Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Lista startowa
16-18.01.2009

Nr  1  200m dowolny  Kobiet  13 lat
Nr  2  200m dowolny  Mężczyzn  13 lat
Nr  3  50m motylkowy  Kobiet  13 lat
Nr  4  50m motylkowy  Mężczyzn  13 lat
Nr  5  200m grzbietowy  Kobiet  13 lat
Nr  6  200m grzbietowy  Mężczyzn  13 lat
Nr  7  100m zmienny  Kobiet  13 lat
Nr  8  100m zmienny  Mężczyzn  13 lat
Nr  9  4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet  13 lat
Nr  10  4 x 100m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  13 lat
Nr  11  50m dowolny  Kobiet  13 lat
Nr  12  50m dowolny  Mężczyzn  13 lat
Nr  13  200m zmienny  Kobiet  13 lat
Nr  14  200m zmienny  Mężczyzn  13 lat
Nr  15  100m motylkowy  Kobiet  13 lat
Nr  16  100m motylkowy  Mężczyzn  13 lat
Nr  17  100m klasyczny  Kobiet  13 lat
Nr  18  100m klasyczny  Mężczyzn  13 lat
Nr  19  400m dowolny  Kobiet  13 lat
Nr  20  400m dowolny  Mężczyzn  13 lat
Nr  21  100m dowolny  Kobiet  13 lat
Nr  22  100m dowolny  Mężczyzn  13 lat
Nr  23  100m grzbietowy  Kobiet  13 lat
Nr  24  100m grzbietowy  Mężczyzn  13 lat
Nr  25  200m klasyczny  Kobiet  13 lat
Nr  26  200m klasyczny  Mężczyzn  13 lat
Nr  27  800m dowolny  Kobiet  13 lat
Nr  28  800m dowolny  Mężczyzn  13 lat
Nr  29  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  13 lat
Nr  30  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  13 lat


Nr  1
09-01-16 - 9:00
200m dowolny  Kobiet13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2003 2:05.77Budzis Joanna90BUWARWarszawa


Seria 1
3
4
5
Bohdanowicz Michalina
Stańczyk Olga
Mirosław Klara
96
96
96
MOS Dąbrowa Grn.
SKALAR Góra Kalwaria
ORLIK Lublin
S02711100003
S02014100014
S00503100059
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Drzewiecka Karolina
Kulik Natalia
Chwastek Anita
Milewska Marta
Paciorkiewicz Agata
Bednarska Patrycja
Zyga Izabela
Dziekan Agnieszka
96
96
96
96
96
96
96
96
IKAR Mielec
UKS MOS Ełk
DELFIN Ełk
AZS AWF Katowice
START Łódź
KSZO Ostrowiec
NAWA Skierniewice
IKAR Mielec
S00508100068
S00913100002
S00613100012
S00611100141
S00705100052
S00612100038
S00305100028
S00508100044
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Jobda Jagoda
Kaniewska Magdalena
Sirignano Luigia
Maciesza Agata
Marciniak Klaudia
Stella Antonina
Makowska Marta
Weber Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
ŻOLIBORZ Warszawa
SKALAR Warszawa
JORDAN Kraków
ORZEŁ Elbląg
PIĄTKA Konstantynów
ORZEŁ Elbląg
KORMORAN Olsztyn
MKP Szczecin
S02314100053
S03314100020
S00106100210
S00813100015
S01305100013
S00813100020
S00213100050
S00116100180

3:28.12
3:24.95
3:18.60
3:22.00
3:27.80
3:45.42
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Wydryszek Kinga
Bartoszek Joanna
Wondołowska Anita
Trzepadłek Paulina
Wêgrzyn Adrianna
Skowrońska Weronika
Bakuniak Hanna
Dworaczek Paulina
96
96
96
96
96
96
96
96
POLONIA Warszawa
GILUS Gilowice
OLIMPIJCZYK Suwałki
TRÓJKA Łódź
MTS Kwidzyn
WARTA Poznań
SP63 Bydgoszcz
JORDAN Kraków
S00914100122
S02211100012
S00109100052
S00905100090
S00410100009
S00115100062
S00202100015
S00106100116
2:33.26
2:31.52
2:30.24
2:29.18
2:29.33
2:30.82
2:31.64
3:17.81
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczerbińska Magdalena
Grodzka Maria
Aleksandrowicz Arleta
Taczała Alicja
Szymańska Monika
Potêpa Karolina
Kamińska Aleksandra
Poleszczuk Paulina
96
96
96
96
96
96
96
96
MAL WOPR Malbork
Wiking Tomaszów M.
OLIMPIJCZYK Suwałki
WARTA Poznań
SKRA Bełchatow
JORDAN Kraków
ORLIK Lublin
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S00310100011
S01005100012
S00109100054
S00115100085
S00405100021
S00106100169
S00503100061
S00104100096
2:27.59
2:24.49
2:22.40
2:17.60
2:20.60
2:23.74
2:26.87
2:28.95
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kania Martyna
Kulig Dorota
Borkowska Aleksandra
Długołêcka Karolina
Adamska Nikola
Szrubkowska Julia
Cieślak Joanna
Chancewicz Zuzanna
96
96
96
96
96
96
96
96
POLONEZ Wyszków
WODNIK Siemian.Śl.
OLIMPIJCZYK Suwałki
UNIA Busko Zdrój
KAPRY-ARMEXIM
2-ka MORENA Gdańsk
WARTA Poznań
BATORY Sokółka
S02814100066
S01711100113
S00109100058
S00512100007
S03614100012
S00510100059
S00115100091
S00509100011
2:26.98
2:24.39
2:21.01
2:16.47
2:20.42
2:23.23
2:26.79
2:28.87
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Klich Maja
Pietroniec Katarzyna
Buczkowska Katarzyna
Rudawska Adrianna
Wójcik Paula
Szczyrbak Kornelia
Buchalska Patrycja
Mikułowska Adrianna
96
96
96
96
96
96
96
96
UNIA Tarnów
HAJDUKI Chorzów
SHARK Rudna
ORLIK Lublin
AQUA Bydgoszcz
CKiS Skawina
ORZEŁ Elbląg
KAPRY-ARMEXIM
S01106100052
S00911100033
S02201100016
S00503100060
S00802100008
S00606100021
S00813100018
S03614100024
2:26.95
2:23.76
2:20.63
2:14.96
2:18.00
2:22.55
2:24.54
2:28.57
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  2
09-01-16 - 9:00
200m dowolny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2007 1:59.86Bernatowicz Sebastian94AQBYDBydgoszcz


Seria 1
2
3
4
5
6
Michalski Bartosz
Halicki Maciej
Żaczek Jeremi
Wilk Kamil
Zawadzki Adrian
96
96
96
96
96
ORLIK Lublin
ŚLĄSK Wrocław
Ostrobramska W-wa
IKAR Mielec
POSNANIA Poznań
S00503200111
S00601200159
S04614200005
S00508200105
S01415200025
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Cichocki Olaf
Buczkowski Kamil
Popławski Jakub
Teliczan Krzysztof
Chmiel Kacper
Mielczarek Filip
Soczyński Bartosz
Włodarczak Paweł
96
96
96
96
96
96
96
96
ZNICZ Koszalin
SHARK Rudna
POLONIA Warszawa
SOLEX Lebork
MKP Szczecinek
SKRA Bełchatow
SHARK Rudna
WARTA Poznań
S00416200110
S02201200017
S00914200147
S01310200044
S00516200018
S00405200043
S02201200018
S00115200133



3:21.13
3:29.50
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Hołubiec Maciej
Stefański Przemysław
Głowiak Damian
Burzawa Mateusz
Wojciechowski Robert
Olender Karol
Juruć Bartłomiej
Sulima Filip
96
96
96
96
96
96
96
96
REKIN Warszawa
KORMORAN Olsztyn
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
MOS Dąbrowa Grn.
Bielany Warszawa
2-ka MORENA Gdańsk
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
WODNIK Radom
S00614200040
S00213200086
S00104200113
S02711200003
S05114200018
S00510200086
S00104200114
S03014200015
3:13.94
2:26.53
2:25.70
2:25.22
2:25.62
2:25.91
2:27.31
3:15.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Siudziński Dawid
Tlak Adam
Oleksów Jan
Szamotulski Krzysztof
Drozd Patryk
Kuśmira Wiktor
Sobkowiak Hubert
Szyntar Jacek
96
96
96
96
96
96
96
96
ORZEŁ Elbląg
Jedynka Ożarów Maz.
ŻOLIBORZ Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
KORMORAN Olsztyn
FOKA Sandomierz
KORNER Zielona G.
ZNICZ Koszalin
S00813200009
S01014200013
S02314200073
S00104200124
S00213200076
S00112200011
S00304200130
S00416200118
2:23.00
2:22.72
2:22.20
2:21.95
2:22.11
2:22.61
2:22.77
2:24.62





NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Wronkowski Paweł
Stiller Piotr
Wojdak Wojciech
Pawełek Igor
Mucha Kamil
Paluszkiewicz Patryk
Goleń Filip
Siemiątkowski Jan
96
96
96
96
96
96
96
96
SP63 Bydgoszcz
2-ka MORENA Gdańsk
WIKING Brzesko
AZS AWFiS Gdańsk
JORDAN Kraków
UKS 190 Łódź
FALA  Kraśnik
DELFIN Kalisz
S00202200022
S00510200124
S01506200005
S00110200118
S00106200095
S01605200015
S00103200024
S01615200019
2:20.95
2:19.51
2:17.35
2:12.67
2:14.83
2:18.85
2:20.60
2:21.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Guba Adam
Krycia Mateusz
Hołub Jan
Taczański Bartłomiej
Krogulski Filip
Bandurski Piotr
Horała Damian
Skrzypiec Wojciech
96
96
96
96
96
96
96
96
DELFIN Inowrocław
KSZO Ostrowiec
AVIA Świdnik
SHARK Rudna
MOS Dąbrowa Grn.
BUKS Warszawa
WARTA Poznań
HAJDUKI Chorzów
S01202200024
S00612200056
S00303200039
S02201200010
S02711200009
S00414200065
S00115200119
S00911200032
2:20.95
2:19.13
2:15.75
2:11.91
2:13.72
2:17.70
2:20.09
2:21.13
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Chołda Jakub
Majewski Łukasz
Jura Maciej
Wiatrowski Remigiusz
Płachta Emil
Czekaj Kamil
Łagocki Jan
Kołodziejczyk Patryk
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
Ostrobramska W-wa
WARTA Poznań
KORMORAN Olsztyn
JORDAN Kraków
Ostrobramska W-wa
ÓSEMKA Oświecim
S00106200110
S00104200116
S04614200001
S00115200131
S00213200083
S00106200115
S04614200002
S00806200042
2:20.84
2:19.11
2:15.26
2:11.16
2:13.66
2:17.44
2:19.60
2:21.10
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  3
09-01-16 - 9:00
50m motylkowy  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2005   29.00Szczepaniak Karolina92POWARWyszków


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Szyfter Anna
Ćwiêkała Olga
Włodarczyk Ewelina
Banach Aleksandra
Kapcińska Sylwia
Szczêsna Paula
96
96
96
96
96
96
AZS AWF Poznań
ÓSEMKA Oświecim
START Łódź
JORDAN Kraków
ÓSEMKA Oświecim
KSZO Ostrowiec
S00815100021
S00806100036
S00705100056
S00106100079
S00806100037
S00612100037
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zapendowska Karolina
Fedorowicz Zuzanna
Rogacz Katarzyna
Gruchalska Natalia
Olszak Angelika
Barczuch Aleksandra
Mendyk Aleksandra
Bączek Adrianna
96
96
96
96
96
96
96
96
BUKS Warszawa
WODNIK Radom
VICTORIA Racibórz
SOKÓŁ Rzeszów
OLIMPIJCZYK Suwałki
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
WODNIK Radom
START Łódź
S00414100064
S03014100018
S01311100070
S00108100019
S00109100061
S00505100024
S03014100019
S00705100047
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wyrobek Martyna
Syrek Aleksandra
Madeja Magdalena
Janisz Gabriela
Bakies Gabriela
Terech Kinga
Klemczyńska Magda
Starzyńska Aniela
96
96
96
96
96
96
96
96
GILUS Gilowice
MOS Katowice
UKS SP 8 Chrzanów
ORLIK Przeworsk
PIĄTKA Konstantynów
ORZEŁ Elbląg
GIGANT Wrocław
REKIN Warszawa
S02211100010
S01111100029
S00706100007
S01008100012
S01305100010
S00813100016
S01301100008
S00614100028
1:38.00
1:35.51
1:32.90
41.57
1:32.60
1:33.30
1:35.85
1:41.17
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijak Katarzyna
Sikora Justyna
Uryszek Martyna
Rżyska Anna
Kmiecik Sabina
Ratkowska Margerita
Stenka Agnieszka
Klimkowska Karolina
96
96
96
96
96
96
96
96
ZRYW Opole
ÓSEMKA Oświecim
MEDUZA Pajeczno
KORMORAN Olsztyn
KMITA Zabierzów
PIAST Głogów
SOLEX Lebork
KORMORAN Olsztyn
S00107100054
S00806100039
S00805100005
S00213100076
S00906100008
S01201100054
S01310100048
S00213100048
38.54
35.06
34.87
34.68
34.74
35.03
37.04
39.16
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Trepka Karolina
Wojciechowska Gabriela
Szyszkowska Karolina
Wlizło Patrycja
Ciupa Aleksansra
Zientara Agata
Golińska Katarzyna
Białowąs Karolina
96
96
96
96
96
96
96
96
DELFINEK Łuków
DELFIN Piotrków T.
POLONIA Warszawa
BAŁTYK Kołobrzeg
SP63 Bydgoszcz
ORZEŁ Elbląg
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
Jedynka Ożarów Maz.
S01303100024
S01705100053
S00914100102
S00616100006
S00202100013
S00813100021
S00505100014
S01014100012
34.38
34.22
34.16
34.15
34.15
34.21
34.31
34.60
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Dasiewicz Gabriela
Bortkiewicz Aleksandra
Klaja Katarzyna
Kozłowska Anna
Wiêckowska Daria
Różalska Martyna
Kuryło Katarzyna
Sadowska Zuzanna
96
96
96
96
96
96
96
96
BUKS Warszawa
NEPTUN Stargard
UKS SP 8 Chrzanów
AQUA Bydgoszcz
SHARK Rudna
Bielany Warszawa
UKS MOS Ełk
BATORY Sokółka
S00414100053
S00816100001
S00706100006
S00802100008
S02201100014
S05114100004
S00913100003
S00509100007
34.06
33.58
33.34
30.80
32.52
33.45
33.82
34.10
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Jura Katarzyna
Studzińska Wiktoria
Zdrojewska Marcelina
Dymon Izabella
Szczepanik Joanna
Kwiatkowska Kaja
Kocemba Paulina
Kiec Magda
96
96
96
96
96
96
96
96
JUVENIA Wrocław
JORDAN Kraków
SOLEX Lebork
WODNIK Radom
WODNIK Śrem
JORDAN Kraków
ÓSEMKA Oświecim
ŻOLIBORZ Warszawa
S00101100161
S00106100111
S01310100046
S03014100017
S00715100093
S00106100077
S00806100072
S02314100054
33.98
33.54
33.04
30.71
32.36
33.44
33.79
34.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Małgorzata
Busse Sylwia
Pluta Kinga
Sokołowska Diana
Ulatowska Alicja
Janiczek Joanna
Rurarz Zuzanna
Kopowska Dobrawa
96
96
96
96
96
96
96
96
SKALAR Góra Kalwaria
WODNIK Radom
MOS Dąbrowa Grn.
JUVENIA Białystok
AQUATICA Pawłowice
ÓSEMKA Oświecim
POLONIA Warszawa
MTS Kwidzyn
S02014100012
S03014100015
S02711100008
S00309100055
S01211100021
S00806100059
S00914100123
S00410100007
33.93
33.48
32.63
30.18
32.29
33.34
33.76
34.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  4
09-01-16 - 9:00
50m motylkowy  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2007   27.27Kościelny Tomasz94MKSZCSzczecin


Seria 1
3
4
5
Brzostowski Axel
Cichocki Olaf
Wójtowicz Kacper
96
96
96
MOS Dąbrowa Grn.
ZNICZ Koszalin
IKAR Mielec
S02711200002
S00416200110
S00508200087
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Buczkowski Kamil
Pietroń Mateusz
Krzyżowski Mateusz
Wiatrowski Filip
Pasula Filip
Czech Aleksander
96
96
96
96
96
96
SHARK Rudna
ORKA Ciechanów
BUKS Warszawa
DELFIN Tarnobrzeg
TRÓJKA Łódź
JUVENIA Wrocław
S02201200017
S01514200034
S00414200072
S00408200044
S00905200082
S00101200170
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Bobrowski Martin
Ilnicki Michał
Malak Artur
Kościelak Adam
Zawadzki Grzegorz
Fremel Dawid
Pancerz Łukasz
Makowski Bartosz
96
96
96
96
96
96
96
96
WODNIK Siemian.Śl.
ORLIK Lublin
ASTORIA Bydgoszcz
WARTA Poznań
2-ka MORENA Gdańsk
WODNIK Siemian.Śl.
UKS SP 8 Chrzanów
WODNIK Radom
S01711200131
S00503200107
S01402200013
S00115200123
S00510200093
S01711200134
S00706200017
S03014200014

1:37.15
1:35.23
1:34.50
1:34.95
1:35.50
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Siemiątkowski Jan
Motyczyński Jakub
Król Artur
Piątkowski Marcin
Ciêżkowski Dominik
Sobotka Jan
Szymula Kamil
Białożył Adam
96
96
96
96
96
96
96
96
DELFIN Kalisz
POLONIA Warszawa
SOKÓŁ Rzeszów
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
POLONIA Warszawa
AVIA Świdnik
UKS 9-tka Kalisz
S01615200019
S00914200142
S00108200035
S00914200146
S00106200120
S00914200149
S00303200047
S01715200021
1:33.47
1:31.67
1:31.13
36.25
1:27.95
1:31.20
1:33.23
1:33.80
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Książek Sebastian
Szwugier Jakub
Kozioł Jakub
Matus Paweł
Basiuk Maciej
Olechno Piotr
Biszkont Damian
Chmiel Arkadiusz
96
96
96
96
96
96
96
96
KSZO Ostrowiec
TRÓJKA Łódź
BAŁTYK Kołobrzeg
MMKS Kedzierzyn-Koźle
AVIA Świdnik
BATORY Sokółka
AVIA Świdnik
FOKA Sandomierz
S00612200052
S00905200084
S00616200003
S00207200070
S00303200033
S00509200009
S00303200035
S00112200010
34.74
33.74
33.38
33.34
33.34
33.49
34.69
35.58
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Rudnicki Maciej
Chruścicki Oskar
Chupka Radosław
Stefaniuk Jakub
Kaczmarek Cezary
Ambroziak Kamil
Konieczny Bartosz
Wajcfelt Jakub
96
96
96
96
96
96
96
96
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
WILANOWIA Warszawa
ZRYW Opole
ASTROMAL-Akwawit
UKS 9-tka Kalisz
SiKReT Gliwice
ORKA Lubań
S00601200167
S00614200039
S05014200001
S00107200071
S00315200105
S01715200023
S03111200001
S02101200010
33.06
32.33
31.64
30.38
30.89
32.08
32.81
33.26
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dudek Maciej
Łoś Konrad
Perzankowski Kacper
Niewodowski Hubert
Tochman Daniel
Różyński Jan
Piechowiak Bartosz
Litwa Krzysztof
96
96
96
96
96
96
96
96
SP63 Bydgoszcz
WODNIK Siemian.Śl.
NAWA Skierniewice
UKS MOS Ełk
JUVENIA Białystok
SKALAR Warszawa
SP63 Bydgoszcz
AQUARIUS Myślenice
S00202200017
S01711200137
S00305200045
S00913200002
S00309200074
S03314200025
S00202200019
S00506200014
32.94
32.28
31.63
30.28
30.80
31.96
32.74
33.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Piskor Michał
Maciejewski Piotr
Kuskowski Adam
Renusz Piotr
Golczyk Szymon
Ungeheuer Mateusz
Baran Filip
Radliński Ignacy
96
96
96
96
96
96
96
96
Jedynka Ożarów Maz.
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
ORKA Ciechanów
SOLEX Lebork
KORNER Zielona G.
SOKÓŁ Rzeszów
JORDAN Kraków
ORKA Zamość
S01014200011
S00505200006
S01514200033
S01310200037
S00304200123
S00108200045
S00106200106
S00203200037
32.92
32.10
31.16
29.68
30.80
31.66
32.51
33.07
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  5
09-01-16 - 9:00
200m grzbietowy  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2000 2:20.41Staszak Katarzyna87JOKRAKraków


Seria 1
3
4
5
6
Grygorcewicz Monika
Warzyszyńska Aleksandra
Włodarczyk Ewelina
Burkot Anna
96
96
96
96
SHARK Rudna
REKIN Warszawa
START Łódź
IKAR Mielec
S02201100017
S00614100029
S00705100056
S00508100069
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Tkaczuk Magdalena
Hoderna Katarzyna
Jawor Agnieszka
Popiel Joanna
Góralczyk Nikolina
Bucka Karolina
Łukuć Anna
Szawro Weronika
96
96
96
96
96
96
96
96
KORMORAN Olsztyn
ULKS Kudowa Zdrój
JORDAN Kraków
PINGWINY Warszawa
UKS SP 8 Chrzanów
JORDAN Kraków
OLIMPIJCZYK Suwałki
BUKS Warszawa
S00213100078
S00901100002
S00106100117
S03114100001
S00706100004
S00106100081
S00109100068
S00414100060

3:49.68
3:34.04
2:45.68
2:50.21
3:41.62
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Nawaryńska Katarzyna
Chmielek Anna
Bednarek Paulina
Ryczak Maja
Baran Justyna
Pabian Agnieszka
Rurarz Zuzanna
Sêk Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
VICTORIA Racibórz
JORDAN Kraków
DELFIN Łódź
SP63 Bydgoszcz
MKP Szczecin
JORDAN Kraków
POLONIA Warszawa
SKRA Bełchatow
S01311100069
S00106100093
S00105100048
S00202100016
S00116100190
S00106100100
S00914100123
S00405100024
2:44.90
2:44.75
2:44.26
2:42.58
2:43.38
2:44.26
2:44.86
2:45.30
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Madej Kinga
Nowosad Katarzyna
Janiczek Joanna
Lempart Marta
Trepka Karolina
Dziewa Aleksandra
Jabłońska Angelika
Matysiak Ewa
96
96
96
96
96
96
96
96
DELFIN Tarnobrzeg
KMITA Zabierzów
ÓSEMKA Oświecim
Park Wodny Tarn.G.
DELFINEK Łuków
LIDER Chełm
UNIA Busko Zdrój
2-ka MORENA Gdańsk
S00408100008
S00906100014
S00806100059
S01011100013
S01303100024
S00403100024
S00512100006
S00510100058
2:40.54
2:39.42
2:38.17
2:30.00
2:33.13
2:38.49
2:39.76
2:41.60
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Grodzka Maria
Maciuch Karolina
Kisiel Monika
Dymon Izabella
Kasperek Katarzyna
Sylwestrzak Izabella
Buraczynska Adrianna
Zygo Karolina
96
96
96
96
96
96
96
96
Wiking Tomaszów M.
VEGA Dobrodzień
MOSiR Mysłowice
WODNIK Radom
WARTA Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
MOS Dąbrowa Grn.
SKARPA Lublin
S01005100012
S00407100023
S01811100016
S03014100017
S00115100063
S00110100076
S02711100004
S01003100057
2:40.50
2:38.88
2:37.46
2:29.31
2:32.40
2:38.46
2:39.60
2:41.41
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Buczkowska Katarzyna
Olińska Wiktoria
Rupa Patrycja
Adamska Nikola
Szpucha Katarzyna
Antczak Wiktoria
Dopierała Karolina
Pawłowska Marta
96
96
96
96
96
96
96
96
SHARK Rudna
REKIN Warszawa
IKAR Mielec
KAPRY-ARMEXIM
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
SHARK Rudna
UKS 190 Łódź
TYTAN Bydgoszcz
S02201100016
S00614100024
S00508100059
S03614100012
S00505100015
S02201100013
S01605100008
S01302100003
2:39.88
2:38.51
2:36.56
2:29.10
2:30.34
2:38.22
2:39.60
2:40.83
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  6
09-01-16 - 9:00
200m grzbietowy  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2008 2:13.19Ciêżkowski Dominik96JOKRAOświêcim


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Lorenc Oskar
Bula Marcin
Siembida Mateusz
Fleiszerowicz Aleksander
Krzyśka Jakub
Ziółkowski Mateusz
96
96
96
96
96
96
IKAR Mielec
WODNIK Siemian.Śl.
SHARK Rudna
ZNICZ Koszalin
WARTA Poznań
ORLIK Lublin
S00508200106
S01711200133
S02201200012
S00416200112
S00115200124
S00503200104

NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Janicki Mateusz
Makowski Bartosz
Kowalski Mateusz
Pietrzak Krzysztof
Zych Kamil
Perydzeński Damian
Falaciński Maciej
Przywara Aleksander
96
96
96
96
96
96
96
96
SKARPA Lublin
WODNIK Radom
POLONIA Warszawa
2-ka MORENA Gdańsk
WIKING Brzesko
UKS 190 Łódź
UKS MOS Ełk
KSZO Ostrowiec
S01003200083
S03014200014
S00914200138
S00510200163
S01506200008
S01605200016
S00913200001
S00612200066



3:31.74
3:38.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Gałecki Mateusz
Radliński Ignacy
Zacharski Szymon
Wieruszewski Wiktor
Jaraszkiewicz Bartosz
Pekul Wiktor
Łoś Konrad
Marczak Tomasz
96
96
96
96
96
96
96
96
BUKS Warszawa
ORKA Zamość
UNIA Busko Zdrój
ORLIK Lublin
POSNANIA Poznań
POLONIA Warszawa
WODNIK Siemian.Śl.
POLONIA Warszawa
S00414200070
S00203200037
S00512200012
S00503200105
S01415200020
S00914200145
S01711200137
S00914200141
2:44.76
2:43.59
2:41.16
2:39.78
2:40.53
2:42.02
2:44.20
3:31.33
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Morawski Jakub
Ungeheuer Mateusz
Zając Mateusz
Bucholc Bartosz
Kołodziejski Filip
Dereżyński Rafał
Mośko Michał
Chrobok Szymon
96
96
96
96
96
96
96
96
2-ka MORENA Gdańsk
SOKÓŁ Rzeszów
WODNIK Siemian.Śl.
UKS 190 Łódź
KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
Kochłowiczanka Ruda Śl
GILUS Gilowice
S00510200085
S00108200045
S01711200148
S01605200009
S00304200127
S00104200112
S01411200013
S02211200006
2:38.60
2:36.60
2:34.32
2:27.37
2:29.70
2:35.30
2:37.67
2:39.72
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Karwat Krzysztof
Kica Paweł
Bień Kamil
Salamon Jonasz
Bielecki Igor
Bany Aleksander
Safin Konrad
Mikoś Dawid
96
96
96
96
96
96
96
96
NAWA Skierniewice
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
GÓRNIK Radlin
ŻOLIBORZ Warszawa
WODNIK Police
DELFIN Tarnobrzeg
JORDAN Kraków
S00305200043
S00106200083
S00115200083
S00211200030
S02314200070
S00316200049
S00408200043
S00106200093
2:38.21
2:36.16
2:32.85
2:23.34
2:28.53
2:34.85
2:37.46
2:38.84
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Falis Dawid
Kościelak Adam
Szymczak Krzysztof
Ciêżkowski Dominik
Ludwiczak Piotr
Główka Tomasz
Leśkiewicz Konrad
Wojciechowski Robert
96
96
96
96
96
96
96
96
MOS Dąbrowa Grn.
WARTA Poznań
JUVENIA Wrocław
JORDAN Kraków
BAŁTYK Kołobrzeg
ZRYW Opole
POLONIA Warszawa
Bielany Warszawa
S02711200004
S00115200123
S00101200210
S00106200120
S00616200004
S00107200059
S00914200139
S05114200018
2:37.96
2:35.40
2:31.61
2:18.59
2:27.81
2:34.32
2:37.26
2:38.75
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  7
09-01-16 - 9:00
100m zmienny  Kobiet13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2002 1:06.37Budzis Joanna90BUWARSkierniewice


Seria 1
3
4
5
6
Mazurkiewicz Aleksandra
Bednarek Agata
Szyfter Anna
Góral Gabriela
96
96
96
96
SHARK Rudna
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Poznań
NAWA Skierniewice
S02201100018
S00905100009
S00815100021
S00305100029
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabarczyk Dominika
Sobczak Agnieszka
Barczuch Aleksandra
Klimkowska Karolina
Jobda Jagoda
Fedorowicz Zuzanna
Zapendowska Karolina
Wêgier Katarzyna
96
96
96
96
96
96
96
96
REKIN Warszawa
SKRA Bełchatow
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
KORMORAN Olsztyn
ŻOLIBORZ Warszawa
WODNIK Radom
BUKS Warszawa
SKARPA Lublin
S00614100022
S00405100017
S00505100024
S00213100048
S02314100053
S03014100018
S00414100064
S01003100055



2:31.51
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Janisz Gabriela
Stenka Agnieszka
Wysocka Joanna
Szczerbińska Magdalena
Ratkowska Margerita
Sanak Katarzyna
Kijak Katarzyna
Starzyńska Aniela
96
96
96
96
96
96
96
96
ORLIK Przeworsk
SOLEX Lebork
OLIMPIJCZYK Suwałki
MAL WOPR Malbork
PIAST Głogów
ÓSEMKA Oświecim
ZRYW Opole
REKIN Warszawa
S01008100012
S01310100048
S00109100064
S00310100011
S01201100054
S00806100038
S00107100054
S00614100028
2:22.00
2:20.11
2:19.45
2:18.76
2:19.00
2:19.59
2:21.00
2:24.81
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Sêk Aleksandra
Kunka Kamila
Wyrobek Martyna
Rêkas Dominika
Śniadała Karolina
Cieślak Joanna
Sowa Marta
Bartoszek Joanna
96
96
96
96
96
96
96
96
SKRA Bełchatow
SKALAR Góra Kalwaria
GILUS Gilowice
BUKS Warszawa
POLONEZ Wyszków
WARTA Poznań
JORDAN Kraków
GILUS Gilowice
S00405100024
S02014100010
S02211100010
S00414100059
S02814100068
S00115100091
S00106100171
S02211100012
2:17.21
2:14.65
1:27.21
1:24.85
1:24.86
2:13.00
2:16.78
2:17.55
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Bednarek Paulina
Dasiewicz Gabriela
Klemczyńska Magda
Pikiołek Roksana
Wojciechowska Gabriela
Chmielek Anna
Pankowska Iwona
Makowska Marta
96
96
96
96
96
96
96
96
DELFIN Łódź
BUKS Warszawa
GIGANT Wrocław
Jedynka Ożarów Maz.
DELFIN Piotrków T.
JORDAN Kraków
ZNICZ Koszalin
KORMORAN Olsztyn
S00105100048
S00414100053
S01301100008
S01014100017
S01705100053
S00106100093
S00416100079
S00213100050
1:24.31
1:22.79
1:21.20
1:20.39
1:20.69
1:21.83
1:22.84
1:24.44
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wlizło Patrycja
Madej Kinga
Zbrojewska Michalina
Studzińska Wiktoria
Pabian Agnieszka
Furmanik Agnieszka
Matysiak Ewa
Rżyska Anna
96
96
96
96
96
96
96
96
BAŁTYK Kołobrzeg
DELFIN Tarnobrzeg
PIĄTKA Konstantynów
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
BUKS Warszawa
2-ka MORENA Gdańsk
KORMORAN Olsztyn
S00616100006
S00408100008
S01305100017
S00106100111
S00106100100
S00414100055
S00510100058
S00213100076
1:19.98
1:19.80
1:19.56
1:19.43
1:19.53
1:19.78
1:19.82
1:20.22
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Sadowska Zuzanna
Kujawińska Iga
Makocka Izabela
Zarzecka Anna
Madeja Magdalena
Uryszek Martyna
Kuryło Katarzyna
Karykowska Katarzyna
96
96
96
96
96
96
96
96
BATORY Sokółka
MOS Dąbrowa Grn.
JORDAN Kraków
SKARPA Lublin
UKS SP 8 Chrzanów
MEDUZA Pajeczno
UKS MOS Ełk
SKARPA Lublin
S00509100007
S02711100007
S00106100166
S01003100056
S00706100007
S00805100005
S00913100003
S01003100050
1:19.04
1:18.76
1:17.94
1:17.83
1:17.84
1:18.32
1:18.92
1:19.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Woszczyńska Aleksandra
Kwiatkowska Kaja
Zdrojewska Marcelina
Piaskowska Weronika
Szczepanik Joanna
Człowiek Roksana
Antczak Wiktoria
Bortkiewicz Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
KSZO Ostrowiec
JORDAN Kraków
SOLEX Lebork
UKS 190 Łódź
WODNIK Śrem
ÓSEMKA Oświecim
SHARK Rudna
NEPTUN Stargard
S00612100041
S00106100077
S01310100046
S01605100012
S00715100093
S00806100057
S02201100013
S00816100001
1:17.21
1:16.48
1:15.66
1:13.46
1:14.99
1:15.96
1:16.71
1:17.58
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kobuszewska Karolina
Pluta Kinga
Nowak Paulina
Kozłowska Anna
Kiliańska Martyna
Lesner Magdalena
Kocemba Paulina
Syrek Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
HURAGAN Sosnowiec
MOS Dąbrowa Grn.
WODNIK Radom
AQUA Bydgoszcz
BUKS Warszawa
MKP Szczecin
ÓSEMKA Oświecim
MOS Katowice
S03211100002
S02711100008
S03014100020
S00802100008
S00414100057
S00116100173
S00806100072
S01111100029
1:16.89
1:16.29
1:15.54
1:10.51
1:14.74
1:15.91
1:16.63
1:17.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Ciupa Aleksansra
Dyakowska Maja
Bakies Gabriela
Sokołowska Diana
Nienałtowska Natalia
Terech Kinga
Frączek Marika
Ryczak Maja
96
96
96
96
96
96
96
96
SP63 Bydgoszcz
ORKA Ciechanów
PIĄTKA Konstantynów
JUVENIA Białystok
POLONIA Warszawa
ORZEŁ Elbląg
ŻOLIBORZ Warszawa
SP63 Bydgoszcz
S00202100013
S01514100016
S01305100010
S00309100055
S00914100121
S00813100016
S02314100052
S00202100016
1:16.78
1:16.13
1:15.25
1:10.34
1:13.70
1:15.66
1:16.58
1:17.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  8
09-01-16 - 9:00
100m zmienny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2004 1:02.42Dêga Wiktor91SKBELWarszawa


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Wawrzyniak Michał
Chrościński Jan
Wiatrowski Filip
Fleiszerowicz Aleksander
Wójtowicz Kacper
Brzostowski Axel
96
96
96
96
96
96
ASTROMAL-Akwawit
WARTA Poznań
DELFIN Tarnobrzeg
ZNICZ Koszalin
IKAR Mielec
MOS Dąbrowa Grn.
S00315200118
S00115200085
S00408200044
S00416200112
S00508200087
S02711200002
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Bobrowski Martin
Isula Dawid
Tyczyński Jacek
Majgier Maciej
Ambroziak Kamil
Morawski Jakub
Hoderny Bartosz
Falaciński Maciej
96
96
96
96
96
96
96
96
WODNIK Siemian.Śl.
ÓSEMKA Oświecim
PIAST Głogów
JUVENIA Wrocław
UKS 9-tka Kalisz
2-ka MORENA Gdańsk
ULKS Kudowa Zdrój
UKS MOS Ełk
S01711200131
S00806200037
S01201200070
S00101200205
S01715200023
S00510200085
S00901200011
S00913200001

2:20.03
2:19.00
2:16.20
2:16.45
2:19.45
2:20.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechowiak Bartosz
Chupka Radosław
Niewodowski Hubert
Tokarski Krzysztof
Safin Konrad
Wojdak Wojciech
Zaleski Piotr
Książek Sebastian
96
96
96
96
96
96
96
96
SP63 Bydgoszcz
WILANOWIA Warszawa
UKS MOS Ełk
VICTORIA Racibórz
DELFIN Tarnobrzeg
WIKING Brzesko
SKRA Bełchatow
KSZO Ostrowiec
S00202200019
S05014200001
S00913200002
S01311200098
S00408200043
S01506200005
S00405200044
S00612200052
2:15.00
2:14.00
2:10.32
1:19.38
1:21.60
2:11.50
2:14.25
2:15.78
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaczmarek Cezary
Fremel Dawid
Smyk Marcin
Chrobok Szymon
Dudek Maciej
Gałecki Mateusz
Rubaj Adrian
Kawalec Jakub
96
96
96
96
96
96
96
96
ASTROMAL-Akwawit
WODNIK Siemian.Śl.
ORKA Zamość
GILUS Gilowice
SP63 Bydgoszcz
BUKS Warszawa
SKARPA Lublin
AVIA Świdnik
S00315200105
S01711200134
S00203200038
S02211200006
S00202200017
S00414200070
S01003200088
S00303200040
1:18.80
1:18.35
1:17.47
1:16.98
1:17.28
1:18.10
1:18.45
1:18.91
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Szołoch Andrzej
Liszewski Przemysław
Salik Jakub
Szymula Kamil
Kica Paweł
Falis Dawid
Stolarski Marcin
Bień Kamil
96
96
96
96
96
96
96
96
2-ka MORENA Gdańsk
ÓSEMKA Oświecim
JUVENIA Wrocław
AVIA Świdnik
JORDAN Kraków
MOS Dąbrowa Grn.
ŻOLIBORZ Warszawa
WARTA Poznań
S00510200090
S00806200041
S00101200208
S00303200047
S00106200083
S02711200004
S02314200075
S00115200083
1:16.86
1:15.88
1:15.64
1:15.25
1:15.41
1:15.80
1:16.60
1:16.88
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Basiuk Maciej
Wertepny Damian
Borkowski Bartosz
Rykaczewski Szymon
Golczyk Szymon
Hulbój Marcin
Litwa Krzysztof
Białożył Adam
96
96
96
96
96
96
96
96
AVIA Świdnik
SHARK Rudna
POLONIA Warszawa
ZNICZ Koszalin
KORNER Zielona G.
WODNIK Police
AQUARIUS Myślenice
UKS 9-tka Kalisz
S00303200033
S02201200011
S00914200136
S00416200117
S00304200123
S00316200050
S00506200014
S01715200021
1:14.73
1:14.14
1:12.95
1:10.64
1:11.05
1:14.03
1:14.43
1:15.12





NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Baran Filip
Główka Tomasz
Borowczyk Oskar
Karkut Kamil
Hołubiec Maciej
Kuskowski Adam
Rudnicki Maciej
Mikoś Dawid
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
ZRYW Opole
AZS AWF Poznań
IKAR Mielec
REKIN Warszawa
ORKA Ciechanów
ŚLĄSK Wrocław
JORDAN Kraków
S00106200106
S00107200059
S00815200018
S00508200086
S00614200040
S01514200033
S00601200167
S00106200093
1:14.48
1:14.10
1:12.83
1:10.46
1:10.92
1:13.66
1:14.20
1:15.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Król Artur
Kozioł Jakub
Sulima Filip
Renusz Piotr
Stêpień Konrad
Maciupa Jacek
Oczko Bartłomiej
Czerniec Filip
96
96
96
96
96
96
96
96
SOKÓŁ Rzeszów
BAŁTYK Kołobrzeg
WODNIK Radom
SOLEX Lebork
POLONIA Warszawa
MKP Szczecinek
JUVENIA Wrocław
SKARPA Lublin
S00108200035
S00616200003
S03014200015
S01310200037
S00914200150
S00516200015
S00101200207
S01003200081
1:14.48
1:14.10
1:12.65
1:09.66
1:10.67
1:13.08
1:14.15
1:15.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  9
09-01-16 - 9:00
4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rek.Polski Klub 13-lat2008 4:06.10JEDYNKA Ożarów MazOżarów Maz.


Seria 1
2
3
4
5
6
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
SKALAR Góra Kalwaria
IKAR Mielec
ÓSEMKA Oświecim
MOS Dąbrowa Grn.
BUKS Warszawa

4:49.91
4:42.87
4:42.99
4:49.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt - 1
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt - 2
SHARK Rudna
WODNIK Radom
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
OLIMPIJCZYK Suwałki
ORZEŁ Elbląg
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
4:36.68
4:31.92
4:30.57
4:25.13
4:30.28
4:31.07
4:36.10
4:37.25
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  10
09-01-16 - 9:00
4 x 100m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rek.Polski Klub 13-lat2004 3:50.76MKP SzczecinGorzów Wlkp.


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
WODNIK Siemian.Śl.
2-ka MORENA Gdańsk
ZNICZ Koszalin
JUVENIA Wrocław
AVIA Świdnik
BUKS Warszawa
4:37.30
4:33.60
4:32.07
4:33.48
4:35.29
4:42.34
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców - 1
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców - 2
IKAR Mielec
SHARK Rudna
WARTA Poznań
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
MOS Dąbrowa Grn.
POLONIA Warszawa
4:30.38
4:27.56
4:19.80
4:14.39
4:15.08
4:23.72
4:30.06
4:31.23
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  11
09-01-17 - 9:00
50m dowolny  Kobiet13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2008   26.57Jagoda Julia95JEOZAGorzów Wlkp.


Seria 1
3
4
5
Staśko Magdalena
Drzewiecka Karolina
Stańczyk Olga
96
96
96
SKALAR Góra Kalwaria
IKAR Mielec
SKALAR Góra Kalwaria
S02014100013
S00508100068
S02014100014
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Grygorcewicz Monika
Chwastek Anita
Wêgier Katarzyna
Ćwiêkała Olga
Bednarek Agata
Kulik Natalia
96
96
96
96
96
96
SHARK Rudna
DELFIN Ełk
SKARPA Lublin
ÓSEMKA Oświecim
TRÓJKA Łódź
UKS MOS Ełk
S02201100017
S00613100012
S01003100055
S00806100036
S00905100009
S00913100002
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Warzyszyńska Aleksandra
Weber Aleksandra
Gruchalska Natalia
Nowak Małgorzata
Chmielek Anna
Olszak Angelika
Grabarczyk Dominika
Paciorkiewicz Agata
96
96
96
96
96
96
96
96
REKIN Warszawa
MKP Szczecin
SOKÓŁ Rzeszów
SKALAR Góra Kalwaria
JORDAN Kraków
OLIMPIJCZYK Suwałki
REKIN Warszawa
START Łódź
S00614100029
S00116100180
S00108100019
S02014100012
S00106100093
S00109100061
S00614100022
S00705100052



1:31.67
1:32.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kunka Kamila
Stella Antonina
Kania Martyna
Sêk Aleksandra
Zientara Agata
Bakuniak Hanna
Terech Patrycja
Wojciechowska Gabriela
96
96
96
96
96
96
96
96
SKALAR Góra Kalwaria
ORZEŁ Elbląg
POLONEZ Wyszków
SKRA Bełchatow
ORZEŁ Elbląg
SP63 Bydgoszcz
ORZEŁ Elbląg
DELFIN Piotrków T.
S02014100010
S00813100020
S02814100066
S00405100024
S00813100021
S00202100015
S00813100017
S01705100053
1:29.83
34.11
32.52
32.26
32.33
32.89
1:29.80
1:31.24
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuryło Katarzyna
Szyszkowska Karolina
Zarzecka Anna
Nawaryńska Katarzyna
Chancewicz Zuzanna
Baran Justyna
Hoderna Katarzyna
Maciesza Agata
96
96
96
96
96
96
96
96
UKS MOS Ełk
POLONIA Warszawa
SKARPA Lublin
VICTORIA Racibórz
BATORY Sokółka
MKP Szczecin
ULKS Kudowa Zdrój
ORZEŁ Elbląg
S00913100003
S00914100102
S01003100056
S01311100069
S00509100011
S00116100190
S00901100002
S00813100015
31.96
31.67
31.29
31.08
31.19
31.57
31.71
32.02
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kocemba Paulina
Golińska Katarzyna
Dyakowska Maja
Ulatowska Alicja
Taczała Alicja
Nowak Paulina
Borkowska Aleksandra
Kulig Dorota
96
96
96
96
96
96
96
96
ÓSEMKA Oświecim
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
ORKA Ciechanów
AQUATICA Pawłowice
WARTA Poznań
WODNIK Radom
OLIMPIJCZYK Suwałki
WODNIK Siemian.Śl.
S00806100072
S00505100014
S01514100016
S01211100021
S00115100085
S03014100020
S00109100058
S01711100113
30.98
30.46
30.15
29.25
29.90
30.29
30.61
31.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bucka Karolina
Sowa Marta
Sirignano Luigia
Długołêcka Karolina
Adamska Nikola
Busse Sylwia
Białowąs Karolina
Sylwestrzak Izabella
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
UNIA Busko Zdrój
KAPRY-ARMEXIM
WODNIK Radom
Jedynka Ożarów Maz.
AZS AWFiS Gdańsk
S00106100081
S00106100171
S00106100210
S00512100007
S03614100012
S03014100015
S01014100012
S00110100076
30.94
30.35
30.10
28.81
29.45
30.26
30.54
31.07
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Jawor Agnieszka
Różalska Martyna
Szczepanik Joanna
Sokołowska Diana
Pietroniec Katarzyna
Pawłowska Marta
Glanert Daria
Klemczyńska Magda
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
Bielany Warszawa
WODNIK Śrem
JUVENIA Białystok
HAJDUKI Chorzów
TYTAN Bydgoszcz
ÓSEMKA Starogard Gd.
GIGANT Wrocław
S00106100117
S05114100004
S00715100093
S00309100055
S00911100033
S01302100003
S01410100074
S01301100008
30.62
30.32
30.04
28.39
29.29
30.21
30.54
31.03
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  12
09-01-17 - 9:00
50m dowolny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat1988   25.09Hundert Marcin75STSZCSzczecin


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Halicki Maciej
Żaczek Jeremi
Bula Marcin
Chrościński Jan
Wilk Kamil
Zawadzki Adrian
96
96
96
96
96
96
ŚLĄSK Wrocław
Ostrobramska W-wa
WODNIK Siemian.Śl.
WARTA Poznań
IKAR Mielec
POSNANIA Poznań
S00601200159
S04614200005
S01711200133
S00115200085
S00508200105
S01415200025


NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Czech Aleksander
Pasula Filip
Adamski Adrian
Cellmer Piotr
Krzyżowski Mateusz
Pietroń Mateusz
Siembida Mateusz
Cichocki Olaf
96
96
96
96
96
96
96
96
JUVENIA Wrocław
TRÓJKA Łódź
ORKA Ciechanów
BUKS Warszawa
BUKS Warszawa
ORKA Ciechanów
SHARK Rudna
ZNICZ Koszalin
S00101200170
S00905200082
S01514200032
S00414200067
S00414200072
S01514200034
S02201200012
S00416200110
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Książek Sebastian
Kica Paweł
Tyczyński Jacek
Zając Mateusz
Sobkowiak Hubert
Bany Aleksander
Różański Adam
Śpica Kamil
96
96
96
96
96
96
96
96
KSZO Ostrowiec
JORDAN Kraków
PIAST Głogów
WODNIK Siemian.Śl.
KORNER Zielona G.
WODNIK Police
BOBRY Debica
SP63 Bydgoszcz
S00612200052
S00106200083
S01201200070
S01711200148
S00304200130
S00316200049
S00308200053
S00202200021
1:31.32
1:30.78
1:30.09
1:30.00
1:30.06
1:30.50
1:31.00
1:32.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Czekaj Kamil
Hoderny Bartosz
Piątkowski Marcin
Tlak Adam
Zawadzki Grzegorz
Karwat Krzysztof
Krogulski Filip
Karkut Kamil
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
ULKS Kudowa Zdrój
POLONIA Warszawa
Jedynka Ożarów Maz.
2-ka MORENA Gdańsk
NAWA Skierniewice
MOS Dąbrowa Grn.
IKAR Mielec
S00106200115
S00901200011
S00914200146
S01014200013
S00510200093
S00305200043
S02711200009
S00508200086
1:29.52
33.08
32.20
31.03
31.06
32.55
1:28.00
1:29.87
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pekul Wiktor
Bielecki Igor
Krycia Mateusz
Borkowski Bartosz
Motyczyński Jakub
Wajcfelt Jakub
Piskor Michał
Smyk Marcin
96
96
96
96
96
96
96
96
POLONIA Warszawa
ŻOLIBORZ Warszawa
KSZO Ostrowiec
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
ORKA Lubań
Jedynka Ożarów Maz.
ORKA Zamość
S00914200145
S02314200070
S00612200056
S00914200136
S00914200142
S02101200010
S01014200011
S00203200038
30.78
29.98
29.84
29.63
29.82
29.88
30.76
30.90
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Chmiel Kacper
Zaleski Piotr
Jaszewski Marcin
Stefaniuk Jakub
Rudnicki Maciej
Kołodziejczyk Patryk
Kuskowski Adam
Zych Kamil
96
96
96
96
96
96
96
96
MKP Szczecinek
SKRA Bełchatow
POLONEZ Wyszków
ZRYW Opole
ŚLĄSK Wrocław
ÓSEMKA Oświecim
ORKA Ciechanów
WIKING Brzesko
S00516200018
S00405200044
S02814200077
S00107200071
S00601200167
S00806200042
S01514200033
S01506200008
29.31
28.72
28.27
27.84
28.07
28.34
29.02
29.58
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ambroziak Kamil
Różyński Jan
Hołub Jan
Płachta Emil
Sobotka Jan
Maciupa Jacek
Dudek Maciej
Chmiel Arkadiusz
96
96
96
96
96
96
96
96
UKS 9-tka Kalisz
SKALAR Warszawa
AVIA Świdnik
KORMORAN Olsztyn
POLONIA Warszawa
MKP Szczecinek
SP63 Bydgoszcz
FOKA Sandomierz
S01715200023
S03314200025
S00303200039
S00213200083
S00914200149
S00516200015
S00202200017
S00112200010
29.30
28.66
28.27
27.56
27.98
28.32
28.87
29.52






NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Teliczan Krzysztof
Chruścicki Oskar
Król Artur
Wiatrowski Remigiusz
Ludwiczak Piotr
Siemiątkowski Jan
Marczak Tomasz
Mośko Michał
96
96
96
96
96
96
96
96
SOLEX Lebork
REKIN Warszawa
SOKÓŁ Rzeszów
WARTA Poznań
BAŁTYK Kołobrzeg
DELFIN Kalisz
POLONIA Warszawa
Kochłowiczanka Ruda Śl
S01310200044
S00614200039
S00108200035
S00115200131
S00616200004
S01615200019
S00914200141
S01411200013
29.07
28.36
28.16
26.72
27.87
28.28
28.87
29.41





NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  13
09-01-17 - 9:00
200m zmienny  Kobiet13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2005 2:20.84Szczepaniak Karolina92POWARGorzów Wlkp.


Seria 1
3
4
5
6
Włodarczyk Ewelina
Milewska Marta
Tkaczuk Magdalena
Burkot Anna
96
96
96
96
START Łódź
AZS AWF Katowice
KORMORAN Olsztyn
IKAR Mielec
S00705100056
S00611100141
S00213100078
S00508100069
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Łukuć Anna
Pabian Agnieszka
Poleszczuk Paulina
Bednarek Paulina
Popiel Joanna
Kaniewska Magdalena
Jobda Jagoda
Barczuch Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
OLIMPIJCZYK Suwałki
JORDAN Kraków
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
DELFIN Łódź
PINGWINY Warszawa
SKALAR Warszawa
ŻOLIBORZ Warszawa
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
S00109100068
S00106100100
S00104100096
S00105100048
S03114100001
S03314100020
S02314100053
S00505100024

3:50.53
3:48.15
2:55.86
3:48.00
3:50.12
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietroniec Katarzyna
Ryczak Maja
Marciniak Klaudia
Piaskowska Weronika
Kiliańska Martyna
Antczak Wiktoria
Uryszek Martyna
Glanert Daria
96
96
96
96
96
96
96
96
HAJDUKI Chorzów
SP63 Bydgoszcz
PIĄTKA Konstantynów
UKS 190 Łódź
BUKS Warszawa
SHARK Rudna
MEDUZA Pajeczno
ÓSEMKA Starogard Gd.
S00911100033
S00202100016
S01305100013
S01605100012
S00414100057
S02201100013
S00805100005
S01410100074
2:48.44
2:45.32
2:43.53
2:33.59
2:35.92
2:44.71
2:46.97
2:53.76
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciuch Karolina
Frączek Marika
Terech Kinga
Rudawska Adrianna
Pluta Kinga
Człowiek Roksana
Bucka Karolina
Madej Kinga
96
96
96
96
96
96
96
96
VEGA Dobrodzień
ŻOLIBORZ Warszawa
ORZEŁ Elbląg
ORLIK Lublin
MOS Dąbrowa Grn.
ÓSEMKA Oświecim
JORDAN Kraków
DELFIN Tarnobrzeg
S00407100023
S02314100052
S00813100016
S00503100060
S02711100008
S00806100057
S00106100081
S00408100008
2:48.39
2:45.00
2:39.39
2:30.11
2:35.00
2:44.06
2:46.46
2:49.42
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Matysiak Ewa
Szczerbińska Magdalena
Nienałtowska Natalia
Szpucha Katarzyna
Lempart Marta
Dziewa Aleksandra
Woszczyńska Aleksandra
Pikiołek Roksana
96
96
96
96
96
96
96
96
2-ka MORENA Gdańsk
MAL WOPR Malbork
POLONIA Warszawa
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
Park Wodny Tarn.G.
LIDER Chełm
KSZO Ostrowiec
Jedynka Ożarów Maz.
S00510100058
S00310100011
S00914100121
S00505100015
S01011100013
S00403100024
S00612100041
S01014100017
2:47.20
2:44.76
2:39.07
2:29.46
2:34.54
2:43.91
2:46.20
2:49.02
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  14
09-01-17 - 9:00
200m zmienny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2004 2:15.36Dêga Wiktor91SKBELWarszawa


Seria 1
3
4
5
Lorenc Oskar
Fleiszerowicz Aleksander
Krzyśka Jakub
96
96
96
IKAR Mielec
ZNICZ Koszalin
WARTA Poznań
S00508200106
S00416200112
S00115200124
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
Wiatrowski Filip
Mielczarek Filip
Kołodziejski Filip
Salamon Jonasz
Borowczyk Oskar
Perydzeński Damian
Falaciński Maciej
96
96
96
96
96
96
96
DELFIN Tarnobrzeg
SKRA Bełchatow
KORNER Zielona G.
GÓRNIK Radlin
AZS AWF Poznań
UKS 190 Łódź
UKS MOS Ełk
S00408200044
S00405200043
S00304200127
S00211200030
S00815200018
S01605200016
S00913200001


3:45.59
3:32.97
3:36.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawełek Igor
Safin Konrad
Szołoch Andrzej
Basiuk Maciej
Radliński Ignacy
Morawski Jakub
Gałecki Mateusz
Jura Maciej
96
96
96
96
96
96
96
96
AZS AWFiS Gdańsk
DELFIN Tarnobrzeg
2-ka MORENA Gdańsk
AVIA Świdnik
ORKA Zamość
2-ka MORENA Gdańsk
BUKS Warszawa
Ostrobramska W-wa
S00110200118
S00408200043
S00510200090
S00303200033
S00203200037
S00510200085
S00414200070
S04614200001
3:29.07
2:51.27
2:47.36
2:45.62
2:46.69
2:48.16
3:02.64
3:29.92
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Bień Kamil
Oleksów Jan
Niewodowski Hubert
Rykaczewski Szymon
Wertepny Damian
Baran Filip
Stolarski Marcin
Chrobok Szymon
96
96
96
96
96
96
96
96
WARTA Poznań
ŻOLIBORZ Warszawa
UKS MOS Ełk
ZNICZ Koszalin
SHARK Rudna
JORDAN Kraków
ŻOLIBORZ Warszawa
GILUS Gilowice
S00115200083
S02314200073
S00913200002
S00416200117
S02201200011
S00106200106
S02314200075
S02211200006
2:42.15
2:39.76
2:38.11
2:33.66
2:36.61
2:39.26
2:41.22
2:43.36
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Hołubiec Maciej
Falis Dawid
Hołub Jan
Bandurski Piotr
Sulima Filip
Leśkiewicz Konrad
Kuśmira Wiktor
Maciejewski Piotr
96
96
96
96
96
96
96
96
REKIN Warszawa
MOS Dąbrowa Grn.
AVIA Świdnik
BUKS Warszawa
WODNIK Radom
POLONIA Warszawa
FOKA Sandomierz
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
S00614200040
S02711200004
S00303200039
S00414200065
S03014200015
S00914200139
S00112200011
S00505200006
2:41.90
2:39.58
2:38.04
2:31.33
2:35.20
2:38.88
2:40.68
2:42.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Majewski Łukasz
Mikoś Dawid
Główka Tomasz
Stêpień Konrad
Mucha Kamil
Szymczak Krzysztof
Dereżyński Rafał
Litwa Krzysztof
96
96
96
96
96
96
96
96
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
JORDAN Kraków
ZRYW Opole
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
JUVENIA Wrocław
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
AQUARIUS Myślenice
S00104200116
S00106200093
S00107200059
S00914200150
S00106200095
S00101200210
S00104200112
S00506200014
2:41.70
2:39.26
2:36.99
2:30.36
2:35.17
2:38.57
2:39.92
2:42.28
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  15
09-01-17 - 9:00
100m motylkowy  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2005 1:03.93Szczepaniak Karolina92POWARGorzów Wlkp.


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Drzewiecka Karolina
Szyfter Anna
Banach Aleksandra
Kapcińska Sylwia
Szczêsna Paula
Dziekan Agnieszka
96
96
96
96
96
96
IKAR Mielec
AZS AWF Poznań
JORDAN Kraków
ÓSEMKA Oświecim
KSZO Ostrowiec
IKAR Mielec
S00508100068
S00815100021
S00106100079
S00806100037
S00612100037
S00508100044
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zapendowska Karolina
Rurarz Zuzanna
Kwiatkowska Kaja
Różalska Martyna
Rupa Patrycja
Janiczek Joanna
Sobczak Agnieszka
Bączek Adrianna
96
96
96
96
96
96
96
96
BUKS Warszawa
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
Bielany Warszawa
IKAR Mielec
ÓSEMKA Oświecim
SKRA Bełchatow
START Łódź
S00414100064
S00914100123
S00106100077
S05114100004
S00508100059
S00806100059
S00405100017
S00705100047

2:19.52
2:15.20
2:14.00
2:15.08
2:16.74
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Białowąs Karolina
Kuryło Katarzyna
Ratkowska Margerita
Karykowska Katarzyna
Wlizło Patrycja
Kisiel Monika
Studzińska Wiktoria
Kiliańska Martyna
96
96
96
96
96
96
96
96
Jedynka Ożarów Maz.
UKS MOS Ełk
PIAST Głogów
SKARPA Lublin
BAŁTYK Kołobrzeg
MOSiR Mysłowice
JORDAN Kraków
BUKS Warszawa
S01014100012
S00913100003
S01201100054
S01003100050
S00616100006
S01811100016
S00106100111
S00414100057
1:23.04
1:20.60
1:18.93
1:18.84
1:18.90
1:19.17
1:22.82
2:11.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kmiecik Sabina
Buraczynska Adrianna
Rżyska Anna
Szczepanik Joanna
Bakies Gabriela
Dasiewicz Gabriela
Kopowska Dobrawa
Szyszkowska Karolina
96
96
96
96
96
96
96
96
KMITA Zabierzów
MOS Dąbrowa Grn.
KORMORAN Olsztyn
WODNIK Śrem
PIĄTKA Konstantynów
BUKS Warszawa
MTS Kwidzyn
POLONIA Warszawa
S00906100008
S02711100004
S00213100076
S00715100093
S01305100010
S00414100053
S00410100007
S00914100102
1:17.56
1:16.65
1:15.79
1:12.97
1:13.91
1:16.38
1:16.84
1:18.56
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Sikora Justyna
Wiêckowska Daria
Busse Sylwia
Dymon Izabella
Klaja Katarzyna
Trepka Karolina
Kiec Magda
Zientara Agata
96
96
96
96
96
96
96
96
ÓSEMKA Oświecim
SHARK Rudna
WODNIK Radom
WODNIK Radom
UKS SP 8 Chrzanów
DELFINEK Łuków
ŻOLIBORZ Warszawa
ORZEŁ Elbląg
S00806100039
S02201100014
S03014100015
S03014100017
S00706100006
S01303100024
S02314100054
S00813100021
1:17.22
1:16.64
1:15.54
1:09.07
1:13.75
1:16.01
1:16.74
1:18.19
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Jura Katarzyna
Dopierała Karolina
Wojciechowska Gabriela
Kozłowska Anna
Zdrojewska Marcelina
Ciupa Aleksansra
Sadowska Zuzanna
Bortkiewicz Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
JUVENIA Wrocław
UKS 190 Łódź
DELFIN Piotrków T.
AQUA Bydgoszcz
SOLEX Lebork
SP63 Bydgoszcz
BATORY Sokółka
NEPTUN Stargard
S00101100161
S01605100008
S01705100053
S00802100008
S01310100046
S00202100013
S00509100007
S00816100001
1:17.02
1:16.64
1:15.29
1:07.26
1:13.71
1:15.80
1:16.71
1:17.56
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  16
09-01-17 - 9:00
100m motylkowy  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2005 1:00.62Chojnacki Mateusz92JUWROWrocław


Seria 1
3
4
5
Brzostowski Axel
Czech Aleksander
Wójtowicz Kacper
96
96
96
MOS Dąbrowa Grn.
JUVENIA Wrocław
IKAR Mielec
S02711200002
S00101200170
S00508200087
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Krzyżowski Mateusz
Bobrowski Martin
Popławski Jakub
Tochman Daniel
Chmiel Arkadiusz
Pancerz Łukasz
Makowski Bartosz
Buczkowski Kamil
96
96
96
96
96
96
96
96
BUKS Warszawa
WODNIK Siemian.Śl.
POLONIA Warszawa
JUVENIA Białystok
FOKA Sandomierz
UKS SP 8 Chrzanów
WODNIK Radom
SHARK Rudna
S00414200072
S01711200131
S00914200147
S00309200074
S00112200010
S00706200017
S03014200014
S02201200017



2:14.11
2:15.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Stiller Piotr
Golczyk Szymon
Szymula Kamil
Zych Kamil
Kościelak Adam
Kaczmarek Cezary
Wajcfelt Jakub
Sobotka Jan
96
96
96
96
96
96
96
96
2-ka MORENA Gdańsk
KORNER Zielona G.
AVIA Świdnik
WIKING Brzesko
WARTA Poznań
ASTROMAL-Akwawit
ORKA Lubań
POLONIA Warszawa
S00510200124
S00304200123
S00303200047
S01506200008
S00115200123
S00315200105
S02101200010
S00914200149
2:13.77
2:10.83
1:18.06
1:16.10
1:17.61
1:20.52
2:13.00
2:14.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Ambroziak Kamil
Matus Paweł
Chruścicki Oskar
Renusz Piotr
Perzankowski Kacper
Maciejewski Piotr
Motyczyński Jakub
Szwugier Jakub
96
96
96
96
96
96
96
96
UKS 9-tka Kalisz
MMKS Kedzierzyn-Koźle
REKIN Warszawa
SOLEX Lebork
NAWA Skierniewice
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
POLONIA Warszawa
TRÓJKA Łódź
S01715200023
S00207200070
S00614200039
S01310200037
S00305200045
S00505200006
S00914200142
S00905200084
1:15.25
1:13.59
1:11.73
1:09.48
1:10.86
1:12.67
1:14.54
1:16.04
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Biszkont Damian
Wertepny Damian
Bucholc Bartosz
Salamon Jonasz
Chupka Radosław
Goleń Filip
Szamotulski Krzysztof
Piskor Michał
96
96
96
96
96
96
96
96
AVIA Świdnik
SHARK Rudna
UKS 190 Łódź
GÓRNIK Radlin
WILANOWIA Warszawa
FALA  Kraśnik
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
Jedynka Ożarów Maz.
S00303200035
S02201200011
S01605200009
S00211200030
S05014200001
S00103200024
S00104200124
S01014200011
1:14.63
1:13.11
1:11.04
1:08.62
1:10.48
1:12.58
1:14.36
1:15.45
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Olechno Piotr
Piechowiak Bartosz
Kozioł Jakub
Ciêżkowski Dominik
Stefaniuk Jakub
Ungeheuer Mateusz
Łoś Konrad
Książek Sebastian
96
96
96
96
96
96
96
96
BATORY Sokółka
SP63 Bydgoszcz
BAŁTYK Kołobrzeg
JORDAN Kraków
ZRYW Opole
SOKÓŁ Rzeszów
WODNIK Siemian.Śl.
KSZO Ostrowiec
S00509200009
S00202200019
S00616200003
S00106200120
S00107200071
S00108200045
S01711200137
S00612200052
1:14.61
1:12.73
1:10.89
1:02.97
1:09.74
1:12.05
1:14.09
1:15.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  17
09-01-17 - 9:00
100m klasyczny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2001 1:13.12Kacprzak Marta88JELODZamość


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Mazurkiewicz Aleksandra
Rogacz Katarzyna
Woszczyńska Aleksandra
Klimkowska Karolina
Śniadała Karolina
Gruchalska Natalia
Paciorkiewicz Agata
Góral Gabriela
96
96
96
96
96
96
96
96
SHARK Rudna
VICTORIA Racibórz
KSZO Ostrowiec
KORMORAN Olsztyn
POLONEZ Wyszków
SOKÓŁ Rzeszów
START Łódź
NAWA Skierniewice
S02201100018
S01311100070
S00612100041
S00213100048
S02814100068
S00108100019
S00705100052
S00305100029


2:27.19
1:29.13
1:30.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Janisz Gabriela
Rêkas Dominika
Kujawińska Iga
Pankowska Iwona
Kijak Katarzyna
Furmanik Agnieszka
Wyrobek Martyna
Kaniewska Magdalena
96
96
96
96
96
96
96
96
ORLIK Przeworsk
BUKS Warszawa
MOS Dąbrowa Grn.
ZNICZ Koszalin
ZRYW Opole
BUKS Warszawa
GILUS Gilowice
SKALAR Warszawa
S01008100012
S00414100059
S02711100007
S00416100079
S00107100054
S00414100055
S02211100010
S03314100020
1:27.23
1:26.86
1:26.50
1:25.48
1:26.31
1:26.67
1:27.04
1:27.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Zbrojewska Michalina
Frączek Marika
Makocka Izabela
Dworaczek Paulina
Nowak Paulina
Hoderna Katarzyna
Pikiołek Roksana
Zarzecka Anna
96
96
96
96
96
96
96
96
PIĄTKA Konstantynów
ŻOLIBORZ Warszawa
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
WODNIK Radom
ULKS Kudowa Zdrój
Jedynka Ożarów Maz.
SKARPA Lublin
S01305100017
S02314100052
S00106100166
S00106100116
S03014100020
S00901100002
S01014100017
S01003100056
1:25.10
1:23.82
1:22.15
1:19.23
1:20.39
1:22.82
1:24.49
1:25.33
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Golińska Katarzyna
Madeja Magdalena
Piaskowska Weronika
Kobuszewska Karolina
Nienałtowska Natalia
Stella Antonina
Sanak Katarzyna
Stenka Agnieszka
96
96
96
96
96
96
96
96
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
UKS SP 8 Chrzanów
UKS 190 Łódź
HURAGAN Sosnowiec
POLONIA Warszawa
ORZEŁ Elbląg
ÓSEMKA Oświecim
SOLEX Lebork
S00505100014
S00706100007
S01605100012
S03211100002
S00914100121
S00813100020
S00806100038
S01310100048
1:25.10
1:23.78
1:20.90
1:19.13
1:20.02
1:22.69
1:24.41
1:25.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Terech Patrycja
Syrek Aleksandra
Lesner Magdalena
Szpucha Katarzyna
Fitz Patrycja
Starzyńska Aniela
Wysocka Joanna
Sirignano Luigia
96
96
96
96
96
96
96
96
ORZEŁ Elbląg
MOS Katowice
MKP Szczecin
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
WARSZAWIANKA
REKIN Warszawa
OLIMPIJCZYK Suwałki
JORDAN Kraków
S00813100017
S01111100029
S00116100173
S00505100015
S03914100028
S00614100028
S00109100064
S00106100210
1:24.86
1:23.12
1:20.51
1:18.33
1:19.77
1:22.25
1:23.87
1:25.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  18
09-01-17 - 9:00
100m klasyczny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2006 1:08.24Machnik Mikołaj93MOKATWrocław


Seria 1
3
4
5
Wawrzyniak Michał
Adamski Adrian
Chrościński Jan
96
96
96
ASTROMAL-Akwawit
ORKA Ciechanów
WARTA Poznań
S00315200118
S01514200032
S00115200085
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Kowalski Mateusz
Chołda Jakub
Matus Paweł
Basiuk Maciej
Sobkowiak Hubert
Wiatrowski Filip
96
96
96
96
96
96
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
MMKS Kedzierzyn-Koźle
AVIA Świdnik
KORNER Zielona G.
DELFIN Tarnobrzeg
S00914200138
S00106200110
S00207200070
S00303200033
S00304200130
S00408200044

2:23.17
1:26.62
2:21.20
2:27.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Hoderny Bartosz
Solski Filip
Malak Artur
Zawadzki Grzegorz
Zaleski Piotr
Rubaj Adrian
Kawalec Jakub
Łagocki Jan
96
96
96
96
96
96
96
96
ULKS Kudowa Zdrój
SKARPA Lublin
ASTORIA Bydgoszcz
2-ka MORENA Gdańsk
SKRA Bełchatow
SKARPA Lublin
AVIA Świdnik
Ostrobramska W-wa
S00901200011
S01003200090
S01402200013
S00510200093
S00405200044
S01003200088
S00303200040
S04614200002
1:24.57
1:23.73
1:23.40
1:23.26
1:23.27
1:23.47
1:24.15
1:25.23
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Liszewski Przemysław
Ilnicki Michał
Tyczyński Jacek
Stêpień Konrad
Marczak Tomasz
Borkowski Bartosz
Różański Adam
Śpica Kamil
96
96
96
96
96
96
96
96
ÓSEMKA Oświecim
ORLIK Lublin
PIAST Głogów
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
BOBRY Debica
SP63 Bydgoszcz
S00806200041
S00503200107
S01201200070
S00914200150
S00914200141
S00914200136
S00308200053
S00202200021
1:21.94
1:20.88
1:19.39
1:17.64
1:19.04
1:20.35
1:21.36
1:23.13
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Szołoch Andrzej
Czerniec Filip
Isula Dawid
Rykaczewski Szymon
Białożył Adam
Salik Jakub
Smyk Marcin
Majgier Maciej
96
96
96
96
96
96
96
96
2-ka MORENA Gdańsk
SKARPA Lublin
ÓSEMKA Oświecim
ZNICZ Koszalin
UKS 9-tka Kalisz
JUVENIA Wrocław
ORKA Zamość
JUVENIA Wrocław
S00510200090
S01003200081
S00806200037
S00416200117
S01715200021
S00101200208
S00203200038
S00101200205
1:21.83
1:20.81
1:19.28
1:17.55
1:18.25
1:20.23
1:21.24
1:23.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Mêcina Jakub
Chmiel Kacper
Hulbój Marcin
Karkut Kamil
Oczko Bartłomiej
Stolarski Marcin
Fremel Dawid
Tokarski Krzysztof
96
96
96
96
96
96
96
96
WARSZAWIANKA
MKP Szczecinek
WODNIK Police
IKAR Mielec
JUVENIA Wrocław
ŻOLIBORZ Warszawa
WODNIK Siemian.Śl.
VICTORIA Racibórz
S03914200037
S00516200018
S00316200050
S00508200086
S00101200207
S02314200075
S01711200134
S01311200098
1:21.66
1:20.65
1:19.09
1:14.75
1:18.22
1:19.80
1:21.24
1:22.34
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  19
09-01-17 - 9:00
400m dowolny  Kobiet13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat1991 4:24.58Anczykowska Joanna78WAPOZPoznań


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Bohdanowicz Michalina
Stańczyk Olga
Zyga Izabela
Ćwiêkała Olga
Bednarska Patrycja
Dziekan Agnieszka
Mirosław Klara
96
96
96
96
96
96
96
MOS Dąbrowa Grn.
SKALAR Góra Kalwaria
NAWA Skierniewice
ÓSEMKA Oświecim
KSZO Ostrowiec
IKAR Mielec
ORLIK Lublin
S02711100003
S02014100014
S00305100028
S00806100036
S00612100038
S00508100044
S00503100059
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Weber Aleksandra
Sylwestrzak Izabella
Dziewa Aleksandra
Cieślak Joanna
Długołêcka Karolina
Wydryszek Kinga
Nowosad Katarzyna
Szawro Weronika
96
96
96
96
96
96
96
96
MKP Szczecin
AZS AWFiS Gdańsk
LIDER Chełm
WARTA Poznań
UNIA Busko Zdrój
POLONIA Warszawa
KMITA Zabierzów
BUKS Warszawa
S00116100180
S00110100076
S00403100024
S00115100091
S00512100007
S00914100122
S00906100014
S00414100060

6:10.13
5:57.00
5:45.00
5:54.63
6:06.80
6:15.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Trzepadłek Paulina
Wêgrzyn Adrianna
Kiec Magda
Skowrońska Weronika
Bakuniak Hanna
Poleszczuk Paulina
Makowska Marta
Sikora Justyna
96
96
96
96
96
96
96
96
TRÓJKA Łódź
MTS Kwidzyn
ŻOLIBORZ Warszawa
WARTA Poznań
SP63 Bydgoszcz
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
KORMORAN Olsztyn
ÓSEMKA Oświecim
S00905100090
S00410100009
S02314100054
S00115100062
S00202100015
S00104100096
S00213100050
S00806100039
5:17.16
5:13.51
5:12.50
5:10.20
5:12.45
5:13.09
5:14.88
5:17.78
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kania Martyna
Potêpa Karolina
Klich Maja
Aleksandrowicz Arleta
Wiêckowska Daria
Buchalska Patrycja
Szczerbińska Magdalena
Mikułowska Adrianna
96
96
96
96
96
96
96
96
POLONEZ Wyszków
JORDAN Kraków
UNIA Tarnów
OLIMPIJCZYK Suwałki
SHARK Rudna
ORZEŁ Elbląg
MAL WOPR Malbork
KAPRY-ARMEXIM
S02814100066
S00106100169
S01106100052
S00109100054
S02201100014
S00813100018
S00310100011
S03614100024
5:09.11
5:06.66
5:00.25
4:51.50
4:54.71
5:02.32
5:07.02
5:10.15



NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Jabłońska Angelika
Olińska Wiktoria
Szrubkowska Julia
Wójcik Paula
Kasperek Katarzyna
Szczyrbak Kornelia
Marciniak Klaudia
Wondołowska Anita
96
96
96
96
96
96
96
96
UNIA Busko Zdrój
REKIN Warszawa
2-ka MORENA Gdańsk
AQUA Bydgoszcz
WARTA Poznań
CKiS Skawina
PIĄTKA Konstantynów
OLIMPIJCZYK Suwałki
S00512100006
S00614100024
S00510100059
S00802100008
S00115100063
S00606100021
S01305100013
S00109100052
5:08.84
5:04.04
4:56.94
4:49.98
4:53.84
5:02.17
5:06.87
5:09.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszek Joanna
Kamińska Aleksandra
Szymańska Monika
Rudawska Adrianna
Ulatowska Alicja
Maciesza Agata
Grodzka Maria
Kulig Dorota
96
96
96
96
96
96
96
96
GILUS Gilowice
ORLIK Lublin
SKRA Bełchatow
ORLIK Lublin
AQUATICA Pawłowice
ORZEŁ Elbląg
Wiking Tomaszów M.
WODNIK Siemian.Śl.
S02211100012
S00503100061
S00405100021
S00503100060
S01211100021
S00813100015
S01005100012
S01711100113
5:08.69
5:03.48
4:55.83
4:36.74
4:53.00
5:01.38
5:06.74
5:09.24




NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  20
09-01-17 - 9:00
400m dowolny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2007 4:12.91Bernatowicz Sebastian94AQBYDBydgoszcz


Seria 1
3
4
5
Ziółkowski Mateusz
Wilk Kamil
Michalski Bartosz
96
96
96
ORLIK Lublin
IKAR Mielec
ORLIK Lublin
S00503200104
S00508200105
S00503200111
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
Włodarczak Paweł
Buczkowski Kamil
Popławski Jakub
Wieruszewski Wiktor
Kowalski Mateusz
Mielczarek Filip
Soczyński Bartosz
96
96
96
96
96
96
96
WARTA Poznań
SHARK Rudna
POLONIA Warszawa
ORLIK Lublin
POLONIA Warszawa
SKRA Bełchatow
SHARK Rudna
S00115200133
S02201200017
S00914200147
S00503200105
S00914200138
S00405200043
S02201200018



5:57.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Zając Mateusz
Taczański Bartłomiej
Głowiak Damian
Szyntar Jacek
Stefański Przemysław
Jaraszkiewicz Bartosz
Ludwiczak Piotr
Kuśmira Wiktor
96
96
96
96
96
96
96
96
WODNIK Siemian.Śl.
SHARK Rudna
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
ZNICZ Koszalin
KORMORAN Olsztyn
POSNANIA Poznań
BAŁTYK Kołobrzeg
FOKA Sandomierz
S01711200148
S02201200010
S00104200113
S00416200118
S00213200086
S01415200020
S00616200004
S00112200011
5:50.00
5:44.25
5:05.73
5:03.48
5:05.12
5:06.90
5:49.30
5:54.77







NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zacharski Szymon
Olender Karol
Tlak Adam
Guba Adam
Oleksów Jan
Drozd Patryk
Szamotulski Krzysztof
Wojciechowski Robert
96
96
96
96
96
96
96
96
UNIA Busko Zdrój
2-ka MORENA Gdańsk
Jedynka Ożarów Maz.
DELFIN Inowrocław
ŻOLIBORZ Warszawa
KORMORAN Olsztyn
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
Bielany Warszawa
S00512200012
S00510200086
S01014200013
S01202200024
S02314200073
S00213200076
S00104200124
S05114200018
4:59.43
4:58.08
4:57.60
4:55.98
4:56.07
4:57.66
4:58.78
5:00.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Łagocki Jan
Horała Damian
Majewski Łukasz
Pawełek Igor
Krogulski Filip
Krycia Mateusz
Różyński Jan
Juruć Bartłomiej
96
96
96
96
96
96
96
96
Ostrobramska W-wa
WARTA Poznań
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
AZS AWFiS Gdańsk
MOS Dąbrowa Grn.
KSZO Ostrowiec
SKALAR Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S04614200002
S00115200119
S00104200116
S00110200118
S02711200009
S00612200056
S03314200025
S00104200114
4:54.60
4:51.59
4:48.22
4:38.51
4:43.38
4:50.87
4:53.06
4:55.90
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Chołda Jakub
Jaszewski Marcin
Paluszkiewicz Patryk
Płachta Emil
Wojdak Wojciech
Goleń Filip
Skrzypiec Wojciech
Stiller Piotr
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
POLONEZ Wyszków
UKS 190 Łódź
KORMORAN Olsztyn
WIKING Brzesko
FALA  Kraśnik
HAJDUKI Chorzów
2-ka MORENA Gdańsk
S00106200110
S02814200077
S01605200015
S00213200083
S01506200005
S00103200024
S00911200032
S00510200124
4:54.04
4:51.48
4:46.68
4:38.40
4:42.71
4:50.16
4:52.98
4:55.12
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Burzawa Mateusz
Pietrzak Krzysztof
Mucha Kamil
Wiatrowski Remigiusz
Jura Maciej
Borowczyk Oskar
Siudziński Dawid
Wronkowski Paweł
96
96
96
96
96
96
96
96
MOS Dąbrowa Grn.
2-ka MORENA Gdańsk
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
Ostrobramska W-wa
AZS AWF Poznań
ORZEŁ Elbląg
SP63 Bydgoszcz
S02711200003
S00510200163
S00106200095
S00115200131
S04614200001
S00815200018
S00813200009
S00202200022
4:53.25
4:51.10
4:45.11
4:37.71
4:39.88
4:49.79
4:52.03
4:54.81
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  21
09-01-18
100m dowolny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2008   57.79Jagoda Julia95JEOZAGorzów Wlkp


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Bohdanowicz Michalina
Stańczyk Olga
Drzewiecka Karolina
Kulik Natalia
Zyga Izabela
Dziekan Agnieszka
Staśko Magdalena
96
96
96
96
96
96
96
MOS Dąbrowa Grn.
SKALAR Góra Kalwaria
IKAR Mielec
UKS MOS Ełk
NAWA Skierniewice
IKAR Mielec
SKALAR Góra Kalwaria
S02711100003
S02014100014
S00508100068
S00913100002
S00305100028
S00508100044
S02014100013
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Chwastek Anita
Bączek Adrianna
Grabarczyk Dominika
Milewska Marta
Sobczak Agnieszka
Warzyszyńska Aleksandra
Kapcińska Sylwia
Bednarek Agata
96
96
96
96
96
96
96
96
DELFIN Ełk
START Łódź
REKIN Warszawa
AZS AWF Katowice
SKRA Bełchatow
REKIN Warszawa
ÓSEMKA Oświecim
TRÓJKA Łódź
S00613100012
S00705100047
S00614100022
S00611100141
S00405100017
S00614100029
S00806100037
S00905100009
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Mendyk Aleksandra
Olszak Angelika
Studzińska Wiktoria
Buchalska Patrycja
Busse Sylwia
Jobda Jagoda
Barczuch Aleksandra
Weber Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
WODNIK Radom
OLIMPIJCZYK Suwałki
JORDAN Kraków
ORZEŁ Elbląg
WODNIK Radom
ŻOLIBORZ Warszawa
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
MKP Szczecin
S03014100019
S00109100061
S00106100111
S00813100018
S03014100015
S02314100053
S00505100024
S00116100180


2:13.11
2:08.90
2:12.14
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiêckowska Daria
Trzepadłek Paulina
Maciesza Agata
Sadowska Zuzanna
Kozłowska Anna
Jura Katarzyna
Zdrojewska Marcelina
Sanak Katarzyna
96
96
96
96
96
96
96
96
SHARK Rudna
TRÓJKA Łódź
ORZEŁ Elbląg
BATORY Sokółka
AQUA Bydgoszcz
JUVENIA Wrocław
SOLEX Lebork
ÓSEMKA Oświecim
S02201100014
S00905100090
S00813100015
S00509100007
S00802100008
S00101100161
S01310100046
S00806100038
2:08.00
2:06.56
2:05.40
2:03.99
2:04.10
2:06.00
2:06.92
2:08.83
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Zientara Agata
Szyszkowska Karolina
Skowrońska Weronika
Zarzecka Anna
Chancewicz Zuzanna
Baran Justyna
Wêgrzyn Adrianna
Mikułowska Adrianna
96
96
96
96
96
96
96
96
ORZEŁ Elbląg
POLONIA Warszawa
WARTA Poznań
SKARPA Lublin
BATORY Sokółka
MKP Szczecin
MTS Kwidzyn
KAPRY-ARMEXIM
S00813100021
S00914100102
S00115100062
S01003100056
S00509100011
S00116100190
S00410100009
S03614100024
1:10.80
1:09.64
1:09.39
1:09.16
1:09.21
1:09.42
1:10.22
1:12.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kulig Dorota
Szrubkowska Julia
Borkowska Aleksandra
Dworaczek Paulina
Buczkowska Katarzyna
Potêpa Karolina
Białowąs Karolina
Wydryszek Kinga
96
96
96
96
96
96
96
96
WODNIK Siemian.Śl.
2-ka MORENA Gdańsk
OLIMPIJCZYK Suwałki
JORDAN Kraków
SHARK Rudna
JORDAN Kraków
Jedynka Ożarów Maz.
POLONIA Warszawa
S01711100113
S00510100059
S00109100058
S00106100116
S02201100016
S00106100169
S01014100012
S00914100122
1:07.95
1:06.93
1:05.70
1:03.55
1:05.02
1:06.48
1:07.50
1:09.16
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kocemba Paulina
Klemczyńska Magda
Pawłowska Marta
Długołêcka Karolina
Pietroniec Katarzyna
Kunka Kamila
Terech Kinga
Golińska Katarzyna
96
96
96
96
96
96
96
96
ÓSEMKA Oświecim
GIGANT Wrocław
TYTAN Bydgoszcz
UNIA Busko Zdrój
HAJDUKI Chorzów
SKALAR Góra Kalwaria
ORZEŁ Elbląg
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
S00806100072
S01301100008
S01302100003
S00512100007
S00911100033
S02014100010
S00813100016
S00505100014
1:07.87
1:06.88
1:05.68
1:02.59
1:04.46
1:06.08
1:07.28
1:09.03
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Różalska Martyna
Sirignano Luigia
Dyakowska Maja
Sokołowska Diana
Taczała Alicja
Szymańska Monika
Terech Patrycja
Glanert Daria
96
96
96
96
96
96
96
96
Bielany Warszawa
JORDAN Kraków
ORKA Ciechanów
JUVENIA Białystok
WARTA Poznań
SKRA Bełchatow
ORZEŁ Elbląg
ÓSEMKA Starogard Gd.
S05114100004
S00106100210
S01514100016
S00309100055
S00115100085
S00405100021
S00813100017
S01410100074
1:07.70
1:06.54
1:05.10
1:00.74
1:03.95
1:05.75
1:07.02
1:07.98
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  22
09-01-18
100m dowolny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2006   55.04Werner Paweł93JUWROWrocław


Seria 1
3
4
5
6
Michalski Bartosz
Zawadzki Adrian
Wawrzyniak Michał
Brzostowski Axel
96
96
96
96
ORLIK Lublin
POSNANIA Poznań
ASTROMAL-Akwawit
MOS Dąbrowa Grn.
S00503200111
S01415200025
S00315200118
S02711200002
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Wójtowicz Kacper
Żaczek Jeremi
Bula Marcin
Czech Aleksander
Cichocki Olaf
Włodarczak Paweł
Wilk Kamil
Halicki Maciej
96
96
96
96
96
96
96
96
IKAR Mielec
Ostrobramska W-wa
WODNIK Siemian.Śl.
JUVENIA Wrocław
ZNICZ Koszalin
WARTA Poznań
IKAR Mielec
ŚLĄSK Wrocław
S00508200087
S04614200005
S01711200133
S00101200170
S00416200110
S00115200133
S00508200105
S00601200159
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietroń Mateusz
Krzyżowski Mateusz
Bobrowski Martin
Piskor Michał
Popławski Jakub
Cellmer Piotr
Adamski Adrian
Pasula Filip
96
96
96
96
96
96
96
96
ORKA Ciechanów
BUKS Warszawa
WODNIK Siemian.Śl.
Jedynka Ożarów Maz.
POLONIA Warszawa
BUKS Warszawa
ORKA Ciechanów
TRÓJKA Łódź
S01514200034
S00414200072
S01711200131
S01014200011
S00914200147
S00414200067
S01514200032
S00905200082



2:08.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechowiak Bartosz
Szymula Kamil
Burzawa Mateusz
Renusz Piotr
Olechno Piotr
Szwugier Jakub
Olender Karol
Perzankowski Kacper
96
96
96
96
96
96
96
96
SP63 Bydgoszcz
AVIA Świdnik
MOS Dąbrowa Grn.
SOLEX Lebork
BATORY Sokółka
TRÓJKA Łódź
2-ka MORENA Gdańsk
NAWA Skierniewice
S00202200019
S00303200047
S02711200003
S01310200037
S00509200009
S00905200084
S00510200086
S00305200045
2:08.44
2:06.47
2:04.00
2:02.36
2:03.99
2:04.56
2:06.93
2:08.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stefański Przemysław
Pekul Wiktor
Różyński Jan
Siudziński Dawid
Majgier Maciej
Guba Adam
Głowiak Damian
Juruć Bartłomiej
96
96
96
96
96
96
96
96
KORMORAN Olsztyn
POLONIA Warszawa
SKALAR Warszawa
ORZEŁ Elbląg
JUVENIA Wrocław
DELFIN Inowrocław
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S00213200086
S00914200145
S03314200025
S00813200009
S00101200205
S01202200024
S00104200113
S00104200114
1:09.64
1:07.70
1:06.69
1:06.54
1:06.61
1:07.45
1:09.43
1:10.37
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Tlak Adam
Skrzypiec Wojciech
Wajcfelt Jakub
Horała Damian
Kaczmarek Cezary
Motyczyński Jakub
Chmiel Arkadiusz
Mośko Michał
96
96
96
96
96
96
96
96
Jedynka Ożarów Maz.
HAJDUKI Chorzów
ORKA Lubań
WARTA Poznań
ASTROMAL-Akwawit
POLONIA Warszawa
FOKA Sandomierz
Kochłowiczanka Ruda Śl
S01014200013
S00911200032
S02101200010
S00115200119
S00315200105
S00914200142
S00112200010
S01411200013
1:05.86
1:05.70
1:05.06
1:04.82
1:04.95
1:05.36
1:05.84
1:06.26
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Teliczan Krzysztof
Golczyk Szymon
Krogulski Filip
Sobotka Jan
Hołub Jan
Siemiątkowski Jan
Rudnicki Maciej
Dudek Maciej
96
96
96
96
96
96
96
96
SOLEX Lebork
KORNER Zielona G.
MOS Dąbrowa Grn.
POLONIA Warszawa
AVIA Świdnik
DELFIN Kalisz
ŚLĄSK Wrocław
SP63 Bydgoszcz
S01310200044
S00304200123
S02711200009
S00914200149
S00303200039
S01615200019
S00601200167
S00202200017
1:04.23
1:02.95
1:02.21
1:01.51
1:01.98
1:02.63
1:03.66
1:04.68
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sulima Filip
Kuskowski Adam
Stefaniuk Jakub
Hołubiec Maciej
Król Artur
Kołodziejczyk Patryk
Zaleski Piotr
Litwa Krzysztof
96
96
96
96
96
96
96
96
WODNIK Radom
ORKA Ciechanów
ZRYW Opole
REKIN Warszawa
SOKÓŁ Rzeszów
ÓSEMKA Oświecim
SKRA Bełchatow
AQUARIUS Myślenice
S03014200015
S01514200033
S00107200071
S00614200040
S00108200035
S00806200042
S00405200044
S00506200014
1:03.94
1:02.76
1:02.18
1:01.23
1:01.98
1:02.56
1:03.58
1:04.65
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Chruścicki Oskar
Bielecki Igor
Mucha Kamil
Wiatrowski Remigiusz
Taczański Bartłomiej
Jaszewski Marcin
Maciupa Jacek
Leśkiewicz Konrad
96
96
96
96
96
96
96
96
REKIN Warszawa
ŻOLIBORZ Warszawa
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
SHARK Rudna
POLONEZ Wyszków
MKP Szczecinek
POLONIA Warszawa
S00614200039
S02314200070
S00106200095
S00115200131
S02201200010
S02814200077
S00516200015
S00914200139
1:03.70
1:02.76
1:01.98
59.14
1:01.58
1:02.54
1:03.52
1:04.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  23
09-01-18
100m grzbietowy  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2005 1:03.31Lefanowicz Iwona92SKLUBGorzów Wlkp


Seria 1
3
4
5
Burkot Anna
Grygorcewicz Monika
Kulik Natalia
96
96
96
IKAR Mielec
SHARK Rudna
UKS MOS Ełk
S00508100069
S02201100017
S00913100002
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Szyfter Anna
Wêgier Katarzyna
Warzyszyńska Aleksandra
Włodarczyk Ewelina
Bednarek Agata
Szczêsna Paula
96
96
96
96
96
96
AZS AWF Poznań
SKARPA Lublin
REKIN Warszawa
START Łódź
TRÓJKA Łódź
KSZO Ostrowiec
S00815100021
S01003100055
S00614100029
S00705100056
S00905100009
S00612100037
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Szawro Weronika
Milewska Marta
Łukuć Anna
Uryszek Martyna
Karykowska Katarzyna
Fedorowicz Zuzanna
Tkaczuk Magdalena
Grabarczyk Dominika
96
96
96
96
96
96
96
96
BUKS Warszawa
AZS AWF Katowice
OLIMPIJCZYK Suwałki
MEDUZA Pajeczno
SKARPA Lublin
WODNIK Radom
KORMORAN Olsztyn
REKIN Warszawa
S00414100060
S00611100141
S00109100068
S00805100005
S01003100050
S03014100018
S00213100078
S00614100022



2:20.47
2:22.24
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kwiatkowska Kaja
Chmielek Anna
Bednarek Paulina
Rurarz Zuzanna
Olińska Wiktoria
Baran Justyna
Bortkiewicz Aleksandra
Ratkowska Margerita
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
DELFIN Łódź
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
MKP Szczecin
NEPTUN Stargard
PIAST Głogów
S00106100077
S00106100093
S00105100048
S00914100123
S00614100024
S00116100190
S00816100001
S01201100054
2:18.18
1:19.08
1:17.56
1:16.88
1:17.54
1:18.47
2:15.00
2:19.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Jabłońska Angelika
Góralczyk Nikolina
Matysiak Ewa
Maciuch Karolina
Pabian Agnieszka
Madej Kinga
Bucka Karolina
Sêk Aleksandra
96
96
96
96
96
96
96
96
UNIA Busko Zdrój
UKS SP 8 Chrzanów
2-ka MORENA Gdańsk
VEGA Dobrodzień
JORDAN Kraków
DELFIN Tarnobrzeg
JORDAN Kraków
SKRA Bełchatow
S00512100006
S00706100004
S00510100058
S00407100023
S00106100100
S00408100008
S00106100081
S00405100024
1:16.26
1:15.72
1:15.52
1:15.49
1:15.51
1:15.54
1:16.22
1:16.29
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Dyakowska Maja
Zygo Karolina
Buczkowska Katarzyna
Taczała Alicja
Dopierała Karolina
Sowa Marta
Kunka Kamila
Sylwestrzak Izabella
96
96
96
96
96
96
96
96
ORKA Ciechanów
SKARPA Lublin
SHARK Rudna
WARTA Poznań
UKS 190 Łódź
JORDAN Kraków
SKALAR Góra Kalwaria
AZS AWFiS Gdańsk
S01514100016
S01003100057
S02201100016
S00115100085
S01605100008
S00106100171
S02014100010
S00110100076
1:15.04
1:13.69
1:12.91
1:10.58
1:11.97
1:13.24
1:14.67
1:15.29
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ryczak Maja
Trepka Karolina
Kisiel Monika
Dymon Izabella
Rupa Patrycja
Jawor Agnieszka
Janiczek Joanna
Nowosad Katarzyna
96
96
96
96
96
96
96
96
SP63 Bydgoszcz
DELFINEK Łuków
MOSiR Mysłowice
WODNIK Radom
IKAR Mielec
JORDAN Kraków
ÓSEMKA Oświecim
KMITA Zabierzów
S00202100016
S01303100024
S01811100016
S03014100017
S00508100059
S00106100117
S00806100059
S00906100014
1:14.86
1:13.59
1:12.83
1:10.14
1:11.35
1:13.08
1:14.45
1:15.28
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Dziewa Aleksandra
Buraczynska Adrianna
Kasperek Katarzyna
Adamska Nikola
Lempart Marta
Pawłowska Marta
Antczak Wiktoria
Nawaryńska Katarzyna
96
96
96
96
96
96
96
96
LIDER Chełm
MOS Dąbrowa Grn.
WARTA Poznań
KAPRY-ARMEXIM
Park Wodny Tarn.G.
TYTAN Bydgoszcz
SHARK Rudna
VICTORIA Racibórz
S00403100024
S02711100004
S00115100063
S03614100012
S01011100013
S01302100003
S02201100013
S01311100069
1:14.86
1:13.55
1:12.36
1:08.97
1:10.82
1:13.05
1:13.72
1:15.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  24
09-01-18
100m grzbietowy  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat1998 1:01.18Rumianowski Tomasz85NOZIEZielona Góra


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Zawadzki Adrian
Lorenc Oskar
Krzyśka Jakub
Fleiszerowicz Aleksander
Bula Marcin
Żaczek Jeremi
Halicki Maciej
96
96
96
96
96
96
96
POSNANIA Poznań
IKAR Mielec
WARTA Poznań
ZNICZ Koszalin
WODNIK Siemian.Śl.
Ostrobramska W-wa
ŚLĄSK Wrocław
S01415200025
S00508200106
S00115200124
S00416200112
S01711200133
S04614200005
S00601200159
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Przywara Aleksander
Pietroń Mateusz
Falaciński Maciej
Pancerz Łukasz
Makowski Bartosz
Janicki Mateusz
Pasula Filip
Siembida Mateusz
96
96
96
96
96
96
96
96
KSZO Ostrowiec
ORKA Ciechanów
UKS MOS Ełk
UKS SP 8 Chrzanów
WODNIK Radom
SKARPA Lublin
TRÓJKA Łódź
SHARK Rudna
S00612200066
S01514200034
S00913200001
S00706200017
S03014200014
S01003200083
S00905200082
S02201200012
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalski Mateusz
Mośko Michał
Piątkowski Marcin
Łoś Konrad
Radliński Ignacy
Borkowski Bartosz
Maciupa Jacek
Perydzeński Damian
96
96
96
96
96
96
96
96
POLONIA Warszawa
Kochłowiczanka Ruda Śl
POLONIA Warszawa
WODNIK Siemian.Śl.
ORKA Zamość
POLONIA Warszawa
MKP Szczecinek
UKS 190 Łódź
S00914200138
S01411200013
S00914200146
S01711200137
S00203200037
S00914200136
S00516200015
S01605200016

2:14.14
1:18.02
1:16.18
1:17.18
2:13.00
2:22.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Safin Konrad
Zając Mateusz
Pekul Wiktor
Leśkiewicz Konrad
Jaraszkiewicz Bartosz
Karwat Krzysztof
Drozd Patryk
Morawski Jakub
96
96
96
96
96
96
96
96
DELFIN Tarnobrzeg
WODNIK Siemian.Śl.
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
POSNANIA Poznań
NAWA Skierniewice
KORMORAN Olsztyn
2-ka MORENA Gdańsk
S00408200043
S01711200148
S00914200145
S00914200139
S01415200020
S00305200043
S00213200076
S00510200085
1:15.16
1:14.43
1:14.26
1:13.85
1:14.04
1:14.31
1:14.90
1:15.69
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Bień Kamil
Dereżyński Rafał
Niewodowski Hubert
Bielecki Igor
Ludwiczak Piotr
Kołodziejski Filip
Ungeheuer Mateusz
Zych Kamil
96
96
96
96
96
96
96
96
WARTA Poznań
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
UKS MOS Ełk
ŻOLIBORZ Warszawa
BAŁTYK Kołobrzeg
KORNER Zielona G.
SOKÓŁ Rzeszów
WIKING Brzesko
S00115200083
S00104200112
S00913200002
S02314200070
S00616200004
S00304200127
S00108200045
S01506200008
1:13.33
1:12.26
1:11.12
1:09.19
1:10.15
1:11.34
1:12.71
1:13.65
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Teliczan Krzysztof
Kica Paweł
Szymczak Krzysztof
Salamon Jonasz
Bucholc Bartosz
Bany Aleksander
Kościelak Adam
Gałecki Mateusz
96
96
96
96
96
96
96
96
SOLEX Lebork
JORDAN Kraków
JUVENIA Wrocław
GÓRNIK Radlin
UKS 190 Łódź
WODNIK Police
WARTA Poznań
BUKS Warszawa
S01310200044
S00106200083
S00101200210
S00211200030
S01605200009
S00316200049
S00115200123
S00414200070
1:13.17
1:12.21
1:11.11
1:07.30
1:09.80
1:11.26
1:12.63
1:13.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Chrobok Szymon
Czekaj Kamil
Chupka Radosław
Ciêżkowski Dominik
Tochman Daniel
Główka Tomasz
Pietrzak Krzysztof
Mikoś Dawid
96
96
96
96
96
96
96
96
GILUS Gilowice
JORDAN Kraków
WILANOWIA Warszawa
JORDAN Kraków
JUVENIA Białystok
ZRYW Opole
2-ka MORENA Gdańsk
JORDAN Kraków
S02211200006
S00106200115
S05014200001
S00106200120
S00309200074
S00107200059
S00510200163
S00106200093
1:13.13
1:11.35
1:10.76
1:03.08
1:09.56
1:11.14
1:12.36
1:13.36
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  25
09-01-18
200m klasyczny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2001 2:33.89Kacprzak Marta88JELODWarszawa


Seria 1
3
4
5
Góral Gabriela
Paciorkiewicz Agata
Mazurkiewicz Aleksandra
96
96
96
NAWA Skierniewice
START Łódź
SHARK Rudna
S00305100029
S00705100052
S02201100018
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Gruchalska Natalia
Rêkas Dominika
Madeja Magdalena
Kaniewska Magdalena
Kujawińska Iga
Rogacz Katarzyna
96
96
96
96
96
96
SOKÓŁ Rzeszów
BUKS Warszawa
UKS SP 8 Chrzanów
SKALAR Warszawa
MOS Dąbrowa Grn.
VICTORIA Racibórz
S00108100019
S00414100059
S00706100007
S03314100020
S02711100007
S01311100070

4:10.00
4:00.76
4:03.14
5:02.05
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Glanert Daria
Woszczyńska Aleksandra
Śniadała Karolina
Pikiołek Roksana
Marciniak Klaudia
Janisz Gabriela
Wyrobek Martyna
Rżyska Anna
96
96
96
96
96
96
96
96
ÓSEMKA Starogard Gd.
KSZO Ostrowiec
POLONEZ Wyszków
Jedynka Ożarów Maz.
PIĄTKA Konstantynów
ORLIK Przeworsk
GILUS Gilowice
KORMORAN Olsztyn
S01410100074
S00612100041
S02814100068
S01014100017
S01305100013
S01008100012
S02211100010
S00213100076
3:13.48
3:05.95
3:05.39
3:04.95
3:05.31
3:05.56
3:12.83
3:14.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kopowska Dobrawa
Hoderna Katarzyna
Stella Antonina
Dworaczek Paulina
Fitz Patrycja
Zbrojewska Michalina
Wysocka Joanna
Klimkowska Karolina
96
96
96
96
96
96
96
96
MTS Kwidzyn
ULKS Kudowa Zdrój
ORZEŁ Elbląg
JORDAN Kraków
WARSZAWIANKA
PIĄTKA Konstantynów
OLIMPIJCZYK Suwałki
KORMORAN Olsztyn
S00410100007
S00901100002
S00813100020
S00106100116
S03914100028
S01305100017
S00109100064
S00213100048
3:02.48
3:00.50
2:57.11
2:49.84
2:53.04
2:58.24
3:01.00
3:04.79
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijak Katarzyna
Terech Patrycja
Nienałtowska Natalia
Lesner Magdalena
Piaskowska Weronika
Makocka Izabela
Syrek Aleksandra
Pankowska Iwona
96
96
96
96
96
96
96
96
ZRYW Opole
ORZEŁ Elbląg
POLONIA Warszawa
MKP Szczecin
UKS 190 Łódź
JORDAN Kraków
MOS Katowice
ZNICZ Koszalin
S00107100054
S00813100017
S00914100121
S00116100173
S01605100012
S00106100166
S01111100029
S00416100079
3:01.97
3:00.37
2:53.77
2:49.62
2:52.57
2:57.78
3:00.98
3:04.41
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Starzyńska Aniela
Stenka Agnieszka
Nowak Paulina
Szpucha Katarzyna
Kobuszewska Karolina
Pluta Kinga
Człowiek Roksana
Frączek Marika
96
96
96
96
96
96
96
96
REKIN Warszawa
SOLEX Lebork
WODNIK Radom
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
HURAGAN Sosnowiec
MOS Dąbrowa Grn.
ÓSEMKA Oświecim
ŻOLIBORZ Warszawa
S00614100028
S01310100048
S03014100020
S00505100015
S03211100002
S02711100008
S00806100057
S02314100052
3:01.17
3:00.01
2:53.62
2:41.09
2:52.26
2:57.50
3:00.52
3:03.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  26
09-01-18
200m klasyczny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2002 2:27.03Tracz Adrian89JOKRAKraków


Seria 1
3
4
5
6
Chrościński Jan
Rubaj Adrian
Adamski Adrian
Wawrzyniak Michał
96
96
96
96
WARTA Poznań
SKARPA Lublin
ORKA Ciechanów
ASTROMAL-Akwawit
S00115200085
S01003200088
S01514200032
S00315200118

3:07.25
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zawadzki Grzegorz
Matus Paweł
Baran Filip
Fremel Dawid
Hoderny Bartosz
Tyczyński Jacek
Chmiel Kacper
Kawalec Jakub
96
96
96
96
96
96
96
96
2-ka MORENA Gdańsk
MMKS Kedzierzyn-Koźle
JORDAN Kraków
WODNIK Siemian.Śl.
ULKS Kudowa Zdrój
PIAST Głogów
MKP Szczecinek
AVIA Świdnik
S00510200093
S00207200070
S00106200106
S01711200134
S00901200011
S01201200070
S00516200018
S00303200040
3:04.16
3:03.32
3:02.06
3:00.06
3:00.64
3:03.24
3:03.83
3:04.22
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Sobkowiak Hubert
Marczak Tomasz
Ilnicki Michał
Rykaczewski Szymon
Salik Jakub
Czerniec Filip
Smyk Marcin
Maciejewski Piotr
96
96
96
96
96
96
96
96
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
ORLIK Lublin
ZNICZ Koszalin
JUVENIA Wrocław
SKARPA Lublin
ORKA Zamość
OLIMPIJCZYK Aleks.Ł.
S00304200130
S00914200141
S00503200107
S00416200117
S00101200208
S01003200081
S00203200038
S00505200006
2:59.15
2:53.33
2:50.92
2:46.91
2:49.76
2:52.32
2:56.89
2:59.74
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Malak Artur
Liszewski Przemysław
Różański Adam
Stêpień Konrad
Bandurski Piotr
Białożył Adam
Mêcina Jakub
Tokarski Krzysztof
96
96
96
96
96
96
96
96
ASTORIA Bydgoszcz
ÓSEMKA Oświecim
BOBRY Debica
POLONIA Warszawa
BUKS Warszawa
UKS 9-tka Kalisz
WARSZAWIANKA
VICTORIA Racibórz
S01402200013
S00806200041
S00308200053
S00914200150
S00414200065
S01715200021
S03914200037
S01311200098
2:59.09
2:53.27
2:50.62
2:45.30
2:49.39
2:51.29
2:55.58
2:59.51
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Śpica Kamil
Stolarski Marcin
Isula Dawid
Karkut Kamil
Oczko Bartłomiej
Hulbój Marcin
Szołoch Andrzej
Solski Filip
96
96
96
96
96
96
96
96
SP63 Bydgoszcz
ŻOLIBORZ Warszawa
ÓSEMKA Oświecim
IKAR Mielec
JUVENIA Wrocław
WODNIK Police
2-ka MORENA Gdańsk
SKARPA Lublin
S00202200021
S02314200075
S00806200037
S00508200086
S00101200207
S00316200050
S00510200090
S01003200090
2:58.31
2:52.42
2:49.99
2:45.00
2:49.07
2:51.16
2:53.70
2:59.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  27
09-01-18
800m dowolny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat1979 9:07.20Goliszewska Bogusława66STSZCSzczecin


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Mirosław Klara
Bednarska Patrycja
Szawro Weronika
Wlizło Patrycja
Sobczak Agnieszka
Ćwiêkała Olga
Zyga Izabela
Bohdanowicz Michalina
96
96
96
96
96
96
96
96
ORLIK Lublin
KSZO Ostrowiec
BUKS Warszawa
BAŁTYK Kołobrzeg
SKRA Bełchatow
ÓSEMKA Oświecim
NAWA Skierniewice
MOS Dąbrowa Grn.
S00503100059
S00612100038
S00414100060
S00616100006
S00405100017
S00806100036
S00305100028
S02711100003



12:17.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Sikora Justyna
Bakuniak Hanna
Makowska Marta
Popiel Joanna
Mikułowska Adrianna
Poleszczuk Paulina
Cieślak Joanna
Ciupa Aleksansra
96
96
96
96
96
96
96
96
ÓSEMKA Oświecim
SP63 Bydgoszcz
KORMORAN Olsztyn
PINGWINY Warszawa
KAPRY-ARMEXIM
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
WARTA Poznań
SP63 Bydgoszcz
S00806100039
S00202100015
S00213100050
S03114100001
S03614100024
S00104100096
S00115100091
S00202100013
11:09.52
10:53.03
10:46.23
10:44.46
10:44.82
10:48.07
11:00.00
11:30.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszek Joanna
Wêgrzyn Adrianna
Kiec Magda
Jabłońska Angelika
Skowrońska Weronika
Wydryszek Kinga
Wondołowska Anita
Trzepadłek Paulina
96
96
96
96
96
96
96
96
GILUS Gilowice
MTS Kwidzyn
ŻOLIBORZ Warszawa
UNIA Busko Zdrój
WARTA Poznań
POLONIA Warszawa
OLIMPIJCZYK Suwałki
TRÓJKA Łódź
S02211100012
S00410100009
S02314100054
S00512100006
S00115100062
S00914100122
S00109100052
S00905100090
10:43.00
10:39.51
10:38.09
10:32.43
10:34.22
10:38.15
10:39.84
10:43.78
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Kania Martyna
Kamińska Aleksandra
Grodzka Maria
Szrubkowska Julia
Buchalska Patrycja
Bakies Gabriela
Kiliańska Martyna
Olińska Wiktoria
96
96
96
96
96
96
96
96
POLONEZ Wyszków
ORLIK Lublin
Wiking Tomaszów M.
2-ka MORENA Gdańsk
ORZEŁ Elbląg
PIĄTKA Konstantynów
BUKS Warszawa
REKIN Warszawa
S02814100066
S00503100061
S01005100012
S00510100059
S00813100018
S01305100010
S00414100057
S00614100024
10:25.45
10:24.84
10:21.44
10:12.90
10:20.13
10:24.18
10:25.13
10:29.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Klich Maja
Kasperek Katarzyna
Aleksandrowicz Arleta
Rudawska Adrianna
Wójcik Paula
Ulatowska Alicja
Szczyrbak Kornelia
Szymańska Monika
96
96
96
96
96
96
96
96
UNIA Tarnów
WARTA Poznań
OLIMPIJCZYK Suwałki
ORLIK Lublin
AQUA Bydgoszcz
AQUATICA Pawłowice
CKiS Skawina
SKRA Bełchatow
S01106100052
S00115100063
S00109100054
S00503100060
S00802100008
S01211100021
S00606100021
S00405100021
10:08.96
10:05.01
9:54.15
9:29.10
9:47.91
9:56.85
10:08.46
10:11.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  28
09-01-18
800m dowolny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2007 8:32.92Bernatowicz Sebastian94AQBYDBydgoszcz


Seria 1
3
4
5
6
Michalski Bartosz
Soczyński Bartosz
Włodarczak Paweł
Ziółkowski Mateusz
96
96
96
96
ORLIK Lublin
SHARK Rudna
WARTA Poznań
ORLIK Lublin
S00503200111
S02201200018
S00115200133
S00503200104
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kozioł Jakub
Biszkont Damian
Wertepny Damian
Głowiak Damian
Falis Dawid
Majewski Łukasz
Kuśmira Wiktor
Mielczarek Filip
96
96
96
96
96
96
96
96
BAŁTYK Kołobrzeg
AVIA Świdnik
SHARK Rudna
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
MOS Dąbrowa Grn.
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
FOKA Sandomierz
SKRA Bełchatow
S00616200003
S00303200035
S02201200011
S00104200113
S02711200004
S00104200116
S00112200011
S00405200043
11:18.76
11:06.25
10:50.00
10:20.18
10:30.00
10:58.89
11:10.41
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wieruszewski Wiktor
Oleksów Jan
Szamotulski Krzysztof
Jaraszkiewicz Bartosz
Stefański Przemysław
Krycia Mateusz
Burzawa Mateusz
Szyntar Jacek
96
96
96
96
96
96
96
96
ORLIK Lublin
ŻOLIBORZ Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
POSNANIA Poznań
KORMORAN Olsztyn
KSZO Ostrowiec
MOS Dąbrowa Grn.
ZNICZ Koszalin
S00503200105
S02314200073
S00104200124
S01415200020
S00213200086
S00612200056
S02711200003
S00416200118
10:17.60
10:15.06
10:14.69
10:13.46
10:13.53
10:14.87
10:15.57
10:19.88
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzypiec Wojciech
Olender Karol
Stiller Piotr
Zacharski Szymon
Guba Adam
Wojciechowski Robert
Wronkowski Paweł
Drozd Patryk
96
96
96
96
96
96
96
96
HAJDUKI Chorzów
2-ka MORENA Gdańsk
2-ka MORENA Gdańsk
UNIA Busko Zdrój
DELFIN Inowrocław
Bielany Warszawa
SP63 Bydgoszcz
KORMORAN Olsztyn
S00911200032
S00510200086
S00510200124
S00512200012
S01202200024
S05114200018
S00202200022
S00213200076
10:11.91
10:11.19
10:09.64
10:07.91
10:08.15
10:10.16
10:11.41
10:11.98
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Chołda Jakub
Goleń Filip
Łagocki Jan
Borowczyk Oskar
Jaszewski Marcin
Pietrzak Krzysztof
Siudziński Dawid
Juruć Bartłomiej
96
96
96
96
96
96
96
96
JORDAN Kraków
FALA  Kraśnik
Ostrobramska W-wa
AZS AWF Poznań
POLONEZ Wyszków
2-ka MORENA Gdańsk
ORZEŁ Elbląg
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S00106200110
S00103200024
S04614200002
S00815200018
S02814200077
S00510200163
S00813200009
S00104200114
10:05.11
9:59.41
9:53.86
9:50.69
9:51.40
9:59.17
10:03.82
10:05.46
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Paluszkiewicz Patryk
Bandurski Piotr
Jura Maciej
Płachta Emil
Pawełek Igor
Taczański Bartłomiej
Wojdak Wojciech
Horała Damian
96
96
96
96
96
96
96
96
UKS 190 Łódź
BUKS Warszawa
Ostrobramska W-wa
KORMORAN Olsztyn
AZS AWFiS Gdańsk
SHARK Rudna
WIKING Brzesko
WARTA Poznań
S01605200015
S00414200065
S04614200001
S00213200083
S00110200118
S02201200010
S01506200005
S00115200119
9:50.26
9:47.13
9:42.95
9:41.06
9:42.07
9:43.55
9:49.56
9:50.58
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  29
09-01-18
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rek.Polski Klub 13-lat2005 4:31.62POLONIA WarszawaWyszków


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
SKARPA Lublin
KORMORAN Olsztyn
POLONIA Warszawa
ORZEŁ Elbląg
BUKS Warszawa
REKIN Warszawa
5:57.34
5:15.56
5:11.16
5:11.38
5:15.60
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt - 2
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt - 1
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
Zespół Sztaf. Dziewcząt
MOS Dąbrowa Grn.
JORDAN Kraków
WODNIK Radom
JORDAN Kraków
OLIMPIJCZYK Suwałki
SHARK Rudna
WARTA Poznań
ÓSEMKA Oświecim
5:10.24
5:07.04
5:01.43
5:01.11
5:01.28
5:03.99
5:08.06
5:10.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  30
09-01-18
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rek.Polski Klub 13-lat1998 4:15.52NOVITA-10 Zielona G.Zielona Góra


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
IKAR Mielec
MOS Dąbrowa Grn.
SP63 Bydgoszcz
ZNICZ Koszalin
SHARK Rudna
AVIA Świdnik
BUKS Warszawa
SKARPA Lublin
5:30.40
5:11.57
5:07.21
5:04.44
5:05.21
5:11.14
5:22.94
6:03.24
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Chłopców - 2
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców - 1
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
Zespół Sztaf. Chłopców
POLONIA Warszawa
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
POLONIA Warszawa
JORDAN Kraków
WODNIK Siemian.Śl.
2-ka MORENA Gdańsk
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
5:02.39
4:59.77
4:47.52
4:45.82
4:47.44
4:59.33
5:02.09
5:03.68
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl