Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  2
08-04-03
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski2007 7:47.91Stańczyk PrzemysławMKSZCMelbourne


r.KodCzasPkt.
1.Sawrymowicz Mateusz87MKP Szczecin7:52.86972
100m:
200m:
58.19
1:57.58
58.19
59.39
300m:
400m:
2:57.23
3:56.60
59.65
59.37
500m:
600m:
4:55.97
5:55.20
59.37
59.23
700m:
800m:
6:54.51
7:52.86
59.31
58.35
2.Pielowski Krzysztof91KormoranOlsztyn8:12.96858
Min Młodz. MŚ; Min ME Jun.
100m:
200m:
58.36
1:58.99
58.36
1:00.63
300m:
400m:
3:00.08
4:01.18
1:01.09
1:01.10
500m:
600m:
5:03.27
6:06.11
1:02.09
1:02.84
700m:
800m:
7:09.99
8:12.96
1:03.88
1:02.97
3.Rurak Paweł88AZS AWF W-wa8:16.07842
100m:
200m:
59.04
2:00.02
59.04
1:00.98
300m:
400m:
3:01.78
4:03.86
1:01.76
1:02.08
500m:
600m:
5:06.57
6:09.45
1:02.71
1:02.88
700m:
800m:
7:12.85
8:16.07
1:03.40
1:03.22
4.Hura Bartosz91KormoranOlsztyn8:18.39830
Min-12 ME Jun.
100m:
200m:
58.92
1:59.97
58.92
1:01.05
300m:
400m:
3:01.96
4:04.41
1:01.99
1:02.45
500m:
600m:
5:07.77
6:11.17
1:03.36
1:03.40
700m:
800m:
7:15.46
8:18.39
1:04.29
1:02.93
5.Piekut Krzysztof90KormoranOlsztyn8:20.62819
Min-12 ME Jun.
100m:
200m:
59.30
2:00.93
59.30
1:01.63
300m:
400m:
3:03.58
4:07.02
1:02.65
1:03.44
500m:
600m:
5:11.00
6:15.26
1:03.98
1:04.26
700m:
800m:
7:19.32
8:20.62
1:04.06
1:01.30
6.Stobieniecki Jacek SO90Skra Bełchatów8:25.21797
Min-12 ME Jun
100m:
200m:
59.81
2:02.42
59.81
1:02.61
300m:
400m:
3:05.47
4:08.82
1:03.05
1:03.35
500m:
600m:
5:13.01
6:17.34
1:04.19
1:04.33
700m:
800m:
7:21.66
8:25.21
1:04.32
1:03.55
7.Kawêcki Robert SO89Wisła Puławy8:27.62786
100m:
200m:
59.70
2:01.60
59.70
1:01.90
300m:
400m:
3:04.00
4:07.80
1:02.40
1:03.80
500m:
600m:
5:13.02
6:18.11
1:05.22
1:05.09
700m:
800m:
7:24.27
8:27.62
1:06.16
1:03.35
8.Borowicz-Skoneczny Sylwester92KormoranOlsztyn8:30.72772
100m:
200m:
1:00.33
2:03.52
1:00.33
1:03.19
300m:
400m:
3:07.22
4:12.04
1:03.70
1:04.82
500m:
600m:
5:16.46
6:21.82
1:04.42
1:05.36
700m:
800m:
7:26.71
8:30.72
1:04.89
1:04.01
9.Czarnota Mateusz SO91Unia Oświecim8:33.08761
100m:
200m:
1:00.57
2:05.03
1:00.57
1:04.46
300m:
400m:
3:09.58
4:14.35
1:04.55
1:04.77
500m:
600m:
5:20.61
6:25.59
1:06.26
1:04.98
700m:
800m:
7:30.80
8:33.08
1:05.21
1:02.28
10.Rząsa Wojciech90AZSAWF Gdańsk8:33.60759
100m:
200m:
1:01.31
2:05.85
1:01.31
1:04.54
300m:
400m:
3:10.93
4:16.72
1:05.08
1:05.79
500m:
600m:
5:22.02
6:28.17
1:05.30
1:06.15
700m:
800m:
7:33.06
8:33.60
1:04.89
1:00.54
11.Grzebała Paweł90KSZO Ostrowiec8:36.09748
100m:
200m:
1:00.62
2:05.13
1:00.62
1:04.51
300m:
400m:
3:10.85
4:16.90
1:05.72
1:06.05
500m:
600m:
5:22.28
6:27.46
1:05.38
1:05.18
700m:
800m:
7:32.86
8:36.09
1:05.40
1:03.23
12.Pulwin Paweł SP92Olimpia Poznań8:39.09735
100m:
200m:
59.09
2:03.50
59.09
1:04.41
300m:
400m:
3:09.57
4:15.76
1:06.07
1:06.19
500m:
600m:
5:21.91
6:28.97
1:06.15
1:07.06
700m:
800m:
7:34.96
8:39.09
1:05.99
1:04.13
13.Żyznowski Michał92MZOS Płock8:39.29734
100m:
200m:
1:02.15
2:06.76
1:02.15
1:04.61
300m:
400m:
3:12.23
4:17.59
1:05.47
1:05.36
500m:
600m:
5:21.80
6:27.62
1:04.21
1:05.82
700m:
800m:
7:34.12
8:39.29
1:06.50
1:05.17
14.Mielniczuk Przemysław90KORNER Ziel.G.8:41.27726
100m:
200m:
1:00.87
2:05.49
1:00.87
1:04.62
300m:
400m:
3:11.44
4:17.39
1:05.95
1:05.95
500m:
600m:
5:23.68
6:29.98
1:06.29
1:06.30
700m:
800m:
7:36.46
8:41.27
1:06.48
1:04.81
15.Zaczyński Karol SO91Pałac Katowice8:42.15722
100m:
200m:
1:00.87
2:05.24
1:00.87
1:04.37
300m:
400m:
3:09.62
4:15.23
1:04.38
1:05.61
500m:
600m:
5:21.87
6:29.00
1:06.64
1:07.13
700m:
800m:
7:35.99
8:42.15
1:06.99
1:06.16
16.Kwiatkowski Michał90Trójka Łódź8:42.47721
100m:
200m:
1:00.55
2:04.98
1:00.55
1:04.43
300m:
400m:
3:09.89
4:15.58
1:04.91
1:05.69
500m:
600m:
5:21.44
6:28.39
1:05.86
1:06.95
700m:
800m:
7:35.65
8:42.47
1:07.26
1:06.82
17.Olszewski Krzysztof86Unia Oświecim8:44.44712
100m:
200m:
1:00.39
2:04.46
1:00.39
1:04.07
300m:
400m:
3:10.78
4:17.51
1:06.32
1:06.73
500m:
600m:
5:24.39
6:31.97
1:06.88
1:07.58
700m:
800m:
7:39.26
8:44.44
1:07.29
1:05.18
18.Stawiany Mateusz86AZSAWF Wrocław8:45.62708
100m:
200m:
1:00.20
2:04.66
1:00.20
1:04.46
300m:
400m:
3:09.77
4:15.97
1:05.11
1:06.20
500m:
600m:
5:22.59
6:30.59
1:06.62
1:08.00
700m:
800m:
7:38.87
8:45.62
1:08.28
1:06.75
19.Rybiński Dawid93Śląsk Wrocław8:45.71707
100m:
200m:
1:02.16
2:08.52
1:02.16
1:06.36
300m:
400m:
3:15.59
4:22.61
1:07.07
1:07.02
500m:
600m:
5:29.07
6:35.91
1:06.46
1:06.84
700m:
800m:
7:42.31
8:45.71
1:06.40
1:03.40
20.Kurant Roger94KSZO Ostrowiec8:51.04686
100m:
200m:
1:00.20
2:07.11
1:00.20
1:06.91
300m:
400m:
3:15.09
4:23.18
1:07.98
1:08.09
500m:
600m:
5:30.79
6:38.83
1:07.61
1:08.04
700m:
800m:
7:46.49
8:51.04
1:07.66
1:04.55
21.Psyk Maciej93KSZO Ostrowiec8:51.83683
100m:
200m:
1:01.54
2:08.03
1:01.54
1:06.49
300m:
400m:
3:15.04
4:21.88
1:07.01
1:06.84
500m:
600m:
5:29.10
6:36.45
1:07.22
1:07.35
700m:
800m:
7:44.53
8:51.83
1:08.08
1:07.30
22.Kot Maciej  SR91JuniorKluczbork8:52.50681
100m:
200m:
1:01.65
2:07.10
1:01.65
1:05.45
300m:
400m:
3:13.77
4:20.88
1:06.67
1:07.11
500m:
600m:
5:28.86
6:37.96
1:07.98
1:09.10
700m:
800m:
7:46.35
8:52.50
1:08.39
1:06.15
23.Psota Ireneusz87AZSAWF Katowice8:55.63669
100m:
200m:
1:02.01
2:07.31
1:02.01
1:05.30
300m:
400m:
3:13.52
4:20.62
1:06.21
1:07.10
500m:
600m:
5:28.02
6:36.99
1:07.40
1:08.97
700m:
800m:
7:46.96
8:55.63
1:09.97
1:08.67
24.Kut Bartosz93Bobry Debica9:02.49644
100m:
200m:
1:03.16
2:10.36
1:03.16
1:07.20
300m:
400m:
3:18.48
4:27.54
1:08.12
1:09.06
500m:
600m:
5:36.52
6:45.66
1:08.98
1:09.14
700m:
800m:
7:55.06
9:02.49
1:09.40
1:07.43
25.Kaczmarski Marcin94KSZO Ostrowiec9:07.48626
100m:
200m:
1:05.02
2:14.23
1:05.02
1:09.21
300m:
400m:
3:23.65
4:33.05
1:09.42
1:09.40
500m:
600m:
5:42.39
6:51.81
1:09.34
1:09.42
700m:
800m:
8:01.28
9:07.48
1:09.47
1:06.20
26.Białek Piotr SP92Warta Poznań9:07.62626
100m:
200m:
1:01.93
2:11.00
1:01.93
1:09.07
300m:
400m:
3:20.68
4:31.33
1:09.68
1:10.65
500m:
600m:
5:41.82
6:52.67
1:10.49
1:10.85
700m:
800m:
8:02.36
9:07.62
1:09.69
1:05.26
27.Religa Patryk87AZSAWF Katowice9:14.66602
100m:
200m:
1:04.17
2:12.73
1:04.17
1:08.56
300m:
400m:
3:22.16
4:32.68
1:09.43
1:10.52
500m:
600m:
5:43.42
6:54.50
1:10.74
1:11.08
700m:
800m:
8:05.23
9:14.66
1:10.73
1:09.43
28.Stańczyk Dawid91Śląsk Wrocław9:24.87570
100m:
200m:
1:02.22
2:09.10
1:02.22
1:06.88
300m:
400m:
3:18.28
4:30.72
1:09.18
1:12.44
500m:
600m:
5:44.10
6:58.60
1:13.38
1:14.50
700m:
800m:
8:12.95
9:24.87
1:14.35
1:11.92
29.Borowiecki Daniel93BUKS Warszawa9:32.24548
100m:
200m:
1:05.12
2:14.53
1:05.12
1:09.41
300m:
400m:
3:26.13
4:41.01
1:11.60
1:14.88
500m:
600m:
5:53.57
7:08.46
1:12.56
1:14.89
700m:
800m:
8:20.06
9:32.24
1:11.60
1:12.18
30.Sterczyński Jakub SP88Olimpia Poznań9:43.47517
100m:
200m:
1:05.52
2:16.75
1:05.52
1:11.23
300m:
400m:
3:30.01
4:44.79
1:13.26
1:14.78
500m:
600m:
5:59.59
7:14.18
1:14.80
1:14.59
700m:
800m:
8:28.88
9:43.47
1:14.70
1:14.59



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl