Minima Mistrzostw Świata
Kobiety
Agata Korc AZS AWF Wrocław  50m dowolnym
Katarzyna Wilk Jordan Kraków  50m dowolnym
100m dowolnym
Ewa Ścieszko Start Łódź 100m klasycznym
Agnieszka Ostrowska  Wodnik Rawicz 200m klasycznym
Alicja Tchórz  Słowianka Gorzów Wlkp  50m grzbietowym
100m grzbietowym
200m grzbietowym
Klaudia Naziębło  Juvenia Wrocław 200m grzbietowym
Mirela Olczak  Słowianka Gorzów 200m motylkowym
Karolina Szczepaniak AZS AWF Warszawa 200m zmiennym
400m zmiennym
Paula Żukowska  Zryw Opole 400m zmiennym
Anna Kowalczyk  Korner Zielona Góra 200m zmiennym
Mężczyźni
Łukasz Gąsior AZS AWF Warszawa 50m dowolnym
Kajetan Załuski  Korner Zielona Góra 50m dowolnym
Bartosz Kizierowski  Polonia Warszawa 50m dowolnym
50m grzbietowym
Konrad Czerniak Wisła Puławy 50m dowolnym
100m dowolnym
200m dowolnym
50m motylkowym
Marcin Tarczyński Polonia Warszawa 50m dowolnym
100m dowolnym
100m motylkowym
Radosław Kawęcki Korner Zielona Góra 50m grzbietowym
100m grzbietowym
200m grzbietowym
Jakub Jasiński  Korner Zielona Góra 200m grzbietowym
Jan Konarzewski Polonia Warszawa 200m grzbietowym
Marcin Unold AZS AWF Katowice 50m grzbietowym
Sławomir Wolniak AZS AWFiS Gdańsk 100m klasycznym
200m klasycznym
Sławomir Kuczko AZS AWF Warszawa 200m klasycznym
Paweł Korzeniowski AZS AWF Warszawa 200m motylkowym
200m dowolnym
200m zmiennym
400m zmiennym
Marcin Babuchowski Trójka Łódź 50m motylkowym
100m motylkowym
Mateusz Matczak Trójka Łódź 200m zmiennym
400m zmiennym
Łukasz Wójt  200m zmiennym
Minima Mistrzostw Europy Juniorów
Kobiety
Baranowska Magda Solex Lębork 50m dowolnym Min-8
Krzyżostaiak Agnieszka MKP Szczecin 100m grzbietowym Min-8
Naziębło Klaudia Juvenia Wrocław 200m grzbietowym Min-8
100m grzbietowym Min-8
50m grzbietowym Min-8
Nitka Aleksandra Unia Oświęcim 100m grzbietowym Min-12
Olczak Mirela Słowianka Gorzów Wlkp 200m motylkowym Min-8
100m motylkowym Min-8
400m dowolnym Min-12
Sak Agnieszka Unia Tarnów 200m motylkowym Min-8
Sikora Paulina Unia Oświęcim 200m motylkowym Min-8
Zachoszcz Paulina Znicz Koszalin 50m klasycznym Min-8
200m klasycznym Min-8
100m klasycznym Min-8
Zawiszewska Maja AQUA 15-tka Bydgoszcz 200m grzbietowym Min-8
100m grzbietowym Min-12
50m grzbietowym Min-12
Żukowska Paula  Zryw Opole 200m motylkowym Min-8
400m zmiennym Min-8
400m dowolnym Min-8
Bieńkowska Wiktoria AZS AWFiS Gdańsk 200m klasycznym Min-8
100m klasycznym Min-12
Paluszek Weronika Śląsk Wrocław 200m klasycznym Min-8
100m klasycznym Min-8
Radlińska Marcelina Orka Zamość 200m zmiennym Min-8
100m motylkowym Min-8
50m motylkowym Min-12
Pawlaczek Natalia Zryw Opole 200m dowolnym Min-12
Mężczyźni
Borowicz-Skoneczny Sylwester Kormoran Olsztyn 800m dowolnym Min-8
Cieślak Marcin Warszawianka 200m motylkowym Min-8
400m zmiennym Min-8
200m zmiennym Min-8
Hura Bartosz Kormoran Olsztyn 800m dowolnym Min-8
400m dowolnym Min-12
1500m dowolnym Min-12
Kawęcki Radosław Korner Zielona Góra 200m grzbietowym Min-8
100m grzbietowym Min-8
50m grzbietowym Min-8
Łuczak Piotr AZS AWF Katowice 200m motylkowym Min-8
Pielowski Krzysztof Kormoran Olsztyn 800m dowolnym Min-8
400m dowolnym Min-8
1500m dowolnym Min-8
Wypych Filip Trójka Łódź 50m dowolnym Min-8
50m klasycznym Min-12
100m klasycznym Min-12
Jankiewicz Krzysztof Nawa Skierniewice 100m grzbietowym Min-8
50m grzbietowym Min-8
Stachura Maciej Zryw Opole 400m zmiennym Min-12
200m klasycznym Min-12
Otłowski Aleksy Warszawianka 200m dowolnym Min-8
400m dowolnym Min-8
Zaczyński Karol AZS AWF Katowice 400m zmiennym Min-8
200m zmiennym Min-12
1500m dowolnym Min-12
Zawada Mateusz Solex Lębork 100m motylkowym Min-8
50m motylkowym Min-8
Sokulski Jacek Śląsk Wrocław 100m motylkowym Min-8
Soboń Julian Juvenia Wrocław 50m grzbietowym Min-12
Pacholczyk Mateusz Kormoran Olsztyn 200m klasycznym Min-8
100m klasycznym Min-12
Kleszczyński Paweł MKP Szczecin 400m dowolnym Min-12
Szamotulski Wojciech Śląsk Wrocław 400m dowolnym Min-8
Certa Maciej Wisła Puławy 200m zmiennym Min-8