Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  22. Mezczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  24. Mezczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  26. Mezczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mezczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mezczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  22. Mezczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  24. Mezczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  26. Mezczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mezczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mezczyzn, 200m zmienny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Mlodziezowców
Ostrowiec Sw., 21. - 24.5.2009


Konkurencja 21
09-05-23 - 9:00
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
57.84
59.79
Jedrzejczak OtyliaAteny04-08-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W1:01.75795A29.4232.33
Min-12 ME Jun
2.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok1:02.14780A28.4233.72
3.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość1:02.15780A29.0833.07
4.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole1:03.00749A30.0532.95
5.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów1:03.23741A29.7533.48
6.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork1:03.33737A29.8033.53
7.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszawa1:03.61728A29.6433.97
8.Ptasińska Katarzyna90POLONIA Warszawa1:03.83720A30.0333.80
9.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork1:04.11711B29.6334.48
10.Dorosińska Marta91JUVENIA Wrocław1:04.61694B30.5034.11
11.Czerska Sandra90Warszawianka1:04.70691B30.4134.29
12.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik1:04.77689B30.4134.36
13.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:04.81688B29.8135.00
14.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa1:04.97683B29.7235.25
15.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim1:05.21675B31.0534.16
16.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków1:05.39670B30.8634.53
17.Panek Agata93SOLEX Lêbork1:05.51666R30.5734.94
18.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk1:05.67661R29.9935.68
19.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław1:05.71660R30.5335.18
20.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W1:05.7365930.5835.15
21.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz1:05.7465930.9734.77
22.Żak Dominika89AZS AWF Warszawa1:05.7765829.6036.17
23.Palinowska Patrycja92POLONIA Warszawa1:05.9665231.5034.46
24.Sołowiej Ewelina90MKP Szczecin1:06.0565030.6735.38
25.Mendak Joanna89AZS AWF Warszawa1:06.1564730.5535.60
26.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock1:06.2664431.0535.21
27.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.6463331.3035.34
28.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.7762931.7635.01
29.Świtalska Martyna92WARTA Poznań1:06.8062830.5036.30
30.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka1:06.8262830.9135.91
31.Wyżgolik Vanessa91MOS Katowice1:07.6560530.9436.71
32.Duszak Anna93POLONIA Warszawa1:07.6860431.6935.99
33.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszawa1:07.7860131.2436.54
34.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz1:08.0259531.4736.55
35.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów1:08.0359531.5836.45
36.Łukuć Natalia94Olimpijczyk Suwałki1:08.0559431.3236.73
37.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1:08.2359031.6736.56
38.Kwiatkowska Anna89POLONIA Warszawa1:08.3358731.9036.43
39.Jessa Jagoda94SŁOWIANKA Gorzów W1:08.3458731.2637.08
40.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok1:08.4558431.1237.33
41.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin1:08.4958332.1536.34
42.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice1:08.6058031.8036.80
43.Kêdracka Magda89AZS AWF Warszawa1:08.6657931.9736.69
44.Szumigaj Karolina89AZS AWF Katowice1:08.6957831.3937.30
45.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin1:08.7157732.4636.25
46.Iwankowska Anna91POLONIA Warszawa1:09.1856632.2636.92
47.Matyaszek Anna94GIM92 Ursynów1:09.4555932.5536.90
48.Misztal Dominika94GIM92 Ursynów1:10.0054629.8140.19
49.Mikołajczak Anna95SOLEX Lêbork1:10.4753533.0537.42
50.Głowacka Ewa90Warszawianka1:10.5553332.1638.39
51.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 1:10.6453132.7037.94
52.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów1:11.0252331.7739.25
53.Klinger Anna94PIRANIE Lubin1:11.1652032.7238.44
54.Sadowska Marta93Gwardia Szczytno1:11.2151933.7537.46
55.Pawlikowska Agata94JUVENIA Wrocław1:11.2751732.1839.09
56.Konwerska Natalia93Płetwal Mława1:11.3051732.8538.45
57.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa1:12.5949033.3439.25
58.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin1:12.9248334.0538.87
59.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna1:13.4647233.4440.02
60.Zakrzewska Paulina95WODNIK Radom1:18.8438234.1944.65


<< TOP >>
Konkurencja 22
09-05-23
Mezczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
52.99
53.10
Korzeniowski PawelEindhoven08-03-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź52.60913A24.3928.21
RP Sen, RP Sen 50mot, Min MS
2.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław53.89849A24.9928.90
3.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy53.94847A25.3028.64
4.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa54.42825A25.7228.70
5.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa54.45823A25.4129.04
6.Zawada Mateusz92SOLEX Lêbork54.48822A25.1429.34
RP Jun 17-lat, Min ME Jun
7.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław54.63815A25.3229.31
Min ME Jun
8.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice54.80807A25.3129.49
9.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków55.60773B26.2529.35
10.Bulak Michał92ORKA Zamość55.70769B25.7729.93
11.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn56.18749B26.5829.60
12.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz56.19749B26.1630.03
13.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin56.40741B26.1730.23
14.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk56.44739B26.2730.17
15.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice56.47738B26.2730.20
16.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn56.58734B26.6029.98
17.Paszek Marcin89WARTA Poznań56.62732R26.8229.80
18.Przyborowski Piotr93MZOS Płock56.83724R26.2930.54
19.Kundzik Dawid88WODNIK Radom56.92721R26.6230.30
20.Dembniak Paweł89AZS AWF Katowice57.0971426.4830.61
21.Dąbrowski Filip88AZS AWF Katowice57.2171025.7231.49
22.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice57.2770726.4130.86
22.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno57.2770726.2131.06
24.Zawadka Michal89AZS AWF Warszawa57.3770426.6230.75
25.Wilczyński Mateusz92TRÓJKA Łódź57.5969627.1830.41
26.Gniadek Damian93TRÓJKA Łódź57.6769326.6930.98
27.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia G.57.7968926.6731.12
28.Zembrzuski Maciej92Kormoran Olsztyn57.8868527.3530.53
29.Bening Emil93JUVENIA Wrocław57.9468326.3931.55
30.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin58.0567927.1430.91
31.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa58.3566926.9331.42
32.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim58.4066727.5130.89
33.Janas Krzysztof93GIM92 Ursynów58.4466626.8731.57
34.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa58.6665826.7931.87
35.Szafron Łukasz88AZS AWF Katowice58.6865827.1031.58
36.Kowal Igor91PZP58.7665527.1631.60
37.Wróblewski Dawid90MKP Szczecin58.7765527.1731.60
38.Bernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz58.8065427.4531.35
39.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów58.8565227.4631.39
39.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa58.8565227.3031.55
41.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin58.9165027.4431.47
42.Krupecki Oskar92MKP Szczecin59.0664527.3731.69
43.Goszczycki Dawid89Kormoran Olsztyn59.1164327.6731.44
44.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź59.2563927.2432.01
45.Mróz Marek83AZS AWF Katowice59.3563627.7531.60
46.Widanka Maciej93JUVENIA Wrocław59.4263327.2032.22
47.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W59.6662627.7031.96
48.Klupa Michał90AZS AGH Kraków59.7462327.7631.98
49.Gawłowicz Krzysztof87KORNER Zielona G.59.8562027.6832.17
50.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno1:00.0561427.8832.17
51.Kowalik Piotr91AZS AWF Poznań1:00.4860127.2233.26
52.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin1:00.6759528.6132.06
53.Kościelny Tomasz94MKP Szczecin1:00.7659227.1533.61
54.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź1:00.7959227.9932.80
55.Marecki Grzegorz93REKIN Warszawa1:01.0958327.7633.33
56.Kaproń Kacper93MOS Dąbrowa Grn1:01.1158227.9333.18
57.Przybylak Tomasz92Akwawit Leszno1:01.6256828.6332.99
58.Mokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W1:02.9653229.4133.55
59.Zieliński Michał91IKAR Mielec1:03.6151628.9334.68
60.Rogalski Igor92ORLIK Lublin1:03.8951029.7834.11
61.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok1:04.0650529.4434.62
62.Pióro Filip94SALOS Kielce1:04.1850329.3434.84
63.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.1:04.8748730.0234.85
64.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań1:05.1148130.1934.92
65.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno1:05.5647230.1535.41
66.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz1:05.6646929.3136.35
67.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna1:05.8746530.2135.66
68.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno1:06.3345531.4234.91
69.Puławski Przemysław93KAPRY Pruszków1:06.6344930.1136.52
70.Sawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W1:08.6141131.3837.23
71.Szaraniec Wojciech95DELFIN Tarnobrzeg1:09.3039930.3438.96
72.Ćwikliński Jarosław93Gwardia Szczytno1:10.2638332.0238.24
DYSKW.Kurasiewicz Patryk95WODNIK Radom


<< TOP >>
Konkurencja 23
09-05-23
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
29.18
28.81
Urbańczyk AleksandraDebica08-05-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W29.17884A
RP Sen, RP Jun 17,18-lat
2.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk29.87824A
3.Madziarska Xenia91PZP29.88823A
4.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź29.99814A
5.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W30.24794A
6.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław30.34786A
Min-12 ME Jun
7.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz30.64763A
8.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik30.74756A
9.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka31.03735B
10.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin31.05733B
11.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa31.11729B
12.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim31.19723B
13.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów31.28717B
14.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim31.33714B
15.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa31.46705B
16.Rudnik Daria90Victoria Racibórz31.48704B
17.Borek Natalia SK90WODNIK Krosno31.56698R
18.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork31.58697R
19.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin31.63694R
20.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa31.64693
21.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin31.68690
22.Fijałkowska Magdalena90AZS AWF Katowice31.72688
22.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów31.72688
24.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew31.99671
25.Morka Monika93TRÓJKA Łódź32.05667
26.Kaczmarek Sandra88AZS AWF Poznań32.06666
27.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork32.08665
28.Pszczolnik Monika,SG93AZS AWFiS Gdańsk32.18659
29.Podlecka Agnieszka94MKP Szczecin32.27653
30.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno32.46642
31.Stobieniecka Monika95DELFIN Łódź32.59634
32.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz32.73626
33.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź32.76624
34.Misztal Beata94ŚLĄSK Wrocław32.87618
35.Wiertel Agata95LUBLINIANKA32.89617
36.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno32.91616
37.Winogradów Beata89ZRYW Opole32.99611
38.Widzik Katarzyna90DELFIN Cieszyn33.24598
39.Szula Paulina91AZS AWF Katowice33.30594
40.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin33.65576
41.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin33.91563
42.Nowak Alicja93MMKS Kêdzierzyn-K34.07555
43.Szopa Izabela95ORLIK Lublin34.48536
44.Szumigaj Karolina89AZS AWF Katowice34.62529
45.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna34.96514
46.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka35.09508
47.Michalkiewicz Nikola949-tka Dzierżoniów35.25501
47.Zakrzewska Paulina95WODNIK Radom35.25501
49.Puszko Monika95Gwardia Szczytno35.76480
50.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin37.41419
51.Kamienik Ada95WODNIK Radom38.52384


<< TOP >>
Konkurencja 24
09-05-23
Mezczyzn, 50m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
25.52
25.61
Kizierowski BartoszBerlin02-08-01

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.25.52924A
Wyrównany RP Sen, RP Jun 18-lat, Min MS, Min ME Jun
2.Unold Marcin86AZS AWF Katowice25.79896A
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice26.19855A
Min ME Jun,
4.Mączewski Adam90Warszawianka26.23851A
5.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.26.44831A
6.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław26.90789A
Min-12 ME Jun
7.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa26.97783A
7.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk26.97783A
9.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk27.40747B
10.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa27.42745B
11.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk27.56734B
12.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa27.68724B
13.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk27.70723B
14.Fedorowicz Rafał87ORLIK Lublin27.71722B
15.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków27.79716B
16.Rusin Mariusz88POLONIA Warszawa27.85711B
17.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków27.93705R
18.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa27.96703R
19.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk28.07695R
20.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olsztyn28.16688
21.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA28.20685
22.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.28.40671
23.Dubiel Adam93LUBLINIANKA28.46666
24.Wêgier Grzegorz89ORLIK Lublin28.51663
25.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka28.61656
26.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin28.67652
27.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy28.71649
28.Bekierski Dominik82Warszawianka28.72649
29.Bucki Paweł86AZS AWF Katowice28.73648
29.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin28.73648
31.Całka Mateusz89ORLIK Lublin28.75647
32.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk28.81643
32.Choiński Michał90MZOS Płock28.81643
34.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław28.82642
35.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.28.84640
36.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W28.85640
37.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń28.89637
38.Dobrowolski Sebastian90START Łódź28.93635
39.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin29.15620
40.Borkowski Dominik90WARTA Poznań29.22616
41.Dyduch Marcin91JORDAN Kraków29.34608
42.Szczypiński Marcin86AZS AWF Katowice29.48600
43.Mieszkowski Jêdrzej94ŚLĄSK Wrocław29.68588
44.Capiga Filip91ZRYW Opole29.69587
45.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz29.78582
46.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn29.86577
47.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno29.87576
48.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków29.88576
49.Pąchalski Tomasz87AZS AWF Katowice29.91574
50.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz30.53540
51.Radziewicz Łukasz92AQUA 15tka Bydgoszcz30.65534
52.Niegot Mateusz90AZS AWF Katowice30.84524
53.Uściłko Michał95BATORY Sokółka31.00516
53.Galon Michał95Akwawit Leszno31.00516
55.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów31.33500
56.Koczułap Maciej95DELFIN Tarnobrzeg32.42451
57.Kufel Dawid90UMKS Poznań33.22419
58.Ziemianin Kamil90ZRYW Opole33.64404
59.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów34.88362


<< TOP >>
Konkurencja 25
09-05-23
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:27.85
2:30.61
Dulian KatarzynaMontreal05-07-29

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz2:32.11826A35.1038.3439.6938.98
2.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław2:33.06811A34.9638.6439.5139.95
Min ME Jun
3.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin2:33.25808A35.3239.2339.4739.23
Min ME Jun
4.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk2:33.67801A34.7938.6939.5040.69
Min ME Jun
5.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław2:35.35776A35.7839.1540.2240.20
6.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim2:36.16764A35.7639.3940.2840.73
7.Sêktas Zuzanna93POLONIA Warszawa2:38.02737A35.0740.3041.4941.16
8.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa2:38.66728A36.0939.5340.6542.39
9.Ścieszko Ewa90START Łódź2:39.25720B35.9440.6241.0741.62
10.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław2:39.81713B35.5440.6941.7341.85
11.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn2:41.28693B36.4341.4242.8040.63
12.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk2:41.38692B35.9240.4341.6043.43
13.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W2:41.79687B36.8140.3642.1842.44
14.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica2:42.87673B35.3640.5643.1143.84
15.Marczak Monika SR91MOSM Tychy2:43.14670B36.6041.1142.2743.16
16.Wnuk Sylwia94HURAGAN Miêdzyrzec 2:43.30668B37.4941.1542.9841.68
17.Muller Anna92WARTA Poznań2:44.63652R38.4841.1342.6442.38
18.Otremba Justyna95DELFIN Toruń2:44.96648R37.1341.6342.8543.35
19.Wojdak Kamila89MKP Szczecin2:45.16646R37.5241.8742.8442.93
20.Jamborska Ewa89UNIA Oświêcim2:45.1964537.7642.4842.9242.03
21.Poloczek Natalia SR91ZRYW Opole2:45.5164137.3142.6042.6542.95
22.Pelowska Aleksandra93SOLEX Lêbork2:48.7160639.3643.2344.0342.09
23.Hryniewicz Luiza90TRÓJKA Łódź2:49.4259838.3043.9043.2044.02
24.Ratkowska Zuzanna SG93AZS-AWFiS Gdańsk2:49.5459738.4541.8744.3244.90
25.Cieślak Katarzyna94POSNANIA2:49.5759637.6242.5444.8744.54
26.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin2:50.4358737.5443.5144.6244.76
27.Misiak Paula95OSiR Piotrków2:51.0258139.0143.0645.1543.80
28.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom2:51.6357538.8143.4944.7844.55
29.Podsiadła Agnieszka89AZS AWF Katowice2:52.5056738.9943.0844.4945.94
30.Rytwińska Agata94Olimpijczyk Suwałki2:53.6655538.8143.5445.7345.58
31.Fijałkowska Zuzanna93IKAR Mielec2:54.5654739.2544.4245.2445.65
32.Soboń Martyna95WODNIK Radom2:56.4353040.3045.0245.4245.69
33.Pawlisz Agata95MMKS Kêdzierzyn-K2:56.4652940.7345.5246.2843.93
34.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:58.3051339.2044.9946.6547.46
35.Sawicka Adrianna89Olimpijczyk Suwałki2:59.2850539.8945.5046.9646.93
36.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki3:00.2549740.0646.2747.0246.90
37.Kamienik Ada95WODNIK Radom3:04.8846042.3447.6548.0246.87
38.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa3:08.8243241.4046.7149.2351.48
39.Zakrzewska Katarzyna92Olimpijczyk Suwałki3:09.5042741.6747.6449.5450.65
40.Wróbel Łucja90AQUARIUS Bielawa3:12.1741042.0947.9050.6351.55


<< TOP >>
Konkurencja 26
09-05-23
Mezczyzn, 200m klasyczny

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:11.78
2:14.03
Kuczko SławomirGorzów Wlk06-11-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa2:15.67856A30.9934.2534.9035.53
2.Jachowicz Piotr90START Łódź2:16.61838A30.6634.8535.7435.36
3.Wolniak Slawomir88AZS AWFiS Gdańsk2:16.97832A30.9034.8635.8035.41
4.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa2:17.63820A31.5333.8636.2136.03
5.Kotynia Jakub88START Łódź2:18.27808A30.7335.3636.0036.18
6.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo2:18.46805A31.4435.3036.0335.69
7.Machnik Mikołaj93MOS Katowice2:18.70801A31.2235.5336.0235.93
RP Jun 16-lat
8.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn2:19.19792A31.8135.3335.9436.11
Min-12 ME Jun
9.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole2:20.50770B32.3035.5036.3736.33
10.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim2:21.40756B32.8035.8136.5236.27
11.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA2:21.74750B31.8536.3636.4037.13
12.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa2:22.77734B31.4736.0337.2837.99
13.Krawczyk Sebastian89AZS AGH Kraków2:23.27727B31.7535.8637.1138.55
14.Gładysz Krzysztof SR92MOS Katowice2:23.81718B32.6436.4337.5137.23
15.Gorczyca Przemyslaw SR90AZS AWF Katowice2:23.99716B30.8536.3338.6638.15
16.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik2:24.37710B32.0537.3337.4337.56
17.Wołkanowski Marek93AZS-AWFiS Gdańsk2:24.65706R32.2036.5237.6138.32
18.Kosowski August92POLONIA Warszawa2:24.97701R32.4836.8737.6737.95
19.Biaduń Adrian93LUBLINIANKA2:25.43695R32.7036.7237.7738.24
20.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław2:27.7366333.1537.2038.4438.94
21.Dobosz Kamil92MZOS Płock2:28.0865832.6137.9438.1839.35
22.Głuszek Łukasz93ŚLĄSK Wrocław2:29.1164534.2938.4238.8937.51
23.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olsztyn2:29.6463833.6237.6038.7739.65
24.Guzik Jakub SK91WODNIK Krosno2:29.7063732.6937.2438.7241.05
25.Laryończuk Jakub91MKP Szczecin2:31.5661432.2137.1240.3641.87
26.Kubiak Rafał SG93AZS-AWFiS Gdańsk2:31.8361033.1339.2840.0639.36
27.Gardziej Sebastian90ŚLĄSK Wrocław2:32.1160733.4637.6740.1640.82
28.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów2:32.1660735.3939.5638.8538.36
29.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów2:32.3960433.6339.3639.9839.42
30.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin2:32.4660334.3838.2639.8140.01
31.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno2:32.6160134.1238.2839.9240.29
32.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów2:33.0059734.4938.9140.1139.49
33.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec2:33.1759535.0739.1339.2939.68
34.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik2:33.3359333.0737.9039.8942.47
35.Waliszewski Daniel91MZOS Płock2:34.0158533.6238.8540.4041.14
36.Jarzyński Wojciech91START Łódź2:34.6657833.9039.8640.5340.37
37.Żukowski Maciej93ORKA Zamość2:35.4256935.1139.6040.1840.53
38.Grzejszczak Pawel90POLONIA Warszawa2:35.6156734.0139.9540.4241.23
39.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki2:35.9256434.5139.5140.7341.17
40.Matusiak Rafał93DELFIN Łódź2:37.4454834.8839.6540.9941.92
41.Godziek Marek90AZS AWF Katowice2:37.9454236.2639.7640.5941.33
42.Kotynia Piotr90START Łódź2:38.9753234.7139.2641.7243.28
43.Klecha Dawid91Górnik Radlin2:41.0451235.4641.2442.7341.61
44.Aptewicz Arkadiusz93Płetwal Mława2:41.5950635.8041.6042.0542.14
45.Kwieciński Wojciech94REKIN Warszawa2:42.5149836.0541.2642.3242.88
46.Żuczek Piotr94IKAR Mielec2:42.5549736.3541.1542.1842.87
47.Kaczyński Filip94JEDYNKA Elblag2:43.9648536.6941.9742.4242.88
48.Hołub Maciej95ORLIK Przeworsk2:48.0245036.4043.5145.1842.93
49.Tomczyk Krzysztof89Akwawit Leszno2:53.0441236.5143.1945.5047.84


<< TOP >>
Konkurencja 27
09-05-23
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:04.23
4:11.85
Jedrzejczak OtyliaMelbourne07-03-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec4:22.46795A1:03.961:06.671:05.691:06.14
RP Jun 14-lat
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:23.69784A1:04.241:07.441:06.781:05.23
3.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec4:24.04781A1:04.121:06.701:07.211:06.01
4.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W4:24.14780A1:04.021:07.981:08.771:03.37
5.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice4:26.31761A1:02.511:07.321:08.361:08.12
6.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków4:27.16754A1:04.441:07.661:08.121:06.94
7.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław4:28.55742A1:04.381:08.121:08.561:07.49
8.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań4:28.56742A1:03.861:07.821:08.871:08.01
9.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław4:29.71733B1:04.731:08.011:08.211:08.76
10.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock4:30.90723B1:04.651:08.311:09.331:08.61
11.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA4:31.11721B1:03.821:08.861:09.551:08.88
12.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka4:31.17721B1:04.461:08.011:09.221:09.48
13.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn4:31.44719B1:05.431:09.221:08.771:08.02
14.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole4:31.88715B1:03.931:07.341:09.711:10.90
15.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka4:33.30704B1:04.151:08.931:10.021:10.20
16.Jackowska Adrianna93Warszawianka4:33.84700B1:04.331:09.251:10.571:09.69
17.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec4:35.26689R1:05.701:09.211:10.681:09.67
18.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków4:37.39673R1:07.071:10.751:10.911:08.66
19.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość4:37.64672R1:05.931:11.131:11.261:09.32
20.Kijewska Kaja94SALOS Kielce4:39.286601:07.351:11.761:11.671:08.50
21.Smól Magda94AQUA 15tka Bydgoszcz4:39.696571:06.991:11.231:11.781:09.69
22.Pyszka Alicja SK93JORDAN Kraków4:41.236461:06.451:10.901:11.931:11.95
23.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice4:41.376451:07.631:11.731:11.041:10.97
24.Lewitzka Paulina95RUCH Grudziądz4:42.226391:07.331:11.771:12.441:10.68
25.Iwankowska Anna91POLONIA Warszawa4:42.556371:06.891:11.271:12.771:11.62
26.Wilmanowicz Marta89WARTA Poznań4:46.846091:05.961:11.531:14.041:15.31
27.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin4:47.216071:09.041:12.971:12.841:12.36
28.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz4:47.946021:07.671:13.231:14.051:12.99
29.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz4:48.985961:08.021:14.221:14.011:12.73
30.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot4:53.825671:09.431:14.821:14.811:14.76
31.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa4:54.025651:08.781:13.911:16.291:15.04
32.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz4:56.695501:09.591:15.381:16.921:14.80
33.Rasińska Daria95MMKS Kêdzierzyn-K4:58.435411:09.211:16.131:16.531:16.56
34.Janiczek Olga91LUBLINIANKA4:58.655401:09.261:16.491:16.841:16.06
35.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna4:59.875331:08.931:17.671:18.061:15.21
36.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin5:10.824791:12.091:20.201:21.571:16.96
37.Zakrzewska Katarzyna92Olimpijczyk Suwałki5:14.874601:12.011:19.931:21.371:21.56


<< TOP >>
Konkurencja 28
09-05-23
Mezczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
3:45.71
3:50.40
Stańczyk PrzemyslawChiba07-08-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:55.79842A57.3859.3959.6659.36
2.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa3:57.09829A57.4559.8459.8759.93
3.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa3:57.77821A57.221:00.471:00.6659.42
4.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław3:57.95820A57.471:00.931:00.5658.99
Min ME Jun
5.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn3:58.34816A58.281:00.001:00.0959.97
Min-12 ME Jun
6.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka3:58.53814A58.121:00.361:00.5859.47
Min-12 ME Jun
7.Hreniak Maciej89MKP Szczecin3:59.00809A57.701:00.761:01.2959.25
8.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin3:59.04808A57.941:01.051:00.8059.25
Min-12 ME Jun
9.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn3:59.17807B57.6759.741:00.431:01.33
Min-12 ME Jun
10.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław3:59.37805B58.301:00.871:00.8259.38
11.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn3:59.81801B58.731:00.541:00.6659.88
12.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim4:01.23787B58.091:01.131:01.011:01.00
13.Zoniuk Maciej94ŚLĄSK Wrocław4:03.04769B59.111:01.851:01.641:00.44
RP Jun 15-lat
14.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn4:03.51765B59.071:01.431:02.491:00.52
15.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:04.32757B59.031:02.031:02.401:00.86
16.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław4:05.16749B59.531:02.441:03.071:00.12
17.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec4:06.59736R58.781:02.111:03.641:02.06
18.Wieteska Mateusz91START Łódź4:06.70735R59.041:02.111:03.131:02.42
19.Misiak Piotr92Bielany Warszawa4:07.12732R58.251:02.631:03.621:02.62
20.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec4:08.447201:00.121:03.761:02.971:01.59
21.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk4:08.4972059.851:02.661:03.331:02.65
22.Bor Radosław93KORNER Zielona G.4:08.587191:00.451:03.741:03.711:00.68
23.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn4:08.907161:00.281:03.431:03.041:02.15
24.Ruciński Konrad92Kormoran Olsztyn4:09.0571559.791:03.731:03.481:02.05
25.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec4:09.7070958.791:04.131:04.071:02.71
26.Orłowski Piotr91MKP Szczecin4:09.8970859.381:03.121:04.221:03.17
27.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim4:11.1169758.901:02.031:04.921:05.26
28.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag4:11.656931:00.351:03.851:04.231:03.22
29.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork4:13.156811:00.131:03.711:04.511:04.80
30.Kotkowicz Michał93SŁOWIANKA Gorzów W4:14.686681:00.451:05.531:04.481:04.22
31.Książek Michał SK93JORDAN Kraków4:14.9866658.371:04.861:06.261:05.49
32.Pióro Artur91Pałac Katowice4:15.1366559.501:04.961:06.701:03.97
32.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk4:15.136651:00.611:04.791:05.111:04.62
34.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia4:15.246641:01.121:05.781:03.991:04.35
35.Brzoza Jakub93ŚLĄSK Wrocław4:16.246561:00.931:04.831:05.991:04.49
36.Szarliński Filip92Warszawianka4:17.266491:01.451:05.601:06.011:04.20
37.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa4:17.826441:00.751:06.691:06.391:03.99
38.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin4:18.046431:01.131:06.411:06.171:04.33
39.Szotkowski Daniel92MZOS Płock4:18.346401:00.681:04.961:06.791:05.91
40.Baran Mateusz93Warszawianka4:18.436401:00.881:05.601:05.981:05.97
41.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko4:21.056211:02.111:06.221:06.371:06.35
42.Połącarz Piotr89AZS AWFiS Gdańsk4:21.0662159.981:06.121:07.891:07.07
43.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław4:21.166201:01.751:07.531:08.981:02.90
44.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin4:21.326191:01.621:06.491:07.601:05.61
45.Kotlewski Michał94ZRYW Opole4:23.036071:03.191:07.151:07.711:04.98
46.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin4:25.785881:03.221:08.421:07.001:07.14
47.Wiak Jakub95ORLIK Lublin4:26.655821:03.711:08.221:08.461:06.26
48.Berezecki Mateusz95Olimpijczyk Suwałki4:27.235791:03.351:09.001:08.921:05.96
49.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno4:27.335781:00.711:06.901:10.581:09.14
50.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia4:27.925741:04.061:08.311:09.311:06.24
51.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań4:28.145731:03.471:08.641:09.281:06.75
52.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag4:28.535701:04.121:08.681:09.191:06.54
53.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice4:33.305411:04.361:08.351:09.531:11.06
54.Kêcik Łukasz94LUBLINIANKA4:33.685391:01.541:08.741:11.911:11.49
55.Walczak Joachim89Warszawianka4:34.155361:03.981:09.601:10.821:09.75
56.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno4:36.305231:06.181:09.391:09.861:10.87
57.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno4:37.665161:04.641:09.311:11.791:11.92
58.Rogalski Igor92ORLIK Lublin4:40.045031:07.211:12.901:12.531:07.40
59.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna4:41.254961:08.161:13.031:12.131:07.93
60.Mochol Marcin95ORLIK Lublin4:42.154921:07.831:11.861:11.351:11.11
61.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin4:55.644271:08.801:13.961:16.171:16.71


<< TOP >>
Konkurencja 29
09-05-23
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:12.13
2:17.41
Baranowska KatarzynaPekin08-08-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa2:19.18814A29.0634.7842.5132.83
2.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.2:20.03800A31.1735.7139.7833.37
3.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:20.10798A29.7435.8441.2433.28
4.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:20.26796A30.0335.5441.3733.32
Min-12 ME Jun,
5.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź2:20.32795A29.6836.2041.0733.37
6.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:21.00783A30.6435.1942.0333.14
7.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:21.03783A29.7136.0841.4733.77
8.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:21.17780A29.8836.2342.5232.54
9.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław2:22.61757B31.2835.9742.1933.17
10.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa2:22.83753B30.9537.2741.5933.02
11.Żukowska Paula93ZRYW Opole2:23.42744B30.4935.2744.3133.35
12.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków2:25.26716B31.1537.0642.4434.61
13.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:25.97706B30.6037.6443.1334.60
14.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa2:25.98706B30.9737.0743.5034.44
15.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:26.94692B32.0737.6342.5234.72
16.Morawska Justyna92Bielany Warszawa2:27.89679B31.7036.5044.5535.14
17.Sêktas Zuzanna93POLONIA Warszawa2:28.12676R31.9438.9242.0235.24
18.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław2:29.18661R32.4340.7441.1034.91
19.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów2:29.19661R31.4737.5245.4334.77
20.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce2:29.2466130.4538.5943.3536.85
21.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.2:29.3365931.2838.3644.9334.76
22.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA2:29.3565932.1538.2044.9134.09
23.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W2:29.4065830.8939.6044.4534.46
24.Trojanowska Kinga95Skra Bełchatów2:29.6865532.4339.1144.9633.18
25.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W2:29.8865232.0539.4542.2936.09
26.Fijałkowska Magdalena90AZS AWF Katowice2:30.0864930.7538.6645.3935.28
27.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice2:30.2664731.4138.4646.0434.35
28.Misztal Dominika94GIM92 Ursynów2:30.3064730.0439.8945.9734.40
29.Krasnowska Anna89ZRYW Opole2:30.9563831.9639.6342.8036.56
30.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa2:31.7762831.3237.6247.4835.35
31.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów2:31.9562632.1038.8245.8535.18
32.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno2:32.0162531.9339.0845.6235.38
33.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów2:32.8861431.9041.9844.1734.83
34.Piêtka Joanna94JUVENIA Wrocław2:33.0261333.1340.3244.7834.79
35.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz2:33.1461133.4441.0944.9633.65
36.Otremba Justyna95DELFIN Toruń2:33.5360732.1839.7344.3037.32
37.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin2:33.8160331.4443.0944.7334.55
38.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno2:34.5959432.6139.5345.7336.72
39.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki2:34.6259432.7139.9847.2034.73
40.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin2:35.2058733.0641.0446.3534.75
41.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom2:35.2558734.0139.0045.2037.04
42.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin2:35.6958233.8441.4746.1034.28
43.Wnuk Sylwia94HURAGAN Miêdzyrzec 2:36.0457833.8542.5242.8036.87
44.Nowak Alicja93MMKS Kêdzierzyn-K2:36.7957033.5038.9347.3337.03
45.Wiertel Agata95LUBLINIANKA2:37.0356732.7839.8748.3636.02
46.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna2:38.5055133.2141.8247.3536.12
47.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:39.2454432.9242.3245.8338.17
48.Klinger Anna94PIRANIE Lubin2:39.8853732.8942.0050.0534.94
49.Kostecka Joanna89ZRYW Opole2:44.0049833.9143.2946.8739.93
50.Soboń Martyna95WODNIK Radom2:45.1248834.4444.0046.3140.37
DYSKW.Głuszkowska Karolina95AZS AWF Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 30
09-05-23
Mezczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:00.32
2:02.30
Wójt ŁukaszBangkok07-08-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wójt Łukasz82PZP2:05.74810A26.9031.9237.0029.92
2.Certa Maciej SO91WISŁA Puławy2:06.08804A27.0033.0236.6629.40
Min ME Jun
3.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź2:07.04786A26.6031.6136.9031.93
4.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa2:07.57776A26.2732.5538.0430.71
5.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:07.61775A27.0633.4037.7129.44
Min-12 ME Jun
6.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice2:07.69774A26.8833.0137.5830.22
Min-12 ME Jun
7.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:07.78772A27.4131.7438.3930.24
8.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim2:08.36762A27.9335.5934.9129.93
9.Kieruj Jakub88AZS AWF Katowice2:08.80754B26.4233.2337.6731.48
10.Jaworowski Marek86AZS Wrocław2:09.24746B27.8933.3336.9131.11
11.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa2:09.63739B28.0433.5038.5829.51
12.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim2:09.78737B27.6634.5836.6430.90
13.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków2:09.90735B27.2933.6738.1730.77
14.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:10.14731B27.0833.1439.5730.35
15.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań2:10.54724B26.3633.0939.0832.01
16.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.2:11.06715B28.1334.9937.5830.36
17.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa2:11.11715R27.3834.0239.7529.96
18.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa2:11.91702R27.6635.3438.0830.83
18.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów2:11.91702R27.8733.9638.6931.39
20.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk2:11.9270227.3933.1640.7130.66
21.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin2:12.6369028.9234.0840.2029.43
22.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin2:14.3966428.2136.0039.5030.68
23.Kliza Mateusz94KP AVIA Świdnik2:14.5966127.9435.5639.2631.83
24.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków2:14.7465829.1134.0640.0131.56
25.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń2:15.3365028.7133.7341.2331.66
26.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin2:15.6564528.5935.8738.7732.42
27.Goszczycki Dawid89Kormoran Olsztyn2:16.0064028.1733.9341.3632.54
28.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa2:16.3263627.7136.9039.7831.93
29.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów2:17.4262129.6037.2438.9731.61
30.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków2:17.5961827.8135.7142.1931.88
31.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W2:18.8860127.7035.6842.1933.31
32.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław2:19.2059729.0134.5341.6634.00
33.Latos Wojciech90AQUA 15tka Bydgoszcz2:19.2859629.2635.2442.1032.68
34.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów2:19.7659031.6936.2239.0932.76
35.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin2:19.9158828.8837.3340.2233.48
36.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów2:20.2758428.8038.3839.5033.59
37.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.2:20.4758130.4635.7042.5931.72
38.Ciechanowicz Michał93MOS Dąbrowa Grn2:20.6257929.1637.8040.8132.85
39.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin2:22.5855628.8436.8343.7233.19
40.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk2:23.1554929.3636.5942.4234.78
41.Zieliński Michał91IKAR Mielec2:23.3954629.6537.3043.5732.87
42.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin2:24.3453629.8237.3042.0935.13
43.Harabin Mateusz90SALOS Kielce2:25.4952329.6837.5843.1535.08
44.Galon Michał95Akwawit Leszno2:25.7052130.0738.4043.3033.93
45.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów2:25.8851930.2436.4146.0033.23
46.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno2:27.2850430.9439.8943.5032.95
47.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz2:30.8746930.7240.9045.2633.99
48.Badeński Patryk94WODNIK Radom2:33.2344831.9742.5643.8434.86
49.Kurasiewicz Patryk95WODNIK Radom2:34.8243431.0940.1147.4936.13
50.Szołdra Przemysław90UMKS Poznań2:39.3139832.3240.2249.7037.07


<< TOP >>
Konkurencja 21
09-05-23 - 17:00
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
57.84
59.79
Jedrzejczak OtyliaAteny04-08-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W1:01.0682328.7432.32
Min ME Jun
2.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok1:01.5880228.3133.27
3.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość1:01.6080128.9332.67
Min ME Jun
4.Ptasińska Katarzyna90POLONIA Warszawa1:02.5876429.3033.28
5.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork1:02.6376229.3633.27
6.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole1:02.6676129.9032.76
7.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów1:02.7275929.4933.23
8.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszawa1:04.7369030.0534.68
Finał B
9.Dorosińska Marta91JUVENIA Wrocław1:03.8571929.7934.06
10.Czerska Sandra90Warszawianka1:04.5669629.9834.58
11.Panek Agata93SOLEX Lêbork1:04.5769630.3934.18
12.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa1:04.8868629.9534.93
13.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik1:04.9268430.1634.76
14.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim1:04.9368430.4234.51
15.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:04.9868229.8435.14
16.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków1:05.0967930.2434.85


<< TOP >>
Konkurencja 22
09-05-23
Mezczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
52.60
53.10
Babuchowski MarcinTRLODOstrowiec Św.09-05-23

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa52.5691524.6627.90
RP Sen, Min MS,
2.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy52.6391224.3728.26
Min MS
3.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź52.6691024.6228.04
Min MS
4.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa53.1488625.0228.12
5.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław53.4687024.9728.49
6.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław54.4082525.1729.23
7.Zawada Mateusz92SOLEX Lêbork54.6181624.8129.80
RP Jun 17-lat 50mot, Min ME Jun 50mot
8.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice55.1279425.4229.70
Finał B
9.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin54.3183025.7428.57
10.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków55.7876625.8529.93
11.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz55.7976526.1729.62
12.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn56.0075726.4829.52
13.Bulak Michał92ORKA Zamość56.1575125.8430.31
14.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice56.1775026.3329.84
15.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn56.4973726.5329.96
16.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk56.9472026.5730.37


<< TOP >>
Konkurencja 23
09-05-23
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
29.17
28.81
Tchórz AlicjaSLGOROstrowiec Św.09-05-23

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W28.96904
RP Sen, RP Jun 17,18-lat
2.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź29.58848
3.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław29.63844
Min ME Jun
4.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk29.73835
5.Madziarska Xenia91PZP29.77832
6.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik29.99814
7.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W30.18799
8.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz30.27791
Min-12 ME Jun
Finał B
9.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin30.83749
10.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim30.97739
11.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka30.98738
12.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa31.01736
13.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów31.04734
14.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa31.08731
15.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim31.51702
16.Rudnik Daria90Victoria Racibórz31.61695


<< TOP >>
Konkurencja 24
09-05-23
Mezczyzn, 50m grzbietowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Rekord Polski
Min MS Rzym
25.52
25.52
25.61
Kawêcki Radosław
Kizierowski Bartosz

NOZIEOstrowiec Św.
Berlin
09-05-23
02-08-01

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa25.27952
RP Sen, Min MS
2.Unold Marcin86AZS AWF Katowice25.56920
Min MS
3.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.25.86888
Min ME Jun
4.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice25.87887
Min ME Jun
5.Mączewski Adam90Warszawianka26.02872
6.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.26.23851
7.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk26.73804
8.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław26.75803
Finał B
9.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa26.77801
10.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa27.26758
11.Fedorowicz Rafał87ORLIK Lublin27.62729
12.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk27.70723
13.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk27.73721
14.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk27.77717
15.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków27.88709
16.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków27.91707


<< TOP >>
Konkurencja 25
09-05-23
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:27.85
2:30.61
Dulian KatarzynaMontreal05-07-29

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz2:29.3287435.2636.7438.6638.66
Min MS,
2.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław2:30.9484635.3438.5538.4138.64
Min ME Jun
3.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin2:32.3682233.5238.2139.9240.71
Min ME Jun
4.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk2:32.7581635.4539.4138.4739.42
Min ME Jun
5.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław2:34.7978435.5239.4340.2239.62
6.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim2:36.1576435.3639.0040.6141.18
7.Sêktas Zuzanna93POLONIA Warszawa2:37.3774635.5939.8940.6341.26
8.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa2:40.2870635.9139.5141.8043.06
Finał B
9.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław2:39.6171535.6441.0241.7341.22
10.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn2:40.1070936.2641.0142.1540.68
11.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica2:41.2769335.9741.3341.5042.47
12.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W2:41.7868736.6240.6042.0142.55
13.Muller Anna92WARTA Poznań2:42.5567736.9540.5942.5042.51
14.Wnuk Sylwia94HURAGAN Miêdzyrzec 2:43.1367037.4242.2241.4242.07
15.Marczak Monika SR91MOSM Tychy2:43.3066836.3541.0642.8843.01
16.Ścieszko Ewa90START Łódź2:44.2565637.0242.2043.1841.85


<< TOP >>
Konkurencja 26
09-05-23
Mezczyzn, 200m klasyczny

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:11.78
2:14.03
Kuczko SławomirGorzów Wlk06-11-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wolniak Slawomir88AZS AWFiS Gdańsk2:10.9095329.7933.2133.6434.26
RP Sen, Min MS
2.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa2:11.5193930.0433.0933.8134.57
Min MS
3.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa2:15.4086130.3634.5534.8735.62
4.Machnik Mikołaj93MOS Katowice2:16.3684330.5234.9135.2935.64
RP Jun 16-lat
5.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo2:16.7283630.9734.4735.5135.77
6.Jachowicz Piotr90START Łódź2:16.9583230.5534.0435.5636.80
7.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn2:17.8681631.2835.4336.1535.00
Min ME Jun
8.Kotynia Jakub88START Łódź2:20.1577630.6935.2636.4837.72
Finał B
9.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA2:18.3080831.2435.8935.8535.32
10.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole2:18.9779631.5435.1535.5936.69
Min-12 ME Jun
11.Gładysz Krzysztof SR92MOS Katowice2:20.1877631.6435.5336.2436.77
12.Krawczyk Sebastian89AZS AGH Kraków2:22.7173532.4036.0536.8437.42
13.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik2:24.1571332.0937.6237.7936.65
14.Kosowski August92POLONIA Warszawa2:26.7367632.7537.8938.9337.16
15.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa2:26.7767630.9435.7138.6441.48
16.Wołkanowski Marek93AZS-AWFiS Gdańsk2:31.3761633.3638.5039.6839.83


<< TOP >>
Konkurencja 27
09-05-23
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:04.23
4:11.85
Jedrzejczak OtyliaMelbourne07-03-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec4:17.168451:02.731:05.331:05.161:03.94
RP Jun 14,15-lat
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:17.668401:02.701:06.121:05.071:03.77
Min ME Jun
3.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice4:21.378051:02.351:05.941:06.991:06.09
4.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W4:21.408051:02.661:05.611:07.191:05.94
Min-12 ME Jun
5.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań4:27.787481:03.381:07.441:08.861:08.10
6.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław4:28.497431:03.501:07.261:08.451:09.28
7.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków4:32.547101:03.221:06.991:10.591:11.74
NIE UK.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław
Finał B
9.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA4:28.617421:04.691:08.321:09.331:06.27
10.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock4:29.127371:04.441:08.891:09.251:06.54
11.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole4:29.877311:04.371:09.911:10.501:05.09
12.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka4:29.997301:04.571:08.691:09.611:07.12
13.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec4:32.137131:04.661:09.541:10.071:07.86
14.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn4:32.797081:05.451:09.061:09.131:09.15
15.Jackowska Adrianna93Warszawianka4:33.837001:05.111:09.371:10.501:08.85
16.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość4:37.366741:05.711:09.671:11.131:10.85


<< TOP >>
Konkurencja 28
09-05-23
Mezczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
3:45.71
3:50.40
Stańczyk PrzemyslawChiba07-08-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:51.2789356.2558.8258.5757.63
2.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa3:53.2987056.7058.8459.4158.34
3.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn3:53.4386856.6958.9058.8359.01
Min ME Jun
4.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa3:55.3384756.6559.361:00.1959.13
5.Hreniak Maciej89MKP Szczecin3:55.6384457.2359.731:00.7357.94
6.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka3:57.4682557.181:00.241:00.5159.53
Min ME Jun
7.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin4:00.5379357.401:00.801:01.961:00.37
8.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław4:02.3277657.421:01.191:01.661:02.05
Finał B
9.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław3:59.8880057.951:00.541:01.271:00.12
10.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn4:00.0579858.711:00.441:00.751:00.15
11.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn4:00.4179557.801:00.111:01.171:01.33
12.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn4:00.8379158.721:01.331:01.5359.25
13.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim4:01.0578857.731:00.931:01.141:01.25
14.Zoniuk Maciej94ŚLĄSK Wrocław4:03.0976959.191:01.011:02.141:00.75
15.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:03.8076259.491:01.541:02.271:00.50
16.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław4:06.9373359.601:02.371:02.981:01.98


<< TOP >>
Konkurencja 29
09-05-23
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:12.13
2:17.41
Baranowska KatarzynaPekin08-08-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa2:16.1986929.3034.7340.4731.69
Min MS
2.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.2:16.9585530.4034.6239.5132.42
Min MS
3.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:17.5984329.5433.4141.6832.96
4.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:19.3481230.4835.4141.3632.09
Min ME Jun
5.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:19.4680929.7635.2241.5132.97
6.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:19.4980930.3434.7441.8232.59
7.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:23.0175129.9135.7443.7633.60
8.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław2:23.1174930.2336.0142.8434.03
Finał B
9.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa2:23.3474530.9937.1541.7333.47
10.Morawska Justyna92Bielany Warszawa2:24.8072331.4237.3042.6633.42
11.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:26.0970430.8237.6743.6833.92
12.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków2:26.7269531.5937.7643.6433.73
13.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:26.8269432.1237.4643.8433.40
14.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa2:28.1467531.3737.2044.1435.43
15.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów2:29.3465931.8937.3145.8834.26
16.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce2:37.8855832.3938.9246.4740.10


<< TOP >>
Konkurencja 30
09-05-23
Mezczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:00.32
2:02.30
Wójt ŁukaszBangkok07-08-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź2:01.2390426.6330.5235.3628.72
Min MS
2.Wójt Łukasz82PZP2:01.3890126.3630.3135.7528.96
Min MS
3.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa2:01.8589025.9731.6936.8427.35
Min MS
4.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:03.9884527.1331.1236.8128.92
5.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:05.1782126.3833.2336.3729.19
Min ME Jun
6.Certa Maciej SO91WISŁA Puławy2:06.2080126.9332.8036.8729.60
Min ME Jun
7.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice2:07.4077926.6932.5437.8230.35
Min-12 ME Jun
8.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim2:11.0871527.4135.9536.7930.93
Finał B
9.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków2:07.7377326.9132.7737.6130.44
10.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa2:08.4476027.1733.0837.9930.20
11.Jaworowski Marek86AZS Wrocław2:08.7575527.9633.5337.0330.23
12.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:09.3874427.3333.3438.5030.21
13.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.2:11.1371427.7133.6838.3931.35
14.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań2:11.8070326.5633.6339.3132.30
15.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim2:13.9067128.1635.1138.1032.53
16.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa2:18.3260928.7535.8142.0031.76