Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Finały 1 dzień
16-18.01.2009

Nr  6
09-01-16
200m grzbietowy  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2008 2:13.19Ciêżkowski Dominik96JOKRAOświêcim


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Ciêżkowski Dominik96Jordan Kraków2:16.402:12.5157431.6233.8934.0232.98
Rekord Polski 13-lat
2.Bielecki Igor96Żoliborz W-wa2:18.062:16.6452433.3633.9735.3333.98
3.Salamon Jonasz96Górnik Radlin2:18.492:16.6852333.1334.8734.8333.85
4.Bucholc Bartosz96UKS 190 Łódź2:23.482:22.2046533.6736.3336.9535.25
5.Leśkiewicz Konrad96Polonia W-wa2:27.822:26.0042934.4437.5337.9336.10
6.Kołodziejski Filip96KORNER Ziel.G.2:27.402:27.2841834.5837.7138.1536.84
7.Szymczak Krzysztof96Juvenia Wrocław2:27.112:27.5142034.6637.9737.9536.93
8.Falaciński Maciej96MOS Ełk2:28.182:31.5241135.5039.0239.3237.68


B-Finał
9.Perydzeński Damian96UKS 190 Łódź2:28.652:28.2341034.7738.1738.8436.45
10.Ludwiczak Piotr96BAŁTYK Kołobrze2:29.732:28.5640733.4237.8639.2338.05
11.Bany Aleksander96Wodnik Police2:31.872:29.2440234.7237.4539.7237.35
12.Pietrzak Krzysztof96Morena Gdańsk2:30.072:29.7839837.7637.53
13.Mośko Michał96Kochłowiczanka2:29.202:30.8640234.9038.9639.1437.86
14.Wieruszewski Wiktor96Orlik Lublin2:32.182:31.5438435.0739.2339.7037.54
15.Zacharski Szymon96Unia Busko Zdr2:31.112:33.2338740.0138.80
16.Morawski Jakub96Morena Gdańsk2:31.262:34.5838640.5038.38


17.


Bień Kamil


96


Warta Poznań


2:32.61


376


34.56


38.71


39.74


39.60
18.Dereżyński Rafał96SłowiankaGorzów2:33.3237136.1638.6040.0738.49
19.Ungeheuer Mateusz96Sokół Rzeszów2:33.4637035.6638.8240.7038.28
20.Kościelak Adam96Warta Poznań2:33.6936836.3239.1439.8138.42
21.Krzyśka Jakub96Warta Poznań2:33.8736735.8638.5340.1039.38
22.Marczak Tomasz96Polonia W-wa2:34.0936535.7438.9740.1539.23
23.Zając Mateusz96WodnikSiemianow2:34.1936435.7538.9940.5238.93
24.Kica Paweł96Jordan Kraków2:34.2036435.0138.3440.1240.73
25.Chrobok Szymon96GILUS Gilowice2:34.2136436.2239.0139.8039.18
26.Główka Tomasz96Zryw Opole2:34.2236436.8939.2840.0438.01
27.Jaraszkiewicz Bartosz96Posnania Poznań2:34.6836136.2439.1840.2039.06
28.Falis Dawid96MOS Dąbrowa2:35.0635836.8139.3740.7938.09
29.Zych Kamil96WIKING Brzesko2:35.8335335.3138.7240.6341.17
30.Safin Konrad96Delfin Tarnobrz2:37.7434036.9140.7340.0940.01
31.Janicki Mateusz96Skarpa Lublin2:37.7834035.6240.0041.4940.67
32.Mikoś Dawid96Jordan Kraków2:38.6733437.4040.7341.3339.21
33.Lorenc Oskar96Ikar Mielec2:38.8433336.3339.7141.1841.62
34.Wojciechowski Robert96Bielany W-wa2:39.6532836.8039.9242.2240.71
35.Łoś Konrad96WodnikSiemianow2:39.7732737.1541.1241.8939.61
36.Przywara Aleksander96KSZO Ostrowiec2:40.1832538.9440.6740.8639.71
37.Radliński Ignacy96Orka Zamość2:40.2632437.3441.0641.3940.47
38.Fleiszerowicz Aleksander96Znicz Koszalin2:40.6632236.9140.9042.8240.03
39.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewi2:41.3131836.8540.8242.2641.38
40.Siembida Mateusz96SHARK Rudna2:41.8731539.2441.0540.9140.67
41.Pekul Wiktor96Polonia W-wa2:42.3931237.5041.4342.2941.17
42.Gałecki Mateusz96BUKS Warszawa2:44.8229837.1641.8943.2942.48
43.Ziółkowski Mateusz96Orlik Lublin2:46.9828738.6442.9343.4341.98
44.Makowski Bartosz96Wodnik Radom2:47.3128538.8142.4044.1741.93
45.Kowalski Mateusz96Polonia W-wa2:48.1928138.2143.0343.7243.23



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl