Nr  1. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  2. Mezczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  4. Mezczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  6. Mezczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mezczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  41. Mezczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  1. Kobiet, 1500m dowolny  Open
Nr  2. Mezczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  4. Mezczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  6. Mezczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mezczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  10. Mezczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mezczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mezczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  16. Mezczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  18. Mezczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  16. Mezczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mezczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mezczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  16. Mezczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  18. Mezczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  20. Mezczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  22. Mezczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  24. Mezczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  26. Mezczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mezczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mezczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  22. Mezczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  23. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  24. Mezczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  26. Mezczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  28. Mezczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mezczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  32. Mezczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  34. Mezczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  35. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  36. Mezczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  38. Mezczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  32. Mezczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  34. Mezczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  35. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  36. Mezczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  38. Mezczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  39. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  40. Mezczyzn, 4 x 100m zmienny  Open


Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Św., 21. - 24.5.2009


Konkurencja 1
09-05-21 - 9:00
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
16:30.52
16:22.18
Dyszkiewicz MagdaMinneapolis00-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec17:11.75797
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.76
2:10.62
3:18.15
4:25.98
1:03.76
1:06.86
1:07.53
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.42
6:43.25
7:52.34
9:01.74
1:08.44
1:08.83
1:09.09
1:09.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.31
11:21.24
12:31.39
13:41.94
1:09.57
1:09.93
1:10.15
1:10.55
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.48
16:02.72
17:11.75
1:10.54
1:10.24
1:09.03
2.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków17:34.87746
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.02
2:15.21
3:25.20
4:35.19
1:06.02
1:09.19
1:09.99
1:09.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.98
6:56.40
8:05.66
9:15.71
1:10.79
1:10.42
1:09.26
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.91
11:38.27
12:49.47
13:59.62
1:11.20
1:11.36
1:11.20
1:10.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:10.82
16:22.59
17:34.87
1:11.20
1:11.77
1:12.28
3.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka17:47.63720
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.18
2:14.32
3:23.43
4:33.78
1:05.18
1:09.14
1:09.11
1:10.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.86
6:56.60
8:08.15
9:19.91
1:11.08
1:11.74
1:11.55
1:11.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.05
11:43.85
12:56.01
14:09.26
1:12.14
1:11.80
1:12.16
1:13.25
1300m:
1400m:
1500m:
15:22.02
16:35.24
17:47.63
1:12.76
1:13.22
1:12.39
4.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn17:57.10701
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.61
2:20.30
3:32.23
4:44.28
1:09.61
1:10.69
1:11.93
1:12.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.40
7:09.02
8:21.02
9:33.78
1:12.12
1:12.62
1:12.00
1:12.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.02
11:58.35
13:10.64
14:22.67
1:12.24
1:12.33
1:12.29
1:12.03
1300m:
1400m:
1500m:
15:35.19
16:46.37
17:57.10
1:12.52
1:11.18
1:10.73
5.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec18:01.86692
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.42
2:15.83
3:25.97
4:36.87
1:07.42
1:08.41
1:10.14
1:10.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.17
6:59.95
8:12.29
9:25.06
1:11.30
1:11.78
1:12.34
1:12.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.72
11:51.20
13:05.33
14:19.54
1:12.66
1:13.48
1:14.13
1:14.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:33.72
16:48.16
18:01.86
1:14.18
1:14.44
1:13.70
6.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków18:04.93686
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.65
2:21.89
3:34.59
4:46.82
1:08.65
1:13.24
1:12.70
1:12.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.43
7:11.75
8:24.34
9:36.95
1:12.61
1:12.32
1:12.59
1:12.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.01
12:02.86
13:15.65
14:28.96
1:13.06
1:12.85
1:12.79
1:13.31
1300m:
1400m:
1500m:
15:42.49
16:55.36
18:04.93
1:13.53
1:12.87
1:09.57
7.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość18:16.62664
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.93
2:22.82
3:36.49
4:50.67
1:09.93
1:12.89
1:13.67
1:14.18
500m:
600m:
700m:
800m:
6:04.37
7:17.67
8:31.39
9:45.61
1:13.70
1:13.30
1:13.72
1:14.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.75
12:13.44
13:27.63
14:41.05
1:14.14
1:13.69
1:14.19
1:13.42
1300m:
1400m:
1500m:
15:54.89
17:07.58
18:16.62
1:13.84
1:12.69
1:09.04
8.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice18:18.44661
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.90
2:20.16
3:32.55
4:45.48
1:07.90
1:12.26
1:12.39
1:12.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.48
7:11.47
8:24.98
9:38.51
1:13.00
1:12.99
1:13.51
1:13.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.44
12:06.71
13:20.87
14:35.79
1:13.93
1:14.27
1:14.16
1:14.92
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.52
17:05.17
18:18.44
1:14.73
1:14.65
1:13.27
9.Cieślak Joanna96WARTA Poznań18:29.14642
RP 13-lat
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.17
2:21.24
3:33.99
4:47.45
1:08.17
1:13.07
1:12.75
1:13.46
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.31
7:15.17
8:30.36
9:45.18
1:13.86
1:13.86
1:15.19
1:14.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:00.69
12:16.48
13:32.03
14:47.43
1:15.51
1:15.79
1:15.55
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:02.79
17:17.44
18:29.14
1:15.36
1:14.65
1:11.70
10.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz18:35.61631
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.02
2:22.90
3:37.30
4:50.95
1:09.02
1:13.88
1:14.40
1:13.65
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.60
7:20.65
8:35.28
9:50.49
1:14.65
1:15.05
1:14.63
1:15.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:05.79
12:20.82
13:36.42
14:51.82
1:15.30
1:15.03
1:15.60
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:07.47
17:21.77
18:35.61
1:15.65
1:14.30
1:13.84
11.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin18:38.51626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.43
2:23.45
3:38.76
4:54.42
1:09.43
1:14.02
1:15.31
1:15.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:10.03
7:25.84
8:41.10
9:56.62
1:15.61
1:15.81
1:15.26
1:15.52
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.12
12:27.08
13:42.65
14:57.83
1:15.50
1:14.96
1:15.57
1:15.18
1300m:
1400m:
1500m:
16:12.44
17:26.59
18:38.51
1:14.61
1:14.15
1:11.92
12.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin18:42.55619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.07
2:26.10
3:41.08
4:56.81
1:11.07
1:15.03
1:14.98
1:15.73
500m:
600m:
700m:
800m:
6:12.60
7:27.99
8:43.43
9:58.90
1:15.79
1:15.39
1:15.44
1:15.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:14.23
12:29.59
13:45.05
14:59.99
1:15.33
1:15.36
1:15.46
1:14.94
1300m:
1400m:
1500m:
16:15.54
17:30.05
18:42.55
1:15.55
1:14.51
1:12.50
13.Janiczek Olga91LUBLINIANKA19:10.95574
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.72
2:28.02
3:44.34
5:01.23
1:11.72
1:16.30
1:16.32
1:16.89
500m:
600m:
700m:
800m:
6:18.53
7:35.80
8:53.44
10:11.46
1:17.30
1:17.27
1:17.64
1:18.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:29.18
12:46.07
14:03.48
15:21.40
1:17.72
1:16.89
1:17.41
1:17.92
1300m:
1400m:
1500m:
16:38.32
17:55.29
19:10.95
1:16.92
1:16.97
1:15.66
14.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz19:22.98557
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.49
2:22.23
3:38.42
4:55.92
1:08.49
1:13.74
1:16.19
1:17.50
500m:
600m:
700m:
800m:
6:14.67
7:33.48
8:52.04
10:11.35
1:18.75
1:18.81
1:18.56
1:19.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.10
12:50.40
14:09.96
15:29.57
1:19.75
1:19.30
1:19.56
1:19.61
1300m:
1400m:
1500m:
16:48.91
18:07.58
19:22.98
1:19.34
1:18.67
1:15.40
15.Zyga Paulina94NAWA Skierniewice19:24.69554
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.49
2:33.38
3:52.23
5:10.85
1:14.49
1:18.89
1:18.85
1:18.62
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.17
7:47.58
9:06.10
10:23.95
1:18.32
1:18.41
1:18.52
1:17.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:40.96
12:57.88
14:15.69
15:33.60
1:17.01
1:16.92
1:17.81
1:17.91
1300m:
1400m:
1500m:
16:51.67
18:09.58
19:24.69
1:18.07
1:17.91
1:15.11
16.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot19:37.94536
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.80
2:33.64
3:52.23
5:10.35
1:14.80
1:18.84
1:18.59
1:18.12
500m:
600m:
700m:
800m:
6:28.69
7:47.24
9:06.12
10:24.53
1:18.34
1:18.55
1:18.88
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:42.75
13:01.58
14:21.03
15:41.13
1:18.22
1:18.83
1:19.45
1:20.10
1300m:
1400m:
1500m:
17:00.64
18:20.08
19:37.94
1:19.51
1:19.44
1:17.86
17.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa20:17.14486
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.14
2:28.56
3:48.69
5:10.35
1:11.14
1:17.42
1:20.13
1:21.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:32.60
7:55.55
9:17.98
10:40.31
1:22.25
1:22.95
1:22.43
1:22.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:03.23
13:25.88
14:48.33
16:10.56
1:22.92
1:22.65
1:22.45
1:22.23
1300m:
1400m:
1500m:
17:33.10
18:56.32
20:17.14
1:22.54
1:23.22
1:20.82


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-05-21
Mezczyzn, 800m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
7:47.91
7:52.92
Stańczyk PrzemyslawMelbourne07-03-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin8:00.08912
100m:
200m:
57.84
1:58.04
57.84
1:00.20
300m:
400m:
2:58.47
3:58.47
1:00.43
1:00.00
500m:
600m:
4:58.45
5:58.58
59.98
1:00.13
700m:
800m:
6:59.45
8:00.08
1:00.87
1:00.63
2.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn8:02.64898
Min ME Jun
100m:
200m:
58.14
1:58.31
58.14
1:00.17
300m:
400m:
2:58.74
3:59.00
1:00.43
1:00.26
500m:
600m:
4:59.51
6:00.85
1:00.51
1:01.34
700m:
800m:
7:02.14
8:02.64
1:01.29
1:00.50
3.Hreniak Maciej89MKP Szczecin8:04.20889
100m:
200m:
58.07
1:58.42
58.07
1:00.35
300m:
400m:
2:59.08
3:59.95
1:00.66
1:00.87
500m:
600m:
5:01.33
6:03.49
1:01.38
1:02.16
700m:
800m:
7:05.29
8:04.20
1:01.80
58.91
4.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn8:11.82849
Min ME Jun
100m:
200m:
59.97
2:00.42
59.97
1:00.45
300m:
400m:
3:01.12
4:02.62
1:00.70
1:01.50
500m:
600m:
5:04.12
6:06.04
1:01.50
1:01.92
700m:
800m:
7:09.24
8:11.82
1:03.20
1:02.58
5.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn8:15.09832
Min ME Jun
100m:
200m:
59.07
2:00.69
59.07
1:01.62
300m:
400m:
3:02.79
4:05.12
1:02.10
1:02.33
500m:
600m:
5:07.69
6:10.38
1:02.57
1:02.69
700m:
800m:
7:13.28
8:15.09
1:02.90
1:01.81
6.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim8:18.97813
100m:
200m:
58.52
1:59.94
58.52
1:01.42
300m:
400m:
3:01.63
4:03.95
1:01.69
1:02.32
500m:
600m:
5:07.05
6:11.17
1:03.10
1:04.12
700m:
800m:
7:15.65
8:18.97
1:04.48
1:03.32
7.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn8:21.40801
100m:
200m:
1:01.43
2:04.19
1:01.43
1:02.76
300m:
400m:
3:07.65
4:10.95
1:03.46
1:03.30
500m:
600m:
5:14.29
6:17.83
1:03.34
1:03.54
700m:
800m:
7:21.24
8:21.40
1:03.41
1:00.16
8.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:27.57772
100m:
200m:
1:00.23
2:03.56
1:00.23
1:03.33
300m:
400m:
3:07.24
4:11.64
1:03.68
1:04.40
500m:
600m:
5:16.26
6:20.99
1:04.62
1:04.73
700m:
800m:
7:25.42
8:27.57
1:04.43
1:02.15
9.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów8:27.82771
100m:
200m:
1:00.50
2:03.74
1:00.50
1:03.24
300m:
400m:
3:07.00
4:10.93
1:03.26
1:03.93
500m:
600m:
5:15.71
6:21.16
1:04.78
1:05.45
700m:
800m:
7:26.35
8:27.82
1:05.19
1:01.47
10.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec8:28.45768
100m:
200m:
59.37
2:03.36
59.37
1:03.99
300m:
400m:
3:07.65
4:11.90
1:04.29
1:04.25
500m:
600m:
5:16.43
6:21.35
1:04.53
1:04.92
700m:
800m:
7:26.01
8:28.45
1:04.66
1:02.44
11.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim8:32.05752
100m:
200m:
1:00.20
2:03.30
1:00.20
1:03.10
300m:
400m:
3:06.66
4:10.27
1:03.36
1:03.61
500m:
600m:
5:13.41
6:18.32
1:03.14
1:04.91
700m:
800m:
7:25.43
8:32.05
1:07.11
1:06.62
12.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn8:32.19751
100m:
200m:
1:00.80
2:04.22
1:00.80
1:03.42
300m:
400m:
3:08.15
4:12.21
1:03.93
1:04.06
500m:
600m:
5:16.59
6:22.31
1:04.38
1:05.72
700m:
800m:
7:27.34
8:32.19
1:05.03
1:04.85
13.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:34.76740
100m:
200m:
1:00.57
2:04.98
1:00.57
1:04.41
300m:
400m:
3:09.82
4:14.92
1:04.84
1:05.10
500m:
600m:
5:20.59
6:26.81
1:05.67
1:06.22
700m:
800m:
7:32.83
8:34.76
1:06.02
1:01.93
14.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag8:35.12739
100m:
200m:
1:01.26
2:05.51
1:01.26
1:04.25
300m:
400m:
3:10.37
4:15.73
1:04.86
1:05.36
500m:
600m:
5:21.31
6:27.13
1:05.58
1:05.82
700m:
800m:
7:32.80
8:35.12
1:05.67
1:02.32
15.Bor Radosław93KORNER Zielona G.8:39.22721
100m:
200m:
1:02.78
2:10.60
1:02.78
1:07.82
300m:
400m:
3:18.16
4:24.17
1:07.56
1:06.01
500m:
600m:
5:29.15
6:34.07
1:04.98
1:04.92
700m:
800m:
7:38.22
8:39.22
1:04.15
1:01.00
16.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia8:45.49696
100m:
200m:
1:00.79
2:08.02
1:00.79
1:07.23
300m:
400m:
3:15.02
4:21.92
1:07.00
1:06.90
500m:
600m:
5:28.67
6:35.26
1:06.75
1:06.59
700m:
800m:
7:41.18
8:45.49
1:05.92
1:04.31
17.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork8:48.66683
100m:
200m:
1:01.52
2:07.24
1:01.52
1:05.72
300m:
400m:
3:13.94
4:20.59
1:06.70
1:06.65
500m:
600m:
5:27.71
6:35.45
1:07.12
1:07.74
700m:
800m:
7:42.87
8:48.66
1:07.42
1:05.79
18.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa8:51.33673
100m:
200m:
1:00.43
2:05.88
1:00.43
1:05.45
300m:
400m:
3:13.23
4:21.15
1:07.35
1:07.92
500m:
600m:
5:30.22
6:38.90
1:09.07
1:08.68
700m:
800m:
7:47.20
8:51.33
1:08.30
1:04.13
19.Połącarz Piotr89AZS AWFiS Gdańsk8:52.13670
100m:
200m:
1:01.38
2:07.32
1:01.38
1:05.94
300m:
400m:
3:13.92
4:20.97
1:06.60
1:07.05
500m:
600m:
5:28.53
6:36.71
1:07.56
1:08.18
700m:
800m:
7:44.71
8:52.13
1:08.00
1:07.42
20.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk8:54.41661
100m:
200m:
1:01.12
2:06.68
1:01.12
1:05.56
300m:
400m:
3:12.86
4:20.19
1:06.18
1:07.33
500m:
600m:
5:28.79
6:38.04
1:08.60
1:09.25
700m:
800m:
7:46.97
8:54.41
1:08.93
1:07.44
21.Szarliński Filip92Warszawianka8:58.50646
100m:
200m:
1:02.79
2:09.93
1:02.79
1:07.14
300m:
400m:
3:17.53
4:25.91
1:07.60
1:08.38
500m:
600m:
5:34.13
6:43.40
1:08.22
1:09.27
700m:
800m:
7:52.48
8:58.50
1:09.08
1:06.02
22.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin8:58.62646
100m:
200m:
1:02.25
2:08.90
1:02.25
1:06.65
300m:
400m:
3:15.85
4:23.51
1:06.95
1:07.66
500m:
600m:
5:32.34
6:42.36
1:08.83
1:10.02
700m:
800m:
7:51.93
8:58.62
1:09.57
1:06.69
23.Baran Mateusz93Warszawianka9:01.29637
100m:
200m:
1:03.09
2:11.51
1:03.09
1:08.42
300m:
400m:
3:18.59
4:26.75
1:07.08
1:08.16
500m:
600m:
5:35.01
6:44.21
1:08.26
1:09.20
700m:
800m:
7:53.22
9:01.29
1:09.01
1:08.07
24.Żukowski Maciej93ORKA Zamość9:01.86635
100m:
200m:
1:01.71
2:08.46
1:01.71
1:06.75
300m:
400m:
3:16.12
4:24.90
1:07.66
1:08.78
500m:
600m:
5:33.70
6:43.90
1:08.80
1:10.20
700m:
800m:
7:53.57
9:01.86
1:09.67
1:08.29
25.Kotlewski Michał94ZRYW Opole9:01.91634
100m:
200m:
1:03.02
2:10.84
1:03.02
1:07.82
300m:
400m:
3:19.12
4:28.10
1:08.28
1:08.98
500m:
600m:
5:37.57
6:46.96
1:09.47
1:09.39
700m:
800m:
7:56.12
9:01.91
1:09.16
1:05.79
26.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko9:02.09634
100m:
200m:
1:03.36
2:12.15
1:03.36
1:08.79
300m:
400m:
3:20.77
4:29.38
1:08.62
1:08.61
500m:
600m:
5:38.08
6:47.05
1:08.70
1:08.97
700m:
800m:
7:56.37
9:02.09
1:09.32
1:05.72
27.Wiak Jakub95ORLIK Lublin9:02.11634
100m:
200m:
1:04.07
2:12.01
1:04.07
1:07.94
300m:
400m:
3:20.56
4:29.35
1:08.55
1:08.79
500m:
600m:
5:38.74
6:47.88
1:09.39
1:09.14
700m:
800m:
7:56.21
9:02.11
1:08.33
1:05.90
28.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag9:06.26619
100m:
200m:
1:03.47
2:11.66
1:03.47
1:08.19
300m:
400m:
3:20.92
4:30.45
1:09.26
1:09.53
500m:
600m:
5:40.61
6:50.35
1:10.16
1:09.74
700m:
800m:
7:59.35
9:06.26
1:09.00
1:06.91
29.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin9:07.61615
100m:
200m:
1:03.37
2:11.20
1:03.37
1:07.83
300m:
400m:
3:20.08
4:28.56
1:08.88
1:08.48
500m:
600m:
5:37.61
6:47.01
1:09.05
1:09.40
700m:
800m:
7:57.82
9:07.61
1:10.81
1:09.79
30.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia9:14.66592
100m:
200m:
1:04.28
2:13.92
1:04.28
1:09.64
300m:
400m:
3:23.89
4:34.57
1:09.97
1:10.68
500m:
600m:
5:44.93
6:55.05
1:10.36
1:10.12
700m:
800m:
8:05.87
9:14.66
1:10.82
1:08.79
31.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg9:20.42574
100m:
200m:
1:06.75
2:17.84
1:06.75
1:11.09
300m:
400m:
3:28.52
4:39.14
1:10.68
1:10.62
500m:
600m:
5:49.53
7:00.40
1:10.39
1:10.87
700m:
800m:
8:11.58
9:20.42
1:11.18
1:08.84
32.Mochol Marcin95ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.35
2:18.77
1:07.35
1:11.42
300m:
400m:
3:31.17
4:44.39
1:12.40
1:13.22
500m:
600m:
5:57.97
7:11.01
1:13.58
1:13.04
700m:
800m:
8:23.57
9:31.14
1:12.56
1:07.57
32.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.14
2:17.83
1:07.14
1:10.69
300m:
400m:
3:29.49
4:41.51
1:11.66
1:12.02
500m:
600m:
5:54.33
7:07.76
1:12.82
1:13.43
700m:
800m:
8:21.68
9:31.14
1:13.92
1:09.46
34.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno9:38.65521
100m:
200m:
1:04.12
2:13.64
1:04.12
1:09.52
300m:
400m:
3:25.57
4:38.74
1:11.93
1:13.17
500m:
600m:
5:52.24
7:07.47
1:13.50
1:15.23
700m:
800m:
8:23.34
9:38.65
1:15.87
1:15.31
35.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice9:50.02491
100m:
200m:
1:07.51
2:20.05
1:07.51
1:12.54
300m:
400m:
3:34.46
4:49.75
1:14.41
1:15.29
500m:
600m:
6:04.86
7:19.96
1:15.11
1:15.10
700m:
800m:
8:35.72
9:50.02
1:15.76
1:14.30
36.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno9:56.29476
100m:
200m:
1:05.65
2:18.43
1:05.65
1:12.78
300m:
400m:
3:32.33
4:47.79
1:13.90
1:15.46
500m:
600m:
6:04.65
7:22.04
1:16.86
1:17.39
700m:
800m:
8:40.02
9:56.29
1:17.98
1:16.27


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-05-21
Kobiet, 200m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:05.61
2:11.65
Jedrzejczak OtyliaMontreal05-07-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:10.13900A29.3733.2234.6732.87
RP Jun 16-lat, Min MS, Min ME Jun
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole2:14.72811A30.8533.8334.8235.22
Min ME Jun
3.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim2:15.66794A30.7234.5334.8235.59
Min ME Jun
4.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów2:15.89790A30.9934.6734.9735.26
Min-12 ME Jun
5.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:17.71759A31.3334.9235.4436.02
6.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:17.89756A30.1335.1436.2136.41
7.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:20.29718A31.8035.3036.1137.08
8.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W2:22.08691A31.3235.6737.3237.77
9.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz2:22.36687B31.6035.7937.2537.72
10.Kêdracka Magda89AZS AWF Warszawa2:23.04678B32.0535.1136.6939.19
11.Panek Agata93SOLEX Lêbork2:23.36673B31.6036.4237.3537.99
12.Duszak Anna93POLONIA Warszawa2:25.41645B31.9036.7338.4638.32
13.Czerska Sandra90Warszawianka2:26.13636B31.3835.8738.7840.10
14.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock2:27.42619B31.7336.9338.4840.28
15.Świtalska Martyna92WARTA Poznań2:27.77615B31.5736.4439.3040.46
16.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa2:27.91613B32.2637.1438.8439.67
17.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków2:28.19609R32.1337.3339.0539.68
18.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz2:28.21609R32.2237.4638.9939.54
19.Dorosińska Marta91JUVENIA Wrocław2:28.40607R32.3336.7738.6340.67
20.Sołowiej Ewelina90MKP Szczecin2:28.5260532.5437.9437.9440.10
21.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz2:29.7059133.3637.6539.6439.05
22.Mendak Joanna89AZS AWF Warszawa2:31.2757331.7738.1240.3541.03
23.Łukuć Natalia94Olimpijczyk Suwałki2:32.0456433.1836.7940.3441.73
24.Mikołajczak Anna95SOLEX Lêbork2:32.1056433.7240.0540.0638.27
24.Matyaszek Anna94GIM92 Ursynów2:32.1056433.6137.4740.3640.66
26.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin2:32.6955733.5339.2140.9539.00
27.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów2:33.7154633.7138.3139.8541.84
28.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa2:35.7352532.9538.9241.2842.58
29.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań2:37.4450834.6839.0040.7942.97
30.Wilmanowicz Marta89WARTA Poznań2:37.5150833.9140.1041.3242.18
31.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań2:38.2450133.3441.0442.7641.10
32.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 2:39.0349333.4438.3141.9645.32
33.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki2:40.4448034.1439.5644.5042.24


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-05-21
Mezczyzn, 200m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:54.38
1:57.93
Korzeniowski PawelEindhoven08-03-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa2:01.93813A25.8330.7832.3932.93
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:02.39804A27.0431.0532.3331.97
Min ME Jun
3.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice2:02.55801A26.5330.5132.0433.47
Min ME Jun
4.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:02.68798A27.5830.9231.8832.30
5.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk2:02.69798A27.3131.1132.0632.21
6.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin2:03.11790A26.8830.6131.9133.71
7.Paszek Marcin89WARTA Poznań2:03.33785A27.6131.4032.2132.11
8.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim2:05.23750A27.6232.3031.4633.85
9.Zawadka Michal89AZS AWF Warszawa2:06.81723B27.6532.3332.5534.28
10.Wilczyński Mateusz92TRÓJKA Łódź2:06.98720B28.7032.1532.9533.18
11.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin2:07.80706B28.2131.8733.4634.26
12.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W2:08.10701B28.3632.9632.7034.08
13.Orłowski Piotr91MKP Szczecin2:08.63692B28.7332.3033.1934.41
14.Bulak Michał92ORKA Zamość2:08.85689B27.3631.1633.5136.82
15.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn2:09.48679B28.9632.9033.8733.75
16.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów2:09.68676B28.9532.5533.4734.71
17.Zawada Mateusz92SOLEX Lêbork2:09.87673R26.5331.8734.3537.12
18.Bernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz2:11.40649R28.1033.9435.3733.99
19.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków2:11.92642R28.5932.9934.8235.52
20.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa2:13.1262528.3633.6635.3435.76
21.Widanka Maciej93JUVENIA Wrocław2:14.5760528.2933.1536.0037.13
22.Zembrzuski Maciej92Kormoran Olsztyn2:15.1159729.5333.6934.9136.98
23.Krupecki Oskar92MKP Szczecin2:16.9357428.4832.9536.6038.90
24.Wawrzyńczak Piotr93NAWA Skierniewice2:17.0957230.4834.6536.0935.87
25.Pióro Artur91Pałac Katowice2:17.4356828.7934.3436.9937.31
26.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź2:17.8156329.2234.5536.8137.23
27.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin2:18.8655030.0835.4237.2136.15
28.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań2:22.3051131.2136.0737.3637.66
29.Pióro Filip94SALOS Kielce2:22.9150530.4136.8838.7436.88
30.Rogalski Igor92ORLIK Lublin2:23.4449930.9935.9639.3337.16
31.Mokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W2:23.5049929.8435.1438.5240.00
32.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna2:25.6247732.1036.8639.0237.64
33.Przybylak Tomasz92Akwawit Leszno2:26.6446731.1036.9638.5240.06


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-05-21
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
25.14
25.61
Korc AgataPekin08-08-15

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Korc Agata86AZS Wrocław25.57849A
Min MS
2.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków25.65841A
3.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź26.71745A
4.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork26.73743A
5.Kawecka Anna SK92SALOS Kielce26.96724A
6.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork27.01720A
7.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.27.19706A
7.Żak Dominika89AZS AWF Warszawa27.19706A
9.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole27.24702B
10.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok27.25701B
11.Rachwał Helena88AZS AWF Poznań27.30697B
12.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszawa27.32696B
13.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk27.38691B
14.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa27.44687B
15.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka27.53680B
16.Szula Paulina91AZS AWF Katowice27.62673B
17.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.27.64672R
18.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław27.68669R
18.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz27.68669R
20.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław27.71667
21.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa27.77663
22.Kowalczyk Katarzyna88AZS AGH Kraków27.83658
23.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin27.84658
23.Olejniczak Agata92MZOS Płock27.84658
25.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław27.87656
25.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik27.87656
27.Stawicka Joanna SK93ZRYW Opole27.92652
27.Fijałkowska Magdalena90AZS AWF Katowice27.92652
29.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok27.99647
29.Czerniak Gabriela91WISŁA Puławy27.99647
31.Ścieszko Ewa90START Łódź28.02645
31.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA28.02645
33.Morawska Justyna92Bielany Warszawa28.03644
34.Pszczolnik Monika,SG93AZS AWFiS Gdańsk28.05643
35.Pałczyk Emilia88AZS AWF Katowice28.07642
36.Piêtka Joanna94JUVENIA Wrocław28.11639
37.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice28.28627
38.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa28.31625
39.Misztal Beata94ŚLĄSK Wrocław28.36622
40.Krasnowska Anna89ZRYW Opole28.41619
41.Słopiecka Maja94KSZO Ostrowiec28.44617
42.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź28.55610
43.Zwiejska Agata89DELFIN Toruń28.56609
44.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa28.58608
45.Kaczmarek Sandra88AZS AWF Poznań28.61606
46.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno28.63605
47.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno28.66603
48.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno28.81593
49.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz28.82593
50.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka28.83592
51.Nizio Nicola93MKP Szczecin28.84592
52.Taczała Alicja96WARTA Poznań28.85591
53.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz28.87590
54.Wawrzynkiewicz Adrianna91POLONIA Warszawa28.89588
55.Wozniak Zuzanna94Akwawit Leszno28.96584
56.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin29.01581
57.Kijewska Kaja94SALOS Kielce29.03580
58.Kwiatkowska Anna89POLONIA Warszawa29.04579
59.Palinowska Patrycja92POLONIA Warszawa29.08577
60.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna29.15573
61.Jessa Jagoda94SŁOWIANKA Gorzów W29.18571
62.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice29.36561
63.Głowacka Ewa90Warszawianka29.38560
64.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszawa29.43557
65.Klinger Anna94PIRANIE Lubin29.50553
65.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn29.50553
67.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin29.51552
67.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin29.51552
69.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań29.55550
70.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna29.60547
71.Szopa Izabela95ORLIK Lublin29.69542
72.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków29.86533
73.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów29.90531
74.Michalkiewicz Nikola949-tka Dzierżoniów30.00526
75.Turlakiewicz Karolina95DELFIN Łódź30.32509
76.Wróbel Łucja90AQUARIUS Bielawa30.41505
77.Sobko Anna94JUVENIA Wrocław30.46502
78.Misiak Paula95OSiR Piotrków30.74489
79.Sadowska Marta93Gwardia Szczytno30.81485
80.Fijałkowska Zuzanna93IKAR Mielec30.92480
81.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin31.14470
82.Puszko Monika95Gwardia Szczytno31.52453
83.Burzykowska Ewa89ZRYW Opole31.65448
NWKośla Marta93POLONIA Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-05-21
Mezczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
21.88
22.63
Kizierowski BartoszBudapeszt06-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa23.07808A
2.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy23.16799A
3.Wilk Robert86AZS AWF Katowice23.18797A
4.Unold Marcin86AZS AWF Katowice23.27788A
5.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź23.35780A
6.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa23.37778A
7.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków23.45770A
8.Kundzik Dawid88WODNIK Radom23.48767A
9.Gąsior Łukasz86AZS AWF Warszawa23.50765B
10.Haas Mateusz88ŚLĄSK Wrocław23.52763B
11.Załuski Kajetan87KORNER Zielona G.23.53762B
12.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław23.65750B
13.Kaczyński Jacek86AZS AWF Warszawa23.69746B
14.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz23.75741B
15.Korgul Łukasz90ORLIK Lublin23.81735B
16.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław23.82734?
16.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok23.82734?
18.Dąbrowski Filip88AZS AWF Katowice23.84732R
19.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław23.90727R
20.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław23.95722
21.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice23.98720
22.Jaworowski Marek86AZS Wrocław24.00718
22.Luftman Adam91SŁOWIANKA Gorzów W24.00718
24.Dobrowolski Sebastian90START Łódź24.06713
25.Mączewski Adam90Warszawianka24.12707
26.Gawłowicz Krzysztof87KORNER Zielona G.24.16704
27.Kowal Igor91PZP24.19701
28.Skorulski Maciej91MMKS Kêdzierzyn-K24.21699
28.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa24.21699
30.Bening Emil93JUVENIA Wrocław24.22699
31.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice24.23698
32.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk24.24697
33.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań24.26695
33.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki24.26695
35.Kotkowicz Michał93SŁOWIANKA Gorzów W24.29693
36.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź24.30692
37.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk24.33689
37.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa24.33689
37.Bor Radosław93KORNER Zielona G.24.33689
37.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław24.33689
41.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa24.34688
42.Przyborowski Piotr93MZOS Płock24.38685
43.Ruciński Konrad92Kormoran Olsztyn24.40683
44.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław24.51674
45.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno24.54672
46.Szczypiński Marcin86AZS AWF Katowice24.61666
47.Bucki Paweł86AZS AWF Katowice24.62665
48.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia G.24.68660
48.Witkowski Michał84AZS AWF Warszawa24.68660
50.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa24.69659
51.Kwiatkowski Przemysław92TRÓJKA Łódź24.76654
52.Wieteska Mateusz91START Łódź24.77653
53.Choiński Michał90MZOS Płock24.78652
54.Gawełczyk Mateusz SK91AZS AWF Katowice24.80651
55.Janas Krzysztof93GIM92 Ursynów24.88644
56.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.24.90643
57.Świderski Marek87JEDYNKA Łódź24.95639
58.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin25.02634
59.Stachowicz Marek92JUVENIA Wrocław25.05631
60.Mróz Marek83AZS AWF Katowice25.12626
60.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław25.12626
62.Sawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W25.21619
63.Janas Piotr90Warszawianka25.26616
64.Pąchalski Tomasz87AZS AWF Katowice25.29614
65.Gniadek Damian93TRÓJKA Łódź25.30613
66.Siński Mateusz94REKIN Warszawa25.41605
67.Kandulski Daniel91MKP Szczecin25.42604
68.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz25.43603
69.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin25.46601
69.Zieliński Dawid92MKP Szczecin25.46601
71.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków25.48600
72.Szotkowski Daniel92MZOS Płock25.51598
73.Kêcik Łukasz94LUBLINIANKA25.52597
74.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz25.55595
75.Dominiak Marcin90Warszawianka25.56594
76.Walczak Joachim89Warszawianka25.59592
76.Niegot Mateusz90AZS AWF Katowice25.59592
78.Gajda Mateusz93NAWA Skierniewice25.70585
78.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W25.70585
80.Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn25.74582
81.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.25.75581
82.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz25.93569
83.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin25.97567
83.Kaproń Kacper93MOS Dąbrowa Grn25.97567
85.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno25.99565
86.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno26.06561
87.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów26.12557
88.Harabin Mateusz90SALOS Kielce26.15555
89.Kubiak Rafał SG93AZS-AWFiS Gdańsk26.17554
90.Tomczyk Krzysztof89Akwawit Leszno26.28547
91.Biaduń Adrian93LUBLINIANKA26.31545
92.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów26.34543
93.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław26.38541
94.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin26.47535
95.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok26.48535
96.Ciechanowicz Michał93MOS Dąbrowa Grn26.51533
97.Zieliński Michał91IKAR Mielec26.52532
98.Berezecki Mateusz95Olimpijczyk Suwałki26.54531
99.Kwiatkowski Arkadiusz90AZS AGH Kraków26.58528
100.Hołub Maciej95ORLIK Przeworsk26.63526
101.Godziek Marek90AZS AWF Katowice26.69522
102.Ćwikliński Jarosław93Gwardia Szczytno26.72520
103.Zając Wojciech92DELFIN Połaniec26.86512
104.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno26.87512
105.Koczułap Maciej95DELFIN Tarnobrzeg26.92509
106.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów27.11498
107.Turkowski Michał89JEDYNKA Łódź27.13497
108.Marecki Grzegorz93REKIN Warszawa27.33486
109.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa27.57474
110.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec27.69467
111.Ziemianin Kamil90ZRYW Opole28.12446
112.Żuczek Piotr94IKAR Mielec28.21442
113.Kwieciński Wojciech94REKIN Warszawa28.70420
114.Kufel Dawid90UMKS Poznań28.98408
115.Szołdra Przemysław90UMKS Poznań29.17400
116.Sroka Piotr95SOKÓŁ Rzeszów29.34393
DYSKW.Zawadzki Krzysztof88AZS Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-05-21
Kobiet, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:12.46
2:13.05
Mazurek ZuzannaPekin08-08-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:10.85913A30.2932.9333.9333.70
RP Sen, RP Jun 17,18-lat,  Min MS
2.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław2:12.36882A32.2733.5934.0032.50
RP 16-lat, Min MS, Min ME Jun
3.Madziarska Xenia91PZP2:15.85816A31.1733.5735.0836.03
4.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz2:17.60785A32.6535.2735.1734.51
Min ME Jun
5.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:18.04778A31.7034.6236.2235.50
6.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik2:19.67751A32.8235.42
7.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin2:20.42739A33.0835.6436.9234.78
8.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim2:20.54737A32.6335.5236.7635.63
9.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin2:22.73704B32.8636.4437.3436.09
10.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:23.06699B33.5535.7037.1636.65
11.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin2:23.12698B33.5835.7837.5036.26
12.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork2:23.85687B34.0136.5037.7035.64
13.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew2:24.47679B33.6936.8937.6336.26
14.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:24.66676B34.3536.8138.1735.33
15.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:24.74675B33.8936.6938.1735.99
16.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa2:25.45665B33.4036.7237.9037.43
17.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim2:26.33653R33.6736.4538.4337.78
18.Wiertel Agata95LUBLINIANKA2:27.15642R34.7037.3238.1037.03
19.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław2:27.39639R34.6137.1638.0237.60
20.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów2:27.5363733.8836.9438.9037.81
21.Podlecka Agnieszka94MKP Szczecin2:28.1362935.5038.0138.6735.95
22.Cieślak Joanna96WARTA Poznań2:29.2461635.0437.9338.2438.03
23.Stobieniecka Monika95DELFIN Łódź2:30.1160534.8237.8839.1938.22
24.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin2:30.1460534.6138.2439.2638.03
25.Rudnik Daria90Victoria Racibórz2:30.7759735.4938.8039.5036.98
26.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA2:30.8459634.4438.1439.7238.54
27.Morka Monika93TRÓJKA Łódź2:31.5258835.5638.3339.1038.53
28.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań2:31.8358535.6139.6740.3136.24
29.Widzik Katarzyna90DELFIN Cieszyn2:32.2658034.6638.0339.7039.87
30.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin2:32.6957536.4938.4739.5938.14
31.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 2:33.4956636.6038.3639.9438.59
32.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań2:33.8156235.5539.0540.6338.58
33.Taczała Alicja96WARTA Poznań2:35.8054135.9139.4841.0639.35
34.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna2:41.9048237.0641.5842.5940.67
35.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa2:43.1047236.9940.8142.5342.77
36.Głuszkowska Karolina95AZS AWF Poznań2:45.4545237.8940.9143.1843.47


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-05-21
Mezczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:00.05
2:01.21
Sikora BartoszAtlanta96-07-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.1:59.82891A28.5930.1931.2629.78
RP Sen, RP Jun 18-lat,  Min MS, Min ME Jun
2.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa2:04.87787A28.8130.8932.5132.66
3.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:05.51775A28.8731.7732.7732.10
4.Dubiel Adam93LUBLINIANKA2:05.61773A29.7631.7832.3631.71
5.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice2:07.37741A29.2731.8833.1233.10
6.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa2:07.59738A30.4332.7532.3632.05
7.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków2:07.79734A29.9532.8632.7032.28
8.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy2:07.87733A30.2232.2532.7332.67
9.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków2:08.83716B29.8231.8632.8534.30
10.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk2:09.05713B30.7932.5733.3332.36
11.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA2:10.09696B30.3933.2533.6132.84
12.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń2:10.98682B30.7333.3033.9433.01
13.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:11.28677B30.0233.4334.0333.80
14.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków2:11.30677B31.1333.5633.7732.84
15.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W2:11.58672B30.7333.7134.3132.83
16.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław2:11.62672B30.6733.0433.8334.08
17.Całka Mateusz89ORLIK Lublin2:12.19663R30.7233.4234.7233.33
18.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin2:12.40660R31.1933.1934.3733.65
19.Capiga Filip91ZRYW Opole2:12.54658R31.1032.7734.5834.09
20.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.2:12.6465731.7834.1733.9232.77
21.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk2:13.1464930.3433.2034.4635.14
22.Książek Michał SK93JORDAN Kraków2:13.3364631.0932.9134.8334.50
23.Bekierski Dominik82Warszawianka2:13.7564029.8733.1735.0935.62
24.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olsztyn2:13.9063830.2634.1735.2134.26
25.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.2:14.7862631.2134.5734.9334.07
26.Wêgier Grzegorz89ORLIK Lublin2:14.8862430.5034.0735.4834.83
27.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław2:14.9262431.0833.8635.0034.98
28.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin2:16.3060531.6334.4935.4134.77
29.Uściłko Michał95BATORY Sokółka2:16.4360331.7234.4535.4434.82
30.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz2:16.8959731.0534.3536.3235.17
31.Borkowski Dominik90WARTA Poznań2:17.4159030.5833.6036.0937.14
32.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów2:17.8158533.5135.0435.3533.91
33.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk2:17.8658531.6234.4237.1634.66
34.Mieszkowski Jêdrzej94ŚLĄSK Wrocław2:18.7757330.3833.5134.6840.20
35.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:18.9857130.7834.2836.3337.59
36.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa2:19.0557032.1534.8035.9836.12
37.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin2:19.4156532.1535.3637.2434.66
38.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz2:21.0254632.1935.9437.4035.49
39.Dyduch Marcin91JORDAN Kraków2:21.9453632.8434.5437.5736.99
40.Czarzasty Tomasz94NAWA Skierniewice2:23.0352432.3736.6837.2336.75
41.Radziewicz Łukasz92AQUA 15tka Bydgoszcz2:23.1052332.6736.0337.9136.49
42.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno2:23.4851935.0236.6636.3035.50
43.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów2:25.4449833.3836.9038.5036.66
44.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań2:26.4148834.7437.1437.7636.77
45.Latos Wojciech90AQUA 15tka Bydgoszcz2:26.6948532.3235.6438.5140.22
46.Galon Michał95Akwawit Leszno2:28.3047034.6537.8739.2436.54
47.Kufel Dawid90UMKS Poznań2:42.0936035.1939.9044.5642.44


<< TOP >>
Konkurencja 41
09-05-21
Mezczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.3:23.10Gąsior,Załuski,Witkowski,KorzeniowskiPraga05-03-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.Reprezentacja PolskiPZP3:16.08933
RP Sen, Min MŚ
Gąsior Łukasz
Czerniak Konrad
+0,71
+0,23
23.32
22.87
49.47
48.53
Załuski Kajetan
Tarczyński Marcin
+0,18
+0,24
22.82
23.13
49.34
48.74


<< TOP >>
Konkurencja 1
09-05-21
Kobiet, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
16:30.52
16:22.18
Dyszkiewicz MagdaMinneapolis00-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec17:11.75797
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.76
2:10.62
3:18.15
4:25.98
1:03.76
1:06.86
1:07.53
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.42
6:43.25
7:52.34
9:01.74
1:08.44
1:08.83
1:09.09
1:09.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.31
11:21.24
12:31.39
13:41.94
1:09.57
1:09.93
1:10.15
1:10.55
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.48
16:02.72
17:11.75
1:10.54
1:10.24
1:09.03
2.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków17:34.87746
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.02
2:15.21
3:25.20
4:35.19
1:06.02
1:09.19
1:09.99
1:09.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.98
6:56.40
8:05.66
9:15.71
1:10.79
1:10.42
1:09.26
1:10.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.91
11:38.27
12:49.47
13:59.62
1:11.20
1:11.36
1:11.20
1:10.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:10.82
16:22.59
17:34.87
1:11.20
1:11.77
1:12.28
3.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka17:47.63720
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.18
2:14.32
3:23.43
4:33.78
1:05.18
1:09.14
1:09.11
1:10.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.86
6:56.60
8:08.15
9:19.91
1:11.08
1:11.74
1:11.55
1:11.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.05
11:43.85
12:56.01
14:09.26
1:12.14
1:11.80
1:12.16
1:13.25
1300m:
1400m:
1500m:
15:22.02
16:35.24
17:47.63
1:12.76
1:13.22
1:12.39
4.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn17:57.10701
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.61
2:20.30
3:32.23
4:44.28
1:09.61
1:10.69
1:11.93
1:12.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.40
7:09.02
8:21.02
9:33.78
1:12.12
1:12.62
1:12.00
1:12.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:46.02
11:58.35
13:10.64
14:22.67
1:12.24
1:12.33
1:12.29
1:12.03
1300m:
1400m:
1500m:
15:35.19
16:46.37
17:57.10
1:12.52
1:11.18
1:10.73
5.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec18:01.86692
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.42
2:15.83
3:25.97
4:36.87
1:07.42
1:08.41
1:10.14
1:10.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.17
6:59.95
8:12.29
9:25.06
1:11.30
1:11.78
1:12.34
1:12.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.72
11:51.20
13:05.33
14:19.54
1:12.66
1:13.48
1:14.13
1:14.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:33.72
16:48.16
18:01.86
1:14.18
1:14.44
1:13.70
6.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków18:04.93686
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.65
2:21.89
3:34.59
4:46.82
1:08.65
1:13.24
1:12.70
1:12.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.43
7:11.75
8:24.34
9:36.95
1:12.61
1:12.32
1:12.59
1:12.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.01
12:02.86
13:15.65
14:28.96
1:13.06
1:12.85
1:12.79
1:13.31
1300m:
1400m:
1500m:
15:42.49
16:55.36
18:04.93
1:13.53
1:12.87
1:09.57
7.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość18:16.62664
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.93
2:22.82
3:36.49
4:50.67
1:09.93
1:12.89
1:13.67
1:14.18
500m:
600m:
700m:
800m:
6:04.37
7:17.67
8:31.39
9:45.61
1:13.70
1:13.30
1:13.72
1:14.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.75
12:13.44
13:27.63
14:41.05
1:14.14
1:13.69
1:14.19
1:13.42
1300m:
1400m:
1500m:
15:54.89
17:07.58
18:16.62
1:13.84
1:12.69
1:09.04
8.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice18:18.44661
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.90
2:20.16
3:32.55
4:45.48
1:07.90
1:12.26
1:12.39
1:12.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.48
7:11.47
8:24.98
9:38.51
1:13.00
1:12.99
1:13.51
1:13.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.44
12:06.71
13:20.87
14:35.79
1:13.93
1:14.27
1:14.16
1:14.92
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.52
17:05.17
18:18.44
1:14.73
1:14.65
1:13.27
9.Cieślak Joanna96WARTA Poznań18:29.14642
RP 13-lat
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.17
2:21.24
3:33.99
4:47.45
1:08.17
1:13.07
1:12.75
1:13.46
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.31
7:15.17
8:30.36
9:45.18
1:13.86
1:13.86
1:15.19
1:14.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:00.69
12:16.48
13:32.03
14:47.43
1:15.51
1:15.79
1:15.55
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:02.79
17:17.44
18:29.14
1:15.36
1:14.65
1:11.70
10.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz18:35.61631
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.02
2:22.90
3:37.30
4:50.95
1:09.02
1:13.88
1:14.40
1:13.65
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.60
7:20.65
8:35.28
9:50.49
1:14.65
1:15.05
1:14.63
1:15.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:05.79
12:20.82
13:36.42
14:51.82
1:15.30
1:15.03
1:15.60
1:15.40
1300m:
1400m:
1500m:
16:07.47
17:21.77
18:35.61
1:15.65
1:14.30
1:13.84
11.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin18:38.51626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.43
2:23.45
3:38.76
4:54.42
1:09.43
1:14.02
1:15.31
1:15.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:10.03
7:25.84
8:41.10
9:56.62
1:15.61
1:15.81
1:15.26
1:15.52
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.12
12:27.08
13:42.65
14:57.83
1:15.50
1:14.96
1:15.57
1:15.18
1300m:
1400m:
1500m:
16:12.44
17:26.59
18:38.51
1:14.61
1:14.15
1:11.92
12.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin18:42.55619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.07
2:26.10
3:41.08
4:56.81
1:11.07
1:15.03
1:14.98
1:15.73
500m:
600m:
700m:
800m:
6:12.60
7:27.99
8:43.43
9:58.90
1:15.79
1:15.39
1:15.44
1:15.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:14.23
12:29.59
13:45.05
14:59.99
1:15.33
1:15.36
1:15.46
1:14.94
1300m:
1400m:
1500m:
16:15.54
17:30.05
18:42.55
1:15.55
1:14.51
1:12.50
13.Janiczek Olga91LUBLINIANKA19:10.95574
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.72
2:28.02
3:44.34
5:01.23
1:11.72
1:16.30
1:16.32
1:16.89
500m:
600m:
700m:
800m:
6:18.53
7:35.80
8:53.44
10:11.46
1:17.30
1:17.27
1:17.64
1:18.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:29.18
12:46.07
14:03.48
15:21.40
1:17.72
1:16.89
1:17.41
1:17.92
1300m:
1400m:
1500m:
16:38.32
17:55.29
19:10.95
1:16.92
1:16.97
1:15.66
14.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz19:22.98557
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.49
2:22.23
3:38.42
4:55.92
1:08.49
1:13.74
1:16.19
1:17.50
500m:
600m:
700m:
800m:
6:14.67
7:33.48
8:52.04
10:11.35
1:18.75
1:18.81
1:18.56
1:19.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.10
12:50.40
14:09.96
15:29.57
1:19.75
1:19.30
1:19.56
1:19.61
1300m:
1400m:
1500m:
16:48.91
18:07.58
19:22.98
1:19.34
1:18.67
1:15.40
15.Zyga Paulina94NAWA Skierniewice19:24.69554
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.49
2:33.38
3:52.23
5:10.85
1:14.49
1:18.89
1:18.85
1:18.62
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.17
7:47.58
9:06.10
10:23.95
1:18.32
1:18.41
1:18.52
1:17.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:40.96
12:57.88
14:15.69
15:33.60
1:17.01
1:16.92
1:17.81
1:17.91
1300m:
1400m:
1500m:
16:51.67
18:09.58
19:24.69
1:18.07
1:17.91
1:15.11
16.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot19:37.94536
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.80
2:33.64
3:52.23
5:10.35
1:14.80
1:18.84
1:18.59
1:18.12
500m:
600m:
700m:
800m:
6:28.69
7:47.24
9:06.12
10:24.53
1:18.34
1:18.55
1:18.88
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:42.75
13:01.58
14:21.03
15:41.13
1:18.22
1:18.83
1:19.45
1:20.10
1300m:
1400m:
1500m:
17:00.64
18:20.08
19:37.94
1:19.51
1:19.44
1:17.86
17.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa20:17.14486
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.14
2:28.56
3:48.69
5:10.35
1:11.14
1:17.42
1:20.13
1:21.66
500m:
600m:
700m:
800m:
6:32.60
7:55.55
9:17.98
10:40.31
1:22.25
1:22.95
1:22.43
1:22.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:03.23
13:25.88
14:48.33
16:10.56
1:22.92
1:22.65
1:22.45
1:22.23
1300m:
1400m:
1500m:
17:33.10
18:56.32
20:17.14
1:22.54
1:23.22
1:20.82


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-05-21
Mezczyzn, 800m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
7:47.91
7:52.92
Stańczyk PrzemyslawMelbourne07-03-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin8:00.08912
100m:
200m:
57.84
1:58.04
57.84
1:00.20
300m:
400m:
2:58.47
3:58.47
1:00.43
1:00.00
500m:
600m:
4:58.45
5:58.58
59.98
1:00.13
700m:
800m:
6:59.45
8:00.08
1:00.87
1:00.63
2.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn8:02.64898
Min ME Jun
100m:
200m:
58.14
1:58.31
58.14
1:00.17
300m:
400m:
2:58.74
3:59.00
1:00.43
1:00.26
500m:
600m:
4:59.51
6:00.85
1:00.51
1:01.34
700m:
800m:
7:02.14
8:02.64
1:01.29
1:00.50
3.Hreniak Maciej89MKP Szczecin8:04.20889
100m:
200m:
58.07
1:58.42
58.07
1:00.35
300m:
400m:
2:59.08
3:59.95
1:00.66
1:00.87
500m:
600m:
5:01.33
6:03.49
1:01.38
1:02.16
700m:
800m:
7:05.29
8:04.20
1:01.80
58.91
4.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn8:11.82849
Min ME Jun
100m:
200m:
59.97
2:00.42
59.97
1:00.45
300m:
400m:
3:01.12
4:02.62
1:00.70
1:01.50
500m:
600m:
5:04.12
6:06.04
1:01.50
1:01.92
700m:
800m:
7:09.24
8:11.82
1:03.20
1:02.58
5.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn8:15.09832
Min ME Jun
100m:
200m:
59.07
2:00.69
59.07
1:01.62
300m:
400m:
3:02.79
4:05.12
1:02.10
1:02.33
500m:
600m:
5:07.69
6:10.38
1:02.57
1:02.69
700m:
800m:
7:13.28
8:15.09
1:02.90
1:01.81
6.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim8:18.97813
100m:
200m:
58.52
1:59.94
58.52
1:01.42
300m:
400m:
3:01.63
4:03.95
1:01.69
1:02.32
500m:
600m:
5:07.05
6:11.17
1:03.10
1:04.12
700m:
800m:
7:15.65
8:18.97
1:04.48
1:03.32
7.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn8:21.40801
100m:
200m:
1:01.43
2:04.19
1:01.43
1:02.76
300m:
400m:
3:07.65
4:10.95
1:03.46
1:03.30
500m:
600m:
5:14.29
6:17.83
1:03.34
1:03.54
700m:
800m:
7:21.24
8:21.40
1:03.41
1:00.16
8.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:27.57772
100m:
200m:
1:00.23
2:03.56
1:00.23
1:03.33
300m:
400m:
3:07.24
4:11.64
1:03.68
1:04.40
500m:
600m:
5:16.26
6:20.99
1:04.62
1:04.73
700m:
800m:
7:25.42
8:27.57
1:04.43
1:02.15
9.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów8:27.82771
100m:
200m:
1:00.50
2:03.74
1:00.50
1:03.24
300m:
400m:
3:07.00
4:10.93
1:03.26
1:03.93
500m:
600m:
5:15.71
6:21.16
1:04.78
1:05.45
700m:
800m:
7:26.35
8:27.82
1:05.19
1:01.47
10.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec8:28.45768
100m:
200m:
59.37
2:03.36
59.37
1:03.99
300m:
400m:
3:07.65
4:11.90
1:04.29
1:04.25
500m:
600m:
5:16.43
6:21.35
1:04.53
1:04.92
700m:
800m:
7:26.01
8:28.45
1:04.66
1:02.44
11.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim8:32.05752
100m:
200m:
1:00.20
2:03.30
1:00.20
1:03.10
300m:
400m:
3:06.66
4:10.27
1:03.36
1:03.61
500m:
600m:
5:13.41
6:18.32
1:03.14
1:04.91
700m:
800m:
7:25.43
8:32.05
1:07.11
1:06.62
12.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn8:32.19751
100m:
200m:
1:00.80
2:04.22
1:00.80
1:03.42
300m:
400m:
3:08.15
4:12.21
1:03.93
1:04.06
500m:
600m:
5:16.59
6:22.31
1:04.38
1:05.72
700m:
800m:
7:27.34
8:32.19
1:05.03
1:04.85
13.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:34.76740
100m:
200m:
1:00.57
2:04.98
1:00.57
1:04.41
300m:
400m:
3:09.82
4:14.92
1:04.84
1:05.10
500m:
600m:
5:20.59
6:26.81
1:05.67
1:06.22
700m:
800m:
7:32.83
8:34.76
1:06.02
1:01.93
14.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag8:35.12739
100m:
200m:
1:01.26
2:05.51
1:01.26
1:04.25
300m:
400m:
3:10.37
4:15.73
1:04.86
1:05.36
500m:
600m:
5:21.31
6:27.13
1:05.58
1:05.82
700m:
800m:
7:32.80
8:35.12
1:05.67
1:02.32
15.Bor Radosław93KORNER Zielona G.8:39.22721
100m:
200m:
1:02.78
2:10.60
1:02.78
1:07.82
300m:
400m:
3:18.16
4:24.17
1:07.56
1:06.01
500m:
600m:
5:29.15
6:34.07
1:04.98
1:04.92
700m:
800m:
7:38.22
8:39.22
1:04.15
1:01.00
16.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia8:45.49696
100m:
200m:
1:00.79
2:08.02
1:00.79
1:07.23
300m:
400m:
3:15.02
4:21.92
1:07.00
1:06.90
500m:
600m:
5:28.67
6:35.26
1:06.75
1:06.59
700m:
800m:
7:41.18
8:45.49
1:05.92
1:04.31
17.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork8:48.66683
100m:
200m:
1:01.52
2:07.24
1:01.52
1:05.72
300m:
400m:
3:13.94
4:20.59
1:06.70
1:06.65
500m:
600m:
5:27.71
6:35.45
1:07.12
1:07.74
700m:
800m:
7:42.87
8:48.66
1:07.42
1:05.79
18.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa8:51.33673
100m:
200m:
1:00.43
2:05.88
1:00.43
1:05.45
300m:
400m:
3:13.23
4:21.15
1:07.35
1:07.92
500m:
600m:
5:30.22
6:38.90
1:09.07
1:08.68
700m:
800m:
7:47.20
8:51.33
1:08.30
1:04.13
19.Połącarz Piotr89AZS AWFiS Gdańsk8:52.13670
100m:
200m:
1:01.38
2:07.32
1:01.38
1:05.94
300m:
400m:
3:13.92
4:20.97
1:06.60
1:07.05
500m:
600m:
5:28.53
6:36.71
1:07.56
1:08.18
700m:
800m:
7:44.71
8:52.13
1:08.00
1:07.42
20.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk8:54.41661
100m:
200m:
1:01.12
2:06.68
1:01.12
1:05.56
300m:
400m:
3:12.86
4:20.19
1:06.18
1:07.33
500m:
600m:
5:28.79
6:38.04
1:08.60
1:09.25
700m:
800m:
7:46.97
8:54.41
1:08.93
1:07.44
21.Szarliński Filip92Warszawianka8:58.50646
100m:
200m:
1:02.79
2:09.93
1:02.79
1:07.14
300m:
400m:
3:17.53
4:25.91
1:07.60
1:08.38
500m:
600m:
5:34.13
6:43.40
1:08.22
1:09.27
700m:
800m:
7:52.48
8:58.50
1:09.08
1:06.02
22.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin8:58.62646
100m:
200m:
1:02.25
2:08.90
1:02.25
1:06.65
300m:
400m:
3:15.85
4:23.51
1:06.95
1:07.66
500m:
600m:
5:32.34
6:42.36
1:08.83
1:10.02
700m:
800m:
7:51.93
8:58.62
1:09.57
1:06.69
23.Baran Mateusz93Warszawianka9:01.29637
100m:
200m:
1:03.09
2:11.51
1:03.09
1:08.42
300m:
400m:
3:18.59
4:26.75
1:07.08
1:08.16
500m:
600m:
5:35.01
6:44.21
1:08.26
1:09.20
700m:
800m:
7:53.22
9:01.29
1:09.01
1:08.07
24.Żukowski Maciej93ORKA Zamość9:01.86635
100m:
200m:
1:01.71
2:08.46
1:01.71
1:06.75
300m:
400m:
3:16.12
4:24.90
1:07.66
1:08.78
500m:
600m:
5:33.70
6:43.90
1:08.80
1:10.20
700m:
800m:
7:53.57
9:01.86
1:09.67
1:08.29
25.Kotlewski Michał94ZRYW Opole9:01.91634
100m:
200m:
1:03.02
2:10.84
1:03.02
1:07.82
300m:
400m:
3:19.12
4:28.10
1:08.28
1:08.98
500m:
600m:
5:37.57
6:46.96
1:09.47
1:09.39
700m:
800m:
7:56.12
9:01.91
1:09.16
1:05.79
26.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko9:02.09634
100m:
200m:
1:03.36
2:12.15
1:03.36
1:08.79
300m:
400m:
3:20.77
4:29.38
1:08.62
1:08.61
500m:
600m:
5:38.08
6:47.05
1:08.70
1:08.97
700m:
800m:
7:56.37
9:02.09
1:09.32
1:05.72
27.Wiak Jakub95ORLIK Lublin9:02.11634
100m:
200m:
1:04.07
2:12.01
1:04.07
1:07.94
300m:
400m:
3:20.56
4:29.35
1:08.55
1:08.79
500m:
600m:
5:38.74
6:47.88
1:09.39
1:09.14
700m:
800m:
7:56.21
9:02.11
1:08.33
1:05.90
28.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag9:06.26619
100m:
200m:
1:03.47
2:11.66
1:03.47
1:08.19
300m:
400m:
3:20.92
4:30.45
1:09.26
1:09.53
500m:
600m:
5:40.61
6:50.35
1:10.16
1:09.74
700m:
800m:
7:59.35
9:06.26
1:09.00
1:06.91
29.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin9:07.61615
100m:
200m:
1:03.37
2:11.20
1:03.37
1:07.83
300m:
400m:
3:20.08
4:28.56
1:08.88
1:08.48
500m:
600m:
5:37.61
6:47.01
1:09.05
1:09.40
700m:
800m:
7:57.82
9:07.61
1:10.81
1:09.79
30.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia9:14.66592
100m:
200m:
1:04.28
2:13.92
1:04.28
1:09.64
300m:
400m:
3:23.89
4:34.57
1:09.97
1:10.68
500m:
600m:
5:44.93
6:55.05
1:10.36
1:10.12
700m:
800m:
8:05.87
9:14.66
1:10.82
1:08.79
31.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg9:20.42574
100m:
200m:
1:06.75
2:17.84
1:06.75
1:11.09
300m:
400m:
3:28.52
4:39.14
1:10.68
1:10.62
500m:
600m:
5:49.53
7:00.40
1:10.39
1:10.87
700m:
800m:
8:11.58
9:20.42
1:11.18
1:08.84
32.Mochol Marcin95ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.35
2:18.77
1:07.35
1:11.42
300m:
400m:
3:31.17
4:44.39
1:12.40
1:13.22
500m:
600m:
5:57.97
7:11.01
1:13.58
1:13.04
700m:
800m:
8:23.57
9:31.14
1:12.56
1:07.57
32.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin9:31.14542
100m:
200m:
1:07.14
2:17.83
1:07.14
1:10.69
300m:
400m:
3:29.49
4:41.51
1:11.66
1:12.02
500m:
600m:
5:54.33
7:07.76
1:12.82
1:13.43
700m:
800m:
8:21.68
9:31.14
1:13.92
1:09.46
34.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno9:38.65521
100m:
200m:
1:04.12
2:13.64
1:04.12
1:09.52
300m:
400m:
3:25.57
4:38.74
1:11.93
1:13.17
500m:
600m:
5:52.24
7:07.47
1:13.50
1:15.23
700m:
800m:
8:23.34
9:38.65
1:15.87
1:15.31
35.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice9:50.02491
100m:
200m:
1:07.51
2:20.05
1:07.51
1:12.54
300m:
400m:
3:34.46
4:49.75
1:14.41
1:15.29
500m:
600m:
6:04.86
7:19.96
1:15.11
1:15.10
700m:
800m:
8:35.72
9:50.02
1:15.76
1:14.30
36.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno9:56.29476
100m:
200m:
1:05.65
2:18.43
1:05.65
1:12.78
300m:
400m:
3:32.33
4:47.79
1:13.90
1:15.46
500m:
600m:
6:04.65
7:22.04
1:16.86
1:17.39
700m:
800m:
8:40.02
9:56.29
1:17.98
1:16.27


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-05-21
Kobiet, 200m motylkowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:05.61
2:11.65
Jedrzejczak OtyliaMontreal05-07-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:12.5485229.6633.7434.9934.15
MIn ME Jun
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole2:13.9682530.1833.5635.2534.97
Min ME Jun
3.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów2:15.6079530.6034.0935.1035.81
Min ME Jun
4.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim2:16.3678231.6434.9534.9934.78
Min-12 ME Jun
5.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:16.7377630.2434.4635.8936.14
6.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:17.3376631.5735.2235.3735.17
7.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:20.3671731.7935.5236.0537.00
8.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W2:22.8668032.1835.7437.4837.46
Finał B
9.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz2:20.4371631.8636.0136.5835.98
10.Panek Agata93SOLEX Lêbork2:22.5668531.9536.1836.7737.66
11.Kêdracka Magda89AZS AWF Warszawa2:22.9367932.7836.4037.0536.70
12.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock2:23.4467231.6735.8237.6138.34
13.Świtalska Martyna92WARTA Poznań2:25.1064931.2536.0838.5639.21
14.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz2:26.3263332.7637.0138.5338.02
14.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa2:26.3263331.3936.2238.9439.77
16.Duszak Anna93POLONIA Warszawa2:27.8461432.4437.3538.9139.14


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-05-21
Mezczyzn, 200m motylkowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:54.38
1:57.93
Korzeniowski PawelEindhoven08-03-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa1:55.6595326.3529.1530.0430.11
Min MS
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka1:58.9687526.6130.1130.8931.35
Min ME Jun
3.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk2:01.0283126.8430.2631.3532.57
4.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice2:01.6681826.9430.5431.8432.34
5.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin2:02.0581027.5830.5731.7432.16
6.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:02.3880427.2830.4531.8832.77
7.Paszek Marcin89WARTA Poznań2:02.9479327.5831.6431.7331.99
8.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim2:04.8075827.7931.4232.4933.10
Finał B
9.Zawadka Michal89AZS AWF Warszawa2:06.1773427.6331.7133.2433.59
10.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin2:06.4472928.3532.1233.0832.89
11.Wilczyński Mateusz92TRÓJKA Łódź2:06.9172127.8531.9833.3033.78
12.Bulak Michał92ORKA Zamość2:07.2371528.4332.4433.3033.06
13.Orłowski Piotr91MKP Szczecin2:07.8070629.0132.4333.0233.34
14.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów2:09.0568628.8133.2333.8833.13
15.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W2:09.6167728.5032.6133.5234.98
16.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn2:09.7167529.1333.6334.0232.93


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-05-21
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
25.14
25.61
Korc AgataPekin08-08-15

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków25.31875
Min MS, RP 17,18-lat
2.Korc Agata86AZS Wrocław25.52854
Min MS
3.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź26.16793
4.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork26.44768
Min ME Jun
5.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork26.56757
6.Kawecka Anna SK92SALOS Kielce26.57757
7.Żak Dominika89AZS AWF Warszawa26.92727
7.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.26.92727
Finał B
9.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok27.05717
10.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa27.18707
11.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk27.34694
12.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.27.38691
12.Rachwał Helena88AZS AWF Poznań27.38691
14.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole27.50682
15.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka27.51682
16.Szula Paulina91AZS AWF Katowice27.63673


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-05-21
Mezczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
21.88
22.63
Kizierowski BartoszBudapeszt06-08-06

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy22.11918
Min MS
2.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa22.19908
Min MS
3.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa22.52869
Min MS
4.Unold Marcin86AZS AWF Katowice22.77841
5.Wilk Robert86AZS AWF Katowice22.83834
6.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź23.06809
Min ME Jun
7.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków23.19796
8.Kundzik Dawid88WODNIK Radom23.54761
Finał B
9.Gąsior Łukasz86AZS AWF Warszawa22.08922
Min MS
10.Załuski Kajetan87KORNER Zielona G.22.29896
Min MS
11.Haas Mateusz88ŚLĄSK Wrocław23.28787
12.Kaczyński Jacek86AZS AWF Warszawa23.38777
13.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław23.51764
14.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok23.58757
15.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz23.64751
16.Korgul Łukasz90ORLIK Lublin23.85732


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-05-21
Kobiet, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:10.85
2:13.05
Tchórz AlicjaSLGOROstrowiec Św.09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:10.3892331.0333.0933.3632.90
RP Sen, RP Jun 17,18-lat, Min MS
2.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik2:13.6785731.4534.1134.6833.43
3.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław2:14.0185031.8733.9834.4633.70
Min ME Jun
4.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:15.7781731.6034.4635.0434.67
5.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz2:16.2980832.4334.7934.6534.42
Min ME Jun
6.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim2:20.6073632.5535.4736.6135.97
7.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin2:20.6773533.3535.5836.5735.17
8.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin2:24.3468033.2736.4937.8636.72
Finał B
9.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin2:19.6875132.1134.1737.1736.23
10.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:21.6172033.4235.7437.3035.15
11.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork2:24.0268533.7436.3637.5836.34
12.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:24.1968234.0036.2437.9236.03
13.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:24.2168233.3436.5037.7636.61
14.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew2:24.5467833.3136.7138.2136.31
15.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim2:24.5767733.9036.6337.8336.21
16.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa2:44.8845637.5741.6542.9342.73


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-05-21
Mezczyzn, 200m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:59.82
2:01.21
Kawêcki RadosławNOZIEOstrowiec Św.09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.1:58.7491528.2629.9030.4430.14
RP Sen, RP Jun 18-lat,  Min MS
2.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:00.7587028.7130.4631.2930.29
Min MS
3.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa2:00.8186928.6430.2130.9830.98
Min MS
4.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków2:03.2181928.9631.3831.9430.93
5.Dubiel Adam93LUBLINIANKA2:04.0580329.2331.3732.0831.37
6.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice2:04.2179928.7431.0331.9432.50
7.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa2:07.3174230.3332.4032.4132.17
8.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy2:07.4873930.2332.4433.1131.70
Finał B
9.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk2:06.8375129.5831.4732.9932.79
10.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków2:08.6671929.7131.9433.1733.84
11.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław2:10.1169630.6532.7833.2733.41
12.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków2:10.8368430.9333.1733.8232.91
13.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:10.8868330.3133.5433.8933.14
14.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA2:11.2667730.1132.9334.1134.11
15.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń2:12.1166430.8333.2034.5433.54
16.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W2:13.0765031.0233.8334.7633.46


<< TOP >>
Konkurencja 9
09-05-21
Kobiet, 4 x 200m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
7:56.32
8:17.07
8:02.87
Jedrzejczak,Budzis,Zwiejska,Barzycka
AZS AWF Warszawa

Budapeszt
Debica
06-08-03
07-04-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa8:25.39807
Szczepaniak Karolina
Żak Dominika
Gołêbiowska Joanna
Jêdrzejczak Otylia
92
89
82
83
+0,74
+0,55
+0,41
+0,58
29.01
28.88
29.56
29.56
30.60
32.82
32.29
32.10
30.69
34.24
33.20
32.81
30.63
34.14
32.29
32.57
2:00.93
2:10.08
2:07.34
2:07.04
2.ZRYW OpoleZRYW Opole8:27.43797
Pawlaczek Natalia   -    Min-12 ME Jun
Nowacka Aleksandra
Żukowska Paula
Stawicka Joanna SK
93
90
93
93
+0,83
+0,76
+0,39
+0,52
29.10
30.15
29.15
30.63
30.84
32.76
31.12
32.78
31.73
33.54
32.37
33.38
32.19
32.81
32.35
32.53
2:03.86
2:09.26
2:04.99
2:09.32
3.SŁOWIANKA Gorzów WSŁOWIANKA Gorzów W8:33.82768
Olczak Mirela
Jessa Jagoda
Tchórz Alicja
Porzelska Anna
93
94
92
95

+0,57
+0,28
+0,45
29.13
30.28
28.15
30.32
32.12
33.72
31.60
32.82
32.53
34.84
32.60
34.61
31.43
34.31
32.19
33.17
2:05.21
2:13.15
2:04.54
2:10.92
4.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków8:37.81750
Świderska Marlena
Mazurek Karolina
Kowalczyk Katarzyna
Cisowska Aleksandra
89
89
88
89
+0,80
+0,43
+0,51
+0,57
30.34
30.80
29.88
29.09
32.73
34.41
33.05
32.44
33.10
33.95
34.31
32.95
32.91
32.52
33.44
31.89
2:09.08
2:11.68
2:10.68
2:06.37
5.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław8:41.13736
Pożarowszczyk Beata
Misztal Beata
Staszkiewicz Katarzyna
Majda Aleksandra
91
94
90
90
+0,78
+0,63
+0,57
+0,54
28.99
29.88
30.07
28.09
32.13
33.04
33.17
31.27
33.61
35.57
33.95
33.28
34.47
36.08
33.97
33.56
2:09.20
2:14.57
2:11.16
2:06.20
6.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa8:41.28735
Budzis Joanna
Ptasińska Katarzyna
Kowalska Agata
Iwankowska Anna
90
90
93
91
+0,79
+0,37
+0,73
+0,41
29.40
28.91
30.25
29.56
31.83
32.73
34.21
32.88
31.86
34.79
35.51
34.11
32.05
34.92
34.56
33.71
2:05.14
2:11.35
2:14.53
2:10.26
7.WARTA PoznańWARTA Poznań8:58.38667
RP Klub 14-lat
Cieślak Joanna
Ciesielska Sylwia
Kasperek Katarzyna
Taczała Alicja
96
95
96
96
+0,84
+0,28
+0,24
+0,59
30.87
29.69
31.49
29.88
33.93
34.21
35.48
33.84

34.59
36.27
35.53

33.26
33.85
34.55
2:15.74
2:11.75
2:17.09
2:13.80
8.AQUA 15tka BydgoszczAQUA 15tka Bydgoszcz9:02.77651
Smól Magda
Wizner Katarzyna
Pozorska Agata
Mańczak Agata
94
94
94
94
+0,88
+0,38
+0,59
+0,64
31.06
31.44
31.97
31.82
33.55
35.06
35.94
34.80
34.87
35.08
36.09
34.52
33.89
33.00
35.44
34.24
2:13.37
2:14.58
2:19.44
2:15.38
9.Warszawianka- MłodzWarszawianka9:08.71630
Piechocka Jagoda SK
Głowacka Ewa
Czerska Sandra
Wąsiakowska Weronika SK
90
90
90
90
+0,90
+0,57
+0,58
+0,44
31.74
31.22
29.92
31.22
34.60
35.52
33.87
35.15
35.85
36.68
35.64
36.04
35.21
36.22
35.95
33.88
2:17.40
2:19.64
2:15.38
2:16.29
10.AZS AWF Katowice-MłodzAZS AWF Katowice9:15.90606
Fijałkowska Magdalena
Pietrzak Sandra
Podsiadła Agnieszka
Szumigaj Karolina
90
89
89
89
+0,85
+0,66
+0,60
+0,57
30.02
30.55
34.39
31.86
33.17
33.55
37.64
35.25
34.70
34.59
38.17
36.58
35.28
34.95
38.46
36.74
2:13.17
2:13.64
2:28.66
2:20.43
NWAZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 10
09-05-21
Mezczyzn, 4 x 200m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
7:16.40
7:23.41
7:17.46
Korzeniowski,Wójt,Gimiński,Gąsior
AZS AWF Warszawa

Eindhoven
Gorzów Wlkp.
08-03-23
07-11-29

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa7:20.99906
Korzeniowski Paweł   -    Min MS
Gimiński Łukasz
Rokicki Michał
Rurak Paweł
85
86
84
88
+0,78
+0,39
+0,23
+0,34
25.31
25.00
25.81
25.40
27.41
28.18
28.06
27.92
27.81
29.09
29.01
28.71
26.44
28.88
29.33
28.63
1:46.97
1:51.15
1:52.21
1:50.66
2.ŚLĄSK Wrocław 1ŚLĄSK Wrocław7:36.45817
Sławiński Mateusz
Szamotulski Wojciech
Sokulski Jacek
Haas Mateusz
86
91
91
88
+0,81
+0,33
+0,35
+0,18
25.97
25.62
25.42
26.05
28.23
28.71
29.33
28.70
28.73
29.26
30.11
29.92
29.35
29.59
31.37
30.09
1:52.28
1:53.18
1:56.23
1:54.76
3.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn7:37.05814
Pielowski Krzysztof
Hura Bartosz
Piekut Krzysztof
Gilski Paweł
91
91
90
90
+0,74
+0,46
+0,32
+0,35
26.82
26.82
27.02
26.06
28.54
28.71
29.51
28.19
29.04
29.67
29.85
29.66
28.63
29.87
29.59
29.07
1:53.03
1:55.07
1:55.97
1:52.98
4.AZS AWFiS GdańskAZS AWFiS Gdańsk7:40.26797
Zieja Dawid
Kierzkowski Mateusz
Rząsa Wojciech
Majewski Michał
89
87
90
85
+0,76
+0,54
+0,62
+0,48
26.39
26.57
27.05
25.58
29.28
29.41
30.36
28.72
30.07
30.33
30.16
29.55
28.84
30.04
28.66
29.25
1:54.58
1:56.35
1:56.23
1:53.10
5.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław7:46.22767
RP Klub 17-lat
Bening Emil
Bogulski Bartłomiej
Stachowicz Marek
Werner Paweł
93
92
92
93
+0,76
0.00
+0,20
+0,42
26.44
25.53
26.89
25.28
29.94
28.78
30.65
29.49
30.59
29.89
31.48
30.69
30.17
30.17
30.59
29.64
1:57.14
1:54.37
1:59.61
1:55.10
6.ŚLĄSK Wrocław 2ŚLĄSK Wrocław7:47.47761
RP Klub 16-lat
Rybiński Dawid
Zoniuk Maciej
Brzoza Jakub
Szuba Michał
93
94
93
93
+0,70
+0,56
+0,46
+0,55
27.55
27.07
27.42
26.97
29.52
29.68
31.00
29.00
30.52
29.79
31.78
28.96
29.82
28.62
31.62
28.15
1:57.41
1:55.16
2:01.82
1:53.08
7.MKP SzczecinMKP Szczecin7:48.36756
Kleszczyński Paweł
Zieliński Dawid
Orłowski Piotr
Kandulski Daniel
91
92
91
91
+0,80
+0,55
+0,21
+0,53
26.57
26.53
26.76
26.39
28.45
29.14
30.40
29.51
29.11
31.78
30.97
30.25
29.15
31.91
30.89
30.55
1:53.28
1:59.36
1:59.02
1:56.70
8.KORNER Zielona G.KORNER Zielona G.7:59.88703
Bor Radosław
Kołodziejski Mateusz
Pietrzyk Patryk
Ważeliński Błażej
93
92
92
93
+0,75
+0,31
+0,57
+0,19
27.06
26.99
28.07
27.24
29.69
30.11
32.51
31.08
30.12
31.67
32.78
31.47
29.07
31.02
30.28
30.72
1:55.94
1:59.79
2:03.64
2:00.51
9.AZS AGH Kraków - MłodzAZS AGH Kraków8:03.98685
Wilk Krzysztof
Krawczyk Sebastian
Kwiatkowski Arkadiusz
Klupa Michał
89
89
90
90
+0,72
+0,52
+0,29
+0,45
26.35
27.19
27.63
27.46
29.20
30.21
31.57
30.58
29.15
31.77
33.19
33.14
28.11
32.34
33.21
32.88
1:52.81
2:01.51
2:05.60
2:04.06
10.MKP Szczecin - MłodzMKP Szczecin8:09.95661
Krzywiecki Tomasz
Kobus Kamil
Wróblewski Dawid
Jabłoński Marcin
89
89
90
90
+0,78
+0,58
+0,29
+0,53
26.72
29.19
26.83
26.56
29.10
32.70
30.99
29.35
30.62
34.34
33.45
30.27
30.94
34.68
34.77
29.44
1:57.38
2:10.91
2:06.04
1:55.62
11.Słowianka GW-MłodzSŁOWIANKA Gorzów W8:11.62654
Sawala Juliusz
Dudziak Tomasz
Mokosa Radosław
Wiśniowski Tomasz
90
90
90
90
+0,79
+0,48
+0,51
+0,49
28.14
27.55
27.61
27.67
30.71
30.16
30.78
30.33
32.05
32.21
32.55
32.17
32.13
33.53
33.47
30.56
2:03.03
2:03.45
2:04.41
2:00.73
12.Warszawianka- MłodzWarszawianka8:12.63650
Dominiak Marcin
Mączewski Adam
Janas Piotr
Walczak Joachim
90
90
90
89
+0,67
0.00
+0,36
+0,14
28.36
26.41
27.64
27.07
31.37
30.23
31.10
32.09
32.94
31.85
32.19
32.63
33.04
31.62
31.96
32.13
2:05.71
2:00.11
2:02.89
2:03.92
13.ORLIK Lublin - MłodzORLIK Lublin8:20.39620
Całka Mateusz
Korgul Łukasz
Wêgier Grzegorz
Czarnecki Mikołaj
89
90
89
89
+0,89
+0,38
+0,07
+0,05
28.83
27.29
26.62
27.62
31.42
30.99
31.61
31.10
32.83
33.62
33.11
30.74
32.01
34.99
32.61
35.00
2:05.09
2:06.89
2:03.95
2:04.46
14.REKIN WarszawaREKIN Warszawa8:34.70570
Tomaszewski Jacek
Marecki Grzegorz
Siński Mateusz
Kwieciński Wojciech
94
93
94
94
+0,86
+0,08
+0,45
+0,23
28.25
27.70
28.85
29.58
31.26
32.95
33.33
34.11
32.10
34.29
35.15
35.14
31.45
33.80
32.86
33.88
2:03.06
2:08.74
2:10.19
2:12.71
15.ZRYW OpoleZRYW Opole8:38.18558
Capiga Filip
Kotlewski Michał
Ziemianin Kamil
Stachura Maciej SK
91
94
90
91
+0,80
+0,52
+0,43
+0,66
27.85
27.91
30.31
29.26
30.27
30.91
35.13
32.20
32.25
32.23
38.75
34.78
32.47
31.79
37.64
34.43
2:02.84
2:02.84
2:21.83
2:10.67
NWAZS AWF Katowice-MłodzAZS AWF Katowice
Niegot Mateusz, Gorczyca Przemyslaw SR, Dembniak Paweł, Godziek Marek
NWAZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 11
09-05-22 - 9:00
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:57.15
1:59.94
Jedrzejczak OtyliaBudapeszt06-08-03

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków2:05.29788A28.1331.1532.7833.23
2.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:05.72780A28.7331.7132.4132.87
3.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław2:05.96776A30.0031.7532.3531.86
4.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków2:05.98775A29.5831.9432.2132.25
5.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice2:06.47766A29.3731.6732.9832.45
6.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:06.74761A29.7432.0932.7332.18
7.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka2:06.89759A29.7131.9432.7032.54
8.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole2:07.19753A29.2331.8732.6833.41
9.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec2:07.52747B29.0531.7433.1933.54
10.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA2:08.70727B29.1632.6433.7233.18
11.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:09.01722B30.4932.6233.4432.46
12.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań2:09.28717B29.7832.5933.7133.20
13.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk2:09.71710B29.5632.4834.0433.63
14.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:09.91707B30.3632.5133.4633.58
15.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik2:10.11704B29.9633.6234.2032.33
16.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław2:10.22702B29.5732.1133.8934.65
17.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock2:10.38699R29.8732.5233.7934.20
18.Kawecka Anna SK92SALOS Kielce2:10.40699R29.6132.4633.8234.51
19.Morawska Justyna92Bielany Warszawa2:10.42699R30.1432.6034.1733.51
20.Jackowska Adrianna93Warszawianka2:11.0768829.9433.2934.5633.28
21.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka2:11.1968630.4732.9134.0733.74
22.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn2:11.5268130.0533.2534.1634.06
23.Rachwał Helena88AZS AWF Poznań2:11.6368030.4032.9433.6034.69
23.Czerniak Gabriela91WISŁA Puławy2:11.6368029.5033.4534.6434.04
25.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość2:12.1167230.8933.4434.5033.28
26.Iwankowska Anna91POLONIA Warszawa2:12.1867130.3632.6534.8234.35
27.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.2:12.6566429.5433.3335.2634.52
28.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź2:12.9965930.0233.5834.9934.40
29.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków2:13.0565831.6533.1234.3133.97
30.Olejniczak Agata92MZOS Płock2:13.1365730.4634.0634.6333.98
31.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec2:13.5565131.0133.7134.8234.01
32.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.2:14.1664231.0535.5134.5833.02
33.Pyszka Alicja SK93JORDAN Kraków2:14.5563631.0533.9334.9134.66
34.Smól Magda94AQUA 15tka Bydgoszcz2:14.6163531.4434.0635.2933.82
35.Misztal Beata94ŚLĄSK Wrocław2:15.2262730.3833.7035.2135.93
36.Taczała Alicja96WARTA Poznań2:15.2362730.7734.3235.5234.62
37.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno2:15.2462730.7934.4234.7235.31
38.Wozniak Zuzanna94Akwawit Leszno2:15.3162631.0834.0435.7134.48
39.Cieślak Joanna96WARTA Poznań2:15.6862131.2434.0535.6934.70
40.Jessa Jagoda94SŁOWIANKA Gorzów W2:15.7362031.0734.3935.3434.93
41.Duszak Anna93POLONIA Warszawa2:15.9761730.9834.4335.7734.79
42.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno2:15.9861630.9434.1735.4735.40
43.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław2:16.0461631.1635.3235.8133.75
44.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz2:16.1961430.8134.6335.5035.25
45.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice2:16.5260930.9533.7535.8935.93
46.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa2:17.5059631.7234.1835.4336.17
47.Wilmanowicz Marta89WARTA Poznań2:17.5859531.1433.8936.3236.23
48.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz2:18.3958531.7435.2536.9634.44
49.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań2:18.6358231.4135.1036.3835.74
50.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin2:18.7958032.3835.8135.8934.71
51.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz2:19.1557532.3135.6436.4634.74
52.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna2:19.2857431.5035.3336.4436.01
53.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin2:20.1156430.8235.2637.3936.64
54.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna2:20.2756232.0835.3536.7536.09
55.Zyga Paulina94NAWA Skierniewice2:21.6654532.2335.7137.2236.50
56.Turlakiewicz Karolina95DELFIN Łódź2:22.1354032.8535.4837.7036.10
57.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot2:22.6953432.6735.7237.1437.16
58.Klinger Anna94PIRANIE Lubin2:22.8853131.9535.8237.8837.23
59.Rasińska Daria95MMKS Kêdzierzyn-K2:23.2752732.0736.1838.2136.81
60.Matyaszek Anna94GIM92 Ursynów2:23.3652632.6436.2237.1437.36
61.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin2:24.0351931.7737.2838.6936.29
62.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice2:24.4951432.1536.5338.3337.48
63.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa2:26.0849732.5136.7639.1537.66
64.Zakrzewska Katarzyna92Olimpijczyk Suwałki2:27.4948332.9536.7438.6939.11


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-05-22
Mezczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:46.97
1:46.97
Korzeniowski Pawel
Korzeniowski Pawel
AZWAR
AZWAR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-05-21
09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa1:51.87829A26.0328.2928.6328.92
2.Wójt Łukasz82PZP1:52.03825A26.1428.6229.2028.07
3.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy1:52.17822A26.0328.5229.1228.50
4.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków1:52.57813A25.9928.5729.3228.69
5.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa1:52.97805A26.1829.3229.1328.34
6.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław1:53.03803A26.8629.3228.8028.05
7.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa1:53.07802A26.7028.6729.0328.67
8.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk1:53.25799A26.6228.9628.8428.83
9.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka1:53.29798B26.4528.5929.7528.50
10.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław1:53.39796B27.4928.3829.1328.39
RP Jun 16-lat
11.Rokicki Michał84AZS AWF Warszawa1:53.43795B26.9128.5329.2128.78
12.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław1:53.71789B26.6129.3029.2228.58
13.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk1:54.44774B26.9429.5629.3428.60
14.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:54.48773B26.4128.9229.5329.62
15.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin1:54.76767B26.6428.8029.3130.01
16.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa1:54.94764B27.0128.9329.7929.21
17.Paszek Marcin89WARTA Poznań1:55.07761R27.6629.9529.2028.26
18.Bor Radosław93KORNER Zielona G.1:55.10761R26.8229.4329.8728.98
19.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław1:55.35756R26.3729.5830.3529.05
20.Zoniuk Maciej94ŚLĄSK Wrocław1:55.4575427.8629.5029.7528.34
21.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn1:55.5375226.9928.8429.8629.84
22.Gąsior Łukasz86AZS AWF Warszawa1:55.5875126.7228.4629.7730.63
23.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim1:55.6075127.5128.9429.7829.37
24.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław1:55.7274926.9329.1529.9929.65
25.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań1:55.8974526.0129.0629.9130.91
26.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa1:56.0074327.0829.2230.2829.42
27.Misiak Piotr92Bielany Warszawa1:56.5273326.8729.3630.5829.71
28.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec1:56.6973027.3829.4430.2429.63
29.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin1:57.0572327.3330.1231.4828.12
30.Kowal Igor91PZP1:57.0772325.8929.0630.2331.89
31.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki1:57.2871925.8829.0331.2631.11
32.Kwiatkowski Przemysław92TRÓJKA Łódź1:57.3971726.6429.0830.7830.89
33.Bernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz1:57.7571027.2929.6030.8430.02
34.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim1:58.0570527.6430.1730.4829.76
35.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec1:58.3670026.4129.3731.1231.46
36.Kandulski Daniel91MKP Szczecin1:58.3869927.1530.0730.7630.40
37.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn1:58.6169527.5529.6930.6830.69
38.Szotkowski Daniel92MZOS Płock1:59.0268827.7629.5031.3430.42
39.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź1:59.2068527.5529.8130.8231.02
40.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin1:59.2868327.2930.1530.7331.11
41.Kotkowicz Michał93SŁOWIANKA Gorzów W1:59.6567727.0430.0231.2131.38
42.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec1:59.6867728.1030.7030.6030.28
43.Pióro Artur91Pałac Katowice1:59.9667227.5030.4231.1830.86
44.Stachowicz Marek92JUVENIA Wrocław2:00.0067127.6330.2031.1531.02
45.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk2:00.1566927.0529.9631.5331.61
46.Świderski Marek87JEDYNKA Łódź2:00.1866827.1930.8632.0330.10
47.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork2:00.2466727.0130.1231.1831.93
48.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec2:00.2566727.8530.6331.6230.15
49.Szczypiński Marcin86AZS AWF Katowice2:00.6566027.7529.8331.2431.83
50.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag2:00.9965528.6130.5931.1530.64
51.Ruciński Konrad92Kormoran Olsztyn2:01.4364827.1130.3332.1231.87
52.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź2:01.5564628.3030.0130.9732.27
53.Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn2:01.6564428.2630.7231.4831.19
54.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz2:01.9564027.1230.3232.1232.39
55.Żebrowski Piotr90Żoliborz W-wa2:01.9763929.4630.6031.3430.57
56.Żukowski Maciej93ORKA Zamość2:02.0863828.1030.4531.7131.82
57.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław2:02.1663627.3830.0231.9232.84
58.Brzoza Jakub93ŚLĄSK Wrocław2:02.1763627.7330.5131.6932.24
59.Widanka Maciej93JUVENIA Wrocław2:02.2063627.0630.9932.3231.83
60.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno2:02.3263427.9930.4831.9431.91
61.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia2:02.5563028.0830.6532.0431.78
62.Kêcik Łukasz94LUBLINIANKA2:02.8362628.1830.8732.0831.70
63.Zieliński Dawid92MKP Szczecin2:02.8662527.1129.4132.8833.46
64.Kotlewski Michał94ZRYW Opole2:03.0762228.2830.9631.8132.02
65.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa2:03.3061928.3831.4432.0531.43
66.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin2:03.4161727.3431.2132.3132.55
67.Zembrzuski Maciej92Kormoran Olsztyn2:03.6961329.4231.9131.5730.79
68.Szarliński Filip92Warszawianka2:04.4560228.2731.9433.4730.77
69.Walczak Joachim89Warszawianka2:04.5460027.5131.4432.8232.77
70.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów2:04.5660028.2731.7132.9831.60
71.Baran Mateusz93Warszawianka2:04.7059828.1131.1332.8832.58
72.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko2:04.7159829.1031.7132.1631.74
73.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin2:04.9259529.1931.8932.6431.20
74.Klupa Michał90AZS AGH Kraków2:05.9858028.2131.4733.1133.19
75.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno2:06.0158028.2932.0933.5332.10
76.Berezecki Mateusz95Olimpijczyk Suwałki2:06.1857729.1432.6632.6431.74
77.Korsak Bartlomiej89Żoliborz W-wa2:06.3457528.6330.9232.8433.95
78.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno2:07.1556429.5533.4232.3531.83
79.Kwiatkowski Arkadiusz90AZS AGH Kraków2:07.2456328.5931.7833.4733.40
80.Puławski Przemysław93KAPRY Pruszków2:08.2655028.8231.2533.6734.52
81.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów2:08.3754829.1831.6133.8633.72
82.Siński Mateusz94REKIN Warszawa2:08.4854728.4033.1534.4932.44
Żółta kartka-niesportowe zachowanie
83.Dobrowolski Sebastian90START Łódź2:08.8654229.7632.6333.6132.86
84.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.2:08.9454128.6533.7035.1431.45
85.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz2:09.0753928.7032.4134.1933.77
86.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag2:09.1753829.9932.7633.5132.91
87.Janas Krzysztof93GIM92 Ursynów2:09.2853728.8031.7034.3534.43
88.Luftman Adam91SŁOWIANKA Gorzów W2:09.4753423.6038.3635.8331.68
89.Sawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W2:09.6153328.9632.5134.2333.91
90.Marecki Grzegorz93REKIN Warszawa2:09.7353128.9333.0234.3833.40
91.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia2:09.8153029.9732.9134.1732.76
92.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice2:10.1552629.7632.9933.8533.55
93.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W2:12.3450030.7833.4435.0933.03
94.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna2:12.9249430.5834.3334.8133.20
95.Rogalski Igor92ORLIK Lublin2:13.3348929.8033.7235.2934.52
96.Mokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W2:13.3948929.9633.4534.6135.37
97.Mochol Marcin95ORLIK Lublin2:15.0647131.1535.0935.4433.38
98.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin2:16.8245331.2334.5035.5835.51
99.Pasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg2:18.6543532.1535.3935.8335.28
100.Kufel Dawid90UMKS Poznań2:20.2842031.4735.0438.0235.75
101.Szaraniec Wojciech95DELFIN Tarnobrzeg2:22.7939830.4735.3238.2738.73
DYSKW.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa
NWStańczyk Przemysław85MKP Szczecin
NWHaas Mateusz88ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 13
09-05-22
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
31.93
31.72
Kamińska BeataDebica05-05-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin32.40847A
Min ME Jun
2.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk32.71824A
3.Ścieszko Ewa90START Łódź33.23785A
4.Marczak Monika SR91MOSM Tychy33.44771A
5.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.33.48768A
6.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce33.56763A
7.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz33.71752A
8.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańsk33.72752A
9.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław33.90740B
10.Poloczek Natalia SR91ZRYW Opole34.11726B
11.Sobko Anna94JUVENIA Wrocław34.12726B
12.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk34.14724B
13.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa34.33712B
14.Hryniewicz Luiza90TRÓJKA Łódź34.36710B
15.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica34.44706B
16.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim34.59696B
17.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław34.61695R
18.Muller Anna92WARTA Poznań34.67692R
19.Otremba Justyna95DELFIN Toruń34.78685R
20.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn34.84682
21.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław35.18662
22.Pałczyk Emilia88AZS AWF Katowice35.22660
23.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W35.27657
24.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.35.48645
25.Wojdak Kamila89MKP Szczecin35.60639
26.Jamborska Ewa89UNIA Oświêcim35.64637
27.Ratkowska Zuzanna SG93AZS-AWFiS Gdańsk35.79629
28.Cieślak Katarzyna94POSNANIA35.82627
29.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz36.21607
30.Pawlikowska Agata94JUVENIA Wrocław36.23606
31.Nizio Nicola93MKP Szczecin36.27604
32.Wyżgolik Vanessa91MOS Katowice36.35600
33.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin36.58589
34.Sawicka Adrianna89Olimpijczyk Suwałki36.69584
35.Krasnowska Anna89ZRYW Opole36.90574
36.Pawlisz Agata95MMKS Kêdzierzyn-K36.93572
37.Misiak Paula95OSiR Piotrków37.07566
38.Pelowska Aleksandra93SOLEX Lêbork37.13563
39.Fijałkowska Zuzanna93IKAR Mielec37.32554
40.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz37.48547
41.Rytwińska Agata94Olimpijczyk Suwałki37.57543
42.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów37.79534
43.Podsiadła Agnieszka89AZS AWF Katowice38.05523
44.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg38.15519
45.Kostecka Joanna89ZRYW Opole38.89490
46.Wróbel Łucja90AQUARIUS Bielawa39.34473
47.Stopczyńska Sandra90Warszawianka39.51467
48.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa39.67462
49.Kamienik Ada95WODNIK Radom41.08416


<< TOP >>
Konkurencja 14
09-05-22
Mezczyzn, 50m klasyczny

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
28.48
28.00
Winogrodzki MariuszOstrowiec Św06-05-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gorczyca Przemyslaw SR90AZS AWF Katowice28.83860A
2.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa28.85859A
3.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo28.93851A
4.Machnik Mikołaj93MOS Katowice29.05841A
RP Jun 16,17-lat
5.Paczkowski Damian87POLONIA Warszawa29.19829A
6.Jachowicz Piotr90START Łódź29.34816A
6.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok29.34816A
8.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź29.36815A
9.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk29.38813B
10.Gardziej Sebastian90ŚLĄSK Wrocław29.51802B
11.Kieruj Jakub88AZS AWF Katowice29.54800B
12.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA29.63793B
13.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa29.67789B
14.Kotynia Jakub88START Łódź29.68789B
15.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn29.78781B
16.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.29.95767B
17.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa30.03761R
18.Krawczyk Sebastian89AZS AGH Kraków30.20748R
19.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole30.26744?
19.Gałka Piotr88POLONIA Warszawa30.26744?
21.Skorulski Maciej91MMKS Kêdzierzyn-K30.30741
22.Jaworowski Marek86AZS Wrocław30.37736
23.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik30.82704
24.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik30.87701
25.Jarzyński Wojciech91START Łódź30.90699
26.Kubiak Rafał SG93AZS-AWFiS Gdańsk30.96695
27.Pakuła Konrad85AZS AWF Katowice30.98693
28.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno31.00692
29.Kosowski August92POLONIA Warszawa31.10685
30.Gładysz Krzysztof SR92MOS Katowice31.20679
31.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.31.21678
32.Klecha Dawid91Górnik Radlin31.22677
33.Treliński Bartosz94ORKA Jedrzejów31.31672
34.Głuszek Łukasz93ŚLĄSK Wrocław31.32671
35.Waliszewski Daniel91MZOS Płock31.47661
36.Dobosz Kamil92MZOS Płock31.48661
37.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin31.59654
38.Guzik Jakub SK91WODNIK Krosno31.65650
39.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki31.77643
39.Wołkanowski Marek93AZS-AWFiS Gdańsk31.77643
41.Kobus Kamil89MKP Szczecin31.78642
42.Laryończuk Jakub91MKP Szczecin31.86637
43.Zych Jakub90AZS AGH Kraków31.95632
44.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olsztyn32.00629
45.Biaduń Adrian93LUBLINIANKA32.02628
46.Zawadzki Krzysztof88AZS Wrocław32.06626
47.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław32.08624
48.Wróblewski Dawid90MKP Szczecin32.09624
49.Kubka Jacek92WODNIK Końskie32.14621
50.Hołub Maciej95ORLIK Przeworsk32.29612
51.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów32.32611
52.Szafron Łukasz88AZS AWF Katowice32.34610
53.Turkowski Michał89JEDYNKA Łódź32.43604
54.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec32.54598
55.Godziek Marek90AZS AWF Katowice32.60595
56.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów32.70590
57.Tomczyk Krzysztof89Akwawit Leszno33.12567
58.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz33.22562
59.Sroka Piotr95SOKÓŁ Rzeszów33.35556
60.Żukowski Maciej93ORKA Zamość33.42552
61.Matusiak Rafał93DELFIN Łódź33.44551
62.Kotynia Piotr90START Łódź33.68540
63.Żuczek Piotr94IKAR Mielec34.73492
64.Ziemianin Kamil90ZRYW Opole35.00481
65.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W35.09477
66.Badeński Patryk94WODNIK Radom35.24471
67.Kwieciński Wojciech94REKIN Warszawa35.39465
68.Kaczyński Filip94JEDYNKA Elblag35.64455
69.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów36.10438
70.Dominiak Marcin90Warszawianka42.67265
71.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W42.85262
DYSKW.Grzejszczak Pawel90POLONIA Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 15
09-05-22
Kobiet, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:02.77
1:02.04
Mazurek ZuzannaPekin08-08-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W1:01.97871A30.3331.64
RP Sen, RP Jun 17,18-lat,  Min MS
2.Madziarska Xenia91PZP1:03.14824A30.5932.55
3.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk1:03.46811A30.8132.65
4.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław1:04.01791A30.7733.24
Min ME Jun
5.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik1:04.43775A31.3933.04
6.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin1:04.93758A31.7833.15
Min-12 ME Jun
7.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim1:04.98756A31.4633.52
Min-12 ME Jun
8.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz1:05.52737A31.8133.71
9.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W1:05.73730B32.1333.60
10.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów1:05.90725B32.3733.53
11.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1:06.90693B32.5234.38
12.Borek Natalia SK90WODNIK Krosno1:06.95691B32.2934.66
13.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka1:07.16685B32.2834.88
14.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:07.36678B32.9034.46
15.Morawska Justyna92Bielany Warszawa1:07.49675B33.1834.31
15.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork1:07.49675B32.8034.69
17.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin1:07.90662R32.8635.04
18.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów1:07.94661R33.0534.89
19.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim1:07.97660R32.9535.02
20.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa1:08.5264532.6235.90
21.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew1:08.6664132.9535.71
22.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka1:09.0563033.3635.69
23.Kaczmarek Sandra88AZS AWF Poznań1:09.5061833.6835.82
24.Podlecka Agnieszka94MKP Szczecin1:09.5661634.1135.45
25.Morka Monika93TRÓJKA Łódź1:09.6161533.3036.31
26.Stobieniecka Monika95DELFIN Łódź1:09.8260933.4736.35
27.Rudnik Daria90Victoria Racibórz1:10.0960233.7036.39
28.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno1:10.7758533.8536.92
29.Wiertel Agata95LUBLINIANKA1:10.9158234.5836.33
30.Taczała Alicja96WARTA Poznań1:11.1957534.5236.67
31.Widzik Katarzyna90DELFIN Cieszyn1:11.5856534.5237.06
32.Kasperek Katarzyna96WARTA Poznań1:12.1555235.4036.75
33.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1:12.2555034.5237.73
34.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin1:12.6654135.9036.76
35.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin1:12.6754035.1437.53
36.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 1:12.9853335.5937.39
37.Nowak Alicja93MMKS Kêdzierzyn-K1:13.0653235.1237.94
38.Winogradów Beata89ZRYW Opole1:13.1553034.9238.23
39.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno1:14.0251135.5638.46
40.Szopa Izabela95ORLIK Lublin1:14.2350735.0339.20
41.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka1:14.8949436.6138.28
42.Michalkiewicz Nikola949-tka Dzierżoniów1:15.1348937.2237.91
43.Głuszkowska Karolina95AZS AWF Poznań1:15.7747737.0538.72
44.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna1:15.8047635.6840.12
45.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa1:15.9347436.7239.21
46.Puszko Monika95Gwardia Szczytno1:16.4646436.9839.48
47.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg1:17.5244537.3440.18
48.Kamienik Ada95WODNIK Radom1:20.1740239.3440.83


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-05-22
Mezczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
55.04
55.51
Kizierowski BartoszSydney00-09-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice56.03845A27.4128.62
RP Jun 18-lat, Min ME Jun,
2.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.56.41828A27.0929.32
3.Mączewski Adam90Warszawianka57.09799A27.7129.38
4.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.57.66776A28.1429.52
Min-12 ME Jun
5.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków57.95764A28.6429.31
6.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk58.12757A28.4129.71
7.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław58.32750A27.8930.43
8.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa58.92727?28.4730.45
8.Dubiel Adam93LUBLINIANKA58.92727?28.8430.08
10.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa59.00724B28.6430.36
11.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk59.39710B28.1231.27
12.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk59.44708B28.5730.87
13.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa59.65701B28.7530.90
14.Dobrowolski Sebastian90START Łódź59.73698B29.1030.63
15.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk59.92691B29.7430.18
16.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy59.97689B28.9731.00
17.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W59.99689R29.3130.68
18.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA1:00.22681R29.6730.55
19.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olsztyn1:00.27679R29.1931.08
20.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków1:00.5866928.7831.80
21.Bekierski Dominik82Warszawianka1:00.7266429.2131.51
22.Fedorowicz Rafał87ORLIK Lublin1:00.9265829.4331.49
23.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka1:00.9865628.9332.05
24.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin1:01.0265529.5631.46
25.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.1:01.1065229.5031.60
26.Całka Mateusz89ORLIK Lublin1:01.1365129.8631.27
27.Unold Marcin86AZS AWF Katowice1:01.1565029.6031.55
28.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław1:01.4264229.3232.10
29.Wêgier Grzegorz89ORLIK Lublin1:01.4664130.1531.31
30.Borkowski Dominik90WARTA Poznań1:01.6863429.5432.14
31.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków1:01.7363230.2231.51
32.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń1:01.7663129.9231.84
33.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin1:02.2961530.3131.98
34.Rusin Mariusz88POLONIA Warszawa1:02.3161528.9733.34
35.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk1:02.3661330.1232.24
36.Capiga Filip91ZRYW Opole1:02.5560830.2032.35
37.Mieszkowski Jêdrzej94ŚLĄSK Wrocław1:02.6460530.2032.44
38.Książek Michał SK93JORDAN Kraków1:02.9159730.6532.26
39.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.1:02.9559629.6533.30
40.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz1:03.1059230.6032.50
41.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin1:03.8057331.1032.70
42.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn1:04.6855030.1334.55
43.Dyduch Marcin91JORDAN Kraków1:04.8054731.0233.78
44.Uściłko Michał95BATORY Sokółka1:04.9354331.6233.31
45.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno1:05.1453831.4433.70
46.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz1:05.6052731.7733.83
47.Pąchalski Tomasz87AZS AWF Katowice1:05.9551831.3034.65
48.Latos Wojciech90AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.0551631.7934.26
49.Kozak Paweł90Żoliborz W-wa1:06.1051531.7934.31
50.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno1:06.4650732.0834.38
51.Czarzasty Tomasz94NAWA Skierniewice1:06.6950131.3935.30
52.Radziewicz Łukasz92AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.7150131.8034.91
53.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok1:06.7550032.8233.93
54.Zieliński Michał91IKAR Mielec1:07.3348732.8334.50
55.Niegot Mateusz90AZS AWF Katowice1:07.6348132.0335.60
56.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów1:08.4146432.1936.22
57.Koczułap Maciej95DELFIN Tarnobrzeg1:10.6242233.8536.77
58.Kufel Dawid90UMKS Poznań1:13.1538034.7138.44
59.Szołdra Przemysław90UMKS Poznań1:15.6834336.6739.01


<< TOP >>
Konkurencja 17
09-05-22
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:36.95
4:51.60
Baranowska KatarzynaPekin08-08-09

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:53.67803A1:04.631:14.011:27.141:07.89
Min ME Jun
2.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa4:54.18799A1:03.821:16.361:24.931:09.07
3.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:56.62780A1:05.791:15.691:24.661:10.48
4.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim5:03.63727A1:08.031:18.111:28.231:09.26
5.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa5:04.16723A1:07.621:18.821:26.971:10.75
6.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W5:08.17695A1:07.961:20.551:24.931:14.73
7.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków5:08.62692A1:11.311:18.931:27.031:11.35
8.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław5:10.67678A1:10.471:20.571:27.541:12.09
9.Trojanowska Kinga95Skra Bełchatów5:11.40674B1:10.851:20.761:29.491:10.30
10.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań5:11.47673B1:08.911:24.431:29.631:08.50
11.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań5:11.68672B1:14.341:19.371:29.291:08.68
12.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice5:12.10669B1:09.381:21.551:32.251:08.92
13.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W5:13.30662B1:09.191:20.451:29.921:13.74
14.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów5:13.31661B1:10.061:19.621:31.861:11.77
15.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz5:16.96639B1:11.291:21.211:32.291:12.17
16.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA5:18.47630B1:14.061:18.771:30.631:15.01
17.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz5:21.90610R1:12.211:23.311:32.521:13.86
18.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka5:21.92610R1:09.401:21.961:36.331:14.23
19.Cieślak Joanna96WARTA Poznań5:22.67606R1:14.241:21.701:35.351:11.38
20.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz5:22.946041:12.511:24.491:33.741:12.20
21.Pawlikowska Agata94JUVENIA Wrocław5:23.186031:10.591:23.101:30.741:18.75
22.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów5:24.475961:12.001:23.681:33.051:15.74
23.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin5:25.065921:16.101:23.441:33.601:11.92
24.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin5:27.725781:13.561:24.761:35.161:14.24
25.Mikołajczak Anna95SOLEX Lêbork5:30.165651:12.811:25.861:35.781:15.71
26.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom5:33.305491:15.061:23.761:33.931:20.55
27.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki5:33.395491:12.291:27.371:36.871:16.86
28.Janiczek Olga91LUBLINIANKA5:38.875231:21.151:23.121:38.561:16.04
NWTchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W
NWWidzik Katarzyna90DELFIN Cieszyn


<< TOP >>
Konkurencja 18
09-05-22
Mezczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:17.06
4:22.68
Korzeniowski PawelChiba07-08-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź4:29.13795A1:00.371:09.581:14.831:04.35
2.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa4:29.87788A59.431:10.511:19.121:00.81
3.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole4:30.95779A1:01.761:10.681:16.511:02.00
Min-12 ME Jun
4.Cieślak Marcin SK92Warszawianka4:32.61765A1:00.131:10.801:19.011:02.67
5.Certa Maciej SO91WISŁA Puławy4:32.97762A1:00.831:11.551:16.971:03.62
6.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice4:33.66756A1:00.011:10.041:20.201:03.41
7.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim4:34.90746A1:01.711:12.851:17.311:03.03
8.Wieteska Mateusz91START Łódź4:36.64732A1:02.351:12.631:20.221:01.44
9.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa4:39.43710B1:03.151:11.881:20.381:04.02
10.Kliza Mateusz94KP AVIA Świdnik4:40.12705B1:03.511:15.041:17.111:04.46
11.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków4:40.27704B1:02.121:12.411:19.191:06.55
12.Misiak Piotr92Bielany Warszawa4:40.78700B1:02.111:11.591:23.851:03.23
13.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim4:41.60694B58.631:15.631:23.591:03.75
14.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin4:43.53680B1:02.421:15.151:19.411:06.55
15.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn4:44.34674B1:00.681:12.891:23.811:06.96
16.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń4:48.58645B1:04.981:11.321:24.711:07.57
17.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków4:48.60644R1:02.461:14.761:24.861:06.52
18.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W4:53.99610R1:03.241:16.451:23.521:10.78
19.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław4:54.34607R1:02.511:13.691:28.671:09.47
20.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów4:55.146031:11.941:14.791:20.441:07.97
21.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin4:59.725751:05.511:19.651:26.441:08.12
22.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów5:01.965631:06.861:18.671:26.161:10.27
23.Wiak Jakub95ORLIK Lublin5:02.955571:08.711:21.211:27.191:05.84
24.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin5:03.825521:06.471:18.881:27.981:10.49
25.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań5:04.285501:06.921:18.881:32.551:05.93
26.Gąsior Patryk94POLONIA Warszawa5:05.885411:07.241:17.231:28.441:12.97
27.Żuczek Piotr94IKAR Mielec5:12.265091:13.471:23.351:23.861:11.58
28.Ciechanowicz Michał93MOS Dąbrowa Grn5:14.055001:05.591:24.631:30.441:13.39
29.Galon Michał95Akwawit Leszno5:16.264901:07.781:25.401:30.971:12.11
30.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno5:18.664791:08.171:24.801:32.611:13.08
31.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów5:19.434751:14.711:20.091:34.101:10.53
32.Przybylak Tomasz92Akwawit Leszno5:35.354111:10.471:30.661:36.631:17.59
33.Kurasiewicz Patryk95WODNIK Radom5:38.823981:11.241:26.401:38.261:22.92
NWWiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W
NWWójt Łukasz82PZP


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-05-22
Mezczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski
Min MS Rzym
55.04
55.51
Kizierowski BartoszSydney00-09-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Dubiel Adam93LUBLINIANKA57.9576428.5929.36
2.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa58.9272728.8630.06


<< TOP >>
Konkurencja 11
09-05-22 - 17:00
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:57.15
1:59.94
Jedrzejczak OtyliaBudapeszt06-08-03

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków2:00.53885
2.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W2:03.74818
3.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice2:04.09811
4.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole2:04.21809
Min-12 ME Jun
5.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław2:04.38806
6.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków2:05.34787
7.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka2:06.32769
8.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:06.56765
Finał B
9.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec2:04.6280129.7031.6932.0931.14
RP Jun 14-lat
10.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław2:07.6474529.8831.9132.5333.32
11.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA2:07.8374229.3432.4633.5032.53
12.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań2:08.6072929.8032.5133.4632.83
13.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole2:08.7972630.4932.7833.1132.41
14.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków2:09.7870930.2432.4233.4433.68
15.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk2:11.1068829.0932.4634.7134.84
16.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik2:12.6466429.6934.3135.3633.28


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-05-22
Mezczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:46.97
1:46.97
Korzeniowski Pawel
Korzeniowski Pawel
AZWAR
AZWAR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-05-21
09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy1:48.2291524.7227.5628.2927.65
Min MS
2.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa1:49.9887225.6328.0228.4927.84
3.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa1:50.1186925.4327.4828.6028.60
4.Wójt Łukasz82PZP1:50.1886725.4527.7628.7228.25
5.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa1:50.2786525.2428.5728.6027.86
6.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków1:51.4383825.8228.2628.9128.44
7.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław1:52.5981326.4228.8528.6628.66
8.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk1:52.9780526.1928.4329.3029.05
Finał B
9.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka1:52.0582526.7428.4328.7828.10
Min ME Jun
10.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:53.9578427.1529.0629.0728.67
11.Rokicki Michał84AZS AWF Warszawa1:54.4877326.8829.0029.3329.27
12.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław1:54.5777127.4628.5729.3729.17
13.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk1:54.7576826.8629.4929.8728.53
14.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa1:55.4375426.8629.2729.8929.41
14.Bor Radosław93KORNER Zielona G.1:55.4375426.8629.0030.0129.56
16.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin1:56.3073726.7329.3030.2730.00


<< TOP >>
Konkurencja 13
09-05-22
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
31.93
31.72
Kamińska BeataDebica05-05-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin31.93885
Wyrównany RP Sen,   RP Jun 16,17,18,  Min ME Jun
2.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk32.47842
3.Ścieszko Ewa90START Łódź32.48841
4.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz33.15791
5.Marczak Monika SR91MOSM Tychy33.30781
6.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce33.57762
7.Kamińska Beata80AZS AWFiS Gdańsk33.77748
8.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.33.93738
Finał B
9.Hryniewicz Luiza90TRÓJKA Łódź32.80817
10.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław33.76749
11.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk33.83744
12.Sobko Anna94JUVENIA Wrocław34.05730
13.Poloczek Natalia SR91ZRYW Opole34.11726
14.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa34.13725
15.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim34.32713
16.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica34.45705


<< TOP >>
Konkurencja 14
09-05-22
Mezczyzn, 50m klasyczny

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
28.48
28.00
Winogrodzki MariuszOstrowiec Św06-05-19

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa28.41899
RP Sen
2.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo28.54887
3.Gorczyca Przemyslaw SR90AZS AWF Katowice28.72870
4.Machnik Mikołaj93MOS Katowice28.82861
RP Jun 16,17,18-lat
5.Paczkowski Damian87POLONIA Warszawa28.94851
6.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok29.04842
7.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź29.18830
Min-12 ME Jun
8.Jachowicz Piotr90START Łódź29.19829
Finał B
9.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk28.01938
RP Sen
10.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.28.61880
11.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa29.40811
12.Kieruj Jakub88AZS AWF Katowice29.50803
13.Kotynia Jakub88START Łódź29.83777
14.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn29.85775
15.Gardziej Sebastian90ŚLĄSK Wrocław29.87774
16.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA29.91770


<< TOP >>
Konkurencja 15
09-05-22
Kobiet, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:01.97
1:01.97
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
SLGOR
SLGOR
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-05-22
09-05-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W1:01.5289130.0331.49
RP Sen, RP Jun 17,18-lat
2.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław1:02.2186130.5131.70
RP Jun 16-lat, Min ME Jun
3.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk1:02.8183730.6232.19
4.Madziarska Xenia91PZP1:02.8883430.5132.37
5.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik1:03.2582030.9232.33
6.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin1:04.3677831.1333.23
Min ME Jun
7.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz1:04.5877031.2933.29
Min-12 ME Jun
8.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim1:05.1475031.7933.35
Finał B
9.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów1:05.3074532.0033.30
10.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin1:05.4274132.1733.25
11.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka1:05.9972231.8834.11
12.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W1:06.1571632.2733.88
13.Borek Natalia SK90WODNIK Krosno1:06.5970232.4934.10
14.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork1:06.9669132.8634.10
15.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:07.0668832.7434.32
16.Morawska Justyna92Bielany Warszawa1:08.1665533.0235.14


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-05-22
Mezczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
55.04
55.51
Kizierowski BartoszSydney00-09-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.54.9389726.5728.36
RP Sen, RP Jun 18-lat, Min MS, Min ME Jun
2.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice55.5186927.0428.47
Min MS, Min ME Jun
3.Mączewski Adam90Warszawianka56.1584027.1329.02
4.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.56.3883027.0729.31
5.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków57.3378927.9829.35
6.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk58.1975528.1730.02
7.Dubiel Adam93LUBLINIANKA58.4274628.7429.68
8.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław58.4874428.1130.37
Finał B
9.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa57.3079027.8729.43
10.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk58.9472628.4030.54
11.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa59.4470828.6330.81
12.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy59.6770029.0930.58
13.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W1:00.1668329.2830.88
14.Dobrowolski Sebastian90START Łódź1:00.6666629.2831.38
15.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk1:00.6766629.4131.26
16.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk1:03.6957630.0233.67


<< TOP >>
Konkurencja 17
09-05-22
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:36.95
4:51.60
Baranowska KatarzynaPekin08-08-09

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa4:47.788541:04.241:11.691:25.391:06.46
Min MS
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:50.408311:04.471:11.931:26.781:07.22
Min MS, Min ME Jun
3.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:52.068171:05.011:15.041:23.261:08.75
4.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa5:00.877471:08.301:18.031:26.341:08.20
5.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim5:04.157231:08.441:19.261:30.691:05.76
6.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W5:06.507071:07.561:19.811:25.761:13.37
7.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków5:07.437001:10.531:18.991:27.411:10.50
8.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław5:30.135651:12.421:28.081:33.011:16.62
Finał B
9.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W5:08.496931:07.741:19.541:29.361:11.85
10.Ciesielska Sylwia95WARTA Poznań5:09.936831:12.631:20.511:29.221:07.57
11.Trojanowska Kinga95Skra Bełchatów5:10.006831:10.971:20.441:30.151:08.44
12.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów5:11.996701:10.241:19.601:31.671:10.48
13.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz5:13.026631:10.211:19.691:33.561:09.56
14.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań5:13.236621:09.551:24.451:30.261:08.97
15.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA5:15.246491:13.751:19.191:30.311:11.99
16.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice5:24.335961:13.581:21.791:35.201:13.76


<< TOP >>
Konkurencja 18
09-05-22
Mezczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:17.06
4:22.68
Korzeniowski PawelChiba07-08-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź4:14.1294458.791:04.981:12.0058.35
RP Sen, Min MS
2.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa4:17.9690257.221:06.651:15.6258.47
Min MS
3.Cieślak Marcin SK92Warszawianka4:25.2483058.621:09.791:16.791:00.04
Min ME Jun
4.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice4:28.1380459.981:09.581:17.281:01.29
Min ME Jun
5.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole4:33.737551:01.561:11.371:16.991:03.81
6.Wieteska Mateusz91START Łódź4:36.597321:02.191:13.441:19.691:01.27
7.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa4:37.237271:01.671:11.881:20.671:03.01
8.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim4:40.737001:02.451:15.261:18.551:04.47
Finał B
9.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn4:34.827461:00.081:11.031:21.621:02.09
10.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków4:34.937451:01.261:12.221:17.691:03.76
11.Misiak Piotr92Bielany Warszawa4:39.847071:02.101:12.161:22.861:02.72
12.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim4:40.117051:01.241:13.211:22.631:03.03
13.Kliza Mateusz94KP AVIA Świdnik4:40.127051:02.651:14.281:17.801:05.39
14.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin4:47.796501:03.321:17.351:22.621:04.50
15.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków4:48.176471:02.141:16.161:24.811:05.06
16.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń4:50.746301:04.181:11.161:26.601:08.80


<< TOP >>
Konkurencja 19
09-05-22
Kobiet, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
3:49.86
3:51.85
3:40.94
Wilk,Baranowska,Pawlaczek,Szczepaniak
AZS AWF Warszawa

Belgrad
Debica
08-07-31
07-04-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:55.30781
Szczepaniak Karolina
Gołêbiowska Joanna
+0,78
+0,41
28.67
28.14
57.70
58.99
Żak Dominika
Jêdrzejczak Otylia
+0,57
+0,56
27.49
28.48
59.30
59.31
2.ZRYW Opole 1ZRYW Opole3:56.84765
Pawlaczek Natalia
Żukowska Paula
+0,69
+0,27
27.73
28.47
58.46
58.99
Nowacka Aleksandra
Stawicka Joanna SK
+0,45
+0,49
29.34
28.27
1:00.52
58.87
3.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa3:57.65758
Ptasińska Katarzyna
Zackiewicz Aleksandra
+0,71
+0,61
28.25
28.33
58.58
1:00.26
Kowalska Agata
Budzis Joanna
+0,60
+0,18
28.68
28.06
1:00.11
58.70
4.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:58.78747
Skrzydło Sara
Staszkiewicz Katarzyna
+0,78
+0,41
29.18
28.90
1:00.52
59.92
Pożarowszczyk Beata
Majda Aleksandra
+0,42
+0,32
28.75
27.94
59.66
58.68
5.SŁOWIANKA Gorzów WSŁOWIANKA Gorzów W3:59.50740
Jessa Jagoda
Olczak Mirela
+0,80
+0,35
29.88
28.29
1:02.28
58.74
Tchórz Alicja
Porzelska Anna
+0,37
+0,77
27.63
29.72
57.74
1:00.74
6.AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków4:01.67720
Kowalczyk Katarzyna
Mazurek Karolina
+0,63
+0,48
29.10
29.47
1:00.00
1:01.12
Świderska Marlena
Cisowska Aleksandra
+0,38
+0,57
29.23
28.30
1:01.14
59.41
7.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice4:02.33715
Szula Paulina
Pałczyk Emilia
+0,82
+0,62
28.88
29.31
1:01.21
1:00.89
Piasecka Marta SK
Gawełczyk Dominika SK
+0,68
+0,48
29.19
28.60
1:00.55
59.68
8.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław4:03.26706
Naziêbło Klaudia
Dorosińska Marta
+0,91
+0,55
28.97
29.51
59.61
1:01.62
Cichowska Kinga
Piêtka Joanna
+0,41
+0,23
29.42
28.39
1:01.41
1:00.62
9.Warszawianka- MłodzWarszawianka4:07.80668
Piechocka Jagoda SK
Głowacka Ewa
+0,90
+0,61
30.08
30.50
1:02.74
1:03.07
Czerska Sandra
Wąsiakowska Weronika SK
+0,64
+0,59
29.37
29.06
1:01.62
1:00.37
10.WARTA PoznańWARTA Poznań4:11.97636
Cieślak Joanna
Ciesielska Sylwia
+0,83
+0,40
30.42
30.38
1:02.84
1:04.35
Kasperek Katarzyna
Taczała Alicja
+0,34
+0,47
30.15
29.10
1:03.33
1:01.45
11.KSZO OstrowiecKSZO Ostrowiec4:14.00621
Słopiecka Maja
Uchańska Karolina
+0,75
+0,75
29.48
32.28
1:01.41
1:07.01
Grzebała Zuzanna
Kilijańska Donata
+0,62
+0,68
30.80
29.65
1:04.98
1:00.60
12.AZS AWF Katowice-MłodzAZS AWF Katowice4:15.26611
Fijałkowska Magdalena
Pietrzak Sandra
+0,83
+0,38
28.96
29.91
1:00.77
1:02.03
Szumigaj Karolina
Podsiadła Agnieszka
+0,46
+0,60
30.18
32.93
1:03.52
1:08.94
13.ZRYW Opole 2ZRYW Opole4:26.91535
Krasnowska Anna
Winogradów Beata
+0,86
+0,62
30.11
31.04
1:03.67
1:07.05
Burzykowska Ewa
Kostecka Joanna
+0,64
+0,20
32.72
31.69
1:10.58
1:05.61


<< TOP >>
Konkurencja 20
09-05-22
Mezczyzn, 4 x 100m dowolny

Open
Wyniki

Rekord Polski Rep.
Rekord Polski Klub
Min MS Rzym
3:23.10
3:21.03
3:16.08
Gąsior,Załuski,Witkowski,Korzeniowski
AZS AWF Warszawa
PZP


PZP
Praga
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
05-03-19
08-04-04
09-05-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:22.44848
Gąsior Łukasz
Rutkowski Szymon
+0,66
+0,30
23.59
25.00
49.80
52.54
Rurak Paweł
Korzeniowski Paweł
+0,42
+0,29
24.51
23.67
50.98
49.12
2.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:22.86843
Wilk Robert
Wiśniewski Bartosz
+0,67
+0,46
24.21
24.07
50.51
51.31
Gnela Wojciech
Unold Marcin
+0,40
+0,05
24.23
23.33
51.93
49.11
3.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:24.37824
Sławiński Mateusz
Haas Mateusz
+0,64
+0,25
24.23
23.26
50.63
50.61
Szamotulski Wojciech
Sokulski Jacek
+0,05
+0,35
24.80
24.18
51.85
51.28
4.KORNER Zielona G. 1KORNER Zielona G.3:26.93794
Jasiński Jakub
Kawêcki Radosław
+0,76
+0,32
25.00
24.23
51.59
52.31
Bor Radosław
Załuski Kajetan
+0,33
+0,34
24.67
23.66
52.25
50.78
5.JUVENIA WrocławJUVENIA Wrocław3:28.40777
RP Klub Jun 17,18-lat
Bogulski Bartłomiej
Werner Paweł
+0,75
+0,38
25.37
24.27
52.14
51.19
Soboń Julian
Bening Emil
-0,01
+0,37
25.03
24.95
52.62
52.45
6.TRÓJKA ŁódźTRÓJKA Łódź3:32.33735
Kwiatkowski Przemysław
Gniadek Damian
+0,72
+0,46
25.02
25.43
52.93
54.16
Kwiatkowski Michał
Wypych Filip
+0,66
+0,36
25.91
24.37
53.67
51.57
7.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:33.65721
Dąbrowski Filip
Mróz Marek
+0,80
+0,55
25.78
25.17
53.26
54.21
Szczypiński Marcin
Bucki Paweł
+0,54
+0,53
25.00
25.06
53.34
52.84
8.KORNER Zielona G. 2KORNER Zielona G.3:35.54702
Ważeliński Błażej
Gawłowicz Krzysztof
+0,72
+0,35
26.35
24.43
55.64
51.33
Kołodziejski Mateusz
Pietrzyk Patryk
+0,21
+0,58
25.54
25.81
53.97
54.60
9.ORLIK Lublin - MłodzORLIK Lublin3:36.23696
Korgul Łukasz
Wêgier Grzegorz
+0,79
+0,30
25.07
26.13
53.35
54.42
Całka Mateusz
Czarnecki Mikołaj
+0,56
+0,12
26.79
24.55
55.93
52.53
10.MKP SzczecinMKP Szczecin3:36.30695
Kleszczyński Paweł
Kandulski Daniel
+0,75
+0,41
25.88
25.64
54.08
53.75
Orłowski Piotr
Zieliński Dawid
+0,35
+0,59
26.20
25.48
55.39
53.08
11.Warszawianka- MłodzWarszawianka3:37.18687
Mączewski Adam
Janas Piotr
+0,84
+0,24
25.37
25.73
53.33
54.45
Walczak Joachim
Dominiak Marcin
+0,18
+0,21
25.66
25.65
55.01
54.39
12.POLONIA W-wa - MłodzPOLONIA Warszawa3:37.26686
Mikołajewski Mariusz
Rowiński Filip
+0,72
+0,15
26.51
26.36
54.43
55.28
Grzejszczak Pawel
Tarczyński Marcin
+0,53
+0,27
26.53
24.14
56.41
51.14
13.AZS AGH Kraków - MłodzAZS AGH Kraków3:40.32658
Wilk Krzysztof
Krawczyk Sebastian
+0,85
+0,53
25.50
26.29
52.64
55.06
Kwiatkowski Arkadiusz
Klupa Michał
+0,45
+0,52
27.07
26.51
57.21
55.41
14.Słowianka GW-MłodzSŁOWIANKA Gorzów W3:41.86644
Sawala Juliusz
Dudziak Tomasz
+0,77
+0,44
26.50
26.18
54.66
54.64
Mokosa Radosław
Wiśniowski Tomasz
+0,45
+0,42
26.89
26.82
56.59
55.97
15.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn3:42.01643
Samul Kamil
Kaproń Kacper
+0,68
+0,48
26.52
26.63
55.67
56.02
Furman Łukasz
Chmiel Łukasz
+0,25
+0,43
25.87
26.44
55.45
54.87
16.MKP Szczecin - MłodzMKP Szczecin3:42.46639
Krzywiecki Tomasz
Kobus Kamil
+0,78
+0,50
26.31
27.83
54.47
59.52
Wróblewski Dawid
Jabłoński Marcin
+0,46
+0,44
26.58
25.14
55.82
52.65
17.Żoliborz Warszawa-MłodzŻoliborz W-wa3:43.09633
Białous Bartłomiej
Korsak Bartlomiej
+0,82
+0,48
27.61
26.93
59.64
56.21
Żebrowski Piotr
Kozak Paweł
+0,42
+0,34
25.40
26.10
53.26
53.98
18.REKIN WarszawaREKIN Warszawa3:52.31561
Siński Mateusz
Marecki Grzegorz
+0,70
+0,11
27.29
27.48
55.97
58.30
Tomaszewski Jacek
Kwieciński Wojciech
+0,33
+0,09
27.53
28.86
57.56
1:00.48
NWZRYW OpoleZRYW Opole
Kotlewski Michał, Capiga Filip, Ziemianin Kamil, Stachura Maciej SK


<< TOP >>
Konkurencja 21
09-05-23 - 9:00
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
57.84
59.79
Jedrzejczak OtyliaAteny04-08-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W1:01.75795A29.4232.33
Min-12 ME Jun
2.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok1:02.14780A28.4233.72
3.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość1:02.15780A29.0833.07
4.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole1:03.00749A30.0532.95
5.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów1:03.23741A29.7533.48
6.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork1:03.33737A29.8033.53
7.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszawa1:03.61728A29.6433.97
8.Ptasińska Katarzyna90POLONIA Warszawa1:03.83720A30.0333.80
9.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork1:04.11711B29.6334.48
10.Dorosińska Marta91JUVENIA Wrocław1:04.61694B30.5034.11
11.Czerska Sandra90Warszawianka1:04.70691B30.4134.29
12.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik1:04.77689B30.4134.36
13.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:04.81688B29.8135.00
14.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa1:04.97683B29.7235.25
15.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim1:05.21675B31.0534.16
16.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków1:05.39670B30.8634.53
17.Panek Agata93SOLEX Lêbork1:05.51666R30.5734.94
18.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk1:05.67661R29.9935.68
19.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław1:05.71660R30.5335.18
20.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W1:05.7365930.5835.15
21.Mańczak Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz1:05.7465930.9734.77
22.Żak Dominika89AZS AWF Warszawa1:05.7765829.6036.17
23.Palinowska Patrycja92POLONIA Warszawa1:05.9665231.5034.46
24.Sołowiej Ewelina90MKP Szczecin1:06.0565030.6735.38
25.Mendak Joanna89AZS AWF Warszawa1:06.1564730.5535.60
26.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock1:06.2664431.0535.21
27.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.6463331.3035.34
28.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz1:06.7762931.7635.01
29.Świtalska Martyna92WARTA Poznań1:06.8062830.5036.30
30.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka1:06.8262830.9135.91
31.Wyżgolik Vanessa91MOS Katowice1:07.6560530.9436.71
32.Duszak Anna93POLONIA Warszawa1:07.6860431.6935.99
33.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszawa1:07.7860131.2436.54
34.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz1:08.0259531.4736.55
35.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów1:08.0359531.5836.45
36.Łukuć Natalia94Olimpijczyk Suwałki1:08.0559431.3236.73
37.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań1:08.2359031.6736.56
38.Kwiatkowska Anna89POLONIA Warszawa1:08.3358731.9036.43
39.Jessa Jagoda94SŁOWIANKA Gorzów W1:08.3458731.2637.08
40.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok1:08.4558431.1237.33
41.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin1:08.4958332.1536.34
42.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice1:08.6058031.8036.80
43.Kêdracka Magda89AZS AWF Warszawa1:08.6657931.9736.69
44.Szumigaj Karolina89AZS AWF Katowice1:08.6957831.3937.30
45.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin1:08.7157732.4636.25
46.Iwankowska Anna91POLONIA Warszawa1:09.1856632.2636.92
47.Matyaszek Anna94GIM92 Ursynów1:09.4555932.5536.90
48.Misztal Dominika94GIM92 Ursynów1:10.0054629.8140.19
49.Mikołajczak Anna95SOLEX Lêbork1:10.4753533.0537.42
50.Głowacka Ewa90Warszawianka1:10.5553332.1638.39
51.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 1:10.6453132.7037.94
52.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów1:11.0252331.7739.25
53.Klinger Anna94PIRANIE Lubin1:11.1652032.7238.44
54.Sadowska Marta93Gwardia Szczytno1:11.2151933.7537.46
55.Pawlikowska Agata94JUVENIA Wrocław1:11.2751732.1839.09
56.Konwerska Natalia93Płetwal Mława1:11.3051732.8538.45
57.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa1:12.5949033.3439.25
58.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin1:12.9248334.0538.87
59.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna1:13.4647233.4440.02
60.Zakrzewska Paulina95WODNIK Radom1:18.8438234.1944.65


<< TOP >>
Konkurencja 22
09-05-23
Mezczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
52.99
53.10
Korzeniowski PawelEindhoven08-03-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź52.60913A24.3928.21
RP Sen, RP Sen 50mot, Min MS
2.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław53.89849A24.9928.90
3.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy53.94847A25.3028.64
4.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa54.42825A25.7228.70
5.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa54.45823A25.4129.04
6.Zawada Mateusz92SOLEX Lêbork54.48822A25.1429.34
RP Jun 17-lat, Min ME Jun
7.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław54.63815A25.3229.31
Min ME Jun
8.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice54.80807A25.3129.49
9.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków55.60773B26.2529.35
10.Bulak Michał92ORKA Zamość55.70769B25.7729.93
11.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn56.18749B26.5829.60
12.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz56.19749B26.1630.03
13.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin56.40741B26.1730.23
14.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk56.44739B26.2730.17
15.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice56.47738B26.2730.20
16.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn56.58734B26.6029.98
17.Paszek Marcin89WARTA Poznań56.62732R26.8229.80
18.Przyborowski Piotr93MZOS Płock56.83724R26.2930.54
19.Kundzik Dawid88WODNIK Radom56.92721R26.6230.30
20.Dembniak Paweł89AZS AWF Katowice57.0971426.4830.61
21.Dąbrowski Filip88AZS AWF Katowice57.2171025.7231.49
22.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno57.2770726.2131.06
22.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice57.2770726.4130.86
24.Zawadka Michal89AZS AWF Warszawa57.3770426.6230.75
25.Wilczyński Mateusz92TRÓJKA Łódź57.5969627.1830.41
26.Gniadek Damian93TRÓJKA Łódź57.6769326.6930.98
27.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia G.57.7968926.6731.12
28.Zembrzuski Maciej92Kormoran Olsztyn57.8868527.3530.53
29.Bening Emil93JUVENIA Wrocław57.9468326.3931.55
30.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin58.0567927.1430.91
31.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa58.3566926.9331.42
32.Zapała Łukasz SO91UNIA Oświêcim58.4066727.5130.89
33.Janas Krzysztof93GIM92 Ursynów58.4466626.8731.57
34.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa58.6665826.7931.87
35.Szafron Łukasz88AZS AWF Katowice58.6865827.1031.58
36.Kowal Igor91PZP58.7665527.1631.60
37.Wróblewski Dawid90MKP Szczecin58.7765527.1731.60
38.Bernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz58.8065427.4531.35
39.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa58.8565227.3031.55
39.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów58.8565227.4631.39
41.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin58.9165027.4431.47
42.Krupecki Oskar92MKP Szczecin59.0664527.3731.69
43.Goszczycki Dawid89Kormoran Olsztyn59.1164327.6731.44
44.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź59.2563927.2432.01
45.Mróz Marek83AZS AWF Katowice59.3563627.7531.60
46.Widanka Maciej93JUVENIA Wrocław59.4263327.2032.22
47.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W59.6662627.7031.96
48.Klupa Michał90AZS AGH Kraków59.7462327.7631.98
49.Gawłowicz Krzysztof87KORNER Zielona G.59.8562027.6832.17
50.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno1:00.0561427.8832.17
51.Kowalik Piotr91AZS AWF Poznań1:00.4860127.2233.26
52.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin1:00.6759528.6132.06
53.Kościelny Tomasz94MKP Szczecin1:00.7659227.1533.61
54.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź1:00.7959227.9932.80
55.Marecki Grzegorz93REKIN Warszawa1:01.0958327.7633.33
56.Kaproń Kacper93MOS Dąbrowa Grn1:01.1158227.9333.18
57.Przybylak Tomasz92Akwawit Leszno1:01.6256828.6332.99
58.Mokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W1:02.9653229.4133.55
59.Zieliński Michał91IKAR Mielec1:03.6151628.9334.68
60.Rogalski Igor92ORLIK Lublin1:03.8951029.7834.11
61.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok1:04.0650529.4434.62
62.Pióro Filip94SALOS Kielce1:04.1850329.3434.84
63.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.1:04.8748730.0234.85
64.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań1:05.1148130.1934.92
65.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno1:05.5647230.1535.41
66.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz1:05.6646929.3136.35
67.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna1:05.8746530.2135.66
68.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno1:06.3345531.4234.91
69.Puławski Przemysław93KAPRY Pruszków1:06.6344930.1136.52
70.Sawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W1:08.6141131.3837.23
71.Szaraniec Wojciech95DELFIN Tarnobrzeg1:09.3039930.3438.96
72.Ćwikliński Jarosław93Gwardia Szczytno1:10.2638332.0238.24
DYSKW.Kurasiewicz Patryk95WODNIK Radom


<< TOP >>
Konkurencja 23
09-05-23
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
29.18
28.81
Urbańczyk AleksandraDebica08-05-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W29.17884A
RP Sen, RP Jun 17,18-lat
2.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk29.87824A
3.Madziarska Xenia91PZP29.88823A
4.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź29.99814A
5.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W30.24794A
6.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław30.34786A
Min-12 ME Jun
7.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz30.64763A
8.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik30.74756A
9.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka31.03735B
10.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin31.05733B
11.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa31.11729B
12.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim31.19723B
13.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów31.28717B
14.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim31.33714B
15.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa31.46705B
16.Rudnik Daria90Victoria Racibórz31.48704B
17.Borek Natalia SK90WODNIK Krosno31.56698R
18.Małecka Agnieszka93SOLEX Lêbork31.58697R
19.Szynal Ludwika94SKARPA Lublin31.63694R
20.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa31.64693
21.Przasnek Zuzanna94MKP Szczecin31.68690
22.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów31.72688
22.Fijałkowska Magdalena90AZS AWF Katowice31.72688
24.Kilich Agata SG92SAMBOR Tczew31.99671
25.Morka Monika93TRÓJKA Łódź32.05667
26.Kaczmarek Sandra88AZS AWF Poznań32.06666
27.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork32.08665
28.Pszczolnik Monika,SG93AZS AWFiS Gdańsk32.18659
29.Podlecka Agnieszka94MKP Szczecin32.27653
30.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno32.46642
31.Stobieniecka Monika95DELFIN Łódź32.59634
32.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz32.73626
33.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź32.76624
34.Misztal Beata94ŚLĄSK Wrocław32.87618
35.Wiertel Agata95LUBLINIANKA32.89617
36.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno32.91616
37.Winogradów Beata89ZRYW Opole32.99611
38.Widzik Katarzyna90DELFIN Cieszyn33.24598
39.Szula Paulina91AZS AWF Katowice33.30594
40.Dąbrowska Paulina94ORLIK Lublin33.65576
41.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin33.91563
42.Nowak Alicja93MMKS Kêdzierzyn-K34.07555
43.Szopa Izabela95ORLIK Lublin34.48536
44.Szumigaj Karolina89AZS AWF Katowice34.62529
45.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna34.96514
46.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka35.09508
47.Zakrzewska Paulina95WODNIK Radom35.25501
47.Michalkiewicz Nikola949-tka Dzierżoniów35.25501
49.Puszko Monika95Gwardia Szczytno35.76480
50.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin37.41419
51.Kamienik Ada95WODNIK Radom38.52384
NWWąsiakowska Weronika SK90Warszawianka


<< TOP >>
Konkurencja 24
09-05-23
Mezczyzn, 50m grzbietowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
25.52
25.61
Kizierowski BartoszBerlin02-08-01

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.25.52924A
Wyrównany RP Sen, RP Jun 18-lat, Min MS, Min ME Jun
2.Unold Marcin86AZS AWF Katowice25.79896A
3.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice26.19855A
Min ME Jun,
4.Mączewski Adam90Warszawianka26.23851A
5.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.26.44831A
6.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław26.90789A
Min-12 ME Jun
7.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa26.97783A
7.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk26.97783A
9.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk27.40747B
10.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa27.42745B
11.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk27.56734B
12.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa27.68724B
13.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk27.70723B
14.Fedorowicz Rafał87ORLIK Lublin27.71722B
15.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków27.79716B
16.Rusin Mariusz88POLONIA Warszawa27.85711B
17.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków27.93705R
18.Karaś Sebastian91POLONIA Warszawa27.96703R
19.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk28.07695R
20.Krawczyk Jarosław91Kormoran Olsztyn28.16688
21.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA28.20685
22.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.28.40671
23.Dubiel Adam93LUBLINIANKA28.46666
24.Wêgier Grzegorz89ORLIK Lublin28.51663
25.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka28.61656
26.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin28.67652
27.Hałaczkiewicz Paweł93WISŁA Puławy28.71649
28.Bekierski Dominik82Warszawianka28.72649
29.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin28.73648
29.Bucki Paweł86AZS AWF Katowice28.73648
31.Całka Mateusz89ORLIK Lublin28.75647
32.Choiński Michał90MZOS Płock28.81643
32.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk28.81643
34.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław28.82642
35.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.28.84640
36.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W28.85640
37.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń28.89637
38.Dobrowolski Sebastian90START Łódź28.93635
39.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin29.15620
40.Borkowski Dominik90WARTA Poznań29.22616
41.Dyduch Marcin91JORDAN Kraków29.34608
42.Szczypiński Marcin86AZS AWF Katowice29.48600
43.Mieszkowski Jêdrzej94ŚLĄSK Wrocław29.68588
44.Capiga Filip91ZRYW Opole29.69587
45.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz29.78582
46.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn29.86577
47.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno29.87576
48.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków29.88576
49.Pąchalski Tomasz87AZS AWF Katowice29.91574
50.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz30.53540
51.Radziewicz Łukasz92AQUA 15tka Bydgoszcz30.65534
52.Niegot Mateusz90AZS AWF Katowice30.84524
53.Uściłko Michał95BATORY Sokółka31.00516
53.Galon Michał95Akwawit Leszno31.00516
55.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów31.33500
56.Koczułap Maciej95DELFIN Tarnobrzeg32.42451
57.Kufel Dawid90UMKS Poznań33.22419
58.Ziemianin Kamil90ZRYW Opole33.64404
59.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów34.88362
NWPietrzak Artur88Akwawit Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 25
09-05-23
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:27.85
2:30.61
Dulian KatarzynaMontreal05-07-29

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz2:32.11826A35.1038.3439.6938.98
2.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław2:33.06811A34.9638.6439.5139.95
Min ME Jun
3.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin2:33.25808A35.3239.2339.4739.23
Min ME Jun
4.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk2:33.67801A34.7938.6939.5040.69
Min ME Jun
5.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław2:35.35776A35.7839.1540.2240.20
6.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim2:36.16764A35.7639.3940.2840.73
7.Sêktas Zuzanna93POLONIA Warszawa2:38.02737A35.0740.3041.4941.16
8.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa2:38.66728A36.0939.5340.6542.39
9.Ścieszko Ewa90START Łódź2:39.25720B35.9440.6241.0741.62
10.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław2:39.81713B35.5440.6941.7341.85
11.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn2:41.28693B36.4341.4242.8040.63
12.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk2:41.38692B35.9240.4341.6043.43
13.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W2:41.79687B36.8140.3642.1842.44
14.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica2:42.87673B35.3640.5643.1143.84
15.Marczak Monika SR91MOSM Tychy2:43.14670B36.6041.1142.2743.16
16.Wnuk Sylwia94HURAGAN Miêdzyrzec 2:43.30668B37.4941.1542.9841.68
17.Muller Anna92WARTA Poznań2:44.63652R38.4841.1342.6442.38
18.Otremba Justyna95DELFIN Toruń2:44.96648R37.1341.6342.8543.35
19.Wojdak Kamila89MKP Szczecin2:45.16646R37.5241.8742.8442.93
20.Jamborska Ewa89UNIA Oświêcim2:45.1964537.7642.4842.9242.03
21.Poloczek Natalia SR91ZRYW Opole2:45.5164137.3142.6042.6542.95
22.Pelowska Aleksandra93SOLEX Lêbork2:48.7160639.3643.2344.0342.09
23.Hryniewicz Luiza90TRÓJKA Łódź2:49.4259838.3043.9043.2044.02
24.Ratkowska Zuzanna SG93AZS-AWFiS Gdańsk2:49.5459738.4541.8744.3244.90
25.Cieślak Katarzyna94POSNANIA2:49.5759637.6242.5444.8744.54
26.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin2:50.4358737.5443.5144.6244.76
27.Misiak Paula95OSiR Piotrków2:51.0258139.0143.0645.1543.80
28.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom2:51.6357538.8143.4944.7844.55
29.Podsiadła Agnieszka89AZS AWF Katowice2:52.5056738.9943.0844.4945.94
30.Rytwińska Agata94Olimpijczyk Suwałki2:53.6655538.8143.5445.7345.58
31.Fijałkowska Zuzanna93IKAR Mielec2:54.5654739.2544.4245.2445.65
32.Soboń Martyna95WODNIK Radom2:56.4353040.3045.0245.4245.69
33.Pawlisz Agata95MMKS Kêdzierzyn-K2:56.4652940.7345.5246.2843.93
34.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:58.3051339.2044.9946.6547.46
35.Sawicka Adrianna89Olimpijczyk Suwałki2:59.2850539.8945.5046.9646.93
36.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki3:00.2549740.0646.2747.0246.90
37.Kamienik Ada95WODNIK Radom3:04.8846042.3447.6548.0246.87
38.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa3:08.8243241.4046.7149.2351.48
39.Zakrzewska Katarzyna92Olimpijczyk Suwałki3:09.5042741.6747.6449.5450.65
40.Wróbel Łucja90AQUARIUS Bielawa3:12.1741042.0947.9050.6351.55


<< TOP >>
Konkurencja 26
09-05-23
Mezczyzn, 200m klasyczny

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:11.78
2:14.03
Kuczko SławomirGorzów Wlk06-11-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa2:15.67856A30.9934.2534.9035.53
2.Jachowicz Piotr90START Łódź2:16.61838A30.6634.8535.7435.36
3.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk2:16.97832A30.9034.8635.8035.41
4.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa2:17.63820A31.5333.8636.2136.03
5.Kotynia Jakub88START Łódź2:18.27808A30.7335.3636.0036.18
6.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo2:18.46805A31.4435.3036.0335.69
7.Machnik Mikołaj93MOS Katowice2:18.70801A31.2235.5336.0235.93
RP Jun 16-lat
8.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn2:19.19792A31.8135.3335.9436.11
Min-12 ME Jun
9.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole2:20.50770B32.3035.5036.3736.33
10.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim2:21.40756B32.8035.8136.5236.27
11.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA2:21.74750B31.8536.3636.4037.13
12.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa2:22.77734B31.4736.0337.2837.99
13.Krawczyk Sebastian89AZS AGH Kraków2:23.27727B31.7535.8637.1138.55
14.Gładysz Krzysztof SR92MOS Katowice2:23.81718B32.6436.4337.5137.23
15.Gorczyca Przemyslaw SR90AZS AWF Katowice2:23.99716B30.8536.3338.6638.15
16.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik2:24.37710B32.0537.3337.4337.56
17.Wołkanowski Marek93AZS-AWFiS Gdańsk2:24.65706R32.2036.5237.6138.32
18.Kosowski August92POLONIA Warszawa2:24.97701R32.4836.8737.6737.95
19.Biaduń Adrian93LUBLINIANKA2:25.43695R32.7036.7237.7738.24
20.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław2:27.7366333.1537.2038.4438.94
21.Dobosz Kamil92MZOS Płock2:28.0865832.6137.9438.1839.35
22.Głuszek Łukasz93ŚLĄSK Wrocław2:29.1164534.2938.4238.8937.51
23.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olsztyn2:29.6463833.6237.6038.7739.65
24.Guzik Jakub SK91WODNIK Krosno2:29.7063732.6937.2438.7241.05
25.Laryończuk Jakub91MKP Szczecin2:31.5661432.2137.1240.3641.87
26.Kubiak Rafał SG93AZS-AWFiS Gdańsk2:31.8361033.1339.2840.0639.36
27.Gardziej Sebastian90ŚLĄSK Wrocław2:32.1160733.4637.6740.1640.82
28.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów2:32.1660735.3939.5638.8538.36
29.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów2:32.3960433.6339.3639.9839.42
30.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin2:32.4660334.3838.2639.8140.01
31.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno2:32.6160134.1238.2839.9240.29
32.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów2:33.0059734.4938.9140.1139.49
33.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec2:33.1759535.0739.1339.2939.68
34.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik2:33.3359333.0737.9039.8942.47
35.Waliszewski Daniel91MZOS Płock2:34.0158533.6238.8540.4041.14
36.Jarzyński Wojciech91START Łódź2:34.6657833.9039.8640.5340.37
37.Żukowski Maciej93ORKA Zamość2:35.4256935.1139.6040.1840.53
38.Grzejszczak Pawel90POLONIA Warszawa2:35.6156734.0139.9540.4241.23
39.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki2:35.9256434.5139.5140.7341.17
40.Matusiak Rafał93DELFIN Łódź2:37.4454834.8839.6540.9941.92
41.Godziek Marek90AZS AWF Katowice2:37.9454236.2639.7640.5941.33
42.Kotynia Piotr90START Łódź2:38.9753234.7139.2641.7243.28
43.Klecha Dawid91Górnik Radlin2:41.0451235.4641.2442.7341.61
44.Aptewicz Arkadiusz93Płetwal Mława2:41.5950635.8041.6042.0542.14
45.Kwieciński Wojciech94REKIN Warszawa2:42.5149836.0541.2642.3242.88
46.Żuczek Piotr94IKAR Mielec2:42.5549736.3541.1542.1842.87
47.Kaczyński Filip94JEDYNKA Elblag2:43.9648536.6941.9742.4242.88
48.Hołub Maciej95ORLIK Przeworsk2:48.0245036.4043.5145.1842.93
49.Tomczyk Krzysztof89Akwawit Leszno2:53.0441236.5143.1945.5047.84
NWDudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W
NWPlutecki Adam85KORNER Zielona G.
NWSroka Piotr95SOKÓŁ Rzeszów


<< TOP >>
Konkurencja 27
09-05-23
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:04.23
4:11.85
Jedrzejczak OtyliaMelbourne07-03-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec4:22.46795A1:03.961:06.671:05.691:06.14
RP Jun 14-lat
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:23.69784A1:04.241:07.441:06.781:05.23
3.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec4:24.04781A1:04.121:06.701:07.211:06.01
4.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W4:24.14780A1:04.021:07.981:08.771:03.37
5.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice4:26.31761A1:02.511:07.321:08.361:08.12
6.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków4:27.16754A1:04.441:07.661:08.121:06.94
7.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław4:28.55742A1:04.381:08.121:08.561:07.49
8.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań4:28.56742A1:03.861:07.821:08.871:08.01
9.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław4:29.71733B1:04.731:08.011:08.211:08.76
10.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock4:30.90723B1:04.651:08.311:09.331:08.61
11.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA4:31.11721B1:03.821:08.861:09.551:08.88
12.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka4:31.17721B1:04.461:08.011:09.221:09.48
13.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn4:31.44719B1:05.431:09.221:08.771:08.02
14.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole4:31.88715B1:03.931:07.341:09.711:10.90
15.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka4:33.30704B1:04.151:08.931:10.021:10.20
16.Jackowska Adrianna93Warszawianka4:33.84700B1:04.331:09.251:10.571:09.69
17.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec4:35.26689R1:05.701:09.211:10.681:09.67
18.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków4:37.39673R1:07.071:10.751:10.911:08.66
19.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość4:37.64672R1:05.931:11.131:11.261:09.32
20.Kijewska Kaja94SALOS Kielce4:39.286601:07.351:11.761:11.671:08.50
21.Smól Magda94AQUA 15tka Bydgoszcz4:39.696571:06.991:11.231:11.781:09.69
22.Pyszka Alicja SK93JORDAN Kraków4:41.236461:06.451:10.901:11.931:11.95
23.Pietrzak Sandra89AZS AWF Katowice4:41.376451:07.631:11.731:11.041:10.97
24.Lewitzka Paulina95RUCH Grudziądz4:42.226391:07.331:11.771:12.441:10.68
25.Iwankowska Anna91POLONIA Warszawa4:42.556371:06.891:11.271:12.771:11.62
26.Wilmanowicz Marta89WARTA Poznań4:46.846091:05.961:11.531:14.041:15.31
27.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin4:47.216071:09.041:12.971:12.841:12.36
28.Wójcik Paula96AQUA 15tka Bydgoszcz4:47.946021:07.671:13.231:14.051:12.99
29.Pozorska Agata94AQUA 15tka Bydgoszcz4:48.985961:08.021:14.221:14.011:12.73
30.Kwiatkowska Anna90MOSiR Sopot4:53.825671:09.431:14.821:14.811:14.76
31.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa4:54.025651:08.781:13.911:16.291:15.04
32.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz4:56.695501:09.591:15.381:16.921:14.80
33.Rasińska Daria95MMKS Kêdzierzyn-K4:58.435411:09.211:16.131:16.531:16.56
34.Janiczek Olga91LUBLINIANKA4:58.655401:09.261:16.491:16.841:16.06
35.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna4:59.875331:08.931:17.671:18.061:15.21
36.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin5:10.824791:12.091:20.201:21.571:16.96
37.Zakrzewska Katarzyna92Olimpijczyk Suwałki5:14.874601:12.011:19.931:21.371:21.56


<< TOP >>
Konkurencja 28
09-05-23
Mezczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
3:45.71
3:50.40
Stańczyk PrzemyslawChiba07-08-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:55.79842A57.3859.3959.6659.36
2.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa3:57.09829A57.4559.8459.8759.93
3.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa3:57.77821A57.221:00.471:00.6659.42
4.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław3:57.95820A57.471:00.931:00.5658.99
Min ME Jun
5.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn3:58.34816A58.281:00.001:00.0959.97
Min-12 ME Jun
6.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka3:58.53814A58.121:00.361:00.5859.47
Min-12 ME Jun
7.Hreniak Maciej89MKP Szczecin3:59.00809A57.701:00.761:01.2959.25
8.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin3:59.04808A57.941:01.051:00.8059.25
Min-12 ME Jun
9.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn3:59.17807B57.6759.741:00.431:01.33
Min-12 ME Jun
10.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław3:59.37805B58.301:00.871:00.8259.38
11.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn3:59.81801B58.731:00.541:00.6659.88
12.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim4:01.23787B58.091:01.131:01.011:01.00
13.Zoniuk Maciej94ŚLĄSK Wrocław4:03.04769B59.111:01.851:01.641:00.44
RP Jun 15-lat
14.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn4:03.51765B59.071:01.431:02.491:00.52
15.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:04.32757B59.031:02.031:02.401:00.86
16.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław4:05.16749B59.531:02.441:03.071:00.12
17.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec4:06.59736R58.781:02.111:03.641:02.06
18.Wieteska Mateusz91START Łódź4:06.70735R59.041:02.111:03.131:02.42
19.Misiak Piotr92Bielany Warszawa4:07.12732R58.251:02.631:03.621:02.62
20.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec4:08.447201:00.121:03.761:02.971:01.59
21.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk4:08.4972059.851:02.661:03.331:02.65
22.Bor Radosław93KORNER Zielona G.4:08.587191:00.451:03.741:03.711:00.68
23.Piekut Krzysztof90Kormoran Olsztyn4:08.907161:00.281:03.431:03.041:02.15
24.Ruciński Konrad92Kormoran Olsztyn4:09.0571559.791:03.731:03.481:02.05
25.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec4:09.7070958.791:04.131:04.071:02.71
26.Orłowski Piotr91MKP Szczecin4:09.8970859.381:03.121:04.221:03.17
27.Czarnota Mateusz SO91UNIA Oświêcim4:11.1169758.901:02.031:04.921:05.26
28.Towarek Sebastian93JEDYNKA Elblag4:11.656931:00.351:03.851:04.231:03.22
29.Kot Maciej91JUNIOR Kluczbork4:13.156811:00.131:03.711:04.511:04.80
30.Kotkowicz Michał93SŁOWIANKA Gorzów W4:14.686681:00.451:05.531:04.481:04.22
31.Książek Michał SK93JORDAN Kraków4:14.9866658.371:04.861:06.261:05.49
32.Pióro Artur91Pałac Katowice4:15.1366559.501:04.961:06.701:03.97
32.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk4:15.136651:00.611:04.791:05.111:04.62
34.Zaborowski Filip94FLOTA Gdynia4:15.246641:01.121:05.781:03.991:04.35
35.Brzoza Jakub93ŚLĄSK Wrocław4:16.246561:00.931:04.831:05.991:04.49
36.Szarliński Filip92Warszawianka4:17.266491:01.451:05.601:06.011:04.20
37.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa4:17.826441:00.751:06.691:06.391:03.99
38.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin4:18.046431:01.131:06.411:06.171:04.33
39.Szotkowski Daniel92MZOS Płock4:18.346401:00.681:04.961:06.791:05.91
40.Baran Mateusz93Warszawianka4:18.436401:00.881:05.601:05.981:05.97
41.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK Giżycko4:21.056211:02.111:06.221:06.371:06.35
42.Połącarz Piotr89AZS AWFiS Gdańsk4:21.0662159.981:06.121:07.891:07.07
43.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław4:21.166201:01.751:07.531:08.981:02.90
44.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin4:21.326191:01.621:06.491:07.601:05.61
45.Kotlewski Michał94ZRYW Opole4:23.036071:03.191:07.151:07.711:04.98
46.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin4:25.785881:03.221:08.421:07.001:07.14
47.Wiak Jakub95ORLIK Lublin4:26.655821:03.711:08.221:08.461:06.26
48.Berezecki Mateusz95Olimpijczyk Suwałki4:27.235791:03.351:09.001:08.921:05.96
49.Kotlarski Marcin89Akwawit Leszno4:27.335781:00.711:06.901:10.581:09.14
50.Kukulski Karol95FLOTA Gdynia4:27.925741:04.061:08.311:09.311:06.24
51.Osses Arkadiusz95WARTA Poznań4:28.145731:03.471:08.641:09.281:06.75
52.Szewczyk Mateusz94JEDYNKA Elblag4:28.535701:04.121:08.681:09.191:06.54
53.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice4:33.305411:04.361:08.351:09.531:11.06
54.Kêcik Łukasz94LUBLINIANKA4:33.685391:01.541:08.741:11.911:11.49
55.Walczak Joachim89Warszawianka4:34.155361:03.981:09.601:10.821:09.75
56.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno4:36.305231:06.181:09.391:09.861:10.87
57.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno4:37.665161:04.641:09.311:11.791:11.92
58.Rogalski Igor92ORLIK Lublin4:40.045031:07.211:12.901:12.531:07.40
59.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna4:41.254961:08.161:13.031:12.131:07.93
60.Mochol Marcin95ORLIK Lublin4:42.154921:07.831:11.861:11.351:11.11
61.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin4:55.644271:08.801:13.961:16.171:16.71
NWBernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz
NWPasieczny Przemysław95ORZEŁ Elbląg
NWMokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W
NWSawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W


<< TOP >>
Konkurencja 29
09-05-23
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:12.13
2:17.41
Baranowska KatarzynaPekin08-08-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa2:19.18814A29.0634.7842.5132.83
2.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.2:20.03800A31.1735.7139.7833.37
3.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:20.10798A29.7435.8441.2433.28
4.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:20.26796A30.0335.5441.3733.32
Min-12 ME Jun,
5.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź2:20.32795A29.6836.2041.0733.37
6.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:21.00783A30.6435.1942.0333.14
7.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:21.03783A29.7136.0841.4733.77
8.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:21.17780A29.8836.2342.5232.54
9.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław2:22.61757B31.2835.9742.1933.17
10.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa2:22.83753B30.9537.2741.5933.02
11.Żukowska Paula93ZRYW Opole2:23.42744B30.4935.2744.3133.35
12.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków2:25.26716B31.1537.0642.4434.61
13.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:25.97706B30.6037.6443.1334.60
14.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa2:25.98706B30.9737.0743.5034.44
15.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:26.94692B32.0737.6342.5234.72
16.Morawska Justyna92Bielany Warszawa2:27.89679B31.7036.5044.5535.14
17.Sêktas Zuzanna93POLONIA Warszawa2:28.12676R31.9438.9242.0235.24
18.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław2:29.18661R32.4340.7441.1034.91
19.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów2:29.19661R31.4737.5245.4334.77
20.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce2:29.2466130.4538.5943.3536.85
21.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.2:29.3365931.2838.3644.9334.76
22.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA2:29.3565932.1538.2044.9134.09
23.Szmagalska Agata95SŁOWIANKA Gorzów W2:29.4065830.8939.6044.4534.46
24.Trojanowska Kinga95Skra Bełchatów2:29.6865532.4339.1144.9633.18
25.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W2:29.8865232.0539.4542.2936.09
26.Fijałkowska Magdalena90AZS AWF Katowice2:30.0864930.7538.6645.3935.28
27.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice2:30.2664731.4138.4646.0434.35
28.Misztal Dominika94GIM92 Ursynów2:30.3064730.0439.8945.9734.40
29.Krasnowska Anna89ZRYW Opole2:30.9563831.9639.6342.8036.56
30.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa2:31.7762831.3237.6247.4835.35
31.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów2:31.9562632.1038.8245.8535.18
32.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno2:32.0162531.9339.0845.6235.38
33.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów2:32.8861431.9041.9844.1734.83
34.Piêtka Joanna94JUVENIA Wrocław2:33.0261333.1340.3244.7834.79
35.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz2:33.1461133.4441.0944.9633.65
36.Otremba Justyna95DELFIN Toruń2:33.5360732.1839.7344.3037.32
37.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin2:33.8160331.4443.0944.7334.55
38.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno2:34.5959432.6139.5345.7336.72
39.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suwałki2:34.6259432.7139.9847.2034.73
40.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin2:35.2058733.0641.0446.3534.75
41.Kurasiewicz Agata94WODNIK Radom2:35.2558734.0139.0045.2037.04
42.Chwadeczko Zuzanna95ORLIK Lublin2:35.6958233.8441.4746.1034.28
43.Wnuk Sylwia94HURAGAN Miêdzyrzec 2:36.0457833.8542.5242.8036.87
44.Nowak Alicja93MMKS Kêdzierzyn-K2:36.7957033.5038.9347.3337.03
45.Wiertel Agata95LUBLINIANKA2:37.0356732.7839.8748.3636.02
46.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna2:38.5055133.2141.8247.3536.12
47.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:39.2454432.9242.3245.8338.17
48.Klinger Anna94PIRANIE Lubin2:39.8853732.8942.0050.0534.94
49.Kostecka Joanna89ZRYW Opole2:44.0049833.9143.2946.8739.93
50.Soboń Martyna95WODNIK Radom2:45.1248834.4444.0046.3140.37
DYSKW.Głuszkowska Karolina95AZS AWF Poznań
NWMadziarska Xenia91PZP


<< TOP >>
Konkurencja 30
09-05-23
Mezczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:00.32
2:02.30
Wójt ŁukaszBangkok07-08-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wójt Łukasz82PZP2:05.74810A26.9031.9237.0029.92
2.Certa Maciej SO91WISŁA Puławy2:06.08804A27.0033.0236.6629.40
Min ME Jun
3.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź2:07.04786A26.6031.6136.9031.93
4.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa2:07.57776A26.2732.5538.0430.71
5.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:07.61775A27.0633.4037.7129.44
Min-12 ME Jun
6.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice2:07.69774A26.8833.0137.5830.22
Min-12 ME Jun
7.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:07.78772A27.4131.7438.3930.24
8.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim2:08.36762A27.9335.5934.9129.93
9.Kieruj Jakub88AZS AWF Katowice2:08.80754B26.4233.2337.6731.48
10.Jaworowski Marek86AZS Wrocław2:09.24746B27.8933.3336.9131.11
11.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa2:09.63739B28.0433.5038.5829.51
12.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim2:09.78737B27.6634.5836.6430.90
13.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków2:09.90735B27.2933.6738.1730.77
14.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:10.14731B27.0833.1439.5730.35
15.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań2:10.54724B26.3633.0939.0832.01
16.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.2:11.06715B28.1334.9937.5830.36
17.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa2:11.11715R27.3834.0239.7529.96
18.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa2:11.91702R27.6635.3438.0830.83
18.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów2:11.91702R27.8733.9638.6931.39
20.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk2:11.9270227.3933.1640.7130.66
21.Świtkowski Jan94SKARPA Lublin2:12.6369028.9234.0840.2029.43
22.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin2:14.3966428.2136.0039.5030.68
23.Kliza Mateusz94KP AVIA Świdnik2:14.5966127.9435.5639.2631.83
24.Brus Dominik SK93JORDAN Kraków2:14.7465829.1134.0640.0131.56
25.Morawski Krzysztof94DELFIN Toruń2:15.3365028.7133.7341.2331.66
26.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin2:15.6564528.5935.8738.7732.42
27.Goszczycki Dawid89Kormoran Olsztyn2:16.0064028.1733.9341.3632.54
28.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa2:16.3263627.7136.9039.7831.93
29.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów2:17.4262129.6037.2438.9731.61
30.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków2:17.5961827.8135.7142.1931.88
31.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W2:18.8860127.7035.6842.1933.31
32.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław2:19.2059729.0134.5341.6634.00
33.Latos Wojciech90AQUA 15tka Bydgoszcz2:19.2859629.2635.2442.1032.68
34.Szwedzki Dawid94Piątka Konstantynów2:19.7659031.6936.2239.0932.76
35.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin2:19.9158828.8837.3340.2233.48
36.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów2:20.2758428.8038.3839.5033.59
37.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.2:20.4758130.4635.7042.5931.72
38.Ciechanowicz Michał93MOS Dąbrowa Grn2:20.6257929.1637.8040.8132.85
39.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin2:22.5855628.8436.8343.7233.19
40.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk2:23.1554929.3636.5942.4234.78
41.Zieliński Michał91IKAR Mielec2:23.3954629.6537.3043.5732.87
42.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin2:24.3453629.8237.3042.0935.13
43.Harabin Mateusz90SALOS Kielce2:25.4952329.6837.5843.1535.08
44.Galon Michał95Akwawit Leszno2:25.7052130.0738.4043.3033.93
45.Matryba Paweł94GIM92 Ursynów2:25.8851930.2436.4146.0033.23
46.Dobrzycki Tomasz90Akwawit Leszno2:27.2850430.9439.8943.5032.95
47.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz2:30.8746930.7240.9045.2633.99
48.Badeński Patryk94WODNIK Radom2:33.2344831.9742.5643.8434.86
49.Kurasiewicz Patryk95WODNIK Radom2:34.8243431.0940.1147.4936.13
50.Szołdra Przemysław90UMKS Poznań2:39.3139832.3240.2249.7037.07
NWWiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W
NWWypych Filip91TRÓJKA Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 21
09-05-23 - 17:00
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
57.84
59.79
Jedrzejczak OtyliaAteny04-08-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W1:01.0682328.7432.32
Min ME Jun
2.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok1:01.5880228.3133.27
3.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość1:01.6080128.9332.67
Min ME Jun
4.Ptasińska Katarzyna90POLONIA Warszawa1:02.5876429.3033.28
5.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork1:02.6376229.3633.27
6.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole1:02.6676129.9032.76
7.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów1:02.7275929.4933.23
8.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszawa1:04.7369030.0534.68
Finał B
9.Dorosińska Marta91JUVENIA Wrocław1:03.8571929.7934.06
10.Czerska Sandra90Warszawianka1:04.5669629.9834.58
11.Panek Agata93SOLEX Lêbork1:04.5769630.3934.18
12.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa1:04.8868629.9534.93
13.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik1:04.9268430.1634.76
14.Sikora Paulina SO93UNIA Oświêcim1:04.9368430.4234.51
15.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:04.9868229.8435.14
16.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków1:05.0967930.2434.85


<< TOP >>
Konkurencja 22
09-05-23
Mezczyzn, 100m motylkowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
52.60
53.10
Babuchowski MarcinTRLODOstrowiec Św.09-05-23

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa52.5691524.6627.90
RP Sen, Min MS,
2.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy52.6391224.3728.26
Min MS, RP Sen 50mot
3.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź52.6691024.6228.04
Min MS
4.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa53.1488625.0228.12
5.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław53.4687024.9728.49
6.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław54.4082525.1729.23
7.Zawada Mateusz92SOLEX Lêbork54.6181624.8129.80
RP Jun 17-lat 50mot, Min ME Jun 50mot
8.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice55.1279425.4229.70
Finał B
9.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin54.3183025.7428.57
10.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków55.7876625.8529.93
11.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz55.7976526.1729.62
12.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn56.0075726.4829.52
13.Bulak Michał92ORKA Zamość56.1575125.8430.31
14.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice56.1775026.3329.84
15.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn56.4973726.5329.96
16.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk56.9472026.5730.37


<< TOP >>
Konkurencja 23
09-05-23
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
29.17
28.81
Tchórz AlicjaSLGOROstrowiec Św.09-05-23

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W28.96904
RP Sen, RP Jun 17,18-lat
2.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź29.58848
3.Naziêbło Klaudia93JUVENIA Wrocław29.63844
Min ME Jun
4.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk29.73835
5.Madziarska Xenia91PZP29.77832
6.Mazurek Zuzanna SO91Fala Kraśnik29.99814
7.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W30.18799
RP Jun 14-lat
8.Zawiszewska Maja93AQUA 15tka Bydgoszcz30.27791
Min-12 ME Jun
Finał B
9.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin30.83749
10.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim30.97739
11.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka30.98738
12.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa31.01736
13.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów31.04734
14.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa31.08731
15.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim31.51702
16.Rudnik Daria90Victoria Racibórz31.61695


<< TOP >>
Konkurencja 24
09-05-23
Mezczyzn, 50m grzbietowy

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Rekord Polski
Min MS Rzym
25.52
25.52
25.61
Kawêcki Radosław
Kizierowski Bartosz

NOZIEOstrowiec Św.
Berlin
09-05-23
02-08-01

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kizierowski Bartosz77POLONIA Warszawa25.27952
RP Sen, Min MS
2.Unold Marcin86AZS AWF Katowice25.56920
Min MS
3.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.25.86888
Min ME Jun
4.Jankiewicz Krzysztof91NAWA Skierniewice25.87887
Min ME Jun
5.Mączewski Adam90Warszawianka26.02872
6.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.26.23851
7.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk26.73804
8.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław26.75803
Finał B
9.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa26.77801
10.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa27.26758
11.Fedorowicz Rafał87ORLIK Lublin27.62729
12.Gaszyk Tomasz89AZS AWFiS Gdańsk27.70723
13.Miciul Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk27.73721
14.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk27.77717
15.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków27.88709
16.Odomirski Tomasz SK91JORDAN Kraków27.91707


<< TOP >>
Konkurencja 25
09-05-23
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:27.85
2:30.61
Dulian KatarzynaMontreal05-07-29

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz2:29.3287435.2636.7438.6638.66
Min MS,
2.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław2:30.9484635.3438.5538.4138.64
Min ME Jun
3.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin2:32.3682233.5238.2139.9240.71
Min ME Jun
4.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk2:32.7581635.4539.4138.4739.42
Min ME Jun
5.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław2:34.7978435.5239.4340.2239.62
6.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim2:36.1576435.3639.0040.6141.18
7.Sêktas Zuzanna93POLONIA Warszawa2:37.3774635.5939.8940.6341.26
8.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa2:40.2870635.9139.5141.8043.06
Finał B
9.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław2:39.6171535.6441.0241.7341.22
10.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn2:40.1070936.2641.0142.1540.68
11.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica2:41.2769335.9741.3341.5042.47
12.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W2:41.7868736.6240.6042.0142.55
13.Muller Anna92WARTA Poznań2:42.5567736.9540.5942.5042.51
14.Wnuk Sylwia94HURAGAN Miêdzyrzec 2:43.1367037.4242.2241.4242.07
15.Marczak Monika SR91MOSM Tychy2:43.3066836.3541.0642.8843.01
16.Ścieszko Ewa90START Łódź2:44.2565637.0242.2043.1841.85


<< TOP >>
Konkurencja 26
09-05-23
Mezczyzn, 200m klasyczny

Open
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:11.78
2:14.03
Kuczko SławomirGorzów Wlk06-11-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk2:10.9095329.7933.2133.6434.26
RP Sen, Min MS
2.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa2:11.5193930.0433.0933.8134.57
Min MS
3.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa2:15.4086130.3634.5534.8735.62
4.Machnik Mikołaj93MOS Katowice2:16.3684330.5234.9135.2935.64
RP Jun 16-lat
5.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo2:16.7283630.9734.4735.5135.77
6.Jachowicz Piotr90START Łódź2:16.9583230.5534.0435.5636.80
7.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn2:17.8681631.2835.4336.1535.00
Min ME Jun
8.Kotynia Jakub88START Łódź2:20.1577630.6935.2636.4837.72
Finał B
9.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA2:18.3080831.2435.8935.8535.32
10.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole2:18.9779631.5435.1535.5936.69
Min-12 ME Jun
11.Gładysz Krzysztof SR92MOS Katowice2:20.1877631.6435.5336.2436.77
12.Krawczyk Sebastian89AZS AGH Kraków2:22.7173532.4036.0536.8437.42
13.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik2:24.1571332.0937.6237.7936.65
14.Kosowski August92POLONIA Warszawa2:26.7367632.7537.8938.9337.16
15.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa2:26.7767630.9435.7138.6441.48
16.Wołkanowski Marek93AZS-AWFiS Gdańsk2:31.3761633.3638.5039.6839.83


<< TOP >>
Konkurencja 27
09-05-23
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
4:04.23
4:11.85
Jedrzejczak OtyliaMelbourne07-03-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec4:17.168451:02.731:05.331:05.161:03.94
RP Jun 14,15-lat
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole4:17.668401:02.701:06.121:05.071:03.77
Min ME Jun
3.Gawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice4:21.378051:02.351:05.941:06.991:06.09
4.Olczak Mirela93SŁOWIANKA Gorzów W4:21.408051:02.661:05.611:07.191:05.94
Min-12 ME Jun
5.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań4:27.787481:03.381:07.441:08.861:08.10
6.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław4:28.497431:03.501:07.261:08.451:09.28
7.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków4:32.547101:03.221:06.991:10.591:11.74
NIE UK.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław
Finał B
9.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA4:28.617421:04.691:08.321:09.331:06.27
10.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock4:29.127371:04.441:08.891:09.251:06.54
11.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole4:29.877311:04.371:09.911:10.501:05.09
12.Kamińska Aleksandra SK92Warszawianka4:29.997301:04.571:08.691:09.611:07.12
13.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec4:32.137131:04.661:09.541:10.071:07.86
14.Chodyna Monika92Kormoran Olsztyn4:32.797081:05.451:09.061:09.131:09.15
15.Jackowska Adrianna93Warszawianka4:33.837001:05.111:09.371:10.501:08.85
16.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość4:37.366741:05.711:09.671:11.131:10.85


<< TOP >>
Konkurencja 28
09-05-23
Mezczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
3:45.71
3:50.40
Stańczyk PrzemyslawChiba07-08-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:51.2789356.2558.8258.5757.63
2.Gimiński Łukasz86AZS AWF Warszawa3:53.2987056.7058.8459.4158.34
3.Pielowski Krzysztof91Kormoran Olsztyn3:53.4386856.6958.9058.8359.01
Min ME Jun
4.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa3:55.3384756.6559.361:00.1959.13
5.Hreniak Maciej89MKP Szczecin3:55.6384457.2359.731:00.7357.94
6.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka3:57.4682557.181:00.241:00.5159.53
Min ME Jun
7.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin4:00.5379357.401:00.801:01.961:00.37
8.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław4:02.3277657.421:01.191:01.661:02.05
Finał B
9.Szuba Michał93ŚLĄSK Wrocław3:59.8880057.951:00.541:01.271:00.12
10.Borowicz Skoneczny Sylwester92Kormoran Olsztyn4:00.0579858.711:00.441:00.751:00.15
11.Hura Bartosz91Kormoran Olsztyn4:00.4179557.801:00.111:01.171:01.33
12.Gilski Paweł90Kormoran Olsztyn4:00.8379158.721:01.331:01.5359.25
13.Piątkowski Mateusz SO90UNIA Oświêcim4:01.0578857.731:00.931:01.141:01.25
14.Zoniuk Maciej94ŚLĄSK Wrocław4:03.0976959.191:01.011:02.141:00.75
15.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:03.8076259.491:01.541:02.271:00.50
16.Rybiński Dawid93ŚLĄSK Wrocław4:06.9373359.601:02.371:02.981:01.98


<< TOP >>
Konkurencja 29
09-05-23
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:12.13
2:17.41
Baranowska KatarzynaPekin08-08-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa2:16.1986929.3034.7340.4731.69
Min MS, RP Jun 17-lat
2.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.2:16.9585530.4034.6239.5132.42
Min MS
3.Tchórz Alicja92SŁOWIANKA Gorzów W2:17.5984329.5433.4141.6832.96
4.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość2:19.3481230.4835.4141.3632.09
Min ME Jun
5.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:19.4680929.7635.2241.5132.97
6.Urbańska Karolina SG92AZS AWFiS Gdańsk2:19.4980930.3434.7441.8232.59
7.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa2:23.0175129.9135.7443.7633.60
8.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław2:23.1174930.2336.0142.8434.03
Finał B
9.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa2:23.3474530.9937.1541.7333.47
10.Morawska Justyna92Bielany Warszawa2:24.8072331.4237.3042.6633.42
11.Porzelska Anna95SŁOWIANKA Gorzów W2:26.0970430.8237.6743.6833.92
12.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków2:26.7269531.5937.7643.6433.73
13.Dawidowicz Anna93Piątka Konstantynów2:26.8269432.1237.4643.8433.40
14.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa2:28.1467531.3737.2044.1435.43
15.Zacharska Inga94GIM92 Ursynów2:29.3465931.8937.3145.8834.26
16.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce2:37.8855832.3938.9246.4740.10


<< TOP >>
Konkurencja 30
09-05-23
Mezczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Rekord Polski
Min MS Rzym
2:00.32
2:02.30
Wójt ŁukaszBangkok07-08-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź2:01.2390426.6330.5235.3628.72
Min MS
2.Wójt Łukasz82PZP2:01.3890126.3630.3135.7528.96
Min MS
3.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa2:01.8589025.9731.6936.8427.35
Min MS
4.Jasiński Jakub87KORNER Zielona G.2:03.9884527.1331.1236.8128.92
5.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:05.1782126.3833.2336.3729.19
Min ME Jun
6.Certa Maciej SO91WISŁA Puławy2:06.2080126.9332.8036.8729.60
Min ME Jun
7.Zaczyński Karol SO91AZS AWF Katowice2:07.4077926.6932.5437.8230.35
Min-12 ME Jun
8.Trenda Paweł92UNIA Oświêcim2:11.0871527.4135.9536.7930.93
Finał B
9.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków2:07.7377326.9132.7737.6130.44
10.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa2:08.4476027.1733.0837.9930.20
11.Jaworowski Marek86AZS Wrocław2:08.7575527.9633.5337.0330.23
12.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn2:09.3874427.3333.3438.5030.21
13.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.2:11.1371427.7133.6838.3931.35
14.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań2:11.8070326.5633.6339.3132.30
15.Pełczynski Kacper92UNIA Oświêcim2:13.9067128.1635.1138.1032.53
16.Mikołajewski Mariusz90POLONIA Warszawa2:18.3260928.7535.8142.0031.76


<< TOP >>
Konkurencja 31
09-05-24
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
55.14
55.69
Korc AgataPekin08-08-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wilk Katarzyna SK92JORDAN Kraków56.19860A26.8729.32
2.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork58.01782A27.9730.04
3.Pawlaczek Natalia93ZRYW Opole58.38767A28.0130.37
4.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.58.41766A27.3631.05
5.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork58.66756A28.4330.23
6.Kawecka Anna SK92SALOS Kielce58.95745A27.9930.96
7.Drab Magdalena SK92TRÓJKA Czêstochowa59.09740A28.2530.84
8.Rachwał Helena88AZS AWF Poznań59.24734A28.5030.74
9.Nitka Aleksandra93UNIA Oświêcim59.31732B28.3430.97
10.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz59.47726B28.4431.03
11.Budzis Joanna90POLONIA Warszawa59.63720B28.5331.10
12.Kula Sylwia88AZS AWFiS Gdańsk59.64719B29.0530.59
13.Majda Aleksandra90ŚLĄSK Wrocław59.65719B28.4631.19
14.Szula Paulina91AZS AWF Katowice59.79714B29.1330.66
15.Zwiejska Agata89DELFIN Toruń59.80714B29.1330.67
16.Szpak Zofia92KORNER Zielona G.1:00.05705B28.4331.62
17.Olejniczak Agata92MZOS Płock1:00.07704R28.8331.24
18.Ptasińska Katarzyna90POLONIA Warszawa1:00.11703R28.8831.23
19.Stawicka Joanna SK93ZRYW Opole1:00.13702R28.6631.47
20.Kowalczyk Katarzyna88AZS AGH Kraków1:00.2969629.0431.25
21.Staszkiewicz Katarzyna90ŚLĄSK Wrocław1:00.3769428.9331.44
22.Morawska Justyna92Bielany Warszawa1:00.4269228.7831.64
23.Sokołowska Diana96JUVENIA Białystok1:00.5168929.4931.02
24.Misztal Beata94ŚLĄSK Wrocław1:00.6168529.1031.51
25.Czerniak Gabriela91WISŁA Puławy1:00.6468428.9931.65
26.Górniak Katarzyna95UNIA Oświêcim1:01.0167228.9432.07
27.Kuzawińska Karolina93MZOS Płock1:01.0667029.2431.82
28.Piasecka Marta SK91AZS AWF Katowice1:01.1666729.2631.90
29.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław1:01.2266529.3031.92
30.Kowalska Agata93POLONIA Warszawa1:01.2766429.0032.27
31.Piêtka Joanna94JUVENIA Wrocław1:01.6365229.4432.19
31.Sadło Kamila94KP AVIA Świdnik1:01.6365229.1232.51
33.Wozniak Zuzanna94Akwawit Leszno1:01.6565129.6831.97
34.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz1:01.6965029.6432.05
35.Misztal Dominika94GIM92 Ursynów1:01.7364929.4932.24
36.Nowak Aleksandra91Akwawit Leszno1:01.8264630.2031.62
37.Kaczmarek Sandra88AZS AWF Poznań1:01.8964429.7632.13
38.Rudzińska Adrianna95AQUA 15tka Bydgoszcz1:02.2063430.3431.86
38.Borek Aleksandra94WODNIK Krosno1:02.2063429.5932.61
40.Słopiecka Maja94KSZO Ostrowiec1:02.2563329.5032.75
41.Wizner Katarzyna94AQUA 15tka Bydgoszcz1:02.3463030.1332.21
42.Wawrzynkiewicz Adrianna91POLONIA Warszawa1:02.3862929.5932.79
43.Kijewska Kaja94SALOS Kielce1:02.6162230.1132.50
44.Nizio Nicola93MKP Szczecin1:02.9861130.0832.90
45.Sêdłak Katarzyna94ORKA Zamość1:03.2360430.5132.72
46.Jessa Jagoda94SŁOWIANKA Gorzów W1:03.3560030.2233.13
47.Smól Magda94AQUA 15tka Bydgoszcz1:03.3660030.7332.63
48.Wasilewska Barbara94OSiR Piotrków1:03.3959931.2332.16
49.Iwankowska Anna91POLONIA Warszawa1:03.4559730.5032.95
50.Kwiatkowska Anna89POLONIA Warszawa1:03.6059330.3633.24
51.Podlecka Agnieszka94MKP Szczecin1:03.6359230.7932.84
52.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin1:03.8558630.4133.44
53.Zera Patrycja89POLONIA Warszawa1:04.0258231.1232.90
53.Szopa Izabela95ORLIK Lublin1:04.0258230.4333.59
55.Wyżgolik Vanessa91MOS Katowice1:04.4357131.1733.26
56.Nowak Alicja93MMKS Kêdzierzyn-K1:04.5156830.5034.01
57.Głowacka Ewa90Warszawianka1:04.7556231.7233.03
58.Kostecka Joanna89ZRYW Opole1:04.9755631.6533.32
59.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów1:05.0755430.8434.23
60.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin1:05.1055330.8234.28
61.Borzêcka Katarzyna95ORLIK Lublin1:05.1155331.4233.69
62.Klinger Anna94PIRANIE Lubin1:06.2252631.4834.74
63.Turlakiewicz Karolina95DELFIN Łódź1:06.3252331.4734.85
64.Buczkowska Katarzyna96SHARK Rudna1:06.8851031.3835.50
65.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna1:07.2150331.3635.85
66.Zakrzewska Paulina95WODNIK Radom1:09.3045931.6537.65
67.Rasińska Daria95MMKS Kêdzierzyn-K1:10.6143433.4137.20
68.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka1:10.6443333.6137.03
DYSKW.Zackiewicz Aleksandra91POLONIA Warszawa
NWGawełczyk Dominika SK91AZS AWF Katowice
NWKamińska Aleksandra SK92Warszawianka
NWKośla Marta93POLONIA Warszawa
NWKorc Agata86AZS Wrocław
NWGrzegorczyk Izabella93POSNANIA


<< TOP >>
Konkurencja 32
09-05-24
Mezczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
49.16
49.45
Gąsior ŁukaszDebica05-05-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sławiński Mateusz86ŚLĄSK Wrocław50.34843A24.3026.04
2.Załuski Kajetan87KORNER Zielona G.50.38841A23.8826.50
3.Tarczyński Marcin90POLONIA Warszawa50.59831A24.4826.11
4.Wilk Robert86AZS AWF Katowice50.69826A23.8826.81
5.Czerniak Konrad89WISŁA Puławy50.86818A24.2126.65
5.Gąsior Łukasz86AZS AWF Warszawa50.86818A24.1426.72
7.Wilk Krzysztof89AZS AGH Kraków51.00811A24.4726.53
8.Werner Paweł93JUVENIA Wrocław51.62782A24.8326.79
9.Rurak Paweł88AZS AWF Warszawa51.69779B24.9226.77
10.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław52.08762B24.8527.23
11.Zieja Dawid89AZS AWFiS Gdańsk52.12760B25.4626.66
12.Majewski Michał85AZS AWFiS Gdańsk52.26754B24.7627.50
13.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź52.38749B24.9327.45
14.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk52.41747B25.2827.13
15.Luftman Adam91SŁOWIANKA Gorzów W52.51743B25.1027.41
16.Kowal Igor91PZP52.52743B25.3427.18
17.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa52.53742R25.3027.23
18.Szamotulski Wojciech91ŚLĄSK Wrocław52.54742R25.4527.09
19.Certa Maciej SO91WISŁA Puławy52.55741R24.8727.68
20.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suwałki52.7873225.0827.70
21.Bor Radosław93KORNER Zielona G.52.8073125.3527.45
22.Bening Emil93JUVENIA Wrocław52.8373025.4227.41
23.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka52.8772825.6127.26
24.Rokicki Michał84AZS AWF Warszawa52.9272626.0026.92
25.Haas Mateusz88ŚLĄSK Wrocław52.9572525.0827.87
26.Gnela Wojciech88AZS AWF Katowice53.0572125.6227.43
27.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań53.1171825.4127.70
28.Iwaniuk Damian87AZS AWF Warszawa53.1971525.3527.84
29.Dobrowolski Sebastian90START Łódź53.2871125.8327.45
30.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa53.3171025.5727.74
31.Matczak Mateusz89TRÓJKA Łódź53.4870325.8327.65
32.Kwiatkowski Przemysław92TRÓJKA Łódź53.6669625.7327.93
33.Przyborowski Piotr93MZOS Płock53.6769625.5828.09
34.Kotkowicz Michał93SŁOWIANKA Gorzów W53.6869525.4328.25
35.Wieteska Mateusz91START Łódź53.7669226.1927.57
36.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia G.53.8069125.5328.27
37.Świderski Marek87JEDYNKA Łódź53.8369026.1127.72
38.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin53.9368625.8428.09
39.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin53.9468525.8328.11
39.Szczypiński Marcin86AZS AWF Katowice53.9468525.8428.10
41.Zieliński Dawid92MKP Szczecin54.0668125.8928.17
42.Suzin Marcin SK93JORDAN Kraków54.1067926.0628.04
43.Gawełczyk Mateusz SK91AZS AWF Katowice54.1867625.6428.54
43.Kierzkowski Mateusz87AZS AWFiS Gdańsk54.1867626.0728.11
45.Rząsa Wojciech90AZS AWFiS Gdańsk54.3167226.4727.84
46.Misiak Piotr92Bielany Warszawa54.3966926.1428.25
47.Ruciński Konrad92Kormoran Olsztyn54.4566625.4928.96
48.Witkowski Michał84AZS AWF Warszawa54.5266425.7928.73
49.Rutkowski Szymon88AZS AWF Warszawa54.6066126.7327.87
50.Kawêcki Radosław91KORNER Zielona G.54.6765825.7828.89
51.Kêcik Łukasz94LUBLINIANKA54.7165726.2128.50
52.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin54.7265726.5528.17
53.Kandulski Daniel91MKP Szczecin54.7365626.5328.20
54.Stachowicz Marek92JUVENIA Wrocław54.8465226.0928.75
55.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź54.9364926.8928.04
56.Sawala Juliusz90SŁOWIANKA Gorzów W55.0764426.0329.04
57.Unold Marcin86AZS AWF Katowice55.1064326.2428.86
58.Kłusek Adrian93JUVENIA Wrocław55.2363926.5928.64
59.Szotkowski Daniel92MZOS Płock55.2463826.9428.30
60.Capiga Filip91ZRYW Opole55.3963326.2529.14
61.Skorulski Maciej91MMKS Kêdzierzyn-K55.4663127.0828.38
62.Janas Krzysztof93GIM92 Ursynów55.5162926.3029.21
63.Walczak Joachim89Warszawianka55.5762727.1228.45
64.Choiński Michał90MZOS Płock55.5862726.3629.22
65.Samul Kamil88MOS Dąbrowa Grn55.5962626.4429.15
66.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz55.7362226.7628.97
67.Książek Michał SK93JORDAN Kraków55.7562126.6129.14
68.Siński Mateusz94REKIN Warszawa55.7962026.5329.26
69.Kotowicz Jan91LUBLINIANKA55.8561826.6629.19
69.Skubicha Konrad92ORLIK Lublin55.8561827.0928.76
71.Niegot Mateusz90AZS AWF Katowice55.9061626.3029.60
72.Kufel Sebastian92AQUA 15tka Bydgoszcz56.0261226.5429.48
73.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W56.1160926.5529.56
74.Dominiak Marcin90Warszawianka56.2260526.9529.27
75.Kaproń Kacper93MOS Dąbrowa Grn56.3260226.5929.73
76.Szymański Konrad93Bielany Warszawa56.3460226.8729.47
77.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno56.4159927.1329.28
77.Pióro Artur91Pałac Katowice56.4159927.1129.30
79.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów56.4459827.4429.00
79.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin56.4459827.2029.24
81.Dobrowolski Patryk92ORLIK Lublin56.4559826.9429.51
82.Furman Łukasz93MOS Dąbrowa Grn56.5959426.3630.23
83.Pierwieniecki Juliusz91MKP Szczecin56.7358926.9529.78
84.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź56.7458927.0229.72
85.Mieszkowski Jêdrzej94ŚLĄSK Wrocław56.7858826.9129.87
86.Kwiatkowski Arkadiusz90AZS AGH Kraków56.8258627.2229.60
87.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.56.8858527.7929.09
88.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.56.9758226.6730.30
89.Puławski Przemysław93KAPRY Pruszków56.9858227.4529.53
90.Machnik Bartosz92MOS Katowice57.1057827.6929.41
91.Berezecki Mateusz95Olimpijczyk Suwałki57.3657027.6429.72
92.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.57.3757026.6730.70
93.Zieliński Michał91IKAR Mielec57.4356827.4330.00
94.Janas Piotr90Warszawianka57.4556728.1129.34
95.Ciechanowicz Michał93MOS Dąbrowa Grn57.4956627.4030.09
96.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz57.8055726.9130.89
97.Uściłko Michał95BATORY Sokółka58.2354528.4629.77
98.Kotlewski Michał94ZRYW Opole58.3954028.2130.18
99.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno58.6953228.5330.16
100.Galon Michał95Akwawit Leszno58.9352628.5330.40
101.Baran Mateusz93Warszawianka59.3251528.1731.15
102.Ćwikliński Jarosław93Gwardia Szczytno59.4651228.8430.62
103.Radziewicz Łukasz92AQUA 15tka Bydgoszcz59.8250327.7932.03
104.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz1:00.3049128.1332.17
105.Koczułap Maciej95DELFIN Tarnobrzeg1:00.3648928.9831.38
106.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów1:01.1247129.3631.76
107.Płonowski Miłosz SG93AZS-AWFiS Gdańsk1:01.2646827.2933.97
108.Mochol Marcin95ORLIK Lublin1:03.8041430.5733.23
109.Tomaszewski Jacek94REKIN Warszawa1:04.1140830.3533.76
110.Bucki Paweł86AZS AWF Katowice1:05.6538024.2241.43
111.Kamiński Maciej93ORLIK Lublin1:07.8234531.8335.99
DYSKW.Bekierski Dominik82Warszawianka
NWGlinkowski Łukasz95SHARK Rudna28.50
NWKrawczyk Jarosław91Kormoran Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 33
09-05-24
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:08.54
1:09.87
Kamińska BeataMontreal05-07-25

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zachoszcz Paulina93ZNICZ Koszalin1:11.22809A32.5538.67
Min ME Jun
2.Dulian Katarzyna87AZS AWFiS Gdańsk1:11.50800A33.7437.76
3.Ostrowska Agnieszka SR90WODNIK Rawicz1:11.84789A34.4237.42
4.Hryniewicz Luiza90TRÓJKA Łódź1:11.85788A33.6138.24
5.Paluszek Weronika93ŚLĄSK Wrocław1:11.95785A33.7938.16
Min-12 ME Jun
6.Ścieszko Ewa90START Łódź1:12.90755A34.4038.50
7.Bieńkowska Wiktoria93AZS-AWFiS Gdańsk1:12.95753A34.4638.49
8.Kowalczyk Anna88KORNER Zielona G.1:13.38740A34.5738.81
9.Sêktas Zuzanna93POLONIA Warszawa1:13.85726B34.9838.87
10.Janczewska Anna SG91POLONIA Warszawa1:14.28713B34.8439.44
11.Poloczek Natalia SR91ZRYW Opole1:14.44709B34.8239.62
12.Lewińska Karolina93UNIA Oświêcim1:14.60704B34.9839.62
13.Cichowska Kinga94JUVENIA Wrocław1:15.17688B35.4039.77
14.Marczak Monika SR91MOSM Tychy1:16.08664B35.0241.06
15.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce1:16.23660B35.8240.41
16.Otremba Justyna95DELFIN Toruń1:16.28659B35.7340.55
17.Czerniak Monika SK92Bobry Dêbica1:16.41655R34.9741.44
18.Szydło Paulina92JUVENIA Wrocław1:16.67649R36.3440.33
19.Dratwińska Julia94MOS Dąbrowa Grn1:16.84644R35.5841.26
20.Zachoszcz Joanna93SŁOWIANKA Gorzów W1:17.0763936.5440.53
21.Jamborska Ewa89UNIA Oświêcim1:17.3663136.5240.84
22.Muller Anna92WARTA Poznań1:17.4662936.0141.45
23.Wnuk Sylwia94HURAGAN Miêdzyrzec 1:18.0161636.5041.51
24.Nizio Nicola93MKP Szczecin1:18.0761436.6341.44
25.Sobko Anna94JUVENIA Wrocław1:18.2561034.6543.60
26.Pawlisz Agata95MMKS Kêdzierzyn-K1:18.4760537.4741.00
27.Ratkowska Zuzanna SG93AZS-AWFiS Gdańsk1:18.4860536.8741.61
28.Cieślak Katarzyna94POSNANIA1:18.5660336.3842.18
29.Pawlikowska Agata94JUVENIA Wrocław1:18.9959336.8142.18
30.Wojdak Kamila89MKP Szczecin1:19.1159136.4042.71
31.Sawicka Adrianna89Olimpijczyk Suwałki1:19.1459036.2242.92
32.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin1:19.2558737.4341.82
33.Mazurek Karolina89AZS AGH Kraków1:19.5358137.8041.73
34.Pałczyk Emilia88AZS AWF Katowice1:20.0157136.4243.59
35.Rytwińska Agata94Olimpijczyk Suwałki1:20.7655538.0342.73
36.Fijałkowska Zuzanna93IKAR Mielec1:21.0954838.2842.81
37.Misiak Paula95OSiR Piotrków1:21.2854437.9943.29
38.Wiśniewska Magdalena93POSNANIA1:21.8553338.1043.75
39.Podsiadła Agnieszka89AZS AWF Katowice1:22.9751238.9644.01
40.Soboń Martyna95WODNIK Radom1:23.2150737.9145.30
41.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg1:23.5950138.8544.74
42.Wójcik Aleksandra89AZS AGH Kraków1:23.7149839.2244.49
43.Nawrocka Manuela90TRÓJKA Czêstochowa1:26.5945040.4146.18
44.Stopczyńska Sandra90Warszawianka1:27.2344041.1046.13
45.Kamienik Ada95WODNIK Radom1:29.0241442.0846.94
DYSKW.Pelowska Aleksandra93SOLEX Lêbork


<< TOP >>
Konkurencja 34
09-05-24
Mezczyzn, 100m klasyczny

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
1:02.12
1:01.69
Kuczko SławomirGorzów Wlkp.06-11-26

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Winogrodzki Mariusz88AZS AWF Warszawa1:01.89893A28.8433.05
RP Sen
2.Szulich Dawid90DELFIN Legionowo1:03.27836A29.8333.44
3.Machnik Mikołaj93MOS Katowice1:03.35833A29.6833.67
RP Jun 16-lat
4.Jachowicz Piotr90START Łódź1:03.45829A30.4433.01
5.Safrończyk Piotr88JUVENIA Białystok1:03.52826A29.2734.25
6.Gorczyca Przemyslaw SR90AZS AWF Katowice1:03.58824A29.7533.83
7.Wolniak Sławomir88AZS AWFiS Gdańsk1:03.73818A29.9833.75
8.Kuczko Sławomir85AZS AWF Warszawa1:04.08805A30.2033.88
9.Duszynski Tomasz76LUBLINIANKA1:04.20800B30.3933.81
10.Pacholczyk Mateusz92Kormoran Olsztyn1:04.41792B30.4233.99
11.Kotynia Jakub88START Łódź1:04.55787B30.1634.39
12.Krawczyk Sebastian89AZS AGH Kraków1:05.65748B30.9634.69
13.Wypych Filip91TRÓJKA Łódź1:05.72746B31.0434.68
14.Jaworowski Marek86AZS Wrocław1:06.10733B30.4735.63
15.Stachura Maciej SK91ZRYW Opole1:06.13732B31.1335.00
16.Mucha Kacper92Bielany Warszawa1:06.24728B31.0335.21
17.Gładysz Krzysztof SR92MOS Katowice1:06.81710R31.1435.67
18.Biaduń Adrian93LUBLINIANKA1:06.93706R31.7235.21
19.Plutecki Adam85KORNER Zielona G.1:07.00704R31.0235.98
20.Kołodziejski Mateusz92KORNER Zielona G.1:07.2169731.3935.82
21.Czajkowski Wojciech94KP AVIA Świdnik1:07.2669631.3935.87
22.Kubiak Rafał SG93AZS-AWFiS Gdańsk1:07.3069531.2336.07
23.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno1:07.3969232.0635.33
24.Gardziej Sebastian90ŚLĄSK Wrocław1:07.4169130.9336.48
25.Grzejszczak Pawel90POLONIA Warszawa1:07.4868931.1736.31
26.Kosowski August92POLONIA Warszawa1:07.5068831.7835.72
27.Bagniuk Kajetan93Bielany Warszawa1:07.7068230.7136.99
28.Dobosz Kamil92MZOS Płock1:07.9767431.3536.62
29.Waliszewski Daniel91MZOS Płock1:08.4965932.4636.03
30.Jarzyński Wojciech91START Łódź1:08.7465231.1737.57
31.Kobus Kamil89MKP Szczecin1:09.0564332.3336.72
32.Guzik Jakub SK91WODNIK Krosno1:09.1264131.6737.45
33.Laryończuk Jakub91MKP Szczecin1:09.6762631.6338.04
34.Mrozik Jakub92ORLIK Lublin1:09.9561932.9337.02
35.Wasil Sebastian94KP AVIA Świdnik1:10.1861231.5538.63
36.Treliński Bartosz94ORKA Jedrzejów1:10.2561132.2637.99
37.Głuszek Łukasz93ŚLĄSK Wrocław1:10.3360932.4937.84
38.Pakuła Konrad85AZS AWF Katowice1:10.3560832.1238.23
39.Żukowski Bartłomiej93ŚLĄSK Wrocław1:10.7259932.5038.22
40.Najmowicz Sebastian91Kormoran Olsztyn1:10.9259432.3738.55
41.Żukowski Maciej93ORKA Zamość1:10.9759232.9438.03
42.Wróblewski Dawid90MKP Szczecin1:11.1758732.5038.67
43.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suwałki1:11.3658331.9439.42
44.Godziek Marek90AZS AWF Katowice1:11.4658033.3338.13
45.Zych Jakub90AZS AGH Kraków1:12.1156533.7238.39
46.Kêpka Maciej94GIM92 Ursynów1:12.4555732.8039.65
47.Osiński Szymon94GIM92 Ursynów1:13.1254233.8639.26
48.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec1:13.1954033.9639.23
49.Matusiak Rafał93DELFIN Łódź1:13.2253933.6839.54
50.Kubka Jacek92WODNIK Końskie1:13.4253533.8539.57
51.Kotynia Piotr90START Łódź1:13.5653233.8839.68
52.Klecha Dawid91Górnik Radlin1:13.6753033.4040.27
53.Hołub Maciej95ORLIK Przeworsk1:13.8952534.3739.52
54.Turkowski Michał89JEDYNKA Łódź1:14.8450534.2540.59
55.Aptewicz Arkadiusz93Płetwal Mława1:15.1150034.7940.32
56.Kwieciński Wojciech94REKIN Warszawa1:15.2149835.2439.97
57.Tomczyk Krzysztof89Akwawit Leszno1:15.2549734.5940.66
58.Żuczek Piotr94IKAR Mielec1:15.9548335.9240.03
59.Kaczyński Filip94JEDYNKA Elblag1:18.1444436.6341.51
60.Sroka Piotr95SOKÓŁ Rzeszów1:18.4343936.3842.05
61.Dudziak Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W1:21.9438538.9842.96
62.Wiśniowski Tomasz90SŁOWIANKA Gorzów W1:23.5936239.2744.32
DYSKW.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa
NWWołkanowski Marek93AZS-AWFiS Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 35
09-05-24
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
26.45
26.86
Korc AgataDubrownik08-07-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Urbańczyk Aleksandra87TRÓJKA Łódź27.43838A
2.Dowgiert Anna90JUVENIA Białystok27.97790A
3.Radlińska Marcelina93ORKA Zamość28.04784A
Min-12 ME Jun
4.Ptasińska Katarzyna90POLONIA Warszawa28.55743A
5.Żak Dominika89AZS AWF Warszawa28.66735A
6.Włostowska Karina9111-tka Jelenia G.28.77726A
7.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole28.94713A
7.Bochynska Sonia90JUNIOR Kluczbork28.94713A
9.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa29.05705B
10.Baranowska Magda SG93SOLEX Lêbork29.09703B
11.Jagoda Julia95JEDYNKA Ożarów Maz29.11701B
12.Fijałkowska Magdalena90AZS AWF Katowice29.16697B
13.Dorosińska Marta91JUVENIA Wrocław29.31687B
14.Sak Agnieszka93UNIA Tarnów29.38682B
15.Kowalik Kaja92POLONIA Warszawa29.39681B
16.Misztal Dominika94GIM92 Ursynów29.52672B
17.Gołêbiowska Joanna82AZS AWF Warszawa29.55670R
18.Podmajstrzy Joanna93DELFIN Łódź29.73658R
19.Skrzydło Sara93ŚLĄSK Wrocław29.80653R
20.Mendak Joanna89AZS AWF Warszawa29.82652
21.Czerska Sandra90Warszawianka29.84651
22.Morka Monika93TRÓJKA Łódź29.90647
23.Jagodzka Aleksandra91KORONA-Swim Kielce29.94644
24.Kaczmarek Agnieszka90Akwawit Leszno29.97642
25.Palinowska Patrycja92POLONIA Warszawa30.01640
26.Panek Agata93SOLEX Lêbork30.13632
27.Zwiejska Agata89DELFIN Toruń30.16630
28.Świderska Marlena89AZS AGH Kraków30.17630
29.Wyżgolik Vanessa91MOS Katowice30.23626
29.Gapińska Agnieszka84AZS AWF Warszawa30.23626
31.Kłopocka Paulina95OLIMPIA Lublin30.27624
32.Lalak Patrycja95ORLIK Lublin30.28623
33.Sołowiej Ewelina90MKP Szczecin30.39616
34.Świtalska Martyna92WARTA Poznań30.40616
35.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka30.44613
36.Szumigaj Karolina89AZS AWF Katowice30.55607
37.Stefaniak Małgorzata92WARTA Poznań30.68599
37.Kozłowska Anna96AQUA 15tka Bydgoszcz30.68599
39.Kwiatkowska Anna89POLONIA Warszawa30.85589
40.Jagoda Weronika95JEDYNKA Ożarów Maz30.88587
41.Fiziar Monika94GIM92 Ursynów30.94584
41.Czapla Magdalena92AZS AWF Katowice30.94584
43.Pszczolnik Monika,SG93AZS AWFiS Gdańsk31.05578
44.Klinger Anna94PIRANIE Lubin31.14573
45.Kêdracka Magda89AZS AWF Warszawa31.24567
45.Krasnowska Anna89ZRYW Opole31.24567
47.Niedbała Magdalena94GIM92 Ursynów31.25567
48.Winogradów Beata89ZRYW Opole31.28565
49.Ścieszko Ewa90START Łódź31.33562
50.Łukuć Natalia94Olimpijczyk Suwałki31.44556
51.Konwerska Natalia93Płetwal Mława31.65545
52.Głowacka Ewa90Warszawianka31.75540
53.Wozniak Zuzanna94Akwawit Leszno31.89533
53.Duchnowska Julita94HURAGAN Miêdzyrzec 31.89533
55.Mikołajczak Anna95SOLEX Lêbork32.03526
56.Sadowska Marta93Gwardia Szczytno32.13521
57.Szopa Izabela95ORLIK Lublin32.65497
58.Matyaszek Anna94GIM92 Ursynów32.70495
59.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg32.93484
60.Stopczyńska Sandra90Warszawianka32.98482
60.Piêtka Joanna94JUVENIA Wrocław32.98482
62.Wegrzyn Sylwia95SHARK Rudna33.31468
63.Drozda Aleksandra95ORLIK Lublin33.46462
64.Zakrzewska Paulina95WODNIK Radom33.84446
65.Głuszkowska Karolina95AZS AWF Poznań34.51421
66.Kita Katarzyna95PIRANIE Lubin34.63416
NWKośla Marta93POLONIA Warszawa
NWKorc Agata86AZS Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 36
09-05-24
Mezczyzn, 50m motylkowy

Open
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski
Min MS Rzym
24.37
23.85
Czerniak KonradWIPULOstrowiec Św.09-05-23

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF Warszawa24.06912A
RP Sen
2.Babuchowski Marcin84TRÓJKA Łódź24.43871A
3.Zawada Mateusz92SOLEX Lêbork24.59854A
RP Jun 17-lat, Min ME Jun
4.Grabowicz Łukasz90AQUA 15tka Bydgoszcz24.66847A
5.Tyszkowski Sebastian83AZS Wrocław24.69844A
6.Kundzik Dawid88WODNIK Radom24.99814A
6.Czarnecki Mikołaj89ORLIK Lublin24.99814A
8.Lewandowski Maciej86AZS AWF Warszawa25.07806A
9.Sokulski Jacek91ŚLĄSK Wrocław25.11802B
10.Wiśniewski Bartosz87AZS AWF Katowice25.21793B
11.Kieruj Jakub88AZS AWF Katowice25.26788B
12.Werner Paweł
RP Jun 16-lat
93JUVENIA Wrocław25.39776B
13.Bulak Michał92ORKA Zamość25.48768B
14.Dembniak Paweł89AZS AWF Katowice25.49767B
15.Konarzewski Jan88POLONIA Warszawa25.50766B
16.Gawłowicz Krzysztof87KORNER Zielona G.25.57760B
17.Wojciechowski Adrian92Akwawit Leszno25.68750R
18.Wysoczyński Mateusz SK93JORDAN Kraków25.70748R
Wyrównany RP Jun 16-lat
19.Mróz Marek83AZS AWF Katowice25.77742R
20.Dąbrowski Filip88AZS AWF Katowice25.80739
21.Gilski Krzysztof93Kormoran Olsztyn25.96726
22.Bening Emil93JUVENIA Wrocław25.97725
23.Paszek Marcin89WARTA Poznań26.00722
24.Grzelec Bartosz93Bielany Warszawa26.06717
25.Korgul Łukasz90ORLIK Lublin26.08716
25.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia G.26.08716
27.Bogulski Bartłomiej92JUVENIA Wrocław26.10714
28.Soboń Julian92JUVENIA Wrocław26.29699
29.Zawadka Michal89AZS AWF Warszawa26.34695
30.Szymankiewicz Norbert88OLIMPIA Poznań26.36693
30.Zembrzuski Maciej92Kormoran Olsztyn26.36693
32.Choiński Michał90MZOS Płock26.37692
33.Meller Olaf92AZS AWFiS Gdańsk26.41689
34.Łuczak Piotr SK92AZS AWF Katowice26.46685
34.Chmiel Łukasz93MOS Dąbrowa Grn26.46685
36.Gniadek Damian93TRÓJKA Łódź26.47685
37.Machnik Mikołaj93MOS Katowice26.52681
38.Szafron Łukasz88AZS AWF Katowice26.53680
39.Przyborowski Piotr93MZOS Płock26.55679
40.Oleasz Michał91ŚLĄSK Wrocław26.60675
41.Graczyk Przemyslaw92ORLIK Lublin26.62673
42.Pąchalski Tomasz87AZS AWF Katowice26.64672
43.Kwiatkowski Michał90TRÓJKA Łódź26.65671
44.Owczarek Piotr92POLONIA Warszawa26.76663
44.Klupa Michał90AZS AGH Kraków26.76663
46.Rowiński Filip90POLONIA Warszawa26.81659
47.Widanka Maciej93JUVENIA Wrocław26.85656
48.Gawełczyk Mateusz SK91AZS AWF Katowice26.94649
49.Jabłoński Marcin90MKP Szczecin26.96648
50.Świderski Marek87JEDYNKA Łódź26.98647
51.Szydłowski Adrian92ORLIK Lublin27.00645
52.Wróblewski Dawid90MKP Szczecin27.02644
53.Wilczyński Mateusz92TRÓJKA Łódź27.04642
54.Kościelny Tomasz94MKP Szczecin27.05642
54.Marecki Grzegorz93REKIN Warszawa27.05642
56.Krupecki Oskar92MKP Szczecin27.17633
57.Kowalik Piotr91AZS AWF Poznań27.22630
58.Mosiêżny Mateusz92SŁOWIANKA Gorzów W27.31623
59.Pieczara Michał92AQUA 15tka Bydgoszcz27.35621
60.Goszczycki Dawid89Kormoran Olsztyn27.36620
61.Opalski Marcin93GIM92 Ursynów27.38619
62.Szkurat Dawid94PIRANIE Lubin27.57606
62.Kaproń Kacper93MOS Dąbrowa Grn27.57606
64.Pietrzak Artur88Akwawit Leszno27.62603
65.Ważeliński Błażej93KORNER Zielona G.27.64601
66.Pietrzyk Patryk92KORNER Zielona G.27.67599
66.Baran Rafał SK93JORDAN Kraków27.67599
68.Przybylak Tomasz92Akwawit Leszno27.78592
69.Kempiak Amadeusz94Akwawit Leszno27.97580
70.Bekierski Dominik82Warszawianka28.04576
70.Urbański Krzysztof93AZS-AWFiS Gdańsk28.04576
72.Latos Wojciech90AQUA 15tka Bydgoszcz28.23564
73.Milczarek Artur90TRÓJKA Łódź28.26563
73.Fronia Kamil9211-tka Jelenia G.28.26563
75.Rogalski Igor92ORLIK Lublin28.29561
76.Wojtach Krzysztof94JUVENIA Białystok28.31560
76.Siński Mateusz94REKIN Warszawa28.31560
78.Janas Piotr90Warszawianka28.38556
79.Pakuła Konrad85AZS AWF Katowice28.40554
80.Harabin Mateusz90SALOS Kielce28.51548
81.Mikicin Rafal94MKS ROS Pisz28.52547
82.Chojak Rafał95WISŁA Puławy28.55546
83.Pióro Filip94SALOS Kielce28.64541
84.Mokosa Radosław90SŁOWIANKA Gorzów W28.71537
85.Turkowski Michał89JEDYNKA Łódź29.03519
86.Szymański Konrad93Bielany Warszawa29.07517
87.Kowalik Bartosz91IKAR Mielec29.11515
88.Kielin Łukasz94Gwardia Szczytno29.60490
89.Kubka Jacek92WODNIK Końskie29.62489
90.Badeński Patryk94WODNIK Radom29.67486
91.Puławski Przemysław93KAPRY Pruszków29.78481
92.Treliński Bartosz94ORKA Jedrzejów30.01470
93.Kurasiewicz Patryk95WODNIK Radom30.03469
94.Lutak Jakub95SOKÓŁ Rzeszów30.17462
95.Glinkowski Łukasz95SHARK Rudna30.57444
96.Szaraniec Wojciech95DELFIN Tarnobrzeg30.63442
97.Szołdra Przemysław90UMKS Poznań31.51406
NWRusin Mariusz88POLONIA Warszawa
NWMucha Kacper92Bielany Warszawa
NWBernatowicz Sebastian94AQUA 15tka Bydgoszcz


<< TOP >>
Konkurencja 37
09-05-24
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski
Min MS Rzym
8:35.73
8:39.30
Jedrzejczak OtyliaOstrowiec Św.08-05-17

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kilijańska Donata95KSZO Ostrowiec8:51.82825
RP Jun 14-lat
100m:
200m:
1:04.30
2:12.45
1:04.30
1:08.15
300m:
400m:
3:20.41
4:28.37
1:07.96
1:07.96
500m:
600m:
5:35.49
6:42.02
1:07.12
1:06.53
700m:
800m:
7:48.22
8:51.82
1:06.20
1:03.60
2.Żukowska Paula93ZRYW Opole8:55.44809
100m:
200m:
1:04.56
2:12.43
1:04.56
1:07.87
300m:
400m:
3:21.04
4:29.31
1:08.61
1:08.27
500m:
600m:
5:36.30
6:43.07
1:06.99
1:06.77
700m:
800m:
7:49.54
8:55.44
1:06.47
1:05.90
3.Szczepaniak Karolina92AZS AWF Warszawa9:01.29783
100m:
200m:
1:04.28
2:12.62
1:04.28
1:08.34
300m:
400m:
3:20.60
4:28.97
1:07.98
1:08.37
500m:
600m:
5:37.03
6:44.90
1:08.06
1:07.87
700m:
800m:
7:53.96
9:01.29
1:09.06
1:07.33
4.Bernat Aleksandra90WARTA Poznań9:07.20758
100m:
200m:
1:04.52
2:12.93
1:04.52
1:08.41
300m:
400m:
3:21.64
4:30.50
1:08.71
1:08.86
500m:
600m:
5:39.09
6:48.47
1:08.59
1:09.38
700m:
800m:
7:58.44
9:07.20
1:09.97
1:08.76
5.Cisowska Aleksandra89AZS AGH Kraków9:12.59736
100m:
200m:
1:04.52
2:13.03
1:04.52
1:08.51
300m:
400m:
3:21.82
4:31.46
1:08.79
1:09.64
500m:
600m:
5:40.83
6:52.63
1:09.37
1:11.80
700m:
800m:
8:03.26
9:12.59
1:10.63
1:09.33
6.Nowacka Aleksandra90ZRYW Opole9:17.23717
100m:
200m:
1:05.34
2:15.11
1:05.34
1:09.77
300m:
400m:
3:25.86
4:36.42
1:10.75
1:10.56
500m:
600m:
5:47.21
6:57.94
1:10.79
1:10.73
700m:
800m:
8:08.40
9:17.23
1:10.46
1:08.83
7.Grzegorczyk Izabella93POSNANIA9:20.36705
100m:
200m:
1:05.89
2:16.34
1:05.89
1:10.45
300m:
400m:
3:26.92
4:38.35
1:10.58
1:11.43
500m:
600m:
5:49.50
7:00.92
1:11.15
1:11.42
700m:
800m:
8:11.90
9:20.36
1:10.98
1:08.46
8.Pożarowszczyk Beata91ŚLĄSK Wrocław9:22.29698
100m:
200m:
1:05.61
2:14.71
1:05.61
1:09.10
300m:
400m:
3:24.19
4:34.33
1:09.48
1:10.14
500m:
600m:
5:45.81
6:58.04
1:11.48
1:12.23
700m:
800m:
8:11.11
9:22.29
1:13.07
1:11.18
9.Wikieł Manuela SS92UŚKS Ostrołêka9:22.82696
100m:
200m:
1:04.61
2:13.97
1:04.61
1:09.36
300m:
400m:
3:24.22
4:35.46
1:10.25
1:11.24
500m:
600m:
5:48.01
6:59.59
1:12.55
1:11.58
700m:
800m:
8:11.99
9:22.82
1:12.40
1:10.83
10.Trojanowska Kinga95Skra Bełchatów