Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki I-dzień  

Nr  1  1500m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  800m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  4 x 200m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
08-04-03
1500m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski200016:30.52Dyszkiewicz MagdaSLWROMinneapolis


r.KodCzasPkt.
1.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec17:02.23839
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.09
2:11.74
3:19.35
4:27.27
1:04.09
1:07.65
1:07.61
1:07.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.14
6:43.56
7:52.02
9:00.66
1:07.87
1:08.42
1:08.46
1:08.64
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.41
11:18.26
12:26.88
13:35.82
1:08.75
1:08.85
1:08.62
1:08.94
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.14
15:54.60
17:02.23
1:09.32
1:09.46
1:07.63
2.Cisowska Aleksandra SO89Unia Oświecim17:19.02799
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.98
2:15.12
3:24.21
4:33.91
1:05.98
1:09.14
1:09.09
1:09.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.90
6:53.63
8:03.49
9:12.55
1:09.99
1:09.73
1:09.86
1:09.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.33
11:32.31
12:41.34
13:50.88
1:09.78
1:09.98
1:09.03
1:09.54
1300m:
1400m:
1500m:
15:00.67
16:10.99
17:19.02
1:09.79
1:10.32
1:08.03
3.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań17:20.75795
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.38
2:15.61
3:25.07
4:34.96
1:06.38
1:09.23
1:09.46
1:09.89
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.62
6:54.12
8:03.28
9:12.30
1:09.66
1:09.50
1:09.16
1:09.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.66
11:31.35
12:41.51
13:51.97
1:09.36
1:09.69
1:10.16
1:10.46
1300m:
1400m:
1500m:
15:03.09
16:14.10
17:20.75
1:11.12
1:11.01
1:06.65
4.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań18:22.90668
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.24
2:19.94
3:32.69
4:45.82
1:07.24
1:12.70
1:12.75
1:13.13
500m:
600m:
700m:
800m:
6:00.03
7:13.93
8:28.45
9:43.28
1:14.21
1:13.90
1:14.52
1:14.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:57.63
12:12.68
13:27.44
14:41.32
1:14.35
1:15.05
1:14.76
1:13.88
1300m:
1400m:
1500m:
15:55.84
17:10.73
18:22.90
1:14.52
1:14.89
1:12.17
5.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim18:52.63616
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.30
2:27.73
3:44.22
5:00.19
1:12.30
1:15.43
1:16.49
1:15.97
500m:
600m:
700m:
800m:
6:16.68
7:33.97
8:50.08
10:05.51
1:16.49
1:17.29
1:16.11
1:15.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:20.99
12:36.54
13:52.19
15:07.55
1:15.48
1:15.55
1:15.65
1:15.36
1300m:
1400m:
1500m:
16:23.40
17:38.85
18:52.63
1:15.85
1:15.45
1:13.78
6.Skrzypiec Sabina  SR90RMKS Rybnik19:29.47560
Rek Europy Sen osób niesłyszących - 1500m; RP Sen osób niesłyszących - 800m
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.58
2:26.50
3:43.41
5:01.55
1:10.58
1:15.92
1:16.91
1:18.14
500m:
600m:
700m:
800m:
6:20.27
7:39.26
8:58.86
10:18.58
1:18.72
1:18.99
1:19.60
1:19.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:38.35
12:57.82
14:16.86
15:35.47
1:19.77
1:19.47
1:19.04
1:18.61
1300m:
1400m:
1500m:
16:54.12
18:13.23
19:29.47
1:18.65
1:19.11
1:16.24
7.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka20:07.02509
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.42
2:27.25
3:46.57
5:07.68
1:09.42
1:17.83
1:19.32
1:21.11
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.69
7:51.76
9:14.09
10:36.24
1:22.01
1:22.07
1:22.33
1:22.15
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:59.02
13:21.85
14:43.60
16:05.48
1:22.78
1:22.83
1:21.75
1:21.88
1300m:
1400m:
1500m:
17:27.53
18:48.11
20:07.02
1:22.05
1:20.58
1:18.91
8.Sałata Joanna88Orlik Lublin21:26.87420
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.93
2:34.77
4:01.05
5:28.78
1:12.93
1:21.84
1:26.28
1:27.73
500m:
600m:
700m:
800m:
6:56.32
8:23.62
9:49.67
11:17.40
1:27.54
1:27.30
1:26.05
1:27.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:45.56
14:13.97
15:42.25
17:09.98
1:28.16
1:28.41
1:28.28
1:27.73
1300m:
1400m:
1500m:
18:36.29
20:01.89
21:26.87
1:26.31
1:25.60
1:24.98


Nr  2
08-04-03
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 7:47.91Stańczyk PrzemysławMKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin7:52.86972
100m:
200m:
58.19
1:57.58
58.19
59.39
300m:
400m:
2:57.23
3:56.60
59.65
59.37
500m:
600m:
4:55.97
5:55.20
59.37
59.23
700m:
800m:
6:54.51
7:52.86
59.31
58.35
2.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn8:12.96858
Min Młodz. MŚ; Min ME Jun.
100m:
200m:
58.36
1:58.99
58.36
1:00.63
300m:
400m:
3:00.08
4:01.18
1:01.09
1:01.10
500m:
600m:
5:03.27
6:06.11
1:02.09
1:02.84
700m:
800m:
7:09.99
8:12.96
1:03.88
1:02.97
3.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa8:16.07842
100m:
200m:
59.04
2:00.02
59.04
1:00.98
300m:
400m:
3:01.78
4:03.86
1:01.76
1:02.08
500m:
600m:
5:06.57
6:09.45
1:02.71
1:02.88
700m:
800m:
7:12.85
8:16.07
1:03.40
1:03.22
4.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn8:18.39830
Min-12 ME Jun.
100m:
200m:
58.92
1:59.97
58.92
1:01.05
300m:
400m:
3:01.96
4:04.41
1:01.99
1:02.45
500m:
600m:
5:07.77
6:11.17
1:03.36
1:03.40
700m:
800m:
7:15.46
8:18.39
1:04.29
1:02.93
5.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn8:20.62819
Min-12 ME Jun.
100m:
200m:
59.30
2:00.93
59.30
1:01.63
300m:
400m:
3:03.58
4:07.02
1:02.65
1:03.44
500m:
600m:
5:11.00
6:15.26
1:03.98
1:04.26
700m:
800m:
7:19.32
8:20.62
1:04.06
1:01.30
6.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów8:25.21797
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
59.81
2:02.42
59.81
1:02.61
300m:
400m:
3:05.47
4:08.82
1:03.05
1:03.35
500m:
600m:
5:13.01
6:17.34
1:04.19
1:04.33
700m:
800m:
7:21.66
8:25.21
1:04.32
1:03.55
7.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy8:27.62786
100m:
200m:
59.70
2:01.60
59.70
1:01.90
300m:
400m:
3:04.00
4:07.80
1:02.40
1:03.80
500m:
600m:
5:13.02
6:18.11
1:05.22
1:05.09
700m:
800m:
7:24.27
8:27.62
1:06.16
1:03.35
8.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn8:30.72772
100m:
200m:
1:00.33
2:03.52
1:00.33
1:03.19
300m:
400m:
3:07.22
4:12.04
1:03.70
1:04.82
500m:
600m:
5:16.46
6:21.82
1:04.42
1:05.36
700m:
800m:
7:26.71
8:30.72
1:04.89
1:04.01
9.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim8:33.08761
100m:
200m:
1:00.57
2:05.03
1:00.57
1:04.46
300m:
400m:
3:09.58
4:14.35
1:04.55
1:04.77
500m:
600m:
5:20.61
6:25.59
1:06.26
1:04.98
700m:
800m:
7:30.80
8:33.08
1:05.21
1:02.28
10.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk8:33.60759
100m:
200m:
1:01.31
2:05.85
1:01.31
1:04.54
300m:
400m:
3:10.93
4:16.72
1:05.08
1:05.79
500m:
600m:
5:22.02
6:28.17
1:05.30
1:06.15
700m:
800m:
7:33.06
8:33.60
1:04.89
1:00.54
11.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:36.09748
100m:
200m:
1:00.62
2:05.13
1:00.62
1:04.51
300m:
400m:
3:10.85
4:16.90
1:05.72
1:06.05
500m:
600m:
5:22.28
6:27.46
1:05.38
1:05.18
700m:
800m:
7:32.86
8:36.09
1:05.40
1:03.23
12.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań8:39.09735
100m:
200m:
59.09
2:03.50
59.09
1:04.41
300m:
400m:
3:09.57
4:15.76
1:06.07
1:06.19
500m:
600m:
5:21.91
6:28.97
1:06.15
1:07.06
700m:
800m:
7:34.96
8:39.09
1:05.99
1:04.13
13.Żyznowski Michał92MZOS Płock8:39.29734
100m:
200m:
1:02.15
2:06.76
1:02.15
1:04.61
300m:
400m:
3:12.23
4:17.59
1:05.47
1:05.36
500m:
600m:
5:21.80
6:27.62
1:04.21
1:05.82
700m:
800m:
7:34.12
8:39.29
1:06.50
1:05.17
14.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.8:41.27726
100m:
200m:
1:00.87
2:05.49
1:00.87
1:04.62
300m:
400m:
3:11.44
4:17.39
1:05.95
1:05.95
500m:
600m:
5:23.68
6:29.98
1:06.29
1:06.30
700m:
800m:
7:36.46
8:41.27
1:06.48
1:04.81
15.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice8:42.15722
100m:
200m:
1:00.87
2:05.24
1:00.87
1:04.37
300m:
400m:
3:09.62
4:15.23
1:04.38
1:05.61
500m:
600m:
5:21.87
6:29.00
1:06.64
1:07.13
700m:
800m:
7:35.99
8:42.15
1:06.99
1:06.16
16.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź8:42.47721
100m:
200m:
1:00.55
2:04.98
1:00.55
1:04.43
300m:
400m:
3:09.89
4:15.58
1:04.91
1:05.69
500m:
600m:
5:21.44
6:28.39
1:05.86
1:06.95
700m:
800m:
7:35.65
8:42.47
1:07.26
1:06.82
17.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim8:44.44712
100m:
200m:
1:00.39
2:04.46
1:00.39
1:04.07
300m:
400m:
3:10.78
4:17.51
1:06.32
1:06.73
500m:
600m:
5:24.39
6:31.97
1:06.88
1:07.58
700m:
800m:
7:39.26
8:44.44
1:07.29
1:05.18
18.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław8:45.62708
100m:
200m:
1:00.20
2:04.66
1:00.20
1:04.46
300m:
400m:
3:09.77
4:15.97
1:05.11
1:06.20
500m:
600m:
5:22.59
6:30.59
1:06.62
1:08.00
700m:
800m:
7:38.87
8:45.62
1:08.28
1:06.75
19.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław8:45.71707
100m:
200m:
1:02.16
2:08.52
1:02.16
1:06.36
300m:
400m:
3:15.59
4:22.61
1:07.07
1:07.02
500m:
600m:
5:29.07
6:35.91
1:06.46
1:06.84
700m:
800m:
7:42.31
8:45.71
1:06.40
1:03.40
20.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec8:51.04686
100m:
200m:
1:00.20
2:07.11
1:00.20
1:06.91
300m:
400m:
3:15.09
4:23.18
1:07.98
1:08.09
500m:
600m:
5:30.79
6:38.83
1:07.61
1:08.04
700m:
800m:
7:46.49
8:51.04
1:07.66
1:04.55
21.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:51.83683
100m:
200m:
1:01.54
2:08.03
1:01.54
1:06.49
300m:
400m:
3:15.04
4:21.88
1:07.01
1:06.84
500m:
600m:
5:29.10
6:36.45
1:07.22
1:07.35
700m:
800m:
7:44.53
8:51.83
1:08.08
1:07.30
22.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork8:52.50681
100m:
200m:
1:01.65
2:07.10
1:01.65
1:05.45
300m:
400m:
3:13.77
4:20.88
1:06.67
1:07.11
500m:
600m:
5:28.86
6:37.96
1:07.98
1:09.10
700m:
800m:
7:46.35
8:52.50
1:08.39
1:06.15
23.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice8:55.63669
100m:
200m:
1:02.01
2:07.31
1:02.01
1:05.30
300m:
400m:
3:13.52
4:20.62
1:06.21
1:07.10
500m:
600m:
5:28.02
6:36.99
1:07.40
1:08.97
700m:
800m:
7:46.96
8:55.63
1:09.97
1:08.67
24.Kut Bartosz93Bobry Debica9:02.49644
100m:
200m:
1:03.16
2:10.36
1:03.16
1:07.20
300m:
400m:
3:18.48
4:27.54
1:08.12
1:09.06
500m:
600m:
5:36.52
6:45.66
1:08.98
1:09.14
700m:
800m:
7:55.06
9:02.49
1:09.40
1:07.43
25.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec9:07.48626
100m:
200m:
1:05.02
2:14.23
1:05.02
1:09.21
300m:
400m:
3:23.65
4:33.05
1:09.42
1:09.40
500m:
600m:
5:42.39
6:51.81
1:09.34
1:09.42
700m:
800m:
8:01.28
9:07.48
1:09.47
1:06.20
26.Białek Piotr SP92Warta Poznań9:07.62626
100m:
200m:
1:01.93
2:11.00
1:01.93
1:09.07
300m:
400m:
3:20.68
4:31.33
1:09.68
1:10.65
500m:
600m:
5:41.82
6:52.67
1:10.49
1:10.85
700m:
800m:
8:02.36
9:07.62
1:09.69
1:05.26
27.Religa Patryk87AZSAWF Katowice9:14.66602
100m:
200m:
1:04.17
2:12.73
1:04.17
1:08.56
300m:
400m:
3:22.16
4:32.68
1:09.43
1:10.52
500m:
600m:
5:43.42
6:54.50
1:10.74
1:11.08
700m:
800m:
8:05.23
9:14.66
1:10.73
1:09.43
28.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław9:24.87570
100m:
200m:
1:02.22
2:09.10
1:02.22
1:06.88
300m:
400m:
3:18.28
4:30.72
1:09.18
1:12.44
500m:
600m:
5:44.10
6:58.60
1:13.38
1:14.50
700m:
800m:
8:12.95
9:24.87
1:14.35
1:11.92
29.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa9:32.24548
100m:
200m:
1:05.12
2:14.53
1:05.12
1:09.41
300m:
400m:
3:26.13
4:41.01
1:11.60
1:14.88
500m:
600m:
5:53.57
7:08.46
1:12.56
1:14.89
700m:
800m:
8:20.06
9:32.24
1:11.60
1:12.18
30.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań9:43.47517
100m:
200m:
1:05.52
2:16.75
1:05.52
1:11.23
300m:
400m:
3:30.01
4:44.79
1:13.26
1:14.78
500m:
600m:
5:59.59
7:14.18
1:14.80
1:14.59
700m:
800m:
8:28.88
9:43.47
1:14.70
1:14.59


Nr  3
08-04-03
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 2:05.61
2:10.84
Jedrzejczak Otylia
AZWARMontreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Gapińska Agnieszka84AZS AWF W-wa2:16.202:14.3783630.5933.9034.9134.97
2.Sak Agnieszka93Unia Tarnów2:15.962:15.1482230.5233.8135.2335.58
Min Młodz. M.Św; Min ME-Jun
3.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz2:15.812:15.2182130.6534.0435.1935.33
Min Młodz. M.Św; Min ME-Jun
4.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów2:16.402:15.7081230.9834.3635.0335.33
Min Młodz. MŚ; Min ME Jun.
5.Ptasińska Katarzyna90Polonia W-wa2:19.022:17.1178731.1234.5635.5935.84
6.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim2:18.942:17.3078431.1635.0435.2835.82
Min-12 ME Jun
7.Kêdracka Magda89Orlik Lublin2:19.632:19.3275031.9535.2035.6036.57
8.Czerska Sandra90Warszawianka2:18.182:20.7376931.2434.9136.6337.95


B-Finał
9.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole2:19.662:19.1175431.7035.2336.4035.78
10.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka2:21.482:20.6772930.9235.5236.7137.52
11.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim2:21.852:21.2472032.0635.8936.6336.66
12.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim2:20.682:21.4272931.8635.7536.3737.44
13.Iwankowska Anna91Polonia W-wa2:26.752:24.0667832.6135.9537.2338.27
14.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:27.102:26.9663932.8337.3138.4738.35
15.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław2:29.122:29.5161232.8838.2438.2940.10
16.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków2:27.362:30.5063432.2537.0540.1041.10


17.


Pożarowszczyk Beata


91


AZSAWF Wrocław


2:28.99


Skreśl


613


32.83


37.15


38.84


40.17
18.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn2:29.07Skreśl61232.6836.5738.3141.51
19.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa2:29.9860133.3237.5739.2439.85
20.Panek Agata93Solex Lebork2:30.3259733.4338.1138.9839.80
21.Czapla Magdalena92AZSAWF Katowice2:30.9259033.0537.5338.5941.75
22.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań2:32.6757033.1937.7440.0741.67
23.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suw2:33.1756432.0838.0240.7042.37
24.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim2:33.5756033.9838.9339.4241.24
25.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:35.2554233.4138.5740.9542.32
26.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa2:35.7353734.2439.8041.3640.33
27.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica2:37.9251534.3139.4542.4541.71
28.Kozakiewicz Marta90Juvenia Białyst2:39.1750334.5840.1841.7542.66
29.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw2:40.5449033.0940.2242.7744.46
30.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.2:54.1138434.2740.3545.5653.93
31.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź2:56.3936937.2643.7347.3848.02
Nie uk.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.


Nr  4
08-04-03
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2008 1:54.38
1:57.67
Korzeniowski Paweł
AZWAREindhoven


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa2:04.131:54.41101926.1528.7629.5529.95
Min MKOl/FINA
2.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk2:02.171:59.7888826.6829.9830.7432.38
3.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź2:06.022:00.1987925.9330.0031.5432.72
4.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:04.812:00.5687126.8030.7131.4631.59
RP Jun 16-lat; Min Młodz MŚw
5.Czarnecki Mikołaj89Orlik Lublin2:04.302:01.1385827.1530.3231.9731.69
6.Paszek Marcin89Warta Poznań2:04.422:01.9784127.6231.0531.5531.75
7.Lewandowski Maciej86AZS AWF W-wa2:04.622:02.1183826.4631.0731.9532.63
8.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice2:04.942:03.6680727.1030.9632.3333.27


B-Finał
9.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim2:08.372:05.3677428.2231.7532.7032.69
10.Jabłoński Marcin90Juvenia Białyst2:06.272:05.5177228.8232.1232.4732.10
11.Zawadka Michał89Warszawianka2:06.632:07.4675128.8532.6033.1432.87
12.Niewiński Marcin91AZS AWF W-wa2:08.332:08.0372728.9032.8932.9633.28
13.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź2:09.852:09.6470029.0832.8333.5934.14
14.Klupa Michał SK90Jordan Kraków2:10.622:10.2669028.9333.0333.7634.54
15.Bulak Michał92Orka Zamość2:10.192:10.7469128.6333.4333.4735.21
16.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew2:10.362:10.9668929.3633.9233.9633.72


17.


Mosiêżny Mateusz


92


SłowiankaGorzów


2:10.65


684


29.87


33.71


32.88


34.19
18.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim2:10.9268029.0933.1833.9634.69
19.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó2:11.2567529.2133.9933.2334.82
20.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim2:12.0366329.3433.8134.4034.48
21.Szuba Michał93Śląsk Wrocław2:12.3465828.9833.8234.7634.78
22.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:12.9664929.6133.2034.7635.39
23.Gniadek Damian93Trójka Łódź2:13.1564628.5633.5334.9536.11
24.Opalski Marcin93REKIN W-wa2:13.8363630.0934.0834.4835.18
25.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi2:15.1361829.8534.5235.6735.09
26.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań2:15.9260728.7033.9635.7937.47
27.Matuszczak Grzegorz91KORNER Ziel.G.2:16.5659929.6433.6235.8237.48
28.Paduch Daniel88Ikar Mielec2:16.5959930.1934.8935.3636.15
29.Szubert Bartosz88MOSiR Sopot2:19.0356829.9234.5335.8638.72
30.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:19.2856531.2834.8537.5935.56
31.Pióro Artur91Pałac Katowice2:22.1853129.5535.2338.4538.95
32.Sadlak Patryk93Ikar Mielec2:26.4448631.1836.3139.3139.64
33.Pawlak Radosław89Start Łódź2:29.1446031.1235.9938.7643.27
34.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:31.4043931.1637.6541.0741.52
35.Ozga Adrian94Bobry Debica2:35.2940734.7440.1840.3240.05


Nr  5
08-04-03
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   25.25
   25.43
Korc Agata
AZWROBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Korc Agata86AZSAWF Wrocław25.6725.52897
2.Wilk Katarzyna SK92Jordan Kraków26.9026.30819
Min Młodz. MŚw; Min ME Jun
3.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź26.6426.38812
4.Bochyńska Sonia90JuniorKluczbork27.1626.69784
5.Baranowska Magdalena93Solex Lebork27.0926.82773
Min-12 ME Jun
6.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia27.1427.11748
7.Miałka Monika89Warszawianka27.1627.20744
8.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole27.4427.21740


B-Finał
9.Dowgiert Anna90Juvenia Białyst27.5227.14746
10.Kawecka Anna92ARKA Kielce27.8127.27735
11.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk27.8927.33730
12.Żak Dominika89AZS AWF W-wa27.4827.42723
13.Włostowska Karina9111-tka Jelenia27.7727.43722
14.Radlińska Marcelina93Orka Zamość27.8427.61708
15.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock27.9727.68703
16.Szula Paulina91AZSAWF Katowice27.8127.84693


17.


Kaczmarek Agnieszka SP


90


Astromal-Akwawi


27.99


680
18.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk28.00679
19.Olejniczak Agata92MZOS Płock28.05675
20.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa28.11671
21.Kokot Marta89Polonia W-wa28.20664
Czerniak Gabriela91Wisła Puławy28.20664
23.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka28.30657
24.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice28.32656
25.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź28.33655
Rutkowska Kornelia88MKP Szczecin28.33655
27.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice28.39651
28.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice28.40651
29.Kowalska Agata93Polonia W-wa28.44648
30.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.28.49644
Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole28.49644
32.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław28.50644
33.Stawicka Joanna93Zryw Opole28.54641
34.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź28.57639
Burdelak Agnieszka91AZSAWF Wrocław28.57639
36.Głowacka Ewa90Warszawianka28.59638
Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa28.59638
38.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.28.65634
39.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.28.67632
40.Wawrzynkiewicz Adrianna91Polonia W-wa28.70630
41.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław28.71630
42.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik28.72629
43.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin28.79624
44.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa28.81623
45.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań28.88619
46.Czerniak Monika92Bobry Debica28.94615
47.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław28.96613
48.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań29.01610
49.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka29.02610
50.Jackowska Adrianna93Warszawianka29.05608
Ścieszko Ewa90Start Łódź29.05608
52.Kostecka Joanna89Zryw Opole29.07607
53.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.29.14602
54.Plak Agnieszka89Orlik Lublin29.20598
55.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó29.24596
56.Marczak Monika SO91MOSM Tychy29.36589
57.Zacharska Inga94REKIN W-wa29.42585
58.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim29.57576
59.Urbaniak Patrycja91Delfin Tarnobrz29.62573
60.Słopiecka Maja94ARKA Kielce29.70569
61.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław29.72568
62.Pałczyk Emilia88AZSAWF Katowice29.79564
63.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno30.09547
64.Kijewska Kaja94ARKA Kielce30.56522
65.Muller Anna SP92Warta Poznań30.65517
66.Ptasińska Olga88Polonia W-wa30.72514
67.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim30.76512
68.Remblewska Anna89Start Łódź35.27339


Nr  6
08-04-03
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   21.88
   22.35
Kizierowski Bartosz
POWARBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Kizierowski Bartosz77Polonia W-wa23.3922.60907
2.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa23.6822.75890
3.Czerniak Konrad89Wisła Puławy23.5522.98863
4.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.23.9123.04856
Witkowski Michał84AZS AWF W-wa23.6423.04856
6.Gêgotek Piotr84AZSAWF Katowice23.5923.55802
7.Wilk Robert86AZSAWF Katowice23.8123.66791
8.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec23.9723.81776


B-Finał
9.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa24.2423.66791
10.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa24.0423.94763
11.Gawłowicz Krzysztof87AZSAWF Katowice24.4123.95762
12.Luftman Adam91SłowiankaGorzów24.2724.14745
13.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice24.3824.21738
14.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków24.2024.22739
15.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław24.1524.26744
16.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim24.3324.50727


17.


Safrończyk Piotr


88


Juvenia Białyst


24.43


718
Bziuk Wojciech87MZOS Płock24.43718
19.Haas Mateusz88AZSAWF Wrocław24.49713
20.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław24.52710
21.Wypych Filip91Trójka Łódź24.54709
22.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk24.57706
23.Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań24.63701
24.Przyborowski Piotr93MZOS Płock24.70695
Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz24.70695
26.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim24.77689
27.Zieliński Dawid92MKP Szczecin24.78688
28.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław24.81686
29.Dominiak Marcin90Warszawianka24.82685
30.Mączewski Adam90Warszawianka24.83684
31.Soborski Kamil88Start Łódź24.85683
32.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka24.88680
Rzeczkowski Piotr90Gigant Wrocław24.88680
34.Tyszkowski Sebastian83AZSAWF Wrocław25.01669
35.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim25.03668
36.Bucki Paweł86AZSAWF Katowice25.06665
37.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las25.08664
38.Ziêba Łukasz89Flota Gdynia25.12661
39.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin25.20654
40.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów25.23652
41.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław25.25651
42.Karpeta Piotr87Śląsk Wrocław25.26650
43.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi25.32645
44.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole25.34644
45.Janas Krzysztof93REKIN W-wa25.41638
46.Janas Piotr90Warszawianka25.42638
47.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.25.43637
Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa25.43637
49.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.25.45635
50.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław25.48633
51.Pik Paweł88Orlik Lublin25.54629
52.Siwuchowicz Michał SP89Warta Poznań25.55628
53.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz25.59625
54.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi25.63622
55.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław25.65621
56.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.25.68618
Pastwiński Konrad92Trójka Łódź25.68618
58.Walczak Joachim89Warszawianka25.71616
59.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn25.73615
60.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz25.79610
61.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław25.82608
62.Harabin Mateusz90ARKA Kielce25.84607
63.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.25.86606
Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.25.86606
65.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń25.87605
66.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi25.90603
67.Gawroński Michał90Bobry Debica25.94600
68.Pasieczny Maciej90ORZEŁ Elbląg25.95599
69.Siński Mateusz94REKIN W-wa25.98597
70.Kandulski Daniel91MKP Szczecin25.99596
71.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia26.02594
72.Maciejewski Adam87Delfin Toruń26.05592
73.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin26.08590
74.Żerek Roman88Zryw Opole26.17584
75.Fronia Kamil9211-tka Jelenia26.20582
76.Sobstyl Jan89Orlik Lublin26.24580
77.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw26.50563
78.Słomiński Szymon  SP89Posnania Poznań26.62555
79.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec26.70550
80.Rybałka Paweł88Śląsk Wrocław26.84542
81.Zych Jakub SK90Jordan Kraków26.89539
82.Fara Kacper94Bobry Debica27.02531
83.Bielawski Michał93REKIN W-wa27.31514
84.Turkowski Michał89Jedynka Łódź27.47505
85.Rdzeń Rafał89Start Łódź27.48505
86.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław27.58499
87.Matryba Paweł94REKIN W-wa27.63496
88.Flis Jacek91Nawa Skierniewi27.66495
89.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka27.74490
90.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław27.83486
91.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole27.84485
NWChoiński Michał90VictoriaJózefów


Nr  7
08-04-03
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000 2:14.43
2:12.73
Miciul Aleksandra
NOZIEHelsinki


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik2:17.692:12.6590731.5433.8334.3232.96
RP- Sen; Min MKOl/FINA; Min Młodz MŚw
2.Urbańska Karolina  SG92AZSAWF Gdańsk2:20.552:15.1285831.1433.5535.1735.26
RP Jun-16lat, Min Młodz MŚw, Min ME Jun.
3.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin2:19.562:17.4981432.2634.7935.4135.03
Min ME-Jun
4.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.2:19.792:18.0280532.7334.5335.5635.20
5.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno2:19.772:18.4279832.2234.9835.4835.74
6.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław2:18.332:19.1579932.7035.2936.1135.05
Min Młodz. M.Św; Min ME-Jun
7.Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim2:22.892:19.6677732.7135.1436.1635.65
Min-12 ME Jun
8.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:22.672:21.3275033.0235.2136.5836.51


B-Finał
9.Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa2:23.502:23.2472033.5935.4537.3736.83
10.Sak Agnieszka93Unia Tarnów2:23.812:23.6371434.4536.2037.1835.80
11.Miałka Monika89Warszawianka2:27.452:24.7469833.4536.1536.9538.19
12.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk2:25.802:25.2669033.5036.3938.0337.34
13.Kret Paulina88AZSAWF Gdańsk2:25.092:25.3169333.7336.0737.4138.10
14.Kilich Agata92Sambor Tczew2:26.322:28.1167534.9237.7638.6836.75
15.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica2:25.002:28.3469433.4737.1439.1138.62
16.Rudnik Daria SR90Victoria Racibó2:27.952:28.6565334.8237.6338.9937.21


17.


Madziarska Xenia


91


PZP


2:21.01


Skreśl


755


32.06


34.83


37.08


37.04
18.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole2:26.82Skreśl66835.8136.9437.5336.54
19.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka2:29.7063134.1437.5639.6038.40
20.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin2:30.0462634.8037.3939.0838.77
21.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin2:31.0561435.8537.9638.8138.43
22.Łuczak Marlena92MKP Szczecin2:31.4960834.9237.6339.3139.63
23.Małecka Agnieszka93Solex Lebork2:31.7260636.4638.9839.8136.47
24.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań2:32.7259435.0038.6739.9339.12
25.Misiórska Katarzyna93MMKS Dąbrowa G2:33.2058835.3238.9939.7439.15
26.Kołodziejska Magdalena94Orka Grudządz2:33.4058635.6238.5039.6139.67
27.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice2:33.6758336.0738.2940.0339.28
28.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław2:33.6858334.9738.9640.2939.46
29.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole2:35.1656636.6139.0839.9539.52
30.Zera Patrycja89Polonia W-wa2:35.3656435.6538.7240.3240.67
31.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec2:35.4056436.5439.3340.4239.11
32.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław2:36.0455735.6140.0340.4739.93
33.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno2:36.8554837.1039.5140.4939.75
34.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.2:37.1754536.3740.1240.7639.92
35.Modelska Justyna88Ikar Mielec2:37.4054237.1639.3640.7940.09
36.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.2:40.8950836.0740.3641.9142.55
37.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.2:40.9650738.5241.0141.9439.49
38.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.2:42.5149336.9541.2242.5741.77
39.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź2:43.7248236.4240.3443.2543.71
40.Kucharska Karolina88Start Łódź2:47.9044738.3140.9043.3445.35
41.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.2:50.8342439.0542.5744.6844.53
42.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.2:51.9441638.5843.3445.6344.39


Nr  8
08-04-03
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1996 2:00.05
1:59.72
Sikora Bartosz
FLGDYAtlanta


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.2:05.262:00.8190129.0930.2830.5330.91
2.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.2:05.052:02.3186829.2831.1531.3030.58
RP Jun 17-lat; Min Młodz M Św. Min ME Jun
3.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:04.922:02.4186629.1530.7631.1831.32
4.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim2:07.312:05.4580430.0731.7031.9631.72
5.Konarzewski Jan88Warszawianka2:06.342:05.9879430.4532.2532.0331.25
6.Karaś Sebastian91Polonia W-wa2:05.972:06.3979430.2232.1232.4231.63
Min-12 ME-Jun
7.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi2:07.372:06.8977729.9732.8232.6731.43
8.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków2:08.742:09.6474430.2632.5033.2333.65


B-Finał
9.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów2:11.292:09.5273130.1832.7533.2133.38
10.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:10.272:09.6972830.6833.4033.3632.25
11.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków2:10.652:10.0072330.8232.8033.5032.88
12.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków2:10.812:10.2371930.8333.2133.9732.22
13.Świetlicki Daniel90PZP2:11.382:11.2970230.4732.3533.3935.08
14.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk2:11.002:13.2770629.8533.5535.0334.84
15.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz2:12.442:14.3168430.8033.4735.6534.39
16.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa2:12.242:14.3568730.3033.8935.1834.98


17.


Unold Marcin


86


AZSAWF Katowice


2:04.99


Skreśl


813


29.70


31.83


32.24


31.22
18.Kotowicz Jan91Lublinianka2:12.12Skreśl68930.8033.1834.3933.75
19.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk2:13.2967131.7532.9734.4234.15
20.Całka Mateusz89Orlik Lublin2:13.7966331.8633.8034.3733.76
21.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy2:13.8566231.1533.6635.0234.02
22.Dubiel Adam93Lublinianka2:13.9766031.7833.4334.6534.11
23.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk2:14.4665330.7233.4234.8935.43
24.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk2:14.6065131.5434.2834.1534.63
25.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.2:14.7165032.0033.9834.7134.02
26.Zawada Mateusz92Solex Lebork2:15.0764431.1634.3335.2834.30
27.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław2:16.1962931.1334.1035.6835.28
28.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz2:16.2462832.0033.7434.9935.51
29.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin2:16.5062431.3234.3735.1735.64
30.Pietrzyk Patryk92Start Łódź2:16.9161931.3533.5835.4236.56
31.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:17.2561431.3033.9636.3635.63
32.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków2:18.2160132.5934.9135.3435.37
33.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia2:20.6157131.9234.5136.7237.46
34.Lemiesz Krzysztof89Start Łódź2:21.4656133.2735.8136.8135.57
35.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.2:22.2055232.5535.8037.1636.69
36.Koss Rafał91Trójka Łódź2:22.6654732.0834.8337.7338.02
37.Polak Daniel SO91Unia Oświecim2:23.1454131.7334.8338.2938.29
38.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.2:23.8753332.9636.1937.7037.02
39.Zieliński Michał91Ikar Mielec2:26.2950733.3836.3438.6037.97
40.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:27.1249934.8537.1838.0137.08
41.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw2:30.0547035.2138.9138.8637.07
42.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław2:31.9845234.9038.7139.7038.67
43.Ozga Adrian94Bobry Debica2:35.1242537.7139.7440.1537.52


Nr  9
08-04-03
4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2006
2007
7:56.32
8:17.07
Jedrzejczak,Budzis,Zwiejska,Barzycka
AZS Warszawa
Budapeszt
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. KobietAZS AWF W-wa8:21.69864
Szczepaniak Karolina
Gapińska Agnieszka
92
84
59.64
1:03.23
2:03.30
2:10.02
Gołebiowska Joanna
Jedrzejczak Otylia
82
83
1:01.22
59.70
2:06.77
2:01.60
2.Zespół Sztaf. KobietPolonia W-wa8:25.11847
Kamińska Aleksandra SK
Ptasińska Katarzyna
92
90
1:00.64
1:00.52
2:05.54
2:06.71
Kwiatkowska Anna
Budzis Joanna
89
90
1:02.21
58.82
2:10.94
2:01.92
3.Zespół Sztaf. KobietZryw Opole8:42.82764
Pawlaczek Natalia
Nowacka Aleksandra
93
90
1:00.71
1:06.87
2:05.93
2:15.15
Żukowska Paula  SR
Stawicka Joanna
93
93
1:02.97
1:02.45
2:10.86
2:10.88
4.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Wrocław8:47.12745
Mongiało Magdalena
Pożarowszczyk Beata
88
91
1:03.33
1:05.58
2:10.72
2:15.59
Biskupska Alina
Majda Aleksandra
88
90
1:04.70
1:01.39
2:14.28
2:06.53
5.Zespół Sztaf. Kobiet - MłUnia Oświecim8:48.41740
Świderska Marlena SO
Jamborska Ewa SO
89
89
1:03.47
1:06.20
2:09.30
2:14.56
Prêdecka Iwona SO
Cisowska Aleksandra SO
89
89
1:04.30
1:03.87
2:13.11
2:11.44
6.Zespół Sztaf. KobietWarszawianka9:00.82690
Głowacka Ewa
Czerska Sandra
90
90
1:03.86
1:04.43
2:11.33
2:15.37
Jackowska Adrianna
Miałka Monika
93
89
1:07.47
1:03.14
2:20.52
2:13.60
7.Zespół Sztaf. Kobiet - MłMKP Szczecin9:12.48647
Kalinowska Iga
Pałka Ewa
89
89
1:04.16
1:07.50
2:12.88
2:20.70
Wojdak Kamila
Rutkowska Kornelia
89
88
1:07.54
1:06.69
2:21.44
2:17.46
8.Zespół Sztaf. Kobiet - MłOrlik Lublin9:48.45536
Kêdracka Magda
Sałata Joanna
89
88
1:06.49
1:12.28
2:17.74
2:35.30
Podsiadła Agnieszka
Plak Agnieszka
89
89
1:08.69
1:09.57
2:23.35
2:32.06
9.Zespół Sztaf. Kobiet - MłStart Łódź10:49.33398
Bajerkiewicz Patrycja
Kucharska Karolina
88
88
1:10.74
1:14.33
2:28.78
2:38.39
Remblewska Anna
Chrzuszcz Aleksandra
89
88
1:21.50
1:21.01
2:52.41
2:49.75


Nr  10
08-04-03
4 x 200m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2008
2007
7:16.40
7:23.41
Korzeniowski,Wójt,Gimiński,Gąsior
AZS Warszawa
Eindhoven
Gorzów Wlkp


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. MêżczyznAZS AWF W-wa7:23.99917
Korzeniowski Paweł
Rokicki Michał
85
84
53.29
54.78
1:48.28
1:51.80
Gimiński Łukasz
Gąsior Łukasz
86
86
54.48
54.73
1:52.65
1:51.26
2.Zespół Sztaf. MêżczyznTrójka Łódź7:46.14792
Matczak Mateusz
Kwiatkowski Michał
89
90
55.14
56.87
1:54.24
1:58.61
Kwiatkowski Przemysław
Babuchowski Marcin
92
84
57.83
56.19
1:59.00
1:54.29
3.Zespół Sztaf. MêżczyznKormoranOlsztyn7:47.41786
Pielowski Krzysztof
Hura Bartosz
91
91
56.65
56.44
1:55.45
1:56.38
Borowicz-Skoneczny Sylwester
Piekut Krzysztof
92
90
57.52
57.08
1:58.04
1:57.54
4.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłAZS AWF W-wa7:54.98749
Rutkowski Szymon
Gałka Piotr
88
88
57.53
59.58
1:59.34
2:04.05
Rusin Mariusz
Rurak Paweł
88
88
57.37
54.97
1:57.83
1:53.76
5.Zespół Sztaf. MêżczyznWarszawianka8:00.22724
Otłowski Aleksy SK
Dominiak Marcin
91
90
56.17
57.21
1:55.11
2:00.40
Zawadka Michał
Cieślak Marcin SK
89
92
59.10
58.36
2:03.29
2:01.42
6.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłOrlik Lublin8:08.59688
Pik Paweł
Wêgier Grzegorz
88
89
57.11
58.46
2:01.92
2:03.21
Całka Mateusz
Czarnecki Mikołaj
89
89
1:00.02
57.07
2:05.30
1:58.16
7.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Wrocław8:09.02686
Winiewicz Michał
Haas Mateusz
88
88
59.56
59.94
2:00.41
2:04.73
Wojszko Patryk
Zawadzki Krzysztof
88
88
59.71
59.59
2:02.35
2:01.53



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl