Nr  11. Dziewcząt, 50m dowolny  12 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m dowolny  12 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m dowolny  12 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  13. Dziewcząt, 200m zmienny  12 lat
Nr  13. Dziewcząt, 200m zmienny  12 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  12 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  12 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  12 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  12 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  12 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  12 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  12 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  12 lat
Nr  21. Mieszane, 4 x 50m dowolny  12 lat


Mistrzostwa Polski Młodzików 12-lat
Ostrowiec Św., 26. - 28.6.2009
Wyniki - 2 Dzień


Konkurencja 11
09-06-27 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
26.57
27.41
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-30
07-12-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce28.35592A
2.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom28.93557A
3.Królak Agata97KAPRY Pruszków29.20542A
4.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki Wlkp29.49526A
5.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów29.68516A
6.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł29.71515A
7.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka29.82509A
8.von Lonski Karolina972-ka MORENA Gdańsk30.09495A
9.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G30.10495B
10.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln30.12494B
11.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork30.22489B
12.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalw.30.23489B
13.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myślenice30.25488B
13.Wiertel Magdalena97BIELANY Warszawa30.25488B
15.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa30.32484B
16.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień30.54474?
16.Kukurowska Paulina97KORNER Zielona G30.54474?
16.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań30.54474?
19.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czêstochowa30.62470
20.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódź30.74465
21.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia30.78463
22.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno30.85460
22.Sobotnicka Angelika97Słowianka Gorzów30.85460
24.Cywka Łucja97WODNIK Radom30.87459
25.Gad Anna97DELFIN Połaniec31.02452
25.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ożarów Maz31.02452
27.Ryniewicz Natalia97ATP Augustów31.13447
27.Kantorska Anna97ŚLĄSK Wrocław31.13447
29.Frelian Marta97SKALAR Warszawa31.18445
30.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górn.31.22444
31.Chrząstowska Natalia97ZRYW Opole31.32439
32.Bąk Zuzanna97JEDYNKA Poznań31.64426
33.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wrocław31.66425
34.Bartoszyńska Anna97WODNIK Włocławek31.80420
35.Żarłok Martyna97SP H2O Jastrzêbie31.84418
36.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ożarów Maz31.93415
37.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy32.01412
38.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa32.18405
39.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wrocław32.28401
40.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów32.40397
41.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno32.58390
42.Strzelczyk Aleksandra97ŚLĄSK Wrocław32.64388
43.Janiszkiewicz Katarzyna97KP MZOS Płock32.65388
44.Zimińska Julia97REKIN Warszawa32.69386
45.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków32.70386
46.Redosz Marta97SKALAR Słupsk32.72385
47.Chyczewska Julia97KP MZOS Płock32.90379
48.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów33.00376
49.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów33.04374
50.Paszkiewicz Katarzyna97KAPRY Pruszków33.10372
51.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin33.43361
52.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia33.52358
53.Kaźmierczak Daria97KP MZOS Płock33.59356
54.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań33.60356
55.Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień33.65354
55.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot33.65354
57.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków33.81349
58.Siemińska Maria97Żoliborz Warszawa33.91346
59.Banaś Klaudia97KORMORAN Olsztyn34.03343
60.Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom34.11340
61.Celińska Kornela97HURAGAN Miêdzyrzec34.39332
62.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków34.43331
DYSKW.Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin
NWDziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin


<< TOP >>
Konkurencja 11
09-06-27
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
26.57
27.41
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-30
07-12-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań29.74513
2.Kukurowska Paulina97KORNER Zielona G29.82509
3.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień30.02499


<< TOP >>
Konkurencja 11
09-06-27 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
26.57
27.41
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-30
07-12-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce28.13606
2.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom28.81564
3.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki Wlkp29.01553
4.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów29.25539
5.Królak Agata97KAPRY Pruszków29.31536
6.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł29.44529
7.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka29.61520
8.von Lonski Karolina972-ka MORENA Gdańsk29.71515
Finał B
9.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa29.04551
10.Wiertel Magdalena97BIELANY Warszawa29.19543
11.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork29.99500
12.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G30.15493
13.Kukurowska Paulina97KORNER Zielona G30.19491
14.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myślenice30.23489
15.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln30.41480
16.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań30.54474


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-06-27 - 9:13
Chlopców, 50m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
25.09
26.65
Hundert Marcin
Wiatrowski Remigiusz
STSZC
WAPOZ
Szczecin
Śrem
88-11-26
08-11-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kubot Szymon97WARTA Poznań27.78438A
2.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa27.93431A
3.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa28.24417A
4.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin28.36412A
5.Salik Borys97ATOL Oleśnica28.49406A
6.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz28.51405A
7.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino28.52405A
8.Durjasz Tomasz97Ostrobramska W-wa28.74396A
9.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź28.78394B
10.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki28.81393B
11.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn28.83392B
12.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok28.95387B
13.Szulgo Filip97MKP Szczecin29.13380B
14.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa29.20377B
15.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódź29.21377B
16.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów29.37371B
17.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno29.45368R
18.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno29.60362R
19.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów29.63361
20.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl29.66360
21.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków29.75357
22.Radwanski Igor97ORKA Zamość29.81355
23.Żurawicz Mateusz97REKIN Bydgoszcz29.96349
24.Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl30.05346
25.Machul Grzegorz97Korona-Swim Kielce30.21341
25.Bauer Jakub97TRÓJKA Łódź30.21341
27.Czerwiński Dawid97AZS-AWFiS Gdańsk30.28338
28.Piasecki Kamil97WODNIK Śrem30.32337
29.Siński Sebastian97REKIN Warszawa30.43333
30.Staniszewski Tymoteusz97GOSiR Piaseczno30.55329
30.Rysiukiewicz Mateusz97JUVENIA Wrocław30.55329
32.Bartoszek Jarosław97Słowianka Gorzów30.61328
33.Danilczyk Hubert97Olimpijczyk Suwałki30.68325
34.Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz30.71324
35.Grzywa Karol97FALA Kraśnik30.84320
36.Woźniak Grzegorz972-ka MORENA Gdańsk30.94317
37.Popielec Michał97Słowianka Gorzów30.97316
38.Dura Damian97UKS 190 Łódź30.99316
39.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola31.07313
40.Swieczkowski-Feiz Janusz97REKIN Warszawa31.13311
41.Oliwa Michał97MKP Szczecin31.25308
42.Paczynski Oliwer97ATP Augustów31.37304
43.Kolawa Remigiusz97UKS SALMO Żory31.40303
44.Karp Michał97ATP Augustów31.79292
45.Żogo Mateusz97Olimpijczyk Suwałki31.95288
46.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola31.96288
47.Skuza Krzysztof97JEDYNKA Ożarów Maz32.15283
48.Trefler Michał97Ostrobramska W-wa32.20281
49.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy32.63270
50.Bujak Piotr97Korona-Swim Kielce33.38253
51.Szutko Mateusz97ŻAK Biała Podlaska33.47251
52.Dyda Jakub97KS SPEED Jasło33.84242
53.Wydmański Bartłomiej97ORKA Zamość34.71225


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-06-27 - 17:03
Chlopców, 50m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
25.09
26.65
Hundert Marcin
Wiatrowski Remigiusz
STSZC
WAPOZ
Szczecin
Śrem
88-11-26
08-11-14

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kubot Szymon97WARTA Poznań27.47453
2.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa27.72441
3.Salik Borys97ATOL Oleśnica27.73441
4.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz27.95430
5.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa28.04426
6.Durjasz Tomasz97Ostrobramska W-wa28.25417
7.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino28.67399
8.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin28.81393
Finał B
9.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki28.89390
10.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok28.93388
11.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa29.00385
12.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn29.04384
13.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódź29.37371
14.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno29.43369
15.Szulgo Filip97MKP Szczecin29.84354
16.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno30.39335


<< TOP >>
Konkurencja 13
09-06-27 - 9:25
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:20.84
2:27.05
Szczepaniak Karolina
Budzis Joanna
POWAR
BUWAR
Gorzów
Białołeka
05-11-26
02-10-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:36.65A54833.8739.8045.3037.68
2.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków2:36.97A54533.7439.4446.5537.24
3.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł2:37.19A54233.9239.4247.0536.80
4.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska2:38.67A52735.6140.4046.7635.90
5.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:40.15A51335.1541.8746.3736.76
6.Czerniak Magdalena97BOBRY Dêbica2:40.44A51035.7039.8046.9038.04
7.Widomska Paulina97STP Nowy Sącz2:40.70A50834.8841.9245.7938.11
8.Królak Agata97KAPRY Pruszków2:41.18A50334.5042.0848.1436.46
9.Ścieszko Agnieszka97SKS START Łódź2:42.46B49134.8743.1047.3437.15
10.von Lonski Karolina972-ka MORENA Gdańsk2:42.93B48736.1941.7748.1036.87
11.Marzec Sara97ORKA Lêdziny2:42.95B48737.7541.6646.4137.13
12.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódź2:44.91B47035.4041.3849.8038.33
13.Ciebielska Adrianna97Słowianka Gorzów2:47.31B45037.2142.7548.6538.70
14.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa2:47.33B45038.0343.3248.5337.45
15.Federowicz Julia97JEDYNKA Ożarów Maz2:47.38B44936.6942.6551.0437.00
16.Filipiak Wiktoria97MKP Szczecin2:48.08B44435.4545.0549.9337.65
17.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki2:48.38R44137.5642.2248.5440.06
18.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czêstochowa2:48.71R43939.3342.4048.8638.12
19.Reszotko Julia97MKP Szczecin2:49.0443638.5544.0947.4338.97
20.Gołyźniak Karolina97ÓSEMKA Oświêcim2:49.0743638.0742.8149.7338.46
21.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:49.6943138.0241.9650.0039.71
22.Jerzyńska Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł2:50.2642738.1343.4151.6237.10
23.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódź2:50.5442538.6345.8448.1537.92
24.Świerczek Monika97PIĄTKA Chorzów2:52.5841039.2645.5347.7840.01
25.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów2:53.5540336.5443.3551.9841.68
26.Wiśniewska Natalia97JEDYNKA Poznań2:55.1939239.3445.5549.0841.22
27.Ockoś Paulina97GÓRNIK Sosnowiec2:56.2138537.7146.6651.9639.88
28.Suchota Magdalena97HURAGAN Miêdzyrzec2:56.8538140.8144.7751.0340.24
29.Jaromin Aleksandra97MOSiR Mysłowice2:56.8738140.5046.3149.2840.78
30.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów2:58.1937238.2246.6353.4739.87
31.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin2:59.0236739.0744.6553.1742.13
32.Gaździńska Oliwia97Warszawianka2:59.1636641.4644.8452.8640.00
33.Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Włocławek2:59.5636439.5748.4449.7641.79
34.Zieja Karina97BUKS Warszawa3:01.9335043.4845.8851.2841.29
35.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów3:09.7030944.6847.5752.2045.25
36.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom3:14.9828447.4747.2957.0543.17
DYSKW.Stojanowska Wiktoria97ATOL Oleśnica


<< TOP >>
Konkurencja 13
09-06-27 - 17:07
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:20.84
2:27.05
Szczepaniak Karolina
Budzis Joanna
POWAR
BUWAR
Gorzów
Białołeka
05-11-26
02-10-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Mendowska Paulina97WARTA Poznań2:34.2557433.5739.4645.1636.06
2.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków2:34.4757233.4539.6345.6335.76
3.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł2:35.1956433.6138.6846.2236.68
4.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska2:37.0754435.2939.3045.7536.73
5.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:37.8953534.6140.5445.6537.09
6.Widomska Paulina97STP Nowy Sącz2:39.8451634.5440.8946.4737.94
7.Królak Agata97KAPRY Pruszków2:40.2251235.2241.5447.5535.91
8.Czerniak Magdalena97BOBRY Dêbica2:41.3150235.6740.1847.3938.07
Finał B
9.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódź2:38.8152635.5840.0647.3135.86
10.Ścieszko Agnieszka97SKS START Łódź2:38.8452634.5841.0046.6636.60
11.von Lonski Karolina972-ka MORENA Gdańsk2:43.7348035.7341.8347.9838.19
12.Ciebielska Adrianna97Słowianka Gorzów2:44.4747336.6742.3548.1737.28
13.Federowicz Julia97JEDYNKA Ożarów Maz2:45.1346836.7741.77
14.Marzec Sara97ORKA Lêdziny2:45.2346736.9640.7748.9438.56
15.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa2:46.1645937.9943.10
16.Filipiak Wiktoria97MKP Szczecin2:46.8845335.8443.63


<< TOP >>
Konkurencja 14
09-06-27 - 9:45
Chlopców, 200m zmienny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:15.36
2:19.81
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-11
03-12-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków2:30.47A43332.7638.3144.2735.13
2.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki2:32.22A41933.3439.6244.4134.85
3.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:33.75A40634.8639.5343.1036.26
4.Leszman Sebastian97AVIA Świdnik2:34.15A40333.9738.1646.0335.99
5.Ścibiorek Krzysztof97SKS START Łódź2:37.41A37834.7541.2145.4436.01
6.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górn.2:38.19A37335.0940.4845.3537.27
7.Misiak Michał97DELFIN Włocławek2:38.63A37034.2939.6748.3036.37
8.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław2:39.47A36435.0341.0946.0837.27
9.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin2:40.77B35535.3143.8745.9835.61
10.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:40.93B35435.8243.2944.6637.16
11.Goliński Patryk97BUKS Warszawa2:41.71B34936.0941.6547.4136.56
12.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków2:42.25B34636.5242.2647.3836.09
13.Żak Patryk97FALA Ropczyce2:43.41B33836.3041.7547.5337.83
14.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:43.75B33638.1840.5148.5936.47
15.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:43.78B33637.7041.3048.7336.05
16.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowrocław2:43.86B33636.3343.1446.7537.64
17.Kawczak Radosław97MKP Szczecin2:44.58R33136.1843.4047.9137.09
18.Palica Lukasz97JUVENIA Wrocław2:45.09R32836.2341.3349.2838.25
19.Kokot Damian97MKP Szczecin2:45.5632535.5143.6449.1537.26
20.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn2:45.6932537.1543.6048.1236.82
21.Paluszkiewicz Dawid972-ka MORENA Gdańsk2:46.2032237.5342.9347.5138.23
22.Kostecki Brajan97WARTA Poznań2:46.3832035.7944.9449.8235.83
23.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn2:46.6531937.6444.5546.6337.83
24.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czêstochowa2:47.2031637.8243.8850.0835.42
25.Szyszko Maciej97AZS AWF Poznań2:47.9331236.5944.5948.6838.07
26.Olaszewski Dominik97GOSiR Piaseczno2:48.2231037.7941.0753.3236.04
27.Karpeta Michał97UKS 48 Czêstochowa2:48.5630837.7045.0746.0739.72
28.Bartoszek Jarosław97Słowianka Gorzów2:50.0430037.8642.1853.1036.90
29.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno2:50.0830039.1742.4950.4038.02
30.Sowier Wojciech97JORDAN Kraków2:50.2229938.1642.1051.4238.54
31.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk2:52.2828938.3344.1752.3837.40
32.Smok Witold97WODNIK Włocławek2:53.3728338.1945.9250.5038.76
33.Wawer Mateusz97JORDAN Kraków2:53.8928138.9742.9253.9838.02
34.Sêk Krzysztof97PINGWINY Warszawa3:04.8923440.3446.3655.0643.13
NWMałagowski Karol97OSiR Piotrków Tryb


<< TOP >>
Konkurencja 14
09-06-27 - 17:15
Chlopców, 200m zmienny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:15.36
2:19.81
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-11
03-12-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków2:27.6845832.4238.0842.9534.23
2.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki2:29.1044532.7739.5243.1833.63
3.Leszman Sebastian97AVIA Świdnik2:30.0743731.6236.6845.4236.35
4.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom2:33.1741134.9739.7941.8336.58
5.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław2:35.3839335.2539.3644.6636.11
6.Misiak Michał97DELFIN Włocławek2:36.4138634.5539.2547.0335.58
7.Ścibiorek Krzysztof97SKS START Łódź2:38.4737134.0340.8046.2737.37
8.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górn.2:39.7236234.3841.5445.9737.83
Finał B
9.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:37.4237835.6242.8043.8235.18
10.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin2:37.8637534.6643.5644.7334.91
11.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:38.7436935.6839.5948.1635.31
12.Goliński Patryk97BUKS Warszawa2:41.4835136.1342.2047.6635.49
13.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków2:41.6534937.0142.6246.6235.40
14.Żak Patryk97FALA Ropczyce2:41.6834935.9042.2046.9736.61
15.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowrocław2:43.4833836.2342.6147.4337.21
DYSKW.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 15
09-06-27 - 10:06
Dziewcząt, 100m motylkowy12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.93
1:06.80
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
POWAR
POWAR
Gorzów
Warszawa
05-11-25
04-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom1:10.22518A32.0438.18
2.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce1:10.31516A32.0138.30
3.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:11.61489A33.8237.79
4.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:12.56470A34.4338.13
5.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalw.1:13.37454A35.2238.15
6.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł1:14.08442A34.0440.04
7.Mazur Agnieszka97SKALAR Słupsk1:15.09424A34.7140.38
7.Sobotnicka Angelika97Słowianka Gorzów1:15.09424A34.8740.22
9.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:15.52417B35.5539.97
10.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Górn.1:15.95410B34.6741.28
11.Tomala Aleksandra97MMKS Kêdzierzyn K1:16.49401B36.5339.96
12.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz1:16.50401B34.7841.72
13.Królak Martyna97KORNER Zielona G1:16.54400B35.4441.10
14.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa1:17.05392B35.7941.26
15.Matusiak Dominika97DELFIN Włocławek1:17.45386B35.5641.89
16.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:17.46386B35.8741.59
17.Federowicz Julia97JEDYNKA Ożarów Maz1:17.61384R36.6440.97
18.Zaburko Joanna97MTP Lublinianka1:17.65383R36.0441.61
19.Cywka Łucja97WODNIK Radom1:17.9437935.2142.73
20.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:18.0137835.4742.54
21.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno1:18.0237836.6841.34
22.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz1:18.4637236.1542.31
23.Filipiak Wiktoria97MKP Szczecin1:18.8536636.0142.84
24.Trembicka Dominika97KORMORAN Olsztyn1:19.1736235.6843.49
25.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wrocław1:19.4335837.8641.57
26.Jagielska Róża97TRÓJKA Łódź1:19.6035637.3342.27
27.Olczyk Martyna97AQUATICA Pawłowice1:19.8035336.7843.02
28.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki1:20.0235036.1243.90
29.Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódź1:20.3334637.4742.86
30.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów1:20.8634037.6743.19
31.Bobowska Dominika97AVIA Świdnik1:20.9633837.5443.42
32.Grabowska Martyna979-tka OSRiR Kalisz1:20.9833837.2143.77
33.Jaśkiewicz Klaudia97PŁYWAK Bochnia1:21.1433638.4542.69
34.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno1:21.5633137.3144.25
35.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa1:22.0032637.3144.69
36.Urbaniak Angelika97WARTA Poznań1:22.1532438.5943.56
37.Maj Wiktoria97JUVENIA Wrocław1:22.2232337.2145.01
38.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki1:22.4432037.9744.47
39.Nowak Julia97Słowianka Gorzów1:22.5231937.2545.27
40.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia1:23.0531337.6645.39
41.Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:23.8530437.7546.10
42.Kowalska Monika97SP 63 Bydgoszcz1:24.6129639.4445.17
43.Klamecka Olga97Słowianka Gorzów1:25.0729238.3246.75
44.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań1:25.3228938.9046.42
45.Jasek Alicja97ŚLĄSK Wrocław1:26.6427638.5848.06


<< TOP >>
Konkurencja 15
09-06-27 - 17:32
Dziewcząt, 100m motylkowy12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.93
1:06.80
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
POWAR
POWAR
Gorzów
Warszawa
05-11-25
04-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom1:08.8155131.6537.16
2.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce1:09.1754231.5637.61
3.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce1:10.4051433.2537.15
4.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:10.9050432.7838.12
5.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalw.1:12.9446335.5137.43
6.Sobotnicka Angelika97Słowianka Gorzów1:13.3345533.9139.42
7.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł1:13.4845233.8739.61
8.Mazur Agnieszka97SKALAR Słupsk1:14.5243434.8239.70
Finał B
9.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz1:14.3843634.3939.99
10.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:14.4643534.1940.27
11.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Górn.1:14.7243035.2339.49
12.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa1:15.8741135.2240.65
13.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln1:15.9740934.9741.00
14.Królak Martyna97KORNER Zielona G1:16.3140435.6940.62
15.Tomala Aleksandra97MMKS Kêdzierzyn K1:16.4440236.2340.21
16.Matusiak Dominika97DELFIN Włocławek1:17.4838635.7541.73


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-06-27 - 10:21
Chlopców, 100m motylkowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:00.52
1:02.97
Ciêżkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Bochnia
09-01-17
08-11-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kubot Szymon97WARTA Poznań1:07.43413A32.1035.33
2.Krawiec Michał97BOBRY Dêbica1:08.41395A31.6036.81
3.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:09.24381A32.2337.01
4.Żmija Marek97MOS Katowice1:10.81356A32.8337.98
5.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków1:10.96354A32.9737.99
6.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Górn.1:11.31349A33.1438.17
7.Galus Michał97TRÓJKA Łódź1:12.00339A33.0938.91
8.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:12.25335A33.0239.23
9.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:12.34334B33.7738.57
10.Brzuś Michał97ORKA Zamość1:12.74329B34.2738.47
10.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:12.74329B33.0739.67
12.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:14.50306B35.0039.50
13.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:14.80302B34.6440.16
14.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa1:15.00300B33.1241.88
15.Pietrzyk Mikolaj97AQUATICA Pawłowice1:15.17298B35.0940.08
16.Konopka Mateusz97FLOTA Gdynia1:16.26285B35.2541.01
17.Durajczyk Michał97IKS Konstancin1:16.52282R35.6440.88
18.Borowski Tomasz97WISŁA Puławy1:16.67281R35.2241.45
19.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św1:16.7028035.4041.30
20.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice1:16.9427836.3140.63
21.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz1:17.2527435.6441.61
22.Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:17.6927035.6842.01
23.Goliński Patryk97BUKS Warszawa1:17.7826935.7442.04
24.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka1:17.8326834.4643.37
25.Kapel Michał97MKS IKAR Mielec1:17.8526835.6542.20
26.Sobala Adam97AZS AWF Poznań1:17.9326736.4841.45
27.Ścibiorek Krzysztof97SKS START Łódź1:17.9526736.9441.01
28.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin1:18.1026635.0543.05
29.Kopczyński Franciszek97AVIA Świdnik1:18.3626336.7241.64
30.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino1:18.7225935.5343.19
31.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki Wlkp1:19.00257
32.Ruciński Konrad97DELFIN Włocławek1:19.1825535.5243.66
33.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czêstochowa1:20.3524437.4042.95
33.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ożarów Maz1:20.3524436.8743.48
35.Stêpiński Łukasz97UKS SALMO Żory1:20.7024136.5644.14
36.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa1:20.8423936.6944.15
37.Burba Jakub97Słowianka Gorzów1:21.1323736.9244.21
38.Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódź1:22.7922336.7646.03
39.Żogo Mateusz97Olimpijczyk Suwałki1:23.4621837.8745.59
40.Błaszczyk Filip97TRÓJKA Łódź1:24.1621237.4746.69
41.Szutko Mateusz97ŻAK Biała Podlaska1:24.18212
42.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola1:25.9020039.4446.46
43.Woźniak Grzegorz972-ka MORENA Gdańsk1:26.9019341.5045.40
44.Rysiukiewicz Mateusz97JUVENIA Wrocław1:30.6117039.8750.74
DYSKW.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-06-27 - 17:37
Chlopców, 100m motylkowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:00.52
1:02.97
Ciêżkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Bochnia
09-01-17
08-11-16

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Krawiec Michał97BOBRY Dêbica1:06.5742931.2335.34
2.Kubot Szymon97WARTA Poznań1:08.5339332.6935.84
3.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków1:09.3238032.4136.91
4.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów1:09.5437632.1137.43
5.Żmija Marek97MOS Katowice1:10.0736832.5537.52
6.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków1:10.5136133.2937.22
7.Galus Michał97TRÓJKA Łódź1:11.4634732.9438.52
8.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno1:12.0633833.1538.91
Finał B
9.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:10.8935533.2137.68
10.Brzuś Michał97ORKA Zamość1:12.5733134.4738.10
11.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków1:14.0031234.0939.91
12.Konopka Mateusz97FLOTA Gdynia1:14.7930235.0039.79
13.Pietrzyk Mikolaj97AQUATICA Pawłowice1:15.1929835.0540.14
14.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa1:17.6427034.7542.89
15.Durajczyk Michał97IKS Konstancin1:17.7127036.9340.78
16.Borowski Tomasz97WISŁA Puławy1:19.4425236.0543.39


<< TOP >>
Konkurencja 17
09-06-27 - 10:35
Dziewcząt, 100m klasyczny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:13.12
1:15.22
Kacprzak Marta
Dembniak Katarzyna
JELOD
VIRAC
Zamość
Oświecim
01-11-11
02-12-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bukowska Kaja97SKALAR Słupsk1:16.80604A36.6340.17
2.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1:18.35569A37.2941.06
3.Senetelska Olga97KORONA Kraków1:19.01555A37.3241.69
4.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myślenice1:20.19531A37.9242.27
5.Suder Marta97CKiS Skawina1:20.24530A37.5242.72
6.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów1:21.01515A36.9444.07
7.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:21.20511A38.6942.51
8.Hopało Maja97SKALAR Słupsk1:22.78483A39.5743.21
9.Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:22.85481B38.9943.86
10.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górn.1:23.22475B39.2643.96
11.Marcinkiewicz Agata97Warszawianka1:23.92463B40.4443.48
12.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:24.28457B39.4744.81
13.Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew1:24.32457B40.0844.24
14.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów1:24.36456B38.9745.39
15.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:24.65451B40.1344.52
16.Urbańska Joanna97DELFIN Włocławek1:24.79449B40.8143.98
17.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka1:24.96446R39.5345.43
18.Prysok Julia97VEGA Dobrodzień1:25.06445R40.4944.57
19.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wrocław1:25.4443940.8344.61
20.Ryniewicz Natalia97ATP Augustów1:25.4543940.0545.40
21.Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień1:25.5043839.8345.67
22.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:25.5943740.4245.17
23.Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka1:25.7243540.6545.07
24.Janiszkiewicz Katarzyna97KP MZOS Płock1:25.8743239.5546.32
25.Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowrocław1:25.9143240.0745.84
26.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św1:26.0243041.1044.92
27.Greglak Marta97ZRYW Opole1:26.2742640.6745.60
28.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz1:26.4342439.9246.51
29.Reszotko Julia97MKP Szczecin1:26.5242340.7045.82
30.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz1:26.6542140.8745.78
31.Redosz Marta97SKALAR Słupsk1:27.2541241.5945.66
32.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz1:27.2741241.2446.03
33.Łaczkowska Karolina97TRÓJKA Łódź1:27.4540941.0946.36
34.Grabowska Karolina97KP MZOS Płock1:27.4640941.6845.78
35.Nowicka Julia97UKS 190 Łódź1:27.6240742.5345.09
36.Zieja Karina97BUKS Warszawa1:27.8240441.9945.83
37.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów1:28.0540141.3446.71
38.Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków1:28.1240041.3546.77
39.Kasprowicz Katarzyna97DELFIN Włocławek1:28.3439741.3846.96
40.Świderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia1:28.8639041.7947.07
41.Chmiel Aleksandra97ORKA Zamość1:29.2038642.2746.93
42.Kwiatkowska Monika97UKS SALMO Żory1:29.2538541.1648.09
43.Świerczek Monika97PIĄTKA Chorzów1:29.3638442.0347.33
44.Jaromin Aleksandra97MOSiR Mysłowice1:29.5238242.3247.20
45.Ćwikowska Paulina97Olimpijczyk Suwałki1:30.1637442.9647.20
46.Siemińska Maria97Żoliborz Warszawa1:30.1837342.8347.35
47.Ciszek Weronika97BOBRY Dêbica1:30.5136942.4848.03
48.Wiśniewska Natalia97JEDYNKA Poznań1:30.8936543.0347.86
49.Rolnik Kinga97GÓRNIK Radlin1:30.9436442.3848.56
50.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków1:31.7435543.6348.11
51.Kamińska Daria97WODNIK Radom1:32.4334744.1348.30
52.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów1:33.1833843.9249.26
53.Porczyńska Zuzanna97Olimpijczyk Aleks.Ł1:36.8930146.7450.15
54.Paszkiewicz Katarzyna97KAPRY Pruszków1:40.4027046.9453.46
55.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków1:43.9424448.3855.56


<< TOP >>
Konkurencja 17
09-06-27 - 17:52
Dziewcząt, 100m klasyczny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:13.12
1:15.22
Kacprzak Marta
Dembniak Katarzyna
JELOD
VIRAC
Zamość
Oświecim
01-11-11
02-12-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Bukowska Kaja97SKALAR Słupsk1:16.8860236.5440.34
2.Senetelska Olga97KORONA Kraków1:18.0757536.6341.44
3.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz1:19.5354437.6441.89
4.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myślenice1:20.3852738.2842.10
5.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów1:20.4052737.5342.87
6.Suder Marta97CKiS Skawina1:20.6752138.7641.91
7.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:21.5150538.6242.89
8.Hopało Maja97SKALAR Słupsk1:23.5946939.0744.52
Finał B
9.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin1:21.7950038.2143.58
10.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów1:22.5548738.9243.63
11.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:23.5746939.4144.16
12.Marcinkiewicz Agata97Warszawianka1:23.8746440.2343.64
13.Wójcik Claudia97WARTA Poznań1:24.4945439.8044.69
13.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górn.1:24.4945440.0344.46
15.Urbańska Joanna97DELFIN Włocławek1:24.8544840.5244.33
16.Gajda Zuzanna97ORKA Sochaczew1:26.4042440.8245.58


<< TOP >>
Konkurencja 18
09-06-27 - 10:53
Chlopców, 100m klasyczny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:08.24
1:11.97
Machnik Mikołaj
Pacholczyk Mateusz
MOKAT
KOOLS
Wrocław
Toruń
06-11-18
04-11-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin1:15.68446A35.5240.16
2.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź1:16.49432A35.4741.02
3.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków1:18.21404A37.5340.68
4.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:18.25403A37.2940.96
5.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy1:20.18375A37.4442.74
6.Kanak Michał97REKIN Warszawa1:20.69368A37.4843.21
7.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:20.90365A37.5943.31
8.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław1:21.24361A37.9443.30
9.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok1:21.28360B38.3342.95
10.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:21.38359B39.2442.14
11.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:22.26347B39.1043.16
12.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Górn.1:22.49344B38.8043.69
13.Porzeżyński Filip97MOS Dąbrowa Górn.1:22.52344B39.3343.19
14.Adamczyk Hubert97ORKA Zamość1:22.53344B38.9143.62
15.Żmija Marek97MOS Katowice1:22.68342B38.4044.28
16.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin1:23.29335B39.0444.25
17.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:23.50332R39.7843.72
18.Szyszko Maciej97AZS AWF Poznań1:23.60331R38.7544.85
19.Swieczkowski-Feiz Janusz97REKIN Warszawa1:23.6933039.2644.43
20.Cieślar Igor97JORDAN Kraków1:24.2632339.9544.31
21.Tański Paweł97SKS START Łódź1:24.4732140.2344.24
22.Krawiel Michal97BATORY Sokółka1:24.6131939.7344.88
23.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górn.1:24.7231839.9144.81
24.Karpeta Michał97UKS 48 Czêstochowa1:24.8631640.5044.36
25.Dorociak Michał97ORKA Sochaczew1:25.2131239.5045.71
26.Machowski Filip97MKS IKAR Mielec1:25.4830940.8244.66
27.Dyda Jakub97KS SPEED Jasło1:25.5830840.0645.52
28.Karp Michał97ATP Augustów1:25.6630840.2445.42
29.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola1:26.1230341.2244.90
30.Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz1:26.1630240.6045.56
31.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz1:26.1930240.1946.00
32.Żak Patryk97FALA Ropczyce1:26.2730140.3345.94
33.Paczynski Oliwer97ATP Augustów1:26.6629739.8846.78
34.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn1:26.7829641.1145.67
35.Paluszkiewicz Dawid972-ka MORENA Gdańsk1:27.2929141.0946.20
36.Staszak Rafał97MKP Szczecin1:27.3929042.1145.28
37.Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G1:27.4828941.1646.32
38.Droś Patryk97MOS Katowice1:27.7928641.8245.97
39.Werbik Marcel97BUKS Warszawa1:28.7127741.6847.03
40.Czerwiński Dawid97AZS-AWFiS Gdańsk1:28.8027641.2747.53
41.Muller Maksym97Słowianka Gorzów1:28.8127641.8946.92
42.Trefler Michał97Ostrobramska W-wa1:29.4227041.6147.81
43.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wrocław1:29.4427041.3648.08
44.Staniszewski Tymoteusz97GOSiR Piaseczno1:29.8526641.9647.89
45.Brzóska Krzysztof97MOTYL Stalowa Wola1:30.5526042.7347.82
46.Pastuszuk Łukasz97ORLIK Lublin1:30.9025742.4748.43
47.Łaguna Paweł97KORMORAN Olsztyn1:31.0425643.1747.87
48.Siemek Tomasz97MKS IKAR Mielec1:34.5022943.6150.89
49.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino1:36.4621544.6751.79
50.Sêk Krzysztof97PINGWINY Warszawa1:39.0319946.7552.28


<< TOP >>
Konkurencja 18
09-06-27 - 17:57
Chlopców, 100m klasyczny

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:08.24
1:11.97
Machnik Mikołaj
Pacholczyk Mateusz
MOKAT
KOOLS
Wrocław
Toruń
06-11-18
04-11-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Jaworski Filip97ZNICZ Koszalin1:14.1947334.9939.20
2.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź1:16.6842935.4841.20
3.Fedorowicz Jakub97WODNIK Radom1:16.8042736.4540.35
4.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków1:16.8642636.7440.12
5.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy1:19.4138637.3742.04
6.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:19.6038337.2042.40
7.Kanak Michał97REKIN Warszawa1:20.7836737.9442.84
8.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław1:21.2336137.7543.48
Finał B
9.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin1:21.1436237.4043.74
10.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:21.2536039.0542.20
11.Porzeżyński Filip97MOS Dąbrowa Górn.1:21.6535539.1642.49
12.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok1:21.9535138.1343.82
13.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:22.6134339.1343.48
14.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Górn.1:23.0833739.3043.78
15.Adamczyk Hubert97ORKA Zamość1:23.2833539.3543.93
16.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:23.8732839.9943.88


<< TOP >>
Konkurencja 19
09-06-27 - 11:10
Dziewcząt, 400m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:24.58
4:35.20
Anczykowska Joanna
Kwiatkowska Agnieszka
WAPOZ
stszc
Poznań
Szczecin
91-11-28
82-11-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln4:50.33A5641:09.141:14.511:14.681:12.00
2.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów4:51.02A5601:09.191:14.611:14.691:12.53
3.Karpisz Milena97Olimpijczyk Aleks.Ł4:53.92A5441:09.411:15.641:15.121:13.75
4.Magner Agata97GOSiR Piaseczno4:54.95A5381:09.841:15.001:16.471:13.64
5.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot4:56.55A5291:10.341:16.121:16.291:13.80
6.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św4:57.25A5251:12.031:16.141:15.311:13.77
7.Rostowska Wiktoria97MOS Dąbrowa Górn.4:57.73A5231:10.981:15.901:16.581:14.27
8.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św4:58.11A5211:11.831:16.721:16.261:13.30
9.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot4:58.23B5201:11.781:16.501:15.691:14.26
10.Nita Anna97TRÓJKA Łódź4:59.42B5141:12.701:16.621:16.591:13.51
11.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki Wlkp4:59.49B5141:11.281:15.901:16.991:15.32
12.Wozniak Natalia97MOS Dąbrowa Górn.5:00.76B5071:11.801:16.461:16.171:16.33
13.Marciniak Żaneta97PIATKA Konstantynów5:01.90B5021:13.851:16.921:17.331:13.80
14.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań5:07.73B4741:13.581:18.071:18.491:17.59
15.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork5:07.79B4731:14.811:17.981:19.031:15.97
16.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań5:07.97B4731:13.351:18.701:19.091:16.83
17.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa5:09.14R4671:12.451:18.381:19.711:18.60
18.Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot5:09.18R4671:14.781:18.541:18.721:17.14
19.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Górn.5:09.674651:11.871:19.991:20.281:17.53
20.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ożarów Maz5:11.374571:15.081:18.941:19.641:17.71
21.Bożek Dominika97ÓSEMKA Oświêcim5:11.384571:12.941:20.061:20.211:18.17
22.Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów5:12.374531:16.731:20.161:19.411:16.07
23.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy5:14.954421:15.671:21.431:20.991:16.86
24.Olczyk Martyna97AQUATICA Pawłowice5:15.704391:13.661:21.061:20.991:19.99
25.Ciebielska Adrianna97Słowianka Gorzów5:16.394361:13.391:19.961:21.441:21.60
26.Przymus Agata97SKS START Łódź5:16.674351:15.431:20.751:18.771:21.72
27.Matusiak Dominika97DELFIN Włocławek5:16.864341:13.961:21.151:22.201:19.55
28.Onoszko Magdalena97Słowianka Gorzów5:19.114251:16.711:21.811:21.481:19.11
29.Dyna Angelika97JORDAN Kraków5:19.404241:14.981:21.931:21.981:20.51
30.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań5:19.584231:15.661:22.021:22.011:19.89
31.Chrząstowska Natalia97ZRYW Opole5:19.704221:55.8840.951:21.891:20.98
32.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów5:19.734221:16.021:22.121:22.081:19.51
33.Procek Jagoda97DELFIN Inowrocław5:19.794221:16.791:22.101:22.441:18.46
34.Domańska Julia97DELFIN Legionowo5:19.914221:13.081:21.531:24.071:21.23
35.Rutkowska Zuzanna97MKS ROS Pisz5:22.034131:16.301:21.071:22.541:22.12
36.Bąk Zuzanna97JEDYNKA Poznań5:24.054061:18.271:22.441:22.661:20.68
37.Moskal Karolina97JORDAN Kraków5:24.774031:16.781:23.681:22.891:21.42
38.Borsuk Natalia97KORNER Zielona G5:25.234011:16.341:23.131:22.661:23.10
39.Mazur Agnieszka97SKALAR Słupsk5:26.433971:18.181:24.201:22.611:21.44
40.Kowalska Monika97SP 63 Bydgoszcz5:28.253901:17.171:22.731:23.521:24.83
41.Ockoś Paulina97GÓRNIK Sosnowiec5:30.033841:17.431:23.511:24.701:24.39
42.Jasek Alicja97ŚLĄSK Wrocław5:30.363831:17.791:25.281:25.481:21.81
43.Zimińska Julia97REKIN Warszawa5:34.403691:17.761:25.601:26.531:24.51
44.Bobowska Dominika97AVIA Świdnik5:37.663581:20.791:25.861:26.121:24.89


<< TOP >>
Konkurencja 19
09-06-27 - 18:12
Dziewcząt, 400m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:24.58
4:35.20
Anczykowska Joanna
Kwiatkowska Agnieszka
WAPOZ
stszc
Poznań
Szczecin
91-11-28
82-11-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln4:42.536121:06.421:11.231:12.951:11.93
2.Karpisz Milena97Olimpijczyk Aleks.Ł4:43.026091:06.721:11.201:13.261:11.84
3.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów4:54.185421:08.291:15.361:16.191:14.34
4.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św4:54.265421:10.871:16.851:14.861:11.68
5.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot4:55.895331:09.491:16.061:16.641:13.70
6.Rostowska Wiktoria97MOS Dąbrowa Górn.4:55.955321:09.251:15.471:16.291:14.94
7.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św5:00.985061:11.781:17.261:16.921:15.02
8.Magner Agata97GOSiR Piaseczno5:01.225051:09.551:17.501:18.341:15.83
Finał B
9.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot4:54.575401:10.511:16.111:16.461:11.49
10.Wozniak Natalia97MOS Dąbrowa Górn.4:54.955381:09.861:16.041:16.481:12.57
11.Nita Anna97TRÓJKA Łódź4:58.855171:12.331:16.681:16.941:12.90
12.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork5:01.095061:10.851:16.441:17.631:16.17
13.Marciniak Żaneta97PIATKA Konstantynów5:04.044911:13.461:17.461:17.461:15.66
14.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań5:07.884731:13.911:18.961:19.141:15.87
15.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa5:10.334621:13.061:18.871:19.041:19.36
16.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań5:13.194491:13.311:19.461:21.441:18.98


<< TOP >>
Konkurencja 20
09-06-27 - 11:49
Chlopców, 400m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:12.91
4:29.74
Bernatowicz Sebastian
Bernatowicz Sebastian
AQBYD
AQBYD
Bydgoszcz
Płock
07-12-22
06-11-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz4:37.74A4831:04.641:10.951:12.151:10.00
2.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Górn.4:41.80A4621:06.951:13.341:12.111:09.40
3.Frątczak Mateusz97UKS 190 Łódź4:43.69A4531:08.201:12.051:12.741:10.70
4.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój4:43.73A4531:06.451:12.331:12.951:12.00
5.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań4:44.09A4511:08.051:11.951:13.831:10.26
6.Stecko Michał97KAPRY Pruszków4:45.79A4431:05.801:12.881:14.251:12.86
7.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź4:46.96A4381:07.181:14.081:14.361:11.34
8.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków4:48.92A4291:07.031:14.101:14.891:12.90
9.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św4:49.29B4271:08.071:14.001:14.891:12.33
10.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki4:49.40B4271:07.311:14.761:14.681:12.65
11.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź4:49.73B4251:08.731:15.481:14.631:10.89
12.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin4:52.23B4141:08.611:13.481:15.451:14.69
13.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków4:53.19B4101:08.071:14.331:15.521:15.27
14.Durjasz Tomasz97Ostrobramska W-wa4:53.53B4091:08.691:14.681:16.091:14.07
15.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oświêcim4:55.92B3991:09.891:16.611:16.151:13.27
16.Smogorzewski Krystian97GIGANT Wrocław4:57.31B3931:08.871:16.141:16.771:15.53
17.Zuchowski Ernest97OLIMP Lêbork4:58.43R3891:10.631:15.151:16.081:16.57
18.Żurawicz Mateusz97REKIN Bydgoszcz4:59.56R3851:09.971:16.101:17.301:16.19
19.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G5:00.843801:11.981:17.941:18.151:12.77
20.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków5:01.723761:09.631:17.501:18.751:15.84
21.Popielec Michał97Słowianka Gorzów5:01.733761:11.921:16.451:17.021:16.34
22.Sola Kornel97FALA Kraśnik5:02.113751:12.691:16.731:17.131:15.56
23.Misterka Krzysztof97UNIA Tarnów5:02.493741:10.421:18.121:19.281:14.67
24.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork5:03.003721:11.421:16.271:16.891:18.42
25.Pluta Piotr97KORNER Zielona G5:03.143711:11.561:17.561:17.761:16.26
26.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków5:03.683691:14.041:19.001:16.971:13.67
27.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn5:03.743691:10.021:18.751:19.871:15.10
28.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno5:04.443661:11.241:18.891:19.571:14.74
29.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków5:04.703651:12.601:18.931:17.881:15.29
30.Kondrasiuk Jan97Warszawianka5:05.173641:10.171:17.231:19.461:18.31
31.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice5:06.423591:10.711:17.161:17.381:21.17
32.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec Św5:06.803581:13.761:18.781:18.211:16.05
33.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień5:07.463561:12.901:19.901:16.701:17.96
34.Siński Sebastian97REKIN Warszawa5:07.663551:11.921:18.861:18.931:17.95
34.Kwiatkowski Krzysztof97DELFIN Toruń5:07.663551:12.201:17.861:19.381:18.22
36.Durajczyk Michał97IKS Konstancin5:08.273531:11.391:17.951:19.821:19.11
37.Bieszke Patryk97Warszawianka5:08.303531:12.721:19.631:19.871:16.08
38.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań5:09.553491:18.171:19.271:16.971:15.14
39.Szulgo Filip97MKP Szczecin5:10.183461:12.351:18.471:19.761:19.60
40.Muller Maksym97Słowianka Gorzów5:11.093431:14.311:20.221:19.431:17.13
41.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin5:11.233431:13.281:20.141:19.811:18.00
42.Oliwa Michał97MKP Szczecin5:11.293431:13.611:20.181:19.861:17.64
43.Kokot Damian97MKP Szczecin5:11.823411:13.011:18.991:21.501:18.32
44.Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia5:12.583391:14.551:21.021:19.401:17.61
45.Kodymowski Adam97DELFIN Włocławek5:12.593381:14.611:21.181:20.571:16.23
46.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień5:12.813381:15.301:20.341:20.381:16.79
47.Danilczyk Hubert97Olimpijczyk Suwałki5:12.923371:15.351:20.081:20.491:17.00
48.Bujak Piotr97Korona-Swim Kielce5:14.673321:15.051:20.331:20.241:19.05
49.Kaczorowski Jakub97Żoliborz Warszawa5:15.633291:14.521:22.141:21.421:17.55
50.Staszak Rafał97MKP Szczecin5:15.963281:15.721:20.481:21.491:18.27
51.Kil Kacper97ORZEŁ Elbląg5:17.103241:12.791:21.011:22.781:20.52
52.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin5:25.842991:15.401:23.181:25.141:22.12
53.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki Wlkp5:29.652891:17.871:24.221:24.491:23.07
54.Wêglarz Kamil97ÓSEMKA Oświêcim5:30.662861:17.911:24.821:25.191:22.74
55.Łach Grzegorz97PŁYWAK Bochnia5:32.972801:18.941:23.821:24.601:25.61
56.Tomzik Jakub97Warszawianka5:34.322771:19.661:24.021:25.501:25.14


<< TOP >>
Konkurencja 20
09-06-27 - 18:24
Chlopców, 400m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:12.91
4:29.74
Bernatowicz Sebastian
Bernatowicz Sebastian
AQBYD
AQBYD
Bydgoszcz
Płock
07-12-22
06-11-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Górn.4:34.315011:06.031:10.911:09.601:07.77
2.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz4:34.664991:04.881:11.071:10.581:08.13
3.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój4:39.424741:05.361:11.311:12.651:10.10
4.Stecko Michał97KAPRY Pruszków4:40.344691:05.731:11.621:12.331:10.66
5.Frątczak Mateusz97UKS 190 Łódź4:43.304551:07.711:12.161:12.881:10.55
6.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań4:43.484541:06.811:12.401:13.091:11.18
7.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków4:49.344271:06.151:13.461:15.461:14.27
8.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź4:49.594261:07.681:14.761:14.821:12.33
Finał B
9.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św4:46.384401:08.431:14.511:13.881:09.56
10.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź4:46.714391:08.081:14.391:14.041:10.20
11.Smogorzewski Krystian97GIGANT Wrocław4:51.124191:06.361:15.261:15.321:14.18
12.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin4:51.934161:09.211:14.271:15.661:12.79
13.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków4:52.154151:08.241:14.931:15.631:13.35
14.Zuchowski Ernest97OLIMP Lêbork4:53.524091:09.601:15.341:15.421:13.16
15.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oświêcim4:59.093861:09.911:16.161:17.301:15.72
16.Żurawicz Mateusz97REKIN Bydgoszcz5:02.303741:09.101:18.031:17.711:17.46


<< TOP >>
Konkurencja 21
09-06-27 - 18:46
Mieszane, 4 x 50m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków1:58.24395
Kolczyński Stanisław
Walczak Aleksandra
97
97
+0,92
+0,28
29.07
18.01
Kaźmierczak Wojciech
Królak Agata
97
97

+0,32
42.07
29.09
2.TRÓJKA Łódź - 1TRÓJKA Łódź1:59.48383
Pierzyński Michał
Różycka Magdalena
97
97
+0,89
+0,23
29.37
30.50
Staniszewski Adam
Nita Anna
97
97
+0,40
+0,69
29.42
30.19
3.MKP SzczecinMKP Szczecin2:00.26375
Adamczyk Patryk
Reszotko Julia
97
97
+0,87
+0,51
30.11
30.95
Szulgo Filip
Filipiak Wiktoria
97
97
+0,71
+0,43
29.61
29.59
4.WARTA PoznańWARTA Poznań2:00.46373
Nieczyporowski Łukasz
Wójcik Claudia
97
97
+0,73
+0,40
31.52
31.21
Kubot Szymon
Mendowska Paulina
97
97
+0,61
+0,68
27.23
30.50
5.GOSiR PiasecznoGOSiR Piaseczno2:00.55373
Staniszewski Tymoteusz
Rybińska Olga
97
97
+0,71
+0,42
29.35
31.70
Alchimowicz Jêdrzej
Magner Agata
97
97
+0,17
+0,24
29.89
29.61
6.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin2:00.77370
Jaworski Filip
Osenkowska Wiktoria
97
97
29.10
31.98
Tomaszewski Mariusz
Dziadkowiak Patrycja
97
97
29.61
30.08
7.MOS Dąbrowa Górn.MOS Dąbrowa Górn.2:00.89369
Nowodworski Dawid
Teresko Anna
97
97
+0,71
+0,70
30.28
30.97
Katolik Bartosz
Rostowska Wiktoria
97
97
+0,51
+0,68
29.29
30.35
8.ATP AugustówATP Augustów2:00.93369
Karp Michał
Łukaszewicz Zuzanna
97
97
31.00
29.35
Paczynski Oliwer
Ryniewicz Natalia
97
97
+0,23
+0,20
30.00
30.58
9.KORNER Zielona GKORNER Zielona G2:01.30366
Czarnecki Kamil
Wolanin Aleksandra
97
97
+0,77
+0,45
30.91
29.42
Pluta Piotr
Kukurowska Paulina
97
97
+0,46
+0,68
30.83
30.14
10.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki2:01.81361
Fiedorowicz Patryk
Ćwikowska Paulina
97
97
28.99
32.19
Szmajda Michał
Walendzewicz Monika Aleksandra
97
97
+0,7229.38
31.25
11.DELFIN WłocławekDELFIN Włocławek2:02.34356
Kodymowski Adam
Kasprowicz Katarzyna
97
97
+0,52
+0,72
30.40
31.56
Misiak Michał
Matusiak Dominika
97
97
+0,45
+0,39
29.86
30.52
12.KSZO Ostrowiec ŚwKSZO Ostrowiec Św2:02.89352
Dytkowski Jan
Zawolik Wiktoria
97
97
+0,79
+0,42
29.69
30.97
Szeląg Ernest
Loranty Patrycja
97
97
+0,40
+0,54
31.79
30.44
13.SOKÓŁ RzeszówSOKÓŁ Rzeszów2:03.65345
Bajak Michał
Kulaga Dominika
97
97
29.61
33.17
Bajak Mateusz
Świeca Kamila
97
97
28.73
32.14
14.JORDAN KrakówJORDAN Kraków2:03.67345
Tombarkiewicz Józef
Sudek Agnieszka
97
97
+0,85
+0,57
29.50
32.54
Chołda Łukasz
Dyna Angelika
97
97

+0,14
29.69
31.94
15.Słowianka Gorzów - 1Słowianka Gorzów2:03.73345
Popielec Michał
Nowak Julia
97
97
+0,8630.62
32.46
Bartoszek Jarosław
Sobotnicka Angelika
97
97
+0,21
+0,49
30.28
30.37
16.TRÓJKA Łódź - 2TRÓJKA Łódź2:04.92335
Chmurzyński Łukasz
Łaczkowska Karolina
97
97
+0,95
+0,58
29.56
32.85
Bauer Jakub
Jagielska Róża
97
97
+0,37
+0,56
30.08
32.43
17.JEDYNKA Ożarów MazJEDYNKA Ożarów Maz2:04.99334
Chmielewski Kacper
Waśniewska Wiktoria
97
97
+0,64
+0,12
32.08
30.50
Skuza Krzysztof
Pawłowska Żaneta
97
97
+0,1531.51
30.90
18.VEGA DobrodzieńVEGA Dobrodzień2:06.44323
Kukowka Rafael
Brzezina Oliwia
97
97
+0,80
+0,52
33.30
32.89
Nowak Radosław
Kapela Joanna
97
97
+0,35
+0,67
29.90
30.35
19.KORMORAN OlsztynKORMORAN Olsztyn2:07.01319
Traczewski Jan
Banaś Klaudia
97
97
+0,74
+0,51
28.93
33.05
Maciejewski Paweł
Trembicka Dominika
97
97
+0,74
+0,62
31.59
33.44
20.PŁYWAK BochniaPŁYWAK Bochnia2:07.30316
Łach Grzegorz
Michalczyk Urszula
97
97
+0,71
+0,87
32.33
33.65
Trojak Jakub
Całka Anna
97
97
+0,42
+0,54
30.64
30.68
21.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz2:07.57314
Kubiaczyk Jakub
Ciszewska Sandra
97
97
+0,89
+0,54
31.88
30.93
Tybiszewski Hubert
Sztandera Daria
97
97
+0,63
+0,59
32.99
31.77
22.Słowianka Gorzów - 2Słowianka Gorzów2:08.93305
Muller Maksym
Wachowiak Patrycja
97
97
32.95
31.73
Burba Jakub
Onoszko Magdalena
97
97
32.04
32.21
DYSKW.UKS 190 ŁódźUKS 190 Łódź
Frątczak Mateusz, Nowicka Julia, Dura Damian, Jończyk Aleksandra