Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Wyniki Finałów 2-dzień
16-18.01.2009

Nr  19
09-01-17
400m dowolny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat1991 4:24.58Anczykowska Joanna78WAPOZPoznań


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Cieślak Joanna96Warta Poznań4:41.114:34.966631:04.611:10.181:11.551:08.62
2.Rudawska Adrianna96Orlik Lublin4:40.814:35.686581:04.471:09.761:10.511:10.94
3.Szymańska Monika96Skra Bełchatów4:44.384:39.686301:05.421:10.731:11.911:11.62
4.Kasperek Katarzyna96Warta Poznań4:46.734:44.036021:06.811:12.291:13.241:11.69
5.Maciesza Agata96ORZEŁ Elbląg4:49.254:47.925781:07.961:12.901:13.851:13.21
6.Szczyrbak Kornelia96CKiS Skawina4:50.434:50.375631:08.481:14.361:14.381:13.15
7.Wójcik Paula96Aqua Bydgoszcz4:51.804:51.445571:08.511:14.851:14.831:13.25
8.Szrubkowska Julia96Morena Gdańsk4:49.524:57.955681:09.281:14.551:16.491:17.63


B-Finał
9.Kamińska Aleksandra96Orlik Lublin4:55.944:53.665451:08.591:13.261:14.411:17.40
10.Klich Maja96Unia Tarnów4:52.664:53.905501:08.121:13.961:15.411:16.41
11.Olińska Wiktoria96REKIN W-wa4:55.914:55.605341:09.141:15.611:16.361:14.49
12.Grodzka Maria96Wiking Tomaszów5:01.094:56.035321:08.921:15.261:15.871:15.98
13.Nowosad Katarzyna96KMITA Zabierzów5:00.324:56.065311:09.741:14.571:16.731:15.02
14.Buchalska Patrycja96ORZEŁ Elbląg4:56.484:58.345291:11.601:16.111:16.131:14.50
15.Jabłońska Angelika96Unia Busko Zdr4:59.234:59.355151:10.191:15.571:17.571:16.02
NWDziewa Aleksandra96Lider Chełm5:01.18505


17.


Długołêcka Karolina


96


Unia Busko Zdr


4:49.95


Skreśl


566


1:07.98


1:14.33


1:15.18


1:12.46
18.Wiêckowska Daria96SHARK Rudna4:57.88Skreśl5221:10.851:16.771:16.341:13.92
19.Sylwestrzak Izabella96AZSAWF Gdańsk5:01.855011:11.871:17.331:17.981:14.67
20.Weber Aleksandra96MKP Szczecin5:02.354991:12.481:18.121:18.001:13.75
21.Kania Martyna96Polonez Wyszków5:05.214851:11.521:17.571:18.661:17.46
22.Trzepadłek Paulina96Trójka Łódź5:05.664831:12.001:17.901:19.731:16.03
23.Bohdanowicz Michalina96MOS Dąbrowa5:05.814821:12.861:17.531:18.801:16.62
24.Marciniak Klaudia96PIĄTKA Konstant5:06.074811:13.631:19.381:17.131:15.93
25.Wydryszek Kinga96Polonia W-wa5:06.404791:10.861:18.861:19.761:16.92
26.Skowrońska Weronika96Warta Poznań5:06.754781:13.121:17.771:18.571:17.29
27.Kiec Magda96Żoliborz W-wa5:07.204761:13.701:19.101:18.951:15.45
28.Bartoszek Joanna96GILUS Gilowice5:07.464741:12.011:17.841:19.171:18.44
29.Potêpa Karolina96Jordan Kraków5:07.484741:10.381:18.261:19.761:19.08
30.Wêgrzyn Adrianna96MTS Kwidzyn5:08.504701:13.171:18.741:19.681:16.91
31.Poleszczuk Paulina96SłowiankaGorzów5:08.994671:13.521:19.181:18.801:17.49
32.Wondołowska Anita96Olimpijczyk Suw5:09.514651:12.031:18.981:19.401:19.10
33.Mikułowska Adrianna96KAPRY Pruszków5:10.554601:12.901:19.321:20.351:17.98
34.Ćwiêkała Olga96Ósemka Oświecim5:11.584561:13.791:19.231:20.501:18.06
35.Bakuniak Hanna96SP63 Bydgoszcz5:11.734551:13.631:19.111:19.071:19.92
36.Szczerbińska Magdalena96WOPR Malbork5:12.054541:13.651:19.531:20.281:18.59
37.Kulig Dorota96WodnikSiemianow5:12.694511:11.511:19.181:21.361:20.64
38.Dziekan Agnieszka96Ikar Mielec5:13.024501:15.591:20.341:20.381:16.71
39.Stańczyk Olga96SKALAR Góra K.5:14.214441:13.591:21.131:21.811:17.68
40.Mirosław Klara96Orlik Lublin5:16.114361:15.131:20.391:21.401:19.19
41.Bednarska Patrycja96KSZO Ostrowiec5:16.634341:15.731:20.801:19.711:20.39
42.Szawro Weronika96BUKS Warszawa5:17.994291:12.761:22.541:22.221:20.47
43.Makowska Marta96KormoranOlsztyn5:24.084051:15.221:21.991:24.481:22.39
44.Sikora Justyna96Ósemka Oświecim5:29.683851:18.791:25.791:23.961:21.14
45.Zyga Izabela96NAWA Skierniewi5:29.803841:16.421:24.751:26.021:22.61



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl