:56.82
5:17.12
1:20.10
1:20.30
500m:
600m:
6:38.67
8:01.34
1:21.55
1:22.67
700m:
800m:
9:24.37
10:42.75
1:23.03
1:18.38
31.Zwierzycki Marcin98GROT Kozieglowy10:42.95357
100m:
200m:
1:13.65
2:34.13
1:13.65
1:20.48
300m:
400m:
3:55.47
5:16.73
1:21.34
1:21.26
500m:
600m:
6:39.03
7:59.33
1:22.30
1:20.30
700m:
800m:
9:22.40
10:42.95
1:23.07
1:20.55
32.Gwiazdowski Mateusz98Olimpijczyk Suwałki10:43.17357
100m:
200m:
1:14.98
2:37.12
1:14.98
1:22.14
300m:
400m:
3:59.31
5:21.51
1:22.19
1:22.20
500m:
600m:
6:44.03
8:04.61
1:22.52
1:20.58
700m:
800m:
9:26.90
10:43.17
1:22.29
1:16.27
33.Winiarski Wojciech98AZS AWF Wroclaw10:43.71356
100m:
200m:
1:13.60
2:35.00
1:13.60
1:21.40
300m:
400m:
3:56.83
5:19.06
1:21.83
1:22.23
500m:
600m:
6:41.45
8:04.17
1:22.39
1:22.72
700m:
800m:
9:25.79
10:43.71
1:21.62
1:17.92
34.Pytel Piotr98KORNER Zielona G10:57.50334
100m:
200m:
1:15.09
2:36.49
1:15.09
1:21.40
300m:
400m:
4:00.16
5:24.48
1:23.67
1:24.32
500m:
600m:
6:48.24
8:12.10
1:23.76
1:23.86
700m:
800m:
9:35.05
10:57.50
1:22.95
1:22.45
35.Pownuk Piotr98DELFINEK Bytom10:58.07333
100m:
200m:
1:16.57
2:39.17
1:16.57
1:22.60
300m:
400m:
4:02.59
5:27.00
1:23.42
1:24.41
500m:
600m:
6:51.94
8:16.11
1:24.94
1:24.17
700m:
800m:
9:39.77
10:58.07
1:23.66
1:18.30
36.Leńczuk Dominik98ORKA Zamosc10:58.72332
100m:
200m:
1:15.30
2:37.31
1:15.30
1:22.01
300m:
400m:
4:01.67
5:25.86
1:24.36
1:24.19
500m:
600m:
6:50.30
8:15.14
1:24.44
1:24.84
700m:
800m:
9:38.70
10:58.72
1:23.56
1:20.02
37.Sawera Krystian98JORDAN Kraków11:01.37328
100m:
200m:
1:14.60
2:38.37
1:14.60
1:23.77
300m:
400m:
4:02.76
5:28.01
1:24.39
1:25.25
500m:
600m:
6:53.79
8:19.13
1:25.78
1:25.34
700m:
800m:
9:43.85
11:01.37
1:24.72
1:17.52
38.Grela Tomasz98SP 63 Bydgoszcz11:03.71325
100m:
200m:
1:16.21
2:39.22
1:16.21
1:23.01
300m:
400m:
4:02.44
5:27.15
1:23.22
1:24.71
500m:
600m:
6:52.30
8:17.45
1:25.15
1:25.15
700m:
800m:
9:41.78
11:03.71
1:24.33
1:21.93
39.Chodan Alan98KORMORAN Olsztyn11:05.62322
100m:
200m:
1:14.93
2:38.52
1:14.93
1:23.59
300m:
400m:
4:02.97
5:27.74
1:24.45
1:24.77
500m:
600m:
6:52.86
8:19.14
1:25.12
1:26.28
700m:
800m:
9:45.97
11:05.62
1:26.83
1:19.65
40.Skonieczny Stanisław98Zoliborz Warszawa11:06.64321
100m:
200m:
1:17.36
2:42.53
1:17.36
1:25.17
300m:
400m:
4:08.51
5:33.56
1:25.98
1:25.05
500m:
600m:
6:58.44
8:22.77
1:24.88
1:24.33
700m:
800m:
9:46.64
11:06.64
1:23.87
1:20.00
41.Brychczyński Sebastian98SLASK Wrocław11:07.62319
100m:
200m:
1:15.85
2:39.18
1:15.85
1:23.33
300m:
400m:
4:04.75
5:29.91
1:25.57
1:25.16
500m:
600m:
6:54.94
8:20.18
1:25.03
1:25.24
700m:
800m:
9:45.55
11:07.62
1:25.37
1:22.07
42.Wąsowicz Hubert98MOS Dąbrowa Górn.11:08.68318
100m:
200m:
1:19.00
2:44.77
1:19.00
1:25.77
300m:
400m:
4:09.13
5:34.78
1:24.36
1:25.65
500m:
600m:
6:59.15
8:24.37
1:24.37
1:25.22
700m:
800m:
9:48.05
11:08.68
1:23.68
1:20.63
43.Tamm Mateusz98Słowianka Gorzów11:12.55312
100m:
200m:
1:16.31
2:41.15
1:16.31
1:24.84
300m:
400m:
4:05.87
5:31.69
1:24.72
1:25.82
500m:
600m:
6:57.36
8:23.12
1:25.67
1:25.76
700m:
800m:
9:49.32
11:12.55
1:26.20
1:23.23
44.Biedny Jan98JEDYNKA Poznań11:27.04293
100m:
200m:
1:20.84
2:47.01
1:20.84
1:26.17
300m:
400m:
4:13.36
5:41.49
1:26.35
1:28.13
500m:
600m:
7:07.47
8:35.19
1:25.98
1:27.72
700m:
800m:
10:03.86
11:27.04
1:28.67
1:23.18


<< TOP >>
Konkurencja 30
10-06-27
Dziewczat, 4 x 100m zmienny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:31.62
4:47.41
POLONIA Warszawa
UKS SHARK Rudna
POWAR
SHRUD
Wyszków
Nowa Ruda
05-12-22
08-12-13

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.MKP SzczecinMKP Szczecin4:54.77514
Wosicka Wiktoria
Majszutowicz Paulina
+0,66
+0,21
35.38
38.55
1:13.48
1:23.32
Lewandowska Aleksandra
Ostrowska Ewa
+0,61
+0,59
33.45
31.41
1:11.67
1:06.30
2.WODNIK RadomWODNIK Radom4:59.44491
Mendyk Adrianna
Gêbczyk Małgorzata
+0,61
+0,50
36.60
40.19
1:16.21
1:25.33
Przybysławska Aleksandra
Nogaj Paulina
+0,82
+0,57
34.25
30.97
1:12.52
1:05.38
3.GILUS GilowiceGILUS Gilowice5:08.12450
Mietlińska Agata
Jankowska Aleksandra
+0,64
+0,66
37.99
41.96
1:19.09
1:29.81
Kwiatek Miriam
Maroszek Dominika
+0,42
+0,48
32.45
32.62
1:10.67
1:08.55
4.JORDAN KrakówJORDAN Kraków5:09.00447
Wątor Karolina
Pisznot Małgorzata
+0,65
+0,40
35.90
40.78
1:13.31
1:25.55
Lesiak Agnieszka
Kurowska Wanda
+0,35
+0,43
34.98
33.64
1:19.88
1:10.26
5.UKS 190 ŁódzUKS 190 Łódz5:11.89434
Pokrywka Karolina
Pisarska Agnieszka
+0,79
+0,63
37.35
41.81
1:16.37
1:27.61
Szymczak Antonina
Gierczak Anna
+0,80
+0,88
35.72
31.82
1:21.33
1:06.58
6.WILANOWIA WarszawaWILANOWIA Warszawa5:13.96426
Waker Kinga
Krzymowska Kinga
+0,55
+0,36
39.93
40.52
1:23.72
1:28.88
Górecka Marta
Ołubek Agnieszka
+0,46
+0,45
32.55
32.80
1:10.86
1:10.50
7.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz5:14.17425
Tomczak Julia
Gałczyńska Melania
+0,6837.52
41.55
1:18.64
1:26.61
Pawelec Natalia
Banaszkiewicz Katarzyna
36.08
34.33
1:17.23
1:11.69
8.MTS KwidzynMTS Kwidzyn5:14.26425
Wróblewicz Julita
Muzolf Weronika
+0,86
+0,56
42.34
39.65
1:26.04
1:25.85
Olszewska Nikola
Zalewska Aleksandra
+0,69
+0,75
34.83
32.95
1:14.84
1:07.53
9.MKS IKAR MielecMKS IKAR Mielec5:14.86422
Bełzo Wiktoria
Gasin Nadia
+0,71
+0,74
37.94
39.92
1:17.16
1:24.31
Łakomy Dorota
Kukowska Sylwia
+0,24
+0,55
38.73
33.04
1:24.76
1:08.63
10.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki5:20.07402
Kulbacka Gabriela
Błuś Barbara, Bożena
+0,6838.93
39.99
1:21.06
1:25.61
Barwicka Aleksandra
Brodowska Aleksandra
+0,5537.00
34.20
1:20.56
1:12.84
11.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów5:22.22394
Trzcińska Gabriela
Teleśnicka Kamila
+0,86
+0,58
41.54
41.93
1:23.89
1:29.39
Czupryniak Nikola
Szelwach Natalia
+0,78
+0,66
36.02
33.15
1:20.84
1:08.10
12.SLASK WrocławSLASK Wrocław5:22.71392
Horudko Jolanta
Losiak Hanna
+0,71
+0,69
39.50
41.57
1:21.02
1:27.93
Barzyk Aleksandra
Smaga Anna
+0,67
+0,55
39.69
31.66
1:27.16
1:06.60
13.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin5:22.97391
Rąp Natalia
Kietrys Nikola
+0,68
+0,17
40.03
38.53
1:21.92
1:23.21
Kasprowicz Justyna
Bielecka Katarzyna
+0,47
+0,47
37.68
34.62
1:22.78
1:15.06
14.JEDYNKA Ozarów MazJEDYNKA Ozarów Maz5:25.47382
Szpakowska Maria
Olender Klaudia
+0,80
+0,62
38.57
42.33
1:20.45
1:29.30
Linke Gabriela
Pyszkowska Julia
+0,31
+0,46
37.25
34.47
1:22.41
1:13.31
15.ÓSEMKA OswiecimÓSEMKA Oswiecim5:27.53375
Sołtysik Lidia
Maślany Katarzyna
+0,78
+0,79
41.20
42.80
1:24.89
1:29.55
Żmudka Anna
Ocylok Dominika
+0,58
+0,99
37.85
34.33
1:21.48
1:11.61
16.KSZO Ostrowiec SwKSZO Ostrowiec Sw5:32.91357
Klechowska Aleksandra
Machula Sara
+0,82
+0,49
41.33
45.90
1:24.73
1:36.10
Mazur Olga
Jarocha Wiktoria
+0,79
+0,58
38.93
34.68
1:20.77
1:11.31


<< TOP >>
Konkurencja 31
10-06-27
Chlopców, 4 x 100m zmienny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:15.52
4:34.78
Novita 10 Zielona Góra
Kormoran Olsztyn
NOZIE
KOOLS
Zielona Góra
Szczytno
98-12-18
04-12-11

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.SP H2O JastrzebieSP H2O Jastrzebie4:52.46355
Bury Kamil
Gwóźdź Mateusz
35.23
38.78
1:12.54
1:23.11
Seremet Konrad
Topolski Arkadiusz
+0,43
+0,45
33.91
30.09
1:12.80
1:04.01
2.MKP SzczecinMKP Szczecin4:55.29345
Wiêckowski Jakub
Antoniewicz Bartosz
+0,56
+0,42
35.02
39.74
1:12.26
1:23.44
Biaduń Michał
Chojnowski Kamil
+0,50
+0,46
34.52
29.83
1:16.13
1:03.46
3.SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa4:59.10332
Palimonka Bartosz
Zuchowicz Jan

+0,52
38.31
36.54
1:23.48
1:18.80
Walentynowicz Michał
Rybiński Maciej
+0,64
+0,65
33.10
31.23
1:11.24
1:05.58
4.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów5:01.40325
Stawikowski Patryk
Małecki Mateusz
+0,72
+0,61
36.58
41.89
1:16.10
1:29.77
Skowroński Dariusz
Przybysz Daniel
+0,35
+0,46
32.97
30.65
1:11.14
1:04.39
5.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin5:01.97323
Biernacki Kacper
Wysocki Mateusz
+0,71
+0,54
36.16
40.03
1:13.39
1:27.48
Mikulski Krzysztof
Frankowski Szymon
+0,38
+0,55
34.19
31.69
1:15.11
1:05.99
6.UKS 190 ŁódzUKS 190 Łódz5:05.57312
Włodarski Marek
Raflewski Jakub
+0,63
+0,58
37.37
41.15
1:17.04
1:26.37
Milczarek Piotr
Nowak Tomasz
+0,66
+0,62
34.19
33.14
1:13.15
1:09.01
7.SLASK WrocławSLASK Wrocław5:05.85311
Kuczma Jêdrzej
Sztynek Franciszek
+0,80
+0,34
39.72
40.23
1:21.01
1:25.14
Okupnik Jakub
Drzyzga Oskar
+0,76
+0,41
34.68
30.87
1:14.10
1:05.60
8.TROPS KartuzyTROPS Kartuzy5:06.19310
Skierka Jakub
Byczkowski Maciej
+0,64
+0,81
33.74
41.75
1:10.70
1:29.20
Zakrzewski Michał
Kuś Maciej
+0,51
+0,68
36.36
31.81
1:19.01
1:07.28
9.KORNER Zielona GKORNER Zielona G5:08.53303
Rudkowski Kai
Pytel Piotr
+0,61
+0,63
36.28
44.12
1:14.49
1:32.39
Barski Bernard
Sakrajda Jakub
+0,67
+0,70
33.25
32.00
1:15.21
1:06.44
10.JEDYNKA PoznańJEDYNKA Poznań5:12.00293
Jaraszkiewicz Piotr
Skowronek Szymon
+0,70
+0,54
37.01
39.95
1:16.65
1:24.87
Biedny Jan
Zawadzki Albert
+0,66
+0,58
37.73
33.00
1:20.06
1:10.42
DYSKW.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki
Aleksandrowicz Dawid, Januszanis Jakub, Gwiazdowski Mateusz, Wolski Damian
DYSKW.KORMORAN OlsztynKORMORAN Olsztyn
Mielnik Daniel, Zbutowicz Karol, Strachota Mateusz, Koziolek Bartosz