Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki IV-dzień  

Nr  31  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  32  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  33  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  34  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  35  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  36  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  37  800m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  38  1500m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  39  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  40  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  31
08-04-06
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   55.33
   55.24
Korc Agata
AZWROBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Wilk Katarzyna SK92Jordan Kraków57.8356.9285427.5129.41
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
2.Bochyńska Sonia90JuniorKluczbork58.4457.5182827.4430.07
3.Baranowska Magdalena93Solex Lebork58.6058.3979127.6630.73
4.Budzis Joanna90Polonia W-wa58.9058.4778828.2530.22
5.Miałka Monika89Warszawianka58.9958.4878727.7930.69
6.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole59.2058.6678028.3530.31
7.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa59.3058.7777628.4430.33
8.Korc Agata86AZSAWF Wrocław58.811:04.2177425.4738.74


B-Finał
9.Kawecka Anna92ARKA Kielce59.4459.2475828.3930.85
10.Majda Aleksandra90AZSAWF Wrocław1:00.5559.3375428.7030.63
11.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk59.9959.5074828.6030.90
12.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa1:00.0359.6474228.9430.70
13.Włostowska Karina9111-tka Jelenia59.8559.8173629.0230.79
14.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź1:00.571:00.3171829.1631.15
Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim1:00.391:00.3171828.7531.56
16.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia59.671:01.4574128.1133.34


17.


Zwiejska Agata


89


Delfin Toruń


1:00.18


Skreśl


723


29.06


31.12
18.Biskupska Alina88AZSAWF Wrocław1:00.8170029.3931.42
19.Olejniczak Agata92MZOS Płock1:00.9169729.2531.66
20.Szula Paulina91AZSAWF Katowice1:00.9269729.3031.62
21.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa1:01.0269329.4631.56
22.Kokot Marta89Polonia W-wa1:01.1368929.2131.92
23.Stawicka Joanna93Zryw Opole1:01.1768829.6831.49
24.Rutkowska Kornelia88MKP Szczecin1:01.3268329.3232.00
25.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice1:01.5667529.6831.88
26.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk1:01.6067429.8331.77
27.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock1:01.7067029.3532.35
28.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź1:02.0765829.9932.08
29.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań1:02.1165729.5732.54
30.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice1:02.1265729.2932.83
31.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka1:02.1365730.1232.01
32.Głowacka Ewa90Warszawianka1:02.2365330.5031.73
33.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim1:02.2465330.0832.16
34.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó1:02.2765230.1132.16
35.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.1:02.3565029.7832.57
36.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław1:02.4264730.3532.07
37.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice1:02.4664629.6132.85
38.Iwankowska Anna91Polonia W-wa1:02.5964230.4332.16
39.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań1:02.7063929.6633.04
40.Burdelak Agnieszka91AZSAWF Wrocław1:02.9263230.3832.54
41.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.1:02.9763129.8933.08
42.Kowalska Agata93Polonia W-wa1:03.0063030.1532.85
43.Misztal Dominika94REKIN W-wa1:03.3661930.2933.07
44.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław1:03.3861831.0032.38
45.Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole1:03.4761631.3232.15
46.Nawrocka Manuela90Trójka Czêstoch1:03.8760430.5533.32
47.Czerniak Gabriela91Wisła Puławy1:03.9160330.7633.15
48.Zera Patrycja89Polonia W-wa1:03.9360330.7633.17
49.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.1:04.1759630.3633.81
50.Słopiecka Maja94ARKA Kielce1:04.2459430.8033.44
51.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka1:04.3059231.1733.13
52.Zacharska Inga94REKIN W-wa1:04.3759030.4533.92
53.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.1:04.5158730.2734.24
54.Kijewska Kaja94ARKA Kielce1:04.9057630.8534.05
55.Wawrzynkiewicz Adrianna91Polonia W-wa1:05.1656930.9634.20
56.Jackowska Adrianna93Warszawianka1:05.1856931.2833.90
57.Szumigaj Karolina89Orka Zamość1:05.4956131.1234.37
58.Plak Agnieszka89Orlik Lublin1:05.5156031.4034.11
59.Pałka Ewa89MKP Szczecin1:05.8255231.9633.86
60.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław1:06.5253531.5634.96
61.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław1:07.0652231.5335.53
62.Ptasińska Olga88Polonia W-wa1:07.3351631.8435.49
63.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.1:07.3651531.9735.39
64.Remblewska Anna89Start Łódź1:17.6633636.1941.47
NWBarzycka Paulina86Olimpia Lublin


Nr  32
08-04-06
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005   49.16
   49.23
Gąsior Łukasz
POWARDebica


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa51.3250.1089623.6926.41
2.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.52.0750.2388923.7726.46
3.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa51.3550.7586224.3926.36
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
4.Witkowski Michał84AZS AWF W-wa51.8750.8085923.8726.93
5.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.51.6451.4083024.4726.93
6.Gêgotek Piotr84AZSAWF Katowice51.4851.5882624.1827.40
7.Wilk Robert86AZSAWF Katowice51.8151.7081524.9426.76
8.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków52.2052.3879225.0127.37


B-Finał
9.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa52.7852.4478125.3327.11
10.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice52.5052.4578125.3927.06
11.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa52.5952.6277425.5827.04
12.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka53.2352.7376825.5527.18
13.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec53.1952.8776225.6227.25
14.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław53.1453.0175625.5227.49
15.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk52.9053.1376125.6627.47
16.Luftman Adam91SłowiankaGorzów53.3553.2274725.4027.82


17.


Unold Marcin


86


AZSAWF Katowice


50.78


Skreśl


860


24.74


26.04
18.Przyborowski Piotr93MZOS Płock53.4873625.7927.69
19.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk53.5073625.8427.66
20.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz53.6173126.3527.26
21.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice53.6473026.0427.60
22.Zieliński Dawid92MKP Szczecin53.7572525.8927.86
23.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź53.8572126.1627.69
24.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.53.8872025.7628.12
25.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk54.0371425.8928.14
26.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław54.1271125.5128.61
27.Karpeta Piotr87Śląsk Wrocław54.1770926.1528.02
28.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim54.3470225.6728.67
29.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim54.4169926.1228.29
30.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las54.4369826.2328.20
31.Bucki Paweł86AZSAWF Katowice54.4769726.1928.28
32.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław54.5169526.6627.85
33.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy54.5269526.5527.97
34.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim54.6768926.6428.03
35.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin54.7468726.5528.19
36.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź55.0267627.0427.98
37.Dominiak Marcin90Warszawianka55.0367626.3528.68
38.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów55.0667526.3628.70
39.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.55.1167326.5828.53
40.Ziêba Łukasz89Flota Gdynia55.1567126.6328.52
41.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole55.1867026.6228.56
42.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.55.2866727.2428.04
43.Janas Krzysztof93REKIN W-wa55.3166626.4628.85
44.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa55.3866327.0128.37
45.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź55.4366126.9328.50
46.Żyznowski Michał92MZOS Płock55.4866027.1628.32
47.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.55.7265127.0628.66
48.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia55.7764926.7928.98
49.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.55.8764627.0428.83
50.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław55.9464326.5329.41
51.Kandulski Daniel91MKP Szczecin56.0464027.1028.94
52.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń56.1563626.7229.43
53.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi56.2263426.7429.48
54.Harabin Mateusz90ARKA Kielce56.2563327.0229.23
55.Janas Piotr90Warszawianka56.3662927.3629.00
56.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa56.3762926.8829.49
57.Pąchalski Tomasz86AZSAWF Katowice56.4762526.1630.31
58.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz56.5062427.3229.18
59.Walczak Joachim89Warszawianka56.5762226.8229.75
60.Siński Mateusz94REKIN W-wa56.6761927.2729.40
61.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.56.8561327.1329.72
62.Gawroński Michał90Bobry Debica57.1760327.7229.45
63.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław57.2959927.3229.97
64.Pietrzyk Patryk92Start Łódź57.5259227.4930.03
65.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec57.6258927.6729.95
66.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin57.6358827.2130.42
67.Pawlak Radosław89Start Łódź57.7058627.6430.06
68.Maciejewski Adam87Delfin Toruń57.7258627.6630.06
69.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw58.0957427.6830.41
70.Kêcik Łukasz94Lublinianka58.1157427.8630.25
71.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź58.6655827.9530.71
72.Fara Kacper94Bobry Debica58.7355628.2530.48
73.Fronia Kamil9211-tka Jelenia58.8655228.0430.82
74.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec59.0754627.8331.24
75.Sobstyl Jan89Orlik Lublin59.2054328.3330.87
76.Bielawski Michał93REKIN W-wa59.3054028.2731.03
77.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław59.6952928.4431.25
78.Matryba Paweł94REKIN W-wa1:00.0452028.8031.24
79.Rdzeń Rafał89Start Łódź1:00.3851228.4831.90
80.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole1:00.4151128.9331.48
81.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa1:01.1349329.5531.58
82.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.1:01.2049128.8632.34
NWDêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz
NWHaas Mateusz88AZSAWF Wrocław
NWSławiński Mateusz86AZSAWF Wrocław


Nr  33
08-04-06
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 1:08.54
1:09.01
Kamińska Beata
AZGDAMontreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Kamińska Beata80AZSAWF Gdańsk1:11.711:10.1187333.0437.07
2.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.1:12.811:11.2683233.2538.01
3.Ostrowska Agnieszka  SR90Wodnik Rawicz1:12.881:11.6381934.5537.08
4.Hryniewicz Luiza90Trójka Łódź1:12.691:11.7881433.2838.50
5.Prêdecka Iwona SO89Unia Oświecim1:13.021:12.9877434.8938.09
6.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin1:13.771:13.5675634.6338.93
7.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław1:13.811:13.6675335.4938.17
8.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó1:13.931:13.6775334.7038.97


B-Finał
9.Jamborska Ewa SO89Unia Oświecim1:15.131:14.2173635.7338.48
10.Marczak Monika SO91MOSM Tychy1:15.801:14.3773134.5339.84
11.Ścieszko Ewa90Start Łódź1:15.901:14.4073135.2039.20
12.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg1:14.491:14.7372835.2539.48
13.Janczewska Anna91Polonia W-wa1:14.921:14.8271834.5340.29
14.Sêktas Zuzanna93BUKS Warszawa1:15.941:15.1970835.6239.57
15.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim1:17.521:16.7466637.0039.74
16.Podsiadła Agnieszka89Orlik Lublin1:17.981:17.8663736.8241.04


17.


Lewińska Karolina SO


93


Unia Oświecim


1:13.97


Skreśl


743


34.78


39.19
18.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole1:15.39Skreśl70234.9740.42
19.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce1:15.87Skreśl68935.0940.78
20.Paluszek Weronika93Śląsk Wrocław1:15.94Skreśl68736.0239.92
21.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch1:16.54Skreśl67135.7240.82
22.Dembniak Katarzyna90Victoria Racibó1:16.68Skreśl66736.0240.66
23.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław1:17.87Skreśl63737.2340.64
24.Swiec Maria91MKP Szczecin1:18.1962937.6040.59
25.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk1:18.4762337.3841.09
26.Stopczyńska Sandra90Warszawianka1:18.4862236.1842.30
27.Górecka Ewelina88ARKA Kielce1:18.5862036.6741.91
28.Czerniak Monika92Bobry Debica1:19.2060637.7241.48
29.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź1:19.3560237.9341.42
30.Wojdak Kamila89MKP Szczecin1:19.6259637.5742.05
31.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.1:20.8057037.4843.32
32.Muller Anna SP92Warta Poznań1:21.2456138.4842.76
33.Kołacz Vivienne91MKP Szczecin1:22.1154338.0744.04
34.Kostecka Joanna89Zryw Opole1:23.1752339.1644.01
35.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica1:23.2152239.2843.93
36.Halicka Dorota89Warszawianka1:23.6051539.4844.12
37.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź1:34.8535244.9949.86
NWCzerska Sandra90Warszawianka


Nr  34
08-04-06
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 1:02.12
1:01.57
Kuczko Sławomir
AZWARGorzów Wlkp


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Gałka Piotr88AZS AWF W-wa1:03.251:02.8187829.8432.97
2.Wolniak Sławomir SO88Unia Oświecim1:03.621:02.8587729.5433.31
3.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa1:02.821:02.9687829.5433.42
4.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa1:04.231:03.4985030.0333.46
5.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice1:04.521:04.6081030.0334.57
Min-12 ME Jun
6.Machnik Mikołaj93MOS Katowice1:05.671:05.0579130.2234.83
RP Jun-15lat
7.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław1:05.711:05.3178130.6034.71
8.Rowiński Filip90Polonia W-wa1:05.151:05.5478730.2835.26


B-Finał
9.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn1:06.031:04.9879330.7634.22
10.Kotynia Jakub88Start Łódź1:06.481:05.5177430.7034.81
11.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec1:05.911:05.6676931.0134.65
12.Jasionowski Tomasz  SG89AZSAWF Gdańsk1:05.931:05.8376330.3935.44
13.Safrończyk Piotr88Juvenia Białyst1:06.241:06.0575530.3435.71
14.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław1:06.151:06.2275230.9335.29
15.Jachowicz Piotr90Start Łódź1:06.621:06.3674531.8434.52
16.Guzik Jakub SK91Wodnik Krosno1:06.301:06.5874731.2235.36


17.


Duszyński Tomasz


76


Lublinianka


1:06.72


733


31.67


35.05
18.Kobus Kamil89MKP Szczecin1:07.0372331.5435.49
19.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia1:07.0772131.2335.84
20.Szulich Dawid90DelfinLegionow1:07.1172030.9336.18
21.Stachura Maciej SK91Zryw Opole1:07.1371931.5535.58
22.Nasiłowski Damian91MKP Szczecin1:07.4570931.2636.19
23.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi1:07.7070131.3436.36
24.Dobosz Kamil92MZOS Płock1:08.0169231.7036.31
25.Grzejszczak Paweł90Polonia W-wa1:08.0968931.3536.74
26.Wypych Filip91Trójka Łódź1:08.2168632.0336.18
27.Pakuła Konrad85AZSAWF Katowice1:08.6467331.1237.52
28.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.1:08.7167132.0436.67
Brodowski Igor92Polonia W-wa1:08.7167132.1236.59
30.Białek Piotr SP92Warta Poznań1:08.8966632.3736.52
31.Klimczak Artur89Start Łódź1:09.1265931.7837.34
32.Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.1:09.1465831.3037.84
33.Waliszewski Daniel91MZOS Płock1:09.3065433.0036.30
34.Swierczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin1:09.3265331.9037.42
35.Paczkowski Damian87Polonia W-wa1:09.5164830.9138.60
36.Rokita Michał93AZSAWF Katowice1:10.2962732.5837.71
37.Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław1:10.3762432.1038.27
38.Klecha Dawid SO91Górnik Radlin1:11.1260532.2238.90
39.Zych Jakub SK90Jordan Kraków1:11.6359233.1938.44
40.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów1:11.7958832.6539.14
41.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.1:12.9156133.5539.36
42.Kêpka Maciej94REKIN W-wa1:13.7054434.5039.20
43.Osiński Szymon94Delfinek Łuków1:13.7854234.5639.22
44.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw1:13.7954233.4240.37
45.Dąbrowski Mateusz92Nawa Skierniewi1:14.7052234.4540.25
46.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław1:14.9151834.7640.15
47.Treliński Bartosz94Orka Jedrzejów1:15.8949834.4541.44
48.Turkowski Michał89Jedynka Łódź1:16.5348534.7741.76
DYSKW.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków
NWPik Paweł88Orlik Lublin
NWTyniec Bartłomiej89Orlik Lublin


Nr  35
08-04-06
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   26.83Urbańczyk AleksandraTRLODOstrowiec Św.


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Dowgiert Anna90Juvenia Białyst28.1727.81839
2.Gembicka Małgorzata85AZSAWF Wrocław28.5827.93828
3.Radlińska Marcelina93Orka Zamość28.7228.29797
Min ME Jun
4.Ptasińska Katarzyna90Polonia W-wa28.7128.76762
5.Żak Dominika89AZS AWF W-wa28.7228.78762
6.Czerniak Gabriela91Wisła Puławy29.2428.86751
7.Gołebiowska Joanna82AZS AWF W-wa29.0229.24738
8.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa29.3529.76714


B-Finał
9.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka29.5829.03738
10.Bochyńska Sonia90JuniorKluczbork29.4229.15728
11.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik29.6229.18726
12.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suw29.5629.19725
13.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole29.5029.26720
14.Kokot Marta89Polonia W-wa29.6829.66691
Gapińska Agnieszka84AZS AWF W-wa29.5829.66697
16.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim29.7029.88689


17.


Skutela Martyna


91


AZSAWF Katowice


29.71


688
Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce29.71688
19.Czerska Sandra90Warszawianka29.82680
20.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław30.02667
21.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław30.05665
22.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim30.06664
Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice30.06664
24.Łuczak Marlena92MKP Szczecin30.08663
25.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań30.10662
26.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim30.11661
27.Włostowska Karina9111-tka Jelenia30.13660
28.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa30.17657
29.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim30.20655
30.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica30.31648
31.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia30.34646
32.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań30.43640
33.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź30.44640
34.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice30.46638
35.Kaczmarek Agnieszka SP90Astromal-Akwawi30.48637
36.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn30.58631
37.Misztal Dominika94REKIN W-wa30.63628
38.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa30.65627
39.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.31.08601
40.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.31.14597
41.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock31.25591
Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków31.25591
43.Szumigaj Karolina89Orka Zamość31.32587
44.Zbucka Paulina88Orlik Lublin31.37584
45.Małecka Agnieszka93Solex Lebork31.39583
46.Głowacka Ewa90Warszawianka31.45580
Czapla Magdalena92AZSAWF Katowice31.45580
48.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk31.51577
Hałaczek Barbara92Trójka Łódź31.51577
50.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa31.56574
51.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole31.61571
52.Jackowska Adrianna93Warszawianka31.71566
53.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław31.75564
54.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw31.78562
55.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole31.80561
56.Czerniak Monika92Bobry Debica31.87557
57.Panek Agata93Solex Lebork31.92555
58.Kozakiewicz Marta90Juvenia Białyst31.95553
59.Olejniczak Agata92MZOS Płock32.04548
60.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.32.05548
61.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.32.07547
62.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź32.10545
63.Kucharska Karolina88Start Łódź32.35533
64.Matyaszek Anna94REKIN W-wa32.45528
65.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.32.90506
66.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.33.90463
NWKorc Agata86AZSAWF Wrocław


Nr  36
08-04-06
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1996   24.41Gałka KonradWIKRAOświecim


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa25.1324.56881
2.Czerniak Konrad89Wisła Puławy24.5824.67878
3.Lewandowski Maciej86AZS AWF W-wa25.0824.72864
4.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź25.2024.91844
5.Gawłowicz Krzysztof87AZSAWF Katowice25.5325.35801
6.Czarnecki Mikołaj89Orlik Lublin25.5825.37799
7.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz25.5325.48788
8.Tyszkowski Sebastian83AZSAWF Wrocław25.3425.60802


B-Finał
9.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice25.5925.66778
10.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec25.8625.75764
11.Bziuk Wojciech87MZOS Płock25.8325.86757
12.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław26.0425.99743
13.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó25.9426.13747
14.Rzeczkowski Piotr90Gigant Wrocław25.9326.21748
15.Paszek Marcin89Warta Poznań26.2426.73722
16.Zawadka Michał89Warszawianka26.2928.53718


17.


Wiśniewski Bartosz


87


AZSAWF Katowice


25.87


Skreśl


753
18.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk26.20Skreśl725
19.Konarzewski Jan88Warszawianka26.26Skreśl720
20.Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań26.31716
21.Brygoła Wojciech86Orlik Lublin26.34714
22.Jabłoński Marcin90Juvenia Białyst26.39710
23.Soborski Kamil88Start Łódź26.41708
24.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa26.43706
25.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin26.52699
26.Bulak Michał92Orka Zamość26.56696
Szymborski Łukasz88Delfin Toruń26.56696
28.Zawada Mateusz92Solex Lebork26.65689
29.Mróz Marek83AZSAWF Katowice26.66688
30.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia26.76681
31.Szubert Bartosz88MOSiR Sopot26.83675
32.Certa Maciej91Wisła Puławy26.87672
33.Wojszko Patryk88AZSAWF Wrocław26.92669
34.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk26.95666
35.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław27.00663
36.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew27.04660
37.Bucki Paweł86AZSAWF Katowice27.06658
38.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi27.11655
39.Gniadek Damian93Trójka Łódź27.14652
40.Matuszczak Grzegorz91KORNER Ziel.G.27.15652
41.Niewiński Marcin91AZS AWF W-wa27.21647
42.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa27.37636
43.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim27.43632
44.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi27.55624
45.Janas Krzysztof93REKIN W-wa27.58622
46.Siwuchowicz Michał SP89Warta Poznań27.65617
47.Choiński Michał90VictoriaJózefów27.70614
48.Wilamowski Bartłomiej91Nawa Skierniewi27.88602
49.Rdzeń Rafał89Start Łódź27.89601
50.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków27.91600
51.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń27.95597
52.Pawlak Radosław89Start Łódź28.13586
53.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz28.25578
54.Harabin Mateusz90ARKA Kielce28.26578
55.Mosiêżny Mateusz92SłowiankaGorzów28.33573
56.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim28.41569
57.Opalski Marcin93REKIN W-wa28.60557
58.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole28.99535
59.Siński Mateusz94REKIN W-wa29.21523
60.Gawroński Michał90Bobry Debica29.51507
61.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw29.67499
62.Treliński Bartosz94Orka Jedrzejów29.94486
63.Fronia Kamil9211-tka Jelenia29.95485
64.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka30.63454
DYSKW.Przyborowski Piotr93MZOS Płock
NWŁuczak Piotr92AZSAWF Katowice


Nr  37
08-04-06
800m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2004 8:35.94
8:35.98
Jedrzejczak Otylia
AZWARRijeka


r.KodCzasPkt.
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin8:53.25833
100m:
200m:
1:04.69
2:12.51
1:04.69
1:07.82
300m:
400m:
3:20.61
4:28.55
1:08.10
1:07.94
500m:
600m:
5:35.58
6:42.87
1:07.03
1:07.29
700m:
800m:
7:49.88
8:53.25
1:07.01
1:03.37
2.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa8:53.31833
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
1:04.70
2:12.73
1:04.70
1:08.03
300m:
400m:
3:20.93
4:28.63
1:08.20
1:07.70
500m:
600m:
5:36.21
6:43.64
1:07.58
1:07.43
700m:
800m:
7:50.74
8:53.31
1:07.10
1:02.57
3.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec8:54.94825
100m:
200m:
1:04.99
2:12.74
1:04.99
1:07.75
300m:
400m:
3:20.73
4:28.58
1:07.99
1:07.85
500m:
600m:
5:35.81
6:43.10
1:07.23
1:07.29
700m:
800m:
7:50.28
8:54.94
1:07.18
1:04.66
4.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów8:59.55804
100m:
200m:
1:04.96
2:13.52
1:04.96
1:08.56
300m:
400m:
3:21.90
4:29.71
1:08.38
1:07.81
500m:
600m:
5:38.04
6:46.20
1:08.33
1:08.16
700m:
800m:
7:54.19
8:59.55
1:07.99
1:05.36
5.Gawełczyk Dominika SK91AZSAWF Katowice9:02.68790
100m:
200m:
1:04.92
2:13.26
1:04.92
1:08.34
300m:
400m:
3:21.47
4:29.39
1:08.21
1:07.92
500m:
600m:
5:37.81
6:46.60
1:08.42
1:08.79
700m:
800m:
7:55.37
9:02.68
1:08.77
1:07.31
6.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań9:10.44757
100m:
200m:
1:05.21
2:14.23
1:05.21
1:09.02
300m:
400m:
3:23.73
4:33.28
1:09.50
1:09.55
500m:
600m:
5:42.79
6:52.57
1:09.51
1:09.78
700m:
800m:
8:02.21
9:10.44
1:09.64
1:08.23
7.Cisowska Aleksandra SO89Unia Oświecim9:13.97743
100m:
200m:
1:05.97
2:14.62
1:05.97
1:08.65
300m:
400m:
3:23.45
4:33.19
1:08.83
1:09.74
500m:
600m:
5:43.27
6:54.14
1:10.08
1:10.87
700m:
800m:
8:04.40
9:13.97
1:10.26
1:09.57
8.Siuda Katarzyna85Unia Oświecim9:14.03743
100m:
200m:
1:06.78
2:16.70
1:06.78
1:09.92
300m:
400m:
3:26.33
4:36.09
1:09.63
1:09.76
500m:
600m:
5:45.78
6:55.66
1:09.69
1:09.88
700m:
800m:
8:05.41
9:14.03
1:09.75
1:08.62
9.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa9:15.49737
100m:
200m:
1:04.85
2:13.76
1:04.85
1:08.91
300m:
400m:
3:23.51
4:33.67
1:09.75
1:10.16
500m:
600m:
5:44.47
6:55.79
1:10.80
1:11.32
700m:
800m:
8:06.58
9:15.49
1:10.79
1:08.91
10.Wikieł Manuela SSz92UŚKS Ostrołêka9:15.80736
100m:
200m:
1:04.35
2:13.09
1:04.35
1:08.74
300m:
400m:
3:22.99
4:33.33
1:09.90
1:10.34
500m:
600m:
5:44.31
6:55.85
1:10.98
1:11.54
700m:
800m:
8:07.05
9:15.80
1:11.20
1:08.75
11.Kalinowska Iga89MKP Szczecin9:21.93712
100m:
200m:
1:06.80
2:16.40
1:06.80
1:09.60
300m:
400m:
3:26.63
4:36.89
1:10.23
1:10.26
500m:
600m:
5:47.80
6:59.46
1:10.91
1:11.66
700m:
800m:
8:11.03
9:21.93
1:11.57
1:10.90
12.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz9:29.96682
100m:
200m:
1:06.39
2:17.72
1:06.39
1:11.33
300m:
400m:
3:29.37
4:41.26
1:11.65
1:11.89
500m:
600m:
5:54.69
7:08.04
1:13.43
1:13.35
700m:
800m:
8:20.95
9:29.96
1:12.91
1:09.01
13.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole9:31.00678
100m:
200m:
1:08.21
2:20.35
1:08.21
1:12.14
300m:
400m:
3:32.70
4:44.41
1:12.35
1:11.71
500m:
600m:
5:56.59
7:08.84
1:12.18
1:12.25
700m:
800m:
8:20.78
9:31.00
1:11.94
1:10.22
14.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim9:34.19667
100m:
200m:
1:07.21
2:18.25
1:07.21
1:11.04
300m:
400m:
3:29.56
4:42.16
1:11.31
1:12.60
500m:
600m:
5:55.50
7:09.05
1:13.34
1:13.55
700m:
800m:
8:22.62
9:34.19
1:13.57
1:11.57
15.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn9:39.44649
100m:
200m:
1:07.73
2:19.92
1:07.73
1:12.19
300m:
400m:
3:32.84
4:46.07
1:12.92
1:13.23
500m:
600m:
5:59.28
7:13.03
1:13.21
1:13.75
700m:
800m:
8:26.97
9:39.44
1:13.94
1:12.47
16.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań9:41.37643
100m:
200m:
1:07.94
2:19.15
1:07.94
1:11.21
300m:
400m:
3:31.20
4:44.70
1:12.05
1:13.50
500m:
600m:
5:58.58
7:12.90
1:13.88
1:14.32
700m:
800m:
8:28.30
9:41.37
1:15.40
1:13.07
17.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce9:42.18640
100m:
200m:
1:07.85
2:20.16
1:07.85
1:12.31
300m:
400m:
3:33.10
4:46.91
1:12.94
1:13.81
500m:
600m:
6:01.88
7:16.96
1:14.97
1:15.08
700m:
800m:
8:31.83
9:42.18
1:14.87
1:10.35
18.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk9:42.70638
100m:
200m:
1:08.30
2:20.49
1:08.30
1:12.19
300m:
400m:
3:33.14
4:46.82
1:12.65
1:13.68
500m:
600m:
6:02.32
7:18.44
1:15.50
1:16.12
700m:
800m:
8:32.75
9:42.70
1:14.31
1:09.95
19.Stawicka Joanna93Zryw Opole9:43.07637
100m:
200m:
1:09.01
2:21.41
1:09.01
1:12.40
300m:
400m:
3:34.29
4:48.26
1:12.88
1:13.97
500m:
600m:
6:02.77
7:16.81
1:14.51
1:14.04
700m:
800m:
8:31.97
9:43.07
1:15.16
1:11.10
20.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec9:45.30630
100m:
200m:
1:08.95
2:21.26
1:08.95
1:12.31
300m:
400m:
3:34.48
4:48.43
1:13.22
1:13.95
500m:
600m:
6:02.65
7:17.80
1:14.22
1:15.15
700m:
800m:
8:32.52
9:45.30
1:14.72
1:12.78
21.Mongiało Magdalena88AZSAWF Wrocław9:45.99628
100m:
200m:
1:08.46
2:20.41
1:08.46
1:11.95
300m:
400m:
3:33.22
4:46.86
1:12.81
1:13.64
500m:
600m:
6:01.30
7:15.87
1:14.44
1:14.57
700m:
800m:
8:31.49
9:45.99
1:15.62
1:14.50
22.Pożarowszczyk Beata91AZSAWF Wrocław10:00.35584
100m:
200m:
1:07.37
2:19.42
1:07.37
1:12.05
300m:
400m:
3:34.28
4:51.17
1:14.86
1:16.89
500m:
600m:
6:08.61
7:26.15
1:17.44
1:17.54
700m:
800m:
8:44.04
10:00.35
1:17.89
1:16.31
23.Sêdłak Katarzyna94Orka Zamość10:03.05576
100m:
200m:
1:10.45
2:25.79
1:10.45
1:15.34
300m:
400m:
3:41.65
4:58.12
1:15.86
1:16.47
500m:
600m:
6:14.80
7:30.70
1:16.68
1:15.90
700m:
800m:
8:47.08
10:03.05
1:16.38
1:15.97
24.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa10:06.70565
100m:
200m:
1:11.91
2:28.75
1:11.91
1:16.84
300m:
400m:
3:46.14
5:02.75
1:17.39
1:16.61
500m:
600m:
6:17.95
7:35.21
1:15.20
1:17.26
700m:
800m:
8:52.90
10:06.70
1:17.69
1:13.80
25.Pałka Ewa89MKP Szczecin10:17.45536
100m:
200m:
1:12.52
2:29.59
1:12.52
1:17.07
300m:
400m:
3:47.53
5:05.90
1:17.94
1:18.37
500m:
600m:
6:24.45
7:43.29
1:18.55
1:18.84
700m:
800m:
9:01.47
10:17.45
1:18.18
1:15.98
26.Skrzypiec Sabina  SR90RMKS Rybnik10:19.99530
100m:
200m:
1:11.08
2:28.09
1:11.08
1:17.01
300m:
400m:
3:46.03
5:05.08
1:17.94
1:19.05
500m:
600m:
6:24.25
7:44.27
1:19.17
1:20.02
700m:
800m:
9:03.42
10:19.99
1:19.15
1:16.57
27.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno10:20.15529
100m:
200m:
1:12.11
2:29.22
1:12.11
1:17.11
300m:
400m:
3:47.48
5:06.24
1:18.26
1:18.76
500m:
600m:
6:25.71
7:45.08
1:19.47
1:19.37
700m:
800m:
9:04.52
10:20.15
1:19.44
1:15.63
28.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań10:22.90522
100m:
200m:
1:10.41
2:27.71
1:10.41
1:17.30
300m:
400m:
3:45.85
5:05.21
1:18.14
1:19.36
500m:
600m:
6:24.84
7:44.70
1:19.63
1:19.86
700m:
800m:
9:05.86
10:22.90
1:21.16
1:17.04
29.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka10:32.88498
100m:
200m:
1:12.21
2:30.00
1:12.21
1:17.79
300m:
400m:
3:48.57
5:10.75
1:18.57
1:22.18
500m:
600m:
6:33.71
7:56.09
1:22.96
1:22.38
700m:
800m:
9:16.32
10:32.88
1:20.23
1:16.56
30.Zyga Paulina94Nawa Skierniewi10:36.42490
100m:
200m:
1:11.98
2:30.17
1:11.98
1:18.19
300m:
400m:
3:50.52
5:11.47
1:20.35
1:20.95
500m:
600m:
6:32.67
7:54.99
1:21.20
1:22.32
700m:
800m:
9:17.53
10:36.42
1:22.54
1:18.89
31.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław10:47.37465
100m:
200m:
1:14.89
2:35.77
1:14.89
1:20.88
300m:
400m:
3:57.01
5:19.08
1:21.24
1:22.07
500m:
600m:
6:41.25
8:03.94
1:22.17
1:22.69
700m:
800m:
9:26.65
10:47.37
1:22.71
1:20.72
32.Sałata Joanna88Orlik Lublin11:10.55419
100m:
200m:
1:14.21
2:37.31
1:14.21
1:23.10
300m:
400m:
4:02.62
5:28.62
1:25.31
1:26.00
500m:
600m:
6:55.43
8:21.33
1:26.81
1:25.90
700m:
800m:
9:46.35
11:10.55
1:25.02
1:24.20


Nr  38
08-04-06
1500m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
200714:45.94
15:13.16
Sawrymowicz Mateusz
MKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin15:09.59933
Min MKOl/FINA
100m:
200m:
300m:
400m:
58.88
1:59.68
2:59.97
4:00.22
58.88
1:00.80
1:00.29
1:00.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:00.58
6:00.84
7:01.26
8:02.13
1:00.36
1:00.26
1:00.42
1:00.87
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:02.99
10:03.80
11:05.17
12:06.39
1:00.86
1:00.81
1:01.37
1:01.22
1300m:
1400m:
1500m:
13:07.72
14:09.37
15:09.59
1:01.33
1:01.65
1:00.22
2.Hreniak Maciej  SO89Ruch Grudziądz15:12.18925
Min MKOl/FINA
100m:
200m:
300m:
400m:
58.92
2:00.13
3:00.70
4:01.38
58.92
1:01.21
1:00.57
1:00.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.29
6:03.46
7:04.39
8:05.62
1:00.91
1:01.17
1:00.93
1:01.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:06.86
10:08.53
11:09.90
12:11.56
1:01.24
1:01.67
1:01.37
1:01.66
1300m:
1400m:
1500m:
13:13.12
14:14.27
15:12.18
1:01.56
1:01.15
57.91
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin15:19.27904
100m:
200m:
300m:
400m:
59.37
2:01.13
3:03.25
4:05.26
59.37
1:01.76
1:02.12
1:02.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.43
6:09.49
7:11.08
8:12.36
1:02.17
1:02.06
1:01.59
1:01.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:13.35
10:14.37
11:15.73
12:17.00
1:00.99
1:01.02
1:01.36
1:01.27
1300m:
1400m:
1500m:
13:18.15
14:19.25
15:19.27
1:01.15
1:01.10
1:00.02
4.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn15:41.96840
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.83
2:04.08
3:06.06
4:08.36
1:00.83
1:03.25
1:01.98
1:02.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.95
6:13.21
7:15.08
8:18.51
1:02.59
1:02.26
1:01.87
1:03.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:21.76
10:25.66
11:29.76
12:33.83
1:03.25
1:03.90
1:04.10
1:04.07
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.92
14:41.13
15:41.96
1:04.09
1:03.21
1:00.83
5.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim15:43.05837
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.17
2:02.86
3:06.11
4:09.06
1:00.17
1:02.69
1:03.25
1:02.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.83
6:14.96
7:17.97
8:21.26
1:02.77
1:03.13
1:03.01
1:03.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:24.53
10:27.89
11:31.03
12:34.33
1:03.27
1:03.36
1:03.14
1:03.30
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.89
14:41.41
15:43.05
1:03.56
1:03.52
1:01.64
6.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa15:47.79824
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.88
2:04.21
3:07.44
4:10.81
1:00.88
1:03.33
1:03.23
1:03.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.03
6:17.27
7:20.68
8:24.29
1:03.22
1:03.24
1:03.41
1:03.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:28.15
10:31.83
11:35.71
12:39.48
1:03.86
1:03.68
1:03.88
1:03.77
1300m:
1400m:
1500m:
13:43.08
14:46.33
15:47.79
1:03.60
1:03.25
1:01.46
7.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn15:56.42802
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.30
2:04.50
3:07.62
4:11.25
1:01.30
1:03.20
1:03.12
1:03.63
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.10
6:19.10
7:23.63
8:28.90
1:03.85
1:04.00
1:04.53
1:05.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.79
10:38.61
11:42.84
12:47.16
1:04.89
1:04.82
1:04.23
1:04.32
1300m:
1400m:
1500m:
13:51.56
14:55.83
15:56.42
1:04.40
1:04.27
1:00.59
8.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn15:59.47795
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.90
2:05.09
3:07.57
4:10.65
1:01.90
1:03.19
1:02.48
1:03.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.19
6:17.84
7:22.06
8:26.96
1:03.54
1:03.65
1:04.22
1:04.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:31.49
10:36.45
11:41.62
12:46.38
1:04.53
1:04.96
1:05.17
1:04.76
1300m:
1400m:
1500m:
13:51.33
14:55.91
15:59.47
1:04.95
1:04.58
1:03.56
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz16:08.15773
Min-12 MEJ
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.88
2:04.67
3:08.31
4:11.98
1:00.88
1:03.79
1:03.64
1:03.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.63
6:19.47
7:23.80
8:28.84
1:03.65
1:03.84
1:04.33
1:05.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.02
10:39.00
11:43.93
12:49.93
1:05.18
1:04.98
1:04.93
1:06.00
1300m:
1400m:
1500m:
13:56.40
15:02.58
16:08.15
1:06.47
1:06.18
1:05.57
10.Gilski Paweł90KormoranOlsztyn16:11.29766
Min-12 MEJ
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.42
2:05.10
3:08.69
4:11.92
1:01.42
1:03.68
1:03.59
1:03.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.73
6:18.58
7:23.15
8:29.03
1:02.81
1:03.85
1:04.57
1:05.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:35.41
10:42.29
11:48.85
12:55.53
1:06.38
1:06.88
1:06.56
1:06.68
1300m:
1400m:
1500m:
14:01.74
15:08.19
16:11.29
1:06.21
1:06.45
1:03.10
11.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy16:18.94748
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.03
2:06.33
3:11.73
4:16.85
1:02.03
1:04.30
1:05.40
1:05.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.63
6:27.89
7:33.65
8:39.49
1:05.78
1:05.26
1:05.76
1:05.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.53
10:52.19
11:57.73
13:05.21
1:06.04
1:06.66
1:05.54
1:07.48
1300m:
1400m:
1500m:
14:11.90
15:18.39
16:18.94
1:06.69
1:06.49
1:00.55
12.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim16:19.17748
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.91
2:06.95
3:12.41
4:18.44
1:01.91
1:05.04
1:05.46
1:06.03
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.15
6:29.83
7:35.42
8:40.82
1:05.71
1:05.68
1:05.59
1:05.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.28
10:51.93
11:57.37
13:03.15
1:05.46
1:05.65
1:05.44
1:05.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.28
15:14.97
16:19.17
1:06.13
1:05.69
1:04.20
13.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn16:19.72746
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:06.58
3:11.89
4:17.30
1:02.11
1:04.47
1:05.31
1:05.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.68
6:28.08
7:33.34
8:39.13
1:05.38
1:05.40
1:05.26
1:05.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:44.62
10:50.54
11:57.01
13:03.28
1:05.49
1:05.92
1:06.47
1:06.27
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.79
15:15.79
16:19.72
1:06.51
1:06.00
1:03.93
14.Szuba Michał93Śląsk Wrocław16:25.18734
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.01
2:04.76
3:08.88
4:14.09
1:01.01
1:03.75
1:04.12
1:05.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.48
6:25.90
7:32.44
8:39.67
1:05.39
1:06.42
1:06.54
1:07.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.23
10:52.66
11:59.17
13:06.58
1:06.56
1:06.43
1:06.51
1:07.41
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.74
15:21.18
16:25.18
1:07.16
1:07.44
1:04.00
15.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice16:25.82733
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.30
2:07.91
3:12.90
4:18.42
1:02.30
1:05.61
1:04.99
1:05.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.75
6:29.77
7:36.14
8:42.61
1:05.33
1:06.02
1:06.37
1:06.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.80
10:55.50
12:02.38
13:09.53
1:06.19
1:06.70
1:06.88
1:07.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.55
15:23.24
16:25.82
1:07.02
1:06.69
1:02.58
16.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec16:26.21732
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:08.21
3:13.45
4:18.88
1:02.71
1:05.50
1:05.24
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.21
6:30.12
7:36.29
8:42.48
1:05.33
1:05.91
1:06.17
1:06.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.76
10:56.63
12:03.49
13:10.07
1:07.28
1:06.87
1:06.86
1:06.58
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.18
15:22.68
16:26.21
1:06.11
1:06.50
1:03.53
17.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań16:27.99728
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.51
2:07.63
3:12.73
4:18.45
1:02.51
1:05.12
1:05.10
1:05.72
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.47
6:29.28
7:34.74
8:40.50
1:05.02
1:05.81
1:05.46
1:05.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.06
10:55.63
12:03.27
13:10.48
1:07.56
1:07.57
1:07.64
1:07.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.91
15:24.73
16:27.99
1:07.43
1:06.82
1:03.26
18.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów16:30.09723
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.00
2:08.33
3:15.63
4:22.65
1:02.00
1:06.33
1:07.30
1:07.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.18
6:37.48
7:44.37
8:51.11
1:07.53
1:07.30
1:06.89
1:06.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.13
11:05.04
12:10.58
13:16.22
1:07.02
1:06.91
1:05.54
1:05.64
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.84
15:26.79
16:30.09
1:05.62
1:04.95
1:03.30
19.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice16:34.87713
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.81
2:07.26
3:13.33
4:19.81
1:01.81
1:05.45
1:06.07
1:06.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.72
6:33.79
7:41.10
8:48.10
1:06.91
1:07.07
1:07.31
1:07.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:54.94
11:01.93
12:08.67
13:15.26
1:06.84
1:06.99
1:06.74
1:06.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.51
15:28.64
16:34.87
1:06.25
1:07.13
1:06.23
20.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg16:43.00696
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.19
2:09.04
3:15.26
4:21.99
1:03.19
1:05.85
1:06.22
1:06.73
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.72
6:36.12
7:43.56
8:50.96
1:06.73
1:07.40
1:07.44
1:07.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.58
11:06.42
12:13.74
13:21.42
1:07.62
1:07.84
1:07.32
1:07.68
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.07
15:36.81
16:43.00
1:07.65
1:07.74
1:06.19
21.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław16:51.16679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.61
2:10.81
3:18.14
4:25.31
1:03.61
1:07.20
1:07.33
1:07.17
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.48
6:40.16
7:48.21
8:55.57
1:07.17
1:07.68
1:08.05
1:07.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.75
11:12.27
12:20.95
13:29.48
1:08.18
1:08.52
1:08.68
1:08.53
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.93
15:47.68
16:51.16
1:09.45
1:08.75
1:03.48
22.Dubiel Adam93Lublinianka16:54.30673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.63
2:08.44
3:16.42
4:24.60
1:01.63
1:06.81
1:07.98
1:08.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.39
6:41.42
7:49.12
8:56.44
1:08.79
1:08.03
1:07.70
1:07.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:04.39
11:11.79
12:20.33
13:29.13
1:07.95
1:07.40
1:08.54
1:08.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.02
15:47.19
16:54.30
1:08.89
1:09.17
1:07.11
23.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec16:56.25669
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.83
2:11.01
3:18.91
4:27.22
1:03.83
1:07.18
1:07.90
1:08.31
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.31
6:45.35
7:53.47
9:01.52
1:09.09
1:09.04
1:08.12
1:08.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.11
11:18.19
12:26.35
13:34.48
1:08.59
1:08.08
1:08.16
1:08.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:42.44
15:49.90
16:56.25
1:07.96
1:07.46
1:06.35
24.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork16:59.50662
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.24
2:07.59
3:13.42
4:20.01
1:02.24
1:05.35
1:05.83
1:06.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.63
6:36.06
7:44.38
8:53.15
1:07.62
1:08.43
1:08.32
1:08.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.58
11:11.61
12:21.77
13:31.78
1:09.43
1:09.03
1:10.16
1:10.01
1300m:
1400m:
1500m:
14:42.21
15:52.05
16:59.50
1:10.43
1:09.84
1:07.45
25.Pióro Artur91Pałac Katowice17:07.60647
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.50
2:10.88
3:18.69
4:26.89
1:03.50
1:07.38
1:07.81
1:08.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.90
6:45.14
7:54.32
9:03.97
1:09.01
1:09.24
1:09.18
1:09.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:13.78
11:23.38
12:32.46
13:41.93
1:09.81
1:09.60
1:09.08
1:09.47
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.82
16:00.99
17:07.60
1:09.89
1:09.17
1:06.61
26.Kotowicz Jan91Lublinianka17:07.72647
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.73
2:13.61
3:22.49
4:30.44
1:04.73
1:08.88
1:08.88
1:07.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.40
6:48.27
7:56.95
9:05.29
1:08.96
1:08.87
1:08.68
1:08.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.06
11:23.08
12:32.25
13:41.84
1:08.77
1:09.02
1:09.17
1:09.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.29
16:00.36
17:07.72
1:09.45
1:09.07
1:07.36
27.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi17:09.62643
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.09
2:14.28
3:23.33
4:32.55
1:05.09
1:09.19
1:09.05
1:09.22
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.35
6:50.62
7:59.40
9:09.52
1:08.80
1:09.27
1:08.78
1:10.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.71
11:28.25
12:37.32
13:46.62
1:09.19
1:09.54
1:09.07
1:09.30
1300m:
1400m:
1500m:
14:56.41
16:06.26
17:09.62
1:09.79
1:09.85
1:03.36
28.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec17:24.70615
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.30
2:14.89
3:24.71
4:34.39
1:05.30
1:09.59
1:09.82
1:09.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.89
6:53.64
8:04.26
9:14.26
1:09.50
1:09.75
1:10.62
1:10.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:24.60
11:35.01
12:44.70
13:54.98
1:10.34
1:10.41
1:09.69
1:10.28
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.87
16:16.79
17:24.70
1:10.89
1:10.92
1:07.91
29.Kut Bartosz93Bobry Debica17:30.52605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.80
2:17.45
3:28.23
4:37.76
1:06.80
1:10.65
1:10.78
1:09.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.61
6:58.38
8:09.47
9:20.37
1:09.85
1:10.77
1:11.09
1:10.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.32
11:42.68
12:53.45
14:04.52
1:10.95
1:11.36
1:10.77
1:11.07
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.49
16:24.39
17:30.52
1:10.97
1:08.90
1:06.13
30.Tochwin Adrian92BATORY Sokółka17:31.37604
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.74
2:13.76
3:24.61
4:34.90
1:04.74
1:09.02
1:10.85
1:10.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.53
6:56.78
8:07.73
9:19.12
1:10.63
1:11.25
1:10.95
1:11.39
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:29.59
11:39.59
12:50.39
14:01.04
1:10.47
1:10.00
1:10.80
1:10.65
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.08
16:22.73
17:31.37
1:11.04
1:10.65
1:08.64
31.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa17:33.51600
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.06
2:15.62
3:25.72
4:37.20
1:05.06
1:10.56
1:10.10
1:11.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.58
6:58.15
8:08.47
9:19.28
1:10.38
1:10.57
1:10.32
1:10.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.62
11:41.94
12:52.74
14:03.82
1:11.34
1:11.32
1:10.80
1:11.08
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.33
16:23.80
17:33.51
1:10.51
1:09.47
1:09.71
32.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa17:35.06598
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.58
2:13.79
3:24.71
4:35.72
1:04.58
1:09.21
1:10.92
1:11.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.47
6:57.67
8:08.75
9:19.97
1:10.75
1:11.20
1:11.08
1:11.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.94
11:41.68
12:53.16
14:04.52
1:10.97
1:10.74
1:11.48
1:11.36
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.77
16:26.76
17:35.06
1:11.25
1:10.99
1:08.30
33.Certa Maciej91Wisła Puławy17:36.85594
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.51
2:09.56
3:22.11
4:34.40
1:01.51
1:08.05
1:12.55
1:12.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.82
6:58.25
8:10.21
9:22.26
1:12.42
1:11.43
1:11.96
1:12.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.09
11:43.16
12:54.38
14:04.94
1:09.83
1:11.07
1:11.22
1:10.56
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.53
16:25.46
17:36.85
1:11.59
1:08.93
1:11.39
34.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań17:47.85576
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.33
2:14.68
3:26.59
4:37.63
1:02.33
1:12.35
1:11.91
1:11.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.03
7:00.28
8:11.76
9:24.00
1:11.40
1:11.25
1:11.48
1:12.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.04
11:45.72
12:58.35
14:11.34
1:12.04
1:09.68
1:12.63
1:12.99
1300m:
1400m:
1500m:
15:24.67
16:37.86
17:47.85
1:13.33
1:13.19
1:09.99
35.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi18:14.37535
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.29
2:18.85
3:31.38
4:44.16
1:06.29
1:12.56
1:12.53
1:12.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.06
7:10.24
8:23.83
9:38.14
1:12.90
1:13.18
1:13.59
1:14.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.40
12:06.29
13:20.70
14:35.40
1:14.26
1:13.89
1:14.41
1:14.70
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.40
17:03.77
18:14.37
1:15.00
1:13.37
1:10.60
36.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy18:16.57532
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.12
2:16.51
3:27.31
4:37.98
1:06.12
1:10.39
1:10.80
1:10.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.71
7:00.42
8:12.96
9:26.87
1:10.73
1:11.71
1:12.54
1:13.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:41.40
11:56.39
13:12.26
14:29.05
1:14.53
1:14.99
1:15.87
1:16.79
1300m:
1400m:
1500m:
15:45.76
17:02.27
18:16.57
1:16.71
1:16.51
1:14.30
37.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań18:25.64519
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.75
2:16.48
3:29.47
4:43.17
1:05.75
1:10.73
1:12.99
1:13.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.70
7:12.41
8:26.68
9:41.01
1:14.53
1:14.71
1:14.27
1:14.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:56.04
12:10.74
13:25.55
14:40.88
1:15.03
1:14.70
1:14.81
1:15.33
1300m:
1400m:
1500m:
15:55.61
17:11.39
18:25.64
1:14.73
1:15.78
1:14.25
NWStańczyk Dawid91Śląsk Wrocław
NWOlszewski Krzysztof86Unia Oświecim


Nr  39
08-04-06
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2005
2007
4:05.08
4:18.89
Staszak,Kamińska,Jedrzejczak,Barzycka
AZS Warszawa
Montreal
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Gdańsk4:18.27822
Rekord Polski Klub
Urbańska Karolina  SG
Kamińska Beata
92
80
31.03
33.43
1:03.50
1:10.16
Kula Sylwia
Miłosz Marianna  SG
88
92
30.50
28.52
1:05.96
58.65
2.Zespół Sztaf. KobietAZS AWF W-wa4:19.06814
Jedrzejczak Otylia
Gołebiowska Joanna
83
82
31.33
34.48
1:03.30
1:14.46
Gapińska Agnieszka
Szczepaniak Karolina
84
92
29.32
27.90
1:03.80
57.50
3.Zespół Sztaf. KobietPolonia W-wa4:22.27785
Budzis Joanna
Janczewska Anna
90
91
31.65
34.34
1:05.66
1:13.86
Ptasińska Olga
Kamińska Aleksandra SK
88
92
29.18
28.95
1:02.92
59.83
4.Zespół Sztaf. KobietWarszawianka4:23.93770
Piechocka Jagoda SK
Stopczyńska Sandra
90
90
31.75
35.10
1:05.68
1:17.14
Czerska Sandra
Miałka Monika
90
89
29.10
27.48
1:03.75
57.36
5.Zespół Sztaf. KobietZryw Opole4:24.32767
Żukowska Paula  SR
Poloczek Natalia  SR
93
91
33.98
34.54
1:08.09
1:14.66
Nowacka Aleksandra
Pawlaczek Natalia
90
93
29.93
28.40
1:03.21
58.36
6.Zespół Sztaf. Kobiet - MłUnia Oświecim4:34.35686
Prêdecka Iwona SO
Jamborska Ewa SO
89
89
35.03
35.60
1:12.32
1:14.31
Świderska Marlena SO
Cisowska Aleksandra SO
89
89
30.80
29.51
1:05.67
1:02.05
7.Zespół Sztaf. KobietŚląsk Wrocław4:37.02666
Jochim Aleksandra
Paluszek Weronika
92
93
33.65
34.84
1:10.33
1:14.54
Staszkiewicz Katarzyna
Skrzydło Sara
90
93
31.80
30.30
1:09.51
1:02.64
8.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Katowice4:40.15644
Fijałkowska Magdalena
Pałczyk Emilia
90
88
33.18
37.90
1:09.91
1:22.61
Skutela Martyna
Gawełczyk Dominika SK
91
91
31.25
29.42
1:06.15
1:01.48
9.Zespół Sztaf. Kobiet - MłOrlik Lublin4:43.67620
Zbucka Paulina
Podsiadła Agnieszka
88
89
35.55
36.94
1:15.73
1:17.37
Kêdracka Magda
Plak Agnieszka
89
89
30.77
30.46
1:06.05
1:04.52
10.Zespół Sztaf. Kobiet - MłMKP Szczecin4:46.82600
Kalinowska Iga
Wojdak Kamila
89
89
34.97
36.35
1:11.25
1:18.70
Pałka Ewa
Rutkowska Kornelia
89
88
35.32
29.32
1:15.59
1:01.28
11.Zespół Sztaf. Kobiet - MłAZSAWF Wrocław4:47.77594
Biskupska Alina
Stêpień Marta
88
88
35.14
37.26
1:13.06
1:19.35
Suchorska Beata
Mongiało Magdalena
88
88
32.34
29.68
1:13.18
1:02.18
NWZespół Sztaf. Kobiet - MłStart Łódź


Nr  40
08-04-06
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
1996
2007
3:41.72
3:44.44
Siembida,Krawczyk,Szukała,Kizierowski
AZS Warszawa
Atlanta
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. MêżczyznAZS AWF W-wa3:43.65892
Rekord Polski Klub
Lewandowski Maciej
Winogrodzki Mariusz
86
87
27.60
29.26
57.61
1:02.81
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
85
86
24.58
24.56
52.85
50.38
2.Zespół Sztaf. Mêżczyzn-1AZSAWF Katowice3:48.10841
Unold Marcin
Gorczyca Przemysław SR
86
90
26.91
29.73
56.01
1:05.07
Wiśniewski Bartosz
Wilk Robert
87
86
25.17
24.37
55.46
51.56
3.Zespół Sztaf. MêżczyznPolonia W-wa3:51.87801
Karaś Sebastian
Rowiński Filip
91
90
28.90
30.06
59.60
1:04.51
Tarczyński Marcin
Mikołajewski Mariusz
90
90
25.47
25.40
54.53
53.23
4.Zespół Sztaf. MêżczyznWarszawianka3:53.15788
Mączewski Adam
Cieślak Marcin SK
90
92
27.45
31.42
56.62
1:07.10
Zawadka Michał
Otłowski Aleksy SK
89
91
26.31
25.06
57.27
52.16
5.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Wrocław3:53.31786
Oleasz Michał
Jaworowski Marek
91
86
29.30
29.40
1:00.96
1:03.91
Tyszkowski Sebastian
Winiewicz Michał
83
88
25.67
24.96
55.50
52.94
6.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Gdańsk3:55.01769
Miciul Mateusz
Jasionowski Tomasz  SG
87
89
28.82
30.97
1:00.37
1:07.11
Kierzkowski Mateusz
Majewski Michał
87
85
25.91
24.47
55.86
51.67
7.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłAZS AWF W-wa3:55.50764
Rusin Mariusz
Gałka Piotr
88
88
29.31
28.95
1:00.28
1:02.92
Rutkowski Szymon
Rurak Paweł
88
88
26.73
25.25
59.69
52.61
8.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłUnia Oświecim3:57.33747
Gaszyk Tomasz  SO
Wolniak Sławomir SO
89
88
29.06
29.32
59.53
1:03.07
Wielechowski Piotr SO
Zieja Dawid  SO
89
89
28.30
25.59
1:01.14
53.59
9.Zespół Sztaf. MêżczyznŚląsk Wrocław3:59.61726
Kwaśkiewicz Marcin
Gardziej Sebastian
89
90
29.86
30.68
1:01.96
1:07.02
Sokulski Jacek
Karpeta Piotr
91
87
26.96
25.25
57.85
52.78
10.Zespół Sztaf. MêżczyznKORNER Ziel.G.4:01.64707
Kawêcki Radosław
Kołodziejski Mateusz
91
92
28.00
31.46
58.52
1:07.71
Matuszczak Grzegorz
Mielniczuk Przemysław
91
90
27.74
25.95
1:00.29
55.12
11.Zespół Sztaf. MêżczyznJordan Kraków4:02.39701
Odomirski Tomasz SK
Zych Jakub SK
91
90
29.24
32.03
1:01.23
1:10.56
Klupa Michał SK
Wilk Krzysztof SK
90
89
27.52
24.52
59.08
51.52
12.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłOrlik Lublin4:02.42701
Całka Mateusz
Pik Paweł
89
88
30.65
31.47
1:03.50
1:09.25
Czarnecki Mikołaj
Wêgier Grzegorz
89
89
25.39
25.84
55.38
54.29
13.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłStart Łódź4:04.72681
Lemiesz Krzysztof
Kotynia Jakub
89
88
31.10
30.11
1:04.02
1:05.79
Soborski Kamil
Pawlak Radosław
88
89
25.87
27.02
57.65
57.26



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl