Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki III-dzień  

Nr  21  100m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  22  100m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  23  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  24  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  25  200m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  26  200m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  27  400m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  28  400m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  29  200m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  30  200m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  21
08-04-05
100m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2004   57.84
   59.35
Jedrzejczak Otylia
AZWARAteny


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Gembicka Małgorzata85AZSAWF Wrocław1:02.211:02.0380228.6633.37
2.Gapińska Agnieszka84AZS AWF W-wa1:03.611:02.3079229.3432.96
3.Radlińska Marcelina93Orka Zamość1:02.831:02.4178829.2233.19
Min-12 ME Jun
4.Ptasińska Katarzyna90Polonia W-wa1:02.801:02.5178429.2233.29
5.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów1:02.911:02.7777429.7133.06
6.Gołebiowska Joanna82AZS AWF W-wa1:02.951:02.8377229.1333.70
7.Czerska Sandra90Warszawianka1:03.541:03.1276229.7133.41
8.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz1:03.831:03.2775629.9233.35


B-Finał
9.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole1:04.081:02.9276929.9532.97
10.Żak Dominika89AZS AWF W-wa1:04.361:03.2875628.9134.37
11.Dowgiert Anna90Juvenia Białyst1:04.741:03.7274028.5635.16
12.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suw1:04.611:03.8173729.6434.17
13.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka1:04.151:04.4272529.9234.50
14.Sak Agnieszka93Unia Tarnów1:04.411:04.4671730.3934.07
15.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim1:05.561:04.8170330.1634.65
16.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:05.221:04.8570229.6535.20


17.


Świderska Marlena SO


89


Unia Oświecim


1:05.62


678


31.03


34.59
18.Łuczak Marlena92MKP Szczecin1:05.7467430.2335.51
19.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa1:05.9666730.9734.99
20.Kêdracka Magda89Orlik Lublin1:06.2066031.4134.79
21.Włostowska Karina9111-tka Jelenia1:06.5864931.3435.24
22.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn1:06.6264831.1035.52
23.Sadło Kamila94AVIA Świdnik1:06.6364731.3635.27
24.Skutela Martyna91AZSAWF Katowice1:06.7164531.4535.26
25.Czerniak Gabriela91Wisła Puławy1:06.7464429.7137.03
26.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań1:06.8964030.7436.15
Kowalska Agata93Polonia W-wa1:06.8964030.9235.97
28.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim1:07.0263631.2935.73
29.Kaczmarek Agnieszka SP90Astromal-Akwawi1:07.1063430.7236.38
30.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław1:07.3162830.8536.46
31.Głowacka Ewa90Warszawianka1:07.3662730.7036.66
32.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań1:07.7861531.9235.86
33.Misztal Dominika94REKIN W-wa1:08.0960731.4636.63
34.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa1:08.1260631.9036.22
35.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków1:08.3659931.7636.60
36.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź1:08.8858632.0236.86
37.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław1:09.1058031.6237.48
38.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.1:09.2257732.6036.62
39.Panek Agata93Solex Lebork1:09.2757632.7636.51
40.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.1:09.5956832.6936.90
41.Małecka Agnieszka93Solex Lebork1:09.6256732.4837.14
42.Szumigaj Karolina89Orka Zamość1:09.8056331.8937.91
Rek Polski Sen osób niesłyszących
43.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw1:10.0155832.5137.50
44.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław1:10.0655733.3036.76
45.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock1:10.1155631.9138.20
46.Czapla Magdalena92AZSAWF Katowice1:10.6954232.3238.37
47.Kozakiewicz Marta90Juvenia Białyst1:11.1353231.8339.30
48.Matyaszek Anna94REKIN W-wa1:11.2752932.7838.49
49.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica1:11.4752433.0338.44
50.Jackowska Adrianna93Warszawianka1:12.0051333.4038.60
51.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź1:13.5648133.9339.63
52.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.1:13.7947633.9839.81
53.Zbucka Paulina88Orlik Lublin1:16.2143234.3541.86
54.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.1:17.0041935.4941.51
55.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.1:17.7440734.1343.61


Nr  22
08-04-05
100m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2008   52.99
   52.86
Korzeniowski Paweł
AZWAREindhoven


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Czerniak Konrad89Wisła Puławy55.1353.1892024.6128.57
2.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź55.7354.2686625.1229.14
3.Lewandowski Maciej86AZS AWF W-wa56.0954.9283525.4229.50
4.Czarnecki Mikołaj89Orlik Lublin55.9255.0383025.5529.48
5.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa56.0755.4281325.7229.70
Wiśniewski Bartosz87AZSAWF Katowice55.2255.4282225.6529.77
7.Tyszkowski Sebastian83AZSAWF Wrocław55.9455.6380425.6529.98
NWKorzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa55.57806


B-Finał
9.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk56.4556.0578626.2029.85
10.Bziuk Wojciech87MZOS Płock56.6756.6576126.4830.17
11.Paszek Marcin89Warta Poznań56.8556.7775626.6530.12
12.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó56.9156.8975226.5930.30
13.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław56.8157.0375526.5130.52
14.Rzeczkowski Piotr90Gigant Wrocław57.0857.0674526.2630.80
15.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz57.6757.1674126.4630.70
16.Zawadka Michał89Warszawianka57.5257.1774126.5430.63


17.


Jabłoński Marcin


90


Juvenia Białyst


57.72


720


26.96


30.76
18.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice57.8071726.7431.06
19.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin57.9671127.1230.84
20.Bulak Michał92Orka Zamość57.9871027.0430.94
21.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim57.9971026.8931.10
22.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź58.0170927.0730.94
23.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice58.3669627.2031.16
24.Wojszko Patryk88AZSAWF Wrocław58.5169127.2431.27
25.Przyborowski Piotr93MZOS Płock58.5369027.3431.19
26.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław58.7168427.5631.15
27.Soborski Kamil88Start Łódź58.8467926.5332.31
28.Gniadek Damian93Trójka Łódź59.0367327.3831.65
29.Gawłowicz Krzysztof87AZSAWF Katowice59.1267027.2031.92
Niewiński Marcin91AZS AWF W-wa59.1267027.5431.58
31.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew59.2866427.8731.41
32.Klupa Michał SK90Jordan Kraków59.4965728.0531.44
33.Szymborski Łukasz88Delfin Toruń59.6965126.9232.77
34.Janas Krzysztof93REKIN W-wa59.8664527.9931.87
35.Szubert Bartosz88MOSiR Sopot1:00.1563627.3332.82
36.Mosiêżny Mateusz92SłowiankaGorzów1:00.5762328.0332.54
37.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia1:00.7661728.2532.51
38.Janas Piotr90Warszawianka1:00.9161228.4332.48
39.Matuszczak Grzegorz91KORNER Ziel.G.1:01.2760128.5232.75
40.Opalski Marcin93REKIN W-wa1:01.3759929.1232.25
41.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi1:01.6459128.5233.12
42.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim1:01.7658728.6033.16
43.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi1:01.7758729.0032.77
44.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim1:01.7958628.1933.60
45.Pasieczny Maciej90ORZEŁ Elbląg1:01.8758428.9332.94
46.Pawlak Radosław89Start Łódź1:02.4156928.9233.49
47.Rdzeń Rafał89Start Łódź1:02.4356929.0433.39
48.Gawroński Michał90Bobry Debica1:02.8255829.4933.33
49.Walczak Joachim89Warszawianka1:03.2254729.9833.24
50.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw1:05.3449629.7035.64
51.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik1:05.3849530.6334.75
52.Wilamowski Bartłomiej91Nawa Skierniewi1:05.6348930.1035.53
53.Sadlak Patryk93Ikar Mielec1:06.1447830.7435.40
54.Siński Mateusz94REKIN W-wa1:07.8744230.3737.50
55.Fronia Kamil9211-tka Jelenia1:08.0343930.8337.20
56.Ozga Adrian94Bobry Debica1:11.8137333.8537.96
NWMróz Marek83AZSAWF Katowice


Nr  23
08-04-05
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
2000
2002
   29.71
   29.71
Miciul Aleksandra
Kubas Hanna
NOZIE
NOZIE
Warszawa
Victoria


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Madziarska Xenia91PZP30.7729.95862
Min Młodz MŚw
2.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik30.7930.05853
Min Młodz MŚw
3.Urbańska Karolina  SG92AZSAWF Gdańsk30.7930.10849
RP Jun-16lat, Min Młodz MŚw, Min ME Jun.
4.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka31.1830.38826
5.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz31.1530.60808
6.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław31.0230.67802
7.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin31.0330.83790
8.Rudnik Daria SR90Victoria Racibó31.3631.07772


B-Finał
9.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin31.3830.49817
10.Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim31.5130.90785
11.Miałka Monika89Warszawianka31.6831.07772
12.Kret Paulina88AZSAWF Gdańsk31.5631.35751
Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa31.6431.35751
14.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka31.4631.40748
15.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno31.5131.48742
16.Misiórska Katarzyna93MMKS Dąbrowa G31.6931.95727


17.


Włostowska Kamila


89


11-tka Jelenia


31.82


718
18.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice31.90713
19.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź32.23691
20.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik32.34684
21.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole32.38682
22.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław32.46677
23.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica32.48675
24.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź32.53672
25.Kilich Agata92Sambor Tczew32.72661
26.Małecka Agnieszka93Solex Lebork32.74659
27.Łuczak Marlena92MKP Szczecin32.78657
28.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk32.82655
29.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź32.98645
30.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław33.06640
31.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin33.41621
32.Zacharska Inga94REKIN W-wa33.84597
33.Kucharska Karolina88Start Łódź34.15581
34.Widzik Katarzyna90Delfin Cieszyn34.16580
35.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice34.17580
36.Kokot Marta89Polonia W-wa34.19579
37.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.34.24576
38.Zera Patrycja89Polonia W-wa34.33572
39.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.34.36570
40.Modelska Justyna88Ikar Mielec34.52563
41.Ptasińska Olga88Polonia W-wa34.59559
42.Plak Agnieszka89Orlik Lublin34.67555
43.Zbucka Paulina88Orlik Lublin34.71553
44.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.35.05537
45.Szumigaj Karolina89Orka Zamość35.55515
46.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.37.05455


Nr  24
08-04-05
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2002   25.52Kizierowski BartoszDEPOLBerlin


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Unold Marcin86AZSAWF Katowice26.3625.71935
2.Mączewski Adam90Warszawianka26.6526.32871
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
3.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi27.1526.75830
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
4.Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.27.4026.83823
5.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.27.2327.05803
Min-12 ME Jun
6.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk27.2927.20790
7.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa27.8527.56759
8.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim27.9027.73745


B-Finał
9.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec27.9627.67750
10.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków28.1727.83737
11.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk28.5627.92730
12.Słomiński Szymon  SP89Posnania Poznań28.4228.17711
13.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków28.5128.42692
14.Fedorowicz Rafał87Orlik Lublin28.3528.49697
15.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków28.5428.50686
16.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk28.5328.52685


17.


Wiśniewski Bartosz


87


AZSAWF Katowice


27.96


Skreśl


727
18.Karaś Sebastian91Polonia W-wa28.42Skreśl692
19.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk28.66675
20.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz28.67674
21.Świetlicki Daniel90PZP28.72671
22.Konarzewski Jan88Warszawianka28.77667
Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław28.77667
24.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław28.79666
25.Zawada Mateusz92Solex Lebork28.80665
26.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka28.99652
27.Pietrzyk Patryk92Start Łódź29.05648
28.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław29.24635
29.Pąchalski Tomasz86AZSAWF Katowice29.27633
30.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.29.28633
31.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków29.33630
32.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk29.41624
33.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów29.45622
34.Buczyński Błażej89AZS AWF W-wa29.53617
35.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi29.64610
36.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin29.72605
37.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy29.94592
38.Całka Mateusz89Orlik Lublin30.02587
39.Koss Rafał91Trójka Łódź30.17578
40.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń30.20577
41.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.30.21576
42.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz30.27573
43.Perkowski Marcin  SR90Victoria Racibó30.37567
Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław30.37567
45.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin30.73547
Lemiesz Krzysztof89Start Łódź30.73547
47.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.30.77545
48.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz30.84541
49.Zieliński Dawid92MKP Szczecin30.86540
50.Sobstyl Jan89Orlik Lublin31.01533
51.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.31.04531
52.Zaleski Antoni88Start Łódź31.09528
53.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik31.22522
54.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa31.75496
55.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka32.06482
56.Zieliński Michał91Ikar Mielec32.38468
57.Matryba Paweł94REKIN W-wa32.90446


Nr  25
08-04-05
200m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 2:27.85
2:28.21
Dulian Katarzyna
VIRACMontreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Prêdecka Iwona SO89Unia Oświecim2:37.292:29.8788434.8137.9838.3038.78
2.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław2:34.122:31.0886335.1338.2538.5439.16
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
3.Ostrowska Agnieszka  SR90Wodnik Rawicz2:39.032:32.5783834.9338.4539.5639.63
4.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim2:36.662:35.1079735.5939.3839.8240.31
Min ME Jun
5.Jamborska Ewa SO89Unia Oświecim2:38.932:36.1778136.0239.4440.1940.52
6.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó2:39.392:37.1176735.7439.6740.0641.64
7.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin2:37.972:37.1976635.0939.2940.8741.94
8.Janczewska Anna91Polonia W-wa2:39.282:37.2476535.6939.1240.9241.51


B-Finał
9.Paluszek Weronika93Śląsk Wrocław2:42.322:40.3572236.3840.9641.4541.56
10.Dembniak Katarzyna90Victoria Racibó2:40.972:40.3672136.7240.7640.9341.95
11.Podsiadła Agnieszka89Orlik Lublin2:40.232:40.5872336.0340.5941.3942.57
12.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim2:43.782:41.2271036.8340.6741.8141.91
13.Sêktas Zuzanna93BUKS Warszawa2:41.692:41.8270436.3540.9342.4242.12
14.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk2:45.082:43.0768637.4941.2042.1742.21
15.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław2:43.272:44.3868337.0141.1442.2344.00
16.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg2:43.642:46.1767936.1641.8343.9944.19


17.


Hryniewicz Luiza


90


Trójka Łódź


2:39.45


Skreśl


734


37.29


40.28


40.58


41.30
18.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch2:42.61Skreśl69236.4340.6442.2543.29
19.Ścieszko Ewa90Start Łódź2:45.7265437.3642.1543.3642.85
20.Swiec Maria91MKP Szczecin2:46.0764937.3041.1443.6743.96
21.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce2:46.2364836.9941.6442.8244.78
22.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole2:46.3764638.0542.0343.0043.29
23.Marczak Monika SO91MOSM Tychy2:46.6164337.9941.5843.2143.83
24.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:48.2662438.4941.5244.1844.07
25.Górecka Ewelina88ARKA Kielce2:49.9760638.0142.4444.5644.96
26.Wojdak Kamila89MKP Szczecin2:50.0160538.0142.4444.6344.93
27.Stopczyńska Sandra90Warszawianka2:52.9257539.0744.4345.8543.57
28.Muller Anna SP92Warta Poznań2:55.7654839.7043.5445.2147.31
29.Kostecka Joanna89Zryw Opole2:57.3853340.6945.0345.7945.87
30.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica2:58.3752440.4645.3045.8046.81
31.Halicka Dorota89Warszawianka3:00.5150639.8744.8147.6448.19
DYSKW.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź


Nr  26
08-04-05
200m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 2:11.78
2:13.69
Kuczko Sławomir
AZWARGorzów Wlkp


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa2:18.572:14.5190730.4433.9834.5135.58
2.Wolniak Sławomir SO88Unia Oświecim2:16.912:16.0487730.3333.9934.9436.78
3.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa2:17.102:16.1887430.9334.7235.1435.39
4.Gałka Piotr88AZS AWF W-wa2:20.352:16.6686530.5435.8735.1735.08
5.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec2:20.482:19.5581231.6735.6236.1036.16
6.Stachura Maciej SK91Zryw Opole2:20.392:20.9979832.4636.7236.0135.80
7.Kotynia Jakub88Start Łódź2:22.992:21.8177432.0736.0836.4937.17
8.Duszyński Tomasz76Lublinianka2:21.382:22.5978131.9635.8037.3037.53


B-Finał
9.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn2:23.162:21.9577232.0636.0136.7437.14
10.Machnik Mikołaj93MOS Katowice2:25.932:22.6076133.0337.3036.8735.40
11.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia2:24.152:23.1275331.9336.6337.1637.40
12.Brodowski Igor92Polonia W-wa2:26.502:25.2272132.9937.1038.5236.61
13.Swierczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin2:23.952:25.2974032.5936.7037.5538.45
14.Guzik Jakub SK91Wodnik Krosno2:25.602:25.5071732.2536.6437.7738.84
15.Szulich Dawid90DelfinLegionow2:23.212:26.7475232.3136.5438.2339.66
16.Grzejszczak Paweł90Polonia W-wa2:27.202:27.6469232.6837.4339.2238.31


17.


Jachowicz Piotr


90


Start Łódź


2:23.10


Skreśl


753


31.88


35.91


37.39


37.92
18.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi2:26.66Skreśl70032.8336.6738.0139.15
19.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice2:27.4968832.8538.1738.2138.26
20.Kobus Kamil89MKP Szczecin2:28.0268132.2836.5239.1340.09
21.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław2:28.1967832.9137.4438.3339.51
22.Rokita Michał93AZSAWF Katowice2:28.5067433.4537.3338.8138.91
23.Białek Piotr SP92Warta Poznań2:29.1466632.7837.6438.9739.75
24.Klimczak Artur89Start Łódź2:29.3766232.9237.8539.0439.56
25.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków2:30.3265033.2037.3939.1040.63
26.Dobosz Kamil92MZOS Płock2:31.8663033.1738.0339.8140.85
27.Waliszewski Daniel91MZOS Płock2:35.1659133.3139.2040.6042.05
28.Osiński Szymon94Delfinek Łuków2:36.7657334.7139.2341.1841.64
29.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:37.9356035.3440.7841.1740.64
30.Pik Paweł88Orlik Lublin2:38.9455034.3439.8742.3242.41
31.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław2:39.9653935.6140.8242.1141.42
32.Czajkowski Wojciech94AVIA Świdnik2:40.1353835.8041.6042.6240.11
33.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw2:41.6952235.1641.7442.9641.83
34.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.2:42.0551935.7340.8342.2343.26
35.Klecha Dawid SO91Górnik Radlin2:43.8950134.4441.3743.4044.68
36.Tyniec Bartłomiej89Orlik Lublin2:46.2648035.0041.0544.1846.03
37.Dąbrowski Mateusz92Nawa Skierniewi2:47.1547337.2542.7242.8944.29
38.Turkowski Michał89Jedynka Łódź2:51.2444036.2043.0245.8946.13


Nr  27
08-04-05
400m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:04.23
4:11.26
Jedrzejczak Otylia
AZWARMelbourne


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Barzycka Paulina86Olimpia Lublin4:28.864:18.018631:02.601:05.541:05.401:04.47
2.Budzis Joanna90Polonia W-wa4:24.354:18.278601:02.151:05.701:06.201:04.22
3.Gawełczyk Dominika SK91AZSAWF Katowice4:20.794:20.708361:01.901:05.781:06.401:06.62
4.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec4:29.334:24.707991:04.001:06.831:07.091:06.78
5.Wikieł Manuela SSz92UŚKS Ostrołêka4:29.394:27.107771:03.411:07.751:08.141:07.80
6.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań4:27.274:29.337761:03.711:08.111:09.451:08.06
7.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa4:29.894:30.217531:03.241:08.231:09.471:09.27
8.Zwiejska Agata89Delfin Toruń4:28.184:30.327681:04.441:07.931:09.281:08.67


B-Finał
9.Cisowska Aleksandra SO89Unia Oświecim4:30.994:29.147601:05.531:08.621:07.941:07.05
10.Siuda Katarzyna85Unia Oświecim4:31.814:29.957531:05.101:08.291:08.011:08.55
11.Iwankowska Anna91Polonia W-wa4:32.554:30.887451:04.891:08.841:09.321:07.83
12.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa4:41.284:31.417411:03.821:09.031:10.761:07.80
13.Kalinowska Iga89MKP Szczecin4:33.634:31.647391:05.781:09.281:09.011:07.57
14.Biskupska Alina88AZSAWF Wrocław4:40.294:33.527241:05.661:08.471:09.411:09.98
15.Stawicka Joanna93Zryw Opole4:38.924:37.736911:05.371:09.151:11.811:11.40
16.Mongiało Magdalena88AZSAWF Wrocław4:38.074:43.826891:05.681:10.811:13.551:13.78


17.


Pawlaczek Natalia


93


Zryw Opole


4:37.37


Skreśl


694


1:04.69


1:09.56


1:11.44


1:11.68
18.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce4:41.496641:06.891:11.561:12.371:10.67
19.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań4:41.646631:06.101:10.891:13.091:11.56
20.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec4:45.826341:07.931:11.941:13.651:12.30
21.Pożarowszczyk Beata91AZSAWF Wrocław4:47.816211:06.881:12.341:14.011:14.58
22.Jackowska Adrianna93Warszawianka4:48.406171:07.131:12.901:14.501:13.87
23.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa4:50.696031:11.011:14.501:13.071:12.11
24.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań4:51.465981:09.601:14.241:13.891:13.73
25.Sêdłak Katarzyna94Orka Zamość4:55.135761:08.851:14.861:15.321:16.10
26.Słopiecka Maja94ARKA Kielce4:55.525741:10.481:14.981:15.431:14.63
27.Pałka Ewa89MKP Szczecin4:59.785501:11.381:15.591:16.531:16.28
28.Skrzypiec Sabina  SR90RMKS Rybnik5:00.085481:09.361:16.131:18.011:16.58
RP Sen osób niesłyszących
29.Kijewska Kaja94ARKA Kielce5:04.655241:08.841:16.671:19.481:19.66
30.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno5:05.175211:10.441:16.941:19.251:18.54
31.Sałata Joanna88Orlik Lublin5:22.764401:12.791:21.971:24.161:23.84
NWMiałka Monika89Warszawianka


Nr  28
08-04-05
400m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 3:45.71
3:49.96
Stańczyk Przemysław
MKSZCChiba


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:59.913:50.1392556.1458.1858.4557.36
2.Hreniak Maciej  SO89Ruch Grudziądz4:01.153:53.1689056.9259.5259.7257.00
3.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa4:00.163:53.9588156.3259.0059.5359.10
4.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa4:00.063:54.2187856.4859.2759.5858.88
5.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn4:00.113:57.1484657.7359.7459.9459.73
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
6.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka4:00.213:57.7783957.491:00.271:00.6259.39
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
7.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa4:01.723:57.9283757.0159.881:00.561:00.47
8.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:01.233:58.8282856.3959.841:00.391:02.20


B-Finał
9.Gilski Paweł90KormoranOlsztyn4:03.984:02.5779059.471:02.131:01.3159.66
10.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn4:04.524:03.2978359.281:01.581:01.361:01.07
11.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy4:04.564:04.4777258.301:02.051:02.131:01.99
12.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk4:07.844:05.1676559.261:02.501:02.881:00.52
13.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim4:04.104:05.8077558.101:02.231:02.541:02.93
14.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań4:08.334:05.9975859.141:03.031:03.351:00.47
15.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn4:06.684:06.4775358.731:02.901:03.131:01.71
16.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn4:04.584:06.8477159.251:01.571:02.781:03.24


17.


Czarnota Mateusz SO


91


Unia Oświecim


4:08.34


736


59.60


1:02.53


1:03.42


1:02.79
18.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec4:08.4873558.811:02.741:03.311:03.62
19.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice4:08.7673358.621:02.701:03.781:03.66
20.Żyznowski Michał92MZOS Płock4:09.517261:00.051:03.591:03.141:02.73
21.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław4:09.5572659.911:03.141:03.541:02.96
22.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim4:09.6272559.751:03.391:03.791:02.69
23.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.4:10.037221:00.161:03.121:03.491:03.26
24.Szuba Michał93Śląsk Wrocław4:11.237111:00.071:03.531:04.231:03.40
25.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów4:11.3971058.011:02.081:04.891:06.41
26.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim4:11.9870559.641:03.611:04.991:03.74
27.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź4:12.0770459.531:03.721:04.391:04.43
28.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków4:14.1468758.571:05.361:06.431:03.78
29.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin4:14.826821:00.751:04.491:04.381:05.20
30.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec4:15.026801:00.851:05.921:05.311:02.94
31.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice4:15.946731:02.511:05.251:04.601:03.58
32.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg4:16.176711:02.411:05.111:04.921:03.73
33.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork4:16.5766859.671:04.391:06.051:06.46
34.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań4:17.676591:00.491:04.881:06.991:05.31
35.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi4:19.556451:02.611:06.751:06.891:03.30
36.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:20.386391:02.621:06.971:07.031:03.76
37.Kut Bartosz93Bobry Debica4:20.536381:02.121:05.581:07.041:05.79
38.Pióro Artur91Pałac Katowice4:20.656371:01.571:06.191:07.031:05.86
Rek. Europy jun osób niesłyszących
39.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.4:21.576301:03.341:07.891:07.921:02.42
40.Religa Patryk87AZSAWF Katowice4:21.996271:00.721:06.331:06.491:08.45
41.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.4:22.976201:02.331:07.681:08.131:04.83
42.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa4:24.056121:03.371:07.651:08.121:04.91
43.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa4:29.225781:02.061:10.131:09.061:07.97
44.Kandulski Daniel91MKP Szczecin4:30.525701:02.441:07.471:10.291:10.32
45.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź4:30.565691:01.901:08.881:09.821:09.96
46.Bielawski Michał93REKIN W-wa4:39.105191:02.771:11.151:12.091:13.09
47.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław4:41.895031:03.541:09.891:14.191:14.27
48.Fara Kacper94Bobry Debica4:42.225021:06.631:13.121:13.211:09.26
DYSKW.Tochwin Adrian92BATORY Sokółka
DYSKW.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa


Nr  29
08-04-05
200m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 2:12.53
2:15.27
Baranowska Katarzyna
MKSZCParyż


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin2:23.462:15.1891929.0534.3339.4332.37
Min MKOl/FINA
2.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.2:22.142:16.4389430.3534.4938.8932.70
3.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź2:22.012:17.6287129.0235.3840.0033.22
4.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:22.852:18.0486329.8236.0440.3631.82
5.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa2:23.792:19.8882929.5835.5141.7133.08
Min ME Jun
6.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław2:24.962:22.5578430.5436.2142.3533.45
7.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk2:24.812:24.7474830.7935.9144.8133.23
8.Radlińska Marcelina93Orka Zamość2:24.192:24.7675730.6138.8641.7433.55


B-Finał
9.Sikora Paulina SO
Min-12 MEJun
93Unia Oświecim2:26.432:22.7278130.8036.8042.7432.38
10.Czerniak Monika92Bobry Debica2:28.542:24.4175431.1737.8342.2033.21
11.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch2:25.672:24.4775330.8538.4841.0034.14
12.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik2:25.592:25.1474230.4536.2443.1835.27
13.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice2:27.992:26.6272031.1837.8944.2733.28
14.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole2:27.512:26.8171731.8536.9943.3234.65
15.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice2:27.132:27.7071331.2839.2643.2633.90
16.Kowalska Agata93Polonia W-wa2:28.962:30.1468731.4337.8347.9132.97


17.


Mózgowska Jagoda SK


90


Bobry Debica


2:29.38


681


30.76


39.02


42.74


36.86
18.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź2:30.0067232.7637.0944.1136.04
19.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań2:30.6966332.8237.9244.3135.64
20.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków2:31.0865832.4940.2541.8636.48
21.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.2:31.5765233.0238.8942.9936.67
22.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań2:31.9464731.7938.4145.5936.15
23.Kilich Agata92Sambor Tczew2:32.1264533.5537.6746.4834.42
24.Sadło Kamila94AVIA Świdnik2:32.1364531.3637.3850.3033.09
25.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa2:32.2564331.2041.3245.1534.58
26.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław2:32.4164132.6339.6042.7637.42
27.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław2:32.5463932.9039.3545.4534.84
28.Misztal Dominika94REKIN W-wa2:34.6661330.5241.8546.5935.70
29.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław2:34.8461131.8939.7247.0636.17
30.Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole2:35.8260034.4340.8644.6935.84
31.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw2:36.5159233.1640.8047.1935.36
32.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó2:36.5259232.8042.6645.5835.48
33.Zacharska Inga94REKIN W-wa2:36.8558833.3641.3545.6436.50
34.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa2:37.0458631.9841.1447.0336.89
35.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.2:38.6156932.9540.1248.6736.87
36.Modelska Justyna88Ikar Mielec2:39.1656333.7639.6646.8738.87
37.Nawrocka Manuela90Trójka Czêstoch2:39.3356133.5039.7847.6138.44
38.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:40.0855333.3641.8847.9536.89
39.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.2:40.9754432.6843.5946.6838.02
40.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.2:41.0154433.3142.3849.4635.86
41.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka2:43.8751634.9542.8648.3837.68
42.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.2:44.5950936.9643.2147.7636.66
43.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.2:45.5350033.3841.8050.5839.77
44.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.2:46.1349533.6742.4351.0039.03
45.Zyga Paulina94Nawa Skierniewi2:47.1348635.3342.6250.9538.23
46.Kucharska Karolina88Start Łódź2:50.3945934.1543.8849.5242.84
47.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.2:53.8643233.1842.6354.1143.94


Nr  30
08-04-05
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 2:00.32
2:01.40
Wójt Łukasz
PZPBangkok


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:08.572:03.7688327.0830.7236.5629.40
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:07.962:05.8584026.5432.7337.3829.20
RP Jun 16-lat, Min Młodz MŚw
3.Matczak Mateusz89Trójka Łódź2:08.162:05.9983727.6031.9436.9429.51
4.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów2:09.762:08.8978227.4733.4237.7330.27
5.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice2:08.952:09.0478126.7833.6938.4030.17
6.Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań2:09.972:09.6076927.1133.1938.8430.46
7.Certa Maciej91Wisła Puławy2:09.342:09.9877427.0033.3238.4831.18
8.Stachura Maciej SK91Zryw Opole2:09.952:10.0176328.7134.7337.3029.27


B-Finał
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz2:12.222:10.4575427.1033.5038.9230.93
10.Mikołajewski Mariusz90Polonia W-wa2:10.352:11.6475627.9534.1838.8030.71
11.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin2:12.922:12.5471928.3035.4038.6730.17
12.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice2:13.942:12.6171828.0534.1838.6631.72
13.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław2:13.952:13.0471127.9034.5539.4031.19
14.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi2:13.622:13.9470128.6135.1237.8932.32
15.Klupa Michał SK90Jordan Kraków2:13.022:13.9571128.3234.3940.0231.22
16.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław2:12.782:15.0371528.4233.7040.7032.21


17.


Świetlicki Daniel


90


PZP


2:14.12


694


28.42


34.21


40.00


31.49
18.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:14.9068228.8434.0241.1430.90
19.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk2:15.0268028.6933.8341.3831.12
20.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole2:15.2267728.0735.6039.7231.83
21.Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław2:15.4267429.0735.7939.0931.47
22.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:15.7266928.5735.4940.1231.54
23.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław2:15.9966528.6035.3140.6531.43
24.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz2:16.8965228.0734.5042.3032.02
25.Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.2:17.1664929.0335.6939.0433.40
26.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa2:17.5864328.2837.7939.5831.93
27.Wojszko Patryk88AZSAWF Wrocław2:17.7564028.7336.5942.0730.36
28.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.2:17.8863839.3532.05
29.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las2:19.4661738.9432.08
30.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia2:19.7161428.7335.3941.0634.53
31.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań2:20.2560741.6033.35
32.Polak Daniel SO91Unia Oświecim2:21.3259329.3236.5841.9933.43
33.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec2:21.6758829.5036.8443.3431.99
34.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.2:21.7158829.0036.4843.6932.54
35.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław2:22.5857743.6031.46
36.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik2:24.6555342.7733.34
37.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:24.7655231.3036.5743.5333.36
38.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:25.0254941.7934.08
39.Harabin Mateusz90ARKA Kielce2:25.1454742.8034.10
40.Janas Krzysztof93REKIN W-wa2:25.4254446.1031.77
41.Wypych Filip91Trójka Łódź2:25.5854229.0037.73
42.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik2:27.6452032.1538.8843.3433.27
43.Opalski Marcin93REKIN W-wa2:28.4451229.4238.5547.1333.34
44.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec2:35.0544933.2540.2848.4833.04
45.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole2:35.1044830.2239.8646.2938.73
46.Ozga Adrian94Bobry Debica2:39.0641635.6040.2048.3334.93
NWDominiak Marcin90Warszawianka
NWWójt Łukasz82PZP



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl