Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat Aktualizacja 14.01.2009 godz. 2000

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Lista zgłoszonych klubów / zawodników

(obowiązuje przy pobieraniu opłaty startowej)
16-18.01.2009


KlubKodZawodnicyIndyw.Sztafety
M

KMKMK
UKS 190 Łódź19LODPOL3+2=59+7=16-
ASTROMAL-AkwawitAKLESPOL2=28=8-
AQUA BydgoszczAQBYDPOL2=27=7-
AQUARIUS MyśleniceAQMYSPOL1=14=4-
AQUATICA PawłowiceAQPAWPOL1=14=4-
ASTORIA BydgoszczASBYDPOL1=13=3-
AVIA ŚwidnikAVSWIPOL5=518=182=2
AZS AWFiS GdańskAWGDAPOL1+1=24+4=8-
AZS AWF KatowiceAZKATPOL1=14=4-
AZS AWF PoznańAZPOZPOL1+1=24+4=8-
BAŁTYK KołobrzegBAKOLPOL2+1=38+4=12-
BATORY SokółkaBASOKPOL1+2=33+7=10-
Bielany WarszawaBIWARPOL1+1=24+4=8-
BOBRY DebicaBODEBPOL1=13=3-
BUKS WarszawaBUWARPOL4+6=1014+19=332+2=4
CKiS SkawinaCKSKAPOL1=14=4-
DELFIN EłkDEELKPOL1=13=3-
DELFIN InowrocławDEINOPOL1=14=4-
DELFIN KaliszDEKALPOL1=14=4-
DELFIN ŁódźDELODPOL1=14=4-
DELFINEK ŁukówDELUKPOL1=14=4-
DELFIN Piotrków T.DEPIOPOL1=14=4-
DELFIN TarnobrzegDETARPOL2+1=38+4=12-
UKS 9-tka KaliszDZKALPOL2=28=8-
FALA  KraśnikFAKRAPOL1=14=4-
FOKA SandomierzFOSANPOL2=28=8-
GIGANT WrocławGIWROPOL1=14=4-
GÓRNIK RadlinGORADPOL1=14=4-
HAJDUKI ChorzówHACHOPOL1+1=24+4=8-
HURAGAN SosnowiecHUSOSPOL1=13=3-
IKAR MielecIKMIEPOL4+4=815+14=292+1=3
Jedynka Ożarów Maz.JEOZAPOL2+2=48+8=16-
JORDAN KrakówJOKRAPOL7+12=1927+42=692+4=6
JUVENIA BiałystokJUBIAPOL1+1=24+4=8-
JUVENIA WrocławJUWROPOL5+1=616+3=192=2
KAPRY-ARMEXIMKAPRUPOL4=415=152=2
KMITA ZabierzówKMZABPOL2=25=5-
KORMORAN OlsztynKOOLSPOL3+4=712+15=271=1
Kochłowiczanka Ruda ŚlKORUDPOL1=14=4-
KSZO OstrowiecKSOSTPOL3+3=610+10=20-
LIDER ChełmLICHEPOL1=14=4-
MEDUZA PajecznoMEPAJPOL1=14=4-
SP63 BydgoszczMKBYDPOL4+3=714+12=261=1
MKP SzczecinMKSZCPOL3=311=11-
MKP SzczecinekMKSZKPOL2=28=8-
MMKS Kedzierzyn-KoźleMMKEDPOL1=14=4-
MOS Dąbrowa Grn.MODABPOL4+4=816+14=302+2=4
UKS MOS EłkMOELKPOL2+2=48+8=16-
2-ka MORENA GdańskMOGDAPOL6+2=824+8=322=2
MOS KatowiceMOKATPOL2=28=8-
MOSiR MysłowiceMOMYSPOL1=13=3-
MTS KwidzynMTKWIPOL2=27=7-
GILUS GilowiceMUGILPOL1+2=34+8=12-
NAWA SkierniewiceNASKIEPOL2+2=46+7=13-
KORNER Zielona G.NOZIEPOL3=311=11-
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.OLALEPOL1+3=44+12=16-
OLIMPIJCZYK SuwałkiOLSUWPOL1+6=73+18=212=2
ORKA CiechanówORCIEPOL3+1=412+4=16-
ORZEŁ ElblągORELBPOL1+6=74+24=282=2
ORKA LubańORLBAPOL1=14=4-
ORLIK LublinORLUBPOL4+3=713+10=23-
ORLIK PrzeworskORPRZPOL1=14=4-
ORKA ZamośćORZAMPOL2=28=8-
UKS SP 8 ChrzanówOSCHRPOL1+3=43+8=11-
ÓSEMKA OświecimOSOSWPOL3+7=109+25=342=2
ÓSEMKA Starogard Gd.OSSTAPOL1=14=4-
Ostrobramska W-waOSWARPOL3=312=12-
Park Wodny Tarn.G.PATARPOL1=13=3-
PIAST GłogówPIGLOPOL1+1=24+4=8-
PIĄTKA KonstantynówPIKONPOL3=311=11-
PINGWINY WarszawaPIWARPOL1=13=3-
POSNANIA PoznańPOPOZPOL2=28=8-
POLONIA WarszawaPOWARPOL10+4=1439+16=554+2=6
POLONEZ WyszkówPOWYSPOL1+2=34+7=11-
REKIN WarszawaREWARPOL2+4=68+16=241=1
SHARK RudnaSHRUDPOL5+5=1018+18=362+2=4
SiKReT GliwiceSIGLIPOL1=11=1-
SKRA BełchatowSKBELPOL2+3=58+12=20-
SKALAR Góra KalwariaSKGORPOL4=412=121=1
SKARPA LublinSKLUBPOL4+4=810+12=221+1=2
SKALAR WarszawaSKWARPOL1+1=24+4=8-
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.SLGORPOL5+1=619+4=232=2
ŚLĄSK WrocławSLWROPOL2+1=38+4=12-
SOLEX LeborkSOLEBPOL2+2=48+8=16-
SOKÓŁ RzeszówSORZEPOL2+1=38+4=12-
START ŁódźSTLODPOL3=311=11-
TRÓJKA ŁódźTRLODPOL2+2=48+8=16-
TYTAN BydgoszczTYBYDPOL1=14=4-
ULKS Kudowa ZdrójULKUDPOL1+1=24+4=8-
UNIA Busko ZdrójUNBUSPOL1+2=33+8=11-
UNIA TarnówUNTARPOL1=13=3-
VEGA DobrodzieńVEDOBPOL1=13=3-
VICTORIA RacibórzVIRACPOL1+2=33+6=9-
WARTA PoznańWAPOZPOL7+4=1127+16=432+2=4
WARSZAWIANKAWAWARPOL1+1=22+2=4-
WIKING BrzeskoWIBRZPOL2=28=8-
Wiking Tomaszów M.WITOMPOL1=14=4-
WILANOWIA WarszawaWIWARPOL1=14=4-
MAL WOPR MalborkWOMALPOL1=14=4-
WODNIK PoliceWOPOLPOL2=26=6-
WODNIK RadomWORADPOL2+5=78+17=252=2
WODNIK Siemian.Śl.WOSIEPOL5+1=620+4=242=2
WODNIK ŚremWOSREPOL1=14=4-
ZNICZ KoszalinZNKOSPOL4+1=515+3=182=2
ŻOLIBORZ WarszawaZOWARPOL3+3=612+12=24-
ZRYW OpoleZROPOPOL2+1=38+4=12-

Całkowita liczba 106 klubów179+186=365664+672=133630+29=59

Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl