Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św. - wyniki  

Nr  1  1500m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  800m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  4 x 200m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  11  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  13  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  16  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  17  400m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  18  400m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  19  4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  20  4 x 100m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  21  100m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  22  100m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  23  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  24  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  25  200m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  26  200m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  27  400m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  28  400m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  29  200m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  30  200m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  31  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  32  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  33  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  34  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  35  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  36  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  37  800m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  38  1500m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  39  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  40  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
08-04-03
1500m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski200016:30.52Dyszkiewicz MagdaSLWROMinneapolis


r.KodCzasPkt.
1.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec17:02.23839
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.09
2:11.74
3:19.35
4:27.27
1:04.09
1:07.65
1:07.61
1:07.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.14
6:43.56
7:52.02
9:00.66
1:07.87
1:08.42
1:08.46
1:08.64
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.41
11:18.26
12:26.88
13:35.82
1:08.75
1:08.85
1:08.62
1:08.94
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.14
15:54.60
17:02.23
1:09.32
1:09.46
1:07.63
2.Cisowska Aleksandra SO89Unia Oświecim17:19.02799
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.98
2:15.12
3:24.21
4:33.91
1:05.98
1:09.14
1:09.09
1:09.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.90
6:53.63
8:03.49
9:12.55
1:09.99
1:09.73
1:09.86
1:09.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.33
11:32.31
12:41.34
13:50.88
1:09.78
1:09.98
1:09.03
1:09.54
1300m:
1400m:
1500m:
15:00.67
16:10.99
17:19.02
1:09.79
1:10.32
1:08.03
3.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań17:20.75795
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.38
2:15.61
3:25.07
4:34.96
1:06.38
1:09.23
1:09.46
1:09.89
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.62
6:54.12
8:03.28
9:12.30
1:09.66
1:09.50
1:09.16
1:09.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.66
11:31.35
12:41.51
13:51.97
1:09.36
1:09.69
1:10.16
1:10.46
1300m:
1400m:
1500m:
15:03.09
16:14.10
17:20.75
1:11.12
1:11.01
1:06.65
4.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań18:22.90668
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.24
2:19.94
3:32.69
4:45.82
1:07.24
1:12.70
1:12.75
1:13.13
500m:
600m:
700m:
800m:
6:00.03
7:13.93
8:28.45
9:43.28
1:14.21
1:13.90
1:14.52
1:14.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:57.63
12:12.68
13:27.44
14:41.32
1:14.35
1:15.05
1:14.76
1:13.88
1300m:
1400m:
1500m:
15:55.84
17:10.73
18:22.90
1:14.52
1:14.89
1:12.17
5.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim18:52.63616
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.30
2:27.73
3:44.22
5:00.19
1:12.30
1:15.43
1:16.49
1:15.97
500m:
600m:
700m:
800m:
6:16.68
7:33.97
8:50.08
10:05.51
1:16.49
1:17.29
1:16.11
1:15.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:20.99
12:36.54
13:52.19
15:07.55
1:15.48
1:15.55
1:15.65
1:15.36
1300m:
1400m:
1500m:
16:23.40
17:38.85
18:52.63
1:15.85
1:15.45
1:13.78
6.Skrzypiec Sabina  SR90RMKS Rybnik19:29.47560
Rek Europy Sen osób niesłyszących - 1500m; RP Sen osób niesłyszących - 800m
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.58
2:26.50
3:43.41
5:01.55
1:10.58
1:15.92
1:16.91
1:18.14
500m:
600m:
700m:
800m:
6:20.27
7:39.26
8:58.86
10:18.58
1:18.72
1:18.99
1:19.60
1:19.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:38.35
12:57.82
14:16.86
15:35.47
1:19.77
1:19.47
1:19.04
1:18.61
1300m:
1400m:
1500m:
16:54.12
18:13.23
19:29.47
1:18.65
1:19.11
1:16.24
7.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka20:07.02509
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.42
2:27.25
3:46.57
5:07.68
1:09.42
1:17.83
1:19.32
1:21.11
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.69
7:51.76
9:14.09
10:36.24
1:22.01
1:22.07
1:22.33
1:22.15
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:59.02
13:21.85
14:43.60
16:05.48
1:22.78
1:22.83
1:21.75
1:21.88
1300m:
1400m:
1500m:
17:27.53
18:48.11
20:07.02
1:22.05
1:20.58
1:18.91
8.Sałata Joanna88Orlik Lublin21:26.87420
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.93
2:34.77
4:01.05
5:28.78
1:12.93
1:21.84
1:26.28
1:27.73
500m:
600m:
700m:
800m:
6:56.32
8:23.62
9:49.67
11:17.40
1:27.54
1:27.30
1:26.05
1:27.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:45.56
14:13.97
15:42.25
17:09.98
1:28.16
1:28.41
1:28.28
1:27.73
1300m:
1400m:
1500m:
18:36.29
20:01.89
21:26.87
1:26.31
1:25.60
1:24.98


<< TOP >>
Nr  2
08-04-03
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 7:47.91Stańczyk PrzemysławMKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin7:52.86972
100m:
200m:
58.19
1:57.58
58.19
59.39
300m:
400m:
2:57.23
3:56.60
59.65
59.37
500m:
600m:
4:55.97
5:55.20
59.37
59.23
700m:
800m:
6:54.51
7:52.86
59.31
58.35
2.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn8:12.96858
Min Młodz. MŚ; Min ME Jun.
100m:
200m:
58.36
1:58.99
58.36
1:00.63
300m:
400m:
3:00.08
4:01.18
1:01.09
1:01.10
500m:
600m:
5:03.27
6:06.11
1:02.09
1:02.84
700m:
800m:
7:09.99
8:12.96
1:03.88
1:02.97
3.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa8:16.07842
100m:
200m:
59.04
2:00.02
59.04
1:00.98
300m:
400m:
3:01.78
4:03.86
1:01.76
1:02.08
500m:
600m:
5:06.57
6:09.45
1:02.71
1:02.88
700m:
800m:
7:12.85
8:16.07
1:03.40
1:03.22
4.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn8:18.39830
Min-12 ME Jun.
100m:
200m:
58.92
1:59.97
58.92
1:01.05
300m:
400m:
3:01.96
4:04.41
1:01.99
1:02.45
500m:
600m:
5:07.77
6:11.17
1:03.36
1:03.40
700m:
800m:
7:15.46
8:18.39
1:04.29
1:02.93
5.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn8:20.62819
Min-12 ME Jun.
100m:
200m:
59.30
2:00.93
59.30
1:01.63
300m:
400m:
3:03.58
4:07.02
1:02.65
1:03.44
500m:
600m:
5:11.00
6:15.26
1:03.98
1:04.26
700m:
800m:
7:19.32
8:20.62
1:04.06
1:01.30
6.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów8:25.21797
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
59.81
2:02.42
59.81
1:02.61
300m:
400m:
3:05.47
4:08.82
1:03.05
1:03.35
500m:
600m:
5:13.01
6:17.34
1:04.19
1:04.33
700m:
800m:
7:21.66
8:25.21
1:04.32
1:03.55
7.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy8:27.62786
100m:
200m:
59.70
2:01.60
59.70
1:01.90
300m:
400m:
3:04.00
4:07.80
1:02.40
1:03.80
500m:
600m:
5:13.02
6:18.11
1:05.22
1:05.09
700m:
800m:
7:24.27
8:27.62
1:06.16
1:03.35
8.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn8:30.72772
100m:
200m:
1:00.33
2:03.52
1:00.33
1:03.19
300m:
400m:
3:07.22
4:12.04
1:03.70
1:04.82
500m:
600m:
5:16.46
6:21.82
1:04.42
1:05.36
700m:
800m:
7:26.71
8:30.72
1:04.89
1:04.01
9.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim8:33.08761
100m:
200m:
1:00.57
2:05.03
1:00.57
1:04.46
300m:
400m:
3:09.58
4:14.35
1:04.55
1:04.77
500m:
600m:
5:20.61
6:25.59
1:06.26
1:04.98
700m:
800m:
7:30.80
8:33.08
1:05.21
1:02.28
10.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk8:33.60759
100m:
200m:
1:01.31
2:05.85
1:01.31
1:04.54
300m:
400m:
3:10.93
4:16.72
1:05.08
1:05.79
500m:
600m:
5:22.02
6:28.17
1:05.30
1:06.15
700m:
800m:
7:33.06
8:33.60
1:04.89
1:00.54
11.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:36.09748
100m:
200m:
1:00.62
2:05.13
1:00.62
1:04.51
300m:
400m:
3:10.85
4:16.90
1:05.72
1:06.05
500m:
600m:
5:22.28
6:27.46
1:05.38
1:05.18
700m:
800m:
7:32.86
8:36.09
1:05.40
1:03.23
12.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań8:39.09735
100m:
200m:
59.09
2:03.50
59.09
1:04.41
300m:
400m:
3:09.57
4:15.76
1:06.07
1:06.19
500m:
600m:
5:21.91
6:28.97
1:06.15
1:07.06
700m:
800m:
7:34.96
8:39.09
1:05.99
1:04.13
13.Żyznowski Michał92MZOS Płock8:39.29734
100m:
200m:
1:02.15
2:06.76
1:02.15
1:04.61
300m:
400m:
3:12.23
4:17.59
1:05.47
1:05.36
500m:
600m:
5:21.80
6:27.62
1:04.21
1:05.82
700m:
800m:
7:34.12
8:39.29
1:06.50
1:05.17
14.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.8:41.27726
100m:
200m:
1:00.87
2:05.49
1:00.87
1:04.62
300m:
400m:
3:11.44
4:17.39
1:05.95
1:05.95
500m:
600m:
5:23.68
6:29.98
1:06.29
1:06.30
700m:
800m:
7:36.46
8:41.27
1:06.48
1:04.81
15.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice8:42.15722
100m:
200m:
1:00.87
2:05.24
1:00.87
1:04.37
300m:
400m:
3:09.62
4:15.23
1:04.38
1:05.61
500m:
600m:
5:21.87
6:29.00
1:06.64
1:07.13
700m:
800m:
7:35.99
8:42.15
1:06.99
1:06.16
16.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź8:42.47721
100m:
200m:
1:00.55
2:04.98
1:00.55
1:04.43
300m:
400m:
3:09.89
4:15.58
1:04.91
1:05.69
500m:
600m:
5:21.44
6:28.39
1:05.86
1:06.95
700m:
800m:
7:35.65
8:42.47
1:07.26
1:06.82
17.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim8:44.44712
100m:
200m:
1:00.39
2:04.46
1:00.39
1:04.07
300m:
400m:
3:10.78
4:17.51
1:06.32
1:06.73
500m:
600m:
5:24.39
6:31.97
1:06.88
1:07.58
700m:
800m:
7:39.26
8:44.44
1:07.29
1:05.18
18.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław8:45.62708
100m:
200m:
1:00.20
2:04.66
1:00.20
1:04.46
300m:
400m:
3:09.77
4:15.97
1:05.11
1:06.20
500m:
600m:
5:22.59
6:30.59
1:06.62
1:08.00
700m:
800m:
7:38.87
8:45.62
1:08.28
1:06.75
19.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław8:45.71707
100m:
200m:
1:02.16
2:08.52
1:02.16
1:06.36
300m:
400m:
3:15.59
4:22.61
1:07.07
1:07.02
500m:
600m:
5:29.07
6:35.91
1:06.46
1:06.84
700m:
800m:
7:42.31
8:45.71
1:06.40
1:03.40
20.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec8:51.04686
100m:
200m:
1:00.20
2:07.11
1:00.20
1:06.91
300m:
400m:
3:15.09
4:23.18
1:07.98
1:08.09
500m:
600m:
5:30.79
6:38.83
1:07.61
1:08.04
700m:
800m:
7:46.49
8:51.04
1:07.66
1:04.55
21.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:51.83683
100m:
200m:
1:01.54
2:08.03
1:01.54
1:06.49
300m:
400m:
3:15.04
4:21.88
1:07.01
1:06.84
500m:
600m:
5:29.10
6:36.45
1:07.22
1:07.35
700m:
800m:
7:44.53
8:51.83
1:08.08
1:07.30
22.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork8:52.50681
100m:
200m:
1:01.65
2:07.10
1:01.65
1:05.45
300m:
400m:
3:13.77
4:20.88
1:06.67
1:07.11
500m:
600m:
5:28.86
6:37.96
1:07.98
1:09.10
700m:
800m:
7:46.35
8:52.50
1:08.39
1:06.15
23.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice8:55.63669
100m:
200m:
1:02.01
2:07.31
1:02.01
1:05.30
300m:
400m:
3:13.52
4:20.62
1:06.21
1:07.10
500m:
600m:
5:28.02
6:36.99
1:07.40
1:08.97
700m:
800m:
7:46.96
8:55.63
1:09.97
1:08.67
24.Kut Bartosz93Bobry Debica9:02.49644
100m:
200m:
1:03.16
2:10.36
1:03.16
1:07.20
300m:
400m:
3:18.48
4:27.54
1:08.12
1:09.06
500m:
600m:
5:36.52
6:45.66
1:08.98
1:09.14
700m:
800m:
7:55.06
9:02.49
1:09.40
1:07.43
25.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec9:07.48626
100m:
200m:
1:05.02
2:14.23
1:05.02
1:09.21
300m:
400m:
3:23.65
4:33.05
1:09.42
1:09.40
500m:
600m:
5:42.39
6:51.81
1:09.34
1:09.42
700m:
800m:
8:01.28
9:07.48
1:09.47
1:06.20
26.Białek Piotr SP92Warta Poznań9:07.62626
100m:
200m:
1:01.93
2:11.00
1:01.93
1:09.07
300m:
400m:
3:20.68
4:31.33
1:09.68
1:10.65
500m:
600m:
5:41.82
6:52.67
1:10.49
1:10.85
700m:
800m:
8:02.36
9:07.62
1:09.69
1:05.26
27.Religa Patryk87AZSAWF Katowice9:14.66602
100m:
200m:
1:04.17
2:12.73
1:04.17
1:08.56
300m:
400m:
3:22.16
4:32.68
1:09.43
1:10.52
500m:
600m:
5:43.42
6:54.50
1:10.74
1:11.08
700m:
800m:
8:05.23
9:14.66
1:10.73
1:09.43
28.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław9:24.87570
100m:
200m:
1:02.22
2:09.10
1:02.22
1:06.88
300m:
400m:
3:18.28
4:30.72
1:09.18
1:12.44
500m:
600m:
5:44.10
6:58.60
1:13.38
1:14.50
700m:
800m:
8:12.95
9:24.87
1:14.35
1:11.92
29.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa9:32.24548
100m:
200m:
1:05.12
2:14.53
1:05.12
1:09.41
300m:
400m:
3:26.13
4:41.01
1:11.60
1:14.88
500m:
600m:
5:53.57
7:08.46
1:12.56
1:14.89
700m:
800m:
8:20.06
9:32.24
1:11.60
1:12.18
30.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań9:43.47517
100m:
200m:
1:05.52
2:16.75
1:05.52
1:11.23
300m:
400m:
3:30.01
4:44.79
1:13.26
1:14.78
500m:
600m:
5:59.59
7:14.18
1:14.80
1:14.59
700m:
800m:
8:28.88
9:43.47
1:14.70
1:14.59


<< TOP >>
Nr  3
08-04-03
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 2:05.61
2:10.84
Jedrzejczak Otylia
AZWARMontreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Gapińska Agnieszka84AZS AWF W-wa2:16.202:14.3783630.5933.9034.9134.97
2.Sak Agnieszka93Unia Tarnów2:15.962:15.1482230.5233.8135.2335.58
Min Młodz. M.Św; Min ME-Jun
3.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz2:15.812:15.2182130.6534.0435.1935.33
Min Młodz. M.Św; Min ME-Jun
4.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów2:16.402:15.7081230.9834.3635.0335.33
Min Młodz. MŚ; Min ME Jun.
5.Ptasińska Katarzyna90Polonia W-wa2:19.022:17.1178731.1234.5635.5935.84
6.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim2:18.942:17.3078431.1635.0435.2835.82
Min-12 ME Jun
7.Kêdracka Magda89Orlik Lublin2:19.632:19.3275031.9535.2035.6036.57
8.Czerska Sandra90Warszawianka2:18.182:20.7376931.2434.9136.6337.95


B-Finał
9.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole2:19.662:19.1175431.7035.2336.4035.78
10.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka2:21.482:20.6772930.9235.5236.7137.52
11.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim2:21.852:21.2472032.0635.8936.6336.66
12.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim2:20.682:21.4272931.8635.7536.3737.44
13.Iwankowska Anna91Polonia W-wa2:26.752:24.0667832.6135.9537.2338.27
14.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:27.102:26.9663932.8337.3138.4738.35
15.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław2:29.122:29.5161232.8838.2438.2940.10
16.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków2:27.362:30.5063432.2537.0540.1041.10


17.


Pożarowszczyk Beata


91


AZSAWF Wrocław


2:28.99


Skreśl


613


32.83


37.15


38.84


40.17
18.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn2:29.07Skreśl61232.6836.5738.3141.51
19.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa2:29.9860133.3237.5739.2439.85
20.Panek Agata93Solex Lebork2:30.3259733.4338.1138.9839.80
21.Czapla Magdalena92AZSAWF Katowice2:30.9259033.0537.5338.5941.75
22.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań2:32.6757033.1937.7440.0741.67
23.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suw2:33.1756432.0838.0240.7042.37
24.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim2:33.5756033.9838.9339.4241.24
25.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:35.2554233.4138.5740.9542.32
26.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa2:35.7353734.2439.8041.3640.33
27.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica2:37.9251534.3139.4542.4541.71
28.Kozakiewicz Marta90Juvenia Białyst2:39.1750334.5840.1841.7542.66
29.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw2:40.5449033.0940.2242.7744.46
30.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.2:54.1138434.2740.3545.5653.93
31.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź2:56.3936937.2643.7347.3848.02
Nie uk.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.


<< TOP >>
Nr  4
08-04-03
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2008 1:54.38
1:57.67
Korzeniowski Paweł
AZWAREindhoven


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa2:04.131:54.41101926.1528.7629.5529.95
Min MKOl/FINA
2.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk2:02.171:59.7888826.6829.9830.7432.38
3.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź2:06.022:00.1987925.9330.0031.5432.72
4.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:04.812:00.5687126.8030.7131.4631.59
RP Jun 16-lat; Min Młodz MŚw
5.Czarnecki Mikołaj89Orlik Lublin2:04.302:01.1385827.1530.3231.9731.69
6.Paszek Marcin89Warta Poznań2:04.422:01.9784127.6231.0531.5531.75
7.Lewandowski Maciej86AZS AWF W-wa2:04.622:02.1183826.4631.0731.9532.63
8.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice2:04.942:03.6680727.1030.9632.3333.27


B-Finał
9.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim2:08.372:05.3677428.2231.7532.7032.69
10.Jabłoński Marcin90Juvenia Białyst2:06.272:05.5177228.8232.1232.4732.10
11.Zawadka Michał89Warszawianka2:06.632:07.4675128.8532.6033.1432.87
12.Niewiński Marcin91AZS AWF W-wa2:08.332:08.0372728.9032.8932.9633.28
13.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź2:09.852:09.6470029.0832.8333.5934.14
14.Klupa Michał SK90Jordan Kraków2:10.622:10.2669028.9333.0333.7634.54
15.Bulak Michał92Orka Zamość2:10.192:10.7469128.6333.4333.4735.21
16.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew2:10.362:10.9668929.3633.9233.9633.72


17.


Mosiêżny Mateusz


92


SłowiankaGorzów


2:10.65


684


29.87


33.71


32.88


34.19
18.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim2:10.9268029.0933.1833.9634.69
19.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó2:11.2567529.2133.9933.2334.82
20.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim2:12.0366329.3433.8134.4034.48
21.Szuba Michał93Śląsk Wrocław2:12.3465828.9833.8234.7634.78
22.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:12.9664929.6133.2034.7635.39
23.Gniadek Damian93Trójka Łódź2:13.1564628.5633.5334.9536.11
24.Opalski Marcin93REKIN W-wa2:13.8363630.0934.0834.4835.18
25.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi2:15.1361829.8534.5235.6735.09
26.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań2:15.9260728.7033.9635.7937.47
27.Matuszczak Grzegorz91KORNER Ziel.G.2:16.5659929.6433.6235.8237.48
28.Paduch Daniel88Ikar Mielec2:16.5959930.1934.8935.3636.15
29.Szubert Bartosz88MOSiR Sopot2:19.0356829.9234.5335.8638.72
30.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:19.2856531.2834.8537.5935.56
31.Pióro Artur91Pałac Katowice2:22.1853129.5535.2338.4538.95
32.Sadlak Patryk93Ikar Mielec2:26.4448631.1836.3139.3139.64
33.Pawlak Radosław89Start Łódź2:29.1446031.1235.9938.7643.27
34.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:31.4043931.1637.6541.0741.52
35.Ozga Adrian94Bobry Debica2:35.2940734.7440.1840.3240.05


<< TOP >>
Nr  5
08-04-03
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   25.25
   25.43
Korc Agata
AZWROBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Korc Agata86AZSAWF Wrocław25.6725.52897
2.Wilk Katarzyna SK92Jordan Kraków26.9026.30819
Min Młodz. MŚw; Min ME Jun
3.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź26.6426.38812
4.Bochyńska Sonia90JuniorKluczbork27.1626.69784
5.Baranowska Magdalena93Solex Lebork27.0926.82773
Min-12 ME Jun
6.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia27.1427.11748
7.Miałka Monika89Warszawianka27.1627.20744
8.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole27.4427.21740


B-Finał
9.Dowgiert Anna90Juvenia Białyst27.5227.14746
10.Kawecka Anna92ARKA Kielce27.8127.27735
11.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk27.8927.33730
12.Żak Dominika89AZS AWF W-wa27.4827.42723
13.Włostowska Karina9111-tka Jelenia27.7727.43722
14.Radlińska Marcelina93Orka Zamość27.8427.61708
15.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock27.9727.68703
16.Szula Paulina91AZSAWF Katowice27.8127.84693


17.


Kaczmarek Agnieszka SP


90


Astromal-Akwawi


27.99


680
18.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk28.00679
19.Olejniczak Agata92MZOS Płock28.05675
20.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa28.11671
21.Kokot Marta89Polonia W-wa28.20664
Czerniak Gabriela91Wisła Puławy28.20664
23.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka28.30657
24.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice28.32656
25.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź28.33655
Rutkowska Kornelia88MKP Szczecin28.33655
27.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice28.39651
28.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice28.40651
29.Kowalska Agata93Polonia W-wa28.44648
30.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.28.49644
Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole28.49644
32.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław28.50644
33.Stawicka Joanna93Zryw Opole28.54641
34.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź28.57639
Burdelak Agnieszka91AZSAWF Wrocław28.57639
36.Głowacka Ewa90Warszawianka28.59638
Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa28.59638
38.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.28.65634
39.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.28.67632
40.Wawrzynkiewicz Adrianna91Polonia W-wa28.70630
41.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław28.71630
42.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik28.72629
43.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin28.79624
44.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa28.81623
45.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań28.88619
46.Czerniak Monika92Bobry Debica28.94615
47.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław28.96613
48.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań29.01610
49.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka29.02610
50.Jackowska Adrianna93Warszawianka29.05608
Ścieszko Ewa90Start Łódź29.05608
52.Kostecka Joanna89Zryw Opole29.07607
53.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.29.14602
54.Plak Agnieszka89Orlik Lublin29.20598
55.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó29.24596
56.Marczak Monika SO91MOSM Tychy29.36589
57.Zacharska Inga94REKIN W-wa29.42585
58.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim29.57576
59.Urbaniak Patrycja91Delfin Tarnobrz29.62573
60.Słopiecka Maja94ARKA Kielce29.70569
61.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław29.72568
62.Pałczyk Emilia88AZSAWF Katowice29.79564
63.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno30.09547
64.Kijewska Kaja94ARKA Kielce30.56522
65.Muller Anna SP92Warta Poznań30.65517
66.Ptasińska Olga88Polonia W-wa30.72514
67.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim30.76512
68.Remblewska Anna89Start Łódź35.27339


<< TOP >>
Nr  6
08-04-03
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   21.88
   22.35
Kizierowski Bartosz
POWARBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Kizierowski Bartosz77Polonia W-wa23.3922.60907
2.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa23.6822.75890
3.Czerniak Konrad89Wisła Puławy23.5522.98863
4.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.23.9123.04856
Witkowski Michał84AZS AWF W-wa23.6423.04856
6.Gêgotek Piotr84AZSAWF Katowice23.5923.55802
7.Wilk Robert86AZSAWF Katowice23.8123.66791
8.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec23.9723.81776


B-Finał
9.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa24.2423.66791
10.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa24.0423.94763
11.Gawłowicz Krzysztof87AZSAWF Katowice24.4123.95762
12.Luftman Adam91SłowiankaGorzów24.2724.14745
13.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice24.3824.21738
14.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków24.2024.22739
15.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław24.1524.26744
16.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim24.3324.50727


17.


Safrończyk Piotr


88


Juvenia Białyst


24.43


718
Bziuk Wojciech87MZOS Płock24.43718
19.Haas Mateusz88AZSAWF Wrocław24.49713
20.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław24.52710
21.Wypych Filip91Trójka Łódź24.54709
22.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk24.57706
23.Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań24.63701
24.Przyborowski Piotr93MZOS Płock24.70695
Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz24.70695
26.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim24.77689
27.Zieliński Dawid92MKP Szczecin24.78688
28.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław24.81686
29.Dominiak Marcin90Warszawianka24.82685
30.Mączewski Adam90Warszawianka24.83684
31.Soborski Kamil88Start Łódź24.85683
32.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka24.88680
Rzeczkowski Piotr90Gigant Wrocław24.88680
34.Tyszkowski Sebastian83AZSAWF Wrocław25.01669
35.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim25.03668
36.Bucki Paweł86AZSAWF Katowice25.06665
37.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las25.08664
38.Ziêba Łukasz89Flota Gdynia25.12661
39.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin25.20654
40.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów25.23652
41.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław25.25651
42.Karpeta Piotr87Śląsk Wrocław25.26650
43.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi25.32645
44.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole25.34644
45.Janas Krzysztof93REKIN W-wa25.41638
46.Janas Piotr90Warszawianka25.42638
47.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.25.43637
Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa25.43637
49.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.25.45635
50.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław25.48633
51.Pik Paweł88Orlik Lublin25.54629
52.Siwuchowicz Michał SP89Warta Poznań25.55628
53.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz25.59625
54.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi25.63622
55.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław25.65621
56.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.25.68618
Pastwiński Konrad92Trójka Łódź25.68618
58.Walczak Joachim89Warszawianka25.71616
59.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn25.73615
60.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz25.79610
61.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław25.82608
62.Harabin Mateusz90ARKA Kielce25.84607
63.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.25.86606
Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.25.86606
65.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń25.87605
66.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi25.90603
67.Gawroński Michał90Bobry Debica25.94600
68.Pasieczny Maciej90ORZEŁ Elbląg25.95599
69.Siński Mateusz94REKIN W-wa25.98597
70.Kandulski Daniel91MKP Szczecin25.99596
71.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia26.02594
72.Maciejewski Adam87Delfin Toruń26.05592
73.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin26.08590
74.Żerek Roman88Zryw Opole26.17584
75.Fronia Kamil9211-tka Jelenia26.20582
76.Sobstyl Jan89Orlik Lublin26.24580
77.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw26.50563
78.Słomiński Szymon  SP89Posnania Poznań26.62555
79.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec26.70550
80.Rybałka Paweł88Śląsk Wrocław26.84542
81.Zych Jakub SK90Jordan Kraków26.89539
82.Fara Kacper94Bobry Debica27.02531
83.Bielawski Michał93REKIN W-wa27.31514
84.Turkowski Michał89Jedynka Łódź27.47505
85.Rdzeń Rafał89Start Łódź27.48505
86.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław27.58499
87.Matryba Paweł94REKIN W-wa27.63496
88.Flis Jacek91Nawa Skierniewi27.66495
89.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka27.74490
90.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław27.83486
91.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole27.84485
NWChoiński Michał90VictoriaJózefów


<< TOP >>
Nr  7
08-04-03
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000 2:14.43
2:12.73
Miciul Aleksandra
NOZIEHelsinki


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik2:17.692:12.6590731.5433.8334.3232.96
RP- Sen; Min MKOl/FINA; Min Młodz MŚw
2.Urbańska Karolina  SG92AZSAWF Gdańsk2:20.552:15.1285831.1433.5535.1735.26
RP Jun-16lat, Min Młodz MŚw, Min ME Jun.
3.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin2:19.562:17.4981432.2634.7935.4135.03
Min ME-Jun
4.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.2:19.792:18.0280532.7334.5335.5635.20
5.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno2:19.772:18.4279832.2234.9835.4835.74
6.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław2:18.332:19.1579932.7035.2936.1135.05
Min Młodz. M.Św; Min ME-Jun
7.Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim2:22.892:19.6677732.7135.1436.1635.65
Min-12 ME Jun
8.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka2:22.672:21.3275033.0235.2136.5836.51


B-Finał
9.Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa2:23.502:23.2472033.5935.4537.3736.83
10.Sak Agnieszka93Unia Tarnów2:23.812:23.6371434.4536.2037.1835.80
11.Miałka Monika89Warszawianka2:27.452:24.7469833.4536.1536.9538.19
12.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk2:25.802:25.2669033.5036.3938.0337.34
13.Kret Paulina88AZSAWF Gdańsk2:25.092:25.3169333.7336.0737.4138.10
14.Kilich Agata92Sambor Tczew2:26.322:28.1167534.9237.7638.6836.75
15.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica2:25.002:28.3469433.4737.1439.1138.62
16.Rudnik Daria SR90Victoria Racibó2:27.952:28.6565334.8237.6338.9937.21


17.


Madziarska Xenia


91


PZP


2:21.01


Skreśl


755


32.06


34.83


37.08


37.04
18.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole2:26.82Skreśl66835.8136.9437.5336.54
19.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka2:29.7063134.1437.5639.6038.40
20.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin2:30.0462634.8037.3939.0838.77
21.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin2:31.0561435.8537.9638.8138.43
22.Łuczak Marlena92MKP Szczecin2:31.4960834.9237.6339.3139.63
23.Małecka Agnieszka93Solex Lebork2:31.7260636.4638.9839.8136.47
24.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań2:32.7259435.0038.6739.9339.12
25.Misiórska Katarzyna93MMKS Dąbrowa G2:33.2058835.3238.9939.7439.15
26.Kołodziejska Magdalena94Orka Grudządz2:33.4058635.6238.5039.6139.67
27.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice2:33.6758336.0738.2940.0339.28
28.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław2:33.6858334.9738.9640.2939.46
29.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole2:35.1656636.6139.0839.9539.52
30.Zera Patrycja89Polonia W-wa2:35.3656435.6538.7240.3240.67
31.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec2:35.4056436.5439.3340.4239.11
32.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław2:36.0455735.6140.0340.4739.93
33.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno2:36.8554837.1039.5140.4939.75
34.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.2:37.1754536.3740.1240.7639.92
35.Modelska Justyna88Ikar Mielec2:37.4054237.1639.3640.7940.09
36.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.2:40.8950836.0740.3641.9142.55
37.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.2:40.9650738.5241.0141.9439.49
38.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.2:42.5149336.9541.2242.5741.77
39.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź2:43.7248236.4240.3443.2543.71
40.Kucharska Karolina88Start Łódź2:47.9044738.3140.9043.3445.35
41.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.2:50.8342439.0542.5744.6844.53
42.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.2:51.9441638.5843.3445.6344.39


<< TOP >>
Nr  8
08-04-03
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1996 2:00.05
1:59.72
Sikora Bartosz
FLGDYAtlanta


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.2:05.262:00.8190129.0930.2830.5330.91
2.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.2:05.052:02.3186829.2831.1531.3030.58
RP Jun 17-lat; Min Młodz M Św. Min ME Jun
3.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:04.922:02.4186629.1530.7631.1831.32
4.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim2:07.312:05.4580430.0731.7031.9631.72
5.Konarzewski Jan88Warszawianka2:06.342:05.9879430.4532.2532.0331.25
6.Karaś Sebastian91Polonia W-wa2:05.972:06.3979430.2232.1232.4231.63
Min-12 ME-Jun
7.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi2:07.372:06.8977729.9732.8232.6731.43
8.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków2:08.742:09.6474430.2632.5033.2333.65


B-Finał
9.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów2:11.292:09.5273130.1832.7533.2133.38
10.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka2:10.272:09.6972830.6833.4033.3632.25
11.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków2:10.652:10.0072330.8232.8033.5032.88
12.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków2:10.812:10.2371930.8333.2133.9732.22
13.Świetlicki Daniel90PZP2:11.382:11.2970230.4732.3533.3935.08
14.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk2:11.002:13.2770629.8533.5535.0334.84
15.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz2:12.442:14.3168430.8033.4735.6534.39
16.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa2:12.242:14.3568730.3033.8935.1834.98


17.


Unold Marcin


86


AZSAWF Katowice


2:04.99


Skreśl


813


29.70


31.83


32.24


31.22
18.Kotowicz Jan91Lublinianka2:12.12Skreśl68930.8033.1834.3933.75
19.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk2:13.2967131.7532.9734.4234.15
20.Całka Mateusz89Orlik Lublin2:13.7966331.8633.8034.3733.76
21.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy2:13.8566231.1533.6635.0234.02
22.Dubiel Adam93Lublinianka2:13.9766031.7833.4334.6534.11
23.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk2:14.4665330.7233.4234.8935.43
24.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk2:14.6065131.5434.2834.1534.63
25.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.2:14.7165032.0033.9834.7134.02
26.Zawada Mateusz92Solex Lebork2:15.0764431.1634.3335.2834.30
27.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław2:16.1962931.1334.1035.6835.28
28.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz2:16.2462832.0033.7434.9935.51
29.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin2:16.5062431.3234.3735.1735.64
30.Pietrzyk Patryk92Start Łódź2:16.9161931.3533.5835.4236.56
31.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:17.2561431.3033.9636.3635.63
32.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków2:18.2160132.5934.9135.3435.37
33.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia2:20.6157131.9234.5136.7237.46
34.Lemiesz Krzysztof89Start Łódź2:21.4656133.2735.8136.8135.57
35.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.2:22.2055232.5535.8037.1636.69
36.Koss Rafał91Trójka Łódź2:22.6654732.0834.8337.7338.02
37.Polak Daniel SO91Unia Oświecim2:23.1454131.7334.8338.2938.29
38.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.2:23.8753332.9636.1937.7037.02
39.Zieliński Michał91Ikar Mielec2:26.2950733.3836.3438.6037.97
40.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:27.1249934.8537.1838.0137.08
41.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw2:30.0547035.2138.9138.8637.07
42.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław2:31.9845234.9038.7139.7038.67
43.Ozga Adrian94Bobry Debica2:35.1242537.7139.7440.1537.52


<< TOP >>
Nr  9
08-04-03
4 x 200m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2006
2007
7:56.32
8:17.07
Jedrzejczak,Budzis,Zwiejska,Barzycka
AZS Warszawa
Budapeszt
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. KobietAZS AWF W-wa8:21.69864
Szczepaniak Karolina
Gapińska Agnieszka
92
84
59.64
1:03.23
2:03.30
2:10.02
Gołebiowska Joanna
Jedrzejczak Otylia
82
83
1:01.22
59.70
2:06.77
2:01.60
2.Zespół Sztaf. KobietPolonia W-wa8:25.11847
Kamińska Aleksandra SK
Ptasińska Katarzyna
92
90
1:00.64
1:00.52
2:05.54
2:06.71
Kwiatkowska Anna
Budzis Joanna
89
90
1:02.21
58.82
2:10.94
2:01.92
3.Zespół Sztaf. KobietZryw Opole8:42.82764
Pawlaczek Natalia
Nowacka Aleksandra
93
90
1:00.71
1:06.87
2:05.93
2:15.15
Żukowska Paula  SR
Stawicka Joanna
93
93
1:02.97
1:02.45
2:10.86
2:10.88
4.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Wrocław8:47.12745
Mongiało Magdalena
Pożarowszczyk Beata
88
91
1:03.33
1:05.58
2:10.72
2:15.59
Biskupska Alina
Majda Aleksandra
88
90
1:04.70
1:01.39
2:14.28
2:06.53
5.Zespół Sztaf. Kobiet - MłUnia Oświecim8:48.41740
Świderska Marlena SO
Jamborska Ewa SO
89
89
1:03.47
1:06.20
2:09.30
2:14.56
Prêdecka Iwona SO
Cisowska Aleksandra SO
89
89
1:04.30
1:03.87
2:13.11
2:11.44
6.Zespół Sztaf. KobietWarszawianka9:00.82690
Głowacka Ewa
Czerska Sandra
90
90
1:03.86
1:04.43
2:11.33
2:15.37
Jackowska Adrianna
Miałka Monika
93
89
1:07.47
1:03.14
2:20.52
2:13.60
7.Zespół Sztaf. Kobiet - MłMKP Szczecin9:12.48647
Kalinowska Iga
Pałka Ewa
89
89
1:04.16
1:07.50
2:12.88
2:20.70
Wojdak Kamila
Rutkowska Kornelia
89
88
1:07.54
1:06.69
2:21.44
2:17.46
8.Zespół Sztaf. Kobiet - MłOrlik Lublin9:48.45536
Kêdracka Magda
Sałata Joanna
89
88
1:06.49
1:12.28
2:17.74
2:35.30
Podsiadła Agnieszka
Plak Agnieszka
89
89
1:08.69
1:09.57
2:23.35
2:32.06
9.Zespół Sztaf. Kobiet - MłStart Łódź10:49.33398
Bajerkiewicz Patrycja
Kucharska Karolina
88
88
1:10.74
1:14.33
2:28.78
2:38.39
Remblewska Anna
Chrzuszcz Aleksandra
89
88
1:21.50
1:21.01
2:52.41
2:49.75


<< TOP >>
Nr  10
08-04-03
4 x 200m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2008
2007
7:16.40
7:23.41
Korzeniowski,Wójt,Gimiński,Gąsior
AZS Warszawa
Eindhoven
Gorzów Wlkp


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. MêżczyznAZS AWF W-wa7:23.99917
Korzeniowski Paweł
Rokicki Michał
85
84
53.29
54.78
1:48.28
1:51.80
Gimiński Łukasz
Gąsior Łukasz
86
86
54.48
54.73
1:52.65
1:51.26
2.Zespół Sztaf. MêżczyznTrójka Łódź7:46.14792
Matczak Mateusz
Kwiatkowski Michał
89
90
55.14
56.87
1:54.24
1:58.61
Kwiatkowski Przemysław
Babuchowski Marcin
92
84
57.83
56.19
1:59.00
1:54.29
3.Zespół Sztaf. MêżczyznKormoranOlsztyn7:47.41786
Pielowski Krzysztof
Hura Bartosz
91
91
56.65
56.44
1:55.45
1:56.38
Borowicz-Skoneczny Sylwester
Piekut Krzysztof
92
90
57.52
57.08
1:58.04
1:57.54
4.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłAZS AWF W-wa7:54.98749
Rutkowski Szymon
Gałka Piotr
88
88
57.53
59.58
1:59.34
2:04.05
Rusin Mariusz
Rurak Paweł
88
88
57.37
54.97
1:57.83
1:53.76
5.Zespół Sztaf. MêżczyznWarszawianka8:00.22724
Otłowski Aleksy SK
Dominiak Marcin
91
90
56.17
57.21
1:55.11
2:00.40
Zawadka Michał
Cieślak Marcin SK
89
92
59.10
58.36
2:03.29
2:01.42
6.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłOrlik Lublin8:08.59688
Pik Paweł
Wêgier Grzegorz
88
89
57.11
58.46
2:01.92
2:03.21
Całka Mateusz
Czarnecki Mikołaj
89
89
1:00.02
57.07
2:05.30
1:58.16
7.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Wrocław8:09.02686
Winiewicz Michał
Haas Mateusz
88
88
59.56
59.94
2:00.41
2:04.73
Wojszko Patryk
Zawadzki Krzysztof
88
88
59.71
59.59
2:02.35
2:01.53


<< TOP >>
Nr  11
08-04-04
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 1:57.15
1:59.29
Jedrzejczak Otylia
AZWARBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Barzycka Paulina86Olimpia Lublin2:04.112:01.1890728.7930.3731.0330.99
2.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin2:06.212:01.8089329.0030.8331.2830.69
3.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa2:07.002:01.9788928.9931.0131.3030.67
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
4.Budzis Joanna90Polonia W-wa2:05.442:03.0886529.1331.4531.2731.23
5.Wilk Katarzyna SK92Jordan Kraków2:06.182:03.4185929.0931.3231.6631.34
Min ME Jun
6.Gawełczyk Dominika SK91AZSAWF Katowice2:04.792:04.0084628.7231.2632.1531.87
7.Zwiejska Agata89Delfin Toruń2:06.512:04.1684329.2131.4731.9131.57
8.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa2:06.712:07.7979329.5932.0233.0733.11


B-Finał
9.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów2:09.402:04.4983629.4731.1232.1431.76
10.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole2:08.342:06.4379829.5631.4032.4733.00
11.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań2:10.092:08.4276230.1832.3133.4532.48
12.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim2:09.412:09.1474930.4232.4733.2433.01
13.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa2:10.492:09.1674929.8632.6033.5833.12
14.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk2:09.512:09.3274629.4232.3233.6633.92
15.Baranowska Magdalena93Solex Lebork2:10.112:09.8273729.8232.7733.8833.35
16.Mongiało Magdalena88AZSAWF Wrocław2:10.392:10.6572830.4032.9333.8433.48


17.


Bochyńska Sonia


90


JuniorKluczbork


2:10.29


Skreśl


729


30.02


33.19


34.10


32.98
18.Miałka Monika89Warszawianka2:10.8572029.4432.2933.8335.29
19.Wikieł Manuela SSz92UŚKS Ostrołêka2:11.3171330.5532.9933.9133.86
20.Iwankowska Anna91Polonia W-wa2:12.0370130.7433.1434.1933.96
21.Siuda Katarzyna85Unia Oświecim2:12.1969830.6633.3034.3233.91
22.Kawecka Anna92ARKA Kielce2:12.2669730.6333.6033.9834.05
23.Stawicka Joanna93Zryw Opole2:12.4169531.2033.6433.9633.61
24.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa2:12.4469530.8234.0534.2033.37
Majda Aleksandra90AZSAWF Wrocław2:12.4469530.2732.9834.4634.73
26.Biskupska Alina88AZSAWF Wrocław2:12.4869430.8133.0534.0934.53
27.Głowacka Ewa90Warszawianka2:12.5069431.0933.6134.1133.69
28.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.2:12.8168931.0733.8334.0533.86
29.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn2:13.1368431.0433.6334.4534.01
30.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce2:13.3968030.7433.6334.5934.43
31.Rutkowska Kornelia88MKP Szczecin2:13.4967830.6733.3534.7834.69
32.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim2:13.5467731.8633.7534.4233.51
33.Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa2:14.4066530.9133.5034.2635.73
34.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó2:15.0465531.2234.7736.2132.84
35.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań2:15.2765231.5533.8834.7835.06
36.Kalinowska Iga89MKP Szczecin2:15.4764931.3634.2035.0334.88
37.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole2:16.0064131.5734.3435.7534.34
38.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław2:16.1563931.4733.9835.5135.19
39.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź2:16.1663930.7034.3935.6935.38
40.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec2:16.2463831.8234.2635.8234.34
41.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań2:16.6763230.9633.9736.1635.58
42.Jackowska Adrianna93Warszawianka2:16.8363030.9734.5735.9535.34
43.Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole2:17.0462731.7634.3335.5435.41
44.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań2:17.4062230.6334.1236.2436.41
45.Olejniczak Agata92MZOS Płock2:17.5262030.1734.5936.5436.22
46.Pożarowszczyk Beata91AZSAWF Wrocław2:17.5462031.3734.0036.0836.09
47.Zera Patrycja89Polonia W-wa2:17.7361731.4734.4435.8835.94
48.Słopiecka Maja94ARKA Kielce2:18.9560132.2635.3635.9835.35
49.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka2:19.9458931.1134.5837.0637.19
50.Kijewska Kaja94ARKA Kielce2:20.3358432.4834.9436.1536.76
51.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw2:20.7157931.3634.9937.2137.15
52.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław2:20.9257632.4935.9637.1335.34
53.Urbaniak Patrycja91Delfin Tarnobrz2:21.0857432.9035.6536.6235.91
54.Wawrzynkiewicz Adrianna91Polonia W-wa2:21.3857131.1434.8738.2337.14
55.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno2:21.9756432.0135.9937.5036.47
56.Pałka Ewa89MKP Szczecin2:22.0656332.7735.7336.9236.64
57.Sêdłak Katarzyna94Orka Zamość2:22.2156132.6435.6936.9036.98
58.Kołodziejska Magdalena94Orka Grudządz2:22.4155932.4836.4537.4536.03
59.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.2:22.5355731.4235.8737.9637.28
60.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:23.1355032.3836.0137.4637.28
61.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław2:23.2054932.3836.1337.7836.91
62.Sałata Joanna88Orlik Lublin2:32.2745733.4837.2540.4841.06
NWUrbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź
NWHampel Justyna90KSZO Ostrowiec


<< TOP >>
Nr  12
08-04-04
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
1987 1:47.96
1:48.72
Wojdat Artur
OLPOZBonn


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa1:52.431:48.6892625.8627.9027.5727.35
Min MKOl/FINA
2.Wójt Łukasz82PZP1:53.271:49.6990125.5928.3727.9827.75
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin1:52.571:49.7589926.3328.0327.9427.45
4.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa1:53.581:50.7487526.3227.7828.1228.52
5.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa1:53.241:51.0086926.0428.6928.0528.22
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa1:53.321:51.0086926.3828.3228.3727.93
7.Czerniak Konrad89Wisła Puławy1:53.571:51.1186625.9228.0128.2528.93
8.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków1:53.441:53.1082126.3028.6429.2928.87


B-Finał
9.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.1:55.611:51.5885624.9428.2629.3529.03
10.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa1:54.651:53.2981726.2028.6529.5928.85
11.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka1:55.071:53.3981525.8628.6129.2929.63
Min-12 ME Jun
12.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn1:56.591:54.6178927.3329.0729.1529.06
13.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice1:56.561:54.9878226.9729.2729.5029.24
14.Jabłoński Marcin90Juvenia Białyst1:55.691:55.8176727.1729.3030.3029.04
15.Paszek Marcin89Warta Poznań1:56.741:56.0276126.5429.2730.0330.18
16.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy1:56.371:56.3675427.4429.0730.2029.65


17.


Majewski Michał


85


AZSAWF Gdańsk


1:56.40


Skreśl


754


26.42


29.12


29.95


30.91
18.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław1:56.9374327.7529.9330.1529.10
Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec1:56.9374327.6629.9730.2629.04
20.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk1:56.9574327.0929.2930.7429.83
21.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.1:57.0374127.4129.2029.8430.58
22.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn1:57.1573927.9829.2629.7630.15
23.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice1:57.2073827.1629.8230.3129.91
24.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin1:57.3373627.4829.6029.7030.55
25.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław1:57.6073127.8129.57
26.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań1:57.7172928.2829.3730.3129.75
Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań1:57.7172925.4829.0331.2032.00
28.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów1:57.7572827.3829.9029.7930.68
29.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław1:57.7672827.5929.4630.3630.35
30.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź1:57.8872527.9230.2730.3929.30
31.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim1:58.0272327.9029.9330.5329.66
32.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim1:58.2971827.1929.9230.6630.52
33.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn1:58.4671527.7830.2330.5429.91
34.Klupa Michał SK90Jordan Kraków1:58.4771527.6129.7430.9330.19
35.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn1:58.6971128.9129.70
36.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew1:58.7371027.8130.7230.3329.87
37.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź1:58.8270828.1629.44
38.Żyznowski Michał92MZOS Płock1:58.9370627.6129.6431.0830.60
39.Luftman Adam91SłowiankaGorzów1:58.9770627.3129.7631.0630.84
40.Religa Patryk87AZSAWF Katowice1:59.9268927.9430.2430.5531.19
41.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi1:59.9568928.7329.69
42.Pasieczny Maciej90ORZEŁ Elbląg2:00.4668028.4130.4431.1630.45
43.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice2:00.4867927.6630.5131.4030.91
44.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:00.5567828.4630.5430.9930.56
45.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.2:00.7967428.4631.5931.9028.84
46.Zieliński Dawid92MKP Szczecin2:00.9267228.1930.7631.7230.25
47.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź2:01.4966328.4930.7931.6430.57
48.Kandulski Daniel91MKP Szczecin2:01.6566028.2630.9531.6030.84
49.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.2:01.6866028.4631.1430.7031.38
50.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź2:02.0665327.7530.4331.8432.04
51.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.2:02.1265227.8931.1231.7331.38
52.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław2:02.4664728.8031.24
53.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec2:02.6264428.0631.1631.8031.60
54.Janas Piotr90Warszawianka2:02.9863929.0931.4531.3631.08
55.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg2:03.7162829.1931.1731.6631.69
56.Gniadek Damian93Trójka Łódź2:03.7562729.1431.5832.5030.53
57.Dominiak Marcin90Warszawianka2:04.1062228.6930.8632.3932.16
58.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec2:04.9061028.8332.0632.5931.42
59.Pióro Artur91Pałac Katowice2:04.9460928.8832.3132.1231.63
60.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi2:05.0460828.5631.3832.6532.45
61.Gawroński Michał90Bobry Debica2:05.3560329.1332.6931.6431.89
62.Janas Krzysztof93REKIN W-wa2:05.5160129.1431.9132.1732.29
63.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork2:05.6160027.5531.0133.4533.60
64.Walczak Joachim89Warszawianka2:05.9459528.4433.0432.2832.18
65.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia2:06.3059028.7732.6533.4631.42
66.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław2:07.4657429.3132.0732.8533.23
67.Bielawski Michał93REKIN W-wa2:08.1056528.5533.2233.8532.48
68.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi2:08.1256528.7532.3034.2132.86
69.Siński Mateusz94REKIN W-wa2:09.9754128.9133.5035.0132.55
70.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw2:10.1853929.2833.1134.9332.86
71.Fara Kacper94Bobry Debica2:10.7453228.7532.2834.7834.93
72.Fronia Kamil9211-tka Jelenia2:12.0551629.2134.4735.9632.41
73.Wawrzyńczak Piotr93Nawa Skierniewi2:12.8650730.9533.8534.9033.16
74.Sobstyl Jan89Orlik Lublin2:15.6247629.9833.7936.1735.68
NWKarpeta Piotr87Śląsk Wrocław


<< TOP >>
Nr  13
08-04-04
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2005   31.93Kamińska BeataAZGDADebica


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.33.2032.90841
2.Hryniewicz Luiza90Trójka Łódź33.1533.15822
3.Kamińska Beata80AZSAWF Gdańsk33.1033.16826
4.Ostrowska Agnieszka  SR90Wodnik Rawicz33.6633.51796
5.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin33.5133.54796
Min-12 ME Jun.
6.Marczak Monika SO91MOSM Tychy33.4933.64798
7.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó33.5333.65795
8.Janczewska Anna91Polonia W-wa34.0034.03762


B-Finał
9.Ścieszko Ewa90Start Łódź34.3334.06758
10.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim34.4034.33740
11.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik34.8034.53728
12.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole34.2934.58743
13.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch34.5434.82727
14.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg34.9435.02702
15.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice34.8135.06710
16.Jamborska Ewa SO89Unia Oświecim34.9435.17702


17.


Szydło Paulina


92


Juvenia Wrocław


34.97


700
18.Dembniak Katarzyna90Victoria Racibó35.05696
19.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim35.07694
20.Muller Anna SP92Warta Poznań35.16689
Gołebiowska Joanna82AZS AWF W-wa35.16689
22.Stopczyńska Sandra90Warszawianka35.25684
23.Sêktas Zuzanna93BUKS Warszawa35.36678
24.Paluszek Weronika93Śląsk Wrocław35.44673
25.Prêdecka Iwona SO89Unia Oświecim35.49670
26.Swiec Maria91MKP Szczecin35.57666
27.Kołacz Vivienne91MKP Szczecin35.71658
28.Wojdak Kamila89MKP Szczecin36.03640
29.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław36.30626
30.Górecka Ewelina88ARKA Kielce36.36623
31.Pałczyk Emilia88AZSAWF Katowice36.55613
32.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków36.69606
33.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.36.76603
34.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk36.88597
35.Kostecka Joanna89Zryw Opole36.96593
36.Halicka Dorota89Warszawianka37.36574
37.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica37.51567
38.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań37.57565
39.Podsiadła Agnieszka89Orlik Lublin37.85552
40.Chmielewska Agnieszka94Delfin Tarnobrz38.00546
41.Nawrocka Manuela90Trójka Czêstoch38.10542
42.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole38.28534
43.Zacharska Inga94REKIN W-wa38.67518
44.Słopiecka Maja94ARKA Kielce40.18462
45.Ptasińska Olga88Polonia W-wa43.92353


<< TOP >>
Nr  14
08-04-04
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   28.48Winogrodzki MariuszPOWAROstrowiec Św.


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa28.6028.84890
2.Gałka Piotr88AZS AWF W-wa29.0129.17853
3.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice29.2729.23834
Min Młodz. MŚ; Min ME Jun.
4.Wolniak Sławomir SO88Unia Oświecim28.8729.29865
5.Safrończyk Piotr88Juvenia Białyst29.7729.60803
6.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa29.7030.02795
7.Jasionowski Tomasz  SG89AZSAWF Gdańsk29.7330.20792
8.Jachowicz Piotr90Start Łódź30.0030.31771


B-Finał
9.Rowiński Filip90Polonia W-wa30.2429.52809
10.Paczkowski Damian87Polonia W-wa30.1529.81786
11.Machnik Mikołaj93MOS Katowice30.0830.16765
RP Jun-15lat
12.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn30.0230.19769
13.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław30.0230.36769
14.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław30.1330.44761
15.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi30.1430.48760
16.Wypych Filip91Trójka Łódź30.2330.49754


17.


Szulich Dawid


90


DelfinLegionow


30.32


747
18.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia30.43739
19.Kotynia Jakub88Start Łódź30.46737
20.Pakuła Konrad85AZSAWF Katowice30.60726
21.Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.30.62725
Grzejszczak Paweł90Polonia W-wa30.62725
23.Klimczak Artur89Start Łódź30.71719
24.Swierczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin30.73717
25.Guzik Jakub SK91Wodnik Krosno30.78714
Nasiłowski Damian91MKP Szczecin30.78714
27.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec30.85709
28.Duszyński Tomasz76Lublinianka30.99699
29.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin31.39673
30.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.31.40672
31.Brodowski Igor92Polonia W-wa31.47668
Stachura Maciej SK91Zryw Opole31.47668
Klecha Dawid SO91Górnik Radlin31.47668
34.Kobus Kamil89MKP Szczecin31.51665
35.Michalski Maciej84AZSAWF Wrocław31.54663
36.Waliszewski Daniel91MZOS Płock31.57661
37.Białek Piotr SP92Warta Poznań31.60660
38.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las31.67655
39.Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław31.74651
40.Pik Paweł88Orlik Lublin31.79648
41.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole31.91641
42.Flis Jacek91Nawa Skierniewi31.95638
43.Zych Jakub SK90Jordan Kraków31.96638
44.Dobosz Kamil92MZOS Płock32.13627
45.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw32.61600
46.Tyniec Bartłomiej89Orlik Lublin32.68596
47.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków33.14572
48.Harabin Mateusz90ARKA Kielce33.20569
49.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.33.42558
50.Kêpka Maciej94REKIN W-wa33.71543
51.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław33.76541
52.Osiński Szymon94Delfinek Łuków33.79539
53.Turkowski Michał89Jedynka Łódź33.85537


<< TOP >>
Nr  15
08-04-04
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000
2005
1:03.17
1:03.17
1:01.70
Miciul Aleksandra
Staszak Katarzyna
NOZIE
JOKRA
Helsinki
Montreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik1:05.371:03.4485831.0632.38
Min Młodz MŚw,
2.Urbańska Karolina  SG92AZSAWF Gdańsk1:05.301:03.6485031.1432.50
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
3.Madziarska Xenia91PZP1:05.151:04.1782930.9333.24
Min Młodz MŚw
4.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz1:04.291:04.2582631.4532.80
Min ME Jun
5.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin1:04.471:04.7781831.6133.16
Min ME Jun
6.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław1:05.761:05.0879531.7133.37
Min ME Jun
7.Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim1:06.151:05.3478532.0033.34
Min-12 ME Jun
8.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno1:05.621:05.7277531.8633.86


B-Finał
9.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka1:06.261:04.8580331.4433.41
10.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin1:07.011:05.3878431.6033.78
11.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka1:06.641:06.0176232.3433.67
12.Kret Paulina88AZSAWF Gdańsk1:07.641:07.5771032.6534.92
13.Sak Agnieszka93Unia Tarnów1:07.941:07.7870333.5334.25
14.Kilich Agata92Sambor Tczew1:08.221:07.8070333.0534.75
15.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia1:08.751:08.9467433.0835.86
16.Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa1:06.311:10.2275132.9537.27


17.


Kowalska Agata


93


Polonia W-wa


1:08.84


671


33.45


35.39
18.Miałka Monika89Warszawianka1:08.9866733.0535.93
19.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:09.1866233.4935.69
20.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź1:09.4165533.3036.11
21.Rudnik Daria SR90Victoria Racibó1:09.5265232.9736.55
22.Kaczmarek Agnieszka SP90Astromal-Akwawi1:09.6164933.5836.03
23.Małecka Agnieszka93Solex Lebork1:09.7064733.8935.81
24.Misiórska Katarzyna93MMKS Dąbrowa G1:09.8064433.0536.75
25.Łuczak Marlena92MKP Szczecin1:09.9664033.4536.51
26.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin1:10.3263034.8135.51
27.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole1:10.3462933.3437.00
28.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław1:10.4562633.7736.68
29.Kołodziejska Magdalena94Orka Grudządz1:10.7861834.2536.53
30.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk1:11.1960733.5437.65
31.Kokot Marta89Polonia W-wa1:11.4060234.4836.92
32.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław1:11.7859234.7337.05
33.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice1:12.0658534.9137.15
34.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź1:12.1158434.3637.75
35.Zera Patrycja89Polonia W-wa1:12.6857035.0637.62
36.Widzik Katarzyna90Delfin Cieszyn1:12.8756635.5037.37
37.Modelska Justyna88Ikar Mielec1:13.2755735.6737.60
38.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.1:13.9454235.2438.70
39.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.1:14.0653936.7837.28
40.Duduś Anna93Delfin Tarnobrz1:14.5252936.2838.24
41.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.1:14.6852635.2539.43
42.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.1:15.2251535.9439.28
43.Kucharska Karolina88Start Łódź1:15.4651036.2239.24
44.Zbucka Paulina88Orlik Lublin1:16.1149735.7340.38
45.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.1:17.6646737.4840.18
46.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.1:19.5843437.8141.77
47.Plak Agnieszka89Orlik Lublin1:20.1042638.8941.21


<< TOP >>
Nr  16
08-04-04
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2000   55.04
   55.14
Kizierowski Bartosz
POWARSydney


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Unold Marcin86AZSAWF Katowice55.9255.7190727.0328.68
2.Mączewski Adam90Warszawianka57.4556.5886627.2629.32
RP Jun-18lat; Min Młodz MŚw, Min ME Jun
3.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.57.6856.8685327.5729.29
Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.58.4756.8685327.2729.59
5.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.58.7657.2383727.7229.51
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
6.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi58.4057.5082528.2329.27
Min ME Jun
7.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim59.2758.7477428.5030.24
8.Karaś Sebastian91Polonia W-wa59.2758.7877228.7030.08


B-Finał
9.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk59.7959.7173628.3031.41
10.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa1:00.3559.8173329.2330.58
11.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków1:00.4059.9072929.5330.37
12.Konarzewski Jan88Warszawianka59.891:00.1073029.3430.76
13.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk1:00.421:00.1572029.6030.55
14.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk1:00.491:00.1971928.9331.26
15.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz1:00.691:00.7270129.3931.33
16.Świetlicki Daniel90PZP1:00.641:01.8570329.7932.06


17.


Oleasz Michał


91


AZSAWF Wrocław


1:00.75


699


29.08


31.67
18.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów1:00.8469629.5531.29
19.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków1:00.9469329.0731.87
20.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków1:01.1168729.9831.13
21.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław1:01.4167730.1431.27
22.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó1:01.5267330.2531.27
23.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk1:01.7966529.8831.91
24.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka1:01.8566329.9531.90
Pietrzyk Patryk92Start Łódź1:01.8566329.9731.88
26.Zawada Mateusz92Solex Lebork1:02.0765629.9632.11
27.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk1:02.1565330.3531.80
28.Całka Mateusz89Orlik Lublin1:02.3564730.6131.74
29.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław1:02.4464429.9732.47
30.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław1:02.8263230.3932.43
31.Polak Daniel SO91Unia Oświecim1:03.0462630.1732.87
32.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków1:03.1862230.9832.20
33.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin1:03.4561430.3633.09
34.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy1:03.8460230.6933.15
35.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz1:03.9460031.1732.77
36.Lemiesz Krzysztof89Start Łódź1:04.4858531.1933.29
37.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz1:04.5558331.6432.91
38.Koss Rafał91Trójka Łódź1:04.9257331.0133.91
39.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz1:05.1256831.2233.90
40.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.1:05.2156530.4934.72
41.Perkowski Marcin  SR90Victoria Racibó1:05.3856131.6533.73
42.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.1:05.7255232.1833.54
43.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.1:05.8055031.9733.83
44.Słomiński Szymon  SP89Posnania Poznań1:05.8155031.0734.74
45.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń1:06.1354231.4934.64
46.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin1:06.2553931.6834.57
47.Zaleski Antoni88Start Łódź1:07.0352031.5535.48
48.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.1:07.1651732.1135.05
49.Zieliński Michał91Ikar Mielec1:08.4049032.7135.69
50.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw1:08.8748033.5435.33
51.Bielawski Michał93REKIN W-wa1:09.2847133.1936.09
52.Matryba Paweł94REKIN W-wa1:09.3047133.4735.83
53.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka1:12.6640833.3839.28


<< TOP >>
Nr  17
08-04-04
400m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:39.92
4:45.08
Baranowska Katarzyna
MKSZCGorzów Wlkp


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin4:57.714:45.619001:05.341:12.481:21.691:06.10
2.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock4:57.654:48.728711:05.891:14.351:22.111:06.37
3.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa5:01.554:51.288491:07.331:14.991:24.611:04.35
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
4.Budzis Joanna90Polonia W-wa5:01.554:54.148241:06.841:16.101:24.981:06.22
5.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław5:00.554:58.917851:07.821:16.011:26.471:08.61
6.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice5:05.705:05.337371:07.721:21.131:27.251:09.23
7.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim5:05.155:05.537381:09.051:18.501:29.451:08.53
8.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk5:04.735:05.557411:07.511:18.841:29.901:09.30


B-Finał
9.Radlińska Marcelina93Orka Zamość5:08.545:04.557421:09.061:19.401:26.571:09.52
10.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź5:10.185:06.967251:10.601:18.581:26.391:11.39
11.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka5:16.055:07.547211:07.041:18.171:32.091:10.24
12.Kêdracka Magda89Orlik Lublin5:12.365:08.327151:08.191:20.271:28.881:10.98
13.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole5:08.005:09.747181:10.301:18.951:29.261:11.23
14.Czerniak Monika92Bobry Debica5:10.275:10.117031:09.471:19.641:27.981:13.02
15.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice5:12.455:11.176961:10.041:20.111:30.601:10.42
16.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków5:16.685:23.646601:09.671:26.561:28.761:18.65


17.


Jagodzka Aleksandra SO


91


KORONA Kielce


5:15.76


Skreśl


666


1:09.11


1:21.47


1:28.71


1:16.47
18.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica5:16.836591:08.741:21.661:28.711:17.72
19.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg5:23.286211:11.981:25.321:29.151:16.83
20.Zacharska Inga94REKIN W-wa5:30.415811:12.751:25.741:37.031:14.89
21.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica5:32.555701:13.521:25.951:35.711:17.37
22.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań5:33.465651:15.821:21.731:36.961:18.95
23.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa5:34.855581:14.261:31.011:34.341:15.24
24.Panek Agata93Solex Lebork5:37.335461:13.481:27.211:39.581:17.06
25.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź5:40.895291:15.811:27.871:39.101:18.11
26.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław5:41.525261:15.661:28.151:38.861:18.85
27.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź6:05.694291:20.621:34.781:43.831:26.46
28.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.6:16.053941:17.961:35.621:51.041:31.43


<< TOP >>
Nr  18
08-04-04
400m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:17.06
4:18.40
Korzeniowski Paweł
AZWARChiba


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:32.564:19.9191359.531:06.411:14.6259.35
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka4:32.774:27.8483458.631:10.201:18.041:00.97
Min Młodz MŚw
3.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk4:32.654:27.8683458.321:08.001:18.911:02.63
4.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz4:33.454:29.608181:00.291:09.431:16.771:03.11
Min-12 ME Jun
5.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim4:33.634:30.578091:00.741:08.801:18.381:02.65
Min-12 ME Jun
6.Mikołajewski Mariusz90Polonia W-wa4:34.024:31.228031:00.791:09.521:18.301:02.61
Min-12 ME Jun
7.Stachura Maciej SK91Zryw Opole4:32.674:34.027911:01.031:12.501:15.201:05.29
Min-12 ME Jun
8.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin4:37.954:37.217521:01.801:13.171:18.741:03.50


B-Finał
9.Certa Maciej91Wisła Puławy4:42.474:35.387671:01.291:10.841:17.471:05.78
10.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice4:39.314:39.067381:02.011:13.121:19.131:04.80
11.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice4:40.374:43.637271:02.491:12.381:23.211:05.55
12.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim4:43.904:45.017001:03.161:13.951:23.571:04.33
13.Mosiêżny Mateusz92SłowiankaGorzów4:46.254:45.616881:03.381:12.941:23.801:05.49
14.Szuba Michał93Śląsk Wrocław4:47.284:45.946861:03.311:15.721:23.651:03.26
15.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi4:46.974:47.236781:05.451:16.291:18.151:07.34
16.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim4:45.844:53.516861:05.651:14.201:24.881:08.78


17.


Stobieniecki Jacek SO


90


Skra Bełchatów


4:37.98


Skreśl


746


1:03.09


1:13.76


1:18.87


1:02.26
18.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz4:52.166431:02.491:11.951:27.861:09.86
19.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław4:53.156361:03.601:15.411:24.041:10.10
20.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim4:54.766261:03.211:17.941:26.701:06.91
21.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków4:54.806251:04.651:18.321:22.141:09.69
22.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia4:54.976241:05.341:18.961:20.221:10.45
23.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk4:55.226231:08.261:13.131:27.971:05.86
24.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań4:55.626201:03.651:18.201:30.711:03.06
25.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi5:01.675841:07.341:23.621:26.121:04.59
26.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań5:01.865831:07.731:20.931:25.811:07.39
27.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław5:03.005761:08.271:20.201:24.301:10.23
28.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia5:05.875601:06.071:17.301:28.101:14.40
29.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec5:06.695551:05.811:21.141:30.921:08.82
30.Kut Bartosz93Bobry Debica5:07.475511:10.161:22.681:28.501:06.13
31.Opalski Marcin93REKIN W-wa5:07.505511:04.281:21.681:33.501:08.04
32.Kêpka Maciej94REKIN W-wa5:09.535401:11.121:21.601:26.631:10.18
33.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi5:13.925181:08.031:22.901:31.381:11.61
34.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec5:16.935031:11.821:20.481:37.401:07.23
35.Całka Mateusz89Orlik Lublin5:23.464731:09.871:26.791:32.771:14.03
36.Ozga Adrian94Bobry Debica5:29.394481:16.241:22.041:37.411:13.70


<< TOP >>
Nr  19
08-04-04
4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2002
2007
3:51.32
3:51.85
Barzycka,Urbańczyk,Staszak,Korc
AZS Warszawa
Linz
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. KobietAZS AWF W-wa3:52.50832
Jedrzejczak Otylia
Żak Dominika
83
89
27.85
27.79
56.71
59.42
Gołebiowska Joanna
Szczepaniak Karolina
82
92
28.07
28.18
58.48
57.89
2.Zespół Sztaf. KobietPolonia W-wa3:55.34802
Ptasińska Katarzyna
Kamińska Aleksandra SK
90
92
28.17
28.40
58.07
59.48
Kokot Marta
Budzis Joanna
89
90
28.34
27.46
1:00.66
57.13
3.Zespół Sztaf. KobietWarszawianka4:00.00756
Piechocka Jagoda SK
Wąsiakowska Weronika SK
90
90
30.00
28.55
1:02.36
59.11
Głowacka Ewa
Miałka Monika
90
89
29.36
27.39
1:00.76
57.77
4.Zespół Sztaf. KobietZryw Opole4:02.19736
Pawlaczek Natalia
Kostecka Joanna
93
89
28.69
29.50
58.52
1:01.73
Kajtoch Sabina SR
Stawicka Joanna
90
93
29.08
28.57
1:01.56
1:00.38
5.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Katowice4:03.56723
Szula Paulina
Piasecka Marta SK
91
91
28.71
29.47
1:01.23
1:01.72
Fijałkowska Magdalena
Gawełczyk Dominika SK
90
91
30.14
28.02
1:02.11
58.50
6.Zespół Sztaf. Kobiet - MłUnia Oświecim4:04.87712
Świderska Marlena SO
Jamborska Ewa SO
89
89
29.88
29.39
1:01.00
1:01.13
Prêdecka Iwona SO
Cisowska Aleksandra SO
89
89
30.23
28.82
1:02.73
1:00.01
7.Zespół Sztaf. Kobiet - MłAZSAWF Wrocław4:08.90678
Biskupska Alina
Mongiało Magdalena
88
88
29.42
29.53
1:00.72
1:01.27
Stêpień Marta
Suchorska Beata
88
88
30.43
29.51
1:04.26
1:02.65
8.Zespół Sztaf. Kobiet - MłMKP Szczecin4:14.72632
Rutkowska Kornelia
Pałka Ewa
88
89
29.66
31.33
1:02.18
1:05.07
Wojdak Kamila
Kalinowska Iga
89
89
30.67
30.73
1:04.10
1:03.37
9.Zespół Sztaf. Kobiet - MłOrlik Lublin4:26.79550
Plak Agnieszka
Podsiadła Agnieszka
89
89
31.08
32.52
1:05.12
1:07.92
Sałata Joanna
Kêdracka Magda
88
89
32.44
31.25
1:08.63
1:05.12
10.Zespół Sztaf. Kobiet - MłStart Łódź4:49.48431
Kucharska Karolina
Chrzuszcz Aleksandra
88
88
31.95
35.47
1:07.39
1:14.28
Remblewska Anna
Bajerkiewicz Patrycja
89
88
35.86
32.42
1:17.48
1:10.33


<< TOP >>
Nr  20
08-04-04
4 x 100m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2005
2007
3:23.10
3:22.22
Gąsior,Załuski,Witkowski,Korzeniowski
AZS Warszawa
Praga
Gorzów Wlkp


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. MêżczyznAZS AWF W-wa3:21.03913
Rekord Polski Klub
Gąsior Łukasz
Rokicki Michał
86
84
24.06
24.97
49.81
51.31
Witkowski Michał
Korzeniowski Paweł
84
85
23.75
23.35
50.34
49.57
2.Zespół Sztaf. Mêżczyzn-1AZSAWF Katowice3:24.53867
Gnela Wojciech
Gêgotek Piotr
88
84
25.43
24.19
52.05
51.29
Wilk Robert
Unold Marcin
86
86
23.98
24.05
50.93
50.26
3.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Wrocław3:30.84791
Winiewicz Michał
Jaworowski Marek
88
86
25.16
24.50
53.01
51.96
Tyszkowski Sebastian
Haas Mateusz
83
88
24.88
24.69
52.96
52.91
4.Zespół Sztaf. Mêżczyzn-2AZSAWF Katowice3:32.48773
Gawłowicz Krzysztof
Dąbrowski Filip
87
88
25.68
25.12
52.70
53.22
Bucki Paweł
Wiśniewski Bartosz
86
87
25.51
24.54
53.68
52.88
5.Zespół Sztaf. MêżczyznWarszawianka3:33.08766
Zawadka Michał
Mączewski Adam
89
90
26.10
25.73
53.78
53.73
Dominiak Marcin
Otłowski Aleksy SK
90
91
25.27
24.93
53.43
52.14
6.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłAZS AWF W-wa3:34.42752
Rurak Paweł
Gałka Piotr
88
88
25.10
26.22
52.07
55.68
Rusin Mariusz
Rutkowski Szymon
88
88
25.64
25.22
53.31
53.36
7.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłUnia Oświecim3:37.53720
Wielechowski Piotr SO
Gaszyk Tomasz  SO
89
89
25.72
26.22
53.87
54.80
Wolniak Sławomir SO
Zieja Dawid  SO
88
89
26.27
25.29
55.95
52.91
8.Zespół Sztaf. MêżczyznŚląsk Wrocław3:37.78718
Sokulski Jacek
Gradoń Jakub
91
90
26.28
26.18
54.08
55.27
Kwaśkiewicz Marcin
Karpeta Piotr
89
87
26.36
24.96
55.01
53.42
9.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłOrlik Lublin3:39.03706
Czarnecki Mikołaj
Wêgier Grzegorz
89
89
25.86
25.79
53.39
54.73
Całka Mateusz
Pik Paweł
89
88
26.67
25.89
55.85
55.06
10.Zespół Sztaf. MêżczyznTrójka Łódź3:39.09705
Pastwiński Konrad
Kwiatkowski Przemysław
92
92
26.43
26.34
55.19
55.06
Kwiatkowski Michał
Wypych Filip
90
91
26.84
25.04
54.98
53.86
11.Zespół Sztaf. MêżczyznSłowiankaGorzów3:39.24704
Luftman Adam
Szamotulski Wojciech
91
91
25.59
25.93
53.56
53.88
Wiśniowski Tomasz
Mosiêżny Mateusz
90
92
26.55
26.72
55.45
56.35
12.Zespół Sztaf. MêżczyznKORNER Ziel.G.3:41.98678
Kawêcki Radosław
Matuszczak Grzegorz
91
91
25.75
26.27
52.88
54.72
Mielniczuk Przemysław
Najborowski Paweł
90
92
27.13
26.63
58.38
56.00


<< TOP >>
Nr  21
08-04-05
100m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2004   57.84
   59.35
Jedrzejczak Otylia
AZWARAteny


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Gembicka Małgorzata85AZSAWF Wrocław1:02.211:02.0380228.6633.37
2.Gapińska Agnieszka84AZS AWF W-wa1:03.611:02.3079229.3432.96
3.Radlińska Marcelina93Orka Zamość1:02.831:02.4178829.2233.19
Min-12 ME Jun
4.Ptasińska Katarzyna90Polonia W-wa1:02.801:02.5178429.2233.29
5.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów1:02.911:02.7777429.7133.06
6.Gołebiowska Joanna82AZS AWF W-wa1:02.951:02.8377229.1333.70
7.Czerska Sandra90Warszawianka1:03.541:03.1276229.7133.41
8.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz1:03.831:03.2775629.9233.35


B-Finał
9.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole1:04.081:02.9276929.9532.97
10.Żak Dominika89AZS AWF W-wa1:04.361:03.2875628.9134.37
11.Dowgiert Anna90Juvenia Białyst1:04.741:03.7274028.5635.16
12.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suw1:04.611:03.8173729.6434.17
13.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka1:04.151:04.4272529.9234.50
14.Sak Agnieszka93Unia Tarnów1:04.411:04.4671730.3934.07
15.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim1:05.561:04.8170330.1634.65
16.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa1:05.221:04.8570229.6535.20


17.


Świderska Marlena SO


89


Unia Oświecim


1:05.62


678


31.03


34.59
18.Łuczak Marlena92MKP Szczecin1:05.7467430.2335.51
19.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa1:05.9666730.9734.99
20.Kêdracka Magda89Orlik Lublin1:06.2066031.4134.79
21.Włostowska Karina9111-tka Jelenia1:06.5864931.3435.24
22.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn1:06.6264831.1035.52
23.Sadło Kamila94AVIA Świdnik1:06.6364731.3635.27
24.Skutela Martyna91AZSAWF Katowice1:06.7164531.4535.26
25.Czerniak Gabriela91Wisła Puławy1:06.7464429.7137.03
26.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań1:06.8964030.7436.15
Kowalska Agata93Polonia W-wa1:06.8964030.9235.97
28.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim1:07.0263631.2935.73
29.Kaczmarek Agnieszka SP90Astromal-Akwawi1:07.1063430.7236.38
30.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław1:07.3162830.8536.46
31.Głowacka Ewa90Warszawianka1:07.3662730.7036.66
32.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań1:07.7861531.9235.86
33.Misztal Dominika94REKIN W-wa1:08.0960731.4636.63
34.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa1:08.1260631.9036.22
35.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków1:08.3659931.7636.60
36.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź1:08.8858632.0236.86
37.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław1:09.1058031.6237.48
38.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.1:09.2257732.6036.62
39.Panek Agata93Solex Lebork1:09.2757632.7636.51
40.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.1:09.5956832.6936.90
41.Małecka Agnieszka93Solex Lebork1:09.6256732.4837.14
42.Szumigaj Karolina89Orka Zamość1:09.8056331.8937.91
Rek Polski Sen osób niesłyszących
43.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw1:10.0155832.5137.50
44.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław1:10.0655733.3036.76
45.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock1:10.1155631.9138.20
46.Czapla Magdalena92AZSAWF Katowice1:10.6954232.3238.37
47.Kozakiewicz Marta90Juvenia Białyst1:11.1353231.8339.30
48.Matyaszek Anna94REKIN W-wa1:11.2752932.7838.49
49.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica1:11.4752433.0338.44
50.Jackowska Adrianna93Warszawianka1:12.0051333.4038.60
51.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź1:13.5648133.9339.63
52.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.1:13.7947633.9839.81
53.Zbucka Paulina88Orlik Lublin1:16.2143234.3541.86
54.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.1:17.0041935.4941.51
55.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.1:17.7440734.1343.61


<< TOP >>
Nr  22
08-04-05
100m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2008   52.99
   52.86
Korzeniowski Paweł
AZWAREindhoven


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Czerniak Konrad89Wisła Puławy55.1353.1892024.6128.57
2.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź55.7354.2686625.1229.14
3.Lewandowski Maciej86AZS AWF W-wa56.0954.9283525.4229.50
4.Czarnecki Mikołaj89Orlik Lublin55.9255.0383025.5529.48
5.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa56.0755.4281325.7229.70
Wiśniewski Bartosz87AZSAWF Katowice55.2255.4282225.6529.77
7.Tyszkowski Sebastian83AZSAWF Wrocław55.9455.6380425.6529.98
NWKorzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa55.57806


B-Finał
9.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk56.4556.0578626.2029.85
10.Bziuk Wojciech87MZOS Płock56.6756.6576126.4830.17
11.Paszek Marcin89Warta Poznań56.8556.7775626.6530.12
12.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó56.9156.8975226.5930.30
13.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław56.8157.0375526.5130.52
14.Rzeczkowski Piotr90Gigant Wrocław57.0857.0674526.2630.80
15.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz57.6757.1674126.4630.70
16.Zawadka Michał89Warszawianka57.5257.1774126.5430.63


17.


Jabłoński Marcin


90


Juvenia Białyst


57.72


720


26.96


30.76
18.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice57.8071726.7431.06
19.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin57.9671127.1230.84
20.Bulak Michał92Orka Zamość57.9871027.0430.94
21.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim57.9971026.8931.10
22.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź58.0170927.0730.94
23.Łuczak Piotr92AZSAWF Katowice58.3669627.2031.16
24.Wojszko Patryk88AZSAWF Wrocław58.5169127.2431.27
25.Przyborowski Piotr93MZOS Płock58.5369027.3431.19
26.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław58.7168427.5631.15
27.Soborski Kamil88Start Łódź58.8467926.5332.31
28.Gniadek Damian93Trójka Łódź59.0367327.3831.65
29.Gawłowicz Krzysztof87AZSAWF Katowice59.1267027.2031.92
Niewiński Marcin91AZS AWF W-wa59.1267027.5431.58
31.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew59.2866427.8731.41
32.Klupa Michał SK90Jordan Kraków59.4965728.0531.44
33.Szymborski Łukasz88Delfin Toruń59.6965126.9232.77
34.Janas Krzysztof93REKIN W-wa59.8664527.9931.87
35.Szubert Bartosz88MOSiR Sopot1:00.1563627.3332.82
36.Mosiêżny Mateusz92SłowiankaGorzów1:00.5762328.0332.54
37.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia1:00.7661728.2532.51
38.Janas Piotr90Warszawianka1:00.9161228.4332.48
39.Matuszczak Grzegorz91KORNER Ziel.G.1:01.2760128.5232.75
40.Opalski Marcin93REKIN W-wa1:01.3759929.1232.25
41.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi1:01.6459128.5233.12
42.Zapała Łukasz  SO91Unia Oświecim1:01.7658728.6033.16
43.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi1:01.7758729.0032.77
44.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim1:01.7958628.1933.60
45.Pasieczny Maciej90ORZEŁ Elbląg1:01.8758428.9332.94
46.Pawlak Radosław89Start Łódź1:02.4156928.9233.49
47.Rdzeń Rafał89Start Łódź1:02.4356929.0433.39
48.Gawroński Michał90Bobry Debica1:02.8255829.4933.33
49.Walczak Joachim89Warszawianka1:03.2254729.9833.24
50.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw1:05.3449629.7035.64
51.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik1:05.3849530.6334.75
52.Wilamowski Bartłomiej91Nawa Skierniewi1:05.6348930.1035.53
53.Sadlak Patryk93Ikar Mielec1:06.1447830.7435.40
54.Siński Mateusz94REKIN W-wa1:07.8744230.3737.50
55.Fronia Kamil9211-tka Jelenia1:08.0343930.8337.20
56.Ozga Adrian94Bobry Debica1:11.8137333.8537.96
NWMróz Marek83AZSAWF Katowice


<< TOP >>
Nr  23
08-04-05
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Rekord Polski
2000
2002
   29.71
   29.71
Miciul Aleksandra
Kubas Hanna
NOZIE
NOZIE
Warszawa
Victoria


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Madziarska Xenia91PZP30.7729.95862
Min Młodz MŚw
2.Mazurek Zuzanna SO91FALA Kraśnik30.7930.05853
Min Młodz MŚw
3.Urbańska Karolina  SG92AZSAWF Gdańsk30.7930.10849
RP Jun-16lat, Min Młodz MŚw, Min ME Jun.
4.Piechocka Jagoda SK90Warszawianka31.1830.38826
5.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz31.1530.60808
6.Naziêbło Klaudia93Juvenia Wrocław31.0230.67802
7.Lefanowicz Iwona92Skarpa Lublin31.0330.83790
8.Rudnik Daria SR90Victoria Racibó31.3631.07772


B-Finał
9.Krzyżostaniak Agnieszka93MKP Szczecin31.3830.49817
10.Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim31.5130.90785
11.Miałka Monika89Warszawianka31.6831.07772
12.Kret Paulina88AZSAWF Gdańsk31.5631.35751
Staszak Katarzyna87AquaPark Zakopa31.6431.35751
14.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka31.4631.40748
15.Borek Natalia SK90Wodnik Krosno31.5131.48742
16.Misiórska Katarzyna93MMKS Dąbrowa G31.6931.95727


17.


Włostowska Kamila


89


11-tka Jelenia


31.82


718
18.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice31.90713
19.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź32.23691
20.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik32.34684
21.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole32.38682
22.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław32.46677
23.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica32.48675
24.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź32.53672
25.Kilich Agata92Sambor Tczew32.72661
26.Małecka Agnieszka93Solex Lebork32.74659
27.Łuczak Marlena92MKP Szczecin32.78657
28.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk32.82655
29.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź32.98645
30.Stańczak Edyta93Śląsk Wrocław33.06640
31.Jóźwiak Natalia90MKP Szczecin33.41621
32.Zacharska Inga94REKIN W-wa33.84597
33.Kucharska Karolina88Start Łódź34.15581
34.Widzik Katarzyna90Delfin Cieszyn34.16580
35.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice34.17580
36.Kokot Marta89Polonia W-wa34.19579
37.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.34.24576
38.Zera Patrycja89Polonia W-wa34.33572
39.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.34.36570
40.Modelska Justyna88Ikar Mielec34.52563
41.Ptasińska Olga88Polonia W-wa34.59559
42.Plak Agnieszka89Orlik Lublin34.67555
43.Zbucka Paulina88Orlik Lublin34.71553
44.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.35.05537
45.Szumigaj Karolina89Orka Zamość35.55515
46.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.37.05455


<< TOP >>
Nr  24
08-04-05
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2002   25.52Kizierowski BartoszDEPOLBerlin


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Unold Marcin86AZSAWF Katowice26.3625.71935
2.Mączewski Adam90Warszawianka26.6526.32871
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
3.Jankiewicz Krzysztof91Nawa Skierniewi27.1526.75830
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
4.Rumianowski Tomasz85AZS Zielona G.27.4026.83823
5.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.27.2327.05803
Min-12 ME Jun
6.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk27.2927.20790
7.Rusin Mariusz88AZS AWF W-wa27.8527.56759
8.Gaszyk Tomasz  SO89Unia Oświecim27.9027.73745


B-Finał
9.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec27.9627.67750
10.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków28.1727.83737
11.Miciul Mateusz87AZSAWF Gdańsk28.5627.92730
12.Słomiński Szymon  SP89Posnania Poznań28.4228.17711
13.Zakrzewski Łukasz SK90Jordan Kraków28.5128.42692
14.Fedorowicz Rafał87Orlik Lublin28.3528.49697
15.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków28.5428.50686
16.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk28.5328.52685


17.


Wiśniewski Bartosz


87


AZSAWF Katowice


27.96


Skreśl


727
18.Karaś Sebastian91Polonia W-wa28.42Skreśl692
19.Karaś Robert89AZSAWF Gdańsk28.66675
20.Rak Mateusz90Aqua Bydgoszcz28.67674
21.Świetlicki Daniel90PZP28.72671
22.Konarzewski Jan88Warszawianka28.77667
Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław28.77667
24.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław28.79666
25.Zawada Mateusz92Solex Lebork28.80665
26.Gawlik Jarosław SK92Warszawianka28.99652
27.Pietrzyk Patryk92Start Łódź29.05648
28.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław29.24635
29.Pąchalski Tomasz86AZSAWF Katowice29.27633
30.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.29.28633
31.Dyduch Marcin SR91Jordan Kraków29.33630
32.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk29.41624
33.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów29.45622
34.Buczyński Błażej89AZS AWF W-wa29.53617
35.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi29.64610
36.Wêgier Grzegorz89Orlik Lublin29.72605
37.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy29.94592
38.Całka Mateusz89Orlik Lublin30.02587
39.Koss Rafał91Trójka Łódź30.17578
40.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń30.20577
41.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.30.21576
42.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz30.27573
43.Perkowski Marcin  SR90Victoria Racibó30.37567
Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław30.37567
45.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin30.73547
Lemiesz Krzysztof89Start Łódź30.73547
47.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.30.77545
48.Dêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz30.84541
49.Zieliński Dawid92MKP Szczecin30.86540
50.Sobstyl Jan89Orlik Lublin31.01533
51.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.31.04531
52.Zaleski Antoni88Start Łódź31.09528
53.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik31.22522
54.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa31.75496
55.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka32.06482
56.Zieliński Michał91Ikar Mielec32.38468
57.Matryba Paweł94REKIN W-wa32.90446


<< TOP >>
Nr  25
08-04-05
200m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 2:27.85
2:28.21
Dulian Katarzyna
VIRACMontreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Prêdecka Iwona SO89Unia Oświecim2:37.292:29.8788434.8137.9838.3038.78
2.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław2:34.122:31.0886335.1338.2538.5439.16
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
3.Ostrowska Agnieszka  SR90Wodnik Rawicz2:39.032:32.5783834.9338.4539.5639.63
4.Lewińska Karolina SO93Unia Oświecim2:36.662:35.1079735.5939.3839.8240.31
Min ME Jun
5.Jamborska Ewa SO89Unia Oświecim2:38.932:36.1778136.0239.4440.1940.52
6.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó2:39.392:37.1176735.7439.6740.0641.64
7.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin2:37.972:37.1976635.0939.2940.8741.94
8.Janczewska Anna91Polonia W-wa2:39.282:37.2476535.6939.1240.9241.51


B-Finał
9.Paluszek Weronika93Śląsk Wrocław2:42.322:40.3572236.3840.9641.4541.56
10.Dembniak Katarzyna90Victoria Racibó2:40.972:40.3672136.7240.7640.9341.95
11.Podsiadła Agnieszka89Orlik Lublin2:40.232:40.5872336.0340.5941.3942.57
12.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim2:43.782:41.2271036.8340.6741.8141.91
13.Sêktas Zuzanna93BUKS Warszawa2:41.692:41.8270436.3540.9342.4242.12
14.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk2:45.082:43.0768637.4941.2042.1742.21
15.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław2:43.272:44.3868337.0141.1442.2344.00
16.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg2:43.642:46.1767936.1641.8343.9944.19


17.


Hryniewicz Luiza


90


Trójka Łódź


2:39.45


Skreśl


734


37.29


40.28


40.58


41.30
18.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch2:42.61Skreśl69236.4340.6442.2543.29
19.Ścieszko Ewa90Start Łódź2:45.7265437.3642.1543.3642.85
20.Swiec Maria91MKP Szczecin2:46.0764937.3041.1443.6743.96
21.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce2:46.2364836.9941.6442.8244.78
22.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole2:46.3764638.0542.0343.0043.29
23.Marczak Monika SO91MOSM Tychy2:46.6164337.9941.5843.2143.83
24.Puchalska Zuzanna89ORZEŁ Elbląg2:48.2662438.4941.5244.1844.07
25.Górecka Ewelina88ARKA Kielce2:49.9760638.0142.4444.5644.96
26.Wojdak Kamila89MKP Szczecin2:50.0160538.0142.4444.6344.93
27.Stopczyńska Sandra90Warszawianka2:52.9257539.0744.4345.8543.57
28.Muller Anna SP92Warta Poznań2:55.7654839.7043.5445.2147.31
29.Kostecka Joanna89Zryw Opole2:57.3853340.6945.0345.7945.87
30.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica2:58.3752440.4645.3045.8046.81
31.Halicka Dorota89Warszawianka3:00.5150639.8744.8147.6448.19
DYSKW.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź


<< TOP >>
Nr  26
08-04-05
200m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 2:11.78
2:13.69
Kuczko Sławomir
AZWARGorzów Wlkp


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa2:18.572:14.5190730.4433.9834.5135.58
2.Wolniak Sławomir SO88Unia Oświecim2:16.912:16.0487730.3333.9934.9436.78
3.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa2:17.102:16.1887430.9334.7235.1435.39
4.Gałka Piotr88AZS AWF W-wa2:20.352:16.6686530.5435.8735.1735.08
5.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec2:20.482:19.5581231.6735.6236.1036.16
6.Stachura Maciej SK91Zryw Opole2:20.392:20.9979832.4636.7236.0135.80
7.Kotynia Jakub88Start Łódź2:22.992:21.8177432.0736.0836.4937.17
8.Duszyński Tomasz76Lublinianka2:21.382:22.5978131.9635.8037.3037.53


B-Finał
9.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn2:23.162:21.9577232.0636.0136.7437.14
10.Machnik Mikołaj93MOS Katowice2:25.932:22.6076133.0337.3036.8735.40
11.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia2:24.152:23.1275331.9336.6337.1637.40
12.Brodowski Igor92Polonia W-wa2:26.502:25.2272132.9937.1038.5236.61
13.Swierczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin2:23.952:25.2974032.5936.7037.5538.45
14.Guzik Jakub SK91Wodnik Krosno2:25.602:25.5071732.2536.6437.7738.84
15.Szulich Dawid90DelfinLegionow2:23.212:26.7475232.3136.5438.2339.66
16.Grzejszczak Paweł90Polonia W-wa2:27.202:27.6469232.6837.4339.2238.31


17.


Jachowicz Piotr


90


Start Łódź


2:23.10


Skreśl


753


31.88


35.91


37.39


37.92
18.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi2:26.66Skreśl70032.8336.6738.0139.15
19.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice2:27.4968832.8538.1738.2138.26
20.Kobus Kamil89MKP Szczecin2:28.0268132.2836.5239.1340.09
21.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław2:28.1967832.9137.4438.3339.51
22.Rokita Michał93AZSAWF Katowice2:28.5067433.4537.3338.8138.91
23.Białek Piotr SP92Warta Poznań2:29.1466632.7837.6438.9739.75
24.Klimczak Artur89Start Łódź2:29.3766232.9237.8539.0439.56
25.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków2:30.3265033.2037.3939.1040.63
26.Dobosz Kamil92MZOS Płock2:31.8663033.1738.0339.8140.85
27.Waliszewski Daniel91MZOS Płock2:35.1659133.3139.2040.6042.05
28.Osiński Szymon94Delfinek Łuków2:36.7657334.7139.2341.1841.64
29.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:37.9356035.3440.7841.1740.64
30.Pik Paweł88Orlik Lublin2:38.9455034.3439.8742.3242.41
31.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław2:39.9653935.6140.8242.1141.42
32.Czajkowski Wojciech94AVIA Świdnik2:40.1353835.8041.6042.6240.11
33.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw2:41.6952235.1641.7442.9641.83
34.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.2:42.0551935.7340.8342.2343.26
35.Klecha Dawid SO91Górnik Radlin2:43.8950134.4441.3743.4044.68
36.Tyniec Bartłomiej89Orlik Lublin2:46.2648035.0041.0544.1846.03
37.Dąbrowski Mateusz92Nawa Skierniewi2:47.1547337.2542.7242.8944.29
38.Turkowski Michał89Jedynka Łódź2:51.2444036.2043.0245.8946.13


<< TOP >>
Nr  27
08-04-05
400m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 4:04.23
4:11.26
Jedrzejczak Otylia
AZWARMelbourne


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Barzycka Paulina86Olimpia Lublin4:28.864:18.018631:02.601:05.541:05.401:04.47
2.Budzis Joanna90Polonia W-wa4:24.354:18.278601:02.151:05.701:06.201:04.22
3.Gawełczyk Dominika SK91AZSAWF Katowice4:20.794:20.708361:01.901:05.781:06.401:06.62
4.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec4:29.334:24.707991:04.001:06.831:07.091:06.78
5.Wikieł Manuela SSz92UŚKS Ostrołêka4:29.394:27.107771:03.411:07.751:08.141:07.80
6.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań4:27.274:29.337761:03.711:08.111:09.451:08.06
7.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa4:29.894:30.217531:03.241:08.231:09.471:09.27
8.Zwiejska Agata89Delfin Toruń4:28.184:30.327681:04.441:07.931:09.281:08.67


B-Finał
9.Cisowska Aleksandra SO89Unia Oświecim4:30.994:29.147601:05.531:08.621:07.941:07.05
10.Siuda Katarzyna85Unia Oświecim4:31.814:29.957531:05.101:08.291:08.011:08.55
11.Iwankowska Anna91Polonia W-wa4:32.554:30.887451:04.891:08.841:09.321:07.83
12.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa4:41.284:31.417411:03.821:09.031:10.761:07.80
13.Kalinowska Iga89MKP Szczecin4:33.634:31.647391:05.781:09.281:09.011:07.57
14.Biskupska Alina88AZSAWF Wrocław4:40.294:33.527241:05.661:08.471:09.411:09.98
15.Stawicka Joanna93Zryw Opole4:38.924:37.736911:05.371:09.151:11.811:11.40
16.Mongiało Magdalena88AZSAWF Wrocław4:38.074:43.826891:05.681:10.811:13.551:13.78


17.


Pawlaczek Natalia


93


Zryw Opole


4:37.37


Skreśl


694


1:04.69


1:09.56


1:11.44


1:11.68
18.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce4:41.496641:06.891:11.561:12.371:10.67
19.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań4:41.646631:06.101:10.891:13.091:11.56
20.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec4:45.826341:07.931:11.941:13.651:12.30
21.Pożarowszczyk Beata91AZSAWF Wrocław4:47.816211:06.881:12.341:14.011:14.58
22.Jackowska Adrianna93Warszawianka4:48.406171:07.131:12.901:14.501:13.87
23.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa4:50.696031:11.011:14.501:13.071:12.11
24.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań4:51.465981:09.601:14.241:13.891:13.73
25.Sêdłak Katarzyna94Orka Zamość4:55.135761:08.851:14.861:15.321:16.10
26.Słopiecka Maja94ARKA Kielce4:55.525741:10.481:14.981:15.431:14.63
27.Pałka Ewa89MKP Szczecin4:59.785501:11.381:15.591:16.531:16.28
28.Skrzypiec Sabina  SR90RMKS Rybnik5:00.085481:09.361:16.131:18.011:16.58
RP Sen osób niesłyszących
29.Kijewska Kaja94ARKA Kielce5:04.655241:08.841:16.671:19.481:19.66
30.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno5:05.175211:10.441:16.941:19.251:18.54
31.Sałata Joanna88Orlik Lublin5:22.764401:12.791:21.971:24.161:23.84
NWMiałka Monika89Warszawianka


<< TOP >>
Nr  28
08-04-05
400m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 3:45.71
3:49.96
Stańczyk Przemysław
MKSZCChiba


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.100m200m300m400m
1.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin3:59.913:50.1392556.1458.1858.4557.36
2.Hreniak Maciej  SO89Ruch Grudziądz4:01.153:53.1689056.9259.5259.7257.00
3.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa4:00.163:53.9588156.3259.0059.5359.10
4.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa4:00.063:54.2187856.4859.2759.5858.88
5.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn4:00.113:57.1484657.7359.7459.9459.73
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
6.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka4:00.213:57.7783957.491:00.271:00.6259.39
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
7.Rokicki Michał84AZS AWF W-wa4:01.723:57.9283757.0159.881:00.561:00.47
8.Matczak Mateusz89Trójka Łódź4:01.233:58.8282856.3959.841:00.391:02.20


B-Finał
9.Gilski Paweł90KormoranOlsztyn4:03.984:02.5779059.471:02.131:01.3159.66
10.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn4:04.524:03.2978359.281:01.581:01.361:01.07
11.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy4:04.564:04.4777258.301:02.051:02.131:01.99
12.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk4:07.844:05.1676559.261:02.501:02.881:00.52
13.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim4:04.104:05.8077558.101:02.231:02.541:02.93
14.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań4:08.334:05.9975859.141:03.031:03.351:00.47
15.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn4:06.684:06.4775358.731:02.901:03.131:01.71
16.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn4:04.584:06.8477159.251:01.571:02.781:03.24


17.


Czarnota Mateusz SO


91


Unia Oświecim


4:08.34


736


59.60


1:02.53


1:03.42


1:02.79
18.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec4:08.4873558.811:02.741:03.311:03.62
19.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice4:08.7673358.621:02.701:03.781:03.66
20.Żyznowski Michał92MZOS Płock4:09.517261:00.051:03.591:03.141:02.73
21.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław4:09.5572659.911:03.141:03.541:02.96
22.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim4:09.6272559.751:03.391:03.791:02.69
23.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.4:10.037221:00.161:03.121:03.491:03.26
24.Szuba Michał93Śląsk Wrocław4:11.237111:00.071:03.531:04.231:03.40
25.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów4:11.3971058.011:02.081:04.891:06.41
26.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim4:11.9870559.641:03.611:04.991:03.74
27.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź4:12.0770459.531:03.721:04.391:04.43
28.Wysoczyński Mateusz93Jordan Kraków4:14.1468758.571:05.361:06.431:03.78
29.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin4:14.826821:00.751:04.491:04.381:05.20
30.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec4:15.026801:00.851:05.921:05.311:02.94
31.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice4:15.946731:02.511:05.251:04.601:03.58
32.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg4:16.176711:02.411:05.111:04.921:03.73
33.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork4:16.5766859.671:04.391:06.051:06.46
34.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań4:17.676591:00.491:04.881:06.991:05.31
35.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi4:19.556451:02.611:06.751:06.891:03.30
36.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec4:20.386391:02.621:06.971:07.031:03.76
37.Kut Bartosz93Bobry Debica4:20.536381:02.121:05.581:07.041:05.79
38.Pióro Artur91Pałac Katowice4:20.656371:01.571:06.191:07.031:05.86
Rek. Europy jun osób niesłyszących
39.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.4:21.576301:03.341:07.891:07.921:02.42
40.Religa Patryk87AZSAWF Katowice4:21.996271:00.721:06.331:06.491:08.45
41.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.4:22.976201:02.331:07.681:08.131:04.83
42.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa4:24.056121:03.371:07.651:08.121:04.91
43.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa4:29.225781:02.061:10.131:09.061:07.97
44.Kandulski Daniel91MKP Szczecin4:30.525701:02.441:07.471:10.291:10.32
45.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź4:30.565691:01.901:08.881:09.821:09.96
46.Bielawski Michał93REKIN W-wa4:39.105191:02.771:11.151:12.091:13.09
47.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław4:41.895031:03.541:09.891:14.191:14.27
48.Fara Kacper94Bobry Debica4:42.225021:06.631:13.121:13.211:09.26
DYSKW.Tochwin Adrian92BATORY Sokółka
DYSKW.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa


<< TOP >>
Nr  29
08-04-05
200m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 2:12.53
2:15.27
Baranowska Katarzyna
MKSZCParyż


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin2:23.462:15.1891929.0534.3339.4332.37
Min MKOl/FINA
2.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.2:22.142:16.4389430.3534.4938.8932.70
3.Urbańczyk Aleksandra87Trójka Łódź2:22.012:17.6287129.0235.3840.0033.22
4.Żołnowska Katarzyna90MZOS Płock2:22.852:18.0486329.8236.0440.3631.82
5.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa2:23.792:19.8882929.5835.5141.7133.08
Min ME Jun
6.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław2:24.962:22.5578430.5436.2142.3533.45
7.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk2:24.812:24.7474830.7935.9144.8133.23
8.Radlińska Marcelina93Orka Zamość2:24.192:24.7675730.6138.8641.7433.55


B-Finał
9.Sikora Paulina SO
Min-12 MEJun
93Unia Oświecim2:26.432:22.7278130.8036.8042.7432.38
10.Czerniak Monika92Bobry Debica2:28.542:24.4175431.1737.8342.2033.21
11.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch2:25.672:24.4775330.8538.4841.0034.14
12.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik2:25.592:25.1474230.4536.2443.1835.27
13.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice2:27.992:26.6272031.1837.8944.2733.28
14.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole2:27.512:26.8171731.8536.9943.3234.65
15.Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice2:27.132:27.7071331.2839.2643.2633.90
16.Kowalska Agata93Polonia W-wa2:28.962:30.1468731.4337.8347.9132.97


17.


Mózgowska Jagoda SK


90


Bobry Debica


2:29.38


681


30.76


39.02


42.74


36.86
18.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź2:30.0067232.7637.0944.1136.04
19.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań2:30.6966332.8237.9244.3135.64
20.Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków2:31.0865832.4940.2541.8636.48
21.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.2:31.5765233.0238.8942.9936.67
22.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań2:31.9464731.7938.4145.5936.15
23.Kilich Agata92Sambor Tczew2:32.1264533.5537.6746.4834.42
24.Sadło Kamila94AVIA Świdnik2:32.1364531.3637.3850.3033.09
25.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa2:32.2564331.2041.3245.1534.58
26.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław2:32.4164132.6339.6042.7637.42
27.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław2:32.5463932.9039.3545.4534.84
28.Misztal Dominika94REKIN W-wa2:34.6661330.5241.8546.5935.70
29.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław2:34.8461131.8939.7247.0636.17
30.Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole2:35.8260034.4340.8644.6935.84
31.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw2:36.5159233.1640.8047.1935.36
32.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó2:36.5259232.8042.6645.5835.48
33.Zacharska Inga94REKIN W-wa2:36.8558833.3641.3545.6436.50
34.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa2:37.0458631.9841.1447.0336.89
35.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.2:38.6156932.9540.1248.6736.87
36.Modelska Justyna88Ikar Mielec2:39.1656333.7639.6646.8738.87
37.Nawrocka Manuela90Trójka Czêstoch2:39.3356133.5039.7847.6138.44
38.Matyaszek Anna94REKIN W-wa2:40.0855333.3641.8847.9536.89
39.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.2:40.9754432.6843.5946.6838.02
40.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.2:41.0154433.3142.3849.4635.86
41.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka2:43.8751634.9542.8648.3837.68
42.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.2:44.5950936.9643.2147.7636.66
43.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.2:45.5350033.3841.8050.5839.77
44.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.2:46.1349533.6742.4351.0039.03
45.Zyga Paulina94Nawa Skierniewi2:47.1348635.3342.6250.9538.23
46.Kucharska Karolina88Start Łódź2:50.3945934.1543.8849.5242.84
47.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.2:53.8643233.1842.6354.1143.94


<< TOP >>
Nr  30
08-04-05
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2007 2:00.32
2:01.40
Wójt Łukasz
PZPBangkok


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m150m200m
1.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.2:08.572:03.7688327.0830.7236.5629.40
2.Cieślak Marcin SK92Warszawianka2:07.962:05.8584026.5432.7337.3829.20
RP Jun 16-lat, Min Młodz MŚw
3.Matczak Mateusz89Trójka Łódź2:08.162:05.9983727.6031.9436.9429.51
4.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów2:09.762:08.8978227.4733.4237.7330.27
5.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice2:08.952:09.0478126.7833.6938.4030.17
6.Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań2:09.972:09.6076927.1133.1938.8430.46
7.Certa Maciej91Wisła Puławy2:09.342:09.9877427.0033.3238.4831.18
8.Stachura Maciej SK91Zryw Opole2:09.952:10.0176328.7134.7337.3029.27


B-Finał
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz2:12.222:10.4575427.1033.5038.9230.93
10.Mikołajewski Mariusz90Polonia W-wa2:10.352:11.6475627.9534.1838.8030.71
11.Krzywiecki Tomasz89MKP Szczecin2:12.922:12.5471928.3035.4038.6730.17
12.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice2:13.942:12.6171828.0534.1838.6631.72
13.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław2:13.952:13.0471127.9034.5539.4031.19
14.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi2:13.622:13.9470128.6135.1237.8932.32
15.Klupa Michał SK90Jordan Kraków2:13.022:13.9571128.3234.3940.0231.22
16.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław2:12.782:15.0371528.4233.7040.7032.21


17.


Świetlicki Daniel


90


PZP


2:14.12


694


28.42


34.21


40.00


31.49
18.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz2:14.9068228.8434.0241.1430.90
19.Rząsa Michał88AZSAWF Gdańsk2:15.0268028.6933.8341.3831.12
20.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole2:15.2267728.0735.6039.7231.83
21.Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław2:15.4267429.0735.7939.0931.47
22.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa2:15.7266928.5735.4940.1231.54
23.Kwaśkiewicz Marcin89Śląsk Wrocław2:15.9966528.6035.3140.6531.43
24.Żołnowski Krzysztof SO90Aqua Bydgoszcz2:16.8965228.0734.5042.3032.02
25.Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.2:17.1664929.0335.6939.0433.40
26.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa2:17.5864328.2837.7939.5831.93
27.Wojszko Patryk88AZSAWF Wrocław2:17.7564028.7336.5942.0730.36
28.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.2:17.8863839.3532.05
29.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las2:19.4661738.9432.08
30.Janiszewski Maciej89Flota Gdynia2:19.7161428.7335.3941.0634.53
31.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań2:20.2560741.6033.35
32.Polak Daniel SO91Unia Oświecim2:21.3259329.3236.5841.9933.43
33.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec2:21.6758829.5036.8443.3431.99
34.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.2:21.7158829.0036.4843.6932.54
35.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław2:22.5857743.6031.46
36.Kliza Mateusz94AVIA Świdnik2:24.6555342.7733.34
37.Matryba Paweł94REKIN W-wa2:24.7655231.3036.5743.5333.36
38.Kêpka Maciej94REKIN W-wa2:25.0254941.7934.08
39.Harabin Mateusz90ARKA Kielce2:25.1454742.8034.10
40.Janas Krzysztof93REKIN W-wa2:25.4254446.1031.77
41.Wypych Filip91Trójka Łódź2:25.5854229.0037.73
42.Wasil Sebastian94AVIA Świdnik2:27.6452032.1538.8843.3433.27
43.Opalski Marcin93REKIN W-wa2:28.4451229.4238.5547.1333.34
44.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec2:35.0544933.2540.2848.4833.04
45.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole2:35.1044830.2239.8646.2938.73
46.Ozga Adrian94Bobry Debica2:39.0641635.6040.2048.3334.93
NWDominiak Marcin90Warszawianka
NWWójt Łukasz82PZP


<< TOP >>
Nr  31
08-04-06
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006   55.33
   55.24
Korc Agata
AZWROBudapeszt


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Wilk Katarzyna SK92Jordan Kraków57.8356.9285427.5129.41
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
2.Bochyńska Sonia90JuniorKluczbork58.4457.5182827.4430.07
3.Baranowska Magdalena93Solex Lebork58.6058.3979127.6630.73
4.Budzis Joanna90Polonia W-wa58.9058.4778828.2530.22
5.Miałka Monika89Warszawianka58.9958.4878727.7930.69
6.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole59.2058.6678028.3530.31
7.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa59.3058.7777628.4430.33
8.Korc Agata86AZSAWF Wrocław58.811:04.2177425.4738.74


B-Finał
9.Kawecka Anna92ARKA Kielce59.4459.2475828.3930.85
10.Majda Aleksandra90AZSAWF Wrocław1:00.5559.3375428.7030.63
11.Miłosz Marianna  SG92AZSAWF Gdańsk59.9959.5074828.6030.90
12.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa1:00.0359.6474228.9430.70
13.Włostowska Karina9111-tka Jelenia59.8559.8173629.0230.79
14.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź1:00.571:00.3171829.1631.15
Nitka Aleksandra SO93Unia Oświecim1:00.391:00.3171828.7531.56
16.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia59.671:01.4574128.1133.34


17.


Zwiejska Agata


89


Delfin Toruń


1:00.18


Skreśl


723


29.06


31.12
18.Biskupska Alina88AZSAWF Wrocław1:00.8170029.3931.42
19.Olejniczak Agata92MZOS Płock1:00.9169729.2531.66
20.Szula Paulina91AZSAWF Katowice1:00.9269729.3031.62
21.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa1:01.0269329.4631.56
22.Kokot Marta89Polonia W-wa1:01.1368929.2131.92
23.Stawicka Joanna93Zryw Opole1:01.1768829.6831.49
24.Rutkowska Kornelia88MKP Szczecin1:01.3268329.3232.00
25.Piasecka Marta SK91AZSAWF Katowice1:01.5667529.6831.88
26.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk1:01.6067429.8331.77
27.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock1:01.7067029.3532.35
28.Hałaczek Barbara92Trójka Łódź1:02.0765829.9932.08
29.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań1:02.1165729.5732.54
30.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice1:02.1265729.2932.83
31.Wąsiakowska Weronika SK90Warszawianka1:02.1365730.1232.01
32.Głowacka Ewa90Warszawianka1:02.2365330.5031.73
33.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim1:02.2465330.0832.16
34.Mazurkiewicz Aleksandra  SR94Victoria Racibó1:02.2765230.1132.16
35.Krzemińska Mariola  SR92MMKS Kedź-K.1:02.3565029.7832.57
36.Piotrowska Karolina91AZSAWF Wrocław1:02.4264730.3532.07
37.Pietrzak Sandra89AZSAWF Katowice1:02.4664629.6132.85
38.Iwankowska Anna91Polonia W-wa1:02.5964230.4332.16
39.Rachwał Helena  SP88Olimpia Poznań1:02.7063929.6633.04
40.Burdelak Agnieszka91AZSAWF Wrocław1:02.9263230.3832.54
41.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.1:02.9763129.8933.08
42.Kowalska Agata93Polonia W-wa1:03.0063030.1532.85
43.Misztal Dominika94REKIN W-wa1:03.3661930.2933.07
44.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław1:03.3861831.0032.38
45.Kajtoch Sabina SR90Zryw Opole1:03.4761631.3232.15
46.Nawrocka Manuela90Trójka Czêstoch1:03.8760430.5533.32
47.Czerniak Gabriela91Wisła Puławy1:03.9160330.7633.15
48.Zera Patrycja89Polonia W-wa1:03.9360330.7633.17
49.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.1:04.1759630.3633.81
50.Słopiecka Maja94ARKA Kielce1:04.2459430.8033.44
51.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka1:04.3059231.1733.13
52.Zacharska Inga94REKIN W-wa1:04.3759030.4533.92
53.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.1:04.5158730.2734.24
54.Kijewska Kaja94ARKA Kielce1:04.9057630.8534.05
55.Wawrzynkiewicz Adrianna91Polonia W-wa1:05.1656930.9634.20
56.Jackowska Adrianna93Warszawianka1:05.1856931.2833.90
57.Szumigaj Karolina89Orka Zamość1:05.4956131.1234.37
58.Plak Agnieszka89Orlik Lublin1:05.5156031.4034.11
59.Pałka Ewa89MKP Szczecin1:05.8255231.9633.86
60.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław1:06.5253531.5634.96
61.Jochim Aleksandra92Śląsk Wrocław1:07.0652231.5335.53
62.Ptasińska Olga88Polonia W-wa1:07.3351631.8435.49
63.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.1:07.3651531.9735.39
64.Remblewska Anna89Start Łódź1:17.6633636.1941.47
NWBarzycka Paulina86Olimpia Lublin


<< TOP >>
Nr  32
08-04-06
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005   49.16
   49.23
Gąsior Łukasz
POWARDebica


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Gąsior Łukasz86AZS AWF W-wa51.3250.1089623.6926.41
2.Załuski Kajetan87AZS Zielona G.52.0750.2388923.7726.46
3.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa51.3550.7586224.3926.36
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
4.Witkowski Michał84AZS AWF W-wa51.8750.8085923.8726.93
5.Jasiński Jakub87AZS Zielona G.51.6451.4083024.4726.93
6.Gêgotek Piotr84AZSAWF Katowice51.4851.5882624.1827.40
7.Wilk Robert86AZSAWF Katowice51.8151.7081524.9426.76
8.Wilk Krzysztof SK89Jordan Kraków52.2052.3879225.0127.37


B-Finał
9.Iwaniuk Damian87AZS AWF W-wa52.7852.4478125.3327.11
10.Gnela Wojciech88AZSAWF Katowice52.5052.4578125.3927.06
11.Gimiński Łukasz86AZS AWF W-wa52.5952.6277425.5827.04
12.Otłowski Aleksy SK91Warszawianka53.2352.7376825.5527.18
13.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec53.1952.8776225.6227.25
14.Bogulski Bartłomiej92Juvenia Wrocław53.1453.0175625.5227.49
15.Majewski Michał85AZSAWF Gdańsk52.9053.1376125.6627.47
16.Luftman Adam91SłowiankaGorzów53.3553.2274725.4027.82


17.


Unold Marcin


86


AZSAWF Katowice


50.78


Skreśl


860


24.74


26.04
18.Przyborowski Piotr93MZOS Płock53.4873625.7927.69
19.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk53.5073625.8427.66
20.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz53.6173126.3527.26
21.Dąbrowski Filip88AZSAWF Katowice53.6473026.0427.60
22.Zieliński Dawid92MKP Szczecin53.7572525.8927.86
23.Kasza Sebastian89Jedynka Łódź53.8572126.1627.69
24.Kawêcki Radosław91KORNER Ziel.G.53.8872025.7628.12
25.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk54.0371425.8928.14
26.Winiewicz Michał88AZSAWF Wrocław54.1271125.5128.61
27.Karpeta Piotr87Śląsk Wrocław54.1770926.1528.02
28.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim54.3470225.6728.67
29.Wielechowski Piotr SO89Unia Oświecim54.4169926.1228.29
30.Pelc Krzysztof SR91Manta Jelcz-Las54.4369826.2328.20
31.Bucki Paweł86AZSAWF Katowice54.4769726.1928.28
32.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław54.5169526.6627.85
33.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy54.5269526.5527.97
34.Zieja Dawid  SO89Unia Oświecim54.6768926.6428.03
35.Kleszczyński Paweł91MKP Szczecin54.7468726.5528.19
36.Kwiatkowski Przemysław92Trójka Łódź55.0267627.0427.98
37.Dominiak Marcin90Warszawianka55.0367626.3528.68
38.Szamotulski Wojciech91SłowiankaGorzów55.0667526.3628.70
39.Charyna Wojciech89KORNER Ziel.G.55.1167326.5828.53
40.Ziêba Łukasz89Flota Gdynia55.1567126.6328.52
41.Łodyga Wiktor SR90Zryw Opole55.1867026.6228.56
42.Bor Radosław93KORNER Ziel.G.55.2866727.2428.04
43.Janas Krzysztof93REKIN W-wa55.3166626.4628.85
44.Cieślak Tomasz90Polonia W-wa55.3866327.0128.37
45.Pastwiński Konrad92Trójka Łódź55.4366126.9328.50
46.Żyznowski Michał92MZOS Płock55.4866027.1628.32
47.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.55.7265127.0628.66
48.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia55.7764926.7928.98
49.Lewaszow Hubert92KORNER Ziel.G.55.8764627.0428.83
50.Gradoń Jakub90Śląsk Wrocław55.9464326.5329.41
51.Kandulski Daniel91MKP Szczecin56.0464027.1028.94
52.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń56.1563626.7229.43
53.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi56.2263426.7429.48
54.Harabin Mateusz90ARKA Kielce56.2563327.0229.23
55.Janas Piotr90Warszawianka56.3662927.3629.00
56.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa56.3762926.8829.49
57.Pąchalski Tomasz86AZSAWF Katowice56.4762526.1630.31
58.Latos Wojciech90Aqua Bydgoszcz56.5062427.3229.18
59.Walczak Joachim89Warszawianka56.5762226.8229.75
60.Siński Mateusz94REKIN W-wa56.6761927.2729.40
61.Najborowski Paweł92KORNER Ziel.G.56.8561327.1329.72
62.Gawroński Michał90Bobry Debica57.1760327.7229.45
63.Handke Paweł87AZSAWF Wrocław57.2959927.3229.97
64.Pietrzyk Patryk92Start Łódź57.5259227.4930.03
65.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec57.6258927.6729.95
66.Puchacz Jacek91Olimpia Lublin57.6358827.2130.42
67.Pawlak Radosław89Start Łódź57.7058627.6430.06
68.Maciejewski Adam87Delfin Toruń57.7258627.6630.06
69.Rzadkowski Daniel94Olimpijczyk Suw58.0957427.6830.41
70.Kêcik Łukasz94Lublinianka58.1157427.8630.25
71.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź58.6655827.9530.71
72.Fara Kacper94Bobry Debica58.7355628.2530.48
73.Fronia Kamil9211-tka Jelenia58.8655228.0430.82
74.Tworzewski Adrian93KSZO Ostrowiec59.0754627.8331.24
75.Sobstyl Jan89Orlik Lublin59.2054328.3330.87
76.Bielawski Michał93REKIN W-wa59.3054028.2731.03
77.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław59.6952928.4431.25
78.Matryba Paweł94REKIN W-wa1:00.0452028.8031.24
79.Rdzeń Rafał89Start Łódź1:00.3851228.4831.90
80.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole1:00.4151128.9331.48
81.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa1:01.1349329.5531.58
82.Mayer Robert91KORNER Ziel.G.1:01.2049128.8632.34
NWDêbowski Patryk91Aqua Bydgoszcz
NWHaas Mateusz88AZSAWF Wrocław
NWSławiński Mateusz86AZSAWF Wrocław


<< TOP >>
Nr  33
08-04-06
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2005 1:08.54
1:09.01
Kamińska Beata
AZGDAMontreal


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Kamińska Beata80AZSAWF Gdańsk1:11.711:10.1187333.0437.07
2.Kowalczyk Anna88AZS Zielona G.1:12.811:11.2683233.2538.01
3.Ostrowska Agnieszka  SR90Wodnik Rawicz1:12.881:11.6381934.5537.08
4.Hryniewicz Luiza90Trójka Łódź1:12.691:11.7881433.2838.50
5.Prêdecka Iwona SO89Unia Oświecim1:13.021:12.9877434.8938.09
6.Zachoszcz Paulina93Znicz Koszalin1:13.771:13.5675634.6338.93
7.Szydło Paulina92Juvenia Wrocław1:13.811:13.6675335.4938.17
8.Dulian Katarzyna87Victoria Racibó1:13.931:13.6775334.7038.97


B-Finał
9.Jamborska Ewa SO89Unia Oświecim1:15.131:14.2173635.7338.48
10.Marczak Monika SO91MOSM Tychy1:15.801:14.3773134.5339.84
11.Ścieszko Ewa90Start Łódź1:15.901:14.4073135.2039.20
12.Bieńkowska Wiktoria93Jedynka Elbląg1:14.491:14.7372835.2539.48
13.Janczewska Anna91Polonia W-wa1:14.921:14.8271834.5340.29
14.Sêktas Zuzanna93BUKS Warszawa1:15.941:15.1970835.6239.57
15.Stambuła Patrycja SO93Unia Oświecim1:17.521:16.7466637.0039.74
16.Podsiadła Agnieszka89Orlik Lublin1:17.981:17.8663736.8241.04


17.


Lewińska Karolina SO


93


Unia Oświecim


1:13.97


Skreśl


743


34.78


39.19
18.Poloczek Natalia  SR91Zryw Opole1:15.39Skreśl70234.9740.42
19.Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce1:15.87Skreśl68935.0940.78
20.Paluszek Weronika93Śląsk Wrocław1:15.94Skreśl68736.0239.92
21.Drab Magdalena92Trójka Czêstoch1:16.54Skreśl67135.7240.82
22.Dembniak Katarzyna90Victoria Racibó1:16.68Skreśl66736.0240.66
23.Stêpień Marta88AZSAWF Wrocław1:17.87Skreśl63737.2340.64
24.Swiec Maria91MKP Szczecin1:18.1962937.6040.59
25.Pieniążkiewicz Monika  SG92AZSAWF Gdańsk1:18.4762337.3841.09
26.Stopczyńska Sandra90Warszawianka1:18.4862236.1842.30
27.Górecka Ewelina88ARKA Kielce1:18.5862036.6741.91
28.Czerniak Monika92Bobry Debica1:19.2060637.7241.48
29.Dawidowicz Anna93Trójka Łódź1:19.3560237.9341.42
30.Wojdak Kamila89MKP Szczecin1:19.6259637.5742.05
31.Krasnowska Anna SR89MMKS Kedź-K.1:20.8057037.4843.32
32.Muller Anna SP92Warta Poznań1:21.2456138.4842.76
33.Kołacz Vivienne91MKP Szczecin1:22.1154338.0744.04
34.Kostecka Joanna89Zryw Opole1:23.1752339.1644.01
35.Tarnopolska Magdalena94Bobry Debica1:23.2152239.2843.93
36.Halicka Dorota89Warszawianka1:23.6051539.4844.12
37.Chrzuszcz Aleksandra88Start Łódź1:34.8535244.9949.86
NWCzerska Sandra90Warszawianka


<< TOP >>
Nr  34
08-04-06
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2006 1:02.12
1:01.57
Kuczko Sławomir
AZWARGorzów Wlkp


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.50m100m
1.Gałka Piotr88AZS AWF W-wa1:03.251:02.8187829.8432.97
2.Wolniak Sławomir SO88Unia Oświecim1:03.621:02.8587729.5433.31
3.Winogrodzki Mariusz87AZS AWF W-wa1:02.821:02.9687829.5433.42
4.Kuczko Sławomir85AZS AWF W-wa1:04.231:03.4985030.0333.46
5.Gorczyca Przemysław SR90AZSAWF Katowice1:04.521:04.6081030.0334.57
Min-12 ME Jun
6.Machnik Mikołaj93MOS Katowice1:05.671:05.0579130.2234.83
RP Jun-15lat
7.Jaworowski Marek86AZSAWF Wrocław1:05.711:05.3178130.6034.71
8.Rowiński Filip90Polonia W-wa1:05.151:05.5478730.2835.26


B-Finał
9.Pacholczyk Mateusz92KormoranOlsztyn1:06.031:04.9879330.7634.22
10.Kotynia Jakub88Start Łódź1:06.481:05.5177430.7034.81
11.Frankiewicz Piotr SK89KSZO Ostrowiec1:05.911:05.6676931.0134.65
12.Jasionowski Tomasz  SG89AZSAWF Gdańsk1:05.931:05.8376330.3935.44
13.Safrończyk Piotr88Juvenia Białyst1:06.241:06.0575530.3435.71
14.Gardziej Sebastian90Śląsk Wrocław1:06.151:06.2275230.9335.29
15.Jachowicz Piotr90Start Łódź1:06.621:06.3674531.8434.52
16.Guzik Jakub SK91Wodnik Krosno1:06.301:06.5874731.2235.36


17.


Duszyński Tomasz


76


Lublinianka


1:06.72


733


31.67


35.05
18.Kobus Kamil89MKP Szczecin1:07.0372331.5435.49
19.Świerzb Dariusz89Flota Gdynia1:07.0772131.2335.84
20.Szulich Dawid90DelfinLegionow1:07.1172030.9336.18
21.Stachura Maciej SK91Zryw Opole1:07.1371931.5535.58
22.Nasiłowski Damian91MKP Szczecin1:07.4570931.2636.19
23.Krawczyk Sebastian89Nawa Skierniewi1:07.7070131.3436.36
24.Dobosz Kamil92MZOS Płock1:08.0169231.7036.31
25.Grzejszczak Paweł90Polonia W-wa1:08.0968931.3536.74
26.Wypych Filip91Trójka Łódź1:08.2168632.0336.18
27.Pakuła Konrad85AZSAWF Katowice1:08.6467331.1237.52
28.Kołodziejski Mateusz92KORNER Ziel.G.1:08.7167132.0436.67
Brodowski Igor92Polonia W-wa1:08.7167132.1236.59
30.Białek Piotr SP92Warta Poznań1:08.8966632.3736.52
31.Klimczak Artur89Start Łódź1:09.1265931.7837.34
32.Skorulski Maciej91MMKS Kedź-K.1:09.1465831.3037.84
33.Waliszewski Daniel91MZOS Płock1:09.3065433.0036.30
34.Swierczek Bartłomiej SO90Górnik Radlin1:09.3265331.9037.42
35.Paczkowski Damian87Polonia W-wa1:09.5164830.9138.60
36.Rokita Michał93AZSAWF Katowice1:10.2962732.5837.71
37.Zawadzki Krzysztof88AZSAWF Wrocław1:10.3762432.1038.27
38.Klecha Dawid SO91Górnik Radlin1:11.1260532.2238.90
39.Zych Jakub SK90Jordan Kraków1:11.6359233.1938.44
40.Wiśniowski Tomasz90SłowiankaGorzów1:11.7958832.6539.14
41.Paczkowski Jacek91KORNER Ziel.G.1:12.9156133.5539.36
42.Kêpka Maciej94REKIN W-wa1:13.7054434.5039.20
43.Osiński Szymon94Delfinek Łuków1:13.7854234.5639.22
44.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw1:13.7954233.4240.37
45.Dąbrowski Mateusz92Nawa Skierniewi1:14.7052234.4540.25
46.Głuszek Łukasz93Śląsk Wrocław1:14.9151834.7640.15
47.Treliński Bartosz94Orka Jedrzejów1:15.8949834.4541.44
48.Turkowski Michał89Jedynka Łódź1:16.5348534.7741.76
DYSKW.Dyrek Mateusz SK91Jordan Kraków
NWPik Paweł88Orlik Lublin
NWTyniec Bartłomiej89Orlik Lublin


<< TOP >>
Nr  35
08-04-06
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2006   26.83Urbańczyk AleksandraTRLODOstrowiec Św.


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Dowgiert Anna90Juvenia Białyst28.1727.81839
2.Gembicka Małgorzata85AZSAWF Wrocław28.5827.93828
3.Radlińska Marcelina93Orka Zamość28.7228.29797
Min ME Jun
4.Ptasińska Katarzyna90Polonia W-wa28.7128.76762
5.Żak Dominika89AZS AWF W-wa28.7228.78762
6.Czerniak Gabriela91Wisła Puławy29.2428.86751
7.Gołebiowska Joanna82AZS AWF W-wa29.0229.24738
8.Butkiewicz Olga93BUKS Warszawa29.3529.76714


B-Finał
9.Kot Marta89UŚKS Ostrołêka29.5829.03738
10.Bochyńska Sonia90JuniorKluczbork29.4229.15728
11.Mazurek Karolina  SO89FALA Kraśnik29.6229.18726
12.Mendak Joanna89Olimpijczyk Suw29.5629.19725
13.Nowacka Aleksandra90Zryw Opole29.5029.26720
14.Kokot Marta89Polonia W-wa29.6829.66691
Gapińska Agnieszka84AZS AWF W-wa29.5829.66697
16.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim29.7029.88689


17.


Skutela Martyna


91


AZSAWF Katowice


29.71


688
Jagodzka Aleksandra SO91KORONA Kielce29.71688
19.Czerska Sandra90Warszawianka29.82680
20.Staszkiewicz Katarzyna90Śląsk Wrocław30.02667
21.Suchorska Beata88AZSAWF Wrocław30.05665
22.Sikora Paulina SO93Unia Oświecim30.06664
Skoczylas Izabela SO92Pałac Katowice30.06664
24.Łuczak Marlena92MKP Szczecin30.08663
25.Świtalska Martyna SP92Warta Poznań30.10662
26.Pustuła Agnieszka SO92Unia Oświecim30.11661
27.Włostowska Karina9111-tka Jelenia30.13660
28.Kwiatkowska Anna89Polonia W-wa30.17657
29.Cembrzyńska Anna SO91Unia Oświecim30.20655
30.Mózgowska Jagoda SK90Bobry Debica30.31648
31.Włostowska Kamila8911-tka Jelenia30.34646
32.Stefaniak Małgorzata SP92Warta Poznań30.43640
33.Podmajstrzy Joanna93Delfin Łódź30.44640
34.Fijałkowska Magdalena90AZSAWF Katowice30.46638
35.Kaczmarek Agnieszka SP90Astromal-Akwawi30.48637
36.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn30.58631
37.Misztal Dominika94REKIN W-wa30.63628
38.Kowalczyk Katarzyna88AquaPark Zakopa30.65627
39.Fabisiak Liliana89KORNER Ziel.G.31.08601
40.Kamińska Anna88Żak Biała Podl.31.14597
41.Jakóbczyk Hanna93MZOS Płock31.25591
Wójcik Aleksandra SK89Jordan Kraków31.25591
43.Szumigaj Karolina89Orka Zamość31.32587
44.Zbucka Paulina88Orlik Lublin31.37584
45.Małecka Agnieszka93Solex Lebork31.39583
46.Głowacka Ewa90Warszawianka31.45580
Czapla Magdalena92AZSAWF Katowice31.45580
48.Pszczolnik Monika  SG93AZSAWF Gdańsk31.51577
Hałaczek Barbara92Trójka Łódź31.51577
50.Lann Vel Lace Aleksandra94REKIN W-wa31.56574
51.Winogradów Beata  SR89Zryw Opole31.61571
52.Jackowska Adrianna93Warszawianka31.71566
53.Skrzydło Sara93Śląsk Wrocław31.75564
54.Zakrzewska Aleksandra94Olimpijczyk Suw31.78562
55.Pawlaczek Natalia93Zryw Opole31.80561
56.Czerniak Monika92Bobry Debica31.87557
57.Panek Agata93Solex Lebork31.92555
58.Kozakiewicz Marta90Juvenia Białyst31.95553
59.Olejniczak Agata92MZOS Płock32.04548
60.Nożewska Paulina89KORNER Ziel.G.32.05548
61.Nowak Alicja93MMKS Kedź-K.32.07547
62.Bajerkiewicz Patrycja88Start Łódź32.10545
63.Kucharska Karolina88Start Łódź32.35533
64.Matyaszek Anna94REKIN W-wa32.45528
65.Duchnowska Julita94Żak Biała Podl.32.90506
66.Stadnik Karolina89KORNER Ziel.G.33.90463
NWKorc Agata86AZSAWF Wrocław


<< TOP >>
Nr  36
08-04-06
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski1996   24.41Gałka KonradWIKRAOświecim


A-Finałr.KodElimin.FinałPkt.
1.Korzeniowski Paweł85AZS AWF W-wa25.1324.56881
2.Czerniak Konrad89Wisła Puławy24.5824.67878
3.Lewandowski Maciej86AZS AWF W-wa25.0824.72864
4.Babuchowski Marcin84Trójka Łódź25.2024.91844
5.Gawłowicz Krzysztof87AZSAWF Katowice25.5325.35801
6.Czarnecki Mikołaj89Orlik Lublin25.5825.37799
7.Grabowicz Łukasz90Aqua Bydgoszcz25.5325.48788
8.Tyszkowski Sebastian83AZSAWF Wrocław25.3425.60802


B-Finał
9.Kieruj Jakub88AZSAWF Katowice25.5925.66778
10.Jedrzejewski Grzegorz88KSZO Ostrowiec25.8625.75764
11.Bziuk Wojciech87MZOS Płock25.8325.86757
12.Sokulski Jacek91Śląsk Wrocław26.0425.99743
13.Dembniak Paweł  SR89Victoria Racibó25.9426.13747
14.Rzeczkowski Piotr90Gigant Wrocław25.9326.21748
15.Paszek Marcin89Warta Poznań26.2426.73722
16.Zawadka Michał89Warszawianka26.2928.53718


17.


Wiśniewski Bartosz


87


AZSAWF Katowice


25.87


Skreśl


753
18.Kierzkowski Mateusz87AZSAWF Gdańsk26.20Skreśl725
19.Konarzewski Jan88Warszawianka26.26Skreśl720
20.Szymankiewicz Norbert SP88Olimpia Poznań26.31716
21.Brygoła Wojciech86Orlik Lublin26.34714
22.Jabłoński Marcin90Juvenia Białyst26.39710
23.Soborski Kamil88Start Łódź26.41708
24.Tarczyński Marcin90Polonia W-wa26.43706
25.Wróblewski Dawid90Znicz Koszalin26.52699
26.Bulak Michał92Orka Zamość26.56696
Szymborski Łukasz88Delfin Toruń26.56696
28.Zawada Mateusz92Solex Lebork26.65689
29.Mróz Marek83AZSAWF Katowice26.66688
30.Wołodźko Maciej9311-tka Jelenia26.76681
31.Szubert Bartosz88MOSiR Sopot26.83675
32.Certa Maciej91Wisła Puławy26.87672
33.Wojszko Patryk88AZSAWF Wrocław26.92669
34.Meller Olaf  SG92AZSAWF Gdańsk26.95666
35.Oleasz Michał91AZSAWF Wrocław27.00663
36.Machniewicz Radosław SO91Sambor Tczew27.04660
37.Bucki Paweł86AZSAWF Katowice27.06658
38.Gajda Mateusz93Nawa Skierniewi27.11655
39.Gniadek Damian93Trójka Łódź27.14652
40.Matuszczak Grzegorz91KORNER Ziel.G.27.15652
41.Niewiński Marcin91AZS AWF W-wa27.21647
42.Rutkowski Szymon88AZS AWF W-wa27.37636
43.Smoliński Jan SO90Unia Oświecim27.43632
44.Musiałowski Michał88Astromal-Akwawi27.55624
45.Janas Krzysztof93REKIN W-wa27.58622
46.Siwuchowicz Michał SP89Warta Poznań27.65617
47.Choiński Michał90VictoriaJózefów27.70614
48.Wilamowski Bartłomiej91Nawa Skierniewi27.88602
49.Rdzeń Rafał89Start Łódź27.89601
50.Odomirski Tomasz SK91Jordan Kraków27.91600
51.Jóźwiak Radosław89Delfin Toruń27.95597
52.Pawlak Radosław89Start Łódź28.13586
53.Pieczara Michał92Aqua Bydgoszcz28.25578
54.Harabin Mateusz90ARKA Kielce28.26578
55.Mosiêżny Mateusz92SłowiankaGorzów28.33573
56.Stebnicki Dawid SO90Unia Oświecim28.41569
57.Opalski Marcin93REKIN W-wa28.60557
58.Ursatyev Stanislav91Zryw Opole28.99535
59.Siński Mateusz94REKIN W-wa29.21523
60.Gawroński Michał90Bobry Debica29.51507
61.Kordala Maciej93Olimpijczyk Suw29.67499
62.Treliński Bartosz94Orka Jedrzejów29.94486
63.Fronia Kamil9211-tka Jelenia29.95485
64.Dzieniszewski Michał94Kochłowiczanka30.63454
DYSKW.Przyborowski Piotr93MZOS Płock
NWŁuczak Piotr92AZSAWF Katowice


<< TOP >>
Nr  37
08-04-06
800m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2004 8:35.94
8:35.98
Jedrzejczak Otylia
AZWARRijeka


r.KodCzasPkt.
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin8:53.25833
100m:
200m:
1:04.69
2:12.51
1:04.69
1:07.82
300m:
400m:
3:20.61
4:28.55
1:08.10
1:07.94
500m:
600m:
5:35.58
6:42.87
1:07.03
1:07.29
700m:
800m:
7:49.88
8:53.25
1:07.01
1:03.37
2.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa8:53.31833
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
1:04.70
2:12.73
1:04.70
1:08.03
300m:
400m:
3:20.93
4:28.63
1:08.20
1:07.70
500m:
600m:
5:36.21
6:43.64
1:07.58
1:07.43
700m:
800m:
7:50.74
8:53.31
1:07.10
1:02.57
3.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec8:54.94825
100m:
200m:
1:04.99
2:12.74
1:04.99
1:07.75
300m:
400m:
3:20.73
4:28.58
1:07.99
1:07.85
500m:
600m:
5:35.81
6:43.10
1:07.23
1:07.29
700m:
800m:
7:50.28
8:54.94
1:07.18
1:04.66
4.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów8:59.55804
100m:
200m:
1:04.96
2:13.52
1:04.96
1:08.56
300m:
400m:
3:21.90
4:29.71
1:08.38
1:07.81
500m:
600m:
5:38.04
6:46.20
1:08.33
1:08.16
700m:
800m:
7:54.19
8:59.55
1:07.99
1:05.36
5.Gawełczyk Dominika SK91AZSAWF Katowice9:02.68790
100m:
200m:
1:04.92
2:13.26
1:04.92
1:08.34
300m:
400m:
3:21.47
4:29.39
1:08.21
1:07.92
500m:
600m:
5:37.81
6:46.60
1:08.42
1:08.79
700m:
800m:
7:55.37
9:02.68
1:08.77
1:07.31
6.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań9:10.44757
100m:
200m:
1:05.21
2:14.23
1:05.21
1:09.02
300m:
400m:
3:23.73
4:33.28
1:09.50
1:09.55
500m:
600m:
5:42.79
6:52.57
1:09.51
1:09.78
700m:
800m:
8:02.21
9:10.44
1:09.64
1:08.23
7.Cisowska Aleksandra SO89Unia Oświecim9:13.97743
100m:
200m:
1:05.97
2:14.62
1:05.97
1:08.65
300m:
400m:
3:23.45
4:33.19
1:08.83
1:09.74
500m:
600m:
5:43.27
6:54.14
1:10.08
1:10.87
700m:
800m:
8:04.40
9:13.97
1:10.26
1:09.57
8.Siuda Katarzyna85Unia Oświecim9:14.03743
100m:
200m:
1:06.78
2:16.70
1:06.78
1:09.92
300m:
400m:
3:26.33
4:36.09
1:09.63
1:09.76
500m:
600m:
5:45.78
6:55.66
1:09.69
1:09.88
700m:
800m:
8:05.41
9:14.03
1:09.75
1:08.62
9.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa9:15.49737
100m:
200m:
1:04.85
2:13.76
1:04.85
1:08.91
300m:
400m:
3:23.51
4:33.67
1:09.75
1:10.16
500m:
600m:
5:44.47
6:55.79
1:10.80
1:11.32
700m:
800m:
8:06.58
9:15.49
1:10.79
1:08.91
10.Wikieł Manuela SSz92UŚKS Ostrołêka9:15.80736
100m:
200m:
1:04.35
2:13.09
1:04.35
1:08.74
300m:
400m:
3:22.99
4:33.33
1:09.90
1:10.34
500m:
600m:
5:44.31
6:55.85
1:10.98
1:11.54
700m:
800m:
8:07.05
9:15.80
1:11.20
1:08.75
11.Kalinowska Iga89MKP Szczecin9:21.93712
100m:
200m:
1:06.80
2:16.40
1:06.80
1:09.60
300m:
400m:
3:26.63
4:36.89
1:10.23
1:10.26
500m:
600m:
5:47.80
6:59.46
1:10.91
1:11.66
700m:
800m:
8:11.03
9:21.93
1:11.57
1:10.90
12.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz9:29.96682
100m:
200m:
1:06.39
2:17.72
1:06.39
1:11.33
300m:
400m:
3:29.37
4:41.26
1:11.65
1:11.89
500m:
600m:
5:54.69
7:08.04
1:13.43
1:13.35
700m:
800m:
8:20.95
9:29.96
1:12.91
1:09.01
13.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole9:31.00678
100m:
200m:
1:08.21
2:20.35
1:08.21
1:12.14
300m:
400m:
3:32.70
4:44.41
1:12.35
1:11.71
500m:
600m:
5:56.59
7:08.84
1:12.18
1:12.25
700m:
800m:
8:20.78
9:31.00
1:11.94
1:10.22
14.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim9:34.19667
100m:
200m:
1:07.21
2:18.25
1:07.21
1:11.04
300m:
400m:
3:29.56
4:42.16
1:11.31
1:12.60
500m:
600m:
5:55.50
7:09.05
1:13.34
1:13.55
700m:
800m:
8:22.62
9:34.19
1:13.57
1:11.57
15.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn9:39.44649
100m:
200m:
1:07.73
2:19.92
1:07.73
1:12.19
300m:
400m:
3:32.84
4:46.07
1:12.92
1:13.23
500m:
600m:
5:59.28
7:13.03
1:13.21
1:13.75
700m:
800m:
8:26.97
9:39.44
1:13.94
1:12.47
16.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań9:41.37643
100m:
200m:
1:07.94
2:19.15
1:07.94
1:11.21
300m:
400m:
3:31.20
4:44.70
1:12.05
1:13.50
500m:
600m:
5:58.58
7:12.90
1:13.88
1:14.32
700m:
800m:
8:28.30
9:41.37
1:15.40
1:13.07
17.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce9:42.18640
100m:
200m:
1:07.85
2:20.16
1:07.85
1:12.31
300m:
400m:
3:33.10
4:46.91
1:12.94
1:13.81
500m:
600m:
6:01.88
7:16.96
1:14.97
1:15.08
700m:
800m:
8:31.83
9:42.18
1:14.87
1:10.35
18.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk9:42.70638
100m:
200m:
1:08.30
2:20.49
1:08.30
1:12.19
300m:
400m:
3:33.14
4:46.82
1:12.65
1:13.68
500m:
600m:
6:02.32
7:18.44
1:15.50
1:16.12
700m:
800m:
8:32.75
9:42.70
1:14.31
1:09.95
19.Stawicka Joanna93Zryw Opole9:43.07637
100m:
200m:
1:09.01
2:21.41
1:09.01
1:12.40
300m:
400m:
3:34.29
4:48.26
1:12.88
1:13.97
500m:
600m:
6:02.77
7:16.81
1:14.51
1:14.04
700m:
800m:
8:31.97
9:43.07
1:15.16
1:11.10
20.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec9:45.30630
100m:
200m:
1:08.95
2:21.26
1:08.95
1:12.31
300m:
400m:
3:34.48
4:48.43
1:13.22
1:13.95
500m:
600m:
6:02.65
7:17.80
1:14.22
1:15.15
700m:
800m:
8:32.52
9:45.30
1:14.72
1:12.78
21.Mongiało Magdalena88AZSAWF Wrocław9:45.99628
100m:
200m:
1:08.46
2:20.41
1:08.46
1:11.95
300m:
400m:
3:33.22
4:46.86
1:12.81
1:13.64
500m:
600m:
6:01.30
7:15.87
1:14.44
1:14.57
700m:
800m:
8:31.49
9:45.99
1:15.62
1:14.50
22.Pożarowszczyk Beata91AZSAWF Wrocław10:00.35584
100m:
200m:
1:07.37
2:19.42
1:07.37
1:12.05
300m:
400m:
3:34.28
4:51.17
1:14.86
1:16.89
500m:
600m:
6:08.61
7:26.15
1:17.44
1:17.54
700m:
800m:
8:44.04
10:00.35
1:17.89
1:16.31
23.Sêdłak Katarzyna94Orka Zamość10:03.05576
100m:
200m:
1:10.45
2:25.79
1:10.45
1:15.34
300m:
400m:
3:41.65
4:58.12
1:15.86
1:16.47
500m:
600m:
6:14.80
7:30.70
1:16.68
1:15.90
700m:
800m:
8:47.08
10:03.05
1:16.38
1:15.97
24.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa10:06.70565
100m:
200m:
1:11.91
2:28.75
1:11.91
1:16.84
300m:
400m:
3:46.14
5:02.75
1:17.39
1:16.61
500m:
600m:
6:17.95
7:35.21
1:15.20
1:17.26
700m:
800m:
8:52.90
10:06.70
1:17.69
1:13.80
25.Pałka Ewa89MKP Szczecin10:17.45536
100m:
200m:
1:12.52
2:29.59
1:12.52
1:17.07
300m:
400m:
3:47.53
5:05.90
1:17.94
1:18.37
500m:
600m:
6:24.45
7:43.29
1:18.55
1:18.84
700m:
800m:
9:01.47
10:17.45
1:18.18
1:15.98
26.Skrzypiec Sabina  SR90RMKS Rybnik10:19.99530
100m:
200m:
1:11.08
2:28.09
1:11.08
1:17.01
300m:
400m:
3:46.03
5:05.08
1:17.94
1:19.05
500m:
600m:
6:24.25
7:44.27
1:19.17
1:20.02
700m:
800m:
9:03.42
10:19.99
1:19.15
1:16.57
27.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno10:20.15529
100m:
200m:
1:12.11
2:29.22
1:12.11
1:17.11
300m:
400m:
3:47.48
5:06.24
1:18.26
1:18.76
500m:
600m:
6:25.71
7:45.08
1:19.47
1:19.37
700m:
800m:
9:04.52
10:20.15
1:19.44
1:15.63
28.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań10:22.90522
100m:
200m:
1:10.41
2:27.71
1:10.41
1:17.30
300m:
400m:
3:45.85
5:05.21
1:18.14
1:19.36
500m:
600m:
6:24.84
7:44.70
1:19.63
1:19.86
700m:
800m:
9:05.86
10:22.90
1:21.16
1:17.04
29.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka10:32.88498
100m:
200m:
1:12.21
2:30.00
1:12.21
1:17.79
300m:
400m:
3:48.57
5:10.75
1:18.57
1:22.18
500m:
600m:
6:33.71
7:56.09
1:22.96
1:22.38
700m:
800m:
9:16.32
10:32.88
1:20.23
1:16.56
30.Zyga Paulina94Nawa Skierniewi10:36.42490
100m:
200m:
1:11.98
2:30.17
1:11.98
1:18.19
300m:
400m:
3:50.52
5:11.47
1:20.35
1:20.95
500m:
600m:
6:32.67
7:54.99
1:21.20
1:22.32
700m:
800m:
9:17.53
10:36.42
1:22.54
1:18.89
31.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław10:47.37465
100m:
200m:
1:14.89
2:35.77
1:14.89
1:20.88
300m:
400m:
3:57.01
5:19.08
1:21.24
1:22.07
500m:
600m:
6:41.25
8:03.94
1:22.17
1:22.69
700m:
800m:
9:26.65
10:47.37
1:22.71
1:20.72
32.Sałata Joanna88Orlik Lublin11:10.55419
100m:
200m:
1:14.21
2:37.31
1:14.21
1:23.10
300m:
400m:
4:02.62
5:28.62
1:25.31
1:26.00
500m:
600m:
6:55.43
8:21.33
1:26.81
1:25.90
700m:
800m:
9:46.35
11:10.55
1:25.02
1:24.20


<< TOP >>
Nr  38
08-04-06
1500m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
200714:45.94
15:13.16
Sawrymowicz Mateusz
MKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin15:09.59933
Min MKOl/FINA
100m:
200m:
300m:
400m:
58.88
1:59.68
2:59.97
4:00.22
58.88
1:00.80
1:00.29
1:00.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:00.58
6:00.84
7:01.26
8:02.13
1:00.36
1:00.26
1:00.42
1:00.87
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:02.99
10:03.80
11:05.17
12:06.39
1:00.86
1:00.81
1:01.37
1:01.22
1300m:
1400m:
1500m:
13:07.72
14:09.37
15:09.59
1:01.33
1:01.65
1:00.22
2.Hreniak Maciej  SO89Ruch Grudziądz15:12.18925
Min MKOl/FINA
100m:
200m:
300m:
400m:
58.92
2:00.13
3:00.70
4:01.38
58.92
1:01.21
1:00.57
1:00.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.29
6:03.46
7:04.39
8:05.62
1:00.91
1:01.17
1:00.93
1:01.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:06.86
10:08.53
11:09.90
12:11.56
1:01.24
1:01.67
1:01.37
1:01.66
1300m:
1400m:
1500m:
13:13.12
14:14.27
15:12.18
1:01.56
1:01.15
57.91
3.Stańczyk Przemysław85MKP Szczecin15:19.27904
100m:
200m:
300m:
400m:
59.37
2:01.13
3:03.25
4:05.26
59.37
1:01.76
1:02.12
1:02.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.43
6:09.49
7:11.08
8:12.36
1:02.17
1:02.06
1:01.59
1:01.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:13.35
10:14.37
11:15.73
12:17.00
1:00.99
1:01.02
1:01.36
1:01.27
1300m:
1400m:
1500m:
13:18.15
14:19.25
15:19.27
1:01.15
1:01.10
1:00.02
4.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn15:41.96840
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.83
2:04.08
3:06.06
4:08.36
1:00.83
1:03.25
1:01.98
1:02.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.95
6:13.21
7:15.08
8:18.51
1:02.59
1:02.26
1:01.87
1:03.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:21.76
10:25.66
11:29.76
12:33.83
1:03.25
1:03.90
1:04.10
1:04.07
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.92
14:41.13
15:41.96
1:04.09
1:03.21
1:00.83
5.Piątkowski Mateusz SO90Unia Oświecim15:43.05837
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.17
2:02.86
3:06.11
4:09.06
1:00.17
1:02.69
1:03.25
1:02.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.83
6:14.96
7:17.97
8:21.26
1:02.77
1:03.13
1:03.01
1:03.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:24.53
10:27.89
11:31.03
12:34.33
1:03.27
1:03.36
1:03.14
1:03.30
1300m:
1400m:
1500m:
13:37.89
14:41.41
15:43.05
1:03.56
1:03.52
1:01.64
6.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa15:47.79824
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.88
2:04.21
3:07.44
4:10.81
1:00.88
1:03.33
1:03.23
1:03.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.03
6:17.27
7:20.68
8:24.29
1:03.22
1:03.24
1:03.41
1:03.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:28.15
10:31.83
11:35.71
12:39.48
1:03.86
1:03.68
1:03.88
1:03.77
1300m:
1400m:
1500m:
13:43.08
14:46.33
15:47.79
1:03.60
1:03.25
1:01.46
7.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn15:56.42802
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.30
2:04.50
3:07.62
4:11.25
1:01.30
1:03.20
1:03.12
1:03.63
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.10
6:19.10
7:23.63
8:28.90
1:03.85
1:04.00
1:04.53
1:05.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.79
10:38.61
11:42.84
12:47.16
1:04.89
1:04.82
1:04.23
1:04.32
1300m:
1400m:
1500m:
13:51.56
14:55.83
15:56.42
1:04.40
1:04.27
1:00.59
8.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn15:59.47795
Min Młodz MŚw, Min ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.90
2:05.09
3:07.57
4:10.65
1:01.90
1:03.19
1:02.48
1:03.08
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.19
6:17.84
7:22.06
8:26.96
1:03.54
1:03.65
1:04.22
1:04.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:31.49
10:36.45
11:41.62
12:46.38
1:04.53
1:04.96
1:05.17
1:04.76
1300m:
1400m:
1500m:
13:51.33
14:55.91
15:59.47
1:04.95
1:04.58
1:03.56
9.Stolarski Błażej SO90Aqua Bydgoszcz16:08.15773
Min-12 MEJ
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.88
2:04.67
3:08.31
4:11.98
1:00.88
1:03.79
1:03.64
1:03.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.63
6:19.47
7:23.80
8:28.84
1:03.65
1:03.84
1:04.33
1:05.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.02
10:39.00
11:43.93
12:49.93
1:05.18
1:04.98
1:04.93
1:06.00
1300m:
1400m:
1500m:
13:56.40
15:02.58
16:08.15
1:06.47
1:06.18
1:05.57
10.Gilski Paweł90KormoranOlsztyn16:11.29766
Min-12 MEJ
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.42
2:05.10
3:08.69
4:11.92
1:01.42
1:03.68
1:03.59
1:03.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.73
6:18.58
7:23.15
8:29.03
1:02.81
1:03.85
1:04.57
1:05.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:35.41
10:42.29
11:48.85
12:55.53
1:06.38
1:06.88
1:06.56
1:06.68
1300m:
1400m:
1500m:
14:01.74
15:08.19
16:11.29
1:06.21
1:06.45
1:03.10
11.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy16:18.94748
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.03
2:06.33
3:11.73
4:16.85
1:02.03
1:04.30
1:05.40
1:05.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.63
6:27.89
7:33.65
8:39.49
1:05.78
1:05.26
1:05.76
1:05.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.53
10:52.19
11:57.73
13:05.21
1:06.04
1:06.66
1:05.54
1:07.48
1300m:
1400m:
1500m:
14:11.90
15:18.39
16:18.94
1:06.69
1:06.49
1:00.55
12.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim16:19.17748
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.91
2:06.95
3:12.41
4:18.44
1:01.91
1:05.04
1:05.46
1:06.03
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.15
6:29.83
7:35.42
8:40.82
1:05.71
1:05.68
1:05.59
1:05.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.28
10:51.93
11:57.37
13:03.15
1:05.46
1:05.65
1:05.44
1:05.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.28
15:14.97
16:19.17
1:06.13
1:05.69
1:04.20
13.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn16:19.72746
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:06.58
3:11.89
4:17.30
1:02.11
1:04.47
1:05.31
1:05.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.68
6:28.08
7:33.34
8:39.13
1:05.38
1:05.40
1:05.26
1:05.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:44.62
10:50.54
11:57.01
13:03.28
1:05.49
1:05.92
1:06.47
1:06.27
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.79
15:15.79
16:19.72
1:06.51
1:06.00
1:03.93
14.Szuba Michał93Śląsk Wrocław16:25.18734
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.01
2:04.76
3:08.88
4:14.09
1:01.01
1:03.75
1:04.12
1:05.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.48
6:25.90
7:32.44
8:39.67
1:05.39
1:06.42
1:06.54
1:07.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.23
10:52.66
11:59.17
13:06.58
1:06.56
1:06.43
1:06.51
1:07.41
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.74
15:21.18
16:25.18
1:07.16
1:07.44
1:04.00
15.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice16:25.82733
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.30
2:07.91
3:12.90
4:18.42
1:02.30
1:05.61
1:04.99
1:05.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.75
6:29.77
7:36.14
8:42.61
1:05.33
1:06.02
1:06.37
1:06.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.80
10:55.50
12:02.38
13:09.53
1:06.19
1:06.70
1:06.88
1:07.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.55
15:23.24
16:25.82
1:07.02
1:06.69
1:02.58
16.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec16:26.21732
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:08.21
3:13.45
4:18.88
1:02.71
1:05.50
1:05.24
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.21
6:30.12
7:36.29
8:42.48
1:05.33
1:05.91
1:06.17
1:06.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.76
10:56.63
12:03.49
13:10.07
1:07.28
1:06.87
1:06.86
1:06.58
1300m:
1400m:
1500m:
14:16.18
15:22.68
16:26.21
1:06.11
1:06.50
1:03.53
17.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań16:27.99728
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.51
2:07.63
3:12.73
4:18.45
1:02.51
1:05.12
1:05.10
1:05.72
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.47
6:29.28
7:34.74
8:40.50
1:05.02
1:05.81
1:05.46
1:05.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.06
10:55.63
12:03.27
13:10.48
1:07.56
1:07.57
1:07.64
1:07.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:17.91
15:24.73
16:27.99
1:07.43
1:06.82
1:03.26
18.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów16:30.09723
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.00
2:08.33
3:15.63
4:22.65
1:02.00
1:06.33
1:07.30
1:07.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.18
6:37.48
7:44.37
8:51.11
1:07.53
1:07.30
1:06.89
1:06.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.13
11:05.04
12:10.58
13:16.22
1:07.02
1:06.91
1:05.54
1:05.64
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.84
15:26.79
16:30.09
1:05.62
1:04.95
1:03.30
19.Gawełczyk Mateusz SK90AZSAWF Katowice16:34.87713
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.81
2:07.26
3:13.33
4:19.81
1:01.81
1:05.45
1:06.07
1:06.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:26.72
6:33.79
7:41.10
8:48.10
1:06.91
1:07.07
1:07.31
1:07.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:54.94
11:01.93
12:08.67
13:15.26
1:06.84
1:06.99
1:06.74
1:06.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.51
15:28.64
16:34.87
1:06.25
1:07.13
1:06.23
20.Towarek Sebastian93Jedynka Elbląg16:43.00696
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.19
2:09.04
3:15.26
4:21.99
1:03.19
1:05.85
1:06.22
1:06.73
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.72
6:36.12
7:43.56
8:50.96
1:06.73
1:07.40
1:07.44
1:07.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.58
11:06.42
12:13.74
13:21.42
1:07.62
1:07.84
1:07.32
1:07.68
1300m:
1400m:
1500m:
14:29.07
15:36.81
16:43.00
1:07.65
1:07.74
1:06.19
21.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław16:51.16679
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.61
2:10.81
3:18.14
4:25.31
1:03.61
1:07.20
1:07.33
1:07.17
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.48
6:40.16
7:48.21
8:55.57
1:07.17
1:07.68
1:08.05
1:07.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.75
11:12.27
12:20.95
13:29.48
1:08.18
1:08.52
1:08.68
1:08.53
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.93
15:47.68
16:51.16
1:09.45
1:08.75
1:03.48
22.Dubiel Adam93Lublinianka16:54.30673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.63
2:08.44
3:16.42
4:24.60
1:01.63
1:06.81
1:07.98
1:08.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.39
6:41.42
7:49.12
8:56.44
1:08.79
1:08.03
1:07.70
1:07.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:04.39
11:11.79
12:20.33
13:29.13
1:07.95
1:07.40
1:08.54
1:08.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.02
15:47.19
16:54.30
1:08.89
1:09.17
1:07.11
23.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec16:56.25669
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.83
2:11.01
3:18.91
4:27.22
1:03.83
1:07.18
1:07.90
1:08.31
500m:
600m:
700m:
800m:
5:36.31
6:45.35
7:53.47
9:01.52
1:09.09
1:09.04
1:08.12
1:08.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:10.11
11:18.19
12:26.35
13:34.48
1:08.59
1:08.08
1:08.16
1:08.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:42.44
15:49.90
16:56.25
1:07.96
1:07.46
1:06.35
24.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork16:59.50662
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.24
2:07.59
3:13.42
4:20.01
1:02.24
1:05.35
1:05.83
1:06.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.63
6:36.06
7:44.38
8:53.15
1:07.62
1:08.43
1:08.32
1:08.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.58
11:11.61
12:21.77
13:31.78
1:09.43
1:09.03
1:10.16
1:10.01
1300m:
1400m:
1500m:
14:42.21
15:52.05
16:59.50
1:10.43
1:09.84
1:07.45
25.Pióro Artur91Pałac Katowice17:07.60647
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.50
2:10.88
3:18.69
4:26.89
1:03.50
1:07.38
1:07.81
1:08.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.90
6:45.14
7:54.32
9:03.97
1:09.01
1:09.24
1:09.18
1:09.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:13.78
11:23.38
12:32.46
13:41.93
1:09.81
1:09.60
1:09.08
1:09.47
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.82
16:00.99
17:07.60
1:09.89
1:09.17
1:06.61
26.Kotowicz Jan91Lublinianka17:07.72647
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.73
2:13.61
3:22.49
4:30.44
1:04.73
1:08.88
1:08.88
1:07.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.40
6:48.27
7:56.95
9:05.29
1:08.96
1:08.87
1:08.68
1:08.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.06
11:23.08
12:32.25
13:41.84
1:08.77
1:09.02
1:09.17
1:09.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.29
16:00.36
17:07.72
1:09.45
1:09.07
1:07.36
27.Kotlarski Marcin89Astromal-Akwawi17:09.62643
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.09
2:14.28
3:23.33
4:32.55
1:05.09
1:09.19
1:09.05
1:09.22
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.35
6:50.62
7:59.40
9:09.52
1:08.80
1:09.27
1:08.78
1:10.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.71
11:28.25
12:37.32
13:46.62
1:09.19
1:09.54
1:09.07
1:09.30
1300m:
1400m:
1500m:
14:56.41
16:06.26
17:09.62
1:09.79
1:09.85
1:03.36
28.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec17:24.70615
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.30
2:14.89
3:24.71
4:34.39
1:05.30
1:09.59
1:09.82
1:09.68
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.89
6:53.64
8:04.26
9:14.26
1:09.50
1:09.75
1:10.62
1:10.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:24.60
11:35.01
12:44.70
13:54.98
1:10.34
1:10.41
1:09.69
1:10.28
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.87
16:16.79
17:24.70
1:10.89
1:10.92
1:07.91
29.Kut Bartosz93Bobry Debica17:30.52605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.80
2:17.45
3:28.23
4:37.76
1:06.80
1:10.65
1:10.78
1:09.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.61
6:58.38
8:09.47
9:20.37
1:09.85
1:10.77
1:11.09
1:10.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.32
11:42.68
12:53.45
14:04.52
1:10.95
1:11.36
1:10.77
1:11.07
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.49
16:24.39
17:30.52
1:10.97
1:08.90
1:06.13
30.Tochwin Adrian92BATORY Sokółka17:31.37604
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.74
2:13.76
3:24.61
4:34.90
1:04.74
1:09.02
1:10.85
1:10.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.53
6:56.78
8:07.73
9:19.12
1:10.63
1:11.25
1:10.95
1:11.39
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:29.59
11:39.59
12:50.39
14:01.04
1:10.47
1:10.00
1:10.80
1:10.65
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.08
16:22.73
17:31.37
1:11.04
1:10.65
1:08.64
31.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa17:33.51600
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.06
2:15.62
3:25.72
4:37.20
1:05.06
1:10.56
1:10.10
1:11.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.58
6:58.15
8:08.47
9:19.28
1:10.38
1:10.57
1:10.32
1:10.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.62
11:41.94
12:52.74
14:03.82
1:11.34
1:11.32
1:10.80
1:11.08
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.33
16:23.80
17:33.51
1:10.51
1:09.47
1:09.71
32.Tomaszewski Jacek94REKIN W-wa17:35.06598
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.58
2:13.79
3:24.71
4:35.72
1:04.58
1:09.21
1:10.92
1:11.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.47
6:57.67
8:08.75
9:19.97
1:10.75
1:11.20
1:11.08
1:11.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.94
11:41.68
12:53.16
14:04.52
1:10.97
1:10.74
1:11.48
1:11.36
1300m:
1400m:
1500m:
15:15.77
16:26.76
17:35.06
1:11.25
1:10.99
1:08.30
33.Certa Maciej91Wisła Puławy17:36.85594
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.51
2:09.56
3:22.11
4:34.40
1:01.51
1:08.05
1:12.55
1:12.29
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.82
6:58.25
8:10.21
9:22.26
1:12.42
1:11.43
1:11.96
1:12.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.09
11:43.16
12:54.38
14:04.94
1:09.83
1:11.07
1:11.22
1:10.56
1300m:
1400m:
1500m:
15:16.53
16:25.46
17:36.85
1:11.59
1:08.93
1:11.39
34.Jarząb Radosław SP89Posnania Poznań17:47.85576
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.33
2:14.68
3:26.59
4:37.63
1:02.33
1:12.35
1:11.91
1:11.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.03
7:00.28
8:11.76
9:24.00
1:11.40
1:11.25
1:11.48
1:12.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.04
11:45.72
12:58.35
14:11.34
1:12.04
1:09.68
1:12.63
1:12.99
1300m:
1400m:
1500m:
15:24.67
16:37.86
17:47.85
1:13.33
1:13.19
1:09.99
35.Pietrzak Artur88Astromal-Akwawi18:14.37535
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.29
2:18.85
3:31.38
4:44.16
1:06.29
1:12.56
1:12.53
1:12.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.06
7:10.24
8:23.83
9:38.14
1:12.90
1:13.18
1:13.59
1:14.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.40
12:06.29
13:20.70
14:35.40
1:14.26
1:13.89
1:14.41
1:14.70
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.40
17:03.77
18:14.37
1:15.00
1:13.37
1:10.60
36.Hałaczkiewicz Paweł93Wisła Puławy18:16.57532
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.12
2:16.51
3:27.31
4:37.98
1:06.12
1:10.39
1:10.80
1:10.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.71
7:00.42
8:12.96
9:26.87
1:10.73
1:11.71
1:12.54
1:13.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:41.40
11:56.39
13:12.26
14:29.05
1:14.53
1:14.99
1:15.87
1:16.79
1300m:
1400m:
1500m:
15:45.76
17:02.27
18:16.57
1:16.71
1:16.51
1:14.30
37.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań18:25.64519
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.75
2:16.48
3:29.47
4:43.17
1:05.75
1:10.73
1:12.99
1:13.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.70
7:12.41
8:26.68
9:41.01
1:14.53
1:14.71
1:14.27
1:14.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:56.04
12:10.74
13:25.55
14:40.88
1:15.03
1:14.70
1:14.81
1:15.33
1300m:
1400m:
1500m:
15:55.61
17:11.39
18:25.64
1:14.73
1:15.78
1:14.25
NWStańczyk Dawid91Śląsk Wrocław
NWOlszewski Krzysztof86Unia Oświecim


<< TOP >>
Nr  39
08-04-06
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
2005
2007
4:05.08
4:18.89
Staszak,Kamińska,Jedrzejczak,Barzycka
AZS Warszawa
Montreal
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Gdańsk4:18.27822
Rekord Polski Klub
Urbańska Karolina  SG
Kamińska Beata
92
80
31.03
33.43
1:03.50
1:10.16
Kula Sylwia
Miłosz Marianna  SG
88
92
30.50
28.52
1:05.96
58.65
2.Zespół Sztaf. KobietAZS AWF W-wa4:19.06814
Jedrzejczak Otylia
Gołebiowska Joanna
83
82
31.33
34.48
1:03.30
1:14.46
Gapińska Agnieszka
Szczepaniak Karolina
84
92
29.32
27.90
1:03.80
57.50
3.Zespół Sztaf. KobietPolonia W-wa4:22.27785
Budzis Joanna
Janczewska Anna
90
91
31.65
34.34
1:05.66
1:13.86
Ptasińska Olga
Kamińska Aleksandra SK
88
92
29.18
28.95
1:02.92
59.83
4.Zespół Sztaf. KobietWarszawianka4:23.93770
Piechocka Jagoda SK
Stopczyńska Sandra
90
90
31.75
35.10
1:05.68
1:17.14
Czerska Sandra
Miałka Monika
90
89
29.10
27.48
1:03.75
57.36
5.Zespół Sztaf. KobietZryw Opole4:24.32767
Żukowska Paula  SR
Poloczek Natalia  SR
93
91
33.98
34.54
1:08.09
1:14.66
Nowacka Aleksandra
Pawlaczek Natalia
90
93
29.93
28.40
1:03.21
58.36
6.Zespół Sztaf. Kobiet - MłUnia Oświecim4:34.35686
Prêdecka Iwona SO
Jamborska Ewa SO
89
89
35.03
35.60
1:12.32
1:14.31
Świderska Marlena SO
Cisowska Aleksandra SO
89
89
30.80
29.51
1:05.67
1:02.05
7.Zespół Sztaf. KobietŚląsk Wrocław4:37.02666
Jochim Aleksandra
Paluszek Weronika
92
93
33.65
34.84
1:10.33
1:14.54
Staszkiewicz Katarzyna
Skrzydło Sara
90
93
31.80
30.30
1:09.51
1:02.64
8.Zespół Sztaf. KobietAZSAWF Katowice4:40.15644
Fijałkowska Magdalena
Pałczyk Emilia
90
88
33.18
37.90
1:09.91
1:22.61
Skutela Martyna
Gawełczyk Dominika SK
91
91
31.25
29.42
1:06.15
1:01.48
9.Zespół Sztaf. Kobiet - MłOrlik Lublin4:43.67620
Zbucka Paulina
Podsiadła Agnieszka
88
89
35.55
36.94
1:15.73
1:17.37
Kêdracka Magda
Plak Agnieszka
89
89
30.77
30.46
1:06.05
1:04.52
10.Zespół Sztaf. Kobiet - MłMKP Szczecin4:46.82600
Kalinowska Iga
Wojdak Kamila
89
89
34.97
36.35
1:11.25
1:18.70
Pałka Ewa
Rutkowska Kornelia
89
88
35.32
29.32
1:15.59
1:01.28
11.Zespół Sztaf. Kobiet - MłAZSAWF Wrocław4:47.77594
Biskupska Alina
Stêpień Marta
88
88
35.14
37.26
1:13.06
1:19.35
Suchorska Beata
Mongiało Magdalena
88
88
32.34
29.68
1:13.18
1:02.18
NWZespół Sztaf. Kobiet - MłStart Łódź


<< TOP >>
Nr  40
08-04-06
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski Rep
Rekord Polski Klub
1996
2007
3:41.72
3:44.44
Siembida,Krawczyk,Szukała,Kizierowski
AZS Warszawa
Atlanta
Debica


KodCzasPkt.
1.Zespół Sztaf. MêżczyznAZS AWF W-wa3:43.65892
Rekord Polski Klub
Lewandowski Maciej
Winogrodzki Mariusz
86
87
27.60
29.26
57.61
1:02.81
Korzeniowski Paweł
Gąsior Łukasz
85
86
24.58
24.56
52.85
50.38
2.Zespół Sztaf. Mêżczyzn-1AZSAWF Katowice3:48.10841
Unold Marcin
Gorczyca Przemysław SR
86
90
26.91
29.73
56.01
1:05.07
Wiśniewski Bartosz
Wilk Robert
87
86
25.17
24.37
55.46
51.56
3.Zespół Sztaf. MêżczyznPolonia W-wa3:51.87801
Karaś Sebastian
Rowiński Filip
91
90
28.90
30.06
59.60
1:04.51
Tarczyński Marcin
Mikołajewski Mariusz
90
90
25.47
25.40
54.53
53.23
4.Zespół Sztaf. MêżczyznWarszawianka3:53.15788
Mączewski Adam
Cieślak Marcin SK
90
92
27.45
31.42
56.62
1:07.10
Zawadka Michał
Otłowski Aleksy SK
89
91
26.31
25.06
57.27
52.16
5.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Wrocław3:53.31786
Oleasz Michał
Jaworowski Marek
91
86
29.30
29.40
1:00.96
1:03.91
Tyszkowski Sebastian
Winiewicz Michał
83
88
25.67
24.96
55.50
52.94
6.Zespół Sztaf. MêżczyznAZSAWF Gdańsk3:55.01769
Miciul Mateusz
Jasionowski Tomasz  SG
87
89
28.82
30.97
1:00.37
1:07.11
Kierzkowski Mateusz
Majewski Michał
87
85
25.91
24.47
55.86
51.67
7.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłAZS AWF W-wa3:55.50764
Rusin Mariusz
Gałka Piotr
88
88
29.31
28.95
1:00.28
1:02.92
Rutkowski Szymon
Rurak Paweł
88
88
26.73
25.25
59.69
52.61
8.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłUnia Oświecim3:57.33747
Gaszyk Tomasz  SO
Wolniak Sławomir SO
89
88
29.06
29.32
59.53
1:03.07
Wielechowski Piotr SO
Zieja Dawid  SO
89
89
28.30
25.59
1:01.14
53.59
9.Zespół Sztaf. MêżczyznŚląsk Wrocław3:59.61726
Kwaśkiewicz Marcin
Gardziej Sebastian
89
90
29.86
30.68
1:01.96
1:07.02
Sokulski Jacek
Karpeta Piotr
91
87
26.96
25.25
57.85
52.78
10.Zespół Sztaf. MêżczyznKORNER Ziel.G.4:01.64707
Kawêcki Radosław
Kołodziejski Mateusz
91
92
28.00
31.46
58.52
1:07.71
Matuszczak Grzegorz
Mielniczuk Przemysław
91
90
27.74
25.95
1:00.29
55.12
11.Zespół Sztaf. MêżczyznJordan Kraków4:02.39701
Odomirski Tomasz SK
Zych Jakub SK
91
90
29.24
32.03
1:01.23
1:10.56
Klupa Michał SK
Wilk Krzysztof SK
90
89
27.52
24.52
59.08
51.52
12.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłOrlik Lublin4:02.42701
Całka Mateusz
Pik Paweł
89
88
30.65
31.47
1:03.50
1:09.25
Czarnecki Mikołaj
Wêgier Grzegorz
89
89
25.39
25.84
55.38
54.29
13.Zespół Sztaf. Mêżczyzn - MłStart Łódź4:04.72681
Lemiesz Krzysztof
Kotynia Jakub
89
88
31.10
30.11
1:04.02
1:05.79
Soborski Kamil
Pawlak Radosław
88
89
25.87
27.02
57.65
57.26



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl