Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Eliminacje 2 dzień
16-18.01.2009

Nr  13
09-01-17
200m zmienny  Kobiet

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2005 2:20.84Szczepaniak Karolina92POWARGorzów Wlkp.


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m
1.Szpucha Katarzyna96Olimpijczyk Ale2:28.026491:09.271:18.75
2.Rudawska Adrianna96Orlik Lublin2:30.756141:13.391:17.36
3.Piaskowska Weronika96UKS 190 Łódź2:33.595811:12.921:20.67
4.Nienałtowska Natalia96Polonia W-wa2:34.935661:13.631:21.30
5.Antczak Wiktoria96SHARK Rudna2:35.735571:13.231:22.50
6.Pluta Kinga96MOS Dąbrowa2:37.245411:16.181:21.06
7.Frączek Marika96Żoliborz W-wa2:37.355401:15.471:21.88
8.Lempart Marta96ParkWodny TarnG2:37.845351:14.781:23.06


B-Finał
9.Terech Kinga96ORZEŁ Elbląg2:38.915241:16.861:22.05
10.Kiliańska Martyna96BUKS Warszawa2:39.685171:14.631:25.05
11.Dziewa Aleksandra96Lider Chełm2:40.025141:14.291:25.73
12.Woszczyńska Aleksandra96KSZO Ostrowiec2:40.905051:17.211:23.69
13.Marciniak Klaudia96PIĄTKA Konstant2:41.035041:19.051:21.98
14.Człowiek Roksana96Ósemka Oświecim2:41.724981:18.281:23.44
15.Pietroniec Katarzyna96Hajduki Chorzów2:42.304921:16.331:25.97
16.Kaniewska Magdalena96SKALAR Warszawa2:42.424911:19.181:23.24


17.


Ryczak Maja


96


SP63 Bydgoszcz


2:42.43


491


1:17.01


1:25.42
18.Maciuch Karolina96Vega Dobrodzień2:44.144761:18.961:25.18
19.Milewska Marta96AZSAWF Katowice2:44.224751:18.071:26.15
20.Popiel Joanna96Pingwiny W-wa2:44.824701:17.661:27.16
21.Barczuch Aleksandra96Olimpijczyk Ale2:45.284661:21.071:24.21
22.Matysiak Ewa96Morena Gdańsk2:45.384651:18.301:27.08
23.Szczerbińska Magdalena96WOPR Malbork2:45.584641:17.651:27.93
24.Łukuć Anna96Olimpijczyk Suw2:45.724621:20.441:25.28
25.Pabian Agnieszka96Jordan Kraków2:45.864611:18.971:26.89
26.Uryszek Martyna96MEDUZA Pajeczno2:47.304491:19.131:28.17
27.Bucka Karolina96Jordan Kraków2:47.454481:17.091:30.36
28.Poleszczuk Paulina96SłowiankaGorzów2:48.924371:20.651:28.27
29.Jobda Jagoda96Żoliborz W-wa2:49.774301:22.351:27.42
30.Pikiołek Roksana96JEDYNKA Ożarów2:49.904291:21.401:28.50
31.Glanert Daria96ÓSEMKA Starog.G2:50.254261:21.531:28.72
32.Bednarek Paulina96Delfin Łódź2:50.804221:18.331:32.47
33.Madej Kinga96Delfin Tarnobrz2:53.424031:20.711:32.71
34.Burkot Anna96Ikar Mielec2:53.694021:22.451:31.24
35.Włodarczyk Ewelina96Start Łódź2:54.513961:20.471:34.04
36.Tkaczuk Magdalena96KormoranOlsztyn2:55.023921:21.971:33.05



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl