Harmonogram sesji nr 1 - 1 Dzień-Eliminacje09-06-26 - 9:00

Rozgrzewka:  8:00 do 8:55

9:001. 200m dowolnyDziewczątEliminacje120:226 Serie
9:222. 200m dowolnyChlopcówEliminacje120:257 Serie
9:473. 50m motylkowyDziewczątEliminacje120:148 Serie
10:014. 50m motylkowyChlopcówEliminacje120:127 Serie
10:135. 200m grzbietowyDziewczątEliminacje120:226 Serie
10:356. 200m grzbietowyChlopcówEliminacje120:246 Serie
10:597. 100m zmiennyDziewczątEliminacje120:2410 Serie
11:238. 100m zmiennyChlopcówEliminacje120:239 Serie
11:46Koniec sesjiCałkowity czas

2:46
Harmonogram sesji nr 2 - 1 Dzień-Finały09-06-26 - 17:00

Rozgrzewka:  15:45 do 16:40

17:001. 200m dowolnyDziewczątFinał120:072 Serie
17:072. 200m dowolnyChlopcówFinał120:072 Serie
17:143. 50m motylkowyDziewczątFinał120:042 Serie
17:184. 50m motylkowyChlopcówFinał120:032 Serie
17:211. 200m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:05
17:262. 200m dowolnyChlopcówCeremonia medalowa0:05
17:315. 200m grzbietowyDziewczątFinał120:082 Serie
17:396. 200m grzbietowyChlopcówFinał120:072 Serie
17:463. 50m motylkowyDziewczątCeremonia medalowa0:05
17:514. 50m motylkowyChlopcówCeremonia medalowa0:05
17:567. 100m zmiennyDziewczątFinał120:052 Serie
18:018. 100m zmiennyChlopcówFinał120:052 Serie
18:065. 200m grzbietowyDziewczątCeremonia medalowa0:05
18:116. 200m grzbietowyChlopcówCeremonia medalowa0:05
18:169. 4 x 100m dowolnyDziewczątSerie na czas120:122 Serie
18:287. 100m zmiennyDziewczątCeremonia medalowa0:05
18:338. 100m zmiennyChlopcówCeremonia medalowa0:05
18:3810. 4 x 100m dowolnyChlopcówSerie na czas120:122 Serie
18:50Koniec sesjiCałkowity czas

1:50
Harmonogram sesji nr 3 - 2 Dzień-Eliminacje09-06-27 - 9:00

Rozgrzewka:  8:00 do 8:55

9:0011. 50m dowolnyDziewczątEliminacje120:138 Serie
9:1312. 50m dowolnyChlopcówEliminacje120:127 Serie
9:2513. 200m zmiennyDziewczątEliminacje120:205 Serie
9:4514. 200m zmiennyChlopcówEliminacje120:215 Serie
10:0615. 100m motylkowyDziewczątEliminacje120:156 Serie
10:2116. 100m motylkowyChlopcówEliminacje120:146 Serie
10:3517. 100m klasycznyDziewczątEliminacje120:187 Serie
10:5318. 100m klasycznyChlopcówEliminacje120:177 Serie
11:1019. 400m dowolnyDziewczątEliminacje120:396 Serie
11:4920. 400m dowolnyChlopcówEliminacje120:437 Serie
12:32Koniec sesjiCałkowity czas

3:32
Harmonogram sesji nr 4 - 2 Dzień-Finały09-06-27 - 16:45

Rozgrzewka:  15:45 do 16:40

16:459. 4 x 100m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:05
16:5010. 4 x 100m dowolnyChlopcówCeremonia medalowa0:05
16:550:05
17:0011. 50m dowolnyDziewczątFinał120:032 Serie
17:0312. 50m dowolnyChlopcówFinał120:042 Serie
17:0713. 200m zmiennyDziewczątFinał120:082 Serie
17:1514. 200m zmiennyChlopcówFinał120:072 Serie
17:2211. 50m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:05
17:2712. 50m dowolnyChlopcówCeremonia medalowa0:05
17:3215. 100m motylkowyDziewczątFinał120:052 Serie
17:3716. 100m motylkowyChlopcówFinał120:052 Serie
17:4213. 200m zmiennyDziewczątCeremonia medalowa0:05
17:4714. 200m zmiennyChlopcówCeremonia medalowa0:05
17:5217. 100m klasycznyDziewczątFinał120:052 Serie
17:5718. 100m klasycznyChlopcówFinał120:052 Serie
18:0215. 100m motylkowyDziewczątCeremonia medalowa0:05
18:0716. 100m motylkowyChlopcówCeremonia medalowa0:05
18:1219. 400m dowolnyDziewczątFinał120:122 Serie
18:2420. 400m dowolnyChlopcówFinał120:122 Serie
18:3617. 100m klasycznyDziewczątCeremonia medalowa0:05
18:4118. 100m klasycznyChlopcówCeremonia medalowa0:05
18:4621. 4 x 50m dowolnyMieszaneSerie na czas120:103 Serie
18:5619. 400m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:05
19:0120. 400m dowolnyChlopcówCeremonia medalowa0:05
19:06Koniec sesjiCałkowity czas

2:21
Harmonogram sesji nr 5 - 3 Dzień-Eliminacje09-06-28 - 9:00

Rozgrzewka:  8:00 do 8:55

9:0022. 100m dowolnyDziewczątEliminacje120:167 Serie
9:1623. 100m dowolnyChlopcówEliminacje120:188 Serie
9:3424. 100m grzbietowyDziewczątEliminacje120:177 Serie
9:5125. 100m grzbietowyChlopcówEliminacje120:166 Serie
10:0726. 200m klasycznyDziewczątEliminacje120:297 Serie
10:3627. 200m klasycznyChlopcówEliminacje120:297 Serie
11:0528. 800m dowolnyDziewczątWolniejsze serie120:494 Serie
11:5429. 800m dowolnyChlopcówWolniejsze serie120:595 Serie
12:53Koniec sesjiCałkowity czas

3:53
Harmonogram sesji nr 6 - 3 Dzień-Finały09-06-28 - 15:45

Rozgrzewka:  14:45 do 15:40

15:4521. 4 x 50m dowolnyMieszaneCeremonia medalowa0:05
15:500:10
16:0022. 100m dowolnyDziewczątFinał120:052 Serie
16:0523. 100m dowolnyChlopcówFinał120:042 Serie
16:0924. 100m grzbietowyDziewczątFinał120:052 Serie
16:1425. 100m grzbietowyChlopcówFinał120:052 Serie
16:1922. 100m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:05
16:2423. 100m dowolnyChlopcówCeremonia medalowa0:05
16:2926. 200m klasycznyDziewczątFinał120:082 Serie
16:3727. 200m klasycznyChlopcówFinał120:082 Serie
16:4524. 100m grzbietowyDziewczątCeremonia medalowa0:05
16:5025. 100m grzbietowyChlopcówCeremonia medalowa0:05
16:5528. 800m dowolnyDziewczątNajszybsza seria120:121 Seria
17:0729. 800m dowolnyChlopcówNajszybsza seria120:121 Seria
17:1926. 200m klasycznyDziewczątCeremonia medalowa0:05
17:2427. 200m klasycznyChlopcówCeremonia medalowa0:05
17:2930. 4 x 100m zmiennyDziewczątSerie na czas120:132 Serie
17:4228. 800m dowolnyDziewczątCeremonia medalowa0:05
17:4729. 800m dowolnyChlopcówCeremonia medalowa0:05
17:5231. 4 x 100m zmiennyChlopcówSerie na czas120:142 Serie
18:0630. 4 x 100m zmiennyDziewczątCeremonia medalowa0:05
18:1131. 4 x 100m zmiennyChlopcówCeremonia medalowa0:05
18:16Koniec sesjiCałkowity czas

2:31