Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki II-dzień  

Nr  11  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  13  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  16  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  17  400m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  18  400m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  19  4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  20  4 x 100m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  11
08-04-04
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 1:57.15
1:59.29
Jedrzejczak Otylia
AZWARBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Barzycka Paulina86Olimpia Lublin2:04.112:01.1890728.7930.3731.0330.99
2.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin2:06.212:01.8089329.0030.8331.2830.69
3.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa2:07.002:01.9788928.9931.0131.3030.67
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
4.Budzis Joanna90Polonia W-wa2:05.442:03.0886529.1331.4531.2731.23
5.Wilk Katarzyna SK92Jordan Kraków2:06.182:03.4185929.0931.3231.6631.34
Min ME Jun
6.Gawełczyk Dominika SK91AZSAWF Katowice2:04.792:04.0084628.7231.2632.1531.87
7.Zwiejska Agata89Delfin Toruń2:06.512:04.1684329.2131.4731.9131.57
8.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa2:06.712:07.7979329.5932.0233.0733.11


B-Finał
9.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów2:09.402:04.4983629.4731.1232.1431.76
10.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole2:08.342:06.4379829.5631.4032.4733.00
11.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań2:10.092:08.4276230.1832.3133.4532.48
12.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim2:09.412:09.1474930.4232.4733.2433.01
13.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa2:10.492:09.1674929.8632.6033.5833.12
14.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk2:09.512:09.3274629.4232.3233.6633.92
15.Baranowska Magdalena93Solex Lebork2:10.112:09.8273729.8232.7733.8833.35
16.Mongiało Magdalena88AZSAWF Wrocław2:10.392:10.6572830.4032.9333.8433.48


17.


Bochyńska Sonia


90


JuniorKluczbork


2:10.29


Skreśl


729


30.02


33.19


34.10


32.98
18.Miałka Monika89Warszawianka2:10.8572029.4432.2933.8335.29
19.Wikieł Manuela SSz92UŚKS Ostrołêka2:11.3171330.5532.9933.9133.86
20.Iwankowska Anna91Polonia W-wa2:12.0370130.7433.1434.1933.96
21.Siuda Katarzyna85Unia Oświecim2:12.1969830.6633.3034.3233.91
22.Kawecka Anna92ARKA Kielce2:12.2669730.6333.6033.9834.05
23.Stawicka Joanna93Zryw Opole2:12.4169531.2033.6433.9633.61
24.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa2:12.4469530.8234.0534.2033.37
Majda Aleksandra90AZSAWF Wrocław2:12.4469530.2732.9834.4634.73
26.Biskupska Alina88AZSAWF Wrocław2:12.4869430.8133.0534.0934.53
27.Głowacka Ewa90Warszawianka2:12.5069431.0933.6134.1133.69
28.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.2:12.8168931.0733.8334.0533.86
29.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn2:13.1368431.0433.6334.4534.01
30.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce2:13.3968030.7433.6334.5934.43
31.Rutkowska Kornelia88MKP Szczecin2:13.4967830.6733.3534.7834.69
32.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim2:13.5467731.8633.7534.4233.51
33.Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa2:14.4066530.9133.5034.2635.73
34.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó2:15.0465531.2234.7736.2132.84
35.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań2:15.2765231.5533.8834.7835.06
36.Kalinowska Iga89MKP Szczecin2:15.4764931.3634.2035.0334.88
37.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole2:16.0064131.5734.3435.7534.34
38.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław2:16.1563931.4733.9835.5135.19
39.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź2:16.1663930.7034.3935.6935.38
40.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec2:16.2463831.8234.2635.8234.34
41.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań2:16.6763230.9633.9736.1635.58
42.Jackowska Adrianna93Warszawianka2:16.8363030.9734.5735.9535.34
43.Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole2:17.0462731.7634.3335.5435.41
44.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań2:17.4062230.6334.1236.2436.41
45.Olejniczak Agata92MZOS Płock2:17.5262030.1734.5936.5436.22
46.Pożarowszczyk Beata91AZSAWF Wrocław2:17.5462031.3734.0036.0836.09
47.Zera Patrycja89Polonia W-wa2:17.7361731.4734.4435.8835.94
48.Słopiecka Maja94ARKA Kielce2:18.9560132.2635.3635.9835.35
49.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka2:19.9458931.1134.5837.0637.19
50.Kijewska Kaja94ARKA Kielce2:20.3358432.4834.9436.1536.76
51.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw2:20.7157931.3634.9937.2137.15
52.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław2:20.9257632.4935.9637.1335.34
53.Urbaniak Patrycja91Delfin Tarnobrz2:21.0857432.9035.6536.6235.91
54.Wawrzynkiewicz Adrianna91Polonia W-wa2:21.3857131.1434.8738.2337.14
55.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno2:21.9756432.0135.9937.5036.47
56.Pałka Ewa89MKP Szczecin2:22.0656332.7735.7336.9236.64
57.Sêdłak Katarzyna94Orka Zamość2:22.2156132.6435.6936.9036.98
58.Kołodziejska Magdalena94Orka Grudządz2:22.4155932.4836.4537.4536.03
59.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.2:22.5355731.4235.8737.9637.28
60.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:23.1355032.3836.0137.4637.28
61.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław2:23.2054932.3836.1337.7836.91
62.Sałata Joanna88Orlik Lublin2:32.2745733.4837.2540.4841.06
NWUrbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź
NWHampel Justyna90KSZO Ostrowiec


Nr  12
08-04-04
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1987 1:47.96
1:48.72
Wojdat Artur
OLPOZBonn


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa1:52.431:48.6892625.8627.9027.5727.35
Min MKOl/FINA
2.Wójt Łukasz82PZP1:53.271:49.6990125.5928.3727.9827.75
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin1:52.571:49.7589926.3328.0327.9427.45
4.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa1:53.581:50.7487526.3227.7828.1228.52
5.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa1:53.241:51.0086926.0428.6928.0528.22
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa1:53.321:51.0086926.3828.3228.3727.93
7.Czerniak Konrad89Wisła Puławy1:53.571:51.1186625.9228.0128.2528.93
8.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków1:53.441:53.1082126.3028.6429.2928.87


B-Finał
9.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.1:55.611:51.5885624.9428.2629.3529.03
10.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa1:54.651:53.2981726.2028.6529.5928.85
11.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka1:55.071:53.3981525.8628.6129.2929.63
Min-12 ME Jun
12.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn1:56.591:54.6178927.3329.0729.1529.06
13.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice1:56.561:54.9878226.9729.2729.5029.24
14.Jabłoński Marcin90Juvenia Białyst1:55.691:55.8176727.1729.3030.3029.04
15.Paszek Marcin89Warta Poznań1:56.741:56.0276126.5429.2730.0330.18
16.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy1:56.371:56.3675427.4429.0730.2029.65


17.


Majewski Michał


85


AZSAWF Gdańsk


1:56.40


Skreśl


754


26.42


29.12


29.95


30.91
18.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław1:56.9374327.7529.9330.1529.10
Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec1:56.9374327.6629.9730.2629.04
20.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk1:56.9574327.0929.2930.7429.83
21.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.1:57.0374127.4129.2029.8430.58
22.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn1:57.1573927.9829.2629.7630.15
23.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice1:57.2073827.1629.8230.3129.91
24.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:57.3373627.4829.6029.7030.55
25.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław1:57.6073127.8129.57
26.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań1:57.7172928.2829.3730.3129.75
Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań1:57.7172925.4829.0331.2032.00
28.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów1:57.7572827.3829.9029.7930.68
29.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław1:57.7672827.5929.4630.3630.35
30.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź1:57.8872527.9230.2730.3929.30
31.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim1:58.0272327.9029.9330.5329.66
32.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim1:58.2971827.1929.9230.6630.52
33.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn1:58.4671527.7830.2330.5429.91
34.Klupa Michał SK90Jordan Kraków1:58.4771527.6129.7430.9330.19
35.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn1:58.6971128.9129.70
36.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew1:58.7371027.8130.7230.3329.87
37.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź1:58.8270828.1629.44
38.Żyznowski Michał92MZOS Płock1:58.9370627.6129.6431.0830.60
39.Luftman Adam91SłowiankaGorzów1:58.9770627.3129.7631.0630.84
40.Religa Patryk87AZSAWF Katowice1:59.9268927.9430.2430.5531.19
41.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi1:59.9568928.7329.69
42.Pasieczny Maciej90ORZEŁ Elbląg2:00.4668028.4130.4431.1630.45
43.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice2:00.4867927.6630.5131.4030.91
44.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:00.5567828.4630.5430.9930.56
45.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.2:00.7967428.4631.5931.9028.84
46.Zieliński Dawid92MKP Szczecin2:00.9267228.1930.7631.7230.25
47.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź2:01.4966328.4930.7931.6430.57
48.Kandulski Daniel91MKP Szczecin2:01.6566028.2630.9531.6030.84
49.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.2:01.6866028.4631.1430.7031.38
50.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź2:02.0665327.7530.4331.8432.04
51.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.2:02.1265227.8931.1231.7331.38
52.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław2:02.4664728.8031.24
53.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec2:02.6264428.0631.1631.8031.60
54.Janas Piotr90Warszawianka2:02.9863929.0931.4531.3631.08
55.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg2:03.7162829.1931.1731.6631.69
56.Gniadek Damian93Trójka Łódź2:03.7562729.1431.5832.5030.53
57.Dominiak Marcin90Warszawianka2:04.1062228.6930.8632.3932.16
58.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec2:04.9061028.8332.0632.5931.42
59.Pióro Artur91Pałac Katowice2:04.9460928.8832.3132.1231.63
60.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi2:05.0460828.5631.3832.6532.45
61.Gawroński Michał90Bobry Debica2:05.3560329.1332.6931.6431.89
62.Janas Krzysztof93REKIN W-wa2:05.5160129.1431.9132.1732.29
63.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork2:05.6160027.5531.0133.4533.60
64.Walczak Joachim89Warszawianka2:05.9459528.4433.0432.2832.18
65.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia2:06.3059028.7732.6533.4631.42
66.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław2:07.4657429.3132.0732.8533.23
67.Bielawski Michał93REKIN W-wa2:08.1056528.5533.2233.8532.48
68.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi2:08.1256528.7532.3034.2132.86
69.Siński Mateusz94REKIN W-wa2:09.9754128.9133.5035.0132.55
70.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw2:10.1853929.2833.1134.9332.86
71.Fara Kacper94Bobry Debica2:10.7453228.7532.2834.7834.93
72.Fronia Kamil9211-tka Jelenia2:12.0551629.2134.4735.9632.41
73.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:12.8650730.9533.8534.9033.16
74.Sobstyl Jan89Orlik Lublin2:15.6247629.9833.7936.1735.68
NWKarpeta Piotr87Śląsk Wrocław


Nr  13
08-04-04
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   31.93Kamińska BeataAZGDADebica


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.33.2032.90841
2.Hryniewicz Luiza90Trójka Łódź33.1533.15822
3.Kamińska Beata80AZSAWF Gdańsk33.1033.16826
4.Ostrowska Agnieszka  SR90Wodnik Rawicz33.6633.51796
5.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin33.5133.54796
Min-12 ME Jun.
6.Marczak Monika SO91MOSM Tychy33.4933.64798
7.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó33.5333.65795
8.Janczewska Anna91Polonia W-wa34.0034.03762


B-Finał
9.Ścieszko Ewa90Start Łódź34.3334.06758
10.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim34.4034.33740
11.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik34.8034.53728
12.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole34.2934.58743
13.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch34.5434.82727
14.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg34.9435.02702
15.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice34.8135.06710
16.Jamborska Ewa SO89Unia Oświecim34.9435.17702


17.


Szydło Paulina


92


Juvenia Wrocław


34.97


700
18.Dembniak Katarzyna90Victoria Racibó35.05696
19.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim35.07694
20.Muller Anna SP92Warta Poznań35.16689
Gołebiowska Joanna82AZS AWF W-wa35.16689
22.Stopczyńska Sandra90Warszawianka35.25684
23.Sêktas Zuzanna93BUKS Warszawa35.36678
24.Paluszek Weronika93Śląsk Wrocław35.44673
25.Prêdecka Iwona SO89Unia Oświecim35.49670
26.Swiec Maria91MKP Szczecin35.57666
27.Kołacz Vivienne91MKP Szczecin35.71658
28.Wojdak Kamila89MKP Szczecin36.03640
29.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław36.30626
30.Górecka Ewelina88ARKA Kielce36.36623
31.Pałczyk Emilia88AZSAWF Katowice36.55613
32.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków36.69606
33.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.36.76603
34.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk36.88597
35.Kostecka Joanna89Zryw Opole36.96593
36.Halicka Dorota89Warszawianka37.36574
37.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica37.51567
38.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań37.57565
39.Podsiadła Agnieszka89Orlik Lublin37.85552
40.Chmielewska Agnieszka94Delfin Tarnobrz38.00546
41.Nawrocka Manuela90Trójka Czêstoch38.10542
42.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole38.28534
43.Zacharska Inga94REKIN W-wa38.67518
44.Słopiecka Maja94ARKA Kielce40.18462
45.Ptasińska Olga88Polonia W-wa43.92353


Nr  14
08-04-04
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   28.48Winogrodzki MariuszPOWAROstrowiec Św.


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa28.6028.84890
2.Gałka Piotr88AZS AWF W-wa29.0129.17853
3.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice29.2729.23834
Min Młodz. MŚ; Min ME Jun.
4.Wolniak Sławomir SO88Unia Oświecim28.8729.29865
5.Safrończyk Piotr88Juvenia Białyst29.7729.60803
6.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa29.7030.02795
7.Jasionowski Tomasz  SG89AZSAWF Gdańsk29.7330.20792
8.Jachowicz Piotr90Start Łódź30.0030.31771


B-Finał
9.Rowiński Filip90Polonia W-wa30.2429.52809
10.Paczkowski Damian87Polonia W-wa30.1529.81786
11.Machnik Mikołaj93MOS Katowice30.0830.16765
RP Jun-15lat
12.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn30.0230.19769
13.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław30.0230.36769
14.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław30.1330.44761
15.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi30.1430.48760
16.Wypych Filip91Trójka Łódź30.2330.49754


17.


Szulich Dawid


90


DelfinLegionow


30.32


747
18.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia30.43739
19.Kotynia Jakub88Start Łódź30.46737
20.Pakuła Konrad85AZSAWF Katowice30.60726
21.Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.30.62725
Grzejszczak Paweł90Polonia W-wa30.62725
23.Klimczak Artur89Start Łódź30.71719
24.Swierczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin30.73717
25.Guzik Jakub SK91Wodnik Krosno30.78714
Nasiłowski Damian91MKP Szczecin30.78714
27.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec30.85709
28.Duszyński Tomasz76Lublinianka30.99699
29.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin31.39673
30.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.31.40672
31.Brodowski Igor92Polonia W-wa31.47668
Stachura Maciej SK91Zryw Opole31.47668
Klecha Dawid SO91Górnik Radlin31.47668
34.Kobus Kamil89MKP Szczecin31.51665
35.Michalski Maciej84AZSAWF Wrocław31.54663
36.Waliszewski Daniel91MZOS Płock31.57661
37.Białek Piotr SP92Warta Poznań31.60660
38.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las31.67655
39.Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław31.74651
40.Pik Paweł88Orlik Lublin31.79648
41.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole31.91641
42.Flis Jacek91Nawa Skierniewi31.95638
43.Zych Jakub SK90Jordan Kraków31.96638
44.Dobosz Kamil92MZOS Płock32.13627
45.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw32.61600
46.Tyniec Bartłomiej89Orlik Lublin32.68596
47.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków33.14572
48.Harabin Mateusz90ARKA Kielce33.20569
49.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.33.42558
50.Kêpka Maciej94REKIN W-wa33.71543
51.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław33.76541
52.Osiński Szymon94Delfinek Łuków33.79539
53.Turkowski Michał89Jedynka Łódź33.85537


Nr  15
08-04-04
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000
2005
1:03.17
1:03.17
1:01.70
Miciul Aleksandra
Staszak Katarzyna
NOZIE
JOKRA
Helsinki
Montreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik1:05.371:03.4485831.0632.38
Min Młodz MŚw,
2.Urbańska Karolina  SG92AZSAWF Gdańsk1:05.301:03.6485031.1432.50
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
3.Madziarska Xenia91PZP1:05.151:04.1782930.9333.24
Min Młodz MŚw
4.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz1:04.291:04.2582631.4532.80
Min ME Jun
5.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin1:04.471:04.7781831.6133.16
Min ME Jun
6.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław1:05.761:05.0879531.7133.37
Min ME Jun
7.Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim1:06.151:05.3478532.0033.34
Min-12 ME Jun
8.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno1:05.621:05.7277531.8633.86


B-Finał
9.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka1:06.261:04.8580331.4433.41
10.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin1:07.011:05.3878431.6033.78
11.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka1:06.641:06.0176232.3433.67
12.Kret Paulina88AZSAWF Gdańsk1:07.641:07.5771032.6534.92
13.Sak Agnieszka93Unia Tarnów1:07.941:07.7870333.5334.25
14.Kilich Agata92Sambor Tczew1:08.221:07.8070333.0534.75
15.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia1:08.751:08.9467433.0835.86
16.Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa1:06.311:10.2275132.9537.27


17.


Kowalska Agata


93


Polonia W-wa


1:08.84


671


33.45


35.39
18.Miałka Monika89Warszawianka1:08.9866733.0535.93
19.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:09.1866233.4935.69
20.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź1:09.4165533.3036.11
21.Rudnik Daria SR90Victoria Racibó1:09.5265232.9736.55
22.Kaczmarek Agnieszka SP90Astromal-Akwawi1:09.6164933.5836.03
23.Małecka Agnieszka93Solex Lebork1:09.7064733.8935.81
24.Misiórska Katarzyna93MMKS Dąbrowa G1:09.8064433.0536.75
25.Łuczak Marlena92MKP Szczecin1:09.9664033.4536.51
26.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin1:10.3263034.8135.51
27.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole1:10.3462933.3437.00
28.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław1:10.4562633.7736.68
29.Kołodziejska Magdalena94Orka Grudządz1:10.7861834.2536.53
30.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk1:11.1960733.5437.65
31.Kokot Marta89Polonia W-wa1:11.4060234.4836.92
32.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław1:11.7859234.7337.05
33.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice1:12.0658534.9137.15
34.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź1:12.1158434.3637.75
35.Zera Patrycja89Polonia W-wa1:12.6857035.0637.62
36.Widzik Katarzyna90Delfin Cieszyn1:12.8756635.5037.37
37.Modelska Justyna88Ikar Mielec1:13.2755735.6737.60
38.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.1:13.9454235.2438.70
39.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.1:14.0653936.7837.28
40.Duduś Anna93Delfin Tarnobrz1:14.5252936.2838.24
41.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.1:14.6852635.2539.43
42.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.1:15.2251535.9439.28
43.Kucharska Karolina88Start Łódź1:15.4651036.2239.24
44.Zbucka Paulina88Orlik Lublin1:16.1149735.7340.38
45.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.1:17.6646737.4840.18
46.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.1:19.5843437.8141.77
47.Plak Agnieszka89Orlik Lublin1:20.1042638.8941.21


Nr  16
08-04-04
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000   55.04
   55.14
Kizierowski Bartosz
POWARSydney


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Unold Marcin86AZSAWF Katowice55.9255.7190727.0328.68
2.Mączewski Adam90Warszawianka57.4556.5886627.2629.32
RP Jun-18lat; Min Młodz MŚw, Min ME Jun
3.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.57.6856.8685327.5729.29
Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.58.4756.8685327.2729.59
5.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.58.7657.2383727.7229.51
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
6.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi58.4057.5082528.2329.27
Min ME Jun
7.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim59.2758.7477428.5030.24
8.Karaś Sebastian91Polonia W-wa59.2758.7877228.7030.08


B-Finał
9.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk59.7959.7173628.3031.41
10.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa1:00.3559.8173329.2330.58
11.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków1:00.4059.9072929.5330.37
12.Konarzewski Jan88Warszawianka59.891:00.1073029.3430.76
13.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk1:00.421:00.1572029.6030.55
14.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk1:00.491:00.1971928.9331.26
15.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz1:00.691:00.7270129.3931.33
16.Świetlicki Daniel90PZP1:00.641:01.8570329.7932.06


17.


Oleasz Michał


91


AZSAWF Wrocław


1:00.75


699


29.08


31.67
18.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów1:00.8469629.5531.29
19.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków1:00.9469329.0731.87
20.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków1:01.1168729.9831.13
21.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław1:01.4167730.1431.27
22.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó1:01.5267330.2531.27
23.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk1:01.7966529.8831.91
24.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka1:01.8566329.9531.90
Pietrzyk Patryk92Start Łódź1:01.8566329.9731.88
26.Zawada Mateusz92Solex Lebork1:02.0765629.9632.11
27.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk1:02.1565330.3531.80
28.Całka Mateusz89Orlik Lublin1:02.3564730.6131.74
29.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław1:02.4464429.9732.47
30.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław1:02.8263230.3932.43
31.Polak Daniel SO91Unia Oświecim1:03.0462630.1732.87
32.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków1:03.1862230.9832.20
33.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin1:03.4561430.3633.09
34.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy1:03.8460230.6933.15
35.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz1:03.9460031.1732.77
36.Lemiesz Krzysztof89Start Łódź1:04.4858531.1933.29
37.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz1:04.5558331.6432.91
38.Koss Rafał91Trójka Łódź1:04.9257331.0133.91
39.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz1:05.1256831.2233.90
40.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.1:05.2156530.4934.72
41.Perkowski Marcin  SR90Victoria Racibó1:05.3856131.6533.73
42.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.1:05.7255232.1833.54
43.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.1:05.8055031.9733.83
44.Słomiński Szymon  SP89Posnania Poznań1:05.8155031.0734.74
45.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń1:06.1354231.4934.64
46.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin1:06.2553931.6834.57
47.Zaleski Antoni88Start Łódź1:07.0352031.5535.48
48.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.1:07.1651732.1135.05
49.Zieliński Michał91Ikar Mielec1:08.4049032.7135.69
50.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw1:08.8748033.5435.33
51.Bielawski Michał93REKIN W-wa1:09.2847133.1936.09
52.Matryba Paweł94REKIN W-wa1:09.3047133.4735.83
53.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka1:12.6640833.3839.28


Nr  17
08-04-04
400m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:39.92
4:45.08
Baranowska Katarzyna
MKSZCGorzów Wlkp


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin4:57.714:45.619001:05.341:12.481:21.691:06.10
2.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:57.654:48.728711:05.891:14.351:22.111:06.37
3.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa5:01.554:51.288491:07.331:14.991:24.611:04.35
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
4.Budzis Joanna90Polonia W-wa5:01.554:54.148241:06.841:16.101:24.981:06.22
5.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław5:00.554:58.917851:07.821:16.011:26.471:08.61
6.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice5:05.705:05.337371:07.721:21.131:27.251:09.23
7.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim5:05.155:05.537381:09.051:18.501:29.451:08.53
8.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk5:04.735:05.557411:07.511:18.841:29.901:09.30


B-Finał
9.Radlińska Marcelina93Orka Zamość5:08.545:04.557421:09.061:19.401:26.571:09.52
10.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź5:10.185:06.967251:10.601:18.581:26.391:11.39
11.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka5:16.055:07.547211:07.041:18.171:32.091:10.24
12.Kêdracka Magda89Orlik Lublin5:12.365:08.327151:08.191:20.271:28.881:10.98
13.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole5:08.005:09.747181:10.301:18.951:29.261:11.23
14.Czerniak Monika92Bobry Debica5:10.275:10.117031:09.471:19.641:27.981:13.02
15.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice5:12.455:11.176961:10.041:20.111:30.601:10.42
16.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków5:16.685:23.646601:09.671:26.561:28.761:18.65


17.


Jagodzka Aleksandra SO


91


KORONA Kielce


5:15.76


Skreśl


666


1:09.11


1:21.47


1:28.71


1:16.47
18.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica5:16.836591:08.741:21.661:28.711:17.72
19.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg5:23.286211:11.981:25.321:29.151:16.83
20.Zacharska Inga94REKIN W-wa5:30.415811:12.751:25.741:37.031:14.89
21.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica5:32.555701:13.521:25.951:35.711:17.37
22.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań5:33.465651:15.821:21.731:36.961:18.95
23.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa5:34.855581:14.261:31.011:34.341:15.24
24.Panek Agata93Solex Lebork5:37.335461:13.481:27.211:39.581:17.06
25.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź5:40.895291:15.811:27.871:39.101:18.11
26.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław5:41.525261:15.661:28.151:38.861:18.85
27.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź6:05.694291:20.621:34.781:43.831:26.46
28.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.6:16.053941:17.961:35.621:51.041:31.43


Nr  18
08-04-04
400m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:17.06
4:18.40
Korzeniowski Paweł
AZWARChiba


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:32.564:19.9191359.531:06.411:14.6259.35
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka4:32.774:27.8483458.631:10.201:18.041:00.97
Min Młodz MŚw
3.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk4:32.654:27.8683458.321:08.001:18.911:02.63
4.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz4:33.454:29.608181:00.291:09.431:16.771:03.11
Min-12 ME Jun
5.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim4:33.634:30.578091:00.741:08.801:18.381:02.65
Min-12 ME Jun
6.Mikołajewski Mariusz90Polonia W-wa4:34.024:31.228031:00.791:09.521:18.301:02.61
Min-12 ME Jun
7.Stachura Maciej SK91Zryw Opole4:32.674:34.027911:01.031:12.501:15.201:05.29
Min-12 ME Jun
8.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin4:37.954:37.217521:01.801:13.171:18.741:03.50


B-Finał
9.Certa Maciej91Wisła Puławy4:42.474:35.387671:01.291:10.841:17.471:05.78
10.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice4:39.314:39.067381:02.011:13.121:19.131:04.80
11.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice4:40.374:43.637271:02.491:12.381:23.211:05.55
12.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim4:43.904:45.017001:03.161:13.951:23.571:04.33
13.Mosiêżny Mateusz92SłowiankaGorzów4:46.254:45.616881:03.381:12.941:23.801:05.49
14.Szuba Michał93Śląsk Wrocław4:47.284:45.946861:03.311:15.721:23.651:03.26
15.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi4:46.974:47.236781:05.451:16.291:18.151:07.34
16.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim4:45.844:53.516861:05.651:14.201:24.881:08.78


17.


Stobieniecki Jacek SO


90


Skra Bełchatów


4:37.98


Skreśl


746


1:03.09


1:13.76


1:18.87


1:02.26
18.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz4:52.166431:02.491:11.951:27.861:09.86
19.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław4:53.156361:03.601:15.411:24.041:10.10
20.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim4:54.766261:03.211:17.941:26.701:06.91
21.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków4:54.806251:04.651:18.321:22.141:09.69
22.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia4:54.976241:05.341:18.961:20.221:10.45
23.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk4:55.226231:08.261:13.131:27.971:05.86
24.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań4:55.626201:03.651:18.201:30.711:03.06
25.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi5:01.675841:07.341:23.621:26.121:04.59
26.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań5:01.865831:07.731:20.931:25.811:07.39
27.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław5:03.005761:08.271:20.201:24.301:10.23
28.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia5:05.875601:06.071:17.301:28.101:14.40
29.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec5:06.695551:05.811:21.141:30.921:08.82
30.Kut Bartosz93Bobry Debica5:07.475511:10.161:22.681:28.501:06.13
31.Opalski Marcin93REKIN W-wa5:07.505511:04.281:21.681:33.501:08.04
32.Kêpka Maciej94REKIN W-wa5:09.535401:11.121:21.601:26.631:10.18
33.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi5:13.925181:08.031:22.901:31.381:11.61
34.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec5:16.935031:11.821:20.481:37.401:07.23
35.Całka Mateusz89Orlik Lublin5:23.464731:09.871:26.791:32.771:14.03
36.Ozga Adrian94Bobry Debica5:29.394481:16.241:22.041:37.411:13.70


Nr  19
08-04-04
4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2002
2007
3:51.32
3:51.85
Barzycka,Urbańczyk,Staszak,Korc
AZS Warszawa
Linz
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. KobietAZS AWF W-wa3:52.50832
Jedrzejczak Otylia
Żak Dominika
83
89
27.85
27.79
56.71
59.42
Gołebiowska Joanna
Szczepaniak Karolina
82
92
28.07
28.18
58.48
57.89
2.Zespół Sztaf. KobietPolonia W-wa3:55.34802
Ptasińska Katarzyna
Kamińska Aleksandra SK
90
92
28.17
28.40
58.07
59.48
Kokot Marta
Budzis Joanna
89
90
28.34
27.46
1:00.66
57.13
3.Zespół Sztaf. KobietWarszawianka4:00.00756
Piechocka Jagoda SK
Wąsiakowska Weronika SK
90
90
30.00
28.55
1:02.36
59.11
Głowacka Ewa
Miałka Monika
90
89
29.36
27.39
1:00.76
57.77
4.Zespół Sztaf. KobietZryw Opole4:02.19736
Pawlaczek Natalia
Kostecka Joanna
93
89
28.69
29.50
58.52
1:01.73
Kajtoch Sabina SR
Stawicka Joanna
90
93
29.08
28.57
1:01.56
1:00.38
5.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Katowice4:03.56723
Szula Paulina
Piasecka Marta SK
91
91
28.71
29.47
1:01.23
1:01.72
Fijałkowska Magdalena
Gawełczyk Dominika SK
90
91
30.14
28.02
1:02.11
58.50
6.Zespół Sztaf. Kobiet - MłUnia Oświecim4:04.87712
Świderska Marlena SO
Jamborska Ewa SO
89
89
29.88
29.39
1:01.00
1:01.13
Prêdecka Iwona SO
Cisowska Aleksandra SO
89
89
30.23
28.82
1:02.73
1:00.01
7.Zespół Sztaf. Kobiet - MłAZSAWF Wrocław4:08.90678
Biskupska Alina
Mongiało Magdalena
88
88
29.42
29.53
1:00.72
1:01.27
Stêpień Marta
Suchorska Beata
88
88
30.43
29.51
1:04.26
1:02.65
8.Zespół Sztaf. Kobiet - MłMKP Szczecin4:14.72632
Rutkowska Kornelia
Pałka Ewa
88
89
29.66
31.33
1:02.18
1:05.07
Wojdak Kamila
Kalinowska Iga
89
89
30.67
30.73
1:04.10
1:03.37
9.Zespół Sztaf. Kobiet - MłOrlik Lublin4:26.79550
Plak Agnieszka
Podsiadła Agnieszka
89
89
31.08
32.52
1:05.12
1:07.92
Sałata Joanna
Kêdracka Magda
88
89
32.44
31.25
1:08.63
1:05.12
10.Zespół Sztaf. Kobiet - MłStart Łódź4:49.48431
Kucharska Karolina
Chrzuszcz Aleksandra
88
88
31.95
35.47
1:07.39
1:14.28
Remblewska Anna
Bajerkiewicz Patrycja
89
88
35.86
32.42
1:17.48
1:10.33


Nr  20
08-04-04
4 x 100m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2005
2007
3:23.10
3:22.22
Gąsior,Załuski,Witkowski,Korzeniowski
AZS Warszawa
Praga
Gorzów Wlkp


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. MêżczyznAZS AWF W-wa3:21.03913
Rekord Polski Klub
Gąsior Łukasz
Rokicki Michał
86
84
24.06
24.97
49.81
51.31
Witkowski Michał
Korzeniowski Paweł
84
85
23.75
23.35
50.34
49.57
2.Zespół Sztaf. Mêżczyzn-1AZSAWF Katowice3:24.53867
Gnela Wojciech
Gêgotek Piotr
88
84
25.43
24.19
52.05
51.29
Wilk Robert
Unold Marcin
86
86
23.98
24.05
50.93
50.26
3.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Wrocław3:30.84791
Winiewicz Michał
Jaworowski Marek
88
86
25.16
24.50
53.01
51.96
Tyszkowski Sebastian
Haas Mateusz
83
88
24.88
24.69
52.96
52.91
4.Zespół Sztaf. Mêżczyzn-2AZSAWF Katowice3:32.48773
Gawłowicz Krzysztof
Dąbrowski Filip
87
88
25.68
25.12
52.70
53.22
Bucki Paweł
Wiśniewski Bartosz
86
87
25.51
24.54
53.68
52.88
5.Zespół Sztaf. MêżczyznWarszawianka3:33.08766
Zawadka Michał
Mączewski Adam
89
90
26.10
25.73
53.78
53.73
Dominiak Marcin
Otłowski Aleksy SK
90
91
25.27
24.93
53.43
52.14
6.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłAZS AWF W-wa3:34.42752
Rurak Paweł
Gałka Piotr
88
88
25.10
26.22
52.07
55.68
Rusin Mariusz
Rutkowski Szymon
88
88
25.64
25.22
53.31
53.36
7.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłUnia Oświecim3:37.53720
Wielechowski Piotr SO
Gaszyk Tomasz  SO
89
89
25.72
26.22
53.87
54.80
Wolniak Sławomir SO
Zieja Dawid  SO
88
89
26.27
25.29
55.95
52.91
8.Zespół Sztaf. MêżczyznŚląsk Wrocław3:37.78718
Sokulski Jacek
Gradoń Jakub
91
90
26.28
26.18
54.08
55.27
Kwaśkiewicz Marcin
Karpeta Piotr
89
87
26.36
24.96
55.01
53.42
9.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłOrlik Lublin3:39.03706
Czarnecki Mikołaj
Wêgier Grzegorz
89
89
25.86
25.79
53.39
54.73
Całka Mateusz
Pik Paweł
89
88
26.67
25.89
55.85
55.06
10.Zespół Sztaf. MêżczyznTrójka Łódź3:39.09705
Pastwiński Konrad
Kwiatkowski Przemysław
92
92
26.43
26.34
55.19
55.06
Kwiatkowski Michał
Wypych Filip
90
91
26.84
25.04
54.98
53.86
11.Zespół Sztaf. MêżczyznSłowiankaGorzów3:39.24704
Luftman Adam
Szamotulski Wojciech
91
91
25.59
25.93
53.56
53.88
Wiśniowski Tomasz
Mosiêżny Mateusz
90
92
26.55
26.72
55.45
56.35
12.Zespół Sztaf. MêżczyznKORNER Ziel.G.3:41.98678
Kawêcki Radosław
Matuszczak Grzegorz
91
91
25.75
26.27
52.88
54.72
Mielniczuk Przemysław
Najborowski Paweł
90
92
27.13
26.63
58.38
56.00



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl