Mistrzostwa Polski Seniorów

GMP-2008 Ostrowiec Św - Wyniki  

Nr  37
08-04-06
800m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

Rekord Polski
Min A  MKOl/FINA
2004 8:35.94
8:35.98
Jedrzejczak Otylia
AZWARRijeka


r.KodCzasPkt.
1.Baranowska Katarzyna87MKP Szczecin8:53.25833
100m:
200m:
1:04.69
2:12.51
1:04.69
1:07.82
300m:
400m:
3:20.61
4:28.55
1:08.10
1:07.94
500m:
600m:
5:35.58
6:42.87
1:07.03
1:07.29
700m:
800m:
7:49.88
8:53.25
1:07.01
1:03.37
2.Szczepaniak Karolina92AZS AWF W-wa8:53.31833
Min Młodz MŚw; Min ME Jun
100m:
200m:
1:04.70
2:12.73
1:04.70
1:08.03
300m:
400m:
3:20.93
4:28.63
1:08.20
1:07.70
500m:
600m:
5:36.21
6:43.64
1:07.58
1:07.43
700m:
800m:
7:50.74
8:53.31
1:07.10
1:02.57
3.Hampel Justyna90KSZO Ostrowiec8:54.94825
100m:
200m:
1:04.99
2:12.74
1:04.99
1:07.75
300m:
400m:
3:20.73
4:28.58
1:07.99
1:07.85
500m:
600m:
5:35.81
6:43.10
1:07.23
1:07.29
700m:
800m:
7:50.28
8:54.94
1:07.18
1:04.66
4.Olczak Mirela93SłowiankaGorzów8:59.55804
100m:
200m:
1:04.96
2:13.52
1:04.96
1:08.56
300m:
400m:
3:21.90
4:29.71
1:08.38
1:07.81
500m:
600m:
5:38.04
6:46.20
1:08.33
1:08.16
700m:
800m:
7:54.19
8:59.55
1:07.99
1:05.36
5.Gawełczyk Dominika SK91AZSAWF Katowice9:02.68790
100m:
200m:
1:04.92
2:13.26
1:04.92
1:08.34
300m:
400m:
3:21.47
4:29.39
1:08.21
1:07.92
500m:
600m:
5:37.81
6:46.60
1:08.42
1:08.79
700m:
800m:
7:55.37
9:02.68
1:08.77
1:07.31
6.Bernat Aleksandra  SP90Warta Poznań9:10.44757
100m:
200m:
1:05.21
2:14.23
1:05.21
1:09.02
300m:
400m:
3:23.73
4:33.28
1:09.50
1:09.55
500m:
600m:
5:42.79
6:52.57
1:09.51
1:09.78
700m:
800m:
8:02.21
9:10.44
1:09.64
1:08.23
7.Cisowska Aleksandra SO89Unia Oświecim9:13.97743
100m:
200m:
1:05.97
2:14.62
1:05.97
1:08.65
300m:
400m:
3:23.45
4:33.19
1:08.83
1:09.74
500m:
600m:
5:43.27
6:54.14
1:10.08
1:10.87
700m:
800m:
8:04.40
9:13.97
1:10.26
1:09.57
8.Siuda Katarzyna85Unia Oświecim9:14.03743
100m:
200m:
1:06.78
2:16.70
1:06.78
1:09.92
300m:
400m:
3:26.33
4:36.09
1:09.63
1:09.76
500m:
600m:
5:45.78
6:55.66
1:09.69
1:09.88
700m:
800m:
8:05.41
9:14.03
1:09.75
1:08.62
9.Kamińska Aleksandra SK92Polonia W-wa9:15.49737
100m:
200m:
1:04.85
2:13.76
1:04.85
1:08.91
300m:
400m:
3:23.51
4:33.67
1:09.75
1:10.16
500m:
600m:
5:44.47
6:55.79
1:10.80
1:11.32
700m:
800m:
8:06.58
9:15.49
1:10.79
1:08.91
10.Wikieł Manuela SSz92UŚKS Ostrołêka9:15.80736
100m:
200m:
1:04.35
2:13.09
1:04.35
1:08.74
300m:
400m:
3:22.99
4:33.33
1:09.90
1:10.34
500m:
600m:
5:44.31
6:55.85
1:10.98
1:11.54
700m:
800m:
8:07.05
9:15.80
1:11.20
1:08.75
11.Kalinowska Iga89MKP Szczecin9:21.93712
100m:
200m:
1:06.80
2:16.40
1:06.80
1:09.60
300m:
400m:
3:26.63
4:36.89
1:10.23
1:10.26
500m:
600m:
5:47.80
6:59.46
1:10.91
1:11.66
700m:
800m:
8:11.03
9:21.93
1:11.57
1:10.90
12.Tchórz Alicja92DELFIN Kalisz9:29.96682
100m:
200m:
1:06.39
2:17.72
1:06.39
1:11.33
300m:
400m:
3:29.37
4:41.26
1:11.65
1:11.89
500m:
600m:
5:54.69
7:08.04
1:13.43
1:13.35
700m:
800m:
8:20.95
9:29.96
1:12.91
1:09.01
13.Żukowska Paula  SR93Zryw Opole9:31.00678
100m:
200m:
1:08.21
2:20.35
1:08.21
1:12.14
300m:
400m:
3:32.70
4:44.41
1:12.35
1:11.71
500m:
600m:
5:56.59
7:08.84
1:12.18
1:12.25
700m:
800m:
8:20.78
9:31.00
1:11.94
1:10.22
14.Świderska Marlena SO89Unia Oświecim9:34.19667
100m:
200m:
1:07.21
2:18.25
1:07.21
1:11.04
300m:
400m:
3:29.56
4:42.16
1:11.31
1:12.60
500m:
600m:
5:55.50
7:09.05
1:13.34
1:13.55
700m:
800m:
8:22.62
9:34.19
1:13.57
1:11.57
15.Chodyna Monika92KormoranOlsztyn9:39.44649
100m:
200m:
1:07.73
2:19.92
1:07.73
1:12.19
300m:
400m:
3:32.84
4:46.07
1:12.92
1:13.23
500m:
600m:
5:59.28
7:13.03
1:13.21
1:13.75
700m:
800m:
8:26.97
9:39.44
1:13.94
1:12.47
16.Wilmanowicz Marta SP89Warta Poznań9:41.37643
100m:
200m:
1:07.94
2:19.15
1:07.94
1:11.21
300m:
400m:
3:31.20
4:44.70
1:12.05
1:13.50
500m:
600m:
5:58.58
7:12.90
1:13.88
1:14.32
700m:
800m:
8:28.30
9:41.37
1:15.40
1:13.07
17.Wołoszyn Sonia95ARKA Kielce9:42.18640
100m:
200m:
1:07.85
2:20.16
1:07.85
1:12.31
300m:
400m:
3:33.10
4:46.91
1:12.94
1:13.81
500m:
600m:
6:01.88
7:16.96
1:14.97
1:15.08
700m:
800m:
8:31.83
9:42.18
1:14.87
1:10.35
18.Kula Sylwia88AZSAWF Gdańsk9:42.70638
100m:
200m:
1:08.30
2:20.49
1:08.30
1:12.19
300m:
400m:
3:33.14
4:46.82
1:12.65
1:13.68
500m:
600m:
6:02.32
7:18.44
1:15.50
1:16.12
700m:
800m:
8:32.75
9:42.70
1:14.31
1:09.95
19.Stawicka Joanna93Zryw Opole9:43.07637
100m:
200m:
1:09.01
2:21.41
1:09.01
1:12.40
300m:
400m:
3:34.29
4:48.26
1:12.88
1:13.97
500m:
600m:
6:02.77
7:16.81
1:14.51
1:14.04
700m:
800m:
8:31.97
9:43.07
1:15.16
1:11.10
20.Lipińska Małgorzata93KSZO Ostrowiec9:45.30630
100m:
200m:
1:08.95
2:21.26
1:08.95
1:12.31
300m:
400m:
3:34.48
4:48.43
1:13.22
1:13.95
500m:
600m:
6:02.65
7:17.80
1:14.22
1:15.15
700m:
800m:
8:32.52
9:45.30
1:14.72
1:12.78
21.Mongiało Magdalena88AZSAWF Wrocław9:45.99628
100m:
200m:
1:08.46
2:20.41
1:08.46
1:11.95
300m:
400m:
3:33.22
4:46.86
1:12.81
1:13.64
500m:
600m:
6:01.30
7:15.87
1:14.44
1:14.57
700m:
800m:
8:31.49
9:45.99
1:15.62
1:14.50
22.Pożarowszczyk Beata91AZSAWF Wrocław10:00.35584
100m:
200m:
1:07.37
2:19.42
1:07.37
1:12.05
300m:
400m:
3:34.28
4:51.17
1:14.86
1:16.89
500m:
600m:
6:08.61
7:26.15
1:17.44
1:17.54
700m:
800m:
8:44.04
10:00.35
1:17.89
1:16.31
23.Sêdłak Katarzyna94Orka Zamość10:03.05576
100m:
200m:
1:10.45
2:25.79
1:10.45
1:15.34
300m:
400m:
3:41.65
4:58.12
1:15.86
1:16.47
500m:
600m:
6:14.80
7:30.70
1:16.68
1:15.90
700m:
800m:
8:47.08
10:03.05
1:16.38
1:15.97
24.Lewandowska Agata93BUKS Warszawa10:06.70565
100m:
200m:
1:11.91
2:28.75
1:11.91
1:16.84
300m:
400m:
3:46.14
5:02.75
1:17.39
1:16.61
500m:
600m:
6:17.95
7:35.21
1:15.20
1:17.26
700m:
800m:
8:52.90
10:06.70
1:17.69
1:13.80
25.Pałka Ewa89MKP Szczecin10:17.45536
100m:
200m:
1:12.52
2:29.59
1:12.52
1:17.07
300m:
400m:
3:47.53
5:05.90
1:17.94
1:18.37
500m:
600m:
6:24.45
7:43.29
1:18.55
1:18.84
700m:
800m:
9:01.47
10:17.45
1:18.18
1:15.98
26.Skrzypiec Sabina  SR90RMKS Rybnik10:19.99530
100m:
200m:
1:11.08
2:28.09
1:11.08
1:17.01
300m:
400m:
3:46.03
5:05.08
1:17.94
1:19.05
500m:
600m:
6:24.25
7:44.27
1:19.17
1:20.02
700m:
800m:
9:03.42
10:19.99
1:19.15
1:16.57
27.Borek Aleksandra94Wodnik Krosno10:20.15529
100m:
200m:
1:12.11
2:29.22
1:12.11
1:17.11
300m:
400m:
3:47.48
5:06.24
1:18.26
1:18.76
500m:
600m:
6:25.71
7:45.08
1:19.47
1:19.37
700m:
800m:
9:04.52
10:20.15
1:19.44
1:15.63
28.Wiśniewska Magdalena93Posnania Poznań10:22.90522
100m:
200m:
1:10.41
2:27.71
1:10.41
1:17.30
300m:
400m:
3:45.85
5:05.21
1:18.14
1:19.36
500m:
600m:
6:24.84
7:44.70
1:19.63
1:19.86
700m:
800m:
9:05.86
10:22.90
1:21.16
1:17.04
29.Gąsiorowska Katarzyna89Warszawianka10:32.88498
100m:
200m:
1:12.21
2:30.00
1:12.21
1:17.79
300m:
400m:
3:48.57
5:10.75
1:18.57
1:22.18
500m:
600m:
6:33.71
7:56.09
1:22.96
1:22.38
700m:
800m:
9:16.32
10:32.88
1:20.23
1:16.56
30.Zyga Paulina94Nawa Skierniewi10:36.42490
100m:
200m:
1:11.98
2:30.17
1:11.98
1:18.19
300m:
400m:
3:50.52
5:11.47
1:20.35
1:20.95
500m:
600m:
6:32.67
7:54.99
1:21.20
1:22.32
700m:
800m:
9:17.53
10:36.42
1:22.54
1:18.89
31.Maliszewska Katarzyna92Śląsk Wrocław10:47.37465
100m:
200m:
1:14.89
2:35.77
1:14.89
1:20.88
300m:
400m:
3:57.01
5:19.08
1:21.24
1:22.07
500m:
600m:
6:41.25
8:03.94
1:22.17
1:22.69
700m:
800m:
9:26.65
10:47.37
1:22.71
1:20.72
32.Sałata Joanna88Orlik Lublin11:10.55419
100m:
200m:
1:14.21
2:37.31
1:14.21
1:23.10
300m:
400m:
4:02.62
5:28.62
1:25.31
1:26.00
500m:
600m:
6:55.43
8:21.33
1:26.81
1:25.90
700m:
800m:
9:46.35
11:10.55
1:25.02
1:24.20



Obsługa aparatury pomiarowej: MOSiR Ostrowiec
Obsługa informatyczna: Leszek Pustuła
www.mosir.ostrowiec.pl
l.pustula@vp.pl