Nr  1. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  2. Mezczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  4. Mezczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  6. Mezczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mezczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  41. Mezczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  1. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  2. Mezczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  4. Mezczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  6. Mezczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mezczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  10. Mezczyzn, 4 x 200m dowolny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Mlodziezowców
Ostrowiec Sw., 21. - 24.5.2009


Konkurencja 1
09-05-21 - 9:00
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
16:30.52
16:22.18
Dyszkiewicz MagdaMinneapolis00-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec17:11.75797
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.76
2:10.62
3:18.15
4:25.98
1:03.76
1:06.86
1:07.53
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.42
6:43.25
7:52.34
9:01.74
1:08.44
1:08.83
1:09.09
1:09.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.31
11:21.24
12:31.39
13:41.94
1:09.57
1:09.93
1:10.15
1:10.55
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.48
16:02.72
17:11.75
1:10.54
1:10.24
1:09.03
2.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków17:34.87746
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.02
2:15.21
3:25.20
4:35.19
1:06.02
1:09.19
1:09.99
1:09.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.98
6:56.40
8:05.66
9:15.71
1:10.79
1:10.42
1:09.26
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.91
11:38.27
12:49.47
13:59.62
1:11.20
1:11.36
1:11.20
1:10.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:10.82
16:22.59
17:34.87
1:11.20
1:11.77
1:12.28
3.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka17:47.63720
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.18
2:14.32
3:23.43
4:33.78
1:05.18
1:09.14
1:09.11
1:10.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.86
6:56.60
8:08.15
9:19.91
1:11.08
1:11.74
1:11.55
1:11.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.05
11:43.85
12:56.01
14:09.26
1:12.14
1:11.80
1:12.16
1:13.25
1300m:
1400m:
1500m:
15:22.02
16:35.24
17:47.63
1:12.76
1:13.22
1:12.39
4.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn17:57.10701
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.61
2:20.30
3:32.23
4:44.28
1:09.61
1:10.69
1:11.93
1:12.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.40
7:09.02
8:21.02
9:33.78
1:12.12
1:12.62
1:12.00
1:12.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.02
11:58.35
13:10.64
14:22.67
1:12.24
1:12.33
1:12.29
1:12.03
1300m:
1400m:
1500m:
15:35.19
16:46.37
17:57.10
1:12.52
1:11.18
1:10.73
5.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec18:01.86692
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.42
2:15.83
3:25.97
4:36.87
1:07.42
1:08.41
1:10.14
1:10.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.17
6:59.95
8:12.29
9:25.06
1:11.30
1:11.78
1:12.34
1:12.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.72
11:51.20
13:05.33
14:19.54
1:12.66
1:13.48
1:14.13
1:14.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:33.72
16:48.16
18:01.86
1:14.18
1:14.44
1:13.70
6.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków18:04.93686
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.65
2:21.89
3:34.59
4:46.82
1:08.65
1:13.24
1:12.70
1:12.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.43
7:11.75
8:24.34
9:36.95
1:12.61
1:12.32
1:12.59
1:12.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.01
12:02.86
13:15.65
14:28.96
1:13.06
1:12.85
1:12.79
1:13.31
1300m:
1400m:
1500m:
15:42.49
16:55.36
18:04.93
1:13.53
1:12.87
1:09.57
7.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość18:16.62664
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.93
2:22.82
3:36.49
4:50.67
1:09.93
1:12.89
1:13.67
1:14.18
500m:
600m:
700m:
800m:
6:04.37
7:17.67
8:31.39
9:45.61
1:13.70
1:13.30
1:13.72
1:14.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.75
12:13.44
13:27.63
14:41.05
1:14.14
1:13.69
1:14.19
1:13.42
1300m:
1400m:
1500m:
15:54.89
17:07.58
18:16.62
1:13.84
1:12.69
1:09.04
8.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice18:18.44661
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.90
2:20.16
3:32.55
4:45.48
1:07.90
1:12.26
1:12.39
1:12.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.48
7:11.47
8:24.98
9:38.51
1:13.00
1:12.99
1:13.51
1:13.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.44
12:06.71
13:20.87
14:35.79
1:13.93
1:14.27
1:14.16
1:14.92
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.52
17:05.17
18:18.44
1:14.73
1:14.65
1:13.27
9.Cieślak Joanna96WARTA Poznań18:29.14642
RP 13-lat
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.17
2:21.24
3:33.99
4:47.45
1:08.17
1:13.07
1:12.75
1:13.46
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.31
7:15.17
8:30.36
9:45.18
1:13.86
1:13.86
1:15.19
1:14.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:00.69
12:16.48
13:32.03
14:47.43
1:15.51
1:15.79
1:15.55
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:02.79
17:17.44
18:29.14
1:15.36
1:14.65
1:11.70
10.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz18:35.61631
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.02
2:22.90
3:37.30
4:50.95
1:09.02
1:13.88
1:14.40
1:13.65
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.60
7:20.65
8:35.28
9:50.49
1:14.65
1:15.05
1:14.63
1:15.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:05.79
12:20.82
13:36.42
14:51.82
1:15.30
1:15.03
1:15.60
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:07.47
17:21.77
18:35.61
1:15.65
1:14.30
1:13.84
11.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin18:38.51626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.43
2:23.45
3:38.76
4:54.42
1:09.43
1:14.02
1:15.31
1:15.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:10.03
7:25.84
8:41.10
9:56.62
1:15.61
1:15.81
1:15.26
1:15.52
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.12
12:27.08
13:42.65
14:57.83
1:15.50
1:14.96
1:15.57
1:15.18
1300m:
1400m:
1500m:
16:12.44
17:26.59
18:38.51
1:14.61
1:14.15
1:11.92
12.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin18:42.55619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.07
2:26.10
3:41.08
4:56.81
1:11.07
1:15.03
1:14.98
1:15.73
500m:
600m:
700m:
800m:
6:12.60
7:27.99
8:43.43
9:58.90
1:15.79
1:15.39
1:15.44
1:15.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:14.23
12:29.59
13:45.05
14:59.99
1:15.33
1:15.36
1:15.46
1:14.94
1300m:
1400m:
1500m:
16:15.54
17:30.05
18:42.55
1:15.55
1:14.51
1:12.50
13.Janiczek Olga91LUBLINIANKA19:10.95574
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.72
2:28.02
3:44.34
5:01.23
1:11.72
1:16.30
1:16.32
1:16.89
500m:
600m:
700m:
800m:
6:18.53
7:35.80
8:53.44
10:11.46
1:17.30
1:17.27
1:17.64
1:18.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:29.18
12:46.07
14:03.48
15:21.40
1:17.72
1:16.89
1:17.41
1:17.92
1300m:
1400m:
1500m:
16:38.32
17:55.29
19:10.95
1:16.92
1:16.97
1:15.66
14.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz19:22.98557
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.49
2:22.23
3:38.42
4:55.92
1:08.49
1:13.74
1:16.19
1:17.50
500m:
600m:
700m:
800m:
6:14.67
7:33.48
8:52.04
10:11.35
1:18.75
1:18.81
1:18.56
1:19.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.10
12:50.40
14:09.96
15:29.57
1:19.75
1:19.30
1:19.56
1:19.61
1300m:
1400m:
1500m:
16:48.91
18:07.58
19:22.98
1:19.34
1:18.67
1:15.40
15.Zyga Paulina94NAWA Skierniewice19:24.69554
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.49
2:33.38
3:52.23
5:10.85
1:14.49
1:18.89
1:18.85
1:18.62
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.17
7:47.58
9:06.10
10:23.95
1:18.32
1:18.41
1:18.52
1:17.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:40.96
12:57.88
14:15.69
15:33.60
1:17.01
1:16.92
1:17.81
1:17.91
1300m:
1400m:
1500m:
16:51.67
18:09.58
19:24.69
1:18.07
1:17.91
1:15.11
16.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot19:37.94536
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.80
2:33.64
3:52.23
5:10.35
1:14.80
1:18.84
1:18.59
1:18.12
500m:
600m:
700m:
800m:
6:28.69
7:47.24
9:06.12
10:24.53
1:18.34
1:18.55
1:18.88
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:42.75
13:01.58
14:21.03
15:41.13
1:18.22
1:18.83
1:19.45
1:20.10
1300m:
1400m:
1500m:
17:00.64
18:20.08
19:37.94
1:19.51
1:19.44
1:17.86
17.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa20:17.14486
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.14
2:28.56
3:48.69
5:10.35
1:11.14
1:17.42
1:20.13
1:21.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:32.60
7:55.55
9:17.98
10:40.31
1:22.25
1:22.95
1:22.43
1:22.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:03.23
13:25.88
14:48.33
16:10.56
1:22.92
1:22.65
1:22.45
1:22.23
1300m:
1400m:
1500m:
17:33.10
18:56.32
20:17.14
1:22.54
1:23.22
1:20.82


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-05-21
Mezczyzn, 800m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
7:47.91
7:52.92
Stańczyk PrzemyslawMelbourne07-03-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin8:00.08912
100m:
200m:
57.84
1:58.04
57.84
1:00.20
300m:
400m:
2:58.47
3:58.47
1:00.43
1:00.00
500m:
600m:
4:58.45
5:58.58
59.98
1:00.13
700m:
800m:
6:59.45
8:00.08
1:00.87
1:00.63
2.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn8:02.64898
Min ME Jun
100m:
200m:
58.14
1:58.31
58.14
1:00.17
300m:
400m:
2:58.74
3:59.00
1:00.43
1:00.26
500m:
600m:
4:59.51
6:00.85
1:00.51
1:01.34
700m:
800m:
7:02.14
8:02.64
1:01.29
1:00.50
3.Hreniak Maciej89MKP Szczecin8:04.20889
100m:
200m:
58.07
1:58.42
58.07
1:00.35
300m:
400m:
2:59.08
3:59.95
1:00.66
1:00.87
500m:
600m:
5:01.33
6:03.49
1:01.38
1:02.16
700m:
800m:
7:05.29
8:04.20
1:01.80
58.91
4.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn8:11.82849
Min ME Jun
100m:
200m:
59.97
2:00.42
59.97
1:00.45
300m:
400m:
3:01.12
4:02.62
1:00.70
1:01.50
500m:
600m:
5:04.12
6:06.04
1:01.50
1:01.92
700m:
800m:
7:09.24
8:11.82
1:03.20
1:02.58
5.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn8:15.09832
Min ME Jun
100m:
200m:
59.07
2:00.69
59.07
1:01.62
300m:
400m:
3:02.79
4:05.12
1:02.10
1:02.33
500m:
600m:
5:07.69
6:10.38
1:02.57
1:02.69
700m:
800m:
7:13.28
8:15.09
1:02.90
1:01.81
6.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim8:18.97813
100m:
200m:
58.52
1:59.94
58.52
1:01.42
300m:
400m:
3:01.63
4:03.95
1:01.69
1:02.32
500m:
600m:
5:07.05
6:11.17
1:03.10
1:04.12
700m:
800m:
7:15.65
8:18.97
1:04.48
1:03.32
7.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn8:21.40801
100m:
200m:
1:01.43
2:04.19
1:01.43
1:02.76
300m:
400m:
3:07.65
4:10.95
1:03.46
1:03.30
500m:
600m:
5:14.29
6:17.83
1:03.34
1:03.54
700m:
800m:
7:21.24
8:21.40
1:03.41
1:00.16
8.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:27.57772
100m:
200m:
1:00.23
2:03.56
1:00.23
1:03.33
300m:
400m:
3:07.24
4:11.64
1:03.68
1:04.40
500m:
600m:
5:16.26
6:20.99
1:04.62
1:04.73
700m:
800m:
7:25.42
8:27.57
1:04.43
1:02.15
9.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów8:27.82771
100m:
200m:
1:00.50
2:03.74
1:00.50
1:03.24
300m:
400m:
3:07.00
4:10.93
1:03.26
1:03.93
500m:
600m:
5:15.71
6:21.16
1:04.78
1:05.45
700m:
800m:
7:26.35
8:27.82
1:05.19
1:01.47
10.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec8:28.45768
100m:
200m:
59.37
2:03.36
59.37
1:03.99
300m:
400m:
3:07.65
4:11.90
1:04.29
1:04.25
500m:
600m:
5:16.43
6:21.35
1:04.53
1:04.92
700m:
800m:
7:26.01
8:28.45
1:04.66
1:02.44
11.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim8:32.05752
100m:
200m:
1:00.20
2:03.30
1:00.20
1:03.10
300m:
400m:
3:06.66
4:10.27
1:03.36
1:03.61
500m:
600m:
5:13.41
6:18.32
1:03.14
1:04.91
700m:
800m:
7:25.43
8:32.05
1:07.11
1:06.62
12.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn8:32.19751
100m:
200m:
1:00.80
2:04.22
1:00.80
1:03.42
300m:
400m:
3:08.15
4:12.21
1:03.93
1:04.06
500m:
600m:
5:16.59
6:22.31
1:04.38
1:05.72
700m:
800m:
7:27.34
8:32.19
1:05.03
1:04.85
13.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:34.76740
100m:
200m:
1:00.57
2:04.98
1:00.57
1:04.41
300m:
400m:
3:09.82
4:14.92
1:04.84
1:05.10
500m:
600m:
5:20.59
6:26.81
1:05.67
1:06.22
700m:
800m:
7:32.83
8:34.76
1:06.02
1:01.93
14.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag8:35.12739
100m:
200m:
1:01.26
2:05.51
1:01.26
1:04.25
300m:
400m:
3:10.37
4:15.73
1:04.86
1:05.36
500m:
600m:
5:21.31
6:27.13
1:05.58
1:05.82
700m:
800m:
7:32.80
8:35.12
1:05.67
1:02.32
15.Bor Radosław93KORNER Zielona G.8:39.22721
100m:
200m:
1:02.78
2:10.60
1:02.78
1:07.82
300m:
400m:
3:18.16
4:24.17
1:07.56
1:06.01
500m:
600m:
5:29.15
6:34.07
1:04.98
1:04.92
700m:
800m:
7:38.22
8:39.22
1:04.15
1:01.00
16.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia8:45.49696
100m:
200m:
1:00.79
2:08.02
1:00.79
1:07.23
300m:
400m:
3:15.02
4:21.92
1:07.00
1:06.90
500m:
600m:
5:28.67
6:35.26
1:06.75
1:06.59
700m:
800m:
7:41.18
8:45.49
1:05.92
1:04.31
17.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork8:48.66683
100m:
200m:
1:01.52
2:07.24
1:01.52
1:05.72
300m:
400m:
3:13.94
4:20.59
1:06.70
1:06.65
500m:
600m:
5:27.71
6:35.45
1:07.12
1:07.74
700m:
800m:
7:42.87
8:48.66
1:07.42
1:05.79
18.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa8:51.33673
100m:
200m:
1:00.43
2:05.88
1:00.43
1:05.45
300m:
400m:
3:13.23
4:21.15
1:07.35
1:07.92
500m:
600m:
5:30.22
6:38.90
1:09.07
1:08.68
700m:
800m:
7:47.20
8:51.33
1:08.30
1:04.13
19.Połącarz Piotr89AZS AWFiS Gdańsk8:52.13670
100m:
200m:
1:01.38
2:07.32
1:01.38
1:05.94
300m:
400m:
3:13.92
4:20.97
1:06.60
1:07.05
500m:
600m:
5:28.53
6:36.71
1:07.56
1:08.18
700m:
800m:
7:44.71
8:52.13
1:08.00
1:07.42
20.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk8:54.41661
100m:
200m:
1:01.12
2:06.68
1:01.12
1:05.56
300m:
400m:
3:12.86
4:20.19
1:06.18
1:07.33
500m:
600m:
5:28.79
6:38.04
1:08.60
1:09.25
700m:
800m:
7:46.97
8:54.41
1:08.93
1:07.44
21.Szarliński Filip92Warszawianka8:58.50646
100m:
200m:
1:02.79
2:09.93
1:02.79
1:07.14
300m:
400m:
3:17.53
4:25.91
1:07.60
1:08.38
500m:
600m:
5:34.13
6:43.40
1:08.22
1:09.27
700m:
800m:
7:52.48
8:58.50
1:09.08
1:06.02
22.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin8:58.62646
100m:
200m:
1:02.25
2:08.90
1:02.25
1:06.65
300m:
400m:
3:15.85
4:23.51
1:06.95
1:07.66
500m:
600m:
5:32.34
6:42.36
1:08.83
1:10.02
700m:
800m:
7:51.93
8:58.62
1:09.57
1:06.69
23.Baran Mateusz93Warszawianka9:01.29637
100m:
200m:
1:03.09
2:11.51
1:03.09
1:08.42
300m:
400m:
3:18.59
4:26.75
1:07.08
1:08.16
500m:
600m:
5:35.01
6:44.21
1:08.26
1:09.20
700m:
800m:
7:53.22
9:01.29
1:09.01
1:08.07
24.Żukowski Maciej93ORKA Zamość9:01.86635
100m:
200m:
1:01.71
2:08.46
1:01.71
1:06.75
300m:
400m:
3:16.12
4:24.90
1:07.66
1:08.78
500m:
600m:
5:33.70
6:43.90
1:08.80
1:10.20
700m:
800m:
7:53.57
9:01.86
1:09.67
1:08.29
25.Kotlewski Michał94ZRYW Opole9:01.91634
100m:
200m:
1:03.02
2:10.84
1:03.02
1:07.82
300m:
400m:
3:19.12
4:28.10
1:08.28
1:08.98
500m:
600m:
5:37.57
6:46.96
1:09.47
1:09.39
700m:
800m:
7:56.12
9:01.91
1:09.16
1:05.79
26.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko9:02.09634
100m:
200m:
1:03.36
2:12.15
1:03.36
1:08.79
300m:
400m:
3:20.77
4:29.38
1:08.62
1:08.61
500m:
600m:
5:38.08
6:47.05
1:08.70
1:08.97
700m:
800m:
7:56.37
9:02.09
1:09.32
1:05.72
27.Wiak Jakub95ORLIK Lublin9:02.11634
100m:
200m:
1:04.07
2:12.01
1:04.07
1:07.94
300m:
400m:
3:20.56
4:29.35
1:08.55
1:08.79
500m:
600m:
5:38.74
6:47.88
1:09.39
1:09.14
700m:
800m:
7:56.21
9:02.11
1:08.33
1:05.90
28.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag9:06.26619
100m:
200m:
1:03.47
2:11.66
1:03.47
1:08.19
300m:
400m:
3:20.92
4:30.45
1:09.26
1:09.53
500m:
600m:
5:40.61
6:50.35
1:10.16
1:09.74
700m:
800m:
7:59.35
9:06.26
1:09.00
1:06.91
29.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin9:07.61615
100m:
200m:
1:03.37
2:11.20
1:03.37
1:07.83
300m:
400m:
3:20.08
4:28.56
1:08.88
1:08.48
500m:
600m:
5:37.61
6:47.01
1:09.05
1:09.40
700m:
800m:
7:57.82
9:07.61
1:10.81
1:09.79
30.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia9:14.66592
100m:
200m:
1:04.28
2:13.92
1:04.28
1:09.64
300m:
400m:
3:23.89
4:34.57
1:09.97
1:10.68
500m:
600m:
5:44.93
6:55.05
1:10.36
1:10.12
700m:
800m:
8:05.87
9:14.66
1:10.82
1:08.79
31.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg9:20.42574
100m:
200m:
1:06.75
2:17.84
1:06.75
1:11.09
300m:
400m:
3:28.52
4:39.14
1:10.68
1:10.62
500m:
600m:
5:49.53
7:00.40
1:10.39
1:10.87
700m:
800m:
8:11.58
9:20.42
1:11.18
1:08.84
32.Mochol Marcin95ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.35
2:18.77
1:07.35
1:11.42
300m:
400m:
3:31.17
4:44.39
1:12.40
1:13.22
500m:
600m:
5:57.97
7:11.01
1:13.58
1:13.04
700m:
800m:
8:23.57
9:31.14
1:12.56
1:07.57
32.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.14
2:17.83
1:07.14
1:10.69
300m:
400m:
3:29.49
4:41.51
1:11.66
1:12.02
500m:
600m:
5:54.33
7:07.76
1:12.82
1:13.43
700m:
800m:
8:21.68
9:31.14
1:13.92
1:09.46
34.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno9:38.65521
100m:
200m:
1:04.12
2:13.64
1:04.12
1:09.52
300m:
400m:
3:25.57
4:38.74
1:11.93
1:13.17
500m:
600m:
5:52.24
7:07.47
1:13.50
1:15.23
700m:
800m:
8:23.34
9:38.65
1:15.87
1:15.31
35.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice9:50.02491
100m:
200m:
1:07.51
2:20.05
1:07.51
1:12.54
300m:
400m:
3:34.46
4:49.75
1:14.41
1:15.29
500m:
600m:
6:04.86
7:19.96
1:15.11
1:15.10
700m:
800m:
8:35.72
9:50.02
1:15.76
1:14.30
36.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno9:56.29476
100m:
200m:
1:05.65
2:18.43
1:05.65
1:12.78
300m:
400m:
3:32.33
4:47.79
1:13.90
1:15.46
500m:
600m:
6:04.65
7:22.04
1:16.86
1:17.39
700m:
800m:
8:40.02
9:56.29
1:17.98
1:16.27


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-05-21
Kobiet, 200m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:05.61
2:11.65
Jedrzejczak OtyliaMontreal05-07-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:10.13900A29.3733.2234.6732.87
Min MS, Min ME Jun
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole2:14.72811A30.8533.8334.8235.22
Min ME Jun
3.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim2:15.66794A30.7234.5334.8235.59
Min ME Jun
4.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów2:15.89790A30.9934.6734.9735.26
Min-12 ME Jun
5.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:17.71759A31.3334.9235.4436.02
6.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:17.89756A30.1335.1436.2136.41
7.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:20.29718A31.8035.3036.1137.08
8.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W2:22.08691A31.3235.6737.3237.77
9.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz2:22.36687B31.6035.7937.2537.72
10.Kêdracka Magda89AZS AWF Warszawa2:23.04678B32.0535.1136.6939.19
11.Panek Agata93SOLEX Lêbork2:23.36673B31.6036.4237.3537.99
12.Duszak Anna93POLONIA Warszawa2:25.41645B31.9036.7338.4638.32
13.Czerska Sandra90Warszawianka2:26.13636B31.3835.8738.7840.10
14.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock2:27.42619B31.7336.9338.4840.28
15.Świtalska Martyna92WARTA Poznań2:27.77615B31.5736.4439.3040.46
16.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa2:27.91613B32.2637.1438.8439.67
17.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków2:28.19609R32.1337.3339.0539.68
18.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz2:28.21609R32.2237.4638.9939.54
19.Dorosińska Marta91JUVENIA Wrocław2:28.40607R32.3336.7738.6340.67
20.Sołowiej Ewelina90MKP Szczecin2:28.5260532.5437.9437.9440.10
21.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz2:29.7059133.3637.6539.6439.05
22.Mendak Joanna89AZS AWF Warszawa2:31.2757331.7738.1240.3541.03
23.Łukuć Natalia94Olimpijczyk Suwałki2:32.0456433.1836.7940.3441.73
24.Mikołajczak Anna95SOLEX Lêbork2:32.1056433.7240.0540.0638.27
24.Matyaszek Anna94GIM92 Ursynów2:32.1056433.6137.4740.3640.66
26.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin2:32.6955733.5339.2140.9539.00
27.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów2:33.7154633.7138.3139.8541.84
28.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa2:35.7352532.9538.9241.2842.58
29.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań2:37.4450834.6839.0040.7942.97
30.Wilmanowicz Marta89WARTA Poznań2:37.5150833.9140.1041.3242.18
31.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań2:38.2450133.3441.0442.7641.10
32.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 2:39.0349333.4438.3141.9645.32
33.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki2:40.4448034.1439.5644.5042.24


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-05-21
Mezczyzn, 200m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:54.38
1:57.93
Korzeniowski PawelEindhoven08-03-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa2:01.93813A25.8330.7832.3932.93
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:02.39804A27.0431.0532.3331.97
Min ME Jun
3.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice2:02.55801A26.5330.5132.0433.47
Min ME Jun
4.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:02.68798A27.5830.9231.8832.30
5.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk2:02.69798A27.3131.1132.0632.21
6.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin2:03.11790A26.8830.6131.9133.71
7.Paszek Marcin89WARTA Poznań2:03.33785A27.6131.4032.2132.11
8.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim2:05.23750A27.6232.3031.4633.85
9.Zawadka Michal89AZS AWF Warszawa2:06.81723B27.6532.3332.5534.28
10.Wilczyński Mateusz92TRÓJKA Łódź2:06.98720B28.7032.1532.9533.18
11.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin2:07.80706B28.2131.8733.4634.26
12.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W2:08.10701B28.3632.9632.7034.08
13.Orłowski Piotr91MKP Szczecin2:08.63692B28.7332.3033.1934.41
14.Bulak Michał92ORKA Zamość2:08.85689B27.3631.1633.5136.82
15.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn2:09.48679B28.9632.9033.8733.75
16.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów2:09.68676B28.9532.5533.4734.71
17.Zawada Mateusz92SOLEX Lêbork2:09.87673R26.5331.8734.3537.12
18.Bernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz2:11.40649R28.1033.9435.3733.99
19.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków2:11.92642R28.5932.9934.8235.52
20.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa2:13.1262528.3633.6635.3435.76
21.Widanka Maciej93JUVENIA Wrocław2:14.5760528.2933.1536.0037.13
22.Zembrzuski Maciej92Kormoran Olsztyn2:15.1159729.5333.6934.9136.98
23.Krupecki Oskar92MKP Szczecin2:16.9357428.4832.9536.6038.90
24.Wawrzyńczak Piotr93NAWA Skierniewice2:17.0957230.4834.6536.0935.87
25.Pióro Artur91Pałac Katowice2:17.4356828.7934.3436.9937.31
26.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź2:17.8156329.2234.5536.8137.23
27.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin2:18.8655030.0835.4237.2136.15
28.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań2:22.3051131.2136.0737.3637.66
29.Pióro Filip94SALOS Kielce2:22.9150530.4136.8838.7436.88
30.Rogalski Igor92ORLIK Lublin2:23.4449930.9935.9639.3337.16
31.Mokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W2:23.5049929.8435.1438.5240.00
32.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna2:25.6247732.1036.8639.0237.64
33.Przybylak Tomasz92Akwawit Leszno2:26.6446731.1036.9638.5240.06


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-05-21
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
25.14
25.61
Korc AgataPekin08-08-15

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Korc Agata86AZS Wrocław25.57849A
Min MS
2.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków25.65841A
3.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź26.71745A
4.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork26.73743A
5.Kawecka Anna SK92SALOS Kielce26.96724A
6.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork27.01720A
7.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.27.19706A
7.Żak Dominika89AZS AWF Warszawa27.19706A
9.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole27.24702B
10.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok27.25701B
11.Rachwał Helena88AZS AWF Poznań27.30697B
12.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszawa27.32696B
13.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk27.38691B
14.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa27.44687B
15.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka27.53680B
16.Szula Paulina91AZS AWF Katowice27.62673B
17.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.27.64672R
18.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz27.68669R
18.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław27.68669R
20.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław27.71667
21.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa27.77663
22.Kowalczyk Katarzyna88AZS AGH Kraków27.83658
23.Olejniczak Agata92MZOS Płock27.84658
23.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin27.84658
25.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik27.87656
25.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław27.87656
27.Fijałkowska Magdalena90AZS AWF Katowice27.92652
27.Stawicka Joanna SK93ZRYW Opole27.92652
29.Czerniak Gabriela91WISŁA Puławy27.99647
29.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok27.99647
31.Ścieszko Ewa90START Łódź28.02645
31.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA28.02645
33.Morawska Justyna92Bielany Warszawa28.03644
34.Pszczolnik Monika,SG93AZS AWFiS Gdańsk28.05643
35.Pałczyk Emilia88AZS AWF Katowice28.07642
36.Piêtka Joanna94JUVENIA Wrocław28.11639
37.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice28.28627
38.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa28.31625
39.Misztal Beata94ŚLĄSK Wrocław28.36622
40.Krasnowska Anna89ZRYW Opole28.41619
41.Slopiecka Maja94KSZO Ostrowiec28.44617
42.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź28.55610
43.Zwiejska Agata89DELFIN Toruń28.56609
44.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa28.58608
45.Kaczmarek Sandra88AZS AWF Poznań28.61606
46.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno28.63605
47.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno28.66603
48.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno28.81593
49.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz28.82593
50.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka28.83592
51.Nizio Nicola93MKP Szczecin28.84592
52.Taczała Alicja96WARTA Poznań28.85591
53.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz28.87590
54.Wawrzynkiewicz Adrianna91POLONIA Warszawa28.89588
55.Wozniak Zuzanna94Akwawit Leszno28.96584
56.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin29.01581
57.Kijewska Kaja94SALOS Kielce29.03580
58.Kwiatkowska Anna89POLONIA Warszawa29.04579
59.Palinowska Patrycja92POLONIA Warszawa29.08577
60.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna29.15573
61.Jessa Jagoda94SŁOWIANKA Gorzów W29.18571
62.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice29.36561
63.Głowacka Ewa90Warszawianka29.38560
64.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszawa29.43557
65.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn29.50553
65.Klinger Anna94PIRANIE Lubin29.50553
67.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin29.51552
67.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin29.51552
69.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań29.55550
70.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna29.60547
71.Szopa Izabela95ORLIK Lublin29.69542
72.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków29.86533
73.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów29.90531
74.Michalkiewicz Nikola949-tka Dzierżoniów30.00526
75.Turlakiewicz Karolina95DELFIN Łódź30.32509
76.Wróbel Łucja90AQUARIUS Bielawa30.41505
77.Sobko Anna94JUVENIA Wrocław30.46502
78.Misiak Paula95OSiR Piotrków30.74489
79.Sadowska Marta93Gwardia Szczytno30.81485
80.Fijałkowska Zuzanna93IKAR Mielec30.92480
81.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin31.14470
82.Puszko Monika95Gwardia Szczytno31.52453
83.Burzykowska Ewa89ZRYW Opole31.65448


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-05-21
Mezczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
21.88
22.63
Kizierowski BartoszBudapeszt06-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa23.07808A
2.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy23.16799A
3.Wilk Robert86AZS AWF Katowice23.18797A
4.Unold Marcin86AZS AWF Katowice23.27788A
5.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź23.35780A
6.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa23.37778A
7.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków23.45770A
8.Kundzik Dawid88WODNIK Radom23.48767A
9.Gąsior Łukasz86AZS AWF Warszawa23.50765B
10.Haas Mateusz88ŚLĄSK Wrocław23.52763B
11.Załuski Kajetan87KORNER Zielona G.23.53762B
12.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław23.65750B
13.Kaczyński Jacek86AZS AWF Warszawa23.69746B
14.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz23.75741B
15.Korgul Łukasz90ORLIK Lublin23.81735B
16.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok23.82734?
16.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław23.82734?
18.Dąbrowski Filip88AZS AWF Katowice23.84732R
19.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław23.90727R
20.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław23.95722
21.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice23.98720
22.Luftman Adam91SŁOWIANKA Gorzów W24.00718
22.Jaworowski Marek86AZS Wrocław24.00718
24.Dobrowolski Sebastian90START Łódź24.06713
25.Mączewski Adam90Warszawianka24.12707
26.Gawłowicz Krzysztof87KORNER Zielona G.24.16704
27.Kowal Igor91PZP24.19701
28.Skorulski Maciej91MMKS Kêdzierzyn-K24.21699
28.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa24.21699
30.Bening Emil93JUVENIA Wrocław24.22699
31.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice24.23698
32.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk24.24697
33.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki24.26695
33.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań24.26695
35.Kotkowicz Michał93SŁOWIANKA Gorzów W24.29693
36.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź24.30692
37.Bor Radosław93KORNER Zielona G.24.33689
37.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk24.33689
37.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa24.33689
37.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław24.33689
41.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa24.34688
42.Przyborowski Piotr93MZOS Płock24.38685
43.Ruciński Konrad92Kormoran Olsztyn24.40683
44.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław24.51674
45.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno24.54672
46.Szczypiński Marcin86AZS AWF Katowice24.61666
47.Bucki Paweł86AZS AWF Katowice24.62665
48.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia G.24.68660
48.Witkowski Michał84AZS AWF Warszawa24.68660
50.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa24.69659
51.Kwiatkowski Przemysław92TRÓJKA Łódź24.76654
52.Wieteska Mateusz91START Łódź24.77653
53.Choiński Michał90MZOS Płock24.78652
54.Gawełczyk Mateusz SK91AZS AWF Katowice24.80651
55.Janas Krzysztof93GIM92 Ursynów24.88644
56.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.24.90643
57.Świderski Marek87JEDYNKA Łódź24.95639
58.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin25.02634
59.Stachowicz Marek92JUVENIA Wrocław25.05631
60.Mróz Marek83AZS AWF Katowice25.12626
60.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław25.12626
62.Sawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W25.21619
63.Janas Piotr90Warszawianka25.26616
64.Pąchalski Tomasz87AZS AWF Katowice25.29614
65.Gniadek Damian93TRÓJKA Łódź25.30613
66.Siński Mateusz94REKIN Warszawa25.41605
67.Kandulski Daniel91MKP Szczecin25.42604
68.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz25.43603
69.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin25.46601
69.Zieliński Dawid92MKP Szczecin25.46601
71.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków25.48600
72.Szotkowski Daniel92MZOS Płock25.51598
73.Kêcik Łukasz94LUBLINIANKA25.52597
74.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz25.55595
75.Dominiak Marcin90Warszawianka25.56594
76.Niegot Mateusz90AZS AWF Katowice25.59592
76.Walczak Joachim89Warszawianka25.59592
78.Gajda Mateusz93NAWA Skierniewice25.70585
78.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W25.70585
80.Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn25.74582
81.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.25.75581
82.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz25.93569
83.Kaproń Kacper93MOS Dąbrowa Grn25.97567
83.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin25.97567
85.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno25.99565
86.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno26.06561
87.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów26.12557
88.Harabin Mateusz90SALOS Kielce26.15555
89.Kubiak Rafał SG93AZS-AWFiS Gdańsk26.17554
90.Tomczyk Krzysztof89Akwawit Leszno26.28547
91.Biaduń Adrian93LUBLINIANKA26.31545
92.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów26.34543
93.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław26.38541
94.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin26.47535
95.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok26.48535
96.Ciechanowicz Michał93MOS Dąbrowa Grn26.51533
97.Zieliński Michał91IKAR Mielec26.52532
98.Berezecki Mateusz95Olimpijczyk Suwałki26.54531
99.Kwiatkowski Arkadiusz90AZS AGH Kraków26.58528
100.Hołub Maciej95ORLIK Przeworsk26.63526
101.Godziek Marek90AZS AWF Katowice26.69522
102.Ćwikliński Jarosław93Gwardia Szczytno26.72520
103.Zając Wojciech92DELFIN Połaniec26.86512
104.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno26.87512
105.Koczułap Maciej95DELFIN Tarnobrzeg26.92509
106.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów27.11498
107.Turkowski Michał89JEDYNKA Łódź27.13497
108.Marecki Grzegorz93REKIN Warszawa27.33486
109.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa27.57474
110.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec27.69467
111.Ziemianin Kamil90ZRYW Opole28.12446
112.Żuczek Piotr94IKAR Mielec28.21442
113.Kwieciński Wojciech94REKIN Warszawa28.70420
114.Kufel Dawid90UMKS Poznań28.98408
115.Szołdra Przemysław90UMKS Poznań29.17400
116.Sroka Piotr95SOKÓŁ Rzeszów29.34393
DYSKW.Zawadzki Krzysztof88AZS Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-05-21
Kobiet, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:12.46
2:13.05
Mazurek ZuzannaPekin08-08-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:10.85913A30.2932.9333.9333.70
RP Sen, Min MS
2.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław2:12.36882A32.2733.5934.0032.50
RP 16-lat, Min MS, Min ME Jun
3.Xenia Madziarska91PZP2:15.85816A31.1733.5735.0836.03
4.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz2:17.60785A32.6535.2735.1734.51
Min ME Jun
5.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:18.04778A31.7034.6236.2235.50
6.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik2:19.67751A32.8235.42
7.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin2:20.42739A33.0835.6436.9234.78
8.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim2:20.54737A32.6335.5236.7635.63
9.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin2:22.73704B32.8636.4437.3436.09
10.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:23.06699B33.5535.7037.1636.65
11.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin2:23.12698B33.5835.7837.5036.26
12.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork2:23.85687B34.0136.5037.7035.64
13.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew2:24.47679B33.6936.8937.6336.26
14.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:24.66676B34.3536.8138.1735.33
15.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:24.74675B33.8936.6938.1735.99
16.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa2:25.45665B33.4036.7237.9037.43
17.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim2:26.33653R33.6736.4538.4337.78
18.Wiertel Agata95LUBLINIANKA2:27.15642R34.7037.3238.1037.03
19.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław2:27.39639R34.6137.1638.0237.60
20.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów2:27.5363733.8836.9438.9037.81
21.Podlecka Agnieszka94MKP Szczecin2:28.1362935.5038.0138.6735.95
22.Cieślak Joanna96WARTA Poznań2:29.2461635.0437.9338.2438.03
23.Stobieniecka Monika95DELFIN Łódź2:30.1160534.8237.8839.1938.22
24.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin2:30.1460534.6138.2439.2638.03
25.Rudnik Daria90Victoria Racibórz2:30.7759735.4938.8039.5036.98
26.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA2:30.8459634.4438.1439.7238.54
27.Morka Monika93TRÓJKA Łódź2:31.5258835.5638.3339.1038.53
28.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań2:31.8358535.6139.6740.3136.24
29.Widzik Katarzyna90DELFIN Cieszyn2:32.2658034.6638.0339.7039.87
30.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin2:32.6957536.4938.4739.5938.14
31.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 2:33.4956636.6038.3639.9438.59
32.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań2:33.8156235.5539.0540.6338.58
33.Taczała Alicja96WARTA Poznań2:35.8054135.9139.4841.0639.35
34.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna2:41.9048237.0641.5842.5940.67
35.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa2:43.1047236.9940.8142.5342.77
36.Głuszkowska Karolina95AZS AWF Poznań2:45.4545237.8940.9143.1843.47


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-05-21
Mezczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:00.05
2:01.21
Sikora BartoszAtlanta96-07-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.1:59.82891A28.5930.1931.2629.78
RP Sen, Min MS
2.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa2:04.87787A28.8130.8932.5132.66
3.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:05.51775A28.8731.7732.7732.10
4.Dubiel Adam93LUBLINIANKA2:05.61773A29.7631.7832.3631.71
5.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice2:07.37741A29.2731.8833.1233.10
6.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa2:07.59738A30.4332.7532.3632.05
7.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków2:07.79734A29.9532.8632.7032.28
8.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy2:07.87733A30.2232.2532.7332.67
9.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków2:08.83716B29.8231.8632.8534.30
10.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk2:09.05713B30.7932.5733.3332.36
11.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA2:10.09696B30.3933.2533.6132.84
12.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń2:10.98682B30.7333.3033.9433.01
13.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:11.28677B30.0233.4334.0333.80
14.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków2:11.30677B31.1333.5633.7732.84
15.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W2:11.58672B30.7333.7134.3132.83
16.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław2:11.62672B30.6733.0433.8334.08
17.Całka Mateusz89ORLIK Lublin2:12.19663R30.7233.4234.7233.33
18.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin2:12.40660R31.1933.1934.3733.65
19.Capiga Filip91ZRYW Opole2:12.54658R31.1032.7734.5834.09
20.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.2:12.6465731.7834.1733.9232.77
21.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk2:13.1464930.3433.2034.4635.14
22.Książek Michał SK93JORDAN Kraków2:13.3364631.0932.9134.8334.50
23.Bekierski Dominik82Warszawianka2:13.7564029.8733.1735.0935.62
24.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olsztyn2:13.9063830.2634.1735.2134.26
25.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.2:14.7862631.2134.5734.9334.07
26.Wêgier Grzegorz89ORLIK Lublin2:14.8862430.5034.0735.4834.83
27.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław2:14.9262431.0833.8635.0034.98
28.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin2:16.3060531.6334.4935.4134.77
29.Uściłko Michał95BATORY Sokółka2:16.4360331.7234.4535.4434.82
30.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz2:16.8959731.0534.3536.3235.17
31.Borkowski Dominik90WARTA Poznań2:17.4159030.5833.6036.0937.14
32.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów2:17.8158533.5135.0435.3533.91
33.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk2:17.8658531.6234.4237.1634.66
34.Mieszkowski Jêdrzej94ŚLĄSK Wrocław2:18.7757330.3833.5134.6840.20
35.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:18.9857130.7834.2836.3337.59
36.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa2:19.0557032.1534.8035.9836.12
37.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin2:19.4156532.1535.3637.2434.66
38.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz2:21.0254632.1935.9437.4035.49
39.Dyduch Marcin91JORDAN Kraków2:21.9453632.8434.5437.5736.99
40.Czarzasty Tomasz94NAWA Skierniewice2:23.0352432.3736.6837.2336.75
41.Radziewicz Łukasz92AQUA 15tka Bydgoszcz2:23.1052332.6736.0337.9136.49
42.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno2:23.4851935.0236.6636.3035.50
43.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów2:25.4449833.3836.9038.5036.66
44.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań2:26.4148834.7437.1437.7636.77
45.Latos Wojciech90AQUA 15tka Bydgoszcz2:26.6948532.3235.6438.5140.22
46.Galon Michał95Akwawit Leszno2:28.3047034.6537.8739.2436.54
47.Kufel Dawid90UMKS Poznań2:42.0936035.1939.9044.5642.44


<< TOP >>
Konkurencja 41
09-05-21
Mezczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.3:23.10Gąsior,Załuski,Witkowski,KorzeniowskiPraga05-03-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.Reprezentacja PolskiPZP3:16.08933
Gąsior Łukasz
Czerniak Konrad
+0,71
+0,23
23.32
22.87
49.47
48.53
Załuski Kajetan
Tarczyński Marcin
+0,18
+0,24
22.82
23.13
49.34
48.74


<< TOP >>
Konkurencja 1
09-05-21
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
16:30.52
16:22.18
Dyszkiewicz MagdaMinneapolis00-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec17:11.75797
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.76
2:10.62
3:18.15
4:25.98
1:03.76
1:06.86
1:07.53
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.42
6:43.25
7:52.34
9:01.74
1:08.44
1:08.83
1:09.09
1:09.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.31
11:21.24
12:31.39
13:41.94
1:09.57
1:09.93
1:10.15
1:10.55
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.48
16:02.72
17:11.75
1:10.54
1:10.24
1:09.03
2.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków17:34.87746
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.02
2:15.21
3:25.20
4:35.19
1:06.02
1:09.19
1:09.99
1:09.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.98
6:56.40
8:05.66
9:15.71
1:10.79
1:10.42
1:09.26
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.91
11:38.27
12:49.47
13:59.62
1:11.20
1:11.36
1:11.20
1:10.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:10.82
16:22.59
17:34.87
1:11.20
1:11.77
1:12.28
3.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka17:47.63720
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.18
2:14.32
3:23.43
4:33.78
1:05.18
1:09.14
1:09.11
1:10.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.86
6:56.60
8:08.15
9:19.91
1:11.08
1:11.74
1:11.55
1:11.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.05
11:43.85
12:56.01
14:09.26
1:12.14
1:11.80
1:12.16
1:13.25
1300m:
1400m:
1500m:
15:22.02
16:35.24
17:47.63
1:12.76
1:13.22
1:12.39
4.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn17:57.10701
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.61
2:20.30
3:32.23
4:44.28
1:09.61
1:10.69
1:11.93
1:12.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.40
7:09.02
8:21.02
9:33.78
1:12.12
1:12.62
1:12.00
1:12.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.02
11:58.35
13:10.64
14:22.67
1:12.24
1:12.33
1:12.29
1:12.03
1300m:
1400m:
1500m:
15:35.19
16:46.37
17:57.10
1:12.52
1:11.18
1:10.73
5.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec18:01.86692
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.42
2:15.83
3:25.97
4:36.87
1:07.42
1:08.41
1:10.14
1:10.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.17
6:59.95
8:12.29
9:25.06
1:11.30
1:11.78
1:12.34
1:12.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.72
11:51.20
13:05.33
14:19.54
1:12.66
1:13.48
1:14.13
1:14.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:33.72
16:48.16
18:01.86
1:14.18
1:14.44
1:13.70
6.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków18:04.93686
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.65
2:21.89
3:34.59
4:46.82
1:08.65
1:13.24
1:12.70
1:12.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.43
7:11.75
8:24.34
9:36.95
1:12.61
1:12.32
1:12.59
1:12.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.01
12:02.86
13:15.65
14:28.96
1:13.06
1:12.85
1:12.79
1:13.31
1300m:
1400m:
1500m:
15:42.49
16:55.36
18:04.93
1:13.53
1:12.87
1:09.57
7.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość18:16.62664
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.93
2:22.82
3:36.49
4:50.67
1:09.93
1:12.89
1:13.67
1:14.18
500m:
600m:
700m:
800m:
6:04.37
7:17.67
8:31.39
9:45.61
1:13.70
1:13.30
1:13.72
1:14.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.75
12:13.44
13:27.63
14:41.05
1:14.14
1:13.69
1:14.19
1:13.42
1300m:
1400m:
1500m:
15:54.89
17:07.58
18:16.62
1:13.84
1:12.69
1:09.04
8.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice18:18.44661
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.90
2:20.16
3:32.55
4:45.48
1:07.90
1:12.26
1:12.39
1:12.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.48
7:11.47
8:24.98
9:38.51
1:13.00
1:12.99
1:13.51
1:13.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.44
12:06.71
13:20.87
14:35.79
1:13.93
1:14.27
1:14.16
1:14.92
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.52
17:05.17
18:18.44
1:14.73
1:14.65
1:13.27
9.Cieślak Joanna96WARTA Poznań18:29.14642
RP 13-lat
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.17
2:21.24
3:33.99
4:47.45
1:08.17
1:13.07
1:12.75
1:13.46
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.31
7:15.17
8:30.36
9:45.18
1:13.86
1:13.86
1:15.19
1:14.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:00.69
12:16.48
13:32.03
14:47.43
1:15.51
1:15.79
1:15.55
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:02.79
17:17.44
18:29.14
1:15.36
1:14.65
1:11.70
10.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz18:35.61631
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.02
2:22.90
3:37.30
4:50.95
1:09.02
1:13.88
1:14.40
1:13.65
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.60
7:20.65
8:35.28
9:50.49
1:14.65
1:15.05
1:14.63
1:15.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:05.79
12:20.82
13:36.42
14:51.82
1:15.30
1:15.03
1:15.60
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:07.47
17:21.77
18:35.61
1:15.65
1:14.30
1:13.84
11.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin18:38.51626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.43
2:23.45
3:38.76
4:54.42
1:09.43
1:14.02
1:15.31
1:15.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:10.03
7:25.84
8:41.10
9:56.62
1:15.61
1:15.81
1:15.26
1:15.52
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.12
12:27.08
13:42.65
14:57.83
1:15.50
1:14.96
1:15.57
1:15.18
1300m:
1400m:
1500m:
16:12.44
17:26.59
18:38.51
1:14.61
1:14.15
1:11.92
12.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin18:42.55619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.07
2:26.10
3:41.08
4:56.81
1:11.07
1:15.03
1:14.98
1:15.73
500m:
600m:
700m:
800m:
6:12.60
7:27.99
8:43.43
9:58.90
1:15.79
1:15.39
1:15.44
1:15.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:14.23
12:29.59
13:45.05
14:59.99
1:15.33
1:15.36
1:15.46
1:14.94
1300m:
1400m:
1500m:
16:15.54
17:30.05
18:42.55
1:15.55
1:14.51
1:12.50
13.Janiczek Olga91LUBLINIANKA19:10.95574
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.72
2:28.02
3:44.34
5:01.23
1:11.72
1:16.30
1:16.32
1:16.89
500m:
600m:
700m:
800m:
6:18.53
7:35.80
8:53.44
10:11.46
1:17.30
1:17.27
1:17.64
1:18.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:29.18
12:46.07
14:03.48
15:21.40
1:17.72
1:16.89
1:17.41
1:17.92
1300m:
1400m:
1500m:
16:38.32
17:55.29
19:10.95
1:16.92
1:16.97
1:15.66
14.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz19:22.98557
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.49
2:22.23
3:38.42
4:55.92
1:08.49
1:13.74
1:16.19
1:17.50
500m:
600m:
700m:
800m:
6:14.67
7:33.48
8:52.04
10:11.35
1:18.75
1:18.81
1:18.56
1:19.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.10
12:50.40
14:09.96
15:29.57
1:19.75
1:19.30
1:19.56
1:19.61
1300m:
1400m:
1500m:
16:48.91
18:07.58
19:22.98
1:19.34
1:18.67
1:15.40
15.Zyga Paulina94NAWA Skierniewice19:24.69554
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.49
2:33.38
3:52.23
5:10.85
1:14.49
1:18.89
1:18.85
1:18.62
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.17
7:47.58
9:06.10
10:23.95
1:18.32
1:18.41
1:18.52
1:17.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:40.96
12:57.88
14:15.69
15:33.60
1:17.01
1:16.92
1:17.81
1:17.91
1300m:
1400m:
1500m:
16:51.67
18:09.58
19:24.69
1:18.07
1:17.91
1:15.11
16.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot19:37.94536
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.80
2:33.64
3:52.23
5:10.35
1:14.80
1:18.84
1:18.59
1:18.12
500m:
600m:
700m:
800m:
6:28.69
7:47.24
9:06.12
10:24.53
1:18.34
1:18.55
1:18.88
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:42.75
13:01.58
14:21.03
15:41.13
1:18.22
1:18.83
1:19.45
1:20.10
1300m:
1400m:
1500m:
17:00.64
18:20.08
19:37.94
1:19.51
1:19.44
1:17.86
17.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa20:17.14486
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.14
2:28.56
3:48.69
5:10.35
1:11.14
1:17.42
1:20.13
1:21.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:32.60
7:55.55
9:17.98
10:40.31
1:22.25
1:22.95
1:22.43
1:22.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:03.23
13:25.88
14:48.33
16:10.56
1:22.92
1:22.65
1:22.45
1:22.23
1300m:
1400m:
1500m:
17:33.10
18:56.32
20:17.14
1:22.54
1:23.22
1:20.82


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-05-21
Mezczyzn, 800m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
7:47.91
7:52.92
Stańczyk PrzemyslawMelbourne07-03-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin8:00.08912
100m:
200m:
57.84
1:58.04
57.84
1:00.20
300m:
400m:
2:58.47
3:58.47
1:00.43
1:00.00
500m:
600m:
4:58.45
5:58.58
59.98
1:00.13
700m:
800m:
6:59.45
8:00.08
1:00.87
1:00.63
2.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn8:02.64898
Min ME Jun
100m:
200m:
58.14
1:58.31
58.14
1:00.17
300m:
400m:
2:58.74
3:59.00
1:00.43
1:00.26
500m:
600m:
4:59.51
6:00.85
1:00.51
1:01.34
700m:
800m:
7:02.14
8:02.64
1:01.29
1:00.50
3.Hreniak Maciej89MKP Szczecin8:04.20889
100m:
200m:
58.07
1:58.42
58.07
1:00.35
300m:
400m:
2:59.08
3:59.95
1:00.66
1:00.87
500m:
600m:
5:01.33
6:03.49
1:01.38
1:02.16
700m:
800m:
7:05.29
8:04.20
1:01.80
58.91
4.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn8:11.82849
Min ME Jun
100m:
200m:
59.97
2:00.42
59.97
1:00.45
300m:
400m:
3:01.12
4:02.62
1:00.70
1:01.50
500m:
600m:
5:04.12
6:06.04
1:01.50
1:01.92
700m:
800m:
7:09.24
8:11.82
1:03.20
1:02.58
5.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn8:15.09832
Min ME Jun
100m:
200m:
59.07
2:00.69
59.07
1:01.62
300m:
400m:
3:02.79
4:05.12
1:02.10
1:02.33
500m:
600m:
5:07.69
6:10.38
1:02.57
1:02.69
700m:
800m:
7:13.28
8:15.09
1:02.90
1:01.81
6.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim8:18.97813
100m:
200m:
58.52
1:59.94
58.52
1:01.42
300m:
400m:
3:01.63
4:03.95
1:01.69
1:02.32
500m:
600m:
5:07.05
6:11.17
1:03.10
1:04.12
700m:
800m:
7:15.65
8:18.97
1:04.48
1:03.32
7.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn8:21.40801
100m:
200m:
1:01.43
2:04.19
1:01.43
1:02.76
300m:
400m:
3:07.65
4:10.95
1:03.46
1:03.30
500m:
600m:
5:14.29
6:17.83
1:03.34
1:03.54
700m:
800m:
7:21.24
8:21.40
1:03.41
1:00.16
8.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:27.57772
100m:
200m:
1:00.23
2:03.56
1:00.23
1:03.33
300m:
400m:
3:07.24
4:11.64
1:03.68
1:04.40
500m:
600m:
5:16.26
6:20.99
1:04.62
1:04.73
700m:
800m:
7:25.42
8:27.57
1:04.43
1:02.15
9.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów8:27.82771
100m:
200m:
1:00.50
2:03.74
1:00.50
1:03.24
300m:
400m:
3:07.00
4:10.93
1:03.26
1:03.93
500m:
600m:
5:15.71
6:21.16
1:04.78
1:05.45
700m:
800m:
7:26.35
8:27.82
1:05.19
1:01.47
10.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec8:28.45768
100m:
200m:
59.37
2:03.36
59.37
1:03.99
300m:
400m:
3:07.65
4:11.90
1:04.29
1:04.25
500m:
600m:
5:16.43
6:21.35
1:04.53
1:04.92
700m:
800m:
7:26.01
8:28.45
1:04.66
1:02.44
11.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim8:32.05752
100m:
200m:
1:00.20
2:03.30
1:00.20
1:03.10
300m:
400m:
3:06.66
4:10.27
1:03.36
1:03.61
500m:
600m:
5:13.41
6:18.32
1:03.14
1:04.91
700m:
800m:
7:25.43
8:32.05
1:07.11
1:06.62
12.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn8:32.19751
100m:
200m:
1:00.80
2:04.22
1:00.80
1:03.42
300m:
400m:
3:08.15
4:12.21
1:03.93
1:04.06
500m:
600m:
5:16.59
6:22.31
1:04.38
1:05.72
700m:
800m:
7:27.34
8:32.19
1:05.03
1:04.85
13.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:34.76740
100m:
200m:
1:00.57
2:04.98
1:00.57
1:04.41
300m:
400m:
3:09.82
4:14.92
1:04.84
1:05.10
500m:
600m:
5:20.59
6:26.81
1:05.67
1:06.22
700m:
800m:
7:32.83
8:34.76
1:06.02
1:01.93
14.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag8:35.12739
100m:
200m:
1:01.26
2:05.51
1:01.26
1:04.25
300m:
400m:
3:10.37
4:15.73
1:04.86
1:05.36
500m:
600m:
5:21.31
6:27.13
1:05.58
1:05.82
700m:
800m:
7:32.80
8:35.12
1:05.67
1:02.32
15.Bor Radosław93KORNER Zielona G.8:39.22721
100m:
200m:
1:02.78
2:10.60
1:02.78
1:07.82
300m:
400m:
3:18.16
4:24.17
1:07.56
1:06.01
500m:
600m:
5:29.15
6:34.07
1:04.98
1:04.92
700m:
800m:
7:38.22
8:39.22
1:04.15
1:01.00
16.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia8:45.49696
100m:
200m:
1:00.79
2:08.02
1:00.79
1:07.23
300m:
400m:
3:15.02
4:21.92
1:07.00
1:06.90
500m:
600m:
5:28.67
6:35.26
1:06.75
1:06.59
700m:
800m:
7:41.18
8:45.49
1:05.92
1:04.31
17.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork8:48.66683
100m:
200m:
1:01.52
2:07.24
1:01.52
1:05.72
300m:
400m:
3:13.94
4:20.59
1:06.70
1:06.65
500m:
600m:
5:27.71
6:35.45
1:07.12
1:07.74
700m:
800m:
7:42.87
8:48.66
1:07.42
1:05.79
18.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa8:51.33673
100m:
200m:
1:00.43
2:05.88
1:00.43
1:05.45
300m:
400m:
3:13.23
4:21.15
1:07.35
1:07.92
500m:
600m:
5:30.22
6:38.90
1:09.07
1:08.68
700m:
800m:
7:47.20
8:51.33
1:08.30
1:04.13
19.Połącarz Piotr89AZS AWFiS Gdańsk8:52.13670
100m:
200m:
1:01.38
2:07.32
1:01.38
1:05.94
300m:
400m:
3:13.92
4:20.97
1:06.60
1:07.05
500m:
600m:
5:28.53
6:36.71
1:07.56
1:08.18
700m:
800m:
7:44.71
8:52.13
1:08.00
1:07.42
20.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk8:54.41661
100m:
200m:
1:01.12
2:06.68
1:01.12
1:05.56
300m:
400m:
3:12.86
4:20.19
1:06.18
1:07.33
500m:
600m:
5:28.79
6:38.04
1:08.60
1:09.25
700m:
800m:
7:46.97
8:54.41
1:08.93
1:07.44
21.Szarliński Filip92Warszawianka8:58.50646
100m:
200m:
1:02.79
2:09.93
1:02.79
1:07.14
300m:
400m:
3:17.53
4:25.91
1:07.60
1:08.38
500m:
600m:
5:34.13
6:43.40
1:08.22
1:09.27
700m:
800m:
7:52.48
8:58.50
1:09.08
1:06.02
22.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin8:58.62646
100m:
200m:
1:02.25
2:08.90
1:02.25
1:06.65
300m:
400m:
3:15.85
4:23.51
1:06.95
1:07.66
500m:
600m:
5:32.34
6:42.36
1:08.83
1:10.02
700m:
800m:
7:51.93
8:58.62
1:09.57
1:06.69
23.Baran Mateusz93Warszawianka9:01.29637
100m:
200m:
1:03.09
2:11.51
1:03.09
1:08.42
300m:
400m:
3:18.59
4:26.75
1:07.08
1:08.16
500m:
600m:
5:35.01
6:44.21
1:08.26
1:09.20
700m:
800m:
7:53.22
9:01.29
1:09.01
1:08.07
24.Żukowski Maciej93ORKA Zamość9:01.86635
100m:
200m:
1:01.71
2:08.46
1:01.71
1:06.75
300m:
400m:
3:16.12
4:24.90
1:07.66
1:08.78
500m:
600m:
5:33.70
6:43.90
1:08.80
1:10.20
700m:
800m:
7:53.57
9:01.86
1:09.67
1:08.29
25.Kotlewski Michał94ZRYW Opole9:01.91634
100m:
200m:
1:03.02
2:10.84
1:03.02
1:07.82
300m:
400m:
3:19.12
4:28.10
1:08.28
1:08.98
500m:
600m:
5:37.57
6:46.96
1:09.47
1:09.39
700m:
800m:
7:56.12
9:01.91
1:09.16
1:05.79
26.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko9:02.09634
100m:
200m:
1:03.36
2:12.15
1:03.36
1:08.79
300m:
400m:
3:20.77
4:29.38
1:08.62
1:08.61
500m:
600m:
5:38.08
6:47.05
1:08.70
1:08.97
700m:
800m:
7:56.37
9:02.09
1:09.32
1:05.72
27.Wiak Jakub95ORLIK Lublin9:02.11634
100m:
200m:
1:04.07
2:12.01
1:04.07
1:07.94
300m:
400m:
3:20.56
4:29.35
1:08.55
1:08.79
500m:
600m:
5:38.74
6:47.88
1:09.39
1:09.14
700m:
800m:
7:56.21
9:02.11
1:08.33
1:05.90
28.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag9:06.26619
100m:
200m:
1:03.47
2:11.66
1:03.47
1:08.19
300m:
400m:
3:20.92
4:30.45
1:09.26
1:09.53
500m:
600m:
5:40.61
6:50.35
1:10.16
1:09.74
700m:
800m:
7:59.35
9:06.26
1:09.00
1:06.91
29.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin9:07.61615
100m:
200m:
1:03.37
2:11.20
1:03.37
1:07.83
300m:
400m:
3:20.08
4:28.56
1:08.88
1:08.48
500m:
600m:
5:37.61
6:47.01
1:09.05
1:09.40
700m:
800m:
7:57.82
9:07.61
1:10.81
1:09.79
30.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia9:14.66592
100m:
200m:
1:04.28
2:13.92
1:04.28
1:09.64
300m:
400m:
3:23.89
4:34.57
1:09.97
1:10.68
500m:
600m:
5:44.93
6:55.05
1:10.36
1:10.12
700m:
800m:
8:05.87
9:14.66
1:10.82
1:08.79
31.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg9:20.42574
100m:
200m:
1:06.75
2:17.84
1:06.75
1:11.09
300m:
400m:
3:28.52
4:39.14
1:10.68
1:10.62
500m:
600m:
5:49.53
7:00.40
1:10.39
1:10.87
700m:
800m:
8:11.58
9:20.42
1:11.18
1:08.84
32.Mochol Marcin95ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.35
2:18.77
1:07.35
1:11.42
300m:
400m:
3:31.17
4:44.39
1:12.40
1:13.22
500m:
600m:
5:57.97
7:11.01
1:13.58
1:13.04
700m:
800m:
8:23.57
9:31.14
1:12.56
1:07.57
32.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.14
2:17.83
1:07.14
1:10.69
300m:
400m:
3:29.49
4:41.51
1:11.66
1:12.02
500m:
600m:
5:54.33
7:07.76
1:12.82
1:13.43
700m:
800m:
8:21.68
9:31.14
1:13.92
1:09.46
34.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno9:38.65521
100m:
200m:
1:04.12
2:13.64
1:04.12
1:09.52
300m:
400m:
3:25.57
4:38.74
1:11.93
1:13.17
500m:
600m:
5:52.24
7:07.47
1:13.50
1:15.23
700m:
800m:
8:23.34
9:38.65
1:15.87
1:15.31
35.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice9:50.02491
100m:
200m:
1:07.51
2:20.05
1:07.51
1:12.54
300m:
400m:
3:34.46
4:49.75
1:14.41
1:15.29
500m:
600m:
6:04.86
7:19.96
1:15.11
1:15.10
700m:
800m:
8:35.72
9:50.02
1:15.76
1:14.30
36.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno9:56.29476
100m:
200m:
1:05.65
2:18.43
1:05.65
1:12.78
300m:
400m:
3:32.33
4:47.79
1:13.90
1:15.46
500m:
600m:
6:04.65
7:22.04
1:16.86
1:17.39
700m:
800m:
8:40.02
9:56.29
1:17.98
1:16.27


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-05-21
Kobiet, 200m motylkowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:05.61
2:11.65
Jedrzejczak OtyliaMontreal05-07-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:12.5485229.6633.7434.9934.15
MIn ME Jun
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole2:13.9682530.1833.5635.2534.97
Min ME Jun
3.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów2:15.6079530.6034.0935.1035.81
Min ME Jun
4.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim2:16.3678231.6434.9534.9934.78
Min-12 ME Jun
5.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:16.7377630.2434.4635.8936.14
6.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:17.3376631.5735.2235.3735.17
7.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:20.3671731.7935.5236.0537.00
8.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W2:22.8668032.1835.7437.4837.46
Finał B
9.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz2:20.4371631.8636.0136.5835.98
10.Panek Agata93SOLEX Lêbork2:22.5668531.9536.1836.7737.66
11.Kêdracka Magda89AZS AWF Warszawa2:22.9367932.7836.4037.0536.70
12.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock2:23.4467231.6735.8237.6138.34
13.Świtalska Martyna92WARTA Poznań2:25.1064931.2536.0838.5639.21
14.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz2:26.3263332.7637.0138.5338.02
14.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa2:26.3263331.3936.2238.9439.77
16.Duszak Anna93POLONIA Warszawa2:27.8461432.4437.3538.9139.14


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-05-21
Mezczyzn, 200m motylkowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:54.38
1:57.93
Korzeniowski PawelEindhoven08-03-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Korzeniowski Pawel85AZS AWF Warszawa1:55.6595326.3529.1530.0430.11
Min MS
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka1:58.9687526.6130.1130.8931.35
Min ME Jun
3.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk2:01.0283126.8430.2631.3532.57
4.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice2:01.6681826.9430.5431.8432.34
5.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin2:02.0581027.5830.5731.7432.16
6.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:02.3880427.2830.4531.8832.77
7.Paszek Marcin89WARTA Poznań2:02.9479327.5831.6431.7331.99
8.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim2:04.8075827.7931.4232.4933.10
Finał B
9.Zawadka Michal89AZS AWF Warszawa2:06.1773427.6331.7133.2433.59
10.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin2:06.4472928.3532.1233.0832.89
11.Wilczyński Mateusz92TRÓJKA Łódź2:06.9172127.8531.9833.3033.78
12.Bulak Michał92ORKA Zamość2:07.2371528.4332.4433.3033.06
13.Orłowski Piotr91MKP Szczecin2:07.8070629.0132.4333.0233.34
14.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów2:09.0568628.8133.2333.8833.13
15.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W2:09.6167728.5032.6133.5234.98
16.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn2:09.7167529.1333.6334.0232.93


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-05-21
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
25.14
25.61
Korc AgataPekin08-08-15

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków25.31875
Min MS, RP 17,18-lat
2.Korc Agata86AZS Wrocław25.52854
Min MS
3.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź26.16793
4.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork26.44768
Min ME Jun
5.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork26.56757
6.Kawecka Anna SK92SALOS Kielce26.57757
7.Żak Dominika89AZS AWF Warszawa26.92727
7.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.26.92727
Finał B
9.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok27.05717
10.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa27.18707
11.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk27.34694
12.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.27.38691
12.Rachwał Helena88AZS AWF Poznań27.38691
14.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole27.50682
15.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka27.51682
16.Szula Paulina91AZS AWF Katowice27.63673


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-05-21
Mezczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
21.88
22.63
Kizierowski BartoszBudapeszt06-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy22.11918
Min MS
2.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa22.19908
Min MS
3.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa22.52869
Min MS
4.Unold Marcin86AZS AWF Katowice22.77841
5.Wilk Robert86AZS AWF Katowice22.83834
6.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź23.06809
7.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków23.19796
8.Kundzik Dawid88WODNIK Radom23.54761
Finał B
9.Gąsior Łukasz86AZS AWF Warszawa22.08922
Min MS
10.Załuski Kajetan87KORNER Zielona G.22.29896
Min MS
11.Haas Mateusz88ŚLĄSK Wrocław23.28787
12.Kaczyński Jacek86AZS AWF Warszawa23.38777
13.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław23.51764
14.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok23.58757
15.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz23.64751
16.Korgul Łukasz90ORLIK Lublin23.85732


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-05-21
Kobiet, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:10.85
2:13.05
Tchórz AlicjaSLGOROstrowiec Św.09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:10.3892331.0333.0933.3632.90
RP Sen, Min MS
2.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik2:13.6785731.4534.1134.6833.43
3.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław2:14.0185031.8733.9834.4633.70
Min ME Jun
4.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:15.7781731.6034.4635.0434.67
5.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz2:16.2980832.4334.7934.6534.42
Min ME Jun
6.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim2:20.6073632.5535.4736.6135.97
7.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin2:20.6773533.3535.5836.5735.17
8.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin2:24.3468033.2736.4937.8636.72
Finał B
9.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin2:19.6875132.1134.1737.1736.23
10.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:21.6172033.4235.7437.3035.15
11.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork2:24.0268533.7436.3637.5836.34
12.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:24.1968234.0036.2437.9236.03
13.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:24.2168233.3436.5037.7636.61
14.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew2:24.5467833.3136.7138.2136.31
15.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim2:24.5767733.9036.6337.8336.21
16.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa2:44.8845637.5741.6542.9342.73


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-05-21
Mezczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Final

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:59.82
2:01.21
Kawêcki RadosławNOZIEOstrowiec Św.09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.1:58.7491528.2629.9030.4430.14
RP Sen, Min MS
2.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:00.7587028.7130.4631.2930.29
Min MS
3.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa2:00.8186928.6430.2130.9830.98
Min MS
4.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków2:03.2181928.9631.3831.9430.93
5.Dubiel Adam93LUBLINIANKA2:04.0580329.2331.3732.0831.37
6.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice2:04.2179928.7431.0331.9432.50
7.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa2:07.3174230.3332.4032.4132.17
8.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy2:07.4873930.2332.4433.1131.70
Finał B
9.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk2:06.8375129.5831.4732.9932.79
10.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków2:08.6671929.7131.9433.1733.84
11.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław2:10.1169630.6532.7833.2733.41
12.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków2:10.8368430.9333.1733.8232.91
13.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:10.8868330.3133.5433.8933.14
14.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA2:11.2667730.1132.9334.1134.11
15.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń2:12.1166430.8333.2034.5433.54
16.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W2:13.0765031.0233.8334.7633.46


<< TOP >>
Konkurencja 9
09-05-21
Kobiet, 4 x 200m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
7:56.32
8:17.07
8:02.87
Jedrzejczak,Budzis,Zwiejska,Barzycka
AZS AWF Warszawa

Budapeszt
Debica
06-08-03
07-04-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa8:25.39807
Szczepaniak Karolina
Żak Dominika
Gołêbiowska Joanna
Jêdrzejczak Otylia
92
89
82
83
+0,74
+0,55
+0,41
+0,58
29.01
28.88
29.56
29.56
30.60
32.82
32.29
32.10
30.69
34.24
33.20
32.81
30.63
34.14
32.29
32.57
2:00.93
2:10.08
2:07.34
2:07.04
2.ZRYW OpoleZRYW Opole8:27.43797
Pawlaczek Natalia
Nowacka Aleksandra
Żukowska Paula
Stawicka Joanna SK
93
90
93
93
+0,83
+0,76
+0,39
+0,52
29.10
30.15
29.15
30.63
30.84
32.76
31.12
32.78
31.73
33.54
32.37
33.38
32.19
32.81
32.35
32.53
2:03.86
2:09.26
2:04.99
2:09.32
3.SŁOWIANKA Gorzów WSŁOWIANKA Gorzów W8:33.82768
Olczak Mirela
Jessa Jagoda
Tchórz Alicja
Porzelska Anna
93
94
92
95

+0,57
+0,28
+0,45
29.13
30.28
28.15
30.32
32.12
33.72
31.60
32.82
32.53
34.84
32.60
34.61
31.43
34.31
32.19
33.17
2:05.21
2:13.15
2:04.54
2:10.92
4.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków8:37.81750
Świderska Marlena
Mazurek Karolina
Kowalczyk Katarzyna
Cisowska Aleksandra
89
89
88
89
+0,80
+0,43
+0,51
+0,57
30.34
30.80
29.88
29.09
32.73
34.41
33.05
32.44
33.10
33.95
34.31
32.95
32.91
32.52
33.44
31.89
2:09.08
2:11.68
2:10.68
2:06.37
5.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław8:41.13736
Pożarowszczyk Beata
Misztal Beata
Staszkiewicz Katarzyna
Majda Aleksandra
91
94
90
90
+0,78
+0,63
+0,57
+0,54
28.99
29.88
30.07
28.09
32.13
33.04
33.17
31.27
33.61
35.57
33.95
33.28
34.47
36.08
33.97
33.56
2:09.20
2:14.57
2:11.16
2:06.20
6.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa8:41.28735
Budzis Joanna
Ptasińska Katarzyna
Kowalska Agata
Iwankowska Anna
90
90
93
91
+0,79
+0,37
+0,73
+0,41
29.40
28.91
30.25
29.56
31.83
32.73
34.21
32.88
31.86
34.79
35.51
34.11
32.05
34.92
34.56
33.71
2:05.14
2:11.35
2:14.53
2:10.26
7.WARTA PoznańWARTA Poznań8:58.38667
RP Klub 14-lat
Cieślak Joanna
Ciesielska Sylwia
Kasperek Katarzyna
Taczała Alicja
96
95
96
96
+0,84
+0,28
+0,24
+0,59
30.87
29.69
31.49
29.88
33.93
34.21
35.48
33.84

34.59
36.27
35.53

33.26
33.85
34.55
2:15.74
2:11.75
2:17.09
2:13.80
8.AQUA 15tka BydgoszczAQUA 15tka Bydgoszcz9:02.77651
Smól Magda
Wizner Katarzyna
Pozorska Agata
Mańczak Agata
94
94
94
94
+0,88
+0,38
+0,59
+0,64
31.06
31.44
31.97
31.82
33.55
35.06
35.94
34.80
34.87
35.08
36.09
34.52
33.89
33.00
35.44
34.24
2:13.37
2:14.58
2:19.44
2:15.38
9.Warszawianka- MłodzWarszawianka9:08.71630
Piechocka Jagoda SK
Głowacka Ewa
Czerska Sandra
Wąsiakowska Weronika SK
90
90
90
90
+0,90
+0,57
+0,58
+0,44
31.74
31.22
29.92
31.22
34.60
35.52
33.87
35.15
35.85
36.68
35.64
36.04
35.21
36.22
35.95
33.88
2:17.40
2:19.64
2:15.38
2:16.29
10.AZS AWF Katowice-MłodzAZS AWF Katowice9:15.90606
Fijałkowska Magdalena
Pietrzak Sandra
Podsiadła Agnieszka
Szumigaj Karolina
90
89
89
89
+0,85
+0,66
+0,60
+0,57
30.02
30.55
34.39
31.86
33.17
33.55
37.64
35.25
34.70
34.59
38.17
36.58
35.28
34.95
38.46
36.74
2:13.17
2:13.64
2:28.66
2:20.43


<< TOP >>
Konkurencja 10
09-05-21
Mezczyzn, 4 x 200m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
7:16.40
7:23.41
7:17.46
Korzeniowski,Wójt,Gimiński,Gąsior
AZS AWF Warszawa

Eindhoven
Gorzów Wlkp.
08-03-23
07-11-29

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa7:20.99906
Korzeniowski Pawel
Gimiński Łukasz
Rokicki Michał
Rurak Paweł
85
86
84
88
+0,78
+0,39
+0,23
+0,34
25.31
25.00
25.81
25.40
27.41
28.18
28.06
27.92
27.81
29.09
29.01
28.71
26.44
28.88
29.33
28.63
1:46.97
1:51.15
1:52.21
1:50.66
2.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław7:36.45817
Sławiński Mateusz
Szamotulski Wojciech
Sokulski Jacek
Haas Mateusz
86
91
91
88
+0,81
+0,33
+0,35
+0,18
25.97
25.62
25.42
26.05
28.23
28.71
29.33
28.70
28.73
29.26
30.11
29.92
29.35
29.59
31.37
30.09
1:52.28
1:53.18
1:56.23
1:54.76
3.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn7:37.05814
Pielowski Krzysztof
Hura Bartosz
Piekut Krzysztof
Gilski Paweł
91
91
90
90
+0,74
+0,46
+0,32
+0,35
26.82
26.82
27.02
26.06
28.54
28.71
29.51
28.19
29.04
29.67
29.85
29.66
28.63
29.87
29.59
29.07
1:53.03
1:55.07
1:55.97
1:52.98
4.AZS AWFiS GdańskAZS AWFiS Gdańsk7:40.26797
Zieja Dawid
Kierzkowski Mateusz
Rząsa Wojciech
Majewski Michał
89
87
90
85
+0,76
+0,54
+0,62
+0,48
26.39
26.57
27.05
25.58
29.28
29.41
30.36
28.72
30.07
30.33
30.16
29.55
28.84
30.04
28.66
29.25
1:54.58
1:56.35
1:56.23
1:53.10
5.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław7:46.22767
Bening Emil
Bogulski Bartłomiej
Stachowicz Marek
Werner Paweł
93
92
92
93
+0,76
0.00
+0,20
+0,42
26.44
25.53
26.89
25.28
29.94
28.78
30.65
29.49
30.59
29.89
31.48
30.69
30.17
30.17
30.59
29.64
1:57.14
1:54.37
1:59.61
1:55.10
6.ŚLĄSK Wrocław 2ŚLĄSK Wrocław7:47.47761
RP Klub 16-lat
Rybiński Dawid
Zoniuk Maciej
Brzoza Jakub
Szuba Michał
93
94
93
93
+0,70
+0,56
+0,46
+0,55
27.55
27.07
27.42
26.97
29.52
29.68
31.00
29.00
30.52
29.79
31.78
28.96
29.82
28.62
31.62
28.15
1:57.41
1:55.16
2:01.82
1:53.08
7.MKP SzczecinMKP Szczecin7:48.36756
Kleszczyński Paweł
Zieliński Dawid
Orłowski Piotr
Kandulski Daniel
91
92
91
91
+0,80
+0,55
+0,21
+0,53
26.57
26.53
26.76
26.39
28.45
29.14
30.40
29.51
29.11
31.78
30.97
30.25
29.15
31.91
30.89
30.55
1:53.28
1:59.36
1:59.02
1:56.70
8.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.7:59.88703
Bor Radosław
Kołodziejski Mateusz
Pietrzyk Patryk
Ważeliński Błażej
93
92
92
93
+0,75
+0,31
+0,57
+0,19
27.06
26.99
28.07
27.24
29.69
30.11
32.51
31.08
30.12
31.67
32.78
31.47
29.07
31.02
30.28
30.72
1:55.94
1:59.79
2:03.64
2:00.51
9.AZS AGH Kraków - MłodzAZS AGH Kraków8:03.98685
Wilk Krzysztof
Krawczyk Sebastian
Kwiatkowski Arkadiusz
Klupa Michał
89
89
90
90
+0,72
+0,52
+0,29
+0,45
26.35
27.19
27.63
27.46
29.20
30.21
31.57
30.58
29.15
31.77
33.19
33.14
28.11
32.34
33.21
32.88
1:52.81
2:01.51
2:05.60
2:04.06
10.MKP Szczecin - MłodzMKP Szczecin8:09.95661
Krzywiecki Tomasz
Kobus Kamil
Wróblewski Dawid
Jabłoński Marcin
89
89
90
90
+0,78
+0,58
+0,29
+0,53
26.72
29.19
26.83
26.56
29.10
32.70
30.99
29.35
30.62
34.34
33.45
30.27
30.94
34.68
34.77
29.44
1:57.38
2:10.91
2:06.04
1:55.62
11.Słowianka GW-MłodzSŁOWIANKA Gorzów W8:11.62654
Sawala Juliusz
Dudziak Tomasz
Mokosa Radosław
Wiśniowski Tomasz
90
90
90
90
+0,79
+0,48
+0,51
+0,49
28.14
27.55
27.61
27.67
30.71
30.16
30.78
30.33
32.05
32.21
32.55
32.17
32.13
33.53
33.47
30.56
2:03.03
2:03.45
2:04.41
2:00.73
12.Warszawianka- MłodzWarszawianka8:12.63650
Dominiak Marcin
Mączewski Adam
Janas Piotr
Walczak Joachim
90
90
90
89
+0,67
0.00
+0,36
+0,14
28.36
26.41
27.64
27.07
31.37
30.23
31.10
32.09
32.94
31.85
32.19
32.63
33.04
31.62
31.96
32.13
2:05.71
2:00.11
2:02.89
2:03.92
13.ORLIK LublinORLIK Lublin8:20.39620
Całka Mateusz
Korgul Łukasz
Wêgier Grzegorz
Czarnecki Mikołaj
89
90
89
89
+0,89
+0,38
+0,07
+0,05
28.83
27.29
26.62
27.62
31.42
30.99
31.61
31.10
32.83
33.62
33.11
30.74
32.01
34.99
32.61
35.00
2:05.09
2:06.89
2:03.95
2:04.46
14.REKIN WarszawaREKIN Warszawa8:34.70570
Tomaszewski Jacek
Marecki Grzegorz
Siński Mateusz
Kwieciński Wojciech
94
93
94
94
+0,86
+0,08
+0,45
+0,23
28.25
27.70
28.85
29.58
31.26
32.95
33.33
34.11
32.10
34.29
35.15
35.14
31.45
33.80
32.86
33.88
2:03.06
2:08.74
2:10.19
2:12.71
15.ZRYW OpoleZRYW Opole8:38.18558
Capiga Filip
Kotlewski Michał
Ziemianin Kamil
Stachura Maciej SK
91
94
90
91
+0,80
+0,52
+0,43
+0,66
27.85
27.91
30.31
29.26
30.27
30.91
35.13
32.20
32.25
32.23
38.75
34.78
32.47
31.79
37.64
34.43
2:02.84
2:02.84
2:21.83
2:10.67