Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Finały 2-dzień
16-18.01.2009

Nr  13
09-01-17
200m zmienny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2005 2:20.84Szczepaniak Karolina92POWARGorzów Wlkp.


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Ale2:28.022:26.7166732.6536.6541.3636.05
2.Rudawska Adrianna96Orlik Lublin2:30.752:28.8963833.3638.2542.3234.96
3.Piaskowska Weronika96UKS 190 Łódź2:33.592:31.3760733.7838.9942.9035.70
4.Nienałtowska Natalia96Polonia W-wa2:34.932:34.5657033.4139.0745.0537.03
5.Pluta Kinga96MOS Dąbrowa2:37.242:34.7956833.7741.5742.8836.57
6.Antczak Wiktoria96SHARK Rudna2:35.732:35.7555735.3337.6347.3135.48
7.Lempart Marta96ParkWodny TarnG2:37.842:36.2655236.0038.2945.1336.84
8.Frączek Marika96Żoliborz W-wa2:37.352:37.9654034.6440.0446.2237.06


B-Finał
9.Terech Kinga96ORZEŁ Elbląg2:38.912:38.4252935.5641.1845.3536.33
10.Kiliańska Martyna96BUKS Warszawa2:39.682:38.5852833.8541.6546.7336.35
11.Człowiek Roksana96Ósemka Oświecim2:41.722:38.8752535.4441.1945.1537.09
12.Dziewa Aleksandra96Lider Chełm2:40.022:39.0052434.2240.0848.2536.45
13.Marciniak Klaudia96PIĄTKA Konstant2:41.032:40.1451236.3141.5945.1637.08
14.Pietroniec Katarzyna96Hajduki Chorzów2:42.302:41.5649933.7843.0348.2236.53
15.Woszczyńska Aleksandra96KSZO Ostrowiec2:40.902:42.5150534.5742.7146.4738.76
16.Kaniewska Magdalena96SKALAR Warszawa2:42.422:44.1249136.1943.1046.3838.45


17.


Ryczak Maja


96


SP63 Bydgoszcz


2:42.43


491


35.60


41.41


48.19


37.23
18.Maciuch Karolina96Vega Dobrodzień2:44.1447638.2540.7147.3737.81
19.Milewska Marta96AZSAWF Katowice2:44.2247535.9142.1649.0937.06
20.Popiel Joanna96Pingwiny W-wa2:44.8247036.5141.1549.4737.69
21.Barczuch Aleksandra96Olimpijczyk Ale2:45.2846637.8243.2548.5535.66
22.Matysiak Ewa96Morena Gdańsk2:45.3846537.1241.1849.2837.80
23.Szczerbińska Magdalena96WOPR Malbork2:45.5846436.2941.3650.1937.74
24.Łukuć Anna96Olimpijczyk Suw2:45.7246237.5642.8848.5736.71
25.Pabian Agnieszka96Jordan Kraków2:45.8646137.9641.0149.6237.27
26.Uryszek Martyna96MEDUZA Pajeczno2:47.3044936.1742.9650.3037.87
27.Bucka Karolina96Jordan Kraków2:47.4544836.5340.5652.0738.29
28.Poleszczuk Paulina96SłowiankaGorzów2:48.9243737.2743.3850.1538.12
29.Jobda Jagoda96Żoliborz W-wa2:49.7743037.2745.0848.6338.79
30.Pikiołek Roksana96JEDYNKA Ożarów2:49.9042936.9144.4949.3839.12
31.Glanert Daria96ÓSEMKA Starog.G2:50.2542639.3142.2251.2237.50
32.Bednarek Paulina96Delfin Łódź2:50.8042238.6539.6852.2040.27
33.Madej Kinga96Delfin Tarnobrz2:53.4240338.6942.0251.0741.64
34.Burkot Anna96Ikar Mielec2:53.6940239.7342.7252.2638.98
35.Włodarczyk Ewelina96Start Łódź2:54.5139636.6143.8653.8140.23
36.Tkaczuk Magdalena96KormoranOlsztyn2:55.0239238.9043.0753.8339.22



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl