Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Eliminacje 3-dzień - serie dopołudniowe
16-18.01.2009

Nr  28
09-01-18
800m dowolny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2007 8:32.92Bernatowicz Sebastian94AQBYDBydgoszcz


r.KodCzasPkt.
1.Wertepny Damian96SHARK Rudna9:26.28525
100m:
200m:
1:05.61
2:17.06
1:05.61
1:11.45
300m:
400m:
3:29.22
4:41.97
1:12.16
1:12.75
500m:
600m:
5:54.72
7:06.04
1:12.75
1:11.32
700m:
800m:
8:16.89
9:26.28
1:10.85
1:09.39
2.Goleń Filip96FALA Kraśnik9:36.05498
100m:
200m:
1:08.87
2:21.49
1:08.87
1:12.62
300m:
400m:
3:34.41
4:47.58
1:12.92
1:13.17
500m:
600m:
6:00.12
7:13.26
1:12.54
1:13.14
700m:
800m:
8:25.73
9:36.05
1:12.47
1:10.32
3.Jaszewski Marcin96Polonez Wyszków9:37.86494
100m:
200m:
1:09.17
2:21.99
1:09.17
1:12.82
300m:
400m:
3:34.98
4:47.95
1:12.99
1:12.97
500m:
600m:
6:00.79
7:13.68
1:12.84
1:12.89
700m:
800m:
8:26.83
9:37.86
1:13.15
1:11.03
4.Wronkowski Paweł96SP63 Bydgoszcz9:43.80479
100m:
200m:
1:10.04
2:24.22
1:10.04
1:14.18
300m:
400m:
3:38.49
4:52.10
1:14.27
1:13.61
500m:
600m:
6:06.03
7:19.78
1:13.93
1:13.75
700m:
800m:
8:34.21
9:43.80
1:14.43
1:09.59
5.Guba Adam96DELFIN Inowrocł9:44.00478
100m:
200m:
1:07.61
2:21.42
1:07.61
1:13.81
300m:
400m:
3:35.98
4:51.49
1:14.56
1:15.51
500m:
600m:
6:05.47
7:19.17
1:13.98
1:13.70
700m:
800m:
8:33.87
9:44.00
1:14.70
1:10.13
6.Drozd Patryk96KormoranOlsztyn9:44.16478
100m:
200m:
1:09.34
2:23.91
1:09.34
1:14.57
300m:
400m:
3:38.45
4:52.17
1:14.54
1:13.72
500m:
600m:
6:06.09
7:19.94
1:13.92
1:13.85
700m:
800m:
8:34.41
9:44.16
1:14.47
1:09.75
7.Juruć Bartłomiej96SłowiankaGorzów9:47.55470
100m:
200m:
1:10.95
2:25.73
1:10.95
1:14.78
300m:
400m:
3:39.83
4:53.96
1:14.10
1:14.13
500m:
600m:
6:08.64
7:22.40
1:14.68
1:13.76
700m:
800m:
8:35.88
9:47.55
1:13.48
1:11.67
8.Wieruszewski Wiktor96Orlik Lublin9:48.87466
100m:
200m:
1:10.97
2:26.68
1:10.97
1:15.71
300m:
400m:
3:41.13
4:55.71
1:14.45
1:14.58
500m:
600m:
6:10.54
7:24.52
1:14.83
1:13.98
700m:
800m:
8:38.47
9:48.87
1:13.95
1:10.40
9.Pietrzak Krzysztof96Morena Gdańsk9:48.94466
100m:
200m:
1:09.74
2:23.87
1:09.74
1:14.13
300m:
400m:
3:38.46
4:53.07
1:14.59
1:14.61
500m:
600m:
6:07.57
7:21.98
1:14.50
1:14.41
700m:
800m:
8:36.24
9:48.94
1:14.26
1:12.70
10.Borowczyk Oskar96AZS AWFPoznań9:50.50463
100m:
200m:
1:10.17
2:24.17
1:10.17
1:14.00
300m:
400m:
3:39.45
4:54.16
1:15.28
1:14.71
500m:
600m:
6:08.55
7:23.28
1:14.39
1:14.73
700m:
800m:
8:38.24
9:50.50
1:14.96
1:12.26
11.Łagocki Jan96Ostrobramska W.9:52.51458
100m:
200m:
1:10.25
2:25.48
1:10.25
1:15.23
300m:
400m:
3:40.76
4:55.93
1:15.28
1:15.17
500m:
600m:
6:11.09
7:25.85
1:15.16
1:14.76
700m:
800m:
8:40.54
9:52.51
1:14.69
1:11.97
12.Majewski Łukasz96SłowiankaGorzów9:52.62458
100m:
200m:
1:10.24
2:25.37
1:10.24
1:15.13
300m:
400m:
3:40.24
4:55.73
1:14.87
1:15.49
500m:
600m:
6:10.79
7:26.01
1:15.06
1:15.22
700m:
800m:
8:40.85
9:52.62
1:14.84
1:11.77
13.Skrzypiec Wojciech96Hajduki Chorzów9:57.56446
100m:
200m:
1:09.94
2:26.27
1:09.94
1:16.33
300m:
400m:
3:41.89
4:58.01
1:15.62
1:16.12
500m:
600m:
6:13.16
7:28.54
1:15.15
1:15.38
700m:
800m:
8:45.43
9:57.56
1:16.89
1:12.13
14.Włodarczak Paweł96Warta Poznań9:57.98445
100m:
200m:
1:08.56
2:24.51
1:08.56
1:15.95
300m:
400m:
3:41.06
4:57.21
1:16.55
1:16.15
500m:
600m:
6:13.26
7:28.77
1:16.05
1:15.51
700m:
800m:
8:44.30
9:57.98
1:15.53
1:13.68
15.Zacharski Szymon96Unia Busko Zdr9:59.76441
100m:
200m:
1:07.83
2:22.37
1:07.83
1:14.54
300m:
400m:
3:37.93
4:53.61
1:15.56
1:15.68
500m:
600m:
6:10.26
7:27.89
1:16.65
1:17.63
700m:
800m:
8:44.71
9:59.76
1:16.82
1:15.05
16.Chołda Jakub96Jordan Kraków10:02.14436
100m:
200m:
1:09.49
2:24.67
1:09.49
1:15.18
300m:
400m:
3:40.27
4:56.84
1:15.60
1:16.57
500m:
600m:
6:12.62
7:29.86
1:15.78
1:17.24
700m:
800m:
8:46.96
10:02.14
1:17.10
1:15.18
17.Burzawa Mateusz96MOS Dąbrowa10:03.97432
100m:
200m:
1:12.33
2:28.37
1:12.33
1:16.04
300m:
400m:
3:45.07
5:01.29
1:16.70
1:16.22
500m:
600m:
6:17.79
7:33.52
1:16.50
1:15.73
700m:
800m:
8:49.75
10:03.97
1:16.23
1:14.22
18.Siudziński Dawid96ORZEŁ Elbląg10:04.41431
100m:
200m:
1:10.46
2:25.15
1:10.46
1:14.69
300m:
400m:
3:40.16
4:56.11
1:15.01
1:15.95
500m:
600m:
6:13.54
7:31.74
1:17.43
1:18.20
700m:
800m:
8:48.98
10:04.41
1:17.24
1:15.43
19.Szamotulski Krzysztof96SłowiankaGorzów10:04.85430
100m:
200m:
1:11.05
2:26.42
1:11.05
1:15.37
300m:
400m:
3:42.81
4:59.37
1:16.39
1:16.56
500m:
600m:
6:16.01
7:33.20
1:16.64
1:17.19
700m:
800m:
8:50.98
10:04.85
1:17.78
1:13.87
20.Szyntar Jacek96Znicz Koszalin10:06.60427
100m:
200m:
1:10.97
2:27.40
1:10.97
1:16.43
300m:
400m:
3:43.65
5:00.25
1:16.25
1:16.60
500m:
600m:
6:17.44
7:33.99
1:17.19
1:16.55
700m:
800m:
8:51.41
10:06.60
1:17.42
1:15.19
21.Mielczarek Filip96Skra Bełchatów10:08.83422
100m:
200m:
1:10.20
2:25.60
1:10.20
1:15.40
300m:
400m:
3:41.58
4:58.04
1:15.98
1:16.46
500m:
600m:
6:16.40
7:34.45
1:18.36
1:18.05
700m:
800m:
8:52.52
10:08.83
1:18.07
1:16.31
22.Olender Karol96Morena Gdańsk10:08.93422
100m:
200m:
1:12.64
2:29.76
1:12.64
1:17.12
300m:
400m:
3:45.22
5:01.62
1:15.46
1:16.40
500m:
600m:
6:18.89
7:36.66
1:17.27
1:17.77
700m:
800m:
8:54.12
10:08.93
1:17.46
1:14.81
23.Falis Dawid96MOS Dąbrowa10:11.54416
100m:
200m:
1:11.24
2:29.54
1:11.24
1:18.30
300m:
400m:
3:48.09
5:05.99
1:18.55
1:17.90
500m:
600m:
6:24.00
7:41.03
1:18.01
1:17.03
700m:
800m:
8:57.91
10:11.54
1:16.88
1:13.63
24.Kozioł Jakub96BAŁTYK Kołobrze10:12.06415
100m:
200m:
1:11.22
2:26.79
1:11.22
1:15.57
300m:
400m:
3:42.91
5:02.20
1:16.12
1:19.29
500m:
600m:
6:21.11
7:41.25
1:18.91
1:20.14
700m:
800m:
9:00.02
10:12.06
1:18.77
1:12.04
25.Biszkont Damian96AVIA Świdnik10:12.45415
100m:
200m:
1:11.79
2:28.52
1:11.79
1:16.73
300m:
400m:
3:45.96
5:04.09
1:17.44
1:18.13
500m:
600m:
6:21.59
7:40.45
1:17.50
1:18.86
700m:
800m:
8:59.26
10:12.45
1:18.81
1:13.19
26.Stefański Przemysław96KormoranOlsztyn10:13.10413
100m:
200m:
1:12.14
2:28.40
1:12.14
1:16.26
300m:
400m:
3:45.57
5:03.44
1:17.17
1:17.87
500m:
600m:
6:21.40
7:39.06
1:17.96
1:17.66
700m:
800m:
8:57.61
10:13.10
1:18.55
1:15.49
27.Krycia Mateusz96KSZO Ostrowiec10:16.56406
100m:
200m:
1:14.36
2:33.05
1:14.36
1:18.69
300m:
400m:
3:52.45
5:11.49
1:19.40
1:19.04
500m:
600m:
6:29.61
7:47.30
1:18.12
1:17.69
700m:
800m:
9:03.26
10:16.56
1:15.96
1:13.30
28.Kuśmira Wiktor96FOKA Sandomierz10:17.85404
100m:
200m:
1:11.78
2:29.04
1:11.78
1:17.26
300m:
400m:
3:47.30
5:06.20
1:18.26
1:18.90
500m:
600m:
6:23.87
7:42.66
1:17.67
1:18.79
700m:
800m:
9:00.60
10:17.85
1:17.94
1:17.25
29.Soczyński Bartosz96SHARK Rudna10:19.00402
100m:
200m:
1:10.18
2:29.77
1:10.18
1:19.59
300m:
400m:
3:48.52
5:06.76
1:18.75
1:18.24
500m:
600m:
6:25.77
7:45.37
1:19.01
1:19.60
700m:
800m:
9:04.61
10:19.00
1:19.24
1:14.39
30.Stiller Piotr96Morena Gdańsk10:24.21392
100m:
200m:
1:12.08
2:29.03
1:12.08
1:16.95
300m:
400m:
3:46.49
5:05.30
1:17.46
1:18.81
500m:
600m:
6:24.38
7:44.30
1:19.08
1:19.92
700m:
800m:
9:04.78
10:24.21
1:20.48
1:19.43
31.Jaraszkiewicz Bartosz96Posnania Poznań10:26.54387
100m:
200m:
1:13.00
2:31.66
1:13.00
1:18.66
300m:
400m:
3:51.28
5:11.21
1:19.62
1:19.93
500m:
600m:
6:30.53
7:50.44
1:19.32
1:19.91
700m:
800m:
9:09.82
10:26.54
1:19.38
1:16.72
32.Oleksów Jan96Żoliborz W-wa10:29.08383
100m:
200m:
1:12.57
2:31.08
1:12.57
1:18.51
300m:
400m:
3:50.72
5:10.85
1:19.64
1:20.13
500m:
600m:
6:31.63
7:52.39
1:20.78
1:20.76
700m:
800m:
9:12.52
10:29.08
1:20.13
1:16.56
33.Głowiak Damian96SłowiankaGorzów10:29.49382
100m:
200m:
1:15.45
2:36.06
1:15.45
1:20.61
300m:
400m:
3:56.82
5:17.70
1:20.76
1:20.88
500m:
600m:
6:36.38
7:55.72
1:18.68
1:19.34
700m:
800m:
9:14.03
10:29.49
1:18.31
1:15.46
34.Michalski Bartosz96Orlik Lublin10:31.10379
100m:
200m:
1:13.29
2:34.14
1:13.29
1:20.85
300m:
400m:
3:54.26
5:13.93
1:20.12
1:19.67
500m:
600m:
6:35.24
7:55.33
1:21.31
1:20.09
700m:
800m:
9:13.89
10:31.10
1:18.56
1:17.21
35.Wojciechowski Robert96Bielany W-wa10:37.27368
100m:
200m:
1:12.27
2:32.70
1:12.27
1:20.43
300m:
400m:
3:53.98
5:16.28
1:21.28
1:22.30
500m:
600m:
6:37.95
7:58.65
1:21.67
1:20.70
700m:
800m:
9:20.19
10:37.27
1:21.54
1:17.08
36.Ziółkowski Mateusz96Orlik Lublin10:39.80364
100m:
200m:
1:17.76
2:39.17
1:17.76
1:21.41
300m:
400m:
4:00.45
5:21.39
1:21.28
1:20.94
500m:
600m:
6:42.84
8:03.05
1:21.45
1:20.21
700m:
800m:
9:22.83
10:39.80
1:19.78
1:16.97



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl