Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Finały 3-dzień
16-18.01.2009

Nr  27
09-01-18
800m dowolny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat1979 9:07.20Goliszewska Bogusława66STSZCSzczecin


r.KodCzasPkt.
1.Rudawska Adrianna96Orlik Lublin9:23.16664
100m:
200m:
1:05.77
2:16.62
1:05.77
1:10.85
300m:
400m:
3:28.14
4:39.92
1:11.52
1:11.78
500m:
600m:
5:51.85
7:03.52
1:11.93
1:11.67
700m:
800m:
8:14.87
9:23.16
1:11.35
1:08.29
2.Kasperek Katarzyna96Warta Poznań9:34.63625
100m:
200m:
1:07.57
2:20.66
1:07.57
1:13.09
300m:
400m:
3:33.61
4:45.78
1:12.95
1:12.17
500m:
600m:
5:58.84
7:11.64
1:13.06
1:12.80
700m:
800m:
8:25.11
9:34.63
1:13.47
1:09.52
3.Cieślak Joanna96Warta Poznań9:38.26614
100m:
200m:
1:08.09
2:21.15
1:08.09
1:13.06
300m:
400m:
3:34.50
4:47.80
1:13.35
1:13.30
500m:
600m:
6:00.97
7:14.43
1:13.17
1:13.46
700m:
800m:
8:28.44
9:38.26
1:14.01
1:09.82
4.Szymańska Monika96Skra Bełchatów9:39.13611
100m:
200m:
1:08.27
2:20.99
1:08.27
1:12.72
300m:
400m:
3:34.19
4:47.62
1:13.20
1:13.43
500m:
600m:
6:01.08
7:14.30
1:13.46
1:13.22
700m:
800m:
8:27.30
9:39.13
1:13.00
1:11.83
5.Ulatowska Alicja96Aquatica Pawłow9:42.54600
100m:
200m:
1:07.46
2:19.22
1:07.46
1:11.76
300m:
400m:
3:32.37
4:46.13
1:13.15
1:13.76
500m:
600m:
6:00.10
7:14.72
1:13.97
1:14.62
700m:
800m:
8:29.04
9:42.54
1:14.32
1:13.50
6.Wójcik Paula96Aqua Bydgoszcz9:57.04558
100m:
200m:
1:08.20
2:23.05
1:08.20
1:14.85
300m:
400m:
3:38.71
4:54.37
1:15.66
1:15.66
500m:
600m:
6:10.94
7:27.10
1:16.57
1:16.16
700m:
800m:
8:43.29
9:57.04
1:16.19
1:13.75
7.Szczyrbak Kornelia96CKiS Skawina10:02.85542
100m:
200m:
1:09.86
2:25.01
1:09.86
1:15.15
300m:
400m:
3:41.28
4:57.40
1:16.27
1:16.12
500m:
600m:
6:14.49
7:31.31
1:17.09
1:16.82
700m:
800m:
8:48.10
10:02.85
1:16.79
1:14.75
8.Olińska Wiktoria96REKIN W-wa10:03.14541
100m:
200m:
1:10.87
2:26.67
1:10.87
1:15.80
300m:
400m:
3:42.97
4:58.94
1:16.30
1:15.97
500m:
600m:
6:15.03
7:31.93
1:16.09
1:16.90
700m:
800m:
8:48.01
10:03.14
1:16.08
1:15.13
9.Szrubkowska Julia96Morena Gdańsk10:04.58537
100m:
200m:
1:12.32
2:29.15
1:12.32
1:16.83
300m:
400m:
3:45.12
5:01.84
1:15.97
1:16.72
500m:
600m:
6:18.40
7:35.82
1:16.56
1:17.42
700m:
800m:
8:52.41
10:04.58
1:16.59
1:12.17
10.Grodzka Maria96Wiking Tomaszów10:05.33535
100m:
200m:
1:11.02
2:27.37
1:11.02
1:16.35
300m:
400m:
3:44.28
5:02.00
1:16.91
1:17.72
500m:
600m:
6:19.57
7:37.32
1:17.57
1:17.75
700m:
800m:
8:53.91
10:05.33
1:16.59
1:11.42
11.Klich Maja96Unia Tarnów10:07.55529
100m:
200m:
1:10.33
2:25.56
1:10.33
1:15.23
300m:
400m:
3:42.36
4:59.20
1:16.80
1:16.84
500m:
600m:
6:17.21
7:34.60
1:18.01
1:17.39
700m:
800m:
8:52.48
10:07.55
1:17.88
1:15.07
12.Kamińska Aleksandra96Orlik Lublin10:09.44524
100m:
200m:
1:10.60
2:27.08
1:10.60
1:16.48
300m:
400m:
3:44.19
5:01.94
1:17.11
1:17.75
500m:
600m:
6:19.22
7:36.63
1:17.28
1:17.41
700m:
800m:
8:53.99
10:09.44
1:17.36
1:15.45
13.Aleksandrowicz Arleta96Olimpijczyk Suw10:12.45517
100m:
200m:
1:08.53
2:24.57
1:08.53
1:16.04
300m:
400m:
3:42.67
5:01.97
1:18.10
1:19.30
500m:
600m:
6:20.64
7:38.67
1:18.67
1:18.03
700m:
800m:
8:57.23
10:12.45
1:18.56
1:15.22
14.Bakies Gabriela96PIĄTKA Konstant10:13.12515
100m:
200m:
1:10.86
2:27.74
1:10.86
1:16.88
300m:
400m:
3:45.36
5:03.64
1:17.62
1:18.28
500m:
600m:
6:21.76
7:40.49
1:18.12
1:18.73
700m:
800m:
8:57.78
10:13.12
1:17.29
1:15.34
15.Buchalska Patrycja96ORZEŁ Elbląg10:18.34502
100m:
200m:
1:13.36
2:31.31
1:13.36
1:17.95
300m:
400m:
3:49.48
5:08.06
1:18.17
1:18.58
500m:
600m:
6:26.30
7:44.75
1:18.24
1:18.45
700m:
800m:
9:03.17
10:18.34
1:18.42
1:15.17
16.Jabłońska Angelika96Unia Busko Zdr10:19.66499
100m:
200m:
1:13.23
2:31.33
1:13.23
1:18.10
300m:
400m:
3:49.85
5:07.67
1:18.52
1:17.82
500m:
600m:
6:25.96
7:44.63
1:18.29
1:18.67
700m:
800m:
9:01.46
10:19.66
1:16.83
1:18.20
17.Kania Martyna96Polonez Wyszków10:23.52489
100m:
200m:
1:10.98
2:27.93
1:10.98
1:16.95
300m:
400m:
3:46.23
5:04.42
1:18.30
1:18.19
500m:
600m:
6:23.91
7:44.41
1:19.49
1:20.50
700m:
800m:
9:05.52
10:23.52
1:21.11
1:18.00
18.Popiel Joanna96Pingwiny W-wa10:25.40485
100m:
200m:
1:10.66
2:29.47
1:10.66
1:18.81
300m:
400m:
3:50.21
5:10.71
1:20.74
1:20.50
500m:
600m:
6:30.35
7:49.32
1:19.64
1:18.97
700m:
800m:
9:08.74
10:25.40
1:19.42
1:16.66
19.Skowrońska Weronika96Warta Poznań10:25.85484
100m:
200m:
1:14.68
2:33.32
1:14.68
1:18.64
300m:
400m:
3:51.50
5:09.82
1:18.18
1:18.32
500m:
600m:
6:28.76
7:48.30
1:18.94
1:19.54
700m:
800m:
9:08.48
10:25.85
1:20.18
1:17.37
20.Wydryszek Kinga96Polonia W-wa10:26.67482
100m:
200m:
1:14.09
2:33.23
1:14.09
1:19.14
300m:
400m:
3:52.85
5:12.61
1:19.62
1:19.76
500m:
600m:
6:31.93
7:51.65
1:19.32
1:19.72
700m:
800m:
9:11.07
10:26.67
1:19.42
1:15.60
21.Kiec Magda96Żoliborz W-wa10:26.82482
100m:
200m:
1:13.87
2:34.17
1:13.87
1:20.30
300m:
400m:
3:53.63
5:14.45
1:19.46
1:20.82
500m:
600m:
6:34.54
7:53.87
1:20.09
1:19.33
700m:
800m:
9:12.22
10:26.82
1:18.35
1:14.60
22.Bohdanowicz Michalina96MOS Dąbrowa10:29.93475
100m:
200m:
1:14.97
2:34.84
1:14.97
1:19.87
300m:
400m:
3:55.56
5:16.23
1:20.72
1:20.67
500m:
600m:
6:36.34
7:56.17
1:20.11
1:19.83
700m:
800m:
9:15.23
10:29.93
1:19.06
1:14.70
23.Kiliańska Martyna96BUKS Warszawa10:30.40474
100m:
200m:
1:10.71
2:27.67
1:10.71
1:16.96
300m:
400m:
3:45.43
5:05.39
1:17.76
1:19.96
500m:
600m:
6:25.57
7:47.58
1:20.18
1:22.01
700m:
800m:
9:10.22
10:30.40
1:22.64
1:20.18
24.Ćwiêkała Olga96Ósemka Oświecim10:31.45471
100m:
200m:
1:13.83
2:33.57
1:13.83
1:19.74
300m:
400m:
3:52.83
5:12.55
1:19.26
1:19.72
500m:
600m:
6:33.12
7:54.75
1:20.57
1:21.63
700m:
800m:
9:14.88
10:31.45
1:20.13
1:16.57
25.Szawro Weronika96BUKS Warszawa10:31.58471
100m:
200m:
1:13.13
2:33.12
1:13.13
1:19.99
300m:
400m:
3:52.42
5:13.17
1:19.30
1:20.75
500m:
600m:
6:34.08
7:54.43
1:20.91
1:20.35
700m:
800m:
9:15.06
10:31.58
1:20.63
1:16.52
26.Trzepadłek Paulina96Trójka Łódź10:34.13465
100m:
200m:
1:13.93
2:33.90
1:13.93
1:19.97
300m:
400m:
3:54.25
5:15.36
1:20.35
1:21.11
500m:
600m:
6:35.84
7:56.51
1:20.48
1:20.67
700m:
800m:
9:17.16
10:34.13
1:20.65
1:16.97
27.Mikułowska Adrianna96KAPRY Pruszków10:35.30463
100m:
200m:
1:13.64
2:33.11
1:13.64
1:19.47
300m:
400m:
3:53.88
5:14.50
1:20.77
1:20.62
500m:
600m:
6:34.88
7:56.02
1:20.38
1:21.14
700m:
800m:
9:16.79
10:35.30
1:20.77
1:18.51
28.Bartoszek Joanna96GILUS Gilowice10:36.36460
100m:
200m:
1:15.49
2:37.67
1:15.49
1:22.18
300m:
400m:
4:00.49
5:22.61
1:22.82
1:22.12
500m:
600m:
6:42.92
8:02.20
1:20.31
1:19.28
700m:
800m:
9:19.40
10:36.36
1:17.20
1:16.96
29.Wêgrzyn Adrianna96MTS Kwidzyn10:40.25452
100m:
200m:
1:14.21
2:34.17
1:14.21
1:19.96
300m:
400m:
3:53.91
5:15.29
1:19.74
1:21.38
500m:
600m:
6:37.23
7:59.58
1:21.94
1:22.35
700m:
800m:
9:20.85
10:40.25
1:21.27
1:19.40
30.Wondołowska Anita96Olimpijczyk Suw10:40.90451
100m:
200m:
1:13.89
2:33.79
1:13.89
1:19.90
300m:
400m:
3:54.54
5:15.72
1:20.75
1:21.18
500m:
600m:
6:36.68
7:57.62
1:20.96
1:20.94
700m:
800m:
9:19.94
10:40.90
1:22.32
1:20.96
31.Ciupa Aleksansra96SP63 Bydgoszcz10:43.04446
100m:
200m:
1:13.81
2:34.26
1:13.81
1:20.45
300m:
400m:
3:55.64
5:17.22
1:21.38
1:21.58
500m:
600m:
6:39.33
8:01.64
1:22.11
1:22.31
700m:
800m:
9:23.71
10:43.04
1:22.07
1:19.33
32.Poleszczuk Paulina96SłowiankaGorzów10:45.80440
100m:
200m:
1:14.29
2:35.12
1:14.29
1:20.83
300m:
400m:
3:56.73
5:18.59
1:21.61
1:21.86
500m:
600m:
6:40.20
8:03.45
1:21.61
1:23.25
700m:
800m:
9:25.57
10:45.80
1:22.12
1:20.23
33.Bakuniak Hanna96SP63 Bydgoszcz10:46.13440
100m:
200m:
1:14.18
2:35.88
1:14.18
1:21.70
300m:
400m:
3:58.69
5:22.31
1:22.81
1:23.62
500m:
600m:
6:44.77
8:07.42
1:22.46
1:22.65
700m:
800m:
9:29.90
10:46.13
1:22.48
1:16.23
34.Mirosław Klara96Orlik Lublin10:48.44435
100m:
200m:
1:15.14
2:36.78
1:15.14
1:21.64
300m:
400m:
3:59.45
5:22.14
1:22.67
1:22.69
500m:
600m:
6:44.93
8:07.01
1:22.79
1:22.08
700m:
800m:
9:28.61
10:48.44
1:21.60
1:19.83
35.Sobczak Agnieszka96Skra Bełchatów10:53.52425
100m:
200m:
1:17.11
2:39.39
1:17.11
1:22.28
300m:
400m:
4:02.00
5:25.72
1:22.61
1:23.72
500m:
600m:
6:49.21
8:13.37
1:23.49
1:24.16
700m:
800m:
9:34.67
10:53.52
1:21.30
1:18.85
36.Bednarska Patrycja96KSZO Ostrowiec11:05.43403
100m:
200m:
1:16.80
2:38.28
1:16.80
1:21.48
300m:
400m:
4:00.54
5:23.48
1:22.26
1:22.94
500m:
600m:
6:47.37
8:13.17
1:23.89
1:25.80
700m:
800m:
9:39.59
11:05.43
1:26.42
1:25.84
37.Makowska Marta96KormoranOlsztyn11:11.37392
100m:
200m:
1:17.08
2:41.63
1:17.08
1:24.55
300m:
400m:
4:06.98
5:34.39
1:25.35
1:27.41
500m:
600m:
7:00.55
8:26.84
1:26.16
1:26.29
700m:
800m:
9:50.61
11:11.37
1:23.77
1:20.76
38.Wlizło Patrycja96BAŁTYK Kołobrze11:19.56378
100m:
200m:
1:18.63
2:45.12
1:18.63
1:26.49
300m:
400m:
4:12.76
5:40.27
1:27.64
1:27.51
500m:
600m:
7:06.98
8:32.97
1:26.71
1:25.99
700m:
800m:
9:58.69
11:19.56
1:25.72
1:20.87
39.Zyga Izabela96NAWA Skierniewi11:33.26356
100m:
200m:
1:18.80
2:46.68
1:18.80
1:27.88
300m:
400m:
4:13.85
5:41.97
1:27.17
1:28.12
500m:
600m:
7:11.62
8:40.08
1:29.65
1:28.46
700m:
800m:
10:08.46
11:33.26
1:28.38
1:24.80



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl