Nr  11. Dziewczat, 50m dowolny  12 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  13. Dziewczat, 200m zmienny  12 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  15. Dziewczat, 100m motylkowy  12 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  12 lat
Nr  17. Dziewczat, 100m klasyczny  12 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  12 lat
Nr  19. Dziewczat, 400m dowolny  12 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  12 lat
Nr  11. Dziewczat, 50m dowolny  12 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  13. Dziewczat, 200m zmienny  12 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  15. Dziewczat, 100m motylkowy  12 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  12 lat
Nr  17. Dziewczat, 100m klasyczny  12 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  12 lat
Nr  19. Dziewczat, 400m dowolny  12 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  12 lat
Nr  21. Mieszane, 4 x 50m dowolny  12 lat


Mistrzostwa Polski Młodzików 12-lat
Ostrowiec Sw., 25-27.06.2010
Wyniki - 2 Dzień


Konkurencja 11
10-06-26
Dziewczat, 50m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
26.57
27.41
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-30
07-12-12

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień28.85560A
2.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa29.51523A
3.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica29.65516A
4.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona G29.74511A
5.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno29.91503A
6.Gruca Marcelina98AQUATICA Pawłowice30.21488A
7.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce30.43477A
8.Pokrywka Karolina98UKS 190 Łódz30.44477A
9.Tomczak Julia989-tka OSRiR Kalisz30.56471B
Mielczarek Anna98JORDAN Kraków30.56471B
11.Wieczorek Magdalena98FALA Krasnik30.59470B
12.Sofińska Martyna98MMKS Kêdzierzyn K30.80460B
13.Barwicka Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki30.90456B
14.Nogaj Paulina98WODNIK Radom31.05449B
15.Peda Paulina98PIĄTKA Chorzów31.10447B
16.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa31.18444B
17.Bełzo Wiktoria98MKS IKAR Mielec31.20443R
18.Saczuk Aleksandra98MTP Lublinianka31.24441?
Wątor Karolina98JORDAN Kraków31.24441?
20.Kopińska Izabela98HURAGAN Miedzyrzec31.46432
21.Klimczak Adrianna98SKRA Bełchatów31.47431
Linke Gabriela98JEDYNKA Ozarów Maz31.47431
23.Beutler Katarzyna98FREGATA Poznań31.62425
Mikołajczyk Nikola98MKP Myslibórz31.62425
Lipka Julia98Ostrobramska W-wa31.62425
26.Hendzelek Zofia98AKWAWIT Leszno31.65424
27.Warszawska Nicola98DELFIN Gdynia31.72421
28.Maroszek Dominika98GILUS Gilowice31.76420
29.Gosztyła Antonina98Zoliborz Warszawa31.83417
30.Kozioł Żaklina98UNIA Tarnów31.84417
31.Soliwoda Klaudia98NAWA Skierniewice31.91414
32.Zalewska Kaja98TROPS Kartuzy31.99411
33.Hałaj Monika98MOTYL Stalowa Wola32.00410
34.Gruca Nina98CKiS Skawina32.04409
Ołubek Agnieszka98WILANOWIA Warszawa32.04409
36.Turza Patrycja98GÓRNIK Sosnowiec32.13405
37.Jasińska Dominika98Park Wodny Tarnowskie G.32.19403
38.Leszczyńska Zofia98KP MZOS Płock32.23402
39.Korzonek Urszula98KMITA Zabierzów32.25401
40.Rogowska Paulina98Salos-Cortile Kielce32.27400
41.Kasperek Aleksandra98SP H2O Jastrzebie32.36397
42.Jackiewicz Weronika98ORKA Sochaczew32.39396
43.Szpakowska Maria98JEDYNKA Ozarów Maz32.41395
44.Jaros Alicja98DELFIN Legionowo32.53391
45.Moskalewicz Aleksandra98MKP Szczecin32.57389
46.Osmala Karolina98DELFIN Tarnobrzeg32.64387
47.Kasprowicz Agata98SP 63 Bydgoszcz32.65386
48.Mazurczak Karina98SKALAR Warszawa32.67386
49.Kêpa Karolina98FALA Krasnik32.68385
50.Dąbrowska Oliwia98JEDYNKA Ozarów Maz32.72384
51.Kozik Anna98PŁYWAK Bochnia32.73384
52.Tokarczyk Michalina98WANKAN Legnica32.77382
53.Krzymowska Kinga98WILANOWIA Warszawa32.96376
54.Witek Natalia98WANKAN Legnica33.06372
Ragan Dagmara98ORKAN Sochaczew33.06372
56.Pilichowska Aleksandra98DELFIN Łódz33.14369
57.Zieleniewicz Paulina98TRÓJKA Łódz33.70351
58.Krawczyk Żaneta98PIATKA Konstantynów33.77349
Pyszkowska Julia98JEDYNKA Ozarów Maz33.77349
60.Gałczyńska Melania989-tka OSRiR Kalisz33.81348
61.Banaszkiewicz Katarzyna989-tka OSRiR Kalisz33.84347
62.Sarna Katarzyna98NAWA Skierniewice33.87346
63.Wójcik Monika98ORKA Lubań34.08340
64.Mazur Maja98Korona-Swim Kielce34.11339
65.Szczepanik Aleksandra98TRÓJKA Łódz34.18337
66.Ambroziak Karolina98AZS AWF Wroclaw34.21336
67.Mierzejewska Wiktoria98JEDYNKA Ozarów Maz34.38331
68.Mikos Dominika98FALA Ropczyce35.65297
69.Osińska Monika98SKS START Łódz36.51276
DYSKW.Tomaszewska Anna98REKIN Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-06-26
Chlopców, 50m dowolny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
25.09
26.65
Hundert Marcin
Wiatrowski Remigiusz
STSZC
WAPOZ
Szczecin
Śrem
88-11-26
08-11-14

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki28.28401A
2.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wroclaw28.47393A
3.Mikulski Krzysztof98ZNICZ Koszalin28.53391A
4.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp28.64386A
5.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin28.76382A
6.Dêbowski Szymon98GÓRNIK Radlin28.79380A
7.Brzeski Jan98Ostrobramska W-wa28.86378A
8.Przybysz Daniel98Słowianka Gorzów28.90376A
9.Zuchowicz Jan98SKALAR Warszawa29.01372B
10.Rybiński Maciej98SKALAR Warszawa29.02371B
11.Kowalczyk Wiktor98Maratończyk Ostrów Wlkp.29.19365B
12.Piwowarski Grzegorz98UNIA Tarnów29.47355B
13.Małecki Mateusz982-ka MORENA Gdańsk29.61350B
14.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz29.65348B
15.Sawczuk Oskar98SKS START Łódz29.68347B
16.Skiba Dominik98FALA Ropczyce29.73345B
17.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wroclaw29.79343R
18.Bury Kamil98SP H2O Jastrzebie29.81343R
19.Drzyzga Oskar98SLASK Wrocław29.94338
20.Biaduń Michał98MKP Szczecin29.97337
21.Dereń Kacper989-tka Dzierzoniów29.99337
Kurowski Szymon98PIĄTKA Chorzów29.99337
23.Poznachowski Wiktor98POLONIA Warszawa30.01336
24.Goździewski Adrian98WODNIK Radom30.06334
25.Sternak Piotr98KP MZOS Płock30.09333
26.Dominiczak Krzysztof98PIAST Glogów30.26328
27.Wenda Patryk98TYTAN Bydgoszcz30.27327
28.Dobrzyński Tomasz98WOLA Warszawa30.36324
Gryglewicz Juliusz98Zoliborz Warszawa30.36324
30.Kusto Robert98ORKA Lubań30.41323
31.Jabłoński Patryk98MKS ROS Pisz30.42322
32.Maciesza Jakub98ORZEŁ Elbląg30.43322
33.Walentynowicz Michał98SKALAR Warszawa30.48321
34.Szpojankowski Kacper98KORMORAN Olsztyn30.53319
35.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Sw30.56318
36.Kozera Piotr98WODNIK Radom30.57318
37.Lipiński Kacper98SLASK Wrocław30.61316
38.Frankowski Szymon98ZNICZ Koszalin30.66315
39.Mielnik Daniel98KORMORAN Olsztyn30.72313
40.Kubiak Artur98DELFIN Łódz30.75312
41.Chrapek Marcin98DELFIN Cieszyn30.82310
42.Mańczak Błażej98DELFIN Gdynia30.96306
43.Dudek Adam98JUVENIA Wroclaw31.06303
44.Dêbski Michał98NAWA Skierniewice31.12301
45.Palimonka Bartosz98SKALAR Warszawa31.18299
46.Chrzanowski Damian98KP MZOS Płock31.32295
47.Damentka Kamil98PIRANIA Targówek31.38294
48.Romański Bartłomiej98JORDAN Kraków31.40293
49.Zawadzki Albert98JEDYNKA Poznań31.41293
50.Kotas Wiktor98SKRA Bełchatów31.44292
51.Siudziński Patryk98ORZEŁ Elbląg31.45292
Przybylski Jakub989-tka OSRiR Kalisz31.45292
Kuczma Jêdrzej98SLASK Wrocław31.45292
54.Włodarski Marek98UKS 190 Łódz31.59288
55.Potocki Daniel98SLASK Wrocław31.62287
56.Nowak Tomasz98UKS 190 Łódz31.79283
57.Szczutkowski Robert98JUVENIA Wroclaw32.01277
58.Sobczak Karol98JUVENIA Wroclaw32.11274
59.Nimierowicz Tomasz98JUVENIA Bialystok32.13274
60.Skowronek Szymon98JEDYNKA Poznań32.21272
61.Maraszek Igor98TRÓJKA Łódz32.22271
62.Sulisz Bartosz98FALA Ropczyce32.41267
63.Chabasiński Rafał98ATP Augustów32.44266
64.Siewierski Michał98FALA Ropczyce32.51264
65.Kuleszyński Dawid98MMKS Kêdzierzyn K32.63261
66.Kulig Wojciech98ORKA Lubań32.86256
67.Szweda Tomasz98DELFIN Polaniec32.94254
68.Arcab Mateusz98Słowianka Gorzów33.06251
69.Gulis Bartosz98JORDAN Kraków34.45222
70.Swornowski Arkadiusz98AZS AWF Wroclaw34.74216


<< TOP >>
Konkurencja 13
10-06-26
Dziewczat, 200m zmienny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:20.41
2:27.05
Kozlowska Anna
Budzis Joanna
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Białołeka
09-12-20
02-10-22

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jacniacka Karolina98FALA Krasnik2:36.67537A34.6039.0147.0536.01
2.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom2:37.05534A33.8640.1147.1535.93
3.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica2:38.56518A34.6041.1546.0636.75
4.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice2:39.03514A34.2041.7046.7236.41
5.Pisarska Agnieszka98UKS 190 Łódz2:40.15503A35.5741.8746.4336.28
6.Wosicka Wiktoria98MKP Szczecin2:44.04468A36.2642.2047.3438.24
7.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów2:44.13467A35.3042.6949.2936.85
8.Karlikowska Julianna98SP 149 Łódz2:44.67463A36.7442.3147.5838.04
9.Smaga Anna98SLASK Wrocław2:45.09459B36.1841.0550.5537.31
10.Lipka Julia98Ostrobramska W-wa2:45.62455B35.4741.3049.6539.20
11.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki2:46.84445B39.7843.0645.8038.20
12.Musioł Wiktoria98RMKS Rybnik2:47.06443B34.1142.6650.3139.98
13.Matuszczyk Katarzyna98GÓRNIK Sosnowiec2:48.62431B37.4643.3448.0239.80
14.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Bialystok2:48.85429B37.7345.3147.5338.28
15.Wlezień Gabriela98AZS AWF Wroclaw2:49.44425B38.1143.6850.4537.20
16.Tomaszewska Anna98REKIN Warszawa2:50.15420B37.7144.6049.2338.61
17.Yokokura Mairi98GROT Kozieglowy2:51.64409R37.8945.5648.7039.49
18.Rodziewicz Adrianna98MKP Szczecin2:51.77408R37.7042.3750.7540.95
19.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa2:52.3240437.1643.8853.6937.59
20.Sajecka Zofia98SKALAR Warszawa2:53.9439336.2243.2751.6542.80
21.Wêcławiak Irena98WILANOWIA Warszawa2:56.3237741.2144.9749.3140.83
22.Zielińska Julia98MEDUZA Warszawa2:57.6036939.9443.8552.6841.13
23.Leszczyńska Zuzanna98PINGWINY Warszawa2:58.7236239.2546.3151.3041.86
24.Niwa Aleksandra98FALA Ropczyce3:01.7434440.5145.9753.4241.84
25.Klechowska Aleksandra98KSZO Ostrowiec Sw3:03.3833542.5244.6256.4039.84
26.Waker Kinga98WILANOWIA Warszawa3:05.9432239.8946.7855.8043.47
DYSKW.Piwko Dominika98SP 63 Bydgoszcz


<< TOP >>
Konkurencja 14
10-06-26
Chlopców, 200m zmienny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:15.36
2:19.81
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-11
03-12-18

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg2:35.50385A34.6040.3446.4634.10
2.Krakowiak Waldemar98AZS AWF Poznań2:36.01381A34.4340.5245.9635.10
3.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek2:38.57363A33.4340.9349.2434.97
4.Krzowski Karol98REKIN Warszawa2:41.08347A35.3839.7248.5137.47
5.Hojda Bartłomiej98Park Wodny Tarnowskie G.2:41.12346A34.8242.9046.2137.19
6.Winiarski Wojciech98AZS AWF Wroclaw2:41.44344A35.9742.6146.2636.60
7.Opas Jakub98MEDUZA Pajeczno2:41.58343A34.7943.7946.8736.13
8.Ulatowski Wojciech98AQUATICA Pawłowice2:41.69343A36.9242.6545.5636.56
9.Niedziałek Dominik98SKARPA Lublin2:42.20339B35.1440.2348.8138.02
10.Lodarski Kacper98MKS IKAR Mielec2:42.71336B35.6341.5848.3937.11
11.Jaworski Norbert98UNIA Busko-Zdrój2:42.86335B40.0943.4343.0736.27
12.Gawron Gerard98MKS IKAR Mielec2:43.08334B36.6343.8446.4036.21
13.Perkowski Wiktor98VICTORIA Józefów2:43.19333B34.3144.8447.3336.71
14.Pawłyszyn Jacek98SKALAR Słupsk2:43.30333B37.5143.0945.6337.07
15.Jarmuła Miłosz98UNIA Tarnów2:43.34332B37.8940.0749.2136.17
16.Dziadek Jan98BUKS Warszawa2:44.34326B36.0741.3348.5738.37
17.Dudek Adam98JUVENIA Wroclaw2:44.78324R36.3444.6745.6238.15
18.Koziolek Bartosz98KORMORAN Olsztyn2:45.44320R35.3644.9448.4236.72
19.Stawikowski Patryk98Słowianka Gorzów2:47.7930735.1643.7651.4137.46
20.Chodan Alan98KORMORAN Olsztyn2:47.8830634.9145.6249.8037.55
21.Patrzałek Patryk98REDECO Wrocław2:48.2430437.6442.0548.7639.79
22.Rudkowski Kai98KORNER Zielona G2:48.6930237.5440.7451.6738.74
23.Barski Bernard98KORNER Zielona G2:48.7130233.4743.6651.7739.81
24.Piotrowicz Mateusz98MOTYL Stalowa Wola2:49.2929937.4943.5449.7038.56
25.Biaduń Michał98MKP Szczecin2:49.3829837.2344.2750.3137.57
26.Sztynek Franciszek98SLASK Wrocław2:49.7229638.9646.1944.9739.60
27.Kuszewski Jêdrzej98POLONIA Warszawa2:50.2629338.8842.9549.9838.45
28.Kubacki Jakub98SP 63 Bydgoszcz2:51.3528838.0443.1949.1640.96
29.Pownuk Piotr98DELFINEK Bytom2:55.6126739.9445.7049.7840.19
30.Kasprzycki Miłosz989-tka OSRiR Kalisz2:55.8526638.1743.8450.9942.85
31.Aleksandrowicz Dawid98Olimpijczyk Suwałki2:57.0926141.1944.1552.2739.48
32.Zochowski Rafał98BUKS Warszawa2:57.1926039.5246.0450.9540.68
33.Oleksiak Bartosz98SLASK Wrocław2:57.2826041.8342.9152.1640.38
34.Ćwikliński Mateusz98VICTORIA Józefów3:02.5923833.3551.4253.8144.01
DYSKW.Kurowski Szymon98PIĄTKA Chorzów
DYSKW.Seremet Konrad98SP H2O Jastrzebie
DYSKW.Dêbski Dominik98SKS START Łódz
DYSKW.Gałązka Dominik98WODNIK Końskie
DYSKW.Zbutowicz Karol98KORMORAN Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 15
10-06-26
Dziewczat, 100m motylkowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.93
1:06.80
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
POWAR
POWAR
Gorzów
Warszawa
05-11-25
04-11-11

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa1:10.99499A32.6738.32
2.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin1:13.91442A34.8339.08
3.Bejuk Oliwia98MKP Myslibórz1:14.64430A34.5340.11
4.Karaś Laura98MKP Szczecin1:15.59414A34.5041.09
5.Lesiak Agnieszka98JORDAN Kraków1:16.72396A34.5142.21
6.Jasińska Dominika98Park Wodny Tarnowskie G.1:17.08390A35.2441.84
7.Gruca Marcelina98AQUATICA Pawłowice1:17.42385A36.1941.23
8.Osmulska Adriana98SKARPA Lublin1:17.69381A37.3740.32
9.Pawelec Natalia989-tka OSRiR Kalisz1:17.82379B35.8341.99
10.Maślany Katarzyna98ÓSEMKA Oswiecim1:18.08375B36.2441.84
11.Kotowicz Anna98UKS MOS Elk1:18.30372B35.3842.92
12.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn1:18.51369B37.4141.10
13.Hasny Marta98MMKS Kêdzierzyn K1:18.53369B37.5540.98
14.Pośpiech Patrycja98DELFIN Łódz1:18.54369B35.8142.73
15.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:18.88364B37.3441.54
16.Klimczak Adrianna98SKRA Bełchatów1:19.71353B35.4444.27
17.Krawczyk Justyna98DELFIN Łódz1:20.17347R37.2842.89
18.Czupryniak Nikola98Słowianka Gorzów1:20.91337R36.2944.62
19.Mazur Olga98KSZO Ostrowiec Sw1:20.9433738.2442.70
20.Żmudka Anna98ÓSEMKA Oswiecim1:21.2733337.7143.56
21.Mikołajczyk Nikola98MKP Myslibórz1:21.2933338.4542.84
22.Barwicka Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki1:21.4633037.0144.45
23.Hendzelek Zofia98AKWAWIT Leszno1:22.4131936.4545.96
24.Ragan Dagmara98ORKAN Sochaczew1:23.4130839.3644.05
25.Leszczyńska Zofia98KP MZOS Płock1:23.8830338.7945.09
26.Janiec Zuzanna98DELFIN Tarnobrzeg1:24.0230140.1443.88
27.Sytyk Julia98KORNER Zielona G1:24.3429838.2746.07
28.Kasperek Aleksandra98SP H2O Jastrzebie1:24.6729437.9246.75
29.Miernikiewicz Katarzyna98JUVENIA Wroclaw1:24.8229339.8744.95
30.Ranachowska Julita98BUKS Warszawa1:25.9128239.9245.99
31.Łakomy Dorota98MKS IKAR Mielec1:27.3726841.0046.37
32.Klechowska Aleksandra98KSZO Ostrowiec Sw1:30.8423842.0948.75
33.Kościk Patrycja98SPARTA Bilgoraj1:31.5223341.2450.28
34.Gosztyła Antonina98Zoliborz Warszawa1:34.1521441.5452.61
35.Dąbrowska Oliwia98JEDYNKA Ozarów Maz1:35.8720342.6953.18
36.Zowczak Zuzanna98Zoliborz Warszawa1:39.7818043.6056.18


<< TOP >>
Konkurencja 16
10-06-26
Chlopców, 100m motylkowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
59.53
1:02.97
Ciêżkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Wadowice
Bochnia
09-11-21
08-11-16

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Walentynowicz Michał98SKALAR Warszawa1:10.17358A32.4437.73
2.Przybysz Daniel98Słowianka Gorzów1:11.68336A34.1237.56
3.Skowroński Dariusz98Słowianka Gorzów1:11.72335A32.9738.75
4.Ćwikliński Mateusz98VICTORIA Józefów1:11.96332A33.4838.48
5.Milczarek Piotr98UKS 190 Łódz1:13.09317A33.5439.55
6.Okupnik Jakub98SLASK Wrocław1:14.01305A33.1340.88
7.Zwierzycki Marcin98GROT Kozieglowy1:14.16303A34.2839.88
8.Zieliński Jarosław98SKARPA Lublin1:14.90294A34.4840.42
9.Bochnowski Maciej98BOBRY Debica1:15.40288B34.6140.79
10.Kuczma Jêdrzej98SLASK Wrocław1:15.63286B35.3140.32
11.Przegon Michał98ORKA Zamosc1:15.73285B34.7540.98
12.Kwietniewski Maciej98Korona-Swim Kielce1:16.17280B34.7241.45
13.Hojda Bartłomiej98Park Wodny Tarnowskie G.1:16.22279B35.0341.19
14.Siewierski Michał98FALA Ropczyce1:16.36278B36.1440.22
15.Federewicz Jakub98MMKS Kêdzierzyn K1:16.90272B36.2240.68
16.Leńczuk Dominik98ORKA Zamosc1:17.06270B35.7441.32
17.Gierszewski Jan98SP 63 Bydgoszcz1:17.25268R34.8342.42
18.Słupski Piotr98NAWA Skierniewice1:17.35267R36.5340.82
19.Goździewski Adrian98WODNIK Radom1:17.3626735.2342.13
20.Chrzanowski Damian98KP MZOS Płock1:17.5526536.6740.88
21.Stawikowski Patryk98Słowianka Gorzów1:17.8026235.6042.20
22.Świstek Krzysztof98ORKA Ledziny1:17.8526236.5441.31
23.Leszczyński Mateusz98MEDUZA Warszawa1:18.2525836.0642.19
24.Nowakowski Oskar98MKP Szczecin1:18.5425536.0742.47
25.Kusto Robert98ORKA Lubań1:18.6325435.1943.44
26.Jagodziński Oskar98TYTAN Bydgoszcz1:19.0525036.1742.88
27.Dąbrowski Paweł98MKP Myslibórz1:19.2924837.3041.99
28.Gros Paweł98Park Wodny Tarnowskie G.1:19.4024735.5643.84
29.Grzesiński Michał98PIAST Glogów1:19.4324736.1043.33
30.Arcab Mateusz98Słowianka Gorzów1:19.7824337.1342.65
31.Bujak Kacper98MTP Lublinianka1:20.2123938.2341.98
32.Bodzioch Andrzej98SP 63 Bydgoszcz1:20.3523837.4542.90
33.Zakrzewski Michał98TROPS Kartuzy1:20.4323837.8042.63
34.Strachota Mateusz98KORMORAN Olsztyn1:21.2923036.2345.06
35.Rosochacki Piotr98PIRANIA Targówek1:21.5122838.0343.48
36.Szweda Tomasz98DELFIN Polaniec1:22.0422436.4245.62
37.Głogowski Krzysztof98WODNIK Radom1:22.6121935.4147.20
38.Kotas Wiktor98SKRA Bełchatów1:22.8321737.3145.52
39.Biedny Jan98JEDYNKA Poznań1:23.0921536.9246.17
40.Dêbski Michał98NAWA Skierniewice1:23.5821237.4746.11
41.Bargłowski Mateusz98MKS ROS Pisz1:26.3519238.6547.70
42.Federowicz Jan98JEDYNKA Ozarów Maz1:28.9417640.3548.59
43.Kulig Wojciech98ORKA Lubań1:30.5516640.9749.58


<< TOP >>
Konkurencja 17
10-06-26
Dziewczat, 100m klasyczny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:13.12
1:15.22
Kacprzak Marta
Dembniak Katarzyna
JELOD
VIRAC
Zamość
Oświecim
01-11-11
02-12-21

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wikieł Angelika98UŚKS Ostroleka1:19.41541A37.2542.16
2.Warmińska Daria98RMKS Rybnik1:19.93531A37.5342.40
3.Hryciuk Patrycja98HURAGAN Miedzyrzec1:20.90512A38.0442.86
4.Gulczyńska Martyna98REKIN Bydgoszcz1:21.77496A38.4443.33
5.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk1:21.91493A38.0843.83
6.Kietrys Nikola98ZNICZ Koszalin1:22.04491A38.7443.30
7.Szałek Weronika98BUKS Warszawa1:23.23470A39.6043.63
8.Gasin Nadia98MKS IKAR Mielec1:23.51465A39.9343.58
9.Krêtosz Gabriela98MOS Katowice1:23.95458B39.7544.20
10.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki1:24.05456B39.9244.13
11.Kulbat Agnieszka98Delfin Piotrków Tryb.1:24.07456B39.1944.88
12.Duda Natasza98SKS START Łódz1:24.24453B40.4643.78
13.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn1:24.27453B39.6144.66
14.Warszawska Nicola98DELFIN Gdynia1:24.41451B39.1245.29
15.Majszutowicz Paulina98MKP Szczecin1:24.72446B40.6344.09
16.Horudko Jolanta98SLASK Wrocław1:24.78445B40.1944.59
17.Gałczyńska Melania989-tka OSRiR Kalisz1:25.35436R40.2245.13
18.Popłonyk Aleksandra98Maratończyk Ostrów Wlkp.1:25.47434R40.2345.24
19.Zalewska Kaja98TROPS Kartuzy1:25.6543139.7845.87
20.Spoljar Sylwia98Kochłowiczanka Ruda Sl1:26.1442440.7545.39
21.Losiak Hanna98SLASK Wrocław1:26.1542441.0245.13
Lach Paulina98KORNER Zielona G1:26.1542440.3545.80
23.Twardowska Agata98PIATKA Konstantynów1:26.6841640.7245.96
24.Bartyzel Aleksandra98MANTA Jelcz-Laskowice1:26.8041441.2445.56
25.Gêbczyk Małgorzata98WODNIK Radom1:26.8241441.4645.36
26.Bednarek Aleksandra98SP 149 Łódz1:26.9541241.4445.51
27.Mazurczak Karina98SKALAR Warszawa1:26.9641240.3046.66
28.Pisznot Małgorzata98JORDAN Kraków1:27.0241141.8845.14
29.Kurzempa Katarzyna98ORKA Zamosc1:27.5240441.2746.25
30.Białecka Ilona98SKALAR Warszawa1:27.6640241.2746.39
31.Wójcik Monika98ORKA Lubań1:27.7140241.0746.64
32.Sofińska Martyna98MMKS Kêdzierzyn K1:27.7240141.7945.93
33.Duliban Anna98FALA Ropczyce1:28.1539641.7846.37
34.Maroszek Dominika98GILUS Gilowice1:28.4239242.0446.38
35.Bielecka Katarzyna98ZNICZ Koszalin1:28.4639142.1346.33
36.Rodziewicz Adrianna98MKP Szczecin1:28.5339142.0146.52
37.Teleśnicka Kamila98Słowianka Gorzów1:28.9738541.5047.47
38.Ołubek Agnieszka98WILANOWIA Warszawa1:28.9938441.4347.56
39.Maślany Katarzyna98ÓSEMKA Oswiecim1:29.3038143.3745.93
40.Krzymowska Kinga98WILANOWIA Warszawa1:29.3438043.1046.24
41.Nowak Weronika98JORDAN Kraków1:29.5837742.8646.72
Stêpień Julia98Delfin Piotrków Tryb.1:29.5837741.5548.03
43.Bodzioch Klaudia98DELFIN Tarnobrzeg1:29.9337343.2346.70
44.Wojciechowska Joanna98ORLIK Lublin1:30.4436642.9647.48
45.Jankowska Aleksandra98GILUS Gilowice1:30.9036143.3247.58
46.Leszczyńska Zuzanna98PINGWINY Warszawa1:31.0935943.4347.66
47.Olender Klaudia98JEDYNKA Ozarów Maz1:31.1835743.9147.27
48.Wêcławiak Irena98WILANOWIA Warszawa1:31.9034942.4149.49
49.Barzyk Aleksandra98SLASK Wrocław1:32.1934643.1449.05
50.Kasprzak Klaudia989-tka OSRiR Kalisz1:32.3334443.5948.74
51.Kulbacka Gabriela98Olimpijczyk Suwałki1:33.1033643.8149.29
52.Wróblewicz Julita98MTS Kwidzyn1:33.8732844.6349.24
53.Mikos Dominika98FALA Ropczyce1:33.9332744.4749.46
54.Pyszkowska Julia98JEDYNKA Ozarów Maz1:34.2032445.3048.90
55.Zielińska Julia98MEDUZA Warszawa1:36.8429845.5651.28
DYSKW.Rąp Natalia98ZNICZ Koszalin
DYSKW.Bejuk Oliwia98MKP Myslibórz


<< TOP >>
Konkurencja 18
10-06-26
Chlopców, 100m klasyczny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:06.90
1:11.97
Tokarski Krzysztof
Pacholczyk Mateusz
VIRAC
KOOLS
Oswiecim
Toruń
09-12-19
04-11-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp1:15.88436A35.9839.90
2.Zuchowicz Jan98SKALAR Warszawa1:17.67407A36.9240.75
3.Maraszek Igor98TRÓJKA Łódz1:19.21384A37.3341.88
4.Kubiś Jakub98ORLIK Lublin1:19.80375A37.7942.01
5.Michulec Krzysztof98UKS SALMO Żory1:19.84375A38.5841.26
6.Zbutowicz Karol98KORMORAN Olsztyn1:20.09371A38.3441.75
7.Jaworski Norbert98UNIA Busko-Zdrój1:20.24369A38.6241.62
8.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork1:20.73362A38.4742.26
9.Winiarski Wojciech98AZS AWF Wroclaw1:21.17357B38.6342.54
10.Szydłowski Kamil98AKWAWIT Leszno1:21.66350B38.5243.14
Gwóźdź Mateusz98SP H2O Jastrzebie1:21.66350B38.2943.37
12.Wajler Bartosz98SKARPA Lublin1:22.14344B38.7443.40
13.Przybylski Jakub989-tka OSRiR Kalisz1:22.39341B38.9343.46
14.Żmuda Paweł98MTP Lublinianka1:22.90335B38.8344.07
15.Seremet Konrad98SP H2O Jastrzebie1:23.05333B39.2343.82
16.Gibalski Bartłomiej98Korona-Swim Kielce1:23.32330B39.0644.26
17.Chwojka Kacper98DELFIN Wloclawek1:23.45328?39.5143.94
Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków1:23.45328?39.7743.68
19.Rybiński Maciej98SKALAR Warszawa1:23.5932740.6642.93
20.Ulatowski Wojciech98AQUATICA Pawłowice1:23.6732639.2144.46
21.Sztynek Franciszek98SLASK Wrocław1:23.7832439.3344.45
22.Pawłyszyn Jacek98SKALAR Słupsk1:23.9932240.2343.76
23.Kozera Piotr98WODNIK Radom1:24.0132240.2443.77
24.Antoniewicz Bartosz98MKP Szczecin1:24.1332039.4844.65
25.Młynek Rafał98DELFINEK Bytom1:24.4831640.5743.91
26.Dêbski Dominik98SKS START Łódz1:24.6731440.7043.97
27.Koziolek Bartosz98KORMORAN Olsztyn1:24.7331440.6844.05
28.Wawro Wojciech98MOTYL Stalowa Wola1:24.7431339.1945.55
29.Kubiak Artur98DELFIN Łódz1:24.8831240.0044.88
30.Perkowski Wiktor98VICTORIA Józefów1:25.3230740.6144.71
31.Skowronek Szymon98JEDYNKA Poznań1:25.4030640.6144.79
32.Patrzałek Patryk98REDECO Wrocław1:25.5830440.4445.14
33.Chabasiński Rafał98ATP Augustów1:26.1729841.0345.14
34.Dêbowski Szymon98GÓRNIK Radlin1:26.7129340.7645.95
35.Skonieczny Stanisław98Zoliborz Warszawa1:26.9029140.4046.50
36.Gawron Gerard98MKS IKAR Mielec1:27.0228940.9846.04
37.Liberski Olgierd98MKP Myslibórz1:27.6728342.1845.49
38.Rój Konrad98MKP Szczecin1:27.8628141.4646.40
39.Federewicz Jakub98MMKS Kêdzierzyn K1:27.9128141.9245.99
40.Ułański Jan98DELFIN Łódz1:28.3227742.0246.30
41.Wiêckowski Jakub98MKP Szczecin1:28.7227341.9246.80
42.Byczkowski Maciej98TROPS Kartuzy1:29.0127042.4346.58
43.Krol Bartosz98KORMORAN Olsztyn1:29.4126741.8447.57
44.Kubacki Jakub98SP 63 Bydgoszcz1:29.6426542.4247.22
45.Kasprzycki Miłosz989-tka OSRiR Kalisz1:29.9726242.0647.91
46.Mêtrak Bartłomiej98VICTORIA Józefów1:31.1025243.0748.03
47.Zochowski Rafał98BUKS Warszawa1:31.1725243.7247.45
48.Sulisz Bartosz98FALA Ropczyce1:31.8024743.4648.34
49.Włodarski Marek98UKS 190 Łódz1:32.0124543.0348.98
50.Nowak Tomasz98UKS 190 Łódz1:33.5823345.4848.10
51.Swornowski Arkadiusz98AZS AWF Wroclaw1:42.9117549.0253.89
52.Gałązka Dominik98WODNIK Końskie1:45.8016147.0658.74
DYSKW.Brycki Jakub98SLASK Wrocław
DYSKW.Szczutkowski Robert98JUVENIA Wroclaw


<< TOP >>
Konkurencja 19
10-06-26
Dziewczat, 400m dowolny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:24.58
4:35.20
Anczykowska Joanna
Kwiatkowska Agnieszka
WAPOZ
STSZC
Poznań
Szczecin
91-11-28
82-11-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Goleń Martyna98FALA Krasnik4:53.35536A1:09.991:14.961:15.521:12.88
2.Wieczorek Magdalena98FALA Krasnik4:55.14526A1:10.801:15.811:16.231:12.30
3.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn5:01.48494A1:11.951:17.671:16.951:14.91
4.Mycak Katarzyna98MMKS Kêdzierzyn K5:01.61493A1:13.061:17.011:17.241:14.30
5.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin5:02.78487A1:12.251:16.351:17.761:16.42
6.Popiel Magdalena98JUVENIA Bialystok5:02.83487A1:13.281:17.971:17.311:14.27
7.Nogaj Paulina98WODNIK Radom5:03.00486A1:12.451:16.701:18.171:15.68
8.Ostrowska Ewa98MKP Szczecin5:03.13486A1:11.551:16.991:17.891:16.70
9.Gierczak Anna98UKS 190 Łódz5:05.34475B1:12.031:19.091:18.831:15.39
10.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce5:06.46470B1:10.951:17.521:19.931:18.06
11.Ocylok Dominika98ÓSEMKA Oswiecim5:07.00467B1:12.911:17.651:19.341:17.10
12.Kasprowicz Justyna98ZNICZ Koszalin5:08.93459B1:12.471:19.091:18.761:18.61
13.Pokrywka Karolina98UKS 190 Łódz5:09.69455B1:13.671:20.211:21.021:14.79
14.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka WP5:09.85455B1:12.641:19.171:19.701:18.34
15.Wilk Weronika98POLONIA Warszawa5:10.34453B1:12.891:18.721:20.411:18.32
16.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa5:12.19445B1:14.041:20.331:20.441:17.38
17.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Bialystok5:12.24444R1:13.861:19.701:20.301:18.38
18.Turza Patrycja98GÓRNIK Sosnowiec5:12.66443R1:12.641:18.701:20.541:20.78
19.Ryzińska Daria98MKS ROS Pisz5:14.954331:15.571:21.151:20.031:18.20
20.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa5:15.034331:11.811:24.021:21.481:17.72
21.Oleba Małgorzata98MKP Szczecin5:15.204321:14.881:21.151:20.841:18.33
22.Brezdeń Joanna98MOTYL Stalowa Wola5:15.934291:12.571:20.361:22.301:20.70
23.Naskrêt Agata98SP 63 Bydgoszcz5:15.954291:14.191:22.331:22.981:16.45
24.Linke Gabriela98JEDYNKA Ozarów Maz5:16.114281:14.791:21.261:21.241:18.82
25.Szymczak Antonina98UKS 190 Łódz5:16.394271:13.821:22.011:20.541:20.02
26.Machula Sara98KSZO Ostrowiec Sw5:16.784251:15.761:20.821:21.221:18.98
27.Gomoła Monika98WARTA Poznań5:17.494231:14.171:22.521:23.001:17.80
28.Mazur Maja98Korona-Swim Kielce5:18.624181:15.141:21.031:22.381:20.07
29.Wardzińska Martyna98SKS START Łódz5:18.714181:17.731:22.511:20.751:17.72
30.Kukowska Sylwia98MKS IKAR Mielec5:19.824131:16.181:21.861:21.861:19.92
31.Korzonek Urszula98KMITA Zabierzów5:20.854091:17.161:23.281:22.211:18.20
32.Brodowska Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki5:21.334081:14.351:23.041:22.711:21.23
33.Yokokura Mairi98GROT Kozieglowy5:21.474071:17.271:23.931:23.141:17.13
34.Olender Klaudia98JEDYNKA Ozarów Maz5:22.094051:15.881:22.851:22.521:20.84
35.Trzcińska Gabriela98Słowianka Gorzów5:22.354041:17.031:22.721:23.131:19.47
36.Jarocha Wiktoria98KSZO Ostrowiec Sw5:22.374041:18.391:22.801:22.591:18.59
37.Sajecka Zofia98SKALAR Warszawa5:23.863981:16.961:23.591:22.201:21.11
38.Olszewska Joanna98Słowianka Gorzów5:24.913941:17.641:23.441:23.631:20.20
39.Mierzejewska Wiktoria98JEDYNKA Ozarów Maz5:25.223931:18.981:23.331:22.571:20.34
40.Koral Julia98SP H2O Jastrzebie5:26.393891:16.561:23.781:23.741:22.31
41.Jackiewicz Weronika98ORKA Sochaczew5:26.883871:15.461:23.711:24.301:23.41
42.Jastrzebowska Karolina98KORMORAN Olsztyn5:28.313821:18.851:25.491:22.311:21.66
43.Zduniak Katarzyna98Zoliborz Warszawa5:28.683811:15.111:24.751:25.551:23.27
44.Kasprowicz Agata98SP 63 Bydgoszcz5:28.903801:17.411:24.471:24.691:22.33
45.Mazur Olga98KSZO Ostrowiec Sw5:29.353791:19.061:23.521:23.821:22.95
46.Zyga Natalia98NAWA Skierniewice5:29.943771:18.441:23.791:24.041:23.67
47.Gruca Nina98CKiS Skawina5:30.383751:15.381:24.291:25.851:24.86
48.Nowak Weronika98JORDAN Kraków5:31.353721:18.341:24.951:25.811:22.25
49.Kozioł Żaklina98UNIA Tarnów5:31.913701:15.481:24.441:26.971:25.02
50.Jankowska Aleksandra98GILUS Gilowice5:34.423621:19.011:25.521:26.611:23.28
51.Van Doorne Gabriela98Słowianka Gorzów5:34.793601:20.161:26.011:25.851:22.77
52.Sobczak Kamila98PIATKA Konstantynów5:35.663581:19.621:25.101:27.411:23.53
53.Smoluchowska Magdalena982-ka MORENA Gdańsk5:37.313521:17.591:26.481:27.301:25.94
54.Starzyńska Weronika98ZNICZ Koszalin5:37.893511:20.001:26.501:27.241:24.15
55.Banaszkiewicz Katarzyna989-tka OSRiR Kalisz5:38.583481:18.341:25.451:28.901:25.89
56.Trzasko Gabriela, Patrycja98Olimpijczyk Suwałki5:39.323461:16.761:27.201:27.541:27.82
57.Soliwoda Klaudia98NAWA Skierniewice5:50.753131:25.351:30.431:27.911:27.06
58.Sołtysik Lidia98ÓSEMKA Oswiecim5:58.432941:26.351:30.811:32.451:28.82
59.Dymerska Wiktoria98KORMORAN Olsztyn6:05.812761:24.211:33.631:36.231:31.74
60.Kasprzak Klaudia989-tka OSRiR Kalisz6:15.222561:24.611:33.161:42.391:35.06


<< TOP >>
Konkurencja 20
10-06-26
Chlopców, 400m dowolny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:12.91
4:25.52
Bernatowicz Sebastian
Pietrzak Dawid
AQBYD
AZBYD
Bydgoszcz
Bydgoszcz
07-12-22
09-11-14

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia4:45.69433A1:08.201:12.641:12.981:11.87
2.Krakowiak Waldemar98AZS AWF Poznań4:50.21413A1:08.381:13.551:14.691:13.59
3.Chojnowski Kamil98MKP Szczecin4:52.62403A1:07.891:15.691:16.421:12.62
4.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek4:52.85402A1:08.801:14.451:16.211:13.39
5.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz4:54.57395A1:10.111:17.381:16.341:10.74
6.Raflewski Jakub98UKS 190 Łódz4:54.63395A1:11.011:15.101:16.101:12.42
7.Topolski Arkadiusz98SP H2O Jastrzebie4:55.13393A1:09.611:15.761:16.631:13.13
8.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki4:55.53391A1:09.521:17.431:16.751:11.83
9.Sakrajda Jakub98KORNER Zielona G4:56.09389B1:10.091:16.421:16.881:12.70
10.Jaraszkiewicz Piotr98JEDYNKA Poznań4:56.50387B1:09.091:15.821:16.301:15.29
11.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Sw4:57.57383B1:10.761:16.401:16.821:13.59
12.Sasin Paweł98MEDUZA Warszawa4:58.09381B1:11.221:16.791:16.621:13.46
13.Lis Patryk98AVIA Swidnik4:58.10381B1:10.241:15.681:17.471:14.71
14.Gorgosz Paweł98VEGA Dobrodzień4:58.23381B1:12.291:16.161:16.981:12.80
15.Trela Karol98GILUS Gilowice4:58.36380B1:09.151:15.351:17.751:16.11
16.Maciesza Jakub98ORZEŁ Elbląg4:58.44380B1:11.561:16.891:16.381:13.61
17.Kasztelan Mateusz98UKS MOS Elk4:58.75379R1:09.801:16.141:17.401:15.41
18.Wysocki Mateusz98ZNICZ Koszalin4:59.81375R1:11.041:16.971:17.631:14.17
19.Jabłoński Patryk98MKS ROS Pisz5:01.223691:13.211:17.201:17.201:13.61
20.Nimierowicz Tomasz98JUVENIA Bialystok5:01.473681:10.921:17.011:17.711:15.83
21.Jarmuła Miłosz98UNIA Tarnów5:01.573681:10.101:17.531:18.301:15.64
22.Poznachowski Wiktor98POLONIA Warszawa5:02.813641:13.561:19.241:18.541:11.47
23.Bujak Kacper98MTP Lublinianka5:02.933631:12.091:16.841:17.571:16.43
24.Ciborowski Natan98MKS ROS Pisz5:02.973631:09.551:17.861:19.251:16.31
25.Zapalski Konrad98FALA Krasnik5:03.103621:11.841:17.401:18.131:15.73
26.Zbrzeźniak Patryk98BUKS Warszawa5:03.313621:12.301:19.341:17.571:14.10
27.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wroclaw5:05.113551:10.511:19.111:19.261:16.23
28.Gros Paweł98Park Wodny Tarnowskie G.5:05.593541:11.931:16.641:17.721:19.30
29.Bargłowski Mateusz98MKS ROS Pisz5:06.783501:12.581:18.181:18.741:17.28
30.Urbaniak Przemysław98WISŁA Pulawy5:07.253481:11.181:19.131:19.491:17.45
31.Małecki Mateusz98Słowianka Gorzów5:07.393481:11.621:18.621:19.051:18.10
32.Grzymski Mateusz98SLASK Wrocław5:08.013451:12.141:18.791:19.411:17.67
33.Gryglewicz Juliusz98Zoliborz Warszawa5:09.623401:10.811:20.381:22.401:16.03
34.Kwietniewski Maciej98Korona-Swim Kielce5:10.163381:12.101:19.271:19.601:19.19
35.Kuleszyński Dawid98MMKS Kêdzierzyn K5:11.493341:14.791:19.721:19.681:17.30
36.Piwowarski Grzegorz98UNIA Tarnów5:11.823331:10.711:21.151:19.751:20.21
37.Zwierzycki Marcin98GROT Kozieglowy5:12.043321:13.411:20.471:21.251:16.91
38.Mańczak Błażej98DELFIN Gdynia5:12.053321:13.951:20.021:20.551:17.53
39.Januszanis Jakub98Olimpijczyk Suwałki5:13.023291:13.021:21.031:21.271:17.70
40.Misiarz Adrian98SPARTA Bilgoraj5:15.583211:12.511:21.861:23.151:18.06
41.Sternak Piotr98KP MZOS Płock5:15.723211:14.821:22.121:21.691:17.09
42.Szpojankowski Kacper98KORMORAN Olsztyn5:15.773211:13.761:22.141:22.211:17.66
43.Damentka Kamil98PIRANIA Targówek5:15.973201:13.641:19.861:21.041:21.43
44.Chrapek Marcin98DELFIN Cieszyn5:16.913171:14.131:21.041:21.981:19.76
45.Krzowski Karol98REKIN Warszawa5:17.173161:15.821:22.921:23.071:15.36
46.Bodzioch Andrzej98SP 63 Bydgoszcz5:21.093051:16.971:22.761:22.341:19.02
47.Napieraj Jan98PINGWINY Warszawa5:21.463041:17.861:22.691:22.431:18.48
48.Gwiazdowski Mateusz98Olimpijczyk Suwałki5:23.652981:15.231:26.191:23.151:19.08
49.Brychczyński Sebastian98SLASK Wrocław5:23.682981:14.581:22.631:23.601:22.87
50.Wąsowicz Hubert98MOS Dąbrowa Górn.5:23.842971:17.811:23.511:22.151:20.37
51.Leszczyński Mateusz98MEDUZA Warszawa5:24.482951:13.251:24.441:24.201:22.59
52.Pytel Piotr98KORNER Zielona G5:24.732951:15.531:22.001:24.201:23.00
53.Pownuk Piotr98DELFINEK Bytom5:24.832941:15.921:23.451:22.121:23.34
54.Zawadzki Albert98JEDYNKA Poznań5:27.752871:16.541:23.621:24.961:22.63
55.Siudziński Patryk98ORZEŁ Elbląg5:29.912811:16.971:24.941:25.931:22.07
56.Tamm Mateusz98Słowianka Gorzów5:35.542671:15.811:25.881:26.531:27.32


<< TOP >>
Konkurencja 11
10-06-26
Dziewczat, 50m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
26.57
27.41
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-30
07-12-12

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa29.28536
2.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień29.43528
3.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno29.51523
4.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica29.56521
5.Gruca Marcelina98AQUATICA Pawłowice30.02497
6.Pokrywka Karolina98UKS 190 Łódz30.14491
7.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce30.24486
8.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona G30.27485
Finał B
9.Barwicka Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki30.58470
10.Sofińska Martyna98MMKS Kêdzierzyn K30.75462
11.Mielczarek Anna98JORDAN Kraków30.76462
12.Bełzo Wiktoria98MKS IKAR Mielec30.86458
13.Peda Paulina98PIĄTKA Chorzów31.16444
14.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa31.17444
15.Saczuk Aleksandra98MTP Lublinianka31.29439
DYSKW.Tomczak Julia989-tka OSRiR Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-06-26
Chlopców, 50m dowolny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
25.09
26.65
Hundert Marcin
Wiatrowski Remigiusz
STSZC
WAPOZ
Szczecin
Śrem
88-11-26
08-11-14

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp28.12408
2.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin28.18406
3.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki28.19405
4.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wroclaw28.26402
5.Mikulski Krzysztof98ZNICZ Koszalin28.33399
6.Brzeski Jan98Ostrobramska W-wa28.71384
7.Przybysz Daniel98Słowianka Gorzów28.85378
8.Dêbowski Szymon98GÓRNIK Radlin28.86378
Finał B
9.Małecki Mateusz982-ka MORENA Gdańsk29.07369
10.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wroclaw29.17366
11.Kowalczyk Wiktor98Maratończyk Ostrów Wlkp.29.28362
12.Piwowarski Grzegorz98UNIA Tarnów29.30361
13.Sawczuk Oskar98SKS START Łódz29.53352
14.Skiba Dominik98FALA Ropczyce29.55352
15.Bury Kamil98SP H2O Jastrzebie29.65348
16.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz30.22329


<< TOP >>
Konkurencja 13
10-06-26
Dziewczat, 200m zmienny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:20.41
2:27.05
Kozlowska Anna
Budzis Joanna
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Białołeka
09-12-20
02-10-22

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice2:34.5356032.0740.8046.5435.12
2.Jacniacka Karolina98FALA Krasnik2:35.2555233.5738.4647.4935.73
3.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom2:37.3453132.3040.1347.5337.38
4.Pisarska Agnieszka98UKS 190 Łódz2:38.8851535.9740.8146.6335.47
5.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica2:39.0451433.7241.8646.4537.01
6.Karlikowska Julianna98SP 149 Łódz2:42.0748635.5741.2547.3037.95
7.Wosicka Wiktoria98MKP Szczecin2:42.2248436.1342.3047.3136.48
8.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów2:44.1646735.0042.0150.1537.00
Finał B
9.Smaga Anna98SLASK Wrocław2:42.8247936.8740.5548.3737.03
10.Musioł Wiktoria98RMKS Rybnik2:42.9847733.9741.0949.5138.41
11.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki2:44.6246339.0642.4645.5337.57
12.Wlezień Gabriela98AZS AWF Wroclaw2:45.7445437.6442.6249.1736.31
13.Matuszczyk Katarzyna98GÓRNIK Sosnowiec2:46.5144837.4742.9849.2236.84
14.Lipka Julia98Ostrobramska W-wa2:47.0444335.4041.2750.5539.82
15.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Bialystok2:48.3743337.3646.5447.2137.26
16.Tomaszewska Anna98REKIN Warszawa2:48.9642937.9045.5848.7436.74


<< TOP >>
Konkurencja 14
10-06-26
Chlopców, 200m zmienny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:15.36
2:19.81
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-11
03-12-18

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg2:32.2441033.6139.2646.1433.23
2.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek2:33.6239932.5140.6146.6133.89
3.Krakowiak Waldemar98AZS AWF Poznań2:33.9439734.0240.3244.6334.97
4.Winiarski Wojciech98AZS AWF Wroclaw2:38.5036435.6941.6845.3035.83
5.Ulatowski Wojciech98AQUATICA Pawłowice2:39.6035635.7941.8545.0136.95
6.Krzowski Karol98REKIN Warszawa2:39.6135635.1039.5948.2736.65
7.Opas Jakub98MEDUZA Pajeczno2:39.6335634.7843.0346.3235.50
DYSKW.Hojda Bartłomiej98Park Wodny Tarnowskie G.
Finał B
9.Pawłyszyn Jacek98SKALAR Słupsk2:41.6134338.4742.6544.6235.87
10.Jarmuła Miłosz98UNIA Tarnów2:42.0734037.1440.1549.0735.71
11.Perkowski Wiktor98VICTORIA Józefów2:43.3833234.9643.2447.3937.79
12.Dziadek Jan98BUKS Warszawa2:43.7233037.2142.0147.7236.78
13.Gawron Gerard98MKS IKAR Mielec2:43.8732935.8944.9946.2436.75
14.Lodarski Kacper98MKS IKAR Mielec2:45.5031935.0142.0051.1237.37
15.Dudek Adam98JUVENIA Wroclaw2:45.6631936.2943.4948.0737.81


<< TOP >>
Konkurencja 15
10-06-26
Dziewczat, 100m motylkowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.93
1:06.80
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
POWAR
POWAR
Gorzów
Warszawa
05-11-25
04-11-11

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa1:10.5850832.3938.19
2.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin1:12.8246334.4938.33
3.Bejuk Oliwia98MKP Myslibórz1:13.6744734.5539.12
4.Gruca Marcelina98AQUATICA Pawłowice1:14.4143434.8839.53
5.Karaś Laura98MKP Szczecin1:14.7942735.2039.59
6.Osmulska Adriana98SKARPA Lublin1:16.0340637.4738.56
7.Lesiak Agnieszka98JORDAN Kraków1:17.2538834.3842.87
8.Jasińska Dominika98Park Wodny Tarnowskie G.1:17.4638435.6641.80
Finał B
9.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:16.6839635.7240.96
10.Pawelec Natalia989-tka OSRiR Kalisz1:17.0339135.9141.12
11.Pośpiech Patrycja98DELFIN Łódz1:17.6438236.4641.18
12.Hasny Marta98MMKS Kêdzierzyn K1:17.7438037.3440.40
13.Kotowicz Anna98UKS MOS Elk1:17.8137934.8143.00
14.Klimczak Adrianna98SKRA Bełchatów1:17.9937735.4442.55
15.Maślany Katarzyna98ÓSEMKA Oswiecim1:19.1036136.5442.56
16.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn1:20.1534738.2041.95


<< TOP >>
Konkurencja 16
10-06-26
Chlopców, 100m motylkowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
59.53
1:02.97
Ciêżkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Wadowice
Bochnia
09-11-21
08-11-16

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Walentynowicz Michał98SKALAR Warszawa1:09.3837031.8437.54
2.Skowroński Dariusz98Słowianka Gorzów1:10.2335732.6337.60
3.Ćwikliński Mateusz98VICTORIA Józefów1:10.5635233.0337.53
4.Milczarek Piotr98UKS 190 Łódz1:11.5833733.1438.44
5.Przybysz Daniel98Słowianka Gorzów1:11.7333534.0737.66
6.Okupnik Jakub98SLASK Wrocław1:11.7433533.5038.24
7.Zieliński Jarosław98SKARPA Lublin1:14.5529834.2440.31
8.Zwierzycki Marcin98GROT Kozieglowy1:14.9529435.5339.42
Finał B
9.Przegon Michał98ORKA Zamosc1:15.3528934.5640.79
10.Kuczma Jêdrzej98SLASK Wrocław1:15.3628934.9440.42
11.Bochnowski Maciej98BOBRY Debica1:15.7328535.5140.22
12.Hojda Bartłomiej98Park Wodny Tarnowskie G.1:16.3027834.8641.44
13.Siewierski Michał98FALA Ropczyce1:16.4127735.3841.03
14.Federewicz Jakub98MMKS Kêdzierzyn K1:17.2326836.6940.54
15.Kwietniewski Maciej98Korona-Swim Kielce1:17.4626635.0042.46
16.Leńczuk Dominik98ORKA Zamosc1:18.0326036.3241.71


<< TOP >>
Konkurencja 17
10-06-26
Dziewczat, 100m klasyczny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:13.12
1:15.22
Kacprzak Marta
Dembniak Katarzyna
JELOD
VIRAC
Zamość
Oświecim
01-11-11
02-12-21

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Wikieł Angelika98UŚKS Ostroleka1:17.8857436.6841.20
2.Warmińska Daria98RMKS Rybnik1:19.4354137.3442.09
3.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk1:21.9549238.4843.47
4.Hryciuk Patrycja98HURAGAN Miedzyrzec1:22.2948638.1144.18
5.Gulczyńska Martyna98REKIN Bydgoszcz1:22.3548538.6043.75
6.Gasin Nadia98MKS IKAR Mielec1:22.3948439.1143.28
7.Szałek Weronika98BUKS Warszawa1:23.2247039.0244.20
8.Kietrys Nikola98ZNICZ Koszalin1:23.3146939.5143.80
Finał B
9.Krêtosz Gabriela98MOS Katowice1:22.7347938.8343.90
10.Kulbat Agnieszka98Delfin Piotrków Tryb.1:23.2547039.4043.85
11.Majszutowicz Paulina98MKP Szczecin1:23.7246239.5244.20
12.Duda Natasza98SKS START Łódz1:24.0745640.0344.04
13.Horudko Jolanta98SLASK Wrocław1:24.3445239.4944.85
14.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn1:24.4345040.1944.24
15.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki1:24.5344940.0044.53
16.Warszawska Nicola98DELFIN Gdynia1:26.4741940.1046.37


<< TOP >>
Konkurencja 18
10-06-26
Chlopców, 100m klasyczny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:06.90
1:11.97
Tokarski Krzysztof
Pacholczyk Mateusz
VIRAC
KOOLS
Oswiecim
Toruń
09-12-19
04-11-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Zuchowicz Jan98SKALAR Warszawa1:17.2841336.5740.71
2.Kubiś Jakub98ORLIK Lublin1:18.8039037.7041.10
3.Zbutowicz Karol98KORMORAN Olsztyn1:18.8238938.6540.17
4.Michulec Krzysztof98UKS SALMO Żory1:19.3938137.4341.96
5.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork1:20.7936239.0841.71
6.Maraszek Igor98TRÓJKA Łódz1:21.0235937.8443.18
7.Jaworski Norbert98UNIA Busko-Zdrój1:21.7434939.0742.67
DYSKW.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp
Finał B
9.Winiarski Wojciech98AZS AWF Wroclaw1:20.2436938.2042.04
10.Szydłowski Kamil98AKWAWIT Leszno1:20.9635938.6142.35
11.Żmuda Paweł98MTP Lublinianka1:21.9934639.3842.61
12.Przybylski Jakub989-tka OSRiR Kalisz1:22.1634439.3342.83
13.Gwóźdź Mateusz98SP H2O Jastrzebie1:22.2234338.5843.64
14.Seremet Konrad98SP H2O Jastrzebie1:22.2734239.0243.25
15.Wajler Bartosz98SKARPA Lublin1:22.8233639.0543.77
16.Gibalski Bartłomiej98Korona-Swim Kielce1:23.3832939.0044.38


<< TOP >>
Konkurencja 19
10-06-26
Dziewczat, 400m dowolny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:24.58
4:35.20
Anczykowska Joanna
Kwiatkowska Agnieszka
WAPOZ
STSZC
Poznań
Szczecin
91-11-28
82-11-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Wieczorek Magdalena98FALA Krasnik4:51.125481:09.641:14.401:14.331:12.75
2.Goleń Martyna98FALA Krasnik4:54.735281:10.291:14.611:16.281:13.55
3.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn4:56.455191:10.531:16.521:16.041:13.36
4.Ostrowska Ewa98MKP Szczecin4:59.485041:11.121:16.641:16.451:15.27
5.Mycak Katarzyna98MMKS Kêdzierzyn K5:00.534981:12.931:17.361:16.901:13.34
6.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin5:02.794871:11.991:18.131:18.091:14.58
7.Popiel Magdalena98JUVENIA Bialystok5:05.094761:12.721:18.571:18.091:15.71
8.Nogaj Paulina98WODNIK Radom5:06.024721:13.191:17.911:18.261:16.66
Finał B
9.Pokrywka Karolina98UKS 190 Łódz5:03.734831:12.281:17.491:18.801:15.16
10.Ocylok Dominika98ÓSEMKA Oswiecim5:03.824821:11.691:17.681:18.791:15.66
11.Gierczak Anna98UKS 190 Łódz5:03.944821:11.431:18.041:19.431:15.04
12.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka WP5:04.004811:11.731:17.381:18.681:16.21
13.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce5:04.634781:10.851:17.631:19.461:16.69
14.Kasprowicz Justyna98ZNICZ Koszalin5:07.134671:11.391:17.601:19.281:18.86
15.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa5:09.504561:12.341:18.581:19.841:18.74
16.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Bialystok5:11.854461:13.331:19.571:20.751:18.20


<< TOP >>
Konkurencja 20
10-06-26
Chlopców, 400m dowolny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:12.91
4:25.52
Bernatowicz Sebastian
Pietrzak Dawid
AQBYD
AZBYD
Bydgoszcz
Bydgoszcz
07-12-22
09-11-14

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia4:40.534571:05.291:11.431:12.211:11.60
2.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek4:45.544341:07.451:12.341:13.721:12.03
3.Krakowiak Waldemar98AZS AWF Poznań4:45.914321:08.601:12.611:13.421:11.28
4.Topolski Arkadiusz98SP H2O Jastrzebie4:50.374121:08.391:14.641:15.591:11.75
5.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz4:50.834101:09.001:15.191:15.781:10.86
6.Raflewski Jakub98UKS 190 Łódz4:58.863781:10.531:16.681:17.691:13.96
7.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki5:06.613501:12.151:17.831:18.431:18.20
DYSKW.Chojnowski Kamil98MKP Szczecin
Finał B
9.Jaraszkiewicz Piotr98JEDYNKA Poznań4:54.123971:10.181:15.351:14.841:13.75
10.Sakrajda Jakub98KORNER Zielona G4:55.263921:09.251:15.511:16.311:14.19
11.Trela Karol98GILUS Gilowice4:57.843821:08.721:16.361:17.211:15.55
12.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Sw4:58.433801:10.771:16.671:17.271:13.72
13.Gorgosz Paweł98VEGA Dobrodzień4:58.443801:11.631:16.421:17.321:13.07
14.Sasin Paweł98MEDUZA Warszawa4:58.533791:12.151:17.181:16.441:12.76
15.Lis Patryk98AVIA Swidnik4:58.943781:12.301:17.431:16.491:12.72
16.Maciesza Jakub98ORZEŁ Elbląg5:03.373611:12.001:18.011:17.981:15.38


<< TOP >>
Konkurencja 21
10-06-26
Mieszane, 4 x 50m dowolny

12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.MKP SzczecinMKP Szczecin1:59.82369
Chojnowski Kamil
Ostrowska Ewa
98
98
+0,68
+0,70
29.22
31.01
Biaduń Michał
Lewandowska Aleksandra
98
98
+0,3029.55
30.04
2.UKS 190 Łódz 1UKS 190 Łódz2:00.80360
Milczarek Piotr
Pisarska Agnieszka
98
98
+0,95
+0,80
30.36
30.79
Raflewski Jakub
Pokrywka Karolina
98
98
+0,72
+0,65
29.19
30.46
3.Olimpijczyk Suwałki 1Olimpijczyk Suwałki2:01.25356
Wolski Damian
Błuś Barbara, Bożena
98
98
+0,82
+0,62
28.47
31.76
Gwiazdowski Mateusz
Barwicka Aleksandra
98
98
+0,67
+0,48
30.78
30.24
4.WODNIK RadomWODNIK Radom2:01.44354
Głogowski Krzysztof
Mendyk Adrianna
98
98
+0,78
+0,37
31.40
30.71
Kozera Piotr
Przybysławska Aleksandra
98
98
+0,56
+0,69
31.06
28.27
5.KORNER Zielona GKORNER Zielona G2:01.64353
Rudkowski Kai
Lach Paulina
98
98
+0,82
+0,51
30.71
30.89
Sakrajda Jakub
Augustyniak Katarzyna
98
98
+0,67
+0,72
30.57
29.47
6.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów2:02.28347
Przybysz Daniel
Szelwach Natalia
98
98
+0,77
+0,50
29.12
30.67
Skowroński Dariusz
Trzcińska Gabriela
98
98
+0,54
+0,76
29.93
32.56
7.SP H2O JastrzebieSP H2O Jastrzebie2:02.48345
Bury Kamil
Koral Julia
98
98
+0,79
+0,70
29.28
32.13
Topolski Arkadiusz
Kasperek Aleksandra
98
98
+0,44
+0,61
28.47
32.60
8.SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa2:02.64344
Rybiński Maciej
Białecka Ilona
98
98
+0,84
+0,60
28.67
32.84
Zuchowicz Jan
Mazurczak Karina
98
98
+0,42
+0,48
28.73
32.40
9.AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw2:02.67344
Kopacki Wiktor
Wlezień Gabriela
98
98
+0,52
+0,44
29.72
31.72
Ambroziak Karolina
Andreose Jan Luigi
98
98
+0,23
+0,49
33.26
27.97
10.JORDAN KrakówJORDAN Kraków2:03.34338
Romański Bartłomiej
Wątor Karolina
98
98
+0,81
+0,82
30.69
30.69
Sawera Krystian
Mielczarek Anna
98
98
+0,67
+0,47
31.62
30.34
11.MKS IKAR MielecMKS IKAR Mielec2:04.33330
Lodarski Kacper
Kukowska Sylwia
98
98
+0,83
+0,54
31.34
31.49
Gawron Gerard
Bełzo Wiktoria
98
98
+0,52
+0,53
31.02
30.48
12.UKS 190 Łódz 2UKS 190 Łódz2:04.88326
Nowak Tomasz
Szymczak Antonina
98
98
+0,93
+0,79
31.55
31.61
Włodarski Marek
Gierczak Anna
98
98
+0,61
+0,60
31.03
30.69
13.Zoliborz WarszawaZoliborz Warszawa2:05.33322
Gryglewicz Juliusz
Gosztyła Antonina
98
98
+0,85
+0,49
30.72
31.57
Skonieczny Stanisław
Łuczyńska Martyna
98
98
+0,67
+0,43
31.78
31.26
14.JEDYNKA Ozarów MazJEDYNKA Ozarów Maz2:05.64320
Kuźma Bartosz
Olender Klaudia
98
98
+0,69
+0,52
30.12
31.38
Federowicz Jan
Linke Gabriela
98
98
+0,18
+0,16
33.32
30.82
15.KORMORAN OlsztynKORMORAN Olsztyn2:05.93318
Zbutowicz Karol
Jastrzebowska Karolina
98
98
+0,83
+0,37
29.62
32.12
Szpojankowski Kacper
Dymerska Wiktoria
98
98
+0,38
+0,42
30.58
33.61
16.MOTYL Stalowa WolaMOTYL Stalowa Wola2:07.39307
Wawro Wojciech
Hałaj Monika
98
98
+0,76
+0,58
32.89
31.64
Piotrowicz Mateusz
Brezdeń Joanna
98
98
+0,61
+0,67
32.54
30.32
17.NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice2:07.52306
Dêbski Michał
Zyga Natalia
98
98
+0,73
+0,53
31.59
32.70
Słupski Piotr
Soliwoda Klaudia
98
98
+0,41
+0,36
31.90
31.33
18.FALA RopczyceFALA Ropczyce2:07.90303
Skiba Dominik
Duliban Anna
98
98
+0,75
+0,25
29.49
1:06.26
Siewierski Michał
Niwa Aleksandra
98
98
+0,6432.21
19.MMKS Kêdzierzyn KMMKS Kêdzierzyn K2:08.16301
Kuleszyński Dawid
Sofińska Martyna
98
98
+0,78
+0,56
32.57
31.03
Federewicz Jakub
Mycak Katarzyna
98
98
+0,63
+0,88
32.67
31.89
20.SP 63 BydgoszczSP 63 Bydgoszcz2:09.79290
Kubacki Jakub
Kasprowicz Agata
98
98
+0,76
+0,60
33.69
33.51
Gierszewski Jan
Naskrêt Agata
98
98
+0,70
+0,64
31.17
31.42
21.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz2:10.28287
Przybylski Jakub
Tomczak Julia
98
98
+0,77
+0,77
32.01
34.48
Kasprzycki Miłosz
Kasprzak Klaudia
98
98
+0,57
+0,44
33.81
29.98
22.Olimpijczyk Suwałki 2Olimpijczyk Suwałki2:13.56266
Aleksandrowicz Dawid
Trzasko Gabriela, Patrycja
98
98
+0,81
+0,44
34.05
33.22
Januszanis Jakub
Brodowska Aleksandra
98
98
+0,51
+0,58
32.47
33.82
DYSKW.SLASK WrocławSLASK Wrocław
Lipiński Kacper, Horudko Jolanta, Drzyzga Oskar, Smaga Anna
DYSKW.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin
Mikulski Krzysztof, Kasprowicz Justyna, Biernacki Kacper, Bielecka Katarzyna