Nr  1. Dziewczat, 200m dowolny  12 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  12 lat
Nr  3. Dziewczat, 50m motylkowy  12 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  5. Dziewczat, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  7. Dziewczat, 100m zmienny  12 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  12 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  1. Dziewczat, 200m dowolny  12 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  12 lat
Nr  3. Dziewczat, 50m motylkowy  12 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  5. Dziewczat, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  7. Dziewczat, 100m zmienny  12 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  12 lat
Nr  9. Dziewczat, 4 x 100m dowolny  12 lat
Nr  10. Chlopców, 4 x 100m dowolny  12 lat


Mistrzostwa Polski Młodzików 12-lat
Ostrowiec Sw., 25-27.06.2010
Wyniki - 1 Dzień


Konkurencja 1
10-06-25 - 9:00
Dziewczat, 200m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:05.77
2:10.22
Budzis Joanna
Kamińska Aleksandra
BUWAR
BUWAR
Warszawa
Toruń
03-12-18
04-11-21

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom2:19.29541A30.9835.30
2.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień2:19.81535A31.9335.7936.7235.37
3.Wieczorek Magdalena98FALA Krasnik2:22.27508A32.4436.8537.6335.35
4.Popiel Magdalena98JUVENIA Bialystok2:23.79492A33.4836.94
5.Ostrowska Ewa98MKP Szczecin2:24.02489A33.4636.5237.9736.07
6.Goleń Martyna98FALA Krasnik2:24.10489A33.3737.0037.6836.05
7.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin2:24.58484A33.6436.7037.8536.39
8.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn2:25.34476A33.9637.05
9.Nogaj Paulina98WODNIK Radom2:25.87471B33.7337.0238.4036.72
10.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka WP2:25.94470B33.3036.6438.6537.35
11.Mycak Katarzyna98MMKS Kêdzierzyn K2:26.20468B33.0036.84
12.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn2:26.40466B32.4437.1739.8936.90
13.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa2:26.76462B33.5736.9538.6537.59
14.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki2:26.79462B33.5237.3438.2637.67
15.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa2:27.16459B33.0137.39
16.Gierczak Anna98UKS 190 Łódz2:27.23458B33.6937.6938.8936.96
17.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce2:27.58455R32.3837.4239.4438.34
18.Konieczny Paulina98HAJDUKI Chorzów2:27.65454R33.2637.40
19.Ocylok Dominika98ÓSEMKA Oswiecim2:27.7545333.7738.1138.0137.86
20.Kasprowicz Justyna98ZNICZ Koszalin2:27.8245333.6337.80
21.Turza Patrycja98GÓRNIK Sosnowiec2:28.5644632.5237.8139.6638.57
22.Linke Gabriela98JEDYNKA Ozarów Maz2:28.9844234.0537.9638.6238.35
23.Bednarek Aleksandra98SP 149 Łódz2:29.2943934.0737.6339.0438.55
24.Brezdeń Joanna98MOTYL Stalowa Wola2:29.6043734.2037.8839.1338.39
25.Gomoła Monika98WARTA Poznań2:30.3343034.2538.2839.5938.21
26.Giedzicz Katarzyna98JUVENIA Bialystok2:30.4542933.9438.07
27.Wardzińska Martyna98SKS START Łódz2:30.8142634.9039.3739.1637.38
28.Miernikiewicz Katarzyna98JUVENIA Wroclaw2:30.9742533.9538.2639.8038.96
29.Pokrywka Karolina98UKS 190 Łódz2:31.1242434.0137.9340.2838.90
30.Szymczak Antonina98UKS 190 Łódz2:32.1641534.9039.0840.1338.05
31.Ryzińska Daria98MKS ROS Pisz2:32.2641435.1439.4239.6638.04
32.Korzonek Urszula98KMITA Zabierzów2:32.9540935.0140.0340.2137.70
33.Jarocha Wiktoria98KSZO Ostrowiec Sw2:32.9840836.1438.5639.9538.33
34.Jastrzebowska Karolina98KORMORAN Olsztyn2:33.1140734.9238.5040.6439.05
35.Koral Julia98SP H2O Jastrzebie2:33.2040735.2238.2840.3039.40
36.Kukowska Sylwia98MKS IKAR Mielec2:33.3940534.4338.3340.4940.14
37.Beutler Katarzyna98FREGATA Poznań2:33.7840235.0341.1540.1137.49
38.Wlezień Gabriela98AZS AWF Wroclaw2:33.8240236.3738.9440.7937.72
39.Hałaj Monika98MOTYL Stalowa Wola2:34.0340034.6440.2241.5437.63
40.Barwicka Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki2:34.0740034.1240.8241.1338.00
41.Gêbczyk Małgorzata98WODNIK Radom2:34.4139735.3839.5040.0639.47
42.Smoluchowska Magdalena982-ka MORENA Gdańsk2:34.7439534.3740.9341.9737.47
43.Maroszek Dominika98GILUS Gilowice2:34.8339434.5038.9241.0240.39
44.Trzcińska Gabriela98Słowianka Gorzów2:34.8839335.1540.0641.0738.60
45.Jackiewicz Weronika98ORKA Sochaczew2:35.0339234.3439.4041.3039.99
46.Kozioł Żaklina98UNIA Tarnów2:35.4039034.1940.3441.2239.65
47.Machula Sara98KSZO Ostrowiec Sw2:35.4938936.8440.4939.9238.24
48.Nowak Weronika98JORDAN Kraków2:35.5538835.5839.6941.4938.79
49.Mazur Maja98Korona-Swim Kielce2:36.4338235.1339.8441.4040.06
50.Kasprowicz Agata98SP 63 Bydgoszcz2:36.7338035.3439.3842.0739.94
51.Olszewska Joanna98Słowianka Gorzów2:36.7737936.0839.1141.4640.12
52.Mierzejewska Wiktoria98JEDYNKA Ozarów Maz2:37.0937736.1140.5741.4039.01
53.Gruca Nina98CKiS Skawina2:37.1437736.2240.1541.4139.36
54.Zduniak Katarzyna98Zoliborz Warszawa2:37.1637734.8940.5142.0939.67
55.Moskalewicz Aleksandra98MKP Szczecin2:37.1837634.2739.9642.0440.91
56.Brodowska Aleksandra98Olimpijczyk Suwałki2:37.7737235.0740.3641.9440.40
57.Trzasko Gabriela, Patrycja98Olimpijczyk Suwałki2:38.4136835.3340.1141.9041.07
58.Jankowska Aleksandra98GILUS Gilowice2:38.6236636.3441.0041.7039.58
59.Banaszkiewicz Katarzyna989-tka OSRiR Kalisz2:41.1634936.4940.3842.5941.70
60.Zowczak Zuzanna98Zoliborz Warszawa2:41.5634736.9642.0642.9439.60
61.Sobczak Kamila98PIATKA Konstantynów2:42.1934336.0342.3243.0140.83
62.Ambroziak Karolina98AZS AWF Wroclaw2:42.6534036.2040.5243.1442.79
63.Van Doorne Gabriela98Słowianka Gorzów2:42.7433937.5442.2242.4340.55
64.Starzyńska Weronika98ZNICZ Koszalin2:45.6132237.1742.1543.4242.87
65.Duliban Anna98FALA Ropczyce2:47.9430936.5841.3344.5645.47
66.Dymerska Wiktoria98KORMORAN Olsztyn2:50.6629437.4044.6145.1943.46
DYSKW.Wilk Weronika98POLONIA Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-06-25
Chlopców, 200m dowolny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:58.50
2:05.44
Holub Jan
Pietrzak Dawid
AVSWI
AZBYD
Lublin
Toruń
09-12-12
09-10-25

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia2:15.81426A30.6534.6535.4535.06
2.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek2:16.29421A30.9534.5935.7634.99
3.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin2:17.15413A31.2835.7435.9434.19
4.Chojnowski Kamil98MKP Szczecin2:19.17396A31.0735.6636.9735.47
5.Topolski Arkadiusz98SP H2O Jastrzebie2:19.61392A30.8235.9036.8036.09
6.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki2:20.54384A31.1735.8837.5735.92
7.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz2:20.62383A32.1637.1936.2235.05
8.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wroclaw2:20.69383A31.6935.7337.0536.22
9.Raflewski Jakub98UKS 190 Łódz2:20.70383B32.2336.4037.2134.86
10.Drzyzga Oskar98SLASK Wrocław2:20.86381B31.6935.9236.9536.30
11.Trela Karol98GILUS Gilowice2:21.47377B32.2034.8036.7937.68
12.Maciesza Jakub98ORZEŁ Elbląg2:21.79374B32.4036.5936.9535.85
13.Dereń Kacper989-tka Dzierzoniów2:21.89373B33.0536.4237.4634.96
14.Opas Jakub98MEDUZA Pajeczno2:22.02372B32.1736.5037.5135.84
15.Gierszewski Jan98SP 63 Bydgoszcz2:22.22371B32.0136.1737.8036.24
16.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Sw2:22.58368B32.0935.8437.5037.15
17.Gorgosz Paweł98VEGA Dobrodzień2:23.76359R33.0036.6738.1635.93
18.Lis Patryk98AVIA Swidnik2:23.83358R33.4736.7537.8435.77
19.Żmuda Paweł98MTP Lublinianka2:23.9035831.6035.5238.3838.40
20.Sasin Paweł98MEDUZA Warszawa2:24.5235333.1337.5437.6336.22
21.Sakrajda Jakub98KORNER Zielona G2:24.7935132.5836.4338.1537.63
22.Jabłoński Patryk98MKS ROS Pisz2:25.1834833.6637.3838.8535.29
23.Zbrzeźniak Patryk98BUKS Warszawa2:25.8634432.4038.1438.8636.46
24.Skiba Dominik98FALA Ropczyce2:25.8934331.7237.7939.0237.36
Gryglewicz Juliusz98Zoliborz Warszawa2:25.8934332.5636.8739.1637.30
26.Gibalski Bartłomiej98Korona-Swim Kielce2:25.9534331.9736.7738.9338.28
27.Ciborowski Natan98MKS ROS Pisz2:26.0034332.6736.9338.3938.01
28.Przybysz Daniel98Słowianka Gorzów2:26.0334233.8037.4739.1835.58
29.Damentka Kamil98PIRANIA Targówek2:26.5433933.2837.5838.7236.96
30.Wysocki Mateusz98ZNICZ Koszalin2:26.9733632.9437.5639.2237.25
31.Poznachowski Wiktor98POLONIA Warszawa2:27.1433532.5337.2439.2338.14
32.Misiarz Adrian98SPARTA Bilgoraj2:27.2333433.1537.2639.0937.73
33.Nimierowicz Tomasz98JUVENIA Bialystok2:27.8833033.9937.2738.5538.07
34.Grzymski Mateusz98SLASK Wrocław2:28.0032933.0738.0839.2437.61
35.Dêbowski Szymon98GÓRNIK Radlin2:28.1032832.8137.1239.6538.52
36.Chodan Alan98KORMORAN Olsztyn2:28.3932631.9837.7339.7238.96
37.Lipiński Kacper98SLASK Wrocław2:28.4432633.5738.1038.3838.39
38.Grela Tomasz98SP 63 Bydgoszcz2:28.5632533.5537.8738.7238.42
39.Rosochacki Piotr98PIRANIA Targówek2:28.6632533.9738.0539.7436.90
40.Sternak Piotr98KP MZOS Płock2:28.9432333.8338.8539.2537.01
41.Frankowski Szymon98ZNICZ Koszalin2:29.1032233.5038.7940.3036.51
42.Małecki Mateusz98Słowianka Gorzów2:29.5531933.1937.3639.4939.51
43.Piwowarski Grzegorz98UNIA Tarnów2:29.6331830.8636.8041.0840.89
44.Szpojankowski Kacper98KORMORAN Olsztyn2:29.7431833.2838.8940.2737.30
45.Bargłowski Mateusz98MKS ROS Pisz2:30.1031533.2938.0039.6239.19
46.Sawera Krystian98JORDAN Kraków2:30.5231333.7938.8239.9038.01
47.Potocki Daniel98SLASK Wrocław2:30.7231134.0738.8239.6738.16
48.Dominiczak Krzysztof98PIAST Glogów2:30.8031134.3138.8839.8837.73
49.Kuleszyński Dawid98MMKS Kêdzierzyn K2:31.4130734.9739.0339.9237.49
50.Pytel Piotr98KORNER Zielona G2:31.9230434.0637.7440.3739.75
51.Chrapek Marcin98DELFIN Cieszyn2:32.3230233.0338.6241.1039.57
52.Gwiazdowski Mateusz98Olimpijczyk Suwałki2:34.8628734.5439.8740.7339.72
53.Romański Bartłomiej98JORDAN Kraków2:35.8328234.9440.5842.0438.27
54.Wąsowicz Hubert98MOS Dąbrowa Górn.2:37.5627335.9440.3141.5039.81
55.Brychczyński Sebastian98SLASK Wrocław2:41.1825535.0841.3243.5841.20
56.Młynek Rafał98DELFINEK Bytom2:46.6623038.7043.9545.3738.64
57.Wawro Wojciech98MOTYL Stalowa Wola2:46.6723035.8142.7844.9343.15
58.Swornowski Arkadiusz98AZS AWF Wroclaw2:53.6120438.2044.2346.2744.91


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-06-25
Dziewczat, 50m motylkowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
29.00
30.20
Szczepaniak Karolina
Pawlaczek Natalia
POWAR
ZROPO
Wyszków
Łódz
05-12-22
05-10-22

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom31.70512A
2.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa31.81507A
3.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice31.97499A
4.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn32.21488A
5.Osmulska Adriana98SKARPA Lublin32.39480A
6.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno32.90458A
7.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom33.17447A
8.Peda Paulina98PIĄTKA Chorzów33.59430A
9.Lesiak Agnieszka98JORDAN Kraków33.61430B
10.Czupryniak Nikola98Słowianka Gorzów33.69427B
11.Klimczak Adrianna98SKRA Bełchatów33.73425B
12.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin33.78423B
13.Tomczak Julia989-tka OSRiR Kalisz33.79423B
14.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk33.87420B
Karaś Laura98MKP Szczecin33.87420B
16.Bejuk Oliwia98MKP Myslibórz33.94417B
17.Ołubek Agnieszka98WILANOWIA Warszawa34.08412R
18.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów34.37402R
19.Kotowicz Anna98UKS MOS Elk34.54396
20.Jasińska Dominika98Park Wodny Tarnowskie G.34.72390
21.Wątor Karolina98JORDAN Kraków34.80387
22.Krawczyk Justyna98DELFIN Łódz34.87385
23.Kurowska Wanda98JORDAN Kraków34.93383
24.Sofińska Martyna98MMKS Kêdzierzyn K35.03379
25.Kopińska Izabela98HURAGAN Miedzyrzec35.16375
26.Hasny Marta98MMKS Kêdzierzyn K35.31370
27.Piwko Dominika98SP 63 Bydgoszcz35.40368
28.Hendzelek Zofia98AKWAWIT Leszno35.51364
29.Pośpiech Patrycja98DELFIN Łódz35.52364
30.Pawelec Natalia989-tka OSRiR Kalisz35.56363
31.Tomaszewska Anna98REKIN Warszawa35.58362
32.Mikołajczyk Nikola98MKP Myslibórz35.63361
33.Miernikiewicz Katarzyna98JUVENIA Wroclaw35.67359
34.Bełzo Wiktoria98MKS IKAR Mielec35.78356
35.Kasperek Aleksandra98SP H2O Jastrzebie35.86354
36.Yokokura Mairi98GROT Kozieglowy36.03349
37.Leszczyńska Zofia98KP MZOS Płock36.48336
38.Żmudka Anna98ÓSEMKA Oswiecim36.92324
39.Bartyzel Aleksandra98MANTA Jelcz-Laskowice36.95323
40.Kasprowicz Justyna98ZNICZ Koszalin37.15318
41.Sarna Katarzyna98NAWA Skierniewice37.55308
42.Dąbrowska Oliwia98JEDYNKA Ozarów Maz37.59307
43.Barzyk Aleksandra98SLASK Wrocław37.60307
44.Janiec Zuzanna98DELFIN Tarnobrzeg37.86301
45.Mazur Olga98KSZO Ostrowiec Sw37.96298
46.Bodzioch Klaudia98DELFIN Tarnobrzeg37.98298
47.Waker Kinga98WILANOWIA Warszawa38.07296
48.Szczepanik Aleksandra98TRÓJKA Łódz38.11295
49.Ranachowska Julita98BUKS Warszawa38.18293
50.Kasprzak Klaudia989-tka OSRiR Kalisz38.41288
51.Gosztyła Antonina98Zoliborz Warszawa38.49286
52.Koral Julia98SP H2O Jastrzebie38.72281
53.Kościk Patrycja98SPARTA Bilgoraj38.83279
54.Kietrys Nikola98ZNICZ Koszalin39.61262
55.Zowczak Zuzanna98Zoliborz Warszawa40.12253


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-06-25
Chlopców, 50m motylkowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
27.21
27.95
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Zabierzów
Zabierzów
09-04-04
08-12-13

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Brzeski Jan98Ostrobramska W-wa30.35407A
2.Walentynowicz Michał98SKALAR Warszawa31.34370A
3.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg31.50364A
4.Skowroński Dariusz98Słowianka Gorzów32.01347A
5.Milczarek Piotr98UKS 190 Łódz32.24340A
6.Okupnik Jakub98SLASK Wrocław32.33337A
7.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy32.48332A
8.Mikulski Krzysztof98ZNICZ Koszalin32.52331A
9.Strachota Mateusz98KORMORAN Olsztyn32.54331B
10.Zieliński Jarosław98SKARPA Lublin32.64328B
11.Ćwikliński Mateusz98VICTORIA Józefów32.73325B
12.Barski Bernard98KORNER Zielona G32.99317B
13.Rybiński Maciej98SKALAR Warszawa33.06315B
14.Goździewski Adrian98WODNIK Radom33.07315B
15.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork33.22311B
16.Zwierzycki Marcin98GROT Kozieglowy33.37307B
17.Perkowski Wiktor98VICTORIA Józefów33.45304R
18.Kasztelan Mateusz98UKS MOS Elk33.76296R
19.Biaduń Michał98MKP Szczecin33.79295
20.Głogowski Krzysztof98WODNIK Radom33.88293
Bochnowski Maciej98BOBRY Debica33.88293
22.Kusto Robert98ORKA Lubań33.95291
23.Hojda Bartłomiej98Park Wodny Tarnowskie G.33.99290
24.Stawikowski Patryk98Słowianka Gorzów34.00290
25.Kwietniewski Maciej98Korona-Swim Kielce34.05289
26.Chrzanowski Damian98KP MZOS Płock34.17286
27.Dąbrowski Paweł98MKP Myslibórz34.20285
28.Siewierski Michał98FALA Ropczyce34.23284
29.Federewicz Jakub98MMKS Kêdzierzyn K34.26283
30.Leszczyński Mateusz98MEDUZA Warszawa34.40280
31.Kubiak Artur98DELFIN Łódz34.51277
32.Lodarski Kacper98MKS IKAR Mielec34.59275
33.Napieraj Jan98PINGWINY Warszawa34.66274
34.Kowalczyk Wiktor98Maratończyk Ostrów Wlkp.34.70273
35.Urbaniak Przemysław98WISŁA Pulawy34.76271
36.Nowakowski Oskar98MKP Szczecin34.89268
37.Kuczma Jêdrzej98SLASK Wrocław35.04265
38.Gros Paweł98Park Wodny Tarnowskie G.35.07264
39.Grzesiński Michał98PIAST Glogów35.18262
40.Dêbski Michał98NAWA Skierniewice35.29259
41.Szweda Tomasz98DELFIN Polaniec35.31259
42.Arcab Mateusz98Słowianka Gorzów35.46255
43.Zakrzewski Michał98TROPS Kartuzy35.54254
44.Biedny Jan98JEDYNKA Poznań35.56253
45.Słupski Piotr98NAWA Skierniewice35.61252
46.Lipiński Kacper98SLASK Wrocław35.95245
47.Gwóźdź Mateusz98SP H2O Jastrzebie36.05243
48.Świstek Krzysztof98ORKA Ledziny36.38237
49.Kotas Wiktor98SKRA Bełchatów36.71230
50.Kuś Maciej98TROPS Kartuzy37.08223
51.Szydłowski Kamil98AKWAWIT Leszno37.16222
52.Federowicz Jan98JEDYNKA Ozarów Maz37.77211
53.Piotrowicz Mateusz98MOTYL Stalowa Wola38.98192
54.Frankowski Szymon98ZNICZ Koszalin39.11190
55.Kulig Wojciech98ORKA Lubań39.19189
DYSKW.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wroclaw


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-06-25
Dziewczat, 200m grzbietowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:16.85
2:24.66
Cieslak Joanna
Budzis Joanna
WAPOZ
BUWAR
Zielona Góra
Warszawa
09-12-31
02-12-13

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jacniacka Karolina98FALA Krasnik2:33.76510A34.5438.5440.8439.84
2.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona G2:34.41504A36.1138.0840.2739.95
3.Pisarska Agnieszka98UKS 190 Łódz2:35.90490A36.0139.8041.3038.79
4.Musioł Wiktoria98RMKS Rybnik2:36.09488A35.9239.2441.1139.82
5.Wątor Karolina98JORDAN Kraków2:38.39467A37.7840.8340.5339.25
6.Naskrêt Agata98SP 63 Bydgoszcz2:38.50466A36.4139.8141.8240.46
7.Soliwoda Klaudia98NAWA Skierniewice2:40.43449A38.0740.8541.6439.87
8.Konieczny Paulina98HAJDUKI Chorzów2:41.50440A37.8141.0342.0240.64
9.Kurowska Wanda98JORDAN Kraków2:41.63439B37.4842.5542.6438.96
10.Wosicka Wiktoria98MKP Szczecin2:41.84438B38.2341.1942.0640.36
11.Mielczarek Anna98JORDAN Kraków2:42.68431B39.0042.3641.8639.46
12.Kopińska Izabela98HURAGAN Miedzyrzec2:43.37426B37.3540.9642.9842.08
13.Lipka Julia98Ostrobramska W-wa2:43.49425B36.6841.6142.5242.68
14.Saczuk Aleksandra98MTP Lublinianka2:43.66423B38.3241.6242.8440.88
15.Pisznot Małgorzata98JORDAN Kraków2:44.25419B37.6742.0243.5441.02
16.Ostrowska Ewa98MKP Szczecin2:44.71415B38.9341.6942.2141.88
17.Kozik Anna98PŁYWAK Bochnia2:45.47410R37.2542.0743.7642.39
18.Kêpa Karolina98FALA Krasnik2:46.12405R38.6941.9443.4042.09
19.Matuszczyk Katarzyna98GÓRNIK Sosnowiec2:46.1840438.5340.9543.1243.58
20.Sytyk Julia98KORNER Zielona G2:47.0539839.0341.8642.9243.24
21.Sajecka Zofia98SKALAR Warszawa2:47.0839837.8942.2844.5042.41
22.Sroczyńska Paula98BOBRY Debica2:47.4339539.7942.7543.2941.60
23.Zyga Natalia98NAWA Skierniewice2:48.2239039.4043.0044.3141.51
24.Wojciechowska Joanna98ORLIK Lublin2:48.2638938.3241.9644.0243.96
25.Popłonyk Aleksandra98Maratończyk Ostrów Wlkp.2:48.2738939.8543.2643.9641.20
26.Oleba Małgorzata98MKP Szczecin2:49.4838138.1841.6042.3447.36
27.Niwa Aleksandra98FALA Ropczyce2:49.9137839.0143.3944.5642.95
28.Osińska Monika98SKS START Łódz2:49.9737840.4742.9344.3142.26
29.Krawczyk Żaneta98PIATKA Konstantynów2:50.0637741.1843.4443.2642.18
30.Kulbacka Gabriela98Olimpijczyk Suwałki2:50.2837639.2643.7044.7042.62
31.Kotowicz Anna98UKS MOS Elk2:50.7037341.3943.9944.6040.72
32.Szpakowska Maria98JEDYNKA Ozarów Maz2:50.7337339.4843.0044.7743.48
33.Rąp Natalia98ZNICZ Koszalin2:51.1637040.4042.9844.4643.32
34.Bełzo Wiktoria98MKS IKAR Mielec2:51.2037040.2843.7944.7942.34
35.Jaros Alicja98DELFIN Legionowo2:51.6436739.9443.5145.0343.16
36.Rogowska Paulina98Salos-Cortile Kielce2:52.4636238.6944.2445.3544.18
37.Łakomy Dorota98MKS IKAR Mielec2:52.7636041.5544.0844.5942.54
38.Zielińska Julia98MEDUZA Warszawa2:52.9735940.0943.5846.4742.83
39.Waker Kinga98WILANOWIA Warszawa2:53.4935540.4544.3845.4943.17
40.Mietlińska Agata98GILUS Gilowice2:53.8535340.0144.6045.2144.03
41.Kościk Patrycja98SPARTA Bilgoraj2:54.1035240.1444.6546.3542.96
42.Sołtysik Lidia98ÓSEMKA Oswiecim2:54.4035040.9744.0946.2443.10
43.Osmala Karolina98DELFIN Tarnobrzeg2:55.7334240.3445.3346.2643.80
44.Tokarczyk Michalina98WANKAN Legnica2:57.1033442.3045.3345.8843.59
45.Witek Natalia98WANKAN Legnica2:57.1733441.0144.9746.6144.58
46.Trzasko Gabriela, Patrycja98Olimpijczyk Suwałki2:57.8633039.8044.8846.9246.26
47.Zieleniewicz Paulina98TRÓJKA Łódz3:01.5531042.2347.6148.8342.88
48.Wróblewicz Julita98MTS Kwidzyn3:02.1630743.2746.0847.3145.50
DYSKW.Karlikowska Julianna98SP 149 Łódz


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-06-25
Chlopców, 200m grzbietowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:09.60
2:13.19
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Oswiecim
Oświecim
09-12-18
08-12-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy2:25.87423A33.7336.9538.0537.14
2.Niedziałek Dominik98SKARPA Lublin2:32.09373A35.8338.6540.2737.34
3.Krakowiak Waldemar98AZS AWF Poznań2:32.69369A35.4638.3139.4939.43
4.Wiêckowski Jakub98MKP Szczecin2:33.86361A36.7239.1940.4337.52
5.Jarmuła Miłosz98UNIA Tarnów2:34.29358A36.0839.5339.7438.94
6.Sawczuk Oskar98SKS START Łódz2:36.34344A37.7240.7440.2337.65
7.Milczarek Piotr98UKS 190 Łódz2:37.44337A38.0639.6640.6839.04
8.Bury Kamil98SP H2O Jastrzebie2:37.77334A36.5141.2241.1538.89
9.Rudkowski Kai98KORNER Zielona G2:37.97333B37.1040.4741.1539.25
10.Jaraszkiewicz Piotr98JEDYNKA Poznań2:38.66329B36.6940.6641.6239.69
11.Kasztelan Mateusz98UKS MOS Elk2:39.50324B36.8540.7642.0339.86
Bujak Kacper98MTP Lublinianka2:39.50324B38.3140.4540.8439.90
13.Dziadek Jan98BUKS Warszawa2:39.90321B38.1240.9140.7840.09
14.Zapalski Konrad98FALA Krasnik2:40.39318B36.8840.6040.9941.92
15.Mańczak Błażej98DELFIN Gdynia2:40.49318B36.2240.4942.3341.45
16.Nowak Tomasz98UKS 190 Łódz2:41.87310?39.0241.2841.8239.75
Oleksiak Bartosz98SLASK Wrocław2:41.87310?37.6241.3142.5240.42
18.Bodzioch Andrzej98SP 63 Bydgoszcz2:42.42307R37.6441.1643.0940.53
19.Romański Bartłomiej98JORDAN Kraków2:42.4930638.7442.2642.1939.30
20.Kuszewski Jêdrzej98POLONIA Warszawa2:42.5230639.5441.4841.4040.10
21.Sawera Krystian98JORDAN Kraków2:43.3030237.7541.4443.6540.46
22.Małecki Mateusz982-ka MORENA Gdańsk2:43.5330037.5942.1342.4341.38
23.Wenda Patryk98TYTAN Bydgoszcz2:44.1829739.1742.8042.6739.54
24.Włodarski Marek98UKS 190 Łódz2:44.3729639.0642.4842.7440.09
25.Dobrzyński Tomasz98WOLA Warszawa2:44.4929538.6641.1541.8742.81
26.Napieraj Jan98PINGWINY Warszawa2:44.5929536.1640.8143.8943.73
27.Jagodziński Oskar98TYTAN Bydgoszcz2:44.8329337.8241.5143.2542.25
28.Kuś Maciej98TROPS Kartuzy2:45.1029239.2142.1542.4141.33
29.Byczkowski Maciej98TROPS Kartuzy2:45.5828938.8042.7743.5840.43
30.Aleksandrowicz Dawid98Olimpijczyk Suwałki2:46.5128438.4442.4643.5242.09
31.Sobczak Karol98JUVENIA Wroclaw2:46.7628338.1641.8743.7542.98
32.Januszanis Jakub98Olimpijczyk Suwałki2:46.9628239.1042.9943.7541.12
33.Zakrzewski Michał98TROPS Kartuzy2:48.8827340.4143.4743.3441.66
34.Kubacki Jakub98SP 63 Bydgoszcz2:48.9227239.6242.5743.9342.80
35.Krol Bartosz98KORMORAN Olsztyn2:49.4827038.9343.9344.8941.73
36.Mêtrak Bartłomiej98VICTORIA Józefów2:50.0126738.8243.8144.8642.52
37.Tamm Mateusz98Słowianka Gorzów2:52.6025539.1243.6545.3044.53
38.Siudziński Patryk98ORZEŁ Elbląg2:53.0025439.9144.5845.0843.43
39.Lodarski Kacper98MKS IKAR Mielec2:53.0425338.8842.9144.9646.29
40.Zawadzki Albert98JEDYNKA Poznań2:53.3325239.6144.2346.2743.22
41.Gulis Bartosz98JORDAN Kraków2:54.9024539.6244.5946.4044.29
42.Sulisz Bartosz98FALA Ropczyce2:57.5523540.7145.3846.6844.78
43.Słupski Piotr98NAWA Skierniewice2:58.5723142.0343.3547.6345.56
DYSKW.Rosochacki Piotr98PIRANIA Targówek
DYSKW.Mielnik Daniel98KORMORAN Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-06-25
Dziewczat, 100m zmienny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:04.65
1:08.31
Kozlowska Anna
Budzis Joanna
AQBYD
BUWAR
Gorzów Wlkp.
Skierniewice
09-11-28
02-02-28

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice1:13.31531A34.0239.29
2.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica1:13.82520A34.6839.14
3.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno1:13.97517A35.3438.63
4.Smaga Anna98SLASK Wrocław1:14.00516A33.9840.02
5.Gruca Marcelina98AQUATICA Pawłowice1:14.36508A34.8539.51
6.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk1:15.02495A35.3439.68
7.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn1:15.06494A34.4340.63
8.Karlikowska Julianna98SP 149 Łódz1:15.31489A35.0540.26
9.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:15.81480B34.4541.36
10.Piwko Dominika98SP 63 Bydgoszcz1:16.62465B34.8641.76
11.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów1:16.73463B36.1840.55
12.Duda Natasza98SKS START Łódz1:16.86460B37.9538.91
13.Wilk Weronika98POLONIA Warszawa1:17.28453B35.7341.55
14.Warmińska Daria98RMKS Rybnik1:17.51449B37.0740.44
15.Krêtosz Gabriela98MOS Katowice1:17.86443B36.7541.11
16.Kulbat Agnieszka98Delfin Piotrków Tryb.1:18.24436?37.5640.68
Popiel Magdalena98JUVENIA Bialystok1:18.24436?38.6139.63
18.Maślany Katarzyna98ÓSEMKA Oswiecim1:18.27436R35.7942.48
19.Wosicka Wiktoria98MKP Szczecin1:18.5243237.2241.30
20.Pisznot Małgorzata98JORDAN Kraków1:18.6543036.8341.82
21.Peda Paulina98PIĄTKA Chorzów1:18.7742836.2742.50
22.Rodziewicz Adrianna98MKP Szczecin1:18.9242536.5242.40
23.Lesiak Agnieszka98JORDAN Kraków1:19.0842337.7741.31
24.Bednarek Aleksandra98SP 149 Łódz1:19.1842138.1641.02
25.Tomczak Julia989-tka OSRiR Kalisz1:19.2542035.8243.43
26.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn1:19.3241937.4041.92
27.Szałek Weronika98BUKS Warszawa1:19.5141637.3442.17
28.Lach Paulina98KORNER Zielona G1:19.5341636.3243.21
29.Majszutowicz Paulina98MKP Szczecin1:19.6941339.1640.53
30.Tomaszewska Anna98REKIN Warszawa1:19.8541137.7942.06
Mazurczak Karina98SKALAR Warszawa1:19.8541138.6541.20
32.Warszawska Nicola98DELFIN Gdynia1:20.1640638.3641.80
33.Hasny Marta98MMKS Kêdzierzyn K1:20.5340037.2043.33
34.Horudko Jolanta98SLASK Wrocław1:20.7639740.8639.90
35.Pawelec Natalia989-tka OSRiR Kalisz1:20.8339639.0841.75
36.Yokokura Mairi98GROT Kozieglowy1:20.8639537.6443.22
37.Leszczyńska Zuzanna98PINGWINY Warszawa1:21.2039038.1043.10
38.Białecka Ilona98SKALAR Warszawa1:21.4338738.5242.91
39.Kukowska Sylwia98MKS IKAR Mielec1:21.4538738.6542.80
40.Sroczyńska Paula98BOBRY Debica1:21.4638738.7742.69
41.Bartyzel Aleksandra98MANTA Jelcz-Laskowice1:22.0837838.9743.11
42.Jasińska Dominika98Park Wodny Tarnowskie G.1:22.1737738.2843.89
43.Olender Klaudia98JEDYNKA Ozarów Maz1:22.2037639.3742.83
44.Smoluchowska Magdalena982-ka MORENA Gdańsk1:22.3437439.2643.08
45.Wêcławiak Irena98WILANOWIA Warszawa1:22.7336939.4543.28
46.Barzyk Aleksandra98SLASK Wrocław1:22.9936639.3843.61
47.Gasin Nadia98MKS IKAR Mielec1:23.0536541.3441.71
48.Żmudka Anna98ÓSEMKA Oswiecim1:23.0836539.3043.78
49.Gałczyńska Melania989-tka OSRiR Kalisz1:23.3336140.1843.15
Bielecka Katarzyna98ZNICZ Koszalin1:23.3336138.6644.67
51.Pilichowska Aleksandra98DELFIN Łódz1:23.3836140.0943.29
52.Czupryniak Nikola98Słowianka Gorzów1:23.6535738.1545.50
53.Losiak Hanna98SLASK Wrocław1:23.9535340.8043.15
54.Wójcik Monika98ORKA Lubań1:24.0035341.6042.40
55.Klechowska Aleksandra98KSZO Ostrowiec Sw1:24.0735239.6844.39
56.Hałaj Monika98MOTYL Stalowa Wola1:24.9234140.8944.03
57.Stêpień Julia98Delfin Piotrków Tryb.1:25.0334039.8045.23
58.Pyszkowska Julia98JEDYNKA Ozarów Maz1:25.0534040.6644.39
59.Krzymowska Kinga98WILANOWIA Warszawa1:25.1533940.3944.76
60.Duliban Anna98FALA Ropczyce1:25.5333442.9042.63
61.Popova Anguela989-tka OSRiR Kalisz1:25.6033340.2245.38
62.Mazur Olga98KSZO Ostrowiec Sw1:26.1032839.9246.18
63.Ranachowska Julita98BUKS Warszawa1:26.2332640.4345.80
64.Van Doorne Gabriela98Słowianka Gorzów1:26.6732141.3345.34
65.Sarna Katarzyna98NAWA Skierniewice1:26.9931840.3646.63
66.Niwa Aleksandra98FALA Ropczyce1:27.0931639.1047.99
Teleśnicka Kamila98Słowianka Gorzów1:27.0931642.2144.88
68.Mikos Dominika98FALA Ropczyce1:27.7930942.8344.96
DYSKW.Twardowska Agata98PIATKA Konstantynów


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-06-25
Chlopców, 100m zmienny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:02.42
1:04.84
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-12
03-12-18

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia1:11.74381A32.1239.62
2.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg1:12.04377A33.3038.74
3.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp1:12.34372A35.0637.28
4.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wroclaw1:12.63368A33.4539.18
5.Zbutowicz Karol98KORMORAN Olsztyn1:12.65367A34.8937.76
6.Seremet Konrad98SP H2O Jastrzebie1:13.18359A34.3738.81
7.Zuchowicz Jan98SKALAR Warszawa1:13.46355A35.7037.76
8.Gierszewski Jan98SP 63 Bydgoszcz1:14.25344A34.7439.51
9.Chwojka Kacper98DELFIN Wloclawek1:14.29344B35.3238.97
10.Zieliński Jarosław98SKARPA Lublin1:14.46341B35.8238.64
11.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork1:15.23331B35.9539.28
12.Kurowski Szymon98PIĄTKA Chorzów1:15.39329B35.5339.86
13.Michulec Krzysztof98UKS SALMO Żory1:15.45328B36.5538.90
14.Ulatowski Wojciech98AQUATICA Pawłowice1:15.53327B36.5738.96
15.Wajler Bartosz98SKARPA Lublin1:15.76324B35.5540.21
16.Dudek Adam98JUVENIA Wroclaw1:15.95321B35.7440.21
17.Chodan Alan98KORMORAN Olsztyn1:16.28317R35.8240.46
18.Patrzałek Patryk98REDECO Wrocław1:16.37316R35.8340.54
19.Raflewski Jakub98UKS 190 Łódz1:16.3931636.8339.56
20.Strachota Mateusz98KORMORAN Olsztyn1:16.5231435.2041.32
21.Pawłyszyn Jacek98SKALAR Słupsk1:16.5831437.1639.42
22.Gawron Gerard98MKS IKAR Mielec1:16.7131235.8640.85
23.Skowroński Dariusz98Słowianka Gorzów1:16.7831135.2841.50
24.Biaduń Michał98MKP Szczecin1:16.9131035.4741.44
25.Misiarz Adrian98SPARTA Bilgoraj1:17.0030937.0139.99
26.Dêbski Dominik98SKS START Łódz1:17.0130836.8340.18
27.Dziadek Jan98BUKS Warszawa1:17.1330735.8441.29
28.Hojda Bartłomiej98Park Wodny Tarnowskie G.1:17.2830536.4040.88
29.Ciborowski Natan98MKS ROS Pisz1:17.3230535.8541.47
30.Ćwikliński Mateusz98VICTORIA Józefów1:17.4130435.7541.66
31.Wiêckowski Jakub98MKP Szczecin1:17.6130135.6241.99
32.Okupnik Jakub98SLASK Wrocław1:17.6730135.6042.07
33.Kubiś Jakub98ORLIK Lublin1:17.6830038.1639.52
34.Dąbrowski Paweł98MKP Myslibórz1:17.7130036.9240.79
35.Stawikowski Patryk98Słowianka Gorzów1:18.4629236.8541.61
36.Skiba Dominik98FALA Ropczyce1:18.4729235.5242.95
37.Jaworski Norbert98UNIA Busko-Zdrój1:18.7728839.7439.03
38.Barski Bernard98KORNER Zielona G1:18.9328636.4342.50
39.Drzyzga Oskar98SLASK Wrocław1:19.1628438.7840.38
40.Zochowski Rafał98BUKS Warszawa1:19.4228137.5241.90
Sztynek Franciszek98SLASK Wrocław1:19.4228139.2340.19
42.Federewicz Jakub98MMKS Kêdzierzyn K1:19.4828138.6040.88
43.Bochnowski Maciej98BOBRY Debica1:19.5827936.5843.00
44.Skowronek Szymon98JEDYNKA Poznań1:19.6527938.3741.28
45.Skonieczny Stanisław98Zoliborz Warszawa1:19.8127737.0842.73
46.Kuszewski Jêdrzej98POLONIA Warszawa1:19.8427737.7442.10
47.Szydłowski Kamil98AKWAWIT Leszno1:20.2927239.3840.91
48.Piotrowicz Mateusz98MOTYL Stalowa Wola1:20.4127137.9942.42
49.Przybylski Jakub989-tka OSRiR Kalisz1:20.5327038.6941.84
50.Szczutkowski Robert98JUVENIA Wroclaw1:21.2126337.9943.22
51.Szymanek Sebastian98DELFINEK Łuków1:21.8325740.0341.80
52.Pownuk Piotr98DELFINEK Bytom1:22.4425138.9043.54
53.Ułański Jan98DELFIN Łódz1:22.5525039.7342.82
54.Maraszek Igor98TRÓJKA Łódz1:22.6325041.9040.73
55.Kasprzycki Miłosz989-tka OSRiR Kalisz1:22.8324837.9044.93
56.Aleksandrowicz Dawid98Olimpijczyk Suwałki1:23.5724139.3844.19
57.Głogowski Krzysztof98WODNIK Radom1:23.6424139.7443.90
58.Sulisz Bartosz98FALA Ropczyce1:24.0123839.1544.86
59.Świstek Krzysztof98ORKA Ledziny1:24.1023740.5343.57
60.Chrzanowski Damian98KP MZOS Płock1:24.3923438.7845.61
61.Szweda Tomasz98DELFIN Polaniec1:24.6523237.4847.17
62.Liberski Olgierd98MKP Myslibórz1:24.7823142.4542.33
63.Federowicz Jan98JEDYNKA Ozarów Maz1:29.4919742.6446.85
DYSKW.Brycki Jakub98SLASK Wrocław
DYSKW.Kozera Piotr98WODNIK Radom
DYSKW.Leszczyński Mateusz98MEDUZA Warszawa
DYSKW.Młynek Rafał98DELFINEK Bytom
DYSKW.Koziolek Bartosz98KORMORAN Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-06-25
Chlopców, 200m grzbietowy12 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:09.60
2:13.19
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Oswiecim
Oświecim
09-12-18
08-12-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Oleksiak Bartosz98SLASK Wrocław2:49.7726838.6542.2543.7845.09
NIE UK.Nowak Tomasz98UKS 190 Łódz


<< TOP >>
Konkurencja 1
10-06-25 - 17:00
Dziewczat, 200m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:05.77
2:10.22
Budzis Joanna
Kamińska Aleksandra
BUWAR
BUWAR
Warszawa
Toruń
03-12-18
04-11-21

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom2:16.6257329.9735.0336.4535.17
2.Gruszczyńska Aleksandra98VEGA Dobrodzień2:19.6753631.4735.4136.7836.01
3.Wieczorek Magdalena98FALA Krasnik2:21.1152032.7535.4737.1335.76
4.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin2:21.3451833.2736.2936.8634.92
5.Popiel Magdalena98JUVENIA Bialystok2:21.5151632.5336.1037.3835.50
6.Goleń Martyna98FALA Krasnik2:24.1848833.5537.1537.7435.74
7.Ostrowska Ewa98MKP Szczecin2:25.8947133.3436.5137.9038.14
8.Zalewska Aleksandra98MTS Kwidzyn2:26.6346434.2037.1338.2237.08
Finał B
9.Nogaj Paulina98WODNIK Radom2:23.0150033.4636.4037.6935.46
10.Muzolf Weronika98MTS Kwidzyn2:23.1049932.9937.0837.0635.97
11.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa2:24.6948332.1335.9638.4938.11
12.Mycak Katarzyna98MMKS Kêdzierzyn K2:25.0647933.7737.8738.4834.94
13.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka WP2:25.9447032.9037.1138.3637.57
14.Błuś Barbara, Bożena98Olimpijczyk Suwałki2:26.5346533.0237.5238.2037.79
15.Łuczyńska Martyna98Zoliborz Warszawa2:27.1045933.8237.0839.0337.17
16.Gierczak Anna98UKS 190 Łódz2:29.6043734.2837.8839.3538.09


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-06-25
Chlopców, 200m dowolny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:58.50
2:05.44
Holub Jan
Pietrzak Dawid
AVSWI
AZBYD
Lublin
Toruń
09-12-12
09-10-25

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia2:09.7848830.0533.4133.6332.69
2.Rybak Konrad98PIRANIA Targówek2:14.6043730.4733.9635.3234.85
3.Chojnowski Kamil98MKP Szczecin2:14.7343630.9034.3435.6633.83
4.Kuźma Bartosz98JEDYNKA Ozarów Maz2:16.1442331.5835.2735.5533.74
5.Wolski Damian98Olimpijczyk Suwałki2:16.8941630.8235.0436.5734.46
6.Topolski Arkadiusz98SP H2O Jastrzebie2:17.7440831.2835.4236.0534.99
7.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wroclaw2:18.6740031.1334.9836.4536.11
8.Biernacki Kacper98ZNICZ Koszalin2:23.4536131.0335.0538.0139.36
Finał B
9.Raflewski Jakub98UKS 190 Łódz2:18.7939932.5035.6136.7533.93
10.Drzyzga Oskar98SLASK Wrocław2:19.7139131.4435.5336.0736.67
11.Dereń Kacper989-tka Dzierzoniów2:20.7338332.0836.9936.8934.77
12.Maciesza Jakub98ORZEŁ Elbląg2:20.9438131.9535.8536.9336.21
13.Trela Karol98GILUS Gilowice2:21.2637831.7935.2436.8837.35
14.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Sw2:21.3137832.7036.2836.6535.68
15.Gierszewski Jan98SP 63 Bydgoszcz2:22.4636932.7336.9437.7235.07
16.Opas Jakub98MEDUZA Pajeczno2:23.3436232.6236.7837.7336.21


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-06-25
Dziewczat, 50m motylkowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
29.00
30.20
Szczepaniak Karolina
Pawlaczek Natalia
POWAR
ZROPO
Wyszków
Łódz
05-12-22
05-10-22

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Przybysławska Aleksandra98WODNIK Radom30.88554
2.Górecka Marta98WILANOWIA Warszawa31.56519
3.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn31.70512
4.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice31.72511
5.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno32.28485
6.Osmulska Adriana98SKARPA Lublin32.29484
7.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom33.67427
8.Peda Paulina98PIĄTKA Chorzów34.15410
Finał B
9.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk33.50434
10.Lesiak Agnieszka98JORDAN Kraków33.53433
11.Karaś Laura98MKP Szczecin33.64428
12.Klimczak Adrianna98SKRA Bełchatów33.68427
13.Lewandowska Aleksandra98MKP Szczecin33.69427
14.Bejuk Oliwia98MKP Myslibórz33.87420
15.Tomczak Julia989-tka OSRiR Kalisz34.14410
16.Czupryniak Nikola98Słowianka Gorzów34.40401


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-06-25
Chlopców, 50m motylkowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
27.21
27.95
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Zabierzów
Zabierzów
09-04-04
08-12-13

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Brzeski Jan98Ostrobramska W-wa30.47403
2.Walentynowicz Michał98SKALAR Warszawa30.56399
3.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg30.77391
4.Okupnik Jakub98SLASK Wrocław31.45366
5.Skowroński Dariusz98Słowianka Gorzów31.80354
6.Milczarek Piotr98UKS 190 Łódz32.12344
7.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy32.57330
8.Mikulski Krzysztof98ZNICZ Koszalin32.95318
Finał B
9.Zieliński Jarosław98SKARPA Lublin32.27339
10.Rybiński Maciej98SKALAR Warszawa32.79323
11.Strachota Mateusz98KORMORAN Olsztyn32.80323
12.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork32.96318
13.Ćwikliński Mateusz98VICTORIA Józefów33.03316
14.Barski Bernard98KORNER Zielona G33.07315
15.Zwierzycki Marcin98GROT Kozieglowy34.07288
DYSKW.Goździewski Adrian98WODNIK Radom


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-06-25
Dziewczat, 200m grzbietowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:16.85
2:24.66
Cieslak Joanna
Budzis Joanna
WAPOZ
BUWAR
Zielona Góra
Warszawa
09-12-31
02-12-13

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Jacniacka Karolina98FALA Krasnik2:29.0856034.4838.0138.6937.90
2.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona G2:32.7352135.5537.7839.6439.76
3.Wątor Karolina98JORDAN Kraków2:33.6051235.9739.0539.8538.73
4.Pisarska Agnieszka98UKS 190 Łódz2:35.7649136.0740.1240.3139.26
5.Musioł Wiktoria98RMKS Rybnik2:36.3748536.6639.8540.7339.13
6.Naskrêt Agata98SP 63 Bydgoszcz2:38.3446737.6440.0841.3939.23
7.Konieczny Paulina98HAJDUKI Chorzów2:40.9244537.5540.3742.0540.95
8.Soliwoda Klaudia98NAWA Skierniewice2:44.6841537.6941.5542.8742.57
Finał B
9.Lipka Julia98Ostrobramska W-wa2:39.6145636.1740.5041.6741.27
10.Wosicka Wiktoria98MKP Szczecin2:39.9445337.2240.9942.1539.58
11.Kurowska Wanda98JORDAN Kraków2:40.0745236.7342.1142.6038.63
12.Kopińska Izabela98HURAGAN Miedzyrzec2:41.3344237.6140.6741.9341.12
13.Mielczarek Anna98JORDAN Kraków2:42.9042938.5642.5541.8739.92
14.Pisznot Małgorzata98JORDAN Kraków2:45.4241038.2543.0043.4440.73
15.Saczuk Aleksandra98MTP Lublinianka2:46.6140138.8542.0943.3942.28
16.Ostrowska Ewa98MKP Szczecin2:47.6339439.2542.5843.7642.04


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-06-25
Chlopców, 200m grzbietowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:09.60
2:13.19
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Oswiecim
Oświecim
09-12-18
08-12-20

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Skierka Jakub98TROPS Kartuzy2:24.7743333.6636.6737.7836.66
2.Niedziałek Dominik98SKARPA Lublin2:32.4337136.2839.2638.9937.90
3.Jarmuła Miłosz98UNIA Tarnów2:32.5537035.6639.1039.5438.25
4.Wiêckowski Jakub98MKP Szczecin2:34.1835836.2639.1039.9038.92
5.Krakowiak Waldemar98AZS AWF Poznań2:34.2735835.6438.6639.8640.11
6.Milczarek Piotr98UKS 190 Łódz2:34.7835437.1139.2040.3738.10
7.Bury Kamil98SP H2O Jastrzebie2:38.6832937.5741.2040.8439.07
8.Sawczuk Oskar98SKS START Łódz2:41.4231238.7841.5142.2138.92
Finał B
9.Rudkowski Kai98KORNER Zielona G2:35.4934937.3240.3039.9537.92
10.Kasztelan Mateusz98UKS MOS Elk2:35.9934635.8039.6740.6839.84
11.Bujak Kacper98MTP Lublinianka2:36.2334437.3339.6140.0639.23
12.Zapalski Konrad98FALA Krasnik2:37.2033836.6839.9040.6739.95
13.Jaraszkiewicz Piotr98JEDYNKA Poznań2:37.8933436.8340.1940.7240.15
14.Mańczak Błażej98DELFIN Gdynia2:40.0132137.7840.5741.6040.06
15.Dziadek Jan98BUKS Warszawa2:40.1032037.4140.5841.5940.52
16.Oleksiak Bartosz98SLASK Wrocław2:43.27302


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-06-25
Dziewczat, 100m zmienny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:04.65
1:08.31
Kozlowska Anna
Budzis Joanna
AQBYD
BUWAR
Gorzów Wlkp.
Skierniewice
09-11-28
02-02-28

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kwiatek Miriam98GILUS Gilowice1:11.8656333.4038.46
2.Wilczek Zofia98GOSiR Piaseczno1:12.2555434.1138.14
3.Smaga Anna98SLASK Wrocław1:12.9453933.9439.00
4.Kwiatkowska Aleksandra98Siódemka Brodnica1:13.3752934.7738.60
5.Kostrzewa Weronika98PUKS Płońsk1:13.7552135.5738.18
6.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn1:14.0851434.0440.04
7.Gruca Marcelina98AQUATICA Pawłowice1:14.6150334.7039.91
8.Karlikowska Julianna98SP 149 Łódz1:15.4748634.8640.61
Finał B
9.Piwko Dominika98SP 63 Bydgoszcz1:15.9147834.7441.17
10.Szelwach Natalia98Słowianka Gorzów1:16.2547235.4440.81
11.Mendyk Adrianna98WODNIK Radom1:16.3547035.0841.27
12.Kulbat Agnieszka98Delfin Piotrków Tryb.1:16.6146536.9839.63
13.Warmińska Daria98RMKS Rybnik1:17.5544837.2340.32
14.Duda Natasza98SKS START Łódz1:17.6144737.5340.08
15.Krêtosz Gabriela98MOS Katowice1:19.2242037.4441.78
DYSKW.Wilk Weronika98POLONIA Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-06-25
Chlopców, 100m zmienny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:02.42
1:04.84
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-12
03-12-18

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Arndt Mateusz98DELFIN Gdynia1:09.6141831.8937.72
2.Wawrzynkiewicz Piotr98DELFIN Oborniki Wlkp1:10.3640434.5635.80
3.Książek Jakub98DEPKA Kołobrzeg1:10.7039932.7637.94
4.Zuchowicz Jan98SKALAR Warszawa1:11.5338534.9536.58
5.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wroclaw1:11.6238333.1138.51
6.Zbutowicz Karol98KORMORAN Olsztyn1:11.7538134.6837.07
7.Seremet Konrad98SP H2O Jastrzebie1:13.9334934.4239.51
8.Gierszewski Jan98SP 63 Bydgoszcz1:16.8331135.0241.81
Finał B
9.Chwojka Kacper98DELFIN Wloclawek1:14.6133935.3039.31
10.Zieliński Jarosław98SKARPA Lublin1:14.6733835.2439.43
11.Michulec Krzysztof98UKS SALMO Żory1:14.9533537.5337.42
12.Wajler Bartosz98SKARPA Lublin1:15.1033335.9839.12
13.Kurowski Szymon98PIĄTKA Chorzów1:15.5232735.4840.04
14.Ulatowski Wojciech98AQUATICA Pawłowice1:16.0032136.3239.68
15.Tołłoczko Dawid98SOLEX Lebork1:16.7631136.9439.82
DYSKW.Dudek Adam98JUVENIA Wroclaw


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-06-25
Dziewczat, 4 x 100m dowolny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:04.34
4:14.56
KS Warta Poznań
JEDYNKA Ozarów Maz.
WAPOZ
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ozarów Maz
09-11-26
07-12-12

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.WODNIK RadomWODNIK Radom4:26.94524
Nogaj Paulina
Mendyk Adrianna
+0,80
+0,21
31.63
32.44
1:05.66
1:08.94
Gêbczyk Małgorzata
Przybysławska Aleksandra
+0,60
+0,55
33.36
29.32
1:09.56
1:02.78
2.MKP SzczecinMKP Szczecin4:29.71508
Ostrowska Ewa
Wosicka Wiktoria
+0,98
+0,30
31.90
32.29
1:07.01
1:08.00
Karaś Laura
Lewandowska Aleksandra
+0,62
+0,75
32.58
31.83
1:08.24
1:06.46
3.UKS 190 ŁódzUKS 190 Łódz4:30.51503
Gierczak Anna
Szymczak Antonina
+1,04
+0,83
31.55
33.33
1:06.45
1:09.89
Pisarska Agnieszka
Pokrywka Karolina
+0,70
+0,69
32.69
32.31
1:07.46
1:06.71
4.FALA KrasnikFALA Krasnik4:33.71486
Wieczorek Magdalena
Jacniacka Karolina
98
98
32.17
32.46
1:06.69
1:08.61
Kêpa Karolina
Goleń Martyna
98
98
33.50
32.97
1:09.99
1:08.42
5.JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:34.92479
Mielczarek Anna
Lesiak Agnieszka
+1,04
+0,73
33.00
32.54
1:08.68
1:09.62
Kurowska Wanda
Wątor Karolina
+0,71
+0,78
33.46
31.63
1:08.94
1:07.68
6.GILUS GilowiceGILUS Gilowice4:37.33467
Jankowska Aleksandra
Mietlińska Agata
+0,79
+0,50
34.71
33.88
1:12.64
1:11.48
Maroszek Dominika
Kwiatek Miriam
+0,67
+0,61
33.29
30.25
1:09.87
1:03.34
7.WILANOWIA WarszawaWILANOWIA Warszawa4:39.93454
Krzymowska Kinga
Wêcławiak Irena
+0,94
+0,72
35.13
33.87
1:14.67
1:12.43
Ołubek Agnieszka
Górecka Marta
+0,59
+0,35
32.18
29.49
1:09.64
1:03.19
8.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki4:40.38452
Błuś Barbara, Bożena
Trzasko Gabriela, Patrycja
+0,81
+0,45
32.39
34.17
1:08.05
1:14.01
Brodowska Aleksandra
Barwicka Aleksandra
+0,43
+0,33
33.04
31.80
1:10.64
1:07.68
9.JEDYNKA Ozarów MazJEDYNKA Ozarów Maz4:40.89449
Szpakowska Maria
Pyszkowska Julia
+0,41
+0,46
33.10
34.69
1:10.57
1:12.95
Olender Klaudia
Linke Gabriela
+0,61
+0,30
32.64
32.03
1:09.49
1:07.88
10.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów4:42.14443
Olszewska Joanna
Szelwach Natalia
+0,79
+0,64
34.26
32.60
1:13.10
1:07.21
Trzcińska Gabriela
Czupryniak Nikola
+0,65
+0,73
34.58
33.84
1:10.57
1:11.26
11.MKS IKAR MielecMKS IKAR Mielec4:43.20438
Bełzo Wiktoria
Gasin Nadia
+0,95
+0,80
33.14
34.36
1:08.63
1:12.08
Łakomy Dorota
Kukowska Sylwia
+0,68
+0,46
35.38
32.41
1:14.51
1:07.98
12.Zoliborz WarszawaZoliborz Warszawa4:45.75427
Łuczyńska Martyna
Gosztyła Antonina
+0,90
+0,66
33.10
33.73
1:08.41
1:11.11
Zowczak Zuzanna
Zduniak Katarzyna
+0,77
+0,44
36.08
33.22
1:14.98
1:11.25
13.SLASK WrocławSLASK Wrocław4:50.40407
Horudko Jolanta
Losiak Hanna

+0,55
34.44
35.17
1:11.14
1:15.51
Barzyk Aleksandra
Smaga Anna
+0,63
+0,74
36.10
31.69
1:16.36
1:07.39
14.ÓSEMKA OswiecimÓSEMKA Oswiecim4:50.44406
Żmudka Anna
Maślany Katarzyna
+0,82
+0,74
34.37
34.02
1:12.97
1:10.88
Sołtysik Lidia
Ocylok Dominika
+0,89
+0,91
37.58
33.14
1:17.17
1:09.42
15.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:50.58406
Kasprowicz Justyna
Starzyńska Weronika
+0,95
+0,75
33.08
36.26
1:08.95
1:15.43
Rąp Natalia
Bielecka Katarzyna
+0,57
+0,65
34.93
34.02
1:13.49
1:12.71
16.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz4:55.63385
Tomczak Julia
Gałczyńska Melania
+0,89
+0,90
33.12
37.89
1:10.58
1:19.17
Banaszkiewicz Katarzyna
Pawelec Natalia
+0,86
+0,66
36.90
33.64
1:15.27
1:10.61
17.KSZO Ostrowiec SwKSZO Ostrowiec Sw4:59.32371
Jarocha Wiktoria
Klechowska Aleksandra
+0,71
+0,74
35.97
36.51
1:13.04
1:17.38
Mazur Olga
Machula Sara
+0,60
+0,39
37.54
34.62
1:16.87
1:12.03


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-06-25
Chlopców, 4 x 100m dowolny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
3:48.28
4:07.40
UKS SHARK Rudna
Kormoran Olsztyn
SHRUD
KOOLS
Nowa Ruda
Szczytno
09-12-18
04-11-11

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:17.28400
Mikulski Krzysztof
Frankowski Szymon
+0,66
+0,63
29.59
31.86
1:02.37
1:06.63
Wysocki Mateusz
Biernacki Kacper
+0,56
+0,30
31.18
29.36
1:05.58
1:02.70
2.SP H2O JastrzebieSP H2O Jastrzebie4:25.14366
Seremet Konrad
Bury Kamil
+0,73
+0,64
31.84
30.54
1:06.96
1:04.90
Gwóźdź Mateusz
Topolski Arkadiusz
+0,48
+0,49
32.97
29.41
1:10.36
1:02.92
3.SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa4:25.50364
Rybiński Maciej
Walentynowicz Michał
+0,97
+0,57
31.18
32.20
1:04.14
1:06.69
Palimonka Bartosz
Zuchowicz Jan
+0,69
+0,53
33.12
30.48
1:10.69
1:03.98
4.KORMORAN OlsztynKORMORAN Olsztyn4:25.51364
Zbutowicz Karol
Chodan Alan
+0,89
+0,60
31.28
32.72
1:04.36
1:08.56
Koziolek Bartosz
Szpojankowski Kacper
+0,18
+0,73
31.72
31.87
1:06.36
1:06.23
5.MKP SzczecinMKP Szczecin4:25.74363
Chojnowski Kamil
Wiêckowski Jakub
+0,70
+0,61
30.95
32.10
1:04.92
1:07.28
Antoniewicz Bartosz
Biaduń Michał
+0,36
+0,43
32.55
30.75
1:08.29
1:05.25
6.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów4:29.59348
Przybysz Daniel
Małecki Mateusz
+0,85
+0,73
31.22
33.02
1:05.54
1:09.77
Skowroński Dariusz
Stawikowski Patryk
+0,61
+0,54
31.45
32.28
1:06.13
1:08.15
7.UKS 190 ŁódzUKS 190 Łódz4:30.22346
Milczarek Piotr
Nowak Tomasz
98
98
31.96
33.42
1:06.78
1:09.09
Włodarski Marek
Raflewski Jakub
98
98
32.57
30.93
1:09.43
1:04.92
8.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki4:33.63333
Aleksandrowicz Dawid
Januszanis Jakub
+0,88
+0,62
33.90
32.77
1:12.24
1:10.07
Gwiazdowski Mateusz
Wolski Damian

+0,56
33.22
29.68
1:09.09
1:02.23
9.JEDYNKA PoznańJEDYNKA Poznań4:34.85328
Jaraszkiewicz Piotr
Biedny Jan
+0,92
+0,45
32.12
32.68
1:06.62
1:09.92
Skowronek Szymon
Zawadzki Albert
+0,72
+0,27
33.75
31.94
1:10.52
1:07.79
10.TROPS KartuzyTROPS Kartuzy4:36.85321
Byczkowski Maciej
Kuś Maciej
+0,8535.46
32.50
1:14.31
1:09.36
Zakrzewski Michał
Skierka Jakub
+0,2633.58
29.56
1:10.16
1:03.02
11.AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw4:38.09317
Andreose Jan Luigi
Swornowski Arkadiusz
+0,72
+0,51
30.24
36.67
1:05.85
1:18.74
Winiarski Wojciech
Kopacki Wiktor
+0,78
+0,50
32.67
30.82
1:08.91
1:04.59
12.SLASK WrocławSLASK Wrocław4:38.99314
Lipiński Kacper
Potocki Daniel
+0,67
+0,45
33.24
33.64
1:09.59
1:11.34
Okupnik Jakub
Drzyzga Oskar
+0,85
+0,10
34.70
30.67
1:13.12
1:04.94
13.KORNER Zielona GKORNER Zielona G4:41.15307
Pytel Piotr
Rudkowski Kai
+0,69
+0,70
33.42
34.34
1:10.22
1:12.51
Barski Bernard
Sakrajda Jakub
+0,74
+0,66
34.20
31.64
1:12.41
1:06.01
14.SP 63 BydgoszczSP 63 Bydgoszcz4:44.67296
Bodzioch Andrzej
Kubacki Jakub
+0,81
+0,66
34.74
35.61
1:12.48
1:13.82
Grela Tomasz
Gierszewski Jan
+0,74
+0,78
34.09
32.88
1:10.06
1:08.31