Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat

Mistrzostwa Polski Młodzików 13lat
Eliminacje 1 dzień
16-18.01.2009

Nr  6
09-01-16
200m grzbietowy  Mêżczyzn

13 lat
Brak minimum

Rekord Polski 13-lat2008 2:13.19Ciêżkowski Dominik96JOKRAOświêcim


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Ciêżkowski Dominik96Jordan Kraków2:16.4052732.5035.5235.9832.40
2.Bielecki Igor96Żoliborz W-wa2:18.0650832.4334.5435.9635.13
3.Salamon Jonasz96Górnik Radlin2:18.4950333.3334.8235.0635.28
4.Bucholc Bartosz96UKS 190 Łódź2:23.4845233.6136.4237.4436.01
5.Szymczak Krzysztof96Juvenia Wrocław2:27.1142034.6538.1337.6036.73
6.Kołodziejski Filip96KORNER Ziel.G.2:27.4041735.2637.3037.7737.07
7.Leśkiewicz Konrad96Polonia W-wa2:27.8241434.3437.5238.7337.23
8.Falaciński Maciej96MOS Ełk2:28.1841134.1637.7338.7537.54


B-Finał
9.Perydzeński Damian96UKS 190 Łódź2:28.6540734.8137.6338.9737.24
10.Mośko Michał96Kochłowiczanka2:29.2040235.0138.8337.6137.75
11.Ludwiczak Piotr96BAŁTYK Kołobrze2:29.7339834.1837.5439.0438.97
12.Pietrzak Krzysztof96Morena Gdańsk2:30.0739535.4538.4339.1837.01
13.Zacharski Szymon96Unia Busko Zdr2:31.1138736.2838.3039.0037.53
14.Morawski Jakub96Morena Gdańsk2:31.2638635.5338.5338.5138.69
15.Bany Aleksander96Wodnik Police2:31.8738134.7637.8840.1239.11
16.Wieruszewski Wiktor96Orlik Lublin2:32.1837935.5838.5039.8138.29


17.


Bień Kamil


96


Warta Poznań


2:32.61


376


34.56


38.71


39.74


39.60
18.Dereżyński Rafał96SłowiankaGorzów2:33.3237136.1638.6040.0738.49
19.Ungeheuer Mateusz96Sokół Rzeszów2:33.4637035.6638.8240.7038.28
20.Kościelak Adam96Warta Poznań2:33.6936836.3239.1439.8138.42
21.Krzyśka Jakub96Warta Poznań2:33.8736735.8638.5340.1039.38
22.Marczak Tomasz96Polonia W-wa2:34.0936535.7438.9740.1539.23
23.Zając Mateusz96WodnikSiemianow2:34.1936435.7538.9940.5238.93
24.Kica Paweł96Jordan Kraków2:34.2036435.0138.3440.1240.73
25.Chrobok Szymon96GILUS Gilowice2:34.2136436.2239.0139.8039.18
26.Główka Tomasz96Zryw Opole2:34.2236436.8939.2840.0438.01
27.Jaraszkiewicz Bartosz96Posnania Poznań2:34.6836136.2439.1840.2039.06
28.Falis Dawid96MOS Dąbrowa2:35.0635836.8139.3740.7938.09
29.Zych Kamil96WIKING Brzesko2:35.8335335.3138.7240.6341.17
30.Safin Konrad96Delfin Tarnobrz2:37.7434036.9140.7340.0940.01
31.Janicki Mateusz96Skarpa Lublin2:37.7834035.6240.0041.4940.67
32.Mikoś Dawid96Jordan Kraków2:38.6733437.4040.7341.3339.21
33.Lorenc Oskar96Ikar Mielec2:38.8433336.3339.7141.1841.62
34.Wojciechowski Robert96Bielany W-wa2:39.6532836.8039.9242.2240.71
35.Łoś Konrad96WodnikSiemianow2:39.7732737.1541.1241.8939.61
36.Przywara Aleksander96KSZO Ostrowiec2:40.1832538.9440.6740.8639.71
37.Radliński Ignacy96Orka Zamość2:40.2632437.3441.0641.3940.47
38.Fleiszerowicz Aleksander96Znicz Koszalin2:40.6632236.9140.9042.8240.03
39.Karwat Krzysztof96NAWA Skierniewi2:41.3131836.8540.8242.2641.38
40.Siembida Mateusz96SHARK Rudna2:41.8731539.2441.0540.9140.67
41.Pekul Wiktor96Polonia W-wa2:42.3931237.5041.4342.2941.17
42.Gałecki Mateusz96BUKS Warszawa2:44.8229837.1641.8943.2942.48
43.Ziółkowski Mateusz96Orlik Lublin2:46.9828738.6442.9343.4341.98
44.Makowski Bartosz96Wodnik Radom2:47.3128538.8142.4044.1741.93
45.Kowalski Mateusz96Polonia W-wa2:48.1928138.2143.0343.7243.23
NWBula Marcin96WodnikSiemianow



Obsługa zawodów: MOSiR Ostrowiec www.mosir.ostrowiec.pl