Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mezczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mezczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  16. Mezczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  18. Mezczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  16. Mezczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mezczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mezczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  16. Mezczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  18. Mezczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  20. Mezczyzn, 4 x 100m dowolny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Mlodziezowców
Ostrowiec Sw., 21. - 24.5.2009


Konkurencja 11
09-05-22 - 9:00
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:57.15
1:59.94
Jedrzejczak OtyliaBudapeszt06-08-03

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków2:05.29788A28.1331.1532.7833.23
2.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:05.72780A28.7331.7132.4132.87
3.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław2:05.96776A30.0031.7532.3531.86
4.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków2:05.98775A29.5831.9432.2132.25
5.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice2:06.47766A29.3731.6732.9832.45
6.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:06.74761A29.7432.0932.7332.18
7.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka2:06.89759A29.7131.9432.7032.54
8.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole2:07.19753A29.2331.8732.6833.41
9.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec2:07.52747B29.0531.7433.1933.54
10.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA2:08.70727B29.1632.6433.7233.18
11.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:09.01722B30.4932.6233.4432.46
12.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań2:09.28717B29.7832.5933.7133.20
13.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk2:09.71710B29.5632.4834.0433.63
14.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:09.91707B30.3632.5133.4633.58
15.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik2:10.11704B29.9633.6234.2032.33
16.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław2:10.22702B29.5732.1133.8934.65
17.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock2:10.38699R29.8732.5233.7934.20
18.Kawecka Anna SK92SALOS Kielce2:10.40699R29.6132.4633.8234.51
19.Morawska Justyna92Bielany Warszawa2:10.42699R30.1432.6034.1733.51
20.Jackowska Adrianna93Warszawianka2:11.0768829.9433.2934.5633.28
21.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka2:11.1968630.4732.9134.0733.74
22.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn2:11.5268130.0533.2534.1634.06
23.Rachwał Helena88AZS AWF Poznań2:11.6368030.4032.9433.6034.69
23.Czerniak Gabriela91WISŁA Puławy2:11.6368029.5033.4534.6434.04
25.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość2:12.1167230.8933.4434.5033.28
26.Iwankowska Anna91POLONIA Warszawa2:12.1867130.3632.6534.8234.35
27.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.2:12.6566429.5433.3335.2634.52
28.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź2:12.9965930.0233.5834.9934.40
29.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków2:13.0565831.6533.1234.3133.97
30.Olejniczak Agata92MZOS Płock2:13.1365730.4634.0634.6333.98
31.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec2:13.5565131.0133.7134.8234.01
32.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.2:14.1664231.0535.5134.5833.02
33.Pyszka Alicja SK93JORDAN Kraków2:14.5563631.0533.9334.9134.66
34.Smól Magda94AQUA 15tka Bydgoszcz2:14.6163531.4434.0635.2933.82
35.Misztal Beata94ŚLĄSK Wrocław2:15.2262730.3833.7035.2135.93
36.Taczała Alicja96WARTA Poznań2:15.2362730.7734.3235.5234.62
37.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno2:15.2462730.7934.4234.7235.31
38.Wozniak Zuzanna94Akwawit Leszno2:15.3162631.0834.0435.7134.48
39.Cieślak Joanna96WARTA Poznań2:15.6862131.2434.0535.6934.70
40.Jessa Jagoda94SŁOWIANKA Gorzów W2:15.7362031.0734.3935.3434.93
41.Duszak Anna93POLONIA Warszawa2:15.9761730.9834.4335.7734.79
42.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno2:15.9861630.9434.1735.4735.40
43.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław2:16.0461631.1635.3235.8133.75
44.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz2:16.1961430.8134.6335.5035.25
45.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice2:16.5260930.9533.7535.8935.93
46.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa2:17.5059631.7234.1835.4336.17
47.Wilmanowicz Marta89WARTA Poznań2:17.5859531.1433.8936.3236.23
48.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz2:18.3958531.7435.2536.9634.44
49.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań2:18.6358231.4135.1036.3835.74
50.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin2:18.7958032.3835.8135.8934.71
51.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz2:19.1557532.3135.6436.4634.74
52.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna2:19.2857431.5035.3336.4436.01
53.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin2:20.1156430.8235.2637.3936.64
54.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna2:20.2756232.0835.3536.7536.09
55.Zyga Paulina94NAWA Skierniewice2:21.6654532.2335.7137.2236.50
56.Turlakiewicz Karolina95DELFIN Łódź2:22.1354032.8535.4837.7036.10
57.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot2:22.6953432.6735.7237.1437.16
58.Klinger Anna94PIRANIE Lubin2:22.8853131.9535.8237.8837.23
59.Rasińska Daria95MMKS Kêdzierzyn-K2:23.2752732.0736.1838.2136.81
60.Matyaszek Anna94GIM92 Ursynów2:23.3652632.6436.2237.1437.36
61.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin2:24.0351931.7737.2838.6936.29
62.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice2:24.4951432.1536.5338.3337.48
63.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa2:26.0849732.5136.7639.1537.66
64.Zakrzewska Katarzyna92Olimpijczyk Suwałki2:27.4948332.9536.7438.6939.11


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-05-22
Mezczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:46.97
1:48.92
Korzeniowski PawelAZWAROstrowiec Św.09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa1:51.87829A26.0328.2928.6328.92
2.Wójt Łukasz82PZP1:52.03825A26.1428.6229.2028.07
3.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy1:52.17822A26.0328.5229.1228.50
4.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków1:52.57813A25.9928.5729.3228.69
5.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa1:52.97805A26.1829.3229.1328.34
6.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław1:53.03803A26.8629.3228.8028.05
7.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa1:53.07802A26.7028.6729.0328.67
8.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk1:53.25799A26.6228.9628.8428.83
9.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka1:53.29798B26.4528.5929.7528.50
10.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław1:53.39796B27.4928.3829.1328.39
11.Rokicki Michał84AZS AWF Warszawa1:53.43795B26.9128.5329.2128.78
12.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław1:53.71789B26.6129.3029.2228.58
13.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk1:54.44774B26.9429.5629.3428.60
14.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:54.48773B26.4128.9229.5329.62
15.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin1:54.76767B26.6428.8029.3130.01
16.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa1:54.94764B27.0128.9329.7929.21
17.Paszek Marcin89WARTA Poznań1:55.07761R27.6629.9529.2028.26
18.Bor Radosław93KORNER Zielona G.1:55.10761R26.8229.4329.8728.98
19.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław1:55.35756R26.3729.5830.3529.05
20.Zoniuk Maciej94ŚLĄSK Wrocław1:55.4575427.8629.5029.7528.34
21.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn1:55.5375226.9928.8429.8629.84
22.Gąsior Łukasz86AZS AWF Warszawa1:55.5875126.7228.4629.7730.63
23.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim1:55.6075127.5128.9429.7829.37
24.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław1:55.7274926.9329.1529.9929.65
25.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań1:55.8974526.0129.0629.9130.91
26.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa1:56.0074327.0829.2230.2829.42
27.Misiak Piotr92Bielany Warszawa1:56.5273326.8729.3630.5829.71
28.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec1:56.6973027.3829.4430.2429.63
29.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin1:57.0572327.3330.1231.4828.12
30.Kowal Igor91PZP1:57.0772325.8929.0630.2331.89
31.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki1:57.2871925.8829.0331.2631.11
32.Kwiatkowski Przemysław92TRÓJKA Łódź1:57.3971726.6429.0830.7830.89
33.Bernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz1:57.7571027.2929.6030.8430.02
34.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim1:58.0570527.6430.1730.4829.76
35.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec1:58.3670026.4129.3731.1231.46
36.Kandulski Daniel91MKP Szczecin1:58.3869927.1530.0730.7630.40
37.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn1:58.6169527.5529.6930.6830.69
38.Szotkowski Daniel92MZOS Płock1:59.0268827.7629.5031.3430.42
39.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź1:59.2068527.5529.8130.8231.02
40.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin1:59.2868327.2930.1530.7331.11
41.Kotkowicz Michał93SŁOWIANKA Gorzów W1:59.6567727.0430.0231.2131.38
42.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec1:59.6867728.1030.7030.6030.28
43.Pióro Artur91Pałac Katowice1:59.9667227.5030.4231.1830.86
44.Stachowicz Marek92JUVENIA Wrocław2:00.0067127.6330.2031.1531.02
45.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk2:00.1566927.0529.9631.5331.61
46.Świderski Marek87JEDYNKA Łódź2:00.1866827.1930.8632.0330.10
47.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork2:00.2466727.0130.1231.1831.93
48.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec2:00.2566727.8530.6331.6230.15
49.Szczypiński Marcin86AZS AWF Katowice2:00.6566027.7529.8331.2431.83
50.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag2:00.9965528.6130.5931.1530.64
51.Ruciński Konrad92Kormoran Olsztyn2:01.4364827.1130.3332.1231.87
52.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź2:01.5564628.3030.0130.9732.27
53.Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn2:01.6564428.2630.7231.4831.19
54.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz2:01.9564027.1230.3232.1232.39
55.Żebrowski Piotr90Żoliborz W-wa2:01.9763929.4630.6031.3430.57
56.Żukowski Maciej93ORKA Zamość2:02.0863828.1030.4531.7131.82
57.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław2:02.1663627.3830.0231.9232.84
58.Brzoza Jakub93ŚLĄSK Wrocław2:02.1763627.7330.5131.6932.24
59.Widanka Maciej93JUVENIA Wrocław2:02.2063627.0630.9932.3231.83
60.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno2:02.3263427.9930.4831.9431.91
61.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia2:02.5563028.0830.6532.0431.78
62.Kêcik Łukasz94LUBLINIANKA2:02.8362628.1830.8732.0831.70
63.Zieliński Dawid92MKP Szczecin2:02.8662527.1129.4132.8833.46
64.Kotlewski Michał94ZRYW Opole2:03.0762228.2830.9631.8132.02
65.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa2:03.3061928.3831.4432.0531.43
66.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin2:03.4161727.3431.2132.3132.55
67.Zembrzuski Maciej92Kormoran Olsztyn2:03.6961329.4231.9131.5730.79
68.Szarliński Filip92Warszawianka2:04.4560228.2731.9433.4730.77
69.Walczak Joachim89Warszawianka2:04.5460027.5131.4432.8232.77
70.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów2:04.5660028.2731.7132.9831.60
71.Baran Mateusz93Warszawianka2:04.7059828.1131.1332.8832.58
72.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko2:04.7159829.1031.7132.1631.74
73.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin2:04.9259529.1931.8932.6431.20
74.Klupa Michał90AZS AGH Kraków2:05.9858028.2131.4733.1133.19
75.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno2:06.0158028.2932.0933.5332.10
76.Berezecki Mateusz95Olimpijczyk Suwałki2:06.1857729.1432.6632.6431.74
77.Korsak Bartlomiej89Żoliborz W-wa2:06.3457528.6330.9232.8433.95
78.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno2:07.1556429.5533.4232.3531.83
79.Kwiatkowski Arkadiusz90AZS AGH Kraków2:07.2456328.5931.7833.4733.40
80.Puławski Przemysław93KAPRY Pruszków2:08.2655028.8231.2533.6734.52
81.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów2:08.3754829.1831.6133.8633.72
82.Siński Mateusz94REKIN Warszawa2:08.4854728.4033.1534.4932.44
Żółta kartka-niesportowe zachowanie
83.Dobrowolski Sebastian90START Łódź2:08.8654229.7632.6333.6132.86
84.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.2:08.9454128.6533.7035.1431.45
85.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz2:09.0753928.7032.4134.1933.77
86.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag2:09.1753829.9932.7633.5132.91
87.Janas Krzysztof93GIM92 Ursynów2:09.2853728.8031.7034.3534.43
88.Luftman Adam91SŁOWIANKA Gorzów W2:09.4753423.6038.3635.8331.68
89.Sawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W2:09.6153328.9632.5134.2333.91
90.Marecki Grzegorz93REKIN Warszawa2:09.7353128.9333.0234.3833.40
91.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia2:09.8153029.9732.9134.1732.76
92.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice2:10.1552629.7632.9933.8533.55
93.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W2:12.3450030.7833.4435.0933.03
94.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna2:12.9249430.5834.3334.8133.20
95.Rogalski Igor92ORLIK Lublin2:13.3348929.8033.7235.2934.52
96.Mokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W2:13.3948929.9633.4534.6135.37
97.Mochol Marcin95ORLIK Lublin2:15.0647131.1535.0935.4433.38
98.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin2:16.8245331.2334.5035.5835.51
99.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg2:18.6543532.1535.3935.8335.28
100.Kufel Dawid90UMKS Poznań2:20.2842031.4735.0438.0235.75
101.Szaraniec Wojciech95DELFIN Tarnobrzeg2:22.7939830.4735.3238.2738.73
DYSKW.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 13
09-05-22
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
31.93
31.72
Kamińska BeataDebica05-05-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin32.40847A
Min ME Jun
2.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk32.71824A
3.Ścieszko Ewa90START Łódź33.23785A
4.Marczak Monika SR91MOSM Tychy33.44771A
5.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.33.48768A
6.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce33.56763A
7.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz33.71752A
8.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańsk33.72752A
9.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław33.90740B
10.Poloczek Natalia SR91ZRYW Opole34.11726B
11.Sobko Anna94JUVENIA Wrocław34.12726B
12.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk34.14724B
13.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa34.33712B
14.Hryniewicz Luiza90TRÓJKA Łódź34.36710B
15.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica34.44706B
16.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim34.59696B
17.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław34.61695R
18.Muller Anna92WARTA Poznań34.67692R
19.Otremba Justyna95DELFIN Toruń34.78685R
20.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn34.84682
21.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław35.18662
22.Pałczyk Emilia88AZS AWF Katowice35.22660
23.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W35.27657
24.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.35.48645
25.Wojdak Kamila89MKP Szczecin35.60639
26.Jamborska Ewa89UNIA Oświêcim35.64637
27.Ratkowska Zuzanna SG93AZS-AWFiS Gdańsk35.79629
28.Cieślak Katarzyna94POSNANIA35.82627
29.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz36.21607
30.Pawlikowska Agata94JUVENIA Wrocław36.23606
31.Nizio Nicola93MKP Szczecin36.27604
32.Wyżgolik Vanessa91MOS Katowice36.35600
33.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin36.58589
34.Sawicka Adrianna89Olimpijczyk Suwałki36.69584
35.Krasnowska Anna89ZRYW Opole36.90574
36.Pawlisz Agata95MMKS Kêdzierzyn-K36.93572
37.Misiak Paula95OSiR Piotrków37.07566
38.Pelowska Aleksandra93SOLEX Lêbork37.13563
39.Fijałkowska Zuzanna93IKAR Mielec37.32554
40.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz37.48547
41.Rytwińska Agata94Olimpijczyk Suwałki37.57543
42.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów37.79534
43.Podsiadła Agnieszka89AZS AWF Katowice38.05523
44.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg38.15519
45.Kostecka Joanna89ZRYW Opole38.89490
46.Wróbel Łucja90AQUARIUS Bielawa39.34473
47.Stopczyńska Sandra90Warszawianka39.51467
48.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa39.67462
49.Kamienik Ada95WODNIK Radom41.08416


<< TOP >>
Konkurencja 14
09-05-22
Mezczyzn, 50m klasyczny

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
28.48
28.00
Winogrodzki MariuszOstrowiec Św06-05-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gorczyca Przemyslaw SR90AZS AWF Katowice28.83860A
2.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa28.85859A
3.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo28.93851A
4.Machnik Mikołaj93MOS Katowice29.05841A
RP Jun 16,17-lat
5.Paczkowski Damian87POLONIA Warszawa29.19829A
6.Jachowicz Piotr90START Łódź29.34816A
6.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok29.34816A
8.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź29.36815A
9.Wolniak Slawomir88AZS AWFiS Gdańsk29.38813B
10.Gardziej Sebastian90ŚLĄSK Wrocław29.51802B
11.Kieruj Jakub88AZS AWF Katowice29.54800B
12.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA29.63793B
13.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa29.67789B
14.Kotynia Jakub88START Łódź29.68789B
15.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn29.78781B
16.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.29.95767B
17.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa30.03761R
18.Krawczyk Sebastian89AZS AGH Kraków30.20748R
19.Gałka Piotr88POLONIA Warszawa30.26744?
19.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole30.26744?
21.Skorulski Maciej91MMKS Kêdzierzyn-K30.30741
22.Jaworowski Marek86AZS Wrocław30.37736
23.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik30.82704
24.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik30.87701
25.Jarzyński Wojciech91START Łódź30.90699
26.Kubiak Rafał SG93AZS-AWFiS Gdańsk30.96695
27.Pakuła Konrad85AZS AWF Katowice30.98693
28.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno31.00692
29.Kosowski August92POLONIA Warszawa31.10685
30.Gładysz Krzysztof SR92MOS Katowice31.20679
31.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.31.21678
32.Klecha Dawid91Górnik Radlin31.22677
33.Treliński Bartosz94ORKA Jedrzejów31.31672
34.Głuszek Łukasz93ŚLĄSK Wrocław31.32671
35.Waliszewski Daniel91MZOS Płock31.47661
36.Dobosz Kamil92MZOS Płock31.48661
37.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin31.59654
38.Guzik Jakub SK91WODNIK Krosno31.65650
39.Wołkanowski Marek93AZS-AWFiS Gdańsk31.77643
39.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki31.77643
41.Kobus Kamil89MKP Szczecin31.78642
42.Laryończuk Jakub91MKP Szczecin31.86637
43.Zych Jakub90AZS AGH Kraków31.95632
44.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olsztyn32.00629
45.Biaduń Adrian93LUBLINIANKA32.02628
46.Zawadzki Krzysztof88AZS Wrocław32.06626
47.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław32.08624
48.Wróblewski Dawid90MKP Szczecin32.09624
49.Kubka Jacek92WODNIK Końskie32.14621
50.Hołub Maciej95ORLIK Przeworsk32.29612
51.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów32.32611
52.Szafron Łukasz88AZS AWF Katowice32.34610
53.Turkowski Michał89JEDYNKA Łódź32.43604
54.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec32.54598
55.Godziek Marek90AZS AWF Katowice32.60595
56.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów32.70590
57.Tomczyk Krzysztof89Akwawit Leszno33.12567
58.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz33.22562
59.Sroka Piotr95SOKÓŁ Rzeszów33.35556
60.Żukowski Maciej93ORKA Zamość33.42552
61.Matusiak Rafał93DELFIN Łódź33.44551
62.Kotynia Piotr90START Łódź33.68540
63.Żuczek Piotr94IKAR Mielec34.73492
64.Ziemianin Kamil90ZRYW Opole35.00481
65.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W35.09477
66.Badeński Patryk94WODNIK Radom35.24471
67.Kwieciński Wojciech94REKIN Warszawa35.39465
68.Kaczyński Filip94JEDYNKA Elblag35.64455
69.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów36.10438
70.Dominiak Marcin90Warszawianka42.67265
71.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W42.85262
DYSKW.Grzejszczak Pawel90POLONIA Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 15
09-05-22
Kobiet, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:02.77
1:02.04
Mazurek ZuzannaPekin08-08-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W1:01.97871A30.3331.64
RP Sen, Min MS
2.Madziarska Xenia91PZP1:03.14824A30.5932.55
3.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk1:03.46811A30.8132.65
4.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław1:04.01791A30.7733.24
Min ME Jun
5.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik1:04.43775A31.3933.04
6.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin1:04.93758A31.7833.15
Min-12 ME Jun
7.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim1:04.98756A31.4633.52
Min-12 ME Jun
8.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz1:05.52737A31.8133.71
9.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W1:05.73730B32.1333.60
10.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów1:05.90725B32.3733.53
11.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1:06.90693B32.5234.38
12.Borek Natalia SK90WODNIK Krosno1:06.95691B32.2934.66
13.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka1:07.16685B32.2834.88
14.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:07.36678B32.9034.46
15.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork1:07.49675B32.8034.69
15.Morawska Justyna92Bielany Warszawa1:07.49675B33.1834.31
17.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin1:07.90662R32.8635.04
18.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów1:07.94661R33.0534.89
19.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim1:07.97660R32.9535.02
20.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa1:08.5264532.6235.90
21.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew1:08.6664132.9535.71
22.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka1:09.0563033.3635.69
23.Kaczmarek Sandra88AZS AWF Poznań1:09.5061833.6835.82
24.Podlecka Agnieszka94MKP Szczecin1:09.5661634.1135.45
25.Morka Monika93TRÓJKA Łódź1:09.6161533.3036.31
26.Stobieniecka Monika95DELFIN Łódź1:09.8260933.4736.35
27.Rudnik Daria90Victoria Racibórz1:10.0960233.7036.39
28.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno1:10.7758533.8536.92
29.Wiertel Agata95LUBLINIANKA1:10.9158234.5836.33
30.Taczała Alicja96WARTA Poznań1:11.1957534.5236.67
31.Widzik Katarzyna90DELFIN Cieszyn1:11.5856534.5237.06
32.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań1:12.1555235.4036.75
33.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1:12.2555034.5237.73
34.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin1:12.6654135.9036.76
35.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin1:12.6754035.1437.53
36.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 1:12.9853335.5937.39
37.Nowak Alicja93MMKS Kêdzierzyn-K1:13.0653235.1237.94
38.Winogradów Beata89ZRYW Opole1:13.1553034.9238.23
39.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno1:14.0251135.5638.46
40.Szopa Izabela95ORLIK Lublin1:14.2350735.0339.20
41.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka1:14.8949436.6138.28
42.Michalkiewicz Nikola949-tka Dzierżoniów1:15.1348937.2237.91
43.Głuszkowska Karolina95AZS AWF Poznań1:15.7747737.0538.72
44.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna1:15.8047635.6840.12
45.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa1:15.9347436.7239.21
46.Puszko Monika95Gwardia Szczytno1:16.4646436.9839.48
47.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg1:17.5244537.3440.18
48.Kamienik Ada95WODNIK Radom1:20.1740239.3440.83


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-05-22
Mezczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
55.04
55.51
Kizierowski BartoszSydney00-09-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice56.03845A27.4128.62
RP Jun 18-lat, Min ME Jun,
2.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.56.41828A27.0929.32
3.Mączewski Adam90Warszawianka57.09799A27.7129.38
4.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.57.66776A28.1429.52
Min-12 ME Jun
5.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków57.95764A28.6429.31
6.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk58.12757A28.4129.71
7.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław58.32750A27.8930.43
8.Dubiel Adam93LUBLINIANKA58.92727?28.8430.08
8.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa58.92727?28.4730.45
10.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa59.00724B28.6430.36
11.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk59.39710B28.1231.27
12.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk59.44708B28.5730.87
13.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa59.65701B28.7530.90
14.Dobrowolski Sebastian90START Łódź59.73698B29.1030.63
15.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk59.92691B29.7430.18
16.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy59.97689B28.9731.00
17.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W59.99689R29.3130.68
18.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA1:00.22681R29.6730.55
19.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olsztyn1:00.27679R29.1931.08
20.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków1:00.5866928.7831.80
21.Bekierski Dominik82Warszawianka1:00.7266429.2131.51
22.Fedorowicz Rafał87ORLIK Lublin1:00.9265829.4331.49
23.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka1:00.9865628.9332.05
24.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin1:01.0265529.5631.46
25.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.1:01.1065229.5031.60
26.Całka Mateusz89ORLIK Lublin1:01.1365129.8631.27
27.Unold Marcin86AZS AWF Katowice1:01.1565029.6031.55
28.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław1:01.4264229.3232.10
29.Wêgier Grzegorz89ORLIK Lublin1:01.4664130.1531.31
30.Borkowski Dominik90WARTA Poznań1:01.6863429.5432.14
31.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków1:01.7363230.2231.51
32.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń1:01.7663129.9231.84
33.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin1:02.2961530.3131.98
34.Rusin Mariusz88POLONIA Warszawa1:02.3161528.9733.34
35.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk1:02.3661330.1232.24
36.Capiga Filip91ZRYW Opole1:02.5560830.2032.35
37.Mieszkowski Jêdrzej94ŚLĄSK Wrocław1:02.6460530.2032.44
38.Książek Michał SK93JORDAN Kraków1:02.9159730.6532.26
39.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.1:02.9559629.6533.30
40.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz1:03.1059230.6032.50
41.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin1:03.8057331.1032.70
42.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn1:04.6855030.1334.55
43.Dyduch Marcin91JORDAN Kraków1:04.8054731.0233.78
44.Uściłko Michał95BATORY Sokółka1:04.9354331.6233.31
45.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno1:05.1453831.4433.70
46.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz1:05.6052731.7733.83
47.Pąchalski Tomasz87AZS AWF Katowice1:05.9551831.3034.65
48.Latos Wojciech90AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.0551631.7934.26
49.Kozak Paweł90Żoliborz W-wa1:06.1051531.7934.31
50.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno1:06.4650732.0834.38
51.Czarzasty Tomasz94NAWA Skierniewice1:06.6950131.3935.30
52.Radziewicz Łukasz92AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.7150131.8034.91
53.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok1:06.7550032.8233.93
54.Zieliński Michał91IKAR Mielec1:07.3348732.8334.50
55.Niegot Mateusz90AZS AWF Katowice1:07.6348132.0335.60
56.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów1:08.4146432.1936.22
57.Koczułap Maciej95DELFIN Tarnobrzeg1:10.6242233.8536.77
58.Kufel Dawid90UMKS Poznań1:13.1538034.7138.44
59.Szołdra Przemysław90UMKS Poznań1:15.6834336.6739.01


<< TOP >>
Konkurencja 17
09-05-22
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:36.95
4:51.60
Baranowska KatarzynaPekin08-08-09

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:53.67803A1:04.631:14.011:27.141:07.89
Min ME Jun
2.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa4:54.18799A1:03.821:16.361:24.931:09.07
3.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:56.62780A1:05.791:15.691:24.661:10.48
4.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim5:03.63727A1:08.031:18.111:28.231:09.26
5.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa5:04.16723A1:07.621:18.821:26.971:10.75
6.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W5:08.17695A1:07.961:20.551:24.931:14.73
7.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków5:08.62692A1:11.311:18.931:27.031:11.35
8.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław5:10.67678A1:10.471:20.571:27.541:12.09
9.Trojanowska Kinga95Skra Bełchatów5:11.40674B1:10.851:20.761:29.491:10.30
10.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań5:11.47673B1:08.911:24.431:29.631:08.50
11.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań5:11.68672B1:14.341:19.371:29.291:08.68
12.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice5:12.10669B1:09.381:21.551:32.251:08.92
13.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W5:13.30662B1:09.191:20.451:29.921:13.74
14.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów5:13.31661B1:10.061:19.621:31.861:11.77
15.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz5:16.96639B1:11.291:21.211:32.291:12.17
16.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA5:18.47630B1:14.061:18.771:30.631:15.01
17.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz5:21.90610R1:12.211:23.311:32.521:13.86
18.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka5:21.92610R1:09.401:21.961:36.331:14.23
19.Cieślak Joanna96WARTA Poznań5:22.67606R1:14.241:21.701:35.351:11.38
20.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz5:22.946041:12.511:24.491:33.741:12.20
21.Pawlikowska Agata94JUVENIA Wrocław5:23.186031:10.591:23.101:30.741:18.75
22.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów5:24.475961:12.001:23.681:33.051:15.74
23.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin5:25.065921:16.101:23.441:33.601:11.92
24.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin5:27.725781:13.561:24.761:35.161:14.24
25.Mikołajczak Anna95SOLEX Lêbork5:30.165651:12.811:25.861:35.781:15.71
26.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom5:33.305491:15.061:23.761:33.931:20.55
27.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki5:33.395491:12.291:27.371:36.871:16.86
28.Janiczek Olga91LUBLINIANKA5:38.875231:21.151:23.121:38.561:16.04


<< TOP >>
Konkurencja 18
09-05-22
Mezczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:17.06
4:22.68
Korzeniowski PawelChiba07-08-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź4:29.13795A1:00.371:09.581:14.831:04.35
2.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa4:29.87788A59.431:10.511:19.121:00.81
3.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole4:30.95779A1:01.761:10.681:16.511:02.00
Min-12 ME Jun
4.Cieślak Marcin SK92Warszawianka4:32.61765A1:00.131:10.801:19.011:02.67
5.Certa Maciej SO91WISŁA Puławy4:32.97762A1:00.831:11.551:16.971:03.62
6.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice4:33.66756A1:00.011:10.041:20.201:03.41
7.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim4:34.90746A1:01.711:12.851:17.311:03.03
8.Wieteska Mateusz91START Łódź4:36.64732A1:02.351:12.631:20.221:01.44
9.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa4:39.43710B1:03.151:11.881:20.381:04.02
10.Kliza Mateusz94KP AVIA Świdnik4:40.12705B1:03.511:15.041:17.111:04.46
11.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków4:40.27704B1:02.121:12.411:19.191:06.55
12.Misiak Piotr92Bielany Warszawa4:40.78700B1:02.111:11.591:23.851:03.23
13.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim4:41.60694B58.631:15.631:23.591:03.75
14.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin4:43.53680B1:02.421:15.151:19.411:06.55
15.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn4:44.34674B1:00.681:12.891:23.811:06.96
16.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń4:48.58645B1:04.981:11.321:24.711:07.57
17.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków4:48.60644R1:02.461:14.761:24.861:06.52
18.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W4:53.99610R1:03.241:16.451:23.521:10.78
19.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław4:54.34607R1:02.511:13.691:28.671:09.47
20.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów4:55.146031:11.941:14.791:20.441:07.97
21.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin4:59.725751:05.511:19.651:26.441:08.12
22.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów5:01.965631:06.861:18.671:26.161:10.27
23.Wiak Jakub95ORLIK Lublin5:02.955571:08.711:21.211:27.191:05.84
24.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin5:03.825521:06.471:18.881:27.981:10.49
25.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań5:04.285501:06.921:18.881:32.551:05.93
26.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa5:05.885411:07.241:17.231:28.441:12.97
27.Żuczek Piotr94IKAR Mielec5:12.265091:13.471:23.351:23.861:11.58
28.Ciechanowicz Michał93MOS Dąbrowa Grn5:14.055001:05.591:24.631:30.441:13.39
29.Galon Michał95Akwawit Leszno5:16.264901:07.781:25.401:30.971:12.11
30.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno5:18.664791:08.171:24.801:32.611:13.08
31.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów5:19.434751:14.711:20.091:34.101:10.53
32.Przybylak Tomasz92Akwawit Leszno5:35.354111:10.471:30.661:36.631:17.59
33.Kurasiewicz Patryk95WODNIK Radom5:38.823981:11.241:26.401:38.261:22.92


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-05-22
Mezczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski
Min MS Rzym
55.04
55.51
Kizierowski BartoszSydney00-09-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Dubiel Adam93LUBLINIANKA57.9576428.5929.36
2.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa58.9272728.8630.06


<< TOP >>
Konkurencja 11
09-05-22 - 17:00
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:57.15
1:59.94
Jedrzejczak OtyliaBudapeszt06-08-03

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków2:00.53885
2.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:03.74818
3.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice2:04.09811
4.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole2:04.21809
5.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław2:04.38806
6.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków2:05.34787
7.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka2:06.32769
8.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:06.56765
Finał B
9.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec2:04.6280129.7031.6932.0931.14
RP Jun 14-lat
10.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław2:07.6474529.8831.9132.5333.32
11.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA2:07.8374229.3432.4633.5032.53
12.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań2:08.6072929.8032.5133.4632.83
13.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:08.7972630.4932.7833.1132.41
14.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:09.7870930.2432.4233.4433.68
15.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk2:11.1068829.0932.4634.7134.84
16.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik2:12.6466429.6934.3135.3633.28


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-05-22
Mezczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:46.97
1:48.92
Korzeniowski PawelAZWAROstrowiec Św.09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy1:48.2291524.7227.5628.2927.65
Min MS
2.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa1:49.9887225.6328.0228.4927.84
3.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa1:50.1186925.4327.4828.6028.60
4.Wójt Łukasz82PZP1:50.1886725.4527.7628.7228.25
5.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa1:50.2786525.2428.5728.6027.86
6.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków1:51.4383825.8228.2628.9128.44
7.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław1:52.5981326.4228.8528.6628.66
8.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk1:52.9780526.1928.4329.3029.05
Finał B
9.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka1:52.0582526.7428.4328.7828.10
Min ME Jun
10.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:53.9578427.1529.0629.0728.67
11.Rokicki Michał84AZS AWF Warszawa1:54.4877326.8829.0029.3329.27
12.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław1:54.5777127.4628.5729.3729.17
13.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk1:54.7576826.8629.4929.8728.53
14.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa1:55.4375426.8629.2729.8929.41
14.Bor Radosław93KORNER Zielona G.1:55.4375426.8629.0030.0129.56
16.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin1:56.3073726.7329.3030.2730.00


<< TOP >>
Konkurencja 13
09-05-22
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
31.93
31.72
Kamińska BeataDebica05-05-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin31.93885
Wyrównany RP Sen,   RP Jun 16,17,18,  Min ME Jun
2.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk32.47842
3.Ścieszko Ewa90START Łódź32.48841
4.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz33.15791
5.Marczak Monika SR91MOSM Tychy33.30781
6.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce33.57762
7.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańsk33.77748
8.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.33.93738
Finał B
9.Hryniewicz Luiza90TRÓJKA Łódź32.80817
10.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław33.76749
11.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk33.83744
12.Sobko Anna94JUVENIA Wrocław34.05730
13.Poloczek Natalia SR91ZRYW Opole34.11726
14.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa34.13725
15.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim34.32713
16.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica34.45705


<< TOP >>
Konkurencja 14
09-05-22
Mezczyzn, 50m klasyczny

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
28.48
28.00
Winogrodzki MariuszOstrowiec Św06-05-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa28.41899
RP Sen
2.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo28.54887
3.Gorczyca Przemyslaw SR90AZS AWF Katowice28.72870
4.Machnik Mikołaj93MOS Katowice28.82861
RP Jun 16,17,18-lat
5.Paczkowski Damian87POLONIA Warszawa28.94851
6.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok29.04842
7.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź29.18830
Min-12 ME Jun
8.Jachowicz Piotr90START Łódź29.19829
Finał B
9.Wolniak Slawomir88AZS AWFiS Gdańsk28.01938
RP Sen
10.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.28.61880
11.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa29.40811
12.Kieruj Jakub88AZS AWF Katowice29.50803
13.Kotynia Jakub88START Łódź29.83777
14.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn29.85775
15.Gardziej Sebastian90ŚLĄSK Wrocław29.87774
16.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA29.91770


<< TOP >>
Konkurencja 15
09-05-22
Kobiet, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:01.97
1:02.04
Tchórz AlicjaSLGOROstrowiec Św.09-05-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W1:01.5289130.0331.49
RP Sen, RP Jun 17,18-lat
2.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław1:02.2186130.5131.70
RP Jun 16-lat, Min ME Jun
3.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk1:02.8183730.6232.19
4.Madziarska Xenia91PZP1:02.8883430.5132.37
5.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik1:03.2582030.9232.33
6.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin1:04.3677831.1333.23
Min ME Jun
7.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz1:04.5877031.2933.29
Min-12 ME Jun
8.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim1:05.1475031.7933.35
Finał B
9.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów1:05.3074532.0033.30
10.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1:05.4274132.1733.25
11.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka1:05.9972231.8834.11
12.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W1:06.1571632.2733.88
13.Borek Natalia SK90WODNIK Krosno1:06.5970232.4934.10
14.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork1:06.9669132.8634.10
15.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:07.0668832.7434.32
16.Morawska Justyna92Bielany Warszawa1:08.1665533.0235.14


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-05-22
Mezczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
55.04
55.51
Kizierowski BartoszSydney00-09-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.54.9389726.5728.36
RP Sen, Min MS, Min ME Jun
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice55.5186927.0428.47
Min MS, Min ME Jun
3.Mączewski Adam90Warszawianka56.1584027.1329.02
4.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.56.3883027.0729.31
5.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków57.3378927.9829.35
6.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk58.1975528.1730.02
7.Dubiel Adam93LUBLINIANKA58.4274628.7429.68
8.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław58.4874428.1130.37
Finał B
9.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa57.3079027.8729.43
10.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk58.9472628.4030.54
11.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa59.4470828.6330.81
12.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy59.6770029.0930.58
13.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W1:00.1668329.2830.88
14.Dobrowolski Sebastian90START Łódź1:00.6666629.2831.38
15.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk1:00.6766629.4131.26
16.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk1:03.6957630.0233.67


<< TOP >>
Konkurencja 17
09-05-22
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:36.95
4:51.60
Baranowska KatarzynaPekin08-08-09

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa4:47.788541:04.241:11.691:25.391:06.46
Min MS
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:50.408311:04.471:11.931:26.781:07.22
Min MS, Min ME Jun
3.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:52.068171:05.011:15.041:23.261:08.75
4.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa5:00.877471:08.301:18.031:26.341:08.20
5.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim5:04.157231:08.441:19.261:30.691:05.76
6.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W5:06.507071:07.561:19.811:25.761:13.37
7.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków5:07.437001:10.531:18.991:27.411:10.50
8.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław5:30.135651:12.421:28.081:33.011:16.62
Finał B
9.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W5:08.496931:07.741:19.541:29.361:11.85
10.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań5:09.936831:12.631:20.511:29.221:07.57
11.Trojanowska Kinga95Skra Bełchatów5:10.006831:10.971:20.441:30.151:08.44
12.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów5:11.996701:10.241:19.601:31.671:10.48
13.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz5:13.026631:10.211:19.691:33.561:09.56
14.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań5:13.236621:09.551:24.451:30.261:08.97
15.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA5:15.246491:13.751:19.191:30.311:11.99
16.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice5:24.335961:13.581:21.791:35.201:13.76


<< TOP >>
Konkurencja 18
09-05-22
Mezczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:17.06
4:22.68
Korzeniowski PawelChiba07-08-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź4:14.1294458.791:04.981:12.0058.35
RP Sen, Min MS
2.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa4:17.9690257.221:06.651:15.6258.47
Min MS
3.Cieślak Marcin SK92Warszawianka4:25.2483058.621:09.791:16.791:00.04
Min ME Jun
4.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice4:28.1380459.981:09.581:17.281:01.29
Min ME Jun
5.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole4:33.737551:01.561:11.371:16.991:03.81
6.Wieteska Mateusz91START Łódź4:36.597321:02.191:13.441:19.691:01.27
7.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa4:37.237271:01.671:11.881:20.671:03.01
8.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim4:40.737001:02.451:15.261:18.551:04.47
Finał B
9.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn4:34.827461:00.081:11.031:21.621:02.09
10.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków4:34.937451:01.261:12.221:17.691:03.76
11.Misiak Piotr92Bielany Warszawa4:39.847071:02.101:12.161:22.861:02.72
12.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim4:40.117051:01.241:13.211:22.631:03.03
13.Kliza Mateusz94KP AVIA Świdnik4:40.127051:02.651:14.281:17.801:05.39
14.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin4:47.796501:03.321:17.351:22.621:04.50
15.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków4:48.176471:02.141:16.161:24.811:05.06
16.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń4:50.746301:04.181:11.161:26.601:08.80


<< TOP >>
Konkurencja 19
09-05-22
Kobiet, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
3:49.86
3:51.85
3:40.94
Wilk,Baranowska,Pawlaczek,Szczepaniak
AZS AWF Warszawa

Belgrad
Debica
08-07-31
07-04-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:55.30781
Szczepaniak Karolina
Gołêbiowska Joanna
+0,78
+0,41
28.67
28.14
57.70
58.99
Żak Dominika
Jêdrzejczak Otylia
+0,57
+0,56
27.49
28.48
59.30
59.31
2.ZRYW Opole 1ZRYW Opole3:56.84765
Pawlaczek Natalia
Żukowska Paula
+0,69
+0,27
27.73
28.47
58.46
58.99
Nowacka Aleksandra
Stawicka Joanna SK
+0,45
+0,49
29.34
28.27
1:00.52
58.87
3.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa3:57.65758
Ptasińska Katarzyna
Zackiewicz Aleksandra
+0,71
+0,61
28.25
28.33
58.58
1:00.26
Kowalska Agata
Budzis Joanna
+0,60
+0,18
28.68
28.06
1:00.11
58.70
4.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:58.78747
Skrzydło Sara
Staszkiewicz Katarzyna
+0,78
+0,41
29.18
28.90
1:00.52
59.92
Pożarowszczyk Beata
Majda Aleksandra
+0,42
+0,32
28.75
27.94
59.66
58.68
5.SŁOWIANKA Gorzów WSŁOWIANKA Gorzów W3:59.50740
Jessa Jagoda
Olczak Mirela
+0,80
+0,35
29.88
28.29
1:02.28
58.74
Tchórz Alicja
Porzelska Anna
+0,37
+0,77
27.63
29.72
57.74
1:00.74
6.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków4:01.67720
Kowalczyk Katarzyna
Mazurek Karolina
+0,63
+0,48
29.10
29.47
1:00.00
1:01.12
Świderska Marlena
Cisowska Aleksandra
+0,38
+0,57
29.23
28.30
1:01.14
59.41
7.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice4:02.33715
Szula Paulina
Pałczyk Emilia
+0,82
+0,62
28.88
29.31
1:01.21
1:00.89
Piasecka Marta SK
Gawełczyk Dominika SK
+0,68
+0,48
29.19
28.60
1:00.55
59.68
8.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław4:03.26706
Naziêbło Klaudia
Dorosińska Marta
+0,91
+0,55
28.97
29.51
59.61
1:01.62
Cichowska Kinga
Piêtka Joanna
+0,41
+0,23
29.42
28.39
1:01.41
1:00.62
9.Warszawianka- MłodzWarszawianka4:07.80668
Piechocka Jagoda SK
Głowacka Ewa
+0,90
+0,61
30.08
30.50
1:02.74
1:03.07
Czerska Sandra
Wąsiakowska Weronika SK
+0,64
+0,59
29.37
29.06
1:01.62
1:00.37
10.WARTA PoznańWARTA Poznań4:11.97636
Cieślak Joanna
Ciesielska Sylwia
+0,83
+0,40
30.42
30.38
1:02.84
1:04.35
Kasperek Katarzyna
Taczała Alicja
+0,34
+0,47
30.15
29.10
1:03.33
1:01.45
11.KSZO OstrowiecKSZO Ostrowiec4:14.00621
Słopiecka Maja
Uchańska Karolina
+0,75
+0,75
29.48
32.28
1:01.41
1:07.01
Grzebała Zuzanna
Kilijańska Donata
+0,62
+0,68
30.80
29.65
1:04.98
1:00.60
12.AZS AWF Katowice-MłodzAZS AWF Katowice4:15.26611
Fijałkowska Magdalena
Pietrzak Sandra
+0,83
+0,38
28.96
29.91
1:00.77
1:02.03
Szumigaj Karolina
Podsiadła Agnieszka
+0,46
+0,60
30.18
32.93
1:03.52
1:08.94
13.ZRYW Opole 2ZRYW Opole4:26.91535
Krasnowska Anna
Winogradów Beata
+0,86
+0,62
30.11
31.04
1:03.67
1:07.05
Burzykowska Ewa
Kostecka Joanna
+0,64
+0,20
32.72
31.69
1:10.58
1:05.61


<< TOP >>
Konkurencja 20
09-05-22
Mezczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
3:16.08
3:21.03
3:17.03
Gasior,Czerniak,Tarczynski,Zaluski
AZS AWF Warszawa

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-05-21
08-04-04

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:22.44848
Gąsior Łukasz
Rutkowski Szymon
+0,66
+0,30
23.59
25.00
49.80
52.54
Rurak Paweł
Korzeniowski Pawel
+0,42
+0,29
24.51
23.67
50.98
49.12
2.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:22.86843
Wilk Robert
Wiśniewski Bartosz
+0,67
+0,46
24.21
24.07
50.51
51.31
Gnela Wojciech
Unold Marcin
+0,40
+0,05
24.23
23.33
51.93
49.11
3.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:24.37824
Sławiński Mateusz
Haas Mateusz
+0,64
+0,25
24.23
23.26
50.63
50.61
Szamotulski Wojciech
Sokulski Jacek
+0,05
+0,35
24.80
24.18
51.85
51.28
4.KORNER Zielona G. 1KORNER Zielona G.3:26.93794
Jasiński Jakub
Kawêcki Radosław
+0,76
+0,32
25.00
24.23
51.59
52.31
Bor Radosław
Załuski Kajetan
+0,33
+0,34
24.67
23.66
52.25
50.78
5.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław3:28.40777
Bogulski Bartłomiej
Werner Paweł
+0,75
+0,38
25.37
24.27
52.14
51.19
Soboń Julian
Bening Emil
-0,01
+0,37
25.03
24.95
52.62
52.45
6.TRÓJKA ŁódźTRÓJKA Łódź3:32.33735
Kwiatkowski Przemysław
Gniadek Damian
+0,72
+0,46
25.02
25.43
52.93
54.16
Kwiatkowski Michał
Wypych Filip
+0,66
+0,36
25.91
24.37
53.67
51.57
7.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:33.65721
Dąbrowski Filip
Mróz Marek
+0,80
+0,55
25.78
25.17
53.26
54.21
Szczypiński Marcin
Bucki Paweł
+0,54
+0,53
25.00
25.06
53.34
52.84
8.KORNER Zielona G. 2KORNER Zielona G.3:35.54702
Ważeliński Błażej
Gawłowicz Krzysztof
+0,72
+0,35
26.35
24.43
55.64
51.33
Kołodziejski Mateusz
Pietrzyk Patryk
+0,21
+0,58
25.54
25.81
53.97
54.60
9.ORLIK Lublin - MłodzORLIK Lublin3:36.23696
Korgul Łukasz
Wêgier Grzegorz
+0,79
+0,30
25.07
26.13
53.35
54.42
Całka Mateusz
Czarnecki Mikołaj
+0,56
+0,12
26.79
24.55
55.93
52.53
10.MKP SzczecinMKP Szczecin3:36.30695
Kleszczyński Paweł
Kandulski Daniel
+0,75
+0,41
25.88
25.64
54.08
53.75
Orłowski Piotr
Zieliński Dawid
+0,35
+0,59
26.20
25.48
55.39
53.08
11.Warszawianka- MłodzWarszawianka3:37.18687
Mączewski Adam
Janas Piotr
+0,84
+0,24
25.37
25.73
53.33
54.45
Walczak Joachim
Dominiak Marcin
+0,18
+0,21
25.66
25.65
55.01
54.39
12.POLONIA W-wa - MłodzPOLONIA Warszawa3:37.26686
Mikołajewski Mariusz
Rowiński Filip
+0,72
+0,15
26.51
26.36
54.43
55.28
Grzejszczak Pawel
Tarczyński Marcin
+0,53
+0,27
26.53
24.14
56.41
51.14
13.AZS AGH Kraków - MłodzAZS AGH Kraków3:40.32658
Wilk Krzysztof
Krawczyk Sebastian
+0,85
+0,53
25.50
26.29
52.64
55.06
Kwiatkowski Arkadiusz
Klupa Michał
+0,45
+0,52
27.07
26.51
57.21
55.41
14.Słowianka GW-MłodzSŁOWIANKA Gorzów W3:41.86644
Sawala Juliusz
Dudziak Tomasz
+0,77
+0,44
26.50
26.18
54.66
54.64
Mokosa Radosław
Wiśniowski Tomasz
+0,45
+0,42
26.89
26.82
56.59
55.97
15.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn3:42.01643
Samul Kamil
Kaproń Kacper
+0,68
+0,48
26.52
26.63
55.67
56.02
Furman Łukasz
Chmiel Łukasz
+0,25
+0,43
25.87
26.44
55.45
54.87
16.MKP Szczecin - MłodzMKP Szczecin3:42.46639
Krzywiecki Tomasz
Kobus Kamil
+0,78
+0,50
26.31
27.83
54.47
59.52
Wróblewski Dawid
Jabłoński Marcin
+0,46
+0,44
26.58
25.14
55.82
52.65
17.Żoliborz Warszawa-MłodzŻoliborz W-wa3:43.09633
Białous Bartłomiej
Korsak Bartlomiej
+0,82
+0,48
27.61
26.93
59.64
56.21
Żebrowski Piotr
Kozak Paweł
+0,42
+0,34
25.40
26.10
53.26
53.98
18.REKIN WarszawaREKIN Warszawa3:52.31561
Siński Mateusz
Marecki Grzegorz
+0,70
+0,11
27.29
27.48
55.97
58.30
Tomaszewski Jacek
Kwieciński Wojciech
+0,33
+0,09
27.53
28.86
57.56
1:00.48