Mistrzostwa Polski Seniorów

Lista startowa  

Nr  1  1500m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  800m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  4 x 200m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  11  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  13  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  16  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  17  400m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  18  400m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  19  4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  20  4 x 100m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  21  100m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  22  100m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  23  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  24  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  25  200m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  26  200m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  27  400m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  28  400m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  29  200m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  30  200m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  31  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  32  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  33  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  34  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  35  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  36  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  37  800m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  38  1500m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  39  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  40  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
08-04-03 - 9:00
1500m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski200016:30.52Dyszkiewicz MagdaSLWROMinneapolis


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sałata Joanna
Pustuła Agnieszka SO
Cisowska Aleksandra SO
Hampel Justyna
Bernat Aleksandra  SP
Skrzypiec Sabina  SR
Gąsiorowska Katarzyna
Wilmanowicz Marta SP
88
92
89
90
90
90
89
89
ORLIK Lublin
UNIA Oświêcim
UNIA Oświêcim
KSZO Ostrowiec
WARTA Poznań
RMKS Rybnik
WARSZAWIANKA
WARTA Poznań
S00503100020
S01006100015

S00612100023
S00115100003


S00115100026


17:35.29
16:53.56
17:17.27
20:02.29
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  2
08-04-03 - 9:00
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 7:47.91Stańczyk PrzemysławMKSZCMelbourne


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Białek Piotr SP
Kaczmarski Marcin
Borowiecki Daniel
Religa Patryk
Sterczyński Jakub SP
Olszewski Krzysztof
92
94
93
87
88
86
WARTA Poznań
KSZO Ostrowiec
BUKS Warszawa
AZS AWF Katowice
OLIMPIA Poznań
UNIA Oświêcim
S00115200136
S00612200036
S00414200006
S00611200106
S00215200011
S01006200060

9:30.18
9:23.40
9:24.28
9:34.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kut Bartosz
Kurant Roger
Mielniczuk Przemysław
Kot Maciej  SR
Psota Ireneusz
Rybiński Dawid
Psyk Maciej
Stańczyk Dawid
93
94
90
91
87
93
93
91
BOBRY Dêbica
KSZO Ostrowiec
KORNER Zielona G.
JUNIOR Kluczbork
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
S00308200028
S00612200035
S00304200032
S00307200024
S00611200001
S00601200040
S00612200033
9:11.61
9:02.05
8:58.05
8:48.88
8:52.51
9:01.20
9:04.98
9:19.74
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Stawiany Mateusz
Pulwin Paweł SP
Zaczyński Karol SO
Czarnota Mateusz SO
Kwiatkowski Michał
Grzebała Paweł
Rząsa Wojciech
Żyznowski Michał
86
92
91
91
90
90
90
92
AZS AWF Wrocław
OLIMPIA Poznań
Pałac Młodzieży Ka-ce
UNIA Oświêcim
TRÓJKA Łódź
KSZO Ostrowiec
AZS AWFiS Gdańsk
MZOS Płock
S00201200017
S00215200020
S00811200047
S01006200073
S00905200051
S00612200004
S00110200032
8:47.30
8:41.05
8:39.53
8:35.20
8:38.17
8:40.05
8:41.96
8:47.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Borowicz-Skoneczny Sylwester
Kawêcki Robert SO
Rurak Paweł
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
Piekut Krzysztof
Hura Bartosz
Stobieniecki Jacek SO
92
89
88
87
91
90
91
90
KORMORAN Olsztyn
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
KORMORAN Olsztyn
KORMORAN Olsztyn
KORMORAN Olsztyn
SKRA Bełchatow
S00213200048
S00603200035
S00114200035
S00116200030
S00213200025
S00213200040
S00213200003
8:33.86
8:24.39
8:10.89
7:52.17
8:08.01
8:23.72
8:26.35
8:33.92
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  3
08-04-03 - 9:00
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 2:05.61
2:10.84
Jedrzejczak Otylia
AZWARMontreal


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Lann Vel Lace Aleksandra
Duchnowska Julita
Chrzuszcz Aleksandra
Matyaszek Anna
Kozakiewicz Marta
Tarnopolska Magdalena
Kamińska Anna
Zakrzewska Aleksandra
94
94
88
94
90
94
88
94
REKIN Warszawa
ŻAK Biała Podlaska
START Łódź
REKIN Warszawa
JUVENIA Białystok
BOBRY Dêbica
ŻAK Biała Podlaska
OLIMPIJCZYK Suwałki
S00614100002

S00705100025
S00614100012

S00308100014


2:55.75
2:36.30
2:37.84
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Mendak Joanna
Wójcik Aleksandra SK
Świderska Marlena SO
Olczak Mirela
Czerska Sandra
Cembrzyńska Anna SO
Pożarowszczyk Beata
Stefaniak Małgorzata SP
89
89
89
93
90
91
91
92
OLIMPIJCZYK Suwałki
JORDAN Kraków
UNIA Oświêcim
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
WARSZAWIANKA
UNIA Oświêcim
AZS AWF Wrocław
WARTA Poznań
S00109100014
S00106100056
S01006100071
S00104100044

S01006100064
S00201100022
S00115100066
2:33.03
2:23.67
2:19.81
2:16.10
2:18.15
2:21.92
2:27.72
2:35.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Panek Agata
Iwankowska Anna
Tchórz Alicja
Sak Agnieszka
Ptasińska Katarzyna
Kêdracka Magda
Chodyna Monika
Lewandowska Agata
93
91
92
93
90
89
92
93
SOLEX Lebork
POLONIA Warszawa
DELFIN Kalisz
UNIA Tarnów
POLONIA Warszawa
ORLIK Lublin
KORMORAN Olsztyn
BUKS Warszawa
S01310100018
S00114100104
S01615100009
S01106100043
S00114100022
S00503100040
S00213100003
S00414100026
2:32.78
2:22.52
2:19.71
2:16.02
2:17.49
2:21.62
2:26.02
2:34.79
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Pustuła Agnieszka SO
Puchalska Zuzanna
Sikora Paulina SO
Gapińska Agnieszka
Kot Marta
Nowacka Aleksandra
Czapla Magdalena
Maliszewska Katarzyna
92
89
93
84
89
90
92
92
UNIA Oświêcim
ORZEŁ Elbląg
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
UŚKS Ostrołêka
ZRYW Opole
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
S01006100015
S00813100001
S01006100003
S00114100001


S00611100118
S00601100006
2:31.99
2:22.25
2:19.37
2:13.85
2:17.27
2:19.99
2:24.99
2:33.22
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  4
08-04-03 - 9:00
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2008 1:54.38
1:57.67
Korzeniowski Paweł
AZWAREindhoven


Seria 1
3
4
5
Kêpka Maciej
Pióro Artur
Ozga Adrian
94
91
94
REKIN Warszawa
Pałac Młodzieży Ka-ce
BOBRY Dêbica
S00614200004
S00811200067
S00308200023

2:36.23
2:36.69
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Wawrzyńczak Piotr
Cieślak Tomasz
Pawlak Radosław
Gniadek Damian
Pietrzak Artur
Szuba Michał
Szubert Bartosz
Sadlak Patryk
93
90
89
93
88
93
88
93
NAWA Skierniewice
POLONIA Warszawa
START Łódź
TRÓJKA Łódź
ASTROMAL-Akwawit
ŚLĄSK Wrocław
MOSiR Sopot
IKAR Mielec
S00305200026
S00914200114
S00705200043
S00905200079
S00315200034
S00601200041

S00508200035
2:23.73
2:16.18
2:15.79
2:14.83
2:15.36
2:16.05
2:20.55
2:31.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Stebnicki Dawid SO
Jarząb Radosław SP
Kasza Sebastian
Babuchowski Marcin
Czarnecki Mikołaj
Zawadka Michał
Matuszczak Grzegorz
Opalski Marcin
90
89
89
84
89
89
91
93
UNIA Oświêcim
POSNANIA Poznań
JEDYNKA Łódź
TRÓJKA Łódź
ORLIK Lublin
WARSZAWIANKA
KORNER Zielona G.
REKIN Warszawa
S01006200083
S00515200009
S01105200026
S00905200039
S00503200069

S00304200027
S00614200025
2:13.44
2:08.89
2:04.96
2:00.35
2:02.86
2:07.12
2:10.77
2:14.77
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zapała Łukasz  SO
Niewiński Marcin
Cieślak Marcin SK
Kierzkowski Mateusz
Paszek Marcin
Machniewicz Radosław SO
Dembniak Paweł  SR
Mosiêżny Mateusz
91
91
92
87
89
91
89
92
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
WARSZAWIANKA
AZS AWFiS Gdańsk
WARTA Poznań
SAMBOR Tczew
VICTORIA Racibórz
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S01006200084


S00110200073


S01311200023
S00104200013
2:12.27
2:08.72
2:04.36
1:58.44
2:02.28
2:06.04
2:09.29
2:14.55
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Bulak Michał
Piątkowski Mateusz SO
Łuczak Piotr
Korzeniowski Paweł
Lewandowski Maciej
Jabłoński Marcin
Klupa Michał SK
Paduch Daniel
92
90
92
85
86
90
90
88
ORKA Zamość
UNIA Oświêcim
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
JUVENIA Białystok
JORDAN Kraków
IKAR Mielec
S00203200015
S01006200003
S00611200067
S00114200006
S00114200033
S00309200017
S00106200037
S00508200012
2:11.09
2:08.02
2:03.33
1:54.38
2:00.61
2:05.48
2:09.07
2:14.18
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  5
08-04-03 - 9:00
50m dowolny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   25.25
   25.43
Korc Agata
AZWROBudapeszt


Seria 1
3
4
5
6
Remblewska Anna
Muller Anna SP
Ptasińska Olga
Gąsiorowska Katarzyna
89
92
88
89
START Łódź
WARTA Poznań
POLONIA Warszawa
WARSZAWIANKA
S00705100077

S00114100005
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Jackowska Adrianna
Stambuła Patrycja SO
Ścieszko Ewa
Borek Aleksandra
Kijewska Kaja
Słopiecka Maja
Zachoszcz Paulina
Plak Agnieszka
93
93
90
94
94
94
93
89
WARSZAWIANKA
UNIA Oświêcim
START Łódź
WODNIK Krosno
KTP ARKA Kielce
KTP ARKA Kielce
ZNICZ Koszalin
ORLIK Lublin


S00705100031
S00608100001
S00812100010
S00812100008
S00416100036
S00503100029

33.22
31.10
30.56
30.89
31.28
35.42
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Butkiewicz Olga
Zacharska Inga
Nowak Alicja
Mazurkiewicz Aleksandra  SR
Skrzydło Sara
Krzemińska Mariola  SR
Lewińska Karolina SO
Urbaniak Patrycja
93
94
93
94
93
92
93
91
BUKS Warszawa
REKIN Warszawa
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
VICTORIA Racibórz
ŚLĄSK Wrocław
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
UNIA Oświêcim
DELFIN Tarnobrzeg
S00414100020
S00614100004
S00207100007
S01311100034
S00601100035
S00207100048

S00408100029
30.27
29.89
29.49
29.32
29.34
29.52
30.26
30.39
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Piotrowska Karolina
Marczak Monika SO
Rutkowska Kornelia
Suchorska Beata
Kajtoch Sabina SR
Czerniak Monika
Pałczyk Emilia
Kostecka Joanna
91
91
88
88
90
92
88
89
AZS AWF Wrocław
MOSM Tychy
MKP Szczecin
AZS AWF Wrocław
ZRYW Opole
BOBRY Dêbica
AZS AWF Katowice
ZRYW Opole
S00201100021

S00116100031
S00201100019
S00107100059
S00308100005
S00611100113
S00107100017
29.30
29.11
28.88
28.63
28.68
29.08
29.14
29.31
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Głowacka Ewa
Stawicka Joanna
Wawrzynkiewicz Adrianna
Kwiatkowska Anna
Staszkiewicz Katarzyna
Podmajstrzy Joanna
Szula Paulina
Rachwał Helena  SP
90
93
91
89
90
93
91
88
WARSZAWIANKA
ZRYW Opole
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
DELFIN Łódź
AZS AWF Katowice
OLIMPIA Poznań

S00107100046
S00114100077
S00114100001
S00601100019
S00105100027
S00611100020
S00215100003
28.60
28.51
28.49
28.43
28.47
28.51
28.53
28.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Radlińska Marcelina
Stadnik Karolina
Świtalska Martyna SP
Skoczylas Izabela SO
Mazurek Karolina  SO
Czerniak Gabriela
Kaczmarek Agnieszka SP
Olejniczak Agata
93
89
92
92
89
91
90
92
ORKA Zamość
KORNER Zielona G.
WARTA Poznań
Pałac Młodzieży Ka-ce
FALA  Kraśnik
WISŁA Puławy
ASTROMAL-Akwawit
MZOS Płock
S00203100016
S00304100021
S00115100012
S00811100003

S00603100034
28.39
28.35
28.32
28.22
28.31
28.34
28.36
28.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Pszczolnik Monika  SG
Jakóbczyk Hanna
Miłosz Marianna  SG
Wilk Katarzyna SK
Wąsiakowska Weronika SK
Krasnowska Anna SR
Fijałkowska Magdalena
Kokot Marta
93
93
92
92
90
89
90
89
AZS AWFiS Gdańsk
MZOS Płock
AZS AWFiS Gdańsk
JORDAN Kraków
WARSZAWIANKA
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
S00110100011

S00110100035
S00106100055

S00207100026
S00611100114
S00114100026
28.01
27.73
27.42
26.37
26.90
27.53
27.88
28.21
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzak Sandra
Dowgiert Anna
Pawlaczek Natalia
Urbańczyk Aleksandra
Bochyńska Sonia
Żak Dominika
Włostowska Karina
Miałka Monika
89
90
93
87
90
89
91
89
AZS AWF Katowice
JUVENIA Białystok
ZRYW Opole
TRÓJKA Łódź
JUNIOR Kluczbork
AZS AWF Warszawa
JEDENASTKA Jelenia G.
WARSZAWIANKA
S00611100169

S00107100026
S00905100062
S00307100018
S00114100012
S00301100006
27.99
27.67
27.40
26.18
26.82
27.49
27.82
28.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Hałaczek Barbara
Kawecka Anna
Kowalczyk Katarzyna
Korc Agata
Włostowska Kamila
Baranowska Magdalena
Burdelak Agnieszka
Kowalska Agata
92
92
88
86
89
93
91
93
TRÓJKA Łódź
KTP ARKA Kielce
Aqua Park Zakopane
AZS AWF Wrocław
JEDENASTKA Jelenia G.
SOLEX Lebork
AZS AWF Wrocław
POLONIA Warszawa

S00812100001
S02006100002
S00201100006
S00301100002
S01310100015
S00201100020
S00114100048
27.97
27.54
27.20
25.72
26.82
27.44
27.81
28.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  6
08-04-03 - 9:00
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   21.88
   22.35
Kizierowski Bartosz
POWARBudapeszt


Seria 1
3
4
5
6
Gêgotek Piotr
Sobstyl Jan
Głuszek Łukasz
Jóźwiak Radosław
84
89
93
89
AZS AWF Katowice
ORLIK Lublin
ŚLĄSK Wrocław
DELFIN Toruń
S00611200011
S00503200076
S00601200031
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Dzieniszewski Michał
Rzadkowski Daniel
Tworzewski Adrian
Bielawski Michał
Zych Jakub SK
Ursatyev Stanislav
Matryba Paweł
Pacholczyk Mateusz
94
94
93
93
90
91
94
92
Kochłowiczanka Ruda Śl
OLIMPIJCZYK Suwałki
KSZO Ostrowiec
REKIN Warszawa
JORDAN Kraków
ZRYW Opole
REKIN Warszawa
KORMORAN Olsztyn

S00109200037
S00612200032
S00614200017
S00106200147
S00107200020
S00614200006
S00213200058
30.32
28.34
27.82
27.67
27.71
27.92
28.99
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Fara Kacper
Gardziej Sebastian
Rdzeń Rafał
Lewaszow Hubert
Turkowski Michał
Bor Radosław
Harabin Mateusz
Flis Jacek
94
90
89
92
89
93
90
91
BOBRY Dêbica
ŚLĄSK Wrocław
START Łódź
KORNER Zielona G.
JEDYNKA Łódź
KORNER Zielona G.
KTP ARKA Kielce
NAWA Skierniewice
S00308200052
S00601200077
S00705200044
S00304200055
S01105200017
S00304200006
S00812200009
S00305200039
27.55
27.29
26.87
26.83
26.87
26.89
27.34
27.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawroński Michał
Gajda Mateusz
Siński Mateusz
Pieczara Michał
Żerek Roman
Skorulski Maciej
Wołodźko Maciej
Rybałka Paweł
90
93
94
92
88
91
93
88
BOBRY Dêbica
NAWA Skierniewice
REKIN Warszawa
AQUA Bydgoszcz
ZRYW Opole
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
JEDENASTKA Jelenia G.
ŚLĄSK Wrocław
S00308200051
S00305200001
S00614200013
S00802200011
S00107200054
S00207200010
S00301200003
26.32
26.28
26.20
25.99
26.19
26.23
26.30
26.69
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Fronia Kamil
Pasieczny Maciej
Dêbowski Patryk
Oleasz Michał
Kotlarski Marcin
Kołodziejski Mateusz
Słomiński Szymon  SP
Maciejewski Adam
92
90
91
91
89
92
89
87
JEDENASTKA Jelenia G.
ORZEŁ Elbląg
AQUA Bydgoszcz
AZS AWF Wrocław
ASTROMAL-Akwawit
KORNER Zielona G.
POSNANIA Poznań
DELFIN Toruń
S00301200005
S00813200002
S00802200015
S00201200016
S00315200042
S00304200063
S00515200016
S00902200008
25.94
25.90
25.84
25.76
25.84
25.86
25.93
25.96
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Pastwiński Konrad
Kandulski Daniel
Handke Paweł
Wróblewski Dawid
Puchacz Jacek
Choiński Michał
Siwuchowicz Michał SP
Walczak Joachim
92
91
87
90
91
90
89
89
TRÓJKA Łódź
MKP Szczecin
AZS AWF Wrocław
ZNICZ Koszalin
OLIMPIA Lublin
VICTORIA Józefów
WARTA Poznań
WARSZAWIANKA
S00905200021
S00116200027
S00201200020
S00416200070

S02914200009
25.70
25.57
25.56
25.55
25.56
25.57
25.68
25.76





NW
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Musiałowski Michał
Sokulski Jacek
Janas Krzysztof
Pelc Krzysztof SR
Gradoń Jakub
Janas Piotr
Charyna Wojciech
Zieja Dawid  SO
88
91
93
91
90
90
89
89
ASTROMAL-Akwawit
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
MANTA Jelcz-Laskowice
ŚLĄSK Wrocław
WARSZAWIANKA
KORNER Zielona G.
UNIA Oświêcim
S00315200033
S00601200091
S00614200019



S00304200003
S01006200059
25.50
25.38
25.34
25.29
25.29
25.36
25.46
25.50
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Zieliński Dawid
Bucki Paweł
Grabowicz Łukasz
Pik Paweł
Safrończyk Piotr
Łodyga Wiktor SR
Karpeta Piotr
Dominiak Marcin
92
86
90
88
88
90
87
90
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice
AQUA Bydgoszcz
ORLIK Lublin
JUVENIA Białystok
ZRYW Opole
ŚLĄSK Wrocław
WARSZAWIANKA
S00116200122
S00611200104
S00802200050
S00503200044
S00309200056
S00107200053
S00601200063
25.19
25.11
25.10
25.03
25.06
25.10
25.18
25.26
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Wypych Filip
Tyszkowski Sebastian
Wielechowski Piotr SO
Mączewski Adam
Winiewicz Michał
Rutkowski Szymon
Przyborowski Piotr
Ziêba Łukasz
91
83
89
90
88
88
93
89
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Wrocław
UNIA Oświêcim
WARSZAWIANKA
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
MZOS Płock
FLOTA Gdynia
S00905200075
S00201200001
S01006200021

S00201200028
S00114200040
25.00
24.94
24.82
24.76
24.80
24.94
25.00
25.01
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Bogulski Bartłomiej
Majewski Michał
Wilk Robert
Załuski Kajetan
Tarczyński Marcin
Bziuk Wojciech
Szymankiewicz Norbert SP
Szamotulski Wojciech
92
85
86
87
90
87
88
91
JUVENIA Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
AZS KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
MZOS Płock
OLIMPIA Poznań
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S00101200001
S00110200038
S00611200111
S00404200005
S00914200121

S00215200007
S00104200092
24.65
24.29
23.64
22.81
23.33
24.21
24.48
24.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Dąbrowski Filip
Gawłowicz Krzysztof
Jedrzejewski Grzegorz
Gąsior Łukasz
Czerniak Konrad
Wilk Krzysztof SK
Rzeczkowski Piotr
Luftman Adam
88
87
88
86
89
89
90
91
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
KSZO Ostrowiec
AZS AWF Warszawa
WISŁA Puławy
JORDAN Kraków
GIGANT Wrocław
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S00611200151
S00611200150
S00612200011
S00114200022
S00603200046
S00106200121
S01301200002
S00104200085
24.55
24.26
23.59
22.41
23.06
24.13
24.37
24.69
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 12
1
2
3
4
5
6
7
8
Jaworowski Marek
Soborski Kamil
Smoliński Jan SO
Kizierowski Bartosz
Witkowski Michał
Haas Mateusz
Iwaniuk Damian
Otłowski Aleksy SK
86
88
90
77
84
88
87
91
AZS AWF Wrocław
START Łódź
UNIA Oświêcim
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
WARSZAWIANKA
S00201200015
S00705200002

S00914200004
S00114200008
S00201200033
S00114200036
24.49
24.22
23.47
22.00
22.92
23.69
24.31
24.69
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  7
08-04-03 - 9:00
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000 2:14.43
2:12.73
Miciul Aleksandra
NOZIEHelsinki


Seria 1
3
4
5
Zera Patrycja
Stadnik Karolina
Pietrzak Sandra
89
89
89
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
S00114100041
S00304100021
S00611100169
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
Fabisiak Liliana
Kula Sylwia
Duchnowska Julita
Modelska Justyna
Kucharska Karolina
Kamińska Anna
Wiśniewska Magdalena
89
88
94
88
88
88
93
KORNER Zielona G.
AZS AWFiS Gdańsk
ŻAK Biała Podlaska
IKAR Mielec
START Łódź
ŻAK Biała Podlaska
POSNANIA Poznań
S00304100006
S00110100078

S00508100050
S00705100014

S00515100010


2:49.41
2:39.24
2:40.98
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Borek Aleksandra
Lipińska Małgorzata
Małecka Agnieszka
Winogradów Beata  SR
Jochim Aleksandra
Kołodziejska Magdalena
Nożewska Paulina
Nowak Alicja
94
93
93
89
92
94
89
93
WODNIK Krosno
KSZO Ostrowiec
SOLEX Lebork
ZRYW Opole
ŚLĄSK Wrocław
ORKA Grudziądz
KORNER Zielona G.
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
S00608100001
S00612100011
S01310100020
S00107100027
S00601100014
S01102100010
S00304100018
S00207100007
2:37.49
2:35.08
2:34.26
2:33.54
2:33.66
2:34.94
2:35.12
2:38.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Stańczak Edyta
Kret Paulina
Borek Natalia SK
Staszak Katarzyna
Miałka Monika
Madziarska Xenia
Łuczak Marlena
Bajerkiewicz Patrycja
93
88
90
87
89
91
92
88
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
WODNIK Krosno
Aqua Park Zakopane
WARSZAWIANKA
PZP
MKP Szczecin
START Łódź
S00601100038
S00110100077
S00608100002
S02006100001

S00117100001
S00116100072
S00705100073
2:28.68
2:24.24
2:19.02
2:16.45
2:17.88
2:22.49
2:25.39
2:33.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Misiórska Katarzyna
Jóźwiak Natalia
Naziêbło Klaudia
Mazurek Zuzanna SO
Urbańska Karolina  SG
Mózgowska Jagoda SK
Krzyżostaniak Agnieszka
Żukowska Paula  SR
93
90
93
91
92
90
93
93
MMKS Dąbrowa G.
MKP Szczecin
JUVENIA Wrocław
FALA  Kraśnik
AZS AWFiS Gdańsk
BOBRY Dêbica
MKP Szczecin
ZRYW Opole

S00116100012
S00101100026

S00110100036
S00308100001
S00116100094
S00107100061
2:26.08
2:23.21
2:18.72
2:16.36
2:17.13
2:22.21
2:25.32
2:32.68
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kilich Agata
Sak Agnieszka
Piechocka Jagoda SK
Lefanowicz Iwona
Kowalczyk Anna
Nitka Aleksandra SO
Wąsiakowska Weronika SK
Rudnik Daria SR
92
93
90
92
88
93
90
90
SAMBOR Tczew
UNIA Tarnów
WARSZAWIANKA
SKARPA Lublin
AZS KORNER Zielona G.
UNIA Oświêcim
WARSZAWIANKA
VICTORIA Racibórz
S01210100034
S01106100043

S01003100028
S00404100001
S01006100074

S01311100018
2:25.55
2:22.67
2:18.21
2:15.58
2:16.99
2:22.08
2:25.05
2:31.05
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  8
08-04-03 - 9:00
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1996 2:00.05
1:59.72
Sikora Bartosz
FLGDYAtlanta


Seria 1
3
4
5
Rzadkowski Daniel
Matryba Paweł
Ozga Adrian
94
94
94
OLIMPIJCZYK Suwałki
REKIN Warszawa
BOBRY Dêbica
S00109200037
S00614200006
S00308200023

2:33.64
2:38.29
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Dyduch Marcin SR
Mayer Robert
Lemiesz Krzysztof
Koss Rafał
Kotowicz Jan
Polak Daniel SO
Paczkowski Jacek
Zieliński Michał
91
91
89
91
91
91
91
91
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G.
START Łódź
TRÓJKA Łódź
LUBLINIANKA
UNIA Oświêcim
KORNER Zielona G.
IKAR Mielec
S00106200164
S00304200050
S00705200039

S01103200053
S01006200104
S00304200049
S00508200096
2:23.28
2:20.80
2:18.13
2:17.36
2:18.00
2:18.90
2:23.08
2:25.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzyk Patryk
Zawada Mateusz
Wêgier Grzegorz
Żołnowski Krzysztof SO
Janiszewski Maciej
Najborowski Paweł
Dubiel Adam
Latos Wojciech
92
92
89
90
89
92
93
90
START Łódź
SOLEX Lebork
ORLIK Lublin
AQUA Bydgoszcz
FLOTA Gdynia
KORNER Zielona G.
LUBLINIANKA
AQUA Bydgoszcz
S00705200018
S01310200011
S00503200079
S00802200001

S00304200066
S01103200033
S00802200006
2:16.90
2:15.73
2:14.56
2:14.45
2:14.48
2:15.62
2:16.38
2:17.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Rząsa Michał
Miciul Mateusz
Karaś Sebastian
Kawêcki Radosław
Zakrzewski Łukasz SK
Świetlicki Daniel
Oleasz Michał
Hałaczkiewicz Paweł
88
87
91
91
90
90
91
93
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
JORDAN Kraków
PZP
AZS AWF Wrocław
WISŁA Puławy
S00110200015
S00110200060
S00914200126
S00304200009
S00106200146

S00201200016
S00603200065
2:13.84
2:11.55
2:07.36
2:02.82
2:06.92
2:11.02
2:13.32
2:13.92
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Gradoń Jakub
Wiśniowski Tomasz
Jankiewicz Krzysztof
Rumianowski Tomasz
Unold Marcin
Rak Mateusz
Meller Olaf  SG
Gawlik Jarosław SK
90
90
91
85
86
90
92
92
ŚLĄSK Wrocław
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
NAWA Skierniewice
AZS KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
AQUA Bydgoszcz
AZS AWFiS Gdańsk
WARSZAWIANKA

S00104200077
S00305200024
S00404200002
S00611200006
S00802200010
S00110200058
2:13.43
2:11.19
2:07.13
2:02.54
2:04.61
2:10.21
2:13.16
2:13.91
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Karaś Robert
Odomirski Tomasz SK
Konarzewski Jan
Jasiński Jakub
Gaszyk Tomasz  SO
Wysoczyński Mateusz
Rusin Mariusz
Całka Mateusz
89
91
88
87
89
93
88
89
AZS AWFiS Gdańsk
JORDAN Kraków
WARSZAWIANKA
AZS KORNER Zielona G.
UNIA Oświêcim
JORDAN Kraków
AZS AWF Warszawa
ORLIK Lublin
S00110200063
S00106200178

S00404200004
S01006200034
S00106200194
S00114200039
S00503200071
2:13.38
2:11.07
2:07.13
2:00.94
2:04.58
2:10.17
2:12.91
2:13.90
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  9
08-04-03 - 17:00
4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2006
2007
7:56.32
8:17.07
Jedrzejczak,Budzis,Zwiejska,Barzycka
AZS Warszawa
Budapeszt
Debica


Seria 1
3
4
5
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
START Łódź
AZS AWF Wrocław
ORLIK Lublin
9:00.00
8:07.00
9:00.00
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet
ZRYW Opole
UNIA Oświêcim
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
WARSZAWIANKA
8:05.00
8:03.00
8:01.00
8:02.00
8:04.00
8:06.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  10
08-04-03 - 17:00
4 x 200m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2008
2007
7:16.40
7:23.41
Korzeniowski,Wójt,Gimiński,Gąsior
AZS Warszawa
Eindhoven
Gorzów Wlkp


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
ORLIK Lublin
AZS AWF Warszawa
KORMORAN Olsztyn
AZS AWF Warszawa
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Wrocław
WARSZAWIANKA
8:00.00
7:06.00
7:03.00
7:01.00
7:02.00
7:04.00
7:12.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  11
08-04-04 - 9:00
200m dowolny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 1:57.15
1:59.29
Jedrzejczak Otylia
AZWARBudapeszt


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kołodziejska Magdalena
Nowak Alicja
Słopiecka Maja
Borek Aleksandra
Matyaszek Anna
Zakrzewska Aleksandra
Kajtoch Sabina SR
Gąsiorowska Katarzyna
94
93
94
94
94
94
90
89
ORKA Grudziądz
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
KTP ARKA Kielce
WODNIK Krosno
REKIN Warszawa
OLIMPIJCZYK Suwałki
ZRYW Opole
WARSZAWIANKA
S01102100010
S00207100007
S00812100008
S00608100001
S00614100012

S00107100059

2:33.37
2:25.62
2:24.36
2:25.58
2:25.62
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Skrzydło Sara
Urbaniak Patrycja
Kijewska Kaja
Krzemińska Mariola  SR
Sêdłak Katarzyna
Lipińska Małgorzata
Stańczak Edyta
Sałata Joanna
93
91
94
92
94
93
93
88
ŚLĄSK Wrocław
DELFIN Tarnobrzeg
KTP ARKA Kielce
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
ORKA Zamość
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
ORLIK Lublin
S00601100035
S00408100029
S00812100010
S00207100048
S00203100026
S00612100011
S00601100038
S00503100020
2:21.64
2:20.37
2:19.90
2:19.50
2:19.75
2:19.93
2:20.78
2:23.27
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wołoszyn Sonia
Olejniczak Agata
Pałka Ewa
Hałaczek Barbara
Pożarowszczyk Beata
Mazurkiewicz Aleksandra  SR
Wawrzynkiewicz Adrianna
Zera Patrycja
95
92
89
92
91
94
91
89
KTP ARKA Kielce
MZOS Płock
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Wrocław
VICTORIA Racibórz
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
S00812100016

S00116100058

S00201100022
S01311100034
S00114100077
S00114100041
2:19.18
2:18.41
2:16.62
2:15.32
2:16.20
2:18.23
2:19.01
2:19.37
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Rachwał Helena  SP
Świtalska Martyna SP
Kwiatkowska Anna
Kawecka Anna
Jackowska Adrianna
Piotrowska Karolina
Chodyna Monika
Pustuła Agnieszka SO
88
92
89
92
93
91
92
92
OLIMPIA Poznań
WARTA Poznań
POLONIA Warszawa
KTP ARKA Kielce
WARSZAWIANKA
AZS AWF Wrocław
KORMORAN Olsztyn
UNIA Oświêcim
S00215100003
S00115100012
S00114100001
S00812100001

S00201100021
S00213100003
S01006100015
2:14.14
2:13.92
2:13.25
2:12.32
2:12.62
2:13.53
2:13.97
2:14.46
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Mongiało Magdalena
Baranowska Magdalena
Hampel Justyna
Siuda Katarzyna
Wilmanowicz Marta SP
Wikieł Manuela
Rutkowska Kornelia
Nowacka Aleksandra
88
93
90
85
89
92
88
90
AZS AWF Wrocław
SOLEX Lebork
KSZO Ostrowiec
UNIA Oświêcim
WARTA Poznań
UŚKS Ostrołêka
MKP Szczecin
ZRYW Opole
S00201100015
S01310100015
S00612100023
S01006100001
S00115100026
S01914100008
S00116100031
2:11.99
2:11.23
2:10.92
2:10.59
2:10.85
2:11.05
2:11.91
2:12.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Miałka Monika
Wilk Katarzyna SK
Kamińska Aleksandra SK
Budzis Joanna
Szczepaniak Karolina
Urbańczyk Aleksandra
Iwankowska Anna
Głowacka Ewa
89
92
92
90
92
87
91
90
WARSZAWIANKA
JORDAN Kraków
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
TRÓJKA Łódź
POLONIA Warszawa
WARSZAWIANKA

S00106100055
S00114100100
S00114100090
S00114100011
S00905100062
S00114100104
2:08.51
2:06.36
2:05.63
2:03.20
2:04.40
2:06.17
2:07.75
2:10.51
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Miłosz Marianna  SG
Bochyńska Sonia
Staszak Katarzyna
Baranowska Katarzyna
Kowalczyk Katarzyna
Bernat Aleksandra  SP
Świderska Marlena SO
Stawicka Joanna
92
90
87
87
88
90
89
93
AZS AWFiS Gdańsk
JUNIOR Kluczbork
Aqua Park Zakopane
MKP Szczecin
Aqua Park Zakopane
WARTA Poznań
UNIA Oświêcim
ZRYW Opole
S00110100035
S00307100018
S02006100001
S00116100018
S02006100002
S00115100003
S01006100071
S00107100046
2:08.35
2:06.27
2:05.42
2:01.75
2:03.97
2:05.94
2:07.62
2:10.50
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawlaczek Natalia
Majda Aleksandra
Gawełczyk Dominka SK
Barzycka Paulina
Zwiejska Agata
Kalinowska Iga
Olczak Mirela
Biskupska Alina
93
90
91
86
89
89
93
88
ZRYW Opole
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Katowice
OLIMPIA Lublin
DELFIN Toruń
MKP Szczecin
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
AZS AWF Wrocław
S00107100026

S00611100019

S00902100018
S00116100038
S00104100044
S00201100017
2:07.88
2:06.19
2:04.83
1:59.94
2:03.36
2:05.77
2:07.52
2:09.78
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  12
08-04-04 - 9:00
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1987 1:47.96
1:48.72
Wojdat Artur
OLPOZBonn


Seria 1
3
4
5
Szymankiewicz Norbert SP
Wawrzyńczak Piotr
Sobstyl Jan
88
93
89
OLIMPIA Poznań
NAWA Skierniewice
ORLIK Lublin
S00215200007
S00305200026
S00503200076

2:18.10
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Siński Mateusz
Kurant Roger
Fara Kacper
Wołodźko Maciej
Bielawski Michał
Gajda Mateusz
Rzadkowski Daniel
Fronia Kamil
94
94
94
93
93
93
94
92
REKIN Warszawa
KSZO Ostrowiec
BOBRY Dêbica
JEDENASTKA Jelenia G.
REKIN Warszawa
NAWA Skierniewice
OLIMPIJCZYK Suwałki
JEDENASTKA Jelenia G.
S00614200013
S00612200035
S00308200052
S00301200003
S00614200017
S00305200001
S00109200037
S00301200005
2:14.92
2:12.85
2:11.05
2:07.86
2:10.41
2:11.57
2:13.78
2:15.22
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Bor Radosław
Psyk Maciej
Stańczyk Dawid
Gawroński Michał
Walczak Joachim
Gniadek Damian
Janas Krzysztof
Pióro Artur
93
93
91
90
89
93
93
91
KORNER Zielona G.
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
BOBRY Dêbica
WARSZAWIANKA
TRÓJKA Łódź
REKIN Warszawa
Pałac Młodzieży Ka-ce
S00304200006
S00612200033

S00308200051

S00905200079
S00614200019
S00811200067
2:07.39
2:06.87
2:05.85
2:05.06
2:05.77
2:06.85
2:06.93
2:07.50
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Towarek Sebastian
Religa Patryk
Luftman Adam
Cieślak Tomasz
Musiałowski Michał
Janas Piotr
Pastwiński Konrad
Lewaszow Hubert
93
87
91
90
88
90
92
92
JEDYNKA Elbląg
AZS AWF Katowice
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
POLONIA Warszawa
ASTROMAL-Akwawit
WARSZAWIANKA
TRÓJKA Łódź
KORNER Zielona G.
S00413200012
S00611200106
S00104200085
S00914200114
S00315200033

S00905200021
S00304200055
2:04.42
2:01.91
2:01.34
2:00.57
2:01.30
2:01.52
2:03.04
2:04.86
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Pulwin Paweł SP
Dominiak Marcin
Jabłoński Marcin
Machniewicz Radosław SO
Żyznowski Michał
Kot Maciej  SR
Mielniczuk Przemysław
Rząsa Wojciech
92
90
90
91
92
91
90
90
OLIMPIA Poznań
WARSZAWIANKA
JUVENIA Białystok
SAMBOR Tczew
MZOS Płock
JUNIOR Kluczbork
KORNER Zielona G.
AZS AWFiS Gdańsk
S00215200020

S00309200017


S00307200024
S00304200032
S00110200032
2:00.06
1:59.83
1:59.81
1:59.67
1:59.71
1:59.83
1:59.93
2:00.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kandulski Daniel
Zieliński Dawid
Bogulski Bartłomiej
Stawiany Mateusz
Grzebała Paweł
Pasieczny Maciej
Kwiatkowski Michał
Dąbrowski Filip
91
92
92
86
90
90
90
88
MKP Szczecin
MKP Szczecin
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Wrocław
KSZO Ostrowiec
ORZEŁ Elbląg
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Katowice
S00116200027
S00116200122
S00101200001
S00201200017
S00612200004
S00813200002
S00905200051
S00611200151
1:59.53
1:58.97
1:58.72
1:58.36
1:58.63
1:58.83
1:59.06
1:59.67
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Kwiatkowski Przemysław
Hura Bartosz
Kotlarski Marcin
Handke Paweł
Piekut Krzysztof
Klupa Michał SK
Borowicz-Skoneczny Sylwester
Sokulski Jacek
92
91
89
87
90
90
92
91
TRÓJKA Łódź
KORMORAN Olsztyn
ASTROMAL-Akwawit
AZS AWF Wrocław
KORMORAN Olsztyn
JORDAN Kraków
KORMORAN Olsztyn
ŚLĄSK Wrocław
S00905200041
S00213200003
S00315200042
S00201200020
S00213200040
S00106200037
S00213200048
S00601200091
1:58.18
1:57.97
1:57.76
1:57.33
1:57.72
1:57.92
1:58.05
1:58.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Majewski Michał
Kasza Sebastian
Zieja Dawid  SO
Rokicki Michał
Gimiński Łukasz
Wilk Krzysztof SK
Kawêcki Robert SO
Wielechowski Piotr SO
85
89
89
84
86
89
89
89
AZS AWFiS Gdańsk
JEDYNKA Łódź
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
JORDAN Kraków
WISŁA Puławy
UNIA Oświêcim
S00110200038
S01105200026
S01006200059
S00114200020
S00114200015
S00106200121
S00603200035
S01006200021
1:56.50
1:54.60
1:53.66
1:50.12
1:51.30
1:54.02
1:55.77
1:57.01
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Karpeta Piotr
Gnela Wojciech
Czerniak Konrad
Wójt Łukasz
Załuski Kajetan
Iwaniuk Damian
Pielowski Krzysztof
Charyna Wojciech
87
88
89
82
87
87
91
89
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
WISŁA Puławy
PZP
AZS KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
KORMORAN Olsztyn
KORNER Zielona G.
S00601200063
S00611200152
S00603200046
S00117200001
S00404200005
S00114200036
S00213200025
S00304200003
1:56.28
1:54.58
1:53.10
1:49.13
1:51.14
1:53.90
1:55.19
1:56.89
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Paszek Marcin
Szamotulski Wojciech
Tarczyński Marcin
Gąsior Łukasz
Stańczyk Przemysław
Otłowski Aleksy SK
Kleszczyński Paweł
Gawełczyk Mateusz SK
89
91
90
86
85
91
91
90
WARTA Poznań
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
WARSZAWIANKA
MKP Szczecin
AZS AWF Katowice

S00104200092
S00914200121
S00114200022
S00116200070

S00116200053
S00611200041
1:55.80
1:54.27
1:52.81
1:48.52
1:50.23
1:53.68
1:55.10
1:56.85
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  13
08-04-04 - 9:00
50m klasyczny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   31.93Kamińska BeataAZGDADebica


Seria 1
2
3
4
5
6
Słopiecka Maja
Zacharska Inga
Pawlaczek Natalia
Halicka Dorota
Ptasińska Olga
94
94
93
89
88
KTP ARKA Kielce
REKIN Warszawa
ZRYW Opole
WARSZAWIANKA
POLONIA Warszawa
S00812100008
S00614100004
S00107100026

S00114100005
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Tarnopolska Magdalena
Stefaniak Małgorzata SP
Górecka Ewelina
Wójcik Aleksandra SK
Stêpień Marta
Podsiadła Agnieszka
Nawrocka Manuela
Chmielewska Agnieszka
94
92
88
89
88
89
90
94
BOBRY Dêbica
WARTA Poznań
KTP ARKA Kielce
JORDAN Kraków
AZS AWF Wrocław
ORLIK Lublin
TRÓJKA Czêstochowa
DELFIN Tarnobrzeg
S00308100014
S00115100066
S00812100004
S00106100056
S00201100018
S00503100042
S00111100008
S00408100004
38.68
37.19
36.84
36.20
36.22
37.08
37.35
39.89
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Wojdak Kamila
Krasnowska Anna SR
Bieńkowska Wiktoria
Sêktas Zuzanna
Kostecka Joanna
Swiec Maria
Lewińska Karolina SO
Pieniążkiewicz Monika  SG
89
89
93
93
89
91
93
92
MKP Szczecin
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
JEDYNKA Elbląg
BUKS Warszawa
ZRYW Opole
MKP Szczecin
UNIA Oświêcim
AZS AWFiS Gdańsk
S00116100119
S00207100026
S00413100021
S00414100029
S00107100017
S00116100048

S00110100034
36.17
35.76
35.61
35.44
35.45
35.72
35.87
36.19
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Muller Anna SP
Skoczylas Izabela SO
Marczak Monika SO
Kowalczyk Anna
Dulian Katarzyna
Mazurek Karolina  SO
Prêdecka Iwona SO
Zachoszcz Paulina
92
92
91
88
87
89
89
93
WARTA Poznań
Pałac Młodzieży Ka-ce
MOSM Tychy
AZS KORNER Zielona G.
VICTORIA Racibórz
FALA  Kraśnik
UNIA Oświêcim
ZNICZ Koszalin

S00811100003

S00404100001
S01311100024

S01006100038
S00416100036
34.99
34.54
33.72
33.12
33.51
33.94
34.60
35.07
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stopczyńska Sandra
Gołebiowska Joanna
Kołacz Vivienne
Janczewska Anna
Dembniak Katarzyna
Ścieszko Ewa
Jamborska Ewa SO
Paluszek Weronika
90
82
91
91
90
90
89
93
WARSZAWIANKA
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
VICTORIA Racibórz
START Łódź
UNIA Oświêcim
ŚLĄSK Wrocław

S00114100002
S00116100035
S00114100010
S01311100002
S00705100031
S01006100023
S00601100032
34.96
34.47
33.57
33.10
33.31
33.94
34.58
35.05
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Szydło Paulina
Pałczyk Emilia
Ostrowska Agnieszka  SR
Kamińska Beata
Hryniewicz Luiza
Poloczek Natalia  SR
Drab Magdalena
Stambuła Patrycja SO
92
88
90
80
90
91
92
93
JUVENIA Wrocław
AZS AWF Katowice
WODNIK Rawicz
AZS AWFiS Gdańsk
TRÓJKA Łódź
ZRYW Opole
TRÓJKA Czêstochowa
UNIA Oświêcim
S00101100040
S00611100113

S00110100006
S00905100033
S00107100060
S00111100009
34.73
34.04
33.51
32.53
33.12
33.94
34.55
35.03
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  14
08-04-04 - 9:00
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   28.48Winogrodzki MariuszPOWAROstrowiec Św.


Seria 1
2
3
4
5
6
Tyniec Bartłomiej
Kêpka Maciej
Głuszek Łukasz
Harabin Mateusz
Osiński Szymon
89
94
93
90
94
ORLIK Lublin
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
KTP ARKA Kielce
DELFINEK Łuków
S00503200078
S00614200004
S00601200031
S00812200009

34.57
33.76
34.14
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Wróblewski Dawid
Skorulski Maciej
Turkowski Michał
Paczkowski Jacek
Pelc Krzysztof SR
Dyrek Mateusz SK
Białek Piotr SP
Kordala Maciej
90
91
89
91
91
91
92
93
ZNICZ Koszalin
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
JEDYNKA Łódź
KORNER Zielona G.
MANTA Jelcz-Laskowice
JORDAN Kraków
WARTA Poznań
OLIMPIJCZYK Suwałki
S00416200070
S00207200010
S01105200017
S00304200049

S00106200165
S00115200136
S00109200026
33.50
32.61
32.47
32.19
32.38
32.55
32.94
33.53
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Waliszewski Daniel
Michalski Maciej
Kołodziejski Mateusz
Grzejszczak Paweł
Brodowski Igor
Łodyga Wiktor SR
Zych Jakub SK
Flis Jacek
91
84
92
90
92
90
90
91
MZOS Płock
AZS AWF Wrocław
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
ZRYW Opole
JORDAN Kraków
NAWA Skierniewice

S00201200013
S00304200063
S00914200124
S00914200077
S00107200053
S00106200147
S00305200039
31.88
31.70
31.66
31.54
31.63
31.70
31.77
32.05
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Pik Paweł
Pakuła Konrad
Machnik Mikołaj
Kobus Kamil
Frankiewicz Piotr SK
Klecha Dawid SO
Dobosz Kamil
Stachura Maciej SK
88
85
93
89
89
91
92
91
ORLIK Lublin
AZS AWF Katowice
MOS Katowice
MKP Szczecin
KSZO Ostrowiec
GÓRNIK Radlin
MZOS Płock
ZRYW Opole
S00503200044
S00611200161
S01111200010
S00116200195
S00612200013
S00211200015

S00107200021
31.39
31.14
31.02
30.82
30.85
31.07
31.37
31.51
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Swierczek Bartłomiej SO
Klimczak Artur
Jasionowski Tomasz  SG
Gałka Piotr
Gorczyca Przemysław SR
Pacholczyk Mateusz
Świerzb Dariusz
Zawadzki Krzysztof
90
89
89
88
90
92
89
88
GÓRNIK Radlin
START Łódź
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
KORMORAN Olsztyn
FLOTA Gdynia
AZS AWF Wrocław
S00211200039
S00705200037
S00110200074
S00114200038
S00611200157
S00213200058

S00201200030
30.77
30.38
29.88
29.13
29.76
30.17
30.43
30.79
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Nasiłowski Damian
Wypych Filip
Jaworowski Marek
Winogrodzki Mariusz
Paczkowski Damian
Szulich Dawid
Krzwczyk Sebastian
Kotynia Jakub
91
91
86
87
87
90
89
88
MKP Szczecin
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
DELFIN Legionowo
NAWA Skierniewice
START Łódź
S00116200065
S00905200075
S00201200015
S00114200037
S00914200036

S00305200017
S00705200020
30.71
30.38
29.84
28.85
29.63
30.00
30.42
30.79
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gardziej Sebastian
Jachowicz Piotr
Duszyński Tomasz
Wolniak Sławomir SO
Kuczko Sławomir
Rowiński Filip
Safrończyk Piotr
Guzik Jakub SK
90
90
76
88
85
90
88
91
ŚLĄSK Wrocław
START Łódź
LUBLINIANKA
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
JUVENIA Białystok
WODNIK Krosno
S00601200077
S00705200011
S01103200011
S01006200025
S00114200004
S00914200120
S00309200056
S00608200013
30.48
30.36
29.78
28.84
29.20
29.95
30.42
30.78
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  15
08-04-04 - 9:00
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000
2005
1:03.17
1:03.17
1:01.70
Miciul Aleksandra
Staszak Katarzyna
NOZIE
JOKRA
Helsinki
Montreal


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Kokot Marta
Stadnik Karolina
Kaczmarek Agnieszka SP
Pszczolnik Monika  SG
Duduś Anna
Fabisiak Liliana
Pietrzak Sandra
89
89
90
93
93
89
89
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
ASTROMAL-Akwawit
AZS AWFiS Gdańsk
DELFIN Tarnobrzeg
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
S00114100026
S00304100021

S00110100011
S00408100002
S00304100006
S00611100169
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kamińska Anna
Butkiewicz Olga
Zbucka Paulina
Modelska Justyna
Kołodziejska Magdalena
Podmajstrzy Joanna
Duchnowska Julita
Plak Agnieszka
88
93
88
88
94
93
94
89
ŻAK Biała Podlaska
BUKS Warszawa
ORLIK Lublin
IKAR Mielec
ORKA Grudziądz
DELFIN Łódź
ŻAK Biała Podlaska
ORLIK Lublin

S00414100020

S00508100050
S01102100010
S00105100027

S00503100029


1:16.37
1:13.85
1:15.13
1:17.40
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Widzik Katarzyna
Kucharska Karolina
Bajerkiewicz Patrycja
Sak Agnieszka
Małecka Agnieszka
Zera Patrycja
Nożewska Paulina
Nowak Alicja
90
88
88
93
93
89
89
93
DELFIN Cieszyn
START Łódź
START Łódź
UNIA Tarnów
SOLEX Lebork
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
MMKS Kêdzierzyn-Koźle

S00705100014
S00705100073
S01106100043
S01310100020
S00114100041
S00304100018
S00207100007
1:13.08
1:12.98
1:11.56
1:10.72
1:10.83
1:11.79
1:13.06
1:13.79
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Rudnik Daria SR
Krzyżostaniak Agnieszka
Miałka Monika
Urbańska Karolina  SG
Mazurek Zuzanna SO
Kret Paulina
Misiórska Katarzyna
Winogradów Beata  SR
90
93
89
92
91
88
93
89
VICTORIA Racibórz
MKP Szczecin
WARSZAWIANKA
AZS AWFiS Gdańsk
FALA  Kraśnik
AZS AWFiS Gdańsk
MMKS Dąbrowa G.
ZRYW Opole
S01311100018
S00116100094

S00110100036

S00110100077

S00107100027
1:09.39
1:07.43
1:05.80
1:03.79
1:04.96
1:05.93
1:08.10
1:10.63
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Włostowska Kamila
Kowalska Agata
Borek Natalia SK
Lefanowicz Iwona
Staszak Katarzyna
Wąsiakowska Weronika SK
Łuczak Marlena
Jochim Aleksandra
89
93
90
92
87
90
92
92
JEDENASTKA Jelenia G.
POLONIA Warszawa
WODNIK Krosno
SKARPA Lublin
Aqua Park Zakopane
WARSZAWIANKA
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
S00301100002
S00114100048
S00608100002
S01003100028
S02006100001

S00116100072
S00601100014
1:09.23
1:07.14
1:05.79
1:03.68
1:04.51
1:05.87
1:07.88
1:09.62
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Kilich Agata
Tchórz Alicja
Naziêbło Klaudia
Madziarska Xenia
Piechocka Jagoda SK
Nitka Aleksandra SO
Jóźwiak Natalia
Stańczak Edyta
92
92
93
91
90
93
90
93
SAMBOR Tczew
DELFIN Kalisz
JUVENIA Wrocław
PZP
WARSZAWIANKA
UNIA Oświêcim
MKP Szczecin
ŚLĄSK Wrocław
S01210100034
S01615100009
S00101100026
S00117100001

S01006100074
S00116100012
S00601100038
1:08.41
1:06.10
1:05.73
1:03.32
1:04.23
1:05.85
1:07.85
1:09.45
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  16
08-04-04 - 9:00
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000   55.04
   55.14
Kizierowski Bartosz
POWARSydney


Seria 1
2
3
4
5
6
Charyna Wojciech
Bielawski Michał
Matryba Paweł
Dzieniszewski Michał
Rzadkowski Daniel
89
93
94
94
94
KORNER Zielona G.
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
Kochłowiczanka Ruda Śl
OLIMPIJCZYK Suwałki
S00304200003
S00614200017
S00614200006

S00109200037

1:15.02
1:11.60
1:14.31
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Mayer Robert
Latos Wojciech
Paczkowski Jacek
Jóźwiak Radosław
Pieczara Michał
Perkowski Marcin  SR
Puchacz Jacek
Zieliński Michał
91
90
91
89
92
90
91
91
KORNER Zielona G.
AQUA Bydgoszcz
KORNER Zielona G.
DELFIN Toruń
AQUA Bydgoszcz
VICTORIA Racibórz
OLIMPIA Lublin
IKAR Mielec
S00304200050
S00802200006
S00304200049

S00802200011
S01311200063

S00508200096
1:07.01
1:06.31
1:06.16
1:05.09
1:05.68
1:06.25
1:06.73
1:09.56
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Najborowski Paweł
Pietrzyk Patryk
Dyduch Marcin SR
Wêgier Grzegorz
Lemiesz Krzysztof
Zaleski Antoni
Polak Daniel SO
Dêbowski Patryk
92
92
91
89
89
88
91
91
KORNER Zielona G.
START Łódź
JORDAN Kraków
ORLIK Lublin
START Łódź
START Łódź
UNIA Oświêcim
AQUA Bydgoszcz
S00304200066
S00705200018
S00106200164
S00503200079
S00705200039
S00705200026
S01006200104
S00802200015
1:04.71
1:03.94
1:03.70
1:03.32
1:03.52
1:03.93
1:04.03
1:05.03
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zawada Mateusz
Gradoń Jakub
Winiewicz Michał
Dembniak Paweł  SR
Gawlik Jarosław SK
Rząsa Michał
Hałaczkiewicz Paweł
Koss Rafał
92
90
88
89
92
88
93
91
SOLEX Lebork
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Wrocław
VICTORIA Racibórz
WARSZAWIANKA
AZS AWFiS Gdańsk
WISŁA Puławy
TRÓJKA Łódź
S01310200011

S00201200028
S01311200023

S00110200015
S00603200065
1:03.04
1:02.43
1:02.33
1:01.83
1:02.11
1:02.42
1:02.55
1:03.24
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Odomirski Tomasz SK
Rak Mateusz
Majewski Michał
Mączewski Adam
Gaszyk Tomasz  SO
Konarzewski Jan
Świetlicki Daniel
Wiśniowski Tomasz
91
90
85
90
89
88
90
90
JORDAN Kraków
AQUA Bydgoszcz
AZS AWFiS Gdańsk
WARSZAWIANKA
UNIA Oświêcim
WARSZAWIANKA
PZP
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
S00106200178
S00802200010
S00110200038

S01006200034


S00104200077
1:01.17
1:00.57
59.24
56.72
58.66
59.67
1:00.81
1:01.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wysoczyński Mateusz
Meller Olaf  SG
Jankiewicz Krzysztof
Rumianowski Tomasz
Kawêcki Radosław
Karaś Sebastian
Kwaśkiewicz Marcin
Całka Mateusz
93
92
91
85
91
91
89
89
JORDAN Kraków
AZS AWFiS Gdańsk
NAWA Skierniewice
AZS KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
ORLIK Lublin
S00106200194
S00110200058
S00305200024
S00404200002
S00304200009
S00914200126
S00601200042
S00503200071
1:00.94
1:00.56
59.23
56.26
57.37
59.66
1:00.73
1:01.64
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Oleasz Michał
Miciul Mateusz
Rusin Mariusz
Unold Marcin
Jasiński Jakub
Zakrzewski Łukasz SK
Słomiński Szymon  SP
Karaś Robert
91
87
88
86
87
90
89
89
AZS AWF Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS KORNER Zielona G.
JORDAN Kraków
POSNANIA Poznań
AZS AWFiS Gdańsk
S00201200016
S00110200060
S00114200039
S00611200006
S00404200004
S00106200146
S00515200016
S00110200063
1:00.88
1:00.43
58.91
55.97
56.91
59.63
1:00.62
1:01.23
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  17
08-04-04 - 9:00
400m zmienny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:39.92
4:45.08
Baranowska Katarzyna
MKSZCGorzów Wlkp


Seria 1
3
4
5
6
Lann Vel Lace Aleksandra
Chrzuszcz Aleksandra
Kamińska Anna
Bajerkiewicz Patrycja
94
88
88
88
REKIN Warszawa
START Łódź
ŻAK Biała Podlaska
START Łódź
S00614100002
S00705100025

S00705100073

6:06.57
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Maliszewska Katarzyna
Kot Marta
Żukowska Paula  SR
Żołnowska Katarzyna
Staszkiewicz Katarzyna
Piasecka Marta SK
Wójcik Aleksandra SK
Panek Agata
92
89
93
90
90
91
89
93
ŚLĄSK Wrocław
UŚKS Ostrołêka
ZRYW Opole
MZOS Płock
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
JORDAN Kraków
SOLEX Lebork
S00601100006

S00107100061

S00601100019
S00611100018
S00106100056
S01310100018
5:29.17
5:12.98
5:07.08
4:50.06
5:00.48
5:10.43
5:15.26
5:43.56
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Zacharska Inga
Kêdracka Magda
Radlińska Marcelina
Szczepaniak Karolina
Sikora Paulina SO
Jagodzka Aleksandra SO
Czerniak Monika
Tarnopolska Magdalena
94
89
93
92
93
91
92
94
REKIN Warszawa
ORLIK Lublin
ORKA Zamość
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświêcim
KORONA-Swim Kielce
BOBRY Dêbica
BOBRY Dêbica
S00614100004
S00503100040
S00203100016
S00114100011
S01006100003
S00912100002
S00308100005
S00308100014
5:25.17
5:11.41
5:06.20
4:49.27
5:00.44
5:08.54
5:14.90
5:37.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Dawidowicz Anna
Puchalska Zuzanna
Kula Sylwia
Baranowska Katarzyna
Budzis Joanna
Skoczylas Izabela SO
Mózgowska Jagoda SK
Wiśniewska Magdalena
93
89
88
87
90
92
90
93
TRÓJKA Łódź
ORZEŁ Elbląg
AZS AWFiS Gdańsk
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
Pałac Młodzieży Ka-ce
BOBRY Dêbica
POSNANIA Poznań
S00905100038
S00813100001
S00110100078
S00116100018
S00114100090
S00811100003
S00308100001
S00515100010
5:16.21
5:11.31
5:01.73
4:39.92
4:58.74
5:07.51
5:13.61
5:31.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  18
08-04-04 - 9:00
400m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:17.06
4:18.40
Korzeniowski Paweł
AZWARChiba


Seria 1
3
4
5
6
Pietrzak Artur
Tworzewski Adrian
Ozga Adrian
Olszewski Krzysztof
88
93
94
86
ASTROMAL-Akwawit
KSZO Ostrowiec
BOBRY Dêbica
UNIA Oświêcim
S00315200034
S00612200032
S00308200023
S01006200060

5:18.69
5:27.83
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Opalski Marcin
Kotlarski Marcin
Dyrek Mateusz SK
Sterczyński Jakub SP
Głuszek Łukasz
Kut Bartosz
Kaczmarski Marcin
Kêpka Maciej
93
89
91
88
93
93
94
94
REKIN Warszawa
ASTROMAL-Akwawit
JORDAN Kraków
OLIMPIA Poznań
ŚLĄSK Wrocław
BOBRY Dêbica
KSZO Ostrowiec
REKIN Warszawa
S00614200025
S00315200042
S00106200165
S00215200011
S00601200031
S00308200028
S00612200036
S00614200004
5:15.53
5:09.29
5:01.27
4:56.27
4:59.42
5:08.95
5:11.73
5:16.84
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Świerzb Dariusz
Jarząb Radosław SP
Kieruj Jakub
Mikołajewski Mariusz
Piątkowski Mateusz SO
Zaczyński Karol SO
Rząsa Michał
Całka Mateusz
89
89
88
90
90
91
88
89
FLOTA Gdynia
POSNANIA Poznań
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
UNIA Oświêcim
Pałac Młodzieży Ka-ce
AZS AWFiS Gdańsk
ORLIK Lublin

S00515200009
S00611200153
S00914200118
S01006200003
S00811200047
S00110200015
S00503200071
4:51.14
4:47.00
4:35.92
4:29.24
4:33.83
4:43.26
4:48.43
4:55.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Mosiêżny Mateusz
Czarnota Mateusz SO
Krzywiecki Tomasz
Kierzkowski Mateusz
Cieślak Marcin SK
Stachura Maciej SK
Kwaśkiewicz Marcin
Zapała Łukasz  SO
92
91
89
87
92
91
89
91
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
UNIA Oświêcim
MKP Szczecin
AZS AWFiS Gdańsk
WARSZAWIANKA
ZRYW Opole
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświêcim
S00104200013
S01006200073
S00116200289
S00110200073

S00107200021
S00601200042
S01006200084
4:50.64
4:45.82
4:35.21
4:27.32
4:32.01
4:39.09
4:48.08
4:51.77
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Żołnowski Krzysztof SO
Krzwczyk Sebastian
Certa Maciej
Matczak Mateusz
Stolarski Błażej SO
Stobieniecki Jacek SO
Szuba Michał
Janiszewski Maciej
90
89
91
89
90
90
93
89
AQUA Bydgoszcz
NAWA Skierniewice
WISŁA Puławy
TRÓJKA Łódź
AQUA Bydgoszcz
SKRA Bełchatow
ŚLĄSK Wrocław
FLOTA Gdynia
S00802200001
S00305200017
S00603200048
S00905200005
S00802200013

S00601200041
4:48.87
4:43.65
4:34.48
4:18.40
4:30.80
4:37.68
4:47.87
4:51.39
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  19
08-04-04 - 9:00
4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2002
2007
3:51.32
3:51.85
Barzycka,Urbańczyk,Staszak,Korc
AZS Warszawa
Linz
Debica


Seria 1
3
4
5
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
START Łódź
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
ORLIK Lublin
UNIA Oświêcim
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
ZRYW Opole
WARSZAWIANKA

4:05.00
4:03.00
4:01.00
4:02.00
4:04.00
4:06.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  20
08-04-04 - 9:00
4 x 100m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2005
2007
3:23.10
3:22.22
Gąsior,Załuski,Witkowski,Korzeniowski
AZS Warszawa
Praga
Gorzów Wlkp


Seria 1
3
4
5
6
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
TRÓJKA Łódź
KORNER Zielona G.
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
UNIA Oświêcim

3:14.00
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn-2
Zespół Sztaf. Mêżczyzn-1
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
WARSZAWIANKA
ORLIK Lublin
3:08.00
3:05.00
3:03.00
3:01.00
3:02.00
3:04.00
3:06.00
3:12.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  21
08-04-05 - 9:00
100m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2004   57.84
   59.35
Jedrzejczak Otylia
AZWARAteny


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Zakrzewska Aleksandra
Stadnik Karolina
Jakóbczyk Hanna
Zbucka Paulina
Duchnowska Julita
Kamińska Anna
Kowalska Agata
94
89
93
88
94
88
93
OLIMPIJCZYK Suwałki
KORNER Zielona G.
MZOS Płock
ORLIK Lublin
ŻAK Biała Podlaska
ŻAK Biała Podlaska
POLONIA Warszawa

S00304100021




S00114100048



1:13.13
1:18.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Tarnopolska Magdalena
Hałaczek Barbara
Skrzydło Sara
Jackowska Adrianna
Kozakiewicz Marta
Panek Agata
Lann Vel Lace Aleksandra
Matyaszek Anna
94
92
93
93
90
93
94
94
BOBRY Dêbica
TRÓJKA Łódź
ŚLĄSK Wrocław
WARSZAWIANKA
JUVENIA Białystok
SOLEX Lebork
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
S00308100014

S00601100035


S01310100018
S00614100002
S00614100012
1:12.27
1:10.30
1:09.24
1:08.99
1:09.19
1:10.19
1:10.93
1:12.85
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Nożewska Paulina
Maliszewska Katarzyna
Skutela Martyna
Fabisiak Liliana
Pustuła Agnieszka SO
Misztal Dominika
Bajerkiewicz Patrycja
Stefaniak Małgorzata SP
89
92
91
89
92
94
88
92
KORNER Zielona G.
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.
UNIA Oświêcim
REKIN Warszawa
START Łódź
WARTA Poznań
S00304100018
S00601100006
S00611100167
S00304100006
S01006100015
S00614100003
S00705100073
S00115100066
1:08.79
1:08.52
1:08.34
1:08.05
1:08.16
1:08.44
1:08.68
1:08.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Szumigaj Karolina
Czerniak Gabriela
Czapla Magdalena
Butkiewicz Olga
Łuczak Marlena
Kêdracka Magda
Małecka Agnieszka
Kaczmarek Agnieszka SP
89
91
92
93
92
89
93
90
ORKA Zamość
WISŁA Puławy
AZS AWF Katowice
BUKS Warszawa
MKP Szczecin
ORLIK Lublin
SOLEX Lebork
ASTROMAL-Akwawit
S00203100006
S00603100034
S00611100118
S00414100020
S00116100072
S00503100040
S01310100020
1:07.61
1:07.11
1:06.60
1:06.14
1:06.48
1:06.76
1:07.40
1:07.81
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Świtalska Martyna SP
Cembrzyńska Anna SO
Świderska Marlena SO
Ptasińska Katarzyna
Gołebiowska Joanna
Kwiatkowska Anna
Radlińska Marcelina
Włostowska Karina
92
91
89
90
82
89
93
91
WARTA Poznań
UNIA Oświêcim
UNIA Oświêcim
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
ORKA Zamość
JEDENASTKA Jelenia G.
S00115100012
S01006100064
S01006100071
S00114100022
S00114100002
S00114100001
S00203100016
S00301100006
1:05.90
1:05.01
1:03.89
1:02.56
1:02.94
1:04.59
1:05.51
1:06.12
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Głowacka Ewa
Czerska Sandra
Mendak Joanna
Gapińska Agnieszka
Olczak Mirela
Sak Agnieszka
Tchórz Alicja
Wójcik Aleksandra SK
90
90
89
84
93
93
92
89
WARSZAWIANKA
WARSZAWIANKA
OLIMPIJCZYK Suwałki
AZS AWF Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
UNIA Tarnów
DELFIN Kalisz
JORDAN Kraków


S00109100014
S00114100001
S00104100044
S01106100043
S01615100009
S00106100056
1:05.85
1:04.89
1:03.27
1:01.44
1:02.90
1:04.42
1:05.43
1:06.02
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Dowgiert Anna
Żak Dominika
Kot Marta
Gembicka Małgorzata
Suchorska Beata
Nowacka Aleksandra
Chodyna Monika
Sadło Kamila
90
89
89
85
88
90
92
94
JUVENIA Białystok
AZS AWF Warszawa
UŚKS Ostrołêka
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Wrocław
ZRYW Opole
KORMORAN Olsztyn
AVIA Świdnik

S00114100012

S00201100007
S00201100019

S00213100003
S00303100019
1:05.51
1:04.69
1:03.10
1:01.11
1:02.68
1:04.14
1:05.38
1:05.91
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  22
08-04-05 - 9:00
100m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2008   52.99
   52.86
Korzeniowski Paweł
AZWAREindhoven


Seria 1
3
4
5
Mróz Marek
Pasieczny Maciej
Wilamowski Bartłomiej
83
90
91
AZS AWF Katowice
ORZEŁ Elbląg
NAWA Skierniewice
S00611200160
S00813200002
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Kordala Maciej
Fronia Kamil
Kliza Mateusz
Siński Mateusz
Sadlak Patryk
Ozga Adrian
93
92
94
94
93
94
OLIMPIJCZYK Suwałki
JEDENASTKA Jelenia G.
AVIA Świdnik
REKIN Warszawa
IKAR Mielec
BOBRY Dêbica
S00109200026
S00301200005
S00303200017
S00614200013
S00508200035
S00308200023

1:08.19
1:05.51
1:06.72
1:08.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Walczak Joachim
Gawroński Michał
Zapała Łukasz  SO
Wołodźko Maciej
Szymborski Łukasz
Janas Piotr
Mosiêżny Mateusz
Gajda Mateusz
89
90
91
93
88
90
92
93
WARSZAWIANKA
BOBRY Dêbica
UNIA Oświêcim
JEDENASTKA Jelenia G.
DELFIN Toruń
WARSZAWIANKA
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
NAWA Skierniewice

S00308200051
S01006200084
S00301200003
S00902200029

S00104200013
S00305200001
1:04.13
1:02.84
1:02.05
1:01.49
1:01.96
1:02.09
1:02.85
1:04.35
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Rdzeń Rafał
Gniadek Damian
Pietrzak Artur
Grabowicz Łukasz
Szubert Bartosz
Pawlak Radosław
Stebnicki Dawid SO
Opalski Marcin
89
93
88
90
88
89
90
93
START Łódź
TRÓJKA Łódź
ASTROMAL-Akwawit
AQUA Bydgoszcz
MOSiR Sopot
START Łódź
UNIA Oświêcim
REKIN Warszawa
S00705200044
S00905200079
S00315200034
S00802200050

S00705200043
S01006200083
S00614200025
1:01.15
1:00.86
1:00.18
59.85
59.99
1:00.23
1:00.98
1:01.44
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Janas Krzysztof
Machniewicz Radosław SO
Niewiński Marcin
Wojszko Patryk
Przyborowski Piotr
Kwaśkiewicz Marcin
Klupa Michał SK
Matuszczak Grzegorz
93
91
91
88
93
89
90
91
REKIN Warszawa
SAMBOR Tczew
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Wrocław
MZOS Płock
ŚLĄSK Wrocław
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G.
S00614200019


S00201200029

S00601200042
S00106200037
S00304200027
59.38
59.09
58.86
58.23
58.60
58.98
59.32
59.44
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Gnela Wojciech
Paszek Marcin
Bziuk Wojciech
Czerniak Konrad
Lewandowski Maciej
Gawłowicz Krzysztof
Łuczak Piotr
Zawadka Michał
88
89
87
89
86
87
92
89
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
MZOS Płock
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
WARSZAWIANKA
S00611200152


S00603200046
S00114200033
S00611200150
S00611200067
57.38
56.92
55.71
54.31
55.39
56.63
57.26
57.99
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wróblewski Dawid
Dembniak Paweł  SR
Kierzkowski Mateusz
Babuchowski Marcin
Tarczyński Marcin
Rzeczkowski Piotr
Jabłoński Marcin
Bulak Michał
90
89
87
84
90
90
90
92
ZNICZ Koszalin
VICTORIA Racibórz
AZS AWFiS Gdańsk
TRÓJKA Łódź
POLONIA Warszawa
GIGANT Wrocław
JUVENIA Białystok
ORKA Zamość
S00416200070
S01311200023
S00110200073
S00905200039
S00914200121
S01301200002
S00309200017
S00203200015
57.30
56.78
55.57
53.76
55.23
56.19
57.07
57.86
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewski Bartosz
Sokulski Jacek
Tyszkowski Sebastian
Korzeniowski Paweł
Czarnecki Mikołaj
Smoliński Jan SO
Soborski Kamil
Kasza Sebastian
87
91
83
85
89
90
88
89
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
ORLIK Lublin
UNIA Oświêcim
START Łódź
JEDYNKA Łódź
S00611200105
S00601200091
S00201200001
S00114200006
S00503200069

S00705200002
S01105200026
57.26
56.73
55.41
52.99
54.77
55.77
56.95
57.60
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  23
08-04-05 - 9:00
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
2000
2002
   29.71
   29.71
Miciul Aleksandra
Kubas Hanna
NOZIE
NOZIE
Warszawa
Victoria


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Stadnik Karolina
Plak Agnieszka
Modelska Justyna
Ptasińska Olga
Fabisiak Liliana
Pietrzak Sandra
89
89
88
88
89
89
KORNER Zielona G.
ORLIK Lublin
IKAR Mielec
POLONIA Warszawa
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
S00304100021
S00503100029
S00508100050
S00114100005
S00304100006
S00611100169


34.46
36.58
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Nożewska Paulina
Podmajstrzy Joanna
Zera Patrycja
Szumigaj Karolina
Pszczolnik Monika  SG
Widzik Katarzyna
Zbucka Paulina
Nowak Alicja
89
93
89
89
93
90
88
93
KORNER Zielona G.
DELFIN Łódź
POLONIA Warszawa
ORKA Zamość
AZS AWFiS Gdańsk
DELFIN Cieszyn
ORLIK Lublin
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
S00304100018
S00105100027
S00114100041
S00203100006
S00110100011


S00207100007
34.27
33.98
33.82
33.76
33.81
33.94
34.03
34.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kokot Marta
Zacharska Inga
Jóźwiak Natalia
Mazurek Karolina  SO
Jochim Aleksandra
Małecka Agnieszka
Dawidowicz Anna
Kucharska Karolina
89
94
90
89
92
93
93
88
POLONIA Warszawa
REKIN Warszawa
MKP Szczecin
FALA  Kraśnik
ŚLĄSK Wrocław
SOLEX Lebork
TRÓJKA Łódź
START Łódź
S00114100026
S00614100004
S00116100012

S00601100014
S01310100020
S00905100038
S00705100014
32.86
32.80
32.76
32.35
32.43
32.79
32.81
33.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Mózgowska Jagoda SK
Łuczak Marlena
Wąsiakowska Weronika SK
Piechocka Jagoda SK
Borek Natalia SK
Krzyżostaniak Agnieszka
Winogradów Beata  SR
Fijałkowska Magdalena
90
92
90
90
90
93
89
90
BOBRY Dêbica
MKP Szczecin
WARSZAWIANKA
WARSZAWIANKA
WODNIK Krosno
MKP Szczecin
ZRYW Opole
AZS AWF Katowice
S00308100001
S00116100072


S00608100002
S00116100094
S00107100027
S00611100114
32.12
31.70
30.96
30.25
30.54
31.40
31.83
32.33
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Włostowska Kamila
Misiórska Katarzyna
Naziêbło Klaudia
Urbańska Karolina  SG
Lefanowicz Iwona
Bajerkiewicz Patrycja
Rudnik Daria SR
Kilich Agata
89
93
93
92
92
88
90
92
JEDENASTKA Jelenia G.
MMKS Dąbrowa G.
JUVENIA Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
SKARPA Lublin
START Łódź
VICTORIA Racibórz
SAMBOR Tczew
S00301100002

S00101100026
S00110100036
S01003100028
S00705100073
S01311100018
S01210100034
32.06
31.51
30.86
30.21
30.38
31.35
31.80
32.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Tchórz Alicja
Kret Paulina
Mazurek Zuzanna SO
Madziarska Xenia
Staszak Katarzyna
Miałka Monika
Nitka Aleksandra SO
Stańczak Edyta
92
88
91
91
87
89
93
93
DELFIN Kalisz
AZS AWFiS Gdańsk
FALA  Kraśnik
PZP
Aqua Park Zakopane
WARSZAWIANKA
UNIA Oświêcim
ŚLĄSK Wrocław
S01615100009
S00110100077

S00117100001
S02006100001

S01006100074
S00601100038
31.97
31.40
30.58
30.09
30.26
30.98
31.73
32.26
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  24
08-04-05 - 9:00
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2002   25.52Kizierowski BartoszDEPOLBerlin


Seria 1
3
4
5
Wiśniewski Bartosz
Wasil Sebastian
Charyna Wojciech
87
94
89
AZS AWF Katowice
AVIA Świdnik
KORNER Zielona G.
S00611200105
S00303200022
S00304200003
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Dzieniszewski Michał
Zieliński Michał
Paczkowski Jacek
Tomaszewski Jacek
Matryba Paweł
Sobstyl Jan
94
91
91
94
94
89
Kochłowiczanka Ruda Śl
IKAR Mielec
KORNER Zielona G.
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
ORLIK Lublin

S00508200096
S00304200049
S00614200015
S00614200006
S00503200076
35.49
32.85
31.36
32.27
33.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pietrzak Artur
Perkowski Marcin  SR
Dêbowski Patryk
Pieczara Michał
Zawadzki Krzysztof
Jóźwiak Radosław
Puchacz Jacek
Mayer Robert
88
90
91
92
88
89
91
91
ASTROMAL-Akwawit
VICTORIA Racibórz
AQUA Bydgoszcz
AQUA Bydgoszcz
AZS AWF Wrocław
DELFIN Toruń
OLIMPIA Lublin
KORNER Zielona G.
S00315200034
S01311200063
S00802200015
S00802200011
S00201200030


S00304200050
30.86
30.70
30.52
30.23
30.44
30.59
30.75
31.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Lemiesz Krzysztof
Koss Rafał
Wêgier Grzegorz
Hałaczkiewicz Paweł
Pąchalski Tomasz
Pietrzyk Patryk
Zaleski Antoni
Zieliński Dawid
89
91
89
93
86
92
88
92
START Łódź
TRÓJKA Łódź
ORLIK Lublin
WISŁA Puławy
AZS AWF Katowice
START Łódź
START Łódź
MKP Szczecin
S00705200039

S00503200079
S00603200065
S00611200163
S00705200018
S00705200026
S00116200122
29.92
29.90
29.81
29.73
29.77
29.85
29.90
30.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Dyduch Marcin SR
Buczyński Błażej
Najborowski Paweł
Winiewicz Michał
Gawlik Jarosław SK
Zawada Mateusz
Wiśniowski Tomasz
Rząsa Michał
91
89
92
88
92
92
90
88
JORDAN Kraków
AZS AWF Warszawa
KORNER Zielona G.
AZS AWF Wrocław
WARSZAWIANKA
SOLEX Lebork
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
AZS AWFiS Gdańsk
S00106200164
S00114200001
S00304200066
S00201200028

S01310200011
S00104200077
S00110200015
29.51
29.35
29.29
28.91
29.11
29.30
29.37
29.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Meller Olaf  SG
Karaś Robert
Jankiewicz Krzysztof
Rumianowski Tomasz
Majewski Michał
Karaś Sebastian
Rak Mateusz
Gradoń Jakub
92
89
91
85
85
91
90
90
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
NAWA Skierniewice
AZS KORNER Zielona G.
AZS AWFiS Gdańsk
POLONIA Warszawa
AQUA Bydgoszcz
ŚLĄSK Wrocław
S00110200058
S00110200063
S00305200024
S00404200002
S00110200038
S00914200126
S00802200010
28.72
28.49
27.46
26.65
27.11
27.96
28.54
28.91
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Całka Mateusz
Miciul Mateusz
Gaszyk Tomasz  SO
Unold Marcin
Słomiński Szymon  SP
Zakrzewski Łukasz SK
Świetlicki Daniel
Oleasz Michał
89
87
89
86
89
90
90
91
ORLIK Lublin
AZS AWFiS Gdańsk
UNIA Oświêcim
AZS AWF Katowice
POSNANIA Poznań
JORDAN Kraków
PZP
AZS AWF Wrocław
S00503200071
S00110200060
S01006200034
S00611200006
S00515200016
S00106200146

S00201200016
28.70
28.25
27.30
26.31
26.96
27.81
28.54
28.80
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Wysoczyński Mateusz
Jedrzejewski Grzegorz
Rusin Mariusz
Mączewski Adam
Kawêcki Radosław
Fedorowicz Rafał
Konarzewski Jan
Odomirski Tomasz SK
93
88
88
90
91
87
88
91
JORDAN Kraków
KSZO Ostrowiec
AZS AWF Warszawa
WARSZAWIANKA
KORNER Zielona G.
ORLIK Lublin
WARSZAWIANKA
JORDAN Kraków
S00106200194
S00612200011
S00114200039

S00304200009
S00503200095

S00106200178
28.68
28.12
27.25
26.08
26.92
27.75
28.51
28.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  25
08-04-05 - 9:00
200m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 2:27.85
2:28.21
Dulian Katarzyna
VIRACMontreal


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Puchalska Zuzanna
Tarnopolska Magdalena
Górecka Ewelina
Pieniążkiewicz Monika  SG
Wojdak Kamila
Muller Anna SP
Chrzuszcz Aleksandra
Halicka Dorota
89
94
88
92
89
92
88
89
ORZEŁ Elbląg
BOBRY Dêbica
KTP ARKA Kielce
AZS AWFiS Gdańsk
MKP Szczecin
WARTA Poznań
START Łódź
WARSZAWIANKA
S00813100001
S00308100014
S00812100004
S00110100034
S00116100119

S00705100025

2:53.92
2:48.32
2:45.85
2:48.12
2:48.96
3:20.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Stopczyńska Sandra
Sêktas Zuzanna
Paluszek Weronika
Ostrowska Agnieszka  SR
Dembniak Katarzyna
Marczak Monika SO
Stêpień Marta
Kostecka Joanna
90
93
93
90
90
91
88
89
WARSZAWIANKA
BUKS Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
WODNIK Rawicz
VICTORIA Racibórz
MOSM Tychy
AZS AWF Wrocław
ZRYW Opole

S00414100029
S00601100032

S01311100002

S00201100018
S00107100017
2:44.95
2:42.18
2:37.64
2:32.87
2:34.79
2:40.87
2:43.57
2:45.76
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Swiec Maria
Lewińska Karolina SO
Jagodzka Aleksandra SO
Szydło Paulina
Janczewska Anna
Drab Magdalena
Poloczek Natalia  SR
Zachoszcz Paulina
91
93
91
92
91
92
91
93
MKP Szczecin
UNIA Oświêcim
KORONA-Swim Kielce
JUVENIA Wrocław
POLONIA Warszawa
TRÓJKA Czêstochowa
ZRYW Opole
ZNICZ Koszalin
S00116100048

S00912100002
S00101100040
S00114100010
S00111100009
S00107100060
S00416100036
2:44.36
2:41.28
2:36.14
2:31.45
2:34.43
2:39.38
2:43.13
2:45.74
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Ścieszko Ewa
Stambuła Patrycja SO
Dulian Katarzyna
Prêdecka Iwona SO
Jamborska Ewa SO
Hryniewicz Luiza
Podsiadła Agnieszka
Bieńkowska Wiktoria
90
93
87
89
89
90
89
93
START Łódź
UNIA Oświêcim
VICTORIA Racibórz
UNIA Oświêcim
UNIA Oświêcim
TRÓJKA Łódź
ORLIK Lublin
JEDYNKA Elbląg
S00705100031

S01311100024
S01006100038
S01006100023
S00905100033
S00503100042
S00413100021
2:44.01
2:41.26
2:34.91
2:28.60
2:34.38
2:39.26
2:43.04
2:45.70
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  26
08-04-05 - 9:00
200m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 2:11.78
2:13.69
Kuczko Sławomir
AZWARGorzów Wlkp


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Dąbrowski Mateusz
Kêpka Maciej
Turkowski Michał
Czajkowski Wojciech
Osiński Szymon
Tyniec Bartłomiej
92
94
89
94
94
89
NAWA Skierniewice
REKIN Warszawa
JEDYNKA Łódź
AVIA Świdnik
DELFINEK Łuków
ORLIK Lublin
S00305200004
S00614200004
S01105200017
S00303200011

S00503200078
2:48.68
2:41.99
2:38.61
2:39.38
2:46.93
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Klecha Dawid SO
Pik Paweł
Gorczyca Przemysław SR
Kordala Maciej
Dobosz Kamil
Białek Piotr SP
Waliszewski Daniel
Głuszek Łukasz
91
88
90
93
92
92
91
93
GÓRNIK Radlin
ORLIK Lublin
AZS AWF Katowice
OLIMPIJCZYK Suwałki
MZOS Płock
WARTA Poznań
MZOS Płock
ŚLĄSK Wrocław
S00211200015
S00503200044
S00611200157
S00109200026

S00115200136

S00601200031
2:35.02
2:34.60
2:33.36
2:29.30
2:31.72
2:33.53
2:34.70
2:37.77
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Machnik Mikołaj
Brodowski Igor
Jachowicz Piotr
Winogrodzki Mariusz
Frankiewicz Piotr SK
Gałka Piotr
Gardziej Sebastian
Grzejszczak Paweł
93
92
90
87
89
88
90
90
MOS Katowice
POLONIA Warszawa
START Łódź
AZS AWF Warszawa
KSZO Ostrowiec
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
POLONIA Warszawa
S01111200010
S00914200077
S00705200011
S00114200037
S00612200013
S00114200038
S00601200077
S00914200124
2:27.67
2:23.79
2:21.81
2:17.09
2:21.44
2:22.98
2:24.79
2:29.01
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Guzik Jakub SK
Klimczak Artur
Swierczek Bartłomiej SO
Wolniak Sławomir SO
Kobus Kamil
Krzwczyk Sebastian
Rokita Michał
Paczkowski Jacek
91
89
90
88
89
89
83
91
WODNIK Krosno
START Łódź
GÓRNIK Radlin
UNIA Oświêcim
MKP Szczecin
NAWA Skierniewice
AZS AWF Katowice
KORNER Zielona G.
S00608200013
S00705200037
S00211200039
S01006200025
S00116200195
S00305200017
S00611200118
S00304200049
2:25.68
2:23.73
2:21.75
2:14.20
2:20.72
2:22.74
2:24.78
2:28.23
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Stachura Maciej SK
Pacholczyk Mateusz
Kotynia Jakub
Kuczko Sławomir
Szulich Dawid
Świerzb Dariusz
Duszyński Tomasz
Dyrek Mateusz SK
91
92
88
85
90
89
76
91
ZRYW Opole
KORMORAN Olsztyn
START Łódź
AZS AWF Warszawa
DELFIN Legionowo
FLOTA Gdynia
LUBLINIANKA
JORDAN Kraków
S00107200021
S00213200058
S00705200020
S00114200004


S01103200011
S00106200165
2:25.04
2:23.12
2:21.49
2:12.34
2:20.38
2:22.65
2:24.01
2:27.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  27
08-04-05 - 9:00
400m dowolny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:04.23
4:11.26
Jedrzejczak Otylia
AZWARMelbourne


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Słopiecka Maja
Skrzypiec Sabina  SR
Rachwał Helena  SP
Wołoszyn Sonia
Sêdłak Katarzyna
Borek Aleksandra
Lewandowska Agata
Sałata Joanna
94
90
88
95
94
94
93
88
KTP ARKA Kielce
RMKS Rybnik
OLIMPIA Poznań
KTP ARKA Kielce
ORKA Zamość
WODNIK Krosno
BUKS Warszawa
ORLIK Lublin
S00812100008

S00215100003
S00812100016
S00203100026
S00608100001
S00414100026
S00503100020
5:06.31
5:02.92
4:57.42
4:53.37
4:54.46
5:02.76
5:03.49
5:08.53
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijewska Kaja
Mongiało Magdalena
Kamińska Aleksandra SK
Zwiejska Agata
Gawełczyk Dominka SK
Siuda Katarzyna
Kowalczyk Katarzyna
Lipińska Małgorzata
94
88
92
89
91
85
88
93
KTP ARKA Kielce
AZS AWF Wrocław
POLONIA Warszawa
DELFIN Toruń
AZS AWF Katowice
UNIA Oświêcim
Aqua Park Zakopane
KSZO Ostrowiec
S00812100010
S00201100015
S00114100100
S00902100018
S00611100019
S01006100001
S02006100002
S00612100011
4:44.84
4:37.23
4:27.39
4:17.50
4:19.81
4:29.63
4:39.50
4:49.04
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Stawicka Joanna
Wilmanowicz Marta SP
Cisowska Aleksandra SO
Budzis Joanna
Bernat Aleksandra  SP
Miałka Monika
Pożarowszczyk Beata
Pałka Ewa
93
89
89
90
90
89
91
89
ZRYW Opole
WARTA Poznań
UNIA Oświêcim
POLONIA Warszawa
WARTA Poznań
WARSZAWIANKA
AZS AWF Wrocław
MKP Szczecin
S00107100046
S00115100026

S00114100090
S00115100003

S00201100022
S00116100058
4:40.52
4:36.73
4:24.15
4:17.11
4:19.34
4:29.25
4:39.13
4:48.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Pawlaczek Natalia
Wikieł Manuela
Hampel Justyna
Barzycka Paulina
Kalinowska Iga
Iwankowska Anna
Biskupska Alina
Jackowska Adrianna
93
92
90
86
89
91
88
93
ZRYW Opole
UŚKS Ostrołêka
KSZO Ostrowiec
OLIMPIA Lublin
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
AZS AWF Wrocław
WARSZAWIANKA
S00107100026
S01914100008
S00612100023

S00116100038
S00114100104
S00201100017
4:39.71
4:31.26
4:22.05
4:17.10
4:19.19
4:29.18
4:38.24
4:45.17
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  28
08-04-05 - 9:00
400m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 3:45.71
3:49.96
Stańczyk Przemysław
MKSZCChiba


Seria 1
3
4
5
Olszewski Krzysztof
Fara Kacper
Tochwin Adrian
86
94
92
UNIA Oświêcim
BOBRY Dêbica
BATORY Sokółka
S01006200060
S00308200052
S00509200002

4:43.31
4:46.47
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
Bielawski Michał
Stańczyk Dawid
Borowiecki Daniel
Kut Bartosz
Kurant Roger
Tomaszewski Jacek
Bor Radosław
93
91
93
93
94
94
93
REKIN Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
BUKS Warszawa
BOBRY Dêbica
KSZO Ostrowiec
REKIN Warszawa
KORNER Zielona G.
S00614200017

S00414200006
S00308200028
S00612200035
S00614200015
S00304200006
4:41.50
4:30.54
4:28.35
4:25.61
4:27.44
4:30.19
4:32.59
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Lewaszow Hubert
Pióro Artur
Towarek Sebastian
Psota Ireneusz
Kandulski Daniel
Psyk Maciej
Wysoczyński Mateusz
Religa Patryk
92
91
93
87
91
93
93
87
KORNER Zielona G.
Pałac Młodzieży Ka-ce
JEDYNKA Elbląg
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
KSZO Ostrowiec
JORDAN Kraków
AZS AWF Katowice
S00304200055
S00811200067
S00413200012
S00611200001
S00116200027
S00612200033
S00106200194
S00611200106
4:24.64
4:23.73
4:18.58
4:14.83
4:17.72
4:21.73
4:24.15
4:24.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Stawiany Mateusz
Rząsa Wojciech
Szuba Michał
Żyznowski Michał
Pulwin Paweł SP
Kwiatkowski Michał
Kot Maciej  SR
Kwiatkowski Przemysław
86
90
93
92
92
90
91
92
AZS AWF Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
ŚLĄSK Wrocław
MZOS Płock
OLIMPIA Poznań
TRÓJKA Łódź
JUNIOR Kluczbork
TRÓJKA Łódź
S00201200017
S00110200032
S00601200041

S00215200020
S00905200051
S00307200024
S00905200041
4:13.00
4:12.72
4:11.07
4:10.19
4:10.61
4:11.09
4:12.94
4:13.98
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Grzebała Paweł
Piątkowski Mateusz SO
Szamotulski Wojciech
Gimiński Łukasz
Rokicki Michał
Kawêcki Robert SO
Hura Bartosz
Czarnota Mateusz SO
90
90
91
86
84
89
91
91
KSZO Ostrowiec
UNIA Oświêcim
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
WISŁA Puławy
KORMORAN Olsztyn
UNIA Oświêcim
S00612200004
S01006200003
S00104200092
S00114200015
S00114200020
S00603200035
S00213200003
S01006200073
4:07.55
4:06.02
4:01.26
3:54.22
3:56.30
4:04.64
4:06.66
4:09.64
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Mielniczuk Przemysław
Kleszczyński Paweł
Gilski Paweł
Matczak Mateusz
Hreniak Maciej  SO
Piekut Krzysztof
Gawełczyk Mateusz SK
Kotlarski Marcin
90
91
90
89
89
90
90
89
KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
KORMORAN Olsztyn
TRÓJKA Łódź
RUCH Grudziądz
KORMORAN Olsztyn
AZS AWF Katowice
ASTROMAL-Akwawit
S00304200032
S00116200053
S00213200032
S00905200005
S01102200017
S00213200040
S00611200041
S00315200042
4:07.54
4:05.89
3:59.13
3:51.34
3:56.07
4:03.35
4:06.35
4:09.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Wielechowski Piotr SO
Iwaniuk Damian
Pielowski Krzysztof
Stańczyk Przemysław
Rurak Paweł
Otłowski Aleksy SK
Borowicz-Skoneczny Sylwester
Jarząb Radosław SP
89
87
91
85
88
91
92
89
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
KORMORAN Olsztyn
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
WARSZAWIANKA
KORMORAN Olsztyn
POSNANIA Poznań
S01006200021
S00114200036
S00213200025
S00116200070
S00114200035

S00213200048
S00515200009
4:06.92
4:05.26
3:57.20
3:45.71
3:55.21
4:02.63
4:06.15
4:08.83
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  29
08-04-05 - 9:00
200m zmienny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 2:12.53
2:15.27
Baranowska Katarzyna
MKSZCParyż


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Zakrzewska Aleksandra
Kot Marta
Nożewska Paulina
Lann Vel Lace Aleksandra
Fabisiak Liliana
Stadnik Karolina
Kilich Agata
94
89
89
94
89
89
92
OLIMPIJCZYK Suwałki
UŚKS Ostrołêka
KORNER Zielona G.
REKIN Warszawa
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
SAMBOR Tczew


S00304100018
S00614100002
S00304100006
S00304100021
S01210100034
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Duchnowska Julita
Zyga Paulina
Matyaszek Anna
Kucharska Karolina
Krzemińska Mariola  SR
Modelska Justyna
Mazurkiewicz Aleksandra  SR
Kamińska Anna
94
94
94
88
92
88
94
88
ŻAK Biała Podlaska
NAWA Skierniewice
REKIN Warszawa
START Łódź
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
IKAR Mielec
VICTORIA Racibórz
ŻAK Biała Podlaska

S00305100006
S00614100012
S00705100014
S00207100048
S00508100050
S01311100034

2:46.94
2:43.34
2:39.99
2:40.24
2:43.60
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Maliszewska Katarzyna
Nawrocka Manuela
Zacharska Inga
Wiśniewska Magdalena
Piotrowska Karolina
Kajtoch Sabina SR
Nowak Alicja
Misztal Dominika
92
90
94
93
91
90
93
94
ŚLĄSK Wrocław
TRÓJKA Czêstochowa
REKIN Warszawa
POSNANIA Poznań
AZS AWF Wrocław
ZRYW Opole
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
REKIN Warszawa
S00601100006
S00111100008
S00614100004
S00515100010
S00201100021
S00107100059
S00207100007
S00614100003
2:36.95
2:36.05
2:34.59
2:32.78
2:34.44
2:34.92
2:36.81
2:37.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Świtalska Martyna SP
Mózgowska Jagoda SK
Radlińska Marcelina
Kowalczyk Anna
Kula Sylwia
Sikora Paulina SO
Czerniak Monika
Dawidowicz Anna
92
90
93
88
88
93
92
93
WARTA Poznań
BOBRY Dêbica
ORKA Zamość
AZS KORNER Zielona G.
AZS AWFiS Gdańsk
UNIA Oświêcim
BOBRY Dêbica
TRÓJKA Łódź
S00115100012
S00308100001
S00203100016
S00404100001
S00110100078
S01006100003
S00308100005
S00905100038
2:28.47
2:27.15
2:23.22
2:16.85
2:22.04
2:24.44
2:28.02
2:32.46
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Krasnowska Anna SR
Piasecka Marta SK
Drab Magdalena
Urbańczyk Aleksandra
Żołnowska Katarzyna
Kowalska Agata
Żukowska Paula  SR
Kwiatkowska Anna
89
91
92
87
90
93
93
89
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
AZS AWF Katowice
TRÓJKA Czêstochowa
TRÓJKA Łódź
MZOS Płock
POLONIA Warszawa
ZRYW Opole
POLONIA Warszawa
S00207100026
S00611100018
S00111100009
S00905100062

S00114100048
S00107100061
S00114100001
2:28.26
2:26.45
2:22.94
2:16.32
2:18.93
2:23.88
2:28.01
2:30.75
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Wójcik Aleksandra SK
Skoczylas Izabela SO
Mazurek Karolina  SO
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
Staszkiewicz Katarzyna
Stêpień Marta
Sadło Kamila
89
92
89
87
92
90
88
94
JORDAN Kraków
Pałac Młodzieży Ka-ce
FALA  Kraśnik
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Wrocław
AVIA Świdnik
S00106100056
S00811100003

S00116100018
S00114100011
S00601100019
S00201100018
S00303100019
2:28.07
2:25.46
2:22.52
2:12.53
2:17.63
2:23.55
2:27.49
2:28.52
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  30
08-04-05 - 9:00
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 2:00.32
2:01.40
Wójt Łukasz
PZPBangkok


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kaczmarski Marcin
Wasil Sebastian
Ursatyev Stanislav
Opalski Marcin
Matryba Paweł
Ozga Adrian
Charyna Wojciech
Tworzewski Adrian
94
94
91
93
94
94
89
93
KSZO Ostrowiec
AVIA Świdnik
ZRYW Opole
REKIN Warszawa
REKIN Warszawa
BOBRY Dêbica
KORNER Zielona G.
KSZO Ostrowiec
S00612200036
S00303200022
S00107200020
S00614200025
S00614200006
S00308200023
S00304200003
S00612200032

2:38.67
2:34.08
2:28.16
2:30.05
2:38.34
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kliza Mateusz
Janas Krzysztof
Oleasz Michał
Kołodziejski Mateusz
Sterczyński Jakub SP
Pelc Krzysztof SR
Harabin Mateusz
Kêpka Maciej
94
93
91
92
88
91
90
94
AVIA Świdnik
REKIN Warszawa
AZS AWF Wrocław
KORNER Zielona G.
OLIMPIA Poznań
MANTA Jelcz-Laskowice
KTP ARKA Kielce
REKIN Warszawa
S00303200017
S00614200019
S00201200016
S00304200063
S00215200011

S00812200009
S00614200004
2:25.62
2:23.73
2:20.56
2:19.65
2:20.21
2:23.34
2:24.04
2:27.33
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Dominiak Marcin
Skorulski Maciej
Wojszko Patryk
Rutkowski Szymon
Janiszewski Maciej
Cieślak Tomasz
Wypych Filip
Latos Wojciech
90
91
88
88
89
90
91
90
WARSZAWIANKA
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
FLOTA Gdynia
POLONIA Warszawa
TRÓJKA Łódź
AQUA Bydgoszcz

S00207200010
S00201200029
S00114200040

S00914200114
S00905200075
S00802200006
2:17.98
2:16.98
2:16.02
2:15.72
2:15.84
2:16.58
2:16.98
2:18.99
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Zawadzki Krzysztof
Stachura Maciej SK
Jaworowski Marek
Jasiński Jakub
Mikołajewski Mariusz
Stolarski Błażej SO
Kwaśkiewicz Marcin
Żołnowski Krzysztof SO
88
91
86
87
90
90
89
90
AZS AWF Wrocław
ZRYW Opole
AZS AWF Wrocław
AZS KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
AQUA Bydgoszcz
ŚLĄSK Wrocław
AQUA Bydgoszcz
S00201200030
S00107200021
S00201200015
S00404200004
S00914200118
S00802200013
S00601200042
S00802200001
2:15.11
2:12.83
2:09.96
2:03.73
2:07.51
2:11.48
2:14.32
2:15.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Świetlicki Daniel
Zaczyński Karol SO
Certa Maciej
Matczak Mateusz
Kieruj Jakub
Krzywiecki Tomasz
Krzwczyk Sebastian
Polak Daniel SO
90
91
91
89
88
89
89
91
PZP
Pałac Młodzieży Ka-ce
WISŁA Puławy
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Katowice
MKP Szczecin
NAWA Skierniewice
UNIA Oświêcim

S00811200047
S00603200048
S00905200005
S00611200153
S00116200289
S00305200017
S01006200104
2:14.50
2:12.81
2:09.79
2:03.46
2:07.04
2:11.17
2:14.25
2:15.64
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Łodyga Wiktor SR
Stawiany Mateusz
Szymankiewicz Norbert SP
Wójt Łukasz
Cieślak Marcin SK
Stobieniecki Jacek SO
Klupa Michał SK
Rząsa Michał
90
86
88
82
92
90
90
88
ZRYW Opole
AZS AWF Wrocław
OLIMPIA Poznań
PZP
WARSZAWIANKA
SKRA Bełchatow
JORDAN Kraków
AZS AWFiS Gdańsk
S00107200053
S00201200017
S00215200007
S00117200001


S00106200037
S00110200015
2:14.48
2:12.33
2:08.26
2:00.32
2:06.83
2:10.19
2:13.71
2:15.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  31
08-04-06 - 9:00
100m dowolny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   55.33
   55.24
Korc Agata
AZWROBudapeszt


Seria 1
3
4
5
Gąsiorowska Katarzyna
Nożewska Paulina
Remblewska Anna
89
89
89
WARSZAWIANKA
KORNER Zielona G.
START Łódź

S00304100018
S00705100077
_____________
_____________
_____________
Seria 2
2
3
4
5
6
7
Plak Agnieszka
Ptasińska Olga
Suchorska Beata
Słopiecka Maja
Jackowska Adrianna
Szumigaj Karolina
89
88
88
94
93
89
ORLIK Lublin
POLONIA Warszawa
AZS AWF Wrocław
KTP ARKA Kielce
WARSZAWIANKA
ORKA Zamość
S00503100029
S00114100005
S00201100019
S00812100008

S00203100006

1:06.84
1:06.42
1:06.67
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kijewska Kaja
Jochim Aleksandra
Skrzydło Sara
Zacharska Inga
Nawrocka Manuela
Nowak Alicja
Pałka Ewa
Zera Patrycja
94
92
93
94
90
93
89
89
KTP ARKA Kielce
ŚLĄSK Wrocław
ŚLĄSK Wrocław
REKIN Warszawa
TRÓJKA Czêstochowa
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
S00812100010
S00601100014
S00601100035
S00614100004
S00111100008
S00207100007
S00116100058
S00114100041
1:05.92
1:04.88
1:03.89
1:03.67
1:03.72
1:04.32
1:05.06
1:06.09
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Misztal Dominika
Kajtoch Sabina SR
Wawrzynkiewicz Adrianna
Pustuła Agnieszka SO
Rachwał Helena  SP
Piotrowska Karolina
Mazurkiewicz Aleksandra  SR
Krzemińska Mariola  SR
94
90
91
92
88
91
94
92
REKIN Warszawa
ZRYW Opole
POLONIA Warszawa
UNIA Oświêcim
OLIMPIA Poznań
AZS AWF Wrocław
VICTORIA Racibórz
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
S00614100003
S00107100059
S00114100077
S01006100015
S00215100003
S00201100021
S01311100034
S00207100048
1:03.61
1:03.09
1:02.66
1:02.11
1:02.40
1:02.97
1:03.15
1:03.64
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Szula Paulina
Czerniak Gabriela
Kowalska Agata
Kokot Marta
Majda Aleksandra
Fabisiak Liliana
Piasecka Marta SK
Hałaczek Barbara
91
91
93
89
90
89
91
92
AZS AWF Katowice
WISŁA Puławy
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
AZS AWF Wrocław
KORNER Zielona G.
AZS AWF Katowice
TRÓJKA Łódź
S00611100020
S00603100034
S00114100048
S00114100026

S00304100006
S00611100018
1:01.71
1:01.40
1:01.37
1:01.12
1:01.31
1:01.40
1:01.66
1:01.93
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Jakóbczyk Hanna
Pietrzak Sandra
Głowacka Ewa
Stawicka Joanna
Podmajstrzy Joanna
Olejniczak Agata
Nitka Aleksandra SO
Stadnik Karolina
93
89
90
93
93
92
93
89
MZOS Płock
AZS AWF Katowice
WARSZAWIANKA
ZRYW Opole
DELFIN Łódź
MZOS Płock
UNIA Oświêcim
KORNER Zielona G.

S00611100169

S00107100046
S00105100027

S01006100074
S00304100021
1:00.98
1:00.82
1:00.74
1:00.63
1:00.71
1:00.82
1:00.93
1:01.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Bernat Aleksandra  SP
Włostowska Karina
Pawlaczek Natalia
Wilk Katarzyna SK
Baranowska Magdalena
Miłosz Marianna  SG
Rutkowska Kornelia
Pszczolnik Monika  SG
90
91
93
92
93
92
88
93
WARTA Poznań
JEDENASTKA Jelenia G.
ZRYW Opole
JORDAN Kraków
SOLEX Lebork
AZS AWFiS Gdańsk
MKP Szczecin
AZS AWFiS Gdańsk
S00115100003
S00301100006
S00107100026
S00106100055
S01310100015
S00110100035
S00116100031
S00110100011
1:00.20
59.72
58.72
57.10
58.15
59.09
1:00.03
1:00.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Burdelak Agnieszka
Miałka Monika
Zwiejska Agata
Barzycka Paulina
Bochyńska Sonia
Włostowska Kamila
Fijałkowska Magdalena
Kwiatkowska Anna
91
89
89
86
90
89
90
89
AZS AWF Wrocław
WARSZAWIANKA
DELFIN Toruń
OLIMPIA Lublin
JUNIOR Kluczbork
JEDENASTKA Jelenia G.
AZS AWF Katowice
POLONIA Warszawa
S00201100020

S00902100018

S00307100018
S00301100002
S00611100114
S00114100001
1:00.10
59.54
58.55
56.59
57.92
59.07
59.90
1:00.32
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Iwankowska Anna
Wąsiakowska Weronika SK
Budzis Joanna
Korc Agata
Kowalczyk Katarzyna
Kamińska Aleksandra SK
Kawecka Anna
Biskupska Alina
91
90
90
86
88
92
92
88
POLONIA Warszawa
WARSZAWIANKA
POLONIA Warszawa
AZS AWF Wrocław
Aqua Park Zakopane
POLONIA Warszawa
KTP ARKA Kielce
AZS AWF Wrocław
S00114100104

S00114100090
S00201100006
S02006100002
S00114100100
S00812100001
S00201100017
1:00.05
59.10
58.22
56.13
57.24
58.90
59.74
1:00.26
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  32
08-04-06 - 9:00
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005   49.16
   49.23
Gąsior Łukasz
POWARDebica


Seria 1
2
3
4
5
6
Pąchalski Tomasz
Sobstyl Jan
Ursatyev Stanislav
Matryba Paweł
Najborowski Paweł
86
89
91
94
92
AZS AWF Katowice
ORLIK Lublin
ZRYW Opole
REKIN Warszawa
KORNER Zielona G.
S00611200163
S00503200076
S00107200020
S00614200006
S00304200066


1:01.80
1:02.57
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Tworzewski Adrian
Tomaszewski Jacek
Rzadkowski Daniel
Fara Kacper
Rdzeń Rafał
Kêcik Łukasz
Bielawski Michał
Mayer Robert
93
94
94
94
89
94
93
91
KSZO Ostrowiec
REKIN Warszawa
OLIMPIJCZYK Suwałki
BOBRY Dêbica
START Łódź
LUBLINIANKA
REKIN Warszawa
KORNER Zielona G.
S00612200032
S00614200015
S00109200037
S00308200052
S00705200044
S01103200049
S00614200017
S00304200050
1:01.03
1:00.67
59.83
59.17
59.41
1:00.62
1:00.93
1:01.56
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Psyk Maciej
Wołodźko Maciej
Stańczyk Dawid
Bor Radosław
Fronia Kamil
Żyznowski Michał
Dêbowski Patryk
Harabin Mateusz
93
93
91
93
92
92
91
90
KSZO Ostrowiec
JEDENASTKA Jelenia G.
ŚLĄSK Wrocław
KORNER Zielona G.
JEDENASTKA Jelenia G.
MZOS Płock
AQUA Bydgoszcz
KTP ARKA Kielce
S00612200033
S00301200003

S00304200006
S00301200005

S00802200015
S00812200009
58.92
58.31
58.01
57.86
57.92
58.28
58.33
59.04
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Latos Wojciech
Pietrzyk Patryk
Maciejewski Adam
Gawroński Michał
Pawlak Radosław
Lewaszow Hubert
Siński Mateusz
Rząsa Wojciech
90
92
87
90
89
92
94
90
AQUA Bydgoszcz
START Łódź
DELFIN Toruń
BOBRY Dêbica
START Łódź
KORNER Zielona G.
REKIN Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
S00802200006
S00705200018
S00902200008
S00308200051
S00705200043
S00304200055
S00614200013
S00110200032
57.49
57.31
57.10
56.97
56.99
57.18
57.39
57.56
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Walczak Joachim
Puchacz Jacek
Mielniczuk Przemysław
Kwiatkowski Przemysław
Pastwiński Konrad
Kwiatkowski Michał
Janas Krzysztof
Jóźwiak Radosław
89
91
90
92
92
90
93
89
WARSZAWIANKA
OLIMPIA Lublin
KORNER Zielona G.
TRÓJKA Łódź
TRÓJKA Łódź
TRÓJKA Łódź
REKIN Warszawa
DELFIN Toruń


S00304200032
S00905200041
S00905200021
S00905200051
S00614200019
56.63
56.28
55.98
55.81
55.83
56.03
56.41
56.71
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Musiałowski Michał
Kandulski Daniel
Kawêcki Robert SO
Dominiak Marcin
Pelc Krzysztof SR
Cieślak Tomasz
Janas Piotr
Gradoń Jakub
88
91
89
90
91
90
90
90
ASTROMAL-Akwawit
MKP Szczecin
WISŁA Puławy
WARSZAWIANKA
MANTA Jelcz-Laskowice
POLONIA Warszawa
WARSZAWIANKA
ŚLĄSK Wrocław
S00315200033
S00116200027
S00603200035


S00914200114
55.75
55.46
55.37
55.28
55.30
55.46
55.47
55.76
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Handke Paweł
Bucki Paweł
Ziêba Łukasz
Sokulski Jacek
Meller Olaf  SG
Luftman Adam
Łodyga Wiktor SR
Karpeta Piotr
87
86
89
91
92
91
90
87
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Katowice
FLOTA Gdynia
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
ZRYW Opole
ŚLĄSK Wrocław
S00201200020
S00611200104

S00601200091
S00110200058
S00104200085
S00107200053
S00601200063
54.81
54.66
54.43
54.20
54.42
54.43
54.81
54.91
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Charyna Wojciech
Kawêcki Radosław
Zieliński Dawid
Gimiński Łukasz
Rutkowski Szymon
Grabowicz Łukasz
Wielechowski Piotr SO
Kleszczyński Paweł
89
91
92
86
88
90
89
91
KORNER Zielona G.
KORNER Zielona G.
MKP Szczecin
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
AQUA Bydgoszcz
UNIA Oświêcim
MKP Szczecin
S00304200003
S00304200009
S00116200122
S00114200015
S00114200040
S00802200050
S01006200021
S00116200053
54.13
54.08
53.96
53.71
53.92
54.02
54.09
54.16
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Gêgotek Piotr
Iwaniuk Damian
Wilk Robert
Witkowski Michał
Haas Mateusz
Wilk Krzysztof SK
Winiewicz Michał
Przyborowski Piotr
84
87
86
84
88
89
88
93
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Wrocław
JORDAN Kraków
AZS AWF Wrocław
MZOS Płock
S00611200011
S00114200036
S00611200111
S00114200008
S00201200033
S00106200121
S00201200028
53.36
52.76
52.21
50.31
51.16
52.47
53.18
53.60
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 10
1
2
3
4
5
6
7
8
Jedrzejewski Grzegorz
Sławiński Mateusz
Smoliński Jan SO
Gąsior Łukasz
Unold Marcin
Zieja Dawid  SO
Szamotulski Wojciech
Dąbrowski Filip
88
86
90
86
86
89
91
88
KSZO Ostrowiec
AZS AWF Wrocław
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Katowice
UNIA Oświêcim
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
AZS AWF Katowice
S00612200011
S00201200019

S00114200022
S00611200006
S01006200059
S00104200092
S00611200151
53.30
52.74
51.58
49.99
50.92
52.41
53.14
53.56
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 11
1
2
3
4
5
6
7
8
Kasza Sebastian
Otłowski Aleksy SK
Jasiński Jakub
Załuski Kajetan
Tarczyński Marcin
Majewski Michał
Gnela Wojciech
Bogulski Bartłomiej
89
91
87
87
90
85
88
92
JEDYNKA Łódź
WARSZAWIANKA
AZS KORNER Zielona G.
AZS KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Katowice
JUVENIA Wrocław
S01105200026

S00404200004
S00404200005
S00914200121
S00110200038
S00611200152
S00101200001
53.21
52.62
51.55
49.99
50.62
52.40
52.78
53.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  33
08-04-06 - 9:00
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 1:08.54
1:09.01
Kamińska Beata
AZGDAMontreal


Seria 1
2
3
4
5
6
7
Halicka Dorota
Tarnopolska Magdalena
Dawidowicz Anna
Krasnowska Anna SR
Czerniak Monika
Chrzuszcz Aleksandra
89
94
93
89
92
88
WARSZAWIANKA
BOBRY Dêbica
TRÓJKA Łódź
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
BOBRY Dêbica
START Łódź

S00308100014
S00905100038
S00207100026
S00308100005
S00705100025

1:21.37
1:19.21
1:20.76
1:21.84
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Górecka Ewelina
Stêpień Marta
Stopczyńska Sandra
Muller Anna SP
Swiec Maria
Wojdak Kamila
Pieniążkiewicz Monika  SG
Podsiadła Agnieszka
88
88
90
92
91
89
92
89
KTP ARKA Kielce
AZS AWF Wrocław
WARSZAWIANKA
WARTA Poznań
MKP Szczecin
MKP Szczecin
AZS AWFiS Gdańsk
ORLIK Lublin
S00812100004
S00201100018


S00116100048
S00116100119
S00110100034
S00503100042
1:18.82
1:18.72
1:17.80
1:17.19
1:17.29
1:18.44
1:18.74
1:19.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Sêktas Zuzanna
Paluszek Weronika
Marczak Monika SO
Kowalczyk Anna
Janczewska Anna
Ścieszko Ewa
Lewińska Karolina SO
Zachoszcz Paulina
93
93
91
88
91
90
93
93
BUKS Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
MOSM Tychy
AZS KORNER Zielona G.
POLONIA Warszawa
START Łódź
UNIA Oświêcim
ZNICZ Koszalin
S00414100029
S00601100032

S00404100001
S00114100010
S00705100031

S00416100036
1:16.01
1:14.24
1:13.41
1:11.90
1:12.64
1:13.80
1:15.53
1:16.54
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Bieńkowska Wiktoria
Kołacz Vivienne
Jagodzka Aleksandra SO
Hryniewicz Luiza
Dembniak Katarzyna
Ostrowska Agnieszka  SR
Drab Magdalena
Kostecka Joanna
93
91
91
90
90
90
92
89
JEDYNKA Elbląg
MKP Szczecin
KORONA-Swim Kielce
TRÓJKA Łódź
VICTORIA Racibórz
WODNIK Rawicz
TRÓJKA Czêstochowa
ZRYW Opole
S00413100021
S00116100035
S00912100002
S00905100033
S01311100002

S00111100009
S00107100017
1:15.97
1:14.06
1:13.38
1:11.54
1:12.43
1:13.60
1:15.11
1:16.24
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Czerska Sandra
Szydło Paulina
Dulian Katarzyna
Kamińska Beata
Prêdecka Iwona SO
Jamborska Ewa SO
Poloczek Natalia  SR
Stambuła Patrycja SO
90
92
87
80
89
89
91
93
WARSZAWIANKA
JUVENIA Wrocław
VICTORIA Racibórz
AZS AWFiS Gdańsk
UNIA Oświêcim
UNIA Oświêcim
ZRYW Opole
UNIA Oświêcim

S00101100040
S01311100024
S00110100006
S01006100038
S01006100023
S00107100060
1:15.83
1:13.83
1:12.93
1:09.55
1:11.97
1:13.54
1:14.37
1:16.21
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  34
08-04-06 - 9:00
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 1:02.12
1:01.57
Kuczko Sławomir
AZWARGorzów Wlkp


Seria 1
3
4
5
Pakuła Konrad
Osiński Szymon
Tyniec Bartłomiej
85
94
89
AZS AWF Katowice
DELFINEK Łuków
ORLIK Lublin
S00611200161

S00503200078

1:19.08
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Treliński Bartosz
Głuszek Łukasz
Turkowski Michał
Zych Jakub SK
Wiśniowski Tomasz
Białek Piotr SP
Kêpka Maciej
Dąbrowski Mateusz
94
93
89
90
90
92
94
92
ORKA Jedrzejów
ŚLĄSK Wrocław
JEDYNKA Łódź
JORDAN Kraków
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
WARTA Poznań
REKIN Warszawa
NAWA Skierniewice
S00312200026
S00601200031
S01105200017
S00106200147
S00104200077
S00115200136
S00614200004
S00305200004
1:16.45
1:13.48
1:13.06
1:11.99
1:12.64
1:13.06
1:15.12
1:18.23
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Zawadzki Krzysztof
Skorulski Maciej
Dyrek Mateusz SK
Paczkowski Jacek
Waliszewski Daniel
Pik Paweł
Kołodziejski Mateusz
Kordala Maciej
88
91
91
91
91
88
92
93
AZS AWF Wrocław
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
JORDAN Kraków
KORNER Zielona G.
MZOS Płock
ORLIK Lublin
KORNER Zielona G.
OLIMPIJCZYK Suwałki
S00201200030
S00207200010
S00106200165
S00304200049

S00503200044
S00304200063
S00109200026
1:10.30
1:09.93
1:09.59
1:09.21
1:09.26
1:09.87
1:09.98
1:10.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Safrończyk Piotr
Brodowski Igor
Klecha Dawid SO
Nasiłowski Damian
Paczkowski Damian
Grzejszczak Paweł
Dobosz Kamil
Stachura Maciej SK
88
92
91
91
87
90
92
91
JUVENIA Białystok
POLONIA Warszawa
GÓRNIK Radlin
MKP Szczecin
POLONIA Warszawa
POLONIA Warszawa
MZOS Płock
ZRYW Opole
S00309200056
S00914200077
S00211200015
S00116200065
S00914200036
S00914200124

S00107200021
1:08.77
1:08.69
1:08.43
1:08.19
1:08.31
1:08.51
1:08.70
1:08.94
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Jachowicz Piotr
Klimczak Artur
Jaworowski Marek
Wolniak Sławomir SO
Szulich Dawid
Swierczek Bartłomiej SO
Kotynia Jakub
Wypych Filip
90
89
86
88
90
90
88
91
START Łódź
START Łódź
AZS AWF Wrocław
UNIA Oświêcim
DELFIN Legionowo
GÓRNIK Radlin
START Łódź
TRÓJKA Łódź
S00705200011
S00705200037
S00201200015
S01006200025

S00211200039
S00705200020
S00905200075
1:07.34
1:06.52
1:05.76
1:02.47
1:04.88
1:06.08
1:06.98
1:08.10
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Machnik Mikołaj
Krzwczyk Sebastian
Jasionowski Tomasz  SG
Gałka Piotr
Rowiński Filip
Kobus Kamil
Guzik Jakub SK
Rokita Michał
93
89
89
88
90
89
91
83
MOS Katowice
NAWA Skierniewice
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
MKP Szczecin
WODNIK Krosno
AZS AWF Katowice
S01111200010
S00305200017
S00110200074
S00114200038
S00914200120
S00116200195
S00608200013
S00611200118
1:07.05
1:06.23
1:05.74
1:02.46
1:04.83
1:05.99
1:06.80
1:08.08
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Gardziej Sebastian
Duszyński Tomasz
Pacholczyk Mateusz
Kuczko Sławomir
Winogrodzki Mariusz
Frankiewicz Piotr SK
Świerzb Dariusz
Gorczyca Przemysław SR
90
76
92
85
87
89
89
90
ŚLĄSK Wrocław
LUBLINIANKA
KORMORAN Olsztyn
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
KSZO Ostrowiec
FLOTA Gdynia
AZS AWF Katowice
S00601200077
S01103200011
S00213200058
S00114200004
S00114200037
S00612200013

S00611200157
1:06.99
1:06.20
1:05.16
1:02.32
1:02.84
1:05.83
1:06.70
1:07.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  35
08-04-06 - 9:00
50m motylkowy  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   26.83Urbańczyk AleksandraTRLODOstrowiec Św.


Seria 1
3
4
5
Zakrzewska Aleksandra
Duchnowska Julita
Stadnik Karolina
94
94
89
OLIMPIJCZYK Suwałki
ŻAK Biała Podlaska
KORNER Zielona G.


S00304100021

33.47
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Matyaszek Anna
Panek Agata
Małecka Agnieszka
Kucharska Karolina
Skrzydło Sara
Nowak Alicja
Lann Vel Lace Aleksandra
Olejniczak Agata
94
93
93
88
93
93
94
92
REKIN Warszawa
SOLEX Lebork
SOLEX Lebork
START Łódź
ŚLĄSK Wrocław
MMKS Kêdzierzyn-Koźle
REKIN Warszawa
MZOS Płock
S00614100012
S01310100018
S01310100020
S00705100014
S00601100035
S00207100007
S00614100002
33.04
32.64
31.90
31.75
31.87
32.12
32.85
33.18
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kozakiewicz Marta
Czerniak Monika
Winogradów Beata  SR
Nożewska Paulina
Hałaczek Barbara
Stefaniak Małgorzata SP
Jackowska Adrianna
Pszczolnik Monika  SG
90
92
89
89
92
92
93
93
JUVENIA Białystok
BOBRY Dêbica
ZRYW Opole
KORNER Zielona G.
TRÓJKA Łódź
WARTA Poznań
WARSZAWIANKA
AZS AWFiS Gdańsk

S00308100005
S00107100027
S00304100018

S00115100066

S00110100011
31.57
31.38
31.15
31.11
31.12
31.25
31.41
31.61
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Szumigaj Karolina
Kamińska Anna
Pawlaczek Natalia
Czerska Sandra
Kowalczyk Katarzyna
Fabisiak Liliana
Podmajstrzy Joanna
Zbucka Paulina
89
88
93
90
88
89
93
88
ORKA Zamość
ŻAK Biała Podlaska
ZRYW Opole
WARSZAWIANKA
Aqua Park Zakopane
KORNER Zielona G.
DELFIN Łódź
ORLIK Lublin
S00203100006

S00107100026

S02006100002
S00304100006
S00105100027
31.09
30.92
30.43
30.31
30.37
30.68
30.94
31.10
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Misztal Dominika
Wójcik Aleksandra SK
Kaczmarek Agnieszka SP
Bajerkiewicz Patrycja
Łuczak Marlena
Pustuła Agnieszka SO
Czapla Magdalena
Świtalska Martyna SP
94
89
90
88
92
92
92
92
REKIN Warszawa
JORDAN Kraków
ASTROMAL-Akwawit
START Łódź
MKP Szczecin
UNIA Oświêcim
AZS AWF Katowice
WARTA Poznań
S00614100003
S00106100056

S00705100073
S00116100072
S01006100015
S00611100118
S00115100012
30.28
30.23
30.18
30.11
30.14
30.21
30.27
30.30
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Chodyna Monika
Jakóbczyk Hanna
Butkiewicz Olga
Włostowska Karina
Cembrzyńska Anna SO
Nowacka Aleksandra
Mózgowska Jagoda SK
Sikora Paulina SO
92
93
93
91
91
90
90
93
KORMORAN Olsztyn
MZOS Płock
BUKS Warszawa
JEDENASTKA Jelenia G.
UNIA Oświêcim
ZRYW Opole
BOBRY Dêbica
UNIA Oświêcim
S00213100003

S00414100020
S00301100006
S01006100064

S00308100001
S01006100003
30.02
29.99
29.89
29.82
29.84
29.90
30.01
30.05
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Skoczylas Izabela SO
Włostowska Kamila
Suchorska Beata
Dowgiert Anna
Żak Dominika
Bochyńska Sonia
Skutela Martyna
Głowacka Ewa
92
89
88
90
89
90
91
90
Pałac Młodzieży Ka-ce
JEDENASTKA Jelenia G.
AZS AWF Wrocław
JUVENIA Białystok
AZS AWF Warszawa
JUNIOR Kluczbork
AZS AWF Katowice
WARSZAWIANKA
S00811100003
S00301100002
S00201100019

S00114100012
S00307100018
S00611100167
29.60
29.21
28.64
28.15
28.52
28.99
29.47
29.82
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Czerniak Gabriela
Gołebiowska Joanna
Kot Marta
Gembicka Małgorzata
Radlińska Marcelina
Mendak Joanna
Jagodzka Aleksandra SO
Staszkiewicz Katarzyna
91
82
89
85
93
89
91
90
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
UŚKS Ostrołêka
AZS AWF Wrocław
ORKA Zamość
OLIMPIJCZYK Suwałki
KORONA-Swim Kielce
ŚLĄSK Wrocław
S00603100034
S00114100002

S00201100007
S00203100016
S00109100014
S00912100002
S00601100019
29.55
29.04
28.64
27.58
28.23
28.89
29.37
29.73
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Kokot Marta
Fijałkowska Magdalena
Mazurek Karolina  SO
Korc Agata
Gapińska Agnieszka
Ptasińska Katarzyna
Świderska Marlena SO
Kwiatkowska Anna
89
90
89
86
84
90
89
89
POLONIA Warszawa
AZS AWF Katowice
FALA  Kraśnik
AZS AWF Wrocław
AZS AWF Warszawa
POLONIA Warszawa
UNIA Oświêcim
POLONIA Warszawa
S00114100026
S00611100114

S00201100006
S00114100001
S00114100022
S01006100071
S00114100001
29.48
29.00
28.57
27.27
28.21
28.68
29.35
29.62
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  36
08-04-06 - 9:00
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1996   24.41Gałka KonradWIKRAOświecim


Seria 1
3
4
5
Harabin Mateusz
Jóźwiak Radosław
Certa Maciej
90
89
91
KTP ARKA Kielce
DELFIN Toruń
WISŁA Puławy
S00812200009

S00603200048
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
Kieruj Jakub
Pieczara Michał
Kordala Maciej
Treliński Bartosz
Dzieniszewski Michał
Musiałowski Michał
Siwuchowicz Michał SP
88
92
93
94
94
88
89
AZS AWF Katowice
AQUA Bydgoszcz
OLIMPIJCZYK Suwałki
ORKA Jedrzejów
Kochłowiczanka Ruda Śl
ASTROMAL-Akwawit
WARTA Poznań
S00611200153
S00802200011
S00109200026
S00312200026

S00315200033



30.89
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Fronia Kamil
Siński Mateusz
Gawroński Michał
Wilamowski Bartłomiej
Stebnicki Dawid SO
Opalski Marcin
Mosiêżny Mateusz
Ursatyev Stanislav
92
94
90
91
90
93
92
91
JEDENASTKA Jelenia G.
REKIN Warszawa
BOBRY Dêbica
NAWA Skierniewice
UNIA Oświêcim
REKIN Warszawa
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
ZRYW Opole
S00301200005
S00614200013
S00308200051

S01006200083
S00614200025
S00104200013
S00107200020
29.70
28.90
28.85
28.05
28.22
28.85
29.67
29.97
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Bucki Paweł
Niewiński Marcin
Szubert Bartosz
Gniadek Damian
Oleasz Michał
Gajda Mateusz
Pawlak Radosław
Odomirski Tomasz SK
86
91
88
93
91
93
89
91
AZS AWF Katowice
AZS AWF Warszawa
MOSiR Sopot
TRÓJKA Łódź
AZS AWF Wrocław
NAWA Skierniewice
START Łódź
JORDAN Kraków
S00611200104


S00905200079
S00201200016
S00305200001
S00705200043
S00106200178
27.79
27.43
27.32
27.31
27.31
27.32
27.76
28.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Meller Olaf  SG
Machniewicz Radosław SO
Szymborski Łukasz
Wołodźko Maciej
Wojszko Patryk
Janas Krzysztof
Choiński Michał
Rdzeń Rafał
92
91
88
93
88
93
90
89
AZS AWFiS Gdańsk
SAMBOR Tczew
DELFIN Toruń
JEDENASTKA Jelenia G.
AZS AWF Wrocław
REKIN Warszawa
VICTORIA Józefów
START Łódź
S00110200058

S00902200029
S00301200003
S00201200029
S00614200019
S02914200009
S00705200044
27.17
27.08
27.01
26.91
26.99
27.05
27.09
27.20
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 6
1
2
3
4
5
6
7
8
Przyborowski Piotr
Jabłoński Marcin
Wróblewski Dawid
Mróz Marek
Bulak Michał
Matuszczak Grzegorz
Rutkowski Szymon
Zawada Mateusz
93
90
90
83
92
91
88
92
MZOS Płock
JUVENIA Białystok
ZNICZ Koszalin
AZS AWF Katowice
ORKA Zamość
KORNER Zielona G.
AZS AWF Warszawa
SOLEX Lebork

S00309200017
S00416200070
S00611200160
S00203200015
S00304200027
S00114200040
S01310200011
26.73
26.60
26.57
26.49
26.56
26.57
26.69
26.86
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 7
1
2
3
4
5
6
7
8
Grabowicz Łukasz
Soborski Kamil
Bziuk Wojciech
Korzeniowski Paweł
Tyszkowski Sebastian
Smoliński Jan SO
Szymankiewicz Norbert SP
Konarzewski Jan
90
88
87
85
83
90
88
88
AQUA Bydgoszcz
START Łódź
MZOS Płock
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Wrocław
UNIA Oświêcim
OLIMPIA Poznań
WARSZAWIANKA
S00802200050
S00705200002

S00114200006
S00201200001

S00215200007
26.38
25.89
25.54
24.80
25.28
25.70
26.07
26.49
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 8
1
2
3
4
5
6
7
8
Łuczak Piotr
Dembniak Paweł  SR
Gawłowicz Krzysztof
Babuchowski Marcin
Czarnecki Mikołaj
Jedrzejewski Grzegorz
Kierzkowski Mateusz
Paszek Marcin
92
89
87
84
89
88
87
89
AZS AWF Katowice
VICTORIA Racibórz
AZS AWF Katowice
TRÓJKA Łódź
ORLIK Lublin
KSZO Ostrowiec
AZS AWFiS Gdańsk
WARTA Poznań
S00611200067
S01311200023
S00611200150
S00905200039
S00503200069
S00612200011
S00110200073
26.23
25.78
25.30
24.68
25.15
25.57
25.99
26.48
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 9
1
2
3
4
5
6
7
8
Sokulski Jacek
Brygoła Wojciech
Tarczyński Marcin
Czerniak Konrad
Lewandowski Maciej
Rzeczkowski Piotr
Wiśniewski Bartosz
Zawadka Michał
91
86
90
89
86
90
87
89
ŚLĄSK Wrocław
ORLIK Lublin
POLONIA Warszawa
WISŁA Puławy
AZS AWF Warszawa
GIGANT Wrocław
AZS AWF Katowice
WARSZAWIANKA
S00601200091
S00503200014
S00914200121
S00603200046
S00114200033
S01301200002
S00611200105
26.23
25.75
25.29
24.51
24.81
25.54
25.90
26.47
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  37
08-04-06 - 9:00
800m dowolny  KobietOpen/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2004 8:35.94
8:35.98
Jedrzejczak Otylia
AZWARRijeka


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiśniewska Magdalena
Tchórz Alicja
Sałata Joanna
Borek Aleksandra
Skrzypiec Sabina  SR
Zyga Paulina
Lewandowska Agata
Gąsiorowska Katarzyna
93
92
88
94
90
94
93
89
POSNANIA Poznań
DELFIN Kalisz
ORLIK Lublin
WODNIK Krosno
RMKS Rybnik
NAWA Skierniewice
BUKS Warszawa
WARSZAWIANKA
S00515100010
S01615100009
S00503100020
S00608100001

S00305100006
S00414100026


10:32.80
10:24.15
10:27.71
10:33.86
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Sêdłak Katarzyna
Lipińska Małgorzata
Pałka Ewa
Stawicka Joanna
Chodyna Monika
Kula Sylwia
Wołoszyn Sonia
Maliszewska Katarzyna
94
93
89
93
92
88
95
92
ORKA Zamość
KSZO Ostrowiec
MKP Szczecin
ZRYW Opole
KORMORAN Olsztyn
AZS AWFiS Gdańsk
KTP ARKA Kielce
ŚLĄSK Wrocław
S00203100026
S00612100011
S00116100058
S00107100046
S00213100003
S00110100078
S00812100016
S00601100006
9:59.67
9:52.40
9:47.15
9:45.70
9:47.04
9:48.60
9:58.73
10:11.99
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Pożarowszczyk Beata
Świderska Marlena SO
Wikieł Manuela
Kamińska Aleksandra SK
Siuda Katarzyna
Żukowska Paula  SR
Wilmanowicz Marta SP
Mongiało Magdalena
91
89
92
92
85
93
89
88
AZS AWF Wrocław
UNIA Oświêcim
UŚKS Ostrołêka
POLONIA Warszawa
UNIA Oświêcim
ZRYW Opole
WARTA Poznań
AZS AWF Wrocław
S00201100022
S01006100071
S01914100008
S00114100100
S01006100001
S00107100061
S00115100026
S00201100015
9:34.00
9:27.10
9:16.26
9:12.20
9:12.35
9:25.49
9:33.48
9:34.07
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Cisowska Aleksandra SO
Szczepaniak Karolina
Hampel Justyna
Baranowska Katarzyna
Bernat Aleksandra  SP
Gawełczyk Dominka SK
Olczak Mirela
Kalinowska Iga
89
92
90
87
90
91
93
89
UNIA Oświêcim
AZS AWF Warszawa
KSZO Ostrowiec
MKP Szczecin
WARTA Poznań
AZS AWF Katowice
SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.
MKP Szczecin

S00114100011
S00612100023
S00116100018
S00115100003
S00611100019
S00104100044
S00116100038
9:07.76
9:00.89
8:54.35
8:47.95
8:57.26
9:05.35
9:09.24
8:52.66
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  38
08-04-06 - 9:00
1500m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
200714:45.94
15:13.16
Sawrymowicz Mateusz
MKSZCMelbourne


Seria 1
1
2
3
4
5
6
7
Stobieniecki Jacek SO
Tomaszewski Jacek
Tochwin Adrian
Sterczyński Jakub SP
Kaczmarski Marcin
Rybiński Dawid
Olszewski Krzysztof
90
94
92
88
94
93
86
SKRA Bełchatow
REKIN Warszawa
BATORY Sokółka
OLIMPIA Poznań
KSZO Ostrowiec
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświêcim

S00614200015
S00509200002
S00215200011
S00612200036
S00601200040
S01006200060


18:32.82
18:11.10
18:32.76
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Hałaczkiewicz Paweł
Stańczyk Dawid
Pietrzak Artur
Pióro Artur
Kurant Roger
Borowiecki Daniel
Kut Bartosz
Kotowicz Jan
93
91
88
91
94
93
93
91
WISŁA Puławy
ŚLĄSK Wrocław
ASTROMAL-Akwawit
Pałac Młodzieży Ka-ce
KSZO Ostrowiec
BUKS Warszawa
BOBRY Dêbica
LUBLINIANKA
S00603200065

S00315200034
S00811200067
S00612200035
S00414200006
S00308200028
S01103200053
17:56.60
17:47.25
17:34.00
17:20.07
17:23.05
17:36.98
17:47.27
17:57.11
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Kotlarski Marcin
Towarek Sebastian
Pulwin Paweł SP
Certa Maciej
Szuba Michał
Czarnota Mateusz SO
Kot Maciej  SR
Dubiel Adam
89
93
92
91
93
91
91
93
ASTROMAL-Akwawit
JEDYNKA Elbląg
OLIMPIA Poznań
WISŁA Puławy
ŚLĄSK Wrocław
UNIA Oświêcim
JUNIOR Kluczbork
LUBLINIANKA
S00315200042
S00413200012
S00215200020
S00603200048
S00601200041
S01006200073
S00307200024
S01103200033
16:57.33
16:52.60
16:45.02
16:43.27
16:44.99
16:50.02
16:53.21
17:17.81
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 4
1
2
3
4
5
6
7
8
Gawełczyk Mateusz SK
Jarząb Radosław SP
Hura Bartosz
Kawêcki Robert SO
Piekut Krzysztof
Borowicz-Skoneczny Sylwester
Grzebała Paweł
Zaczyński Karol SO
90
89
91
89
90
92
90
91
AZS AWF Katowice
POSNANIA Poznań
KORMORAN Olsztyn
WISŁA Puławy
KORMORAN Olsztyn
KORMORAN Olsztyn
KSZO Ostrowiec
Pałac Młodzieży Ka-ce
S00611200041
S00515200009
S00213200003
S00603200035
S00213200040
S00213200048
S00612200004
S00811200047
16:31.14
16:27.72
16:19.71
16:07.03
16:12.56
16:26.96
16:29.18
16:31.79
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 5
1
2
3
4
5
6
7
8
Rurak Paweł
Piątkowski Mateusz SO
Hreniak Maciej  SO
Sawrymowicz Mateusz
Stańczyk Przemysław
Pielowski Krzysztof
Gilski Paweł
Stolarski Błażej SO
88
90
89
87
85
91
90
90
AZS AWF Warszawa
UNIA Oświêcim
RUCH Grudziądz
MKP Szczecin
MKP Szczecin
KORMORAN Olsztyn
KORMORAN Olsztyn
AQUA Bydgoszcz
S00114200035
S01006200003
S01102200017
S00116200030
S00116200070
S00213200025
S00213200032
S00802200013
15:57.39
15:49.08
15:10.78
14:45.94
15:02.99
15:35.41
15:56.52
15:57.43
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  39
08-04-06 - 17:00
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2005
2007
4:05.08
4:18.89
Staszak,Kamińska,Jedrzejczak,Barzycka
AZS Warszawa
Melbourne
Debica


Seria 1
3
4
5
6
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
ORLIK Lublin
AZS AWF Katowice
ŚLĄSK Wrocław
START Łódź
4:43.00
4:27.00
4:30.43
5:05.70
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet
Zespół Sztaf. Kobiet - Mł
POLONIA Warszawa
AZS AWF Wrocław
UNIA Oświêcim
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWF Warszawa
ZRYW Opole
WARSZAWIANKA
MKP Szczecin
4:17.00
4:05.00
4:03.00
4:01.00
4:02.00
4:04.00
4:06.00
4:20.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________


<< TOP >>
Nr  40
08-04-06 - 17:00
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
1996
2007
3:41.72
3:44.44
Siembida,Krawczyk,Szukała,Kizierowski
AZS Warszawa
Atlanta
Debica


Seria 1
2
3
4
5
6
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
START Łódź
UNIA Oświêcim
AZS AWFiS Gdańsk
JORDAN Kraków
AZS AWF Warszawa
4:04.26
3:55.00
3:54.00
3:54.92
4:00.00
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
Seria 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn - Mł
Zespół Sztaf. Mêżczyzn
Zespół Sztaf. Mêżczyzn-1
ORLIK Lublin
KORNER Zielona G.
WARSZAWIANKA
AZS AWF Wrocław
POLONIA Warszawa
AZS AWF Warszawa
ŚLĄSK Wrocław
AZS AWF Katowice
3:38.00
3:35.00
3:33.00
3:31.00
3:32.00
3:34.00
3:36.00
3:53.50
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________
_____________



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl