Nr  1. Dziewcząt, 200m dowolny  12 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  12 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m motylkowy  12 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m zmienny  12 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  12 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  1. Dziewcząt, 200m dowolny  12 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  12 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m motylkowy  12 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m zmienny  12 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  12 lat
Nr  10. Chlopców, 4 x 100m dowolny  12 lat


Mistrzostwa Polski Młodzików 12-lat
Ostrowiec Św., 26. - 28.6.2009
Wyniki - 1 Dzień


Konkurencja 1
09-06-26 - 9:00
Dziewcząt, 200m dowolny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:05.77
2:10.22
Budzis Joanna
Kamińska Aleksandra
BUWAR
BUWAR
Warszawa
Toruń
03-12-18
04-11-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł2:17.71A56831.6734.6235.8935.53
2.Karpisz Milena97Olimpijczyk Aleks.Ł2:17.82A56730.7134.4336.1036.58
3.Magner Agata97GOSiR Piaseczno2:19.55A54631.8435.2036.6835.83
4.Nita Anna97TRÓJKA Łódź2:20.99A52931.8535.6837.7935.67
5.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki W2:21.03A52931.2436.6938.4334.67
6.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln2:21.72A52132.9136.1137.3935.31
7.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork2:22.03A51833.5836.8336.6334.99
8.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św2:22.31A51533.0837.0036.8935.34
9.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot2:22.43B51332.3535.8937.2236.97
10.Rostowska Wiktoria97MOS Dąbrowa Górn.2:23.90B49832.8236.3337.3237.43
11.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św2:23.97B49733.0736.5437.6536.71
12.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów2:24.10B49632.6136.1337.8137.55
13.Marzec Sara97ORKA Lêdziny2:24.70B49032.8435.7638.0638.04
14.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa2:26.72B47032.3338.3938.6737.33
15.Marciniak Żaneta97PIATKA Konstantynów2:27.16B46534.4637.7637.9437.00
16.Bożek Dominika97ÓSEMKA Oświêcim2:27.28B46433.5137.8638.6237.29
17.Piechowiak Aisza97WARTA Poznań2:27.51R46234.6537.8238.4436.60
18.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz2:27.61R46132.7936.9538.7739.10
19.Filipiak Wiktoria97MKP Szczecin2:27.6846133.2137.8538.6737.95
20.Dziadkowiak Patrycja97ZNICZ Koszalin2:27.6946132.8536.5238.3939.93
21.Trojgo Bogna97SKALAR Warszawa2:27.7846033.6337.4438.9637.75
22.Kukurowska Paulina97KORNER Zielona G2:28.2445533.2437.2939.0438.67
23.Pawłowska Żaneta97JEDYNKA Ożarów Maz2:29.3044633.6537.2139.9238.52
24.Wysocka Klaudia97SIÓDEMKA Sopot2:29.4544435.6037.8838.8737.10
25.Jabłońska Natalia97MOSM Tychy2:29.9044034.0138.2940.0437.56
26.Bąk Zuzanna97JEDYNKA Poznań2:30.6743433.5437.3839.7639.99
27.Stêpień Natalia97PIATKA Konstantynów2:31.3142834.3238.8139.4338.75
28.Ciebielska Adrianna97Słowianka Gorzów2:31.5242634.1238.2440.2038.96
29.Chrząstowska Natalia97ZRYW Opole2:31.8242433.2237.6340.9640.01
30.Ryniewicz Natalia97ATP Augustów2:31.9142334.2939.2740.2038.15
31.Przymus Agata97SKS START Łódź2:32.1542134.9838.8639.5938.72
32.Domańska Julia97DELFIN Legionowo2:32.4041934.4738.8139.8739.25
33.Sadowska Natalia97Olimpijczyk Suwałki2:32.5741835.4638.7439.5538.82
34.Procek Jagoda97DELFIN Inowrocław2:33.9340734.8639.8639.8139.40
35.Gad Anna97DELFIN Połaniec2:34.3040434.6939.5740.8939.15
36.Ockoś Paulina97GÓRNIK Sosnowiec2:34.4940235.0239.0441.1739.26
37.Dyna Angelika97JORDAN Kraków2:34.5640234.6739.1040.7140.08
38.Walczak Katarzyna97WARTA Poznań2:34.8240035.0539.2241.0339.52
39.Zimińska Julia97REKIN Warszawa2:35.1839735.2040.5740.4338.98
40.Redosz Marta97SKALAR Słupsk2:35.6739335.7840.7340.2038.96
41.Kowalska Monika97SP 63 Bydgoszcz2:40.5335936.2940.7142.0141.52
42.Paszkiewicz Katarzyna97KAPRY Pruszków2:46.9931936.1543.2044.4843.16
43.Banaś Klaudia97KORMORAN Olsztyn2:52.4628939.4645.7344.7842.49
44.Chrubczyńska Adrianna97DELFIN Inowrocław2:53.3028538.8044.6246.7743.11
DYSKW.Maj Wiktoria97JUVENIA Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-06-26 - 9:22
Chlopców, 200m dowolny

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:59.86
2:05.82
Bernatowicz Sebastian
Cieślak Marcin
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Warszawa
07-12-21
04-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz2:11.99A46829.6833.2234.7834.31
2.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Górn.2:14.35A44430.5634.1835.4834.13
3.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź2:14.73A44030.4434.7936.0033.50
4.Stecko Michał97KAPRY Pruszków2:14.97A43830.3434.4335.5934.61
5.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój2:15.15A43630.7434.5835.2434.59
6.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:15.93A42830.8134.5435.9534.63
7.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki2:17.54A41430.8534.5735.8736.25
8.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św2:18.25A40732.1934.8135.7935.46
9.Frątczak Mateusz97UKS 190 Łódź2:18.26B40731.5434.8936.1035.73
10.Durjasz Tomasz97Ostrobramska W-wa2:18.69B40331.1435.1436.6435.77
11.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin2:20.45B38831.7335.6137.3335.78
12.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków2:21.59B37930.8435.3538.2837.12
13.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków2:22.08B37531.4535.9937.6536.99
14.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oświêcim2:22.45B37231.7836.0437.9836.65
15.Żurawicz Mateusz97REKIN Bydgoszcz2:23.66B36331.5936.1938.7437.14
16.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice2:23.68B36332.5636.5637.9136.65
17.Skrzypek Grzegorz97JORDAN Kraków2:24.40R35733.0037.0737.2037.13
18.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień2:24.42R35732.9636.9137.8136.74
19.Kodymowski Adam97DELFIN Włocławek2:24.7335532.5337.1038.5836.52
20.Porzeżyński Filip97MOS Dąbrowa Górn.2:25.0835233.6236.4737.9337.06
21.Popielec Michał97Słowianka Gorzów2:25.5434933.1837.3738.0736.92
22.Bieszke Patryk97Warszawianka2:25.6534832.5336.7138.3038.11
23.Danilczyk Hubert97Olimpijczyk Suwałki2:26.9533934.0437.6338.3636.92
24.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn2:27.0833833.6537.6138.6137.21
25.Brzeziński Jakub97GOSiR Piaseczno2:27.3833631.8437.3939.7038.45
26.Młynarczyk Adrian97JORDAN Kraków2:27.5133533.6238.4638.7736.66
27.Siński Sebastian97REKIN Warszawa2:27.7133432.2937.7539.6538.02
28.Kwiatkowski Krzysztof97DELFIN Toruń2:27.8933335.2438.4338.1336.09
29.Sola Kornel97FALA Kraśnik2:27.9533233.7738.0438.6437.50
30.Pluta Piotr97KORNER Zielona G2:28.1233134.0237.4835.9140.71
31.Koptyra Artur97MOTYL Stalowa Wola2:28.2933034.4738.5939.1136.12
32.Oliwa Michał97MKP Szczecin2:28.5932833.1437.2039.5538.70
33.Szymula Maciej97MAL WOPR Malbork2:28.9032634.5337.8138.7637.80
34.Machul Grzegorz97Korona-Swim Kielce2:29.0732532.6337.8440.0438.56
35.Bauer Jakub97TRÓJKA Łódź2:29.1632433.6337.2739.6838.58
36.Szyszko Maciej97AZS AWF Poznań2:29.2232433.1136.9339.9239.26
37.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:29.3632335.0438.2938.6637.37
38.Kil Kacper97ORZEŁ Elbląg2:30.2931734.7638.5939.2137.73
39.Muller Maksym97Słowianka Gorzów2:30.6531533.7437.6240.0639.23
40.Czerwiński Piotr97SP 63 Bydgoszcz2:30.9131334.2338.0740.1638.45
41.Kostecki Brajan97WARTA Poznań2:30.9331334.7738.0939.5838.49
42.Bartoszek Jarosław97Słowianka Gorzów2:30.9731333.3938.9940.1638.43
43.Bujak Piotr97Korona-Swim Kielce2:31.1631235.4139.0939.5837.08
44.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola2:31.5330934.5238.9939.6238.40
45.Kukowka Rafael97VEGA Dobrodzień2:32.9030135.2440.1339.2638.27
46.Misterka Krzysztof97UNIA Tarnów2:33.4529836.8838.8640.1337.58
47.Szutko Mateusz97ŻAK Biała Podlaska2:34.4529235.7338.9640.3639.40
48.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin2:37.3527634.8340.5841.0440.90
49.Tański Paweł97SKS START Łódź2:39.9926335.9442.2642.4839.31
50.Trefler Michał97Ostrobramska W-wa2:40.4226135.3941.7443.3139.98
51.Tomzik Jakub97Warszawianka2:44.2324336.6043.4242.6041.61
52.Skuza Krzysztof97JEDYNKA Ożarów Maz2:51.4221434.5342.9847.8846.03
DYSKW.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec Św


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-06-26 - 9:47
Dziewcząt, 50m motylkowy12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
29.00
30.20
Szczepaniak Karolina
Pawlaczek Natalia
POWAR
ZROPO
Wyszków
Łódź
05-12-22
05-10-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom30.33598A
2.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce31.24547A
3.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków31.50534A
4.Królak Agata97KAPRY Pruszków32.11504A
5.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł32.37492A
6.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalw.32.43489A
7.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin32.47487A
8.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola32.70477A
9.Sproska Magdalena97ZRYW Opole32.77474B
10.Ścieszko Agnieszka97SKS START Łódź33.18457B
11.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce33.20456B
12.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz33.30452B
13.Mendowska Paulina97WARTA Poznań33.39448B
14.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz33.41447B
15.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa33.43446B
16.Matusiak Dominika97DELFIN Włocławek33.56441?
16.Cywka Łucja97WODNIK Radom33.56441?
18.Stojanowska Wiktoria97ATOL Oleśnica33.69436R
19.Sobotnicka Angelika97Słowianka Gorzów33.84430
20.Tomala Aleksandra97MMKS Kêdzierzyn K33.92427
21.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wrocław33.99425
21.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień33.99425
23.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów34.12420
24.Śliwińska Marta97MOS Dąbrowa Górn.34.20417
25.Królak Martyna97KORNER Zielona G34.26415
25.Wiertel Magdalena97BIELANY Warszawa34.26415
27.Haczkiewicz Paulina97ROKITA Brzeg Dln34.35412
28.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki34.52405
29.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin34.60403
30.Jagielska Róża97TRÓJKA Łódź34.66401
31.Olczyk Martyna97AQUATICA Pawłowice34.73398
32.Mazur Agnieszka97SKALAR Słupsk34.76397
33.Trembicka Dominika97KORMORAN Olsztyn34.81395
34.Kaczmarczyk Klaudia97Jagiellonka Warszawa34.99389
34.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów34.99389
36.Jaśkiewicz Klaudia97PŁYWAK Bochnia35.10386
37.Zaburko Joanna97MTP Lublinianka35.16384
38.Laskowska Aleksandra97AKWAWIT Leszno35.22382
39.Maj Wiktoria97JUVENIA Wrocław35.37377
40.Gad Anna97DELFIN Połaniec35.45374
41.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków35.46374
42.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz35.65368
43.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka35.66368
44.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia35.69367
45.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ożarów Maz35.75365
46.Kantorska Anna97ŚLĄSK Wrocław35.77364
47.Kulaga Dominika97SOKÓŁ Rzeszów35.82363
48.Rybińska Olga97GOSiR Piaseczno35.85362
49.Nowak Julia97Słowianka Gorzów36.05356
50.Chyczewska Julia97KP MZOS Płock36.17352
51.Grabowska Martyna979-tka OSRiR Kalisz36.20352
52.Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódź36.44345
53.Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom36.54342
54.Siemińska Maria97Żoliborz Warszawa36.70337
55.Bobowska Dominika97AVIA Świdnik36.87333
56.Kuzera Agata97JORDAN Kraków37.04328
57.Hopało Maja97SKALAR Słupsk37.41319
58.Klamecka Olga97Słowianka Gorzów37.51316
59.Świderska Patrycja97PŁYWAK Bochnia38.00304
60.Marcinkiewicz Agata97Warszawianka39.85264
DYSKW.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa
DYSKW.Kaźmierczak Daria97KP MZOS Płock


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-06-26 - 10:01
Chlopców, 50m motylkowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
27.21
27.95
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Zabierzów
Zabierzów
09-04-04
08-12-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kubot Szymon97WARTA Poznań29.44464A
2.Krawiec Michał97BOBRY Dêbica30.21429A
3.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino30.61413A
4.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów30.77406A
5.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa31.20390A
6.Brzuś Michał97ORKA Zamość31.34385A
7.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów31.47380A
8.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno31.55377A
9.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom32.04360B
10.Galus Michał97TRÓJKA Łódź32.29352B
11.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin32.39348B
12.Pietrzyk Mikolaj97AQUATICA Pawłowice32.52344B
13.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódź32.56343B
14.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa32.61341B
14.Stecko Michał97KAPRY Pruszków32.61341B
16.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn32.75337B
17.Frątczak Mateusz97UKS 190 Łódź32.79336R
18.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czêstochowa32.84334R
19.Wawulski Norbert97WODNIK Bielsk Podl32.89333
20.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków32.98330
21.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz33.69310
22.Borowski Tomasz97WISŁA Puławy33.70309
23.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin33.77307
23.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin33.77307
25.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowrocław33.80307
26.Ruciński Konrad97DELFIN Włocławek33.90304
27.Tymiński Rafał97WODNIK Bielsk Podl34.03300
28.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka34.08299
29.Tomaszewski Mariusz97ZNICZ Koszalin34.09299
30.Kapel Michał97MKS IKAR Mielec34.11298
31.Sobala Adam97AZS AWF Poznań34.27294
32.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola34.31293
32.Trojak Jakub97PŁYWAK Bochnia34.31293
34.Piasecki Kamil97WODNIK Śrem34.56287
35.Rysiukiewicz Mateusz97JUVENIA Wrocław34.69284
36.Puchacz Damian97MARLIN Gryfino34.72283
37.Droś Patryk97MOS Katowice34.79281
38.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ożarów Maz34.86279
39.Żogo Mateusz97Olimpijczyk Suwałki35.15273
40.Kopczński Franciszek97AVIA Świdnik35.18272
41.Konopka Mateusz97FLOTA Gdynia35.23271
41.Kawczak Radosław97MKP Szczecin35.23271
43.Tchórzewski Krzysztof97DELFIN Oborniki W35.26270
44.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań35.38267
45.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz35.39267
46.Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz35.58263
47.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa35.65261
48.Burba Jakub97Słowianka Gorzów35.70260
49.Stêpiński Łukasz97UKS SALMO Żory35.79258
50.Swieczkowski-Feiz Janusz97REKIN Warszawa35.94255
51.Bieszke Patryk97Warszawianka36.74239
52.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wrocław36.93235
53.Łaguna Paweł97KORMORAN Olsztyn37.29228
NWBłaszczyk Filip97TRÓJKA Łódź
NWSalik Borys97ATOL Oleśnica


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-06-26 - 10:13
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:18.88
2:24.66
Porzelska Anna
Budzis Joanna
SLGOR
BUWAR
Zielona Góra
Warszawa
08-12-31
02-12-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska2:30.93A54934.6137.9540.0038.37
2.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:30.95A54935.5338.0339.0638.33
3.Żarłok Martyna97SP H2O Jastrzêbie2:32.39A53435.3139.4739.5238.09
4.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz2:35.08A50737.5939.5639.5638.37
5.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków2:35.32A50437.0739.4040.1638.69
6.Wozniak Natalia97MOS Dąbrowa Górn.2:35.75A50036.4739.3940.6939.20
7.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce2:35.89A49936.7839.4240.8638.83
8.Cupryś Joanna97DELFIN Włocławek2:36.59A49236.2639.5140.9939.83
9.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia2:37.02B48838.8040.6240.1937.41
10.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:37.72B48237.5539.1641.4139.60
11.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódź2:38.01B47936.1139.1240.6342.15
12.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:39.89B46236.6240.3541.7141.21
13.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot2:40.64B45637.2240.4442.2740.71
14.Suchota Magdalena97HURAGAN Miêdzyrzec2:40.81B45438.5241.1641.0140.12
15.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków2:42.43B44136.3841.8843.1241.05
16.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy2:42.68B43938.8841.7542.2539.80
17.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka2:42.88R43737.9740.9142.5341.47
18.Stachowicz Patrycja97REKIN Bydgoszcz2:42.92R43738.4241.1542.4540.90
19.Głomb Aleksandra97GÓRNIK Radlin2:43.1843537.7241.5242.9540.99
20.Nowak Ewelina97PIATKA Konstantynów2:43.4043338.3541.3642.3341.36
21.Bartkowiak Patrycja97Słowianka Gorzów2:43.6043139.4741.8241.6340.68
22.Strzelczyk Aleksandra97ŚLĄSK Wrocław2:43.6943140.3342.0741.7439.55
23.Stojanowska Wiktoria97ATOL Oleśnica2:44.0242837.2341.7943.1341.87
24.von Lonski Karolina972-ka MORENA Gdańsk2:44.1142737.3440.9442.9042.93
25.Federowicz Julia97JEDYNKA Ożarów Maz2:44.3042638.8842.1743.4039.85
26.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola2:44.3242637.6441.7444.1440.80
27.Kukurowska Paulina97KORNER Zielona G2:44.8342239.6040.6942.4642.08
28.Walendzewicz Monika Aleksandra97Olimpijczyk Suwałki2:45.8141437.8141.9743.2542.78
29.Borsuk Natalia97KORNER Zielona G2:46.0241338.1941.6643.5242.65
30.Moskal Karolina97JORDAN Kraków2:46.2841139.5542.0743.2841.38
31.Onoszko Magdalena97Słowianka Gorzów2:46.4141041.55
32.Miliszewska Justyna97SIÓDEMKA Sopot2:46.4541038.8142.1843.4442.02
33.Gołyźniak Karolina97ÓSEMKA Oświêcim2:47.5140238.6142.9543.6742.28
34.Marciniak Martyna97KAPRY Pruszków2:48.6139438.6642.8244.5542.58
35.Bartoszyńska Anna97WODNIK Włocławek2:48.9039236.6241.7645.3445.18
36.Jerzyńska Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł2:48.9639238.2542.8144.6143.29
37.Gaszkowska Bianka97SKALAR Warszawa2:49.3838939.9243.3544.5641.55
38.Urbaniak Angelika97WARTA Poznań2:49.5438839.7842.4544.0043.31
39.Celińska Kornela97HURAGAN Miêdzyrzec2:49.5838740.2343.5144.2941.55
40.Ćwikowska Paulina97Olimpijczyk Suwałki2:51.6037439.8443.5544.3143.90
41.Gaździńska Oliwia97Warszawianka2:52.2537040.5643.2844.1044.31
42.Frelian Marta97SKALAR Warszawa2:52.4936839.3842.9145.9044.30
43.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom3:00.1632343.7646.8345.2144.36
DYSKW.Parkot Hanna97KAPRY Pruszków
DYSKW.Prentka Weronika97AZS AWF Poznań
DYSKW.Wolanin Aleksandra97KORNER Zielona G
DYSKW.Prysok Julia97VEGA Dobrodzień


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-06-26 - 10:35
Chlopców, 200m grzbietowy

12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:12.51
2:13.19
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Oświecim
09-01-16
08-12-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Leszman Sebastian97AVIA Świdnik2:28.46A40935.3837.9737.8237.29
2.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków2:29.25A40234.8238.0738.7937.57
3.Misiak Michał97DELFIN Włocławek2:30.28A39435.2538.0238.9038.11
4.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań2:31.41A38535.2938.1539.1638.81
5.Salik Borys97ATOL Oleśnica2:32.77A37534.8938.6340.4038.85
6.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:35.07A35936.6739.5940.1938.62
7.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G2:35.58A35537.0339.2540.6338.67
8.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:35.93?35337.4540.3939.7338.36
8.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków2:35.93?35336.3139.4640.1140.05
10.Smok Witold97WODNIK Włocławek2:37.52B34236.9440.7840.9538.85
11.Goliński Patryk97BUKS Warszawa2:37.98B33937.8742.1839.6238.31
12.Zuchowski Ernest97OLIMP Lêbork2:38.48B33637.6640.0140.7540.06
13.Palica Lukasz97JUVENIA Wrocław2:39.63B32935.7341.4042.5040.00
14.Smogorzewski Krystian97GIGANT Wrocław2:40.45B32436.2640.5742.6340.99
15.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin2:41.66B31738.7541.2241.4140.28
16.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:42.12B31438.4241.8941.6440.17
17.Umiński Grzegorz97TRÓJKA Łódź2:42.22R31338.1640.9942.3040.77
18.Kondrasiuk Jan97Warszawianka2:42.28R31337.6440.3642.4541.83
19.Sobala Adam97AZS AWF Poznań2:42.4631238.1841.1142.5340.64
20.Grzywa Karol97FALA Kraśnik2:42.5431137.2842.2142.8240.23
21.Małagowski Karol97OSiR Piotrków Tryb2:42.6531137.4542.0042.8140.39
22.Żak Patryk97FALA Ropczyce2:42.6631137.7441.5442.2641.12
23.Kurowski Olaf97MTP Lublinianka2:42.8531036.6641.7743.1641.26
24.Sowier Wojciech97JORDAN Kraków2:42.9430938.4240.8142.2441.47
25.Kawczak Radosław97MKP Szczecin2:44.6030038.2941.9342.8041.58
26.Wawer Mateusz97JORDAN Kraków2:44.7329939.3641.1642.9341.28
27.Hendzel Konrad97MKS IKAR Mielec2:44.9829836.7342.4343.1942.63
28.Meszka Ernest97NAWA Skierniewice2:45.7229438.7943.1643.5640.21
29.Wêglarz Kamil97ÓSEMKA Oświêcim2:45.9229339.0743.0343.2440.58
30.Sêk Krzysztof97PINGWINY Warszawa2:46.3129139.8843.6242.5940.22
31.Knapowski Kacper97SP 63 Bydgoszcz2:46.5429037.3243.3645.4240.44
32.Dura Damian97UKS 190 Łódź2:47.3828539.0343.6143.7540.99
33.Stec Adam97MKP Szczecin2:47.8628339.0842.3443.3043.14
34.Kaczorowski Jakub97Żoliborz Warszawa2:47.9228239.9143.2944.3240.40
35.Maciejewski Paweł97KORMORAN Olsztyn2:48.6327939.6042.0243.7943.22
36.Woźniak Grzegorz972-ka MORENA Gdańsk2:48.6627939.2043.4744.2141.78
37.Grabczak Dawid97WISŁA Puławy2:48.7627838.6143.5644.0642.53
38.Olaszewski Dominik97GOSiR Piaseczno2:49.0327737.0543.2745.1243.59
39.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy2:49.4127539.0243.0945.0842.22
40.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk2:49.9127339.9643.5644.1442.25
41.Staniszewski Tymoteusz97GOSiR Piaseczno2:51.7626438.3943.7645.3544.26
42.Krawiel Michal97BATORY Sokółka2:52.5226039.5343.6445.0544.30


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-06-26 - 10:59
Dziewcząt, 100m zmienny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:06.26
1:08.31
Porzelska Anna
Budzis Joanna
SLGOR
BUWAR
Zielona Góra
Skierniewice
08-12-14
02-02-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Karpisz Milena97Olimpijczyk Aleks.Ł1:11.51583A33.3338.18
2.Bukowska Kaja97SKALAR Słupsk1:12.25566A35.0137.24
3.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł1:12.70555A33.5239.18
4.Mendowska Paulina97WARTA Poznań1:13.02548A33.9339.09
5.Magner Agata97GOSiR Piaseczno1:14.03526A35.2538.78
6.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska1:14.55515A33.5640.99
7.Widomska Paulina97STP Nowy Sącz1:14.91507A35.1739.74
8.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:15.00506A35.3439.66
9.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódź1:15.14503B34.8140.33
10.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:15.27500B34.5140.76
11.Czerniak Magdalena97BOBRY Dêbica1:15.59494B34.1441.45
12.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górn.1:15.90488B35.8640.04
13.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów1:16.01486B34.7641.25
14.Ścieszko Agnieszka97SKS START Łódź1:16.20482B35.7540.45
15.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:16.30480B36.2440.06
16.Senetelska Olga97KORONA Kraków1:16.45477B37.3839.07
17.Michalczyk Urszula97PŁYWAK Bochnia1:16.86470R36.0340.83
18.Bazyl Magdalena97AQARIUS Myślenice1:16.96468R37.3639.60
19.Sproska Magdalena97ZRYW Opole1:17.0346735.7941.24
20.Jończyk Aleksandra97UKS 190 Łódź1:17.0846636.2640.82
21.Wiertel Magdalena97BIELANY Warszawa1:17.6845536.4741.21
22.Kaniak Aleksandra97JUVENIA Wrocław1:17.8645237.5740.29
23.Błasiak Nikolina97UKS 48 Czêstochowa1:18.1744737.1341.04
24.Wachowiak Patrycja97Słowianka Gorzów1:18.6143935.4343.18
25.Waśniewska Wiktoria97JEDYNKA Ożarów Maz1:19.1743036.9642.21
26.Kapela Joanna97VEGA Dobrodzień1:19.1843037.0242.16
27.Janiszkiewicz Katarzyna97KP MZOS Płock1:19.3242737.1142.21
28.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa1:19.4242636.6042.82
29.Sudek Agnieszka97JORDAN Kraków1:19.4842536.1843.30
30.Samulik Magdalena97UNIA Tarnów1:19.5142438.2541.26
31.Hopało Maja97SKALAR Słupsk1:19.6242338.9140.71
32.Jagielska Róża97TRÓJKA Łódź1:19.7542137.0042.75
33.Świerczek Monika97PIĄTKA Chorzów1:19.8641939.2540.61
34.Królak Martyna97KORNER Zielona G1:19.8941836.8943.00
35.Wiśniewska Natalia97JEDYNKA Poznań1:20.0741637.5742.50
36.Walczak Aleksandra97KAPRY Pruszków1:20.1141537.1242.99
37.Reszotko Julia97MKP Szczecin1:20.1241539.1440.98
38.Strzelczyk Aleksandra97ŚLĄSK Wrocław1:20.1541436.7043.45
39.Kliber Agnieszka979-tka OSRiR Kalisz1:20.1841438.4941.69
40.Nowak Julia97Słowianka Gorzów1:20.8340437.4643.37
41.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz1:20.9040337.4143.49
42.Kantorska Anna97ŚLĄSK Wrocław1:21.0940037.8343.26
43.Kusch Katarzyna97JUVENIA Wrocław1:21.1140036.9544.16
44.Zieja Karina97BUKS Warszawa1:21.5339440.2141.32
45.Maciejewska Joanna97MTP Lublinianka1:21.6839138.9142.77
46.Suchota Magdalena97HURAGAN Miêdzyrzec1:21.7239138.5843.14
47.Osenkowska Wiktoria97ZNICZ Koszalin1:21.7739037.9243.85
48.Łaczkowska Karolina97TRÓJKA Łódź1:21.8238940.4841.34
49.Kujawa Wiktoria97TRÓJKA Łódź1:21.8638938.4543.41
50.Jaromin Aleksandra97MOSiR Mysłowice1:22.2038438.9843.22
51.Brzezina Oliwia97VEGA Dobrodzień1:22.2938339.5942.70
52.Jasek Alicja97ŚLĄSK Wrocław1:22.3838237.5444.84
53.Sadurska Martyna97MTP Lublinianka1:22.6437838.8143.83
54.Ciszek Weronika97BOBRY Dêbica1:22.7637639.7243.04
55.Nowicka Julia97UKS 190 Łódź1:22.7837640.9041.88
56.Świeca Kamila97SOKÓŁ Rzeszów1:22.8737540.0142.86
57.Siemińska Maria97Żoliborz Warszawa1:22.9937340.0842.91
58.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy1:23.3036939.2644.04
59.Chmiel Aleksandra97ORKA Zamość1:23.5036640.1543.35
60.Marcinkiewicz Agata97Warszawianka1:23.6536441.4042.25
60.Zaburko Joanna97MTP Lublinianka1:23.6536438.7644.89
62.Szczuka Klaudia97Słowianka Gorzów1:23.7336339.7543.98
63.Dalkowska Barbara97DELFIN Gdynia1:23.8536238.0745.78
64.Kulińska Karolina97DELFINEK Bytom1:23.9236138.5345.39
65.Greglak Marta97ZRYW Opole1:24.0236040.3543.67
65.Chyczewska Julia97KP MZOS Płock1:24.0236039.5544.47
67.Grabowska Karolina97KP MZOS Płock1:24.1435839.3644.78
68.Bobowska Dominika97AVIA Świdnik1:24.2635739.7144.55
69.Gaździńska Oliwia97Warszawianka1:25.1834539.8545.33
70.Trembicka Dominika97KORMORAN Olsztyn1:25.2734439.6645.61
71.Grabowska Martyna979-tka OSRiR Kalisz1:25.4834238.8046.68
72.Porczyńska Zuzanna97Olimpijczyk Aleks.Ł1:26.6332840.3146.32
73.Szczepanik Gabriela97SOKÓŁ Rzeszów1:27.9731342.1945.78
74.Kuzera Agata97JORDAN Kraków1:27.9831340.6347.35
75.Kokoszka Magdalena97DELFINEK Bytom1:31.2328141.2849.95
DYSKW.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom
DYSKW.Banaś Klaudia97KORMORAN Olsztyn
NWWójcik Claudia97WARTA Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-06-26 - 11:23
Chlopców, 100m zmienny12 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:02.42
1:04.84
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-12
03-12-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź1:09.02433A32.8036.22
2.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków1:09.64422A32.5637.08
3.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki1:11.11396A33.7737.34
4.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa1:11.87384A32.0739.80
5.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław1:11.90383A34.2837.62
6.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok1:12.66371A33.9338.73
7.Kanak Michał97REKIN Warszawa1:12.69371A33.6939.00
8.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:12.85369A34.8238.03
9.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki1:13.07365B34.3338.74
10.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:13.23363B32.4740.76
11.Leszman Sebastian97AVIA Świdnik1:13.45360B33.3240.13
12.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górn.1:13.47359B34.1739.30
13.Żmija Marek97MOS Katowice1:13.48359B34.1439.34
14.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn1:13.72356B34.0939.63
15.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:13.87353B35.1338.74
16.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa1:14.21349B34.1340.08
17.Ścibiorek Krzysztof97SKS START Łódź1:14.25348R34.6139.64
18.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:14.38346R34.7839.60
19.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin1:14.3934635.4538.94
20.Tombarkiewicz Józef97JORDAN Kraków1:14.5234434.2840.24
21.Palica Lukasz97JUVENIA Wrocław1:15.4633234.5640.90
22.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin1:15.7232837.4338.29
23.Czerwiński Dawid97AZS-AWFiS Gdańsk1:15.7532834.7940.96
24.Rusztyk Jakub97DELFIN Inowrocław1:15.8532736.2639.59
25.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódź1:15.9932535.2140.78
26.Chowaniec Łukasz97UKS 48 Czêstochowa1:16.6931636.1140.58
26.Galus Michał97TRÓJKA Łódź1:16.6931635.4241.27
28.Pietrzyk Mikolaj97AQUATICA Pawłowice1:16.8731436.7840.09
29.Nowak Radosław97VEGA Dobrodzień1:17.0431237.0639.98
30.Kopczński Franciszek97AVIA Świdnik1:17.2131037.0740.14
31.Kolawa Remigiusz97UKS SALMO Żory1:17.7130436.5941.12
32.Juchno Szymon97MOS Dąbrowa Górn.1:17.7830337.9639.82
33.Tkaczyk Aleksander97WODNIK Krosno1:17.8430235.8741.97
34.Lechowicz Filip97JORDAN Kraków1:18.0030036.5041.50
35.Adamczyk Hubert97ORKA Zamość1:18.0230037.7840.24
36.Radwanski Igor97ORKA Zamość1:18.1829835.5542.63
37.Karp Michał97ATP Augustów1:18.2629736.9441.32
38.Kokot Damian97MKP Szczecin1:18.2829737.4740.81
39.Nieczyporowski Łukasz97WARTA Poznań1:18.2929737.6340.66
40.Sowa Marcin97MOTYL Stalowa Wola1:18.4529536.9141.54
41.Paluszkiewicz Dawid972-ka MORENA Gdańsk1:18.5429437.2941.25
42.Łubiński Michał97MTS Kwidzyn1:18.5829437.1241.46
43.Błądek Arkadiusz97MOTYL Stalowa Wola1:18.6729336.0142.66
44.Mazgaj Tomasz97ZNICZ Koszalin1:18.7429239.4939.25
45.Konopka Mateusz97FLOTA Gdynia1:18.8229135.8442.98
46.Smok Witold97WODNIK Włocławek1:18.8629137.0841.78
47.Cieślar Igor97JORDAN Kraków1:18.8929037.6241.27
48.Lipiński Tomasz97JUVENIA Wrocław1:19.4328437.0342.40
49.Paczynski Oliwer97ATP Augustów1:19.5928337.7741.82
50.Karpeta Michał97UKS 48 Czêstochowa1:19.9427938.2941.65
51.Droś Patryk97MOS Katowice1:19.9727938.3341.64
52.Chmielewski Kacper97JEDYNKA Ożarów Maz1:20.0527837.1342.92
53.Kubiaczyk Jakub979-tka OSRiR Kalisz1:20.3227536.6543.67
54.Semczuk Radosław97FOKA Sandomierz1:20.3527538.8941.46
55.Olaszewski Dominik97GOSiR Piaseczno1:20.4727336.4044.07
56.Pastuszuk Łukasz97ORLIK Lublin1:20.9526938.1142.84
57.Machowski Filip97MKS IKAR Mielec1:21.1426738.2942.85
57.Klimczuk Karol97AZS-AWFiS Gdańsk1:21.1426737.7143.43
59.Tybiszewski Hubert979-tka OSRiR Kalisz1:21.3226537.7143.61
60.Kuczak Tomasz97KORNER Zielona G1:21.6826138.2043.48
61.Wrzeszcz Sebastian97VICTORIA Kozy1:22.2125637.4944.72
62.Brzóska Krzysztof97MOTYL Stalowa Wola1:22.5425338.5843.96
63.Burba Jakub97Słowianka Gorzów1:23.4324538.7644.67
64.Dyda Jakub97KS SPEED Jasło1:24.0924040.7443.35
65.Łaguna Paweł97KORMORAN Olsztyn1:25.1423141.9943.15
66.Łach Grzegorz97PŁYWAK Bochnia1:25.3622939.9245.44
DYSKW.Staruch Jan97KORMORAN Olsztyn
DYSKW.Pachowski Adrian97Jagiellonka Warszawa
NWBłaszczyk Filip97TRÓJKA Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-06-26
Chlopców, 200m grzbietowy12 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:12.51
2:13.19
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Oświecim
09-01-16
08-12-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:33.1837235.7940.4039.5437.45
2.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków2:34.2636437.0038.8139.7838.67


<< TOP >>
Konkurencja 1
09-06-26 - 17:00
Dziewcząt, 200m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:05.77
2:10.22
Budzis Joanna
Kamińska Aleksandra
BUWAR
BUWAR
Warszawa
Toruń
03-12-18
04-11-21

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Karpisz Milena97Olimpijczyk Aleks.Ł2:13.9061831.5234.2234.9733.19
2.Turajczyk Aleksandra97Olimpijczyk Aleks.Ł2:15.6159531.5134.3835.2534.47
3.Magner Agata97GOSiR Piaseczno2:16.8757931.7234.7435.9834.43
4.Ziêba Katarzyna97ROKITA Brzeg Dln2:16.9857731.9734.7935.9934.23
5.Podlewska Miriam97DELFIN Oborniki W2:18.0856332.3235.2936.1534.32
6.Wójcik Magdalena97SOLEX Lebork2:18.8655432.0135.3136.3135.23
7.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św2:22.1051733.2336.1836.6236.07
NIE UK.Nita Anna97TRÓJKA Łódź
Finał B
9.Rostowska Wiktoria97MOS Dąbrowa Górn.2:21.3752533.0635.6536.9335.73
10.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św2:21.6352233.2235.4636.9236.03
11.Bagińska Zofia97SIÓDEMKA Sopot2:22.0851732.9435.7836.9036.46
12.Marzec Sara97ORKA Lêdziny2:23.9349831.9935.0537.3039.59
13.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa2:25.7947933.4437.6538.4136.29
14.Bożek Dominika97ÓSEMKA Oświêcim2:26.0947633.3137.7538.1736.86
15.Marciniak Żaneta97PIATKA Konstantynów2:26.9646733.9437.8938.6636.47
DYSKW.Kubacka Magda97HAJDUKI Chorzów


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-06-26 - 17:07
Chlopców, 200m dowolny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:59.86
2:05.82
Bernatowicz Sebastian
Cieślak Marcin
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Warszawa
07-12-21
04-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Pietrzak Dawid97REKIN Bydgoszcz2:10.8848029.8533.4434.5733.02
2.Staniszewski Adam97TRÓJKA Łódź2:11.9846830.3934.2034.6432.75
3.Katolik Bartosz97MOS Dąbrowa Górn.2:12.7746029.9533.8834.9933.95
4.Stecko Michał97KAPRY Pruszków2:13.1245630.6233.7834.7733.95
5.Kowalski Patryk97UNIA Busko-Zdrój2:13.2945431.1134.2734.6533.26
6.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:14.8543930.6633.6335.7634.80
7.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św2:17.2141730.8934.5135.9535.86
8.Fiedorowicz Patryk97Olimpijczyk Suwałki2:18.1840831.5435.2635.9335.45
Finał B
9.Durjasz Tomasz97Ostrobramska W-wa2:15.4043331.2634.7736.0633.31
10.Frątczak Mateusz97UKS 190 Łódź2:16.1842631.3434.2935.9634.59
11.Wiak Bartłomiej97ORLIK Lublin2:18.8440232.0135.7036.2734.86
12.Chołda Łukasz97JORDAN Kraków2:20.5938732.3835.9937.1335.09
13.Siejak Jakub97DELFINEK Łuków2:20.8138530.8535.1037.4737.39
14.Ruszkowski Kacper97ÓSEMKA Oświêcim2:20.9138531.4836.0137.3236.10
15.Żurawicz Mateusz97REKIN Bydgoszcz2:22.0737531.4635.9637.8836.77
16.Cwalina Kacper97NAWA Skierniewice2:22.7637031.9735.9037.9736.92


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-06-26 - 17:14
Dziewcząt, 50m motylkowy12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
29.00
30.20
Szczepaniak Karolina
Pawlaczek Natalia
POWAR
ZROPO
Wyszków
Łódź
05-12-22
05-10-22

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Nasiełowska Adrianna97WODNIK Radom30.26602
2.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków30.94563
3.Mikołajczyk Marta97Korona-Swim Kielce30.95563
4.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin31.85516
5.Królak Agata97KAPRY Pruszków31.99509
6.Szatanowska Arletta97SKALAR Góra Kalw.32.22499
7.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł33.17457
8.Praga Aldona97MOTYL Stalowa Wola33.19456
Finał B
9.Sproska Magdalena97ZRYW Opole32.99465
10.Matusiak Dominika97DELFIN Włocławek33.13459
11.Mendowska Paulina97WARTA Poznań33.38448
12.Ścieszko Agnieszka97SKS START Łódź33.41447
13.Cywka Łucja97WODNIK Radom33.44446
14.Marciniak Oliwia979-tka OSRiR Kalisz33.48444
15.Petryka Nikola97SKALAR Warszawa33.67437
NWCiszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-06-26 - 17:18
Chlopców, 50m motylkowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
27.21
27.95
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Zabierzów
Zabierzów
09-04-04
08-12-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kubot Szymon97WARTA Poznań29.75450
2.Krawiec Michał97BOBRY Dêbica29.82446
3.Sendyk Paweł97MARLIN Gryfino30.16431
4.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa30.37423
5.Bajak Michał97SOKÓŁ Rzeszów30.92400
6.Bajak Mateusz97SOKÓŁ Rzeszów31.41382
7.Alchimowicz Jêdrzej97GOSiR Piaseczno31.70372
8.Brzuś Michał97ORKA Zamość32.06359
Finał B
9.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa31.90365
10.Adamczyk Patryk97MKP Szczecin32.10358
11.Chmurzyński Łukasz97TRÓJKA Łódź32.14357
12.Galus Michał97TRÓJKA Łódź32.17356
13.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom32.39348
14.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn32.45346
15.Stecko Michał97KAPRY Pruszków32.49345
16.Pietrzyk Mikolaj97AQUATICA Pawłowice32.62341


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-06-26 - 17:31
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:18.88
2:24.66
Porzelska Anna
Budzis Joanna
SLGOR
BUWAR
Zielona Góra
Warszawa
08-12-31
02-12-13

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Żarłok Martyna97SP H2O Jastrzêbie2:29.9456034.7538.4439.8036.95
2.Ciszewska Sandra979-tka OSRiR Kalisz2:30.6255335.3638.4738.9537.84
3.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska2:32.6553134.9638.3640.3638.97
4.Niklarz Maria97RUCH Grudziądz2:33.6952036.2938.8239.4839.10
5.Kamińska Liliana97DELFINEK Łuków2:35.1750636.0738.9540.2339.92
6.Cupryś Joanna97DELFIN Włocławek2:35.7850036.4239.5640.7539.05
7.Wozniak Natalia97MOS Dąbrowa Górn.2:36.5649237.1639.4140.9639.03
8.Niemiec Aleksandra97FALA Ropczyce2:36.5949235.9639.4441.3639.83
Finał B
9.Całka Anna97PŁYWAK Bochnia2:34.6151137.2339.2539.8838.25
10.Sztandera Daria979-tka OSRiR Kalisz2:36.3949436.3538.8940.8840.27
11.Pawlikowska Magdalena97SIÓDEMKA Sopot2:37.8948036.8839.7941.3539.87
12.Dyrda Karolina97MTP Lublinianka2:38.1447835.9439.3441.2341.63
13.Suchota Magdalena97HURAGAN Miêdzyrzec2:40.4445738.4140.2441.4840.31
14.Bodalska Magdalena97Jagiellonka Warszawa2:40.6445637.4240.6641.6240.94
15.Rzewuska Adrianna97KAPRY Pruszków2:44.2842637.3641.6143.5341.78
16.Chmielewska Julia97TROPS Kartuzy2:48.0739839.4042.7244.7041.25


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-06-26 - 17:39
Chlopców, 200m grzbietowy

12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:12.51
2:13.19
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Oświecim
09-01-16
08-12-20

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Leszman Sebastian97AVIA Świdnik2:25.2143734.8636.9637.4735.92
2.Salik Borys97ATOL Oleśnica2:26.4342634.0237.4938.1636.76
3.Murzyn Dawid97JORDAN Kraków2:26.7842334.5137.1537.8837.24
4.Misiak Michał97DELFIN Włocławek2:29.1940334.7937.6338.6638.11
5.Stachowiak Łukasz97AZS AWF Poznań2:32.7237635.6339.1539.0338.91
6.Czarnecki Kamil97KORNER Zielona G2:33.2637237.1338.7638.9438.43
7.Raducki Arkadiusz97WARTA Poznań2:33.6036937.0439.3939.4337.74
8.Kolczyński Stanisław97KAPRY Pruszków2:34.8436036.3739.4440.3438.69
Finał B
9.Smogorzewski Krystian97GIGANT Wrocław2:32.6537635.9839.1039.1638.41
10.Goliński Patryk97BUKS Warszawa2:33.3337137.1740.8538.5936.72
11.Kasparek Grzegorz97JORDAN Kraków2:34.6136236.7039.6239.7838.51
12.Smok Witold97WODNIK Włocławek2:35.5235636.6339.4640.2439.19
13.Zuchowski Ernest97OLIMP Lêbork2:38.9333337.6040.5541.1439.64
14.Palica Lukasz97JUVENIA Wrocław2:39.4933037.0041.2941.4039.80
15.Szewczyk Mateusz97ZNICZ Koszalin2:39.8932737.8240.7641.4239.89
16.Sokołowski Ziemowit97AZS AWF Poznań2:40.8132238.6241.1541.3339.71


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-06-26 - 17:56
Dziewcząt, 100m zmienny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:06.26
1:08.31
Porzelska Anna
Budzis Joanna
SLGOR
BUWAR
Zielona Góra
Skierniewice
08-12-14
02-02-28

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Bukowska Kaja97SKALAR Słupsk1:10.3861233.9136.47
2.Karpisz Milena97Olimpijczyk Aleks.Ł1:10.4960932.6237.87
3.Woźniczak Paulina97Olimpijczyk Aleks.Ł1:13.3354133.3739.96
4.Mendowska Paulina97WARTA Poznań1:13.6253533.9439.68
5.Biedrzycka Iga97MKS ROS Pisz1:14.0752535.2638.81
6.Sieńczyk Jowita97ŻAK Biała Podlaska1:14.4651734.4640.00
7.Widomska Paulina97STP Nowy Sącz1:14.5151635.1039.41
8.Magner Agata97GOSiR Piaseczno1:14.6251336.0438.58
Finał B
9.Różycka Magdalena97TRÓJKA Łódź1:14.5451534.2340.31
10.Łukaszewicz Zuzanna97ATP Augustów1:14.8250934.1140.71
11.Senetelska Olga97KORONA Kraków1:14.8650836.2338.63
12.Pawlicka Amanda97PIRANIA Jarocin1:15.3549934.4640.89
12.Czerniak Magdalena97BOBRY Dêbica1:15.3549935.1140.24
14.Nockiewicz Paulina97SKALAR Warszawa1:15.8049035.8339.97
15.Ścieszko Agnieszka97SKS START Łódź1:15.8248935.8839.94
16.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górn.1:16.2448135.8640.38


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-06-26 - 18:01
Chlopców, 100m zmienny12 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:02.42
1:04.84
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-12
03-12-18

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Pierzyński Michał97TRÓJKA Łódź1:08.7243932.7236.00
2.Kaźmierczak Wojciech97KAPRY Pruszków1:09.1043232.2036.90
3.Szmajda Michał97Olimpijczyk Suwałki1:10.4840733.5836.90
4.Kanak Michał97REKIN Warszawa1:11.2739434.0037.27
5.Pniak Mikołaj97JORDAN Kraków1:11.5638933.7337.83
6.Kisielewski Marcin97JUVENIA Białystok1:11.8738433.2038.67
7.Olborski Krzysztof97MEDUZA Warszawa1:11.9338332.3739.56
8.Klekowski Jakub97ŚLĄSK Wrocław1:12.1737933.9438.23
Finał B
9.Juc Aleksander97MEDUZA Warszawa1:12.7637032.5840.18
10.Żmija Marek97MOS Katowice1:13.2636234.2838.98
11.Borysiewicz Dawid97ZNICZ Koszalin1:13.6435735.0538.59
12.Traczewski Jan97KORMORAN Olsztyn1:13.8635433.6640.20
13.Przybysz Patryk97PINGWINY Warszawa1:13.9135333.6140.30
14.Ścibiorek Krzysztof97SKS START Łódź1:13.9535234.5039.45
15.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górn.1:14.6634234.6540.01
16.Janicki Jakub97DELFINEK Bytom1:15.3333334.4940.84


<< TOP >>
Konkurencja 9
09-06-26 - 18:16
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny12 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
4:06.10
4:14.56
JEDYNKA Ożarów Maz.
JEDYNKA Ożarów Maz.
JEOZA
JEOZA
Ożarów Maz
Ożarów Maz.
08-12-15
07-12-12

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.Olimpijczyk Aleks.ŁOlimpijczyk Aleks.Ł4:21.34562
Woźniczak Paulina
Jerzyńska Aleksandra
+0,80
+0,72
31.61
32.41
1:06.10
1:09.15
Karpisz Milena
Turajczyk Aleksandra
+0,70
+0,62
30.04
30.52
1:03.30
1:02.79
2.SKALAR WarszawaSKALAR Warszawa4:29.27513
Petryka Nikola
Nockiewicz Paulina
+0,88
+0,50
31.80
31.31
1:05.74
1:06.20
Trojgo Bogna
Frelian Marta
+0,48
+0,09
33.46
31.62
1:09.58
1:07.75
3.MOS Dąbrowa Górn.MOS Dąbrowa Górn.4:29.89510
Teresko Anna
Wozniak Natalia
+0,90
+0,74
32.37
33.20
1:08.08
1:08.62
Śliwińska Marta
Rostowska Wiktoria
+0,40
+0,57
32.50
31.96
1:07.54
1:05.65
4.KORNER Zielona GKORNER Zielona G4:35.92477
Wolanin Aleksandra
Borsuk Natalia
+0,83
+0,36
31.02
33.74
1:05.67
1:13.02
Królak Martyna
Kukurowska Paulina

+0,37
33.22
31.07
1:11.44
1:05.79
5.SIÓDEMKA SopotSIÓDEMKA Sopot4:38.42464
Pawlikowska Magdalena
Wysocka Klaudia

+0,89
32.59
35.26
1:08.79
1:12.57
Miliszewska Justyna
Bagińska Zofia
0.00
+0,51
33.98
32.10
1:10.38
1:06.68
6.WARTA PoznańWARTA Poznań4:39.27460
Urbaniak Angelika
Walczak Katarzyna
97
97
34.55
33.41
1:11.75
1:10.86
Piechowiak Aisza
Mendowska Paulina
97
97
33.40
31.66
1:09.69
1:06.97
7.WODNIK RadomWODNIK Radom4:40.25455
Cywka Łucja
Kamińska Daria
+0,69
+0,37
32.11
35.26
1:07.13
1:13.80
Nogaj Monika
Nasiełowska Adrianna
+0,48
+0,64
35.20
30.07
1:14.92
1:04.40
8.PŁYWAK BochniaPŁYWAK Bochnia4:41.45450
Świderska Patrycja
Jaśkiewicz Klaudia
+0,85
+0,63
36.28
33.60
1:16.96
1:09.52
Michalczyk Urszula
Całka Anna
+0,69
+0,54
32.23
31.94
1:08.92
1:06.05
9.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów4:41.88448
Sobotnicka Angelika
Ciebielska Adrianna

+0,42
32.04
18.00
1:07.70
1:14.25
Bartkowiak Patrycja
Onoszko Magdalena
+0,61
+0,63
33.92
33.24
1:10.48
1:09.45
10.DELFIN WłocławekDELFIN Włocławek4:42.19446
Cupryś Joanna
Urbańska Joanna
97
97
33.29
36.27
1:10.09
1:14.74
Kasprowicz Katarzyna
Matusiak Dominika
97
97
32.81
22.14
1:09.03
1:08.33
11.9-tka OSRiR Kalisz9-tka OSRiR Kalisz4:43.00442
Ciszewska Sandra
Kliber Agnieszka
+0,81
+0,59
31.93
34.25
1:06.87
1:12.52
Sztandera Daria
Grabowska Martyna
34.00
36.37
1:09.53
1:14.08
12.KAPRY PruszkówKAPRY Pruszków4:46.36427
Królak Agata
Walczak Aleksandra
+0,68
+0,61
31.61
33.87
1:06.60
1:11.61
Marciniak Martyna
Rzewuska Adrianna
+0,81
+0,75
35.61
35.04
1:14.16
1:13.99
13.MTP LubliniankaMTP Lublinianka4:49.54413
Zaburko Joanna
Maciejewska Joanna
33.77
15.38
1:11.52
1:15.62
Sadurska Martyna
Dyrda Karolina

+0,34
34.99
31.43
1:14.65
1:07.75
14.JORDAN KrakówJORDAN Kraków4:57.17382
Sudek Agnieszka
Moskal Karolina
+0,84
+0,79
33.60
35.39
1:11.74
1:13.25
Kuzera Agata
Dyna Angelika
+0,27
+0,50
37.82
34.32
1:19.46
1:12.72


<< TOP >>
Konkurencja 10
09-06-26 - 18:38
Chlopców, 4 x 100m dowolny

12 lat
Wyniki

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
3:50.76
4:07.40
MKP Szczecin
KORMORAN Olsztyn
MKSZC
KOOLS
Gorzów Wlkp.
Szczytno
04-12-10
04-11-11

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.TRÓJKA ŁódźTRÓJKA Łódź4:18.72399
Staniszewski Adam
Galus Michał
+0,57
+0,59
30.48
32.43
1:02.47
1:08.28
Chmurzyński Łukasz
Pierzyński Michał
+0,65
+0,70
31.21
29.92
1:05.42
1:02.55
2.JORDAN Kraków - 1JORDAN Kraków4:19.08397
Murzyn Dawid
Skrzypek Grzegorz
+0,73
+0,53
31.27
32.01
1:04.68
1:06.43
Tombarkiewicz Józef
Chołda Łukasz
+0,44
+0,18
31.37
30.27
1:04.55
1:03.42
3.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki4:23.18379
Fiedorowicz Patryk
Żogo Mateusz
+0,41
+0,22
30.16
32.78
1:02.59
1:10.73
Danilczyk Hubert
Szmajda Michał

+0,64
31.82
30.42
1:06.19
1:03.67
4.GOSiR PiasecznoGOSiR Piaseczno4:25.10370
Alchimowicz Jêdrzej
Brzeziński Jakub
+0,78
+0,49
30.95
30.35
1:05.08
1:04.86
Staniszewski Tymoteusz
Olaszewski Dominik
+0,37
+0,34
31.53
30.76
1:07.73
1:07.43
5.AZS AWF PoznańAZS AWF Poznań4:26.92363
Szyszko Maciej
Sokołowski Ziemowit
97
97
31.55
32.24
1:07.23
1:08.33
Sobala Adam
Stachowiak Łukasz
97
97
31.34
30.37
1:08.00
1:03.36
6.MOS Dąbrowa Górn.MOS Dąbrowa Górn.4:27.99359
Nowodworski Dawid
Juchno Szymon
+0,86
+0,82
32.14
32.86
1:06.85
1:08.30
Porzeżyński Filip
Katolik Bartosz
+0,55
+0,36
33.47
30.52
1:08.90
1:03.94
7.MKP SzczecinMKP Szczecin4:29.59352
Staszak Rafał
Kawczak Radosław
+0,93
+0,71
33.42
32.08
1:10.32
1:06.98
Adamczyk Patryk
Szulgo Filip
+0,91
+0,70
31.61
31.06
1:06.63
1:05.66
8.ZNICZ KoszalinZNICZ Koszalin4:29.73352
Borysiewicz Dawid
Mazgaj Tomasz
+0,76
+0,69
32.38
33.70
1:06.77
1:11.23
Tomaszewski Mariusz
Jaworski Filip
+0,74
+0,62
31.86
29.70
1:07.90
1:03.83
9.WARTA PoznańWARTA Poznań4:33.97336
Raducki Arkadiusz
Kostecki Brajan
+1,02
+0,28
32.29
34.61
1:09.36
1:12.19
Nieczyporowski Łukasz
Kubot Szymon
+0,31
+0,72
32.97
29.19
1:11.18
1:01.24
10.Słowianka GorzówSłowianka Gorzów4:34.05335
Bartoszek Jarosław
Muller Maksym
+0,53
+0,44
32.00
33.46
1:06.70
1:10.54
Burba Jakub
Popielec Michał
+0,51
+0,49
33.63
31.72
1:10.32
1:06.49
11.JORDAN Kraków - 2JORDAN Kraków4:35.67329
Cieślar Igor
Sowier Wojciech
+0,8033.62
33.48
1:10.44
1:09.61
Młynarczyk Adrian
Lechowicz Filip
31.92
33.01
1:06.66
1:08.96
12.ORKA ZamośćORKA Zamość4:35.70329
Wydmański Bartłomiej
Adamczyk Hubert
+0,92
+0,09
35.65
31.65
1:17.46
1:08.71
Radwanski Igor
Brzuś Michał
+0,59
+0,27
31.51
30.82
1:05.49
1:04.04
13.KORMORAN OlsztynKORMORAN Olsztyn4:40.34313
Traczewski Jan
Staruch Jan
31.58
33.02
1:06.88
1:09.31
Łaguna Paweł
Maciejewski Paweł
+0,3135.75
32.07
1:16.00
1:08.15
14.MOTYL Stalowa WolaMOTYL Stalowa Wola4:40.75312
Błądek Arkadiusz
Brzóska Krzysztof
97
97
33.73
35.51
1:09.64
1:13.16
Koptyra Artur
Sowa Marcin
97
97
32.99
33.95
1:08.76
1:09.19