Nr  1. Dziewcząt, 200m dowolny  12 lat
Nr  2. Chlopców, 200m dowolny  12 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m motylkowy  12 lat
Nr  4. Chlopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  6. Chlopców, 200m grzbietowy  12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m zmienny  12 lat
Nr  8. Chlopców, 100m zmienny  12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  12 lat
Nr  10. Chlopców, 4 x 100m dowolny  12 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m dowolny  12 lat
Nr  12. Chlopców, 50m dowolny  12 lat
Nr  13. Dziewcząt, 200m zmienny  12 lat
Nr  14. Chlopców, 200m zmienny  12 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 lat
Nr  16. Chlopców, 100m motylkowy  12 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 lat
Nr  18. Chlopców, 100m klasyczny  12 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  12 lat
Nr  20. Chlopców, 400m dowolny  12 lat
Nr  21. Mieszane, 4 x 50m dowolny  12 lat
Nr  22. Dziewcząt, 100m dowolny  12 lat
Nr  23. Chlopców, 100m dowolny  12 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  25. Chlopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m klasyczny  12 lat
Nr  27. Chlopców, 200m klasyczny  12 lat
Nr  28. Dziewcząt, 800m dowolny  12 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  12 lat
Nr  28. Dziewcząt, 800m dowolny  12 lat
Nr  29. Chlopców, 800m dowolny  12 lat
Nr  30. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  12 lat
Nr  31. Chlopców, 4 x 100m zmienny  12 lat


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików 12-lat
Ostrowiec Św., 26. - 28.6.2009
Lista startowa


Konkurencja 1
09-06-26 - 9:00
Dziewcząt, 200m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:05.77
2:10.22
Budzis Joanna
Kamińska Aleksandra
BUWAR
BUWAR
Warszawa
Toruń
03-12-18
04-11-21


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
5
6
Banaś Klaudia
Bąk Zuzanna
Bożek Dominika
Piechowiak Aisza
Gad Anna
97
97
97
97
97
KORMORAN Olsztyn
JEDYNKA Poznań
ÓSEMKA Oświêcim
WARTA Poznań
DELFIN Połaniec

NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Paszkiewicz Katarzyna
Redosz Marta
Filipiak Wiktoria
Procek Jagoda
Petryka Nikola
Chrubczyńska Adrianna
Maj Wiktoria
Zimińska Julia

97
97
97
97
97
97
97
97
KAPRY Pruszków
SKALAR Słupsk
MKP Szczecin
DELFIN Inowrocław
SKALAR Warszawa
DELFIN Inowrocław
JUVENIA Wrocław
REKIN Warszawa
NT
3:46.54
3:30.24
2:42.68
3:28.00
3:40.00
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Ockoś Paulina
Trojgo Bogna
Walczak Katarzyna
Ciebielska Adrianna
Ryniewicz Natalia
Sadowska Natalia
Wysocka Klaudia
Przymus Agata
97
97
97
97
97
97
97
97
GÓRNIK Sosnowiec
SKALAR Warszawa
WARTA Poznań
Słowianka Gorzów
ATP Augustów
Olimpijczyk Suwałki
SIÓDEMKA Sopot
SKS START Łódź

2:36.72
2:35.04
2:34.28
2:33.83
2:33.84
2:34.80
2:35.40
2:39.16
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Dziadkowiak Patrycja
Kukurowska Paulina
Zawolik Wiktoria
Turajczyk Aleksandra
Magner Agata
Rostowska Wiktoria
Pawłowska Żaneta
Kowalska Monika
97
97
97
97
97
97
97
97
ZNICZ Koszalin
KORNER Zielona G
KSZO Ostrowiec Św
Olimpijczyk Aleks.Ł
GOSiR Piaseczno
MOS Dąbrowa Górn.
JEDYNKA Ożarów Maz
SP 63 Bydgoszcz

2:32.52
2:29.23
2:27.29
2:22.74
2:24.34
2:28.67
2:30.53
2:33.59
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Stêpień Natalia
Dyna Angelika
Loranty Patrycja
Marzec Sara
Ziêba Katarzyna
Wójcik Magdalena
Marciniak Żaneta
Domańska Julia
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Konstantynów
JORDAN Kraków
KSZO Ostrowiec Św
ORKA Lêdziny
ROKITA Brzeg Dln
SOLEX Lebork
PIATKA Konstantynów
DELFIN Legionowo

2:31.33
2:29.00
2:25.64
2:22.62
2:23.55
2:28.56
2:29.80
2:33.03
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Jabłońska Natalia
Biedrzycka Iga
Bagińska Zofia
Karpisz Milena
Nita Anna
Podlewska Miriam
Kubacka Magda
Chrząstowska Natalia
97
97
97
97
97
97
97
97
MOSM Tychy
MKS ROS Pisz
SIÓDEMKA Sopot
Olimpijczyk Aleks.Ł
TRÓJKA Łódź
DELFIN Oborniki W
HAJDUKI Chorzów
ZRYW Opole



2:31.12
2:28.73
2:25.06
2:20.80
2:23.17
2:27.40
2:29.43
2:32.79
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 2
09-06-26 - 9:22
Chlopców, 200m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:59.86
2:05.82
Bernatowicz Sebastian
Cieślak Marcin
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Warszawa
07-12-21
04-11-11


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
5
6
Ruszkowski Kacper
Oliwa Michał
Szeląg Ernest
Skuza Krzysztof
Kostecki Brajan
97
97
97
97
97
ÓSEMKA Oświêcim
MKP Szczecin
KSZO Ostrowiec Św
JEDYNKA Ożarów Maz
WARTA Poznań

NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Popielec Michał
Bieszke Patryk
Muller Maksym
Tański Paweł
Machul Grzegorz
Trefler Michał
Koptyra Artur
Tomzik Jakub
97
97
97
97
97
97
97
97
Słowianka Gorzów
Warszawianka
Słowianka Gorzów
SKS START Łódź
Korona-Swim Kielce
Ostrobramska W-wa
MOTYL Stalowa Wola
Warszawianka

NT
NT
NT
3:42.00
3:44.41
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Siński Sebastian
Bauer Jakub
Bartoszek Jarosław
Bujak Piotr
Kwiatkowski Krzysztof
Błądek Arkadiusz
Szyszko Maciej
Czerwiński Piotr
97
97
97
97
97
97
97
97
REKIN Warszawa
TRÓJKA Łódź
Słowianka Gorzów
Korona-Swim Kielce
DELFIN Toruń
MOTYL Stalowa Wola
AZS AWF Poznań
SP 63 Bydgoszcz

3:34.06
3:32.32
3:28.00
2:40.98
3:25.70
3:28.89
3:33.10
3:35.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kukowka Rafael
Mazgaj Tomasz
Pluta Piotr
Maciejewski Paweł
Szymula Maciej
Kil Kacper
Młynarczyk Adrian
Szutko Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
ZNICZ Koszalin
KORNER Zielona G
KORMORAN Olsztyn
MAL WOPR Malbork
ORZEŁ Elbląg
JORDAN Kraków
ŻAK Biała Podlaska

2:35.24
2:31.82
2:29.81
2:28.98
2:29.27
2:30.29
2:33.24
2:35.27
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Danilczyk Hubert
Sola Kornel
Chołda Łukasz
Staniszewski Adam
Kolczyński Stanisław
Dytkowski Jan
Skrzypek Grzegorz
Sokołowski Ziemowit
97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
FALA Kraśnik
JORDAN Kraków
TRÓJKA Łódź
KAPRY Pruszków
KSZO Ostrowiec Św
JORDAN Kraków
AZS AWF Poznań

2:27.19
2:25.97
2:22.38
2:18.44
2:19.92
2:23.40
2:27.06
2:28.91
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Żurawicz Mateusz
Nowak Radosław
Frątczak Mateusz
Katolik Bartosz
Durjasz Tomasz
Wiak Bartłomiej
Brzeziński Jakub
Misterka Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
REKIN Bydgoszcz
VEGA Dobrodzień
UKS 190 Łódź
MOS Dąbrowa Górn.
Ostrobramska W-wa
ORLIK Lublin
GOSiR Piaseczno
UNIA Tarnów

2:27.16
2:25.63
2:21.98
2:16.66
2:19.76
2:22.94
2:26.39
2:28.24
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kodymowski Adam
Stecko Michał
Siejak Jakub
Pietrzak Dawid
Fiedorowicz Patryk
Kowalski Patryk
Porzeżyński Filip
Cwalina Kacper
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Włocławek
KAPRY Pruszków
DELFINEK Łuków
REKIN Bydgoszcz
Olimpijczyk Suwałki
UNIA Busko-Zdrój
MOS Dąbrowa Górn.
NAWA Skierniewice



2:27.16
2:24.32
2:21.72
2:11.94
2:18.60
2:22.59
2:26.15
2:28.06
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 3
09-06-26 - 9:47
Dziewcząt, 50m motylkowy12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
29.00
30.20
Szczepaniak Karolina
Pawlaczek Natalia
POWAR
ZROPO
Wyszków
Łódź
05-12-22
05-10-22


Rok ur.
Seria 1 z 8
2
3
4
5
6
7
Gad Anna
Kulaga Dominika
Zaburko Joanna
Siemińska Maria
Osenkowska Wiktoria
Świderska Patrycja
97
97
97
97
97
97
DELFIN Połaniec
SOKÓŁ Rzeszów
MTP Lublinianka
Żoliborz Warszawa
ZNICZ Koszalin
PŁYWAK Bochnia

NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Julia
Maj Wiktoria
Marciniak Martyna
Marcinkiewicz Agata
Sadurska Martyna
Kaczmarczyk Klaudia
Chyczewska Julia
Kaźmierczak Daria
97
97
97
97
97
97
97
97
Słowianka Gorzów
JUVENIA Wrocław
KAPRY Pruszków
Warszawianka
MTP Lublinianka
Jagiellonka Warszawa
KP MZOS Płock
KP MZOS Płock

NT
NT
NT
1:36.00
1:36.88
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kliber Agnieszka
Mendowska Paulina
Ciszewska Sandra
Kujawa Wiktoria
Hopało Maja
Petryka Nikola
Samulik Magdalena
Stojanowska Wiktoria

97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
WARTA Poznań
9-tka OSRiR Kalisz
TRÓJKA Łódź
SKALAR Słupsk
SKALAR Warszawa
UNIA Tarnów
ATOL Oleśnica
1:35.05
1:33.81
1:33.03
39.03
39.38
1:33.70
1:34.50
1:35.46
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuzera Agata
Bobowska Dominika
Grabowska Martyna
Tomala Aleksandra
Dalkowska Barbara
Kantorska Anna
Jaśkiewicz Klaudia
Klamecka Olga
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
AVIA Świdnik
9-tka OSRiR Kalisz
MMKS Kêdzierzyn K
DELFIN Gdynia
ŚLĄSK Wrocław
PŁYWAK Bochnia
Słowianka Gorzów

37.52
37.33
36.91
36.39
36.67
37.05
37.38
37.93
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Rybińska Olga
Kulińska Karolina
Jagielska Róża
Laskowska Aleksandra
Waśniewska Wiktoria
Królak Martyna
Mazur Agnieszka
Sobotnicka Angelika

97
97
97
97
97
97
97
97
GOSiR Piaseczno
DELFINEK Bytom
TRÓJKA Łódź
AKWAWIT Leszno
JEDYNKA Ożarów Maz
KORNER Zielona G
SKALAR Słupsk
Słowianka Gorzów
35.72
35.44
35.40
35.01
35.37
35.42
35.70
35.76
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Wachowiak Patrycja
Haczkiewicz Paulina
Ścieszko Agnieszka
Niemiec Aleksandra
Szatanowska Arletta
Kapela Joanna
Olczyk Martyna
Trembicka Dominika
97
97
97
97
97
97
97
97
Słowianka Gorzów
ROKITA Brzeg Dln
SKS START Łódź
FALA Ropczyce
SKALAR Góra Kalw.
VEGA Dobrodzień
AQUATICA Pawłowice
KORMORAN Olsztyn

34.77
34.59
33.92
32.53
33.11
34.35
34.67
34.96
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Walendzewicz Monika Aleksandra
Cywka Łucja
Pawlicka Amanda
Mikołajczyk Marta
Królak Agata
Gaszkowska Bianka
Sproska Magdalena
Kusch Katarzyna

97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
WODNIK Radom
PIRANIA Jarocin
Korona-Swim Kielce
KAPRY Pruszków
SKALAR Warszawa
ZRYW Opole
JUVENIA Wrocław
34.73
34.48
33.39
31.98
32.93
34.25
34.66
34.92
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Śliwińska Marta
Marciniak Oliwia
Woźniczak Paulina
Nasiełowska Adrianna
Kamińska Liliana
Praga Aldona
Matusiak Dominika
Wiertel Magdalena
97
97
97
97
97
97
97
97
MOS Dąbrowa Górn.
9-tka OSRiR Kalisz
Olimpijczyk Aleks.Ł
WODNIK Radom
DELFINEK Łuków
MOTYL Stalowa Wola
DELFIN Włocławek
BIELANY Warszawa



34.67
34.41
33.38
31.34
32.76
34.01
34.62
34.79
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 4
09-06-26 - 10:00
Chlopców, 50m motylkowy12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
27.21
27.95
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Zabierzów
Zabierzów
09-04-04
08-12-13


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Łaguna Paweł
Trojak Jakub
Pachowski Adrian
Kubiaczyk Jakub
Bieszke Patryk
Szewczyk Mateusz
Żogo Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
KORMORAN Olsztyn
PŁYWAK Bochnia
Jagiellonka Warszawa
9-tka OSRiR Kalisz
Warszawianka
ZNICZ Koszalin
Olimpijczyk Suwałki

NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kopczński Franciszek
Tybiszewski Hubert
Kawczak Radosław
Tombarkiewicz Józef
Nieczyporowski Łukasz
Lipiński Tomasz
Swieczkowski-Feiz Janusz
Tymiński Rafał

97
97
97
97
97
97
97
97
AVIA Świdnik
9-tka OSRiR Kalisz
MKP Szczecin
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
JUVENIA Wrocław
REKIN Warszawa
WODNIK Bielsk Podl
NT
1:36.13
1:36.08
1:34.76
1:35.89
1:36.12
1:40.09
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Borysiewicz Dawid
Stêpiński Łukasz
Tchórzewski Krzysztof
Kurowski Olaf
Droś Patryk
Burba Jakub
Sowa Marcin
Janicki Jakub
97
97
97
97
97
97
97
97
ZNICZ Koszalin
UKS SALMO Żory
DELFIN Oborniki W
MTP Lublinianka
MOS Katowice
Słowianka Gorzów
MOTYL Stalowa Wola
DELFINEK Bytom

1:33.73
36.09
35.80
35.19
35.74
35.88
1:33.46
1:33.78
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Chmielewski Kacper
Kapel Michał
Piasecki Kamil
Konopka Mateusz
Chowaniec Łukasz
Rysiukiewicz Mateusz
Puchacz Damian
Błaszczyk Filip
97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ożarów Maz
MKS IKAR Mielec
WODNIK Śrem
FLOTA Gdynia
UKS 48 Czêstochowa
JUVENIA Wrocław
MARLIN Gryfino
TRÓJKA Łódź

34.98
34.73
34.57
34.47
34.53
34.69
34.97
35.05
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamczyk Patryk
Traczewski Jan
Frątczak Mateusz
Brzuś Michał
Olborski Krzysztof
Bajak Mateusz
Przybysz Patryk
Tomaszewski Mariusz
97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
KORMORAN Olsztyn
UKS 190 Łódź
ORKA Zamość
MEDUZA Warszawa
SOKÓŁ Rzeszów
PINGWINY Warszawa
ZNICZ Koszalin

34.20
33.80
33.23
31.37
31.71
33.77
34.00
34.35
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Stecko Michał
Bajak Michał
Pietrzyk Mikolaj
Krawiec Michał
Salik Borys
Chmurzyński Łukasz
Rusztyk Jakub
Knapowski Kacper
97
97
97
97
97
97
97
97
KAPRY Pruszków
SOKÓŁ Rzeszów
AQUATICA Pawłowice
BOBRY Dêbica
ATOL Oleśnica
TRÓJKA Łódź
DELFIN Inowrocław
SP 63 Bydgoszcz

34.10
33.80
33.10
31.26
31.58
33.66
33.84
34.32
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ruciński Konrad
Borowski Tomasz
Alchimowicz Jêdrzej
Kubot Szymon
Sendyk Paweł
Galus Michał
Sobala Adam
Wawulski Norbert
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Włocławek
WISŁA Puławy
GOSiR Piaseczno
WARTA Poznań
MARLIN Gryfino
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Poznań
WODNIK Bielsk Podl



34.03
33.78
32.38
31.18
31.43
33.45
33.83
34.32
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 5
09-06-26 - 10:13
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:18.88
2:24.66
Porzelska Anna
Budzis Joanna
SLGOR
BUWAR
Zielona Góra
Warszawa
08-12-31
02-12-13


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Jerzyńska Aleksandra
Moskal Karolina
Parkot Hanna
Celińska Kornela
Ćwikowska Paulina
Marciniak Martyna
Frelian Marta
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Aleks.Ł
JORDAN Kraków
KAPRY Pruszków
HURAGAN Miêdzyrzec
Olimpijczyk Suwałki
KAPRY Pruszków
SKALAR Warszawa

NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Prysok Julia
Kokoszka Magdalena
Bartkowiak Patrycja
Chmielewska Julia
Urbaniak Angelika
Onoszko Magdalena
Rzewuska Adrianna
Gaździńska Oliwia

97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
DELFINEK Bytom
Słowianka Gorzów
TROPS Kartuzy
WARTA Poznań
Słowianka Gorzów
KAPRY Pruszków
Warszawianka
3:03.98
2:51.90
2:50.89
2:49.16
2:49.47
2:51.02
2:53.02
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Borsuk Natalia
Miliszewska Justyna
Głomb Aleksandra
Praga Aldona
Federowicz Julia
Stojanowska Wiktoria
Gołyźniak Karolina
Gaszkowska Bianka
97
97
97
97
97
97
97
97
KORNER Zielona G
SIÓDEMKA Sopot
GÓRNIK Radlin
MOTYL Stalowa Wola
JEDYNKA Ożarów Maz
ATOL Oleśnica
ÓSEMKA Oświêcim
SKALAR Warszawa

2:48.22
2:47.36
2:47.08
2:46.62
2:46.63
2:47.13
2:47.53
2:48.57
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Walendzewicz Monika Aleksandra
Bodalska Magdalena
Różycka Magdalena
Prentka Weronika
Wolanin Aleksandra
Niklarz Maria
Nowak Ewelina
Wozniak Natalia
97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
Jagiellonka Warszawa
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Poznań
KORNER Zielona G
RUCH Grudziądz
PIATKA Konstantynów
MOS Dąbrowa Górn.

2:45.44
2:43.26
2:39.67
2:35.31
2:38.12
2:41.79
2:44.04
2:46.36
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawlikowska Magdalena
Kukurowska Paulina
Sieńczyk Jowita
Niemiec Aleksandra
Kamińska Liliana
Suchota Magdalena
Stachowicz Patrycja
Strzelczyk Aleksandra

97
97
97
97
97
97
97
97
SIÓDEMKA Sopot
KORNER Zielona G
ŻAK Biała Podlaska
FALA Ropczyce
DELFINEK Łuków
HURAGAN Miêdzyrzec
REKIN Bydgoszcz
ŚLĄSK Wrocław
2:45.26
2:42.77
2:39.62
2:35.15
2:37.67
2:41.12
2:43.53
2:46.26
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszyńska Anna
Cupryś Joanna
Ciszewska Sandra
Całka Anna
von Lonski Karolina
Żarłok Martyna
Dyrda Karolina
Sztandera Daria
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Włocławek
DELFIN Włocławek
9-tka OSRiR Kalisz
PŁYWAK Bochnia
2-ka MORENA Gdańsk
SP H2O Jastrzêbie
MTP Lublinianka
9-tka OSRiR Kalisz



2:45.23
2:41.90
2:39.51
2:35.04
2:35.66
2:40.58
2:43.37
2:46.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 6
09-06-26 - 10:35
Chlopców, 200m grzbietowy

12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:12.51
2:13.19
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Oświecim
09-01-16
08-12-20


Rok ur.
Seria 1 z 6
3
4
5
Wrzeszcz Sebastian
Krawiel Michal
Szewczyk Mateusz

97
97
97
VICTORIA Kozy
BATORY Sokółka
ZNICZ Koszalin
NT
3:52.81
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Sowier Wojciech
Grabczak Dawid
Maciejewski Paweł
Stachowiak Łukasz
Smogorzewski Krystian
Zuchowski Ernest
Staniszewski Tymoteusz

97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
WISŁA Puławy
KORMORAN Olsztyn
AZS AWF Poznań
GIGANT Wrocław
OLIMP Lêbork
GOSiR Piaseczno
3:50.54
3:43.31
3:41.03
3:35.00
3:37.81
3:41.91
3:45.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaczorowski Jakub
Sêk Krzysztof
Smok Witold
Umiński Grzegorz
Sokołowski Ziemowit
Meszka Ernest
Woźniak Grzegorz
Dura Damian
97
97
97
97
97
97
97
97
Żoliborz Warszawa
PINGWINY Warszawa
WODNIK Włocławek
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Poznań
NAWA Skierniewice
2-ka MORENA Gdańsk
UKS 190 Łódź

2:54.63
2:48.53
2:47.26
2:47.23
2:47.25
2:47.42
2:54.26
2:55.25
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Palica Lukasz
Kurowski Olaf
Olaszewski Dominik
Salik Borys
Raducki Arkadiusz
Hendzel Konrad
Kondrasiuk Jan
Klimczuk Karol

97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Wrocław
MTP Lublinianka
GOSiR Piaseczno
ATOL Oleśnica
WARTA Poznań
MKS IKAR Mielec
Warszawianka
AZS-AWFiS Gdańsk
2:46.45
2:45.33
2:41.66
2:33.08
2:36.67
2:44.90
2:45.80
2:46.76
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Małagowski Karol
Grzywa Karol
Kolczyński Stanisław
Murzyn Dawid
Czarnecki Kamil
Knapowski Kacper
Wêglarz Kamil
Kawczak Radosław
97
97
97
97
97
97
97
97
OSiR Piotrków Tryb
FALA Kraśnik
KAPRY Pruszków
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G
SP 63 Bydgoszcz
ÓSEMKA Oświêcim
MKP Szczecin

2:46.23
2:45.08
2:41.26
2:32.93
2:36.05
2:44.47
2:45.69
2:46.59
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wawer Mateusz
Goliński Patryk
Kasparek Grzegorz
Leszman Sebastian
Misiak Michał
Żak Patryk
Stec Adam
Sobala Adam
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
BUKS Warszawa
JORDAN Kraków
AVIA Świdnik
DELFIN Włocławek
FALA Ropczyce
MKP Szczecin
AZS AWF Poznań



2:45.85
2:44.91
2:39.76
2:32.39
2:34.44
2:41.76
2:45.55
2:46.47
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 7
09-06-26 - 10:58
Dziewcząt, 100m zmienny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:06.26
1:08.31
Porzelska Anna
Budzis Joanna
SLGOR
BUWAR
Zielona Góra
Skierniewice
08-12-14
02-02-28


Rok ur.
Seria 1 z 10
2
3
4
5
6
7
Zieja Karina
Nowak Julia
Sproska Magdalena
Chyczewska Julia
Grabowska Karolina
Walczak Aleksandra
97
97
97
97
97
97
BUKS Warszawa
Słowianka Gorzów
ZRYW Opole
KP MZOS Płock
KP MZOS Płock
KAPRY Pruszków

NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Jasek Alicja
Siemińska Maria
Porczyńska Zuzanna
Osenkowska Wiktoria
Banaś Klaudia
Greglak Marta
Szczepanik Gabriela
Zaburko Joanna
97
97
97
97
97
97
97
97
ŚLĄSK Wrocław
Żoliborz Warszawa
Olimpijczyk Aleks.Ł
ZNICZ Koszalin
KORMORAN Olsztyn
ZRYW Opole
SOKÓŁ Rzeszów
MTP Lublinianka

NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Gaździńska Oliwia
Janiszkiewicz Katarzyna
Ciszek Weronika
Szczuka Klaudia
Sudek Agnieszka
Łaczkowska Karolina
Grabowska Martyna
Świeca Kamila
97
97
97
97
97
97
97
97
Warszawianka
KP MZOS Płock
BOBRY Dêbica
Słowianka Gorzów
JORDAN Kraków
TRÓJKA Łódź
9-tka OSRiR Kalisz
SOKÓŁ Rzeszów

NT
2:25.33
2:24.92
2:23.00
2:23.74
2:25.06
2:26.27
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Senetelska Olga
Różycka Magdalena
Biedrzycka Iga
Chmiel Aleksandra
Sieńczyk Jowita
Wiertel Magdalena
Wachowiak Patrycja
Samulik Magdalena

97
97
97
97
97
97
97
97
KORONA Kraków
TRÓJKA Łódź
MKS ROS Pisz
ORKA Zamość
ŻAK Biała Podlaska
BIELANY Warszawa
Słowianka Gorzów
UNIA Tarnów
2:21.04
2:17.48
2:16.87
1:27.74
2:15.62
2:16.89
2:20.00
2:22.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Marcinkiewicz Agata
Kuzera Agata
Brzezina Oliwia
Marciniak Oliwia
Nowicka Julia
Kujawa Wiktoria
Dalkowska Barbara
Kokoszka Magdalena
97
97
97
97
97
97
97
97
Warszawianka
JORDAN Kraków
VEGA Dobrodzień
9-tka OSRiR Kalisz
UKS 190 Łódź
TRÓJKA Łódź
DELFIN Gdynia
DELFINEK Bytom

1:26.63
1:26.03
1:25.05
1:24.54
1:24.85
1:25.08
1:26.52
1:27.13
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Maciejewska Joanna
Jaromin Aleksandra
Kusch Katarzyna
Hopało Maja
Jagielska Róża
Kulińska Karolina
Bobowska Dominika
Chmielewska Julia

97
97
97
97
97
97
97
97
MTP Lublinianka
MOSiR Mysłowice
JUVENIA Wrocław
SKALAR Słupsk
TRÓJKA Łódź
DELFINEK Bytom
AVIA Świdnik
TROPS Kartuzy
1:23.94
1:23.50
1:23.26
1:22.92
1:22.93
1:23.33
1:23.57
1:24.47
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Królak Martyna
Sadurska Martyna
Waśniewska Wiktoria
Bodalska Magdalena
Kliber Agnieszka
Kantorska Anna
Trembicka Dominika
Kaniak Aleksandra

97
97
97
97
97
97
97
97
KORNER Zielona G
MTP Lublinianka
JEDYNKA Ożarów Maz
Jagiellonka Warszawa
9-tka OSRiR Kalisz
ŚLĄSK Wrocław
KORMORAN Olsztyn
JUVENIA Wrocław
1:22.63
1:22.26
1:21.36
1:21.22
1:21.26
1:22.17
1:22.50
1:22.65
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Świerczek Monika
Jończyk Aleksandra
Błasiak Nikolina
Widomska Paulina
Teresko Anna
Suchota Magdalena
Michalczyk Urszula
Nockiewicz Paulina
97
97
97
97
97
97
97
97
PIĄTKA Chorzów
UKS 190 Łódź
UKS 48 Czêstochowa
STP Nowy Sącz
MOS Dąbrowa Górn.
HURAGAN Miêdzyrzec
PŁYWAK Bochnia
SKALAR Warszawa

1:20.77
1:19.19
1:16.91
1:14.44
1:15.34
1:18.26
1:19.51
1:21.17
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Reszotko Julia
Łukaszewicz Zuzanna
Pawlicka Amanda
Mendowska Paulina
Woźniczak Paulina
Ścieszko Agnieszka
Bazyl Magdalena
Wiśniewska Natalia

97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
ATP Augustów
PIRANIA Jarocin
WARTA Poznań
Olimpijczyk Aleks.Ł
SKS START Łódź
AQARIUS Myślenice
JEDYNKA Poznań
1:20.68
1:18.44
1:16.23
1:14.37
1:14.70
1:17.29
1:19.35
1:21.08
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Kapela Joanna
Czerniak Magdalena
Bukowska Kaja
Karpisz Milena
Nasiełowska Adrianna
Magner Agata
Strzelczyk Aleksandra
Wójcik Claudia



97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
BOBRY Dêbica
SKALAR Słupsk
Olimpijczyk Aleks.Ł
WODNIK Radom
GOSiR Piaseczno
ŚLĄSK Wrocław
WARTA Poznań
1:19.79
1:18.36
1:15.69
1:13.73
1:14.57
1:17.15
1:19.21
1:20.90
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 8
09-06-26 - 11:22
Chlopców, 100m zmienny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:02.42
1:04.84
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-12
03-12-18


Rok ur.
Seria 1 z 9
2
3
4
5
6
Łaguna Paweł
Łach Grzegorz
Semczuk Radosław
Tkaczyk Aleksander
Pastuszuk Łukasz

97
97
97
97
97
KORMORAN Olsztyn
PŁYWAK Bochnia
FOKA Sandomierz
WODNIK Krosno
ORLIK Lublin
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Pachowski Adrian
Kubiaczyk Jakub
Dyda Jakub
Chmielewski Kacper
Klimczuk Karol
Kopczński Franciszek
Karp Michał
Wrzeszcz Sebastian
97
97
97
97
97
97
97
97
Jagiellonka Warszawa
9-tka OSRiR Kalisz
KS SPEED Jasło
JEDYNKA Ożarów Maz
AZS-AWFiS Gdańsk
AVIA Świdnik
ATP Augustów
VICTORIA Kozy

NT
NT
2:28.30
2:23.32
2:25.95
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Traczewski Jan
Droś Patryk
Tombarkiewicz Józef
Radwanski Igor
Mazgaj Tomasz
Kuczak Tomasz
Chmurzyński Łukasz
Burba Jakub
97
97
97
97
97
97
97
97
KORMORAN Olsztyn
MOS Katowice
JORDAN Kraków
ORKA Zamość
ZNICZ Koszalin
KORNER Zielona G
TRÓJKA Łódź
Słowianka Gorzów

2:22.58
2:20.91
2:20.64
2:19.26
2:19.29
2:20.68
2:21.23
2:23.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Juchno Szymon
Janicki Jakub
Przybysz Patryk
Tybiszewski Hubert
Brzóska Krzysztof
Olborski Krzysztof
Juc Aleksander
Olaszewski Dominik
97
97
97
97
97
97
97
97
MOS Dąbrowa Górn.
DELFINEK Bytom
PINGWINY Warszawa
9-tka OSRiR Kalisz
MOTYL Stalowa Wola
MEDUZA Warszawa
MEDUZA Warszawa
GOSiR Piaseczno

2:17.00
2:16.00
2:14.56
1:22.68
1:25.51
2:14.71
2:16.89
2:18.41
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Błaszczyk Filip
Paczynski Oliwer
Sowa Marcin
Palica Lukasz
Cieślar Igor
Adamczyk Patryk
Adamczyk Hubert
Karpeta Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
TRÓJKA Łódź
ATP Augustów
MOTYL Stalowa Wola
JUVENIA Wrocław
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
ORKA Zamość
UKS 48 Czêstochowa

1:22.18
1:21.09
1:19.74
1:19.62
1:19.66
1:20.12
1:21.77
1:22.42
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Lipiński Tomasz
Lechowicz Filip
Pietrzyk Mikolaj
Paluszkiewicz Dawid
Czerwiński Dawid
Błądek Arkadiusz
Machowski Filip
Włodarczyk Stanisław

97
97
97
97
97
97
97
97
JUVENIA Wrocław
JORDAN Kraków
AQUATICA Pawłowice
2-ka MORENA Gdańsk
AZS-AWFiS Gdańsk
MOTYL Stalowa Wola
MKS IKAR Mielec
MKP Szczecin
1:19.01
1:18.80
1:18.76
1:18.69
1:18.69
1:18.77
1:19.00
1:19.23
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Galus Michał
Smok Witold
Rusztyk Jakub
Żmija Marek
Pierzyński Michał
Pniak Mikołaj
Konopka Mateusz
Kisielewski Marcin
97
97
97
97
97
97
97
97
TRÓJKA Łódź
WODNIK Włocławek
DELFIN Inowrocław
MOS Katowice
TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków
FLOTA Gdynia
JUVENIA Białystok

1:18.28
1:17.96
1:16.73
1:12.44
1:13.41
1:17.40
1:18.06
1:18.68
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 8 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Ścibiorek Krzysztof
Kokot Damian
Klekowski Jakub
Kaźmierczak Wojciech
Kanak Michał
Kolawa Remigiusz
Nieczyporowski Łukasz
Łubiński Michał

97
97
97
97
97
97
97
97
SKS START Łódź
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
KAPRY Pruszków
REKIN Warszawa
UKS SALMO Żory
WARTA Poznań
MTS Kwidzyn
1:18.27
1:17.76
1:15.14
1:12.38
1:13.20
1:16.92
1:18.03
1:18.64
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 9 z 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Radosław
Nowodworski Dawid
Fiedorowicz Patryk
Leszman Sebastian
Szmajda Michał
Borysiewicz Dawid
Chowaniec Łukasz
Staruch Jan
97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
MOS Dąbrowa Górn.
Olimpijczyk Suwałki
AVIA Świdnik
Olimpijczyk Suwałki
ZNICZ Koszalin
UKS 48 Czêstochowa
KORMORAN Olsztyn



1:18.24
1:17.46
1:14.48
1:12.31
1:12.57
1:16.82
1:17.97
1:18.48
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 9
09-06-26 - 18:16
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
4:06.10
4:14.56
JEDYNKA Ożarów Maz.
JEDYNKA Ożarów Maz.
JEOZA
JEOZA
Ożarów Maz
Ożarów Maz.
08-12-15
07-12-12


Seria 1 z 2
2
3
4
5
6
7
DELFIN Włocławek
KAPRY Pruszków
PŁYWAK Bochnia
9-tka OSRiR Kalisz
Słowianka Gorzów
MTP Lublinianka

DELFIN Włocławek
KAPRY Pruszków
PŁYWAK Bochnia
9-tka OSRiR Kalisz
Słowianka Gorzów
MTP Lublinianka
4:58.11
4:54.76
4:48.63
4:53.35
4:56.93
5:04.56
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
SIÓDEMKA Sopot
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Górn.
Olimpijczyk Aleks.Ł
SKALAR Warszawa
WODNIK Radom
KORNER Zielona G
JORDAN Kraków



SIÓDEMKA Sopot
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Górn.
Olimpijczyk Aleks.Ł
SKALAR Warszawa
WODNIK Radom
KORNER Zielona G
JORDAN Kraków
4:46.12
4:44.26
4:41.71
4:40.22
4:41.06
4:43.18
4:44.49
4:47.71
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 10
09-06-26 - 18:38
Chlopców, 4 x 100m dowolny

12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
3:50.76
4:07.40
MKP Szczecin
KORMORAN Olsztyn
MKSZC
KOOLS
Gorzów Wlkp.
Szczytno
04-12-10
04-11-11


Seria 1 z 2
2
3
4
5
6
7
MOTYL Stalowa Wola
ORKA Zamość
MOS Dąbrowa Górn.
JORDAN Kraków - 2
Słowianka Gorzów
KORMORAN Olsztyn

MOTYL Stalowa Wola
ORKA Zamość
MOS Dąbrowa Górn.
JORDAN Kraków
Słowianka Gorzów
KORMORAN Olsztyn
4:46.30
4:42.15
4:37.69
4:41.28
4:43.09
4:50.64
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
MKP Szczecin
AZS AWF Poznań
WARTA Poznań
JORDAN Kraków - 1
Olimpijczyk Suwałki
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódź
ZNICZ Koszalin



MKP Szczecin
AZS AWF Poznań
WARTA Poznań
JORDAN Kraków
Olimpijczyk Suwałki
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódź
ZNICZ Koszalin
4:34.89
4:34.45
4:32.50
4:28.23
4:29.26
4:32.92
4:34.57
4:37.32
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 11
09-06-27 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
26.57
27.41
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-30
07-12-12


Rok ur.
Seria 1 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Chyczewska Julia
Siemińska Maria
Kaźmierczak Daria
Bąk Zuzanna
Paszkiewicz Katarzyna
Kulaga Dominika
Celińska Kornela
Parkot Hanna
97
97
97
97
97
97
97
97
KP MZOS Płock
Żoliborz Warszawa
KP MZOS Płock
JEDYNKA Poznań
KAPRY Pruszków
SOKÓŁ Rzeszów
HURAGAN Miêdzyrzec
KAPRY Pruszków

NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Zimińska Julia
Banaś Klaudia
Gad Anna
Strzelczyk Aleksandra
Rolnik Kinga
Frelian Marta
Świeca Kamila
Kaczmarczyk Klaudia
97
97
97
97
97
97
97
97
REKIN Warszawa
KORMORAN Olsztyn
DELFIN Połaniec
ŚLĄSK Wrocław
GÓRNIK Radlin
SKALAR Warszawa
SOKÓŁ Rzeszów
Jagiellonka Warszawa

NT
NT
NT
1:33.64
1:34.09
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Janiszkiewicz Katarzyna
Kaniak Aleksandra
Kukurowska Paulina
Dalkowska Barbara
Szatanowska Arletta
Całka Anna
Żarłok Martyna
Głomb Aleksandra

97
97
97
97
97
97
97
97
KP MZOS Płock
JUVENIA Wrocław
KORNER Zielona G
DELFIN Gdynia
SKALAR Góra Kalw.
PŁYWAK Bochnia
SP H2O Jastrzêbie
GÓRNIK Radlin
1:32.12
1:31.98
1:30.60
34.02
1:30.50
1:31.50
1:32.00
1:33.02
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzezina Oliwia
Rzewuska Adrianna
Miliszewska Justyna
Chmielewska Julia
Kusch Katarzyna
Walczak Katarzyna
Kulińska Karolina
Redosz Marta

97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
KAPRY Pruszków
SIÓDEMKA Sopot
TROPS Kartuzy
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
DELFINEK Bytom
SKALAR Słupsk
33.96
33.92
33.54
32.86
33.14
33.58
33.95
33.96
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Sudek Agnieszka
Cywka Łucja
Sobotnicka Angelika
Ryniewicz Natalia
Bazyl Magdalena
Bartkowiak Patrycja
Bartoszyńska Anna
Rybińska Olga
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
WODNIK Radom
Słowianka Gorzów
ATP Augustów
AQARIUS Myślenice
Słowianka Gorzów
WODNIK Włocławek
GOSiR Piaseczno

32.71
32.08
31.95
31.58
31.72
31.95
32.59
32.76
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Waśniewska Wiktoria
Laskowska Aleksandra
Łukaszewicz Zuzanna
Wiertel Magdalena
Haczkiewicz Paulina
Podlewska Miriam
Teresko Anna
Wójcik Magdalena

97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ożarów Maz
AKWAWIT Leszno
ATP Augustów
BIELANY Warszawa
ROKITA Brzeg Dln
DELFIN Oborniki W
MOS Dąbrowa Górn.
SOLEX Lebork
31.45
30.87
30.67
29.92
30.03
30.73
30.99
31.57
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Jończyk Aleksandra
Chrząstowska Natalia
Dyrda Karolina
Królak Agata
Wolanin Aleksandra
von Lonski Karolina
Petryka Nikola
Dziadkowiak Patrycja

97
97
97
97
97
97
97
97
UKS 190 Łódź
ZRYW Opole
MTP Lublinianka
KAPRY Pruszków
KORNER Zielona G
2-ka MORENA Gdańsk
SKALAR Warszawa
ZNICZ Koszalin
31.21
30.79
30.45
29.61
30.02
30.72
30.90
31.48
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kapela Joanna
Prentka Weronika
Turajczyk Aleksandra
Mikołajczyk Marta
Nasiełowska Adrianna
Błasiak Nikolina
Pawłowska Żaneta
Kantorska Anna
97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
AZS AWF Poznań
Olimpijczyk Aleks.Ł
Korona-Swim Kielce
WODNIK Radom
UKS 48 Czêstochowa
JEDYNKA Ożarów Maz
ŚLĄSK Wrocław



30.99
30.77
30.21
29.01
29.92
30.68
30.90
31.48
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 12
09-06-27 - 9:14
Chlopców, 50m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
25.09
26.65
Hundert Marcin
Wiatrowski Remigiusz
STSZC
WAPOZ
Szczecin
Śrem
88-11-26
08-11-14


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
5
6
Żogo Mateusz
Karp Michał
Skuza Krzysztof
Popielec Michał
Oliwa Michał
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
ATP Augustów
JEDYNKA Ożarów Maz
Słowianka Gorzów
MKP Szczecin

NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Koptyra Artur
Trefler Michał
Wrzeszcz Sebastian
Olborski Krzysztof
Swieczkowski-Feiz Janusz
Tymiński Rafał
Wydmański Bartłomiej
Tkaczyk Aleksander

97
97
97
97
97
97
97
97
MOTYL Stalowa Wola
Ostrobramska W-wa
VICTORIA Kozy
MEDUZA Warszawa
REKIN Warszawa
WODNIK Bielsk Podl
ORKA Zamość
WODNIK Krosno
NT
NT
NT
1:28.89
1:36.80
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dyda Jakub
Szutko Mateusz
Rysiukiewicz Mateusz
Kolawa Remigiusz
Błądek Arkadiusz
Paczynski Oliwer
Bujak Piotr
Kubot Szymon
97
97
97
97
97
97
97
97
KS SPEED Jasło
ŻAK Biała Podlaska
JUVENIA Wrocław
UKS SALMO Żory
MOTYL Stalowa Wola
ATP Augustów
Korona-Swim Kielce
WARTA Poznań

35.10
32.70
32.15
32.06
32.12
32.36
33.97
1:28.88
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dura Damian
Siński Sebastian
Grzywa Karol
Czerwiński Piotr
Bauer Jakub
Czerwiński Dawid
Woźniak Grzegorz
Machul Grzegorz
97
97
97
97
97
97
97
97
UKS 190 Łódź
REKIN Warszawa
FALA Kraśnik
SP 63 Bydgoszcz
TRÓJKA Łódź
AZS-AWFiS Gdańsk
2-ka MORENA Gdańsk
Korona-Swim Kielce

31.50
31.29
31.21
30.93
31.15
31.24
31.43
31.95
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wawulski Norbert
Staniszewski Tymoteusz
Przybysz Patryk
Salik Borys
Sendyk Paweł
Chmurzyński Łukasz
Danilczyk Hubert
Bartoszek Jarosław
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Bielsk Podl
GOSiR Piaseczno
PINGWINY Warszawa
ATOL Oleśnica
MARLIN Gryfino
TRÓJKA Łódź
Olimpijczyk Suwałki
Słowianka Gorzów

30.56
30.35
29.75
28.87
29.30
29.95
30.38
30.89
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Piasecki Kamil
Bajak Mateusz
Staniszewski Adam
Pietrzak Dawid
Fiedorowicz Patryk
Szulgo Filip
Żurawicz Mateusz
Radwanski Igor
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Śrem
SOKÓŁ Rzeszów
TRÓJKA Łódź
REKIN Bydgoszcz
Olimpijczyk Suwałki
MKP Szczecin
REKIN Bydgoszcz
ORKA Zamość

30.53
30.30
29.66
28.83
29.05
29.80
30.37
30.72
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bajak Michał
Kisielewski Marcin
Traczewski Jan
Juc Aleksander
Durjasz Tomasz
Jaworski Filip
Alchimowicz Jêdrzej
Tombarkiewicz Józef



97
97
97
97
97
97
97
97
SOKÓŁ Rzeszów
JUVENIA Białystok
KORMORAN Olsztyn
MEDUZA Warszawa
Ostrobramska W-wa
ZNICZ Koszalin
GOSiR Piaseczno
JORDAN Kraków
30.48
30.06
29.54
28.36
28.87
29.77
30.35
30.69
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 13
09-06-27 - 9:25
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:20.84
2:27.05
Szczepaniak Karolina
Budzis Joanna
POWAR
BUWAR
Gorzów
Białołeka
05-11-26
02-10-22


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
5
6
Kulaga Dominika
Zieja Karina
Gaździńska Oliwia
Szczepanik Gabriela
Jerzyńska Aleksandra
97
97
97
97
97
SOKÓŁ Rzeszów
BUKS Warszawa
Warszawianka
SOKÓŁ Rzeszów
Olimpijczyk Aleks.Ł

NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Ockoś Paulina
Filipiak Wiktoria
Kasprowicz Katarzyna
Jaromin Aleksandra
Ciebielska Adrianna
Kokoszka Magdalena
Wachowiak Patrycja
Głomb Aleksandra

97
97
97
97
97
97
97
97
GÓRNIK Sosnowiec
MKP Szczecin
DELFIN Włocławek
MOSiR Mysłowice
Słowianka Gorzów
DELFINEK Bytom
Słowianka Gorzów
GÓRNIK Radlin
3:58.00
3:46.74
3:00.84
2:57.47
2:58.67
3:06.96
3:53.00
4:01.39
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewska Natalia
Świerczek Monika
Biedrzycka Iga
Widomska Paulina
Różycka Magdalena
Suchota Magdalena
Jończyk Aleksandra
Stojanowska Wiktoria

97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Poznań
PIĄTKA Chorzów
MKS ROS Pisz
STP Nowy Sącz
TRÓJKA Łódź
HURAGAN Miêdzyrzec
UKS 190 Łódź
ATOL Oleśnica
2:52.85
2:48.74
2:46.92
2:41.29
2:45.43
2:47.92
2:51.41
2:55.46
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Federowicz Julia
Ścieszko Agnieszka
Królak Agata
Woźniczak Paulina
Kamińska Liliana
Sieńczyk Jowita
Sadowska Natalia
Nockiewicz Paulina
97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ożarów Maz
SKS START Łódź
KAPRY Pruszków
Olimpijczyk Aleks.Ł
DELFINEK Łuków
ŻAK Biała Podlaska
Olimpijczyk Suwałki
SKALAR Warszawa

2:51.92
2:48.26
2:46.43
2:39.11
2:43.65
2:47.28
2:50.94
2:53.54
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Bodalska Magdalena
Błasiak Nikolina
von Lonski Karolina
Mendowska Paulina
Marzec Sara
Czerniak Magdalena
Gołyźniak Karolina
Reszotko Julia
97
97
97
97
97
97
97
97
Jagiellonka Warszawa
UKS 48 Czêstochowa
2-ka MORENA Gdańsk
WARTA Poznań
ORKA Lêdziny
BOBRY Dêbica
ÓSEMKA Oświêcim
MKP Szczecin



2:51.62
2:48.17
2:46.06
2:37.16
2:43.51
2:46.98
2:50.57
2:53.20
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 14
09-06-27 - 9:45
Chlopców, 200m zmienny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:15.36
2:19.81
Dêga Wiktor
Dêga Wiktor
SKBEL
SKBEL
Warszawa
Warszawa
04-11-11
03-12-18


Rok ur.
Seria 1 z 5
3
4
5
Tkaczyk Aleksander
Palica Lukasz
Kostecki Brajan

97
97
97
WODNIK Krosno
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
NT
3:49.76
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Sêk Krzysztof
Wawer Mateusz
Bartoszek Jarosław
Ścibiorek Krzysztof
Klimczuk Karol
Karpeta Michał
Chowaniec Łukasz
Misiak Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
PINGWINY Warszawa
JORDAN Kraków
Słowianka Gorzów
SKS START Łódź
AZS-AWFiS Gdańsk
UKS 48 Czêstochowa
UKS 48 Czêstochowa
DELFIN Włocławek

3:02.10
2:55.15
2:53.11
2:50.15
2:52.26
2:53.79
2:56.06
3:39.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Sowier Wojciech
Paluszkiewicz Dawid
Lechowicz Filip
Leszman Sebastian
Nowodworski Dawid
Łubiński Michał
Borysiewicz Dawid
Małagowski Karol
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
2-ka MORENA Gdańsk
JORDAN Kraków
AVIA Świdnik
MOS Dąbrowa Górn.
MTS Kwidzyn
ZNICZ Koszalin
OSiR Piotrków Tryb

2:49.38
2:46.65
2:43.48
2:35.44
2:42.57
2:45.84
2:47.35
2:50.08
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Olaszewski Dominik
Sokołowski Ziemowit
Żak Patryk
Szmajda Michał
Raducki Arkadiusz
Klekowski Jakub
Rusztyk Jakub
Kawczak Radosław

97
97
97
97
97
97
97
97
GOSiR Piaseczno
AZS AWF Poznań
FALA Ropczyce
Olimpijczyk Suwałki
WARTA Poznań
ŚLĄSK Wrocław
DELFIN Inowrocław
MKP Szczecin
2:48.28
2:46.56
2:43.10
2:35.30
2:38.92
2:44.65
2:46.87
2:49.80
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kokot Damian
Szyszko Maciej
Włodarczyk Stanisław
Kaźmierczak Wojciech
Fedorowicz Jakub
Goliński Patryk
Staruch Jan
Smok Witold



97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
AZS AWF Poznań
MKP Szczecin
KAPRY Pruszków
WODNIK Radom
BUKS Warszawa
KORMORAN Olsztyn
WODNIK Włocławek
2:47.74
2:46.37
2:42.83
2:32.51
2:38.45
2:43.82
2:46.80
2:49.69
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 15
09-06-27 - 10:06
Dziewcząt, 100m motylkowy12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.93
1:06.80
Szczepaniak Karolina
Szczepaniak Karolina
POWAR
POWAR
Gorzów
Warszawa
05-11-25
04-11-11


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
5
6
Nowak Julia
Maj Wiktoria
Osenkowska Wiktoria
Zaburko Joanna
Kaczmarczyk Klaudia
97
97
97
97
97
Słowianka Gorzów
JUVENIA Wrocław
ZNICZ Koszalin
MTP Lublinianka
Jagiellonka Warszawa

NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Sadowska Natalia
Trembicka Dominika
Filipiak Wiktoria
Ciszewska Sandra
Haczkiewicz Paulina
Sproska Magdalena
Kusch Katarzyna
Piechowiak Aisza

97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
KORMORAN Olsztyn
MKP Szczecin
9-tka OSRiR Kalisz
ROKITA Brzeg Dln
ZRYW Opole
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
2:22.01
2:19.10
2:16.68
2:14.88
2:16.09
2:17.64
2:21.87
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Jaśkiewicz Klaudia
Dalkowska Barbara
Kujawa Wiktoria
Kuzera Agata
Jagielska Róża
Tomala Aleksandra
Jasek Alicja
Turajczyk Aleksandra
97
97
97
97
97
97
97
97
PŁYWAK Bochnia
DELFIN Gdynia
TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków
TRÓJKA Łódź
MMKS Kêdzierzyn K
ŚLĄSK Wrocław
Olimpijczyk Aleks.Ł

1:25.40
1:24.90
1:24.44
1:23.93
1:24.43
1:24.74
1:25.37
2:14.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Bobowska Dominika
Olczyk Martyna
Matusiak Dominika
Pawlicka Amanda
Gaszkowska Bianka
Cywka Łucja
Grabowska Martyna
Rybińska Olga

97
97
97
97
97
97
97
97
AVIA Świdnik
AQUATICA Pawłowice
DELFIN Włocławek
PIRANIA Jarocin
SKALAR Warszawa
WODNIK Radom
9-tka OSRiR Kalisz
GOSiR Piaseczno
1:22.64
1:19.99
1:18.27
1:13.20
1:17.32
1:19.29
1:21.32
1:23.60
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Walendzewicz Monika Aleksandra
Laskowska Aleksandra
Królak Martyna
Mikołajczyk Marta
Szatanowska Arletta
Mazur Agnieszka
Sobotnicka Angelika
Klamecka Olga

97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
AKWAWIT Leszno
KORNER Zielona G
Korona-Swim Kielce
SKALAR Góra Kalw.
SKALAR Słupsk
Słowianka Gorzów
Słowianka Gorzów
1:22.15
1:19.93
1:18.21
1:13.08
1:15.36
1:18.76
1:20.41
1:23.12
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Ewelina
Kowalska Monika
Śliwińska Marta
Nasiełowska Adrianna
Niemiec Aleksandra
Federowicz Julia
Marciniak Oliwia
Urbaniak Angelika
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Konstantynów
SP 63 Bydgoszcz
MOS Dąbrowa Górn.
WODNIK Radom
FALA Ropczyce
JEDYNKA Ożarów Maz
9-tka OSRiR Kalisz
WARTA Poznań



1:21.41
1:19.85
1:18.07
1:09.82
1:13.94
1:18.67
1:20.08
1:22.89
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 16
09-06-27 - 10:21
Chlopców, 100m motylkowy

12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:00.52
1:02.97
Ciêżkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Bochnia
09-01-17
08-11-16


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
5
6
Pachowski Adrian
Kopczński Franciszek
Koptyra Artur
Bajak Michał
Kubiaczyk Jakub
97
97
97
97
97
Jagiellonka Warszawa
AVIA Świdnik
MOTYL Stalowa Wola
SOKÓŁ Rzeszów
9-tka OSRiR Kalisz

NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Umiński Grzegorz
Krawiec Michał
Adamczyk Patryk
Woźniak Grzegorz
Rysiukiewicz Mateusz
Olborski Krzysztof
Błaszczyk Filip
Żogo Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
TRÓJKA Łódź
BOBRY Dêbica
MKP Szczecin
2-ka MORENA Gdańsk
JUVENIA Wrocław
MEDUZA Warszawa
TRÓJKA Łódź
Olimpijczyk Suwałki

2:19.33
2:15.55
2:13.78
1:29.05
1:32.94
2:14.71
2:19.22
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Chowaniec Łukasz
Puchacz Damian
Stêpiński Łukasz
Ścibiorek Krzysztof
Burba Jakub
Chmielewski Kacper
Ruciński Konrad
Kapel Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
UKS 48 Czêstochowa
MARLIN Gryfino
UKS SALMO Żory
SKS START Łódź
Słowianka Gorzów
JEDYNKA Ożarów Maz
DELFIN Włocławek
MKS IKAR Mielec

1:23.47
1:21.48
1:21.43
1:20.12
1:21.13
1:21.48
1:22.29
1:23.47
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Szutko Mateusz
Durajczyk Michał
Goliński Patryk
Katolik Bartosz
Galus Michał
Dytkowski Jan
Tomaszewski Mariusz
Tchórzewski Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
ŻAK Biała Podlaska
IKS Konstancin
BUKS Warszawa
MOS Dąbrowa Górn.
TRÓJKA Łódź
KSZO Ostrowiec Św
ZNICZ Koszalin
DELFIN Oborniki W

1:19.52
1:16.92
1:14.42
1:10.72
1:13.52
1:15.78
1:19.27
1:19.71
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Borysiewicz Dawid
Pietrzyk Mikolaj
Alchimowicz Jêdrzej
Murzyn Dawid
Kubot Szymon
Bajak Mateusz
Borowski Tomasz
Sobala Adam
97
97
97
97
97
97
97
97
ZNICZ Koszalin
AQUATICA Pawłowice
GOSiR Piaseczno
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
SOKÓŁ Rzeszów
WISŁA Puławy
AZS AWF Poznań

1:19.31
1:16.76
1:14.20
1:10.65
1:12.04
1:15.22
1:18.16
1:19.60
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Meszka Ernest
Kasparek Grzegorz
Brzuś Michał
Żmija Marek
Chołda Łukasz
Konopka Mateusz
Knapowski Kacper
Kurowski Olaf
97
97
97
97
97
97
97
97
NAWA Skierniewice
JORDAN Kraków
ORKA Zamość
MOS Katowice
JORDAN Kraków
FLOTA Gdynia
SP 63 Bydgoszcz
MTP Lublinianka



1:19.28
1:16.06
1:13.96
1:10.37
1:12.02
1:15.02
1:18.03
1:19.52
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 17
09-06-27 - 10:35
Dziewcząt, 100m klasyczny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:13.12
1:15.22
Kacprzak Marta
Dembniak Katarzyna
JELOD
VIRAC
Zamość
Oświecim
01-11-11
02-12-21


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Grabowska Karolina
Zieja Karina
Greglak Marta
Świeca Kamila
Siemińska Maria
Świderska Patrycja
Ćwikowska Paulina

97
97
97
97
97
97
97
KP MZOS Płock
BUKS Warszawa
ZRYW Opole
SOKÓŁ Rzeszów
Żoliborz Warszawa
PŁYWAK Bochnia
Olimpijczyk Suwałki
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczepanik Gabriela
Parkot Hanna
Marciniak Martyna
Zawolik Wiktoria
Ryniewicz Natalia
Walczak Aleksandra
Paszkiewicz Katarzyna
Porczyńska Zuzanna
97
97
97
97
97
97
97
97
SOKÓŁ Rzeszów
KAPRY Pruszków
KAPRY Pruszków
KSZO Ostrowiec Św
ATP Augustów
KAPRY Pruszków
KAPRY Pruszków
Olimpijczyk Aleks.Ł

NT
NT
NT
2:28.43
2:29.90
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamińska Daria
Chmiel Aleksandra
Jaromin Aleksandra
Szczuka Klaudia
Rolnik Kinga
Nowicka Julia
Rutkowska Zuzanna
Sztandera Daria
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Radom
ORKA Zamość
MOSiR Mysłowice
Słowianka Gorzów
GÓRNIK Radlin
UKS 190 Łódź
MKS ROS Pisz
9-tka OSRiR Kalisz

1:32.19
1:31.08
1:30.54
1:29.97
1:30.08
1:30.97
1:31.35
2:26.42
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Łaczkowska Karolina
Nockiewicz Paulina
Maciejewska Joanna
Ciszek Weronika
Reszotko Julia
Chrubczyńska Adrianna
Dziadkowiak Patrycja
Wiśniewska Natalia

97
97
97
97
97
97
97
97
TRÓJKA Łódź
SKALAR Warszawa
MTP Lublinianka
BOBRY Dêbica
MKP Szczecin
DELFIN Inowrocław
ZNICZ Koszalin
JEDYNKA Poznań
1:29.24
1:28.92
1:28.50
1:28.45
1:28.49
1:28.66
1:29.04
1:29.35
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Marcinkiewicz Agata
Gajda Zuzanna
Wójcik Claudia
Teresko Anna
Senetelska Olga
Urbańska Joanna
Kaniak Aleksandra
Redosz Marta
97
97
97
97
97
97
97
97
Warszawianka
ORKA Sochaczew
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Górn.
KORONA Kraków
DELFIN Włocławek
JUVENIA Wrocław
SKALAR Słupsk

1:27.63
1:26.37
1:24.07
1:21.66
1:22.67
1:25.56
1:27.26
1:28.42
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kwiatkowska Monika
Samulik Magdalena
Bazyl Magdalena
Bukowska Kaja
Łukaszewicz Zuzanna
Prysok Julia
Hopało Maja
Kasprowicz Katarzyna

97
97
97
97
97
97
97
97
UKS SALMO Żory
UNIA Tarnów
AQARIUS Myślenice
SKALAR Słupsk
ATP Augustów
VEGA Dobrodzień
SKALAR Słupsk
DELFIN Włocławek
1:27.49
1:26.33
1:23.86
1:21.26
1:22.00
1:25.51
1:27.23
1:28.21
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Janiszkiewicz Katarzyna
Świerczek Monika
Michalczyk Urszula
Niklarz Maria
Suder Marta
Sadurska Martyna
Brzezina Oliwia
Kliber Agnieszka



97
97
97
97
97
97
97
97
KP MZOS Płock
PIĄTKA Chorzów
PŁYWAK Bochnia
RUCH Grudziądz
CKiS Skawina
MTP Lublinianka
VEGA Dobrodzień
9-tka OSRiR Kalisz
1:27.35
1:25.89
1:22.79
1:21.08
1:21.70
1:24.38
1:27.08
1:28.21
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 18
09-06-27 - 10:54
Chlopców, 100m klasyczny

12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:08.24
1:11.97
Machnik Mikołaj
Pacholczyk Mateusz
MOKAT
KOOLS
Wrocław
Toruń
06-11-18
04-11-20


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Trefler Michał
Karp Michał
Łaguna Paweł
97
97
97
Ostrobramska W-wa
ATP Augustów
KORMORAN Olsztyn

NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Werbik Marcel
Siemek Tomasz
Muller Maksym
Szyszko Maciej
Sêk Krzysztof
Semczuk Radosław
Pastuszuk Łukasz
97
97
97
97
97
97
97
BUKS Warszawa
MKS IKAR Mielec
Słowianka Gorzów
AZS AWF Poznań
PINGWINY Warszawa
FOKA Sandomierz
ORLIK Lublin

NT
NT
NT
2:28.50
2:35.86
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzóska Krzysztof
Staszak Rafał
Tański Paweł
Paluszkiewicz Dawid
Staniszewski Tymoteusz
Tybiszewski Hubert
Czerwiński Dawid
Puchacz Damian

97
97
97
97
97
97
97
97
MOTYL Stalowa Wola
MKP Szczecin
SKS START Łódź
2-ka MORENA Gdańsk
GOSiR Piaseczno
9-tka OSRiR Kalisz
AZS-AWFiS Gdańsk
MARLIN Gryfino
1:31.44
1:30.36
1:28.40
1:28.04
1:28.26
1:28.67
1:31.18
1:33.68
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Sowa Marcin
Dorociak Michał
Lipiński Tomasz
Cieślar Igor
Dyda Jakub
Machowski Filip
Paczynski Oliwer
Swieczkowski-Feiz Janusz
97
97
97
97
97
97
97
97
MOTYL Stalowa Wola
ORKA Sochaczew
JUVENIA Wrocław
JORDAN Kraków
KS SPEED Jasło
MKS IKAR Mielec
ATP Augustów
REKIN Warszawa

1:27.43
1:26.78
1:26.69
1:26.37
1:26.61
1:26.74
1:27.15
1:27.58
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Juchno Szymon
Kisielewski Marcin
Mazgaj Tomasz
Fedorowicz Jakub
Pniak Mikołaj
Porzeżyński Filip
Nieczyporowski Łukasz
Kuczak Tomasz
97
97
97
97
97
97
97
97
MOS Dąbrowa Górn.
JUVENIA Białystok
ZNICZ Koszalin
WODNIK Radom
JORDAN Kraków
MOS Dąbrowa Górn.
WARTA Poznań
KORNER Zielona G

1:25.78
1:24.40
1:22.65
1:19.60
1:21.32
1:23.72
1:25.39
1:26.20
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Żak Patryk
Krawiel Michal
Kanak Michał
Kaźmierczak Wojciech
Grabczak Dawid
Jaworski Filip
Nowodworski Dawid
Droś Patryk
97
97
97
97
97
97
97
97
FALA Ropczyce
BATORY Sokółka
REKIN Warszawa
KAPRY Pruszków
WISŁA Puławy
ZNICZ Koszalin
MOS Dąbrowa Górn.
MOS Katowice

1:25.65
1:24.39
1:22.36
1:18.99
1:20.98
1:23.55
1:24.72
1:26.18
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Łubiński Michał
Włodarczyk Stanisław
Janicki Jakub
Żmija Marek
Pierzyński Michał
Klekowski Jakub
Adamczyk Hubert
Karpeta Michał



97
97
97
97
97
97
97
97
MTS Kwidzyn
MKP Szczecin
DELFINEK Bytom
MOS Katowice
TRÓJKA Łódź
ŚLĄSK Wrocław
ORKA Zamość
UKS 48 Czêstochowa
1:25.63
1:23.74
1:21.84
1:17.55
1:20.83
1:22.80
1:24.58
1:25.87
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 19
09-06-27 - 11:11
Dziewcząt, 400m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:24.58
4:35.20
Anczykowska Joanna
Kwiatkowska Agnieszka
WAPOZ
stszc
Poznań
Szczecin
91-11-28
82-11-20


Rok ur.
Seria 1 z 6
3
4
5
6
Bąk Zuzanna
Bożek Dominika
Zimińska Julia
Moskal Karolina
97
97
97
97
JEDYNKA Poznań
ÓSEMKA Oświêcim
REKIN Warszawa
JORDAN Kraków

NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Piechowiak Aisza
Wozniak Natalia
Pawlikowska Magdalena
Bobowska Dominika
Jasek Alicja
Prentka Weronika
Walczak Katarzyna
Borsuk Natalia

97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
MOS Dąbrowa Górn.
SIÓDEMKA Sopot
AVIA Świdnik
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Poznań
WARTA Poznań
KORNER Zielona G
NT
6:15.00
6:00.01
5:39.91
5:40.69
6:13.00
6:23.36
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Rutkowska Zuzanna
Ockoś Paulina
Procek Jagoda
Chrząstowska Natalia
Przymus Agata
Jabłońska Natalia
Bartkowiak Patrycja
Onoszko Magdalena
97
97
97
97
97
97
97
97
MKS ROS Pisz
GÓRNIK Sosnowiec
DELFIN Inowrocław
ZRYW Opole
SKS START Łódź
MOSM Tychy
Słowianka Gorzów
Słowianka Gorzów

5:32.20
5:30.60
5:29.12
5:27.13
5:27.36
5:29.59
5:31.73
5:34.18
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Mazur Agnieszka
Ciebielska Adrianna
Zawolik Wiktoria
Magner Agata
Loranty Patrycja
Kowalska Monika
Dyna Angelika
Stêpień Natalia
97
97
97
97
97
97
97
97
SKALAR Słupsk
Słowianka Gorzów
KSZO Ostrowiec Św
GOSiR Piaseczno
KSZO Ostrowiec Św
SP 63 Bydgoszcz
JORDAN Kraków
PIATKA Konstantynów

5:22.21
5:15.68
5:12.82
4:58.64
5:03.83
5:13.59
5:20.56
5:25.34
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawłowska Żaneta
Wójcik Magdalena
Kubacka Magda
Ziêba Katarzyna
Nita Anna
Marciniak Żaneta
Domańska Julia
Olczyk Martyna
97
97
97
97
97
97
97
97
JEDYNKA Ożarów Maz
SOLEX Lebork
HAJDUKI Chorzów
ROKITA Brzeg Dln
TRÓJKA Łódź
PIATKA Konstantynów
DELFIN Legionowo
AQUATICA Pawłowice

5:21.73
5:14.89
5:08.76
4:55.66
5:02.14
5:13.23
5:20.14
5:24.76
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Matusiak Dominika
Trojgo Bogna
Śliwińska Marta
Karpisz Milena
Bagińska Zofia
Podlewska Miriam
Rostowska Wiktoria
Wysocka Klaudia
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Włocławek
SKALAR Warszawa
MOS Dąbrowa Górn.
Olimpijczyk Aleks.Ł
SIÓDEMKA Sopot
DELFIN Oborniki W
MOS Dąbrowa Górn.
SIÓDEMKA Sopot



5:20.58
5:14.56
5:06.69
4:54.63
5:01.13
5:12.87
5:16.13
5:23.70
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 20
09-06-27 - 11:49
Chlopców, 400m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
4:12.91
4:29.74
Bernatowicz Sebastian
Bernatowicz Sebastian
AQBYD
AQBYD
Bydgoszcz
Płock
07-12-22
06-11-18


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szeląg Ernest
Bieszke Patryk
Ruszkowski Kacper
Szewczyk Mateusz
Oliwa Michał
Tomzik Jakub
Muller Maksym
Trojak Jakub
97
97
97
97
97
97
97
97
KSZO Ostrowiec Św
Warszawianka
ÓSEMKA Oświêcim
ZNICZ Koszalin
MKP Szczecin
Warszawianka
Słowianka Gorzów
PŁYWAK Bochnia

NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Popielec Michał
Siński Sebastian
Czarnecki Kamil
Raducki Arkadiusz
Staniszewski Adam
Żurawicz Mateusz
Kaczorowski Jakub
Łach Grzegorz
97
97
97
97
97
97
97
97
Słowianka Gorzów
REKIN Warszawa
KORNER Zielona G
WARTA Poznań
TRÓJKA Łódź
REKIN Bydgoszcz
Żoliborz Warszawa
PŁYWAK Bochnia

NT
6:17.08
5:58.52
5:49.73
5:50.15
6:03.00
6:37.32
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomaszewski Mariusz
Staszak Rafał
Nowak Radosław
Kondrasiuk Jan
Bujak Piotr
Tchórzewski Krzysztof
Kukowka Rafael
Wêglarz Kamil

97
97
97
97
97
97
97
97
ZNICZ Koszalin
MKP Szczecin
VEGA Dobrodzień
Warszawianka
Korona-Swim Kielce
DELFIN Oborniki W
VEGA Dobrodzień
ÓSEMKA Oświêcim
5:33.96
5:27.26
5:21.22
5:18.38
5:18.82
5:27.12
5:30.81
5:47.26
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Młynarczyk Adrian
Danilczyk Hubert
Skrzypek Grzegorz
Pluta Piotr
Szymula Maciej
Kil Kacper
Cwalina Kacper
Kokot Damian
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
Olimpijczyk Suwałki
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G
MAL WOPR Malbork
ORZEŁ Elbląg
NAWA Skierniewice
MKP Szczecin

5:16.12
5:15.07
5:12.16
5:11.31
5:11.67
5:12.98
5:15.63
5:16.73
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Szulgo Filip
Sola Kornel
Frątczak Mateusz
Stachowiak Łukasz
Siejak Jakub
Kolczyński Stanisław
Maciejewski Paweł
Misterka Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
FALA Kraśnik
UKS 190 Łódź
AZS AWF Poznań
DELFINEK Łuków
KAPRY Pruszków
KORMORAN Olsztyn
UNIA Tarnów

5:08.83
5:01.26
4:57.62
4:51.67
4:56.21
4:59.47
5:04.70
5:10.32
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dytkowski Jan
Durajczyk Michał
Szmajda Michał
Katolik Bartosz
Chołda Łukasz
Smogorzewski Krystian
Stecko Michał
Kwiatkowski Krzysztof
97
97
97
97
97
97
97
97
KSZO Ostrowiec Św
IKS Konstancin
Olimpijczyk Suwałki
MOS Dąbrowa Górn.
JORDAN Kraków
GIGANT Wrocław
KAPRY Pruszków
DELFIN Toruń

5:08.37
5:01.13
4:57.34
4:49.33
4:53.93
4:58.32
5:03.70
5:09.20
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Brzeziński Jakub
Pierzyński Michał
Wiak Bartłomiej
Pietrzak Dawid
Kowalski Patryk
Durjasz Tomasz
Zuchowski Ernest
Kodymowski Adam
97
97
97
97
97
97
97
97
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódź
ORLIK Lublin
REKIN Bydgoszcz
UNIA Busko-Zdrój
Ostrobramska W-wa
OLIMP Lêbork
DELFIN Włocławek



5:05.30
5:00.16
4:56.21
4:41.33
4:53.36
4:58.07
5:03.47
5:09.20
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 21
09-06-27 - 18:46
Mieszane, 4 x 50m dowolny12 lat
Lista startowa


Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
7
KAPRY Pruszków
Słowianka Gorzów - 2
9-tka OSRiR Kalisz
UKS 190 Łódź
Słowianka Gorzów - 1
PŁYWAK Bochnia
VEGA Dobrodzień

KAPRY Pruszków
Słowianka Gorzów
9-tka OSRiR Kalisz
UKS 190 Łódź
Słowianka Gorzów
PŁYWAK Bochnia
VEGA Dobrodzień
NT
2:11.41
2:10.66
2:10.07
2:10.21
2:11.25
2:12.49
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
TRÓJKA Łódź - 2
SOKÓŁ Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
ATP Augustów
MKP Szczecin
DELFIN Włocławek
JEDYNKA Ożarów Maz
KORMORAN Olsztyn

TRÓJKA Łódź
SOKÓŁ Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
ATP Augustów
MKP Szczecin
DELFIN Włocławek
JEDYNKA Ożarów Maz
KORMORAN Olsztyn
2:09.05
2:08.18
2:06.82
2:06.02
2:06.15
2:06.89
2:08.52
2:09.67
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
7
8
JORDAN Kraków
ZNICZ Koszalin
WARTA Poznań
GOSiR Piaseczno
Olimpijczyk Suwałki
MOS Dąbrowa Górn.
TRÓJKA Łódź - 1
KORNER Zielona G



JORDAN Kraków
ZNICZ Koszalin
WARTA Poznań
GOSiR Piaseczno
Olimpijczyk Suwałki
MOS Dąbrowa Górn.
TRÓJKA Łódź
KORNER Zielona G
2:05.44
2:05.18
2:03.07
2:02.74
2:03.00
2:04.49
2:05.26
2:05.71
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 22
09-06-28 - 9:00
Dziewcząt, 100m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
57.79
59.12
Jagoda Julia
Jagoda Julia
JEOZA
JEOZA
Gorzów Wlkp.
Ożarów Maz.
08-11-28
07-12-12


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
7
Osenkowska Wiktoria
Banaś Klaudia
Kaczmarczyk Klaudia
Frelian Marta
Zaburko Joanna
Paszkiewicz Katarzyna
Chyczewska Julia

97
97
97
97
97
97
97
ZNICZ Koszalin
KORMORAN Olsztyn
Jagiellonka Warszawa
SKALAR Warszawa
MTP Lublinianka
KAPRY Pruszków
KP MZOS Płock
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaźmierczak Daria
Gad Anna
Kuzera Agata
Praga Aldona
Jagielska Róża
Prysok Julia
Bożek Dominika
Bąk Zuzanna
97
97
97
97
97
97
97
97
KP MZOS Płock
DELFIN Połaniec
JORDAN Kraków
MOTYL Stalowa Wola
TRÓJKA Łódź
VEGA Dobrodzień
ÓSEMKA Oświêcim
JEDYNKA Poznań

NT
NT
2:16.64
2:10.34
2:14.48
2:21.57
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Trojgo Bogna
Ziêba Katarzyna
Chrubczyńska Adrianna
Procek Jagoda
Trembicka Dominika
Turajczyk Aleksandra
Szatanowska Arletta
Olczyk Martyna
97
97
97
97
97
97
97
97
SKALAR Warszawa
ROKITA Brzeg Dln
DELFIN Inowrocław
DELFIN Inowrocław
KORMORAN Olsztyn
Olimpijczyk Aleks.Ł
SKALAR Góra Kalw.
AQUATICA Pawłowice

2:10.00
2:05.13
1:18.45
1:14.68
1:17.97
2:03.00
2:07.37
2:10.20
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamińska Daria
Sobotnicka Angelika
Jabłońska Natalia
Błasiak Nikolina
Miliszewska Justyna
Rybińska Olga
Stêpień Natalia
Kantorska Anna
97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Radom
Słowianka Gorzów
MOSM Tychy
UKS 48 Czêstochowa
SIÓDEMKA Sopot
GOSiR Piaseczno
PIATKA Konstantynów
ŚLĄSK Wrocław

1:12.89
1:11.81
1:10.46
1:09.94
1:10.06
1:11.78
1:12.71
1:13.21
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Ryniewicz Natalia
Marciniak Żaneta
Kukurowska Paulina
Haczkiewicz Paulina
Wiertel Magdalena
Pawłowska Żaneta
Chrząstowska Natalia
Kapela Joanna
97
97
97
97
97
97
97
97
ATP Augustów
PIATKA Konstantynów
KORNER Zielona G
ROKITA Brzeg Dln
BIELANY Warszawa
JEDYNKA Ożarów Maz
ZRYW Opole
VEGA Dobrodzień

1:09.38
1:08.00
1:07.27
1:06.12
1:06.57
1:07.59
1:08.36
1:09.84
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kubacka Magda
Cywka Łucja
Dyrda Karolina
Królak Agata
Loranty Patrycja
Laskowska Aleksandra
Wójcik Magdalena
Sproska Magdalena

97
97
97
97
97
97
97
97
HAJDUKI Chorzów
WODNIK Radom
MTP Lublinianka
KAPRY Pruszków
KSZO Ostrowiec Św
AKWAWIT Leszno
SOLEX Lebork
ZRYW Opole
1:09.35
1:07.85
1:07.06
1:06.06
1:06.56
1:07.54
1:08.25
1:09.77
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Biedrzycka Iga
Petryka Nikola
Nita Anna
Mikołajczyk Marta
Marzec Sara
Rostowska Wiktoria
Podlewska Miriam
Dziadkowiak Patrycja
97
97
97
97
97
97
97
97
MKS ROS Pisz
SKALAR Warszawa
TRÓJKA Łódź
Korona-Swim Kielce
ORKA Lêdziny
MOS Dąbrowa Górn.
DELFIN Oborniki W
ZNICZ Koszalin



1:08.80
1:07.72
1:07.05
1:04.45
1:06.38
1:07.49
1:08.11
1:09.60
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 23
09-06-28 - 9:16
Chlopców, 100m dowolny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
55.04
57.89
Werner Paweł
Ciêzkowski Dominik
JUWRO
JOKRA
Wrocław
Zabierzów
06-11-19
08-12-14


Rok ur.
Seria 1 z 8
2
3
4
5
6
Pachowski Adrian
Kopczński Franciszek
Szeląg Ernest
Trojak Jakub
Żogo Mateusz
97
97
97
97
97
Jagiellonka Warszawa
AVIA Świdnik
KSZO Ostrowiec Św
PŁYWAK Bochnia
Olimpijczyk Suwałki

NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Tomzik Jakub
Skuza Krzysztof
Ruszkowski Kacper
Wydmański Bartłomiej
Kostecki Brajan
Oliwa Michał
Tymiński Rafał
Tkaczyk Aleksander
97
97
97
97
97
97
97
97
Warszawianka
JEDYNKA Ożarów Maz
ÓSEMKA Oświêcim
ORKA Zamość
WARTA Poznań
MKP Szczecin
WODNIK Bielsk Podl
WODNIK Krosno

NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Stêpiński Łukasz
Szutko Mateusz
Wawulski Norbert
Tomaszewski Mariusz
Kwiatkowski Krzysztof
Rysiukiewicz Mateusz
Burba Jakub
Łach Grzegorz

97
97
97
97
97
97
97
97
UKS SALMO Żory
ŻAK Biała Podlaska
WODNIK Bielsk Podl
ZNICZ Koszalin
DELFIN Toruń
JUVENIA Wrocław
Słowianka Gorzów
PŁYWAK Bochnia
2:14.19
2:12.51
2:11.14
2:09.75
2:10.00
2:12.04
2:13.00
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzyk Mikolaj
Brzeziński Jakub
Brzóska Krzysztof
Czerwiński Dawid
Paczynski Oliwer
Kondrasiuk Jan
Bajak Mateusz
Galus Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
AQUATICA Pawłowice
GOSiR Piaseczno
MOTYL Stalowa Wola
AZS-AWFiS Gdańsk
ATP Augustów
Warszawianka
SOKÓŁ Rzeszów
TRÓJKA Łódź

2:08.23
2:07.57
1:13.36
1:11.72
1:12.06
2:06.00
2:08.06
2:08.89
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kolawa Remigiusz
Cwalina Kacper
Piasecki Kamil
Skrzypek Grzegorz
Misterka Krzysztof
Kil Kacper
Machul Grzegorz
Kukowka Rafael
97
97
97
97
97
97
97
97
UKS SALMO Żory
NAWA Skierniewice
WODNIK Śrem
JORDAN Kraków
UNIA Tarnów
ORZEŁ Elbląg
Korona-Swim Kielce
VEGA Dobrodzień

1:10.10
1:09.79
1:09.46
1:08.22
1:08.66
1:09.73
1:09.94
1:11.14
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartoszek Jarosław
Wiak Bartłomiej
Kisielewski Marcin
Juc Aleksander
Stachowiak Łukasz
Staniszewski Adam
Radwanski Igor
Nowak Radosław

97
97
97
97
97
97
97
97
Słowianka Gorzów
ORLIK Lublin
JUVENIA Białystok
MEDUZA Warszawa
AZS AWF Poznań
TRÓJKA Łódź
ORKA Zamość
VEGA Dobrodzień
1:07.62
1:06.64
1:05.04
1:03.22
1:04.16
1:06.24
1:07.38
1:07.83
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Danilczyk Hubert
Bajak Michał
Szulgo Filip
Krawiec Michał
Durjasz Tomasz
Sendyk Paweł
Jaworski Filip
Czerwiński Piotr
97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
SOKÓŁ Rzeszów
MKP Szczecin
BOBRY Dêbica
Ostrobramska W-wa
MARLIN Gryfino
ZNICZ Koszalin
SP 63 Bydgoszcz

1:07.41
1:06.47
1:04.98
1:02.81
1:03.54
1:05.96
1:07.20
1:07.78
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Kodymowski Adam
Siejak Jakub
Alchimowicz Jêdrzej
Pietrzak Dawid
Fiedorowicz Patryk
Traczewski Jan
Żurawicz Mateusz
Przybysz Patryk
97
97
97
97
97
97
97
97
DELFIN Włocławek
DELFINEK Łuków
GOSiR Piaseczno
REKIN Bydgoszcz
Olimpijczyk Suwałki
KORMORAN Olsztyn
REKIN Bydgoszcz
PINGWINY Warszawa



1:07.41
1:06.26
1:04.77
1:01.39
1:03.38
1:05.73
1:06.78
1:07.64
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 24
09-06-28 - 9:35
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:03.31
1:07.23
Lefanowicz Iwona
Kwiatkowska Agata
SKLUB
MAJEL
Gorzów
Łódź
05-11-27
02-10-27


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
5
6
7
Gaździńska Oliwia
Moskal Karolina
Frelian Marta
Kulaga Dominika
Parkot Hanna
Kaźmierczak Daria
97
97
97
97
97
97
Warszawianka
JORDAN Kraków
SKALAR Warszawa
SOKÓŁ Rzeszów
KAPRY Pruszków
KP MZOS Płock

NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Celińska Kornela
Czerniak Magdalena
Waśniewska Wiktoria
Niemiec Aleksandra
Jabłońska Natalia
Kujawa Wiktoria
Ćwikowska Paulina
Jerzyńska Aleksandra
97
97
97
97
97
97
97
97
HURAGAN Miêdzyrzec
BOBRY Dêbica
JEDYNKA Ożarów Maz
FALA Ropczyce
MOSM Tychy
TRÓJKA Łódź
Olimpijczyk Suwałki
Olimpijczyk Aleks.Ł

NT
2:25.21
2:22.94
2:16.72
2:19.50
2:25.11
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Woźniczak Paulina
Onoszko Magdalena
Wachowiak Patrycja
Wozniak Natalia
Urbaniak Angelika
Tomala Aleksandra
Bartkowiak Patrycja
Ścieszko Agnieszka
97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Aleks.Ł
Słowianka Gorzów
Słowianka Gorzów
MOS Dąbrowa Górn.
WARTA Poznań
MMKS Kêdzierzyn K
Słowianka Gorzów
SKS START Łódź

2:13.00
1:21.28
1:20.33
1:19.48
1:20.30
1:21.03
1:21.28
2:16.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Miliszewska Justyna
Borsuk Natalia
Gaszkowska Bianka
Gołyźniak Karolina
Sudek Agnieszka
Strzelczyk Aleksandra
Stojanowska Wiktoria
Kokoszka Magdalena

97
97
97
97
97
97
97
97
SIÓDEMKA Sopot
KORNER Zielona G
SKALAR Warszawa
ÓSEMKA Oświêcim
JORDAN Kraków
ŚLĄSK Wrocław
ATOL Oleśnica
DELFINEK Bytom
1:19.32
1:18.78
1:18.36
1:18.12
1:18.33
1:18.39
1:18.81
1:19.36
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Ewelina
Bartoszyńska Anna
Żarłok Martyna
Prentka Weronika
Wolanin Aleksandra
Sztandera Daria
Pawlikowska Magdalena
Głomb Aleksandra
97
97
97
97
97
97
97
97
PIATKA Konstantynów
WODNIK Włocławek
SP H2O Jastrzêbie
AZS AWF Poznań
KORNER Zielona G
9-tka OSRiR Kalisz
SIÓDEMKA Sopot
GÓRNIK Radlin

1:17.78
1:16.87
1:15.65
1:13.34
1:14.83
1:16.64
1:17.54
1:18.11
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Walendzewicz Monika Aleksandra
Suchota Magdalena
Dyrda Karolina
Całka Anna
Ciszewska Sandra
Cupryś Joanna
Chmielewska Julia
Stachowicz Patrycja

97
97
97
97
97
97
97
97
Olimpijczyk Suwałki
HURAGAN Miêdzyrzec
MTP Lublinianka
PŁYWAK Bochnia
9-tka OSRiR Kalisz
DELFIN Włocławek
TROPS Kartuzy
REKIN Bydgoszcz
1:17.57
1:16.74
1:15.28
1:12.66
1:14.82
1:16.39
1:17.43
1:17.89
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bodalska Magdalena
Praga Aldona
Kamińska Liliana
Sieńczyk Jowita
von Lonski Karolina
Różycka Magdalena
Federowicz Julia
Rzewuska Adrianna
97
97
97
97
97
97
97
97
Jagiellonka Warszawa
MOTYL Stalowa Wola
DELFINEK Łuków
ŻAK Biała Podlaska
2-ka MORENA Gdańsk
TRÓJKA Łódź
JEDYNKA Ożarów Maz
KAPRY Pruszków



1:17.57
1:16.74
1:15.28
1:12.01
1:13.99
1:16.10
1:17.19
1:17.82
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 25
09-06-28 - 9:53
Chlopców, 100m grzbietowy

12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
1:01.02
1:01.71
Ciêzkowski Dominik
Ciêzkowski Dominik
JOKRA
JOKRA
Ostrowiec Sw.
Oświecim
09-01-18
08-12-20


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
6
7
Karp Michał
Tomzik Jakub
Szewczyk Mateusz
Błaszczyk Filip
Kubiaczyk Jakub
Bieszke Patryk
Wrzeszcz Sebastian
97
97
97
97
97
97
97
ATP Augustów
Warszawianka
ZNICZ Koszalin
TRÓJKA Łódź
9-tka OSRiR Kalisz
Warszawianka
VICTORIA Kozy

NT
NT
NT
2:22.40
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Borowski Tomasz
Durajczyk Michał
Smok Witold
Kaczorowski Jakub
Czarnecki Kamil
Staniszewski Tymoteusz
Sobala Adam
Kanak Michał

97
97
97
97
97
97
97
97
WISŁA Puławy
IKS Konstancin
WODNIK Włocławek
Żoliborz Warszawa
KORNER Zielona G
GOSiR Piaseczno
AZS AWF Poznań
REKIN Warszawa
2:19.08
2:18.38
2:15.87
1:24.44
2:14.56
2:16.80
2:18.50
2:22.25
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Umiński Grzegorz
Klimczuk Karol
Kurowski Olaf
Kawczak Radosław
Bauer Jakub
Wawer Mateusz
Wêglarz Kamil
Meszka Ernest
97
97
97
97
97
97
97
97
TRÓJKA Łódź
AZS-AWFiS Gdańsk
MTP Lublinianka
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków
ÓSEMKA Oświêcim
NAWA Skierniewice

1:20.57
1:19.81
1:18.87
1:18.54
1:18.60
1:19.38
1:20.23
1:21.24
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Woźniak Grzegorz
Tombarkiewicz Józef
Kolczyński Stanisław
Salik Borys
Juc Aleksander
Palica Lukasz
Machul Grzegorz
Stec Adam
97
97
97
97
97
97
97
97
2-ka MORENA Gdańsk
JORDAN Kraków
KAPRY Pruszków
ATOL Oleśnica
MEDUZA Warszawa
JUVENIA Wrocław
Korona-Swim Kielce
MKP Szczecin

1:17.92
1:16.27
1:15.11
1:11.76
1:12.96
1:16.03
1:16.96
1:18.27
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Błądek Arkadiusz
Olaszewski Dominik
Kasparek Grzegorz
Murzyn Dawid
Misiak Michał
Knapowski Kacper
Sêk Krzysztof
Dura Damian
97
97
97
97
97
97
97
97
MOTYL Stalowa Wola
GOSiR Piaseczno
JORDAN Kraków
JORDAN Kraków
DELFIN Włocławek
SP 63 Bydgoszcz
PINGWINY Warszawa
UKS 190 Łódź

1:17.86
1:16.19
1:14.68
1:11.15
1:12.22
1:15.65
1:16.76
1:18.14
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Małagowski Karol
Goliński Patryk
Brzuś Michał
Leszman Sebastian
Raducki Arkadiusz
Hendzel Konrad
Chmurzyński Łukasz
Grzywa Karol



97
97
97
97
97
97
97
97
OSiR Piotrków Tryb
BUKS Warszawa
ORKA Zamość
AVIA Świdnik
WARTA Poznań
MKS IKAR Mielec
TRÓJKA Łódź
FALA Kraśnik
1:17.75
1:16.07
1:13.44
1:09.42
1:11.88
1:15.30
1:16.44
1:18.11
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 26
09-06-28 - 10:08
Dziewcząt, 200m klasyczny12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:33.89
2:39.57
Kacprzak Marta
Szpucha Katarzyna
JELOD
OLALE
Warszawa
Łódz
01-12-01
08-11-08


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
5
6
7
Świeca Kamila
Marciniak Martyna
Szczepanik Gabriela
Walczak Aleksandra
Zieja Karina
Ćwikowska Paulina
97
97
97
97
97
97
SOKÓŁ Rzeszów
KAPRY Pruszków
SOKÓŁ Rzeszów
KAPRY Pruszków
BUKS Warszawa
Olimpijczyk Suwałki

NT
NT
NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Greglak Marta
Świderska Patrycja
Sztandera Daria
Marciniak Oliwia
Senetelska Olga
Klamecka Olga
Grabowska Karolina
Porczyńska Zuzanna
97
97
97
97
97
97
97
97
ZRYW Opole
PŁYWAK Bochnia
9-tka OSRiR Kalisz
9-tka OSRiR Kalisz
KORONA Kraków
Słowianka Gorzów
KP MZOS Płock
Olimpijczyk Aleks.Ł

NT
NT
4:04.41
3:15.25
4:03.82
4:29.00
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamińska Daria
Chrubczyńska Adrianna
Jończyk Aleksandra
Kwiatkowska Monika
Hopało Maja
Łaczkowska Karolina
Samulik Magdalena
Wiśniewska Natalia

97
97
97
97
97
97
97
97
WODNIK Radom
DELFIN Inowrocław
UKS 190 Łódź
UKS SALMO Żory
SKALAR Słupsk
TRÓJKA Łódź
UNIA Tarnów
JEDYNKA Poznań
3:13.60
3:12.90
3:11.76
3:11.06
3:11.19
3:12.73
3:12.91
3:14.26
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowicka Julia
Rolnik Kinga
Ciszek Weronika
Jaromin Aleksandra
Janiszkiewicz Katarzyna
Kaniak Aleksandra
Szczuka Klaudia
Brzezina Oliwia
97
97
97
97
97
97
97
97
UKS 190 Łódź
GÓRNIK Radlin
BOBRY Dêbica
MOSiR Mysłowice
KP MZOS Płock
JUVENIA Wrocław
Słowianka Gorzów
VEGA Dobrodzień

3:10.57
3:10.14
3:09.30
3:08.92
3:09.26
3:09.37
3:10.49
3:10.68
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nockiewicz Paulina
Świerczek Monika
Pawlicka Amanda
Widomska Paulina
Teresko Anna
Prysok Julia
Redosz Marta
Chmiel Aleksandra
97
97
97
97
97
97
97
97
SKALAR Warszawa
PIĄTKA Chorzów
PIRANIA Jarocin
STP Nowy Sącz
MOS Dąbrowa Górn.
VEGA Dobrodzień
SKALAR Słupsk
ORKA Zamość

3:08.25
3:05.48
3:00.64
2:56.69
2:58.92
3:04.37
3:07.39
3:08.58
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gajda Zuzanna
Urbańska Joanna
Bazyl Magdalena
Niklarz Maria
Łukaszewicz Zuzanna
Sadurska Martyna
Reszotko Julia
Rutkowska Zuzanna

97
97
97
97
97
97
97
97
ORKA Sochaczew
DELFIN Włocławek
AQARIUS Myślenice
RUCH Grudziądz
ATP Augustów
MTP Lublinianka
MKP Szczecin
MKS ROS Pisz
3:08.15
3:05.13
2:59.61
2:53.51
2:58.44
3:02.68
3:06.82
3:08.53
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kliber Agnieszka
Marcinkiewicz Agata
Michalczyk Urszula
Bukowska Kaja
Suder Marta
Mendowska Paulina
Wójcik Claudia
Maciejewska Joanna



97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
Warszawianka
PŁYWAK Bochnia
SKALAR Słupsk
CKiS Skawina
WARTA Poznań
WARTA Poznań
MTP Lublinianka
3:07.70
3:05.07
2:59.17
2:53.15
2:56.83
3:01.40
3:05.94
3:08.45
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 27
09-06-28 - 10:37
Chlopców, 200m klasyczny

12 lat
Lista startowa Eliminacje

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
2:27.03
2:35.40
Tracz Adrian
Pacholczyk Mateusz
JOKRA
KOOLS
Kraków
Szczytno
02-12-14
04-12-10


Rok ur.
Seria 1 z 7
3
4
5
Pastuszuk Łukasz
Semczuk Radosław
Werbik Marcel

97
97
97
ORLIK Lublin
FOKA Sandomierz
BUKS Warszawa
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Łaguna Paweł
Paluszkiewicz Dawid
Nowodworski Dawid
Sowa Marcin
Rusztyk Jakub
Szyszko Maciej
Puchacz Damian
Trefler Michał
97
97
97
97
97
97
97
97
KORMORAN Olsztyn
2-ka MORENA Gdańsk
MOS Dąbrowa Górn.
MOTYL Stalowa Wola
DELFIN Inowrocław
AZS AWF Poznań
MARLIN Gryfino
Ostrobramska W-wa

NT
4:06.92
4:00.00
3:23.07
4:00.00
4:06.00
4:15.09
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dyda Jakub
Lipiński Tomasz
Brzóska Krzysztof
Droś Patryk
Staszak Rafał
Tybiszewski Hubert
Ścibiorek Krzysztof
Chmielewski Kacper
97
97
97
97
97
97
97
97
KS SPEED Jasło
JUVENIA Wrocław
MOTYL Stalowa Wola
MOS Katowice
MKP Szczecin
9-tka OSRiR Kalisz
SKS START Łódź
JEDYNKA Ożarów Maz

3:14.88
3:12.61
3:11.49
3:10.43
3:11.01
3:12.20
3:13.47
3:20.85
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamczyk Patryk
Juchno Szymon
Dorociak Michał
Staruch Jan
Karpeta Michał
Adamczyk Hubert
Swieczkowski-Feiz Janusz
Tański Paweł
97
97
97
97
97
97
97
97
MKP Szczecin
MOS Dąbrowa Górn.
ORKA Sochaczew
KORMORAN Olsztyn
UKS 48 Czêstochowa
ORKA Zamość
REKIN Warszawa
SKS START Łódź

3:10.41
3:08.38
3:07.30
3:05.19
3:06.45
3:08.16
3:09.76
3:10.42
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Cieślar Igor
Klekowski Jakub
Kowalski Patryk
Kaźmierczak Wojciech
Janicki Jakub
Kanak Michał
Krawiel Michal
Machowski Filip
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Busko-Zdrój
KAPRY Pruszków
DELFINEK Bytom
REKIN Warszawa
BATORY Sokółka
MKS IKAR Mielec

3:04.41
3:01.09
2:56.50
2:49.41
2:53.95
2:58.38
3:01.58
3:05.00
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Nieczyporowski Łukasz
Łubiński Michał
Pierzyński Michał
Fedorowicz Jakub
Grabczak Dawid
Włodarczyk Stanisław
Mazgaj Tomasz
Jaworski Filip

97
97
97
97
97
97
97
97
WARTA Poznań
MTS Kwidzyn
TRÓJKA Łódź
WODNIK Radom
WISŁA Puławy
MKP Szczecin
ZNICZ Koszalin
ZNICZ Koszalin
3:04.28
3:00.82
2:55.44
2:49.23
2:53.13
2:57.77
3:01.47
3:04.82
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Lechowicz Filip
Porzeżyński Filip
Szmajda Michał
Żmija Marek
Kubot Szymon
Pniak Mikołaj
Żak Patryk
Kuczak Tomasz
97
97
97
97
97
97
97
97
JORDAN Kraków
MOS Dąbrowa Górn.
Olimpijczyk Suwałki
MOS Katowice
WARTA Poznań
JORDAN Kraków
FALA Ropczyce
KORNER Zielona G



3:03.14
3:00.81
2:55.02
2:47.98
2:52.67
2:57.11
3:01.23
3:04.64
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 28
09-06-28 - 11:06
Dziewcząt, 800m dowolny12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
9:07.20
9:21.80
Goliszewska Bogusława
Perkowska Katarzyna
STSZC
STSZC
Szczecin
Stargard Szcz.
79-12-09
70-12-15


Rok ur.
Seria 1 z 5
3
4
5
6
Bożek Dominika
Maj Wiktoria
Piechowiak Aisza
Zimińska Julia
97
97
97
97
ÓSEMKA Oświêcim
JUVENIA Wrocław
WARTA Poznań
REKIN Warszawa

NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabowska Martyna
Walczak Katarzyna
Jasek Alicja
Rutkowska Zuzanna
Ciebielska Adrianna
Śliwińska Marta
Wozniak Natalia
Nowak Julia
97
97
97
97
97
97
97
97
9-tka OSRiR Kalisz
WARTA Poznań
ŚLĄSK Wrocław
MKS ROS Pisz
Słowianka Gorzów
MOS Dąbrowa Górn.
MOS Dąbrowa Górn.
Słowianka Gorzów

13:22.16
11:49.30
11:44.20
11:24.26
11:30.00
11:45.00
11:55.00
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Mazur Agnieszka
Sadowska Natalia
Domańska Julia
Onoszko Magdalena
Przymus Agata
Wysocka Klaudia
Procek Jagoda
Ockoś Paulina
97
97
97
97
97
97
97
97
SKALAR Słupsk
Olimpijczyk Suwałki
DELFIN Legionowo
Słowianka Gorzów
SKS START Łódź
SIÓDEMKA Sopot
DELFIN Inowrocław
GÓRNIK Sosnowiec

11:19.92
11:12.00
11:05.94
11:00.79
11:01.94
11:10.20
11:17.42
11:21.79
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Kowalska Monika
Filipiak Wiktoria
Zawolik Wiktoria
Kubacka Magda
Loranty Patrycja
Dyna Angelika
Trojgo Bogna
Stêpień Natalia
97
97
97
97
97
97
97
97
SP 63 Bydgoszcz
MKP Szczecin
KSZO Ostrowiec Św
HAJDUKI Chorzów
KSZO Ostrowiec Św
JORDAN Kraków
SKALAR Warszawa
PIATKA Konstantynów

10:57.54
10:55.03
10:40.62
10:32.81
10:37.44
10:47.97
10:55.73
11:00.20
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 planowane w sesji 6  (09-06-28 - 15:45)


<< TOP >>
Konkurencja 29
09-06-28 - 11:55
Chlopców, 800m dowolny12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
8:32.92
9:13.78
Bernatowicz Sebastian
Tarczyński Marcin
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Warszawa
07-12-21
02-10-04


Rok ur.
Seria 1 z 6
3
4
5
6
Muller Maksym
Szeląg Ernest
Ruszkowski Kacper
Popielec Michał
97
97
97
97
Słowianka Gorzów
KSZO Ostrowiec Św
ÓSEMKA Oświêcim
Słowianka Gorzów

NT
NT
NT
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pastuszuk Łukasz
Sowier Wojciech
Durajczyk Michał
Tchórzewski Krzysztof
Krawiec Michał
Misterka Krzysztof
Konopka Mateusz
Koptyra Artur

97
97
97
97
97
97
97
97
ORLIK Lublin
JORDAN Kraków
IKS Konstancin
DELFIN Oborniki W
BOBRY Dêbica
UNIA Tarnów
FLOTA Gdynia
MOTYL Stalowa Wola
NT
12:01.78
11:18.00
11:15.53
11:16.33
11:30.00
12:20.00
NT
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiak Bartłomiej
Młynarczyk Adrian
Kokot Damian
Staruch Jan
Sokołowski Ziemowit
Kaczorowski Jakub
Staszak Rafał
Frątczak Mateusz
97
97
97
97
97
97
97
97
ORLIK Lublin
JORDAN Kraków
MKP Szczecin
KORMORAN Olsztyn
AZS AWF Poznań
Żoliborz Warszawa
MKP Szczecin
UKS 190 Łódź

11:15.21
10:57.42
10:56.17
10:53.03
10:55.98
10:57.10
10:59.58
11:15.21
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kukowka Rafael
Kondrasiuk Jan
Siński Sebastian
Kil Kacper
Stecko Michał
Cwalina Kacper
Juchno Szymon
Bujak Piotr
97
97
97
97
97
97
97
97
VEGA Dobrodzień
Warszawianka
REKIN Warszawa
ORZEŁ Elbląg
KAPRY Pruszków
NAWA Skierniewice
MOS Dąbrowa Górn.
Korona-Swim Kielce

10:52.66
10:47.12
10:42.35
10:38.64
10:41.54
10:42.51
10:49.88
10:52.77
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pluta Piotr
Sola Kornel
Misiak Michał
Porzeżyński Filip
Maciejewski Paweł
Brzeziński Jakub
Dytkowski Jan
Szulgo Filip
97
97
97
97
97
97
97
97
KORNER Zielona G
FALA Kraśnik
DELFIN Włocławek
MOS Dąbrowa Górn.
KORMORAN Olsztyn
GOSiR Piaseczno
KSZO Ostrowiec Św
MKP Szczecin

10:36.88
10:27.94
10:21.46
10:19.59
10:20.10
10:22.77
10:28.50
10:37.59
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 6 planowane w sesji 6  (09-06-28 - 15:45)


<< TOP >>
Konkurencja 28
09-06-28 - 16:55
Dziewcząt, 800m dowolny12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
9:07.20
9:21.80
Goliszewska Bogusława
Perkowska Katarzyna
STSZC
STSZC
Szczecin
Stargard Szcz.
79-12-09
70-12-15


Rok ur.
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Rostowska Wiktoria
Marciniak Żaneta
Bagińska Zofia
Karpisz Milena
Ziêba Katarzyna
Magner Agata
Nita Anna
Pawlikowska Magdalena
97
97
97
97
97
97
97
97
MOS Dąbrowa Górn.
PIATKA Konstantynów
SIÓDEMKA Sopot
Olimpijczyk Aleks.Ł
ROKITA Brzeg Dln
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódź
SIÓDEMKA Sopot



10:30.65
10:23.95
10:23.19
10:04.18
10:04.84
10:23.67
10:28.46
10:31.61
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 29
09-06-28 - 17:07
Chlopców, 800m dowolny12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Mlodz 13-lat
Rekord Polski Mlodz 12-lat
8:32.92
9:13.78
Bernatowicz Sebastian
Tarczyński Marcin
AQBYD
BUWAR
Bydgoszcz
Warszawa
07-12-21
02-10-04


Rok ur.
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Zuchowski Ernest
Chołda Łukasz
Kowalski Patryk
Katolik Bartosz
Stachowiak Łukasz
Siejak Jakub
Smogorzewski Krystian
Szymula Maciej
97
97
97
97
97
97
97
97
OLIMP Lêbork
JORDAN Kraków
UNIA Busko-Zdrój
MOS Dąbrowa Górn.
AZS AWF Poznań
DELFINEK Łuków
GIGANT Wrocław
MAL WOPR Malbork



10:18.88
10:10.79
10:06.05
9:52.79
10:05.84
10:09.77
10:14.98
10:19.45
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 30
09-06-28 - 17:29
Dziewcząt, 4 x 100m zmienny12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
4:31.62
4:47.41
POLONIA Warszawa
SHARK Rudna
POWAR
SHRUD
Wyszków
Nowa Ruda
05-12-22
08-12-13


Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
7
JORDAN Kraków
MTP Lublinianka
TRÓJKA Łódź
SIÓDEMKA Sopot
DELFIN Włocławek
Słowianka Gorzów
KAPRY Pruszków

JORDAN Kraków
MTP Lublinianka
TRÓJKA Łódź
SIÓDEMKA Sopot
DELFIN Włocławek
Słowianka Gorzów
KAPRY Pruszków
5:29.44
5:25.67
5:22.21
5:21.47
5:21.58
5:24.13
5:25.75
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
PŁYWAK Bochnia
KORNER Zielona G
Olimpijczyk Aleks.Ł
WARTA Poznań
9-tka OSRiR Kalisz
MOS Dąbrowa Górn.
SKALAR Warszawa
SKALAR Słupsk



PŁYWAK Bochnia
KORNER Zielona G
Olimpijczyk Aleks.Ł
WARTA Poznań
9-tka OSRiR Kalisz
MOS Dąbrowa Górn.
SKALAR Warszawa
SKALAR Słupsk
5:19.13
5:18.35
5:17.17
5:11.25
5:13.54
5:18.15
5:18.41
5:19.82
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
<< TOP >>
Konkurencja 31
09-06-28 - 17:52
Chlopców, 4 x 100m zmienny

12 lat
Lista startowa

Rekord Polski Klub 13-lat
Rekord Polski Klub 12-lat
4:15.52
4:34.78
Novita-10 Zielona Góra
KORMORAN Olsztyn
NOZIE
KOOLS
Zielona Góra
Szczytno
98-12-18
04-12-11


Seria 1 z 2
2
3
4
5
6
7
MOTYL Stalowa Wola
KORMORAN Olsztyn
MOS Dąbrowa Górn.
AZS AWF Poznań
MKS IKAR Mielec
Słowianka Gorzów

MOTYL Stalowa Wola
KORMORAN Olsztyn
MOS Dąbrowa Górn.
AZS AWF Poznań
MKS IKAR Mielec
Słowianka Gorzów
5:27.99
5:22.64
5:14.42
5:17.50
5:23.23
5:32.17
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Olimpijczyk Suwałki
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków - 1
WARTA Poznań
MKP Szczecin
JORDAN Kraków - 2
ZNICZ Koszalin



Olimpijczyk Suwałki
GOSiR Piaseczno
TRÓJKA Łódź
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
MKP Szczecin
JORDAN Kraków
ZNICZ Koszalin
5:09.91
5:09.82
5:06.96
5:00.68
5:04.07
5:09.01
5:09.84
5:10.99
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___