Nr  22. Dziewcząt, 100m dowolny  12 lat
Nr  22. Dziewcząt, 100m dowolny  12 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  12 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  12 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m klasyczny  12 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m klasyczny  12 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  12 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  12 lat
Nr  28. Dziewcząt, 800m dowolny  12 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  12 lat
Nr  30. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  12 lat
Nr  31. Chlopców, 4 x 100m zmienny  12 lat


Mistrzostwa Polski Młodzików 12-lat
Ostrowiec Św., 26. - 28.6.2009
Wyniki - 3 Dzień


Konkurencja 22
09-06-28 - 9:00
Dziewcząt, 100m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
57.79
59.12
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-28
07-12-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce1:02.44592A29.9332.51
2.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł1:03.76556A30.6633.10
3.Wiertel Magdalena97BIELANY Warszawa1:04.32541A31.1633.16
4.Królak Agata97KAPRY Pruszków1:04.74531A30.8633.88
5.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki Wlkp1:04.94526A31.2833.66
6.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork1:05.59510A31.7333.86
7.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln1:05.62510A31.2234.40
8.Rostowska Wiktoria97MOS Dąbrowa Górn.1:05.92503A31.8534.07
9.Nita Anna97TRÓJKA Łódź1:05.95502B32.6033.35
10.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno1:06.09499B32.3333.76
11.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św1:06.58488B32.4534.13
12.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:06.66486B31.4735.19
13.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:06.77484B32.7034.07
14.Kukurowska Paulina97KORNER Zielona G1:06.79483B31.9234.87
15.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:06.85482B32.2034.65
16.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:06.86482B31.8335.03
17.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:06.88482R32.3234.56
18.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czêstochowa1:06.93480R32.3734.56
19.Cywka Łucja97WODNIK Radom1:07.0047932.1034.90
20.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalw.1:07.0247832.2834.74
21.Marzec Sara97ORKA Lêdziny1:07.0947732.1834.91
22.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa1:07.1647632.3234.84
23.Chrząstowska Natalia97ZRYW Opole1:07.3147232.5734.74
24.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów1:07.8046232.8334.97
25.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ożarów Maz1:08.0445732.2135.83
26.Frelian Marta97SKALAR Warszawa1:08.1345532.2035.93
27.Bożek Dominika97ÓSEMKA Oświêcim1:08.2145432.9535.26
28.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień1:08.3745132.5935.78
29.Sobotnicka Angelika97Słowianka Gorzów1:08.4345032.5635.87
30.Olczyk Martyna97AQUATICA Pawłowice1:08.6644533.1935.47
30.Bąk Zuzanna97JEDYNKA Poznań1:08.6644532.5636.10
32.Gad Anna97DELFIN Połaniec1:08.7244432.5236.20
33.Ryniewicz Natalia97ATP Augustów1:08.8244233.0635.76
34.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy1:09.5242933.9735.55
35.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola1:09.8342333.6836.15
36.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa1:10.5441034.1236.42
37.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:10.5941033.6336.96
38.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot1:10.9040433.9636.94
39.Marciniak Żaneta97PIATKA Konstantynów1:11.1040133.9637.14
40.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno1:11.2039933.8337.37
41.Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów1:11.3239733.9337.39
42.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa1:11.9338734.1637.77
43.Procek Jagoda97DELFIN Inowrocław1:12.0138634.4137.60
44.Chyczewska Julia97KP MZOS Płock1:12.6637535.1637.50
45.Zaburko Joanna97MTP Lublinianka1:12.9437134.8538.09
46.Kamińska Daria97WODNIK Radom1:13.8535835.9937.86
47.Trembicka Dominika97KORMORAN Olsztyn1:14.2135235.4038.81
48.Prysok Julia97VEGA Dobrodzień1:14.3835035.9338.45
49.Jagielska Róża97TRÓJKA Łódź1:14.7634536.7138.05
50.Kaźmierczak Daria97KP MZOS Płock1:15.2333836.3438.89
51.Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:15.3333736.1939.14
52.Paszkiewicz Katarzyna97KAPRY Pruszków1:15.4833536.1539.33
53.Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowrocław1:16.5232136.4840.04
54.Banaś Klaudia97KORMORAN Olsztyn1:16.8831735.8041.08
DYSKW.Kantorska Anna97ŚLĄSK Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 22
09-06-28 - 16:01
Dziewcząt, 100m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
57.79
59.12
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-28
07-12-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce1:01.4262229.2932.13
2.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł1:03.0257630.2732.75
3.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki Wlkp1:03.4356430.5632.87
4.Królak Agata97KAPRY Pruszków1:04.2354430.5933.64
5.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork1:04.4253931.5432.88
6.Wiertel Magdalena97BIELANY Warszawa1:04.6353430.5534.08
7.Nita Anna97TRÓJKA Łódź1:06.1949732.5733.62
8.Rostowska Wiktoria97MOS Dąbrowa Górn.1:06.2349632.1534.08
Finał B
9.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:05.3951532.3033.09
10.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno1:05.4051532.2533.15
11.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:05.5051331.3334.17
12.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:05.8850431.5634.32
13.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św1:05.9250331.9933.93
14.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:06.4349131.8134.62
15.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:06.6548731.7634.89
16.Kukurowska Paulina97KORNER Zielona G1:07.7746332.0035.77


<< TOP >>
Konkurencja 23
09-06-28 - 9:16
Chlopców, 100m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
55.04
57.89
Werner Paweł
Ciêzkowski Dominik
JUWRO
JOKRA
Wrocław
Zabierzów
06-11-19
08-12-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz1:01.10439A29.5431.56
2.Krawiec Michał97BOBRY Dêbica1:02.21416A30.2531.96
3.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań1:02.58409A29.9732.61
4.Durjasz Tomasz97Ostrobramska W-wa1:02.60409A30.5632.04
5.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki1:02.75406A30.3232.43
6.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź1:02.99401A30.3332.66
7.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:03.25396A30.0533.20
8.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin1:03.40393A30.1533.25
9.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok1:03.44393B30.4033.04
10.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino1:04.49374B30.6333.86
11.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów1:04.51373B31.0733.44
12.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn1:04.66371B30.6434.02
13.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:04.74369B30.8033.94
13.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków1:04.74369B31.3833.36
15.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa1:04.81368B31.3633.45
16.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:04.94366B30.6434.30
17.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień1:05.25361R31.5133.74
18.Żurawicz Mateusz97REKIN Bydgoszcz1:05.45357R30.9234.53
19.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oświêcim1:05.4835731.0634.42
20.Kondrasiuk Jan97Warszawianka1:05.5035730.8034.70
21.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków1:05.8935031.1234.77
22.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin1:06.3534331.8334.52
23.Szulgo Filip97MKP Szczecin1:06.4434231.7734.67
24.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:06.5134132.4934.02
25.Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl1:06.5734032.3834.19
26.Kodymowski Adam97DELFIN Włocławek1:06.6333931.9534.68
27.Oliwa Michał97MKP Szczecin1:06.7433732.1934.55
28.Radwanski Igor97ORKA Zamość1:06.8833532.3234.56
29.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice1:06.8933531.4135.48
30.Kopczyński Franciszek97AVIA Świdnik1:07.2233032.8134.41
31.Kwiatkowski Krzysztof97DELFIN Toruń1:07.4132731.9735.44
32.Machul Grzegorz97Korona-Swim Kielce1:07.4332732.2835.15
33.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno1:07.5432531.3636.18
34.Danilczyk Hubert97Olimpijczyk Suwałki1:07.5932532.6134.98
34.Bartoszek Jarosław97Słowianka Gorzów1:07.5932532.2635.33
36.Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz1:07.6732332.6035.07
37.Czerwiński Dawid97AZS-AWFiS Gdańsk1:07.7832231.3636.42
38.Pietrzyk Mikolaj97AQUATICA Pawłowice1:07.7932232.0335.76
39.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl1:07.9032032.1035.80
40.Misterka Krzysztof97UNIA Tarnów1:07.9631932.1935.77
41.Galus Michał97TRÓJKA Łódź1:08.4231332.6035.82
42.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin1:08.6131032.4636.15
43.Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia1:09.1930332.8936.30
44.Kolawa Remigiusz97UKS SALMO Żory1:09.4329932.7436.69
45.Paczynski Oliwer97ATP Augustów1:09.7129632.4937.22
46.Kil Kacper97ORZEŁ Elbląg1:09.9529333.4436.51
47.Burba Jakub97Słowianka Gorzów1:10.3128834.1236.19
48.Rysiukiewicz Mateusz97JUVENIA Wrocław1:10.3428833.6336.71
49.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec Św1:10.5228633.6936.83
50.Kostecki Brajan97WARTA Poznań1:10.7728333.5837.19
51.Żogo Mateusz97Olimpijczyk Suwałki1:11.0128033.7637.25
52.Szutko Mateusz97ŻAK Biała Podlaska1:11.3227634.5436.78
53.Łach Grzegorz97PŁYWAK Bochnia1:11.6327334.1937.44
54.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień1:11.6627234.3237.34
55.Piasecki Kamil97WODNIK Śrem1:12.2126634.2937.92
56.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa1:12.3126534.4137.90
57.Stêpiński Łukasz97UKS SALMO Żory1:13.1925633.5539.64
58.Skuza Krzysztof97JEDYNKA Ożarów Maz1:13.8324935.1638.67
59.Brzóska Krzysztof97MOTYL Stalowa Wola1:14.0024735.1538.85
60.Tomzik Jakub97Warszawianka1:14.3524435.8638.49
61.Wydmański Bartłomiej97ORKA Zamość1:18.1221036.3041.82


<< TOP >>
Konkurencja 23
09-06-28 - 16:07
Chlopców, 100m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
55.04
57.89
Werner Paweł
Ciêzkowski Dominik
JUWRO
JOKRA
Wrocław
Zabierzów
06-11-19
08-12-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz1:00.2645829.3530.91
2.Krawiec Michał97BOBRY Dêbica1:00.7044829.4631.24
3.Durjasz Tomasz97Ostrobramska W-wa1:01.7542629.8431.91
4.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź1:01.9642130.1231.84
5.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań1:02.1541730.2431.91
6.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki1:02.6740730.5432.13
7.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin1:02.9540230.2732.68
8.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:03.3239529.9433.38
Finał B
9.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów1:02.8940330.3732.52
10.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok1:04.1038130.4233.68
11.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa1:04.1637930.8633.30
12.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn1:04.1937930.5733.62
13.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:04.3037731.3632.94
14.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino1:04.5337330.8633.67
15.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:04.7337030.6234.11
16.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków1:05.4935730.9534.54


<< TOP >>
Konkurencja 24
09-06-28 - 9:34
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.31
1:07.23
Lefanowicz Iwona
Kwiatkowska Agata
SKLUB
MAJEL
Gorzów
Łódz
05-11-27
02-10-27

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Żarłok Martyna97SP H2O Jastrzêbie1:09.79559A33.8935.90
2.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska1:11.42522A34.8036.62
3.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia1:11.65517A35.3436.31
4.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz1:12.36502A35.0437.32
5.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódź1:13.87472A36.1237.75
6.Cupryś Joanna97DELFIN Włocławek1:13.92471A35.8638.06
7.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:13.94470A36.0437.90
8.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:14.02469A36.5737.45
9.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł1:14.13467B35.9238.21
10.Stojanowska Wiktoria97ATOL Oleśnica1:14.87453B36.2338.64
11.Czerniak Magdalena97BOBRY Dêbica1:14.99451B36.1538.84
12.Strzelczyk Aleksandra97ŚLĄSK Wrocław1:15.07449B36.9638.11
13.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:15.09449B37.1537.94
14.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G1:15.12448B36.5138.61
15.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz1:15.26446B36.6738.59
16.Bartoszyńska Anna97WODNIK Włocławek1:15.49442B36.0539.44
17.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków1:15.69438R36.9438.75
18.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot1:15.86435R36.8838.98
19.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa1:15.9643436.7239.24
20.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków1:16.0343336.9439.09
21.Wozniak Natalia97MOS Dąbrowa Górn.1:16.2143037.3138.90
22.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki1:16.5842336.8939.69
23.Gołyźniak Karolina97ÓSEMKA Oświêcim1:16.6642237.2839.38
24.Ścieszko Agnieszka97SKS START Łódź1:16.8441938.7838.06
25.Suchota Magdalena97HURAGAN Miêdzyrzec1:16.9041838.0038.90
26.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola1:17.4940938.0139.48
27.Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz1:17.5940737.9239.67
28.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin1:17.7640437.0940.67
29.Federowicz Julia97JEDYNKA Ożarów Maz1:17.8640338.2239.64
30.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot1:17.9740138.1539.82
31.Tomala Aleksandra97MMKS Kêdzierzyn K1:17.9940138.4239.57
32.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów1:18.1039938.5939.51
33.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów1:18.1239938.1839.94
34.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:18.2439738.1540.09
35.Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódź1:18.3639538.6139.75
36.Celińska Kornela97HURAGAN Miêdzyrzec1:18.4439438.6239.82
37.Borsuk Natalia97KORNER Zielona G1:18.8338838.1340.70
38.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ożarów Maz1:19.1938337.9841.21
39.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy1:19.2338238.9340.30
40.Moskal Karolina97JORDAN Kraków1:19.8337439.2240.61
41.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa1:19.9037339.2740.63
42.Urbaniak Angelika97WARTA Poznań1:19.9837239.3540.63
43.Jerzyńska Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł1:20.2036938.4541.75
44.Frelian Marta97SKALAR Warszawa1:20.2736838.3441.93
45.Onoszko Magdalena97Słowianka Gorzów1:20.4236639.6240.80
46.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów1:20.6836239.2741.41
47.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów1:21.4035238.9842.42
48.Gaździńska Oliwia97Warszawianka1:22.4134040.6841.73
49.Ćwikowska Paulina97Olimpijczyk Suwałki1:22.5433839.7542.79
50.Kaźmierczak Daria97KP MZOS Płock1:23.8232341.0242.80
51.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków1:24.9431041.1943.75
52.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom1:25.1230841.4343.69
DYSKW.von Lonski Karolina972-ka MORENA Gdańsk
DYSKW.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 24
09-06-28 - 16:12
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.31
1:07.23
Lefanowicz Iwona
Kwiatkowska Agata
SKLUB
MAJEL
Gorzów
Łódz
05-11-27
02-10-27

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Żarłok Martyna97SP H2O Jastrzêbie1:09.9455633.8736.07
2.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska1:10.1755034.1236.05
3.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz1:10.8453534.3736.47
4.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:11.9851035.2736.71
5.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia1:12.2450435.9236.32
6.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków1:12.4650034.9737.49
7.Cupryś Joanna97DELFIN Włocławek1:12.8449235.8137.03
8.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódź1:14.8245436.4538.37
Finał B
9.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka1:13.2848336.1737.11
10.Strzelczyk Aleksandra97ŚLĄSK Wrocław1:14.0446836.4637.58
11.Stojanowska Wiktoria97ATOL Oleśnica1:14.2346535.9438.29
12.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz1:14.8845336.5038.38
13.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł1:14.9145236.5638.35
14.Czerniak Magdalena97BOBRY Dêbica1:15.2744636.3938.88
15.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G1:16.0743236.1839.89
16.Bartoszyńska Anna97WODNIK Włocławek1:16.4642536.4340.03


<< TOP >>
Konkurencja 25
09-06-28 - 9:51
Chlopców, 100m grzbietowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:01.02
1:01.71
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Oświecim
09-01-18
08-12-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Leszman Sebastian97AVIA Świdnik1:07.18424A33.6133.57
2.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:09.85377A34.3135.54
3.Salik Borys97ATOL Oleśnica1:09.86377A33.5736.29
4.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków1:10.90361A34.2336.67
5.Misiak Michał97DELFIN Włocławek1:11.52351A35.0336.49
6.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:12.17342A35.3036.87
7.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań1:12.42338A35.4436.98
8.Brzuś Michał97ORKA Zamość1:12.50337A34.6237.88
9.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:13.22327B35.8537.37
10.Smok Witold97WODNIK Włocławek1:13.31326B35.5237.79
11.Palica Lukasz97JUVENIA Wrocław1:13.64322B35.6537.99
12.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G1:14.03317B36.6537.38
13.Machul Grzegorz97Korona-Swim Kielce1:14.60310B36.4238.18
14.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódź1:14.72308B35.9538.77
15.Olaszewski Dominik97GOSiR Piaseczno1:14.89306B36.1638.73
16.Sêk Krzysztof97PINGWINY Warszawa1:14.95305B36.7538.20
17.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka1:15.01305R36.0538.96
18.Hendzel Konrad97MKS IKAR Mielec1:15.07304R35.7139.36
19.Kanak Michał97REKIN Warszawa1:15.3430135.9939.35
20.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz1:15.5329835.6039.93
21.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:15.6829736.4039.28
22.Goliński Patryk97BUKS Warszawa1:16.0629237.2338.83
23.Grzywa Karol97FALA Kraśnik1:16.3028937.1239.18
24.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin1:17.1528037.7139.44
25.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy1:17.4827637.0240.46
26.Sobala Adam97AZS AWF Poznań1:17.6227537.1640.46
27.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola1:17.6427536.9440.70
28.Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:17.7727338.0139.76
29.Kawczak Radosław97MKP Szczecin1:18.0427038.0639.98
30.Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódź1:18.0527038.1339.92
30.Bauer Jakub97TRÓJKA Łódź1:18.0527037.6440.41
30.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice1:18.0527038.3039.75
33.Dura Damian97UKS 190 Łódź1:18.4826637.3741.11
34.Wawer Mateusz97JORDAN Kraków1:18.9126238.9739.94
35.Bieszke Patryk97Warszawianka1:19.0326038.1240.91
36.Durajczyk Michał97IKS Konstancin1:19.1325938.6240.51
37.Wêglarz Kamil97ÓSEMKA Oświêcim1:19.2525838.5740.68
38.Stec Adam97MKP Szczecin1:19.8325338.1041.73
39.Staniszewski Tymoteusz97GOSiR Piaseczno1:20.2524938.3541.90
40.Karp Michał97ATP Augustów1:20.4324738.3742.06
41.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk1:20.6024639.8640.74
42.Woźniak Grzegorz972-ka MORENA Gdańsk1:20.7424438.3042.44
43.Kaczorowski Jakub97Żoliborz Warszawa1:21.2224039.6041.62
44.Borowski Tomasz97WISŁA Puławy1:21.7223639.3442.38
45.Błaszczyk Filip97TRÓJKA Łódź1:22.3723040.1342.24
46.Tomzik Jakub97Warszawianka1:23.6322041.0742.56
NWMałagowski Karol97OSiR Piotrków Tryb


<< TOP >>
Konkurencja 25
09-06-28 - 16:18
Chlopców, 100m grzbietowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:01.02
1:01.71
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Oświecim
09-01-18
08-12-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Leszman Sebastian97AVIA Świdnik1:06.8643033.2533.61
2.Salik Borys97ATOL Oleśnica1:07.7341433.3234.41
3.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:09.7138034.3535.36
4.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków1:10.3836934.2036.18
5.Brzuś Michał97ORKA Zamość1:10.8836134.5636.32
6.Misiak Michał97DELFIN Włocławek1:12.1634235.2636.90
7.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań1:12.4333835.0237.41
8.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:12.7733436.8735.90
Finał B
9.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:12.5833635.6436.94
10.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G1:13.1032936.4636.64
11.Smok Witold97WODNIK Włocławek1:13.5132436.4737.04
12.Palica Lukasz97JUVENIA Wrocław1:13.9731835.8938.08
13.Machul Grzegorz97Korona-Swim Kielce1:14.4131235.8038.61
14.Sêk Krzysztof97PINGWINY Warszawa1:15.1230336.8538.27
15.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódź1:15.1630336.5538.61
16.Olaszewski Dominik97GOSiR Piaseczno1:16.3128936.6639.65


<< TOP >>
Konkurencja 26
09-06-28 - 10:07
Dziewcząt, 200m klasyczny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:33.89
2:39.57
Kacprzak Marta
Szpucha Katarzyna
JELOD
OLALE
Warszawa
Łódz
01-12-01
08-11-08

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bukowska Kaja97SKALAR Słupsk2:47.34A58038.4443.1643.8041.94
2.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz2:49.69A55638.7043.7844.4842.73
3.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myślenice2:53.09A52438.8644.1545.2544.83
4.Widomska Paulina97STP Nowy Sącz2:54.03A51539.6144.8745.5044.05
5.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia2:54.48A51139.6044.6045.2645.02
6.Senetelska Olga97KORONA Kraków2:55.21A50539.9045.0445.7344.54
7.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów2:57.07A48939.1344.6545.8347.46
8.Suder Marta97CKiS Skawina2:57.48A48639.8345.6346.6245.40
9.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górn.2:58.93B47440.6745.0645.9547.25
10.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wrocław3:00.16B46441.4645.9347.0645.71
11.Świerczek Monika97PIĄTKA Chorzów3:00.25B46440.5746.3347.7145.64
12.Hopało Maja97SKALAR Słupsk3:01.36B45540.6746.7147.6646.32
13.Mendowska Paulina97WARTA Poznań3:01.62B45341.6246.2347.2146.56
14.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów3:01.67B45339.8145.2649.4847.12
15.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz3:01.68B45342.4645.9047.3046.02
16.Prysok Julia97VEGA Dobrodzień3:01.71B45341.2246.8947.4046.20
17.Marcinkiewicz Agata97Warszawianka3:02.17R44941.5947.0647.6645.86
18.Urbańska Joanna97DELFIN Włocławek3:02.25R44942.2846.5347.3046.14
19.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa3:03.0844340.0646.7348.4047.89
20.Greglak Marta97ZRYW Opole3:03.2744142.0446.8147.9146.51
21.Wójcik Claudia97WARTA Poznań3:03.4944042.8247.1147.6845.88
22.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin3:03.6143942.1047.2348.5345.75
23.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz3:03.8143742.4247.2348.6545.51
24.Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka3:04.6743141.1546.6847.8249.02
25.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka3:04.9842941.8547.8048.7646.57
26.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz3:05.4442643.0047.4347.7847.23
27.Chmiel Aleksandra97ORKA Zamość3:06.6541842.1248.7548.2747.51
28.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódź3:06.8041741.2248.0648.5648.96
29.Janiszkiewicz Katarzyna97KP MZOS Płock3:06.9141643.7048.3048.7946.12
30.Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień3:07.0641542.4549.4948.7746.35
31.Nowicka Julia97UKS 190 Łódź3:07.5541243.5548.3449.4546.21
32.Reszotko Julia97MKP Szczecin3:07.5741242.3948.0248.8248.34
33.Jaromin Aleksandra97MOSiR Mysłowice3:07.6341142.9148.5648.9047.26
34.Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew3:07.9640943.1948.2649.4747.04
35.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów3:08.5940542.1548.8349.9647.65
36.Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowrocław3:08.6740442.9448.1748.5349.03
37.Świderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia3:08.6940444.0648.0848.2048.35
38.Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków3:08.7840443.2149.0249.7546.80
39.Łaczkowska Karolina97TRÓJKA Łódź3:08.8340342.2848.0049.5149.04
40.Zieja Karina97BUKS Warszawa3:09.2540143.6449.7349.2746.61
41.Redosz Marta97SKALAR Słupsk3:09.4539943.5549.1749.4347.30
42.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz3:10.1939543.1348.9449.9848.14
43.Wiśniewska Natalia97JEDYNKA Poznań3:11.5938642.3448.3650.9849.91
44.Ciszek Weronika97BOBRY Dêbica3:11.7238543.2748.3849.9150.16
45.Kamińska Daria97WODNIK Radom3:11.9938444.3048.7350.0348.93
46.Klamecka Olga97Słowianka Gorzów3:13.8837344.6549.8950.2149.13
47.Kwiatkowska Monika97UKS SALMO Żory3:14.0337243.3849.1850.8150.66
48.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów3:14.5736943.1150.5651.2649.64
49.Ćwikowska Paulina97Olimpijczyk Suwałki3:14.6936844.0650.1050.4950.04
50.Grabowska Karolina97KP MZOS Płock3:16.2136044.3250.4952.0949.31
51.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów3:17.6135243.7850.9051.7851.15
52.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków3:17.7235145.2850.8152.6748.96
53.Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin3:20.0033944.1552.0152.8451.00
54.Porczyńska Zuzanna97Olimpijczyk Aleks.Ł3:25.0931546.9951.1053.2153.79


<< TOP >>
Konkurencja 26
09-06-28 - 16:36
Dziewcząt, 200m klasyczny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:33.89
2:39.57
Kacprzak Marta
Szpucha Katarzyna
JELOD
OLALE
Warszawa
Łódz
01-12-01
08-11-08

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Bukowska Kaja97SKALAR Słupsk2:44.9960537.8742.6743.0341.42
2.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz2:46.5458838.6042.8142.6842.45
3.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myślenice2:49.4655838.6443.4144.2143.20
4.Widomska Paulina97STP Nowy Sącz2:52.6952738.9144.0045.3044.48
5.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia2:53.3852139.5543.9345.0744.83
6.Senetelska Olga97KORONA Kraków2:54.4651138.2644.6545.8845.67
7.Suder Marta97CKiS Skawina2:54.7650939.6644.8345.7444.53
8.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów2:56.1349739.7644.7145.8045.86
Finał B
9.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górn.2:58.8447539.6745.5247.4046.25
10.Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:58.8847441.7345.8145.9545.39
11.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:59.3547141.8145.6046.3245.62
12.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wrocław2:59.7146841.2545.4546.8646.15
13.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów3:00.6446140.2945.7547.8246.78
14.Hopało Maja97SKALAR Słupsk3:00.7746041.5646.6946.9845.54
15.Prysok Julia97VEGA Dobrodzień3:00.9545840.6846.7847.6345.86
16.Świerczek Monika97PIĄTKA Chorzów3:02.6044641.2646.6548.1846.51


<< TOP >>
Konkurencja 27
09-06-28 - 10:36
Chlopców, 200m klasyczny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:27.03
2:35.40
Tracz Adrian
Pacholczyk Mateusz
JOKRA
KOOLS
Kraków
Szczytno
02-12-14
04-12-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków2:48.27A41138.4643.1643.8042.85
2.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki2:49.69A40138.5342.9643.6944.51
3.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:49.85A40038.8944.4144.3542.20
4.Kubot Szymon97WARTA Poznań2:50.29A39738.8544.4545.2741.72
5.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź2:51.69A38737.7244.2745.0944.61
6.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom2:51.93A38639.1444.2044.6943.90
7.Żmija Marek97MOS Katowice2:52.50A38239.4844.4245.2643.34
8.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków2:52.54A38139.0944.7144.7743.97
9.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy2:53.12B37839.1944.4144.9444.58
10.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:53.43B37636.7243.3145.2948.11
11.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:53.82B37339.7145.0944.9044.12
12.Tański Paweł97SKS START Łódź2:54.93B36639.7444.8345.8544.51
13.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław2:55.11B36539.7645.4445.9144.00
14.Kanak Michał97REKIN Warszawa2:55.30B36439.8444.7144.7645.99
15.Ścibiorek Krzysztof97SKS START Łódź2:55.55B36239.5544.9546.2444.81
16.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój2:55.76B36140.2144.7645.3145.48
17.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górn.2:56.38R35738.5744.8546.9945.97
18.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Górn.2:58.48R34540.4045.0546.8646.17
19.Porzeżyński Filip97MOS Dąbrowa Górn.2:59.1834140.8345.7446.8945.72
20.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań3:00.3533440.4646.4046.9446.55
21.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn3:00.3633440.7947.0946.8545.63
22.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin3:00.7533240.3646.0647.6146.72
23.Żak Patryk97FALA Ropczyce3:00.7933240.3646.8547.2646.32
24.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn3:01.1033041.9845.7847.0746.27
25.Szyszko Maciej97AZS AWF Poznań3:01.1932940.2947.6847.2945.93
26.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin3:01.7032741.6847.1047.6645.26
27.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowrocław3:01.7632640.7946.4347.6346.91
28.Cieślar Igor97JORDAN Kraków3:01.9132541.2946.5446.8647.22
29.Karpeta Michał97UKS 48 Czêstochowa3:02.3232340.7146.5147.8847.22
30.Krawiel Michal97BATORY Sokółka3:02.5232239.3746.7247.9648.47
31.Paluszkiewicz Dawid972-ka MORENA Gdańsk3:03.1531942.2847.1546.9046.82
32.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków3:03.4431742.8447.4447.5345.63
33.Swieczkowski-Feiz Janusz97REKIN Warszawa3:03.4731740.0946.8148.1348.44
34.Adamczyk Hubert97ORKA Zamość3:03.8131540.8547.4349.6645.87
35.Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz3:04.0531441.0946.4648.5947.91
36.Machowski Filip97MKS IKAR Mielec3:05.9330541.7347.4348.5348.24
37.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz3:06.2330343.1249.4948.8244.80
38.Staszak Rafał97MKP Szczecin3:06.5930242.4547.6448.0948.41
39.Droś Patryk97MOS Katowice3:06.8830042.7747.9748.8447.30
40.Dorociak Michał97ORKA Sochaczew3:08.0329542.2949.4049.1347.21
41.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola3:08.1429442.9048.4949.4647.29
42.Łaguna Paweł97KORMORAN Olsztyn3:09.6828743.7548.8249.8247.29
43.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ożarów Maz3:10.4128445.0649.3448.3547.66
44.Dyda Jakub97KS SPEED Jasło3:10.4328441.1548.7350.2450.31
45.Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G3:11.6227842.7048.3950.2850.25
46.Pastuszuk Łukasz97ORLIK Lublin3:12.6127443.0549.2050.1150.25
47.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wrocław3:12.9927344.0949.9550.7848.17
48.Brzóska Krzysztof97MOTYL Stalowa Wola3:13.4527143.6349.2650.9049.66
49.Trefler Michał97Ostrobramska W-wa3:14.3926742.0448.6652.3651.33
50.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino3:26.5622244.2652.9855.1254.20
DYSKW.Werbik Marcel97BUKS Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 27
09-06-28 - 16:45
Chlopców, 200m klasyczny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:27.03
2:35.40
Tracz Adrian
Pacholczyk Mateusz
JOKRA
KOOLS
Kraków
Szczytno
02-12-14
04-12-10

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków2:45.2143437.3642.8743.2041.78
2.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki2:46.7642238.2442.9643.9541.61
3.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:47.5441738.4143.2344.1941.71
4.Żmija Marek97MOS Katowice2:47.9641338.3042.8544.1242.69
5.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź2:49.4440337.1543.3144.2344.75
6.Kubot Szymon97WARTA Poznań2:49.6740138.9543.5442.0245.16
7.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom2:50.2639738.1643.7744.5643.77
8.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków2:50.4939538.6143.1145.1343.64
Finał B
9.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin2:51.5138836.8443.7545.3645.56
10.Kanak Michał97REKIN Warszawa2:53.6937439.0945.0044.8044.80
11.Tański Paweł97SKS START Łódź2:53.8037338.5944.9045.8044.51
12.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław2:54.0637239.2944.3645.6144.80
13.Ścibiorek Krzysztof97SKS START Łódź2:55.6036239.4644.8546.4044.89
14.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górn.2:55.8136139.1644.7046.7845.17
15.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:56.7435540.0846.5045.5344.63
16.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Górn.3:02.6032241.0445.9547.8847.73


<< TOP >>
Konkurencja 28
09-06-28 - 17:06
Dziewcząt, 800m dowolny12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
9:07.20
9:21.80
Goliszewska Bogusława
Perkowska Katarzyna
STSZC
STSZC
Szczecin
Stargard Szcz.
79-12-09
70-12-15

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karpisz Milena97Olimpijczyk Aleks.Ł9:45.88591
100m:
200m:
1:09.77
2:23.98
1:09.77
1:14.21
300m:
400m:
3:38.58
4:53.50
1:14.60
1:14.92
500m:
600m:
6:08.12
7:23.21
1:14.62
1:15.09
700m:
800m:
8:37.44
9:45.88
1:14.23
1:08.44
2.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln9:45.97590
100m:
200m:
1:08.72
2:22.59
1:08.72
1:13.87
300m:
400m:
3:37.30
4:52.40
1:14.71
1:15.10
500m:
600m:
6:07.03
7:22.20
1:14.63
1:15.17
700m:
800m:
8:37.00
9:45.97
1:14.80
1:08.97
3.Magner Agata97GOSiR Piaseczno9:58.48554
100m:
200m:
1:09.49
2:24.12
1:09.49
1:14.63
300m:
400m:
3:38.79
4:54.14
1:14.67
1:15.35
500m:
600m:
6:09.19
7:25.33
1:15.05
1:16.14
700m:
800m:
8:42.30
9:58.48
1:16.97
1:16.18
4.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów10:01.99544
100m:
200m:
1:11.98
2:28.86
1:11.98
1:16.88
300m:
400m:
3:44.95
5:01.24
1:16.09
1:16.29
500m:
600m:
6:17.36
7:33.34
1:16.12
1:15.98
700m:
800m:
8:48.70
10:01.99
1:15.36
1:13.29
5.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot10:03.39541
100m:
200m:
1:10.16
2:26.41
1:10.16
1:16.25
300m:
400m:
3:43.40
5:00.52
1:16.99
1:17.12
500m:
600m:
6:17.97
7:34.45
1:17.45
1:16.48
700m:
800m:
8:50.59
10:03.39
1:16.14
1:12.80
6.Nita Anna97TRÓJKA Łódź10:08.59527
100m:
200m:
1:11.59
2:28.09
1:11.59
1:16.50
300m:
400m:
3:46.16
5:03.79
1:18.07
1:17.63
500m:
600m:
6:20.37
7:38.79
1:16.58
1:18.42
700m:
800m:
8:54.59
10:08.59
1:15.80
1:14.00
7.Rostowska Wiktoria97MOS Dąbrowa Górn.10:09.60524
100m:
200m:
1:11.50
2:27.46
1:11.50
1:15.96
300m:
400m:
3:43.81
5:01.22
1:16.35
1:17.41
500m:
600m:
6:18.67
7:35.45
1:17.45
1:16.78
700m:
800m:
8:53.30
10:09.60
1:17.85
1:16.30
8.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św10:13.47514
100m:
200m:
1:14.19
2:33.56
1:14.19
1:19.37
300m:
400m:
3:52.55
5:10.96
1:18.99
1:18.41
500m:
600m:
6:29.03
7:45.87
1:18.07
1:16.84
700m:
800m:
9:01.24
10:13.47
1:15.37
1:12.23
9.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot10:15.99508
100m:
200m:
1:12.65
2:30.51
1:12.65
1:17.86
300m:
400m:
3:48.71
5:07.43
1:18.20
1:18.72
500m:
600m:
6:25.77
7:44.20
1:18.34
1:18.43
700m:
800m:
9:00.63
10:15.99
1:16.43
1:15.36
10.Marciniak Żaneta97PIATKA Konstantynów10:20.01498
100m:
200m:
1:13.32
2:32.05
1:13.32
1:18.73
300m:
400m:
3:51.07
5:10.22
1:19.02
1:19.15
500m:
600m:
6:28.64
7:47.31
1:18.42
1:18.67
700m:
800m:
9:05.00
10:20.01
1:17.69
1:15.01
11.Wozniak Natalia97MOS Dąbrowa Górn.10:21.93494
100m:
200m:
1:13.37
2:32.06
1:13.37
1:18.69
300m:
400m:
3:51.69
5:11.03
1:19.63
1:19.34
500m:
600m:
6:30.61
7:49.30
1:19.58
1:18.69
700m:
800m:
9:08.14
10:21.93
1:18.84
1:13.79
12.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św10:24.03489
100m:
200m:
1:14.79
2:35.00
1:14.79
1:20.21
300m:
400m:
3:53.89
5:12.88
1:18.89
1:18.99
500m:
600m:
6:32.55
7:50.66
1:19.67
1:18.11
700m:
800m:
9:09.11
10:24.03
1:18.45
1:14.92
13.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Górn.10:29.46476
100m:
200m:
1:13.53
2:32.56
1:13.53
1:19.03
300m:
400m:
3:52.36
5:12.27
1:19.80
1:19.91
500m:
600m:
6:32.87
7:54.75
1:20.60
1:21.88
700m:
800m:
9:13.89
10:29.46
1:19.14
1:15.57
14.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań10:29.93475
100m:
200m:
1:16.21
2:36.82
1:16.21
1:20.61
300m:
400m:
3:57.81
5:18.49
1:20.99
1:20.68
500m:
600m:
6:37.94
7:57.00
1:19.45
1:19.06
700m:
800m:
9:15.66
10:29.93
1:18.66
1:14.27
15.Ciebielska Adrianna97Słowianka Gorzów10:34.02466
100m:
200m:
1:14.22
2:34.76
1:14.22
1:20.54
300m:
400m:
3:55.09
5:15.45
1:20.33
1:20.36
500m:
600m:
6:35.87
7:56.32
1:20.42
1:20.45
700m:
800m:
9:15.84
10:34.02
1:19.52
1:18.18
16.Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot10:36.11461
100m:
200m:
1:15.24
2:34.41
1:15.24
1:19.17
300m:
400m:

5:15.19
500m:
600m:
6:35.58
7:56.17
1:20.39
1:20.59
700m:
800m:
9:17.11
10:36.11
1:20.94
1:19.00
17.Bożek Dominika97ÓSEMKA Oświêcim10:38.71456
100m:
200m:
1:14.36
2:35.20
1:14.36
1:20.84
300m:
400m:
3:56.44
5:17.45
1:21.24
1:21.01
500m:
600m:
6:38.28
7:58.95
1:20.83
1:20.67
700m:
800m:
9:20.03
10:38.71
1:21.08
1:18.68
18.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa10:41.37450
100m:
200m:
1:15.72
2:37.44
1:15.72
1:21.72
300m:
400m:
3:58.80
5:19.94
1:21.36
1:21.14
500m:
600m:
6:41.75
8:02.21
1:21.81
1:20.46
700m:
800m:
9:22.14
10:41.37
1:19.93
1:19.23
19.Przymus Agata97SKS START Łódź10:43.00447
100m:
200m:
1:15.29
2:36.05
1:15.29
1:20.76
300m:
400m:

5:18.29
500m:
600m:
6:40.09
8:01.32
1:21.80
1:21.23
700m:
800m:
9:23.26
10:43.00
1:21.94
1:19.74
20.Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów10:45.18442
100m:
200m:
1:17.63
2:38.84
1:17.63
1:21.21
300m:
400m:
4:00.38
5:21.10
1:21.54
1:20.72
500m:
600m:
6:42.81
8:03.52
1:21.71
1:20.71
700m:
800m:
9:25.42
10:45.18
1:21.90
1:19.76
21.Procek Jagoda97DELFIN Inowrocław10:47.02438
100m:
200m:
1:15.22
2:36.64
1:15.22
1:21.42
300m:
400m:

5:21.79
500m:
600m:
6:44.34
8:06.75
1:22.55
1:22.41
700m:
800m:
9:29.32
10:47.02
1:22.57
1:17.70
22.Domańska Julia97DELFIN Legionowo10:48.48436
100m:
200m:
1:13.63
2:33.19
1:13.63
1:19.56
300m:
400m:

5:18.54
500m:
600m:
6:42.26
8:06.40
1:23.72
1:24.14
700m:
800m:
9:30.05
10:48.48
1:23.65
1:18.43
23.Dyna Angelika97JORDAN Kraków10:50.95431
100m:
200m:
1:16.33
2:38.62
1:16.33
1:22.29
300m:
400m:
4:01.42
5:24.20
1:22.80
1:22.78
500m:
600m:
6:48.69
8:09.56
1:24.49
1:20.87
700m:
800m:
9:31.29
10:50.95
1:21.73
1:19.66
24.Filipiak Wiktoria97MKP Szczecin10:52.74427
100m:
200m:
1:17.30
2:38.69
1:17.30
1:21.39
300m:
400m:
4:00.33
5:23.10
1:21.64
1:22.77
500m:
600m:
6:46.58
8:10.00
1:23.48
1:23.42
700m:
800m:
9:32.94
10:52.74
1:22.94
1:19.80
25.Onoszko Magdalena97Słowianka Gorzów10:53.00427
100m:
200m:
1:15.71
3:21.02
1:15.71
2:05.31
300m:
400m:
4:43.88
5:25.40
1:22.86
41.52
500m:
600m:

8:10.80
700m:
800m:
10:14.79
10:53.00
2:03.99
38.21
26.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki10:58.45416
100m:
200m:
1:13.94
2:35.36
1:13.94
1:21.42
300m:
400m:

5:23.23
500m:
600m:
6:48.17
8:12.23
1:24.94
1:24.06
700m:
800m:
9:37.42
10:58.45
1:25.19
1:21.03
27.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz11:01.18411
100m:
200m:
1:16.64
2:40.20
1:16.64
1:23.56
300m:
400m:
4:04.10
5:27.16
1:23.90
1:23.06
500m:
600m:
6:52.69
8:17.07
1:25.53
1:24.38
700m:
800m:
9:42.30
11:01.18
1:25.23
1:18.88
28.Mazur Agnieszka97SKALAR Słupsk11:03.19407
100m:
200m:
1:17.90
2:42.38
1:17.90
1:24.48
300m:
400m:

5:32.37
500m:
600m:
6:56.75
8:20.33
1:24.38
1:23.58
700m:
800m:
9:43.52
11:03.19
1:23.19
1:19.67
29.Kowalska Monika97SP 63 Bydgoszcz11:03.66406
100m:
200m:
1:16.00
2:38.81
1:16.00
1:22.81
300m:
400m:
4:01.76
5:25.97
1:22.95
1:24.21
500m:
600m:
6:50.57
8:15.51
1:24.60
1:24.94
700m:
800m:
9:39.94
11:03.66
1:24.43
1:23.72
30.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań11:07.96399
100m:
200m:
1:18.43
2:42.87
1:18.43
1:24.44
300m:
400m:
4:08.14
5:32.94
1:25.27
1:24.80
500m:
600m:
6:58.03
8:23.89
1:25.09
1:25.86
700m:
800m:
9:47.32
11:07.96
1:23.43
1:20.64
31.Maj Wiktoria97JUVENIA Wrocław11:08.20398
100m:
200m:
1:17.84
2:44.89
1:17.84
1:27.05
300m:
400m:
4:11.88
5:37.93
1:26.99
1:26.05
500m:
600m:
7:03.06
8:27.18
1:25.13
1:24.12
700m:
800m:
9:50.15
11:08.20
1:22.97
1:18.05
32.Jasek Alicja97ŚLĄSK Wrocław11:08.85397
100m:
200m:
1:18.49
2:43.35
1:18.49
1:24.86
300m:
400m:
4:08.43
5:33.11
1:25.08
1:24.68
500m:
600m:
6:58.17
8:24.00
1:25.06
1:25.83
700m:
800m:
9:49.13
11:08.85
1:25.13
1:19.72
33.Ockoś Paulina97GÓRNIK Sosnowiec11:18.36380
100m:
200m:
1:18.02
2:44.75
1:18.02
1:26.73
300m:
400m:

5:36.55
500m:
600m:
7:02.81
8:28.66
1:26.26
1:25.85
700m:
800m:
9:53.05
11:18.36
1:24.39
1:25.31
34.Nowak Julia97Słowianka Gorzów11:21.78375
100m:
200m:
1:17.42
2:43.44
1:17.42
1:26.02
300m:
400m:
4:10.35
5:37.94
1:26.91
1:27.59
500m:
600m:
7:04.68
8:32.24
1:26.74
1:27.56
700m:
800m:
9:58.15
11:21.78
1:25.91
1:23.63
35.Zimińska Julia97REKIN Warszawa11:41.01345
100m:
200m:
1:18.77
2:46.83
1:18.77
1:28.06
300m:
400m:
4:14.60
5:43.65
1:27.77
1:29.05
500m:
600m:
7:13.49
8:44.65
1:29.84
1:31.16
700m:
800m:
10:15.03
11:41.01
1:30.38
1:25.98
36.Grabowska Martyna979-tka OSRiR Kalisz12:32.63279
100m:
200m:
1:26.59
3:01.91
1:26.59
1:35.32
300m:
400m:
4:38.14
6:15.27
1:36.23
1:37.13
500m:
600m:
7:50.81
9:27.83
1:35.54
1:37.02
700m:
800m:
11:02.98
12:32.63
1:35.15
1:29.65


<< TOP >>
Konkurencja 29
09-06-28 - 17:19
Chlopców, 800m dowolny12 lat
Wyniki

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
8:32.92
9:13.78
Bernatowicz Sebastian
Tarczyński Marcin
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Warszawa
07-12-21
02-10-04

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Górn.9:29.20517
100m:
200m:
1:06.98
2:18.96
1:06.98
1:11.98
300m:
400m:
3:31.09
4:43.69
1:12.13
1:12.60
500m:
600m:
5:55.53
7:07.98
1:11.84
1:12.45
700m:
800m:
8:19.97
9:29.20
1:11.99
1:09.23
2.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój9:36.28498
100m:
200m:
1:07.12
2:19.78
1:07.12
1:12.66
300m:
400m:
3:33.23
4:46.70
1:13.45
1:13.47
500m:
600m:
6:00.27
7:13.59
1:13.57
1:13.32
700m:
800m:
8:26.74
9:36.28
1:13.15
1:09.54
3.Stecko Michał97KAPRY Pruszków9:44.36478
100m:
200m:
1:08.44
2:21.49
1:08.44
1:13.05
300m:
400m:
3:35.19
4:49.31
1:13.70
1:14.12
500m:
600m:
6:03.45
7:17.71
1:14.14
1:14.26
700m:
800m:
8:32.17
9:44.36
1:14.46
1:12.19
4.Frątczak Mateusz97UKS 190 Łódź9:47.86469
100m:
200m:
1:10.06
2:24.32
1:10.06
1:14.26
300m:
400m:
3:39.33
4:53.81
1:15.01
1:14.48
500m:
600m:
6:08.49
7:23.45
1:14.68
1:14.96
700m:
800m:
8:37.12
9:47.86
1:13.67
1:10.74
5.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św9:52.27459
100m:
200m:
1:08.41
2:23.69
1:08.41
1:15.28
300m:
400m:
3:39.66
4:53.74
1:15.97
1:14.08
500m:
600m:
6:07.69
7:22.97
1:13.95
1:15.28
700m:
800m:
8:38.61
9:52.27
1:15.64
1:13.66
6.Smogorzewski Krystian97GIGANT Wrocław9:54.66453
100m:
200m:
1:10.66
2:25.50
1:10.66
1:14.84
300m:
400m:
3:41.47
4:56.65
1:15.97
1:15.18
500m:
600m:
6:11.72
7:27.47
1:15.07
1:15.75
700m:
800m:
8:42.27
9:54.66
1:14.80
1:12.39
7.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań9:56.54449
100m:
200m:
1:10.99
2:27.28
1:10.99
1:16.29
300m:
400m:
3:42.58
4:58.27
1:15.30
1:15.69
500m:
600m:
6:13.07
7:28.27
1:14.80
1:15.20
700m:
800m:
8:43.82
9:56.54
1:15.55
1:12.72
8.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin10:04.24432
100m:
200m:
1:12.43
2:30.64
1:12.43
1:18.21
300m:
400m:
3:47.52
5:04.62
1:16.88
1:17.10
500m:
600m:
6:20.68
7:36.94
1:16.06
1:16.26
700m:
800m:
8:52.51
10:04.24
1:15.57
1:11.73
9.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków10:06.59427
100m:
200m:
1:10.45
2:26.98
1:10.45
1:16.53
300m:
400m:
3:42.85
4:59.33
1:15.87
1:16.48
500m:
600m:
6:16.39
7:34.26
1:17.06
1:17.87
700m:
800m:
8:51.49
10:06.59
1:17.23
1:15.10
10.Pluta Piotr97KORNER Zielona G10:08.02424
100m:
200m:
1:12.12
2:29.57
1:12.12
1:17.45
300m:
400m:
3:46.96
5:04.12
1:17.39
1:17.16
500m:
600m:
6:20.30
7:36.95
1:16.18
1:16.65
700m:
800m:
8:53.57
10:08.02
1:16.62
1:14.45
11.Krawiec Michał97BOBRY Dêbica10:13.70413
100m:
200m:
1:10.32
2:27.21
1:10.32
1:16.89
300m:
400m:
3:45.57
5:03.94
1:18.36
1:18.37
500m:
600m:
6:22.27
7:40.16
1:18.33
1:17.89
700m:
800m:
8:58.19
10:13.70
1:18.03
1:15.51
12.Zuchowski Ernest97OLIMP Lêbork10:13.84412
100m:
200m:
1:12.19
2:30.01
1:12.19
1:17.82
300m:
400m:
3:48.87
5:07.64
1:18.86
1:18.77
500m:
600m:
6:24.75
7:41.91
1:17.11
1:17.16
700m:
800m:
8:59.23
10:13.84
1:17.32
1:14.61
13.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork10:13.99412
100m:
200m:
1:12.50
2:30.23
1:12.50
1:17.73
300m:
400m:
3:47.94
5:05.68
1:17.71
1:17.74
500m:
600m:
6:23.17
7:40.76
1:17.49
1:17.59
700m:
800m:
8:58.45
10:13.99
1:17.69
1:15.54
14.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oświêcim10:15.03410
100m:
200m:
1:10.58
2:28.94
1:10.58
1:18.36
300m:
400m:
3:46.84
5:06.52
1:17.90
1:19.68
500m:
600m:
6:25.73
7:43.91
1:19.21
1:18.18
700m:
800m:
9:01.02
10:15.03
1:17.11
1:14.01
15.Porzeżyński Filip97MOS Dąbrowa Górn.10:15.21409
100m:
200m:
1:11.98
2:28.59
1:11.98
1:16.61
300m:
400m:
3:46.10
5:03.79
1:17.51
1:17.69
500m:
600m:
6:21.40
7:39.47
1:17.61
1:18.07
700m:
800m:
8:58.72
10:15.21
1:19.25
1:16.49
16.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków10:15.65409
100m:
200m:
1:10.24
2:27.65
1:10.24
1:17.41
300m:
400m:
3:45.88
5:05.24
1:18.23
1:19.36
500m:
600m:
6:23.81
7:42.39
1:18.57
1:18.58
700m:
800m:
9:00.81
10:15.65
1:18.42
1:14.84
17.Misiak Michał97DELFIN Włocławek10:20.74399
100m:
200m:
1:11.61
2:30.02
1:11.61
1:18.41
300m:
400m:
3:48.97
5:09.42
1:18.95
1:20.45
500m:
600m:
6:28.43
7:48.59
1:19.01
1:20.16
700m:
800m:
9:05.45
10:20.74
1:16.86
1:15.29
18.Sola Kornel97FALA Kraśnik10:22.54395
100m:
200m:
1:13.10
2:31.36
1:13.10
1:18.26
300m:
400m:
3:49.37
5:08.05
1:18.01
1:18.68
500m:
600m:
6:26.88
7:46.73
1:18.83
1:19.85
700m:
800m:
9:05.52
10:22.54
1:18.79
1:17.02
19.Siński Sebastian97REKIN Warszawa10:22.62395
100m:
200m:
1:12.31
2:31.09
1:12.31
1:18.78
300m:
400m:
3:49.97
5:10.76
1:18.88
1:20.79
500m:
600m:
6:30.15
7:49.18
1:19.39
1:19.03
700m:
800m:
9:07.05
10:22.62
1:17.87
1:15.57
20.Popielec Michał97Słowianka Gorzów10:24.28392
100m:
200m:
1:11.78
2:29.33
1:11.78
1:17.55
300m:
400m:
3:47.80
5:07.53
1:18.47
1:19.73
500m:
600m:
6:27.41
7:47.28
1:19.88
1:19.87
700m:
800m:
9:07.36
10:24.28
1:20.08
1:16.92
21.Durajczyk Michał97IKS Konstancin10:24.80391
100m:
200m:
1:12.29
2:30.78
1:12.29
1:18.49
300m:
400m:
3:50.22
5:09.84
1:19.44
1:19.62
500m:
600m:
6:28.90
7:48.29
1:19.06
1:19.39
700m:
800m:
9:07.17
10:24.80
1:18.88
1:17.63
22.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań10:26.71387
100m:
200m:
1:15.99
2:35.92
1:15.99
1:19.93
300m:
400m:
3:55.57
5:14.73
1:19.65
1:19.16
500m:
600m:
6:33.46
7:51.84
1:18.73
1:18.38
700m:
800m:
9:10.39
10:26.71
1:18.55
1:16.32
23.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn10:27.82385
100m:
200m:
1:12.19
2:29.97
1:12.19
1:17.78
300m:
400m:
3:50.03
5:10.59
1:20.06
1:20.56
500m:
600m:
6:29.72
7:50.07
1:19.13
1:20.35
700m:
800m:
9:11.55
10:27.82
1:21.48
1:16.27
24.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno10:28.00385
100m:
200m:
1:10.72
2:29.73
1:10.72
1:19.01
300m:
400m:
3:49.54
5:10.53
1:19.81
1:20.99
500m:
600m:
6:31.64
7:55.01
1:21.11
1:23.37
700m:
800m:
9:15.17
10:28.00
1:20.16
1:12.83
25.Kondrasiuk Jan97Warszawianka10:28.16385
100m:
200m:
1:11.99
2:31.01
1:11.99
1:19.02
300m:
400m:
3:50.35
5:10.98
1:19.34
1:20.63
500m:
600m:
6:30.18
7:49.32
1:19.20
1:19.14
700m:
800m:
9:08.90
10:28.16
1:19.58
1:19.26
26.Szulgo Filip97MKP Szczecin10:29.91381
100m:
200m:
1:12.47
2:32.21
1:12.47
1:19.74
300m:
400m:
3:51.28
5:11.03
1:19.07
1:19.75
500m:
600m:
6:30.23
7:51.52
1:19.20
1:21.29
700m:
800m:
9:12.10
10:29.91
1:20.58
1:17.81
27.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Górn.10:31.43379
100m:
200m:
1:15.28
2:34.25
1:15.28
1:18.97
300m:
400m:
3:55.09
5:14.80
1:20.84
1:19.71
500m:
600m:
6:34.25
7:53.60
1:19.45
1:19.35
700m:
800m:
9:12.58
10:31.43
1:18.98
1:18.85
28.Misterka Krzysztof97UNIA Tarnów10:32.71376
100m:
200m:
1:13.92
2:34.08
1:13.92
1:20.16
300m:
400m:
3:54.44
5:15.47
1:20.36
1:21.03
500m:
600m:
6:36.96
7:57.69
1:21.49
1:20.73
700m:
800m:
9:18.44
10:32.71
1:20.75
1:14.27
29.Muller Maksym97Słowianka Gorzów10:35.22372
100m:
200m:
1:15.52
2:34.94
1:15.52
1:19.42
300m:
400m:
3:55.03
5:15.04
1:20.09
1:20.01
500m:
600m:
6:35.12
7:56.37
1:20.08
1:21.25
700m:
800m:
9:16.60
10:35.22
1:20.23
1:18.62
30.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice10:35.42372
100m:
200m:
1:13.72
2:33.33
1:13.72
1:19.61
300m:
400m:
3:54.14
5:14.65
1:20.81
1:20.51
500m:
600m:
6:35.12
7:57.25
1:20.47
1:22.13
700m:
800m:
9:19.33
10:35.42
1:22.08
1:16.09
31.Konopka Mateusz97FLOTA Gdynia10:36.57370
100m:
200m:
1:15.68
2:35.64
1:15.68
1:19.96
300m:
400m:
3:55.92
5:16.55
1:20.28
1:20.63
500m:
600m:
6:38.66
7:58.96
1:22.11
1:20.30
700m:
800m:
9:19.56
10:36.57
1:20.60
1:17.01
32.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień10:40.64363
100m:
200m:
1:16.40
2:37.30
1:16.40
1:20.90
300m:
400m:
3:59.49
5:21.36
1:22.19
1:21.87
500m:
600m:
6:41.55
8:03.43
1:20.19
1:21.88
700m:
800m:
9:23.58
10:40.64
1:20.15
1:17.06
33.Kaczorowski Jakub97Żoliborz Warszawa10:41.17362
100m:
200m:
1:15.61
2:37.19
1:15.61
1:21.58
300m:
400m:
3:59.14
5:21.08
1:21.95
1:21.94
500m:
600m:
6:42.15
8:03.17
1:21.07
1:21.02
700m:
800m:
9:24.50
10:41.17
1:21.33
1:16.67
34.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec Św10:42.32360
100m:
200m:
1:14.95
2:36.18
1:14.95
1:21.23
300m:
400m:
3:57.15
5:18.82
1:20.97
1:21.67
500m:
600m:
6:40.46
8:01.74
1:21.64
1:21.28
700m:
800m:
9:22.58
10:42.32
1:20.84
1:19.74
35.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków10:42.78359
100m:
200m:
1:14.74
2:36.51
1:14.74
1:21.77
300m:
400m:
3:58.45
5:20.95
1:21.94
1:22.50
500m:
600m:
6:42.86
8:04.41
1:21.91
1:21.55
700m:
800m:
9:25.72
10:42.78
1:21.31
1:17.06
36.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola10:46.55353
100m:
200m:
1:14.92
2:36.13
1:14.92
1:21.21
300m:
400m:
3:58.15
5:20.91
1:22.02
1:22.76
500m:
600m:
6:43.71
8:05.25
1:22.80
1:21.54
700m:
800m:
9:26.93
10:46.55
1:21.68
1:19.62
37.Staszak Rafał97MKP Szczecin10:48.79349
100m:
200m:
1:16.91
2:39.21
1:16.91
1:22.30
300m:
400m:
4:00.91
5:23.27
1:21.70
1:22.36
500m:
600m:
6:45.34
8:07.86
1:22.07
1:22.52
700m:
800m:
9:29.69
10:48.79
1:21.83
1:19.10
38.Bujak Piotr97Korona-Swim Kielce10:50.34347
100m:
200m:
1:16.66
2:38.89
1:16.66
1:22.23
300m:
400m:
4:00.78
5:23.27
1:21.89
1:22.49
500m:
600m:
6:46.35
8:09.60
1:23.08
1:23.25
700m:
800m:
9:32.75
10:50.34
1:23.15
1:17.59
39.Kil Kacper97ORZEŁ Elbląg10:52.26344
100m:
200m:
1:16.92
2:38.49
1:16.92
1:21.57
300m:
400m:
4:01.05
5:24.17
1:22.56
1:23.12
500m:
600m:
6:47.69
8:11.05
1:23.52
1:23.36
700m:
800m:
9:34.10
10:52.26
1:23.05
1:18.16
40.Sowier Wojciech97JORDAN Kraków10:54.49340
100m:
200m:
1:17.73
2:41.40
1:17.73
1:23.67
300m:
400m:
4:04.65
5:29.07
1:23.25
1:24.42
500m:
600m:
6:52.32
8:16.07
1:23.25
1:23.75
700m:
800m:
9:39.02
10:54.49
1:22.95
1:15.47
41.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn11:00.21331
100m:
200m:
1:16.41
2:39.86
1:16.41
1:23.45
300m:
400m:
4:04.52
5:29.19
1:24.66
1:24.67
500m:
600m:
6:52.64
8:16.75
1:23.45
1:24.11
700m:
800m:
9:40.97
11:00.21
1:24.22
1:19.24
42.Pastuszuk Łukasz97ORLIK Lublin11:01.48329
100m:
200m:
1:18.86
2:41.62
1:18.86
1:22.76
300m:
400m:
4:05.20
5:29.47
1:23.58
1:24.27
500m:
600m:
6:53.72
8:17.16
1:24.25
1:23.44
700m:
800m:
9:40.52
11:01.48
1:23.36
1:20.96
43.Kokot Damian97MKP Szczecin11:02.87327
100m:
200m:
1:15.57
2:39.64
1:15.57
1:24.07
300m:
400m:
4:03.89
5:29.35
1:24.25
1:25.46
500m:
600m:
6:54.50
8:19.46
1:25.15
1:24.96
700m:
800m:
9:43.38
11:02.87
1:23.92
1:19.49
44.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki Wlkp11:19.69304
100m:
200m:
1:18.35
2:43.85
1:18.35
1:25.50
300m:
400m:
4:10.25
5:36.75
1:26.40
1:26.50
500m:
600m:
7:02.00
8:28.58
1:25.25
1:26.58
700m:
800m:
9:55.04
11:19.69
1:26.46
1:24.65


<< TOP >>
Konkurencja 30
09-06-28 - 17:43
Dziewcząt, 4 x 100m zmienny12 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
4:31.62
4:47.41
POLONIA Warszawa
SHARK Rudna
POWAR
SHRUD
Wyszków
Nowa Ruda
05-12-22
08-12-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.Olimpijczyk Aleks.ŁOlimpijczyk Aleks.Ł5:02.47477
Jerzyńska Aleksandra
Karpisz Milena
+0,68
+0,77
39.13
39.56
1:20.53
1:23.75
Woźniczak Paulina
Turajczyk Aleksandra
+0,57
+0,65
33.29
30.36
1:14.81
1:03.38
2.DELFIN WłocławekDELFIN Włocławek5:03.63472
Cupryś Joanna
Matusiak Dominika
+0,73
+0,76
37.12
39.45
1:15.41
1:24.56
Urbańska Joanna
Kasprowicz Katarzyna
+0,41
+0,61
34.52
32.38
1:15.13
1:08.53
3.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz5:03.69471
Ciszewska Sandra
Kliber Agnieszka
+0,65
+0,48
34.43
40.30
1:11.45
1:25.69
Marciniak Oliwia
Sztandera Daria
34.60
33.17
1:18.03
1:08.52
4.MOS Dąbrowa Górn.MOS Dąbrowa Górn.5:05.44463
Wozniak Natalia
Teresko Anna
+0,84
+0,86
38.54
40.13
1:18.50
1:25.14
Śliwińska Marta
Rostowska Wiktoria
+0,45
+0,88
34.98
32.33
1:15.68
1:06.12
5.SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa5:06.30459
Petryka Nikola
Nockiewicz Paulina
+0,65
+0,52
37.09
38.76
1:16.41
1:23.72
Gaszkowska Bianka
Frelian Marta

+0,18
36.48
31.99
1:17.93
1:08.24
6.SKALAR SłupskSKALAR Słupsk5:07.16456
Bukowska Kaja
Hopało Maja
+0,63
+0,58
37.48
39.61
1:15.72
1:23.82
Mazur Agnieszka
Redosz Marta
+0,60
+0,56
35.18
32.94
1:15.91
1:11.71
7.PŁYWAK BochniaPŁYWAK Bochnia5:08.02452
Całka Anna
Świderska Patrycja
36.12
14.97
1:12.59
1:27.47
Jaśkiewicz Klaudia
Michalczyk Urszula
+0,09
+0,73
37.32
33.60
1:17.56
1:10.40
8.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów5:10.53441
Bartkowiak Patrycja
Szczuka Klaudia
+0,78
+0,53
37.61
40.97
1:16.81
1:27.43
Sobotnicka Angelika
Onoszko Magdalena
+0,46
+0,64
34.21
33.86
1:15.01
1:11.28
9.MTP LubliniankaMTP Lublinianka5:10.55441
Dyrda Karolina
Sadurska Martyna
+0,83
+0,42
35.96
38.86
1:14.09
1:24.58
Zaburko Joanna
Maciejewska Joanna
+0,46
+0,61
34.70
34.97
1:17.54
1:14.34
10.TRÓJKA ŁódźTRÓJKA Łódź5:10.75440
Różycka Magdalena
Łaczkowska Karolina
+0,76
+0,75
36.36
41.33
1:15.54
1:29.39
Jagielska Róża
Nita Anna
+0,44
+0,60
36.41
31.83
1:20.04
1:05.78
11.KORNER Zielona GKORNER Zielona G5:11.88435
Borsuk Natalia
Wolanin Aleksandra
+0,82
+0,55
38.37
41.23
1:18.84
1:29.24
Królak Martyna
Kukurowska Paulina
+0,61
+0,50
35.39
30.94
1:16.20
1:07.60
12.KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków5:18.29409
Rzewuska Adrianna
Marciniak Martyna
+0,7736.28
44.25
1:16.18
1:32.62
Królak Agata
Walczak Aleksandra
+0,4134.62
33.96
1:17.05
1:12.44
13.SIÓDEMKA SopotSIÓDEMKA Sopot5:22.70393
Miliszewska Justyna
Bagińska Zofia
+0,8937.84
40.80
1:17.10
1:25.38
Pawlikowska Magdalena
Wysocka Klaudia
39.53
33.63
1:29.33
1:10.89
14.JORDAN KrakówJORDAN Kraków5:30.84365
Moskal Karolina
Sudek Agnieszka
+0,8539.25
43.04
1:19.64
1:31.45
Kuzera Agata
Dyna Angelika

+0,12
36.79
35.99
1:23.23
1:16.52
DYSKW.WARTA PoznańWARTA Poznań
Urbaniak Angelika, Wójcik Claudia, Mendowska Paulina, Piechowiak Aisza


<< TOP >>
Konkurencja 31
09-06-28 - 18:10
Chlopców, 4 x 100m zmienny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
4:15.52
4:34.78
Novita-10 Zielona Góra
KORMORAN Olsztyn
NOZIE
KOOLS
Zielona Góra
Szczytno
98-12-18
04-12-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.JORDAN Kraków - 1JORDAN Kraków4:45.46387
Murzyn Dawid
Pniak Mikołaj
+0,65
+0,20
34.54
37.81
1:10.39
1:20.43
Chołda Łukasz
Tombarkiewicz Józef
32.22
30.85
1:10.87
1:03.77
2.TRÓJKA ŁódźTRÓJKA Łódź4:50.46367
Chmurzyński Łukasz
Pierzyński Michał
+0,88
+0,76
37.76
36.96
1:16.60
1:19.17
Galus Michał
Staniszewski Adam
+0,65
+0,67
33.02
30.58
1:12.03
1:02.66
3.WARTA PoznańWARTA Poznań4:53.32357
Raducki Arkadiusz
Nieczyporowski Łukasz
+0,73
+0,36
35.49
38.45
1:12.79
1:21.78
Kubot Szymon
Kostecki Brajan
+0,56
+0,36
32.26
33.82
1:08.74
1:10.01
4.MKP SzczecinMKP Szczecin4:56.92344
Kawczak Radosław
Włodarczyk Stanisław
+0,62
+0,74
36.89
38.91
1:16.07
1:22.78
Adamczyk Patryk
Szulgo Filip
+0,55
+0,67
32.98
30.75
1:13.15
1:04.92
5.AZS AWF PoznańAZS AWF Poznań4:58.77337
Sokołowski Ziemowit
Szyszko Maciej
+0,85
+0,41
37.03
38.73
1:15.64
1:23.97
Sobala Adam
Stachowiak Łukasz
+0,5134.56
30.41
1:15.39
1:03.77
6.MOS Dąbrowa Górn.MOS Dąbrowa Górn.5:02.15326
Nowodworski Dawid
Juchno Szymon
+0,8237.38
39.20
1:18.64
1:24.48
Katolik Bartosz
Porzeżyński Filip

+0,35
33.19
32.69
1:11.06
1:07.97
7.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki5:03.44322
Fiedorowicz Patryk
Szmajda Michał
+0,65
+0,34
36.88
37.64
1:15.20
1:19.57
Żogo Mateusz
Danilczyk Hubert
0.00
+0,04
36.53
31.90
1:22.21
1:06.46
8.JORDAN Kraków - 2JORDAN Kraków5:03.85321
Kasparek Grzegorz
Cieślar Igor
+0,55
+0,52
35.76
39.44
1:13.08
1:24.58
Lechowicz Filip
Skrzypek Grzegorz
+0,22
+0,59
36.62
33.06
1:17.67
1:08.52
9.GOSiR PiasecznoGOSiR Piaseczno5:03.95320
Olaszewski Dominik
Staniszewski Tymoteusz
+0,69
+0,44
36.06
40.58
1:14.97
1:28.97
Alchimowicz Jêdrzej
Brzeziński Jakub
+0,39
+0,38
32.84
31.19
1:12.90
1:07.11
10.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów5:09.06305
Bartoszek Jarosław
Muller Maksym
+0,64
+0,26
37.01
40.09
1:17.50
1:26.36
Burba Jakub
Popielec Michał
+0,43
+0,22
35.88
31.91
1:18.96
1:06.24
11.KORMORAN OlsztynKORMORAN Olsztyn5:19.57276
Maciejewski Paweł
Łaguna Paweł
+0,82
+0,55
39.07
43.03
1:20.35
1:30.37
Staruch Jan
Traczewski Jan
+0,41
+0,38
38.69
30.45
1:23.38
1:05.47
12.MOTYL Stalowa WolaMOTYL Stalowa Wola5:22.54268
Błądek Arkadiusz
Brzóska Krzysztof
+0,91
+0,60
38.71
42.49
1:19.95
1:30.35
Koptyra Artur
Sowa Marcin
+0,46
+0,57
37.67
33.34
1:23.28
1:08.96
DYSKW.MKS IKAR MielecMKS IKAR Mielec
Hendzel Konrad, Machowski Filip, Kapel Michał, Siemek Tomasz
NWZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin
Szewczyk Mateusz, Mazgaj Tomasz, Borysiewicz Dawid, Jaworski Filip