Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Eliminacje 2 dzień
16-18.01.2009

Nr  14
09-01-17
200m zmienny  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2004 2:15.36Dêga Wiktor91SKBELWarszawa


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m
1.Jura Maciej96Ostrobramska W.2:26.874651:10.031:16.84
2.Wertepny Damian96SHARK Rudna2:26.884651:10.121:16.76
3.Salamon Jonasz96Górnik Radlin2:27.904561:09.671:18.23
4.Bandurski Piotr96BUKS Warszawa2:28.694491:13.601:15.09
5.Pawełek Igor96AZSAWF Gdańsk2:28.824471:12.341:16.48
6.Rykaczewski Szymon96Znicz Koszalin2:29.084451:11.571:17.51
7.Leśkiewicz Konrad96Polonia W-wa2:30.444331:10.911:19.53
8.Sulima Filip96Wodnik Radom2:30.484331:10.551:19.93


B-Finał
9.Hołubiec Maciej96REKIN W-wa2:30.544321:11.741:18.80
10.Stêpień Konrad96Polonia W-wa2:31.444251:12.751:18.69
11.Mucha Kamil96Jordan Kraków2:32.234181:12.671:19.56
12.Perydzeński Damian96UKS 190 Łódź2:33.094111:12.201:20.89
13.Dereżyński Rafał96SłowiankaGorzów2:35.393931:12.321:23.07
14.Główka Tomasz96Zryw Opole2:35.403931:13.541:21.86
16.Kołodziejski Filip96KORNER Ziel.G.2:35.853891:14.351:21.50
18.Mikoś Dawid96Jordan Kraków2:36.003881:14.801:21.20


17.


Hołub Jan


96


AVIA Świdnik


2:35.73


Skreśl


390


1:13.07


1:22.66
18.Borowczyk Oskar96AZS AWFPoznań2:35.92Skreśl3891:13.791:22.13
19.Baran Filip96Jordan Kraków2:36.083881:12.921:23.16
20.Basiuk Maciej96AVIA Świdnik2:36.803821:14.771:22.03
21.Szymczak Krzysztof96Juvenia Wrocław2:36.863821:12.301:24.56
22.Litwa Krzysztof96AQUARIUS Myślen2:36.883821:13.091:23.79
23.Maciejewski Piotr96Olimpijczyk Ale2:36.993811:13.641:23.35
24.Falis Dawid96MOS Dąbrowa2:38.513701:16.511:22.00
25.Majewski Łukasz96SłowiankaGorzów2:38.583701:16.001:22.58
26.Mielczarek Filip96Skra Bełchatów2:39.143661:13.901:25.24
27.Falaciński Maciej96MOS Ełk2:39.793611:13.521:26.27
28.Stolarski Marcin96Żoliborz W-wa2:40.303581:21.491:18.81
29.Chrobok Szymon96GILUS Gilowice2:40.353581:17.431:22.92
30.Szołoch Andrzej96Morena Gdańsk2:40.373571:17.491:22.88
31.Oleksów Jan96Żoliborz W-wa2:40.773551:16.121:24.65
32.Radliński Ignacy96Orka Zamość2:40.923541:14.511:26.41
33.Fleiszerowicz Aleksander96Znicz Koszalin2:41.943471:16.881:25.06
34.Lorenc Oskar96Ikar Mielec2:42.173461:17.551:24.62
35.Bień Kamil96Warta Poznań2:42.693421:16.291:26.40
36.Kuśmira Wiktor96FOKA Sandomierz2:44.963281:18.401:26.56
37.Morawski Jakub96Morena Gdańsk2:46.243211:16.641:29.60
38.Safin Konrad96Delfin Tarnobrz2:49.463031:17.881:31.58
39.Wiatrowski Filip96Delfin Tarnobrz2:51.182941:20.871:30.31
40.Gałecki Mateusz96BUKS Warszawa2:51.55292
DYSKW.Niewodowski Hubert96MOS Ełk
DYSKW.Krzyśka Jakub96Warta Poznań



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl